Łódź 12.06.2022
2. Mityng Kwalifikacyjny ŁOZLA [DMP] [DMP U20]
100 m K
1 1 e 1 12.22 OŻGA Weronika LKS Górnik Wałbrzych 2003 U20 DS +0.1 II ULIASZ Małgorzata 3 LDK!  SKN   OSU   KN B  
2 2 e 1 12.57 NOWAK Natalia AZS Łódź 2004 U20 LD +0.1 II  KN B  
3 3 e 1 12.58 ADAMCZEWSKA Zuzanna AZS Łódź 2005 U18 LD +0.1 II BLAUSZ Henryka Z/0238/18 2024  KN B  
4 4 e 1 12.76 MODELEWSKA Julia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD +0.1 III B.D. B.D. B.D. WASIAK Jarosław , Z/8009/21 , 2024 LDK!
5 6 e 1 12.83 KANICKA Lena KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +0.1 III WALCZAK Michał # Z/1060/18 2024 BEZ LDK!
6 7 e 1 12.96 ŚWIERCZYŃSKA Julia RKS Łódź 2006 U18 LD +0.1 III GOWORSKI Tomasz Z/1246/20 2024  KN B  
7 8 e 1 13.09 JAKŚ Aleksandra RKS Łódź 1998 Sen LD +0.1 III DMP KOPEĆ Dominik B.D. B.D. Z/1333/14 2024 68
8 11 e 1 13.31 JAKŚ Małgorzata RKS Łódź 1998 Sen LD +0.1 -- KOPEĆ Dominik B.D. Z/1334/14 2024
1 9 e 2 13.27 LEWANDOWSKA Wiktoria KS Żeglina Sieradz 2004 U20 LD -1.4 IV  SKN   KN B  
2 12 e 2 13.49 KALIŃSKA Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP -1.4 IV WALCZAK Katarzyna Z/0267/20 2024 LDK!
3 12 e 2 13.49 WŁOŚCIAŃSKA Patrycja RKS Łódź 2003 U20 LD -1.4 IV #
4 14 e 2 13.56 LOSY Zofia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP -1.4 IV WALCZAK Michał # Z/1062/18 2024 BEZ LDK!
5 17 e 2 13.71 JEZIORSKA Marika MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -1.4 IV KOWALSKI Robert # Z/0184/20 2024 LDK!
6 18 e 2 13.79 KACZMAREK Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP -1.4 IV LDK!
1 10 e 3 13.29 REYER Ksenia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1997 Sen WP -1.5 -- WALCZAK Michał Z/1128/14 2024
2 15 e 3 13.63 ZIELIŃSKA Agnieszka MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2005 U18 LD -1.5 IV B.D. WASIAK Jarosław , Z/0223/19 , 2024 LDK!
3 19 e 3 14.07 SIEWIERA Amelia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP -1.5 V WALCZAK Katarzyna Z/0261/20 2024 LDK!
4 20 e 3 14.12 BERNER Hanna RKS Łódź 2004 U20 LD -1.5 --
5 21 e 3 14.14 ŁAGODZIŃSKA Zuzanna UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD -1.5 V LISIECKI Paweł B.D. Z/1907/19 2024 LDK!
6 23 e 3 14.29 FROŃ Wiktoria KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP -1.5 -- WALCZAK Michał Z/0269/20 2024 LDK!
7 24 e 3 14.51 BENEDYKCIŃSKA Nicola KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP -1.5 -- LDK!
8 25 e 3 14.51 BORKOWSKA Marta MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD -1.5 -- LDK!
1 5 e 4 12.80 SĘCZEK Martyna MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2004 U20 LD +0.4 III WASIAK Jarosław Z/5149/18 2024 4 LDK!
2 16 e 4 13.68 VYNYCHENKO Daryna AZS Łódź 2005 U18 LD +0.4 IV
3 22 e 4 14.21 JABŁOŃSKA Hanna MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD +0.4 V ZDRAJKOWSKI Paweł Z/7872/21 2024
4 26 e 4 14.52 ŁAGODZIŃSKA Joanna UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD +0.4 -- LISIECKI Paweł B.D. Z/1906/19 2024 LDK!
5 27 e 4 14.71 PATURAJ Natalia RKS Łódź 2008 U16 LD +0.4 --
6 28 e 4 15.46 SZYMCZAK Zofia MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD +0.4 -- SYGDZIAK Zofia LDK!
1 1 f 1 12.64 ADAMCZEWSKA Zuzanna AZS Łódź 2005 U18 LD -1.2 II BLAUSZ Henryka Z/0238/18 2024  KN B  
2 2 f 1 12.71 NOWAK Natalia AZS Łódź 2004 U20 LD -1.2 II  KN B  
3 3 f 1 12.80 SĘCZEK Martyna MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2004 U20 LD -1.2 III WASIAK Jarosław Z/5149/18 2024 4 LDK!
4 4 f 1 12.85 KANICKA Lena KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP -1.2 III WALCZAK Michał # Z/1060/18 2024 BEZ LDK!
5 5 f 1 12.95 MODELEWSKA Julia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD -1.2 III B.D. B.D. B.D. WASIAK Jarosław , Z/8009/21 , 2024 LDK!
200 m K
1 1 s 1 24.70 ZIMOLĄG Oliwia KS AZS AWF Katowice # 2005 U18 SL +1.5 I DMP KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0457/18 2024 LDK!  KNF   KN B   122
2 4 s 1 26.10 LEWANDOWSKA Wiktoria KS Żeglina Sieradz 2004 U20 LD +1.5 II  SKN   KN B  
3 5 s 1 26.44 JAKŚ Aleksandra RKS Łódź 1998 Sen LD +1.5 III KOPEĆ Dominik B.D. B.D. Z/1333/14 2024
4 7 s 1 27.09 JACKOWSKA Amelia RKS Łódź 2006 U18 LD +1.5 III LDK!
5 6 s 1 27.09 MODELEWSKA Julia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD +1.5 III B.D. B.D. B.D. WASIAK Jarosław , Z/8009/21 , 2024 LDK!
6 8 s 1 27.28 MARCINIAK Julia AZS Łódź 2004 U20 LD +1.5 III DMP BLAUSZ Henryka B.D. # Z/5319/19 2024 62
1 2 s 2 25.21 OŻGA Weronika LKS Górnik Wałbrzych 2003 U20 DS +1.3 II ULIASZ Małgorzata 3 LDK!  SKN   OSU   KN B  
2 9 s 2 27.64 WŁOŚCIAŃSKA Patrycja RKS Łódź 2003 U20 LD +1.3 IV #
3 10 s 2 27.66 LOSY Zofia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +1.3 IV WALCZAK Michał # Z/1062/18 2024 BEZ LDK!
4 11 s 2 27.83 JEZIORSKA Marika MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD +1.3 IV DMP U20 KOWALSKI Robert # Z/0184/20 2024 LDK! 94
5 12 s 2 28.42 WIŚNIEWSKA Julia AZS Łódź 2006 U18 LD +1.3 IV
6 14 s 2 28.80 ŁAGODZIŃSKA Zuzanna UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD +1.3 V LISIECKI Paweł B.D. Z/1907/19 2024 LDK!
7 16 s 2 29.27 FROŃ Wiktoria KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP +1.3 -- WALCZAK Michał Z/0269/20 2024 LDK!
8 20 s 2 30.22 BORKOWSKA Marta MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD +1.3 -- LDK!
1 3 s 3 25.81 SĘCZEK Martyna MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2004 U20 LD +1.7 II WASIAK Jarosław Z/5149/18 2024 4 LDK!
2 13 s 3 28.62 CHMIEL Hanna RKS Łódź 2009 U14 LD +1.7 V SZABLEWSKI Tadeusz Z/0649/22 2024
3 15 s 3 28.87 KLIM Nadia MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U14 LD +1.7 V TOMCZYK Kazimierz # Z/10206/21 2024 LDK!
4 17 s 3 29.84 ŁAGODZIŃSKA Joanna UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD +1.7 V LISIECKI Paweł B.D. Z/1906/19 2024 LDK!
5 18 s 3 30.15 KRZANOWSKA Zuzanna UKS 55 Łódź 2006 U18 LD +1.7 -- LDK!
6 19 s 3 30.21 GRUCHOT Zofia RKS Łódź 2009 U14 LD +1.7 V JASZCZAK Stanisław # Z/0648/22 2024
7 21 s 3 31.96 GWIZDAŁA Martyna RKS Łódź 2008 U16 LD +1.7 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/0650/22 2024
8 22 s 3 33.11 FRÓG Anna RKS Łódź 2008 U16 LD +1.7 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/0647/22 2024
400 m K
1 1 s 1 58.68 RĘBACZ Paulina KS Żeglina Sieradz 2004 U20 LD II NOWAK Mieczysław B.D. Z/4077/17 2024  KNF   KN B  
2 2 s 1 62.64 LIPIŃSKA Zuzanna AZS Łódź 2005 U18 LD IV
3 3 s 1 63.41 KOZIOROWSKA Jolanta AZS Łódź 2005 U18 LD IV
4 4 s 1 65.72 MORAWIEC Maja RKS Łódź 2005 U18 LD -- KOPEĆ Dominik B.D. Z/0464/19 2024 LDK!
5 5 s 1 66.41 SOBCZYŃSKA Marta AZS Łódź 2006 U18 LD -- LDK!
6 6 s 1 73.58 ZARZYCKA Natalia MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/1562/21 2022
800 m K
1 1 s 1 2:18.33 KUKUŁA Alicja WKS Oleśniczanka Oleśnica # 2004 U20 DS III JANECZEK Jarosław B.D. # Z/5885/21 2024 LDK!  KN B  
2 2 s 1 2:26.99 OLBORSKA Nikola AZS Łódź 2004 U20 LD IV
3 3 s 1 2:37.99 OLCZAK Liwia RKS Łódź 2006 U18 LD -- LISIAK Adam # Z/0192/20 2024
80 pł K
1 1 e 1 14.16 CHMIEL Hanna RKS Łódź 2009 U14 LD -0.2 V SZABLEWSKI Tadeusz Z/0649/22 2024
2 2 e 1 15.49 GRUCHOT Zofia RKS Łódź 2009 U14 LD -0.2 -- JASZCZAK Stanisław # Z/0648/22 2024
3 3 e 1 15.56 GWIZDAŁA Martyna RKS Łódź 2008 U16 LD -0.2 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/0650/22 2024
4 4 e 1 17.64 FRÓG Anna RKS Łódź 2008 U16 LD -0.2 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/0647/22 2024
1 1 f 1 13.92 CHMIEL Hanna RKS Łódź 2009 U14 LD +0.6 V SZABLEWSKI Tadeusz Z/0649/22 2024
2 2 f 1 15.29 GRUCHOT Zofia RKS Łódź 2009 U14 LD +0.6 -- JASZCZAK Stanisław # Z/0648/22 2024
3 3 f 1 15.98 GWIZDAŁA Martyna RKS Łódź 2008 U16 LD +0.6 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/0650/22 2024
4 4 f 1 17.90 FRÓG Anna RKS Łódź 2008 U16 LD +0.6 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/0647/22 2024
100 m pł J MŁ K
1 1 e 1 14.10 KIELAR Amelia LKS Górnik Wałbrzych 2006 U18 DS +0.4 I BANASZEK Grzegorz Z/0642/19 2024 LDK!  KNF   OSU   KN B  
2 2 e 1 15.23 LUBNAUER Julia MKS Aleksandrów Łódzki # 2005 U18 LD +0.4 II B.D. Z/0258/18 2024 LDK!  KN B  
1 1 f 1 13.70 KIELAR Amelia LKS Górnik Wałbrzych 2006 U18 DS +2.3 I BANASZEK Grzegorz Z/0642/19 2024 LDK!  KNF   OSU   KN B  
2 2 f 1 15.26 LUBNAUER Julia MKS Aleksandrów Łódzki # 2005 U18 LD +2.3 II B.D. Z/0258/18 2024 LDK!  KN B  
100 m pł K
1 1 e 1 14.13 OLSZAK Maja KS AZS AWF Kraków # 2004 U20 MA +0.4 I GIZA Maciej B.D. Z/1799/17 2024 LDK!  KNF   SKN   OSU   KN B  
2 2 e 1 17.47 BERNER Hanna RKS Łódź 2004 U20 LD +0.4 IV
3 3 e 1 18.57 CYRULIŃSKA Anna CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL +0.4 -- WRÓBLEWSKA Aleksandra MICHALSKA Alicja B.D. , Z/4415/17 , 2023 LDK!  OSU  
1 1 f 1 14.18 OLSZAK Maja KS AZS AWF Kraków # 2004 U20 MA +2.3 I GIZA Maciej B.D. Z/1799/17 2024 LDK!  KNF   SKN   OSU   KN B  
2 2 f 1 17.85 BERNER Hanna RKS Łódź 2004 U20 LD +2.3 --
3 3 f 1 18.26 CYRULIŃSKA Anna CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL +2.3 -- WRÓBLEWSKA Aleksandra MICHALSKA Alicja B.D. , Z/4415/17 , 2023 LDK!  OSU  
400 m pł K K
1 1 s 1 70.29 BILIAVSKA Valeriia MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD IV TOMCZYK Kazimierz Z/2821/22 2022
  s 1 DNF ROKICKA Weronika MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2005 U18 SL -- JAŹWIŃSKI Krzysztof Z/1930/19 2023
Wzwyż K
1 1 f 1 1.65 ANDRZEJCZAK Martyna MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD II DMP DMP U20 LIPIŃSKI Leszek # Z/13487/21 2024 93 130
2 2 f 1 1.45 LUBNAUER Julia MKS Aleksandrów Łódzki # 2005 U18 LD IV B.D. Z/0258/18 2024 LDK!  KN B  
Tyczka K
1 1 f 1 3.43 JAKÓBIEC Małgorzata RKS Łódź # 2006 U18 LD I DMP DMP U20 ROJEK Julita LISIAK Adam , Z/0310/18 , 2024 LDK!  SKN   KN B   120 151
2 2 f 1 3.43 JÓŹWIAK Zofia RKS Łódź 2001 U23 LD I B.D.  SKN   KN B  
3 3 f 1 3.23 ŚMIAŁKOWSKA Maja RKS Łódź 2002 U23 LD II LISIAK Adam B.D. Z/2708/16 2024  KN B  
4 4 f 1 3.23 PLAK Malwina RKS Łódź 2002 U23 LD II LISIAK Adam B.D. Z/3535/16 2024  SKN   KN B  
5 5 f 1 2.83 BILIŃSKA Nikola RKS Łódź 2004 U20 LD III  KN B  
6 6 f 1 2.83 KAZUBA Martyna RKS Łódź 2005 U18 LD III
7 7 f 1 2.63 REMBOWSKA Zuzanna RKS Łódź 2005 U18 LD IV # LDK!
8 8 f 1 2.43 BIENIAK Natalia MKLA Łęczyca 2005 U18 LD IV KUBIAK Robert Z/0071/19 2023 BEZ LDK!  KN B  
9 9 f 1 2.03 STĘPIEŃ Nina RKS Łódź 2007 U16 LD V LISIAK Adam Z/1240/22 2024
  f 1 NM MARCINIAK Kalina RKS Łódź 2004 U20 LD -- DMP LISIAK Adam B.D. Z/1477/20 2024  KN B  
  f 1 NM BIAŁOGOŃSKA Katarzyna RKS Łódź 2001 U23 LD -- B.D. LISIAK Adam , Z/3633/15 , 2023 LDK!
W dal K
1 1 f 1 5.73 SZLACHTA Olga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP +1.4 II WALCZAK Michał Z/1061/18 2024 5 LDK!  KNF   SKN   OSU  
2 2 f 1 5.56 PODRUCZNA Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +1.0 II DMP DMP U20 WALCZAK Michał Z/4988/18 2024 5 LDK!  OSU   96 126
3 3 f 1 5.45 STERENGA Martyna LKS Górnik Wałbrzych 2005 U18 DS +1.0 II BANASZEK Grzegorz Z/5733/18 2024 LDK!  SKN   OSU   KN B  
4 4 f 1 5.40 ADAMCIO Dagmara KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +1.1 II DMP DMP U20 WALCZAK Michał Z/1055/18 2024 4 LDK!  OSU   85 114
5 5 f 1 5.31 REYER Ksenia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1997 Sen WP +1.6 III WALCZAK Michał Z/1128/14 2024
6 6 f 1 5.13 PŁONKA Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP -0.4 III WALCZAK Michał Z/1069/18 2024 5 LDK!  OSU  
7 7 f 1 5.12 LEWIŃSKA Zofia UKS 55 Łódź 2009 U14 LD +0.6 III GĘBARSKI Łukasz LDK!
8 8 f 1 5.09 MAJCHRZAK Antonina MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD +0.5 IV ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0183/20 2024 LDK!  OSU  
9 9 f 1 4.73 SIEWIERA Amelia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP +1.9 V WALCZAK Katarzyna Z/0261/20 2024 LDK!
10 10 f 1 4.61 KIJAŃSKA Nikola MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD +0.9 V ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2630/21 2024
11 11 f 1 4.60 KACZMAREK Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +1.8 V LDK!
12 12 f 1 4.55 KALIŃSKA Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP +1.8 -- WALCZAK Katarzyna Z/0267/20 2024 LDK!
13 13 f 1 4.42 GALANT Nina MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD +1.2 --
14 14 f 1 4.07 JABŁOŃSKA Hanna MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD +1.3 -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/7872/21 2024
15 15 f 1 3.75 SZYMCZAK Zofia MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD +0.9 -- SYGDZIAK Zofia LDK!
Trójskok K
1 1 f 1 12.23 KŁOSIŃSKA Anna MKL Toruń # 2003 U20 KP -0.8 I DMP BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/2460/17 2024 LDK!  KNF   SKN   KN B   117
2 2 f 1 10.30 URYSIAK Martyna AZS Łódź 2006 U18 LD +2.9 IV SADACH Aneta # Z/9733/21 2024 LDK!
3 3 f 1 10.30 KIJAŃSKA Nikola MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD +1.3 IV ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2630/21 2024
Kula (3) K
1 1 f 1 12.39 KACZMAREK Kinga MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD III JOACHIMIAK Robert Z/0088/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
1 1 f 2 7.96 GRUSZCZYŃSKA Julia MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD --
2 2 f 2 7.87 KRÓLIKOWSKA Lidia MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD -- LDK!  OSU  
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 27.77 BRZEZIŃSKA Amelia MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD V
2 2 f 1 27.27 KANIA Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD V JOACHIMIAK Robert Z/2627/21 2024 LDK!  OSU  
3 3 f 1 25.65 KRÓLIKOWSKA Lidia MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD V LDK!  OSU  
4 4 f 1 16.65 GRUSZCZYŃSKA Julia MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD --
Dysk (1) K
1 1 f 1 58.66 ZABAWSKA Daria AZS UMCS Lublin 1995 Sen LU M DMP KAMIŃSKI Damian B.D. Z/4129/11 2024  KN   SKN   169
1 1 f 2 36.45 JĘDRZEJCZAK Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U20 LD III DMP JOACHIMIAK Robert B.D. Z/2777/17 2024 LDK!  OSU   KN B   82
1 1 f 3 36.10 KACZMAREK Kinga MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD III DMP DMP U20 JOACHIMIAK Robert Z/0088/19 2024 LDK!  OSU   KN B   80 122
Młot (3) K
1 1 f 1 34.61 ZDZIARSKA Julia UKS Błyskawica Domaniewice 2006 U18 LD -- B.D. Z/3645/20 2024
2 2 f 1 33.78 GAJDA Patrycja UKS Błyskawica Domaniewice 2008 U16 LD V SZYMAJDA Mieczysław # Z/12189/21 2024 LDK!
Oszczep (500) K
1 1 f 1 33.41 LUBNAUER Julia MKS Aleksandrów Łódzki # 2005 U18 LD IV B.D. Z/0258/18 2024 LDK!  KN B  
2 2 f 1 21.34 KANIA Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/2627/21 2024 LDK!  OSU  
Oszczep (600) K
1 1 f 1 29.09 KONECKA Wiktoria UKS Błyskawica Domaniewice 2004 U20 LD -- B.D. Z/5486/18 2023 5
100 m M
1 1 e 1 11.14 JOPEK Michał KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +1.2 II DMP U20 WALCZAK Michał Z/3104/19 2024 LDK!  OSU   130
2 2 e 1 11.22 ZIMNIAK Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U20 WP +1.2 II WALCZAK Michał Z/0651/19 2023 LDK!  OSU   KN B  
3 3 e 1 11.25 ADAMCIO Cyprian KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP +1.2 II WALCZAK Michał Z/0845/17 2024  OSU  
4 5 e 1 11.33 CZOŁNOWSKI Beniamin RKS Łódź 2004 U20 LD +1.2 III LDK!  KN B  
5 6 e 1 11.34 MAĆKAŁA Szymon KS AZS AWF Wrocław 2000 U23 DS +1.2 III B.D. ROSTEK William B.D. , Z/0551/17 , 2024
6 7 e 1 11.51 KĘDZIERSKI Mikołaj KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP +1.2 III
7 8 e 1 11.52 GRYWKOWIEC Michał WKS Oleśniczanka Oleśnica 2000 U23 DS +1.2 III GRZYBEK Grzegorz B.D. Z/0550/17 2024 LDK!
1 4 e 2 11.32 RAK Piotr KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP -0.4 III LDK!
2 9 e 2 11.56 ŁUCZYŃSKI Igor MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD -0.4 III WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław , Z/0495/20 , 2024 LDK!
3 10 e 2 11.65 RATAJCZYK Bartosz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP -0.4 III
4 12 e 2 11.72 KRAKOWSKI Eryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP -0.4 III DMP U20 WALCZAK Michał # Z/2370/20 2024 LDK! 100
5 14 e 2 11.78 ADAMCZEWSKI Jan AZS Łódź # 2008 U16 LD -0.4 IV LISIECKI Paweł WĘGLARSKI Krzysztof , Z/5247/19 , 2024 LDK!
6 15 e 2 11.82 BAZANIAK Bartek UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD -0.4 IV GRABOLUS Marek Z/1901/21 2024 LDK!
7 17 e 2 12.00 ZIMNIAK Nikodem KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP -0.4 IV DMP WALCZAK Michał # Z/0477/21 2024 LDK! 38
1 11 e 3 11.65 BARRA-STRZEMIŃSKI Mario UMLKS Pegaz Opoczno # 2005 U18 LD +0.5 III GRABOLUS Marek Z/0055/19 2024 LDK!  KN B  
2 16 e 3 11.93 WOJTASIK Aleksander KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +0.5 IV WALCZAK Michał # Z/3103/19 2024 LDK!
3 18 e 3 12.03 ŁUCZAK Bartłomiej KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +0.5 IV WALCZAK Michał # Z/0262/20 2024 LDK!
4 19 e 3 12.05 WITEK Piotr KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP +0.5 IV
5 20 e 3 12.26 SADOK Wiktor UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD +0.5 V LISIECKI Paweł Z/3359/20 2024 LDK!
6 21 e 3 12.27 MIROWSKI Oskar MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD +0.5 V WASIAK Jarosław Z/1505/21 2024 LDK!
7 22 e 3 12.48 WIROWSKI Aleksander RKS Łódź 2005 U18 LD +0.5 -- LDK!
8 25 e 3 12.57 PŁÓCIENNICZAK Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP +0.5 V WALCZAK Katarzyna Z/0280/20 2024 LDK!
1 24 e 4 12.56 MANKIEWICZ Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD +2.0 --
2 26 e 4 12.74 FRĄTCZAK Bartłomiej MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD +2.0 V ZDRAJKOWSKI Paweł Z/3161/22 2024
3 27 e 4 12.84 PUCHALSKI Franciszek MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2008 U16 LD +2.0 -- WASIAK Patryk Z/0246/22 2024
4 28 e 4 12.86 ADAMEK Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP +2.0 -- WALCZAK Katarzyna Z/0475/21 2024 LDK!
5 29 e 4 12.92 PAWLAK Patryk UKS 55 Łódź 2008 U16 LD +2.0 -- GĘBARSKI Łukasz PALISZEWSKI Maciej , Z/4188/22 , 2024 LDK!
6 31 e 4 14.34 RYDZOŃ Michał MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2010 U14 LD +2.0 -- WASIAK Jarosław Z/1506/21 2024 LDK!
1 13 e 5 11.72 JARMUNDOWICZ Igor MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2005 U18 LD +1.2 III WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław Z/2360/19 2023 LDK!
2 23 e 5 12.55 KRAWCZYK Bartek MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2009 U14 LD +1.2 V WASIAK Patryk Z/0243/22 2024 LDK!
3 30 e 5 13.26 GROTKOWSKI Franciszek MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2010 U14 LD +1.2 -- WASIAK Jarosław Z/0240/22 2024 LDK!
4 32 e 5 15.39 NOWICKI Nataniel MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2010 U14 LD +1.2 -- WASIAK Patryk Z/0245/22 2024
1 1 f 1 11.02 ADAMCIO Cyprian KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP +0.6 II WALCZAK Michał Z/0845/17 2024  OSU  
2 2 f 1 11.10 JOPEK Michał KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP +0.6 II DMP U20 WALCZAK Michał Z/3104/19 2024 LDK!  OSU   132
3 3 f 1 11.16 ZIMNIAK Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U20 WP +0.6 II WALCZAK Michał Z/0651/19 2023 LDK!  OSU   KN B  
4 4 f 1 11.50 GRYWKOWIEC Michał WKS Oleśniczanka Oleśnica 2000 U23 DS +0.6 III GRZYBEK Grzegorz B.D. Z/0550/17 2024 LDK!
200 m M
1 1 s 1 21.51 PĘCZEK Piotr RKS Łódź 2002 U23 LD +2.0 I DMP B.D. MANTYK Łukasz B.D. # , Z/3531/16 , 2024 LDK! 130
2 2 s 1 22.18 SZCZEPANIAK Jakub KS AZS AWF Wrocław # 2003 U20 DS +2.0 II ROŻEJ Marek Z/3273/17 2024  KNF   SKN   OSU  
3 4 s 1 22.54 RAK Piotr KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP +2.0 II LDK!
4 6 s 1 23.20 MAĆKAŁA Szymon KS AZS AWF Wrocław 2000 U23 DS +2.0 III B.D. ROSTEK William B.D. , Z/0551/17 , 2024
1 3 s 2 22.54 KĘDZIERSKI Mikołaj KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP +0.6 II
2 5 s 2 23.01 ŻACZKIEWICZ Bartosz UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD +0.6 III BARSKA Jolanta Z/3580/20 2024 LDK!  KN B  
3 7 s 2 23.34 GRYWKOWIEC Michał WKS Oleśniczanka Oleśnica 2000 U23 DS +0.6 III GRZYBEK Grzegorz B.D. Z/0550/17 2024 LDK!
4 11 s 2 23.48 BAZANIAK Bartek UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD +0.6 III GRABOLUS Marek Z/1901/21 2024 LDK!
5 13 s 2 23.79 ADAMCZEWSKI Jan AZS Łódź # 2008 U16 LD +0.6 IV DMP DMP U20 LISIECKI Paweł WĘGLARSKI Krzysztof , Z/5247/19 , 2024 LDK! 52 99
6 16 s 2 24.39 ŻACZKIEWICZ Wojciech UKS Vis Skierniewice 2004 U20 LD +0.6 IV BARSKA Jolanta Z/3524/16 2023 4 LDK!
7 19 s 2 24.61 SADOK Wiktor UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD +0.6 V LISIECKI Paweł Z/3359/20 2024 LDK!
1 9 s 3 23.42 BARRA-STRZEMIŃSKI Mario UMLKS Pegaz Opoczno # 2005 U18 LD +2.0 III GRABOLUS Marek Z/0055/19 2024 LDK!  KN B  
2 12 s 3 23.68 ANDRZEJCZAK Ignacy UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD +2.0 IV KORWEK Joanna Z/0410/19 2024 BEZ LDK!  KN B  
3 14 s 3 23.94 KRAKOWSKI Eryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP +2.0 IV WALCZAK Michał # Z/2370/20 2024 LDK!
4 15 s 3 24.18 ŁUCZYŃSKI Igor MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD +2.0 IV WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław , Z/0495/20 , 2024 LDK!
5 17 s 3 24.44 WITEK Piotr KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP +2.0 --
6 20 s 3 25.15 WIROWSKI Aleksander RKS Łódź 2005 U18 LD +2.0 -- LDK!
7 21 s 3 25.38 GOŁĘBIOWSKI Jan UKS Vis Skierniewice 2005 U18 LD +2.0 -- BARSKA Jolanta Z/0426/18 2024 BEZ LDK!
1 8 s 4 23.42 ZIMNIAK Nikodem KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +1.3 III DMP U20 WALCZAK Michał # Z/0477/21 2024 LDK! 106
2 10 s 4 23.46 JARMUNDOWICZ Igor MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2005 U18 LD +1.3 III WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław Z/2360/19 2023 LDK!
3 18 s 4 24.53 GARBICZ Alexander MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2008 U16 LD +1.3 V WASIAK Jarosław Z/1504/21 2024 LDK!
4 22 s 4 26.91 KORBEŃ Bartosz MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2008 U16 LD +1.3 --
5 23 s 4 26.99 ADAMEK Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP +1.3 -- WALCZAK Katarzyna Z/0475/21 2024 LDK!
6 24 s 4 28.55 SIKORA Eryk UMLKS START Wieruszów 2008 U16 LD +1.3 -- URBANIAK Jarosław Z/5625/21 2024 LDK!
400 m M
1 1 s 1 48.39 SZCZEPANIAK Jakub KS AZS AWF Wrocław # 2003 U20 DS I DMP ROŻEJ Marek Z/3273/17 2024  KNF   SKN   OSU   116
2 3 s 1 49.45 PETRUSIEWICZ Grzegorz AZS Łódź 1996 Sen LD II B.D. KUCZKOWSKI Piotr , Z/0718/13 , 2024
3 5 s 1 50.33 JOŃCZYK Maciej RKS Łódź 2002 U23 LD II SADACH Aneta 3 LDK!  SKN   KN B  
4 6 s 1 51.82 JABŁOŃSKI Hubert MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD III TOMCZYK Kazimierz Z/0180/20 2024  KN B  
5 7 s 1 52.19 MUSIAŁEK Paweł KS Żeglina Sieradz 2004 U20 LD III
6 11 s 1 54.74 WÓJCIK Kacper AZS Łódź 2005 U18 LD IV BRÓDKA Daniel B.D. LDK!
1 2 s 2 49.17 RUTOWICZ Hubert UMLKS Pegaz Opoczno 2004 U20 LD II GRABOLUS Marek Z/0414/19 2024 LDK!  KNF   KN B  
2 4 s 2 49.47 WÓJCIAK Adrian UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD II GRABOLUS Marek Z/1902/21 2024 LDK!  KNF   KN B  
3 8 s 2 54.09 MAJERSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD IV KOWALSKI Robert Z/13237/21 2024
4 9 s 2 54.58 MILLER Tomasz AZS Łódź 2006 U18 LD IV KUCZKOWSKI Piotr Z/1392/21 2024
5 10 s 2 54.67 GÓRA Daniel AZS Łódź 1992 Sen LD --
6 12 s 2 56.14 SMYKA Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD -- KOWALSKI Robert Z/0185/20 2024 LDK!
7 13 s 2 57.89 SIECH Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0860/19 2024
800 m M
1 1 s 1 2:00.05 ZIĄBKA Oliwier MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD III TOMCZYK Kazimierz Z/0867/19 2024  KN B  
2 2 s 1 2:03.89 SKRZYPCZAK Kamil KS Dynamic Łódź # 1991 Sen LD -- B.D. SEKIETA Radosław , Z/0592/18 , 2023
3 3 s 1 2:05.51 GÓRA Daniel AZS Łódź 1992 Sen LD --
4 4 s 1 2:05.68 UŁAŃSKI Jakub KS Żeglina Sieradz 2004 U20 LD IV NOWAK Mieczysław B.D. Z/0133/19 2024  KN B  
5 5 s 1 2:09.48 HUĆKO Michał AZS Łódź 2004 U20 LD --
6 6 s 1 2:09.87 DĘBSKI Igor AZS Łódź 2005 U18 LD --
7 7 s 1 2:13.26 WINIECKI Igor MKS Aleksandrów Łódzki # 2006 U18 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0190/20 2024 LDK!
8 8 s 1 2:18.46 SZCZEPAŃCZYK Kajetan AZS Łódź 2006 U18 LD -- DMP U20 KUCZKOWSKI Piotr # Z/0333/20 2024 61
  s 1 DNF DUTKIEWICZ Daniel MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0182/20 2024
1000 m M
1 1 w 1 3:19.24 BOCZKOWSKI-LESIAK Michał MKS Aleksandrów Łódzki # 2007 U16 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/4161/19 2024 LDK!  OSU   488
2 2 w 1 3:35.18 PRZYBYLAK Jakub MKLA Łęczyca 2007 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/8317/21 2022 LDK! 361
3 3 w 1 3:41.43 ROKITA Adam MKLA Łęczyca 2007 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/7526/21 2023 LDK! 316
4 4 w 1 3:49.18 KOPERSKI Juliusz MKLA Łęczyca 2007 U16 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/5044/19 2022 LDK!  OSU   264
1500 m M
1 1 s 1 4:39.01 CZERNIELEWSKI Oliwier RKS Łódź 2005 U18 LD --
2 2 s 1 5:03.72 JARCZEWSKI Jan RKS Łódź 2007 U16 LD --
110 m pł MŁ M
1 1 e 1 18.07 CZEREMSKI Bartosz RKS Łódź 2007 U16 LD -0.1 V
1 1 f 1 17.99 CZEREMSKI Bartosz RKS Łódź 2007 U16 LD -0.9 V
1 1 w 1 16.54 BOCZKOWSKI-LESIAK Michał MKS Aleksandrów Łódzki # 2007 U16 LD +1.3 III ZDRAJKOWSKI Paweł Z/4161/19 2024 LDK!  OSU   673
2 2 w 1 17.32 KOPERSKI Juliusz MKLA Łęczyca 2007 U16 LD +1.3 IV ANDRYSIAK Mirosław Z/5044/19 2022 LDK!  OSU   591
3 3 w 1 19.60 PRZYBYLAK Jakub MKLA Łęczyca 2007 U16 LD +1.3 -- KUBIAK Robert Z/8317/21 2022 LDK! 381
4 4 w 1 19.69 ROKITA Adam MKLA Łęczyca 2007 U16 LD +1.3 -- KUBIAK Robert Z/7526/21 2023 LDK! 374
110 m pł J MŁ M
1 1 e 1 14.58 WOŹNIAK Hubert MKLA Łęczyca 2005 U18 LD -0.1 II KUBIAK Robert # Z/0086/20 2024  OSU   KN B  
2 2 e 1 14.59 ŻACZKIEWICZ Bartosz UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD -0.1 II BARSKA Jolanta Z/3580/20 2024 LDK!  KN B  
3 3 e 1 15.17 ANDRZEJCZAK Ignacy UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD -0.1 III KORWEK Joanna Z/0410/19 2024 BEZ LDK!  KN B  
4 4 e 1 16.38 GOŁĘBIOWSKI Jan UKS Vis Skierniewice 2005 U18 LD -0.1 IV BARSKA Jolanta Z/0426/18 2024 BEZ LDK!
1 1 f 1 14.59 ŻACZKIEWICZ Bartosz UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD -0.9 II BARSKA Jolanta Z/3580/20 2024 LDK!  KN B  
  f 1 DNF GOŁĘBIOWSKI Jan UKS Vis Skierniewice 2005 U18 LD -0.9 -- BARSKA Jolanta Z/0426/18 2024 BEZ LDK!
110 m pł M (99.1) M
1 1 e 1 17.29 WOJTANIA Łukasz RKS Łódź 2004 U20 LD -0.7 IV SZABLEWSKI Tadeusz Z/1946/21 2024
1 1 f 1 17.26 WOJTANIA Łukasz RKS Łódź 2004 U20 LD -0.3 IV SZABLEWSKI Tadeusz Z/1946/21 2024
110 m pł M
1 1 e 1 16.05 WŁOSTEK Piotr RKS Łódź 2000 U23 LD -0.7 III B.D.
1 1 f 1 15.72 WŁOSTEK Piotr RKS Łódź 2000 U23 LD -0.3 II B.D.
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 55.99 ULIŃSKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD II TOMCZYK Kazimierz Z/0089/20 2024  KNF   KN B  
2 2 s 1 61.47 RACEWICZ Aleksander MKS-MOS Katowice 2005 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/1949/19 2024
  s 1 DNF PRZYBYŁ Antoni UKS Lisy Zgierz 2005 U18 LD --
400 m pł M
1 1 s 1 67.28 BLUKOT Denis LKS Victoria Olesno 2003 U20 OP --
Wzwyż M
1 1 f 1 2.09 ANTOSIAK Sebastian RKS Łódź # 2006 U18 LD I DMP DMP U20 B.D. KRAKOWIAK Lech , Z/5041/19 , 2024 LDK!  KNF   OSU   122 151
  f 1 NM ZDRAJKOWSKI Dominik MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD -- DMP DMP U20 ZDRAJKOWSKI Paweł # Z/0186/20 2024 LDK!
1 1 w 1 1.90 BOCZKOWSKI-LESIAK Michał MKS Aleksandrów Łódzki # 2007 U16 LD III DMP DMP U20 ZDRAJKOWSKI Paweł Z/4161/19 2024 LDK!  OSU   714 76 116
2 2 w 1 1.63 KOPERSKI Juliusz MKLA Łęczyca 2007 U16 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/5044/19 2022 LDK!  OSU   488
3 3 w 1 1.45 PRZYBYLAK Jakub MKLA Łęczyca 2007 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/8317/21 2022 LDK! 352
4 4 w 1 1.39 ROKITA Adam MKLA Łęczyca 2007 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/7526/21 2023 LDK! 310
Tyczka M
1 1 f 1 4.50 GRACZYK Oskar MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U20 LD I OSTOJSKI Piotr Z/0588/17 2023 3 LDK!  KN B  
2 2 f 1 4.13 BUCKI Dawid KS AZS AWF Wrocław # 2003 U20 DS II ŁOŚ Dariusz B.D. Z/4103/17 2024  KN B  
3 3 f 1 4.03 DUDKA Filip MKLA Łęczyca 2006 U18 LD II KUBIAK Robert Z/4157/19 2024 BEZ LDK!  KN B  
4 4 f 1 2.23 KLINGER Borys RKS Łódź 2008 U16 LD -- DMP DMP U20 LISIAK Adam Z/1399/21 2024 LDK! 0 42
4 4 f 1 2.23 SUT Andrzej MKS Aleksandrów Łódzki 1957 Masters LD -- B.D. LIPIŃSKI Leszek , Z/1756/18 , 2024 BEZ
  f 1 NM REMBOWSKI Marcel RKS Łódź 2007 U16 LD -- DMP DMP U20 LISIAK Adam Z/1111/20 2024
W dal M
  f 1 5.95 NAWROCKI Jakub MKLA Łęczyca 2005 U18 LD +2.0 IV KUBIAK Robert # Z/0087/20 2024  OSU   KN B  
1 1 f 1 6.78 CETLICER Filip MKS Aleksandrów Łódzki 2001 U23 LD +0.4 III B.D.  KN B  
2 2 f 1 6.47 JAŃCZAK Szymon KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP +1.2 III # LDK!  OSU   KN B  
3 3 f 1 6.31 JÓŹWIAK Kacper CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL +0.5 III MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/2303/21 2024 BEZ LDK!  OSU  
4 4 f 1 6.12 ŁUCZAK Bartłomiej KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP +0.5 IV DMP DMP U20 WALCZAK Michał # Z/0262/20 2024 LDK! 41 86
5 5 f 1 5.99 NAWROCKI Jakub MKLA Łęczyca 2005 U18 LD +2.6 IV KUBIAK Robert # Z/0087/20 2024  OSU   KN B  
6 6 f 1 5.67 OPIELEWICZ Bartosz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP +1.2 -- LDK!  OSU   KN B  
7 7 f 1 5.26 SEWIŁO Eryk MKLA Łęczyca 2003 U20 LD +1.1 -- ANDRYSIAK Mirosław B.D. Z/1468/18 2024
8 8 f 1 4.97 FRĄTCZAK Bartłomiej MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD +0.7 -- DMP DMP U20 ZDRAJKOWSKI Paweł Z/3161/22 2024 4 52
  f 1 NM KRAWCZYK Mateusz AZS Łódź 2004 U20 LD 0.0 -- SADACH Aneta Z/2888/20 2023  KN B  
  f 1 NM PŁÓCIENNICZAK Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP 0.0 -- WALCZAK Katarzyna Z/0280/20 2024 LDK!
1 1 w 1 5.72 BOCZKOWSKI-LESIAK Michał MKS Aleksandrów Łódzki # 2007 U16 LD -0.1 V ZDRAJKOWSKI Paweł Z/4161/19 2024 LDK!  OSU   527
2 2 w 1 5.30 PRZYBYLAK Jakub MKLA Łęczyca 2007 U16 LD -0.2 -- KUBIAK Robert Z/8317/21 2022 LDK! 441
3 3 w 1 5.28 ROKITA Adam MKLA Łęczyca 2007 U16 LD +0.6 -- KUBIAK Robert Z/7526/21 2023 LDK! 437
4 4 w 1 5.28 KOPERSKI Juliusz MKLA Łęczyca 2007 U16 LD +0.9 -- ANDRYSIAK Mirosław Z/5044/19 2022 LDK!  OSU   437
Trójskok M
1 1 f 1 13.85 BANASIAK Patryk MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD +1.2 III DMP DMP U20 BELTER Artur LIPIŃSKI Leszek # , Z/1408/18 , 2024 LDK!  KN B   73 117
2 2 f 1 13.29 JÓŹWIAK Kacper CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL +0.2 III MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/2303/21 2024 BEZ LDK!  OSU  
3 3 f 1 12.76 OPIELEWICZ Bartosz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP +1.2 IV LDK!  OSU   KN B  
4 4 f 1 12.42 MURAWSKI Rafał AZS Łódź 2004 U20 LD +0.6 -- SADACH Aneta Z/9667/21 2023
Kula (5) M
1 1 f 1 15.94 GAJDA Mikołaj MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD II BELTER Artur BELTER Artur Z/1412/18 2024 LDK!  KN B  
1 1 f 2 10.68 PORADA Antoni MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD V BELTER Artur Z/13730/21 2024 LDK!
1 1 w 1 9.49 BOCZKOWSKI-LESIAK Michał MKS Aleksandrów Łódzki # 2007 U16 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/4161/19 2024 LDK!  OSU   455
2 2 w 1 8.85 KOPERSKI Juliusz MKLA Łęczyca 2007 U16 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/5044/19 2022 LDK!  OSU   417
3 3 w 1 8.67 ROKITA Adam MKLA Łęczyca 2007 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/7526/21 2023 LDK! 406
4 4 w 1 7.14 PRZYBYLAK Jakub MKLA Łęczyca 2007 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/8317/21 2022 LDK! 316
Dysk (1) M
1 1 f 1 37.64 PORADA Antoni MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD IV BELTER Artur Z/13730/21 2024 LDK!
2 2 f 1 29.51 WESOŁOWSKI Przemysław MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/13517/21 2024 LDK!  OSU  
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 47.77 GAJDA Mikołaj MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD II BELTER Artur BELTER Artur Z/1412/18 2024 LDK!  KN B  
2 2 f 1 39.03 KRĘGIEL Franciszek MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD III BELTER Artur Z/1419/18 2024 LDK!
3 3 f 1 34.44 NAWROCKI Jakub MKLA Łęczyca 2005 U18 LD -- KUBIAK Robert # Z/0087/20 2024  OSU   KN B  
Młot (5) M
1 1 f 1 54.81 KRUSZWIC Wiktor MUKS Park Zduńska Wola 2006 U18 LD III SZEWCZYK Tomasz Z/3604/19 2024  OSU   KN B  
2 2 f 1 42.33 SZEWCZYK Jakub MUKS Park Zduńska Wola 2006 U18 LD IV SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/3605/19 , 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
Oszczep (600) M
1 1 f 1 32.06 WESOŁOWSKI Przemysław MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/13517/21 2024 LDK!  OSU  
Oszczep (800) M
1 1 f 1 28.57 SEWIŁO Eryk MKLA Łęczyca 2003 U20 LD -- ANDRYSIAK Mirosław B.D. Z/1468/18 2024
5-bój M MŁ M
1 1 f 1 2857 BOCZKOWSKI-LESIAK Michał MKS Aleksandrów Łódzki # 2007 U16 LD III ZDRAJKOWSKI Paweł Z/4161/19 2024 LDK!  OSU  
2 2 f 1 2197 KOPERSKI Juliusz MKLA Łęczyca 2007 U16 LD V ANDRYSIAK Mirosław Z/5044/19 2022 LDK!  OSU  
3 3 f 1 1851 PRZYBYLAK Jakub MKLA Łęczyca 2007 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/8317/21 2022 LDK!
4 4 f 1 1843 ROKITA Adam MKLA Łęczyca 2007 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/7526/21 2023 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 19.415974855423 sekund