Rzeszów 22.01.2022
1. Ogólnopolski Halowy Mityng POZLA 2022
60 m K
1 1 e 1 7.56 JASTRZĄB Izabela KS Agros Zamość # 2000 U23 LU -- B.D. GDAŃSKI Andrzej B.D. , Z/4184/18 , 2023
2 6 e 1 7.98 GAJOSZ Wiktoria TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski # 2006 U18 LU -- CZERNIAKIEWICZ Dorota LESZCZYŃSKI Damian , Z/3324/19 , 2023 LDK!
3 11 e 1 8.10 SKOMIAŁ Julia KM Aktywni Sochaczew 2005 U18 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/0193/19 2023 LDK!
4 15 e 1 8.28 NAWROT Paulina MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/0918/18 2023 4 LDK!
5 17 e 1 8.30 JANIK Emilia KS Komunalni Sanok 2000 U23 PK -- DŁUGOSZ Ryszard B.D. Z/5145/15 2023
6 32 e 1 8.58 BROŻEK Oliwia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2004 U20 MA -- LDK!
1 2 e 2 7.67 ZWOLIŃSKA Judyta CWKS Resovia Rzeszów 2002 U23 PK -- MAZUR Janusz B.D. Z/3127/16 2023
2 3 e 2 7.68 SZCZĘSNA Natalia RLTL Optima Radom 2004 U20 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1105/18 , 2023 2 LDK!
3 4 e 2 7.83 GAWEŁ Martyna LKS Stal Mielec 2004 U20 PK -- TORBA Agnieszka TORBA Tomasz , Z/3798/17 , 2022 2 LDK!
4 7 e 2 7.98 PUŁAWSKA Maria TL Pogoń Ruda Śląska 2007 U16 SL -- PRENCEL Piotr Z/5604/18 2023 5 LDK!
5 10 e 2 8.10 DZIURAWIEC Julia MKS Agros Chełm # 2006 U18 LU -- B.D. # Z/4089/20 2023
6 16 e 2 8.28 MUCHA Kinga MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/3699/19 2023 LDK!
7 19 e 2 8.32 KUZAK Adrianna MCKiS Jaworzno 1998 Sen SL -- KUZAK Piotr KUZAK Piotr Z/1407/14 2023 BEZ
8 22 e 2 8.39 KWAŚNIAK Oliwia ULKS Technik Trzcinica 2004 U20 PK -- WOJTAS Tomasz Z/0416/20 2023
1 13 e 3 8.15 SŁOMSKA Magdalena MKS-MOS Katowice 2006 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/1946/19 2023 LDK!
2 14 e 3 8.16 KUŹNIARZ Amelia KS Agros Zamość 2005 U18 LU -- GDAŃSKI Andrzej Z/5230/19 2023 LDK!
3 18 e 3 8.30 WOŚ Kinga CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL -- LAMCH Czesław Z/1527/19 2023 LDK!
4 23 e 3 8.40 MUNARI Sabrina MKS-SMS Victoria Racibórz # 2005 U18 SL -- MORKA Piotr # Z/0501/20 2023 LDK!
5 24 e 3 8.40 STRZELEC Małgorzata KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK -- BARSZCZ Mirosław KŁOSOWSKA Monika Z/3652/18 2022 5 LDK!
6 25 e 3 8.42 TITTINGER Maja CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -- KOWALSKA Klaudia MAJCHROWICZ Rena # , Z/4605/18 , 2023 BEZ LDK!
7 30 e 3 8.50 FUS Joanna TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U18 LU -- GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej B.D. B.D. , Z/4137/19 , 2023 LDK!
1 5 e 4 7.87 STEMPKOWSKA Kamila AZS UMCS Lublin 2004 U20 LU -- PRUSAKOWSKI Leon 3 LDK!
2 8 e 4 8.04 BĄBEL Karolina KS AZS AWF Katowice # 2005 U18 SL -- CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0814/18 2023 4 LDK!
3 12 e 4 8.14 PRZEWIEŹLIK Julia MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U18 SL -- PRZEWIEŹLIK Dorota Z/0919/18 2023 5 LDK!
4 21 e 4 8.33 KAZEK Ilona KS Sprinterzy.com Kraków # 1989 Sen MA -- B.D. Z/2405/15 2023
5 26 e 4 8.44 CISŁO Emilia LKS Stal Mielec 2006 U18 PK -- TORBA Tomasz Z/3532/19 2023 LDK!
6 27 e 4 8.48 STEPANIAK Zuzanna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2005 U18 PK -- MARSZAŁEK Alicja BIGUS Anna , Z/4632/18 , 2023 5 LDK!
1 31 e 5 8.54 PIECHOTA Wiktoria LKS Stal Mielec 2006 U18 PK -- TORBA Tomasz Z/3265/19 2023
2 35 e 5 8.64 KACZÓWKA Anna KU AZS PWSZ w Tarnowie 2001 U23 MA -- KUCZEK Piotr Z/3621/19 2023
3 39 e 5 8.67 WÓJCIK Magdalena UKS Trójka Mikołów 2007 U16 SL -- WAJDA Aleksandra Z/2316/18 2023 BEZ LDK!
4 38 e 5 8.67 PTAK Martyna LKS Stal Mielec 2008 U16 PK -- TORBA Tomasz Z/3599/19 2023 LDK!
5 42 e 5 8.73 RADZIK Lena KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/0060/21 2023 LDK!
6 43 e 5 8.75 KOŁODZIEJ Anna CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK -- WRÓBEL Marcin Z/0972/21 2023 LDK!
1 20 e 6 8.33 MRUGAŁA Kamila TS Wieliczanka Wieliczka 2003 U20 MA -- SKOCZEŃ Marcin Z/2261/19 2023
2 33 e 6 8.58 WOJTANOWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 2000 U23 PK -- DŁUGOSZ Ryszard B.D. Z/5149/15 2023
3 41 e 6 8.71 MAŁEK Julia LKS Stal Mielec 2007 U16 PK -- TORBA Tomasz # Z/3544/19 2023 LDK!
4 45 e 6 8.80 KAWA Martyna CWKS Resovia Rzeszów 2004 U20 PK -- MAZUR Janusz # Z/1932/18 2022 4
5 46 e 6 8.81 KULINOWSKA Milena CWKS Resovia Rzeszów 2006 U18 PK -- MAJCHROWICZ Rena # Z/5574/19 2023 LDK!
6 48 e 6 8.88 RACHWAŁ Paulina UKS Gimball Tarnawa Dolna 2007 U16 PK -- B.D. Z/5006/21 2022 LDK!
7 50 e 6 8.99 WÓJTOWICZ Gabriela KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/0061/21 2023 LDK!
1 9 e 7 8.06 KROTKIEWICZ Karina KS Sprinterzy.com Kraków 2001 U23 MA -- B.D. Z/5170/15 2022
2 40 e 7 8.71 ABSYL Wiktoria MOS CSiR Dąbrowa Górnicza # 2007 U16 SL -- ROLAK Dorota Z/2319/18 2023 LDK!
3 51 e 7 9.03 PASZKIEWICZ Patrycja CWKS Resovia Rzeszów 2005 U18 PK -- KOWALSKA Klaudia MAJCHROWICZ Rena # , Z/10280/21 , 2022 LDK!
4 54 e 7 9.20 NOWAK Joanna KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/2569/20 2022 LDK!
5 58 e 7 9.34 MAJKA Emilia CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -- DUDA Bogusław # Z/4611/18 2023 BEZ LDK!
6 60 e 7 9.78 MASŁOWSKA Eliza MKS Pałac Młodzieży Katowice 2008 U16 SL -- B.D. Z/5860/21 2023
1 28 e 8 8.48 BAZYLAK Maja MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2007 U16 SL -- ROLAK Dorota # Z/0921/18 2023 BEZ LDK!
2 37 e 8 8.67 ŁOBOŚ Emilia CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -- WIERZBICKI Mirosław Z/0590/22 2023
3 44 e 8 8.78 MIELNIK Aleksandra UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U16 PK -- SUGIER Maria # Z/2610/20 2023 LDK!
4 47 e 8 8.85 GŁOWALA Sylwia KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -- GRDEŃ Krzysztof # Z/13204/21 2022 LDK!
5 49 e 8 8.95 WISZ Milena CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -- KOWALSKA Klaudia MAJCHROWICZ Rena # , Z/4604/18 , 2023 BEZ LDK!
6 53 e 8 9.07 OWSIANY Marcelina MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2004 U20 SL --
1 29 e 9 8.50 CHMURA Maja LKS Stal Mielec 2008 U16 PK -- TORBA Tomasz # Z/2589/20 2023 LDK!
2 34 e 9 8.62 SKRZYNIARZ Laura MLUKS Tarnów 2006 U18 MA --
3 36 e 9 8.66 HYRNIK Agnieszka KS Sprint Bielsko-Biała 1998 Sen SL -- B.D. DOBIJA Katarzyna , Z/6584/21 , 2023
4 52 e 9 9.07 ŚWIĄTEK Julia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2004 U20 MA -- ZALEWSKA Ewa Z/10137/21 2023
5 55 e 9 9.21 BRZYSKA Karolina KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/0203/22 2023 LDK!
6 56 e 9 9.22 WYSOCKA Kinga MKS Pałac Młodzieży Katowice 2006 U18 SL --
7 57 e 9 9.34 KRUSZYŃSKA Daria UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U16 PK -- WOJCIECHOWSKI Leszek # Z/4179/20 2023 LDK!
8 59 e 9 9.46 SUROWIEC Milena KB Witar Tarnobrzeg 2008 U16 PK -- MAŚLANKA Adam Z/3498/20 2023 LDK!
1 1 f 1 7.57 JASTRZĄB Izabela KS Agros Zamość # 2000 U23 LU -- B.D. GDAŃSKI Andrzej B.D. , Z/4184/18 , 2023
2 2 f 1 7.76 ZWOLIŃSKA Judyta CWKS Resovia Rzeszów 2002 U23 PK -- MAZUR Janusz B.D. Z/3127/16 2023
3 3 f 1 7.77 GAWEŁ Martyna LKS Stal Mielec 2004 U20 PK -- TORBA Agnieszka TORBA Tomasz , Z/3798/17 , 2022 2 LDK!
4 4 f 1 7.90 BĄBEL Karolina KS AZS AWF Katowice # 2005 U18 SL -- CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0814/18 2023 4 LDK!
5 5 f 1 7.91 STEMPKOWSKA Kamila AZS UMCS Lublin 2004 U20 LU -- PRUSAKOWSKI Leon 3 LDK!
6 6 f 1 7.92 PUŁAWSKA Maria TL Pogoń Ruda Śląska 2007 U16 SL -- PRENCEL Piotr Z/5604/18 2023 5 LDK!
7 7 f 1 7.96 GAJOSZ Wiktoria TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski # 2006 U18 LU -- CZERNIAKIEWICZ Dorota LESZCZYŃSKI Damian , Z/3324/19 , 2023 LDK!
1 8 f 2 8.04 SKOMIAŁ Julia KM Aktywni Sochaczew 2005 U18 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/0193/19 2023 LDK!
2 9 f 2 8.11 KROTKIEWICZ Karina KS Sprinterzy.com Kraków 2001 U23 MA -- B.D. Z/5170/15 2022
3 10 f 2 8.12 PRZEWIEŹLIK Julia MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U18 SL -- PRZEWIEŹLIK Dorota Z/0919/18 2023 5 LDK!
4 11 f 2 8.13 MUCHA Kinga MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/3699/19 2023 LDK!
5 12 f 2 8.15 DZIURAWIEC Julia MKS Agros Chełm # 2006 U18 LU -- B.D. # Z/4089/20 2023
6 14 f 2 8.23 SŁOMSKA Magdalena MKS-MOS Katowice 2006 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/1946/19 2023 LDK!
7 13 f 2 8.23 NAWROT Paulina MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/0918/18 2023 4 LDK!
8 16 f 2 8.30 KUŹNIARZ Amelia KS Agros Zamość 2005 U18 LU -- GDAŃSKI Andrzej Z/5230/19 2023 LDK!
1 15 f 3 8.26 WOŚ Kinga CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL -- LAMCH Czesław Z/1527/19 2023 LDK!
2 17 f 3 8.35 STRZELEC Małgorzata KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK -- BARSZCZ Mirosław KŁOSOWSKA Monika Z/3652/18 2022 5 LDK!
3 18 f 3 8.46 KAZEK Ilona KS Sprinterzy.com Kraków # 1989 Sen MA -- B.D. Z/2405/15 2023
200 m K
1 1 s 1 23.93 JASTRZĄB Izabela KS Agros Zamość # 2000 U23 LU M B.D. GDAŃSKI Andrzej B.D. , Z/4184/18 , 2023
2 2 s 1 24.68 ZWOLIŃSKA Judyta CWKS Resovia Rzeszów 2002 U23 PK I MAZUR Janusz B.D. Z/3127/16 2023
3 7 s 1 26.31 STOMPOR Karolina MKS-MOS Katowice 2002 U23 SL III
4 27 s 1 28.93 BROŻEK Oliwia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2004 U20 MA -- LDK!
1 3 s 2 24.87 ZIELIŃSKA Paulina AZS UMCS Lublin # 2000 U23 LU I LESZCZYŃSKI Damian # Z/0172/15 2023
2 4 s 2 25.77 TKOCZ Zofia KS AZS AWF Katowice # 2003 U20 SL II B.D. PRENCEL Piotr , Z/2281/17 , 2023 LDK!
3 6 s 2 25.99 PRZEWIEŹLIK Julia MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U18 SL II PRZEWIEŹLIK Dorota Z/0919/18 2023 5 LDK!
4 19 s 2 28.31 STRZELEC Małgorzata KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK IV BARSZCZ Mirosław KŁOSOWSKA Monika Z/3652/18 2022 5 LDK!
5 34 s 2 30.17 WÓJCIK Magdalena UKS Trójka Mikołów 2007 U16 SL V WAJDA Aleksandra Z/2316/18 2023 BEZ LDK!
1 10 s 3 27.56 ABSYL Wiktoria MOS CSiR Dąbrowa Górnicza # 2007 U16 SL IV ROLAK Dorota Z/2319/18 2023 LDK!
2 12 s 3 27.84 CISŁO Emilia LKS Stal Mielec 2006 U18 PK IV TORBA Tomasz Z/3532/19 2023 LDK!
3 20 s 3 28.32 SZUMADA Marta UKS Tempo 5 Przemyśl 2003 U20 PK IV LDK!
4 21 s 3 28.47 ULRYCH Zuzanna MKS Agros Chełm 2006 U18 LU IV SEREJ Łukasz LDK!
5 22 s 3 28.55 ZAWROTNIAK Urszula MKS Agros Chełm 2003 U20 LU -- LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian 4 LDK!
1 15 s 4 28.22 MAZUREK Patrycja MKL Chełm # 2005 U18 LU IV LESZCZYŃSKI Damian Z/4351/18 2023 LDK!
2 16 s 4 28.23 ROKITOWSKA Gabriela UKS Tempo 5 Przemyśl 2007 U16 PK IV SUGIER Maria # Z/5607/19 2023 LDK!
3 24 s 4 28.70 KAWA Martyna CWKS Resovia Rzeszów 2004 U20 PK -- MAZUR Janusz # Z/1932/18 2022 4
4 26 s 4 28.89 KACZMAREK Gabriela UKS Trójka Mikołów 2007 U16 SL V WAJDA Aleksandra Z/4508/19 2023 LDK!
5 35 s 4 30.36 PASZKIEWICZ Patrycja CWKS Resovia Rzeszów 2005 U18 PK -- KOWALSKA Klaudia MAJCHROWICZ Rena # , Z/10280/21 , 2022 LDK!
1 17 s 5 28.24 CHMURA Maja LKS Stal Mielec 2008 U16 PK IV TORBA Tomasz # Z/2589/20 2023 LDK!
2 31 s 5 29.62 OWSIANY Marcelina MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2004 U20 SL --
3 36 s 5 30.48 NOWAK Joanna KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/2569/20 2022 LDK!
4 37 s 5 30.62 KOSIŃSKA Pola UKS Trójka Mikołów 2006 U18 SL -- WAJDA Aleksandra Z/1741/21 2023 LDK!
5 38 s 5 30.66 WÓJTOWICZ Gabriela KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/0061/21 2023 LDK!
1 28 s 6 28.94 RADZIK Lena KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK V BARSZCZ Mirosław Z/0060/21 2023 LDK!
2 32 s 6 29.63 KULINOWSKA Milena CWKS Resovia Rzeszów 2006 U18 PK -- MAJCHROWICZ Rena # Z/5574/19 2023 LDK!
3 33 s 6 29.75 PIECHOTA Wiktoria LKS Stal Mielec 2006 U18 PK -- TORBA Tomasz Z/3265/19 2023
4 39 s 6 30.80 GŁOWALA Sylwia KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -- GRDEŃ Krzysztof # Z/13204/21 2022 LDK!
5 40 s 6 30.94 KIJOWSKA Anna UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U16 PK -- SUGIER Maria # Z/2572/20 2023 LDK!
1 5 s 7 25.87 GAJOSZ Wiktoria TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski # 2006 U18 LU II CZERNIAKIEWICZ Dorota LESZCZYŃSKI Damian , Z/3324/19 , 2023 LDK!
2 11 s 7 27.81 BŁASZCZAK Julia UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U18 PK IV SUGIER Maria Z/3098/19 2023 LDK!
3 23 s 7 28.65 ALBRYCHT Emilia KB Krościenko Wyżne 2007 U16 PK V GUZIK Paweł # Z/1459/18 2023 BEZ
4 25 s 7 28.74 HYRNIK Agnieszka KS Sprint Bielsko-Biała 1998 Sen SL -- B.D. DOBIJA Katarzyna , Z/6584/21 , 2023
5 24 s 7 29.20 RYGIEL Oliwia TL Athletics Jastrzębie 2003 U20 SL -- CIEMAŁA Krystian Z/11349/21 2023
1 8 s 8 26.62 BĄBEL Karolina KS AZS AWF Katowice # 2005 U18 SL III CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0814/18 2023 4 LDK!
2 9 s 8 26.74 PUŁAWSKA Maria TL Pogoń Ruda Śląska 2007 U16 SL III PRENCEL Piotr Z/5604/18 2023 5 LDK!
3 18 s 8 28.28 DUDEK Oliwia MKS Pałac Młodzieży Katowice 2005 U18 SL IV B.D. Z/2643/21 2022
4 29 s 8 28.99 GALIK Kinga MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2006 U18 PK -- BIGUS Anna Z/4630/18 2023 BEZ LDK!
5 42 s 8 32.69 GACEK Matylda MKS Pałac Młodzieży Katowice 2006 U18 SL --
1 13 s 9 27.97 STEPANIAK Zuzanna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2005 U18 PK IV MARSZAŁEK Alicja BIGUS Anna , Z/4632/18 , 2023 5 LDK!
2 14 s 9 28.21 BAZYLAK Maja MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2007 U16 SL IV ROLAK Dorota # Z/0921/18 2023 BEZ LDK!
3 30 s 9 29.10 MAŁEK Julia LKS Stal Mielec 2007 U16 PK V TORBA Tomasz # Z/3544/19 2023 LDK!
4 41 s 9 31.33 AMBROSZKO Weronika KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/0201/22 2023 LDK!
1 s 10 27.33 WOŚ Kinga CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL IV LAMCH Czesław Z/1527/19 2023 LDK!
2 s 10 28.10 ROKICKA Weronika MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2005 U18 SL IV JAŹWIŃSKI Krzysztof Z/1930/19 2023
3 s 10 29.17 MISIEC Natalia MKS Agros Chełm 2003 U20 LU -- LDK!
4 s 10 30.37 GRZESICZEK Aleksandra UKS Trójka Mikołów 2007 U16 SL -- WAJDA Aleksandra Z/13950/21 2023
5 s 10 30.81 ŚWIĄTEK Julia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2004 U20 MA -- ZALEWSKA Ewa Z/10137/21 2023
1 s 11 27.09 MUCHA Kinga MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U18 SL III ROLAK Dorota Z/3699/19 2023 LDK!
2 s 11 29.00 WDOWIAK Wiktoria MKL Chełm # 2005 U18 LU -- MAZUREK Marek LESZCZYŃSKI Damian , Z/4350/18 , 2023 LDK!
3 s 11 29.53 SKRZYNIARZ Laura MLUKS Tarnów 2006 U18 MA --
300 m K
1 1 s 1 42.39 WOJTUŃ Martyna CWKS Resovia Rzeszów 2003 U20 PK -- MAZUR Janusz B.D. Z/2759/20 2022
2 3 s 1 43.86 MAJKUT Kinga CWKS Resovia Rzeszów 2003 U20 PK -- KOWAL Piotr Z/1933/18 2022 5
3 6 s 1 45.22 CZARNY Julia KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK IV BARSZCZ Mirosław Z/0058/21 2023 LDK!
4 11 s 1 46.16 OSIPIUK Klaudia MKS Agros Chełm # 2005 U18 LU -- B.D. # Z/3169/19 2023
1 4 s 2 44.48 ROKITOWSKA Gabriela UKS Tempo 5 Przemyśl 2007 U16 PK III SUGIER Maria # Z/5607/19 2023 LDK!
2 7 s 2 45.48 MAZUREK Patrycja MKL Chełm # 2005 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian Z/4351/18 2023 LDK!
3 8 s 2 45.51 PTAK Martyna LKS Stal Mielec 2008 U16 PK IV TORBA Tomasz Z/3599/19 2023 LDK!
4 13 s 2 46.21 ULRYCH Zuzanna MKS Agros Chełm 2006 U18 LU -- SEREJ Łukasz LDK!
5 15 s 2 47.25 WISZ Milena CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK V KOWALSKA Klaudia MAJCHROWICZ Rena # , Z/4604/18 , 2023 BEZ LDK!
6 23 s 2 51.13 BAZYLEWICZ Jagoda MKS Unia Hrubieszów 2007 U16 LU -- MAGDZIAK Tomasz Z/12919/21 2022
1 9 s 3 45.51 CYGAN Natalia KKL Stal Stalowa Wola 2005 U18 PK -- KŁOSOWSKA Monika BARSZCZ Mirosław , Z/3651/18 , 2023 5 LDK!
2 16 s 3 47.35 KOŁODZIEJ Anna CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK V WRÓBEL Marcin Z/0972/21 2023 LDK!
3 19 s 3 48.95 AMBROSZKO Weronika KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/0201/22 2023 LDK!
4 20 s 3 48.99 BRZYSKA Karolina KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/0203/22 2023 LDK!
5 22 s 3 49.52 GUZ Oktawia KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/3168/21 2022 LDK!
6 24 s 3 52.00 MĘDRALA Emilia MKS Pałac Młodzieży Katowice 2008 U16 SL -- B.D. Z/4076/20 2023
1 2 s 4 43.18 BŁASZCZAK Julia UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U18 PK -- SUGIER Maria Z/3098/19 2023 LDK!
2 10 s 4 45.59 TITTINGER Maja CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK IV KOWALSKA Klaudia MAJCHROWICZ Rena # , Z/4605/18 , 2023 BEZ LDK!
3 12 s 4 46.20 STASIAK Milena MKS Unia Hrubieszów 2005 U18 LU -- MAGDZIAK Tomasz # Z/4150/20 2022
4 18 s 4 48.91 WRÓBEL Amelia MKS Unia Hrubieszów 2007 U16 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/3936/21 2022
1 5 s 5 45.10 CHMURA Anastazja MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2003 U20 PK -- BIGUS Anna Z/1225/20 2023
2 14 s 5 46.46 KARMELITA Julia KS AZS AWF Katowice # 2007 U16 SL IV CHRIST Marek Z/1533/19 2023 LDK!
3 17 s 5 47.85 ŻOCHOWSKA Bianka MKS Pałac Młodzieży Katowice 2008 U16 SL V B.D. Z/4079/20 2023
4 21 s 5 49.12 CIERNIAK Anna MLUKS Tarnów 2005 U18 MA -- JASICZ Ryszard GOLEC Bartłomiej # Z/4443/18 2023 BEZ LDK!
400 m K
1 1 s 1 63.27 SIKORA Agnieszka ULKS Lipinki 2003 U20 MA IV WOJNA Anna ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/3016/16 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 65.09 SZYMAŃSKA Wiktoria KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK -- MOMOT Krzysztof Z/10592/21 2023
3 3 s 1 65.10 JURKA Daniela UKS Trójka Mikołów 2007 U16 SL V WAJDA Aleksandra Z/4507/19 2023 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:37.73 ZIELIŃSKA Paulina AZS UMCS Lublin # 2000 U23 LU -- LESZCZYŃSKI Damian # Z/0172/15 2023
2 2 s 1 1:38.84 CYGAN Natalia KKL Stal Stalowa Wola 2005 U18 PK -- KŁOSOWSKA Monika BARSZCZ Mirosław , Z/3651/18 , 2023 5 LDK!
3 3 s 1 1:42.68 OSIPIUK Klaudia MKS Agros Chełm # 2005 U18 LU -- B.D. # Z/3169/19 2023
4 4 s 1 1:42.95 ZAWROTNIAK Urszula MKS Agros Chełm 2003 U20 LU -- LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian 4 LDK!
5 5 s 1 1:44.22 GRZYBOWSKA Gabriela KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK -- KŁOSOWSKA Monika BARSZCZ Mirosław , Z/5426/18 , 2023 4 LDK!
1 6 s 2 1:47.88 PRAJZNER Julia KB Krościenko Wyżne 2006 U18 PK -- GUZIK Paweł # Z/1460/18 2023 BEZ
2 7 s 2 1:48.32 GRZECHUŁA Maja MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2008 U16 SL V PRZEWIEŹLIK Dorota Z/1583/21 2023 LDK!
3 8 s 2 1:52.50 WDOWIAK Wiktoria MKL Chełm # 2005 U18 LU -- MAZUREK Marek LESZCZYŃSKI Damian , Z/4350/18 , 2023 LDK!
4 9 s 2 1:57.40 JAŃCZUK-TOMASZEWSKA Karolina MKS Unia Hrubieszów 2007 U16 LU -- STRYJEWSKI Janusz KAMIEŃ Mirosław , Z/4859/19 , 2023 LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:17.81 TUREK Zuzanna KU AZS PWSZ w Tarnowie # 2003 U20 MA III WAŁASZEK Jarosław # Z/2866/21 2023
2 2 s 1 2:18.13 ŁUSZCZ Martyna KS Komunalni Sanok 2004 U20 PK III DŁUGOSZ Ryszard GREGA Bartłomiej Z/2275/17 2022 3 LDK!
3 3 s 1 2:19.91 MAGDOŃ Alicja CWKS Resovia Rzeszów 2004 U20 PK III ŁACHETA Grażyna KOWAL Piotr , Z/4230/17 , 2022 3 LDK!
4 4 s 1 2:20.16 PORWOLIK Oliwia UKS Trójka Mikołów 2007 U16 SL III LDK!
5 5 s 1 2:21.93 BIGUS Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów # 2003 U20 PK III MARSZAŁEK Tomasz KOWAL Piotr B.D. , Z/1763/17 , 2023 LDK!
6 6 s 1 2:22.36 WIATRZYK Ewa TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2003 U20 LU III WAWRZUSISZYN Tomasz Z/4925/18 2023 BEZ
7 7 s 1 2:38.12 KUCAP Marlena UKS Gimball Tarnawa Dolna 2008 U16 PK -- B.D. Z/3477/20 2022 LDK!
8 8 s 1 2:39.80 WIERZBA Amelia KS Victoria Trzebinia 2003 U20 MA -- B.D. LDK!
1000 m K
1 1 s 1 3:15.22 GWIAZDA Gabriela MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2007 U16 SL IV PRZEWIEŹLIK Dorota Z/3321/20 2023 LDK!
2 2 s 1 3:20.03 KMIECIK Kornelia ULKS Lipinki 2006 U18 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/1974/19 2023 LDK!
3 3 s 1 3:26.09 BĘSIUK Sandra MKS Unia Hrubieszów 2004 U20 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/0396/18 2022 4
4 4 s 1 3:53.38 PROCYK Anna UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U18 PK -- SUGIER Maria Z/5761/18 2023 LDK!
1500 m K
1 1 s 1 4:51.78 KUŹNIAR Monika CWKS Resovia Rzeszów 2003 U20 PK III KOWAL Piotr MAZUR Janusz B.D. Z/4125/17 2023 LDK!
2 2 s 1 5:01.81 KICILIŃSKA Paulina ULKS Lipinki 2003 U20 MA IV ŚWIERZOWSKI Tomasz ŚWIERZOWSKI Tomasz B.D. Z/3915/16 2023 LDK!
3 3 s 1 5:14.77 CIUPIŃSKA Magdalena UKS Tempo 5 Przemyśl 2004 U20 PK -- SUGIER Maria Z/0316/18 2023 3 LDK!
4 4 s 1 5:29.79 JAŚKACZEK Julia KS Victoria Trzebinia 2004 U20 MA -- SIERKA Ewa BEZ LDK!
60 m pł K Mł (76.2/8.0) K
1 1 e 1 10.66 MIELNIK Aleksandra UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U16 PK -- SUGIER Maria # Z/2610/20 2023 LDK!
2 2 e 1 10.70 SOBOLAK Urszula KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK -- DŁUGOSZ Ryszard # Z/2579/20 2023 LDK!
3 3 e 1 11.40 MAJKA Emilia CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -- DUDA Bogusław # Z/4611/18 2023 BEZ LDK!
4 4 e 1 12.30 KIJOWSKA Anna UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U16 PK -- SUGIER Maria # Z/2572/20 2023 LDK!
1 f 1 10.62 MIELNIK Aleksandra UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U16 PK -- SUGIER Maria # Z/2610/20 2023 LDK!
2 f 1 11.01 SOBOLAK Urszula KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK -- DŁUGOSZ Ryszard # Z/2579/20 2023 LDK!
3 f 1 11.57 KIJOWSKA Anna UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U16 PK -- SUGIER Maria # Z/2572/20 2023 LDK!
  f 1 DQ MAJKA Emilia CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -- DUDA Bogusław # Z/4611/18 2023 BEZ LDK!
60 m pł K J Mł K
1 1 e 1 9.22 SZCZEPANIK Julia UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U18 PK -- SUGIER Maria Z/0324/18 2023 3 LDK!
2 2 e 1 9.27 SŁOMSKA Magdalena MKS-MOS Katowice 2006 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/1946/19 2023 LDK!
3 3 e 1 9.76 NAWROT Paulina MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/0918/18 2023 4 LDK!
4 4 e 1 9.77 MUNARI Sabrina MKS-SMS Victoria Racibórz # 2005 U18 SL -- MORKA Piotr # Z/0501/20 2023 LDK!
5 5 e 1 10.41 PLAMINIAK Roksana AZS-AWF Katowice 2005 U18 SL -- CHRIST Marek CHRIST Marek 4 LDK!
6 6 e 1 10.51 KOZOK Tatiana MKS Pałac Młodzieży Katowice 2006 U18 SL -- B.D. Z/5858/21 2022
7 7 e 1 10.93 STASIAK Milena MKS Unia Hrubieszów 2005 U18 LU -- MAGDZIAK Tomasz # Z/4150/20 2022
1 1 f 1 9.21 SZCZEPANIK Julia UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U18 PK -- SUGIER Maria Z/0324/18 2023 3 LDK!
2 2 f 1 9.64 NAWROT Paulina MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/0918/18 2023 4 LDK!
3 3 f 1 10.25 MUNARI Sabrina MKS-SMS Victoria Racibórz # 2005 U18 SL -- MORKA Piotr # Z/0501/20 2023 LDK!
4 4 f 1 10.26 PLAMINIAK Roksana AZS-AWF Katowice 2005 U18 SL -- CHRIST Marek CHRIST Marek 4 LDK!
5 5 f 1 10.55 STASIAK Milena MKS Unia Hrubieszów 2005 U18 LU -- MAGDZIAK Tomasz # Z/4150/20 2022
6 6 f 1 10.71 KOZOK Tatiana MKS Pałac Młodzieży Katowice 2006 U18 SL -- B.D. Z/5858/21 2022
60 m pł K K
1 1 e 1 10.24 KACZÓWKA Anna KU AZS PWSZ w Tarnowie 2001 U23 MA -- KUCZEK Piotr Z/3621/19 2023
1 1 e 2 8.47 SZCZĘSNA Natalia RLTL Optima Radom 2004 U20 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1105/18 , 2023 2 LDK!
2 2 e 2 8.94 STEMPKOWSKA Kamila AZS UMCS Lublin 2004 U20 LU -- PRUSAKOWSKI Leon 3 LDK!
3 3 e 2 9.01 RAK Alicja AZS UMCS Lublin 2004 U20 LU -- SKRZYDLEWSKI Marek MARUSZEWSKI Piotr , Z/2888/15 , 2023 LDK!
4 4 e 2 11.86 KWAŚNIAK Oliwia ULKS Technik Trzcinica 2004 U20 PK -- WOJTAS Tomasz Z/0416/20 2023
1 1 f 1 10.49 KACZÓWKA Anna KU AZS PWSZ w Tarnowie 2001 U23 MA -- KUCZEK Piotr Z/3621/19 2023
1 1 f 2 8.99 RAK Alicja AZS UMCS Lublin 2004 U20 LU -- SKRZYDLEWSKI Marek MARUSZEWSKI Piotr , Z/2888/15 , 2023 LDK!
2 2 f 2 9.01 STEMPKOWSKA Kamila AZS UMCS Lublin 2004 U20 LU -- PRUSAKOWSKI Leon 3 LDK!
Wzwyż K
1 1 f 1 1.80 MIĄSO Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 2001 U23 PK I TITTINGER Michał B.D. Z/2337/16 2023
2 2 f 1 1.70 WYSOCKA Alicja CWKS Resovia Rzeszów 2003 U20 PK I TITTINGER Michał B.D. Z/3508/17 2023 LDK!
3 3 f 1 1.60 MOLEK Oliwia LKS Stal Mielec 2004 U20 PK III TORBA Tomasz TORBA Agnieszka Z/3667/17 2021 4 LDK!
4 4 f 1 1.45 PLAMINIAK Roksana AZS-AWF Katowice 2005 U18 SL IV CHRIST Marek CHRIST Marek 4 LDK!
5 5 f 1 1.45 WĄSOWICZ Gabriela KU AZS PWSZ w Tarnowie 2005 U18 MA IV SIKORA Ryszard WAŁASZEK Jarosław , Z/11758/21 , 2022 LDK!
6 6 f 1 1.35 WOJTANOWSKA Maja KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK -- FUTYMA Zygmunt Z/3684/21 2023 LDK!
7 7 f 1 1.25 MRUGAŁA Łucja KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK -- DŁUGOSZ Ryszard # Z/2578/20 2023 LDK!
W dal K
1 1 f 1 5.41 JANIK Emilia KS Komunalni Sanok 2000 U23 PK II DŁUGOSZ Ryszard B.D. Z/5145/15 2023
2 2 f 1 5.22 MRUGAŁA Kamila TS Wieliczanka Wieliczka 2003 U20 MA III SKOCZEŃ Marcin Z/2261/19 2023
3 3 f 1 5.08 FUS Joanna TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U18 LU IV GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej B.D. B.D. , Z/4137/19 , 2023 LDK!
4 4 f 1 5.05 GALIK Kinga MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2006 U18 PK IV BIGUS Anna Z/4630/18 2023 BEZ LDK!
5 5 f 1 4.96 WOJTANOWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 2000 U23 PK -- DŁUGOSZ Ryszard B.D. Z/5149/15 2023
6 6 f 1 4.69 LORENC Kinga KKB MOSiR Krosno 2004 U20 PK -- SOCHA Tomasz SOCHA Tomasz , Z/5067/18 , 2022 5 LDK!
7 7 f 1 4.66 RYGIEL Oliwia TL Athletics Jastrzębie 2003 U20 SL -- CIEMAŁA Krystian Z/11349/21 2023
8 8 f 1 4.33 PANASZ Wiktoria MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2007 U16 SL -- RZEWNICKI Wiktor # Z/1936/19 2022 BEZ LDK!
9 9 f 1 4.28 ŁOBOŚ Emilia CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -- WIERZBICKI Mirosław Z/0590/22 2023
10 10 f 1 4.25 MRUGAŁA Łucja KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK -- DŁUGOSZ Ryszard # Z/2578/20 2023 LDK!
11 11 f 1 4.17 SAWICKA Izabela KS Komunalni Sanok 2007 U16 PK -- DŁUGOSZ Ryszard # Z/2226/20 2023 LDK!
12 12 f 1 4.12 MANOWSKA Magdalena MKS Iskra Pszczyna 2007 U16 SL -- BIELA Marek # Z/3860/19 2023 LDK!
13 13 f 1 3.96 SOBOLAK Urszula KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK -- DŁUGOSZ Ryszard # Z/2579/20 2023 LDK!
14 14 f 1 3.83 KRUSZYŃSKA Daria UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U16 PK -- WOJCIECHOWSKI Leszek # Z/4179/20 2023 LDK!
15 15 f 1 3.70 STOBIERSKA Julia LKS Stal Mielec 2003 U20 PK -- TORBA Tomasz TORBA Tomasz , Z/1996/17 , 2022 4 LDK!
Trójskok K
1 1 f 1 11.97 DUDA Julia KS AZS AWF Katowice # 2004 U20 SL II CHRIST Marek 3 LDK!
2 2 f 1 11.26 STOBIERSKA Julia LKS Stal Mielec 2003 U20 PK III TORBA Tomasz TORBA Tomasz , Z/1996/17 , 2022 4 LDK!
3 3 f 1 10.55 PALA Sonia MKS Iskra Pszczyna 2003 U20 SL IV BIELA Monika Z/3771/17 2021 5
4 4 f 1 10.55 STĘPIEŃ Dagmara KS AZS AWF Katowice # 2005 U18 SL IV CHRIST Marek # Z/0820/18 2023 3 LDK!
5 5 f 1 10.32 LORENC Kinga KKB MOSiR Krosno 2004 U20 PK IV SOCHA Tomasz SOCHA Tomasz , Z/5067/18 , 2022 5 LDK!
6 6 f 1 9.94 ŁUCZKA Oliwia KS Komunalni Sanok 2002 U23 PK -- DŁUGOSZ Ryszard BONK Stanisław Z/3178/18 2022
Kula (3) K
1 1 f 1 15.34 KICIŃSKA Anna UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U18 PK I WOJCIECHOWSKI Leszek Z/5738/18 2023 LDK!
2 2 f 1 10.35 WOŁOSZYN Oliwia KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK IV DRAPAŁA Paweł # Z/3268/19 2023
3 3 f 1 9.89 ŚLEDZIŃSKA Martyna KS Victoria Trzebinia 2006 U18 MA IV PATER Agnieszka # Z/2224/18 2023 BEZ LDK!
4 4 f 1 9.02 SZABAT Kinga KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK -- DRAPAŁA Paweł # Z/3222/20 2023 LDK!
5 5 f 1 8.50 CHODACKA Anna MCKiS Jaworzno 2006 U18 SL -- KUZAK Piotr Z/3782/19 2023 LDK!
Kula (4) K
1 1 f 1 10.33 PAC Andżelika CWKS Resovia Rzeszów 2004 U20 PK III
2 2 f 1 8.59 STRZAŁKA Aleksandra MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2004 U20 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3204/18 2023 5
3 3 f 1 8.16 KRZEMIŃSKA Weronika KM Aktywni Sochaczew 2004 U20 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/2838/19 2023 LDK!
60 m M
1 1 e 1 6.74 KOZŁOWSKI Przemysław KS AZS AWF Katowice # 1998 Sen SL -- B.D. PRENCEL Piotr , Z/0326/14 , 2023
2 2 e 1 6.75 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 1995 Sen LU -- GDAŃSKI Andrzej Z/0859/11 2023 MM
3 3 e 1 6.85 KOMAŃSKI Albert CWKS Resovia Rzeszów 2000 U23 PK -- MAZUR Janusz B.D. Z/5152/15 2023
4 4 e 1 6.85 PAJĄK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 1999 Sen SL -- HOMA Wioleta B.D. Z/0363/15 2023
5 5 e 1 6.90 PIETRUSA Jakub KS Agros Zamość 2002 U23 LU -- KUKLA Rafał B.D. # Z/2859/16 2023 LDK!
6 7 e 1 7.01 ŻAK Łukasz AZS UMCS Lublin 1997 Sen LU -- MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/1304/13 2023
7 9 e 1 7.02 MALAREK Michał KS Sprinterzy.com Kraków 1998 Sen MA -- B.D. Z/0984/20 2023
8 29 e 1 7.39 PIETRZYK Filip UKS Trójka Mikołów 2006 U18 SL -- WAJDA Aleksandra Z/2323/18 2023 BEZ LDK!
1 10 e 2 7.05 NOWAK Jakub CWKS Resovia Rzeszów 2004 U20 PK -- MAZUR Janusz Z/0736/19 2023
2 12 e 2 7.08 REMBISZ Rafał CWKS Resovia Rzeszów 2003 U20 PK -- MAZUR Janusz B.D. Z/2278/20 2023
3 14 e 2 7.15 PYDA Jakub KS AZS-AWF Biała Podlaska # 2001 U23 LU -- KĘDRA Stanisław KĘDRA Stanisław # , Z/3083/18 , 2023
4 17 e 2 7.19 KOCHMAŃSKI Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 2005 U18 PK -- TITTINGER Katarzyna MAZUR Janusz , Z/2671/18 , 2023 4 LDK!
5 19 e 2 7.20 KOŚCIELNIAK Jakub KKB MOSiR Krosno 2006 U18 PK -- SOCHA Tomasz Z/13008/21 2023
6 27 e 2 7.34 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 1997 Sen SL -- KUZAK Piotr KUZAK Piotr Z/1205/14 2023 2
7 40 e 2 7.61 DUTKIEWICZ Kuba UKS Trójka Mikołów 2006 U18 SL -- WAJDA Aleksandra WAJDA Aleksandra Z/2324/18 2023 BEZ LDK!
1 6 e 3 6.93 LEMPACH Jakub AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU -- MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/3875/15 2023
2 11 e 3 7.08 GIZICKI Tomasz RLTL Optima Radom 2004 U20 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/1092/19 2023 LDK!
3 13 e 3 7.15 URBANEK Łukasz TL Athletics Jastrzębie 2003 U20 SL --
4 28 e 3 7.38 WAŁASZEK Nikodem KU AZS PWSZ w Tarnowie 2003 U20 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/3822/17 2022 2 LDK!
5 30 e 3 7.40 GURAK Florian CWKS Resovia Rzeszów 2005 U18 PK -- MAZUR Janusz Z/1780/21 2022
6 33 e 3 7.48 BRYL Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 1997 Sen MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/1860/16 2023 2
1 8 e 4 7.02 CHMIEL Jakub AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU -- MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/3111/20 2023
2 16 e 4 7.15 AUGUSTYN Michał LKS Stal Mielec 2006 U18 PK -- TORBA Tomasz # Z/0873/20 2023 LDK!
3 20 e 4 7.20 LIBURA Sebastian MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/0979/18 2023 LDK!
4 21 e 4 7.25 PROKOPOWICZ Patryk CTL ORLĘTA Częstochowa 2001 U23 SL -- KASIŃSKI Marek CIUK Marek Z/2118/17 2022
5 24 e 4 7.29 BRYŁA Hubert LKS Stal Mielec 2005 U18 PK -- TORBA Tomasz Z/2948/21 2023
6 36 e 4 7.55 PILAWA Błażej UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U18 PK -- SUGIER Krzysztof SUGIER Maria , Z/0330/18 , 2023 5 LDK!
1 15 e 5 7.15 LEPIONKA Adrian KS Agros Zamość 2006 U18 LU -- GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej , Z/0121/20 , 2023 LDK!
2 18 e 5 7.20 SATERNUS Szymon KS Victoria Trzebinia 2004 U20 MA -- LDK!
3 23 e 5 7.26 KUFEL Maksymilian KU AZS PWSZ w Tarnowie 2002 U23 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/3846/19 2023
4 25 e 5 7.30 LIBURA Jakub MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/0978/18 2023 LDK!
5 32 e 5 7.45 KAMUDA Dominik CTL ORLĘTA Częstochowa 2004 U20 SL -- KASIŃSKI Marek # Z/3936/19 2023 LDK!
6 37 e 5 7.57 OLSZÓWKA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 2001 U23 MA -- WAŁASZEK Jarosław # Z/3745/16 2023 3
7 39 e 5 7.59 SZYLER Tymon LKS Stal Mielec 2004 U20 PK -- TORBA Tomasz TORBA Agnieszka Z/4394/17 2022 5 LDK!
1 26 e 6 7.32 KAMIŃSKI Daniel AZS-AWFiS Gdańsk # 2005 U18 PM -- KAŃSKI Ryszard # Z/0575/19 2023 LDK!
2 31 e 6 7.41 BEDNARZ Patryk KS Sprinterzy.com Kraków 1994 Sen MA -- B.D. OSTROWSKA Justyna , Z/2032/11 , 2023
3 34 e 6 7.50 PIETROWICZ Paweł CTL ORLĘTA Częstochowa 2004 U20 SL -- KASIŃSKI Marek Z/2952/19 2023
4 35 e 6 7.55 GAJEK Mateusz MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2004 U20 SL -- #
5 46 e 6 7.88 BIEGAJ Filip CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -- WIERZBICKI Mirosław # Z/0066/21 2023 LDK!
6 50 e 6 8.08 NOWAK Norbert KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/0059/21 2023 LDK!
1 41 e 7 7.61 KULIŃSKI Igor CWKS Resovia Rzeszów 2006 U18 PK -- WIERZBICKI Mirosław Z/14456/21 2023
2 42 e 7 7.61 ARTYM Jakub UKS Tempo 5 Przemyśl 2004 U20 PK -- SUGIER Krzysztof SUGIER Maria , Z/3792/17 , 2023 4 LDK!
3 44 e 7 7.70 WOJTAS Bartosz ULKS Technik Trzcinica 2007 U16 PK -- WOJTAS Tomasz Z/1157/20 2023 LDK!
4 45 e 7 7.75 KUCZEK Piotr KU AZS PWSZ w Tarnowie 2002 U23 MA -- KUCZEK Piotr Z/3620/19 2022
5 51 e 7 8.09 ŁAKOMSKI Bartosz CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -- MAJCHROWICZ Rena # Z/0641/22 2023 LDK!
6 53 e 7 8.12 NAWROCKI Wojciech KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -- ŁYP Jacek # Z/12676/21 2023 LDK!
1 22 e 8 7.26 TAMA Kacper KS Agros Zamość 2000 U23 LU -- GDAŃSKI Andrzej B.D. Z/12854/21 2023
2 38 e 8 7.59 KRUPA Bartłomiej KU AZS PWSZ w Tarnowie 1998 Sen MA -- KUCZEK Piotr Z/4727/21 2023
3 48 e 8 7.96 SIWY Mariusz UKS Trójka Mikołów 2006 U18 SL -- WAJDA Aleksandra Z/1746/21 2023 LDK!
4 52 e 8 8.10 WIDEŁ Marek KS Sprinterzy.com Kraków 1968 Masters MA -- B.D. Z/0147/19 2023
5 54 e 8 8.19 HAEHNE Damian CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -- MAZUR Janusz # Z/0051/21 2023 LDK!
6 57 e 8 8.74 MAJKA Dominik CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK -- KOWAL Piotr # Z/4610/18 2023 BEZ LDK!
1 43 e 9 7.66 KORUSIEWICZ Arkadiusz KS Sprinterzy.com Kraków 1999 Sen MA -- B.D. B.D. Z/11432/21 2022
2 47 e 9 7.92 WITUSIK Krystian KU AZS PWSZ w Tarnowie 2004 U20 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/0834/22 2022
3 49 e 9 8.05 KALISZ Maciej UKS Trójka Mikołów 2006 U18 SL -- WAJDA Aleksandra WAJDA Aleksandra , Z/4518/18 , 2023 BEZ LDK!
4 55 e 9 8.23 CZARNECKI Jakub LKS Stal Mielec 2008 U16 PK -- TORBA Tomasz # Z/2591/20 2023 LDK!
5 56 e 9 8.36 RYDZIK Kamil KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK -- MOMOT Krzysztof Z/2618/20 2023
6 58 e 9 8.84 STRĘCIWILK Mateusz KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -- SIWEK Andrzej Z/0216/22 2023
1 1 f 1 6.68 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 1995 Sen LU -- GDAŃSKI Andrzej Z/0859/11 2023 MM
2 2 f 1 6.78 KOZŁOWSKI Przemysław KS AZS AWF Katowice # 1998 Sen SL -- B.D. PRENCEL Piotr , Z/0326/14 , 2023
3 3 f 1 6.87 PAJĄK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 1999 Sen SL -- HOMA Wioleta B.D. Z/0363/15 2023
4 4 f 1 6.89 KOMAŃSKI Albert CWKS Resovia Rzeszów 2000 U23 PK -- MAZUR Janusz B.D. Z/5152/15 2023
5 6 f 1 6.90 PIETRUSA Jakub KS Agros Zamość 2002 U23 LU -- KUKLA Rafał B.D. # Z/2859/16 2023 LDK!
6 5 f 1 6.90 LEMPACH Jakub AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU -- MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/3875/15 2023
7 8 f 1 7.00 ŻAK Łukasz AZS UMCS Lublin 1997 Sen LU -- MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/1304/13 2023
8 11 f 1 7.06 CHMIEL Jakub AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU -- MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/3111/20 2023
1 7 f 2 7.00 MALAREK Michał KS Sprinterzy.com Kraków 1998 Sen MA -- B.D. Z/0984/20 2023
2 9 f 2 7.02 GIZICKI Tomasz RLTL Optima Radom 2004 U20 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/1092/19 2023 LDK!
3 10 f 2 7.04 NOWAK Jakub CWKS Resovia Rzeszów 2004 U20 PK -- MAZUR Janusz Z/0736/19 2023
4 12 f 2 7.08 LEPIONKA Adrian KS Agros Zamość 2006 U18 LU -- GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej , Z/0121/20 , 2023 LDK!
5 16 f 2 7.15 URBANEK Łukasz TL Athletics Jastrzębie 2003 U20 SL --
6 17 f 2 7.17 PYDA Jakub KS AZS-AWF Biała Podlaska # 2001 U23 LU -- KĘDRA Stanisław KĘDRA Stanisław # , Z/3083/18 , 2023
7 21 f 2 7.23 REMBISZ Rafał CWKS Resovia Rzeszów 2003 U20 PK -- MAZUR Janusz B.D. Z/2278/20 2023
8 22 f 2 7.23 AUGUSTYN Michał LKS Stal Mielec 2006 U18 PK -- TORBA Tomasz # Z/0873/20 2023 LDK!
1 13 f 3 7.09 KOŚCIELNIAK Jakub KKB MOSiR Krosno 2006 U18 PK -- SOCHA Tomasz Z/13008/21 2023
2 14 f 3 7.14 TAMA Kacper KS Agros Zamość 2000 U23 LU -- GDAŃSKI Andrzej B.D. Z/12854/21 2023
3 15 f 3 7.15 KOCHMAŃSKI Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 2005 U18 PK -- TITTINGER Katarzyna MAZUR Janusz , Z/2671/18 , 2023 4 LDK!
4 18 f 3 7.18 LIBURA Sebastian MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/0979/18 2023 LDK!
5 19 f 3 7.21 SATERNUS Szymon KS Victoria Trzebinia 2004 U20 MA -- LDK!
6 20 f 3 7.21 PROKOPOWICZ Patryk CTL ORLĘTA Częstochowa 2001 U23 SL -- KASIŃSKI Marek CIUK Marek Z/2118/17 2022
7 23 f 3 7.30 KUFEL Maksymilian KU AZS PWSZ w Tarnowie 2002 U23 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/3846/19 2023
8 24 f 3 7.37 BRYŁA Hubert LKS Stal Mielec 2005 U18 PK -- TORBA Tomasz Z/2948/21 2023
200 m M
1 1 s 1 21.13 KOZŁOWSKI Przemysław KS AZS AWF Katowice # 1998 Sen SL M B.D. PRENCEL Piotr , Z/0326/14 , 2023
2 2 s 1 21.43 KOMAŃSKI Albert CWKS Resovia Rzeszów 2000 U23 PK M MAZUR Janusz B.D. Z/5152/15 2023
3 3 s 1 22.24 REMBISZ Rafał CWKS Resovia Rzeszów 2003 U20 PK II MAZUR Janusz B.D. Z/2278/20 2023
4 7 s 1 22.72 PYDA Jakub KS AZS-AWF Biała Podlaska # 2001 U23 LU II KĘDRA Stanisław KĘDRA Stanisław # , Z/3083/18 , 2023
5 9 s 1 24.99 SAWUŁA Bartosz UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2006 U18 PK -- WĘGRZYN Monika # Z/3339/18 2023 BEZ LDK!
1 5 s 2 22.62 SZWEDO Kacper CWKS Resovia Rzeszów 2002 U23 PK II MAZUR Janusz B.D. Z/0962/17 2023 LDK!
2 6 s 2 22.65 KOCHMAŃSKI Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 2005 U18 PK II TITTINGER Katarzyna MAZUR Janusz , Z/2671/18 , 2023 4 LDK!
3 9 s 2 22.74 NOWAK Jakub CWKS Resovia Rzeszów 2004 U20 PK II MAZUR Janusz Z/0736/19 2023
4 17 s 2 23.35 BRYL Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 1997 Sen MA III WAŁASZEK Jarosław Z/1860/16 2023 2
1 4 s 3 22.51 BAŃKA Łukasz AZS UMCS Lublin # 2003 U20 LU II LESZCZYŃSKI Damian Z/2806/17 2023 LDK!
2 8 s 3 22.73 MACIĄG Radosław KS AZS AWF Wrocław 1999 Sen DS II SKRZYPIŃSKI Jacek Z/0391/15 2023
3 14 s 3 23.05 PILAWA Błażej UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U18 PK III SUGIER Krzysztof SUGIER Maria , Z/0330/18 , 2023 5 LDK!
4 18 s 3 23.47 KOŚCIELNIAK Jakub KKB MOSiR Krosno 2006 U18 PK III SOCHA Tomasz Z/13008/21 2023
5 24 s 3 24.53 GRYKAŁOWSKI Marek KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/2424/20 2023 LDK!
1 10 s 4 22.96 MARUSA Maksymilian MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2004 U20 SL III JAŹWIŃSKI Krzysztof Z/5531/19 2023
2 12 s 4 23.00 WAŁASZEK Nikodem KU AZS PWSZ w Tarnowie 2003 U20 MA III WAŁASZEK Jarosław Z/3822/17 2022 2 LDK!
3 19 s 4 23.51 GURAK Florian CWKS Resovia Rzeszów 2005 U18 PK III MAZUR Janusz Z/1780/21 2022
4 20 s 4 23.98 PIETRZYK Filip UKS Trójka Mikołów 2006 U18 SL IV WAJDA Aleksandra Z/2323/18 2023 BEZ LDK!
1 13 s 5 23.05 KASIETCZUK Adrian MKS Agros Chełm 2004 U20 LU III LESZCZYŃSKI Damian 4 LDK!
2 16 s 5 23.29 SATERNUS Szymon KS Victoria Trzebinia 2004 U20 MA III LDK!
3 23 s 5 24.38 ARTYM Jakub UKS Tempo 5 Przemyśl 2004 U20 PK IV SUGIER Krzysztof SUGIER Maria , Z/3792/17 , 2023 4 LDK!
4 25 s 5 24.67 KULIŃSKI Igor CWKS Resovia Rzeszów 2006 U18 PK -- WIERZBICKI Mirosław Z/14456/21 2023
1 27 s 6 24.74 PIETROWICZ Paweł CTL ORLĘTA Częstochowa 2004 U20 SL -- KASIŃSKI Marek Z/2952/19 2023
2 30 s 6 25.40 WITUSIK Krystian KU AZS PWSZ w Tarnowie 2004 U20 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/0834/22 2022
3 35 s 6 26.45 WIDEŁ Marek KS Sprinterzy.com Kraków 1968 Masters MA -- B.D. Z/0147/19 2023
4 37 s 6 26.61 NOWAK Norbert KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/0059/21 2023 LDK!
1 11 s 7 22.96 TAMA Kacper KS Agros Zamość 2000 U23 LU III GDAŃSKI Andrzej B.D. Z/12854/21 2023
2 21 s 7 23.99 WĄŻ Mateusz LKS Stal Mielec 2003 U20 PK IV TORBA Tomasz Z/3431/17 2021 4 LDK!
3 26 s 7 24.70 DUTKIEWICZ Kuba UKS Trójka Mikołów 2006 U18 SL -- WAJDA Aleksandra WAJDA Aleksandra Z/2324/18 2023 BEZ LDK!
4 28 s 7 24.83 CZUBA Emanuel UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U18 PK -- SUGIER Krzysztof SUGIER Maria , Z/0394/18 , 2023 5 LDK!
5 31 s 7 25.40 KAMUDA Dominik CTL ORLĘTA Częstochowa 2004 U20 SL -- KASIŃSKI Marek # Z/3936/19 2023 LDK!
6 34 s 7 25.78 SIWY Mariusz UKS Trójka Mikołów 2006 U18 SL -- WAJDA Aleksandra Z/1746/21 2023 LDK!
1 22 s 8 24.02 CHUDZIK Jakub UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2004 U20 PK IV WĘGRZYN Monika ŻĄDŁO Jacek # Z/0488/18 2023 5 LDK!
2 33 s 8 25.77 KALISZ Maciej UKS Trójka Mikołów 2006 U18 SL -- WAJDA Aleksandra WAJDA Aleksandra , Z/4518/18 , 2023 BEZ LDK!
3 36 s 8 26.56 NAWROCKI Wojciech KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -- ŁYP Jacek # Z/12676/21 2023 LDK!
4 39 s 8 28.82 ŚCIERANKA Mateusz UKS Gimball Tarnawa Dolna 2008 U16 PK -- B.D. Z/3474/20 2022 LDK!
5 40 s 8 31.03 SIKORSKI Tomasz TZSN Start Tarnów 1984 Masters MA -- KUCZEK Piotr Z/11180/21 2023 BEZ
1 15 s 9 23.25 LEPIONKA Adrian KS Agros Zamość 2006 U18 LU III GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej , Z/0121/20 , 2023 LDK!
2 29 s 9 25.40 WOJTAS Bartosz ULKS Technik Trzcinica 2007 U16 PK V WOJTAS Tomasz Z/1157/20 2023 LDK!
3 32 s 9 25.53 MYTYCH Dominik UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2000 U23 PK -- CZACHOR Karolina Z/13792/21 2022
4 38 s 9 27.31 CZARNECKI Jakub LKS Stal Mielec 2008 U16 PK -- TORBA Tomasz # Z/2591/20 2023 LDK!
300 m M
1 1 s 1 34.91 MACIĄG Radosław KS AZS AWF Wrocław 1999 Sen DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/0391/15 2023
3 4 s 1 36.49 PAŃKO Kacper MKS Unia Hrubieszów 2006 U18 LU -- BIELECKA Marzanna MAGDZIAK Tomasz , Z/3491/19 , 2022 LDK!
4 5 s 1 36.87 LEGUTKO Wiktor MLUKS Tarnów 2005 U18 MA -- LDK!
5 6 s 1 37.65 HNAT Kacper KS Komunalni Sanok 2005 U18 PK -- DŁUGOSZ Ryszard Z/3384/18 2022 BEZ LDK!
6 13 s 1 39.70 ŁUCZKA Mikołaj KS Komunalni Sanok 2006 U18 PK -- DŁUGOSZ Ryszard Z/2586/20 2023 LDK!
  s 1 DQ BAŃKA Łukasz AZS UMCS Lublin # 2003 U20 LU -- LESZCZYŃSKI Damian Z/2806/17 2023 LDK!
1 7 s 2 37.78 GRYKAŁOWSKI Marek KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/2424/20 2023 LDK!
2 10 s 2 38.06 ORZĘDOWSKI Jakub MKS Agros Chełm 2007 U16 LU III CZERNIAKIEWICZ Dorota LESZCZYŃSKI Damian , Z/0597/21 , 2023 LDK!
3 11 s 2 38.83 CZUBA Emanuel UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U18 PK -- SUGIER Krzysztof SUGIER Maria , Z/0394/18 , 2023 5 LDK!
4 14 s 2 41.07 MUSIAŁ Kacper KS Sprinterzy.com Kraków 2001 U23 MA -- B.D. Z/3109/20 2022
5 17 s 2 43.52 MAJKA Dominik CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK -- KOWAL Piotr # Z/4610/18 2023 BEZ LDK!
6 19 s 2 46.41 ŚCIERANKA Mateusz UKS Gimball Tarnawa Dolna 2008 U16 PK -- B.D. Z/3474/20 2022 LDK!
1 2 s 3 36.27 BEMBENEK Jakub KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/2422/20 2023 LDK!
2 3 s 3 36.45 AUGUSTYN Michał LKS Stal Mielec 2006 U18 PK -- TORBA Tomasz # Z/0873/20 2023 LDK!
3 8 s 3 37.83 CHMIELEWSKI Kacper MKS Unia Hrubieszów 2005 U18 LU -- MAGDZIAK Tomasz Z/4054/19 2023
4 12 s 3 39.63 KUTA Mateusz MLUKS Tarnów 2007 U16 MA IV WAŁASZEK Jarosław #
5 16 s 3 41.67 SURMACZ Wojciech TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2007 U16 LU V WAWRZUSISZYN Tomasz Z/14451/21 2022
6 18 s 3 46.28 KOMARSKI Sylwester UKS Gimball Tarnawa Dolna 2008 U16 PK -- B.D. Z/3471/20 2022 LDK!
1 9 s 4 37.94 KASIETCZUK Adrian MKS Agros Chełm 2004 U20 LU -- LESZCZYŃSKI Damian 4 LDK!
2 15 s 4 41.41 BARTECKI Maciej TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2005 U18 LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/0965/19 2023
400 m M
1 1 s 1 51.86 CHUDZIK Jakub UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2004 U20 PK III WĘGRZYN Monika ŻĄDŁO Jacek # Z/0488/18 2023 5 LDK!
2 2 s 1 52.71 MACKIEWICZ Piotr KS Komunalni Sanok 2003 U20 PK III DŁUGOSZ Ryszard Z/2268/17 2023 3
3 3 s 1 55.36 INGLOT Michał CWKS Resovia Rzeszów 2003 U20 PK --
4 4 s 1 58.18 MYTYCH Dominik UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2000 U23 PK -- CZACHOR Karolina Z/13792/21 2022
600 m M
1 1 s 1 1:23.21 PRZYBYŁA Kamil TL Athletics Jastrzębie 2005 U18 SL -- STAŚKIEWICZ Jakub Z/5452/19 2023
2 2 s 1 1:25.58 GIEDŹ Michał TL Pogoń Ruda Śląska 2006 U18 SL -- LDK!
3 3 s 1 1:33.87 CIERECH Filip MKS Unia Hrubieszów 2004 U20 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/3004/18 2022 BEZ
4 4 s 1 1:34.00 WIĘCEK Michał ULKS Technik Trzcinica 2007 U16 PK IV WOJTAS Tomasz Z/13206/21 2023
5 5 s 1 1:35.23 SUWALSKI Krzysztof MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2008 U16 SL V PRZEWIEŹLIK Dorota Z/1593/21 2023 LDK!
6 6 s 1 1:36.68 KNUREK Karol KKB MOSiR Krosno 2006 U18 PK -- SOCHA Tomasz Z/0347/20 2023
7 7 s 1 1:43.72 STANKIEWICZ Mateusz TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2007 U16 LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/0819/21 2022
800 m M
1 1 s 1 2:00.19 SKRZESZEWSKI Jacek KKL Stal Stalowa Wola 2004 U20 PK III BARSZCZ Mirosław Z/5585/19 2023 LDK!
2 2 s 1 2:02.36 TROJNIAR Bartosz CWKS Resovia Rzeszów 2004 U20 PK IV KOWAL Piotr MAZUR Janusz Z/4611/17 2023 BEZ LDK!
3 3 s 1 2:06.23 DĄBEK Dawid CWKS Resovia Rzeszów 2006 U18 PK IV KOWALSKA Klaudia DUDA Bogusław , Z/4602/18 , 2023 BEZ LDK!
4 4 s 1 2:07.37 ROJEK Piotr MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2003 U20 PK IV BIGUS Anna Z/1226/20 2022
5 5 s 1 2:07.64 KORNASIEWICZ Kacper KS Komunalni Sanok 2004 U20 PK -- DŁUGOSZ Ryszard Z/3383/18 2022 5
6 6 s 1 2:13.21 MROWIEC Kacper TS AKS Chorzów 1997 Sen SL -- B.D. B.D. , Z/10537/21 , 2021
1000 m M
1 1 s 1 2:23.06 CZERWIŃSKI Adam UKS Lider Siercza 1988 Sen MA -- CZERWIŃSKI Adam Z/3849/11 2023 1
2 2 s 1 2:31.96 WIATRZYK Robert TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2000 U23 LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/1754/18 2023 3
3 3 s 1 2:36.00 KRZYŻANOWSKI Mateusz TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2003 U20 LU -- FUS Mirosław Z/3703/18 2022 3
4 4 s 1 2:37.05 WOJCIECHOWSKI Michał KB Witar Tarnobrzeg 1988 Sen PK -- MAŚLANKA Adam Z/3618/15 2023 2 LDK!
5 5 s 1 2:37.68 KLINGER Rafał UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U18 PK -- SUGIER Maria Z/0321/18 2023 BEZ LDK!
6 6 s 1 2:38.95 ZIĘBA Wiktor UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2004 U20 PK -- KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek KARKUT Bogdan Z/0610/18 2023 5 LDK!
7 7 s 1 2:43.32 SŁOWIKOWSKI Sebastian MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2007 U16 SL IV PRZEWIEŹLIK Dorota Z/5529/19 2023 LDK!
8 8 s 1 2:48.39 GĘBICKI Jakub MKS Agros Chełm 2006 U18 LU -- MAZUREK Marek Z/1431/20 2023 LDK!
1 9 s 2 2:51.00 RYCHLIK Patryk MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2008 U16 SL V PRZEWIEŹLIK Dorota Z/3788/20 2023 LDK!
2 10 s 2 2:54.00 OLEJARSKI Kacper CWKS Resovia Rzeszów 2006 U18 PK -- KOWAL Piotr Z/8151/21 2022
3 11 s 2 3:00.30 KIELJAN Bartosz MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2007 U16 SL -- PRZEWIEŹLIK Dorota Z/5532/19 2023 LDK!
4 12 s 2 3:21.26 TYRKA Kacper MKS Agros Chełm 2006 U18 LU -- SZKODA Piotr MAZUREK Marek , Z/5386/19 , 2023 LDK!
5 13 s 2 4:10.13 JANICKI Szymon UKS Gimball Tarnawa Dolna 2008 U16 PK -- B.D. Z/3469/20 2022 LDK!
1500 m M
1 1 s 1 4:16.81 KISZKA Bartłomiej LKS Resovia Rzeszów 2004 U20 PK IV DUDA Bogusław Z/2198/18 2023 BEZ
2 2 s 1 4:20.09 PAJA Tomasz CWKS Resovia Rzeszów 2004 U20 PK IV KOWAL Piotr B.D. Z/13565/21 2023
3 3 s 1 4:23.60 BEREŹNICKI Piotr UKS Tempo 5 Przemyśl 2003 U20 PK -- SUGIER Maria Z/0328/18 2022 BEZ LDK!
4 4 s 1 4:28.24 PAJA Szymon CWKS Resovia Rzeszów 2004 U20 PK -- KOWAL Piotr B.D. Z/13121/21 2023
5 5 s 1 4:39.78 PRAJSNAR Hubert KKB MOSiR Krosno 2006 U18 PK -- SOCHA Tomasz Z/14201/21 2022
60 m pł M Mł M
1 1 e 1 9.77 HAEHNE Damian CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -- MAZUR Janusz # Z/0051/21 2023 LDK!
  f 1 DNF HAEHNE Damian CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -- MAZUR Janusz # Z/0051/21 2023 LDK!
60 m pł M J Mł M
1 1 e 1 8.46 CHMIELEWSKI Kacper MKS Unia Hrubieszów 2005 U18 LU -- MAGDZIAK Tomasz Z/4054/19 2023
1 1 f 1 8.45 CHMIELEWSKI Kacper MKS Unia Hrubieszów 2005 U18 LU -- MAGDZIAK Tomasz Z/4054/19 2023
60 m pł M (99.1) M
1 1 e 1 8.62 SZYLER Tymon LKS Stal Mielec 2004 U20 PK -- TORBA Tomasz TORBA Agnieszka Z/4394/17 2022 5 LDK!
2 2 e 1 8.87 SEKUŁA Jakub KS AZS AWF Warszawa # 2003 U20 MZ -- RĄCZKA Paweł B.D. Z/4809/18 2023 LDK!
1 1 f 1 8.61 SZYLER Tymon LKS Stal Mielec 2004 U20 PK -- TORBA Tomasz TORBA Agnieszka Z/4394/17 2022 5 LDK!
2 2 f 1 8.66 SEKUŁA Jakub KS AZS AWF Warszawa # 2003 U20 MZ -- RĄCZKA Paweł B.D. Z/4809/18 2023 LDK!
60 m pł M M
1 1 e 1 9.24 KUCZEK Piotr KU AZS PWSZ w Tarnowie 2002 U23 MA -- KUCZEK Piotr Z/3620/19 2022
Wzwyż M
1 1 f 1 1.96 KRASOWSKI Jakub KKL Stal Stalowa Wola 2005 U18 PK II MOMOT Krzysztof Z/3183/18 2023 BEZ
2 2 f 1 1.85 SZULER Kamil WKS Wawel Kraków # 2005 U18 MA III KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3496/19 2023
3 3 f 1 1.85 SZCZERBA Michał LKS Stal Mielec 2002 U23 PK III TORBA Tomasz TORBA Tomasz Z/2427/17 2022 BEZ LDK!
4 4 f 1 1.85 PANYŁO Patryk UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U18 PK III RADOCHOŃSKI Marek Z/5650/19 2023 LDK!
5 5 f 1 1.85 PELC Patryk UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U18 PK III RADOCHOŃSKI Marek Z/0323/18 2023 BEZ LDK!
6 6 f 1 1.65 RYDZIK Kamil KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK -- MOMOT Krzysztof Z/2618/20 2023
7 7 f 1 1.50 JANIK Paweł CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -- LDK!
8 8 f 1 1.45 SZWEDO Patryk KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK -- SIWEK Andrzej Z/0221/22 2023
W dal M
1 1 f 1 7.11 KAMIŃSKI Daniel AZS-AWFiS Gdańsk # 2005 U18 PM II KAŃSKI Ryszard # Z/0575/19 2023 LDK!
2 2 f 1 6.29 MOLEK Mateusz LKS Stal Mielec 2004 U20 PK IV TORBA Tomasz TORBA Agnieszka Z/3668/17 2022 4 LDK!
3 3 f 1 6.19 WIŚNIEWSKI Dawid TL Athletics Jastrzębie 2003 U20 SL IV CIEMAŁA Krystian Z/2062/18 2023
4 4 f 1 6.17 CZAPKOWICZ Paweł KU AZS PWSZ w Tarnowie 2005 U18 MA IV B.D. BEZ LDK!
5 5 f 1 6.01 OLSZÓWKA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 2001 U23 MA -- WAŁASZEK Jarosław # Z/3745/16 2023 3
6 6 f 1 5.00 BIEGAJ Filip CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -- WIERZBICKI Mirosław # Z/0066/21 2023 LDK!
7 7 f 1 4.84 SZTUKA Igor LKS Stal Mielec 2006 U18 PK -- TORBA Agnieszka TORBA Tomasz , Z/3540/19 , 2023 BEZ LDK!
8 8 f 1 4.54 SZWEDO Patryk KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK -- SIWEK Andrzej Z/0221/22 2023
Trójskok M
1 1 f 1 13.96 RÓG Jakub LKS Stal Mielec 2004 U20 PK III TORBA Tomasz Z/0576/19 2023 LDK!
2 2 f 1 10.94 SZTUKA Igor LKS Stal Mielec 2006 U18 PK -- TORBA Agnieszka TORBA Tomasz , Z/3540/19 , 2023 BEZ LDK!
3 3 f 1 10.80 WOŚ Karol CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL -- MICHALSKA Alicja Z/8901/21 2023 LDK!
4 4 f 1 9.89 GIDZIŃSKI Krzysztof KS AZS AWF Kraków 1959 Masters MA -- B.D. Z/14448/21 2023
Kula (5) M
1 1 f 1 13.71 RYDZIK Piotr KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK III DRAPAŁA Paweł # Z/2619/20 2023
2 2 f 1 12.23 BŁAHUCIAK Dawid UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U18 PK -- WOJCIECHOWSKI Leszek Z/2366/19 2023 LDK!
3 3 f 1 11.07 TUROŃ Kacper CWKS Resovia Rzeszów 2006 U18 PK -- SAMAGALSKI Tomasz Z/13509/21 2023
4 4 f 1 10.74 KAWA Bartosz CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK V SAMAGALSKI Tomasz Z/14460/21 2023
5 5 f 1 8.95 KOMARSKI Sylwester UKS Gimball Tarnawa Dolna 2008 U16 PK -- B.D. Z/3471/20 2022 LDK!
6 6 f 1 6.93 PÓŁTORAK Michał CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK --
Kula (6) M
1 1 f 1 13.08 BOBER Paweł CWKS Resovia Rzeszów # 2003 U20 PK III SAMAGALSKI Tomasz Z/3742/16 2023
2 2 f 1 11.55 GĄSIOREK Artur KU AZS PWSZ w Tarnowie 2003 U20 MA IV TOTT Bartłomiej Z/11588/21 2022

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 8.2582330703735 sekund