Sulęcin 29.04.2022
Ogólnopolski Lekkoatletyczny Mityng Otwarcia Sezonu o Puchar Burmistrza Sulęcina
60 m K
1 s 1 10.46 PODGRUSZECKA Dominika ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2011 U12 LB +1.2 -- MYDŁOWSKA Marta # Z/6651/23 2024 LDK!
2 s 1 11.01 KOZŁOWSKA Oliwia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2011 U12 LB +1.2 -- WALCZAK Piotr Z/7488/21 2024 LDK!
3 s 1 12.30 KORCZAK Laura Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2014 U12 LB +1.2 -- SZNAJDER Marcin Z/14363/21 2024 LDK!
1 s 2 10.25 JASIŃSKA Zuzanna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2011 U12 LB +1.6 -- MYDŁOWSKA Marta Z/2179/21 2024 LDK!
2 s 2 10.37 SLOTA Solomiia KS Team Baryła Gorzów 2012 U12 LB +1.6 -- B.D. Z/3270/22 2023
3 s 2 10.71 RYCHLIK Gabriela Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2013 U12 LB +1.6 -- SZNAJDER Marcin Z/14336/21 2024 LDK!
4 s 2 11.74 WAŁOWSKA Gabriela ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2011 U12 LB +1.6 -- LDK!
1 s 3 8.84 LOC Pola ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB +0.3 -- WALCZAK Piotr Z/3286/20 2024 LDK!
2 s 3 9.05 REWERS Magdalena AZS-AWF Gorzów 2009 U14 LB +0.3 -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/12123/21 2024 LDK!
3 s 3 9.05 RYBAK Kalina MLKS Agros Żary 2009 U14 LB +0.3 -- WISZ Mateusz # Z/2758/21 2024 LDK!
4 s 3 9.59 KUZIARA Weronika ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U14 LB +0.3 -- WALCZAK Piotr # Z/4397/20 2024 LDK!
5 s 3 9.59 PIRÓG Sara LKS Lubusz Słubice 2010 U14 LB +0.3 -- LDK!
6 s 3 9.65 GORDUS Yelizaveta PLKS Gwda Piła # 2009 U14 WP +0.3 -- SOBKOWSKI Przemysław Z/1682/23 2024 LDK!
1 s 4 8.95 GĘBAROWSKA Iga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB +1.5 -- WOŹNIAK Agnieszka Z/12078/21 2024 LDK!
2 s 4 9.25 PIECHACZEK Olga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB +1.5 -- WOŹNIAK Agnieszka Z/12084/21 2024 LDK!
3 s 4 9.35 WICENTY Kamila PLKS Gwda Piła 2009 U14 WP +1.5 -- SOBKOWSKI Przemysław
4 s 4 9.82 KAŹMIERSKA Anna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U14 LB +1.5 -- WESOŁEK Krzysztof Z/1487/22 2024 LDK!
5 s 4 9.91 WARYAS Emilia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U14 LB +1.5 -- WESOŁEK Krzysztof Z/0634/22 2024 LDK!
6 s 4 11.74 BOBROWICZ Zofia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB +1.5 -- WALCZAK Piotr # Z/12115/21 2024 LDK!
1 s 5 9.28 KOWZAN Amelia MLKS Agros Żary 2009 U14 LB +1.7 -- LDK!
2 s 5 9.33 KORZENIEWSKA Jagoda ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB +1.7 -- WALCZAK Piotr Z/0294/21 2024 LDK!
3 s 5 10.10 ŻYLIŃSKA Eliza ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB +1.7 -- LDK!
4 s 5 10.52 SEREDYŃSKA Alicja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U14 LB +1.7 -- WOŹNIAK Agnieszka # Z/2183/21 2024 LDK!
5 s 5 10.63 MUSIAŁ Helena ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB +1.7 -- WALCZAK Piotr # Z/0289/21 2024 LDK!
100 m K
1 s 1 13.69 OLEJNICZAK Wiktoria MLKS Agros Żary 2004 U20 LB +0.7 IV KACZMAREK Adam 5 LDK!
2 s 1 13.92 MEJZA Zofia MLKS Agros Żary 2005 U18 LB +0.7 -- # LDK!
3 s 1 14.18 JANKOWSKA Maja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB +0.7 V WESOŁEK Krzysztof Z/1486/22 2022 V LDK!
4 s 1 14.25 MEJZA Zuzanna MLKS Agros Żary 2005 U18 LB +0.7 -- # LDK!
5 s 1 14.46 ŻABKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB +0.7 V WESOŁEK Krzysztof Z/1492/22 2022 LDK!
1 s 2 14.17 SZCZOTKA Julia MLKS Agros Żary 2004 U20 LB -0.3 -- KACZMAREK Adam 4 LDK!
2 s 2 14.29 OCHMAN Barbara MLKS Agros Żary 2007 U16 LB -0.3 V WISZ Mateusz Z/13090/21 2024
3 s 2 14.39 DUNAJSKA Marlena LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB -0.3 V LDK!
4 s 2 14.62 WOJAKOWSKA Natalia MLKS Agros Żary 2007 U16 LB -0.3 -- # LDK!
5 s 2 15.30 PIĄTKOWSKA Emilia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U16 LB -0.3 -- WALCZAK Piotr Z/0378/21 2022 LDK!
1 s 3 14.37 ŁOGOŹNA Olga MLKS Agros Żary 2004 U20 LB +0.8 --
2 s 3 14.64 STROJNA Martyna Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2007 U16 LB +0.8 -- DRACZYŃSKI Adam Z/0971/22 2024 LDK!
3 s 3 15.59 SKORUPSKA Anna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB +0.8 -- WESOŁEK Krzysztof Z/0633/22 2022 LDK!
4 s 3 15.68 MACKIEWICZ Hanna MLKS Agros Żary 2007 U16 LB +0.8 -- #
5 s 3 15.91 PŁUSA Wiktoria ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U16 LB +0.8 -- WESOŁEK Krzysztof Z/1489/22 2022 LDK!
1 s 4 14.41 SAŁDAN Julia MLKS Agros Żary 2008 U16 LB +1.6 V # LDK!
2 s 4 14.74 PIRÓG Amelia LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB +1.6 -- LDK!
3 s 4 15.25 STECHLIŃSKA Gabriela ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U16 LB +1.6 -- WOŹNIAK Agnieszka Z/12085/21 2024 LDK!
4 s 4 16.05 KONIECZNA Magdalena PLKS Gwda Piła 2008 U16 WP +1.6 --
300 m K
1 s 1 45.53 SZCZOTKA Julia MLKS Agros Żary 2004 U20 LB -- KACZMAREK Adam 4 LDK!
2 s 1 45.81 MEJZA Zuzanna MLKS Agros Żary 2005 U18 LB -- # LDK!
3 s 1 46.09 MEJZA Zofia MLKS Agros Żary 2005 U18 LB -- # LDK!
  s 1 DNF OLEJNICZAK Wiktoria MLKS Agros Żary 2004 U20 LB -- KACZMAREK Adam 5 LDK!
1 s 2 46.61 LOC Pola ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB V WALCZAK Piotr Z/3286/20 2024 LDK!
2 s 2 47.24 KOS Hanna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB V WALCZAK Piotr Z/3284/20 2024 LDK!
3 s 2 47.27 WOJAKOWSKA Natalia MLKS Agros Żary 2007 U16 LB V # LDK!
4 s 2 48.70 JANKOWSKA Maja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB -- WESOŁEK Krzysztof Z/1486/22 2022 V LDK!
1 s 3 48.17 OCHMAN Barbara MLKS Agros Żary 2007 U16 LB V WISZ Mateusz Z/13090/21 2024
2 s 3 49.85 SAŁDAN Julia MLKS Agros Żary 2008 U16 LB -- # LDK!
3 s 3 50.81 PIĄTKOWSKA Emilia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U16 LB -- WALCZAK Piotr Z/0378/21 2022 LDK!
1 s 4 48.81 ALIMASI Sofia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U18 LB -- WOŹNIAK Agnieszka # Z/3287/20 2024
2 s 4 49.87 GĘBAROWSKA Iga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB -- WOŹNIAK Agnieszka Z/12078/21 2024 LDK!
3 s 4 53.33 KOWZAN Amelia MLKS Agros Żary 2009 U14 LB -- LDK!
4 s 4 57.13 PŁUSA Wiktoria ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U16 LB -- WESOŁEK Krzysztof Z/1489/22 2022 LDK!
1 s 5 47.65 RYBAK Kalina MLKS Agros Żary 2009 U14 LB V WISZ Mateusz # Z/2758/21 2024 LDK!
2 s 5 49.34 ŁOGOŹNA Olga MLKS Agros Żary 2004 U20 LB --
1 s 6 47.85 LATUSEK Lena ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB V WOŹNIAK Agnieszka Z/12117/21 2024 LDK!
2 s 6 48.60 STROJNA Martyna Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2007 U16 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/0971/22 2024 LDK!
3 s 6 52.81 WOLF Adrianna PLKS Gwda Piła 2011 U12 WP -- SOBKOWSKI Przemysław Z/1681/23 2024 LDK!
4 s 6 56.81 PIWOWARCZYK Liwia Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2007 U16 LB -- LDK!
1 s 7 50.33 KORZENIEWSKA Jagoda ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB -- WALCZAK Piotr Z/0294/21 2024 LDK!
2 s 7 57.78 WYCHOWAŁEK Wiktoria KS Herosi Świebodzin 2008 U16 LB -- # LDK!
3 s 7 63.74 PAWELEC Joanna PLKS Gwda Piła 2011 U12 WP -- SOBKOWSKI Przemysław
600 m K
1 s 1 1:45.50 ROZMYS Marcelina MLKS Agros Żary 2007 U16 LB IV WISZ Mateusz Z/13818/21 2024 LDK!
2 s 1 1:47.05 ŻMUDA Zofia MKL Szczecin 2003 U20 ZP -- MILEWICZ Renata # 4 LDK!
3 s 1 1:52.88 KOWALSKA Amanda ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U16 LB -- WOŹNIAK Agnieszka Z/11045/21 2024 LDK!
4 s 1 2:21.83 KRAWCZYK Wiktoria MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 2007 U16 LB -- GÓRA Ireneusz Z/5708/19 2022 LDK!
1 s 2 1:47.45 HREBENIUK Zuzanna Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2010 U14 LB V DRACZYŃSKI Adam Z/4334/20 2024 LDK!
2 s 2 2:04.45 CIPIŃSKA Nadia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U14 LB -- WOŹNIAK Agnieszka # Z/2924/21 2024 LDK!
1 s 3 1:56.20 TONDEL Hanna Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2011 U12 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/7273/21 2024 LDK!
2 s 3 2:01.72 HEIN Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2011 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/1441/20 2024 LDK!
3 s 3 2:01.96 HAŚCIŁO Malwina LKS Lubusz Słubice 2011 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/4119/19 2024 LDK!
4 s 3 2:02.37 URBAŃSKA Antonina MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 2012 U12 LB -- GÓRA Ireneusz Z/0984/21 2024
5 s 3 2:07.38 ŠEDOVÁ Anna Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2012 U12 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/2361/22 2024 LDK!
6 s 3 2:09.40 HREBENIUK Iga Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2011 U12 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/7497/21 2024 LDK!
7 s 3 2:11.39 PRZYBYŁA Liliana Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2013 U12 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/1714/21 2024 LDK!
8 s 3 2:11.82 STACHOWSKA Lena Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2011 U12 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/7272/21 2024 LDK!
9 s 3 2:12.74 BEBRYS Ania Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2011 U12 LB -- LDK!
10 s 3 2:15.55 STRZELCZYK Hanna Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2011 U12 LB -- LDK!
11 s 3 2:21.79 TALKOWSKA Maria Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2011 U12 LB -- DRACZYŃSKI Adam # Z/8336/21 2024 LDK!
12 s 3 2:22.21 MUELLER Lilianna MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 2011 U12 LB -- GÓRA Ireneusz Z/2609/22 2024
13 s 3 2:24.94 ŁAZDOWSKA Blanka LKS Lubusz Słubice 2011 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/4080/19 2024 LDK!
14 s 3 2:34.50 PAWŁOWSKA Alicja Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2013 U12 LB -- SZNAJDER Marcin Z/13328/21 2024 LDK!
15 s 3 2:35.30 TRASKOWSKA Zuzanna Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2013 U12 LB -- SZNAJDER Marcin Z/8140/21 2024 LDK!
1000 m K
1 s 1 3:19.94 MALAK Łucja MKL Szczecin 2002 U23 ZP -- B.D.
2 s 1 3:21.28 OLEJNICZAK Magdalena MKL Szczecin 2002 U23 ZP -- SKRODZKI Dariusz # BEZ LDK!
3 s 1 3:24.81 BARYŁA Nikola KS Team Baryła Gorzów 2004 U20 LB -- B.D. Z/4764/19 2023
4 s 1 3:28.61 KOZAK Kalina KL Lumel Zielona Góra # 2008 U16 LB V FILIPOWSKI Krzysztof # Z/7158/21 2024 LDK!
5 s 1 3:32.25 PRUCNAL Karolina Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2005 U18 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/0396/21 2024 LDK!
6 s 1 3:47.81 SAMEK Alicja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB -- WESOŁEK Krzysztof Z/1491/22 2022 LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.38 KOS Hanna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB -- WALCZAK Piotr Z/3284/20 2024 LDK!
2 f 1 1.35 STECHLIŃSKA Gabriela ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U16 LB -- WOŹNIAK Agnieszka Z/12085/21 2024 LDK!
W dal K
1 f 1 4.51 DUNAJSKA Marlena LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB +0.7 V LDK!
2 f 1 4.12 MLECZAK Julia PLKS Gwda Piła 2008 U16 WP +1.0 -- SOBKOWSKI Przemysław Z/11315/21 2023 LDK!
W dal strefa K
1 f 1 4.74 LOC Pola ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB 0.0 -- WALCZAK Piotr Z/3286/20 2024 LDK!
2 f 1 4.49 PIECHACZEK Olga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB 0.0 -- WOŹNIAK Agnieszka Z/12084/21 2024 LDK!
3 f 1 4.32 WICENTY Kamila PLKS Gwda Piła 2009 U14 WP 0.0 -- SOBKOWSKI Przemysław
4 f 1 4.19 KUZIARA Weronika ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U14 LB 0.0 -- WALCZAK Piotr # Z/4397/20 2024 LDK!
5 f 1 4.05 JAWORCZAK Maja KS Herosi Świebodzin 2009 U14 LB 0.0 -- LDK!
6 f 1 3.95 GORDUS Yelizaveta PLKS Gwda Piła # 2009 U14 WP 0.0 -- SOBKOWSKI Przemysław Z/1682/23 2024 LDK!
7 f 1 3.64 OLEKSIAK Julia KS Herosi Świebodzin 2009 U14 LB 0.0 -- LDK!
8 f 1 3.44 SEREDYŃSKA Alicja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U14 LB 0.0 -- WOŹNIAK Agnieszka # Z/2183/21 2024 LDK!
9 f 1 3.32 MUSIAŁ Helena ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB 0.0 -- WALCZAK Piotr # Z/0289/21 2024 LDK!
1 f 2 3.64 PODGRUSZECKA Dominika ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2011 U12 LB 0.0 -- MYDŁOWSKA Marta # Z/6651/23 2024 LDK!
2 f 2 3.57 JASIŃSKA Zuzanna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2011 U12 LB 0.0 -- MYDŁOWSKA Marta Z/2179/21 2024 LDK!
3 f 2 3.26 KOZŁOWSKA Oliwia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2011 U12 LB 0.0 -- WALCZAK Piotr Z/7488/21 2024 LDK!
Kula (2) K
1 f 2 9.06 OLEKSIAK Julia KS Herosi Świebodzin 2009 U14 LB -- LDK!
2 f 2 7.69 FLORCZAK Oliwia MLKS Agros Żary 2010 U14 LB -- ŁABUL Wioletta # Z/2750/21 2024 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 11.28 KRZYŻAN Małgorzata LKS Lubusz Słubice 1968 Masters LB -- BIENIASZ-KRZYWIEC Małgorzata B.D. Z/3809/11 2024 2
2 f 1 10.14 ROSŁANOWSKA Izabela ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U18 LB IV KOWALSKI Zenon Z/1222/19 2024 LDK!  KN B  
3 f 1 7.98 KOS Hanna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB -- WALCZAK Piotr Z/3284/20 2024 LDK!
4 f 1 7.63 POŻLEWICZ Aleksandra KS Herosi Świebodzin 2008 U16 LB -- LDK!
5 f 1 7.17 KOPROWSKA Iwona GZSN START Gorzów Wlkp. 2001 U23 LB -- LEWKOWICZ Zbigniew Z/3045/20 2024
6 f 1 7.16 BOBROWICZ Zofia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB -- WALCZAK Piotr # Z/12115/21 2024 LDK!
7 f 1 7.07 SZEWCIW Kinga LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB -- NOGA Grzegorz Z/8118/21 2024 LDK!
8 f 1 7.04 ŻYLIŃSKA Eliza ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB -- LDK!
9 f 1 5.64 KOPALA Hanna MLKS Agros Żary 2008 U16 LB -- LDK!
Dysk (0.60) K
1 f 1 29.08 WALCZAK Maja LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7117/21 2024 LDK!
2 f 1 22.20 SANTA Julia LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/13556/21 2024 LDK!
Dysk (0.75) K
1 f 1 21.89 GROMADA Weronika LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/9173/21 2024 LDK!
2 f 1 21.60 BIELAK Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB -- # LDK!
3 f 1 15.07 POLECHOŃSKA Gabriela LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7113/21 2024 LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 37.50 KRZYŻAN Małgorzata LKS Lubusz Słubice 1968 Masters LB II BIENIASZ-KRZYWIEC Małgorzata B.D. Z/3809/11 2024 2
2 f 1 29.81 PRZYBYLSKA Wiktoria LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB IV  KN B  
3 f 1 24.29 HOROSZKIEWICZ Julia LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/3557/17 2024 BEZ LDK!  KN B  
Oszczep (400) K
1 f 1 21.80 WALCZAK Maja LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7117/21 2024 LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 30.56 HOROSZKIEWICZ Julia LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/3557/17 2024 BEZ LDK!  KN B  
2 f 1 21.30 PRZYBYLSKA Wiktoria LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB --  KN B  
1 f 2 25.44 ZAVIAZALOVA Arianna LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz # Z/9174/21 2024 LDK!
2 f 2 21.70 GROMADA Weronika LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/9173/21 2024 LDK!
Oszczep (600) K
1 f 1 48.56 SZAŁAS Julia AZS-AWF Gorzów 1998 Sen LB I PAWELSKI Grzegorz B.D. Z/1107/14 2023
60 m M
1 s 1 10.30 ZABAWSKI Gabriel Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2012 U12 LB +0.6 -- LDK!
2 s 1 11.21 JURDZIŃSKI Bartosz Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2013 U12 LB +0.6 -- LDK!
3 s 1 11.33 KONOPSKI Jakub ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2012 U12 LB +0.6 -- LDK!
4 s 1 11.82 MROK Adam ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2011 U12 LB +0.6 -- LDK!
5 s 1 12.49 WICHMAN Miłosz Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2012 U12 LB +0.6 -- LDK!
1 s 2 8.87 JANUS Wiktor AZS-AWF Gorzów 2009 U14 LB +1.8 -- # LDK!
2 s 2 9.12 STASIAK Natan KS Team Baryła Gorzów 2009 U14 LB +1.8 -- B.D. Z/1797/21 2023
3 s 2 9.43 KUCZYŃSKI Maciej KS Team Baryła Gorzów 2010 U14 LB +1.8 -- B.D. Z/1749/22 2023
4 s 2 9.74 NOWAK Oliwier KS Team Baryła Gorzów 2010 U14 LB +1.8 -- B.D. Z/3086/22 2022
5 s 2 9.95 WYRZYCHOWSKI Leon KS Team Baryła Gorzów 2010 U14 LB +1.8 -- B.D. Z/2857/22 2023
1 s 3 8.11 TWARDY Kacper MLKS Agros Żary 2009 U14 LB +1.7 -- WISZ Dariusz Z/14171/21 2024 LDK!  OSU  
2 s 3 9.66 ŁOZIUK Gabriel Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2010 U14 LB +1.7 -- DRACZYŃSKI Adam Z/8593/21 2024 LDK!
3 s 3 9.67 ŻABKA Oliwier LKS Lubusz Słubice 2010 U14 LB +1.7 -- LDK!
4 s 3 10.01 WACHOWIAK Nikodem PLKS Gwda Piła 2011 U12 WP +1.7 --
5 s 3 10.08 RĘBACZ Wiktor PLKS Gwda Piła 2011 U12 WP +1.7 -- SOBKOWSKI Przemysław Z/3122/24 2024
6 s 3 10.16 MACIEJEWICZ Wiktor ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB +1.7 -- LDK!
100 m M
1 s 1 11.47 KOWALIK Daniel SKSG Korona Szczecin 2003 U20 ZP -0.3 III ŚLIWKA Rafał Z/8732/21 2024
2 s 1 11.68 JANDA Bartosz SKSG Korona Szczecin 1993 Sen ZP -0.3 III ŚLIWKA Rafał Z/8730/21 2024
3 s 1 11.78 SINGH Kewin MLKS Agros Żary 2004 U20 LB -0.3 IV WISZ Dariusz Z/0787/19 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
4 s 1 11.82 RUDNIK Błażej KL Lumel Zielona Góra # 2007 U16 LB -0.3 IV FILIPOWSKI Krzysztof # Z/2897/20 2024 LDK!
5 s 1 12.32 SZYSZKOWSKI Damian SKSG Korona Szczecin 1996 Sen ZP -0.3 -- ŚLIWKA Rafał Z/8735/21 2024
1 s 2 12.10 MUSZYŃSKI Mikołaj ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB +0.4 IV WALCZAK Piotr Z/0293/21 2022 LDK!
2 s 2 12.16 WRÓBLEWSKI Kacper ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB +0.4 IV WALCZAK Piotr Z/0819/20 2023 LDK!
3 s 2 12.41 PAJĄK Stanisław MLKS Agros Żary 2007 U16 LB +0.4 V ŁABUL Wioletta WISZ Mateusz , Z/0384/21 , 2024 LDK!
4 s 2 12.44 KWAŚNIEWSKI Filip PLKS Gwda Piła 2007 U16 WP +0.4 V LDK!
5 s 2 12.87 DZIOK Bartosz MLKS Agros Żary 2007 U16 LB +0.4 -- WISZ Dariusz # Z/1623/20 2023 LDK!
1 s 3 12.94 KARSKI Mateusz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB +2.3 -- WALCZAK Piotr Z/0840/20 2023 LDK!
2 s 3 13.40 SURA Wiktor ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2005 U18 LB +2.3 -- RADZEWICZ Małgorzata SASKA Tomasz , Z/5208/19 , 2023 LDK!
3 s 3 13.43 GÓRSKI Bartosz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U16 LB +2.3 -- WALCZAK Piotr Z/3288/20 2022 LDK!
4 s 3 14.69 NACZK Nikodem ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U16 LB +2.3 -- WOŹNIAK Agnieszka Z/12118/21 2023 LDK!
1 s 4 12.15 BĘBEN Oskar KL Lumel Zielona Góra # 2005 U18 LB +1.8 IV FILIPOWSKI Krzysztof # Z/2760/20 2024 LDK!  OSU  
2 s 4 14.52 GŁOGOWSKI Patryk ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U16 LB +1.8 -- WOŹNIAK Agnieszka # Z/12079/21 2023 LDK!
3 s 4 15.22 SZYNDEL Szymon ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U16 LB +1.8 -- WOŹNIAK Agnieszka Z/12086/21 2024 LDK!
4 s 4 15.75 BĄCZEK Mateusz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U16 LB +1.8 -- WOŹNIAK Agnieszka # Z/12076/21 2023 LDK!
5 s 4 16.14 KOŁPOWSKI Miłosz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U16 LB +1.8 -- WOŹNIAK Agnieszka # Z/14464/21 2023 LDK!
1 s 5 12.91 KASPRZAK Kajetan PLKS Gwda Piła 2008 U16 WP +1.3 -- SOBKOWSKI Przemysław Z/12056/21 2023 BEZ LDK!
2 s 5 12.98 KANIOWSKI Jakub ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2005 U18 LB +1.3 -- WOŹNIAK Agnieszka Z/3954/23 2023
3 s 5 14.73 LORENC Bogumił ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U16 LB +1.3 -- WOŹNIAK Agnieszka Z/12116/21 2023 LDK!
300 m M
1 s 1 38.31 WRÓBLEWSKI Kacper ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB III WALCZAK Piotr Z/0819/20 2023 LDK!
2 s 1 39.23 CIUKSZA Krzysztof GZSN START Gorzów Wlkp. 1997 Sen LB -- WOŹNIAK Daniel Z/2406/20 2024 BEZ
3 s 1 40.94 KARSKI Mateusz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB V WALCZAK Piotr Z/0840/20 2023 LDK!
1 s 2 40.13 PAJĄK Stanisław MLKS Agros Żary 2007 U16 LB IV ŁABUL Wioletta WISZ Mateusz , Z/0384/21 , 2024 LDK!
2 s 2 42.06 GÓRSKI Bartosz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U16 LB V WALCZAK Piotr Z/3288/20 2022 LDK!
1 s 3 39.22 SZYSZKOWSKI Damian SKSG Korona Szczecin 1996 Sen ZP -- ŚLIWKA Rafał Z/8735/21 2024
2 s 3 41.68 KANIOWSKI Jakub ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2005 U18 LB -- WOŹNIAK Agnieszka Z/3954/23 2023
3 s 3 41.79 SURA Wiktor ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2005 U18 LB -- RADZEWICZ Małgorzata SASKA Tomasz , Z/5208/19 , 2023 LDK!
600 m M
1 s 1 1:27.89 BARAŃSKI Przemysław MLUKS Trzebiatów 1993 Sen ZP -- BARAŃSKI Bogusław B.D. Z/0774/11 2024 BEZ
2 s 1 1:43.04 KRAWCZYK Jakub MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 2008 U16 LB -- GÓRA Ireneusz # Z/6866/21 2024
3 s 1 1:49.76 WYRUSZYŃSKI Bartosz KB Piast Międzyrzecz # 2008 U16 LB -- B.D. Z/5629/22 2022
4 s 1 1:51.46 HARĘŻA Fabian ZSR Start Zielona Góra # 2008 U16 LB -- WALCZAK Jerzy Z/4550/22 2024 LDK!
5 s 1 1:51.47 PRUCNAL Mateusz Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2008 U16 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/0381/21 2024 LDK!
1 s 2 1:42.42 LEWANDOWSKI Gabriel ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB -- WOŹNIAK Agnieszka Z/3950/20 2024 LDK!
2 s 2 1:59.61 CZERNECKI Marcel Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2010 U14 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/0380/21 2024 LDK!
3 s 2 2:02.13 WITKOWSKI Tomasz MLKS Agros Żary 2010 U14 LB -- BIELAK Miłosz ŁABUL Wioletta # Z/3464/21 2024 LDK!
4 s 2 2:06.37 KNIEJA Dawid Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2009 U14 LB -- DRACZYŃSKI Adam # Z/2591/22 2024 LDK!
5 s 2 2:07.68 DUDZIAK Jan Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2009 U14 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/8339/21 2024 LDK!
6 s 2 2:08.18 JĘDRZEJEWSKI Kuba LKS Lubusz Słubice 2010 U14 LB -- NOGA Grzegorz Z/7989/21 2024 LDK!
1 s 3 2:11.49 BABACZ Karol Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2012 U12 LB -- LDK!
2 s 3 2:29.28 SZARADOWSKI Wojciech Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2012 U12 LB -- SZNAJDER Marcin Z/1716/21 2024 LDK!
Wzwyż M
1 f 1 1.90 BRZEZICKI Bartosz KL Iskra Białogard 2003 U20 ZP III RUDZIK Grzegorz Z/1708/18 2024 5 LDK!
2 f 1 1.70 SZYSZKOWSKI Damian SKSG Korona Szczecin 1996 Sen ZP -- ŚLIWKA Rafał Z/8735/21 2024
W dal M
1 f 1 6.29 BĘBEN Oskar KL Lumel Zielona Góra # 2005 U18 LB +0.7 IV FILIPOWSKI Krzysztof # Z/2760/20 2024 LDK!  OSU  
2 f 1 6.21 JUNG Marcin KS AZS AWF Wrocław # 2004 U20 DS +0.5 IV KOŁACZ Dariusz ŁOŚ Dariusz , Z/4684/17 , 2024 LDK!  KNF   OSU  
3 f 1 5.60 MLECZKO Gabriel MLKS Agros Żary 2004 U20 LB +1.0 -- LDK!  OSU  
4 f 1 5.48 KASPRZAK Kajetan PLKS Gwda Piła 2008 U16 WP +0.7 -- SOBKOWSKI Przemysław Z/12056/21 2023 BEZ LDK!
5 f 1 5.40 SOBIERAJSKI Oskar PLKS Gwda Piła 2005 U18 WP +0.5 -- SOBKOWSKI Przemysław Z/1645/19 2024 BEZ
6 f 1 5.37 KWAŚNIEWSKI Filip PLKS Gwda Piła 2007 U16 WP +0.4 -- LDK!
7 f 1 3.97 BĄCZEK Mateusz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U16 LB +0.5 -- WOŹNIAK Agnieszka # Z/12076/21 2023 LDK!
8 f 1 3.90 GŁOGOWSKI Patryk ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U16 LB +0.3 -- WOŹNIAK Agnieszka # Z/12079/21 2023 LDK!
9 f 1 3.84 LORENC Bogumił ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U16 LB +0.7 -- WOŹNIAK Agnieszka Z/12116/21 2023 LDK!
10 f 1 3.84 SZYNDEL Szymon ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U16 LB +0.2 -- WOŹNIAK Agnieszka Z/12086/21 2024 LDK!
11 f 1 3.52 NACZK Nikodem ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U16 LB +0.9 -- WOŹNIAK Agnieszka Z/12118/21 2023 LDK!
12 f 1 3.34 KOŁPOWSKI Miłosz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U16 LB +0.6 -- WOŹNIAK Agnieszka # Z/14464/21 2023 LDK!
  f 1 NM SINGH Kewin MLKS Agros Żary 2004 U20 LB 0.0 -- WISZ Dariusz Z/0787/19 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
W dal strefa M
1 f 1 4.07 RĘBACZ Wiktor PLKS Gwda Piła 2011 U12 WP 0.0 -- SOBKOWSKI Przemysław Z/3122/24 2024
2 f 1 3.83 HOFFMANN Benjamin KS Herosi Świebodzin 2011 U12 LB 0.0 -- RZEWSKA Katarzyna Z/2960/22 2024 LDK!
3 f 1 3.64 WACHOWIAK Nikodem PLKS Gwda Piła 2011 U12 WP 0.0 --
4 f 1 3.12 KONOPSKI Jakub ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2012 U12 LB 0.0 -- LDK!
1 f 2 4.56 JANUS Wiktor AZS-AWF Gorzów 2009 U14 LB 0.0 -- # LDK!
2 f 2 4.52 TWARDY Kacper MLKS Agros Żary 2009 U14 LB 0.0 -- WISZ Dariusz Z/14171/21 2024 LDK!  OSU  
3 f 2 4.44 MAŁAGOCKI Marceli KS Herosi Świebodzin 2010 U14 LB 0.0 -- LDK!
4 f 2 3.75 MACIEJEWICZ Wiktor ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB 0.0 -- LDK!
Kula (4) M
1 f 1 11.92 TYSZKOWSKI Bartosz GZSN START Gorzów Wlkp. 1994 Sen LB -- LEWKOWICZ Zbigniew Z/2407/20 2024 2
2 f 1 7.15 BARTOSZEWSKI Marcin ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U14 LB -- WESOŁEK Krzysztof Z/0589/22 2024 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 11.02 CZARNECKI Łukasz GZSN START Gorzów Wlkp. 2000 U23 LB -- LEWKOWICZ Zbigniew Z/3044/20 2024 BEZ
2 f 1 9.55 OGRABEK Michał GZSN START Gorzów Wlkp. 1995 Sen LB -- B.D. Z/11131/21 2024
Kula (6) M
1 f 1 13.65 JUNG Marcin KS AZS AWF Wrocław # 2004 U20 DS III KOŁACZ Dariusz ŁOŚ Dariusz , Z/4684/17 , 2024 LDK!  KNF   OSU  
2 f 1 10.91 MLECZKO Gabriel MLKS Agros Żary 2004 U20 LB -- LDK!  OSU  
Kula (7.26) M
1 f 1 8.86 SZYSZKOWSKI Damian SKSG Korona Szczecin 1996 Sen ZP -- ŚLIWKA Rafał Z/8735/21 2024
Dysk (0.75) M
1 f 1 36.09 KUJAWA Dawid LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/13555/21 2024 LDK!
2 f 1 28.73 STAŃ Mikołaj LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7116/21 2024 LDK!
3 f 1 27.36 SKUBISZ Ksawery LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7115/21 2024 LDK!
4 f 1 22.94 PYSIAK Szymon LKS Lubusz Słubice 2010 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7114/21 2024 LDK!
5 f 1 16.12 BIESIADECKI Jan LKS Lubusz Słubice 2011 U12 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz # Z/1752/22 2024 LDK!
Dysk (1) M
1 f 1 38.12 HOROSZKIEWICZ Antoni LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB IV HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/5131/19 2024 LDK!
2 f 1 30.89 WITKOWSKI Patryk LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB -- LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 38.99 STAŃ Seweryn LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB IV HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/1801/20 2024 BEZ LDK!
Dysk (2) M
1 f 1 36.24 BOJARSKI Arkadiusz LKS Lubusz Słubice 1980 Masters LB III CHUSTECKI Ryszard Z/3834/11 2024 2
  f 1 NM SZYSZKOWSKI Damian SKSG Korona Szczecin 1996 Sen ZP -- ŚLIWKA Rafał Z/8735/21 2024
Oszczep (500) M
1 f 1 32.25 BIENIEK Marcel LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7112/21 2024 LDK!
2 f 1 20.42 SKUBISZ Ksawery LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7115/21 2024 LDK!
3 f 1 11.63 STAŃ Mikołaj LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7116/21 2024 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.0226609706879 sekund