Maribor (SLO) 16.07.2022
Mecz U20 Polska-Czechy-Węgry-Słowacja-Słowenia 2022 [DMP U20]
100 m K
1 s 1 11.92 PIASZCZYŃSKA Ewa KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U20 WP +1.7 I WALCZAK Michał # Z/1077/18 2023 LDK!
1 4 s 2 11.86 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 2003 U20 DS +2.5 I BENKOWSKI Henryk B.D. Z/0251/17 2023
1 1 s 3 11.29 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2003 U20 PK +3.6 MM KARKUT Bogdan ŻˇDŁO Jacek Z/0352/17 2023 2 LDK!
200 m K
1 4 s 1 24.22 DZIAMSKA Julia O¦ AZS Poznań # 2003 U20 WP +1.3 I OSIK Tadeusz B.D. Z/0868/15 2023 LDK!
2 2 s 2 24.03 PIOTROWSKA Aleksandra KS Wda ¦wiecie 2004 U20 KP +1.9 I PLISZKA Julia Z/4615/17 2023 2 LDK!
400 m K
1 1 s 1 53.86 WOŁCZAK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2003 U20 LB M PAPUGA Sebastian PAPUGA Sebastian Z/0727/17 2023 LDK!
2 3 s 2 56.24 KU¬MIŃSKA Justyna MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U20 SL I MORKA Piotr Z/1004/18 2023 3 LDK!
800 m K
1 s 1 2:06.54 WI¦NIEWSKA Aleksandra KS SMS Szklarska Poręba 2004 U20 DS I ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr Z/4930/18 2023 LDK!
3 s 1 2:08.12 STEMPNIAK Paulina KS Energetyk Poznań 2004 U20 WP I GRENDA Jan Z/1642/18 2023 LDK!
1500 m K
3 s 1 4:33.97 WRÓBEL Wiktoria WLKS Nowe Iganie 2004 U20 MZ II CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0212/18 2023 4 LDK!
6 s 1 4:42.32 JAGU¦CIK Julia RKS ŁódĽ 2003 U20 LD II JASZCZAK Stanisław B.D. Z/3730/17 2023
3000 m K
1 s 1 10:05.90 NAPIÓRKOWSKA Katarzyna LKS Maków Mazowiecki 2004 U20 MZ II ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/5076/18 2023 3
100 m pł K
1 3 s 1 13.98 OLSZAK Maja LKS Górnik Wałbrzych 2004 U20 DS +1.5 I ULIASZ Małgorzata NOWAK Adam BANASZEK Grzegorz ULIASZ Małgorzata , Z/1799/17 , 2023 2 LDK!
2 2 s 2 13.84 SIELSKA Alicja KS Wisła Puławy 2003 U20 LU 0.0 I SACZKO Andrzej MURAT Tomasz Sławomir , Z/5293/15 , 2023 LDK!
400 m pł K K
1 4 s 1 59.98 KOŁODZIEJCZUK Maria UKS Czempion Bełchatów 2004 U20 LD I RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/0755/19 , 2023 LDK!
2 2 s 2 58.18 OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 2003 U20 LU M MURAT Tomasz Sławomir B.D. Z/0160/17 2023
3000 m prz K
1 s 1 10:45.10 PIECHOWSKA Regina ULKS Talex Borzytuchom 2003 U20 PM I B.D. ¦CIGAŁA Jarosław B.D. HERING Mateusz , Z/0077/17 , 2023 3 LDK!
2 s 1 10:45.77 MALINA Rozalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2004 U20 SL I PASZTA Wiesław GÓRECKA Małgorzata B.D. Z/3735/17 2023 LDK!
4x100 m K
2 s 1 45.77 POLSKA


brak daty POL --
4x400 m K
2 s 1 3:40.64 TROCHOLEPSZA Martyna
LESIEWICZ Kornelia
MATY¦KIEWICZ Maja
GUZOWSKA Martyna
POLSKA 2004
2003
2004
2003
U20 POL -- GO¦CINIAK Marcin GIZA Maciej B.D.
KRÓL Zbigniew
RYBARCZYK Dariusz LANDYSZKOWSKI Sławomir
PAWLAK Przemysław MATUSIŃSKI Aleksander
, Z/0297/17
Z/0863/17
, Z/0895/19
, Z/4476/15
, 2023
2023
, 2023
, 2023

2


Wzwyż K
1 f 1.77 WYSOCKA Alicja CWKS Resovia Rzeszów 2003 U20 PK I TITTINGER Michał B.D. Z/3508/17 2023 LDK!
2 f 1.74 KOKOT Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP I DMP U20 DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek # , Z/3892/17 , 2023 LDK! 150
Tyczka K
2 f 3.90 CHAMOT Maja KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U20 SL I SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. # Z/3368/15 2023
6 f 3.60 IAKOVENKO Valentyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U20 KP I DAKINIEWICZ Wojciech Z/0209/17 2023 LDK!
W dal K
1 f 6.51 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 2003 U20 KP +1.4 M BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/3343/17 2023
3 f 6.04 WAWROWSKA Emilia O¦ AZS Poznań # 2003 U20 WP +1.6 I KNULL Mariusz WI¦NIEWSKA Gabriela JAGACIAK Jarosław B.D. , Z/0325/17 , 2023 LDK!
Trójskok K
1 f 13.14 KŁOSIŃSKA Anna MKL Toruń # 2003 U20 KP +0.8 I BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/2460/17 2023 LDK!
6 f 12.06 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 2003 U20 KP +1.4 I BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/3343/17 2023
Kula (4) K
2 f 13.15 MARSZELEWSKA Joanna MKL Jurand Szczytno 2004 U20 WN I BUKOWIECKI Maciej Z/0131/19 2023 LDK!
5 f 12.54 GAJEWSKA Alicja AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM I WALCZAK Aleksandra B.D. Z/0441/18 2023
Dysk (1) K
1 f 48.19 DOBROWOLSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM I WALCZAK Aleksandra B.D. Z/3175/17 2023 2
2 f 45.08 GAJEWSKA Alicja AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM I WALCZAK Aleksandra B.D. Z/0441/18 2023
Młot (4) K
2 f 57.97 KANIOWSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 2004 U20 LB I KOWALSKI Zenon Z/0220/18 2023 3 LDK!
4 f 57.02 WIJAS Wiktoria KKL Kielce 2003 U20 SK I FURMANEK Grzegorz TIETIERIN Paweł Z/0153/17 2023 2 LDK!
Oszczep (600) K
5 f 45.73 JASIŃSKA Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U20 PM I WALCZAK Leszek Z/4636/19 2023
6 f 40.87 TYCZYŃSKA Michalina UKS Olimp Duszniki 2003 U20 WP II PLUCIŃSKI Krzysztof B.D. Z/1339/16 2023
100 m M
1 s 1 10.78 OPUSZEWICZ Damian AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM +0.8 I RATAJCZAK Maciej KAŃSKI Ryszard Z/4125/19 2023
3 5 s 2 10.64 GRZˇKA Dawid KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U20 WP +1.8 M WALCZAK Michał Z/0168/20 2023 LDK!
2 4 s 3 10.63 KOZELAN Hubert AZS UMCS Lublin # 2003 U20 LU +2.1 M MARUSZEWSKI Piotr B.D. # Z/2635/17 2023
200 m M
1 4 s 1 21.52 SOBÓL Damian KS AZS UWM Olsztyn 2003 U20 WN +0.9 I LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/2970/17 , 2023 2 LDK!
2 2 s 2 21.35 ŁAZOWY Cezary WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U20 WP +1.3 M WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1792/18 2023 4 LDK!
400 m M
2 3 s 1 48.50 RUTOWICZ Hubert UMLKS Pegaz Opoczno 2004 U20 LD I GRABOLUS Marek Z/0414/19 2023 LDK!
3 5 s 2 48.69 KADYŁO Adam KS AZS AWF Wrocław # 2003 U20 DS II ROŻEJ Marek B.D. Z/5139/18 2023 LDK!
800 m M
1 s 1 1:48.17 LEWALSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn 2003 U20 WN M NAGY Czesław B.D. Z/0051/17 2023
2 s 1 1:49.43 KITLIŃSKI Bartosz AZS UMCS Lublin 2004 U20 LU I DMP U20 KITLIŃSKI Piotr KITLIŃSKA Agnieszka KITLIŃSKI Piotr , Z/0630/18 , 2023 4 LDK! 162
1500 m M
1 s 1 3:49.40 RAK Filip AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U20 OP II OLSZEWSKI Mirosław OLSZEWSKI Mirosław DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek , Z/3466/16 , 2023 LDK!
4 s 1 3:52.42 HERZYK Kamil SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004 U20 SL II DMP U20 KOS Kamil Z/5086/19 2023 LDK! 139
5000 m M
1 s 1 14:22.26 POGORZELSKI Konrad Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2003 U20 LB I DRACZYŃSKI Adam PAPUGA Sebastian Z/1234/18 2023 LDK!
3 s 1 15:07.19 ROMBERG Adrian KS AZS AWF Katowice # 2003 U20 SL II SZCZYRK Janusz B.D. Z/1159/17 2023 LDK!
110 m pł M (99.1) M
3 7 s 1 14.31 GEREGA Bartosz MKS Piast Głogów 2004 U20 DS +1.6 I BIELAWA Przemysław Z/0733/19 2023 LDK!
4 6 s 2 14.31 WOLIŃSKI Stanisław MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS +0.8 I WOLIŃSKI Wojciech Z/1299/18 2023 5
400 m pł M
2 5 s 1 53.30 BAŃKA Łukasz AZS UMCS Lublin # 2003 U20 LU I LESZCZYŃSKI Damian Z/2806/17 2023 LDK!
5 8 s 2 55.80 FILAR Igor ZLKL Zielona Góra 2004 U20 LB II PAWELEC Marcin Z/3111/18 2023 5 LDK!
3000 m prz M
1 s 1 8:57.56 MEGIER Maciej AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM I SZAŁACH Krzysztof Z/3068/20 2023
3 s 1 9:11.62 CZECHOWICZ Mikołaj PLKS Gwda Piła 2003 U20 WP II KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy , Z/1434/17 , 2023 BEZ LDK!
4x100 m M
1 s 1 40.52 OPUSZEWICZ Damian
GRZˇKA Dawid
ŁAZOWY Cezary
KOZELAN Hubert
POLSKA 2003
2004
2004
2003
U20 POL -- RATAJCZAK Maciej KAŃSKI Ryszard
WALCZAK Michał
WALCZAK- MORTEZAEI Artur
MARUSZEWSKI Piotr B.D.
Z/4125/19
Z/0168/20
Z/1792/18
Z/2635/17
2023
2023
2023
2023


4

4x400 m M
1 s 1 3:11.25 SŁOWIK Maciej
SZWED Maksymilian
KADYŁO Adam
SZCZEPANIAK Jakub
POLSKA 2004
2004
2003
2003
U20 POL -- WÓJCIK Teodor
WĘGLARSKI Krzysztof
ROŻEJ Marek B.D.
URBANIAK Jarosław
Z/0086/18
Z/0459/19
Z/5139/18
Z/3273/17
2023
2023
2023
2023
3


2
Wzwyż M
2 f 2.09 SIDYA Cezar GKS Olimpia Grudzi±dz 2004 U20 KP I KAŃSKI Ryszard Z/4854/19 2023 LDK!
3 f 2.09 MOSZCZYŃSKI Sebastian KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD I NAZARKIEWICZ Robert Z/3064/16 2023 LDK!
Tyczka M
6 f 4.20 FURSEWICZ Eryk KS AZS AWF Kraków # 2003 U20 MA II SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. Z/3880/16 2023
  f NM GRACZYK Oskar MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U20 LD -- OSTOJSKI Piotr Z/0588/17 2023 3 LDK!
W dal M
1 f 7.46 DZIEŁAKOWSKI Gabriel LLKS Osowa Sień 2004 U20 LB +1.3 I BAUMGART Iwona Z/1771/18 2023
4 f 6.84 BRACKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki # 2003 U20 LD +1.9 II ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. Z/3046/17 2023 LDK!
Trójskok M
  f 14.73 GABRYSIAK Szymon MUKS Park Zduńska Wola 2003 U20 LD +1.6 II SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz B.D. , Z/3875/17 , 2023 LDK!
1 f 15.30 BRACKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki # 2003 U20 LD +1.2 I ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. Z/3046/17 2023 LDK!
2 f 14.95 GABRYSIAK Szymon MUKS Park Zduńska Wola 2003 U20 LD +3.8 I SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz B.D. , Z/3875/17 , 2023 LDK!
Kula (6) M
2 f 18.73 KOREJBA Jakub LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2003 U20 OP I DOMIN Adam DOMIN Adam , Z/3212/17 , 2023 LDK!
3 f 18.38 RODZIAK Damian MKL Jurand Szczytno 2003 U20 WN I BUKOWIECKI Maciej Z/4273/18 2023 LDK!
Dysk (1.75) M
2 f 55.50 KOREJBA Jakub LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2003 U20 OP I DOMIN Adam DOMIN Adam , Z/3212/17 , 2023 LDK!
3 f 54.48 RODZIAK Damian MKL Jurand Szczytno 2003 U20 WN I BUKOWIECKI Maciej Z/4273/18 2023 LDK!
Młot (6) M
6 f 64.20 DZIOBA Jakub O¦ AZS Poznań # 2003 U20 WP I NOWAK Grzegorz B.D. Z/4493/18 2023
8 f 61.96 ZŁOTOWSKI Wiktor MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2004 U20 KP I DMP U20 KENSIK Jan Z/4965/18 2023 5 151
Oszczep (800) M
4 f 57.11 CYTLAŁ Artur KS Polonia Pasłęk 2003 U20 WN II BORYSEWICZ Piotr Z/1189/17 2023

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.9959359169006 sekund