Warszawa 14.05.2022
Warszawa Liga Lekkoatletyczna 2022 (I rzut) [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 12.02 SUCHENEK Aleksandra OKS Skra Warszawa 2005 U18 MZ +1.0 I BALCERZAK Piotr Z/3467/18 2024 3 LDK!  KNF   SKN   OSU   KN B  
2 3 s 1 12.85 BANY Daria UKS Gepard Warszawa 2002 U23 MZ +1.0 III LDK!  KN B  
3 5 s 1 12.92 LITWINIEC Karolina UKS Orzełki Warszawa 2004 U20 MZ +1.0 III LDK!
4 6 s 1 12.97 BUZA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ +1.0 III B.D. # BEZ
5 8 s 1 13.02 TARNOWSKA Aleksandra KS Agros Zamość 2005 U18 LU +1.0 III MARKOWSKA Dorota Z/0429/18 2023 LDK!
6 9 s 1 13.08 MRÓZ Katarzyna KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ +1.0 III ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia B.D. B.D. # Z/4449/15 2023
7 10 s 1 13.10 KOPROWSKA Maja OKS Skra Warszawa 2008 U16 MZ +1.0 III GRĄBCZEWSKI Zenon Z/0998/20 2024 LDK!
8 13 s 1 13.32 JAGIEŁŁO Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ +1.0 IV ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5442/18 2023 LDK!  KN B  
1 4 s 2 12.87 JACKOWICZ Marta KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ +1.8 III KĘDZIORA Robert B.D. # Z/0848/20 2024
2 7 s 2 13.02 BIELIŃSKA Weronika KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ +1.8 III WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/1882/18 2024
3 12 s 2 13.14 BUCZEK Weronika KS AZS AWF Warszawa 2000 U23 MZ +1.8 III B.D. # Z/0562/19 2024
4 16 s 2 13.40 SUSKA Eliza KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ +1.8 IV MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2851/19 2022
5 17 s 2 13.43 ANGLART Julianna UKS Młodzik Warszawa # 2006 U18 MZ +1.8 IV RADKE Karol Z/4297/19 2024
6 18 s 2 13.48 STEFAŃSKA Marika KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ +1.8 IV MAJ- MATUSIAK Marlena Z/3547/21 2024
7 19 s 2 13.50 TRAUTMAN Karolina KS Sprintwarsaw # 2004 U20 MZ +1.8 IV MALANOWSKI Łukasz # Z/0782/19 2024
1 14 s 3 13.33 JACZEWSKA Amelia UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ 0.0 IV RĄCZKA Elżbieta LDK!  OSU  
2 15 s 3 13.39 KIBETS Mariia Akademia Sportu Otwock 2006 U18 MZ 0.0 IV B.D.
3 20 s 3 13.74 PIERŚCIŃSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ 0.0 IV KOZERA Piotr # Z/8822/21 2024
4 21 s 3 13.80 ZARYCKA Patrycja KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ 0.0 IV
5 24 s 3 13.97 DZIEWICKA Lidia UKS Orzełki Warszawa 2006 U18 MZ 0.0 -- BOGUCKI Michał Z/2792/20 2024 LDK!
6 30 s 3 14.21 JASKULSKA Oliwia Maria UKS Orzełki Warszawa 2006 U18 MZ 0.0 -- LDK!
7 38 s 3 14.47 KUBALAK Karolina OKS Skra Warszawa 2008 U16 MZ 0.0 V GRĄBCZEWSKI Zenon Z/13571/21 2023 LDK!
1 26 s 4 14.10 PAWŁOWSKA Helena KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ +1.6 V GRALEWSKI Wojciech # Z/2683/22 2024
2 27 s 4 14.10 SIROCKA Maria KS Sprintwarsaw # 2002 U23 MZ +1.6 -- DMP MALANOWSKI Łukasz B.D. # Z/3511/22 2024 29
3 29 s 4 14.19 KORNACKA Kinga KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ +1.6 V GOGOŁEK Marcin # Z/0775/22 2022
4 34 s 4 14.36 OŻYŃSKA Alicja UKS Młodzik Warszawa 2006 U18 MZ +1.6 -- RADKE Karol Z/1584/22 2024
5 35 s 4 14.37 LEWANDOWSKA Karolina UKS Młodzik Warszawa 2006 U18 MZ +1.6 -- RADKE Karol RADKE Karol Z/0866/22 2024 LDK!
6 40 s 4 14.54 HOTEL Natalia UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ +1.6 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/2762/22 2024
7 44 s 4 14.64 MACIEJEWSKA Antonina KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ +1.6 -- DMP U20 OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2616/22 2024 63
8 46 s 4 14.88 WOŹNICKA Maria OKS Skra Warszawa 2008 U16 MZ +1.6 -- GRĄBCZEWSKI Zenon Z/14122/21 2023 LDK!
1 23 s 5 13.85 URBANIAK Lena UKS Gepard Warszawa 2006 U18 MZ +1.5 -- RĄCZKA Paweł Z/2878/20 2024
2 25 s 5 14.07 ŁODZIŃSKA Zofia UKS Orzełki Warszawa 2008 U16 MZ +1.5 V LDK!
3 28 s 5 14.12 LUDWINIAK Amelia KS Warszawianka W-wa 2006 U18 MZ +1.5 -- GĘBSKI Adam Z/12111/21 2024
4 32 s 5 14.30 MATUSZEWSKA Amelia UKS Młodzik Warszawa # 2007 U16 MZ +1.5 V RADKE Karol Z/11590/21 2024
5 36 s 5 14.41 MUSIAŁ Sabina UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ +1.5 -- OBŁĘKOWSKA Izabella # LDK!
6 37 s 5 14.47 BEREDA Weronika UKS Herkules Sulejówek 2008 U16 MZ +1.5 V CZYŻ Maciej Z/3222/21 2024 LDK!
7 47 s 5 14.93 GOTOWIEC Barbara UKS Orzełki Warszawa 2008 U16 MZ +1.5 -- BOGUCKI Michał Z/3921/19 2024 LDK!
8 48 s 5 15.07 URBAŃCZYK Maria KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ +1.5 -- B.D. Z/2020/21 2022
1 2 s 6 12.67 BOBROVSKA Iryna KS Prefbet-Sonarol 2005 U18 PD -2.4 II
2 11 s 6 13.13 YAKUKHNO Hanna KS Prefbet-Sonarol 2005 U18 PD -2.4 III
3 31 s 6 14.27 SKOWROŃSKA Roksana UKS Otrębusy 2006 U18 MZ -2.4 -- GOLJANEK Janusz Z/1817/22 2024
4 39 s 6 14.49 BIENIECKA Maja KS AZS AWF Warszawa 2009 U14 MZ -2.4 V MASTALERZ Janusz MAJ- MATUSIAK Marlena , Z/2694/21 , 2022 LDK!
5 41 s 6 14.57 KRUSZEWSKA Barbara OKS Skra Warszawa # 2007 U16 MZ -2.4 -- BALCERZAK Piotr Z/3762/22 2024
6 43 s 6 14.63 KWIECIŃSKA Maria AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ -2.4 --
7 45 s 6 14.84 OBIEDZIŃSKA Hanna OKS Skra Warszawa 2008 U16 MZ -2.4 --
8 49 s 6 15.16 PERZANOWSKA Lena UKS LA Basket Warszawa # 2008 U16 MZ -2.4 -- BOROŃ Adam # Z/0185/22 2024 LDK!
1 22 s 7 13.80 ROGUSKA Roksana KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ +0.7 IV KRAWCZYK Michał # Z/1095/22 2024
2 33 s 7 14.33 SZCZUDRAWA Katarzyna UKS Herkules Sulejówek 2005 U18 MZ +0.7 --
3 42 s 7 14.60 BOLCZAK Maria OKS Skra Warszawa 2008 U16 MZ +0.7 -- GRĄBCZEWSKI Zenon Z/0995/20 2024 LDK!
4 50 s 7 16.30 KOWAL Zofia OKS Skra Warszawa 2008 U16 MZ +0.7 --
200 m K
1 1 s 1 23.71 TSIMANOUSKAYA Krystsina KS AZS AWF Warszawa 1996 Sen MZ +0.7 M WOJTKOWSKI Maciej B.D. # Z/3692/22 2024
2 2 s 1 24.23 BAĆMAGA Dominika KS AZS AWF Warszawa 1995 Sen MZ +0.7 I WOJTKOWSKI Maciej # Z/2277/11 2024  KN   SKN  
3 3 s 1 26.59 BANY Daria UKS Gepard Warszawa 2002 U23 MZ +0.7 III LDK!  KN B  
4 5 s 1 26.68 LITWINIEC Karolina UKS Orzełki Warszawa 2004 U20 MZ +0.7 III LDK!
5 7 s 1 26.69 MRÓZ Katarzyna KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ +0.7 III ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia B.D. B.D. # Z/4449/15 2023
6 6 s 1 26.69 PIECHUTA Aleksandra KS Lemiesz Team Warszawa 1989 Sen MZ +0.7 III LEMIESZ Aneta Z/2528/20 2024
7 13 s 1 27.21 JAGIEŁŁO Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ +0.7 III ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5442/18 2023 LDK!  KN B  
1 4 s 2 26.59 BUZA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ +2.2 III B.D. # BEZ
2 8 s 2 26.71 TARNOWSKA Aleksandra KS Agros Zamość 2005 U18 LU +2.2 III MARKOWSKA Dorota Z/0429/18 2023 LDK!
3 9 s 2 26.97 BIELIŃSKA Weronika KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ +2.2 III WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/1882/18 2024
4 10 s 2 27.03 BUCZEK Weronika KS AZS AWF Warszawa 2000 U23 MZ +2.2 III B.D. # Z/0562/19 2024
5 14 s 2 27.36 KOTULSKA Martyna KS Lemiesz Team Warszawa 1994 Sen MZ +2.2 -- LEMIESZ Aneta Z/4601/11 2024
6 16 s 2 27.94 BUCZEK Kinga UKS LA Basket Warszawa 2003 U20 MZ +2.2 IV BOROŃ Adam Z/0343/17 2022 4 LDK!  SKN   OSU   KN B  
7 18 s 2 28.15 MAREK Justyna AKL Ursynów Warszawa 2003 U20 MZ +2.2 IV OBROCKI Bogdan B.D. # Z/3635/18 2024
1 15 s 3 27.41 JACZEWSKA Amelia UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ +1.8 IV RĄCZKA Elżbieta LDK!  OSU  
2 20 s 3 28.45 TRAUTMAN Karolina KS Sprintwarsaw # 2004 U20 MZ +1.8 IV MALANOWSKI Łukasz # Z/0782/19 2024
3 22 s 3 28.89 MARCINIAK Julia OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ +1.8 -- BUKIS-OWSIAK Anna B.D. Z/1912/16 2024
4 26 s 3 29.39 DZIEWICKA Lidia UKS Orzełki Warszawa 2006 U18 MZ +1.8 -- BOGUCKI Michał Z/2792/20 2024 LDK!
5 28 s 3 29.63 JASKULSKA Oliwia Maria UKS Orzełki Warszawa 2006 U18 MZ +1.8 -- LDK!
6 30 s 3 29.76 MICHALCZYK-ZGLIŃSKA Iwona UKS Herkules Sulejówek 1974 Masters MZ +1.8 -- CZYŻ Maciej Z/1115/18 2024 BEZ
7 34 s 3 30.18 OŻYŃSKA Alicja UKS Młodzik Warszawa 2006 U18 MZ +1.8 -- RADKE Karol Z/1584/22 2024
8 36 s 3 30.34 WOŹNIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ +1.8 -- BOROŃ Adam Z/0811/20 2024 LDK!  OSU  
1 17 s 4 28.14 ANGLART Julianna UKS Młodzik Warszawa # 2006 U18 MZ +1.6 IV RADKE Karol Z/4297/19 2024
2 19 s 4 28.42 URBANIAK Lena UKS Gepard Warszawa 2006 U18 MZ +1.6 IV RĄCZKA Paweł Z/2878/20 2024
3 23 s 4 28.98 PIERŚCIŃSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ +1.6 -- KOZERA Piotr # Z/8822/21 2024
4 27 s 4 29.56 ZAJĄC Patrycja MUKS Płock 2007 U16 MZ +1.6 V DOBRZENIAK Jarosław LDK!
5 33 s 4 30.11 SZCZUDRAWA Katarzyna UKS Herkules Sulejówek 2005 U18 MZ +1.6 --
6 35 s 4 30.19 MUSIAŁ Sabina UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ +1.6 -- OBŁĘKOWSKA Izabella # LDK!
7 38 s 4 30.68 PEKRÓL Zuzanna MUKS Płock 2008 U16 MZ +1.6 -- DOBRZENIAK Jarosław DOBRZENIAK Jarosław , Z/5160/21 , 2023 LDK!
8 40 s 4 31.39 BURCHARD Ilona KS Lemiesz Team Warszawa 1978 Masters MZ +1.6 -- LEMIESZ Aneta Z/0769/21 2024
1 12 s 5 27.10 WITKOWSKA Maria KS AZS AWF Warszawa # 2003 U20 MZ +1.2 III B.D. TOPOLEWSKI Maciej , Z/0362/17 , 2023
2 29 s 5 29.70 HOTEL Natalia UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ +1.2 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/2762/22 2024
3 37 s 5 30.60 LEWANDOWSKA Karolina UKS Młodzik Warszawa 2006 U18 MZ +1.2 -- RADKE Karol RADKE Karol Z/0866/22 2024 LDK!
4 39 s 5 30.90 PAWLAK Zuzanna LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2008 U16 MZ +1.2 -- JĘDRZEJCZYK Dominika Z/0935/22 2024
5 41 s 5 31.70 STAWIECKA Aleksandra LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2008 U16 MZ +1.2 -- JĘDRZEJCZYK Dominika Z/0695/22 2024
1 11 s 6 27.06 YAKUKHNO Hanna KS Prefbet-Sonarol 2005 U18 PD +1.4 III
2 21 s 6 28.78 JAKUBIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ +1.4 V BOROŃ Adam # Z/2600/20 2024 LDK!
3 24 s 6 29.10 SZYMCZAK Karolina KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ +1.4 V KRAWCZYK Michał # Z/3200/21 2024
4 25 s 6 29.30 MOSZCZYŃSKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ +1.4 -- B.D. Z/2562/21 2022
5 31 s 6 29.82 PAWŁOWSKA Helena KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ +1.4 V GRALEWSKI Wojciech # Z/2683/22 2024
6 32 s 6 30.03 KORNACKA Kinga KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ +1.4 V GOGOŁEK Marcin # Z/0775/22 2022
7 42 s 6 31.78 URBAŃCZYK Maria KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ +1.4 -- B.D. Z/2020/21 2022
400 m K
1 s 1 57.61 TWARDOWSKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 2004 U20 WN II LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. , Z/2580/17 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 s 1 58.43 ILCZUK Weronika KS Lemiesz Team Warszawa # 1986 Masters MZ II LEMIESZ Aneta Z/2529/20 2023
3 s 1 59.08 JACKOWICZ Marta KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ III KĘDZIORA Robert B.D. # Z/0848/20 2024
4 s 1 59.70 CIESIELSKA Anna KS Sprintwarsaw # 1997 Sen MZ III MALANOWSKI Łukasz # Z/1639/13 2024 LDK!
5 s 1 60.23 ZIELIŃSKA Alicja UKS Herkules Sulejówek 2007 U16 MZ III CZYŻ Maciej Z/3227/21 2024 LDK!
6 s 1 62.36 GAŁUZA Marta KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ IV
7 s 1 63.53 HNATCZUK Julia KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ IV DMP DMP U20 GOGOŁEK Marcin Z/0888/21 2024 45 88
8 s 1 63.57 MICHALAK Olga KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ IV
1 s 2 62.50 GROMEK Zuzanna KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ IV GOGOŁEK Marcin Z/0885/21 2023
2 s 2 63.88 DIMITROW Maja KS Lemiesz Team Warszawa 2004 U20 MZ IV LEMIESZ Aneta B.D. Z/3456/18 2022
3 s 2 65.25 MOSZCZYŃSKA Alicja KS AZS UWM Olsztyn 2006 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/13695/21 2024 LDK!
4 s 2 68.48 KNAPIK Amelia OKS Skra Warszawa 2006 U18 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/2467/22 2022
5 s 2 72.23 ŚWIERCZYŃSKA Anna OKS Skra Warszawa 2004 U20 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/3541/22 2023
6 s 2 76.44 MAŁECKA Dominika LKS Osuchów 2008 U16 MZ -- ZDUNEK Stanisław Z/3572/22 2024
800 m K
1 s 1 2:23.06 JELENIEWICZ Nikola KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława LDK!  OSU  
2 s 1 2:26.69 POBŁOCKA-DOBROWOLSKA Kamila UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork 1990 Sen PM -- POBŁOCKI Piotr Z/0671/11 2024 2
3 s 1 2:31.96 SZYMANOWSKA Maria UKS Herkules Sulejówek 2006 U18 MZ IV CZYŻ Maciej Z/0836/18 2024 BEZ LDK!
4 s 1 2:33.42 SZYMKIEWICZ Julia SSR Olimp Strawczyn 2001 U23 SK -- WOŹNIAK Łukasz B.D. Z/1753/15 2024
5 s 1 2:39.28 SZYMAŃSKA Maja KS AZS AWF Warszawa # 2008 U16 MZ -- GRALEWSKI Wojciech Z/6693/22 2024 LDK!
6 s 1 2:39.79 WŁODARKIEWICZ Weronika KS Atak Agrykola Warszawa 2007 U16 MZ -- LDK!
7 s 1 2:42.04 CHMIELEWSKA Roksana KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- B.D. TEKLAK Andrzej WRONA Grzegorz , Z/1570/22 , 2024 LDK!
8 s 1 2:56.46 WIECZOREK Krystyna UKS Herkules Sulejówek 2004 U20 MZ -- LDK!
1500 m K
1 s 1 5:07.24 JANECZKO Maja KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ IV
2 s 1 5:07.68 GIEJBATOW Julia RLTL GGG Radom # 2008 U16 MZ IV BŁASIŃSKI Artur Z/1569/19 2024 LDK!  OSU  
3 s 1 5:07.74 BORKOWSKA Aleksandra GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/0337/18 2024 5
4 s 1 5:33.53 KOWALIK Natalia MKL Szczecinek 2001 U23 ZP -- SZYMAŃSKI Sylwester B.D. Z/0642/16 2024
5 s 1 5:42.57 ASŁANOWICZ Matylda SRS Kondycja Piaseczno 2006 U18 MZ -- PARADOWSKI Wiesław # Z/4328/20 2024
400 m pł K K
1 1 s 1 63.27 GREINER Olivia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP II LACH Magdalena B.D. Z/1145/20 2024 LDK!  KNF   SKN   OSU  
2 2 s 1 68.07 LEMANOWICZ Maja KS AZS UWM Olsztyn 2001 U23 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. Z/2102/15 2024
  s 1 DNF CIEĆWIERZ Nina OKS Skra Warszawa 2004 U20 MZ -- BALCERZAK Piotr B.D. Z/2713/20 2024  OSU  
1 1 s 2 63.87 GWIAZDECKA Wiktoria WLKS Nowe Iganie 2006 U18 MZ II B.D. ZIĘCINA Kazimierz , Z/0180/19 , 2024 5 LDK!  KN B  
2 2 s 2 73.43 JASKULSKA Oliwia Maria UKS Orzełki Warszawa 2006 U18 MZ -- LDK!
3 3 s 2 74.91 DZIEWICKA Lidia UKS Orzełki Warszawa 2006 U18 MZ -- BOGUCKI Michał Z/2792/20 2024 LDK!
1500 m prz K
1 1 s 1 6:06.82 ŻULIŃSKA Kamila KS Czempion Warszawa # 2005 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/3484/19 2024 LDK!
2000 m prz K
1 1 s 1 8:27.35 SZKLARSKA Karolina UKS Filipides Teresin 2004 U20 MZ IV # LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.60 BUCZEK Kinga UKS LA Basket Warszawa 2003 U20 MZ III BOROŃ Adam Z/0343/17 2022 4 LDK!  SKN   OSU   KN B  
2 f 1 1.40 SKORUPA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2006 U18 MZ --
2 f 1 1.40 SKIBICKA Weronika KS AZS AWF Warszawa 2000 U23 MZ -- B.D.
4 f 1 1.20 CZUBAK Dominika KM Aktywni Sochaczew 2006 U18 MZ -- LDK!
  f 1 NM CECKOWSKA Karolina KM Aktywni Sochaczew # 2008 U16 MZ -- LDK!
Tyczka K
1 f 1 3.40 OLSZEWSKA Natalia OKS Skra Warszawa 2004 U20 MZ I GAWENDA Andrzej Z/2262/18 2023 2 LDK!  SKN   KN B  
2 f 1 3.20 KISLING Aleksandra KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ II  OSU  
3 f 1 3.00 TOKARZEWSKA Zuzanna OKS Skra Warszawa 2004 U20 MZ II GAWENDA Andrzej MASTALERZ Janusz Z/2707/20 2023
3 f 1 3.00 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U23 OP II ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/2655/15 2024
5 f 1 2.80 SMOLARCZYK Julia KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ III DMP DMP U20 MASTALERZ Janusz Z/1121/18 2024 4  OSU   72 116
6 f 1 2.40 WROTEK Hanna OKS Skra Warszawa 2008 U16 MZ IV BALCERZAK Piotr # Z/0952/21 2024 LDK!
W dal K
  f 1 4.82 WOŹNIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ +1.4 IV BOROŃ Adam Z/0811/20 2024 LDK!  OSU  
1 f 1 5.33 SZYMANOWSKA Karolina KS AZS AWF Warszawa 2000 U23 MZ +1.7 III B.D.
2 f 1 4.98 JAKUBIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ +1.0 IV DMP U20 BOROŃ Adam # Z/2600/20 2024 LDK! 80
3 f 1 4.83 WOŹNIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ +2.5 IV BOROŃ Adam Z/0811/20 2024 LDK!  OSU  
  f 2 3.26 KRUSZEWSKA Barbara OKS Skra Warszawa # 2007 U16 MZ +1.7 -- BALCERZAK Piotr Z/3762/22 2024
  f 2 5.16 NAPIÓRKOWSKA Oliwia OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2006 U18 MZ +0.5 III SZUSTER Katarzyna BEZ LDK!
1 f 2 5.22 NAPIÓRKOWSKA Oliwia OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2006 U18 MZ +2.3 III SZUSTER Katarzyna BEZ LDK!
2 f 2 5.07 PRUSIK Alicja OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2005 U18 MZ +1.4 IV SZUSTER Katarzyna 5 LDK!
4 f 2 4.84 YEROMENKO Yelizaveta KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ +1.5 IV
5 f 2 4.14 LUDWINIAK Amelia KS Warszawianka W-wa 2006 U18 MZ +0.5 -- GĘBSKI Adam Z/12111/21 2024
6 f 2 3.86 KRUSZEWSKA Barbara OKS Skra Warszawa # 2007 U16 MZ +2.1 -- BALCERZAK Piotr Z/3762/22 2024
7 f 2 3.81 SKOWROŃSKA Roksana UKS Otrębusy 2006 U18 MZ +1.8 -- GOLJANEK Janusz Z/1817/22 2024
8 f 2 3.48 MARZĘCKA Maja MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ +1.3 --
Trójskok K
1 f 1 12.41 SIKORSKA Sandra KS AZS AWF Warszawa 2000 U23 MZ -1.1 I DMP SULWIRSKI Rafał # Z/5585/15 2024  KN B   124
2 f 1 11.52 DZIADAK Nikolina KS AZS AWF Warszawa # 2003 U20 MZ +1.2 II DMP ŁUKASIAK Michał B.D. Z/5112/18 2024 LDK!  KN B   87
3 f 1 11.14 JACAK Julia RKS Łódź 2004 U20 LD -1.2 III DMP KOWALCZYK Katarzyna KRAKOWIAK Lech B.D. , Z/0673/18 , 2024 LDK!  KN B   76
4 f 1 11.04 RÓŻAŃSKA Zuzanna KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ -0.7 III DMP KRAUZE Jerzy SULWIRSKI Rafał B.D. # , Z/5260/15 , 2024 LDK! 73
5 f 1 10.64 PYSKŁO Wiktoria MKL Toruń # 2003 U20 KP +1.7 IV DMP BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/0784/19 2024 61
Kula (4) K
1 f 1 11.87 PRZYBYSZ Patrycja OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2003 U20 MZ II SZUSTER Konrad Z/1409/17 2023  KN B  
Oszczep (500) K
1 f 1 32.50 SOBOLEWSKA Natalia KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ IV KRAWCZYK Michał Z/0372/22 2023
100 m M
1 1 s 1 10.72 FORMANIEWICZ Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 1998 Sen PM +1.2 I B.D. 1
2 2 s 1 10.87 KILJAN Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ +1.2 I WOJTKOWSKI Maciej Z/0440/15 2024 1  KN   SKN  
3 3 s 1 10.97 MOLSKI Paweł OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ +1.2 II BALCERZAK Piotr B.D. Z/5099/19 2024 LDK!
4 4 s 1 11.08 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ +1.2 II BOROŃ Adam Z/3569/18 2024 BEZ LDK!  KNF   SKN   OSU  
5 6 s 1 11.21 KALINOWSKI Jakub KS AZS AWF Warszawa 2000 U23 MZ +1.2 II TOPOLEWSKI Maciej B.D. # Z/5075/19 2024 LDK!  KN B  
6 7 s 1 11.26 ŁUCKI Oskar KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ +1.2 II B.D. RĄCZKA Paweł B.D. , Z/0166/16 , 2024 LDK!  SKN  
7 8 s 1 11.29 UŚCIŃSKI Kacper OKS Skra Warszawa 2004 U20 MZ +1.2 II BALCERZAK Piotr B.D. Z/4109/18 2023 LDK!  OSU  
8 10 s 1 11.42 DZIKIEWICZ Paweł KS AZS AWF Wrocław 2002 U23 DS +1.2 III B.D. DOBRZENIAK Jarosław JOPEK Mateusz B.D. , Z/0992/16 , 2023 LDK!
1 5 s 2 11.21 BUCZYŃSKI Kacper MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ +2.3 II WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2001/19 2024 LDK!  KN B  
2 9 s 2 11.38 WASILCZYK Sebastian SKS Feniks Siedlce 2003 U20 MZ +2.3 III WYSOCKI Rafał Z/0107/22 2022
3 11 s 2 11.47 PETRUCZEŃKO Michał KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ +2.3 III GRALEWSKI Wojciech # Z/11654/21 2024
4 12 s 2 11.54 OBŁĘKOWSKI Maksymilian KS AZS AWF Warszawa # 2002 U23 MZ +2.3 III OBŁĘKOWSKA Izabella # Z/0758/15 2023 LDK!
5 13 s 2 11.57 WIŚNIEWSKI Ignacy OKS Skra Warszawa # 2007 U16 MZ +2.3 III DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/4194/19 2024 LDK! 106
6 14 s 2 11.62 SZRAJNER Gustaw UKS LA Basket Warszawa 2003 U20 MZ +2.3 III LDK!  OSU   KN B  
7 17 s 2 11.82 GENCER Mustafa KS Sprinterzy.com Kraków 2001 U23 MA +2.3 --
8 18 s 2 11.88 FRYC Krzysztof OKS Skra Warszawa 1999 Sen MZ +2.3 -- GĄSIEWSKI Artur B.D. Z/3068/17 2024
1 15 s 3 11.65 BABIK Jan KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ +2.7 III GOGOŁEK Marcin Z/0516/19 2022
2 19 s 3 11.90 KARAPEICHYK Artem UKS Gepard Warszawa 2004 U20 MZ +2.7 IV RĄCZKA Paweł Z/3246/21 2024 LDK!
3 20 s 3 11.97 MAŁKOWSKI Rafał UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ +2.7 IV  OSU  
4 21 s 3 12.02 SOLARZ Anatol KS Sprintwarsaw # 1996 Sen MZ +2.7 -- DMP MALANOWSKI Łukasz # Z/1781/21 2024 37
5 22 s 3 12.13 ŻACZKIEWICZ Wojciech UKS Vis Skierniewice 2004 U20 LD +2.7 IV BARSKA Jolanta Z/3524/16 2023 4 LDK!
6 23 s 3 12.18 PYRZYŃSKI Mateusz MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ +2.7 IV WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2351/19 2023 LDK!
7 31 s 3 12.47 JANCIK Tymoteusz UKS Gepard Warszawa 2002 U23 MZ +2.7 -- LDK!
1 25 s 4 12.24 ŚMIGIELSKI Szymon UKS Herkules Sulejówek 2007 U16 MZ +2.4 V CZYŻ Maciej Z/3615/20 2024 LDK!
2 28 s 4 12.39 SZRAJNERT Błażej KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ +2.4 -- GOGOŁEK Marcin Z/3191/21 2023
3 33 s 4 12.54 WRONKA Kacper UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ +2.4 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5444/18 2024 LDK!
4 34 s 4 12.57 GAŁCZYŃSKI Kacper MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ +2.4 -- ZABOROWSKI Marcin Z/0514/21 2024
5 37 s 4 12.78 ZIUŁKOWSKI Piotr AKL Ursynów Warszawa 2006 U18 MZ +2.4 -- OBROCKI Bogdan # Z/3233/20 2024 LDK!
6 39 s 4 12.82 TURKOT Stach KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ +2.4 -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/3478/22 2024
7 40 s 4 12.84 SMARDZEWSKI Filip MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ +2.4 --
8 42 s 4 12.88 SKIERSKI Mikołaj MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ +2.4 -- ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin , Z/2353/19 , 2024 LDK!
1 27 s 5 12.35 JASKUŁKA Michał KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ +1.6 V DMP DMP U20 GRALEWSKI Wojciech # Z/0693/22 2024 23 76
2 29 s 5 12.43 WOŹNIAK Łukasz UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ +1.6 -- LDK!  OSU  
3 32 s 5 12.51 GRANICA Hubert OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ +1.6 V PAWŁOWSKA Maria Z/0976/21 2023
4 36 s 5 12.71 ZBIEJCIK Bartosz UKS Herkules Sulejówek 2007 U16 MZ +1.6 V LDK!
5 43 s 5 13.04 JANKOWSKI Stanisław AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ +1.6 -- B.D. Z/4312/20 2024
6 44 s 5 13.21 KOZAKIEWICZ Mikołaj AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ +1.6 --
7 45 s 5 13.47 DOBROWOLSKI Jan RK Athletics Warszawa 2007 U16 MZ +1.6 --
1 16 s 6 11.81 CHROMIK Daniel KS Sprinterzy.com Kraków 1997 Sen MA +1.5 --
2 24 s 6 12.23 JANAS Filip OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ +1.5 V PAWŁOWSKA Maria Z/0960/21 2024
3 26 s 6 12.29 WASZKIEWICZ Wiktor KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ +1.5 -- GOGOŁEK Marcin Z/3814/22 2024
4 30 s 6 12.45 WÓJTOWICZ Tymon KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ +1.5 -- ŻEWŁAKOW Kamil GOGOŁEK Marcin , Z/11503/21 , 2023 LDK!
5 35 s 6 12.69 PAVLOV Timofej OKS Skra Warszawa 2006 U18 MZ +1.5 -- PAWŁOWSKA Maria Z/0963/21 2022 LDK!
6 38 s 6 12.79 TYMOSIAK Szymon UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ +1.5 -- LDK!
7 41 s 6 12.88 BARTNICZAK Jan KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ +1.5 -- GOGOŁEK Marcin Z/8693/21 2023 LDK!
8 46 s 6 13.79 TYBOROWSKI Antoni UKS Herkules Sulejówek 2008 U16 MZ +1.5 -- CZYŻ Maciej Z/3221/21 2024 LDK!
200 m M
1 1 s 1 21.44 KOWALUK Dariusz KS AZS AWF Warszawa 1996 Sen MZ +1.6 M WOŁKOWYCKI Andrzej Z/1042/12 2024 M  KN   SKN  
2 2 s 1 22.12 FORMANIEWICZ Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 1998 Sen PM +1.6 II B.D. 1
3 3 s 1 22.62 ŁUCKI Oskar KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ +1.6 II B.D. RĄCZKA Paweł B.D. , Z/0166/16 , 2024 LDK!  SKN  
4 5 s 1 22.94 CHYŁA Dawid LKS Osuchów 2001 U23 MZ +1.6 III ZDUNEK Stanisław Z/2727/17 2024 3
5 6 s 1 22.96 KALINOWSKI Jakub KS AZS AWF Warszawa 2000 U23 MZ +1.6 III DMP TOPOLEWSKI Maciej B.D. # Z/5075/19 2024 LDK!  KN B   76
6 7 s 1 23.00 ZAWADZKI Tomasz KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ +1.6 III WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0433/19 2024
7 11 s 1 23.29 SZRAJNER Gustaw UKS LA Basket Warszawa 2003 U20 MZ +1.6 III LDK!  OSU   KN B  
1 4 s 2 22.81 UŚCIŃSKI Kacper OKS Skra Warszawa 2004 U20 MZ +1.3 III BALCERZAK Piotr B.D. Z/4109/18 2023 LDK!  OSU  
2 8 s 2 23.19 OBŁĘKOWSKI Maksymilian KS AZS AWF Warszawa # 2002 U23 MZ +1.3 III OBŁĘKOWSKA Izabella # Z/0758/15 2023 LDK!
3 9 s 2 23.25 WRÓBEL Adam UKS Herkules Sulejówek 2001 U23 MZ +1.3 III CZYŻ Maciej B.D. Z/2133/17 2024
4 10 s 2 23.28 BABIK Jan KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ +1.3 III GOGOŁEK Marcin Z/0516/19 2022
5 14 s 2 24.20 WIECZOREK Bartosz UKS Herkules Sulejówek 2006 U18 MZ +1.3 IV CZYŻ Maciej Z/1101/18 2024 5 LDK!  KN B  
6 16 s 2 24.43 FRYC Krzysztof OKS Skra Warszawa 1999 Sen MZ +1.3 -- GĄSIEWSKI Artur B.D. Z/3068/17 2024
7 17 s 2 24.44 PETRUCZEŃKO Michał KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ +1.3 -- DMP GRALEWSKI Wojciech # Z/11654/21 2024 37
8 19 s 2 24.71 ZWOLSKI Maciej UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ +1.3 -- BOROŃ Adam Z/1598/19 2023 LDK!  OSU  
1 13 s 3 23.81 KRAKOWIAK Tymoteusz MKS Polonia Warszawa 2004 U20 MZ +1.0 IV TARASIUK Paweł Z/4501/18 2024 BEZ
2 15 s 3 24.28 PYRZYŃSKI Mateusz MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ +1.0 IV WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2351/19 2023 LDK!
3 20 s 3 24.83 SADOWSKI Jan UKS Diamond Athletics Białołęka 2005 U18 MZ +1.0 -- GLINICKI Jarosław Z/4316/20 2024
4 21 s 3 24.89 BADEŃSKI Bernard AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ +1.0 -- B.D. B.D. # Z/0302/19 2024 LDK!
1 12 s 4 23.74 WASILCZYK Sebastian SKS Feniks Siedlce 2003 U20 MZ +1.5 IV WYSOCKI Rafał Z/0107/22 2022
2 24 s 4 25.46 WASZKIEWICZ Wiktor KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ +1.5 -- DMP U20 GOGOŁEK Marcin Z/3814/22 2024 73
3 27 s 4 25.54 SZRAJNERT Błażej KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ +1.5 -- GOGOŁEK Marcin Z/3191/21 2023
4 28 s 4 25.72 TYMOSIAK Szymon UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ +1.5 -- LDK!
5 29 s 4 26.18 SKIERSKI Mikołaj MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ +1.5 -- ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin , Z/2353/19 , 2024 LDK!
6 30 s 4 26.95 DULNIAK Ryszard KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ +1.5 -- GRALEWSKI Wojciech # Z/0745/20 2023
7 31 s 4 30.41 GROTKOWSKI Krzysztof UKS Herkules Sulejówek 1963 Masters MZ +1.5 -- CZYŻ Maciej Z/4047/18 2023 BEZ
1 18 s 5 24.58 MAŁKOWSKI Rafał UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ 0.0 --  OSU  
2 22 s 5 24.90 GENCER Mustafa KS Sprinterzy.com Kraków 2001 U23 MA 0.0 --
3 23 s 5 25.12 WÓJTOWICZ Tymon KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ 0.0 -- ŻEWŁAKOW Kamil GOGOŁEK Marcin , Z/11503/21 , 2023 LDK!
4 25 s 5 25.48 GAŁCZYŃSKI Kacper MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ 0.0 -- ZABOROWSKI Marcin Z/0514/21 2024
5 26 s 5 25.53 JASKUŁKA Michał KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ 0.0 V GRALEWSKI Wojciech # Z/0693/22 2024
400 m M
1 s 1 52.12 TYMIŃSKI Piotr MKS Juvenia Białystok # 2000 U23 PD III B.D. B.D. , Z/1001/17 , 2024
2 s 1 52.59 KARDAHS Hubert KS AZS UWM Olsztyn 2005 U18 WN III LDK!  OSU   KN B  
3 s 1 52.74 KAZIMIERCZYK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 2006 U18 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0321/22 2024 LDK!  OSU  
4 s 1 54.91 WRÓBLEWSKI Paweł UKS Herkules Sulejówek 2007 U16 MZ V CZYŻ Maciej Z/0546/20 2024 LDK!
5 s 1 55.38 BIEŃKOWSKI Marcin KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN V LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/0039/19 , 2024 BEZ LDK!  OSU  
1 s 2 53.67 SOBIECH Jakub KS Sprintwarsaw # 1990 Sen MZ -- DMP MALANOWSKI Łukasz # Z/11732/21 2024 41
2 s 2 54.96 MAŁECKI Mateusz LKS Osuchów 2005 U18 MZ -- ZDUNEK Stanisław Z/3485/19 2024 LDK!
3 s 2 55.94 KALINOWSKI Karol KS Lemiesz Team Warszawa 1983 Masters MZ -- LEMIESZ Aneta Z/12697/21 2022
4 s 2 60.41 KALISZ Bartłomiej KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/3881/21 2024
5 s 2 61.53 MAŁECKI Piotr KS Lemiesz Team Warszawa 1981 Masters MZ -- B.D. Z/10528/21 2024
800 m M
1 s 1 1:56.20 ROMANIUK Daniel MKS Polonia Warszawa 2001 U23 MZ II JOBT Andrzej Z/2632/16 2024
2 s 1 1:58.41 KUJAWA Wiktor KS AZS UWM Olsztyn 1993 Sen WN III B.D. B.D. LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/1738/13 , 2024 BEZ
3 s 1 1:59.09 JANICKI Maciej KS AZS UWM Olsztyn 2006 U18 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1369/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 s 1 2:00.90 BACHŁAJ Maciej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP III DMP DMP U20 LACH Magdalena Z/0209/19 2024 LDK!  KN B   45 102
5 s 1 2:01.75 LIS Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U23 OP III LACH Magdalena B.D. Z/2244/19 2024 LDK!
6 s 1 2:02.71 KLONOWSKI Andrzej LKS Osuchów # 2005 U18 MZ IV ZDUNEK Stanisław Z/3744/19 2024 LDK!
7 s 1 2:02.77 KŁOS Grzegorz OKS Start Otwock 1984 Masters MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2232/22 2023
8 s 1 2:07.36 SZEWCZYK Szymon KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ IV SZADKOWSKI Witold WRONA Grzegorz , Z/2043/19 , 2024 LDK!
9 s 1 2:07.77 NOWAKOWSKI Igor LKS Osuchów 2005 U18 MZ -- ZDUNEK Stanisław Z/2129/19 2024
  s 1 DNF PIOTROWSKI Filip BKS Wataha Warszawa 2001 U23 MZ -- SZYMBORSKI Krzysztof B.D. Z/2127/17 2024
  s 1 DNF RYBAKOWSKI Michał MKS Polonia Warszawa 2000 U23 MZ -- JOBT Andrzej B.D. Z/1769/15 2024
1500 m M
1 1 s 1 4:27.33 DZICZEK Szymon KS Czempion Warszawa 1995 Sen MZ -- B.D. Z/3054/22 2024
2 2 s 1 4:35.24 TRESKA Jakub niest. Warszawa 2000 U23 MZ -- B.D.
3 3 s 1 4:58.61 BOCIANOWSKI Michał KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/2929/22 2022
3000 m M
1 1 s 1 9:29.16 WIŚNIEWSKI Kacper KS AZS AWF Warszawa 2000 U23 MZ --
2 2 s 1 10:16.22 MASARSKI Szymon MUKS SZS Cieszyn 2002 U23 SL -- B.D.
110 m pł MŁ M
3 3 e 1 15.08 GROCHOWSKI Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ +1.1 II MERWA Janusz Z/0376/22 2024 LDK!
  f 1 DNF GROCHOWSKI Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ +1.6 -- MERWA Janusz Z/0376/22 2024 LDK!
110 m pł J MŁ M
1 1 e 1 14.33 DOBROWOLSKI Marcel UKS Gepard Warszawa 2005 U18 MZ +1.1 II RĄCZKA Paweł Z/2900/19 2024 LDK!
2 2 e 1 14.88 ŻACZKIEWICZ Bartosz UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD +1.1 II BARSKA Jolanta Z/3580/20 2024 LDK!  KN B  
4 4 e 1 15.86 ODOLIŃSKI Szymon UKS Kresy Otwock 2005 U18 MZ +1.1 IV ODOLIŃSKI Sebastian Z/1111/18 2023 BEZ LDK!
1 f 1 14.30 DOBROWOLSKI Marcel UKS Gepard Warszawa 2005 U18 MZ +1.6 II RĄCZKA Paweł Z/2900/19 2024 LDK!
3 f 1 14.91 ŻACZKIEWICZ Bartosz UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD +1.6 II BARSKA Jolanta Z/3580/20 2024 LDK!  KN B  
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 14.51 BASAJ Szymon UKS Kresy Otwock 2004 U20 MZ +1.1 II ODOLIŃSKI Sebastian B.D. Z/1107/18 2024 LDK!  KN B  
  s 1 DNF KARAPEICHYK Artem UKS Gepard Warszawa 2004 U20 MZ +1.1 -- RĄCZKA Paweł Z/3246/21 2024 LDK!
2 f 1 14.77 BASAJ Szymon UKS Kresy Otwock 2004 U20 MZ +1.6 II ODOLIŃSKI Sebastian B.D. Z/1107/18 2024 LDK!  KN B  
4 f 1 16.12 KARAPEICHYK Artem UKS Gepard Warszawa 2004 U20 MZ +1.6 III RĄCZKA Paweł Z/3246/21 2024 LDK!
110 m pł M
1 1 e 1 13.75 KILJAN Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ +2.2 M DMP WOJTKOWSKI Maciej Z/0440/15 2024 1  KN   SKN   169
2 2 e 1 14.06 BUJAK Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U23 OP +2.2 M KOBIAŁKA Kamil B.D. B.D. Z/2877/15 2024 M  SKN   KN B  
3 3 e 1 16.55 JANCIK Tymoteusz UKS Gepard Warszawa 2002 U23 MZ +2.2 III LDK!
1 f 1 14.09 BUJAK Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U23 OP +1.4 M KOBIAŁKA Kamil B.D. B.D. Z/2877/15 2024 M  SKN   KN B  
2 f 1 16.45 JANCIK Tymoteusz UKS Gepard Warszawa 2002 U23 MZ +1.4 III LDK!
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 57.65 GOŁĘBIOWSKI Jan UKS Vis Skierniewice 2005 U18 LD III BARSKA Jolanta Z/0426/18 2024 BEZ LDK!
2 2 s 1 60.98 GŁOWALA Michał UKS Kresy Otwock 2005 U18 MZ IV ODOLIŃSKI Sebastian Z/0338/18 2024
400 m pł M
1 1 s 1 53.16 BUCK Dawid AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1999 Sen OP I DMP ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/2890/18 2024  SKN   124
2 2 s 1 54.70 MICHALAK Sebastian KS AZS UWM Olsztyn 2004 U20 WN II LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. Z/3726/17 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 3 s 1 55.55 BRYLL Ignacy AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP II DMP LACH Magdalena Z/2804/18 2024 LDK!  KN B   94
  s 1 DNF TYMIŃSKI Piotr MKS Juvenia Białystok # 2000 U23 PD -- B.D. B.D. , Z/1001/17 , 2024
2000 m prz M
1 1 s 1 6:23.97 BENDYK Marcin KS AZS UWM Olsztyn 2004 U20 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. Z/3069/18 2024 LDK!  OSU  
2 2 s 1 6:46.52 ŁUKASIAK Szymon UKS Herkules Sulejówek 2003 U20 MZ IV CZYŻ Maciej Z/2216/16 2024 3 LDK!
3 3 s 1 6:55.86 BEREŹNICKI Piotr UKS Tempo 5 Przemyśl 2003 U20 PK -- LDK!  OSU  
4 4 s 1 7:16.23 GRYZ Kamil UKS Herkules Sulejówek 2005 U18 MZ -- LDK!
Wzwyż M
1 f 1 1.50 BEDNARSKI Dariusz MUKS Płock 1954 Masters MZ -- B.D. B.D. Z/1790/12 2024 BEZ
2 f 1 1.35 UHERA Grzegorz KS Orzeł Warszawa 2005 U18 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/4193/19 2023 LDK!
Tyczka M
1 f 1 4.70 GAWENDA Michał KS Warszawianka W-wa # 2005 U18 MZ I GAWENDA Andrzej B.D. Z/1119/18 2024 LDK!  KNF   SKN   OSU  
  f 1 NM MARCINIEWICZ Bartosz KS AZS AWF Katowice # 2002 U23 SL -- DMP SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. # Z/2627/16 2024 LDK!  KNF   KN B  
W dal M
  f 1 5.68 GĄBKA Bartosz KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ +1.9 -- DMP TOPOLEWSKI Maciej B.D. # Z/0628/15 2024 22
1 f 1 6.79 GĄBKA Bartosz KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ +2.2 III DMP TOPOLEWSKI Maciej B.D. # Z/0628/15 2024 77
2 f 1 6.45 SUMIŃSKI Michał KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ +1.2 III B.D.
3 f 1 6.08 KORZENIOWSKI Łukasz MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ +1.5 IV WIŚNIEWSKI Zbigniew KOZERA Piotr # , Z/1018/17 , 2024 BEZ LDK!
  f 2 7.07 GŁASZCZKA Szymon KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ +0.4 II DMP DMP U20 ŁUKASIAK Michał Z/1006/19 2024  KNF   OSU   KN B   96 133
1 f 2 7.14 GŁASZCZKA Szymon KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ +2.6 II DMP DMP U20 ŁUKASIAK Michał Z/1006/19 2024  KNF   OSU   KN B   101 137
2 f 2 6.54 PTASIEWICZ Jakub MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ -0.5 III ZABOROWSKI Marcin KOZERA Piotr , Z/2350/19 , 2024 LDK!  KN B  
3 f 2 6.00 ODOLIŃSKI Szymon UKS Kresy Otwock 2005 U18 MZ +1.5 IV ODOLIŃSKI Sebastian Z/1111/18 2023 BEZ LDK!
4 f 2 5.92 GŁOWALA Michał UKS Kresy Otwock 2005 U18 MZ +3.0 IV ODOLIŃSKI Sebastian Z/0338/18 2024
5 f 2 5.18 ZIUŁKOWSKI Piotr AKL Ursynów Warszawa 2006 U18 MZ +2.3 -- OBROCKI Bogdan # Z/3233/20 2024 LDK!
6 f 2 4.98 BRZEZIŃSKI Michał MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ +2.7 --
7 f 2 4.94 SMARDZEWSKI Filip MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ +1.1 --
Trójskok M
1 f 1 15.36 KULMACZEWSKI Jan KS AZS AWF Warszawa 1995 Sen MZ +0.4 I B.D. ŁUKASIAK Michał , Z/1677/12 , 2023
2 f 1 11.69 MARCZAK Mateusz KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ +1.0 -- TOPOLEWSKI Maciej Z/12368/21 2024  KN B  
3 f 1 10.83 SZYMBORSKI Miłosz MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ +2.5 -- KOZERA Piotr Z/0323/22 2024
Kula (3) M
1 f 1 8.43 KOWALSKI Lech KS AZS AWF Warszawa 1936 Masters MZ -- B.D. Z/3697/22 2024
Kula (5) M
1 f 1 14.00 SIKORA Wiktor GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ III BUSZTA Stanisław Z/0571/19 2024 BEZ
2 f 1 13.46 DEMBIŃSKI Miłosz OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2006 U18 MZ IV SZUSTER Konrad Z/3188/20 2023 LDK!  KN B  
3 f 1 13.42 STĘPIŃSKI Patryk MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ IV LDK!
4 f 1 10.00 KARPIUK Franciszek KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ -- MAZUR Szymon # Z/1223/22 2024
5 f 1 8.12 WODZYŃSKI Przemysław MKS Bank BS Płońsk 2008 U16 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2929/21 2024 LDK!
Kula (7.26) M
1 f 1 8.23 GRONKIEWICZ Marek KS Lider Grodzisk Mazowiecki 1967 Masters MZ --
Dysk (1.5) M
1 f 1 45.86 SIKORA Wiktor GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ II BUSZTA Stanisław Z/0571/19 2024 BEZ
2 f 1 39.63 DEMBIŃSKI Miłosz OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2006 U18 MZ III SZUSTER Konrad Z/3188/20 2023 LDK!  KN B  
3 f 1 38.27 STĘPIŃSKI Patryk MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ IV LDK!
4 f 1 30.15 KOŁAKOWSKI Karol KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ V GÓRA Marcin Z/1888/20 2024 LDK!
Dysk (1.75) M
1 f 1 28.55 KOWALSKI Jakub MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew 4 LDK!
Dysk (2) M
1 f 1 62.06 URBANEK Robert MKS Aleksandrów Łódzki 1987 Masters LD MM DMP JOACHIMIAK Robert Z/1041/11 2024 MM  KN   SKN   173
2 f 1 52.21 MIKOS Mateusz AZS UMCS Lublin 1987 Masters LU I
3 f 1 50.06 ANDRZEJCZAK Jarosław KS AZS AWF Warszawa # 2002 U23 MZ I DMP CZAJKOWSKI Waldemar MAZUR Szymon # , Z/0452/16 , 2024 LDK!  KNF   KN   SKN   115
4 f 1 49.86 KACPRZAK Mateusz KS AZS AWF Warszawa # 1992 Sen MZ I B.D. Z/3356/11 2023 1
Oszczep (800) M
1 f 1 65.52 SUMIŃSKI Wojciech KS AZS AWF Warszawa 1994 Sen MZ I DMP TOPOLEWSKI Maciej B.D. Z/3684/11 2024 1 114
2 f 1 62.60 TOPOLEWSKI Maciej KS AZS AWF Warszawa 1995 Sen MZ I TOPOLEWSKI Maciej B.D. B.D. Z/5021/15 2022  SKN  
3 f 1 46.49 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 2002 U23 MZ -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2022 4 LDK!  KN B  
4 f 1 33.82 ZWOLSKI Maciej UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/1598/19 2023 LDK!  OSU  

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 22.068029165268 sekund