Ruda ¦l±ska 07.05.2022
Drużynowe Mistrzostwa ¦l±ska U16 (I rzut, grupa A) [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 12.57 PUŁAWSKA Maria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -0.5 II DMP U20 PRENCEL Piotr Z/5604/18 2023 5 LDK! 131
2 2 s 1 12.68 BISKUP Wiktoria KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL -0.5 II DOBIJA Katarzyna Z/2787/19 2023 LDK!
3 3 s 1 13.11 LAZAR Malwina MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U18 SL -0.5 III KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan , Z/2528/18 , 2023 4 LDK!
4 4 s 1 13.61 CICHOWSKA Laura MKS Żywiec 2007 U16 SL -0.5 IV FIJAK Krystyna Z/1072/20 2023 LDK!
5 6 s 1 13.69 PAWLIK Oliwia MKS Czechowice-Dziedzice 2008 U16 SL -0.5 IV JARCZOK Miłosz # Z/3315/20 2023 LDK!
6 7 s 1 13.77 GUZIUK Nikola RMKS Rybnik 2006 U18 SL -0.5 IV FOJCIK Dorota Z/5568/19 2023 LDK!
7 13 s 1 14.11 KRUPA Aleksandra KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL -0.5 V DOBIJA Katarzyna Z/5533/21 2023 LDK!
1 10 s 2 13.92 DOPIERAŁA Zofia KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL -1.0 V DMP DMP U20 DĘBOWSKI Michał Z/2105/20 2023 LDK! 35 77
2 11 s 2 14.09 RYNKIEWICZ Zuzanna RMKS Rybnik 2008 U16 SL -1.0 V LDK!
3 12 s 2 14.10 KONKOL Roksana RMKS Rybnik 2008 U16 SL -1.0 V FOJCIK Dorota Z/4419/20 2023 LDK!
4 14 s 2 14.12 WIEJA Klaudia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U16 SL -1.0 V ŻUK Bartłomiej Z/5577/21 2023 LDK!
5 15 s 2 14.24 WIEJA Roksana SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U16 SL -1.0 V JUSTYNIAK Joanna Z/3330/20 2023 LDK!
6 16 s 2 14.38 SZYLDER Zuzanna MKS Czechowice-Dziedzice 2008 U16 SL -1.0 V JARCZOK Miłosz # Z/3319/20 2023 BEZ LDK!
7 25 s 2 14.90 TOMASZEK Zofia MKS Żywiec 2008 U16 SL -1.0 -- FIJAK Krystyna Z/4569/19 2022 LDK!
1 18 s 3 14.47 GIBAS Julia TL Athletics Jastrzębie 2009 U14 SL +0.2 V STA¦KIEWICZ Jakub Z/4520/19 2023 LDK!
2 20 s 3 14.57 BOBAK Gabriela SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL +0.2 -- JUSTYNIAK Joanna Z/6077/21 2022 LDK!
3 21 s 3 14.58 DUL Małgorzata KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL +0.2 -- LDK!
4 22 s 3 14.61 CICHOŃ Nikola TL Athletics Jastrzębie 2007 U16 SL +0.2 -- DMP U20 STA¦KIEWICZ Jakub Z/3122/22 2023 LDK! 63
5 23 s 3 14.71 ŁˇCZKA Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL +0.2 --
6 24 s 3 14.78 LICHTARSKA Maja SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U16 SL +0.2 -- JUSTYNIAK Joanna Z/1274/22 2023 LDK!
7 27 s 3 15.40 WIEJA Dagmara SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2011 U12 SL +0.2 -- ŻUK Bartłomiej Z/5576/21 2023 LDK!
1 18 s 4 14.47 FRANCUZ Marianna KS Sprint Bielsko-Biała 2010 U14 SL -1.1 V DMP DĘBOWSKI Michał Z/4054/20 2023 LDK! 19
2 26 s 4 15.18 SENYK Maja TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -1.1 -- SITARSKI Michał Z/1792/19 2023
3 28 s 4 15.64 KRZYSTECZKO Weronika TL Athletics Jastrzębie 2009 U14 SL -1.1 -- LDK!
4 29 s 4 16.04 BIELSKA Weronika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U16 SL -1.1 -- SITARSKI Michał Z/1817/19 2023
5 30 s 4 16.27 MRUGALSKA Blanka RMKS Rybnik 2011 U12 SL -1.1 -- FOJCIK Dorota Z/1899/22 2023 LDK!
6 34 s 4 17.25 SMOLORZ Weronika UKS Diament Godów 2012 U12 SL -1.1 -- KALINOWSKI Stefan Z/7673/21 2023
1 5 s 5 13.62 SŁOWIŃSKA Maja MKS Czechowice-Dziedzice 2010 U14 SL -0.5 IV JARCZOK Miłosz # Z/13999/21 2023 LDK!
2 8 s 5 13.86 STANIA Natalia MKS Iskra Pszczyna 2010 U14 SL -0.5 V BIELA Monika Z/7263/21 2023 LDK!
3 32 s 5 16.35 KˇSEK Laura RMKS Rybnik 2012 U12 SL -0.5 -- B.D. Z/1898/22 2022 LDK!
4 35 s 5 17.55 PŁACZEK Amelia RMKS Rybnik 2009 U14 SL -0.5 -- B.D. Z/1901/22 2022 LDK!
5 38 s 5 18.44 KWIATOŃ Agata UKS Diament Godów 2012 U12 SL -0.5 -- KALINOWSKI Stefan Z/12175/21 2023
6 39 s 5 18.73 LAWĘDZIAK Blanka UKS Diament Godów 2008 U16 SL -0.5 -- KALINOWSKI Stefan Z/2610/22 2022 LDK!
7 40 s 5 19.39 GAJDA Alicja UKS Diament Godów 2014 U12 SL -0.5 -- KALINOWSKI Stefan Z/1578/22 2023
1 9 s 6 13.88 PIOTROWSKA Zofia TL Athletics Jastrzębie 2008 U16 SL -1.9 V STA¦KIEWICZ Jakub Z/14109/21 2023 LDK!
2 17 s 6 14.45 MIKOŁAJCZYK Maja KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL -1.9 V DĘBOWSKI Michał Z/2017/22 2023 LDK!
3 31 s 6 16.28 WIECZOREK Julia RMKS Rybnik 2010 U14 SL -1.9 -- B.D. Z/1902/22 2022 LDK!
4 33 s 6 16.57 PODOLSKA Matylda TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U16 SL -1.9 -- SITARSKI Michał Z/1803/19 2023
5 36 s 6 17.74 MURAŃSKA Anna UKS Diament Godów 2009 U14 SL -1.9 -- KALINOWSKI Stefan Z/1579/22 2023 LDK!
6 37 s 6 17.84 KEMPNA Zofia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2011 U12 SL -1.9 -- SPISAK Barbara Z/9576/21 2023 LDK!
300 m K
1 1 s 1 40.87 ZAWRONEK Natalia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1999 Sen SL -- B.D.
2 2 s 1 40.96 TKOCZ Zofia KS AZS AWF Katowice # 2003 U20 SL -- B.D. PRENCEL Piotr , Z/2281/17 , 2023 LDK!
3 3 s 1 44.80 MACIEICZEK Amelia LKS Pogórze Skoczów 2009 U14 SL III KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5729/19 2023 LDK!
4 4 s 1 44.89 SKOWRON Zuzanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U16 SL III CZYŻ Katarzyna Z/1733/19 2023 LDK!
5 5 s 1 45.02 FLORCZYK Zofia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL IV JONDA Czesław # Z/4363/19 2023 BEZ LDK!
6 6 s 1 45.29 PODGÓRSKA Magdalena TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL IV JONDA Czesław # Z/1747/19 2023 BEZ LDK!
1 8 s 2 46.31 BEDNAREK Nicola TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL IV CZYŻ Katarzyna Z/5144/21 2023 LDK!
2 10 s 2 46.71 RYT Zuzanna MKS Iskra Pszczyna 2009 U14 SL V BIELA Monika Z/3861/19 2023 LDK!
3 11 s 2 46.82 ZICHLARZ Zofia UKS Diament Godów 2010 U14 SL V KALINOWSKI Stefan Z/2087/20 2023 LDK!
4 12 s 2 47.35 KACZMAREK Julia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL V LDK!
5 13 s 2 47.39 GRUSZCZYK Klaudia LKS Pogórze Skoczów 2006 U18 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5378/18 2023 BEZ
6 15 s 2 47.88 MAKOWSKA Pola TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL V JONDA Czesław # Z/3058/19 2023 BEZ LDK!
1 7 s 3 45.40 BRZOZOWSKA Malwina MKS-SMS Victoria Racibórz 2008 U16 SL IV SZYJKA Beata Z/2805/21 2023 LDK!
2 17 s 3 48.18 TKOCZ Maja TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2010 U14 SL V CZYŻ Katarzyna Z/2735/20 2023 LDK!
3 18 s 3 49.15 KRAMARCZYK Julia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/1726/19 2022 LDK!
4 23 s 3 51.50 GAJDA Klaudia UKS Diament Godów 2010 U14 SL -- KALINOWSKI Stefan Z/2089/20 2023 LDK!
5 24 s 3 51.53 HACZEK Marta MKS Żywiec 2008 U16 SL -- FIJAK Krystyna Z/1430/22 2022
6 25 s 3 51.66 MADEJ Zofia LKS Pogórze Skoczów 2011 U12 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/3932/21 2023 LDK!
1 21 s 4 50.31 SIKORA Alicja MKS Czechowice-Dziedzice 2010 U14 SL -- JARCZOK Miłosz # Z/12391/21 2023 LDK!
2 26 s 4 52.70 KLE¦TA Maja TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2010 U14 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/2734/20 2023 LDK!
3 28 s 4 56.62 PIECUCH Emilia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U16 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/1730/19 2022 LDK!
4 29 s 4 57.22 NOWAK Oliwia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2010 U14 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/14081/21 2023 LDK!
5 30 s 4 58.08 BANKO Zuzanna UKS Diament Godów 2010 U14 SL -- KALINOWSKI Stefan Z/7668/21 2023 LDK!
1 9 s 5 46.43 RONIN Julia MKS-SMS Victoria Racibórz 2008 U16 SL IV # LDK!
2 13 s 5 47.39 WEIGEL Karolina SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL V JUSTYNIAK Joanna Z/2000/22 2023 LDK!
3 20 s 5 49.88 CUBER Karolina MKS-SMS Victoria Racibórz 2008 U16 SL -- SZYJKA Beata # Z/2806/21 2023 LDK!
4 31 s 5 58.26 WOJDYŁA Patrycja UKS Kusy Bukowno 2008 U16 MA -- KOWINA-¦WIDEREK Grażyna Z/2407/22 2023
5 32 s 5 60.61 GOGÓŁKA Kamila LKS Pogórze Skoczów 2012 U12 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/1546/22 2023 LDK!
1 16 s 6 47.92 SUCHANEK Julia MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U16 SL V SZYJKA Anna # Z/1904/22 2023
2 19 s 6 49.86 BECK Anna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2010 U14 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/5142/21 2023
3 22 s 6 51.16 SŁAMA Oliwia MUKS SZS Cieszyn 2010 U14 SL -- WERNER Mirosław Z/1849/22 2023
4 27 s 6 55.87 MARSZAŁEK Milena KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/2266/22 2023 LDK!
5 33 s 6 61.01 PRZYBYLSKA Emilia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2010 U14 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/14085/21 2023 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:40.12 LACHOWSKA Aurelia KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL III RU¦NIAK Stefan Z/2783/19 2023 BEZ LDK!
2 2 s 1 1:42.21 MADUZIA Justyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U16 SL III CZYŻ Katarzyna Z/3264/18 2023 BEZ LDK!
3 3 s 1 1:42.81 SIKORA Alicja MKS Brenna Górki # 2008 U16 SL III DYBCZYŃSKI Tomasz Z/6326/22 2023
4 4 s 1 1:43.11 MACIEJCZEK Zuzanna MKS Brenna Górki # 2005 U18 SL -- DYBCZYŃSKI Tomasz # Z/5738/21 2023
5 7 s 1 1:46.64 RAKUS Antonina LKS Pogórze Skoczów 2009 U14 SL V KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/4098/20 2023 LDK!
6 9 s 1 1:53.46 KOŁTON Agnieszka KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- RU¦NIAK Stefan # Z/3247/20 2023
7 18 s 1 2:01.89 URBA¦ Sara KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL -- RU¦NIAK Stefan Z/2777/19 2023 LDK!
1 8 s 2 1:52.32 FLORCZYK Hanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -- JONDA Czesław Z/13260/21 2023
2 15 s 2 1:53.65 CHOBOT Paulina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -- LDK!
3 11 s 2 1:54.49 SMYLA Julia UKS Diament Godów 2008 U16 SL -- KALINOWSKI Stefan Z/2086/20 2023 LDK!
4 13 s 2 1:55.97 LIGENZA Michalina TL Athletics Jastrzębie 2008 U16 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/10880/21 2023 LDK!
5 14 s 2 1:56.13 KOSZANY Emilia UKS Diament Godów 2008 U16 SL -- KALINOWSKI Stefan Z/2084/20 2023 LDK!
6 10 s 2 1:57.23 BOLIK Anna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2010 U14 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/5145/21 2023 LDK!
7 22 s 2 2:06.17 MANDEL Emilia UKS Diament Godów 2007 U16 SL -- KALINOWSKI Stefan Z/13041/21 2023 LDK!
8 24 s 2 2:10.30 KOSZYCKA Martyna MKS Żywiec 2008 U16 SL -- FIJAK Krystyna Z/13747/21 2023
9 25 s 2 2:14.03 STEC Lena LKS Pogórze Skoczów 2011 U12 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/3933/21 2023 LDK!
1 5 s 3 1:43.42 MOLENDA Zuzanna MKS-SMS Victoria Racibórz 2008 U16 SL IV MORKA Piotr # Z/2816/21 2023 LDK!
3 12 s 3 1:55.95 POLAK Marta MUKS SZS Cieszyn 2009 U14 SL -- WERNER Mirosław Z/13852/21 2023
4 16 s 3 1:59.42 KU¦MIERCZYK Paulina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -- LDK!
5 17 s 3 2:00.85 TARĘD¬ Małgorzata KS Sprint Bielsko-Biała 2010 U14 SL -- LACHOWSKA Magdalena Z/2538/22 2023
6 19 s 3 2:03.62 MARCINIAK Nikola TL Athletics Jastrzębie 2009 U14 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/3124/22 2023 LDK!
7 20 s 3 2:04.67 WOJTYŁA Aleksandra LKS Pogórze Skoczów 2011 U12 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/3934/21 2023 LDK!
8 21 s 3 2:05.11 GLOMB Anna MKS-SMS Victoria Racibórz 2010 U14 SL -- SZYJKA Beata # Z/1907/22 2023 LDK!
9 23 s 3 2:09.31 GŁOWACKA Oliwia KS Sprint Bielsko-Biała 2011 U12 SL -- LACHOWSKA Magdalena Z/2535/22 2023
10 26 s 3 2:21.44 GOŁDA Małgorzata MUKS SZS Cieszyn 2012 U12 SL -- WERNER Mirosław Z/1846/22 2023
1000 m K
1 1 s 1 3:16.75 ANDRZEJEWSKA Kamila LKS Pogórze Skoczów 2007 U16 SL IV KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0981/18 2023 BEZ
2 2 s 1 3:17.33 SZCZOTKA Natalia LKS Pogórze Skoczów 2003 U20 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5662/15 2023
3 3 s 1 3:19.48 MACHEJ Emilia MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U14 SL IV JARCZOK Miłosz # Z/3575/18 2023 BEZ LDK!
4 4 s 1 3:21.09 LABISKO Maja UKS Kusy Bukowno 2009 U14 MA IV KOWINA-¦WIDEREK Grażyna Z/2582/18 2023 BEZ
5 5 s 1 3:21.75 JAREK Jagoda MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U16 SL IV JARCZOK Miłosz Z/4058/20 2023 LDK!
6 6 s 1 3:24.73 KUREK Roksana UKS Kusy Bukowno 2008 U16 MA V
7 7 s 1 3:24.93 WITEK Oliwia UKS Diament Godów 2009 U14 SL V KALINOWSKI Stefan Z/1581/22 2023
8 8 s 1 3:25.53 SOBU¦ Alicja MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U14 SL V JARCZOK Miłosz # Z/4063/20 2023 LDK!
9 9 s 1 3:26.48 KLIMASARA Marta MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U16 SL V MORKA Piotr # Z/2813/21 2023 LDK!
10 10 s 1 3:29.19 FILAPEK Maria MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U16 SL V JARCZOK Miłosz # Z/12803/21 2023 LDK!
11 11 s 1 3:30.16 BARTECZKO Dagmara MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U14 SL V JARCZOK Miłosz Z/2068/22 2023 LDK!
12 12 s 1 3:35.66 WACŁAWEK Natasza MKS Żywiec 2008 U16 SL -- B.D. FIJAK Krystyna , Z/4567/19 , 2023 LDK!
13 13 s 1 3:37.62 MACIEJOWSKA Dominika KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL --
14 14 s 1 3:37.94 SITEK Olivia UKS Diament Godów 2008 U16 SL -- KALINOWSKI Stefan Z/2085/20 2023 LDK!
15 15 s 1 3:42.93 JAWORSKA Milena MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U14 SL -- JARCZOK Miłosz # Z/3318/20 2023 LDK!
80 pł K
1 1 s 1 12.57 BAŁAZY Karolina MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U16 SL -0.8 III SZYJKA Anna # Z/2803/21 2023 LDK!
2 2 s 1 13.92 LASATOWICZ Maja SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -0.8 V JUSTYNIAK Joanna Z/2548/19 2023 LDK!
3 3 s 1 14.16 SZATAN Amelia KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL -0.8 V DĘBOWSKI Michał Z/2118/20 2023 LDK!
4 4 s 1 14.57 DOPIERAŁA Zofia KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL -0.8 V DĘBOWSKI Michał Z/2105/20 2023 LDK!
5 5 s 1 15.63 ¦LUSARCZYK Julia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -0.8 -- JUSTYNIAK Joanna Z/6079/21 2023 LDK!
6 6 s 1 16.28 WOJCIESZCZAK Emilia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL -0.8 -- JUSTYNIAK Joanna # Z/5578/21 2023 LDK!
4x100 m K
1 1 s 1 51.50 BEDNAREK Nicola
FLORCZYK Zofia
PODGÓRSKA Magdalena
PUŁAWSKA Maria
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007
2007
2007
2007
U16 SLK -- CZYŻ Katarzyna
JONDA Czesław
JONDA Czesław
PRENCEL Piotr
Z/5144/21
Z/4363/19
Z/1747/19
Z/5604/18
2023
2023
2023
2023

BEZ
BEZ
5
2 3 s 1 52.81 ŁAZARCZYK Lena
DOPIERAŁA Zofia
KRUPA Nikola
BISKUP Wiktoria
KS Sprint Bielsko-Biała 2007
2008
2007
2008
U16 SLK --
DĘBOWSKI Michał

DOBIJA Katarzyna
Z/2105/20
Z/2787/19
2023
2023


3 4 s 1 53.84 SŁOWIŃSKA Maja
PAWLIK Oliwia
SZYLDER Zuzanna
MACHEJ Emilia
MKS Czechowice-Dziedzice 2010
2008
2008
2009
U16 SLK -- JARCZOK Miłosz
JARCZOK Miłosz
JARCZOK Miłosz
JARCZOK Miłosz
Z/13999/21
Z/3315/20
Z/3319/20
Z/3575/18
2023
2023
2023
2023


BEZ
BEZ
4 5 s 1 53.95 TOMASZEK Zofia
GÓRNY Natalia
KRZESAK Patrycja
CICHOWSKA Laura
MKS Żywiec 2008
2008
2007
2007
U16 SLK -- FIJAK Krystyna
FIJAK Krystyna
FIJAK Krystyna
FIJAK Krystyna
Z/4569/19
Z/4566/19
Z/2514/19
Z/1072/20
2022
2023
2023
2023




5 9 s 1 57.87 LURKA Oliwia
CISZEK Kinga
GAJTKOWSKA Amelia
KONKOL Roksana
RMKS Rybnik 2008
2007
2007
2008
U16 SLK -- FOJCIK Dorota
FOJCIK Dorota
FOJCIK Dorota
FOJCIK Dorota
Z/5571/19
Z/12733/21
Z/3586/22
Z/4419/20
2023
2022
2023
2023




6 11 s 1 59.31 LASATOWICZ Maja
BOBAK Gabriela
WIEJA Roksana
WIEJA Klaudia
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007
2007
2008
2008
U16 SLK -- JUSTYNIAK Joanna
JUSTYNIAK Joanna
JUSTYNIAK Joanna
ŻUK Bartłomiej
Z/2548/19
Z/6077/21
Z/3330/20
Z/5577/21
2023
2022
2023
2023




1 2 s 2 52.57 BARYCKA Oliwia
BAŁAZY Karolina
BRZOZOWSKA Malwina
MOLENDA Zuzanna
MKS-SMS Victoria Racibórz 2007
2007
2008
2008
U16 SLK -- SZYJKA Anna
SZYJKA Anna
SZYJKA Beata
MORKA Piotr
Z/2804/21
Z/2803/21
Z/2805/21
Z/2816/21
2022
2023
2023
2023




2 6 s 2 55.62 FRANCUZ Marianna
MIKOŁAJCZYK Maja
SZATAN Amelia
PASIERBEK Zofia
KS Sprint Bielsko-Biała 2010
2009
2008
2009
U16 SLK -- DĘBOWSKI Michał
DĘBOWSKI Michał
DĘBOWSKI Michał
DĘBOWSKI Michał
Z/4054/20
Z/2017/22
Z/2118/20
Z/2112/20
2023
2023
2023
2023




3 7 s 2 56.54 MAKOWSKA Pola
MADUZIA Justyna
CHOBOT Paulina
FLORCZYK Hanna
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007
2008
2007
2009
U16 SLK -- JONDA Czesław
CZYŻ Katarzyna

JONDA Czesław
Z/3058/19
Z/3264/18
Z/13260/21
2023
2023
2023
BEZ
BEZ

4 8 s 2 57.84 SZYJKA Maja
GRZEMPA Oliwia
LICHTARSKA Maja
¦LUSARCZYK Julia
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009
2009
2008
2007
U16 SLK -- JUSTYNIAK Joanna
JUSTYNIAK Joanna
JUSTYNIAK Joanna
JUSTYNIAK Joanna
Z/1276/22
Z/4631/19
Z/1274/22
Z/6079/21
2023
2023
2023
2023




5 10 s 2 58.21 GIBAS Julia
CICHOŃ Nikola
MARCINIAK Nikola
LIGENZA Michalina
TL Athletics Jastrzębie 2009
2007
2009
2008
U16 SLK -- STA¦KIEWICZ Jakub
STA¦KIEWICZ Jakub
STA¦KIEWICZ Jakub
STA¦KIEWICZ Jakub
Z/4520/19
Z/3122/22
Z/3124/22
Z/10880/21
2023
2023
2023
2023




6 12 s 2 59.51 SMYLA Amelia
GAJDA Klaudia
SITEK Olivia
ZICHLARZ Zofia
UKS Diament Godów 2011
2010
2008
2010
U16 SLK -- KALINOWSKI Stefan
KALINOWSKI Stefan
KALINOWSKI Stefan
KALINOWSKI Stefan
Z/7674/21
Z/2089/20
Z/2085/20
Z/2087/20
2023
2023
2023
2023




Wzwyż K
1 1 f 1 1.45 JOPEK Wiktoria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U16 SL IV JUSTYNIAK Joanna Z/2525/19 2022 LDK!
2 2 f 1 1.40 CHUDEK Edyta MKS Czechowice-Dziedzice 2006 U18 SL -- DMP U20 KOBĘDZA Jan Z/3752/22 2023 68
3 3 f 1 1.40 STROK Paulina SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL V JUSTYNIAK Joanna Z/1275/22 2023 LDK!
4 4 f 1 1.35 ŁUCZAK Aleksandra SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/3293/20 2022 LDK!
5 5 f 1 1.30 GRZEMPA Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/4631/19 2023 LDK!
6 6 f 1 1.30 SZYJKA Maja SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/1276/22 2023 LDK!
7 7 f 1 1.25 WRÓŻEK Nadia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U16 SL -- SITARSKI Michał Z/1798/19 2023
8 8 f 1 1.20 KONIECZNA Maja MKS Żywiec 2011 U12 SL -- FIJAK Krystyna Z/4037/20 2023 LDK!
9 9 f 1 1.00 ŁUKASZCZYK Martyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2011 U12 SL -- SPISAK Barbara Z/9630/21 2023 LDK!
Tyczka K
1 1 f 1 3.60 CHAMOT Maja KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U20 SL I DMP SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. # Z/3368/15 2023 135
2 2 f 1 3.10 BALCAR Martyna MKS Ustroń 2004 U20 SL II
3 3 f 1 3.00 CHRAPEK Weronika MKS Ustroń 2007 U16 SL II KUBALA Magdalena Z/2212/20 2023 LDK!
4 4 f 1 2.70 MA¦LANKA Amelia UKS Olimp Mazańcowice 2009 U14 SL III KRUPIŃSKI Piotr Z/5756/21 2023 LDK!
5 5 f 1 2.70 SZCZOTKA Weronika KS Sprint Bielsko-Biała # 2009 U14 SL III DMP KUBALA Magdalena Z/0699/23 2023 LDK! 65
6 6 f 1 2.70 STROŃSKA Hanna UKS Olimp Mazańcowice 2009 U14 SL III KRUPIŃSKI Piotr Z/5758/21 2023 LDK!
7 7 f 1 2.40 KUBIAK Karina UKS Olimp Mazańcowice 2009 U14 SL IV KRUPIŃSKI Piotr Z/5755/21 2023 LDK!
8 8 f 1 2.40 TRACZ Jagoda UKS Olimp Mazańcowice 2010 U14 SL IV KRUPIŃSKI Piotr Z/13845/21 2023 LDK!
9 9 f 1 2.30 KUPISZ Wiktoria UKS Olimp Mazańcowice 2010 U14 SL V KRUPIŃSKI Piotr Z/10934/21 2023 LDK!
10 10 f 1 2.20 PYTLAK Maja UKS Olimp Mazańcowice 2008 U16 SL V KRUPIŃSKI Piotr Z/5757/21 2023 LDK!
11 11 f 1 1.90 ORTYL Wiktoria UKS Olimp Mazańcowice 2010 U14 SL -- KRUPIŃSKI Piotr Z/10935/21 2023 LDK!
W dal K
1 1 f 1 5.07 KRZESAK Patrycja MKS Żywiec 2007 U16 SL -0.1 IV FIJAK Krystyna Z/2514/19 2023 LDK!
2 2 f 1 4.53 RYGIEL Oliwia TL Athletics Jastrzębie 2003 U20 SL -1.3 -- CIEMAŁA Krystian Z/11349/21 2023
3 3 f 1 4.42 PASIERBEK Zofia KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL +0.1 -- DMP DMP U20 DĘBOWSKI Michał Z/2112/20 2023 LDK! 28 59
4 4 f 1 4.39 BARYCKA Oliwia MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U16 SL -1.2 -- SZYJKA Anna # Z/2804/21 2022 LDK!
5 5 f 1 4.29 SZATAN Amelia KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL -0.1 -- DMP U20 DĘBOWSKI Michał Z/2118/20 2023 LDK! 54
6 6 f 1 3.89 BECHER Oliwia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U16 SL -0.4 -- SITARSKI Michał Z/4652/19 2023 LDK!
7 7 f 1 3.81 CZECH Daria TL Athletics Jastrzębie 2010 U14 SL -0.9 -- DMP CIEMAŁA Krystian Z/1945/22 2023 LDK! 2
8 8 f 1 3.68 KLYTA Barbara TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -0.8 -- SITARSKI Michał Z/1811/19 2023
9 9 f 1 3.64 SZCZUREK Iga TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -0.4 -- SITARSKI Michał Z/1800/19 2023
10 10 f 1 3.63 PASZEK Malwina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -1.2 -- SITARSKI Michał Z/1804/19 2023
11 11 f 1 3.62 OWSIONKA Emilia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2010 U14 SL -1.0 -- JUSTYNIAK Joanna Z/2006/22 2023 LDK!
12 12 f 1 3.48 SĘDŁAK Natalia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -2.2 -- SITARSKI Michał Z/6244/21 2022
13 13 f 1 3.32 DZIAŁO Magdalena SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL -0.4 -- JUSTYNIAK Joanna Z/3446/22 2023 LDK!
  f 1 NM GÓRKA Maria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL 0.0 -- SITARSKI Michał Z/1815/19 2023
Wieloskok K
1 1 f 1 9.89 ŁAZARCZYK Lena KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL -0.7 V LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 7.43 GÓRNY Natalia MKS Żywiec 2008 U16 SL -- FIJAK Krystyna Z/4566/19 2023 LDK!
Młot (3) K
1 1 f 1 38.90 WŁODARCZYK Maja TS AKS Chorzów # 2005 U18 SL IV GRUDZIEŃ Adam Z/2396/20 2023
2 2 f 1 35.35 PĘKALA Aleksandra TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U18 SL IV DMP U20 GRUDZIEŃ Adam Z/3055/22 2023 81
3 3 f 1 22.26 MARONA Amelia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -- SPISAK Barbara Z/4656/19 2023 LDK!
4 4 f 1 19.20 MUC Maria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -- #
Młot (4) K
1 1 f 1 36.47 WYPICH Sabina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2002 U23 SL -- GRUDZIEŃ Adam Z/1171/16 2023 BEZ LDK!
Oszczep (500) K
1 1 f 1 24.14 KACZMAREK Julia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -- LDK!
2 2 f 1 12.45 SIDŁO Zuzanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U16 SL -- SITARSKI Michał Z/13894/21 2023
Chód 3 km K
1 1 s 1 16:24.27 DROZDOWSKA Aleksandra MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U16 SL III KOBĘDZA Jan Z/3161/19 2023 LDK!
2 2 s 1 17:31.57 ŁA¦ Sylwia MKS Czechowice-Dziedzice 2006 U18 SL -- KOBĘDZA Jan Z/2472/20 2023 LDK!
100 m M
1 1 s 1 11.80 GRYGIERCZYK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U18 SL -0.3 IV DMP U20 KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan # , Z/2531/18 , 2023 BEZ LDK! 96
2 2 s 1 12.37 CICHOŃ Michał TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U16 SL -0.3 V LDK!
3 3 s 1 12.43 RUDY Maksymilian MKS Czechowice-Dziedzice 2008 U16 SL -0.3 V JARCZOK Miłosz # Z/3316/20 2023 LDK!
4 5 s 1 12.68 FEDKOW Michał TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -0.3 V PRENCEL Piotr # Z/5151/21 2023
5 6 s 1 12.78 BRUNER Adrian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -0.3 -- PRENCEL Piotr # Z/1713/19 2023 BEZ LDK!
6 8 s 1 13.01 PIETRZYK Konrad TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -0.3 -- #
7 10 s 1 13.16 CINCIO Gabriel RMKS Rybnik 2008 U16 SL -0.3 -- FOJCIK Dorota Z/1896/22 2023 LDK!
1 4 s 2 12.59 KIERMASZ August MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U16 SL -0.1 V DMP U20 JARCZOK Miłosz Z/1906/21 2023 LDK! 71
2 7 s 2 12.91 LOSKA Wojciech SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -0.1 -- DMP U20 ŻUK Bartłomiej Z/13688/21 2023 LDK! 65
3 9 s 2 13.15 HEBA Oskar TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -0.1 --
4 12 s 2 13.34 ANUS Maksymilian KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL -0.1 -- DOBIJA Katarzyna Z/2129/20 2023 LDK!
5 13 s 2 13.57 KASTNER Wojciech SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -0.1 -- JUSTYNIAK Joanna Z/5564/21 2023 LDK!
6 15 s 2 14.17 MIKOŁAJCZAK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U14 SL -0.1 -- JARCZOK Miłosz # Z/4060/20 2023 LDK!
1 16 s 3 14.27 OLSZEWSKI Marcel RMKS Rybnik 2009 U14 SL +0.1 -- FOJCIK Dorota Z/4412/20 2023 LDK!
2 17 s 3 14.69 FORAJTER Filip RMKS Rybnik 2009 U14 SL +0.1 -- FOJCIK Dorota Z/12747/21 2023 LDK!
3 18 s 3 14.76 PERDUTA Oskar RMKS Rybnik 2009 U14 SL +0.1 -- FOJCIK Dorota Z/4417/20 2023 LDK!
4 20 s 3 14.95 RAKOCZY Jan KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL +0.1 -- DĘBOWSKI Michał Z/2114/20 2023 LDK!
5 21 s 3 15.13 WOJACZEK Tymoteusz TL Athletics Jastrzębie 2010 U14 SL +0.1 -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/4643/19 2023 LDK!
6 24 s 3 16.22 BRYŁA Kajetan TL Athletics Jastrzębie 2010 U14 SL +0.1 -- DMP STA¦KIEWICZ Jakub Z/0824/20 2023 LDK! 0
7 25 s 3 16.66 GUZIUK Bartłomiej RMKS Rybnik 2010 U14 SL +0.1 -- LDK!
1 11 s 4 13.29 SADŁEK Robert KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL -0.3 -- DĘBOWSKI Michał Z/3355/22 2023 LDK!
2 14 s 4 14.14 KALINICHENKO Tymur KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL -0.3 -- DĘBOWSKI Michał Z/12362/21 2023 LDK!
3 19 s 4 14.86 DOPIERAŁA Adam KS Sprint Bielsko-Biała 2010 U14 SL -0.3 -- DĘBOWSKI Michał Z/4055/20 2023 LDK!
4 22 s 4 15.29 GOLEC Kamil TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2011 U12 SL -0.3 -- SPISAK Barbara Z/9582/21 2023 LDK!
5 23 s 4 16.15 BOGDAŃSKI Olaf UKS Diament Godów 2011 U12 SL -0.3 -- KALINOWSKI Stefan Z/7669/21 2023 LDK!
6 26 s 4 18.03 PARZYCH Przemysław TL Athletics Jastrzębie 2010 U14 SL -0.3 -- B.D. Z/3387/22 2022 LDK!
7 27 s 4 18.10 CHORCHOS Bruno TL Athletics Jastrzębie 2011 U12 SL -0.3 -- CIEMAŁA Krystian # Z/2984/21 2023 LDK!
8 28 s 4 18.66 MURAŃSKI Robert UKS Diament Godów 2013 U12 SL -0.3 -- KALINOWSKI Stefan Z/1580/22 2023
300 m M
1 1 s 1 36.26 DUDA Piotr TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U18 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/3229/18 2023 BEZ LDK!
2 3 s 1 39.97 ŁYSEK Konrad TL Athletics Jastrzębie 2007 U16 SL IV STA¦KIEWICZ Jakub Z/14110/21 2023 LDK!
3 5 s 1 41.40 JORDAN Gabriel TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U16 SL V CZYŻ Katarzyna Z/4366/19 2023 LDK!
4 7 s 1 41.59 KUBIK Bartosz MKS Żywiec 2007 U16 SL V FIJAK Krystyna Z/1429/22 2023 LDK!
5 8 s 1 42.24 KULA Błażej MUKS SZS Cieszyn 2007 U16 SL V WERNER Mirosław Z/9197/21 2023
1 2 s 2 38.14 ADAMCZYK Bartłomiej TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL III PRENCEL Piotr Z/13349/21 2023 LDK!
2 4 s 2 41.24 BURY Tomasz MKS Żywiec 2008 U16 SL V FIJAK Krystyna Z/4036/20 2022 LDK!
3 5 s 2 41.40 BODZIANOWSKI Paweł TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U16 SL V JONDA Czesław Z/3123/20 2023
4 9 s 2 42.29 DUDZIK Krzysztof LKS Pszczyna 2008 U16 SL V KŁÓSKA Karolina HELBIK Marzanna # , Z/4567/18 , 2023 BEZ LDK!
5 11 s 2 45.01 SUFA Dominik MKS Żywiec 2008 U16 SL -- FIJAK Krystyna Z/0007/21 2022 LDK!
1 12 s 3 45.34 PLUTA Damian LKS Pszczyna 2008 U16 SL -- HELBIK Marzanna # Z/4550/19 2023 LDK!
2 13 s 3 46.05 WˇTROBA Tymoteusz KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL -- DĘBOWSKI Michał Z/2121/20 2023 LDK!
3 14 s 3 46.20 CZYŻ Paweł MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U14 SL -- JARCZOK Miłosz # Z/4057/20 2023 LDK!
4 16 s 3 48.50 STAWINOGA Piotr TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -- JONDA Czesław Z/3124/20 2023
5 17 s 3 57.24 BUKOWCZAN Robert LKS Pogórze Skoczów 2010 U14 SL -- KULESZA Artur Z/4094/20 2022 LDK!
1 10 s 4 44.92 GAWLAS Jeremiasz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/3445/22 2022 LDK!
2 15 s 4 47.74 JAROSZ Konrad KS Sprint Bielsko-Biała 2010 U14 SL --
600 m M
1 1 s 1 1:34.31 SIKORA Szymon LKS Pogórze Skoczów 2006 U18 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/1469/19 2023
2 2 s 1 1:34.41 REMISZ Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL IV JONDA Czesław Z/3125/20 2023
3 3 s 1 1:36.80 KNYPS Dawid LKS Pogórze Skoczów 2006 U18 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/1468/19 2023
4 5 s 1 1:41.56 BACZYŃSKI Jakub LKS Pszczyna 2008 U16 SL -- HELBIK Marzanna # Z/4650/19 2023 LDK!
5 9 s 1 1:44.87 CZAJOWSKI Jakub MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U14 SL -- JARCZOK Miłosz # Z/11997/21 2023 LDK!
6 10 s 1 1:46.73 SZYMURA Franciszek MKS Iskra Pszczyna 2010 U14 SL -- BIELA Monika Z/7264/21 2023 LDK!
7 12 s 1 1:53.54 MATUSZNY Piotr LKS Pogórze Skoczów 2009 U14 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0983/18 2023 BEZ
8 15 s 1 2:00.41 KRZAK Beniamin LKS Pogórze Skoczów 2010 U14 SL -- KULESZA Artur Z/4096/20 2022 LDK!
1 4 s 2 1:39.64 OWSIONKA Jacek SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL V JUSTYNIAK Joanna Z/2007/22 2023 LDK!
2 6 s 2 1:41.95 JASZCZYK Adam TL Athletics Jastrzębie 2008 U16 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/3386/22 2023 LDK!
3 7 s 2 1:42.74 LISOWSKI Arkadiusz RMKS Rybnik 2005 U18 SL -- FOJCIK Dorota Z/3637/22 2022
4 8 s 2 1:43.99 SOBOTA Konrad MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U14 SL -- JARCZOK Miłosz # Z/2067/22 2023 LDK!
5 11 s 2 1:50.34 IZYDORCZYK Eryk TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -- JONDA Czesław Z/2229/22 2023
6 13 s 2 1:58.17 BRÓZDA Szymon TL Athletics Jastrzębie 2010 U14 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/1177/20 2023 LDK!
7 14 s 2 1:59.08 SOBKOWICZ Piotr TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2011 U12 SL -- RADECKA-PAKASZEWSKA Zuzanna Z/14022/21 2023
1000 m M
1 1 s 1 2:53.98 URBA¦ Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL V RU¦NIAK Stefan Z/2126/20 2023
2 2 s 1 2:54.57 FRAŃCZUK Krzysztof MKS-SMS Victoria Racibórz 2008 U16 SL V MORKA Piotr Z/1905/22 2023 LDK!
3 3 s 1 2:56.41 SURMA Igor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL V CZYŻ Katarzyna Z/3272/18 2023 BEZ LDK!
4 4 s 1 2:59.72 TALIK Piotr KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL V RU¦NIAK Stefan Z/3250/20 2023
5 5 s 1 2:59.88 KUBIEŃ Dominik MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U16 SL V JARCZOK Miłosz Z/4059/20 2023 LDK!
6 6 s 1 3:01.76 JASIULEK Brunon MKS Brenna Górki # 2009 U14 SL -- DYBCZYŃSKI Tomasz Z/6323/22 2023
7 7 s 1 3:02.24 ¦WIDER Konrad LKS Pogórze Skoczów 2006 U18 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/4097/20 2023
8 8 s 1 3:04.72 KLEJNOCKI Dawid SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- KOS Kamil Z/5565/21 2023 LDK!
9 9 s 1 3:12.84 JASICA Krzysztof UKS Kusy Bukowno 2009 U14 MA -- KOWINA-¦WIDEREK Grażyna Z/2444/19 2023
10 10 s 1 3:15.52 KULAK Wojciech MKS-SMS Victoria Racibórz 2008 U16 SL -- KĘDZIOR Paweł # Z/1912/22 2023
11 11 s 1 3:19.96 ZABROCKI Kuba UKS Kusy Bukowno 2009 U14 MA -- KOWINA-¦WIDEREK Grażyna Z/3212/20 2023
12 12 s 1 3:31.86 HERBU¦ Bartłomiej MKS Żywiec 2010 U14 SL -- FIJAK Krystyna Z/2166/22 2023
13 13 s 1 3:39.80 NOWAK Igor KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL --
300 m pł M
1 1 s 1 46.44 LEGIEŃ Wojciech SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL V KOS Kamil Z/3292/20 2023 LDK!
2 2 s 1 48.70 KOCZUR Karol SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/1994/18 2023 BEZ LDK!
3 3 s 1 54.48 PIECHOTA Adam SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/5569/21 2023 LDK!
4x100 m M
1 1 s 1 47.47 BRUNER Adrian
ADAMCZYK Bartłomiej
FEDKOW Michał
CICHOŃ Michał
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007
2007
2007
2008
U16 SLK -- PRENCEL Piotr
PRENCEL Piotr
PRENCEL Piotr
Z/1713/19
Z/13349/21
Z/5151/21
2023
2023
2023
BEZ


2 3 s 1 50.73 BURY Tomasz
KUBIK Bartosz
SUFA Dominik
SZYMOŃSKI Michał
MKS Żywiec 2008
2007
2008
2007
U16 SLK -- FIJAK Krystyna
FIJAK Krystyna
FIJAK Krystyna
FIJAK Krystyna
Z/4036/20
Z/1429/22
Z/0007/21
Z/4171/18
2022
2023
2022
2023



BEZ
3 4 s 1 51.54 SADŁEK Robert
KRAJ Igor
KALINICHENKO Tymur
ANUS Maksymilian
KS Sprint Bielsko-Biała 2008
2007
2007
2008
U16 SLK -- DĘBOWSKI Michał

DĘBOWSKI Michał
DOBIJA Katarzyna
Z/3355/22
Z/12362/21
Z/2129/20
2023
2023
2023



4 5 s 1 51.90 HORNIK Mateusz
LEGIEŃ Wojciech
KOCZUR Karol
KASTNER Wojciech
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007
2007
2007
2007
U16 SLK -- ŻUK Bartłomiej
KOS Kamil
JUSTYNIAK Joanna
JUSTYNIAK Joanna
Z/12307/21
Z/3292/20
Z/1994/18
Z/5564/21
2023
2023
2023
2023


BEZ

5 6 s 1 51.92 KIERMASZ August
RUDY Maksymilian
MIKOŁAJCZAK Rafał
CZYŻ Paweł
MKS Czechowice-Dziedzice 2007
2008
2009
2009
U16 SLK -- JARCZOK Miłosz
JARCZOK Miłosz
JARCZOK Miłosz
JARCZOK Miłosz
Z/1906/21
Z/3316/20
Z/4060/20
Z/4057/20
2023
2023
2023
2023




1 2 s 2 50.40 PIETRZYK Konrad
BODZIANOWSKI Paweł
REMISZ Dawid
JORDAN Gabriel
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007
2008
2007
2008
U16 SLK --
JONDA Czesław
JONDA Czesław
CZYŻ Katarzyna
Z/3123/20
Z/3125/20
Z/4366/19
2023
2023
2023



2 7 s 2 54.00 BRÓZDA Szymon
WOJACZEK Tymoteusz
JASZCZYK Adam
ŁYSEK Konrad
TL Athletics Jastrzębie 2010
2010
2008
2007
U16 SLK -- STA¦KIEWICZ Jakub
STA¦KIEWICZ Jakub
STA¦KIEWICZ Jakub
STA¦KIEWICZ Jakub
Z/1177/20
Z/4643/19
Z/3386/22
Z/14110/21
2023
2023
2023
2023




3 8 s 2 54.48 PIECHOTA Adam
OWSIONKA Jacek
GAWLAS Jeremiasz
LOSKA Wojciech
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009
2007
2007
2007
U16 SLK -- JUSTYNIAK Joanna
JUSTYNIAK Joanna
JUSTYNIAK Joanna
ŻUK Bartłomiej
Z/5569/21
Z/2007/22
Z/3445/22
Z/13688/21
2023
2023
2022
2023




4 9 s 2 56.60 DOPIERAŁA Adam
WˇTROBA Tymoteusz
RAKOCZY Jan
KURZYNIEC Jan
KS Sprint Bielsko-Biała 2010
2009
2009
2009
U14 SLK -- DĘBOWSKI Michał
DĘBOWSKI Michał
DĘBOWSKI Michał
DĘBOWSKI Michał
Z/4055/20
Z/2121/20
Z/2114/20
Z/2108/20
2023
2023
2023
2023




Wzwyż M
1 1 f 1 1.55 OSTROWSKI Adrian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -- #
2 2 f 1 1.55 WARTAK Dominik TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL --
3 3 f 1 1.55 SENYK Nikodem TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL --
4 4 f 1 1.55 DZIAŁO Michał SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/3447/22 2023 LDK! 63
5 5 f 1 1.20 DYM Przemysław TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2011 U12 SL -- RADECKA-PAKASZEWSKA Zuzanna Z/14032/21 2023
5 5 f 1 1.20 ROJEK Kacper TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2011 U12 SL -- RADECKA-PAKASZEWSKA Zuzanna Z/14021/21 2023
7 7 f 1 1.15 KEMPA Tymoteusz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2011 U12 SL -- RADECKA-PAKASZEWSKA Zuzanna Z/14019/21 2023
Tyczka M
1 1 f 1 4.40 KUPCZAK Adrian UKS Olimp Mazańcowice 2002 U23 SL II KRUPIŃSKI Piotr Z/3514/16 2023 1
2 2 f 1 4.00 BUCKI Dawid KS AZS AWF Wrocław # 2003 U20 DS II ŁO¦ Dariusz B.D. Z/4103/17 2023
3 3 f 1 3.50 KUNC Michał MKS Ustroń 2005 U18 SL IV
4 4 f 1 3.00 JAWORSKI Tyberiusz MKS Ustroń 2003 U20 SL --
5 5 f 1 2.60 MILICZEK Artur UKS Olimp Mazańcowice 2008 U16 SL -- LDK!
6 6 f 1 2.30 POLOK Patryk MKS Ustroń 2009 U14 SL -- KUBALA Magdalena Z/6084/21 2023 LDK!
W dal M
1 1 f 1 5.96 WI¦NIEWSKI Dawid TL Athletics Jastrzębie 2003 U20 SL -0.6 IV DMP CIEMAŁA Krystian Z/2062/18 2023 33
2 2 f 1 5.06 KRAJ Igor KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL -0.2 -- LDK!
3 3 f 1 5.06 SZYMAŃSKI Nikodem TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U16 SL -1.3 -- SITARSKI Michał Z/4312/18 2022 BEZ LDK!
4 4 f 1 4.75 SZYMOŃSKI Michał MKS Żywiec 2007 U16 SL -0.2 -- FIJAK Krystyna Z/4171/18 2023 BEZ LDK!
5 5 f 1 4.37 KURZYNIEC Jan KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL -0.2 -- DĘBOWSKI Michał Z/2108/20 2023 LDK!
6 6 f 1 4.23 KU¦ Kacper TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U16 SL -1.1 -- SITARSKI Michał Z/6240/21 2023
7 7 f 1 3.42 BRUNER Sabian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2011 U12 SL +0.6 -- RADECKA-PAKASZEWSKA Zuzanna Z/14129/21 2023
8 8 f 1 3.41 BURYAN Bartosz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2011 U12 SL -1.6 -- SPISAK Barbara Z/10199/21 2023 LDK!
9 9 f 1 3.22 KAPOL Marcin TL Athletics Jastrzębie 2010 U14 SL -0.5 -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/1946/22 2023 LDK!
10 10 f 1 3.11 ANDROSZ Wojciech TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2011 U12 SL -0.2 -- RADECKA-PAKASZEWSKA Zuzanna Z/14015/21 2023
11 11 f 1 3.09 SZCZYGIOŁ Adam TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2011 U12 SL -2.0 -- RADECKA-PAKASZEWSKA Zuzanna Z/14023/21 2023
12 12 f 1 2.99 GRUCZEK Filip TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2011 U12 SL -0.8 -- SPISAK Barbara Z/9575/21 2022 LDK!
13 13 f 1 2.96 DOŁGOPOŁY Igor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2011 U12 SL +0.6 -- RADECKA-PAKASZEWSKA Zuzanna Z/14017/21 2023
14 14 f 1 2.84 PĘKALA Jakub TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2011 U12 SL +0.1 -- RADECKA-PAKASZEWSKA Zuzanna Z/14020/21 2023
Wieloskok M
1 1 f 1 10.52 PIWOWARCZYK Filip MKS Żywiec 2009 U14 SL -0.8 -- FIJAK Krystyna Z/13749/21 2023 LDK!
2 2 f 1 9.26 SZUTA Adam KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL -0.9 -- DĘBOWSKI Michał Z/13931/21 2023 LDK!
3 3 f 1 8.76 GRZEGORZEK Kamil RMKS Rybnik 2009 U14 SL -1.3 -- FOJCIK Dorota Z/1897/22 2023 LDK!
Kula (5) M
1 1 f 1 11.35 HORNIK Mateusz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL V DMP U20 ŻUK Bartłomiej Z/12307/21 2023 LDK! 79
2 2 f 1 11.21 SOKOŁOWSKI Piotr KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL V DMP U20 DĘBOWSKI Michał Z/2117/20 2023 LDK! 77
3 3 f 1 10.45 GIŻYCKI Wojciech KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- DMP U20 DĘBOWSKI Michał Z/0279/21 2023 LDK! 69
4 4 f 1 6.32 SZAFRANEK Artur TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -- SPISAK Barbara # Z/5186/21 2023
Dysk (1) M
1 1 f 1 43.99 ZAJˇC Szymon RMKS Rybnik 2008 U16 SL III WYPIÓR Aleksander # Z/13232/21 2023
2 2 f 1 42.23 GŁOWIŃSKI Patryk RMKS Rybnik 2008 U16 SL III WYPIÓR Aleksander Z/10130/21 2023
3 3 f 1 31.67 KOSZEWSKI Emil RMKS Rybnik 2008 U16 SL V LDK!
4 4 f 1 29.86 RYSZKA Bartosz RMKS Rybnik 2007 U16 SL -- WYPIÓR Aleksander Z/2070/22 2023
Oszczep (600) M
1 1 f 1 23.92 MALAWSKI Bartosz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -- LDK!
2 2 f 1 21.47 MOJ Maksymilian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 21.00541806221 sekund