Stargard 14.05.2022
Mityng rzutu młotem LLKS Pomorze Stargard [DMP] [DMP U20]
Młot (2) K
1 f 1 44.14 EDYK Julita LLKS Pomorze Stargard 2009 U14 ZP -- RÓŻYCZKA Marek Z/1313/23 2024
2 f 1 28.24 KOŁACKA Michalina OŚ AZS Poznań 2009 U14 WP -- BIERNACKI Jacek Z/10593/21 2024
3 f 1 27.42 ŻUKOWSKA Julia MKS Hermes Gryfino 2009 U14 ZP -- STEFAŃSKI Jacek # Z/3215/22 2024 LDK!
Młot (3) K
1 f 1 54.34 KOŹLAREK Julia OŚ AZS Poznań 2005 U18 WP I BIERNACKI Jacek Z/1657/19 2024  KN B  
2 f 1 46.69 ORZECHOWSKA Oliwia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2005 U18 LB III KOWALSKI Zenon Z/2517/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 f 1 45.68 ROSŁANOWSKA Izabela ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U18 LB III KOWALSKI Zenon Z/1222/19 2024 LDK!  KN B  
4 f 1 43.40 MARCZEWSKA Wiktoria LLKS Pomorze Stargard 2005 U18 ZP III GOŁDYN Bartosz B.D. RÓŻYCZKA Marek , Z/4534/19 , 2024 LDK!  KN B  
5 f 1 38.73 ŻÓŁWIŃSKA Emilia LLKS Pomorze Stargard 2006 U18 ZP IV RÓŻYCZKA Marek Z/3103/20 2024
1 f 2 51.98 PRACHARCZYK Maria OKS Skra Warszawa # 2007 U16 MZ II DMP U20 ROSA Mikołaj # Z/3237/22 2024 LDK! 136
2 f 2 43.40 JUSZCZAK Inga AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB III KOWALSKI Zenon Z/1475/21 2024 LDK!  OSU  
3 f 2 40.78 LAMBRYCZAK Wiktoria ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB IV KOWALSKI Zenon Z/7487/21 2024 LDK!  OSU  
4 f 2 37.17 MALEWSKA Katarzyna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U16 LB IV KOWALSKI Zenon Z/4403/20 2024 LDK!  OSU  
5 f 2 32.60 MALEWSKA Zofia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U16 LB V KOWALSKI Zenon Z/4404/20 2024 LDK!  OSU  
6 f 2 29.19 MAZUR Martyna MKS Hermes Gryfino 2007 U16 ZP V BORATYŃSKA Dorota Z/2856/21 2023 LDK!
7 f 2 22.54 ŁUKSZA Anna LLKS Pomorze Stargard 2007 U16 ZP -- B.D. Z/5485/22 2024
Młot (4) K
1 f 1 49.82 DOBROWOLSKA Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2000 U23 LB I
2 f 1 42.67 JAGIEŁKA Gabriela OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP III B.D.  KN B  
1 f 2 55.30 KANIOWSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 2004 U20 LB I DMP KOWALSKI Zenon B.D. Z/0220/18 2024 LDK!  KNF   SKN   OSU   KN B   141
Młot (5) M
1 f 1 59.07 PRACHARCZYK Jakub OKS Skra Warszawa # 2005 U18 MZ II ROSA Mikołaj # Z/5101/19 2024 LDK!  KN B  
2 f 1 47.72 MAŃKOWSKI Oliwier ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U18 LB IV KOWALSKI Zenon Z/0816/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 f 1 40.42 MAJEWSKI Paweł ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U18 LB IV KOWALSKI Zenon Z/2613/20 2024  OSU   KN B  
4 f 1 38.20 JASIŃSKI Piotr LLKS Pomorze Stargard 2006 U18 ZP -- MALINOWSKA Sandra # Z/10861/21 2024
5 f 1 32.18 BRYŁA Michał LLKS Pomorze Stargard 2006 U18 ZP -- RÓŻYCZKA Marek Z/10860/21 2024
1 f 2 41.00 PRACHARCZYK Jan OKS Skra Warszawa # 2007 U16 MZ IV DMP U20 ROSA Mikołaj # Z/3238/22 2024 LDK! 95
Młot (6) M
1 f 1 51.45 BAJER Mikołaj OŚ AZS Poznań 2004 U20 WP II BIERNACKI Jacek Z/1093/18 2024 4  KN B  
Młot (7.26) M
1 f 1 63.65 ZIÓŁKOWSKI Adam OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP I DMP CHMIELARZ Lucyna NOWAK Grzegorz B.D. , Z/0930/16 , 2024 LDK!  KNF   KN   SKN   139
2 f 1 56.64 SABAJTIS Gracjan AZS-AWF Gorzów 2000 U23 LB I DMP KOWALSKI Zenon Z/4629/15 2024 1  KN B   115

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.4996130466461 sekund