Kielce 29.05.2022
Mistrzostwa Województwa ¦więtokrzyskiego U18 i U20 [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 13.65 SMALEC Wiktoria KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2009 U14 SK +1.0 IV KUBIEC Dawid Z/8867/21 2023 LDK!
2 2 s 1 13.91 GOŁˇBEK Aleksandra KKL Kielce 2009 U14 SK +1.0 V JÓ¬WIK Krzysztof # Z/1928/20 2023 LDK!
3 3 s 1 14.32 MARKS Julia KKL Kielce 2009 U14 SK +1.0 V TIETIERIN Paweł # Z/3395/19 2023 LDK!
4 4 s 1 15.18 WIATR Amelia KKL Kielce 2010 U14 SK +1.0 -- B.D. Z/14048/21 2023 LDK!
5 5 s 1 15.47 CHMIELEWSKA Lena KKL Kielce 2010 U14 SK +1.0 -- B.D. Z/0486/21 2023 LDK!
1 1 s 2 12.81 LIPIŃSKA Gabriela KKL Kielce 2005 U18 SK +0.8 III LIPIŃSKI Zdzisław # Z/4905/21 2023
2 2 s 2 12.84 MASTALERZ Idalia KKL Kielce 2004 U20 SK +0.8 III B.D. LDK!
3 3 s 2 12.98 MI¦TA Dominika KKL Kielce 2004 U20 SK +0.8 III TIETIERIN Paweł B.D. Z/3067/20 2022
4 4 s 2 13.05 ZACHARZ Julia KKL Kielce 2005 U18 SK +0.8 III TIETIERIN Paweł Z/1233/20 2023 LDK!
5 5 s 2 13.62 KACZMAREK Anastazja UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 2008 U16 SK +0.8 IV OZDOBA Elżbieta Z/3140/20 2023 LDK!
6 6 s 2 13.67 MI¦TA Małgorzata KKL Kielce 2007 U16 SK +0.8 IV TIETIERIN Paweł Z/0482/21 2023 LDK!
1 7 s 3 13.72 SZWARC Natalia KKL Kielce 2006 U18 SK +1.8 IV TIETIERIN Paweł # Z/12475/21 2023 LDK!
2 8 s 3 13.78 MILEWSKA Klara KKL Kielce 2007 U16 SK +1.8 IV TIETIERIN Paweł Z/0480/21 2023 LDK!
3 9 s 3 14.12 TKACZYK Julia UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 2005 U18 SK +1.8 -- SIDOWSKI Krzysztof # Z/2930/22 2023 LDK!
4 10 s 3 14.30 SAMCZYŃSKA Liliana KKL Kielce 2008 U16 SK +1.8 V TIETIERIN Paweł # Z/13031/21 2023 LDK!
5 11 s 3 14.55 KWIATEK Karolina LKB Rudnik 2005 U18 SK +1.8 -- WZOREK Agata DUDEK Sylwester , Z/3849/20 , 2023 LDK!
200 m K
1 1 s 1 26.16 MASTALERZ Idalia KKL Kielce 2004 U20 SK +1.9 II B.D. LDK!
2 2 s 1 26.30 MI¦TA Dominika KKL Kielce 2004 U20 SK +1.9 III TIETIERIN Paweł B.D. Z/3067/20 2022
3 3 s 1 26.41 ZACHARZ Julia KKL Kielce 2005 U18 SK +1.9 III TIETIERIN Paweł Z/1233/20 2023 LDK!
4 4 s 1 28.25 MUCHA Patrycja UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 2005 U18 SK +1.9 IV OZDOBA Janusz SIDOWSKI Krzysztof # , Z/3936/18 , 2023 5 LDK!
5 5 s 1 28.28 KACZMAREK Anastazja UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 2008 U16 SK +1.9 IV OZDOBA Elżbieta Z/3140/20 2023 LDK!
1 6 s 2 28.98 GOŁˇBEK Aleksandra KKL Kielce 2009 U14 SK +1.1 V JÓ¬WIK Krzysztof # Z/1928/20 2023 LDK!
2 7 s 2 29.34 WOJCIECHOWSKA Kalina KKL Kielce 2006 U18 SK +1.1 -- TIETIERIN Paweł Z/0484/21 2023 LDK!
3 8 s 2 29.57 JANIK Katarzyna KKL Kielce 2009 U14 SK +1.1 V TIETIERIN Paweł # Z/3975/21 2023 LDK!
4 9 s 2 29.64 TKACZYK Julia UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 2005 U18 SK +1.1 -- SIDOWSKI Krzysztof # Z/2930/22 2023 LDK!
400 m K
1 1 s 1 65.31 DRÓŻDŻ Zofia KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2007 U16 SK V WZOREK Agata KUBIEC Dawid , Z/2481/20 , 2023 LDK!
2 2 s 1 66.37 SOBOTA Alicja KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2009 U14 SK V KUBIEC Dawid Z/5558/21 2023 LDK!
3 3 s 1 71.17 KUŁAGA Daria KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2010 U14 SK -- KUBIEC Dawid Z/5199/21 2023 LDK!
4 4 s 1 75.31 KACZMARSKA Julia LKB Rudnik 2010 U14 SK -- DUDEK Szymon Z/13032/21 2023
800 m K
1 1 s 1 2:29.81 WOJTAN Amelia KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2009 U14 SK IV KUBIEC Dawid Z/5200/21 2023 LDK!
2 2 s 1 2:34.33 KOSIŃSKA Natalia KKL Kielce 2007 U16 SK V JÓ¬WIK Krzysztof Z/3392/19 2023 LDK!
3 3 s 1 2:42.08 KOSOWSKA Natalia KKL Kielce 2008 U16 SK -- JÓ¬WIK Krzysztof Z/2585/20 2023 LDK!
4 4 s 1 2:45.78 MICHALSKA Maria KKL Kielce 2010 U14 SK -- B.D. Z/5306/19 2023 LDK!
5 5 s 1 2:48.51 MARKS Julia KKL Kielce 2009 U14 SK -- TIETIERIN Paweł # Z/3395/19 2023 LDK!
6 6 s 1 2:53.24 CHMIELEWSKA Lena KKL Kielce 2010 U14 SK -- B.D. Z/0486/21 2023 LDK!
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 15.73 MUCHA Patrycja UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 2005 U18 SK +1.7 II OZDOBA Janusz SIDOWSKI Krzysztof # , Z/3936/18 , 2023 5 LDK!
2 2 s 1 18.10 GARBAT Klaudia KKL Kielce 2006 U18 SK +1.7 -- JANUCHTA Krzysztof TIETIERIN Paweł # , Z/3383/19 , 2023 BEZ LDK!
3 3 s 1 18.79 PIECZERAK Kamila KKL Kielce 2006 U18 SK +1.7 -- LDK!
4 4 s 1 19.74 KOŁOMAŃSKA Daria KKL Kielce 2006 U18 SK +1.7 -- B.D. Z/2296/19 2023 LDK!
W dal K
1 1 f 1 4.21 SMALEC Wiktoria KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2009 U14 SK -0.9 -- KUBIEC Dawid Z/8867/21 2023 LDK!
2 2 f 1 4.10 JANIK Katarzyna KKL Kielce 2009 U14 SK +0.9 -- TIETIERIN Paweł # Z/3975/21 2023 LDK!
3 3 f 1 3.90 WIATR Amelia KKL Kielce 2010 U14 SK -1.4 -- B.D. Z/14048/21 2023 LDK!
4 4 f 1 3.36 MICHALSKA Maria KKL Kielce 2010 U14 SK -0.5 -- B.D. Z/5306/19 2023 LDK!
1 1 f 2 5.55 LIPIŃSKA Gabriela KKL Kielce 2005 U18 SK -1.0 II LIPIŃSKI Zdzisław # Z/4905/21 2023
2 2 f 2 4.78 MILEWSKA Klara KKL Kielce 2007 U16 SK -1.2 V TIETIERIN Paweł Z/0480/21 2023 LDK!
3 3 f 2 4.70 MI¦TA Małgorzata KKL Kielce 2007 U16 SK +0.5 V TIETIERIN Paweł Z/0482/21 2023 LDK!
4 4 f 2 4.27 SAMCZYŃSKA Liliana KKL Kielce 2008 U16 SK -0.8 -- TIETIERIN Paweł # Z/13031/21 2023 LDK!
5 5 f 2 4.14 SZWARC Natalia KKL Kielce 2006 U18 SK -0.1 -- TIETIERIN Paweł # Z/12475/21 2023 LDK!
6 6 f 2 4.13 PIECZERAK Kamila KKL Kielce 2006 U18 SK -2.0 -- LDK!
7 7 f 2 3.93 GARBAT Klaudia KKL Kielce 2006 U18 SK -0.3 -- JANUCHTA Krzysztof TIETIERIN Paweł # , Z/3383/19 , 2023 BEZ LDK!
8 8 f 2 3.74 KOŁOMAŃSKA Daria KKL Kielce 2006 U18 SK -0.3 -- B.D. Z/2296/19 2023 LDK!
Trójskok K
1 1 f 1 11.15 BOREK Alicja KKL Kielce 2005 U18 SK +0.4 III JANUCHTA Krzysztof TIETIERIN Paweł , Z/5280/18 , 2023 5 LDK!
2 2 f 1 10.84 MASTERNAK Oliwia KKL Kielce 2004 U20 SK -2.1 III LIPIŃSKI Zdzisław JANUCHTA Krzysztof # Z/0156/17 2023 4 LDK!
3 3 f 1 9.78 WOJCIECHOWSKA Kalina KKL Kielce 2006 U18 SK -0.7 -- TIETIERIN Paweł Z/0484/21 2023 LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 9.29 KARWACKA Dominika UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 2008 U16 SK V OZDOBA Elżbieta OZDOBA Elżbieta OZDOBA Elżbieta , Z/10485/21 , 2023 LDK!
2 2 f 1 5.07 KOWALCZYK Maja KKL Kielce 2008 U16 SK -- B.D. Z/3999/22 2023 LDK!
1 1 f 2 7.14 NOWAK Julia KKL Kielce 2006 U18 SK -- FURMANEK Grzegorz Z/13476/21 2023 LDK!
2 2 f 2 6.84 MARCY¦ Emilia KKL Kielce 2005 U18 SK -- FURMANEK Grzegorz Z/14334/21 2023 LDK!
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 26.55 KARWACKA Dominika UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 2008 U16 SK V OZDOBA Elżbieta OZDOBA Elżbieta OZDOBA Elżbieta , Z/10485/21 , 2023 LDK!
Młot (3) K
1 1 f 1 40.85 NOWAK Julia KKL Kielce 2006 U18 SK IV FURMANEK Grzegorz Z/13476/21 2023 LDK!
2 2 f 1 35.01 MARCY¦ Emilia KKL Kielce 2005 U18 SK IV FURMANEK Grzegorz Z/14334/21 2023 LDK!
Młot (4) K
1 1 f 1 61.68 NOWACZEWSKA Aleksandra LUKS Start Nakło 2002 U23 KP I GÓRA Marcin B.D. B.D. Z/6533/15 2023 LDK!
2 2 f 1 50.29 WALCZAK Alicja KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ I DMP GÓRA Marcin Z/2464/20 2023 119
  f 1 NM FURMANEK Katarzyna KKL Kielce 1996 Sen SK -- FURMANEK Grzegorz B.D. Z/1267/12 2023
  f 1 NM KACZMAREK Marika KKL Kielce 1996 Sen SK -- FURMANEK Grzegorz B.D. Z/1130/12 2023 LDK!
100 m M
1 1 s 1 13.43 BAGNECKI Leon KKL Kielce 2010 U14 SK +0.2 -- B.D. Z/1926/20 2023 LDK!
2 3 s 1 14.47 NALEPA Jan KKL Kielce 2009 U14 SK +0.2 -- TIETIERIN Paweł # Z/2495/22 2023 LDK!
3 4 s 1 15.04 SALWA Maciej KKL Kielce 2010 U14 SK +0.2 -- B.D. Z/0013/22 2023 LDK!
4 5 s 1 15.08 KOBIEC Kacper KKL Kielce 2009 U14 SK +0.2 -- TIETIERIN Paweł # Z/3374/19 2023 LDK!
5 6 s 1 15.76 JANUCHTA Dawid KKL Kielce 2010 U14 SK +0.2 -- JANUCHTA Krzysztof B.D. , Z/3387/19 , 2023 LDK!
1 2 s 2 13.69 KUTA Oliwier KKL Kielce 2009 U14 SK +2.1 -- FURMANEK Grzegorz # Z/0494/21 2023 LDK!
2 7 s 2 16.00 KUTA Aleksander KKL Kielce 2010 U14 SK +2.1 -- FURMANEK Grzegorz # Z/0493/21 2023 LDK!
3 8 s 2 16.73 BEŁCZEW Igor KKL Kielce 2012 U12 SK +2.1 -- B.D. Z/0485/21 2023 LDK!
4 9 s 2 17.68 NOWAK Tymon LKB Rudnik # 2012 U12 SK +2.1 -- B.D. Z/2987/22 2023
1 1 s 3 11.60 ¦NIOCH Wiktor KKL Kielce 2003 U20 SK +1.5 III LDK!
2 2 s 3 11.89 POTRZESZCZ Michał UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 2007 U16 SK +1.5 IV SIDOWSKI Krzysztof # Z/3292/22 2023 LDK!
3 3 s 3 12.13 MILEWSKI Wiktor KKL Kielce 2007 U16 SK +1.5 IV TIETIERIN Paweł BIELACHA Maciej # Z/3376/19 2023 LDK!
4 4 s 3 12.18 KOCZKODAJ Wojciech KS Sprinterzy.com Kraków 1998 Sen MA +1.5 -- B.D. Z/2480/20 2023
1 5 s 4 12.30 ¦WIERCZ Bartosz LKB Rudnik 2005 U18 SK +0.6 -- DUDEK Sylwester Z/13085/21 2023
2 6 s 4 12.64 TAŁAJ Kuba UKS Żaczek Połaniec 2007 U16 SK +0.6 V SZYDŁOWSKI Sławomir Z/0503/21 2023 LDK!
3 7 s 4 13.27 WIECHA Jan LKB Rudnik 2005 U18 SK +0.6 -- DUDEK Szymon Z/5391/19 2023 LDK!
4 8 s 4 13.58 VYSHNIAK Andrii KKL Kielce 2007 U16 SK +0.6 --
5 9 s 4 14.04 PLECH Wojciech KKL Kielce 2008 U16 SK +0.6 -- B.D. Z/3682/22 2023 LDK!
200 m M
1 3 s 1 24.61 POTRZESZCZ Michał UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 2007 U16 SK +1.0 V SIDOWSKI Krzysztof # Z/3292/22 2023 LDK!
2 4 s 1 25.45 TAŁAJ Kuba UKS Żaczek Połaniec 2007 U16 SK +1.0 V SZYDŁOWSKI Sławomir Z/0503/21 2023 LDK!
3 7 s 1 29.78 NALEPA Jan KKL Kielce 2009 U14 SK +1.0 -- TIETIERIN Paweł # Z/2495/22 2023 LDK!
1 1 s 2 23.41 ¦NIOCH Wiktor KKL Kielce 2003 U20 SK +2.0 III LDK!
2 2 s 2 24.42 KOCZKODAJ Wojciech KS Sprinterzy.com Kraków 1998 Sen MA +2.0 -- B.D. Z/2480/20 2023
3 5 s 2 26.63 WIECHA Jan LKB Rudnik 2005 U18 SK +2.0 -- DUDEK Szymon Z/5391/19 2023 LDK!
4 6 s 2 27.04 VYSHNIAK Andrii KKL Kielce 2007 U16 SK +2.0 --
400 m M
1 1 s 1 53.23 PˇCZKIEWICZ Jakub KKL Kielce 2002 U23 SK -- TIETIERIN Paweł # Z/2229/19 2023 BEZ
2 2 s 1 61.03 PRZYBYŁO Oskar UKS Żaczek Połaniec 2006 U18 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir LDK!
800 m M
1 4 s 1 2:19.72 MˇKA Kamil KLKS Juventa-Cerrad Starachowice # 2007 U16 SK -- KUBIEC Dawid Z/13815/21 2023 LDK!
2 5 s 1 2:30.75 BAGNECKI Leon KKL Kielce 2010 U14 SK -- B.D. Z/1926/20 2023 LDK!
3 7 s 1 2:52.79 BOROWIEC Karol KKL Kielce 2009 U14 SK -- B.D. Z/1187/22 2023 LDK!
4 8 s 1 2:52.94 KOBIEC Kacper KKL Kielce 2009 U14 SK -- TIETIERIN Paweł # Z/3374/19 2023 LDK!
5 10 s 1 3:05.17 JANUCHTA Dawid KKL Kielce 2010 U14 SK -- JANUCHTA Krzysztof B.D. , Z/3387/19 , 2023 LDK!
1 1 s 2 2:08.89 SZYDŁOWSKI Igor UKS Żaczek Połaniec 2006 U18 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir SZYDŁOWSKI Sławomir Z/2221/18 2023 BEZ LDK!
2 2 s 2 2:09.28 WIECZORKIEWICZ Fabian LKB Rudnik 2006 U18 SK -- DUDEK Sylwester Z/5202/21 2023 LDK!
3 3 s 2 2:12.81 ZAWICKI Arkadiusz KLKS Juventa-Cerrad Starachowice # 2006 U18 SK -- KUBIEC Dawid Z/5623/19 2023 LDK!
4 6 s 2 2:32.23 SŁOMIŃSKI Jakub LKB Rudnik 2009 U14 SK -- B.D. Z/11757/21 2023
5 9 s 2 2:53.28 SALWA Maciej KKL Kielce 2010 U14 SK -- B.D. Z/0013/22 2023 LDK!
1500 m M
1 1 s 1 4:28.37 BˇK Karol UKS Żaczek Połaniec 2006 U18 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir Z/3077/19 2023 LDK!
2 2 s 1 4:31.38 SIKORA Dariusz LKB Rudnik 2005 U18 SK -- DUDEK Szymon DUDEK Sylwester Z/2626/19 2023 BEZ LDK!
3 3 s 1 5:25.04 SZWAJKOWSKI Tomasz KKL Kielce 2009 U14 SK -- JÓ¬WIK Krzysztof # Z/0501/21 2023 LDK!
W dal M
1 1 f 1 3.70 BEŁCZEW Igor KKL Kielce 2012 U12 SK -0.9 -- B.D. Z/0485/21 2023 LDK!
1 1 f 2 6.10 REGIEL Igor KKL Kielce 2004 U20 SK -0.2 IV LDK!
2 2 f 2 5.46 MILEWSKI Wiktor KKL Kielce 2007 U16 SK +0.9 -- TIETIERIN Paweł BIELACHA Maciej # Z/3376/19 2023 LDK!
Trójskok M
1 1 f 1 12.58 REGIEL Igor KKL Kielce 2004 U20 SK -0.5 -- LDK!
Kula (4) M
1 3 f 1 9.21 MARKIEWICZ Maciej UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 2009 U14 SK -- OZDOBA Elżbieta Z/3376/22 2023 LDK!
2 5 f 1 7.63 KUTA Oliwier KKL Kielce 2009 U14 SK -- FURMANEK Grzegorz # Z/0494/21 2023 LDK!
Kula (5) M
1 1 f 1 9.73 MULARSKI Jan UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 2007 U16 SK -- OZDOBA Elżbieta Z/2985/22 2022 LDK!
2 2 f 1 9.42 STRZELECKI Jakub UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 2007 U16 SK -- OZDOBA Janusz Z/10775/21 2022 LDK!
3 4 f 1 8.23 LASAK Bartosz UKS Żaczek Połaniec 2007 U16 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir Z/3322/22 2023 LDK!
1 1 f 2 10.46 STACHURA Jakub KKL Kielce 2006 U18 SK -- FURMANEK Grzegorz Z/2177/20 2023 LDK!
2 2 f 2 8.70 MYK Mateusz KKL Kielce 2006 U18 SK -- JANUCHTA Krzysztof FURMANEK Grzegorz , Z/2299/19 , 2023 LDK!
3 3 f 2 7.37 STACHOWIAK Mateusz UKS Żaczek Połaniec 2006 U18 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir Z/13550/21 2023 LDK!
Dysk (0.75) M
1 1 f 0 29.90 MARKIEWICZ Maciej UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 2009 U14 SK -- OZDOBA Elżbieta Z/3376/22 2023 LDK!
2 2 f 0 26.10 ZARZYCKI Patryk KKL Kielce 2010 U14 SK -- FURMANEK Grzegorz Z/5300/22 2023 LDK!
3 3 f 0 22.01 PĘDZIWILK Bartłomiej KKL Kielce 2010 U14 SK -- FURMANEK Grzegorz Z/0003/22 2023 LDK!
4 4 f 0 15.55 ¦LIWA Aleksander KKL Kielce 2009 U14 SK -- FURMANEK Grzegorz Z/2496/22 2023 LDK!
Dysk (1) M
1 1 f 1 35.64 MULARSKI Jan UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 2007 U16 SK IV OZDOBA Elżbieta Z/2985/22 2022 LDK!
2 2 f 1 31.04 STRZELECKI Jakub UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 2007 U16 SK V OZDOBA Janusz Z/10775/21 2022 LDK!
Młot (4) M
1 1 f 1 21.66 ¦LIWA Aleksander KKL Kielce 2009 U14 SK -- FURMANEK Grzegorz Z/2496/22 2023 LDK!
2 2 f 1 18.17 ZARZYCKI Patryk KKL Kielce 2010 U14 SK -- FURMANEK Grzegorz Z/5300/22 2023 LDK!
3 3 f 1 17.50 PĘDZIWILK Bartłomiej KKL Kielce 2010 U14 SK -- FURMANEK Grzegorz Z/0003/22 2023 LDK!
Młot (5) M
1 1 f 1 29.54 LASAK Bartosz UKS Żaczek Połaniec 2007 U16 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir Z/3322/22 2023 LDK!
1 1 f 2 44.64 STACHURA Jakub KKL Kielce 2006 U18 SK IV FURMANEK Grzegorz Z/2177/20 2023 LDK!
2 2 f 2 43.04 MYK Mateusz KKL Kielce 2006 U18 SK IV JANUCHTA Krzysztof FURMANEK Grzegorz , Z/2299/19 , 2023 LDK!
3 3 f 2 33.58 STACHOWIAK Mateusz UKS Żaczek Połaniec 2006 U18 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir Z/13550/21 2023 LDK!
4 4 f 2 25.04 PARKOT Kacper KKL Kielce 2008 U16 SK -- FURMANEK Grzegorz Z/0002/22 2023 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 5.3096549510956 sekund