Szczecin 18.12.2021
Halowy Świąteczny Mityng Skokowy UKS Osot
Wzwyż K
1 f 1 1.60 ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U20 ZP III KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1142/18 2023 5 LDK!
2 f 1 1.55 KONIECZKO Martyna MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U18 ZP III PRZYBYSZ Łukasz KECLER Szymon , Z/3694/20 , 2023 LDK!
3 f 1 1.50 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP IV LEWANDOWSKI Michał B.D. # Z/3364/18 2023
4 f 1 1.50 LEWANDOWSKA Martyna STS Pomerania Szczecin 2004 U20 ZP IV FERFET Marek NADARZYŃSKI Szymon B.D. , Z/4539/18 , 2023 LDK!
5 f 1 1.45 BĄTKIEWICZ Zofia MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U20 ZP IV KECLER Szymon KECLER Dorota # Z/1124/18 2023 BEZ LDK!
6 f 1 1.45 POPOWICZ Maja MKS Kusy Szczecin 2007 U16 ZP IV ŚLIWKA Irena Z/4453/21 2022 LDK!
7 f 1 1.45 RUDNIK Julia STS Pomerania Szczecin # 2007 U16 ZP IV NADARZYŃSKI Szymon # Z/2650/19 2023 LDK!
8 f 1 1.40 KRUPA Alicja MLUKS Mokasyn Płoty 2006 U18 ZP -- KECLER Szymon Z/1520/19 2022 LDK!
9 f 1 1.40 BUJAROWICZ Natalia MLUKS Mokasyn Płoty 2008 U16 ZP V KECLER Szymon Z/4534/18 2022 LDK!
10 f 1 1.40 OPASAŁA Pola MLUKS Mokasyn Płoty 2008 U16 ZP V KECLER Szymon Z/8228/21 2023 LDK!
11 f 1 1.35 KONDRATOWICZ Sara STS Pomerania Szczecin 2007 U16 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/6353/21 2023 LDK!
12 f 1 1.35 BYSZUK Monika STS Pomerania Szczecin 2007 U16 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/2967/20 2023 LDK!
13 f 1 1.30 PERUGA Amelia MKS Kusy Szczecin 2007 U16 ZP -- MILEWICZ Renata Z/2655/21 2022 LDK!
14 f 1 1.15 PRZYBYLAK Oliwia MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U18 ZP -- KECLER Szymon Z/1088/19 2022 LDK!
15 f 1 1.10 PASIK Wiktoria MLUKS Mokasyn Płoty 2007 U16 ZP -- # LDK!
1 f 2 1.35 STRADOMSKA Ada MLKS Lubusz Barlinek 2009 U14 ZP -- DZIĘCIOŁ Piotr Z/3619/21 2023 LDK!
2 f 2 1.25 MAKOWSKA Nicola UKS OSoT Szczecin 2011 U12 ZP -- FERFET Marek Z/1186/20 2023 LDK!
3 f 2 1.25 PASIK Anna MLUKS Mokasyn Płoty 2011 U12 ZP -- KECLER Dorota # Z/4613/22 2023 LDK!
4 f 2 1.25 SOBCZAK Wiktoria MLUKS Mokasyn Płoty 2009 U14 ZP -- KECLER Dorota Z/2542/20 2023 LDK!
5 f 2 1.25 FILARY Gabriela MLKS Lubusz Barlinek 2009 U14 ZP -- DZIĘCIOŁ Piotr Z/3641/21 2022 LDK!
6 f 2 1.25 KRAWCZYK Magdalena MLUKS Mokasyn Płoty 2009 U14 ZP -- KECLER Dorota Z/1668/20 2023 LDK!
7 f 2 1.25 SOBIERALSKA Maja MLUKS Mokasyn Płoty 2011 U12 ZP -- KECLER Dorota # Z/9966/21 2023 LDK!
7 f 2 1.25 RZESZOWSKA Hanna STS Pomerania Szczecin 2010 U14 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/6356/21 2023 LDK!
9 f 2 1.20 CHORĄŻYCZEWSKA Weronika MLKS Lubusz Barlinek 2009 U14 ZP -- DZIĘCIOŁ Piotr Z/3642/21 2023 LDK!
10 f 2 1.20 KOZŁOWSKA Aleksandra UKS OSoT Szczecin 2010 U14 ZP -- FERFET Marek Z/1599/21 2023 LDK!
11 f 2 1.20 STRADOMSKA Tola MLKS Lubusz Barlinek 2010 U14 ZP -- DZIĘCIOŁ Piotr Z/3622/21 2023 LDK!
12 f 2 1.15 BORATYN Viktoria MLKS Lubusz Barlinek 2010 U14 ZP -- DZIĘCIOŁ Piotr Z/3638/21 2023 LDK!
13 f 2 1.15 KRZYŻANOWSKA Zuzanna MLUKS Mokasyn Płoty 2012 U12 ZP -- KECLER Dorota # Z/1607/22 2023 LDK!
14 f 2 1.10 KOTOWSKA Hanna MLKS Lubusz Barlinek 2010 U14 ZP -- DZIĘCIOŁ Piotr Z/3639/21 2022 LDK!
15 f 2 1.10 RYDZEWSKA Natalia UKS OSoT Szczecin 2011 U12 ZP -- FERFET Marek Z/4808/19 2023 LDK!
16 f 2 1.10 KRASZEWSKA Nela MLUKS Mokasyn Płoty 2011 U12 ZP -- KECLER Aleksandra # Z/9977/21 2021 LDK!
17 f 2 1.05 FRITZSCHE Klara UKS OSoT Szczecin 2012 U12 ZP -- FERFET Marek Z/10099/21 2023 LDK!
18 f 2 0.95 NOWICKA Alicja UKS OSoT Szczecin 2013 U12 ZP -- FERFET Marek Z/0415/22 2023 LDK!
19 f 2 0.85 KRAWCZYK Kinga MLUKS Mokasyn Płoty 2011 U12 ZP -- KECLER Dorota # Z/8229/21 2023 LDK!
Tyczka K
1 f 1 3.70 BRYKAŁA Dominika OSOT Szczecin # 2002 U23 ZP I B.D. SZCZEPAŃSKI Marcin # , Z/3354/17 , 2023 LDK!
2 f 1 3.20 SZCZYGIEŁ Ada UKS OSoT Szczecin 2003 U20 ZP II FERFET Marek 4 LDK!
3 f 1 3.20 BURLIKOWSKA Natalia UKS OSoT Szczecin 2002 U23 ZP II LDK!
4 f 1 3.00 CZERNIAWSKA Julianna SL Olimpia Poznań 2003 U20 WP II DZIAMSKI Krzysztof Z/2683/17 2022 2
5 f 1 2.80 IDŹKOWSKA Antonina SL Olimpia Poznań 2007 U16 WP III CZERNIAK Przemysław Z/5222/18 2022 BEZ LDK!
5 f 1 2.80 BARTKOWIAK Agnieszka SL Olimpia Poznań 2002 U23 WP III CZERNIAK Przemysław B.D. # Z/3053/16 2023
5 f 1 2.80 NAWRATIL Aleksandra SL Olimpia Poznań 2006 U18 WP III CZERNIAK Przemysław Z/5174/18 2022 5 LDK!
8 f 1 2.60 PUK Sonia SL Olimpia Poznań 2003 U20 WP IV CZERNIAK Przemysław B.D. Z/0990/21 2023
9 f 1 2.20 IWANICKA Iga UKS OSoT Szczecin 2007 U16 ZP V FERFET Marek Z/0075/22 2023 LDK!
1 f 2 1.90 KARBOWSKA Pola UKS OSoT Szczecin 2009 U14 ZP -- FERFET Marek Z/3361/19 2023 LDK!
2 f 2 1.70 KOZŁOWSKA Aleksandra UKS OSoT Szczecin 2010 U14 ZP -- FERFET Marek Z/1599/21 2023 LDK!
3 f 2 1.60 MAKOWSKA Nicola UKS OSoT Szczecin 2011 U12 ZP -- FERFET Marek Z/1186/20 2023 LDK!
4 f 2 1.50 ZIELIŃSKA Lena UKS OSoT Szczecin 2011 U12 ZP -- FERFET Marek Z/3631/20 2023 LDK!
W dal K
1 f 1 4.97 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP IV LEWANDOWSKI Michał B.D. # Z/3364/18 2023
2 f 1 4.85 ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U20 ZP IV KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1142/18 2023 5 LDK!
3 f 1 4.64 KONIECZKO Martyna MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U18 ZP -- PRZYBYSZ Łukasz KECLER Szymon , Z/3694/20 , 2023 LDK!
4 f 1 4.60 JASIAK Weronika UKL Ósemka Police 2007 U16 ZP V OBERLAN Paulina # 4 LDK!
5 f 1 4.45 KLEBIEKO Lena STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/13574/21 2023 LDK!
6 f 1 4.40 BOCZKOWSKA Nadia UKL Ósemka Police 2008 U16 ZP -- KAMIŃSKI Ryszard # Z/2993/19 2023 LDK!
7 f 1 4.07 PIEKARSKA Natalia UKL Ósemka Police 2008 U16 ZP -- KAMIŃSKI Ryszard # Z/2648/19 2023 BEZ LDK!
8 f 1 4.04 CENIUCH Anna UKL Ósemka Police 2005 U18 ZP -- OBERLAN Paulina BEZ LDK!
9 f 1 4.04 FILA Amelia UKL Ósemka Police 2008 U16 ZP -- KAMIŃSKI Ryszard # Z/2468/18 2023 BEZ LDK!
10 f 1 3.98 BUJAROWICZ Natalia MLUKS Mokasyn Płoty 2008 U16 ZP -- KECLER Szymon Z/4534/18 2022 LDK!
11 f 1 3.92 KRUPA Alicja MLUKS Mokasyn Płoty 2006 U18 ZP -- KECLER Szymon Z/1520/19 2022 LDK!
12 f 1 3.84 OPASAŁA Pola MLUKS Mokasyn Płoty 2008 U16 ZP -- KECLER Szymon Z/8228/21 2023 LDK!
13 f 1 3.79 BUDNER Julia UKL Ósemka Police 2006 U18 ZP -- OBERLAN Paulina 5 LDK!
14 f 1 3.72 PASIK Wiktoria MLUKS Mokasyn Płoty 2007 U16 ZP -- # LDK!
15 f 1 3.59 RUDŹ Wiktoria UKL Ósemka Police 2008 U16 ZP -- KAMIŃSKI Ryszard # Z/1123/20 2023 LDK!
16 f 1 3.55 PRZYBYLAK Oliwia MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U18 ZP -- KECLER Szymon Z/1088/19 2022 LDK!
17 f 1 3.13 MAGDZIŃSKA Natalia UKL Ósemka Police 2008 U16 ZP -- KAMIŃSKI Ryszard # Z/0143/22 2023 LDK!
18 f 1 3.06 MICHALSKA Marianna UKL Ósemka Police 2007 U16 ZP -- KAMIŃSKI Ryszard # Z/0144/22 2023 LDK!
19 f 1 2.75 PERZYŃSKA Zuzanna UKL Ósemka Police 2008 U16 ZP -- KAMIŃSKI Ryszard # Z/0147/22 2023 LDK!
  f 1 NM BĄTKIEWICZ Zofia MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U20 ZP -- KECLER Szymon KECLER Dorota # Z/1124/18 2023 BEZ LDK!
W dal strefa K
1 1 f 1 4.73 KACPRZAK Amelia LMKS Żak Pyrzyce 2010 U14 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5212/21 2023 LDK!
2 3 f 1 4.20 STRZELECKA Amelia MKS Święc Sławno 2009 U14 ZP -- PIETRUSZKA Renata # Z/12068/21 2023
3 4 f 1 4.06 MAZUR Nadia MKS Święc Sławno 2009 U14 ZP --
4 7 f 1 3.87 PAPLICKA Dominika LMKS Żak Pyrzyce 2010 U14 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5226/21 2023 LDK!
5 8 f 1 3.86 RZESZOWSKA Hanna STS Pomerania Szczecin 2010 U14 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/6356/21 2023 LDK!
6 11 f 1 3.65 ZYGOŃ Blanka UKL Ósemka Police 2010 U14 ZP -- LDK!
7 12 f 1 3.61 RYDZEWSKA Natalia UKS OSoT Szczecin 2011 U12 ZP -- FERFET Marek Z/4808/19 2023 LDK!
8 13 f 1 3.53 KRAWCZYK Magdalena MLUKS Mokasyn Płoty 2009 U14 ZP -- KECLER Dorota Z/1668/20 2023 LDK!
9 14 f 1 3.52 SOBCZAK Wiktoria MLUKS Mokasyn Płoty 2009 U14 ZP -- KECLER Dorota Z/2542/20 2023 LDK!
10 16 f 1 3.47 ŚWIERCZ Laura LMKS Żak Pyrzyce 2010 U14 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5232/21 2023 LDK!
11 18 f 1 3.30 RZĄDKOWSKA Maja LMKS Żak Pyrzyce 2010 U14 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5229/21 2023 LDK!
12 19 f 1 3.29 MACHNIO Karolina LMKS Żak Pyrzyce 2010 U14 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5240/21 2023 LDK!
13 21 f 1 3.19 BORATYN Viktoria MLKS Lubusz Barlinek 2010 U14 ZP -- DZIĘCIOŁ Piotr Z/3638/21 2023 LDK!
14 24 f 1 3.12 WIECZOREK Julia MKS Święc Sławno 2011 U12 ZP -- PIETRUSZKA Renata # Z/10622/21 2023
15 26 f 1 3.08 GADOMSKA Alicja UKS OSoT Szczecin 2010 U14 ZP -- LDK!
16 27 f 1 3.07 SOBIERALSKA Maja MLUKS Mokasyn Płoty 2011 U12 ZP -- KECLER Dorota # Z/9966/21 2023 LDK!
17 29 f 1 3.04 KRASZEWSKA Nela MLUKS Mokasyn Płoty 2011 U12 ZP -- KECLER Aleksandra # Z/9977/21 2021 LDK!
18 35 f 1 2.79 BARTCZAK Lena LMKS Żak Pyrzyce 2012 U12 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/10809/21 2023 LDK!
19 36 f 1 2.75 PERZYŃSKA Wiktoria UKL Ósemka Police 2010 U14 ZP -- # LDK!
20 37 f 1 2.72 BAŁTYKA Hanna UKS OSoT Szczecin 2010 U14 ZP -- FERFET Marek Z/1597/21 2023 LDK!
21 38 f 1 2.57 BIS Laura UKS OSoT Szczecin 2012 U12 ZP -- FERFET Marek Z/1180/20 2023 LDK!
1 2 f 2 4.26 STRADOMSKA Ada MLKS Lubusz Barlinek 2009 U14 ZP -- DZIĘCIOŁ Piotr Z/3619/21 2023 LDK!
2 5 f 2 3.92 FILARY Gabriela MLKS Lubusz Barlinek 2009 U14 ZP -- DZIĘCIOŁ Piotr Z/3641/21 2022 LDK!
3 6 f 2 3.90 MADEJ Lena LMKS Żak Pyrzyce 2010 U14 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5219/21 2023 LDK!
4 9 f 2 3.78 ADAMIAK Lena LMKS Żak Pyrzyce 2010 U14 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/14196/21 2022 LDK!
5 10 f 2 3.68 PIWONI Julia LMKS Żak Pyrzyce 2010 U14 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5228/21 2023 LDK!
6 15 f 2 3.51 BAŁTYKA Antonina UKS OSoT Szczecin 2010 U14 ZP -- FERFET Marek Z/1596/21 2023 LDK!
7 17 f 2 3.42 PASIK Anna MLUKS Mokasyn Płoty 2011 U12 ZP -- KECLER Dorota # Z/4613/22 2023 LDK!
8 39 f 2 2.53 LEW Natalia UKS OSoT Szczecin 2013 U12 ZP -- FERFET Marek Z/0418/22 2022 LDK!
9 20 f 2 3.26 KOSTRZEWA Zuzanna LMKS Żak Pyrzyce 2012 U12 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/10811/21 2023 LDK!
10 22 f 2 3.16 RUTKOWSKA Marta UKS OSoT Szczecin 2014 U12 ZP -- FERFET Marek Z/0154/22 2023 LDK!
11 23 f 2 3.13 PASIKOWSKA Hanna LMKS Żak Pyrzyce 2010 U14 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/1754/22 2023 LDK!
12 25 f 2 3.09 RZĄDKOWSKA Łucja LMKS Żak Pyrzyce 2012 U12 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/10815/21 2023 LDK!
13 28 f 2 3.05 KRZYŻANOWSKA Zuzanna MLUKS Mokasyn Płoty 2012 U12 ZP -- KECLER Dorota # Z/1607/22 2023 LDK!
14 30 f 2 3.01 KRAWCZYK Kinga MLUKS Mokasyn Płoty 2011 U12 ZP -- KECLER Dorota # Z/8229/21 2023 LDK!
15 31 f 2 2.83 PASZKIEWICZ Izabela UKS OSoT Szczecin 2013 U12 ZP -- FERFET Marek Z/5989/21 2023 LDK!
16 33 f 2 2.82 KOTOWSKA Hanna MLKS Lubusz Barlinek 2010 U14 ZP -- DZIĘCIOŁ Piotr Z/3639/21 2022 LDK!
17 34 f 2 2.82 NOWICKA Alicja UKS OSoT Szczecin 2013 U12 ZP -- FERFET Marek Z/0415/22 2023 LDK!
18 32 f 2 2.82 BUDNA Hanna UKS OSoT Szczecin 2014 U12 ZP -- FERFET Marek Z/10100/21 2023 LDK!
19 40 f 2 2.42 WIECZOREK Iga UKS OSoT Szczecin 2013 U12 ZP -- LDK!
20 41 f 2 1.86 BOŻYKOWSKA Julia UKS OSoT Szczecin 2015 U12 ZP -- FERFET Marek Z/4630/22 2023 LDK!
21 42 f 2 1.76 LEWICKA Dorota UKS OSoT Szczecin 2013 U12 ZP -- FERFET Marek Z/0423/22 2023 LDK!
22 43 f 2 1.67 STRZESZEWSKA Hanna UKS OSoT Szczecin 2014 U12 ZP -- LDK!
23 44 f 2 1.40 KLUCZYK Anna UKS OSoT Szczecin 2014 U12 ZP -- FERFET Marek Z/0248/23 2023 LDK!
Wzwyż M
1 f 1 1.65 KLĘK Konrad STS Pomerania Szczecin # 2006 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon # Z/4248/20 2023 LDK!
1 f 1 1.65 OŻÓG Oskar MLKS Lubusz Barlinek 2008 U16 ZP V SZYMANIAK Wojciech # Z/3620/21 2023 LDK!
3 f 1 1.60 ŚWITOŃ Piotr MLUKS Mokasyn Płoty 2007 U16 ZP -- KECLER Szymon Z/1663/20 2023 LDK!
4 f 1 1.55 SMĘT Antoni STS Pomerania Szczecin 2007 U16 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/10942/21 2022 LDK!
5 f 1 1.55 ZIĘTARSKI Szymon STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/9294/21 2023 LDK!
5 f 1 1.55 LITWINIUK Szymon STS Pomerania Szczecin 2004 U20 ZP -- MILEWICZ Magda NADARZYŃSKI Szymon , Z/5023/18 , 2023 LDK!
7 f 1 1.50 WÓJCIK Mikołaj UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- LDK!
8 f 1 1.40 BOROWICZ Marcin STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/3699/20 2023 LDK!
8 f 1 1.40 RYDZEWSKI Kacper UKS OSoT Szczecin 2008 U16 ZP -- FERFET Marek Z/0074/22 2023 LDK!
1 f 2 1.50 SOBIERALSKI Kacper MLUKS Mokasyn Płoty 2009 U14 ZP -- KECLER Szymon # Z/1666/20 2023 LDK!
2 f 2 1.45 BRZOZOWSKI Wojciech UKS OSoT Szczecin 2009 U14 ZP -- FERFET Marek Z/0079/22 2023 16 LDK!
3 f 2 1.40 KAMELSKI Szymon MKS Święc Sławno 2010 U14 ZP -- KAPAŁA Leszek Z/0518/18 2022
4 f 2 1.30 BUZE Igor MKS Święc Sławno 2009 U14 ZP -- KAPAŁA Leszek # Z/3514/19 2023
5 f 2 1.30 MITUTA Dawid UKS OSoT Szczecin 2010 U14 ZP -- FERFET Marek Z/12515/21 2023 LDK!
6 f 2 1.25 SZCZEPANIAK Marcel MLKS Lubusz Barlinek 2010 U14 ZP -- DZIĘCIOŁ Piotr Z/3623/21 2023 LDK!
6 f 2 1.25 KLĘK Wiktor UKS OSoT Szczecin 2010 U14 ZP -- FERFET Marek Z/0083/22 2023 LDK!
8 f 2 1.20 MATULKA Filip MKS Święc Sławno 2010 U14 ZP -- KAPAŁA Leszek Z/14184/21 2023
9 f 2 1.20 JAŁOWICZOR Mateusz UKS OSoT Szczecin 2011 U12 ZP -- FERFET Marek Z/3417/19 2023 LDK!
10 f 2 1.15 SKRABURSKI Bartosz UKS OSoT Szczecin 2011 U12 ZP -- FERFET Marek Z/4809/19 2023 LDK!
11 f 2 1.10 OLEJNICZAK Tomasz UKS OSoT Szczecin 2013 U12 ZP -- FERFET Marek Z/0080/22 2023 LDK!
Tyczka M
1 f 1 4.51 CZERNIAK Przemysław SL Olimpia Poznań 1984 Masters WP I DZIAMSKI Krzysztof Z/1609/20 2023
2 f 1 4.30 SMURA Wiktor SL Olimpia Poznań 2005 U18 WP II CZERNIAK Przemysław Z/3723/19 2023 LDK!
3 f 1 4.20 SIKORSKI Roman SL Olimpia Poznań 2002 U23 WP II CZERNIAK Przemysław Z/3060/16 2022
4 f 1 4.00 POŚPIECH Paweł SL Olimpia Poznań 2006 U18 WP II CZERNIAK Przemysław Z/4802/19 2023 LDK!
4 f 1 4.00 WOŁOSZYN Piotr SL Olimpia Poznań 2007 U16 WP II CZERNIAK Przemysław Z/3722/19 2023 LDK!
6 f 1 4.00 KRUK Nikodem SL Olimpia Poznań 2006 U18 WP II CZERNIAK Przemysław Z/1382/20 2023 LDK!
7 f 1 3.90 SZAKOWSKI Piotr OSOT Szczecin # 2005 U18 ZP III SZCZEPAŃSKI Marcin Z/4070/19 2023 LDK!
8 f 1 3.40 STANISŁAWCZYK Łukasz UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP IV LDK!
9 f 1 3.20 CACAJ Adam UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP IV FERFET Marek SZCZEPAŃSKI Marcin LDK!
10 f 1 3.00 NOWICKI Wiktor UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek SZCZEPAŃSKI Marcin Z/2903/20, Z/2903/20 2022, 2023 LDK!
1 f 2 2.50 BRZOZOWSKI Wojciech UKS OSoT Szczecin 2009 U14 ZP -- FERFET Marek Z/0079/22 2023 16 LDK!
2 f 2 1.70 MITUTA Igor UKS OSoT Szczecin 2010 U14 ZP -- FERFET Marek Z/12516/21 2023 LDK!
3 f 2 1.70 BRZOZOWSKI Franciszek UKS OSoT Szczecin 2009 U14 ZP -- FERFET Marek Z/0078/22 2023 LDK!
4 f 2 1.70 MITUTA Dawid UKS OSoT Szczecin 2010 U14 ZP -- FERFET Marek Z/12515/21 2023 LDK!
5 f 2 1.60 KLĘK Wiktor UKS OSoT Szczecin 2010 U14 ZP -- FERFET Marek Z/0083/22 2023 LDK!
6 f 2 1.50 JAŁOWICZOR Mateusz UKS OSoT Szczecin 2011 U12 ZP -- FERFET Marek Z/3417/19 2023 LDK!
7 f 2 1.40 OLEJNICZAK Tomasz UKS OSoT Szczecin 2013 U12 ZP -- FERFET Marek Z/0080/22 2023 LDK!
1 f 3 2.70 KLĘK Konrad STS Pomerania Szczecin # 2006 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon # Z/4248/20 2023 LDK!
2 f 3 2.50 SZOSTAK Mikołaj UKS OSoT Szczecin # 2006 U18 ZP -- FERFET Marek Z/10634/21 2023 LDK!
3 f 3 2.50 STACHOWSKI Mateusz UKS OSoT Szczecin # 2008 U16 ZP -- FERFET Marek Z/0077/22 2023 LDK!
4 f 3 2.20 KARBOWSKI Rory UKS OSoT Szczecin 2007 U16 ZP -- FERFET Marek Z/3360/19 2022 BEZ LDK!
W dal M
1 f 1 5.60 LITWINIUK Szymon STS Pomerania Szczecin 2004 U20 ZP -- MILEWICZ Magda NADARZYŃSKI Szymon , Z/5023/18 , 2023 LDK!
2 f 1 5.54 MIELCZAREK Mateusz UKS Mieszko Chojna 2004 U20 ZP -- CZUTO Piotr Z/3638/19 2023
3 f 1 5.52 AMBROZIEWICZ Aleks STS Pomerania Szczecin 2004 U20 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4396/18 2023 LDK!
4 f 1 5.50 OŻÓG Oskar MLKS Lubusz Barlinek 2008 U16 ZP -- SZYMANIAK Wojciech # Z/3620/21 2023 LDK!
5 f 1 5.26 PIASECKI Rafał UKS OSoT Szczecin # 2008 U16 ZP -- FERFET Marek Z/0081/22 2023 LDK!
6 f 1 5.20 ŚWITOŃ Piotr MLUKS Mokasyn Płoty 2007 U16 ZP -- KECLER Szymon Z/1663/20 2023 LDK!
7 f 1 5.16 SMĘT Antoni STS Pomerania Szczecin 2007 U16 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/10942/21 2022 LDK!
8 f 1 4.93 ZIĘTARSKI Szymon STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/9294/21 2023 LDK!
9 f 1 4.93 BOROWICZ Marcin STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/3699/20 2023 LDK!
10 f 1 4.77 WÓJCIK Mikołaj UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- LDK!
11 f 1 4.54 WYPYCH Patryk UKS Mieszko Chojna 2006 U18 ZP -- CZUTO Piotr Z/0772/20 2023
12 f 1 4.48 KUBALLEK Grzegorz UKS Mieszko Chojna 2006 U18 ZP -- CZUTO Piotr Z/8725/21 2023
13 f 1 3.36 KUCZYŃSKI Piotr UKS OSoT Szczecin 2008 U16 ZP -- FERFET Marek Z/5978/21 2023 LDK!
W dal strefa M
1 f 1 5.27 PIASECKI Rafał UKS OSoT Szczecin # 2008 U16 ZP -- FERFET Marek Z/0081/22 2023 LDK!
2 f 1 4.80 SOBIERALSKI Kacper MLUKS Mokasyn Płoty 2009 U14 ZP -- KECLER Szymon # Z/1666/20 2023 LDK!
3 f 1 4.44 BUZE Igor MKS Święc Sławno 2009 U14 ZP -- KAPAŁA Leszek # Z/3514/19 2023
4 f 1 4.29 URBAN Olaf LMKS Żak Pyrzyce 2010 U14 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5235/21 2023 LDK!
5 f 1 4.24 SZCZEPANIAK Marcel MLKS Lubusz Barlinek 2010 U14 ZP -- DZIĘCIOŁ Piotr Z/3623/21 2023 LDK!
6 f 1 4.13 JONASIK Wojciech LMKS Żak Pyrzyce 2010 U14 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5210/21 2023 LDK!
7 f 1 4.06 KAMELSKI Szymon MKS Święc Sławno 2010 U14 ZP -- KAPAŁA Leszek Z/0518/18 2022
8 f 1 4.01 PLUTA Mateusz LMKS Żak Pyrzyce 2011 U12 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/10813/21 2023 LDK!
9 f 1 3.94 ROSOŁOWSKI Igor MKS Święc Sławno 2011 U12 ZP -- B.D. Z/0498/22 2023
10 f 1 3.81 PLUTA Nikodem LMKS Żak Pyrzyce 2012 U12 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/10814/21 2023 LDK!
11 f 1 3.68 MATULKA Filip MKS Święc Sławno 2010 U14 ZP -- KAPAŁA Leszek Z/14184/21 2023
12 f 1 3.60 MITUTA Igor UKS OSoT Szczecin 2010 U14 ZP -- FERFET Marek Z/12516/21 2023 LDK!
13 f 1 3.59 STRYJEWSKI Michał LMKS Żak Pyrzyce 2011 U12 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/14198/21 2023 LDK!
14 f 1 3.44 OŻÓG Szymon MLKS Lubusz Barlinek 2012 U12 ZP -- DZIĘCIOŁ Piotr Z/0360/22 2022 LDK!
15 f 1 3.25 ZIOBROWSKI Michał LMKS Żak Pyrzyce 2010 U14 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/0970/22 2023 LDK!
16 f 1 3.22 RZESZOWSKI Tymoteusz STS Pomerania Szczecin 2013 U12 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/6357/21 2023 LDK!
17 f 1 3.06 BRZOZOWSKI Franciszek UKS OSoT Szczecin 2009 U14 ZP -- FERFET Marek Z/0078/22 2023 LDK!
18 f 1 3.06 IWANICKI Marek UKS OSoT Szczecin 2010 U14 ZP -- FERFET Marek Z/0076/22 2023 LDK!
19 f 1 2.72 SZCZUROWSKI Adam UKS OSoT Szczecin 2011 U12 ZP -- FERFET Marek Z/0413/22 2023 LDK!
20 f 1 2.59 KWIATKOWSKI Antoni UKS OSoT Szczecin 2013 U12 ZP -- FERFET Marek Z/1803/22 2022 LDK!
21 f 1 2.55 BABIŃSKI Mateusz STS Pomerania Szczecin 2011 U12 ZP -- BRYKAŁA Dominika # Z/3165/23 2023 LDK!
22 f 1 2.54 FĄFEREK Marceli UKS OSoT Szczecin 2012 U12 ZP -- LDK!
23 f 1 2.48 BUDNY Antoni UKS OSoT Szczecin 2015 U12 ZP -- FERFET Marek Z/10101/21 2023 LDK!
24 f 1 2.37 KRZYŻANOWSKI Wojciech UKS OSoT Szczecin 2012 U12 ZP -- LDK!
25 f 1 2.18 ZAKRZEWSKI Mikołaj UKS OSoT Szczecin 2016 U12 ZP -- FERFET Marek Z/5970/21 2023 LDK!
26 f 1 1.90 ROKITA Grzegorz UKS OSoT Szczecin 2013 U12 ZP -- FERFET Marek Z/1188/20 2023 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.3735451698303 sekund