Słubice 25 - 26.08.2022
Mistrzostwa Zrzeszenia LZS U23. 25. Jubileuszowe Ogólnopolskie Igrzyska LZS [DMP U20]
100 m K
1 1 e 1 12.70 SÓWKA Natalia CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL +0.1 II MICHALSKA Alicja B.D. Z/1030/22 2024 LDK!  OSU  
2 7 e 1 13.96 SZAŁAS Martyna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U18 LB +0.1 -- WALCZAK Piotr Z/0818/20 2024 LDK!
3 8 e 1 14.14 RĘKAWIECKA Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB +0.1 -- GRZEŚKOWIAK Jacek Z/3663/19 2024
4 9 e 1 15.35 KIELAR Anna LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB +0.1 -- GRZEŚKOWIAK Jacek # Z/3553/17 2024 BEZ LDK!
1 2 e 2 12.81 CYRULIŃSKA Oliwia CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL -1.1 III DMP U20 TRĄBCZYŃSKA Żaneta CIUK Marek # , Z/3419/18 , 2024 4 LDK!  OSU   120
2 3 e 2 12.86 MURACH Maja UKS Atos Woźnice 2006 U18 WN -1.1 III BRODOWSKI Wojciech BRODOWSKI Wojciech Z/0073/18 2024 LDK!  KNF   OSU  
3 4 e 2 13.34 WALISZEWSKA Klaudia LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U20 WP -1.1 IV NALEPA Marek Z/1157/18 2023 4 LDK!  OSU  
4 5 e 2 13.73 MACIOROWSKA Aleksandra KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD -1.1 IV SUPROŃ Jarosław Z/3243/21 2024  OSU  
5 6 e 2 13.83 LORKOWSKA Oliwia LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB -1.1 -- GRZEŚKOWIAK Jacek Z/4126/22 2024
1 f 1 12.62 SÓWKA Natalia CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL -0.7 II MICHALSKA Alicja B.D. Z/1030/22 2024 LDK!  OSU  
2 f 1 12.64 MURACH Maja UKS Atos Woźnice 2006 U18 WN -0.7 II BRODOWSKI Wojciech BRODOWSKI Wojciech Z/0073/18 2024 LDK!  KNF   OSU  
3 f 1 12.78 CYRULIŃSKA Oliwia CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL -0.7 III DMP U20 TRĄBCZYŃSKA Żaneta CIUK Marek # , Z/3419/18 , 2024 4 LDK!  OSU   122
4 f 1 13.22 WALISZEWSKA Klaudia LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U20 WP -0.7 IV NALEPA Marek Z/1157/18 2023 4 LDK!  OSU  
5 f 1 13.50 MACIOROWSKA Aleksandra KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD -0.7 IV SUPROŃ Jarosław Z/3243/21 2024  OSU  
6 f 1 13.72 LORKOWSKA Oliwia LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB -0.7 IV GRZEŚKOWIAK Jacek Z/4126/22 2024
7 f 1 14.02 SZAŁAS Martyna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U18 LB -0.7 -- WALCZAK Piotr Z/0818/20 2024 LDK!
8 f 1 14.15 RĘKAWIECKA Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB -0.7 -- GRZEŚKOWIAK Jacek Z/3663/19 2024
200 m K
1 4 s 1 27.00 CYRULIŃSKA Oliwia CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL -1.4 III TRĄBCZYŃSKA Żaneta CIUK Marek # , Z/3419/18 , 2024 4 LDK!  OSU  
2 5 s 1 27.70 JUREK Konstancja SL GKS Olsza Olszyna 2006 U18 DS -1.4 IV B.D. CHORZĘPA Przemysław , Z/4776/19 , 2024 LDK!
3 7 s 1 30.53 CIERNIAK Anna MLUKS Tarnów 2005 U18 MA -1.4 -- JASICZ Ryszard GOLEC Bartłomiej # Z/4443/18 2024 BEZ LDK!
1 1 s 2 25.28 NEUMANN Sara OŚ AZS Poznań # 2000 U23 WP -0.7 II B.D. BYTNIEWSKI Szymon , Z/1648/15 , 2023  KNF  
2 2 s 2 26.17 SÓWKA Natalia CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL -0.7 II MICHALSKA Alicja B.D. Z/1030/22 2024 LDK!  OSU  
3 3 s 2 26.81 SZYMKOWIAK Zofia OŚ AZS Poznań # 2003 U20 WP -0.7 III B.D. B.D. BYTNIEWSKI Szymon B.D. , Z/0221/17 , 2024 LDK!
4 6 s 2 27.93 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP -0.7 IV LEWANDOWSKI Michał B.D. B.D. # Z/3364/18 2024  OSU   KN B  
400 m K
1 1 s 1 56.19 NEUMANN Sara OŚ AZS Poznań # 2000 U23 WP I B.D. BYTNIEWSKI Szymon , Z/1648/15 , 2023  KNF  
2 2 s 1 57.06 BREZA Magdalena ULKS Talex Borzytuchom 2004 U20 PM II ŚCIGAŁA Jarosław Z/3826/18 2024 3 LDK!  OSU   KN B  
3 3 s 1 59.42 SZYMKOWIAK Zofia OŚ AZS Poznań # 2003 U20 WP III B.D. B.D. BYTNIEWSKI Szymon B.D. , Z/0221/17 , 2024 LDK!
4 4 s 1 60.93 GUSZPIT Wiktoria MLKS Agros Żary 2005 U18 LB III DMP U20 WISZ Dariusz Z/1029/20 2024 LDK!  OSU   106
5 5 s 1 63.60 JUREK Konstancja SL GKS Olsza Olszyna 2006 U18 DS IV B.D. CHORZĘPA Przemysław , Z/4776/19 , 2024 LDK!
6 6 s 1 66.75 CIERNIAK Anna MLUKS Tarnów 2005 U18 MA -- JASICZ Ryszard GOLEC Bartłomiej # Z/4443/18 2024 BEZ LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:14.49 PRZĄDKA Wiktoria LKS Pszczyna 2003 U20 SL II HELBIK Joachim Z/1186/18 2023 2 LDK!  KN B  
2 2 s 1 2:16.67 PIECHOWSKA Roksana ULKS Talex Borzytuchom 2005 U18 PM II RADTKE Marek B.D. ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0040/18 , 2024 4 LDK!  KNF   OSU   KN B  
3 3 s 1 2:21.64 GŁÓWCZEWSKA Katarzyna ULKS Talex Borzytuchom 2001 U23 PM III ŚCIGAŁA Jarosław Z/1845/15 2024 1  SKN   KN B  
4 4 s 1 2:27.52 KOZŁOWSKA Dominika LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2006 U18 PM IV WÓJCICKI Jakub Z/1635/20 2024 LDK!
5 5 s 1 2:29.84 FABISZEWSKA Emilia MLKS Agros Żary 2006 U18 LB IV LDK!  KN B  
6 6 s 1 2:31.64 ŁAŃSKA Agata PLKS Gwda Piła 2006 U18 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4688/19 2024 LDK!  OSU  
7 7 s 1 2:39.16 ŁUGIEWICZ Alina KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2005 U18 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/2294/20 , 2023 LDK!  KN B  
1000 m K
1 1 s 1 3:14.20 SMOLIŃSKA Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB IV KIEDROWICZ Piotr Z/1443/20 2024 LDK!
2 2 s 1 3:15.31 ZYGAROWICZ Olga LKS Lubusz Słubice 2007 U16 LB IV KIEDROWICZ Piotr Z/13089/21 2024 LDK!
3 3 s 1 3:16.49 MIZERSKA Iga LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB IV KIEDROWICZ Piotr Z/5313/18 2024 BEZ LDK!
4 4 s 1 3:28.36 MARCINIAK Amelia LKS Lubusz Słubice 2012 U12 LB V KIEDROWICZ Piotr Z/1457/20 2024 LDK!
5 5 s 1 3:31.21 BACA-CHOMICZ Klarysa LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB V KIEDROWICZ Piotr Z/1455/20 2024 LDK!
6 6 s 1 3:31.34 TYCZYŃSKA Lidia LKS Lubusz Słubice 2012 U12 LB V KIEDROWICZ Piotr Z/1475/20 2024 LDK!
7 7 s 1 3:35.86 DROZDOWSKA Lena LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/3715/19 2024 LDK!
8 8 s 1 4:01.97 MRÓZ Karolina LKS Lubusz Słubice 2012 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/3034/22 2024 LDK!
9 9 s 1 4:06.36 GAJDA Alicja LKS Lubusz Słubice 2011 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/13646/21 2024 LDK!
10 10 s 1 4:15.83 ŁAZDOWSKA Blanka LKS Lubusz Słubice 2011 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/4080/19 2024 LDK!
11 11 s 1 4:16.52 DROZDOWSKA Sara LKS Lubusz Słubice 2012 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/7277/21 2024 LDK!
1500 m K
1 1 s 1 4:38.93 DUBIELLA Monika KS Prefbet-Sonarol # 2000 U23 PD II B.D. B.D. B.D. # , Z/1950/15 , 2024
2 2 s 1 4:52.23 KARPIUK Małgorzata KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD III MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina B.D. # Z/0431/18 2024 LDK!  KN B  
3 3 s 1 4:56.69 MARCISZEWSKA Klaudia KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD III MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina SIENKIEWICZ Karol # Z/2313/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 4 s 1 4:59.72 PAWŁOWSKA Kamila KS Zamek Kurzętnik 2000 U23 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/2311/15 2024 3
5 5 s 1 5:00.21 AUGUSTINIOK Kamila MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL IV MARKOWSKI Jacek # Z/0961/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
6 6 s 1 5:24.43 KALINOWSKA Wiktoria ULKS Talex Borzytuchom 2006 U18 PM -- KALINOWSKA Joanna ŚCIGAŁA Jarosław # , Z/0055/18 , 2024 BEZ LDK!
3000 m K
1 s 1 10:03.54 PIECHOWSKA Regina ULKS Talex Borzytuchom 2003 U20 PM II B.D. ŚCIGAŁA Jarosław B.D. HERING Mateusz , Z/0077/17 , 2024 3 LDK!  KNF   SKN   OSU   KN B  
2 s 1 10:04.47 NIEMYJSKA Beata LKS Zantyr Sztum 2001 U23 PM II MAZERSKI Bartosz Z/0860/17 2024 4
3 s 1 10:09.97 KICILIŃSKA Paulina ULKS Lipinki 2003 U20 MA II ŚWIERZOWSKI Tomasz ŚWIERZOWSKI Tomasz B.D. Z/3915/16 2024 LDK!
4 s 1 10:13.23 MIKOŁAJEWSKA Weronika GKS Żukowo 2002 U23 PM II KRÓL Krzysztof Z/3180/17 2023 4 LDK!  KN B  
5 s 1 10:51.56 BIELECKA Patrycja UKS Achilles Leszno # 2003 U20 WP III B.D. LDK!  OSU   KN B  
6 s 1 12:40.89 PODRUCZNY Helena LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/3554/17 2023 BEZ LDK!
  s 1 DNF NOWAKOWSKA Katarzyna AML Słupsk 2003 U20 PM -- RUMIŃSKI Wojciech B.D. Z/2544/18 2024  KN B  
100 m pł K
1 1 s 1 15.27 WŁOSZCZYK Liwia KS Wisła Puławy 2004 U20 LU +0.4 II B.D. MURAT Tomasz Sławomir B.D. # , Z/4328/18 , 2024  SKN   KN B  
2 2 s 1 16.07 ZACZKIEWICZ Oliwia KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD +0.4 III GRYNIEWICZ Wiktor KLESZCZEWSKA Joanna B.D. Z/3886/17 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 3 s 1 16.97 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP +0.4 IV LEWANDOWSKI Michał B.D. B.D. # Z/3364/18 2024  OSU   KN B  
400 m pł K K
1 1 s 1 66.40 KORNACKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 2003 U20 MA III PRUSAKOWSKI Leon B.D. B.D. GIZA Andrzej , Z/1124/17 , 2024 LDK!  KNF   SKN   OSU  
2 2 s 1 67.28 STRZELEWICZ Zuzanna OŚ AZS Poznań # 2002 U23 WP III BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/0024/15 2024 LDK!  KN B  
3 3 s 1 71.69 WŁOSZCZYK Liwia KS Wisła Puławy 2004 U20 LU IV B.D. MURAT Tomasz Sławomir B.D. # , Z/4328/18 , 2024  SKN   KN B  
4x100 m K
1 s 1 50.76 GAWRYŚ Wiktoria
JUNDZIŁŁ Maja
CYRULIŃSKA Oliwia
SÓWKA Natalia
Śląskie 2003
2005
2005
2003
U20 SLK -- JACYSZYN Lechosław
MICHALSKA Alicja
TRĄBCZYŃSKA Żaneta CIUK Marek
MICHALSKA Alicja B.D.
Z/1149/17
Z/3255/19
, Z/3419/18
Z/1030/22
2022
2024
, 2024
2024
2

4

2 s 1 53.09 ŁAŃSKA Agata
SZYMKOWIAK Zofia
KOVAL Maria
NEUMANN Sara
Wielkopolskie 2006
2003
2005
2000
U23 WLP -- KRZEWIŃSKI Ignacy
B.D. B.D. BYTNIEWSKI Szymon B.D.
PAWLAK Przemysław
B.D. BYTNIEWSKI Szymon
Z/4688/19
, Z/0221/17
Z/4003/22
, Z/1648/15
2024
, 2024
2022
, 2023




3 s 1 54.16 KOZŁOWSKA Dominika
KALINOWSKA Wiktoria
NOWAKOWSKA Katarzyna
BREZA Magdalena
Pomorskie 2006
2006
2003
2004
U20 POM -- WÓJCICKI Jakub
KALINOWSKA Joanna ŚCIGAŁA Jarosław
RUMIŃSKI Wojciech B.D.
ŚCIGAŁA Jarosław
Z/1635/20
, Z/0055/18
Z/2544/18
Z/3826/18
2024
, 2024
2024
2024

BEZ

3
4 s 1 54.49 MOSZURA Aleksandra
MOSZURA Julia
KONECKA Wiktoria
PERZYŃSKA Julia
UKS Błyskawica Domaniewice 2002
2002
2004
2003
U23 LDZ -- JASZCZAK Stanisław B.D. B.D.
JASZCZAK Stanisław B.D. B.D.
B.D.
SZYMAJDA Mieczysław B.D.
, Z/3542/16
, Z/3541/16
Z/5486/18
Z/1116/17
, 2023
, 2023
2023
2024


5

4x400 m K
1 1 s 1 4:01.24 BREZA Magdalena
PIECHOWSKA Roksana
DUBIELLA Monika
GŁÓWCZEWSKA Katarzyna
Pomorskie 2004
2005
2000
2001
U23 POM -- ŚCIGAŁA Jarosław
RADTKE Marek B.D. ŚCIGAŁA Jarosław
B.D. B.D. B.D.
ŚCIGAŁA Jarosław
Z/3826/18
, Z/0040/18
, Z/1950/15
Z/1845/15
2024
, 2024
, 2024
2024
3
4

1
2 2 s 1 4:38.98 PRZĄDKA Wiktoria
AUGUSTINIOK Kamila
SÓWKA Natalia
CHUDEK Edyta
Śląskie 2003
2006
2003
2006
U20 SLK -- HELBIK Joachim
MARKOWSKI Jacek
MICHALSKA Alicja B.D.
KOBĘDZA Jan
Z/1186/18
Z/0961/19
Z/1030/22
Z/3752/22
2023
2024
2024
2024
2



3 3 s 1 5:04.26 KIELAR Anna
LORKOWSKA Oliwia
RĘKAWIECKA Zuzanna
PODRUCZNY Helena
LKS Lubusz Słubice 2006
2006
2006
2006
U18 LBU -- GRZEŚKOWIAK Jacek
GRZEŚKOWIAK Jacek
GRZEŚKOWIAK Jacek
KIEDROWICZ Piotr
Z/3553/17
Z/4126/22
Z/3663/19
Z/3554/17
2024
2024
2024
2023
BEZ


BEZ
Wzwyż K
1 f 1 1.65 PERZYŃSKA Julia UKS Błyskawica Domaniewice 2003 U20 LD II SZYMAJDA Mieczysław B.D. Z/1116/17 2024
2 f 1 1.65 PIĘDZIAK Julia LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2004 U20 WN II GIERYSZEWSKI Andrzej B.D. B.D. Z/0917/19 2023 LDK!  SKN   KN B  
3 f 1 1.60 MOSZURA Julia UKS Błyskawica Domaniewice 2002 U23 LD III JASZCZAK Stanisław B.D. B.D. , Z/3541/16 , 2023 LDK!
4 f 1 1.60 MOSZURA Aleksandra UKS Błyskawica Domaniewice 2002 U23 LD III JASZCZAK Stanisław B.D. B.D. , Z/3542/16 , 2023 LDK!
5 f 1 1.55 GÓRSKA Natalia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2005 U18 LB III SASKA Tomasz Z/3422/19 2024 BEZ LDK!  KN B  
6 f 1 1.50 PONIEWIERKA Wiktoria MLKS Agros Żary 2004 U20 LB IV KOŁACZ Dariusz WISZ Mateusz , Z/4730/17 , 2024 5 LDK!
7 f 1 1.50 KONECKA Wiktoria UKS Błyskawica Domaniewice 2004 U20 LD IV B.D. Z/5486/18 2023 5
8 f 1 1.45 WOLA Mathilde ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB IV SASKA Tomasz # Z/0610/21 2024 LDK!
9 f 1 1.35 CHUDEK Edyta MKS Czechowice-Dziedzice 2006 U18 SL -- DMP U20 KOBĘDZA Jan Z/3752/22 2024 62
W dal K
1 f 1 5.72 ADAMCZYK Julia RLTL GGG Radom # 2005 U18 MZ +0.1 II DMP U20 BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1104/18 , 2024 2 LDK!  KNF   SKN   OSU   138
2 f 1 5.27 GAWRYŚ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2003 U20 SL +0.7 III JACYSZYN Lechosław Z/1149/17 2022 2 LDK!  KN B  
3 f 1 5.15 STASZCZUK Kinga KS Agros Zamość 2003 U20 LU -0.2 III KUZDRA Dariusz B.D. # Z/3323/17 2024 LDK!  SKN   KN B  
4 f 1 5.11 JUNDZIŁŁ Maja CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL +0.9 III MICHALSKA Alicja Z/3255/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 f 1 5.07 WALISZEWSKA Klaudia LKS Orkan Ostrzeszów 2004 U20 WP +0.7 IV NALEPA Marek Z/1157/18 2023 4 LDK!  OSU  
  f 1 NM NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 2000 U23 WN 0.0 -- PALUCH Krystian B.D. Z/3010/15 2024  KN B  
Trójskok K
1 f 1 12.20 MURACH Maja UKS Atos Woźnice 2006 U18 WN -0.7 I BRODOWSKI Wojciech BRODOWSKI Wojciech Z/0073/18 2024 LDK!  KNF   OSU  
2 f 1 12.15 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 2000 U23 WN +0.1 I PALUCH Krystian B.D. Z/3010/15 2024  KN B  
3 f 1 11.99 WYRWAS Julia LKS Lubusz Słubice 2003 U20 LB -0.9 II CZERNIK Edward Z/2111/17 2023 5  KNF   SKN   OSU  
4 f 1 11.54 STASZCZUK Kinga KS Agros Zamość 2003 U20 LU +0.4 II KUZDRA Dariusz B.D. # Z/3323/17 2024 LDK!  SKN   KN B  
5 f 1 10.84 MAKÓWKA Natalia MUKS Park Zduńska Wola 2006 U18 LD -1.1 III SZEWCZYK Tomasz Z/11280/21 2024 LDK!  OSU  
6 f 1 10.48 JUNDZIŁŁ Maja CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL +1.2 IV DMP U20 MICHALSKA Alicja Z/3255/19 2024 LDK!  OSU   KN B   88
7 f 1 10.21 GAWRYŚ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2003 U20 SL +1.8 IV JACYSZYN Lechosław Z/1149/17 2022 2 LDK!  KN B  
Kula (4) K
1 f 1 12.67 MARSZELEWSKA Joanna MKL Jurand Szczytno 2004 U20 WN I BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej Z/0131/19 2024 LDK!  KNF   SKN   OSU   KN B  
2 f 1 12.60 KARWOWSKA Martyna KS Podlasie Białystok 2001 U23 PD I ZABAWSKI Przemysław B.D. B.D. Z/1954/15 2024  KN B  
3 f 1 12.10 MAŚLAK Małgorzata ULKS Tychowo 2001 U23 ZP II GRABARCZYK Jozef B.D. Z/1568/15 2024  KNF   KN   SKN  
4 f 1 12.05 CHARKIEWICZ Wiktoria KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD II ZABAWSKI Przemysław B.D. # Z/1458/20 2024  SKN   OSU   KN B  
5 f 1 12.00 DUDEK Weronika ZLKL Zielona Góra 2001 U23 LB II WALCZAK Jerzy Z/2211/17 2024 3
6 f 1 11.59 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 2002 U23 LB III KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/0500/16 2024 LDK!  KN B  
7 f 1 10.87 PIELECH Wiktoria KS Polonia Pasłęk 2005 U18 WN III BORYSEWICZ Piotr Z/2336/19 2024 BEZ
8 f 1 10.38 NOWACZEWSKA Aleksandra LUKS Start Nakło 2002 U23 KP III GÓRA Marcin B.D. B.D. Z/6533/15 2024 LDK!  KNF   KN   SKN  
9 f 1 7.23 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP -- LEWANDOWSKI Michał B.D. B.D. # Z/3364/18 2024  OSU   KN B  
10 f 1 5.49 KOVAL Maria LUKS Orkan Września 2005 U18 WP -- PAWLAK Przemysław Z/4003/22 2022
Dysk (1) K
1 f 1 41.19 POLAŃSKA Paulina LKS Lubusz Słubice 2003 U20 LB II CHUSTECKI Ryszard B.D. Z/2178/17 2024  SKN   KN B  
2 f 1 37.66 MARSZELEWSKA Joanna MKL Jurand Szczytno 2004 U20 WN II BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej Z/0131/19 2024 LDK!  KNF   SKN   OSU   KN B  
3 f 1 37.54 PECYNA Kinga MLKS Agros Żary 2005 U18 LB II DMP U20 KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/4729/17 2024 LDK!  KN B   128
4 f 1 33.27 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 2002 U23 LB III KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/0500/16 2024 LDK!  KN B  
5 f 1 32.51 NOWACZEWSKA Aleksandra LUKS Start Nakło 2002 U23 KP III GÓRA Marcin B.D. B.D. Z/6533/15 2024 LDK!  KNF   KN   SKN  
6 f 1 31.46 KOMINEK Paulina ULKS Uczniak Szprotawa 2005 U18 LB IV DMP U20 SZWARC Zygmunt Z/5212/19 2024 LDK!  OSU   104
7 f 1 28.61 PRZYBYLSKA Wiktoria LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB IV  KN B  
  f 1 NM PIELECH Wiktoria KS Polonia Pasłęk 2005 U18 WN -- BORYSEWICZ Piotr Z/2336/19 2024 BEZ
Oszczep (600) K
1 f 1 53.47 MAŚLAK Małgorzata ULKS Tychowo 2001 U23 ZP M GRABARCZYK Jozef B.D. Z/1568/15 2024  KNF   KN   SKN  
2 f 1 38.12 MENCEL Natalia MKS Osa Zgorzelec 2002 U23 DS III KORDASIEWICZ Damian B.D. MARCINÓW Józef , Z/2798/17 , 2024 2 LDK!
3 f 1 33.82 KASPRZAK-DŻYBERTI Dominika LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2005 U18 OP IV DOMIN Adam Z/2637/20 2024 LDK!  OSU  
4 f 1 30.94 PERZYŃSKA Julia UKS Błyskawica Domaniewice 2003 U20 LD IV SZYMAJDA Mieczysław B.D. Z/1116/17 2024
5 f 1 30.06 KONECKA Wiktoria UKS Błyskawica Domaniewice 2004 U20 LD IV B.D. Z/5486/18 2023 5
6 f 1 29.43 MIERZEJEWSKA Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2005 U18 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/4077/19 2024 LDK!
7 f 1 27.92 HOROSZKIEWICZ Julia LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/3557/17 2024 BEZ LDK!  KN B  
Chód 5 km K
1 1 s 1 27:09.27 CZWOJDRAK Magdalena UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U20 WP III ZAWORSKI Marek ZAWORSKI Marek B.D. , Z/1239/17 , 2024 2 LDK!  KNF   SKN   OSU  
2 2 s 1 27:36.66 MARGIEL Maja MLKS Nadwiślanin Chełmno 2002 U23 KP -- LATAŃSKI Grzegorz # Z/9904/21 2024 LDK!
3 3 s 1 29:28.87 OLLER Patrycja MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U23 KP -- LDK!  KN B  
4 4 s 1 30:06.67 PEKSA Danuta PLKS Gwda Piła 2004 U20 WP III KRZEWIŃSKI Ignacy Z/1565/21 2023 LDK!  OSU  
100 m M
1 1 e 1 11.13 ŁAZOWY Cezary WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U20 WP -0.8 II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1792/18 2024 4 LDK!  KNF   SKN   OSU  
2 3 e 1 11.22 SZYMAŃSKI Daniel UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD -0.8 II GRABOLUS Marek Z/1022/19 2024 LDK!  KN B  
3 6 e 1 11.41 TAMA Kacper KS Agros Zamość 2000 U23 LU -0.8 III GDAŃSKI Andrzej B.D. Z/12854/21 2024
4 8 e 1 11.76 SZCZEPAŃSKI Maciej KS Polonia Pasłęk 2004 U20 WN -0.8 IV BORYSEWICZ Magdalena Z/2337/19 2024 5
5 11 e 1 12.70 JAREMKO Grzegorz MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U18 SL -0.8 -- KOBĘDZA Jan Z/2532/18 2024 BEZ LDK!  OSU  
1 2 e 2 11.16 SAMULEWICZ Jan AZS-AWFiS Gdańsk # 2003 U20 PM -0.9 II PRUSAKOWSKI Leon RATAJCZAK Maciej B.D. # , Z/1128/17 , 2024 LDK!  SKN   KN B  
2 4 e 2 11.32 LEPIONKA Adrian KS Agros Zamość 2006 U18 LU -0.9 III DMP U20 GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej , Z/0121/20 , 2024 LDK!  OSU   KN B   120
3 5 e 2 11.35 MAC Szymon MLKS Agros Żary 2005 U18 LB -0.9 III LDK!  OSU  
4 7 e 2 11.71 WRÓBEL Wiktor LKS Orkan Ostrzeszów 2005 U18 WP -0.9 III NALEPA Marek Z/0601/22 2024 LDK!  OSU  
5 9 e 2 12.21 BIEDROŃ Mateusz MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U18 SL -0.9 -- HOMA Wioleta Z/5506/19 2024 BEZ LDK!
6 10 e 2 12.22 KOLASIŃSKI Hubert RLTL GGG Radom # 2003 U20 MZ -0.9 -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur B.D. B.D. , Z/0379/17 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
1 f 1 10.94 ŁAZOWY Cezary WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U20 WP -0.1 II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1792/18 2024 4 LDK!  KNF   SKN   OSU  
2 f 1 10.98 SAMULEWICZ Jan AZS-AWFiS Gdańsk # 2003 U20 PM -0.1 II PRUSAKOWSKI Leon RATAJCZAK Maciej B.D. # , Z/1128/17 , 2024 LDK!  SKN   KN B  
3 f 1 11.11 LEPIONKA Adrian KS Agros Zamość 2006 U18 LU -0.1 II DMP U20 GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej , Z/0121/20 , 2024 LDK!  OSU   KN B   132
4 f 1 11.14 SZYMAŃSKI Daniel UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD -0.1 II GRABOLUS Marek Z/1022/19 2024 LDK!  KN B  
5 f 1 11.28 TAMA Kacper KS Agros Zamość 2000 U23 LU -0.1 II GDAŃSKI Andrzej B.D. Z/12854/21 2024
6 f 1 11.39 MAC Szymon MLKS Agros Żary 2005 U18 LB -0.1 III LDK!  OSU  
7 f 1 11.65 WRÓBEL Wiktor LKS Orkan Ostrzeszów 2005 U18 WP -0.1 III NALEPA Marek Z/0601/22 2024 LDK!  OSU  
8 f 1 11.66 SZCZEPAŃSKI Maciej KS Polonia Pasłęk 2004 U20 WN -0.1 III BORYSEWICZ Magdalena Z/2337/19 2024 5
200 m M
1 7 s 1 23.23 SINGH Kewin MLKS Agros Żary 2004 U20 LB -1.1 III WISZ Dariusz Z/0787/19 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
2 10 s 1 23.55 WYMAZAŁA Bartłomiej KS SMS Szklarska Poręba 2000 U23 DS -1.1 III B.D. B.D. B.D. Z/2601/15 2024
3 13 s 1 24.54 BIEDROŃ Mateusz MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U18 SL -1.1 -- DMP U20 HOMA Wioleta Z/5506/19 2024 BEZ LDK! 85
4 14 s 1 24.56 AMBROZIEWICZ Aleks STS Pomerania Szczecin 2004 U20 ZP -1.1 -- B.D. NADARZYŃSKI Szymon # Z/4396/18 2023 LDK!
5 15 s 1 25.36 BABICZ Wiktor TS Wieliczanka Wieliczka 2001 U23 MA -1.1 -- WÓJCIK Teodor B.D. B.D. Z/2981/16 2024
6 17 s 1 26.09 JAREMKO Grzegorz MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U18 SL -1.1 -- KOBĘDZA Jan Z/2532/18 2024 BEZ LDK!  OSU  
1 1 s 2 22.14 ŁAZOWY Cezary WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U20 WP -0.9 II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1792/18 2024 4 LDK!  KNF   SKN   OSU  
2 2 s 2 22.41 LEPIONKA Adrian KS Agros Zamość 2006 U18 LU -0.9 II GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej , Z/0121/20 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 4 s 2 22.76 KIJEWSKI Michał UKS Sokół Węgorzewo 2005 U18 WN -0.9 II PALUCH Krystian PALUCH Krystian Z/0910/19 2024 LDK!  KN B  
4 5 s 2 22.90 KACZOR Marcin UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U20 WP -0.9 III CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław ZAWORSKI Marek B.D. # , Z/4323/17 , 2024 LDK!
5 12 s 2 23.87 SITO Klaudiusz STS Pomerania Szczecin 2004 U20 ZP -0.9 IV B.D. # Z/4967/22 2023 LDK!
6 16 s 2 25.69 HAŁA Kacper MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP -0.9 -- LEWANDOWSKI Michał B.D. # Z/7712/21 2024  OSU  
1 3 s 3 22.42 MIKOŁAJCZAK Szymon MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U20 SL -0.9 II HOMA Wioleta B.D. Z/2034/18 2024 LDK!  KNF   SKN   OSU  
2 6 s 3 23.05 TAMA Kacper KS Agros Zamość 2000 U23 LU -0.9 III GDAŃSKI Andrzej B.D. Z/12854/21 2024
3 9 s 3 23.54 WRÓBEL Wiktor LKS Orkan Ostrzeszów 2005 U18 WP -0.9 III NALEPA Marek Z/0601/22 2024 LDK!  OSU  
4 8 s 3 23.54 BAZANIAK Bartek UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD -0.9 III GRABOLUS Marek Z/1901/21 2024 LDK!
5 11 s 3 23.80 SZCZEPAŃSKI Maciej KS Polonia Pasłęk 2004 U20 WN -0.9 IV BORYSEWICZ Magdalena Z/2337/19 2024 5
400 m M
1 6 s 1 50.91 RĘKAWEK Modest LKS Jantar Ustka 2002 U23 PM III
2 12 s 1 54.95 CHOINA Mateusz LKS Lubusz Słubice 2007 U16 LB V KIEDROWICZ Piotr Z/1689/18 2024 BEZ LDK!
3 13 s 1 57.29 GÓRCZAK Krzysztof LKS Sana Kościan 2000 U23 WP -- TALIKADZE Roman # Z/1710/20 2024
4 14 s 1 58.20 WLEKŁY Aleksander LKS Sana Kościan 2006 U18 WP -- TALIKADZE Roman # Z/4225/20 2024
1 7 s 2 51.12 KISIEL Bartłomiej KS SMS Szklarska Poręba 2006 U18 DS III B.D. ROSTKOWSKA Anna , Z/13441/21 , 2024 LDK!  OSU  
2 8 s 2 52.11 KLIMIUK Łukasz KS Parkiet Hajnówka 2004 U20 PD III  OSU   KN B  
3 9 s 2 52.69 GRZYMSKI Stanisław UKS Skoczek Władysławów 2004 U20 WP III BERLIŃSKI Florian Z/2668/17 2024 4
4 10 s 2 53.47 PYSZKA Mikołaj OŚ AZS Poznań # 2002 U23 WP -- BYTNIEWSKI Szymon Z/0579/16 2024 LDK!  KN B  
5 11 s 2 54.50 DEĆ Fabian MLKS Agros Żary 2006 U18 LB IV WISZ Dariusz # Z/5625/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
1 1 s 3 48.95 WÓJCIAK Adrian UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD II GRABOLUS Marek Z/1902/21 2024 LDK!  KNF   KN B  
2 2 s 3 49.51 RUTOWICZ Hubert UMLKS Pegaz Opoczno 2004 U20 LD II GRABOLUS Marek Z/0414/19 2024 LDK!  KNF   KN B  
3 3 s 3 49.86 MIKOŁAJCZAK Szymon MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U20 SL II HOMA Wioleta B.D. Z/2034/18 2024 LDK!  KNF   SKN   OSU  
4 4 s 3 50.22 KIJEWSKI Michał UKS Sokół Węgorzewo 2005 U18 WN II PALUCH Krystian PALUCH Krystian Z/0910/19 2024 LDK!  KN B  
5 5 s 3 50.27 HAJDUK Dawid PLKS Gwda Piła 2005 U18 WP II KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4252/18 2024 BEZ LDK!  OSU  
800 m M
1 8 s 1 2:05.78 URBANIAK Sergiusz LKS Omega Kleszczów 2002 U23 LD -- URBANIAK Mateusz Z/0639/16 2022 4
2 10 s 1 2:06.16 JURGIEWICZ Jakub LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB IV KIEDROWICZ Piotr Z/4174/20 2024 LDK!
3 11 s 1 2:08.51 NOWAK Daniel ULKS Uczniak Szprotawa 2005 U18 LB -- SZWARC Marcin Z/5315/18 2024 BEZ LDK!
4 12 s 1 2:08.82 CZARNOCKI Maciej KS Podlasie Białystok 2006 U18 PD -- SIENKIEWICZ Karol MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina , Z/3025/20 , 2024 LDK!
5 13 s 1 2:15.32 SPLITT Dawid NKS Nowe Miasto Lubawskie # 2006 U18 WN -- B.D. Z/3639/22 2024
1 1 s 2 1:55.46 PIĄTEK Michał CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL II LAMCH Czesław B.D. Z/1831/18 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 2 s 2 1:55.81 GROBERSKI Michał UKS Barnim Goleniów 2000 U23 ZP II KOSTRZEBA Jacek Z/1296/15 2024
3 3 s 2 1:56.57 WIATRZYK Robert TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2000 U23 LU II WAWRZUSISZYN Tomasz B.D. Z/1754/18 2024
4 4 s 2 1:58.13 ROMBERG Adrian KS AZS AWF Katowice # 2003 U20 SL III SZCZYRK Janusz B.D. Z/1159/17 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 5 s 2 1:58.78 CZECHOWICZ Mikołaj PLKS Gwda Piła 2003 U20 WP III KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy , Z/1434/17 , 2024 BEZ LDK!  SKN   OSU   KN B  
6 6 s 2 2:00.53 BUŚKO Mateusz ULKS Talex Borzytuchom 2006 U18 PM III B.D. ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0101/20 , 2024 LDK!  KN B  
7 7 s 2 2:01.38 KLIMIUK Łukasz KS Parkiet Hajnówka 2004 U20 PD III  OSU   KN B  
8 9 s 2 2:05.82 SIMIŃSKI Konrad KS AZS AWF Wrocław # 2003 U20 DS IV WOSIEK Jacek B.D. Z/3696/18 2024 LDK!  OSU  
1500 m M
1 1 s 1 4:16.63 KOMODA Dawid WMLKS Pomorze Stargard 2003 U20 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew KRZYSIEK Zbigniew , Z/1700/18 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 2 s 1 4:16.78 GIERULA Kamil MLKS Agros Żary 2003 U20 LB IV KOŁACZ Dariusz WISZ Mateusz B.D. , Z/5308/18 , 2024 LDK!
3 3 s 1 4:16.98 ZAWIŚLAK Maksymilian LKS Omega Kleszczów 2005 U18 LD IV URBANIAK Mateusz Z/2812/20 2024
4 4 s 1 4:18.13 MACHULEC Jakub LKS Pszczyna 2005 U18 SL IV HELBIK Marzanna Z/4565/18 2024 5 LDK!  OSU   KN B  
5 5 s 1 4:20.23 ŁĘSKI Bruno Kraków Athletics Team # 2003 U20 MA IV SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/1154/17 2024 LDK!  OSU  
6 6 s 1 4:22.59 WIATRZYK Robert TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2000 U23 LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz B.D. Z/1754/18 2024
7 7 s 1 4:23.20 ABEL Patryk AML Słupsk 2002 U23 PM --
8 8 s 1 4:23.66 HRYNIEWICKI Łukasz KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD -- POŚPIECH Anna ZALEWSKI Jan , Z/4893/19 , 2023 LDK!  KN B  
9 9 s 1 4:30.49 SUCHORA Cezary LKS Sana Kościan 2005 U18 WP -- TALIKADZE Roman # Z/1765/20 2024
10 10 s 1 4:33.02 BALCEWICZ Szymon KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD -- POŚPIECH Anna LDK!
3000 m M
1 1 s 1 9:02.47 SZMIT Patryk KS SMS Szklarska Poręba 2003 U20 DS III ROSTKOWSKI Piotr ROSTKOWSKA Anna B.D. Z/3933/17 2024 LDK!  KN B  
2 2 s 1 9:09.79 JANDUŁA Wiktor RLTL GGG Radom # 2005 U18 MZ III BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1552/18 , 2024 LDK!  KNF   OSU   KN B  
3 3 s 1 9:19.46 JANTA Maciej ULKS Talex Borzytuchom 2005 U18 PM IV ŚCIGAŁA Jarosław Z/0329/20 2024 LDK!  KN B  
4 4 s 1 9:35.36 MARKOWIAK Mateusz LKS Omega Kleszczów 2005 U18 LD IV LDK!
5 5 s 1 9:54.13 DZIECIĄTKOWSKI Filip LKS Omega Kleszczów 2004 U20 LD IV URBANIAK Mateusz Z/0303/18 2023 5
6 s 1 11:56.85 ROJNA Jakub LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/4606/22 2024 LDK!
5000 m M
1 1 s 1 15:41.84 BAJORSKI Adam RLTL GGG Radom # 2004 U20 MZ III BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/4547/18 , 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
2 2 s 1 15:42.57 MARSZK Daniel GKS Cartusia Kartuzy 2002 U23 PM III KRÓL Krzysztof B.D. Z/3562/18 2024 LDK!  KN B  
3 3 s 1 15:55.48 JANTA Dawid ULKS Talex Borzytuchom 2003 U20 PM III ŚCIGAŁA Jarosław Z/2236/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 4 s 1 16:53.99 RUSOŃ Bartosz ULKS Talex Borzytuchom 2004 U20 PM IV ŚCIGAŁA Jarosław B.D. Z/0667/19 2024  KN B  
5 5 s 1 17:06.73 ANDRUSZKIEWICZ Adrian WMLKS Pomorze Stargard 2002 U23 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew Z/4726/22 2024
110 m pł M
1 1 s 1 15.64 KOLASIŃSKI Hubert RLTL GGG Radom # 2003 U20 MZ -0.7 II BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur B.D. B.D. , Z/0379/17 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 2 s 1 15.67 SINIŁO Krystian KS Podlasie Białystok 2000 U23 PD -0.7 II NABIAŁEK Łukasz B.D. Z/1535/15 2024
3 3 s 1 20.26 BABICZ Wiktor TS Wieliczanka Wieliczka 2001 U23 MA -0.7 -- WÓJCIK Teodor B.D. B.D. Z/2981/16 2024
400 m pł M
1 4 s 1 61.30 DĄBEK Dominik PLKS Gwda Piła 2006 U18 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. Z/14605/21 2023 LDK!  OSU  
2 5 s 1 62.40 BEMBNISTA Adam PLKS Gwda Piła 2006 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/1791/22 2023 LDK!  OSU  
3 7 s 1 68.73 CHMIEL Szymon niestowarzyszony # 2006 U18 -- NADARZYŃSKI Szymon # Z/4239/22 2024 LDK!
1 1 s 2 55.51 WYMAZAŁA Bartłomiej KS SMS Szklarska Poręba 2000 U23 DS II B.D. B.D. B.D. Z/2601/15 2024
2 2 s 2 58.05 REWAJ Dawid MLKS Agros Żary 2004 U20 LB III WISZ Mateusz Z/4688/17 2024 BEZ LDK!
3 3 s 2 58.91 KUBEŁ Marek KS Podlasie Białystok 2004 U20 PD III KUBEŁ Stanisław Z/4569/18 2024 5  KN B  
4 6 s 2 62.57 TRZCIŃSKI Dawid LUKS Start Nakło 2002 U23 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/1327/16 2023 BEZ LDK!
4x100 m M
1 s 1 43.13 BAZANIAK Bartek
RUTOWICZ Hubert
WÓJCIAK Adrian
SZYMAŃSKI Daniel
UMLKS Pegaz Opoczno 2005
2004
2005
2005
U20 LDZ -- GRABOLUS Marek
GRABOLUS Marek
GRABOLUS Marek
GRABOLUS Marek
Z/1901/21
Z/0414/19
Z/1902/21
Z/1022/19
2024
2024
2024
2024




2 s 1 44.96 BEMBNISTA Adam
KACZOR Marcin
WRÓBEL Wiktor
ŁAZOWY Cezary
Wielkopolskie 2006
2004
2005
2004
U20 WLP -- KRZEWIŃSKI Ignacy
CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław ZAWORSKI Marek B.D.
NALEPA Marek
WALCZAK- MORTEZAEI Artur
Z/1791/22
, Z/4323/17
Z/0601/22
Z/1792/18
2023
, 2024
2024
2024



4
3 s 1 45.07 JANOSIK Wojciech
SIMIŃSKI Konrad
JÓŹWIAK Kacper
MIKOŁAJCZAK Szymon
Śląskie 2003
2003
2003
2004
U20 SLK -- MICHALSKA Alicja B.D.
WOSIEK Jacek B.D.
MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja
HOMA Wioleta B.D.
Z/1032/22
Z/3696/18
Z/2303/21
Z/2034/18
2023
2024
2024
2024


BEZ

4 s 1 48.30 GNACIŃSKI Michał
RĘKAWEK Modest
ABEL Patryk
BUŚKO Mateusz
Pomorskie 2004
2002
2002
2006
U23 POM -- PIĄTEK Mirosław


B.D. ŚCIGAŁA Jarosław
Z/2703/19
, Z/0101/20
2024
, 2024


5 s 1 51.89 BORKOWSKI Jakub
MAROK Wojciech
RUCIŃSKI Kacper
RODZIAK Damian
MKL Jurand Szczytno 2001
2001
2002
2003
U23 WMZ -- BUKOWIECKI Maciej B.D.
BUKOWIECKI Maciej B.D.
BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej
PAWLAK Przemysław
Z/5618/15
Z/1647/15
Z/3674/16
Z/4273/18
2024
2024
2024
2024




4x400 m M
1 1 s 1 3:27.32 SZYMAŃSKI Daniel
BAZANIAK Bartek
RUTOWICZ Hubert
WÓJCIAK Adrian
UMLKS Pegaz Opoczno 2005
2005
2004
2005
U20 LDZ -- GRABOLUS Marek
GRABOLUS Marek
GRABOLUS Marek
GRABOLUS Marek
Z/1022/19
Z/1901/21
Z/0414/19
Z/1902/21
2024
2024
2024
2024




2 2 s 1 3:30.13 SIMIŃSKI Konrad
ROMBERG Adrian
ŁĘSKI Bruno
PIĄTEK Michał
Śląskie 2003
2003
2003
2003
U20 SLK -- WOSIEK Jacek B.D.
SZCZYRK Janusz B.D.
SOBCZYK Grzegorz B.D.
LAMCH Czesław B.D.
Z/3696/18
Z/1159/17
Z/1154/17
Z/1831/18
2024
2024
2024
2024




3 3 s 1 3:33.10 HAJDUK Dawid
CZECHOWICZ Mikołaj
DĄBEK Dominik
GRZYMSKI Stanisław
Wielkopolskie 2005
2003
2006
2004
U20 WLP -- KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy
KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy
KRZEWIŃSKI Ignacy B.D.
BERLIŃSKI Florian
Z/4252/18
, Z/1434/17
Z/14605/21
Z/2668/17
2024
, 2024
2023
2024
BEZ
BEZ

4
4 4 s 1 3:36.38 RĘKAWEK Modest
RUSOŃ Bartosz
JANTA Dawid
BUŚKO Mateusz
Pomorskie 2002
2004
2003
2006
U23 POM --
ŚCIGAŁA Jarosław B.D.
ŚCIGAŁA Jarosław
B.D. ŚCIGAŁA Jarosław
Z/0667/19
Z/2236/19
, Z/0101/20
2024
2024
, 2024



5 5 s 1 3:37.78 KARNAS Kacper
PYSZKA Mikołaj
TRZCIŃSKI Dawid
KAROW Damian
Kujawsko-Pomorskie 2004
2002
2002
2004
U23 KPO -- KARNAS Zbigniew
BYTNIEWSKI Szymon
JANKOWSKI Marcin
KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew
Z/3127/18
Z/0579/16
Z/1327/16
, Z/4508/17
2024
2024
2023
, 2024


BEZ
3
Wzwyż M
1 f 1 1.85 JANOSIK Wojciech CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL III MICHALSKA Alicja B.D. Z/1032/22 2023 LDK!  OSU  
2 f 1 1.75 GAŃSKI Jan PLKS Gwda Piła 2006 U18 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy Z/1643/19 2024 LDK!  OSU  
W dal M
1 f 1 6.88 GABRYSIAK Szymon MUKS Park Zduńska Wola 2003 U20 LD +1.8 II SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz B.D. , Z/3875/17 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 f 1 6.76 KACZOR Marcin UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U20 WP +1.4 III CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław ZAWORSKI Marek B.D. # , Z/4323/17 , 2024 LDK!
3 f 1 6.68 WYSZYŃSKI Paweł KS Podlasie Białystok 2001 U23 PD +1.3 III NAZARKIEWICZ Robert B.D. B.D. Z/3665/18 2024
4 f 1 6.63 SINGH Kewin MLKS Agros Żary 2004 U20 LB +0.7 III WISZ Dariusz Z/0787/19 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
5 f 1 6.58 TOMCZYK Wojciech KS Podlasie Białystok 2002 U23 PD +0.6 III NAZARKIEWICZ Robert Z/2836/16 2024 2 LDK!  KN B  
6 f 1 6.36 JÓŹWIAK Kacper CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL +0.6 III MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/2303/21 2024 BEZ LDK!  OSU  
7 f 1 5.89 SZEWCZYK Maciej MUKS Park Zduńska Wola 2004 U20 LD +0.9 -- SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/0672/18 , 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
8 f 1 5.79 KOTOWSKI Jędrzej MUKS Park Zduńska Wola 2005 U18 LD +1.1 -- SZEWCZYK Tomasz Z/8857/21 2024  OSU  
9 f 1 5.59 HAŁA Kacper MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP +1.6 -- LEWANDOWSKI Michał B.D. # Z/7712/21 2024  OSU  
Trójskok M
1 f 1 13.95 GABRYSIAK Szymon MUKS Park Zduńska Wola 2003 U20 LD -1.1 III SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz B.D. , Z/3875/17 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 f 1 13.40 WYSZYŃSKI Paweł KS Podlasie Białystok 2001 U23 PD -1.7 III NAZARKIEWICZ Robert B.D. B.D. Z/3665/18 2024
3 f 1 13.36 SZEWCZYK Maciej MUKS Park Zduńska Wola 2004 U20 LD -0.1 III SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/0672/18 , 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
4 f 1 12.90 JÓŹWIAK Kacper CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL -2.1 IV MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/2303/21 2024 BEZ LDK!  OSU  
5 f 1 12.89 KOTOWSKI Jędrzej MUKS Park Zduńska Wola 2005 U18 LD +0.3 IV SZEWCZYK Tomasz Z/8857/21 2024  OSU  
Kula (7.26) M
1 f 1 17.93 MAROK Wojciech MKL Jurand Szczytno 2001 U23 WN M BUKOWIECKI Maciej B.D. Z/1647/15 2024 LDK!  KNF   KN   SKN  
2 f 1 16.68 KOREJBA Jakub LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2003 U20 OP I DOMIN Adam DOMIN Adam , Z/3212/17 , 2024 LDK!  KNF   SKN   OSU  
3 f 1 16.15 BORKOWSKI Jakub MKL Jurand Szczytno 2001 U23 WN I BUKOWIECKI Maciej B.D. Z/5618/15 2024 LDK!  SKN   KN B  
4 f 1 15.57 SKOPIŃSKI Michał ZLKL Zielona Góra 2000 U23 LB I WALCZAK Jerzy Z/5262/15 2024 1
5 f 1 15.36 RODZIAK Damian LUKS Orkan Września # 2003 U20 WP I PAWLAK Przemysław Z/4273/18 2024 LDK!  KNF   SKN   OSU  
6 f 1 14.33 RUCIŃSKI Kacper MKL Jurand Szczytno 2002 U23 WN II BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej Z/3674/16 2024 LDK!  SKN   KN B  
7 f 1 14.05 HELMAN Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U20 PM II KOWNATKE Rafał B.D. Z/5117/18 2024  SKN   KN B  
8 f 1 13.51 KUCZAJ Kamil LKS Górnik Wałbrzych 2002 U23 DS II KUCZAJ Tomasz B.D. Z/2796/17 2024 LDK!  SKN   KN B  
9 f 1 13.35 KLEINERT Jakub ZLKL Zielona Góra 2002 U23 LB II WALCZAK Jerzy B.D. Z/4001/17 2024  SKN  
10 f 1 13.31 WITA Patryk WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U20 WP II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5341/19 2024 LDK!  KN B  
11 f 1 13.02 KOZINA Filip WMLKS Nadodrze Powodowo 2002 U23 WP III KACZMAREK Aleksandra Z/3716/16 2022 2
12 f 1 12.88 RODZIAK Karol UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U20 WP III KOBIERSKI Andrzej Z/4804/19 2024 LDK!  KN B  
13 f 1 12.67 SROKA Wiktor LUKS Orkan Września 2003 U20 WP III PAWLAK Przemysław Z/2478/20 2024  OSU  
14 f 1 12.48 MICZUGA Piotr LUKS Orkan Września 2003 U20 WP III PAWLAK Przemysław Z/2416/20 2023  OSU   KN B  
Dysk (2) M
1 f 1 53.09 LEWOSZEWSKI Jakub KS Agros Zamość 2000 U23 LU I STIPURA Krzysztof B.D. B.D. # Z/5235/15 2024  KNF   KN   SKN  
2 f 1 50.36 MAROK Wojciech MKL Jurand Szczytno 2001 U23 WN I BUKOWIECKI Maciej B.D. Z/1647/15 2024 LDK!  KNF   KN   SKN  
3 f 1 49.16 ANDRZEJCZAK Jarosław KS AZS AWF Warszawa # 2002 U23 MZ I CZAJKOWSKI Waldemar MAZUR Szymon # , Z/0452/16 , 2024 LDK!  KNF   KN   SKN  
4 f 1 49.12 RODZIAK Damian LUKS Orkan Września # 2003 U20 WP I PAWLAK Przemysław Z/4273/18 2024 LDK!  KNF   SKN   OSU  
5 f 1 45.60 BORKOWSKI Jakub MKL Jurand Szczytno 2001 U23 WN II BUKOWIECKI Maciej B.D. Z/5618/15 2024 LDK!  SKN   KN B  
6 f 1 43.11 KOREJBA Jakub LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2003 U20 OP II DOMIN Adam DOMIN Adam , Z/3212/17 , 2024 LDK!  KNF   SKN   OSU  
7 f 1 42.13 RUCIŃSKI Kacper MKL Jurand Szczytno 2002 U23 WN II BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej Z/3674/16 2024 LDK!  SKN   KN B  
8 f 1 41.28 KOZINA Filip WMLKS Nadodrze Powodowo 2002 U23 WP II KACZMAREK Aleksandra Z/3716/16 2022 2
9 f 1 40.63 LEWOSZEWSKI Sebastian KS Wisła Puławy 2002 U23 LU II MURAT Tomasz Sławomir Z/3001/16 2023 1  SKN   KN B  
10 f 1 39.25 RODZIAK Karol UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U20 WP III KOBIERSKI Andrzej Z/4804/19 2024 LDK!  KN B  
11 f 1 39.18 HELMAN Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U20 PM III KOWNATKE Rafał B.D. Z/5117/18 2024  SKN   KN B  
12 f 1 37.40 KUCZAJ Kamil LKS Górnik Wałbrzych 2002 U23 DS III KUCZAJ Tomasz B.D. Z/2796/17 2024 LDK!  SKN   KN B  
13 f 1 36.81 MICZUGA Piotr LUKS Orkan Września 2003 U20 WP III PAWLAK Przemysław Z/2416/20 2023  OSU   KN B  
14 f 1 34.94 WITA Patryk WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U20 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5341/19 2024 LDK!  KN B  
15 f 1 30.42 SROKA Wiktor LUKS Orkan Września 2003 U20 WP IV PAWLAK Przemysław Z/2478/20 2024  OSU  
Oszczep (800) M
1 f 1 70.79 WEGNER Dawid LUKS Start Nakło 2000 U23 KP I WALCZAK Leszek Z/0021/15 2024 1  KNF   KN   SKN  
2 f 1 69.32 KOŁODZIEJCZAK Eryk LUKS Start Nakło 2002 U23 KP I KRUKOWSKI Michał B.D. # Z/0033/15 2024 LDK!  KNF   KN   SKN  
3 f 1 58.27 CHUDZIK Sebastian ULKS Uczniak Szprotawa 2000 U23 LB II SZWARC Zygmunt Z/5474/15 2022 2 LDK!
4 f 1 56.12 JĘDRZEJCZYK Tomasz MKS Osa Zgorzelec 2002 U23 DS II WOCHNA Robert Z/1037/16 2024 3 LDK!  KN B  
5 f 1 54.86 CYTLAŁ Artur KS Polonia Pasłęk 2003 U20 WN III BORYSEWICZ Piotr Z/1189/17 2024  KN B  
6 f 1 51.51 KRAWCZYK Jakub ULKS Tychowo 2004 U20 ZP III GRABARCZYK Jozef Z/3367/17 2024  KN B  
7 f 1 48.05 GNACIŃSKI Michał AZS-AWFiS Gdańsk # 2004 U20 PM III PIĄTEK Mirosław # Z/2703/19 2024 LDK!  KN B  
8 f 1 47.92 TROŚCIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U18 LB III KOZIEŁ Marek RZEPKA Marek # , Z/3809/18 , 2024 BEZ LDK!  KNF   OSU   KN B  
9 f 1 47.70 RACHWALIK Sebastian CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL III DMP U20 LAMCH Czesław Z/3425/19 2024 5 LDK!  OSU   KN B   107
10 f 1 41.93 HAŁA Kacper MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP IV LEWANDOWSKI Michał B.D. # Z/7712/21 2024  OSU  
  f 1 NM WISEŁKA Łukasz ULKS Uczniak Szprotawa 2001 U23 LB -- SZWARC Zygmunt Z/5411/15 2023 2 LDK!
Chód 10 km M
1 1 s 1 50:42.22 SCHIEDEL Arkadiusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 2000 U23 KP III LATAŃSKI Grzegorz KULIG Marzena # Z/1990/15 2024 LDK!  KN B  
2 2 s 1 51:45.28 OCZKOŚ Miłosz MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U23 KP -- LDK!  KN B  
3 3 s 1 56:14.56 GRUBECKI Wiktor CKS Budowlani Częstochowa 2004 U20 SL IV LAMCH Czesław Z/4976/18 2023 LDK!  OSU  

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 9.8484361171722 sekund