Tczew 15.05.2022
Mistrzostwa Okręgu POMOZLA U16 w Wielobojach. Mityng ogólnopolski [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 e 1 14.33 JASZCZURA Emilia MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM -0.8 V KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/0478/19 2024
2 e 1 14.64 KOPCZYŃSKA Hanna LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM -0.8 -- SZPALERSKI Adam # Z/3556/20 2023 LDK!
3 e 1 15.59 BIAŁKOWSKA Maria LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM -0.8 -- # LDK!
4 e 1 16.71 BEDNARSKA Kinga MMKS Gdańsk 2007 U16 PM -0.8 -- ADAMCZYK Dariusz Z/0255/22 2022 LDK!
1 e 2 14.80 ŻENDARSKA Kinga WKS Flota Gdynia 2006 U18 PM -2.0 -- SŁOWIKOWSKI Jerzy Z/0836/20 2024
2 e 2 15.45 SCHARMACH Weronika MKS Sambor Tczew 2006 U18 PM -2.0 -- MARKOWICZ Eugeniusz Z/3824/22 2024
3 e 2 16.09 SCHODOWSKA Klaudia WKS Flota Gdynia 2005 U18 PM -2.0 -- SŁOWIKOWSKI Jerzy Z/4878/19 2024
4 e 2 16.37 RASZEJA Kornelia MKS Sambor Tczew 2006 U18 PM -2.0 --
1 e 3 14.13 FIEDUR Monika MKS Sambor Tczew 2006 U18 PM -1.8 -- MARKOWICZ Eugeniusz Z/1158/22 2024
2 e 3 14.62 ADAMSKA Anna AZS-AWFiS Gdańsk # 2007 U16 PM -1.8 -- LDK!
3 e 3 15.33 KUBICKA Michalina WKS Flota Gdynia 2008 U16 PM -1.8 --
1 e 4 13.89 WOJDA Patrycja MMKS Gdańsk 2009 U14 PM -0.5 V ADAMCZYK Dariusz # Z/2290/21 2024 LDK!
2 e 4 14.04 KACZMARCZYK Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk 2009 U14 PM -0.5 V SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna # Z/8269/21 2024 LDK!
3 e 4 14.05 SOSLER Lena AZS-AWFiS Gdańsk 2009 U14 PM -0.5 V SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna # Z/11405/21 2024 LDK!
4 e 4 14.61 WOJTYSIAK Maja LKS Zantyr Sztum 2009 U14 PM -0.5 -- SZPALERSKI Adam # Z/3559/20 2024 LDK!
1 e 5 14.90 BRZÓSKA Milena MMKS Gdańsk 2010 U14 PM -2.1 -- SKALSKI Krzysztof B.D. Z/13410/21 2024 LDK!
2 e 5 16.37 ŻÓŁTOWSKA Julia AZS-AWFiS Gdańsk 2011 U12 PM -2.1 -- HUNIEWICZ Klaudia Z/12928/21 2023 LDK!
3 e 5 16.62 KOKŁOWSKA Alicja MKS GALA Gdańsk # 2009 U14 PM -2.1 -- KRAWCZAK Tomasz B.D. Z/3016/23 2024 LDK!
4 e 5 16.85 STĘPAK Małgorzata DKS Powi¶le Dzierzgoń 2009 U14 PM -2.1 -- B.D. Z/4383/20 2024
1 e 6 14.32 JANECZEK Weronika AZS-AWFiS Gdańsk 2009 U14 PM -2.1 V SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna # Z/11406/21 2024 LDK!
2 e 6 15.64 WEREMCZUK Martyna DKS Powi¶le Dzierzgoń 2011 U12 PM -2.1 -- B.D. Z/4384/20 2024
3 e 6 16.21 MAŃKA Marika DKS Powi¶le Dzierzgoń 2009 U14 PM -2.1 -- B.D. Z/4381/20 2024
4 e 6 19.68 PSKIET Zuzanna DKS Powi¶le Dzierzgoń 2010 U14 PM -2.1 --
1 e 7 14.52 MAJEWSKA Magdalena LKS Zantyr Sztum 2009 U14 PM -1.6 -- SZPALERSKI Adam # Z/3551/20 2024 LDK!
2 e 7 16.58 PANU¦ Anna DKS Powi¶le Dzierzgoń 2009 U14 PM -1.6 -- B.D. Z/4385/20 2024
3 e 7 16.61 KUROWSKA Malwina AZS-AWFiS Gdańsk 2010 U14 PM -1.6 -- HUNIEWICZ Klaudia Z/12203/21 2023 LDK!
1 f 1 14.21 FIEDUR Monika MKS Sambor Tczew 2006 U18 PM -1.4 -- MARKOWICZ Eugeniusz Z/1158/22 2024
2 f 1 14.59 ŻENDARSKA Kinga WKS Flota Gdynia 2006 U18 PM -1.4 -- SŁOWIKOWSKI Jerzy Z/0836/20 2024
3 f 1 14.63 KOPCZYŃSKA Hanna LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM -1.4 -- SZPALERSKI Adam # Z/3556/20 2023 LDK!
4 f 1 14.71 ADAMSKA Anna AZS-AWFiS Gdańsk # 2007 U16 PM -1.4 -- LDK!
1 f 2 13.91 SOSLER Lena AZS-AWFiS Gdańsk 2009 U14 PM -1.1 V SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna # Z/11405/21 2024 LDK!
2 f 2 13.94 WOJDA Patrycja MMKS Gdańsk 2009 U14 PM -1.1 V ADAMCZYK Dariusz # Z/2290/21 2024 LDK!
3 f 2 14.04 JANECZEK Weronika AZS-AWFiS Gdańsk 2009 U14 PM -1.1 V SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna # Z/11406/21 2024 LDK!
4 f 2 14.15 KACZMARCZYK Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk 2009 U14 PM -1.1 V SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna # Z/8269/21 2024 LDK!
5 f 2 14.53 MAJEWSKA Magdalena LKS Zantyr Sztum 2009 U14 PM -1.1 -- SZPALERSKI Adam # Z/3551/20 2024 LDK!
6 f 2 14.90 WOJTYSIAK Maja LKS Zantyr Sztum 2009 U14 PM -1.1 -- SZPALERSKI Adam # Z/3559/20 2024 LDK!
400 m K
1 s 1 59.18 PIETROŃ Monika SKLA Sopot 2002 U23 PM III B.D. LEWANDOWSKI Michał KAŃSKI Ryszard # , Z/2850/16 , 2024 LDK!  KN B  
2 s 1 61.90 KRÓLAK Marta SKLA Sopot 2006 U18 PM III ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/0052/18 2024 5 LDK!  OSU   KN B  
3 s 1 62.90 MAKARA Julianna SKLA Sopot 2003 U20 PM IV B.D. 3 LDK!  OSU  
4 s 1 63.05 FREJ Milena KKL Rodło Kwidzyn 2004 U20 PM IV MARGULEWICZ Wojciech Z/2979/18 2023 5 LDK!
1 s 2 65.79 PROĆ Natalia KKL Rodło Kwidzyn 2006 U18 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/0107/20 2024 LDK!
2 s 2 67.12 LEWAŃCZYK Emilia MMKS Gdańsk 2006 U18 PM -- B.D. B.D. ADAMCZYK Dariusz # , Z/1837/20 , 2024 LDK!
3 s 2 68.76 KIL Antonina KKL Rodło Kwidzyn 2007 U16 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/0104/20 2024 BEZ LDK!
4 s 2 69.71 SZOSTEK Małgorzata KKL Rodło Kwidzyn 2008 U16 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/10299/21 2024 LDK!
1 s 3 67.64 ŁAGUNA Anna MMKS Gdańsk # 2009 U14 PM -- SKALSKI Krzysztof B.D. # Z/0106/23 2024 LDK!
2 s 3 71.50 KOPCZYŃSKA Hanna LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM -- SZPALERSKI Adam # Z/3556/20 2023 LDK!
3 s 3 79.92 BRZEZIŃSKA Martyna DKS Powi¶le Dzierzgoń 2008 U16 PM -- B.D. Z/0825/22 2023
1 s 4 69.93 DANCEWICZ Milena MMKS Gdańsk 2009 U14 PM -- B.D. ADAMCZYK Dariusz # , Z/1809/20 , 2024 LDK!
2 s 4 72.55 KOSIŃSKA Natalia MMKS Gdańsk 2007 U16 PM -- B.D. SKALSKI Krzysztof , Z/1838/20 , 2023 LDK!
3 s 4 76.30 SOBKIEWICZ Olga MKS Sambor Tczew 2009 U14 PM -- MARKOWICZ Eugeniusz Z/2849/22 2024
4 s 4 76.65 KAMIŃSKA Pola KKL Rodło Kwidzyn 2010 U14 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/0500/22 2024
1 s 5 73.88 SOBKIEWICZ Agata MKS Sambor Tczew 2009 U14 PM -- MARKOWICZ Eugeniusz Z/2848/22 2024
2 s 5 75.79 BIAŁKOWSKA Maria LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM -- # LDK!
3 s 5 76.93 KONOPACKA Agata Julia MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM --
600 m K
1 1 w 1 1:48.88 MUCHA Michalina AML Słupsk 2007 U16 PM V DIAK Mateusz Z/2343/20 2024 LDK! 543
2 2 w 1 1:49.77 ŁUCZAK Martyna MKS Sambor Tczew 2008 U16 PM V B.D. Z/13481/21 2023 527
3 3 w 1 1:52.08 PIECZENIAK Amelia MKS Sambor Tczew 2008 U16 PM -- B.D. Z/7420/21 2024 487
4 4 w 1 1:54.21 TOBIAŃSKA Maria MKS Sambor Tczew 2008 U16 PM -- B.D. Z/4951/18 2024 BEZ 450
5 5 w 1 1:55.08 BOJANOWSKA Wiktoria LKS Zantyr Sztum 2007 U16 PM -- B.D. MAZERSKI Bartosz , Z/3552/20 , 2023 LDK! 436
6 6 w 1 1:55.13 CHOIŃSKA Jagoda LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U16 PM -- WÓJCICKI Jakub Z/3677/21 2023 LDK! 435
7 7 w 1 2:13.08 STEINIGER Anna LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM -- SZPALERSKI Adam # Z/2132/21 2024 LDK! 188
  w 1 DNS STAWICKA Oliwia MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM -- B.D. Z/7421/21 2024 0
1500 m K
1 s 1 5:02.86 KRYSIAK Wiktoria KKL Rodło Kwidzyn 2006 U18 PM IV MARGULEWICZ Wojciech Z/4139/20 2024 LDK!
2 s 1 5:07.38 ZIELIŃSKA Zuzanna KKL Rodło Kwidzyn 2008 U16 PM IV MARGULEWICZ Wojciech Z/0106/20 2024 LDK!
3 s 1 6:22.28 ZBLEWSKA Agata MKS Sambor Tczew 2005 U18 PM --
80 pł K
1 s 1 15.58 JASZCZURA Emilia MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM -2.0 -- KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/0478/19 2024
1 4 w 1 13.76 CHOIŃSKA Jagoda LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U16 PM -0.5 IV WÓJCICKI Jakub Z/3677/21 2023 LDK! 602
2 5 w 1 13.98 STAWICKA Oliwia MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM -0.5 V B.D. Z/7421/21 2024 572
3 7 w 1 15.68 BOJANOWSKA Wiktoria LKS Zantyr Sztum 2007 U16 PM -0.5 -- B.D. MAZERSKI Bartosz , Z/3552/20 , 2023 LDK! 365
4 8 w 1 16.24 ŁUCZAK Martyna MKS Sambor Tczew 2008 U16 PM -0.5 -- B.D. Z/13481/21 2023 306
1 1 w 2 12.51 MUCHA Michalina AML Słupsk 2007 U16 PM -1.2 III DIAK Mateusz Z/2343/20 2024 LDK! 785
2 2 w 2 12.86 TOBIAŃSKA Maria MKS Sambor Tczew 2008 U16 PM -1.2 III B.D. Z/4951/18 2024 BEZ 732
3 3 w 2 13.57 PIECZENIAK Amelia MKS Sambor Tczew 2008 U16 PM -1.2 IV B.D. Z/7420/21 2024 629
4 6 w 2 15.12 STEINIGER Anna LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM -1.2 -- SZPALERSKI Adam # Z/2132/21 2024 LDK! 428
Wzwyż K
1 f 1 1.50 STEĆ Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U23 PM -- B.D.
2 f 1 1.45 SALA Malwina AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U18 PM IV DEJEWSKI Michał KAŃSKI Ryszard , Z/3889/18 , 2024 LDK!
  f 1 NM KANIA Anastazja AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U23 PM -- RUDZIK Grzegorz B.D. LDK!
1 f 2 1.50 KACZMARCZYK Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk 2009 U14 PM IV SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna # Z/8269/21 2024 LDK!
2 f 2 1.35 SOSLER Lena AZS-AWFiS Gdańsk 2009 U14 PM -- SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna # Z/11405/21 2024 LDK!
1 1 w 1 1.46 MUCHA Michalina AML Słupsk 2007 U16 PM IV DIAK Mateusz Z/2343/20 2024 LDK! 577
2 2 w 1 1.40 PIECZENIAK Amelia MKS Sambor Tczew 2008 U16 PM V B.D. Z/7420/21 2024 512
3 3 w 1 1.40 TOBIAŃSKA Maria MKS Sambor Tczew 2008 U16 PM V B.D. Z/4951/18 2024 BEZ 512
4 4 w 1 1.34 CHOIŃSKA Jagoda LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U16 PM -- WÓJCICKI Jakub Z/3677/21 2023 LDK! 449
5 5 w 1 1.31 STAWICKA Oliwia MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM -- B.D. Z/7421/21 2024 419
6 6 w 1 1.25 ŁUCZAK Martyna MKS Sambor Tczew 2008 U16 PM -- B.D. Z/13481/21 2023 359
6 7 w 1 1.25 STEINIGER Anna LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM -- SZPALERSKI Adam # Z/2132/21 2024 LDK! 359
8 8 w 1 1.19 BOJANOWSKA Wiktoria LKS Zantyr Sztum 2007 U16 PM -- B.D. MAZERSKI Bartosz , Z/3552/20 , 2023 LDK! 302
W dal K
1 f 1 4.65 STEĆ Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U23 PM -2.1 -- B.D.
2 f 1 4.23 SCHODOWSKA Klaudia WKS Flota Gdynia 2005 U18 PM -0.8 -- SŁOWIKOWSKI Jerzy Z/4878/19 2024
3 f 1 4.00 SALA Malwina AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U18 PM -2.0 -- DEJEWSKI Michał KAŃSKI Ryszard , Z/3889/18 , 2024 LDK!
4 f 1 3.10 BEDNARSKA Kinga MMKS Gdańsk 2007 U16 PM -1.9 -- ADAMCZYK Dariusz Z/0255/22 2022 LDK!
  f 1 NM KANIA Anastazja AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U23 PM 0.0 -- RUDZIK Grzegorz B.D. LDK!
1 1 w 1 4.91 MUCHA Michalina AML Słupsk 2007 U16 PM -1.3 IV DIAK Mateusz Z/2343/20 2024 LDK! 535
2 2 w 1 4.84 STAWICKA Oliwia MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM -1.3 IV B.D. Z/7421/21 2024 516
3 3 w 1 4.46 PIECZENIAK Amelia MKS Sambor Tczew 2008 U16 PM -1.8 -- B.D. Z/7420/21 2024 418
4 4 w 1 4.46 CHOIŃSKA Jagoda LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U16 PM -2.1 -- WÓJCICKI Jakub Z/3677/21 2023 LDK! 418
5 5 w 1 4.33 ŁUCZAK Martyna MKS Sambor Tczew 2008 U16 PM -1.4 -- B.D. Z/13481/21 2023 386
6 6 w 1 4.01 BOJANOWSKA Wiktoria LKS Zantyr Sztum 2007 U16 PM -1.6 -- B.D. MAZERSKI Bartosz , Z/3552/20 , 2023 LDK! 310
7 7 w 1 3.54 STEINIGER Anna LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM -1.9 -- SZPALERSKI Adam # Z/2132/21 2024 LDK! 208
  w 1 NM TOBIAŃSKA Maria MKS Sambor Tczew 2008 U16 PM 0.0 -- B.D. Z/4951/18 2024 BEZ 0
W dal strefa K
1 f 1 4.72 ADAMCZYK Emilia MMKS Gdańsk 2009 U14 PM -2.1 -- ADAMCZYK Dariusz Z/2484/21 2024 LDK!
2 f 1 4.38 MAJEWSKA Magdalena LKS Zantyr Sztum 2009 U14 PM -1.8 -- SZPALERSKI Adam # Z/3551/20 2024 LDK!
3 f 1 3.96 WOJTYSIAK Maja LKS Zantyr Sztum 2009 U14 PM -2.7 -- SZPALERSKI Adam # Z/3559/20 2024 LDK!
4 f 1 3.89 LEWANDOWSKA Weronika LKS Zantyr Sztum 2009 U14 PM -2.1 -- # LDK!
5 f 1 3.61 WEREMCZUK Martyna DKS Powi¶le Dzierzgoń 2011 U12 PM -1.9 -- B.D. Z/4384/20 2024
6 f 1 3.54 PANU¦ Anna DKS Powi¶le Dzierzgoń 2009 U14 PM -1.9 -- B.D. Z/4385/20 2024
7 f 1 3.52 ŻÓŁTOWSKA Julia AZS-AWFiS Gdańsk 2011 U12 PM -2.1 -- HUNIEWICZ Klaudia Z/12928/21 2023 LDK!
8 f 1 3.36 KUROWSKA Malwina AZS-AWFiS Gdańsk 2010 U14 PM -2.1 -- HUNIEWICZ Klaudia Z/12203/21 2023 LDK!
9 f 1 3.22 STĘPAK Małgorzata DKS Powi¶le Dzierzgoń 2009 U14 PM -1.6 -- B.D. Z/4383/20 2024
  f 1 NM WOJDA Patrycja MMKS Gdańsk 2009 U14 PM 0.0 -- ADAMCZYK Dariusz # Z/2290/21 2024 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 10.84 GEJDA Ada LKS Zantyr Sztum 2007 U16 PM IV PAPROCKA Dorota # Z/3545/20 2023 LDK!
2 f 1 10.60 KAROLAK Weronika MKS Sambor Tczew 2006 U18 PM IV KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/4952/18 2024 BEZ
3 f 1 9.40 ADAMCZYK Emilia MMKS Gdańsk 2009 U14 PM V ADAMCZYK Dariusz Z/2484/21 2024 LDK!
4 f 1 8.82 WˇSIK Zofia SKS Sokół Malbork 2009 U14 PM V SAJKOWSKI Norbert Z/4141/20 2023
5 f 1 7.31 BUCEWKA Weronika LKS Zantyr Sztum 2007 U16 PM -- PAPROCKA Dorota # Z/0088/22 2023 LDK!
1 1 w 1 8.91 STAWICKA Oliwia MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM V B.D. Z/7421/21 2024 458
2 2 w 1 8.67 MUCHA Michalina AML Słupsk 2007 U16 PM -- DIAK Mateusz Z/2343/20 2024 LDK! 443
3 3 w 1 8.53 CHOIŃSKA Jagoda LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U16 PM -- WÓJCICKI Jakub Z/3677/21 2023 LDK! 434
4 4 w 1 7.98 STEINIGER Anna LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM -- SZPALERSKI Adam # Z/2132/21 2024 LDK! 398
5 5 w 1 7.43 TOBIAŃSKA Maria MKS Sambor Tczew 2008 U16 PM -- B.D. Z/4951/18 2024 BEZ 363
6 6 w 1 7.13 ŁUCZAK Martyna MKS Sambor Tczew 2008 U16 PM -- B.D. Z/13481/21 2023 343
7 7 w 1 7.06 BOJANOWSKA Wiktoria LKS Zantyr Sztum 2007 U16 PM -- B.D. MAZERSKI Bartosz , Z/3552/20 , 2023 LDK! 339
8 8 w 1 6.78 PIECZENIAK Amelia MKS Sambor Tczew 2008 U16 PM -- B.D. Z/7420/21 2024 321
Kula (4) K
1 f 1 10.18 STEĆ Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U23 PM III B.D.
2 f 1 9.21 KANIA Anastazja AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U23 PM -- RUDZIK Grzegorz B.D. LDK!
3 f 1 8.58 WILCZEWSKA Natalia MKS Sambor Tczew 2004 U20 PM --  OSU   KN B  
5-bój K MŁ K
1 f 1 2883 MUCHA Michalina AML Słupsk 2007 U16 PM III DIAK Mateusz Z/2343/20 2024 LDK!
2 f 1 2367 PIECZENIAK Amelia MKS Sambor Tczew 2008 U16 PM IV B.D. Z/7420/21 2024
3 f 1 2338 CHOIŃSKA Jagoda LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U16 PM IV WÓJCICKI Jakub Z/3677/21 2023 LDK!
4 f 1 2057 TOBIAŃSKA Maria MKS Sambor Tczew 2008 U16 PM V B.D. Z/4951/18 2024 BEZ
5 f 1 1921 ŁUCZAK Martyna MKS Sambor Tczew 2008 U16 PM -- B.D. Z/13481/21 2023
6 f 1 1752 BOJANOWSKA Wiktoria LKS Zantyr Sztum 2007 U16 PM -- B.D. MAZERSKI Bartosz , Z/3552/20 , 2023 LDK!
7 f 1 1581 STEINIGER Anna LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM -- SZPALERSKI Adam # Z/2132/21 2024 LDK!
  f 1 DNF STAWICKA Oliwia MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM -- B.D. Z/7421/21 2024
100 m M
1 e 1 12.03 TROJAK Adrian AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U18 PM -0.3 IV
2 e 1 12.54 MAZUR Aleksander MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM -0.3 V
3 e 1 12.80 ŁUKOWICZ Jakub WKS Flota Gdynia 2004 U20 PM -0.3 -- SŁOWIKOWSKI Jerzy Z/2501/19 2023
1 e 2 12.47 KUJAWA Filip SKS Sokół Malbork 2005 U18 PM -1.8 -- SAJKOWSKI Norbert Z/2435/22 2022
2 e 2 12.91 RUTKOWSKI Jakub WKS Flota Gdynia 2008 U16 PM -1.8 -- SŁOWIKOWSKI Jerzy Z/1125/22 2024
3 e 2 13.07 GRONBERSKI Paweł AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U18 PM -1.8 -- SZYMCZAK Edward # Z/0831/22 2023
4 e 2 13.10 BŁĘDOWSKI Kacper LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM -1.8 -- SZPALERSKI Adam # Z/3805/20 2024 LDK!
5 e 2 15.17 KWIATKOWSKI Tymon LKS Zantyr Sztum 2010 U14 PM -1.8 -- B.D. SZPALERSKI Adam # , Z/3558/20 , 2024 LDK!
1 f 1 12.01 TROJAK Adrian AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U18 PM -0.5 IV
2 f 1 12.36 KUJAWA Filip SKS Sokół Malbork 2005 U18 PM -0.5 -- SAJKOWSKI Norbert Z/2435/22 2022
3 f 1 12.71 ŁUKOWICZ Jakub WKS Flota Gdynia 2004 U20 PM -0.5 -- SŁOWIKOWSKI Jerzy Z/2501/19 2023
4 f 1 12.88 GRONBERSKI Paweł AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U18 PM -0.5 -- SZYMCZAK Edward # Z/0831/22 2023
5 f 1 13.15 BŁĘDOWSKI Kacper LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM -0.5 -- SZPALERSKI Adam # Z/3805/20 2024 LDK!
400 m M
1 s 1 52.71 STRUSIŃSKI Kacper MMKS Gdańsk 2005 U18 PM III ADAMCZYK Dariusz Z/2738/19 2024 LDK!
2 s 1 54.45 KIL Tymoteusz KKL Rodło Kwidzyn 2004 U20 PM IV MARGULEWICZ Wojciech Z/1366/18 2022 5 LDK!
3 s 1 57.29 KUC Kacper KS AZS UWM Olsztyn 2005 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3659/20 2024 LDK!
4 s 1 61.09 SZWED Dominik MMKS Gdańsk 2006 U18 PM -- ADAMCZYK Dariusz Z/12787/21 2024
1 s 2 60.01 KUJAWA Filip SKS Sokół Malbork 2005 U18 PM -- SAJKOWSKI Norbert Z/2435/22 2022
2 s 2 62.52 LIC Oskar MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM --
3 s 2 64.54 KRYGER Patryk MKS Sambor Tczew 2009 U14 PM -- MARKOWICZ Eugeniusz Z/8035/21 2024
1000 m M
1 1 w 1 3:17.32 FRˇCKOWIAK Maciej LKS Zantyr Sztum 2007 U16 PM -- B.D. LDK! 505
2 2 w 1 3:22.02 DELEWSKI Jan LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U16 PM -- RÓŻYCKI Ryszard # Z/0603/21 2024 LDK! 465
3 3 w 1 3:23.03 WI¦NIEWSKI Nikodem LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM -- B.D. SZPALERSKI Adam # , Z/3550/20 , 2024 LDK! 456
4 4 w 1 3:23.07 BRYZA Antoni SKLA Sopot 2007 U16 PM -- # 456
5 5 w 1 3:25.55 WO¬NIAK Jakub UKS Lipusz 2007 U16 PM -- LDK! 436
6 6 w 1 3:32.02 PODOBA Oskar MKS Sambor Tczew 2009 U14 PM -- B.D. Z/2430/22 2024 385
7 7 w 1 3:46.86 ZIMNY Igor MKS Sambor Tczew 2008 U16 PM -- B.D. Z/2433/22 2023 279
1500 m M
1 s 1 4:25.48 WOJTA¦ Jakub KS Sokół Zblewo # 2005 U18 PM -- KLEIN Dariusz Z/4222/20 2024 LDK!
2 s 1 4:29.63 RADOMSKI Maksymilian SKLA Sopot 2006 U18 PM -- LDK!  OSU  
3 s 1 4:29.66 WˇSIK Oskar SKS Sokół Malbork 2005 U18 PM -- SAJKOWSKI Norbert Z/3553/20 2024  KN B  
4 s 1 4:42.13 MAŃKA Eryk KS Team ZabieganeDni Warszawa # 2004 U20 MZ -- ZASĘPA Sebastian B.D. Z/3178/20 2023
5 s 1 4:49.11 KACPERSKI Bartosz DKS Powi¶le Dzierzgoń 2001 U23 PM -- B.D. Z/3177/20 2024
6 s 1 4:55.48 KACPERSKI Mateusz DKS Powi¶le Dzierzgoń 2005 U18 PM -- B.D. Z/3165/20 2023
7 s 1 4:59.24 WRÓBLEWSKI Jan SKLA Sopot 2007 U16 PM -- LDK!  OSU  
8 s 1 5:08.71 SZEMIEL Miłosz SKLA Sopot 2004 U20 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/2626/20 2024 LDK!  OSU  
110 m pł MŁ M
1 1 w 1 17.34 WI¦NIEWSKI Nikodem LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM -1.8 IV B.D. SZPALERSKI Adam # , Z/3550/20 , 2024 LDK! 589
2 3 w 1 17.82 WO¬NIAK Jakub UKS Lipusz 2007 U16 PM -1.8 V LDK! 542
3 5 w 1 21.24 FRˇCKOWIAK Maciej LKS Zantyr Sztum 2007 U16 PM -1.8 -- B.D. LDK! 258
1 2 w 2 17.62 DELEWSKI Jan LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U16 PM -0.7 IV RÓŻYCKI Ryszard # Z/0603/21 2024 LDK! 561
2 4 w 2 19.49 BRYZA Antoni SKLA Sopot 2007 U16 PM -0.7 -- # 391
3 6 w 2 22.42 PODOBA Oskar MKS Sambor Tczew 2009 U14 PM -0.7 -- B.D. Z/2430/22 2024 183
4 7 w 2 26.50 ZIMNY Igor MKS Sambor Tczew 2008 U16 PM -0.7 -- B.D. Z/2433/22 2023 21
Wzwyż M
1 f 1 1.75 SOMMER Paweł MKS Sambor Tczew 2001 U23 PM -- B.D. Z/5375/15 2023
1 1 w 1 1.67 DELEWSKI Jan LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U16 PM V RÓŻYCKI Ryszard # Z/0603/21 2024 LDK! 520
2 2 w 1 1.67 WI¦NIEWSKI Nikodem LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM V B.D. SZPALERSKI Adam # , Z/3550/20 , 2024 LDK! 520
3 3 w 1 1.49 BRYZA Antoni SKLA Sopot 2007 U16 PM -- # 381
4 4 w 1 1.49 WO¬NIAK Jakub UKS Lipusz 2007 U16 PM -- LDK! 381
5 5 w 1 1.43 FRˇCKOWIAK Maciej LKS Zantyr Sztum 2007 U16 PM -- B.D. LDK! 338
6 6 w 1 1.25 PODOBA Oskar MKS Sambor Tczew 2009 U14 PM -- B.D. Z/2430/22 2024 218
7 7 w 1 1.22 ZIMNY Igor MKS Sambor Tczew 2008 U16 PM -- B.D. Z/2433/22 2023 200
W dal M
1 f 1 5.71 SOMMER Paweł MKS Sambor Tczew 2001 U23 PM -1.0 -- B.D. Z/5375/15 2023
2 f 1 5.55 MAZUR Aleksander MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM +1.2 --
3 f 1 4.87 LEWANDOWSKI Oskar LKS Zantyr Sztum 2006 U18 PM -0.9 -- # LDK!
4 f 1 4.83 ŁOSIAK Konrad MKS Sambor Tczew 2006 U18 PM -1.8 -- LANGOWSKI Andrzej Z/2884/20 2024
5 f 1 4.25 MITULSKI Piotr MKS Sambor Tczew 2008 U16 PM +1.3 -- B.D. Z/2429/22 2022
6 f 1 4.02 DAMPS Krzysztof MKS Sambor Tczew 2008 U16 PM -0.6 -- LANGOWSKI Andrzej # Z/2441/22 2024
1 f 2 4.48 KWIATKOWSKI Tymon LKS Zantyr Sztum 2010 U14 PM -0.8 -- B.D. SZPALERSKI Adam # , Z/3558/20 , 2024 LDK!
1 1 w 1 5.39 WI¦NIEWSKI Nikodem LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM -1.2 -- B.D. SZPALERSKI Adam # , Z/3550/20 , 2024 LDK! 459
2 2 w 1 5.17 DELEWSKI Jan LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U16 PM -0.3 -- RÓŻYCKI Ryszard # Z/0603/21 2024 LDK! 415
3 3 w 1 4.78 BRYZA Antoni SKLA Sopot 2007 U16 PM -0.6 -- # 341
4 4 w 1 4.63 WO¬NIAK Jakub UKS Lipusz 2007 U16 PM +0.1 -- LDK! 313
5 5 w 1 4.55 FRˇCKOWIAK Maciej LKS Zantyr Sztum 2007 U16 PM -0.8 -- B.D. LDK! 299
6 6 w 1 4.05 PODOBA Oskar MKS Sambor Tczew 2009 U14 PM +1.3 -- B.D. Z/2430/22 2024 214
7 7 w 1 3.97 ZIMNY Igor MKS Sambor Tczew 2008 U16 PM -1.2 -- B.D. Z/2433/22 2023 201
Kula (5) M
1 f 1 15.86 LEMAŃCZYK Leon UKS Lipusz 2005 U18 PM II KRASKOWSKI Tomasz KRASKOWSKI Tomasz , Z/3593/18 , 2024 4 LDK!  KNF   OSU   KN B  
2 f 1 12.32 ŁONGWA Adam MMKS Gdańsk 2007 U16 PM V SKALSKI Krzysztof Z/4387/20 2022 LDK!
3 f 1 11.19 ADAMCZYK Wiktor MMKS Gdańsk 2005 U18 PM -- ADAMCZYK Dariusz Z/11726/21 2024 LDK!
4 f 1 10.66 CZAPIEWSKI Jakub MMKS Gdańsk 2007 U16 PM V LDK!
5 f 1 10.00 ¦CI¦LAK Ksawery LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM -- B.D. PAPROCKA Dorota # , Z/3547/20 , 2024 LDK!
6 f 1 8.00 SITKIEWICZ Paweł MKS Sambor Tczew 2009 U14 PM -- B.D. Z/2432/22 2024
1 1 w 1 13.80 DELEWSKI Jan LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U16 PM III RÓŻYCKI Ryszard # Z/0603/21 2024 LDK! 716
2 2 w 1 8.26 WO¬NIAK Jakub UKS Lipusz 2007 U16 PM -- LDK! 382
3 3 w 1 7.22 WI¦NIEWSKI Nikodem LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM -- B.D. SZPALERSKI Adam # , Z/3550/20 , 2024 LDK! 320
4 4 w 1 7.16 BRYZA Antoni SKLA Sopot 2007 U16 PM -- # 317
5 5 w 1 6.86 PODOBA Oskar MKS Sambor Tczew 2009 U14 PM -- B.D. Z/2430/22 2024 299
6 6 w 1 6.82 FRˇCKOWIAK Maciej LKS Zantyr Sztum 2007 U16 PM -- B.D. LDK! 297
7 7 w 1 6.32 ZIMNY Igor MKS Sambor Tczew 2008 U16 PM -- B.D. Z/2433/22 2023 267
Kula (6) M
1 f 1 8.47 KOKOSZKA Kacper MMKS Gdańsk 2004 U20 PM -- KOZŁOWSKI Mateusz ADAMCZYK Dariusz , Z/11727/21 , 2022 LDK!
Kula (7.26) M
1 f 1 12.44 GIEDREWICZ Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U23 PM III PIˇTEK Mirosław B.D. Z/0022/16 2024
2 f 1 11.92 RYDZKOWSKI Piotr SRS Szansa-Start Gdańsk 1994 Sen PM -- ZBLEWSKI Leszek PIˇTEK Mirosław # Z/11284/21 2024
5-bój M MŁ M
1 f 1 2677 DELEWSKI Jan LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U16 PM III RÓŻYCKI Ryszard # Z/0603/21 2024 LDK!
2 f 1 2344 WI¦NIEWSKI Nikodem LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM V B.D. SZPALERSKI Adam # , Z/3550/20 , 2024 LDK!
3 f 1 2054 WO¬NIAK Jakub UKS Lipusz 2007 U16 PM -- LDK!
4 f 1 1886 BRYZA Antoni SKLA Sopot 2007 U16 PM -- #
5 f 1 1697 FRˇCKOWIAK Maciej LKS Zantyr Sztum 2007 U16 PM -- B.D. LDK!
6 f 1 968 ZIMNY Igor MKS Sambor Tczew 2008 U16 PM -- B.D. Z/2433/22 2023
1 f 2 1299 PODOBA Oskar MKS Sambor Tczew 2009 U14 PM -- B.D. Z/2430/22 2024

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 12.367503881454 sekund