Toruń 21.11.2021
Halowa Olimpiada Ldk!
60 m K
1 1 e 1 8.52 KACPRZAK Amelia LMKS Żak Pyrzyce 2010 U12 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5212/21 2024 LDK!
2 2 e 1 8.55 SŁOWIŃSKA Maja MKS Czechowice-Dziedzice 2010 U12 SL -- JARCZOK Miłosz # Z/13999/21 2024 LDK!
3 12 e 1 9.33 SUCHOCKA Alicja Orka Iława Athletics 2010 U12 WN -- LDK!
4 14 e 1 9.49 KOWALEWSKA Zofia KS Podlasie Białystok 2010 U12 PD -- KARŁUK Marek Z/4678/21 2024 LDK!
5 16 e 1 9.69 STOKWISZ-AUGUSIAK Steffanie LKS Vectra Włocławek 2012 U12 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0817/22 2023 LDK!
1 4 e 2 8.62 KUŁAKOWSKA Natalia ULKS Skoczek Pogórze 2010 U12 PM -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1816/20 2024 LDK!
2 6 e 2 8.86 STANISZEWSKA Matylda KS AZS AWF Warszawa 2010 U12 MZ -- KĘDZIORA Robert # Z/0889/21 2024 LDK!
3 7 e 2 8.88 BORKOWSKA Maja KS Agros Zamość 2010 U12 LU -- KUZDRA Dariusz # Z/1798/21 2024 LDK!
4 10 e 2 9.28 OŁOWNIUK Agnieszka LUKS Hańcza Suwałki 2010 U12 PD -- LIPIŃSKA Magdalena Z/6258/21 2024 LDK!
5 11 e 2 9.30 WRONA Zuzanna KLKS Juventa-Cerrad Starachowice # 2011 U12 SK -- KUBIEC Dawid B.D. Z/5557/21 2024 LDK!
6 13 e 2 9.45 MOLAS Magdalena KS Agros Zamość 2011 U12 LU -- BIKOWSKI Wojciech Z/13901/21 2024 LDK!
1 3 e 3 8.60 SOBCZAK Ines UKS Błyskawica Domaniewice 2010 U12 LD -- B.D. Z/12106/21 2024 LDK!
2 5 e 3 8.78 ROMANIUK Kornelia ULKS Muflon Bielawa 2010 U12 DS -- SZEREMETA Jarosław Z/6157/21 2024 LDK!
3 8 e 3 9.05 SUROWIEC Inga KU AZS PWSZ w Tarnowie 2011 U12 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/12150/21 2024 LDK!
4 9 e 3 9.23 SZEREMETA Marta MULKS Juvenia Głuchołazy 2010 U12 OP -- WOLAK Magdalena Z/0864/20 2024 LDK!
5 15 e 3 9.50 KORDOS Hanna UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2010 U12 SK -- OZDOBA Elżbieta Z/12603/21 2023 LDK!
6 17 e 3 9.91 HRYSZKO Wiktoria MKL Chełm # 2010 U12 LU -- LESZCZYŃSKI Damian # Z/2136/23 2024 LDK!
1 3 e 4 8.18 ZAWADZKA Lena UKS-MOS Opole 2009 U14 OP -- OWCZAREK Konrad ZIEMBA Krzysztof # , Z/14305/21 , 2024 LDK!
2 17 e 4 8.66 BASIŃSKA Milena KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK -- BARSZCZ Mirosław # Z/0202/22 2024 LDK!
3 18 e 4 8.67 GRZYWA Magdalena SKS Kusy Kraków 2008 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata # Z/3680/19 2023 LDK!
4 21 e 4 8.75 MATERNIK Weronika MKS Juvenia Puszczykowo 2008 U14 WP -- LDK!
5 25 e 4 8.86 PRUSIK Maja MKL Jurand Szczytno 2008 U14 WN -- BUKOWIECKI Maciej # Z/3518/21 2022 LDK!
6 27 e 4 8.89 MACIUSZEK Martyna MUKS Gim 2 Nysa 2008 U14 OP -- LDK!
7 31 e 4 9.16 PEKRÓL Zuzanna MUKS Płock 2008 U14 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław DOBRZENIAK Jarosław , Z/5160/21 , 2023 LDK!
1 2 e 5 8.11 STOMA Zofia KS AZS AWF Warszawa 2009 U14 MZ -- GOGOŁEK Marcin # Z/0911/21 2023 LDK!
2 3 e 5 8.18 ROMANIUK Nikola KS Podlasie Białystok 2008 U14 PD -- SIENKIEWICZ Karol NAZARKIEWICZ Robert # , Z/0010/21 , 2024 LDK!  OSU  
3 9 e 5 8.42 ŁASZEWICZ Violetta MKS-MOS Katowice 2009 U14 SL -- ROLAK Dorota Z/5588/19 2024 LDK!
4 10 e 5 8.49 OSTROWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 2008 U14 PK -- # LDK!
5 15 e 5 8.63 RYDZ Izabella UKS Czempion Bełchatów 2009 U14 LD -- LDK!
6 19 e 5 8.70 CERKOWNIAK Iga UKS-MOS Opole 2009 U14 OP -- KOMAR Patryk Z/8153/21 2024 LDK!
7 29 e 5 9.02 RADŁOWSKA Joanna GUKS Asy Dywity 2009 U14 WN -- NIESTATEK Szymon Z/1384/21 2024 LDK!
1 5 e 6 8.19 ŻYLLA Julia AZS-AWFiS Gdańsk # 2008 U14 PM -- B.D. SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna , Z/3017/23 , 2024 LDK!  OSU  
2 8 e 6 8.34 CIUPAK Marta LKS Vectra Włocławek 2008 U14 KP -- ZRADA Piotr ZRADA Piotr Z/5195/18 2024 LDK!
3 11 e 6 8.50 SZLACHTA Hanna AZS-AWF Gorzów 2008 U14 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/4330/20 2024 LDK!
4 15 e 6 8.63 KWAK Karina KL Iskra Białogard 2008 U14 ZP -- RUDZIK Grzegorz Z/2616/20 2024 LDK!
5 22 e 6 8.79 FILA Amelia UKL Ósemka Police 2008 U14 ZP -- # LDK!
6 28 e 6 8.90 GOŁĄBEK Aleksandra KKL Kielce 2009 U14 SK -- TIETIERIN Paweł # Z/1928/20 2024 LDK!
1 6 e 7 8.28 DRAGOW Patrycja AML Słupsk # 2008 U14 PM -- DIAK Mateusz # Z/7089/23 2024 LDK!  OSU  
2 12 e 7 8.56 JANKOWSKA Olga BOSiR Barcin 2009 U14 KP -- LUZAK Andrzej Z/3931/18 2022 LDK!
3 13 e 7 8.57 BARANOWSKA Zofia MKS Żak Biała Podlaska 2008 U14 LU -- HODUN Rafał Z/4111/21 2022 LDK!
4 24 e 7 8.85 PIOTROWSKA Iga AZS UMCS Lublin # 2008 U14 LU -- SZNAJDER Dorota JAROS Andrzej , Z/1142/22 , 2024 LDK!
5 25 e 7 8.86 BŁASZYK Sandra OŚ AZS Poznań 2009 U14 WP -- LDK!
6 32 e 7 9.17 KAPSA Kornelia UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2009 U14 SK -- OZDOBA Elżbieta # Z/4266/21 2023 LDK!
1 1 e 8 7.98 PIĄTKOWSKA Hanna LKS MOSiR Sieradz 2008 U14 LD -- B.D. GABRYSIAK Marcin , Z/1978/21 , 2024 LDK!
2 7 e 8 8.30 MICHALUK Vanessa MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U14 DS -- MARKOWSKA Małgorzata Z/0764/21 2024 LDK!
3 14 e 8 8.60 TOPCZEWSKA Leonia BKS Bydgoszcz 2008 U14 KP -- BAUMGART Iwona # Z/5764/18 2024 LDK!
4 20 e 8 8.74 BOCZKOWSKA Nadia UKL Ósemka Police 2008 U14 ZP -- KAMIŃSKI Ryszard # Z/2993/19 2024 LDK!
5 23 e 8 8.81 PIRÓG Amelia LKS Lubusz Słubice 2008 U14 LB -- LDK!
6 30 e 8 9.03 KOŁOMAŃSKA Blanka KKL Kielce 2008 U14 SK -- LDK!
1 7 e 9 8.17 MAJEWSKA Zuzanna KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN -- B.D. PAWŁOWSKI Grzegorz , Z/3401/21 , 2023 LDK!
2 7 e 9 8.17 PIASECKA Karolina KS Podlasie Białystok 2007 U16 PD -- PIASECKI Marcin # Z/2309/21 2024 LDK!
3 15 e 9 8.42 GWADERA Aleksandra LLKS Osowa Sień 2007 U16 LB -- ORŁOWSKI Andrzej Z/1020/20 2024 LDK!
4 17 e 9 8.62 BŁAWICKA Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 2007 U16 OP -- PIERÓG Paweł Z/9269/21 2024 LDK!
5 18 e 9 8.73 SZWARC Natalia KKL Kielce 2006 U16 SK -- TIETIERIN Paweł # Z/12475/21 2023 LDK!
1 1 e 10 7.92 WOŹNIAK Maja LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek # Z/2342/20 2024 BEZ LDK!  SKN   OSU  
2 7 e 10 8.17 DOMAGAŁA Małgorzata UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz # Z/3465/19 2024 LDK!  OSU  
3 16 e 10 8.50 JEWUŁA Dominika WKS Wawel Kraków 2006 U16 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3172/18 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
4 19 e 10 9.02 MIŚKIEWICZ Sandra UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2007 U16 SK -- SIDOWSKI Krzysztof # Z/13597/21 2022 LDK!
1 2 e 11 7.96 ŻUKOWSKA Jagoda SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/1994/20 2024 LDK!  KN B  
2 3 e 11 8.01 NOWACKA Oliwia UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2826/19 2024 LDK!  KN B  
3 4 e 11 8.02 KWAŚNIAK Weronika MLKS Agros Żary 2006 U16 LB -- WISZ Dariusz WISZ Mateusz Z/5632/18 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 10 e 11 8.18 KANICKA Lena KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP -- WALCZAK Michał # Z/1060/18 2024 BEZ LDK!
5 11 e 11 8.23 JASIAK Weronika UKL Ósemka Police 2007 U16 ZP -- OBERLAN Paulina # 4 LDK!
1 5 e 12 8.06 KOZŁOWSKA Kinga AML Słupsk 2006 U16 PM -- CZUBAK Tomasz # BEZ LDK!  KN B  
2 6 e 12 8.11 MURACH Maja UKS Atos Woźnice 2006 U16 WN -- BRODOWSKI Wojciech BRODOWSKI Wojciech Z/0073/18 2024 LDK!  KNF   OSU  
3 12 e 12 8.24 SADOWSKA Weronika UKL Ósemka Police 2006 U16 ZP -- LDK!  KN B  
4 13 e 12 8.37 TITTINGER Maja CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -- KOWALSKA Klaudia MAJCHROWICZ Rena # , Z/4605/18 , 2024 BEZ LDK!
5 14 e 12 8.41 BOSZKO Gabriela KS Parkiet Hajnówka 2007 U16 PD -- GRYGORUK Andrzej Z/0611/21 2024 LDK!
1 1 f 1 8.48 SOBCZAK Ines UKS Błyskawica Domaniewice 2010 U12 LD -- B.D. Z/12106/21 2024 LDK!
2 2 f 1 8.51 KACPRZAK Amelia LMKS Żak Pyrzyce 2010 U12 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5212/21 2024 LDK!
3 3 f 1 8.67 SŁOWIŃSKA Maja MKS Czechowice-Dziedzice 2010 U12 SL -- JARCZOK Miłosz # Z/13999/21 2024 LDK!
4 4 f 1 8.78 ROMANIUK Kornelia ULKS Muflon Bielawa 2010 U12 DS -- SZEREMETA Jarosław Z/6157/21 2024 LDK!
5 5 f 1 8.86 KUŁAKOWSKA Natalia ULKS Skoczek Pogórze 2010 U12 PM -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1816/20 2024 LDK!
6 6 f 1 8.94 STANISZEWSKA Matylda KS AZS AWF Warszawa 2010 U12 MZ -- KĘDZIORA Robert # Z/0889/21 2024 LDK!
7 7 f 1 9.07 SUROWIEC Inga KU AZS PWSZ w Tarnowie 2011 U12 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/12150/21 2024 LDK!
8 8 f 1 9.17 BORKOWSKA Maja KS Agros Zamość 2010 U12 LU -- KUZDRA Dariusz # Z/1798/21 2024 LDK!
1 1 f 2 7.96 PIĄTKOWSKA Hanna LKS MOSiR Sieradz 2008 U14 LD -- B.D. GABRYSIAK Marcin , Z/1978/21 , 2024 LDK!
2 2 f 2 8.02 ZAWADZKA Lena UKS-MOS Opole 2009 U14 OP -- OWCZAREK Konrad ZIEMBA Krzysztof # , Z/14305/21 , 2024 LDK!
3 3 f 2 8.06 STOMA Zofia KS AZS AWF Warszawa 2009 U14 MZ -- GOGOŁEK Marcin # Z/0911/21 2023 LDK!
4 4 f 2 8.15 ŻYLLA Julia AZS-AWFiS Gdańsk # 2008 U14 PM -- B.D. SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna , Z/3017/23 , 2024 LDK!  OSU  
5 5 f 2 8.22 ROMANIUK Nikola KS Podlasie Białystok 2008 U14 PD -- SIENKIEWICZ Karol NAZARKIEWICZ Robert # , Z/0010/21 , 2024 LDK!  OSU  
6 6 f 2 8.28 DRAGOW Patrycja AML Słupsk # 2008 U14 PM -- DIAK Mateusz # Z/7089/23 2024 LDK!  OSU  
7 7 f 2 8.34 MICHALUK Vanessa MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U14 DS -- MARKOWSKA Małgorzata Z/0764/21 2024 LDK!
8 8 f 2 8.37 CIUPAK Marta LKS Vectra Włocławek 2008 U14 KP -- ZRADA Piotr ZRADA Piotr Z/5195/18 2024 LDK!
1 1 f 3 7.88 ŻUKOWSKA Jagoda SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/1994/20 2024 LDK!  KN B  
2 2 f 3 7.90 WOŹNIAK Maja LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek # Z/2342/20 2024 BEZ LDK!  SKN   OSU  
3 3 f 3 8.06 NOWACKA Oliwia UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2826/19 2024 LDK!  KN B  
4 4 f 3 8.10 KOZŁOWSKA Kinga AML Słupsk 2006 U16 PM -- CZUBAK Tomasz # BEZ LDK!  KN B  
5 5 f 3 8.15 KWAŚNIAK Weronika MLKS Agros Żary 2006 U16 LB -- WISZ Dariusz WISZ Mateusz Z/5632/18 2024 LDK!  OSU   KN B  
6 6 f 3 8.16 DOMAGAŁA Małgorzata UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz # Z/3465/19 2024 LDK!  OSU  
7 7 f 3 8.17 MURACH Maja UKS Atos Woźnice 2006 U16 WN -- BRODOWSKI Wojciech BRODOWSKI Wojciech Z/0073/18 2024 LDK!  KNF   OSU  
8 8 f 3 8.22 MAJEWSKA Zuzanna KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN -- B.D. PAWŁOWSKI Grzegorz , Z/3401/21 , 2023 LDK!
300 m K
1 1 s 1 44.77 BOGDAŃSKA Weronika KS Gwardia Piła 2010 U12 WP III CHWAŁEK Jarosław Z/1991/22 2024 LDK!
2 2 s 1 46.01 BARANOWSKA Barbara OŚ AZS Poznań 2010 U12 WP IV CIEŚLICKA Elżbieta # Z/5894/21 2024 LDK!
3 3 s 1 46.75 MAJEWSKA Emilia CKS Budowlani Częstochowa 2010 U12 SL V TRĄBCZYŃSKA Żaneta Z/3936/20 2024 BEZ LDK!
4 4 s 1 47.10 BUDZYŃSKA Dominika RKS Rumia 2010 U12 PM V PEPLIŃSKI Tadeusz Z/13412/21 2024 LDK!
5 5 s 1 47.17 DUTKA-WOŁOCH Nicola WKS Wawel Kraków 2011 U12 MA V CZYŻ Radosław # Z/0186/22 2024 LDK!
6 11 s 1 49.02 RAFALONT Antonina KS AZS AWF Warszawa 2010 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/0899/21 2022 LDK!
1 7 s 2 48.10 NAZARCZUK Lena KML Lubaczów 2010 U12 PK V WAŻNY Stanisław Z/3395/20 2024 LDK!
2 9 s 2 48.32 MADAJ Nadia MKS Kusy Szczecin # 2010 U12 ZP V MILEWICZ Renata # Z/3891/23 2024 LDK!
3 10 s 2 48.69 MARCINIAK Amelia LKS Lubusz Słubice 2012 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/1457/20 2024 LDK!
4 12 s 2 49.04 WOJCIECHOWSKA Lena LKS Vectra Włocławek 2010 U12 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek NOWAKOWSKA Agnieszka # , Z/0933/20 , 2024 LDK!
5 13 s 2 49.05 MARUNOWSKA Blanka UKS Lisy Zgierz 2010 U12 LD -- LISIECKI Paweł Z/3358/20 2024 LDK!
6 14 s 2 49.37 TYPA Blanka ULKS Talex Borzytuchom 2011 U12 PM -- RADTKE Marek Z/5917/21 2024 LDK!
1 6 s 3 47.81 HOFFMAN Hanna LKS Górnik Wałbrzych 2010 U12 DS V STYŚ Janusz Z/1248/21 2024 LDK!
2 8 s 3 48.25 DALASIŃSKA Kaja LKS Vectra Włocławek 2010 U12 KP V ZRADA Piotr ZRADA Piotr Z/2470/21 2024 BEZ LDK!
3 15 s 3 49.90 OWCZAREK Laura niestowarzyszona 2010 U12 --
4 16 s 3 51.09 TYTOŃ Katarzyna KS Agros Zamość 2010 U12 LU -- BIKOWSKI Wojciech # Z/1730/21 2024 LDK!
5 17 s 3 52.95 WIELICZKO Sandra Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2010 U12 LB -- LDK!
6 18 s 3 55.44 KRÓLIKOWSKA Maryla MULKS Juvenia Głuchołazy 2010 U12 OP -- WOLAK Magdalena Z/0862/20 2024 LDK!
1 1 s 4 43.58 ROBASZKIEWICZ Olga RKS Rumia 2008 U14 PM III SZYMAŃSKI Maciej Z/5577/18 2023 5 LDK!
2 2 s 4 43.59 BISKUP Wiktoria KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL III DOBIJA Katarzyna Z/2787/19 2024 LDK!
3 3 s 4 44.22 STĘŻAŁA Jadwiga MKL Szczecin # 2008 U14 ZP III BARAŃSKI Przemysław # Z/4246/20 2024 LDK!
4 4 s 4 44.42 URBAŃSKA Lea CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U14 KP III ROJTEK Mikołaj # Z/0183/18 2024 BEZ LDK!
5 13 s 4 45.72 HOYER Natalia KM Aktywni Sochaczew 2008 U14 MZ IV ZIMNY Emanuel Z/5814/19 2024 LDK!
6 15 s 4 45.99 BARGIEŁ Barbara UKS Filipides Teresin 2008 U14 MZ IV ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0838/20 2024 LDK!  OSU  
1 8 s 5 45.24 KACZMAREK Anastazja UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2008 U14 SK IV OZDOBA Janusz # Z/3140/20 2024 LDK!
2 11 s 5 45.65 SOCHA Weronika UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U14 MA IV KUKLA Rafał # Z/1990/21 2024 LDK!  OSU  
3 12 s 5 45.66 KRYSZCZYŃSKA Pola KS Energetyk Poznań 2008 U14 WP IV GRENDA Jan Z/1365/21 2024 LDK!  OSU  
4 16 s 5 46.02 PTAK Martyna LKS Stal Mielec 2008 U14 PK IV TORBA Tomasz # Z/3599/19 2024 LDK!  OSU  
5 21 s 5 46.97 CZARNY Julia KKL Stal Stalowa Wola 2008 U14 PK V BARSZCZ Mirosław # Z/0058/21 2024 LDK!
1 9 s 6 45.36 PŁOCICA Gabriela KS Victoria Trzebinia 2009 U14 MA IV SIERKA Ewa Z/0364/20 2024 LDK!
2 10 s 6 45.54 ŁOSIŃSKA Łucja ULKS Talex Borzytuchom 2009 U14 PM IV RADTKE Marek B.D. Z/0322/20 2024 LDK!
3 14 s 6 45.81 CZACHOROWSKA Antonina MUKS Park Zduńska Wola 2008 U14 LD IV SZEWCZYK Tomasz Z/0529/21 2024 LDK!
4 17 s 6 46.10 MALESZKA Patrycja KS AZS UWM Olsztyn # 2008 U14 WN IV NIESTATEK Szymon Z/2716/20 2024 LDK!
5 20 s 6 46.82 SENDEREK Martyna LKS Znicz Biłgoraj 2008 U14 LU V JAMROZ Mieczysław # Z/3571/21 2024 LDK!
1 5 s 7 44.51 WASYŁECZKO Monika MLKS Sokół Lubin 2008 U14 DS III KNULL Mariusz Z/0812/21 2024 LDK!
2 7 s 7 45.06 WOJEŃSKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2008 U14 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1524/20 2024 LDK!  OSU  
3 18 s 7 46.20 GUZENDA Justyna OSiR Wyspiarz Świnoujście 2008 U14 ZP IV WIELECHOWSKI Adam Z/2811/19 2024 LDK!
4 22 s 7 47.04 ŻUK Magdalena MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U14 OP V PIERÓG Paweł Z/0973/21 2024 LDK!
1 6 s 8 44.63 BARICA Kinga Orka Iława Athletics # 2008 U14 WN III OSTANEK Aneta Z/0728/23 2024 LDK!
2 19 s 8 46.68 KUBA Aleksandra LUKS Boguszyce 2009 U14 LD V SUPEŁ Dorota # Z/0485/20 2024 LDK!
3 23 s 8 50.31 KOSOWSKA Natalia KKL Kielce 2008 U14 SK -- LDK!
4 24 s 8 54.04 WRONA Amelia KLKS Juventa-Cerrad Starachowice # 2009 U14 SK -- KUBIEC Dawid Z/5201/21 2024 LDK!
5 25 s 8 56.12 MIKICIUK Zuzanna MKS Żak Biała Podlaska 2008 U14 LU -- HODUN Rafał Z/4337/21 2022 LDK!
1 1 s 9 40.72 KUŚ Anastazja KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN II LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2483/20 2024 LDK!  OSU  
2 1 s 9 40.72 JAROSIŃSKA Maria MKL Toruń 2006 U16 KP II WLEKLIŃSKA Dagna B.D. Z/0356/18 2024 3 LDK!  KNF   KN B  
3 5 s 9 42.31 ZIOMKO Zuzanna AL Międzyzdroje 2006 U16 ZP II WALKOWIAK Janusz BŁOCIAN Rafał , Z/13133/21 , 2024 LDK!  KN B  
4 6 s 9 42.74 PRZEWIEŹLIK Julia MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U16 SL II PRZEWIEŹLIK Dorota # Z/0919/18 2024 5 LDK!  KNF   KN B  
1 3 s 10 41.25 PAJĘCKA Lena UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2007 U16 DS II STOLARCZYK Grzegorz # Z/0737/18 2024 LDK!  OSU  
2 4 s 10 41.67 JEŻ Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB II PAPUGA Sebastian Z/0747/20 2024 LDK!
3 8 s 10 44.17 NOWAK ŁAŻEWSKA Dorota KS Energetyk Poznań 2007 U16 WP III GRENDA Jan Z/3133/19 2024 LDK!  OSU  
4 11 s 10 45.19 SZYMSKA Amelia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U16 DS IV MARKOWSKI Tomasz # Z/0511/20 2024 LDK!  OSU  
5 12 s 10 45.75 SZCZYPIŃSKA Kaja Orka Iława Athletics 2007 U16 WN IV OSTANEK Aneta Z/3796/20 2024 LDK!
1 7 s 11 43.76 STRZYMIŃSKA Magdalena KS Podlasie Białystok 2006 U16 PD III BAJKO Andrzej LDK!
2 10 s 11 44.97 NAZARUK Magdalena KS Parkiet Hajnówka 2007 U16 PD III LDK!
3 13 s 11 46.01 DĄBROWSKA Łucja WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA IV GAJ Paulina Z/4998/21 2024 LDK!
4 14 s 11 46.09 KAWAŁEK Julia TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski # 2006 U16 LU IV LESZCZYŃSKI Damian Z/12981/21 2024 LDK!  OSU  
5 15 s 11 46.38 MAŁEK Julia LKS Stal Mielec 2007 U16 PK IV TORBA Tomasz # Z/3544/19 2024 LDK!
6 18 s 11 46.73 KURACKA Karolina KM Aktywni Sochaczew 2007 U16 MZ V ZIMNY Emanuel Z/6531/21 2024 LDK!
1 9 s 12 44.74 MUCHA Michalina AML Słupsk 2007 U16 PM III DIAK Mateusz Z/2343/20 2024 LDK!
2 16 s 12 46.62 ULRYCH Zuzanna MKS Agros Chełm 2006 U16 LU V SEREJ Łukasz LDK!  OSU  
3 17 s 12 46.69 DRÓŻDŻ Zofia KLKS Juventa-Cerrad Starachowice # 2007 U16 SK V WZOREK Agata KUBIEC Dawid , Z/2481/20 , 2024 LDK!
4 19 s 12 47.16 KOSIŃSKA Natalia KKL Kielce 2007 U16 SK V LDK!
5 20 s 12 48.58 WOJCIECHOWSKA Kalina KKL Kielce 2006 U16 SK -- TIETIERIN Paweł Z/0484/21 2024 LDK!  OSU  
600 m K
1 1 s 1 1:46.54 MUSIK Maja MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 2010 U12 SL V PASZTA Wiesław Z/3438/24 2024 LDK!
2 2 s 1 1:46.79 DURAJ Lena KS AZS AWF Warszawa 2010 U12 MZ V OBŁĘKOWSKA Izabella DURAJ Marek # Z/3138/20 2024 LDK!
3 3 s 1 1:48.57 WOJCIECHOWSKA-LAMSALLAK Maria LKS Vectra Włocławek 2010 U12 KP V NOWAKOWSKA Agnieszka ZIÓŁKOWSKI Marek # Z/5198/18 2024 LDK!
4 4 s 1 1:49.45 HREBENIUK Zuzanna Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2010 U12 LB V DRACZYŃSKI Adam Z/4334/20 2024 LDK!
5 6 s 1 1:52.46 SAJNAJ Maria MKS Juvenia Puszczykowo 2010 U12 WP -- CHMIELARZ Lucyna Z/2445/20 2024 LDK!
6 8 s 1 1:56.45 WALCZAK Noemi UKS Lisy Zgierz 2010 U12 LD -- LISIECKI Paweł Z/5251/19 2024 LDK!
7 9 s 1 1:56.67 BRONOWICKA Wiktoria MULKS Juvenia Głuchołazy 2010 U12 OP -- WOLAK Magdalena Z/0869/20 2024 LDK!
8 10 s 1 1:59.69 KUŁAGA Daria KLKS Juventa-Cerrad Starachowice # 2010 U12 SK -- KUBIEC Dawid Z/5199/21 2024 LDK!
9 12 s 1 2:00.07 TASARZ Michalina Orka Iława Athletics 2010 U12 WN -- OSTANEK Aneta Z/3980/21 2024 LDK!
10 13 s 1 2:00.11 BADER-STRZAŁA Adrianna MKS Polonia Warszawa # 2010 U12 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/0019/24 2024 LDK!
11 17 s 1 2:01.59 BUTRYN Milena KKL Stal Stalowa Wola 2010 U12 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/2156/21 2024 LDK!
12 18 s 1 2:01.69 MICHALSKA Maria KKL Kielce 2010 U12 SK -- JÓŹWIK Krzysztof # Z/5306/19 2024 LDK!
1 5 s 2 1:52.16 METLICKA Michalina ULKS Talex Borzytuchom 2010 U12 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław # Z/13470/21 2024 LDK!
2 7 s 2 1:56.18 SMULKO Martyna MLKS Rakowice 2010 U12 DS -- ŁUKASIK Joanna Z/12862/21 2024 LDK!
3 11 s 2 2:00.00 NIEŚPELSKA Marta MKL Maraton Świnoujście 2010 U12 ZP -- WALKOWIAK Janusz # Z/2168/21 2024 LDK!
4 14 s 2 2:00.12 KRAVCHENKO Eva MKL Maraton Świnoujście 2010 U12 ZP -- WALKOWIAK Janusz # Z/14617/21 2024 LDK!
5 15 s 2 2:00.25 ŁUKASIK Diana LKS Znicz Biłgoraj 2010 U12 LU -- BERNAŚ Dorota Z/3650/21 2024 LDK!
6 16 s 2 2:00.66 CZARNOWSKA Natalia MKL Maraton Świnoujście 2010 U12 ZP -- WALKOWIAK Janusz # Z/12467/21 2024 LDK!
7 19 s 2 2:03.37 MADAJCZYK Emilia KL Iskra Białogard 2010 U12 ZP -- RUDZIK Grzegorz Z/3048/20 2024 LDK!
8 20 s 2 2:05.52 STEFANIAK Martyna MKL Maraton Świnoujście 2010 U12 ZP -- WALKOWIAK Janusz # Z/2174/21 2024 LDK!
9 21 s 2 2:05.86 GRABOWSKA Maja OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2010 U12 MZ -- ZAWOJEK Michał # Z/7838/21 2024 LDK!
10 22 s 2 2:11.24 GIEJBATOW Pola RLTL GGG Radom # 2012 U12 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/1113/24 2024 LDK!
11 23 s 2 2:13.27 BALIK Marcelina MKL Maraton Świnoujście 2011 U12 ZP -- WALKOWIAK Janusz # Z/14615/21 2022 LDK!
12 24 s 2 2:15.59 KACZARA Jagoda KS Victoria Trzebinia 2012 U12 MA -- SIERKA Ewa # Z/9501/21 2024 LDK!
1 1 s 3 1:42.72 PIOTROWSKA Klaudia MUKS Szok Bojanowo 2008 U14 WP III RATAJCZAK Maciej Z/5131/18 2024 BEZ LDK!
2 2 s 3 1:42.81 LADA Weronika MKL Toruń 2009 U14 KP III WLEKLIŃSKA Dagna Z/4493/19 2024 LDK!
3 4 s 3 1:43.15 JAROŃ Zuzanna MKS-MOSM Bytom 2008 U14 SL IV SZCZYRK Janusz Z/1415/20 2024 LDK!  OSU  
4 5 s 3 1:44.62 KUBISZ Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 2008 U14 SL IV PASZTA Wiesław # Z/5459/19 2024 LDK!
5 9 s 3 1:46.42 ŁAPKA Karina ULKS Skoczek Pogórze 2008 U14 PM V NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1106/20 2023 LDK!
6 10 s 3 1:46.91 OPALCZYK Roksana UKS Lisy Zgierz 2008 U14 LD V LISIECKI Paweł B.D. Z/1911/19 2024 LDK!
7 11 s 3 1:47.50 KIEDROWICZ Nadia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2008 U14 PM V WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/5194/19 2024 LDK!
8 13 s 3 1:48.93 GIEJBATOW Julia RLTL GGG Radom # 2008 U14 MZ V BŁASIŃSKI Artur Z/1569/19 2024 LDK!  OSU  
9 15 s 3 1:50.26 MISZTAL Magdalena KML Lubaczów 2008 U14 PK -- WAŻNY Stanisław Z/3397/20 2024 LDK!
10 16 s 3 1:50.80 SKOWROŃSKA Daria KS AZS AWF Warszawa 2009 U14 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław # Z/3669/20 2024 LDK!
11 17 s 3 1:50.89 SZOPA Weronika MULKS Juvenia Głuchołazy 2009 U14 OP -- PIERÓG Paweł # Z/9264/21 2024 LDK!
1 3 s 4 1:42.99 KACA Emilia CSiR Susz 2008 U14 WN III SZYSLER Andrzej Z/0184/19 2024 BEZ LDK!
2 6 s 4 1:45.45 WŁODARCZAK Joanna MKL Maraton Świnoujście 2008 U14 ZP IV WALKOWIAK Janusz Z/3685/19 2024 BEZ LDK!
3 7 s 4 1:45.47 KAPAŁA Alicja LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U14 WP IV NALEPA Marek # Z/1810/21 2023 LDK!  OSU  
4 8 s 4 1:45.76 SZYDERSKA Zofia KL Iskra Białogard 2009 U14 ZP IV RUDZIK Grzegorz Z/0018/22 2024 LDK!
5 12 s 4 1:47.85 BANAŚ Roksana UKS Romer Rabka-Zdrój 2008 U14 MA V PERUCKI Wiesław Z/13030/21 2024 LDK!
6 18 s 4 1:51.16 SMOLIŃSKA Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/1443/20 2024 LDK!
7 20 s 4 1:51.86 GIEREK Adrianna KKL Kielce 2008 U14 SK -- JÓŹWIK Krzysztof Z/1927/20 2024 LDK!
8 21 s 4 1:51.96 STOKOWSKA Urszula MKL Maraton Świnoujście 2008 U14 ZP -- WALKOWIAK Janusz # Z/2148/21 2024 LDK!
9 22 s 4 1:52.14 WOJCIECHOWSKA Pola KS AZS UWM Olsztyn 2009 U14 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0818/21 2024 LDK!  OSU  
10 24 s 4 1:52.94 WOJTAN Amelia KLKS Juventa-Cerrad Starachowice # 2009 U14 SK -- KUBIEC Dawid Z/5200/21 2023 LDK!
11 33 s 4 1:58.23 MIZERSKA Iga LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/5313/18 2024 BEZ LDK!
1 19 s 5 1:51.35 DŻUGAJ Martyna MLKS Echo Twardogóra 2009 U14 DS -- WODNICKI Łukasz Z/0150/21 2024 LDK!
2 25 s 5 1:53.09 PRZYTUŁA Natalia LKS Znicz Biłgoraj 2009 U14 LU -- JAMROZ Mieczysław # Z/3569/21 2024 LDK!
3 26 s 5 1:53.25 CHARUKIEWICZ Maja UKS-MOS Opole 2009 U14 OP -- B.D. # Z/12422/21 2024 LDK!
4 27 s 5 1:54.13 LEONOWICZ Julia MKL Maraton Świnoujście 2009 U14 ZP -- WALKOWIAK Janusz # Z/10547/21 2024 LDK!
5 28 s 5 1:55.50 CIESZYŃSKA Róża MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U14 OP -- LDK!
6 29 s 5 1:55.73 KOWALSKA Amanda ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U14 LB -- WOŹNIAK Agnieszka Z/11045/21 2024 LDK!
7 31 s 5 1:56.27 ZIĘBA Karolina MKS Stal Nowa Dęba 2009 U14 PK -- ZIĘBA Julian # Z/1194/18 2024 BEZ LDK!
8 32 s 5 1:56.80 RATOMSKA Paulina MKL Maraton Świnoujście 2009 U14 ZP -- WALKOWIAK Janusz Z/2173/21 2023 LDK!
9 34 s 5 1:58.78 RAPA Agnieszka LKS Znicz Biłgoraj 2008 U14 LU -- JAMROZ Mieczysław # Z/3647/21 2024 LDK!
10 35 s 5 1:59.03 BACA-CHOMICZ Klarysa LKS Lubusz Słubice 2009 U14 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/1455/20 2024 LDK!
11 36 s 5 1:59.07 DZIKOWSKA Magdalena UKS Technik Augustów 2009 U14 PD -- SOWÓL Jolanta SOWÓL Bogusław # , Z/2413/21 , 2024 LDK!  OSU  
1 14 s 6 1:49.55 SZYMCZAK Maria ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U14 LB V SZWARC Zygmunt Z/6489/21 2024 LDK!
2 23 s 6 1:52.52 ANTOSZ Martyna KML Lubaczów 2008 U14 PK -- WAŻNY Stanisław Z/9984/21 2023 LDK!
3 30 s 6 1:56.25 WYNIMKO Aleksandra KS Podlasie Białystok 2008 U14 PD -- B.D. MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina # , Z/3872/21 , 2024 LDK!
4 37 s 6 1:59.14 GĘBA Julia MKL Chełm # 2008 U14 LU -- SZKODA Piotr SEREJ Łukasz # , Z/0922/22 , 2024 LDK!
5 38 s 6 2:00.40 KOGUT Amelia MKL Chełm # 2008 U14 LU -- SEREJ Łukasz SEREJ Łukasz , Z/0921/22 , 2024 LDK!
6 39 s 6 2:01.87 PARCHIMOWICZ Wiktoria MKS Olimp Łobez # 2008 U14 ZP -- # LDK!
7 40 s 6 2:03.02 NOWAK Michalina KKL Kielce 2009 U14 SK -- JÓŹWIK Krzysztof # Z/4215/19 2024 LDK!
8 41 s 6 2:07.64 DZHUHAN Anastasiia MKL Maraton Świnoujście 2009 U14 ZP -- WALKOWIAK Janusz # Z/14616/21 2024 LDK!
9 42 s 6 2:08.60 JAMROŻY Julia KLKS Juventa-Cerrad Starachowice # 2009 U14 SK -- KUBIEC Dawid Z/5556/21 2024 LDK!
60 m pł K DzSt (76.2/7.5) K
1 1 e 1 9.62 KICUŁA Daria MKS MOS Wrocław # 2008 U14 DS -- ROSTEK William Z/2436/21 2024 LDK!  OSU  
2 2 e 1 9.95 PACZEŚNIAK Sonia KS AZS AWF Kraków # 2008 U14 MA -- GUJA Marta # Z/3997/20 2024 LDK!
3 4 e 1 9.99 KLĘK Julia KS AZS AWF Kraków # 2008 U14 MA -- GUJA Marta # Z/5716/23 2024 LDK!
4 7 e 1 10.25 ZUBEL Zuzanna BOSiR Barcin 2008 U14 KP -- LUZAK Andrzej Z/3917/18 2024 LDK!
5 10 e 1 11.29 OŁOWNIUK Amelia LUKS Hańcza Suwałki 2008 U14 PD -- LIPIŃSKA Magdalena SAWICKA Izabela # , Z/0137/20 , 2023 LDK!
1 6 e 2 10.16 SEJNIK Nina LKS Lubusz Słubice 2008 U14 LB -- GRZEŚKOWIAK Jacek # Z/2436/20 2024 LDK!
2 8 e 2 10.44 MIELNIK Aleksandra UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U14 PK -- SUGIER Maria # Z/2610/20 2024 LDK!  OSU  
3 9 e 2 10.74 BUJAK Emilia MMKS Kędzierzyn-Koźle 2008 U14 OP -- SKRZYDLEWSKI Marek # Z/0507/20 2023 LDK!
  e 2 DNF KRUPIŃSKA Agata GKS Piast Gliwice 2008 U14 SL -- RAMUS Józef Z/2680/20 2023 LDK!
1 2 e 3 9.95 WASILEWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 2008 U14 LB -- WISZ Mateusz Z/5563/18 2024 BEZ LDK!
2 5 e 3 10.07 DOMNIK Julia UKS-MOS Opole 2009 U14 OP -- ZIEMBA Krzysztof # Z/11745/21 2024 BEZ LDK!
3 11 e 3 11.34 LUBIENIECKA Gabriela Orka Iława Athletics 2009 U14 WN -- B.D. OSTANEK Aneta , Z/4261/19 , 2024 LDK!
4 12 e 3 11.37 IDCZAK Wiktoria MKLA Łęczyca 2008 U14 LD -- KUBIAK Robert Z/8313/21 2024 LDK!
1 1 f 1 9.60 KICUŁA Daria MKS MOS Wrocław # 2008 U14 DS -- ROSTEK William Z/2436/21 2024 LDK!  OSU  
2 2 f 1 9.96 PACZEŚNIAK Sonia KS AZS AWF Kraków # 2008 U14 MA -- GUJA Marta # Z/3997/20 2024 LDK!
3 3 f 1 9.98 KLĘK Julia KS AZS AWF Kraków # 2008 U14 MA -- GUJA Marta # Z/5716/23 2024 LDK!
4 4 f 1 10.03 SEJNIK Nina LKS Lubusz Słubice 2008 U14 LB -- GRZEŚKOWIAK Jacek # Z/2436/20 2024 LDK!
5 5 f 1 10.05 WASILEWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 2008 U14 LB -- WISZ Mateusz Z/5563/18 2024 BEZ LDK!
6 6 f 1 10.14 DOMNIK Julia UKS-MOS Opole 2009 U14 OP -- ZIEMBA Krzysztof # Z/11745/21 2024 BEZ LDK!
7 7 f 1 15.35 MIELNIK Aleksandra UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U14 PK -- SUGIER Maria # Z/2610/20 2024 LDK!  OSU  
  f 1 DNF ZUBEL Zuzanna BOSiR Barcin 2008 U14 KP -- LUZAK Andrzej Z/3917/18 2024 LDK!
60 m pł K Mł (76.2/8.0) K
1 4 e 4 9.70 ŻYCHLEWICZ Julia MKS Piast Głogów 2006 U16 DS -- BIELAWA Przemysław Z/5679/19 2023 LDK!
2 9 e 4 9.86 STĘPIEŃ Emilia TL ROW Rybnik 2006 U16 SL -- KOSTRZEWA Jacek OLSZAR Michał , Z/4168/19 , 2023 LDK!
3 11 e 4 10.00 KUPINIAK Honorata UKS Tempo 5 Przemyśl 2007 U16 PK -- # LDK!  OSU  
4 12 e 4 10.12 LACH Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP -- LACH Magdalena # Z/0206/19 2024 LDK!  KN B  
5 14 e 4 10.80 SALIK Oliwia UKS Technik Augustów 2006 U16 PD -- SOWÓL Jolanta SOWÓL Bogusław , Z/1291/19 , 2023 LDK!  OSU  
6 15 e 4 11.58 GARBAT Klaudia KKL Kielce 2006 U16 SK -- JANUCHTA Krzysztof WRONA Agnieszka # , Z/3383/19 , 2024 BEZ LDK!
1 3 e 5 9.69 SZYMAŃSKA Oliwia MLKS Agros Żary 2007 U16 LB -- SENDEREK-ŻOŁUDŹ Żaklina WISZ Dariusz WISZ Mateusz , Z/5561/18 , 2024 LDK!  OSU  
2 8 e 5 9.84 MLAK Martyna MKS Hermes Gryfino 2006 U16 ZP -- STEFAŃSKI Jacek Z/1155/20 2024 LDK!  KN B  
3 10 e 5 9.89 JANISZEWSKA Maja KKL Kielce 2006 U16 SK -- JANUCHTA Krzysztof BEZ LDK!
4 13 e 5 10.26 RUDNIK Julia niestowarzyszona # 2007 U16 -- NADARZYŃSKI Szymon # Z/2650/19 2024 LDK!
5 16 e 5 11.69 KOSICKA Zofia AML Słupsk 2007 U16 PM -- DIAK Mateusz DIAK Mateusz Z/3784/19 2024 BEZ LDK!
1 1 e 6 9.10 KLESZNO Maja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP -- LACH Magdalena Z/4183/19 2024 LDK!  KN B  
2 2 e 6 9.39 OLCZYK Anna UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz # , Z/3462/19 , 2024 5 LDK!  OSU  
3 4 e 6 9.70 ZIOBER Zuzanna MKS Piast Głogów 2006 U16 DS -- LDK!
4 6 e 6 9.74 ZAUCHA Aleksandra MLUKS Tarnów 2007 U16 MA -- JASICZ Ryszard Z/4445/18 2024 BEZ LDK!
5 7 e 6 9.75 RATAJCZAK Zofia MUKS Szok Bojanowo 2007 U16 WP -- RATAJCZAK Maciej RATAJCZAK Maciej Z/0038/18 2024 BEZ LDK!
1 1 f 2 9.14 KLESZNO Maja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U16 OP -- LACH Magdalena Z/4183/19 2024 LDK!  KN B  
2 2 f 2 9.28 OLCZYK Anna UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz # , Z/3462/19 , 2024 5 LDK!  OSU  
3 3 f 2 9.53 SZYMAŃSKA Oliwia MLKS Agros Żary 2007 U16 LB -- SENDEREK-ŻOŁUDŹ Żaklina WISZ Dariusz WISZ Mateusz , Z/5561/18 , 2024 LDK!  OSU  
4 4 f 2 9.57 ZAUCHA Aleksandra MLUKS Tarnów 2007 U16 MA -- JASICZ Ryszard Z/4445/18 2024 BEZ LDK!
5 5 f 2 9.73 RATAJCZAK Zofia MUKS Szok Bojanowo 2007 U16 WP -- RATAJCZAK Maciej RATAJCZAK Maciej Z/0038/18 2024 BEZ LDK!
6 6 f 2 9.75 MLAK Martyna MKS Hermes Gryfino 2006 U16 ZP -- STEFAŃSKI Jacek Z/1155/20 2024 LDK!  KN B  
7 7 f 2 9.77 ŻYCHLEWICZ Julia MKS Piast Głogów 2006 U16 DS -- BIELAWA Przemysław Z/5679/19 2023 LDK!
8 8 f 2 9.99 ZIOBER Zuzanna MKS Piast Głogów 2006 U16 DS -- LDK!
4x200 m MIX
1 12 s 1 1:59.67 SZEREMETA Marta
ZAWADZKA Lena
MATYJASIK Tomasz
KOŁODZIEJ Wojciech
Opolskie 2010
2009
2010
2009
U14 OPL -- WOLAK Magdalena
OWCZAREK Konrad ZIEMBA Krzysztof
WOLAK Magdalena
KOŁODZIEJ Tomasz
Z/0864/20
, Z/14305/21
Z/0871/20
Z/5285/21
2024
, 2024
2024
2024



BEZ
2 13 s 1 1:59.68 SUCHOCKA Alicja
JADUSIŃSKI Błażej
BARICA Kinga
ZAKRETA Bartosz
Warmińsko-Mazurskie 2010
2010
2008
2008
U14 WMZ --

OSTANEK Aneta
KOŁODZIEJSKI Leszek TYKARSKI Marek
Z/0728/23
Z/2393/21
2024
2023


3 14 s 1 2:00.80 BORKOWSKA Maja
SENDEREK Martyna
BORKOWSKI Patryk
GOZDECKI Szymon
Lubelskie 2010
2008
2008
2010
U14 LBE -- KUZDRA Dariusz
JAMROZ Mieczysław

Z/1798/21
Z/3571/21
2024
2024


4 15 s 1 2:01.66 NAZARCZUK Lena
MYJAK Szymon
OSTROWSKA Martyna
NOWAK Norbert
Podkarpackie 2010
2010
2008
2008
U14 PDK -- WAŻNY Stanisław
ŻĄDŁO Jacek

BARSZCZ Mirosław
Z/3395/20
Z/3710/21
Z/0059/21
2024
2024
2024



5 16 s 1 2:04.13 WRONA Zuzanna
KACZMAREK Anastazja
STASZEWSKI Antoni
SZWAJKOWSKI Tomasz
Świętokrzyskie 2011
2008
2010
2009
U14 SWK -- KUBIEC Dawid B.D.
OZDOBA Janusz
B.D.
JÓŹWIK Krzysztof
Z/5557/21
Z/3140/20
Z/14044/21
Z/0501/21
2024
2024
2023
2024




1 3 s 2 1:54.29 SOBCZAK Ines
GŁOGOWSKI Stanisław
TOMCZYK Zofia
GARBICZ Alexander
Łódzkie 2010
2010
2008
2008
U14 LDZ -- B.D.
SZEWCZYK Tomasz
GRABOLUS Marek
WASIAK Jarosław
Z/12106/21
Z/0532/21
Z/2525/20
Z/1504/21
2024
2024
2024
2024




2 4 s 2 1:54.37 DUTKA-WOŁOCH Nicola
KORGUL Bruno
DRAGOW Patrycja
ZĄBCZYK Grzegorz
Małopolskie 2011
2010
2008
2008
U14 MLP -- CZYŻ Radosław
GUJA Marta
DIAK Mateusz
GUJA Marta
Z/0186/22
Z/3982/20
Z/7089/23
Z/3984/20
2024
2024
2024
2022




3 5 s 2 1:55.09 KACPRZAK Amelia
SZCZEPANIAK Marcel
FILA Amelia
OŻÓG Oskar
Zachodniopomorskie 2010
2010
2008
2008
U14 ZPO -- PIWOWARCZYK Wojciech
DZIĘCIOŁ Piotr

SZYMANIAK Wojciech
Z/5212/21
Z/3623/21
Z/3620/21
2024
2024
2024



4 7 s 2 1:56.03 MARCINIAK Amelia
PELC Brajan
WASILEWSKA Adrianna
KIERNOŻYCKI Michał
Lubuskie 2012
2010
2008
2008
U14 LBU -- KIEDROWICZ Piotr
KIEDROWICZ Piotr
WISZ Mateusz
WISZ Mateusz
Z/1457/20
Z/6485/21
Z/5563/18
Z/13793/21
2024
2024
2024
2024


BEZ

5 10 s 2 1:57.55 OŁOWNIUK Agnieszka
TOCZYDŁOWSKI Adam
ROMANIUK Nikola
DOMASZEWICZ Philip
Podlaskie 2010
2010
2008
2008
U14 POD -- LIPIŃSKA Magdalena
ŚWIDERSKI Paweł
SIENKIEWICZ Karol NAZARKIEWICZ Robert
GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor
Z/6258/21
Z/14586/21
, Z/0010/21
, Z/4276/21
2024
2024
, 2024
, 2024




1 1 s 3 1:53.92 SZYMCZAK Natalia
KRUSINOWSKI Mateusz
CIUPAK Marta
PALUSZAK Oliwier
Kujawsko-Pomorskie 2010
2010
2008
2008
U14 KPO -- RADTKE Aleksandra
NOWAKOWSKA Agnieszka
ZRADA Piotr ZRADA Piotr
LUZAK Andrzej
Z/2276/20
Z/0808/19
Z/5195/18
Z/2327/20
2024
2024
2024
2024




2 2 s 3 1:54.18 MAJEWSKA Emilia
PŁONKA Szymon
BISKUP Wiktoria
RUDY Maksymilian
Śląskie 2010
2010
2008
2008
U14 SLK -- TRĄBCZYŃSKA Żaneta
PASZTA Anna
DOBIJA Katarzyna
HOMA Wioleta
Z/3936/20
Z/2017/20
Z/2787/19
Z/3316/20
2024
2024
2024
2024
BEZ



3 6 s 3 1:55.95 BUDZYŃSKA Dominika
DZIRBA Szymon
ROBASZKIEWICZ Olga
KRZESZOWSKI Igor
Pomorskie 2010
2010
2008
2008
U14 POM -- PEPLIŃSKI Tadeusz
NIEMKIEWICZ Wojciech
SZYMAŃSKI Maciej
Z/13412/21
Z/0774/21
Z/5577/18
2024
2024
2023


5
4 8 s 3 1:56.55 BARANOWSKA Barbara
GRZEGOROWSKI Franciszek
MATERNIK Weronika
JÓZEFOWIAK Bartłomiej
Wielkopolskie 2010
2010
2008
2009
U14 WLP -- CIEŚLICKA Elżbieta
WALCZAK Marek

RATAJCZAK Maciej
Z/5894/21
Z/0254/20
Z/2425/20
2024
2024
2024



5 9 s 3 1:57.23 STANISZEWSKA Matylda
HREHORUK Krzysztof
WIESZTORT Laura
HREHORUK Szymon
Mazowieckie 2010
2011
2008
2008
U14 MAZ -- KĘDZIORA Robert
ANDRYSZCZYK Andrzej
WIESZTORT Marek
ANDRYSZCZYK Andrzej
Z/0889/21
Z/11763/21
Z/2849/19
Z/5788/23
2024
2024
2024
2024




6 11 s 3 1:58.08 MICHALUK Vanessa
ROMANIUK Kornelia
BANASZEWSKI Maciej
DROŹDZIK Oliwier
Dolnośląskie 2008
2010
2008
2011
U14 DOL -- MARKOWSKA Małgorzata
SZEREMETA Jarosław
B.D. FIT Wiktor
KNULL Mariusz
Z/0764/21
Z/6157/21
, Z/14748/21
Z/14755/21
2024
2024
, 2024
2023




Wzwyż K
1 1 f 1 1.65 JASIELON Julia LUKS Hańcza Suwałki 2009 U14 PD II STACHURSKA Agnieszka # Z/0139/20 2024 LDK!
2 2 f 1 1.55 WOŹNIAK Martyna AML Słupsk 2008 U14 PM III KOPEĆ Bernadeta Z/2547/20 2024 LDK!  OSU  
3 3 f 1 1.55 BACEWICZ Lena LUKS Hańcza Suwałki 2008 U14 PD III LIPIŃSKA Magdalena Z/1754/21 2023 LDK!
4 4 f 1 1.50 GAJDA Julia UKS MTE Milanówek 2008 U14 MZ IV RODOWALD Olaf Z/0687/20 2024 LDK!
5 5 f 1 1.50 SIKORSKA Zuzanna LUKS Start Nakło 2008 U14 KP IV RADTKE Aleksandra KSOBIECH Bartosz # Z/0121/18 2024 BEZ LDK!
6 6 f 1 1.45 CIECIERSKA Amelia UKS Orlica Domaniów 2008 U14 DS IV MIKODA Lilla Z/9473/21 2024 LDK!
6 6 f 1 1.45 MAREK Joanna LUKS Namysłów 2008 U14 OP IV # LDK!
6 6 f 1 1.45 ZDANOWICZ Hanna GKS Piast Gliwice 2008 U14 SL IV RAMUS Józef Z/0122/21 2024 LDK!
9 9 f 1 1.45 KOBACKA Hanna UKS Błyskawica Domaniewice 2008 U14 LD IV SZYMAJDA Mieczysław # Z/9741/21 2024 LDK!
9 9 f 1 1.45 PSIUCH Eliza MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U14 DS IV MARKOWSKI Tomasz # Z/0202/21 2024 LDK!
11 11 f 1 1.45 JOKŚ Nadia UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U14 WP IV SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0028/21 2024 LDK!
12 12 f 1 1.40 NOWAK Maria WKS Wawel Kraków # 2009 U14 MA V MICHNIAK Jan # Z/2591/24 2024 LDK!
13 13 f 1 1.40 ZIELIŃSKA Joanna UKS MTE Milanówek 2008 U14 MZ V SOBIERAJ Aneta GĘBSKI Adam # , Z/1457/18 , 2024 BEZ LDK!
14 14 f 1 1.35 MRUGAŁA Łucja KS Komunalni Sanok 2008 U14 PK -- JANIK Emilia # Z/2578/20 2024 LDK!
15 15 f 1 1.30 KRZANOWSKA Julia KS Komunalni Sanok 2008 U14 PK -- FUTYMA Zygmunt Z/5551/18 2024 BEZ LDK!
16 16 f 1 1.20 ANDRYSIAK Maja MKLA Łęczyca 2009 U14 LD -- KUBIAK Robert Z/7521/21 2024 LDK!
16 16 f 1 1.20 REWERS Magdalena AZS-AWF Gorzów 2009 U14 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/12123/21 2024 LDK!
18 18 f 1 1.20 HUK Gabriela KS Agros Zamość 2008 U14 LU -- BIKOWSKI Wojciech Z/5243/21 2024 LDK!
1 1 f 2 1.68 SŁODZIŃSKA Maja UKS OSoT Szczecin 2006 U16 ZP II FERFET Marek FERFET Marek , Z/5013/19 , 2024 LDK!  KNF   SKN   OSU  
2 2 f 2 1.68 PATEJUK Milena AML Słupsk 2006 U16 PM II KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta Z/0020/18 2024 3 LDK!  KNF   SKN   OSU  
3 3 f 2 1.65 GODLEWSKA Aleksandra MKL Szczecin # 2007 U16 ZP II KARLIŃSKA Monika IWIŃSKA Anna # , Z/1308/21 , 2024 LDK!
4 4 f 2 1.60 JAŚKACZEK Małgorzata KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA III SIERKA Ewa 5 LDK!  KN B  
5 5 f 2 1.55 JAKÓBIEC Małgorzata RKS Łódź # 2006 U16 LD III ROJEK Julita LISIAK Adam , Z/0310/18 , 2024 LDK!  SKN   KN B  
6 6 f 2 1.50 DOBEK Katarzyna ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB IV LDK!
7 7 f 2 1.45 PIELKA Kinga UKS Atos Woźnice 2006 U16 WN IV BRODOWSKI Wojciech BRODOWSKI Wojciech Z/0838/19 2023 LDK!  KN B  
8 8 f 2 1.45 KONIAREK Aleksandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP IV LDK!
9 9 f 2 1.40 BRANECKA Nikola KS Agros Zamość 2007 U16 LU V STRYJEWSKI Janusz STRYJEWSKI Janusz , Z/0417/21 , 2022 LDK!
  f 2 NM JANIK Zofia MKS Czechowice-Dziedzice # 2007 U16 SL -- # LDK!
W dal K
1 1 f 1 5.23 WIESZTORT Laura AZS UMCS Lublin # 2008 U14 LU III WIESZTORT Marek # Z/2849/19 2024 LDK!
2 2 f 1 5.17 TOMCZYK Zofia UMLKS Pegaz Opoczno 2008 U14 LD III GRABOLUS Marek # Z/2525/20 2024 LDK!
3 3 f 1 5.08 NOWAK Helena GKS Start Długołęka 2008 U14 DS IV BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk , Z/1076/20 , 2024 LDK!  OSU  
4 4 f 1 5.06 KAŹMIERCZAK Kinga LUKS Start Nakło 2008 U14 KP IV LDK!  OSU  
5 5 f 1 4.91 WARECKA Gabriela KS AZS AWF Warszawa 2009 U14 MZ IV RZEPKA Marek # Z/3192/21 2024 LDK!
6 6 f 1 4.83 STASIERSKA Weronika LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U14 WP IV NALEPA Marek # Z/2648/21 2024 LDK!  OSU  
7 7 f 1 4.74 DONIEC Natalia SAS AZS AWF Kraków # 2009 U14 MA V GUJA Marta # Z/5715/23 2024 LDK!
8 8 f 1 4.74 SZYSZKO Wiktoria UKS Sokół Węgorzewo 2008 U14 WN V # LDK!
9 9 f 1 4.66 SALNIKOW Pola KS Podlasie Białystok 2008 U14 PD V GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor , Z/10649/21 , 2024 LDK!  OSU  
10 10 f 1 4.60 ZYGMUNT Nela AL Międzyzdroje 2008 U14 ZP V BŁOCIAN Rafał Z/4977/19 2024 BEZ LDK!
11 11 f 1 4.53 ŁAŚ Marta UKS Sprint Przeźmierowo 2009 U14 WP V LDK!
12 12 f 1 4.47 GÓRNIK Martyna CSiR Susz 2009 U14 WN -- SZYSLER Andrzej Z/0245/19 2024 LDK!
13 13 f 1 4.45 ROGIŃSKA Oliwia Orka Iława Athletics 2008 U14 WN -- LDK!
14 14 f 1 4.43 WRÓBLEWSKA Aleksandra MUKS Park Zduńska Wola 2009 U14 LD -- SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Maciej # , Z/0545/21 , 2024 LDK!
15 15 f 1 4.43 MIKOŁAJEWSKA Barbara KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL -- LDK!
16 16 f 1 4.43 STEC Małgorzata MKS Bolesłavia Bolesławiec 2009 U14 DS -- MARKOWSKA Małgorzata Z/14256/21 2024 LDK!
17 17 f 1 4.40 ADAMCZYK Emilia MMKS Gdańsk 2009 U14 PM -- ADAMCZYK Dariusz Z/2484/21 2024 LDK!
18 18 f 1 4.36 MIŁOSZEWICZ Wiktoria AZS UMCS Lublin 2009 U14 LU -- TUSTANOWSKA Jolanta JAROS Andrzej # , Z/1546/21 , 2024 LDK!
19 19 f 1 4.31 MAJCHRZAK Nadia MKL Szczecin # 2008 U14 ZP -- IWIŃSKA Anna Z/0918/23 2024 LDK!
20 20 f 1 4.15 ZIĘBA Natalia Orka Iława Athletics 2008 U14 WN -- OSTANEK Aneta B.D. Z/4265/19 2024 LDK!
21 21 f 1 4.09 MARKS Julia KKL Kielce 2009 U14 SK -- TIETIERIN Paweł # Z/3395/19 2024 LDK!
22 22 f 1 4.07 SKOWRONEK Oliwia MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U14 OP -- PIERÓG Paweł Z/0200/19 2024 BEZ LDK!
23 23 f 1 4.07 CHMURA Maja LKS Stal Mielec 2008 U14 PK -- TORBA Tomasz # Z/2589/20 2024 LDK!
24 24 f 1 3.86 BRZYSKA Sandra AZS UMCS Lublin 2008 U14 LU -- TUSTANOWSKA Jolanta B.D. # , Z/1141/22 , 2024 LDK!
W dal strefa K
1 1 f 1 4.71 SZYMCZAK Natalia LUKS Start Nakło 2010 U12 KP -- RADTKE Aleksandra # Z/2276/20 2024 LDK!
2 2 f 1 4.70 LEONIAK Marta ULKS Skoczek Pogórze 2010 U12 PM -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/0777/21 2024 LDK!
3 3 f 1 4.68 KĘPIŃSKA Julia GKS Start Długołęka # 2010 U12 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/6375/22 2024 LDK!
4 4 f 1 4.63 BURKIEWICZ Amelia MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2010 U12 MZ -- NAPIÓRKOWSKI Adam Z/3258/20 2024 LDK!
5 5 f 1 4.44 KOTŁOWSKA Lena KL Iskra Białogard 2010 U12 ZP -- RUDZIK Grzegorz Z/0019/22 2024 LDK!
6 6 f 1 4.36 MARKOW Zofia KS Podlasie Białystok 2010 U12 PD -- KARŁUK Marek Z/4680/21 2023 LDK!
7 7 f 1 4.28 POSMYK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2011 U12 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0309/21 2024 LDK!
8 8 f 1 4.28 FITAS Oliwia MUKS Gim 2 Nysa 2010 U12 OP -- KOŁODZIEJ Tomasz Z/5307/21 2024 LDK!
9 9 f 1 4.13 UŁANOWICZ Wiktoria LUKS Hańcza Suwałki 2010 U12 PD -- LIPIŃSKA Magdalena Z/6260/21 2024 LDK!
10 10 f 1 4.07 MORAWSKA Emilia SKS Kusy Kraków 2010 U12 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3968/20 2024
11 11 f 1 4.01 BESZTA-BOROWSKA Julia UKS Czwórka Żory 2010 U12 SL -- KRUPA Iwona # Z/0247/21 2024 LDK!
12 12 f 1 3.98 WIATR Amelia KKL Kielce 2010 U12 SK -- TIETIERIN Paweł # Z/14048/21 2024 LDK!
13 13 f 1 3.92 CZYŻ Bella SKLA Sopot # 2011 U12 PM -- LEWANDOWSKI Michał # Z/1372/24 2024 LDK!
14 14 f 1 3.87 WIŚNIEWSKA Olga LKS Lubawa 2010 U12 WN -- TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek , Z/2392/21 , 2023 LDK!
15 15 f 1 3.83 KICIŃSKA Milena KKL Stal Stalowa Wola # 2010 U12 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/3156/21 2023 LDK!
16 16 f 1 3.82 KUSTRZYCKA Elena UKL Ósemka Police 2010 U12 ZP -- LDK!
17 17 f 1 2.70 LIBERACKA Wiktoria LKS Lubawa 2010 U12 WN -- TYKARSKI Marek Z/3988/21 2023 LDK!
Kula (2) K
1 1 f 1 13.23 MICHAŁOWSKA Pola MKL Toruń # 2009 U14 KP -- HULISZ Robert # Z/6236/23 2024 LDK!
2 2 f 1 13.17 LEWANDOWSKA Nikola CKS Budowlani Częstochowa 2008 U14 SL -- LAMCH Czesław # Z/4073/20 2024 LDK!
3 3 f 1 12.23 KOGUT Oliwia LKS Górnik Wałbrzych 2008 U14 DS -- # LDK!  OSU  
4 4 f 1 12.08 JACKOWSKA Kinga MKL Jurand Szczytno # 2009 U14 WN -- BUKOWIECKI Maciej Z/6691/22 2024 LDK!
5 5 f 1 11.94 BARTECZKO Maja GKS Piast Gliwice 2008 U14 SL -- RAMUS Józef Z/3206/20 2024 LDK!
6 6 f 1 11.86 CIESZEWSKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2008 U14 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/0692/20 2024 LDK!
7 7 f 1 11.45 GAWLIK Lena AML Słupsk 2008 U14 PM -- KOPEĆ Bernadeta BEZ LDK!
8 8 f 1 10.76 MASŁOWSKA Weronika GOKSiT Suchowola 2008 U14 PD -- BERNATOWICZ Jolanta BERNATOWICZ Jolanta , Z/1354/21 , 2024 LDK!
9 9 f 1 10.63 KARWACKA Dominika UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2008 U14 SK -- OZDOBA Elżbieta OZDOBA Elżbieta OZDOBA Janusz # , Z/10485/21 , 2024 LDK!
10 10 f 1 10.37 KUMALA Daria KS Victoria Trzebinia 2008 U14 MA -- # LDK!
11 11 f 1 10.34 SZMAJDA Paulina AML Słupsk 2008 U14 PM -- LDK!
12 12 f 1 9.67 GAJDA Patrycja UKS Błyskawica Domaniewice 2008 U14 LD -- SZYMAJDA Mieczysław # Z/12189/21 2024 LDK!
13 13 f 1 9.65 HOC Zuzanna MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U14 OP -- PIERÓG Paweł Z/0377/19 2024 BEZ LDK!
14 14 f 1 9.39 POWIERŻA Aleksandra MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2009 U14 MZ -- LDK!
15 15 f 1 9.15 GÓRKA Kamila KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U14 MA -- # LDK!
16 16 f 1 8.64 CIEŚLA Maja UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U14 WP -- CZARNECKI Mateusz Z/10962/21 2024 LDK!
17 17 f 1 8.44 MARKOWSKA Wiktoria MKL Jurand Szczytno 2008 U14 WN -- BUKOWIECKA Danuta BUKOWIECKI Maciej , Z/3517/21 , 2022 LDK!
18 18 f 1 8.36 ZACHARCZUK Kinga MKL Chełm # 2009 U14 LU -- LESZCZYŃSKI Damian # Z/3822/23 2024 LDK!
19 19 f 1 8.31 KNYSZYŃSKA Katarzyna KS Podlasie Białystok 2008 U14 PD -- WOJNA Cezary Z/4278/21 2023 LDK!
20 20 f 1 8.27 KAMIŃSKA Roksana PLKS Gwda Piła 2008 U14 WP -- WAWRUSZAK Andrzej Z/5156/19 2024 LDK!
21 21 f 1 7.77 KOŁODZIEJSKA Karolina LKS Lubawa 2008 U14 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek # Z/2648/20 2024 LDK!  OSU  
Kula (3) K
1 1 f 1 13.38 GŁADIKOWSKA Melisa AML Słupsk 2006 U16 PM II B.D. WITEK Mirosław , Z/4972/18 , 2024 BEZ LDK!  KN B  
2 2 f 1 13.15 LIGMAN Patrycja LKS Lubawa 2006 U16 WN II KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3068/19 , 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
3 3 f 1 12.27 GŁOWACKA Martyna MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U16 KP III LATAŃSKI Grzegorz # Z/0145/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 4 f 1 11.10 KUCIŃSKA Klaudia LKS Lubawa 2006 U16 WN III KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0204/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 5 f 1 10.54 KĘPSKA Oliwia MKLA Łęczyca 2006 U16 LD IV ANDRYSIAK Mirosław # Z/0088/20 2024 LDK!  KN B  
6 6 f 1 10.53 JATKOWSKA Weronika UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U16 SL IV PILAREK Sławomir BEZ LDK!
7 7 f 1 10.00 SZPOND Aleksandra MKS Osa Zgorzelec 2006 U16 DS IV WOCHNA Robert Z/8257/21 2024 LDK!  OSU  
8 8 f 1 9.25 KŁOSOWSKA Klaudia MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U16 OP V LDK!
9 9 f 1 9.06 NOWIKOWSKA Kornelia LUKS Hańcza Suwałki 2006 U16 PD V LDK!
10 10 f 1 9.04 ŚLEDZIŃSKA Martyna KS Victoria Trzebinia 2006 U16 MA V PATER Agnieszka # Z/2224/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
11 11 f 1 8.66 KOZA Ola UKS Błyskawica Domaniewice 2007 U16 LD -- SZYMAJDA Mieczysław # Z/9744/21 2024 LDK!
12 12 f 1 7.93 BUDNER Julia UKL Ósemka Police 2006 U16 ZP -- OBERLAN Paulina 5 LDK!
13 13 f 1 6.88 STAWOWIAK Paula UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2006 U16 SK -- OZDOBA Janusz # Z/12707/21 2024 LDK!
60 m M
1 1 e 1 8.52 MĄCZKOWIAK Adam UKS Sprint Przeźmierowo 2010 U12 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/0715/20 2024 LDK!
2 5 e 1 8.80 MYJAK Szymon LKS Stal Mielec 2010 U12 PK -- ŻĄDŁO Jacek # Z/3710/21 2024 LDK!
3 6 e 1 8.92 BRYNKIEWICZ Oliwier UKS Lisy Zgierz 2010 U12 LD -- LISIECKI Paweł Z/1963/21 2024 LDK!
4 7 e 1 9.00 DZIRBA Szymon ULKS Skoczek Pogórze 2010 U12 PM -- NIEMKIEWICZ Wojciech # Z/0774/21 2024 LDK!
5 9 e 1 9.15 DROŹDZIK Oliwier MLKS Sokół Lubin 2011 U12 DS -- KNULL Mariusz # Z/14755/21 2023 LDK!
6 10 e 1 9.18 KORCZAK Igor MULKS Juvenia Głuchołazy 2010 U12 OP -- LDK!
7 14 e 1 9.81 STASZEWSKI Antoni KKL Kielce 2010 U12 SK -- B.D. Z/14044/21 2023 LDK!
1 2 e 2 8.58 HREHORUK Krzysztof UKS Bieniewiczanka Błonie 2011 U12 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/11763/21 2024 LDK!
2 3 e 2 8.65 KRUSINOWSKI Mateusz LKS Vectra Włocławek 2010 U12 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka # Z/0808/19 2024 LDK!
3 4 e 2 8.71 KREKORA Sebastian MKS Żak Biała Podlaska 2010 U12 LU -- HODUN Rafał Z/2268/23 2024 LDK!
4 8 e 2 9.04 BOROWIEC Patryk Akademia Biegowa Żary 2010 U12 LB -- URSZULAK Marcin # Z/13629/21 2024 LDK!
5 11 e 2 9.21 JADUSIŃSKI Błażej UKS Gimpas Pasłęk 2010 U12 WN -- LDK!
6 12 e 2 9.29 SIEMION Paweł KS Podlasie Białystok 2011 U12 PD -- KARŁUK Marek # Z/14388/21 2024 LDK!
7 13 e 2 9.34 JUZIUK Damian KS Podlasie Białystok 2010 U12 PD -- JURKOWICZ Stanisław JURKOWICZ Stanisław , Z/9822/21 , 2024 LDK!
1 1 e 3 7.44 BANASZEWSKI Maciej WKS Oleśniczanka Oleśnica 2008 U14 DS -- B.D. FIT Wiktor # , Z/14748/21 , 2024 LDK!
2 2 e 3 7.52 KRAKOWSKI Eryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U14 WP -- WALCZAK Michał # Z/2370/20 2024 LDK!
3 3 e 3 7.75 OŻÓG Oskar MLKS Lubusz Barlinek 2008 U14 ZP -- SZYMANIAK Wojciech # Z/3620/21 2024 LDK!
4 9 e 3 8.09 NAWROCKI Wojciech KKL Stal Stalowa Wola 2008 U14 PK -- ŁYP Jacek # Z/12676/21 2023 LDK!
5 10 e 3 8.23 JASIŃSKI Patryk MKL Toruń 2008 U14 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel # Z/1178/21 2024 LDK!
6 11 e 3 8.26 SKOWROŃSKI Jakub LKS Vectra Włocławek 2008 U14 KP -- KACPRZAK Marcin # Z/0811/19 2022 LDK!
7 15 e 3 8.58 TWARDY Kacper MLKS Agros Żary 2009 U14 LB -- WISZ Dariusz Z/14171/21 2024 LDK!  OSU  
1 4 e 4 7.83 GARBICZ Alexander MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2008 U14 LD -- WASIAK Jarosław Z/1504/21 2024 LDK!
2 5 e 4 7.85 CZAPKA Dawid KS Agros Zamość 2008 U14 LU -- B.D. STRYJEWSKI Janusz KUZDRA Dariusz # , Z/0385/21 , 2024 LDK!
3 6 e 4 8.00 BARABAS Szymon KS Agros Zamość 2008 U14 LU -- GDAŃSKI Andrzej # Z/0593/21 2024 LDK!
4 8 e 4 8.07 SŁOŃSKI Filip MMKS Gdańsk 2008 U14 PM -- SKALSKI Krzysztof Z/4388/20 2023 LDK!
5 13 e 4 8.30 GUTOWSKI Kuba KS Podlasie Białystok 2009 U14 PD -- KARŁUK Marek GRYNIEWICZ Wiktor # , Z/4198/21 , 2024 LDK!
6 14 e 4 8.33 ZŁOTNIK Karol LKS Korab Olecko 2008 U14 WN -- LDK!
1 7 e 5 8.04 NOWAK Norbert KKL Stal Stalowa Wola 2008 U14 PK -- BARSZCZ Mirosław # Z/0059/21 2024 LDK!
2 12 e 5 8.28 HREHORUK Szymon UKS Filipides Teresin # 2008 U14 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/5788/23 2024 LDK!
3 15 e 5 8.58 CERSKI Wiktor KS Pro Athlete Grudziądz # 2008 U14 KP -- DEJEWSKI Michał MIRA Krzysztof # , Z/4053/23 , 2024 LDK!
4 17 e 5 8.80 KUTA Oliwier KKL Kielce 2009 U14 SK -- FURMANEK Grzegorz # Z/0494/21 2024 LDK!
5 18 e 5 9.01 KORZENIOWSKI Maksymilian WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -- GAJ Paulina Z/2911/21 2024 LDK!
1 1 e 6 7.14 BAJRASZEWSKI Tomasz LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0568/18 2024 BEZ LDK!  KNF   SKN   OSU   KN B  
2 4 e 6 7.28 LACH Radosław MKL Toruń 2006 U16 KP -- BUTKIEWICZ Jacek Z/3189/20 2024 BEZ LDK!  KNF   OSU   KN B  
3 5 e 6 7.41 WIŚNIEWSKI Ignacy OKS Skra Warszawa # 2007 U16 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/4194/19 2024 LDK!
4 7 e 6 7.48 ŁUCZYŃSKI Igor MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD -- WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław , Z/0495/20 , 2024 LDK!
5 10 e 6 7.61 IWASIUTA Wojciech AZS-AWFiS Gdańsk # 2006 U16 PM -- MYSZK Ilona RATAJCZAK Maciej , Z/0599/19 , 2024 LDK!
6 11 e 6 7.66 PIEKARCZYK Bartosz OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta CIEŚLICKA Elżbieta , Z/4533/19 , 2024 LDK!
7 13 e 6 8.08 SUGIER Filip AZS UMCS Lublin 2007 U16 LU -- # LDK!
8 14 e 6 8.35 STRZELECKI Jakub UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2007 U16 SK -- OZDOBA Janusz Z/10775/21 2022 LDK!
1 2 e 7 7.27 SZAKOŁA Jakub MLKS Agros Żary 2006 U16 LB -- WISZ Dariusz WISZ Mateusz Z/5632/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
1 2 e 7 7.27 LIBURA Sebastian MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U16 SL -- ROLAK Dorota Z/0979/18 2024 LDK!  KN B  
3 6 e 7 7.43 GRUSZKA Szymon AZS UMCS Lublin 2006 U16 LU -- CZERNIAKIEWICZ Dorota JAROS Andrzej # , Z/1538/21 , 2024 LDK!  KN B  
4 7 e 7 7.48 MIKUŚKIEWICZ Emilian NKS Start Namysłów 2007 U16 OP -- CHOCHOROWSKI Jacek # Z/7266/21 2024 LDK!
5 9 e 7 7.55 CZAJKOWSKI Jacek MLKS Sokół Lubin 2007 U16 DS -- KNULL Mariusz Z/0089/21 2024 LDK!
6 12 e 7 7.85 WÓJCIK Adam KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK -- BARSZCZ Mirosław # Z/0067/21 2024 LDK!
1 1 f 1 8.48 MĄCZKOWIAK Adam UKS Sprint Przeźmierowo 2010 U12 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/0715/20 2024 LDK!
2 2 f 1 8.57 HREHORUK Krzysztof UKS Bieniewiczanka Błonie 2011 U12 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/11763/21 2024 LDK!
3 3 f 1 8.60 KRUSINOWSKI Mateusz LKS Vectra Włocławek 2010 U12 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka # Z/0808/19 2024 LDK!
4 4 f 1 8.95 MYJAK Szymon LKS Stal Mielec 2010 U12 PK -- ŻĄDŁO Jacek # Z/3710/21 2024 LDK!
5 5 f 1 9.04 BRYNKIEWICZ Oliwier UKS Lisy Zgierz 2010 U12 LD -- LISIECKI Paweł Z/1963/21 2024 LDK!
6 6 f 1 9.06 DZIRBA Szymon ULKS Skoczek Pogórze 2010 U12 PM -- NIEMKIEWICZ Wojciech # Z/0774/21 2024 LDK!
7 7 f 1 9.16 BOROWIEC Patryk Akademia Biegowa Żary 2010 U12 LB -- URSZULAK Marcin # Z/13629/21 2024 LDK!
1 1 f 2 7.43 KRAKOWSKI Eryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U14 WP -- WALCZAK Michał # Z/2370/20 2024 LDK!
2 2 f 2 7.44 BANASZEWSKI Maciej WKS Oleśniczanka Oleśnica 2008 U14 DS -- B.D. FIT Wiktor # , Z/14748/21 , 2024 LDK!
3 3 f 2 7.78 OŻÓG Oskar MLKS Lubusz Barlinek 2008 U14 ZP -- SZYMANIAK Wojciech # Z/3620/21 2024 LDK!
4 4 f 2 7.85 GARBICZ Alexander MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2008 U14 LD -- WASIAK Jarosław Z/1504/21 2024 LDK!
5 5 f 2 7.94 CZAPKA Dawid KS Agros Zamość 2008 U14 LU -- B.D. STRYJEWSKI Janusz KUZDRA Dariusz # , Z/0385/21 , 2024 LDK!
6 6 f 2 8.06 SŁOŃSKI Filip MMKS Gdańsk 2008 U14 PM -- SKALSKI Krzysztof Z/4388/20 2023 LDK!
7 7 f 2 8.08 NOWAK Norbert KKL Stal Stalowa Wola 2008 U14 PK -- BARSZCZ Mirosław # Z/0059/21 2024 LDK!
8 8 f 2 8.09 BARABAS Szymon KS Agros Zamość 2008 U14 LU -- GDAŃSKI Andrzej # Z/0593/21 2024 LDK!
1 1 f 3 7.10 BAJRASZEWSKI Tomasz LKS Vectra Włocławek 2006 U16 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0568/18 2024 BEZ LDK!  KNF   SKN   OSU   KN B  
2 2 f 3 7.23 SZAKOŁA Jakub MLKS Agros Żary 2006 U16 LB -- WISZ Dariusz WISZ Mateusz Z/5632/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 3 f 3 7.31 LIBURA Sebastian MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U16 SL -- ROLAK Dorota Z/0979/18 2024 LDK!  KN B  
4 4 f 3 7.38 GRUSZKA Szymon AZS UMCS Lublin 2006 U16 LU -- CZERNIAKIEWICZ Dorota JAROS Andrzej # , Z/1538/21 , 2024 LDK!  KN B  
5 5 f 3 7.39 WIŚNIEWSKI Ignacy OKS Skra Warszawa # 2007 U16 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/4194/19 2024 LDK!
6 6 f 3 7.42 MIKUŚKIEWICZ Emilian NKS Start Namysłów 2007 U16 OP -- CHOCHOROWSKI Jacek # Z/7266/21 2024 LDK!
7 7 f 3 7.43 LACH Radosław MKL Toruń 2006 U16 KP -- BUTKIEWICZ Jacek Z/3189/20 2024 BEZ LDK!  KNF   OSU   KN B  
8 8 f 3 7.50 ŁUCZYŃSKI Igor MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD -- WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław , Z/0495/20 , 2024 LDK!
300 m M
1 1 s 1 46.05 GRZEGOROWSKI Franciszek KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U12 WP -- WALCZAK Marek # Z/0254/20 2024 LDK!
2 2 s 1 46.37 BOGUSŁAWSKI-MICHNIAK Jan MKS Polonia Warszawa # 2010 U12 MZ -- PODRAŻKO Marian # Z/0002/24 2024 LDK!
3 3 s 1 47.72 SZCZEPANIAK Marcel MLKS Lubusz Barlinek 2010 U12 ZP -- DZIĘCIOŁ Piotr Z/3623/21 2024 LDK!
4 4 s 1 47.98 RYDZOŃ Michał MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2010 U12 LD -- WASIAK Jarosław Z/1506/21 2024 LDK!
5 5 s 1 48.33 GWARA Mateusz OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2010 U12 MZ -- WITKOWSKI Bartosz Z/1356/22 2024 LDK!
6 11 s 1 51.98 BUGAJ Michał WKS Wawel Kraków 2010 U12 MA -- GAJ Paulina Z/2903/21 2024 LDK!
1 6 s 2 49.25 LUBOŃ Albert MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2010 U12 SL -- ROLAK Dorota Z/1031/21 2024 LDK!
2 7 s 2 49.39 PELC Brajan LKS Lubusz Słubice 2010 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/6485/21 2024 LDK!
3 8 s 2 49.84 CHUCHRA Mateusz MKL Toruń 2010 U12 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/4503/19 2024 BEZ LDK!
4 9 s 2 51.56 WOŚ Maksymilian MKS Osa Zgorzelec 2010 U12 DS -- KUBALA Łukasz # Z/14756/21 2024 LDK!
5 10 s 2 51.92 MATYJASIK Tomasz MULKS Juvenia Głuchołazy 2010 U12 OP -- WOLAK Magdalena Z/0871/20 2024 LDK!
6 12 s 2 53.79 GOZDECKI Szymon MKS Agros Chełm 2010 U12 LU -- # LDK!
1 1 s 3 39.06 KIERNOŻYCKI Michał MLKS Agros Żary 2008 U14 LB IV WISZ Mateusz Z/13793/21 2024 LDK!
2 3 s 3 40.22 MALINOWSKI David MKL Szczecin # 2008 U14 ZP IV BINDASZEWSKA Hanna # Z/12486/21 2024 LDK!
3 4 s 3 40.46 SOBCZYŃSKI Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U14 LB IV B.D. Z/6488/21 2024 LDK!
4 5 s 3 41.21 RUDY Maksymilian MKS Czechowice-Dziedzice 2008 U14 SL V HOMA Wioleta # Z/3316/20 2024 LDK!
5 6 s 3 41.81 ADAMCZEWSKI Jan AZS Łódź # 2008 U14 LD V LISIECKI Paweł WĘGLARSKI Krzysztof , Z/5247/19 , 2024 LDK!
1 2 s 4 39.95 KLEIBA Maciej CWKS Resovia Rzeszów 2008 U14 PK IV MAJCHROWICZ Rena # Z/1044/21 2024 LDK!
2 7 s 4 42.25 SADZA Filip UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U14 WP V SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/12441/21 2024 LDK!
3 8 s 4 42.69 ZĄBCZYK Grzegorz SAS AZS AWF Kraków 2008 U14 MA -- GUJA Marta Z/3984/20 2022 LDK!
4 9 s 4 42.87 WINIARSKI Mateusz MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U14 OP -- PIERÓG Paweł Z/0702/22 2024 LDK!
5 13 s 4 45.02 BŁĘDOWSKI Kacper LKS Zantyr Sztum 2008 U14 PM -- SZPALERSKI Adam # Z/3805/20 2024 LDK!
1 10 s 5 43.77 DROZDA Antoni MLKS Sokół Lubin 2008 U14 DS -- KNULL Mariusz Z/6565/21 2023 LDK!
2 11 s 5 44.68 BARAŃSKI Dawid MKS Bolesłavia Bolesławiec 2009 U14 DS -- WIŚNIEWSKI Paweł MARKOWSKA Małgorzata , Z/6644/21 , 2024 LDK!
3 12 s 5 44.94 CZUŁEK Adrian UKS Filipides Teresin 2009 U14 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/2932/21 2024 LDK!  OSU  
4 14 s 5 45.84 SZWAJKOWSKI Tomasz KKL Kielce 2009 U14 SK -- JÓŹWIK Krzysztof # Z/0501/21 2024 LDK!
5 15 s 5 46.34 DZIUBA Jakub TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2009 U14 LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz # Z/0723/23 2024 LDK!
1 1 s 6 36.57 SZARAPO Jakub BKS Bydgoszcz # 2006 U16 KP II B.D. BAUMGART Iwona , Z/0473/20 , 2024 LDK!  KNF   KN B  
2 2 s 6 37.37 BUCZYŃSKI Kacper MKS Bank BS Płońsk 2006 U16 MZ II WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2001/19 2024 LDK!  KN B  
3 3 s 6 37.45 DEĆ Fabian MLKS Agros Żary 2006 U16 LB II WISZ Dariusz # Z/5625/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 5 s 6 38.28 GOWIŃSKI Antoni RKS Rumia 2006 U16 PM III SZYMAŃSKI Maciej # Z/4988/19 2024 LDK!
5 6 s 6 38.29 ZAJĄC Bartosz KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U16 SL III DOBIJA Katarzyna Z/2127/20 2024 LDK!  KN B  
6 10 s 6 39.89 GRĘBOSZ Dorian KS AZS AWF Kraków # 2006 U16 MA IV MUNIAK Michał GUJA Marta # , Z/4695/18 , 2024 LDK!  KN B  
1 4 s 7 38.17 KAMIŃSKI Oliwer PLKS Gwda Piła 2006 U16 WP III KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4251/18 2023 5 LDK!  OSU   KN B  
2 7 s 7 38.72 KĘDZIERSKI Maciej UKS Lisy Zgierz 2006 U16 LD III LISIECKI Paweł Z/0246/18 2024 LDK!
3 8 s 7 38.73 CIESZEWSKI Adam MKL Toruń # 2007 U16 KP III WOŹNIAK Jacek Z/4625/19 2024 LDK!
4 9 s 7 38.76 KIENIGSMAN Jakub MKL Jurand Szczytno 2006 U16 WN III BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Ireneusz # , Z/0915/21 , 2024 LDK!  KN B  
5 11 s 7 40.08 CZARNOCKI Maciej KS Podlasie Białystok 2006 U16 PD IV SIENKIEWICZ Karol MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina # , Z/3025/20 , 2024 LDK!
6 13 s 7 40.50 ORZĘDOWSKI Jakub AZS UMCS Lublin # 2007 U16 LU IV CZERNIAKIEWICZ Dorota LESZCZYŃSKI Damian , Z/0597/21 , 2024 LDK!  OSU  
1 12 s 8 40.49 DANKÓW Franciszek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2007 U16 OP IV LACH Magdalena Z/10873/21 2024 LDK!
2 14 s 8 40.57 LEBIEDZIŃSKI Gabriel KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ V GRYNIEWICZ Wiktor TWOREK Urszula # , Z/4279/21 , 2024 LDK!
3 15 s 8 40.75 PECYNA Dawid OSiR Wyspiarz Świnoujście 2007 U16 ZP V WIELECHOWSKI Adam Z/3026/20 2024 LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:47.44 SZYMCZAK Stanisław OŚ AZS Poznań 2010 U12 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta # Z/0016/21 2024 LDK!
2 3 s 1 1:48.31 OLEJNIK Filip RLTL GGG Radom # 2010 U12 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/4816/24 2024 LDK!
3 4 s 1 1:48.60 KOWALEWSKI Jakub OŚ AZS Poznań 2011 U12 WP -- MALUŚKIEWICZ Agnieszka # Z/0267/21 2024 LDK!
4 5 s 1 1:49.09 SZYMURA Franciszek MKS Iskra Pszczyna 2010 U12 SL -- BIELA Monika Z/7264/21 2024 LDK!
5 6 s 1 1:52.12 MAZIK Franciszek GKS Piast Gliwice 2010 U12 SL -- ŚNIEGÓRSKI Adam Z/2678/20 2024 LDK!
6 8 s 1 1:54.24 SIEJEK Nataniel UKS Czapla Białe Błota 2010 U12 KP -- SZYMAŃSKA Kamila # Z/4395/20 2024 LDK!
7 10 s 1 1:57.01 SZYMAŃSKI Antoni MLKS Agros Żary 2011 U12 LB -- WISZ Mateusz ŁABUL Wioletta Z/3463/21 2023 LDK!
1 2 s 2 1:47.45 LITWIN Jakub GKS Start Długołęka 2010 U12 DS -- BENKOWSKA Nina Z/3041/21 2024 LDK!
2 7 s 2 1:52.84 PACHURA Ksawery MULKS Juvenia Głuchołazy 2010 U12 OP -- WOLAK Magdalena # Z/9263/21 2024 LDK!
3 9 s 2 1:56.23 BRUCKI Julian ULKS Talex Borzytuchom 2010 U12 PM -- RADTKE Marek Z/6944/21 2023 LDK!
4 11 s 2 1:57.43 DOHNALIK Kacper SAS AZS AWF Kraków 2011 U12 MA -- GUJA Marta Z/13973/21 2024 LDK!
5 12 s 2 1:58.50 BARAŃSKI Adam UKS Lisy Zgierz 2010 U12 LD -- LISIECKI Paweł Z/1964/21 2024 LDK!
6 13 s 2 2:00.47 MATEJCZUK Bartłomiej KS Podlasie Białystok 2010 U12 PD -- JURKOWICZ Stanisław JURKOWICZ Stanisław , Z/9828/21 , 2024 LDK!
7 14 s 2 2:10.28 KAMIŃSKI Filip KS Polonia Pasłęk # 2010 U12 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/3333/22 2024 LDK!
1 1 s 3 1:34.58 MAĆKOWSKI Marcel UKS Achilles Leszno 2009 U14 WP IV ZDONEK Filip # Z/4276/19 2024 LDK!
2 2 s 3 1:34.91 FILIPEK Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U14 KP IV SOBOWIEC Bartosz Z/2441/19 2024 LDK!
3 3 s 3 1:36.96 LEWANDOWSKI Michał UKS Filipides Teresin 2008 U14 MZ V ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0965/20 2024 LDK!  OSU  
4 4 s 3 1:37.07 SUWALSKI Krzysztof MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2008 U14 SL V PRZEWIEŹLIK Dorota # Z/1593/21 2024 LDK!
5 5 s 3 1:37.30 RYCHLIK Patryk MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2008 U14 SL V PRZEWIEŹLIK Dorota Z/3788/20 2024 LDK!
6 7 s 3 1:39.03 BUDA Piotr UKS Olimpia Zabrze 2008 U14 SL V GAJEWSKI Wojciech Z/1771/19 2023 LDK!
7 8 s 3 1:39.04 KARPIŃSKI Nikodem LMKS Żak Pyrzyce 2008 U14 ZP V PIWOWARCZYK Wojciech Z/5211/21 2024 LDK!
8 9 s 3 1:40.42 GOŁDYN Jan MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U14 LD -- KOWALSKI Robert Z/1554/21 2024 LDK!
9 10 s 3 1:40.49 MADUZIA Piotr LMKS Żak Pyrzyce 2009 U14 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5220/21 2024 LDK!
10 14 s 3 1:42.56 PIASZCZYŃSKI Filip UKS Achilles Leszno 2008 U14 WP -- # LDK!  OSU  
11 17 s 3 1:46.07 FILIPKOWSKI Mariusz UKS Technik Augustów 2008 U14 PD -- SOWÓL Jolanta SOWÓL Bogusław , Z/2420/21 , 2024 LDK!  OSU  
12 20 s 3 1:49.62 DĄBROWSKI Wiktor LKS Górnik Wałbrzych 2008 U14 DS -- LDK!
13 22 s 3 1:50.82 MATUSIAK Kajetan MLKS Echo Twardogóra 2009 U14 DS -- WODNICKI Łukasz Z/0160/21 2024 LDK!
1 6 s 4 1:37.37 FRĄCZAK Błażej LKB im. Braci Petk Lębork 2008 U14 PM V PILARSKA Klaudia B.D. Z/13649/21 2024 LDK!
2 11 s 4 1:41.81 STRZYGOCKI Bartłomiej MLKS Agros Żary 2008 U14 LB -- WISZ Mateusz Z/14213/21 2024 LDK!
3 12 s 4 1:42.11 SŁODKOWSKI Piotr SMKS Parasol Wrocław # 2008 U14 DS -- B.D. B.D. B.D. , Z/14651/21 , 2024 LDK!
4 13 s 4 1:42.21 THOMAN Julian MLKS Agros Żary 2008 U14 LB -- # LDK!
5 15 s 4 1:43.32 NOWAK Michał OŚ AZS Poznań 2009 U14 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta # Z/2384/20 2024 LDK!
6 16 s 4 1:44.29 NIEBUDEK Szymon KKL Kielce 2008 U14 SK -- LDK!
7 18 s 4 1:48.23 WILMAN Jakub MUKS Gim 2 Nysa 2008 U14 OP -- LDK!
8 19 s 4 1:49.46 GUZIK Rafał SAS AZS AWF Kraków 2008 U14 MA -- GUJA Marta Z/3956/20 2022 LDK!
9 21 s 4 1:49.83 LEWANDOWSKI Gabriel ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB -- WOŹNIAK Agnieszka Z/3950/20 2024 LDK!
10 23 s 4 1:54.19 SOLAK Paweł LKS Znicz Biłgoraj 2009 U14 LU -- BERNAŚ Dorota Z/3573/21 2024 LDK!
11 24 s 4 1:56.15 MAKUŁA Szymon UKS Filipides Teresin 2008 U14 MZ -- LDK!  OSU  
12 25 s 4 2:00.06 KOWALSKI Ignacy UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2009 U14 SK -- OZDOBA Janusz # Z/2831/21 2024 LDK!
60 m pł M DzSt (83.8/8.5) M
1 1 e 1 9.18 PALUSZAK Oliwier KSLZS Kruszwica 2008 U14 KP -- LUZAK Andrzej Z/2327/20 2024 LDK!
2 2 e 1 9.46 SAMUL Jan UKS LA Basket Warszawa 2008 U14 MZ -- BOROŃ Adam RĄCZKA Elżbieta # Z/3042/20 2024 LDK!
2 2 e 1 9.46 KOŁODZIEJ Wojciech MUKS Gim 2 Nysa 2009 U14 OP -- KOŁODZIEJ Tomasz Z/5285/21 2024 BEZ LDK!
4 6 e 1 10.17 TROJNAR Eryk UKS Tempo 5 Przemyśl 2009 U14 PK -- SUGIER Maria # Z/2573/20 2024 LDK!
5 9 e 1 11.43 JAROSZ Robert KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U14 SL -- LDK!
1 4 e 2 9.73 WOŹNIAK Jarosław MKS Piast Głogów 2008 U14 DS -- KARPOWICZ Tadeusz Z/4182/19 2023 BEZ LDK!
2 5 e 2 9.91 WOŚKO Mateusz UKS Czempion Bełchatów 2008 U14 LD -- RYBARCZYK Dariusz Z/3471/19 2024 LDK!  OSU  
3 7 e 2 10.81 BARSZCZEWSKI Maksymilian LUKS Hańcza Suwałki 2008 U14 PD -- STACHURSKA Agnieszka # Z/14585/21 2023
4 8 e 2 11.01 CICHY Tymoteusz KS AZS AWF Kraków # 2008 U14 MA -- GUJA Marta Z/3998/20 2024 LDK!
5 9 e 2 11.43 ŁOBODA Michał UKS Technik Augustów 2008 U14 PD -- SOWÓL Jolanta SOWÓL Bogusław , Z/2415/21 , 2023 LDK!  OSU  
6 11 e 2 11.54 LUBECKI Maksymilian UKS Olimpijczyk Skorzewo 2008 U14 PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/3404/19 2023 LDK!
1 1 f 1 9.19 PALUSZAK Oliwier KSLZS Kruszwica 2008 U14 KP -- LUZAK Andrzej Z/2327/20 2024 LDK!
2 2 f 1 9.42 SAMUL Jan UKS LA Basket Warszawa 2008 U14 MZ -- BOROŃ Adam RĄCZKA Elżbieta # Z/3042/20 2024 LDK!
3 3 f 1 9.48 KOŁODZIEJ Wojciech MUKS Gim 2 Nysa 2009 U14 OP -- KOŁODZIEJ Tomasz Z/5285/21 2024 BEZ LDK!
4 4 f 1 9.81 WOŹNIAK Jarosław MKS Piast Głogów 2008 U14 DS -- KARPOWICZ Tadeusz Z/4182/19 2023 BEZ LDK!
5 5 f 1 10.05 WOŚKO Mateusz UKS Czempion Bełchatów 2008 U14 LD -- RYBARCZYK Dariusz Z/3471/19 2024 LDK!  OSU  
6 6 f 1 10.25 TROJNAR Eryk UKS Tempo 5 Przemyśl 2009 U14 PK -- SUGIER Maria # Z/2573/20 2024 LDK!
7 7 f 1 10.44 BARSZCZEWSKI Maksymilian LUKS Hańcza Suwałki 2008 U14 PD -- STACHURSKA Agnieszka # Z/14585/21 2023
8 8 f 1 10.69 CICHY Tymoteusz KS AZS AWF Kraków # 2008 U14 MA -- GUJA Marta Z/3998/20 2024 LDK!
60 m pł M Mł M
1 1 e 3 8.80 KORZENIOWSKI Krzysztof KS AZS AWF Kraków # 2006 U16 MA -- SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Andrzej # , Z/3285/19 , 2024 LDK!  KN B  
2 5 e 3 9.18 SIKORA Adam UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U16 PK -- # LDK!  OSU   KN B  
3 6 e 3 9.37 PAJĄK Stanisław MLKS Agros Żary 2007 U16 LB -- ŁABUL Wioletta WISZ Mateusz , Z/0384/21 , 2024 LDK!
4 7 e 3 9.39 DĄBROWSKI Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 2006 U16 MZ -- RZEPKA Marek # Z/0906/21 2024 LDK!
5 10 e 3 10.51 KWIATKOWSKI Filip MKS Bank BS Płońsk 2006 U16 MZ -- KOZERA Piotr # Z/0695/20 2024 LDK!
6 12 e 3 11.13 PŁASZEWSKI Bartosz KS AZS AWF Kraków # 2007 U16 MA -- GIZA Maciej # Z/3996/20 2024 LDK!
1 2 e 4 8.99 KWIATKOWSKI Nikodem LKS Zantyr Sztum 2006 U16 PM -- B.D. SZPALERSKI Adam # , Z/1173/20 , 2024 LDK!  KN B  
2 3 e 4 9.02 KLUCZNY Alan CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # Z/4597/19 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
3 4 e 4 9.11 RONCZEWSKI Mikołaj WLKS Wrocław 2006 U16 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/0164/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 8 e 4 10.10 ROBACZEWSKI Nikodem CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2007 U16 KP -- LUZAK Andrzej LEWANDOWSKI Jacek # , Z/0892/20 , 2024 LDK!
5 9 e 4 10.24 MILEWSKI Wiktor UKSM Ekipa Bielachy Kielce # 2007 U16 SK -- BIELACHA Maciej # Z/3376/19 2024 LDK!
6 11 e 4 10.86 CACAJ Adam UKS OSoT Szczecin 2006 U16 ZP -- FERFET Marek SZCZEPAŃSKI Marcin LDK!
1 1 f 2 8.81 KORZENIOWSKI Krzysztof KS AZS AWF Kraków # 2006 U16 MA -- SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Andrzej # , Z/3285/19 , 2024 LDK!  KN B  
2 2 f 2 8.96 KLUCZNY Alan CKS Budowlani Częstochowa 2006 U16 SL -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja # Z/4597/19 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
2 2 f 2 8.96 SIKORA Adam UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U16 PK -- # LDK!  OSU   KN B  
4 4 f 2 9.09 RONCZEWSKI Mikołaj WLKS Wrocław 2006 U16 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/0164/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 5 f 2 9.18 KWIATKOWSKI Nikodem LKS Zantyr Sztum 2006 U16 PM -- B.D. SZPALERSKI Adam # , Z/1173/20 , 2024 LDK!  KN B  
6 6 f 2 9.42 PAJĄK Stanisław MLKS Agros Żary 2007 U16 LB -- ŁABUL Wioletta WISZ Mateusz , Z/0384/21 , 2024 LDK!
7 7 f 2 9.70 DĄBROWSKI Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 2006 U16 MZ -- RZEPKA Marek # Z/0906/21 2024 LDK!
8 8 f 2 10.32 ROBACZEWSKI Nikodem CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2007 U16 KP -- LUZAK Andrzej LEWANDOWSKI Jacek # , Z/0892/20 , 2024 LDK!
Wzwyż M
1 1 f 1 1.67 ŻYWICA Krystian MKL Toruń 2008 U14 KP V B.D. BUTKIEWICZ Jacek # , Z/4490/19 , 2024 LDK!
2 2 f 1 1.64 GRALAK Franciszek OSiR Wyspiarz Świnoujście 2008 U14 ZP -- WIELECHOWSKI Adam Z/1281/19 2024 LDK!
3 3 f 1 1.61 ZDRAJKOWSKI Dominik MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U14 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł # Z/0186/20 2024 LDK!
4 4 f 1 1.58 DOBBER Gabriel PLKS Gwda Piła 2008 U14 WP -- WAWRUSZAK Andrzej Z/8630/21 2023 LDK!
5 5 f 1 1.55 PIÓRKOWSKI Jakub MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2008 U14 MZ -- NAPIÓRKOWSKI Adam Z/3255/20 2024 BEZ LDK!
6 6 f 1 1.50 RUTKOWSKI Nikodem UKS Cyprianka 2008 U14 KP -- JETTER Piotr Z/1000/20 2022 LDK!
6 6 f 1 1.50 RYDLEWSKI Adam MULKS Juvenia Głuchołazy # 2008 U14 OP -- PIERÓG Paweł Z/0691/23 2024 LDK!
8 8 f 1 1.50 WIŚNIEWSKI Nikodem LKS Zantyr Sztum 2008 U14 PM -- B.D. SZPALERSKI Adam # , Z/3550/20 , 2024 LDK!
9 9 f 1 1.50 POSMYK Mateusz AZS-AWF Gorzów 2009 U14 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0882/20 2024 LDK!
10 10 f 1 1.50 ŚWIERZOWSKI Kacper ULKS Lipinki 2008 U14 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/3410/20 2023 BEZ LDK!
11 11 f 1 1.45 KUBIAK Bartosz UKS Miotacz Sosnowiec 2008 U14 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/1294/21 , 2024 LDK!
1 1 f 2 1.95 ANTOSIAK Sebastian RKS Łódź # 2006 U16 LD II B.D. KRAKOWIAK Lech , Z/5041/19 , 2024 LDK!  KNF   OSU  
2 2 f 2 1.89 BOCZKOWSKI-LESIAK Michał MKS Aleksandrów Łódzki # 2007 U16 LD III ZDRAJKOWSKI Paweł Z/4161/19 2024 LDK!  OSU  
3 3 f 2 1.80 REBEJKO Mateusz MKS Osa Zgorzelec 2006 U16 DS IV KORDASIEWICZ Damian # Z/1895/21 2024 LDK!  OSU  
4 4 f 2 1.75 TROŚCIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U16 LB IV KOZIEŁ Marek RZEPKA Marek # , Z/3809/18 , 2024 BEZ LDK!  KNF   OSU   KN B  
5 5 f 2 1.75 BIRECKI Bartłomiej MKS Żywiec 2006 U16 SL IV FIJAK Krystyna Z/4169/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
6 6 f 2 1.75 PANYŁO Patryk UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U16 PK IV RADOCHOŃSKI Marek Z/5650/19 2024 LDK!  KN B  
7 7 f 2 1.70 HARZ Tomasz MMKS Kędzierzyn-Koźle 2007 U16 OP V SACZKO Andrzej # Z/0368/21 2024 LDK!
8 8 f 2 1.70 JĄDER Wiktor UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP V SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0027/21 2024 LDK!
9 9 f 2 1.65 GAŃSKI Jan PLKS Gwda Piła 2006 U16 WP V KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy Z/1643/19 2024 LDK!  OSU  
10 10 f 2 1.60 KREFTA Kacper AML Słupsk 2006 U16 PM -- KOPEĆ Bernadeta Z/14393/21 2024 LDK!  OSU  
11 11 f 2 1.60 BIELIŃSKI Kamil KS Podlasie Białystok 2007 U16 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor LDK!
12 12 f 2 1.55 ZAKOPIEC Jakub MKL Toruń # 2007 U16 KP -- BUTKIEWICZ Jacek Z/0893/20 2024 LDK!
W dal M
1 1 f 1 5.53 KRZESZOWSKI Igor AML Słupsk 2008 U14 PM -- LDK!
2 2 f 1 5.42 JÓZEFOWIAK Bartłomiej MUKS Szok Bojanowo 2009 U14 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/2425/20 2024 LDK!
3 3 f 1 5.26 DOMASZEWICZ Philip KS Podlasie Białystok 2008 U14 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor GRYNIEWICZ Wiktor # , Z/4276/21 , 2024 LDK!
4 4 f 1 5.22 MĄCZYŃSKI Stanisław KS AZS AWF Warszawa # 2009 U14 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław Z/2046/24 2024 LDK!
5 5 f 1 5.17 BORKOWSKI Patryk TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2008 U14 LU -- LDK!
6 6 f 1 5.12 STACHOWSKI Mateusz UKS OSoT Szczecin # 2008 U14 ZP -- FERFET Marek Z/0077/22 2024 LDK!
7 7 f 1 4.92 TROJNAR Kamil UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U14 PK -- # LDK!
8 8 f 1 4.87 SZYMAŃSKI Nikodem TL Pogoń Ruda Śląska 2008 U14 SL -- LDK!
9 9 f 1 4.84 STROJNY Jan KU AZS PWSZ w Tarnowie 2009 U14 MA -- WAŁASZEK Jarosław # Z/9170/21 2024 LDK!
10 10 f 1 4.84 ZAKRETA Bartosz LKS Lubawa 2008 U14 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek TYKARSKI Marek # Z/2393/21 2023 LDK!
11 11 f 1 4.84 SUSKI Filip MKLA Łęczyca 2009 U14 LD -- KUBIAK Robert Z/0296/22 2024 LDK!
12 12 f 1 4.78 OKONIEWSKI Franciszek LUKS Start Nakło 2008 U14 KP -- JANKOWSKI Marcin BON-PANTKOWSKA Aldona # Z/0549/18 2024 LDK!  OSU  
13 13 f 1 4.76 GOBER Igor LUKS Hańcza Suwałki 2008 U14 PD -- SAWICKA Izabela Z/14431/21 2023 LDK!
14 14 f 1 4.74 CABAN Kacper AL Międzyzdroje 2008 U14 ZP -- BŁOCIAN Rafał Z/4957/19 2024 LDK!
15 15 f 1 4.73 WOLAK Filip MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U14 OP -- LDK!
16 16 f 1 4.53 NAZAROWICZ Hubert UKS Sokół Węgorzewo 2008 U14 WN -- PALUCH Krystian DUNIN-BORKOWSKI Hubert # Z/0906/19 2024 LDK!
17 17 f 1 4.52 FRYSZER Miłosz MKS Osa Zgorzelec 2008 U14 DS -- ŚLIWIŃSKA Danuta KORDASIEWICZ Damian # , Z/12881/21 , 2023 LDK!
18 18 f 1 4.42 KUMOROWSKI Szymon SAS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA -- GUJA Marta Z/3958/20 2024 LDK!
19 19 f 1 4.23 BAGIŃSKI Oliwier MKS Iskra Pszczyna 2009 U14 SL -- BIELA Monika Z/3171/20 2022 LDK!
  f 1 NM CZARNECKI Jakub LKS Stal Mielec 2008 U14 PK -- TORBA Tomasz # Z/2591/20 2024 LDK!
W dal strefa M
1 1 f 1 4.70 DZIEŁAKOWSKI Gustaw KS Aktywna Wschowa # 2010 U12 LB -- KARPOWICZ Tadeusz # Z/5134/24 2024 LDK!
2 2 f 1 4.64 GŁOGOWSKI Stanisław MUKS Park Zduńska Wola 2010 U12 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/0532/21 2024 LDK!
3 3 f 1 4.61 ALLERT Olivier LMKS Żak Pyrzyce 2010 U12 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5237/21 2024 LDK!
4 4 f 1 4.58 KWIATKOWSKI Tymon LKS Zantyr Sztum 2010 U12 PM -- B.D. SZPALERSKI Adam # , Z/3558/20 , 2024 LDK!
5 5 f 1 4.52 TOCZYDŁOWSKI Adam KS Podlasie Białystok 2010 U12 PD -- ŚWIDERSKI Paweł Z/14586/21 2024 LDK!
6 6 f 1 4.41 KŁOPOTEK Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2010 U12 KP -- KOZŁOWSKI Krzysztof # Z/1095/23 2024 LDK!
7 7 f 1 4.40 KORGUL Bruno SKS Kusy Kraków 2010 U12 MA -- GUJA Marta Z/3982/20 2024
8 8 f 1 4.33 WENC Kamil ULKS Lipinki 2010 U12 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz # Z/4046/20 2024 LDK!
9 9 f 1 4.26 KUBALA Ernest CWKS Resovia Rzeszów 2010 U12 PK -- TITTINGER Katarzyna # Z/13625/21 2024 LDK!
10 10 f 1 4.21 OSIADŁY Wojciech MULKS Juvenia Głuchołazy 2010 U12 OP -- # LDK!
11 11 f 1 4.05 WILAN Maciej UKS Atos Woźnice 2010 U12 WN -- MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech # , Z/4361/21 , 2024 LDK!
12 12 f 1 4.04 JONASIK Wojciech LMKS Żak Pyrzyce 2010 U12 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5210/21 2024 LDK!
13 13 f 1 4.03 WASILEWSKI Oskar LKS Znicz Biłgoraj 2010 U12 LU -- LDK!
14 14 f 1 3.96 PŁONKA Szymon UKS Chromik Mysłowice 2010 U12 SL -- PASZTA Anna Z/2017/20 2024 LDK!
15 15 f 1 3.91 CYKMAN Maksymilian KL Ziemia Kłodzka 2010 U12 DS -- WOŚ Michał Z/6705/21 2024 LDK!
16 16 f 1 3.40 KUTA Aleksander KKL Kielce 2010 U12 SK -- FURMANEK Grzegorz # Z/0493/21 2023 LDK!
17 17 f 1 2.98 BUKOWIECKI Alex MKL Jurand Szczytno 2013 U12 WN -- BUKOWIECKI Maciej Z/4782/21 2024 LDK!
Kula (4) M
1 1 f 1 11.36 GRUSZEWSKI Jakub AML Słupsk 2008 U14 PM -- NASZKO Andrzej Z/0168/21 2024 LDK!
2 2 f 1 11.03 FASZCZEWSKI Dawid KS Podlasie Białystok 2008 U14 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor ZABAWSKI Przemysław # , Z/4277/21 , 2023 LDK!  OSU  
3 3 f 1 11.01 LABOCHA Filip CKS Budowlani Częstochowa 2008 U14 SL -- LAMCH Czesław # Z/13694/21 2024 LDK!
4 4 f 1 10.81 HUCULAK Mateusz ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U14 LB -- SZWARC Zygmunt Z/3865/21 2024 LDK!  OSU  
5 5 f 1 10.59 LEWANDOWSKI Łukasz MLKS Nadwiślanin Chełmno 2008 U14 KP -- # LDK!  OSU  
6 6 f 1 10.52 ZAWADZKI Kacper GOKSiT Suchowola 2008 U14 PD -- LDK!
7 7 f 1 10.45 MURAWSKI Kacper MMKS Kędzierzyn-Koźle 2008 U14 OP -- SACZKO Andrzej # Z/0371/21 2024 LDK!
8 8 f 1 10.35 WOŹNIAK Paweł MKS Piast Głogów 2008 U14 DS -- KARPOWICZ Tadeusz Z/2784/21 2023 LDK!
9 9 f 1 10.04 CHARMUSZKO Patryk KS Podlasie Białystok 2008 U14 PD -- WOJNA Cezary # Z/4775/21 2023 LDK!
10 10 f 1 9.77 KOMARSKI Sylwester UKS Gimball Tarnawa Dolna 2008 U14 PK -- B.D. Z/3471/20 2022 LDK!
11 11 f 1 9.70 GŁODEK Wiktor MKLA Łęczyca 2008 U14 LD -- LDK!
12 12 f 1 8.61 MARCINIEWICZ Mikołaj MUKLA Dębica Korzeniowski.pl # 2008 U14 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/6233/23 2023 LDK!
13 13 f 1 7.09 WIETESKA Piotr UKS Błyskawica Domaniewice # 2009 U14 LD -- SZYMAJDA Mieczysław SZYMAJDA Mieczysław , Z/3290/23 , 2024 LDK!
Kula (5) M
1 1 f 1 15.40 KUCZAJ Kacper LKS Górnik Wałbrzych 2006 U16 DS II KUCZAJ Tomasz Z/5186/19 2024 LDK!  KNF   KN B  
2 2 f 1 14.83 GAJDA Mikołaj MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U16 LD III BELTER Artur BELTER Artur Z/1412/18 2024 LDK!  KN B  
3 3 f 1 14.07 WAWIEROWICZ Ignacy AML Słupsk 2006 U16 PM III B.D. WITEK Mirosław , Z/2797/18 , 2024 BEZ LDK!  KN B  
4 4 f 1 13.79 ZŁOTOWSKI Szymon MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U16 KP III B.D. LATAŃSKI Grzegorz # , Z/4966/18 , 2024 5 LDK!  OSU   KN B  
5 5 f 1 13.32 MAŃKOWSKI Oliwier ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U16 LB IV KOWALSKI Zenon # Z/0816/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
6 6 f 1 13.31 SZYMICZEK Michał UKS Czwórka Żory 2006 U16 SL IV KRUPA Iwona # Z/1363/19 2023 LDK!  KN B  
7 7 f 1 12.50 POWALISZ Szymon LUKS Start Nakło 2006 U16 KP IV KSOBIECH Bartosz RADTKE Aleksandra # , Z/1376/19 , 2024 BEZ LDK!
8 8 f 1 11.70 ŚWISTEK Mateusz MMKS Kędzierzyn-Koźle 2006 U16 OP V SACZKO Andrzej # Z/1917/20 2024 LDK!  KN B  
9 9 f 1 11.65 NAJDER Bartłomiej UKS bieganie.pl Stryszawa 2006 U16 MA V KUKLA Rafał # Z/2004/21 2024 LDK!  OSU  
10 10 f 1 11.60 KRAWCEWICZ Kacper UKS Sokół Węgorzewo # 2006 U16 WN V LDK!
11 11 f 1 11.50 BŁAHUCIAK Dawid UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U16 PK V LDK!  KN B  
12 12 f 11 9.28 KOSENKO Mykyta UKS Technik Augustów 2006 U16 PD -- OLSZEWSKI Ryszard LDK!  OSU  

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 6.9812190532684 sekund