Słupsk 18.09.2022
9. Memoriał Ryszarda Ksieniewicza. Zakończenie sezonu lekkoatletycznego [DMP U20]
100 m K
1 e 1 12.44 KOZŁOWSKA Kinga AML Słupsk 2006 U18 PM +2.7 II DMP U20 CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # , Z/4983/19 , 2023 BEZ LDK! 137
2 e 1 12.83 ŻYLLA Julia MKS GALA Gdańsk # 2008 U16 PM +2.7 III SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna Z/3017/23 2023 LDK!
3 e 1 12.99 RYNKIEWICZ Róża KL Gdynia # 2007 U16 PM +2.7 III B.D. KASZUBA Tomasz , Z/2412/19 , 2023 LDK!
4 e 1 13.16 KWAK Karina KL Iskra Białogard 2008 U16 ZP +2.7 III RUDZIK Grzegorz Z/2616/20 2023 LDK!
5 e 1 13.73 BIERNAT Karina AML Słupsk 2008 U16 PM +2.7 IV LDK!
6 e 1 14.24 KOPYŁEK Aleksandra MMKS Gdańsk # 2008 U16 PM +2.7 V B.D. ADAMCZYK Dariusz , Z/2485/21 , 2022 LDK!
1 e 2 13.50 JAROCKA Alicja AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U20 PM +1.8 IV SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna Z/1172/20 2023 LDK!
2 e 2 13.57 KACZKOWSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U18 PM +1.8 IV SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna Z/2346/20 2023 LDK!
3 e 2 13.72 JANECZEK Weronika AZS-AWFiS Gdańsk 2009 U14 PM +1.8 IV SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna Z/11406/21 2023 LDK!
4 e 2 13.77 KOSICKA Zofia AML Słupsk 2007 U16 PM +1.8 IV DIAK Mateusz DIAK Mateusz Z/3784/19 2023 BEZ LDK!
5 e 2 13.87 DOBKOWSKA Janina AML Słupsk 2008 U16 PM +1.8 V DIAK Mateusz Z/13606/21 2023 LDK!
6 e 2 14.07 RECKA Julia AML Słupsk # 2008 U16 PM +1.8 V DIAK Mateusz Z/5504/22 2023 LDK!
7 e 2 14.13 BARAN Natalia KL Iskra Białogard 2009 U14 ZP +1.8 V RUDZIK Grzegorz Z/8348/21 2023 LDK!
1 f 1 12.67 KOZŁOWSKA Kinga AML Słupsk 2006 U18 PM +1.4 II DMP U20 CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # , Z/4983/19 , 2023 BEZ LDK! 126
2 f 1 12.96 ŻYLLA Julia MKS GALA Gdańsk # 2008 U16 PM +1.4 III SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna Z/3017/23 2023 LDK!
3 f 1 13.42 RYNKIEWICZ Róża KL Gdynia # 2007 U16 PM +1.4 IV B.D. KASZUBA Tomasz , Z/2412/19 , 2023 LDK!
4 f 1 13.46 KWAK Karina KL Iskra Białogard 2008 U16 ZP +1.4 IV RUDZIK Grzegorz Z/2616/20 2023 LDK!
5 f 1 13.79 JAROCKA Alicja AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U20 PM +1.4 IV SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna Z/1172/20 2023 LDK!
6 f 1 13.96 BIERNAT Karina AML Słupsk 2008 U16 PM +1.4 V LDK!
7 f 1 14.01 KOSICKA Zofia AML Słupsk 2007 U16 PM +1.4 V DIAK Mateusz DIAK Mateusz Z/3784/19 2023 BEZ LDK!
8 f 1 14.05 DOBKOWSKA Janina AML Słupsk 2008 U16 PM +1.4 V DIAK Mateusz Z/13606/21 2023 LDK!
300 m K
1 s 1 42.70 RYNKIEWICZ Róża KL Gdynia # 2007 U16 PM II B.D. KASZUBA Tomasz , Z/2412/19 , 2023 LDK!
2 s 1 43.37 KACZKOWSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U18 PM -- SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna Z/2346/20 2023 LDK!
3 s 1 43.54 JAROCKA Alicja AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U20 PM -- SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna Z/1172/20 2023 LDK!
4 s 1 45.24 HARRINGTON Nellie GKS Cartusia Kartuzy 2007 U16 PM IV KRÓL Krzysztof Z/12845/21 2023 LDK!
5 s 1 45.51 KOSTUCH Maja KUKS Remus Kościerzyna 2007 U16 PM IV POBŁOCKI Wojciech Z/3438/19 2023 LDK!
600 m K
1 s 1 1:42.13 KRÓLAK Marta SKLA Sopot 2006 U18 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/0052/18 2023 5 LDK!
2 s 1 2:08.67 RYNKIEWICZ Lena SKLA Sopot 2009 U14 PM -- URBANEK Ryszard # Z/0187/22 2023 LDK!
1000 m K
1 s 1 3:18.63 SZENWALD Anna KUKS Remus Kościerzyna 2006 U18 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/0474/20 2023 LDK!
2 s 1 3:21.60 ŻÓRAWSKA Nikola KL Iskra Białogard 2009 U14 ZP IV RUDZIK Grzegorz Z/0924/22 2023 LDK!
3 s 1 3:34.70 PETKA Lucyna SKL Filippides Starogard Gdański 1976 Masters PM -- B.D. Z/8084/21 2023
4 s 1 3:47.91 ENGLER Zuzanna SKL Filippides Starogard Gdański 2004 U20 PM -- PETKA Lucyna Z/1835/19 2023
5 s 1 3:48.47 RYK Marta SKL Filippides Starogard Gdański 2007 U16 PM -- PETKA Lucyna Z/0312/22 2023
2000 m K
1 s 1 7:32.42 SZCZEGIELNIAK Natalia AML Słupsk 2007 U16 PM IV RUMIŃSKI Wojciech Z/4189/20 2023 LDK!
  s 1 DNF NOWAKOWSKA Katarzyna AML Słupsk 2003 U20 PM -- RUMIŃSKI Wojciech B.D. Z/2544/18 2023
  s 1 DNF ZINIEWICZ Nikola AML Słupsk 2008 U16 PM -- RUMIŃSKI Wojciech Z/4374/20 2023 LDK!
80 pł K
1 s 1 13.03 JANECZEK Weronika AZS-AWFiS Gdańsk 2009 U14 PM 0.0 IV SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna Z/11406/21 2023 LDK!
2 s 1 13.21 SARNOWSKA Agata KL Gdynia 2008 U16 PM 0.0 IV KASZUBA Tomasz # Z/2740/20 2023 LDK!
3 s 1 13.59 MATLAK Jagna KL Gdynia 2008 U16 PM 0.0 IV KASZUBA Tomasz # Z/2358/22 2023 LDK!
300 m pł K
1 s 1 47.15 SZYDERSKA Zofia KL Iskra Białogard 2009 U14 ZP III RUDZIK Grzegorz Z/0018/22 2023 LDK!
2 s 1 49.13 MODRZEJEWSKA Anna UKS Lipusz 2007 U16 PM III KRASKOWSKI Tomasz Z/7819/21 2022 LDK!
3 s 1 49.51 ROLBIECKA Oliwia MKS GALA Gdańsk # 2008 U16 PM IV B.D. SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna , Z/4155/23 , 2023 LDK!
4 s 1 50.27 MATLAK Jagna KL Gdynia 2008 U16 PM IV KASZUBA Tomasz # Z/2358/22 2023 LDK!
5 s 1 50.62 KACZMARCZYK Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk 2009 U14 PM IV SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna Z/8269/21 2023 LDK!
6 s 1 51.59 SARNOWSKA Agata KL Gdynia 2008 U16 PM IV KASZUBA Tomasz # Z/2740/20 2023 LDK!
7 s 1 52.25 SOSLER Lena AZS-AWFiS Gdańsk 2009 U14 PM V SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna Z/11405/21 2023 LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.50 MUCHA Martyna AML Słupsk 2007 U16 PM IV DMP U20 KOPEĆ Bernadeta Z/2345/20 2023 LDK! 92
1 f 1 1.50 WOŹNIAK Martyna AML Słupsk 2008 U16 PM IV KOPEĆ Bernadeta Z/2547/20 2023 LDK!
Tyczka K
1 f 1 3.51 TORLIŃSKA Julia KL Gdynia 2008 U16 PM I KASZUBA Tomasz TORLIŃSKI Jacek # Z/0610/19 2023 LDK!
2 f 1 3.11 CZOSKA Katarzyna KL Gdynia 2007 U16 PM II KASZUBA Tomasz KASZUBA Tomasz # , Z/2694/20 , 2023 LDK!
3 f 1 2.81 ALEKSIAK Weronika KL Gdynia 2008 U16 PM III KASZUBA Tomasz # Z/2709/20 2023 LDK!
W dal K
  f 1 4.97 ŚWIĄTKOWSKA Natalia MKS GALA Gdańsk 2008 U16 PM +1.4 IV MAJCHRZAK Katarzyna Z/0699/21 2023 LDK!
1 f 1 5.19 ŚWIĄTKOWSKA Natalia MKS GALA Gdańsk 2008 U16 PM +2.7 III MAJCHRZAK Katarzyna Z/0699/21 2023 LDK!
2 f 1 5.06 TOBIAŃSKA Maria MKS Sambor Tczew 2008 U16 PM +1.1 IV B.D. Z/4951/18 2023 BEZ
3 f 1 4.72 STĘPIEŃ Julia AML Słupsk 2004 U20 PM +1.0 -- KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta , Z/4735/17 , 2023 BEZ LDK!
4 f 1 4.03 MISZCZAK Magdalena KL Iskra Białogard 2010 U14 ZP +1.2 -- RUDZIK Grzegorz Z/8350/21 2023 LDK!
Wieloskok K
1 f 1 10.67 JĘCHOREK Kinga AML Słupsk 2007 U16 PM +0.5 III KOPEĆ Bernadeta Z/4295/20 2023 LDK!
2 f 1 10.32 OLKOWSKA Natalia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2007 U16 PM +0.2 IV B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław , Z/3567/20 , 2023 LDK!
3 f 1 10.11 BENC Oliwia MKS GALA Gdańsk 2008 U16 PM +1.8 IV RATAJCZAK Maciej Z/11443/21 2023
4 f 1 9.96 SKAPOWICZ Aleksandra AML Słupsk 2007 U16 PM +1.5 V KOPEĆ Bernadeta # Z/0782/21 2023 LDK!
5 f 1 9.96 MUCHA Martyna AML Słupsk 2007 U16 PM +1.3 V KOPEĆ Bernadeta Z/2345/20 2023 LDK!
6 f 1 9.86 WINSZTAL Wiktoria AML Słupsk 2007 U16 PM +0.1 V KOPEĆ Bernadeta Z/0165/21 2023 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 12.18 GŁADIKOWSKA Melisa AML Słupsk 2006 U18 PM III DMP U20 B.D. WITEK Mirosław , Z/4972/18 , 2023 BEZ LDK! 110
2 f 1 10.68 JASZEK Julia AML Słupsk 2007 U16 PM IV ŁUCZKA Paweł Z/6952/21 2022 LDK!
3 f 1 10.02 SZEFLER Emilia MMKS Gdańsk 2007 U16 PM IV B.D. SKALSKI Krzysztof , Z/2515/20 , 2022 LDK!
4 f 1 9.47 LEWICKA Krystyna AML Słupsk 2007 U16 PM V DMP U20 NASZKO Andrzej Z/5503/22 2023 77
5 f 1 9.43 NEJMAN Aleksandra AML Słupsk 2007 U16 PM V DMP U20 NASZKO Andrzej Z/0169/21 2023 LDK! 76
6 f 1 5.52 JAŚKIEWICZ Dominika AML Słupsk 2010 U14 PM -- WITEK Mirosław Z/6213/21 2022
Dysk (0.75) K
1 f 1 24.00 SZEFLER Emilia MMKS Gdańsk 2007 U16 PM V B.D. SKALSKI Krzysztof , Z/2515/20 , 2022 LDK!
2 f 1 23.07 SZYMAŃSKA Kinga UKS Lipusz 2008 U16 PM -- KRASKOWSKI Tomasz Z/6740/21 2023 LDK!
3 f 1 22.98 FIEREK Dominika UKS Lipusz 2009 U14 PM -- KRASKOWSKI Tomasz Z/6657/21 2023 LDK!
4 f 1 20.34 JANKE Natasza UKS Lipusz 2009 U14 PM -- KRASKOWSKI Tomasz Z/6659/21 2023 LDK!
5 f 1 19.50 JAŚKIEWICZ Łucja UKS Lipusz 2010 U14 PM -- KRASKOWSKI Tomasz Z/6661/21 2023 LDK!
6 f 1 13.57 OKSENIUK Maria UKS Lipusz 2010 U14 PM -- KRASKOWSKI Tomasz Z/6668/21 2023 LDK!
7 f 1 12.76 NAPIĄTEK Anna UKS Lipusz 2010 U14 PM -- KRASKOWSKI Tomasz Z/6667/21 2023 LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 27.53 TADDA Liliana LKS Ziemi Puckiej Puck # 2006 U18 PM IV KOWNATKE Rafał Z/1813/20 2023 LDK!
Oszczep (400) K
1 f 1 29.82 ZWOLAK Oliwia AML Słupsk 2010 U14 PM -- WITEK Mirosław Z/6205/21 2023 LDK!
2 f 1 24.85 LABUDA Emilia AML Słupsk 2010 U14 PM -- WITEK Mirosław Z/10712/21 2022
3 f 1 20.84 ZIELIŃSKA Karolina AML Słupsk 2010 U14 PM -- WITEK Mirosław Z/4847/22 2023
Oszczep (500) K
1 f 1 37.10 GŁADIKOWSKA Melisa AML Słupsk 2006 U18 PM III B.D. WITEK Mirosław , Z/4972/18 , 2023 BEZ LDK!
2 f 1 36.42 MICHALAK Karolina AML Słupsk 2006 U18 PM IV DMP U20 WITEK Mirosław B.D. Z/0019/18 2023 5 LDK! 95
3 f 1 32.52 ŁYSZYK Cecylia AML Słupsk # 2006 U18 PM IV DMP U20 GRECKA Ewa Z/2514/20 2023 82
1 f 2 22.50 ORZŁOWSKA Vanessa UKS Lipusz 2009 U14 PM -- KRASKOWSKI Tomasz Z/6669/21 2023 LDK!
2 f 2 21.22 ZIEGERT Magdalena UKS Lipusz 2009 U14 PM -- KRASKOWSKI Tomasz Z/6738/21 2023 LDK!
Oszczep (600) K
1 f 1 48.66 MAŚLAK Małgorzata ULKS Tychowo 2001 U23 ZP I GRABARCZYK Jozef B.D. Z/1568/15 2023
2 f 1 42.01 JASIŃSKA Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U20 PM II WALCZAK Leszek Z/4636/19 2023
100 m M
1 s 1 11.49 DYJAS Jakub AML Słupsk 2002 U23 PM +2.6 III DIAK Mateusz Z/5097/19 2023
2 s 1 12.09 WZIĄTEK Szymon AML Słupsk 2007 U16 PM +2.6 IV DIAK Mateusz DIAK Mateusz , Z/2503/20 , 2023 LDK!
3 s 1 12.33 NIEMCZYK Jakub AML Słupsk 2007 U16 PM +2.6 V DIAK Mateusz Z/12297/21 2023 LDK!
4 s 1 12.97 LITWIN Szymon UKS Lipusz 2008 U16 PM +2.6 -- B.D. KRASKOWSKI Tomasz , Z/6743/21 , 2023 LDK!
5 s 1 16.16 BIAŁOSKÓRSKI Dariusz niestowarzyszony # 1959 Masters +2.6 --
300 m M
1 s 1 35.56 CHOJNOWSKI Antoni SKLA Sopot 2005 U18 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/0029/19 2023 LDK!
2 s 1 39.62 FRĄCZAK Błażej LKB im. Braci Petk Lębork 2008 U16 PM IV PILARSKA Klaudia Z/13649/21 2023 LDK!
3 s 1 40.96 ŁADA Nikodem KUKS Remus Kościerzyna 2007 U16 PM V POBŁOCKI Wojciech B.D. Z/3440/19 2023 LDK!
4 s 1 43.93 METERA Konrad LKB im. Braci Petk Lębork 2009 U14 PM -- PILARSKA Klaudia # Z/3437/19 2023 LDK!
600 m M
1 s 1 1:22.25 MAKIŁA Karol GKS Cartusia Kartuzy # 2005 U18 PM -- KRÓL Krzysztof Z/2250/19 2023 LDK!
2 s 1 1:26.09 KOSICKI Kajetan AML Słupsk 2007 U16 PM II DIAK Mateusz RUMIŃSKI Wojciech , Z/3785/19 , 2023 LDK!
3 s 1 1:31.55 KOZIEŁ Sebastian KB Dziesiątka Białogard 2005 U18 ZP -- B.D. Z/1771/20 2023
4 s 1 1:36.66 WRÓBLEWSKI Jan SKLA Sopot 2007 U16 PM V ANDRZEJCZAK Paweł Z/0921/20 2022 LDK!
5 s 1 1:41.20 TROJAK Jakub AML Słupsk 2008 U16 PM -- RUMIŃSKI Wojciech Z/0086/21 2023 LDK!
6 s 1 2:00.83 OSTROWSKI Konrad SKL Filippides Starogard Gdański 2010 U14 PM -- PETKA Lucyna # Z/5697/22 2023
  s 1 DNF CHOJNOWSKI Antoni SKLA Sopot 2005 U18 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/0029/19 2023 LDK!
1000 m M
1 s 1 2:40.64 GRABSKI Antoni KB Dziesiątka Białogard 2006 U18 ZP -- B.D. Z/1770/20 2023
2 s 1 2:43.72 FIJAŁKOWSKI Mikołaj SKLA Sopot 2005 U18 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/0124/19 2023 LDK!
3 s 1 2:44.04 DONAKIEWICZ Robert KB Dziesiątka Białogard 2004 U20 ZP -- B.D. Z/3833/22 2023 -
4 s 1 3:00.54 SERKOWSKI Samuel GKS Cartusia Kartuzy 2009 U14 PM -- KRÓL Krzysztof Z/5389/21 2023 LDK!
5 s 1 3:03.35 MIOTK Mateusz GKS Cartusia Kartuzy 2009 U14 PM -- KRÓL Krzysztof Z/4969/22 2023 LDK!
6 s 1 3:07.43 SZEMIEL Miłosz SKLA Sopot 2004 U20 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/2626/20 2023 LDK!
  s 1 DNF SERKOWSKI Wojciech GKS Żukowo 1997 Sen PM -- KRÓL Krzysztof B.D. Z/1061/14 2023 3
Wzwyż M
1 f 1 1.70 KREFTA Kacper AML Słupsk 2006 U18 PM -- KOPEĆ Bernadeta Z/14393/21 2023 LDK!
2 f 1 1.65 GDANIETZ Szymon UKS Jedynka Reda 2007 U16 PM V MYSZK Ilona Z/0604/19 2022 LDK!
3 f 1 1.40 ZŁOCH Aleksander KL Gdynia 2006 U18 PM -- KASZUBA Tomasz B.D. Z/5598/18 2023 BEZ LDK!
  f 1 NM GDANIETZ Dominik UKS Jedynka Reda 2009 U14 PM -- MYSZK Ilona Z/0625/19 2022 LDK!
Tyczka M
1 f 1 3.82 ZŁOCH Konrad KL Gdynia 2008 U16 PM III B.D. KASZUBA Tomasz , Z/5599/18 , 2023 BEZ LDK!
W dal M
1 f 1 4.35 UJMA Kacper LKS Fenix Słupsk 2005 U18 PM +1.1 -- GRECKA Ewa Z/4186/22 2022
2 f 1 3.47 GDANIETZ Dominik UKS Jedynka Reda 2009 U14 PM +0.8 -- MYSZK Ilona Z/0625/19 2022 LDK!
Wieloskok M
1 f 1 12.06 MAZUR Aleksander MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM +0.4 III NOBIS Edyta Z/5685/21 2023
Kula (5) M
1 f 1 12.92 KOWALSKI Aleksander LKS Fenix Słupsk 2006 U18 PM IV GRECKA Ewa Z/4185/19 2022
2 f 1 12.91 WAWIEROWICZ Ignacy AML Słupsk 2006 U18 PM IV B.D. WITEK Mirosław , Z/2797/18 , 2023 BEZ LDK!
3 f 1 10.58 KALINOWSKI Kacper UKS Jedynka Reda 2006 U18 PM -- MYSZK Ilona Z/1925/21 2023 LDK!
4 f 1 9.84 WAWRZYNIAK Sebastian LKS Jantar Ustka 2005 U18 PM -- MICHALSKI Henryk Z/2741/22 2023
1 f 2 12.09 GRUSZEWSKI Jakub AML Słupsk 2008 U16 PM V NASZKO Andrzej Z/0168/21 2023 LDK!
2 f 2 11.35 GRZENKOWICZ Olivier LKS Ziemi Puckiej Puck 2007 U16 PM V KOWNATKE Rafał Z/1046/21 2023
3 f 2 5.83 WOJTKOWIAK Oliwier LKS Jantar Ustka 2008 U16 PM -- MICHALSKI Henryk Z/1519/22 2023
4 f 2 5.50 GOLUBIEC Jakub AML Słupsk 2009 U14 PM -- WITEK Mirosław Z/2270/22 2022
Kula (6) M
1 f 1 14.87 HELMAN Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U20 PM II KOWNATKE Rafał Z/5117/18 2023 4
2 f 1 14.55 ARMSTRONG Dominik LKS Ziemi Puckiej Puck 2007 U16 PM II B.D. KOWNATKE Rafał , Z/1045/21 , 2023 LDK!
Dysk (1) M
1 f 1 49.95 PODOLSKI Jerzy LKS Ziemi Puckiej Puck # 2007 U16 PM II KOWNATKE Rafał # Z/3530/20 2023 LDK!
2 f 1 42.87 GRZENKOWICZ Olivier LKS Ziemi Puckiej Puck 2007 U16 PM III KOWNATKE Rafał Z/1046/21 2023
3 f 1 42.72 CYBULSKI Damian UKS Lipusz 2007 U16 PM III KRASKOWSKI Tomasz Z/6773/21 2022 LDK!
4 f 1 22.14 WŁOSZCZYŃSKI Ignacy AML Słupsk # 2010 U14 PM -- GRECKA Ewa Z/2354/23 2023
5 f 1 19.36 WOJTKOWIAK Oliwier LKS Jantar Ustka 2008 U16 PM -- MICHALSKI Henryk Z/1519/22 2023
  f 1 NM ARMSTRONG Dominik LKS Ziemi Puckiej Puck 2007 U16 PM -- B.D. KOWNATKE Rafał , Z/1045/21 , 2023 LDK!
  f 1 NM SŁODKI Seweryn UKS Lipusz 2008 U16 PM -- B.D. B.D. KRASKOWSKI Tomasz , Z/6745/21 , 2023 LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 27.41 WAWRZYNIAK Sebastian LKS Jantar Ustka 2005 U18 PM -- MICHALSKI Henryk Z/2741/22 2023
Dysk (1.75) M
1 f 1 44.59 LEMAŃCZYK Leon UKS Lipusz 2005 U18 PM II KRASKOWSKI Tomasz KRASKOWSKI Tomasz , Z/3593/18 , 2023 4 LDK!
2 f 1 42.64 HELMAN Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U20 PM III KOWNATKE Rafał Z/5117/18 2023 4
Dysk (2) M
1 f 1 43.76 SKWIERCZ Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 1994 Sen PM II KOWNATKE Rafał Z/3009/11 2023 2
Oszczep (400) M
1 f 1 21.05 KLINKOSZ Filip LKS Fenix Słupsk 2013 U12 PM -- GRECKA Ewa Z/5700/22 2022
Oszczep (600) M
1 f 1 35.24 GDANIEC Antoni UKS Lipusz 2008 U16 PM -- KRASKOWSKI Tomasz Z/6658/21 2023 LDK!
2 f 1 49.66 CYPRYAŃSKI Damian AML Słupsk # 2007 U16 PM III GRECKA Ewa Z/2033/22 2023
Oszczep (700) M
1 f 1 51.76 KULAS Gracjan UKS Lipusz 2005 U18 PM III KRASKOWSKI Tomasz KRASKOWSKI Tomasz Z/3592/18 2023 BEZ LDK!
2 f 1 48.17 PEPLIŃSKI Kacper UKS Lipusz 2006 U18 PM IV B.D. KRASKOWSKI Tomasz , Z/3099/20 , 2023
3 f 1 45.12 MUSZYŃSKI Jan AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U18 PM IV POGORZELSKA Marta WALCZAK Leszek , Z/5150/18 , 2023 BEZ LDK!
4 f 1 41.13 PTASIŃSKI Bartosz AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U18 PM -- WALCZAK Leszek Z/2720/20 2023
5 f 1 38.93 KOWALSKI Aleksander LKS Fenix Słupsk 2006 U18 PM -- GRECKA Ewa Z/4185/19 2022
6 f 1 37.52 LEMAŃCZYK Leon UKS Lipusz 2005 U18 PM -- KRASKOWSKI Tomasz KRASKOWSKI Tomasz , Z/3593/18 , 2023 4 LDK!
7 f 1 28.10 ZŁOCH Aleksander KL Gdynia 2006 U18 PM -- KASZUBA Tomasz B.D. Z/5598/18 2023 BEZ LDK!
8 f 1 27.90 UJMA Kacper LKS Fenix Słupsk 2005 U18 PM -- GRECKA Ewa Z/4186/22 2022
  f 1 NM SIEŃKOWSKI Szymon AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U18 PM -- WALCZAK Leszek Z/3644/19 2023
Oszczep (800) M
1 f 1 77.00 WEGNER Dawid LUKS Start Nakło 2000 U23 KP M WALCZAK Leszek Z/0021/15 2023 1
2 f 1 66.92 KOŚCIÓW Dawid LKS Jantar Ustka 1990 Sen PM I MICHALSKI Henryk Z/2503/11 2023 MM
3 f 1 57.71 STASIOŁEK Jan AML Słupsk # 2005 U18 PM II DMP U20 GRECKA Ewa Z/5626/18 2023 LDK! 129

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 4.4211919307709 sekund