Bełchatów 02.06.2022
Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Finał wojewódzki
100 m K
1 s 1 14.35 PUPA Nikola niest. Łódź 2008 U16 LD +1.4 V
2 s 1 14.45 JEJMOCKA Justyna MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD +1.4 V
1 s 2 14.20 KUCIŃSKA Karolina UKS 55 Łódź 2008 U16 LD +1.8 V PALISZEWSKI Maciej Z/0346/22 2023
2 s 2 14.21 LASKA Amelia UKS Vis Skierniewice 2008 U16 LD +1.8 V LDK!
1 s 3 14.47 MAGDZIARZ Oliwia UKS Vis Skierniewice 2008 U16 LD +1.7 V LDK!
2 s 3 14.97 MATEJA Jagoda AZS Łódź 2008 U16 LD +1.7 -- SZULC-MATEJA Justyna SZULC-MATEJA Justyna LDK!
1 s 4 13.17 PIĄTKOWSKA Hanna LKS MOSiR Sieradz 2008 U16 LD +1.8 III B.D. GABRYSIAK Marcin , Z/1978/21 , 2024 LDK!
2 s 4 14.25 NOWAKOWSKA Jagoda LKS Koluszki 2007 U16 LD +1.8 V TOMCZYK Antoni Z/4292/19 2023
4 s 4 16.50 OLEJNIK Maja MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD +1.8 --
3 s 5 17.23 PODPORA Oliwia AZS Łódź 2007 U16 LD +1.3 --
5 s 5 17.66 PODORSKA Patrycja UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD +1.3 --
1 s 6 12.54 ZOCHNIAK Amelia UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD +1.0 II RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/3464/19 , 2024 5 LDK!
2 s 6 14.06 WIŚNIEWSKA Zuzanna UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD +1.0 V KUDŁA Jacek Z/5394/19 2024 LDK!
3 s 6 15.08 ZYS Joanna UKS 55 Łódź # 2007 U16 LD +1.0 -- PALISZEWSKI Maciej Z/5607/22 2023 LDK!
300 m K
1 s 2 51.78 GÓRNICKA Kaja UKS Vis Skierniewice 2008 U16 LD -- # LDK!
4 s 2 54.60 WICHROWSKA Maria UKS 55 Łódź 2007 U16 LD --
1 s 3 52.50 ŚWIERK Malwina BKL Bełchatów 2008 U16 LD -- LDK!
1 s 4 51.21 KAŹMIRSKA Irmina RKS Łódź # 2008 U16 LD -- SZULC-MATEJA Justyna SZABLEWSKI Tadeusz , Z/3372/23 , 2023 LDK!
3 s 4 54.60 ŚMIGIELSKA Zuzanna UKS 55 Łódź 2008 U16 LD -- GĘBARSKI Łukasz LDK!
600 m K
1 s 1 1:55.73 SMYKA Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD -- KOWALSKI Robert Z/8007/21 2023 LDK!
2 s 1 1:58.03 KOCHANOWSKA Iga MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD -- TOMCZYK Kazimierz # Z/3158/22 2023
3 s 1 2:00.49 DANIELEWSKA Hanna LKS MOSiR Sieradz 2007 U16 LD -- B.D. GABRYSIAK Marcin , Z/1971/21 , 2021 LDK!
4 s 1 2:05.47 WIELEMBOREK Patrycja UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD --
1 s 2 1:57.29 ADRIAN Kaja LKS MOSiR Sieradz 2007 U16 LD -- B.D. GABRYSIAK Marcin , Z/1969/21 , 2022 LDK!
3 s 2 2:05.10 LEJKOWSKA Zuzanna MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- LDK!
8 s 2 2:12.48 NIEWIADOMSKA Zofia LKS MOSiR Sieradz 2008 U16 LD -- GABRYSIAK Marcin Z/1976/21 2023 LDK!
9 s 2 2:20.36 KUBIAK Amelia AZS Łódź 2008 U16 LD --
Wzwyż K
1 f 1.64 ANDRZEJCZAK Martyna MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD II LIPIŃSKI Leszek # Z/13487/21 2023
2 f 1.55 KARASIEWICZ Julia UKS Dziewiątka Kutno 2008 U16 LD III KUDŁA Jacek # Z/0730/19 2024 LDK!
3 f 1.40 GAŁAJ Sandra UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD V KUDŁA Jacek Z/0764/19 2024 LDK!
4 f 1.40 KIJAŃSKA Nikola MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD V ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2630/21 2023
5 f 1.35 PAKULSKA Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD --
6 f 1.35 PIASECKA Hanna UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD -- LDK!
7 f 1.30 NOWICKA Hanna UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD -- RYBARCZYK Dariusz BEZ LDK!
8 f 1.25 NOWICKA Julia ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB -- ŻUROWSKI Mariusz # Z/3937/21 2023 LDK!
10 f 1.20 CIURA Magdalena UKS 55 Łódź 2008 U16 LD -- GĘBARSKI Łukasz LDK!
11 f 1.20 SZYMAŃSKA Michalina UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD --
14 f 1.10 WOJDA Aleksandra UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD -- LDK!
W dal K
1 f 4.56 GALANT Nina MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD +1.7 V
2 f 4.31 JABŁOŃSKA Hanna MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD +1.2 -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/7872/21 2023
3 f 4.22 MAGDZIARZ Marika UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD +1.5 -- LDK!
5 f 3.94 PACH Maja AZS Łódź 2008 U16 LD +0.2 -- SZULC-MATEJA Justyna Z/9931/21 2021 LDK!
8 f 3.77 RYL Magdalena LKS MOSiR Sieradz 2007 U16 LD +1.1 -- B.D. GABRYSIAK Marcin , Z/1979/21 , 2021 LDK!
10 f 3.71 MIROWSKA Weronika AZS Łódź 2007 U16 LD +1.8 -- SZULC-MATEJA Justyna LDK!
16 f 3.40 TOMCZAK Natalia UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD +0.8 --
17 f 3.38 TASIEMSKA Natalia UKS Dziewiątka Kutno 2008 U16 LD +1.4 --
Kula (3) K
1 f 9.12 KOSMATKA Maja UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD V LDK!
2 f 8.42 GRUSZCZYŃSKA Julia MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD --
4 f 7.95 KARCZMAREK Natalia LKS MOSiR Sieradz 2008 U16 LD -- KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra Z/0286/22 2023 LDK!
7 f 7.69 BRZOZOWSKA Anna UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD -- LDK!
10 f 6.92 SIMILAK Aleksandra LKS MOSiR Sieradz 2008 U16 LD -- KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra Z/0289/22 2023 LDK!
11 f 6.88 ZUCHNIEWICZ Michalina MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD -- LDK!
12 f 6.83 FILIPOWSKA Zofia OLA Łódzkie 2008 U16 LD -- SZULC-MATEJA Justyna LDK!
16 f 6.20 OSZAJCA Izabela AZS Łódź 2008 U16 LD --
18 f 6.00 CICHERSKA Alicja UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD --
22 f 5.56 DĘBIŃSKA Julia UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD --
Dysk (0.75) K
1 f 26.39 KANIA Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD V JOACHIMIAK Robert Z/2627/21 2023 LDK!
2 f 25.72 BRZEZIŃSKA Amelia MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD V
3 f 25.65 KRÓLIKOWSKA Lidia MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD V LDK!
100 m M
1 s 1 11.91 GARBICZ Alexander MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2008 U16 LD +1.7 IV WASIAK Jarosław Z/1504/21 2023 LDK!
1 s 4 12.32 PAWELEC Artur MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD +1.1 V
1 s 5 12.37 STĘPIŃSKI Maksymilian LKS MOSiR Sieradz 2008 U16 LD +1.6 V KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra Z/12101/21 2023 LDK!
1 s 6 12.78 WYSOCKI Aleksander MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD +0.7 -- KOWALSKI Robert Z/3316/22 2023 LDK!
3 s 6 13.51 TARTANUS Paweł UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD +0.7 -- LDK!
300 m M
1 s 2 39.82 ANTCZAK Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD IV KOWALSKI Robert Z/1960/21 2023 LDK!
1 s 3 43.24 BIEDRZYCKI Mikołaj UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD -- BARSKA Jolanta Z/0409/19 2023 BEZ LDK!
5 s 3 52.84 URBANEK Mateusz AZS Łódź 2007 U16 LD --
600 m M
1 s 1 1:33.40 GOŁDYN Jan MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD IV KOWALSKI Robert Z/1554/21 2023 LDK!
3 s 1 1:36.94 SOBCZAK Szymon MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD V KOWALSKI Robert Z/0633/21 2023 LDK!
5 s 1 1:41.76 SZMYT Michał MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- LDK!
7 s 1 1:46.03 OGRODOWCZYK Borys UKS 55 Łódź 2007 U16 LD --
1000 m M
1 s 1 3:00.90 RZEŃCA Tomasz UKS Orientuś Łódź 2008 U16 LD -- B.D. Z/3180/22 2022 LDK!
2 s 1 3:03.14 FRYDRYSIAK Igor UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD -- KUDŁA Jacek Z/3194/19 2024 LDK!
3 s 1 3:13.99 TRZECIAK Antoni UKS Orientuś Łódź 2008 U16 LD -- B.D. Z/3182/22 2022 LDK!
8 s 1 3:35.58 BURIAK Krystian LKS MOSiR Sieradz 2007 U16 LD -- GABRYSIAK Marcin Z/1970/21 2022 LDK!
1 s 2 3:05.86 WOJCIECHOWSKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD -- TOMCZYK Kazimierz # Z/3159/22 2023 LDK!
2 s 2 3:11.27 KAŹMIERSKI Karol MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD -- TOMCZYK Kazimierz # Z/3160/22 2023 LDK!
3 s 2 3:19.88 KUBIAK Jakub UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD --
300 m pł M
2 s 1 49.18 PAWLAK Patryk UKS 55 Łódź 2008 U16 LD -- GĘBARSKI Łukasz PALISZEWSKI Maciej , Z/4188/22 , 2023 LDK!
Wzwyż M
1 f 1.60 ZDRAJKOWSKI Dominik MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł # Z/0186/20 2023 LDK!
W dal M
1 f 5.99 KOWALSKI Hubert UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD +0.8 IV LDK!
2 f 5.29 PRZYGODZKI Igor MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD +1.1 -- # LDK!
3 f 5.25 FRĄTCZAK Bartłomiej MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD +0.6 -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/3161/22 2023
10 f 4.69 WESOŁOWSKI Jakub UKS Vis Skierniewice 2008 U16 LD +1.1 --
11 f 4.68 MARCINIAK Szymon UKS 55 Łódź 2008 U16 LD +0.6 --
15 f 4.47 GRONOSTAJ Artur UKS 55 Łódź 2008 U16 LD +0.4 -- LDK!
Kula (5) M
1 f 11.66 WIERZBICKI Stanisław niest. Łódź 2007 U16 LD V
4 f 9.19 KUNA Marcin MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD --
7 f 8.44 GAWLIK Wiktor KS ATHLETICS Busko-Zdrój # 2008 U16 SK -- SATOR Damian Z/2833/21 2023 LDK!
14 f 7.80 SMOCZOK Filip UKS 55 Łódź # 2008 U16 LD -- GĘBARSKI Łukasz GĘBARSKI Łukasz , Z/6305/23 , 2023 LDK!
18 f 7.45 NIKODEM Fabian OLA Łódzkie 2006 U18 LD -- B.D. LDK!
Dysk (1) M
1 f 41.02 PORADA Antoni MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD III BELTER Artur Z/13730/21 2023 LDK!
2 f 31.21 LIBERA Aleksander MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD V LDK!
3 f 26.58 KADYROW Oskar MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.79968786239624 sekund