Toruń 29.01.2022
4. Ogólnopolskie Halowe Zawody LA w Arenie Toruń 2022. Mistrzostwa Kujawsko-Pomorskiego i Pomorskiego U18 i U20
60 m K
1 1 s 1 8.03 KANICKA Lena KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP -- WALCZAK Michał # Z/1060/18 2023 BEZ LDK!
2 2 s 1 8.10 GRABOWSKA Julia MMKS Gdańsk # 2008 U16 PM -- ADAMCZYK Dariusz Z/4308/22 2023 LDK!
3 3 s 1 8.18 MARENDZIAK Martyna MKL Szczecin 2007 U16 ZP -- IWIŃSKA Anna Z/0331/22 2023 LDK!
4 4 s 1 8.21 SZYMAŃSKA Oliwia MLKS Agros Żary 2007 U16 LB -- SENDEREK-ŻOŁUDŹ Żaklina WISZ Dariusz WISZ Mateusz , Z/5561/18 , 2023 LDK!
5 5 s 1 8.35 KWAK Karina KL Iskra Białogard 2008 U16 ZP -- RUDZIK Grzegorz Z/2616/20 2023 LDK!
6 6 s 1 8.44 KOBYLSKA Hanna WLKS Wrocław 2007 U16 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/1558/18 2023 LDK!
7 10 s 1 8.70 SIEWIERA Amelia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP -- WALCZAK Katarzyna Z/0261/20 2023 LDK!
1 7 s 2 8.45 LOSY Zofia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP -- WALCZAK Michał # Z/1062/18 2023 BEZ LDK!
2 9 s 2 8.69 MYKITA Antonina LZS KL Kotwica Brzeg 2008 U16 OP -- ZOK Patrycja Z/10983/21 2023 LDK!
3 11 s 2 8.71 KAŹMIERCZAK Maja KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP -- WALCZAK Katarzyna Z/0181/22 2023 LDK!
4 13 s 2 8.80 SKUPIN Amelia MKL Szczecin # 2007 U16 ZP -- BINDASZEWSKA Hanna # Z/4970/19 2023 LDK!
5 14 s 2 8.81 KOKOT Patrycja LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- WALCZAK Michał Z/0394/20 2023 LDK!
6 16 s 2 9.02 KAMIŃSKA Laura LKS Lubawa 2008 U16 WN -- TYKARSKI Marek Z/3987/21 2023 LDK!
7 17 s 2 9.14 KACPRZYK Natalia AL Międzyzdroje 2008 U16 ZP -- BŁOCIAN Rafał Z/3884/20 2023 LDK!
8 18 s 2 9.48 WOŁKOW Marta AL Międzyzdroje 2007 U16 ZP -- BŁOCIAN Rafał Z/4976/19 2022 BEZ LDK!
1 8 s 3 8.51 KALIŃSKA Weronika LKS Omega Kleszczów 2007 U16 LD -- URBANIAK Mateusz Z/13293/21 2023
2 12 s 3 8.80 ROGUSKA Roksana KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ -- KRAWCZYK Michał # Z/1095/22 2023
3 15 s 3 8.90 STASIERSKA Weronika LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U16 WP -- NALEPA Marek Z/2648/21 2023 LDK!
  s 3 DQ KONDRATOWICZ Sara STS Pomerania Szczecin 2007 U16 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/6353/21 2023 LDK!
1 1 e 1 7.28 SKRZYSZOWSKA Pia KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ -- SKRZYSZOWSKI Jarosław SKRZYSZOWSKI Jarosław , Z/3958/15 , 2023 M LDK!
2 3 e 1 7.41 GĄSIOR Adriana KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar ROSTEK William , Z/3488/15 , 2022 LDK!
3 5 e 1 7.45 PALUCH Paulina KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ -- TOPOLEWSKI Maciej B.D. # Z/0261/14 2023
4 8 e 1 7.69 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 1998 Sen PM -- SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. Z/1497/14 2023
5 9 e 1 7.69 BORZEWSKA Zuzanna MKL Toruń 2001 U23 KP -- BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/1895/16 2023
6 12 e 1 7.89 ŻUROWSKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ -- RĄCZKA Paweł B.D. Z/1754/17 2023
7 14 e 1 7.94 BARCZ Weronika AZS Łódź 2002 U23 LD -- JUSTYŃSKI Mikołaj SADACH Aneta B.D. # Z/2583/16 2023 LDK!
1 2 e 2 7.40 HOROWSKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U23 LB -- SASKA Tomasz B.D. Z/3097/15 2023
2 4 e 2 7.44 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław 1998 Sen DS -- ROSTEK William B.D. Z/0925/14 2023
3 6 e 2 7.49 GRZYB Wiktoria MKL Szczecin 1997 Sen ZP -- IWIŃSKI Jerzy Z/1386/13 2023 2
4 7 e 2 7.60 WOJTUNIK Klaudia AZS Łódź 1999 Sen LD -- JUSTYŃSKI Mikołaj B.D. B.D. # Z/0536/15 2023
5 10 e 2 7.76 ŁOŚ Lucyna KL Iskra Białogard 2001 U23 ZP -- RUDZIK Grzegorz Z/5288/15 2023
6 13 e 2 7.92 PODWIKA Lena KS AZS AWF Wrocław 2002 U23 DS -- LDK!
7 17 e 2 8.30 CIURKOT Noemi CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U23 KP -- B.D. B.D. B.D. # Z/0071/15 2023 LDK!
1 11 e 3 7.82 KOGUT Zuzanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U23 KP -- B.D. # LDK!
2 15 e 3 8.03 OSTROWSKA Alicja AZS Łódź 2001 U23 LD -- SADACH Aneta B.D. LDK!
3 16 e 3 8.06 BENKOWSKA Hanna GKS Start Długołęka 2002 U23 DS -- BENKOWSKI Henryk B.D. Z/0104/15 2023
4 18 e 3 8.34 MACIASZCZYK Klaudia KSLZS Kruszwica # 2002 U23 KP -- GOTÓWKA Monika # Z/3584/17 2023
5 19 e 3 8.53 KALINA Olga KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS --
1 6 e 4 8.29 JANKA Alina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U20 KP -- #
2 7 e 4 8.42 PINKOSZ Julia MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1335/19 2023 LDK!
3 9 e 4 8.51 WTULICH Anna KS Zawkrze Mława 2004 U20 MZ -- REKS Elżbieta ZEMBRZUSKA Justyna 4 LDK!
1 1 e 5 8.11 PICHUR Marta WLKS Wrocław 2004 U20 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/4680/19 2023 LDK!
2 2 e 5 8.16 NOWAK Natalia AZS Łódź 2004 U20 LD -- BLAUSZ Henryka Z/1955/21 2023
3 3 e 5 8.21 WINIARCZYK Wiktoria MKL Szczecin 2003 U20 ZP -- MILEWICZ Magda IWIŃSKI Jerzy # , Z/2030/17 , 2023 4 LDK!
4 4 e 5 8.27 ZALESKA Emilia AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U20 PM -- SZYMCZAK Edward # Z/4663/17 2023 4 LDK!
5 5 e 5 8.29 NEUMANN Sophia KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/4187/19 2022 LDK!
6 8 e 5 8.48 ZDROJEWSKA Wiktoria LKS Lubawa 2004 U20 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek # Z/0071/18 2022 BEZ LDK!
7 10 e 5 8.62 WIŚNIEWSKA Joanna MKL Toruń 2003 U20 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/3759/17 2021 4
1 e 6 7.53 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 2003 U20 DS -- BENKOWSKI Henryk B.D. Z/0251/17 2023
2 e 6 7.69 OŻGA Weronika LKS Górnik Wałbrzych 2003 U20 DS -- ULIASZ Małgorzata 3 LDK!
3 e 6 7.78 PIASZCZYŃSKA Ewa KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U20 WP -- WALCZAK Michał # Z/1077/18 2023 LDK!
4 e 6 7.80 BARCEWICZ Daria AZS Łódź 2003 U20 LD -- #
5 e 6 7.90 PIERÓG Agata MKL Szczecin 2003 U20 ZP -- B.D. # LDK!
6 e 6 7.94 ŻABSKA Emilia MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS -- B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek , Z/1259/18 , 2023 4 LDK!
7 e 6 8.13 KUNCEWICZ Tamara MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS -- LDK!
8 e 6 8.24 BARTCZAK Anna AZS-AWF Gorzów 2004 U20 LB -- PAPUGA Sebastian Z/5355/18 2022 5 LDK!
1 e 7 7.61 PIOTROWSKA Aleksandra KS Wda Świecie 2004 U20 KP -- PLISZKA Julia Z/4615/17 2023 2 LDK!
2 e 7 7.72 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 2004 U20 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2023 3 LDK!
3 e 7 7.88 SAMIEC-TALAR Karolina MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS -- KUCZA Roman B.D. 3 LDK!
4 e 7 7.94 LÜDTKE Martyna MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS -- WOSIEK Jacek 4 LDK!
5 e 7 7.95 KRAUZE Martyna MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS -- SZOMBURG Tomasz WOSIEK Jacek 3 LDK!
6 e 7 7.97 DEJA Liwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U20 KP -- # LDK!
7 e 7 8.05 UŁASIK Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U20 WP -- LDK!
8 e 7 8.15 SITEK Zuzanna MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS -- LDK!
1 1 e 8 7.66 KLAR Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP -- WALCZAK Michał Z/1091/18 2023 4 LDK!
2 2 e 8 7.86 MARSZEWSKA Natalia MKL Szczecin 2005 U18 ZP -- SAWICKI Krzysztof IWIŃSKA Anna , Z/5022/18 , 2023 LDK!
3 4 e 8 7.90 NOWACKA Oliwia UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2826/19 2023 LDK!
4 6 e 8 7.95 ADAMCZEWSKA Zuzanna AZS Łódź 2005 U18 LD -- BLAUSZ Henryka Z/0238/18 2023
5 9 e 8 8.06 SKOMIAŁ Julia KM Aktywni Sochaczew 2005 U18 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/0193/19 2023 LDK!
6 12 e 8 8.18 KWAŚNIAK Weronika MLKS Agros Żary 2006 U18 LB -- WISZ Dariusz WISZ Mateusz Z/5632/18 2023 LDK!
7 15 e 8 8.20 FALK Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U18 PM -- LDK!
8 17 e 8 8.24 GLAZA Julia AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U18 PM -- LDK!
1 3 e 9 7.87 PYTEL Jagoda WLKS Wrocław 2006 U18 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/5094/19 2023 LDK!
2 5 e 9 7.95 KOZŁOWSKA Kinga AML Słupsk 2006 U18 PM -- CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # , Z/4983/19 , 2023 BEZ LDK!
3 7 e 9 8.04 SKOLASIŃSKA Olga KL Gdynia 2005 U18 PM -- B.D. KASZUBA Tomasz , Z/4770/18 , 2023 BEZ LDK!
4 8 e 9 8.06 CZEPIEL Milena AML Słupsk 2006 U18 PM -- CZUBAK Tomasz Z/4971/18 2023 5 LDK!
5 10 e 9 8.10 LUBIATOWSKA Małgorzata AZS Łódź 2005 U18 LD -- BLAUSZ Henryka Z/0457/19 2023
6 11 e 9 8.17 SZAUER Anna LKS Lubawa 2005 U18 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek # , Z/5707/18 , 2023 BEZ LDK!
7 14 e 9 8.19 KRASIŃSKA Natalia UKS Cyprianka 2005 U18 KP -- MAŃKOWSKI Mariusz JETTER Piotr Z/4890/18 2022 BEZ LDK!
8 16 e 9 8.21 SMOROŃ Nadia AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U18 PM -- POGORZELSKA Marta SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna , Z/4662/17 , 2023 5 LDK!
1 13 e 10 8.19 STARZYŃSKA-ORŁOWSKA Aleksandra KL Gdynia 2006 U18 PM -- KASZUBA Tomasz Z/4646/19 2023 LDK!
2 18 e 10 8.25 JAWORSKA Wiktoria KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/0904/21 2022
3 19 e 10 8.31 BLUM Łucja WLKS Wrocław 2005 U18 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/1314/20 2023 LDK!
4 20 e 10 8.32 MINGIELEWICZ Martyna MLKS Sokół Lubin 2005 U18 DS -- KNULL Mariusz Z/0690/21 2022
5 23 e 10 8.41 BOGUSZEWICZ Martyna SKSG Korona Szczecin 2005 U18 ZP -- ŚLIWKA Rafał Z/1659/19 2023 LDK!
6 24 e 10 8.47 MATECKA Julia STS Pomerania Szczecin # 2006 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon # Z/0630/20 2023 LDK!
7 27 e 10 8.49 KALIŃSKA Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP -- WALCZAK Katarzyna # Z/0267/20 2023 LDK!
8 28 e 10 8.50 SKORNA Hanna AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U18 PM -- RATAJCZAK Maciej Z/0013/19 2023
1 21 e 11 8.35 ZIOMKO Zuzanna AL Międzyzdroje 2006 U18 ZP -- WALKOWIAK Janusz BŁOCIAN Rafał , Z/13133/21 , 2023 LDK!
2 26 e 11 8.48 FORNEY Agata MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U18 KP -- KENSIK Jan Z/0125/18 2022 BEZ
3 29 e 11 8.54 RYSZKIEWICZ Dagmara KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP --
4 31 e 11 8.55 LESZEGA Zuzanna KL Gdynia 2006 U18 PM -- KASZUBA Tomasz # Z/2550/20 2023 LDK!
5 30 e 11 8.55 KELM Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP -- LEWANDOWSKI Jacek # Z/0173/18 2023
6 32 e 11 8.57 ANDRZEJCZAK Natalia MKL Toruń 2005 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/2305/18 2022 5 LDK!
7 33 e 11 8.61 PUDLEWSKA Kornelia MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U18 KP -- LDK!
8 37 e 11 8.87 SZPAKOWICZ Oliwia KS Wejher Wejherowo 2005 U18 PM -- GELO Krystyna Z/5004/19 2023 LDK!
1 22 e 12 8.35 JOŃSKA Natalia LZS KL Kotwica Brzeg 2006 U18 OP -- ZOK Roman Z/3029/19 2023 BEZ LDK!
2 34 e 12 8.64 MAJCHRZAK Angelika UKS Dąb Suchy Las 2005 U18 WP -- TYLAK Łukasz Z/0395/21 2023
3 35 e 12 8.74 NOWAK Aleksandra KSLZS Kruszwica # 2005 U18 KP -- GOTÓWKA Monika # Z/3556/18 2023
4 38 e 12 8.90 SZYMAŃSKA Hanna AL Międzyzdroje 2006 U18 ZP -- BŁOCIAN Rafał Z/0221/21 2023 LDK!
5 39 e 12 8.91 FROŃ Wiktoria KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP -- WALCZAK Michał Z/0269/20 2023 LDK!
6 42 e 12 9.08 WASITA Hanna MKL Toruń 2006 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/2621/22 2023
7 43 e 12 9.09 BIENIASZEK Karolina KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP -- WALCZAK Michał Z/0484/22 2023
1 25 e 13 8.48 HEINRICH Zofia WMLKS Nadodrze Powodowo 2006 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5144/19 2023
2 36 e 13 8.77 SZAŁAS Agata ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U18 LB -- KOWALSKI Zenon # Z/0817/20 2023 LDK!
3 40 e 13 8.93 ŚLIZANOWSKA Julia KSLZS Kruszwica # 2005 U18 KP -- LUZAK Andrzej # Z/11508/21 2023
4 41 e 13 9.04 WASILEWSKA Zofia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2005 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/1886/19 2023 LDK!
1 f 1 7.31 SKRZYSZOWSKA Pia KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ -- SKRZYSZOWSKI Jarosław SKRZYSZOWSKI Jarosław , Z/3958/15 , 2023 M LDK!
2 f 1 7.32 HOROWSKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U23 LB -- SASKA Tomasz B.D. Z/3097/15 2023
3 f 1 7.35 GĄSIOR Adriana KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar ROSTEK William , Z/3488/15 , 2022 LDK!
4 f 1 7.36 PALUCH Paulina KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ -- TOPOLEWSKI Maciej B.D. # Z/0261/14 2023
5 f 1 7.50 GRZYB Wiktoria MKL Szczecin 1997 Sen ZP -- IWIŃSKI Jerzy Z/1386/13 2023 2
6 f 1 7.67 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław 1998 Sen DS -- ROSTEK William B.D. Z/0925/14 2023
7 f 1 7.69 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 1998 Sen PM -- SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. Z/1497/14 2023
1 f 2 7.49 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 2003 U20 DS -- BENKOWSKI Henryk B.D. Z/0251/17 2023
2 f 2 7.54 PIOTROWSKA Aleksandra KS Wda Świecie 2004 U20 KP -- PLISZKA Julia Z/4615/17 2023 2 LDK!
3 f 2 7.64 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 2004 U20 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2023 3 LDK!
4 f 2 7.67 OŻGA Weronika LKS Górnik Wałbrzych 2003 U20 DS -- ULIASZ Małgorzata 3 LDK!
5 f 2 7.74 PIASZCZYŃSKA Ewa KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U20 WP -- WALCZAK Michał # Z/1077/18 2023 LDK!
6 f 2 7.78 BARCEWICZ Daria AZS Łódź 2003 U20 LD -- #
7 f 2 7.82 PIERÓG Agata MKL Szczecin 2003 U20 ZP -- B.D. # LDK!
8 f 2 7.94 SAMIEC-TALAR Karolina MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS -- KUCZA Roman B.D. 3 LDK!
1 f 3 7.76 MARSZEWSKA Natalia MKL Szczecin 2005 U18 ZP -- SAWICKI Krzysztof IWIŃSKA Anna , Z/5022/18 , 2023 LDK!
2 f 3 7.77 PYTEL Jagoda WLKS Wrocław 2006 U18 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/5094/19 2023 LDK!
3 f 3 7.91 NOWACKA Oliwia UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2826/19 2023 LDK!
4 f 3 7.92 SKOLASIŃSKA Olga KL Gdynia 2005 U18 PM -- B.D. KASZUBA Tomasz , Z/4770/18 , 2023 BEZ LDK!
5 f 3 8.03 CZEPIEL Milena AML Słupsk 2006 U18 PM -- CZUBAK Tomasz Z/4971/18 2023 5 LDK!
6 f 3 8.04 KOZŁOWSKA Kinga AML Słupsk 2006 U18 PM -- CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # , Z/4983/19 , 2023 BEZ LDK!
200 m K
1 14 s 1 26.49 GAJEWSKA Patrycja SKLA Sopot 2002 U23 PM III GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D. # , Z/0214/17 , 2023 LDK!
2 15 s 1 26.59 SZYMKOWICZ Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1998 Sen OP III B.D. JASIŃSKI Cyprian , Z/0545/14 , 2023
3 18 s 1 27.57 CIURKOT Noemi CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U23 KP -- B.D. B.D. B.D. # Z/0071/15 2023 LDK!
4 19 s 1 27.72 PICHUR Marta WLKS Wrocław 2004 U20 DS IV KOBIAŁKA Kamil Z/4680/19 2023 LDK!
5 20 s 1 27.80 PIECHUTA Aleksandra KS Lemiesz Team Warszawa # 1989 Sen MZ -- B.D. LEMIESZ Aneta , Z/2528/20 , 2023
1 1 s 2 23.67 PALUCH Paulina KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ M TOPOLEWSKI Maciej B.D. # Z/0261/14 2023
2 2 s 2 24.25 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 1998 Sen PM I SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. Z/1497/14 2023
3 3 s 2 24.32 GĄSIOR Adriana KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS I CZAJKOWSKI Waldemar ROSTEK William , Z/3488/15 , 2022 LDK!
4 7 s 2 25.48 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław 1998 Sen DS II ROSTEK William B.D. Z/0925/14 2023
1 4 s 3 24.82 WOJCIESZEK Anna KS AZS AWF Warszawa 1991 Sen MZ I B.D. B.D. RĄCZKA Paweł , Z/1793/13 , 2023
2 6 s 3 25.03 KASICA Monika SKLA Sopot 1996 Sen PM II B.D. MODELSKI Michał B.D. # , Z/1665/12 , 2023
3 8 s 3 25.51 PODWIKA Lena KS AZS AWF Wrocław 2002 U23 DS II LDK!
4 10 s 3 25.96 FORC Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U23 KP II B.D. LDK!
1 5 s 4 24.94 KOGUT Zuzanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U23 KP II B.D. # LDK!
2 9 s 4 25.96 KOWALSKA Aleksandra UKS Gepard Warszawa 1993 Sen MZ II RĄCZKA Paweł Z/4149/19 2022
3 12 s 4 26.00 OSTROWSKA Alicja AZS Łódź 2001 U23 LD II SADACH Aneta B.D. LDK!
4 13 s 4 26.29 ŁĄCZNA Urszula OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP III BIEDERMANN Roman Z/0906/14 2023 2
5 16 s 4 26.90 BIELIŃSKA Weronika KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ III WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/1882/18 2023
1 11 s 5 25.97 KOWAL Weronika OŚ AZS Poznań 1997 Sen WP II B.D. BIEDERMANN Roman , Z/0523/13 , 2023 1
2 17 s 5 27.28 BUZA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ III B.D. # BEZ
3 21 s 5 27.90 KALINA Olga KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS --
4 22 s 5 28.34 GÓRKA Beata KS AZS AWF Wrocław 2000 U23 DS --
  s 5 DQ CIESIELSKA Anna KS Sprinterzy.com Kraków 1997 Sen MA -- MALANOWSKI Łukasz # Z/1639/13 2023 LDK!
1 1 s 6 24.89 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 2003 U20 DS I BENKOWSKI Henryk B.D. Z/0251/17 2023
2 5 s 6 25.96 KRAUZE Martyna MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS II SZOMBURG Tomasz WOSIEK Jacek 3 LDK!
3 6 s 6 25.99 LÜDTKE Martyna MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS II WOSIEK Jacek 4 LDK!
4 15 s 6 27.52 GIELICZ Natalia MLKS Agros Żary 2004 U20 LB IV WISZ Dariusz Z/4678/17 2023 3 LDK!
5 16 s 6 27.85 BYZDRA Julia AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U20 PM IV SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. # Z/3115/19 2023
1 2 s 7 25.49 DEJA Liwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U20 KP II # LDK!
2 3 s 7 25.65 BARCEWICZ Daria AZS Łódź 2003 U20 LD II #
3 4 s 7 25.70 STRUGIŃSKA Oliwia AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM II SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna Z/0193/17 2023 3 LDK!
4 7 s 7 26.03 PIASZCZYŃSKA Ewa KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U20 WP II WALCZAK Michał # Z/1077/18 2023 LDK!
5 19 s 7 28.67 WAĆKOWSKA Laura MKL Toruń 2003 U20 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/1573/16 2022 4
1 8 s 8 26.14 SIENKIEWICZ Marianna AKL Ursynów Warszawa 2003 U20 MZ II OBROCKI Bogdan B.D. Z/5423/18 2023
2 9 s 8 26.29 NOWAK Natalia AZS Łódź 2004 U20 LD III BLAUSZ Henryka Z/1955/21 2023
3 10 s 8 26.77 TROCHOLEPSZA Martyna KS AZS AWF Kraków # 2004 U20 MA III GOŚCINIAK Marcin GIZA Maciej B.D. , Z/0297/17 , 2023 LDK!
4 11 s 8 26.88 KUNCEWICZ Tamara MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS III LDK!
5 20 s 8 30.09 MICHALAK Dominika PLKS Gwda Piła 2004 U20 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/1619/20 2022
1 12 s 9 27.04 SAMOŁOWICZ Liwia MKL Toruń 2004 U20 KP III WOŹNIAK Jacek GĘSICKI Marian B.D. Z/0765/18 2022 3 LDK!
2 13 s 9 27.16 NEUMANN Sophia KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ III MAJ- MATUSIAK Marlena Z/4187/19 2022 LDK!
3 14 s 9 27.18 URBANIAK Sara RKS Rumia 2004 U20 PM III SZYMAŃSKI Maciej SZYMAŃSKI Maciej # , Z/0688/18 , 2023 LDK!
4 17 s 9 28.37 JANKA Alina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U20 KP IV #
5 18 s 9 28.54 KAMIŃSKA Dominika MKL Toruń 2004 U20 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/0764/18 2022 3 LDK!
6 21 s 9 30.76 KLAJBOR Katarzyna LUKS Serock 2003 U20 KP -- SCHULZ Stanisław Z/2203/17 2023 5
1 1 s 10 24.96 KLAR Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP II WALCZAK Michał Z/1091/18 2023 4 LDK!
2 2 s 10 25.97 ADAMCZEWSKA Zuzanna AZS Łódź 2005 U18 LD II BLAUSZ Henryka Z/0238/18 2023
3 7 s 10 26.62 ZIOMKO Zuzanna AL Międzyzdroje 2006 U18 ZP III WALKOWIAK Janusz BŁOCIAN Rafał , Z/13133/21 , 2023 LDK!
4 16 s 10 28.78 DOMŻALSKA Dominika RKS Rumia 2005 U18 PM -- SZYMAŃSKI Maciej # Z/0691/18 2022 LDK!
1 3 s 11 26.27 NAWACKA Martyna BKS Bydgoszcz # 2005 U18 KP III RUDNIK Damian # Z/0526/19 2023 LDK!
2 4 s 11 26.34 CZEPIEL Milena AML Słupsk 2006 U18 PM III CZUBAK Tomasz Z/4971/18 2023 5 LDK!
3 5 s 11 26.37 SMOROŃ Nadia AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U18 PM III POGORZELSKA Marta SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna , Z/4662/17 , 2023 5 LDK!
4 8 s 11 26.75 GLAZA Julia AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U18 PM III LDK!
5 18 s 11 30.47 ŚLIZANOWSKA Julia KSLZS Kruszwica # 2005 U18 KP -- LUZAK Andrzej # Z/11508/21 2023
1 9 s 12 26.97 WOJTECKA Natalia GKS Olimpia Grudziądz 2005 U18 KP III DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał B.D. MARKUSZEWSKI Cezary , Z/0497/19 , 2023 5 LDK!
2 10 s 12 27.56 KWAŚNIAK Weronika MLKS Agros Żary 2006 U18 LB IV WISZ Dariusz WISZ Mateusz Z/5632/18 2023 LDK!
3 13 s 12 28.32 FORNEY Agata MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U18 KP IV KENSIK Jan Z/0125/18 2022 BEZ
4 15 s 12 28.74 SZAŁAS Martyna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U18 LB -- WALCZAK Piotr Z/0818/20 2023 LDK!
1 6 s 13 26.45 OSICKA Zuzanna UKS 20 Poznań 2006 U18 WP III WIADEREK Piotr Z/11896/21 2023 2 LDK!
2 11 s 13 28.15 STODOŁA Anna LKS Jantar Ustka 2005 U18 PM IV KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/1834/19 2023 LDK!
3 12 s 13 28.27 BOGUSZEWICZ Martyna SKSG Korona Szczecin 2005 U18 ZP IV ŚLIWKA Rafał Z/1659/19 2023 LDK!
4 14 s 13 28.53 MAJCHRZAK Angelika UKS Dąb Suchy Las 2005 U18 WP -- TYLAK Łukasz Z/0395/21 2023
5 17 s 13 29.02 KUSIAK Agnieszka SKLA Sopot 2005 U18 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/3370/20 2022
  19 s 13 DQ GAWLAS Anna KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/4413/19 2023
1 s 14 27.05 KOZŁOWSKA Kinga AML Słupsk 2006 U18 PM III CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz # , Z/4983/19 , 2023 BEZ LDK!
2 s 14 28.64 SKORNA Hanna AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U18 PM -- RATAJCZAK Maciej Z/0013/19 2023
3 s 14 29.17 KELM Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP -- LEWANDOWSKI Jacek # Z/0173/18 2023
4 s 14 29.93 SOKALSKA Weronika LKS Zantyr Sztum 2005 U18 PM -- B.D. PAPROCKA Dorota # , Z/1704/19 , 2022 LDK!
5 s 14 30.02 PUKOWNIK Julia KS Wda Świecie 2006 U18 KP -- PLISZKA Julia Z/0596/22 2023
6 s 14 30.62 SZYMAŃSKA Hanna AL Międzyzdroje 2006 U18 ZP -- BŁOCIAN Rafał Z/0221/21 2023 LDK!
1 1 s 15 27.40 ZYGMUNT Nela AL Międzyzdroje 2008 U16 ZP IV BŁOCIAN Rafał Z/4977/19 2023 BEZ LDK!
2 2 s 15 27.52 GWADERA Aleksandra LLKS Osowa Sień 2007 U16 LB IV ORŁOWSKI Andrzej Z/1020/20 2023 LDK!
3 3 s 15 28.68 MYKITA Antonina LZS KL Kotwica Brzeg 2008 U16 OP V ZOK Patrycja Z/10983/21 2023 LDK!
4 8 s 15 31.52 KACPRZYK Natalia AL Międzyzdroje 2008 U16 ZP -- BŁOCIAN Rafał Z/3884/20 2023 LDK!
1 4 s 16 28.69 KALIŃSKA Weronika LKS Omega Kleszczów 2007 U16 LD V URBANIAK Mateusz Z/13293/21 2023
2 5 s 16 28.83 SKUPIN Amelia MKL Szczecin # 2007 U16 ZP V BINDASZEWSKA Hanna # Z/4970/19 2023 LDK!
3 6 s 16 28.95 KAŹMIERCZAK Maja KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP V WALCZAK Katarzyna Z/0181/22 2023 LDK!
4 7 s 16 30.96 WOŁKOW Hanna AL Międzyzdroje 2008 U16 ZP -- BŁOCIAN Rafał Z/4975/19 2023 LDK!
300 m K
1 1 s 1 40.00 KASICA Monika SKLA Sopot 1996 Sen PM -- B.D. MODELSKI Michał B.D. # , Z/1665/12 , 2023
2 2 s 1 40.51 FORC Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U23 KP -- B.D. LDK!
3 3 s 1 40.96 DUDZIAK Aleksandra OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP -- BIEDERMANN Roman B.D. Z/0918/14 2023 2
4 4 s 1 41.19 CIESIELSKA Anna KS Sprinterzy.com Kraków 1997 Sen MA -- MALANOWSKI Łukasz # Z/1639/13 2023 LDK!
5 5 s 1 41.33 ILCZUK Weronika KS Lemiesz Team Warszawa # 1986 Masters MZ -- LEMIESZ Aneta Z/2529/20 2023
6 6 s 1 42.69 BIELIŃSKA Weronika KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/1882/18 2023
1 1 s 2 41.19 TROCHOLEPSZA Martyna KS AZS AWF Kraków # 2004 U20 MA -- GOŚCINIAK Marcin GIZA Maciej B.D. , Z/0297/17 , 2023 LDK!
2 2 s 2 42.39 MISIAK Michalina OKS Start Otwock 2004 U20 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. , Z/2934/17 , 2023 LDK!
3 3 s 2 43.32 DUBERT Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U20 WP -- CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław ZAWORSKI Marek , Z/1240/17 , 2022 2 LDK!
4 5 s 2 43.75 MEGER Weronika BKS Bydgoszcz 2004 U20 KP --
1 4 s 3 43.35 UŁASIK Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U20 WP -- LDK!
2 6 s 3 44.02 MARCINIAK Julia AZS Łódź 2004 U20 LD -- BLAUSZ Henryka # Z/5319/19 2023
3 7 s 3 45.51 WTULICH Anna KS Zawkrze Mława 2004 U20 MZ -- REKS Elżbieta ZEMBRZUSKA Justyna 4 LDK!
4 8 s 3 48.10 GAŁAN Agata UKS Wiking Rychnowy 2003 U20 PM -- DORSZYŃSKI Grzegorz B.D. Z/1741/18 2023
1 1 s 4 41.79 CZYŻYCKA Anastazja BKS Bydgoszcz 2005 U18 KP -- BAUMGART Iwona Z/0110/18 2023 3
2 3 s 4 42.25 JACKOWICZ Marta KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ -- KĘDZIORA Robert # Z/0848/20 2022
3 5 s 4 42.76 DURAJ Dominika LKS Ziemi Puckiej Puck 2005 U18 PM -- JASKUŁKA Teresa Z/3720/17 2023 2
4 6 s 4 42.77 ORZECHOWSKA Noemi LKS Vectra Włocławek 2006 U18 KP -- KARNAS Kinga DOBROSIELSKA Martyna , Z/7628/21 , 2023 LDK!
5 20 s 4 47.02 WRÓBLEWSKA Urszula MKL Toruń 2005 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/9074/21 2023 LDK!
1 2 s 5 42.15 PŁÓCIENNICZAK Amelia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP -- WALCZAK Michał Z/0650/19 2023 LDK!
2 4 s 5 42.42 BYCZKOWSKA Amelia BKS Bydgoszcz # 2005 U18 KP -- BAUMGART Iwona Z/0374/20 2023 LDK!
3 10 s 5 43.28 KULIKOWSKA Julia RKS Rumia 2005 U18 PM -- SZYMAŃSKI Maciej # Z/1787/19 2023 LDK!
4 11 s 5 43.64 KOZIOROWSKA Jolanta AZS Łódź 2005 U18 LD -- BLAUSZ Henryka Z/0503/19 2023
5 24 s 5 47.55 NOWAK Aleksandra KSLZS Kruszwica # 2005 U18 KP -- GOTÓWKA Monika # Z/3556/18 2023
1 7 s 6 43.01 KOŁODZIEJCZAK Magdalena GKS Olimpia Grudziądz 2006 U18 KP -- PRZYBYŁ Janusz DEJEWSKI Michał Z/2401/19 2023 LDK!
2 8 s 6 43.01 KULCZYK Paulina UKS Czapla Białe Błota 2006 U18 KP -- KARNAS Zbigniew Z/1044/19 2023 LDK!
3 9 s 6 43.14 SIEDLECKA Hanna GKS Olimpia Grudziądz 2005 U18 KP -- CZUBASZEK Jarosław PRZYBYŁ Janusz CZUBASZEK Jarosław NOWAKOWSKA Agnieszka # , Z/5655/18 , 2023 LDK!
4 14 s 6 43.89 MILAK Majka CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP -- LEWANDOWSKI Jacek # Z/1762/18 2023 BEZ LDK!
5 26 s 6 48.39 JASTRZĘBSKA Weronika KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/4420/19 2023
1 12 s 7 43.79 MISZTAL Justyna KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- KĘDZIORA Robert # Z/1150/20 2023 LDK!
2 13 s 7 43.85 PRUSS Magdalena AML Słupsk 2006 U18 PM -- CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/0940/20 , 2023 LDK!
3 17 s 7 44.85 LIPIŃSKA Zuzanna AZS Łódź 2005 U18 LD --
4 18 s 7 44.94 MICHALAK Olga KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/1323/21 2022
5 19 s 7 45.83 GUSZPIT Wiktoria MLKS Agros Żary 2005 U18 LB -- WISZ Dariusz Z/1029/20 2023 LDK!
6 22 s 7 47.32 MILEWSKA Zuzanna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2006 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/4238/20 2023 LDK!
1 15 s 8 44.06 BLUM Łucja WLKS Wrocław 2005 U18 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/1314/20 2023 LDK!
2 16 s 8 44.62 OKSANICZ Alicja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP -- LEWANDOWSKI Jacek B.D. # Z/11382/21 2023
3 21 s 8 47.32 FROŃ Wiktoria KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP -- WALCZAK Michał Z/0269/20 2023 LDK!
4 23 s 8 47.39 RYGIELSKA Antonia LKS Zantyr Sztum 2005 U18 PM -- B.D. PAPROCKA Dorota # , Z/1703/19 , 2022 LDK!
5 25 s 8 47.83 POBŁOCKA Amelia UKS Olimpijczyk Skorzewo 2005 U18 PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/1814/18 2022 4 LDK!
6 27 s 8 51.68 WIŚNIEWSKA Julia AZS Łódź 2006 U18 LD -- BLAUSZ Henryka Z/0621/22 2023
1 1 s 9 42.91 KANICKA Lena KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP II WALCZAK Michał # Z/1060/18 2023 BEZ LDK!
2 2 s 9 43.74 LOSY Zofia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP III WALCZAK Michał # Z/1062/18 2023 BEZ LDK!
3 3 s 9 47.30 KOS Hanna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB V WALCZAK Piotr Z/3284/20 2023 LDK!
4 4 s 9 50.50 WILANT Hanna PLKS Gwda Piła 2008 U16 WP -- ŁAPACZ Zbigniew # Z/12059/21 2023 LDK!
  s 9 DQ GROMEK Zuzanna KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/0885/21 2023
400 m K
1 1 s 1 56.77 BEKUS Joanna OŚ AZS Poznań 1997 Sen WP II B.D. OSTROWSKI Ryszard , Z/1501/14 , 2022 1
2 2 s 1 59.74 BENKOWSKA Hanna GKS Start Długołęka 2002 U23 DS III BENKOWSKI Henryk B.D. Z/0104/15 2023
3 s 1 75.58 KALINOWSKA Kamila MMKS Gdańsk 1999 Sen PM -- SKALSKI Krzysztof B.D. Z/0853/22 2023
1 1 s 2 57.11 DAMS Wiktoria AZS-AWF Gorzów # 2003 U20 LB II PAPUGA Sebastian B.D. Z/0414/17 2023 LDK!
2 3 s 2 57.57 BREZA Magdalena ULKS Talex Borzytuchom 2004 U20 PM II ŚCIGAŁA Jarosław Z/3826/18 2023 3 LDK!
3 6 s 2 58.54 NOWAK Nadia WLKS Wrocław 2004 U20 DS II KOBIAŁKA Kamil Z/2695/18 2023 LDK!
4 7 s 2 58.87 SITEK Zuzanna MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS II LDK!
5 20 s 2 63.63 LUDWICKA Oliwia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 2004 U20 PM IV WRÓBLEWSKI Jarosław Z/0126/19 2023
1 2 s 3 57.29 WOŁCZAK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2003 U20 LB II PAPUGA Sebastian PAPUGA Sebastian Z/0727/17 2023 LDK!
2 4 s 3 57.93 SAMIEC-TALAR Karolina MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS II KUCZA Roman B.D. 3 LDK!
3 5 s 3 58.26 GOŚCINIAK Marcelina MKL Jarocin 2004 U20 WP II GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz , Z/0688/19 , 2023 3 LDK!
4 9 s 3 59.42 PLUTA Daria MKL Jarocin 2003 U20 WP III GOŚCINIAK Mateusz Z/1869/19 2022 LDK!
5 10 s 3 59.50 OSTROWSKA Anna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U20 KP III KOHUTEK Artur # Z/0168/18 2023 4 LDK!
6 17 s 3 62.44 BIEGAJ Oliwia UKS Atos Woźnice 2004 U20 WN IV MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech Z/0068/18 2023 LDK!
1 8 s 4 59.02 SZYMKOWIAK Zofia OŚ AZS Poznań # 2003 U20 WP III B.D. B.D. BYTNIEWSKI Szymon B.D. , Z/0221/17 , 2023 LDK!
2 11 s 4 59.58 SĘCZEK Martyna MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2004 U20 LD III WASIAK Jarosław Z/5149/18 2023 4 LDK!
3 12 s 4 59.68 RYBKA Paulina LKS Vectra Włocławek 2003 U20 KP III NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. Z/0851/16 2023 LDK!
4 13 s 4 60.38 JAROCKA Alicja AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U20 PM III SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna Z/1172/20 2023 LDK!
5 15 s 4 62.14 KRAWCZYK Wiktoria MKL Jarocin 2004 U20 WP IV GOŚCINIAK Mateusz Z/3509/18 2023 3 LDK!
6 23 s 4 70.97 ŻABSKA Emilia MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS -- B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek , Z/1259/18 , 2023 4 LDK!
1 14 s 5 61.66 MAKARA Julianna SKLA Sopot 2003 U20 PM III B.D. 3 LDK!
2 16 s 5 62.30 BOROWIEC Natalia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2004 U20 LD IV
3 18 s 5 62.64 PINKOSZ Julia MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS IV SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1335/19 2023 LDK!
4 19 s 5 63.27 FREJ Milena KKL Rodło Kwidzyn 2004 U20 PM IV MARGULEWICZ Wojciech Z/2979/18 2023 5 LDK!
5 21 s 5 64.73 OLBORSKA Nikola AZS Łódź 2004 U20 LD -- #
6 22 s 5 68.98 KLUPŚ Marta PLKS Gwda Piła 2004 U20 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/2935/18 2022 5 LDK!
1 1 s 6 62.10 WOŹNIAK Barbara MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2005 U18 LD IV WASIAK Jarosław Z/5148/18 2023 4 LDK!
2 3 s 6 63.96 NOWAK Antonina GKS Start Długołęka 2006 U18 DS IV BENKOWSKI Henryk Z/0131/20 2023
  2 s 6 DQ ZMIERCZAK Laura GKS Olimpia Grudziądz 2006 U18 KP -- DEJEWSKI Michał PRZYBYŁ Janusz # , Z/1595/20 , 2023 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:29.64 LEMIESZ Aneta KS Lemiesz Team Warszawa 1981 Masters MZ -- TOMCZYK Kazimierz Z/2805/17 2023
2 2 s 1 1:35.29 BIAŁEK Magdalena RKS Rumia 2005 U18 PM -- SZYMAŃSKI Maciej SZYMAŃSKI Maciej , Z/0629/19 , 2023 LDK!
3 3 s 1 1:35.50 KACZMAREK Alicja OŚ AZS Poznań # 2002 U23 WP -- B.D. OGONOWSKI Jakub # , Z/0628/17 , 2023 LDK!
4 4 s 1 1:35.51 KAROLCZUK Martyna LUKS Boguszyce 2005 U18 LD -- B.D. MAJCHER Elżbieta , Z/0221/19 , 2023 BEZ LDK!
5 5 s 1 1:38.25 KRÓLAK Marta SKLA Sopot 2006 U18 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/0052/18 2023 5 LDK!
6 6 s 1 1:39.05 DOMŻALSKA Daria RKS Rumia 2005 U18 PM -- SZYMAŃSKI Maciej # Z/0690/18 2023 4 LDK!
7 7 s 1 1:40.72 KSIĄŻEK Daria AML Słupsk 2005 U18 PM -- RUMIŃSKI Wojciech B.D. Z/0017/18 2023 4 LDK!
  s 1 DQ ZIELIŃSKA-MACHADO Veronica MKL Toruń 2005 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/2396/19 2023 4 LDK!
  s 1 DQ PIECHOWSKA Roksana ULKS Talex Borzytuchom 2005 U18 PM -- RADTKE Marek B.D. ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0040/18 , 2023 4 LDK!
1 9 s 2 1:41.92 GAMROT Zuzanna WLKS Wrocław 2005 U18 DS -- B.D. KOBIAŁKA Kamil # , Z/0051/22 , 2023 LDK!
2 10 s 2 1:42.23 WAC Paulina LKS Jantar Ustka 2005 U18 PM -- KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/3592/19 2023 LDK!
3 11 s 2 1:42.39 RĘKAWIECKA Roksana PTT Delta Płock 2006 U18 MZ -- KĄPIŃSKI Sławomir Z/2878/19 2023
4 12 s 2 1:42.78 JABŁOŃSKA Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0823/18 2023
5 13 s 2 1:43.19 STĘPKOWSKA Matylda KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/3419/20 2023
6 14 s 2 1:46.42 BĄBELEWSKA Klaudia LZS KL Kotwica Brzeg 2006 U18 OP -- ZOK Roman Z/3028/19 2023 BEZ LDK!
7 15 s 2 1:46.67 SKWIERAWSKA Hanna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2006 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/4766/18 2023 BEZ LDK!
8 17 s 2 1:49.34 LAMBERSKA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/13435/21 2023 LDK!
1 8 s 3 1:40.94 IDZIKOWSKA Julia MKL Jarocin 2006 U18 WP -- GOŚCINIAK Mateusz Z/3510/18 2023 4 LDK!
2 16 s 3 1:47.75 ŻYCHSKA Patrycja MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2005 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/4882/18 2023 LDK!
3 18 s 3 1:49.85 KALINOWSKA Wiktoria ULKS Talex Borzytuchom 2006 U18 PM -- KALINOWSKA Joanna ŚCIGAŁA Jarosław # , Z/0055/18 , 2023 BEZ LDK!
4 19 s 3 1:50.86 BACZYŃSKA Julita MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD -- LDK!
5 20 s 3 1:51.38 STRZAŁKA Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0090/20 2023
6 21 s 3 1:56.80 BIEŃKOWSKA Aleksandra GUKS Asy Dywity 2006 U18 WN -- NIESTATEK Szymon Z/3180/19 2022 BEZ LDK!
7 22 s 3 1:58.80 GROCHOWSKA Laura LUKS Start Nakło 2006 U18 KP -- LDK!
1 1 s 4 1:45.45 KAPAŁA Alicja LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U16 WP IV NALEPA Marek Z/1810/21 2023 LDK!
2 2 s 4 1:45.55 DADCI Maria SKLA Sopot 2007 U16 PM IV ANDRZEJCZAK Paweł Z/1063/22 2022 LDK!
3 3 s 4 2:00.88 HARRINGTON Nellie GKS Cartusia Kartuzy 2007 U16 PM -- KRÓL Krzysztof Z/12845/21 2023 LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:10.73 KOŁAKOWSKA Agata AZS-AWFiS Gdańsk 1997 Sen PM II SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. Z/1776/13 2023
2 2 s 1 2:11.35 PARADOWSKA Oliwia SRS Kondycja Piaseczno 2001 U23 MZ II PARADOWSKA Renata B.D. Z/2079/15 2023 LDK!
3 3 s 1 2:12.01 PIETROŃ Monika SKLA Sopot 2002 U23 PM II B.D. ANDRZEJCZAK Paweł , Z/2850/16 , 2023 LDK!
4 4 s 1 2:14.05 GŁÓWCZEWSKA Katarzyna ULKS Talex Borzytuchom 2001 U23 PM II ŚCIGAŁA Jarosław Z/1845/15 2023 1
5 5 s 1 2:19.11 STRZELEWICZ Zuzanna OŚ AZS Poznań # 2002 U23 WP III BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/0024/15 2023 LDK!
6 6 s 1 2:27.37 SÓJKA Klaudia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 1999 Sen PM -- B.D.
1 1 s 2 2:14.98 ŚWIRBUTOWICZ Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2003 U20 LB II LDK!
2 2 s 2 2:25.06 MIKOŁAJEWSKA Julia GKS Żukowo 2004 U20 PM IV KRÓL Krzysztof B.D. Z/0772/18 2023 LDK!
3 3 s 2 2:27.24 BANASIAK Joanna MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS IV SZOMBURG Tomasz # Z/1031/19 2023 LDK!
4 4 s 2 2:31.57 ORYL Weronika SKLA Sopot 2004 U20 PM IV LEWANDOWSKI Michał # Z/0024/18 2023 5 LDK!
5 5 s 2 2:34.60 KORDA Oliwia LKS Zantyr Sztum 2004 U20 PM -- B.D. MAZERSKI Bartosz B.D. # LDK!
6 6 s 2 2:36.09 SYNGIERSKA Antonina MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2004 U20 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/0731/22 2023
7 7 s 2 3:17.24 WINTROWICZ Zofia LUKS Start Nakło 2003 U20 KP -- LDK!
1000 m K
1 s 1 2:45.30 PŁOCIŃSKA Aleksandra SRS Kondycja Piaseczno 1999 Sen MZ -- PARADOWSKI Wiesław B.D. Z/5219/15 2023 LDK!
2 s 1 2:46.58 KORALEWSKA Julia AZS-AWFiS Gdańsk # 2002 U23 PM -- SZAŁACH Krzysztof B.D. Z/3014/16 2023 LDK!
3 s 1 2:50.07 STÓJ Alicja niestowarzyszona # 2001 U23 -- B.D. B.D. , Z/1548/15 , 2023
4 s 1 2:52.02 POCHRANOWICZ Aleksandra MKL Szczecinek 1990 Sen ZP -- SZYMAŃSKI Sylwester B.D. Z/1202/14 2023 2
5 s 1 2:53.08 DZIAŁOSZEWSKA Maja SKLA Sopot 2001 U23 PM -- LEWANDOWSKI Michał B.D. # Z/3912/15 2023
6 s 1 2:53.51 CHORZĘPA Agnieszka KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej Z/0482/17 2023
7 s 1 2:54.07 JANICKA Dominika niestowarzyszona # 2005 U18 -- TRZASKO Bogusław B.D. SZAŁACH Krzysztof # , Z/0054/18 , 2023 LDK!
8 s 1 2:54.18 NOWAKOWSKA Katarzyna AML Słupsk 2003 U20 PM -- RUMIŃSKI Wojciech B.D. Z/2544/18 2023
9 s 1 3:00.10 WRÓBEL Wiktoria WLKS Nowe Iganie 2004 U20 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0212/18 2023 4 LDK!
10 s 1 3:00.78 DUBIELLA Monika LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2000 U23 PM -- JOST Zbigniew B.D. # Z/1950/15 2023
11 s 1 3:08.22 NAJDEK Ewa KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ -- ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia # Z/0549/17 2023
12 s 1 3:16.32 ŻUCHOWSKA Anna KS AZS-AWF Biała Podlaska 1998 Sen LU -- B.D.
13 s 1 3:16.64 KALBARCZYK Adriana Ducla Academy Warszawa 1991 Sen MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/12318/21 2023
14 s 1 3:31.73 RZEMIENIEWSKA-JASTRZĘBSKA Marta Ducla Academy Warszawa 1994 Sen MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/12322/21 2023
1 1 s 2 2:55.48 KUCZABA VEL KUCIABIŃSKA Izabela KS Czempion Warszawa 2005 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/4731/19 2023
2 2 s 2 3:01.92 ŁADA Anna KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/4729/19 2023
3 3 s 2 3:02.56 DĄBRÓWKA Lena KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP -- # LDK!
4 4 s 2 3:04.57 KRZYŻYKOWSKA Dominika MKL Toruń 2005 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/9072/21 2023 LDK!
5 8 s 2 3:14.00 ŚLUSAŁEK Weronika RKS Rumia # 2006 U18 PM -- B.D. SZYMAŃSKI Maciej , Z/4917/18 , 2023 LDK!
6 11 s 2 3:22.52 PROĆ Natalia KKL Rodło Kwidzyn 2006 U18 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/0107/20 2023 LDK!
7 12 s 2 3:29.00 MORAWSKA Anna LKS Vectra Włocławek 2006 U18 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. Z/0344/18 2023 BEZ LDK!
1 5 s 3 3:12.06 KOZŁOWSKA Dominika LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2006 U18 PM -- WÓJCICKI Jakub Z/1635/20 2023 LDK!
2 6 s 3 3:12.76 GOLA Daria MKL Jarocin 2006 U18 WP -- GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz , Z/0687/19 , 2022 LDK!
3 7 s 3 3:13.46 LEŚNIEWSKA Wiktoria MUKL Brodnica 2006 U18 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/4051/19 2022
4 9 s 3 3:16.43 ŁAŃSKA Agata PLKS Gwda Piła 2006 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4688/19 2023 LDK!
5 10 s 3 3:21.87 SZCZUDRAWA Marta AML Słupsk 2006 U18 PM -- RUMIŃSKI Wojciech Z/3216/19 2023 LDK!
6 13 s 3 3:30.81 GÓRECKA Julia MKL Tlen Mogilno 2006 U18 KP -- KRASICKI Adam Z/2316/21 2023 LDK!
7 14 s 3 3:35.92 RABIEJ Julia Ducla Academy Warszawa 2006 U18 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/4301/20 2023 LDK!
  s 3 DNF JORDANOWSKA Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2006 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/13774/21 2023 LDK!
1500 m K
1 1 s 1 4:43.71 BARSZCZ Alicja LKS Vectra Włocławek 2004 U20 KP II B.D. NOWAKOWSKA Agnieszka , Z/2671/15 , 2023 LDK!
2 2 s 1 4:44.74 GLAZIK Anna ULKS Talex Borzytuchom 2004 U20 PM III B.D. RADTKE Marek ŚCIGAŁA Jarosław B.D. , Z/1926/17 , 2023 3 LDK!
3 3 s 1 4:45.67 MIKOŁAJEWSKA Weronika GKS Żukowo 2002 U23 PM III KRÓL Krzysztof Z/3180/17 2023 4 LDK!
4 4 s 1 4:47.82 KAROLCZUK Aleksandra LUKS Boguszyce 2004 U20 LD III MAJCHER Elżbieta MAJCHER Elżbieta Z/1433/18 2023 LDK!
5 5 s 1 4:49.00 ROZPĘDZIK Marzena UKS Czapla Białe Błota 2003 U20 KP III KARNAS Kinga KARNAS Zbigniew B.D. , Z/1324/17 , 2023 LDK!
6 6 s 1 5:04.98 MITRASZEWSKA Kalina Ducla Academy Warszawa 2004 U20 MZ IV DUKLANOWSKI Hubert Z/4879/21 2023
7 7 s 1 5:05.32 LOSY Anna KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP IV
2000 m K
1 s 1 6:20.41 ŁAWRUKAJTIS Anna RKS Rumia 2001 U23 PM -- PEPLIŃSKI Tadeusz B.D. Z/4071/18 2023
2 s 1 6:33.21 URBAN Monika niestowarzyszona # 2005 U18 -- SZAŁACH Krzysztof # Z/4860/18 2023 LDK!
3 s 1 6:35.13 SZULSKA Aleksandra niestowarzyszona # 2005 U18 -- SZAŁACH Krzysztof # Z/1479/18 2023 LDK!
4 s 1 6:38.56 PŁATEK Weronika MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U18 KP -- KENSIK Jan Z/0351/18 2023 2 LDK!
5 s 1 6:49.46 KORYTOWSKA Olga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester KACZOCHA Alina Z/0193/18 2023 LDK!
6 s 1 6:53.32 BOJARSKA Jagoda KS Ciechan Ciechanów # 2006 U18 MZ -- MAJEWSKI Zbigniew Z/4218/19 2023
7 s 1 7:13.12 KRYSIAK Wiktoria KKL Rodło Kwidzyn 2006 U18 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/4139/20 2023 LDK!
8 s 1 7:29.72 CHMIELARZ Sandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila Z/5023/19 2023
9 s 1 7:31.94 ANHALT Anna UKS Czapla Białe Błota 2005 U18 KP -- KARNAS Zbigniew KARNAS Kinga Z/3112/18 2022 BEZ LDK!
10 s 1 7:34.96 BANASIAK Anna MKS MOS Wrocław 2006 U18 DS -- LDK!
11 s 1 7:42.46 KIEDROWSKA Nadia ULKS Talex Borzytuchom 2006 U18 PM -- B.D. ŚCIGAŁA Jarosław # , Z/4925/19 , 2023 LDK!
12 s 1 8:02.87 MOMOT Julia ULKS Talex Borzytuchom 2006 U18 PM -- KALINOWSKA Joanna ŚCIGAŁA Jarosław # , Z/4848/18 , 2023 BEZ LDK!
60 m pł K Mł (76.2/8.0) K
1 1 s 1 10.12 ZYGMUNT Nela AL Międzyzdroje 2008 U16 ZP -- BŁOCIAN Rafał Z/4977/19 2023 BEZ LDK!
2 2 s 1 10.23 PARADOWSKA Milena UKS Czapla Białe Błota 2008 U16 KP -- KARNAS Zbigniew Z/1037/20 2023 LDK!
60 m pł K J Mł K
1 1 e 1 8.65 KIELAR Amelia LKS Górnik Wałbrzych 2006 U18 DS -- BANASZEK Grzegorz Z/0642/19 2023 LDK!
2 3 e 1 8.93 DOMAŃSKA Zofia UKS Przełaj Żerków 2006 U18 WP -- BIERŁA Dawid Z/0749/18 2023 4
3 5 e 1 9.09 GABIŃSKA Oliwia STS Pomerania Szczecinek # 2005 U18 ZP -- JUNIEWICZ Jakub # Z/4109/20 2023 LDK!
4 6 e 1 9.12 STARZYŃSKA-ORŁOWSKA Aleksandra KL Gdynia 2006 U18 PM -- KASZUBA Tomasz Z/4646/19 2023 LDK!
5 7 e 1 9.15 JOŃSKA Natalia LZS KL Kotwica Brzeg 2006 U18 OP -- ZOK Roman Z/3029/19 2023 BEZ LDK!
6 12 e 1 9.73 LESZEGA Zuzanna KL Gdynia 2006 U18 PM -- KASZUBA Tomasz # Z/2550/20 2023 LDK!
7 15 e 1 9.89 KRUPA Karolina KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2847/19 2023
8 16 e 1 9.95 SOBCZYŃSKA Marta AZS Łódź 2006 U18 LD -- BLAUSZ Henryka # Z/0223/20 2023 LDK!
1 2 e 2 8.90 SKOLASIŃSKA Olga KL Gdynia 2005 U18 PM -- B.D. KASZUBA Tomasz , Z/4770/18 , 2023 BEZ LDK!
2 4 e 2 8.98 JANKA Otylia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2006 U18 KP -- KOHUTEK Artur # Z/1042/19 2023 LDK!
3 8 e 2 9.25 KRASIŃSKA Natalia UKS Cyprianka 2005 U18 KP -- MAŃKOWSKI Mariusz JETTER Piotr Z/4890/18 2022 BEZ LDK!
4 9 e 2 9.38 WOJTECKA Natalia GKS Olimpia Grudziądz 2005 U18 KP -- DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał B.D. MARKUSZEWSKI Cezary , Z/0497/19 , 2023 5 LDK!
5 10 e 2 9.45 JAWORSKA Wiktoria KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/0904/21 2022
6 11 e 2 9.57 KUKUCZKA Aleksandra KSLZS Kruszwica 2006 U18 KP -- LUZAK Małgorzata Z/2325/20 2023 LDK!
7 13 e 2 9.83 SKOWROŃSKA Małgorzata AML Słupsk 2006 U18 PM -- LDK!
8 14 e 2 9.84 MLAK Martyna MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP -- STEFAŃSKI Jacek Z/1155/20 2023 LDK!
1 17 e 3 9.97 POPIELARZ Agata BOSiR Barcin 2005 U18 KP -- MORITZ Rafał LUZAK Andrzej , Z/3920/18 , 2023 BEZ LDK!
2 18 e 3 10.49 HEINRICH Zofia WMLKS Nadodrze Powodowo 2006 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5144/19 2023
3 19 e 3 10.76 JANKOWSKA Iga LUKS Start Nakło 2006 U18 KP -- JANKOWSKI Marcin JANKOWSKA Joanna Z/0534/18 2023 BEZ LDK!
4 20 e 3 10.83 MAŃKOWSKA Maja UKS Cyprianka 2005 U18 KP -- JETTER Piotr JETTER Piotr , Z/5585/18 , 2023 BEZ LDK!
5 21 e 3 11.38 MIKOŁAJCZAK Marika GKS Olimpia Grudziądz 2006 U18 KP -- LDK!
  e 3 DNF SZPAKOWICZ Oliwia KS Wejher Wejherowo 2005 U18 PM -- GELO Krystyna Z/5004/19 2023 LDK!
1 f 1 8.57 KIELAR Amelia LKS Górnik Wałbrzych 2006 U18 DS -- BANASZEK Grzegorz Z/0642/19 2023 LDK!
2 f 1 8.79 SKOLASIŃSKA Olga KL Gdynia 2005 U18 PM -- B.D. KASZUBA Tomasz , Z/4770/18 , 2023 BEZ LDK!
3 f 1 9.01 JANKA Otylia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2006 U18 KP -- KOHUTEK Artur # Z/1042/19 2023 LDK!
4 f 1 9.08 DOMAŃSKA Zofia UKS Przełaj Żerków 2006 U18 WP -- BIERŁA Dawid Z/0749/18 2023 4
5 f 1 9.09 GABIŃSKA Oliwia STS Pomerania Szczecinek # 2005 U18 ZP -- JUNIEWICZ Jakub # Z/4109/20 2023 LDK!
6 f 1 9.13 JOŃSKA Natalia LZS KL Kotwica Brzeg 2006 U18 OP -- ZOK Roman Z/3029/19 2023 BEZ LDK!
7 f 1 9.14 STARZYŃSKA-ORŁOWSKA Aleksandra KL Gdynia 2006 U18 PM -- KASZUBA Tomasz Z/4646/19 2023 LDK!
8 f 1 9.20 KRASIŃSKA Natalia UKS Cyprianka 2005 U18 KP -- MAŃKOWSKI Mariusz JETTER Piotr Z/4890/18 2022 BEZ LDK!
60 m pł K K
1 1 e 1 8.23 WOJTUNIK Klaudia AZS Łódź 1999 Sen LD -- JUSTYŃSKI Mikołaj B.D. B.D. # Z/0536/15 2023
2 2 e 1 8.26 MAJEWSKA Marika AZS-AWF Gorzów 2002 U23 LB -- B.D. PAWLAK Przemysław ZALESKA-POSMYK Izabela B.D. , Z/2685/16 , 2023 LDK!
3 5 e 1 8.62 WOJCIESZEK Anna KS AZS AWF Warszawa 1991 Sen MZ -- B.D. B.D. RĄCZKA Paweł , Z/1793/13 , 2023
4 7 e 1 8.91 ZAPORA Blanka SKLA Sopot 2001 U23 PM -- LEWANDOWSKI Michał B.D. # Z/3200/17 2023
5 11 e 1 9.07 WESOŁOWSKA Kaja OŚ AZS Poznań # 2001 U23 WP -- B.D. JAGACIAK Jarosław # , Z/1328/15 , 2023
6 12 e 1 9.17 ŻUROWSKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ -- RĄCZKA Paweł B.D. Z/1754/17 2023
7 13 e 1 9.46 BANY Daria UKS Gepard Warszawa 2002 U23 MZ -- LDK!
1 3 e 2 8.40 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 1999 Sen KP -- HULISZ Robert B.D. B.D. Z/0397/15 2023
2 4 e 2 8.54 BARCZ Weronika AZS Łódź 2002 U23 LD -- JUSTYŃSKI Mikołaj SADACH Aneta B.D. # Z/2583/16 2023 LDK!
3 6 e 2 8.70 SZYMKOWICZ Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1998 Sen OP -- B.D. JASIŃSKI Cyprian , Z/0545/14 , 2023
4 8 e 2 8.92 BIELSKA Edyta SKLA Sopot # 2001 U23 PM -- B.D. MODELSKI Michał , Z/1291/15 , 2023
5 9 e 2 8.94 GAJEWSKA Patrycja SKLA Sopot 2002 U23 PM -- GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D. # , Z/0214/17 , 2023 LDK!
6 10 e 2 9.03 TRZASKALSKA Agata PLKS Gwda Piła 1999 Sen WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. Z/3655/15 2023
1 1 e 3 8.74 WANKIEWICZ Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U20 KP -- B.D. # Z/4012/17 2023 4 LDK!
2 2 e 3 8.78 RUGOWSKA Anna WLKS Wrocław 2004 U20 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/0742/18 2023 4 LDK!
3 3 e 3 9.01 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 2004 U20 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2023 3 LDK!
4 4 e 3 9.31 GIELICZ Natalia MLKS Agros Żary 2004 U20 LB -- WISZ Dariusz Z/4678/17 2023 3 LDK!
5 5 e 3 9.61 DRZEWIECKA Natalia UKS Przełaj Żerków 2003 U20 WP -- BIERŁA Dawid # Z/0705/17 2022 3
6 6 e 3 9.69 OLSZAK Maja LKS Górnik Wałbrzych 2004 U20 DS -- ULIASZ Małgorzata NOWAK Adam BANASZEK Grzegorz ULIASZ Małgorzata , Z/1799/17 , 2023 2 LDK!
7 7 e 3 9.87 WAĆKOWSKA Laura MKL Toruń 2003 U20 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/1573/16 2022 4
1 f 1 8.26 WOJTUNIK Klaudia AZS Łódź 1999 Sen LD -- JUSTYŃSKI Mikołaj B.D. B.D. # Z/0536/15 2023
2 f 1 8.29 MAJEWSKA Marika AZS-AWF Gorzów 2002 U23 LB -- B.D. PAWLAK Przemysław ZALESKA-POSMYK Izabela B.D. , Z/2685/16 , 2023 LDK!
3 f 1 8.43 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 1999 Sen KP -- HULISZ Robert B.D. B.D. Z/0397/15 2023
4 f 1 8.46 WOJCIESZEK Anna KS AZS AWF Warszawa 1991 Sen MZ -- B.D. B.D. RĄCZKA Paweł , Z/1793/13 , 2023
5 f 1 8.52 BARCZ Weronika AZS Łódź 2002 U23 LD -- JUSTYŃSKI Mikołaj SADACH Aneta B.D. # Z/2583/16 2023 LDK!
6 f 1 8.74 SZYMKOWICZ Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1998 Sen OP -- B.D. JASIŃSKI Cyprian , Z/0545/14 , 2023
7 f 1 8.87 BIELSKA Edyta SKLA Sopot # 2001 U23 PM -- B.D. MODELSKI Michał , Z/1291/15 , 2023
8 f 1 9.04 ZAPORA Blanka SKLA Sopot 2001 U23 PM -- LEWANDOWSKI Michał B.D. # Z/3200/17 2023
1 f 2 8.74 OLSZAK Maja LKS Górnik Wałbrzych 2004 U20 DS -- ULIASZ Małgorzata NOWAK Adam BANASZEK Grzegorz ULIASZ Małgorzata , Z/1799/17 , 2023 2 LDK!
2 f 2 8.78 WANKIEWICZ Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U20 KP -- B.D. # Z/4012/17 2023 4 LDK!
3 f 2 8.80 RUGOWSKA Anna WLKS Wrocław 2004 U20 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/0742/18 2023 4 LDK!
4 f 2 9.17 GIELICZ Natalia MLKS Agros Żary 2004 U20 LB -- WISZ Dariusz Z/4678/17 2023 3 LDK!
5 f 2 9.60 DRZEWIECKA Natalia UKS Przełaj Żerków 2003 U20 WP -- BIERŁA Dawid # Z/0705/17 2022 3
6 f 2 10.02 WAĆKOWSKA Laura MKL Toruń 2003 U20 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/1573/16 2022 4
Wzwyż K
1 f 1 1.65 LITWIN Adrianna AML Słupsk 2003 U20 PM II KAŃSKI Ryszard B.D. KAŃSKI Ryszard # Z/0038/16 2023 LDK!
2 f 1 1.60 SZCZUKO Urszula STS Pomerania Szczecin 2001 U23 ZP III NADARZYŃSKI Szymon Z/6560/15 2023 LDK!
3 f 1 1.60 CZAJA Olga LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U20 PM III PŁOMIEŃ Waldemar Z/3724/17 2023 3
4 f 1 1.50 KAPAŁA Anna LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP IV NALEPA Marek Z/1811/21 2023 LDK!
5 f 1 1.50 WOLA Mathilde ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB IV SASKA Tomasz # Z/0610/21 2023 LDK!
6 f 1 1.45 WOJCIECHOWSKA Zofia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U20 WP IV LDK!
7 f 1 1.45 LEWANDOWSKA Martyna STS Pomerania Szczecin 2004 U20 ZP IV FERFET Marek NADARZYŃSKI Szymon B.D. , Z/4539/18 , 2023 LDK!
8 f 1 1.35 KONDRATOWICZ Sara STS Pomerania Szczecin 2007 U16 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/6353/21 2023 LDK!
9 f 1 1.30 BYSZUK Monika STS Pomerania Szczecin 2007 U16 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/2967/20 2023 LDK!
9 f 1 1.30 WOŁKOW Marta AL Międzyzdroje 2007 U16 ZP -- BŁOCIAN Rafał Z/4976/19 2022 BEZ LDK!
1 f 2 1.70 KAŹMIERCZAK Weronika RKS Łódź 2002 U23 LD I KRAKOWIAK Lech B.D. Z/1644/16 2023
2 f 2 1.65 SŁODZIŃSKA Maja UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP II FERFET Marek FERFET Marek , Z/5013/19 , 2023 LDK!
2 f 2 1.65 TWARDOWSKA Emilia AML Słupsk 2005 U18 PM II KOPEĆ Bernadeta Z/1059/18 2023 LDK!
4 f 2 1.65 GRABOWSKA Hanna AML Słupsk 2005 U18 PM II KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta , Z/0015/18 , 2023 4 LDK!
5 f 2 1.65 GÓRSKA Natalia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2005 U18 LB II SASKA Tomasz Z/3422/19 2023 BEZ LDK!
6 f 2 1.60 SZULC Kalina MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U18 KP III LDK!
7 f 2 1.55 RYBAK Daria KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP III WALCZAK Marek Z/1066/18 2023 4 LDK!
8 f 2 1.50 PATEJUK Milena AML Słupsk 2006 U18 PM IV KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta Z/0020/18 2023 3 LDK!
9 f 2 1.45 GRZELAK Paulina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP IV
9 f 2 1.45 MIKOŁAJCZAK Marika GKS Olimpia Grudziądz 2006 U18 KP IV LDK!
9 f 2 1.45 JANKOWSKA Iga LUKS Start Nakło 2006 U18 KP IV JANKOWSKI Marcin JANKOWSKA Joanna Z/0534/18 2023 BEZ LDK!
12 f 2 1.45 SALA Malwina AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U18 PM IV DEJEWSKI Michał KAŃSKI Ryszard , Z/3889/18 , 2023 LDK!
13 f 2 1.40 POPIELARZ Agata BOSiR Barcin 2005 U18 KP -- MORITZ Rafał LUZAK Andrzej , Z/3920/18 , 2023 BEZ LDK!
14 f 2 1.30 ĆWIKLIŃSKA Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP -- B.D. KOHUTEK Artur , Z/0179/18 , 2023 4 LDK!
Tyczka K
1 f 1 3.80 KUSY Emilia SKLA Sopot 1998 Sen PM I ROGOWSKA Anna B.D. B.D. # Z/0016/14 2023
2 f 1 3.50 KALINICZENKO Jelizawieta OSOT Szczecin 2006 U18 ZP I FERFET Marek KALINICZENKO Wiaczesław , Z/2900/20 , 2022 LDK!
3 f 1 3.40 TORLIŃSKA Julia KL Gdynia 2008 U16 PM I KASZUBA Tomasz TORLIŃSKI Jacek # Z/0610/19 2023 LDK!
4 f 1 3.30 MACIEJEWSKA Wiktoria SKLA Sopot 2005 U18 PM I JURGA Łukasz Z/3898/19 2023 LDK!
5 f 1 3.30 GRELEWICZ Katarzyna WKS Flota Gdynia 2006 U18 PM I PISKULSKI Paweł Z/0793/20 2023
6 f 1 3.00 RACZKOWSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U18 PM II LDK!
7 f 1 2.90 PACHOLEC Emilia SKLA Sopot 2006 U18 PM III #
8 f 1 2.70 BIENIAK Natalia MKLA Łęczyca 2005 U18 LD III KUBIAK Robert Z/0071/19 2023 BEZ LDK!
9 f 1 2.60 WIECZERZAK Kinga SKLA Sopot 2007 U16 PM IV JURGA Łukasz Z/12176/21 2023
10 f 1 2.50 BEYER-WRÓBLEWSKA Emilia WKS Flota Gdynia 2006 U18 PM IV PISKULSKI Paweł Z/0834/20 2023
  f 1 NM SKUBISZ Julia WKS Flota Gdynia 2003 U20 PM -- PISKULSKI Paweł Z/3691/15 2022 2
1 f 2 4.21 BERNSTEIN Naama AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1993 Sen OP M
2 f 2 3.91 KASZUBA Agnieszka KL Gdynia 1998 Sen PM I KASZUBA Tomasz B.D. B.D. # Z/0173/14 2023
3 f 2 3.71 NICHOLS Lilly SKLA Sopot 2006 U18 PM I ANDRZEJCZAK Paweł Z/3015/20 2023 LDK!
4 f 2 3.71 BARTEL Maria AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U20 PM I KOZŁOWSKI Mateusz KAŃSKI Ryszard # , Z/1369/18 , 2023 2 LDK!
W dal K
1 f 1 6.11 JĘDRASZAK Roksana OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP I GOŚCINIAK Mateusz B.D. Z/2912/16 2023 LDK!
2 f 1 5.81 BIELSKA Edyta SKLA Sopot # 2001 U23 PM I B.D. MODELSKI Michał , Z/1291/15 , 2023
1 f 2 6.22 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 2003 U20 KP M BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/3343/17 2023
2 f 2 5.80 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 2004 U20 DS I KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2023 3 LDK!
3 f 2 5.56 RUGOWSKA Anna WLKS Wrocław 2004 U20 DS II KOBIAŁKA Kamil Z/0742/18 2023 4 LDK!
4 f 2 5.55 WAWROWSKA Emilia OŚ AZS Poznań # 2003 U20 WP II KNULL Mariusz WIŚNIEWSKA Gabriela JAGACIAK Jarosław B.D. , Z/0325/17 , 2023 LDK!
5 f 2 5.32 SIEWIERSKA Pola KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ III GRALEWSKI Wojciech # Z/2947/17 2023
6 f 2 5.16 KOHUTEK Martyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U20 KP III
7 f 2 5.15 BEZULSKA Kinga ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2004 U20 LB III LDK!
8 f 2 4.76 MLAK Martyna MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP -- STEFAŃSKI Jacek Z/1155/20 2023 LDK!
1 f 3 5.87 SZLACHTA Olga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP I WALCZAK Michał Z/1061/18 2023 5 LDK!
2 f 3 5.46 PŁONKA Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP II WALCZAK Michał Z/1069/18 2023 5 LDK!
3 f 3 5.45 ADAMCIO Dagmara KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP II WALCZAK Michał Z/1055/18 2023 4 LDK!
4 f 3 5.44 PODRUCZNA Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP II WALCZAK Michał Z/4988/18 2023 5 LDK!
5 f 3 5.24 STERENGA Martyna LKS Górnik Wałbrzych 2005 U18 DS III BANASZEK Grzegorz Z/5733/18 2023 LDK!
6 f 3 5.04 PAPIERSKA Martyna WLKS Wrocław 2006 U18 DS IV KOBIAŁKA Kamil Z/9216/21 2023 LDK!
7 f 3 5.04 KARULSKA Lena MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U18 KP IV LDK!
8 f 3 4.90 KRUPA Karolina KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ IV MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2847/19 2023
9 f 3 4.73 ĆWIKLIŃSKA Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP -- B.D. KOHUTEK Artur , Z/0179/18 , 2023 4 LDK!
10 f 3 4.73 MORITZ Nicola BOSiR Barcin 2006 U18 KP -- LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej , Z/3924/18 , 2022 5 LDK!
11 f 3 4.41 KULCZYK Paulina UKS Czapla Białe Błota 2006 U18 KP -- KARNAS Zbigniew Z/1044/19 2023 LDK!
12 f 3 4.40 BENEDYKCIŃSKA Nicola KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP -- LDK!
13 f 3 4.34 ŚWIDER Kinga GKS Olimpia Grudziądz 2006 U18 KP -- PRZYBYŁ Janusz Z/0384/20 2023 BEZ LDK!
14 f 3 4.34 SZPAKOWICZ Oliwia KS Wejher Wejherowo 2005 U18 PM -- GELO Krystyna Z/5004/19 2023 LDK!
15 f 3 4.06 KLAJBOR Weronika LUKS Serock 2006 U18 KP -- SCHULZ Stanisław Z/0142/18 2023 BEZ
16 f 3 3.56 CZUBAK Dominika KM Aktywni Sochaczew 2006 U18 MZ -- LDK!
1 f 4 4.75 SZYMCZAK Karolina KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ V KRAWCZYK Michał # Z/3200/21 2023
2 f 4 4.57 STASIERSKA Weronika LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U16 WP V NALEPA Marek Z/2648/21 2023 LDK!
3 f 4 4.27 WOŁKOW Hanna AL Międzyzdroje 2008 U16 ZP -- BŁOCIAN Rafał Z/4975/19 2023 LDK!
4 f 4 4.17 SIEWIERA Amelia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP -- WALCZAK Katarzyna Z/0261/20 2023 LDK!
Trójskok K
1 f 1 11.42 KRASICKA Wiktoria AZS-AWF Gorzów 2001 U23 LB III ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0632/15 2023 1
1 f 2 11.60 BIELSKA Oliwia SKLA Sopot 2003 U20 PM II GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D. # , Z/2052/17 , 2023 LDK!
2 f 2 11.25 JACAK Julia RKS Łódź 2004 U20 LD III KOWALCZYK Katarzyna KRAKOWIAK Lech , Z/0673/18 , 2023 4 LDK!
3 f 2 10.00 KOPERCZUK Daria BKS Bydgoszcz 2003 U20 KP --
1 f 3 11.63 RUGOWSKA Anna WLKS Wrocław 2004 U20 DS II KOBIAŁKA Kamil Z/0742/18 2023 4 LDK!
1 f 4 12.31 SZLACHTA Olga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP I WALCZAK Michał Z/1061/18 2023 5 LDK!
2 f 4 11.47 MURACH Maja UKS Atos Woźnice 2006 U18 WN III BRODOWSKI Wojciech BRODOWSKI Wojciech Z/0073/18 2023 LDK!
3 f 4 10.84 KARULSKA Lena MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U18 KP III LDK!
4 f 4 10.82 KRYSIAK Julia BOSiR Barcin 2006 U18 KP III LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej , Z/3928/18 , 2023 5 LDK!
5 f 4 10.78 SZULC Kalina MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U18 KP III LDK!
Kula (3) K
1 f 1 13.13 GŁOWACKA Martyna MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U18 KP II KENSIK Jan Z/0145/20 2023 LDK!
2 f 1 12.87 GŁADIKOWSKA Melisa AML Słupsk 2006 U18 PM III B.D. WITEK Mirosław , Z/4972/18 , 2023 BEZ LDK!
3 f 1 11.99 DRZYZGA Julia LKS Polkowice 2006 U18 DS III PIERZCHAŁA Władysław Z/1785/21 2023
4 f 1 11.02 KAROLAK Weronika MKS Sambor Tczew 2006 U18 PM III KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/4952/18 2023 BEZ
5 f 1 10.95 LISIECKA Weronika LUKS Start Nakło 2006 U18 KP IV JANKOWSKI Marcin # Z/0530/20 2023 LDK!
6 f 1 10.73 MACINA Julia BOSiR Barcin 2006 U18 KP IV LUZAK Andrzej Z/3925/18 2023 BEZ LDK!
7 f 1 10.34 TADDA Liliana LKS Ziemi Puckiej Puck # 2006 U18 PM IV KOWNATKE Rafał Z/1813/20 2023 LDK!
8 f 1 10.05 MICHALAK Karolina AML Słupsk 2006 U18 PM IV WITEK Mirosław B.D. Z/0019/18 2023 5 LDK!
9 f 1 9.61 PSTRĄGOWSKA Natalia UKS Jedynka Reda 2006 U18 PM -- JĘDRZEJEWSKI Krzysztof Z/3615/19 2022 BEZ LDK!
10 f 1 9.41 BANAŚ Alicja LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U18 WP -- NALEPA Marek Z/1159/22 2023
11 f 1 8.62 JANKOWSKA Joanna LUKS Start Nakło 2006 U18 KP -- JANKOWSKI Marcin # Z/0533/18 2023 BEZ LDK!
12 f 1 7.61 KUBACKA Anika MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U18 KP -- KENSIK Jan Z/9905/21 2023
13 f 1 7.14 KOŁODZIEJCZAK Patrycja LUKS Start Nakło 2006 U18 KP -- JANKOWSKI Marcin JANKOWSKI Marcin Z/5672/19 2023 BEZ LDK!
1 f 2 9.47 MLAK Martyna MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP -- STEFAŃSKI Jacek Z/1155/20 2023 LDK!
2 f 2 8.92 KOKOT Patrycja LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP V WALCZAK Michał Z/0394/20 2023 LDK!
3 f 2 8.79 ORŁOWSKA Maria LLKS Osowa Sień 2007 U16 LB V ORŁOWSKI Andrzej Z/1119/20 2023 LDK!
4 f 2 8.74 KAPAŁA Anna LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP V NALEPA Marek Z/1811/21 2023 LDK!
5 f 2 7.40 RYBCZYŃSKA Amelia LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/0391/22 2023
6 f 2 7.29 RYKACZEWSKA Nicole LKS Lubawa 2007 U16 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek Z/1617/21 2022 LDK!
Kula (4) K
1 f 1 13.46 WITEK-KONOFAŁ Marcelina AML Słupsk 1995 Sen PM I WITEK Mirosław B.D. Z/4493/11 2023
2 f 1 11.91 BIELSKA Edyta SKLA Sopot # 2001 U23 PM II B.D. MODELSKI Michał , Z/1291/15 , 2023
3 f 1 11.49 BANACH Patrycja KS AZS AWF Katowice # 2002 U23 SL III #
1 f 2 10.15 USOWSKA Klaudia MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U20 KP III KENSIK Jan Z/0520/19 2023
2 f 2 8.12 KRZEMIŃSKA Weronika KM Aktywni Sochaczew 2004 U20 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/2838/19 2023 LDK!
Chód 3 km K
1 s 1 15:34.16 mx OLLER Patrycja MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U23 KP -- KENSIK Jan Z/2094/16 2023 3 LDK!
2 s 1 15:49.24 mx ILKOWSKA-KULWAS Patrycja KL Lechia Gdańsk 2004 U20 PM -- STASIEWICZ Mirosław Z/2549/18 2022 3
3 s 1 15:55.73 mx ZADRĄG Małgorzata OKS Skra Warszawa 2005 U18 MZ -- PAWŁOWSKA Maria Z/3466/18 2023 BEZ LDK!
4 s 1 16:01.07 mx ZASADA Marta LKS Vectra Włocławek 2004 U20 KP -- DOBROSIELSKA Martyna Z/4710/17 2023 5 LDK!
5 s 1 16:05.65 mx MARGIEL Maja MLKS Nadwiślanin Chełmno 2002 U23 KP -- KENSIK Jan Z/9904/21 2023 LDK!
6 s 1 16:06.01 mx WOJTCZAK Paulina LKS Vectra Włocławek 2005 U18 KP -- DOBROSIELSKA Martyna Z/5200/18 2023 BEZ LDK!
7 s 1 16:08.51 mx LUCHCIŃSKA Martyna MKS Hermes Gryfino 2005 U18 ZP -- PODLEŚNY Jan BORATYŃSKA Dorota Z/5155/18 2023 LDK!
8 s 1 17:05.65 mx DREWNICKA Wiktoria KL Lechia Gdańsk 2004 U20 PM -- STASIEWICZ Mirosław Z/11142/21 2022
9 s 1 17:13.26 mx KAWICKA Milena MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP -- LDK!
10 s 1 17:57.41 mx ZIELNIK Maria CMKL Człuchów 2007 U16 PM IV BODZIAK Igor LDK!
11 s 1 18:45.41 mx JAROCH Judyta LUKS Serock 2006 U18 KP -- SCHULZ Stanisław Z/4370/17 2023 BEZ
12 s 1 18:49.29 mx GLIŃSKA Zofia MMKS Gdańsk 2009 U14 PM IV SKALSKI Krzysztof Z/1049/21 2023 LDK!
13 s 1 18:55.42 mx JASIK Laura CMKL Człuchów 2008 U16 PM IV BODZIAK Igor Z/0506/21 2023 LDK!
14 s 1 18:58.52 mx ZIÓŁKOWSKA Wiktoria LKS Vectra Włocławek 2006 U18 KP -- DOBROSIELSKA Martyna Z/4773/19 2021 LDK!
15 s 1 19:05.26 mx RODZIK Julia MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U16 KP V LDK!
16 s 1 19:08.26 mx MICHALEC Zofia CMKL Człuchów 2009 U14 PM V BODZIAK Igor B.D. # Z/0507/21 2023 LDK!
17 s 1 19:22.26 mx RYGIELSKA Roksana LKS Zantyr Sztum 2009 U14 PM V B.D. SZPALERSKI Adam # , Z/3560/20 , 2023 LDK!
18 s 1 19:27.59 mx LIPIŃSKA Maria KSLZS Kruszwica 2007 U16 KP V LUZAK Małgorzata Z/2326/20 2022 LDK!
19 s 1 19:33.37 mx GORZEJEWSKA Weronika UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP V KARNAS Zbigniew # Z/11041/21 2023 LDK!
20 s 1 19:47.69 mx SMOLNA Olivia MLKS Nadwiślanin Chełmno 2008 U16 KP V LATAŃSKI Grzegorz Z/7892/21 2023 LDK!
21 s 1 20:13.35 mx MADANOWSKA Maja KM Aktywni Sochaczew 2007 U16 MZ V LDK!
22 s 1 21:03.16 mx PEKSA Danuta PLKS Gwda Piła 2004 U20 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/1565/21 2023 LDK!
23 s 1 21:22.44 mx BELSKA Emilia MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U20 KP -- LDK!
24 s 1 21:42.30 mx LASECKA Kinga KSLZS Kruszwica 2008 U16 KP -- LUZAK Andrzej Z/10865/21 2022 LDK!
  s 1 DNF mx SMOŁUCH Alicja MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP -- PODLEŚNY Jan BORATYŃSKA Dorota Z/0110/20 2023 LDK!
60 m M
1 1 e 1 6.63 SŁOWIKOWSKI Przemysław MKL Szczecin 1993 Sen ZP -- KOTUŁA Krzysztof Z/3333/11 2023
2 2 e 1 6.76 ŁUKOMSKI Adam KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS -- ROSTEK William B.D. Z/3032/16 2023
3 3 e 1 6.78 ŻOK Łukasz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U23 LB -- SASKA Tomasz B.D. Z/3718/16 2023
4 6 e 1 6.89 SZACHNIEWICZ Szymon KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS -- ROSTEK William Z/1867/17 2023 LDK!
5 7 e 1 6.91 KRAWCZUK Łukasz WKS Śląsk Wrocław 1989 Sen DS --
6 8 e 1 6.91 ŁUCZYŃSKI Dominik KS AZS AWF Wrocław # 2002 U23 DS -- KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/0553/19 2023 LDK!
7 12 e 1 7.04 MAĆKAŁA Szymon KS AZS AWF Wrocław # 2000 U23 DS -- B.D. ROSTEK William B.D. , Z/0551/17 , 2023
8 14 e 1 7.08 KRĘŻEL Dominik OŚ AZS Poznań 1999 Sen WP -- BIEDERMANN Roman B.D. Z/3374/18 2023
1 4 e 2 6.79 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 1998 Sen KP -- BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2023
2 5 e 2 6.84 BACHÓRSKI Anton MKL Szczecin 2002 U23 ZP -- IWIŃSKI Jerzy B.D. Z/3853/18 2023
3 9 e 2 6.91 WYKROTA Patryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2000 U23 WP -- WALCZAK Michał B.D. Z/1067/17 2023
4 10 e 2 7.00 STUDNICKI Krzysztof WKS Wawel Kraków 1992 Sen MA --
5 11 e 2 7.03 JANKOWSKI Tomasz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1999 Sen WP -- WALCZAK Katarzyna # Z/0837/15 2023
6 13 e 2 7.05 ADAMSKI Przemysław KS Agros Zamość 1996 Sen LU -- B.D. B.D. Z/0103/14 2022
7 15 e 2 7.13 KOZIOŁ Jakub RKS Łódź 1999 Sen LD -- SZABLEWSKI Tadeusz B.D. Z/0538/17 2023
8 17 e 2 7.17 KAROLEWSKI Marcin KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2002 U23 WP -- WALCZAK Michał Z/0690/19 2023
1 16 e 3 7.15 NAPIERAŁA Alan OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP -- BIEDERMANN Roman Z/1370/20 2023
2 19 e 3 7.27 MARCINKOWSKI Marcin OŚ AZS Poznań 1981 Masters WP -- BIEDERMANN Roman Z/1631/16 2023 2
3 20 e 3 7.32 GRYWKOWIEC Michał WKS Oleśniczanka Oleśnica 2000 U23 DS -- GRZYBEK Grzegorz B.D. Z/0550/17 2022 LDK!
4 21 e 3 7.32 LEWANDOWSKI Jakub RKS Łódź 2000 U23 LD -- B.D.
5 22 e 3 7.38 TĘCZA Damian KS Sprinterzy.com Kraków 1985 Masters MA -- MALANOWSKI Łukasz # Z/0612/22 2023
6 23 e 3 7.38 JANDA Bartosz SKSG Korona Szczecin 1993 Sen ZP -- ŚLIWKA Rafał Z/8730/21 2023
7 24 e 3 7.43 NIKODEMCZUK Konrad WKS Flota Gdynia 1998 Sen PM -- SŁOWIKOWSKI Jerzy B.D. Z/0891/14 2022
8 26 e 3 7.57 TYLAK Łukasz UKS Dąb Suchy Las 1990 Sen WP -- TYLAK Łukasz Z/1668/12 2023 II
1 18 e 4 7.25 BUDZIAK Oskar BKS Bydgoszcz 2002 U23 KP -- SZCZERKOWSKI Eugeniusz Z/4129/19 2023 BEZ
2 25 e 4 7.52 RYBA Kacper KS AZS AWF Wrocław 2002 U23 DS -- WOSIEK Jacek SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. , Z/2083/16 , 2023 LDK!
3 27 e 4 8.12 KĘPIŃSKI Cezary OKS Start Otwock 1980 Masters MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3365/21 2023
4 28 e 4 9.37 SIEKACZYŃSKI Jacek OKS Start Otwock 1972 Masters MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3369/21 2023
1 1 e 5 6.90 KOZELAN Hubert AZS UMCS Lublin # 2003 U20 LU -- MARUSZEWSKI Piotr B.D. # Z/2635/17 2023
2 2 e 5 6.91 KADYŁO Adam KS AZS AWF Wrocław # 2003 U20 DS -- ROŻEJ Marek B.D. Z/5139/18 2023 LDK!
3 6 e 5 7.04 CEGŁA Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U20 WP -- WALCZAK Michał Z/5024/19 2023 LDK!
4 8 e 5 7.11 ŁAZOWY Cezary WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U20 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1792/18 2023 4 LDK!
5 9 e 5 7.12 BRZEZIŃSKI Konrad GKS Start Długołęka 2003 U20 DS -- BENKOWSKI Henryk B.D. Z/2442/17 2023
6 12 e 5 7.15 KISIL Kamil WLKS Wrocław 2004 U20 DS -- LDK!
7 14 e 5 7.19 DROZDOWSKI Damian KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP -- WALCZAK Michał B.D. Z/1075/18 2023
8 17 e 5 7.33 DEPTA Szymon AML Słupsk 2004 U20 PM -- CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz Z/2545/18 2023 LDK!
1 3 e 6 6.95 MAZUR Michał MKL Szczecin 2003 U20 ZP -- MŁYNARCZYK Marta # LDK!
2 4 e 6 7.01 GEREGA Bartosz MKS Piast Głogów 2004 U20 DS -- BIELAWA Przemysław Z/0733/19 2023 LDK!
3 5 e 6 7.01 GRZĄKA Dawid KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U20 WP -- WALCZAK Michał Z/0168/20 2023 LDK!
4 10 e 6 7.13 ZAWLIK Jakub MKL Szczecin 2004 U20 ZP -- IWIŃSKA Anna Z/4147/18 2023 LDK!
5 11 e 6 7.13 ZIMNIAK Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U20 WP -- WALCZAK Michał Z/0651/19 2023 LDK!
6 13 e 6 7.15 STOJANOWSKI Piotr KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U20 WP -- WALCZAK Michał Z/0649/19 2023 LDK!
7 16 e 6 7.25 OPUSZEWICZ Damian AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM -- RATAJCZAK Maciej KAŃSKI Ryszard Z/4125/19 2023
8 18 e 6 7.36 KĘDZIERSKI Mikołaj KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP --
1 7 e 7 7.10 ADAMCIO Cyprian KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP -- WALCZAK Michał Z/0845/17 2023
2 19 e 7 7.37 PIETRAS Mateusz MKL Szczecin 2004 U20 ZP -- MŁYNARCZYK Marta IWIŃSKA Anna , Z/2595/18 , 2023 LDK!
3 20 e 7 7.45 KĘDZIERSKI Jan UKS Czapla Białe Błota # 2004 U20 KP -- KARNAS Zbigniew Z/7685/21 2023 LDK!
4 21 e 7 7.47 AMBROZIEWICZ Aleks STS Pomerania Szczecin 2004 U20 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4396/18 2023 LDK!
5 24 e 7 7.64 JASIŃSKI Karol KS AZS AWF Wrocław # 2003 U20 DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/4754/19 2023 LDK!
6 25 e 7 7.68 KARNAS Kacper UKS Czapla Białe Błota 2004 U20 KP -- KARNAS Zbigniew Z/3127/18 2023 LDK!
7 26 e 7 7.92 LITWINIUK Szymon STS Pomerania Szczecin 2004 U20 ZP -- MILEWICZ Magda NADARZYŃSKI Szymon , Z/5023/18 , 2023 LDK!
1 15 e 8 7.24 DZIEŁAKOWSKI Gabriel LLKS Osowa Sień 2004 U20 LB -- BAUMGART Iwona Z/1771/18 2023
2 22 e 8 7.48 JANIK Mateusz WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U20 WP -- B.D. WALCZAK- MORTEZAEI Artur , Z/5249/18 , 2022 5 LDK!
3 23 e 8 7.57 REWAJ Dawid MLKS Agros Żary 2004 U20 LB -- WISZ Mateusz Z/4688/17 2023 BEZ LDK!
1 1 e 9 6.96 ZAKRZEWSKI Marek AML Słupsk 2005 U18 PM -- CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/2543/18 , 2023 4 LDK!
2 4 e 9 7.06 GONKIEWICZ Jan GKS Start Długołęka 2005 U18 DS -- BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk , Z/5731/18 , 2023 5 LDK!
3 5 e 9 7.09 BŁASZCZAK Karol KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP -- WALCZAK Michał Z/2369/20 2023
4 7 e 9 7.22 JOPEK Michał KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP -- WALCZAK Michał Z/3104/19 2023 LDK!
5 9 e 9 7.36 MAC Szymon MLKS Agros Żary 2005 U18 LB -- WISZ Dariusz Z/3656/19 2023 LDK!
6 12 e 9 7.46 IWASIUTA Wojciech AZS-AWFiS Gdańsk # 2006 U18 PM -- MYSZK Ilona RATAJCZAK Maciej , Z/0599/19 , 2023 LDK!
7 15 e 9 7.57 ZIĘTARSKI Szymon STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/9294/21 2023 LDK!
8 16 e 9 7.57 DIDYK Mateusz MKS MOS Wrocław 2005 U18 DS -- ROSTEK William Z/3314/19 2023
1 2 e 10 6.99 BAJRASZEWSKI Tomasz LKS Vectra Włocławek 2006 U18 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0568/18 2023 BEZ LDK!
2 3 e 10 7.04 BŁASZCZYK Jakub MKL Szczecin 2005 U18 ZP -- MILEWICZ Magda IWIŃSKA Anna # , Z/5011/19 , 2023 LDK!
3 6 e 10 7.12 KPORHOTOR Derrick CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP -- LEWANDOWSKI Jacek B.D. # Z/5473/19 2023 LDK!
4 8 e 10 7.26 STĘPIEŃ Mateusz NKS Nowe Miasto Lubawskie 2005 U18 WN -- B.D. Z/0132/19 2023
5 11 e 10 7.40 GZYLEWSKI Kacper AML Słupsk 2005 U18 PM -- CZUBAK Tomasz Z/1637/19 2023 LDK!
6 14 e 10 7.56 KUCHARSKI Antoni MKL Toruń 2006 U18 KP -- BUTKIEWICZ Jacek Z/0589/20 2023 LDK!
7 17 e 10 7.58 TROJAK Adrian AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U18 PM -- RATAJCZAK Maciej Z/0014/19 2023
1 18 e 11 7.63 PALUSZKIEWICZ Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP --
2 19 e 11 7.72 STAWIAK Miłosz LKS Omega Kleszczów 2006 U18 LD --
3 20 e 11 7.74 JANUSZEWSKI Igor MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2005 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/4877/18 2023 LDK!
4 22 e 11 7.78 KOTLARSKI Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/5215/18 2023 BEZ LDK!
5 23 e 11 7.81 MŁYNOWSKI Stanisław UKS Dąb Suchy Las 2005 U18 WP -- TYLAK Łukasz Z/0397/21 2023
6 26 e 11 8.11 MIELCZAREK Bartosz MKL Toruń 2006 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/13194/21 2023
7 27 e 11 8.34 LEWANDOWSKI Maksymilian MKL Toruń 2006 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/4469/19 2023 BEZ LDK!
1 10 e 12 7.37 SADOWSKI Oskar WMLKS Nadodrze Powodowo 2005 U18 WP -- FEIFER Bartosz WALCZAK- MORTEZAEI Artur , Z/3720/20 , 2023 LDK!
2 13 e 12 7.55 DRUŻDŻEL Kamil AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U18 PM -- RATAJCZAK Maciej Z/12295/21 2023
3 21 e 12 7.77 KOZŁOWSKI Szymon MKL Szczecin # 2007 U16 ZP -- WALKOWIAK Janusz IWIŃSKA Anna # , Z/0679/20 , 2023 LDK!
4 24 e 12 7.91 GRONBERSKI Paweł AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U18 PM -- SZYMCZAK Edward # Z/0831/22 2023
5 25 e 12 8.01 WITEK Piotr KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP --
6 28 e 12 8.39 CABAN Kacper AL Międzyzdroje 2008 U16 ZP -- BŁOCIAN Rafał Z/4957/19 2023 LDK!
1 f 1 6.67 SŁOWIKOWSKI Przemysław MKL Szczecin 1993 Sen ZP -- KOTUŁA Krzysztof Z/3333/11 2023
2 f 1 6.76 ŁUKOMSKI Adam KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS -- ROSTEK William B.D. Z/3032/16 2023
3 f 1 6.77 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 1998 Sen KP -- BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2023
4 f 1 6.86 ŻOK Łukasz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U23 LB -- SASKA Tomasz B.D. Z/3718/16 2023
5 f 1 6.88 SZACHNIEWICZ Szymon KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS -- ROSTEK William Z/1867/17 2023 LDK!
6 f 1 6.90 ŁUCZYŃSKI Dominik KS AZS AWF Wrocław # 2002 U23 DS -- KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/0553/19 2023 LDK!
7 f 1 6.91 BACHÓRSKI Anton MKL Szczecin 2002 U23 ZP -- IWIŃSKI Jerzy B.D. Z/3853/18 2023
8 f 1 6.94 KRAWCZUK Łukasz WKS Śląsk Wrocław 1989 Sen DS --
1 f 2 6.84 KOZELAN Hubert AZS UMCS Lublin # 2003 U20 LU -- MARUSZEWSKI Piotr B.D. # Z/2635/17 2023
2 f 2 6.85 KADYŁO Adam KS AZS AWF Wrocław # 2003 U20 DS -- ROŻEJ Marek B.D. Z/5139/18 2023 LDK!
3 f 2 7.01 MAZUR Michał MKL Szczecin 2003 U20 ZP -- MŁYNARCZYK Marta # LDK!
4 f 2 7.13 ŁAZOWY Cezary WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U20 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1792/18 2023 4 LDK!
1 f 3 6.88 ZAKRZEWSKI Marek AML Słupsk 2005 U18 PM -- CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/2543/18 , 2023 4 LDK!
2 f 3 7.03 BŁASZCZYK Jakub MKL Szczecin 2005 U18 ZP -- MILEWICZ Magda IWIŃSKA Anna # , Z/5011/19 , 2023 LDK!
3 f 3 7.04 BAJRASZEWSKI Tomasz LKS Vectra Włocławek 2006 U18 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0568/18 2023 BEZ LDK!
4 f 3 7.08 KPORHOTOR Derrick CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP -- LEWANDOWSKI Jacek B.D. # Z/5473/19 2023 LDK!
5 f 3 7.09 GONKIEWICZ Jan GKS Start Długołęka 2005 U18 DS -- BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk , Z/5731/18 , 2023 5 LDK!
6 f 3 7.11 BŁASZCZAK Karol KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP -- WALCZAK Michał Z/2369/20 2023
7 f 3 7.12 JOPEK Michał KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP -- WALCZAK Michał Z/3104/19 2023 LDK!
200 m M
1 1 s 1 21.14 ŻOK Łukasz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U23 LB M SASKA Tomasz B.D. Z/3718/16 2023
2 2 s 1 21.35 WYKROTA Patryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2000 U23 WP M WALCZAK Michał B.D. Z/1067/17 2023
3 3 s 1 21.39 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 1998 Sen KP M BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2023
4 11 s 1 23.19 GRZEGORZEWSKI Szymon LKS MOSiR Sieradz 2002 U23 LD III FIRLIT Roman Z/0258/19 2023 4
5 14 s 1 23.68 JANDA Bartosz SKSG Korona Szczecin 1993 Sen ZP -- ŚLIWKA Rafał Z/8730/21 2023
1 4 s 2 21.69 ŁUKOMSKI Adam KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS I ROSTEK William B.D. Z/3032/16 2023
2 5 s 2 21.73 SZACHNIEWICZ Szymon KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS I ROSTEK William Z/1867/17 2023 LDK!
3 8 s 2 22.58 JANKOWSKI Tomasz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1999 Sen WP II WALCZAK Katarzyna # Z/0837/15 2023
4 12 s 2 23.31 GRYWKOWIEC Michał WKS Oleśniczanka Oleśnica 2000 U23 DS III GRZYBEK Grzegorz B.D. Z/0550/17 2022 LDK!
5 17 s 2 26.01 SALWA Sebastian SKSG Korona Szczecin 1998 Sen ZP -- ŚLIWKA Rafał Z/8734/21 2023
1 6 s 3 21.78 KRAWCZUK Łukasz WKS Śląsk Wrocław 1989 Sen DS I
2 10 s 3 22.88 KUBIŚ Eryk AZS-AWF Gorzów 2001 U23 LB III PAPUGA Sebastian B.D. # Z/2711/15 2023
3 13 s 3 23.41 MARCINKOWSKI Marcin OŚ AZS Poznań 1981 Masters WP III BIEDERMANN Roman Z/1631/16 2023 2
4 19 s 3 28.88 REISS Amadeusz UKS Olimpijczyk Skorzewo 1998 Sen PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/1033/22 2023
  s 3 DQ MAĆKAŁA Szymon KS AZS AWF Wrocław # 2000 U23 DS -- B.D. ROSTEK William B.D. , Z/0551/17 , 2023
1 7 s 4 22.16 WAWRZYNIAK Sebastian GKS Start Długołęka 2002 U23 DS II BENKOWSKI Henryk Z/0178/16 2023 3
2 9 s 4 22.77 KRĘŻEL Dominik OŚ AZS Poznań 1999 Sen WP II BIEDERMANN Roman B.D. Z/3374/18 2023
3 15 s 4 24.15 RYBA Kacper KS AZS AWF Wrocław 2002 U23 DS -- WOSIEK Jacek SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. , Z/2083/16 , 2023 LDK!
4 16 s 4 24.58 JASIAK Kacper LKS MOSiR Sieradz 2002 U23 LD -- FIRLIT Roman Z/0471/16 2023 BEZ
5 18 s 4 27.89 MUSIAŁ Wiesław MKS-MOS Śrem 1957 Masters WP -- B.D. Z/2561/21 2023
1 1 s 5 21.98 SOBÓL Damian KS AZS UWM Olsztyn 2003 U20 WN II LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/2970/17 , 2023 2 LDK!
2 2 s 5 22.14 ADAMCIO Cyprian KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP II WALCZAK Michał Z/0845/17 2023
3 6 s 5 22.60 ŁAZOWY Cezary WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U20 WP II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1792/18 2023 4 LDK!
4 10 s 5 23.19 GRABSKI Jakub MKLA Łęczyca 2004 U20 LD III ANDRYSIAK Mirosław Z/1466/18 2023 4 LDK!
5 14 s 5 23.69 NAPIERAJ Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U20 LD IV
1 3 s 6 22.39 CEGŁA Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U20 WP II WALCZAK Michał Z/5024/19 2023 LDK!
2 5 s 6 22.55 ZIMNIAK Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U20 WP II WALCZAK Michał Z/0651/19 2023 LDK!
3 8 s 6 23.06 DROZDOWSKI Damian KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP III WALCZAK Michał B.D. Z/1075/18 2023
4 15 s 6 23.88 PIĘTA Sebastian RKS Łódź 2004 U20 LD IV SZABLEWSKI Tadeusz Z/0255/18 2022 BEZ
  s 6 DQ KĘPIŃSKI Bartłomiej OKS Start Otwock 2003 U20 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3164/19 2023 LDK!
1 4 s 7 22.45 SZCZEPANIAK Jakub UMLKS START Wieruszów 2003 U20 LD II URBANIAK Jarosław Z/3273/17 2023 2
2 7 s 7 22.79 DEPTA Szymon AML Słupsk 2004 U20 PM II CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz Z/2545/18 2023 LDK!
3 11 s 7 23.42 KĘDZIERSKI Mikołaj KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U20 WP III
4 16 s 7 23.89 SKONIECZNY Mateusz LKS Vectra Włocławek 2004 U20 KP IV ZIÓŁKOWSKI Marek DOBROSIELSKA Martyna B.D. , Z/4126/17 , 2023 4 LDK!
5 17 s 7 23.97 FOJUTH Kacper MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2003 U20 PM IV B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. , Z/1505/17 , 2023 2 LDK!
1 s 8 22.58 MAĆKAŁA Szymon KS AZS AWF Wrocław # 2000 U23 DS II B.D. ROSTEK William B.D. , Z/0551/17 , 2023
2 9 s 8 23.10 SOSNA Seweryn AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM III RATAJCZAK Maciej Z/0207/17 2023 4 LDK!
3 12 s 8 23.57 MAJER Mikołaj KSLZS Kruszwica 2004 U20 KP III LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej , Z/4557/17 , 2022 LDK!
4 13 s 8 23.68 KĘDZIERSKI Jan UKS Czapla Białe Błota # 2004 U20 KP IV KARNAS Zbigniew Z/7685/21 2023 LDK!
5 18 s 8 25.29 ŁABSZ Karol AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U20 PM -- RATAJCZAK Maciej KOZŁOWSKI Mateusz # Z/0704/18 2023 4 LDK!
1 1 s 9 21.91 LACH Radosław MKL Toruń 2006 U18 KP II BUTKIEWICZ Jacek Z/3189/20 2023 BEZ LDK!
2 2 s 9 22.73 PESTKA Jakub AZS-AWF Gorzów 2005 U18 LB II PAPUGA Sebastian Z/4985/18 2023 4 LDK!
3 3 s 9 22.79 SIERPNIEWSKI Igor KS Wda Świecie 2005 U18 KP II WAWRZYNIAK Paweł Z/5614/18 2023 LDK!
4 4 s 9 23.13 KPORHOTOR Derrick CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP III LEWANDOWSKI Jacek B.D. # Z/5473/19 2023 LDK!
1 5 s 10 23.34 STĘPIEŃ Mateusz NKS Nowe Miasto Lubawskie 2005 U18 WN III B.D. Z/0132/19 2023
2 7 s 10 24.12 TROJAK Adrian AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U18 PM IV RATAJCZAK Maciej Z/0014/19 2023
3 8 s 10 24.15 IWASIUTA Wojciech AZS-AWFiS Gdańsk # 2006 U18 PM IV MYSZK Ilona RATAJCZAK Maciej , Z/0599/19 , 2023 LDK!
4 9 s 10 24.47 JANUSZEWSKI Igor MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2005 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/4877/18 2023 LDK!
5 10 s 10 24.51 KRYSZPIN Maciej MUKL Brodnica 2005 U18 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/5583/18 2023 BEZ
1 6 s 11 23.97 DIDYK Mateusz MKS MOS Wrocław 2005 U18 DS IV ROSTEK William Z/3314/19 2023
2 11 s 11 24.56 KUCHARSKI Antoni MKL Toruń 2006 U18 KP -- BUTKIEWICZ Jacek Z/0589/20 2023 LDK!
3 12 s 11 24.70 SADOWSKI Oskar WMLKS Nadodrze Powodowo 2005 U18 WP -- FEIFER Bartosz WALCZAK- MORTEZAEI Artur , Z/3720/20 , 2023 LDK!
  s 11 DQ KOZŁOWSKI Szymon MKL Szczecin # 2007 U16 ZP -- WALKOWIAK Janusz IWIŃSKA Anna # , Z/0679/20 , 2023 LDK!
1 13 s 12 24.82 MŁYNOWSKI Stanisław UKS Dąb Suchy Las 2005 U18 WP -- TYLAK Łukasz Z/0397/21 2023
2 14 s 12 25.93 MIELCZAREK Bartosz MKL Toruń 2006 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/13194/21 2023
3 15 s 12 26.09 GAFFKE Bruno KL Gdynia 2005 U18 PM -- KLIMASZEWSKA Bogusława B.D. Z/0681/19 2023
4 16 s 12 26.40 PORZUCEK Aleksander KL Gdynia 2005 U18 PM -- B.D. KLIMASZEWSKA Bogusława , Z/2695/20 , 2023
5 17 s 12 27.51 JASIŃSKI Patryk MKL Toruń 2008 U16 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel # Z/1178/21 2023 LDK!
300 m M
1 1 s 1 34.23 SOŁTYSIAK Daniel OŚ AZS Poznań # 2001 U23 WP -- ROŻEJ Marek B.D. Z/0234/19 2023
  s 1 DNF KOZACKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn # 2002 U23 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. Z/1477/16 2023 LDK!
2 2 s 1 DQ SOŁTYSIAK Bartosz OŚ AZS Poznań # 2001 U23 WP -- ROŻEJ Marek Z/0233/19 2023
1 3 s 2 35.58 KUBIŚ Eryk AZS-AWF Gorzów 2001 U23 LB -- PAPUGA Sebastian B.D. # Z/2711/15 2023
2 4 s 2 36.47 TYLAK Łukasz UKS Dąb Suchy Las 1990 Sen WP -- TYLAK Łukasz Z/1668/12 2023 II
3 5 s 2 37.91 MALANOWSKI Łukasz KS Sprinterzy.com Kraków 1996 Sen MA -- MALANOWSKI Łukasz # Z/3997/15 2023
4 6 s 2 38.37 GUZOWSKI Krzysztof SL Olimpia Poznań 1975 Masters WP -- GOWORSKI Tomasz # Z/14610/21 2023
1 1 s 3 33.71 BOGACZYŃSKI Igor MKL Jarocin 2003 U20 WP -- GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz , Z/1779/18 , 2023 2 LDK!
2 2 s 3 35.48 GRABSKI Jakub MKLA Łęczyca 2004 U20 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/1466/18 2023 4 LDK!
3 3 s 3 36.07 NAPIERAJ Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U20 LD --
4 4 s 3 39.44 AMBROZIEWICZ Aleks STS Pomerania Szczecin 2004 U20 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4396/18 2023 LDK!
5 5 s 3 39.56 LITWINIUK Szymon STS Pomerania Szczecin 2004 U20 ZP -- MILEWICZ Magda NADARZYŃSKI Szymon , Z/5023/18 , 2023 LDK!
1 1 s 4 35.27 GONKIEWICZ Jan GKS Start Długołęka 2005 U18 DS -- BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk , Z/5731/18 , 2023 5 LDK!
2 2 s 4 35.43 KASPRZYK Kacper AML Słupsk 2005 U18 PM -- CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/0016/18 , 2023 BEZ LDK!
3 3 s 4 36.29 KOŁODZIEJSKI Oliwier AML Słupsk 2005 U18 PM -- CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/4002/18 , 2023 5 LDK!
4 5 s 4 36.94 TOMASZEWSKI Oskar CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP -- B.D. B.D. # Z/5226/18 2022
5 11 s 4 39.35 HEIGELMANN Jakub GKS Olimpia Grudziądz 2005 U18 KP -- PRZYBYŁ Janusz Z/11438/21 2023 LDK!
1 6 s 5 37.86 STAWIAK Miłosz LKS Omega Kleszczów 2006 U18 LD --
2 8 s 5 38.80 GOWIŃSKI Antoni RKS Rumia 2006 U18 PM -- SZYMAŃSKI Maciej # Z/4988/19 2023 LDK!
3 10 s 5 39.28 BOGUSZ Jędrzej ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U18 LB -- SASKA Tomasz Z/14822/21 2023 LDK!
4 16 s 5 44.90 CZERNIAK Piotr MKL Tlen Mogilno 2006 U18 KP -- DOBRZYŃSKI Piotr # Z/2310/21 2022 LDK!
1 7 s 6 38.50 WRONKA Kacper UKS LA Basket Warszawa # 2006 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5444/18 2023 LDK!
2 9 s 6 39.10 JANK Adam KL Gdynia 2006 U18 PM -- B.D. KLIMASZEWSKA Bogusława , Z/0609/19 , 2023 BEZ
3 14 s 6 41.47 KANIEWSKI Maksymilian UKS Czapla Białe Błota 2006 U18 KP -- KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew Z/3126/18 2023 BEZ LDK!
4 15 s 6 41.85 GÓRKA Maciej OKS Start Otwock 2006 U18 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3494/20 2023 LDK!
  s 6 DQ HAJDUK Dawid PLKS Gwda Piła 2005 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4252/18 2023 BEZ LDK!
1 4 s 7 36.47 RAK Piotr KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP -- WALCZAK Michał Z/1068/18 2023 BEZ LDK!
2 12 s 7 39.63 SZPAKOWICZ Franciszek PLKS Gwda Piła 2006 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy , Z/5102/19 , 2022 LDK!
3 13 s 7 40.09 ZIĘTARSKI Szymon STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/9294/21 2023 LDK!
1 1 s 8 40.00 SIEKACZYŃSKI Maksymilian OKS Start Otwock 2007 U16 MZ IV DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/7054/21 2023 LDK!
2 2 s 8 40.49 PIELAK Jakub OKS Start Otwock 2007 U16 MZ IV DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/12380/21 2022 LDK!
3 4 s 8 42.71 WACHEK Franek MKL Toruń 2008 U16 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/4496/19 2023 LDK!
4 5 s 8 43.70 KURDEJ Jakub OKS Start Otwock 2007 U16 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/4019/21 2023 LDK!
1 3 s 9 40.64 WRÓBLEWSKI Kacper ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB V WALCZAK Piotr Z/0819/20 2023 LDK!
2 6 s 9 45.04 CHYLEWSKI Dominik LUKS Serock 2007 U16 KP -- SCHULZ Stanisław Z/13659/21 2023
3 7 s 9 45.86 WYSZYŃSKI Szymon LUKS Serock 2007 U16 KP -- SCHULZ Stanisław Z/0980/19 2023
4 8 s 9 47.70 KASIOREK Aleksander LUKS Serock 2008 U16 KP -- SCHULZ Stanisław Z/1065/20 2023
  s 9 DQ SIKORA Eryk UMLKS START Wieruszów 2008 U16 LD -- URBANIAK Jarosław Z/5625/21 2023 LDK!
400 m M
1 1 s 1 48.61 WAWRZKOWICZ Jan OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP II BYTNIEWSKI Szymon B.D. # Z/2341/21 2023
2 2 s 1 48.67 SMOLNICKI Łukasz SKLA Sopot 1995 Sen PM II ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/0378/11 2023 1
3 3 s 1 48.85 BUZAŁA Mikołaj OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP II BYTNIEWSKI Szymon GRENDA Jan Z/3182/17 2023
4 4 s 1 48.90 SIERADZKI Patryk CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1998 Sen KP II SOBOWIEC Bartosz B.D. Z/0064/14 2023 1
5 5 s 1 51.40 OGONOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa 1985 Masters MZ III OGONOWSKI Jakub Z/1812/12 2022 2
6 11 s 1 58.95 DĄBROWSKI Aleksander MKS Polonia Warszawa 2000 U23 MZ -- B.D.
1 6 s 2 51.44 ROMANIUK Daniel MKS Polonia Warszawa 2001 U23 MZ III JOBT Andrzej Z/2632/16 2023
2 7 s 2 52.33 RĘKAWEK Modest LKS Jantar Ustka 2002 U23 PM III
3 8 s 2 53.01 KOGUT Andrzej GKS Start Długołęka 2001 U23 DS -- B.D. Z/1613/15 2021
4 9 s 2 55.82 SZYSZKOWSKI Damian SKSG Korona Szczecin 1996 Sen ZP -- ŚLIWKA Rafał Z/8735/21 2023
5 10 s 2 55.95 PIOTROWSKI Andrzej MKS Polonia Warszawa 1973 Masters MZ -- B.D. JOBT Andrzej , Z/0223/16 , 2023 BEZ
1 1 s 3 48.35 KADYŁO Adam KS AZS AWF Wrocław # 2003 U20 DS I ROŻEJ Marek B.D. Z/5139/18 2023 LDK!
2 2 s 3 48.40 SZCZEPANIAK Jakub UMLKS START Wieruszów 2003 U20 LD I URBANIAK Jarosław Z/3273/17 2023 2
3 5 s 3 50.07 MATERA Mateusz AZS Łódź 2004 U20 LD II BRÓDKA Daniel WĘGLARSKI Krzysztof , Z/0658/18 , 2022 4 LDK!
4 6 s 3 50.24 CHMIEL Maciej MKL Jarocin 2004 U20 WP II GOŚCINIAK Mateusz Z/5161/19 2023 LDK!
5 11 s 3 52.36 JASIŃSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ III RADKE Karol B.D. # Z/2698/17 2023
1 3 s 4 49.54 ŁOWICKI Michał AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U20 PM II POGORZELSKA Marta B.D. RATAJCZAK Maciej , Z/0468/18 , 2023 4 LDK!
2 4 s 4 49.83 PIETRZAK Daniel AZS Łódź 2004 U20 LD II WĘGLARSKI Krzysztof Z/0659/18 2023 4
3 7 s 4 50.59 BRZEZIŃSKI Konrad GKS Start Długołęka 2003 U20 DS III BENKOWSKI Henryk B.D. Z/2442/17 2023
4 8 s 4 50.86 WILIŃSKI Jakub AZS Łódź 2004 U20 LD III WĘGLARSKI Krzysztof Z/0660/18 2023 BEZ
  s 4 DNF ZAPART Michał MKS Hermes Gryfino 2004 U20 ZP -- STEFAŃSKI Jacek GIERASIMCZYK Anna BORATYŃSKA Dorota Z/2477/17 2023 LDK!
1 14 s 5 53.25 HUĆKO Michał AZS Łódź 2004 U20 LD IV WĘGLARSKI Krzysztof Z/0240/18 2022
2 15 s 5 53.43 KRAKOWIAK Tymoteusz MKS Polonia Warszawa 2004 U20 MZ IV TARASIUK Paweł Z/4501/18 2023 BEZ
3 16 s 5 53.57 REWAJ Dawid MLKS Agros Żary 2004 U20 LB IV WISZ Mateusz Z/4688/17 2023 BEZ LDK!
4 20 s 5 55.03 SADOWCZYK Maciej KS Wda Świecie 2004 U20 KP -- PLISZKA Julia Z/1427/17 2023 5
1 10 s 6 52.28 PAŁKOWSKI Dawid MUKL Brodnica 2004 U20 KP III ROSIŃSKI Zenon Z/0237/19 2022 2
2 12 s 6 52.81 SMOLNICKI Bartosz AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U20 PM IV RATAJCZAK Maciej Z/0685/18 2022 5
3 13 s 6 53.19 KLIMCZAK Łukasz AZS-AWF Gorzów 2003 U20 LB IV PAPUGA Sebastian B.D. Z/4420/20 2022
4 17 s 6 53.96 JASIŃSKI Karol KS AZS AWF Wrocław # 2003 U20 DS IV SKRZYPIŃSKI Jacek Z/4754/19 2023 LDK!
5 18 s 6 54.62 KAWIŃSKI Karol GKS Start Długołęka 2003 U20 DS IV BENKOWSKI Henryk Z/2847/17 2022 4
1 9 s 7 52.01 KRYSIAK Iwo AZS Łódź 2003 U20 LD III BRÓDKA Daniel WĘGLARSKI Krzysztof B.D. , Z/3975/17 , 2023 LDK!
2 19 s 7 54.81 STRUSIŃSKI Kacper MMKS Gdańsk 2005 U18 PM -- ADAMCZYK Dariusz Z/2738/19 2023 LDK!
3 21 s 7 56.21 KARNAS Kacper UKS Czapla Białe Błota 2004 U20 KP -- KARNAS Zbigniew Z/3127/18 2023 LDK!
4 22 s 7 57.56 WALENDZIAK Jan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP -- B.D. # Z/3183/20 2022
600 m M
1 1 s 1 1:17.84 LEWALSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn 2003 U20 WN -- NAGY Czesław B.D. Z/0051/17 2023
2 2 s 1 1:22.12 WESOŁOWSKI Miłosz KKL Rodło Kwidzyn 2004 U20 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/0001/18 2023 2 LDK!
3 3 s 1 1:24.24 KULPA Michał KS Wda Świecie 1987 Masters KP -- B.D. Z/0781/11 2021 2
4 4 s 1 1:24.49 PIWOŃSKI Mikołaj MKL Toruń 2004 U20 KP -- WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2012/18 2023 3 LDK!
5 5 s 1 1:25.24 PYSZKA Mikołaj OŚ AZS Poznań # 2002 U23 WP -- BYTNIEWSKI Szymon Z/0579/16 2023 LDK!
6 6 s 1 1:26.16 TRZCIŃSKI Dawid LUKS Start Nakło 2002 U23 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/1327/16 2023 BEZ LDK!
7 7 s 1 1:29.23 ANDRUSIEWICZ Jerzy MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U20 LD -- BELTER Artur LDK!
8 8 s 1 1:29.34 ZIĘBA Mikołaj MKL Toruń 1997 Sen KP -- WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2755/16 2023 BEZ
9 9 s 1 1:31.65 JANKOWSKI Kacper MKL Toruń 2000 U23 KP -- WOŹNIAK Jacek B.D. Z/3129/21 2022
1 2 s 2 1:25.45 ULIŃSKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0089/20 2023
2 3 s 2 1:25.93 JASZEWSKI Kacper UKS Olimpijczyk Skorzewo 2005 U18 PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/0265/19 2023 BEZ LDK!
3 4 s 2 1:26.31 TOBOLSKI Konrad BKS Bydgoszcz # 2005 U18 KP -- DEJEWSKI Michał RUDNIK Damian # , Z/3888/18 , 2023 LDK!
4 6 s 2 1:26.79 SZYMANSKI Oliwier MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0861/19 2023
5 8 s 2 1:27.72 JARMUNDOWICZ Igor MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2005 U18 LD -- WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław Z/2360/19 2023 LDK!
6 10 s 2 1:27.79 MARAŃDA Kacper LKS Żelazny Opoczno Running Team 2005 U18 LD -- WOJTAREK Jacek # Z/3952/20 2023 LDK!
1 1 s 3 1:25.39 ŚMIERTKA Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/1014/19 2023 LDK!
2 7 s 3 1:26.81 NURKOWSKI Aleksander LKS Jantar Ustka 2006 U18 PM -- B.D. KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna , Z/0072/17 , 2023 BEZ LDK!
3 9 s 3 1:27.78 JABŁOŃSKI Hubert MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0180/20 2023
4 12 s 3 1:29.43 CZMARA Wiktor LKS Vectra Włocławek 2006 U18 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0554/20 2023 LDK!
5 13 s 3 1:29.79 SMYKA Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD -- KOWALSKI Robert Z/0185/20 2023 LDK!
1 14 s 4 1:31.79 PAWŁOWSKI Franciszek PLKS Gwda Piła 2006 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/13434/21 2023 LDK!
2 15 s 4 1:32.99 GRAFF Tymoteusz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila Z/14598/21 2023
3 17 s 4 1:34.34 KWAPICH Dorian LUKS Start Nakło 2006 U18 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/1374/19 2023 BEZ LDK!
4 19 s 4 1:37.88 WACHOWIAK Remigiusz PLKS Gwda Piła 2006 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/14601/21 2023
5 20 s 4 1:38.44 CZAPSKI Mateusz GUKS Asy Dywity 2005 U18 WN -- NIESTATEK Szymon Z/2715/20 2023
6 21 s 4 1:43.13 KWAPISZ Adrian LKS Żelazny Opoczno Running Team 2006 U18 LD -- BERNACKA Monika # Z/14474/21 2023 LDK!
1 5 s 5 1:26.69 MAKIŁA Karol GKS Cartusia Kartuzy # 2005 U18 PM -- KRÓL Krzysztof # Z/2250/19 2023 LDK!
2 11 s 5 1:29.19 BIAŁAS Szymon UKS Barnim Goleniów 2005 U18 ZP -- GOŁĘBIOWSKI Michał SZWARC Sławomir Z/1521/18 2023 4 LDK!
3 16 s 5 1:33.70 DĄBEK Dominik PLKS Gwda Piła 2006 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy # Z/14605/21 2023 LDK!
4 18 s 5 1:37.23 KACPERSKI Mateusz DKS Powiśle Dzierzgoń 2005 U18 PM -- B.D. Z/3165/20 2023
5 22 s 5 1:44.56 HELAND Grzegorz AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U18 PM -- PIĄTEK Mirosław Z/3435/19 2023
6 23 s 5 1:47.55 HOFFMANN Paskal PLKS Gwda Piła 2008 U16 WP -- LDK!
800 m M
1 1 s 1 1:53.54 PIASECKI Ryszard OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP II BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/0948/18 2023
2 2 s 1 1:53.75 WIŚNIEWSKI Damian GKS Olimpia Grudziądz 2000 U23 KP II CZUBASZEK Jarosław Z/2264/15 2023 3
3 3 s 1 1:54.74 TANAŚ Patryk AZS-AWFiS Gdańsk 2000 U23 PM II KRAWCZAK Tomasz B.D. Z/0187/15 2023
4 4 s 1 1:55.52 CZECHOWICZ Mikołaj PLKS Gwda Piła 2003 U20 WP II KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy , Z/1434/17 , 2023 BEZ LDK!
5 5 s 1 1:55.89 RYBAKOWSKI Michał MKS Polonia Warszawa 2000 U23 MZ II JOBT Andrzej Z/1769/15 2023 3
6 6 s 1 1:56.10 GOLAŃSKI Stanisław UKS Barnim Goleniów 2003 U20 ZP II WALKOWIAK Janusz GOŁĘBIOWSKI Michał , Z/4639/17 , 2023 3 LDK!
7 7 s 1 1:56.13 POULAIN Kamil KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ II B.D. ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia # , Z/3372/15 , 2023
8 8 s 1 1:59.34 KUJAWA Wiktor KS AZS UWM Olsztyn 1993 Sen WN III B.D. B.D. LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/1738/13 , 2023 BEZ
9 9 s 1 2:03.03 ABEL Patryk AML Słupsk 2002 U23 PM -- RUMIŃSKI Wojciech Z/0547/19 2022
1 1 s 2 1:59.35 KAROW Damian UKS Czapla Białe Błota 2004 U20 KP III KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew , Z/4508/17 , 2023 3 LDK!
2 2 s 2 2:00.77 BIELASZEWSKI Szymon LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2004 U20 PM III ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/1561/18 2023
3 3 s 2 2:01.54 KAŁWIŃSKI Dawid WKS Oleśniczanka Oleśnica 2003 U20 DS III SZAŁEK Andrzej Z/0254/17 2022 2 LDK!
4 4 s 2 2:02.39 RUSOŃ Bartosz ULKS Talex Borzytuchom 2004 U20 PM IV ŚCIGAŁA Jarosław # Z/0667/19 2023
5 5 s 2 2:15.00 KIL Tymoteusz KKL Rodło Kwidzyn 2004 U20 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/1366/18 2022 5 LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:28.56 DOMINIAK Daniel SL GKS Olsza Olszyna 2001 U23 DS -- URBATZKA Natalia Z/0817/16 2023 3
2 2 s 1 2:29.93 DAJNOWSKI Mateusz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 1994 Sen PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/1688/20 2023
3 3 s 1 2:31.69 ADAMCZEWSKI Dominik KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/3703/15 2023
4 4 s 1 2:34.70 KULESZA Robert KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1999 Sen WP -- GRZEGOROWSKA Kamila B.D. Z/0986/16 2023
5 5 s 1 2:35.01 ROZMIANIEC Paweł MKS Unia Hrubieszów 1987 Masters LU -- B.D. Z/5039/19 2022
6 6 s 1 2:37.98 GIERULA Kamil MLKS Agros Żary 2003 U20 LB -- KOŁACZ Dariusz WISZ Mateusz , Z/5308/18 , 2023 5 LDK!
7 7 s 1 2:38.50 KORTAS Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U20 PM -- SZAŁACH Krzysztof Z/2249/19 2023
8 8 s 1 2:52.11 URBAŃSKI Eryk AKL Ursynów Warszawa 2004 U20 MZ -- BUŁAKOWSKI Bohdan # Z/2105/19 2023
9 9 s 1 3:04.21 WACHOWIAK Jakub PLKS Gwda Piła 2002 U23 WP -- SOBCZYK Grzegorz # Z/4085/17 2023 LDK!
10 10 s 1 3:04.98 MARCINISZYN Grzegorz Ducla Academy Warszawa 1986 Masters MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/14659/21 2022
1 1 s 2 2:36.12 GANCARZ Mikołaj LKS Żelazny Opoczno Running Team 2005 U18 LD -- WOJTAREK Jacek # Z/1487/20 2023 LDK!
2 2 s 2 2:36.61 ZAWIŚLAK Maksymilian LKS Omega Kleszczów 2005 U18 LD -- URBANIAK Mateusz Z/2812/20 2023
3 3 s 2 2:38.73 BUŚKO Mateusz ULKS Talex Borzytuchom 2006 U18 PM -- B.D. ŚCIGAŁA Jarosław # , Z/0101/20 , 2023 LDK!
4 4 s 2 2:40.23 CHLEBICKI Stanisław AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U18 PM -- KRAWCZAK Tomasz Z/0213/20 2023
5 5 s 2 2:42.84 POLAK Bartosz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila Z/1825/21 2023
6 6 s 2 2:45.62 WRÓBLEWSKI Błażej niestowarzyszony # 2005 U18 -- TOPOLEWSKI Maciej # Z/0396/19 2023
7 7 s 2 2:46.64 LIETZ Mateusz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2006 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/0841/19 2023 LDK!
8 8 s 2 2:48.46 WOJCIECHOWSKI Mikołaj ULKS Talex Borzytuchom 2005 U18 PM -- SZYMAŃSKA Kamila RADTKE Marek ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0049/18 , 2023 BEZ LDK!
9 9 s 2 2:51.53 MARKOWIAK Mateusz LKS Omega Kleszczów 2005 U18 LD -- BEDNARSKI Tomasz Z/0890/19 2023 LDK!
10 10 s 2 2:56.67 LOSY Michał KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U18 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila Z/1071/18 2023 BEZ LDK!
11 11 s 2 3:02.14 MARGOWSKI Hubert PLKS Gwda Piła 2007 U16 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy # Z/3446/20 2023 LDK!
12 12 s 2 3:18.54 SŁAWSKI Ziemowit UKS Jedynka Bytów 2007 U16 PM -- GALIKOWSKI Marek Z/0350/22 2022 LDK!
1500 m M
1 s 1 4:05.46 JANTA Dawid ULKS Talex Borzytuchom 2003 U20 PM III ŚCIGAŁA Jarosław Z/2236/19 2023 LDK!
2 s 1 4:05.83 JANIEC Radosław ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2003 U20 LB III WOŹNIAK Agnieszka Z/0972/17 2022 4 LDK!
3 s 1 4:06.26 KASPROWICZ Krzysztof MLKS Baszta Bytów 2004 U20 PM III KUTEŁŁO Dariusz Z/4739/17 2023 4 LDK!
4 s 1 4:08.27 STOSIK Maciej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U20 KP III NIEBUDEK Sylwester Z/5022/19 2023 LDK!
5 s 1 4:22.46 HOŁOWIENKO Jan AML Słupsk 2003 U20 PM -- RUMIŃSKI Wojciech B.D. Z/4751/17 2023
6 s 1 4:25.93 MAŃKA Eryk KS Team ZabieganeDni Warszawa # 2004 U20 MZ -- ZASĘPA Sebastian Z/3178/20 2023
7 s 1 4:34.45 KRÓL Dominik SKLA Sopot # 2005 U18 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/0845/22 2023
8 s 1 4:43.26 KACPERSKI Bartosz DKS Powiśle Dzierzgoń 2001 U23 PM -- B.D. Z/3177/20 2023
9 s 1 4:43.88 PRĄDZYŃSKI Stanisław ULKS Talex Borzytuchom 2004 U20 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław # Z/1376/20 2023
10 s 1 4:45.75 JATCZAK Igor LKS MOSiR Sieradz 2005 U18 LD -- B.D. Z/0854/22 2022
11 s 1 4:51.80 KUNICKI Michał LUKS Start Nakło 2004 U20 KP -- KARNAS Kinga JANKOWSKI Marcin , Z/1197/18 , 2023 4 LDK!
2000 m M
1 s 1 5:12.04 POGORZELSKI Konrad Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2003 U20 LB -- DRACZYŃSKI Adam PAPUGA Sebastian Z/1234/18 2023 LDK!
2 s 1 5:12.26 WIĄCEK Aleksander OKS Start Otwock 2000 U23 MZ -- B.D. # Z/4260/15 2023 2
3 s 1 5:22.85 ŻYWKO Szymon AZS UMCS Lublin 1999 Sen LU -- BARSZCZ Mirosław B.D. Z/1224/16 2023
4 s 1 5:23.54 GADOMSKI Daniel KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ -- BAŁDYKA Jakub B.D. Z/0177/14 2022 2
5 s 1 5:27.51 MEGIER Maciej AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM -- SZAŁACH Krzysztof Z/3068/20 2023
6 s 1 5:27.52 SKALSKI Szymon niestowarzyszony # 2002 U23 -- B.D. SZAŁACH Krzysztof B.D. # , Z/2827/16 , 2023
7 s 1 5:29.94 BABIK Filip Stowarzyszenie Piekielni Warszawa 1996 Sen MZ -- STANISLAWSKI Krzysztof B.D. B.D. , Z/3905/16 , 2023
8 s 1 5:34.20 KUCHARSKI Bartosz SRS Kondycja Piaseczno 2000 U23 MZ -- PARADOWSKI Wiesław B.D. # Z/1215/16 2023 LDK!
9 s 1 5:39.04 ZIELIŃSKI Krzysztof ULKS Talex Borzytuchom 2005 U18 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław # Z/1812/18 2023 LDK!
10 s 1 5:39.65 KUJAWSKI Grzegorz LKS Ziemi Puckiej Puck 1978 Masters PM -- B.D. Z/1162/20 2023
11 s 1 5:44.25 ARENDT Kacper GKS Olimpia Grudziądz 2002 U23 KP -- CZUBASZEK Jarosław Z/2216/19 2023 4 LDK!
12 s 1 5:48.76 LEWINSKI Konrad MKL Toruń 2001 U23 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/1869/15 2023
13 s 1 5:51.57 WOLSKI Jędrzej MKL Tlen Mogilno 2004 U20 KP -- KRASICKI Adam B.D. Z/3292/18 2023 LDK!
  s 1 DNF WŁODARCZYK Adam KS AZS AWF Warszawa 1997 Sen MZ --
1 1 s 2 6:01.30 JANTA Maciej ULKS Talex Borzytuchom 2005 U18 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław # Z/0329/20 2023 LDK!
2 2 s 2 6:05.49 PETROSYAN Artur LKS Żelazny Opoczno Running Team 2005 U18 LD -- WOJTAREK Jacek # Z/1488/20 2023 LDK!
3 3 s 2 6:08.81 CICHOWSKI Kamil CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/1013/19 2023 LDK!
4 4 s 2 6:12.41 WOJTAŚ Jakub KKL Rodło Kwidzyn 2005 U18 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/4222/20 2023 LDK!
5 5 s 2 6:17.31 SERKOWSKI Maksymilian GKS Cartusia Kartuzy 2005 U18 PM -- KRÓL Krzysztof Z/14306/21 2022 LDK!
6 6 s 2 6:20.44 RADOMSKI Maksymilian SKLA Sopot 2006 U18 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/0027/19 2022 LDK!
7 7 s 2 6:24.46 WYSOCKI Mikołaj CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/4136/18 2023 LDK!
8 8 s 2 6:28.20 WATRAL Kuba ULKS Talex Borzytuchom 2006 U18 PM -- KALINOWSKA Joanna KALINOWSKA Joanna , Z/4822/18 , 2022 LDK!
9 9 s 2 6:39.33 JACHEĆ Grzegorz LZS KL Kotwica Brzeg 2006 U18 OP -- WALIDUDA Anna Z/3344/20 2023 LDK!
10 10 s 2 6:43.15 GÓRECKI Kuba MKL Tlen Mogilno 2005 U18 KP -- KRASICKI Adam Z/7068/21 2023 LDK!
11 11 s 2 6:49.33 CHWARZYŃSKI Adrian UKS Jedynka Bytów 2006 U18 PM -- GALIKOWSKI Marek Z/13416/21 2022
60 m pł M J Mł M
1 1 e 1 8.33 DOBROWOLSKI Marcel UKS Gepard Warszawa 2005 U18 MZ -- RĄCZKA Paweł Z/2900/19 2023 LDK!
2 4 e 1 8.66 STENKA Kamil MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U18 KP -- KENSIK Jan Z/3453/19 2023 LDK!
3 5 e 1 8.77 RABURSKI Maciej MLKS Echo Twardogóra 2005 U18 DS -- OLSZAŃSKI Paweł # Z/2960/19 2023 LDK!
4 7 e 1 8.82 TOMYS Jakub UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3120/19 2023 LDK!
5 8 e 1 9.29 PORZUCEK Aleksander KL Gdynia 2005 U18 PM -- B.D. KLIMASZEWSKA Bogusława , Z/2695/20 , 2023
6 9 e 1 9.36 JANK Adam KL Gdynia 2006 U18 PM -- B.D. KLIMASZEWSKA Bogusława , Z/0609/19 , 2023 BEZ
1 2 e 2 8.33 WOŹNIAK Hubert MKLA Łęczyca 2005 U18 LD -- KUBIAK Robert # Z/0086/20 2023
2 3 e 2 8.65 KWIATKOWSKI Nikodem LKS Zantyr Sztum 2006 U18 PM -- B.D. SZPALERSKI Adam # , Z/1173/20 , 2023 LDK!
3 6 e 2 8.80 GAFFKE Bruno KL Gdynia 2005 U18 PM -- KLIMASZEWSKA Bogusława B.D. Z/0681/19 2023
4 10 e 2 9.52 ZŁOCH Aleksander KL Gdynia 2006 U18 PM -- KASZUBA Tomasz B.D. Z/5598/18 2023 BEZ LDK!
5 11 e 2 9.64 ZIĘTARSKI Szymon STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/9294/21 2023 LDK!
6 12 e 2 10.38 WOJCIECHOWSKI Piotr MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U18 KP -- KENSIK Jan KENSIK Jan , Z/4126/20 , 2023 LDK!
7 13 e 2 16.07 RONCZEWSKI Mikołaj WLKS Wrocław 2006 U18 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/0164/21 2023 LDK!
1 f 1 8.20 DOBROWOLSKI Marcel UKS Gepard Warszawa 2005 U18 MZ -- RĄCZKA Paweł Z/2900/19 2023 LDK!
2 f 1 8.46 STENKA Kamil MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U18 KP -- KENSIK Jan Z/3453/19 2023 LDK!
3 f 1 8.56 RABURSKI Maciej MLKS Echo Twardogóra 2005 U18 DS -- OLSZAŃSKI Paweł # Z/2960/19 2023 LDK!
4 f 1 8.72 GAFFKE Bruno KL Gdynia 2005 U18 PM -- KLIMASZEWSKA Bogusława B.D. Z/0681/19 2023
5 f 1 8.96 WOŹNIAK Hubert MKLA Łęczyca 2005 U18 LD -- KUBIAK Robert # Z/0086/20 2023
6 f 1 9.32 PORZUCEK Aleksander KL Gdynia 2005 U18 PM -- B.D. KLIMASZEWSKA Bogusława , Z/2695/20 , 2023
  f 1 DNF KWIATKOWSKI Nikodem LKS Zantyr Sztum 2006 U18 PM -- B.D. SZPALERSKI Adam # , Z/1173/20 , 2023 LDK!
  f 1 DQ TOMYS Jakub UMKS Iskra Wolsztyn 2005 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3120/19 2023 LDK!
60 m pł M (99.1) M
1 1 e 1 8.27 GEREGA Bartosz MKS Piast Głogów 2004 U20 DS -- BIELAWA Przemysław Z/0733/19 2023 LDK!
2 2 e 1 8.28 SELERZYŃSKI Hubert CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U20 KP -- KARNAS Kinga KOHUTEK Artur , Z/0760/16 , 2023 LDK!
3 3 e 1 8.62 CZERWIONKA Norbert KS Wejher Wejherowo 2003 U20 PM -- GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1536/16 , 2023 2 LDK!
4 4 e 1 8.83 JANIK Mateusz WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U20 WP -- B.D. WALCZAK- MORTEZAEI Artur , Z/5249/18 , 2022 5 LDK!
5 5 e 1 8.90 BAUER Dominik MKLA Łęczyca 2004 U20 LD -- KWAPKOWSKI Łukasz # Z/0070/19 2023 LDK!
6 6 e 1 8.94 SKONIECZNY Mateusz LKS Vectra Włocławek 2004 U20 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek DOBROSIELSKA Martyna B.D. , Z/4126/17 , 2023 4 LDK!
7 7 e 1 9.76 LITWINIUK Szymon STS Pomerania Szczecin 2004 U20 ZP -- MILEWICZ Magda NADARZYŃSKI Szymon , Z/5023/18 , 2023 LDK!
8 8 e 1 10.65 ŻMICH Jakub KL Gdynia 2003 U20 PM -- B.D. KLIMASZEWSKA Bogusława , Z/0071/17 , 2023 4
1 f 1 8.08 GEREGA Bartosz MKS Piast Głogów 2004 U20 DS -- BIELAWA Przemysław Z/0733/19 2023 LDK!
2 f 1 8.14 SELERZYŃSKI Hubert CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U20 KP -- KARNAS Kinga KOHUTEK Artur , Z/0760/16 , 2023 LDK!
3 f 1 8.56 CZERWIONKA Norbert KS Wejher Wejherowo 2003 U20 PM -- GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1536/16 , 2023 2 LDK!
4 f 1 8.71 BAUER Dominik MKLA Łęczyca 2004 U20 LD -- KWAPKOWSKI Łukasz # Z/0070/19 2023 LDK!
5 f 1 8.73 JANIK Mateusz WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U20 WP -- B.D. WALCZAK- MORTEZAEI Artur , Z/5249/18 , 2022 5 LDK!
6 f 1 8.83 SKONIECZNY Mateusz LKS Vectra Włocławek 2004 U20 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek DOBROSIELSKA Martyna B.D. , Z/4126/17 , 2023 4 LDK!
7 f 1 9.49 LITWINIUK Szymon STS Pomerania Szczecin 2004 U20 ZP -- MILEWICZ Magda NADARZYŃSKI Szymon , Z/5023/18 , 2023 LDK!
60 m pł M M
1 1 e 1 8.01 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL Optima Radom 2000 U23 MZ -- TRZOS Leszek B.D. # Z/5567/15 2023
2 2 e 1 8.12 BUJAK Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U23 OP -- KOBIAŁKA Kamil B.D. B.D. Z/2877/15 2023 M
3 3 e 1 8.27 FRĄCKIEWICZ Natan STS Pomerania Szczecinek 2001 U23 ZP -- JUNIEWICZ Jakub B.D. B.D. Z/2964/16 2022 LDK!
4 4 e 1 8.93 TREDER Szymon WKS Flota Gdynia 2001 U23 PM -- SADKOWSKI Ryszard Z/0136/19 2023
5 5 e 1 9.69 MUSIAŁ Wiesław MKS-MOS Śrem 1957 Masters WP -- B.D. Z/2561/21 2023
1 f 1 7.97 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL Optima Radom 2000 U23 MZ -- TRZOS Leszek B.D. # Z/5567/15 2023
2 f 1 8.07 FRĄCKIEWICZ Natan STS Pomerania Szczecinek 2001 U23 ZP -- JUNIEWICZ Jakub B.D. B.D. Z/2964/16 2022 LDK!
3 f 1 8.14 BUJAK Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U23 OP -- KOBIAŁKA Kamil B.D. B.D. Z/2877/15 2023 M
4 f 1 8.90 TREDER Szymon WKS Flota Gdynia 2001 U23 PM -- SADKOWSKI Ryszard Z/0136/19 2023
Wzwyż M
1 f 1 2.15 KOŁODZIEJSKI Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U23 KP I KARNAS Zbigniew MICHALSKI Włodzimierz B.D. , Z/3296/17 , 2023 LDK!
2 f 1 2.10 WIŚNIEWSKI Gracjan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U23 KP I MICHALSKI Włodzimierz B.D. B.D. B.D. Z/0798/15 2023 LDK!
2 f 1 2.10 NIELUB Jakub AML Słupsk 2003 U20 PM I KOPEĆ Bernadeta Z/5098/19 2023 LDK!
4 f 1 2.05 SIDYA Cezar GKS Olimpia Grudziądz 2004 U20 KP II KAŃSKI Ryszard Z/4854/19 2023 LDK!
5 f 1 1.95 KUCHCZYŃSKI Jakub BKS Bydgoszcz 2002 U23 KP II SZCZERKOWSKI Eugeniusz B.D. Z/6464/15 2023
6 f 1 1.85 BRZEZICKI Bartosz KL Iskra Białogard 2003 U20 ZP III RUDZIK Grzegorz Z/1708/18 2023 5 LDK!
7 f 1 1.65 GAŃSKI Jan PLKS Gwda Piła 2006 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy Z/1643/19 2023 LDK!
8 f 1 1.60 KREFTA Kacper AML Słupsk 2006 U18 PM -- KOPEĆ Bernadeta Z/14393/21 2023 LDK!
9 f 1 1.60 ŻYWICA Krystian MKL Toruń 2008 U16 KP -- B.D. WOŹNIAK Jacek # , Z/4490/19 , 2023 LDK!
10 f 1 1.35 BEGER Krystian LUKS Start Nakło 2006 U18 KP -- LDK!
Tyczka M
1 f 1 3.00 KORALEWSKI Maksymilian SKLA Sopot 2007 U16 PM V ANDRZEJCZAK Paweł Z/3899/19 2023
2 f 1 2.80 RONCZEWSKI Mikołaj WLKS Wrocław 2006 U18 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/0164/21 2023 LDK!
3 f 1 2.80 STACHOWSKI Mateusz UKS OSoT Szczecin # 2008 U16 ZP V FERFET Marek Z/0077/22 2023 LDK!
1 f 2 5.11 PAWLIK Karol CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1994 Sen KP I DAKINIEWICZ Wojciech Z/2178/11 2023 M
2 f 2 5.01 CHMARA Sebastian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 Sen KP I DAKINIEWICZ Wojciech B.D. # Z/0579/15 2023
3 f 2 4.51 ROZMIAREK Piotr CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U18 KP I KRZEWIŃSKI Ignacy DAKINIEWICZ Wojciech , Z/4249/18 , 2023 LDK!
4 f 2 4.31 PAWLICKI Szymon CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U23 KP II DAKINIEWICZ Wojciech B.D. Z/4815/18 2023
5 f 2 4.01 RACZKOWSKI Kacper WKS Flota Gdynia # 2003 U20 PM II KOZŁOWSKI Mateusz PISKULSKI Paweł B.D. , Z/4043/17 , 2023 LDK!
6 f 2 4.01 CZERWIONKA Norbert KS Wejher Wejherowo 2003 U20 PM II GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1536/16 , 2023 2 LDK!
7 f 2 3.61 KURZEWSKI Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP III KARNAS Zbigniew DAKINIEWICZ Wojciech , Z/1072/19 , 2023 LDK!
8 f 2 3.61 ZŁOCH Konrad KL Gdynia 2008 U16 PM III B.D. KASZUBA Tomasz , Z/5599/18 , 2023 BEZ LDK!
  f 2 NM ŻEMIGAŁA Bartosz MKLA Łęczyca # 2003 U20 LD -- LDK!
  f 2 NM BARAN Patryk AZS-AWFiS Gdańsk 1998 Sen PM -- B.D. KAŃSKI Ryszard , Z/0025/14 , 2022
W dal M
1 f 1 7.08 STRZAŁKOWSKI Adrian STS Pomerania Szczecin 1990 Sen ZP II B.D. Z/3196/11 2023
2 f 1 6.77 WAWRZYNIAK Sebastian GKS Start Długołęka 2002 U23 DS III BENKOWSKI Henryk Z/0178/16 2023 3
3 f 1 6.39 DAROSZEWSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1991 Sen KP III
4 f 1 5.42 SZYSZKOWSKI Damian SKSG Korona Szczecin 1996 Sen ZP -- ŚLIWKA Rafał Z/8735/21 2023
5 f 1 5.15 SALWA Sebastian SKSG Korona Szczecin 1998 Sen ZP -- ŚLIWKA Rafał Z/8734/21 2023
6 f 1 5.13 MUSIAŁ Wiesław MKS-MOS Śrem 1957 Masters WP -- B.D. Z/2561/21 2023
7 f 1 3.39 MICHALSKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U23 PM -- B.D. LDK!
1 f 2 6.81 DZIEŁAKOWSKI Gabriel LLKS Osowa Sień 2004 U20 LB II BAUMGART Iwona Z/1771/18 2023
2 f 2 6.46 ROBOTNIKOWSKI Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U20 WP III WALCZAK Marek Z/1078/18 2023 4 LDK!
3 f 2 6.06 CZERWIONKA Norbert KS Wejher Wejherowo 2003 U20 PM IV GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1536/16 , 2023 2 LDK!
4 f 2 6.03 ZAMOROWSKI Bartosz LUKS Start Nakło 2003 U20 KP IV JANKOWSKI Marcin B.D. B.D. Z/0208/16 2023 3 LDK!
5 f 2 5.92 MRÓZ Nikodem MKS Hermes Gryfino 2004 U20 ZP IV GIERASIMCZYK Anna STEFAŃSKI Jacek BORATYŃSKA Dorota , Z/1300/18 , 2023 LDK!
6 f 2 5.89 BARAŃCZYK Piotr PLKS Gwda Piła 2004 U20 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. Z/5179/18 2023 BEZ LDK!
1 f 3 6.42 MINKLEJ Adrian MKL Toruń 2005 U18 KP III B.D. MAŃKOWSKI Gabriel , Z/0697/18 , 2023 BEZ LDK!
2 f 3 6.37 WILCZEWSKI Jakub AML Słupsk 2006 U18 PM III DIAK Mateusz # Z/0087/21 2023 LDK!
3 f 3 6.24 JAŃCZAK Szymon KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP IV WALCZAK Michał # Z/3106/19 2023 LDK!
4 f 3 6.03 SKRZEK Bartłomiej GKS Start Długołęka 2005 U18 DS IV B.D. MIKOŁAJCZYK Wiesława BENKOWSKI Henryk , Z/1353/19 , 2023 LDK!
5 f 3 5.06 DANKOWSKI Błażej LUKS Start Nakło 2005 U18 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/3449/19 2023 BEZ LDK!
6 f 3 4.97 FĄFERKO Kamil UKS Olimpijczyk Skorzewo 2005 U18 PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/1669/19 2023 LDK!
7 f 3 4.33 OLSZEWSKI Jakub UKS Olimpijczyk Skorzewo 2005 U18 PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/0605/19 2022 LDK!
  f 3 NM LEWANDOWSKI Maksymilian MKL Toruń 2006 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/4469/19 2023 BEZ LDK!
1 f 4 5.06 STACHOWSKI Mateusz UKS OSoT Szczecin # 2008 U16 ZP -- FERFET Marek Z/0077/22 2023 LDK!
2 f 4 4.64 SIKORA Eryk UMLKS START Wieruszów 2008 U16 LD -- URBANIAK Jarosław Z/5625/21 2023 LDK!
3 f 4 4.55 CABAN Kacper AL Międzyzdroje 2008 U16 ZP -- BŁOCIAN Rafał Z/4957/19 2023 LDK!
1 f 5 5.84 RONCZEWSKI Mikołaj WLKS Wrocław 2006 U18 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/0164/21 2023 LDK!
Trójskok M
1 f 1 16.03 ŚWIDERSKI Adrian WKS Śląsk Wrocław 1986 Masters DS I JAGACIAK Jarosław Z/1691/11 2023 1
2 f 1 14.46 STYBOR Jakub SKLA Sopot 2000 U23 PM II B.D. #
3 f 1 14.19 KUDLA Nikodem MKL Szczecin 2000 U23 ZP III IWIŃSKI Jerzy B.D. B.D. Z/4932/15 2023 LDK!
4 f 1 13.92 SOBORA Łukasz KS Lemiesz Team Warszawa 1978 Masters MZ III SOBORA Łukasz Z/1250/14 2023
5 f 1 13.42 OLSZEWSKI Adrian MKS Piast Głogów 1978 Masters DS III KARPOWICZ Tadeusz # Z/4847/19 2023 2
6 f 1 11.81 TĘCZA Damian KS Sprinterzy.com Kraków 1985 Masters MA -- MALANOWSKI Łukasz # Z/0612/22 2023
1 f 2 14.45 CIEŚLAK Szymon MKS Piast Głogów 2003 U20 DS II KARPOWICZ Tadeusz Z/2837/17 2023 5 LDK!
2 f 2 13.21 ZAMOROWSKI Bartosz LUKS Start Nakło 2003 U20 KP III JANKOWSKI Marcin B.D. B.D. Z/0208/16 2023 3 LDK!
3 f 2 11.59 SUTY Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U20 KP -- #
1 f 3 12.88 PLESZCZYŃSKI Przemysław SKLA Sopot 2006 U18 PM IV LEWANDOWSKI Michał # Z/1047/20 2023 LDK!
2 f 3 12.70 MINKLEJ Adrian MKL Toruń 2005 U18 KP IV B.D. MAŃKOWSKI Gabriel , Z/0697/18 , 2023 BEZ LDK!
3 f 3 12.42 OPIELEWICZ Bartosz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP -- LDK!
4 f 3 11.41 ZŁOCH Aleksander KL Gdynia 2006 U18 PM -- KASZUBA Tomasz B.D. Z/5598/18 2023 BEZ LDK!
5 f 3 11.16 SKRZEK Bartłomiej GKS Start Długołęka 2005 U18 DS -- B.D. MIKOŁAJCZYK Wiesława BENKOWSKI Henryk , Z/1353/19 , 2023 LDK!
6 f 3 10.95 DANKOWSKI Błażej LUKS Start Nakło 2005 U18 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/3449/19 2023 BEZ LDK!
Kula (5) M
1 f 1 15.84 LEMAŃCZYK Leon UKS Lipusz 2005 U18 PM II KRASKOWSKI Tomasz KRASKOWSKI Tomasz , Z/3593/18 , 2023 4 LDK!
2 f 1 14.73 WAWIEROWICZ Ignacy AML Słupsk 2006 U18 PM III B.D. WITEK Mirosław , Z/2797/18 , 2023 BEZ LDK!
3 f 1 14.22 MAŃKOWSKI Oliwier ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U18 LB III KOWALSKI Zenon Z/0816/20 2023 LDK!
4 f 1 13.71 MARCZAK Kamil MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U18 KP III KENSIK Jan Z/5137/18 2023 BEZ LDK!
5 f 1 13.54 ZŁOTOWSKI Szymon MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U18 KP III B.D. KENSIK Jan , Z/4966/18 , 2023 5 LDK!
6 f 1 13.43 KOWALSKI Aleksander LKS Fenix Słupsk 2006 U18 PM IV GRECKA Ewa Z/4185/19 2022
7 f 1 12.76 SROKA Jakub UMLKS START Wieruszów 2005 U18 LD IV URBANIAK Jarosław Z/1112/20 2022
8 f 1 12.62 POWALISZ Szymon LUKS Start Nakło 2006 U18 KP IV KSOBIECH Bartosz JANKOWSKI Marcin # , Z/1376/19 , 2023 BEZ LDK!
9 f 1 12.33 RAGAN Jakub KL Gdynia 2005 U18 PM -- B.D. KLIMASZEWSKI Andrzej , Z/4645/19 , 2022
10 f 1 11.64 FLIS Eryk MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U18 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/1565/20 2023 LDK!
11 f 1 11.32 KULIGOWSKI Rafał UKS Cyprianka 2006 U18 KP -- JETTER Piotr MAŃKOWSKI Edward , Z/5601/18 , 2023 BEZ LDK!
12 f 1 10.58 ADAMCZYK Wiktor MMKS Gdańsk 2005 U18 PM -- ADAMCZYK Dariusz Z/11726/21 2023 LDK!
13 f 1 9.98 KOWALSKI Wojciech KL Gdynia 2005 U18 PM -- KLIMASZEWSKI Andrzej Z/2638/21 2023
14 f 1 9.49 WOŁOSEWICZ Igor AML Słupsk # 2006 U18 PM -- GRECKA Ewa GRECKA Ewa Z/10961/21, Z/10961/21 2022, 2023
15 f 1 9.47 ROSPŁOCH Kacper PLKS Gwda Piła 2005 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/8897/21 2022 LDK!
1 f 2 8.36 ROBAK Artur LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U16 WP -- NALEPA Marek Z/0127/22 2023
Kula (6) M
1 f 1 17.13 HELMAN Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U20 PM I KOWNATKE Rafał Z/5117/18 2023 4
2 f 1 14.50 WITA Patryk WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U20 WP II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5341/19 2023 LDK!
3 f 1 13.29 MAKURAT Jakub UKS Olimpijczyk Skorzewo 2004 U20 PM III ZBLEWSKI Leszek Z/1816/18 2022 4
4 f 1 12.53 EWERTOWSKI Mateusz LKS Lubawa 2004 U20 WN IV KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3496/17 , 2023 BEZ LDK!
5 f 1 10.56 GIL Grzegorz LUKS Start Nakło 2003 U20 KP -- KSOBIECH Bartosz Z/0278/17 2023 5 LDK!
6 f 1 9.88 LEWANDOWSKI Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U20 KP -- KENSIK Jan Z/0590/18 2023 BEZ
7 f 1 7.41 SOLETA Kajetan LUKS Start Nakło 2003 U20 KP -- KSOBIECH Bartosz Z/0282/17 2023 5 LDK!
1 f 2 14.41 WITEK Mirosław AML Słupsk 1967 Masters PM -- WITEK Mirosław Z/1294/19 2022 BEZ
Kula (7.26) M
1 f 1 13.93 BARAN Patryk AZS-AWFiS Gdańsk 1998 Sen PM II B.D. KAŃSKI Ryszard , Z/0025/14 , 2022
2 f 1 11.92 MAZURKIEWICZ Paweł SKSG Korona Szczecin 1977 Masters ZP -- ŚLIWKA Rafał Z/8733/21 2023
3 f 1 9.11 SZYSZKOWSKI Damian SKSG Korona Szczecin 1996 Sen ZP -- ŚLIWKA Rafał Z/8735/21 2023
Chód 3 km M
1 1 s 1 14:08.12 mx KUKAWKA Mateusz GKS Olimpia Grudziądz 2004 U20 KP -- PRZYBYŁ Janusz KULIG Marzena # Z/2492/20 2023 LDK!
2 2 s 1 15:05.69 mx MARGIEL Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U16 KP -- KENSIK Jan Z/0147/20 2023 LDK!
3 3 s 1 18:53.97 mx FLIS Hubert MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U16 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/1582/20 2023 LDK!
4 4 s 1 20:00.91 mx USOWSKI Nikodem MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U16 KP -- KENSIK Jan Z/1852/21 2023 LDK!
5 5 s 1 20:16.36 mx GAŁGAŃSKI Damian BOSiR Barcin 2008 U16 KP -- LUZAK Andrzej Z/8602/21 2023 LDK!
6 6 s 1 21:15.21 mx GAMRACY Leszek UTW Gliwice 1950 Masters SL -- B.D. B.D. B.D. Z/1159/20 2020
7 7 s 1 22:29.08 mx GRZEGOREK Jakub KSLZS Kruszwica 2008 U16 KP -- LUZAK Andrzej Z/1849/21 2023 LDK!
Chód 5 km M
1 1 s 1 22:52.52 SCHIEDEL Arkadiusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 2000 U23 KP -- KENSIK Jan Z/1990/15 2023 2 LDK!
2 2 s 1 22:52.96 OCZKOŚ Miłosz MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U23 KP -- KENSIK Jan Z/1988/15 2023 3 LDK!
3 3 s 1 23:21.04 BARBUŻYŃSKI Dominik KL Lechia Gdańsk 2004 U20 PM -- STASIEWICZ Mirosław Z/2702/19 2023
4 4 s 1 23:55.48 CZERSKI Krzysztof KS Z Nogami w Chmurach Łódź # 1980 Masters LD -- B.D. Z/1349/21 2023 1
5 5 s 1 24:23.75 BARBUŻYŃSKI Bogusław KL Lechia Gdańsk 1966 Masters PM -- STASIEWICZ Mirosław Z/10553/21 2023
6 6 s 1 24:25.98 BEN HLIMA Maher RKS Łódź # 1989 Sen LD -- CHYLIŃSKI Andrzej # Z/1129/22 2023
7 7 s 1 24:34.35 LATAŃSKI Kajetan MLKS Nadwiślanin Chełmno 2003 U20 KP -- LATAŃSKI Grzegorz KENSIK Jan Z/1037/17 2023 4 LDK!
8 8 s 1 25:30.93 WRÓBEL Oskar UMLKS START Wieruszów 2003 U20 LD -- URBANIAK Jarosław Z/0369/20 2023
9 9 s 1 26:17.20 SCHIEDEL Karol MLKS Nadwiślanin Chełmno 2002 U23 KP -- KENSIK Jan Z/0682/16 2022 4 LDK!
10 10 s 1 28:33.19 JARZEMBSKI Kacper MLKS Nadwiślanin Chełmno 2004 U20 KP -- KENSIK Jan Z/0132/18 2023 5
11 11 s 1 29:18.00 ŁUNIEWSKI Mirosław UKS Jedynka Reda 1957 Masters PM -- B.D. Z/0002/11 2023 BEZ

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 15.748810052872 sekund