Spała 23.01.2022
1. Ogólnopolski Halowy Mityng ŁOZLA 2022
60 m K
1 1 e 1 7.44 GĄSIOR Adriana KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar ROSTEK William , Z/3488/15 , 2022 LDK!
2 5 e 1 7.76 BARCZ Weronika AZS Łódź 2002 U23 LD -- JUSTYŃSKI Mikołaj SADACH Aneta B.D. # Z/2583/16 2023 LDK!
3 6 e 1 7.79 MAJEWSKA Marika AZS-AWF Gorzów 2002 U23 LB -- B.D. PAWLAK Przemysław ZALESKA-POSMYK Izabela B.D. , Z/2685/16 , 2023 LDK!
4 9 e 1 8.19 BANY Daria UKS Gepard Warszawa 2002 U23 MZ -- LDK!
5 14 e 1 8.61 MURAWSKA Barbara AZS Łódź 2001 U23 LD -- B.D.
6 16 e 1 9.17 GŁUSZCZ Agata UKS Vis Skierniewice 1983 Masters LD -- BARSKA Jolanta Z/11366/21 2022
1 2 e 2 7.44 HOROWSKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U23 LB -- SASKA Tomasz B.D. Z/3097/15 2023
2 4 e 2 7.71 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 2002 U23 LU -- B.D. GDAŃSKI Andrzej B.D. , Z/5236/15 , 2023 LDK!
3 8 e 2 8.17 KOWALSKA Aleksandra UKS Gepard Warszawa 1993 Sen MZ -- RĄCZKA Paweł Z/4149/19 2022
4 11 e 2 8.36 BUCZEK Weronika KS AZS AWF Warszawa 2000 U23 MZ -- B.D. # Z/0562/19 2023
5 12 e 2 8.43 STELMASZCZYK Joanna SSA Legia 1926 Warszawa 1998 Sen MZ -- B.D. OBROCKI Bogdan , Z/1600/14 , 2022 3
  e 2 DQ LIPIŃSKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ -- KĘDZIORA Robert B.D. # Z/2758/17 2023
1 3 e 3 7.64 WOJCIESZEK Anna KS AZS AWF Warszawa 1991 Sen MZ -- B.D. B.D. RĄCZKA Paweł , Z/1793/13 , 2023
2 7 e 3 7.93 JÓŹWICKA Małgorzata KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ -- B.D. # Z/2037/16 2023 2
3 10 e 3 8.19 JAKŚ Aleksandra RKS Łódź 1998 Sen LD -- KOPEĆ Dominik B.D. Z/1333/14 2023 2
4 13 e 3 8.43 JAKŚ Małgorzata RKS Łódź 1998 Sen LD -- KOPEĆ Dominik B.D. Z/1334/14 2023
5 15 e 3 8.89 PAWLUKIEWICZ Paulina KS Lemiesz Team Warszawa 1998 Sen MZ -- LEMIESZ Aneta Z/1369/14 2021
1 1 e 4 9.16 KOBIERSKA Nina LUKS Boguszyce 2011 U12 LD -- SUPEŁ Dorota Z/0556/22 2023
2 2 e 4 9.49 ŚLEDŹ Laura UKS LA Basket Warszawa 2011 U12 MZ -- BOROŃ Aldona Z/4359/20 2022 LDK!
3 3 e 4 9.56 CZYŻ Bella UMLKS Pegaz Opoczno 2011 U12 LD -- GRABOLUS Marek Z/1889/21 2022 LDK!
4 4 e 4 10.09 LANGOWSKA Julia BKL Bełchatów 2011 U12 LD -- MORAWIEC Agnieszka Z/13286/21 2023 LDK!
1 1 e 5 7.46 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2003 U20 PK -- KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0352/17 2023 2 LDK!
2 4 e 5 7.84 BARCEWICZ Daria AZS Łódź 2003 U20 LD -- #
3 13 e 5 8.73 GAŁKA Ada AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U20 OP -- SZARZYŃSKA Barbara DZIUBA Jacek , Z/3704/17 , 2022 LDK!
4 14 e 5 8.83 WOŹNIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/0811/20 2023 LDK!
1 2 e 6 7.67 GREINER Olivia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP -- LACH Magdalena Z/1145/20 2023 LDK!
2 3 e 6 7.76 DZIAMSKA Julia OŚ AZS Poznań # 2003 U20 WP -- OSIK Tadeusz B.D. Z/0868/15 2023 LDK!
3 5 e 6 8.07 SIENKIEWICZ Marianna AKL Ursynów Warszawa 2003 U20 MZ -- OBROCKI Bogdan B.D. Z/5423/18 2023
4 10 e 6 8.36 WÓJCIK Gabriela KS AZS AWF Kraków # 2003 U20 MA -- SYSAK Tomasz GIZA Andrzej B.D. , Z/0065/17 , 2023 LDK!
1 6 e 7 8.22 BARTCZAK Anna AZS-AWF Gorzów 2004 U20 LB -- PAPUGA Sebastian Z/5355/18 2022 5 LDK!
2 7 e 7 8.24 NEUMANN Sophia KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/4187/19 2022 LDK!
3 12 e 7 8.26 MASTALERZ Idalia KKL Kielce 2004 U20 SK -- B.D. LDK!
4 9 e 7 8.36 MARCINIAK Julia AZS Łódź 2004 U20 LD -- BLAUSZ Henryka # Z/5319/19 2023
5 11 e 7 8.56 ANGLART Julianna UKS Młodzik Warszawa # 2006 U18 MZ -- RADKE Karol Z/4297/19 2023
6 8 e 7 8.60 POLANOWSKA Nina AKL Ursynów Warszawa 2003 U20 MZ -- JENDRYCH Marek 4 LDK!
1 1 e 8 7.47 SEŃ Martyna KS Agros Zamość 2005 U18 LU -- STRYJEWSKI Janusz STRYJEWSKI Janusz NAMIOTKO Stanisław , Z/0513/19 , 2023 LDK!
2 2 e 8 7.82 GADAJSKA Wiktoria RLTL Optima Radom 2006 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1548/18 , 2023 3 LDK!
3 4 e 8 8.08 BIBIK Anna KS Agros Zamość 2005 U18 LU -- NAMIOTKO Stanisław Z/0401/19 2023 LDK!
4 8 e 8 8.29 TRAWIŃSKA Maria UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/4356/20 2023 LDK!
5 15 e 8 8.53 KRUCZEK Martyna KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U18 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/2983/18 2023 5 LDK!
6 18 e 8 8.58 GREGORCZYK Klaudia RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta Z/9493/21 2023
7 22 e 8 8.77 PAWLAK Maja LKS Zuza Running Team Opoczno 2006 U18 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/2622/21 2023
8 26 e 8 8.98 MICHALEC Nela RKS Łódź 2005 U18 LD --
1 3 e 9 7.85 ADAMCZYK Julia RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1104/18 , 2023 2 LDK!
2 6 e 9 8.19 ZACHARZ Julia KKL Kielce 2005 U18 SK -- TIETIERIN Paweł Z/1233/20 2023 LDK!
3 10 e 9 8.32 RUTOWICZ Monika UMLKS Pegaz Opoczno 2006 U18 LD -- GRABOLUS Marek Z/0413/19 2023 LDK!
4 12 e 9 8.40 KRĘCIOCH Agnieszka MKS Tempo Kęty 2006 U18 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/2568/18 2023 BEZ
5 25 e 9 8.88 DROZD Martyna LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U18 WP -- PTAK Krzysztof Z/2433/20 2023 LDK!
6 27 e 9 9.08 SOBCZYŃSKA Marta AZS Łódź 2006 U18 LD -- BLAUSZ Henryka # Z/0223/20 2023 LDK!
7 28 e 9 9.43 WIKIŃSKA Weronika UKS Dziewiątka Kutno 2006 U18 LD -- KUDŁA Jacek Z/3193/19 2023
1 5 e 10 8.18 TARNOWSKA Aleksandra KS Agros Zamość 2005 U18 LU -- MARKOWSKA Dorota # Z/0429/18 2023 LDK!
2 11 e 10 8.36 JACKOWICZ Marta KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ -- KĘDZIORA Robert # Z/0848/20 2022
3 13 e 10 8.44 FORNALIK Aleksandra TS AKS Chorzów 2006 U18 SL -- GRUCHEL Marzena Z/3027/18 2023 BEZ LDK!
4 20 e 10 8.68 BACZYŃSKA Julita MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD -- LDK!
5 19 e 10 8.68 SZRAJNER Łucja UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/5622/19 2022 LDK!
6 23 e 10 8.84 HYLLUS Julia RK Athletics Warszawa 2006 U18 MZ -- STELMASZCZYK Joanna Z/12621/21 2023
7 29 e 10 9.54 GREFKOWICZ Lidia OKS Skra Warszawa 2006 U18 MZ -- PAWŁOWSKA Maria Z/0816/22 2022
1 7 e 11 8.21 BROŻYNA Nikola RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta , Z/1554/18 , 2023 LDK!
2 9 e 11 8.30 JAWORSKA Wiktoria KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/0904/21 2022
3 14 e 11 8.51 BOREK Alicja KKL Kielce 2005 U18 SK -- JANUCHTA Krzysztof TIETIERIN Paweł , Z/5280/18 , 2023 5 LDK!
4 16 e 11 8.56 JACZEWSKA Amelia UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -- RĄCZKA Elżbieta BOROŃ Adam , Z/3992/20 , 2023 LDK!
5 17 e 11 8.57 MORAWIEC Maja RKS Łódź 2005 U18 LD -- KOPEĆ Dominik Z/0464/19 2023 LDK!
6 21 e 11 8.73 WIETESKA Daria RLTL Optima Radom 2006 U18 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta , Z/4734/19 , 2022 LDK!
7 24 e 11 8.87 BORKOWSKA Marta MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD -- LDK!
  e 11 DQ URBANIAK Lena UKS Gepard Warszawa 2006 U18 MZ -- RĄCZKA Paweł Z/2878/20 2023
1 3 e 12 7.97 DOMAGAŁA Małgorzata UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz # Z/3465/19 2023 LDK!
2 4 e 12 7.97 OLCZYK Anna UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz # , Z/3462/19 , 2023 5 LDK!
3 11 e 12 8.58 BŁAWICKA Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 2007 U16 OP -- PIERÓG Paweł Z/9269/21 2023 LDK!
4 15 e 12 8.88 CZACHOROWSKA Antonina MUKS Park Zduńska Wola 2008 U16 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/0529/21 2023 LDK!
5 19 e 12 9.25 SMYKA Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD -- KOWALSKI Robert Z/8007/21 2023 LDK!
1 1 e 13 7.91 JEŻ Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB -- PAPUGA Sebastian Z/0747/20 2023 LDK!
2 5 e 13 8.06 PIĄTKOWSKA Hanna LKS MOSiR Sieradz 2008 U16 LD -- B.D. GABRYSIAK Marcin , Z/1978/21 , 2023 LDK!
3 9 e 13 8.50 WIŚNIEWSKA Zuzanna UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD -- KUDŁA Jacek Z/5394/19 2023 LDK!
4 16 e 13 9.05 LASKA Amelia UKS Vis Skierniewice 2008 U16 LD -- KORWEK Joanna Z/3814/19 2023 LDK!
5 18 e 13 9.22 PLACEK Justyna MUKS Park Zduńska Wola 2008 U16 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/11279/21 2023
1 2 e 14 7.95 KUŚ Anastazja KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2483/20 2023 LDK!
2 6 e 14 8.18 HABROWICZ Ewa RK Athletics Warszawa 2007 U16 MZ -- STELMASZCZYK Joanna Z/3258/21 2023
3 14 e 14 8.78 MYKITA Antonina LZS KL Kotwica Brzeg 2008 U16 OP -- ZOK Patrycja Z/10983/21 2023 LDK!
4 17 e 14 9.21 KULAWIAK Julia KS Victoria Trzebinia 2008 U16 MA -- LDK!
  e 14 DNF GALUS Nikola MUKS Park Zduńska Wola # 2008 U16 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/0758/22 2023
1 7 e 15 8.23 WROTEK Hanna OKS Skra Warszawa 2008 U16 MZ -- BALCERZAK Piotr # Z/0952/21 2023 LDK!
2 8 e 15 8.45 TYMOSZCZUK Maja KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0908/21 2023 LDK!
3 10 e 15 8.54 ŻUK Magdalena MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP -- PIERÓG Paweł Z/0973/21 2023 LDK!
4 12 e 15 8.72 KANDERSKA Zuzanna UKS Vis Skierniewice 2008 U16 LD -- BARSKA Jolanta Z/2369/21 2022 LDK!
5 13 e 15 8.77 MAGDZIARZ Marika UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD -- LDK!
6 20 e 15 9.33 MAGDZIARZ Oliwia UKS Vis Skierniewice 2008 U16 LD -- KORWEK Joanna Z/13296/21 2022 LDK!
7 21 e 15 9.47 KOSMATKA Maja UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD -- KORWEK Joanna Z/3813/19 2022 LDK!
1 2 e 16 8.25 MORAWIEC Alicja BKL Bełchatów 2009 U14 LD -- MORAWIEC Agnieszka MANTYK Łukasz # , Z/4339/19 , 2023 BEZ LDK!
2 3 e 16 8.35 NIEZGODA Iga LUKS Boguszyce 2009 U14 LD -- SUPEŁ Dorota Z/0486/20 2023 LDK!
3 4 e 16 8.52 ZAGRODZIŃSKA Kinga UKS Czempion Bełchatów 2009 U14 LD -- RYBARCZYK Dariusz Z/0904/22 2023 LDK!
4 7 e 16 8.97 OWCZAREK Lena UKS Czempion Bełchatów 2010 U14 LD -- RYBARCZYK Dariusz Z/7880/21 2023 LDK!
5 8 e 16 9.08 CABAN Anna UKS Vis Skierniewice 2010 U14 LD -- KORWEK Joanna Z/7582/21 2023 LDK!
6 12 e 16 9.38 KRZEMIŃSKA Antonina UKS Vis Skierniewice 2010 U14 LD -- KORWEK Joanna # Z/7586/21 2022 LDK!
1 1 e 17 8.16 ZAWADZKA Lena UKS-MOS Opole 2009 U14 OP -- OWCZAREK Konrad LACH Magdalena # , Z/14305/21 , 2023 LDK!
2 5 e 17 8.79 STAŃCZAK Urszula KS Orzeł Warszawa 2010 U14 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/4003/21 2023 LDK!
3 10 e 17 9.18 JACKOWSKA Kinga MKL Jurand Szczytno # 2009 U14 WN -- BUKOWIECKI Maciej Z/6691/22 2023 LDK!
4 11 e 17 9.31 KORWEK Lena UKS Vis Skierniewice 2009 U14 LD -- KORWEK Joanna # Z/3812/19 2023 LDK!
5 13 e 17 9.47 PŁACZEK Agnieszka MUKS Park Zduńska Wola 2009 U14 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/0757/22 2023
6 15 e 17 9.52 PŁOCKA Milena LKS Koluszki 2010 U14 LD -- TOMCZYK Antoni Z/4288/19 2023
7 21 e 17 10.32 ŻYLAK Paulina UKS Dziewiątka Kutno 2009 U14 LD -- KUDŁA Jacek Z/0622/21 2023 LDK!
1 6 e 18 8.94 CYGULSKA Joanna MKS Aleksandrów Łódzki 2010 U14 LD -- TOMCZYK Kazimierz # Z/13236/21 2023 LDK!
2 9 e 18 9.11 RADŁOWSKA Joanna GUKS Asy Dywity 2009 U14 WN -- NIESTATEK Szymon Z/1384/21 2023 LDK!
3 14 e 18 9.48 NOWAK Natalia RK Athletics Warszawa 2009 U14 MZ -- LEMIESZEWSKA Marta Z/14861/21 2023
4 16 e 18 9.75 MAŚLAK Natasza UKS Vis Skierniewice 2010 U14 LD -- KORWEK Joanna Z/0907/22 2022 LDK!
5 17 e 18 9.95 MIKULSKA Julia UKS Vis Skierniewice 2010 U14 LD -- KORWEK Joanna Z/12105/21 2022 LDK!
6 18 e 18 10.17 NOWAKOWSKA Malina UKS Vis Skierniewice 2010 U14 LD -- KORWEK Joanna Z/9753/21 2023 LDK!
7 19 e 18 10.26 ADAMCZYK Zuzanna UKS Vis Skierniewice 2010 U14 LD -- KORWEK Joanna # Z/7579/21 2022 LDK!
8 20 e 18 10.27 SIEMIŃSKA Anna LKS Koluszki 2010 U14 LD -- TOMCZYK Antoni Z/4294/19 2023
1 1 f 1 7.46 GĄSIOR Adriana KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar ROSTEK William , Z/3488/15 , 2022 LDK!
2 2 f 1 7.66 WOJCIESZEK Anna KS AZS AWF Warszawa 1991 Sen MZ -- B.D. B.D. RĄCZKA Paweł , Z/1793/13 , 2023
3 3 f 1 7.70 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 2002 U23 LU -- B.D. GDAŃSKI Andrzej B.D. , Z/5236/15 , 2023 LDK!
4 4 f 1 7.91 JÓŹWICKA Małgorzata KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ -- B.D. # Z/2037/16 2023 2
1 1 f 2 9.08 KOBIERSKA Nina LUKS Boguszyce 2011 U12 LD -- SUPEŁ Dorota Z/0556/22 2023
2 2 f 2 9.57 CZYŻ Bella UMLKS Pegaz Opoczno 2011 U12 LD -- GRABOLUS Marek Z/1889/21 2022 LDK!
3 3 f 2 10.16 LANGOWSKA Julia BKL Bełchatów 2011 U12 LD -- MORAWIEC Agnieszka Z/13286/21 2023 LDK!
1 1 f 3 7.47 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2003 U20 PK -- KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0352/17 2023 2 LDK!
2 2 f 3 7.61 GREINER Olivia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP -- LACH Magdalena Z/1145/20 2023 LDK!
3 3 f 3 7.67 DZIAMSKA Julia OŚ AZS Poznań # 2003 U20 WP -- OSIK Tadeusz B.D. Z/0868/15 2023 LDK!
4 4 f 3 7.85 BARCEWICZ Daria AZS Łódź 2003 U20 LD -- #
5 5 f 3 8.09 SIENKIEWICZ Marianna AKL Ursynów Warszawa 2003 U20 MZ -- OBROCKI Bogdan B.D. Z/5423/18 2023
6 6 f 3 8.22 MASTALERZ Idalia KKL Kielce 2004 U20 SK -- B.D. LDK!
7 7 f 3 8.26 NEUMANN Sophia KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/4187/19 2022 LDK!
8 8 f 3 8.29 BARTCZAK Anna AZS-AWF Gorzów 2004 U20 LB -- PAPUGA Sebastian Z/5355/18 2022 5 LDK!
1 1 f 4 7.47 SEŃ Martyna KS Agros Zamość 2005 U18 LU -- STRYJEWSKI Janusz STRYJEWSKI Janusz NAMIOTKO Stanisław , Z/0513/19 , 2023 LDK!
2 2 f 4 7.76 ADAMCZYK Julia RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1104/18 , 2023 2 LDK!
3 3 f 4 7.82 GADAJSKA Wiktoria RLTL Optima Radom 2006 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1548/18 , 2023 3 LDK!
4 4 f 4 8.14 BROŻYNA Nikola RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta , Z/1554/18 , 2023 LDK!
5 5 f 4 8.14 TARNOWSKA Aleksandra KS Agros Zamość 2005 U18 LU -- MARKOWSKA Dorota # Z/0429/18 2023 LDK!
6 6 f 4 8.14 ZACHARZ Julia KKL Kielce 2005 U18 SK -- TIETIERIN Paweł Z/1233/20 2023 LDK!
7 7 f 4 8.15 BIBIK Anna KS Agros Zamość 2005 U18 LU -- NAMIOTKO Stanisław Z/0401/19 2023 LDK!
8 8 f 4 8.20 TRAWIŃSKA Maria UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/4356/20 2023 LDK!
1 1 f 5 7.86 KUŚ Anastazja KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2483/20 2023 LDK!
2 2 f 5 7.94 DOMAGAŁA Małgorzata UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz # Z/3465/19 2023 LDK!
3 3 f 5 7.95 OLCZYK Anna UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz # , Z/3462/19 , 2023 5 LDK!
4 4 f 5 8.09 PIĄTKOWSKA Hanna LKS MOSiR Sieradz 2008 U16 LD -- B.D. GABRYSIAK Marcin , Z/1978/21 , 2023 LDK!
5 5 f 5 8.14 HABROWICZ Ewa RK Athletics Warszawa 2007 U16 MZ -- STELMASZCZYK Joanna Z/3258/21 2023
6 6 f 5 8.25 WROTEK Hanna OKS Skra Warszawa 2008 U16 MZ -- BALCERZAK Piotr # Z/0952/21 2023 LDK!
1 1 f 6 7.95 ZAWADZKA Lena UKS-MOS Opole 2009 U14 OP -- OWCZAREK Konrad LACH Magdalena # , Z/14305/21 , 2023 LDK!
2 2 f 6 8.30 NIEZGODA Iga LUKS Boguszyce 2009 U14 LD -- SUPEŁ Dorota Z/0486/20 2023 LDK!
3 3 f 6 8.31 MORAWIEC Alicja BKL Bełchatów 2009 U14 LD -- MORAWIEC Agnieszka MANTYK Łukasz # , Z/4339/19 , 2023 BEZ LDK!
4 4 f 6 8.58 ZAGRODZIŃSKA Kinga UKS Czempion Bełchatów 2009 U14 LD -- RYBARCZYK Dariusz Z/0904/22 2023 LDK!
5 6 f 6 8.83 CYGULSKA Joanna MKS Aleksandrów Łódzki 2010 U14 LD -- TOMCZYK Kazimierz # Z/13236/21 2023 LDK!
6 5 f 6 8.83 STAŃCZAK Urszula KS Orzeł Warszawa 2010 U14 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/4003/21 2023 LDK!
7 7 f 6 9.01 CABAN Anna UKS Vis Skierniewice 2010 U14 LD -- KORWEK Joanna Z/7582/21 2023 LDK!
200 m K
1 1 s 1 23.97 HOROWSKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U23 LB M SASKA Tomasz B.D. Z/3097/15 2023
2 2 s 1 24.23 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2003 U20 PK I KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0352/17 2023 2 LDK!
3 4 s 1 24.53 SEŃ Martyna KS Agros Zamość 2005 U18 LU I STRYJEWSKI Janusz STRYJEWSKI Janusz NAMIOTKO Stanisław , Z/0513/19 , 2023 LDK!
1 3 s 2 24.51 GĄSIOR Adriana KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS I CZAJKOWSKI Waldemar ROSTEK William , Z/3488/15 , 2022 LDK!
2 14 s 2 26.56 KOWALSKA Aleksandra UKS Gepard Warszawa 1993 Sen MZ III RĄCZKA Paweł Z/4149/19 2022
3 22 s 2 26.97 ZAJĄC Magdalena KS AZS AWF Wrocław 2002 U23 DS III
1 10 s 3 26.09 BARCEWICZ Daria AZS Łódź 2003 U20 LD II #
2 16 s 3 26.61 ILCZUK Weronika KS Lemiesz Team Warszawa # 1986 Masters MZ III LEMIESZ Aneta Z/2529/20 2023
3 35 s 3 27.77 MARCINIAK Julia AZS Łódź 2004 U20 LD IV BLAUSZ Henryka # Z/5319/19 2023
1 7 s 4 25.61 KUŹMIŃSKA Justyna MKS-SMS Victoria Racibórz 2004 U20 SL II MORKA Piotr Z/1004/18 2023 3 LDK!
2 8 s 4 25.70 TOMCZYK Zofia UMLKS Pegaz Opoczno 2008 U16 LD II GRABOLUS Marek # Z/2525/20 2023 LDK!
3 12 s 4 26.17 WIESZTORT Laura niestowarzyszona # 2008 U16 II WIESZTORT Marek Z/2849/19 2023 LDK!
1 5 s 5 24.89 GREINER Olivia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP I LACH Magdalena Z/1145/20 2023 LDK!
2 9 s 5 25.91 JEŻ Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB II PAPUGA Sebastian Z/0747/20 2023 LDK!
3 18 s 5 26.81 BIBIK Anna KS Agros Zamość 2005 U18 LU III NAMIOTKO Stanisław Z/0401/19 2023 LDK!
1 13 s 6 26.53 NOWAK Natalia RLTL Optima Radom 2004 U20 MZ III BŁASIŃSKI Artur Z/1551/18 2022 LDK!
2 21 s 6 26.96 STASIK Nicole MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U20 SL III HOMA Wioleta # Z/2032/18 2023 4 LDK!
3 28 s 6 27.44 ZACHARZ Julia KKL Kielce 2005 U18 SK IV TIETIERIN Paweł Z/1233/20 2023 LDK!
4 46 s 6 28.82 POLANOWSKA Nina AKL Ursynów Warszawa 2003 U20 MZ -- JENDRYCH Marek 4 LDK!
1 6 s 7 25.14 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 2002 U23 LU II B.D. GDAŃSKI Andrzej B.D. , Z/5236/15 , 2023 LDK!
2 15 s 7 26.57 TARNOWSKA Aleksandra KS Agros Zamość 2005 U18 LU III MARKOWSKA Dorota # Z/0429/18 2023 LDK!
3 25 s 7 27.28 NEUMANN Sophia KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ III MAJ- MATUSIAK Marlena Z/4187/19 2022 LDK!
4 33 s 7 27.69 STELMASZCZYK Joanna SSA Legia 1926 Warszawa 1998 Sen MZ -- B.D. OBROCKI Bogdan , Z/1600/14 , 2022 3
1 17 s 8 26.67 TOPOLEWSKA Gabriela KS Czempion Warszawa 1996 Sen MZ III TOPOLEWSKI Maciej B.D. Z/2770/20 2023
2 19 s 8 26.85 ZOCHNIAK Amelia UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD III RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/3464/19 , 2023 5 LDK!
3 20 s 8 26.89 RUTOWICZ Monika UMLKS Pegaz Opoczno 2006 U18 LD III GRABOLUS Marek Z/0413/19 2023 LDK!
1 26 s 9 27.38 MIŚTA Dominika KKL Kielce 2004 U20 SK IV TIETIERIN Paweł B.D. Z/3067/20 2022
2 30 s 9 27.53 WÓJCIK Gabriela KS AZS AWF Kraków # 2003 U20 MA IV SYSAK Tomasz GIZA Andrzej B.D. , Z/0065/17 , 2023 LDK!
3 43 s 9 28.30 TYMOSZCZUK Maja KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ IV OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0908/21 2023 LDK!
1 29 s 10 27.46 JABŁOŃSKA Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD IV TOMCZYK Kazimierz Z/0823/18 2023
2 31 s 10 27.65 MASTALERZ Idalia KKL Kielce 2004 U20 SK IV B.D. LDK!
3 38 s 10 27.86 LISOWSKA Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ IV BOROŃ Adam Z/4736/19 2022 LDK!
4 41 s 10 28.27 MORAWIEC Maja RKS Łódź 2005 U18 LD IV KOPEĆ Dominik Z/0464/19 2023 LDK!
1 11 s 11 26.14 CIESIELSKA Anna KS Sprinterzy.com Kraków 1997 Sen MA II MALANOWSKI Łukasz # Z/1639/13 2023 LDK!
2 44 s 11 28.69 PORADECKA Adrianna MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD V TOMCZYK Kazimierz # Z/0214/19 2022 LDK!
3 49 s 11 29.53 KUBA Aleksandra LUKS Boguszyce 2009 U14 LD V SUPEŁ Dorota Z/0485/20 2023 LDK!
4 50 s 11 29.54 KACZMARCZYK Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk 2009 U14 PM V SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna # Z/8269/21 2023 LDK!
1 42 s 12 28.29 WROTEK Hanna OKS Skra Warszawa 2008 U16 MZ IV BALCERZAK Piotr # Z/0952/21 2023 LDK!
2 53 s 12 30.15 JASTRZĘBSKA Weronika KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/4420/19 2023
3 61 s 12 30.93 MARCZYK Julia RKS Łódź 2007 U16 LD -- KARP Sławomir GOWORSKI Tomasz , Z/1110/21 , 2023 LDK!
1 52 s 13 29.72 MICHALEC Nela RKS Łódź 2005 U18 LD --
2 59 s 13 30.77 SINKIEWICZ Alicja BKL Bełchatów 2009 U14 LD -- MANTYK Łukasz # Z/3278/20 2023 LDK!
3 62 s 13 31.11 RADŁOWSKA Joanna GUKS Asy Dywity 2009 U14 WN -- NIESTATEK Szymon Z/1384/21 2023 LDK!
1 55 s 14 30.54 DZIUBEK Aleksandra UMLKS Pegaz Opoczno # 2007 U16 LD -- GRABOLUS Marek Z/0223/23 2023 LDK!
2 67 s 14 32.68 GÓRNY Adrianna BKL Bełchatów 2009 U14 LD -- MANTYK Łukasz # Z/3279/20 2023 LDK!
1 27 s 15 27.39 PIĄTKOWSKA Hanna LKS MOSiR Sieradz 2008 U16 LD IV B.D. GABRYSIAK Marcin , Z/1978/21 , 2023 LDK!
2 32 s 15 27.67 KRĘCIOCH Agnieszka MKS Tempo Kęty 2006 U18 MA IV ŁYSEK Tadeusz Z/2568/18 2023 BEZ
3 60 s 15 30.88 PŁACZEK Agnieszka MUKS Park Zduńska Wola 2009 U14 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/0757/22 2023
4 64 s 15 32.09 LASKA Amelia UKS Vis Skierniewice 2008 U16 LD -- KORWEK Joanna Z/3814/19 2023 LDK!
1 36 s 16 27.84 WILCZYŃSKA Lena RLTL Optima Radom # 2007 U16 MZ IV BŁASIŃSKI Artur Z/6162/21 2023 LDK!
2 51 s 16 29.56 WIŚNIEWSKA Julia AZS Łódź 2006 U18 LD -- BLAUSZ Henryka Z/0621/22 2023
3 56 s 16 30.66 GRUPA-URBAŃSKA Anna KS Lemiesz Team Warszawa 1984 Masters MZ -- LEMIESZ Aneta Z/11585/21 2022
4 58 s 16 30.76 SZCZEPAŃSKA Zofia MKS Tomaszów Mazowiecki 2007 U16 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/13724/21 2023
1 45 s 17 28.79 MYKITA Antonina LZS KL Kotwica Brzeg 2008 U16 OP V ZOK Patrycja Z/10983/21 2023 LDK!
2 47 s 17 28.96 MAGDZIARZ Marika UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD V LDK!
3 70 s 17 36.89 ZAREMBA Iga UMLKS Pegaz Opoczno 2010 U14 LD -- GRABOLUS Marek Z/5613/21 2023 LDK!
1 34 s 18 27.75 TRAWIŃSKA Maria UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ IV BOROŃ Adam Z/4356/20 2023 LDK!
2 48 s 18 29.14 SOCHACKA Aleksandra LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa # 2009 U14 MZ V ŻEWŁAKOW Kamil # Z/0573/23 2023 LDK!
3 68 s 18 32.78 CABAN Anna UKS Vis Skierniewice 2010 U14 LD -- KORWEK Joanna Z/7582/21 2023 LDK!
1 37 s 19 27.85 JOŃSKA Natalia LZS KL Kotwica Brzeg 2006 U18 OP IV ZOK Roman Z/3029/19 2023 BEZ LDK!
2 40 s 19 28.20 HABROWICZ Ewa RK Athletics Warszawa 2007 U16 MZ IV STELMASZCZYK Joanna Z/3258/21 2023
4 69 s 19 33.40 SZYMCZAK Zofia MKS Aleksandrów Łódzki # 2006 U18 LD -- SYGDZIAK Zofia LDK!
1 23 s 20 27.01 ZAWADZKA Lena UKS-MOS Opole 2009 U14 OP III OWCZAREK Konrad LACH Magdalena # , Z/14305/21 , 2023 LDK!
2 24 s 20 27.05 JACKOWICZ Marta KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ III KĘDZIORA Robert # Z/0848/20 2022
3 39 s 20 28.19 BOREK Alicja KKL Kielce 2005 U18 SK IV JANUCHTA Krzysztof TIETIERIN Paweł , Z/5280/18 , 2023 5 LDK!
4 57 s 20 30.67 HYLLUS Julia RK Athletics Warszawa 2006 U18 MZ -- STELMASZCZYK Joanna Z/12621/21 2023
1 54 s 21 30.19 OWCZAREK Lena UKS Czempion Bełchatów 2010 U14 LD V RYBARCZYK Dariusz Z/7880/21 2023 LDK!
2 63 s 21 31.62 GŁUSZCZ Agata UKS Vis Skierniewice 1983 Masters LD -- BARSKA Jolanta Z/11366/21 2022
3 65 s 21 32.40 PŁOCKA Milena LKS Koluszki 2010 U14 LD -- TOMCZYK Antoni Z/4288/19 2023
4 66 s 21 32.65 GAJEWSKA Karolina RK Athletics Warszawa 2010 U14 MZ -- B.D. # Z/14713/21 2022
300 m K
1 1 s 1 41.73 ILCZUK Weronika KS Lemiesz Team Warszawa # 1986 Masters MZ -- LEMIESZ Aneta Z/2529/20 2023
2 2 s 1 42.04 OSTROWSKA Alicja AZS Łódź 2001 U23 LD -- SADACH Aneta B.D. LDK!
3 3 s 1 42.66 ŁUGIEWICZ Alina KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2005 U18 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/2294/20 , 2023 LDK!
4 8 s 1 44.60 KOZIOROWSKA Jolanta AZS Łódź 2005 U18 LD -- BLAUSZ Henryka Z/0503/19 2023
1 13 s 2 45.00 MICHALAK Olga KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/1323/21 2022
2 14 s 2 45.05 WOŹNIAK Barbara MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2005 U18 LD -- WASIAK Jarosław Z/5148/18 2023 4 LDK!
3 18 s 2 45.15 JACZEWSKA Amelia UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -- RĄCZKA Elżbieta BOROŃ Adam , Z/3992/20 , 2023 LDK!
1 6 s 3 44.22 BUCZEK Weronika KS AZS AWF Warszawa 2000 U23 MZ -- B.D. # Z/0562/19 2023
2 9 s 3 44.76 KWIATKOWSKA Dominika UKS LA Basket Warszawa # 2005 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5638/18 2023
3 11 s 3 44.90 GAŁKA Ada AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U20 OP -- SZARZYŃSKA Barbara DZIUBA Jacek , Z/3704/17 , 2022 LDK!
1 12 s 4 44.97 CZACHOROWSKA Antonina MUKS Park Zduńska Wola 2008 U16 LD III SZEWCZYK Tomasz Z/0529/21 2023 LDK!
2 19 s 4 45.22 SASIN Weronika KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN IV ADAMOWICZ Małgorzata LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/0240/20 , 2023 LDK!
3 30 s 4 46.18 OLBORSKA Nikola AZS Łódź 2004 U20 LD -- #
1 25 s 5 45.83 DŁUGI Jagoda ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB IV WALCZAK Piotr # Z/0814/20 2023 LDK!
2 27 s 5 45.89 BIAŁCZAK Maja KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3798/19 2023 LDK!
3 33 s 5 46.93 GOSIK Michalina KM Aktywni Sochaczew 2006 U18 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/0192/19 2023 LDK!
4 38 s 5 48.01 GAWLAS Anna KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/4413/19 2023
1 15 s 6 45.08 WŁODARSKA Zuzanna KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3793/20 2022 LDK!
2 22 s 6 45.64 CHROMIŃSKA Angelika WLKS Nowe Iganie 2007 U16 MZ IV CHOJECKA-LEANDRO Lidia # Z/0751/20 2023 LDK!
3 29 s 6 46.13 PORADECKA Adrianna MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD IV TOMCZYK Kazimierz # Z/0214/19 2022 LDK!
4 36 s 6 47.70 DRÓŻDŻ Zofia KLKS Juventa-Cerrad Starachowice # 2007 U16 SK V WZOREK Agata KUBIEC Dawid , Z/2481/20 , 2023 LDK!
1 10 s 7 44.84 ŻUK Magdalena MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP III PIERÓG Paweł Z/0973/21 2023 LDK!
2 17 s 7 45.13 WOJTAS Marta AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP -- LACH Magdalena Z/2803/18 2023 LDK!
3 26 s 7 45.86 KWIATKOWSKA Maria AZS Łódź 2007 U16 LD IV
4 31 s 7 46.65 SZRAJNER Łucja UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/5622/19 2022 LDK!
1 4 s 8 43.00 FORNALIK Aleksandra TS AKS Chorzów 2006 U18 SL -- GRUCHEL Marzena Z/3027/18 2023 BEZ LDK!
2 20 s 8 45.42 GROMEK Zuzanna KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ IV GOGOŁEK Marcin Z/0885/21 2023
3 24 s 8 45.75 HNATCZUK Julia KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/0888/21 2023
1 28 s 9 46.01 BACZYŃSKA Julita MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD -- LDK!
2 32 s 9 46.70 GAJOWIAK Zofia KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/3561/21 2021
3 37 s 9 47.98 MOSZCZYŃSKA Alicja KS AZS UWM Olsztyn 2006 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/13695/21 2023
4 41 s 9 48.97 WASĄŻNIK Zofia WLKS Nowe Iganie 2010 U14 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia # Z/3241/21 2023 LDK!
1 34 s 10 47.24 PLIATSIKA Xenia RK Athletics Warszawa 2006 U18 MZ -- STELMASZCZYK Joanna Z/2196/19 2023
2 35 s 10 47.50 BORKOWSKA Marta MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD -- LDK!
3 40 s 10 48.55 SMYKA Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD -- KOWALSKI Robert Z/8007/21 2023 LDK!
1 16 s 11 45.11 MISZTAL Justyna KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- KĘDZIORA Robert # Z/1150/20 2023 LDK!
2 44 s 11 49.47 MARZEC Maja Ducla Academy Warszawa 2006 U18 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/11823/21 2023
3 48 s 11 51.74 PIEKUT Aleksandra LUKS Boguszyce 2010 U14 LD -- SUPEŁ Dorota Z/0358/20 2023
1 42 s 12 49.16 CYGULSKA Joanna MKS Aleksandrów Łódzki 2010 U14 LD -- TOMCZYK Kazimierz # Z/13236/21 2023 LDK!
2 43 s 12 49.18 KARYŚ Hanna UKS LA Basket Warszawa 2010 U14 MZ -- BOROŃ Aldona Z/4360/20 2023 LDK!
3 46 s 12 50.57 TARAS Kalina UKS LA Basket Warszawa 2009 U14 MZ -- BOROŃ Aldona Z/4362/20 2023 LDK!
1 5 s 13 43.52 GLATKI Ewa AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2005 U18 OP -- DZIUBA Jacek # Z/2744/18 2023 LDK!
2 7 s 13 44.43 CICHOŃ Julianna LUKS Podium Kup 2005 U18 OP -- DZIUBA Jacek Z/2388/19 2022 LDK!
3 23 s 13 45.71 RAK Wiktoria AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2005 U18 OP -- OLSZEWSKI Mirosław DZIUBA Jacek # , Z/2478/19 , 2023 LDK!
4 49 s 13 53.62 GRABOWSKA Weronika UKS LA Basket Warszawa 2009 U14 MZ -- BOROŃ Aldona Z/4357/20 2023 LDK!
1 21 s 14 45.61 KOTULSKA Martyna KS Lemiesz Team Warszawa 1994 Sen MZ -- LEMIESZ Aneta Z/4601/11 2023
2 39 s 14 48.46 BŁAWICKA Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 2007 U16 OP V PIERÓG Paweł Z/9269/21 2023 LDK!
3 50 s 14 54.95 NOWAK Anna UKS LA Basket Warszawa 2010 U14 MZ -- BOROŃ Aldona Z/11707/21 2023 LDK!
1 45 s 15 49.50 BURCHARD Ilona KS Lemiesz Team Warszawa 1978 Masters MZ -- LEMIESZ Aneta Z/0769/21 2023
2 47 s 15 51.36 MICHALSKA Martyna GUKS Asy Dywity 2009 U14 WN -- NIESTATEK Szymon Z/2671/21 2023 LDK!
400 m K
1 1 s 1 56.36 KORCZUK Natalia KS AZS AWF Wrocław 1998 Sen DS I SKRZYPACZ Adrian B.D. Z/1634/14 2023
2 2 s 1 56.57 GUZOWSKA Martyna KS AZS AWF Katowice # 2003 U20 SL II PAWLAK Przemysław MATUSIŃSKI Aleksander , Z/4476/15 , 2023 LDK!
3 11 s 1 63.40 ŁOS Izabela UKS Młodzik Warszawa # 2003 U20 MZ IV B.D. RADKE Karol , Z/1399/17 , 2023 LDK!
4 13 s 1 64.32 KOWALSKA Justyna UKS Herkules Sulejówek 2004 U20 MZ IV CZYŻ Maciej Z/2219/16 2023 4 LDK!
1 6 s 2 60.27 SĘCZEK Martyna MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2004 U20 LD III WASIAK Jarosław Z/5149/18 2023 4 LDK!
2 7 s 2 60.84 SKRZYNIARZ Oliwia KKL Kielce 2003 U20 SK III LDK!
3 10 s 2 62.81 GIEJBATOW Julia UKS Filipides Teresin 2008 U16 MZ IV ANDRYSZCZYK Andrzej Z/1569/19 2023 LDK!
4 14 s 2 66.74 THEBLINE Elisa MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U20 LD -- B.D. TOMCZYK Kazimierz , Z/2829/17 , 2021 4
1 3 s 3 58.57 LIS Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2004 U20 WN II LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3311/17 , 2023 3 LDK!
2 4 s 3 59.46 SKIMINA Emilia KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA III GIZA Andrzej GIZA Maciej , Z/0274/18 , 2022 LDK!
3 9 s 3 62.75 BOROWIEC Natalia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2004 U20 LD IV
1 5 s 4 60.06 LEWANDOWSKA Wiktoria KS Żeglina Sieradz 2004 U20 LD III NOWAK Mieczysław Z/3529/18 2023 3
2 8 s 4 61.71 JABŁOŃSKA Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD III TOMCZYK Kazimierz Z/0823/18 2023
3 12 s 4 63.67 BĄBELEWSKA Klaudia LZS KL Kotwica Brzeg 2006 U18 OP IV ZOK Roman Z/3028/19 2023 BEZ LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:34.80 PARADOWSKA Oliwia SRS Kondycja Piaseczno 2001 U23 MZ -- PARADOWSKA Renata B.D. Z/2079/15 2023 LDK!
2 2 s 1 1:34.92 KOŁAKOWSKA Agata AZS-AWFiS Gdańsk 1997 Sen PM -- SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. Z/1776/13 2023
3 3 s 1 1:36.00 PUZIO Agata MKS Stal Nowa Dęba 2005 U18 PK -- ŻAK Dariusz ŻAK Dariusz , Z/0608/18 , 2023 2 LDK!
4 4 s 1 1:36.63 SUCHOWOLAK Lena UKS Filipides Teresin 2005 U18 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej Z/3276/17 2023 3 LDK!
5 5 s 1 1:38.87 GRABOWSKA Wiktoria KS Prefbet-Sonarol 2005 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/4612/19 2023 LDK!
6 6 s 1 1:41.37 STĘPKOWSKA Matylda KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/3419/20 2023
7 7 s 1 1:41.52 JELENIEWICZ Nikola KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/5729/18 2023 LDK!
8 9 s 1 1:45.28 SKOWROŃSKA Daria KS AZS AWF Warszawa 2009 U14 MZ IV B.D. # Z/3669/20 2023 LDK!
9 13 s 1 1:47.14 REK Kinga AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ -- OBROCKI Bogdan # Z/2106/19 2022
1 16 s 2 1:47.93 BARGIEŁ Barbara UKS Filipides Teresin 2008 U16 MZ V ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0838/20 2023 LDK!
2 17 s 2 1:48.26 WOJTAN Amelia KLKS Juventa-Cerrad Starachowice # 2009 U14 SK V KUBIEC Dawid Z/5200/21 2023 LDK!
3 20 s 2 1:49.09 NOWAKOWSKA Jagoda LKS Koluszki 2007 U16 LD V TOMCZYK Antoni Z/4292/19 2023
4 23 s 2 1:50.39 ZAJĄC Aleksandra OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/2724/21 2023
5 24 s 2 1:50.68 SIEMIŃSKA Adrianna LKS Koluszki 2007 U16 LD -- TOMCZYK Antoni Z/4293/19 2023
1 10 s 3 1:45.65 ZAJĄC Barbara KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -- MIREK Wacław # Z/1888/18 2023 5 LDK!
2 14 s 3 1:47.16 ROMANÓW Iga KS Atak Agrykola Warszawa 2007 U16 MZ V OBŁĘKOWSKA Izabella Z/3426/20 2023 LDK!
3 15 s 3 1:47.54 PIOTROWSKA Natalia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2008 U16 LD V WASIAK Jarosław Z/8008/21 2023 LDK!
4 21 s 3 1:49.15 SMYCZEK Nadia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2009 U14 LD V WASIAK Jarosław Z/1502/21 2023 LDK!
5 26 s 3 1:54.41 KOCZYWĄS Nikola LUKS Boguszyce 2009 U14 LD -- SUPEŁ Dorota Z/0490/20 2023 LDK!
6 28 s 3 1:55.65 CHOJNOWSKA Adrianna GUKS Asy Dywity 2008 U16 WN -- NIESTATEK Szymon Z/2668/21 2023 LDK!
7 33 s 3 2:10.32 BOLEK Nikola LKS Zuza Running Team Opoczno 2010 U14 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/4251/21 2023 LDK!
1 8 s 4 1:44.53 KRAWCZYK Aleksandra KS Warszawianka W-wa 2003 U20 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/2356/18 2023
2 11 s 4 1:46.36 MAZUR Anna AKL Ursynów Warszawa 2001 U23 MZ -- SKORUPSKI Szymon B.D. Z/3156/16 2022
3 22 s 4 1:50.30 PAWLAK Maja LKS Zuza Running Team Opoczno 2006 U18 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/2622/21 2023
4 25 s 4 1:51.64 GUTKOWSKA Joanna RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta Z/2725/20 2023
5 31 s 4 2:07.42 JEŻ Iga UMLKS Pegaz Opoczno 2010 U14 LD -- GRABOLUS Marek Z/5608/21 2023 LDK!
6 32 s 4 2:08.32 WOLSKA Maja LKS Koluszki 2010 U14 LD -- TOMCZYK Antoni Z/13288/21 2023
1 12 s 5 1:46.79 HOYER Natalia KM Aktywni Sochaczew 2008 U16 MZ V ZIMNY Emanuel Z/5814/19 2023 LDK!
2 18 s 5 1:48.48 KIEŁBASA Anna UKS Czempion Bełchatów # 2008 U16 LD V RYBARCZYK Dariusz Z/0887/23 2023 LDK!
3 19 s 5 1:49.06 SIMON Zofia KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/4416/19 2023
4 27 s 5 1:55.29 SZCZUR Maja MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2008 U16 LD -- WASIAK Jarosław Z/2951/21 2023 LDK!
5 29 s 5 2:01.99 DZIUBA Maja MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2009 U14 LD -- WASIAK Jarosław Z/8320/21 2023 LDK!
6 30 s 5 2:02.09 JADCZAK Izabela MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2008 U16 LD -- WASIAK Jarosław Z/0248/22 2023 LDK!
800 m K
1 8 s 1 2:21.51 MARCINIAK Julia OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ III BUKIS-OWSIAK Anna B.D. Z/1912/16 2023
2 10 s 1 2:24.86 RAK Wiktoria AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2005 U18 OP III OLSZEWSKI Mirosław DZIUBA Jacek # , Z/2478/19 , 2023 LDK!
3 13 s 1 2:29.06 LIPIŃSKA Anna AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ IV BUŁAKOWSKI Bohdan # Z/2104/19 2023
4 14 s 1 2:34.58 ABRAMOWICZ Róża UKS Herkules Sulejówek 2004 U20 MZ -- LDK!
5 15 s 1 3:07.76 JEŻ Olga UMLKS Pegaz Opoczno 2010 U14 LD -- MILCZAREK Natalia # Z/5609/21 2023 LDK!
6 16 s 1 3:08.63 STĘPNIEWSKA Maja UMLKS Pegaz Opoczno 2007 U16 LD -- GRABOLUS Marek Z/1890/21 2022 LDK!
1 1 s 2 2:11.72 KRAWCZYŃSKA Martyna KS Prefbet-Sonarol 2004 U20 PD II KORYTKOWSKI Andrzej Z/4033/18 2023 LDK!
2 2 s 2 2:12.33 RĘBACZ Paulina KS Żeglina Sieradz 2004 U20 LD II NOWAK Mieczysław Z/4077/17 2023 3
3 5 s 2 2:14.55 TWARDOWSKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 2004 U20 WN II LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/2580/17 , 2023 3 LDK!
4 7 s 2 2:19.45 KAROLCZUK Aleksandra LUKS Boguszyce 2004 U20 LD III MAJCHER Elżbieta MAJCHER Elżbieta Z/1433/18 2023 LDK!
5 12 s 2 2:28.87 SKOWRON Wiktoria KKL Kielce 2004 U20 SK IV LDK!
  s 2 DNF GRABOWSKA Wiktoria KS Prefbet-Sonarol 2005 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/4612/19 2023 LDK!
1 3 s 3 2:13.05 WRÓBEL Wiktoria WLKS Nowe Iganie 2004 U20 MZ II CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0212/18 2023 4 LDK!
2 4 s 3 2:13.93 GAJDA Sylwana KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ II B.D. WRONA Grzegorz , Z/4775/19 , 2023
3 6 s 3 2:15.39 ŚWIRBUTOWICZ Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2003 U20 LB II LDK!
4 9 s 3 2:22.08 BUDZIŁEK Martyna UKS Siódemka Ostrołęka 1996 Sen MZ III DĄBROWSKI Dariusz Z/0397/12 2023 3
5 11 s 3 2:26.82 GAŁUZA Marta KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ IV GOGOŁEK Marcin Z/0564/19 2022
1000 m K
1 1 s 1 2:47.95 BARANOWSKA Mariola MKS Żak Biała Podlaska 1993 Sen LU -- WILCZEK Janusz Z/1520/16 2022
2 2 s 1 2:51.33 LEMIESZ Aneta KS Lemiesz Team Warszawa 1981 Masters MZ -- TOMCZYK Kazimierz Z/2805/17 2023
3 6 s 1 3:00.19 KAROLCZUK Martyna LUKS Boguszyce 2005 U18 LD -- B.D. MAJCHER Elżbieta , Z/0221/19 , 2023 BEZ LDK!
4 7 s 1 3:00.89 ŁUKOWSKA Zuzanna Ducla Academy Warszawa 2007 U16 MZ II DUKLANOWSKI Hubert # Z/4298/20 2023 LDK!
5 10 s 1 3:07.63 MICHALSKA Małgorzata KKL Kielce 2005 U18 SK -- JANUCHTA Krzysztof JÓŹWIK Krzysztof , Z/2298/19 , 2023 BEZ LDK!
6 11 s 1 3:08.24 PAWELUS Amelia LKS Omega Kleszczów 2005 U18 LD -- RYBARCZYK Dariusz URBANIAK Mateusz , Z/2048/20 , 2023 LDK!
7 16 s 1 3:19.81 WOJCIECHOWSKA Pola KS AZS UWM Olsztyn 2009 U14 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0818/21 2023 LDK!
8 19 s 1 3:27.02 WŁODARKIEWICZ Weronika KS Atak Agrykola Warszawa 2007 U16 MZ V OBŁĘKOWSKA Izabella Z/3703/20 2022 LDK!
1 3 s 2 2:55.08 NAGIĘĆ Nikola KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej , Z/2156/20 , 2022 LDK!
2 4 s 2 2:55.26 BEŁCZEW Oliwia KKL Kielce 2006 U18 SK -- JÓŹWIK Krzysztof Z/3371/19 2023 LDK!
3 5 s 2 2:57.54 HAJDUK Zuzanna KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA -- SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Maciej , Z/2054/18 , 2023 LDK!
4 8 s 2 3:05.61 CIEPAŁ Natasza MKS Polonia Warszawa 2003 U20 MZ --
5 9 s 2 3:07.52 NITSCH Karolina KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA -- MIREK Wacław # Z/3284/19 2023 LDK!
6 15 s 2 3:17.34 ULIDOWSKA Alicja KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA -- MIREK Wacław Z/0277/18 2023 LDK!
7 18 s 2 3:25.93 ZARZYCKA Natalia MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD V TOMCZYK Kazimierz Z/1562/21 2022
8 21 s 2 3:30.63 STRZAŁKA Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0090/20 2023
1 12 s 3 3:12.49 MITRASZEWSKA Kalina Ducla Academy Warszawa 2004 U20 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/4879/21 2023
2 13 s 3 3:13.87 JAWORSKA Oliwia MULKS Juvenia Głuchołazy 2007 U16 OP IV PIERÓG Paweł Z/0866/20 2023 LDK!
3 14 s 3 3:14.09 KALBARCZYK Adriana Ducla Academy Warszawa 1991 Sen MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/12318/21 2023
4 17 s 3 3:23.89 GÓRSKA Antonina LUKS Boguszyce 2008 U16 LD V MAJCHER Elżbieta GÓRSKI Mariusz # , Z/0484/20 , 2023 LDK!
5 20 s 3 3:27.53 RABIEJ Julia Ducla Academy Warszawa 2006 U18 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/4301/20 2023 LDK!
6 22 s 3 3:35.23 RZEMIENIEWSKA-JASTRZĘBSKA Marta Ducla Academy Warszawa 1994 Sen MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/12322/21 2023
2000 m K
1 1 s 1 6:03.56 PŁOCIŃSKA Aleksandra SRS Kondycja Piaseczno 1999 Sen MZ -- PARADOWSKI Wiesław B.D. Z/5219/15 2023 LDK!
2 2 s 1 6:03.59 JAGUŚCIK Julia RKS Łódź 2003 U20 LD -- JASZCZAK Stanisław B.D. Z/3730/17 2023
3 3 s 1 6:09.53 ŚCISŁOWSKA Julia KS SMS Szklarska Poręba 2003 U20 DS -- ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr B.D. Z/1198/17 2023 LDK!
4 4 s 1 6:19.27 KUCZABA VEL KUCIABIŃSKA Izabela KS Czempion Warszawa 2005 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/4731/19 2023
5 5 s 1 6:22.89 PERYT Maja KLKS Juventa-Cerrad Starachowice # 2004 U20 SK -- KUBIEC Dawid Z/5354/18 2023 4 LDK!
6 6 s 1 6:27.93 WIERNICKA Zuzanna RKS Łódź 2006 U18 LD -- JASZCZAK Stanisław Z/1069/21 2023
7 7 s 1 6:33.35 KŁOPOTOWSKA-SAWA Mariola WLKS Nowe Iganie 1996 Sen MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0203/12 2022
8 8 s 1 6:33.76 KLIMEK Beata KS AZS-AWF Biała Podlaska 1999 Sen LU -- ŚWIERDZEWSKI Damian ŚWIERDZEWSKI Damian Z/0820/17 2023
9 9 s 1 6:36.59 ŁADA Anna KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/4729/19 2023
10 17 s 1 7:50.47 LUBIŃSKA Oliwia KS AZS AWF Warszawa # 2004 U20 MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/1981/18 2023 LDK!
1 10 s 2 7:08.99 KAROLAK Amelia RLTL Optima Radom # 2007 U16 MZ III BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/2700/21 , 2023 LDK!
2 11 s 2 7:09.27 WALCZAK Julia RLTL Optima Radom 2006 U18 MZ -- BANACH Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/1557/18 , 2023 LDK!
3 12 s 2 7:11.62 FAŁDROWICZ Dorota RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur B.D. , Z/0389/17 , 2023 LDK!
4 13 s 2 7:12.27 DUTKA Julia LKLA Krokus Astromal Leszno 2005 U18 WP -- PTAK Krzysztof Z/1828/19 2023 LDK!
5 14 s 2 7:22.89 KRĘTOSZ Justyna MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U18 SL -- JARCZOK Miłosz Z/5205/19 2023 LDK!
6 15 s 2 7:27.70 OSOWIEC Nicola MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U20 SL -- JARCZOK Miłosz Z/2033/18 2023 3 LDK!
7 16 s 2 7:44.17 KOKOSZKA Karolina WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2005 U18 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/3058/18 2023 BEZ LDK!
60 m pł K DzSt (76.2/7.5) K
1 2 e 1 10.45 KACZMARCZYK Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk 2009 U14 PM -- SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna # Z/8269/21 2023 LDK!
2 3 e 1 10.95 CHARUKIEWICZ Maja UKS-MOS Opole 2009 U14 OP -- LACH Magdalena # Z/12422/21 2023 LDK!
3 7 e 1 11.72 ŻUCHOWSKA Maja KS AZS AWF Warszawa 2009 U14 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0898/21 2023 LDK!
4 8 e 1 12.17 RUSIN Michalina UKS Vis Skierniewice 2009 U14 LD -- KORWEK Joanna Z/2813/20 2023 LDK!
1 1 e 2 10.37 SOCHACKA Aleksandra LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa # 2009 U14 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil # Z/0573/23 2023 LDK!
2 4 e 2 11.33 LUBOWICKA Łucja OKS Skra Warszawa 2009 U14 MZ -- PAWŁOWSKA Maria Z/12885/21 2023
3 5 e 2 11.61 BADER-STRZAŁA Adrianna KS Orzeł Warszawa 2010 U14 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/3205/21 2023 LDK!
4 6 e 2 11.63 ŚLEDŹ Laura UKS LA Basket Warszawa 2011 U12 MZ -- BOROŃ Aldona Z/4359/20 2022 LDK!
1 1 f 1 10.41 SOCHACKA Aleksandra LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa # 2009 U14 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil # Z/0573/23 2023 LDK!
2 2 f 1 10.54 KACZMARCZYK Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk 2009 U14 PM -- SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna # Z/8269/21 2023 LDK!
3 3 f 1 10.89 CHARUKIEWICZ Maja UKS-MOS Opole 2009 U14 OP -- LACH Magdalena # Z/12422/21 2023 LDK!
4 4 f 1 11.31 BADER-STRZAŁA Adrianna KS Orzeł Warszawa 2010 U14 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/3205/21 2023 LDK!
5 5 f 1 11.32 LUBOWICKA Łucja OKS Skra Warszawa 2009 U14 MZ -- PAWŁOWSKA Maria Z/12885/21 2023
6 6 f 1 11.50 ŻUCHOWSKA Maja KS AZS AWF Warszawa 2009 U14 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0898/21 2023 LDK!
7 7 f 1 12.31 RUSIN Michalina UKS Vis Skierniewice 2009 U14 LD -- KORWEK Joanna Z/2813/20 2023 LDK!
60 m pł K Mł (76.2/8.0) K
1 1 e 1 9.25 DOMAŃSKA Anna KS Wisła Puławy 2007 U16 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/5830/19 2023 BEZ
2 2 e 1 9.72 BRYSZEWSKA Agnieszka UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD -- KUDŁA Jacek Z/5219/18 2023 BEZ LDK!
3 4 e 1 10.26 KUTKOWSKA Nikola RLTL Optima Radom 2007 U16 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKA Aneta , Z/7772/21 , 2022 LDK!
4 5 e 1 10.65 KANDERSKA Zuzanna UKS Vis Skierniewice 2008 U16 LD -- BARSKA Jolanta Z/2369/21 2022 LDK!
5 6 e 1 10.79 WIŚNIEWSKA Zuzanna UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD -- KUDŁA Jacek Z/5394/19 2023 LDK!
1 3 e 2 10.19 JAMROZ Lena KS Atak Agrykola Warszawa 2007 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2082/21 2023 LDK!
2 7 e 2 11.35 SZCZEPAŃSKA Zofia MKS Tomaszów Mazowiecki 2007 U16 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/13724/21 2023
1 1 f 1 9.31 DOMAŃSKA Anna KS Wisła Puławy 2007 U16 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/5830/19 2023 BEZ
2 2 f 1 9.58 BRYSZEWSKA Agnieszka UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD -- KUDŁA Jacek Z/5219/18 2023 BEZ LDK!
3 3 f 1 10.10 JAMROZ Lena KS Atak Agrykola Warszawa 2007 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2082/21 2023 LDK!
4 4 f 1 10.17 KUTKOWSKA Nikola RLTL Optima Radom 2007 U16 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKA Aneta , Z/7772/21 , 2022 LDK!
5 5 f 1 10.50 WIŚNIEWSKA Zuzanna UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD -- KUDŁA Jacek Z/5394/19 2023 LDK!
6 6 f 1 10.58 KANDERSKA Zuzanna UKS Vis Skierniewice 2008 U16 LD -- BARSKA Jolanta Z/2369/21 2022 LDK!
60 m pł K J Mł K
1 3 e 1 9.05 BROŻYNA Nikola RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta , Z/1554/18 , 2023 LDK!
2 5 e 1 9.14 MANDELA Emilia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP -- MARCINÓW Jakub MARCINÓW Ryszard # , Z/1270/16 , 2023 LDK!
3 6 e 1 9.14 JOŃSKA Natalia LZS KL Kotwica Brzeg 2006 U18 OP -- ZOK Roman Z/3029/19 2023 BEZ LDK!
4 13 e 1 9.63 MUCHA Patrycja UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2005 U18 SK -- OZDOBA Janusz SIDOWSKI Krzysztof # , Z/3936/18 , 2023 5 LDK!
5 15 e 1 9.65 LACH Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U18 OP -- LACH Magdalena Z/0206/19 2023 LDK!
  e 1 DQ JAWORSKA Wiktoria KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/0904/21 2022
  e 1 DQ URBANIAK Lena UKS Gepard Warszawa 2006 U18 MZ -- RĄCZKA Paweł Z/2878/20 2023
1 1 e 2 8.62 GADAJSKA Wiktoria RLTL Optima Radom 2006 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1548/18 , 2023 3 LDK!
2 7 e 2 9.35 TULIŃSKA Julia UKS Dziewiątka Kutno 2005 U18 LD -- KUDŁA Jacek # Z/4577/18 2023 BEZ
3 8 e 2 9.42 RACZKOWSKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP -- MUSIAŁ Mirosław PLASKOTA Krzysztof , Z/4803/18 , 2023 LDK!
4 10 e 2 9.51 KATA Magdalena TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U18 LU -- B.D. GDAŃSKA Małgorzata WAWRZUSISZYN Tomasz , Z/0430/20 , 2023 LDK!
5 11 e 2 9.52 LISOWSKA Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/4736/19 2022 LDK!
6 16 e 2 9.70 PIĄTEK Karolina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP -- PLASKOTA Krzysztof Z/3000/18 2023 LDK!
7 17 e 2 9.82 KRUPA Karolina KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2847/19 2023
8 19 e 2 11.48 WIKIŃSKA Weronika UKS Dziewiątka Kutno 2006 U18 LD -- KUDŁA Jacek Z/3193/19 2023
1 2 e 3 8.90 KLESZNO Maja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U18 OP -- LACH Magdalena Z/4183/19 2023 LDK!
2 4 e 3 9.10 LUBNAUER Julia UKS 55 Łódź 2005 U18 LD -- PALISZEWSKI Maciej Z/0258/18 2023 5 LDK!
3 9 e 3 9.51 GLATKI Ewa AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2005 U18 OP -- DZIUBA Jacek # Z/2744/18 2023 LDK!
4 12 e 3 9.59 ŁUGIEWICZ Alina KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2005 U18 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/2294/20 , 2023 LDK!
5 14 e 3 9.63 RARÓG Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP -- MARCINÓW Ryszard # Z/0851/20 2023 LDK!
6 18 e 3 10.09 SOBCZYŃSKA Marta AZS Łódź 2006 U18 LD -- BLAUSZ Henryka # Z/0223/20 2023 LDK!
  e 3 DNF CICHOŃ Julianna LUKS Podium Kup 2005 U18 OP -- DZIUBA Jacek Z/2388/19 2022 LDK!
  e 3 DNF KWIATKOWSKA Dominika UKS LA Basket Warszawa # 2005 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5638/18 2023
1 1 f 1 8.81 KLESZNO Maja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U18 OP -- LACH Magdalena Z/4183/19 2023 LDK!
2 2 f 1 9.00 LUBNAUER Julia UKS 55 Łódź 2005 U18 LD -- PALISZEWSKI Maciej Z/0258/18 2023 5 LDK!
3 3 f 1 9.07 MANDELA Emilia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP -- MARCINÓW Jakub MARCINÓW Ryszard # , Z/1270/16 , 2023 LDK!
4 4 f 1 9.13 JOŃSKA Natalia LZS KL Kotwica Brzeg 2006 U18 OP -- ZOK Roman Z/3029/19 2023 BEZ LDK!
5 5 f 1 9.15 BROŻYNA Nikola RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta , Z/1554/18 , 2023 LDK!
6 6 f 1 9.39 RACZKOWSKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP -- MUSIAŁ Mirosław PLASKOTA Krzysztof , Z/4803/18 , 2023 LDK!
7 7 f 1 9.42 TULIŃSKA Julia UKS Dziewiątka Kutno 2005 U18 LD -- KUDŁA Jacek # Z/4577/18 2023 BEZ
  f 1 DQ GADAJSKA Wiktoria RLTL Optima Radom 2006 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1548/18 , 2023 3 LDK!
60 m pł K K
1 e 1 8.40 MAJEWSKA Marika AZS-AWF Gorzów 2002 U23 LB -- B.D. PAWLAK Przemysław ZALESKA-POSMYK Izabela B.D. , Z/2685/16 , 2023 LDK!
2 e 1 8.47 WOJCIESZEK Anna KS AZS AWF Warszawa 1991 Sen MZ -- B.D. B.D. RĄCZKA Paweł , Z/1793/13 , 2023
3 e 1 8.63 BARCZ Weronika AZS Łódź 2002 U23 LD -- JUSTYŃSKI Mikołaj SADACH Aneta B.D. # Z/2583/16 2023 LDK!
4 e 1 9.09 LIPIŃSKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ -- KĘDZIORA Robert B.D. # Z/2758/17 2023
5 e 1 9.14 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ -- WOŹNIAK Daniel RZEPKA Marek B.D. , Z/0631/17 , 2023 LDK!
6 e 1 9.25 BANY Daria UKS Gepard Warszawa 2002 U23 MZ -- LDK!
7 e 1 9.35 MEHLICH Zofia KS AZS AWF Katowice # 2001 U23 SL -- MEHLICH Ronald B.D. Z/2036/17 2023 LDK!
1 e 2 8.65 SIELSKA Alicja KS Wisła Puławy 2003 U20 LU -- SACZKO Andrzej MURAT Tomasz Sławomir , Z/5293/15 , 2023 LDK!
2 e 2 8.66 KRAWCZYK Aleksandra KS Warszawianka W-wa 2003 U20 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/2356/18 2023
3 e 2 8.80 OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 2003 U20 LU -- MURAT Tomasz Sławomir B.D. Z/0160/17 2023
4 e 2 9.57 KROK Agnieszka AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP -- JANAS-LUECKGEN Małgorzata PLASKOTA Krzysztof , Z/4783/17 , 2023 LDK!
5 e 2 10.20 SZMIGIEL Monika MKS Tomaszów Mazowiecki 2004 U20 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/4296/19 2023
6 e 2 11.57 DUDINA Viktoriia MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U20 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/4128/17 2022 BEZ
1 e 3 9.14 SIEWIERSKA Pola KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ -- GRALEWSKI Wojciech # Z/2947/17 2023
2 e 3 9.77 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U20 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/3164/17 2023 4
3 e 3 9.93 PERZYŃSKA Julia UKS Błyskawica Domaniewice 2003 U20 LD -- SZYMAJDA Mieczysław B.D. Z/1116/17 2023
4 e 3 10.18 DZIAŁOWSKA Dominika AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP -- PLASKOTA Krzysztof Z/4360/18 2023 LDK!
5 e 3 10.23 PIOTROWSKA Klaudia UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ -- LDK!
6 e 3 10.27 MIŚTA Dominika KKL Kielce 2004 U20 SK -- TIETIERIN Paweł B.D. Z/3067/20 2022
1 1 f 1 8.38 MAJEWSKA Marika AZS-AWF Gorzów 2002 U23 LB -- B.D. PAWLAK Przemysław ZALESKA-POSMYK Izabela B.D. , Z/2685/16 , 2023 LDK!
2 2 f 1 8.47 WOJCIESZEK Anna KS AZS AWF Warszawa 1991 Sen MZ -- B.D. B.D. RĄCZKA Paweł , Z/1793/13 , 2023
3 3 f 1 8.53 BARCZ Weronika AZS Łódź 2002 U23 LD -- JUSTYŃSKI Mikołaj SADACH Aneta B.D. # Z/2583/16 2023 LDK!
4 4 f 1 8.99 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ -- WOŹNIAK Daniel RZEPKA Marek B.D. , Z/0631/17 , 2023 LDK!
5 5 f 1 9.26 LIPIŃSKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ -- KĘDZIORA Robert B.D. # Z/2758/17 2023
6 6 f 1 9.51 MEHLICH Zofia KS AZS AWF Katowice # 2001 U23 SL -- MEHLICH Ronald B.D. Z/2036/17 2023 LDK!
7 7 f 1 9.69 BANY Daria UKS Gepard Warszawa 2002 U23 MZ -- LDK!
1 1 f 2 8.81 SIELSKA Alicja KS Wisła Puławy 2003 U20 LU -- SACZKO Andrzej MURAT Tomasz Sławomir , Z/5293/15 , 2023 LDK!
2 2 f 2 9.15 SIEWIERSKA Pola KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ -- GRALEWSKI Wojciech # Z/2947/17 2023
3 3 f 2 9.66 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U20 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/3164/17 2023 4
4 4 f 2 9.73 KROK Agnieszka AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP -- JANAS-LUECKGEN Małgorzata PLASKOTA Krzysztof , Z/4783/17 , 2023 LDK!
5 5 f 2 10.07 DZIAŁOWSKA Dominika AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP -- PLASKOTA Krzysztof Z/4360/18 2023 LDK!
  f 2 DNF PERZYŃSKA Julia UKS Błyskawica Domaniewice 2003 U20 LD -- SZYMAJDA Mieczysław B.D. Z/1116/17 2023
Wzwyż K
1 1 f 1 1.70 KOKOT Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP I DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek # , Z/3892/17 , 2023 LDK!
2 2 f 1 1.62 GÓRSKA Natalia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2005 U18 LB II SASKA Tomasz Z/3422/19 2023 BEZ LDK!
3 3 f 1 1.62 STEFANIUK Weronika KS AZS AWF Wrocław 2000 U23 DS II MAŃKA Bogumił B.D. Z/4145/15 2023
4 4 f 1 1.62 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ II WOŹNIAK Daniel RZEPKA Marek B.D. , Z/0631/17 , 2023 LDK!
5 5 f 1 1.59 ŚLUSARCZYK Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP III DZIUBA Jacek # Z/2840/18 2023 LDK!
6 6 f 1 1.59 GRANOWSKA Pola AZS UMCS Lublin # 2003 U20 LU III HOŁUB Beata B.D. Z/3003/17 2023
7 7 f 1 1.59 KWAŚNY Aleksandra WKS Wawel Kraków 2004 U20 MA III KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/4116/19 2022 LDK!
8 8 f 1 1.56 KRAWCZYK Aleksandra KS Warszawianka W-wa 2003 U20 MZ III RZEPKA Marek B.D. Z/2356/18 2023
9 9 f 1 1.53 BIENIAS Nicole UKS LA Basket Warszawa # 2006 U18 MZ IV ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5435/18 2023 LDK!
10 10 f 1 1.50 LODKOWSKA Amelia UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ IV B.D. ZAKRZEWSKI Dariusz , Z/5438/18 , 2022 LDK!
11 11 f 1 1.50 PTASZEK Aleksandra MKS Tempo Kęty 2006 U18 MA IV ŁYSEK Tadeusz Z/3275/19 2022 BEZ
12 12 f 1 1.45 GROCHULSKA Julia UKS Czempion Bełchatów 2005 U18 LD IV RYBARCZYK Dariusz 4 LDK!
12 12 f 1 1.45 LUBNAUER Julia UKS 55 Łódź 2005 U18 LD IV PALISZEWSKI Maciej Z/0258/18 2023 5 LDK!
14 14 f 1 1.45 WIESZTORT Laura niestowarzyszona # 2008 U16 IV WIESZTORT Marek Z/2849/19 2023 LDK!
15 15 f 1 1.45 ANDRZEJCZAK Martyna MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD IV LIPIŃSKI Leszek # Z/13487/21 2023
16 16 f 1 1.45 WOLA Mathilde ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB IV SASKA Tomasz # Z/0610/21 2023 LDK!
17 17 f 1 1.45 KATA Magdalena TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U18 LU IV B.D. GDAŃSKA Małgorzata WAWRZUSISZYN Tomasz , Z/0430/20 , 2023 LDK!
18 18 f 1 1.40 SKOWROŃSKA Daria KS AZS AWF Warszawa 2009 U14 MZ V B.D. # Z/3669/20 2023 LDK!
19 19 f 1 1.40 SKORUPA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2006 U18 MZ --
20 20 f 1 1.35 KIJAŃSKA Nikola MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2630/21 2023
20 20 f 1 1.35 NOWICKA Hanna UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD -- RYBARCZYK Dariusz # BEZ LDK!
22 22 f 1 1.30 MUCHA Patrycja UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2005 U18 SK -- OZDOBA Janusz SIDOWSKI Krzysztof # , Z/3936/18 , 2023 5 LDK!
23 23 f 1 1.25 PAKULSKA Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD --
24 24 f 1 1.15 LUBOWICKA Łucja OKS Skra Warszawa 2009 U14 MZ -- PAWŁOWSKA Maria Z/12885/21 2023
Tyczka K
1 10 f 1 3.32 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U23 OP I ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/2655/15 2023
2 11 f 1 3.12 TOKARZEWSKA Zuzanna OKS Skra Warszawa 2004 U20 MZ II GAWENDA Andrzej Z/2707/20 2023
2 11 f 1 3.12 MARCINIAK Kalina RKS Łódź 2004 U20 LD II LISIAK Adam Z/1477/20 2023
4 14 f 1 2.82 CHRAPEK Weronika MKS Ustroń 2007 U16 SL III KUBALA Magdalena # Z/2212/20 2023 LDK!
5 15 f 1 2.82 BILIŃSKA Nikola RKS Łódź 2004 U20 LD III LISIAK Adam Z/0651/18 2023
6 16 f 1 2.62 BIENIAK Natalia MKLA Łęczyca 2005 U18 LD IV KUBIAK Robert Z/0071/19 2023 BEZ LDK!
7 17 f 1 2.42 LUDWINIAK Amelia KS Warszawianka W-wa 2006 U18 MZ IV GĘBSKI Adam Z/12111/21 2023
1 1 f 2 3.82 CHAMOT Maja KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U20 SL I SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. # Z/3368/15 2023
2 2 f 2 3.62 NICHOLS Lilly SKLA Sopot 2006 U18 PM I ANDRZEJCZAK Paweł Z/3015/20 2023 LDK!
3 3 f 2 3.52 BISKUPSKA Natalia KKL Kielce 2005 U18 SK I JANUCHTA Krzysztof WRONA Agnieszka , Z/0483/19 , 2023 BEZ LDK!
4 4 f 2 3.52 MIREK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA I SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. # Z/0099/14 2023
5 5 f 2 3.42 BIAŁOGOŃSKA Katarzyna RKS Łódź 2001 U23 LD I B.D. LISIAK Adam , Z/3633/15 , 2023 LDK!
5 5 f 2 3.42 JÓŹWIAK Zofia RKS Łódź 2001 U23 LD I LISIAK Adam B.D. Z/1840/17 2023
7 7 f 2 3.42 JASTRZĄB Zofia KKL Kielce 2006 U18 SK I WRONA Agnieszka Z/2295/19 2023 LDK!
8 8 f 2 3.42 WODZIŃSKA Weronika MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD I OSTOJSKI Piotr # Z/0295/18 2022 3 LDK!
9 9 f 2 3.32 JAKÓBIEC Małgorzata RKS Łódź # 2006 U18 LD I ROJEK Julita LISIAK Adam , Z/0310/18 , 2023 LDK!
10 13 f 2 3.02 ŚMIAŁKOWSKA Maja RKS Łódź 2002 U23 LD II LISIAK Adam B.D. Z/2708/16 2023
  f 2 NM PLAK Malwina RKS Łódź 2002 U23 LD -- LISIAK Adam B.D. Z/3535/16 2023
W dal K
1 1 f 1 5.39 SIEWIERSKA Pola KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ III GRALEWSKI Wojciech # Z/2947/17 2023
2 2 f 1 5.33 ŚLIWA Julia KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U20 SL III DOBIJA Katarzyna Z/3182/16 2023 3 LDK!
3 3 f 1 5.32 BURLEWICZ Barbara KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ III RZEPKA Marek RZEPKA Marek B.D. , Z/0311/18 , 2023 LDK!
4 4 f 1 5.07 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U20 LD IV LECHOWICZ Arkadiusz Z/3164/17 2023 4
5 5 f 1 4.98 KRUPA Karolina KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ IV MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2847/19 2023
6 6 f 1 4.94 RARÓG Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP IV MARCINÓW Ryszard # Z/0851/20 2023 LDK!
7 7 f 1 4.87 KUCIEWICZ Amelia RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ IV BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur LDK!
8 8 f 1 4.78 SZMIGIEL Monika MKS Tomaszów Mazowiecki 2004 U20 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/4296/19 2023
9 9 f 1 4.78 BRYSZEWSKA Agnieszka UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD V KUDŁA Jacek Z/5219/18 2023 BEZ LDK!
10 10 f 1 4.75 WOŹNIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/0811/20 2023 LDK!
11 11 f 1 4.74 KRUCZEK Martyna KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U18 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/2983/18 2023 5 LDK!
12 12 f 1 4.65 PERZYŃSKA Julia UKS Błyskawica Domaniewice 2003 U20 LD -- SZYMAJDA Mieczysław B.D. Z/1116/17 2023
13 13 f 1 4.56 DZIAŁOWSKA Dominika AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP -- PLASKOTA Krzysztof Z/4360/18 2023 LDK!
14 14 f 1 4.47 KROK Agnieszka AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP -- JANAS-LUECKGEN Małgorzata PLASKOTA Krzysztof , Z/4783/17 , 2023 LDK!
15 15 f 1 4.46 BIENIAS Nicole UKS LA Basket Warszawa # 2006 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5435/18 2023 LDK!
16 16 f 1 4.38 MORAWIEC Alicja BKL Bełchatów 2009 U14 LD -- MORAWIEC Agnieszka MANTYK Łukasz # , Z/4339/19 , 2023 BEZ LDK!
17 17 f 1 4.36 KACZMARCZYK Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk 2009 U14 PM -- SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna # Z/8269/21 2023 LDK!
18 18 f 1 4.28 KUBA Aleksandra LUKS Boguszyce 2009 U14 LD -- SUPEŁ Dorota Z/0485/20 2023 LDK!
19 19 f 1 4.27 PIĄTEK Karolina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP -- PLASKOTA Krzysztof Z/3000/18 2023 LDK!
20 20 f 1 4.27 ŻUCHOWSKA Maja KS AZS AWF Warszawa 2009 U14 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0898/21 2023 LDK!
21 21 f 1 4.15 KULAWIAK Julia KS Victoria Trzebinia 2008 U16 MA -- LDK!
22 22 f 1 4.13 GÓRNY Adrianna BKL Bełchatów 2009 U14 LD -- MANTYK Łukasz # Z/3279/20 2023 LDK!
23 23 f 1 4.13 KIJAŃSKA Nikola MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2630/21 2023
24 24 f 1 4.13 NOWAK Anna UKS LA Basket Warszawa 2010 U14 MZ -- BOROŃ Aldona Z/11707/21 2023 LDK!
25 25 f 1 4.10 DUDINA Viktoriia MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U20 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/4128/17 2022 BEZ
26 26 f 1 4.10 SINKIEWICZ Alicja BKL Bełchatów 2009 U14 LD -- MANTYK Łukasz # Z/3278/20 2023 LDK!
27 27 f 1 3.99 PLACEK Justyna MUKS Park Zduńska Wola 2008 U16 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/11279/21 2023
28 28 f 1 3.99 BADER-STRZAŁA Adrianna KS Orzeł Warszawa 2010 U14 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/3205/21 2023 LDK!
29 29 f 1 3.92 KARYŚ Hanna UKS LA Basket Warszawa 2010 U14 MZ -- BOROŃ Aldona Z/4360/20 2023 LDK!
30 30 f 1 3.88 TARAS Kalina UKS LA Basket Warszawa 2009 U14 MZ -- BOROŃ Aldona Z/4362/20 2023 LDK!
31 31 f 1 3.79 SZYMCZAK Zofia MKS Aleksandrów Łódzki # 2006 U18 LD -- SYGDZIAK Zofia LDK!
32 32 f 1 3.67 STĘPNIEWSKA Maja UMLKS Pegaz Opoczno 2007 U16 LD -- GRABOLUS Marek Z/1890/21 2022 LDK!
33 33 f 1 3.66 GREFKOWICZ Lidia OKS Skra Warszawa 2006 U18 MZ -- PAWŁOWSKA Maria Z/0816/22 2022
34 34 f 1 3.57 GRABOWSKA Weronika UKS LA Basket Warszawa 2009 U14 MZ -- BOROŃ Aldona Z/4357/20 2023 LDK!
35 35 f 1 3.37 BEZULSKA Kinga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2004 U20 LB -- LDK!
36 36 f 1 3.35 GAJEWSKA Karolina RK Athletics Warszawa 2010 U14 MZ -- B.D. # Z/14713/21 2022
Kula (2) K
1 1 f 1 11.34 JACKOWSKA Kinga MKL Jurand Szczytno # 2009 U14 WN -- BUKOWIECKI Maciej Z/6691/22 2023 LDK!
2 2 f 1 10.96 RUSIN Michalina UKS Vis Skierniewice 2009 U14 LD -- KORWEK Joanna Z/2813/20 2023 LDK!
3 3 f 1 9.15 KOWALSKA Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U14 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/0254/22 2023 LDK!
4 4 f 1 8.89 NOWAK Natalia RK Athletics Warszawa 2009 U14 MZ -- LEMIESZEWSKA Marta Z/14861/21 2023
5 5 f 1 8.80 CAL Karolina MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U14 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/0253/22 2023
6 6 f 1 7.98 KORWEK Lena UKS Vis Skierniewice 2009 U14 LD -- KORWEK Joanna # Z/3812/19 2023 LDK!
7 7 f 1 7.38 ZAWADA Patrycja KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2009 U14 MZ -- LDK!
8 8 f 1 6.82 NOWAKOWSKA Malina UKS Vis Skierniewice 2010 U14 LD -- KORWEK Joanna Z/9753/21 2023 LDK!
9 9 f 1 6.40 MIKULSKA Julia UKS Vis Skierniewice 2010 U14 LD -- KORWEK Joanna Z/12105/21 2022 LDK!
10 10 f 1 5.99 DZIKOWSKA Lena LUKS Boguszyce 2010 U14 LD -- SUPEŁ Dorota Z/1034/21 2023
11 11 f 1 5.92 KRZEMIŃSKA Antonina UKS Vis Skierniewice 2010 U14 LD -- KORWEK Joanna # Z/7586/21 2022 LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 15.20 MICHAŁOWSKA Julia MKS Tempo Kęty 2006 U18 MA I BUKOWIECKI Maciej # Z/4914/18 2023 BEZ LDK!
2 2 f 1 13.91 LIGMAN Patrycja LKS Lubawa 2006 U18 WN II KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3068/19 , 2023 BEZ LDK!
3 3 f 1 12.48 KUCIŃSKA Klaudia LKS Lubawa 2006 U18 WN III KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0204/20 2023 LDK!
4 4 f 1 12.47 STACHYRA Justyna WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA III MICHNIAK Jan Z/5237/19 2023
5 5 f 1 11.63 KĘPSKA Oliwia MKLA Łęczyca 2006 U18 LD III ANDRYSIAK Mirosław Z/0088/20 2023 LDK!
6 6 f 1 11.50 TULIŃSKA Julia UKS Dziewiątka Kutno 2005 U18 LD III KUDŁA Jacek # Z/4577/18 2023 BEZ
7 7 f 1 11.22 KACZMAREK Kinga MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD III JOACHIMIAK Robert Z/0088/19 2023 LDK!
8 8 f 1 10.73 KASPRZAK-DŻYBERTI Dominika LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2005 U18 OP IV DOMIN Adam Z/2637/20 2023 LDK!
9 9 f 1 10.48 JAWORSKA Gabriela WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA IV MICHNIAK Jan Z/4243/19 2023
10 10 f 1 10.43 KOREJBA Oliwia LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2005 U18 OP IV DOMIN Adam Z/2639/20 2022 LDK!
11 11 f 1 10.35 BOCHNIAK Wiktoria UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2005 U18 SK IV OZDOBA Janusz Z/4870/19 2022 LDK!
12 12 f 1 10.33 RARÓG Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP IV MARCINÓW Ryszard # Z/0851/20 2023 LDK!
13 13 f 1 10.22 KONDER Kinga RLTL Optima Radom # 2005 U18 MZ IV FALIŃSKI Jacek Z/1337/20 2023 LDK!
14 14 f 1 10.12 KLESZNO Maja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U18 OP IV LACH Magdalena Z/4183/19 2023 LDK!
15 15 f 1 9.96 KWOKA Martyna WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA IV MICHNIAK Jan Z/0377/20 2023
16 16 f 1 9.90 LACH Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U18 OP IV LACH Magdalena Z/0206/19 2023 LDK!
17 17 f 1 9.40 PAŁCZYŃSKA Nikola MKLA Łęczyca 2006 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/0085/20 2022 LDK!
18 18 f 1 9.08 RACZKOWSKA Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP -- MUSIAŁ Mirosław PLASKOTA Krzysztof , Z/4803/18 , 2023 LDK!
19 19 f 1 8.88 LUBNAUER Julia UKS 55 Łódź 2005 U18 LD -- PALISZEWSKI Maciej Z/0258/18 2023 5 LDK!
20 20 f 1 8.56 PIĄTEK Karolina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP -- PLASKOTA Krzysztof Z/3000/18 2023 LDK!
21 21 f 1 8.08 KŁOSOWSKA Klaudia MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U18 OP -- LDK!
22 22 f 1 7.85 BIENIAS Nicole UKS LA Basket Warszawa # 2006 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5435/18 2023 LDK!
23 23 f 1 6.95 MUCHA Patrycja UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2005 U18 SK -- OZDOBA Janusz SIDOWSKI Krzysztof # , Z/3936/18 , 2023 5 LDK!
1 1 f 2 9.74 CZARNECKA Maria MKLA Łęczyca 2008 U16 LD V ANDRYSIAK Mirosław Z/0290/22 2023 LDK!
2 2 f 2 8.60 KANIA Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/2627/21 2023 LDK!
3 3 f 2 8.57 KOSMATKA Maja UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD -- KORWEK Joanna Z/3813/19 2022 LDK!
4 4 f 2 8.27 BRZEZIŃSKA Amelia MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/7548/21 2023
5 5 f 2 7.92 NOWAKOWSKA Jagoda UKS Vis Skierniewice 2008 U16 LD -- KORWEK Joanna Z/3819/19 2023 LDK!
6 6 f 2 6.91 BRZOZOWSKA Anna UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD -- KORWEK Joanna Z/9751/21 2022 LDK!
7 7 f 2 6.75 KRÓLIKOWSKA Lidia MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/2628/21 2023 LDK!
8 8 f 2 5.62 WĘDROWCZYK Marcjanna UKS Vis Skierniewice 2008 U16 LD -- KORWEK Joanna Z/0759/22 2023 LDK!
Kula (4) K
1 1 f 1 12.90 MARSZELEWSKA Joanna MKL Jurand Szczytno 2004 U20 WN I BUKOWIECKI Maciej Z/0131/19 2023 LDK!
2 2 f 1 10.70 WAJSZCZYK Wiktoria MKS Tomaszów Mazowiecki 2002 U23 LD III GOŹDZIK Beata Z/3159/17 2022 3
3 3 f 1 9.93 PIOTROWSKA Klaudia UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ IV LDK!
4 4 f 1 9.90 KROK Agnieszka AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP IV JANAS-LUECKGEN Małgorzata PLASKOTA Krzysztof , Z/4783/17 , 2023 LDK!
5 5 f 1 8.79 PERZYŃSKA Julia UKS Błyskawica Domaniewice 2003 U20 LD -- SZYMAJDA Mieczysław B.D. Z/1116/17 2023
6 6 f 1 7.28 DZIAŁOWSKA Dominika AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP -- PLASKOTA Krzysztof Z/4360/18 2023 LDK!
60 m M
1 5 e 1 7.12 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL Optima Radom 2000 U23 MZ -- TRZOS Leszek B.D. # Z/5567/15 2023
2 9 e 1 7.18 GRZELAK Mateusz RLTL Optima Radom 2001 U23 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław B.D. BŁASIŃSKI Artur B.D. , Z/4998/15 , 2023 LDK!
3 10 e 1 7.19 JAROSZEWICZ Ernest MKS Juvenia Białystok 1999 Sen PD -- B.D. DUDEK Bartosz , Z/2454/20 , 2023
4 13 e 1 7.24 MALEWSKI Bartłomiej RKS Łódź 2001 U23 LD -- KOPEĆ Dominik B.D. Z/2204/19 2023
5 17 e 1 7.44 WYLĘGA Nikodem LKS Orkan Ostrzeszów 1998 Sen WP -- B.D. NALEPA Marek , Z/1519/14 , 2023
6 21 e 1 7.58 PAWŁOWSKI Łukasz KS Sprinterzy.com Kraków 1982 Masters MA -- MALANOWSKI Łukasz # Z/2038/21 2023
7 27 e 1 7.90 WIERZBICKI Jacek TS AKS Chorzów 1983 Masters SL -- WIDERA Jan Z/3230/11 2023 BEZ
1 2 e 2 6.90 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 1993 Sen PD -- GRANASZEWSKI Artur B.D. Z/1800/13 2023 1
2 3 e 2 7.09 SUCHOROWSKI Jan AKL Ursynów Warszawa 2001 U23 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/1530/19 2023 LDK!
3 4 e 2 7.10 KOZIOŁ Jakub RKS Łódź 1999 Sen LD -- SZABLEWSKI Tadeusz B.D. Z/0538/17 2023
4 7 e 2 7.15 SOŁTYSIAK Daniel OŚ AZS Poznań # 2001 U23 WP -- ROŻEJ Marek B.D. Z/0234/19 2023
5 14 e 2 7.29 GRZEGORZEWSKI Szymon LKS MOSiR Sieradz 2002 U23 LD -- FIRLIT Roman Z/0258/19 2023 4
6 16 e 2 7.38 ŚCIRA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U23 OP -- LACH Magdalena Z/1351/17 2023 4 LDK!
7 18 e 2 7.44 PIÓRO Olaf ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U23 LB -- SASKA Tomasz B.D. Z/5773/15 2023
8 28 e 2 7.98 JENDRZEJ Adam TS AKS Chorzów 1979 Masters SL -- PODCHUL Krzysztof Z/3758/18 2023 BEZ
1 1 e 3 6.86 ŻOK Łukasz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U23 LB -- SASKA Tomasz B.D. Z/3718/16 2023
2 6 e 3 7.14 GALIK Wojciech WKS Wawel Kraków 2002 U23 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/0848/18 2023
3 8 e 3 7.16 BUCK Dawid AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1999 Sen OP -- ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/2890/18 2023
4 15 e 3 7.30 SAWICKI Marek KS Podlasie Białystok 1996 Sen PD -- GRANASZEWSKI Artur B.D. Z/0849/12 2023 3
5 22 e 3 7.59 DEMSKI Sebastian KS Sprinterzy.com Kraków 1991 Sen MA -- MALANOWSKI Łukasz # Z/0867/22 2023
6 23 e 3 7.66 GENCER Mustafa KS Sprinterzy.com Kraków 2001 U23 MA --
7 26 e 3 7.84 BIŃCZYK Bernard MKS Tomaszów Mazowiecki 2000 U23 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/13736/21 2023
8 30 e 3 9.39 SIEKACZYŃSKI Jacek OKS Start Otwock 1972 Masters MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3369/21 2023
1 11 e 4 7.20 LEWANDOWSKI Jakub RKS Łódź 2000 U23 LD -- B.D.
2 12 e 4 7.23 KORCZ Bartosz RLTL Optima Radom 2000 U23 MZ -- BŁASIŃSKI Artur B.D. Z/0565/17 2023
3 19 e 4 7.45 GOC Kacper KS AZS AWF Kraków # 2002 U23 MA -- SZKOŁA Sebastian B.D. # Z/2471/20 2023
4 20 e 4 7.45 CZECHOSKI Adam MKS Juvenia Białystok # 1999 Sen PD -- B.D. Z/0535/15 2023
5 24 e 4 7.76 KUCHARSKI Piotr MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 1982 Masters LD -- B.D. WASIAK Jarosław , Z/1187/18 , 2023 BEZ
6 25 e 4 7.77 ABRAMCZYK Kamil UKS Lisy Zgierz 2002 U23 LD -- ZATORSKI Krzysztof Z/2214/19 2022
7 29 e 4 8.20 KĘPIŃSKI Cezary OKS Start Otwock 1980 Masters MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3365/21 2023
  e 4 DQ GADŻAŁA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1992 Sen OP -- JASIŃSKI Cyprian Z/3650/11 2023
1 1 e 5 6.91 BOGACZYŃSKI Igor MKL Jarocin 2003 U20 WP -- GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz , Z/1779/18 , 2023 2 LDK!
2 2 e 5 7.08 SOBÓL Damian KS AZS UWM Olsztyn 2003 U20 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/2970/17 , 2023 2 LDK!
3 13 e 5 7.40 HREHOROWICZ Bartosz KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD --
4 15 e 5 7.47 MŁYNARCZYK Mateusz KS Podlasie Białystok 2004 U20 PD -- GRANASZEWSKI Artur Z/2530/20 2023
5 18 e 5 7.60 KASPRZAK Szymon KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ -- GRALEWSKI Wojciech Z/0373/22 2022
6 20 e 5 7.64 BABIK Jan KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/0516/19 2022
7 21 e 5 7.73 BYCUL Jakub KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ -- GRALEWSKI Wojciech Z/1068/21 2023
1 3 e 6 7.13 WOŚKO Kacper UKS Czempion Bełchatów 2003 U20 LD -- RYBARCZYK Dariusz Z/1098/17 2022 2 LDK!
2 10 e 6 7.37 NAPIERAJ Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U20 LD --
3 11 e 6 7.39 PIĘTA Sebastian RKS Łódź 2004 U20 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/0255/18 2022 BEZ
4 12 e 6 7.40 WIĄCEK Tomasz KS Sprint Bielsko-Biała 2004 U20 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/4251/17 2023 4 LDK!
5 19 e 6 7.61 MIRKOWSKI Krystian MKS Pilica Białobrzegi 2003 U20 MZ -- WIECZOREK Konstanty Z/5554/18 2023 LDK!
6 22 e 6 7.99 ŻACZKIEWICZ Wojciech UKS Vis Skierniewice 2004 U20 LD -- BARSKA Jolanta Z/3524/16 2023 4 LDK!
1 5 e 7 7.19 WASILCZYK Sebastian SKS Feniks Siedlce 2003 U20 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/0107/22 2022
2 6 e 7 7.27 MAZUR Jakub KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ -- GRALEWSKI Wojciech # Z/2636/21 2023
3 14 e 7 7.47 CZOŁNOWSKI Beniamin RKS Łódź 2004 U20 LD -- LDK!
4 16 e 7 7.50 JEDYNAK Kacper RLTL Optima Radom 2004 U20 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta , Z/2004/18 , 2023 LDK!
5 17 e 7 7.55 GÓRNY Damian BKL Bełchatów 2004 U20 LD -- MANTYK Łukasz Z/3080/20 2022 LDK!
1 4 e 8 7.17 SADOWSKI Igor WKS Wawel Kraków 2003 U20 MA -- SZKOŁA Sebastian
2 7 e 8 7.28 KĘPIŃSKI Bartłomiej OKS Start Otwock 2003 U20 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3164/19 2023 LDK!
3 8 e 8 7.29 PETRUCZEŃKO Michał KS AZS-AWF Biała Podlaska # 2003 U20 LU -- KĘDRA Stanisław KĘDRA Stanisław # Z/11654/21 2023
4 9 e 8 7.33 SATERNUS Szymon KS Victoria Trzebinia 2004 U20 MA -- LDK!
1 1 e 9 6.91 ZAKRZEWSKI Marek AML Słupsk 2005 U18 PM -- CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # , Z/2543/18 , 2023 4 LDK!
2 2 e 9 7.13 PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 2005 U18 MA -- KUKLA Rafał # Z/1155/19 2023 LDK!
3 5 e 9 7.40 MADRAK Marcin KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U18 SL -- B.D. # Z/2984/18 2023 BEZ LDK!
4 12 e 9 7.69 ANDRZEJCZAK Ignacy UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD -- KORWEK Joanna Z/0410/19 2023 BEZ LDK!
5 14 e 9 7.81 WRONKA Kacper UKS LA Basket Warszawa # 2006 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5444/18 2023 LDK!
6 16 e 9 7.91 SYTA Mikołaj MKS Pilica Białobrzegi 2005 U18 MZ -- WIECZOREK Konstanty # Z/1262/20 2023
7 20 e 9 8.07 GÓRKA Maciej OKS Start Otwock 2006 U18 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3494/20 2023 LDK!
  e 9 DQ ŻACZKIEWICZ Bartosz UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD -- BARSKA Jolanta Z/3580/20 2023 LDK!
1 3 e 10 7.18 SZYMAŃSKI Daniel UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD -- GRABOLUS Marek Z/1022/19 2023 LDK!
2 7 e 10 7.46 GRALEWSKI Marcin KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ -- KOSMAN Małgorzata GRALEWSKI Wojciech , Z/5062/19 , 2023 LDK!
3 8 e 10 7.52 BRYL Fabian ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2006 U18 LB -- WALCZAK Piotr # Z/5418/19 2023 LDK!
4 10 e 10 7.65 STACHERA Adam KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella GRALEWSKI Wojciech # , Z/5836/19 , 2022 LDK!
5 13 e 10 7.80 JEŻYNA Maciej RKS Łódź 2005 U18 LD --
6 18 e 10 8.00 KOROCH Krystian MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0593/22 2023
1 4 e 11 7.33 MAŁYCHA Szymon KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/0517/19 2022
2 6 e 11 7.46 KAŁUŻA Wiktor KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U18 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/3245/20 2023
3 9 e 11 7.62 BANACH Piotr RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur Z/4543/18 2022 LDK!
4 11 e 11 7.68 ODOLIŃSKI Szymon UKS Kresy Otwock 2005 U18 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1111/18 2023 BEZ LDK!
5 15 e 11 7.90 RUCKI Filip MKS Pilica Białobrzegi 2005 U18 MZ -- WIECZOREK Konstanty Z/0949/20 2023
6 17 e 11 8.00 BARTCZAK Filip MKLA Łęczyca 2006 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/4156/19 2022 BEZ LDK!
7 19 e 11 8.01 SUCHARKIEWICZ Jakub AZS Łódź 2006 U18 LD --
1 4 e 12 7.62 MOSIONEK Jakub RLTL Optima Radom 2007 U16 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta Z/9136/21 2023 LDK!
2 5 e 12 7.73 MIROWSKI Oskar MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD -- WASIAK Jarosław Z/1505/21 2023 LDK!
3 15 e 12 8.13 PISKORSKI Antoni RK Athletics Warszawa 2007 U16 MZ -- STELMASZCZYK Joanna Z/2062/20 2023
4 19 e 12 8.19 SKONECZNY Mateusz UKS Vis Skierniewice 2008 U16 LD -- BARSKA Jolanta Z/3156/20 2023 LDK!
5 21 e 12 8.36 DAMAS Wojciech MUKS Park Zduńska Wola 2008 U16 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/0530/21 2023
6 22 e 12 8.40 MALESZA Aleksander UKS Kresy Otwock 2008 U16 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/11152/21 2023 LDK!
1 6 e 13 7.74 GARBICZ Alexander MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2008 U16 LD -- WASIAK Jarosław Z/1504/21 2023 LDK!
2 10 e 13 7.90 PIELAK Jakub OKS Start Otwock 2007 U16 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/12380/21 2022 LDK!
3 11 e 13 7.98 HOMONCIK Antoni MKL Jurand Szczytno 2007 U16 WN -- BUKOWIECKA Danuta Z/0913/21 2023 LDK!
4 18 e 13 8.17 SYNAJEWSKI Michał UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD -- BARSKA Jolanta Z/7588/21 2023 LDK!
5 24 e 13 8.78 KORBEŃ Bartosz MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2008 U16 LD --
6 25 e 13 8.79 KURDEJ Jakub OKS Start Otwock 2007 U16 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/4019/21 2023 LDK!
1 3 e 14 7.46 ŁUCZYŃSKI Igor MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD -- WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław , Z/0495/20 , 2023 LDK!
2 7 e 14 7.78 ROKITA Adam MKLA Łęczyca 2007 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/7526/21 2023 LDK!
3 8 e 14 7.81 BOCZKOWSKI-LESIAK Michał MKS Aleksandrów Łódzki # 2007 U16 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/4161/19 2023 LDK!
4 9 e 14 7.86 SIEKACZYŃSKI Maksymilian OKS Start Otwock 2007 U16 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/7054/21 2023 LDK!
5 23 e 14 8.41 BRZEZIŃSKI Maksymilian UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ -- BOROŃ Adam # Z/2599/20 2023 LDK!
6 26 e 14 9.89 BANDOS Leonard BKL Bełchatów 2007 U16 LD -- BEDNARSKI Tomasz # Z/0885/22 2023 LDK!
1 1 e 15 7.38 GROCHOWSKI Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ -- MERWA Janusz Z/0376/22 2023 LDK!
2 2 e 15 7.42 WIŚNIEWSKI Ignacy OKS Skra Warszawa # 2007 U16 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/4194/19 2023 LDK!
3 12 e 15 8.01 POŻYCKI Jakub BKL Bełchatów 2007 U16 LD -- MANTYK Łukasz Z/7518/21 2022 LDK!
4 13 e 15 8.03 SAŁCZYŃSKI Patryk MKS Pilica Białobrzegi 2008 U16 MZ -- WIECZOREK Konstanty Z/11808/21 2023
5 14 e 15 8.08 KNADEL Rafał MKS Tomaszów Mazowiecki 2007 U16 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/9737/21 2023
6 16 e 15 8.15 PUCHALSKI Franciszek MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2008 U16 LD -- WASIAK Patryk Z/0246/22 2023
7 17 e 15 8.17 JASKUŁKA Michał KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ -- GRALEWSKI Wojciech # Z/0693/22 2023
8 20 e 15 8.34 ZUCHNIEWICZ Dorian MKLA Łęczyca 2007 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/7528/21 2023 LDK!
1 3 e 16 8.54 BOROWIEC Kuba UKS Czempion Bełchatów 2009 U14 LD -- RYBARCZYK Dariusz Z/0903/22 2023 LDK!
2 4 e 16 8.58 SULEJ Wiktor UKS Dziewiątka Kutno 2009 U14 LD -- LDK!
3 6 e 16 8.77 ZBONIKOWSKI Mateusz UKS Falenica Warszawa 2009 U14 MZ -- GAWENDA Małgorzata Z/5122/21 2023 LDK!
4 7 e 16 9.09 OSIECKI Jan UKS Dziewiątka Kutno 2009 U14 LD -- KUDŁA Jacek # Z/0623/21 2023 LDK!
5 11 e 16 9.67 TARNICKI Antoni UKS Falenica Warszawa 2010 U14 MZ -- GAWENDA Małgorzata Z/5120/21 2023 LDK!
6 13 e 16 10.05 LEWAŃSKI Franciszek UKS Dziewiątka Kutno 2010 U14 LD -- KUDŁA Jacek # Z/0621/21 2023 LDK!
1 1 e 17 8.13 NETZEL Jan MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U14 LD -- KOWALSKI Robert Z/7555/21 2023 LDK!
2 2 e 17 8.35 STARYGA Oskar BKL Bełchatów 2009 U14 LD -- MANTYK Łukasz Z/0638/22 2023 LDK!
3 5 e 17 8.72 GŁOGOWSKI Stanisław MUKS Park Zduńska Wola 2010 U14 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/0532/21 2023 LDK!
4 8 e 17 9.31 PIEKUT Igor LUKS Boguszyce 2009 U14 LD -- SUPEŁ Dorota Z/0359/20 2023
5 9 e 17 9.42 WIŚNIEWSKI Jędrzej UKS Dziewiątka Kutno 2009 U14 LD -- KUDŁA Jacek Z/0620/21 2023 LDK!
6 10 e 17 9.63 PAUL Benedykt UKS Falenica Warszawa 2010 U14 MZ -- GAWENDA Małgorzata Z/0610/22 2023 LDK!
7 12 e 17 9.93 GAWENDA Jędrzej UKS Falenica Warszawa 2010 U14 MZ -- GAWENDA Małgorzata Z/4926/21 2023 LDK!
1 1 f 1 6.83 ŻOK Łukasz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U23 LB -- SASKA Tomasz B.D. Z/3718/16 2023
2 2 f 1 6.92 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 1993 Sen PD -- GRANASZEWSKI Artur B.D. Z/1800/13 2023 1
3 3 f 1 7.02 KOZIOŁ Jakub RKS Łódź 1999 Sen LD -- SZABLEWSKI Tadeusz B.D. Z/0538/17 2023
1 1 f 2 6.91 BOGACZYŃSKI Igor MKL Jarocin 2003 U20 WP -- GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz , Z/1779/18 , 2023 2 LDK!
2 2 f 2 7.05 SOBÓL Damian KS AZS UWM Olsztyn 2003 U20 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/2970/17 , 2023 2 LDK!
3 3 f 2 7.12 WASILCZYK Sebastian SKS Feniks Siedlce 2003 U20 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/0107/22 2022
4 4 f 2 7.17 SADOWSKI Igor WKS Wawel Kraków 2003 U20 MA -- SZKOŁA Sebastian
5 5 f 2 7.22 KĘPIŃSKI Bartłomiej OKS Start Otwock 2003 U20 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3164/19 2023 LDK!
6 6 f 2 7.25 PETRUCZEŃKO Michał KS AZS-AWF Biała Podlaska # 2003 U20 LU -- KĘDRA Stanisław KĘDRA Stanisław # Z/11654/21 2023
7 7 f 2 7.25 MAZUR Jakub KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ -- GRALEWSKI Wojciech # Z/2636/21 2023
1 1 f 3 6.82 ZAKRZEWSKI Marek AML Słupsk 2005 U18 PM -- CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # , Z/2543/18 , 2023 4 LDK!
2 2 f 3 7.10 SZYMAŃSKI Daniel UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD -- GRABOLUS Marek Z/1022/19 2023 LDK!
3 3 f 3 7.19 PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 2005 U18 MA -- KUKLA Rafał # Z/1155/19 2023 LDK!
4 4 f 3 7.30 MAŁYCHA Szymon KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/0517/19 2022
5 5 f 3 7.39 MADRAK Marcin KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U18 SL -- B.D. # Z/2984/18 2023 BEZ LDK!
6 6 f 3 7.41 BRYL Fabian ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2006 U18 LB -- WALCZAK Piotr # Z/5418/19 2023 LDK!
7 7 f 3 7.48 GRALEWSKI Marcin KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ -- KOSMAN Małgorzata GRALEWSKI Wojciech , Z/5062/19 , 2023 LDK!
8 8 f 3 7.54 KAŁUŻA Wiktor KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U18 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/3245/20 2023
1 1 f 4 7.32 GROCHOWSKI Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ -- MERWA Janusz Z/0376/22 2023 LDK!
2 2 f 4 7.36 WIŚNIEWSKI Ignacy OKS Skra Warszawa # 2007 U16 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/4194/19 2023 LDK!
3 3 f 4 7.37 ŁUCZYŃSKI Igor MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD -- WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław , Z/0495/20 , 2023 LDK!
4 4 f 4 7.59 MOSIONEK Jakub RLTL Optima Radom 2007 U16 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta Z/9136/21 2023 LDK!
5 5 f 4 7.76 MIROWSKI Oskar MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD -- WASIAK Jarosław Z/1505/21 2023 LDK!
6 6 f 4 7.81 ROKITA Adam MKLA Łęczyca 2007 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/7526/21 2023 LDK!
7 7 f 4 7.85 GARBICZ Alexander MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2008 U16 LD -- WASIAK Jarosław Z/1504/21 2023 LDK!
1 1 f 5 8.21 NETZEL Jan MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U14 LD -- KOWALSKI Robert Z/7555/21 2023 LDK!
2 2 f 5 8.36 STARYGA Oskar BKL Bełchatów 2009 U14 LD -- MANTYK Łukasz Z/0638/22 2023 LDK!
3 3 f 5 8.48 SULEJ Wiktor UKS Dziewiątka Kutno 2009 U14 LD -- LDK!
4 4 f 5 8.54 BOROWIEC Kuba UKS Czempion Bełchatów 2009 U14 LD -- RYBARCZYK Dariusz Z/0903/22 2023 LDK!
5 5 f 5 8.60 ZBONIKOWSKI Mateusz UKS Falenica Warszawa 2009 U14 MZ -- GAWENDA Małgorzata Z/5122/21 2023 LDK!
6 6 f 5 8.88 GŁOGOWSKI Stanisław MUKS Park Zduńska Wola 2010 U14 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/0532/21 2023 LDK!
7 7 f 5 8.98 OSIECKI Jan UKS Dziewiątka Kutno 2009 U14 LD -- KUDŁA Jacek # Z/0623/21 2023 LDK!
8 8 f 5 9.47 PIEKUT Igor LUKS Boguszyce 2009 U14 LD -- SUPEŁ Dorota Z/0359/20 2023
200 m M
1 1 s 1 21.77 ZAKRZEWSKI Marek AML Słupsk 2005 U18 PM I CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # , Z/2543/18 , 2023 4 LDK!
2 2 s 1 22.18 SOBÓL Damian KS AZS UWM Olsztyn 2003 U20 WN II LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/2970/17 , 2023 2 LDK!
3 4 s 1 22.31 SOŁTYSIAK Daniel OŚ AZS Poznań # 2001 U23 WP II ROŻEJ Marek B.D. Z/0234/19 2023
4 18 s 1 23.53 GRZEGORZEWSKI Szymon LKS MOSiR Sieradz 2002 U23 LD III FIRLIT Roman Z/0258/19 2023 4
1 5 s 2 22.39 MIKOŁAJCZAK Szymon MKS Czechowice-Dziedzice 2004 U20 SL II HOMA Wioleta # Z/2034/18 2023 5 LDK!
2 6 s 2 22.58 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 1993 Sen PD II GRANASZEWSKI Artur B.D. Z/1800/13 2023 1
3 7 s 2 22.77 SUCHOROWSKI Jan AKL Ursynów Warszawa 2001 U23 MZ II OBROCKI Bogdan Z/1530/19 2023 LDK!
  s 2 DNF KĘPIŃSKI Bartłomiej OKS Start Otwock 2003 U20 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3164/19 2023 LDK!
1 8 s 3 22.91 JAROSZEWICZ Ernest MKS Juvenia Białystok 1999 Sen PD III B.D. DUDEK Bartosz , Z/2454/20 , 2023
2 10 s 3 23.03 ŚCIRA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U23 OP III LACH Magdalena Z/1351/17 2023 4 LDK!
3 15 s 3 23.48 WÓJCIAK Adrian UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD III GRABOLUS Marek Z/1902/21 2023 LDK!
  s 3 DNF PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 2005 U18 MA -- KUKLA Rafał # Z/1155/19 2023 LDK!
1 11 s 4 23.23 MŁYNARCZYK Mateusz KS Podlasie Białystok 2004 U20 PD III GRANASZEWSKI Artur Z/2530/20 2023
2 13 s 4 23.33 KRYSIAK Iwo AZS Łódź 2003 U20 LD III BRÓDKA Daniel WĘGLARSKI Krzysztof B.D. , Z/3975/17 , 2023 LDK!
3 14 s 4 23.39 RUTOWICZ Hubert UMLKS Pegaz Opoczno 2004 U20 LD III GRABOLUS Marek Z/0414/19 2023 LDK!
1 12 s 5 23.32 GADŻAŁA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1992 Sen OP III JASIŃSKI Cyprian Z/3650/11 2023
2 17 s 5 23.51 LAMPART Tomasz KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA III GIZA Maciej B.D. Z/0098/14 2023
3 35 s 5 24.39 KUCHARSKI Piotr MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 1982 Masters LD -- B.D. WASIAK Jarosław , Z/1187/18 , 2023 BEZ
4 37 s 5 24.44 PIORUNOWICZ Kamil KKL Kielce 2001 U23 SK --
1 19 s 6 23.61 ŚNIOCH Wiktor KKL Kielce 2003 U20 SK IV LDK!
2 27 s 6 24.15 WOJCIUK Michał MKS Pogoń Siedlce 2004 U20 MZ IV MACIEJEWSKI Janusz Z/3598/19 2022
3 32 s 6 24.33 JUSZCZAK Mateusz UKS 55 Łódź 2002 U23 LD -- PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej , Z/2394/16 , 2023 4 LDK!
4 40 s 6 24.69 KIENIGSMAN Jakub MKL Jurand Szczytno 2006 U18 WN -- BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKA Danuta BUKOWIECKI Ireneusz # , Z/0915/21 , 2023 LDK!
1 33 s 7 24.34 PIĘTA Sebastian RKS Łódź 2004 U20 LD IV SZABLEWSKI Tadeusz Z/0255/18 2022 BEZ
2 34 s 7 24.35 PAWŁOWSKI Łukasz KS Sprinterzy.com Kraków 1982 Masters MA -- MALANOWSKI Łukasz # Z/2038/21 2023
3 36 s 7 24.43 CZECHOSKI Adam MKS Juvenia Białystok # 1999 Sen PD -- B.D. Z/0535/15 2023
4 55 s 7 25.70 ŻACZKIEWICZ Wojciech UKS Vis Skierniewice 2004 U20 LD -- BARSKA Jolanta Z/3524/16 2023 4 LDK!
1 9 s 8 23.02 SZYMAŃSKI Daniel UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD III GRABOLUS Marek Z/1022/19 2023 LDK!
2 21 s 8 23.84 MADRAK Marcin KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U18 SL IV B.D. # Z/2984/18 2023 BEZ LDK!
3 22 s 8 24.06 GRALEWSKI Marcin KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ IV KOSMAN Małgorzata GRALEWSKI Wojciech , Z/5062/19 , 2023 LDK!
4 46 s 8 25.06 STACHERA Adam KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella GRALEWSKI Wojciech # , Z/5836/19 , 2022 LDK!
1 23 s 9 24.09 ZIĄBKA Oliwier MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD IV TOMCZYK Kazimierz Z/0867/19 2023
2 29 s 9 24.31 STAWIAK Miłosz LKS Omega Kleszczów 2006 U18 LD IV
3 31 s 9 24.32 KAŁUŻA Wiktor KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U18 SL IV DOBIJA Katarzyna Z/3245/20 2023
4 38 s 9 24.53 BABIK Jan KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/0516/19 2022
1 24 s 10 24.13 BAUER Dominik MKLA Łęczyca 2004 U20 LD IV KWAPKOWSKI Łukasz # Z/0070/19 2023 LDK!
2 43 s 10 24.82 RUCKI Filip MKS Pilica Białobrzegi 2005 U18 MZ -- WIECZOREK Konstanty Z/0949/20 2023
3 56 s 10 26.23 PĘCZEK Adam RKS Łódź 1972 Masters LD -- GOWORSKI Tomasz # Z/0876/18 2023 BEZ
4 59 s 10 26.84 BIŃCZYK Bernard MKS Tomaszów Mazowiecki 2000 U23 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/13736/21 2023
1 42 s 11 24.72 BYCUL Jakub KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ -- GRALEWSKI Wojciech Z/1068/21 2023
2 58 s 11 26.54 SYNAJEWSKI Michał UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD -- BARSKA Jolanta Z/7588/21 2023 LDK!
3 60 s 11 26.93 SIEJKA Mariusz KS Sprinterzy.com Kraków 1977 Masters MA -- MALANOWSKI Łukasz # Z/1683/20 2023
1 44 s 12 24.98 ŁUCZYŃSKI Igor MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD V WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław , Z/0495/20 , 2023 LDK!
2 51 s 12 25.45 JANAS Filip OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ V PAWŁOWSKA Maria Z/0960/21 2023
3 52 s 12 25.47 GENCER Mustafa KS Sprinterzy.com Kraków 2001 U23 MA --
1 26 s 13 24.14 WOŹNIAK Hubert MKLA Łęczyca 2005 U18 LD IV KUBIAK Robert # Z/0086/20 2023
2 28 s 13 24.26 ULIŃSKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD IV TOMCZYK Kazimierz Z/0089/20 2023
3 49 s 13 25.23 SUCHARKIEWICZ Jakub AZS Łódź 2006 U18 LD --
4 63 s 13 27.45 JASKUŁKA Michał KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ -- GRALEWSKI Wojciech # Z/0693/22 2023
1 41 s 14 24.69 PETRUCZEŃKO Michał KS AZS-AWF Biała Podlaska # 2003 U20 LU -- KĘDRA Stanisław KĘDRA Stanisław # Z/11654/21 2023
2 45 s 14 25.02 JABŁOŃSKI Hubert MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0180/20 2023
3 53 s 14 25.54 PISKORSKI Antoni RK Athletics Warszawa 2007 U16 MZ V STELMASZCZYK Joanna Z/2062/20 2023
1 20 s 15 23.71 HREHOROWICZ Bartosz KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD IV
2 25 s 15 24.13 KASPRZAK Szymon KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ IV GRALEWSKI Wojciech Z/0373/22 2022
3 57 s 15 26.45 SAŁCZYŃSKI Patryk MKS Pilica Białobrzegi 2008 U16 MZ -- WIECZOREK Konstanty Z/11808/21 2023
4 65 s 15 28.43 BŁASZCZYK Wojciech UKS 55 Łódź 2006 U18 LD -- PALISZEWSKI Maciej Z/4410/20 2023 LDK!
1 16 s 16 23.48 KORZENIOWSKI Krzysztof KS AZS AWF Kraków # 2006 U18 MA III SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Andrzej # , Z/3285/19 , 2023 LDK!
2 30 s 16 24.31 NOWICKI Filip UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD IV BARSKA Jolanta Z/0408/19 2023 LDK!
3 64 s 16 28.38 SKONECZNY Mateusz UKS Vis Skierniewice 2008 U16 LD -- BARSKA Jolanta Z/3156/20 2023 LDK!
1 3 s 17 22.26 SOŁTYSIAK Bartosz OŚ AZS Poznań # 2001 U23 WP II ROŻEJ Marek Z/0233/19 2023
2 47 s 17 25.14 SZYMANSKI Oliwier MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0861/19 2023
3 54 s 17 25.59 POŻYCKI Jakub BKL Bełchatów 2007 U16 LD V MANTYK Łukasz Z/7518/21 2022 LDK!
1 50 s 18 25.45 MIRKOWSKI Krystian MKS Pilica Białobrzegi 2003 U20 MZ -- WIECZOREK Konstanty Z/5554/18 2023 LDK!
2 61 s 18 27.28 DAMAS Wojciech MUKS Park Zduńska Wola 2008 U16 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/0530/21 2023
3 62 s 18 27.35 STARYGA Oskar BKL Bełchatów 2009 U14 LD -- MANTYK Łukasz Z/0638/22 2023 LDK!
1 39 s 19 24.60 KOLASIŃSKI Hubert RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/0379/17 , 2023 3 LDK!
2 48 s 19 25.17 DUTKIEWICZ Daniel MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD V TOMCZYK Kazimierz Z/0182/20 2023
3 66 s 19 29.48 GŁOGOWSKI Stanisław MUKS Park Zduńska Wola 2010 U14 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/0532/21 2023 LDK!
300 m M
1 2 s 1 35.02 SZCZEPANIAK Jakub UMLKS START Wieruszów 2003 U20 LD -- URBANIAK Jarosław Z/3273/17 2023 2
2 3 s 1 35.07 DUDEK Bartosz MKS Juvenia Białystok 1992 Sen PD -- DUDEK Bartosz # Z/3483/11 2023
3 5 s 1 35.62 ŁAZOWY Cezary WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U20 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1792/18 2023 4 LDK!
4 13 s 1 37.00 WYLĘGA Nikodem LKS Orkan Ostrzeszów 1998 Sen WP -- B.D. NALEPA Marek , Z/1519/14 , 2023
1 4 s 2 35.36 WOŚKO Kacper UKS Czempion Bełchatów 2003 U20 LD -- RYBARCZYK Dariusz Z/1098/17 2022 2 LDK!
2 6 s 2 35.72 KIJEWSKI Michał UKS Sokół Węgorzewo 2005 U18 WN -- PALUCH Krystian PALUCH Krystian Z/0910/19 2023 LDK!
3 8 s 2 35.78 WÓJCIAK Adrian UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD -- GRABOLUS Marek Z/1902/21 2023 LDK!
4 16 s 2 37.49 NAPIERAJ Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U20 LD --
1 1 s 3 34.70 BUCK Dawid AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1999 Sen OP -- ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/2890/18 2023
2 9 s 3 36.35 STAŃCZUK Jan UKS Młodzik Warszawa 2005 U18 MZ -- RADKE Karol Z/2016/19 2023 LDK!
1 14 s 4 37.12 BARRA-STRZEMIŃSKI Mario MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2005 U18 LD -- WASIAK Jarosław Z/0055/19 2023 5 LDK!
2 18 s 4 37.81 KARDAHS Hubert KS AZS UWM Olsztyn 2005 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1476/18 2023 LDK!
1 7 s 5 35.77 BYDOŃ Oskar KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA -- GIZA Andrzej GIZA Maciej , Z/0276/18 , 2023 LDK!
2 15 s 5 37.43 WIECZOREK Bartosz UKS Herkules Sulejówek 2006 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/1101/18 2023 5 LDK!
3 20 s 5 38.02 ZAJĄC Bartosz KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U18 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/2127/20 2023 LDK!
1 11 s 6 36.47 PIEŃKOWSKI Michał WLKS Nowe Iganie 2004 U20 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/2643/20 2023 LDK!
2 19 s 6 37.98 JUSZCZAK Mateusz UKS 55 Łódź 2002 U23 LD -- PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej , Z/2394/16 , 2023 4 LDK!
3 21 s 6 38.49 MIROWSKI Adam AZS Łódź 2007 U16 LD III KUCZKOWSKI Piotr # Z/3004/21 2023
4 30 s 6 39.11 KIENIGSMAN Jakub MKL Jurand Szczytno 2006 U18 WN -- BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKA Danuta BUKOWIECKI Ireneusz # , Z/0915/21 , 2023 LDK!
1 12 s 7 36.85 JASIŃSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ -- RADKE Karol B.D. # Z/2698/17 2023
2 22 s 7 38.54 JABŁOŃSKI Hubert MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0180/20 2023
3 27 s 7 38.77 BOGUSZ Jędrzej ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U18 LB -- SASKA Tomasz Z/14822/21 2023 LDK!
4 29 s 7 39.00 WRONKA Kacper UKS LA Basket Warszawa # 2006 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5444/18 2023 LDK!
1 32 s 8 39.26 JEŻYNA Maciej RKS Łódź 2005 U18 LD --
2 33 s 8 39.29 ANDRUSIEWICZ Jerzy MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U20 LD -- BELTER Artur LDK!
3 46 s 8 41.73 ŚMIGIELSKI Szymon UKS Herkules Sulejówek 2007 U16 MZ V CZYŻ Maciej Z/3615/20 2023 LDK!
1 25 s 9 38.70 BIELECKI Jakub MKS Pogoń Siedlce 2007 U16 MZ III KOSIERADZKI Łukasz Z/2751/21 2023
2 36 s 9 39.47 WOŹNIAK Łukasz UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/3616/20 2023 LDK!
3 41 s 9 39.91 BIEŃKOWSKI Marcin KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/0039/19 , 2023 BEZ LDK!
4 43 s 9 40.86 KUC Kacper KS AZS UWM Olsztyn 2005 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3659/20 2023 LDK!
1 10 s 10 36.42 LAMPART Tomasz KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA -- GIZA Maciej B.D. Z/0098/14 2023
2 31 s 10 39.23 WRÓBLEWSKI Paweł UKS Herkules Sulejówek 2007 U16 MZ IV CZYŻ Maciej Z/0546/20 2023 LDK!
3 42 s 10 40.75 SZRAJNERT Błażej KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/3191/21 2023
4 47 s 10 41.86 WINIARSKI Mateusz MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP V PIERÓG Paweł Z/0702/22 2023 LDK!
1 23 s 11 38.55 MILLER Tomasz AZS Łódź 2006 U18 LD -- KUCZKOWSKI Piotr # Z/1392/21 2023
2 39 s 11 39.61 SMYKA Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD -- KOWALSKI Robert Z/0185/20 2023 LDK!
1 52 s 12 42.91 BRZEZIŃSKI Maksymilian UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ -- BOROŃ Adam # Z/2599/20 2023 LDK!
2 54 s 12 43.09 LEWANDOWSKI Michał UKS Filipides Teresin 2008 U16 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0965/20 2023 LDK!
3 55 s 12 43.63 CZUŁEK Adrian UKS Filipides Teresin 2009 U14 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/2932/21 2023 LDK!
4 60 s 12 45.28 MAGIERA Wiktor LUKS Boguszyce 2009 U14 LD -- SUPEŁ Dorota Z/12211/21 2023
1 38 s 13 39.59 ANTCZAK Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD IV KOWALSKI Robert Z/1960/21 2023 LDK!
2 51 s 13 42.81 KAMIŃSKI Kacper UKS Vis Skierniewice 2008 U16 LD -- KORWEK Joanna Z/3155/20 2023 LDK!
3 58 s 13 45.04 OBIEDZIŃSKI Sebastian KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1767/19 2022 LDK!
4 59 s 13 45.20 CHOJNACKI Piotr LKS Koluszki 2008 U16 LD -- TOMCZYK Antoni Z/2580/20 2023
1 28 s 14 38.84 GOŁĘBIOWSKI Jan UKS Vis Skierniewice 2005 U18 LD -- BARSKA Jolanta Z/0426/18 2023 BEZ LDK!
2 40 s 14 39.87 MEHLICH Wojciech UKS Komar Strzelce Opolskie 2006 U18 OP -- MEHLICH Ronald Z/1290/20 2023
3 62 s 14 49.30 ZIĘBACZEWSKI Krzysztof UKS Czempion Bełchatów 2009 U14 LD -- RYBARCZYK Dariusz Z/7887/21 2023 LDK!
1 45 s 15 41.42 SIEKACZYŃSKI Maksymilian OKS Start Otwock 2007 U16 MZ V DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/7054/21 2023 LDK!
2 50 s 15 42.52 GÓRKA Maciej OKS Start Otwock 2006 U18 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3494/20 2023 LDK!
3 56 s 15 43.90 DURCZYŃSKI Janusz AZS Łódź 2006 U18 LD -- KUCZKOWSKI Piotr Z/0815/22 2023
1 44 s 16 40.95 PIELAK Jakub OKS Start Otwock 2007 U16 MZ V DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/12380/21 2022 LDK!
2 49 s 16 42.16 GOŁDYN Jan MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD V KOWALSKI Robert Z/1554/21 2023 LDK!
3 53 s 16 43.02 BABIARSKI Radosław LKS Koluszki 2007 U16 LD -- TOMCZYK Antoni Z/4285/19 2023
1 35 s 17 39.45 MAJERSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD -- KOWALSKI Robert Z/13237/21 2023
2 37 s 17 39.54 MAJEWSKI Krzysztof AZS Łódź 2008 U16 LD IV BRÓDKA Daniel Z/1645/21 2023
3 64 s 17 52.44 GOLUBSKI Filip UKS LA Basket Warszawa 2010 U14 MZ -- BOROŃ Aldona Z/11703/21 2023 LDK!
4 65 s 17 53.92 PRZYBYLSKI Michał BKL Bełchatów 2010 U14 LD -- MORAWIEC Agnieszka Z/13731/21 2023 LDK!
1 26 s 18 38.72 KAZIMIERCZYK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 2006 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0321/22 2023
2 34 s 18 39.33 WILIŃSKI Piotr AZS Łódź 2007 U16 LD IV KUCZKOWSKI Piotr # Z/1391/21 2023
3 61 s 18 47.06 NETZEL Jan MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U14 LD -- KOWALSKI Robert Z/7555/21 2023 LDK!
1 17 s 19 37.80 BITOWSKI Wiktor KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD --
2 63 s 19 51.90 IŁOWIECKI Marcel RK Athletics Warszawa 2009 U14 MZ -- MRÓZ Katarzyna # Z/14711/21 2023
1 24 s 20 38.59 KUBEŁ Marek KS Podlasie Białystok 2004 U20 PD -- KUBEŁ Stanisław Z/4569/18 2023 5
2 48 s 20 42.12 SIEJKA Mariusz KS Sprinterzy.com Kraków 1977 Masters MA -- MALANOWSKI Łukasz # Z/1683/20 2023
3 57 s 20 44.72 KURDEJ Jakub OKS Start Otwock 2007 U16 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/4019/21 2023 LDK!
400 m M
1 1 s 1 49.36 DĄBROWSKI Piotr KS Prefbet-Sonarol 2003 U20 PD II KORYTKOWSKI Andrzej B.D. Z/0987/17 2023 LDK!
2 2 s 1 49.41 KADYŁO Adam KS AZS AWF Wrocław # 2003 U20 DS II ROŻEJ Marek B.D. Z/5139/18 2023 LDK!
3 4 s 1 49.69 JURAK Bartosz KS Prefbet-Sonarol 2003 U20 PD II KORYTKOWSKI Andrzej Z/4754/18 2023 LDK!
4 6 s 1 50.77 ROMANIUK Daniel MKS Polonia Warszawa 2001 U23 MZ III JOBT Andrzej Z/2632/16 2023
1 3 s 2 49.54 MATERA Mateusz AZS Łódź 2004 U20 LD II BRÓDKA Daniel WĘGLARSKI Krzysztof , Z/0658/18 , 2022 4 LDK!
2 7 s 2 50.88 GRABSKI Jakub MKLA Łęczyca 2004 U20 LD III ANDRYSIAK Mirosław Z/1466/18 2023 4 LDK!
3 15 s 2 52.87 ULIŃSKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD IV TOMCZYK Kazimierz Z/0089/20 2023
4 24 s 2 59.58 KOCERKA Jacek KS Lemiesz Team Warszawa 1976 Masters MZ -- LEMIESZ Aneta Z/1824/21 2023
1 17 s 3 53.67 HUĆKO Michał AZS Łódź 2004 U20 LD IV WĘGLARSKI Krzysztof Z/0240/18 2022
2 18 s 3 53.92 SZYMANSKI Oliwier MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD IV TOMCZYK Kazimierz Z/0861/19 2023
3 22 s 3 56.42 WIROWSKI Aleksander RKS Łódź 2005 U18 LD -- # LDK!
4 25 s 3 67.63 OLEJNIK Filip UKS Filipides Teresin 2010 U14 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0966/20 2023 LDK!
1 8 s 4 51.70 MICHALAK Sebastian KS AZS UWM Olsztyn 2004 U20 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. Z/3726/17 2023 LDK!
2 20 s 4 55.66 DUTKIEWICZ Daniel MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD V TOMCZYK Kazimierz Z/0182/20 2023
3 21 s 4 55.88 GOŁĘBIOWSKI Mikołaj RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur RADKE Karol , Z/4548/18 , 2023 LDK!
1 5 s 5 50.72 PIETRZAK Daniel AZS Łódź 2004 U20 LD III WĘGLARSKI Krzysztof # Z/0659/18 2023 4
2 10 s 5 51.85 ŚCIRA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U23 OP III LACH Magdalena Z/1351/17 2023 4 LDK!
3 12 s 5 52.52 JARMUNDOWICZ Igor MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2005 U18 LD III WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław Z/2360/19 2023 LDK!
4 14 s 5 52.69 SATERNUS Szymon KS Victoria Trzebinia 2004 U20 MA III LDK!
1 11 s 6 52.02 JASIEŃCZUK Szymon KS AZS AWF Wrocław 2000 U23 DS III SKRZYPACZ Adrian B.D. Z/1819/16 2023
2 13 s 6 52.60 ZIĄBKA Oliwier MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD III TOMCZYK Kazimierz Z/0867/19 2023
3 19 s 6 54.98 OLEJNIK Mikołaj UKS Filipides Teresin 2007 U16 MZ V ANDRYSZCZYK Andrzej OLEJNIK Tomasz # Z/0393/19 2023 LDK!
1 9 s 7 51.75 WILIŃSKI Jakub AZS Łódź 2004 U20 LD III WĘGLARSKI Krzysztof Z/0660/18 2023 BEZ
2 16 s 7 53.08 BRYLL Ignacy AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP IV LACH Magdalena Z/2804/18 2023 LDK!
3 23 s 7 56.99 KALINOWSKI Karol KS Lemiesz Team Warszawa 1983 Masters MZ -- LEMIESZ Aneta Z/12697/21 2022
600 m M
1 1 s 1 1:24.21 SZCZEPANIAK Jakub UMLKS START Wieruszów 2003 U20 LD -- URBANIAK Jarosław Z/3273/17 2023 2
2 4 s 1 1:28.87 BACHŁAJ Maciej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP -- LACH Magdalena Z/0209/19 2023 LDK!
3 5 s 1 1:31.15 ŁACIAK Antoni AKL Ursynów Warszawa 2006 U18 MZ -- BUŁAKOWSKI Bohdan # Z/3906/19 2023
4 7 s 1 1:31.61 GRYZ Kamil UKS Herkules Sulejówek 2005 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/2220/16 2023 BEZ LDK!
5 8 s 1 1:32.97 ANDRUSIEWICZ Jerzy MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U20 LD -- BELTER Artur LDK!
6 9 s 1 1:33.39 SMYKA Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD -- KOWALSKI Robert Z/0185/20 2023 LDK!
1 2 s 2 1:24.61 KLIMIUK Łukasz KS Parkiet Hajnówka 2004 U20 PD -- SACHARCZUK Roman Z/0432/18 2023 3
2 6 s 2 1:31.24 KNYCH Kamil KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ III GOGOŁEK Marcin Z/0905/21 2023 LDK!
3 11 s 2 1:36.39 SZCZEPAŃCZYK Kajetan AZS Łódź 2006 U18 LD -- KUCZKOWSKI Piotr # Z/0333/20 2023
4 15 s 2 1:41.17 ANTCZAK Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- KOWALSKI Robert Z/1960/21 2023 LDK!
5 16 s 2 1:41.25 GOŁDYN Jan MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD -- KOWALSKI Robert Z/1554/21 2023 LDK!
6 17 s 2 1:42.38 LEWANDOWSKI Bartłomiej LUKS Boguszyce 2007 U16 LD -- SUPEŁ Dorota Z/0357/20 2022 LDK!
1 3 s 3 1:26.89 MATUSZCZAK Jakub RLTL Optima Radom 2002 U23 MZ -- TRZOS Leszek B.D. Z/2642/20 2023
2 10 s 3 1:35.92 MAJERSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD -- KOWALSKI Robert Z/13237/21 2023
3 12 s 3 1:37.07 UŁAŃSKI Łukasz KS Żeglina Sieradz 2007 U16 LD V NOWAK Mieczysław Z/10675/21 2023 LDK!
4 13 s 3 1:37.34 CEL Igor LKS Koluszki 2007 U16 LD V TOMCZYK Antoni Z/2581/20 2023
5 14 s 3 1:40.32 MARKOWSKI Tomasz UKS Komar Strzelce Opolskie 2006 U18 OP -- MEHLICH Ronald Z/1288/20 2023
6 18 s 3 1:52.19 ŚLIWIŃSKI Piotr LKS Koluszki 2007 U16 LD -- TOMCZYK Antoni Z/13291/21 2022
7 19 s 3 1:52.41 KUNKA Jakub LKS Koluszki 2009 U14 LD -- TOMCZYK Antoni Z/1996/20 2023
800 m M
1 1 s 1 1:54.35 PĄCZKIEWICZ Jakub KKL Kielce 2002 U23 SK II TIETIERIN Paweł # Z/2229/19 2023 BEZ
2 2 s 1 1:55.10 MICHALSKI Jan MKS Polonia Warszawa 2001 U23 MZ II JOBT Andrzej Z/3951/15 2023
3 3 s 1 1:55.45 ŁAKOMIEC Łukasz KKL Kielce 2002 U23 SK II JÓŹWIK Krzysztof B.D. Z/1398/17 2023
4 4 s 1 1:57.36 RYBAKOWSKI Michał MKS Polonia Warszawa 2000 U23 MZ III JOBT Andrzej Z/1769/15 2023 3
5 5 s 1 1:57.63 RYMUT Konrad KS SMS Szklarska Poręba 2003 U20 DS III ROSTKOWSKA Anna LDK!
6 6 s 1 2:05.15 WĄCHAŁA Adam KKL Kielce 2004 U20 SK IV JÓŹWIK Krzysztof Z/0488/19 2022 LDK!
7 7 s 1 2:05.74 CELIŃSKI Robert KS AZS AWF Warszawa 1973 Masters MZ -- WĄSOWSKI Janusz Z/2688/11 2023 BEZ
8 10 s 1 2:13.10 MAŁECKI Mateusz LKS Osuchów # 2005 U18 MZ -- ZDUNEK Stanisław # Z/3485/19 2023 LDK!
  s 1 DNF PIOTROWSKI Andrzej MKS Polonia Warszawa 1973 Masters MZ -- B.D. JOBT Andrzej , Z/0223/16 , 2023 BEZ
1 8 s 2 2:06.24 KRAKOWIAK Tymoteusz MKS Polonia Warszawa 2004 U20 MZ IV TARASIUK Paweł # Z/4501/18 2023 BEZ
2 9 s 2 2:09.48 ŁUKASIAK Szymon UKS Herkules Sulejówek 2003 U20 MZ -- CZYŻ Maciej Z/2216/16 2023 3 LDK!
3 11 s 2 2:13.66 ANDERS Damian SRS Kondycja Piaseczno 2006 U18 MZ -- PARADOWSKI Wiesław # Z/1596/19 2023 LDK!
4 12 s 2 2:17.38 BIENIECKI Stefan KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ -- MASTALERZ Janusz GOGOŁEK Marcin , Z/14744/21 , 2023 LDK!
5 13 s 2 2:22.34 DĄBROWSKI Aleksander MKS Polonia Warszawa 2000 U23 MZ -- B.D.
6 14 s 2 2:24.94 ZIORKIEWICZ Błażej RK Athletics Warszawa 2006 U18 MZ -- GAJDUS Grzegorz Z/3660/20 2023
7 15 s 2 2:30.35 WRÓBLEWSKI Michał AKL Ursynów Warszawa 1979 Masters MZ --
1000 m M
1 1 s 1 2:21.39 RAK Filip AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U20 OP -- OLSZEWSKI Mirosław OLSZEWSKI Mirosław DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek , Z/3466/16 , 2023 LDK!
2 2 s 1 2:29.25 SZMIT Patryk KS SMS Szklarska Poręba 2003 U20 DS -- ROSTKOWSKI Piotr ROSTKOWSKA Anna B.D. Z/3933/17 2023 LDK!
3 3 s 1 2:29.26 GOS Mateusz RLTL Optima Radom 2002 U23 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/0783/20 2023 LDK!
4 4 s 1 2:30.91 TEIXEIRA Jory SKLA Sopot 2005 U18 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/12994/21 2023 LDK!
5 5 s 1 2:32.04 LEBIODA Stanisław RLTL Optima Radom 1999 Sen MZ -- TRZOS Leszek B.D. Z/0133/15 2023
6 6 s 1 2:32.14 HERZYK Kamil SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004 U20 SL -- KOS Kamil Z/5086/19 2023 LDK!
7 7 s 1 2:32.33 ANDZIAK Stanisław OKS Skra Warszawa 2004 U20 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/2477/20 2022
8 10 s 1 2:36.58 ŻUK Bartosz MKS Polonia Warszawa 2003 U20 MZ -- JOBT Andrzej Z/1421/17 2022
9 12 s 1 2:37.99 MAREK Adrian KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA -- B.D. GIZA Maciej , Z/0271/18 , 2022 LDK!
  s 1 DNF MATUSZCZAK Jakub RLTL Optima Radom 2002 U23 MZ -- TRZOS Leszek B.D. Z/2642/20 2023
1 14 s 2 2:40.56 JANICKI Maciej KS AZS UWM Olsztyn 2006 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1369/19 2023 LDK!
2 17 s 2 2:42.26 DANKÓW Franciszek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2007 U16 OP III LACH Magdalena Z/10873/21 2023 LDK!
3 23 s 2 2:48.40 MARAŃDA Kacper LKS Żelazny Opoczno Running Team 2005 U18 LD -- WOJTAREK Jacek # Z/3952/20 2023 LDK!
4 33 s 2 3:03.39 ADAMCZEWSKI Bartek MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U14 LD -- TOMCZYK Kazimierz # Z/0972/18 2023 BEZ LDK!
5 37 s 2 3:06.97 MIKULEC Marek MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U18 OP -- PIERÓG Paweł Z/14387/21 2023 LDK!
6 39 s 2 3:14.83 DĘBSKI Igor AZS Łódź 2005 U18 LD --
7 40 s 2 3:22.55 SIWEK Damian UKS Komar Strzelce Opolskie 2006 U18 OP -- MEHLICH Ronald Z/1291/20 2023
1 8 s 3 2:33.95 BABIK Filip Stowarzyszenie Piekielni Warszawa 1996 Sen MZ -- STANISLAWSKI Krzysztof B.D. B.D. , Z/3905/16 , 2023
2 9 s 3 2:35.65 GANCARZ Mikołaj LKS Żelazny Opoczno Running Team 2005 U18 LD -- WOJTAREK Jacek # Z/1487/20 2023 LDK!
3 16 s 3 2:40.94 WRÓBLEWSKI Błażej niestowarzyszony # 2005 U18 -- TOPOLEWSKI Maciej # Z/0396/19 2023
4 26 s 3 2:51.52 SZENAWA Łukasz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005 U18 OP -- DZIUBA Jacek Z/0987/22 2022
5 32 s 3 3:02.62 CEBULA Mateusz OKS Skra Warszawa 2006 U18 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/0773/20 2021 LDK!
6 38 s 3 3:11.19 KUBERA Piotr Ducla Academy Warszawa 1976 Masters MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/12590/21 2022
7 41 s 3 3:27.55 WOLSKI Maciej LKS Koluszki 2008 U16 LD -- TOMCZYK Antoni Z/13289/21 2023
8 42 s 3 3:48.65 ADAMCZYK Jan LKS Zuza Running Team Opoczno 2009 U14 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/2626/21 2023 LDK!
1 11 s 4 2:37.83 ZAWIŚLAK Maksymilian LKS Omega Kleszczów 2005 U18 LD -- URBANIAK Mateusz Z/2812/20 2023
2 13 s 4 2:39.46 RAFIŃSKI Paweł LKS Lubawa 2006 U18 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek TYKARSKI Marek # , Z/3222/19 , 2023 LDK!
3 19 s 4 2:44.67 MOKRZYCKI Jan KS SMS Szklarska Poręba 2005 U18 DS -- ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr Z/4688/18 2023 LDK!
4 25 s 4 2:51.41 PŁUCIENNIK Adam AKL Ursynów Warszawa 2006 U18 MZ -- BUŁAKOWSKI Bohdan # Z/0307/19 2023 BEZ
5 28 s 4 2:53.06 SKALIŃSKI Miłosz RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ -- TRZOS Leszek Z/3126/20 2023
6 29 s 4 2:57.07 ŁYSIAK Szymon AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 2006 U18 OP -- LACH Magdalena Z/1356/20 2023 LDK!
1 15 s 5 2:40.62 DZIADCZYK Antoni KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ -- WRONA Grzegorz Z/2850/19 2023
2 18 s 5 2:42.74 SKIBIŃSKI Mikołaj Ducla Academy Warszawa 1986 Masters MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/4352/20 2023
3 20 s 5 2:45.48 ABRAMCZYK Jakub RLTL Optima Radom 2006 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/9141/21 2023 LDK!
4 21 s 5 2:45.77 KOBIAŁKA Konrad KS Lemiesz Team Warszawa 1978 Masters MZ -- LEMIESZ Aneta Z/3113/17 2023
5 22 s 5 2:45.91 TOMCZAK Alan RLTL Optima Radom 2006 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/4170/20 2022 LDK!
6 24 s 5 2:50.88 GÓJSKI Jakub WLKS Nowe Iganie # 2006 U18 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/3567/18 2022
7 27 s 5 2:52.80 DARLIŃSKI Dawid KS ADEA Team Gliwice 2007 U16 SL V DARLIŃSKI Artur Z/0136/22 2023 LDK!
1 30 s 6 2:57.95 KUR Adrian Ducla Academy Warszawa 1990 Sen MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/12332/21 2022
2 31 s 6 3:02.57 STOPA Kacper RLTL Optima Radom 2006 U18 MZ -- B.D. B.D. CZARNECKI Rafał BŁASIŃSKI Artur , Z/13353/21 , 2023 LDK!
3 34 s 6 3:03.40 BLADOSZ-JENSEN Anton RK Athletics Warszawa 2006 U18 MZ -- GAJDUS Grzegorz Z/12622/21 2022
4 35 s 6 3:03.66 STEFAŃSKI Michał RK Athletics Warszawa 2009 U14 MZ -- GAJDUS Grzegorz Z/4309/20 2023
5 36 s 6 3:04.51 MARCINISZYN Grzegorz Ducla Academy Warszawa 1986 Masters MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/14659/21 2022
1500 m M
1 1 s 1 4:01.59 JANDUŁA Wiktor RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ II BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1552/18 , 2023 LDK!
2 2 s 1 4:07.62 BARTOŚ Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ III WRONA Grzegorz B.D. Z/0282/19 2023
3 3 s 1 4:12.27 BRODZIK Kamil MKS Polonia Warszawa 2000 U23 MZ --
4 4 s 1 4:12.44 ABRAMCZYK Piotr RLTL Optima Radom # 2006 U18 MZ IV BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/4171/20 , 2023 LDK!
5 5 s 1 4:13.41 LIS Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002 U23 OP -- LACH Magdalena B.D. Z/2244/19 2023 LDK!
6 6 s 1 4:14.62 SKIERKOWSKI Paweł KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ -- WRONA Grzegorz B.D. Z/3155/16 2023
7 7 s 1 4:19.82 PETROSYAN Artur LKS Żelazny Opoczno Running Team 2005 U18 LD IV WOJTAREK Jacek # Z/1488/20 2023 LDK!
8 8 s 1 4:44.25 WITKOWSKI Paweł Wieliszew Heron Team 1979 Masters MZ -- B.D. Z/5532/18 2023 BEZ
3000 m M
1 1 s 1 8:38.47 KUCHARSKI Bartosz SRS Kondycja Piaseczno 2000 U23 MZ II PARADOWSKI Wiesław B.D. # Z/1215/16 2023 LDK!
2 2 s 1 8:40.52 KUBICKI Adam MKS Polonia Warszawa 1997 Sen MZ II
3 3 s 1 8:42.74 ŁAGODZIŃSKI Krzysztof RKS Łódź 1992 Sen LD II B.D.
4 4 s 1 8:46.39 CZYŻEWSKI Jakub RKS Łódź 2001 U23 LD III B.D.
5 5 s 1 8:57.70 BAJORSKI Adam RLTL Optima Radom 2004 U20 MZ III BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/4547/18 , 2023 BEZ LDK!
6 6 s 1 9:03.12 ROZMIANIEC Paweł MKS Unia Hrubieszów 1987 Masters LU III B.D. Z/5039/19 2022
7 7 s 1 9:45.59 ORACZKO Denis RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ IV BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/0388/17 , 2023 3 LDK!
8 8 s 1 9:58.65 URBAŃSKI Eryk AKL Ursynów Warszawa 2004 U20 MZ IV BUŁAKOWSKI Bohdan # Z/2105/19 2023
9 9 s 1 10:00.51 PAWŁOŚ Mikołaj KLKS Juventa-Kobex Starachowice 2004 U20 SK IV LDK!
10 10 s 1 10:03.48 SZCZEPANIAK Igor RKS Łódź 2004 U20 LD IV B.D. KOWALCZYK Katarzyna # BEZ LDK!
60 m pł M Mł M
1 1 e 1 9.25 JANAS Filip OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ -- PAWŁOWSKA Maria Z/0960/21 2023
2 2 e 1 9.82 KOPERSKI Juliusz MKLA Łęczyca 2007 U16 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/5044/19 2022 LDK!
3 3 e 1 11.19 SÓJKA Anatol OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ -- PAWŁOWSKA Maria Z/0975/21 2023 LDK!
  e 1 DNF WOŚKO Mateusz UKS Czempion Bełchatów 2008 U16 LD -- RYBARCZYK Dariusz Z/3471/19 2023 LDK!
1 1 f 1 9.30 JANAS Filip OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ -- PAWŁOWSKA Maria Z/0960/21 2023
2 2 f 1 9.93 KOPERSKI Juliusz MKLA Łęczyca 2007 U16 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/5044/19 2022 LDK!
3 3 f 1 10.50 SÓJKA Anatol OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ -- PAWŁOWSKA Maria Z/0975/21 2023 LDK!
60 m pł M J Mł M
1 2 e 1 8.33 WOŹNIAK Hubert MKLA Łęczyca 2005 U18 LD -- KUBIAK Robert # Z/0086/20 2023
2 3 e 1 8.53 KORZENIOWSKI Krzysztof KS AZS AWF Kraków # 2006 U18 MA -- SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Andrzej # , Z/3285/19 , 2023 LDK!
3 4 e 1 8.56 KUCHARSKI Filip UKS Kresy Otwock 2005 U18 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian # Z/1108/18 2023 BEZ LDK!
4 6 e 1 8.73 NOWICKI Filip UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD -- BARSKA Jolanta Z/0408/19 2023 LDK!
5 12 e 1 9.87 BŁASZCZYK Wojciech UKS 55 Łódź 2006 U18 LD -- PALISZEWSKI Maciej Z/4410/20 2023 LDK!
6 13 e 1 12.78 DUK Aleksander UKS Komar Strzelce Opolskie 2006 U18 OP -- MEHLICH Ronald # Z/2726/21 2023
1 1 e 2 8.21 DOBROWOLSKI Marcel UKS Gepard Warszawa 2005 U18 MZ -- RĄCZKA Paweł Z/2900/19 2023 LDK!
2 5 e 2 8.61 ŻACZKIEWICZ Bartosz UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD -- BARSKA Jolanta Z/3580/20 2023 LDK!
3 7 e 2 8.81 ANDRZEJCZAK Ignacy UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD -- KORWEK Joanna Z/0410/19 2023 BEZ LDK!
4 8 e 2 9.13 ANTOSIAK Sebastian RKS Łódź # 2006 U18 LD -- B.D. KRAKOWIAK Lech , Z/5041/19 , 2023 LDK!
5 9 e 2 9.25 GOŁĘBIOWSKI Jan UKS Vis Skierniewice 2005 U18 LD -- BARSKA Jolanta Z/0426/18 2023 BEZ LDK!
6 10 e 2 9.26 WOŹNIAK Łukasz UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/3616/20 2023 LDK!
7 11 e 2 9.46 SYTA Mikołaj MKS Pilica Białobrzegi 2005 U18 MZ -- WIECZOREK Konstanty # Z/1262/20 2023
1 1 f 1 8.23 DOBROWOLSKI Marcel UKS Gepard Warszawa 2005 U18 MZ -- RĄCZKA Paweł Z/2900/19 2023 LDK!
2 2 f 1 8.45 WOŹNIAK Hubert MKLA Łęczyca 2005 U18 LD -- KUBIAK Robert # Z/0086/20 2023
3 3 f 1 8.66 ŻACZKIEWICZ Bartosz UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD -- BARSKA Jolanta Z/3580/20 2023 LDK!
4 4 f 1 8.71 NOWICKI Filip UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD -- BARSKA Jolanta Z/0408/19 2023 LDK!
5 5 f 1 8.75 KORZENIOWSKI Krzysztof KS AZS AWF Kraków # 2006 U18 MA -- SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Andrzej # , Z/3285/19 , 2023 LDK!
6 6 f 1 8.78 KUCHARSKI Filip UKS Kresy Otwock 2005 U18 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian # Z/1108/18 2023 BEZ LDK!
7 7 f 1 8.89 ANDRZEJCZAK Ignacy UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD -- KORWEK Joanna Z/0410/19 2023 BEZ LDK!
60 m pł M (99.1) M
1 1 e 1 7.80 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/3569/18 2023 BEZ LDK!
2 2 e 1 8.24 BABULA Maciej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U20 OP -- PLASKOTA Krzysztof Z/3475/16 2023 LDK!
3 4 e 1 8.48 KOLASIŃSKI Hubert RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/0379/17 , 2023 3 LDK!
4 5 e 1 8.73 MEHLICH Piotr UKS Komar Strzelce Opolskie 2003 U20 OP -- SZCZUŻEWSKI Andrzej MEHLICH Ronald B.D. # , Z/0633/19 , 2023 LDK!
5 7 e 1 8.80 RUTOWICZ Hubert UMLKS Pegaz Opoczno 2004 U20 LD -- GRABOLUS Marek Z/0414/19 2023 LDK!
6 10 e 1 9.86 SEWIŁO Eryk MKLA Łęczyca 2003 U20 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/1468/18 2023 5
1 3 e 2 8.28 BYDOŃ Oskar KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA -- GIZA Andrzej GIZA Maciej , Z/0276/18 , 2023 LDK!
2 6 e 2 8.74 BAUER Dominik MKLA Łęczyca 2004 U20 LD -- KWAPKOWSKI Łukasz # Z/0070/19 2023 LDK!
3 8 e 2 8.89 WIECZOREK Łukasz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP -- PLASKOTA Krzysztof Z/4201/18 2023
4 9 e 2 9.10 SZCZĘSNY Mikołaj MKLA Łęczyca 2004 U20 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/5051/18 2023 BEZ LDK!
  e 2 DNF FILAR Igor ZLKL Zielona Góra 2004 U20 LB -- PAWELEC Marcin Z/3111/18 2023 5 LDK!
1 1 f 1 7.80 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/3569/18 2023 BEZ LDK!
2 2 f 1 8.12 BABULA Maciej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U20 OP -- PLASKOTA Krzysztof Z/3475/16 2023 LDK!
3 3 f 1 8.31 BYDOŃ Oskar KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA -- GIZA Andrzej GIZA Maciej , Z/0276/18 , 2023 LDK!
4 4 f 1 8.46 KOLASIŃSKI Hubert RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/0379/17 , 2023 3 LDK!
5 5 f 1 8.57 BAUER Dominik MKLA Łęczyca 2004 U20 LD -- KWAPKOWSKI Łukasz # Z/0070/19 2023 LDK!
6 6 f 1 8.61 MEHLICH Piotr UKS Komar Strzelce Opolskie 2003 U20 OP -- SZCZUŻEWSKI Andrzej MEHLICH Ronald B.D. # , Z/0633/19 , 2023 LDK!
7 7 f 1 8.74 WIECZOREK Łukasz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP -- PLASKOTA Krzysztof Z/4201/18 2023
8 8 f 1 8.98 RUTOWICZ Hubert UMLKS Pegaz Opoczno 2004 U20 LD -- GRABOLUS Marek Z/0414/19 2023 LDK!
60 m pł M M
1 1 e 1 7.97 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL Optima Radom 2000 U23 MZ -- TRZOS Leszek B.D. # Z/5567/15 2023
2 2 e 1 8.36 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 Sen OP -- PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/1156/12 2023
3 3 e 1 8.77 TARASIEWICZ Olivier KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/1572/16 2023
1 1 f 1 8.02 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL Optima Radom 2000 U23 MZ -- TRZOS Leszek B.D. # Z/5567/15 2023
2 f 1 8.39 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 Sen OP -- PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/1156/12 2023
Wzwyż M
1 1 f 1 2.05 RUTOWICZ Przemysław KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL II GRABOLUS Marek Z/2231/15 2023
2 2 f 1 2.00 PAJĄK Jakub UKS Błyskawica Domaniewice 2001 U23 LD II SZYMAJDA Mieczysław Z/4050/15 2023 2
3 3 f 1 1.95 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 2004 U20 MA II SIERKA Ewa Z/3886/16 2023 BEZ LDK!
4 4 f 1 1.95 ANTOSIAK Sebastian RKS Łódź # 2006 U18 LD II B.D. KRAKOWIAK Lech , Z/5041/19 , 2023 LDK!
5 5 f 1 1.90 BOCZKOWSKI-LESIAK Michał MKS Aleksandrów Łódzki # 2007 U16 LD III ZDRAJKOWSKI Paweł Z/4161/19 2023 LDK!
6 6 f 1 1.85 FIAŁA Igor KS AZS AWF Wrocław 2002 U23 DS III B.D. #
7 7 f 1 1.85 PASTUSZKA Eryk KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS III MAŃKA Bogumił B.D. # Z/1767/17 2022
8 8 f 1 1.80 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ IV BOROŃ Adam Z/3569/18 2023 BEZ LDK!
9 9 f 1 1.80 MICHALAK Michał UKS Dziewiątka Kutno 2004 U20 LD IV KUDŁA Małgorzata # Z/3192/19 2023
10 10 f 1 1.80 DĄBROWSKI Karol KS Lider Grodzisk Mazowiecki 1995 Sen MZ -- #
11 11 f 1 1.75 WYRĘBIAK Maciej SKS Feniks Siedlce 2005 U18 MZ IV WYSOCKI Rafał Z/5383/19 2022
12 12 f 1 1.70 PAWŁOWSKI Szymon MKLA Łęczyca 2006 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/4160/19 2023 LDK!
13 13 f 1 1.55 KAMIŃSKI Kacper UKS Vis Skierniewice 2008 U16 LD -- KORWEK Joanna Z/3155/20 2023 LDK!
14 14 f 1 1.50 TŁOCZEK Filip UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD -- RYBARCZYK Dariusz # Z/3463/19 2022 BEZ LDK!
15 15 f 1 1.45 JURCZAK Jerzy UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD -- RYBARCZYK Dariusz BEZ LDK!
16 16 f 1 1.40 KOPERSKI Juliusz MKLA Łęczyca 2007 U16 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/5044/19 2022 LDK!
17 17 f 1 1.35 RZEPKA Szymon KS Warszawianka W-wa 2008 U16 MZ -- RZEPKA Marek # Z/3023/20 2023
Tyczka M
1 18 f 1 3.52 BOŻYCKI Tomasz KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ IV KRAWCZYK Michał # Z/0847/20 2023
2 20 f 1 3.32 PAWŁOWSKI Szymon MKLA Łęczyca 2006 U18 LD IV ANDRYSIAK Mirosław Z/4160/19 2023 LDK!
3 22 f 1 3.22 KUCHARSKI Filip UKS Kresy Otwock 2005 U18 MZ IV ODOLIŃSKI Sebastian # Z/1108/18 2023 BEZ LDK!
3 22 f 1 3.22 NAWROCKI Jakub MKLA Łęczyca 2005 U18 LD IV ANDRYSIAK Mirosław Z/0087/20 2023
5 24 f 1 3.02 BARTCZAK Filip MKLA Łęczyca 2006 U18 LD -- KUBIAK Robert Z/4156/19 2022 BEZ LDK!
6 25 f 1 2.62 RZEPKA Szymon KS Warszawianka W-wa 2008 U16 MZ -- RZEPKA Marek # Z/3023/20 2023
7 26 f 1 2.62 GRZELAK Kornel UKS Dziewiątka Kutno 2004 U20 LD -- KUDŁA Jacek Z/0722/19 2023
7 26 f 1 2.62 MICHALAK Michał UKS Dziewiątka Kutno 2004 U20 LD -- KUDŁA Małgorzata # Z/3192/19 2023
1 9 f 2 4.22 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 2002 U23 MZ II WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2022 4 LDK!
2 10 f 2 4.12 BUCKI Dawid KS AZS AWF Wrocław # 2003 U20 DS II ŁOŚ Dariusz B.D. Z/4103/17 2023
3 11 f 2 3.92 MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa 2002 U23 MZ III RZEPKA Marek Z/0490/16 2023 LDK!
4 12 f 2 3.92 REMBOWSKI Marcel RKS Łódź 2007 U16 LD III LISIAK Adam Z/1111/20 2023
5 13 f 2 3.92 WOJEWÓDZKI Aleksander SKS Feniks Siedlce 2005 U18 MZ III WYSOCKI Rafał Z/4997/19 2023
6 14 f 2 3.82 TARASIEWICZ Olivier KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ III RZEPKA Marek B.D. Z/1572/16 2023
7 15 f 2 3.62 BIAŁOGOŃSKI Karol KKL Kielce 2007 U16 SK III JANUCHTA Krzysztof WRONA Agnieszka , Z/0822/20 , 2023 LDK!
8 16 f 2 3.62 SEWIŁO Eryk MKLA Łęczyca 2003 U20 LD III ANDRYSIAK Mirosław Z/1468/18 2023 5
9 17 f 2 3.62 CZARNOCKI Piotr SKS Feniks Siedlce 2005 U18 MZ III WYSOCKI Rafał Z/4993/19 2023
10 19 f 2 3.42 JAWORSKI Tyberiusz MKS Ustroń 2003 U20 SL IV #
11 21 f 2 3.22 STRELCZUK Jakub SKS Feniks Siedlce 2007 U16 MZ IV WYSOCKI Rafał Z/0397/19 2023
1 1 f 3 5.62 LISEK Piotr OSOT Szczecin 1992 Sen ZP MM SZCZEPAŃSKI Marcin Z/1183/11 2023 MM
2 2 f 3 5.52 SOBERA Robert KS AZS AWF Wrocław 1991 Sen DS M ŁOŚ Dariusz Z/4015/11 2023 MM
3 3 f 3 4.82 GAWENDA Michał KS Warszawianka W-wa # 2005 U18 MZ I GAWENDA Andrzej Z/1119/18 2023 LDK!
4 4 f 3 4.62 MARCINIEWICZ Bartosz KS AZS AWF Katowice # 2002 U23 SL I SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. # Z/2627/16 2023 LDK!
5 5 f 3 4.62 MUŻDŻYŃSKI Maksymilian RKS Łódź 1997 Sen LD I B.D.
5 5 f 3 4.62 POCHOPIEŃ Nikodem KKL Kielce 2004 U20 SK I WRONA Agnieszka JANUCHTA Krzysztof Z/0146/17 2023 5 LDK!
7 7 f 3 4.62 KEMPSKI Filip KS AZS AWF Katowice # 2002 U23 SL I SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. # Z/3251/19 2023 LDK!
8 8 f 3 4.42 PIWOWARSKI Jakub KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ II B.D.
W dal M
1 1 f 1 7.00 RUTOWICZ Przemysław KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL II GRABOLUS Marek Z/2231/15 2023
2 2 f 1 6.89 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 Sen OP II PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/1156/12 2023
3 3 f 1 6.69 ŚWIERCZYNA Bartosz KS AZS AWF Katowice # 1998 Sen SL III KORZEŃ Robert B.D. Z/0485/14 2023
4 4 f 1 6.45 SZCZĘSNY Mikołaj MKLA Łęczyca 2004 U20 LD III ANDRYSIAK Mirosław Z/5051/18 2023 BEZ LDK!
5 5 f 1 6.32 JEDYNAK Kacper RLTL Optima Radom 2004 U20 MZ III BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta , Z/2004/18 , 2023 LDK!
6 6 f 1 6.00 BEDNARCZYK Maciej RLTL Optima Radom 2006 U18 MZ IV FALIŃSKI Jacek BŁASIŃSKI Artur , Z/5084/18 , 2023 LDK!
7 7 f 1 5.90 BANASIAK Patryk MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD IV BELTER Artur LIPIŃSKI Leszek # , Z/1408/18 , 2023 LDK!
8 8 f 1 5.64 WĄSOWICZ Maciej WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA -- WĄSOWICZ Marek # Z/3174/18 2023 BEZ LDK!
9 9 f 1 5.63 ODOLIŃSKI Szymon UKS Kresy Otwock 2005 U18 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1111/18 2023 BEZ LDK!
10 10 f 1 5.48 NAWROCKI Jakub MKLA Łęczyca 2005 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/0087/20 2023
11 11 f 1 5.29 HOMONCIK Antoni MKL Jurand Szczytno 2007 U16 WN -- BUKOWIECKA Danuta Z/0913/21 2023 LDK!
12 12 f 1 5.14 SÓJKA Anatol OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ -- PAWŁOWSKA Maria Z/0975/21 2023 LDK!
13 13 f 1 5.07 ROKITA Adam MKLA Łęczyca 2007 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/7526/21 2023 LDK!
14 14 f 1 5.03 GALIK Wojciech WKS Wawel Kraków 2002 U23 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/0848/18 2023
15 15 f 1 4.86 KOROCH Krystian MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0593/22 2023
16 16 f 1 4.81 KNADEL Rafał MKS Tomaszów Mazowiecki 2007 U16 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/9737/21 2023
17 17 f 1 4.77 ZUCHNIEWICZ Dorian MKLA Łęczyca 2007 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/7528/21 2023 LDK!
18 18 f 1 4.34 LEPOROWSKI Dariusz MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/0536/21 2023
19 19 f 1 4.33 WIŚNIEWSKI Jędrzej UKS Dziewiątka Kutno 2009 U14 LD -- KUDŁA Jacek Z/0620/21 2023 LDK!
20 20 f 1 4.17 GŁOGOWSKI Stanisław MUKS Park Zduńska Wola 2010 U14 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/0532/21 2023 LDK!
21 21 f 1 4.01 ZBONIKOWSKI Mateusz UKS Falenica Warszawa 2009 U14 MZ -- GAWENDA Małgorzata Z/5122/21 2023 LDK!
22 22 f 1 3.97 PIEKUT Igor LUKS Boguszyce 2009 U14 LD -- SUPEŁ Dorota Z/0359/20 2023
23 23 f 1 3.89 GOLUBSKI Filip UKS LA Basket Warszawa 2010 U14 MZ -- BOROŃ Aldona Z/11703/21 2023 LDK!
24 24 f 1 3.48 IŁOWIECKI Marcel RK Athletics Warszawa 2009 U14 MZ -- MRÓZ Katarzyna # Z/14711/21 2023
25 25 f 1 3.38 GAWENDA Jędrzej UKS Falenica Warszawa 2010 U14 MZ -- GAWENDA Małgorzata Z/4926/21 2023 LDK!
26 26 f 1 3.35 PAUL Benedykt UKS Falenica Warszawa 2010 U14 MZ -- GAWENDA Małgorzata Z/0610/22 2023 LDK!
27 27 f 1 3.30 TARNICKI Antoni UKS Falenica Warszawa 2010 U14 MZ -- GAWENDA Małgorzata Z/5120/21 2023 LDK!
Kula (4) M
1 1 f 1 7.17 DZIKOWSKI Igor LUKS Boguszyce 2009 U14 LD -- SUPEŁ Dorota Z/1035/21 2023
2 2 f 1 7.05 WIETESKA Piotr UKS Błyskawica Domaniewice # 2009 U14 LD -- SZYMAJDA Mieczysław SZYMAJDA Mieczysław , Z/3290/23 , 2023 LDK!
Kula (5) M
1 1 f 1 17.99 KIJEWSKI Karol MKL Jurand Szczytno 2005 U18 WN I BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej , Z/3348/18 , 2023 5 LDK!
2 2 f 1 16.75 OŚKIEWICZ Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD II JOACHIMIAK Robert JOACHIMIAK Robert Z/0296/18 2023 LDK!
3 3 f 1 15.04 GAJDA Mikołaj MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD II BELTER Artur BELTER Artur Z/1412/18 2023 LDK!
4 4 f 1 13.17 GAWĄD Jakub WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2005 U18 MA IV ZAGRODZKI Marcin Z/3057/18 2023 BEZ LDK!
5 5 f 1 11.86 WÓJCICKI Antoni MKL Jurand Szczytno 2005 U18 WN -- BUKOWIECKI Maciej Z/2452/20 2023
6 6 f 1 10.55 SALSKI Jan MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD -- BELTER Artur Z/0472/21 2023
7 7 f 1 9.87 KUCHARSKI Filip UKS Kresy Otwock 2005 U18 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian # Z/1108/18 2023 BEZ LDK!
1 1 f 2 12.78 STĘPIEŃ Marcin MKL Toruń # 2007 U16 KP IV HULISZ Robert Z/3168/19 2023
2 2 f 2 10.64 LIBERA Aleksander MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD V LDK!
3 3 f 2 10.21 KADYROW Oskar MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/0938/22 2023 LDK!
4 4 f 2 10.13 GURBIEL Michał MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/13535/21 2022
5 5 f 2 10.13 GŁODEK Wiktor MKLA Łęczyca 2008 U16 LD -- LDK!
6 6 f 2 10.06 PORADA Antoni MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD -- B.D. BELTER Artur Z/1771/21, Z/13730/21 2021, 2023 LDK!
7 7 f 2 9.42 KAMIŃSKI Kacper UKS Vis Skierniewice 2008 U16 LD -- KORWEK Joanna Z/3155/20 2023 LDK!
8 8 f 2 9.41 KOWALSKI Marcel MKLA Łęczyca 2007 U16 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/0891/22 2022
9 9 f 2 7.80 WESOŁOWSKI Przemysław MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/13517/21 2023 LDK!
10 10 f 2 7.19 LEPOROWSKI Dariusz MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/0536/21 2023
Kula (6) M
1 1 f 1 18.26 RODZIAK Damian MKL Jurand Szczytno 2003 U20 WN I BUKOWIECKI Maciej Z/4273/18 2023 LDK!
2 2 f 1 17.71 KOREJBA Jakub LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2003 U20 OP I DOMIN Adam DOMIN Adam , Z/3212/17 , 2023 LDK!
3 3 f 1 16.40 BUCHWALD Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP I BUŚKO Michał BUŚKO Przemysław # , Z/3705/17 , 2023 LDK!
4 4 f 1 15.90 MAZUR Tobiasz LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2004 U20 OP II DOMIN Adam Z/0936/18 2023 LDK!
5 5 f 1 14.80 SOPA Mateusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP II JASIŃSKI Cyprian DOMIN Adam , Z/2914/18 , 2023 LDK!
6 6 f 1 12.82 GAJEWSKI Przemysław UKS Dziewiątka Kutno 2004 U20 LD IV
7 7 f 1 12.21 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ IV BOROŃ Adam Z/3569/18 2023 BEZ LDK!
8 8 f 1 9.91 GRZELAK Kornel UKS Dziewiątka Kutno 2004 U20 LD -- KUDŁA Jacek Z/0722/19 2023
Kula (7.26) M
1 1 f 1 17.21 MAROK Wojciech MKL Jurand Szczytno 2001 U23 WN I BUKOWIECKI Maciej B.D. Z/1647/15 2023 LDK!
2 2 f 1 13.38 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 Sen OP II PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/1156/12 2023
3 3 f 1 12.74 KRZYSTANEK Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 2002 U23 LD III JOACHIMIAK Robert Z/2481/16 2023 3 LDK!
4 4 f 1 11.51 MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa 2002 U23 MZ -- RZEPKA Marek Z/0490/16 2023 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 9.3406269550323 sekund