Radom 04.09.2022 Szukamy olimpijczyków. Ogólnopolski Mityng U16 2022 [DMP U20] |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 14.31 | KORWEK Lena | UKS Vis Skierniewice | 2009 | U14 | LD | +2.5 | V | KORWEK Joanna | Z/3812/19 | 2024 | LDK! | |||||
2 | 2 | s | 1 | 14.79 | PAROL Martyna | UKS Otrębusy | 2009 | U14 | MZ | +2.5 | -- | KOŃCZAK Sebastian | Z/5458/21 | 2024 | LDK! | |||||
3 | 3 | s | 1 | 15.10 | KRAJEWSKA Julia | UKS Vis Skierniewice | 2010 | U14 | LD | +2.5 | -- | KORWEK Joanna | Z/5210/22 | 2024 | LDK! | |||||
4 | 4 | s | 1 | 15.65 | KOWALSKA Nikola | UKS Vis Skierniewice | 2010 | U14 | LD | +2.5 | -- | |||||||||
5 | 5 | s | 1 | 15.97 | NOWAKOWSKA Malina | UKS Vis Skierniewice | 2010 | U14 | LD | +2.5 | -- | KORWEK Joanna | Z/9753/21 | 2024 | LDK! | |||||
1 | 1 | s | 2 | 13.11 | ZAWÓŁ Paulina | KKL Stal Stalowa Wola | 2007 | U16 | PK | +2.7 | III | BARSZCZ Mirosław | Z/0054/21 | 2024 | LDK! | |||||
2 | 2 | s | 2 | 13.24 | WOJTUNIK Maja | RLTL Optima Radom | 2007 | U16 | MZ | +2.7 | IV | TRZOS Leszek | Z/4384/22 | 2024 | ||||||
3 | 3 | s | 2 | 14.13 | PĘKALA Julia | KS Wisła Puławy | 2008 | U16 | LU | +2.7 | V | MURAT Tomasz Sławomir # | Z/1513/22 | 2023 | ||||||
4 | 4 | s | 2 | 14.17 | LUŚTYK Amelia | UKS Olimp Kozienice | 2008 | U16 | MZ | +2.7 | V | MISZTAL Janusz | Z/1383/22 | 2023 | LDK! | |||||
5 | 5 | s | 2 | 15.10 | NOWAKOWSKA Jagoda | UKS Vis Skierniewice | 2008 | U16 | LD | +2.7 | -- | KORWEK Joanna | Z/3819/19 | 2024 | LDK! | |||||
6 | 6 | s | 2 | 15.55 | GAJOS Sandra | RLTL Optima Radom | 2007 | U16 | MZ | +2.7 | -- | BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta | , Z/6297/21 | , 2022 | LDK! | |||||
1 | 1 | s | 3 | 12.35 | GADAJSKA Wiktoria | RLTL Optima Radom | 2006 | U18 | MZ | +2.8 | II | BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur | , Z/1548/18 | , 2024 | 3 | LDK! | OSU KN B | |||
2 | 2 | s | 3 | 12.81 | ADAMCZYK Julia | RLTL Optima Radom | 2005 | U18 | MZ | +2.8 | III | BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur | , Z/1104/18 | , 2024 | 2 | LDK! | KNF SKN OSU | |||
3 | 3 | s | 3 | 13.20 | BROŻYNA Nikola | RLTL Optima Radom | 2005 | U18 | MZ | +2.8 | III | BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta | , Z/1554/18 | , 2024 | LDK! | KN B | ||||
4 | 4 | s | 3 | 13.45 | STRZELEC Małgorzata | KKL Stal Stalowa Wola | 2006 | U18 | PK | +2.8 | IV | BARSZCZ Mirosław KŁOSOWSKA Monika | Z/3652/18 | 2022 | 5 | LDK! | KN B | |||
5 | 5 | s | 3 | 13.62 | GREGORCZYK Klaudia | RLTL Optima Radom | 2005 | U18 | MZ | +2.8 | IV | BŁASIŃSKA Aneta | Z/9493/21 | 2024 | ||||||
6 | 6 | s | 3 | 13.68 | KACZKOWSKA Anna | RLTL Optima Radom | 2006 | U18 | MZ | +2.8 | IV | BŁASIŃSKI Artur | LDK! | |||||||
7 | 7 | s | 3 | 13.79 | WIETESKA Daria | RLTL Optima Radom # | 2006 | U18 | MZ | +2.8 | IV | BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta | , Z/4734/19 | , 2022 | LDK! | |||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 25.47 | GADAJSKA Wiktoria | RLTL Optima Radom | 2006 | U18 | MZ | +2.4 | II | BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur | , Z/1548/18 | , 2024 | 3 | LDK! | OSU KN B | |||
2 | 2 | s | 1 | 26.80 | BROŻYNA Nikola | RLTL Optima Radom | 2005 | U18 | MZ | +2.4 | III | BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta | , Z/1554/18 | , 2024 | LDK! | KN B | ||||
3 | 5 | s | 1 | 28.93 | KACZKOWSKA Anna | RLTL Optima Radom | 2006 | U18 | MZ | +2.4 | -- | BŁASIŃSKI Artur | LDK! | |||||||
1 | 3 | s | 2 | 26.97 | ZAWÓŁ Paulina | KKL Stal Stalowa Wola | 2007 | U16 | PK | -0.3 | III | BARSZCZ Mirosław | Z/0054/21 | 2024 | LDK! | |||||
2 | 4 | s | 2 | 27.69 | STRZELEC Małgorzata | KKL Stal Stalowa Wola | 2006 | U18 | PK | -0.3 | IV | BARSZCZ Mirosław KŁOSOWSKA Monika | Z/3652/18 | 2022 | 5 | LDK! | KN B | |||
3 | 6 | s | 2 | 35.97 | GAJOS Sandra | RLTL Optima Radom | 2007 | U16 | MZ | -0.3 | -- | BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta | , Z/6297/21 | , 2022 | LDK! | |||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 50.25 | ZAJĄC Weronika | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2008 | U16 | PK | -- | SUGIER Maria | Z/4855/22 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 54.76 | DRABIK Emilia | RLTL Optima Radom | 2005 | U18 | MZ | -- | ||||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 1:50.89 | STRĄG Oliwia | UKS Olimp Kozienice | 2007 | U16 | MZ | -- | MISZTAL Janusz | Z/1386/22 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 1:52.99 | ZAJĄC Sabina | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2010 | U14 | PK | -- | SUGIER Maria # | Z/4350/22 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 1:54.48 | LUŚNIEWSKA Aleksandra | UKS Technik Radom | 2009 | U14 | MZ | -- | BANACH Marcin BŁASIŃSKA Aneta | , Z/6176/21 | , 2023 | LDK! | ||||||
4 | 4 | s | 1 | 1:59.84 | KACZKOWSKA Marta | RLTL Optima Radom | 2006 | U18 | MZ | -- | BŁASIŃSKI Artur | LDK! | ||||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 3:07.63 | KAROLAK Amelia | RLTL Optima Radom # | 2007 | U16 | MZ | III | BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur | , Z/2700/21 | , 2024 | LDK! | OSU | |||||
2 | 2 | s | 1 | 3:11.88 | WALCZAK Julia | RLTL Optima Radom | 2006 | U18 | MZ | -- | BANACH Marcin BŁASIŃSKI Artur | , Z/1557/18 | , 2024 | LDK! | OSU KN B | |||||
3 | 3 | s | 1 | 3:31.57 | ROLA Marcjanna | RLTL Optima Radom | 2007 | U16 | MZ | V | BŁASIŃSKA Aneta | Z/6300/21 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 4 | s | 1 | 3:31.64 | GUTKOWSKA Joanna | RLTL Optima Radom | 2005 | U18 | MZ | -- | BŁASIŃSKA Aneta | Z/2725/20 | 2024 | |||||||
80 pł K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 12.37 | DOMAŃSKA Anna | KS Wisła Puławy | 2007 | U16 | LU | +2.0 | II | MURAT Tomasz Sławomir | Z/5830/19 | 2023 | BEZ | OSU | ||||
2 | 2 | s | 1 | 12.75 | WILCZYŃSKA Lena | RLTL Optima Radom # | 2007 | U16 | MZ | +2.0 | III | BŁASIŃSKI Artur | Z/6162/21 | 2023 | LDK! | |||||
3 | 3 | s | 1 | 12.78 | KUTKOWSKA Nikola | RLTL Optima Radom | 2007 | U16 | MZ | +2.0 | III | BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKA Aneta | , Z/7772/21 | , 2022 | LDK! | |||||
4 | 4 | s | 1 | 13.11 | NOWAKOWSKA Jagoda | UKS Vis Skierniewice | 2008 | U16 | LD | +2.0 | IV | KORWEK Joanna | Z/3819/19 | 2024 | LDK! | |||||
5 | 5 | s | 1 | 13.17 | ŻUROWSKA Klaudia | RLTL Optima Radom # | 2007 | U16 | MZ | +2.0 | IV | B.D. BŁASIŃSKA Aneta | , Z/6173/21 | , 2024 | LDK! | |||||
300 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 44.84 | GADAJSKA Wiktoria | RLTL Optima Radom | 2006 | U18 | MZ | -- | BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur | , Z/1548/18 | , 2024 | 3 | LDK! | OSU KN B | ||||
2 | 2 | s | 1 | 48.44 | WILCZYŃSKA Lena | RLTL Optima Radom # | 2007 | U16 | MZ | III | BŁASIŃSKI Artur | Z/6162/21 | 2023 | LDK! | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 52.95 | KUTKOWSKA Nikola | RLTL Optima Radom | 2007 | U16 | MZ | V | BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKA Aneta | , Z/7772/21 | , 2022 | LDK! | ||||||
1000 m prz K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 3:20.58 | MACHAJ Blanka | KKL Stal Stalowa Wola | 2007 | U16 | PK | III | BARSZCZ Mirosław | Z/2462/20 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 3:24.09 | ROCKA Natalia | MUKS Wisła Junior Sandomierz | 2007 | U16 | SK | III | B.D. | Z/3106/20 | 2023 | |||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 5.06 | DOMAŃSKA Anna | KS Wisła Puławy | 2007 | U16 | LU | 0.0 | IV | MURAT Tomasz Sławomir | Z/5830/19 | 2023 | BEZ | OSU | ||||
2 | 2 | f | 1 | 4.65 | ŻUROWSKA Klaudia | RLTL Optima Radom # | 2007 | U16 | MZ | 0.0 | V | B.D. BŁASIŃSKA Aneta | , Z/6173/21 | , 2024 | LDK! | |||||
3 | 3 | f | 1 | 4.25 | PĘKALA Julia | KS Wisła Puławy | 2008 | U16 | LU | +0.8 | -- | MURAT Tomasz Sławomir # | Z/1513/22 | 2023 | ||||||
f | 2 | 4.07 | PAROL Martyna | UKS Otrębusy | 2009 | U14 | MZ | +1.8 | -- | KOŃCZAK Sebastian | Z/5458/21 | 2024 | LDK! | |||||||
f | 2 | 4.66 | GREGORCZYK Klaudia | RLTL Optima Radom | 2005 | U18 | MZ | +1.9 | -- | BŁASIŃSKA Aneta | Z/9493/21 | 2024 | ||||||||
1 | 1 | f | 2 | 4.66 | GREGORCZYK Klaudia | RLTL Optima Radom | 2005 | U18 | MZ | +2.3 | -- | BŁASIŃSKA Aneta | Z/9493/21 | 2024 | ||||||
2 | 2 | f | 2 | 4.08 | PAROL Martyna | UKS Otrębusy | 2009 | U14 | MZ | +2.1 | -- | KOŃCZAK Sebastian | Z/5458/21 | 2024 | LDK! | |||||
3 | 3 | f | 2 | 3.93 | KRAJEWSKA Julia | UKS Vis Skierniewice | 2010 | U14 | LD | +0.1 | -- | KORWEK Joanna | Z/5210/22 | 2024 | LDK! | |||||
4 | 4 | f | 2 | 3.53 | NOWAKOWSKA Malina | UKS Vis Skierniewice | 2010 | U14 | LD | +1.8 | -- | KORWEK Joanna | Z/9753/21 | 2024 | LDK! | |||||
5 | 5 | f | 2 | 3.51 | KOWALSKA Nikola | UKS Vis Skierniewice | 2010 | U14 | LD | +0.1 | -- | |||||||||
Kula (2) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 8.02 | RUSIN Michalina | UKS Vis Skierniewice | 2009 | U14 | LD | -- | KORWEK Joanna | Z/2813/20 | 2024 | LDK! | ||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 11.97 | BIELECKA Maja | RLTL Optima Radom | 2007 | U16 | MZ | III | WAŚNIEWSKI Marcin | Z/1898/20 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
2 | 2 | f | 1 | 6.89 | BRZOZOWSKA Anna | UKS Vis Skierniewice | 2007 | U16 | LD | -- | LDK! | |||||||||
1 | 1 | f | 2 | 11.64 | KONDER Kinga | RLTL Optima Radom | 2005 | U18 | MZ | III | WAŚNIEWSKI Marcin # | Z/1337/20 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | f | 2 | 9.78 | NOGAJ Maja | RLTL Optima Radom | 2005 | U18 | MZ | -- | WAŚNIEWSKI Marcin | Z/1443/23 | 2023 | LDK! | ||||||
3 | 3 | f | 2 | 9.73 | LIPIEC Agnieszka | KS Wisła Puławy | 2005 | U18 | LU | -- | ZDYBEL Aleksander | Z/2626/22 | 2023 | |||||||
Oszczep (400) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 23.52 | RUSIN Michalina | UKS Vis Skierniewice | 2009 | U14 | LD | -- | KORWEK Joanna | Z/2813/20 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 19.40 | KORWEK Lena | UKS Vis Skierniewice | 2009 | U14 | LD | -- | KORWEK Joanna | Z/3812/19 | 2024 | LDK! | ||||||
Oszczep (500) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 36.19 | PIECHOTA Antonina | RLTL Optima Radom | 2008 | U16 | MZ | IV | WAŚNIEWSKI Marcin | Z/3209/21 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
2 | 2 | f | 1 | 33.12 | BIELECKA Maja | RLTL Optima Radom | 2007 | U16 | MZ | IV | WAŚNIEWSKI Marcin | Z/1898/20 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
3 | 3 | f | 1 | 16.13 | BRZOZOWSKA Anna | UKS Vis Skierniewice | 2007 | U16 | LD | -- | LDK! | |||||||||
1 | 1 | f | 2 | 30.30 | LIPIEC Agnieszka | KS Wisła Puławy | 2005 | U18 | LU | -- | ZDYBEL Aleksander | Z/2626/22 | 2023 | |||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 12.39 | KRAWCZYK Bartek | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 2009 | U14 | LD | +3.5 | V | WASIAK Patryk | Z/0243/22 | 2024 | LDK! | |||||
2 | 2 | s | 1 | 12.69 | JOŃSKI Igor | UKS Olimp Kozienice | 2009 | U14 | MZ | +3.5 | V | MISZTAL Janusz | Z/2068/20 | 2024 | LDK! | |||||
3 | 3 | s | 1 | 12.80 | GROTKOWSKI Franciszek | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 2010 | U14 | LD | +3.5 | -- | WASIAK Jarosław | Z/0240/22 | 2024 | LDK! | |||||
4 | 4 | s | 1 | 13.18 | ANDRZEJCZAK Marceli | UKS Vis Skierniewice | 2009 | U14 | LD | +3.5 | -- | BARSKA Jolanta | Z/3567/22 | 2024 | LDK! | |||||
5 | 5 | s | 1 | 13.90 | IWAŃSKI Kostek | RLTL Optima Radom | 2011 | U12 | MZ | +3.5 | -- | JADCZAK Bożena | Z/4175/22 | 2024 | LDK! | |||||
6 | 6 | s | 1 | 14.16 | KRZEMIŃSKI Krystian | UKS Otrębusy | 2010 | U14 | MZ | +3.5 | -- | KOŃCZAK Sebastian | Z/10306/21 | 2024 | LDK! | |||||
7 | 7 | s | 1 | 14.25 | MĘCINA Lubomir | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 2010 | U14 | LD | +3.5 | -- | |||||||||
8 | 8 | s | 1 | 14.32 | RYDZOŃ Michał | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 2010 | U14 | LD | +3.5 | -- | WASIAK Jarosław | Z/1506/21 | 2024 | LDK! | |||||
9 | 9 | s | 1 | 15.58 | NOWICKI Nataniel | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 2010 | U14 | LD | +3.5 | -- | WASIAK Patryk | Z/0245/22 | 2024 | ||||||
1 | 1 | s | 2 | 11.78 | GARBICZ Alexander | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 2008 | U16 | LD | +2.4 | IV | WASIAK Jarosław | Z/1504/21 | 2024 | LDK! | |||||
2 | 2 | s | 2 | 11.79 | STĘPKOWSKI Mateusz | KS AZS AWF Warszawa | 2008 | U16 | MZ | +2.4 | IV | GOGOŁEK Marcin | Z/0686/22 | 2023 | ||||||
3 | 3 | s | 2 | 12.75 | MIROWSKI Oskar | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 2007 | U16 | LD | +2.4 | V | WASIAK Jarosław | Z/1505/21 | 2024 | LDK! | |||||
4 | 4 | s | 2 | 12.90 | PUCHALSKI Franciszek | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 2008 | U16 | LD | +2.4 | -- | WASIAK Patryk | Z/0246/22 | 2024 | ||||||
5 | 5 | s | 2 | 12.98 | SYNAJEWSKI Michał | UKS Vis Skierniewice | 2007 | U16 | LD | +2.4 | -- | BARSKA Jolanta | Z/7588/21 | 2024 | LDK! | |||||
6 | 6 | s | 2 | 13.20 | BIEDRZYCKI Mikołaj | UKS Vis Skierniewice | 2007 | U16 | LD | +2.4 | -- | BARSKA Jolanta | Z/0409/19 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||
7 | 7 | s | 2 | 13.26 | POTYRA Damian | UKS Olimp Kozienice | 2008 | U16 | MZ | +2.4 | -- | MISZTAL Janusz | Z/1387/22 | 2024 | LDK! | |||||
1 | 1 | s | 3 | 11.29 | GIZICKI Tomasz | RLTL Optima Radom | 2004 | U20 | MZ | +2.1 | II | BŁASIŃSKI Artur | Z/1092/19 | 2024 | LDK! | KNF SKN OSU | ||||
2 | 2 | s | 3 | 11.35 | ŻACZKIEWICZ Bartosz | UKS Vis Skierniewice | 2006 | U18 | LD | +2.1 | III | BARSKA Jolanta | Z/3580/20 | 2024 | LDK! | KN B | ||||
3 | 3 | s | 3 | 11.44 | BEMBENEK Jakub | KKL Stal Stalowa Wola | 2006 | U18 | PK | +2.1 | III | BARSZCZ Mirosław | Z/2422/20 | 2024 | LDK! | KN B | ||||
4 | 4 | s | 3 | 11.72 | ANDRZEJCZAK Ignacy | UKS Vis Skierniewice | 2006 | U18 | LD | +2.1 | III | KORWEK Joanna | Z/0410/19 | 2024 | BEZ | LDK! | KN B | |||
5 | 5 | s | 3 | 11.79 | NOWICKI Filip | UKS Vis Skierniewice | 2006 | U18 | LD | +2.1 | IV | BARSKA Jolanta | Z/0408/19 | 2024 | LDK! | KN B | ||||
6 | 6 | s | 3 | 11.84 | JEDYNAK Kacper | RLTL Optima Radom | 2004 | U20 | MZ | +2.1 | IV | BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta | , Z/2004/18 | , 2024 | LDK! | KN B | ||||
7 | 9 | s | 3 | 12.15 | MIRKOWSKI Krystian | MKS Pilica Białobrzegi | 2003 | U20 | MZ | +2.1 | IV | WIECZOREK Konstanty | Z/5554/18 | 2023 | LDK! | |||||
1 | 7 | s | 4 | 11.87 | BANACH Piotr | RLTL Optima Radom | 2005 | U18 | MZ | +2.5 | IV | BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur | Z/4543/18 | 2022 | LDK! | OSU | ||||
2 | 8 | s | 4 | 12.11 | ŚCIUBEŁ Marcin | UMLKS Pegaz Opoczno | 1976 | Masters | LD | +2.5 | -- | GOWORSKI Tomasz GRABOLUS Marek # | , Z/2102/21 | , 2024 | ||||||
3 | 9 | s | 4 | 12.15 | ŻACZKIEWICZ Wojciech | UKS Vis Skierniewice | 2004 | U20 | LD | +2.5 | IV | BARSKA Jolanta | Z/3524/16 | 2023 | 4 | LDK! | ||||
4 | 11 | s | 4 | 12.22 | KOŃCZAK Kacper | UKS Otrębusy | 2008 | U16 | MZ | +2.5 | V | KOŃCZAK Sebastian KOŃCZAK Sebastian | Z/2789/21 | 2024 | LDK! | |||||
5 | 13 | s | 4 | 12.50 | WOJTUNIK Filip | RLTL Optima Radom | 2005 | U18 | MZ | +2.5 | -- | LEBIODA Stanisław # | Z/4159/22 | 2024 | LDK! | |||||
6 | 15 | s | 4 | 12.53 | RUCKI Filip | MKS Pilica Białobrzegi | 2005 | U18 | MZ | +2.5 | -- | WIECZOREK Konstanty | Z/0949/20 | 2024 | ||||||
7 | 16 | s | 4 | 12.62 | STĘPKOWSKI Radosław | MKS Polonia Warszawa | 1979 | Masters | MZ | +2.5 | -- | KUBICKI Adam | Z/0613/22 | 2023 | ||||||
1 | 12 | s | 5 | 12.25 | SAŁCZYŃSKI Patryk | MKS Pilica Białobrzegi | 2008 | U16 | MZ | +2.0 | V | WIECZOREK Konstanty | Z/11808/21 | 2023 | ||||||
2 | 13 | s | 5 | 12.50 | GOŁĘBIOWSKI Jan | UKS Vis Skierniewice | 2005 | U18 | LD | +2.0 | -- | BARSKA Jolanta | Z/0426/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||
3 | 17 | s | 5 | 12.78 | DUDEK Maciej | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 2008 | U16 | LD | +2.0 | -- | |||||||||
4 | 18 | s | 5 | 12.91 | SKONECZNY Mateusz | UKS Vis Skierniewice | 2008 | U16 | LD | +2.0 | -- | BARSKA Jolanta | Z/3156/20 | 2023 | LDK! | |||||
5 | 19 | s | 5 | 13.10 | KORBEŃ Bartosz | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 2008 | U16 | LD | +2.0 | -- | |||||||||
6 | 20 | s | 5 | 13.15 | DUDEK Jakub | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 2008 | U16 | LD | +2.0 | -- | |||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 23.01 | BEMBENEK Jakub | KKL Stal Stalowa Wola | 2006 | U18 | PK | +1.0 | III | BARSZCZ Mirosław | Z/2422/20 | 2024 | LDK! | KN B | ||||
2 | 4 | s | 1 | 24.04 | KOLASIŃSKI Hubert | RLTL Optima Radom | 2003 | U20 | MZ | +1.0 | IV | BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur | , Z/0379/17 | , 2024 | 3 | LDK! | OSU KN B | |||
3 | 5 | s | 1 | 24.18 | ANDRZEJCZAK Ignacy | UKS Vis Skierniewice | 2006 | U18 | LD | +1.0 | IV | KORWEK Joanna | Z/0410/19 | 2024 | BEZ | LDK! | KN B | |||
4 | 7 | s | 1 | 24.60 | KOŃCZAK Kacper | UKS Otrębusy | 2008 | U16 | MZ | +1.0 | V | KOŃCZAK Sebastian KOŃCZAK Sebastian | Z/2789/21 | 2024 | LDK! | |||||
5 | 8 | s | 1 | 24.69 | JEDYNAK Kacper | RLTL Optima Radom | 2004 | U20 | MZ | +1.0 | -- | BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta | , Z/2004/18 | , 2024 | LDK! | KN B | ||||
1 | 6 | s | 2 | 24.55 | RUCKI Filip | MKS Pilica Białobrzegi | 2005 | U18 | MZ | +1.4 | -- | WIECZOREK Konstanty | Z/0949/20 | 2024 | ||||||
2 | 10 | s | 2 | 24.94 | MIRKOWSKI Krystian | MKS Pilica Białobrzegi | 2003 | U20 | MZ | +1.4 | -- | WIECZOREK Konstanty | Z/5554/18 | 2023 | LDK! | |||||
3 | 13 | s | 2 | 25.04 | ŚCIUBEŁ Marcin | UMLKS Pegaz Opoczno | 1976 | Masters | LD | +1.4 | -- | GOWORSKI Tomasz GRABOLUS Marek # | , Z/2102/21 | , 2024 | ||||||
4 | 14 | s | 2 | 25.29 | SAŁCZYŃSKI Patryk | MKS Pilica Białobrzegi | 2008 | U16 | MZ | +1.4 | V | WIECZOREK Konstanty | Z/11808/21 | 2023 | ||||||
5 | 17 | s | 2 | 26.71 | POTYRA Damian | UKS Olimp Kozienice | 2008 | U16 | MZ | +1.4 | -- | MISZTAL Janusz | Z/1387/22 | 2024 | LDK! | |||||
6 | 19 | s | 2 | 26.89 | SKONECZNY Mateusz | UKS Vis Skierniewice | 2008 | U16 | LD | +1.4 | -- | BARSKA Jolanta | Z/3156/20 | 2023 | LDK! | |||||
1 | 2 | s | 3 | 23.48 | ŻACZKIEWICZ Bartosz | UKS Vis Skierniewice | 2006 | U18 | LD | -0.2 | III | BARSKA Jolanta | Z/3580/20 | 2024 | LDK! | KN B | ||||
2 | 3 | s | 3 | 23.57 | GIZICKI Tomasz | RLTL Optima Radom | 2004 | U20 | MZ | -0.2 | III | BŁASIŃSKI Artur | Z/1092/19 | 2024 | LDK! | KNF SKN OSU | ||||
3 | 9 | s | 3 | 24.89 | ŻACZKIEWICZ Wojciech | UKS Vis Skierniewice | 2004 | U20 | LD | -0.2 | -- | BARSKA Jolanta | Z/3524/16 | 2023 | 4 | LDK! | ||||
4 | 11 | s | 3 | 24.97 | BANACH Piotr | RLTL Optima Radom | 2005 | U18 | MZ | -0.2 | -- | BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur | Z/4543/18 | 2022 | LDK! | OSU | ||||
5 | 14 | s | 3 | 25.29 | WOJTUNIK Filip | RLTL Optima Radom | 2005 | U18 | MZ | -0.2 | -- | LEBIODA Stanisław # | Z/4159/22 | 2024 | LDK! | |||||
1 | 12 | s | 4 | 25.03 | DUDEK Maciej | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 2008 | U16 | LD | +1.4 | V | |||||||||
2 | 16 | s | 4 | 25.38 | KORBEŃ Bartosz | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 2008 | U16 | LD | +1.4 | V | |||||||||
3 | 18 | s | 4 | 26.72 | DUDEK Jakub | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 2008 | U16 | LD | +1.4 | -- | |||||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 40.54 | STĘPKOWSKI Mateusz | KS AZS AWF Warszawa | 2008 | U16 | MZ | V | GOGOŁEK Marcin | Z/0686/22 | 2023 | |||||||
2 | 2 | s | 1 | 41.80 | DĄBROWSKI Karol | UKS Czwórka Ostrowiec Św. # | 2008 | U16 | SK | V | SIDOWSKI Krzysztof | Z/1423/23 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 1 | s | 2 | 37.79 | NOWICKI Filip | UKS Vis Skierniewice | 2006 | U18 | LD | -- | BARSKA Jolanta | Z/0408/19 | 2024 | LDK! | KN B | |||||
2 | 2 | s | 2 | 37.85 | GOŁĘBIOWSKI Jan | UKS Vis Skierniewice | 2005 | U18 | LD | -- | BARSKA Jolanta | Z/0426/18 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||
3 | 3 | s | 2 | 41.42 | JOŃSKI Igor | UKS Olimp Kozienice | 2009 | U14 | MZ | V | MISZTAL Janusz | Z/2068/20 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 4 | s | 2 | 41.43 | IWAŃSKI Kostek | RLTL Optima Radom | 2011 | U12 | MZ | V | JADCZAK Bożena | Z/4175/22 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 8 | s | 2 | 46.24 | RYDZOŃ Michał | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 2010 | U14 | LD | -- | WASIAK Jarosław | Z/1506/21 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 10 | s | 2 | 52.19 | NOWICKI Nataniel | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 2010 | U14 | LD | -- | WASIAK Patryk | Z/0245/22 | 2024 | |||||||
1 | 5 | s | 3 | 42.55 | KRAWCZYK Bartek | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 2009 | U14 | LD | -- | WASIAK Patryk | Z/0243/22 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 6 | s | 3 | 43.97 | BŁASIŃSKI Tomasz | RLTL Optima Radom # | 2006 | U18 | MZ | -- | BŁASIŃSKA Aneta | Z/1188/23 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 7 | s | 3 | 46.22 | GROTKOWSKI Franciszek | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 2010 | U14 | LD | -- | WASIAK Jarosław | Z/0240/22 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 9 | s | 3 | 50.54 | MĘCINA Lubomir | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 2010 | U14 | LD | -- | ||||||||||
5 | 11 | s | 3 | 58.63 | ZAJĄC Gabriel | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2011 | U12 | PK | -- | SUGIER Krzysztof | Z/5072/22 | 2024 | LDK! | ||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 1:34.80 | GOŁĘBIOWSKI Mikołaj | RLTL Optima Radom | 2005 | U18 | MZ | -- | BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur RADKE Karol | , Z/4548/18 | , 2023 | LDK! | OSU | |||||
2 | 2 | s | 1 | 1:37.55 | JANDUŁA Patryk | RLTL Optima Radom | 2009 | U14 | MZ | V | BŁASIŃSKA Aneta | Z/5708/22 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 1:41.25 | MAZURKIEWICZ Krzysztof | RLTL Optima Radom | 2009 | U14 | MZ | -- | BŁASIŃSKA Aneta | Z/6298/21 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 4 | s | 1 | 1:49.75 | CHOLEWA Piotr | RLTL Optima Radom | 2010 | U14 | MZ | -- | BŁASIŃSKA Aneta | Z/5706/22 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 5 | s | 1 | 1:51.60 | ŚWIOSTEK Alan | UKS Technik Radom | 2012 | U12 | MZ | -- | BŁASIŃSKA Aneta | Z/3546/21 | 2023 | LDK! | ||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 2:32.69 | GOS Mateusz | RLTL Optima Radom | 2002 | U23 | MZ | -- | BŁASIŃSKI Artur | Z/0783/20 | 2024 | LDK! | KNF KN | |||||
2 | 2 | s | 1 | 2:40.33 | ABRAMCZYK Jakub | RLTL Optima Radom | 2006 | U18 | MZ | -- | BŁASIŃSKI Artur | Z/9141/21 | 2024 | LDK! | OSU KN B | |||||
110 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 15.62 | SYTA Mikołaj | MKS Pilica Białobrzegi | 2005 | U18 | MZ | +1.7 | III | WIECZOREK Konstanty | Z/1262/20 | 2023 | ||||||
110 m pł M (99.1) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 15.48 | KOLASIŃSKI Hubert | RLTL Optima Radom | 2003 | U20 | MZ | +1.7 | II | BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur | , Z/0379/17 | , 2024 | 3 | LDK! | OSU KN B | |||
1000 m prz M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 3:05.47 | TRELA Kacper | UKS Olimp Kozienice | 2007 | U16 | MZ | V | MISZTAL Janusz # | Z/0860/21 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 3:34.43 | SETA Sebastian | UKS Otrębusy | 2007 | U16 | MZ | -- | KOŃCZAK Sebastian | Z/5465/21 | 2024 | LDK! | ||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 1.50 | ANDRZEJCZAK Marceli | UKS Vis Skierniewice | 2009 | U14 | LD | -- | BARSKA Jolanta | Z/3567/22 | 2024 | LDK! | ||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
f | 1 | 5.56 | KOŃCZAK Kacper | UKS Otrębusy | 2008 | U16 | MZ | +1.9 | -- | KOŃCZAK Sebastian KOŃCZAK Sebastian | Z/2789/21 | 2024 | LDK! | |||||||
1 | 1 | f | 1 | 6.04 | MOSIONEK Jakub | RLTL Optima Radom | 2007 | U16 | MZ | +0.7 | IV | BŁASIŃSKA Aneta | Z/9136/21 | 2024 | LDK! | |||||
2 | 2 | f | 1 | 5.65 | KOŃCZAK Kacper | UKS Otrębusy | 2008 | U16 | MZ | +2.3 | V | KOŃCZAK Sebastian KOŃCZAK Sebastian | Z/2789/21 | 2024 | LDK! | |||||
3 | 3 | f | 1 | 5.17 | SETA Sebastian | UKS Otrębusy | 2007 | U16 | MZ | +0.6 | -- | KOŃCZAK Sebastian | Z/5465/21 | 2024 | LDK! | |||||
f | 2 | 6.13 | ŻACZKIEWICZ Bartosz | UKS Vis Skierniewice | 2006 | U18 | LD | +0.9 | IV | BARSKA Jolanta | Z/3580/20 | 2024 | LDK! | KN B | ||||||
f | 2 | 6.20 | BEDNARCZYK Maciej | RLTL Optima Radom | 2006 | U18 | MZ | +0.2 | IV | FALIŃSKI Jacek BŁASIŃSKI Artur | , Z/5084/18 | , 2024 | LDK! | OSU KN B | ||||||
1 | 1 | f | 2 | 6.53 | ANDRZEJCZAK Ignacy | UKS Vis Skierniewice | 2006 | U18 | LD | +1.2 | III | KORWEK Joanna | Z/0410/19 | 2024 | BEZ | LDK! | KN B | |||
2 | 2 | f | 2 | 6.29 | ŻACZKIEWICZ Bartosz | UKS Vis Skierniewice | 2006 | U18 | LD | +2.1 | IV | BARSKA Jolanta | Z/3580/20 | 2024 | LDK! | KN B | ||||
3 | 3 | f | 2 | 6.22 | BEDNARCZYK Maciej | RLTL Optima Radom | 2006 | U18 | MZ | +2.2 | IV | FALIŃSKI Jacek BŁASIŃSKI Artur | , Z/5084/18 | , 2024 | LDK! | OSU KN B | ||||
4 | 4 | f | 2 | 4.54 | KRZEMIŃSKI Krystian | UKS Otrębusy | 2010 | U14 | MZ | +0.2 | -- | KOŃCZAK Sebastian | Z/10306/21 | 2024 | LDK! | |||||
5 | 5 | f | 2 | 4.03 | JANAS Stanisław | RLTL Optima Radom # | 2009 | U14 | MZ | 0.0 | -- | FALIŃSKI Jacek | Z/3401/23 | 2024 | LDK! | |||||
Kula (4) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 10.95 | LIPKA Jan | RLTL Optima Radom # | 2009 | U14 | MZ | -- | WAŚNIEWSKI Marcin # | Z/3400/23 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 8.18 | JANAS Stanisław | RLTL Optima Radom # | 2009 | U14 | MZ | -- | FALIŃSKI Jacek | Z/3401/23 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 3 | f | 1 | 6.46 | PIWOSZ Seweryn | UKS Vis Skierniewice | 2009 | U14 | LD | -- | KORWEK Joanna | Z/4859/23 | 2023 | LDK! | ||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 9.93 | KAMIŃSKI Kacper | UKS Vis Skierniewice | 2008 | U16 | LD | -- | KORWEK Joanna | Z/3155/20 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 9.27 | GAJDA Jakub | RLTL Optima Radom | 2008 | U16 | MZ | -- | FALIŃSKI Jacek | Z/1525/22 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 3 | f | 1 | 8.69 | MAZURKIEWICZ Jakub | RLTL Optima Radom | 2008 | U16 | MZ | -- | FALIŃSKI Jacek | Z/1527/22 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 4 | f | 1 | 8.10 | LEKSIŃSKI Mikołaj | MKS Pilica Białobrzegi | 2008 | U16 | MZ | -- | WIECZOREK Konstanty | Z/5275/22 | 2023 | |||||||
5 | 5 | f | 1 | 8.06 | GADALSKI Patryk | RLTL Optima Radom | 2008 | U16 | MZ | -- | FALIŃSKI Jacek | Z/1524/22 | 2024 | LDK! | ||||||
Oszczep (500) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 39.72 | LIPKA Jan | RLTL Optima Radom # | 2009 | U14 | MZ | -- | WAŚNIEWSKI Marcin # | Z/3400/23 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 27.68 | PIWOSZ Seweryn | UKS Vis Skierniewice | 2009 | U14 | LD | -- | KORWEK Joanna | Z/4859/23 | 2023 | LDK! | ||||||
Oszczep (600) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 42.20 | KAMIŃSKI Kacper | UKS Vis Skierniewice | 2008 | U16 | LD | IV | KORWEK Joanna | Z/3155/20 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 39.23 | WILCZYŃSKI Kajetan | RLTL Optima Radom | 2007 | U16 | MZ | V | WAŚNIEWSKI Marcin | Z/14371/21 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
3 | 3 | f | 1 | 37.68 | SZYKUT Mateusz | KS Wisła Puławy | 2008 | U16 | LU | V | ZDYBEL Aleksander | Z/9195/21 | 2023 | |||||||
4 | 4 | f | 1 | 37.09 | MAZURKIEWICZ Jakub | RLTL Optima Radom | 2008 | U16 | MZ | V | FALIŃSKI Jacek | Z/1527/22 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 5 | f | 1 | 36.84 | GAJDA Jakub | RLTL Optima Radom | 2008 | U16 | MZ | -- | FALIŃSKI Jacek | Z/1525/22 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 6 | f | 1 | 31.82 | GADALSKI Patryk | RLTL Optima Radom | 2008 | U16 | MZ | -- | FALIŃSKI Jacek | Z/1524/22 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | 7 | f | 1 | 31.16 | SYNAJEWSKI Michał | UKS Vis Skierniewice | 2007 | U16 | LD | -- | BARSKA Jolanta | Z/7588/21 | 2024 | LDK! | ||||||
Oszczep (700) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 39.25 | KIEŁBIOWSKI Szymon | RLTL Optima Radom | 2005 | U18 | MZ | -- | WAŚNIEWSKI Marcin | Z/5101/18 | 2024 | BEZ | LDK! | OSU | ||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 6.2468857765198 sekund |