Młodzieszyn 22.05.2022
Mistrzostwa Mazowsza U12
60 m K
1 1 e 1 8.97 BORY¦ Paulina UKS Bieniewiczanka Błonie 2011 U12 MZ 0.0 -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/8843/21 2023 LDK!
2 2 e 1 9.23 BOLCZAK Hanna OKS Skra Warszawa 2012 U12 MZ 0.0 -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/10572/21 2023
3 4 e 1 9.49 RAFALSKA Barbara KS AZS AWF Warszawa 2012 U12 MZ 0.0 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/0891/21 2023 LDK!
4 7 e 1 9.78 ZDRZALIK Natalia UKS MILA Nowa Iwiczna # 2012 U12 MZ 0.0 -- JAKUBCZAK-PAWELEC Anna # Z/3655/23 2023
5 8 e 1 9.82 ¦NIADOCH Wiktoria UKS Filipides Teresin 2012 U12 MZ 0.0 -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/14176/21 2023 LDK!
6 11 e 1 10.03 WO¬NIAK Michalina UKS LA Basket Warszawa # 2011 U12 MZ 0.0 -- BOROŃ Aldona Z/1192/23 2023 LDK!
1 5 e 2 9.61 PAWLUKOJĆ Emilia UKS MTE Milanówek 2011 U12 MZ 0.0 -- SOBIERAJ Aneta # Z/0570/22 2023 LDK!
2 6 e 2 9.78 JANAS Joanna RK Athletics Warszawa 2011 U12 MZ 0.0 -- RACZYŁO Damian Z/14800/21 2023
3 13 e 2 10.39 BODYCH Pola UKS MTE Milanówek 2011 U12 MZ 0.0 -- SOBIERAJ Aneta # Z/2969/22 2023 LDK!
4 16 e 2 10.90 STELMASZCZYK Magdalena KS Atak Agrykola Warszawa 2013 U12 MZ 0.0 -- BIŃKOWSKA Marlena Z/4006/21 2023 LDK!
5 17 e 2 11.06 POTĘPA Julia UKS Otrębusy 2012 U12 MZ 0.0 -- KOŃCZAK Sebastian Z/10305/21 2023
6 19 e 2 11.99 PACEK Rozalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2015 U12 MZ 0.0 --
1 3 e 3 9.28 MARSOP Antonina UKS Otrębusy 2011 U12 MZ 0.0 -- KOŃCZAK Sebastian Z/5460/21 2023 LDK!
2 9 e 3 9.93 SZOPA Nadia RK Athletics Warszawa 2012 U12 MZ 0.0 -- JENDRYCH Marek # Z/0716/22 2023
3 10 e 3 10.00 ROGOWSKA Zuzanna OKS Skra Warszawa 2013 U12 MZ 0.0 -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/1751/22 2023
4 12 e 3 10.39 ZARĘBA Amelia MKS Pułtusk 2011 U12 MZ 0.0 -- KRAWCZAK Andrzej Z/3936/22 2023
5 15 e 3 10.68 PĘCAK Emilia UKS MILA Nowa Iwiczna # 2011 U12 MZ 0.0 -- JAKUBCZAK-PAWELEC Anna # Z/3285/23 2023
1 14 e 4 10.61 RATAJCZAK Zofia RK Athletics Warszawa 2011 U12 MZ 0.0 -- B.D. # Z/3899/22 2023
2 18 e 4 11.56 BISTUŁA Antonina RK Athletics Warszawa 2012 U12 MZ 0.0 --
3 20 e 4 12.00 WOSIŃSKA Aleksandra OKS Skra Warszawa 2011 U12 MZ 0.0 -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/3153/22 2023
4 21 e 4 13.46 STUBIŃSKA Michalina KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2015 U12 MZ 0.0 -- LDK!
5 22 e 4 14.09 WILCZEK Milena UKS MILA Nowa Iwiczna # 2012 U12 MZ 0.0 -- JAKUBCZAK-PAWELEC Anna # Z/3277/23 2023
1 e 5 9.29 KOLENDA Zofia UKS MTE Milanówek 2011 U12 MZ 0.0 -- SOBIERAJ Aneta # Z/1421/22 2023 LDK!
2 e 5 9.53 WO¬NIAK Michalina UKS LA Basket Warszawa # 2011 U12 MZ 0.0 -- BOROŃ Aldona Z/1192/23 2023 LDK!
3 e 5 10.02 STĘPNIAK Lena KS Atak Agrykola Warszawa 2011 U12 MZ 0.0 -- BIŃKOWSKA Marlena Z/3702/20 2023 LDK!
4 e 5 10.04 BOGUSŁAWSKA Izabela RK Athletics Warszawa 2011 U12 MZ 0.0 -- RACZYŁO Damian Z/14857/21 2023
1 1 f 1 8.98 BORY¦ Paulina UKS Bieniewiczanka Błonie 2011 U12 MZ 0.0 -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/8843/21 2023 LDK!
2 2 f 1 9.18 MARSOP Antonina UKS Otrębusy 2011 U12 MZ 0.0 -- KOŃCZAK Sebastian Z/5460/21 2023 LDK!
3 3 f 1 9.31 BOLCZAK Hanna OKS Skra Warszawa 2012 U12 MZ 0.0 -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/10572/21 2023
4 4 f 1 9.56 RAFALSKA Barbara KS AZS AWF Warszawa 2012 U12 MZ 0.0 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/0891/21 2023 LDK!
5 5 f 1 9.57 PAWLUKOJĆ Emilia UKS MTE Milanówek 2011 U12 MZ 0.0 -- SOBIERAJ Aneta # Z/0570/22 2023 LDK!
6 6 f 1 9.96 JANAS Joanna RK Athletics Warszawa 2011 U12 MZ 0.0 -- RACZYŁO Damian Z/14800/21 2023
300 m K
1 1 s 1 47.67 BANY Monika UKS MILA Nowa Iwiczna # 2011 U12 MZ V JAKUBCZAK-PAWELEC Anna # Z/3276/23 2023
2 2 s 1 48.88 BORY¦ Paulina UKS Bieniewiczanka Błonie 2011 U12 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/8843/21 2023 LDK!
3 3 s 1 50.41 LESIUK Lena KS AZS AWF Warszawa 2011 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/4176/21 2023 LDK!
4 4 s 1 52.68 BOLCZAK Hanna OKS Skra Warszawa 2012 U12 MZ -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/10572/21 2023
1 5 s 2 52.82 ¦NIADOCH Wiktoria UKS Filipides Teresin 2012 U12 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/14176/21 2023 LDK!
2 6 s 2 54.26 MILEWSKA Maja KS Lemiesz Team Warszawa # 2011 U12 MZ -- LEMIESZ Aneta Z/3862/23 2023 LDK!
3 7 s 2 55.17 JAWORSKA Małgorzata UKS MTE Milanówek 2012 U12 MZ -- SOBIERAJ Aneta # Z/2695/22 2023 LDK!
1 8 s 3 58.63 JOACHIMIAK Amelia UKS Otrębusy 2011 U12 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/2313/22 2023 LDK!
2 9 s 3 58.84 SIEDLEWSKA Lena UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2011 U12 MZ -- B.D. Z/11683/21 2023
3 10 s 3 58.99 PROCNER Nina RK Athletics Warszawa 2011 U12 MZ -- JENDRYCH Marek Z/3256/21 2023
4 11 s 3 59.86 MAJEWSKA Zuzanna KS Atak Agrykola Warszawa 2013 U12 MZ -- BIŃKOWSKA Marlena Z/5051/21 2023 LDK!
1 12 s 4 60.99 TROCHONOWICZ Ida KS Orzeł Warszawa 2011 U12 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/2533/22 2023 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:55.02 LIS Hanna Ducla Academy Warszawa 2012 U12 MZ -- DUKLANOWSKA Edyta # Z/2688/21 2023
2 2 s 1 1:57.58 PAŁYSA Alicja Ducla Academy Warszawa 2011 U12 MZ -- DUKLANOWSKA Edyta Z/2679/21 2023
3 3 s 1 2:01.82 PAWLUKOJĆ Klara UKS MTE Milanówek 2011 U12 MZ -- SOBIERAJ Aneta # Z/0571/22 2023 LDK!
Wzwyż K
1 1 f 1 1.20 SEPEŁOWSKA Ewelina MKS Pułtusk 2011 U12 MZ -- KRAWCZAK Andrzej Z/3939/22 2023
2 2 f 1 1.15 ¦LIWIŃSKA Zuzanna MKS Pułtusk 2011 U12 MZ -- KRYSIAK Sławomir # Z/3937/22 2023
3 3 f 1 1.10 ZARĘBA Amelia MKS Pułtusk 2011 U12 MZ -- KRAWCZAK Andrzej Z/3936/22 2023
4 4 f 1 1.10 TROCHONOWICZ Ida KS Orzeł Warszawa 2011 U12 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/2533/22 2023 LDK!
4 4 f 1 1.10 KOZŁOWSKA Justyna KS Orzeł Warszawa 2012 U12 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/1841/22 2023 LDK!
W dal strefa K
1 1 f 1 4.29 BANY Monika UKS MILA Nowa Iwiczna # 2011 U12 MZ 0.0 -- JAKUBCZAK-PAWELEC Anna # Z/3276/23 2023
2 2 f 1 4.04 MARSOP Antonina UKS Otrębusy 2011 U12 MZ 0.0 -- KOŃCZAK Sebastian Z/5460/21 2023 LDK!
3 3 f 1 3.97 LESIUK Lena KS AZS AWF Warszawa 2011 U12 MZ 0.0 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/4176/21 2023 LDK!
4 4 f 1 3.86 RAFALSKA Barbara KS AZS AWF Warszawa 2012 U12 MZ 0.0 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/0891/21 2023 LDK!
5 5 f 1 3.63 PAWLUKOJĆ Klara UKS MTE Milanówek 2011 U12 MZ 0.0 -- SOBIERAJ Aneta # Z/0571/22 2023 LDK!
6 6 f 1 3.48 PAWLUKOJĆ Emilia UKS MTE Milanówek 2011 U12 MZ 0.0 -- SOBIERAJ Aneta # Z/0570/22 2023 LDK!
7 7 f 1 3.47 SZOPA Nadia RK Athletics Warszawa 2012 U12 MZ 0.0 -- JENDRYCH Marek # Z/0716/22 2023
8 8 f 1 3.43 STELMASZCZYK Magdalena KS Atak Agrykola Warszawa 2013 U12 MZ 0.0 -- BIŃKOWSKA Marlena Z/4006/21 2023 LDK!
9 9 f 1 3.35 BODYCH Pola UKS MTE Milanówek 2011 U12 MZ 0.0 -- SOBIERAJ Aneta # Z/2969/22 2023 LDK!
10 10 f 1 3.34 JOACHIMIAK Amelia UKS Otrębusy 2011 U12 MZ 0.0 -- KOŃCZAK Sebastian Z/2313/22 2023 LDK!
11 11 f 1 3.33 MILEWSKA Maja KS Lemiesz Team Warszawa # 2011 U12 MZ 0.0 -- LEMIESZ Aneta Z/3862/23 2023 LDK!
12 12 f 1 3.33 ZDRZALIK Natalia UKS MILA Nowa Iwiczna # 2012 U12 MZ 0.0 -- JAKUBCZAK-PAWELEC Anna # Z/3655/23 2023
13 13 f 1 3.19 PROCNER Nina RK Athletics Warszawa 2011 U12 MZ 0.0 -- JENDRYCH Marek Z/3256/21 2023
14 15 f 1 3.16 JAWORSKA Małgorzata UKS MTE Milanówek 2012 U12 MZ 0.0 -- SOBIERAJ Aneta # Z/2695/22 2023 LDK!
15 14 f 1 3.16 PIKORA Patrycja Katarzyna MKS Pułtusk 2011 U12 MZ 0.0 -- KRYSIAK Sławomir # Z/3938/22 2023
16 15 f 1 3.14 ROGOWSKA Zuzanna OKS Skra Warszawa 2013 U12 MZ 0.0 -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/1751/22 2023
17 16 f 1 2.94 WOSIŃSKA Aleksandra OKS Skra Warszawa 2011 U12 MZ 0.0 -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/3153/22 2023
18 17 f 1 2.87 BISTUŁA Antonina RK Athletics Warszawa 2012 U12 MZ 0.0 --
19 18 f 1 2.85 POTĘPA Julia UKS Otrębusy 2012 U12 MZ 0.0 -- KOŃCZAK Sebastian Z/10305/21 2023
20 19 f 1 2.80 PACEK Rozalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2015 U12 MZ 0.0 --
21 20 f 1 2.23 STUBIŃSKA Michalina KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2015 U12 MZ 0.0 -- LDK!
Ppal (80) K
1 1 f 1 28.00 KOLENDA Zofia UKS MTE Milanówek 2011 U12 MZ -- SOBIERAJ Aneta # Z/1421/22 2023 LDK!
2 2 f 1 28.00 STĘPNIAK Lena KS Atak Agrykola Warszawa 2011 U12 MZ -- BIŃKOWSKA Marlena Z/3702/20 2023 LDK!
3 3 f 1 19.00 PĘCAK Emilia UKS MILA Nowa Iwiczna # 2011 U12 MZ -- JAKUBCZAK-PAWELEC Anna # Z/3285/23 2023
4 4 f 1 18.00 SIEDLEWSKA Lena UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2011 U12 MZ -- B.D. Z/11683/21 2023
5 5 f 1 16.00 MAJEWSKA Zuzanna KS Atak Agrykola Warszawa 2013 U12 MZ -- BIŃKOWSKA Marlena Z/5051/21 2023 LDK!
Chód 1 km K
1 1 s 1 6:03.95 BOGUSŁAWSKA Izabela RK Athletics Warszawa 2011 U12 MZ -- RACZYŁO Damian Z/14857/21 2023
2 2 s 1 6:22.10 RATAJCZAK Zofia RK Athletics Warszawa 2011 U12 MZ -- B.D. # Z/3899/22 2023
3 3 s 1 6:30.34 SIWIŃSKA Jagoda RK Athletics Warszawa 2011 U12 MZ -- KORZENIOWSKI Robert Z/2059/20 2023
4 4 s 1 6:43.04 KOZŁOWSKA Justyna KS Orzeł Warszawa 2012 U12 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/1841/22 2023 LDK!
5 5 s 1 7:23.48 KRZYSZTOFIAK Lena niest. Warszawa 2011 U12 MZ --
6 6 s 1 8:06.97 OLCZAK Jagoda niest. Warszawa 2012 U12 MZ --
60 m M
1 1 e 1 8.39 HREHORUK Krzysztof UKS Bieniewiczanka Błonie 2011 U12 MZ 0.0 -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/11763/21 2023 LDK!
2 2 e 1 8.54 KRZY¦KÓW Jerzy KS Czempion Warszawa 2011 U12 MZ 0.0 -- TOPOLEWSKI Maciej Z/3784/20 2023
3 3 e 1 9.01 GRANIAK Jakub KS AZS AWF Warszawa 2011 U12 MZ 0.0 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/4704/21 2023 LDK!
4 5 e 1 9.24 KRYSZTOFIAK Aleksander UKS Bieniewiczanka Błonie 2011 U12 MZ 0.0 -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/5097/22 2023 LDK!
5 10 e 1 9.54 WOLSKI Gabriel UKS Skalar Warszawa 2012 U12 MZ 0.0 -- B.D. Z/3591/21 2023
1 4 e 2 9.12 STASIEWICZ Tomasz UKS Bieniewiczanka Błonie 2011 U12 MZ 0.0 -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/10318/21 2023 LDK!
2 6 e 2 9.27 BALCERSKI Antoni KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2011 U12 MZ 0.0 -- LDK!
3 11 e 2 9.62 DOMAŃSKI Mikołaj OKS Skra Warszawa 2012 U12 MZ 0.0 -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/10578/21 2023
4 13 e 2 9.82 KOT Michał RK Athletics Warszawa 2012 U12 MZ 0.0 -- JENDRYCH Marek Z/3231/22 2023
1 8 e 3 9.44 SKNADAJ Łukasz KS Orzeł Warszawa 2011 U12 MZ 0.0 -- PODRAŻKO Marian Z/2237/22 2023 LDK!
2 14 e 3 9.84 BOLCZAK Jan OKS Skra Warszawa 2012 U12 MZ 0.0 -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/10573/21 2023
3 15 e 3 10.00 LISZEWSKI Antoni UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2011 U12 MZ 0.0 -- B.D. Z/11678/21 2023
4 16 e 3 10.51 ZYGADŁO Maksymilian KS Orzeł Warszawa 2012 U12 MZ 0.0 -- PODRAŻKO Marian Z/7032/21 2023 LDK!
1 7 e 4 9.34 MAŁECKI Marcel LKS Osuchów 2012 U12 MZ 0.0 -- ZDUNEK Stanisław Z/3574/22 2023
2 9 e 4 9.49 BIELECKI Stanisław LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2011 U12 MZ 0.0 -- ŻEWŁAKOW Kamil ŻEWŁAKOW Kamil , Z/3299/22 , 2022
3 12 e 4 9.80 ZIORKIEWICZ Karol RK Athletics Warszawa 2011 U12 MZ 0.0 -- RACZYŁO Damian Z/13217/21 2023
4 17 e 4 11.20 BOUCHET Joseph RK Athletics Warszawa 2011 U12 MZ 0.0 -- #
5 18 e 4 11.43 IDZI Julian KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2013 U12 MZ 0.0 --
6 19 e 4 12.00 DUKACZEWSKI Kajetan KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2016 U12 MZ 0.0 --
1 1 f 1 8.47 HREHORUK Krzysztof UKS Bieniewiczanka Błonie 2011 U12 MZ 0.0 -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/11763/21 2023 LDK!
2 2 f 1 8.97 GRANIAK Jakub KS AZS AWF Warszawa 2011 U12 MZ 0.0 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/4704/21 2023 LDK!
3 3 f 1 9.16 KRZY¦KÓW Jerzy KS Czempion Warszawa 2011 U12 MZ 0.0 -- TOPOLEWSKI Maciej Z/3784/20 2023
4 4 f 1 9.22 STASIEWICZ Tomasz UKS Bieniewiczanka Błonie 2011 U12 MZ 0.0 -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/10318/21 2023 LDK!
5 5 f 1 9.33 BALCERSKI Antoni KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2011 U12 MZ 0.0 -- LDK!
6 6 f 1 9.41 KRYSZTOFIAK Aleksander UKS Bieniewiczanka Błonie 2011 U12 MZ 0.0 -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/5097/22 2023 LDK!
300 m M
1 1 s 1 45.08 HREHORUK Krzysztof UKS Bieniewiczanka Błonie 2011 U12 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/11763/21 2023 LDK!
2 2 s 1 45.74 TRZEPLA Michał Ducla Academy Warszawa 2011 U12 MZ -- DUKLANOWSKA Edyta # Z/2681/21 2023
3 3 s 1 47.14 ŁABĘCKI Bartosz UKS Diamond Athletics Białołęka 2011 U12 MZ -- GLINICKI Jarosław Z/2841/21 2023
4 4 s 1 47.26 DULNIAK Sebastian KS AZS AWF Warszawa 2012 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/0890/21 2023 LDK!
1 6 s 2 50.22 STASIEWICZ Tomasz UKS Bieniewiczanka Błonie 2011 U12 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/10318/21 2023 LDK!
2 7 s 2 50.72 DOMAŃSKI Mikołaj OKS Skra Warszawa 2012 U12 MZ -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/10578/21 2023
3 10 s 2 51.03 ZIORKIEWICZ Karol RK Athletics Warszawa 2011 U12 MZ -- RACZYŁO Damian Z/13217/21 2023
4 12 s 2 51.23 MARCINKIEWICZ Jan RK Athletics Warszawa 2011 U12 MZ -- JENDRYCH Marek Z/14697/21 2023
1 5 s 3 50.22 HOFMAN Jacek UKS MILA Nowa Iwiczna # 2011 U12 MZ -- JAKUBCZAK-PAWELEC Anna # Z/3286/23 2023
2 8 s 3 50.72 TOMASZEWSKI Konrad UKS Otrębusy 2011 U12 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/3255/22 2023 LDK!
3 9 s 3 51.03 MIRECKI Mateusz UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2011 U12 MZ -- B.D. Z/11679/21 2023
4 11 s 3 51.22 LISZEWSKI Antoni UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2011 U12 MZ -- B.D. Z/11678/21 2023
600 m M
1 1 s 1 2:01.93 PROCHOWNIK Jakub UKS MTE Milanówek 2012 U12 MZ -- SOBIERAJ Aneta # Z/1094/22 2023 LDK!
2 2 s 1 2:02.21 ŻOŁˇDEK Jan Franciszek KS Atak Agrykola Warszawa 2012 U12 MZ -- BIŃKOWSKA Marlena Z/4014/21 2023 LDK!
3 3 s 1 2:08.05 KUBICKI Szymon UKS Bieniewiczanka Błonie 2011 U12 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/3908/22 2022
4 4 s 1 2:09.54 DUBRAWSKI Florian KS Atak Agrykola Warszawa 2012 U12 MZ -- BIŃKOWSKA Marlena Z/5050/21 2023 LDK!
80 pł M
1 1 s 1 16.84 KAMIŃSKI Marcel OKS Skra Warszawa # 2011 U12 MZ 0.0 -- ZAWADZKI Jacek Z/1865/23 2023
Wzwyż M
1 1 f 1 1.10 PROCHOWNIK Jakub UKS MTE Milanówek 2012 U12 MZ -- SOBIERAJ Aneta # Z/1094/22 2023 LDK!
W dal strefa M
1 1 f 1 4.05 TOMASZEWSKI Konrad UKS Otrębusy 2011 U12 MZ 0.0 -- KOŃCZAK Sebastian Z/3255/22 2023 LDK!
2 2 f 1 3.94 SKNADAJ Łukasz KS Orzeł Warszawa 2011 U12 MZ 0.0 -- PODRAŻKO Marian Z/2237/22 2023 LDK!
3 3 f 1 3.94 BALCERSKI Antoni KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2011 U12 MZ 0.0 -- LDK!
4 4 f 1 3.85 KAMIŃSKI Marcel OKS Skra Warszawa # 2011 U12 MZ 0.0 -- ZAWADZKI Jacek Z/1865/23 2023
5 5 f 1 3.80 HOFMAN Jacek UKS MILA Nowa Iwiczna # 2011 U12 MZ 0.0 -- JAKUBCZAK-PAWELEC Anna # Z/3286/23 2023
6 6 f 1 3.78 DULNIAK Sebastian KS AZS AWF Warszawa 2012 U12 MZ 0.0 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/0890/21 2023 LDK!
7 7 f 1 3.75 KRYSZTOFIAK Aleksander UKS Bieniewiczanka Błonie 2011 U12 MZ 0.0 -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/5097/22 2023 LDK!
8 8 f 1 3.68 MARCINKIEWICZ Jan RK Athletics Warszawa 2011 U12 MZ 0.0 -- JENDRYCH Marek Z/14697/21 2023
9 9 f 1 3.54 BOLCZAK Jan OKS Skra Warszawa 2012 U12 MZ 0.0 -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/10573/21 2023
10 10 f 1 3.50 MAŁECKI Marcel LKS Osuchów 2012 U12 MZ 0.0 -- ZDUNEK Stanisław Z/3574/22 2023
11 11 f 1 3.30 KOT Michał RK Athletics Warszawa 2012 U12 MZ 0.0 -- JENDRYCH Marek Z/3231/22 2023
12 12 f 1 3.27 DUBRAWSKI Florian KS Atak Agrykola Warszawa 2012 U12 MZ 0.0 -- BIŃKOWSKA Marlena Z/5050/21 2023 LDK!
13 13 f 1 2.88 ZYGADŁO Maksymilian KS Orzeł Warszawa 2012 U12 MZ 0.0 -- PODRAŻKO Marian Z/7032/21 2023 LDK!
14 14 f 1 2.75 IDZI Julian KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2013 U12 MZ 0.0 --
15 15 f 1 2.46 DUKACZEWSKI Kajetan KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2016 U12 MZ 0.0 --
Ppal (150) M
1 1 f 1 37.50 WOLSKI Gabriel UKS Skalar Warszawa 2012 U12 MZ -- B.D. Z/3591/21 2023
2 2 f 1 37.00 KUBICKI Szymon UKS Bieniewiczanka Błonie 2011 U12 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/3908/22 2022
3 3 f 1 32.50 MIRECKI Mateusz UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2011 U12 MZ -- B.D. Z/11679/21 2023
4 4 f 1 32.50 KRZY¦KÓW Jerzy KS Czempion Warszawa 2011 U12 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/3784/20 2023
5 5 f 1 26.00 ŻOŁˇDEK Jan Franciszek KS Atak Agrykola Warszawa 2012 U12 MZ -- BIŃKOWSKA Marlena Z/4014/21 2023 LDK!
6 6 f 1 25.00 LISZEWSKI Antoni UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2011 U12 MZ -- B.D. Z/11678/21 2023
Chód 2 km M
1 1 s 1 11:52.60 KORZENIOWSKI Xawery RK Athletics Warszawa 2011 U12 MZ -- B.D. # Z/2066/20 2023
2 2 s 1 11:53.00 USS Franciszek RK Athletics Warszawa 2012 U12 MZ -- RACZYŁO Damian Z/2934/21 2023
3 3 s 1 13:51.52 BOUCHET Joseph RK Athletics Warszawa 2011 U12 MZ -- #
4 4 s 1 14:13.52 JĘDRZEJCZAK Gustaw RK Athletics Warszawa 2012 U12 MZ -- B.D. # Z/14783/21 2022
5 5 s 1 15:10.23 MACIEJSKI Michał OKS Skra Warszawa 2012 U12 MZ -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/14120/21 2023
6 6 s 1 15:16.66 DUPLICKI Igor niest. Warszawa 2011 U12 MZ --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.87065291404724 sekund