Łódź 29.05.2022
Mityng otwarcia stadionu RKS Łódź [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 s 1 13.90 BRZEZIŃSKA Julia RKS Łódź 2007 U16 LD -0.8 V GOWORSKI Tomasz Z/0274/21 2024
2 s 1 14.00 CHMIEL Hanna RKS Łódź 2009 U14 LD -0.8 V SZABLEWSKI Tadeusz Z/0649/22 2024
3 s 1 14.33 MARCZYK Julia RKS Łódź 2007 U16 LD -0.8 V KARP Sławomir # LDK!
4 s 1 14.64 GRUCHOT Zofia RKS Łódź 2009 U14 LD -0.8 -- JASZCZAK Stanisław # Z/0648/22 2024
5 s 1 14.99 PATURAJ Natalia RKS Łódź 2008 U16 LD -0.8 --
6 s 1 15.57 FRÓG Anna RKS Łódź 2008 U16 LD -0.8 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/0647/22 2024
7 s 1 15.70 GWIZDAŁA Martyna RKS Łódź 2008 U16 LD -0.8 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/0650/22 2024
8 s 1 16.13 MARKOWSKA Natalia RKS Łódź 2008 U16 LD -0.8 -- LDK!
1 s 2 13.21 GROT Aneta RKS Łódź 1979 Masters LD -0.2 -- GOWORSKI Tomasz GOWORSKI Tomasz , Z/3027/16 , 2024 3
2 s 2 13.92 OLCZYK Agnieszka KS Dynamic Łódź 1979 Masters LD -0.2 -- GOWORSKI Tomasz Z/1590/22 2024
3 s 2 16.21 HAŁACZKIEWICZ Sylwia KS Dynamic Łódź 1982 Masters LD -0.2 -- JELSKA Justyna B.D. # Z/0846/20 2024
1 e 1 12.16 WOŹNIAK Maja LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP -1.2 II ZIÓŁKOWSKI Marek # Z/2342/20 2024 BEZ LDK!  SKN   OSU  
2 e 1 12.25 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 2003 U20 KP -1.2 II BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/3343/17 2024  KNF   KN   SKN   OSU  
3 e 1 12.27 ZIEMBICKA Julia niestowarzyszona # 2001 U23 -1.2 II B.D. CZYŻ Radosław # , Z/2577/15 , 2024  KNF   SKN   KN B  
4 e 1 12.48 KASPRZAK Oliwia WLKS Wrocław # 2007 U16 DS -1.2 II KOBIAŁKA Kamil # Z/3881/20 2024 LDK!
5 e 1 12.50 TOMCZYK Zofia UMLKS Pegaz Opoczno 2008 U16 LD -1.2 II GRABOLUS Marek # Z/2525/20 2024 LDK!
6 e 1 13.01 OSTROWSKA Alicja AZS Łódź 2001 U23 LD -1.2 III SADACH Aneta B.D. LDK!
7 e 1 13.15 RYBKA Paulina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2003 U20 KP -1.2 III NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. KOHUTEK Artur , Z/0851/16 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
1 e 2 12.16 KULPIŃSKA Anna KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA -0.3 II DMP GIZA Maciej B.D. B.D. Z/0382/15 2024 119
2 e 2 12.18 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 1998 Sen PM -0.3 II B.D. B.D. # Z/1497/14 2023  SKN  
3 e 2 12.34 JAROSIŃSKA Maria MKL Toruń 2006 U18 KP -0.3 II WLEKLIŃSKA Dagna B.D. Z/0356/18 2024 3 LDK!  KNF   KN B  
4 e 2 12.39 KUŚ Anastazja KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN -0.3 II LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2483/20 2024 LDK!  OSU  
5 e 2 12.66 DOMAGAŁA Małgorzata UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD -0.3 II RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz Z/3465/19 2024 LDK!  OSU  
6 e 2 12.81 ŚWIERCZYŃSKA Julia RKS Łódź 2006 U18 LD -0.3 III GOWORSKI Tomasz Z/1246/20 2024  KN B  
7 e 2 12.94 JAKŚ Aleksandra RKS Łódź 1998 Sen LD -0.3 III DMP KOPEĆ Dominik B.D. B.D. Z/1333/14 2024 75
1 e 3 13.14 WESTENHOLC Paulina niestowarzyszona # 2006 U18 0.0 III SIERKA Ewa B.D. Z/2614/19, Z/2614/19 , 2024 LDK!
2 e 3 13.30 JAKŚ Małgorzata RKS Łódź 1998 Sen LD 0.0 -- KOPEĆ Dominik B.D. Z/1334/14 2024
3 e 3 13.44 WŁOŚCIAŃSKA Patrycja RKS Łódź 2003 U20 LD 0.0 IV #
4 e 3 13.57 MARCINIAK Julia AZS Łódź 2004 U20 LD 0.0 IV BLAUSZ Henryka B.D. # Z/5319/19 2024
5 e 3 13.59 KIELIAN Aleksandra KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA 0.0 -- GIZA Maciej B.D. GIZA Maciej , Z/1264/15 , 2022 LDK!
6 e 3 13.71 NOWAK Aleksandra RKS Łódź 2001 U23 LD 0.0 -- B.D.
7 e 3 13.91 KONIECZNA Joanna MKS Siechnice # 2004 U20 DS 0.0 -- ZIÓŁKOWSKI Marek SOBCZYK Tomasz B.D. # , Z/0840/16 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
1 e 4 12.95 MODELEWSKA Julia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD -0.2 III B.D. B.D. B.D. WASIAK Jarosław , Z/8009/21 , 2024 LDK!
2 e 4 13.54 JEZIORSKA Marika MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -0.2 IV KOWALSKI Robert # Z/0184/20 2024 LDK!
3 e 4 13.77 ZAŁĘCZNA Roksana UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD -0.2 IV RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/1469/21 , 2024 LDK!  OSU  
4 e 4 13.84 MORKIS Natalia GKS Tarnovia LA Tarnowo Podgórne 2004 U20 WP -0.2 -- MAĆKOWIAK Robert Z/10555/21 2023
5 e 4 14.81 MICHALEC Nela RKS Łódź 2005 U18 LD -0.2 --
1 f 1 11.98 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 2003 U20 KP -0.2 I BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/3343/17 2024  KNF   KN   SKN   OSU  
2 f 1 11.98 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 1998 Sen PM -0.2 I B.D. B.D. # Z/1497/14 2023  SKN  
3 f 1 12.02 WOŹNIAK Maja LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP -0.2 I ZIÓŁKOWSKI Marek # Z/2342/20 2024 BEZ LDK!  SKN   OSU  
4 f 1 12.26 KASPRZAK Oliwia WLKS Wrocław # 2007 U16 DS -0.2 II KOBIAŁKA Kamil # Z/3881/20 2024 LDK!
7 f 1 12.32 KUŚ Anastazja KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN -0.2 II LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2483/20 2024 LDK!  OSU  
200 m K
1 s 1 24.44 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 1998 Sen PM -0.2 I B.D. B.D. # Z/1497/14 2023  SKN  
2 s 1 24.52 JAROSIŃSKA Maria MKL Toruń 2006 U18 KP -0.2 I DMP DMP U20 WLEKLIŃSKA Dagna B.D. Z/0356/18 2024 3 LDK!  KNF   KN B   127 156
3 s 1 25.07 TOMCZYK Zofia UMLKS Pegaz Opoczno 2008 U16 LD -0.2 II GRABOLUS Marek # Z/2525/20 2024 LDK!
4 s 1 25.78 KOGUT Zuzanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U23 KP -0.2 II B.D. # LDK!  KN B  
5 s 1 25.89 OSTROWSKA Alicja AZS Łódź 2001 U23 LD -0.2 II SADACH Aneta B.D. LDK!
6 s 1 28.18 FERENZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U23 KP -0.2 -- LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D. LEWANDOWSKI Jacek # Z/4697/19 2024
1 s 2 25.42 ADAMCZEWSKA Zuzanna AZS Łódź 2005 U18 LD -0.1 II DMP DMP U20 BLAUSZ Henryka Z/0238/18 2024  KN B   103 137
2 s 2 25.52 NOWAK Natalia AZS Łódź 2004 U20 LD -0.1 II  KN B  
3 s 2 26.03 ŚWIERCZYŃSKA Julia RKS Łódź 2006 U18 LD -0.1 II DMP DMP U20 GOWORSKI Tomasz Z/1246/20 2024  KN B   88 125
1 s 3 27.68 MARCINIAK Julia AZS Łódź 2004 U20 LD +0.1 IV DMP BLAUSZ Henryka B.D. # Z/5319/19 2024 54
2 s 3 28.08 KONIECZNA Joanna MKS Siechnice # 2004 U20 DS +0.1 IV ZIÓŁKOWSKI Marek SOBCZYK Tomasz B.D. # , Z/0840/16 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
1 s 4 27.39 WESTENHOLC Paulina niestowarzyszona # 2006 U18 0.0 IV SIERKA Ewa B.D. Z/2614/19, Z/2614/19 , 2024 LDK!
2 s 4 28.04 WIŚNIEWSKA Julia AZS Łódź 2006 U18 LD 0.0 IV
3 s 4 28.18 MORAWIEC Maja RKS Łódź 2005 U18 LD 0.0 IV KOPEĆ Dominik B.D. Z/0464/19 2024 LDK!
4 s 4 28.99 MORKIS Natalia GKS Tarnovia LA Tarnowo Podgórne 2004 U20 WP 0.0 -- MAĆKOWIAK Robert Z/10555/21 2023
400 m K
1 s 1 53.60 CHOJKA Weronika KS AZS AWF Wrocław 1997 Sen DS M DMP ROŻEJ Marek Z/1561/13 2024 2 148
2 s 1 54.16 PAŁYS Anna KS AZS AWF Wrocław 1995 Sen DS M DMP ROŻEJ Marek Z/1435/11 2024 M  KN   SKN   141
3 s 1 55.97 JANOWICZ-PÓŁTORAK Adrianna AZS UMCS Lublin 1995 Sen LU I MAKSYMIUK Zbigniew B.D. Z/1477/11 2024
4 s 1 56.39 RZESZEWSKA Olga OŚ AZS Poznań # 2002 U23 WP I B.D. OSIK Tadeusz B.D. # , Z/0630/17 , 2024 LDK!  KNF   KN   SKN   KN B  
5 s 1 58.92 LEWANDOWSKA Wiktoria KS Żeglina Sieradz 2004 U20 LD II  SKN   KN B  
1 s 2 56.39 NEUMANN Sara OŚ AZS Poznań # 2000 U23 WP I B.D. BYTNIEWSKI Szymon , Z/1648/15 , 2023  KNF  
2 s 2 56.48 KORCZUK Natalia KS AZS AWF Wrocław 1998 Sen DS I SKRZYPACZ Adrian B.D. Z/1634/14 2024
3 s 2 57.04 WIŚNIEWSKA Aleksandra KS SMS Szklarska Poręba 2004 U20 DS II ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr B.D. Z/4930/18 2024 LDK!  KNF   OSU   KN B  
4 s 2 58.11 SĘCZEK Martyna MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2004 U20 LD II WASIAK Jarosław Z/5149/18 2024 4 LDK!
5 s 2 58.22 SZYMKOWIAK Zofia OŚ AZS Poznań # 2003 U20 WP II B.D. B.D. BYTNIEWSKI Szymon B.D. , Z/0221/17 , 2024 LDK!
1 s 3 59.39 JABŁOŃSKA Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD III DMP U20 TOMCZYK Kazimierz Z/0823/18 2024  KN B   118
2 s 3 60.83 SKRZYNIARZ Oliwia KKL Kielce 2003 U20 SK III LDK!  OSU   KN B  
3 s 3 62.84 LIEBENTHAL Julia WKS Śląsk Wrocław 2007 U16 DS IV LDK!
4 s 3 65.06 BILIAVSKA Valeriia MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/2821/22 2022
1 s 4 63.20 JACKOWSKA Amelia RKS Łódź 2006 U18 LD IV LDK!
2 s 4 65.31 BACZYŃSKA Julita MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD -- LDK!
3 s 4 65.80 SOCHACZEWSKA Oliwia RKS Łódź 2004 U20 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0505/19 2024
4 s 4 66.08 STRZAŁKA Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0090/20 2024
1 s 5 61.96 CZACHOROWSKA Antonina MUKS Park Zduńska Wola 2008 U16 LD III SZEWCZYK Tomasz Z/0529/21 2024 LDK!
2 s 5 63.41 LIPIŃSKA Zuzanna AZS Łódź 2005 U18 LD IV
3 s 5 65.13 PORADECKA Adrianna MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD V TOMCZYK Kazimierz # Z/0214/19 2022 LDK!
4 s 5 67.85 SKUPIŃSKA Maria RKS Łódź 2007 U16 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0275/21 2024
5 s 5 67.99 SZCZEPAŃSKA Zofia MKS Tomaszów Mazowiecki 2007 U16 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/13724/21 2024
800 m K
1 s 1 2:05.87 KAZIMIERSKA Klaudia LKS Vectra Włocławek 2001 U23 KP I NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. Z/2008/15 2024 LDK!  KNF   KN   SKN  
2 s 1 2:06.11 DYBKA Agnieszka CWKS Resovia Rzeszów 2000 U23 PK I DMP KOWAL Piotr B.D. Z/2719/15 2024  KNF   KN B   139
3 s 1 2:06.53 KORBUT Milena KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL I DMP BARSZCZ Mirosław B.D. # Z/2389/15 2024 LDK!  KNF   SKN   KN B   137
4 s 1 2:07.80 JAGUŚCIK Julia KS AZS AWF Warszawa # 2003 U20 MZ I B.D. WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. , Z/3730/17 , 2024  KNF   SKN   OSU  
5 s 1 2:08.15 GAJDA Sylwana KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ I DMP B.D. WRONA Grzegorz , Z/4775/19 , 2024 127
6 s 1 2:09.13 BEŁCZEW Oliwia KKL Kielce 2006 U18 SK I DMP U20 JÓŹWIK Krzysztof Z/3371/19 2024 LDK!  KNF   KN B   151
7 s 1 2:09.38 WRÓBEL Wiktoria niestowarzyszona # 2004 U20 I B.D. Z/0212/18 2024 LDK!  KNF   SKN   OSU  
8 s 1 2:10.20 WIERNICKA Zuzanna RKS Łódź 2006 U18 LD I JASZCZAK Stanisław Z/1069/21 2024  KNF   KN B  
9 s 1 2:11.23 NAPIÓRKOWSKA Katarzyna LKS Maków Mazowiecki 2004 U20 MZ II ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/5076/18 2024 3  KN B  
10 s 1 2:11.32 PAJĘCKA Lena UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2007 U16 DS II STOLARCZYK Grzegorz # Z/0737/18 2024 LDK!  OSU  
11 s 1 2:11.50 NOWAK ŁAŻEWSKA Dorota KS Energetyk Poznań 2007 U16 WP II DMP U20 GRENDA Jan Z/3133/19 2024 LDK!  OSU   142
  s 1 DNF RYBKA Paulina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2003 U20 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. KOHUTEK Artur , Z/0851/16 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
1 s 2 2:11.40 RĘBACZ Paulina KS Żeglina Sieradz 2004 U20 LD II NOWAK Mieczysław B.D. Z/4077/17 2024  KNF   KN B  
2 s 2 2:11.68 STEMPNIAK Paulina KS Energetyk Poznań 2004 U20 WP II GRENDA Jan Z/1642/18 2024 LDK!  KN   OSU   KN B  
3 s 2 2:12.18 WOJTKOWIAK Wiktoria OŚ AZS Poznań # 2003 U20 WP II BYTNIEWSKI Szymon B.D. # Z/1891/19 2024 LDK!  SKN   OSU   KN B  
4 s 2 2:12.30 HAJDA Teresa KS AZS AWF Katowice # 1998 Sen SL II
5 s 2 2:12.40 HAJDUK Zuzanna KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA II DMP SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Maciej B.D. , Z/2054/18 , 2024 LDK!  OSU   KN B   104
6 s 2 2:14.49 ZIELIŃSKA-MACHADO Veronica MKL Toruń 2005 U18 KP II WOŹNIAK Jacek Z/2396/19 2023 4 LDK!  OSU   KN B  
7 s 2 2:15.15 KLATKA Anna KS SMS Szklarska Poręba 2005 U18 DS II ROSTKOWSKA Anna Z/2231/18 2024 LDK!  OSU   KN B  
8 s 2 2:17.84 STEMPNIAK Zofia KS Energetyk Poznań 2006 U18 WP III DMP U20 GRENDA Jan Z/12439/21 2024 LDK!  OSU   KN B   121
9 s 2 2:18.72 BARSZCZ Alicja LKS Vectra Włocławek 2004 U20 KP III B.D. NOWAKOWSKA Agnieszka , Z/2671/15 , 2023 LDK!  SKN   OSU   KN B  
1 s 3 2:20.96 MICHALSKA Małgorzata KKL Kielce 2005 U18 SK III JANUCHTA Krzysztof JÓŹWIK Krzysztof , Z/2298/19 , 2023 BEZ LDK!  KN B  
2 s 3 2:21.47 CATI Lidia UKS 48 Warszawa 2004 U20 MZ III MIŁKOWSKI Karol B.D. Z/2180/19 2024  KN B  
3 s 3 2:23.58 KRZYŻYKOWSKA Dominika MKL Toruń 2005 U18 KP III WOŹNIAK Jacek B.D. B.D. Z/9072/21 2023 LDK!  OSU  
4 s 3 2:24.35 OWCZARZ Joanna WKS Śląsk Wrocław 2005 U18 DS III ADAMEK Marek Z/3131/19 2024
5 s 3 2:26.50 JAKUBOWSKA Magdalena MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD IV KOWALSKI Robert Z/5166/18 2024 BEZ LDK!
6 s 3 2:26.70 OLBORSKA Nikola AZS Łódź 2004 U20 LD IV
7 s 3 2:36.01 NOWAKOWSKA Jagoda LKS Koluszki 2007 U16 LD -- TOMCZYK Antoni Z/4292/19 2023
100 m pł K
1 e 1 13.59 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 1999 Sen KP -0.2 M DMP HULISZ Robert B.D. BOCHENEK Dominik B.D. Z/0397/15 2024  KN   SKN   155
2 e 1 13.59 ZIEMBICKA Julia niestowarzyszona # 2001 U23 -0.2 M B.D. CZYŻ Radosław # , Z/2577/15 , 2024  KNF   SKN   KN B  
3 e 1 13.76 KULPIŃSKA Anna KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA -0.2 I GIZA Maciej B.D. B.D. Z/0382/15 2024
4 e 1 13.77 KOŁECZEK Karolina GKS Olimpia Grudziądz 1993 Sen KP -0.2 I MARKUSZEWSKI Cezary Z/4343/11 2024  KN  
5 e 1 13.91 BARCZ-BUCH Weronika AZS Łódź 2002 U23 LD -0.2 I DMP JUSTYŃSKI Mikołaj B.D. # Z/2583/16 2024 LDK!  KNF   KN   SKN   141
6 e 1 15.51 KIELIAN Aleksandra KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA -0.2 II GIZA Maciej B.D. GIZA Maciej , Z/1264/15 , 2022 LDK!
1 e 2 18.71 BERNER Hanna RKS Łódź 2004 U20 LD -0.2 --
2 e 2 19.61 DUDINA Viktoriia MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U20 LD -0.2 -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/4128/17 2023 BEZ
1 f 1 13.58 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 1999 Sen KP 0.0 M DMP HULISZ Robert B.D. BOCHENEK Dominik B.D. Z/0397/15 2024  KN   SKN   156
2 f 1 13.73 KULPIŃSKA Anna KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA 0.0 I GIZA Maciej B.D. B.D. Z/0382/15 2024
3 f 1 13.73 KOŁECZEK Karolina GKS Olimpia Grudziądz 1993 Sen KP 0.0 I MARKUSZEWSKI Cezary Z/4343/11 2024  KN  
4 f 1 13.74 ZIEMBICKA Julia niestowarzyszona # 2001 U23 0.0 I B.D. CZYŻ Radosław # , Z/2577/15 , 2024  KNF   SKN   KN B  
5 f 1 14.09 BARCZ-BUCH Weronika AZS Łódź 2002 U23 LD 0.0 I DMP JUSTYŃSKI Mikołaj B.D. # Z/2583/16 2024 LDK!  KNF   KN   SKN   134
6 f 1 15.26 KIELIAN Aleksandra KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA 0.0 II GIZA Maciej B.D. GIZA Maciej , Z/1264/15 , 2022 LDK!
1 f 2 18.25 BERNER Hanna RKS Łódź 2004 U20 LD 0.0 --
2 f 2 19.75 DUDINA Viktoriia MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U20 LD 0.0 -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/4128/17 2023 BEZ
400 m pł K K
1 s 1 57.48 SMOLIŃSKA Izabela RLTL GGG Radom # 1999 Sen MZ M DMP KĘDZIORA Robert B.D. B.D. # Z/0633/15 2024  KN   SKN   161
2 s 1 58.25 GRYC Anna KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ M DMP WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. # Z/3062/15 2024  KN   SKN   152
3 s 1 59.08 MARTYNA Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA M DMP B.D. GIZA Andrzej , Z/0636/14 , 2024 144
4 s 1 59.60 KOŁAKOWSKA Agata AZS-AWFiS Gdańsk 1997 Sen PM I SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. Z/1776/13 2024  SKN  
5 s 1 60.31 WOŁCZAK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2003 U20 LB I DMP PAPUGA Sebastian PAPUGA Sebastian Z/0727/17 2024 LDK!  KNF   SKN   OSU   131
1 s 2 59.84 KOŁODZIEJCZUK Maria BKS Bydgoszcz # 2004 U20 KP I DMP RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz BAUMGART Iwona , Z/0755/19 , 2024 LDK!  KNF   SKN   OSU   136
2 s 2 61.42 ZOCHNIAK Amelia UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD I RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/3464/19 , 2024 5 LDK!  OSU  
3 s 2 65.47 BRZĘK Paulina KS AZS AWF Wrocław 1999 Sen DS II B.D. B.D.
4 s 2 66.67 BRZESKA Wiktoria AZS-AWFiS Gdańsk 1999 Sen PM III B.D. # Z/1839/16 2023 LDK!
5 s 2 68.44 SKIMINA Emilia KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA III GIZA Andrzej GIZA Maciej B.D. , Z/0274/18 , 2022 LDK!  OSU   KN B  
1 s 3 64.21 OSTROWSKA Anna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U20 KP II MARCINIAK Roman # Z/0168/18 2024 4 LDK!
2 s 3 66.41 ŁOS Izabela UKS Młodzik Warszawa # 2003 U20 MZ III B.D. RADKE Karol , Z/1399/17 , 2023 LDK!  OSU   KN B  
3 s 3 66.52 ORZECHOWSKA Noemi LKS Vectra Włocławek 2006 U18 KP III KARNAS Kinga NOWAKOWSKA Agnieszka # , Z/7628/21 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 s 3 73.73 SOBCZYŃSKA Marta AZS Łódź 2006 U18 LD -- LDK!
5 s 3 76.58 OLCZAK Liwia RKS Łódź 2006 U18 LD -- LISIAK Adam # Z/0192/20 2024
Wzwyż K
1 f 1 1.82 MIĄSO Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 2001 U23 PK M DMP TITTINGER Michał B.D. Z/2337/16 2024  KNF   KN   SKN   145
2 f 1 1.76 KAŹMIERCZAK Weronika RKS Łódź 2002 U23 LD I DMP KRAKOWIAK Lech B.D. Z/1644/16 2024  KNF   KN B   126
3 f 1 1.76 BORYS Paulina SKLA Sopot 1998 Sen PM I BORYS Jerzy B.D. Z/0014/14 2024 M  SKN  
4 f 1 1.73 GRABOWSKA Hanna AML Słupsk 2005 U18 PM I DMP DMP U20 KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta , Z/0015/18 , 2024 4 LDK!  KNF   SKN   OSU   116 147
5 f 1 1.73 WYSOCKA Alicja CWKS Resovia Rzeszów 2003 U20 PK I DMP TITTINGER Michał B.D. Z/3508/17 2024 LDK!  KNF   SKN   OSU   116
6 f 1 1.69 WAL Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1991 Sen OP II DMP RÓG Maciej # Z/3660/11 2024 M 105
7 f 1 1.69 KOKOT Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP II DMP DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek B.D. # , Z/3892/17 , 2024 LDK!  KNF   SKN   OSU   105
8 f 1 1.69 TWARDOWSKA Emilia AML Słupsk 2005 U18 PM II DMP DMP U20 KOPEĆ Bernadeta Z/1059/18 2024 LDK!  KNF   SKN   OSU   105 138
9 f 1 1.64 ŚLUSARCZYK Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP II # LDK!  OSU   KN B  
10 f 1 1.64 JAŚKACZEK Małgorzata KS Victoria Trzebinia 2006 U18 MA II SIERKA Ewa 5 LDK!  KN B  
11 f 1 1.59 LITWIN Adrianna AZS-AWFiS Gdańsk # 2003 U20 PM III B.D. KAŃSKI Ryszard KAŃSKI Ryszard # , Z/0535/24 , 2024 LDK!  SKN   OSU   KN B  
12 f 1 1.59 GAŁKA Anna WKS Śląsk Wrocław 2003 U20 DS III SIERADZKI Andrzej B.D. Z/1161/18 2024  SKN   OSU   KN B  
13 f 1 1.53 PATEJUK Milena AML Słupsk 2006 U18 PM IV DMP DMP U20 KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta Z/0020/18 2024 3 LDK!  KNF   SKN   OSU   63 98
13 f 1 1.53 ANDRZEJCZAK Martyna MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD IV DMP DMP U20 LIPIŃSKI Leszek # Z/13487/21 2024 63 98
15 f 1 1.53 DOWNER Jagoda WKS Śląsk Wrocław 2007 U16 DS IV LDK!
  f 1 NM KOBACKA Hanna UKS Błyskawica Domaniewice 2008 U16 LD -- SZYMAJDA Mieczysław Z/9741/21 2024 LDK!
Tyczka K
1 f 1 3.80 BISKUPSKA Natalia KKL Kielce 2005 U18 SK I DMP U20 JANUCHTA Krzysztof WRONA Agnieszka B.D. , Z/0483/19 , 2024 LDK!  KNF   SKN   OSU   167
2 f 1 3.73 JASTRZĄB Zofia KKL Kielce 2006 U18 SK I DMP U20 WRONA Agnieszka Z/2295/19 2024 LDK!  KNF   SKN   OSU   KN B   164
3 f 1 3.53 TORLIŃSKA Julia KL Gdynia 2008 U16 PM I KASZUBA Tomasz # Z/0610/19 2024 LDK!  SKN  
4 f 1 3.43 JAKÓBIEC Małgorzata RKS Łódź # 2006 U18 LD I DMP DMP U20 ROJEK Julita LISIAK Adam , Z/0310/18 , 2024 LDK!  SKN   KN B   120 151
4 f 1 3.43 OLSZEWSKA Natalia OKS Skra Warszawa 2004 U20 MZ I GAWENDA Andrzej Z/2262/18 2023 2 LDK!  SKN   KN B  
6 f 1 3.23 PLAK Malwina RKS Łódź 2002 U23 LD II LISIAK Adam B.D. Z/3535/16 2024  SKN   KN B  
6 f 1 3.23 JÓŹWIAK Zofia RKS Łódź 2001 U23 LD II B.D.  SKN   KN B  
8 f 1 3.23 ŚMIAŁKOWSKA Maja RKS Łódź 2002 U23 LD II LISIAK Adam B.D. Z/2708/16 2024  KN B  
  f 1 NM KOSTYRKO Anastasiia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP --  SKN  
1 f 2 3.02 MARCINIAK Kalina RKS Łódź 2004 U20 LD II DMP LISIAK Adam B.D. Z/1477/20 2024  KN B   88
2 f 2 2.82 REMBOWSKA Zuzanna RKS Łódź 2005 U18 LD III # LDK!
3 f 2 2.62 KAZUBA Martyna RKS Łódź 2005 U18 LD IV
4 f 2 2.12 STĘPIEŃ Nina RKS Łódź 2007 U16 LD V LISIAK Adam Z/1240/22 2024
5 f 2 1.62 FRYNIA Maja MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U14 LD -- OSTOJSKI Piotr Z/1286/23 2023
  f 2 NM BILIŃSKA Nikola RKS Łódź 2004 U20 LD --  KN B  
W dal K
1 f 1 6.51 HOROWSKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U23 LB 0.0 M SASKA Tomasz B.D. Z/3097/15 2024  KNF   KN   SKN  
2 f 1 6.00 SZTACHAŃSKA Zuzanna AZS Łódź 2001 U23 LD 0.0 I DMP SADACH Aneta B.D. B.D. Z/4769/15 2024 LDK!  KNF   SKN   KN B   127
3 f 1 5.54 KOSTRZEWSKA Barbara KS AZS AWF Warszawa # 1998 Sen MZ +0.1 II B.D. WOJTKOWSKI Maciej , Z/1443/14 , 2024
4 f 1 5.46 BOGUSZEWSKA Klaudia KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD +0.1 II DMP DMP U20 BOROWIK Włodzimierz NAZARKIEWICZ Robert B.D. , Z/4815/19 , 2024 LDK!  OSU   KN B   89 118
5 f 1 5.38 MAJCHRZAK Antonina MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD +0.2 III ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0183/20 2024 LDK!  OSU  
6 f 1 5.16 SŁABIŃSKA Julia KS Podlasie Białystok 2004 U20 PD +0.2 III STACHURSKA Agnieszka 3 LDK!  OSU   KN B  
7 f 1 5.07 LIBERSKA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1998 Sen KP +0.2 -- B.D.
8 f 1 5.07 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U20 LD 0.0 IV LECHOWICZ Arkadiusz Z/3164/17 2024 4  KN B  
9 f 1 4.82 WIŚNIEWSKA Katarzyna LKS MOSiR Sieradz 2000 U23 LD -0.2 -- CIERPLIKOWSKI Bartosz B.D. # Z/1958/17 2024
10 f 1 4.77 SZMIGIEL Monika MKS Tomaszów Mazowiecki 2004 U20 LD 0.0 -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/4296/19 2023
11 f 1 4.77 KOTEWICZ Kinga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP +0.1 -- B.D. MARCINIAK Roman # , Z/0068/20 , 2024 LDK!
12 f 1 4.50 SZATKOWSKA Aleksandra LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP -0.1 V DOBROSIELSKA Martyna Z/3335/21 2023 LDK!  OSU  
13 f 1 4.31 ROLSKA Helena WKS Śląsk Wrocław 2004 U20 DS -0.3 --
  f 1 NM JACAK Julia RKS Łódź 2004 U20 LD 0.0 -- KOWALCZYK Katarzyna KRAKOWIAK Lech B.D. , Z/0673/18 , 2024 LDK!  KN B  
Trójskok K
1 f 1 12.93 BEDNAREK Agnieszka AZS Łódź 1998 Sen LD -0.1 I DMP SADACH Aneta B.D. Z/0907/14 2024 1  KN   SKN   143
2 f 1 12.40 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 2003 U20 KP -0.1 I BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/3343/17 2024  KNF   KN   SKN   OSU  
3 f 1 12.34 NOWAKOWSKA Aleksandra RKS Łódź 1998 Sen LD +0.4 I B.D.
4 f 1 11.62 WIŚNIEWSKA Katarzyna LKS MOSiR Sieradz 2000 U23 LD +0.1 II CIERPLIKOWSKI Bartosz B.D. # Z/1958/17 2024
5 f 1 11.46 LIBERSKA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1998 Sen KP +0.7 III B.D.
6 f 1 11.17 GAŁKA Anna WKS Śląsk Wrocław 2003 U20 DS -0.1 III SIERADZKI Andrzej B.D. Z/1161/18 2024  SKN   OSU   KN B  
7 f 1 11.16 JACAK Julia RKS Łódź 2004 U20 LD +0.2 III DMP KOWALCZYK Katarzyna KRAKOWIAK Lech B.D. , Z/0673/18 , 2024 LDK!  KN B   77
8 f 1 9.73 ROLSKA Helena WKS Śląsk Wrocław 2004 U20 DS +0.4 --
  f 1 NM MIROWSKA Weronika MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U20 LD 0.0 -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2767/17 2024 4 LDK!
100 m M
1 s 1 12.56 BIAŁEK Adrian RKS Łódź 2007 U16 LD -1.2 V DMP U20 GOWORSKI Tomasz Z/2012/21 2024 72
2 s 1 12.58 GRUSZECKI Tymon RKS Łódź 2007 U16 LD -1.2 V
3 s 1 12.96 MACIASZCZYK Krystian RKS Łódź 2008 U16 LD -1.2 --
4 s 1 12.98 BACHMAN Alan RKS Łódź 2007 U16 LD -1.2 -- GOWORSKI Tomasz Z/0272/21 2024
5 s 1 14.11 HERZOG Oskar RKS Łódź 2007 U16 LD -1.2 -- GOWORSKI Tomasz Z/0901/22 2024
6 s 1 14.34 SALSKI Aleksander RKS Łódź 2008 U16 LD -1.2 --
7 s 1 14.83 KIERZEK Igor RKS Łódź 2007 U16 LD -1.2 -- GOWORSKI Tomasz Z/0551/21 2024
1 s 2 11.67 KRZYWAŃSKI Marcin niest. Łódź 1975 Masters LD +0.9 III
2 s 2 11.87 ZNYK Stanisław UKS GOK Zduny 1984 Masters LD +0.9 -- ZNYK Stanisław Z/3981/18 2024 BEZ
3 s 2 12.63 PĘCZEK Adam RKS Łódź 1972 Masters LD +0.9 -- GOWORSKI Tomasz # Z/0876/18 2023 BEZ
4 s 2 13.39 MALINOWSKI Michał KS Dynamic Łódź 1983 Masters LD +0.9 -- SEKIETA Radosław Z/3834/22 2024
5 s 2 13.72 ZDUNIAK Krzysztof KS Dynamic Łódź 1957 Masters LD +0.9 -- GOWORSKI Tomasz Z/0155/19 2024
6 s 2 14.91 TOMCZYK Antoni LKS Koluszki 1950 Masters LD +0.9 -- B.D. Z/12740/21 2024
1 e 1 10.86 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 1993 Sen PD -1.1 I DMP GRANASZEWSKI Artur Z/1800/13 2024 1 114
2 e 1 10.95 GOŁĄB Jarosław LKS MOSiR Sieradz 2000 U23 LD -1.1 II CIERPLIKOWSKI Bartosz B.D. # Z/2244/18 2024  SKN  
3 e 1 11.20 LACH Radosław MKL Toruń 2006 U18 KP -1.1 II BUTKIEWICZ Jacek Z/3189/20 2024 BEZ LDK!  KNF   OSU   KN B  
4 e 1 11.31 CHAŁADZIŃSKI Oskar RKS Łódź 2004 U20 LD -1.1 III # LDK!  KN B  
5 e 1 11.48 SAWICKI Marek KS Podlasie Białystok 1996 Sen PD -1.1 III DMP GRANASZEWSKI Artur Z/0849/12 2024 3 67
6 e 1 11.48 JARZĄB Miłosz LKS MOSiR Sieradz 1999 Sen LD -1.1 III B.D. CIERPLIKOWSKI Bartosz # , Z/1279/20 , 2024
7 e 1 11.74 ZALEGA Jonatan MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD -1.1 III B.D. KOWALSKI Robert , Z/3808/19 , 2024 LDK!
8 e 1 12.11 KOWALSKI Jędrzej RKS Łódź 2002 U23 LD -1.1 -- JASZCZAK Stanisław BEZ LDK!
1 e 2 10.91 TATARA Dawid KL Lumel Zielona Góra # 2004 U20 LB +0.8 II MANTYK Łukasz # Z/3178/19 2024 LDK!  KNF   OSU  
2 e 2 10.94 PĘCZEK Piotr RKS Łódź 2002 U23 LD +0.8 II B.D. MANTYK Łukasz B.D. # , Z/3531/16 , 2024 LDK!
3 e 2 11.02 BAJRASZEWSKI Tomasz LKS Vectra Włocławek 2006 U18 KP +0.8 II DMP U20 ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0568/18 2024 BEZ LDK!  KNF   SKN   OSU   KN B   137
4 e 2 11.30 SZYMAŃSKI Daniel UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD +0.8 II GRABOLUS Marek Z/1022/19 2024 LDK!  KN B  
5 e 2 11.72 PIORUNOWICZ Kamil KKL Kielce 2001 U23 SK +0.8 III
6 e 2 11.83 ŁUCZYŃSKI Igor MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD +0.8 IV WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław , Z/0495/20 , 2024 LDK!
7 e 2 11.91 PIĘTA Sebastian RKS Łódź 2004 U20 LD +0.8 IV
8 e 2 12.09 BAZANIAK Bartek UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD +0.8 IV GRABOLUS Marek Z/1901/21 2024 LDK!
1 e 3 12.03 PLUTA Mateusz RKS Łódź 2005 U18 LD -0.3 IV GOWORSKI Tomasz # Z/4254/19 2023
2 e 3 12.10 WOJTANIA Łukasz RKS Łódź 2004 U20 LD -0.3 IV SZABLEWSKI Tadeusz Z/1946/21 2024
3 e 3 12.66 JEŻYNA Maciej RKS Łódź 2005 U18 LD -0.3 --
4 e 3 12.67 MIZIOŁEK Wiktor RKS Łódź 2002 U23 LD -0.3 -- GOWORSKI Tomasz Z/1478/20 2024
5 e 3 12.72 WIROWSKI Aleksander RKS Łódź 2005 U18 LD -0.3 -- LDK!
1 f 1 10.86 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 1993 Sen PD +0.4 I DMP GRANASZEWSKI Artur Z/1800/13 2024 1 114
2 f 1 10.98 GOŁĄB Jarosław LKS MOSiR Sieradz 2000 U23 LD +0.4 II CIERPLIKOWSKI Bartosz B.D. # Z/2244/18 2024  SKN  
3 f 1 10.99 PĘCZEK Piotr RKS Łódź 2002 U23 LD +0.4 II B.D. MANTYK Łukasz B.D. # , Z/3531/16 , 2024 LDK!
4 f 1 11.01 BAJRASZEWSKI Tomasz LKS Vectra Włocławek 2006 U18 KP +0.4 II DMP U20 ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0568/18 2024 BEZ LDK!  KNF   SKN   OSU   KN B   138
5 f 1 11.43 SZYMAŃSKI Daniel UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD +0.4 III GRABOLUS Marek Z/1022/19 2024 LDK!  KN B  
200 m M
1 s 1 21.76 TATARA Dawid KL Lumel Zielona Góra # 2004 U20 LB 0.0 I MANTYK Łukasz # Z/3178/19 2024 LDK!  KNF   OSU  
2 s 1 21.76 LACH Radosław MKL Toruń 2006 U18 KP 0.0 I DMP DMP U20 BUTKIEWICZ Jacek Z/3189/20 2024 BEZ LDK!  KNF   OSU   KN B   119 149
3 s 1 22.07 CHAŁADZIŃSKI Oskar RKS Łódź 2004 U20 LD 0.0 II # LDK!  KN B  
4 s 1 22.70 GOŁĄB Jarosław LKS MOSiR Sieradz 2000 U23 LD 0.0 II CIERPLIKOWSKI Bartosz B.D. # Z/2244/18 2024  SKN  
5 s 1 22.89 BOIŃSKI Dominik CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U23 KP 0.0 III MARCINIAK Roman B.D. # Z/0178/20 2024
6 s 1 23.48 ZALEGA Jonatan MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD 0.0 III DMP DMP U20 B.D. KOWALSKI Robert , Z/3808/19 , 2024 LDK! 60 105
1 s 2 22.87 JARZĄB Miłosz LKS MOSiR Sieradz 1999 Sen LD -0.2 III B.D. CIERPLIKOWSKI Bartosz # , Z/1279/20 , 2024
2 s 2 23.02 WRÓBEL Wiktor LKS Orkan Ostrzeszów 2005 U18 WP -0.2 III NALEPA Marek Z/0601/22 2024 LDK!  OSU  
3 s 2 24.06 JABŁOŃSKI Hubert MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD -0.2 IV TOMCZYK Kazimierz Z/0180/20 2024  KN B  
4 s 2 25.92 PĘCZEK Adam RKS Łódź 1972 Masters LD -0.2 -- GOWORSKI Tomasz # Z/0876/18 2023 BEZ
5 s 2 26.17 SIECH Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD -0.2 -- TOMCZYK Kazimierz Z/0860/19 2024
400 m M
1 s 1 46.63 RZEŹNICZAK Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki # 1998 Sen LD M DMP KOPEĆ Dominik B.D. # Z/0865/14 2024  KN   SKN   150
2 s 1 46.64 DZIUBA Szymon KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ M DMP WOJTKOWSKI Maciej Z/0703/15 2024 1  KN   SKN   150
3 s 1 46.67 SOŁTYSIAK Daniel OŚ AZS Poznań # 2001 U23 WP M DMP ROŻEJ Marek B.D. Z/0234/19 2024  KNF   KN   SKN   149
4 s 1 47.54 SOŁTYSIAK Bartosz OŚ AZS Poznań # 2001 U23 WP I ROŻEJ Marek Z/0233/19 2024  KNF   SKN   KN B  
5 s 1 48.42 LAMPART Tomasz KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA I GIZA Maciej B.D. Z/0098/14 2024
6 s 1 48.88 MATERA Mateusz AZS Łódź 2004 U20 LD II BRÓDKA Daniel WĘGLARSKI Krzysztof , Z/0658/18 , 2023 4 LDK!  KNF   KN   SKN   OSU  
1 s 2 48.32 SZWED Maksymilian AZS Łódź 2004 U20 LD I DMP WĘGLARSKI Krzysztof Z/0459/19 2024  KNF   OSU   117
2 s 2 48.67 PĘDZIWIATR Jakub LKS MOSiR Sieradz 1999 Sen LD II B.D. CIERPLIKOWSKI Bartosz # , Z/0930/17 , 2024
3 s 2 49.04 PIASECKI Ryszard OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP II BYTNIEWSKI Szymon B.D. B.D. Z/0948/18 2023
4 s 2 49.89 JOŃCZYK Maciej RKS Łódź 2002 U23 LD II SADACH Aneta 3 LDK!  SKN   KN B  
5 s 2 50.30 PIETRZAK Daniel AZS Łódź 2004 U20 LD II  KN B  
1 s 3 48.95 RUTOWICZ Hubert UMLKS Pegaz Opoczno 2004 U20 LD II GRABOLUS Marek Z/0414/19 2024 LDK!  KNF   KN B  
2 s 3 49.22 PESTKA Jakub OŚ AZS Poznań # 2005 U18 WP II DMP U20 PAPUGA Sebastian # Z/4985/18 2024 LDK!  KNF   KN B   139
3 s 3 49.60 NAWROT Mikołaj OŚ AZS Poznań 2000 U23 WP II DMP BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/0793/15 2024 95
4 s 3 50.45 WILIŃSKI Jakub AZS Łódź 2004 U20 LD II WĘGLARSKI Krzysztof B.D. Z/0660/18 2024  KN B  
5 s 3 50.49 KRYSIAK Iwo AZS Łódź 2003 U20 LD II DMP BRÓDKA Daniel WĘGLARSKI Krzysztof B.D. , Z/3975/17 , 2024 LDK! 82
1 s 4 51.42 CZOŁNOWSKI Beniamin RKS Łódź 2004 U20 LD III LDK!  KN B  
2 s 4 51.42 BARRA-STRZEMIŃSKI Mario UMLKS Pegaz Opoczno # 2005 U18 LD III GRABOLUS Marek Z/0055/19 2024 LDK!  KN B  
3 s 4 52.84 STAWIAK Miłosz LKS Omega Kleszczów 2006 U18 LD IV
1 s 5 53.00 KOŁBUC Grzegorz MLKS Sokół Lubin 2001 U23 DS -- B.D. Z/3667/15 2024
2 s 5 53.18 HUĆKO Michał AZS Łódź 2004 U20 LD IV
3 s 5 54.24 WÓJCIK Kacper AZS Łódź 2005 U18 LD IV BRÓDKA Daniel B.D. LDK!
4 s 5 55.04 MAJERSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD -- KOWALSKI Robert Z/13237/21 2024
5 s 5 55.38 WRÓBLEWSKI Błażej KS Czempion Warszawa # 2005 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej # Z/0396/19 2024
1 s 6 55.72 WINIECKI Igor MKS Aleksandrów Łódzki # 2006 U18 LD -- DMP U20 TOMCZYK Kazimierz Z/0190/20 2024 LDK! 77
2 s 6 57.04 GOŁDYN Jan MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD -- KOWALSKI Robert Z/1554/21 2024 LDK!
3 s 6 58.89 SOBCZAK Szymon MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD -- DMP U20 KOWALSKI Robert Z/0633/21 2024 LDK! 63
800 m M
1 s 1 1:48.20 OSTROWSKI Filip KKL Rodło Kwidzyn # 2001 U23 PM M B.D. JASZCZAK Stanisław # , Z/0336/15 , 2024  KNF   KN   SKN  
2 s 1 1:48.32 AUGUSTYNIAK Jakub GKS Olimpia Grudziądz # 2001 U23 KP M GIZA Andrzej B.D. # Z/0931/16 2024 LDK!  KNF   KN   SKN  
3 s 1 1:48.44 KITLIŃSKI Bartosz AZS UMCS Lublin 2004 U20 LU M DMP KITLIŃSKI Piotr KITLIŃSKA Agnieszka KITLIŃSKI Piotr B.D. , Z/0630/18 , 2024 LDK!  KNF   KN B   146
4 s 1 1:49.51 KITLIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 1998 Sen LU I DMP KRÓL Zbigniew B.D. # Z/0127/14 2024 1 134
5 s 1 1:50.02 OLESZEK Kamil AZS UMCS Lublin 1998 Sen LU I KRÓL Zbigniew B.D. Z/0705/16 2024
6 s 1 1:50.32 PETRUSIEWICZ Grzegorz AZS Łódź 1996 Sen LD I B.D. KUCZKOWSKI Piotr , Z/0718/13 , 2024
7 s 1 1:51.33 ŁAKOMIEC Łukasz KKL Kielce 2002 U23 SK I JÓŹWIK Krzysztof B.D. Z/1398/17 2024  KN B  
8 s 1 1:51.82 WARZECHA Henryk KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA II KRÓL Zbigniew Z/0525/13 2023 2
9 s 1 1:51.91 ZIĘBA Szymon Kraków Athletics Team # 1999 Sen MA II DMP B.D. SOBCZYK Grzegorz # , Z/0312/15 , 2024 111
10 s 1 1:52.40 SZMIT Patryk KS SMS Szklarska Poręba 2003 U20 DS II ROSTKOWSKI Piotr ROSTKOWSKA Anna B.D. Z/3933/17 2024 LDK!  KN B  
11 s 1 1:56.90 PIWOŃSKI Mikołaj OŚ AZS Poznań # 2004 U20 WP II DMP B.D. BYTNIEWSKI Szymon B.D. , Z/2012/18 , 2024 LDK!  OSU   KN B   70
12 s 1 1:57.43 WŁODARCZYK Adam KS AZS AWF Warszawa 1997 Sen MZ III
1 s 2 1:54.39 HAWEŁKO Igor BKS Bydgoszcz 2004 U20 KP II DMP DEJEWSKI Michał B.D. RUDNIK Damian , Z/3491/17 , 2024 LDK!  KN B   89
2 s 2 1:54.79 TWARDOŃ Szymon OŚ AZS Poznań # 2004 U20 WP II GRENDA Jan GRENDA Jan Z/4315/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 s 2 1:56.57 MIŁKOWSKI Wiktor UKS 48 Warszawa 2005 U18 MZ II MIŁKOWSKI Karol Z/2183/19 2024  KN B  
4 s 2 1:56.97 ŚMIERTKA Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP II DMP U20 NIEBUDEK Sylwester Z/1014/19 2024 LDK!  KN B   121
5 s 2 1:57.36 NOWICKI Jakub KS Energetyk Poznań 2004 U20 WP III GUMNY Andrzej GRENDA Jan , Z/1095/18 , 2024 5 LDK!  OSU   KN B  
6 s 2 1:57.63 WRÓBEL Jakub LKS MOSiR Sieradz 1999 Sen LD III KUŚ Tomasz B.D. Z/1161/16 2024
7 s 2 1:57.70 MUSIAŁEK Paweł KS Żeglina Sieradz 2004 U20 LD III
8 s 2 1:58.43 ULIŃSKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD III TOMCZYK Kazimierz Z/0089/20 2024  KNF   KN B  
9 s 2 2:00.09 MALIK Jakub SMKS Parasol Wrocław # 2001 U23 DS III B.D. B.D. Z/1355/20 2024
10 s 2 2:06.09 SZCZEPANIAK Igor RKS Łódź 2004 U20 LD IV B.D. KOWALCZYK Katarzyna BEZ LDK!
1 s 3 1:59.75 ZIĄBKA Oliwier MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD III TOMCZYK Kazimierz Z/0867/19 2024  KN B  
2 s 3 2:00.47 SZYMANSKI Oliwier MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD III TOMCZYK Kazimierz Z/0861/19 2023
3 s 3 2:01.83 WASILEWSKI Mateusz AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU III B.D.
4 s 3 2:05.11 CIĄCIO Maksymilian MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U20 LD IV LDK!
5 s 3 2:05.20 GÓRA Daniel AZS Łódź 1992 Sen LD --
6 s 3 2:05.68 JANKOWSKI Kacper MKL Toruń 2000 U23 KP -- WOŹNIAK Jacek B.D. Z/3129/21 2022
7 s 3 2:10.30 DĘBSKI Igor AZS Łódź 2005 U18 LD --
8 s 3 2:12.06 STOBIERSKI Adrian BKS Bydgoszcz 2006 U18 KP -- LDK!  KN B  
9 s 3 2:13.73 GAWENDA Bartłomiej UKS 48 Warszawa 2006 U18 MZ -- MIŁKOWSKI Karol Z/2181/19 2024
1500 m M
1 s 1 3:57.54 SZYMANIAK Kamil MKL Toruń # 1990 Sen KP II B.D. WOŹNIAK Jacek , Z/11430/21 , 2024
2 s 1 3:58.24 CZYŻEWSKI Jakub RKS Łódź 2001 U23 LD II B.D.  KN B  
3 s 1 3:58.27 KACZMAREK Mateusz BKS Bydgoszcz 1996 Sen KP II RUDNIK Damian Z/0819/12 2024
4 s 1 4:05.42 KUNA Krystian AZS UMCS Lublin 2002 U23 LU III KITLIŃSKI Piotr Z/4307/19 2024
5 s 1 4:11.32 UŁAŃSKI Jakub KS Żeglina Sieradz 2004 U20 LD III NOWAK Mieczysław B.D. Z/0133/19 2024  KN B  
6 s 1 4:11.96 LEWINSKI Konrad MKL Toruń 2001 U23 KP III WOŹNIAK Jacek Z/1869/15 2024
7 s 1 4:32.91 CZERNIELEWSKI Oliwier RKS Łódź 2005 U18 LD --
8 s 1 4:35.13 MARCINKOWSKI Dawid RKS Łódź 2004 U20 LD -- LDK!
400 m pł J MŁ M
1 s 2 56.78 TOMASZEWSKI Oskar CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP III LEWANDOWSKI Jacek B.D. # Z/5226/18 2024
400 m pł M
1 s 1 50.83 OLEJNICZAK Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 1997 Sen MA M CZYŻ Radosław B.D. B.D. Z/0056/13 2024  KN   SKN  
2 s 1 51.78 BRYLIŃSKI Robert TS Wieliczanka Wieliczka 1991 Sen MA I B.D. # Z/3806/11 2024  SKN  
3 s 1 52.57 SOBURA-DURMA Jakub KKL Kielce 2002 U23 SK I TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł Z/1101/16 2024 2 LDK!  KNF   KN   SKN  
4 s 1 54.63 WYLĘGA Nikodem LKS Orkan Ostrzeszów 1998 Sen WP II B.D. NALEPA Marek , Z/1519/14 , 2023
5 s 1 55.35 SKONIECZNY Mateusz LKS Vectra Włocławek 2004 U20 KP II ZIÓŁKOWSKI Marek DOBROSIELSKA Martyna B.D. , Z/4126/17 , 2023 4 LDK!  OSU   KN B  
1 s 2 55.56 GRABSKI Jakub MKLA Łęczyca 2004 U20 LD II ANDRYSIAK Mirosław Z/1466/18 2023 4 LDK!  KNF   OSU  
2 s 2 55.81 TYLAK Łukasz UKS Dąb Suchy Las 1990 Sen WP II TYLAK Łukasz Z/1668/12 2024 II
3 s 2 58.16 REINHOLZ Patryk GKS Olimpia Grudziądz 1996 Sen KP III MARKUSZEWSKI Cezary Z/1428/12 2024 3
Wzwyż M
1 f 1 2.22 KOBIELSKI Norbert MKS Inowrocław 1997 Sen KP M KRAKOWIAK Lech B.D. Z/1752/13 2024  KN   SKN  
2 f 1 2.17 KOŁODZIEJSKI Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U23 KP I KARNAS Zbigniew MICHALSKI Włodzimierz B.D. , Z/3296/17 , 2024 LDK!  KNF   KN   SKN  
3 f 1 2.12 MOSZCZYŃSKI Sebastian KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD I DMP NAZARKIEWICZ Robert Z/3064/16 2024 LDK!  KNF   SKN   OSU   130
4 f 1 2.07 KRASOWSKI Jakub KKL Stal Stalowa Wola 2005 U18 PK II MOMOT Krzysztof Z/3183/18 2024 BEZ  KNF   KN B  
5 f 1 2.07 SIDYA Cezar GKS Olimpia Grudziądz 2004 U20 KP II KAŃSKI Ryszard B.D. Z/4854/19 2024 LDK!  KNF   SKN   OSU  
6 f 1 2.02 MAŁEK Kewin AML Słupsk 2005 U18 PM II DMP DMP U20 KOPEĆ Bernadeta KAŃSKI Ryszard , Z/0018/18 , 2024 5 LDK!  KNF   OSU   104 138
7 f 1 2.02 KUCHCZYŃSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2002 U23 KP II B.D. MICHALSKI Włodzimierz , Z/6464/15 , 2024  KN B  
7 f 1 2.02 SZCZĘSNY Mikołaj MKLA Łęczyca 2004 U20 LD II ANDRYSIAK Mirosław Z/5051/18 2024 BEZ LDK!  KNF   OSU  
9 f 1 2.02 ANTOSIAK Sebastian RKS Łódź # 2006 U18 LD II DMP DMP U20 B.D. KRAKOWIAK Lech , Z/5041/19 , 2024 LDK!  KNF   OSU   104 138
10 f 1 1.96 MOSKAL Jakub KS Podlasie Białystok 1998 Sen PD II
11 f 1 1.96 NIELUB Jakub KS AZS AWF Warszawa # 2003 U20 MZ II DMP RADKIEWICZ Przemysław B.D. # Z/5098/19 2024 LDK!  KNF   SKN   OSU   90
12 f 1 1.90 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 2004 U20 MA III SIERKA Ewa Z/3886/16 2024 BEZ LDK!  KN B  
13 f 1 1.78 BOCZKOWSKI-LESIAK Michał MKS Aleksandrów Łódzki # 2007 U16 LD IV DMP DMP U20 ZDRAJKOWSKI Paweł Z/4161/19 2024 LDK!  OSU   52 95
Tyczka M
1 f 1 5.00 GAWENDA Michał KS Warszawianka W-wa # 2005 U18 MZ I GAWENDA Andrzej B.D. Z/1119/18 2024 LDK!  KNF   SKN   OSU  
2 f 1 4.63 MUŻDŻYŃSKI Maksymilian RKS Łódź 1997 Sen LD I B.D.
3 f 1 4.53 POCHOPIEŃ Nikodem KKL Kielce 2004 U20 SK I WRONA Agnieszka JANUCHTA Krzysztof Z/0146/17 2024 5 LDK!  KNF   OSU   KN B  
4 f 1 4.23 KURZEWSKI Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP II DMP U20 KARNAS Zbigniew DAKINIEWICZ Wojciech , Z/1072/19 , 2024 LDK!  OSU   KN B   131
5 f 1 4.03 GRACZYK Oskar MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U20 LD II OSTOJSKI Piotr Z/0588/17 2023 3 LDK!  KN B  
6 f 1 3.63 REMBOWSKI Marcel RKS Łódź 2007 U16 LD III DMP DMP U20 LISIAK Adam Z/1111/20 2024 51 107
  f 1 NM ROZMIAREK Piotr CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP -- KRZEWIŃSKI Ignacy DAKINIEWICZ Wojciech , Z/4249/18 , 2023 LDK!  KN B  
1 f 2 1.82 FRYNIA Antoni MKS Aleksandrów Łódzki 2011 U12 LD -- OSTOJSKI Piotr Z/1045/23 2023
W dal M
2 f 1 7.09 KRZEMIŃSKI Dawid RLTL GGG Radom # 2000 U23 MZ +0.5 II BŁASIŃSKI Artur B.D. Z/4910/15 2024 LDK!  KNF   KN   SKN  
3 f 1 6.21 KOWALEWSKI Dawid LKS Narew Łomża # 2005 U18 PD -0.3 IV KOTOWSKI Jan Z/4781/19 2023  OSU   KN B  
4 f 1 6.19 GABRYSIAK Szymon MUKS Park Zduńska Wola 2003 U20 LD -0.4 IV SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz B.D. , Z/3875/17 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 f 1 6.13 KRAWCZYK Mateusz AZS Łódź 2004 U20 LD -0.2 IV SADACH Aneta Z/2888/20 2023  KN B  
6 f 1 5.97 SZEWCZYK Maciej MUKS Park Zduńska Wola 2004 U20 LD -1.0 IV SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/0672/18 , 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
7 f 1 5.55 ZNYK Stanisław UKS GOK Zduny 1984 Masters LD +0.2 -- ZNYK Stanisław Z/3981/18 2024 BEZ
Trójskok M
2 f 1 15.12 BRACKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki # 2003 U20 LD +0.6 I DMP ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. Z/3046/17 2024 LDK!  KNF   SKN   KN B   113
3 f 1 14.58 RUDNIK Kacper MKL Toruń 2001 U23 KP +0.6 II DMP B.D. BUTKIEWICZ Jacek , Z/0593/16 , 2024 LDK!  KNF   KN   95
4 f 1 14.10 CETLICER Filip MKS Aleksandrów Łódzki 2001 U23 LD -0.7 III B.D.  KN B  
5 f 1 13.76 PRZYGODZKI Bartłomiej MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U20 LD -0.2 III LIPIŃSKI Leszek B.D. Z/0587/17 2023  KN B  
6 f 1 13.71 KRYSZTOFIAK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U20 LD +2.6 III B.D. 4 LDK!  OSU   KN B  
7 f 1 13.56 OLSZEWSKI Adrian MKS Piast Głogów 1978 Masters DS +0.1 III KARPOWICZ Tadeusz # Z/4847/19 2024 2
8 f 1 13.49 STELMASIK Krzysztof WLKS Wrocław 2003 U20 DS +0.8 III B.D. LDK!  KN B  
9 f 1 13.42 BANASIAK Patryk MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD +1.0 III DMP DMP U20 BELTER Artur LIPIŃSKI Leszek # , Z/1408/18 , 2024 LDK!  KN B   61 107

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 24.098061084747 sekund