Olesno 26.11.2022
94. PZLA Mistrzostwa Polski w Biegach Przełajowych (U18)
Przełaj K
1 b 1 :06:40 r WIERNICKA Zuzanna RKS Łódź 2006 U18 LD -- JASZCZAK Stanisław Z/1069/21 2024
2 b 1 Dr(3) :06:53 r SUCHOWOLAK Lena UKS Filipides Teresin 2005 U18 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej Z/3276/17 2024 3 LDK!
3 b 1 Dr(2) :06:59 r PIECHOWSKA Roksana ULKS Talex Borzytuchom 2005 U18 PM -- RADTKE Marek B.D. ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0040/18 , 2023 4 LDK!
4 b 1 :07:07 r KRUŻEWSKA Nina Ducla Academy Warszawa 2005 U18 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/4300/20 2024
5 b 1 :07:14 r BEŁCZEW Oliwia KKL Kielce 2006 U18 SK -- JÓŹWIK Krzysztof Z/3371/19 2023 LDK!
6 b 1 :07:17 r KOZŁOWSKA Dominika LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2006 U18 PM -- WÓJCICKI Jakub Z/1635/20 2023 LDK!
7 b 1 :07:17 r ŁOZIŃSKA Małgorzata KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -- CHRYCZYK Katarzyna Z/0823/20 2023
8 b 1 :07:21 r KAROLCZUK Martyna LUKS Boguszyce 2005 U18 LD -- B.D. MAJCHER Elżbieta , Z/0221/19 , 2024 BEZ LDK!
9 b 1 :07:24 r STĘPKOWSKA Matylda KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/3419/20 2023
10 b 1 :07:24 r STEMPNIAK Zofia KS Energetyk Poznań 2006 U18 WP -- GRENDA Jan Z/12439/21 2024 LDK!
11 b 1 :07:25 r PŁATEK Weronika MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U18 KP -- LATAŃSKI Grzegorz # Z/0351/18 2023 2 LDK!
12 b 1 :07:28 r MACIEJCZEK Zuzanna MKS Brenna Górki # 2005 U18 SL -- DYBCZYŃSKI Tomasz Z/5738/21 2023
13 b 1 :07:29 r ZIÓŁKOWSKA Maja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U18 OP -- BUŚKO Przemysław Z/6140/21 2024 2 LDK!
14 b 1 :07:31 r JANKOWSKA Magdalena MKS Czechowice-Dziedzice 2006 U18 SL -- JARCZOK Miłosz Z/3160/19 2023 BEZ LDK!
15 b 1 :07:31 r BIGDOWSKA Hanna CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL -- TRĄBCZYŃSKA Żaneta TRĄBCZYŃSKA Żaneta # , Z/14244/21 , 2024 LDK!
16 b 1 :07:34 r URBAN Monika AZS-AWFiS Gdańsk # 2005 U18 PM -- SZAŁACH Krzysztof # Z/4860/18 2023 LDK!
17 b 1 :07:35 r KOPEĆ Gabriela SMKS Parasol Wrocław # 2006 U18 DS -- B.D. MILANOWICZ Aleksandra , Z/0519/20 , 2024 LDK!
18 b 1 :07:36 r WIERZBOWSKA Małgorzata UKS Siódemka Ostrołęka 2005 U18 MZ -- LDK!
19 b 1 :07:37 r GLATKI Ewa AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2005 U18 OP -- DOMIN Adam # Z/2744/18 2024 LDK!
20 b 1 :07:38 r WAC Paulina LKS Jantar Ustka 2005 U18 PM -- LDK!
21 b 1 :07:40 r MICHALSKA Małgorzata KKL Kielce 2005 U18 SK -- JANUCHTA Krzysztof JÓŹWIK Krzysztof , Z/2298/19 , 2023 BEZ LDK!
22 b 1 :07:40 r MAJKOWSKA Monika LKS Maków Mazowiecki 2005 U18 MZ -- ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/3417/20 2023
23 b 1 :07:45 r ZAJĄC Barbara KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -- MIREK Wacław Z/1888/18 2023 5 LDK!
24 b 1 Dr(2) :07:45 r KALINOWSKA Wiktoria ULKS Talex Borzytuchom 2006 U18 PM -- KALINOWSKA Joanna ŚCIGAŁA Jarosław # , Z/0055/18 , 2023 BEZ LDK!
25 b 1 :07:54 r NOWICKA Martyna MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL -- SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0946/19 , 2024 5 LDK!
26 b 1 :07:55 r LEŚNIEWSKA Małgorzata MKS Truso Elbląg 2005 U18 WN -- NAGY Czesław Z/0160/19 2024 BEZ
27 b 1 :07:57 r DŁUŻYK Aleksandra MKS Juvenia Puszczykowo 2006 U18 WP -- ZIÓŁKOWSKA Joanna LDK!
28 b 1 :07:58 r IDZIKOWSKA Julia MKL Jarocin 2006 U18 WP -- GOŚCINIAK Mateusz Z/3510/18 2024 4 LDK!
29 b 1 :08:04 r TYSZKO Marlena LKS Znicz Biłgoraj 2006 U18 LU -- JURAŁOWICZ Agnieszka JAMROZ Mieczysław , Z/1500/20 , 2024 LDK!
30 b 1 :08:06 r BOCHENEK Jagoda MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/3405/19 2024 LDK!
31 b 1 :08:09 r SIPURZYŃSKA Hanna LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U18 WP -- SIPURZYŃSKA Ewa Z/1669/20 2023 LDK!
32 b 1 :08:09 r RABIEJ Julia Ducla Academy Warszawa 2006 U18 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/4301/20 2024
33 b 1 :08:12 r SZCZUDRAWA Marta AML Słupsk 2006 U18 PM -- LDK!
34 b 1 :08:13 r WIŚNIEWSKA Katarzyna MKS Juvenia Puszczykowo 2006 U18 WP -- CHMIELARZ Lucyna Z/0713/21 2023 LDK!
35 b 1 :08:18 r ŻYCHSKA Patrycja MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2005 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/4882/18 2024 LDK!
36 b 1 :08:20 r PARYS Maja MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL -- KOTUŁA Krzysztof # Z/0947/19 2024 BEZ LDK!
37 b 1 :08:21 r BŁASZCZAK Julia UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U18 PK -- SUGIER Maria Z/3098/19 2024 LDK!
38 b 1 :08:22 r SKWIERAWSKA Hanna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2006 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/4766/18 2024 BEZ LDK!
39 b 1 :08:26 r ROZKRUT Łucja KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -- CHRYCZYK Katarzyna Z/6485/22 2023
40 b 1 :08:27 r RUTKOWSKA Kamila KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -- CHRYCZYK Katarzyna Z/5419/22 2023
41 b 1 :08:29 r GÓRECKA Julia MKL Tlen Mogilno 2006 U18 KP -- KRASICKI Adam Z/2316/21 2024 LDK!
42 b 1 :08:32 r JASIŃSKA Kinga WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA -- GAJ Paulina Z/2906/21 2024 LDK!
43 b 1 :08:33 r PAWLAK Maja LKS Zuza Running Team Opoczno 2006 U18 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/2622/21 2024
44 b 1 :09:01 r PROCYK Anna UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U18 PK -- SUGIER Maria Z/5761/18 2024 LDK!
45 b 1 :09:25 r JASIŃSKA Julia WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA -- GAJ Paulina Z/2905/21 2024 LDK!
46 b 1 :09:29 r RYDEŁKIEWICZ Klaudia LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U18 WP -- PTAK Krzysztof Z/1835/20 2023 LDK!
47 b 1 :09:50 r WÓJCIK Weronika LKS Omega Kleszczów 2005 U18 LD -- URBANIAK Mateusz Z/5135/22 2024
  b 1 DNF GRABOWSKA Wiktoria KS Prefbet-Sonarol 2005 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/4612/19 2023 LDK!
1 b 2 Dr(3) :10:12 r GALIŃSKA Eliza UKS Filipides Teresin 2006 U18 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej Z/2399/17 2024 2 LDK!
2 b 2 :10:16 r ŁADA Anna KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/4729/19 2023
3 b 2 :10:22 r SZULSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk # 2005 U18 PM -- SZAŁACH Krzysztof # Z/1479/18 2024 LDK!
4 b 2 :10:50 r PACHOCKA Natalia MKS Juvenia Puszczykowo 2005 U18 WP -- # LDK!
5 b 2 :10:58 r MARCISZEWSKA Klaudia KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD -- MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina SIENKIEWICZ Karol # Z/2313/19 2024 LDK!
6 b 2 :10:58 r PAWELUS Amelia LKS Omega Kleszczów 2005 U18 LD -- RYBARCZYK Dariusz URBANIAK Mateusz , Z/2048/20 , 2024 LDK!
7 b 2 :11:01 r TEOFILEWSKA Zofia UKS Achilles Leszno 2005 U18 WP -- ZDONEK Filip # Z/0987/19 2023 LDK!
8 b 2 :11:02 r RAK Wiktoria AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2005 U18 OP -- OLSZEWSKI Mirosław DOMIN Adam # , Z/2478/19 , 2024 LDK!
9 b 2 :11:03 r KORWEL Martyna MKST Astra Nowa Sól 2005 U18 LB -- BIESIADA Ryszard Z/0061/20 2023 LDK!
10 b 2 :11:05 r KUCZABA VEL KUCIABIŃSKA Izabela KS Czempion Warszawa 2005 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/4731/19 2023
11 b 2 :11:09 r STOKŁOSA Marlena MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/12165/21 2024
12 b 2 :11:11 r MACHURA Julia OŚ AZS Poznań 2006 U18 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/0634/20 2024 LDK!
13 b 2 :11:16 r SOBOLEWSKA Aleksandra LKS Zuza Running Team Opoczno 2006 U18 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/2623/21 2024
14 b 2 :11:17 r KŁOSZEWSKA Amelia SRS Kondycja Piaseczno 2005 U18 MZ -- PARADOWSKI Wiesław PARADOWSKI Wiesław # , Z/2113/19 , 2023 LDK!
15 b 2 Dr(1) :11:18 r WALCZAK Julia RLTL Optima Radom 2006 U18 MZ -- BANACH Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/1557/18 , 2024 LDK!
16 b 2 :11:23 r LOCKER Demi MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U18 SL -- PASZTA Wiesław Z/3697/19 2023 LDK!
17 b 2 :11:30 r WRZOSOWSKA Klaudia CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL -- LAMCH Czesław Z/4608/19 2024 LDK!
18 b 2 :11:30 r DZIERŻEK Oliwia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2006 U18 SL -- PASZTA Wiesław Z/3090/18 2024 BEZ LDK!
19 b 2 :11:38 r ADAMSKA Zuzanna AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ --
20 b 2 :11:41 r KRYSIAK Wiktoria KKL Rodło Kwidzyn 2006 U18 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/4139/20 2024 LDK!
21 b 2 :11:43 r AUGUSTINIOK Kamila MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL -- MARKOWSKI Jacek # Z/0961/19 2024 LDK!
22 b 2 :11:43 r KRZYŻYKOWSKA Dominika MKL Toruń 2005 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek B.D. Z/9072/21 2023 LDK!
23 b 2 :11:50 r CHMIELARZ Sandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila Z/5023/19 2023
24 b 2 :11:55 r CICHOSZ Maria SMKS Parasol Wrocław # 2005 U18 DS -- GOLEC Dominik Z/0094/19 2024 LDK!
25 b 2 :11:58 r BORKOWSKA Aleksandra GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/0337/18 2024 5
26 b 2 :12:02 r KORYTOWSKA Olga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester KACZOCHA Alina Z/0193/18 2024 LDK!
27 b 2 :12:02 r GUSKA Karolina LKS Znicz Biłgoraj 2006 U18 LU -- JAMROZ Mieczysław Z/3263/21 2024 LDK!
28 b 2 :12:02 r KUŚNIEREK Zuzanna LKS Żuławy Nowy Dwór Gdański 2005 U18 PM -- B.D. Z/4140/20 2023
29 b 2 :12:08 r SZYMANOWSKA Maria UKS Herkules Sulejówek 2006 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/0836/18 2024 BEZ LDK!
30 b 2 :12:11 r DUTKA Julia LKLA Krokus Astromal Leszno 2005 U18 WP -- PTAK Krzysztof Z/1828/19 2023 LDK!
31 b 2 :12:16 r KRĘTOSZ Justyna MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U18 SL -- LDK!
32 b 2 :12:20 r CHUDZIK Amelia UKS Tiki-Taka Kolbuszowa # 2006 U18 PK -- ŻĄDŁO Jacek WĘGRZYN Monika # , Z/2386/18 , 2023 LDK!
33 b 2 :12:21 r GÓRSKA Amelia SMKS Parasol Wrocław # 2006 U18 DS -- B.D. Z/6470/22 2024
34 b 2 :12:22 r WOŹNIAK Barbara MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2005 U18 LD -- WASIAK Jarosław Z/5148/18 2023 4 LDK!
35 b 2 :12:23 r ŚWIEGOT Julia WKS Śląsk Wrocław 2006 U18 DS -- ADAMEK Marek Z/3734/20 2024 LDK!
36 b 2 :12:23 r LUCHCIŃSKA Martyna MKS Hermes Gryfino 2005 U18 ZP -- BORATYŃSKA Dorota LDK!
37 b 2 :12:23 r BOCHNIAK Milena KS Stal Pleszew 2006 U18 WP -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/3062/20 2024 LDK!
38 b 2 :12:23 r KMIECIK Kornelia ULKS Lipinki 2006 U18 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/1974/19 2023 LDK!
39 b 2 :12:23 r ŁAŃSKA Agata PLKS Gwda Piła 2006 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4688/19 2023 LDK!
40 b 2 :12:24 r SUJATA Zofia LKS Omega Kleszczów 2006 U18 LD -- BEDNARSKI Tomasz Z/14472/21 2024
41 b 2 :12:26 r METNER Natalia LKS Znicz Biłgoraj 2006 U18 LU -- JAMROZ Mieczysław Z/14470/21 2024 LDK!
42 b 2 :12:26 r ZJAWIN Natalia LLKS Osowa Sień 2006 U18 LB -- KONSUR Paweł ORŁOWSKI Andrzej , Z/2704/20 , 2023 LDK!
43 b 2 Dr(2) :12:26 r BUKOWSKA Olga ULKS Talex Borzytuchom 2006 U18 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław # Z/1376/18 2023
44 b 2 :12:35 r JAJECZNICA Anna UKS Romer Rabka-Zdrój 2006 U18 MA -- PERUCKI Wiesław Z/7639/21 2024 LDK!
45 b 2 :12:36 r CHOLEWIŃSKA Anna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2006 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/0711/22 2024 LDK!
46 b 2 :12:36 r WHITNEY Wiktoria SMKS Parasol Wrocław # 2005 U18 DS -- GOLEC Dominik # Z/6471/22 2024
47 b 2 :12:37 r SZULC Dominika MKS Hermes Gryfino 2005 U18 ZP -- GIERASIMCZYK Anna BORATYŃSKA Dorota LDK!
48 b 2 :13:07 r GOLA Daria MKL Jarocin 2006 U18 WP -- GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz , Z/0687/19 , 2024 LDK!
49 b 2 :13:10 r CHĘCIŃSKA Magdalena LKS Victoria Olesno 2005 U18 OP -- BIOŁY Barbara BEZ LDK!
50 b 2 :13:10 r ANHALT Anna UKS Czapla Białe Błota 2005 U18 KP -- KARNAS Zbigniew KARNAS Kinga Z/3112/18 2022 BEZ LDK!
51 b 2 Dr(2) :13:39 r MOMOT Julia ULKS Talex Borzytuchom 2006 U18 PM -- KALINOWSKA Joanna ŚCIGAŁA Jarosław # , Z/4848/18 , 2023 BEZ LDK!
52 b 2 Dr(3) :13:39 r SOKÓŁ Aleksandra UKS Filipides Teresin 2005 U18 MZ -- ANDRYSZCZYK Inga ANDRYSZCZYK Andrzej # , Z/0298/18 , 2023 BEZ LDK!
53 b 2 :15:10 r WALCZAK Zofia LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U18 WP --
  b 2 DNF KSIĄŻEK Daria AML Słupsk 2005 U18 PM -- RUMIŃSKI Wojciech B.D. Z/0017/18 2024 4 LDK!
  b 2 DNF DZIUBA Natalia MKS-SMS Victoria Racibórz 2005 U18 SL -- SZYJKA Beata MORKA Piotr , Z/3718/18 , 2024 BEZ LDK!
Przełaj M
1 b 1 Dr(1) :08:58 r JANDUŁA Wiktor RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1552/18 , 2024 LDK!
2 b 1 :09:03 r ZAWIŚLAK Maksymilian LKS Omega Kleszczów 2005 U18 LD -- URBANIAK Mateusz Z/2812/20 2024
3 b 1 :09:16 r KOZŁOWSKI Wojciech LKS Orkan Ostrzeszów 2005 U18 WP -- NALEPA Marek Z/1829/19 2023 LDK!
4 b 1 :09:22 r MACHULEC Jakub LKS Pszczyna 2005 U18 SL -- HELBIK Marzanna Z/4565/18 2024 5 LDK!
5 b 1 :09:25 r PEMPUŚ Adrian UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U18 PK -- SUGIER Maria Z/0320/18 2024 5 LDK!
6 b 1 :09:25 r JASZEWSKI Kacper UKS Olimpijczyk Skorzewo 2005 U18 PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/0265/19 2023 BEZ LDK!
7 b 1 :09:26 r CIERESZKO Alan MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP -- GIERASIMCZYK Anna PODLEŚNY Jan BORATYŃSKA Dorota , Z/4231/18 , 2024 LDK!
8 b 1 :09:27 r CHRABĄSZCZ Piotr MKS Juvenia Puszczykowo 2005 U18 WP -- ŁUCZAK Bernadeta # Z/4283/20 2023
9 b 1 :09:27 r CZERWONKA Miłosz MKL Chełm # 2005 U18 LU -- WDOWIAK Aneta SEREJ Łukasz , Z/4237/20 , 2024 LDK!
10 b 1 :09:27 r WRÓBLEWSKI Błażej KS Czempion Warszawa # 2005 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej # Z/0396/19 2024
11 b 1 :09:34 r JANICKI Maciej KS AZS UWM Olsztyn 2006 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1369/19 2024 LDK!
12 b 1 :09:35 r HAUPT Maciej OŚ AZS Poznań 2005 U18 WP -- GRENDA Jan Z/5207/18 2024 BEZ
13 b 1 :09:37 r MAKIŁA Karol GKS Cartusia Kartuzy # 2005 U18 PM -- KRÓL Krzysztof Z/2250/19 2024 LDK!
14 b 1 :09:37 r ŁYSIAK Szymon AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006 U18 OP -- LACH Magdalena Z/1356/20 2024 LDK!
15 b 1 :09:38 r BĄK Karol UKS Żaczek Połaniec 2006 U18 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir Z/3077/19 2023 LDK!
16 b 1 :09:39 r BACHŁAJ Maciej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP -- LACH Magdalena Z/0209/19 2024 LDK!
17 b 1 :09:40 r ŚMIERTKA Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/1014/19 2024 LDK!
18 b 1 :09:49 r CZUBAK Tomasz MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL -- SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0927/19 , 2024 BEZ LDK!
19 b 1 :09:51 r ŁABA Karol LKS Znicz Biłgoraj 2006 U18 LU -- JAMROZ Mieczysław Z/6560/22 2024 LDK!
20 b 1 :09:51 r MARZYŃSKI Paweł MKL Jarocin 2005 U18 WP -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/3061/20 2023 LDK!
21 b 1 :09:52 r POLAK Bartosz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila Z/1825/21 2024
22 b 1 :09:54 r PISZ Mikołaj LKS Pogórze Skoczów 2006 U18 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0980/18 2024 BEZ
23 b 1 :09:54 r PŁUCIENNIK Adam AKL Ursynów Warszawa 2006 U18 MZ -- BUŁAKOWSKI Bohdan Z/0307/19 2023 BEZ
24 b 1 :09:55 r NURKOWSKI Aleksander LKS Jantar Ustka 2006 U18 PM -- B.D. KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna , Z/0072/17 , 2024 BEZ LDK!
25 b 1 :09:55 r SUSZKA Franciszek OŚ AZS Poznań 2006 U18 WP -- GRENDA Jan Z/1656/19 2024 LDK!
26 b 1 :09:55 r SKORUPIŃSKI Oliwier MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U18 DS -- ŁOMAŃSKI Dariusz Z/0513/20 2024 BEZ LDK!
27 b 1 :09:58 r WALICKI Adam KS Podlasie Białystok 2006 U18 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor # Z/10570/21 2024
28 b 1 :10:00 r STAŃCZUK Jan UKS Młodzik Warszawa 2005 U18 MZ -- RADKE Karol Z/2016/19 2024 LDK!
29 b 1 Dr(1) :10:00 r TOMCZAK Alan RLTL Optima Radom 2006 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/4170/20 2022 LDK!
30 b 1 :10:03 r HRYNIEWICKI Łukasz KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD -- POŚPIECH Anna ZALEWSKI Jan , Z/4893/19 , 2023 LDK!
31 b 1 :10:05 r SKRZYPEK Patryk KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -- ZIĘBA Jakub Z/3427/19 2023 LDK!
32 b 1 :10:08 r WOJSZ Filip MKS Olimp Łobez 2006 U18 ZP -- MIKUL Kazimierz Z/5068/19 2023
33 b 1 Dr(2) :10:10 r WOJCIECHOWSKI Mikołaj ULKS Talex Borzytuchom 2005 U18 PM -- SZYMAŃSKA Kamila RADTKE Marek ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0049/18 , 2023 BEZ LDK!
34 b 1 :10:11 r ŁACIAK Antoni AKL Ursynów Warszawa 2006 U18 MZ -- BUŁAKOWSKI Bohdan Z/3906/19 2023
35 b 1 :10:11 r LASKOWSKI Maciej KS SportWise Kraków 2006 U18 MA -- B.D. Z/6449/22 2024
36 b 1 :10:11 r MAJEWSKI Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 2005 U18 DS -- WOSIEK Jacek Z/3376/20 2024 LDK!
37 b 1 :10:12 r KISIEL Bartłomiej KS SMS Szklarska Poręba 2006 U18 DS -- B.D. ROSTKOWSKA Anna , Z/13441/21 , 2024 LDK!
38 b 1 :10:12 r CZARNOCKI Maciej KS Podlasie Białystok 2006 U18 PD -- SIENKIEWICZ Karol MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina , Z/3025/20 , 2024 LDK!
39 b 1 :10:13 r SZYDŁOWSKI Igor UKS Żaczek Połaniec 2006 U18 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir SZYDŁOWSKI Sławomir Z/2221/18 2023 BEZ LDK!
40 b 1 :10:13 r GRZEŚKOWIAK Tomasz MKS Juvenia Puszczykowo 2006 U18 WP -- ŁUCZAK Bernadeta # Z/14640/21 2023
41 b 1 :10:14 r BORECKI Antoni AML Słupsk 2005 U18 PM -- B.D. RUMIŃSKI Wojciech , Z/0014/18 , 2024 BEZ LDK!
42 b 1 Dr(2) :10:18 r BUŚKO Mateusz ULKS Talex Borzytuchom 2006 U18 PM -- B.D. ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0101/20 , 2023 LDK!
43 b 1 :10:19 r KOBZA Kacper MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U18 OP -- PIERÓG Paweł Z/5133/22 2024 LDK!
44 b 1 :10:19 r PLEWIK Piotr MKS-MOS Katowice 2005 U18 SL -- ROLAK Dorota # Z/6368/22 2023
45 b 1 :10:23 r LIETZ Mateusz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2006 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/0841/19 2024 LDK!
46 b 1 :10:23 r GÓJSKI Jakub niestowarzyszony # 2006 U18 -- B.D. Z/3567/18 2024
47 b 1 :10:24 r PASOWICZ Miłosz KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U18 SL -- RUŚNIAK Stefan # Z/3249/20 2023
48 b 1 :10:25 r MIELIMĄKA Tadeusz MKS-SMS Victoria Racibórz 2005 U18 SL -- MORKA Piotr Z/1900/19 2024 LDK!
49 b 1 :10:25 r DUDZIŃSKI Mikołaj MKS-MOS Katowice 2006 U18 SL -- DUDAŁA Piotr Z/5867/21 2023
50 b 1 :10:27 r ŚWIERCZYNA Jakub MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0955/19 2024 LDK!
51 b 1 :10:28 r ANDERS Damian SRS Kondycja Piaseczno 2006 U18 MZ -- PARADOWSKI Wiesław # Z/1596/19 2024 LDK!
52 b 1 :10:29 r BALCEWICZ Szymon KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD -- POŚPIECH Anna LDK!
53 b 1 :10:29 r SZYMCZAK Bartłomiej AKL Ursynów Warszawa 2006 U18 MZ -- BUŁAKOWSKI Bohdan Z/4705/19 2023
54 b 1 :10:36 r GRAFF Tymoteusz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila Z/14598/21 2024
55 b 1 :10:37 r KUBASIK Jakub KS Stal Pleszew 2005 U18 WP -- LDK!
56 b 1 :10:38 r ŁUCZAK Wiktor MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/4086/20 2024 LDK!
57 b 1 :10:38 r SIERADZKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/3031/17 2024 LDK!
58 b 1 Dr(1) :10:38 r STOPA Kacper RLTL Optima Radom 2006 U18 MZ -- B.D. B.D. CZARNECKI Rafał BŁASIŃSKI Artur , Z/13353/21 , 2023 LDK!
59 b 1 :10:43 r KADŁUCZKA Kacper LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2006 U18 OP -- KADŁUCZKA Jan # Z/2938/20 2023 LDK!
60 b 1 :10:45 r LEBITKO Olaf KS SportWise Kraków 2005 U18 MA -- B.D. Z/6621/22 2022
61 b 1 :10:50 r KITOWSKI Jan SKL Filippides Starogard Gdański 2005 U18 PM -- PETKA Lucyna Z/1803/20 2024
62 b 1 :10:55 r NEUMANN Borys MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL -- SZCZYRK Janusz KOTUŁA Krzysztof # , Z/0944/19 , 2024 BEZ LDK!
63 b 1 :10:56 r GĘBICKI Jakub MKS Agros Chełm 2006 U18 LU -- MAZUREK Marek Z/1431/20 2024 LDK!
64 b 1 :11:08 r WLEKŁY Aleksander LKS Sana Kościan 2006 U18 WP -- TALIKADZE Roman # Z/4225/20 2023
65 b 1 :11:09 r MOTYK Radosław KS Czempion Warszawa # 2006 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/3348/20 2023
66 b 1 :11:21 r MIKULEC Marek MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U18 OP -- LDK!
67 b 1 :11:26 r LOSY Michał KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP -- LDK!
68 b 1 :11:30 r ZASKÓRSKI Karol Athletics Team Radomsko 2005 U18 LD --
69 b 1 :11:39 r RYBIŃSKI Bartłomiej Kraków Athletics Team 2006 U18 MA -- SOBCZYK Grzegorz Z/2444/20 2023
  b 1 DNF MIKOŁAJCZAK Eryk MKL Jarocin # 2006 U18 WP -- GOŚCINIAK Mateusz # Z/6595/22 2022
1 b 2 :15:37 r ARMUŁA Karol Kraków Athletics Team 2005 U18 MA -- SOBCZYK Grzegorz Z/3526/20 2023
2 b 2 Dr(2) :15:40 r ZIELIŃSKI Krzysztof ULKS Talex Borzytuchom 2005 U18 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/1812/18 2023 LDK!
3 b 2 Dr(1) :15:44 r ABRAMCZYK Jakub RLTL Optima Radom 2006 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/9141/21 2024 LDK!
4 b 2 :15:53 r MIREK Michał MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS -- KORDASIEWICZ Damian Z/14757/21 2023
5 b 2 Dr(2) :16:05 r JANTA Maciej ULKS Talex Borzytuchom 2005 U18 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/0329/20 2023 LDK!
6 b 2 :16:09 r LACHOWSKI Maciej KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U18 SL -- RUŚNIAK Stefan Z/2994/18 2023 5 LDK!
7 b 2 :16:17 r MALUŚKI Tomasz OKL Oborniki 2005 U18 WP -- NOWICKI Sebastian Z/11729/21 2023
8 b 2 :16:26 r SUCHORA Cezary LKS Sana Kościan 2005 U18 WP -- TALIKADZE Roman # Z/1765/20 2023
9 b 2 :16:31 r WOJTAŚ Jakub KKL Rodło Kwidzyn 2005 U18 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/4222/20 2024 LDK!
10 b 2 Dr(1) :16:37 r ABRAMCZYK Piotr RLTL Optima Radom 2006 U18 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/4171/20 , 2024 LDK!
11 b 2 :16:37 r SKRZYPCZAK Jakub UKS Jedynka Gostyń 2006 U18 WP -- B.D. Z/1505/20 2023
12 b 2 :16:39 r WĄSIK Oskar SKS Sokół Malbork 2005 U18 PM -- SAJKOWSKI Norbert Z/3553/20 2024
13 b 2 :16:43 r RODZIEWICZ Michał MKS Truso Elbląg 2005 U18 WN -- NAGY Czesław Z/0161/19 2024
14 b 2 :16:44 r ZAJĄC Radosław MKL Szczecin 2006 U18 ZP -- BARAŃSKI Przemysław Z/0852/22 2024
15 b 2 :16:45 r SOCHA Tymon TL Pogoń Ruda Śląska 2005 U18 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/3278/18 2024 4 LDK!
16 b 2 :16:46 r WAWROWSKI Dominik UKS Olimpia Zabrze 2005 U18 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/1548/20 2024
17 b 2 Dr(3) :16:54 r SOT Wiktor UKS Filipides Teresin 2006 U18 MZ -- RODOWALD Olaf Z/5682/19 2023 LDK!
18 b 2 :16:59 r OGONOWSKI Filip MKS Hermes Gryfino 2005 U18 ZP -- GIERASIMCZYK Anna PODLEŚNY Jan BORATYŃSKA Dorota , Z/1717/18 , 2024 LDK!
19 b 2 :17:01 r KUSZ Marcin LKS Znicz Biłgoraj 2006 U18 LU -- BERNAŚ Dorota JAMROZ Mieczysław , Z/0229/20 , 2024 LDK!
20 b 2 :17:02 r PORADA Radosław CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL -- TRĄBCZYŃSKA Żaneta LAMCH Czesław , Z/2445/19 , 2024 BEZ LDK!
21 b 2 :17:06 r SOBORSKI Igor KS SportWise Kraków 2005 U18 MA -- B.D. Z/6450/22 2023
22 b 2 :17:10 r KUROWSKI Kacper UKS Azymut Pabianice 2006 U18 LD -- WOŹNIAK Jerzy Z/3099/18 2023 LDK!
23 b 2 :17:11 r CICHOWSKI Kamil CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/1013/19 2024 LDK!
24 b 2 :17:14 r KILIAN Piotr KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA -- CHRYCZYK Katarzyna Z/6484/22 2023
25 b 2 :17:26 r CHACHULSKI Antoni SSMKS Parasol Wrocław 2005 U18 DS -- GOLEC Dominik Z/6469/22 2022
26 b 2 :17:28 r GÓRECKI Kuba MKL Tlen Mogilno 2005 U18 KP -- KRASICKI Adam Z/7068/21 2024 LDK!
27 b 2 :17:29 r MARKOWIAK Mateusz LKS Omega Kleszczów 2005 U18 LD -- BEDNARSKI Tomasz Z/0890/19 2024 LDK!
28 b 2 :17:31 r SADOWSKI Gabriel MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U18 DS -- ŁOMAŃSKI Dariusz Z/0664/19 2024 BEZ LDK!
29 b 2 :17:33 r ANTONOWICZ Jan SRS Kondycja Piaseczno 2005 U18 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/0797/20 2024 LDK!
30 b 2 :17:37 r KUZIK Szczepan RKS Łódź 2006 U18 LD -- JASZCZAK Stanisław Z/2620/22 2023
31 b 2 :17:40 r PIĄTEK Alan MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/1154/20 2024 LDK!
32 b 2 :17:49 r FĄFERKO Kamil UKS Olimpijczyk Skorzewo 2005 U18 PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/1669/19 2023 LDK!
33 b 2 :17:49 r PAWŁOWSKI Franciszek PLKS Gwda Piła 2006 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/13434/21 2023 LDK!
34 b 2 :17:53 r KIENDYŚ Wiktor ULKS Uczniak Szprotawa 2005 U18 LB -- SZWARC Zygmunt Z/2544/20 2024 LDK!
35 b 2 :17:56 r GORWA Hubert UKS Achilles Leszno 2005 U18 WP -- LDK!
36 b 2 :18:02 r CICHACKI Tymoteusz SRS Kondycja Piaseczno 2006 U18 MZ -- PARADOWSKA Renata # Z/0756/21 2024 LDK!
37 b 2 :18:04 r SIKORA Szymon LKS Pogórze Skoczów 2006 U18 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/1469/19 2024
38 b 2 :18:05 r WYSOCKI Mikołaj CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/4136/18 2024 LDK!
39 b 2 :18:26 r JARMUNDOWICZ Igor MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2005 U18 LD -- WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław Z/2360/19 2023 LDK!
40 b 2 :18:27 r SZYMCZAK Łukasz KS Stal Pleszew 2005 U18 WP -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/3059/20 2024 LDK!
41 b 2 :18:27 r KANIEWSKI Maksymilian UKS Czapla Białe Błota 2006 U18 KP -- KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew Z/3126/18 2023 BEZ LDK!
42 b 2 :18:32 r KRYSTEK Szymon UKS 12 Kalisz 2006 U18 WP -- OLSZYNA Waldemar Z/2973/21 2023 LDK!
43 b 2 :18:33 r GROBELNY Tymoteusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U18 SL -- B.D. Z/2710/21 2023
44 b 2 :18:36 r KACPERSKI Mateusz DKS Powiśle Dzierzgoń 2005 U18 PM -- B.D. Z/3165/20 2023
45 b 2 :18:47 r BRODALA Maksym UKS Czapla Białe Błota 2005 U18 KP -- KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew Z/1069/19 2023 LDK!
46 b 2 :18:58 r MAREKWICA Jakub MKS-MOS Katowice 2006 U18 SL -- DUDAŁA Piotr Z/1209/20 2023
47 b 2 :19:04 r SZARŁOWICZ Kacper ULKS Lipinki 2006 U18 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/6605/22 2023
48 b 2 :19:07 r GRYZ Kamil UKS Herkules Sulejówek 2005 U18 MZ -- LDK!
49 b 2 :19:14 r TYRKA Kacper MKS Agros Chełm 2006 U18 LU -- SZKODA Piotr LDK!
50 b 2 :19:57 r CHRZANOWSKI Michał LKS Orkan Ostrzeszów 2005 U18 WP --
51 b 2 :20:06 r CIESIELSKI Wiktor LLKS Osowa Sień 2005 U18 LB -- ORŁOWSKI Andrzej Z/2385/19 2023 LDK!
52 b 2 :21:03 r FILAR Jan UKS 12 Kalisz 2006 U18 WP -- OLSZYNA Waldemar Z/4590/22 2023
53 b 2 :21:33 r ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 2005 U18 MA -- SIERKA Ewa BEZ LDK!
  b 2 DNF KAŁUŻNY Jakub UKS 12 Kalisz 2006 U18 WP -- OLSZYNA Waldemar Z/13151/21 2023

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.7142381668091 sekund