Olesno 26.11.2022
94. PZLA Mistrzostwa Polski w Biegach Przełajowych (U23,S)
Przełaj K
1 b 1 :20:15 r JARZĄBEK Sabina KKL Kielce 1993 Sen SK -- B.D. B.D. Z/1585/11 2023 1
2 b 1 :20:31 r BAŃKOWSKA Anna KS Podlasie Białystok 1990 Sen PD -- B.D. GIŻYŃSKI Mariusz , Z/3112/11 , 2023
3 b 1 :20:37 r AFELT Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 Sen KP -- NIEBUDEK Sylwester B.D. Z/0252/15 2023
4 b 1 Dr(1) :21:00 r JAGIELSKA Ewa KS Prefbet-Sonarol 1982 Masters PD -- KOPEĆ Wojciech Z/1542/14 2023
5 b 1 U23(1) :21:03 r KORALEWSKA Julia AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U23 PM -- SZAŁACH Krzysztof B.D. Z/3014/16 2023 LDK!
6 b 1 U23(2) :21:24 r DUBIELLA Monika LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2000 U23 PM -- JOST Zbigniew B.D. # Z/1950/15 2023
7 b 1 U23(3) :21:32 r MIKOŁAJEWSKA Weronika GKS Żukowo 2002 U23 PM -- KRÓL Krzysztof Z/3180/17 2023 4 LDK!
8 b 1 Dr(3) :21:59 r CZARNOTA Małgorzata UMKS Nadir Jędrzejów 1999 Sen SK -- BARTOSZ Bartłomiej Z/0265/16 2023
9 b 1 :22:25 r KLIMEK Beata KS AZS-AWF Biała Podlaska 1999 Sen LU -- ŚWIERDZEWSKI Damian ŚWIERDZEWSKI Damian Z/0820/17 2023
10 b 1 U23(4) :22:51 r PIETRAS Kinga KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS -- WOSIEK Jacek B.D. Z/3399/17 2023
11 b 1 U23(5) Dr(2) DrU23(1) :22:57 r MAŁEK Emilia KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA -- MIREK Wacław B.D. B.D. Z/2637/15 2023
12 b 1 :23:09 r BUDZIŁEK Martyna UKS Siódemka Ostrołęka 1996 Sen MZ -- DĄBROWSKI Dariusz Z/0397/12 2023 3
13 b 1 U23(6) :23:27 r SZYMKIEWICZ Julia SSR Olimp Strawczyn 2001 U23 SK -- WOŹNIAK Łukasz Z/1753/15 2022 2
14 b 1 :23:40 r POWOLNA Żaneta MKS Siechnice 1995 Sen DS -- SOBCZYK Tomasz Z/1509/11 2023
15 b 1 U23(7) :24:05 r SZYMAŃSKA Dominika KKL Stal Stalowa Wola 2002 U23 PK -- MOMOT Krzysztof B.D. Z/6559/15 2023
16 b 1 U23(8) :24:15 r SIKORA Joanna LKS Pogórze Skoczów 2000 U23 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław B.D. Z/1438/15 2023
17 b 1 Dr(1) :24:41 r WALCZAK Sylwia KS Prefbet-Sonarol 1991 Sen PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/6623/21 2023
18 b 1 U23(9) :24:49 r CHROMIK Julia LKS Pogórze Skoczów 2002 U23 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław B.D. Z/2286/16 2023
19 b 1 U23(10) :24:50 r METLICKA Wiktoria ULKS Talex Borzytuchom 2001 U23 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/1852/15 2023 3
20 b 1 U23(11) DrU23(2) :26:00 r MORAWSKA Julia MKS Siechnice 2000 U23 DS -- SOBCZYK Tomasz Z/0809/20 2023
21 b 1 U23(12) :27:31 r LIPKA Barbara MUKS SZS Cieszyn 2000 U23 SL -- WERNER Mirosław B.D. Z/0763/16 2023
1 b 2 :13:16 r MEGGER Eliza LKS Pszczyna 1999 Sen SL -- HELBIK Marzanna B.D. Z/0543/15 2023
2 b 2 :13:26 r PŁOCIŃSKA Aleksandra SRS Kondycja Piaseczno 1999 Sen MZ -- PARADOWSKI Wiesław B.D. Z/5219/15 2023 LDK!
3 b 2 U23(1) :13:30 r BIELAK Natalia KS SMS Szklarska Poręba 2002 U23 DS -- B.D. B.D. B.D. # Z/0442/16 2023 LDK!
4 b 2 :13:44 r BARANOWSKA Mariola MKS Żak Biała Podlaska 1993 Sen LU -- WILCZEK Janusz Z/1520/16 2022
5 b 2 U23(2) :13:55 r NIEMYJSKA Beata LKS Zantyr Sztum 2001 U23 PM -- MAZERSKI Bartosz Z/0860/17 2023 4
6 b 2 :13:58 r MASŁOWSKA Martyna ULKS Bystrzyca Kłodzka 1990 Sen DS -- WALOSZCZYK Bartłomiej Z/2872/20 2023
7 b 2 :14:14 r MICHAŁKÓW Beata KRT Jelenia Góra # 1990 Sen DS -- B.D. Z/7692/21 2023
8 b 2 Dr(3) :14:19 r ŁUKASIEWICZ Dominika UMKS Nadir Jędrzejów 1994 Sen SK -- B.D. WOSIEK Jacek , Z/4858/11 , 2023
9 b 2 U23(3) :14:29 r BĄK Zuzanna OKS Start Otwock 2002 U23 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. Z/2743/16 2023 LDK!
10 b 2 U23(4) :14:35 r GŁÓWCZEWSKA Katarzyna ULKS Talex Borzytuchom 2001 U23 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/1845/15 2023 1
11 b 2 Dr(1) :14:46 r WICHA Iwona KS Prefbet-Sonarol 1987 Masters PD -- B.D. Z/1806/18 2023
12 b 2 U23(5) Dr(2) DrU23(1) :14:51 r MAŁEK Monika KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA -- MIREK Wacław B.D. B.D. Z/0509/16 2023
13 b 2 U23(6) :14:54 r SZYMANOWICZ Monika MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2000 U23 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/1794/18 2023
14 b 2 :14:56 r NOWAKOWSKA Anna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1991 Sen KP -- DELIŃSKI Henryk Z/1623/14 2023
15 b 2 :15:09 r KALBARCZYK Adriana Ducla Academy Warszawa 1991 Sen MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/12318/21 2023
16 b 2 :15:12 r HAJDA Teresa KS AZS AWF Katowice # 1998 Sen SL --
17 b 2 U23(7) Dr(2) DrU23(1) :15:14 r SOWA Oliwia KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA -- MIREK Wacław B.D. Z/2094/15 2023 LDK!
18 b 2 :15:18 r GRYGIEL Ilona MKS Siechnice 1999 Sen DS -- SOBCZYK Tomasz B.D. Z/2517/15 2023
19 b 2 :15:21 r WOJTYŁA-SIKORA Barbara KS AZS AWF Katowice # 1995 Sen SL -- B.D. Z/0438/11 2023 3
20 b 2 U23(8) Dr(2) DrU23(1) :15:23 r SIEDLARZ Kinga KS AZS AWF Kraków # 2002 U23 MA -- B.D. SUDOŁ Grzegorz , Z/0557/16 , 2023
21 b 2 U23(9) :15:48 r PAWŁOWSKA Kamila KS Zamek Kurzętnik 2000 U23 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/2311/15 2023 3
22 b 2 U23(10) :15:49 r BEREŹNICKA Monika KS AZS AWF Wrocław 2000 U23 DS -- WOSIEK Jacek B.D. Z/0280/15 2023 LDK!
23 b 2 U23(11) :16:01 r WARMIŃSKA Klaudia TL ROW Rybnik 2001 U23 SL -- CIEPŁAK Maciej B.D. Z/3456/15 2023 LDK!
24 b 2 U23(12) DrU23(2) :16:04 r FABIJAN Maria MKS Siechnice 2001 U23 DS -- SOBCZYK Tomasz B.D. Z/3602/15 2023
25 b 2 U23(13) :16:14 r MARCINIAK Julia OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna B.D. Z/1912/16 2023
26 b 2 U23(14) :16:18 r PAWŁOWSKA Joanna ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2002 U23 MA -- B.D. B.D. Z/1255/16 2023
27 b 2 :16:23 r PAWŁOWSKA Dorota KS Zamek Kurzętnik 1980 Masters WN -- B.D. Z/5165/11 2023 BEZ
28 b 2 :16:24 r RZEMIENIEWSKA-JASTRZĘBSKA Marta Ducla Academy Warszawa 1994 Sen MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/12322/21 2023
29 b 2 Dr(3) :16:36 r SZMIGIEL Klaudia UMKS Nadir Jędrzejów 1996 Sen SK -- BARTOSZ Bartłomiej Z/4324/20 2023
30 b 2 :16:41 r KACZMAREK Paulina KL Lumel Zielona Góra # 1995 Sen LB -- B.D. LANDYSZKOWSKI Sławomir , Z/9726/21 , 2023
31 b 2 U23(15) :17:21 r BELCZYK Marzena ULKS Lipinki 2002 U23 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/3017/16 2023 BEZ LDK!
32 b 2 U23(16) DrU23(2) :19:14 r KUBACKA Katarzyna MKS Siechnice 2002 U23 DS -- SOBCZYK Tomasz Z/1145/21 2023
33 b 2 :19:59 r RAJEWSKA Alicja KS AZS AWF Katowice 1999 Sen SL -- STOLARCZYK Grzegorz Z/3620/15 2023
  b 2 DNF TALACHA Agnieszka Ducla Academy Warszawa # 1988 Sen MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/12331/21 2023
  b 2 DNF BIEGANOWSKA-ZAJĄC Barbara LUKS MGOKSiR Korfantów # 1981 Masters OP -- ŻABIŃSKI Mariusz Z/4372/11 2023
  b 2 DNF BERNARDELLI Iwona KS Prefbet-Sonarol 1985 Masters PD -- B.D. Z/1932/11 2023
  b 2 U23(-) DNF PORĘBSKA Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2002 U23 SL -- PASZTA Wiesław PASZTA Anna B.D. Z/1432/16 2023 LDK!
Przełaj M
1 b 1 :11:36 r BOROWSKI Dawid KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1999 Sen WP -- GRZEGOROWSKA Kamila B.D. Z/2413/15 2023
2 b 1 :11:42 r GRYCKO Tomasz UKS Bliza Władysławowo 1992 Sen PM -- OBERZIG Piotr Z/0283/11 2023 1
3 b 1 :11:48 r NOWICKI Sebastian OKL Oborniki 1994 Sen WP -- NOWICKI Sebastian Z/0344/13 2023
4 b 1 Dr(3) :11:55 r MUTWIL Oliwier TL ROW Rybnik # 1999 Sen SL -- B.D. B.D. , Z/2051/16 , 2023
5 b 1 Dr(2) :11:56 r WASIEWICZ Krzysztof SRS Kondycja Piaseczno 1992 Sen MZ -- PARADOWSKA Renata Z/0866/11 2023 2
6 b 1 Dr(1) :11:57 r NIEMCZYK Mateusz KS Prefbet-Sonarol 1992 Sen PD -- B.D. Z/4502/11 2023
7 b 1 Dr(1) :12:00 r ŚWIERDZEWSKI Damian KS Prefbet-Sonarol 1993 Sen PD -- B.D. Z/0247/11 2023
8 b 1 U23(1) :12:02 r KRYZEL Daniel ULKS Talex Borzytuchom 2000 U23 PM -- JOST Zbigniew Z/1856/15 2023 2
9 b 1 :12:03 r MIELEWCZYK Piotr Stowarzyszenie Piekielni Warszawa 1990 Sen MZ -- B.D. Z/1198/11 2023
10 b 1 U23(2) :12:09 r POCZWARDOWSKI Jędrzej MKL Toruń 2002 U23 KP -- WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2386/16 2023 LDK!
11 b 1 U23(3) DrU23(1) :12:10 r ANTOSZ Wiktor Kraków Athletics Team 2002 U23 MA -- SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/2707/19 2023
12 b 1 U23(4) :12:13 r SKIBIAK Kacper WKS Oleśniczanka Oleśnica # 2000 U23 DS -- ŁOMAŃSKI Dariusz # Z/2602/15 2023 LDK!
13 b 1 :12:15 r SERKOWSKI Wojciech GKS Żukowo 1997 Sen PM -- KRÓL Krzysztof B.D. Z/1061/14 2023 3
14 b 1 Dr(1) :12:17 r ŁOBODZIŃSKI Piotr KS Prefbet-Sonarol 1985 Masters PD -- B.D. Z/0356/13 2023
15 b 1 :12:18 r JEFIMCZYK Norbert AML Słupsk # 1999 Sen PM -- B.D. B.D. Z/0687/15 2023
16 b 1 :12:18 r KULESZA Robert KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1999 Sen WP -- GRZEGOROWSKA Kamila B.D. Z/0986/16 2023
17 b 1 :12:21 r MAJDZIŃSKI Konrad WMLKS Pomorze Stargard 1997 Sen ZP -- KRZYSIEK Zbigniew Z/1600/13 2023 3
18 b 1 U23(5) Dr(2) :12:22 r KUCHARSKI Bartosz SRS Kondycja Piaseczno 2000 U23 MZ -- PARADOWSKI Wiesław B.D. Z/1215/16 2023 LDK!
19 b 1 :12:23 r MARMON Patryk KS AZS AWF Kraków 1997 Sen MA -- SUDOŁ Grzegorz B.D. Z/1189/14 2023 2
20 b 1 U23(6) :12:23 r WIATRZYK Robert TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2000 U23 LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/1754/18 2023 3
21 b 1 :12:26 r GONTARCZYK Rafał RLTL Optima Radom 1989 Sen MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/4024/11 2023
22 b 1 :12:28 r MAĆKOWIAK Wiktor OŚ AZS Poznań 1999 Sen WP -- GRENDA Jan B.D. Z/0863/15 2023
23 b 1 :12:29 r DYDUCH Damian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1988 Sen OP -- B.D. Z/5066/21 2023
24 b 1 :12:32 r WOJCIECHOWSKI Michał KB Witar Tarnobrzeg 1988 Sen PK -- MAŚLANKA Adam Z/3618/15 2023 2 LDK!
25 b 1 U23(7) :12:32 r KACZOR Jan WLKS Wrocław 2002 U23 DS -- B.D. Z/7696/21 2023 LDK!
26 b 1 U23(8) :12:33 r PRZESTRZELSKI Kajetan KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS -- WOSIEK Jacek B.D. Z/5610/15 2023
27 b 1 :12:34 r LIPIŃSKI Mateusz AML Słupsk 1999 Sen PM -- RUMIŃSKI Wojciech B.D. Z/1917/17 2023
28 b 1 U23(9) Dr(2) :12:36 r SZCZEPAŃSKI Piotr SRS Kondycja Piaseczno 2000 U23 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/2078/15 2023 BEZ LDK!
29 b 1 U23(10) :12:38 r WYDERKA Maciej KS AZS AWF Katowice # 2002 U23 SL -- SZCZYRK Janusz B.D. Z/1315/16 2023 LDK!
30 b 1 U23(11) :12:48 r JAROSZEWSKI Cezary LKS Maków Mazowiecki 2000 U23 MZ -- ŁUNIEWSKI Grzegorz B.D. Z/0456/17 2023
31 b 1 :12:49 r PATECKI Marcin Stowarzyszenie Piekielni Warszawa 1989 Sen MZ -- B.D. B.D. , Z/4811/19 , 2023
32 b 1 :12:53 r SOBAS Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1985 Masters OP -- B.D. Z/3377/11 2023
33 b 1 :12:55 r SKUPIŃSKI Damian Atelier Sportu Konopiska # 1999 Sen SL -- B.D. Z/5435/22 2022
34 b 1 :12:57 r ZIĘBA Mikołaj MKL Toruń 1997 Sen KP -- WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2755/16 2023 BEZ
35 b 1 U23(12) :12:59 r LIS Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U23 OP -- LACH Magdalena B.D. Z/2244/19 2023 LDK!
36 b 1 :12:59 r KUSTER Sylwester Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna 1985 Masters SL -- OPUCHLIK Tomasz Z/6339/22 2022
37 b 1 U23(13) :13:01 r GRZELKA Cyprian GKS Piast Gliwice 2001 U23 SL -- ŚNIEGÓRSKI Adam B.D. Z/0560/19 2023
38 b 1 :13:03 r LUPA Piotr Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna 1987 Masters SL -- OPUCHLIK Tomasz Z/6340/22 2023
39 b 1 U23(14) :13:04 r TULEJA Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U23 KP -- NIEBUDEK Sylwester B.D. Z/5215/15 2023
40 b 1 :13:07 r JANUSZ Tomasz Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna 1993 Sen SL -- OPUCHLIK Tomasz Z/0960/13 2023
41 b 1 :13:09 r ROGOZIŃSKI Karol UKS Siódemka Ostrołęka 1999 Sen MZ -- DĄBROWSKI Dariusz Z/2353/15 2023 3
42 b 1 :13:13 r WÓJCIK Tomasz Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna 1984 Masters SL -- OPUCHLIK Tomasz Z/2895/20 2023
43 b 1 U23(15) :13:16 r JASICA Mateusz UKS Kusy Bukowno 2001 U23 MA -- KOWINA-ŚWIDEREK Grażyna B.D. Z/5624/18 2023
44 b 1 :13:21 r BARON Kamil LKS Victoria Olesno 1997 Sen OP -- MIŚKIEWICZ Krzysztof Z/0515/13 2023
45 b 1 U23(16) :13:29 r ĆWIKŁA Hubert LKS Znicz Biłgoraj 2002 U23 LU -- JAMROZ Mieczysław Z/1403/19 2023
46 b 1 :13:31 r SZRAMA Dariusz OKL Oborniki 1979 Masters WP -- NOWICKI Sebastian Z/2656/11 2022
47 b 1 :13:32 r MARKOWICZ Łukasz KS AZS AWF Wrocław 1994 Sen DS -- WOSIEK Jacek Z/3195/20 2023
48 b 1 :13:37 r CHODURA Marcel LKS Victoria Olesno # 1999 Sen OP -- B.D. B.D. # , Z/1194/15 , 2023
49 b 1 U23(17) :13:42 r MALIK Jakub WKS Śląsk Wrocław 2001 U23 DS -- ADAMEK Marek Z/1355/20 2023
50 b 1 U23(18) :13:45 r KALEMBKA Kamil KS Olkusz 2000 U23 MA -- JAŁOWIEC Ryszard B.D. Z/6017/15 2023
51 b 1 :13:47 r STAŃKO Krystian OKL Oborniki 1991 Sen WP -- NOWICKI Sebastian Z/6559/22 2022
52 b 1 :13:50 r STRZODA Marcin Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna 1997 Sen SL -- OPUCHLIK Tomasz Z/3125/21 2023
53 b 1 :13:52 r BARAŃSKI Przemysław MLUKS Trzebiatów 1993 Sen ZP -- BARAŃSKI Bogusław B.D. Z/0774/11 2023 BEZ
54 b 1 :13:55 r ŁABĘDZKI Konrad Ducla Academy Warszawa 1986 Masters MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/12319/21 2022
55 b 1 U23(19) :14:11 r ABEL Patryk AML Słupsk 2002 U23 PM -- RUMIŃSKI Wojciech Z/0547/19 2022
56 b 1 :14:20 r DŁUGOSZ Jacek LKB Rudnik 1982 Masters SK -- DUDEK Sylwester Z/2050/20 2023
57 b 1 U23(20) :14:44 r RASZEJA Filip KS AZS AWF Wrocław 2002 U23 DS -- WOSIEK Jacek Z/2459/17 2022
58 b 1 :14:50 r MARCINISZYN Grzegorz Ducla Academy Warszawa 1986 Masters MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/14659/21 2022
59 b 1 U23(21) DrU23(1) :15:16 r SKIMINA Wiktor Kraków Athletics Team 2002 U23 MA -- SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/0079/17 2023
60 b 1 U23(22) :15:24 r WIECZOREK Adrian TL ROW Rybnik 2001 U23 SL -- B.D. Z/13791/21 2023
61 b 1 :17:50 r PŁOSKOŃSKI Piotr KBKS Radomsko # 1965 Masters LD -- B.D. Z/3881/22 2023
62 b 1 :21:53 r DĄDELA Antoni LKS Victoria Olesno 1952 Masters OP -- TOMCZYK Tomasz Z/1610/19 2023
  b 1 U23(-) DNF KULIK Robert KS AZS AWF Wrocław 2002 U23 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar B.D. TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela WOSIEK Jacek B.D. , Z/0488/17 , 2023 LDK!
  b 1 U23(-) DNF GÓRSKI Łukasz ULKS Uczniak Szprotawa 2001 U23 LB -- SZWARC Zygmunt Z/2728/17 2023 3
  b 1 U23(-) DNF URBANIAK Sergiusz LKS Omega Kleszczów 2002 U23 LD -- URBANIAK Mateusz Z/0639/16 2022 4
  b 1 U23(-) DNF MICHALSKI Jan MKS Polonia Warszawa 2001 U23 MZ -- JOBT Andrzej Z/3951/15 2023
  b 1 DNF GOSK Dominik Stowarzyszenie Piekielni Warszawa # 1992 Sen MZ -- B.D. Z/3154/20 2023
  b 1 DNF DĄBROWSKI Przemysław KS Prefbet-Sonarol 1989 Sen PD -- B.D. Z/2532/11 2023
  b 1 U23(-) DNF WIECZOREK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław # 2001 U23 DS -- WOSIEK Jacek Z/3234/17 2023
1 b 2 :23:50 r BORATYŃSKI Dariusz KS AZS AWF Wrocław 1997 Sen DS -- WOSIEK Jacek B.D. Z/0434/13 2023
2 b 2 U23(1) :23:56 r CZERONEK Mikołaj WKS Śląsk Wrocław 2000 U23 DS -- ADAMEK Marek Z/1124/15 2023 2
3 b 2 U23(2) :23:57 r GOS Mateusz RLTL Optima Radom 2002 U23 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/0783/20 2023 LDK!
4 b 2 :24:02 r JASTRZĘBSKI Kamil Ducla Academy Warszawa # 1992 Sen MZ -- B.D. DUKLANOWSKI Hubert , Z/0700/11 , 2023
5 b 2 U23(3) :24:12 r WIĄCEK Aleksander OKS Start Otwock 2000 U23 MZ -- B.D. # Z/4260/15 2023 2
6 b 2 :24:16 r GOSIEWSKI Krzysztof CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1988 Sen KP -- B.D. B.D. , Z/0430/13 , 2023
7 b 2 U23(4) :24:27 r OCHNIK Adam KS Polonia Pasłęk 2002 U23 WN -- KOSZYK Robert Z/4698/19 2023
8 b 2 :24:42 r MALINA Dawid TL ROW Rybnik 1991 Sen SL -- B.D. Z/0420/14 2023 1
9 b 2 :24:46 r STARŻYŃSKI Andrzej AZS UMCS Lublin 1990 Sen LU -- B.D. Z/6660/22 2022
10 b 2 :24:48 r LEPIARZ Sylwester LKB Rudnik 1993 Sen SK -- DUDEK Sylwester Z/4856/11 2023
11 b 2 U23(5) :24:49 r MARSZK Daniel GKS Cartusia Kartuzy 2002 U23 PM -- KRÓL Krzysztof B.D. Z/3562/18 2023 LDK!
12 b 2 :25:06 r KOWALSKI Wojciech WKS Śląsk Wrocław 1982 Masters DS -- ADAMEK Marek Z/14611/21 2023
13 b 2 :25:13 r ŻYGENDA Krzysztof GKS Żukowo 1997 Sen PM -- B.D. KRÓL Krzysztof , Z/1012/17 , 2023
14 b 2 :25:15 r SEMPER Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 Sen SL -- PASZTA Wiesław B.D. Z/0586/15 2023
15 b 2 Dr(3) :25:16 r FORMICKI Rafał CKS Budowlani Częstochowa 1995 Sen SL -- LAMCH Czesław Z/2758/16 2023 2
16 b 2 :25:18 r LUDKIEWICZ Łukasz UKS Start Ruszów # 1996 Sen DS -- SZYMAŃSKI Tomasz # Z/3028/20 2023
17 b 2 :25:32 r KUBIAK Maciej UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork 1988 Sen PM -- B.D. Z/2554/19 2023
18 b 2 U23(6) :25:34 r SMYK Robert LZS KL Kotwica Brzeg 2001 U23 OP -- ZOK Roman Z/2890/20 2022
19 b 2 U23(7) :25:36 r ZIELEŃ Michał CWKS Resovia Rzeszów 2002 U23 PK -- KOWAL Piotr B.D. Z/3739/16 2023
20 b 2 U23(8) :25:44 r SKALSKI Szymon niestowarzyszony # 2002 U23 -- B.D. SZAŁACH Krzysztof B.D. , Z/2827/16 , 2023
21 b 2 :25:45 r WENDLAND Michał MKS Siechnice 1989 Sen DS -- B.D. B.D. , Z/3283/11 , 2023
22 b 2 :26:07 r MARYSIAK Adam MKST Astra Nowa Sól 1988 Sen LB -- BIESIADA Ryszard Z/2639/11 2023 3
23 b 2 :26:10 r JAŚTAL Piotr LKB Rudnik 1994 Sen SK -- DUDEK Mateusz B.D. # Z/4873/11 2023 3
24 b 2 :26:15 r WAWRZYKOWSKI Jakub MKST Astra Nowa Sól 1997 Sen LB -- BIESIADA Ryszard B.D. Z/0439/13 2023
25 b 2 :26:25 r OLSZEWSKI Bartosz Stowarzyszenie Piekielni Warszawa 1984 Masters MZ -- B.D. Z/3356/21 2022
26 b 2 :26:38 r MALINOWSKI Paweł CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1988 Sen KP -- DELIŃSKI Henryk Z/9073/21 2023
27 b 2 :26:57 r SKIBIŃSKI Mikołaj Ducla Academy Warszawa 1986 Masters MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/4352/20 2023
28 b 2 :27:16 r GARSKI Dawid AML Słupsk 1995 Sen PM -- GARSKI Dawid Z/0360/13 2023
29 b 2 U23(9) :27:19 r DAŃKOWSKI Dominik UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2000 U23 DS --
30 b 2 U23(10) :27:21 r KLIMEK Wojciech MKS-SMS Victoria Racibórz 2001 U23 SL -- MORKA Piotr Z/2520/19 2023
31 b 2 :27:23 r ZYBOROWICZ Bartłomiej GKS Żukowo 1998 Sen PM -- B.D. Z/0419/16 2022
32 b 2 :27:23 r NALEWALSKI Rafał CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1994 Sen KP -- DELIŃSKI Henryk Z/4882/22 2023
33 b 2 Dr(3) :27:23 r KLIMEK Dominik CKS Budowlani Częstochowa 1995 Sen SL -- LAMCH Czesław Z/4117/18 2023 BEZ
34 b 2 Dr(3) :27:51 r NOWAK Rafał CKS Budowlani Częstochowa 1975 Masters SL -- NOWAK Monika Z/1856/11 2023 2
35 b 2 U23(11) DrU23(1) :28:00 r ZIMNICKI Adam Kraków Athletics Team 2000 U23 MA -- SOBCZYK Grzegorz B.D. B.D. Z/0133/20 2023
36 b 2 U23(12) :28:13 r LEWINSKI Konrad MKL Toruń 2001 U23 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/1869/15 2023
37 b 2 U23(13) :28:59 r KUBIAK Kacper MKST Astra Nowa Sól 2000 U23 LB -- BIESIADA Ryszard B.D. Z/2272/20 2023
38 b 2 U23(14) :31:24 r KACPERSKI Bartosz DKS Powiśle Dzierzgoń 2001 U23 PM -- B.D. Z/3177/20 2023
  b 2 U23(-) DNF KIJAK Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U23 OP -- ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/1870/19 2023
  b 2 DNF OLEJARZ Artur MKL Szczecin 1988 Sen ZP -- B.D. Z/1405/11 2023 2

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.2004358768463 sekund