Łódź 13.02.2021
Indoor Track Run - testy motoryczne
60 m K
1 e 1 8.36 KAZEK Ilona KS Sprinterzy.com Kraków # 1989 Sen MA -- B.D. Z/2405/15 2023
3 e 1 9.27 JABŁKOWSKA Monika Masters LA SGH Warszawa # 1969 Masters MZ -- B.D. Z/1390/20 2023
4 e 1 9.59 MILIŃSKA-TYMENDORF Anna Masters LA SGH Warszawa # 1970 Masters MZ -- B.D. B.D. , Z/1457/23 , 2023
1 e 2 8.05 OKUNEVIČ Kornelija KS Sprinterzy.com Kraków 1999 U23 MA -- B.D. Z/1316/21 2023
2 e 2 8.49 JAKŚ Małgorzata RKS Łódź 1998 Sen LD -- KOPEĆ Dominik B.D. Z/1334/14 2024
3 e 2 8.55 MRÓZ Katarzyna KS AZS AWF Warszawa # 1998 Sen MZ -- ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia B.D. B.D. # Z/4449/15 2023
4 e 2 8.58 BUZA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa # 1998 Sen MZ -- B.D. # BEZ
1 e 3 8.31 NOWAK Aleksandra RKS Łódź 2001 U23 LD -- B.D.
2 e 3 8.36 LENKIEWICZ Magdalena KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ -- #
3 e 3 8.76 JAŁOSZYŃSKA Magdalena OŚ AZS Poznań # 2003 U20 WP -- REJEWSKI Robert B.D. Z/2811/18 2023
4 e 3 8.80 DURAS Oliwia RKS Łódź 2004 U18 LD -- KOWALCZYK Katarzyna 5 LDK!
5 e 3 8.85 ZMYŚLIŃSKA Agata UKS Dąb Suchy Las 2003 U20 WP -- TYLAK Łukasz KASPRZYK Marek Z/1532/17 2022 5 LDK!
1 e 4 8.30 JACKOWSKA Amelia RKS Łódź 2006 U16 LD -- LDK!
2 e 4 8.83 MORAWIEC Maja RKS Łódź 2005 U18 LD -- KOPEĆ Dominik Z/0464/19 2024 LDK!
3 e 4 9.00 REMBOWSKA Zuzanna RKS Łódź 2005 U18 LD -- # LDK!
4 e 4 9.17 ZIELIŃSKA Agnieszka MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 2005 U18 LD -- B.D. WASIAK Jarosław , Z/0223/19 , 2023 LDK!
5 e 4 9.77 TAMOŃ Julia LUKS Boguszyce 2006 U16 LD -- LDK!
1 e 5 9.36 KOSMATKA Maja UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD -- # LDK!
2 e 5 9.61 DĘBOWSKA Zuzanna OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ -- ZAWADZKI Jacek # Z/0954/21 2022 LDK!
3 e 5 9.77 DZYR Zofia OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ -- ZAWADZKI Jacek # Z/0965/21 2022
4 e 5 9.79 CHMIELARSKA Oliwia OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ -- ZAWADZKI Jacek # Z/0953/21 2022 LDK!
1 e 6 9.04 MAGDZIARZ Marika UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD -- LDK!
2 e 6 9.10 SIECZKA Marcelina OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ -- ZAWADZKI Jacek # Z/0967/21 2022
3 e 6 9.26 PIASECKA Hanna UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD -- # LDK!
4 e 6 9.28 SALAMON Maja UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD -- B.D. ZATORSKI Krzysztof , Z/1966/21 , 2023 LDK!
5 e 6 9.48 ZALEPIŃSKA Wiktoria UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD -- B.D. ZATORSKI Krzysztof , Z/8010/21 , 2023 LDK!
1 e 7 8.31 WROTEK Hanna OKS Skra Warszawa 2008 U14 MZ -- BALCERZAK Piotr # Z/0952/21 2024 LDK!
2 e 7 8.60 URBANIAK Oliwia UKS 20 Poznań # 2008 U14 WP -- KASPRZYK Marek WIADEREK Piotr # , Z/4320/18 , 2024 LDK!
4 e 7 10.21 AUGUSTYNIAK Małgorzata UKS Vis Skierniewice 2008 U14 LD -- LDK!
1 e 8 8.72 NIEZGODA Iga LUKS Boguszyce 2009 U14 LD -- SUPEŁ Dorota # Z/0486/20 2024 LDK!
2 e 8 9.33 SIECZKA Hanna OKS Skra Warszawa 2009 U14 MZ -- ZAWADZKI Jacek # Z/0966/21 2023
3 e 8 10.07 RUSIN Michalina UKS Vis Skierniewice 2009 U14 LD -- KORWEK Joanna Z/2813/20 2023 LDK!
4 e 8 10.52 GIŁKA Hanna UKS Vis Skierniewice 2009 U14 LD -- KORWEK Joanna Z/9752/21 2023 LDK!
5 e 8 10.82 DIKS Agata UKS Vis Skierniewice 2009 U14 LD -- LDK!
1 e 9 9.70 CABAN Anna UKS Vis Skierniewice 2010 U12 LD -- KORWEK Joanna Z/7582/21 2023 LDK!
2 e 9 10.18 KORWEK Lena UKS Vis Skierniewice 2009 U14 LD -- KORWEK Joanna # Z/3812/19 2023 LDK!
3 e 9 10.75 ZALEPIŃSKA Lena UKS Lisy Zgierz 2010 U12 LD -- ZATORSKI Krzysztof Z/11336/21 2023 LDK!
4 e 9 10.81 DZIKOWSKA Lena LUKS Boguszyce 2010 U12 LD -- SUPEŁ Dorota Z/1034/21 2024
5 e 9 10.85 DUDEK Amelia LUKS Boguszyce 2009 U14 LD -- SUPEŁ Dorota Z/1042/21 2024
1 e 10 9.67 ANDERS Natalia UKS Dąb Suchy Las 2010 U12 WP -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/0377/21 2023 LDK!
2 e 10 10.91 NOWAKOWSKA Malina UKS Vis Skierniewice 2010 U12 LD -- KORWEK Joanna Z/9753/21 2023 LDK!
3 e 10 11.87 POTENTAS Katarzyna UKS Lisy Zgierz 2011 U12 LD -- ZATORSKI Krzysztof Z/1106/22 2023 LDK!
1 e 11 10.97 WIĘCKOWSKA Zuzanna UKS Lisy Zgierz 2012 U12 LD -- ZATORSKI Krzysztof Z/7578/21 2023 LDK!
2 e 12 12.67 ŁUKOWSKA Maja Ducla Academy Warszawa 2014 U12 MZ -- DUKLANOWSKA Edyta # Z/2677/21 2024
3 e 12 13.44 TAMOŃ Jowita LUKS Boguszyce 2012 U12 LD -- LDK!
1 f A 8.03 OKUNEVIČ Kornelija KS Sprinterzy.com Kraków 1999 U23 MA -- B.D. Z/1316/21 2023
2 f A 8.30 NOWAK Aleksandra RKS Łódź 2001 U23 LD -- B.D.
3 f A 8.32 JACKOWSKA Amelia RKS Łódź 2006 U16 LD -- LDK!
4 f A 8.34 KAZEK Ilona KS Sprinterzy.com Kraków # 1989 Sen MA -- B.D. Z/2405/15 2023
5 f A 8.35 WROTEK Hanna OKS Skra Warszawa 2008 U14 MZ -- BALCERZAK Piotr # Z/0952/21 2024 LDK!
1 f B 8.52 JAKŚ Małgorzata RKS Łódź 1998 Sen LD -- KOPEĆ Dominik B.D. Z/1334/14 2024
2 f B 8.54 MRÓZ Katarzyna KS AZS AWF Warszawa # 1998 Sen MZ -- ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia B.D. B.D. # Z/4449/15 2023
3 f B 8.56 URBANIAK Oliwia UKS 20 Poznań # 2008 U14 WP -- KASPRZYK Marek WIADEREK Piotr # , Z/4320/18 , 2024 LDK!
4 f B 8.60 BUZA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa # 1998 Sen MZ -- B.D. # BEZ
5 f B 8.65 JAŁOSZYŃSKA Magdalena OŚ AZS Poznań # 2003 U20 WP -- REJEWSKI Robert B.D. Z/2811/18 2023
6 f B 8.69 NIEZGODA Iga LUKS Boguszyce 2009 U14 LD -- SUPEŁ Dorota # Z/0486/20 2024 LDK!
300 m K
1 s 1 51.21 JABŁKOWSKA Monika Masters LA SGH Warszawa # 1969 Masters MZ -- B.D. Z/1390/20 2023
2 s 1 51.26 MILIŃSKA-TYMENDORF Anna Masters LA SGH Warszawa # 1970 Masters MZ -- B.D. B.D. , Z/1457/23 , 2023
3 s 2 50.51 BIELECKA Marta KS Lemiesz Team Warszawa 1984 Masters MZ -- LEMIESZ Aneta Z/0770/21 2021
1 s 3 47.09 PIECHUTA Aleksandra KS Lemiesz Team Warszawa # 1989 Sen MZ -- B.D. LEMIESZ Aneta , Z/2528/20 , 2023
2 s 3 49.62 KRZYWDZIŃSKA Agata MKL Toruń # 1994 Sen KP -- BUTKIEWICZ Jacek # Z/2869/21 2023
1 s 4 45.93 ZMYŚLIŃSKA Agata UKS Dąb Suchy Las 2003 U20 WP -- TYLAK Łukasz KASPRZYK Marek Z/1532/17 2022 5 LDK!
2 s 4 47.52 JAŁOSZYŃSKA Magdalena OŚ AZS Poznań # 2003 U20 WP -- REJEWSKI Robert B.D. Z/2811/18 2023
1 s 5 48.17 MORAWIEC Maja RKS Łódź 2005 U18 LD -- KOPEĆ Dominik Z/0464/19 2024 LDK!
2 s 5 50.18 SOCHACZEWSKA Oliwia RKS Łódź 2004 U18 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0505/19 2024
3 s 5 52.33 ZIELIŃSKA Agnieszka MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 2005 U18 LD -- B.D. WASIAK Jarosław , Z/0223/19 , 2023 LDK!
1 s 6 48.53 MARCHWICKA Nadia RKS Łódź 2005 U18 LD --
2 s 6 55.16 WÓJCIK Wiktoria LUKS Boguszyce 2006 U16 LD -- LDK!
3 s 6 57.79 GORZKIEWICZ Klaudia LUKS Boguszyce 2006 U16 LD -- LDK!
1 s 7 49.84 SALAMON Maja UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD -- B.D. ZATORSKI Krzysztof , Z/1966/21 , 2023 LDK!
2 s 7 50.63 ZALEPIŃSKA Wiktoria UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD -- B.D. ZATORSKI Krzysztof , Z/8010/21 , 2023 LDK!
3 s 7 50.74 MARCZYK Julia RKS Łódź 2007 U16 LD -- KARP Sławomir KOPEĆ Dominik # , Z/1110/21 , 2024 LDK!
1 s 8 48.11 URBANIAK Oliwia UKS 20 Poznań # 2008 U14 WP V KASPRZYK Marek WIADEREK Piotr # , Z/4320/18 , 2024 LDK!
2 s 8 50.95 NOWAKOWSKA Jagoda UKS Vis Skierniewice 2008 U14 LD -- KORWEK Joanna Z/3819/19 2024 LDK!
3 s 8 51.90 SKUPIŃSKA Maria RKS Łódź 2007 U16 LD -- GOWORSKI Tomasz # Z/0275/21 2024
1 s 9 49.33 KUBA Aleksandra LUKS Boguszyce 2009 U14 LD -- SUPEŁ Dorota # Z/0485/20 2024 LDK!
2 s 9 56.20 CABAN Anna UKS Vis Skierniewice 2010 U12 LD -- KORWEK Joanna Z/7582/21 2023 LDK!
3 s 9 61.43 SZYMCZAK Lena LUKS Boguszyce 2009 U14 LD -- SUPEŁ Dorota Z/4264/21 2024
1 s 10 54.71 PIEKUT Aleksandra LUKS Boguszyce 2010 U12 LD -- SUPEŁ Dorota Z/0358/20 2024
2 s 10 59.49 ZALEPIŃSKA Lena UKS Lisy Zgierz 2010 U12 LD -- ZATORSKI Krzysztof Z/11336/21 2023 LDK!
3 s 10 61.45 KOCIK Kornelia LUKS Boguszyce 2010 U12 LD -- SUPEŁ Dorota Z/1037/21 2024
4 s 10 64.66 DZIKOWSKA Lena LUKS Boguszyce 2010 U12 LD -- SUPEŁ Dorota Z/1034/21 2024
1 s 11 51.08 STANISZEWSKA Nadia Ducla Academy Warszawa 2010 U12 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert # Z/4305/20 2024
2 s 11 58.69 PAŁYSA Alicja Ducla Academy Warszawa 2011 U12 MZ -- DUKLANOWSKA Edyta # Z/2679/21 2024
4 s 11 64.82 POTENTAS Katarzyna UKS Lisy Zgierz 2011 U12 LD -- ZATORSKI Krzysztof Z/1106/22 2023 LDK!
5 s 11 65.59 MADEJSKA Pola Ducla Academy Warszawa 2011 U12 MZ -- DUKLANOWSKA Edyta # Z/2682/21 2024
1 s 12 57.01 LIS Hanna Ducla Academy Warszawa 2012 U12 MZ -- DUKLANOWSKA Edyta # Z/2688/21 2024
3 s 12 61.82 WIĘCKOWSKA Zuzanna UKS Lisy Zgierz 2012 U12 LD -- ZATORSKI Krzysztof Z/7578/21 2023 LDK!
5 s 12 67.81 SZPRUCH Nell UKS Lisy Zgierz 2013 U12 LD -- LISIECKI Paweł Z/1968/21 2023 LDK!
600 m K
1 s 1 1:30.45 LEMIESZ Aneta KS Lemiesz Team Warszawa 1981 Masters MZ -- TOMCZYK Kazimierz Z/2805/17 2023
1 s 1 1:53.63 DIMITROW Maja KS Lemiesz Team Warszawa 2004 U18 MZ -- LEMIESZ Aneta B.D. Z/3456/18 2022
3 s 1 1:55.90 BURCHARD Ilona KS Lemiesz Team Warszawa 1978 Masters MZ -- LEMIESZ Aneta Z/0769/21 2023
4 s 1 2:13.93 ROSIŃSKA Emilia LUKS Boguszyce 2006 U16 LD -- B.D. LDK!
1 s 2 1:42.39 ŁUKOWSKA Zuzanna Ducla Academy Warszawa 2007 U16 MZ III DUKLANOWSKI Hubert # Z/4298/20 2024
2 s 2 1:59.54 BERNAT Olga UKS Dąb Suchy Las 2009 U14 WP -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/3715/20 2022 LDK!
3 s 2 2:02.83 NOGA Olena Ducla Academy Warszawa 2007 U16 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/4302/20 2024
4 s 2 2:06.81 KOCZYWĄS Nikola LUKS Boguszyce 2009 U14 LD -- SUPEŁ Dorota # Z/0490/20 2024 LDK!
5 s 2 2:14.47 ŚWIĄDER Adrianna LUKS Boguszyce 2006 U16 LD -- B.D. LDK!
1000 m K
1 s 1 3:22.38 GIEJBATOW Julia RLTL Optima Radom # 2008 U14 MZ IV BŁASIŃSKI Artur Z/1569/19 2024 LDK!
2 s 1 3:40.68 GÓRSKA Antonina LUKS Boguszyce 2008 U14 LD -- MAJCHER Elżbieta GÓRSKI Mariusz # , Z/0484/20 , 2024 LDK!
3 s 1 3:43.25 RABIEJ Julia Ducla Academy Warszawa 2006 U16 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert # Z/4301/20 2024
5 s 1 3:59.39 GIEJBATOW Pola RLTL Optima Radom # 2012 U12 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/1113/24 2024 LDK!
6 s 1 4:05.41 ZAGRAJEK Amelia LUKS Boguszyce 2005 U18 LD -- B.D. LDK!
7 s 1 4:13.09 WRÓBLEWSKA Daria LUKS Boguszyce 2009 U14 LD -- SUPEŁ Dorota # Z/0489/20 2023 LDK!
2000 m K
1 s 1 6:52.15 KOPKA Marcelina SRS Kondycja Piaseczno 1998 Sen MZ -- B.D. Z/0511/14 2021
4x200 m MIX
1 s 2 1:51.92 OKUNEVIČ Kornelija
BUZA Aleksandra
PIECHUTA Aleksandra
MRÓZ Katarzyna
KS Sprinterzy.com Kraków 1999
1998
1989
1998
Sen MLP -- B.D.
B.D.
B.D. LEMIESZ Aneta
ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia B.D. B.D.
Z/1316/21
, Z/2528/20
Z/4449/15
2023
, 2023
2023

BEZ


2 s 2 1:57.62 BIELECKA Marta
KOCERKA Jacek
CZERWOŃSKI Artur
KS Lemiesz Team Warszawa 1984

1976
1968
brak daty MAZ -- LEMIESZ Aneta
LEMIESZ Aneta
LEMIESZ Aneta
Z/0770/21
Z/1824/21
Z/4419/18
2021
2023
2022



3 s 2 2:06.59 ŁUKOWSKA Zuzanna
NOGA Olena
RABIEJ Julia
MITRASZEWSKA Kalina
Ducla Academy Warszawa 2007
2007
2006
2004
U18 MAZ -- DUKLANOWSKI Hubert
DUKLANOWSKI Hubert
DUKLANOWSKI Hubert
DUKLANOWSKI Hubert
Z/4298/20
Z/4302/20
Z/4301/20
Z/4879/21
2024
2024
2024
2024




Wzwyż K
1 f 1.47 OLCZYK Anna UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD IV RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz # , Z/3462/19 , 2024 5 LDK!
2 f 1.35 PIASECKA Hanna UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD -- # LDK!
3 f 1.25 NOWAKOWSKA Jagoda UKS Vis Skierniewice 2008 U14 LD -- KORWEK Joanna Z/3819/19 2024 LDK!
4 f 1.25 AUGUSTYNIAK Małgorzata UKS Vis Skierniewice 2008 U14 LD -- LDK!
5 f 1.25 RUSIN Michalina UKS Vis Skierniewice 2009 U14 LD -- KORWEK Joanna Z/2813/20 2023 LDK!
6 f 1.10 GIŁKA Hanna UKS Vis Skierniewice 2009 U14 LD -- KORWEK Joanna Z/9752/21 2023 LDK!
7 f 0.95 DIKS Agata UKS Vis Skierniewice 2009 U14 LD -- LDK!
W dal K
1 f 4.45 WROTEK Hanna OKS Skra Warszawa 2008 U14 MZ -- BALCERZAK Piotr # Z/0952/21 2024 LDK!
2 f 4.10 KUBA Aleksandra LUKS Boguszyce 2009 U14 LD -- SUPEŁ Dorota # Z/0485/20 2024 LDK!
4 f 3.90 MAGDZIARZ Marika UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD -- LDK!
5 f 3.65 KOSMATKA Maja UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD -- # LDK!
6 f 3.57 NIEZGODA Iga LUKS Boguszyce 2009 U14 LD -- SUPEŁ Dorota # Z/0486/20 2024 LDK!
7 f 3.41 SZYMCZAK Lena LUKS Boguszyce 2009 U14 LD -- SUPEŁ Dorota Z/4264/21 2024
8 f 3.41 TAMOŃ Julia LUKS Boguszyce 2006 U16 LD -- LDK!
9 f 3.37 NOWAKOWSKA Malina UKS Vis Skierniewice 2010 U12 LD -- KORWEK Joanna Z/9753/21 2023 LDK!
10 f 3.31 GÓRSKA Antonina LUKS Boguszyce 2008 U14 LD -- MAJCHER Elżbieta GÓRSKI Mariusz # , Z/0484/20 , 2024 LDK!
11 f 3.21 KOCZYWĄS Nikola LUKS Boguszyce 2009 U14 LD -- SUPEŁ Dorota # Z/0490/20 2024 LDK!
12 f 3.09 PIEKUT Aleksandra LUKS Boguszyce 2010 U12 LD -- SUPEŁ Dorota Z/0358/20 2024
13 f 2.62 WRÓBLEWSKA Daria LUKS Boguszyce 2009 U14 LD -- SUPEŁ Dorota # Z/0489/20 2023 LDK!
60 m M
2 e 1 7.60 KURCZ Tadeusz KS Sprinterzy.com Kraków 1974 Masters MA -- B.D. Z/0788/19 2023
3 e 1 8.25 WIDEŁ Marek KS Sprinterzy.com Kraków 1968 Masters MA -- B.D. Z/0147/19 2023
4 e 1 8.40 KUBICZEK Piotr niest. Katowice 1957 Masters SL -- B.D. BEZ
5 e 1 8.60 PIETRZAK Waldemar MKLA Łęczyca # 1959 Masters LD -- B.D. ANDRYSIAK Mirosław , Z/1389/20 , 2023
6 e 1 8.77 ŻAK Waldemar MKS Piast Głogów # 1969 Masters DS -- B.D. Z/2704/22 2024
1 e 2 7.57 OLSZEWSKI Adrian MKS Piast Głogów 1978 Masters DS -- KARPOWICZ Tadeusz # Z/4847/19 2024 2
2 e 2 7.69 PAWŁOWSKI Łukasz KS Sprintwarsaw # 1982 Masters MZ -- MALANOWSKI Łukasz # Z/2038/21 2024
3 e 2 7.81 GRZYBOWSKI Przemysław niest. Łódź 1978 Masters LD --
5 e 2 9.67 JUREK Paweł KS Lemiesz Team Warszawa # 1966 Masters MZ -- LEMIESZ Aneta # Z/1383/20 2023
1 e 3 7.52 TĘCZA Damian KS Sprintwarsaw # 1985 Masters MZ -- MALANOWSKI Łukasz # Z/0612/22 2024
2 e 3 7.62 WIERZBICKI Jacek TS AKS Chorzów 1983 Masters SL -- WIDERA Jan Z/3230/11 2023 BEZ
3 e 3 8.00 SKARBA Andrzej BKL Bełchatów 1984 Masters LD -- MANTYK Łukasz Z/7087/21 2021
4 e 3 8.04 DANHOFER Krzysztof KS Sprinterzy.com Kraków 1981 Masters MA -- B.D. Z/5717/21 2022
1 e 4 7.39 KLOS Roger KS Sprinterzy.com Kraków 1993 Sen MA -- OSTROWSKA Justyna B.D. Z/3199/17 2023
2 e 4 7.55 MYRTA Szymon KS Sprinterzy.com Kraków 1988 Sen MA -- B.D. Z/2321/11 2020
3 e 4 7.64 OSIENIENKO Przemysław KS Sprinterzy.com Kraków 1994 Sen MA -- B.D. Z/0447/14 2021
4 e 4 7.70 KOCZKODAJ Wojciech KS Sprinterzy.com Kraków 1998 Sen MA -- B.D. Z/2480/20 2023
5 e 4 8.24 ROZMUS Mateusz niest. Poznań 1994 Sen WP -- B.D.
1 e 5 7.36 WŁOSTEK Piotr RKS Łódź 2000 U23 LD -- B.D.
2 e 5 7.55 PIETRASIAK Igor RKS Łódź 2002 U20 LD -- B.D.
3 e 5 7.77 SKRZYPCZAK Kamil KS Dynamic Łódź # 1991 Sen LD -- B.D. SEKIETA Radosław # , Z/0592/18 , 2023
4 e 5 8.52 MIZIOŁEK Wiktor RKS Łódź 2002 U20 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/1478/20 2024
1 e 6 7.39 KOWALSKI Jędrzej RKS Łódź 2002 U20 LD -- JASZCZAK Stanisław GOWORSKI Tomasz , Z/3553/16 , 2023 BEZ LDK!
2 e 6 7.79 JASKÓŁA Michał UKS Dąb Suchy Las 2004 U18 WP -- GULCZYŃSKA Grażyna GULCZYŃSKA Grażyna BEZ LDK!
3 e 6 7.95 SKALSKI Filip RKS Łódź 2004 U18 LD --
4 e 6 7.99 MŁYNOWSKI Stanisław UKS Dąb Suchy Las 2005 U18 WP -- TYLAK Łukasz Z/0397/21 2023
5 e 6 8.35 MACIASZEK Szymon RKS Łódź 2003 U20 LD --
1 e 7 7.94 NOWICKI Filip UKS Vis Skierniewice 2006 U16 LD -- BARSKA Jolanta # Z/0408/19 2023 LDK!
2 e 7 8.69 OLEJNIK Mikołaj UKS Filipides Teresin 2007 U16 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej OLEJNIK Tomasz # Z/0393/19 2024 LDK!
3 e 7 8.79 CIBOROWSKI Jakub KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ -- LDK!
4 e 7 9.11 BIEDRZYCKI Mikołaj UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD -- BARSKA Jolanta Z/0409/19 2023 BEZ LDK!
1 e 8 7.84 ŻACZKIEWICZ Bartosz UKS Vis Skierniewice 2006 U16 LD -- BARSKA Jolanta Z/3580/20 2023 LDK!
2 e 8 7.87 PAWŁOWSKI Jakub UKS Filipides Teresin 2006 U16 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej BEZ LDK!
3 e 8 7.91 MIROWSKI Oskar MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD -- WASIAK Jarosław Z/1505/21 2023 LDK!
4 e 8 8.16 MIKOŁAJCZYK Kacper KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ -- # LDK!
5 e 8 8.59 JANECKI Szymon UKS Vis Skierniewice 2008 U14 LD -- BARSKA Jolanta # Z/5285/19 2023 LDK!
1 e 9 8.88 SKONECZNY Mateusz UKS Vis Skierniewice 2008 U14 LD -- BARSKA Jolanta # Z/3156/20 2023 LDK!
2 e 9 8.94 KAMIŃSKI Kacper UKS Vis Skierniewice 2008 U14 LD -- KORWEK Joanna # Z/3155/20 2024 LDK!
3 e 9 9.09 SYNAJEWSKI Michał UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD -- BARSKA Jolanta # Z/7588/21 2023 LDK!
4 e 9 9.33 WROCIŃSKI Bartłomiej UKS Lisy Zgierz 2008 U14 LD -- B.D. LDK!
5 e 9 9.69 CIEŚLIŃSKI Fryderyk UKS Dąb Suchy Las 2009 U14 WP -- LDK!
1 e 10 8.78 PUCHALSKI Franciszek MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 2008 U14 LD -- WASIAK Patryk # Z/0246/22 2023
2 e 10 8.92 ZIÓŁEK Antoni KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2008 U14 MZ -- #
3 e 10 9.09 TARTANUS Paweł UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD -- # LDK!
4 e 10 11.55 SALAMON Kryspin UKS Vis Skierniewice 2008 U14 LD -- # LDK!
1 e 11 9.49 OLEJNIK Filip UKS Filipides Teresin 2010 U12 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0966/20 2024 LDK!
2 e 11 9.57 CHUCHRA Mateusz MKL Toruń 2010 U12 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/4503/19 2023 BEZ LDK!
3 e 11 9.83 JASKÓŁA Jan UKS Dąb Suchy Las 2009 U14 WP -- LDK!
1 e 12 10.64 NOWAK Hubert UKS Lisy Zgierz 2010 U12 LD -- LDK!
2 e 12 11.05 PIECHOTA Mateusz UKS Lisy Zgierz 2010 U12 LD -- LDK!
1 f A 7.29 KOWALSKI Jędrzej RKS Łódź 2002 U20 LD -- JASZCZAK Stanisław GOWORSKI Tomasz , Z/3553/16 , 2023 BEZ LDK!
2 f A 7.31 KLOS Roger KS Sprinterzy.com Kraków 1993 Sen MA -- OSTROWSKA Justyna B.D. Z/3199/17 2023
3 f A 7.36 WŁOSTEK Piotr RKS Łódź 2000 U23 LD -- B.D.
4 f A 7.42 TĘCZA Damian KS Sprintwarsaw # 1985 Masters MZ -- MALANOWSKI Łukasz # Z/0612/22 2024
5 f A 7.48 PIETRASIAK Igor RKS Łódź 2002 U20 LD -- B.D.
6 f A 7.52 MYRTA Szymon KS Sprinterzy.com Kraków 1988 Sen MA -- B.D. Z/2321/11 2020
1 f B 7.50 OLSZEWSKI Adrian MKS Piast Głogów 1978 Masters DS -- KARPOWICZ Tadeusz # Z/4847/19 2024 2
2 f B 7.55 OSIENIENKO Przemysław KS Sprinterzy.com Kraków 1994 Sen MA -- B.D. Z/0447/14 2021
3 f B 7.68 PAWŁOWSKI Łukasz KS Sprintwarsaw # 1982 Masters MZ -- MALANOWSKI Łukasz # Z/2038/21 2024
4 f B 7.70 KOCZKODAJ Wojciech KS Sprinterzy.com Kraków 1998 Sen MA -- B.D. Z/2480/20 2023
5 f B 7.72 KURCZ Tadeusz KS Sprinterzy.com Kraków 1974 Masters MA -- B.D. Z/0788/19 2023
6 f B 7.78 WIERZBICKI Jacek TS AKS Chorzów 1983 Masters SL -- WIDERA Jan Z/3230/11 2023 BEZ
300 m M
1 s 1 40.25 GRZYBOWSKI Przemysław niest. Łódź 1978 Masters LD --
2 s 1 41.55 DANHOFER Krzysztof KS Sprinterzy.com Kraków 1981 Masters MA -- B.D. Z/5717/21 2022
3 s 1 45.02 WITKOWSKI Paweł Wieliszew Heron Team 1979 Masters MZ -- B.D. Z/5532/18 2024 BEZ
1 s 2 44.43 PIETRZAK Waldemar MKLA Łęczyca # 1959 Masters LD -- B.D. ANDRYSIAK Mirosław , Z/1389/20 , 2023
2 s 2 45.45 KUBICZEK Piotr niest. Katowice 1957 Masters SL -- B.D. BEZ
3 s 2 56.09 JUREK Paweł KS Lemiesz Team Warszawa # 1966 Masters MZ -- LEMIESZ Aneta # Z/1383/20 2023
1 s 3 43.11 WIDEŁ Marek KS Sprinterzy.com Kraków 1968 Masters MA -- B.D. Z/0147/19 2023
2 s 3 43.22 STĘPNIAK Radosław KS Sprinterzy.com Kraków # 1971 Masters MA -- B.D. Z/9179/21 2023
3 s 3 45.10 CZERWOŃSKI Artur KS Lemiesz Team Warszawa 1968 Masters MZ -- LEMIESZ Aneta Z/4419/18 2022
1 s 4 40.57 KURCZ Tadeusz KS Sprinterzy.com Kraków 1974 Masters MA -- B.D. Z/0788/19 2023
1 s 5 43.74 KOCERKA Jacek KS Lemiesz Team Warszawa 1976 Masters MZ -- LEMIESZ Aneta Z/1824/21 2023
1 s 6 40.83 SKARBA Andrzej BKL Bełchatów 1984 Masters LD -- MANTYK Łukasz Z/7087/21 2021
2 s 6 44.13 SOBCZAK Robert niest. Łódź 1982 Masters LD -- B.D.
1 s 7 38.35 KLOS Roger KS Sprinterzy.com Kraków 1993 Sen MA -- OSTROWSKA Justyna B.D. Z/3199/17 2023
2 s 7 38.71 SKRZYPCZAK Kamil KS Dynamic Łódź # 1991 Sen LD -- B.D. SEKIETA Radosław # , Z/0592/18 , 2023
3 s 7 40.71 BEDNARCZYK Sebastian niest. Kraków 1989 Sen MA -- B.D.
1 s 8 39.35 OSIENIENKO Przemysław KS Sprinterzy.com Kraków 1994 Sen MA -- B.D. Z/0447/14 2021
1 s 9 40.26 KOCZKODAJ Wojciech KS Sprinterzy.com Kraków 1998 Sen MA -- B.D. Z/2480/20 2023
2 s 9 43.46 MACIASZEK Szymon RKS Łódź 2003 U20 LD --
3 s 9 44.71 MIZIOŁEK Wiktor RKS Łódź 2002 U20 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/1478/20 2024
1 s 10 41.42 JASKÓŁA Michał UKS Dąb Suchy Las 2004 U18 WP -- GULCZYŃSKA Grażyna GULCZYŃSKA Grażyna BEZ LDK!
2 s 10 42.27 OLEJNIK Mikołaj UKS Filipides Teresin 2007 U16 MZ V ANDRYSZCZYK Andrzej OLEJNIK Tomasz # Z/0393/19 2024 LDK!
3 s 10 42.94 MŁYNOWSKI Stanisław UKS Dąb Suchy Las 2005 U18 WP -- TYLAK Łukasz Z/0397/21 2023
1 s 11 46.89 KAMIŃSKI Kacper UKS Vis Skierniewice 2008 U14 LD -- KORWEK Joanna # Z/3155/20 2024 LDK!
2 s 11 49.26 LEWANDOWSKI Bartłomiej LUKS Boguszyce 2007 U16 LD -- LDK!
3 s 11 52.61 WROCIŃSKI Bartłomiej UKS Lisy Zgierz 2008 U14 LD -- B.D. LDK!
4 s 11 53.87 CIEŚLIŃSKI Fryderyk UKS Dąb Suchy Las 2009 U14 WP -- LDK!
1 s 12 51.68 CHUCHRA Mateusz MKL Toruń 2010 U12 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/4503/19 2023 BEZ LDK!
2 s 12 55.64 BARAŃSKI Adam UKS Lisy Zgierz 2010 U12 LD -- LISIECKI Paweł # Z/1964/21 2023 LDK!
3 s 12 55.98 JASKÓŁA Jan UKS Dąb Suchy Las 2009 U14 WP -- LDK!
4 s 12 56.55 MILCZAREK Antoni LUKS Boguszyce 2009 U14 LD -- SUPEŁ Dorota Z/1039/21 2024
600 m M
2 s 1 1:30.82 SOBCZAK Robert niest. Łódź 1982 Masters LD -- B.D.
3 s 1 1:32.90 SEKIETA Radosław KS Dynamic Łódź # 1976 Masters LD -- SEKIETA Radosław # Z/1353/18 2024
5 s 1 1:35.61 JAGUSIAK Maciej KS Rajsport Sieradz Active Team # 1981 Masters LD -- B.D. Z/3980/22 2022
6 s 1 1:37.71 KRAWCZYK Tomasz RKS Łódź 1989 Sen LD --
2 s 2 1:39.23 WITKOWSKI Paweł Wieliszew Heron Team 1979 Masters MZ -- B.D. Z/5532/18 2024 BEZ
3 s 2 1:41.12 CZERWOŃSKI Artur KS Lemiesz Team Warszawa 1968 Masters MZ -- LEMIESZ Aneta Z/4419/18 2022
4 s 2 1:42.60 WITKOWSKI Michał SL Salos-Wodna Łódź 1989 Sen LD -- KOTELNICKI Mariusz Z/6131/21 2021
6 s 2 1:45.90 ZALASA Wojciech niest. Łódź 1968 Masters LD --
7 s 2 2:11.47 ADAMIEC Maciej LUKS Boguszyce 2008 U14 LD --
1000 m M
1 s 1 2:54.95 WITKOWSKI Michał SL Salos-Wodna Łódź 1989 Sen LD -- KOTELNICKI Mariusz Z/6131/21 2021
3 s 1 3:06.86 WITKOWSKI Paweł Wieliszew Heron Team 1979 Masters MZ -- B.D. Z/5532/18 2024 BEZ
4 s 1 3:07.94 DUCZYŃSKI Maciej KS Lemiesz Team Warszawa # 1975 Masters MZ -- LEMIESZ Aneta Z/2827/17 2021
5 s 1 3:09.63 CZĄSTKA Jan UKS Tempo 5 Przemyśl 1958 Masters PK -- B.D. Z/4833/18 2024
7 s 1 3:12.10 CHRAPEK Krzysztof KS AZS AWF Warszawa # 2009 U14 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella OBŁĘKOWSKA Izabella # , Z/5834/19 , 2024 LDK!
8 s 1 3:13.68 ZALASA Wojciech niest. Łódź 1968 Masters LD --
9 s 1 3:14.94 ROSZKOWSKI Łukasz KS Podlasie Białystok # 1988 Sen PD -- B.D. # Z/2557/18 2022
2000 m M
1 s 1 6:01.82 JAGUSIAK Maciej KS Rajsport Sieradz Active Team # 1981 Masters LD -- B.D. Z/3980/22 2022
2 s 1 6:04.84 KOBIAŁKA Konrad KS Lemiesz Team Warszawa # 1978 Masters MZ -- LEMIESZ Aneta Z/3113/17 2023
3 s 1 6:17.72 WITKOWSKI Paweł Wieliszew Heron Team 1979 Masters MZ -- B.D. Z/5532/18 2024 BEZ
4 s 1 6:20.44 KOWALCZYK Marcin niest. Łódź 1979 Masters LD --
5 s 1 6:36.68 MYŚLIWIEC Jan MKS-MOSM Bytom 1965 Masters SL -- B.D. Z/8311/21 2023
1 s 2 5:49.35 GROMEK Radosław KS AZS AWF Warszawa # 1983 Masters MZ -- WĄSOWSKI Janusz Z/1123/14 2022
2 s 2 5:50.68 SZYMANIAK Kamil MKL Toruń # 1990 Sen KP -- B.D. WOŹNIAK Jacek # , Z/11430/21 , 2023
3 s 2 6:11.66 WITKOWSKI Michał SL Salos-Wodna Łódź 1989 Sen LD -- KOTELNICKI Mariusz Z/6131/21 2021
4 s 2 6:25.49 ROZMUS Mateusz niest. Poznań 1994 Sen WP -- B.D.
6 s 2 6:31.47 ŚLIWA Krzysztof KS Lemiesz Team Warszawa 1985 Masters MZ -- LEMIESZ Aneta Z/1823/21 2021
7 s 2 6:44.40 WITOWSKI Jan RK Athletics Warszawa # 2008 U14 MZ -- GAJDUS Grzegorz # Z/4381/23 2023 LDK!
4x200 m MIX
1 s 1 1:40.95 KUBICA Mateusz
ZIMNY Cezary
WOJDA Cezary
WIETESKA Tomasz
UKS Błyskawica Domaniewice 2002
1996
1996
2001
Sen LDZ -- ZNYK Stanisław
ZNYK Stanisław
ZNYK Stanisław
ZNYK Stanisław
Z/3983/18
Z/0141/12
Z/0140/12
Z/4029/15
2021
2020
2020
2021



3
2 s 1 1:42.53 MALANOWSKI Łukasz
BEDNARCZYK Sebastian
PŁASKOWICKI Damian
MUSIAŁ Kacper
KS Sprinterzy.com Kraków 1996
1989
2000
2001
Sen MLP -- MALANOWSKI Łukasz
B.D.
B.D.
B.D.
Z/3997/15
Z/3109/20
2024
2022




3 s 1 1:46.39 DIMITROW Maja
SOBCZAK Robert
LEMIESZ Aneta
SEKIETA Radosław
KS Lemiesz Team Warszawa 2004
1982
1981
1976
Masters MAZ -- LEMIESZ Aneta B.D.
B.D.
TOMCZYK Kazimierz
SEKIETA Radosław
Z/3456/18
Z/2805/17
Z/1353/18
2022
2023
2024




Wzwyż M
1 f 1.50 BEDNARSKI Dariusz MUKS Płock 1954 Masters MZ -- B.D. B.D. Z/1790/12 2023 BEZ
2 f 1.35 MŁYNOWSKI Stanisław UKS Dąb Suchy Las 2005 U18 WP -- TYLAK Łukasz Z/0397/21 2023
  f NM JUREK Paweł KS Lemiesz Team Warszawa # 1966 Masters MZ -- LEMIESZ Aneta # Z/1383/20 2023
W dal M
1 f 6.39 OLSZEWSKI Adrian MKS Piast Głogów 1978 Masters DS III KARPOWICZ Tadeusz # Z/4847/19 2024 2
2 f 6.17 PŁASKOWICKI Damian KS Sprinterzy.com Kraków 2000 U23 MA -- B.D.
3 f 5.70 KOWALSKI Jędrzej RKS Łódź 2002 U20 LD -- JASZCZAK Stanisław GOWORSKI Tomasz , Z/3553/16 , 2023 BEZ LDK!
4 f 5.52 TĘCZA Damian KS Sprintwarsaw # 1985 Masters MZ -- MALANOWSKI Łukasz # Z/0612/22 2024
5 f 5.27 ŻACZKIEWICZ Bartosz UKS Vis Skierniewice 2006 U16 LD -- BARSKA Jolanta Z/3580/20 2023 LDK!
6 f 5.18 MALANOWSKI Łukasz KS Sprintwarsaw # 1996 Sen MZ -- MALANOWSKI Łukasz # Z/3997/15 2024
7 f 5.05 NOWICKI Filip UKS Vis Skierniewice 2006 U16 LD -- BARSKA Jolanta # Z/0408/19 2023 LDK!
8 f 4.95 KOCZKODAJ Wojciech KS Sprinterzy.com Kraków 1998 Sen MA -- B.D. Z/2480/20 2023
9 f 4.51 JANECKI Szymon UKS Vis Skierniewice 2008 U14 LD -- BARSKA Jolanta # Z/5285/19 2023 LDK!
10 f 4.20 SKONECZNY Mateusz UKS Vis Skierniewice 2008 U14 LD -- BARSKA Jolanta # Z/3156/20 2023 LDK!
11 f 4.15 DUDEK Maksymilian LUKS Boguszyce 2007 U16 LD -- LDK!
12 f 4.06 LEWANDOWSKI Bartłomiej LUKS Boguszyce 2007 U16 LD -- LDK!
13 f 3.57 OLEJNIK Filip UKS Filipides Teresin 2010 U12 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0966/20 2024 LDK!
14 f 3.54 CHUCHRA Mateusz MKL Toruń 2010 U12 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/4503/19 2023 BEZ LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.5763649940491 sekund