Bia造stok 07.05.2022
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa Podlaskiego LDK! [DMP] [DMP U20]
60 m K
1 s 1 9.42 DROZDOWSKA Zuzanna KS Podlasie Bia造stok 2011 U12 PD -0.3 -- KOZIKOWSKI Zbigniew Z/3381/22 2023 LDK!
2 s 1 10.28 WISZOWATA Julia KS Podlasie Bia造stok 2011 U12 PD -0.3 -- GRYNIEWICZ Wiktor # Z/5908/21 2023 LDK!
3 s 1 10.68 WISZOWATA Amelia LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 2011 U12 PD -0.3 -- KORYTKOWSKA Justyna Z/6349/21 2023 LDK!
4 s 1 10.97 ZALEWSKA Julia UKS Technik August闚 2011 U12 PD -0.3 -- SOW粌 Bogus豉w # Z/3420/22 2023 LDK!
5 s 1 11.06 BxSZKIEWICZ Aleksandra UKS Technik August闚 2012 U12 PD -0.3 -- GUTOWSKA Iwona # Z/3421/22 2023 LDK!
6 s 1 11.22 RADZISZEWSKA Aleksandra KS Podlasie Bia造stok 2011 U12 PD -0.3 -- KOZIKOWSKI Zbigniew Z/3384/22 2023 LDK!
1 s 2 10.05 PUGACEWICZ Matylda KS Podlasie Bia造stok 2011 U12 PD +0.4 -- JURKOWICZ Stanis豉w Z/14557/21 2023 LDK!
2 s 2 10.17 SAWICKA Zofia KS Podlasie Bia造stok 2011 U12 PD +0.4 -- JURKOWICZ Stanis豉w Z/14540/21 2023 LDK!
3 s 2 11.60 NIECIECKA Wiktoria KS Podlasie Bia造stok 2011 U12 PD +0.4 -- JURKOWICZ Stanis豉w Z/14558/21 2023 LDK!
100 m K
1 s 1 15.08 SEPKO Kamila KS Podlasie Bia造stok 2009 U14 PD -0.7 -- CHODZIUTKO Agnieszka Z/3875/21 2023 LDK!
2 s 1 15.16 BASZUN Wiktoria KS Parkiet Hajn闚ka 2010 U14 PD -0.7 -- GRYGORUK Andrzej Z/1261/22 2023 LDK!
3 s 1 15.31 GNATOWSKA Maria LKS Sprinter Siemiatycze 2009 U14 PD -0.7 -- KOWALCZYK Pawe Z/3714/21 2023 LDK!
4 s 1 15.37 RAKOWSKA Julia LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2009 U14 PD -0.7 -- SAWICKA Izabela Z/1761/21 2023 LDK!
5 s 1 18.28 CZAPIUK Zofia LKS Sprinter Siemiatycze 2010 U14 PD -0.7 -- KOWALCZYK Pawe Z/11348/21 2023 LDK!
1 s 2 14.28 MALSKA Oliwia LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2009 U14 PD -0.7 V ROGUCKA Magdalena Z/3119/21 2023 LDK!
2 s 2 14.75 MARKOW Zofia KS Podlasie Bia造stok 2010 U14 PD -0.7 -- KARΣK Marek Z/4680/21 2023 LDK!
3 s 2 15.96 OΜWNIUK Agnieszka LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2010 U14 PD -0.7 -- ROGUCKA Magdalena Z/6258/21 2023 LDK!
4 s 2 15.99 DUCHNOWSKA Magdalena LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 2009 U14 PD -0.7 -- GRYGO Pawe KORYTKOWSKA Justyna , Z/3467/21 , 2023 LDK!
5 s 2 16.65 OKUx Martyna KS Podlasie Bia造stok 2010 U14 PD -0.7 -- JURKOWICZ Stanis豉w JURKOWICZ Stanis豉w , Z/9829/21 , 2023 LDK!
6 s 2 17.88 KOROL Wiktoria KS Podlasie Bia造stok 2009 U14 PD -0.7 -- PIASECKI Marcin Z/3205/22 2023 LDK!
7 s 2 18.26 砠OBIKOWSKA Dominika KS Podlasie Bia造stok 2009 U14 PD -0.7 -- KARΣK Marek Z/4686/21 2023 LDK!
1 s 3 16.09 CIMICKA Dominika KS Podlasie Bia造stok 2009 U14 PD -0.6 -- PIASECKI Marcin Z/1863/22 2022 LDK!
2 s 3 16.35 KURPIEWSKA Kaja LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 2009 U14 PD -0.6 -- KORYTKOWSKA Justyna Z/0471/22 2022 LDK!
3 s 3 16.50 STOBIECKA Justyna KS Podlasie Bia造stok 2010 U14 PD -0.6 -- CHODZIUTKO Agnieszka Z/5009/21 2023 LDK!
4 s 3 16.65 SZANCIΜ Zuzanna KS Podlasie Bia造stok 2010 U14 PD -0.6 -- CHODZIUTKO Agnieszka Z/2347/22 2023 LDK!
5 s 3 17.56 xZARSKA Zofia GOKSiT Suchowola 2009 U14 PD -0.6 -- LDK!
1 s 4 14.16 PIASECKA Aleksandra KS Podlasie Bia造stok 2009 U14 PD -1.3 V DMP PIASECKI Marcin Z/0688/22 2023 LDK! 27
2 s 4 14.72 KURY Maja KS Podlasie Bia造stok 2009 U14 PD -1.3 -- PIASECKI Marcin # Z/1597/22 2023 LDK!
3 s 4 14.81 FR。KIEWICZ Agata UKS Technik August闚 2009 U14 PD -1.3 -- OLSZEWSKI Ryszard Z/5525/21 2023 LDK!
4 s 4 15.47 BOWTRUCZUK Magdalena KS Parkiet Hajn闚ka 2010 U14 PD -1.3 -- GRYGORUK Andrzej Z/0735/22 2023 LDK!
5 s 4 15.78 WASILUK Julia KS Parkiet Hajn闚ka 2010 U14 PD -1.3 -- GRYGORUK Andrzej Z/0745/22 2023 LDK!
6 s 4 16.43 MARCHEL Monika GOKSiT Suchowola 2009 U14 PD -1.3 -- BERNATOWICZ Jolanta LDK!
7 s 4 18.61 OSTAPCZUK Gabriela KS Podlasie Bia造stok 2009 U14 PD -1.3 -- PIASECKI Marcin Z/6385/22 2023 LDK!
1 s 5 15.20 NIEGOWSKA Kinga KS Podlasie Bia造stok 2009 U14 PD +0.4 -- PIASECKI Marcin Z/2345/22 2023 LDK!
2 s 5 16.00 ΣKASZEWICZ Iga KS Podlasie Bia造stok 2010 U14 PD +0.4 -- CHODZIUTKO Agnieszka Z/3820/21 2023 LDK!
3 s 5 18.50 GONTARZ Michalina LKS Sprinter Siemiatycze 2010 U14 PD +0.4 -- KOWALCZYK Pawe Z/5665/21 2023 LDK!
1 s 6 13.14 ROMANIUK Nikola KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD +0.2 III DMP SIENKIEWICZ Karol NAZARKIEWICZ Robert # , Z/0010/21 , 2023 LDK! 66
2 s 6 13.24 PIASECKA Karolina KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD +0.2 IV PIASECKI Marcin Z/2309/21 2023 LDK!
3 s 6 13.35 BOSZKO Gabriela KS Parkiet Hajn闚ka 2007 U16 PD +0.2 IV GRYGORUK Andrzej Z/0611/21 2023 LDK!
4 s 6 13.47 NAZARUK Magdalena KS Parkiet Hajn闚ka 2007 U16 PD +0.2 IV LDK!
5 s 6 13.49 SALNIKOW Pola KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD +0.2 IV GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor , Z/10649/21 , 2023 LDK!
6 s 6 13.59 KARCZ Martyna KS Prefbet-Sonarol 2007 U16 PD +0.2 IV GRYGO Pawe KORYTKOWSKI Andrzej # , Z/5620/22 , 2022 LDK!
7 s 6 14.09 SZYMIEL Aleksandra KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD +0.2 V PIASECKI Marcin # Z/1596/22 2023 LDK!
1 s 7 13.85 BARAN Anna KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD -0.9 V GRYNIEWICZ Wiktor Z/5898/21 2022 LDK!
2 s 7 13.95 CZABAN Laura MKS Juvenia Bia造stok 2008 U16 PD -0.9 V B.D. Z/0405/22 2022
3 s 7 14.10 ZAREMBA Magdalena KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD -0.9 V PIASECKI Marcin Z/0687/22 2023 LDK!
4 s 7 14.63 玆NDA Nikola LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2008 U16 PD -0.9 -- ROGUCKA Magdalena Z/1704/22 2022 LDK!
5 s 7 14.78 W﹖EWICZ Karolina GOKSiT Suchowola 2007 U16 PD -0.9 -- BERNATOWICZ Jolanta LDK!
6 s 7 15.28 ZIMNOCH Anna GOKSiT Suchowola 2008 U16 PD -0.9 -- BERNATOWICZ Jolanta BERNATOWICZ Jolanta , Z/4601/21 , 2023 LDK!
7 s 7 16.85 BABIEL Zuzanna LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 2007 U16 PD -0.9 -- LDK!
1 s 8 14.54 SOSNOWSKA Gabriela KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD -0.8 -- GRYNIEWICZ Wiktor Z/1637/22 2023 LDK!
2 s 8 15.46 MLONKA Oliwia KS Podlasie Bia造stok # 2007 U16 PD -0.8 -- SUPRO Jaros豉w Z/3000/21 2023 LDK!
3 s 8 16.78 POPOWSKA Zuzanna KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD -0.8 -- CHODZIUTKO Agnieszka Z/1742/22 2022 LDK!
4 s 8 17.13 DOMIN Klaudia GOKSiT Suchowola 2008 U16 PD -0.8 -- BERNATOWICZ Jolanta LDK!
300 m K
1 s 1 45.74 KALINOWSKA Zuzanna KS Prefbet-Sonarol # 2009 U14 PD IV KORYTKOWSKA Justyna Z/3508/23 2023 LDK!
2 s 1 46.23 WASILEWSKA Julia LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2009 U14 PD IV STACHURSKA Agnieszka # Z/6285/21 2023 LDK!
3 s 1 50.54 PUL Justyna KS Podlasie Bia造stok 2009 U14 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor # Z/5895/21 2023 LDK!
4 s 1 54.41 GNATOWSKA Maria LKS Sprinter Siemiatycze 2009 U14 PD -- KOWALCZYK Pawe Z/3714/21 2023 LDK!
5 s 1 57.02 SADOWSKA Wiktoria LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2010 U14 PD -- SAWICKA Izabela Z/1702/22 2023 LDK!
1 s 2 48.39 HOΣBOWICZ Wiktoria UKS Technik August闚 2009 U14 PD V OLSZEWSKI Ryszard Z/5273/21 2023 LDK!
2 s 2 50.27 HERMANOWSKA Julia KS Podlasie Bia造stok 2010 U14 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor Z/1602/22 2023 LDK!
3 s 2 52.29 OΜWNIUK Agnieszka LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2010 U14 PD -- ROGUCKA Magdalena Z/6258/21 2023 LDK!
4 s 2 53.28 UxNOWICZ Wiktoria LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2010 U14 PD -- ROGUCKA Magdalena Z/6260/21 2023 LDK!
5 s 2 54.65 M邛EL Zuzanna LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2010 U14 PD -- ROGUCKA Magdalena Z/6255/21 2023 LDK!
6 s 2 57.18 OSTASZEWSKA Julia KS Parkiet Hajn闚ka 2010 U14 PD -- GRYGORUK Andrzej Z/0739/22 2023 LDK!
1 s 3 49.85 KURY Maja KS Podlasie Bia造stok 2009 U14 PD -- PIASECKI Marcin # Z/1597/22 2023 LDK!
2 s 3 52.42 WAWI紑KO Marta UKS Technik August闚 2009 U14 PD -- OLSZEWSKI Ryszard Z/5584/21 2023 LDK!
3 s 3 57.40 MILEWSKA Amelia LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2010 U14 PD -- ROGUCKA Magdalena Z/6256/21 2023 LDK!
4 s 3 60.81 MILEWSKA Lena LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2010 U14 PD -- ROGUCKA Magdalena Z/6257/21 2023 LDK!
1 s 4 44.79 PIASECKA Karolina KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD III PIASECKI Marcin Z/2309/21 2023 LDK!
2 s 4 45.40 NAZARUK Magdalena KS Parkiet Hajn闚ka 2007 U16 PD IV LDK!
3 s 4 45.75 CZABAN Laura MKS Juvenia Bia造stok 2008 U16 PD IV B.D. Z/0405/22 2022
4 s 4 45.90 WYNIMKO Aleksandra KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD IV B.D. MIKIEWICZ-xPI垶KA Paulina # , Z/3872/21 , 2023 LDK!
5 s 4 50.34 BOSZKO Gabriela KS Parkiet Hajn闚ka 2007 U16 PD -- GRYGORUK Andrzej Z/0611/21 2023 LDK!
1 s 5 46.30 ZAREMBA Magdalena KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD IV PIASECKI Marcin Z/0687/22 2023 LDK!
2 s 5 48.59 SOSNOWSKA Gabriela KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor Z/1637/22 2023 LDK!
3 s 5 49.12 SOBUTA Karolina LKS Narew Kurpiewski υm瘸 2007 U16 PD -- G紑SKI Andrzej G紑SKI Andrzej , Z/2154/21 , 2022 LDK!
4 s 5 50.34 ZAMO烤IEWICZ Oliwia UKS Technik August闚 2007 U16 PD -- LDK!
5 s 5 50.81 CZERWI垶KA Diana MKS Juvenia Bia造stok 2008 U16 PD -- B.D. Z/0404/22 2022
6 s 5 52.64 ZIARKO Marika UKS Technik August闚 2008 U16 PD -- SOW粌 Bogus豉w # Z/5585/21 2023 LDK!
600 m K
1 s 1 1:56.98 ZALEWSKA Lena UKS Technik August闚 2009 U14 PD -- OLSZEWSKI Ryszard Z/14455/21 2023 LDK!
2 s 1 1:57.43 DAWIDEJT Oliwia UKS Technik August闚 2009 U14 PD -- OLSZEWSKI Ryszard Z/5582/21 2023 LDK!
3 s 1 1:59.62 RADKIEWICZ Julia LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2009 U14 PD -- SAWICKA Izabela Z/14435/21 2023 LDK!
4 s 1 2:01.98 CZARNOCKA Patrycja KS Podlasie Bia造stok 2010 U14 PD -- KARΣK Marek Z/4200/21 2023 LDK!
5 s 1 2:04.74 SZACU Maja UKS Technik August闚 2009 U14 PD -- SOW粌 Bogus豉w Z/2416/21 2023 LDK!
6 s 1 2:08.57 DURILOVA Zuzanna LKS Sprinter Siemiatycze 2010 U14 PD -- KOWALCZYK Pawe Z/4613/21 2023 LDK!
7 s 1 2:10.96 SIE堲O Gabriela UKS Technik August闚 2009 U14 PD -- OLSZEWSKI Ryszard Z/14444/21 2023 LDK!
8 s 1 2:11.85 RZEPECKA Weronika KS Podlasie Bia造stok 2010 U14 PD -- KARΣK Marek Z/4683/21 2023 LDK!
9 s 1 2:19.99 MURAWSKA Milena LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2010 U14 PD -- ROGUCKA Magdalena Z/6640/21 2023
10 s 1 2:24.36 LOTKOWSKA Alicja UKS Technik August闚 2010 U14 PD -- OLSZEWSKI Ryszard Z/3035/22 2022 LDK!
11 s 1 2:50.33 STEFANOWSKA Aleksandra KS Podlasie Bia造stok 2010 U14 PD -- PODLE吉Y Piotr Z/4668/21 2023 LDK!
1 s 2 2:16.50 GRABOWSKA Maja UKS Technik August闚 2011 U12 PD -- # LDK!
2 s 2 2:17.71 KICZKAJΜ Nikola KS Podlasie Bia造stok 2011 U12 PD -- JURKOWICZ Stanis豉w Z/14560/21 2023 LDK!
3 s 2 2:56.11 OLCHANOWSKA Zuzanna KS Podlasie Bia造stok 2011 U12 PD -- PODLE吉Y Piotr Z/14532/21 2023 LDK!
1 s 3 1:56.77 JAKUBIAK Kamila UKS Technik August闚 2008 U16 PD -- SKOWRO垶KA Justyna SOW粌 Bogus豉w , Z/5274/21 , 2023 LDK!
2 s 3 1:58.96 OΜWNIUK Amelia LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2008 U16 PD -- ROGUCKA Magdalena SAWICKA Izabela # , Z/0137/20 , 2023 LDK!
3 s 3 2:02.18 PISZCZATOWSKA Diana KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD -- PIASECKI Marcin Z/3204/22 2022 LDK!
1000 m K
1 s 1 3:41.44 DZIKOWSKA Magdalena UKS Technik August闚 2009 U14 PD -- SOW粌 Jolanta SOW粌 Bogus豉w , Z/2413/21 , 2023 LDK!
2 s 1 3:41.79 ZAMBRZYCKA Weronika KS Podlasie Bia造stok 2009 U14 PD -- KARΣK Marek Z/4685/21 2023 LDK!
3 s 1 3:53.05 RANIEWICZ Wiktoria KS Podlasie Bia造stok 2010 U14 PD -- BAJKO Andrzej Z/3202/22 2023 LDK!
4 s 1 4:25.81 DANIELEWICZ Dorota GOKSiT Suchowola 2009 U14 PD -- LDK!
1 s 2 3:30.77 KARCZEWSKA Oliwia UKS Technik August闚 2008 U16 PD V OLSZEWSKI Ryszard OLSZEWSKI Ryszard , Z/5280/21 , 2023 LDK!
2 s 2 3:32.45 SCENDO Martyna KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD V GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor , Z/3836/21 , 2022 LDK!
3 s 2 3:32.83 JASIONOWSKA Karolina LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2007 U16 PD -- ROGUCKA Magdalena STACHURSKA Agnieszka # , Z/1757/21 , 2023 LDK!
4 s 2 3:47.88 CZARNIECKA Wiktoria KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD -- MIKIEWICZ-xPI垶KA Paulina # Z/4218/21 2023 LDK!
5 s 2 3:56.95 CHIRKO Oliwia KS Parkiet Hajn闚ka 2008 U16 PD -- SACHARCZUK Roman Z/0596/21 2023 LDK!
80 p K
1 s 1 14.69 BUDZISZ Kinga KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD 0.0 V GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor , Z/3837/21 , 2023 LDK!
2 s 1 14.88 JUROWSKA Lidia KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ 0.0 -- RZEPKA Marek # Z/2513/22 2023
3 s 1 15.77 KIREJCZUK Zofia KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD 0.0 -- GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor , Z/11329/21 , 2023 LDK!
4 s 1 16.07 ORZOΒK Maria KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ 0.0 -- TWOREK Urszula # Z/2516/22 2023
5 s 1 16.38 SZYMIEL Aleksandra KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD 0.0 -- PIASECKI Marcin # Z/1596/22 2023 LDK!
6 s 1 17.53 SZUKIEΜWICZ Maja UKS Flop Wilkasy 2008 U16 WN 0.0 -- TWOREK Urszula Z/2512/22 2023
80 m p ds K
1 s 1 15.18 HERMANOWSKA Julia KS Podlasie Bia造stok 2010 U14 PD +0.1 -- GRYNIEWICZ Wiktor Z/1602/22 2023 LDK!
2 s 1 16.15 PUL Justyna KS Podlasie Bia造stok 2009 U14 PD +0.1 -- GRYNIEWICZ Wiktor # Z/5895/21 2023 LDK!
3 s 1 16.91 MASΜWSKA Klara KS Podlasie Bia造stok 2010 U14 PD +0.1 -- JURKOWICZ Stanis豉w Z/14552/21 2023 LDK!
4 s 1 18.28 MACKIEWICZ Aleksandra KS Podlasie Bia造stok 2009 U14 PD +0.1 -- PODLE吉Y Piotr Z/4660/21 2023 LDK!
5 s 1 18.81 WASZCZUK Gabriela KS Podlasie Bia造stok 2010 U14 PD +0.1 -- JURKOWICZ Stanis豉w JURKOWICZ Stanis豉w , Z/4088/22 , 2023 LDK!
300 m p K
1 s 1 54.14 WYGNA Monika KS Prefbet-Sonarol 2007 U16 PD V GRYGO Pawe GRYGO Pawe LDK!
2 s 1 57.83 MLONKA Oliwia KS Podlasie Bia造stok # 2007 U16 PD -- SUPRO Jaros豉w Z/3000/21 2023 LDK!
3 s 1 61.35 BARSZCZEWSKA Agata LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2008 U16 PD -- STACHURSKA Agnieszka # Z/1755/21 2023 LDK!
4 s 1 65.12 KIREJCZUK Zofia KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor , Z/11329/21 , 2023 LDK!
1000 m prz K
1 s 1 3:14.97 KOL犵A Dominika UKS Technik August闚 2007 U16 PD II SOW粌 Bogus豉w Z/2358/20 2022 LDK!
2 s 1 3:46.04 CZULEWICZ Kamila UKS Technik August闚 2008 U16 PD V SOW粌 Bogus豉w Z/2412/21 2023 LDK!
Wzwy K
1 f 1 1.55 JASIELON Julia LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2009 U14 PD III STACHURSKA Agnieszka # Z/0139/20 2023 LDK!
2 f 1 1.30 BIELI垶KA Karolina KS Podlasie Bia造stok 2009 U14 PD -- WOJNA Cezary Z/4272/21 2023 LDK!
3 f 1 1.25 MILEWSKA Lena LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2010 U14 PD -- ROGUCKA Magdalena Z/6257/21 2023 LDK!
3 f 1 1.25 UxNOWICZ Wiktoria LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2010 U14 PD -- ROGUCKA Magdalena Z/6260/21 2023 LDK!
5 f 1 1.25 ANDRAKA Zofia GOKSiT Suchowola 2009 U14 PD -- BERNATOWICZ Jolanta BERNATOWICZ Jolanta , Z/4602/21 , 2023 LDK!
6 f 1 1.25 SEPKO Kamila KS Podlasie Bia造stok 2009 U14 PD -- CHODZIUTKO Agnieszka Z/3875/21 2023 LDK!
7 f 1 1.20 SADOWSKA Julia KS Podlasie Bia造stok 2009 U14 PD -- WOJNA Cezary Z/4282/21 2023 LDK!
8 f 1 1.20 SOBUTA Dominika LKS Narew υm瘸 # 2009 U14 PD -- G紑SKI Andrzej Z/11517/21 2023 LDK!
9 f 1 1.15 BOWTRUCZUK Magdalena KS Parkiet Hajn闚ka 2010 U14 PD -- GRYGORUK Andrzej Z/0735/22 2023 LDK!
10 f 1 1.15 MAZURCZYK Julia KS Podlasie Bia造stok 2009 U14 PD -- WOJNA Cezary Z/4280/21 2023 LDK!
11 f 1 1.10 xZARSKA Zofia GOKSiT Suchowola 2009 U14 PD -- LDK!
12 f 1 1.05 MARCHEL Monika GOKSiT Suchowola 2009 U14 PD -- BERNATOWICZ Jolanta LDK!
1 f 2 1.50 BACEWICZ Lena LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2008 U16 PD IV ROGUCKA Magdalena Z/1754/21 2023 LDK!
2 f 2 1.45 KUPREWICZ Oliwia LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2008 U16 PD IV ROGUCKA Magdalena Z/1263/22 2023 LDK!
3 f 2 1.30 PUxWSKA Weronika KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD -- WOJNA Cezary Z/4777/21 2023 LDK!
4 f 2 1.25 W﹖EWICZ Karolina GOKSiT Suchowola 2007 U16 PD -- BERNATOWICZ Jolanta LDK!
5 f 2 1.20 ZIMNOCH Anna GOKSiT Suchowola 2008 U16 PD -- BERNATOWICZ Jolanta BERNATOWICZ Jolanta , Z/4601/21 , 2023 LDK!
6 f 2 1.15 ZAMO烤IEWICZ Oliwia UKS Technik August闚 2007 U16 PD -- LDK!
W dal K
1 f 1 5.18 SALNIKOW Pola KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD +1.2 III GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor , Z/10649/21 , 2023 LDK!
2 f 1 4.59 BARAN Anna KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD -0.4 V GRYNIEWICZ Wiktor Z/5898/21 2022 LDK!
3 f 1 3.94 WYNIMKO Aleksandra KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD +0.6 -- B.D. MIKIEWICZ-xPI垶KA Paulina # , Z/3872/21 , 2023 LDK!
4 f 1 3.92 SZUKIEΜWICZ Maja UKS Flop Wilkasy 2008 U16 WN +1.0 -- TWOREK Urszula Z/2512/22 2023
5 f 1 3.89 玆NDA Nikola LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2008 U16 PD +0.5 -- ROGUCKA Magdalena Z/1704/22 2022 LDK!
6 f 1 3.78 SADOWSKA Michalina LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2008 U16 PD +1.2 -- SAWICKA Izabela Z/6362/21 2022 LDK!
7 f 1 3.60 TUREL Anna KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD +1.1 -- CHODZIUTKO Agnieszka Z/4222/21 2022 LDK!
W dal strefa K
1 f 1 3.60 DROZDOWSKA Zuzanna KS Podlasie Bia造stok 2011 U12 PD 0.0 -- KOZIKOWSKI Zbigniew Z/3381/22 2023 LDK!
2 f 1 3.30 WISZOWATA Julia KS Podlasie Bia造stok 2011 U12 PD 0.0 -- GRYNIEWICZ Wiktor # Z/5908/21 2023 LDK!
3 f 1 3.04 RADZISZEWSKA Aleksandra KS Podlasie Bia造stok 2011 U12 PD 0.0 -- KOZIKOWSKI Zbigniew Z/3384/22 2023 LDK!
4 f 1 3.02 BxSZKIEWICZ Aleksandra UKS Technik August闚 2012 U12 PD 0.0 -- GUTOWSKA Iwona # Z/3421/22 2023 LDK!
5 f 1 2.92 ZALEWSKA Julia UKS Technik August闚 2011 U12 PD 0.0 -- SOW粌 Bogus豉w # Z/3420/22 2023 LDK!
Kula (2) K
1 f 1 9.19 SADOWSKA Julia KS Podlasie Bia造stok 2009 U14 PD -- WOJNA Cezary Z/4282/21 2023 LDK!
2 f 1 8.23 OLESZOW Wioleta KS Parkiet Hajn闚ka 2009 U14 PD -- GRYGORUK Andrzej Z/14391/21 2023 LDK!
3 f 1 7.98 狹BROWICZ Zuzanna KS Podlasie Bia造stok 2010 U14 PD -- JURKOWICZ Stanis豉w JURKOWICZ Stanis豉w , Z/9836/21 , 2023 LDK!
4 f 1 7.23 MAZURCZYK Julia KS Podlasie Bia造stok 2009 U14 PD -- WOJNA Cezary Z/4280/21 2023 LDK!
5 f 1 7.23 OKUx Martyna KS Podlasie Bia造stok 2010 U14 PD -- JURKOWICZ Stanis豉w JURKOWICZ Stanis豉w , Z/9829/21 , 2023 LDK!
6 f 1 7.06 DAWIDZIUK Daria KS Parkiet Hajn闚ka 2009 U14 PD -- GRYGORUK Andrzej Z/0736/22 2023 LDK!
7 f 1 6.79 KUKU Edyta GOKSiT Suchowola 2009 U14 PD -- BERNATOWICZ Jolanta Z/4605/21 2023 LDK!
8 f 1 6.18 MASΜWSKA Klara KS Podlasie Bia造stok 2010 U14 PD -- JURKOWICZ Stanis豉w Z/14552/21 2023 LDK!
9 f 1 6.05 ZANIEWSKA Amelia GOKSiT Suchowola 2009 U14 PD -- BERNATOWICZ Jolanta Z/4633/21 2023 LDK!
10 f 1 5.54 KOZΜWSKA Lena UKS Flop Wilkasy 2009 U14 WN -- TWOREK Urszula Z/2514/22 2023
11 f 1 5.40 RAKUS Weronika GOKSiT Suchowola 2009 U14 PD -- LDK!
12 f 1 4.92 TICHONIUK Hanna KS Parkiet Hajn闚ka 2010 U14 PD -- GRYGORUK Andrzej Z/0982/22 2023 LDK!
13 f 1 4.00 KOZΜWSKA Maja UKS Flop Wilkasy 2009 U14 WN -- TWOREK Urszula Z/2515/22 2023
Wieloskok K
1 f 1 9.31 TARASIEWICZ Weronika KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD -0.6 -- GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor , Z/10651/21 , 2023 LDK!
2 f 1 8.99 BUDZISZ Kinga KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD -0.4 -- GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor , Z/3837/21 , 2023 LDK!
3 f 1 7.88 TUREL Anna KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD -0.5 -- CHODZIUTKO Agnieszka Z/4222/21 2022 LDK!
4 f 1 7.10 POPOWSKA Zuzanna KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD +0.3 -- CHODZIUTKO Agnieszka Z/1742/22 2022 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 9.23 MASΜWSKA Weronika GOKSiT Suchowola 2008 U16 PD V BERNATOWICZ Jolanta BERNATOWICZ Jolanta , Z/1354/21 , 2023 LDK!
2 f 1 9.02 KNYSZY垶KA Katarzyna KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD V WOJNA Cezary Z/4278/21 2023 LDK!
3 f 1 7.80 MUSZY垶KA Michalina KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD -- WOJNA Cezary Z/4281/21 2023 LDK!
4 f 1 7.39 FRANCISZKOWICZ Ola GOKSiT Suchowola 2007 U16 PD -- BERNATOWICZ Jolanta Z/0038/21 2023 LDK!
5 f 1 7.23 TARASIEWICZ Weronika KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor , Z/10651/21 , 2023 LDK!
6 f 1 7.10 ORZOΒK Maria KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ -- TWOREK Urszula # Z/2516/22 2023
7 f 1 6.96 HARASIUK Gabriela GOKSiT Suchowola 2008 U16 PD -- BERNATOWICZ Jolanta BERNATOWICZ Jolanta , Z/4604/21 , 2023 LDK!
8 f 1 6.72 MIECZKOWSKA Patrycja LKS Narew Kurpiewski υm瘸 2008 U16 PD -- G紑SKI Andrzej Z/11518/21 2022 LDK!
9 f 1 6.64 SAKOWICZ Justyna GOKSiT Suchowola 2007 U16 PD -- LDK!
10 f 1 6.62 KOWALCZUK Aleksandra GOKSiT Suchowola 2008 U16 PD -- LDK!
11 f 1 6.30 ZEJER Aleksandra LKS Narew Kurpiewski υm瘸 2007 U16 PD -- G紑SKI Andrzej G紑SKI Andrzej , Z/2155/21 , 2022 LDK!
12 f 1 6.12 JUROWSKA Lidia KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ -- RZEPKA Marek # Z/2513/22 2023
13 f 1 5.38 JANUSIEWICZ Agnieszka KS Parkiet Hajn闚ka 2007 U16 PD -- LDK!
14 f 1 4.91 SADOWSKA Zuzanna LKS Sprinter Siemiatycze 2008 U16 PD -- KOWALCZYK Pawe Z/6087/21 2023 LDK!
Ppal (80) K
1 f 1 21.00 KOSI垶KA Magdalena KS Podlasie Bia造stok 2011 U12 PD -- KOZIKOWSKI Zbigniew Z/3382/22 2023 LDK!
2 f 1 19.00 SAWICKA Zofia KS Podlasie Bia造stok 2011 U12 PD -- JURKOWICZ Stanis豉w Z/14540/21 2023 LDK!
3 f 1 15.00 PUGACEWICZ Matylda KS Podlasie Bia造stok 2011 U12 PD -- JURKOWICZ Stanis豉w Z/14557/21 2023 LDK!
4 f 1 12.00 NIECIECKA Wiktoria KS Podlasie Bia造stok 2011 U12 PD -- JURKOWICZ Stanis豉w Z/14558/21 2023 LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 25.20 KUPREWICZ Oliwia LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2008 U16 PD -- ROGUCKA Magdalena Z/1263/22 2023 LDK!
2 f 1 24.95 MUSZY垶KA Michalina KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD -- WOJNA Cezary Z/4281/21 2023 LDK!
3 f 1 18.93 ZEJER Aleksandra LKS Narew Kurpiewski υm瘸 2007 U16 PD -- G紑SKI Andrzej G紑SKI Andrzej , Z/2155/21 , 2022 LDK!
4 f 1 17.53 SADOWSKA Zuzanna LKS Sprinter Siemiatycze 2008 U16 PD -- KOWALCZYK Pawe Z/6087/21 2023 LDK!
5 f 1 17.50 KONSTANCIUK Aleksandra KS Podlasie Bia造stok # 2007 U16 PD -- STOJAK Danuta Daria Z/3001/21 2023 LDK!
60 m M
1 s 1 9.49 PARZYCH Mateusz KS Podlasie Bia造stok 2011 U12 PD +0.4 -- JURKOWICZ Stanis豉w Z/14551/21 2023 LDK!
2 s 1 10.08 ZALESKI-EJGIERD Dominik UKS Technik August闚 2012 U12 PD +0.4 -- GUTOWSKA Iwona # Z/3423/22 2023 LDK!
3 s 1 10.15 BUCZY垶KI Jakub LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 2011 U12 PD +0.4 -- KORYTKOWSKA Justyna Z/3829/21 2023 LDK!
4 s 1 10.28 KIRJAKA Pawe UKS Technik August闚 2011 U12 PD +0.4 -- SOW粌 Bogus豉w # Z/3425/22 2023 LDK!
1 s 2 9.66 WESOΜWSKI Micha KS Podlasie Bia造stok 2011 U12 PD -0.1 -- JURKOWICZ Stanis豉w Z/14548/21 2023 LDK!
2 s 2 10.51 KOZIO B豉瞠j KS Podlasie Bia造stok 2011 U12 PD -0.1 -- JURKOWICZ Stanis豉w Z/14556/21 2023 LDK!
3 s 2 10.91 JANKOWSKI Marcel KS Podlasie Bia造stok 2011 U12 PD -0.1 -- JURKOWICZ Stanis豉w Z/14546/21 2023 LDK!
4 s 2 11.16 BURAKIEWICZ Kacper UKS Technik August闚 2012 U12 PD -0.1 -- # LDK!
100 m M
1 s 1 12.79 GUTOWSKI Kuba KS Podlasie Bia造stok 2009 U14 PD +0.8 -- KARΣK Marek KARΣK Marek , Z/4198/21 , 2023 LDK!
2 s 1 14.53 KORSAK Marcel KS Podlasie Bia造stok 2010 U14 PD +0.8 -- CHODZIUTKO Agnieszka Z/4945/22 2023 LDK!
3 s 1 15.30 JUREWICZ Miko豉j LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2010 U14 PD +0.8 -- SAWICKA Izabela Z/0458/22 2023 LDK!
4 s 1 15.73 SOKOΜWSKI Krzysztof KS Podlasie Bia造stok 2010 U14 PD +0.8 -- JURKOWICZ Stanis豉w JURKOWICZ Stanis豉w , Z/9832/21 , 2023 LDK!
5 s 1 15.76 CIE印IK Aleksander LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 2009 U14 PD +0.8 -- KORYTKOWSKA Justyna Z/0467/22 2022 LDK!
  s 1 DQ HAPUNIK Jakub KS Podlasie Bia造stok # 2010 U14 PD +0.8 -- SIENKIEWICZ Karol Z/5897/21 2022 LDK!
1 s 2 14.30 JUZIUK Damian KS Podlasie Bia造stok 2010 U14 PD +1.1 -- JURKOWICZ Stanis豉w JURKOWICZ Stanis豉w , Z/9822/21 , 2023 LDK!
2 s 2 15.21 SUCHOCKI Mateusz LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2009 U14 PD +1.1 -- ROGUCKA Magdalena Z/6259/21 2023 LDK!
3 s 2 15.93 P茛TORAK Adam KS Podlasie Bia造stok 2010 U14 PD +1.1 -- KARΣK Marek Z/4214/21 2022 LDK!
4 s 2 16.32 WASZKU Iwo KS Podlasie Bia造stok 2010 U14 PD +1.1 -- PODLE吉Y Piotr Z/4669/21 2022 LDK!
5 s 2 17.31 JADCZAK Hubert LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 2009 U14 PD +1.1 -- KORYTKOWSKA Justyna Z/4370/21 2022 LDK!
1 s 3 14.20 ROMANOWSKI Dawid KS Podlasie Bia造stok 2009 U14 PD -0.9 -- KARΣK Marek Z/4681/21 2023 LDK!
2 s 3 15.24 PROSI垶KI Igor LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 2010 U14 PD -0.9 -- KORYTKOWSKA Justyna Z/0466/22 2023 LDK!
3 s 3 15.75 涉BI垶KI Gabriel KS Parkiet Hajn闚ka 2010 U14 PD -0.9 -- GRYGORUK Andrzej Z/0743/22 2023 LDK!
4 s 3 16.05 PONURKO Bartosz KS Podlasie Bia造stok 2010 U14 PD -0.9 -- KARΣK Marek Z/14303/21 2022 LDK!
5 s 3 16.49 LENKIEWICZ Adam KS Podlasie Bia造stok 2010 U14 PD -0.9 -- PODLE吉Y Piotr Z/3552/22 2023 LDK!
6 s 3 16.55 MISIEWICZ Damian GOKSiT Suchowola 2010 U14 PD -0.9 -- PO同IECH Anna Z/0070/22 2023 LDK!
1 s 4 14.62 MODZELEWSKI Oliwier LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 2009 U14 PD -0.6 -- KORYTKOWSKA Justyna Z/0472/22 2023 LDK!
2 s 4 14.98 CEKAx Wiktor LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 2009 U14 PD -0.6 -- KORYTKOWSKA Justyna Z/1707/22 2022 LDK!
3 s 4 15.38 URBA垶KI Aleksander LKS Sprinter Siemiatycze 2010 U14 PD -0.6 -- KOWALCZYK Pawe Z/3121/21 2023 LDK!
1 s 5 11.77 SIEMASZKO Daniel KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD -0.8 IV PIASECKI Marcin Z/14521/21 2023 LDK!
2 s 5 12.05 KIERZKOWSKI Tymoteusz MKS Juvenia Bia造stok 2007 U16 PD -0.8 IV GO牞IOWSKI Jaros豉w GO牞IOWSKI Jaros豉w # Z/1392/22 2023
3 s 5 12.97 LENGIEWICZ Tomasz KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD -0.8 -- BERNATOWICZ Jolanta # Z/4202/21 2023 LDK!
4 s 5 12.98 TANKIEWICZ Adam KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD -0.8 -- GRYNIEWICZ Wiktor WOJNA Cezary , Z/4284/21 , 2022 LDK!
5 s 5 13.01 MALINOWSKI Pawe LKS Sprinter Siemiatycze 2007 U16 PD -0.8 -- KOWALCZYK Pawe Z/3002/21 2022 LDK!
1 s 6 12.59 DONDZIΜ Oliwier KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD +0.1 V PIASECKI Marcin # Z/1599/22 2023 LDK!
2 s 6 12.84 GOBER Igor LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2008 U16 PD +0.1 -- SAWICKA Izabela Z/14431/21 2023 LDK!
3 s 6 13.90 K犵ZIERSKI Arkadiusz KS Parkiet Hajn闚ka 2007 U16 PD +0.1 -- GRYGORUK Andrzej LDK!
4 s 6 13.97 SOSNOWSKI Bartosz KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD +0.1 -- GRYNIEWICZ Wiktor # Z/5910/21 2023 LDK!
5 s 6 14.02 GOΘOWSKI Hubert KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD +0.1 -- WOJNA Cezary # Z/3871/21 2022 LDK!
6 s 6 14.03 SADOWSKI Micha LKS Sprinter Siemiatycze 2008 U16 PD +0.1 -- KOWALCZYK Pawe Z/14525/21 2023 LDK!
7 s 6 14.58 BANEL Kacper KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD +0.1 -- LDK!
300 m M
1 s 1 45.53 BYLICA Maciej LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 2010 U14 PD -- KORYTKOWSKA Justyna Z/0474/22 2023 LDK!
2 s 1 47.79 SZCZUBEΒK Adrian KS Prefbet-Sonarol # 2009 U14 PD -- KORYTKOWSKA Justyna Z/3516/23 2023 LDK!
3 s 1 49.89 SUCHOCKI Mateusz LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2009 U14 PD -- ROGUCKA Magdalena Z/6259/21 2023 LDK!
4 s 1 50.46 TUREL Dawid KS Podlasie Bia造stok 2010 U14 PD -- CHODZIUTKO Agnieszka LDK!
5 s 1 50.88 LISZEWSKI Pawe LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2009 U14 PD -- ROGUCKA Magdalena Z/6254/21 2023 LDK!
6 s 1 54.42 WASZKU Iwo KS Podlasie Bia造stok 2010 U14 PD -- PODLE吉Y Piotr Z/4669/21 2022 LDK!
7 s 1 55.43 SOK茛 Samuel LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 2009 U14 PD -- KORYTKOWSKA Justyna Z/11798/21 2023 LDK!
1 s 2 37.75 SIEMASZKO Daniel KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD III PIASECKI Marcin Z/14521/21 2023 LDK!
2 s 2 41.88 PI邛KA Piotr LKS Narew Kurpiewski υm瘸 2007 U16 PD V G紑SKI Andrzej G紑SKI Andrzej G紑SKI Andrzej , Z/2153/21 , 2022 LDK!
3 s 2 42.26 DONDZIΜ Oliwier KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD V PIASECKI Marcin # Z/1599/22 2023 LDK!
4 s 2 43.76 MALINOWSKI Pawe LKS Sprinter Siemiatycze 2007 U16 PD -- KOWALCZYK Pawe Z/3002/21 2022 LDK!
5 s 2 44.55 ZIE哸INA Karol UKS Technik August闚 2008 U16 PD -- SOW粌 Bogus豉w Z/2419/21 2023 LDK!
6 s 2 46.66 GOΘOWSKI Hubert KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD -- WOJNA Cezary # Z/3871/21 2022 LDK!
1 s 3 41.51 LENGIEWICZ Tomasz KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD V BERNATOWICZ Jolanta # Z/4202/21 2023 LDK!
2 s 3 48.28 SADOWSKI Micha LKS Sprinter Siemiatycze 2008 U16 PD -- KOWALCZYK Pawe Z/14525/21 2023 LDK!
3 s 3 50.45 BANEL Kacper KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD -- LDK!
600 m M
1 s 1 1:51.07 SZCZ邘NY Dominik KS Prefbet-Sonarol # 2009 U14 PD -- KORYTKOWSKA Justyna Z/3505/23 2023 LDK!
2 s 1 1:51.13 KACHNOWSKI Adam LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2009 U14 PD -- STACHURSKA Agnieszka Z/1758/21 2023 LDK!
3 s 1 1:56.22 AMBROSIEWICZ Szymon LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2010 U14 PD -- SAWICKA Izabela Z/1744/22 2023 LDK!
4 s 1 2:00.50 MATEJCZUK Bart這miej KS Podlasie Bia造stok 2010 U14 PD -- JURKOWICZ Stanis豉w JURKOWICZ Stanis豉w , Z/9828/21 , 2023 LDK!
5 s 1 2:13.45 RUCZAJ Miko豉j KS Podlasie Bia造stok 2010 U14 PD -- JURKOWICZ Stanis豉w Z/14553/21 2023 LDK!
6 s 1 2:16.54 DAWIDZIUK Pawe LKS Sprinter Siemiatycze 2010 U14 PD -- KOWALCZYK Pawe Z/4612/21 2023 LDK!
7 s 1 2:17.12 KOPRAS Juliusz KS Podlasie Bia造stok 2010 U14 PD -- JURKOWICZ Stanis豉w JURKOWICZ Stanis豉w , Z/9824/21 , 2023 LDK!
1 s 2 1:55.36 SAWICKI Ksawery LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2011 U12 PD -- SAWICKA Izabela Z/0461/22 2023 LDK!
2 s 2 2:01.31 WALUK Przemys豉w KS Podlasie Bia造stok 2011 U12 PD -- JURKOWICZ Stanis豉w Z/14555/21 2023 LDK!
3 s 2 2:01.77 GEJDEL Kornel LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2011 U12 PD -- SAWICKA Izabela Z/0463/22 2023 LDK!
4 s 2 2:02.77 WASILEWSKI Mateusz LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2011 U12 PD -- SAWICKA Izabela Z/3455/22 2023 LDK!
5 s 2 2:21.63 KIRJAKA Antoni UKS Technik August闚 2011 U12 PD -- SOW粌 Bogus豉w # Z/3424/22 2023 LDK!
1 s 3 1:32.87 TEREBUN Szymon KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD IV MIKIEWICZ-xPI垶KA Paulina # Z/1937/22 2023
2 s 3 1:40.05 KARWOWSKI Jakub LKS Narew Kurpiewski υm瘸 2007 U16 PD -- G紑SKI Andrzej G紑SKI Andrzej , Z/2152/21 , 2022 LDK!
3 s 3 1:40.41 LACHOWICZ Jakub KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor # Z/3869/21 2023 LDK!
4 s 3 1:41.85 ZAWADZKI Kamil UKS Technik August闚 2008 U16 PD -- SOW粌 Jolanta SOW粌 Bogus豉w , Z/2418/21 , 2022 LDK!
5 s 3 1:46.35 WASILEWSKI Stanis豉w LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2008 U16 PD -- SAWICKA Izabela Z/3454/22 2022 LDK!
6 s 3 1:52.39 GNIDZIEJKO Emil GOKSiT Suchowola 2008 U16 PD -- PO同IECH Anna Z/4748/21 2023 LDK!
7 s 3 2:00.13 KULESZA Maciej KS Prefbet-Sonarol 2007 U16 PD -- KORYTKOWSKA Justyna Z/3444/22 2022 LDK!
8 s 3 2:10.98 U列INIAK Micha LKS Sprinter Siemiatycze 2008 U16 PD -- KOWALCZYK Pawe Z/14527/21 2023 LDK!
1000 m M
1 s 1 3:09.61 SUSTOWSKI Szymon LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2009 U14 PD -- SAWICKA Izabela Z/14437/21 2023 LDK!
2 s 1 3:50.85 DUDEL Mateusz KS Podlasie Bia造stok 2010 U14 PD -- KARΣK Marek Z/14389/21 2023 LDK!
3 s 1 3:56.86 OSTASZEWSKI Mateusz KS Parkiet Hajn闚ka 2009 U14 PD -- GRYGORUK Andrzej Z/0740/22 2023 LDK!
4 s 1 4:01.66 SZKIㄐD Andrzej GOKSiT Suchowola 2009 U14 PD -- LDK!
5 s 1 4:01.75 TROJAN Tomasz KS Parkiet Hajn闚ka 2010 U14 PD -- GRYGORUK Andrzej Z/0742/22 2023 LDK!
6 s 1 4:01.84 STUPAK Szymon GOKSiT Suchowola 2009 U14 PD -- LDK!
1 s 2 3:11.50 FILIPKOWSKI Mariusz UKS Technik August闚 2008 U16 PD -- SOW粌 Jolanta SOW粌 Bogus豉w , Z/2420/21 , 2023 LDK!
2 s 2 3:22.58 KOZΜWSKI Bartosz LKS Narew υm瘸 # 2008 U16 PD -- G紑SKI Andrzej G紑SKI Andrzej , Z/12911/21 , 2023 LDK!
3 s 2 3:25.10 TOMASZEWSKI Jakub KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD -- BAJKO Andrzej BAJKO Andrzej , Z/4205/21 , 2023 LDK!
4 s 2 3:26.73 IΒNDO Jakub KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD -- BAJKO Andrzej WOJNA Cezary # , Z/4292/21 , 2023 LDK!
110 m p M M
1 s 1 16.43 G紑ALCZYK Kacper KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ -0.2 III MORGA Tomasz TWOREK Urszula # , Z/2517/22 , 2023 LDK!
2 s 1 16.65 SZYSZKO Piotr KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD -0.2 III KLESZCZEWSKA Joanna SUPRO Jaros豉w # , Z/0478/21 , 2023 LDK!
3 s 1 19.26 BARSZCZEWSKI Maksymilian LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2008 U16 PD -0.2 -- ROGUCKA Magdalena Z/14585/21 2023
300 m p M
1 s 1 45.44 LEBIEDZI垶KI Gabriel KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ V GRYNIEWICZ Wiktor TWOREK Urszula # , Z/4279/21 , 2023 LDK!
2 s 1 45.67 SZYSZKO Piotr KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD V KLESZCZEWSKA Joanna SUPRO Jaros豉w # , Z/0478/21 , 2023 LDK!
3 s 1 48.94 ZIE哸INA Oskar UKS Technik August闚 2007 U16 PD -- SOW粌 Bogus豉w Z/0209/21 2023 LDK!
4 s 1 50.15 ΜBODA Micha UKS Technik August闚 2008 U16 PD -- SOW粌 Jolanta SOW粌 Bogus豉w , Z/2415/21 , 2023 LDK!
1000 m prz M
1 s 1 3:38.57 PLEBAN Bart這miej KS Prefbet-Sonarol # 2008 U16 PD -- KORYTKOWSKA Justyna Z/3506/23 2023 LDK!
  s 1 DNF SZCZUBEΒK Adrian KS Prefbet-Sonarol # 2009 U14 PD -- KORYTKOWSKA Justyna Z/3516/23 2023 LDK!
Wzwy M
1 f 1 1.55 ZANIEWSKI Wiktor GOKSiT Suchowola 2009 U14 PD -- PO同IECH Anna Z/4755/21 2023 LDK!
2 f 1 1.30 KORATKIEWICZ Dawid GOKSiT Suchowola 2010 U14 PD -- PO同IECH Anna Z/0069/22 2023 LDK!
3 f 1 1.20 JUREWICZ Miko豉j LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2010 U14 PD -- SAWICKA Izabela Z/0458/22 2023 LDK!
1 f 2 1.55 BIELI垶KI Kamil KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor WOJNA Cezary , Z/4273/21 , 2022 LDK!
2 f 2 1.50 TROCKI Piotr LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2008 U16 PD -- ROGUCKA Magdalena Z/1262/22 2023 LDK!
3 f 2 1.50 NIKITIUK Adam KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD -- WOJNA Cezary Z/2754/22 2022 LDK!
4 f 2 1.45 WOJNA Aleksander KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor WOJNA Cezary , Z/4285/21 , 2023 LDK!
5 f 2 1.40 LEBIEDZI垶KI Gabriel KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ -- GRYNIEWICZ Wiktor TWOREK Urszula # , Z/4279/21 , 2023 LDK!
6 f 2 1.40 GODLEWSKI Pawe LKS Narew Kurpiewski υm瘸 2007 U16 PD -- G紑SKI Andrzej G紑SKI Andrzej G紑SKI Andrzej G紑SKI Andrzej , Z/2150/21 , 2022 LDK!
6 f 2 1.40 KRASNOWSKI Jakub LKS Narew υm瘸 # 2008 U16 PD -- G紑SKI Andrzej Z/11513/21 2023 LDK!
8 f 2 1.35 ZDANOWICZ Franciszek KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor WOJNA Cezary , Z/4286/21 , 2023 LDK!
9 f 2 1.35 BARSZCZEWSKI Maksymilian LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2008 U16 PD -- ROGUCKA Magdalena Z/14585/21 2023
W dal M
1 f 1 5.47 PI邛KA Piotr LKS Narew Kurpiewski υm瘸 2007 U16 PD -0.1 -- G紑SKI Andrzej G紑SKI Andrzej G紑SKI Andrzej , Z/2153/21 , 2022 LDK!
2 f 1 5.46 RYBNIK Krzysztof KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD +0.2 -- DMP DMP U20 JURKOWICZ Stanis豉w GRYNIEWICZ Wiktor , Z/3878/21 , 2023 LDK! 15 65
3 f 1 5.24 DOMASZEWICZ Philip KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD -1.5 -- GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor # , Z/4276/21 , 2023 LDK!
4 f 1 4.98 GOBER Igor LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2008 U16 PD -0.1 -- SAWICKA Izabela Z/14431/21 2023 LDK!
5 f 1 4.82 TROCKI Piotr LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2008 U16 PD +0.3 -- ROGUCKA Magdalena Z/1262/22 2023 LDK!
6 f 1 4.46 SOSNOWSKI Bartosz KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD -0.9 -- GRYNIEWICZ Wiktor # Z/5910/21 2023 LDK!
7 f 1 4.34 ZIE哸INA Karol UKS Technik August闚 2008 U16 PD -0.6 -- SOW粌 Bogus豉w Z/2419/21 2023 LDK!
8 f 1 3.87 WASILEWSKI Stanis豉w LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2008 U16 PD +0.5 -- SAWICKA Izabela Z/3454/22 2022 LDK!
W dal strefa M
1 f 1 4.02 PARZYCH Mateusz KS Podlasie Bia造stok 2011 U12 PD 0.0 -- JURKOWICZ Stanis豉w Z/14551/21 2023 LDK!
2 f 1 3.96 SIEMION Pawe KS Podlasie Bia造stok 2011 U12 PD 0.0 -- KARΣK Marek # Z/14388/21 2023 LDK!
3 f 1 3.52 BIELAWSKI Hubert KS Podlasie Bia造stok 2011 U12 PD 0.0 -- KARΣK Marek # Z/14298/21 2023 LDK!
4 f 1 3.46 KIERSNOWSKI Norbert KS Podlasie Bia造stok 2011 U12 PD 0.0 -- OSKALDOWICZ Piotr Z/14390/21 LDK!
5 f 1 3.42 KRA匠O Damian KS Podlasie Bia造stok 2011 U12 PD 0.0 -- KARΣK Marek # Z/14291/21 2023 LDK!
6 f 1 3.42 KOZIO B豉瞠j KS Podlasie Bia造stok 2011 U12 PD 0.0 -- JURKOWICZ Stanis豉w Z/14556/21 2023 LDK!
7 f 1 2.76 BURAKIEWICZ Kacper UKS Technik August闚 2012 U12 PD 0.0 -- # LDK!
8 f 1 2.68 ZALESKI-EJGIERD Dominik UKS Technik August闚 2012 U12 PD 0.0 -- GUTOWSKA Iwona # Z/3423/22 2023 LDK!
Wieloskok M
1 f 1 11.70 NIKITIUK Adam KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD +0.1 IV WOJNA Cezary Z/2754/22 2022 LDK!
2 f 1 11.40 RYBNIK Krzysztof KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD +0.5 IV JURKOWICZ Stanis豉w GRYNIEWICZ Wiktor , Z/3878/21 , 2023 LDK!
3 f 1 10.94 BIELI垶KI Kamil KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD -0.1 -- GRYNIEWICZ Wiktor WOJNA Cezary , Z/4273/21 , 2022 LDK!
4 f 1 10.61 ΜBODA Micha UKS Technik August闚 2008 U16 PD +0.9 -- SOW粌 Jolanta SOW粌 Bogus豉w , Z/2415/21 , 2023 LDK!
5 f 1 10.44 ZIE哸INA Oskar UKS Technik August闚 2007 U16 PD +0.6 -- SOW粌 Bogus豉w Z/0209/21 2023 LDK!
Kula (4) M
1 f 1 8.24 TRZASKA Wiktor LKS Narew υm瘸 # 2009 U14 PD -- G紑SKI Andrzej Z/12913/21 2023 LDK!
2 f 1 8.24 KULAK Wladys豉w GOKSiT Suchowola 2009 U14 PD -- PO同IECH Anna Z/4771/21 2023 LDK!
3 f 1 6.98 KORSAK Marcel KS Podlasie Bia造stok 2010 U14 PD -- CHODZIUTKO Agnieszka Z/4945/22 2023 LDK!
4 f 1 6.02 KOROLCZUK Krzysztof GOKSiT Suchowola 2009 U14 PD -- LDK!
5 f 1 5.89 SOKOΜWSKI Krzysztof KS Podlasie Bia造stok 2010 U14 PD -- JURKOWICZ Stanis豉w JURKOWICZ Stanis豉w , Z/9832/21 , 2023 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 11.29 FASZCZEWSKI Dawid KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD V GRYNIEWICZ Wiktor ZABAWSKI Przemys豉w # , Z/4277/21 , 2023 LDK!
2 f 1 10.28 CHARMUSZKO Patryk KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD -- WOJNA Cezary # Z/4775/21 2023 LDK!
3 f 1 9.98 ZAWADZKI Kacper GOKSiT Suchowola 2008 U16 PD -- LDK!
4 f 1 8.63 KOTOWSKI Kamil LKS Narew Kurpiewski υm瘸 2007 U16 PD -- G紑SKI Andrzej Z/2149/21 2022 LDK!
5 f 1 8.30 GΣCHOWSKI Micha KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD -- WOJNA Cezary # Z/4287/21 2022 LDK!
6 f 1 8.15 GRYGOROWICZ Aleksander KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD -- JURKOWICZ Stanis豉w ZABAWSKI Przemys豉w # , Z/9821/21 , 2023 LDK!
7 f 1 7.99 BOCHENKO Patryk GOKSiT Suchowola 2007 U16 PD -- LDK!
8 f 1 7.98 SAKOWSKI Pawe LKS Narew Kurpiewski υm瘸 2007 U16 PD -- G紑SKI Andrzej Z/14350/21 2022 LDK!
9 f 1 7.74 KRUK Filip KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD -- BAJKO Andrzej Z/3528/22 2022 LDK!
10 f 1 7.72 MARCHEL Jakub GOKSiT Suchowola 2007 U16 PD -- LDK!
11 f 1 7.56 DOLINOWSKI Damian KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD -- WOJNA Cezary # Z/3870/21 2023 LDK!
12 f 1 7.20 KAMI垶KI Kamil KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD -- WOJNA Cezary Z/4779/21 2022 LDK!
13 f 1 7.15 WILI垶KI Marcin LKS Sprinter Siemiatycze 2008 U16 PD -- KOWALCZYK Pawe Z/14528/21 2023 LDK!
14 f 1 6.74 LUPA Robert LKS Sprinter Siemiatycze 2008 U16 PD -- KOWALCZYK Pawe Z/14524/21 2023 LDK!
15 f 1 5.87 SYWNO Micha LKS Sprinter Siemiatycze 2008 U16 PD -- KOWALCZYK Pawe Z/14526/21 2023 LDK!
16 f 1 4.98 HORODE垶KI J璠rzej KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD -- PODLE吉Y Piotr Z/4658/21 2022 LDK!
17 f 1 4.34 KALINOWSKI Bartosz LKS Sprinter Siemiatycze 2007 U16 PD -- KOWALCZYK Pawe Z/4614/21 2022 LDK!
Ppal (80) M
1 f 1 25.50 KRA匠O Damian KS Podlasie Bia造stok 2011 U12 PD -- KARΣK Marek # Z/14291/21 2023 LDK!
2 f 1 23.00 KIERSNOWSKI Norbert KS Podlasie Bia造stok 2011 U12 PD -- OSKALDOWICZ Piotr Z/14390/21 LDK!
3 f 1 22.50 KIRJAKA Pawe UKS Technik August闚 2011 U12 PD -- SOW粌 Bogus豉w # Z/3425/22 2023 LDK!
4 f 1 21.00 SIEMION Pawe KS Podlasie Bia造stok 2011 U12 PD -- KARΣK Marek # Z/14388/21 2023 LDK!
5 f 1 21.00 BIELAWSKI Hubert KS Podlasie Bia造stok 2011 U12 PD -- KARΣK Marek # Z/14298/21 2023 LDK!
6 f 1 19.00 WESOΜWSKI Micha KS Podlasie Bia造stok 2011 U12 PD -- JURKOWICZ Stanis豉w Z/14548/21 2023 LDK!
7 f 1 19.00 JANKOWSKI Marcel KS Podlasie Bia造stok 2011 U12 PD -- JURKOWICZ Stanis豉w Z/14546/21 2023 LDK!
Oszczep (600) M
1 f 1 46.01 WOJNA Aleksander KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD IV GRYNIEWICZ Wiktor WOJNA Cezary , Z/4285/21 , 2023 LDK!
2 f 1 37.57 G紑ALCZYK Kacper KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ V MORGA Tomasz TWOREK Urszula # , Z/2517/22 , 2023 LDK!
3 f 1 35.87 STRZYMI垶KI Micha KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD -- BAJKO Andrzej LDK!
4 f 1 34.58 ZDANOWICZ Franciszek KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor WOJNA Cezary , Z/4286/21 , 2023 LDK!
5 f 1 33.38 KOTOWSKI Kamil LKS Narew Kurpiewski υm瘸 2007 U16 PD -- G紑SKI Andrzej Z/2149/21 2022 LDK!
6 f 1 31.59 GODLEWSKI Pawe LKS Narew Kurpiewski υm瘸 2007 U16 PD -- G紑SKI Andrzej G紑SKI Andrzej G紑SKI Andrzej G紑SKI Andrzej , Z/2150/21 , 2022 LDK!
7 f 1 30.27 GΣCHOWSKI Maciej KS Podlasie Bia造stok 2008 U16 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor ROSZKOWSKI Mariusz # , Z/4288/21 , 2023 LDK!
8 f 1 29.07 KAMI垶KI Kamil KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD -- WOJNA Cezary Z/4779/21 2022 LDK!
9 f 1 24.96 ZAWADZKI Kacper GOKSiT Suchowola 2008 U16 PD -- LDK!
10 f 1 22.28 GΣCHOWSKI Micha KS Podlasie Bia造stok 2007 U16 PD -- WOJNA Cezary # Z/4287/21 2022 LDK!
11 f 1 18.98 LUPA Robert LKS Sprinter Siemiatycze 2008 U16 PD -- KOWALCZYK Pawe Z/14524/21 2023 LDK!
12 f 1 14.63 KALINOWSKI Bartosz LKS Sprinter Siemiatycze 2007 U16 PD -- KOWALCZYK Pawe Z/4614/21 2022 LDK!
13 f 1 13.53 SYWNO Micha LKS Sprinter Siemiatycze 2008 U16 PD -- KOWALCZYK Pawe Z/14526/21 2023 LDK!
  f 1 NM WILI垶KI Marcin LKS Sprinter Siemiatycze 2008 U16 PD -- KOWALCZYK Pawe Z/14528/21 2023 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 30.809362888336 sekund