Warszawa 15 - 16.01.2022
1. Halowe Zawody Kontrolne WMOZLA 2022
60 m K
1 1 s 1 9.35 ŚLEDŹ Laura UKS LA Basket Warszawa 2011 U12 MZ -- BOROŃ Aldona Z/4359/20 2022 LDK!
2 2 s 1 9.50 MARSOP Antonina UKS Otrębusy 2011 U12 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/5460/21 2023 LDK!
3 3 s 1 9.81 KRÓLAK Karolina UKS Otrębusy 2011 U12 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/5464/21 2023 LDK!
4 4 s 1 10.90 DRĘŻEK Kaja UKS Siódemka Ostrołęka 2012 U12 MZ -- # LDK!
1 1 s 2 8.69 SOCHACKA Aleksandra LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa # 2009 U14 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil # Z/0573/23 2023 LDK!
2 6 s 2 8.92 STAWICKA Eliza UKS MTE Milanówek 2009 U14 MZ -- SOBIERAJ Aneta # Z/3379/20 2023 LDK!
3 8 s 2 8.99 ŻUCHOWSKA Maja KS AZS AWF Warszawa 2009 U14 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0898/21 2023 LDK!
4 9 s 2 9.04 ŁASZKIEWICZ Kalina KS AZS AWF Warszawa 2009 U14 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/14561/21 2023
5 12 s 2 9.42 CHALIMONIUK Maja UKS MTE Milanówek 2009 U14 MZ -- # LDK!
1 10 s 3 9.13 KULIBERDA Natalia KS AZS AWF Warszawa 2009 U14 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/5838/19 2022
2 14 s 3 9.58 GRABOWSKA Weronika UKS LA Basket Warszawa 2009 U14 MZ -- BOROŃ Aldona Z/4357/20 2023 LDK!
3 15 s 3 9.66 PIECH Jolanta RK Athletics Warszawa 2009 U14 MZ -- MRÓZ Katarzyna Z/14864/21 2022
4 17 s 3 10.04 KARGULEWICZ Nina KS AZS-AWF Biała Podlaska 2009 U14 LU -- LDK!
1 5 s 4 8.91 TARAS Kalina UKS LA Basket Warszawa 2009 U14 MZ -- BOROŃ Aldona Z/4362/20 2023 LDK!
2 7 s 4 8.94 DURAJ Lena KS AZS AWF Warszawa 2010 U14 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/3138/20 2023 LDK!
3 11 s 4 9.19 KRASUSKA Zuzanna KS Atak Agrykola Warszawa 2009 U14 MZ -- OBŁĘKOWSKI Maksymilian # Z/3708/20 2023 LDK!
4 13 s 4 9.47 DĄBROWSKA Lena KS Atak Agrykola Warszawa 2009 U14 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella OBŁĘKOWSKI Maksymilian # , Z/3706/20 , 2023 LDK!
1 2 s 5 8.77 ZGLIŃSKA Marta UKS Herkules Sulejówek 2009 U14 MZ -- CZYŻ Maciej Z/3226/21 2023 LDK!
2 3 s 5 8.84 ŁUCZYK Julia KS Atak Agrykola Warszawa 2009 U14 MZ -- OBŁĘKOWSKI Maksymilian # Z/3707/20 2023 LDK!
3 4 s 5 8.90 BODIO Helena LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa # 2009 U14 MZ -- JĘDRZEJCZYK Dominika # Z/1130/23 2023 LDK!
4 16 s 5 9.90 NOWAK Natalia RK Athletics Warszawa 2009 U14 MZ -- LEMIESZEWSKA Marta Z/14861/21 2023
1 2 s 6 9.12 DŁUTOWSKA Anna KS AZS AWF Warszawa 2010 U14 MZ -- OBŁĘKOWSKI Maksymilian # Z/4061/21 2023 LDK!
2 3 s 6 9.20 BADER-STRZAŁA Adrianna KS Orzeł Warszawa 2010 U14 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/3205/21 2023 LDK!
3 9 s 6 9.81 TALAREK Zuzanna KS Atak Agrykola Warszawa 2010 U14 MZ -- BIŃKOWSKA Marlena Z/14288/21 2023
4 11 s 6 9.86 ŁUCZYK Amelia AP Marcovia Marki 2010 U14 MZ -- LDK!
1 7 s 7 9.75 NOWAK Anna UKS LA Basket Warszawa 2010 U14 MZ -- BOROŃ Aldona Z/11707/21 2023 LDK!
2 8 s 7 9.76 ORACKA Maja MKS Bank BS Płońsk 2010 U14 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/8063/21 2023 LDK!
3 10 s 7 9.84 IGNACIUK Katarzyna UKS Orzełki Warszawa 2010 U14 MZ -- BOGUCKI Michał Z/2789/20 2023 LDK!
4 12 s 7 9.88 WOJTASIK Julia KS Atak Agrykola Warszawa 2010 U14 MZ -- BIŃKOWSKA Marlena Z/4335/20 2023 LDK!
5 14 s 7 10.00 RUDZKA Lilianna KS AZS-AWF Biała Podlaska 2010 U14 LU -- LDK!
1 1 s 8 9.09 KARYŚ Hanna UKS LA Basket Warszawa 2010 U14 MZ -- BOROŃ Aldona Z/4360/20 2023 LDK!
2 4 s 8 9.53 PERDUBIŃSKA Zuzanna MKS Bank BS Płońsk 2010 U14 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2926/21 2023 LDK!
3 5 s 8 9.64 PÓŁTORAK Oliwia UKS Siódemka Ostrołęka 2010 U14 MZ -- DĄBROWSKI Dariusz Z/1743/20 2023 LDK!
4 6 s 8 9.64 GAJEWSKA Karolina RK Athletics Warszawa 2010 U14 MZ -- B.D. # Z/14713/21 2022
5 13 s 8 9.95 SAWICKA Blanka MKS Bank BS Płońsk 2010 U14 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2925/21 2023 LDK!
1 s 9 9.41 WYSZKOWSKA Karolina UKS Herkules Sulejówek 2010 U14 MZ -- CZYŻ Maciej Z/6731/21 2023 LDK!
2 s 9 9.85 RUDZKA Zuzanna KS AZS-AWF Biała Podlaska 2010 U14 LU -- LDK!
3 s 9 10.04 ZBROŃSKA Lena UKS Orzełki Warszawa 2010 U14 MZ -- LDK!
4 s 9 10.06 JĘDRUSZCZAK Zuzanna MKS Bank BS Płońsk 2010 U14 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2928/21 2023 LDK!
1 s 10 9.47 KUBEŁ Aleksandra UKS Siódemka Ostrołęka 2010 U14 MZ -- DĄBROWSKI Dariusz # Z/0683/22 2023 LDK!
2 s 10 9.71 DANILUK Liliana MKS Żak Biała Podlaska # 2010 U14 LU -- FROŃCZUK Rafał Z/1198/23 2023 LDK!
3 s 10 9.85 CHALABA Zofia UKS Orzełki Warszawa 2010 U14 MZ -- BOGUCKI Michał # Z/0569/22 2023 LDK!
4 s 10 10.76 GAS Liliana UKS Orzełki Warszawa 2010 U14 MZ -- BOGUCKI Michał # Z/0567/22 2023 LDK!
1 1 e 1 7.86 JÓŹWICKA Małgorzata KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ -- B.D. # Z/2037/16 2023 2
2 2 e 1 7.89 ŻUROWSKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ -- RĄCZKA Paweł B.D. Z/1754/17 2023
3 3 e 1 8.13 KOWALSKA Aleksandra UKS Gepard Warszawa 1993 Sen MZ -- RĄCZKA Paweł Z/4149/19 2022
1 4 e 2 8.32 DAROS Iga LUKS Strzałków 2001 U23 LD -- B.D.
2 5 e 2 8.33 BANY Daria UKS Gepard Warszawa 2002 U23 MZ -- LDK!
3 6 e 2 9.32 MICHALCZYK-ZGLIŃSKA Iwona UKS Herkules Sulejówek 1974 Masters MZ -- CZYŻ Maciej Z/1115/18 2023 BEZ
1 2 e 3 7.89 OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 2003 U20 LU -- MURAT Tomasz Sławomir B.D. Z/0160/17 2023
2 3 e 3 7.92 KWASIBORSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2004 U20 MZ -- MAJEWSKI Zbigniew Z/2345/19 2023 3
3 5 e 3 8.03 LITWINIEC Karolina UKS Orzełki Warszawa 2004 U20 MZ -- LDK!
4 4 e 3 8.03 SIELSKA Alicja KS Wisła Puławy 2003 U20 LU -- SACZKO Andrzej MURAT Tomasz Sławomir , Z/5293/15 , 2023 LDK!
5 6 e 3 8.14 CHOJNACKA Klaudia MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew 3 LDK!
1 1 e 4 7.72 SZCZĘSNA Natalia RLTL Optima Radom 2004 U20 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1105/18 , 2023 2 LDK!
2 7 e 4 8.36 BUCZEK Kinga UKS LA Basket Warszawa 2003 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/0343/17 2022 4 LDK!
3 8 e 4 8.42 ŁUCJANEK Zofia AKL Ursynów Warszawa 2004 U20 MZ --
4 9 e 4 8.60 KOWALSKA Justyna UKS Herkules Sulejówek 2004 U20 MZ -- CZYŻ Maciej Z/2219/16 2023 4 LDK!
1 10 e 5 8.82 ZDUNOWSKA Marta MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ -- MARKOWSKI Arkadiusz 5 LDK!
2 11 e 5 8.82 SZEMPLIŃSKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2004 U20 MZ -- MAJEWSKI Zbigniew Z/2355/19 2023 4
3 12 e 5 8.94 WOŹNIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/0811/20 2023 LDK!
4 13 e 5 9.04 ŻMUDA Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/0588/22 2023
1 1 e 6 7.91 GADAJSKA Wiktoria RLTL Optima Radom 2006 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1548/18 , 2023 3 LDK!
2 2 e 6 8.05 JAGIEŁŁO Aleksandra UKS LA Basket Warszawa # 2006 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5442/18 2023 LDK!
3 3 e 6 8.13 BIBIK Anna KS Agros Zamość 2005 U18 LU -- NAMIOTKO Stanisław Z/0401/19 2023 LDK!
4 4 e 6 8.15 SKOMIAŁ Julia KM Aktywni Sochaczew 2005 U18 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/0193/19 2023 LDK!
5 8 e 6 8.30 LISOWSKA Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/4736/19 2022 LDK!
1 7 e 7 8.26 TARNOWSKA Aleksandra KS Agros Zamość 2005 U18 LU -- MARKOWSKA Dorota # Z/0429/18 2023 LDK!
2 10 e 7 8.46 KOPKO Zuzanna UKS Flop Wilkasy # 2005 U18 WN -- BRODOWSKI Wojciech TWOREK Urszula , Z/0767/19 , 2022 LDK!
3 11 e 7 8.57 GIL Natalia KS Orzeł Warszawa 2006 U18 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/5567/18 2023 BEZ LDK!
4 16 e 7 8.66 ANGLART Julianna UKS Młodzik Warszawa # 2006 U18 MZ -- RADKE Karol Z/4297/19 2023
5 19 e 7 8.70 BIELAK Amelia MUKS Płock 2005 U18 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław Z/4992/19 2023 LDK!
1 5 e 8 8.24 BROŻYNA Nikola RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta , Z/1554/18 , 2023 LDK!
2 13 e 8 8.60 MISZTAL Justyna KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- KĘDZIORA Robert # Z/1150/20 2023 LDK!
3 18 e 8 8.69 ZARYCKA Patrycja KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/1322/21 2022
4 20 e 8 8.72 GOSIK Michalina KM Aktywni Sochaczew 2006 U18 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/0192/19 2023 LDK!
5 23 e 8 8.87 CHALABA Julia UKS Orzełki Warszawa 2006 U18 MZ -- BOGUCKI Michał Z/0680/22 2023 LDK!
1 12 e 9 8.59 KUSY Roksana KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/13638/21 2022 LDK!
2 15 e 9 8.63 WIŚNIEWSKA Magdalena KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/0877/21 2022
3 17 e 9 8.67 SZRAJNER Łucja UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/5622/19 2022 LDK!
4 26 e 9 8.92 DZIEWICKA Lidia UKS Orzełki Warszawa 2006 U18 MZ -- BOGUCKI Michał Z/2792/20 2023 LDK!
5 29 e 9 8.98 BRAUZE Antonina UKS LA Basket Warszawa # 2005 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/1117/22 2023
1 24 e 10 8.91 ŁASZENKOW Amelia KS Jelonki Dobre Miasto 2006 U18 WN -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł Z/0377/18 2023 BEZ LDK!
2 27 e 10 8.92 BIENIAS Nicole UKS LA Basket Warszawa # 2006 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5435/18 2023 LDK!
3 25 e 10 8.92 JASKULSKA Oliwia Maria UKS Orzełki Warszawa 2006 U18 MZ -- BOGUCKI Michał Z/3911/19 2023 LDK!
4 31 e 10 9.20 BILCZEWSKA Lena UKS Orzełki Warszawa 2006 U18 MZ -- LDK!
5 32 e 10 9.23 OŁDAK Martyna UKS LA Basket Warszawa # 2006 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/0683/20 2023 LDK!
1 9 e 11 8.37 TRAWIŃSKA Maria UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/4356/20 2023 LDK!
2 21 e 11 8.74 LODKOWSKA Amelia UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -- B.D. ZAKRZEWSKI Dariusz , Z/5438/18 , 2022 LDK!
3 28 e 11 8.95 GĄSIEWSKA Julia MKS Pułtusk 2006 U18 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/3120/20 2022 BEZ LDK!
4 30 e 11 9.03 STAŃCZAK Małgorzata LKS Maków Mazowiecki 2005 U18 MZ -- B.D. Z/0592/22 2023
5 34 e 11 9.57 CHROŚCICKA Patrycja KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ -- B.D. Z/4731/21 2022
1 6 e 12 8.24 DZIURAWIEC Julia MKS Agros Chełm # 2006 U18 LU -- B.D. # Z/4089/20 2023
2 14 e 12 8.61 KATA Magdalena TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U18 LU -- B.D. GDAŃSKA Małgorzata WAWRZUSISZYN Tomasz , Z/0430/20 , 2023 LDK!
3 22 e 12 8.87 LUDWINIAK Amelia KS Warszawianka W-wa 2006 U18 MZ -- GĘBSKI Adam Z/12111/21 2023
4 33 e 12 9.31 MUSIAŁ Sabina UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella BOROŃ Adam # , Z/0273/19 , 2023 LDK!
5 35 e 12 10.55 GAS Martyna UKS Orzełki Warszawa 2006 U18 MZ -- BOGUCKI Michał Z/0611/22 2023 LDK!
1 1 e 13 8.31 WROTEK Hanna OKS Skra Warszawa 2008 U16 MZ -- BALCERZAK Piotr # Z/0952/21 2023 LDK!
2 2 e 13 8.35 TYMOSZCZUK Maja KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0908/21 2023 LDK!
3 7 e 13 8.55 MAGRYTA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/3746/19 2022 LDK!
4 10 e 13 8.63 JASIŃSKA Maja KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2692/21 2022
  e 13 DNF KOPEĆ Letycja KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKI Maksymilian # Z/4339/20 2023 LDK!
1 9 e 14 8.63 KURACKA Karolina KM Aktywni Sochaczew 2007 U16 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/6531/21 2023 LDK!
2 14 e 14 8.74 WAŻNY Maria KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2008 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech # Z/3874/20 2022 LDK!
3 15 e 14 8.77 HOYER Natalia KM Aktywni Sochaczew 2008 U16 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/5814/19 2023 LDK!
4 17 e 14 8.88 PRZEMYŁSKA Karolina MUKS Płock 2007 U16 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław DOBRZENIAK Jarosław , Z/0954/20 , 2023 LDK!
5 27 e 14 9.00 KĄCKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2007 U16 MZ -- MAJEWSKI Zbigniew Z/3157/20 2023
1 11 e 15 8.64 GIBAS Wiktoria UKS Orzełki Warszawa 2007 U16 MZ -- BOGUCKI Michał Z/3917/19 2023 LDK!
2 19 e 15 8.94 GAJDA Julia UKS MTE Milanówek 2008 U16 MZ -- RODOWALD Olaf Z/0687/20 2023 LDK!
3 28 e 15 9.01 CHŁOPIK Łucja UKS MTE Milanówek 2008 U16 MZ -- SOBIERAJ Aneta SOBIERAJ Aneta # , Z/2007/19 , 2023 BEZ LDK!
4 29 e 15 9.05 NIEDZIŃSKA Nikol UKS MTE Milanówek 2008 U16 MZ -- LDK!
5 32 e 15 9.19 SZYMAŃSKA Maja KS AZS AWF Warszawa # 2008 U16 MZ -- GRALEWSKI Wojciech Z/6693/22 2023 LDK!
1 21 e 16 8.95 BIGAJ Nikola KS Jelonki Dobre Miasto 2008 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0654/21 2023
2 22 e 16 8.96 PTASZYŃSKA Patrycja KM Aktywni Sochaczew 2008 U16 MZ -- LDK!
3 24 e 16 8.98 KORYCKA Anna UKS MTE Milanówek 2007 U16 MZ -- SOBIERAJ Aneta SOBIERAJ Aneta # , Z/0831/18 , 2023 BEZ LDK!
4 31 e 16 9.19 GOLON Patrycja OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2007 U16 MZ -- SZUSTER Konrad # Z/1804/21 2023 LDK!
5 38 e 16 9.32 JASKULSKA Amelia Maria UKS Orzełki Warszawa 2008 U16 MZ -- BOGUCKI Michał Z/3923/19 2023 LDK!
1 6 e 17 8.54 ROLKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/10784/21 2022
2 16 e 17 8.85 JUROWSKA Lidia KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ -- RZEPKA Marek # Z/2513/22 2023
3 40 e 17 9.39 ZAJĄC Patrycja MUKS Płock 2007 U16 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław MIESZKOWSKI Piotr , Z/0955/20 , 2023 LDK!
1 8 e 18 8.59 GARBACZEWSKA Urszula MKS Pogoń Siedlce 2008 U16 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/5079/19 2023
2 20 e 18 8.94 TŁOCZKOWSKA Natalia OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2007 U16 MZ -- WITKOWSKI Bartosz Z/1806/21 2023 LDK!
3 34 e 18 9.23 ORZOŁEK Maria KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ -- TWOREK Urszula # Z/2516/22 2023
4 44 e 18 9.71 KOZŁOWSKA Aleksandra KS Jelonki Dobre Miasto 2007 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/7243/21 2023
5 45 e 18 9.91 PÓŁTORZYCKA Natalia MKS Pogoń Siedlce 2007 U16 MZ -- KOSIERADZKI Łukasz Z/13310/21 2022
1 3 e 19 8.36 HABROWICZ Ewa RK Athletics Warszawa 2007 U16 MZ -- STELMASZCZYK Joanna Z/3258/21 2023
2 23 e 19 8.97 MARCIŃCZYK Martyna MKS Polonia Warszawa 2007 U16 MZ -- TARASIUK Paweł # Z/12988/21 2023
3 35 e 19 9.26 KRYSIŃSKA Hanna KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/3198/21 2023
4 36 e 19 9.28 POLAK Zuzanna KS Jelonki Dobre Miasto 2008 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0645/21 2023
1 12 e 20 8.70 ZIELIŃSKA Alicja UKS Herkules Sulejówek 2007 U16 MZ -- CZYŻ Maciej Z/3227/21 2023 LDK!
2 18 e 20 8.90 BECZAK Alicja OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2008 U16 MZ -- WITKOWSKI Bartosz Z/1802/21 2023 LDK!
3 41 e 20 9.44 IZDEBSKA Natalia MKS Pogoń Siedlce 2008 U16 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/0516/22 2022
4 42 e 20 9.52 OBIEDZIŃSKA Hanna OKS Skra Warszawa 2008 U16 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/0609/22 2022
5 43 e 20 9.71 AKONOM Natalia MKS Pogoń Siedlce 2007 U16 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz # Z/13312/21 2023
1 5 e 21 8.47 STEFAŃSKA Marika KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/3547/21 2023
2 25 e 21 8.99 WOŁOSZCZAK Emilia KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ --
3 33 e 21 9.22 PERZANOWSKA Lena UKS Orzełki Warszawa 2008 U16 MZ -- BOGUCKI Michał Z/0185/22 2023 LDK!
4 39 e 21 9.34 KARBOWIAK Dominika KM Aktywni Sochaczew 2008 U16 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/2048/21 2023 LDK!
1 4 e 22 8.45 KOPEĆ Letycja KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKI Maksymilian # Z/4339/20 2023 LDK!
2 13 e 22 8.72 DOMAŃSKA Anna KS Wisła Puławy 2007 U16 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/5830/19 2023 BEZ
3 26 e 22 8.99 MARCINKOWSKA Antonina RK Athletics Warszawa 2007 U16 MZ -- MRÓZ Katarzyna Z/0694/22 2022
4 30 e 22 9.06 SADOWSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2007 U16 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/8062/21 2023 LDK!
5 37 e 22 9.32 BEREDA Weronika UKS Herkules Sulejówek 2008 U16 MZ -- CZYŻ Maciej Z/3222/21 2023 LDK!
1 1 f 1 7.97 JÓŹWICKA Małgorzata KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ -- B.D. # Z/2037/16 2023 2
2 2 f 1 8.05 ŻUROWSKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ -- RĄCZKA Paweł B.D. Z/1754/17 2023
3 3 f 1 8.21 KOWALSKA Aleksandra UKS Gepard Warszawa 1993 Sen MZ -- RĄCZKA Paweł Z/4149/19 2022
4 4 f 1 8.26 BANY Daria UKS Gepard Warszawa 2002 U23 MZ -- LDK!
5 5 f 1 8.31 DAROS Iga LUKS Strzałków 2001 U23 LD -- B.D.
1 1 f 2 7.71 SZCZĘSNA Natalia RLTL Optima Radom 2004 U20 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1105/18 , 2023 2 LDK!
2 2 f 2 7.92 OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 2003 U20 LU -- MURAT Tomasz Sławomir B.D. Z/0160/17 2023
3 3 f 2 7.92 KWASIBORSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2004 U20 MZ -- MAJEWSKI Zbigniew Z/2345/19 2023 3
4 4 f 2 8.03 SIELSKA Alicja KS Wisła Puławy 2003 U20 LU -- SACZKO Andrzej MURAT Tomasz Sławomir , Z/5293/15 , 2023 LDK!
5 5 f 2 8.04 LITWINIEC Karolina UKS Orzełki Warszawa 2004 U20 MZ -- LDK!
1 1 f 3 7.94 GADAJSKA Wiktoria RLTL Optima Radom 2006 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1548/18 , 2023 3 LDK!
2 2 f 3 8.02 JAGIEŁŁO Aleksandra UKS LA Basket Warszawa # 2006 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5442/18 2023 LDK!
3 3 f 3 8.07 BIBIK Anna KS Agros Zamość 2005 U18 LU -- NAMIOTKO Stanisław Z/0401/19 2023 LDK!
4 6 f 3 8.24 BROŻYNA Nikola RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta , Z/1554/18 , 2023 LDK!
1 4 f 4 8.20 DZIURAWIEC Julia MKS Agros Chełm # 2006 U18 LU -- B.D. # Z/4089/20 2023
2 5 f 4 8.23 TARNOWSKA Aleksandra KS Agros Zamość 2005 U18 LU -- MARKOWSKA Dorota # Z/0429/18 2023 LDK!
3 7 f 4 8.28 LISOWSKA Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/4736/19 2022 LDK!
4 8 f 4 8.38 TRAWIŃSKA Maria UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/4356/20 2023 LDK!
5 9 f 4 8.55 KOPKO Zuzanna UKS Flop Wilkasy # 2005 U18 WN -- BRODOWSKI Wojciech TWOREK Urszula , Z/0767/19 , 2022 LDK!
1 3 f 5 8.45 GARBACZEWSKA Urszula MKS Pogoń Siedlce 2008 U16 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/5079/19 2023
2 4 f 5 8.49 MAGRYTA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/3746/19 2022 LDK!
3 6 f 5 8.51 ROLKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/10784/21 2022
4 7 f 5 8.55 KURACKA Karolina KM Aktywni Sochaczew 2007 U16 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/6531/21 2023 LDK!
5 8 f 5 8.69 JASIŃSKA Maja KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2692/21 2022
1 1 f 6 8.27 HABROWICZ Ewa RK Athletics Warszawa 2007 U16 MZ -- STELMASZCZYK Joanna Z/3258/21 2023
2 2 f 6 8.33 WROTEK Hanna OKS Skra Warszawa 2008 U16 MZ -- BALCERZAK Piotr # Z/0952/21 2023 LDK!
3 5 f 6 8.51 STEFAŃSKA Marika KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/3547/21 2023
300 m K
1 2 s 1 46.66 ŁUCJANEK Zofia AKL Ursynów Warszawa 2004 U20 MZ --
2 3 s 1 46.84 KURPIEWSKA Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 2002 U23 MZ --
3 4 s 1 46.89 MAREK Justyna AKL Ursynów Warszawa 2003 U20 MZ -- B.D. B.D. Z/3635/18 2023
1 1 s 2 45.37 BUCZEK Weronika KS AZS AWF Warszawa 2000 U23 MZ -- B.D. # Z/0562/19 2023
2 5 s 2 47.96 LITEWSKA Karolina AKL Ursynów Warszawa 2004 U20 MZ -- KĘDZIORA Robert # Z/2110/19 2023
1 6 s 3 48.16 DRZEWIECKA Barbara AKL Ursynów Warszawa 2003 U20 MZ --
2 7 s 3 53.65 WIECZOREK Krystyna UKS Herkules Sulejówek 2004 U20 MZ -- LDK!
1 1 s 4 44.84 KWIATKOWSKA Dominika UKS LA Basket Warszawa # 2005 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5638/18 2023
2 9 s 4 48.04 GOSIK Michalina KM Aktywni Sochaczew 2006 U18 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/0192/19 2023 LDK!
3 10 s 4 49.17 ŁASZENKOW Amelia KS Jelonki Dobre Miasto 2006 U18 WN -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł Z/0377/18 2023 BEZ LDK!
1 7 s 5 47.66 DZIEWICKA Lidia UKS Orzełki Warszawa 2006 U18 MZ -- BOGUCKI Michał Z/2792/20 2023 LDK!
2 8 s 5 47.87 HNATCZUK Julia KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/0888/21 2023
3 12 s 5 51.20 MARZEC Maja Ducla Academy Warszawa 2006 U18 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/11823/21 2023
1 6 s 6 47.20 KUSY Roksana KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/13638/21 2022 LDK!
2 11 s 6 49.32 PRZYBYSZ Monika KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/0883/21 2023
3 13 s 6 53.19 MUSIAŁ Sabina UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella BOROŃ Adam # , Z/0273/19 , 2023 LDK!
1 3 s 7 45.72 OSIPIUK Klaudia MKS Agros Chełm # 2005 U18 LU -- B.D. # Z/3169/19 2023
2 5 s 7 46.97 GÓRECKA Maria Antonina UKS Melo Błonie 2005 U18 MZ -- GAWRYJOŁEK Sławomir # Z/3158/20 2023
1 2 s 8 44.94 TRAWIŃSKA Maria UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/4356/20 2023 LDK!
2 4 s 8 46.86 SZRAJNER Łucja UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/5622/19 2022 LDK!
1 2 s 9 46.70 CHROMIŃSKA Angelika WLKS Nowe Iganie 2007 U16 MZ V CHOJECKA-LEANDRO Lidia # Z/0751/20 2023 LDK!
2 4 s 9 47.09 SZYMCZAK Karolina KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ V KRAWCZYK Michał # Z/3200/21 2023
3 8 s 9 48.19 KORYCKA Anna UKS MTE Milanówek 2007 U16 MZ V SOBIERAJ Aneta SOBIERAJ Aneta # , Z/0831/18 , 2023 BEZ LDK!
4 10 s 9 48.64 NIEDZIŃSKA Nikol UKS MTE Milanówek 2008 U16 MZ -- LDK!
5 12 s 9 50.04 PRZYBYŁOWSKA Blanka AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ -- B.D. Z/4710/19 2022
1 7 s 10 47.74 TŁOCZKOWSKA Natalia OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2007 U16 MZ V WITKOWSKI Bartosz Z/1806/21 2023 LDK!
2 11 s 10 49.76 SZYMAŃSKA Maja KS AZS AWF Warszawa # 2008 U16 MZ -- GRALEWSKI Wojciech Z/6693/22 2023 LDK!
3 13 s 10 50.15 BECZAK Alicja OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2008 U16 MZ -- WITKOWSKI Bartosz Z/1802/21 2023 LDK!
4 15 s 10 50.95 WIERZCHOWSKA Dominika KS Atak Agrykola Warszawa 2007 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/4342/20 2022
1 3 s 11 46.82 GAŁAJ Matylda AKL Ursynów Warszawa 2008 U16 MZ V SKORUPSKI Szymon Z/4717/19 2023
2 5 s 11 47.22 CHŁOPIK Łucja UKS MTE Milanówek 2008 U16 MZ V SOBIERAJ Aneta SOBIERAJ Aneta # , Z/2007/19 , 2023 BEZ LDK!
3 9 s 11 48.23 JUROWSKA Lidia KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ V RZEPKA Marek # Z/2513/22 2023
4 14 s 11 50.51 KARBOWIAK Dominika KM Aktywni Sochaczew 2008 U16 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/2048/21 2023 LDK!
5 18 s 11 52.34 GOLON Patrycja OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2007 U16 MZ -- SZUSTER Konrad # Z/1804/21 2023 LDK!
1 1 s 12 45.81 WILCZYŃSKA Lena RLTL Optima Radom # 2007 U16 MZ IV BŁASIŃSKI Artur Z/6162/21 2023 LDK!
2 6 s 12 47.66 SAKOWICZ Aleksandra AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ V BUŁAKOWSKI Bohdan # Z/0572/22 2022
3 16 s 12 51.75 BIGAJ Nikola KS Jelonki Dobre Miasto 2008 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0654/21 2023
4 17 s 12 51.95 POLAK Zuzanna KS Jelonki Dobre Miasto 2008 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0645/21 2023
5 19 s 12 52.36 KOWALSKA Adela MKS Polonia Warszawa 2008 U16 MZ -- KUBICKI Adam Z/12992/21 2022
6 20 s 12 55.83 KOZŁOWSKA Aleksandra KS Jelonki Dobre Miasto 2007 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/7243/21 2023
600 m K
1 1 s 1 1:44.16 ZATORSKA Maia SRS Kondycja Piaseczno # 2004 U20 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/0647/20 2023
2 2 s 1 1:45.16 GAŁUZA Marta KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/0564/19 2022
3 3 s 1 1:58.03 ABRAMOWICZ Róża UKS Herkules Sulejówek 2004 U20 MZ -- LDK!
1 1 s 2 1:44.71 DURAJ Lena KS AZS AWF Warszawa 2010 U14 MZ IV OBŁĘKOWSKA Izabella Z/3138/20 2023 LDK!
2 3 s 2 1:51.14 BŁACHNIO Natasza UKS 48 Warszawa 2009 U14 MZ -- MIŁKOWSKI Karol Z/0536/20 2023
3 7 s 2 1:55.48 WASĄŻNIK Zofia WLKS Nowe Iganie 2010 U14 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia # Z/3241/21 2023 LDK!
4 9 s 2 1:56.27 RUDNIK Iga RK Athletics Warszawa 2009 U14 MZ -- MRÓZ Katarzyna Z/4100/21 2023
5 11 s 2 1:57.32 TROJANOWSKA Maja UKS Orzełki Warszawa 2010 U14 MZ -- BOGUCKI Michał Z/0375/22 2023 LDK!
6 12 s 2 2:01.93 LESZCZYŃSKA Julia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/7240/21 2023
7 13 s 2 2:06.22 LUTOMIRSKA Joanna UKS Orzełki Warszawa 2010 U14 MZ -- BOGUCKI Michał Z/2790/20 2023 LDK!
1 5 s 3 1:55.31 KOSTYRA Julia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0651/21 2023
2 6 s 3 1:55.41 WACŁAWCZYK Barbara UKS Diamond Athletics Białołęka 2009 U14 MZ -- GLINICKI Jarosław Z/0563/22 2023
3 8 s 3 1:56.18 WOJEWODA Antonina KS AZS AWF Warszawa 2009 U14 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/10453/21 2022
4 10 s 3 1:56.59 PAWLUSIEWICZ Alicja MKS Pogoń Siedlce 2009 U14 MZ -- KOSIERADZKI Łukasz Z/14500/21 2023
5 16 s 3 2:12.40 PYTLARCZYK Zofia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0648/21 2023
6 18 s 3 2:13.92 GAŁECKA Helena UKS Herkules Sulejówek 2010 U14 MZ -- CZYŻ Maciej Z/6536/21 2023 LDK!
7 21 s 3 2:18.61 ŻURAWSKA Liliana MKS Pogoń Siedlce 2010 U14 MZ -- KOSIERADZKI Łukasz Z/13302/21 2021
1 2 s 4 1:50.04 BIENIECKA Maja KS AZS AWF Warszawa 2009 U14 MZ -- MASTALERZ Janusz MAJ- MATUSIAK Marlena , Z/2694/21 , 2022 LDK!
2 4 s 4 1:54.91 STOLARCZYK Maja UKS Siódemka Ostrołęka 2009 U14 MZ -- LDK!
3 14 s 4 2:10.98 KOŻUSZEK Dominika KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł , Z/0650/21 , 2023 LDK!
4 15 s 4 2:11.48 TROKOWSKA Amelia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0653/21 2023
5 17 s 4 2:13.01 MARCINIAK Julia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN --
6 19 s 4 2:15.48 PÓŁTORZYCKA Justyna MKS Pogoń Siedlce 2010 U14 MZ -- KOSIERADZKI Łukasz Z/13309/21 2022
7 20 s 4 2:15.88 GAS Liliana UKS Orzełki Warszawa 2010 U14 MZ -- BOGUCKI Michał # Z/0567/22 2023 LDK!
8 22 s 4 2:20.45 SOŁTAN Natasza MKS Pogoń Siedlce 2010 U14 MZ -- KOSIERADZKI Łukasz Z/13303/21 2023
1 1 s 5 2:09..0 TURYK Matylda MKS Syrena Warszawa 2011 U12 MZ II LEWANDOWSKA Dorota Z/4192/21 2023 LDK!
2 2 s 5 2:13..6 KARPINIAK Pola KS Jelonki Dobre Miasto 2011 U12 WN II PYTLARCZYK Paweł Z/0649/21 2023
3 3 s 5 2:31..2 KALISZ Julia KS Jelonki Dobre Miasto 2011 U12 WN II PYTLARCZYK Paweł Z/7244/21 2023
1 1 s 6 1:42.25 GWIAZDECKA Wiktoria WLKS Nowe Iganie 2006 U18 MZ -- B.D. ZIĘCINA Kazimierz , Z/0180/19 , 2023 5 LDK!
2 2 s 6 1:45.23 OSIPIUK Klaudia MKS Agros Chełm # 2005 U18 LU -- B.D. # Z/3169/19 2023
3 3 s 6 1:46.14 MICHALAK Olga KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/1323/21 2022
4 4 s 6 1:48.78 LIPIŃSKA Anna AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ -- BUŁAKOWSKI Bohdan # Z/2104/19 2023
5 5 s 6 1:51.57 PIASECKA Joanna KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2860/19 2022
6 6 s 6 1:56.02 RUCIŃSKA Wiktoria MKS Pogoń Siedlce 2005 U18 MZ -- KOSIERADZKI Łukasz CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/3376/17 2022
1 1 s 7 1:42.66 CZAJKA Agata KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ III GRALEWSKI Wojciech # Z/3415/21 2023
2 2 s 7 1:50.52 WŁODARKIEWICZ Weronika KS Atak Agrykola Warszawa 2007 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/3703/20 2022 LDK!
3 4 s 7 1:52.46 RUSIŁOWICZ Kornelia UKS Siódemka Ostrołęka 2008 U16 MZ -- DĄBROWSKI Dariusz Z/3999/20 2023 LDK!
4 9 s 7 1:59.53 RACHWALSKA Zofia KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKI Maksymilian # Z/4343/20 2023 LDK!
5 10 s 7 2:00.20 TOMASZEWSKA Lena KS Jelonki Dobre Miasto 2008 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł , Z/0652/21 , 2023 LDK!
6 11 s 7 2:02.56 KWIECIŃSKA Maria AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ -- B.D. Z/14769/21 2022
7 12 s 7 2:03.81 PEZACKA Zuzanna KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/0894/21 2023 LDK!
8 13 s 7 2:06.29 POŁEĆ Zuzanna AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ --
1 3 s 8 1:51.44 ŁAKOMSKA Magdalena AKL Ursynów Warszawa 2008 U16 MZ -- SKORUPSKI Szymon Z/3870/20 2023
2 5 s 8 1:54.25 WIŚNIEWSKA Róża KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/7029/21 2022
3 6 s 8 1:54.69 TYMOSZCZUK Maja KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0908/21 2023 LDK!
4 7 s 8 1:54.73 TODZIA Julia MKS Polonia Warszawa 2007 U16 MZ --
5 8 s 8 1:58.36 JASTRZĘBSKA Sylwia WLKS Nowe Iganie 2007 U16 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/9405/21 2022 LDK!
6 14 s 8 2:13.59 SENDROWSKA Laura OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2008 U16 MZ -- SZUSTER Katarzyna ZAWOJEK Michał , Z/1805/21 , 2023 LDK!
7 15 s 8 2:18.23 KUŹMA Helena MKS Pogoń Siedlce 2008 U16 MZ -- KOSIERADZKI Łukasz Z/4364/20 2022
1000 m K
1 1 s 1 2:58.02 GAJDA Sylwana KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ -- B.D. WRONA Grzegorz , Z/4775/19 , 2023
2 2 s 1 3:01.46 BUDZIŁEK Martyna UKS Siódemka Ostrołęka 1996 Sen MZ -- DĄBROWSKI Dariusz Z/0397/12 2023 3
3 3 s 1 3:16.51 KALBARCZYK Adriana Ducla Academy Warszawa 1991 Sen MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/12318/21 2023
4 5 s 1 3:21.50 WALCZAK Julia RLTL Optima Radom 2006 U18 MZ -- BANACH Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/1557/18 , 2023 LDK!
5 6 s 1 3:22.92 MITRASZEWSKA Kalina Ducla Academy Warszawa 2004 U20 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/4879/21 2023
6 11 s 1 3:55.12 JASIŃSKA-KIEŁEK Marta UKS MTE Milanówek 1978 Masters MZ -- B.D. Z/0598/22 2022
1 4 s 2 3:17.12 JANECZKO Maja KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ -- WRONA Grzegorz Z/11648/21 2022
2 7 s 2 3:23.86 FAŁDROWICZ Dorota RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur B.D. , Z/0389/17 , 2023 LDK!
3 8 s 2 3:29.91 ASŁANOWICZ Matylda SRS Kondycja Piaseczno 2006 U18 MZ -- PARADOWSKI Wiesław # Z/4328/20 2023
4 9 s 2 3:38.60 RZEMIENIEWSKA-JASTRZĘBSKA Marta Ducla Academy Warszawa 1994 Sen MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/12322/21 2023
5 10 s 2 3:38.88 RABIEJ Julia Ducla Academy Warszawa 2006 U18 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/4301/20 2023 LDK!
1 1 s 3 3:18.06 KAROLAK Amelia RLTL Optima Radom # 2007 U16 MZ IV BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/2700/21 , 2023 LDK!
2 2 s 3 3:19.32 DUDEK Natasza MKS Polonia Warszawa 2010 U14 MZ IV TARASIUK Paweł Z/12993/21 2023
3 3 s 3 3:23.72 ROMANÓW Iga KS Atak Agrykola Warszawa 2007 U16 MZ V OBŁĘKOWSKA Izabella Z/3426/20 2023 LDK!
4 4 s 3 3:28.51 SZCZYGIELSKA Anita MKS Pogoń Siedlce 2008 U16 MZ V KOSIERADZKI Łukasz Z/14498/21 2023
5 5 s 3 3:30.95 ORZOŁEK Maria KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ V TWOREK Urszula # Z/2516/22 2023
6 6 s 3 3:37.77 SYKUS Zofia KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ -- B.D. Z/0685/22 2022
7 7 s 3 3:45.65 KOCHMAŃSKA Łucja MKS Pułtusk 2008 U16 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/10891/21 2022
8 8 s 3 4:21.49 MADANOWSKA Maja KM Aktywni Sochaczew 2007 U16 MZ -- LDK!
9 9 s 3 4:38.21 RYBAK Oliwia KM Aktywni Sochaczew 2007 U16 MZ -- LDK!
2000 m K
1 1 s 1 7:06.8 r CATI Lidia UKS 48 Warszawa 2004 U20 MZ -- MIŁKOWSKI Karol B.D. Z/2180/19 2023
2 2 s 1 7:49.2 r ŻULIŃSKA Kamila KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2005 U18 MZ -- LDK!
3 3 s 1 7:55.9 r STASIUK Wiktoria MKS Pogoń Siedlce 2003 U20 MZ -- #
60 m pł K DzSt (76.2/7.5) K
1 2 e 1 11.54 TARAS Kalina UKS LA Basket Warszawa 2009 U14 MZ -- BOROŃ Aldona Z/4362/20 2023 LDK!
2 4 e 1 11.80 LUBOWICKA Łucja OKS Skra Warszawa 2009 U14 MZ -- PAWŁOWSKA Maria Z/12885/21 2023
3 5 e 1 11.95 LUTOMIRSKA Joanna UKS Orzełki Warszawa 2010 U14 MZ -- BOGUCKI Michał Z/2790/20 2023 LDK!
4 7 e 1 12.21 RUSIN Michalina UKS Vis Skierniewice 2009 U14 LD -- KORWEK Joanna Z/2813/20 2023 LDK!
5 9 e 1 13.78 STAWICKA Eliza UKS MTE Milanówek 2009 U14 MZ -- SOBIERAJ Aneta # Z/3379/20 2023 LDK!
1 1 e 2 11.17 KARYŚ Hanna UKS LA Basket Warszawa 2010 U14 MZ -- BOROŃ Aldona Z/4360/20 2023 LDK!
2 3 e 2 11.61 BADER-STRZAŁA Adrianna KS Orzeł Warszawa 2010 U14 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/3205/21 2023 LDK!
3 6 e 2 12.02 PUŁAWSKA Natalia KS Orzeł Warszawa 2009 U14 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/3206/21 2023 LDK!
4 8 e 2 12.22 IGNACIUK Katarzyna UKS Orzełki Warszawa 2010 U14 MZ -- BOGUCKI Michał Z/2789/20 2023 LDK!
1 f 1 10.62 TARAS Kalina UKS LA Basket Warszawa 2009 U14 MZ -- BOROŃ Aldona Z/4362/20 2023 LDK!
2 f 1 10.71 KARYŚ Hanna UKS LA Basket Warszawa 2010 U14 MZ -- BOROŃ Aldona Z/4360/20 2023 LDK!
3 f 1 11.38 BADER-STRZAŁA Adrianna KS Orzeł Warszawa 2010 U14 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/3205/21 2023 LDK!
4 f 1 11.39 LUBOWICKA Łucja OKS Skra Warszawa 2009 U14 MZ -- PAWŁOWSKA Maria Z/12885/21 2023
5 f 1 11.91 LUTOMIRSKA Joanna UKS Orzełki Warszawa 2010 U14 MZ -- BOGUCKI Michał Z/2790/20 2023 LDK!
60 m pł K Mł (76.2/8.0) K
1 1 e 1 9.45 WIESZTORT Laura niestowarzyszona # 2008 U16 -- WIESZTORT Marek Z/2849/19 2023 LDK!
2 4 e 1 10.21 MARCZUK Maja SKS Feniks Siedlce 2007 U16 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/3213/21 2023
3 3 e 1 10.21 NOWAKOWSKA Jagoda UKS Vis Skierniewice 2008 U16 LD -- KORWEK Joanna Z/3819/19 2023 LDK!
4 5 e 1 10.25 KUTKOWSKA Nikola RLTL Optima Radom 2007 U16 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKA Aneta , Z/7772/21 , 2022 LDK!
5 6 e 1 10.38 ŻUROWSKA Klaudia RLTL Optima Radom # 2007 U16 MZ -- B.D. BŁASIŃSKA Aneta , Z/6173/21 , 2023 LDK!
1 2 e 2 10.12 ODOLIŃSKA Hanna UKS Kresy Otwock 2007 U16 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1110/18 2023 BEZ LDK!
2 7 e 2 10.59 ZIELIŃSKA Joanna UKS MTE Milanówek 2008 U16 MZ -- SOBIERAJ Aneta GĘBSKI Adam # , Z/1457/18 , 2023 BEZ LDK!
3 8 e 2 10.74 SADOWSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2007 U16 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/8062/21 2023 LDK!
4 9 e 2 11.53 JASKULSKA Amelia Maria UKS Orzełki Warszawa 2008 U16 MZ -- BOGUCKI Michał Z/3923/19 2023 LDK!
5 10 e 2 13.09 BANY Adrianna KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej RZEPKA Marek , Z/2617/22 , 2023 LDK!
1 1 f 1 10.00 MARCZUK Maja SKS Feniks Siedlce 2007 U16 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/3213/21 2023
2 2 f 1 10.11 KUTKOWSKA Nikola RLTL Optima Radom 2007 U16 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKA Aneta , Z/7772/21 , 2022 LDK!
3 3 f 1 10.11 ODOLIŃSKA Hanna UKS Kresy Otwock 2007 U16 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1110/18 2023 BEZ LDK!
4 3 f 1 10.15 NOWAKOWSKA Jagoda UKS Vis Skierniewice 2008 U16 LD -- KORWEK Joanna Z/3819/19 2023 LDK!
60 m pł K J Mł K
1 1 e 1 8.59 GADAJSKA Wiktoria RLTL Optima Radom 2006 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1548/18 , 2023 3 LDK!
2 2 e 1 8.69 JAGIEŁŁO Aleksandra UKS LA Basket Warszawa # 2006 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5442/18 2023 LDK!
3 3 e 1 9.39 JAWORSKA Wiktoria KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/0904/21 2022
4 7 e 1 9.80 MUCHA Patrycja UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2005 U18 SK -- OZDOBA Janusz SIDOWSKI Krzysztof # , Z/3936/18 , 2023 5 LDK!
  e 1 DNF BROŻYNA Nikola RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta , Z/1554/18 , 2023 LDK!
1 6 e 2 9.76 KATA Magdalena TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U18 LU -- B.D. GDAŃSKA Małgorzata WAWRZUSISZYN Tomasz , Z/0430/20 , 2023 LDK!
2 8 e 2 9.86 KRUPA Karolina KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2847/19 2023
3 10 e 2 10.20 BIELAK Amelia MUKS Płock 2005 U18 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław Z/4992/19 2023 LDK!
4 11 e 2 10.60 POLKOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Warszawa # 2006 U18 MZ -- SOBIERAJ Aneta RZEPKA Marek , Z/1100/18 , 2023 LDK!
5 9 e 2 11.26 OŁDAK Martyna UKS LA Basket Warszawa # 2006 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/0683/20 2023 LDK!
1 4 e 3 9.69 KWIATKOWSKA Dominika UKS LA Basket Warszawa # 2005 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5638/18 2023
2 5 e 3 9.71 LISOWSKA Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/4736/19 2022 LDK!
3 9 e 3 10.13 BIENIAS Nicole UKS LA Basket Warszawa # 2006 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5435/18 2023 LDK!
4 12 e 3 11.05 BRAUZE Antonina UKS LA Basket Warszawa # 2005 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/1117/22 2023
5 13 e 3 11.15 SAFARYN Zuzanna KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/13783/21 2023
1 f 1 8.52 GADAJSKA Wiktoria RLTL Optima Radom 2006 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1548/18 , 2023 3 LDK!
2 f 1 8.65 JAGIEŁŁO Aleksandra UKS LA Basket Warszawa # 2006 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5442/18 2023 LDK!
3 f 1 9.45 JAWORSKA Wiktoria KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/0904/21 2022
4 f 1 9.63 LISOWSKA Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/4736/19 2022 LDK!
5 f 1 9.76 KWIATKOWSKA Dominika UKS LA Basket Warszawa # 2005 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5638/18 2023
60 m pł K K
1 1 e 1 8.55 SZCZĘSNA Natalia RLTL Optima Radom 2004 U20 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1105/18 , 2023 2 LDK!
2 2 e 1 8.59 SUŁEK Adrianna KS Brda Bydgoszcz # 1999 Sen KP -- B.D. RZEPKA Marek # , Z/0250/15 , 2023
3 5 e 1 9.20 SIEWIERSKA Pola KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ -- GRALEWSKI Wojciech # Z/2947/17 2023
1 3 e 2 8.62 KRAWCZYK Aleksandra KS Warszawianka W-wa 2003 U20 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/2356/18 2023
2 4 e 2 9.14 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ -- WOŹNIAK Daniel RZEPKA Marek B.D. , Z/0631/17 , 2023 LDK!
3 6 e 2 12.02 MRÓZ Natalia KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/5840/19 2022
1 f 1 8.43 SZCZĘSNA Natalia RLTL Optima Radom 2004 U20 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1105/18 , 2023 2 LDK!
2 f 1 8.58 SUŁEK Adrianna KS Brda Bydgoszcz # 1999 Sen KP -- B.D. RZEPKA Marek # , Z/0250/15 , 2023
3 f 1 8.78 KRAWCZYK Aleksandra KS Warszawianka W-wa 2003 U20 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/2356/18 2023
4 f 1 9.16 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ -- WOŹNIAK Daniel RZEPKA Marek B.D. , Z/0631/17 , 2023 LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.55 WIESZTORT Laura niestowarzyszona # 2008 U16 III WIESZTORT Marek Z/2849/19 2023 LDK!
1 f 1 1.70 BUCZEK Kinga UKS LA Basket Warszawa 2003 U20 MZ I BOROŃ Adam Z/0343/17 2022 4 LDK!
2 f 1 1.50 SKOWROŃSKA Daria KS AZS AWF Warszawa 2009 U14 MZ IV B.D. # Z/3669/20 2023 LDK!
2 f 1 1.65 BURLEWICZ Barbara KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ II RZEPKA Marek RZEPKA Marek B.D. , Z/0311/18 , 2023 LDK!
3 f 1 1.45 GUT Alicja WLKS Nowe Iganie 2010 U14 MZ IV WOJTCZAK-BELNIAK Dorota LDK!
3 f 1 1.65 DOBKOWSKA Aleksandra OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2006 U18 MZ II SZUSTER Katarzyna WITKOWSKI Bartosz , Z/2873/19 , 2023 LDK!
4 f 1 1.35 JAWORSKA Katarzyna MKS Pułtusk 2009 U14 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/11740/21 2023
4 f 1 1.60 GRANOWSKA Pola AZS UMCS Lublin # 2003 U20 LU III HOŁUB Beata B.D. Z/3003/17 2023
5 f 1 1.30 GRABOWSKA Weronika UKS LA Basket Warszawa 2009 U14 MZ -- BOROŃ Aldona Z/4357/20 2023 LDK!
5 f 1 1.60 LODKOWSKA Amelia UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ III B.D. ZAKRZEWSKI Dariusz , Z/5438/18 , 2022 LDK!
6 f 1 1.25 GLINKA Renata MKS Pułtusk 2010 U14 MZ -- KRAWCZAK Andrzej Z/12532/21 2023
6 f 1 1.25 GORCZYŃSKA Maja MKS Pułtusk 2010 U14 MZ -- KRAWCZAK Andrzej Z/11738/21 2023
6 f 1 1.25 LUBOWICKA Łucja OKS Skra Warszawa 2009 U14 MZ -- PAWŁOWSKA Maria Z/12885/21 2023
6 f 1 1.55 GAJDA Julia UKS MTE Milanówek 2008 U16 MZ III RODOWALD Olaf Z/0687/20 2023 LDK!
7 f 1 1.50 MAGRYTA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ IV CYNOWSKI Wojciech Z/3746/19 2022 LDK!
8 f 1 1.50 JAMROZ Lena KS Atak Agrykola Warszawa 2007 U16 MZ IV OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2082/21 2023 LDK!
9 f 1 1.25 KALINOWSKA Olga MKS Pułtusk 2009 U14 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/11737/21 2023
9 f 1 1.50 BIENIAS Nicole UKS LA Basket Warszawa # 2006 U18 MZ IV ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5435/18 2023 LDK!
10 f 1 1.25 KOŻUSZEK Dominika KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł , Z/0650/21 , 2023 LDK!
10 f 1 1.25 CZAPLEJEWICZ Wiktoria KS Jelonki Dobre Miasto 2010 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/13700/21 2023
10 f 1 1.25 NOWAK Anna UKS LA Basket Warszawa 2010 U14 MZ -- BOROŃ Aldona Z/11707/21 2023 LDK!
10 f 1 1.40 DYMIŃSKA Zuzanna UKS Melo Błonie 2006 U18 MZ -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/3002/17 2023 BEZ
11 f 1 1.40 SKORUPA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2006 U18 MZ --
12 f 1 1.40 SKIBICKA Weronika KS AZS AWF Warszawa 2000 U23 MZ -- B.D.
13 f 1 1.20 KOCHANOWSKA Alicja KS Orzeł Warszawa 2009 U14 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/4898/21 2022 LDK!
13 f 1 1.35 PIOTROWSKA Iga MKS Pułtusk 2008 U16 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/12529/21 2022 LDK!
14 f 1 1.20 WŁODARCZYK Sandra MKS Pułtusk 2010 U14 MZ -- KRAWCZAK Andrzej Z/12533/21 2023
14 f 1 1.30 MUCHA Patrycja UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2005 U18 SK -- OZDOBA Janusz SIDOWSKI Krzysztof # , Z/3936/18 , 2023 5 LDK!
15 f 1 1.10 SKOWROŃSKA Zuzanna MKS Pułtusk 2010 U14 MZ -- KRAWCZAK Andrzej Z/12535/21 2023
15 f 1 1.20 KALINOWSKA Izabela MKS Pułtusk 2008 U16 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/11736/21 2023
16 f 1 1.05 PYTLARCZYK Zofia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0648/21 2023
16 f 1 1.10 JUROWSKA Lidia KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ -- RZEPKA Marek # Z/2513/22 2023
Tyczka K
1 1 f 1 3.30 ŚLIWKA Maria KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ I MASTALERZ Janusz ŻEWŁAKOW Kamil Z/0840/18 2023 LDK!
2 2 f 1 3.20 PAWLAK Aleksandra KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ II MASTALERZ Janusz Z/0336/18 2022 3
3 3 f 1 3.00 SMOLARCZYK Julia KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ II MASTALERZ Janusz Z/1121/18 2023 4
4 4 f 1 3.00 KAMIEŃ Monika KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ II MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz , Z/2419/17 , 2022 3 LDK!
5 5 f 1 2.80 KAWKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ III
6 6 f 1 2.80 KISLING Aleksandra KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ III MASTALERZ Janusz Z/3482/19 2022
W dal K
1 f 1 5.88 KRAWCZYK Aleksandra KS Warszawianka W-wa 2003 U20 MZ I RZEPKA Marek B.D. Z/2356/18 2023
2 f 1 5.60 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ II WOŹNIAK Daniel RZEPKA Marek B.D. , Z/0631/17 , 2023 LDK!
3 f 1 5.39 SIEWIERSKA Pola KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ III GRALEWSKI Wojciech # Z/2947/17 2023
4 f 1 5.09 PIOTROWSKA Klaudia UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ IV LDK!
5 f 1 4.66 WOŹNIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/0811/20 2023 LDK!
6 f 1 4.25 MOSZCZYŃSKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ -- B.D. Z/2562/21 2022
7 f 1 4.24 SĘKOWSKA Katarzyna KS Lider Grodzisk Mazowiecki 1982 Masters MZ -- #
1 f 2 5.02 KRUPA Karolina KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ IV MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2847/19 2023
2 f 2 4.90 PRUSIK Alicja OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2005 U18 MZ IV SZUSTER Katarzyna 5 LDK!
3 f 2 4.63 KOPKO Zuzanna UKS Flop Wilkasy # 2005 U18 WN -- BRODOWSKI Wojciech TWOREK Urszula , Z/0767/19 , 2022 LDK!
4 f 2 4.61 MICHALAK Olga KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/1323/21 2022
5 f 2 4.52 POLKOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Warszawa # 2006 U18 MZ -- SOBIERAJ Aneta RZEPKA Marek , Z/1100/18 , 2023 LDK!
6 f 2 4.50 KATA Magdalena TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U18 LU -- B.D. GDAŃSKA Małgorzata WAWRZUSISZYN Tomasz , Z/0430/20 , 2023 LDK!
7 f 2 4.49 ŁUCZAK Iga KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ -- B.D. Z/8091/21 2022
8 f 2 4.45 MRÓZ Natalia KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/5840/19 2022
9 f 2 4.42 WANDEL Victoria KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/9124/21 2023
10 f 2 4.17 WIŚNIEWSKA Magdalena KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/0877/21 2022
11 f 2 4.15 LUDWINIAK Amelia KS Warszawianka W-wa 2006 U18 MZ -- GĘBSKI Adam Z/12111/21 2023
12 f 2 3.98 SAFARYN Zuzanna KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/13783/21 2023
1 1 f 3 5.23 WIESZTORT Laura niestowarzyszona # 2008 U16 III WIESZTORT Marek Z/2849/19 2023 LDK!
2 2 f 3 4.93 BANY Adrianna KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ IV ANDRYSZCZYK Andrzej RZEPKA Marek , Z/2617/22 , 2023 LDK!
3 3 f 3 4.88 SZYMCZAK Karolina KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ IV KRAWCZYK Michał # Z/3200/21 2023
4 4 f 3 4.85 STEFAŃSKA Marika KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ IV MAJ- MATUSIAK Marlena Z/3547/21 2023
5 5 f 3 4.57 WOŁOSZCZAK Emilia KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ V
6 6 f 3 4.35 DOBKOWSKA Daria OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2008 U16 MZ -- SZUSTER Katarzyna WITKOWSKI Bartosz # , Z/1808/21 , 2023 LDK!
7 7 f 3 4.33 ODOLIŃSKA Hanna UKS Kresy Otwock 2007 U16 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1110/18 2023 BEZ LDK!
8 8 f 3 4.13 PRZEMYŁSKA Karolina MUKS Płock 2007 U16 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław DOBRZENIAK Jarosław , Z/0954/20 , 2023 LDK!
9 9 f 3 4.07 KĄCKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2007 U16 MZ -- MAJEWSKI Zbigniew Z/3157/20 2023
10 10 f 3 4.05 JASIŃSKA Maja KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2692/21 2022
11 11 f 3 4.00 URBAŃCZYK Maria KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ -- B.D. Z/2020/21 2022
12 12 f 3 3.95 ZIELIŃSKA Joanna UKS MTE Milanówek 2008 U16 MZ -- SOBIERAJ Aneta GĘBSKI Adam # , Z/1457/18 , 2023 BEZ LDK!
Trójskok K
1 f 1 11.91 STASZCZUK Kinga KS Agros Zamość 2003 U20 LU II ZAPART Stanisław B.D. # Z/3323/17 2023 LDK!
2 f 1 11.44 DZIADAK Nikolina KS AZS AWF Warszawa # 2003 U20 MZ III ŁUKASIAK Michał B.D. Z/5112/18 2023 LDK!
3 f 1 10.83 SZEMPLIŃSKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2004 U20 MZ III MAJEWSKI Zbigniew Z/2355/19 2023 4
4 f 1 10.62 PYSKŁO Wiktoria UKS Siódemka Ostrołęka 2003 U20 MZ IV
5 f 1 10.18 KUCIEWICZ Amelia RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur LDK!
6 f 1 9.78 ZDUNOWSKA Marta MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ -- MARKOWSKI Arkadiusz 5 LDK!
7 f 1 9.74 MAŁEK Karolina MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ -- KOZERA Piotr Z/2347/19 2023 LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 12.02 KATA Magdalena TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U18 LU III B.D. GDAŃSKA Małgorzata WAWRZUSISZYN Tomasz , Z/0430/20 , 2023 LDK!
2 2 f 1 10.76 PRZYBYSZ Maja GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/4199/19 2023
3 3 f 1 10.20 SOBOLEWSKA Natalia KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ IV KRAWCZYK Michał # Z/0372/22 2023
4 4 f 1 10.12 BOCHNIAK Wiktoria UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2005 U18 SK IV OZDOBA Janusz Z/4870/19 2022 LDK!
5 5 f 1 9.91 BIELAK Amelia MUKS Płock 2005 U18 MZ IV DOBRZENIAK Jarosław Z/4992/19 2023 LDK!
6 6 f 1 9.75 KRÓL Diana MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ -- LDK!
7 7 f 1 9.47 JASKULSKA Oliwia Maria UKS Orzełki Warszawa 2006 U18 MZ -- BOGUCKI Michał Z/3911/19 2023 LDK!
8 8 f 1 9.33 WANDEL Victoria KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/9124/21 2023
1 f 2 10.79 CIESZEWSKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2008 U16 MZ IV WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/0692/20 2023 LDK!
2 f 2 10.65 BIELECKA Maja RLTL Optima Radom 2007 U16 MZ IV WAŚNIEWSKI Marcin Z/1898/20 2023 LDK!
3 f 2 8.59 NOWAKOWSKA Jagoda UKS Vis Skierniewice 2008 U16 LD -- KORWEK Joanna Z/3819/19 2023 LDK!
4 f 2 7.96 DWOJAK Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ -- LDK!
5 f 2 7.86 PIECHOTA Antonina RLTL Optima Radom 2008 U16 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin Z/3209/21 2023 LDK!
6 f 2 6.85 NOWAK Natalia RK Athletics Warszawa 2009 U14 MZ -- LEMIESZEWSKA Marta Z/14861/21 2023
7 f 2 6.60 RACHWALSKA Zofia KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKI Maksymilian # Z/4343/20 2023 LDK!
8 f 2 5.79 TUCHARZ Weronika KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2008 U16 MZ --
Kula (4) K
1 f 1 13.50 MARSZELEWSKA Joanna MKL Jurand Szczytno 2004 U20 WN I BUKOWIECKI Maciej Z/0131/19 2023 LDK!
2 f 1 12.59 SUŁEK Adrianna KS Brda Bydgoszcz # 1999 Sen KP I B.D. RZEPKA Marek # , Z/0250/15 , 2023
3 f 1 12.27 PRZYBYSZ Patrycja OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2003 U20 MZ II SZUSTER Konrad Z/1409/17 2023
4 f 1 10.37 PIOTROWSKA Klaudia UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ III LDK!
5 f 1 10.37 OLAJOSSY Wiktoria WKS Wawel Kraków 2004 U20 MA III SZUBERLA Stanisław Z/4591/17 2023 3 LDK!
6 f 1 8.60 SĘKOWSKA Katarzyna KS Lider Grodzisk Mazowiecki 1982 Masters MZ -- #
7 f 1 8.14 WITKOWSKA Maria KS Czempion Warszawa 2003 U20 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej B.D. Z/0362/17 2023
60 m M
1 s 1 9.54 JACZYŃSKI Nikodem UKS Orzełki Warszawa 2011 U12 MZ -- BOGUCKI Michał Z/3577/20 2023 LDK!
2 s 1 9.71 KAMIŃSKI Marcel OKS Skra Warszawa # 2011 U12 MZ -- ZAWADZKI Jacek # Z/1865/23 2023
3 s 1 9.73 ROKICKI Mikołaj UKS Falenica Warszawa 2011 U12 MZ -- GAWENDA Małgorzata Z/0519/22 2023 LDK!
1 1 s 2 7.97 DOŁĘGA Szymon SKS Feniks Siedlce 2009 U14 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/0520/22 2023
2 2 s 2 8.42 PROKOPIAK Kacper SKS Feniks Siedlce 2009 U14 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/0521/22 2023
3 5 s 2 8.95 CHRAPEK Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 2009 U14 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella OBŁĘKOWSKA Izabella , Z/5834/19 , 2023 LDK!
4 9 s 2 9.68 CHOJNACKI Dawid MKS Bank BS Płońsk 2009 U14 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/0377/22 2023 LDK!
1 3 s 3 8.66 ZBONIKOWSKI Mateusz UKS Falenica Warszawa 2009 U14 MZ -- GAWENDA Małgorzata Z/5122/21 2023 LDK!
2 4 s 3 8.77 GŁOWALA Bartosz UKS Kresy Otwock 2009 U14 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/11154/21 2023 LDK!
3 6 s 3 9.10 SZMEL Mikołaj UKS Orzełki Warszawa 2009 U14 MZ -- BOGUCKI Michał Z/5373/21 2023 LDK!
4 7 s 3 9.43 BALISKI Maks UKS LA Basket Warszawa 2009 U14 MZ --
5 8 s 3 9.49 STELMASZCZYK Tomasz KS Atak Agrykola Warszawa 2009 U14 MZ -- OBŁĘKOWSKI Maksymilian # Z/4336/20 2023 LDK!
1 1 s 4 8.82 GAJDA Piotr UKS MTE Milanówek 2010 U14 MZ -- RODOWALD Olaf Z/0688/20 2023 LDK!
2 2 s 4 9.26 JODŁOWSKI Maciej UKS Falenica Warszawa 2010 U14 MZ -- GAWENDA Małgorzata Z/4927/21 2023 LDK!
3 4 s 4 9.31 OLEJNIK Filip UKS Filipides Teresin 2010 U14 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0966/20 2023 LDK!
4 5 s 4 9.37 OCHIDI Adam MKS Bank BS Płońsk 2010 U14 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/0382/22 2023 LDK!
5 7 s 4 9.53 DUBRAWSKI Bolesław KS Atak Agrykola Warszawa 2010 U14 MZ -- BIŃKOWSKA Marlena Z/3878/20 2023 LDK!
1 6 s 5 9.43 PAUL Benedykt UKS Falenica Warszawa 2010 U14 MZ -- GAWENDA Małgorzata Z/0610/22 2023 LDK!
2 8 s 5 9.58 KOPERSKI Igor UKS MTE Milanówek 2010 U14 MZ -- SOBIERAJ Aneta # Z/0644/22 2023 LDK!
3 11 s 5 10.45 KRUPIŃSKI Jan MKS Bank BS Płońsk 2010 U14 MZ -- LDK!
1 3 s 6 9.26 GOLUBSKI Filip UKS LA Basket Warszawa 2010 U14 MZ -- BOROŃ Aldona Z/11703/21 2023 LDK!
2 9 s 6 9.89 GAWENDA Jędrzej UKS Falenica Warszawa 2010 U14 MZ -- GAWENDA Małgorzata Z/4926/21 2023 LDK!
3 10 s 6 9.93 TARNICKI Antoni UKS Falenica Warszawa 2010 U14 MZ -- GAWENDA Małgorzata Z/5120/21 2023 LDK!
4 12 s 6 10.77 PIJANOWSKI Nikodem UKS LA Basket Warszawa 2010 U14 MZ -- B.D. Z/11785/21 2021
1 2 e 1 7.13 SUCHOROWSKI Jan AKL Ursynów Warszawa 2001 U23 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/1530/19 2023 LDK!
2 3 e 1 7.14 JAKÓBCZYK Michał KS Agros Zamość 1995 Sen LU -- B.D. Z/5085/11 2022 M
3 4 e 1 7.16 FARAJ Wiktor OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ -- BALCERZAK Piotr B.D. Z/0150/19 2023 LDK!
4 5 e 1 7.26 DZIKIEWICZ Paweł KS AZS AWF Wrocław 2002 U23 DS -- B.D. DOBRZENIAK Jarosław JOPEK Mateusz B.D. # , Z/0992/16 , 2023 LDK!
5 16 e 1 7.71 SOBORA Łukasz KS Lemiesz Team Warszawa 1978 Masters MZ -- SOBORA Łukasz Z/1250/14 2023
1 6 e 2 7.33 KLOS Roger KS Sprinterzy.com Kraków 1993 Sen MA -- OSTROWSKA Justyna B.D. Z/3199/17 2023
2 7 e 2 7.35 MOLSKI Paweł OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/5099/19 2023 LDK!
3 11 e 2 7.43 SZKOPAŃSKI Jakub KS Sprinterzy.com Kraków 1996 Sen MA -- B.D. BEZ
4 15 e 2 7.59 MAKOS Szymon UKS Herkules Sulejówek 2002 U23 MZ -- CZYŻ Maciej Z/1921/16 2023 BEZ
5 17 e 2 7.73 KUCHARSKI Piotr MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 1982 Masters LD -- B.D. WASIAK Jarosław , Z/1187/18 , 2023 BEZ
1 8 e 3 7.35 SOCHA Jan KS Sprinterzy.com Kraków 1998 Sen MA -- MALANOWSKI Łukasz B.D. # Z/0763/20 2022
2 10 e 3 7.42 OBŁĘKOWSKI Maksymilian KS AZS AWF Warszawa # 2002 U23 MZ -- RĄCZKA Paweł Z/0758/15 2022 LDK!
3 12 e 3 7.44 PAWŁOWSKI Łukasz KS Sprinterzy.com Kraków 1982 Masters MA -- MALANOWSKI Łukasz # Z/2038/21 2023
4 13 e 3 7.48 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 2002 U23 MZ -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2022 4 LDK!
5 14 e 3 7.54 PRZYBYLSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ -- MERWA Janusz Z/1362/18 2022
1 1 e 4 7.08 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL Optima Radom 2000 U23 MZ -- TRZOS Leszek B.D. # Z/5567/15 2023
2 9 e 4 7.37 PIOTROWSKI Szymon KS Warszawianka W-wa 2005 U18 MZ -- GĘBSKI Adam Z/4000/20 2022
3 18 e 4 8.40 STĘPKOWSKI Radosław MKS Polonia Warszawa 1979 Masters MZ -- KUBICKI Adam Z/0613/22 2023
4 19 e 4 9.28 GROTKOWSKI Krzysztof UKS Herkules Sulejówek 1963 Masters MZ -- CZYŻ Maciej Z/4047/18 2023 BEZ
1 1 e 5 7.10 GIZICKI Tomasz RLTL Optima Radom 2004 U20 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/1092/19 2023 LDK!
2 5 e 5 7.41 UŚCIŃSKI Kacper OKS Skra Warszawa 2004 U20 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/4109/18 2023 4 LDK!
3 7 e 5 7.50 PAŁAC Maciej UKS Gepard Warszawa 2003 U20 MZ -- RĄCZKA Paweł Z/1113/18 2022 4 LDK!
1 4 e 6 7.32 MAZUR Jakub KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ -- GRALEWSKI Wojciech # Z/2636/21 2023
2 9 e 6 7.56 KARAPEICHYK Artem UKS Gepard Warszawa 2004 U20 MZ -- RĄCZKA Paweł Z/3246/21 2023 LDK!
3 10 e 6 7.59 WOJCIUK Michał MKS Pogoń Siedlce 2004 U20 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/3598/19 2022
4 14 e 6 7.66 MIRKOWSKI Krystian MKS Pilica Białobrzegi 2003 U20 MZ -- WIECZOREK Konstanty Z/5554/18 2023 LDK!
5 16 e 6 7.85 BYCUL Jakub KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ -- GRALEWSKI Wojciech Z/1068/21 2023
1 2 e 7 7.23 WASILCZYK Sebastian SKS Feniks Siedlce 2003 U20 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/0107/22 2022
2 3 e 7 7.29 PETRUCZEŃKO Michał KS AZS-AWF Biała Podlaska # 2003 U20 LU -- KĘDRA Stanisław KĘDRA Stanisław # Z/11654/21 2023
3 6 e 7 7.48 PIEŃKOWSKI Michał WLKS Nowe Iganie 2004 U20 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2643/20 2023 LDK!
4 17 e 7 8.33 FIDELUS Tymoteusz KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ -- B.D. # Z/4138/20 2022
1 8 e 8 7.55 ORDYŁOWSKI Gustaw KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/0802/20 2022
2 11 e 8 7.60 KOLASIŃSKI Hubert RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/0379/17 , 2023 3 LDK!
3 12 e 8 7.61 MARCZAK Jakub WLKS Nowe Iganie 2003 U20 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/8368/21 2022 LDK!
4 13 e 8 7.63 MAŁKOWSKI Rafał UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/13788/21 2023
5 15 e 8 7.72 KASPRZAK Szymon KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ -- GRALEWSKI Wojciech Z/0373/22 2022
1 1 e 9 7.24 BUCZYŃSKI Kacper MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2001/19 2023 LDK!
2 2 e 9 7.30 MAŁYCHA Szymon KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/0517/19 2022
3 3 e 9 7.38 DOBROWOLSKI Marcel UKS Gepard Warszawa 2005 U18 MZ -- RĄCZKA Paweł Z/2900/19 2023 LDK!
4 7 e 9 7.60 STACHERA Adam KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella GRALEWSKI Wojciech # , Z/5836/19 , 2022 LDK!
5 10 e 9 7.67 BANACH Piotr RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur Z/4543/18 2022 LDK!
1 5 e 10 7.52 STAŃCZUK Jan UKS Młodzik Warszawa 2005 U18 MZ -- RADKE Karol Z/2016/19 2023 LDK!
2 8 e 10 7.61 GRALEWSKI Marcin KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ -- KOSMAN Małgorzata GRALEWSKI Wojciech , Z/5062/19 , 2023 LDK!
3 9 e 10 7.64 CZARNOCKI Piotr SKS Feniks Siedlce 2005 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/4993/19 2023
4 11 e 10 7.72 WOJEWÓDZKI Aleksander SKS Feniks Siedlce 2005 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/4997/19 2023
5 13 e 10 7.81 SADOWSKI Jan UKS Diamond Athletics Białołęka 2005 U18 MZ -- GLINICKI Jarosław Z/4316/20 2023
1 4 e 11 7.48 CABAJ Kacper MKS Pogoń Siedlce 2006 U18 MZ -- KOSIERADZKI Łukasz MACIEJEWSKI Janusz , Z/5085/19 , 2022 LDK!
2 12 e 11 7.72 WYRĘBIAK Maciej SKS Feniks Siedlce 2005 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/5383/19 2022
3 14 e 11 7.90 RUCKI Filip MKS Pilica Białobrzegi 2005 U18 MZ -- WIECZOREK Konstanty Z/0949/20 2023
4 18 e 11 7.99 SZRAJNERT Błażej KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/3191/21 2023
5 21 e 11 8.05 ŁUTOWICZ Marcel KS Jelonki Dobre Miasto 2006 U18 WN -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł Z/3152/19 2023 BEZ LDK!
1 15 e 12 7.93 ZIUŁKOWSKI Piotr AKL Ursynów Warszawa 2006 U18 MZ -- OBROCKI Bogdan # Z/3233/20 2023 LDK!
2 16 e 12 7.95 CZYSZEWICZ Marcin UKS Sprint 2020 Warszawa 2005 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/2079/19 2021 BEZ
3 22 e 12 8.09 SYTA Mikołaj MKS Pilica Białobrzegi 2005 U18 MZ -- WIECZOREK Konstanty # Z/1262/20 2023
4 25 e 12 8.20 TYMOSIAK Szymon UKS LA Basket Warszawa # 2006 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5441/18 2022 LDK!
5 26 e 12 8.35 BADEŃSKI Bernard AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ -- TRZCIŃSKI Marek # Z/0302/19 2023 BEZ LDK!
1 6 e 13 7.57 WIECZOREK Bartosz UKS Herkules Sulejówek 2006 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/1101/18 2023 5 LDK!
2 19 e 13 7.99 WILCZYŃSKI Stanisław KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ -- GRALEWSKI Wojciech # Z/0597/22 2023
3 20 e 13 8.05 DĄBROWSKI Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- RZEPKA Marek # Z/0906/21 2023 LDK!
4 23 e 13 8.14 GAŁCZYŃSKI Kacper MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ -- ZABOROWSKI Marcin Z/0514/21 2023
5 27 e 13 8.41 KWIATKOWSKI Filip MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ -- KOZERA Piotr Z/0695/20 2023 LDK!
1 17 e 14 7.97 SMARDZEWSKI Filip MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ -- KOZERA Piotr Z/13347/21 2023
2 24 e 14 8.20 SKIERSKI Mikołaj MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ -- ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin , Z/2353/19 , 2023 LDK!
3 28 e 14 8.46 STRINGER Mateusz RK Athletics Warszawa 2006 U18 MZ -- STELMASZCZYK Joanna Z/14850/21 2023
4 29 e 14 8.48 SZYMBORSKI Miłosz MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ -- KOZERA Piotr Z/0323/22 2023
1 1 e 15 7.34 WIŚNIEWSKI Ignacy OKS Skra Warszawa # 2007 U16 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/4194/19 2023 LDK!
2 2 e 15 7.40 GROCHOWSKI Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ -- MERWA Janusz Z/0376/22 2023 LDK!
3 3 e 15 7.41 HRUZEWICZ Kubrat OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/2294/21 2023
4 5 e 15 7.60 KOSTYRA Dawid KS Jelonki Dobre Miasto 2007 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/3154/19 2023 BEZ LDK!
5 8 e 15 7.77 MIKOŁAJCZYK Kacper KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ -- # LDK!
1 6 e 16 7.73 BIELECKI Jakub MKS Pogoń Siedlce 2007 U16 MZ -- KOSIERADZKI Łukasz Z/2751/21 2023
2 10 e 16 7.90 KOŃCZAK Kacper UKS Otrębusy 2008 U16 MZ -- KOŃCZAK Sebastian KOŃCZAK Sebastian Z/2789/21 2023 LDK!
3 14 e 16 8.08 OBŁĘKOWSKI Oskar KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella OBŁĘKOWSKA Izabella B.D. , Z/1091/20 , 2023 LDK!
4 17 e 16 8.14 PISKORSKI Antoni RK Athletics Warszawa 2007 U16 MZ -- STELMASZCZYK Joanna Z/2062/20 2023
5 27 e 16 8.82 BILCZEWSKI Adam UKS Orzełki Warszawa 2008 U16 MZ -- LDK!
1 12 e 17 7.98 KRUPA Rafał KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/11747/21 2023
2 13 e 17 8.02 SAŁCZYŃSKI Patryk MKS Pilica Białobrzegi 2008 U16 MZ -- WIECZOREK Konstanty Z/11808/21 2023
3 22 e 17 8.44 BRZEZIŃSKI Maksymilian UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ -- BOROŃ Adam # Z/2599/20 2023 LDK!
4 23 e 17 8.46 SAMUL Jan UKS LA Basket Warszawa 2008 U16 MZ -- BOROŃ Aldona RĄCZKA Elżbieta Z/3042/20 2023 LDK!
5 26 e 17 8.74 SETA Sebastian UKS Otrębusy 2007 U16 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/5465/21 2023 LDK!
1 4 e 18 7.60 MOSIONEK Jakub RLTL Optima Radom 2007 U16 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta Z/9136/21 2023 LDK!
2 7 e 18 7.77 GÓRALCZYK Kacper KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ -- MORGAŚ Tomasz TWOREK Urszula # , Z/2517/22 , 2023 LDK!
3 15 e 18 8.08 BAGIŃSKI Bartłomiej KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKI Maksymilian # Z/3201/21 2023 LDK!
4 18 e 18 8.15 MALESZA Aleksander UKS Kresy Otwock 2008 U16 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/11152/21 2023 LDK!
5 28 e 18 9.02 JAŻWIŃSKI Stanisław UKS Melo Błonie 2008 U16 MZ -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/8913/21 2023
1 19 e 19 8.20 PSZCZÓŁKOWSKI Maciej MKS Pogoń Siedlce 2008 U16 MZ -- KOSIERADZKI Łukasz Z/13313/21 2023
2 20 e 19 8.24 JASKUŁKA Michał KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ -- GRALEWSKI Wojciech # Z/0693/22 2023
3 21 e 19 8.30 KUŹNIEWSKI Kevin MKS Bank BS Płońsk 2007 U16 MZ --
4 24 e 19 8.50 KĘPSKI Jakub KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/3551/21 2023
5 25 e 19 8.63 CHĄDZYŃSKI Stanisław KS Atak Agrykola Warszawa 2007 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/14849/21 2023 LDK!
1 9 e 20 7.85 ŚMIGIELSKI Szymon UKS Herkules Sulejówek 2007 U16 MZ -- CZYŻ Maciej Z/3615/20 2023 LDK!
2 11 e 20 7.94 SOT Antoni KM Aktywni Sochaczew 2008 U16 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/13703/21 2023 LDK!
3 16 e 20 8.13 ZBIEJCIK Bartosz UKS Herkules Sulejówek 2007 U16 MZ -- LDK!
1 1 f 1 7.06 FARAJ Wiktor OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ -- BALCERZAK Piotr B.D. Z/0150/19 2023 LDK!
2 2 f 1 7.07 SUCHOROWSKI Jan AKL Ursynów Warszawa 2001 U23 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/1530/19 2023 LDK!
3 3 f 1 7.09 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL Optima Radom 2000 U23 MZ -- TRZOS Leszek B.D. # Z/5567/15 2023
4 4 f 1 7.12 JAKÓBCZYK Michał KS Agros Zamość 1995 Sen LU -- B.D. Z/5085/11 2022 M
5 5 f 1 7.20 DZIKIEWICZ Paweł KS AZS AWF Wrocław 2002 U23 DS -- B.D. DOBRZENIAK Jarosław JOPEK Mateusz B.D. # , Z/0992/16 , 2023 LDK!
1 6 f 2 7.30 SOCHA Jan KS Sprinterzy.com Kraków 1998 Sen MA -- MALANOWSKI Łukasz B.D. # Z/0763/20 2022
2 8 f 2 7.34 MOLSKI Paweł OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/5099/19 2023 LDK!
2 7 f 2 7.34 KLOS Roger KS Sprinterzy.com Kraków 1993 Sen MA -- OSTROWSKA Justyna B.D. Z/3199/17 2023
4 9 f 2 7.36 OBŁĘKOWSKI Maksymilian KS AZS AWF Warszawa # 2002 U23 MZ -- RĄCZKA Paweł Z/0758/15 2022 LDK!
1 1 f 3 7.06 GIZICKI Tomasz RLTL Optima Radom 2004 U20 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/1092/19 2023 LDK!
2 2 f 3 7.14 WASILCZYK Sebastian SKS Feniks Siedlce 2003 U20 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/0107/22 2022
3 3 f 3 7.28 PETRUCZEŃKO Michał KS AZS-AWF Biała Podlaska # 2003 U20 LU -- KĘDRA Stanisław KĘDRA Stanisław # Z/11654/21 2023
4 4 f 3 7.32 MAZUR Jakub KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ -- GRALEWSKI Wojciech # Z/2636/21 2023
5 5 f 3 7.46 UŚCIŃSKI Kacper OKS Skra Warszawa 2004 U20 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/4109/18 2023 4 LDK!
1 6 f 4 7.48 PAŁAC Maciej UKS Gepard Warszawa 2003 U20 MZ -- RĄCZKA Paweł Z/1113/18 2022 4 LDK!
2 7 f 4 7.57 WOJCIUK Michał MKS Pogoń Siedlce 2004 U20 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/3598/19 2022
3 8 f 4 7.58 KARAPEICHYK Artem UKS Gepard Warszawa 2004 U20 MZ -- RĄCZKA Paweł Z/3246/21 2023 LDK!
4 9 f 4 7.63 ORDYŁOWSKI Gustaw KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/0802/20 2022
1 1 f 5 7.24 BUCZYŃSKI Kacper MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2001/19 2023 LDK!
2 2 f 5 7.27 MAŁYCHA Szymon KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/0517/19 2022
3 3 f 5 7.44 CABAJ Kacper MKS Pogoń Siedlce 2006 U18 MZ -- KOSIERADZKI Łukasz MACIEJEWSKI Janusz , Z/5085/19 , 2022 LDK!
4 6 f 5 7.52 DOBROWOLSKI Marcel UKS Gepard Warszawa 2005 U18 MZ -- RĄCZKA Paweł Z/2900/19 2023 LDK!
5 7 f 5 7.53 STAŃCZUK Jan UKS Młodzik Warszawa 2005 U18 MZ -- RADKE Karol Z/2016/19 2023 LDK!
1 4 f 6 7.49 GRALEWSKI Marcin KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ -- KOSMAN Małgorzata GRALEWSKI Wojciech , Z/5062/19 , 2023 LDK!
2 5 f 6 7.52 WIECZOREK Bartosz UKS Herkules Sulejówek 2006 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/1101/18 2023 5 LDK!
3 8 f 6 7.64 CZARNOCKI Piotr SKS Feniks Siedlce 2005 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/4993/19 2023
4 9 f 6 7.67 STACHERA Adam KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella GRALEWSKI Wojciech # , Z/5836/19 , 2022 LDK!
1 1 f 7 7.32 WIŚNIEWSKI Ignacy OKS Skra Warszawa # 2007 U16 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/4194/19 2023 LDK!
2 2 f 7 7.38 GROCHOWSKI Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ -- MERWA Janusz Z/0376/22 2023 LDK!
3 3 f 7 7.40 HRUZEWICZ Kubrat OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/2294/21 2023
4 4 f 7 7.64 MOSIONEK Jakub RLTL Optima Radom 2007 U16 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta Z/9136/21 2023 LDK!
1 5 f 8 7.78 MIKOŁAJCZYK Kacper KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ -- # LDK!
2 6 f 8 7.79 GÓRALCZYK Kacper KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ -- MORGAŚ Tomasz TWOREK Urszula # , Z/2517/22 , 2023 LDK!
3 7 f 8 7.86 ŚMIGIELSKI Szymon UKS Herkules Sulejówek 2007 U16 MZ -- CZYŻ Maciej Z/3615/20 2023 LDK!
300 m M
1 1 s 1 38.34 PIEŃKOWSKI Michał WLKS Nowe Iganie 2004 U20 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2643/20 2023 LDK!
2 3 s 1 42.56 MUSIATOWICZ Wojciech UKS Herkules Sulejówek 1980 Masters MZ -- CZYŻ Maciej Z/4771/18 2023 BEZ
1 2 s 2 39.91 MAŁKOWSKI Rafał UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/13788/21 2023
2 4 s 2 48.89 GROTKOWSKI Krzysztof UKS Herkules Sulejówek 1963 Masters MZ -- CZYŻ Maciej Z/4047/18 2023 BEZ
1 2 s 3 40.08 GOŁĘBIOWSKI Mikołaj RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur RADKE Karol , Z/4548/18 , 2023 LDK!
2 3 s 3 40.17 WRONKA Kacper UKS LA Basket Warszawa # 2006 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5444/18 2023 LDK!
  s 3 DNF SADOWSKI Jan UKS Diamond Athletics Białołęka 2005 U18 MZ -- GLINICKI Jarosław Z/4316/20 2023
1 1 s 4 39.83 GŁOWALA Michał UKS Kresy Otwock 2005 U18 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/0338/18 2023
2 5 s 4 41.62 BADEŃSKI Bernard AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ -- TRZCIŃSKI Marek # Z/0302/19 2023 BEZ LDK!
3 6 s 4 41.92 ŁUTOWICZ Marcel KS Jelonki Dobre Miasto 2006 U18 WN -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł Z/3152/19 2023 BEZ LDK!
1 4 s 5 41.07 WOŹNIAK Łukasz UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/3616/20 2023 LDK!
2 7 s 5 41.98 SZRAJNERT Błażej KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/3191/21 2023
3 8 s 5 42.41 KOZAKIEWICZ Jeremi AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ -- BUŁAKOWSKI Bohdan # Z/2101/19 2023
1 2 s 6 41.56 BIELECKI Jakub MKS Pogoń Siedlce 2007 U16 MZ V KOSIERADZKI Łukasz Z/2751/21 2023
2 5 s 6 42.59 PISKORSKI Antoni RK Athletics Warszawa 2007 U16 MZ -- STELMASZCZYK Joanna Z/2062/20 2023
3 9 s 6 44.50 JANKOWSKI Stanisław AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ -- B.D. Z/4312/20 2023
4 10 s 6 44.72 HUDOWSKI Jacek UKS Diamond Athletics Białołęka 2007 U16 MZ -- LDK!
5 13 s 6 45.72 KRAJEWSKI Mateusz UKS Diamond Athletics Białołęka 2007 U16 MZ --
6 15 s 6 46.72 BILCZEWSKI Adam UKS Orzełki Warszawa 2008 U16 MZ -- LDK!
1 4 s 7 41.98 KNYCH Kamil KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ V GOGOŁEK Marcin Z/0905/21 2023 LDK!
2 6 s 7 43.54 MALESZA Aleksander UKS Kresy Otwock 2008 U16 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/11152/21 2023 LDK!
3 8 s 7 44.30 BRZEZIŃSKI Maksymilian UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ -- BOROŃ Adam # Z/2599/20 2023 LDK!
4 14 s 7 46.02 KALISZ Bartłomiej KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/3881/21 2023
5 16 s 7 47.71 BAGIŃSKI Krzysztof Ducla Academy Warszawa 2007 U16 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/2684/21 2022
1 1 s 8 41.40 KOSTYRA Dawid KS Jelonki Dobre Miasto 2007 U16 WN V PYTLARCZYK Paweł Z/3154/19 2023 BEZ LDK!
2 3 s 8 41.83 GÓRALCZYK Kacper KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ V MORGAŚ Tomasz TWOREK Urszula # , Z/2517/22 , 2023 LDK!
3 7 s 8 44.03 WRZEŚNIEWSKI Leon MKS Polonia Warszawa 2008 U16 MZ -- KUBICKI Adam Z/12990/21 2022
4 11 s 8 44.77 SOT Antoni KM Aktywni Sochaczew 2008 U16 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/13703/21 2023 LDK!
5 12 s 8 45.11 KOZAKIEWICZ Mikołaj AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ -- ZASĘPA Sebastian Z/3869/20 2022
600 m M
1 s 1 1:23.69 CYDEJKO Szymon MKS Pogoń Siedlce 2003 U20 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/1417/17 2022 3
2 s 1 1:26.00 SZRAJNER Gustaw UKS LA Basket Warszawa 2003 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/4751/19 2022 LDK!
3 s 1 1:29.20 MIERZEJEWSKI Miłosz WLKS Nowe Iganie 2004 U20 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia , Z/3530/17 , 2023 5 LDK!
4 s 1 1:29.42 KRAKOWIAK Tymoteusz MKS Polonia Warszawa 2004 U20 MZ -- TARASIUK Paweł # Z/4501/18 2023 BEZ
5 s 1 1:36.35 BOGUSZEWSKI Michał AKL Ursynów Warszawa 2004 U20 MZ -- BUŁAKOWSKI Bohdan B.D. # Z/1926/18 2023
1 s 2 1:32.67 ŁUKASIAK Szymon UKS Herkules Sulejówek 2003 U20 MZ -- CZYŻ Maciej Z/2216/16 2023 3 LDK!
2 s 2 1:37.88 ZOSIUK Łukasz MKS Unia Hrubieszów 1985 Masters LU -- B.D. Z/2293/21 2023
3 s 2 1:38.00 DĄBROWSKI Aleksander MKS Polonia Warszawa 2000 U23 MZ -- B.D.
4 s 2 1:43.60 WRÓBLEWSKI Michał AKL Ursynów Warszawa 1979 Masters MZ --
1 1 s 3 1:45.91 CHRAPEK Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 2009 U14 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella OBŁĘKOWSKA Izabella , Z/5834/19 , 2023 LDK!
2 3 s 3 1:53.05 OLEJNIK Filip UKS Filipides Teresin 2010 U14 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0966/20 2023 LDK!
3 4 s 3 1:57.59 KARDA Sebastian UKS LA Basket Warszawa 2009 U14 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/0684/22 2023 LDK!
4 5 s 3 2:02.56 WIGIER Stanisław UKS MTE Milanówek 2009 U14 MZ -- SOBIERAJ Aneta # Z/3404/20 2023 LDK!
5 9 s 3 2:07.93 IŁOWIECKI Marcel RK Athletics Warszawa 2009 U14 MZ -- MRÓZ Katarzyna # Z/14711/21 2023
6 10 s 3 2:14.22 WRZEŚNIEWSKI Ignacy MKS Polonia Warszawa 2009 U14 MZ -- KUBICKI Adam Z/12989/21 2022
1 2 s 4 1:50.62 GŁOWALA Bartosz UKS Kresy Otwock 2009 U14 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/11154/21 2023 LDK!
2 6 s 4 2:02.88 GOLUBSKI Filip UKS LA Basket Warszawa 2010 U14 MZ -- BOROŃ Aldona Z/11703/21 2023 LDK!
3 7 s 4 2:03.37 PYTLARCZYK Jan KS Jelonki Dobre Miasto 2010 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0647/21 2023
4 8 s 4 2:04.60 KRZEMIŃSKI Krystian UKS Otrębusy 2010 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/10306/21 2023 LDK!
  s 4 DNF SAŁAPSKI Patryk UKS Diamond Athletics Białołęka 2009 U14 MZ -- GLINICKI Jarosław Z/4117/20 2023 LDK!
1 1 s 5 1:59.92 ŁABĘCKI Bartosz UKS Diamond Athletics Białołęka 2011 U12 MZ -- GLINICKI Jarosław Z/2841/21 2023
2 2 s 5 2:07.49 JACZYŃSKI Nikodem UKS Orzełki Warszawa 2011 U12 MZ -- BOGUCKI Michał Z/3577/20 2023 LDK!
  s 5 DNF ROKICKI Mikołaj UKS Falenica Warszawa 2011 U12 MZ -- GAWENDA Małgorzata Z/0519/22 2023 LDK!
1 2 s 6 1:28.48 KLONOWSKI Andrzej KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2005 U18 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/3744/19 2022 LDK!
2 3 s 6 1:29.61 WRÓBLEWSKI Błażej niestowarzyszony # 2005 U18 -- TOPOLEWSKI Maciej # Z/0396/19 2023
3 4 s 6 1:30.98 PŁUCIENNIK Adam AKL Ursynów Warszawa 2006 U18 MZ -- BUŁAKOWSKI Bohdan # Z/0307/19 2023 BEZ
4 5 s 6 1:32.36 MAŁECKI Mateusz LKS Osuchów # 2005 U18 MZ -- ZDUNEK Stanisław # Z/3485/19 2023 LDK!
5 7 s 6 1:33.81 GRYZ Kamil UKS Herkules Sulejówek 2005 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/2220/16 2023 BEZ LDK!
6 11 s 6 1:38.46 CEBULA Mateusz OKS Skra Warszawa 2006 U18 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/0773/20 2021 LDK!
1 1 s 7 1:28.27 MIŁKOWSKI Wiktor UKS 48 Warszawa 2005 U18 MZ -- MIŁKOWSKI Karol Z/2183/19 2023
2 6 s 7 1:33.02 STOPA Kacper RLTL Optima Radom 2006 U18 MZ -- B.D. B.D. CZARNECKI Rafał BŁASIŃSKI Artur , Z/13353/21 , 2023 LDK!
3 8 s 7 1:34.34 ANDERS Damian SRS Kondycja Piaseczno 2006 U18 MZ -- PARADOWSKI Wiesław # Z/1596/19 2023 LDK!
4 9 s 7 1:37.36 GĄSIŃSKI Wiktor UKS Melo Błonie 2006 U18 MZ -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/3516/18 2023 BEZ
5 10 s 7 1:37.58 GĄSIŃSKI Jan UKS Melo Błonie 2006 U18 MZ -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/3515/18 2023 BEZ
6 12 s 7 1:48.56 MIODUSZEWSKI Władysław KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- GRALEWSKI Wojciech Z/13782/21 2023
1 1 s 8 1:35.59 WRÓBLEWSKI Paweł UKS Herkules Sulejówek 2007 U16 MZ V CZYŻ Maciej Z/0546/20 2023 LDK!
2 2 s 8 1:36.21 KOŃCZAK Kacper UKS Otrębusy 2008 U16 MZ V KOŃCZAK Sebastian KOŃCZAK Sebastian Z/2789/21 2023 LDK!
3 3 s 8 1:38.68 PIEKARSKI Filip KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ V #
4 5 s 8 1:45.02 MROZEK Artur UKS Siódemka Ostrołęka 2007 U16 MZ -- DĄBROWSKI Dariusz Z/13425/21 2023 LDK!
5 10 s 8 1:50.07 SETA Sebastian UKS Otrębusy 2007 U16 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/5465/21 2023 LDK!
6 11 s 8 1:51.38 CHACHURSKI Mieszko AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ -- SKORUPSKI Szymon Z/10779/21 2023
1 4 s 9 1:44.75 KORACH Tadeusz UKS Melo Błonie 2008 U16 MZ -- GAWRYJOŁEK Sławomir DUKLANOWSKA Edyta DUKLANOWSKA Edyta # Z/3327/20, Z/5167/23 2022, 2023
2 6 s 9 1:46.24 HUDOWSKI Jacek UKS Diamond Athletics Białołęka 2007 U16 MZ -- LDK!
3 7 s 9 1:46.90 KULIŃSKI Antoni AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ -- SKORUPSKI Szymon Z/3945/20 2023
4 8 s 9 1:47.14 PYRA Bartosz UKS Melo Błonie 2008 U16 MZ -- GAWRYJOŁEK Sławomir # Z/8922/21 2023
5 9 s 9 1:48.05 KRAJEWSKI Mateusz UKS Diamond Athletics Białołęka 2007 U16 MZ --
6 12 s 9 1:59.03 STANKIEWICZ Stanisław KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKI Maksymilian # Z/10646/21 2023 LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:38.4 r KOWALCZYK Dominik OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2004 U20 MZ -- PAWŁOWSKA-ŻBIKOWSKA Paulina Z/1098/18 2023 5 LDK!
2 2 s 1 2:38.6 r BARTOŚ Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ -- WRONA Grzegorz B.D. Z/0282/19 2023
3 3 s 1 2:40.8 r BŁASZCZYK Kamil MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ -- MAJEWSKI Zbigniew B.D. Z/3056/17 2023
4 5 s 1 2:41.6 r SKIERKOWSKI Paweł KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ -- WRONA Grzegorz B.D. Z/3155/16 2023
5 8 s 1 2:45.9 r DZIADCZYK Antoni KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ -- WRONA Grzegorz Z/2850/19 2023
6 9 s 1 2:46.9 r RACZYŁO Damian KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ -- WRONA Grzegorz Z/3063/15 2022
7 10 s 1 2:47.5 r KOBIAŁKA Konrad KS Lemiesz Team Warszawa 1978 Masters MZ -- LEMIESZ Aneta Z/3113/17 2023
1 1 s 2 2:36.4 r JANDUŁA Wiktor RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1552/18 , 2023 LDK!
2 4 s 2 2:41.6 r BAJORSKI Adam RLTL Optima Radom 2004 U20 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/4547/18 , 2023 BEZ LDK!
3 6 s 2 2:42.5 r ABRAMCZYK Piotr RLTL Optima Radom # 2006 U18 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/4171/20 , 2023 LDK!
4 7 s 2 2:44.1 r ASTRACHANCEW Konrad KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ -- WRONA Grzegorz Z/0271/19 2023
5 12 s 2 2:48.0 r HRYNISZYN Kacper KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- WRONA Grzegorz Z/13070/21 2022
6 16 s 2 2:54.3 r PIÓRKOWSKI Kacper OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2003 U20 MZ --
7 18 s 2 2:57.4 r WITKOWSKI Paweł Wieliszew Heron Team 1979 Masters MZ -- B.D. Z/5532/18 2023 BEZ
1 11 s 3 2:47.7 r SKIBIŃSKI Mikołaj Ducla Academy Warszawa 1986 Masters MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/4352/20 2023
2 13 s 3 2:48.2 r ORACZKO Denis RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/0388/17 , 2023 3 LDK!
3 17 s 3 2:57.2 r KEEHN Dawid KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ --
4 20 s 3 2:58.4 r ŁUCZYK Jakub AP Marcovia Marki 2006 U18 MZ -- LDK!
5 22 s 3 3:04.7 r GÓJSKI Jakub WLKS Nowe Iganie # 2006 U18 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/3567/18 2022
6 23 s 3 3:09.7 r MOTYK Radosław KS Czempion Warszawa # 2006 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/3348/20 2023
1 14 s 4 2:52.9 r TOMCZAK Alan RLTL Optima Radom 2006 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/4170/20 2022 LDK!
2 15 s 4 2:54.0 r ABRAMCZYK Jakub RLTL Optima Radom 2006 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/9141/21 2023 LDK!
3 21 s 4 2:59.1 r KUR Adrian Ducla Academy Warszawa 1990 Sen MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/12332/21 2022
4 19 s 4 2:57.7 r ŁABĘDZKI Konrad Ducla Academy Warszawa 1986 Masters MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/12319/21 2022
5 24 s 4 3:12.4 r MARCINISZYN Grzegorz Ducla Academy Warszawa 1986 Masters MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/14659/21 2022
6 25 s 4 3:17.6 r GAWENDA Bartłomiej UKS 48 Warszawa 2006 U18 MZ -- MIŁKOWSKI Karol Z/2181/19 2023
1 1 s 5 2:52.6 r WIELOGÓRSKI Mikołaj MKS Pogoń Siedlce 2008 U16 MZ -- KOSIERADZKI Łukasz # Z/0780/20 2023
2 2 s 5 2:56.6 r MARCINIAK Szymon MKS Pogoń Siedlce 2007 U16 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/0775/20 2023
3 3 s 5 3:05.5 r BRZUZY Miłosz OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2007 U16 MZ -- WITKOWSKI Bartosz Z/1958/20 2022 LDK!
4 4 s 5 3:07.4 r ŻACZKIEWICZ Michał MKS Polonia Warszawa 2007 U16 MZ --
5 5 s 5 3:09.8 r BAŁABAN Antoni UKS 48 Warszawa 2008 U16 MZ -- MIŁKOWSKI Karol Z/4200/19 2023
  s 5 DNF BIENIECKI Stefan KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ -- MASTALERZ Janusz GOGOŁEK Marcin , Z/14744/21 , 2023 LDK!
60 m pł M Mł M
1 1 e 1 8.74 GROCHOWSKI Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ -- MERWA Janusz Z/0376/22 2023 LDK!
2 2 e 1 9.52 JANAS Filip OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ -- PAWŁOWSKA Maria Z/0960/21 2023
3 3 e 1 10.61 GRANICA Hubert OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ -- PAWŁOWSKA Maria Z/0976/21 2023
1 f 1 9.04 GROCHOWSKI Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ -- MERWA Janusz Z/0376/22 2023 LDK!
2 f 1 9.10 GÓRALCZYK Kacper KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ -- MORGAŚ Tomasz TWOREK Urszula # , Z/2517/22 , 2023 LDK!
3 f 1 9.24 JANAS Filip OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ -- PAWŁOWSKA Maria Z/0960/21 2023
4 f 1 10.75 GRANICA Hubert OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ -- PAWŁOWSKA Maria Z/0976/21 2023
60 m pł M J Mł M
1 1 e 1 8.26 DOBROWOLSKI Marcel UKS Gepard Warszawa 2005 U18 MZ -- RĄCZKA Paweł Z/2900/19 2023 LDK!
2 2 e 1 8.71 ŻACZKIEWICZ Bartosz UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD -- BARSKA Jolanta Z/3580/20 2023 LDK!
3 6 e 1 9.25 WOŹNIAK Łukasz UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/3616/20 2023 LDK!
4 9 e 1 10.77 WRONKA Kacper UKS LA Basket Warszawa # 2006 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5444/18 2023 LDK!
5 10 e 1 10.81 PAVLOV Timofej OKS Skra Warszawa 2006 U18 MZ -- PAWŁOWSKA Maria Z/0963/21 2022 LDK!
1 3 e 2 8.75 NOWICKI Filip UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD -- BARSKA Jolanta Z/0408/19 2023 LDK!
2 4 e 2 8.94 CZARNOCKI Piotr SKS Feniks Siedlce 2005 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/4993/19 2023
3 5 e 2 8.99 ANDRZEJCZAK Ignacy UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD -- KORWEK Joanna Z/0410/19 2023 BEZ LDK!
4 7 e 2 9.56 GOŁĘBIOWSKI Jan UKS Vis Skierniewice 2005 U18 LD -- BARSKA Jolanta Z/0426/18 2023 BEZ LDK!
5 8 e 2 9.79 OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/4004/18 2023 BEZ LDK!
1 f 1 8.17 DOBROWOLSKI Marcel UKS Gepard Warszawa 2005 U18 MZ -- RĄCZKA Paweł Z/2900/19 2023 LDK!
2 f 1 8.80 ŻACZKIEWICZ Bartosz UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD -- BARSKA Jolanta Z/3580/20 2023 LDK!
3 f 1 8.81 NOWICKI Filip UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD -- BARSKA Jolanta Z/0408/19 2023 LDK!
4 f 1 8.86 ANDRZEJCZAK Ignacy UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD -- KORWEK Joanna Z/0410/19 2023 BEZ LDK!
  f 1 DNF CZARNOCKI Piotr SKS Feniks Siedlce 2005 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/4993/19 2023
60 m pł M (99.1) M
1 1 e 1 7.91 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/3569/18 2023 BEZ LDK!
2 2 e 1 8.79 BASAJ Szymon UKS Kresy Otwock 2004 U20 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian # Z/1107/18 2023 BEZ LDK!
3 3 e 1 8.92 ORDYŁOWSKI Gustaw KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/0802/20 2022
4 4 e 1 8.93 KARAPEICHYK Artem UKS Gepard Warszawa 2004 U20 MZ -- RĄCZKA Paweł Z/3246/21 2023 LDK!
1 f 1 8.54 BASAJ Szymon UKS Kresy Otwock 2004 U20 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian # Z/1107/18 2023 BEZ LDK!
2 f 1 8.95 ORDYŁOWSKI Gustaw KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/0802/20 2022
3 f 1 8.95 KARAPEICHYK Artem UKS Gepard Warszawa 2004 U20 MZ -- RĄCZKA Paweł Z/3246/21 2023 LDK!
60 m pł M M
1 1 e 1 8.20 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998 Sen MZ -- RZEPKA Marek B.D. B.D. Z/1605/14 2023
2 2 e 1 8.68 TARASIEWICZ Olivier KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/1572/16 2023
3 3 e 1 9.62 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 2002 U23 MZ -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2022 4 LDK!
1 f 1 8.25 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998 Sen MZ -- RZEPKA Marek B.D. B.D. Z/1605/14 2023
2 f 1 8.75 TARASIEWICZ Olivier KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/1572/16 2023
  f 1 DNF DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 2002 U23 MZ -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2022 4 LDK!
Wzwyż M
1 f 1 1.70 GÓRALCZYK Kacper KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ V MORGAŚ Tomasz TWOREK Urszula # , Z/2517/22 , 2023 LDK!
1 1 f 1 1.80 WYRĘBIAK Maciej SKS Feniks Siedlce 2005 U18 MZ IV WYSOCKI Rafał Z/5383/19 2022
2 f 1 1.40 GAJDA Piotr UKS MTE Milanówek 2010 U14 MZ -- RODOWALD Olaf Z/0688/20 2023 LDK!
2 2 f 1 1.70 ANDRZEJCZAK Ignacy UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD -- KORWEK Joanna Z/0410/19 2023 BEZ LDK!
3 f 1 1.40 RZEPKA Szymon KS Warszawianka W-wa 2008 U16 MZ -- RZEPKA Marek # Z/3023/20 2023
3 3 f 1 1.65 CZARNOCKI Piotr SKS Feniks Siedlce 2005 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/4993/19 2023
4 f 1 1.35 DZIWISZEK Filip UKS Melo Błonie 2009 U14 MZ -- GAWRYJOŁEK Sławomir # Z/4002/20 2023
4 4 f 1 1.65 DĄBROWSKI Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- RZEPKA Marek # Z/0906/21 2023 LDK!
5 f 1 1.35 PYRA Tomasz UKS Melo Błonie 2009 U14 MZ -- B.D. Z/8923/21 2023
5 5 f 1 1.65 ZIELIŃSKI Wiktor MKS Pułtusk 2008 U16 MZ V KRYSIAK Sławomir Z/12534/21 2023
6 f 1 1.30 ZIĘCINA Konstanty WLKS Nowe Iganie 2010 U14 MZ -- GĄSIOROWSKI Tadeusz # Z/3425/21 2023 LDK!
6 6 f 1 1.45 KAMIŃSKI Gabriel MKS Pułtusk 2008 U16 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/12113/21 2022
6 6 f 1 1.45 NOWOSIELSKI Igor MKS Pułtusk 2007 U16 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/12112/21 2022
7 f 1 1.30 ZBONIKOWSKI Mateusz UKS Falenica Warszawa 2009 U14 MZ -- GAWENDA Małgorzata Z/5122/21 2023 LDK!
8 f 1 1.20 GAWENDA Jędrzej UKS Falenica Warszawa 2010 U14 MZ -- GAWENDA Małgorzata Z/4926/21 2023 LDK!
9 f 1 1.20 TARNICKI Antoni UKS Falenica Warszawa 2010 U14 MZ -- GAWENDA Małgorzata Z/5120/21 2023 LDK!
10 f 1 1.20 SOBOTKOWSKI Stanisław UKS MTE Milanówek 2010 U14 MZ -- SOBIERAJ Aneta # Z/2054/21 2023 LDK!
11 f 1 1.20 DWORZAŃSKI Szymon UKS MTE Milanówek 2010 U14 MZ -- SOBIERAJ Aneta # Z/2050/21 2022 LDK!
12 f 1 1.10 OSTROWSKI Filip UKS Melo Błonie 2010 U14 MZ -- GAWRYJOŁEK Sławomir # Z/8914/21 2023
Tyczka M
1 1 f 1 4.80 MARCINIEWICZ Bartosz KS AZS AWF Katowice # 2002 U23 SL I SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. # Z/2627/16 2023 LDK!
2 2 f 1 4.40 PIWOWARSKI Jakub KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ II B.D.
3 3 f 1 4.20 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ II BOROŃ Adam Z/3569/18 2023 BEZ LDK!
4 4 f 1 3.60 STRELCZUK Jakub SKS Feniks Siedlce 2007 U16 MZ III WYSOCKI Rafał Z/0397/19 2023
5 5 f 1 3.60 WOJEWÓDZKI Aleksander SKS Feniks Siedlce 2005 U18 MZ III WYSOCKI Rafał Z/4997/19 2023
6 6 f 1 3.30 KUCHARSKI Filip UKS Kresy Otwock 2005 U18 MZ IV ODOLIŃSKI Sebastian # Z/1108/18 2023 BEZ LDK!
7 7 f 1 2.80 BOŻYCKI Tomasz KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- KRAWCZYK Michał # Z/0847/20 2023
8 8 f 1 2.60 RZEPKA Szymon KS Warszawianka W-wa 2008 U16 MZ -- RZEPKA Marek # Z/3023/20 2023
  f 1 NM TARASIEWICZ Olivier KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/1572/16 2023
  f 1 NM WOJCIECHOWSKI Gaurahari UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/4491/18 2023 BEZ LDK!
W dal M
1 1 f 1 6.57 GRYTA Jacek KS AZS-AWF Biała Podlaska 2003 U20 LU III HODUN Rafał 3 LDK!
2 2 f 1 6.42 PACIOREK Marcel GKS Wilga Garwolin 2003 U20 MZ III BUSZTA Stanisław Z/4828/18 2023 4
3 3 f 1 6.17 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 2002 U23 MZ -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2022 4 LDK!
4 4 f 1 6.00 BYCUL Jakub KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ IV GRALEWSKI Wojciech Z/1068/21 2023
5 5 f 1 4.86 DULNIAK Ryszard KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ -- GRALEWSKI Wojciech # Z/0745/20 2023
1 1 f 2 6.23 PTASIEWICZ Jakub MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ IV ZABOROWSKI Marcin KOZERA Piotr , Z/2350/19 , 2023 LDK!
2 3 f 2 6.21 GŁOWALA Michał UKS Kresy Otwock 2005 U18 MZ IV ODOLIŃSKI Sebastian Z/0338/18 2023
3 2 f 2 6.21 KUCHARSKI Filip UKS Kresy Otwock 2005 U18 MZ IV ODOLIŃSKI Sebastian # Z/1108/18 2023 BEZ LDK!
4 4 f 2 5.85 BEDNARCZYK Maciej RLTL Optima Radom 2006 U18 MZ -- FALIŃSKI Jacek BŁASIŃSKI Artur , Z/5084/18 , 2023 LDK!
5 5 f 2 5.72 ODOLIŃSKI Szymon UKS Kresy Otwock 2005 U18 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1111/18 2023 BEZ LDK!
6 6 f 2 5.59 SMARDZEWSKI Filip MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ -- KOZERA Piotr Z/13347/21 2023
7 7 f 2 5.58 GRALEWSKI Marcin KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ -- KOSMAN Małgorzata GRALEWSKI Wojciech , Z/5062/19 , 2023 LDK!
8 8 f 2 5.21 ZIUŁKOWSKI Piotr AKL Ursynów Warszawa 2006 U18 MZ -- OBROCKI Bogdan # Z/3233/20 2023 LDK!
9 9 f 2 5.14 PAVLOV Timofej OKS Skra Warszawa 2006 U18 MZ -- PAWŁOWSKA Maria Z/0963/21 2022 LDK!
  f 2 NM SZYMBORSKI Miłosz MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ -- KOZERA Piotr Z/0323/22 2023
1 1 f 3 5.30 MOSIONEK Jakub RLTL Optima Radom 2007 U16 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta Z/9136/21 2023 LDK!
2 2 f 3 5.19 SAMUL Jan UKS LA Basket Warszawa 2008 U16 MZ -- BOROŃ Aldona RĄCZKA Elżbieta Z/3042/20 2023 LDK!
3 3 f 3 5.08 JANAS Filip OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ -- PAWŁOWSKA Maria Z/0960/21 2023
4 4 f 3 4.92 GRANICA Hubert OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ -- PAWŁOWSKA Maria Z/0976/21 2023
5 5 f 3 4.85 MIROWSKI Aleksander UKS Diamond Athletics Białołęka 2007 U16 MZ -- LDK!
Trójskok M
1 f 1 13.99 JEDYNAK Kacper RLTL Optima Radom 2004 U20 MZ III BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta , Z/2004/18 , 2023 LDK!
2 f 1 13.44 SOBORA Łukasz KS Lemiesz Team Warszawa 1978 Masters MZ III SOBORA Łukasz Z/1250/14 2023
3 f 1 13.15 GRYTA Jacek KS AZS-AWF Biała Podlaska 2003 U20 LU IV HODUN Rafał 3 LDK!
4 f 1 12.12 GĘBCZYK Przemysław RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta 3 LDK!
5 f 1 11.24 KWIATKOWSKI Filip MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ -- KOZERA Piotr Z/0695/20 2023 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 18.33 KIJEWSKI Karol MKL Jurand Szczytno 2005 U18 WN I BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej , Z/3348/18 , 2023 5 LDK!
2 f 1 13.38 DEMBIŃSKI Miłosz OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2006 U18 MZ IV SZUSTER Konrad Z/3188/20 2023 LDK!
3 f 1 13.12 SIKORA Wiktor GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/0571/19 2023 BEZ
4 f 1 12.97 STĘPIŃSKI Patryk MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ IV LDK!
5 f 1 12.34 MICHAŁEK Jakub UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/5619/19 2023 LDK!
6 f 1 10.84 WOJCIECHOWSKI Gaurahari UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/4491/18 2023 BEZ LDK!
1 f 2 9.92 WODZYŃSKI Przemysław MKS Bank BS Płońsk 2008 U16 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2929/21 2023 LDK!
2 f 2 9.76 HRUZEWICZ Kubrat OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/2294/21 2023
3 f 2 7.60 CZERWIŃSKI Maciej UKS Diamond Athletics Białołęka 2007 U16 MZ -- LDK!
Kula (6) M
1 f 1 17.62 RODZIAK Damian MKL Jurand Szczytno 2003 U20 WN I BUKOWIECKI Maciej Z/4273/18 2023 LDK!
2 f 1 13.47 KULA Przemysław RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ III WAŚNIEWSKI Marcin Z/0380/17 2022 3 LDK!
3 f 1 12.14 PACIOREK Marcel GKS Wilga Garwolin 2003 U20 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/4828/18 2023 4
4 f 1 11.53 SKOCZYLAS Adam GKS Wilga Garwolin 2004 U20 MZ IV
5 f 1 10.07 KOWALSKI Jakub MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew 4 LDK!
Kula (7.26) M
1 f 1 18.04 MAZUR Szymon KS AZS AWF Warszawa # 1998 Sen MZ M OLSZEWSKI Radosław B.D. Z/0477/14 2023
2 f 1 17.92 MAROK Wojciech MKL Jurand Szczytno 2001 U23 WN M BUKOWIECKI Maciej B.D. Z/1647/15 2023 LDK!
3 f 1 15.53 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998 Sen MZ I RZEPKA Marek B.D. B.D. Z/1605/14 2023
4 f 1 15.42 BORKOWSKI Jakub MKL Jurand Szczytno 2001 U23 WN I BUKOWIECKI Maciej B.D. Z/5618/15 2023 LDK!
5 f 1 14.66 RUCIŃSKI Kacper MKL Jurand Szczytno 2002 U23 WN I BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej Z/3674/16 2023 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 6.3814418315887 sekund