Warszawa 29 - 30.01.2022
2. Halowe Zawody Kontrolne WMOZLA 2022
60 m K
1 1 s 1 9.72 KOCZUR Emma RK Athletics Warszawa 2011 U12 MZ -- RACZYŁO Damian Z/4105/21 2023
2 2 s 1 9.85 TURYK Matylda MKS Syrena Warszawa 2011 U12 MZ -- LEWANDOWSKA Dorota Z/4192/21 2023 LDK!
1 1 s 2 8.50 PETRALLIS Aleksandra RK Athletics Warszawa 2009 U14 MZ -- RACZYŁO Damian Z/6514/21 2023
2 2 s 2 8.86 TARAS Kalina UKS LA Basket Warszawa 2009 U14 MZ -- BOROŃ Aldona Z/4362/20 2023 LDK!
3 3 s 2 9.00 PUŁAWSKA Natalia KS Orzeł Warszawa 2009 U14 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/3206/21 2023 LDK!
4 4 s 2 9.11 BˇK Julia WLKS Nowe Iganie 2009 U14 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia # Z/12797/21 2023 LDK!
5 5 s 2 9.59 KOPER Zuzanna AKL Ursynów Warszawa # 2009 U14 MZ -- B.D. # Z/3308/22 2022
1 1 s 3 8.75 GORCZYŃSKA Maja MKS Pułtusk 2010 U14 MZ -- KRAWCZAK Andrzej Z/11738/21 2023
2 3 s 3 9.68 TROJANOWSKA Maja UKS Orzełki Warszawa 2010 U14 MZ -- BOGUCKI Michał Z/0375/22 2023 LDK!
3 4 s 3 9.76 WALESIAK Julia RK Athletics Warszawa 2010 U14 MZ -- RACZYŁO Damian Z/3254/21 2023
4 6 s 3 9.84 IGNACIUK Katarzyna UKS Orzełki Warszawa 2010 U14 MZ -- BOGUCKI Michał Z/2789/20 2023 LDK!
1 2 s 4 9.18 DŁUTOWSKA Anna KS AZS AWF Warszawa 2010 U14 MZ -- OBŁĘKOWSKI Maksymilian # Z/4061/21 2023 LDK!
2 5 s 4 9.80 ŁUCZYK Amelia AP Marcovia Marki 2010 U14 MZ -- LDK!
3 7 s 4 9.98 ZDUNEK Maria AKL Ursynów Warszawa 2010 U14 MZ -- B.D. Z/11599/21 2022
4 8 s 4 10.11 GLINKA Renata MKS Pułtusk 2010 U14 MZ -- KRAWCZAK Andrzej Z/12532/21 2023
1 1 e 1 7.62 FORKASIEWICZ Agata KS AZS AWF Wrocław 1994 Sen DS -- B.D.
2 2 e 1 7.85 SKIERKOWSKA Martyna KS AZS AWF Warszawa 2000 U23 MZ -- RˇCZKA Paweł B.D. Z/4258/15 2023
3 3 e 1 7.90 BARGIELSKA Katarzyna KS AZS-AWF Biała Podlaska 1999 Sen LU -- MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/2549/15 2023
4 4 e 1 8.11 LITWINIEC Karolina UKS Orzełki Warszawa 2004 U20 MZ -- LDK!
5 5 e 1 8.16 MARKOWSKA Natalia KS Podlasie Białystok 1999 Sen PD -- NIED¬WIECKI Wojciech B.D. B.D. B.D. Z/4521/15 2022
1 6 e 2 8.44 ŁUCJANEK Zofia AKL Ursynów Warszawa 2004 U20 MZ --
2 7 e 2 8.45 PIELACIŃSKA Zuzanna UKS Gimnazjon Płońsk # 2004 U20 MZ -- ADAMSKI Robert Z/12995/21 2022
3 11 e 2 8.61 POLANOWSKA Nina AKL Ursynów Warszawa 2003 U20 MZ -- JENDRYCH Marek 4 LDK!
4 12 e 2 8.71 KURPIEWSKA Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 2002 U23 MZ --
5 14 e 2 9.04 TRZCIŃSKA Natalia UKS Clan Ostrołęka 2002 U23 MZ -- PIERZCHAŁA Halina Z/14587/21 2022
1 8 e 3 8.49 KAROLCZUK Paulina KS AZS-AWF Biała Podlaska 2001 U23 LU -- MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/2865/17 2023
2 9 e 3 8.50 KRZYWDZIŃSKA Agata MKL Toruń # 1994 Sen KP -- BUTKIEWICZ Jacek Z/2869/21 2023
3 10 e 3 8.54 SUSZYŃSKA Patrycja KS Podlasie Białystok 2004 U20 PD -- LDK!
4 13 e 3 8.81 MAREK Justyna AKL Ursynów Warszawa 2003 U20 MZ -- B.D. B.D. Z/3635/18 2023
1 1 e 4 8.50 BIELAK Amelia MUKS Płock 2005 U18 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław Z/4992/19 2023 LDK!
2 2 e 4 8.60 GIL Natalia KS Orzeł Warszawa 2006 U18 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/5567/18 2023 BEZ LDK!
3 4 e 4 8.72 JACZEWSKA Amelia UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -- RˇCZKA Elżbieta BOROŃ Adam , Z/3992/20 , 2023 LDK!
4 5 e 4 8.74 LODKOWSKA Amelia UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -- B.D. ZAKRZEWSKI Dariusz , Z/5438/18 , 2022 LDK!
5 9 e 4 9.09 BRAUZE Antonina UKS LA Basket Warszawa # 2005 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/1117/22 2023
1 3 e 5 8.61 URBANIAK Lena UKS Gepard Warszawa 2006 U18 MZ -- RˇCZKA Paweł Z/2878/20 2023
2 6 e 5 8.85 DZIEWICKA Lidia UKS Orzełki Warszawa 2006 U18 MZ -- BOGUCKI Michał Z/2792/20 2023 LDK!
3 7 e 5 8.97 GˇSIEWSKA Julia MKS Pułtusk 2006 U18 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/3120/20 2022 BEZ LDK!
4 8 e 5 8.97 MRÓZ Malwina UKS Clan Ostrołęka 2005 U18 MZ -- PIERZCHAŁA Halina Z/3152/20 2022
5 10 e 5 9.17 OŁDAK Martyna UKS LA Basket Warszawa # 2006 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/0683/20 2023 LDK!
1 6 e 6 8.90 KUPIŃSKA Aleksandra KS AZS-AWF Biała Podlaska 2009 U14 LU -- MAKARUK Tadeusz Z/0992/22 2023
2 10 e 6 9.87 WOJTYSIAK Zuzanna KS AZS-AWF Biała Podlaska 2008 U16 LU -- MAKARUK Tadeusz Z/0991/22 2022
3 11 e 6 9.98 ZAJˇC Aleksandra KS AZS-AWF Biała Podlaska 2008 U16 LU -- MAKARUK Tadeusz Z/0990/22 2023
4 12 e 6 10.11 BŁASZCZAK Monika KS AZS-AWF Biała Podlaska 2009 U14 LU -- MAKARUK Tadeusz Z/3435/21 2023 LDK!
5 13 e 6 10.27 KLIMIUK-OLESZCZUK Diana KS AZS-AWF Biała Podlaska 2007 U16 LU -- MAKARUK Tadeusz Z/0993/22 2022
1 1 e 7 8.48 MAGRYTA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/3746/19 2022 LDK!
2 2 e 7 8.50 GARBACZEWSKA Urszula MKS Pogoń Siedlce 2008 U16 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/5079/19 2023
3 4 e 7 8.69 BECZAK Alicja OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2008 U16 MZ -- WITKOWSKI Bartosz Z/1802/21 2023 LDK!
4 5 e 7 8.81 PRZEMYŁSKA Karolina MUKS Płock 2007 U16 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław DOBRZENIAK Jarosław , Z/0954/20 , 2023 LDK!
1 3 e 8 8.51 GIBAS Wiktoria UKS Orzełki Warszawa 2007 U16 MZ -- BOGUCKI Michał Z/3917/19 2023 LDK!
2 7 e 8 9.08 SZYMAŃSKA Maja KS AZS AWF Warszawa # 2008 U16 MZ -- GRALEWSKI Wojciech Z/6693/22 2023 LDK!
3 8 e 8 9.38 GOLON Patrycja OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2007 U16 MZ -- SZUSTER Konrad # Z/1804/21 2023 LDK!
4 9 e 8 9.58 IZDEBSKA Natalia MKS Pogoń Siedlce 2008 U16 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/0516/22 2022
1 f 1 8.37 ŁUCJANEK Zofia AKL Ursynów Warszawa 2004 U20 MZ --
2 f 1 8.38 KRZYWDZIŃSKA Agata MKL Toruń # 1994 Sen KP -- BUTKIEWICZ Jacek Z/2869/21 2023
3 f 1 8.39 PIELACIŃSKA Zuzanna UKS Gimnazjon Płońsk # 2004 U20 MZ -- ADAMSKI Robert Z/12995/21 2022
4 f 1 8.41 KAROLCZUK Paulina KS AZS-AWF Biała Podlaska 2001 U23 LU -- MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/2865/17 2023
5 f 1 8.54 SUSZYŃSKA Patrycja KS Podlasie Białystok 2004 U20 PD -- LDK!
1 f 2 7.63 FORKASIEWICZ Agata KS AZS AWF Wrocław 1994 Sen DS -- B.D.
2 f 2 7.92 SKIERKOWSKA Martyna KS AZS AWF Warszawa 2000 U23 MZ -- RˇCZKA Paweł B.D. Z/4258/15 2023
3 f 2 7.93 BARGIELSKA Katarzyna KS AZS-AWF Biała Podlaska 1999 Sen LU -- MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/2549/15 2023
4 f 2 8.09 LITWINIEC Karolina UKS Orzełki Warszawa 2004 U20 MZ -- LDK!
1 f 3 8.80 DZIEWICKA Lidia UKS Orzełki Warszawa 2006 U18 MZ -- BOGUCKI Michał Z/2792/20 2023 LDK!
2 f 3 8.98 BRAUZE Antonina UKS LA Basket Warszawa # 2005 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/1117/22 2023
3 f 3 9.10 MRÓZ Malwina UKS Clan Ostrołęka 2005 U18 MZ -- PIERZCHAŁA Halina Z/3152/20 2022
4 f 3 9.22 OŁDAK Martyna UKS LA Basket Warszawa # 2006 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/0683/20 2023 LDK!
1 f 4 8.45 BIELAK Amelia MUKS Płock 2005 U18 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław Z/4992/19 2023 LDK!
2 f 4 8.60 GIL Natalia KS Orzeł Warszawa 2006 U18 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/5567/18 2023 BEZ LDK!
3 f 4 8.61 URBANIAK Lena UKS Gepard Warszawa 2006 U18 MZ -- RˇCZKA Paweł Z/2878/20 2023
4 f 4 8.73 LODKOWSKA Amelia UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -- B.D. ZAKRZEWSKI Dariusz , Z/5438/18 , 2022 LDK!
1 f 5 9.17 SZYMAŃSKA Maja KS AZS AWF Warszawa # 2008 U16 MZ -- GRALEWSKI Wojciech Z/6693/22 2023 LDK!
2 f 5 9.18 KUPIŃSKA Aleksandra KS AZS-AWF Biała Podlaska 2009 U14 LU -- MAKARUK Tadeusz Z/0992/22 2023
3 f 5 9.28 GOLON Patrycja OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2007 U16 MZ -- SZUSTER Konrad # Z/1804/21 2023 LDK!
4 f 5 9.63 IZDEBSKA Natalia MKS Pogoń Siedlce 2008 U16 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/0516/22 2022
5 f 5 10.12 WOJTYSIAK Zuzanna KS AZS-AWF Biała Podlaska 2008 U16 LU -- MAKARUK Tadeusz Z/0991/22 2022
1 f 6 8.42 GARBACZEWSKA Urszula MKS Pogoń Siedlce 2008 U16 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/5079/19 2023
2 f 6 8.49 MAGRYTA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/3746/19 2022 LDK!
3 f 6 8.57 GIBAS Wiktoria UKS Orzełki Warszawa 2007 U16 MZ -- BOGUCKI Michał Z/3917/19 2023 LDK!
4 f 6 8.73 BECZAK Alicja OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2008 U16 MZ -- WITKOWSKI Bartosz Z/1802/21 2023 LDK!
5 f 6 8.73 PRZEMYŁSKA Karolina MUKS Płock 2007 U16 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław DOBRZENIAK Jarosław , Z/0954/20 , 2023 LDK!
300 m K
1 1 s 1 42.49 MARKOWSKA Natalia KS Podlasie Białystok 1999 Sen PD -- NIED¬WIECKI Wojciech B.D. B.D. B.D. Z/4521/15 2022
2 2 s 1 46.19 KURPIEWSKA Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 2002 U23 MZ --
3 4 s 1 47.63 MARKIEWICZ Hanna AKL Ursynów Warszawa 2004 U20 MZ --
1 3 s 2 46.73 MAREK Justyna AKL Ursynów Warszawa 2003 U20 MZ -- B.D. B.D. Z/3635/18 2023
2 5 s 2 48.87 DRZEWIECKA Barbara AKL Ursynów Warszawa 2003 U20 MZ --
3 6 s 2 50.96 MICHALCZYK-ZGLIŃSKA Iwona UKS Herkules Sulejówek 1974 Masters MZ -- CZYŻ Maciej Z/1115/18 2023 BEZ
1 1 s 3 44.71 JACZEWSKA Amelia UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -- RˇCZKA Elżbieta BOROŃ Adam , Z/3992/20 , 2023 LDK!
2 3 s 3 47.10 SZRAJNER Łucja UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/5622/19 2022 LDK!
3 5 s 3 47.98 RUCIŃSKA Wiktoria MKS Pogoń Siedlce 2005 U18 MZ -- KOSIERADZKI Łukasz CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/3376/17 2022
1 2 s 4 46.65 LUBINA Dagmara MKS Żak Biała Podlaska 2005 U18 LU -- HOŁOWEŃKO Marcin FROŃCZUK Rafał , Z/0134/20 , 2023 LDK!
2 4 s 4 47.96 DZIEWICKA Lidia UKS Orzełki Warszawa 2006 U18 MZ -- BOGUCKI Michał Z/2792/20 2023 LDK!
3 6 s 4 49.89 BRAUZE Antonina UKS LA Basket Warszawa # 2005 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/1117/22 2023
1 s 5 50.84 MRÓZ Malwina UKS Clan Ostrołęka 2005 U18 MZ -- PIERZCHAŁA Halina Z/3152/20 2022
2 s 5 53.04 OŁDAK Martyna UKS LA Basket Warszawa # 2006 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/0683/20 2023 LDK!
600 m K
1 s 1 1:47.55 PAWLAK Maja LKS Zuza Running Team Opoczno 2006 U18 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/2622/21 2023
2 s 1 1:50.56 STASIUK Wiktoria MKS Pogoń Siedlce 2003 U20 MZ -- #
3 s 1 1:57.44 MARZEC Maja Ducla Academy Warszawa 2006 U18 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/11823/21 2023
1 s 2 1:47.49 BIENIECKA Maja KS AZS AWF Warszawa 2009 U14 MZ V MASTALERZ Janusz MAJ- MATUSIAK Marlena , Z/2694/21 , 2022 LDK!
2 s 2 1:53.47 TROJANOWSKA Maja UKS Orzełki Warszawa 2010 U14 MZ -- BOGUCKI Michał Z/0375/22 2023 LDK!
3 s 2 1:55.55 PAWLUSIEWICZ Alicja MKS Pogoń Siedlce 2009 U14 MZ -- KOSIERADZKI Łukasz Z/14500/21 2023
4 s 2 1:57.49 DŁUTOWSKA Anna KS AZS AWF Warszawa 2010 U14 MZ -- OBŁĘKOWSKI Maksymilian # Z/4061/21 2023 LDK!
5 s 2 2:08.86 BORKOWSKA Nina AKL Ursynów Warszawa 2009 U14 MZ -- B.D. Z/14776/21 2023
6 s 2 2:10.39 PŁUCIENNIK Anna LKS Zuza Running Team Opoczno 2009 U14 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/0887/22 2023 LDK!
1 s 3 2:03.50 KRAWCZYK Natasza LKS Zuza Running Team Opoczno 2009 U14 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/4256/21 2023 LDK!
2 s 3 2:07.03 DANILUK Liliana MKS Żak Biała Podlaska # 2010 U14 LU -- FROŃCZUK Rafał Z/1198/23 2023 LDK!
3 s 3 2:08.18 PÓŁTORZYCKA Justyna MKS Pogoń Siedlce 2010 U14 MZ -- KOSIERADZKI Łukasz Z/13309/21 2022
4 s 3 2:10.32 BOLEK Nikola LKS Zuza Running Team Opoczno 2010 U14 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/4251/21 2023 LDK!
5 s 3 2:20.46 RUDZKA Lilianna KS AZS-AWF Biała Podlaska 2010 U14 LU -- LDK!
6 s 3 2:23.77 RUDZKA Zuzanna KS AZS-AWF Biała Podlaska 2010 U14 LU -- LDK!
1 1 s 4 1:46.18 KIEŁBASA Anna UKS Czempion Bełchatów # 2008 U16 LD V RYBARCZYK Dariusz Z/0887/23 2023 LDK!
2 2 s 4 1:55.08 SZYMAŃSKA Maja KS AZS AWF Warszawa # 2008 U16 MZ -- GRALEWSKI Wojciech Z/6693/22 2023 LDK!
3 3 s 4 1:59.62 JASTRZĘBSKA Sylwia WLKS Nowe Iganie 2007 U16 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/9405/21 2022 LDK!
4 4 s 4 2:05.03 KULETA Wiktoria LKS Zuza Running Team Opoczno 2007 U16 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/6098/21 2022 LDK!
5 5 s 4 2:15.55 KU¬MA Helena MKS Pogoń Siedlce 2008 U16 MZ -- KOSIERADZKI Łukasz Z/4364/20 2022
1 s 5 1:50.74 ROCKA Natalia MUKS Wisła Junior Sandomierz 2007 U16 SK -- B.D. # Z/3106/20 2023
2 s 5 2:01.09 BOROWIAK Milena MKS Żak Biała Podlaska 2007 U16 LU -- FROŃCZUK Rafał Z/0811/22 2023 LDK!
3 s 5 2:01.70 KOCHMAŃSKA Łucja MKS Pułtusk 2008 U16 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/10891/21 2022
1000 m K
1 s 1 2:55.62 GAJDA Sylwana KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ -- B.D. WRONA Grzegorz , Z/4775/19 , 2023
2 s 1 2:56.27 STRZEŻYSZ Małgorzata KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ -- WRONA Grzegorz B.D. Z/5070/18 2023
3 s 1 3:06.84 KLIMEK Beata KS AZS-AWF Biała Podlaska 1999 Sen LU -- ¦WIERDZEWSKI Damian ¦WIERDZEWSKI Damian Z/0820/17 2023
4 s 1 3:07.72 PIˇTKOWSKA Oliwia KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- WRONA Grzegorz Z/2853/19 2023
5 s 1 3:13.16 DUDEK Natasza MKS Polonia Warszawa 2010 U14 MZ IV TARASIUK Paweł Z/12993/21 2023
6 s 1 3:15.88 JANECZKO Maja KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ -- WRONA Grzegorz Z/11648/21 2022
7 s 1 3:21.60 BRUDNY Regina UKS Filipides Teresin 2007 U16 MZ IV ANDRYSZCZYK Andrzej Z/12996/21 2023 LDK!
8 s 1 3:23.08 SZCZYGIELSKA Anita MKS Pogoń Siedlce 2008 U16 MZ V KOSIERADZKI Łukasz Z/14498/21 2023
9 s 1 3:31.84 ASŁANOWICZ Matylda SRS Kondycja Piaseczno 2006 U18 MZ -- PARADOWSKI Wiesław # Z/4328/20 2023
60 m pł K DzSt (76.2/7.5) K
1 1 e 1 9.71 WARECKA Gabriela KS AZS AWF Warszawa 2009 U14 MZ -- RZEPKA Marek # Z/3192/21 2023 LDK!
2 2 e 1 10.86 PETRALLIS Aleksandra RK Athletics Warszawa 2009 U14 MZ -- RACZYŁO Damian Z/6514/21 2023
3 3 e 1 11.46 TARAS Kalina UKS LA Basket Warszawa 2009 U14 MZ -- BOROŃ Aldona Z/4362/20 2023 LDK!
4 7 e 1 12.52 IGNACIUK Katarzyna UKS Orzełki Warszawa 2010 U14 MZ -- BOGUCKI Michał Z/2789/20 2023 LDK!
1 4 e 2 11.46 WARECKA Ewa KS AZS AWF Warszawa 2009 U14 MZ -- RZEPKA Marek # Z/3193/21 2023 LDK!
2 5 e 2 12.23 PUŁAWSKA Natalia KS Orzeł Warszawa 2009 U14 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/3206/21 2023 LDK!
3 6 e 2 12.38 KOPER Zuzanna AKL Ursynów Warszawa # 2009 U14 MZ -- B.D. # Z/3308/22 2022
1 f 1 10.13 WARECKA Gabriela KS AZS AWF Warszawa 2009 U14 MZ -- RZEPKA Marek # Z/3192/21 2023 LDK!
2 f 1 10.60 PETRALLIS Aleksandra RK Athletics Warszawa 2009 U14 MZ -- RACZYŁO Damian Z/6514/21 2023
3 f 1 10.68 TARAS Kalina UKS LA Basket Warszawa 2009 U14 MZ -- BOROŃ Aldona Z/4362/20 2023 LDK!
4 f 1 11.53 WARECKA Ewa KS AZS AWF Warszawa 2009 U14 MZ -- RZEPKA Marek # Z/3193/21 2023 LDK!
5 f 1 12.47 PUŁAWSKA Natalia KS Orzeł Warszawa 2009 U14 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/3206/21 2023 LDK!
60 m pł K Mł (76.2/8.0) K
1 2 e 1 10.45 SADOWSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2007 U16 MZ -- WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/8062/21 2023 LDK!
2 3 e 1 10.69 ZIELIŃSKA Joanna UKS MTE Milanówek 2008 U16 MZ -- SOBIERAJ Aneta GĘBSKI Adam # , Z/1457/18 , 2023 BEZ LDK!
3 4 e 1 10.92 GOTOWIEC Barbara UKS Orzełki Warszawa 2008 U16 MZ -- BOGUCKI Michał Z/3921/19 2023 LDK!
4 6 e 1 11.02 KORYCKA Anna UKS MTE Milanówek 2007 U16 MZ -- SOBIERAJ Aneta SOBIERAJ Aneta # , Z/0831/18 , 2023 BEZ LDK!
1 1 e 2 10.33 BANY Adrianna KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej RZEPKA Marek , Z/2617/22 , 2023 LDK!
2 5 e 2 11.02 RACHWALSKA Zofia KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKI Maksymilian # Z/4343/20 2023 LDK!
3 7 e 2 11.07 ŁODZIŃSKA Zofia UKS Orzełki Warszawa 2008 U16 MZ -- BOGUCKI Michał Z/2791/20 2023 LDK!
1 f 1 10.07 BANY Adrianna KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej RZEPKA Marek , Z/2617/22 , 2023 LDK!
2 f 1 10.46 SADOWSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2007 U16 MZ -- WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/8062/21 2023 LDK!
3 f 1 10.64 GOTOWIEC Barbara UKS Orzełki Warszawa 2008 U16 MZ -- BOGUCKI Michał Z/3921/19 2023 LDK!
4 f 1 10.90 ZIELIŃSKA Joanna UKS MTE Milanówek 2008 U16 MZ -- SOBIERAJ Aneta GĘBSKI Adam # , Z/1457/18 , 2023 BEZ LDK!
5 f 1 11.13 RACHWALSKA Zofia KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKI Maksymilian # Z/4343/20 2023 LDK!
60 m pł K J Mł K
1 1 e 1 8.75 ZEGAN Julia OKS Skra Warszawa 2005 U18 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/3464/18 2023 4 LDK!
2 2 e 1 8.88 ANTONOWICZ Dominika KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD -- SUPROŃ Jarosław SUPROŃ Jarosław Z/0448/19 2023 LDK!
3 3 e 1 9.78 KALINOWSKA Kamila KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD -- SUPROŃ Jarosław SUPROŃ Jarosław Z/0447/19 2023 LDK!
4 4 e 1 9.89 KUCHARSKA Ewelina GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/0330/17 2023 5
5 5 e 1 10.06 BIENIAS Nicole UKS LA Basket Warszawa # 2006 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5435/18 2023 LDK!
1 f 1 8.64 ZEGAN Julia OKS Skra Warszawa 2005 U18 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/3464/18 2023 4 LDK!
2 f 1 8.87 ANTONOWICZ Dominika KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD -- SUPROŃ Jarosław SUPROŃ Jarosław Z/0448/19 2023 LDK!
3 f 1 9.93 KUCHARSKA Ewelina GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/0330/17 2023 5
4 f 1 10.00 KALINOWSKA Kamila KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD -- SUPROŃ Jarosław SUPROŃ Jarosław Z/0447/19 2023 LDK!
5 f 1 10.07 BIENIAS Nicole UKS LA Basket Warszawa # 2006 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5435/18 2023 LDK!
60 m pł K K
1 1 e 1 8.59 KIRYLUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 2001 U23 PD -- NABIAŁEK Łukasz KOWALCZYK Paweł B.D. B.D. # Z/0596/16 2023 LDK!
2 2 e 1 8.78 SZYMAŃSKA Anna WKS Flota Gdynia 1999 Sen PM -- B.D.
3 3 e 1 9.48 ZACZKIEWICZ Oliwia KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor KLESZCZEWSKA Joanna B.D. Z/3886/17 2023 LDK!
4 4 e 1 11.15 PIOTROWSKA Klaudia UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ -- LDK!
1 f 1 8.57 KIRYLUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 2001 U23 PD -- NABIAŁEK Łukasz KOWALCZYK Paweł B.D. B.D. # Z/0596/16 2023 LDK!
2 f 1 9.35 ZACZKIEWICZ Oliwia KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD -- GRYNIEWICZ Wiktor KLESZCZEWSKA Joanna B.D. Z/3886/17 2023 LDK!
3 f 1 10.17 PIOTROWSKA Klaudia UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ -- LDK!
  f 1 DNF SZYMAŃSKA Anna WKS Flota Gdynia 1999 Sen PM -- B.D.
Wzwyż K
1 f 1 1.30 TŁOCZKOWSKA Marta OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2010 U14 MZ -- ZAWOJEK Michał Z/7831/21 2023 LDK!
1 1 f 1 1.60 BURLEWICZ Barbara KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ III RZEPKA Marek RZEPKA Marek B.D. , Z/0311/18 , 2023 LDK!
2 f 1 1.25 KLIMIUK-OLESZCZUK Diana KS AZS-AWF Biała Podlaska 2007 U16 LU -- MAKARUK Tadeusz Z/0993/22 2022
2 2 f 1 1.60 DOBKOWSKA Aleksandra OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2006 U18 MZ III SZUSTER Katarzyna WITKOWSKI Bartosz , Z/2873/19 , 2023 LDK!
3 f 1 1.25 KUPIŃSKA Aleksandra KS AZS-AWF Biała Podlaska 2009 U14 LU -- MAKARUK Tadeusz Z/0992/22 2023
3 3 f 1 1.60 SIEDLECKA Weronika KS Warszawianka W-wa 2004 U20 MZ III GĘBSKI Adam Z/5405/19 2022
4 f 1 1.15 WOJTYSIAK Zuzanna KS AZS-AWF Biała Podlaska 2008 U16 LU -- MAKARUK Tadeusz Z/0991/22 2022
4 4 f 1 1.55 LODKOWSKA Amelia UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ III B.D. ZAKRZEWSKI Dariusz , Z/5438/18 , 2022 LDK!
5 f 1 1.10 BŁASZCZAK Monika KS AZS-AWF Biała Podlaska 2009 U14 LU -- MAKARUK Tadeusz Z/3435/21 2023 LDK!
5 5 f 1 1.45 WO¬NIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ IV BOROŃ Adam Z/0811/20 2023 LDK!
6 6 f 1 1.40 SKORUPA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2006 U18 MZ --
7 7 f 1 1.40 ZIELIŃSKA Joanna UKS MTE Milanówek 2008 U16 MZ V SOBIERAJ Aneta GĘBSKI Adam # , Z/1457/18 , 2023 BEZ LDK!
8 8 f 1 1.30 MRÓZ Natalia KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/5840/19 2022
9 9 f 1 1.15 KALINOWSKA Izabela MKS Pułtusk 2008 U16 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/11736/21 2023
Tyczka K
1 f 1 3.50 ¦LIWKA Maria KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ I MASTALERZ Janusz ŻEWŁAKOW Kamil Z/0840/18 2023 LDK!
2 f 1 3.40 PAWLAK Aleksandra KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ I MASTALERZ Janusz Z/0336/18 2022 3
3 f 1 3.00 SMOLARCZYK Julia KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ II MASTALERZ Janusz Z/1121/18 2023 4
4 f 1 3.00 KAMIEŃ Monika KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ II MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz MASTALERZ Janusz , Z/2419/17 , 2022 3 LDK!
4 f 1 3.00 KISLING Aleksandra KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ II MASTALERZ Janusz Z/3482/19 2022
  f 1 NM KAWKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ --
W dal K
1 1 f 1 5.84 JÓ¬WICKA Małgorzata KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ I MERWA Janusz Z/2037/16 2023 2
2 2 f 1 5.47 KOSTRZEWSKA Barbara KS AZS AWF Warszawa # 1998 Sen MZ II B.D. WOJTKOWSKI Maciej , Z/1443/14 , 2023
3 3 f 1 5.32 SZYMANOWSKA Karolina KS AZS AWF Warszawa 2000 U23 MZ III B.D. ŁUKASIAK Michał , Z/2322/15 , 2022
4 4 f 1 5.18 SŁABIŃSKA Julia KS Podlasie Białystok 2004 U20 PD III STACHURSKA Agnieszka NAZARKIEWICZ Robert , Z/1231/18 , 2023 LDK!
5 5 f 1 5.12 BARANEK Weronika KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ III B.D. B.D. , Z/0650/15 , 2022
6 6 f 1 4.55 WO¬NIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/0811/20 2023 LDK!
7 7 f 1 4.24 MRÓZ Natalia KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/5840/19 2022
1 f 2 5.36 PRUSIK Alicja OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2005 U18 MZ III SZUSTER Katarzyna 5 LDK!
2 f 2 4.85 BIENIAS Nicole UKS LA Basket Warszawa # 2006 U18 MZ IV ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5435/18 2023 LDK!
3 f 2 4.74 KATA Magdalena TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U18 LU -- B.D. GDAŃSKA Małgorzata WAWRZUSISZYN Tomasz , Z/0430/20 , 2023 LDK!
4 f 2 4.61 POLKOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Warszawa # 2006 U18 MZ -- SOBIERAJ Aneta RZEPKA Marek , Z/1100/18 , 2023 LDK!
5 f 2 4.52 SZRAJNER Łucja UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/5622/19 2022 LDK!
6 f 2 4.49 GIL Natalia KS Orzeł Warszawa 2006 U18 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/5567/18 2023 BEZ LDK!
7 f 2 4.41 WANDEL Victoria KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/9124/21 2023
8 f 2 4.39 GˇSIEWSKA Julia MKS Pułtusk 2006 U18 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/3120/20 2022 BEZ LDK!
1 f 3 5.00 BANY Adrianna KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ IV ANDRYSZCZYK Andrzej RZEPKA Marek , Z/2617/22 , 2023 LDK!
2 f 3 4.65 STEFAŃSKA Marika KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ V MAJ- MATUSIAK Marlena Z/3547/21 2023
3 f 3 4.45 MAGRYTA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/3746/19 2022 LDK!
4 f 3 4.03 DŁUTOWSKA Anna KS AZS AWF Warszawa 2010 U14 MZ -- OBŁĘKOWSKI Maksymilian # Z/4061/21 2023 LDK!
Trójskok K
1 f 1 11.60 KŁOSIŃSKA Anna MKL Toruń # 2003 U20 KP II BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/2460/17 2023 LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 12.62 KATA Magdalena TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U18 LU III B.D. GDAŃSKA Małgorzata WAWRZUSISZYN Tomasz , Z/0430/20 , 2023 LDK!
2 2 f 1 10.91 PRZYBYSZ Maja GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/4199/19 2023
3 3 f 1 10.29 KUCHARSKA Ewelina GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/0330/17 2023 5
4 4 f 1 10.16 SOBOLEWSKA Natalia KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ IV KRAWCZYK Michał # Z/0372/22 2023
5 5 f 1 9.72 WANDEL Victoria KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/9124/21 2023
6 6 f 1 8.55 BIENIAS Nicole UKS LA Basket Warszawa # 2006 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5435/18 2023 LDK!
7 7 f 1 8.40 POLKOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Warszawa # 2006 U18 MZ -- SOBIERAJ Aneta RZEPKA Marek , Z/1100/18 , 2023 LDK!
1 f 2 9.49 WIESZTORT Laura niestowarzyszona # 2008 U16 V WIESZTORT Marek Z/2849/19 2023 LDK!
2 f 2 8.50 CHŁOPIK Łucja UKS MTE Milanówek 2008 U16 MZ -- SOBIERAJ Aneta SOBIERAJ Aneta # , Z/2007/19 , 2023 BEZ LDK!
3 f 2 7.93 GLINKA Izabela Maria MKS Pułtusk 2008 U16 MZ -- KRAWCZAK Andrzej Z/12531/21 2023
4 f 2 7.16 NOWAK Natalia RK Athletics Warszawa 2009 U14 MZ -- LEMIESZEWSKA Marta Z/14861/21 2023
5 f 2 6.46 TUCHARZ Weronika KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2008 U16 MZ --
6 f 2 6.23 RACHWALSKA Zofia KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKI Maksymilian # Z/4343/20 2023 LDK!
Kula (4) K
1 f 1 12.11 PRZYBYSZ Patrycja OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2003 U20 MZ II SZUSTER Konrad Z/1409/17 2023
2 f 1 11.19 RAKOWICZ Martyna KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD III SUPROŃ Jarosław 4 LDK!
3 f 1 10.90 OLAJOSSY Wiktoria WKS Wawel Kraków 2004 U20 MA III SZUBERLA Stanisław Z/4591/17 2023 3 LDK!
4 f 1 10.26 PIOTROWSKA Klaudia UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ III LDK!
5 f 1 7.88 SĘKOWSKA Katarzyna KS Lider Grodzisk Mazowiecki 1982 Masters MZ -- #
60 m M
1 1 s 1 10.45 SOBCZAK Mikołaj RK Athletics Warszawa 2012 U12 MZ -- #
1 1 s 2 8.97 KARDA Sebastian UKS LA Basket Warszawa 2009 U14 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/0684/22 2023 LDK!
2 2 s 2 9.07 SZMEL Mikołaj UKS Orzełki Warszawa 2009 U14 MZ -- BOGUCKI Michał Z/5373/21 2023 LDK!
3 3 s 2 9.45 STELMASZCZYK Tomasz KS Atak Agrykola Warszawa 2009 U14 MZ -- OBŁĘKOWSKI Maksymilian # Z/4336/20 2023 LDK!
1 1 s 3 9.48 DUBRAWSKI Bolesław KS Atak Agrykola Warszawa 2010 U14 MZ -- BIŃKOWSKA Marlena Z/3878/20 2023 LDK!
2 2 s 3 9.67 KOPERSKI Igor UKS MTE Milanówek 2010 U14 MZ -- SOBIERAJ Aneta # Z/0644/22 2023 LDK!
1 1 e 1 6.74 ŁUPIŃSKI Rafał KS Podlasie Białystok 2001 U23 PD --
2 2 e 1 6.79 TARKOWSKI Piotr KS AZS-AWF Biała Podlaska 1999 Sen LU -- MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/5026/15 2023
3 3 e 1 7.00 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 1993 Sen PD -- GRANASZEWSKI Artur B.D. Z/1800/13 2023 1
4 4 e 1 7.01 GOŁˇB Jarosław LKS MOSiR Sieradz 2000 U23 LD -- KU¦ Tomasz B.D. Z/2244/18 2023
5 6 e 1 7.11 FARAJ Wiktor OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ -- BALCERZAK Piotr B.D. Z/0150/19 2023 LDK!
1 5 e 2 7.10 CZARNOCKI Damian KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ -- MAKARUK Tadeusz ŁUKASIAK Michał , Z/2651/16 , 2022
2 7 e 2 7.12 WASILCZYK Sebastian SKS Feniks Siedlce 2003 U20 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/0107/22 2022
3 11 e 2 7.29 SAWICKI Marek KS Podlasie Białystok 1996 Sen PD -- GRANASZEWSKI Artur B.D. Z/0849/12 2023 3
4 13 e 2 7.32 WA¦KIEWICZ Norbert MKS Juvenia Białystok # 2000 U23 PD -- B.D. B.D. B.D. , Z/2505/17 , 2023
1 8 e 3 7.19 PETRUCZEŃKO Michał KS AZS-AWF Biała Podlaska # 2003 U20 LU -- KĘDRA Stanisław KĘDRA Stanisław # Z/11654/21 2023
2 9 e 3 7.24 DZIKIEWICZ Paweł KS AZS AWF Wrocław 2002 U23 DS -- B.D. DOBRZENIAK Jarosław JOPEK Mateusz B.D. # , Z/0992/16 , 2023 LDK!
3 12 e 3 7.30 MAZUR Jakub KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ -- GRALEWSKI Wojciech # Z/2636/21 2023
4 14 e 3 7.32 JARZˇB Miłosz LKS MOSiR Sieradz 1999 Sen LD -- B.D. GABRYSIAK Marcin , Z/1279/20 , 2023
5 16 e 3 7.36 KRUPIŃSKI Dawid LKS MOSiR Sieradz 2003 U20 LD -- KU¦ Tomasz Z/4078/18 2022 3
1 15 e 4 7.33 MOLSKI Paweł OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/5099/19 2023 LDK!
2 17 e 4 7.40 U¦CIŃSKI Kacper OKS Skra Warszawa 2004 U20 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/4109/18 2023 4 LDK!
3 19 e 4 7.44 MŁYNARCZYK Mateusz KS Podlasie Białystok 2004 U20 PD -- GRANASZEWSKI Artur Z/2530/20 2023
4 27 e 4 7.51 SZKOPAŃSKI Jakub KS Sprinterzy.com Kraków 1996 Sen MA -- B.D. BEZ
1 10 e 5 7.27 TYMIŃSKI Piotr MKS Juvenia Białystok # 2000 U23 PD -- B.D. B.D. , Z/1001/17 , 2023
2 18 e 5 7.41 HREHOROWICZ Bartosz KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD --
3 22 e 5 7.48 PAŁAC Maciej UKS Gepard Warszawa 2003 U20 MZ -- RˇCZKA Paweł Z/1113/18 2022 4 LDK!
4 26 e 5 7.51 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 2002 U23 MZ -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2022 4 LDK!
5 30 e 5 7.54 MIESZKOWSKI Bartłomiej WKS Flota Gdynia 1999 Sen PM -- B.D.
1 23 e 6 7.49 PRZYBYLSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ -- MERWA Janusz Z/1362/18 2022
2 25 e 6 7.50 KASPRZAK Szymon KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ -- GRALEWSKI Wojciech Z/0373/22 2022
3 33 e 6 7.61 MARCZAK Jakub WLKS Nowe Iganie 2003 U20 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/8368/21 2022 LDK!
4 34 e 6 7.62 WOJCIUK Michał MKS Pogoń Siedlce 2004 U20 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/3598/19 2022
5 35 e 6 7.63 DEMSKI Sebastian KS Sprinterzy.com Kraków 1991 Sen MA -- MALANOWSKI Łukasz # Z/0867/22 2023
1 20 e 7 7.46 TRĘBICKI Szymon OKS Skra Warszawa 2004 U20 MZ -- BALCERZAK Piotr B.D. Z/1212/20 2023
2 21 e 7 7.48 BASAJ Szymon UKS Kresy Otwock 2004 U20 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1107/18 2023 BEZ LDK!
3 31 e 7 7.56 MAŁKOWSKI Rafał UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/13788/21 2023
4 32 e 7 7.57 GENCER Mustafa KS Sprinterzy.com Kraków 2001 U23 MA --
5 37 e 7 7.69 BYCUL Jakub KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ -- GRALEWSKI Wojciech Z/1068/21 2023
1 24 e 8 7.49 SOBIESZCZUK Damian SKS Feniks Siedlce 2003 U20 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/1156/22 2022
2 29 e 8 7.54 KUREK Maciej KS Sprinterzy.com Kraków 1994 Sen MA -- MALANOWSKI Łukasz # Z/0868/22 2023
3 28 e 8 7.54 SOBIECH Jakub KS Sprinterzy.com Kraków 1990 Sen MA -- MALANOWSKI Łukasz # Z/11732/21 2023
4 36 e 8 7.66 GWIAZDOWSKI Mateusz MKS Polonia Warszawa 1995 Sen MZ --
5 38 e 8 8.28 STĘPKOWSKI Radosław MKS Polonia Warszawa 1979 Masters MZ -- KUBICKI Adam Z/0613/22 2023
1 1 e 9 7.32 MAŁYCHA Szymon KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/0517/19 2022
2 2 e 9 7.48 CABAJ Kacper MKS Pogoń Siedlce 2006 U18 MZ -- KOSIERADZKI Łukasz MACIEJEWSKI Janusz , Z/5085/19 , 2022 LDK!
3 3 e 9 7.55 STACHERA Adam KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella GRALEWSKI Wojciech # , Z/5836/19 , 2022 LDK!
4 4 e 9 7.57 ŻACZKIEWICZ Bartosz UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD -- BARSKA Jolanta Z/3580/20 2023 LDK!
5 6 e 9 7.62 CZARNOCKI Piotr SKS Feniks Siedlce 2005 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/4993/19 2023
1 5 e 10 7.59 ODOLIŃSKI Szymon UKS Kresy Otwock 2005 U18 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1111/18 2023 BEZ LDK!
2 7 e 10 7.84 WRONKA Kacper UKS LA Basket Warszawa # 2006 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5444/18 2023 LDK!
3 8 e 10 8.06 DˇBROWSKI Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- RZEPKA Marek # Z/0906/21 2023 LDK!
4 9 e 10 8.19 GOŁĘBIOWSKI Jan UKS Vis Skierniewice 2005 U18 LD -- BARSKA Jolanta Z/0426/18 2023 BEZ LDK!
5 10 e 10 8.28 SADŁOWSKI Szymon UKS Clan Ostrołęka 2006 U18 MZ -- PIERZCHAŁA Halina Z/1035/22 2023
1 1 e 11 7.74 BIELECKI Jakub MKS Pogoń Siedlce 2007 U16 MZ -- KOSIERADZKI Łukasz Z/2751/21 2023
2 2 e 11 7.77 DOŁĘGA Szymon SKS Feniks Siedlce 2009 U14 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/0520/22 2023
3 3 e 11 7.87 STĘPKOWSKI Mateusz KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/0686/22 2023
4 4 e 11 7.94 BAGIŃSKI Bartłomiej KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKI Maksymilian # Z/3201/21 2023 LDK!
1 5 e 12 8.09 PSZCZÓŁKOWSKI Maciej MKS Pogoń Siedlce 2008 U16 MZ -- KOSIERADZKI Łukasz Z/13313/21 2023
2 6 e 12 8.15 KOSYL Alan MKS Pogoń Siedlce 2007 U16 MZ -- KOSIERADZKI Łukasz Z/10600/21 2022
3 7 e 12 8.61 PRACHNIO Patryk MKS Pogoń Siedlce 2007 U16 MZ -- KOSIERADZKI Łukasz # Z/2752/21 2023
1 f 1 7.21 SAWICKI Marek KS Podlasie Białystok 1996 Sen PD -- GRANASZEWSKI Artur B.D. Z/0849/12 2023 3
2 f 1 7.25 MAZUR Jakub KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ -- GRALEWSKI Wojciech # Z/2636/21 2023
3 f 1 7.27 WA¦KIEWICZ Norbert MKS Juvenia Białystok # 2000 U23 PD -- B.D. B.D. B.D. , Z/2505/17 , 2023
4 f 1 7.33 JARZˇB Miłosz LKS MOSiR Sieradz 1999 Sen LD -- B.D. GABRYSIAK Marcin , Z/1279/20 , 2023
5 f 1 7.34 MOLSKI Paweł OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/5099/19 2023 LDK!
1 f 2 7.08 WASILCZYK Sebastian SKS Feniks Siedlce 2003 U20 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/0107/22 2022
2 f 2 7.13 PETRUCZEŃKO Michał KS AZS-AWF Biała Podlaska # 2003 U20 LU -- KĘDRA Stanisław KĘDRA Stanisław # Z/11654/21 2023
3 f 2 7.26 TYMIŃSKI Piotr MKS Juvenia Białystok # 2000 U23 PD -- B.D. B.D. , Z/1001/17 , 2023
4 f 2 7.37 KRUPIŃSKI Dawid LKS MOSiR Sieradz 2003 U20 LD -- KU¦ Tomasz Z/4078/18 2022 3
1 f 3 6.75 ŁUPIŃSKI Rafał KS Podlasie Białystok 2001 U23 PD --
2 f 3 6.84 TARKOWSKI Piotr KS AZS-AWF Biała Podlaska 1999 Sen LU -- MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/5026/15 2023
3 f 3 6.97 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 1993 Sen PD -- GRANASZEWSKI Artur B.D. Z/1800/13 2023 1
4 f 3 7.01 GOŁˇB Jarosław LKS MOSiR Sieradz 2000 U23 LD -- KU¦ Tomasz B.D. Z/2244/18 2023
5 f 3 7.31 CZARNOCKI Damian KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ -- MAKARUK Tadeusz ŁUKASIAK Michał , Z/2651/16 , 2022
1 f 4 7.56 CZARNOCKI Piotr SKS Feniks Siedlce 2005 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/4993/19 2023
2 f 4 7.83 WRONKA Kacper UKS LA Basket Warszawa # 2006 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5444/18 2023 LDK!
3 f 4 8.18 GOŁĘBIOWSKI Jan UKS Vis Skierniewice 2005 U18 LD -- BARSKA Jolanta Z/0426/18 2023 BEZ LDK!
4 f 4 8.32 SADŁOWSKI Szymon UKS Clan Ostrołęka 2006 U18 MZ -- PIERZCHAŁA Halina Z/1035/22 2023
1 f 5 7.32 MAŁYCHA Szymon KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/0517/19 2022
2 f 5 7.50 ODOLIŃSKI Szymon UKS Kresy Otwock 2005 U18 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1111/18 2023 BEZ LDK!
3 f 5 7.52 CABAJ Kacper MKS Pogoń Siedlce 2006 U18 MZ -- KOSIERADZKI Łukasz MACIEJEWSKI Janusz , Z/5085/19 , 2022 LDK!
4 f 5 7.53 ŻACZKIEWICZ Bartosz UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD -- BARSKA Jolanta Z/3580/20 2023 LDK!
5 f 5 7.60 STACHERA Adam KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella GRALEWSKI Wojciech # , Z/5836/19 , 2022 LDK!
1 1 f 6 7.75 STĘPKOWSKI Mateusz KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/0686/22 2023
2 2 f 6 7.77 BIELECKI Jakub MKS Pogoń Siedlce 2007 U16 MZ -- KOSIERADZKI Łukasz Z/2751/21 2023
3 3 f 6 7.82 DOŁĘGA Szymon SKS Feniks Siedlce 2009 U14 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/0520/22 2023
4 4 f 6 7.97 BAGIŃSKI Bartłomiej KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKI Maksymilian # Z/3201/21 2023 LDK!
5 5 f 6 8.15 PSZCZÓŁKOWSKI Maciej MKS Pogoń Siedlce 2008 U16 MZ -- KOSIERADZKI Łukasz Z/13313/21 2023
300 m M
1 1 s 1 39.92 MAŁKOWSKI Rafał UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/13788/21 2023
2 2 s 1 48.79 GROTKOWSKI Krzysztof UKS Herkules Sulejówek 1963 Masters MZ -- CZYŻ Maciej Z/4047/18 2023 BEZ
1 1 s 2 41.54 BADEŃSKI Bernard AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ -- TRZCIŃSKI Marek # Z/0302/19 2023 BEZ LDK!
2 2 s 2 42.77 SZRAJNERT Błażej KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/3191/21 2023
3 3 s 2 44.44 SADŁOWSKI Szymon UKS Clan Ostrołęka 2006 U18 MZ -- PIERZCHAŁA Halina Z/1035/22 2023
1 s 3 42.03 SÓJKA Anatol OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ V PAWŁOWSKA Maria Z/0975/21 2023 LDK!
2 s 3 43.15 BAGIŃSKI Bartłomiej KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKI Maksymilian # Z/3201/21 2023 LDK!
3 s 3 49.39 STĘPKOWSKI Mateusz KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/0686/22 2023
600 m M
1 1 s 1 1:24.56 CYDEJKO Szymon MKS Pogoń Siedlce 2003 U20 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/1417/17 2022 3
2 2 s 1 1:26.33 KLONOWSKI Andrzej KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2005 U18 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/3744/19 2022 LDK!
3 3 s 1 1:26.77 KOWALCZYK Dominik OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2004 U20 MZ -- PAWŁOWSKA-ŻBIKOWSKA Paulina Z/1098/18 2023 5 LDK!
4 4 s 1 1:31.97 ŁUCZYK Jakub AP Marcovia Marki 2006 U18 MZ -- LDK!
1 s 2 1:39.69 MARCINIAK Szymon MKS Pogoń Siedlce 2007 U16 MZ V MACIEJEWSKI Janusz Z/0775/20 2023
2 s 2 1:40.50 ROGO¬NICKI Sebastian MKS Żak Biała Podlaska 2007 U16 LU -- FROŃCZUK Rafał Z/2306/21 2023 LDK!
3 s 2 2:01.00 ADAMCZYK Jan LKS Zuza Running Team Opoczno 2009 U14 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/2626/21 2023 LDK!
4 s 2 2:04.45 LIPSKI Bartłomiej LKS Zuza Running Team Opoczno 2010 U14 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/4257/21 2023 LDK!
1000 m M
1 s 1 2:36.72 BARTO¦ Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ -- WRONA Grzegorz B.D. Z/0282/19 2023
2 s 1 2:37.65 KUNA Krystian AZS UMCS Lublin 2002 U23 LU -- KITLIŃSKI Piotr Z/4307/19 2023
3 s 1 2:41.19 SKIERKOWSKI Paweł KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ -- WRONA Grzegorz B.D. Z/3155/16 2023
4 s 1 2:46.47 RACZYŁO Damian KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ -- WRONA Grzegorz Z/3063/15 2022
5 s 1 2:53.92 KEEHN Dawid KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ --
6 s 1 2:55.27 MAŁECKI Mateusz LKS Osuchów # 2005 U18 MZ -- ZDUNEK Stanisław # Z/3485/19 2023 LDK!
7 s 1 3:00.70 KUR Adrian Ducla Academy Warszawa 1990 Sen MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/12332/21 2022
8 s 1 3:12.01 MAŁECKI Piotr KS Lemiesz Team Warszawa 1981 Masters MZ -- B.D. Z/10528/21 2023
2000 m M
1 1 s 1 6:00.85 HRYNISZYN Kacper KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- WRONA Grzegorz Z/13070/21 2022
2 2 s 1 6:04.63 ASTRACHANCEW Konrad KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ -- WRONA Grzegorz Z/0271/19 2023
3 3 s 1 6:13.68 KOBIAŁKA Konrad KS Lemiesz Team Warszawa 1978 Masters MZ -- LEMIESZ Aneta Z/3113/17 2023
4 4 s 1 6:38.02 WITKOWSKI Paweł Wieliszew Heron Team 1979 Masters MZ -- B.D. Z/5532/18 2023 BEZ
5 5 s 1 6:47.00 ¦LIWA Krzysztof KS Lemiesz Team Warszawa 1985 Masters MZ -- LEMIESZ Aneta Z/1823/21 2021
60 m pł M Mł M
1 1 s 1 8.43 GROCHOWSKI Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ -- MERWA Janusz Z/0376/22 2023 LDK!
  s 1 DNF JANAS Filip OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ -- PAWŁOWSKA Maria Z/0960/21 2023
60 m pł M J Mł M
1 1 e 1 8.49 PIETRASZKO Szymon KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD -- SUPROŃ Jarosław Z/4613/19 2022
2 2 e 1 8.56 KUCHARSKI Filip UKS Kresy Otwock 2005 U18 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian # Z/1108/18 2023 BEZ LDK!
3 3 e 1 8.66 ŻACZKIEWICZ Bartosz UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD -- BARSKA Jolanta Z/3580/20 2023 LDK!
4 4 e 1 8.68 CZARNOCKI Piotr SKS Feniks Siedlce 2005 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/4993/19 2023
1 5 e 2 9.03 WO¬NIAK Łukasz UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/3616/20 2023 LDK!
2 6 e 2 9.24 GOŁĘBIOWSKI Jan UKS Vis Skierniewice 2005 U18 LD -- BARSKA Jolanta Z/0426/18 2023 BEZ LDK!
3 7 e 2 9.69 OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/4004/18 2023 BEZ LDK!
4 8 e 2 11.07 PAVLOV Timofej OKS Skra Warszawa 2006 U18 MZ -- PAWŁOWSKA Maria Z/0963/21 2022 LDK!
1 f 1 8.50 PIETRASZKO Szymon KS Podlasie Białystok 2005 U18 PD -- SUPROŃ Jarosław Z/4613/19 2022
2 f 1 8.60 ŻACZKIEWICZ Bartosz UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD -- BARSKA Jolanta Z/3580/20 2023 LDK!
3 f 1 8.68 KUCHARSKI Filip UKS Kresy Otwock 2005 U18 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian # Z/1108/18 2023 BEZ LDK!
4 f 1 8.88 CZARNOCKI Piotr SKS Feniks Siedlce 2005 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/4993/19 2023
5 f 1 9.06 WO¬NIAK Łukasz UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/3616/20 2023 LDK!
60 m pł M (99.1) M
1 1 e 1 8.32 MIEZIANKO Paweł KS Podlasie Białystok # 2003 U20 PD -- NABIAŁEK Łukasz B.D. Z/1650/20 2023
2 2 e 1 8.59 BASAJ Szymon UKS Kresy Otwock 2004 U20 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1107/18 2023 BEZ LDK!
3 3 e 1 9.01 ORDYŁOWSKI Gustaw KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/0802/20 2022
4 4 e 1 9.05 PACIOREK Marcel GKS Wilga Garwolin 2003 U20 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/4828/18 2023 4
1 1 f 1 8.29 MIEZIANKO Paweł KS Podlasie Białystok # 2003 U20 PD -- NABIAŁEK Łukasz B.D. Z/1650/20 2023
2 2 f 1 8.56 BASAJ Szymon UKS Kresy Otwock 2004 U20 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1107/18 2023 BEZ LDK!
3 3 f 1 9.05 ORDYŁOWSKI Gustaw KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/0802/20 2022
4 4 f 1 9.17 PACIOREK Marcel GKS Wilga Garwolin 2003 U20 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/4828/18 2023 4
60 m pł M M
1 1 e 1 8.37 SINIŁO Krystian KS Podlasie Białystok 2000 U23 PD -- NABIAŁEK Łukasz B.D. Z/1535/15 2023
2 2 e 1 8.78 KALISZEWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 2000 U23 PD -- B.D.
3 3 e 1 8.81 MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa 2002 U23 MZ -- RZEPKA Marek Z/0490/16 2023 LDK!
4 4 e 1 9.04 POMIAN Radosław KS Podlasie Białystok 2000 U23 PD -- NABIAŁEK Łukasz B.D. # Z/1518/15 2023
5 5 e 1 9.21 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 2002 U23 MZ -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2022 4 LDK!
1 1 f 1 8.46 SINIŁO Krystian KS Podlasie Białystok 2000 U23 PD -- NABIAŁEK Łukasz B.D. Z/1535/15 2023
2 2 f 1 8.84 KALISZEWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 2000 U23 PD -- B.D.
3 3 f 1 9.09 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 2002 U23 MZ -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2022 4 LDK!
4 4 f 1 9.11 POMIAN Radosław KS Podlasie Białystok 2000 U23 PD -- NABIAŁEK Łukasz B.D. # Z/1518/15 2023
Wzwyż M
1 f 1 1.35 PIÓRCZYŃSKI Kuba UKS Kresy Otwock 2009 U14 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/11151/21 2022 LDK!
1 f 1 2.10 MOSZCZYŃSKI Sebastian KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD I NAZARKIEWICZ Robert Z/3064/16 2023 LDK!
2 f 1 2.10 GLAZIK Maksymilian KS AZS AWF Warszawa # 2001 U23 MZ I B.D. ŁUKASIAK Michał , Z/0257/19 , 2023
3 f 1 1.85 DˇBROWSKI Karol KS Lider Grodzisk Mazowiecki 1995 Sen MZ III #
4 f 1 1.85 WŁODARCZYK Kacper MKS Pułtusk 2005 U18 MZ III KRYSIAK Sławomir Z/3137/20 2023
5 f 1 1.80 ZALEWSKI Hubert KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD IV FILEWICZ Stanisław 5 LDK!
6 f 1 1.75 KUCHARSKI Filip UKS Kresy Otwock 2005 U18 MZ IV ODOLIŃSKI Sebastian # Z/1108/18 2023 BEZ LDK!
7 f 1 1.70 DˇBROWSKI Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- RZEPKA Marek # Z/0906/21 2023 LDK!
8 f 1 1.70 CZARNOCKI Piotr SKS Feniks Siedlce 2005 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/4993/19 2023
9 f 1 1.70 WYRĘBIAK Maciej SKS Feniks Siedlce 2005 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/5383/19 2022
10 f 1 1.55 DASZKIEWICZ-BORTNOWSKI Kajetan KS Orzeł Warszawa 2005 U18 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/8860/21 2022 LDK!
11 f 1 1.55 SIEMEK Miłosz MKS Pułtusk 2007 U16 MZ -- KRAWCZAK Andrzej Z/10889/21 2022 BEZ
Tyczka M
1 1 f 1 4.50 PIWOWARSKI Jakub KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ I B.D.
2 3 f 1 4.20 KRAWCZYK Michał KS AZS AWF Warszawa 1992 Sen MZ II KRAWCZYK Michał # Z/4230/11 2022 2
3 2 f 1 4.20 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 2002 U23 MZ II WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2022 4 LDK!
4 4 f 1 3.60 WOJEWÓDZKI Aleksander SKS Feniks Siedlce 2005 U18 MZ III WYSOCKI Rafał Z/4997/19 2023
5 5 f 1 3.40 STRELCZUK Jakub SKS Feniks Siedlce 2007 U16 MZ IV WYSOCKI Rafał Z/0397/19 2023
6 6 f 1 3.30 ORDYŁOWSKI Gustaw KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ IV RZEPKA Marek Z/0802/20 2022
7 7 f 1 3.30 PACIOREK Marcel GKS Wilga Garwolin 2003 U20 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/4828/18 2023 4
8 8 f 1 3.20 BOŻYCKI Tomasz KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ IV KRAWCZYK Michał # Z/0847/20 2023
9 9 f 1 2.80 RZEPKA Szymon KS Warszawianka W-wa 2008 U16 MZ V RZEPKA Marek # Z/3023/20 2023
10 10 f 1 2.40 STRZYŻEWSKI Filip SKS Feniks Siedlce 2011 U12 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/2443/21 2023
W dal M
1 1 f 1 7.14 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ II BOROŃ Adam Z/3569/18 2023 BEZ LDK!
2 2 f 1 7.08 CHOJNOWSKI Bartosz KS Podlasie Białystok 1997 Sen PD II B.D. 1
3 3 f 1 6.79 WYSZYŃSKI Paweł KS Podlasie Białystok 2001 U23 PD III NAZARKIEWICZ Robert B.D. B.D. Z/3665/18 2023
4 4 f 1 6.77 MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa 2002 U23 MZ III RZEPKA Marek Z/0490/16 2023 LDK!
5 5 f 1 6.70 KONOPKA Dawid KS Podlasie Białystok 2004 U20 PD III NAZARKIEWICZ Robert Z/4947/19 2023
6 6 f 1 6.52 TOMCZYK Wojciech KS Podlasie Białystok 2002 U23 PD III NAZARKIEWICZ Robert Z/2836/16 2023 2 LDK!
7 7 f 1 6.33 FIEDORCZUK Dominik KS Podlasie Białystok 2002 U23 PD III
8 8 f 1 5.95 BYCUL Jakub KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ IV GRALEWSKI Wojciech Z/1068/21 2023
1 f 2 6.39 GŁASZCZKA Szymon KS AZS AWF Warszawa # 2005 U18 MZ III ŁUKASIAK Michał Z/1006/19 2023
2 f 2 6.12 GRALEWSKI Marcin KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ IV KOSMAN Małgorzata GRALEWSKI Wojciech , Z/5062/19 , 2023 LDK!
3 f 2 5.98 KOWALEWSKI Dawid LKS Narew Łomża # 2005 U18 PD IV KOTOWSKI Jan Z/4781/19 2023
4 f 2 5.95 ODOLIŃSKI Szymon UKS Kresy Otwock 2005 U18 MZ IV ODOLIŃSKI Sebastian Z/1111/18 2023 BEZ LDK!
5 f 2 5.82 GŁOWALA Michał UKS Kresy Otwock 2005 U18 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/0338/18 2023
6 f 2 5.33 ZIUŁKOWSKI Piotr AKL Ursynów Warszawa 2006 U18 MZ -- OBROCKI Bogdan # Z/3233/20 2023 LDK!
7 f 2 5.29 PAVLOV Timofej OKS Skra Warszawa 2006 U18 MZ -- PAWŁOWSKA Maria Z/0963/21 2022 LDK!
8 f 2 5.12 WO¬NIAK Łukasz UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/3616/20 2023 LDK!
1 f 3 5.26 SÓJKA Anatol OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ -- PAWŁOWSKA Maria Z/0975/21 2023 LDK!
2 f 3 4.87 GRANICA Hubert OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ -- PAWŁOWSKA Maria Z/0976/21 2023
3 f 3 4.81 BRZEZIŃSKI Maksymilian UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ -- BOROŃ Adam # Z/2599/20 2023 LDK!
4 f 3 4.20 KOZAKIEWICZ Mikołaj AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ -- ZASĘPA Sebastian Z/3869/20 2022
5 f 3 3.79 JANKOWSKI Stanisław AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ -- B.D. Z/4312/20 2023
Trójskok M
1 f 1 14.16 GLAZIK Maksymilian KS AZS AWF Warszawa # 2001 U23 MZ III B.D. ŁUKASIAK Michał , Z/0257/19 , 2023
2 f 1 12.62 GAŁGAŃSKI Jan KMKL Sztorm Kołobrzeg 2002 U23 ZP -- GIZA Zdzisław Z/1747/16 2021 4
Kula (5) M
1 1 f 1 13.40 STĘPIŃSKI Patryk MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ IV LDK!
2 2 f 1 13.11 DEMBIŃSKI Miłosz OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2006 U18 MZ IV SZUSTER Konrad Z/3188/20 2023 LDK!
3 3 f 1 12.96 CZARNOCKI Piotr SKS Feniks Siedlce 2005 U18 MZ IV WYSOCKI Rafał Z/4993/19 2023
4 4 f 1 11.45 MICHAŁEK Jakub UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/5619/19 2023 LDK!
1 1 f 2 10.16 KARPIUK Franciszek KS AZS AWF Warszawa # 2007 U16 MZ -- MAZUR Szymon # Z/1223/22 2023
Kula (7.26) M
1 f 1 19.63 SZYSZKOWSKI Jakub KS AZS AWF Katowice # 1991 Sen SL MM B.D. # Z/1690/11 2023
2 f 1 18.18 GUDRO Andrzej WLKS Nowe Iganie 1994 Sen MZ M MIERNICKI Sławomir Z/3566/11 2023 MM
3 f 1 17.93 MAZUR Szymon KS AZS AWF Warszawa # 1998 Sen MZ M OLSZEWSKI Radosław B.D. Z/0477/14 2023
4 f 1 17.36 PAROL Jan WLKS Nowe Iganie 1995 Sen MZ I MIERNICKI Sławomir Z/1506/12 2023 M
5 f 1 7.64 GRONKIEWICZ Marek KS Lider Grodzisk Mazowiecki 1967 Masters MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/0772/19 2022 BEZ
6 f 1 7.40 JUREK Paweł KS Lemiesz Team Warszawa # 1966 Masters MZ -- LEMIESZ Aneta Z/1383/20 2023

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 5.1663041114807 sekund