Kraków 17.09.2022
PZLA Mistrzostwa Polski U16 w Wielobojach [DMP U20]
600 m K
1 1 w 1 1:42.16 JAWORSKA Oliwia MULKS Juvenia Głuchołazy 2007 U16 OP III PIERÓG Paweł Z/0866/20 2024 LDK! 672
2 11 w 1 1:50.42 ŻUK Magdalena MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP -- PIERÓG Paweł Z/0973/21 2024 LDK! 516
3 12 w 1 1:51.73 SIKORSKA Zuzanna LUKS Start Nakło 2008 U16 KP -- RADTKE Aleksandra KSOBIECH Bartosz # Z/0121/18 2024 BEZ LDK! 493
4 13 w 1 1:52.98 ZAKRZEWSKA Agnieszka SKLA Sopot # 2007 U16 PM -- LEWANDOWSKI Michał Z/0120/19 2024 LDK! 471
5 14 w 1 1:53.86 STASIERSKA Weronika LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U16 WP -- NALEPA Marek Z/2648/21 2024 LDK!  OSU   456
6 15 w 1 1:56.16 WRÓBEL Lena RKS Łódź # 2008 U16 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0606/23 2024 418
7 16 w 1 1:57.51 CHOIŃSKA Jagoda LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U16 PM -- WÓJCICKI Jakub Z/3677/21 2023 LDK! 397
8 18 w 1 2:00.10 MAGRYTA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ -- LDK! 357
9 20 w 1 2:03.26 PIETRZYK Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA -- WÓJCIK Teodor # Z/3498/19 2024 LDK! 311
10 21 w 1 2:04.29 ZIELIŃSKA Joanna UKS MTE Milanówek 2008 U16 MZ -- SOBIERAJ Aneta GĘBSKI Adam # , Z/1457/18 , 2024 BEZ LDK! 297
11 22 w 1 2:16.41 KOKOT Patrycja KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 2007 U16 WP -- LDK!  OSU   153
1 2 w 2 1:42.88 WASILEWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 2008 U16 LB III WISZ Mateusz Z/5563/18 2024 BEZ LDK! 658
2 3 w 2 1:43.21 WIESZTORT Laura AZS UMCS Lublin # 2008 U16 LU IV WIESZTORT Marek # Z/2849/19 2024 LDK! 651
3 4 w 2 1:44.79 MUCHA Michalina AML Słupsk 2007 U16 PM IV DIAK Mateusz Z/2343/20 2024 LDK! 620
4 5 w 2 1:45.75 HOC Zuzanna MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP IV PIERÓG Paweł Z/0377/19 2024 BEZ LDK! 602
5 6 w 2 1:46.08 RATAJCZAK Zofia MUKS Szok Bojanowo 2007 U16 WP V RATAJCZAK Maciej RATAJCZAK Maciej Z/0038/18 2024 BEZ LDK! 596
6 7 w 2 1:48.49 DRAGOW Patrycja AML Słupsk # 2008 U16 PM V DIAK Mateusz Z/7089/23 2024 LDK!  OSU   551
7 8 w 2 1:49.58 KOZAN Zuzanna NKS Start Namysłów 2007 U16 OP V CHOCHOROWSKI Jacek # Z/7269/21 2024 LDK! 531
8 9 w 2 1:50.17 ODOLIŃSKA Hanna UKS Kresy Otwock 2007 U16 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1110/18 2024 BEZ LDK! 520
9 16 w 2 1:58.79 JAKUBIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ -- BOROŃ Adam # Z/2600/20 2024 LDK! 377
10 18 w 2 2:02.15 BANY Adrianna KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej RZEPKA Marek , Z/2617/22 , 2024 LDK!  OSU   327
  w 2 DQ RUDNIK Julia niestowarzyszona # 2007 U16 -- NADARZYŃSKI Szymon # Z/2650/19 2024 LDK! 0
80 pł K
1 1 w 1 12.15 RUDNIK Julia niestowarzyszona # 2007 U16 -0.8 II NADARZYŃSKI Szymon # Z/2650/19 2024 LDK! 842
2 2 w 1 12.22 WIESZTORT Laura AZS UMCS Lublin # 2008 U16 LU -0.8 II WIESZTORT Marek # Z/2849/19 2024 LDK! 831
3 3 w 1 12.26 MUCHA Michalina AML Słupsk 2007 U16 PM -0.8 II DIAK Mateusz Z/2343/20 2024 LDK! 824
4 4 w 1 12.38 RATAJCZAK Zofia MUKS Szok Bojanowo 2007 U16 WP -0.8 II RATAJCZAK Maciej RATAJCZAK Maciej Z/0038/18 2024 BEZ LDK! 805
5 5 w 1 12.41 ODOLIŃSKA Hanna UKS Kresy Otwock 2007 U16 MZ -0.8 III ODOLIŃSKI Sebastian Z/1110/18 2024 BEZ LDK! 801
6 6 w 1 12.43 KOZAN Zuzanna NKS Start Namysłów 2007 U16 OP -0.8 III CHOCHOROWSKI Jacek # Z/7269/21 2024 LDK! 798
7 7 w 1 12.49 DRAGOW Patrycja AML Słupsk # 2008 U16 PM -0.8 III DIAK Mateusz Z/7089/23 2024 LDK!  OSU   788
8 13 w 1 12.96 JAKUBIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ -0.8 III BOROŃ Adam # Z/2600/20 2024 LDK! 717
1 8 w 2 12.49 WASILEWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 2008 U16 LB -0.8 III WISZ Mateusz Z/5563/18 2024 BEZ LDK! 788
2 9 w 2 12.89 BANY Adrianna KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ -0.8 III ANDRYSZCZYK Andrzej RZEPKA Marek , Z/2617/22 , 2024 LDK!  OSU   727
3 10 w 2 12.91 SIKORSKA Zuzanna LUKS Start Nakło 2008 U16 KP -0.8 III RADTKE Aleksandra KSOBIECH Bartosz # Z/0121/18 2024 BEZ LDK! 724
4 11 w 2 12.92 CHOIŃSKA Jagoda LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U16 PM -0.8 III WÓJCICKI Jakub Z/3677/21 2023 LDK! 723
5 12 w 2 12.95 HOC Zuzanna MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP -0.8 III PIERÓG Paweł Z/0377/19 2024 BEZ LDK! 718
6 14 w 2 13.03 STASIERSKA Weronika LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U16 WP -0.8 IV NALEPA Marek Z/2648/21 2024 LDK!  OSU   706
7 15 w 2 13.36 ŻUK Magdalena MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP -0.8 IV PIERÓG Paweł Z/0973/21 2024 LDK! 658
1 16 w 3 13.50 KOKOT Patrycja KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 2007 U16 WP -1.2 IV LDK!  OSU   638
2 17 w 3 13.71 ZIELIŃSKA Joanna UKS MTE Milanówek 2008 U16 MZ -1.2 IV SOBIERAJ Aneta GĘBSKI Adam # , Z/1457/18 , 2024 BEZ LDK! 609
3 18 w 3 13.75 WRÓBEL Lena RKS Łódź # 2008 U16 LD -1.2 IV GOWORSKI Tomasz Z/0606/23 2024 604
4 19 w 3 13.98 ZAKRZEWSKA Agnieszka SKLA Sopot # 2007 U16 PM -1.2 V LEWANDOWSKI Michał Z/0120/19 2024 LDK! 572
5 20 w 3 14.67 MAGRYTA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ -1.2 V LDK! 483
6 21 w 3 15.45 JAWORSKA Oliwia MULKS Juvenia Głuchołazy 2007 U16 OP -1.2 -- PIERÓG Paweł Z/0866/20 2024 LDK! 390
7 22 w 3 15.50 PIETRZYK Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA -1.2 -- WÓJCIK Teodor # Z/3498/19 2024 LDK! 385
Wzwyż K
1 1 w 1 1.61 WIESZTORT Laura AZS UMCS Lublin # 2008 U16 LU III DMP U20 WIESZTORT Marek # Z/2849/19 2024 LDK! 747 118
2 2 w 1 1.58 KOZAN Zuzanna NKS Start Namysłów 2007 U16 OP III CHOCHOROWSKI Jacek # Z/7269/21 2024 LDK! 712
3 3 w 1 1.55 ODOLIŃSKA Hanna UKS Kresy Otwock 2007 U16 MZ III ODOLIŃSKI Sebastian Z/1110/18 2024 BEZ LDK! 678
4 5 w 1 1.49 WASILEWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 2008 U16 LB IV WISZ Mateusz Z/5563/18 2024 BEZ LDK! 610
5 4 w 1 1.49 WRÓBEL Lena RKS Łódź # 2008 U16 LD IV GOWORSKI Tomasz Z/0606/23 2024 610
6 8 w 1 1.46 MUCHA Michalina AML Słupsk 2007 U16 PM IV DIAK Mateusz Z/2343/20 2024 LDK! 577
6 6 w 1 1.46 RATAJCZAK Zofia MUKS Szok Bojanowo 2007 U16 WP IV RATAJCZAK Maciej RATAJCZAK Maciej Z/0038/18 2024 BEZ LDK! 577
8 9 w 1 1.46 SIKORSKA Zuzanna LUKS Start Nakło 2008 U16 KP IV RADTKE Aleksandra KSOBIECH Bartosz # Z/0121/18 2024 BEZ LDK! 577
9 10 w 1 1.46 ZIELIŃSKA Joanna UKS MTE Milanówek 2008 U16 MZ IV SOBIERAJ Aneta GĘBSKI Adam # , Z/1457/18 , 2024 BEZ LDK! 577
10 7 w 1 1.46 RUDNIK Julia niestowarzyszona # 2007 U16 IV NADARZYŃSKI Szymon # Z/2650/19 2024 LDK! 577
11 11 w 1 1.43 HOC Zuzanna MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP V PIERÓG Paweł Z/0377/19 2024 BEZ LDK! 544
12 12 w 1 1.40 BANY Adrianna KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ V ANDRYSZCZYK Andrzej RZEPKA Marek , Z/2617/22 , 2024 LDK!  OSU   512
13 14 w 1 1.37 JAKUBIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ -- BOROŃ Adam # Z/2600/20 2024 LDK! 481
14 13 w 1 1.37 STASIERSKA Weronika LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U16 WP -- NALEPA Marek Z/2648/21 2024 LDK!  OSU   481
15 16 w 1 1.34 DRAGOW Patrycja AML Słupsk # 2008 U16 PM -- DIAK Mateusz Z/7089/23 2024 LDK!  OSU   449
16 15 w 1 1.34 CHOIŃSKA Jagoda LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U16 PM -- WÓJCICKI Jakub Z/3677/21 2023 LDK! 449
17 17 w 1 1.34 PIETRZYK Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA -- WÓJCIK Teodor # Z/3498/19 2024 LDK! 449
18 18 w 1 1.31 MAGRYTA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ -- LDK! 419
19 19 w 1 1.31 JAWORSKA Oliwia MULKS Juvenia Głuchołazy 2007 U16 OP -- PIERÓG Paweł Z/0866/20 2024 LDK! 419
20 21 w 1 1.28 KOKOT Patrycja KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 2007 U16 WP -- LDK!  OSU   389
20 20 w 1 1.28 ŻUK Magdalena MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP -- PIERÓG Paweł Z/0973/21 2024 LDK! 389
  w 1 NM ZAKRZEWSKA Agnieszka SKLA Sopot # 2007 U16 PM -- LEWANDOWSKI Michał Z/0120/19 2024 LDK! 0
W dal K
1 1 w 1 5.21 RATAJCZAK Zofia MUKS Szok Bojanowo 2007 U16 WP -0.2 III RATAJCZAK Maciej RATAJCZAK Maciej Z/0038/18 2024 BEZ LDK! 617
2 2 w 1 5.14 KOZAN Zuzanna NKS Start Namysłów 2007 U16 OP 0.0 III CHOCHOROWSKI Jacek # Z/7269/21 2024 LDK! 598
3 3 w 1 5.03 ODOLIŃSKA Hanna UKS Kresy Otwock 2007 U16 MZ +0.9 IV ODOLIŃSKI Sebastian Z/1110/18 2024 BEZ LDK! 567
4 4 w 1 5.01 MUCHA Michalina AML Słupsk 2007 U16 PM +0.3 IV DIAK Mateusz Z/2343/20 2024 LDK! 562
5 5 w 1 4.99 RUDNIK Julia niestowarzyszona # 2007 U16 +0.8 IV NADARZYŃSKI Szymon # Z/2650/19 2024 LDK! 557
6 6 w 1 4.97 BANY Adrianna KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ -0.4 IV ANDRYSZCZYK Andrzej RZEPKA Marek , Z/2617/22 , 2024 LDK!  OSU   551
7 7 w 1 4.93 JAKUBIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ -0.2 IV DMP U20 BOROŃ Adam # Z/2600/20 2024 LDK! 540 77
8 8 w 1 4.90 DRAGOW Patrycja AML Słupsk # 2008 U16 PM -0.5 IV DIAK Mateusz Z/7089/23 2024 LDK!  OSU   532
9 9 w 1 4.87 WIESZTORT Laura AZS UMCS Lublin # 2008 U16 LU +0.9 IV WIESZTORT Marek # Z/2849/19 2024 LDK! 524
10 10 w 1 4.81 WASILEWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 2008 U16 LB 0.0 IV WISZ Mateusz Z/5563/18 2024 BEZ LDK! 508
11 11 w 1 4.73 HOC Zuzanna MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP +1.1 V PIERÓG Paweł Z/0377/19 2024 BEZ LDK! 487
12 12 w 1 4.63 KOKOT Patrycja KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 2007 U16 WP +0.2 V LDK!  OSU   461
13 13 w 1 4.62 STASIERSKA Weronika LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U16 WP +0.1 V NALEPA Marek Z/2648/21 2024 LDK!  OSU   459
14 14 w 1 4.62 WRÓBEL Lena RKS Łódź # 2008 U16 LD +0.5 V GOWORSKI Tomasz Z/0606/23 2024 459
15 15 w 1 4.62 CHOIŃSKA Jagoda LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U16 PM -1.0 V WÓJCICKI Jakub Z/3677/21 2023 LDK! 459
16 16 w 1 4.60 ŻUK Magdalena MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP -0.1 V PIERÓG Paweł Z/0973/21 2024 LDK! 454
17 17 w 1 4.47 ZIELIŃSKA Joanna UKS MTE Milanówek 2008 U16 MZ -0.7 -- SOBIERAJ Aneta GĘBSKI Adam # , Z/1457/18 , 2024 BEZ LDK! 421
18 18 w 1 4.39 PIETRZYK Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA -0.4 -- WÓJCIK Teodor # Z/3498/19 2024 LDK! 401
19 19 w 1 4.37 ZAKRZEWSKA Agnieszka SKLA Sopot # 2007 U16 PM -0.8 -- LEWANDOWSKI Michał Z/0120/19 2024 LDK! 396
20 20 w 1 4.29 MAGRYTA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ +0.4 -- LDK! 376
21 21 w 1 4.14 JAWORSKA Oliwia MULKS Juvenia Głuchołazy 2007 U16 OP +0.9 -- PIERÓG Paweł Z/0866/20 2024 LDK! 340
22 22 w 1 3.96 SIKORSKA Zuzanna LUKS Start Nakło 2008 U16 KP -0.4 -- RADTKE Aleksandra KSOBIECH Bartosz # Z/0121/18 2024 BEZ LDK! 299
Kula (3) K
1 1 w 1 9.97 RATAJCZAK Zofia MUKS Szok Bojanowo 2007 U16 WP IV RATAJCZAK Maciej RATAJCZAK Maciej Z/0038/18 2024 BEZ LDK! 527
2 2 w 1 9.81 WASILEWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 2008 U16 LB IV WISZ Mateusz Z/5563/18 2024 BEZ LDK! 517
3 3 w 1 9.66 KOKOT Patrycja KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 2007 U16 WP V LDK!  OSU   507
4 4 w 1 9.59 MUCHA Michalina AML Słupsk 2007 U16 PM V DIAK Mateusz Z/2343/20 2024 LDK! 503
5 5 w 1 9.57 SIKORSKA Zuzanna LUKS Start Nakło 2008 U16 KP V RADTKE Aleksandra KSOBIECH Bartosz # Z/0121/18 2024 BEZ LDK! 501
6 6 w 1 9.56 KOZAN Zuzanna NKS Start Namysłów 2007 U16 OP V CHOCHOROWSKI Jacek # Z/7269/21 2024 LDK! 501
7 7 w 1 9.53 HOC Zuzanna MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP V PIERÓG Paweł Z/0377/19 2024 BEZ LDK! 499
8 8 w 1 9.52 WIESZTORT Laura AZS UMCS Lublin # 2008 U16 LU V WIESZTORT Marek # Z/2849/19 2024 LDK! 498
9 9 w 1 9.23 BANY Adrianna KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ V ANDRYSZCZYK Andrzej RZEPKA Marek , Z/2617/22 , 2024 LDK!  OSU   479
10 10 w 1 9.17 ODOLIŃSKA Hanna UKS Kresy Otwock 2007 U16 MZ V ODOLIŃSKI Sebastian Z/1110/18 2024 BEZ LDK! 475
11 11 w 1 8.85 ZAKRZEWSKA Agnieszka SKLA Sopot # 2007 U16 PM V LEWANDOWSKI Michał Z/0120/19 2024 LDK! 454
12 12 w 1 8.66 STASIERSKA Weronika LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U16 WP -- NALEPA Marek Z/2648/21 2024 LDK!  OSU   442
13 13 w 1 8.63 JAKUBIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ -- BOROŃ Adam # Z/2600/20 2024 LDK! 440
14 14 w 1 8.28 ZIELIŃSKA Joanna UKS MTE Milanówek 2008 U16 MZ -- SOBIERAJ Aneta GĘBSKI Adam # , Z/1457/18 , 2024 BEZ LDK! 417
15 15 w 1 8.13 RUDNIK Julia niestowarzyszona # 2007 U16 -- NADARZYŃSKI Szymon # Z/2650/19 2024 LDK! 408
16 16 w 1 7.95 MAGRYTA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ -- LDK! 396
17 17 w 1 7.95 DRAGOW Patrycja AML Słupsk # 2008 U16 PM -- DIAK Mateusz Z/7089/23 2024 LDK!  OSU   396
18 18 w 1 7.94 JAWORSKA Oliwia MULKS Juvenia Głuchołazy 2007 U16 OP -- PIERÓG Paweł Z/0866/20 2024 LDK! 395
19 19 w 1 7.87 CHOIŃSKA Jagoda LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U16 PM -- WÓJCICKI Jakub Z/3677/21 2023 LDK! 391
20 20 w 1 7.38 WRÓBEL Lena RKS Łódź # 2008 U16 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0606/23 2024 359
21 21 w 1 7.34 ŻUK Magdalena MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP -- PIERÓG Paweł Z/0973/21 2024 LDK! 357
22 22 w 1 6.96 PIETRZYK Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA -- WÓJCIK Teodor # Z/3498/19 2024 LDK! 332
5-bój K MŁ K
1 f 1 3251 WIESZTORT Laura AZS UMCS Lublin # 2008 U16 LU II WIESZTORT Marek # Z/2849/19 2024 LDK!
2 f 1 3140 KOZAN Zuzanna NKS Start Namysłów 2007 U16 OP II CHOCHOROWSKI Jacek # Z/7269/21 2024 LDK!
3 f 1 3122 RATAJCZAK Zofia MUKS Szok Bojanowo 2007 U16 WP II RATAJCZAK Maciej RATAJCZAK Maciej Z/0038/18 2024 BEZ LDK!
4 f 1 3086 MUCHA Michalina AML Słupsk 2007 U16 PM II DIAK Mateusz Z/2343/20 2024 LDK!
5 f 1 3081 WASILEWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 2008 U16 LB II WISZ Mateusz Z/5563/18 2024 BEZ LDK!
6 f 1 3041 ODOLIŃSKA Hanna UKS Kresy Otwock 2007 U16 MZ II ODOLIŃSKI Sebastian Z/1110/18 2024 BEZ LDK!
7 f 1 2850 HOC Zuzanna MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP III PIERÓG Paweł Z/0377/19 2024 BEZ LDK!
8 f 1 2716 DRAGOW Patrycja AML Słupsk # 2008 U16 PM III DIAK Mateusz Z/7089/23 2024 LDK!  OSU  
9 f 1 2596 BANY Adrianna KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ IV ANDRYSZCZYK Andrzej RZEPKA Marek , Z/2617/22 , 2024 LDK!  OSU  
10 f 1 2594 SIKORSKA Zuzanna LUKS Start Nakło 2008 U16 KP IV RADTKE Aleksandra KSOBIECH Bartosz # Z/0121/18 2024 BEZ LDK!
11 f 1 2555 JAKUBIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ IV BOROŃ Adam # Z/2600/20 2024 LDK!
12 f 1 2544 STASIERSKA Weronika LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U16 WP IV NALEPA Marek Z/2648/21 2024 LDK!  OSU  
13 f 1 2450 WRÓBEL Lena RKS Łódź # 2008 U16 LD IV GOWORSKI Tomasz Z/0606/23 2024
14 f 1 2419 CHOIŃSKA Jagoda LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U16 PM IV WÓJCICKI Jakub Z/3677/21 2023 LDK!
15 f 1 2384 RUDNIK Julia niestowarzyszona # 2007 U16 IV NADARZYŃSKI Szymon # Z/2650/19 2024 LDK!
16 f 1 2374 ŻUK Magdalena MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP IV PIERÓG Paweł Z/0973/21 2024 LDK!
17 f 1 2321 ZIELIŃSKA Joanna UKS MTE Milanówek 2008 U16 MZ IV SOBIERAJ Aneta GĘBSKI Adam # , Z/1457/18 , 2024 BEZ LDK!
18 f 1 2216 JAWORSKA Oliwia MULKS Juvenia Głuchołazy 2007 U16 OP V PIERÓG Paweł Z/0866/20 2024 LDK!
19 f 1 2148 KOKOT Patrycja KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 2007 U16 WP V LDK!  OSU  
20 f 1 2031 MAGRYTA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ V LDK!
21 f 1 1893 ZAKRZEWSKA Agnieszka SKLA Sopot # 2007 U16 PM -- LEWANDOWSKI Michał Z/0120/19 2024 LDK!
22 f 1 1878 PIETRZYK Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA -- WÓJCIK Teodor # Z/3498/19 2024 LDK!
1000 m M
1 1 w 1 2:54.52 GLAZA Mikołaj UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP V KARNAS Zbigniew Z/3121/18 2024 BEZ LDK!  OSU   719
2 2 w 1 2:55.16 KOWALSKI Hubert UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD V LDK! 712
3 3 w 1 2:58.97 ZAKRZEWSKI Mateusz SKLA Sopot # 2007 U16 PM V ANDRZEJCZAK Paweł Z/0121/19 2024 LDK! 674
4 4 w 1 3:03.10 GÓRALCZYK Kacper KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ -- MORGAŚ Tomasz TWOREK Urszula # , Z/2517/22 , 2024 LDK!  OSU   634
5 5 w 1 3:04.99 WINIARSKI Mateusz MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP -- PIERÓG Paweł Z/0702/22 2024 LDK! 616
6 6 w 1 3:05.35 DELEWSKI Jan LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U16 PM -- RÓŻYCKI Ryszard # Z/0603/21 2024 LDK! 613
7 7 w 1 3:05.41 LEBIEDZIŃSKI Gabriel KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ -- GRYNIEWICZ Wiktor TWOREK Urszula # , Z/4279/21 , 2024 LDK! 612
8 8 w 1 3:05.66 DYJA Maciej CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- MICHALSKA Alicja Z/4607/19 2024 LDK!  OSU   610
9 9 w 1 3:06.30 ŚWITOŃ Piotr MLUKS Mokasyn Płoty 2007 U16 ZP -- KECLER Szymon Z/1663/20 2024 LDK!  OSU   604
10 10 w 1 3:06.90 WIŚNIEWSKI Nikodem LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM -- B.D. SZPALERSKI Adam , Z/3550/20 , 2024 LDK! 598
11 11 w 1 3:07.96 SAMUL Jan UKS LA Basket Warszawa 2008 U16 MZ -- BOROŃ Adam RĄCZKA Elżbieta # Z/3042/20 2024 LDK! 588
12 12 w 1 3:09.60 MIKUŚKIEWICZ Emilian NKS Start Namysłów 2007 U16 OP -- CHOCHOROWSKI Jacek # Z/7266/21 2024 LDK! 573
13 13 w 1 3:09.73 KUŚMIEREK Damian KS Warszawianka W-wa # 2007 U16 MZ -- RZEPKA Marek Z/2316/20 2024 II LDK!  OSU   572
14 14 w 1 3:15.82 BRYZA Antoni SKLA Sopot 2007 U16 PM -- 518
15 15 w 1 3:16.78 BECELA Piotr UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0025/21 2024 LDK! 509
16 16 w 1 3:24.95 LORENC Łukasz UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0030/21 2024 LDK! 441
17 17 w 1 3:40.68 RZEPKA Szymon KS Warszawianka W-wa 2008 U16 MZ -- RZEPKA Marek Z/3023/20 2024 322
110 m pł MŁ M
1 1 w 1 14.6 r KUŚMIEREK Damian KS Warszawianka W-wa # 2007 U16 MZ -0.7 -- RZEPKA Marek Z/2316/20 2024 II LDK!  OSU   899
2 2 w 1 14.9 r MIKUŚKIEWICZ Emilian NKS Start Namysłów 2007 U16 OP -0.7 -- CHOCHOROWSKI Jacek # Z/7266/21 2024 LDK! 862
3 3 w 1 15.3 r GÓRALCZYK Kacper KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ -0.7 -- MORGAŚ Tomasz TWOREK Urszula # , Z/2517/22 , 2024 LDK!  OSU   814
4 4 w 1 15.7 r KOWALSKI Hubert UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD -0.7 -- LDK! 767
5 5 w 1 15.8 r DYJA Maciej CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -0.7 -- MICHALSKA Alicja Z/4607/19 2024 LDK!  OSU   755
6 6 w 1 16.0 r ŚWITOŃ Piotr MLUKS Mokasyn Płoty 2007 U16 ZP -0.7 -- KECLER Szymon Z/1663/20 2024 LDK!  OSU   733
1 7 w 2 16.4 r DELEWSKI Jan LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U16 PM -1.8 -- RÓŻYCKI Ryszard # Z/0603/21 2024 LDK! 688
2 8 w 2 16.4 r GLAZA Mikołaj UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP -1.8 -- KARNAS Zbigniew Z/3121/18 2024 BEZ LDK!  OSU   688
3 9 w 2 16.6 r SAMUL Jan UKS LA Basket Warszawa 2008 U16 MZ -1.8 -- BOROŃ Adam RĄCZKA Elżbieta # Z/3042/20 2024 LDK! 667
4 10 w 2 16.7 r BRYZA Antoni SKLA Sopot 2007 U16 PM -1.8 -- 656
5 11 w 2 16.9 r WIŚNIEWSKI Nikodem LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM -1.8 -- B.D. SZPALERSKI Adam , Z/3550/20 , 2024 LDK! 635
6 14 w 2 17.5 r ZAKRZEWSKI Mateusz SKLA Sopot # 2007 U16 PM -1.8 -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/0121/19 2024 LDK! 573
1 13 w 3 17.3 r BECELA Piotr UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -0.5 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0025/21 2024 LDK! 593
2 12 w 3 17.3 r WINIARSKI Mateusz MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP -0.5 -- PIERÓG Paweł Z/0702/22 2024 LDK! 593
3 15 w 3 18.1 r LEBIEDZIŃSKI Gabriel KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ -0.5 -- GRYNIEWICZ Wiktor TWOREK Urszula # , Z/4279/21 , 2024 LDK! 515
4 16 w 3 18.3 r LORENC Łukasz UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -0.5 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0030/21 2024 LDK! 496
5 17 w 3 22.5 r RZEPKA Szymon KS Warszawianka W-wa 2008 U16 MZ -0.5 -- RZEPKA Marek Z/3023/20 2024 179
Wzwyż M
1 2 w 1 1.74 GÓRALCZYK Kacper KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ V MORGAŚ Tomasz TWOREK Urszula # , Z/2517/22 , 2024 LDK!  OSU   577
2 1 w 1 1.74 KUŚMIEREK Damian KS Warszawianka W-wa # 2007 U16 MZ V RZEPKA Marek Z/2316/20 2024 II LDK!  OSU   577
3 3 w 1 1.71 GLAZA Mikołaj UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP V KARNAS Zbigniew Z/3121/18 2024 BEZ LDK!  OSU   552
4 4 w 1 1.71 BECELA Piotr UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP V SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0025/21 2024 LDK! 552
5 5 w 1 1.71 MIKUŚKIEWICZ Emilian NKS Start Namysłów 2007 U16 OP V CHOCHOROWSKI Jacek # Z/7266/21 2024 LDK! 552
6 6 w 1 1.68 KOWALSKI Hubert UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD V LDK! 528
7 7 w 1 1.68 ŚWITOŃ Piotr MLUKS Mokasyn Płoty 2007 U16 ZP V KECLER Szymon Z/1663/20 2024 LDK!  OSU   528
8 10 w 1 1.62 DYJA Maciej CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- MICHALSKA Alicja Z/4607/19 2024 LDK!  OSU   480
9 8 w 1 1.62 WIŚNIEWSKI Nikodem LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM -- B.D. SZPALERSKI Adam , Z/3550/20 , 2024 LDK! 480
10 9 w 1 1.62 DELEWSKI Jan LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U16 PM -- RÓŻYCKI Ryszard # Z/0603/21 2024 LDK! 480
11 11 w 1 1.59 SAMUL Jan UKS LA Basket Warszawa 2008 U16 MZ -- BOROŃ Adam RĄCZKA Elżbieta # Z/3042/20 2024 LDK! 457
12 12 w 1 1.56 LEBIEDZIŃSKI Gabriel KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ -- GRYNIEWICZ Wiktor TWOREK Urszula # , Z/4279/21 , 2024 LDK! 434
13 13 w 1 1.53 WINIARSKI Mateusz MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP -- PIERÓG Paweł Z/0702/22 2024 LDK! 411
14 14 w 1 1.50 ZAKRZEWSKI Mateusz SKLA Sopot # 2007 U16 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/0121/19 2024 LDK! 389
15 15 w 1 1.44 BRYZA Antoni SKLA Sopot 2007 U16 PM -- 345
16 16 w 1 1.44 RZEPKA Szymon KS Warszawianka W-wa 2008 U16 MZ -- RZEPKA Marek Z/3023/20 2024 345
17 17 w 1 1.41 LORENC Łukasz UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0030/21 2024 LDK! 324
W dal M
  5.82 DYJA Maciej CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL +0.9 V MICHALSKA Alicja Z/4607/19 2024 LDK!  OSU  
1 1 w 1 6.25 MIKUŚKIEWICZ Emilian NKS Start Namysłów 2007 U16 OP +1.0 IV CHOCHOROWSKI Jacek # Z/7266/21 2024 LDK! 641
2 2 w 1 5.96 KOWALSKI Hubert UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD +1.0 IV LDK! 578
3 3 w 1 5.96 GÓRALCZYK Kacper KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ +0.7 IV MORGAŚ Tomasz TWOREK Urszula # , Z/2517/22 , 2024 LDK!  OSU   578
4 4 w 1 5.92 GLAZA Mikołaj UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP +1.0 IV KARNAS Zbigniew Z/3121/18 2024 BEZ LDK!  OSU   569
5 5 w 1 5.84 DYJA Maciej CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL +2.5 V MICHALSKA Alicja Z/4607/19 2024 LDK!  OSU   552
6 6 w 1 5.79 SAMUL Jan UKS LA Basket Warszawa 2008 U16 MZ -1.2 V BOROŃ Adam RĄCZKA Elżbieta # Z/3042/20 2024 LDK! 542
7 7 w 1 5.72 KUŚMIEREK Damian KS Warszawianka W-wa # 2007 U16 MZ +0.5 V RZEPKA Marek Z/2316/20 2024 II LDK!  OSU   527
8 8 w 1 5.64 WIŚNIEWSKI Nikodem LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM 0.0 V B.D. SZPALERSKI Adam , Z/3550/20 , 2024 LDK! 510
9 9 w 1 5.38 BECELA Piotr UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP +2.1 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0025/21 2024 LDK! 457
10 10 w 1 5.23 DELEWSKI Jan LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U16 PM -0.7 -- RÓŻYCKI Ryszard # Z/0603/21 2024 LDK! 427
11 11 w 1 5.11 ŚWITOŃ Piotr MLUKS Mokasyn Płoty 2007 U16 ZP -0.8 -- KECLER Szymon Z/1663/20 2024 LDK!  OSU   404
12 12 w 1 5.07 LEBIEDZIŃSKI Gabriel KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ -0.2 -- GRYNIEWICZ Wiktor TWOREK Urszula # , Z/4279/21 , 2024 LDK! 396
13 13 w 1 5.05 WINIARSKI Mateusz MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP +0.2 -- PIERÓG Paweł Z/0702/22 2024 LDK! 392
14 14 w 1 4.89 BRYZA Antoni SKLA Sopot 2007 U16 PM +0.8 -- 361
15 15 w 1 4.88 ZAKRZEWSKI Mateusz SKLA Sopot # 2007 U16 PM +0.7 -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/0121/19 2024 LDK! 360
16 16 w 1 4.75 LORENC Łukasz UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP +0.7 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0030/21 2024 LDK! 335
17 17 w 1 4.30 RZEPKA Szymon KS Warszawianka W-wa 2008 U16 MZ +0.9 -- RZEPKA Marek Z/3023/20 2024 255
Kula (5) M
1 1 w 1 12.81 DELEWSKI Jan LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U16 PM IV RÓŻYCKI Ryszard # Z/0603/21 2024 LDK! 656
2 2 w 1 12.56 GÓRALCZYK Kacper KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ IV MORGAŚ Tomasz TWOREK Urszula # , Z/2517/22 , 2024 LDK!  OSU   640
3 3 w 1 11.93 KUŚMIEREK Damian KS Warszawianka W-wa # 2007 U16 MZ V RZEPKA Marek Z/2316/20 2024 II LDK!  OSU   602
4 4 w 1 10.53 MIKUŚKIEWICZ Emilian NKS Start Namysłów 2007 U16 OP V CHOCHOROWSKI Jacek # Z/7266/21 2024 LDK! 518
5 5 w 1 9.95 BECELA Piotr UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0025/21 2024 LDK! 483
6 6 w 1 9.87 DYJA Maciej CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- MICHALSKA Alicja Z/4607/19 2024 LDK!  OSU   478
7 7 w 1 9.15 ŚWITOŃ Piotr MLUKS Mokasyn Płoty 2007 U16 ZP -- KECLER Szymon Z/1663/20 2024 LDK!  OSU   435
8 8 w 1 8.97 LORENC Łukasz UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0030/21 2024 LDK! 424
9 9 w 1 8.81 LEBIEDZIŃSKI Gabriel KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ -- GRYNIEWICZ Wiktor TWOREK Urszula # , Z/4279/21 , 2024 LDK! 414
10 10 w 1 8.80 WIŚNIEWSKI Nikodem LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM -- B.D. SZPALERSKI Adam , Z/3550/20 , 2024 LDK! 414
11 11 w 1 8.78 KOWALSKI Hubert UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD -- LDK! 413
12 12 w 1 8.65 GLAZA Mikołaj UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP -- KARNAS Zbigniew Z/3121/18 2024 BEZ LDK!  OSU   405
13 13 w 1 7.55 ZAKRZEWSKI Mateusz SKLA Sopot # 2007 U16 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/0121/19 2024 LDK! 340
14 14 w 1 7.48 WINIARSKI Mateusz MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP -- PIERÓG Paweł Z/0702/22 2024 LDK! 336
15 15 w 1 7.10 SAMUL Jan UKS LA Basket Warszawa 2008 U16 MZ -- BOROŃ Adam RĄCZKA Elżbieta # Z/3042/20 2024 LDK! 313
16 16 w 1 6.38 RZEPKA Szymon KS Warszawianka W-wa 2008 U16 MZ -- RZEPKA Marek Z/3023/20 2024 271
  w 1 NM BRYZA Antoni SKLA Sopot 2007 U16 PM -- 0
5-bój M MŁ M
1 f 1 3214 GÓRALCZYK Kacper KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ II MORGAŚ Tomasz TWOREK Urszula # , Z/2517/22 , 2024 LDK!  OSU  
2 f 1 3147 KUŚMIEREK Damian KS Warszawianka W-wa # 2007 U16 MZ II RZEPKA Marek Z/2316/20 2024 II LDK!  OSU  
3 f 1 3117 MIKUŚKIEWICZ Emilian NKS Start Namysłów 2007 U16 OP II CHOCHOROWSKI Jacek # Z/7266/21 2024 LDK!
4 f 1 2971 KOWALSKI Hubert UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD III LDK!
5 f 1 2907 GLAZA Mikołaj UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP III KARNAS Zbigniew Z/3121/18 2024 BEZ LDK!  OSU  
6 f 1 2848 DYJA Maciej CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL III MICHALSKA Alicja Z/4607/19 2024 LDK!  OSU  
7 f 1 2838 DELEWSKI Jan LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U16 PM III RÓŻYCKI Ryszard # Z/0603/21 2024 LDK!
8 f 1 2677 ŚWITOŃ Piotr MLUKS Mokasyn Płoty 2007 U16 ZP III KECLER Szymon Z/1663/20 2024 LDK!  OSU  
9 f 1 2612 WIŚNIEWSKI Nikodem LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM IV B.D. SZPALERSKI Adam , Z/3550/20 , 2024 LDK!
10 f 1 2570 BECELA Piotr UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0025/21 2024 LDK!
11 f 1 2541 SAMUL Jan UKS LA Basket Warszawa 2008 U16 MZ IV BOROŃ Adam RĄCZKA Elżbieta # Z/3042/20 2024 LDK!
12 f 1 2348 LEBIEDZIŃSKI Gabriel KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ V GRYNIEWICZ Wiktor TWOREK Urszula # , Z/4279/21 , 2024 LDK!
13 f 1 2324 WINIARSKI Mateusz MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP V PIERÓG Paweł Z/0702/22 2024 LDK!
14 f 1 2312 ZAKRZEWSKI Mateusz SKLA Sopot # 2007 U16 PM V ANDRZEJCZAK Paweł Z/0121/19 2024 LDK!
15 f 1 1998 LORENC Łukasz UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0030/21 2024 LDK!
16 f 1 1855 BRYZA Antoni SKLA Sopot 2007 U16 PM --
17 f 1 1358 RZEPKA Szymon KS Warszawianka W-wa 2008 U16 MZ -- RZEPKA Marek Z/3023/20 2024

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 8.4591069221497 sekund