Mielec 13.03.2021
Halowe Mistrzostwa woj. Podkarpackiego U14 2021
60 m K
1 e 1 8.46 OSTROWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 2008 U14 PK -- # LDK!
2 e 1 8.82 KOŁODZIEJ Anna CWKS Resovia Rzeszów 2008 U14 PK -- MAJCHROWICZ Rena # Z/0972/21 2023 LDK!
3 e 1 9.69 KRUSZYŃSKA Daria UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U14 PK -- WOJCIECHOWSKI Leszek # Z/4179/20 2024 LDK!
4 e 1 10.31 KALAMARZ Aleksandra KKL Stal Stalowa Wola # 2008 U14 PK -- LDK!
1 e 2 8.68 DOLOT Milena LKS Stal Mielec 2008 U14 PK -- ŻĄDŁO Jacek # Z/2590/20 2021 LDK!
2 e 2 8.77 CZARNY Julia KKL Stal Stalowa Wola # 2008 U14 PK -- BARSZCZ Mirosław # Z/0058/21 2023 LDK!
3 e 2 9.33 GROSIAK Patrycja MKS Stal Nowa Dęba 2008 U14 PK -- ZIĘBA Julian # Z/3712/19 2023 LDK!
4 e 2 9.35 DWORAK Martyna UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2008 U14 PK -- CZACHOR Karolina # Z/6766/21 2022
1 e 3 8.48 PTAK Martyna LKS Stal Mielec 2008 U14 PK -- TORBA Tomasz # Z/3599/19 2023 LDK!
2 e 3 9.37 DEJNAKA Maria UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U14 PK -- LDK!
3 e 3 9.50 STANKIEWICZ Pola KML Lubaczów 2008 U14 PK -- LDK!
4 e 3 9.62 SUROWIEC Milena KB Witar Tarnobrzeg 2008 U14 PK -- MAŚLANKA Adam Z/3498/20 2023 LDK!
1 e 4 8.98 DWORAK Milena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2008 U14 PK -- CZACHOR Karolina # Z/6767/21 2022
2 e 4 9.03 WOJCIECHOWSKA Magdalena KML Lubaczów 2008 U14 PK -- WAŻNY Stanisław Z/3390/20 2024 LDK!
3 e 4 9.13 TRZPIS Veronica LKS Stal Mielec 2008 U14 PK -- KULIG Marzena # Z/3712/21 2023 LDK!
4 e 4 9.76 WANDAS Zuzanna CWKS Resovia Rzeszów 2008 U14 PK -- DUDA Bogusław # Z/1134/21 2023 LDK!
1 e 5 9.43 BAK Natalia UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U14 PK -- LDK!
2 e 5 9.50 BRZYSKA Karolina KKL Stal Stalowa Wola # 2008 U14 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/0203/22 2023 LDK!
3 e 5 10.96 STACHOWICZ Patrycja LKS Stal Mielec 2008 U14 PK -- KULIG Marzena # Z/3705/21 2023 LDK!
1 e 6 9.59 WOJTANOWSKA Maja KS Komunalni Sanok 2008 U14 PK -- FUTYMA Zygmunt Z/3684/21 2023 LDK!
2 e 6 9.74 PIECHNIAK Nikola KKL Stal Stalowa Wola # 2008 U14 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/0213/22 2022 LDK!
1 e 7 8.87 WÓJTOWICZ Gabriela KKL Stal Stalowa Wola # 2008 U14 PK -- BARSZCZ Mirosław # Z/0061/21 2023 LDK!
2 e 7 9.46 TRZPIS Emilia LKS Stal Mielec 2008 U14 PK -- KULIG Marzena # Z/3711/21 2023 LDK!
3 e 7 10.06 SZAŁAŃSKA Dominika CWKS Resovia Rzeszów # 2008 U14 PK -- SAMAGALSKI Tomasz Z/2798/23 2023 LDK!
1 e 8 10.16 KRUCZEK Oliwia KML Lubaczów 2009 U14 PK -- LDK!
2 e 8 10.30 KIJANKA Paulina UKS Tempo 5 Przemyśl 2009 U14 PK -- LDK!
3 e 8 10.82 KALAMARZ Julia KKL Stal Stalowa Wola # 2009 U14 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/0209/22 2023 LDK!
4 e 8 11.22 KOZAK Nikola KKL Stal Stalowa Wola # 2010 U12 PK -- SIWEK Andrzej Z/0211/22 2024 LDK!
1 e 9 9.50 BUTRYN Milena KKL Stal Stalowa Wola # 2010 U12 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/2156/21 2024 LDK!
2 e 9 9.54 DYGDOŃ Vanessa CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK -- WRÓBEL Marcin # Z/1364/21 2024 LDK!
3 e 9 9.59 BABULA Nadia LKS Stal Mielec 2010 U12 PK -- KULIG Marzena # Z/3479/21 2023 LDK!
4 e 9 9.70 ANDRUSIEWICZ Alicja MKS Stal Nowa Dęba 2009 U14 PK -- ŻAK Dariusz Z/1721/20 2023 LDK!
1 e 10 9.92 MOŻDŻEŃ Zofia CWKS Resovia Rzeszów 2010 U12 PK -- WRÓBEL Marcin # Z/5845/21 2024 LDK!
2 e 10 10.21 GROSIAK Anna MKS Stal Nowa Dęba 2009 U14 PK -- ŻAK Dariusz Z/6345/21 2023 LDK!
3 e 10 10.72 GIL Martyna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2010 U12 PK -- MOŹDZIOCH Adolf # Z/6764/21 2023
4 e 10 11.77 MYSZKOWSKI Luiza KML Lubaczów 2009 U14 PK -- LDK!
1 e 11 8.83 KRUPA Natalia KKL Stal Stalowa Wola # 2009 U14 PK -- BARSZCZ Mirosław # Z/3158/21 2024 LDK!
2 e 11 9.13 JANIEC Nikola KKL Stal Stalowa Wola # 2009 U14 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/0207/22 2024 LDK!
3 e 11 11.09 KUBISZYN Anna KML Lubaczów 2009 U14 PK -- LDK!
1 e 12 9.30 KRUPA Kamila KKL Stal Stalowa Wola # 2009 U14 PK -- BARSZCZ Mirosław # Z/0212/22 2024 LDK!
2 e 12 10.10 MAZUR Maja KKL Stal Stalowa Wola # 2010 U12 PK -- # LDK!
3 e 12 10.22 NOWAK Jagoda CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK -- # LDK!
4 e 12 10.26 MAZIARZ Blanka LKS Stal Mielec 2010 U12 PK -- TORBA Agnieszka Z/3698/21 2022 LDK!
1 e 13 8.91 BASIŃSKA Milena KKL Stal Stalowa Wola # 2009 U14 PK -- BARSZCZ Mirosław # Z/0202/22 2024 LDK!
2 e 13 9.80 MIŁOŚ Maja LKS Stal Mielec 2009 U14 PK -- TORBA Agnieszka Z/4653/21 2023 LDK!
3 e 13 9.83 MIĄSO Emilia CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK -- WRÓBEL Marcin # Z/3687/21 2024 LDK!
1 e 14 9.40 RACHWAŁ Nikola UKS Gimball Tarnawa Dolna 2010 U12 PK -- B.D. Z/5005/21 2022 LDK!
2 e 14 9.81 NAZARCZUK Lena KML Lubaczów 2010 U12 PK -- WAŻNY Stanisław Z/3395/20 2024 LDK!
3 e 14 10.30 RATUSIŃSKA Julia LKS Stal Mielec 2010 U12 PK -- TORBA Agnieszka Z/3702/21 2023 LDK!
1 e 15 9.74 STROKOŃ Maja LKS Stal Mielec 2009 U14 PK -- KULIG Marzena # Z/3706/21 2023 LDK!
2 e 15 9.87 REICHERT Weronika KKL Stal Stalowa Wola # 2010 U12 PK -- ANIOŁ Stanisław # Z/3159/21 2024 LDK!
3 e 15 10.21 STRZAŁKA Kamila MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2009 U14 PK -- BIGUS Anna # Z/3237/19 2024
4 e 15 10.77 SIEMBIDA Laura KKL Stal Stalowa Wola # 2010 U12 PK --
1 e 16 9.71 WDOWIAK Paulina KKS Victoria Stalowa Wola 2009 U14 PK -- # LDK!
2 e 16 10.14 HERDZIK Milena KKL Stal Stalowa Wola # 2010 U12 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/3296/21 2023 LDK!
3 e 16 10.39 PUKAS Paula KML Lubaczów 2009 U14 PK -- LDK!
4 e 16 11.36 UCHMAN Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK -- LDK!
1 e 17 9.67 ZIĘBA Karolina MKS Stal Nowa Dęba 2009 U14 PK -- ZIĘBA Julian # Z/1194/18 2023 BEZ LDK!
2 e 17 9.84 ZAJCHOWSKA Eliza CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK -- KOWAL Piotr # Z/1362/21 2023 LDK!
3 e 17 10.20 WOLSKA Natalia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2009 U14 PK -- MOŹDZIOCH Adolf # Z/3235/19 2023 LDK!
4 e 17 11.35 WICIJOWSKA Nicola KML Lubaczów 2009 U14 PK -- LDK!
1 f A 8.43 OSTROWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 2008 U14 PK -- # LDK!
2 f A 8.50 PTAK Martyna LKS Stal Mielec 2008 U14 PK -- TORBA Tomasz # Z/3599/19 2023 LDK!
3 f A 8.60 DOLOT Milena LKS Stal Mielec 2008 U14 PK -- ŻĄDŁO Jacek # Z/2590/20 2021 LDK!
4 f A 8.78 CZARNY Julia KKL Stal Stalowa Wola # 2008 U14 PK -- BARSZCZ Mirosław # Z/0058/21 2023 LDK!
1 f B 8.80 KOŁODZIEJ Anna CWKS Resovia Rzeszów 2008 U14 PK -- MAJCHROWICZ Rena # Z/0972/21 2023 LDK!
2 f B 8.86 WÓJTOWICZ Gabriela KKL Stal Stalowa Wola # 2008 U14 PK -- BARSZCZ Mirosław # Z/0061/21 2023 LDK!
3 f B 8.88 DWORAK Milena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2008 U14 PK -- CZACHOR Karolina # Z/6767/21 2022
4 f B 8.98 WOJCIECHOWSKA Magdalena KML Lubaczów 2008 U14 PK -- WAŻNY Stanisław Z/3390/20 2024 LDK!
1 f C 8.78 KRUPA Natalia KKL Stal Stalowa Wola # 2009 U14 PK -- BARSZCZ Mirosław # Z/3158/21 2024 LDK!
2 f C 8.96 BASIŃSKA Milena KKL Stal Stalowa Wola # 2009 U14 PK -- BARSZCZ Mirosław # Z/0202/22 2024 LDK!
3 f C 9.02 JANIEC Nikola KKL Stal Stalowa Wola # 2009 U14 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/0207/22 2024 LDK!
4 f C 9.23 KRUPA Kamila KKL Stal Stalowa Wola # 2009 U14 PK -- BARSZCZ Mirosław # Z/0212/22 2024 LDK!
1 f D 9.31 RACHWAŁ Nikola UKS Gimball Tarnawa Dolna 2010 U12 PK -- B.D. Z/5005/21 2022 LDK!
2 f D 9.33 BUTRYN Milena KKL Stal Stalowa Wola # 2010 U12 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/2156/21 2024 LDK!
3 f D 9.44 DYGDOŃ Vanessa CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK -- WRÓBEL Marcin # Z/1364/21 2024 LDK!
4 f D 9.64 BABULA Nadia LKS Stal Mielec 2010 U12 PK -- KULIG Marzena # Z/3479/21 2023 LDK!
300 m K
1 s 1 51.94 RADZIK Lena KKL Stal Stalowa Wola # 2008 U14 PK -- BARSZCZ Mirosław # Z/0060/21 2023 LDK!
2 s 1 52.00 PTAK Martyna LKS Stal Mielec 2008 U14 PK -- TORBA Tomasz # Z/3599/19 2023 LDK!
3 s 1 53.13 MIELNIK Aleksandra UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U14 PK -- SUGIER Maria # Z/2610/20 2024 LDK!
4 s 1 53.72 GROSIAK Patrycja MKS Stal Nowa Dęba 2008 U14 PK -- ZIĘBA Julian # Z/3712/19 2023 LDK!
1 s 2 55.41 STANKIEWICZ Pola KML Lubaczów 2008 U14 PK -- LDK!
2 s 2 56.42 BRZYSKA Karolina KKL Stal Stalowa Wola # 2008 U14 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/0203/22 2023 LDK!
3 s 2 56.63 KOŁODZIEJ Anna CWKS Resovia Rzeszów 2008 U14 PK -- MAJCHROWICZ Rena # Z/0972/21 2023 LDK!
4 s 2 56.84 WÓJTOWICZ Gabriela KKL Stal Stalowa Wola # 2008 U14 PK -- BARSZCZ Mirosław # Z/0061/21 2023 LDK!
1 s 3 51.10 CHMURA Maja LKS Stal Mielec 2008 U14 PK -- TORBA Tomasz # Z/2589/20 2023 LDK!
2 s 3 54.10 WOJCIECHOWSKA Magdalena KML Lubaczów 2008 U14 PK -- WAŻNY Stanisław Z/3390/20 2024 LDK!
3 s 3 55.52 DEJNAKA Maria UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U14 PK -- LDK!
4 s 3 59.91 BAK Natalia UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U14 PK -- LDK!
1 s 4 56.61 KUCAP Marlena UKS Gimball Tarnawa Dolna 2008 U14 PK -- B.D. Z/3477/20 2022 LDK!
2 s 4 61.82 GUZ Oktawia KKL Stal Stalowa Wola # 2008 U14 PK -- # LDK!
3 s 4 62.53 KALAMARZ Aleksandra KKL Stal Stalowa Wola # 2008 U14 PK -- LDK!
4 s 4 63.84 LASEK Amelia LKS Stal Mielec 2008 U14 PK -- KULIG Marzena # Z/3697/21 2023 LDK!
1 s 5 56.12 BABULA Marika LKS Stal Mielec 2008 U14 PK -- KULIG Marzena # Z/2587/20 2021 LDK!
2 s 5 56.94 SUROWIEC Milena KB Witar Tarnobrzeg 2008 U14 PK -- MAŚLANKA Adam Z/3498/20 2023 LDK!
3 s 5 58.95 LIPIŃSKA Natalia KKS Victoria Stalowa Wola 2008 U14 PK -- SUDOŁ Edward # Z/3169/21 2021 LDK!
4 s 5 63.02 LIS Marlena MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2008 U14 PK -- MOŹDZIOCH Adolf # Z/3239/19 2021
1 s 6 56.27 CIEŚLA Oliwia LKS Stal Mielec 2009 U14 PK -- TORBA Tomasz # Z/3709/21 2023 LDK!
2 s 6 57.66 SOJKA Magdalena KKL Stal Stalowa Wola # 2009 U14 PK -- BARSZCZ Mirosław # Z/3160/21 2024 LDK!
3 s 6 59.72 NOWAK Jagoda CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK -- # LDK!
4 s 6 60.09 ANDRUSIEWICZ Alicja MKS Stal Nowa Dęba 2009 U14 PK -- ŻAK Dariusz Z/1721/20 2023 LDK!
5 s 6 62.13 NOWAK Milena CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK -- WRÓBEL Marcin # Z/2109/21 2024 LDK!
1 s 7 53.97 JANIEC Nikola KKL Stal Stalowa Wola # 2009 U14 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/0207/22 2024 LDK!
2 s 7 55.16 KRUPA Kamila KKL Stal Stalowa Wola # 2009 U14 PK -- BARSZCZ Mirosław # Z/0212/22 2024 LDK!
3 s 7 61.88 CZACHOR Maria UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2009 U14 PK -- WĘGRZYN Monika # Z/6765/21 2024
4 s 7 66.00 MURZYN Emilia LKS Stal Mielec 2009 U14 PK -- TORBA Agnieszka Z/3700/21 2023 LDK!
1 s 8 57.51 WDOWIAK Paulina KKS Victoria Stalowa Wola 2009 U14 PK -- # LDK!
2 s 8 60.67 STROKOŃ Maja LKS Stal Mielec 2009 U14 PK -- KULIG Marzena # Z/3706/21 2023 LDK!
3 s 8 61.43 HERDZIK Milena KKL Stal Stalowa Wola # 2010 U12 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/3296/21 2023 LDK!
4 s 8 64.28 GIL Martyna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2010 U12 PK -- MOŹDZIOCH Adolf # Z/6764/21 2023
1 s 9 54.71 KRUPA Natalia KKL Stal Stalowa Wola # 2009 U14 PK -- BARSZCZ Mirosław # Z/3158/21 2024 LDK!
2 s 9 56.98 NAZARCZUK Lena KML Lubaczów 2010 U12 PK -- WAŻNY Stanisław Z/3395/20 2024 LDK!
3 s 9 59.76 KIJANKA Paulina UKS Tempo 5 Przemyśl 2009 U14 PK -- LDK!
4 s 9 60.76 GROSIAK Anna MKS Stal Nowa Dęba 2009 U14 PK -- ŻAK Dariusz Z/6345/21 2023 LDK!
5 s 9 61.80 MIĄSO Emilia CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK -- WRÓBEL Marcin # Z/3687/21 2024 LDK!
1 s 10 59.42 BABULA Nadia LKS Stal Mielec 2010 U12 PK -- KULIG Marzena # Z/3479/21 2023 LDK!
2 s 10 59.83 KICIŃSKA Milena KKL Stal Stalowa Wola # 2010 U12 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/3156/21 2023 LDK!
3 s 10 64.41 MAZUR Maja KKL Stal Stalowa Wola # 2010 U12 PK -- # LDK!
4 s 10 71.81 RACHWAŁ Nikola UKS Gimball Tarnawa Dolna 2010 U12 PK -- B.D. Z/5005/21 2022 LDK!
600 m K
1 s 1 1:57.92 CZARNY Julia KKL Stal Stalowa Wola # 2008 U14 PK -- BARSZCZ Mirosław # Z/0058/21 2023 LDK!
2 s 1 2:02.42 MISZTAL Magdalena KML Lubaczów 2008 U14 PK -- WAŻNY Stanisław Z/3397/20 2024 LDK!
3 s 1 2:06.82 KIJOWSKA Anna UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U14 PK -- # LDK!
4 s 1 2:08.98 SZEWCZYK Weronika LUKS Burza Rogi 2008 U14 PK -- SZEWCZYK Sławomir SZEWCZYK Sławomir # Z/5557/18 2021 BEZ LDK!
  s 1 DNF LIS Maria KB Witar Tarnobrzeg # 2008 U14 PK -- MAŚLANKA Adam Z/3496/20 2023 LDK!
1 s 2 2:04.66 AMBROSZKO Weronika KKL Stal Stalowa Wola # 2008 U14 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/0201/22 2023 LDK!
2 s 2 2:07.88 GRYNDZIA Wiktoria LKS Stal Mielec 2008 U14 PK -- KULIG Marzena # Z/3536/19 2023 LDK!
3 s 2 2:10.14 WANDAS Zuzanna CWKS Resovia Rzeszów 2008 U14 PK -- DUDA Bogusław # Z/1134/21 2023 LDK!
4 s 2 2:10.84 MASZLANKA Patrycja KML Lubaczów 2008 U14 PK -- KOWAL Piotr Z/3396/20 2024 LDK!
5 s 2 2:12.22 OZIMEK Hanna KML Lubaczów 2008 U14 PK -- LDK!
1 s 3 2:00.89 TOKARZ Zuzanna KKL Stal Stalowa Wola # 2008 U14 PK -- # LDK!
2 s 3 2:15.57 DUDEK Iga CWKS Resovia Rzeszów 2008 U14 PK -- # LDK!
3 s 3 2:22.75 OCHAB Dominika CWKS Resovia Rzeszów 2008 U14 PK -- LDK!
4 s 3 2:30.40 RADYK Aleksandra UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U14 PK -- LDK!
5 s 3 2:41.99 KRAWIEC Julia LKS Stal Mielec 2008 U14 PK -- KULIG Marzena # Z/4608/21 2023 LDK!
1 s 4 2:04.61 BUTRYN Milena KKL Stal Stalowa Wola # 2010 U12 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/2156/21 2024 LDK!
2 s 4 2:13.00 PĘKALA Zuzanna CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK -- WRÓBEL Marcin # Z/6841/21 2024 LDK!
3 s 4 2:24.85 MAKSOŃ Maja LKS Stal Mielec 2009 U14 PK -- ŻĄDŁO Jacek # Z/6557/21 2022 LDK!
1 s 5 2:00.33 WRONOWSKA Amelia MKS Halicz Ustrzyki Dolne 2009 U14 PK -- OLEKSYK Grzegorz Z/6338/21 2023
2 s 5 2:03.59 WACHTA Iga MKS Halicz Ustrzyki Dolne 2009 U14 PK -- OLEKSYK Grzegorz Z/6339/21 2024 LDK!
3 s 5 2:05.36 ZIĘBA Karolina MKS Stal Nowa Dęba 2009 U14 PK -- ZIĘBA Julian # Z/1194/18 2023 BEZ LDK!
4 s 5 2:19.71 PROKOPIUK Maria LKS Stal Mielec 2009 U14 PK -- ŻĄDŁO Jacek # Z/3480/21 2023 LDK!
5 s 5 2:23.82 WOLSKA Natalia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2009 U14 PK -- MOŹDZIOCH Adolf # Z/3235/19 2023 LDK!
60 m pł K DzSt (76.2/7.5) K
1 s 1 12.05 GRYNDZIA Wiktoria LKS Stal Mielec 2008 U14 PK -- KULIG Marzena # Z/3536/19 2023 LDK!
2 s 1 12.48 KIJOWSKA Anna UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U14 PK -- # LDK!
3 s 1 14.44 BIENIEK Julia CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK -- LDK!
  s 1 DNF MIELNIK Aleksandra UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U14 PK -- SUGIER Maria # Z/2610/20 2024 LDK!
1 s 2 11.95 SOBOLAK Urszula KS Komunalni Sanok 2008 U14 PK -- DŁUGOSZ Ryszard # Z/2579/20 2023 LDK!
2 s 2 12.56 TRZPIS Emilia LKS Stal Mielec 2008 U14 PK -- KULIG Marzena # Z/3711/21 2023 LDK!
3 s 2 13.21 DWORAK Martyna UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2008 U14 PK -- CZACHOR Karolina # Z/6766/21 2022
4 s 2 16.88 LIS Marlena MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2008 U14 PK -- MOŹDZIOCH Adolf # Z/3239/19 2021
Wzwyż K
1 f 1 1.35 KRZANOWSKA Julia KS Komunalni Sanok 2008 U14 PK -- FUTYMA Zygmunt Z/5551/18 2023 BEZ LDK!
2 f 1 1.30 MRUGAŁA Łucja KS Komunalni Sanok 2008 U14 PK -- DŁUGOSZ Ryszard # Z/2578/20 2023 LDK!
2 f 1 1.30 RAŚ Zuzanna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2008 U14 PK -- MOŹDZIOCH Adolf # Z/3234/19 2023
4 f 1 1.30 JELIŃSKA Maja UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U14 PK -- LDK!
5 f 1 1.25 DYGDOŃ Vanessa CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK -- WRÓBEL Marcin # Z/1364/21 2024 LDK!
6 f 1 1.25 ZAJCHOWSKA Eliza CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK -- KOWAL Piotr # Z/1362/21 2023 LDK!
7 f 1 1.15 MURZYN Emilia LKS Stal Mielec 2009 U14 PK -- TORBA Agnieszka Z/3700/21 2023 LDK!
8 f 1 1.10 HAJDUK Natalia MLUKS Tarnów # 2008 U14 MA -- JASICZ Ryszard # Z/3462/22 2023 LDK!
8 f 1 1.10 KAMIŃSKA Kaja LKS Stal Mielec 2008 U14 PK -- KULIG Marzena # Z/3693/21 2022 LDK!
W dal K
1 1 4.80 CHMURA Maja LKS Stal Mielec 2008 U14 PK IV TORBA Tomasz # Z/2589/20 2023 LDK!
2 1 4.55 OSTROWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 2008 U14 PK V # LDK!
3 1 4.40 KRZANOWSKA Julia KS Komunalni Sanok 2008 U14 PK -- FUTYMA Zygmunt Z/5551/18 2023 BEZ LDK!
4 1 4.38 MRUGAŁA Łucja KS Komunalni Sanok 2008 U14 PK -- DŁUGOSZ Ryszard # Z/2578/20 2023 LDK!
5 1 4.20 DOLOT Milena LKS Stal Mielec 2008 U14 PK -- ŻĄDŁO Jacek # Z/2590/20 2021 LDK!
6 1 4.15 JELIŃSKA Maja UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U14 PK -- LDK!
7 1 4.12 RAŚ Zuzanna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2008 U14 PK -- MOŹDZIOCH Adolf # Z/3234/19 2023
8 1 4.02 BABULA Marika LKS Stal Mielec 2008 U14 PK -- KULIG Marzena # Z/2587/20 2021 LDK!
9 1 3.98 SOBOLAK Urszula KS Komunalni Sanok 2008 U14 PK -- DŁUGOSZ Ryszard # Z/2579/20 2023 LDK!
10 1 3.86 KAMIŃSKA Kaja LKS Stal Mielec 2008 U14 PK -- KULIG Marzena # Z/3693/21 2022 LDK!
11 1 3.81 PIECHNIAK Nikola KKL Stal Stalowa Wola # 2008 U14 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/0213/22 2022 LDK!
12 1 3.67 TRZPIS Veronica LKS Stal Mielec 2008 U14 PK -- KULIG Marzena # Z/3712/21 2023 LDK!
13 1 3.52 KRUSZYŃSKA Daria UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U14 PK -- WOJCIECHOWSKI Leszek # Z/4179/20 2024 LDK!
14 1 3.50 HAJDUK Natalia MLUKS Tarnów # 2008 U14 MA -- JASICZ Ryszard # Z/3462/22 2023 LDK!
15 1 3.21 WOJTANOWSKA Maja KS Komunalni Sanok 2008 U14 PK -- FUTYMA Zygmunt Z/3684/21 2023 LDK!
16 1 2.65 SZAŁAŃSKA Dominika CWKS Resovia Rzeszów # 2008 U14 PK -- SAMAGALSKI Tomasz Z/2798/23 2023 LDK!
1 2 4.01 BIENIEK Julia CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK -- LDK!
2 2 3.90 CIEŚLA Oliwia LKS Stal Mielec 2009 U14 PK -- TORBA Tomasz # Z/3709/21 2023 LDK!
3 2 3.88 MIŁOŚ Maja LKS Stal Mielec 2009 U14 PK -- TORBA Agnieszka Z/4653/21 2023 LDK!
4 2 3.81 BASIŃSKA Milena KKL Stal Stalowa Wola # 2009 U14 PK -- BARSZCZ Mirosław # Z/0202/22 2024 LDK!
5 2 3.78 SOJKA Magdalena KKL Stal Stalowa Wola # 2009 U14 PK -- BARSZCZ Mirosław # Z/3160/21 2024 LDK!
6 2 3.67 CZACHOR Maria UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2009 U14 PK -- WĘGRZYN Monika # Z/6765/21 2024
7 2 3.57 BIAŁEK Adrianna LKS Stal Mielec 2010 U12 PK -- TORBA Agnieszka Z/3690/21 2023 LDK!
8 2 3.42 KICIŃSKA Milena KKL Stal Stalowa Wola # 2010 U12 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/3156/21 2023 LDK!
9 2 3.41 MOŻDŻEŃ Zofia CWKS Resovia Rzeszów 2010 U12 PK -- WRÓBEL Marcin # Z/5845/21 2024 LDK!
10 2 3.30 STRZAŁKA Kamila MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2009 U14 PK -- BIGUS Anna # Z/3237/19 2024
11 2 3.21 KOZAK Nikola KKL Stal Stalowa Wola # 2010 U12 PK -- SIWEK Andrzej Z/0211/22 2024 LDK!
12 2 3.17 RATUSIŃSKA Julia LKS Stal Mielec 2010 U12 PK -- TORBA Agnieszka Z/3702/21 2023 LDK!
13 2 3.12 REICHERT Weronika KKL Stal Stalowa Wola # 2010 U12 PK -- ANIOŁ Stanisław # Z/3159/21 2024 LDK!
14 2 3.03 ZAJĄC Karolina LKS Stal Mielec 2009 U14 PK -- TORBA Agnieszka Z/6842/21 2022 LDK!
15 2 3.02 MAZIARZ Blanka LKS Stal Mielec 2010 U12 PK -- TORBA Agnieszka Z/3698/21 2022 LDK!
16 2 2.96 KRAWIEC Karolina LKS Stal Mielec 2010 U12 PK -- KULIG Marzena # Z/4651/21 2023 LDK!
17 2 2.83 WICIJOWSKA Nicola KML Lubaczów 2009 U14 PK -- LDK!
18 2 2.82 SIEMBIDA Laura KKL Stal Stalowa Wola # 2010 U12 PK --
60 m M
1 e 1 8.03 KLEIBA Maciej CWKS Resovia Rzeszów 2008 U14 PK -- MAJCHROWICZ Rena # Z/1044/21 2023 LDK!
2 e 1 8.15 NOWAK Norbert KKL Stal Stalowa Wola # 2008 U14 PK -- BARSZCZ Mirosław # Z/0059/21 2023 LDK!
3 e 1 8.70 JASKOT Nikodem MKS Stal Nowa Dęba 2008 U14 PK -- ZIĘBA Julian # Z/1462/18 2023 BEZ LDK!
4 e 1 9.29 CEPIL Maciej KKL Stal Stalowa Wola # 2008 U14 PK -- # LDK!
1 e 2 8.92 STRĘCIWILK Mateusz KKL Stal Stalowa Wola # 2008 U14 PK -- SIWEK Andrzej Z/0216/22 2023
2 e 2 9.06 RODZINKA Filip CWKS Resovia Rzeszów 2008 U14 PK -- MAZUR Janusz # Z/3973/21 2023 LDK!
3 e 2 9.13 SZOSTEK Krystian CWKS Resovia Rzeszów 2008 U14 PK -- MAJCHROWICZ Rena # Z/5846/21 2023 LDK!
4 e 2 10.27 STOBIERSKI Jan LKS Stal Mielec 2008 U14 PK -- ŻĄDŁO Jacek # Z/3481/21 2023 LDK!
1 e 3 8.75 MYJAK Szymon LKS Stal Mielec 2010 U12 PK -- ŻĄDŁO Jacek # Z/3710/21 2023 LDK!
2 e 3 9.16 GRZYWACZ Aleksander UKS Tempo 5 Przemyśl 2009 U14 PK -- SUGIER Maria # Z/5748/21 2024 LDK!
3 e 3 9.52 JANIEC Gabriel KKL Stal Stalowa Wola # 2009 U14 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/0206/22 2022 LDK!
4 e 3 9.73 FILAR Wojciech CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK -- # LDK!
1 e 4 9.07 TROJNAR Eryk UKS Tempo 5 Przemyśl 2009 U14 PK -- SUGIER Maria # Z/2573/20 2024 LDK!
2 e 4 9.35 BROŻONOWICZ Leon LKS Stal Mielec 2009 U14 PK -- TORBA Tomasz # Z/2588/20 2023 LDK!
3 e 4 9.98 WÓJCIK Cezary MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2009 U14 PK -- MOŹDZIOCH Adolf # Z/6763/21 2021
4 e 4 10.07 SZUMEŁDA Oskar KKL Stal Stalowa Wola # 2009 U14 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/0220/22 2024 LDK!
1 e 5 8.64 SZUMEŁDA Olaf KKL Stal Stalowa Wola # 2009 U14 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/0219/22 2024 LDK!
2 e 5 9.77 POLACZEK Jan CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK -- LDK!
3 e 5 10.22 BUKAŁA Nikodem MKS Stal Nowa Dęba 2009 U14 PK -- ŻAK Dariusz Z/1723/20 2023 LDK!
4 e 5 12.70 LASEK Amadeusz LKS Stal Mielec 2009 U14 PK -- KULIG Marzena # Z/3696/21 2023 LDK!
1 f A 8.07 NOWAK Norbert KKL Stal Stalowa Wola # 2008 U14 PK -- BARSZCZ Mirosław # Z/0059/21 2023 LDK!
2 f A 8.16 KLEIBA Maciej CWKS Resovia Rzeszów 2008 U14 PK -- MAJCHROWICZ Rena # Z/1044/21 2023 LDK!
3 f A 8.79 JASKOT Nikodem MKS Stal Nowa Dęba 2008 U14 PK -- ZIĘBA Julian # Z/1462/18 2023 BEZ LDK!
4 f A 8.89 STRĘCIWILK Mateusz KKL Stal Stalowa Wola # 2008 U14 PK -- SIWEK Andrzej Z/0216/22 2023
1 f B 9.02 SZOSTEK Krystian CWKS Resovia Rzeszów 2008 U14 PK -- MAJCHROWICZ Rena # Z/5846/21 2023 LDK!
2 f B 9.18 RODZINKA Filip CWKS Resovia Rzeszów 2008 U14 PK -- MAZUR Janusz # Z/3973/21 2023 LDK!
3 f B 9.34 CEPIL Maciej KKL Stal Stalowa Wola # 2008 U14 PK -- # LDK!
4 f B 10.56 STOBIERSKI Jan LKS Stal Mielec 2008 U14 PK -- ŻĄDŁO Jacek # Z/3481/21 2023 LDK!
1 f C 8.70 TROJNAR Eryk UKS Tempo 5 Przemyśl 2009 U14 PK -- SUGIER Maria # Z/2573/20 2024 LDK!
2 f C 8.74 MYJAK Szymon LKS Stal Mielec 2010 U12 PK -- ŻĄDŁO Jacek # Z/3710/21 2023 LDK!
3 f C 8.78 SZUMEŁDA Olaf KKL Stal Stalowa Wola # 2009 U14 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/0219/22 2024 LDK!
4 f C 9.08 GRZYWACZ Aleksander UKS Tempo 5 Przemyśl 2009 U14 PK -- SUGIER Maria # Z/5748/21 2024 LDK!
1 f D 9.18 BROŻONOWICZ Leon LKS Stal Mielec 2009 U14 PK -- TORBA Tomasz # Z/2588/20 2023 LDK!
2 f D 9.65 JANIEC Gabriel KKL Stal Stalowa Wola # 2009 U14 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/0206/22 2022 LDK!
3 f D 9.78 FILAR Wojciech CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK -- # LDK!
4 f D 10.24 POLACZEK Jan CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK -- LDK!
300 m M
1 s 1 49.93 NOWAK Norbert KKL Stal Stalowa Wola # 2008 U14 PK -- BARSZCZ Mirosław # Z/0059/21 2023 LDK!
2 s 1 50.38 JASKOT Nikodem MKS Stal Nowa Dęba 2008 U14 PK -- ZIĘBA Julian # Z/1462/18 2023 BEZ LDK!
3 s 1 52.57 MAJKA Dominik CWKS Resovia Rzeszów 2008 U14 PK -- KOWAL Piotr # Z/4610/18 2023 BEZ LDK!
4 s 1 55.26 JANICKI Szymon UKS Gimball Tarnawa Dolna 2008 U14 PK -- B.D. Z/3469/20 2022 LDK!
5 s 1 61.25 MOŁODYŃSKI Aleksy MKS Halicz Ustrzyki Dolne 2008 U14 PK -- OLEKSYK Grzegorz Z/6337/21 2021
1 s 2 55.64 MYJAK Szymon LKS Stal Mielec 2010 U12 PK -- ŻĄDŁO Jacek # Z/3710/21 2023 LDK!
2 s 2 61.15 POLACZEK Jan CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK -- LDK!
3 s 2 65.72 SZUMEŁDA Oskar KKL Stal Stalowa Wola # 2009 U14 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/0220/22 2024 LDK!
  s 2 DQ TROJNAR Eryk UKS Tempo 5 Przemyśl 2009 U14 PK -- SUGIER Maria # Z/2573/20 2024 LDK!
1 s 3 56.93 FILAR Wojciech CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK -- # LDK!
2 s 3 60.06 WÓJCIK Cezary MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2009 U14 PK -- MOŹDZIOCH Adolf # Z/6763/21 2021
3 s 3 61.06 KOLIS Jakub LKS Stal Mielec 2009 U14 PK -- TORBA Agnieszka Z/3694/21 2023 LDK!
4 s 3 67.04 RATUSZNIAK Kamil LKS Stal Mielec 2009 U14 PK -- TORBA Agnieszka Z/3703/21 2023 LDK!
600 m M
1 s 1 1:55.62 KASZANY Karol MKS Halicz Ustrzyki Dolne 2008 U14 PK -- OLEKSYK Grzegorz # Z/6110/21 2024 BEZ LDK!
2 s 1 1:56.58 KOPEĆ Dominik MKS Stal Nowa Dęba 2008 U14 PK -- ŻAK Dariusz Z/3545/19 2023 LDK!
3 s 1 1:57.44 HARSCHE Szymon MKS Halicz Ustrzyki Dolne 2008 U14 PK -- OLEKSYK Grzegorz Z/6564/21 2021
4 s 1 1:57.83 STRĘCIWILK Mateusz KKL Stal Stalowa Wola # 2008 U14 PK -- SIWEK Andrzej Z/0216/22 2023
5 s 1 2:07.51 GOTFRYD Maciej CWKS Resovia Rzeszów 2008 U14 PK -- TITTINGER Katarzyna B.D. JAKUBOWSKI Ryszard Z/1020/21 2022 LDK!
6 s 1 2:09.87 DZIK Jan CWKS Resovia Rzeszów 2008 U14 PK -- LDK!
1 s 2 1:55.58 KILIAN Rafał LKS Stal Mielec 2009 U14 PK -- ŻĄDŁO Jacek # Z/3573/19 2023 LDK!
2 s 2 2:08.65 KLACZKOWSKI Mikołaj CWKS Resovia Rzeszów 2010 U12 PK -- # LDK!
3 s 2 2:13.10 KAWALEC Wiktor CWKS Resovia Rzeszów 2010 U12 PK -- TITTINGER Katarzyna # Z/3685/21 2024 LDK!
4 s 2 2:15.51 STRÓŻ Piotr MKS Stal Nowa Dęba 2009 U14 PK -- ŻAK Dariusz Z/6556/21 2023 LDK!
5 s 2 2:16.64 JAKUBIK Michał MKS Halicz Ustrzyki Dolne 2009 U14 PK -- OLEKSYK Grzegorz OLEKSYK Grzegorz # , Z/6109/21 , 2024 LDK!
6 s 2 2:20.97 BUKAŁA Nikodem MKS Stal Nowa Dęba 2009 U14 PK -- ŻAK Dariusz Z/1723/20 2023 LDK!
60 m pł M DzSt (83.8/8.5) M
1 s 1 10.94 KLEIBA Maciej CWKS Resovia Rzeszów 2008 U14 PK -- MAJCHROWICZ Rena # Z/1044/21 2023 LDK!
2 s 1 11.34 CZARNECKI Jakub LKS Stal Mielec 2008 U14 PK -- TORBA Tomasz # Z/2591/20 2023 LDK!
3 s 1 12.42 MAJKA Dominik CWKS Resovia Rzeszów 2008 U14 PK -- KOWAL Piotr # Z/4610/18 2023 BEZ LDK!
Wzwyż M
1 1.45 STASIACZEK Mateusz UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U14 PK -- RADOCHOŃSKI Marek # Z/5584/19 2024 LDK!
W dal M
1 f 1 4.53 CZARNECKI Jakub LKS Stal Mielec 2008 U14 PK -- TORBA Tomasz # Z/2591/20 2023 LDK!
2 f 1 4.40 CEPIL Maciej KKL Stal Stalowa Wola # 2008 U14 PK -- # LDK!
3 f 1 4.26 GOTFRYD Maciej CWKS Resovia Rzeszów 2008 U14 PK -- TITTINGER Katarzyna B.D. JAKUBOWSKI Ryszard Z/1020/21 2022 LDK!
4 f 1 4.24 RODZINKA Filip CWKS Resovia Rzeszów 2008 U14 PK -- MAZUR Janusz # Z/3973/21 2023 LDK!
5 f 1 4.15 STASIACZEK Mateusz UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U14 PK -- RADOCHOŃSKI Marek # Z/5584/19 2024 LDK!
6 f 1 3.94 SZOSTEK Krystian CWKS Resovia Rzeszów 2008 U14 PK -- MAJCHROWICZ Rena # Z/5846/21 2023 LDK!
7 f 1 3.29 STOBIERSKI Jan LKS Stal Mielec 2008 U14 PK -- ŻĄDŁO Jacek # Z/3481/21 2023 LDK!
1 f 2 4.14 BROŻONOWICZ Leon LKS Stal Mielec 2009 U14 PK -- TORBA Tomasz # Z/2588/20 2023 LDK!
2 f 2 3.93 JANIEC Gabriel KKL Stal Stalowa Wola # 2009 U14 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/0206/22 2022 LDK!
3 f 2 3.85 SZUMEŁDA Olaf KKL Stal Stalowa Wola # 2009 U14 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/0219/22 2024 LDK!
4 f 2 3.74 GRZYWACZ Aleksander UKS Tempo 5 Przemyśl 2009 U14 PK -- SUGIER Maria # Z/5748/21 2024 LDK!
5 f 2 2.80 PIKUL Mikołaj LKS Stal Mielec 2009 U14 PK -- TORBA Agnieszka Z/4652/21 2023 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.5609171390533 sekund