Łódź 28.02.2021
Indoor Track Run
60 m K
1 e 1 10.36 PAWLUKOJĆ Emilia UKS MTE Milanówek # 2011 U12 MZ -- SOBIERAJ Aneta # Z/0570/22 2024 LDK!
2 e 1 10.44 KRUPKA Oliwia OKS Start Otwock 2013 U12 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/4018/21 2023
3 e 1 10.63 PAWLUKOJĆ Klara UKS MTE Milanówek # 2011 U12 MZ -- SOBIERAJ Aneta # Z/0571/22 2024 LDK!
4 e 1 11.28 OCZKOWSKA Urszula LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa # 2013 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/3757/21 2023 LDK!
5 e 1 12.49 ŁUKOWSKA Maja Ducla Academy Warszawa 2014 U12 MZ -- DUKLANOWSKA Edyta # Z/2677/21 2024
1 e 2 10.41 WOJTASZYK Kinga UKS Dąb Suchy Las 2011 U12 WP -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/1521/21 2024 LDK!
2 e 2 11.53 HARTENBERG Ewa KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2010 U12 MZ -- LDK!
1 e 3 9.81 CABAN Anna UKS Vis Skierniewice 2010 U12 LD -- KORWEK Joanna Z/7582/21 2023 LDK!
2 e 3 9.86 ŁOŚ Cecylia UKS Dąb Suchy Las 2010 U12 WP -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/1728/21 2024 LDK!
4 e 3 10.51 SIEMIŃSKA Anna LKS Koluszki 2010 U12 LD -- TOMCZYK Antoni Z/4294/19 2024 LDK!
1 e 4 10.00 KRZEMIŃSKA Antonina MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 2010 U12 LD -- WASIAK Jarosław # Z/0367/24 2024 LDK!
2 e 4 10.24 IGNACIUK Katarzyna KS AZS AWF Warszawa # 2010 U12 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław # Z/1413/24 2024 LDK!
3 e 4 10.58 ADAMCZYK Zuzanna UKS Vis Skierniewice 2010 U12 LD -- # LDK!
4 e 4 10.99 NOWAKOWSKA Malina UKS Vis Skierniewice 2010 U12 LD -- KORWEK Joanna Z/9753/21 2024 LDK!
5 e 4 11.78 BIAŁACH Zuzanna KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2010 U12 MZ -- LDK!
1 e 5 10.16 JAREK Zuzanna KS Akademia Parkour Wschód Mińsk Mazowiecki 2009 U14 MZ -- GAZDA Olga # Z/4005/21 2023
2 e 5 10.79 KARBOWIAK Dorota KM Aktywni Sochaczew 2010 U12 MZ -- LDK!
3 e 5 11.37 SELERSKA Łucja KM Aktywni Sochaczew 2010 U12 MZ -- LDK!
1 e 6 9.12 CHOJNOWSKA Oliwia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2008 U14 MZ -- # LDK!
2 e 6 9.83 CZERWIŃSKA Antonina UKS Vis Skierniewice 2009 U14 LD -- LDK!
3 e 6 9.92 KARCZEWSKA Kinga KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2008 U14 MZ -- # LDK!
4 e 6 10.65 DIKS Agata UKS Vis Skierniewice 2009 U14 LD -- LDK!
1 e 7 8.79 WAŻNY Maria UKS Otrębusy # 2008 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian GOGOŁEK Marcin # Z/6171/23 2023 LDK!
3 e 7 9.34 LASKA Amelia UKS Vis Skierniewice 2008 U14 LD -- LDK!
4 e 7 11.00 TALPA Amelia UKS Vis Skierniewice 2008 U14 LD -- LDK!
1 e 8 9.17 NOWAKOWSKA Jagoda UKS Vis Skierniewice 2008 U14 LD -- KORWEK Joanna Z/3819/19 2024 LDK!
2 e 8 9.21 KOSMATKA Maja UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD -- # LDK!  OSU  
3 e 8 9.47 BONIKOWSKA Antonina KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2008 U14 MZ -- LDK!
4 e 8 10.17 DUDKOWSKA Maria KM Aktywni Sochaczew 2008 U14 MZ -- LDK!
5 e 8 10.23 AUGUSTYNIAK Małgorzata UKS Vis Skierniewice 2008 U14 LD -- LDK!
1 e 9 8.66 MAGRYTA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ -- LDK!
2 e 9 8.88 BRZEZIŃSKA Julia RKS Łódź 2007 U16 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0274/21 2024
3 e 9 9.11 MARCZYK Julia RKS Łódź 2007 U16 LD -- KARP Sławomir # LDK!
1 e 10 8.91 PIASECKA Hanna UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD -- # LDK!  OSU  
2 e 10 8.96 MAGDZIARZ Marika UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD -- LDK!  OSU  
3 e 10 11.12 KOCHAŃSKA Marta KM Aktywni Sochaczew 2007 U16 MZ -- LDK!
4 e 10 11.17 RYBAK Oliwia KM Aktywni Sochaczew 2007 U16 MZ -- LDK!
1 e 11 8.61 GOSIK Michalina KM Aktywni Sochaczew 2006 U16 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/0192/19 2023 LDK!
2 e 11 8.70 LUBNAUER Julia MKS Aleksandrów Łódzki # 2005 U18 LD -- B.D. Z/0258/18 2024 LDK!  ZKN  
3 e 11 8.82 KOPEĆ Helena UKS 55 Łódź 2006 U16 LD -- LDK!
4 e 11 8.89 MATYSIAK Julia UKS Młodzik Warszawa # 2006 U16 MZ -- RADKE Karol Z/2136/19 2023 LDK!
1 e 12 8.24 SZKLARZ Patrycja KS Sprinterzy.com Kraków 1995 Sen MA -- B.D. Z/1689/12 2021
2 e 12 8.35 GĄSOWSKA-STĘPNIAK Małgorzata LKS Vectra Włocławek 1978 Masters KP -- NOWAKOWSKI Marian Z/2737/19 2023 3
5 e 12 9.41 SĘKOWSKA Katarzyna UKS Otrębusy # 1982 Masters MZ -- GOLJANEK Janusz # Z/3081/20 2024
1 e 13 8.60 SZYKULSKA Renata LKS Polkowice 1974 Masters DS -- MIAZGA Franciszek PIERZCHALA Robert BEZ
2 e 13 9.27 JABŁKOWSKA Monika Masters LA SGH Warszawa # 1969 Masters MZ -- B.D. Z/1390/20 2023
3 e 13 10.01 OPAK Beata W-MKLAM Olsztyn # 1965 Masters WN -- GOWORSKI Tomasz # Z/0176/19 2024
4 e 13 10.40 TROJANOWSKA Maja UKS Gimnazjon Płońsk # 2010 U12 MZ -- ADAMSKI Robert Z/0468/24 2024 LDK!
1 f A 8.15 SZKLARZ Patrycja KS Sprinterzy.com Kraków 1995 Sen MA -- B.D. Z/1689/12 2021
2 f A 8.39 GĄSOWSKA-STĘPNIAK Małgorzata LKS Vectra Włocławek 1978 Masters KP -- NOWAKOWSKI Marian Z/2737/19 2023 3
3 f A 8.54 GOSIK Michalina KM Aktywni Sochaczew 2006 U16 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/0192/19 2023 LDK!
4 f A 8.66 LUBNAUER Julia MKS Aleksandrów Łódzki # 2005 U18 LD -- B.D. Z/0258/18 2024 LDK!  ZKN  
5 f A 8.70 MAGRYTA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ -- LDK!
6 f A 8.73 SZYKULSKA Renata LKS Polkowice 1974 Masters DS -- MIAZGA Franciszek PIERZCHALA Robert BEZ
2 f B 8.78 MATYSIAK Julia UKS Młodzik Warszawa # 2006 U16 MZ -- RADKE Karol Z/2136/19 2023 LDK!
3 f B 8.81 BRZEZIŃSKA Julia RKS Łódź 2007 U16 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0274/21 2024
4 f B 8.86 WAŻNY Maria UKS Otrębusy # 2008 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian GOGOŁEK Marcin # Z/6171/23 2023 LDK!
6 f B 9.01 KOPEĆ Helena UKS 55 Łódź 2006 U16 LD -- LDK!
200 m K
1 s 1 25.85 LEMIESZ Aneta KS Lemiesz Team Warszawa 1981 Masters MZ II TOMCZYK Kazimierz Z/2805/17 2024
2 s 1 31.48 JABŁKOWSKA Monika Masters LA SGH Warszawa # 1969 Masters MZ -- B.D. Z/1390/20 2023
2 s 2 34.50 OPAK Beata W-MKLAM Olsztyn # 1965 Masters WN -- GOWORSKI Tomasz # Z/0176/19 2024
1 s 3 28.21 JACKIEWICZ Patrycja KS Sprinterzy.com Kraków # 2001 U23 MA -- MALANOWSKI Łukasz # Z/5392/15 2023 LDK!
2 s 3 29.69 ANDRYSZCZYK Inga UKS Filipides Teresin 2004 U18 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej B.D. # , Z/0372/17 , 2024 LDK!
3 s 3 33.68 DAWID Natalia UKS Dziesiątka Radomsko 2003 U20 LD -- B.D. Z/1933/21 2021
1 s 4 28.06 LITWINIEC Karolina UKS Orzełki Warszawa 2004 U18 MZ IV LDK!
2 s 4 28.69 LUBNAUER Julia MKS Aleksandrów Łódzki # 2005 U18 LD -- B.D. Z/0258/18 2024 LDK!  ZKN  
3 s 4 30.25 SOCHACZEWSKA Oliwia RKS Łódź 2004 U18 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0505/19 2024
1 s 5 29.00 OGRODOWCZYK Anna RKS Łódź 2006 U16 LD V
1 s 6 28.97 ŚWIERCZYŃSKA Julia RKS Łódź 2006 U16 LD V GOWORSKI Tomasz Z/1246/20 2024
2 s 6 30.99 KOPEĆ Helena UKS 55 Łódź 2006 U16 LD -- LDK!
3 s 6 32.94 KRYSIAK Maria Ducla Academy Warszawa 2007 U16 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/4303/20 2024
1 s 7 28.61 BANY Adrianna KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ V ANDRYSZCZYK Andrzej RZEPKA Marek , Z/2617/22 , 2024 LDK!
2 s 7 30.23 BRZEZIŃSKA Julia RKS Łódź 2007 U16 LD V GOWORSKI Tomasz Z/0274/21 2024
3 s 7 32.21 MAGRYTA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ -- LDK!
1 s 8 30.44 MARCZYK Julia RKS Łódź 2007 U16 LD -- KARP Sławomir # LDK!
2 s 8 32.91 CHOJNOWSKA Oliwia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2008 U14 MZ -- # LDK!
3 s 8 34.20 JANIAK Patrycja KM Aktywni Sochaczew 2007 U16 MZ -- LDK!
1 s 9 31.46 WAŻNY Maria UKS Otrębusy # 2008 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian GOGOŁEK Marcin # Z/6171/23 2023 LDK!
2 s 9 35.52 KARCZEWSKA Kinga KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2008 U14 MZ -- # LDK!
1 s 10 32.22 KISIAŁA Wiktoria UKS Filipides Teresin 2008 U14 MZ -- LDK!
2 s 10 33.72 KARBOWIAK Dominika KM Aktywni Sochaczew 2008 U14 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/2048/21 2024 LDK!
3 s 10 38.15 ŁODZIŃSKA Zofia UKS Orzełki Warszawa 2008 U14 MZ -- LDK!
1 s 11 31.07 PTASZYŃSKA Patrycja KM Aktywni Sochaczew 2008 U14 MZ -- LDK!
3 s 11 35.13 ZALEWSKA Weronika UKS Filipides Teresin # 2008 U14 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Inga # Z/5514/21 2024 LDK!
1 s 12 33.70 ŁOŚ Cecylia UKS Dąb Suchy Las 2010 U12 WP -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/1728/21 2024 LDK!
3 s 12 36.70 SIEMIŃSKA Anna LKS Koluszki 2010 U12 LD -- TOMCZYK Antoni Z/4294/19 2024 LDK!
4 s 12 36.76 KLIMAS Dominika MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2009 U14 LD -- WASIAK Jarosław Z/2957/21 2024 LDK!
  s 12 DNF HARTENBERG Ewa KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2010 U12 MZ -- LDK!
1 s 13 36.80 WOJTASZYK Kinga UKS Dąb Suchy Las 2011 U12 WP -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/1521/21 2024 LDK!
2 s 13 37.21 PAWLUKOJĆ Klara UKS MTE Milanówek # 2011 U12 MZ -- SOBIERAJ Aneta # Z/0571/22 2024 LDK!
3 s 13 37.50 PAWLUKOJĆ Emilia UKS MTE Milanówek # 2011 U12 MZ -- SOBIERAJ Aneta # Z/0570/22 2024 LDK!
1 s 14 35.85 PIKUS Lena Ducla Academy Warszawa 2011 U12 MZ -- DUKLANOWSKA Edyta # Z/2678/21 2024
2 s 14 37.05 PAŁYSA Alicja Ducla Academy Warszawa 2011 U12 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert # Z/2679/21 2024
3 s 14 39.18 MADEJSKA Pola Ducla Academy Warszawa 2011 U12 MZ -- DUKLANOWSKA Edyta # Z/2682/21 2024
1 s 15 34.92 LIS Hanna Ducla Academy Warszawa 2012 U12 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert # Z/2688/21 2024
2 s 15 36.28 ZABOROWSKA Antonina Ducla Academy Warszawa 2012 U12 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert # Z/2687/21 2024
3 s 15 37.85 OCZKOWSKA Urszula LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa # 2013 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/3757/21 2023 LDK!
4 s 15 38.64 KRUPKA Oliwia OKS Start Otwock 2013 U12 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/4018/21 2023
5 s 15 38.70 KRYSIAK Bianca Ducla Academy Warszawa 2013 U12 MZ -- DUKLANOWSKA Edyta # Z/2675/21 2024
400 m K
1 s 1 71.46 MICHALCZYK-ZGLIŃSKA Iwona UKS Herkules Sulejówek 1974 Masters MZ -- CZYŻ Maciej Z/1115/18 2023 BEZ
2 s 1 76.74 JABŁKOWSKA Monika Masters LA SGH Warszawa # 1969 Masters MZ -- B.D. Z/1390/20 2023
  s 1 DNF GĄSOWSKA-STĘPNIAK Małgorzata LKS Vectra Włocławek 1978 Masters KP -- NOWAKOWSKI Marian Z/2737/19 2023 3
1 s 2 68.85 BIELECKA Marta KS Lemiesz Team Warszawa 1984 Masters MZ -- LEMIESZ Aneta Z/0770/21 2021
2 s 2 73.49 BAGIŃSKA Maja Ducla Academy Warszawa 2004 U18 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/4351/20 2023
1 s 3 64.07 WOŹNIAK Barbara MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2005 U18 LD IV WASIAK Jarosław Z/5148/18 2024 4 LDK!  ZKN  
2 s 3 66.95 MATYSIAK Julia UKS Młodzik Warszawa # 2006 U16 MZ V RADKE Karol Z/2136/19 2023 LDK!
3 s 3 69.50 MARCHWICKA Nadia RKS Łódź 2005 U18 LD --
1 s 4 69.22 JASKULSKA Oliwia Maria UKS Orzełki Warszawa 2006 U16 MZ -- LDK!
2 s 4 71.46 DZIEWICKA Lidia UKS Orzełki Warszawa 2006 U16 MZ -- BOGUCKI Michał Z/2792/20 2024 LDK!
3 s 4 72.73 NOGA Olena Ducla Academy Warszawa 2007 U16 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/4302/20 2024
1 s 5 62.80 ŁUKOWSKA Zuzanna Ducla Academy Warszawa 2007 U16 MZ IV DUKLANOWSKI Hubert # Z/4298/20 2024
2 s 5 74.22 SKUPIŃSKA Maria RKS Łódź 2007 U16 LD -- GOWORSKI Tomasz # Z/0275/21 2024
3 s 5 87.24 MIĘTEK Amelia Wieliszew Heron Team 2007 U16 MZ -- B.D. Z/5342/21 2021
1 s 6 68.11 BARGIEŁ Barbara UKS Filipides Teresin 2008 U14 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0838/20 2024 LDK!
2 s 6 69.05 HOYER Natalia KM Aktywni Sochaczew 2008 U14 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/5814/19 2024 LDK!
3 s 6 71.10 URBANIAK Oliwia UKS 20 Poznań # 2008 U14 WP -- KASPRZYK Marek WIADEREK Piotr # , Z/4320/18 , 2024 LDK!
1 s 7 71.33 SMYCZEK Nadia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2009 U14 LD -- WASIAK Jarosław Z/1502/21 2024 LDK!
2 s 7 72.70 SZYMAŃSKA Maja KS AZS AWF Warszawa # 2008 U14 MZ -- GRALEWSKI Wojciech Z/6693/22 2024 LDK!
3 s 7 75.05 JASKULSKA Amelia Maria UKS Orzełki Warszawa 2008 U14 MZ -- LDK!
1 s 8 73.15 WINNICKA Hanna MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2009 U14 LD -- WASIAK Jarosław Z/1503/21 2024 LDK!
2 s 8 78.45 LUTOMIRSKA Joanna UKS Orzełki Warszawa 2010 U12 MZ -- BOGUCKI Michał Z/2790/20 2024 LDK!
3 s 8 85.33 TROJANOWSKA Maja UKS Gimnazjon Płońsk # 2010 U12 MZ -- ADAMSKI Robert Z/0468/24 2024 LDK!
800 m K
1 s 1 2:38.91 GIEJBATOW Julia RLTL GGG Radom # 2008 U14 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/1569/19 2024 LDK!
2 s 1 2:45.65 STANISZEWSKA Nadia Ducla Academy Warszawa 2010 U12 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert # Z/4305/20 2024
3 s 1 2:49.49 BERNAT Olga UKS Dąb Suchy Las 2009 U14 WP -- LDK!
4 s 1 3:03.22 TROJANOWSKA Maja UKS Gimnazjon Płońsk # 2010 U12 MZ -- ADAMSKI Robert Z/0468/24 2024 LDK!
5 s 1 3:03.49 GIEJBATOW Pola RLTL GGG Radom # 2012 U12 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/1113/24 2024 LDK!
1 s 2 2:37.43 NAPIERAŁA Amelia LKS Koluszki 2006 U16 LD --
2 s 2 2:38.63 NOWAKOWSKA Jagoda LKS Koluszki 2007 U16 LD -- TOMCZYK Antoni Z/4292/19 2023
3 s 2 2:48.55 ASŁANOWICZ Matylda SRS Kondycja Piaseczno 2006 U16 MZ -- PARADOWSKI Wiesław # Z/4328/20 2024
4 s 2 3:06.44 MIĘTEK Amelia Wieliszew Heron Team 2007 U16 MZ -- B.D. Z/5342/21 2021
5 s 2 3:11.73 MADANOWSKA Maja KM Aktywni Sochaczew 2007 U16 MZ -- LDK!
6 s 2 3:16.28 BASIOR Zuzanna KM Aktywni Sochaczew 2006 U16 MZ -- LDK!
1 s 3 2:13.75 SUCHOWOLAK Lena UKS Filipides Teresin 2005 U18 MZ II ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej Z/3276/17 2024 3 LDK!  ZKN   KNF  
2 s 3 2:28.46 SĘCZEK Martyna MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2004 U18 LD IV WASIAK Jarosław Z/5149/18 2024 4 LDK!  ZKN  
3 s 3 2:30.07 DIMITROW Maja KS Lemiesz Team Warszawa 2004 U18 MZ IV LEMIESZ Aneta B.D. Z/3456/18 2022
4 s 3 2:31.00 ŁUCZKO Maja UKS Filipides Teresin 2008 U14 MZ IV # LDK!
6 s 3 2:43.13 MATUSZCZAK Izabela UKS Dziesiątka Radomsko 2000 U23 LD -- LASOŃ Krzysztof B.D. Z/0173/17 2024
1500 m K
1 s 1 5:09.26 HAŁACZKIEWICZ Sylwia KS Dynamic Łódź # 1982 Masters LD -- JELSKA Justyna B.D. # Z/0846/20 2024
2 s 1 5:11.50 PSKIT Agata RKS Łódź 1991 Sen LD --
3 s 1 5:20.79 SIEMIŃSKA Adrianna LKS Koluszki 2007 U16 LD V TOMCZYK Antoni Z/4293/19 2024
4 s 1 5:22.12 PIERZCHAŁA Magdalena LKS Koluszki 1999 U23 LD -- LDK!
5 s 1 5:33.42 MITRASZEWSKA Kalina Ducla Academy Warszawa 2004 U18 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/4879/21 2024
6 s 1 5:35.67 ASŁANOWICZ Matylda SRS Kondycja Piaseczno 2006 U16 MZ -- PARADOWSKI Wiesław # Z/4328/20 2024
8 s 1 5:55.70 JAREK Zuzanna KS Akademia Parkour Wschód Mińsk Mazowiecki 2009 U14 MZ -- GAZDA Olga # Z/4005/21 2023
9 s 1 5:58.27 ŻULIŃSKA Kamila KS Czempion Warszawa # 2005 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/3484/19 2024 LDK!
10 s 1 5:59.16 MAJEWSKA Anna SKS Start Łódź 1995 Sen LD --
11 s 1 6:04.31 RABIEJ Julia Ducla Academy Warszawa 2006 U16 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert # Z/4301/20 2024
4x200 m K
1 s 1 1:59.26 MARCZYK Julia
OGRODOWCZYK Anna
BRZEZIŃSKA Julia
ŚWIERCZYŃSKA Julia
RKS Łódź 2007
2006
2007
2006
U16 LDZ -- KARP Sławomir

GOWORSKI Tomasz
GOWORSKI Tomasz
Z/0274/21
Z/1246/20
2024
2024



2 s 1 2:05.02 NOGA Olena
BAGIŃSKA Maja
RABIEJ Julia
ŁUKOWSKA Zuzanna
Ducla Academy Warszawa 2007
2004
2006
2007
U18 MAZ -- DUKLANOWSKI Hubert
DUKLANOWSKI Hubert
DUKLANOWSKI Hubert
DUKLANOWSKI Hubert
Z/4302/20
Z/4351/20
Z/4301/20
Z/4298/20
2024
2023
2024
2024




1 s 2 2:19.31 Ducla Academy Warszawa


brak daty MAZ --
2 s 2 2:37.41 Ducla Academy Warszawa


brak daty MAZ --
Wzwyż K
1 f 1.35 PIASECKA Hanna UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD -- # LDK!  OSU  
2 f 1.35 SKORUPA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2006 U16 MZ --
3 f 1.35 NOWAKOWSKA Jagoda UKS Vis Skierniewice 2008 U14 LD -- KORWEK Joanna Z/3819/19 2024 LDK!
4 f 1.30 SZYKULSKA Renata LKS Polkowice 1974 Masters DS -- MIAZGA Franciszek PIERZCHALA Robert BEZ
5 f 1.15 AUGUSTYNIAK Małgorzata UKS Vis Skierniewice 2008 U14 LD -- LDK!
6 f 1.10 BIAŁACH Zuzanna KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2010 U12 MZ -- LDK!
7 f 1.05 ADAMCZYK Zuzanna UKS Vis Skierniewice 2010 U12 LD -- # LDK!
8 f 1.00 DIKS Agata UKS Vis Skierniewice 2009 U14 LD -- LDK!
W dal K
1 f 4.87 SZYKULSKA Renata LKS Polkowice 1974 Masters DS -- MIAZGA Franciszek PIERZCHALA Robert BEZ
2 f 4.33 MAGRYTA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ -- LDK!
3 f 3.93 MAGDZIARZ Marika UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD -- LDK!  OSU  
4 f 3.87 CHOJNOWSKA Oliwia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2008 U14 MZ -- # LDK!
5 f 3.87 SĘKOWSKA Katarzyna UKS Otrębusy # 1982 Masters MZ -- GOLJANEK Janusz # Z/3081/20 2024
6 f 3.87 BONIKOWSKA Antonina KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2008 U14 MZ -- LDK!
8 f 3.75 CZERWIŃSKA Antonina UKS Vis Skierniewice 2009 U14 LD -- LDK!
9 f 3.68 CABAN Anna UKS Vis Skierniewice 2010 U12 LD -- KORWEK Joanna Z/7582/21 2023 LDK!
10 f 3.61 LASKA Amelia UKS Vis Skierniewice 2008 U14 LD -- LDK!
11 f 3.58 WAŻNY Maria UKS Otrębusy # 2008 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian GOGOŁEK Marcin # Z/6171/23 2023 LDK!
12 f 3.36 IGNACIUK Katarzyna KS AZS AWF Warszawa # 2010 U12 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław # Z/1413/24 2024 LDK!
13 f 3.21 KRZEMIŃSKA Antonina MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 2010 U12 LD -- WASIAK Jarosław # Z/0367/24 2024 LDK!
14 f 3.21 NOWAKOWSKA Malina UKS Vis Skierniewice 2010 U12 LD -- KORWEK Joanna Z/9753/21 2024 LDK!
15 f 3.19 KARCZEWSKA Kinga KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2008 U14 MZ -- # LDK!
16 f 3.01 PAWLUKOJĆ Klara UKS MTE Milanówek # 2011 U12 MZ -- SOBIERAJ Aneta # Z/0571/22 2024 LDK!
17 f 3.00 PAWLUKOJĆ Emilia UKS MTE Milanówek # 2011 U12 MZ -- SOBIERAJ Aneta # Z/0570/22 2024 LDK!
18 f 2.85 TALPA Amelia UKS Vis Skierniewice 2008 U14 LD -- LDK!
19 f 2.69 HARTENBERG Ewa KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2010 U12 MZ -- LDK!
60 m M
1 e 1 7.76 SKRZYŃSKI Piotr W-MKLAM Olsztyn # 1967 Masters WN -- GOWORSKI Tomasz # Z/11016/21 2024
2 e 1 8.33 KUBICZEK Piotr niest. Katowice 1957 Masters SL -- B.D. BEZ
3 e 1 8.53 MIDUCH Ryszard KS Wisła Puławy # 1964 Masters LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/0154/19 2022
4 e 1 8.57 PIETRZAK Waldemar MKLA Łęczyca # 1959 Masters LD -- B.D. ANDRYSIAK Mirosław , Z/1389/20 , 2024
5 e 1 9.59 JUREK Paweł KS Lemiesz Team Warszawa # 1966 Masters MZ -- LEMIESZ Aneta # Z/1383/20 2024
1 e 2 8.24 GÓRNY Jacek UKS Otrębusy 1971 Masters MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/0773/19 2024
2 e 2 8.26 STĘPNIAK Radosław KS Sprinterzy.com Kraków # 1971 Masters MA -- B.D. Z/9179/21 2024
3 e 2 9.48 GRONKIEWICZ Marek KS Lider Grodzisk Mazowiecki 1967 Masters MZ --
  e 2 DNF ŻAK Waldemar MKS Piast Głogów # 1969 Masters DS -- B.D. Z/2704/22 2024
1 e 3 7.79 ŚCIUBEŁ Marcin UMLKS Pegaz Opoczno 1976 Masters LD -- GOWORSKI Tomasz GRABOLUS Marek # , Z/2102/21 , 2024
2 e 3 7.86 SZEWERA Paweł KS AZS AWF Wrocław # 1973 Masters DS -- ŁOŚ Dariusz # Z/1320/19 2023
3 e 3 8.08 PĘCZEK Adam RKS Łódź 1972 Masters LD -- GOWORSKI Tomasz # Z/0876/18 2023 BEZ
4 e 3 8.11 PROKOPIUK Robert UKS Otrębusy # 1975 Masters MZ --
1 e 4 7.88 GRZYBOWSKI Przemysław niest. Łódź 1978 Masters LD --
2 e 4 8.37 JASZCZUR Michał KS Lemiesz Team Warszawa 1981 Masters MZ -- LEMIESZ Aneta Z/0152/19 2024
3 e 4 8.50 SIEJKA Mariusz KS Sprintwarsaw # 1977 Masters MZ -- MALANOWSKI Łukasz # Z/1683/20 2024
1 e 5 7.50 KUCHARSKI Piotr MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 1982 Masters LD -- B.D. WASIAK Jarosław , Z/1187/18 , 2023 BEZ
2 e 5 7.55 ZNYK Stanisław UKS GOK Zduny 1984 Masters LD -- ZNYK Stanisław Z/3981/18 2024 BEZ
3 e 5 7.91 SKARBA Andrzej BKL Bełchatów 1984 Masters LD -- MANTYK Łukasz Z/7087/21 2021
4 e 5 8.10 KINAL Grzegorz KS AZS AWF Wrocław # 1981 Masters DS -- ŁOŚ Dariusz # Z/1227/20 2023
1 e 6 7.33 KOWALSKI Jędrzej RKS Łódź 2002 U20 LD -- JASZCZAK Stanisław BEZ LDK!
2 e 6 7.36 SEJDAK Jakub UKS Błyskawica Domaniewice 1997 Sen LD -- ZNYK Stanisław Z/3907/20 2021
3 e 6 7.39 TĘCZA Damian KS Sprintwarsaw # 1985 Masters MZ -- MALANOWSKI Łukasz # Z/0612/22 2024
4 e 6 7.63 RYSIO Tomasz MKS Agros Chełm # 1988 Sen LU -- MAZUREK Marek Z/6301/21 2024
1 e 7 7.59 PIETRASIAK Igor RKS Łódź 2002 U20 LD -- B.D.
2 e 7 7.75 KUBICA Mateusz UKS Błyskawica Domaniewice 2002 U20 LD -- ZNYK Stanisław Z/3983/18 2021
3 e 7 7.92 KUKAWSKI Jakub RKS Łódź 2002 U20 LD --
1 e 8 7.63 KNERA Antoni UKS Błyskawica Domaniewice 2004 U18 LD -- ZNYK Stanisław Z/3879/20 2021
2 e 8 7.94 NOWICKI Filip UKS Vis Skierniewice 2006 U16 LD -- BARSKA Jolanta # Z/0408/19 2024 LDK!  OSU  
3 e 8 8.14 ANDRZEJCZAK Ignacy UKS Vis Skierniewice 2006 U16 LD -- KORWEK Joanna # Z/0410/19 2024 BEZ LDK!  OSU  
4 e 8 8.55 BACHMAN Alan RKS Łódź 2007 U16 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0272/21 2024
1 e 9 7.89 MIROWSKI Oskar MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD -- WASIAK Jarosław Z/1505/21 2024 LDK!
2 e 9 8.52 BIAŁEK Adrian RKS Łódź 2007 U16 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/2012/21 2024
3 e 9 8.96 BIEDRZYCKI Mikołaj UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD -- BARSKA Jolanta Z/0409/19 2024 BEZ LDK!  OSU  
4 e 9 8.98 SYNAJEWSKI Michał UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD -- BARSKA Jolanta # Z/7588/21 2024 LDK!
1 e 10 8.19 GARBICZ Alexander MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2008 U14 LD -- WASIAK Jarosław Z/1504/21 2024 LDK!
2 e 10 8.45 JANECKI Szymon UKS Vis Skierniewice 2008 U14 LD -- BARSKA Jolanta # Z/5285/19 2023 LDK!
3 e 10 8.85 KAMIŃSKI Kacper UKS Vis Skierniewice 2008 U14 LD -- KORWEK Joanna # Z/3155/20 2024 LDK!
4 e 10 8.95 KOWALSKI Oktawian niestowarzyszony 2008 U14 --
  e 11 10.10 JASKÓŁA Jan UKS Dąb Suchy Las 2009 U14 WP -- LDK!
1 e 11 9.00 SKONECZNY Mateusz UKS Vis Skierniewice 2008 U14 LD -- BARSKA Jolanta # Z/3156/20 2023 LDK!
2 e 11 9.27 SZMEL Mikołaj UKS Orzełki Warszawa 2009 U14 MZ -- LDK!
3 e 11 9.30 TENENTKA Kamil LKS Koluszki 2008 U14 LD --
4 e 11 9.80 CIEŚLIŃSKI Fryderyk UKS Dąb Suchy Las 2009 U14 WP -- LDK!
1 e 12 9.26 RYDZOŃ Michał MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2010 U12 LD -- WASIAK Jarosław Z/1506/21 2024 LDK!
2 e 12 9.40 LITWINIEC Aleksander Michał UKS Orzełki Warszawa 2010 U12 MZ -- LDK!
3 e 12 9.54 KOSMALA Adam KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2010 U12 MZ -- LDK!
4 e 12 10.18 CZAJKA Karol niest. Łódź # 2010 U12 LD --
4 e 13 11.43 PIASECKI Wojciech UKS Vis Skierniewice 2010 U12 LD -- LDK!
1 e 14 9.86 BALCERSKI Antoni KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2011 U12 MZ -- LDK!
2 e 14 10.15 BYLINA Ignacy KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2011 U12 MZ -- LDK!
3 e 14 10.39 ZAJDLER Krzysztof AKL Ursynów Warszawa # 2010 U12 MZ -- LEMIESZEWSKA Marta # Z/0176/24 2024 LDK!
4 e 14 11.87 JAREK Jakub KS Akademia Parkour Wschód Mińsk Mazowiecki 2014 U12 MZ -- GAZDA Olga # Z/4004/21 2023
1 e 15 12.23 KOWALSKI Sergiusz Akademia DIEGO Skierniewice # 2014 U12 LD --
1 f A 7.32 KOWALSKI Jędrzej RKS Łódź 2002 U20 LD -- JASZCZAK Stanisław BEZ LDK!
2 f A 7.35 TĘCZA Damian KS Sprintwarsaw # 1985 Masters MZ -- MALANOWSKI Łukasz # Z/0612/22 2024
3 f A 7.36 SEJDAK Jakub UKS Błyskawica Domaniewice 1997 Sen LD -- ZNYK Stanisław Z/3907/20 2021
4 f A 7.50 KUCHARSKI Piotr MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 1982 Masters LD -- B.D. WASIAK Jarosław , Z/1187/18 , 2023 BEZ
5 f A 7.55 ZNYK Stanisław UKS GOK Zduny 1984 Masters LD -- ZNYK Stanisław Z/3981/18 2024 BEZ
6 f A 7.68 PIETRASIAK Igor RKS Łódź 2002 U20 LD -- B.D.
2 f B 7.69 KNERA Antoni UKS Błyskawica Domaniewice 2004 U18 LD -- ZNYK Stanisław Z/3879/20 2021
3 f B 7.72 SKRZYŃSKI Piotr W-MKLAM Olsztyn # 1967 Masters WN -- GOWORSKI Tomasz # Z/11016/21 2024
4 f B 7.76 GRZYBOWSKI Przemysław niest. Łódź 1978 Masters LD --
5 f B 7.85 KUBICA Mateusz UKS Błyskawica Domaniewice 2002 U20 LD -- ZNYK Stanisław Z/3983/18 2021
6 f B 7.90 ŚCIUBEŁ Marcin UMLKS Pegaz Opoczno 1976 Masters LD -- GOWORSKI Tomasz GRABOLUS Marek # , Z/2102/21 , 2024
200 m M
1 s 1 27.30 KUBICZEK Piotr niest. Katowice 1957 Masters SL -- B.D. BEZ
2 s 1 27.95 PIETRZAK Waldemar MKLA Łęczyca # 1959 Masters LD -- B.D. ANDRYSIAK Mirosław , Z/1389/20 , 2024
3 s 1 29.54 SUT Andrzej MKS Aleksandrów Łódzki 1957 Masters LD -- B.D. LIPIŃSKI Leszek , Z/1756/18 , 2024 BEZ
1 s 2 26.15 SKRZYŃSKI Piotr W-MKLAM Olsztyn # 1967 Masters WN -- GOWORSKI Tomasz # Z/11016/21 2024
2 s 2 27.83 MIDUCH Ryszard KS Wisła Puławy # 1964 Masters LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/0154/19 2022
3 s 2 28.43 CZĄSTKA Jan UKS Tempo 5 Przemyśl 1958 Masters PK -- B.D. Z/4833/18 2024
1 s 3 26.48 PĘCZEK Adam RKS Łódź 1972 Masters LD -- GOWORSKI Tomasz # Z/0876/18 2023 BEZ
2 s 3 27.37 PROKOPIUK Robert UKS Otrębusy # 1975 Masters MZ --
1 s 4 25.35 GRZYBOWSKI Przemysław niest. Łódź 1978 Masters LD --
2 s 4 27.36 SIEJKA Mariusz KS Sprintwarsaw # 1977 Masters MZ -- MALANOWSKI Łukasz # Z/1683/20 2024
1 s 5 27.59 JASZCZUR Michał KS Lemiesz Team Warszawa 1981 Masters MZ -- LEMIESZ Aneta Z/0152/19 2024
3 s 5 28.98 WITKOWSKI Paweł Wieliszew Heron Team 1979 Masters MZ -- B.D. Z/5532/18 2024 BEZ
1 s 6 24.43 KUCHARSKI Piotr MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 1982 Masters LD -- B.D. WASIAK Jarosław , Z/1187/18 , 2023 BEZ
2 s 6 27.23 ZIMNY Emanuel KM Aktywni Sochaczew 1981 Masters MZ -- ZIMNY Emanuel B.D. Z/0097/13 2024 BEZ
1 s 7 26.26 TARASKA Szymon UKS Błyskawica Domaniewice 2003 U20 LD -- ZNYK Stanisław B.D. Z/3924/20 2021
2 s 7 27.62 MIZIOŁEK Wiktor RKS Łódź 2002 U20 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/1478/20 2024
1 s 8 25.92 KNERA Antoni UKS Błyskawica Domaniewice 2004 U18 LD -- ZNYK Stanisław Z/3879/20 2021
2 s 8 28.00 BIAŁEK Adrian RKS Łódź 2007 U16 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/2012/21 2024
3 s 8 28.17 BACHMAN Alan RKS Łódź 2007 U16 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0272/21 2024
1 s 9 26.47 OLEJNIK Mikołaj RLTL GGG Radom # 2007 U16 MZ -- BŁASIŃSKI Artur # Z/0393/19 2024 LDK!
2 s 9 27.11 MIROWSKI Oskar MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD -- WASIAK Jarosław Z/1505/21 2024 LDK!
3 s 9 30.37 SYNAJEWSKI Michał UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD -- BARSKA Jolanta # Z/7588/21 2024 LDK!
1 s 10 27.99 SUKIENNIK Oliwier RKS Łódź 2007 U16 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0276/21 2024
2 s 10 28.75 GARBICZ Alexander MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2008 U14 LD -- WASIAK Jarosław Z/1504/21 2024 LDK!
3 s 10 35.11 BAGIŃSKI Krzysztof Ducla Academy Warszawa 2007 U16 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/2684/21 2022
1 s 11 29.49 KAMIŃSKI Kacper UKS Vis Skierniewice 2008 U14 LD -- KORWEK Joanna # Z/3155/20 2024 LDK!
2 s 11 31.03 BILCZEWSKI Adam UKS Orzełki Warszawa 2008 U14 MZ -- LDK!
3 s 11 37.75 KOWALSKI Oktawian niestowarzyszony 2008 U14 --
2 s 12 31.40 PIETKIEWICZ Wiktor UKS Orzełki Warszawa 2008 U14 MZ -- LDK!
1 s 13 29.98 DUDEK Jakub MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 2008 U14 LD --
2 s 13 31.53 SZMEL Mikołaj UKS Orzełki Warszawa 2009 U14 MZ -- LDK!
3 s 13 34.52 JASKÓŁA Jan UKS Dąb Suchy Las 2009 U14 WP -- LDK!
1 s 14 31.80 RYDZOŃ Michał MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2010 U12 LD -- WASIAK Jarosław Z/1506/21 2024 LDK!
2 s 14 32.85 LITWINIEC Aleksander Michał UKS Orzełki Warszawa 2010 U12 MZ -- LDK!
3 s 14 36.82 KOSMALA Adam KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2010 U12 MZ -- LDK!
4 s 14 36.90 CZAJKA Karol niest. Łódź # 2010 U12 LD --
1 s 15 31.04 OLEJNIK Filip UKS Filipides Teresin 2010 U12 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej BŁASIŃSKI Artur Z/0966/20, Z/4816/24 2024, LDK!
2 s 15 34.80 BALCERSKI Antoni KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2011 U12 MZ -- LDK!
4 s 15 40.23 BAGIŃSKI Jan Ducla Academy Warszawa 2010 U12 MZ -- DUKLANOWSKA Edyta # Z/2685/21 2024
  s 16 35.55 BYLINA Ignacy KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2011 U12 MZ -- LDK!
1 s 16 31.90 TRZEPLA Michał Ducla Academy Warszawa 2011 U12 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert # Z/2681/21 2024
2 s 16 34.09 JACZYŃSKI Nikodem UKS Orzełki Warszawa 2011 U12 MZ -- BOGUCKI Michał Z/3577/20 2024 LDK!
400 m M
1 s 1 63.64 CZĄSTKA Jan UKS Tempo 5 Przemyśl 1958 Masters PK -- B.D. Z/4833/18 2024
2 s 1 68.64 SUT Andrzej MKS Aleksandrów Łódzki 1957 Masters LD -- B.D. LIPIŃSKI Leszek , Z/1756/18 , 2024 BEZ
3 s 1 87.15 OBAŁKA Szymon PZWLA Toruń 1953 Masters KP -- B.D. Z/0291/19 2019
1 s 2 59.76 STĘPNIAK Radosław KS Sprinterzy.com Kraków # 1971 Masters MA -- B.D. Z/9179/21 2024
2 s 2 62.91 ZALASA Wojciech niest. Łódź 1968 Masters LD --
3 s 2 68.92 GROTKOWSKI Krzysztof UKS Herkules Sulejówek 1963 Masters MZ -- CZYŻ Maciej Z/4047/18 2023 BEZ
1 s 3 61.73 KOCERKA Jacek KS Lemiesz Team Warszawa 1976 Masters MZ -- LEMIESZ Aneta Z/1824/21 2024
2 s 3 63.50 GÓRNY Jacek UKS Otrębusy 1971 Masters MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/0773/19 2024
3 s 3 70.11 OCZKOWSKI Mateusz LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa # 1978 Masters MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/5131/21 2021
1 s 4 61.09 MUSIATOWICZ Wojciech UKS Herkules Sulejówek 1980 Masters MZ -- CZYŻ Maciej Z/4771/18 2023 BEZ
2 s 4 62.20 WITKOWSKI Paweł Wieliszew Heron Team 1979 Masters MZ -- B.D. Z/5532/18 2024 BEZ
1 s 5 55.71 SKARBA Andrzej BKL Bełchatów 1984 Masters LD -- MANTYK Łukasz Z/7087/21 2021
2 s 5 56.45 PAWSKI Wawrzyniec KS AZS AWF Kraków # 1984 Masters MA -- B.D. B.D. , Z/4890/19 , 2021
1 s 6 59.82 JEŻYNA Maciej RKS Łódź # 2005 U18 LD --
2 s 6 62.22 MIZIOŁEK Wiktor RKS Łódź 2002 U20 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/1478/20 2024
3 s 6 DNF SATERNUS Szymon KS Victoria Trzebinia 2004 U18 MA -- LDK!
1 s 7 58.13 PAWŁOWSKI Jakub UKS Filipides Teresin 2006 U16 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej BEZ LDK!
2 s 7 64.23 LEWANDOWSKI Michał UKS Filipides Teresin 2008 U14 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0965/20 2024 LDK!
3 s 7 64.23 OLEJNIK Filip UKS Filipides Teresin 2010 U12 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej BŁASIŃSKI Artur Z/0966/20, Z/4816/24 2024, LDK!
800 m M
2 s 1 2:22.52 NOWAKOWSKI Jacek KS Lemiesz Team Warszawa 1966 Masters MZ -- B.D. B.D. , Z/3854/18 , 2024
3 s 1 2:23.24 ZALASA Wojciech niest. Łódź 1968 Masters LD --
4 s 1 2:48.99 DZIEKOŃSKI Tadeusz MKS Juvenia Białystok 1950 Masters PD -- B.D. Z/5141/11 2024 BEZ
1 s 2 2:06.54 PAWSKI Wawrzyniec KS AZS AWF Kraków # 1984 Masters MA -- B.D. B.D. , Z/4890/19 , 2021
2 s 2 2:10.07 SOBCZAK Robert niest. Łódź 1982 Masters LD -- B.D.
3 s 2 2:16.03 JAGUSIAK Maciej KS Rajsport Sieradz Active Team # 1981 Masters LD -- B.D. Z/3980/22 2022
5 s 2 2:18.89 WITKOWSKI Paweł Wieliszew Heron Team 1979 Masters MZ -- B.D. Z/5532/18 2024 BEZ
1 s 3 2:08.99 KLONOWSKI Andrzej LKS Osuchów # 2005 U18 MZ -- ZDUNEK Stanisław Z/3744/19 2024 LDK!  ZKN  
2 s 3 2:09.46 SZCZEPANIAK Igor RKS Łódź # 2004 U18 LD -- B.D. KOWALCZYK Katarzyna # BEZ LDK!
3 s 3 2:10.54 OLEJNIK Mikołaj RLTL GGG Radom # 2007 U16 MZ V BŁASIŃSKI Artur # Z/0393/19 2024 LDK!
4 s 3 2:12.21 HUĆKO Michał AZS Łódź # 2004 U18 LD --
5 s 3 2:32.28 GAJDA Szymon KM Aktywni Sochaczew 2004 U18 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/2030/20 2024 LDK!
6 s 3 2:55.06 KUBIK Adam KM Aktywni Sochaczew 2006 U16 MZ -- LDK!
1 s 4 2:21.51 CEL Igor LKS Koluszki 2007 U16 LD -- TOMCZYK Antoni Z/2581/20 2023
2 s 4 2:29.37 PIEKARSKI Filip KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ -- #
3 s 4 2:35.91 CHOJNACKI Piotr LKS Koluszki 2008 U14 LD -- TOMCZYK Antoni Z/2580/20 2024
4 s 4 2:38.90 GIERASIK Kacper KM Aktywni Sochaczew 2008 U14 MZ -- LDK!
5 s 4 3:34.42 STĘPNIAK Tomasz KM Aktywni Sochaczew 2009 U14 MZ -- LDK!
1500 m M
1 s 1 4:25.01 WITKOWSKI Michał SL Salos-Wodna Łódź 1989 Sen LD -- KOTELNICKI Mariusz Z/6131/21 2021
2 s 1 4:31.22 SKRZYPCZAK Kamil KS Dynamic Łódź # 1991 Sen LD -- B.D. SEKIETA Radosław , Z/0592/18 , 2023
3 s 1 4:37.00 SOKOŁOWSKI Karol RKS Łódź # 2005 U18 LD --
4 s 1 4:47.24 ŚLIWA Krzysztof KS Lemiesz Team Warszawa 1985 Masters MZ -- LEMIESZ Aneta Z/1823/21 2021
5 s 1 5:06.49 BABIARSKI Radosław LKS Koluszki 2007 U16 LD --
6 s 1 5:09.99 SMYKA Michał LKS Koluszki 2005 U18 LD --
1 s 2 4:11.02 GROMEK Radosław KS AZS AWF Warszawa # 1983 Masters MZ III WĄSOWSKI Janusz Z/1123/14 2024
2 s 2 4:17.80 JAGUSIAK Maciej KS Rajsport Sieradz Active Team # 1981 Masters LD -- B.D. Z/3980/22 2022
3 s 2 4:21.49 KOBIAŁKA Konrad KS Lemiesz Team Warszawa # 1978 Masters MZ -- LEMIESZ Aneta Z/3113/17 2023
4 s 2 4:27.78 PIETRZYK Krzysztof LKS Koluszki 1979 Masters LD -- TOMCZYK Antoni Z/3018/20 2024 3 LDK!
5 s 2 4:30.66 BIAŁOBRZEWSKI Sławomir WKS Oleśniczanka Oleśnica 1979 Masters DS --
6 s 2 4:38.09 WITKOWSKI Paweł Wieliszew Heron Team 1979 Masters MZ -- B.D. Z/5532/18 2024 BEZ
7 s 2 4:39.91 KOWALCZYK Marcin niest. Łódź 1979 Masters LD --
8 s 2 5:02.93 OCZKOWSKI Mateusz LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa # 1978 Masters MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/5131/21 2021
9 s 2 5:03.99 NOWAK Dawid niest. Łódź 1981 Masters LD --
11 s 2 5:06.08 BYRT Marcin KS Lemiesz Team Warszawa 1979 Masters MZ -- LEMIESZ Aneta Z/4112/20 2021
1 s 3 4:45.73 MYŚLIWIEC Jan MKS-MOSM Bytom 1965 Masters SL -- B.D. Z/8311/21 2023
2 s 3 4:54.87 KULIK Jarosław KS Bestie OCR Legionowo 1975 Masters MZ -- KULIK Jarosław # Z/7680/21 2022
3 s 3 4:59.67 DUCZYŃSKI Maciej KS Lemiesz Team Warszawa # 1975 Masters MZ -- LEMIESZ Aneta Z/2827/17 2021
4 s 3 5:16.22 KOPROWSKI Łukasz niest. Łódź 1976 Masters LD --
5 s 3 5:28.98 KOZICZ Leszek niestowarzyszony 1968 Masters --
Wzwyż M
1 f 1.72 RYSIO Tomasz MKS Agros Chełm # 1988 Sen LU -- MAZUREK Marek Z/6301/21 2024
2 f 1.60 PROKOPIUK Robert UKS Otrębusy # 1975 Masters MZ --
3 f 1.55 ANDRZEJCZAK Ignacy UKS Vis Skierniewice 2006 U16 LD -- KORWEK Joanna # Z/0410/19 2024 BEZ LDK!  OSU  
5 f 1.45 MUSIAŁ Wiesław MKS-MOS Śrem 1957 Masters WP -- B.D. Z/2561/21 2024
W dal M
1 f 6.28 SOBORA Łukasz KS Lemiesz Team Warszawa 1978 Masters MZ -- SOBORA Łukasz # Z/1250/14 2024
2 f 6.09 WIETESKA Tomasz UKS Błyskawica Domaniewice 2001 U23 LD -- ZNYK Stanisław Z/4029/15 2021 3
3 f 6.05 RYSIO Tomasz MKS Agros Chełm # 1988 Sen LU -- MAZUREK Marek Z/6301/21 2024
4 f 5.75 TĘCZA Damian KS Sprintwarsaw # 1985 Masters MZ -- MALANOWSKI Łukasz # Z/0612/22 2024
5 f 5.43 KOWALSKI Jędrzej RKS Łódź 2002 U20 LD -- JASZCZAK Stanisław BEZ LDK!
6 f 5.34 KINAL Grzegorz KS AZS AWF Wrocław # 1981 Masters DS -- ŁOŚ Dariusz # Z/1227/20 2023
7 f 5.25 SZEWERA Paweł KS AZS AWF Wrocław # 1973 Masters DS -- ŁOŚ Dariusz # Z/1320/19 2023
8 f 5.22 MUSIAŁ Wiesław MKS-MOS Śrem 1957 Masters WP -- B.D. Z/2561/21 2024
9 f 5.19 MIECHOWSKI Mateusz UKS Dziesiątka Radomsko 2001 U23 LD -- B.D. Z/1937/21 2021
10 f 5.14 NOWICKI Filip UKS Vis Skierniewice 2006 U16 LD -- BARSKA Jolanta # Z/0408/19 2024 LDK!  OSU  
11 f 5.08 KUBICA Mateusz UKS Błyskawica Domaniewice 2002 U20 LD -- ZNYK Stanisław Z/3983/18 2021
12 f 4.90 PROKOPIUK Robert UKS Otrębusy # 1975 Masters MZ --
13 f 4.83 JANECKI Szymon UKS Vis Skierniewice 2008 U14 LD -- BARSKA Jolanta # Z/5285/19 2023 LDK!
15 f 4.35 SKONECZNY Mateusz UKS Vis Skierniewice 2008 U14 LD -- BARSKA Jolanta # Z/3156/20 2023 LDK!
16 f 3.91 TENENTKA Kamil LKS Koluszki 2008 U14 LD --
17 f 3.80 KOSMALA Adam KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2010 U12 MZ -- LDK!
20 f 3.58 GRONKIEWICZ Marek KS Lider Grodzisk Mazowiecki 1967 Masters MZ --
21 f 3.39 BALCERSKI Antoni KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2011 U12 MZ -- LDK!
22 f 2.75 PIASECKI Wojciech UKS Vis Skierniewice 2010 U12 LD -- LDK!
23 f 2.36 BYLINA Ignacy KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2011 U12 MZ -- LDK!
Wieloskok M
1 f 12.45 ANTOSIAK Sebastian RKS Łódź # 2006 U16 LD II B.D. KRAKOWIAK Lech , Z/5041/19 , 2024 LDK!  OSU  
2 f 10.78 BOCZKOWSKI-LESIAK Michał MKS Aleksandrów Łódzki # 2007 U16 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/4161/19 2024 LDK!  OSU  
3 f 10.54 BUCHMILLER Wiktor MKLA Łęczyca 2006 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/0082/20 2022 LDK!
4 f 10.24 PAWŁOWSKI Szymon MKLA Łęczyca 2006 U16 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/4160/19 2024 LDK!  OSU  

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.6464149951935 sekund