Rzeszów 29.01.2022
2. Ogólnopolski Halowy MItyng POZLA 2022
60 m K
1 1 e 1 7.37 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2003 U20 PK -- KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0352/17 2024 2 LDK!  KNF   KN   SKN   OSU  
2 2 e 1 7.47 STRUZIK Alicja KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/2047/16 2022  KNF   KN   SKN  
3 5 e 1 7.64 JASTRZĄB Izabela KS Agros Zamość # 2000 U23 LU -- B.D. JAROS Marek B.D. # , Z/4184/18 , 2024  KNF   SKN   KN B  
4 6 e 1 7.66 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 2002 U23 LU -- B.D. GDAŃSKI Andrzej B.D. , Z/5236/15 , 2024 LDK!  KNF   KN   SKN   KN B  
5 7 e 1 7.72 POTASZNIK Alicja RLTL GGG Radom # 2000 U23 MZ -- KĘDZIORA Robert B.D. TRZOS Leszek # Z/2957/15 2024  SKN   KN B  
6 8 e 1 7.77 ZWOLIŃSKA Judyta CWKS Resovia Rzeszów 2002 U23 PK -- MAZUR Janusz B.D. Z/3127/16 2024  KNF   SKN   KN B  
7 14 e 1 7.86 GADAJSKA Wiktoria RLTL GGG Radom # 2006 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1548/18 , 2024 3 LDK!  OSU   KN B  
8 16 e 1 7.92 ADAMCZYK Julia RLTL GGG Radom # 2005 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1104/18 , 2024 2 LDK!  KNF   SKN   OSU  
1 3 e 2 7.54 SEŃ Martyna KS Agros Zamość 2005 U18 LU -- STRYJEWSKI Janusz STRYJEWSKI Janusz GDAŃSKI Andrzej # , Z/0513/19 , 2024 LDK!  KNF   SKN   OSU  
2 4 e 2 7.56 KOTWIŁA Martyna RLTL GGG Radom # 1999 Sen MZ -- JADCZAK Bożena B.D. KOTUŁA Krzysztof Z/0634/15 2024  KN   SKN  
3 9 e 2 7.77 DĄBEK Emilia CWKS Resovia Rzeszów 2001 U23 PK -- MAZUR Janusz B.D. Z/5252/15 2024 LDK!  KNF   KN B  
4 10 e 2 7.82 GOZDERA Zuzanna AZS UMCS Lublin # 2004 U20 LU -- MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/0892/18 2024 LDK!  KNF   SKN   OSU   KN B  
5 11 e 2 7.83 MICHALSKA Oliwia MKS Juvenia Puszczykowo 1999 Sen WP -- JAGACIAK Jarosław Z/1941/17 2024 3
5 11 e 2 7.83 GAWEŁ Martyna LKS Stal Mielec 2004 U20 PK -- TORBA Agnieszka 2 LDK!  SKN   OSU   KN B  
7 13 e 2 7.83 DROZD Wiktoria AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU -- JAROS Marek B.D. B.D. Z/6101/15 2024 LDK!  KNF   SKN   KN B  
8 15 e 2 7.86 OSIŃSKA Martyna RLTL GGG Radom # 2001 U23 MZ -- MALANOWSKI Łukasz B.D. # Z/5568/15 2024
1 17 e 3 8.07 NOWAK Natalia RLTL Optima Radom 2004 U20 MZ -- LDK!  OSU   KN B  
2 19 e 3 8.12 DZIURAWIEC Julia MKS Agros Chełm # 2006 U18 LU -- B.D. # Z/4089/20 2024
3 20 e 3 8.19 KUŹNIARZ Amelia KS Agros Zamość 2005 U18 LU -- GDAŃSKI Andrzej Z/5230/19 2024 LDK!  OSU  
4 21 e 3 8.24 BROŻYNA Nikola RLTL GGG Radom # 2005 U18 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta , Z/1554/18 , 2024 LDK!  KN B  
5 25 e 3 8.29 KWAŚNIAK Oliwia ULKS Technik Trzcinica 2004 U20 PK -- WOJTAS Tomasz B.D. Z/0416/20 2023
6 26 e 3 8.35 KOWALIŃSKA Aleksandra WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2006 U18 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/3056/18 2024 4 LDK!  KN B  
7 27 e 3 8.38 ŚLIWIAK Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U20 MA -- SKOCZEŃ Marcin # Z/2126/18 2023 3  KN B  
8 34 e 3 8.52 BROŻEK Oliwia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2004 U20 MA -- B.D. BEZ LDK!
1 22 e 4 8.25 ZAWÓŁ Paulina KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/0054/21 2024 LDK!
2 23 e 4 8.25 WESTENHOLC Paulina niestowarzyszona # 2006 U18 -- SIERKA Ewa B.D. Z/2614/19, Z/2614/19 , 2024 LDK!
3 24 e 4 8.26 STRZELEC Małgorzata KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK -- KŁOSOWSKA Monika 5 LDK!  KN B  
4 28 e 4 8.39 KAZEK Ilona KS Sprinterzy.com Kraków # 1989 Sen MA -- B.D. Z/2405/15 2024
5 29 e 4 8.43 TITTINGER Maja CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -- KOWALSKA Klaudia MAJCHROWICZ Rena # , Z/4605/18 , 2024 BEZ LDK!
6 33 e 4 8.52 KRĘCIOCH Agnieszka MKS Tempo Kęty 2006 U18 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/2568/18 2024 BEZ  KN B  
7 35 e 4 8.54 KRAMEK Adrianna KKL Stal Stalowa Wola 2005 U18 PK -- # LDK!
8 37 e 4 8.59 OSTROWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK -- # LDK!
1 31 e 5 8.47 JEWUŁA Dominika WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3172/18 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
2 32 e 5 8.51 CHMURA Maja LKS Stal Mielec 2008 U16 PK -- TORBA Tomasz # Z/2589/20 2024 LDK!
3 38 e 5 8.61 GREGORCZYK Klaudia RLTL GGG Radom # 2005 U18 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta Z/9493/21 2024
4 39 e 5 8.67 SZYMASZEK Wiktoria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2007 U16 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3195/18 2024 BEZ
5 41 e 5 8.73 PTAK Martyna LKS Stal Mielec 2008 U16 PK -- TORBA Tomasz Z/3599/19 2024 LDK!  OSU  
6 44 e 5 8.77 ŻELAZKO Kamila KKL Stal Stalowa Wola 2005 U18 PK -- MOMOT Krzysztof Z/3803/19 2023
  e 5 DQ SKRZYNIARZ Laura MLUKS Tarnów 2006 U18 MA --
1 30 e 6 8.43 DŁUGA Wiktoria KS AZS AWF Kraków # 2006 U18 MA -- MIREK Wacław # Z/2587/18 2023
2 36 e 6 8.54 ŁOBOŚ Emilia CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -- WIERZBICKI Mirosław Z/0590/22 2024
3 40 e 6 8.67 WIETESKA Daria RLTL Optima Radom 2006 U18 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta LDK!
4 42 e 6 8.73 KULINOWSKA Milena CWKS Resovia Rzeszów 2006 U18 PK -- MAJCHROWICZ Rena # Z/5574/19 2024 LDK!
5 43 e 6 8.75 WÓJTOWICZ Gabriela KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/0061/21 2024 LDK!
6 45 e 6 8.79 WISZ Milena CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -- KOWALSKA Klaudia MAJCHROWICZ Rena # , Z/4604/18 , 2024 BEZ LDK!
7 46 e 6 8.83 POWROŹNIK Natalia KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -- LDK!
8 54 e 6 9.07 BRZYSKA Weronika KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK -- LDK!
1 47 e 7 8.87 KUREK Alicja KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/3037/19 2024 BEZ
2 49 e 7 8.95 PASZKIEWICZ Patrycja CWKS Resovia Rzeszów 2005 U18 PK -- KOWALSKA Klaudia # LDK!
3 50 e 7 8.98 SIENIAWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 2007 U16 PK -- JANIK Emilia # Z/4432/18 2023 BEZ LDK!
4 51 e 7 9.02 ŚWIĄTEK Julia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2004 U20 MA -- ZALEWSKA Ewa Z/10137/21 2023
5 52 e 7 9.05 NAWŁATYNA Oliwia TS Wieliczanka Wieliczka 2005 U18 MA -- SKOCZEŃ Marcin GIZA Andrzej Z/3190/18 2024 BEZ LDK!
6 55 e 7 9.14 KOWALSKI Kaya KKL Stal Stalowa Wola 2005 U18 PK -- LDK!
7 56 e 7 9.19 BRZYSKA Karolina KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/0203/22 2024 LDK!
8 58 e 7 9.23 NOWAK Joanna KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK -- LDK!
1 18 e 8 8.07 SHEPPARD Junise BKS Bydgoszcz # 2001 U23 KP -- SZCZERKOWSKI Eugeniusz B.D. Z/1847/23 2024
2 48 e 8 8.92 PACZEŚNIAK Sonia KS AZS AWF Kraków # 2008 U16 MA -- GUJA Marta # Z/3997/20 2024 LDK!
3 53 e 8 9.07 KAMIŃSKA Kaja LKS Stal Mielec 2008 U16 PK -- # LDK!  OSU  
4 57 e 8 9.20 WOLAN Kamila KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK -- JANIK Emilia # Z/13630/21 2024 LDK!
5 59 e 8 9.30 GUZ Oktawia KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -- LDK!
6 60 e 8 9.51 KIJOWSKA Anna UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U16 PK -- # LDK!  OSU  
7 61 e 8 9.55 KRUSZYŃSKA Daria UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U16 PK -- WOJCIECHOWSKI Leszek # Z/4179/20 2024 LDK!
1 f 1 7.44 STRUZIK Alicja KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/2047/16 2022  KNF   KN   SKN  
2 f 1 7.56 KOTWIŁA Martyna RLTL GGG Radom # 1999 Sen MZ -- JADCZAK Bożena B.D. KOTUŁA Krzysztof Z/0634/15 2024  KN   SKN  
3 f 1 7.59 SEŃ Martyna KS Agros Zamość 2005 U18 LU -- STRYJEWSKI Janusz STRYJEWSKI Janusz GDAŃSKI Andrzej # , Z/0513/19 , 2024 LDK!  KNF   SKN   OSU  
4 f 1 7.66 POTASZNIK Alicja RLTL GGG Radom # 2000 U23 MZ -- KĘDZIORA Robert B.D. TRZOS Leszek # Z/2957/15 2024  SKN   KN B  
5 f 1 7.69 ZWOLIŃSKA Judyta CWKS Resovia Rzeszów 2002 U23 PK -- MAZUR Janusz B.D. Z/3127/16 2024  KNF   SKN   KN B  
  f 1 DNF DĄBEK Emilia CWKS Resovia Rzeszów 2001 U23 PK -- MAZUR Janusz B.D. Z/5252/15 2024 LDK!  KNF   KN B  
1 f 2 7.74 MICHALSKA Oliwia MKS Juvenia Puszczykowo 1999 Sen WP -- JAGACIAK Jarosław Z/1941/17 2024 3
2 f 2 7.82 DROZD Wiktoria AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU -- JAROS Marek B.D. B.D. Z/6101/15 2024 LDK!  KNF   SKN   KN B  
3 f 2 8.00 OSIŃSKA Martyna RLTL GGG Radom # 2001 U23 MZ -- MALANOWSKI Łukasz B.D. # Z/5568/15 2024
4 f 2 8.02 SHEPPARD Junise BKS Bydgoszcz # 2001 U23 KP -- SZCZERKOWSKI Eugeniusz B.D. Z/1847/23 2024
200 m K
1 1 s 1 23.93 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2003 U20 PK M KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0352/17 2024 2 LDK!  KNF   KN   SKN   OSU  
2 3 s 1 24.27 ZWOLIŃSKA Judyta CWKS Resovia Rzeszów 2002 U23 PK I MAZUR Janusz B.D. Z/3127/16 2024  KNF   SKN   KN B  
3 8 s 1 25.22 NAGIĘĆ Weronika KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA II GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. , Z/0239/16 , 2024 LDK!  KNF   SKN   KN B  
4 12 s 1 26.51 KRZYŻEWSKA Wanessa KS AZS AWF Kraków # 2001 U23 MA III GIZA Andrzej B.D. Z/1429/16 2024  KN B  
1 2 s 2 24.26 JASTRZĄB Izabela KS Agros Zamość # 2000 U23 LU I B.D. JAROS Marek B.D. # , Z/4184/18 , 2024  KNF   SKN   KN B  
2 5 s 2 24.42 KIEPURA Monika KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL I B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D. , Z/0884/15 , 2024  KNF   SKN   KN B  
3 9 s 2 25.22 KULPIŃSKA Anna KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA II GIZA Maciej B.D. B.D. Z/0382/15 2024
1 4 s 3 24.31 WRONA-KUTRZEPA Alicja AZS UMCS Lublin 1996 Sen LU I MAKSYMIUK Zbigniew B.D. Z/1754/12 2024  KN   SKN  
2 6 s 3 24.59 ZIELIŃSKA Paulina AZS UMCS Lublin # 2000 U23 LU I #  KNF   SKN   KN B  
3 7 s 3 25.17 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 2002 U23 LU II B.D. GDAŃSKI Andrzej B.D. , Z/5236/15 , 2024 LDK!  KNF   KN   SKN   KN B  
4 14 s 3 27.27 STRZELEC Małgorzata KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK III KŁOSOWSKA Monika 5 LDK!  KN B  
1 15 s 4 27.64 WÓJCIK Gabriela KS AZS AWF Kraków # 2003 U20 MA IV SYSAK Tomasz GIZA Andrzej B.D. , Z/0065/17 , 2024 LDK!  SKN   KN B  
2 16 s 4 27.65 KAZEK Ilona KS Sprinterzy.com Kraków # 1989 Sen MA -- B.D. Z/2405/15 2024
3 17 s 4 27.75 TITTINGER Maja CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK IV KOWALSKA Klaudia MAJCHROWICZ Rena # , Z/4605/18 , 2024 BEZ LDK!
4 19 s 4 28.28 CHMURA Maja LKS Stal Mielec 2008 U16 PK IV TORBA Tomasz # Z/2589/20 2024 LDK!
5 22 s 4 28.74 KRAMEK Adrianna KKL Stal Stalowa Wola 2005 U18 PK -- # LDK!
6 25 s 4 28.98 BROŻEK Oliwia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2004 U20 MA -- B.D. BEZ LDK!
1 10 s 5 25.48 MARTYNA Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA II B.D. GIZA Andrzej , Z/0636/14 , 2024
2 13 s 5 27.20 KROTKIEWICZ Karina KS Sprinterzy.com Kraków 2001 U23 MA III B.D. Z/5170/15 2022
4 26 s 5 29.08 OSTROWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK V # LDK!
5 30 s 5 29.39 ŻELAZKO Kamila KKL Stal Stalowa Wola 2005 U18 PK -- MOMOT Krzysztof Z/3803/19 2023
  s 5 DQ ZAWÓŁ Paulina KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/0054/21 2024 LDK!
1 29 s 6 29.38 KULINOWSKA Milena CWKS Resovia Rzeszów 2006 U18 PK -- MAJCHROWICZ Rena # Z/5574/19 2024 LDK!
2 33 s 6 30.25 PASZKIEWICZ Patrycja CWKS Resovia Rzeszów 2005 U18 PK -- KOWALSKA Klaudia # LDK!
3 34 s 6 30.32 NOWAK Joanna KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK -- LDK!
4 36 s 6 30.77 ŚWIĄTEK Julia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2004 U20 MA -- ZALEWSKA Ewa Z/10137/21 2023
5 37 s 6 30.81 GUZ Oktawia KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -- LDK!
6 39 s 6 30.93 WÓJTOWICZ Gabriela KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/0061/21 2024 LDK!
1 18 s 7 27.78 OSIPIUK Klaudia MKS Agros Chełm # 2005 U18 LU IV B.D. # Z/3169/19 2024  KN B  
2 21 s 7 28.39 WESTENHOLC Paulina niestowarzyszona # 2006 U18 IV SIERKA Ewa B.D. Z/2614/19, Z/2614/19 , 2024 LDK!
3 24 s 7 28.95 PTAK Martyna LKS Stal Mielec 2008 U16 PK V TORBA Tomasz Z/3599/19 2024 LDK!  OSU  
4 28 s 7 29.24 GREGORCZYK Klaudia RLTL GGG Radom # 2005 U18 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta Z/9493/21 2024
5 31 s 7 29.48 SZYMAŃSKA Wiktoria KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK -- MOMOT Krzysztof Z/10592/21 2024
1 11 s 8 25.51 WASILUK Agata AZS UMCS Lublin 2000 U23 LU II B.D. MAKSYMIUK Zbigniew # , Z/0973/15 , 2023  SKN   KN B  
2 27 s 8 29.08 JEWUŁA Dominika WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3172/18 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
3 32 s 8 29.86 PROCYK Anna UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U18 PK -- SUGIER Maria Z/5761/18 2024 LDK!  OSU  
4 35 s 8 30.66 BRZYSKA Weronika KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK -- LDK!
5 41 s 8 31.38 KOWALSKI Kaya KKL Stal Stalowa Wola 2005 U18 PK -- LDK!
  s 8 DQ SIENIAWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 2007 U16 PK -- JANIK Emilia # Z/4432/18 2023 BEZ LDK!
1 20 s 9 28.30 KACZÓWKA Anna KU AZS PWSZ w Tarnowie 2001 U23 MA -- KUCZEK Piotr Z/3621/19 2023
2 23 s 9 28.93 MIELNIK Aleksandra UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U16 PK V SUGIER Maria # Z/2610/20 2024 LDK!  OSU  
3 38 s 9 30.93 TUR Aleksandra KKL Stal Stalowa Wola 2005 U18 PK --
4 40 s 9 31.09 SOBKÓW Aleksandra KML Lubaczów 2008 U16 PK -- LDK!
5 42 s 9 31.46 PAJA Zuzanna CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK -- MAJCHROWICZ Rena # Z/13621/21 2024 LDK!
300 m K
1 2 s 1 38.94 ZIELIŃSKA Paulina AZS UMCS Lublin # 2000 U23 LU -- #  KNF   SKN   KN B  
2 3 s 1 39.61 GAJEWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA -- GIZA Maciej B.D. Z/0576/15 2024  KNF   SKN   KN B  
3 4 s 1 39.76 MARTYNA Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA -- B.D. GIZA Andrzej , Z/0636/14 , 2024
4 6 s 1 41.86 KRZYŻEWSKA Wanessa KS AZS AWF Kraków # 2001 U23 MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/1429/16 2024  KN B  
1 1 s 2 38.71 WRONA-KUTRZEPA Alicja AZS UMCS Lublin 1996 Sen LU -- MAKSYMIUK Zbigniew B.D. Z/1754/12 2024  KN   SKN  
2 7 s 2 42.23 NOWAK Natalia RLTL Optima Radom 2004 U20 MZ -- LDK!  OSU   KN B  
3 11 s 2 44.62 KAWAŁEK Julia TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski # 2006 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian Z/12981/21 2024 LDK!  OSU  
4 18 s 2 47.35 WISZ Milena CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK V KOWALSKA Klaudia MAJCHROWICZ Rena # , Z/4604/18 , 2024 BEZ LDK!
1 12 s 3 45.08 ŁOS Izabela UKS Młodzik Warszawa # 2003 U20 MZ -- B.D. RADKE Karol , Z/1399/17 , 2023 LDK!  OSU   KN B  
2 13 s 3 45.14 KOWALIŃSKA Aleksandra WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2006 U18 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/3056/18 2024 4 LDK!  KN B  
3 16 s 3 46.41 STASIAK Milena MKS Unia Hrubieszów 2005 U18 LU -- MAGDZIAK Tomasz # Z/4150/20 2022
4 17 s 3 46.81 GROSIAK Patrycja MKS Stal Nowa Dęba 2008 U16 PK V ZIĘBA Julian # Z/3712/19 2024 LDK!
5 20 s 3 48.31 BRZYSKA Karolina KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK V GRDEŃ Krzysztof Z/0203/22 2024 LDK!
1 8 s 4 42.74 SKRZYNIARZ Oliwia KKL Kielce 2003 U20 SK -- LDK!  OSU   KN B  
2 10 s 4 44.32 KRĘCIOCH Agnieszka MKS Tempo Kęty 2006 U18 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/2568/18 2024 BEZ  KN B  
3 15 s 4 45.94 GUZIOR Daria KKB MOSiR Krosno 2007 U16 PK IV SOCHA Tomasz Z/12908/21 2024 LDK!
4 19 s 4 47.43 MISZTAL Magdalena KML Lubaczów 2008 U16 PK V WAŻNY Stanisław Z/3397/20 2024 LDK!
5 22 s 4 49.39 CZERWIŃSKA Kinga MKS Unia Hrubieszów 2005 U18 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/2386/19 2024
1 5 s 5 41.74 GAJOSZ Wiktoria TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski # 2006 U18 LU -- CZERNIAKIEWICZ Dorota LESZCZYŃSKI Damian , Z/3324/19 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 9 s 5 44.24 DĄBSKA Magdalena KS Agros Zamość 2008 U16 LU III KUZDRA Dariusz # Z/3133/20 2024
3 14 s 5 45.17 DŁUGA Wiktoria KS AZS AWF Kraków # 2006 U18 MA -- MIREK Wacław # Z/2587/18 2023
4 21 s 5 48.51 KRZACZEK Aleksandra MLUKS Tarnów 2006 U18 MA -- LDK!
400 m K
1 2 s 1 60.87 WOJTUŃ Martyna CWKS Resovia Rzeszów 2003 U20 PK III B.D.  OSU  
2 3 s 1 61.72 OSIPIUK Klaudia MKS Agros Chełm # 2005 U18 LU III B.D. # Z/3169/19 2024  KN B  
3 4 s 1 64.94 SZYMAŃSKA Wiktoria KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK -- MOMOT Krzysztof Z/10592/21 2024
4 6 s 1 66.47 ULRYCH Zuzanna MKS Agros Chełm 2006 U18 LU -- SEREJ Łukasz LDK!  OSU  
5 8 s 1 67.05 WIERZBA Amelia KS Victoria Trzebinia 2003 U20 MA -- B.D. LDK!
1 5 s 2 66.44 PROCYK Anna UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U18 PK -- SUGIER Maria Z/5761/18 2024 LDK!  OSU  
2 7 s 2 66.92 WDOWIAK Wiktoria MKL Chełm # 2005 U18 LU -- MAZUREK Marek LDK!  OSU  
3 9 s 2 67.79 CHUDZIK Amelia UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2006 U18 PK -- ŻĄDŁO Jacek WĘGRZYN Monika # , Z/2386/18 , 2024 LDK!
4 10 s 2 67.94 ANTOLAK Kinga UKS Romer Rabka-Zdrój 2005 U18 MA -- PERUCKI Wiesław Z/1662/18 2023 LDK!
5 11 s 2 68.02 MAZUREK Patrycja MKL Chełm # 2005 U18 LU -- LDK!  OSU  
1 1 s 3 59.16 TUREK Zuzanna KU AZS PWSZ w Tarnowie # 2003 U20 MA III WAŁASZEK Jarosław # Z/2866/21 2024  KN B  
2 12 s 3 61.10 MAJKUT Kinga CWKS Resovia Rzeszów 2003 U20 PK III B.D.
3 13 s 3 65.34 ŚLAZYK Zuzanna ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2004 U20 MA -- B.D. Z/5248/18 2022 5
4 14 s 3 68.78 TUR Aleksandra KKL Stal Stalowa Wola 2005 U18 PK --
600 m K
1 1 s 1 1:34.27 NAGIĘĆ Nikola KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej , Z/2156/20 , 2022 LDK!  OSU   KN B  
2 2 s 1 1:36.76 BUTRYN Kornelia KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK -- KŁOSOWSKA Monika BARSZCZ Mirosław , Z/3654/18 , 2024 3 LDK!  KN B  
3 3 s 1 1:40.06 MACHAJ Blanka KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK III BARSZCZ Mirosław Z/2462/20 2024 LDK!
4 4 s 1 1:40.27 ROKITOWSKA Gabriela UKS Tempo 5 Przemyśl 2007 U16 PK III SUGIER Maria # Z/5607/19 2024 LDK!  OSU  
5 5 s 1 1:43.35 ZAJĄC Barbara KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -- MIREK Wacław # Z/1888/18 2024 5 LDK!  KN B  
6 6 s 1 1:45.01 ALBRYCHT Emilia KB Krościenko Wyżne 2007 U16 PK IV GUZIK Paweł # Z/1459/18 2024 BEZ
7 9 s 1 1:49.08 CZARNY Julia KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK V BARSZCZ Mirosław Z/0058/21 2024 LDK!
1 7 s 2 1:46.95 KYC Julia CWKS Resovia Rzeszów 2006 U18 PK -- LDK!
2 8 s 2 1:47.67 GUZIOR Daria KKB MOSiR Krosno 2007 U16 PK V SOCHA Tomasz Z/12908/21 2024 LDK!
3 10 s 2 1:49.65 GUTKOWSKA Joanna RLTL GGG Radom # 2005 U18 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta Z/2725/20 2024
4 11 s 2 1:52.03 RUCIŃSKA Wiktoria MKS Pogoń Siedlce 2005 U18 MZ -- KOSIERADZKI Łukasz CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/3376/17 2022
5 12 s 2 1:52.71 AMBROSZKO Weronika KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/0201/22 2024 LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:14.66 HAJDUK Zuzanna KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA II SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Maciej B.D. , Z/2054/18 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 2 s 1 2:15.76 PERYT Maja KLKS Juventa-Cerrad Starachowice # 2004 U20 SK II KUBIEC Dawid Z/5354/18 2024 4 LDK!  SKN   OSU   KN B  
3 3 s 1 2:16.84 MAŁEK Monika KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA II MIREK Wacław B.D. Z/0509/16 2024
4 4 s 1 2:17.55 ŁUSZCZ Martyna KS Komunalni Sanok 2004 U20 PK III DŁUGOSZ Ryszard GREGA Bartłomiej Z/2275/17 2022 3 LDK!  KN B  
5 5 s 1 2:19.96 MAGDOŃ Alicja CWKS Resovia Rzeszów 2004 U20 PK III ŁACHETA Grażyna 3 LDK!  KN B  
6 6 s 1 2:20.31 PUT Maria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2003 U20 MA III KUBICZ Wojciech B.D. Z/0054/17 2022 LDK!  KN B  
7 7 s 1 2:20.93 BIGUS Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów # 2003 U20 PK III MARSZAŁEK Tomasz KOWAL Piotr B.D. , Z/1763/17 , 2024 LDK!
8 9 s 1 2:22.14 MAŁEK Emilia KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA III MIREK Wacław B.D. Z/2637/15 2024
9 10 s 1 2:22.45 SOWA Oliwia KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA III MIREK Wacław B.D. Z/2094/15 2024 LDK!  KN B  
1 8 s 2 2:21.31 WIATRZYK Ewa TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2003 U20 LU III WAWRZUSISZYN Tomasz B.D. Z/4925/18 2024
2 11 s 2 2:23.38 NITSCH Karolina KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA III MIREK Wacław B.D. # Z/3284/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 12 s 2 2:24.70 ZAWROTNIAK Urszula MKS Agros Chełm 2003 U20 LU III LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian 4 LDK!  OSU  
4 13 s 2 2:25.48 CHMURA Anastazja CWKS Resovia Rzeszów # 2003 U20 PK IV KOWAL Piotr Z/1225/20 2024
5 14 s 2 2:29.08 LEŚNIAK Natalia UKS bieganie.pl Stryszawa 2004 U20 MA IV TRZOP-KUKLA Katarzyna # Z/1068/22 2023 LDK!  OSU  
6 15 s 2 2:30.09 ULIDOWSKA Alicja KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA IV MIREK Wacław Z/0277/18 2023 LDK!  KN B  
7 16 s 2 2:32.45 SIKORA Agnieszka ULKS Lipinki 2003 U20 MA -- WOJNA Anna ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/3016/16 2022 BEZ LDK!
8 17 s 2 2:35.87 STASIUK Wiktoria MKS Pogoń Siedlce 2003 U20 MZ -- #
1000 m K
1 1 s 1 3:01.10 CYGAN Natalia KKL Stal Stalowa Wola 2005 U18 PK -- KŁOSOWSKA Monika BARSZCZ Mirosław , Z/3651/18 , 2024 5 LDK!  KN B  
2 2 s 1 3:10.27 KAROLAK Amelia RLTL GGG Radom # 2007 U16 MZ III BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/2700/21 , 2024 LDK!  OSU  
3 3 s 1 3:11.41 WALCZAK Julia RLTL GGG Radom # 2006 U18 MZ -- BANACH Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/1557/18 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 4 s 1 3:11.50 FAŁDROWICZ Dorota RLTL GGG Radom # 2003 U20 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur B.D. , Z/0389/17 , 2024 LDK!  OSU  
5 5 s 1 3:14.07 JAJECZNICA Anna UKS Romer Rabka-Zdrój 2006 U18 MA -- PERUCKI Wiesław Z/7639/21 2024 LDK!
6 6 s 1 3:16.60 PRAJZNER Julia KB Krościenko Wyżne 2006 U18 PK -- GUZIK Paweł # Z/1460/18 2024 BEZ
7 7 s 1 3:33.74 MICHOŃ Oliwia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2005 U18 MA -- B.D. 5 LDK!
8 8 s 1 3:38.48 BLICHARCZYK Weronika KKB MOSiR Krosno 2003 U20 PK -- SOCHA Tomasz B.D. Z/1940/21 2022
9 9 s 1 4:00.61 MASZLANKA Patrycja CWKS Resovia Rzeszów # 2008 U16 PK -- KOWAL Piotr Z/3396/20 2024 LDK!
3000 m K
1 1 s 1 10:29.15 KŁOPOTOWSKA-SAWA Mariola WLKS Nowe Iganie 1996 Sen MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0203/12 2022
2 2 s 1 10:38.25 KICILIŃSKA Paulina ULKS Lipinki 2003 U20 MA III ŚWIERZOWSKI Tomasz ŚWIERZOWSKI Tomasz B.D. Z/3915/16 2024 LDK!
3 3 s 1 10:58.07 KUŹNIAR Monika CWKS Resovia Rzeszów 2003 U20 PK III KOWAL Piotr MAZUR Janusz B.D. Z/4125/17 2024 LDK!  KN B  
4 4 s 1 11:00.81 SZYMAŃSKA Dominika RLTL GGG Radom # 2002 U23 MZ III B.D. LEBIODA Stanisław # , Z/6559/15 , 2024
5 5 s 1 11:45.23 CIUPIŃSKA Magdalena UKS Tempo 5 Przemyśl 2004 U20 PK -- B.D. LDK!  OSU  
6 6 s 1 12:07.40 JAŚKACZEK Julia KS Victoria Trzebinia 2004 U20 MA -- SIERKA Ewa BEZ LDK!
2000 m K
1 1 s 1 7:15.65 MILCZANOWSKA Zuzanna MKS Stal Nowa Dęba 2006 U18 PK -- ZIĘBA Julian Z/1193/18 2024 4 LDK!
2 2 s 1 7:19.03 KMIECIK Kornelia ULKS Lipinki 2006 U18 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/1974/19 2023 LDK!
  s 1 DNF SMOLARCZYK Karolina MKS Stal Nowa Dęba # 2002 U23 PK -- ZIĘBA Julian Z/1362/16 2022 BEZ
60 m pł K Mł (76.2/8.0) K
1 1 e 1 9.87 PACZEŚNIAK Sonia KS AZS AWF Kraków # 2008 U16 MA -- GUJA Marta # Z/3997/20 2024 LDK!
2 2 e 1 10.10 KUTKOWSKA Nikola RLTL GGG Radom # 2007 U16 MZ -- BŁASIŃSKI Artur JADCZAK Bożena # , Z/7772/21 , 2022 LDK!
3 3 e 1 10.54 MIELNIK Aleksandra UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U16 PK -- SUGIER Maria # Z/2610/20 2024 LDK!  OSU  
4 4 e 1 10.94 SOBOLAK Urszula KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK -- SOBOLAK Piotr # Z/2579/20 2024 LDK!
5 5 e 1 11.46 KIJOWSKA Anna UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U16 PK -- # LDK!  OSU  
6 6 e 1 11.50 BARAN Paula KU AZS PWSZ w Tarnowie 2007 U16 MA -- LDK!
7 7 e 1 12.34 FLORKA Małgorzata KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U16 MA -- LDK!
1 1 f 1 9.97 KUTKOWSKA Nikola RLTL GGG Radom # 2007 U16 MZ -- BŁASIŃSKI Artur JADCZAK Bożena # , Z/7772/21 , 2022 LDK!
2 2 f 1 9.99 PACZEŚNIAK Sonia KS AZS AWF Kraków # 2008 U16 MA -- GUJA Marta # Z/3997/20 2024 LDK!
3 3 f 1 10.44 MIELNIK Aleksandra UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U16 PK -- SUGIER Maria # Z/2610/20 2024 LDK!  OSU  
4 4 f 1 10.54 SOBOLAK Urszula KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK -- SOBOLAK Piotr # Z/2579/20 2024 LDK!
5 5 f 1 11.42 KIJOWSKA Anna UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U16 PK -- # LDK!  OSU  
6 6 f 1 11.44 BARAN Paula KU AZS PWSZ w Tarnowie 2007 U16 MA -- LDK!
7 7 f 1 11.53 FLORKA Małgorzata KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U16 MA -- LDK!
60 m pł K J Mł K
1 1 e 1 8.64 GADAJSKA Wiktoria RLTL GGG Radom # 2006 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1548/18 , 2024 3 LDK!  OSU   KN B  
2 2 e 1 8.96 BROŻYNA Nikola RLTL GGG Radom # 2005 U18 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta , Z/1554/18 , 2024 LDK!  KN B  
3 3 e 1 9.31 MAGER Gabriela CWKS Resovia Rzeszów 2005 U18 PK -- TITTINGER Katarzyna 5 LDK!  OSU   KN B  
4 4 e 1 10.67 STASIAK Milena MKS Unia Hrubieszów 2005 U18 LU -- MAGDZIAK Tomasz # Z/4150/20 2022
1 1 f 1 8.55 GADAJSKA Wiktoria RLTL GGG Radom # 2006 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1548/18 , 2024 3 LDK!  OSU   KN B  
2 2 f 1 9.00 BROŻYNA Nikola RLTL GGG Radom # 2005 U18 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta , Z/1554/18 , 2024 LDK!  KN B  
3 f 1 10.64 STASIAK Milena MKS Unia Hrubieszów 2005 U18 LU -- MAGDZIAK Tomasz # Z/4150/20 2022
  f 1 DQ MAGER Gabriela CWKS Resovia Rzeszów 2005 U18 PK -- TITTINGER Katarzyna 5 LDK!  OSU   KN B  
60 m pł K K
1 1 e 1 8.30 KIEPURA Monika KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL -- B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D. , Z/0884/15 , 2024  KNF   SKN   KN B  
2 2 e 1 8.38 NAGIĘĆ Weronika KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. , Z/0239/16 , 2024 LDK!  KNF   SKN   KN B  
3 3 e 1 8.58 KULPIŃSKA Anna KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA -- GIZA Maciej B.D. B.D. Z/0382/15 2024
4 4 e 1 8.60 GAJEWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA -- GIZA Maciej B.D. Z/0576/15 2024  KNF   SKN   KN B  
5 5 e 1 8.71 ZIEMBICKA Julia niestowarzyszona # 2001 U23 -- B.D. CZYŻ Radosław # , Z/2577/15 , 2024  KNF   SKN   KN B  
6 6 e 1 10.48 KACZÓWKA Anna KU AZS PWSZ w Tarnowie 2001 U23 MA -- KUCZEK Piotr Z/3621/19 2023
1 1 e 2 8.54 SZCZĘSNA Natalia RLTL GGG Radom # 2004 U20 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1105/18 , 2024 2 LDK!  SKN   OSU   KN B  
2 2 e 2 8.59 GOZDERA Zuzanna AZS UMCS Lublin # 2004 U20 LU -- MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/0892/18 2024 LDK!  KNF   SKN   OSU   KN B  
3 3 e 2 8.76 SIELSKA Alicja KS AZS AWF Kraków # 2003 U20 MA -- SACZKO Andrzej B.D. GIZA Maciej B.D. # , Z/5293/15 , 2024 LDK!  SKN   OSU   KN B  
4 4 e 2 8.97 OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 2003 U20 LU -- MURAT Tomasz Sławomir B.D. Z/0160/17 2024  KNF   SKN   OSU   KN B  
5 5 e 2 9.04 WŁOSZCZYK Liwia KS Wisła Puławy # 2004 U20 LU -- B.D. MURAT Tomasz Sławomir B.D. # , Z/4328/18 , 2024  SKN   KN B  
6 6 e 2 9.55 KWAŚNIAK Oliwia ULKS Technik Trzcinica 2004 U20 PK -- WOJTAS Tomasz B.D. Z/0416/20 2023
1 1 f 1 8.27 KIEPURA Monika KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL -- B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D. , Z/0884/15 , 2024  KNF   SKN   KN B  
2 2 f 1 8.33 NAGIĘĆ Weronika KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. , Z/0239/16 , 2024 LDK!  KNF   SKN   KN B  
3 3 f 1 8.54 KULPIŃSKA Anna KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA -- GIZA Maciej B.D. B.D. Z/0382/15 2024
4 4 f 1 8.58 ZIEMBICKA Julia niestowarzyszona # 2001 U23 -- B.D. CZYŻ Radosław # , Z/2577/15 , 2024  KNF   SKN   KN B  
5 5 f 1 8.84 GAJEWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA -- GIZA Maciej B.D. Z/0576/15 2024  KNF   SKN   KN B  
6 6 f 1 10.44 KACZÓWKA Anna KU AZS PWSZ w Tarnowie 2001 U23 MA -- KUCZEK Piotr Z/3621/19 2023
1 1 f 2 8.52 SZCZĘSNA Natalia RLTL GGG Radom # 2004 U20 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1105/18 , 2024 2 LDK!  SKN   OSU   KN B  
2 2 f 2 8.68 GOZDERA Zuzanna AZS UMCS Lublin # 2004 U20 LU -- MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/0892/18 2024 LDK!  KNF   SKN   OSU   KN B  
3 3 f 2 8.68 SIELSKA Alicja KS AZS AWF Kraków # 2003 U20 MA -- SACZKO Andrzej B.D. GIZA Maciej B.D. # , Z/5293/15 , 2024 LDK!  SKN   OSU   KN B  
4 4 f 2 8.69 OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 2003 U20 LU -- MURAT Tomasz Sławomir B.D. Z/0160/17 2024  KNF   SKN   OSU   KN B  
5 5 f 2 9.06 WŁOSZCZYK Liwia KS Wisła Puławy # 2004 U20 LU -- B.D. MURAT Tomasz Sławomir B.D. # , Z/4328/18 , 2024  SKN   KN B  
  f 2 DNF KWAŚNIAK Oliwia ULKS Technik Trzcinica 2004 U20 PK -- WOJTAS Tomasz B.D. Z/0416/20 2023
Wzwyż K
1 1 f 1 1.72 WYSOCKA Alicja CWKS Resovia Rzeszów 2003 U20 PK I TITTINGER Michał B.D. Z/3508/17 2024 LDK!  KNF   SKN   OSU  
2 2 f 1 1.60 KUŹNIAR Julia KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA III ZAPART Stanisław B.D. Z/3049/18 2023  KN B  
3 3 f 1 1.60 BARANOWSKA Nina WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA III KADUSZKIEWICZ Jerzy # Z/5003/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 4 f 1 1.55 KWAŚNY Aleksandra WKS Wawel Kraków 2004 U20 MA III KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/4116/19 2023 LDK!  SKN   OSU   KN B  
4 4 f 1 1.55 GORZKOWSKA Patrycja WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA III LDK!  OSU   KN B  
6 6 f 1 1.55 PTASZEK Aleksandra MKS Tempo Kęty 2006 U18 MA III ŁYSEK Tadeusz Z/3275/19 2022 BEZ  KN B  
7 7 f 1 1.40 MOŁDOCH Milena CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK V TITTINGER Michał Z/0050/21 2024 LDK!
8 8 f 1 1.40 RADWAŃSKA Oliwia KS Komunalni Sanok 2007 U16 PK V JANIK Emilia # Z/2217/20 2024 LDK!
9 9 f 1 1.35 WOJTANOWSKA Maja KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK -- FUTYMA Zygmunt Z/3684/21 2024 LDK!
9 9 f 1 1.35 MRUGAŁA Łucja KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK -- JANIK Emilia # Z/2578/20 2024 LDK!
  f 1 NM WĄSOWICZ Gabriela KU AZS PWSZ w Tarnowie 2005 U18 MA -- SIKORA Ryszard BEZ LDK!
W dal K
1 1 f 1 5.89 ADAMCZYK Julia RLTL GGG Radom # 2005 U18 MZ I BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1104/18 , 2024 2 LDK!  KNF   SKN   OSU  
2 2 f 1 5.46 SHEPPARD Junise BKS Bydgoszcz # 2001 U23 KP II SZCZERKOWSKI Eugeniusz B.D. Z/1847/23 2024
3 3 f 1 5.40 JANIK Emilia KS Komunalni Sanok 2000 U23 PK II JANIK Emilia # Z/5145/15 2024 3
4 4 f 1 5.36 ŚLUSARCZYK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA III ŚLUSARCZYK Ewa B.D. # Z/4528/15 2024
5 5 f 1 5.23 ŚLIWIAK Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U20 MA III SKOCZEŃ Marcin # Z/2126/18 2023 3  KN B  
6 6 f 1 5.19 GALIK Kinga MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2006 U18 PK III BIGUS Anna Z/4630/18 2023 BEZ LDK!  KN B  
7 7 f 1 5.06 WOJTANOWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 2000 U23 PK -- JANIK Emilia B.D. # Z/5149/15 2023
8 8 f 1 5.02 MOSKAL Monika KKB MOSiR Krosno 2003 U20 PK IV SOCHA Tomasz B.D. Z/3935/17 2023  SKN   KN B  
9 9 f 1 4.86 GOLEC Magdalena CWKS Resovia Rzeszów 2002 U23 PK -- WIERZBICKI Mirosław B.D. Z/4831/18 2024
10 10 f 1 4.67 SZYMASZEK Wiktoria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2007 U16 PK V MOŹDZIOCH Adolf Z/3195/18 2024 BEZ
11 11 f 1 4.62 LORENC Kinga KKB MOSiR Krosno 2004 U20 PK -- SOCHA Tomasz SOCHA Tomasz , Z/5067/18 , 2022 5 LDK!
12 12 f 1 4.48 ŁOBOŚ Emilia CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -- WIERZBICKI Mirosław Z/0590/22 2024
13 13 f 1 4.47 WOLAŃSKA Nadia WKS Wawel Kraków 2004 U20 MA -- LDK!  OSU   KN B  
14 14 f 1 4.36 MRUGAŁA Łucja KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK -- JANIK Emilia # Z/2578/20 2024 LDK!
15 15 f 1 4.33 NAWŁATYNA Oliwia TS Wieliczanka Wieliczka 2005 U18 MA -- SKOCZEŃ Marcin GIZA Andrzej Z/3190/18 2024 BEZ LDK!
16 16 f 1 4.32 NIEZABITOWSKA Izabela UKS Romer Rabka-Zdrój 2008 U16 MA -- PERUCKA Kamila Z/9381/21 2024 LDK!
17 17 f 1 4.30 SAWICKA Izabela KS Komunalni Sanok 2007 U16 PK -- JANIK Emilia # Z/2226/20 2024 LDK!
18 18 f 1 4.18 ŁUCZKA Oliwia KS Komunalni Sanok 2002 U23 PK -- BONK Stanisław
19 19 f 1 4.17 SOBOLAK Urszula KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK -- SOBOLAK Piotr # Z/2579/20 2024 LDK!
20 20 f 1 3.99 KRUSZYŃSKA Daria UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U16 PK -- WOJCIECHOWSKI Leszek # Z/4179/20 2024 LDK!
21 21 f 1 3.99 WOLAN Kamila KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK -- JANIK Emilia # Z/13630/21 2024 LDK!
22 22 f 1 3.97 MRUGAŁA Kamila TS Wieliczanka Wieliczka 2003 U20 MA -- SKOCZEŃ Marcin Z/2261/19 2024  KN B  
23 23 f 1 3.75 KAMIŃSKA Kaja LKS Stal Mielec 2008 U16 PK -- # LDK!  OSU  
Trójskok K
1 1 f 1 11.83 STASZCZUK Kinga KS Agros Zamość 2003 U20 LU II KUZDRA Dariusz B.D. # Z/3323/17 2024 LDK!  SKN   KN B  
2 2 f 1 11.79 MOSKAL Monika KKB MOSiR Krosno 2003 U20 PK II SOCHA Tomasz B.D. Z/3935/17 2023  SKN   KN B  
3 3 f 1 11.41 STOBIERSKA Julia LKS Stal Mielec 2003 U20 PK III TORBA Tomasz LDK!  OSU  
4 4 f 1 11.04 KOPIENIAK Oliwia WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA III B.D. KADUSZKIEWICZ Jerzy , Z/2484/18 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 5 f 1 10.57 KUCIEWICZ Amelia RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ IV BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur LDK!
6 6 f 1 10.46 GANCARSKA Amelia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2005 U18 PK IV BIGUS Anna Z/4631/18 2024 5 LDK!  KN B  
7 7 f 1 10.42 WOLAŃSKA Nadia WKS Wawel Kraków 2004 U20 MA IV LDK!  OSU   KN B  
8 8 f 1 10.35 LORENC Kinga KKB MOSiR Krosno 2004 U20 PK IV SOCHA Tomasz SOCHA Tomasz , Z/5067/18 , 2022 5 LDK!
  f 1 NM ŁUCZKA Oliwia KS Komunalni Sanok 2002 U23 PK -- BONK Stanisław
Kula (3) K
1 1 f 1 11.99 STACHYRA Justyna WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA III MICHNIAK Jan Z/5237/19 2024  KN B  
2 2 f 1 11.73 DURZYŃSKA Julia MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL III MARMUR Stanisław Z/4088/20 2024
3 3 f 1 10.51 JAWORSKA Gabriela WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA IV MICHNIAK Jan Z/4243/19 2024  KN B  
4 4 f 1 9.93 BOROWIEC Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów # 2008 U16 PK IV SAMAGALSKI Tomasz # Z/0882/22 2024 LDK!
5 5 f 1 9.69 ŚLEDZIŃSKA Martyna KS Victoria Trzebinia 2006 U18 MA -- PATER Agnieszka # Z/2224/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
6 6 f 1 8.85 GĘŚLA Natalia KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK V #
7 7 f 1 8.30 SZAŁAŃSKA Dominika CWKS Resovia Rzeszów # 2008 U16 PK -- SAMAGALSKI Tomasz Z/2798/23 2024 LDK!
8 8 f 1 7.68 MAŁEK Gaja KU AZS PWSZ w Tarnowie 2007 U16 MA --
Kula (4) K
1 1 f 1 11.88 TABACZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU II KOZŁOWSKI Robert B.D. Z/3361/16 2024
2 2 f 1 10.42 PAC Andżelika CWKS Resovia Rzeszów 2004 U20 PK III
3 3 f 1 9.99 WÓJCIK Weronika AZS UMCS Lublin 2004 U20 LU IV LDK!  KN B  
4 4 f 1 8.66 STRZAŁKA Aleksandra MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2004 U20 PK -- BIGUS Anna # Z/3204/18 2024 5  KN B  
Chód 2 km K
1 1 s 1 10:12.11 MAŁASZEWICZ Julita LKS Stal Mielec 2004 U20 PK -- TORBA Agnieszka 2 LDK!  KN B  
2 2 s 1 10:37.52 KOKOSZKA Karolina WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2005 U18 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/3058/18 2023 BEZ LDK!  KNF   OSU   KN B  
3 3 s 1 10:38.32 MORAWCZYŃSKA Jolanta MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 1968 Masters PK -- B.D. Z/4674/19 2024
4 4 s 1 10:50.43 ŁUC Ola MKS Stal Nowa Dęba 2006 U18 PK -- ZIĘBA Julian Z/1510/20 2024 LDK!  KN B  
5 5 s 1 10:56.13 DZIEPAK Agata CWKS Resovia Rzeszów # 2007 U16 PK -- DUDA Bogusław Z/2726/20 2024
6 6 s 1 11:56.63 KRAWIEC Julia LKS Stal Mielec 2008 U16 PK -- KULIG Marzena Z/4608/21 2024 LDK!
7 7 s 1 12:05.86 LASEK Amelia LKS Stal Mielec 2008 U16 PK -- KULIG Marzena Z/3697/21 2024 LDK!
8 8 s 1 12:38.60 GRYNDZIA Wiktoria LKS Stal Mielec 2008 U16 PK -- KULIG Marzena Z/3536/19 2024 LDK!
9 9 s 1 13:34.83 STACHOWICZ Patrycja LKS Stal Mielec 2008 U16 PK -- KULIG Marzena Z/3705/21 2023 LDK!
60 m M
1 1 e 1 6.73 LEMPACH Jakub AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU -- MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/3875/15 2024  SKN   KN B  
2 2 e 1 6.86 KOMAŃSKI Albert CWKS Resovia Rzeszów 2000 U23 PK -- MAZUR Janusz B.D. Z/5152/15 2024  KNF   KN   SKN  
3 5 e 1 7.04 KOŚCIELNIAK Jakub KKB MOSiR Krosno 2006 U18 PK -- SOCHA Tomasz Z/13008/21 2024  KN B  
4 6 e 1 7.06 PYDA Jakub KS AZS-AWF Biała Podlaska # 2001 U23 LU -- #  SKN   KN B  
5 7 e 1 7.09 GRZELAK Mateusz RLTL Optima Radom 2001 U23 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław B.D. BŁASIŃSKI Artur B.D. , Z/4998/15 , 2023 LDK!  SKN  
6 14 e 1 7.20 KUFEL Maksymilian KU AZS PWSZ w Tarnowie 2002 U23 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/3846/19 2024
7 17 e 1 7.21 PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 2005 U18 MA -- TRZOP-KUKLA Katarzyna # Z/1155/19 2023 LDK!  KNF   SKN   OSU  
  e 1 DNF KRUPA Patryk AZS UMCS Lublin # 2002 U23 LU -- BIKOWSKI Wojciech GDAŃSKI Andrzej B.D. # , Z/0324/16 , 2024 LDK!  KNF   KN   SKN  
1 3 e 2 6.95 CHMIEL Jakub AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU -- MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/3111/20 2024  SKN   KN B  
2 4 e 2 7.03 REMBISZ Rafał CWKS Resovia Rzeszów 2003 U20 PK -- MAZUR Janusz B.D. Z/2278/20 2024  OSU   KN B  
3 10 e 2 7.13 JAKÓBCZYK Michał KS Agros Zamość 1995 Sen LU -- B.D. Z/5085/11 2022 M
4 11 e 2 7.17 CYGAN Wiktor KS AZS AWF Katowice # 2003 U20 SL -- MARMUR Stanisław B.D. Z/0991/20 2024  SKN   KN B  
5 16 e 2 7.20 SATERNUS Szymon KS Victoria Trzebinia 2004 U20 MA -- LDK!
5 15 e 2 7.20 AUGUSTYN Michał LKS Stal Mielec 2006 U18 PK -- # LDK!  KN B  
7 23 e 2 7.28 BRYŁA Hubert LKS Stal Mielec 2005 U18 PK --  OSU  
8 38 e 2 7.62 GRĘBOSZ Dorian KS AZS AWF Kraków # 2006 U18 MA -- MUNIAK Michał GUJA Marta # , Z/4695/18 , 2024 LDK!  KN B  
1 9 e 3 7.12 SADOWSKI Igor WKS Wawel Kraków 2003 U20 MA -- SZKOŁA Sebastian  OSU   KN B  
2 12 e 3 7.17 LEPIONKA Adrian KS Agros Zamość 2006 U18 LU -- GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej , Z/0121/20 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 20 e 3 7.24 GURAK Florian CWKS Resovia Rzeszów 2005 U18 PK --  OSU  
4 25 e 3 7.34 MACIĄG Radosław KS AZS AWF Wrocław 1999 Sen DS --
5 27 e 3 7.39 FUJAK Oliwier UKS bieganie.pl Stryszawa 2004 U20 MA -- KUKLA Rafał # Z/1069/22 2024 LDK!  OSU  
6 28 e 3 7.40 WAŁASZEK Nikodem KU AZS PWSZ w Tarnowie 2003 U20 MA -- B.D. LDK!
1 8 e 4 7.10 GORZKOWICZ Michał WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA -- B.D. # Z/5432/18 2024 4 LDK!  KNF   OSU   KN B  
2 24 e 4 7.31 RÓŻAŃSKI Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 1998 Sen MA --
3 30 e 4 7.44 MAKOWSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA --
4 35 e 4 7.55 MOSIONEK Jakub RLTL GGG Radom # 2007 U16 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta Z/9136/21 2024 LDK!
5 42 e 4 7.84 WÓJCIK Adam KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/0067/21 2024 LDK!
6 49 e 4 8.19 ŁAKOMSKI Bartosz CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -- # LDK!
7 50 e 4 8.20 PIĘTAL Kamil LKS Stal Mielec 2007 U16 PK -- LDK!
1 19 e 5 7.24 KORCZ Bartosz RLTL Optima Radom 2000 U23 MZ -- BŁASIŃSKI Artur B.D. Z/0565/17 2023
2 22 e 5 7.26 BRYL Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 1997 Sen MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/1860/16 2023 2
3 26 e 5 7.39 BUDZIŃSKI Dominik UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U18 PK -- LDK!  OSU  
4 40 e 5 7.69 WITUSIK Krystian KU AZS PWSZ w Tarnowie 2004 U20 MA --
5 41 e 5 7.75 DUTKA Szymon KU AZS PWSZ w Tarnowie 2005 U18 MA --
6 51 e 5 8.24 RYDZIK Kamil KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK -- MOMOT Krzysztof Z/2618/20 2023
7 55 e 5 8.79 STRĘCIWILK Mateusz KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -- SIWEK Andrzej Z/0216/22 2024
  e 5 DQ KURCZ Tadeusz KS Sprinterzy.com Kraków 1974 Masters MA -- B.D. Z/0788/19 2024
1 18 e 6 7.24 KRZEMIŃSKI Dawid RLTL GGG Radom # 2000 U23 MZ -- BŁASIŃSKI Artur B.D. Z/4910/15 2024 LDK!  KNF   KN   SKN  
2 33 e 6 7.51 RAŚ Stanisław KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -- LDK!  KN B  
3 36 e 6 7.57 KULIŃSKI Igor CWKS Resovia Rzeszów 2006 U18 PK -- WIERZBICKI Mirosław Z/14456/21 2024
4 44 e 6 7.91 ZIEMBA Kacper KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -- MUNIAK Michał ŚLUSARCZYK Ewa , Z/3040/19 , 2024 LDK!
5 48 e 6 8.15 CZARNECKI Jakub LKS Stal Mielec 2008 U16 PK -- TORBA Tomasz # Z/2591/20 2024 LDK!
6 53 e 6 8.38 ŚLĘZAK Filip TS Wieliczanka Wieliczka 2006 U18 MA -- LDK!
1 13 e 7 7.17 STOLARSKI Jakub KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA -- SZKOŁA Sebastian B.D. # Z/5579/15 2024
2 21 e 7 7.24 SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U20 MA -- WÓJCIK Teodor Z/0086/18 2024 3 LDK!  KNF  
3 31 e 7 7.44 GOC Kacper KS AZS AWF Kraków # 2002 U23 MA -- SZKOŁA Sebastian B.D. # Z/2471/20 2023
4 39 e 7 7.66 BANACH Piotr RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur LDK!  OSU  
5 45 e 7 7.98 NOWAK Norbert KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/0059/21 2024 LDK!
6 52 e 7 8.24 HAEHNE Damian CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -- MAJCHROWICZ Rena # Z/0051/21 2024 LDK!
7 54 e 7 8.78 SZELĄG Mikołaj KU AZS PWSZ w Tarnowie 2007 U16 MA -- WAŁASZEK Jarosław # Z/10092/21 2024 LDK!
8 56 e 7 9.07 KAWALEC Igor CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -- MAJCHROWICZ Rena # Z/0044/21 2024 LDK!
1 29 e 8 7.42 KRAWCZYK Mateusz MKS Agros Chełm # 2003 U20 LU -- LDK!  OSU  
2 32 e 8 7.48 ŁASOCHA Szymon TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2004 U20 LU --
3 34 e 8 7.53 KRUPA Bartłomiej KU AZS PWSZ w Tarnowie 1998 Sen MA -- KUCZEK Piotr Z/4727/21 2024
4 37 e 8 7.61 ADAMSKI Kacper WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/1246/22 2024  OSU  
5 43 e 8 7.88 ZIMNY Szymon KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA --
6 46 e 8 8.11 BANACH Konrad TS Wieliczanka Wieliczka 1985 Masters MA -- B.D. # Z/13737/21 2024
7 47 e 8 8.14 WIDEŁ Marek KS Sprinterzy.com Kraków 1968 Masters MA -- B.D. Z/0147/19 2024
1 1 f 1 6.83 KOMAŃSKI Albert CWKS Resovia Rzeszów 2000 U23 PK -- MAZUR Janusz B.D. Z/5152/15 2024  KNF   KN   SKN  
2 2 f 1 6.87 LEMPACH Jakub AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU -- MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/3875/15 2024  SKN   KN B  
3 3 f 1 6.99 CHMIEL Jakub AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU -- MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/3111/20 2024  SKN   KN B  
4 4 f 1 7.08 GRZELAK Mateusz RLTL Optima Radom 2001 U23 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław B.D. BŁASIŃSKI Artur B.D. , Z/4998/15 , 2023 LDK!  SKN  
5 6 f 1 7.10 KOŚCIELNIAK Jakub KKB MOSiR Krosno 2006 U18 PK -- SOCHA Tomasz Z/13008/21 2024  KN B  
6 7 f 1 7.10 PYDA Jakub KS AZS-AWF Biała Podlaska # 2001 U23 LU -- #  SKN   KN B  
6 7 f 1 7.10 REMBISZ Rafał CWKS Resovia Rzeszów 2003 U20 PK -- MAZUR Janusz B.D. Z/2278/20 2024  OSU   KN B  
8 8 f 1 7.11 GORZKOWICZ Michał WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA -- B.D. # Z/5432/18 2024 4 LDK!  KNF   OSU   KN B  
1 5 f 2 7.09 JAKÓBCZYK Michał KS Agros Zamość 1995 Sen LU -- B.D. Z/5085/11 2022 M
2 9 f 2 7.11 SADOWSKI Igor WKS Wawel Kraków 2003 U20 MA -- SZKOŁA Sebastian  OSU   KN B  
3 10 f 2 7.12 CYGAN Wiktor KS AZS AWF Katowice # 2003 U20 SL -- MARMUR Stanisław B.D. Z/0991/20 2024  SKN   KN B  
4 11 f 2 7.14 LEPIONKA Adrian KS Agros Zamość 2006 U18 LU -- GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej , Z/0121/20 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 12 f 2 7.17 KUFEL Maksymilian KU AZS PWSZ w Tarnowie 2002 U23 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/3846/19 2024
6 13 f 2 7.22 SATERNUS Szymon KS Victoria Trzebinia 2004 U20 MA -- LDK!
7 14 f 2 7.24 STOLARSKI Jakub KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA -- SZKOŁA Sebastian B.D. # Z/5579/15 2024
200 m M
1 1 s 1 21.46 KOMAŃSKI Albert CWKS Resovia Rzeszów 2000 U23 PK I MAZUR Janusz B.D. Z/5152/15 2024  KNF   KN   SKN  
2 4 s 1 22.18 ZAZULA Remigiusz AZS UMCS Lublin # 2003 U20 LU II WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian B.D. , Z/0091/17 , 2024 LDK!  KNF   OSU   KN B  
3 5 s 1 22.28 REMBISZ Rafał CWKS Resovia Rzeszów 2003 U20 PK II MAZUR Janusz B.D. Z/2278/20 2024  OSU   KN B  
4 6 s 1 22.32 PYDA Jakub KS AZS-AWF Biała Podlaska # 2001 U23 LU II #  SKN   KN B  
5 15 s 1 23.30 BRYL Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 1997 Sen MA III WAŁASZEK Jarosław Z/1860/16 2023 2
1 7 s 2 22.63 KOCHMAŃSKI Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 2005 U18 PK II TITTINGER Katarzyna MAZUR Janusz , Z/2671/18 , 2024 4 LDK!  OSU   KN B  
2 9 s 2 22.78 SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U20 MA II WÓJCIK Teodor Z/0086/18 2024 3 LDK!  KNF  
3 8 s 2 22.78 KIDOŃ Piotr KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA II GIZA Andrzej B.D. Z/1693/17 2024  KNF   KN B  
4 13 s 2 23.10 SATERNUS Szymon KS Victoria Trzebinia 2004 U20 MA III LDK!
5 14 s 2 23.13 WAŁASZEK Nikodem KU AZS PWSZ w Tarnowie 2003 U20 MA III B.D. LDK!
1 2 s 3 21.89 MIROSŁAW Cezary AZS UMCS Lublin 1997 Sen LU I B.D. 1
2 10 s 3 22.98 STOLARSKI Jakub KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA III SZKOŁA Sebastian B.D. # Z/5579/15 2024
3 16 s 3 23.31 AUGUSTYN Michał LKS Stal Mielec 2006 U18 PK III # LDK!  KN B  
4 18 s 3 23.45 GURAK Florian CWKS Resovia Rzeszów 2005 U18 PK III  OSU  
5 33 s 3 25.23 ADAMSKI Kacper WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/1246/22 2024  OSU  
1 11 s 4 23.00 KOŚCIELNIAK Jakub KKB MOSiR Krosno 2006 U18 PK III SOCHA Tomasz Z/13008/21 2024  KN B  
2 12 s 4 23.09 KUFEL Maksymilian KU AZS PWSZ w Tarnowie 2002 U23 MA III WAŁASZEK Jarosław Z/3846/19 2024
3 17 s 4 23.39 GOC Kacper KS AZS AWF Kraków # 2002 U23 MA III SZKOŁA Sebastian B.D. # Z/2471/20 2023
4 19 s 4 23.60 BUDZIŃSKI Dominik UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U18 PK III LDK!  OSU  
5 25 s 4 24.75 KULIŃSKI Igor CWKS Resovia Rzeszów 2006 U18 PK -- WIERZBICKI Mirosław Z/14456/21 2024
1 20 s 5 23.64 BRYŁA Hubert LKS Stal Mielec 2005 U18 PK IV  OSU  
2 21 s 5 23.95 SADOWSKI Igor WKS Wawel Kraków 2003 U20 MA IV SZKOŁA Sebastian  OSU   KN B  
3 23 s 5 24.44 WOJCIUK Michał MKS Pogoń Siedlce 2004 U20 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/3598/19 2022
4 27 s 5 25.01 KOCZKODAJ Wojciech UKSM Ekipa Bielachy Kielce # 1998 Sen SK -- BIELACHA Maciej Z/2480/20 2024
5 31 s 5 25.07 KURCZ Tadeusz KS Sprinterzy.com Kraków 1974 Masters MA -- B.D. Z/0788/19 2024
1 22 s 6 24.22 ŁAKOMY Jan MKS-MOSM Bytom # 2007 U16 SL IV KOTUŁA Krzysztof # Z/3144/20 2024
2 28 s 6 25.02 WITUSIK Krystian KU AZS PWSZ w Tarnowie 2004 U20 MA --
3 30 s 6 25.05 BANACH Piotr RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur LDK!  OSU  
4 34 s 6 25.49 WÓJCIK Adam KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK V BARSZCZ Mirosław Z/0067/21 2024 LDK!
5 37 s 6 27.03 NOWAK Norbert KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/0059/21 2024 LDK!
1 29 s 7 25.04 SIKORA Adam UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U18 PK -- # LDK!  OSU   KN B  
2 32 s 7 25.08 MOSIONEK Jakub RLTL GGG Radom # 2007 U16 MZ V BŁASIŃSKA Aneta Z/9136/21 2024 LDK!
3 35 s 7 26.50 CZARNECKI Jakub LKS Stal Mielec 2008 U16 PK -- TORBA Tomasz # Z/2591/20 2024 LDK!
4 36 s 7 26.76 BANACH Konrad TS Wieliczanka Wieliczka 1985 Masters MA -- B.D. # Z/13737/21 2024
5 39 s 7 30.98 SZELĄG Mikołaj KU AZS PWSZ w Tarnowie 2007 U16 MA -- WAŁASZEK Jarosław # Z/10092/21 2024 LDK!
1 3 s 8 22.16 BYDOŃ Oskar KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA II GIZA Andrzej GIZA Maciej , Z/0276/18 , 2024 LDK!  SKN   OSU   KN B  
2 24 s 8 24.65 ORZĘDOWSKI Jakub AZS UMCS Lublin # 2007 U16 LU V CZERNIAKIEWICZ Dorota LESZCZYŃSKI Damian , Z/0597/21 , 2024 LDK!  OSU  
3 26 s 8 24.93 RAŚ Stanisław KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -- LDK!  KN B  
4 38 s 8 27.83 PIĘTAL Kamil LKS Stal Mielec 2007 U16 PK -- LDK!
300 m M
1 5 s 1 35.72 SZWEDO Kacper CWKS Resovia Rzeszów 2002 U23 PK -- MAZUR Janusz B.D. Z/0962/17 2024 LDK!
2 6 s 1 36.43 BEMBENEK Jakub KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/2422/20 2024 LDK!  KN B  
3 7 s 1 36.50 PILAWA Błażej UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U18 PK -- SUGIER Krzysztof 5 LDK!  OSU   KN B  
1 4 s 2 35.68 MACIĄG Radosław KS AZS AWF Wrocław 1999 Sen DS --
2 8 s 2 36.65 PAŃKO Kacper MKS Unia Hrubieszów 2006 U18 LU -- BIELECKA Marzanna MAGDZIAK Tomasz , Z/3491/19 , 2022 LDK!  KN B  
3 9 s 2 38.36 CHMIELEWSKI Kacper MKS Unia Hrubieszów 2005 U18 LU -- MAGDZIAK Tomasz Z/4054/19 2024  KN B  
4 10 s 2 38.70 BIELECKI Jakub RLTL GGG Radom # 2007 U16 MZ III BŁASIŃSKI Artur Z/2751/21 2024 LDK!
5 11 s 2 39.02 ŁUCZKA Mikołaj KS Komunalni Sanok 2006 U18 PK -- LDK!
1 1 s 3 33.50 MIROSŁAW Cezary AZS UMCS Lublin 1997 Sen LU -- B.D. 1
2 2 s 3 33.64 SOBURA-DURMA Jakub KKL Kielce 2002 U23 SK -- TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł TIETIERIN Paweł Z/1101/16 2024 2 LDK!  KNF   KN   SKN  
3 3 s 3 35.48 KIDOŃ Piotr KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/1693/17 2024  KNF   KN B  
4 12 s 3 39.51 KOCZKODAJ Wojciech UKSM Ekipa Bielachy Kielce # 1998 Sen SK -- BIELACHA Maciej Z/2480/20 2024
5 14 s 3 41.66 ŁAKOMSKI Bartosz CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK V # LDK!
2 13 s 4 41.12 BARTECKI Maciej TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2005 U18 LU --
3 15 s 4 47.51 WRONOWSKI Jakub KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/0318/22 2024 LDK!
  s 4 DQ KORZENIOWSKI Krzysztof KS AZS AWF Kraków # 2006 U18 MA -- SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Andrzej # , Z/3285/19 , 2024 LDK!  KN B  
400 m M
1 1 s 1 48.99 GOŁĘBIOWSKI Oskar AZS UMCS Lublin 2000 U23 LU II HOŁUB Grzegorz B.D. B.D. Z/6045/15 2024  KN B  
2 3 s 1 50.76 BAŃKA Łukasz AZS UMCS Lublin # 2003 U20 LU III HOŁUB Grzegorz # Z/2806/17 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 11 s 1 59.73 KOCERKA Jacek KS Lemiesz Team Warszawa 1976 Masters MZ -- LEMIESZ Aneta Z/1824/21 2024
  s 1 DQ MACIĄG Radosław KS AZS AWF Wrocław 1999 Sen DS --
1 2 s 2 50.45 LAMPART Tomasz KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA II GIZA Maciej B.D. Z/0098/14 2024
2 5 s 2 51.52 CHUDZIK Jakub CWKS Resovia Rzeszów # 2004 U20 PK III KOWAL Piotr # Z/0440/22 2024 LDK!  KN B  
3 7 s 2 53.98 ARTYM Jakub CWKS Resovia Rzeszów # 2004 U20 PK IV MAZUR Janusz B.D. Z/3792/17 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 8 s 2 54.48 INGLOT Michał CWKS Resovia Rzeszów 2003 U20 PK IV
1 4 s 3 51.41 CYDEJKO Szymon MKS Pogoń Siedlce 2003 U20 MZ III MACIEJEWSKI Janusz Z/1417/17 2024 3
2 6 s 3 52.56 GRYKAŁOWSKI Marek KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK III BARSZCZ Mirosław Z/2424/20 2024 LDK!  KN B  
3 9 s 3 56.21 DĄBEK Dawid CWKS Resovia Rzeszów 2006 U18 PK -- KOWALSKA Klaudia KOWAL Piotr # , Z/4602/18 , 2024 BEZ LDK!
4 10 s 3 56.33 KASIETCZUK Adrian MKS Agros Chełm 2004 U20 LU -- LESZCZYŃSKI Damian 4 LDK!  OSU  
5 12 s 3 62.08 SZYMCZYK Szymon KS Cracovia 1906 Kraków 2003 U20 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/9208/21 2023
600 m M
1 1 s 1 1:28.83 WOJCIECHOWSKI Michał KB Witar Tarnobrzeg 1988 Sen PK -- MAŚLANKA Adam Z/3618/15 2024 2 LDK!
2 2 s 1 1:29.43 FURMAN Paweł CWKS Resovia Rzeszów 2002 U23 PK -- B.D.
3 4 s 1 1:29.77 ZIĘBA Wiktor UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2004 U20 PK -- KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek KARKUT Bogdan Z/0610/18 2023 5 LDK!
4 5 s 1 1:32.17 GOŁĘBIOWSKI Mikołaj RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur RADKE Karol , Z/4548/18 , 2023 LDK!  OSU  
5 6 s 1 1:32.23 OLEJARSKI Kacper CWKS Resovia Rzeszów 2006 U18 PK --
1 3 s 2 1:29.46 LEGUTKO Wiktor MLUKS Tarnów 2005 U18 MA -- LDK!  KN B  
2 7 s 2 1:33.01 MYTYCH Dominik UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2000 U23 PK --
3 8 s 2 1:33.94 STOPA Kacper RLTL Optima Radom 2006 U18 MZ -- B.D. B.D. CZARNECKI Rafał BŁASIŃSKI Artur , Z/13353/21 , 2023 LDK!  OSU  
4 9 s 2 1:37.91 BOSAK Mateusz KML Lubaczów 2007 U16 PK V LDK!
5 10 s 2 1:38.01 CZĄSTKA Jan UKS Tempo 5 Przemyśl 1958 Masters PK -- B.D. Z/4833/18 2024
6 11 s 2 1:39.40 JASKOT Nikodem MKS Stal Nowa Dęba 2008 U16 PK V ZIĘBA Julian # Z/1462/18 2023 BEZ LDK!
7 12 s 2 1:43.29 STRĘCIWILK Mateusz KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -- SIWEK Andrzej Z/0216/22 2024
800 m M
1 1 s 1 1:58.58 MAREK Adrian KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA III B.D. GIZA Maciej , Z/0271/18 , 2022 LDK!  OSU   KN B  
2 2 s 1 1:58.96 SKRZESZEWSKI Jacek KKL Stal Stalowa Wola 2004 U20 PK III BARSZCZ Mirosław B.D. Z/5585/19 2024 LDK!  KN B  
3 3 s 1 1:59.35 TROJNIAR Bartosz CWKS Resovia Rzeszów 2004 U20 PK III KOWAL Piotr MAZUR Janusz Z/4611/17 2024 BEZ LDK!  KN B  
4 4 s 1 2:00.74 KRZYŻANOWSKI Mateusz TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2003 U20 LU III  KN B  
5 5 s 1 2:01.31 PAJA Tomasz CWKS Resovia Rzeszów 2004 U20 PK III KOWAL Piotr B.D. Z/13565/21 2024  KN B  
6 6 s 1 2:03.77 PAJA Szymon CWKS Resovia Rzeszów 2004 U20 PK IV KOWAL Piotr B.D. Z/13121/21 2024
7 7 s 1 2:04.00 FORYŚ Mateusz KS AZS AWF Kraków # 2004 U20 MA IV MIREK Wacław B.D. Z/4584/17 2024 LDK!
8 8 s 1 2:04.13 ROJEK Piotr MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2003 U20 PK IV B.D.
1000 m M
1 1 s 1 2:25.00 KOWALCZYK Andrzej Kraków Athletics Team # 1998 Sen MA -- SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/1674/14 2024  KN  
2 2 s 1 2:28.06 BIELSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA -- B.D. B.D. # Z/0474/15 2023
3 3 s 1 2:29.73 WIATRZYK Robert TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2000 U23 LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz B.D. Z/1754/18 2024
4 4 s 1 2:32.47 ZIĘBA Szymon Kraków Athletics Team # 1999 Sen MA -- B.D. SOBCZYK Grzegorz # , Z/0312/15 , 2024
5 5 s 1 2:35.35 SUŁKOWSKI Rafał Kraków Athletics Team 1999 Sen MA -- SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/2363/20 2024
6 6 s 1 2:35.55 BAJORSKI Adam RLTL GGG Radom # 2004 U20 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/4547/18 , 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
7 7 s 1 2:36.35 WOJCIECHOWSKI Michał KB Witar Tarnobrzeg 1988 Sen PK -- MAŚLANKA Adam Z/3618/15 2024 2 LDK!
8 9 s 1 2:37.40 CHYLIŃSKI Mateusz Kraków Athletics Team 1995 Sen MA -- SOBCZYK Grzegorz Z/3015/11 2022
9 10 s 1 2:37.80 KLINGER Rafał UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U18 PK -- SUGIER Maria Z/0321/18 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
  s 1 DNF ZABAGŁO Paweł Kraków Athletics Team 2002 U23 MA -- SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/1440/16 2024 LDK!  KN B  
1 8 s 2 2:37.31 BARCIK Jakub KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA -- GIZA Andrzej MIREK Wacław # , Z/0074/17 , 2022 LDK!
2 11 s 2 2:43.16 BEREŹNICKI Piotr UKS Tempo 5 Przemyśl 2003 U20 PK -- LDK!  OSU  
3 12 s 2 2:47.46 ORACZKO Denis RLTL GGG Radom # 2003 U20 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/0388/17 , 2024 3 LDK!  OSU  
4 13 s 2 2:48.02 ABRAMCZYK Jakub RLTL GGG Radom # 2006 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/9141/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 14 s 2 2:48.31 TOMCZAK Alan RLTL Optima Radom 2006 U18 MZ -- LDK!
6 15 s 2 2:48.37 WĘDZICHA Wiktor KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA -- ZAPART Stanisław B.D. # Z/3050/18 2024
7 16 s 2 2:49.24 GÓJSKI Jakub niestowarzyszony # 2006 U18 -- B.D. Z/3567/18 2024
8 17 s 2 2:50.84 BOSAK Michał KML Lubaczów 2007 U16 PK V WAŻNY Stanisław # Z/2916/20 2024 LDK!
9 18 s 2 2:56.24 KOPEĆ Kamil MKS Stal Nowa Dęba 2007 U16 PK V ZIĘBA Julian # Z/2933/19 2024 LDK!
10 19 s 2 2:58.03 BABULA Krystian MKS Stal Nowa Dęba 2007 U16 PK V ŻAK Dariusz Z/13772/21 2024 LDK!
2000 m M
1 1 s 1 5:44.62 JANDUŁA Wiktor RLTL GGG Radom # 2005 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1552/18 , 2024 LDK!  KNF   OSU   KN B  
2 2 s 1 6:00.08 ABRAMCZYK Piotr RLTL GGG Radom # 2006 U18 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/4171/20 , 2024 LDK!  KN B  
3 3 s 1 6:08.92 PEMPUŚ Adrian UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U18 PK -- SUGIER Maria Z/0320/18 2024 5 LDK!  OSU   KN B  
4 4 s 1 6:13.86 SZAL Piotr UKS Romer Rabka-Zdrój 2004 U20 MA -- PERUCKI Wiesław Z/13062/21 2023
5 5 s 1 6:21.32 ZELEK Hubert WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2007 U16 MA V ZAGRODZKI Marcin Z/2628/20 2024 LDK!
6 6 s 1 6:31.86 PRAJSNAR Hubert KKB MOSiR Krosno 2006 U18 PK -- SOCHA Tomasz Z/14201/21 2022
7 7 s 1 7:13.39 TYRKA Kacper MKS Agros Chełm 2006 U18 LU -- SZKODA Piotr LDK!
60 m pł M Mł M
1 1 e 1 9.38 WOJTAS Bartosz ULKS Technik Trzcinica 2007 U16 PK -- WOJTAS Tomasz Z/1157/20 2024 LDK!
2 2 e 1 9.56 HAEHNE Damian CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -- MAJCHROWICZ Rena # Z/0051/21 2024 LDK!
3 3 e 1 10.87 KAWALEC Igor CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -- MAJCHROWICZ Rena # Z/0044/21 2024 LDK!
1 1 f 1 9.31 WOJTAS Bartosz ULKS Technik Trzcinica 2007 U16 PK -- WOJTAS Tomasz Z/1157/20 2024 LDK!
2 2 f 1 9.52 HAEHNE Damian CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -- MAJCHROWICZ Rena # Z/0051/21 2024 LDK!
3 3 f 1 11.27 KAWALEC Igor CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -- MAJCHROWICZ Rena # Z/0044/21 2024 LDK!
60 m pł M J Mł M
1 1 e 1 8.47 CHMIELEWSKI Kacper MKS Unia Hrubieszów 2005 U18 LU -- MAGDZIAK Tomasz Z/4054/19 2024  KN B  
2 2 e 1 8.53 KORZENIOWSKI Krzysztof KS AZS AWF Kraków # 2006 U18 MA -- SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Andrzej # , Z/3285/19 , 2024 LDK!  KN B  
3 3 e 1 9.23 SIKORA Adam UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U18 PK -- # LDK!  OSU   KN B  
4 4 e 1 9.48 ZIEMBA Kacper KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -- MUNIAK Michał ŚLUSARCZYK Ewa , Z/3040/19 , 2024 LDK!
5 5 e 1 9.64 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 2005 U18 MA -- SIERKA Ewa BEZ LDK!
1 f 1 8.39 CHMIELEWSKI Kacper MKS Unia Hrubieszów 2005 U18 LU -- MAGDZIAK Tomasz Z/4054/19 2024  KN B  
2 f 1 8.60 KORZENIOWSKI Krzysztof KS AZS AWF Kraków # 2006 U18 MA -- SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Andrzej # , Z/3285/19 , 2024 LDK!  KN B  
3 f 1 9.13 SIKORA Adam UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U18 PK -- # LDK!  OSU   KN B  
5 f 1 9.39 ZIEMBA Kacper KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -- MUNIAK Michał ŚLUSARCZYK Ewa , Z/3040/19 , 2024 LDK!
6 f 1 9.45 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 2005 U18 MA -- SIERKA Ewa BEZ LDK!
60 m pł M (99.1) M
1 1 e 1 8.19 BYDOŃ Oskar KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA -- GIZA Andrzej GIZA Maciej , Z/0276/18 , 2024 LDK!  SKN   OSU   KN B  
2 2 e 1 8.50 KOLASIŃSKI Hubert RLTL GGG Radom # 2003 U20 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur B.D. B.D. , Z/0379/17 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 3 e 1 8.88 SEKUŁA Jakub KS AZS AWF Warszawa # 2003 U20 MZ -- RĄCZKA Paweł B.D. Z/4809/18 2024 LDK!
1 f 1 8.09 BYDOŃ Oskar KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA -- GIZA Andrzej GIZA Maciej , Z/0276/18 , 2024 LDK!  SKN   OSU   KN B  
2 f 1 8.34 KOLASIŃSKI Hubert RLTL GGG Radom # 2003 U20 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur B.D. B.D. , Z/0379/17 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 f 1 8.78 SEKUŁA Jakub KS AZS AWF Warszawa # 2003 U20 MZ -- RĄCZKA Paweł B.D. Z/4809/18 2024 LDK!
60 m pł M M
1 1 e 1 11.52 KUCZEK Piotr KU AZS PWSZ w Tarnowie 2002 U23 MA -- KUCZEK Piotr Z/3620/19 2022
1 f 1 9.31 KUCZEK Piotr KU AZS PWSZ w Tarnowie 2002 U23 MA -- KUCZEK Piotr Z/3620/19 2022
Wzwyż M
1 1 f 1 1.95 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 2004 U20 MA II SIERKA Ewa Z/3886/16 2024 BEZ LDK!  KN B  
2 2 f 1 1.95 KRASOWSKI Jakub KKL Stal Stalowa Wola 2005 U18 PK II MOMOT Krzysztof Z/3183/18 2024 BEZ  KNF   KN B  
3 3 f 1 1.95 KOSTKIEWICZ Filip KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA II ZAPART Stanisław ZAPART Stanisław Z/0505/15 2024
4 4 f 1 1.90 SZULER Kamil WKS Wawel Kraków # 2005 U18 MA III KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/3496/19 2024  KN B  
5 5 f 1 1.85 PANYŁO Patryk UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U18 PK III RADOCHOŃSKI Marek Z/5650/19 2024 LDK!  KN B  
6 6 f 1 1.65 RYDZIK Kamil KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK -- MOMOT Krzysztof Z/2618/20 2023
7 7 f 1 1.55 ŚLĘZAK Filip TS Wieliczanka Wieliczka 2006 U18 MA -- LDK!
8 8 f 1 1.45 JANIK Paweł CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -- LDK!
9 9 f 1 1.45 GIDZIŃSKI Krzysztof KS AZS AWF Kraków 1959 Masters MA -- B.D. Z/14448/21 2024
W dal M
1 1 f 1 7.13 RÓŻAŃSKI Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 1998 Sen MA II
2 2 f 1 7.04 KAMIŃSKI Daniel AZS-AWFiS Gdańsk # 2005 U18 PM II # LDK!  OSU   KN B  
4 4 f 1 6.40 ŁASOCHA Szymon TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2004 U20 LU III
5 5 f 1 6.29 MOLEK Mateusz LKS Stal Mielec 2004 U20 PK IV TORBA Agnieszka 4 LDK!  OSU  
6 6 f 1 6.25 PRUŚ Jakub AZS UMCS Lublin 2006 U18 LU IV KUTRZEPA Grzegorz Z/2128/21 2024 LDK!  KN B  
7 7 f 1 6.23 KOŁODZIEJSKI Jakub UKS Romer Rabka-Zdrój 2004 U20 MA IV PERUCKI Wiesław Z/1796/20 2022  KN B  
8 8 f 1 5.89 BEDNARCZYK Maciej RLTL GGG Radom # 2006 U18 MZ -- FALIŃSKI Jacek BŁASIŃSKI Artur , Z/5084/18 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
9 9 f 1 5.55 CZAPKOWICZ Paweł KU AZS PWSZ w Tarnowie 2005 U18 MA -- B.D. BEZ LDK!
10 10 f 1 4.99 WIDEŁ Marek KS Sprinterzy.com Kraków 1968 Masters MA -- B.D. Z/0147/19 2024
Trójskok M
1 1 f 1 15.10 GALIK Wojciech WKS Wawel Kraków 2002 U23 MA I KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/0848/18 2024  KNF   KN B  
2 2 f 1 14.37 SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA III ZAPART Stanisław B.D. Z/5971/15 2024  KN B  
3 3 f 1 14.22 RÓG Jakub LKS Stal Mielec 2004 U20 PK III TORBA Tomasz Z/0576/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 5 f 1 13.92 JEDYNAK Kacper RLTL GGG Radom # 2004 U20 MZ III BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta , Z/2004/18 , 2024 LDK!  KN B  
6 6 f 1 12.83 KOŁODZIEJSKI Jakub UKS Romer Rabka-Zdrój 2004 U20 MA IV PERUCKI Wiesław Z/1796/20 2022  KN B  
7 7 f 1 12.71 MAJEWSKI Konrad WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA IV  OSU   KN B  
8 8 f 1 12.61 WĄSOWICZ Maciej WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA IV WĄSOWICZ Marek # Z/3174/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
9 9 f 1 11.71 WĄŻ Mateusz LKS Stal Mielec 2003 U20 PK -- LDK!  OSU  
10 10 f 1 11.14 SZTUKA Igor LKS Stal Mielec 2006 U18 PK -- TORBA Agnieszka TORBA Tomasz , Z/3540/19 , 2024 BEZ LDK!  OSU  
Kula (5) M
1 1 f 1 13.41 RYDZIK Piotr KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK IV DRAPAŁA Paweł # Z/2619/20 2024  KN B  
2 2 f 1 11.45 SALWA Mateusz WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2005 U18 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/3280/19 2024 LDK!
3 3 f 1 11.09 NAJDER Bartłomiej UKS bieganie.pl Stryszawa 2006 U18 MA -- KUKLA Rafał # Z/2004/21 2024 LDK!  OSU  
4 4 f 1 10.60 MĘDREK Gabriel AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU -- KOZŁOWSKI Robert Z/3575/20 2024
5 5 f 1 10.05 KAWA Bartosz CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK --
6 6 f 1 8.75 GROSIAK Kacper MKS Stal Nowa Dęba 2006 U18 PK -- ŻAK Dariusz Z/13446/21 2024 LDK!
7 7 f 1 7.14 PÓŁTORAK Michał CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK --
Chód 3 km M
1 1 s 1 12:50.11 PIECUCH Kamil LKS Stal Mielec 2003 U20 PK -- KULIG Marzena Z/1742/17 2024 2  KN B  
2 2 s 1 13:28.95 GOŁĄBEK Kacper MKS Stal Nowa Dęba 2005 U18 PK -- ZIĘBA Julian SUDOŁ Grzegorz B.D. # Z/4687/18 2024 LDK!  KN B  
3 3 s 1 13:30.07 FREJ Oskar CWKS Resovia Rzeszów 2003 U20 PK -- DUDA Bogusław # Z/4116/17 2024 3  KN B  
4 4 s 1 14:07.11 WÓJCIK Hubert LKS Stal Mielec 2003 U20 PK -- KULIG Marzena B.D. Z/3523/19 2024  KN B  
5 5 s 1 14:30.39 ŁUC Kacper MKS Stal Nowa Dęba 2005 U18 PK -- ZIĘBA Julian SUDOŁ Grzegorz # Z/1379/20 2024 LDK!  KN B  
6 6 s 1 15:00.32 SEJLER Patryk LKS Stal Mielec 2006 U18 PK -- ZIOŁO Stanisław # Z/1221/20 2024  KN B  
7 7 s 1 15:55.33 MORAWCZYŃSKI Konrad MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 1975 Masters PK -- B.D. Z/2865/21 2024

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 4.7448740005493 sekund