Aleksandrów Łódzki 08.01.2022
Halowy mityng LA w Aleksandrowie Łódzkim
Wzwyż K
1 1 f 0 1.51 GAJDA Julia UKS MTE Milanówek 2008 U16 MZ IV RODOWALD Olaf Z/0687/20 2023 LDK!
2 2 f 0 1.48 LUBNAUER Julia UKS 55 Łódź 2005 U18 LD IV PALISZEWSKI Maciej Z/0258/18 2023 5 LDK!
3 3 f 0 1.44 GAŁAJ Sandra UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD V KUDŁA Jacek Z/0764/19 2023 LDK!
3 3 f 0 1.44 KOMOSZKA Martyna UKS MTE Milanówek 2007 U16 MZ V LDK!
5 5 f 0 1.44 ANDRZEJCZAK Martyna MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD V LIPIŃSKI Leszek # Z/13487/21 2023
6 6 f 0 1.44 KIJAŃSKA Nikola MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD V ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2630/21 2023
7 7 f 0 1.44 TULIŃSKA Julia UKS Dziewiątka Kutno 2005 U18 LD -- KUDŁA Jacek # Z/4577/18 2023 BEZ
8 8 f 0 1.40 CHŁOPIK Łucja UKS MTE Milanówek 2008 U16 MZ V SOBIERAJ Aneta SOBIERAJ Aneta # , Z/2007/19 , 2023 BEZ LDK!
8 8 f 0 1.40 ZIELIŃSKA Joanna UKS MTE Milanówek 2008 U16 MZ V SOBIERAJ Aneta GĘBSKI Adam # , Z/1457/18 , 2023 BEZ LDK!
10 10 f 0 1.30 JABŁOŃSKA Hanna MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/7872/21 2023
11 11 f 0 1.25 PAKULSKA Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD --
W dal K
1 1 f 0 5.77 SZTACHAŃSKA Zuzanna AZS Łódź 2001 U23 LD II SADACH Aneta B.D. B.D. Z/4769/15 2023 LDK!
2 2 f 0 5.60 LIPIŃSKA Gabriela KKL Kielce 2005 U18 SK II LIPIŃSKI Zdzisław # Z/4905/21 2023
3 3 f 0 5.48 KRAWCZYK Aleksandra KS Warszawianka W-wa 2003 U20 MZ II RZEPKA Marek B.D. Z/2356/18 2023
4 4 f 0 5.26 BAAS Marleen OŚ AZS Poznań 2004 U20 WP III B.D. Z/1200/20 2023
5 5 f 0 5.06 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U20 LD IV LECHOWICZ Arkadiusz Z/3164/17 2023 4
6 6 f 0 5.01 LUBNAUER Julia UKS 55 Łódź 2005 U18 LD IV PALISZEWSKI Maciej Z/0258/18 2023 5 LDK!
7 7 f 0 4.98 DZIADAK Nikolina KS AZS AWF Warszawa # 2003 U20 MZ IV ŁUKASIAK Michał B.D. Z/5112/18 2023 LDK!
8 8 f 0 4.94 BRYSZEWSKA Agnieszka UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD IV KUDŁA Jacek Z/5219/18 2023 BEZ LDK!
9 9 f 0 4.83 SZMIGIEL Monika MKS Tomaszów Mazowiecki 2004 U20 LD IV LECHOWICZ Arkadiusz Z/4296/19 2023
10 10 f 0 4.81 DĄBROWSKA Julia MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2008 U16 MZ IV NAPIÓRKOWSKI Adam Z/5479/21 2023 LDK!
11 11 f 0 4.66 TULIŃSKA Julia UKS Dziewiątka Kutno 2005 U18 LD -- KUDŁA Jacek # Z/4577/18 2023 BEZ
12 12 f 0 4.54 WRÓBEL Lena RKS Łódź # 2008 U16 LD V GOWORSKI Tomasz Z/0606/23 2023
13 13 f 0 4.42 KIJAŃSKA Nikola MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2630/21 2023
14 14 f 0 4.42 PYSKŁO Wiktoria UKS Siódemka Ostrołęka 2003 U20 MZ --
15 15 f 0 4.39 ANDRZEJCZAK Martyna MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- LIPIŃSKI Leszek # Z/13487/21 2023
16 16 f 0 4.18 WESTENHOLC Paulina KS Victoria Trzebinia 2006 U18 MA -- SIERKA Ewa Z/2614/19 2023 LDK!
17 17 f 0 4.09 BURKIEWICZ Amelia MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2010 U14 MZ -- NAPIÓRKOWSKI Adam Z/3258/20 2023 LDK!
18 18 f 0 4.07 JABŁOŃSKA Hanna MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/7872/21 2023
19 19 f 0 4.02 ZIELIŃSKA Joanna UKS MTE Milanówek 2008 U16 MZ -- SOBIERAJ Aneta GĘBSKI Adam # , Z/1457/18 , 2023 BEZ LDK!
20 20 f 0 4.01 DUDINA Viktoriia MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U20 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/4128/17 2022 BEZ
21 21 f 0 3.98 IDCZAK Wiktoria MKLA Łęczyca 2008 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/8313/21 2023 LDK!
22 22 f 0 3.90 STAŃKO Maja RKL Kusy Rokietnica 2009 U14 WP -- ŚWIST Jerzy Z/2136/20 2023 LDK!
23 23 f 0 3.58 HAGLAUER Paulina LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U20 WP -- NALEPA Marek Z/3447/21 2023 LDK!
24 24 f 0 3.57 RYBCZYŃSKA Amelia LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/0391/22 2023
25 25 f 0 3.25 BRULIŃSKA Aleksandra UKS Siódemka Ostrołęka 2009 U14 MZ -- # LDK!
  f 0 NM MIERZEJEWSKA Michalina UKS Siódemka Ostrołęka 2008 U16 MZ -- DĄBROWSKI Dariusz # Z/13003/21 2023 LDK!
Trójskok K
1 1 f 0 12.10 SZTACHAŃSKA Zuzanna AZS Łódź 2001 U23 LD I SADACH Aneta B.D. B.D. Z/4769/15 2023 LDK!
2 2 f 0 11.43 JANUS Julia MKS Aleksandrów Łódzki 2001 U23 LD III LIPIŃSKI Leszek B.D. Z/3706/15 2022
3 3 f 0 11.13 DZIADAK Nikolina KS AZS AWF Warszawa # 2003 U20 MZ III ŁUKASIAK Michał B.D. Z/5112/18 2023 LDK!
4 4 f 0 10.47 MIROWSKA Weronika MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U20 LD IV ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2767/17 2023 4 LDK!
5 5 f 0 9.26 URYSIAK Martyna AZS Łódź 2006 U18 LD -- SADACH Aneta # Z/9733/21 2023 LDK!
6 6 f 0 9.26 DEDECJUS Ewa AZS Łódź 2006 U18 LD -- LDK!
  f 0 NM PYSKŁO Wiktoria UKS Siódemka Ostrołęka 2003 U20 MZ --
Kula (2) K
1 1 f 0 10.79 WILCZEWSKA Kinga UKS Siódemka Ostrołęka 2009 U14 MZ -- DĄBROWSKI Dariusz # Z/13004/21 2023 LDK!
2 2 f 0 9.82 CAL Karolina MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U14 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/0253/22 2023
3 3 f 0 8.90 KOWALSKA Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U14 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/0254/22 2023 LDK!
Wieloskok K
1 1 f 0 10.33 DĄBROWSKA Julia MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2008 U16 MZ IV NAPIÓRKOWSKI Adam Z/5479/21 2023 LDK!
2 2 f 0 9.86 IDCZAK Wiktoria MKLA Łęczyca 2008 U16 LD V KUBIAK Robert Z/8313/21 2023 LDK!
3 3 f 0 9.80 DRABIO Oliwia MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2009 U14 MZ V NAPIÓRKOWSKI Adam Z/3253/20 2023 LDK!
4 4 f 0 9.65 KIJAŃSKA Nikola MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD V ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2630/21 2023
5 5 f 0 9.13 IZDEBSKA Natalia MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- LIPIŃSKI Leszek # Z/0631/21 2023 LDK!
6 6 f 0 8.58 GROBELNA Anna LKS MOSiR Sieradz 2008 U16 LD -- GABRYSIAK Marcin Z/1972/21 2023 LDK!
7 7 f 0 8.45 KACZMAREK Maja LKS MOSiR Sieradz 2009 U14 LD -- KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra , Z/1981/21 , 2023 LDK!
8 8 f 0 8.42 MIERZEJEWSKA Michalina UKS Siódemka Ostrołęka 2008 U16 MZ -- DĄBROWSKI Dariusz # Z/13003/21 2023 LDK!
9 9 f 0 8.11 PYSKŁO Julia UKS Siódemka Ostrołęka 2008 U16 MZ -- DĄBROWSKI Dariusz # Z/13424/21 2023 LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 10.95 SADEK Nina RKL Kusy Rokietnica 2007 U16 WP IV ŚWIST Jerzy Z/0017/20 2023 LDK!
2 2 f 1 10.09 CZARNECKA Maria MKLA Łęczyca 2008 U16 LD IV ANDRYSIAK Mirosław Z/0290/22 2023 LDK!
3 3 f 1 9.24 WILCZEWSKA Kinga UKS Siódemka Ostrołęka 2009 U14 MZ V DĄBROWSKI Dariusz # Z/13004/21 2023 LDK!
4 4 f 1 8.95 GŁADYSIAK Katarzyna RKL Kusy Rokietnica 2008 U16 WP V LDK!
5 5 f 1 8.36 KOWALCZYK Weronika RKS Łódź 2007 U16 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/1557/21 2023 LDK!
6 6 f 1 8.13 NURKIEWICZ Anna MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2007 U16 MZ -- NAPIÓRKOWSKI Adam Z/3259/20 2022 BEZ LDK!
7 7 f 1 8.10 BRZEZIŃSKA Amelia MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/7548/21 2023
8 8 f 1 7.78 GRUSZCZYŃSKA Julia MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/11334/21 2023
9 9 f 1 7.59 RYBCZYŃSKA Amelia LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/0391/22 2023
10 10 f 1 7.58 CHŁOPIK Łucja UKS MTE Milanówek 2008 U16 MZ -- SOBIERAJ Aneta SOBIERAJ Aneta # , Z/2007/19 , 2023 BEZ LDK!
11 11 f 1 7.53 GAŁAJ Sandra UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD -- KUDŁA Jacek Z/0764/19 2023 LDK!
12 12 f 1 7.47 KRÓLIKOWSKA Lidia MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/2628/21 2023 LDK!
13 13 f 1 7.30 BIAŁOKOZIEWICZ Aleksandra MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2008 U16 MZ -- NAPIÓRKOWSKI Adam Z/5480/21 2023 LDK!
14 14 f 1 6.75 KARCZMAREK Natalia LKS MOSiR Sieradz 2008 U16 LD -- KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra Z/0286/22 2023 LDK!
15 15 f 1 6.64 SIMILAK Aleksandra LKS MOSiR Sieradz 2008 U16 LD -- KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra Z/0289/22 2023 LDK!
16 16 f 1 6.43 ZUCHNIEWICZ Michalina MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/2629/21 2023 LDK!
1 1 f 2 11.78 KOREJBA Oliwia LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2005 U18 OP III DOMIN Adam Z/2639/20 2022 LDK!
2 2 f 2 11.55 KACZMAREK Kinga MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD III JOACHIMIAK Robert Z/0088/19 2023 LDK!
3 3 f 2 11.26 TULIŃSKA Julia UKS Dziewiątka Kutno 2005 U18 LD III KUDŁA Jacek # Z/4577/18 2023 BEZ
4 4 f 2 10.74 KĘPSKA Oliwia MKLA Łęczyca 2006 U18 LD IV ANDRYSIAK Mirosław Z/0088/20 2023 LDK!
5 5 f 2 10.66 KASPRZAK-DŻYBERTI Dominika LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2005 U18 OP IV DOMIN Adam Z/2637/20 2023 LDK!
6 6 f 2 10.05 SOBCZAK Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD IV LDK!
7 7 f 2 9.73 ŚLEDZIŃSKA Martyna KS Victoria Trzebinia 2006 U18 MA -- PATER Agnieszka # Z/2224/18 2023 BEZ LDK!
8 8 f 2 9.27 PAŁCZYŃSKA Nikola MKLA Łęczyca 2006 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/0085/20 2022 LDK!
9 9 f 2 9.15 LUBNAUER Julia UKS 55 Łódź 2005 U18 LD -- PALISZEWSKI Maciej Z/0258/18 2023 5 LDK!
Kula (4) K
1 1 f 0 11.94 BAAS Marleen OŚ AZS Poznań 2004 U20 WP II B.D. Z/1200/20 2023
2 2 f 0 11.20 KRAWCZYK Aleksandra KS Warszawianka W-wa 2003 U20 MZ III RZEPKA Marek B.D. Z/2356/18 2023
3 3 f 0 10.34 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U20 LD III LECHOWICZ Arkadiusz Z/3164/17 2023 4
4 4 f 0 9.16 JĘDRZEJCZAK Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U20 LD IV JOACHIMIAK Robert Z/2777/17 2023 3 LDK!
5 5 f 0 8.01 DUDINA Viktoriia MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U20 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/4128/17 2022 BEZ
6 6 f 0 7.44 HAGLAUER Paulina LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U20 WP -- NALEPA Marek Z/3447/21 2023 LDK!
Wzwyż M
1 1 f 0 2.00 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 2004 U20 MA II SIERKA Ewa Z/3886/16 2023 BEZ LDK!
2 2 f 0 1.84 WOŹNIAK Hubert MKLA Łęczyca 2005 U18 LD III KUBIAK Robert # Z/0086/20 2023
3 3 f 0 1.80 BOCZKOWSKI-LESIAK Michał MKS Aleksandrów Łódzki # 2007 U16 LD IV ZDRAJKOWSKI Paweł Z/4161/19 2023 LDK!
4 4 f 0 1.75 MICHALAK Michał UKS Dziewiątka Kutno 2004 U20 LD IV KUDŁA Małgorzata # Z/3192/19 2023
5 5 f 0 1.75 ZDRAJKOWSKI Dominik MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD IV BELTER Artur Z/0186/20 2023 LDK!
6 6 f 0 1.70 PAWŁOWSKI Szymon MKLA Łęczyca 2006 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/4160/19 2023 LDK!
7 7 f 0 1.65 HARZ Tomasz MMKS Kędzierzyn-Koźle 2007 U16 OP V SACZKO Andrzej # Z/0368/21 2023 LDK!
8 8 f 0 1.65 SEWIŁO Eryk MKLA Łęczyca 2003 U20 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/1468/18 2023 5
9 9 f 0 1.60 NAWROCKI Jakub MKLA Łęczyca 2005 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/0087/20 2023
10 10 f 0 1.60 GRZELAK Kornel UKS Dziewiątka Kutno 2004 U20 LD -- KUDŁA Jacek Z/0722/19 2023
11 11 f 0 1.60 MANKIEWICZ Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł # Z/13596/21 2023
12 12 f 0 1.55 KAZIMIERSKI Wiktor UKS Jedynka Łowicz 2008 U16 LD -- KRET Waldemar B.D. KRET Waldemar Z/1428/21 2023 LDK!
13 13 f 0 1.50 KOWALSKI Hubert UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD -- KUDŁA Jacek Z/5393/19 2023 LDK!
14 14 f 0 1.50 BŁASZCZYK Wojciech UKS 55 Łódź 2006 U18 LD -- PALISZEWSKI Maciej Z/4410/20 2023 LDK!
15 15 f 0 1.50 PIÓRKOWSKI Jakub MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2008 U16 MZ -- NAPIÓRKOWSKI Adam Z/3255/20 2023 BEZ LDK!
16 16 f 0 1.45 KOPERSKI Juliusz MKLA Łęczyca 2007 U16 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/5044/19 2022 LDK!
17 17 f 0 1.45 MURAWSKI Kacper MMKS Kędzierzyn-Koźle 2008 U16 OP -- SKRZYDLEWSKI Marek # Z/0371/21 2023 LDK!
18 18 f 0 1.40 BARTCZAK Filip MKLA Łęczyca 2006 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/4156/19 2022 BEZ LDK!
19 19 f 0 1.35 ZUCHNIEWICZ Dorian MKLA Łęczyca 2007 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/7528/21 2023 LDK!
  f 0 NM PRZYBYLAK Jakub MKLA Łęczyca 2007 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/8317/21 2022 LDK!
W dal M
1 1 f 0 6.63 KRAWCZYK Mateusz AZS Łódź 2004 U20 LD III SADACH Aneta Z/2888/20 2023
2 2 f 0 6.50 SIWAKOWSKI Wojciech MMKS Kędzierzyn-Koźle 2003 U20 OP III SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej , Z/1951/16 , 2023 3 LDK!
3 3 f 0 6.06 GRZELAK Kornel UKS Dziewiątka Kutno 2004 U20 LD IV KUDŁA Jacek Z/0722/19 2023
4 4 f 0 6.05 BANASIAK Patryk MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD IV BELTER Artur LIPIŃSKI Leszek # , Z/1408/18 , 2023 LDK!
5 5 f 0 5.79 KOWALSKI Hubert UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD V KUDŁA Jacek Z/5393/19 2023 LDK!
6 6 f 0 5.77 NAWROCKI Jakub MKLA Łęczyca 2005 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/0087/20 2023
7 7 f 0 5.66 BUCHMILLER Wiktor MKLA Łęczyca 2006 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/0082/20 2022 LDK!
8 8 f 0 5.50 MICHALAK Michał UKS Dziewiątka Kutno 2004 U20 LD -- KUDŁA Małgorzata # Z/3192/19 2023
9 9 f 0 5.32 SEWIŁO Eryk MKLA Łęczyca 2003 U20 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/1468/18 2023 5
10 10 f 0 5.28 KAZIMIERSKI Wiktor UKS Jedynka Łowicz 2008 U16 LD -- KRET Waldemar B.D. KRET Waldemar Z/1428/21 2023 LDK!
11 11 f 0 5.17 KOROCH Krystian MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0593/22 2023
12 12 f 0 4.96 BARTCZAK Filip MKLA Łęczyca 2006 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/4156/19 2022 BEZ LDK!
13 13 f 0 4.91 SMARDZ Szymon LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U16 WP -- NALEPA Marek Z/0126/22 2023 LDK!
14 14 f 0 4.76 BŁASZCZYK Wojciech UKS 55 Łódź 2006 U18 LD -- PALISZEWSKI Maciej Z/4410/20 2023 LDK!
15 15 f 0 4.05 PRAŻUCH Filip UKS 55 Łódź 2010 U14 LD -- PALISZEWSKI Maciej Z/10056/21 2023
Trójskok M
1 1 f 0 14.09 BRACKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki # 2003 U20 LD III ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. Z/3046/17 2023 LDK!
2 2 f 0 13.68 PRZYGODZKI Bartłomiej MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U20 LD III LIPIŃSKI Leszek B.D. Z/0587/17 2023
3 3 f 0 13.61 SOBORA Łukasz KS Lemiesz Team Warszawa 1978 Masters MZ III SOBORA Łukasz Z/1250/14 2023
4 4 f 0 13.20 MURAWSKI Rafał AZS Łódź 2004 U20 LD III SADACH Aneta Z/9667/21 2023
5 5 f 0 13.01 KRYSZTOFIAK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U20 LD IV B.D. 4 LDK!
6 6 f 0 12.70 BANASIAK Patryk MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD IV BELTER Artur LIPIŃSKI Leszek # , Z/1408/18 , 2023 LDK!
7 7 f 0 12.43 WOJTYSIAK Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 2002 U23 LD -- B.D. BEZ LDK!
8 8 f 0 12.42 SIWAKOWSKI Wojciech MMKS Kędzierzyn-Koźle 2003 U20 OP -- SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej , Z/1951/16 , 2023 3 LDK!
Wieloskok M
1 1 f 0 11.19 HARZ Tomasz MMKS Kędzierzyn-Koźle 2007 U16 OP V SACZKO Andrzej # Z/0368/21 2023 LDK!
2 2 f 0 11.16 PRZYGODZKI Igor MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD V LIPIŃSKI Leszek # Z/0187/20 2023 LDK!
3 3 f 0 10.52 KOPERSKI Juliusz MKLA Łęczyca 2007 U16 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/5044/19 2022 LDK!
4 4 f 0 10.24 ZDRAJKOWSKI Dominik MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD -- BELTER Artur Z/0186/20 2023 LDK!
5 5 f 0 9.78 PRZYBYLAK Jakub MKLA Łęczyca 2007 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/8317/21 2022 LDK!
6 6 f 0 9.67 ZUCHNIEWICZ Dorian MKLA Łęczyca 2007 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/7528/21 2023 LDK!
7 7 f 0 9.25 PIÓRKOWSKI Jakub MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2008 U16 MZ -- NAPIÓRKOWSKI Adam Z/3255/20 2023 BEZ LDK!
Kula (3) M
1 1 f 0 10.63 SZCZEPANIAK Stefan MKS Aleksandrów Łódzki 1939 Masters LD -- JOACHIMIAK Robert #
Kula (4) M
1 1 f 0 7.12 WIETESKA Piotr UKS Błyskawica Domaniewice # 2009 U14 LD -- SZYMAJDA Mieczysław SZYMAJDA Mieczysław , Z/3290/23 , 2023 LDK!
Kula (5) M
1 1 f 1 11.29 HALEK Arkadiusz MMKS Kędzierzyn-Koźle 2007 U16 OP V SACZKO Andrzej # Z/0366/21 2023 LDK!
2 2 f 1 10.88 LIBERA Aleksander MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD V LDK!
3 3 f 1 9.03 PORADA Antoni MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD -- B.D. BELTER Artur Z/1771/21, Z/13730/21 2021, 2023 LDK!
4 4 f 1 8.66 KOWALSKI Hubert UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD -- KUDŁA Jacek Z/5393/19 2023 LDK!
5 5 f 1 8.65 KOPERSKI Juliusz MKLA Łęczyca 2007 U16 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/5044/19 2022 LDK!
6 6 f 1 8.31 ROBAK Artur LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/0127/22 2023
7 7 f 1 7.02 WESOŁOWSKI Przemysław MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/13517/21 2023 LDK!
1 1 f 2 18.79 KIJEWSKI Karol MKL Jurand Szczytno 2005 U18 WN I BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej , Z/3348/18 , 2023 5 LDK!
2 2 f 2 17.29 OŚKIEWICZ Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD II JOACHIMIAK Robert JOACHIMIAK Robert Z/0296/18 2023 LDK!
3 3 f 2 15.20 GAJDA Mikołaj MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD II BELTER Artur BELTER Artur Z/1412/18 2023 LDK!
4 4 f 2 12.32 WÓJCICKI Antoni MKL Jurand Szczytno 2005 U18 WN -- BUKOWIECKI Maciej Z/2452/20 2023
5 5 f 2 12.25 ŚWISTEK Mateusz MMKS Kędzierzyn-Koźle 2006 U18 OP -- SACZKO Andrzej Z/1917/20 2023 LDK!
6 6 f 2 11.88 WOŹNIAK Hubert MKLA Łęczyca 2005 U18 LD -- KUBIAK Robert # Z/0086/20 2023
7 7 f 2 11.24 NAWROCKI Jakub MKLA Łęczyca 2005 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/0087/20 2023
8 8 f 2 10.65 SALSKI Jan MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD -- BELTER Artur Z/0472/21 2023
9 9 f 2 10.64 DĘDERSKI Dawid MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD -- BELTER Artur Z/0471/21 2023
10 10 f 2 9.91 GŁUSZEK Dawid MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD -- LDK!
11 11 f 2 9.74 BUCHMILLER Wiktor MKLA Łęczyca 2006 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/0082/20 2022 LDK!
12 12 f 2 9.43 RYNANS Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/0911/20 2023 LDK!
13 13 f 2 7.84 PATRYARCHA Cezary MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD --
Kula (6) M
1 1 f 0 18.27 RODZIAK Damian MKL Jurand Szczytno 2003 U20 WN I BUKOWIECKI Maciej Z/4273/18 2023 LDK!
2 2 f 0 16.60 KOREJBA Jakub LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2003 U20 OP I DOMIN Adam DOMIN Adam , Z/3212/17 , 2023 LDK!
3 3 f 0 16.32 MAZUR Tobiasz LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2004 U20 OP I DOMIN Adam Z/0936/18 2023 LDK!
4 4 f 0 15.85 BUCHWALD Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP II BUŚKO Michał BUŚKO Przemysław # , Z/3705/17 , 2023 LDK!
5 5 f 0 12.80 GAJEWSKI Przemysław UKS Dziewiątka Kutno 2004 U20 LD IV
6 6 f 0 11.16 MICHALAK Michał UKS Dziewiątka Kutno 2004 U20 LD IV KUDŁA Małgorzata # Z/3192/19 2023
7 7 f 0 10.79 GRZELAK Kornel UKS Dziewiątka Kutno 2004 U20 LD -- KUDŁA Jacek Z/0722/19 2023
8 8 f 0 8.47 SEWIŁO Eryk MKLA Łęczyca 2003 U20 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/1468/18 2023 5
Kula (7.26) M
1 1 f 0 17.75 MAROK Wojciech MKL Jurand Szczytno 2001 U23 WN M BUKOWIECKI Maciej B.D. Z/1647/15 2023 LDK!
2 2 f 0 16.64 BORKOWSKI Jakub MKL Jurand Szczytno 2001 U23 WN I BUKOWIECKI Maciej B.D. Z/5618/15 2023 LDK!
3 3 f 0 14.31 RUCIŃSKI Kacper MKL Jurand Szczytno 2002 U23 WN II BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej Z/3674/16 2023 LDK!
4 4 f 0 13.06 WALCZAK Marek LUKS Sukces Komprachcice 1980 Masters OP III B.D. Z/11723/21 2022
5 5 f 0 12.52 KRZYSTANEK Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 2002 U23 LD III JOACHIMIAK Robert Z/2481/16 2023 3 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 4.0347878932953 sekund