Opole 07.05.2022
Mityng Inaugracji Sezonu [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 19 s 1 14.70 BUCZNA Wiktoria UKS-MOS Opole 2007 U16 OP -1.1 -- LACH Magdalena Z/1924/22 2023 LDK!
2 20 s 1 14.71 TROJAN Alicja UKS-MOS Opole 2007 U16 OP -1.1 -- LACH Magdalena Z/1926/22 2023 LDK!
3 21 s 1 14.87 PRONIEWICZ Andżelika LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS -1.1 -- KOTYNIA Hanna Z/14153/21 2023 LDK!
4 22 s 1 14.90 KUNICKA Oliwia MULKS Juvenia Głuchołazy 2010 U14 OP -1.1 -- WOLAK Magdalena Z/9266/21 2023 LDK!
5 23 s 1 14.92 PROTTUNG Paulina KL Ziemia Kłodzka 2008 U16 DS -1.1 -- LDK!
6 24 s 1 14.92 BUSZTA Łucja KL Ziemia Kłodzka 2008 U16 DS -1.1 -- LDK!
7 25 s 1 15.10 JASZCZYK Marcelina UKS-MOS Opole 2008 U16 OP -1.1 -- JURCZYŃSKI Rafał # Z/1923/22 2022 LDK!
1 9 s 2 13.77 STASZCZYSZYN Hanna NKS Start Namysłów 2010 U14 OP +0.7 IV MIKU¦KIEWICZ Zygmunt Z/3598/22 2023 LDK!
2 14 s 2 14.30 WˇS Kinga LKS Górnik Wałbrzych 2010 U14 DS +0.7 V KOTYNIA Hanna Z/11888/21 2023 LDK!
3 15 s 2 14.37 NIEMIEC Agnieszka UKS-MOS Opole 2007 U16 OP +0.7 V WESOŁOWSKA Mirela Z/1684/22 2022 LDK!
4 16 s 2 14.43 BOKWA Alina WKS Ole¶niczanka Ole¶nica 2008 U16 DS +0.7 V B.D. FIT Wiktor # , Z/6001/21 , 2023 LDK!
5 17 s 2 14.62 WADYCKA Liliana LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS +0.7 -- KOTYNIA Hanna Z/14156/21 2023 LDK!
6 27 s 2 15.24 KARGOL Zofia LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS +0.7 -- KOTYNIA Hanna Z/1251/21 2023 LDK!
7 30 s 2 15.80 ZABŁOCKA Julia NKS Start Namysłów 2008 U16 OP +0.7 -- KACPRZAK Arkadiusz Z/8965/21 2022 LDK!
8 31 s 2 16.19 CEBULA Julia NKS Start Namysłów 2009 U14 OP +0.7 -- KACPRZAK Arkadiusz # Z/9673/21 2023 LDK!
1 7 s 3 13.62 ŻUK Magdalena MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP -0.7 IV PIERÓG Paweł Z/0973/21 2023 LDK!
2 11 s 3 13.92 GRACZ Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 2005 U18 OP -0.7 -- PATERAK Mateusz PIERÓG Paweł , Z/1401/18 , 2023 BEZ LDK!
3 12 s 3 14.14 SKOWRONEK Oliwia MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP -0.7 V PIERÓG Paweł Z/0200/19 2023 BEZ LDK!
4 13 s 3 14.26 JAWORSKA Zofia UKS-MOS Opole 2008 U16 OP -0.7 V WESOŁOWSKA Mirela Z/10925/21 2023 LDK!
5 18 s 3 14.62 OŁPIŃSKA Paula NKS Start Namysłów 2007 U16 OP -0.7 -- CHOCHOROWSKI Jacek # Z/8327/21 2023 LDK!
6 26 s 3 15.19 SIEŃCZEWSKA Zuzanna UKS-MOS Opole 2008 U16 OP -0.7 -- WESOŁOWSKA Mirela Z/10877/21 2023 LDK!
7 28 s 3 15.26 KOCAŃDA Aleksandra NKS Start Namysłów 2008 U16 OP -0.7 -- CHOCHOROWSKI Jacek # Z/9681/21 2023 LDK!
8 29 s 3 15.28 NOWAK Nikola NKS Start Namysłów 2009 U14 OP -0.7 -- KACPRZAK Arkadiusz # Z/8963/21 2023 LDK!
1 1 s 4 12.62 ZAWADZKA Lena UKS-MOS Opole 2009 U14 OP +2.0 II OWCZAREK Konrad LACH Magdalena # , Z/14305/21 , 2023 LDK!
2 2 s 4 12.75 RAK Alicja AZS UMCS Lublin 2004 U20 LU +2.0 II SKRZYDLEWSKI Marek MARUSZEWSKI Piotr , Z/2888/15 , 2023 LDK!
3 3 s 4 12.93 SKLORZ Sandra LKS Victoria Olesno 2007 U16 OP +2.0 III CHĘCIŃSKI Artur Z/13598/21 2023 LDK!
4 4 s 4 13.06 GRĘDA Julia LKS Victoria Olesno 2009 U14 OP +2.0 III CHĘCIŃSKI Artur Z/12242/21 2023 LDK!
5 5 s 4 13.48 BURSAKOWSKA Oliwia NKS Start Namysłów 2007 U16 OP +2.0 IV CHOCHOROWSKI Jacek # Z/7268/21 2023 LDK!
6 6 s 4 13.50 OBLONK Marta LUKS Podium Kup 2005 U18 OP +2.0 IV DZIUBA Jacek Z/5234/19 2022 LDK!
7 8 s 4 13.62 JOŃSKA Natalia LZS KL Kotwica Brzeg 2006 U18 OP +2.0 IV ZOK Roman Z/3029/19 2023 BEZ LDK!
8 10 s 4 13.90 BUSZTA Karolina KL Ziemia Kłodzka 2004 U20 DS +2.0 -- LDK!
300 m K
1 18 s 1 46.52 RAK Wiktoria AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2005 U18 OP -- OLSZEWSKI Mirosław DZIUBA Jacek # , Z/2478/19 , 2023 LDK!
2 29 s 1 49.98 WADYCKA Liliana LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS -- KOTYNIA Hanna Z/14156/21 2023 LDK!
3 32 s 1 51.06 PROTTUNG Paulina KL Ziemia Kłodzka 2008 U16 DS -- LDK!
4 34 s 1 51.60 PASEK Jagoda MULKS Juvenia Głuchołazy 2009 U14 OP -- WOLAK Magdalena Z/9267/21 2023 LDK!
5 35 s 1 52.74 SABAŁA Julia LKS Górnik Wałbrzych 2010 U14 DS -- STY¦ Janusz Z/5355/21 2023 LDK!
6 39 s 1 57.02 PŁACHTA Anastazja LKS Górnik Wałbrzych 2011 U12 DS -- STY¦ Janusz Z/14737/21 2023 LDK!
1 19 s 2 46.53 TOMASZEWSKA Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U20 OP -- DZIUBA Jacek Z/3248/19 2023
2 26 s 2 48.37 BRONOWICKA Wiktoria MULKS Juvenia Głuchołazy 2010 U14 OP V WOLAK Magdalena Z/0869/20 2023 LDK!
3 27 s 2 48.70 KO¦NIEWSKA Katarzyna UKS-MOS Opole 2009 U14 OP -- LACH Magdalena # Z/1925/22 2023 LDK!
4 30 s 2 50.39 KONDZIELA Julia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2007 U16 OP -- JASIŃSKI Cyprian # Z/12585/21 2023 LDK!
5 31 s 2 50.88 ADAMSKA Olga LKS Victoria Olesno 2007 U16 OP -- BIOŁY Barbara CHĘCIŃSKI Artur , Z/13468/21 , 2023 LDK!
6 40 s 2 57.03 SZEWCZUK Laura NKS Start Namysłów 2009 U14 OP -- CHOCHOROWSKI Jacek # Z/9684/21 2022 LDK!
7 41 s 2 60.05 JURGIEWICZ Julia LKS Górnik Wałbrzych 2011 U12 DS -- LDK!
1 22 s 3 47.50 BUSZKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U18 OP -- LACH Magdalena Z/5381/19 2023 LDK!
2 24 s 3 48.03 CHARUKIEWICZ Maja UKS-MOS Opole 2009 U14 OP V LACH Magdalena # Z/12422/21 2023 LDK!
3 28 s 3 49.72 BUSZTA Łucja KL Ziemia Kłodzka 2008 U16 DS -- LDK!
4 33 s 3 51.25 GOLEC Lena LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS -- STY¦ Janusz Z/1246/21 2023 LDK!
5 36 s 3 53.08 PSYK Julia LKS Victoria Olesno 2007 U16 OP -- CHĘCIŃSKI Artur Z/11049/21 2023 LDK!
6 37 s 3 55.31 BARTNICKA Pola LKS Górnik Wałbrzych 2010 U14 DS -- STY¦ Janusz Z/14204/21 2023 LDK!
7 38 s 3 55.34 SZCZEPANIK Liliana UMLKS START Wieruszów 2010 U14 LD -- URBANIAK Jarosław Z/3036/21 2023 LDK!
1 7 s 4 43.02 ZIÓŁKOWSKA Maja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U18 OP -- BU¦KO Przemysław Z/6140/21 2023 2 LDK!
2 13 s 4 45.05 TROSZYŃSKA Julia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP -- LDK!
3 14 s 4 45.64 BˇBELEWSKA Klaudia LZS KL Kotwica Brzeg 2006 U18 OP -- ZOK Roman Z/3028/19 2023 BEZ LDK!
4 16 s 4 46.27 KĘDER Gabriela LKS Górnik Wałbrzych 2010 U14 DS IV LDK!
5 20 s 4 46.85 WˇS Kinga LKS Górnik Wałbrzych 2010 U14 DS V KOTYNIA Hanna Z/11888/21 2023 LDK!
6 23 s 4 47.56 NOWIK Lena LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS V LDK!
7 25 s 4 48.07 HOFFMAN Hanna LKS Górnik Wałbrzych 2010 U14 DS V STY¦ Janusz Z/1248/21 2023 LDK!
1 6 s 5 42.54 DUROWA Olena LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS II STY¦ Janusz Z/2398/22 2023 LDK!
2 9 s 5 43.42 WOJTAS Marta AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP -- LACH Magdalena Z/2803/18 2023 LDK!
3 10 s 5 43.49 ŻUK Magdalena MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP III PIERÓG Paweł Z/0973/21 2023 LDK!
4 11 s 5 44.25 GRACZ Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 2005 U18 OP -- PATERAK Mateusz PIERÓG Paweł , Z/1401/18 , 2023 BEZ LDK!
5 15 s 5 46.02 SKOWRONEK Oliwia MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP IV PIERÓG Paweł Z/0200/19 2023 BEZ LDK!
6 17 s 5 46.43 BUSZTA Karolina KL Ziemia Kłodzka 2004 U20 DS -- LDK!
7 21 s 5 47.08 OŁPIŃSKA Paula NKS Start Namysłów 2007 U16 OP V CHOCHOROWSKI Jacek # Z/8327/21 2023 LDK!
1 1 s 6 40.35 GREINER Olivia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP -- LACH Magdalena Z/1145/20 2023 LDK!
2 2 s 6 41.75 KLAMA Julia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP -- DZIUBA Jacek # Z/2739/18 2023 LDK!
3 3 s 6 42.29 WESOŁOWSKA Mirela AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1989 Sen OP -- JASIŃSKI Cyprian Z/3357/11 2023 M
4 4 s 6 42.37 GLATKI Ewa AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2005 U18 OP -- DZIUBA Jacek # Z/2744/18 2023 LDK!
5 5 s 6 42.44 SRAGA Zuzanna MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL -- CZYŻ Paweł JA¬WIŃSKI Krzysztof , Z/0013/20 , 2023 LDK!
6 8 s 6 43.18 JASZCZAK Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP -- JASIŃSKI Cyprian Z/2201/17 2023 LDK!
7 12 s 6 44.51 BURSAKOWSKA Oliwia NKS Start Namysłów 2007 U16 OP III CHOCHOROWSKI Jacek # Z/7268/21 2023 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:41.98 TOMASZEWSKA Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U20 OP -- DZIUBA Jacek Z/3248/19 2023
2 2 s 1 1:42.68 RAK Wiktoria AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2005 U18 OP -- OLSZEWSKI Mirosław DZIUBA Jacek # , Z/2478/19 , 2023 LDK!
3 3 s 1 1:46.37 MAREK Joanna LUKS Namysłów 2008 U16 OP V GŁOWACKI Leszek Z/8707/21 2022 LDK!
4 4 s 1 1:47.77 HOC Zuzanna MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP V PIERÓG Paweł Z/0377/19 2023 BEZ LDK!
5 5 s 1 1:54.82 GRAJNERT Małgorzata MKS Siechnice 2000 U23 DS --
6 6 s 1 1:58.96 KOSTRZEWA Oliwia LKS Victoria Olesno 2009 U14 OP -- CHĘCIŃSKI Artur Z/13467/21 2023 LDK!
7 7 s 1 2:00.36 KOŁACZYŃSKA Wiktoria LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS -- KOTYNIA Hanna KOTYNIA Hanna , Z/1256/21 , 2023 LDK!
8 8 s 1 2:01.54 ZAWADZKA Nikola KL Ziemia Kłodzka 2007 U16 DS -- WO¦ Michał Z/3785/21 2023 LDK!
9 9 s 1 2:05.23 KORCZYŃSKA Anastazja NKS Start Namysłów 2008 U16 OP -- KACPRZAK Arkadiusz Z/9682/21 2023 LDK!
10 10 s 1 2:12.97 GRABOWIECKA Kamila KL Ziemia Kłodzka 2007 U16 DS -- WO¦ Michał Z/1893/21 2023 BEZ LDK!
11 11 s 1 2:20.00 MARUSZEWSKA Amelia LKS Victoria Olesno # 2010 U14 OP -- CHĘCIŃSKI Artur Z/6499/22 2023 LDK!
12 12 s 1 2:32.61 KONOPKA Maria NKS Start Namysłów 2010 U14 OP -- MIKU¦KIEWICZ Zygmunt Z/3594/22 2023 LDK!
1000 m K
1 1 s 1 3:09.02 JAWORSKA Oliwia MULKS Juvenia Głuchołazy 2007 U16 OP III PIERÓG Paweł Z/0866/20 2023 LDK!
2 2 s 1 3:21.33 WASZCZYK Martyna KL Ziemia Kłodzka 2005 U18 DS -- WO¦ Michał Z/1785/19 2023 LDK!
3 3 s 1 3:21.78 GAWRECKA Kaja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP -- LACH Magdalena Z/1148/20 2023 LDK!
4 4 s 1 3:23.34 CIESZYŃSKA Róża MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP V PIERÓG Paweł Z/1080/19 2023 LDK!
5 5 s 1 3:31.93 SZOPA Weronika MULKS Juvenia Głuchołazy 2009 U14 OP V PIERÓG Paweł # Z/9264/21 2023 LDK!
6 6 s 1 3:43.09 LISOWSKA Hanna MULKS Juvenia Głuchołazy 2009 U14 OP -- WOLAK Magdalena # Z/0383/19 2023 LDK!
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 14.58 KLESZNO Maja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U18 OP +1.0 II DMP U20 LACH Magdalena Z/4183/19 2023 LDK! 146
2 2 s 1 14.68 GLATKI Ewa AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2005 U18 OP +1.0 II DZIUBA Jacek # Z/2744/18 2023 LDK!
3 3 s 1 15.70 LACH Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U18 OP +1.0 II LACH Magdalena Z/0206/19 2023 LDK!
4 4 s 1 15.80 GLISZCZYŃSKA Magdalena WKS Ole¶niczanka Ole¶nica 2005 U18 DS +1.0 III FIT Wiktor B.D. # Z/0467/19 2023 BEZ LDK!
5 5 s 1 19.32 WYWIÓRSKA Oliwia LUKS Namysłów 2005 U18 OP +1.0 -- GŁOWACKI Leszek Z/2981/22 2022 LDK!
100 m pł K
1 1 s 1 15.09 WESOŁOWSKA Mirela AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1989 Sen OP +1.1 II JASIŃSKI Cyprian Z/3357/11 2023 M
2 2 s 1 15.27 MEHLICH Zofia KS AZS AWF Katowice 2001 U23 SL +1.1 II MEHLICH Ronald B.D. Z/2036/17 2023 LDK!
3 3 s 1 16.56 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U23 OP +1.1 III ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/2655/15 2023
  s 1 DNF GROCHALSKA Ewa AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U23 OP +1.1 -- ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/0747/16 2023 LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.63 ¦LUSARCZYK Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP II DMP U20 DZIUBA Jacek # Z/2840/18 2023 LDK! 124
2 f 1 1.58 KLESZNO Maja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U18 OP III LACH Magdalena Z/4183/19 2023 LDK!
3 f 1 1.45 WOLF Amelia LUKS Namysłów 2007 U16 OP IV GŁOWACKI Leszek Z/8708/21 2023 LDK!
3 f 1 1.45 GROCHALSKA Ewa AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U23 OP -- ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/0747/16 2023 LDK!
5 f 1 1.45 KALICUN Wiktoria LUKS MGOKSiR Korfantów 2007 U16 OP IV OSIEWACZ Stefan KOMAR Patryk Z/12741/21, Z/12741/21 2022, 2023 LDK!
6 f 1 1.45 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U23 OP -- ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/2655/15 2023
7 f 1 1.40 STASZCZYSZYN Hanna NKS Start Namysłów 2010 U14 OP V MIKU¦KIEWICZ Zygmunt Z/3598/22 2023 LDK!
8 f 1 1.40 CIECIERSKA Emilia UKS Orlica Domaniów 2008 U16 DS V MIKODA Lilla Z/9474/21 2023 LDK!
9 f 1 1.40 CIECIERSKA Amelia UKS Orlica Domaniów 2008 U16 DS V MIKODA Lilla Z/9473/21 2023 LDK!
10 f 1 1.35 TROJAN Alicja UKS-MOS Opole 2007 U16 OP -- LACH Magdalena Z/1926/22 2023 LDK!
11 f 1 1.30 PASEK Jagoda MULKS Juvenia Głuchołazy 2009 U14 OP -- WOLAK Magdalena Z/9267/21 2023 LDK!
12 f 1 1.30 BRONOWICKA Wiktoria MULKS Juvenia Głuchołazy 2010 U14 OP -- WOLAK Magdalena Z/0869/20 2023 LDK!
13 f 1 1.25 LACH Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U18 OP -- LACH Magdalena Z/0206/19 2023 LDK!
14 f 1 1.20 SZEWCZUK Laura NKS Start Namysłów 2009 U14 OP -- CHOCHOROWSKI Jacek # Z/9684/21 2022 LDK!
W dal K
1 f 1 5.52 STRˇCZEK Weronika KS AZS AWF Wrocław 1999 Sen DS -0.9 II KOKOT Zdzisław B.D. Z/0507/15 2022
2 f 1 4.92 OBLONK Marta LUKS Podium Kup 2005 U18 OP -0.8 IV DZIUBA Jacek Z/5234/19 2022 LDK!
3 f 1 4.90 LEGASZEWSKA Maria KS AZS AWF Wrocław 2000 U23 DS -0.9 -- JOPEK Mateusz B.D. Z/1426/17 2022
4 f 1 4.79 MALARA Aleksandra MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U18 OP -0.7 -- RYSZEWSKI Jacek RYSZEWSKI Jacek PIERÓG Paweł , Z/5605/19 , 2023 LDK!
5 f 1 4.32 BUJAK Emilia MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2008 U16 OP -2.2 -- SKRZYDLEWSKI Marek # Z/0507/20 2023 LDK!
6 f 1 3.98 NOWAK Nikola NKS Start Namysłów 2009 U14 OP -0.9 -- KACPRZAK Arkadiusz # Z/8963/21 2023 LDK!
7 f 1 3.97 SKLORZ Sandra LKS Victoria Olesno 2007 U16 OP -1.2 -- CHĘCIŃSKI Artur Z/13598/21 2023 LDK!
8 f 1 3.81 SZCZEPANIK Liliana UMLKS START Wieruszów 2010 U14 LD -1.8 -- URBANIAK Jarosław Z/3036/21 2023 LDK!
9 f 1 3.74 KOCAŃDA Aleksandra NKS Start Namysłów 2008 U16 OP -1.1 -- CHOCHOROWSKI Jacek # Z/9681/21 2023 LDK!
10 f 1 3.63 KARGOL Zofia LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS -1.9 -- KOTYNIA Hanna Z/1251/21 2023 LDK!
Trójskok K
1 f 1 11.67 CHASS Alyona KS AZS AWF Wrocław 2005 U18 DS +0.2 II KOKOT Zdzisław Z/2927/22 2023
2 f 1 11.06 LEGASZEWSKA Maria KS AZS AWF Wrocław 2000 U23 DS -0.2 III JOPEK Mateusz B.D. Z/1426/17 2022
3 f 1 9.73 PABJANEK Nikola MULKS Juvenia Głuchołazy 2004 U20 OP 0.0 -- PIERÓG Paweł Z/1394/18 2023 4 LDK!
4 f 1 9.48 KOSZYK Anna LUKS MGOKSiR Korfantów 2003 U20 OP 0.0 -- OSIEWACZ Stefan Z/1232/17 2022 BEZ LDK!
5 f 1 8.79 BUCZKOWSKA Marta LUKS MGOKSiR Korfantów 2006 U18 OP -0.7 -- OSIEWACZ Stefan Z/2778/18 2022 BEZ LDK!
Wieloskok K
1 f 1 9.44 NIEMIEC Agnieszka UKS-MOS Opole 2007 U16 OP -0.7 -- WESOŁOWSKA Mirela Z/1684/22 2022 LDK!
2 f 1 9.37 BUJAK Emilia MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2008 U16 OP +1.0 -- SKRZYDLEWSKI Marek # Z/0507/20 2023 LDK!
3 f 1 9.10 JAWORSKA Zofia UKS-MOS Opole 2008 U16 OP -1.0 -- WESOŁOWSKA Mirela Z/10925/21 2023 LDK!
4 f 1 8.96 JOCHER Julia LKS Zarzewie Prudnik # 2008 U16 OP +0.4 -- OSIEWACZ Stefan Z/4705/23 2023 LDK!
5 f 1 8.85 SIEŃCZEWSKA Zuzanna UKS-MOS Opole 2008 U16 OP -0.6 -- WESOŁOWSKA Mirela Z/10877/21 2023 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 12.04 DEBERT Oliwia LUKS Namysłów 2005 U18 OP III GŁOWACKI Leszek Z/3086/19 2023 LDK!
2 f 1 11.61 KOREJBA Oliwia LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2005 U18 OP III DOMIN Adam Z/2639/20 2022 LDK!
3 f 1 10.37 KLESZNO Maja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U18 OP IV LACH Magdalena Z/4183/19 2023 LDK!
4 f 1 9.71 LACH Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U18 OP -- LACH Magdalena Z/0206/19 2023 LDK!
5 f 1 8.38 WYWIÓRSKA Oliwia LUKS Namysłów 2005 U18 OP -- GŁOWACKI Leszek Z/2981/22 2022 LDK!
1 f 2 7.79 MAREK Magdalena LUKS Namysłów 2007 U16 OP -- GŁOWACKI Leszek Z/2999/22 2022 LDK!
2 f 2 7.28 KUBOWICZ Zuzanna MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP -- PIERÓG Paweł Z/11530/21 2023 LDK!
3 f 2 7.14 ZABŁOCKA Julia NKS Start Namysłów 2008 U16 OP -- KACPRZAK Arkadiusz Z/8965/21 2022 LDK!
4 f 2 7.03 MOROZ Laura UKS Orlica Domaniów 2009 U14 DS -- MIKODA Lilla Z/9480/21 2023 LDK!
5 f 2 6.99 ZAWADZKA Lena UKS-MOS Opole 2009 U14 OP -- OWCZAREK Konrad LACH Magdalena # , Z/14305/21 , 2023 LDK!
6 f 2 6.72 JAKIEŁA Lena MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP -- PIERÓG Paweł Z/0378/19 2023 BEZ LDK!
7 f 2 5.99 PSYK Julia LKS Victoria Olesno 2007 U16 OP -- CHĘCIŃSKI Artur Z/11049/21 2023 LDK!
  f 2 NM GRĘDA Julia LKS Victoria Olesno 2009 U14 OP -- CHĘCIŃSKI Artur Z/12242/21 2023 LDK!
Kula (4) K
1 f 1 10.38 OLAJOSSY Wiktoria WKS Wawel Kraków 2004 U20 MA III SZUBERLA Stanisław Z/4591/17 2023 3 LDK!
2 f 1 8.26 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U23 OP -- ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/2655/15 2023
Dysk (0.75) K
1 f 1 21.94 MAREK Magdalena LUKS Namysłów 2007 U16 OP -- GŁOWACKI Leszek Z/2999/22 2022 LDK!
2 f 1 21.12 JAKIEŁA Lena MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP -- PIERÓG Paweł Z/0378/19 2023 BEZ LDK!
3 f 1 19.65 KUBOWICZ Zuzanna MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP -- PIERÓG Paweł Z/11530/21 2023 LDK!
4 f 1 19.60 SZUBIŃSKA Angelika LUKS MGOKSiR Korfantów 2007 U16 OP -- OSIEWACZ Stefan Z/12742/21 2022 LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 34.68 DEBERT Oliwia LUKS Namysłów 2005 U18 OP III GŁOWACKI Leszek Z/3086/19 2023 LDK!
2 f 1 34.12 OLAJOSSY Wiktoria WKS Wawel Kraków 2004 U20 MA III DMP DMP U20 SZUBERLA Stanisław Z/4591/17 2023 3 LDK! 71 114
3 f 1 28.36 KOREJBA Oliwia LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2005 U18 OP IV DOMIN Adam Z/2639/20 2022 LDK!
4 f 1 26.64 HUZAR Barbara LUKS MGOKSiR Korfantów 2005 U18 OP -- OSIEWACZ Stefan Z/2779/18 2022 BEZ LDK!
Młot (3) K
1 f 1 35.68 BUCZKOWSKA Magdalena LUKS MGOKSiR Korfantów 2005 U18 OP IV OSIEWACZ Stefan Z/1164/19 2022 LDK!
Młot (4) K
1 f 1 31.47 DYL Katarzyna LUKS MGOKSiR Korfantów 2004 U20 OP -- ROSIŃSKI Stanisław ROSIŃSKI Stanisław , Z/5458/18 , 2022 BEZ LDK!
100 m M
1 4 s 1 11.50 MUSIAŁ Tymoteusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U20 OP -1.5 III ZIEMBA Krzysztof Z/1034/22 2023
2 6 s 1 12.02 KUBASZKO Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP -1.5 IV ZIEMBA Krzysztof Z/12598/21 2023 LDK!
3 15 s 1 12.03 BASYSTYI Vladyslav AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP -1.5 IV DZIUBA Jacek Z/3880/23 2023
4 16 s 1 12.03 BRYLL Ignacy AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP -1.5 IV LACH Magdalena Z/2804/18 2023 LDK!
5 8 s 1 12.31 WIECZOREK Łukasz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP -1.5 -- PLASKOTA Krzysztof Z/4201/18 2023
6 10 s 1 12.77 WIECZOREK Borys AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U18 OP -1.5 -- ZIEMBA Krzysztof Z/0208/19 2023 LDK!
7 11 s 1 13.42 LOHIN Mykola LKS Victoria Olesno 2006 U18 OP -1.5 --
8 13 s 1 14.18 KLAWE Michał MKS Siechnice 2007 U16 DS -1.5 -- MARKOWSKI Mateusz SOBCZYK Tomasz , Z/5110/21 , 2023 LDK!
9 14 s 1 14.34 HYPKI Mikołaj LKS Górnik Wałbrzych 2010 U14 DS -1.5 -- KOTYNIA Hanna Z/1249/21 2023 LDK!
1 1 s 2 10.97 BUJAK Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U23 OP +0.2 II KOBIAŁKA Kamil B.D. B.D. Z/2877/15 2023 M
2 2 s 2 11.15 BABULA Maciej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U20 OP +0.2 II PLASKOTA Krzysztof Z/3475/16 2023 LDK!
3 3 s 2 11.37 BUCK Dawid AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1999 Sen OP +0.2 III ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/2890/18 2023
4 5 s 2 12.00 POLAK Szczepan KL Ziemia Kłodzka 2000 U23 DS +0.2 --
5 7 s 2 12.15 KAŁWAK Marcin MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2004 U20 OP +0.2 IV SACZKO Andrzej Z/0937/18 2023 4 LDK!
6 9 s 2 12.49 POLAK Bartosz KL Ziemia Kłodzka 2003 U20 DS +0.2 -- WO¦ Michał Z/0399/17 2022
7 12 s 2 13.45 KOSUCIŃSKI Sławomir KL Ziemia Kłodzka 1981 Masters DS +0.2 -- B.D. Z/0626/16 2023
300 m M
1 6 s 1 38.11 LIS Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U23 OP -- LACH Magdalena B.D. Z/2244/19 2023 LDK!
2 12 s 1 39.01 DANKÓW Franciszek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2007 U16 OP IV LACH Magdalena Z/10873/21 2023 LDK!
3 17 s 1 40.38 SIWEK Damian UKS Komar Strzelce Opolskie 2006 U18 OP -- MEHLICH Ronald Z/1291/20 2023
4 20 s 1 41.42 WŁODARCZYK Maciej UKS Komar Strzelce Opolskie 2004 U20 OP -- MEHLICH Ronald Z/5257/21 2023
5 21 s 1 41.81 PACEK Szymon LZS KL Kotwica Brzeg 2007 U16 OP V ZOK Patrycja Z/10237/21 2023 LDK!
6 24 s 1 43.76 CELIŃSKI Emil UKS Komar Strzelce Opolskie 2004 U20 OP -- MEHLICH Ronald Z/5258/21 2023
7 29 s 1 46.34 MORAWSKI Konrad LKS Górnik Wałbrzych 2011 U12 DS -- KŁOSOWSKI Daniel # Z/6786/21 2023 LDK!
8 30 s 1 51.16 DANKÓW Antoni UKS-MOS Opole 2009 U14 OP -- LACH Magdalena # Z/8162/21 2023 LDK!
1 4 s 2 37.02 BASYSTYI Vladyslav AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP -- DZIUBA Jacek Z/3880/23 2023
2 10 s 2 38.72 BACHŁAJ Maciej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP -- LACH Magdalena Z/0209/19 2023 LDK!
3 19 s 2 41.18 DZAŁBA Wojciech AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2007 U16 OP V JASIŃSKI Cyprian # Z/10875/21 2023 LDK!
4 25 s 2 44.35 LYSY Jan LKS Victoria Olesno 2009 U14 OP -- CHĘCIŃSKI Artur Z/8861/21 2023 LDK!
5 26 s 2 45.00 WRÓBEL Oskar UMLKS START Wieruszów 2003 U20 LD -- URBANIAK Jarosław Z/0369/20 2023
6 28 s 2 45.22 KOGUT Kamil LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS -- STY¦ Janusz Z/1253/21 2023 LDK!
1 7 s 3 38.24 MEHLICH Wojciech UKS Komar Strzelce Opolskie 2006 U18 OP -- MEHLICH Ronald Z/1290/20 2023
2 13 s 3 39.25 KOCHANOWSKI Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U18 OP -- JASIŃSKI Cyprian Z/10831/21 2023 LDK!
3 14 s 3 39.53 ŁYSIAK Szymon AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U18 OP -- LACH Magdalena Z/1356/20 2023 LDK!
4 18 s 3 41.01 JACHEĆ Grzegorz LZS KL Kotwica Brzeg 2006 U18 OP -- WALIDUDA Anna Z/3344/20 2023 LDK!
5 23 s 3 42.55 MARKOWSKI Tomasz UKS Komar Strzelce Opolskie 2006 U18 OP -- MEHLICH Ronald Z/1288/20 2023
6 27 s 3 45.06 HYPKI Mikołaj LKS Górnik Wałbrzych 2010 U14 DS -- KOTYNIA Hanna Z/1249/21 2023 LDK!
1 8 s 4 38.36 LEWANDOWSKI Jonasz KL Ziemia Kłodzka 2006 U18 DS -- WO¦ Michał WO¦ Michał Z/0455/20 2023 BEZ LDK!
2 9 s 4 38.47 KOSMACZ Filip UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2007 U16 DS III STOLARCZYK Grzegorz Z/0511/22 2023 LDK!
3 11 s 4 38.99 HALUSHKO Dymytro LUKS Podium Kup 2005 U18 OP -- DZIUBA Jacek Z/2737/18 2022 BEZ LDK!
4 15 s 4 39.67 KISIEL Wiktor KL Ziemia Kłodzka 2007 U16 DS IV WO¦ Michał Z/1892/21 2023 LDK!
5 16 s 4 39.70 POLAK Szczepan KL Ziemia Kłodzka 2000 U23 DS --
6 22 s 4 42.29 KOSUCIŃSKI Sławomir KL Ziemia Kłodzka 1981 Masters DS -- B.D. Z/0626/16 2023
1 1 s 5 34.68 BUCK Dawid AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1999 Sen OP -- ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/2890/18 2023
2 2 s 5 34.85 SZCZEPANIAK Jakub UMLKS START Wieruszów 2003 U20 LD -- URBANIAK Jarosław Z/3273/17 2023 2
3 3 s 5 36.17 BRYLL Ignacy AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP -- LACH Magdalena Z/2804/18 2023 LDK!
4 5 s 5 37.73 ZACHARA Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U18 OP -- PIERÓG Paweł Z/1398/18 2023 BEZ LDK!
600 m M
1 s 1 1:24.18 SZCZEPANIAK Jakub UMLKS START Wieruszów 2003 U20 LD -- URBANIAK Jarosław Z/3273/17 2023 2
2 s 1 1:25.09 BACHŁAJ Maciej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP -- LACH Magdalena Z/0209/19 2023 LDK!
3 s 1 1:27.78 DANKÓW Franciszek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2007 U16 OP II LACH Magdalena Z/10873/21 2023 LDK!
4 s 1 1:32.48 KASPRYSZYN Jakub WKS Ole¶niczanka Ole¶nica 2005 U18 DS -- MATOSZ Włodzimierz Z/0644/19 2023 BEZ LDK!
5 s 1 1:35.34 WINIARSKI Mateusz MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP V PIERÓG Paweł Z/0702/22 2023 LDK!
6 s 1 1:50.15 BARTO¦ Ignacy MKS Siechnice 2009 U14 DS -- SOBCZYK Tomasz Z/0452/22 2023
7 s 1 1:55.23 MARKOWSKI Wojciech UKS Komar Strzelce Opolskie 2007 U16 OP -- MEHLICH Ronald Z/1289/20 2023
8 s 1 1:56.39 LEŃSKI Kacper LKS Górnik Wałbrzych 2010 U14 DS -- KOTYNIA Hanna Z/1258/21 2023 LDK!
9 s 1 1:56.89 DALECKI Alexander LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS -- KOTYNIA Hanna Z/1277/21 2023 LDK!
10 s 1 2:03.54 CHĘCIŃSKI Tomasz LKS Victoria Olesno 2010 U14 OP -- CHĘCIŃSKI Artur Z/3674/22 2023 LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:35.56 LIS Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U23 OP -- LACH Magdalena B.D. Z/2244/19 2023 LDK!
2 2 s 1 2:42.03 FLOREK Kamil LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2005 U18 OP -- KADŁUCZKA Jan # Z/2477/19 2023 LDK!
3 3 s 1 2:43.71 ŁYSIAK Szymon AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U18 OP -- LACH Magdalena Z/1356/20 2023 LDK!
4 4 s 1 3:01.60 WRÓBEL Oskar UMLKS START Wieruszów 2003 U20 LD -- URBANIAK Jarosław Z/0369/20 2023
5 5 s 1 3:08.99 SŁODKOWSKI Piotr ULKS Bystrzyca Kłodzka 2008 U16 DS -- B.D. B.D. BOGDAŁ Roman , Z/14651/21 , 2023 LDK!
6 6 s 1 3:12.93 GRZYWACZ Tomasz MULKS Juvenia Głuchołazy 2010 U14 OP -- PIERÓG Paweł # Z/9270/21 2023 LDK!
7 7 s 1 3:18.10 CZUCZWARA Rafał KL Ziemia Kłodzka 2007 U16 DS -- LDK!
8 8 s 1 3:21.81 OSAJDA Michał LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS -- STY¦ Janusz Z/1263/21 2023 LDK!
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 16.93 MIKU¦KIEWICZ Emilian NKS Start Namysłów 2007 U16 OP -0.5 III CHOCHOROWSKI Jacek # Z/7266/21 2023 LDK!
2 2 s 1 17.66 HARZ Tomasz MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2007 U16 OP -0.5 IV SACZKO Andrzej # Z/0368/21 2023 LDK!
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 15.37 ZACHARA Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U18 OP -0.5 III PIERÓG Paweł Z/1398/18 2023 BEZ LDK!
2 2 s 1 17.18 OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA -0.5 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/4004/18 2023 BEZ LDK!
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 14.19 BABULA Maciej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U20 OP +1.4 I PLASKOTA Krzysztof Z/3475/16 2023 LDK!
2 2 s 1 15.91 MEHLICH Piotr UKS Komar Strzelce Opolskie 2003 U20 OP +1.4 III SZCZUŻEWSKI Andrzej MEHLICH Ronald B.D. , Z/0633/19 , 2023 LDK!
  s 1 DNF WIECZOREK Łukasz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP +1.4 -- DMP U20 PLASKOTA Krzysztof Z/4201/18 2023
110 m pł M
1 1 s 1 14.17 BUJAK Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U23 OP +1.4 I DMP KOBIAŁKA Kamil B.D. B.D. Z/2877/15 2023 M 146
2 2 s 1 15.11 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 Sen OP +1.4 II DMP PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/1156/12 2023 101
Wzwyż M
1 f 1 1.73 HARZ Tomasz MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2007 U16 OP V SACZKO Andrzej # Z/0368/21 2023 LDK!
2 f 1 1.65 STEFANEK Kuba LUKS Namysłów 2006 U18 OP -- GŁOWACKI Leszek Z/8706/21 2023 LDK!
3 f 1 1.65 ROKOSZ Mateusz MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2006 U18 OP -- SACZKO Andrzej Z/0969/20 2023 BEZ LDK!
4 f 1 1.65 MIKU¦KIEWICZ Emilian NKS Start Namysłów 2007 U16 OP V CHOCHOROWSKI Jacek # Z/7266/21 2023 LDK!
5 f 1 1.45 MIARA Piotr UKS Orlica Domaniów 2007 U16 DS -- MIKODA Lilla Z/0628/22 2023 LDK!
6 f 1 1.35 KOŻAK Filip UKS Orlica Domaniów 2010 U14 DS -- MIKODA Lilla Z/0630/22 2023 LDK!
W dal M
1 f 1 6.33 KAŁWAK Marcin MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2004 U20 OP +0.9 III SACZKO Andrzej Z/0937/18 2023 4 LDK!
2 f 1 6.19 SIWAKOWSKI Wojciech MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2003 U20 OP +0.3 IV SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej , Z/1951/16 , 2023 3 LDK!
3 f 1 5.66 LEWANDOWSKI Jonasz KL Ziemia Kłodzka 2006 U18 DS +0.4 -- WO¦ Michał WO¦ Michał Z/0455/20 2023 BEZ LDK!
4 f 1 5.23 KISIEL Wiktor KL Ziemia Kłodzka 2007 U16 DS +1.3 -- WO¦ Michał Z/1892/21 2023 LDK!
5 f 1 5.02 LYSY Jan LKS Victoria Olesno 2009 U14 OP +0.9 -- CHĘCIŃSKI Artur Z/8861/21 2023 LDK!
6 f 1 4.96 MURAWSKI Kacper MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2008 U16 OP +1.3 -- SKRZYDLEWSKI Marek # Z/0371/21 2023 LDK!
7 f 1 4.33 KLAWE Michał MKS Siechnice 2007 U16 DS +1.4 -- MARKOWSKI Mateusz SOBCZYK Tomasz , Z/5110/21 , 2023 LDK!
Trójskok M
1 f 1 12.40 SIWAKOWSKI Wojciech MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2003 U20 OP -1.6 -- SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej , Z/1951/16 , 2023 3 LDK!
2 f 1 11.93 KUBASZKO Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP -0.8 -- DMP U20 ZIEMBA Krzysztof Z/12598/21 2023 LDK! 74
Wieloskok M
1 f 1 11.86 HARZ Tomasz MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2007 U16 OP -1.5 III SACZKO Andrzej # Z/0368/21 2023 LDK!
2 f 1 10.52 GOWIN Patryk UKS-MOS Opole 2008 U16 OP -0.1 -- OWCZAREK Konrad # Z/10876/21 2023 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 16.93 KUCZAJ Kacper LKS Górnik Wałbrzych 2006 U18 DS II KUCZAJ Tomasz Z/5186/19 2023 LDK!
2 f 1 12.76 ¦WISTEK Mateusz MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2006 U18 OP IV SACZKO Andrzej Z/1917/20 2023 LDK!
3 f 1 11.35 SMORAWSKI Miłosz WKS Ole¶niczanka Ole¶nica 2005 U18 DS -- SZAŁEK Andrzej Z/3362/22 2022 LDK!
4 f 1 10.79 OLCHAWA Patryk MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U18 OP -- PIERÓG Paweł Z/0867/20 2023 LDK!
5 f 1 9.19 KOWALSKI Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U18 OP -- PIERÓG Paweł Z/0199/19 2023 LDK!
  f 1 NM WAGNER Karol AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2005 U18 OP -- DZIUBA Jacek # Z/5204/19 2023 LDK!
1 f 2 10.38 HALEK Arkadiusz MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2007 U16 OP -- SACZKO Andrzej # Z/0366/21 2023 LDK!
2 f 2 10.31 MIKU¦KIEWICZ Emilian NKS Start Namysłów 2007 U16 OP -- CHOCHOROWSKI Jacek # Z/7266/21 2023 LDK!
3 f 2 9.44 RAJEWSKI Jan WKS Ole¶niczanka Ole¶nica 2007 U16 DS -- B.D. SZAŁEK Andrzej , Z/0801/21 , 2023 LDK!
4 f 2 7.54 WINIARSKI Mateusz MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP -- PIERÓG Paweł Z/0702/22 2023 LDK!
Kula (6) M
1 f 1 16.92 BUCHWALD Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP I DMP U20 BU¦KO Michał BU¦KO Przemysław , Z/3705/17 , 2023 LDK! 151
2 f 1 16.88 KOREJBA Jakub LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2003 U20 OP I DOMIN Adam DOMIN Adam , Z/3212/17 , 2023 LDK!
3 f 1 16.08 MAZUR Tobiasz LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2004 U20 OP I DOMIN Adam Z/0936/18 2023 LDK!
4 f 1 15.79 SOPA Mateusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP II DMP U20 JASIŃSKI Cyprian DOMIN Adam , Z/2914/18 , 2023 LDK! 140
Kula (7.26) M
1 f 1 14.67 KUCZAJ Kamil LKS Górnik Wałbrzych 2002 U23 DS I KUCZAJ Tomasz B.D. Z/2796/17 2022 LDK!
2 f 1 12.75 WALCZAK Marek LUKS Sukces Komprachcice 1980 Masters OP III B.D. Z/11723/21 2022
3 f 1 10.55 KRAWULSKI Adam LKS Victoria Olesno 1974 Masters OP -- MI¦KIEWICZ Dorota Z/5887/21 2022
Dysk (1) M
1 f 1 45.12 HALEK Arkadiusz MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2007 U16 OP III SACZKO Andrzej # Z/0366/21 2023 LDK!
2 f 1 30.52 MURAWSKI Kacper MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2008 U16 OP -- SKRZYDLEWSKI Marek # Z/0371/21 2023 LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 51.46 WAGNER Karol AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2005 U18 OP II DZIUBA Jacek # Z/5204/19 2023 LDK!
2 f 1 44.39 ¦WISTEK Mateusz MMKS Kędzierzyn-KoĽle 2006 U18 OP III SACZKO Andrzej Z/1917/20 2023 LDK!
3 f 1 44.07 KUCZAJ Kacper LKS Górnik Wałbrzych 2006 U18 DS III KUCZAJ Tomasz Z/5186/19 2023 LDK!
4 f 1 33.98 OLCHAWA Patryk MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U18 OP -- PIERÓG Paweł Z/0867/20 2023 LDK!
5 f 1 33.23 KOWALSKI Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U18 OP -- PIERÓG Paweł Z/0199/19 2023 LDK!
6 f 1 27.49 GRÓDECKI Piotr UKS Komar Strzelce Opolskie 2006 U18 OP -- MEHLICH Ronald Z/1298/22 2023
Dysk (1.75) M
1 f 1 58.53 KOREJBA Jakub LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2003 U20 OP I DOMIN Adam DOMIN Adam , Z/3212/17 , 2023 LDK!
2 f 1 51.10 BUCHWALD Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP I BU¦KO Michał BU¦KO Przemysław , Z/3705/17 , 2023 LDK!
3 f 1 43.71 MAZUR Tobiasz LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2004 U20 OP III DOMIN Adam Z/0936/18 2023 LDK!
4 f 1 43.46 SOPA Mateusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP III JASIŃSKI Cyprian DOMIN Adam , Z/2914/18 , 2023 LDK!
Dysk (2) M
1 f 1 44.67 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 Sen OP II PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/1156/12 2023
2 f 1 43.77 KOMINEK Andrzej KS AZS AWF Wrocław 1982 Masters DS II KOTWICA Czesław Z/3676/19 2023 2
3 f 1 39.91 KUCZAJ Kamil LKS Górnik Wałbrzych 2002 U23 DS III KUCZAJ Tomasz B.D. Z/2796/17 2022 LDK!
Młot (5) M
1 f 1 49.93 SZÓSTKA Kacper LUKS MGOKSiR Korfantów 2005 U18 OP IV ŻABIŃSKI Mariusz Z/4423/18 2023 LDK!
2 f 1 27.97 KOJDER Bartłomiej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U18 OP -- LDK!
Młot (6) M
1 f 1 55.07 LUDWIG Julian LUKS MGOKSiR Korfantów 2003 U20 OP II ŻABIŃSKI Mariusz ŻABIŃSKI Mariusz , Z/1221/17 , 2023 3 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 20.124052047729 sekund