Toruń 22.01.2022
3. Ogólnopolskie Halowe Zawody LA w Arenie Toruń 2022
60 m K
1 1 e 1 7.49 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław 1998 Sen DS -- ROSTEK William B.D. Z/0925/14 2023
2 2 e 1 7.60 WOJTUNIK Klaudia AZS Łódź 1999 Sen LD -- JUSTYŃSKI Mikołaj B.D. B.D. # Z/0536/15 2023
3 5 e 1 7.93 MICHALSKA Oliwia MKS Juvenia Puszczykowo 1999 Sen WP -- JAGACIAK Jarosław Z/1941/17 2023 3
4 7 e 1 8.04 STRUGIŃSKA Oliwia AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM -- SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna Z/0193/17 2023 3 LDK!
5 8 e 1 8.11 CIURKOT Noemi CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U23 KP -- MARCINIAK Roman B.D. B.D. # Z/0071/15 2023 LDK!
6 11 e 1 8.24 KŁOSIŃSKA Anna MKL Toruń # 2003 U20 KP -- BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/2460/17 2023 LDK!
7 14 e 1 8.50 SOBOLEWSKA Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U20 PM -- B.D. LDK!
1 3 e 2 7.75 BRENDEL Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL --
2 4 e 2 7.90 PIERÓG Agata MKL Szczecin 2003 U20 ZP -- B.D. # LDK!
3 6 e 2 8.01 CZĘCZEK Michalina KS AZS UWM Olsztyn 2004 U20 WN -- PODOLAK Michał PODOLAK Michał , Z/3460/17 , 2023 5 LDK!
4 9 e 2 8.12 KOHUTEK Martyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U20 KP --
5 10 e 2 8.18 UŁASIK Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U20 WP -- LDK!
1 12 e 3 8.32 MACIASZCZYK Klaudia MKL Toruń # 2002 U23 KP -- BUTKIEWICZ Jacek # Z/3584/17 2023
2 13 e 3 8.36 MRÓZ Katarzyna KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ -- ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia B.D. # Z/4449/15 2023
3 15 e 3 8.61 WTULICH Anna KS Zawkrze Mława 2004 U20 MZ -- REKS Elżbieta ZEMBRZUSKA Justyna 4 LDK!
4 16 e 3 8.80 GÓRKA Beata KS AZS AWF Wrocław 2000 U23 DS --
1 1 e 4 7.75 SUCHENEK Aleksandra OKS Skra Warszawa 2005 U18 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/3467/18 2023 3 LDK!
2 3 e 4 7.97 KOZŁOWSKA Kinga AML Słupsk 2006 U18 PM -- CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # , Z/4983/19 , 2023 BEZ LDK!
3 6 e 4 8.15 KRASIŃSKA Natalia UKS Cyprianka 2005 U18 KP -- MAŃKOWSKI Mariusz JETTER Piotr Z/4890/18 2022 BEZ LDK!
4 8 e 4 8.17 PŁONKA Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP -- WALCZAK Michał Z/1069/18 2023 5 LDK!
5 e 4 8.22 FALK Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U18 PM -- LDK!
6 11 e 4 8.46 BIELAK Amelia MUKS Płock 2005 U18 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław Z/4992/19 2023 LDK!
7 13 e 4 8.50 SOBIECH Aleksandra OŚ AZS Poznań 2006 U18 WP -- BIEDERMANN Roman Z/3118/19 2023 LDK!
8 18 e 4 8.74 OBIDOSKA Wiktoria LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2006 U18 WN -- JASZCZYK Krzysztof Z/1287/19 2022 BEZ
1 2 e 5 7.78 KLAR Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP -- WALCZAK Michał Z/1091/18 2023 4 LDK!
2 4 e 5 8.03 ZEGAN Julia OKS Skra Warszawa 2005 U18 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/3464/18 2023 4 LDK!
3 5 e 5 8.15 SMOROŃ Nadia AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U18 PM -- POGORZELSKA Marta SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna , Z/4662/17 , 2023 5 LDK!
4 7 e 5 8.15 GLAZA Julia AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U18 PM -- LDK!
5 9 e 5 8.44 SKORNA Hanna AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U18 PM -- RATAJCZAK Maciej Z/0013/19 2023
6 10 e 5 8.45 KALIŃSKA Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP -- WALCZAK Katarzyna # Z/0267/20 2023 LDK!
7 12 e 5 8.48 KELM Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP -- LEWANDOWSKI Jacek # Z/0173/18 2023
1 14 e 6 8.54 MARUSZAK Weronika MKL Toruń 2005 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/3802/22 2023
2 15 e 6 8.57 BIAŁEK Magdalena LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2005 U18 WN -- JASZCZYK Krzysztof Z/1288/19 2022
3 16 e 6 8.62 BENEDYKCIŃSKA Nicola KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP -- LDK!
4 17 e 6 8.70 MAJCHRZAK Angelika UKS Dąb Suchy Las 2005 U18 WP -- TYLAK Łukasz Z/0395/21 2023
5 19 e 6 9.05 WASITA Hanna MKL Toruń 2006 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel # Z/2621/22 2023
6 20 e 6 9.08 PITYŃSKA Amelia WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2006 U18 LB -- SIEŃKO Krzysztof Z/13017/21 2023 LDK!
7 21 e 6 9.14 BIENIASZEK Karolina KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP -- WALCZAK Michał Z/0484/22 2023
1 1 e 7 7.96 BISKUP Wiktoria KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/2787/19 2023 LDK!
2 2 e 7 8.01 WIESZTORT Laura niestowarzyszona # 2008 U16 -- WIESZTORT Marek Z/2849/19 2023 LDK!
3 3 e 7 8.04 GRABOWSKA Julia MMKS Gdańsk # 2008 U16 PM -- ADAMCZYK Dariusz Z/4308/22 2023 LDK!
4 4 e 7 8.09 LIMONT Anna MKL Toruń 2007 U16 KP -- BUTKIEWICZ Jacek Z/1177/21 2023 LDK!
5 5 e 7 8.17 PIASECKA Karolina KS Podlasie Białystok 2007 U16 PD -- PIASECKI Marcin Z/2309/21 2023 LDK!
6 6 e 7 8.36 ROLBIECKA Oliwia MKS GALA Gdańsk # 2008 U16 PM -- B.D. SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna , Z/4155/23 , 2023 LDK!
7 7 e 7 8.37 GONDEK Maja AML Słupsk 2009 U14 PM -- DIAK Mateusz Z/14583/21 2023 LDK!
8 15 e 7 8.64 URBANIAK Oliwia UKS Dąb Suchy Las 2008 U16 WP -- TYLAK Łukasz KASPRZYK Marek # Z/4320/18 2023 BEZ LDK!
1 8 e 8 8.47 KULTYS Ewa WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2007 U16 LB -- SIEŃKO Krzysztof Z/2975/20 2023 LDK!
2 9 e 8 8.49 SZYSZKO Wiktoria UKS Sokół Węgorzewo 2008 U16 WN -- LDK!
3 11 e 8 8.56 GROSS Zuzanna MKL Toruń 2009 U14 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/13195/21 2023
4 13 e 8 8.59 STEINIGER Anna LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM -- SZPALERSKI Adam # Z/2132/21 2023 LDK!
5 20 e 8 8.79 PRZEMYŁSKA Karolina MUKS Płock 2007 U16 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław DOBRZENIAK Jarosław , Z/0954/20 , 2023 LDK!
6 22 e 8 8.85 JANECZEK Weronika AZS-AWFiS Gdańsk 2009 U14 PM -- SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna # Z/11406/21 2023 LDK!
7 26 e 8 8.92 ŚLIZANOWSKA Marta KSLZS Kruszwica # 2007 U16 KP -- LUZAK Andrzej # Z/1032/20 2023
8 27 e 8 8.94 OSTROWSKA Zuzanna AML Słupsk 2010 U14 PM -- DIAK Mateusz Z/14420/21 2023 LDK!
1 16 e 9 8.64 LADA Weronika MKL Toruń 2009 U14 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/4493/19 2023 LDK!
2 17 e 9 8.69 BAS Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP -- LEWANDOWSKI Jacek B.D. # Z/0451/21 2023
3 18 e 9 8.72 STAWLUK Wiktoria UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP -- LDK!
4 19 e 9 8.79 TROCHIMCZUK Michalina MKS Truso Elbląg 2010 U14 WN -- #
5 24 e 9 8.88 SOSLER Lena AZS-AWFiS Gdańsk 2009 U14 PM -- SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna # Z/11405/21 2023 LDK!
6 25 e 9 8.90 PIASECKA Aleksandra KS Podlasie Białystok 2009 U14 PD -- PIASECKI Marcin Z/0688/22 2023 LDK!
7 28 e 9 8.95 BASTEK Weronika KL Bałtyk Koszalin 2007 U16 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/12801/21 2023 LDK!
8 31 e 9 9.03 SZWEDKA Gloria MKS GALA Gdańsk 2009 U14 PM -- RATAJCZAK Maciej Z/11444/21 2023 LDK!
1 10 e 10 8.52 FĄFARA Eliza CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP -- LEWANDOWSKI Jacek # Z/0036/20 2023 LDK!
2 12 e 10 8.57 WITKOWSKA Barbara BKS Bydgoszcz # 2007 U16 KP -- BAUMGART Iwona # Z/0182/18 2023 LDK!
3 29 e 10 9.01 ZAREMBA Magdalena KS Podlasie Białystok 2007 U16 PD -- PIASECKI Marcin Z/0687/22 2023 LDK!
4 30 e 10 9.02 GRZEGOREK Judyta CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP -- LEWANDOWSKI Jacek # Z/0170/18 2023 LDK!
5 33 e 10 9.12 IDZIKOWSKA Ewa UKS Dąb Suchy Las 2009 U14 WP -- TYLAK Łukasz # Z/0534/22 2023 LDK!
6 36 e 10 9.32 GĘBSKA Dominika LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2007 U16 WN -- JASZCZYK Krzysztof Z/1382/21 2022
7 47 e 10 10.22 BEDNARSKA Kinga MMKS Gdańsk 2007 U16 PM -- ADAMCZYK Dariusz Z/0255/22 2022 LDK!
1 21 e 11 8.80 OSTROWSKA Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP --
2 32 e 11 9.05 KIELAR Natalia KL Bałtyk Koszalin 2008 U16 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/11999/21 2023 LDK!
3 41 e 11 9.78 KULTYS Marta WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2010 U14 LB -- SIEŃKO Krzysztof Z/3718/21 2023 LDK!
4 42 e 11 9.86 MAŃKA Marika DKS Powiśle Dzierzgoń 2009 U14 PM -- B.D. Z/4381/20 2023
5 44 e 11 9.92 TELEGA Zuzanna LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2007 U16 WN -- JASZCZYK Krzysztof Z/8309/21 2022
6 50 e 11 10.37 WOJTKIEWICZ Julia UKS Sokół Węgorzewo 2009 U14 WN -- PALUCH Krystian Z/0809/22 2023 LDK!
7 51 e 11 10.41 MACKIEWICZ Iga UKS Sokół Węgorzewo 2009 U14 WN -- PALUCH Krystian Z/0366/22 2023 LDK!
8 52 e 11 10.54 PALACZ Maja UKS Dąb Suchy Las 2009 U14 WP -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/1522/21 2023 LDK!
1 34 e 12 9.14 ANDERS Natalia UKS Dąb Suchy Las 2010 U14 WP -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/0377/21 2023 LDK!
2 35 e 12 9.23 LADA Agnieszka MKL Toruń 2011 U12 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/3403/20 2023 LDK!
3 38 e 12 9.40 ŁOŚ Cecylia UKS Dąb Suchy Las 2010 U14 WP -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/1728/21 2023 LDK!
4 39 e 12 9.53 TAZUSZEL Oliwia MKS Truso Elbląg 2010 U14 WN -- SZCZEPAŃSKI Stanisław # Z/0818/22 2023 LDK!
5 40 e 12 9.62 DĘBSKA Laura MKS Truso Elbląg 2010 U14 WN -- SZCZEPAŃSKI Stanisław # Z/0808/22 2023 LDK!
6 45 e 12 10.03 DRABYK Oliwia UKS Sokół Węgorzewo 2011 U12 WN -- PALUCH Krystian # Z/0799/22 2023 LDK!
7 53 e 12 10.62 ORZECHOWSKA Zuzanna MKS Truso Elbląg 2010 U14 WN -- SZCZEPAŃSKI Stanisław # Z/0835/22 2023 LDK!
8 54 e 12 10.64 STACHURA Natasza UKS Sokół Węgorzewo 2011 U12 WN -- PALUCH Krystian # Z/0805/22 2023 LDK!
1 23 e 13 8.86 KAWAŁKOWSKA Michalina BKS Bydgoszcz 2011 U12 KP -- B.D. MYSZKIEWICZ Maciej # , Z/0571/20 , 2023 LDK!
2 37 e 13 9.37 ŁAZAROWICZ Zofia UKS Czapla Białe Błota 2011 U12 KP -- KARNAS Kinga Z/1038/20 2023 LDK!
3 48 e 13 10.25 JEDLIŃSKA Małgorzata UKS Sokół Węgorzewo 2011 U12 WN -- PALUCH Krystian # Z/0801/22 2023 LDK!
4 49 e 13 10.37 PAULUKANIS Oliwia UKS Sokół Węgorzewo 2011 U12 WN -- PALUCH Krystian # Z/5546/21 2023 LDK!
5 58 e 13 12.20 MISIAK Aniela UKS Sokół Węgorzewo 2011 U12 WN -- PALUCH Krystian # Z/0802/22 2023 LDK!
6 59 e 13 12.30 WASILEWSKA Zuzanna UKS Sokół Węgorzewo 2011 U12 WN -- PALUCH Krystian # Z/0850/22 2023 LDK!
7 62 e 13 12.99 SATKIEWICZ Sara UKS Sokół Węgorzewo 2011 U12 WN -- PALUCH Krystian # Z/0804/22 2023 LDK!
8 63 e 13 13.03 KONIECZNA Agata UKS Sokół Węgorzewo 2011 U12 WN -- PALUCH Krystian # Z/0846/22 2023 LDK!
1 46 e 14 10.19 MICHALAK Kalina KSLZS Kruszwica # 2012 U12 KP -- GOTÓWKA Monika # Z/0734/23 2023
2 56 e 14 10.89 KOWALEWSKA Julia UKS Sokół Węgorzewo 2013 U12 WN -- PALUCH Krystian # Z/0848/22 2023 LDK!
3 57 e 14 11.08 PALCZEWSKA Anna UKS Sokół Węgorzewo 2012 U12 WN -- PALUCH Krystian # Z/0847/22 2023 LDK!
4 60 e 14 12.40 BURDA Hanna DKS Powiśle Dzierzgoń 2014 U12 PM -- B.D. Z/0424/21 2023
5 61 e 14 12.43 ZAPOLSKA Nikola UKS Sokół Węgorzewo 2012 U12 WN -- DUNIN-BORKOWSKI Hubert Z/0849/22 2023 LDK!
1 14 e 15 8.60 IWAŃSKA Nicola MKL Toruń 2009 U14 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/2403/22 2023
2 43 e 15 9.89 ŻYWICA Blanka MKL Toruń 2012 U12 KP -- BUTKIEWICZ Jacek # Z/2284/21 2023 LDK!
3 55 e 15 10.86 RUDZIS Amelia UKS Sokół Węgorzewo 2011 U12 WN -- PALUCH Krystian # Z/0803/22 2023 LDK!
1 f 1 7.49 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław 1998 Sen DS -- ROSTEK William B.D. Z/0925/14 2023
2 f 1 7.57 WOJTUNIK Klaudia AZS Łódź 1999 Sen LD -- JUSTYŃSKI Mikołaj B.D. B.D. # Z/0536/15 2023
3 f 1 7.72 SUCHENEK Aleksandra OKS Skra Warszawa 2005 U18 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/3467/18 2023 3 LDK!
4 f 1 7.86 PIERÓG Agata MKL Szczecin 2003 U20 ZP -- B.D. # LDK!
5 f 1 7.87 BRENDEL Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL --
6 f 1 7.91 BISKUP Wiktoria KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/2787/19 2023 LDK!
7 f 1 7.92 MICHALSKA Oliwia MKS Juvenia Puszczykowo 1999 Sen WP -- JAGACIAK Jarosław Z/1941/17 2023 3
1 f 2 7.95 ZEGAN Julia OKS Skra Warszawa 2005 U18 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/3464/18 2023 4 LDK!
2 f 2 8.03 KOZŁOWSKA Kinga AML Słupsk 2006 U18 PM -- CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # , Z/4983/19 , 2023 BEZ LDK!
3 f 2 8.14 SMOROŃ Nadia AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U18 PM -- POGORZELSKA Marta SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna , Z/4662/17 , 2023 5 LDK!
4 f 2 8.18 GLAZA Julia AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U18 PM -- LDK!
5 f 2 8.20 KRASIŃSKA Natalia UKS Cyprianka 2005 U18 KP -- MAŃKOWSKI Mariusz JETTER Piotr Z/4890/18 2022 BEZ LDK!
6 f 2 8.21 FALK Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U18 PM -- LDK!
7 f 2 8.53 SKORNA Hanna AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U18 PM -- RATAJCZAK Maciej Z/0013/19 2023
1 f 3 8.00 LIMONT Anna MKL Toruń 2007 U16 KP -- BUTKIEWICZ Jacek Z/1177/21 2023 LDK!
2 f 3 8.02 GRABOWSKA Julia MMKS Gdańsk # 2008 U16 PM -- ADAMCZYK Dariusz Z/4308/22 2023 LDK!
3 f 3 8.08 WIESZTORT Laura niestowarzyszona # 2008 U16 -- WIESZTORT Marek Z/2849/19 2023 LDK!
4 f 3 8.22 PIASECKA Karolina KS Podlasie Białystok 2007 U16 PD -- PIASECKI Marcin Z/2309/21 2023 LDK!
5 f 3 8.30 ROLBIECKA Oliwia MKS GALA Gdańsk # 2008 U16 PM -- B.D. SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna , Z/4155/23 , 2023 LDK!
6 f 3 8.39 KULTYS Ewa WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2007 U16 LB -- SIEŃKO Krzysztof Z/2975/20 2023 LDK!
7 f 3 8.51 GONDEK Maja AML Słupsk 2009 U14 PM -- DIAK Mateusz Z/14583/21 2023 LDK!
200 m K
1 1 s 1 23.97 STEFANOWICZ Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL M KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/4569/15 2023
2 2 s 1 24.56 PIOTROWSKA Aleksandra KS Wda Świecie 2004 U20 KP I PLISZKA Julia Z/4615/17 2023 2 LDK!
3 5 s 1 25.44 BRENDEL Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL II
4 6 s 1 25.55 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław 1998 Sen DS II ROSTEK William B.D. Z/0925/14 2023
5 47 s 1 30.01 ŁASZENKOW Amelia KS Jelonki Dobre Miasto 2006 U18 WN -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł Z/0377/18 2023 BEZ LDK!
1 3 s 2 25.07 ZIMOLĄG Oliwia MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL II KOTUŁA Krzysztof Z/0457/18 2023 3 LDK!
2 4 s 2 25.11 KLAR Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP II WALCZAK Michał Z/1091/18 2023 4 LDK!
3 9 s 2 25.80 ZAPORA Blanka SKLA Sopot 2001 U23 PM II LEWANDOWSKI Michał B.D. # Z/3200/17 2023
4 11 s 2 26.28 DEJA Liwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U20 KP III # LDK!
5 41 s 2 28.65 CHODYNICKA Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP -- LEWANDOWSKI Jacek # Z/5541/18 2023 LDK!
1 7 s 3 25.59 ADAMCZEWSKA Zuzanna AZS Łódź 2005 U18 LD II BLAUSZ Henryka Z/0238/18 2023
2 8 s 3 25.64 STRUGIŃSKA Oliwia AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM II SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna Z/0193/17 2023 3 LDK!
3 10 s 3 26.16 KOWAL Weronika OŚ AZS Poznań 1997 Sen WP II B.D. BIEDERMANN Roman , Z/0523/13 , 2023 1
4 12 s 3 26.31 ŁĄCZNA Urszula OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP III BIEDERMANN Roman Z/0906/14 2023 2
5 21 s 3 26.98 MRÓZ Katarzyna KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ III ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia B.D. # Z/4449/15 2023
1 13 s 4 26.44 ADAMCIO Dagmara KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP III WALCZAK Michał Z/1055/18 2023 4 LDK!
2 14 s 4 26.48 ŚWIERCZYŃSKA Julia RKS Łódź 2006 U18 LD III GOWORSKI Tomasz Z/1246/20 2023
3 22 s 4 26.99 LENKIEWICZ Magdalena KS AZS AWF Warszawa 2000 U23 MZ III #
4 26 s 4 27.21 SMOROŃ Nadia AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U18 PM III POGORZELSKA Marta SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna , Z/4662/17 , 2023 5 LDK!
5 31 s 4 27.69 MOSIEK Joanna MUKS Kadet Rawicz 2002 U23 WP -- ŚWITAŁA Aldona B.D. Z/2140/16 2023
6 43 s 4 29.01 MARUSZAK Weronika MKL Toruń 2005 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/3802/22 2023
1 15 s 5 26.50 NOWAK Natalia AZS Łódź 2004 U20 LD III BLAUSZ Henryka Z/1955/21 2023
2 18 s 5 26.72 LUBIATOWSKA Małgorzata AZS Łódź 2005 U18 LD III BLAUSZ Henryka Z/0457/19 2023
3 19 s 5 26.81 TROCHOLEPSZA Martyna KS AZS AWF Kraków # 2004 U20 MA III GOŚCINIAK Marcin GIZA Maciej B.D. , Z/0297/17 , 2023 LDK!
4 23 s 5 27.05 WOJTECKA Natalia GKS Olimpia Grudziądz 2005 U18 KP III DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał B.D. MARKUSZEWSKI Cezary , Z/0497/19 , 2023 5 LDK!
5 48 s 5 30.05 PUKOWNIK Julia KS Wda Świecie 2006 U18 KP -- PLISZKA Julia Z/0596/22 2023
1 16 s 6 26.58 GLAZA Julia AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U18 PM III LDK!
2 20 s 6 26.95 SAMOŁOWICZ Liwia MKL Toruń 2004 U20 KP III WOŹNIAK Jacek GĘSICKI Marian B.D. Z/0765/18 2022 3 LDK!
3 24 s 6 27.05 KOŁODZIEJCZAK Magdalena GKS Olimpia Grudziądz 2006 U18 KP III PRZYBYŁ Janusz DEJEWSKI Michał Z/2401/19 2023 LDK!
4 29 s 6 27.29 BUZA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ III B.D. # BEZ
5 38 s 6 28.20 BARAN Julia STS Pomerania Szczecinek 2006 U18 ZP IV JUNIEWICZ Jakub Z/0346/20 2023 LDK!
6 44 s 6 29.17 PRZYPALIŃSKA Zuzanna MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/0951/19 2023 BEZ
1 33 s 7 27.85 KOWALSKA Justyna UKS Herkules Sulejówek 2004 U20 MZ IV CZYŻ Maciej Z/2219/16 2023 4 LDK!
2 34 s 7 27.92 ZMIERCZAK Laura GKS Olimpia Grudziądz 2006 U18 KP IV DEJEWSKI Michał PRZYBYŁ Janusz # , Z/1595/20 , 2023 LDK!
3 35 s 7 28.00 MEGER Weronika BKS Bydgoszcz 2004 U20 KP IV
4 50 s 7 30.43 PIELKA Kinga UKS Atos Woźnice 2006 U18 WN -- BRODOWSKI Wojciech BRODOWSKI Wojciech Z/0838/19 2023 LDK!
5 51 s 7 30.48 ŚLIZANOWSKA Julia KSLZS Kruszwica # 2005 U18 KP -- LUZAK Andrzej # Z/11508/21 2023
6 53 s 7 31.95 WŁOŚCIAŃSKA Patrycja RKS Łódź 2003 U20 LD -- #
1 36 s 8 28.03 KAMINSKA Dominika BKS Bydgoszcz 2006 U18 KP IV BAUMGART Iwona Z/0578/19 2023
2 40 s 8 28.57 KAMIŃSKA Dominika MKL Toruń 2004 U20 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/0764/18 2022 3 LDK!
3 45 s 8 29.49 KUSIAK Agnieszka SKLA Sopot 2005 U18 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/3370/20 2022
4 52 s 8 31.13 PITYŃSKA Amelia WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2006 U18 LB -- SIEŃKO Krzysztof Z/13017/21 2023 LDK!
1 17 s 9 26.65 CZEPIEL Milena AML Słupsk 2006 U18 PM III CZUBAK Tomasz # Z/4971/18 2023 5 LDK!
2 25 s 9 27.06 KAROLCZUK Martyna LUKS Boguszyce 2005 U18 LD III B.D. MAJCHER Elżbieta , Z/0221/19 , 2023 BEZ LDK!
3 28 s 9 27.24 URBANIAK Sara RKS Rumia 2004 U20 PM III SZYMAŃSKI Maciej SZYMAŃSKI Maciej # , Z/0688/18 , 2023 LDK!
4 30 s 9 27.35 WAC Paulina LKS Jantar Ustka 2005 U18 PM IV KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/3592/19 2023 LDK!
5 32 s 9 27.71 PRUSS Magdalena AML Słupsk 2006 U18 PM IV CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # , Z/0940/20 , 2023 LDK!
1 27 s 10 27.22 KULIKOWSKA Julia RKS Rumia 2005 U18 PM III SZYMAŃSKI Maciej # Z/1787/19 2023 LDK!
2 37 s 10 28.15 WTULICH Anna KS Zawkrze Mława 2004 U20 MZ IV REKS Elżbieta ZEMBRZUSKA Justyna 4 LDK!
3 39 s 10 28.48 STODOŁA Anna LKS Jantar Ustka 2005 U18 PM IV KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/1834/19 2023 LDK!
4 42 s 10 28.85 GÓRKA Beata KS AZS AWF Wrocław 2000 U23 DS --
5 46 s 10 29.86 WRÓBLEWSKA Urszula MKL Toruń 2005 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/9074/21 2023 LDK!
6 49 s 10 30.17 WASILEWSKA Zofia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2005 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/1886/19 2023 LDK!
1 2 s 11 26.49 KANICKA Lena KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP III WALCZAK Michał # Z/1060/18 2023 BEZ LDK!
2 4 s 11 26.97 GRABOWSKA Julia MMKS Gdańsk # 2008 U16 PM III ADAMCZYK Dariusz Z/4308/22 2023 LDK!
3 7 s 11 27.71 URBAŃSKA Lea CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP IV ROJTEK Mikołaj # Z/0183/18 2023 BEZ LDK!
4 11 s 11 28.13 SITARSKA Julia UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP IV KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew , Z/1051/19 , 2022 LDK!
5 35 s 11 33.23 KULTYS Marta WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2010 U14 LB -- SIEŃKO Krzysztof Z/3718/21 2023 LDK!
1 1 s 12 26.33 BISKUP Wiktoria KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL III DOBIJA Katarzyna Z/2787/19 2023 LDK!
2 3 s 12 26.87 ROBASZKIEWICZ Olga RKS Rumia 2008 U16 PM III SZYMAŃSKI Maciej Z/5577/18 2023 5 LDK!
3 5 s 12 27.17 BARAN Daria STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP III JUNIEWICZ Jakub Z/0345/20 2023 LDK!
4 6 s 12 27.34 TOPCZEWSKA Leonia BKS Bydgoszcz 2008 U16 KP IV BAUMGART Iwona Z/5764/18 2023 LDK!
5 9 s 12 27.88 WITKOWSKA Barbara BKS Bydgoszcz # 2007 U16 KP IV BAUMGART Iwona # Z/0182/18 2023 LDK!
6 56 s 12 42.07 PSKIET Zuzanna DKS Powiśle Dzierzgoń 2010 U14 PM -- B.D. Z/0785/21 2023
1 8 s 13 27.74 LADA Weronika MKL Toruń 2009 U14 KP IV WLEKLIŃSKA Dagna Z/4493/19 2023 LDK!
2 12 s 13 28.34 DOLIŃSKA Maja KS Wda Świecie 2009 U14 KP IV WAWRZYNIAK Paweł Z/0543/22 2023
3 16 s 13 28.83 BRZEZIŃSKA Julia RKS Łódź 2007 U16 LD V GOWORSKI Tomasz Z/0274/21 2023
4 17 s 13 28.94 JANECZEK Weronika AZS-AWFiS Gdańsk 2009 U14 PM V SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna # Z/11406/21 2023 LDK!
5 36 s 13 33.26 DĘBSKA Laura MKS Truso Elbląg 2010 U14 WN -- SZCZEPAŃSKI Stanisław # Z/0808/22 2023 LDK!
1 15 s 14 28.61 LOSY Zofia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP V WALCZAK Michał # Z/1062/18 2023 BEZ LDK!
2 18 s 14 29.00 MAJEWSKA Magdalena LKS Zantyr Sztum 2009 U14 PM V SZPALERSKI Adam # Z/3551/20 2023 LDK!
3 19 s 14 29.15 STEINIGER Anna LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM V SZPALERSKI Adam # Z/2132/21 2023 LDK!
4 21 s 14 29.41 GRZEGOREK Judyta CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP V LEWANDOWSKI Jacek # Z/0170/18 2023 LDK!
5 22 s 14 30.14 BAS Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP V LEWANDOWSKI Jacek B.D. # Z/0451/21 2023
6 47 s 14 36.61 DUDA Małgorzata KS Jelonki Dobre Miasto 2010 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/13699/21 2023
1 10 s 15 28.02 FĄFARA Eliza CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP IV LEWANDOWSKI Jacek # Z/0036/20 2023 LDK!
2 13 s 15 28.59 KULTYS Ewa WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2007 U16 LB V SIEŃKO Krzysztof Z/2975/20 2023 LDK!
3 20 s 15 29.30 OSTROWSKA Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP V
4 23 s 15 30.24 SOSLER Lena AZS-AWFiS Gdańsk 2009 U14 PM V SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna # Z/11405/21 2023 LDK!
5 24 s 15 30.31 IDZIKOWSKA Ewa UKS Dąb Suchy Las 2009 U14 WP -- TYLAK Łukasz # Z/0534/22 2023 LDK!
6 44 s 15 36.18 DUDA Marcelina KS Jelonki Dobre Miasto 2010 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/13698/21 2023
1 25 s 16 30.46 EJSYMONT Jagoda BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP -- BAUMGART Iwona Z/0188/22 2023
2 26 s 16 30.50 NAGAJEWSKA Aleksandra KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł LDK!
3 27 s 16 30.75 KOSTYRA Julia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0651/21 2023
4 30 s 16 31.16 TUPIKOWSKA Jagna BKS Bydgoszcz 2008 U16 KP -- MYSZKIEWICZ Maciej Z/0919/19 2023 LDK!
5 32 s 16 31.94 ANDERS Natalia UKS Dąb Suchy Las 2010 U14 WP -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/0377/21 2023 LDK!
6 33 s 16 32.29 LADA Agnieszka MKL Toruń 2011 U12 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/3403/20 2023 LDK!
1 29 s 17 31.11 ŁOŚ Cecylia UKS Dąb Suchy Las 2010 U14 WP -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/1728/21 2023 LDK!
2 37 s 17 33.27 MAJ Wiktoria KS Wda Świecie 2010 U14 KP --
3 38 s 17 33.42 PYTLARCZYK Zofia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0648/21 2023
4 39 s 17 33.56 LEWANDOWSKA Joanna KS Wda Świecie 2010 U14 KP -- WAWRZYNIAK Paweł Z/0544/22 2022
5 41 s 17 35.23 TAZUSZEL Oliwia MKS Truso Elbląg 2010 U14 WN -- SZCZEPAŃSKI Stanisław # Z/0818/22 2023 LDK!
6 45 s 17 36.37 WOJTALAK Maria CSiR Susz 2008 U16 WN -- SZYSLER Andrzej SZYSLER Andrzej , Z/4353/21 , 2022 LDK!
1 14 s 18 28.59 KUPCZAK Olga MKS-SMS Victoria Racibórz # 2008 U16 SL V RUSZEL Piotr SZYJKA Anna , Z/1636/23 , 2023 LDK!
2 28 s 18 31.09 KIELAR Natalia KL Bałtyk Koszalin 2008 U16 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/11999/21 2023 LDK!
3 31 s 18 31.47 OSZYWA Alicja RKS Rumia 2009 U14 PM -- SZYMAŃSKI Maciej Z/0826/22 2023 LDK!
4 34 s 18 33.15 SIKORSKA Aleksandra MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2009 U14 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/2505/20 2023 LDK!
5 50 s 18 36.98 PALACZ Maja UKS Dąb Suchy Las 2009 U14 WP -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/1522/21 2023 LDK!
1 43 s 19 35.97 DRABYK Oliwia UKS Sokół Węgorzewo 2011 U12 WN -- PALUCH Krystian # Z/0799/22 2023 LDK!
2 46 s 19 36.58 KALISZ Julia KS Jelonki Dobre Miasto 2011 U12 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/7244/21 2023
3 48 s 19 36.78 ORZECHOWSKA Zuzanna MKS Truso Elbląg 2010 U14 WN -- SZCZEPAŃSKI Stanisław # Z/0835/22 2023 LDK!
4 51 s 19 38.04 PAULUKANIS Oliwia UKS Sokół Węgorzewo 2011 U12 WN -- PALUCH Krystian # Z/5546/21 2023 LDK!
5 60 s 19 43.23 ZAPOLSKA Nikola UKS Sokół Węgorzewo 2012 U12 WN -- DUNIN-BORKOWSKI Hubert Z/0849/22 2023 LDK!
1 40 s 20 34.71 JABŁOŃSKA Emilia UKS Czapla Białe Błota 2011 U12 KP -- KARNAS Kinga # Z/6903/21 2023 LDK!
2 42 s 20 35.38 STOKWISZ-AUGUSIAK Steffanie LKS Vectra Włocławek 2012 U12 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0817/22 2023 LDK!
3 53 s 20 38.33 RUDZIS Amelia UKS Sokół Węgorzewo 2011 U12 WN -- PALUCH Krystian # Z/0803/22 2023 LDK!
4 54 s 20 38.74 KAMIŃSKA Oliwia UKS Sokół Węgorzewo 2011 U12 WN -- PALUCH Krystian # Z/0851/22 2023 LDK!
5 59 s 20 42.83 SZCZEPAŃSKA Dominika KS Wda Świecie 2012 U12 KP -- WAWRZYNIAK Paweł Z/0586/22 2022
1 49 s 21 36.96 ŚMIERTKA Noemi DKS Powiśle Dzierzgoń 2012 U12 PM -- B.D. Z/0928/22 2023
2 52 s 21 38.16 KENSKA Maja DKS Powiśle Dzierzgoń 2012 U12 PM --
3 55 s 21 41.61 MATYSKIEL Martyna KS Jelonki Dobre Miasto 2012 U12 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/12560/21 2023
4 57 s 21 42.18 ŚMIERTKA Vanessa DKS Powiśle Dzierzgoń 2012 U12 PM -- B.D. Z/0844/22 2023
5 58 s 21 42.24 PALCZEWSKA Anna UKS Sokół Węgorzewo 2012 U12 WN -- PALUCH Krystian # Z/0847/22 2023 LDK!
300 m K
1 1 s 1 39.16 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 1998 Sen PM -- SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. Z/1497/14 2023
2 2 s 1 39.81 SUCHENEK Aleksandra OKS Skra Warszawa 2005 U18 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/3467/18 2023 3 LDK!
3 4 s 1 40.90 KOWAL Weronika OŚ AZS Poznań 1997 Sen WP -- B.D. BIEDERMANN Roman , Z/0523/13 , 2023 1
4 5 s 1 41.47 JAROSIŃSKA Maria MKL Toruń 2006 U18 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna B.D. Z/0356/18 2023 3 LDK!
5 10 s 1 42.58 TROCHOLEPSZA Martyna KS AZS AWF Kraków # 2004 U20 MA -- GOŚCINIAK Marcin GIZA Maciej B.D. , Z/0297/17 , 2023 LDK!
1 3 s 2 40.12 KASICA Monika SKLA Sopot 1996 Sen PM -- B.D. MODELSKI Michał B.D. # , Z/1665/12 , 2023
2 7 s 2 41.93 ŁĄCZNA Urszula OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP -- BIEDERMANN Roman Z/0906/14 2023 2
3 9 s 2 42.41 RYBKA Paulina LKS Vectra Włocławek 2003 U20 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. Z/0851/16 2023 LDK!
4 15 s 2 43.31 MINTA Kinga BKS Bydgoszcz 2005 U18 KP --
1 6 s 3 41.73 CZYŻYCKA Anastazja BKS Bydgoszcz 2005 U18 KP -- BAUMGART Iwona Z/0110/18 2023 3
2 11 s 3 42.73 BYCZKOWSKA Amelia BKS Bydgoszcz # 2005 U18 KP -- BAUMGART Iwona Z/0374/20 2023 LDK!
3 12 s 3 42.81 KAROLCZUK Martyna LUKS Boguszyce 2005 U18 LD -- B.D. MAJCHER Elżbieta , Z/0221/19 , 2023 BEZ LDK!
4 17 s 3 44.13 KULCZYK Paulina UKS Czapla Białe Błota 2006 U18 KP -- KARNAS Zbigniew Z/1044/19 2023 LDK!
5 20 s 3 44.69 GRONOWSKA Zofia OŚ AZS Poznań # 2004 U20 WP -- KASPRZYK Marek HEMMERLING Andrzej # , Z/0111/19 , 2022 LDK!
1 8 s 4 42.27 BOCHENEK Jagoda MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/3405/19 2023 LDK!
2 19 s 4 44.62 RĘKAWIECKA Roksana PTT Delta Płock 2006 U18 MZ -- KĄPIŃSKI Sławomir Z/2878/19 2023
3 21 s 4 44.72 FREJ Milena KKL Rodło Kwidzyn 2004 U20 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/2979/18 2023 5 LDK!
4 24 s 4 45.06 SKRZYNIARZ Paulina CSiR Susz 2006 U18 WN -- SZYSLER Andrzej Z/0186/19 2023 4 LDK!
5 29 s 4 48.01 NOWAK Aleksandra KSLZS Kruszwica # 2005 U18 KP -- GOTÓWKA Monika # Z/3556/18 2023
  s 4 DQ NAWACKA Martyna BKS Bydgoszcz # 2005 U18 KP -- RUDNIK Damian # Z/0526/19 2023 LDK!
1 18 s 5 44.19 MILAK Majka CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP -- LEWANDOWSKI Jacek # Z/1762/18 2023 BEZ LDK!
2 22 s 5 44.74 OSTROWSKA Dominika MLKS Ostróda 2006 U18 WN -- NOWICKI Ryszard Z/3356/18 2023 5
3 27 s 5 46.73 RYGIELSKA Antonia LKS Zantyr Sztum 2005 U18 PM -- B.D. PAPROCKA Dorota # , Z/1703/19 , 2022 LDK!
4 28 s 5 46.82 DOMŻALSKA Dominika RKS Rumia 2005 U18 PM -- SZYMAŃSKI Maciej # Z/0691/18 2022 LDK!
1 14 s 6 43.21 BELOWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U23 PM -- SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. Z/0080/17 2023
2 23 s 6 44.82 LIPIŃSKA Zuzanna AZS Łódź 2005 U18 LD --
3 25 s 6 45.48 JAKUBOWSKA Alicja MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL -- SIEMIEŃSKA Barbara SZCZYRK Janusz , Z/2157/20 , 2022 LDK!
4 31 s 6 48.23 GÓRECKA Alicja MKL Toruń 2005 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/2393/19 2023 LDK!
1 13 s 7 43.20 WAC Paulina LKS Jantar Ustka 2005 U18 PM -- KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/3592/19 2023 LDK!
2 16 s 7 44.05 UŁASIK Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U20 WP -- LDK!
3 26 s 7 46.14 MAJCHRZAK Angelika UKS Dąb Suchy Las 2005 U18 WP -- TYLAK Łukasz Z/0395/21 2023
4 30 s 7 48.10 PROĆ Natalia KKL Rodło Kwidzyn 2006 U18 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/0107/20 2023 LDK!
5 32 s 7 48.91 BROWARCZYK Oliwia LKS Zantyr Sztum 2006 U18 PM -- # LDK!
  s 7 DQ CZAPIEWSKA Katarzyna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 2005 U18 PM --
1 1 s 8 42.61 PESTKA Oksana AML Słupsk 2008 U16 PM II DIAK Mateusz RUMIŃSKI Wojciech , Z/0060/19 , 2023 BEZ LDK!
2 2 s 8 43.45 GRANDA Kornelia LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP III DOBROSIELSKA Martyna ZRADA Piotr # Z/5196/18 2023 BEZ LDK!
3 4 s 8 43.86 ZIELIŃSKA Alicja UKS Herkules Sulejówek 2007 U16 MZ III CZYŻ Maciej Z/3227/21 2023 LDK!
4 26 s 8 52.92 IWANOW Alicja CSiR Susz 2009 U14 WN -- SZYSLER Andrzej SZYSLER Andrzej , Z/0591/21 , 2023 LDK!
  s 8 DQ ZBIELSKA Maja BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP -- BAUMGART Iwona Z/1011/19 2023 BEZ
1 3 s 9 43.67 ŁADOŃ Julia KSLZS Kruszwica # 2007 U16 KP III GOTÓWKA Monika # Z/1031/20 2023
2 6 s 9 45.28 MACIEJEWSKA Weronika MKL Toruń 2007 U16 KP IV WOŹNIAK Jacek Z/2920/16 2023 BEZ LDK!
3 9 s 9 46.67 BUDZYŃSKA Dominika RKS Rumia 2010 U14 PM V PEPLIŃSKI Tadeusz Z/13412/21 2023 LDK!
4 10 s 9 46.71 WYSYPOŁ Karolina MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/1408/20 2022 LDK!
5 25 s 9 52.88 MARCINIAK Julia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN --
6 30 s 9 57.77 PANUŚ Anna DKS Powiśle Dzierzgoń 2009 U14 PM -- B.D. Z/4385/20 2023
1 11 s 10 46.81 URBANIAK Oliwia UKS Dąb Suchy Las 2008 U16 WP V TYLAK Łukasz KASPRZYK Marek # Z/4320/18 2023 BEZ LDK!
2 13 s 10 47.09 KOSTUCH Maja KUKS Remus Kościerzyna 2007 U16 PM V POBŁOCKI Wojciech Z/3438/19 2023 LDK!
3 14 s 10 47.76 GÓRNIK Martyna CSiR Susz 2009 U14 WN V SZYSLER Andrzej Z/0245/19 2023 LDK!
4 18 s 10 48.96 KOPCZYŃSKA Hanna LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM -- SZPALERSKI Adam # Z/3556/20 2023 LDK!
5 31 s 10 58.63 ZAJĄC Patrycja MUKS Płock 2007 U16 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław MIESZKOWSKI Piotr , Z/0955/20 , 2023 LDK!
  s 10 DQ JABŁOŃSKA Martyna AML Słupsk 2009 U14 PM -- DIAK Mateusz Z/0683/21 2023 LDK!
1 5 s 11 44.76 LESZCZYŃSKA Oliwia MKS-MOSM Bytom 2009 U14 SL III SZCZYRK Janusz Z/1413/20 2023 LDK!
2 17 s 11 48.94 JUCHNIEWICZ Dominika AML Słupsk 2009 U14 PM -- DIAK Mateusz Z/0166/21 2023 LDK!
3 20 s 11 49.52 KAWAŁKOWSKA Michalina BKS Bydgoszcz 2011 U12 KP -- B.D. MYSZKIEWICZ Maciej # , Z/0571/20 , 2023 LDK!
4 22 s 11 49.90 WOJTYSIAK Maja LKS Zantyr Sztum 2009 U14 PM -- SZPALERSKI Adam # Z/3559/20 2023 LDK!
5 28 s 11 53.74 POBRAN Antonina LKS Zantyr Sztum 2009 U14 PM -- # LDK!
6 34 s 11 62.31 STĘPAK Małgorzata DKS Powiśle Dzierzgoń 2009 U14 PM -- B.D. Z/4383/20 2023
1 7 s 12 45.32 OLKOWSKA Natalia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2007 U16 PM IV B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław , Z/3567/20 , 2023 LDK!
2 12 s 12 47.01 KOSICKA Zofia AML Słupsk 2007 U16 PM V DIAK Mateusz DIAK Mateusz Z/3784/19 2023 BEZ LDK!
3 15 s 12 48.21 KIL Antonina KKL Rodło Kwidzyn 2007 U16 PM V MARGULEWICZ Wojciech Z/0104/20 2023 BEZ LDK!
4 21 s 12 49.69 LEWANDOWSKA Julia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2007 U16 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/0850/21 2023 LDK!
5 23 s 12 51.01 TROCHIMCZUK Michalina MKS Truso Elbląg 2010 U14 WN -- #
1 8 s 13 45.77 KIEDROWICZ Nadia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2008 U16 PM IV WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/5194/19 2023 LDK!
2 16 s 13 48.41 KOSTYRA Julia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN V PYTLARCZYK Paweł Z/0651/21 2023
3 19 s 13 49.29 STOLARCZYK Maja UKS Siódemka Ostrołęka 2009 U14 MZ -- LDK!
4 24 s 13 52.33 BIAŁKOWSKA Maria LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM -- SZPALERSKI Adam # Z/3557/20 2023 LDK!
5 27 s 13 53.09 PEKRÓL Zuzanna MUKS Płock 2008 U16 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław DOBRZENIAK Jarosław , Z/5160/21 , 2023 LDK!
6 29 s 13 54.92 KAMIŃSKA Kinga RKS Rumia 2010 U14 PM -- PEPLIŃSKI Tadeusz # Z/5702/21 2023 LDK!
1 32 s 14 58.72 KLEIN Liva UKS Olimpijczyk Skorzewo # 2012 U12 PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/3961/23 2023 LDK!
2 33 s 14 62.06 KOWALEWSKA Julia UKS Sokół Węgorzewo 2013 U12 WN -- PALUCH Krystian # Z/0848/22 2023 LDK!
3 35 s 14 63.22 KURDUPSKA Zuzanna DKS Powiśle Dzierzgoń 2013 U12 PM -- B.D. Z/0824/22 2023
400 m K
1 1 s 1 57.85 DAMS Wiktoria AZS-AWF Gorzów # 2003 U20 LB II PAPUGA Sebastian B.D. Z/0414/17 2023 LDK!
2 7 s 1 61.89 GAJKOWSKA Martyna UKS Gimnazjon Płońsk # 2003 U20 MZ III ADAMSKI Robert B.D. Z/3000/17 2023
3 8 s 1 62.01 MAKARA Julianna SKLA Sopot 2003 U20 PM IV B.D. 3 LDK!
4 10 s 1 66.01 OKSANICZ Alicja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP -- LEWANDOWSKI Jacek B.D. # Z/11382/21 2023
5 11 s 1 68.14 ŁASZENKOW Amelia KS Jelonki Dobre Miasto 2006 U18 WN -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł Z/0377/18 2023 BEZ LDK!
1 2 s 2 58.28 BREZA Magdalena ULKS Talex Borzytuchom 2004 U20 PM II ŚCIGAŁA Jarosław Z/3826/18 2023 3 LDK!
2 3 s 2 59.70 OSTROWSKA Anna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U20 KP III MARCINIAK Roman # Z/0168/18 2023 4 LDK!
3 4 s 2 60.10 JAROCKA Alicja AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U20 PM III SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna Z/1172/20 2023 LDK!
4 5 s 2 60.12 PŁÓCIENNICZAK Amelia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP III WALCZAK Michał Z/0650/19 2023 LDK!
5 6 s 2 61.19 KRÓLAK Marta SKLA Sopot 2006 U18 PM III ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/0052/18 2023 5 LDK!
6 9 s 2 65.49 ORYL Weronika SKLA Sopot 2004 U20 PM -- LEWANDOWSKI Michał # Z/0024/18 2023 5 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:32.17 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 1999 Sen PD -- JELSKA Justyna B.D. B.D. # Z/1051/15 2023
2 2 s 1 1:33.64 PIETROŃ Monika SKLA Sopot 2002 U23 PM -- B.D. ANDRZEJCZAK Paweł , Z/2850/16 , 2023 LDK!
3 3 s 1 1:41.37 MIKOŁAJEWSKA Julia GKS Żukowo 2004 U20 PM -- KRÓL Krzysztof B.D. Z/0772/18 2023 LDK!
4 4 s 1 1:41.67 KSIĄŻEK Daria AML Słupsk 2005 U18 PM -- RUMIŃSKI Wojciech B.D. Z/0017/18 2023 4 LDK!
5 6 s 1 1:42.58 OSTROWSKA Dominika MLKS Ostróda 2006 U18 WN -- NOWICKI Ryszard Z/3356/18 2023 5
6 7 s 1 1:44.45 SÓJKA Klaudia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 1999 Sen PM -- B.D.
7 15 s 1 1:48.50 ABRAMOWICZ Róża UKS Herkules Sulejówek 2004 U20 MZ -- LDK!
1 5 s 2 1:42.27 MUCHA Natasza KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP III GRZEGOROWSKA Kamila Z/3125/19 2023 LDK!
2 8 s 2 1:45.81 ZINIEWICZ Nikola AML Słupsk 2008 U16 PM IV RUMIŃSKI Wojciech Z/4374/20 2023 LDK!
3 10 s 2 1:47.35 SKWIERAWSKA Hanna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2006 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/4766/18 2023 BEZ LDK!
4 12 s 2 1:47.92 SZCZUDRAWA Marta AML Słupsk 2006 U18 PM -- RUMIŃSKI Wojciech Z/3216/19 2023 LDK!
5 14 s 2 1:48.37 ZIELIŃSKA Zuzanna KKL Rodło Kwidzyn 2008 U16 PM V MARGULEWICZ Wojciech Z/0106/20 2023 LDK!
6 17 s 2 1:49.16 METLICKA Michalina ULKS Talex Borzytuchom 2010 U14 PM V WRYCZA Jarosław Z/13470/21 2023 LDK!
7 18 s 2 1:49.64 MORAWSKA Anna LKS Vectra Włocławek 2006 U18 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. Z/0344/18 2023 BEZ LDK!
1 9 s 3 1:47.07 BARICA Kinga Orka Iława Athletics # 2008 U16 WN V OSTANEK Aneta Z/0728/23 2023 LDK!
2 19 s 3 1:50.15 RUSIŁOWICZ Kornelia UKS Siódemka Ostrołęka 2008 U16 MZ -- DĄBROWSKI Dariusz Z/3999/20 2023 LDK!
3 24 s 3 1:52.53 MINTA Zuzanna MLKS Ostróda 2006 U18 WN -- B.D. Z/13729/21 2023
4 25 s 3 1:53.90 MILEWSKA Zuzanna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2006 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/4238/20 2023 LDK!
5 28 s 3 1:55.19 SADOWSKA Martyna KUKS Remus Kościerzyna 2008 U16 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/3610/19 2023 LDK!
  s 3 DNF KALINOWSKA Kamila MMKS Gdańsk 1999 Sen PM -- SKALSKI Krzysztof B.D. Z/0853/22 2023
1 26 s 4 1:53.96 SPYCHALSKA Iga KS Wda Świecie 2007 U16 KP -- PLISZKA Julia Z/0320/19 2023 BEZ
2 29 s 4 1:55.25 BERNAT Olga UKS Dąb Suchy Las 2009 U14 WP -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/3715/20 2022 LDK!
3 32 s 4 1:55.99 KOŻUSZEK Dominika KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł , Z/0650/21 , 2023 LDK!
4 34 s 4 1:58.18 BARCZEWSKA Nina UKS Czapla Białe Błota 2009 U14 KP -- KARNAS Kinga Z/4372/20 2023 LDK!
5 35 s 4 1:59.64 WIECZOREK Krystyna UKS Herkules Sulejówek 2004 U20 MZ -- LDK!
6 38 s 4 2:03.96 LESZCZYŃSKA Julia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/7240/21 2023
7 40 s 4 2:09.77 CHMIELECKA Kamila KKL Rodło Kwidzyn 2007 U16 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/0102/20 2022 LDK!
1 11 s 5 1:47.80 WÓJCIK Bianka BKS Bydgoszcz 2006 U18 KP -- BAUMGART Iwona Z/0758/20 2023
2 20 s 5 1:50.41 FRĄCEK Lena KS AZS AWF Katowice # 2007 U16 SL -- LDK!
3 21 s 5 1:51.05 KORDA Oliwia LKS Zantyr Sztum 2004 U20 PM -- B.D. MAZERSKI Bartosz B.D. # LDK!
4 31 s 5 1:55.85 KLIMEK Olga AML Słupsk 2005 U18 PM --
5 33 s 5 1:57.59 KOSIŃSKA Natalia MMKS Gdańsk 2007 U16 PM -- B.D. SKALSKI Krzysztof , Z/1838/20 , 2023 LDK!
6 36 s 5 1:59.94 PAŁKOWSKA Aleksandra MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM -- MARKOWICZ Eugeniusz Z/0667/22 2023
7 39 s 5 2:06.56 JANKOWSKA Hanna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2004 U20 PM --
  s 5 DQ CHOLEWIŃSKA Anna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 2006 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/0711/22 2023 LDK!
1 13 s 6 1:48.11 MAJ Magdalena RKS Rumia 2008 U16 PM V SZYMAŃSKI Maciej Z/0628/19 2023 LDK!
2 27 s 6 1:54.10 SZOSTEK Małgorzata KKL Rodło Kwidzyn 2008 U16 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/10299/21 2023 LDK!
3 30 s 6 1:55.28 BOJANOWSKA Wiktoria LKS Zantyr Sztum 2007 U16 PM -- B.D. MAZERSKI Bartosz , Z/3552/20 , 2023 LDK!
4 37 s 6 2:03.84 ROŻEK Aleksandra MMKS Gdańsk 2008 U16 PM -- ADAMCZYK Dariusz # Z/0249/22 2023 LDK!
5 41 s 6 2:12.75 GORZEJEWSKA Weronika UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP -- KARNAS Zbigniew # Z/11041/21 2023 LDK!
6 42 s 6 2:20.70 BRZEZIŃSKA Martyna DKS Powiśle Dzierzgoń 2008 U16 PM -- B.D. Z/0825/22 2023
1 16 s 7 1:48.82 DZIUBA Nella LKS Jantar Ustka 2009 U14 PM V KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna # Z/1916/21 2023 LDK!
2 22 s 7 1:51.87 ĆWIGOŃ SZYMCZAK Anna LKS Jantar Ustka 2010 U14 PM -- KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna # , Z/1959/21 , 2023 LDK!
3 23 s 7 1:52.30 ZGRZEBA Wiktoria MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2009 U14 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/14503/21 2023 LDK!
1 s 8 2:01.67 ZARACH Monika KUKS Remus Kościerzyna 2011 U12 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/2272/21 2023 LDK!
2 s 8 2:07.35 SZYMAŃSKA Anastazja UKS Czapla Białe Błota 2012 U12 KP -- KARNAS Kinga # Z/11072/21 2023 LDK!
3 s 8 2:09.41 JEDLIŃSKA Małgorzata UKS Sokół Węgorzewo 2011 U12 WN -- PALUCH Krystian # Z/0801/22 2023 LDK!
4 s 8 2:11.90 WEREMCZUK Martyna DKS Powiśle Dzierzgoń 2011 U12 PM -- B.D. Z/4384/20 2023
5 s 8 2:17.74 MIKOŁAJCZYK Joanna SKL Filippides Starogard Gdański 2012 U12 PM -- PETKA Lucyna # Z/0250/22 2023
6 s 8 2:29.85 KAMIŃSKA Oliwia UKS Sokół Węgorzewo 2011 U12 WN -- PALUCH Krystian # Z/0851/22 2023 LDK!
7 s 8 2:40.85 RATAJCZAK Kinga SKL Filippides Starogard Gdański 2012 U12 PM -- PETKA Lucyna # Z/0251/22 2023
1000 m K
1 1 s 1 2:53.53 JANICKA Dominika niestowarzyszona # 2005 U18 -- NOWAKOWSKI Karol NOWAKOWSKI Karol # Z/0054/18 2023 LDK!
2 2 s 1 2:53.68 WÓJCIK Alicja KS AZS AWF Katowice # 2003 U20 SL -- SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz B.D. # , Z/1162/17 , 2023 LDK!
3 3 s 1 2:54.49 PIECHOWSKA Roksana ULKS Talex Borzytuchom 2005 U18 PM -- RADTKE Marek B.D. ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0040/18 , 2023 4 LDK!
4 5 s 1 2:59.95 BIAŁEK Magdalena RKS Rumia 2005 U18 PM -- SZYMAŃSKI Maciej SZYMAŃSKI Maciej , Z/0629/19 , 2023 LDK!
5 6 s 1 3:01.55 NAJDEK Ewa KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ -- ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia # Z/0549/17 2023
6 7 s 1 3:04.81 JAROŃ Zuzanna MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL III SZCZYRK Janusz Z/1415/20 2023 LDK!
7 8 s 1 3:05.58 AUGUSTINIOK Kamila MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0961/19 2023 LDK!
8 9 s 1 3:07.32 KRZYŻYKOWSKA Dominika MKL Toruń 2005 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/9072/21 2023 LDK!
9 10 s 1 3:11.40 BOJARSKA Jagoda KS Ciechan Ciechanów # 2006 U18 MZ -- MAJEWSKI Zbigniew Z/4218/19 2023
10 12 s 1 3:14.61 CHMIELARZ Sandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila Z/5023/19 2023
11 13 s 1 3:14.70 KRYSIAK Wiktoria KKL Rodło Kwidzyn 2006 U18 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/4139/20 2023 LDK!
12 14 s 1 3:19.35 MAJKOWSKA Monika LKS Maków Mazowiecki 2005 U18 MZ -- ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/3417/20 2023
1 4 s 2 2:56.43 DZIAŁOSZEWSKA Maja SKLA Sopot 2001 U23 PM -- LEWANDOWSKI Michał B.D. # Z/3912/15 2023
2 11 s 2 3:12.57 DĄBRÓWKA Lena KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP -- # LDK!
3 15 s 2 3:19.60 SZYMANOWSKA Maria UKS Herkules Sulejówek 2006 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/0836/18 2023 BEZ LDK!
4 18 s 2 3:22.14 KUŚNIEREK Zuzanna LKS Żuławy Nowy Dwór Gdański 2005 U18 PM -- B.D. Z/4140/20 2023
5 21 s 2 3:32.12 KIEDROWSKA Nadia ULKS Talex Borzytuchom 2006 U18 PM -- B.D. ŚCIGAŁA Jarosław # , Z/4925/19 , 2023 LDK!
6 23 s 2 3:34.21 JANKIEWICZ Maria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP -- LDK!
7 24 s 2 3:36.86 MOMOT Julia ULKS Talex Borzytuchom 2006 U18 PM -- KALINOWSKA Joanna ŚCIGAŁA Jarosław # , Z/4848/18 , 2023 BEZ LDK!
8 25 s 2 3:40.63 MILEWSKA Marta AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U20 PM -- KRAWCZAK Tomasz Z/1449/20 2023
9 28 s 2 3:50.79 ŁAZ Marta CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP -- SOBOWIEC Bartosz Z/0452/21 2023 LDK!
1 16 s 3 3:21.41 DUDA Magdalena MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL IV SZCZYRK Janusz Z/0928/19 2022 LDK!
2 17 s 3 3:22.08 PETKA Lucyna SKL Filippides Starogard Gdański 1976 Masters PM -- B.D. Z/8084/21 2023
3 19 s 3 3:24.86 KALINOWSKA Wiktoria ULKS Talex Borzytuchom 2006 U18 PM -- KALINOWSKA Joanna ŚCIGAŁA Jarosław # , Z/0055/18 , 2023 BEZ LDK!
4 20 s 3 3:24.97 GOŁEK Diana WKB Meta Lubliniec 1983 Masters SL -- B.D. Z/4990/11 2023 2
5 22 s 3 3:33.97 KALINOWSKA Marta LKS Maków Mazowiecki 2009 U14 MZ -- ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/14718/21 2023
6 26 s 3 3:43.83 JABŁOŃSKA Laura DKS Powiśle Dzierzgoń 2009 U14 PM -- B.D. Z/4377/20 2023
7 27 s 3 3:47.37 BYTOWSKA Hanna UKS Dąb Suchy Las 2011 U12 WP -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/1719/21 2023 LDK!
1500 m K
1 1 s 1 4:25.39 KORALEWSKA Julia AZS-AWFiS Gdańsk # 2002 U23 PM I SZAŁACH Krzysztof B.D. Z/3014/16 2023 LDK!
2 2 s 1 4:40.90 GŁÓWCZEWSKA Katarzyna ULKS Talex Borzytuchom 2001 U23 PM II ŚCIGAŁA Jarosław Z/1845/15 2023 1
3 3 s 1 4:42.03 URBAN Monika niestowarzyszona # 2005 U18 II SZAŁACH Krzysztof # Z/4860/18 2023 LDK!
4 4 s 1 4:47.38 SZULSKA Aleksandra niestowarzyszona # 2005 U18 III SZAŁACH Krzysztof # Z/1479/18 2023 LDK!
5 5 s 1 4:48.71 MUSIELAK Jagoda MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U20 WP III CHMIELARZ Lucyna # Z/1944/19 2023 LDK!
6 6 s 1 5:06.34 LOSY Anna KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP IV
7 7 s 1 5:06.87 KOZŁOWSKA Dominika LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2006 U18 PM IV WÓJCICKI Jakub Z/1635/20 2023 LDK!
8 8 s 1 5:16.91 GOŁEK Diana WKB Meta Lubliniec 1983 Masters SL -- B.D. Z/4990/11 2023 2
3000 m K
1 s 1 10:02.48 NAPIÓRKOWSKA Katarzyna LKS Maków Mazowiecki 2004 U20 MZ II ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/5076/18 2023 3
2 s 1 10:03.64 NIEMYJSKA Beata LKS Zantyr Sztum 2001 U23 PM II MAZERSKI Bartosz Z/0860/17 2023 4
3 s 1 10:05.49 BARSZCZ Alicja LKS Vectra Włocławek 2004 U20 KP II B.D. NOWAKOWSKA Agnieszka , Z/2671/15 , 2023 LDK!
4 s 1 10:05.87 BUDZIŁEK Martyna UKS Siódemka Ostrołęka 1996 Sen MZ II DĄBROWSKI Dariusz Z/0397/12 2023 3
5 s 1 10:07.55 GLAZIK Anna ULKS Talex Borzytuchom 2004 U20 PM II B.D. RADTKE Marek ŚCIGAŁA Jarosław B.D. , Z/1926/17 , 2023 3 LDK!
6 s 1 10:10.34 MIKOŁAJEWSKA Weronika GKS Żukowo 2002 U23 PM II KRÓL Krzysztof Z/3180/17 2023 4 LDK!
7 s 1 10:16.67 NOWAKOWSKA Katarzyna AML Słupsk 2003 U20 PM II RUMIŃSKI Wojciech B.D. Z/2544/18 2023
8 s 1 10:21.89 ROZPĘDZIK Marzena UKS Czapla Białe Błota 2003 U20 KP II KARNAS Kinga KARNAS Zbigniew B.D. , Z/1324/17 , 2023 LDK!
9 s 1 10:36.75 KAROLCZUK Aleksandra LUKS Boguszyce 2004 U20 LD III MAJCHER Elżbieta MAJCHER Elżbieta Z/1433/18 2023 LDK!
60 m pł K DzSt (76.2/7.5) K
1 1 s 1 10.37 JANECZEK Weronika AZS-AWFiS Gdańsk 2009 U14 PM -- SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna # Z/11406/21 2023 LDK!
60 m pł K Mł (76.2/8.0) K
1 s 1 9.28 MUCHA Michalina AML Słupsk 2007 U16 PM -- DIAK Mateusz Z/2343/20 2023 LDK!
3 s 1 10.38 SADOWSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2007 U16 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/8062/21 2023 LDK!
4 s 1 10.39 PARADOWSKA Milena UKS Czapla Białe Błota 2008 U16 KP -- KARNAS Zbigniew Z/1037/20 2023 LDK!
5 s 1 10.73 CHOIŃSKA Jagoda LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U16 PM -- WÓJCICKI Jakub Z/3677/21 2023 LDK!
6 s 1 10.79 JECHNA Oliwia UKB Szubin 2008 U16 KP -- KARNAS Zbigniew Z/0231/17 2023 BEZ LDK!
7 s 1 12.96 RADECKA Tamara KL Bałtyk Koszalin 2007 U16 ZP -- LDK!
60 m pł K J Mł K
1 1 e 1 8.84 SKOLASIŃSKA Olga KL Gdynia 2005 U18 PM -- B.D. KASZUBA Tomasz , Z/4770/18 , 2023 BEZ LDK!
2 2 e 1 8.94 STARZYŃSKA-ORŁOWSKA Aleksandra KL Gdynia 2006 U18 PM -- KASZUBA Tomasz Z/4646/19 2023 LDK!
3 3 e 1 9.04 JANKA Otylia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2006 U18 KP -- KOHUTEK Artur # Z/1042/19 2023 LDK!
4 e 1 9.53 KRASIŃSKA Natalia UKS Cyprianka 2005 U18 KP -- MAŃKOWSKI Mariusz JETTER Piotr Z/4890/18 2022 BEZ LDK!
5 5 e 1 9.72 ANDRZEJCZYK Natalia KL Gdynia 2006 U18 PM -- KASZUBA Tomasz # Z/4644/19 2023 LDK!
6 6 e 1 9.78 SKOWROŃSKA Małgorzata AML Słupsk 2006 U18 PM -- LDK!
1 f 1 8.85 SKOLASIŃSKA Olga KL Gdynia 2005 U18 PM -- B.D. KASZUBA Tomasz , Z/4770/18 , 2023 BEZ LDK!
60 m pł K K
1 1 e 1 8.17 WOJTUNIK Klaudia AZS Łódź 1999 Sen LD -- JUSTYŃSKI Mikołaj B.D. B.D. # Z/0536/15 2023
2 2 e 1 8.53 SUŁEK-SCHUBERT Adrianna KS Brda Bydgoszcz # 1999 Sen KP -- B.D. RZEPKA Marek # , Z/0250/15 , 2023
3 3 e 1 8.77 SZYMAŃSKA Anna WKS Flota Gdynia 1999 Sen PM -- B.D.
4 4 e 1 8.81 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 1996 Sen PM -- MODELSKI Michał B.D. Z/1714/12 2023
5 7 e 1 8.81 ZAPORA Blanka SKLA Sopot 2001 U23 PM -- LEWANDOWSKI Michał B.D. # Z/3200/17 2023
6 6 e 1 8.94 BIELSKA Edyta SKLA Sopot # 2001 U23 PM -- B.D. MODELSKI Michał , Z/1291/15 , 2023
7 5 e 1 9.07 GAJEWSKA Patrycja SKLA Sopot 2002 U23 PM -- GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D. # , Z/0214/17 , 2023 LDK!
1 1 e 2 8.79 WANKIEWICZ Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U20 KP -- WOCHNA Marek # Z/4012/17 2023 4 LDK!
2 2 e 2 9.46 GRONOWSKA Zofia OŚ AZS Poznań # 2004 U20 WP -- KASPRZYK Marek HEMMERLING Andrzej # , Z/0111/19 , 2022 LDK!
  e 2 DQ GOZDERA Zuzanna KS Wisła Puławy 2004 U20 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/0892/18 2023 3 LDK!
1 f 1 8.20 WOJTUNIK Klaudia AZS Łódź 1999 Sen LD -- JUSTYŃSKI Mikołaj B.D. B.D. # Z/0536/15 2023
2 f 1 8.44 SUŁEK-SCHUBERT Adrianna KS Brda Bydgoszcz # 1999 Sen KP -- B.D. RZEPKA Marek # , Z/0250/15 , 2023
3 f 1 8.65 SZYMAŃSKA Anna WKS Flota Gdynia 1999 Sen PM -- B.D.
4 f 1 8.71 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 1996 Sen PM -- MODELSKI Michał B.D. Z/1714/12 2023
5 f 1 8.85 ZAPORA Blanka SKLA Sopot 2001 U23 PM -- LEWANDOWSKI Michał B.D. # Z/3200/17 2023
1 f 2 8.75 WANKIEWICZ Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U20 KP -- WOCHNA Marek # Z/4012/17 2023 4 LDK!
2 f 2 8.88 GOZDERA Zuzanna KS Wisła Puławy 2004 U20 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/0892/18 2023 3 LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.75 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 1996 Sen PM I MODELSKI Michał B.D. Z/1714/12 2023
2 f 1 1.70 TWARDOWSKA Emilia AML Słupsk 2005 U18 PM I KOPEĆ Bernadeta Z/1059/18 2023 LDK!
3 f 1 1.65 LITWIN Adrianna AML Słupsk 2003 U20 PM II KAŃSKI Ryszard B.D. KAŃSKI Ryszard # Z/0038/16 2023 LDK!
4 f 1 1.65 GRABOWSKA Hanna AML Słupsk 2005 U18 PM II KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta , Z/0015/18 , 2023 4 LDK!
5 f 1 1.65 BIELSKA Edyta SKLA Sopot # 2001 U23 PM II B.D. MODELSKI Michał , Z/1291/15 , 2023
6 f 1 1.50 RYBAK Daria KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP IV WALCZAK Marek Z/1066/18 2023 4 LDK!
7 f 1 1.50 GRZELAK Paulina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP IV
8 f 1 1.45 WOŹNIAK Martyna AML Słupsk 2008 U16 PM IV KOPEĆ Bernadeta Z/2547/20 2023 LDK!
9 f 1 1.40 WINSZTAL Wiktoria AML Słupsk 2007 U16 PM V KOPEĆ Bernadeta Z/0165/21 2023 LDK!
10 f 1 1.35 CHOIŃSKA Jagoda LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U16 PM -- WÓJCICKI Jakub Z/3677/21 2023 LDK!
10 f 1 1.35 WOJCIECHOWSKA Zofia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U20 WP -- LDK!
12 f 1 1.30 NAGAJEWSKA Aleksandra KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł LDK!
13 f 1 1.25 BRATKOWSKA Katarzyna SKLA Sopot 2007 U16 PM -- LEWANDOWSKI Michał # Z/12853/21 2023 LDK!
14 f 1 1.20 KOŻUSZEK Dominika KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł , Z/0650/21 , 2023 LDK!
15 f 1 1.20 CZAPLEJEWICZ Wiktoria KS Jelonki Dobre Miasto 2010 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/13700/21 2023
16 f 1 1.20 PYTLARCZYK Zofia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0648/21 2023
Tyczka K
1 f 1 3.20 GRELEWICZ Katarzyna WKS Flota Gdynia 2006 U18 PM II PISKULSKI Paweł Z/0793/20 2023
2 f 1 3.00 SKUBISZ Julia WKS Flota Gdynia 2003 U20 PM II PISKULSKI Paweł Z/3691/15 2022 2
3 f 1 2.90 CZOSKA Katarzyna KL Gdynia 2007 U16 PM III KASZUBA Tomasz KASZUBA Tomasz # , Z/2694/20 , 2023 LDK!
4 f 1 2.80 KULPA Zofia OSOT Szczecin # 2005 U18 ZP III SZCZEPAŃSKI Marcin # Z/5354/19 2023
4 f 1 2.80 BEYER-WRÓBLEWSKA Emilia WKS Flota Gdynia 2006 U18 PM III PISKULSKI Paweł Z/0834/20 2023
6 f 1 2.60 WASILEWSKA Maja WKS Flota Gdynia 2008 U16 PM IV PISKULSKI Paweł Z/6570/21 2023
7 f 1 2.40 PRZYBYŁA Agnieszka WKS Flota Gdynia 2007 U16 PM IV PISKULSKI Paweł Z/6569/21 2022
8 f 1 2.10 GRELEWICZ Agnieszka WKS Flota Gdynia 2008 U16 PM V PISKULSKI Paweł Z/0528/22 2023
1 f 2 3.55 BRYKAŁA Dominika OSOT Szczecin # 2002 U23 ZP I B.D. SZCZEPAŃSKI Marcin # , Z/3354/17 , 2023 LDK!
2 f 2 3.55 KALINICZENKO Jelizawieta AML Słupsk # 2006 U18 PM I FERFET Marek B.D. , Z/2900/20 , 2023 LDK!
3 f 2 3.35 TORLIŃSKA Julia KL Gdynia 2008 U16 PM I KASZUBA Tomasz TORLIŃSKI Jacek # Z/0610/19 2023 LDK!
4 f 2 3.35 BURLIKOWSKA Natalia UKS OSoT Szczecin 2002 U23 ZP I LDK!
5 f 2 3.05 GABORSKA Zofia OSOT Szczecin # 2004 U20 ZP II MŁYNARCZYK Marta SZCZEPAŃSKI Marcin # , Z/2600/18 , 2023 LDK!
  f 2 NM WEJMAN Karolina KL Gdynia 2001 U23 PM -- KASZUBA Tomasz Z/5427/15 2023 1 LDK!
2 f 3 4.05 KASZUBA Agnieszka KL Gdynia 1998 Sen PM I KASZUBA Tomasz B.D. B.D. # Z/0173/14 2023 LDK!
  f 3 NM BERNSTEIN Naama AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1993 Sen OP --
W dal K
1 f 1 5.98 BENEDYKCIŃSKA Natalia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2000 U23 WP I ŚWITAŁA Aldona # Z/0590/15 2023 1
2 f 1 5.96 SUŁEK-SCHUBERT Adrianna KS Brda Bydgoszcz # 1999 Sen KP I B.D. RZEPKA Marek # , Z/0250/15 , 2023
3 f 1 5.79 SZTACHAŃSKA Zuzanna AZS Łódź 2001 U23 LD II SADACH Aneta B.D. B.D. Z/4769/15 2023 LDK!
4 f 1 5.79 NOWAKOWSKA Aleksandra RKS Łódź 1998 Sen LD II ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. # Z/0164/14 2023
5 f 1 5.73 STRĄCZEK Weronika KS AZS AWF Wrocław 1999 Sen DS II KOKOT Zdzisław B.D. Z/0507/15 2022
6 f 1 5.57 GAJEWSKA Patrycja SKLA Sopot 2002 U23 PM II GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D. # , Z/0214/17 , 2023 LDK!
7 f 1 5.47 DWORAK Anna KS AZS AWF Wrocław 1998 Sen DS II B.D. B.D.
8 f 1 5.21 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ III WOŹNIAK Daniel RZEPKA Marek B.D. , Z/0631/17 , 2023 LDK!
1 f 2 5.48 KŁOSIŃSKA Anna MKL Toruń # 2003 U20 KP II BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/2460/17 2023 LDK!
2 f 2 4.11 POPŁAWSKA Katarzyna CSiR Susz 2004 U20 WN --
1 f 3 6.07 ADAMCZYK Julia RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ I BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1104/18 , 2023 2 LDK!
2 f 3 5.57 ADAMCIO Dagmara KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP II WALCZAK Michał Z/1055/18 2023 4 LDK!
3 f 3 5.49 PODRUCZNA Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP II WALCZAK Michał Z/4988/18 2023 5 LDK!
4 f 3 5.45 PŁONKA Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP II WALCZAK Michał Z/1069/18 2023 5 LDK!
5 f 3 4.97 OBIDOSKA Wiktoria LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2006 U18 WN IV JASZCZYK Krzysztof Z/1287/19 2022 BEZ
6 f 3 4.76 BENEDYKCIŃSKA Nicola KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP -- LDK!
7 f 3 4.67 RODZIEWICZ Laura AML Słupsk 2006 U18 PM -- B.D. BEZ LDK!
1 f 4 5.32 WIESZTORT Laura niestowarzyszona # 2008 U16 III WIESZTORT Marek Z/2849/19 2023 LDK!
2 f 4 5.09 LIMONT Anna MKL Toruń 2007 U16 KP IV BUTKIEWICZ Jacek Z/1177/21 2023 LDK!
3 f 4 4.90 SKAPOWICZ Aleksandra AML Słupsk 2007 U16 PM IV KOPEĆ Bernadeta # Z/0782/21 2023 LDK!
4 f 4 4.65 SIEKIERSKA Maria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP V # LDK!
5 f 4 4.61 SZYSZKO Wiktoria UKS Sokół Węgorzewo 2008 U16 WN V LDK!
6 f 4 4.40 SUSKA Natalia KL Bałtyk Koszalin 2007 U16 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/12802/21 2023 LDK!
7 f 4 4.34 WIŚNIEWSKA Patrycja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP -- B.D. B.D. # , Z/1053/20 , 2022 LDK!
8 f 4 4.10 KĄCKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2007 U16 MZ -- MAJEWSKI Zbigniew Z/3157/20 2023
W dal strefa K
1 f 1 3.84 STACHURA Natasza UKS Sokół Węgorzewo 2011 U12 WN -- PALUCH Krystian # Z/0805/22 2023 LDK!
2 f 1 3.49 DRABYK Oliwia UKS Sokół Węgorzewo 2011 U12 WN -- PALUCH Krystian # Z/0799/22 2023 LDK!
3 f 1 3.46 WESOŁOWSKA Wiktoria MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2013 U12 KP -- ŻYWICA Wojciech Z/13213/21 2023 LDK!
4 f 1 2.99 RUDZIS Amelia UKS Sokół Węgorzewo 2011 U12 WN -- PALUCH Krystian # Z/0803/22 2023 LDK!
5 f 1 2.76 SATKIEWICZ Sara UKS Sokół Węgorzewo 2011 U12 WN -- PALUCH Krystian # Z/0804/22 2023 LDK!
6 f 1 2.58 KONIECZNA Agata UKS Sokół Węgorzewo 2011 U12 WN -- PALUCH Krystian # Z/0846/22 2023 LDK!
7 f 1 2.35 MISIAK Aniela UKS Sokół Węgorzewo 2011 U12 WN -- PALUCH Krystian # Z/0802/22 2023 LDK!
1 f 2 4.71 GONDEK Maja AML Słupsk 2009 U14 PM -- DIAK Mateusz Z/14583/21 2023 LDK!
2 f 2 4.55 MAJEWSKA Magdalena LKS Zantyr Sztum 2009 U14 PM -- SZPALERSKI Adam # Z/3551/20 2023 LDK!
3 f 2 4.46 STASIAK Natalia AML Słupsk 2009 U14 PM -- DIAK Mateusz Z/14577/21 2023 LDK!
4 f 2 4.42 IWAŃSKA Nicola MKL Toruń 2009 U14 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/2403/22 2023
5 f 2 4.13 GROSS Zuzanna MKL Toruń 2009 U14 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/13195/21 2023
6 f 2 4.07 SOSLER Lena AZS-AWFiS Gdańsk 2009 U14 PM -- SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna # Z/11405/21 2023 LDK!
7 f 2 3.34 MACKIEWICZ Iga UKS Sokół Węgorzewo 2009 U14 WN -- PALUCH Krystian Z/0366/22 2023 LDK!
8 f 2 3.17 WOJTKIEWICZ Julia UKS Sokół Węgorzewo 2009 U14 WN -- PALUCH Krystian Z/0809/22 2023 LDK!
Trójskok K
1 f 1 11.69 NAGÓRSKA Zofia LKS Narew Kurpiewski Łomża 2003 U20 PD II KOTOWSKI Jan B.D. Z/2525/17 2022 LDK!
2 f 1 11.65 KUBALA Amelia SKLA Sopot 2003 U20 PM II LEWANDOWSKI Michał # Z/2982/17 2023 LDK!
3 f 1 11.60 BIELSKA Oliwia SKLA Sopot 2003 U20 PM II GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D. # , Z/2052/17 , 2023 LDK!
4 f 1 11.48 DZIADAK Nikolina KS AZS AWF Warszawa # 2003 U20 MZ III ŁUKASIAK Michał B.D. Z/5112/18 2023 LDK!
5 f 1 11.32 GAWRYŚ Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2003 U20 SL III JACYSZYN Lechosław Z/1149/17 2022 2 LDK!
6 f 1 10.65 WĄDOŁOWSKA Wiktoria UKS Atos Woźnice 2006 U18 WN IV PALUCH Krystian BRODOWSKI Wojciech # Z/0834/19 2023 LDK!
7 f 1 9.91 MAŁEK Karolina MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ -- KOZERA Piotr Z/2347/19 2023 LDK!
8 f 1 9.86 KOPERCZUK Daria BKS Bydgoszcz 2003 U20 KP --
  f 1 NM NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 2000 U23 WN -- PALUCH Krystian B.D. Z/3010/15 2023
  f 1 NM PYSKŁO Wiktoria UKS Siódemka Ostrołęka 2003 U20 MZ --
Kula (2) K
1 f 1 9.59 SPRYSZYŃSKA Paulina UKS Cyprianka 2009 U14 KP -- MAŃKOWSKI Edward Z/1002/20 2023 LDK!
2 f 1 8.43 SPRYSZYŃSKA Karolina UKS Cyprianka 2009 U14 KP -- MAŃKOWSKI Edward Z/1001/20 2023 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 13.12 GŁADIKOWSKA Melisa AML Słupsk 2006 U18 PM II B.D. WITEK Mirosław , Z/4972/18 , 2023 BEZ LDK!
2 f 1 11.30 PIELKA Kinga UKS Atos Woźnice 2006 U18 WN III BRODOWSKI Wojciech BRODOWSKI Wojciech Z/0838/19 2023 LDK!
3 f 1 11.00 KAROLAK Weronika MKS Sambor Tczew 2006 U18 PM III KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/4952/18 2023 BEZ
4 f 1 10.60 BANASIEWICZ Magdalena UKS Sokół Węgorzewo 2005 U18 WN IV PALUCH Krystian PALUCH Krystian Z/0203/20 2023 LDK!
5 f 1 10.54 DUSTER Zuzanna UKS 12 Kalisz 2006 U18 WP IV MAŁECKI Marcin Z/1603/18 2023 BEZ LDK!
6 f 1 10.07 ĆWIKLIŃSKA Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP IV B.D. KOHUTEK Artur , Z/0179/18 , 2023 4 LDK!
7 f 1 9.63 MICHALAK Karolina AML Słupsk 2006 U18 PM -- WITEK Mirosław B.D. Z/0019/18 2023 5 LDK!
1 f 2 12.60 DURZYŃSKA Julia MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL III MARMUR Stanisław Z/4088/20 2023
2 f 2 10.43 GEJDA Ada LKS Zantyr Sztum 2007 U16 PM IV PAPROCKA Dorota # Z/3545/20 2023 LDK!
3 f 2 9.98 NEJMAN Aleksandra AML Słupsk 2007 U16 PM IV NASZKO Andrzej Z/0169/21 2023 LDK!
4 f 2 8.68 ZYGAN Laura MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2008 U16 KP -- ŻYWICA Wojciech Z/13215/21 2022 LDK!
5 f 2 8.10 SEKŚCIŃSKA Marta RKS Rumia 2008 U16 PM -- PEPLIŃSKI Tadeusz Z/14635/21 2023 LDK!
6 f 2 8.03 KOLANOWSKA Zuzanna MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL -- MARMUR Stanisław Z/1398/20 2023
7 f 2 7.21 KAROL Blanka KS Zawkrze Mława 2007 U16 MZ -- KOZIATEK Krzysztof Z/0317/19 2023
Kula (4) K
1 f 1 14.02 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 1996 Sen PM I MODELSKI Michał B.D. Z/1714/12 2023
2 f 1 12.62 SUŁEK-SCHUBERT Adrianna KS Brda Bydgoszcz # 1999 Sen KP I B.D. RZEPKA Marek # , Z/0250/15 , 2023
3 f 1 11.57 BIELSKA Edyta SKLA Sopot # 2001 U23 PM III B.D. MODELSKI Michał , Z/1291/15 , 2023
4 f 1 10.52 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ III WOŹNIAK Daniel RZEPKA Marek B.D. , Z/0631/17 , 2023 LDK!
60 m M
1 1 e 1 6.76 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 1998 Sen KP -- BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2023
2 3 e 1 6.89 ŁĘCZYCKI Artur KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL -- B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D. , Z/1532/15 , 2023
3 9 e 1 6.98 FRĄCKIEWICZ Natan STS Pomerania Szczecinek 2001 U23 ZP -- JUNIEWICZ Jakub B.D. B.D. Z/2964/16 2022 LDK!
4 10 e 1 6.99 BUGAJSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS -- ROSTEK William B.D. Z/4584/15 2023 LDK!
5 11 e 1 7.00 FARAJ Wiktor OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ -- BALCERZAK Piotr B.D. Z/0150/19 2023 LDK!
6 17 e 1 7.09 MICHALAK Piotr AML Słupsk 2002 U23 PM -- DIAK Mateusz Z/2843/16 2022 2 LDK!
1 2 e 2 6.80 FORMANIEWICZ Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 1998 Sen PM -- B.D. 1
2 5 e 2 6.90 KOZELAN Hubert AZS UMCS Lublin # 2003 U20 LU -- MARUSZEWSKI Piotr B.D. # Z/2635/17 2023
3 6 e 2 6.94 SZACHNIEWICZ Szymon KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS -- ROSTEK William Z/1867/17 2023 LDK!
4 7 e 2 6.96 ŁUCZYŃSKI Dominik KS AZS AWF Wrocław # 2002 U23 DS -- KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/0553/19 2023 LDK!
5 8 e 2 6.97 WYKROTA Patryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2000 U23 WP -- WALCZAK Michał B.D. Z/1067/17 2023
6 12 e 2 7.04 TARADAJ Bartosz KS AZS AWF Katowice # 2001 U23 SL -- KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/5732/15 2023 LDK!
7 13 e 2 7.04 GOŁĄB Jarosław LKS MOSiR Sieradz 2000 U23 LD -- KUŚ Tomasz B.D. Z/2244/18 2023
8 14 e 2 7.05 ŚLIWA Jakub UKS Gimnazjon Płońsk # 2004 U20 MZ -- ADAMSKI Robert Z/0226/18 2023
1 4 e 3 6.89 ŁUKOMSKI Adam KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS -- ROSTEK William B.D. Z/3032/16 2023
2 15 e 3 7.06 MAĆKAŁA Szymon KS AZS AWF Wrocław # 2000 U23 DS -- B.D. ROSTEK William B.D. , Z/0551/17 , 2023
3 16 e 3 7.06 SOSNA Seweryn AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM -- RATAJCZAK Maciej Z/0207/17 2023 4 LDK!
4 18 e 3 7.09 KRĘŻEL Dominik OŚ AZS Poznań 1999 Sen WP -- BIEDERMANN Roman B.D. Z/3374/18 2023
5 20 e 3 7.13 JANKOWSKI Tomasz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1999 Sen WP -- WALCZAK Katarzyna # Z/0837/15 2023
6 22 e 3 7.18 CYGAN Wiktor KS AZS AWF Katowice # 2003 U20 SL -- MARMUR Stanisław Z/0991/20 2023
7 25 e 3 7.24 STOJANOWSKI Piotr KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U20 WP -- WALCZAK Michał Z/0649/19 2023 LDK!
8 27 e 3 7.28 OPUSZEWICZ Damian AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM -- RATAJCZAK Maciej KAŃSKI Ryszard Z/4125/19 2023
1 19 e 4 7.13 SWOBODA Dawid MKL Szczecin 2003 U20 ZP -- BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna # 2 LDK!
2 24 e 4 7.23 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998 Sen MZ -- RZEPKA Marek B.D. B.D. Z/1605/14 2023
3 26 e 4 7.26 DZIKIEWICZ Paweł KS AZS AWF Wrocław 2002 U23 DS -- B.D. DOBRZENIAK Jarosław JOPEK Mateusz B.D. # , Z/0992/16 , 2023 LDK!
4 28 e 4 7.29 JARZĄB Miłosz LKS MOSiR Sieradz 1999 Sen LD -- B.D. GABRYSIAK Marcin , Z/1279/20 , 2023
5 29 e 4 7.32 KRUPIŃSKI Dawid LKS MOSiR Sieradz 2003 U20 LD -- KUŚ Tomasz Z/4078/18 2022 3
6 35 e 4 7.41 MOLSKI Paweł OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/5099/19 2023 LDK!
7 37 e 4 7.48 NOWAK Szymon MKS-MOSM Bytom 2004 U20 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/0451/18 2023 4 LDK!
8 39 e 4 7.52 TYLAK Łukasz UKS Dąb Suchy Las 1990 Sen WP -- TYLAK Łukasz Z/1668/12 2023 II
1 23 e 5 7.19 DAWISKIBA Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 2004 U20 SL -- LAMCH Czesław Z/3693/18 2023 5 LDK!
2 30 e 5 7.33 GRYWKOWIEC Michał WKS Oleśniczanka Oleśnica 2000 U23 DS -- GRZYBEK Grzegorz B.D. Z/0550/17 2022 LDK!
3 33 e 5 7.38 BUDZIAK Oskar BKS Bydgoszcz 2002 U23 KP -- SZCZERKOWSKI Eugeniusz Z/4129/19 2023 BEZ
4 34 e 5 7.39 PĘDZIWIATR Jakub LKS MOSiR Sieradz 1999 Sen LD -- B.D. KUŚ Tomasz , Z/0930/17 , 2023
5 36 e 5 7.46 KĘDZIERSKI Mikołaj KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP --
6 40 e 5 7.64 MIESZKOWSKI Bartłomiej WKS Flota Gdynia 1999 Sen PM -- B.D.
1 21 e 6 7.14 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 1991 Sen MZ -- MODELSKI Michał Z/4067/11 2023 MM
2 31 e 6 7.33 UŚCIŃSKI Kacper OKS Skra Warszawa 2004 U20 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/4109/18 2023 4 LDK!
3 32 e 6 7.36 DYJAS Jakub AML Słupsk 2002 U23 PM -- DIAK Mateusz Z/5097/19 2023
4 38 e 6 7.51 SUTY Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U20 KP -- #
5 41 e 6 7.68 GĘBSKI Mariusz W-MKLAM Olsztyn 1978 Masters WN -- GOWORSKI Tomasz Z/1386/20 2023
1 1 e 7 7.09 BAJRASZEWSKI Tomasz LKS Vectra Włocławek 2006 U18 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0568/18 2023 BEZ LDK!
2 3 e 7 7.17 LACH Radosław MKL Toruń 2006 U18 KP -- BUTKIEWICZ Jacek Z/3189/20 2023 BEZ LDK!
3 5 e 7 7.26 RAK Piotr KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP -- WALCZAK Michał Z/1068/18 2023 BEZ LDK!
4 7 e 7 7.39 BUCZYŃSKI Kacper MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2001/19 2023 LDK!
5 9 e 7 7.53 MRUGAŁA Oskar MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/0943/19 2023 BEZ
6 13 e 7 7.62 KUCHARSKI Antoni MKL Toruń 2006 U18 KP -- BUTKIEWICZ Jacek Z/0589/20 2023 LDK!
7 17 e 7 7.81 KOŁODZIEJ Kacper MKL Toruń 2005 U18 KP -- BUTKIEWICZ Jacek # Z/3190/20 2023
8 18 e 7 7.82 BORYSEWICZ Mateusz MKS Pułtusk 2006 U18 MZ -- B.D. Z/10886/21 2023
1 2 e 8 7.14 BŁASZCZAK Karol KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP -- WALCZAK Michał Z/2369/20 2023
2 4 e 8 7.17 KPORHOTOR Derrick CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP -- LEWANDOWSKI Jacek B.D. # Z/5473/19 2023 LDK!
3 6 e 8 7.33 MINKLEJ Adrian MKL Toruń 2005 U18 KP -- B.D. MAŃKOWSKI Gabriel , Z/0697/18 , 2023 BEZ LDK!
4 8 e 8 7.52 MOTYLEWSKI Kornel LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2005 U18 WN -- JASZCZYK Krzysztof Z/3218/20 2023
5 10 e 8 7.53 JABŁOŃSKI Jacek KS Podlasie Białystok 2006 U18 PD -- PIASECKI Marcin Z/2804/20 2023
6 12 e 8 7.59 IWASIUTA Wojciech AZS-AWFiS Gdańsk # 2006 U18 PM -- MYSZK Ilona RATAJCZAK Maciej , Z/0599/19 , 2023 LDK!
7 15 e 8 7.75 PALUSZKIEWICZ Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP --
1 11 e 9 7.59 TROJAK Adrian AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U18 PM -- RATAJCZAK Maciej Z/0014/19 2023
2 14 e 9 7.73 JANK Adam KL Gdynia 2006 U18 PM -- B.D. KLIMASZEWSKA Bogusława , Z/0609/19 , 2023 BEZ
3 16 e 9 7.79 KWIATKOWSKI Nikodem LKS Zantyr Sztum 2006 U18 PM -- B.D. SZPALERSKI Adam # , Z/1173/20 , 2023 LDK!
4 19 e 9 7.90 MŁYNOWSKI Stanisław UKS Dąb Suchy Las 2005 U18 WP -- TYLAK Łukasz Z/0397/21 2023
5 20 e 9 8.24 LEWANDOWSKI Maksymilian MKL Toruń 2006 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/4469/19 2023 BEZ LDK!
6 21 e 9 8.25 MIELCZAREK Bartosz MKL Toruń 2006 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/13194/21 2023
1 1 e 10 7.45 JAMUŁA Piotr CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP -- LEWANDOWSKI Jacek # Z/0065/20 2023 LDK!
2 2 e 10 7.47 SIEMASZKO Daniel KS Podlasie Białystok 2007 U16 PD -- PIASECKI Marcin Z/14521/21 2023 LDK!
3 3 e 10 7.55 SIKORSKI Michał MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/2200/19 2023 BEZ LDK!
4 4 e 10 7.71 HOŁOBYN Łukasz MKL Szczecin 2007 U16 ZP -- BINDASZEWSKA Hanna Z/5019/21 2023
5 5 e 10 7.72 WZIĄTEK Szymon AML Słupsk 2007 U16 PM -- DIAK Mateusz DIAK Mateusz , Z/2503/20 , 2023 LDK!
6 8 e 10 7.81 KRZESZOWSKI Igor AML Słupsk 2008 U16 PM -- DIAK Mateusz Z/4326/20 2022 LDK!
7 11 e 10 7.95 KACZMAREK Mikołaj UKS Dąb Suchy Las 2007 U16 WP -- TYLAK Łukasz Z/0533/22 2023 LDK!
1 6 e 11 7.76 LIS Michał MKL Szczecin 2007 U16 ZP -- ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek # BEZ LDK!
2 9 e 11 7.89 SZWEDKA Nataniel MKS GALA Gdańsk 2008 U16 PM -- RATAJCZAK Maciej B.D. Z/11445/21 2023 LDK!
3 10 e 11 7.93 SZOCIK Kamil UKS Sokół Węgorzewo 2007 U16 WN -- LDK!
4 12 e 11 7.98 SŁOŃSKI Filip MMKS Gdańsk 2008 U16 PM -- SKALSKI Krzysztof Z/4388/20 2023 LDK!
5 14 e 11 8.20 BŁĘDOWSKI Kacper LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM -- SZPALERSKI Adam # Z/3805/20 2023 LDK!
6 16 e 11 8.24 ŻYWICA Krystian MKL Toruń 2008 U16 KP -- B.D. BUTKIEWICZ Jacek # , Z/4490/19 , 2023 LDK!
1 7 e 12 7.78 MUSZYŃSKI Dariusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP -- LDK!
2 13 e 12 8.10 KONDEL Damian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP -- LEWANDOWSKI Jacek # Z/5410/23 2023 LDK!
3 17 e 12 8.34 BROMA Dominik MMKS Gdańsk 2007 U16 PM -- ADAMCZYK Dariusz Z/0324/22 2022 LDK!
4 19 e 12 8.42 WÓJCIK Piotr CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP -- SOBOWIEC Bartosz # Z/1820/21 2023 LDK!
5 20 e 12 8.81 TONAK Szymon UKS Sprint Przeźmierowo 2009 U14 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/14178/21 2023 LDK!
1 15 e 13 8.24 LEWANDOWSKI Gabriel CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP -- ROJTEK Mikołaj # Z/0191/18 2023 BEZ LDK!
2 18 e 13 8.39 FLORCZYK Mikołaj CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP -- ROJTEK Mikołaj Z/0055/20 2023 LDK!
3 21 e 13 9.11 KWIATKOWSKI Tymon LKS Zantyr Sztum 2010 U14 PM -- B.D. SZPALERSKI Adam # , Z/3558/20 , 2023 LDK!
4 22 e 13 9.75 WESSERLING Michał KUKS Remus Kościerzyna 2011 U12 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/0311/22 2023 LDK!
5 23 e 13 9.83 MAŁECKI Bruno UKS Sprint Przeźmierowo 2010 U14 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/0168/22 2023 LDK!
6 24 e 13 11.32 PANUŚ Igor DKS Powiśle Dzierzgoń 2012 U12 PM -- B.D. Z/4386/20 2023
1 f 1 6.82 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 1998 Sen KP -- BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2023
2 f 1 6.83 KOZELAN Hubert AZS UMCS Lublin # 2003 U20 LU -- MARUSZEWSKI Piotr B.D. # Z/2635/17 2023
3 f 1 6.84 FORMANIEWICZ Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 1998 Sen PM -- B.D. 1
4 f 1 6.90 ŁUKOMSKI Adam KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS -- ROSTEK William B.D. Z/3032/16 2023
5 f 1 6.92 ŁĘCZYCKI Artur KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL -- B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D. , Z/1532/15 , 2023
6 f 1 6.92 WYKROTA Patryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2000 U23 WP -- WALCZAK Michał B.D. Z/1067/17 2023
7 f 1 6.93 ŁUCZYŃSKI Dominik KS AZS AWF Wrocław # 2002 U23 DS -- KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/0553/19 2023 LDK!
8 f 1 6.98 SZACHNIEWICZ Szymon KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS -- ROSTEK William Z/1867/17 2023 LDK!
1 f 2 7.03 BAJRASZEWSKI Tomasz LKS Vectra Włocławek 2006 U18 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0568/18 2023 BEZ LDK!
2 f 2 7.16 KPORHOTOR Derrick CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP -- LEWANDOWSKI Jacek B.D. # Z/5473/19 2023 LDK!
3 f 2 7.17 LACH Radosław MKL Toruń 2006 U18 KP -- BUTKIEWICZ Jacek Z/3189/20 2023 BEZ LDK!
4 f 2 7.19 BŁASZCZAK Karol KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP -- WALCZAK Michał Z/2369/20 2023
5 f 2 7.24 RAK Piotr KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP -- WALCZAK Michał Z/1068/18 2023 BEZ LDK!
6 f 2 7.24 MINKLEJ Adrian MKL Toruń 2005 U18 KP -- B.D. MAŃKOWSKI Gabriel , Z/0697/18 , 2023 BEZ LDK!
1 f 3 7.42 SIEMASZKO Daniel KS Podlasie Białystok 2007 U16 PD -- PIASECKI Marcin Z/14521/21 2023 LDK!
2 f 3 7.46 JAMUŁA Piotr CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP -- LEWANDOWSKI Jacek # Z/0065/20 2023 LDK!
3 f 3 7.65 MUSZYŃSKI Dariusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP -- LDK!
4 f 3 7.66 HOŁOBYN Łukasz MKL Szczecin 2007 U16 ZP -- BINDASZEWSKA Hanna Z/5019/21 2023
5 f 3 7.74 LIS Michał MKL Szczecin 2007 U16 ZP -- ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek # BEZ LDK!
6 f 3 7.75 KRZESZOWSKI Igor AML Słupsk 2008 U16 PM -- DIAK Mateusz Z/4326/20 2022 LDK!
6 f 3 7.75 WZIĄTEK Szymon AML Słupsk 2007 U16 PM -- DIAK Mateusz DIAK Mateusz , Z/2503/20 , 2023 LDK!
200 m M
1 1 s 1 21.40 WYKROTA Patryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2000 U23 WP M WALCZAK Michał B.D. Z/1067/17 2023
2 2 s 1 21.93 SZACHNIEWICZ Szymon KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS II ROSTEK William Z/1867/17 2023 LDK!
3 6 s 1 22.11 TARADAJ Bartosz KS AZS AWF Katowice # 2001 U23 SL II KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/5732/15 2023 LDK!
4 10 s 1 22.47 KAROLEWSKI Marcin KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2002 U23 WP II WALCZAK Michał Z/0690/19 2023
5 33 s 1 23.76 SWOBODA Dawid MKL Szczecin 2003 U20 ZP IV BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna # 2 LDK!
1 5 s 2 22.09 ŁUKOMSKI Adam KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS II ROSTEK William B.D. Z/3032/16 2023
2 38 s 2 24.21 RODZIEWICZ Jan UKS Herkules Sulejówek 2003 U20 MZ IV CZYŻ Maciej Z/0454/21 2023
3 43 s 2 25.03 BORYSEWICZ Mateusz MKS Pułtusk 2006 U18 MZ -- B.D. Z/10886/21 2023
1 3 s 3 21.98 FORMANIEWICZ Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 1998 Sen PM II B.D. 1
2 7 s 3 22.14 FARAJ Wiktor OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ II BALCERZAK Piotr B.D. Z/0150/19 2023 LDK!
3 14 s 3 22.79 GOŁĄB Jarosław LKS MOSiR Sieradz 2000 U23 LD II KUŚ Tomasz B.D. Z/2244/18 2023
4 16 s 3 22.82 JANKOWSKI Tomasz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1999 Sen WP III WALCZAK Katarzyna # Z/0837/15 2023
5 36 s 3 23.89 DYJAS Jakub AML Słupsk 2002 U23 PM -- DIAK Mateusz Z/5097/19 2023
1 4 s 4 22.02 ŁUCZYŃSKI Dominik KS AZS AWF Wrocław # 2002 U23 DS II KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/0553/19 2023 LDK!
2 11 s 4 22.56 BUJAK Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U23 OP II KOBIAŁKA Kamil B.D. B.D. Z/2877/15 2023 M
3 13 s 4 22.79 CYGAN Wiktor KS AZS AWF Katowice # 2003 U20 SL II MARMUR Stanisław Z/0991/20 2023
4 31 s 4 23.62 MARCINKOWSKI Marcin OŚ AZS Poznań 1981 Masters WP -- BIEDERMANN Roman Z/1631/16 2023 2
5 32 s 4 23.72 SKOWYRA Dawid LKS Vectra Włocławek 2002 U23 KP -- WIERZBICKI Dariusz DOBROSIELSKA Martyna , Z/0847/16 , 2022 3 LDK!
1 9 s 5 22.43 WAWRZKOWICZ Jan OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP II BYTNIEWSKI Szymon B.D. # Z/2341/21 2023
2 12 s 5 22.63 BUZAŁA Mikołaj OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP II BYTNIEWSKI Szymon GRENDA Jan Z/3182/17 2023
3 15 s 5 22.80 MAĆKAŁA Szymon KS AZS AWF Wrocław # 2000 U23 DS II B.D. ROSTEK William B.D. , Z/0551/17 , 2023
4 28 s 5 23.56 TYLAK Łukasz UKS Dąb Suchy Las 1990 Sen WP III TYLAK Łukasz Z/1668/12 2023 II
5 44 s 5 25.04 NURKOWSKI Aleksander LKS Jantar Ustka 2006 U18 PM -- B.D. KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna , Z/0072/17 , 2023 BEZ LDK!
6 50 s 5 26.05 DUDA Szymon MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL -- JACYSZYN Lechosław Z/1393/20 2023 LDK!
1 17 s 6 22.90 BAJRASZEWSKI Tomasz LKS Vectra Włocławek 2006 U18 KP III ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0568/18 2023 BEZ LDK!
2 18 s 6 22.90 PĘDZIWIATR Jakub LKS MOSiR Sieradz 1999 Sen LD III B.D. KUŚ Tomasz , Z/0930/17 , 2023
3 20 s 6 23.17 STOJANOWSKI Piotr KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U20 WP III WALCZAK Michał Z/0649/19 2023 LDK!
4 29 s 6 23.57 HARASIUK Jakub ULKS Talex Borzytuchom 2004 U20 PM III RADTKE Marek B.D. RADTKE Marek , Z/0050/18 , 2022 3 LDK!
5 45 s 6 25.06 KUCHARSKI Antoni MKL Toruń 2006 U18 KP -- BUTKIEWICZ Jacek Z/0589/20 2023 LDK!
1 19 s 7 23.09 DEPTA Szymon AML Słupsk 2004 U20 PM III CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # Z/2545/18 2023 LDK!
2 25 s 7 23.40 GRYWKOWIEC Michał WKS Oleśniczanka Oleśnica 2000 U23 DS III GRZYBEK Grzegorz B.D. Z/0550/17 2022 LDK!
3 27 s 7 23.49 KĘDZIERSKI Mikołaj KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP III
4 34 s 7 23.77 MAKOS Szymon UKS Herkules Sulejówek 2002 U23 MZ -- CZYŻ Maciej Z/1921/16 2023 BEZ
5 49 s 7 25.78 ŁUTOWICZ Marcel KS Jelonki Dobre Miasto 2006 U18 WN -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł Z/3152/19 2023 BEZ LDK!
1 21 s 8 23.19 JARZĄB Miłosz LKS MOSiR Sieradz 1999 Sen LD III B.D. GABRYSIAK Marcin , Z/1279/20 , 2023
2 23 s 8 23.34 DAWISKIBA Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 2004 U20 SL III LAMCH Czesław Z/3693/18 2023 5 LDK!
3 30 s 8 23.61 BŁASZCZAK Karol KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP IV WALCZAK Michał Z/2369/20 2023
4 41 s 8 24.57 GZYLEWSKI Kacper AML Słupsk 2005 U18 PM -- CZUBAK Tomasz # Z/1637/19 2023 LDK!
5 51 s 8 26.19 MIELCZAREK Bartosz MKL Toruń 2006 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/13194/21 2023
1 26 s 9 23.48 MOLSKI Paweł OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ III BALCERZAK Piotr Z/5099/19 2023 LDK!
2 37 s 9 23.91 KOGUT Andrzej GKS Start Długołęka 2001 U23 DS -- B.D. Z/1613/15 2021
3 39 s 9 24.25 KRUPIŃSKI Dawid LKS MOSiR Sieradz 2003 U20 LD IV KUŚ Tomasz Z/4078/18 2022 3
4 40 s 9 24.32 IWASIUTA Wojciech AZS-AWFiS Gdańsk # 2006 U18 PM IV MYSZK Ilona RATAJCZAK Maciej , Z/0599/19 , 2023 LDK!
5 42 s 9 24.98 HEIGELMANN Jakub GKS Olimpia Grudziądz 2005 U18 KP -- PRZYBYŁ Janusz Z/11438/21 2023 LDK!
6 48 s 9 25.70 ŁABSZ Karol AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U20 PM -- RATAJCZAK Maciej KOZŁOWSKI Mateusz # Z/0704/18 2023 4 LDK!
1 8 s 10 22.22 ŚLIWA Jakub UKS Gimnazjon Płońsk # 2004 U20 MZ II ADAMSKI Robert Z/0226/18 2023
2 22 s 10 23.30 RAK Piotr KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP III WALCZAK Michał Z/1068/18 2023 BEZ LDK!
3 24 s 10 23.36 RĘKAWEK Modest LKS Jantar Ustka 2002 U23 PM III
4 35 s 10 23.78 UŚCIŃSKI Kacper OKS Skra Warszawa 2004 U20 MZ IV BALCERZAK Piotr Z/4109/18 2023 4 LDK!
5 46 s 10 25.23 GĘBSKI Mariusz W-MKLAM Olsztyn 1978 Masters WN -- GOWORSKI Tomasz Z/1386/20 2023
6 47 s 10 25.61 KARNAS Kacper UKS Czapla Białe Błota 2004 U20 KP -- KARNAS Zbigniew Z/3127/18 2023 LDK!
1 1 s 11 24.30 JAMUŁA Piotr CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP IV LEWANDOWSKI Jacek # Z/0065/20 2023 LDK!
2 2 s 11 24.76 ADAMCZEWSKI Jan UKS Lisy Zgierz 2008 U16 LD V LISIECKI Paweł LISIECKI Paweł Z/5247/19 2023 LDK!
3 4 s 11 26.42 BŁĘDOWSKI Kacper LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM -- SZPALERSKI Adam # Z/3805/20 2023 LDK!
4 8 s 11 27.60 LEWANDOWSKI Gabriel CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP -- ROJTEK Mikołaj # Z/0191/18 2023 BEZ LDK!
1 3 s 12 25.87 MUSZYŃSKI Dariusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP -- LDK!
2 5 s 12 26.98 KONDEL Damian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP -- LEWANDOWSKI Jacek # Z/5410/23 2023 LDK!
3 6 s 12 27.50 WOŹNIAK Jan RKS Rumia 2008 U16 PM -- PEPLIŃSKI Tadeusz Z/13167/21 2023 LDK!
4 9 s 12 28.69 WÓJCIK Piotr CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP -- SOBOWIEC Bartosz # Z/1820/21 2023 LDK!
1 7 s 13 27.52 FLORCZYK Mikołaj CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP -- ROJTEK Mikołaj Z/0055/20 2023 LDK!
2 10 s 13 33.42 KORACH Kajetan UKS Czapla Białe Błota 2010 U14 KP -- KARNAS Kinga Z/0375/20 2023 LDK!
3 11 s 13 33.69 SIKORSKI Tymon MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2011 U12 PM -- WRÓBLEWSKA Jolanta Z/2506/20 2023 LDK!
4 12 s 13 33.94 WESSERLING Michał KUKS Remus Kościerzyna 2011 U12 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/0311/22 2023 LDK!
5 13 s 13 34.33 CELANOWICZ Michał CSiR Susz 2009 U14 WN -- LDK!
6 14 s 13 34.73 MISIURA Mieszko MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2013 U12 KP -- ŻYWICA Wojciech Z/13183/21 2023 LDK!
300 m M
1 1 s 1 34.37 SMOLNICKI Łukasz SKLA Sopot 1995 Sen PM -- ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/0378/11 2023 1
2 2 s 1 34.47 KAROLEWSKI Marcin KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2002 U23 WP -- WALCZAK Michał Z/0690/19 2023
3 3 s 1 34.98 BUZAŁA Mikołaj OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP -- BYTNIEWSKI Szymon GRENDA Jan Z/3182/17 2023
4 8 s 1 36.48 KOŁODZIEJSKI Oliwier AML Słupsk 2005 U18 PM -- CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # , Z/4002/18 , 2023 5 LDK!
5 12 s 1 37.68 MAKIŁA Karol GKS Cartusia Kartuzy # 2005 U18 PM -- KRÓL Krzysztof # Z/2250/19 2023 LDK!
6 25 s 1 41.34 POROŻYŃSKI Maksymilian MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2003 U20 PM -- LDK!
1 6 s 2 36.07 ADAMCZYK Jakub MKS Polonia Warszawa 1979 Masters MZ -- ADAMCZYK Jakub B.D. Z/3910/11 2023 3
2 7 s 2 36.38 SZRAJNER Gustaw UKS LA Basket Warszawa 2003 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/4751/19 2022 LDK!
3 9 s 2 37.03 SMOLNICKI Bartosz AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U20 PM -- RATAJCZAK Maciej Z/0685/18 2022 5
4 11 s 2 37.57 KOGUT Andrzej GKS Start Długołęka 2001 U23 DS -- B.D. Z/1613/15 2021
5 19 s 2 38.85 JANUSZEWSKI Igor MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2005 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/4877/18 2023 LDK!
1 5 s 3 35.93 KASPRZYK Kacper AML Słupsk 2005 U18 PM -- CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # , Z/0016/18 , 2023 BEZ LDK!
2 13 s 3 37.78 STRUSIŃSKI Kacper MMKS Gdańsk 2005 U18 PM -- ADAMCZYK Dariusz Z/2738/19 2023 LDK!
3 14 s 3 37.84 KUCZEROWSKI Kamil AML Słupsk 2005 U18 PM -- CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # , Z/3794/18 , 2023 BEZ LDK!
4 16 s 3 38.08 GOWIŃSKI Antoni RKS Rumia 2006 U18 PM -- SZYMAŃSKI Maciej # Z/4988/19 2023 LDK!
5 17 s 3 38.48 SZYMAŃSKI Filip AKL Ursynów Warszawa # 2005 U18 MZ -- KĘDZIORA Robert # Z/3764/19 2023
1 4 s 4 35.19 WAWRZKOWICZ Jan OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP -- BYTNIEWSKI Szymon B.D. # Z/2341/21 2023
2 15 s 4 37.97 STOBIERSKI Adrian BKS Bydgoszcz 2006 U18 KP -- RUDNIK Damian Z/4220/20 2022 LDK!
3 18 s 4 38.61 NURKOWSKI Aleksander LKS Jantar Ustka 2006 U18 PM -- B.D. KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna , Z/0072/17 , 2023 BEZ LDK!
4 22 s 4 40.16 GAŁCZYŃSKI Kacper MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ -- ZABOROWSKI Marcin Z/0514/21 2023
5 23 s 4 40.50 KRZYŻANOWSKI Marek MKS Sambor Tczew 2005 U18 PM --
1 10 s 5 37.54 RĘKAWEK Modest LKS Jantar Ustka 2002 U23 PM --
2 20 s 5 39.20 NEUMANN Borys MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL -- SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0944/19 , 2023 BEZ LDK!
3 21 s 5 40.08 JANKOWSKI Kacper MKL Toruń 2000 U23 KP -- WOŹNIAK Jacek B.D. Z/3129/21 2022
4 24 s 5 40.90 MADEJ Mateusz KL Bałtyk Koszalin 2006 U18 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/3889/19 2023
5 26 s 5 41.47 KANIEWSKI Maksymilian UKS Czapla Białe Błota 2006 U18 KP -- KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew Z/3126/18 2023 BEZ LDK!
1 1 s 6 38.58 DURA Łukasz BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP III BAUMGART Iwona Z/0214/16 2023 BEZ
2 2 s 6 39.50 LIS Michał MKL Szczecin 2007 U16 ZP IV ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek # BEZ LDK!
3 3 s 6 39.83 KRYSIAK Tymoteusz BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP IV RUDNIK Damian Z/9019/21 2023 LDK!
4 5 s 6 40.84 GLAZA Mikołaj UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP V KARNAS Zbigniew Z/3121/18 2023 BEZ LDK!
1 6 s 7 42.05 WACHEK Franek MKL Toruń 2008 U16 KP V WLEKLIŃSKA Dagna Z/4496/19 2023 LDK!
2 9 s 7 46.17 ANHALT Karol UKS Czapla Białe Błota 2008 U16 KP -- KARNAS Kinga Z/3114/18 2022 LDK!
3 10 s 7 46.52 KORACH Krzysztof UKS Czapla Białe Błota 2008 U16 KP -- KARNAS Zbigniew # Z/2479/20 2023 LDK!
4 11 s 7 48.21 MIKOŁAJCZAK Leon UKS Sprint Przeźmierowo 2010 U14 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/0164/22 2023 LDK!
1 4 s 8 40.71 SIERANT Olgierd UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP V KARNAS Zbigniew Z/3213/20 2023 LDK!
2 7 s 8 43.47 HOŁOBYN Łukasz MKL Szczecin 2007 U16 ZP -- BINDASZEWSKA Hanna Z/5019/21 2023
3 8 s 8 44.51 DZIĘGIELEWSKI Wojciech MKL Szczecin 2008 U16 ZP -- BINDASZEWSKA Hanna Z/0908/22 2023 LDK!
4 12 s 8 53.75 SITARSKI Jakub UKS Czapla Białe Błota 2008 U16 KP -- KARNAS Kinga Z/1052/19 2023 LDK!
5 13 s 8 61.15 MICHALSKI Aleksander DKS Powiśle Dzierzgoń 2013 U12 PM -- B.D. Z/0822/22 2023
400 m M
1 1 s 1 49.83 MAJCHRZAK Wiktor AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM II
2 2 s 1 50.00 ŁOWICKI Michał AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U20 PM II POGORZELSKA Marta B.D. RATAJCZAK Maciej , Z/0468/18 , 2023 4 LDK!
3 3 s 1 66.63 FREITAG Daniel MKS Sambor Tczew 2005 U18 PM --
1 s 2 52.79 TOMASZEWSKI Oskar CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP IV B.D. B.D. # Z/5226/18 2022
2 s 2 57.45 RUTKOWSKI Marcin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP --
3 s 2 60.38 ŁUTOWICZ Marcel KS Jelonki Dobre Miasto 2006 U18 WN -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł Z/3152/19 2023 BEZ LDK!
4 s 2 63.13 OSIŃSKI Kacper MKL Szczecin 2005 U18 ZP -- # LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:18.38 WYDERKA Maciej KS AZS AWF Katowice # 2002 U23 SL -- SZCZYRK Janusz B.D. Z/1315/16 2023 LDK!
2 2 s 1 1:18.75 SIERADZKI Patryk CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1998 Sen KP -- SOBOWIEC Bartosz B.D. Z/0064/14 2023 1
3 3 s 1 1:21.66 POULAIN Kamil KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ -- B.D. ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia # , Z/3372/15 , 2023
4 4 s 1 1:23.36 KIJEWSKI Michał UKS Sokół Węgorzewo 2005 U18 WN -- PALUCH Krystian PALUCH Krystian Z/0910/19 2023 LDK!
5 5 s 1 1:23.54 TEIXEIRA Jory SKLA Sopot 2005 U18 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/12994/21 2023 LDK!
6 6 s 1 1:23.89 KAROW Damian UKS Czapla Białe Błota 2004 U20 KP -- KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew , Z/4508/17 , 2023 3 LDK!
7 10 s 1 1:25.75 FIJAŁKOWSKI Mikołaj SKLA Sopot 2005 U18 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/0124/19 2023 LDK!
1 8 s 2 1:25.26 DYBAŁA Marek MKS-MOSM Bytom 2004 U20 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0444/18 2023 4 LDK!
2 9 s 2 1:25.50 KOŁBUC Grzegorz MLKS Sokół Lubin 2001 U23 DS -- B.D. Z/3667/15 2023
3 11 s 2 1:26.42 BRUDŁO Hubert KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila Z/4792/19 2023
4 13 s 2 1:26.66 LIETZ Mateusz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2006 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/0841/19 2023 LDK!
5 15 s 2 1:27.14 TOBOLSKI Konrad BKS Bydgoszcz # 2005 U18 KP -- DEJEWSKI Michał RUDNIK Damian # , Z/3888/18 , 2023 LDK!
6 17 s 2 1:27.75 WIECZOREK Bartosz UKS Herkules Sulejówek 2006 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/1101/18 2023 5 LDK!
7 20 s 2 1:29.60 KIL Tymoteusz KKL Rodło Kwidzyn 2004 U20 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/1366/18 2022 5 LDK!
1 14 s 3 1:27.07 KORYCIŃSKI Wojciech MKS-MOSM Bytom 2004 U20 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0448/18 2023 5 LDK!
2 16 s 3 1:27.73 MAJERANOWSKI Maciej MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1400/20 2023 LDK!
3 18 s 3 1:27.77 POLAK Bartosz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila Z/1825/21 2023
4 21 s 3 1:30.71 KLUKA Jakub KUKS Remus Kościerzyna 2007 U16 PM III POBŁOCKI Wojciech Z/0320/20 2023 LDK!
5 23 s 3 1:31.85 CZMARA Wiktor LKS Vectra Włocławek 2006 U18 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0554/20 2023 LDK!
6 26 s 3 1:33.14 NIŻEWSKI Oktawian LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP IV NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0558/20 2023 LDK!
7 28 s 3 1:33.77 HOFFMANN Marcel CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP IV LDK!
1 7 s 4 1:24.54 BUŚKO Mateusz ULKS Talex Borzytuchom 2006 U18 PM -- B.D. ŚCIGAŁA Jarosław # , Z/0101/20 , 2023 LDK!
2 12 s 4 1:26.49 ABEL Patryk AML Słupsk 2002 U23 PM -- RUMIŃSKI Wojciech Z/0547/19 2022
3 19 s 4 1:29.56 GOSTOMCZYK Jan AML Słupsk 2005 U18 PM -- CZUBAK Tomasz # Z/3217/19 2023 LDK!
4 25 s 4 1:32.03 RADOMSKI Maksymilian SKLA Sopot 2006 U18 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/0027/19 2022 LDK!
5 27 s 4 1:33.56 GRAFF Tymoteusz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila Z/14598/21 2023
6 29 s 4 1:37.38 BREZA Dawid KUKS Remus Kościerzyna 2007 U16 PM V POBŁOCKI Wojciech Z/1918/21 2023 LDK!
7 30 s 4 1:40.76 ŁADA Nikodem KUKS Remus Kościerzyna 2007 U16 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/3440/19 2023 LDK!
8 33 s 4 1:53.16 SZWED Dominik MMKS Gdańsk 2006 U18 PM -- ADAMCZYK Dariusz Z/12787/21 2023
1 22 s 5 1:31.49 KOSICKI Kajetan AML Słupsk 2007 U16 PM III DIAK Mateusz RUMIŃSKI Wojciech , Z/3785/19 , 2023 LDK!
2 24 s 5 1:31.97 TOMALCZYK Michał CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP III KOHUTEK Artur # Z/2784/20 2023 LDK!
3 31 s 5 1:44.94 FRĄCKOWIAK Maciej LKS Zantyr Sztum 2007 U16 PM -- B.D. LDK!
4 32 s 5 1:50.82 NOWAK Maksymilian MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2008 U16 PM -- B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław , Z/0992/21 , 2023 LDK!
5 37 s 5 1:55.42 MAZUR Tomasz CSiR Susz 2007 U16 WN -- LDK!
6 42 s 5 2:33.02 KOWALSKI Filip SKL Filippides Starogard Gdański 2007 U16 PM -- PETKA Lucyna Z/2131/21 2023
1 34 s 6 1:53.22 CHUCHRA Mateusz MKL Toruń 2010 U14 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/4503/19 2023 BEZ LDK!
2 35 s 6 1:54.95 LIPIŃSKI Michał MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2009 U14 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/14678/21 2023 LDK!
3 36 s 6 1:55.27 SZWEDOWSKI Kacper LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2008 U16 PM -- WÓJCICKI Jakub Z/0606/21 2023 LDK!
4 38 s 6 2:00.68 PAWLAK Oskar MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2008 U16 PM -- B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław , Z/0991/21 , 2023 LDK!
5 39 s 6 2:03.10 PYTLARCZYK Jan KS Jelonki Dobre Miasto 2010 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0647/21 2023
6 40 s 6 2:07.14 SUGIER Franciszek KUKS Remus Kościerzyna 2009 U14 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/1921/21 2023 LDK!
7 41 s 6 2:09.19 MICHALSKI Ignacy DKS Powiśle Dzierzgoń 2011 U12 PM -- B.D. Z/0821/22 2023
800 m M
1 1 s 1 1:54.00 MAKOWSKI Mateusz UKS Gimnazjon Płońsk # 2004 U20 MZ II ADAMSKI Robert Z/4152/19 2023
2 2 s 1 1:54.12 PIASECKI Ryszard OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP II BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/0948/18 2023
3 3 s 1 1:54.26 CHMIELARZ Jakub OŚ AZS Poznań # 2002 U23 WP II BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/0692/19 2023
4 4 s 1 1:55.85 GOLAŃSKI Stanisław UKS Barnim Goleniów 2003 U20 ZP II WALKOWIAK Janusz GOŁĘBIOWSKI Michał , Z/4639/17 , 2023 3 LDK!
5 5 s 1 1:55.95 KULPA Michał KS Wda Świecie 1987 Masters KP II B.D. Z/0781/11 2023 2
6 6 s 1 1:58.45 NAGÓREK Marcin KS Agros Zamość 1980 Masters LU III NAGÓREK Marcin B.D. Z/0851/11 2023 2
7 7 s 1 1:59.54 PIWOŃSKI Mikołaj MKL Toruń 2004 U20 KP III WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2012/18 2023 3 LDK!
8 8 s 1 2:02.21 BŁASZCZYK Kamil MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ IV MAJEWSKI Zbigniew B.D. Z/3056/17 2023
9 9 s 1 2:03.77 BARAŃSKI Przemysław MLUKS Trzebiatów 1993 Sen ZP -- BARAŃSKI Bogusław B.D. Z/0774/11 2023 BEZ
10 10 s 1 2:12.33 KITOWSKI Jan SKL Filippides Starogard Gdański 2005 U18 PM -- PETKA Lucyna # Z/1803/20 2023
11 11 s 1 2:13.19 SADOWCZYK Maciej KS Wda Świecie 2004 U20 KP -- PLISZKA Julia Z/1427/17 2023 5
1000 m M
1 1 s 1 2:31.31 CITAK Miłosz MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2003 U20 SL -- PRZEWIEŹLIK Dorota Z/0785/17 2023 3
2 2 s 1 2:34.05 KOWALCZYK Dominik OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2004 U20 MZ -- PAWŁOWSKA-ŻBIKOWSKA Paulina Z/1098/18 2023 5 LDK!
3 3 s 1 2:34.06 ROMBERG Adrian KS AZS AWF Katowice # 2003 U20 SL -- SZCZYRK Janusz B.D. Z/1159/17 2023 LDK!
4 4 s 1 2:35.09 ZIELIŃSKI Krzysztof ULKS Talex Borzytuchom 2005 U18 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław # Z/1812/18 2023 LDK!
5 5 s 1 2:36.78 JASZEWSKI Kacper UKS Olimpijczyk Skorzewo 2005 U18 PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/0265/19 2023 BEZ LDK!
6 6 s 1 2:38.77 KORTAS Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U20 PM -- SZAŁACH Krzysztof Z/2249/19 2023
7 7 s 1 2:38.84 CIERESZKO Alan MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP -- GIERASIMCZYK Anna PODLEŚNY Jan BORATYŃSKA Dorota , Z/4231/18 , 2023 LDK!
8 10 s 1 2:47.69 HOŁOWIENKO Jan AML Słupsk 2003 U20 PM -- RUMIŃSKI Wojciech B.D. Z/4751/17 2023
9 11 s 1 2:48.27 PIĄTEK Alan MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/1154/20 2023 LDK!
10 17 s 1 2:54.38 GÓRSKI Krystian PTT Delta Płock 2001 U23 MZ -- KĄPIŃSKI Sławomir Z/5096/18 2023 BEZ
1 8 s 2 2:46.21 CZUBAK Tomasz MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL -- SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0927/19 , 2023 BEZ LDK!
2 9 s 2 2:47.58 JANTA Maciej ULKS Talex Borzytuchom 2005 U18 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław # Z/0329/20 2023 LDK!
3 12 s 2 2:50.70 MAŃKA Eryk KS Team ZabieganeDni Warszawa # 2004 U20 MZ -- ZASĘPA Sebastian Z/3178/20 2023
4 13 s 2 2:51.62 WOJTAŚ Jakub KKL Rodło Kwidzyn 2005 U18 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/4222/20 2023 LDK!
5 14 s 2 2:52.01 ŁUCZAK Wiktor MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/4086/20 2023 LDK!
6 15 s 2 2:53.38 STEGART Paweł KUKS Remus Kościerzyna 2007 U16 PM V # LDK!
7 16 s 2 2:54.12 GÓRSKI Kacper PTT Delta Płock 2006 U18 MZ -- KĄPIŃSKI Sławomir Z/5122/19 2023
8 23 s 2 3:00.90 MANIKOWSKI Miłosz ULKS Talex Borzytuchom 2006 U18 PM -- WRYCZA Jarosław B.D. ŚCIGAŁA Jarosław , Z/4844/18 , 2021 LDK!
9 24 s 2 3:01.26 KACPERSKI Mateusz DKS Powiśle Dzierzgoń 2005 U18 PM -- B.D. Z/3165/20 2023
10 25 s 2 3:03.22 JASTRZĘBSKI Krzysztof MKL Toruń 1972 Masters KP -- B.D. Z/2864/21 2022
1 18 s 3 2:57.04 SZYMAŃSKI Wojciech UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP V KARNAS Zbigniew # Z/3138/18 2023 BEZ LDK!
2 19 s 3 2:58.06 WINIARSKI Michał ULKS Talex Borzytuchom 2007 U16 PM V ŚCIGAŁA Jarosław # Z/3806/20 2023 LDK!
3 20 s 3 2:58.79 WATRAL Kuba ULKS Talex Borzytuchom 2006 U18 PM -- KALINOWSKA Joanna KALINOWSKA Joanna , Z/4822/18 , 2022 LDK!
4 21 s 3 2:58.94 KACPERSKI Bartosz DKS Powiśle Dzierzgoń 2001 U23 PM -- B.D. Z/3177/20 2023
5 22 s 3 3:00.43 ROKUSZEWSKI Tomasz AML Słupsk 2003 U20 PM --
6 26 s 3 3:03.99 CIERZAN Bartosz ULKS Talex Borzytuchom 2006 U18 PM -- B.D. KALINOWSKA Joanna , Z/4840/18 , 2022 LDK!
7 27 s 3 3:04.82 CAŁA Krzysztof ULKS Talex Borzytuchom 2005 U18 PM -- WRYCZA Jarosław ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0263/19 , 2022 LDK!
8 28 s 3 3:08.71 LOSY Michał KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila Z/1071/18 2023 BEZ LDK!
9 29 s 3 3:10.72 WIŚNIEWSKI Jan MKS Sambor Tczew 2004 U20 PM -- MARKOWICZ Eugeniusz Z/0860/22 2022
10 30 s 3 3:24.11 GARSKI Kryspin ULKS Talex Borzytuchom 2008 U16 PM -- RADTKE Marek # Z/5916/21 2023 LDK!
11 31 s 3 3:32.28 SIEJEK Nataniel UKS Czapla Białe Błota 2010 U14 KP -- KARNAS Kinga Z/4395/20 2023 LDK!
1500 m M
1 1 s 1 3:52.63 MEGIER Maciej AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM II SZAŁACH Krzysztof Z/3068/20 2023
2 2 s 1 3:57.31 BOROWSKI Dawid KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1999 Sen WP II WOSIEK Jacek B.D. # Z/2413/15 2023
3 3 s 1 4:00.93 DAJNOWSKI Mateusz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 1994 Sen PM II WRÓBLEWSKI Jarosław Z/1688/20 2023
4 4 s 1 4:01.18 KULESZA Robert KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1999 Sen WP II GRZEGOROWSKA Kamila B.D. Z/0986/16 2023
5 5 s 1 4:13.96 RUSOŃ Bartosz ULKS Talex Borzytuchom 2004 U20 PM IV ŚCIGAŁA Jarosław # Z/0667/19 2023
6 6 s 1 4:27.47 KIRSZ Jakub ABiC Jabłonowo Pomorskie 2000 U23 KP -- PERSZKE Wiesław B.D. # Z/2204/20 2023
3000 m M
1 s 1 8:48.87 ZIĘBA Mikołaj MKL Toruń 1997 Sen KP III WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2755/16 2023 BEZ
2 s 1 8:51.56 JANTA Dawid ULKS Talex Borzytuchom 2003 U20 PM III ŚCIGAŁA Jarosław Z/2236/19 2023 LDK!
3 s 1 9:01.99 KOPYCIŃSKI Wojciech niestowarzyszony 2002 U23 III B.D.
4 s 1 9:06.95 MICHALSKI Filip LKS Vectra Włocławek 2001 U23 KP III NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0431/15 2023 3
5 s 1 9:15.89 LEWINSKI Konrad MKL Toruń 2001 U23 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/1869/15 2023
6 s 1 10:18.39 PRĄDZYŃSKI Stanisław ULKS Talex Borzytuchom 2004 U20 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław # Z/1376/20 2023
60 m pł M Mł M
1 1 e 1 9.26 CZAJKA Mateusz AML Słupsk 2007 U16 PM -- DIAK Mateusz Z/7418/21 2023 LDK!
2 2 e 1 9.29 WZIĄTEK Szymon AML Słupsk 2007 U16 PM -- DIAK Mateusz DIAK Mateusz , Z/2503/20 , 2023 LDK!
1 f 1 9.16 CZAJKA Mateusz AML Słupsk 2007 U16 PM -- DIAK Mateusz Z/7418/21 2023 LDK!
1 f 1 9.16 WZIĄTEK Szymon AML Słupsk 2007 U16 PM -- DIAK Mateusz DIAK Mateusz , Z/2503/20 , 2023 LDK!
60 m pł M J Mł M
1 e 1 8.64 KWIATKOWSKI Nikodem LKS Zantyr Sztum 2006 U18 PM -- B.D. SZPALERSKI Adam # , Z/1173/20 , 2023 LDK!
2 e 1 8.82 GAFFKE Bruno KL Gdynia 2005 U18 PM -- KLIMASZEWSKA Bogusława B.D. Z/0681/19 2023
3 e 1 9.43 JANK Adam KL Gdynia 2006 U18 PM -- B.D. KLIMASZEWSKA Bogusława , Z/0609/19 , 2023 BEZ
4 e 1 9.44 ZŁOCH Aleksander KL Gdynia 2006 U18 PM -- KASZUBA Tomasz B.D. Z/5598/18 2023 BEZ LDK!
1 f 1 8.79 GAFFKE Bruno KL Gdynia 2005 U18 PM -- KLIMASZEWSKA Bogusława B.D. Z/0681/19 2023
2 f 1 9.19 KWIATKOWSKI Nikodem LKS Zantyr Sztum 2006 U18 PM -- B.D. SZPALERSKI Adam # , Z/1173/20 , 2023 LDK!
60 m pł M (99.1) M
1 1 e 1 8.25 SELERZYŃSKI Hubert CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U20 KP -- KARNAS Kinga KOHUTEK Artur , Z/0760/16 , 2023 LDK!
1 f 1 8.16 SELERZYŃSKI Hubert CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U20 KP -- KARNAS Kinga KOHUTEK Artur , Z/0760/16 , 2023 LDK!
60 m pł M M
1 1 e 1 7.66 SZYMAŃSKI Jakub SKLA Sopot 2002 U23 PM -- WERNER Bernard B.D. Z/3149/16 2023
2 2 e 1 8.21 BUJAK Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U23 OP -- KOBIAŁKA Kamil B.D. B.D. Z/2877/15 2023 M
3 3 e 1 9.02 TREDER Szymon WKS Flota Gdynia 2001 U23 PM -- SADKOWSKI Ryszard Z/0136/19 2023
1 f 1 7.65 SZYMAŃSKI Jakub SKLA Sopot 2002 U23 PM -- WERNER Bernard B.D. Z/3149/16 2023
2 f 1 8.10 BUJAK Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U23 OP -- KOBIAŁKA Kamil B.D. B.D. Z/2877/15 2023 M
3 f 1 9.01 TREDER Szymon WKS Flota Gdynia 2001 U23 PM -- SADKOWSKI Ryszard Z/0136/19 2023
Wzwyż M
1 f 1 2.20 KOŁODZIEJSKI Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U23 KP I KARNAS Zbigniew MICHALSKI Włodzimierz B.D. , Z/3296/17 , 2023 LDK!
2 f 1 2.10 WIŚNIEWSKI Gracjan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U23 KP I MICHALSKI Włodzimierz B.D. B.D. B.D. Z/0798/15 2023 LDK!
3 f 1 2.05 NIELUB Jakub AML Słupsk 2003 U20 PM II KOPEĆ Bernadeta Z/5098/19 2023 LDK!
4 f 1 1.90 KUCHCZYŃSKI Jakub BKS Bydgoszcz 2002 U23 KP III SZCZERKOWSKI Eugeniusz B.D. Z/6464/15 2023
5 f 1 1.65 DELEWSKI Jan LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U16 PM V WÓJCICKI Jakub Z/0603/21 2023 LDK!
6 f 1 1.60 KREFTA Kacper AML Słupsk 2006 U18 PM -- KOPEĆ Bernadeta Z/14393/21 2023 LDK!
7 f 1 1.60 ŻYWICA Krystian MKL Toruń 2008 U16 KP -- B.D. BUTKIEWICZ Jacek # , Z/4490/19 , 2023 LDK!
8 f 1 1.55 MANKIEWICZ Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/13596/21 2023
9 f 1 1.50 BEDNARSKI Dariusz MUKS Płock 1954 Masters MZ -- B.D. B.D. Z/1790/12 2023 BEZ
10 f 1 1.40 MĄCZKOWIAK Adam UKS Sprint Przeźmierowo 2010 U14 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/0715/20 2023 LDK!
Tyczka M
1 f 1 2.90 RZEPKA Szymon KS Warszawianka W-wa 2008 U16 MZ V RZEPKA Marek # Z/3023/20 2023
2 f 1 2.50 STRZYŻEWSKI Filip SKS Feniks Siedlce 2011 U12 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/2443/21 2023
3 f 1 2.10 DOŁĘGA Szymon SKS Feniks Siedlce 2009 U14 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/0520/22 2023
4 f 1 2.00 KLEPACKI Krzysztof SKS Feniks Siedlce 2013 U12 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/8690/21 2023
5 f 1 1.80 MROZEK Łukasz SKS Feniks Siedlce 2011 U12 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/5368/21 2023
6 f 1 1.50 KOZIOŁ Michał SKS Feniks Siedlce 2011 U12 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/0934/22 2023
6 f 1 1.50 KALINICZENKO Daniil UKS OSoT Szczecin 2014 U12 ZP -- KALINICZENKO Wiaczesław Z/4810/19 2023 LDK!
1 f 2 3.75 SZAKOWSKI Piotr OSOT Szczecin # 2005 U18 ZP III SZCZEPAŃSKI Marcin Z/4070/19 2023 LDK!
2 f 2 3.65 ZŁOCH Konrad KL Gdynia 2008 U16 PM III B.D. KASZUBA Tomasz , Z/5599/18 , 2023 BEZ LDK!
3 f 2 3.25 KANIA Maksymilian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2009 U14 KP IV KACZOCHA Alina DAKINIEWICZ Wojciech , Z/0333/19 , 2023 LDK!
1 f 3 4.45 ROZMIAREK Piotr CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP II KRZEWIŃSKI Ignacy DAKINIEWICZ Wojciech , Z/4249/18 , 2023 LDK!
2 f 3 4.35 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998 Sen MZ II RZEPKA Marek B.D. B.D. Z/1605/14 2023
3 f 3 4.15 PAWLICKI Szymon CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U23 KP II DAKINIEWICZ Wojciech B.D. Z/4815/18 2023
  f 3 NM CHMARA Sebastian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 Sen KP -- DAKINIEWICZ Wojciech B.D. # Z/0579/15 2023
  f 3 NM PAWLIK Karol CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1994 Sen KP -- DAKINIEWICZ Wojciech Z/2178/11 2023 M
W dal M
1 f 1 7.55 JOPEK Mateusz KS AZS AWF Wrocław 1996 Sen DS I KOKOT Zdzisław B.D. Z/0042/12 2023
2 f 1 7.30 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 1998 Sen KP I BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2023
3 f 1 6.47 TARASIEWICZ Olivier KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ III RZEPKA Marek B.D. Z/1572/16 2023
1 f 2 6.63 KRAWCZYK Mateusz AZS Łódź 2004 U20 LD III SADACH Aneta Z/2888/20 2023
2 f 2 6.02 HARASIUK Jakub ULKS Talex Borzytuchom 2004 U20 PM IV RADTKE Marek B.D. RADTKE Marek , Z/0050/18 , 2022 3 LDK!
3 f 2 5.95 ZAMOJSKI Kacper MKS-MOSM Bytom 2003 U20 SL IV JACYSZYN Lechosław Z/1163/17 2022 5 LDK!
1 f 3 6.63 MINKLEJ Adrian MKL Toruń 2005 U18 KP III B.D. MAŃKOWSKI Gabriel , Z/0697/18 , 2023 BEZ LDK!
2 f 3 6.38 GŁASZCZKA Szymon KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ III ŁUKASIAK Michał Z/1006/19 2023
3 f 3 6.30 WILCZEWSKI Jakub AML Słupsk 2006 U18 PM III DIAK Mateusz # Z/0087/21 2023 LDK!
4 f 3 5.86 PTASIEWICZ Jakub MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ -- ZABOROWSKI Marcin KOZERA Piotr , Z/2350/19 , 2023 LDK!
5 f 3 5.76 MOTYLEWSKI Kornel LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2005 U18 WN -- JASZCZYK Krzysztof Z/3218/20 2023
6 f 3 5.14 SZYMCZAK Filip MKL Toruń 2006 U18 KP -- BUTKIEWICZ Jacek Z/13609/21 2023
7 f 3 5.08 LEWANDOWSKI Maksymilian MKL Toruń 2006 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/4469/19 2023 BEZ LDK!
8 f 3 4.88 SMARDZEWSKI Filip MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ -- KOZERA Piotr Z/13347/21 2023
1 f 4 5.64 KRZESZOWSKI Igor AML Słupsk 2008 U16 PM V DIAK Mateusz Z/4326/20 2022 LDK!
2 f 4 5.03 KACZMAREK Mikołaj UKS Dąb Suchy Las 2007 U16 WP -- TYLAK Łukasz Z/0533/22 2023 LDK!
3 f 4 4.71 SZOCIK Kamil UKS Sokół Węgorzewo 2007 U16 WN -- LDK!
4 f 4 4.70 ZIELIŃSKI Sambor BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP -- SZCZERKOWSKI Eugeniusz Z/1055/19 2023 BEZ
5 f 4 4.64 KAWAŁKOWSKI Marcel BKS Bydgoszcz 2008 U16 KP -- SZCZERKOWSKI Eugeniusz Z/2297/18 2023 LDK!
6 f 4 4.11 RZEPKA Szymon KS Warszawianka W-wa 2008 U16 MZ -- RZEPKA Marek # Z/3023/20 2023
W dal strefa M
1 f 1 3.26 KALINICZENKO Daniil UKS OSoT Szczecin 2014 U12 ZP -- KALINICZENKO Wiaczesław Z/4810/19 2023 LDK!
1 f 2 4.40 KWIATKOWSKI Tymon LKS Zantyr Sztum 2010 U14 PM -- B.D. SZPALERSKI Adam # , Z/3558/20 , 2023 LDK!
2 f 2 3.78 KRZYWAŃSKI Szymon UKS Czapla Białe Błota 2010 U14 KP -- KARNAS Kinga Z/1034/20 2023 LDK!
Trójskok M
1 f 1 15.74 ŚWIDERSKI Adrian WKS Śląsk Wrocław 1986 Masters DS I JAGACIAK Jarosław Z/1691/11 2023 1
2 f 1 15.21 BRACKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki # 2003 U20 LD I ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. Z/3046/17 2023 LDK!
3 f 1 13.94 SOBORA Łukasz KS Lemiesz Team Warszawa 1978 Masters MZ III SOBORA Łukasz Z/1250/14 2023
4 f 1 13.35 KRYSZTOFIAK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U20 LD III B.D. 4 LDK!
5 f 1 13.30 CETLICER Filip MKS Aleksandrów Łódzki 2001 U23 LD III ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. Z/3775/15 2023
6 f 1 13.18 PLESZCZYŃSKI Przemysław SKLA Sopot 2006 U18 PM IV LEWANDOWSKI Michał # Z/1047/20 2023 LDK!
7 f 1 11.21 KWIATKOWSKI Filip MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ -- KOZERA Piotr Z/0695/20 2023 LDK!
  f 1 NM LEWANDOWSKI Oskar LKS Zantyr Sztum 2006 U18 PM -- SZPALERSKI Adam # Z/1174/20 2023 LDK!
Kula (4) M
1 f 1 12.68 KRANKOWSKI Wacław KLAM Toruń 1951 Masters KP -- B.D.
2 f 1 8.86 NOWACKI Czesław PZWLA Toruń 1943 Masters KP -- B.D. BEZ
Kula (5) M
1 f 1 13.61 WAWIEROWICZ Ignacy AML Słupsk 2006 U18 PM III B.D. WITEK Mirosław , Z/2797/18 , 2023 BEZ LDK!
2 f 1 12.19 RAGAN Jakub KL Gdynia 2005 U18 PM -- B.D.
3 f 1 11.87 KULIGOWSKI Rafał UKS Cyprianka 2006 U18 KP -- JETTER Piotr MAŃKOWSKI Edward , Z/5601/18 , 2023 BEZ LDK!
4 f 1 11.70 KRAWCEWICZ Kacper UKS Sokół Węgorzewo # 2006 U18 WN -- PALUCH Krystian Z/0115/20 2023 LDK!
5 f 1 11.61 ADAMCZYK Wiktor MMKS Gdańsk 2005 U18 PM -- ADAMCZYK Dariusz Z/11726/21 2023 LDK!
6 f 1 11.26 KOWALSKI Wojciech KL Gdynia 2005 U18 PM -- KLIMASZEWSKI Andrzej Z/2638/21 2023
7 f 1 10.49 KUPAJ Oskar AML Słupsk 2006 U18 PM --
8 f 1 8.37 PRZYBYLAK Bartosz UKS 12 Kalisz 2006 U18 WP -- MAŁECKI Marcin Z/1605/18 2023 BEZ LDK!
1 f 2 14.16 ARMSTRONG Dominik LKS Ziemi Puckiej Puck 2007 U16 PM III KOWNATKE Rafał Z/1045/21 2023 LDK!
2 f 2 12.23 DELEWSKI Jan LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U16 PM V WÓJCICKI Jakub Z/0603/21 2023 LDK!
3 f 2 10.67 ŚCIŚLAK Ksawery LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM V B.D. PAPROCKA Dorota # , Z/3547/20 , 2023 LDK!
4 f 2 10.51 SŁOŃSKI Filip MMKS Gdańsk 2008 U16 PM V SKALSKI Krzysztof Z/4388/20 2023 LDK!
5 f 2 10.39 ZAWADZKI Miłosz AML Słupsk 2007 U16 PM -- NASZKO Andrzej Z/4190/20 2023 LDK!
6 f 2 10.08 GRZEGOREK Wiktor UKS 12 Kalisz 2007 U16 WP -- MAŁECKI Marcin Z/1604/18 2023 LDK!
7 f 2 9.48 GRUSZEWSKI Jakub AML Słupsk 2008 U16 PM -- NASZKO Andrzej Z/0168/21 2023 LDK!
8 f 2 8.98 BROŃCZYK Mateusz Akademia Biegowa Żary # 2007 U16 LB -- BONIŚNIAK Dawid Z/0328/22 2023 LDK!
9 f 2 8.18 RUTKOWSKI Nikodem UKS Cyprianka 2008 U16 KP -- JETTER Piotr Z/1000/20 2022 LDK!
10 f 2 8.14 PANCEWICZ Maciej UKS 12 Kalisz 2008 U16 WP -- MAŁECKI Marcin # Z/3765/21 2023
Kula (6) M
1 f 1 15.85 HELMAN Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U20 PM II KOWNATKE Rafał Z/5117/18 2023 4
2 f 1 11.62 CHUDAŚ Daniel UKS 12 Kalisz 2003 U20 WP IV MAŁECKI Marcin Z/1985/19 2023
3 f 1 11.07 KSIĄŻCZYK Bartosz MKS-MOSM Bytom 2003 U20 SL IV KOTUŁA Krzysztof MARMUR Stanisław , Z/1152/17 , 2022 4 LDK!
4 f 1 7.48 KOKOSZKA Kacper MMKS Gdańsk 2004 U20 PM -- KOZŁOWSKI Mateusz ADAMCZYK Dariusz , Z/11727/21 , 2022 LDK!
Kula (7.26) M
1 f 1 14.18 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 1991 Sen MZ II MODELSKI Michał Z/4067/11 2023 MM
2 f 1 10.96 TARASIEWICZ Olivier KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/1572/16 2023

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 18.146574020386 sekund