Toruń 30.01.2022
4. Mityng Pamięci Ireny Szewińskiej U16 i U14. Mistrzostwa Kujawsko-Pomorskie i Pomorskie U16 i U14
60 m K
1 2 s 7 10.02 KRUK Iga MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2013 U12 LD -- WASIAK Jarosław Z/0899/22 2024 LDK!
2 3 s 7 10.07 SZPRUCH Nell UKS Lisy Zgierz 2013 U12 LD -- LISIECKI Paweł Z/1968/21 2024 LDK!
3 6 s 7 10.26 GRALEWSKA Aleksandra UKS Lisy Zgierz 2013 U12 LD -- ZATORSKI Krzysztof # Z/11338/21 2024
4 8 s 7 10.53 BUDNER Zuzanna MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2013 U12 KP -- ŻYWICA Wojciech Z/0026/22 2024 LDK!
5 9 s 7 11.09 KAMIŃSKA Kamila MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2014 U12 LD -- WASIAK Jarosław Z/0241/22 2024
6 11 s 7 11.22 PRZYBYŁ Nina GKS Olimpia Grudziądz 2013 U12 KP -- PRZYBYŁ Janusz Z/11604/21 2024 LDK!
7 13 s 7 11.48 ŁUKOWSKA Maja Ducla Academy Warszawa 2014 U12 MZ -- DUKLANOWSKA Edyta Z/2677/21 2024
1 1 s 8 9.90 GALUSIŃSKA Pola KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2013 U12 WP -- WALCZAK Marek Z/1098/21 2024 LDK!
2 4 s 8 10.10 MORAWIEC Weronika BKL Bełchatów 2013 U12 LD -- MORAWIEC Agnieszka Z/13287/21 2024 LDK!
3 5 s 8 10.20 HEBEL Melania UKS Jedynka Reda 2013 U12 PM -- MYSZK Ilona Z/1064/22 2024 LDK!
4 7 s 8 10.47 STASZEWSKA Iga UKS Czempion Bełchatów 2014 U12 LD -- RYBARCZYK Dariusz Z/1233/22 2024 LDK!
5 10 s 8 11.09 MOLO Ewa BKL Bełchatów 2013 U12 LD -- MORAWIEC Agnieszka Z/1135/22 2024 LDK!
6 12 s 8 11.47 GEMBA Jana MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2014 U12 PM -- STRUŚ Sylwia B.D. Z/8428/21 2024 LDK!
7 14 s 8 11.62 PRĘTNIK Zofia UKS Jedynka Reda 2013 U12 PM -- MYSZK Ilona Z/0765/22 2022 LDK!
1 1 e 1 8.79 BIELECKA Barbara KL Gdynia 2011 U12 PM -- KLIMASZEWSKA Małgorzata KASZUBA Tomasz # Z/3569/20 2024 LDK!
2 3 e 1 8.95 KAWAŁKOWSKA Michalina BKS Bydgoszcz 2011 U12 KP -- B.D. RUDNIK Damian # , Z/0571/20 , 2024 LDK!
3 4 e 1 9.02 KOBIERSKA Nina LUKS Boguszyce 2011 U12 LD -- SUPEŁ Dorota Z/0556/22 2023
4 5 e 1 9.05 KOLASA Lea UKS Jedynka Reda 2011 U12 PM -- MYSZK Ilona Z/3546/20 2024 LDK!
5 6 e 1 9.24 BARAŃSKA Alicja LKS Zantyr Sztum 2011 U12 PM -- SZPALERSKI Adam B.D. # Z/2275/21 2024 LDK!
6 7 e 1 9.28 NIKIEL Zofia MKL Toruń 2011 U12 KP -- GĄSIEWICZ Jarosław Z/2245/21 2024 LDK!
7 9 e 1 9.34 WOJTYSIAK Nila KKS Sfora Bojano 2011 U12 PM -- MAZUR Andrzej Z/5026/21 2024 LDK!
8 11 e 1 9.47 KAMIŃSKA Erika UKS Dąb Suchy Las 2011 U12 WP -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/4513/21 2024 LDK!
1 10 e 2 9.41 CZYŻ Bella SKLA Sopot # 2011 U12 PM -- LEWANDOWSKI Michał # Z/1372/24 2024 LDK!
2 14 e 2 9.61 KIEDROWICZ Agata MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2011 U12 PM -- WRÓBLEWSKA Jolanta B.D. # Z/8429/21 2024 LDK!
3 19 e 2 9.80 CHOJNOWSKA Lena GUKS Asy Dywity 2011 U12 WN -- LEWANDOWSKA Ewa # Z/0261/22 2024 LDK!
4 22 e 2 9.88 ŻYWICA Blanka MKL Toruń 2012 U12 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna # Z/2284/21 2024 LDK!
5 23 e 2 9.88 JANKOWSKA Daria MKS GALA Gdańsk 2011 U12 PM -- KRAWCZAK Tomasz # Z/14589/21 2024
6 24 e 2 9.92 LANGOWSKA Julia BKL Bełchatów 2011 U12 LD -- MORAWIEC Agnieszka Z/13286/21 2024 LDK!
7 25 e 2 9.99 DUDZIAK Julia MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2012 U12 KP -- ŻYWICA Wojciech Z/13181/21 2024 LDK!
8 34 e 2 10.55 ABRAMCZYK Hanna UKS Lisy Zgierz 2011 U12 LD --
1 15 e 3 9.62 OTWIASKA Zuzanna KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2011 U12 WP -- TUCZYŃSKI Jakub # Z/0110/22 2024 LDK!
2 31 e 3 10.35 MICHALSKA Maja GKS Olimpia Grudziądz 2012 U12 KP -- PRZYBYŁ Janusz Z/11810/21 2024 LDK!
3 33 e 3 10.39 WIĘCKOWSKA Zuzanna UKS Lisy Zgierz 2012 U12 LD -- ZATORSKI Krzysztof Z/7578/21 2024 LDK!
4 36 e 3 10.63 KAMIŃSKA Julia UKS Vis Skierniewice 2012 U12 LD -- GŁUSZCZ Agata # Z/0945/22 2024 LDK!
5 37 e 3 10.68 NURKIEWICZ Alicja MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2012 U12 KP -- ŻYWICA Wojciech Z/13189/21 2024 LDK!
6 39 e 3 11.06 OSSOWSKA Nikola MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2012 U12 KP -- ŻYWICA Wojciech Z/13185/21 2024 LDK!
7 40 e 3 11.34 PRZEKWAS Weronika MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2011 U12 KP -- ŻYWICA Wojciech Z/13212/21 2024 LDK!
8 41 e 3 11.42 LEWANDOWSKA Maja MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2012 U12 KP -- LDK!
1 12 e 4 9.54 STACHOWIAK Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2011 U12 WP -- TUCZYŃSKI Jakub # Z/8375/21 2024 LDK!
2 13 e 4 9.60 PATEK Alicja UKS Czempion Bełchatów 2012 U12 LD -- RYBARCZYK Dariusz # Z/1099/22 2024 LDK!
3 18 e 4 9.75 STASZEWSKA Tola UKS Czempion Bełchatów 2012 U12 LD -- RYBARCZYK Dariusz # Z/1234/22 2024 LDK!
4 26 e 4 10.05 KOŚCIELNA Maja KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2012 U12 WP -- TUCZYŃSKI Jakub # Z/8381/21 2023 LDK!
5 28 e 4 10.15 WĄSALA Amelia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2011 U12 WP -- TUCZYŃSKI Jakub # Z/0184/22 2024 LDK!
6 29 e 4 10.25 PSKIT Magdalena MKS Aleksandrów Łódzki # 2011 U12 LD -- KARASIAK Roman Z/0860/24 2024
7 32 e 4 10.37 MŁYNIK Alicja UKS Jedynka Reda 2011 U12 PM -- MYSZK Ilona Z/0432/21 2024 LDK!
1 16 e 5 9.64 KLAR Jagoda KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2012 U12 WP -- TUCZYŃSKI Jakub # Z/8379/21 2024 LDK!
2 17 e 5 9.66 WŁODARCZYK Barbara KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2012 U12 WP -- TUCZYŃSKI Jakub # Z/8382/21 2024 LDK!
3 20 e 5 9.86 GROSS Marika UKS Vis Skierniewice 2012 U12 LD -- BARTOSIK Maciej # Z/0944/22 2022 LDK!
4 21 e 5 9.87 BUDA Łucja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2011 U12 KP -- KOZŁOWSKI Krzysztof KOZŁOWSKI Krzysztof # , Z/0647/24 , 2024 LDK!
5 27 e 5 10.11 RÓŻYCKA Amelia UKS Vis Skierniewice 2012 U12 LD -- # LDK!
6 38 e 5 10.77 ANDRULEWICZ Antonina BKS Bydgoszcz 2011 U12 KP --
1 2 e 6 8.84 SZLACHTA Justyna KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2011 U12 WP -- TUCZYŃSKI Jakub # Z/1101/21 2024 LDK!
2 8 e 6 9.28 DROZDALSKA Lena LKS Vectra Włocławek 2011 U12 KP -- ZRADA Piotr Z/6914/21 2023 LDK!
3 30 e 6 10.30 KRZEMIŃSKA Zofia UKS Vis Skierniewice 2012 U12 LD -- # LDK!
4 35 e 6 10.58 MAZGAJ Anna UKS Jedynka Reda 2012 U12 PM -- MYSZK Ilona Z/1166/22 2022 LDK!
1 1 e 9 7.74 WOŹNIAK Maja LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek # Z/2342/20 2024 BEZ LDK!  SKN   OSU  
2 3 e 9 7.89 DOMAGAŁA Małgorzata UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz # Z/3465/19 2024 LDK!  OSU  
3 4 e 9 8.01 BISKUP Wiktoria KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/2787/19 2024 LDK!
4 8 e 9 8.17 CIUPAK Marta LKS Vectra Włocławek 2008 U16 KP -- ZRADA Piotr ZRADA Piotr Z/5195/18 2024 LDK!
5 10 e 9 8.24 SIEDLECKA Kinga KSLZS Kruszwica 2007 U16 KP -- LUZAK Andrzej Z/1171/21 2023 LDK!
6 11 e 9 8.25 ŻYLLA Julia AZS-AWFiS Gdańsk # 2008 U16 PM -- B.D. SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna , Z/3017/23 , 2024 LDK!  OSU  
7 14 e 9 8.32 SZLACHTA Hanna AZS-AWF Gorzów 2008 U16 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/4330/20 2024 LDK!
1 2 e 10 7.82 KASPRZAK Oliwia WLKS Wrocław # 2007 U16 DS -- KOBIAŁKA Kamil # Z/3881/20 2024 LDK!
2 5 e 10 8.02 GRABOWSKA Julia MMKS Gdańsk # 2008 U16 PM -- ADAMCZYK Dariusz Z/4308/22 2024 LDK!
3 7 e 10 8.09 LIMONT Anna MKL Toruń 2007 U16 KP -- BUTKIEWICZ Jacek Z/1177/21 2024 LDK!
4 9 e 10 8.23 KOWIESKA Maja STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/5757/19 2024 BEZ LDK!
5 12 e 10 8.31 TOPCZEWSKA Leonia BKS Bydgoszcz 2008 U16 KP -- BAUMGART Iwona Z/5764/18 2024 LDK!
6 13 e 10 8.32 KOBYLSKA Hanna WLKS Wrocław 2007 U16 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/1558/18 2023 LDK!  OSU  
7 15 e 10 8.40 ROLBIECKA Oliwia AZS-AWFiS Gdańsk # 2008 U16 PM -- B.D. SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna , Z/4155/23 , 2024 LDK!  OSU  
8 22 e 10 8.54 BAZYLAK Maja MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2007 U16 SL -- ROLAK Dorota # Z/0921/18 2024 BEZ LDK!
1 17 e 11 8.50 STEINIGER Anna LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM -- SZPALERSKI Adam # Z/2132/21 2024 LDK!
2 19 e 11 8.51 STRASZKO Pola WLKS Wrocław 2008 U16 DS -- LDK!
3 21 e 11 8.52 KURACKA Karolina KM Aktywni Sochaczew 2007 U16 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/6531/21 2024 LDK!
4 25 e 11 8.63 KANDERSKA Zuzanna UKS Vis Skierniewice 2008 U16 LD -- LDK!
5 26 e 11 8.68 URBANIAK Oliwia UKS 20 Poznań # 2008 U16 WP -- KASPRZYK Marek WIADEREK Piotr # , Z/4320/18 , 2024 LDK!
6 28 e 11 8.69 LONGOSZ Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS -- STOLARCZYK Grzegorz # Z/0820/19 2024
6 27 e 11 8.69 MOSZKOWICZ Oliwia LUKS Start Nakło 2007 U16 KP -- LDK!
8 33 e 11 8.76 BAS Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP -- B.D. #
1 16 e 12 8.43 HAJDUK Liwia AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/4074/19 2024 LDK!
2 18 e 12 8.50 SARNOWSKA Agata KL Gdynia 2008 U16 PM -- KASZUBA Tomasz # Z/2740/20 2024 LDK!
3 29 e 12 8.69 PIETRZAK Hanna MKS GALA Gdańsk 2008 U16 PM -- MAJCHRZAK Katarzyna Z/11418/21 2023
4 31 e 12 8.70 MAGDZIARZ Marika UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD -- LDK!
5 34 e 12 8.77 PAWLUCZYK Maria UKS Skoczek Władysławów 2008 U16 WP -- BERLIŃSKI Florian Z/12652/21 2023 LDK!
6 37 e 12 8.80 DEMBEK Zuzanna GKS Olimpia Grudziądz 2007 U16 KP -- PRZYBYŁ Janusz # Z/0969/22 2023 LDK!
7 38 e 12 8.81 ŚLIZANOWSKA Marta KSLZS Kruszwica # 2007 U16 KP -- LUZAK Andrzej # Z/1032/20 2024
8 41 e 12 8.88 WOŁKOW Hanna AL Międzyzdroje 2008 U16 ZP -- BŁOCIAN Rafał Z/4975/19 2023 LDK!
1 35 e 13 8.78 BIGAJ Nikola KS Jelonki Dobre Miasto 2008 U16 WN --
2 36 e 13 8.79 WASILEWSKA Maja WKS Flota Gdynia 2008 U16 PM --
3 42 e 13 8.95 OLKOWSKA Natalia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2007 U16 PM -- B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław , Z/3567/20 , 2024 LDK!
4 47 e 13 9.02 KACPRZYK Natalia AL Międzyzdroje 2008 U16 ZP -- BŁOCIAN Rafał Z/3884/20 2024 LDK!
5 48 e 13 9.02 CZEKAŁA Amelia MKS Aleksandrów Łódzki # 2007 U16 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/1081/21 2024
6 51 e 13 9.04 GROŻYŃSKA Pola WKS Flota Gdynia 2007 U16 PM -- PISKULSKI Paweł Z/0835/20 2024
7 53 e 13 9.06 NIEDZIŃSKA Nikol UKS MTE Milanówek 2008 U16 MZ -- LDK!
8 55 e 13 9.13 ZAKRZEWSKA Agnieszka SKLA Sopot # 2007 U16 PM -- LEWANDOWSKI Michał Z/0120/19 2024 LDK!
1 30 e 14 8.70 ROMANECZKO Julia AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/4329/20 2023 LDK!
2 39 e 14 8.84 NOWACKA Laura MLKS Agros Żary 2007 U16 LB -- KOŁACZ Dariusz # BEZ LDK!
3 44 e 14 8.98 IGNASIAK Julia MUKS Kadet Rawicz 2008 U16 WP -- ŚWITAŁA Aldona Z/2373/20 2023 LDK!
4 50 e 14 9.04 SCHMIDT Zuzanna UKS Dąb Suchy Las 2008 U16 WP --
5 52 e 14 9.06 HAŁADAJ Barbara LKS Omega Kleszczów # 2007 U16 LD -- RYBARCZYK Dariusz BEDNARSKI Tomasz # , Z/3461/19 , 2024 LDK!  OSU  
6 54 e 14 9.08 ADAMSKA Anna AZS-AWFiS Gdańsk # 2007 U16 PM -- LDK!
7 57 e 14 9.29 KACZMAREK Wiktoria UKS Sprinter Słodków 2007 U16 WP -- B.D. Z/2136/21 2024 LDK!
1 6 e 15 8.08 KORBAL Kamila UKS 20 Poznań 2007 U16 WP -- WIADEREK Piotr Z/9441/21 2024
2 20 e 15 8.51 PASIKOWSKA Emilia UKS 20 Poznań 2007 U16 WP -- WIADEREK Piotr Z/9444/21 2024
3 43 e 15 8.96 CHYLEWSKA Alicja MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U16 KP -- LDK!
4 46 e 15 9.02 WOJAKOWSKA Natalia MLKS Agros Żary 2007 U16 LB -- # LDK!
5 49 e 15 9.03 SALEWSKA Hanna WKS Flota Gdynia 2008 U16 PM -- PISKULSKI Paweł Z/0525/22 2023
1 24 e 16 8.54 SPŁAWSKA Oliwia UKS Achilles Leszno 2007 U16 WP -- LDK!  OSU  
2 23 e 16 8.54 KALIŃSKA Weronika LKS Omega Kleszczów 2007 U16 LD -- URBANIAK Mateusz Z/13293/21 2023
3 32 e 16 8.72 LITKE Olga PLKS Gwda Piła 2008 U16 WP -- SOBKOWSKI Przemysław Z/11314/21 2023 LDK!
4 40 e 16 8.86 OCHMAN Barbara MLKS Agros Żary 2007 U16 LB -- WISZ Mateusz Z/13090/21 2024
5 45 e 16 9.02 GIERUS Tatiana MLKS Echo Twardogóra 2008 U16 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar Z/0151/21 2024 LDK!
6 56 e 16 9.22 PAJZERT Maja UKS Achilles Leszno 2007 U16 WP -- GÓRSKI Dariusz # Z/3089/21 2024 LDK!  OSU  
7 58 e 16 9.34 JARÓŻEK Emilia MUKS Kadet Rawicz 2007 U16 WP -- LDK!
1 1 e 17 8.16 WARECKA Gabriela KS AZS AWF Warszawa 2009 U14 MZ -- RZEPKA Marek # Z/3192/21 2024 LDK!
2 5 e 17 8.42 NIEZGODA Iga LUKS Boguszyce 2009 U14 LD -- SUPEŁ Dorota Z/0486/20 2024 LDK!
3 6 e 17 8.44 TROKOWSKA Amelia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0653/21 2024
4 8 e 17 8.60 JANKOWSKA Olga BOSiR Barcin 2009 U14 KP -- LUZAK Andrzej Z/3931/18 2022 LDK!
5 10 e 17 8.69 WOJDA Patrycja MMKS Gdańsk 2009 U14 PM -- ADAMCZYK Dariusz # Z/2290/21 2024 LDK!
6 15 e 17 8.83 BATURO Nina GKS Olimpia Grudziądz 2010 U14 KP -- DEJEWSKI Michał PRZYBYŁ Janusz DEJEWSKI Michał , Z/1597/20 , 2024 LDK!
7 20 e 17 8.89 SOSLER Lena AZS-AWFiS Gdańsk 2009 U14 PM -- SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna # Z/11405/21 2024 LDK!
1 2 e 18 8.22 MORAWIEC Alicja BKL Bełchatów 2009 U14 LD -- MORAWIEC Agnieszka MANTYK Łukasz # , Z/4339/19 , 2024 BEZ LDK!
2 3 e 18 8.35 ŁASZEWICZ Violetta MKS-MOS Katowice 2009 U14 SL -- ROLAK Dorota Z/5588/19 2024 LDK!
3 4 e 18 8.42 DOLIŃSKA Maja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2009 U14 KP -- MARCINIAK Roman Z/4693/24 2024
4 7 e 18 8.58 ZAGRODZIŃSKA Kinga UKS Czempion Bełchatów 2009 U14 LD -- LDK!
5 16 e 18 8.83 TROCHIMCZUK Michalina MKS Truso Elbląg 2010 U14 WN -- SZCZEPAŃSKI Stanisław # Z/3216/20 2024 LDK!
6 18 e 18 8.87 GAGIS Lena UKS Lisy Zgierz 2010 U14 LD -- LISIECKI Paweł # Z/8012/21 2024 LDK!
7 22 e 18 8.92 OSTROWSKA Zuzanna AML Słupsk 2010 U14 PM -- DIAK Mateusz # Z/14420/21 2024 LDK!
1 9 e 19 8.60 JASION Zofia MUKS Kadet Rawicz 2009 U14 WP -- LDK!
2 11 e 19 8.70 KAZAŁO Paulina UKS Achilles Leszno 2009 U14 WP -- GÓRSKA Hanna # Z/2011/20 2024 LDK!
3 24 e 19 8.95 CABAN Anna UKS Vis Skierniewice 2010 U14 LD -- KORWEK Joanna Z/7582/21 2023 LDK!
4 26 e 19 9.00 SZWEDKA Gloria MKS GALA Gdańsk 2009 U14 PM -- RATAJCZAK Maciej B.D. Z/11444/21 2024 LDK!
5 30 e 19 9.03 MARUNOWSKA Blanka UKS Lisy Zgierz 2010 U14 LD -- LISIECKI Paweł Z/3358/20 2024 LDK!
6 31 e 19 9.03 JURCZAK Aleksandra UKS MTE Milanówek 2010 U14 MZ -- RODOWALD Olaf # Z/2051/21 2024 LDK!
7 33 e 19 9.04 DOPIERAŁA Anna UKS Achilles Leszno 2009 U14 WP -- GÓRSKA Hanna # Z/4026/21 2024 LDK!
1 21 e 20 8.90 KUBA Aleksandra LUKS Boguszyce 2009 U14 LD -- SUPEŁ Dorota Z/0485/20 2024 LDK!
2 32 e 20 9.04 DANCEWICZ Milena MMKS Gdańsk 2009 U14 PM -- B.D. ADAMCZYK Dariusz # , Z/1809/20 , 2024 LDK!
3 35 e 20 9.07 IDZIKOWSKA Ewa UKS Dąb Suchy Las 2009 U14 WP -- # LDK!
4 36 e 20 9.09 ZIÓŁKOWSKA Hanna LKS Vectra Włocławek 2010 U14 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0593/19 2024 BEZ LDK!
5 38 e 20 9.12 FABISZ Helena ULKS Skoczek Pogórze 2010 U14 PM -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/0775/21 2024 LDK!
6 42 e 20 9.16 WIELGOS Laura UKB Szubin 2009 U14 KP -- STAROŃ Tomasz PAWLAK Sandra , Z/4175/20 , 2024 LDK!
7 44 e 20 9.17 ANDERS Natalia UKS Dąb Suchy Las 2010 U14 WP -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/0377/21 2024 LDK!
1 13 e 21 8.82 PRYK Natalia UKS Jedynka Łowicz 2009 U14 LD -- KRET Waldemar # Z/1430/21 2024
2 27 e 21 9.00 KACZMAREK Maja SKLA Sopot # 2009 U14 PM -- URBANEK Ryszard Z/0745/23 2024 LDK!
3 28 e 21 9.01 GAGIS Maja UKS Lisy Zgierz 2010 U14 LD -- LISIECKI Paweł # Z/8011/21 2024 LDK!
4 37 e 21 9.11 STENKA Natalia MKS GALA Gdańsk 2010 U14 PM -- WALCZAK Aleksandra B.D. # Z/11412/21 2024
5 39 e 21 9.13 DOBEK Daria LKS Prime Food Brda Przechlewo 2009 U14 PM -- RUTKOWSKI Mariusz B.D. # Z/1837/21 2024 LDK!
6 43 e 21 9.17 LEWANDOWSKA Joanna KS Wda Świecie 2010 U14 KP -- WAWRZYNIAK Paweł Z/0544/22 2022
7 49 e 21 9.26 STEPHENS Lena UKS MTE Milanówek 2010 U14 MZ -- LDK!
8 59 e 21 9.40 CHALIMONIUK Maja UKS MTE Milanówek 2009 U14 MZ -- # LDK!
1 41 e 22 9.16 BERLIŃSKA Patrycja UKS Skoczek Władysławów 2009 U14 WP -- BERLIŃSKI Florian Z/0146/21 2024 LDK!
2 45 e 22 9.21 WITKOWSKA Lena MKL Tlen Mogilno 2010 U14 KP -- KRASICKI Adam # Z/6880/21 2024 LDK!
3 47 e 22 9.25 GRYCHTA Emila UKS Jedynka Reda 2009 U14 PM -- MYSZK Ilona Z/10733/21 2023 LDK!
4 55 e 22 9.32 MURAWSKA Julia GKS Olimpia Grudziądz 2010 U14 KP -- PRZYBYŁ Janusz Z/12705/21 2024 LDK!
5 56 e 22 9.35 PŁACHECKA Aleksandra UKS Czapla Białe Błota 2009 U14 KP -- KARNAS Zbigniew # Z/1175/22 2024 LDK!
6 58 e 22 9.38 ŁOŚ Cecylia UKS Dąb Suchy Las 2010 U14 WP -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/1728/21 2024 LDK!
7 60 e 22 9.40 KAŹMIERCZAK Lilianna UKS Lisy Zgierz 2010 U14 LD -- LISIECKI Paweł Z/1962/21 2024 LDK!
8 63 e 22 9.49 KRZEMIŃSKA Antonina MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 2010 U14 LD -- WASIAK Jarosław # Z/0367/24 2024 LDK!
1 12 e 23 8.75 ADISSOU Lilli KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U14 WP -- WALCZAK Katarzyna Z/0275/20 2024 LDK!
2 34 e 23 9.06 HARĘCKA Weronika MKL Tlen Mogilno 2010 U14 KP -- KRASICKI Adam # Z/2315/21 2024 LDK!
3 50 e 23 9.26 WEICHBRODT Nikola KS Wejher Wejherowo 2010 U14 PM -- GELO Krystyna Z/13404/21 2023 LDK!
4 65 e 23 9.50 DĘBSKA Laura MKS Truso Elbląg 2010 U14 WN -- SZCZEPAŃSKI Stanisław Z/0808/22 2024 LDK!
5 66 e 23 9.50 TAZUSZEL Oliwia MKS Truso Elbląg 2010 U14 WN -- SZCZEPAŃSKI Stanisław Z/0818/22 2024 LDK!
6 69 e 23 9.53 WOJTCZAK Antonina LUKS Start Nakło 2010 U14 KP -- LDK!
7 75 e 23 9.63 BOBROWSKA Vanessa LKS Vectra Włocławek 2009 U14 KP -- DOBROSIELSKA Martyna # Z/0934/20 2023 LDK!
1 57 e 24 9.36 TWORO Wiktoria KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U14 WP -- WALCZAK Katarzyna # Z/0260/20 2023 LDK!
2 70 e 24 9.53 MAJ Wiktoria KS Wda Świecie 2010 U14 KP --
3 72 e 24 9.55 MAŚLAK Natasza UKS Vis Skierniewice 2010 U14 LD -- KORWEK Joanna Z/0907/22 2024 LDK!
4 74 e 24 9.62 GNIAŹ Amelia MKS GALA Gdańsk 2009 U14 PM -- WALCZAK Aleksandra # Z/11416/21 2024
5 78 e 24 9.68 SOBOLOEWSKA Maja GKS Olimpia Grudziądz 2009 U14 KP -- B.D. # Z/14329/21 2023 LDK!
6 80 e 24 9.70 DEJEWSKA Lena GKS Olimpia Grudziądz 2010 U14 KP -- LDK!
7 83 e 24 9.76 BUDNIK Martyna KS Wejher Wejherowo 2009 U14 PM -- GELO Krystyna Z/0792/20 2023 LDK!
8 95 e 24 9.94 CEJMAN Zofia MKS GALA Gdańsk 2010 U14 PM -- KRAWCZAK Tomasz B.D. # Z/11414/21 2024
1 29 e 25 9.03 WOLICKA Olga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U14 WP -- WALCZAK Marek # Z/0276/20 2024 LDK!
2 79 e 25 9.68 KSIĘŻAK Maja LKS Vectra Włocławek 2009 U14 KP -- WIERZBICKI Dariusz # Z/9023/21 2024 LDK!
3 81 e 25 9.72 BALINA Maja GKS Olimpia Grudziądz 2010 U14 KP -- PRZYBYŁ Janusz Z/14331/21 2024 LDK!
4 82 e 25 9.74 WOJDYŁO Jessica MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2009 U14 KP -- LDK!
5 89 e 25 9.81 RUSIN Michalina UKS Vis Skierniewice 2009 U14 LD -- KORWEK Joanna Z/2813/20 2024 LDK!
6 91 e 25 9.84 MIKULSKA Julia UKS Vis Skierniewice 2010 U14 LD -- LDK!
7 93 e 25 9.89 KOŁODZIEJCZYK Karolina UKS Lisy Zgierz 2010 U14 LD --
8 96 e 25 9.97 JAKUBOWSKA Zuzanna KS Wejher Wejherowo 2009 U14 PM -- SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna # Z/2319/21 2023 LDK!
1 19 e 26 8.89 KURCZABA Małgorzata KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U14 WP -- WALCZAK Katarzyna Z/0266/20 2024 LDK!
2 54 e 26 9.30 KWIATEK Alicja UKS Czempion Bełchatów 2010 U14 LD -- LDK!
3 76 e 26 9.66 CEPA Maja KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U14 WP -- WALCZAK Katarzyna # Z/0259/20 2024 LDK!
4 85 e 26 9.77 OSSOWSKA Martyna MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2009 U14 KP -- LDK!
5 94 e 26 9.93 RATAJ Magdalena KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U14 WP -- LDK!
6 104 e 26 10.55 GRZELCZAK Kaja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2010 U14 KP -- SOBOWIEC Bartosz # Z/0042/20 2024 LDK!
7 110 e 26 10.96 CHOJNOWSKA Maja KL Lechia Gdańsk # 2010 U14 PM -- STASIEWICZ Mirosław # Z/4238/24 2024
1 14 e 27 8.83 RADŁOWSKA Magdalena KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -- NIESTATEK Szymon # Z/0334/21 2024 LDK!
2 17 e 27 8.86 WODNICKA Maja MLKS Echo Twardogóra 2009 U14 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar # Z/0155/21 2024 LDK!
3 87 e 27 9.80 WYSOCKA Julia ULKS Skoczek Pogórze 2010 U14 PM -- # LDK!
4 98 e 27 10.00 GÓRSKA Laura KSLZS Kruszwica 2010 U14 KP -- LUZAK Andrzej Z/1169/22 2023 LDK!
5 100 e 27 10.16 STERLING Aleksandra KS Wda Świecie 2010 U14 KP -- WAWRZYNIAK Paweł Z/1217/22 2023
6 103 e 27 10.42 ŁOPIŃSKA Tatiana KS Wda Świecie 2010 U14 KP -- WAWRZYNIAK Paweł Z/1242/22 2023
7 108 e 27 10.80 SCHLAK Amelia LUKS Start Nakło 2010 U14 KP -- JANKOWSKA Joanna Z/0478/22 2023 LDK!
1 23 e 28 8.94 USTARBOWSKA Zuzanna KS Wejher Wejherowo 2010 U14 PM -- GELO Krystyna Z/13403/21 2023 LDK!
2 25 e 28 9.00 SUCHODOLSKA Natalia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -- NIESTATEK Szymon # Z/0345/21 2024 LDK!
3 68 e 28 9.52 BARANOWSKA Lilianna GKS Start Długołęka 2010 U14 DS -- BENKOWSKA Hanna # Z/0837/22 2024 LDK!
4 73 e 28 9.59 WOJCIECHOWSKA Lena LKS Vectra Włocławek 2010 U14 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek NOWAKOWSKA Agnieszka # , Z/0933/20 , 2024 LDK!
5 77 e 28 9.66 WITEK Lena KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U14 WP -- WALCZAK Katarzyna Z/8395/21 2024 LDK!
6 105 e 28 10.55 OKPISZ Zuzanna LUKS Start Nakło 2009 U14 KP -- JANKOWSKA Joanna Z/12669/21 2023 LDK!
7 111 e 28 10.99 KLIMEK Anastazja LUKS Start Nakło 2009 U14 KP -- LDK!
1 46 e 29 9.25 RYBAK Kalina MLKS Agros Żary 2009 U14 LB -- WISZ Mateusz # Z/2758/21 2024 LDK!
2 53 e 29 9.30 WARECKA Ewa KS AZS AWF Warszawa 2009 U14 MZ -- RZEPKA Marek # Z/3193/21 2024 LDK!
3 71 e 29 9.55 BORKOWSKA Maja GUKS Asy Dywity 2010 U14 WN -- NIESTATEK Szymon Z/11302/21 2024 LDK!
4 84 e 29 9.76 KURASIŃSKA Urszula UKS Dąb Suchy Las 2010 U14 WP -- LDK!
5 109 e 29 10.82 WALCZAK Klaudia LUKS Start Nakło 2009 U14 KP -- JANKOWSKA Joanna Z/6920/21 2023 LDK!
6 112 e 29 11.22 KRYSIAK Michalina BKS Bydgoszcz 2009 U14 KP -- MYSZKIEWICZ Maciej Z/13653/21 2023
7 114 e 29 11.85 GROCHOWSKA Zuzanna LUKS Start Nakło 2010 U14 KP -- JANKOWSKA Joanna Z/0477/22 2022 LDK!
1 48 e 30 9.25 STUCZYŃSKA Maja GKS Olimpia Grudziądz 2009 U14 KP -- PRZYBYŁ Janusz Z/0065/22 2024 LDK!
2 52 e 30 9.28 TADEJCZYK Weronika LUKS Start Nakło 2010 U14 KP -- LDK!
3 61 e 30 9.44 MĄDRA Matylda MUKS Kadet Rawicz 2010 U14 WP -- LDK!
4 67 e 30 9.52 SZCZEŚNIAK Karolina LUKS Start Nakło 2009 U14 KP -- LDK!
5 90 e 30 9.82 GRYGIANIEC Julia ULKS Skoczek Pogórze 2010 U14 PM -- NIEMKIEWICZ Wojciech # Z/1071/22 2024 LDK!
6 97 e 30 9.99 BERNAD Hanna MUKS Kadet Rawicz 2010 U14 WP -- ŚWITAŁA Aldona Z/1085/21 2024 LDK!
1 64 e 31 9.50 JAWORSKA Oliwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2010 U14 KP -- KOZŁOWSKI Krzysztof # Z/1090/23 2024 LDK!
2 88 e 31 9.81 DANEK Daria MUKS Kadet Rawicz 2010 U14 WP -- ŚWITAŁA Aldona Z/5637/21 2024 LDK!
3 92 e 31 9.86 OLEJNIK Lena MUKS Kadet Rawicz 2010 U14 WP -- LDK!
4 101 e 31 10.26 OLENDER Nadia UKS Jedynka Reda 2010 U14 PM -- MYSZK Ilona Z/0581/22 2022 LDK!
5 102 e 31 10.29 KOSMALSKA Antonina LUKS Start Nakło 2010 U14 KP -- JANKOWSKI Marcin # Z/6934/21 2024 LDK!
6 107 e 31 10.70 ORŁOWSKA Anna KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U14 WP -- WALCZAK Marek Z/1198/22 2024 LDK!
7 113 e 31 11.49 DOLATOWSKA Amelia LUKS Start Nakło 2010 U14 KP -- JANKOWSKA Joanna Z/0482/22 2023 LDK!
1 40 e 32 9.14 RADŁOWSKA Joanna GUKS Asy Dywity 2009 U14 WN -- NIESTATEK Szymon Z/1384/21 2024 LDK!
2 51 e 32 9.27 OLEJNIK Klaudia UKS Sprinter Słodków 2009 U14 WP -- B.D. Z/0130/22 2024
3 62 e 32 9.49 WCZESNA Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U14 WP -- WALCZAK Marek Z/1100/21 2023 LDK!
4 86 e 32 9.79 WROBLEWSKA Wiktoria MLKS Tucholanka Tuchola 2010 U14 KP -- KOZŁOWSKI Krzysztof Z/0782/22 2022 LDK!
5 99 e 32 10.05 MARUSIAK Anna GKS Start Długołęka 2010 U14 DS -- BENKOWSKA Hanna # Z/1149/22 2023 LDK!
6 106 e 32 10.56 KAKUSZKE Eliza LUKS Start Nakło 2009 U14 KP -- LDK!
1 f 1 8.74 BIELECKA Barbara KL Gdynia 2011 U12 PM -- KLIMASZEWSKA Małgorzata KASZUBA Tomasz # Z/3569/20 2024 LDK!
2 f 1 8.79 SZLACHTA Justyna KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2011 U12 WP -- TUCZYŃSKI Jakub # Z/1101/21 2024 LDK!
3 f 1 8.91 KAWAŁKOWSKA Michalina BKS Bydgoszcz 2011 U12 KP -- B.D. RUDNIK Damian # , Z/0571/20 , 2024 LDK!
4 f 1 9.03 KOBIERSKA Nina LUKS Boguszyce 2011 U12 LD -- SUPEŁ Dorota Z/0556/22 2023
5 f 1 9.08 KOLASA Lea UKS Jedynka Reda 2011 U12 PM -- MYSZK Ilona Z/3546/20 2024 LDK!
6 f 1 9.31 DROZDALSKA Lena LKS Vectra Włocławek 2011 U12 KP -- ZRADA Piotr Z/6914/21 2023 LDK!
7 f 1 9.33 NIKIEL Zofia MKL Toruń 2011 U12 KP -- GĄSIEWICZ Jarosław Z/2245/21 2024 LDK!
8 f 1 9.33 BARAŃSKA Alicja LKS Zantyr Sztum 2011 U12 PM -- SZPALERSKI Adam B.D. # Z/2275/21 2024 LDK!
1 f 2 7.64 WOŹNIAK Maja LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek # Z/2342/20 2024 BEZ LDK!  SKN   OSU  
2 f 2 7.75 KASPRZAK Oliwia WLKS Wrocław # 2007 U16 DS -- KOBIAŁKA Kamil # Z/3881/20 2024 LDK!
3 f 2 7.86 BISKUP Wiktoria KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/2787/19 2024 LDK!
4 f 2 7.92 DOMAGAŁA Małgorzata UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz # Z/3465/19 2024 LDK!  OSU  
5 f 2 8.01 LIMONT Anna MKL Toruń 2007 U16 KP -- BUTKIEWICZ Jacek Z/1177/21 2024 LDK!
6 f 2 8.03 GRABOWSKA Julia MMKS Gdańsk # 2008 U16 PM -- ADAMCZYK Dariusz Z/4308/22 2024 LDK!
7 f 2 8.07 CIUPAK Marta LKS Vectra Włocławek 2008 U16 KP -- ZRADA Piotr ZRADA Piotr Z/5195/18 2024 LDK!
8 f 2 8.10 KORBAL Kamila UKS 20 Poznań 2007 U16 WP -- WIADEREK Piotr Z/9441/21 2024
1 f 3 8.03 WARECKA Gabriela KS AZS AWF Warszawa 2009 U14 MZ -- RZEPKA Marek # Z/3192/21 2024 LDK!
2 f 3 8.25 MORAWIEC Alicja BKL Bełchatów 2009 U14 LD -- MORAWIEC Agnieszka MANTYK Łukasz # , Z/4339/19 , 2024 BEZ LDK!
3 f 3 8.29 NIEZGODA Iga LUKS Boguszyce 2009 U14 LD -- SUPEŁ Dorota Z/0486/20 2024 LDK!
4 f 3 8.36 ŁASZEWICZ Violetta MKS-MOS Katowice 2009 U14 SL -- ROLAK Dorota Z/5588/19 2024 LDK!
5 f 3 8.39 DOLIŃSKA Maja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2009 U14 KP -- MARCINIAK Roman Z/4693/24 2024
6 f 3 8.50 TROKOWSKA Amelia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0653/21 2024
7 f 3 8.61 JANKOWSKA Olga BOSiR Barcin 2009 U14 KP -- LUZAK Andrzej Z/3931/18 2022 LDK!
200 m K
1 1 s 1 27.49 MORAWIEC Alicja BKL Bełchatów 2009 U14 LD IV MORAWIEC Agnieszka MANTYK Łukasz # , Z/4339/19 , 2024 BEZ LDK!
2 2 s 1 27.64 LADA Weronika MKL Toruń 2009 U14 KP IV WLEKLIŃSKA Dagna Z/4493/19 2024 LDK!
3 3 s 1 28.04 DOLIŃSKA Maja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2009 U14 KP IV MARCINIAK Roman Z/4693/24 2024
4 4 s 1 28.04 WARECKA Gabriela KS AZS AWF Warszawa 2009 U14 MZ IV RZEPKA Marek # Z/3192/21 2024 LDK!
5 16 s 1 29.53 GRUSZCZYŃSKA Urszula MKL Toruń 2009 U14 KP V MAŃKOWSKI Gabriel # Z/2250/21 2023 LDK!
6 104 s 1 36.05 STERLING Aleksandra KS Wda Świecie 2010 U14 KP -- WAWRZYNIAK Paweł Z/1217/22 2023
1 9 s 2 28.82 JANKOWSKA Olga BOSiR Barcin 2009 U14 KP V LUZAK Andrzej Z/3931/18 2022 LDK!
2 15 s 2 29.49 KACZMARCZYK Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk 2009 U14 PM V SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna # Z/8269/21 2024 LDK!
3 17 s 2 29.58 MAJEWSKA Magdalena LKS Zantyr Sztum 2009 U14 PM V SZPALERSKI Adam # Z/3551/20 2024 LDK!
4 20 s 2 29.88 KOTOWICZ Hanna MKS-MOS Katowice 2009 U14 SL V DUDAŁA Piotr Z/4448/19 2024 LDK!
5 49 s 2 31.44 WARECKA Ewa KS AZS AWF Warszawa 2009 U14 MZ -- RZEPKA Marek # Z/3193/21 2024 LDK!
6 68 s 2 32.74 SHELEG Stefaiya OŚ AZS Poznań 2010 U14 WP -- MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/13234/21 2024 LDK!
1 10 s 3 29.00 KĘDZIOR Aniela KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2009 U14 WN V ADAMOWICZ Małgorzata KĘDZIORA Robert LDK!
2 14 s 3 29.46 OWCZAREK Lena UKS Czempion Bełchatów 2010 U14 LD V RYBARCZYK Dariusz Z/7880/21 2024 LDK!
3 22 s 3 30.12 IDZIKOWSKA Ewa UKS Dąb Suchy Las 2009 U14 WP V # LDK!
4 24 s 3 30.16 SOSLER Lena AZS-AWFiS Gdańsk 2009 U14 PM V SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna # Z/11405/21 2024 LDK!
5 27 s 3 30.23 BURZYŃSKA Zuzanna MKL Tlen Mogilno 2009 U14 KP V # LDK!
6 93 s 3 34.57 WIKARIAK Marta BKS Bydgoszcz 2010 U14 KP -- MYSZKIEWICZ Maciej Z/0985/22 2024
1 6 s 4 28.16 TROKOWSKA Amelia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN IV PYTLARCZYK Paweł Z/0653/21 2024
2 23 s 4 30.14 TROCHIMCZUK Michalina MKS Truso Elbląg 2010 U14 WN V SZCZEPAŃSKI Stanisław # Z/3216/20 2024 LDK!
3 32 s 4 30.36 MARUNOWSKA Blanka UKS Lisy Zgierz 2010 U14 LD -- LISIECKI Paweł Z/3358/20 2024 LDK!
4 36 s 4 30.72 WASILEWSKA Maja MKL Toruń 2009 U14 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel
5 101 s 4 35.88 ŻARCZYŃSKA Julia GUKS Asy Dywity 2010 U14 WN -- NIESTATEK Szymon Z/0259/22 2024 LDK!
6 108 s 4 38.61 CZUB Zuzanna BKS Bydgoszcz 2010 U14 KP -- MYSZKIEWICZ Maciej Z/3351/21 2024
1 18 s 5 29.74 POPIELARZ Kinga BOSiR Barcin 2009 U14 KP V LUZAK Andrzej Z/3919/18 2024 LDK!
2 19 s 5 29.80 KOSTYRA Julia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN V PYTLARCZYK Paweł Z/0651/21 2024
3 31 s 5 30.35 JASIŃSKA Julia ULKS Skoczek Pogórze 2009 U14 PM -- NIEMKIEWICZ Wojciech # Z/0999/21 2024 LDK!
4 46 s 5 31.33 DALASIŃSKA Kaja LKS Vectra Włocławek 2010 U14 KP -- ZRADA Piotr ZRADA Piotr Z/2470/21 2024 BEZ LDK!
5 53 s 5 31.49 KRZEMIŃSKA Antonina MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 2010 U14 LD -- WASIAK Jarosław # Z/0367/24 2024 LDK!
6 86 s 5 33.82 MILLER Łucja BKS Bydgoszcz 2010 U14 KP -- MYSZKIEWICZ Maciej Z/3352/21 2024
1 38 s 6 30.91 ŁOŚ Cecylia UKS Dąb Suchy Las 2010 U14 WP -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/1728/21 2024 LDK!
2 44 s 6 31.20 WOJTYSIAK Lidia KKS Sfora Bojano 2009 U14 PM -- MAZUR Andrzej Z/5025/21 2024 LDK!
3 56 s 6 31.71 RADŁOWSKA Joanna GUKS Asy Dywity 2009 U14 WN -- NIESTATEK Szymon Z/1384/21 2024 LDK!
4 89 s 6 33.96 SEKŚCIŃSKA Liliana RKS Rumia 2010 U14 PM -- PEPLIŃSKI Tadeusz Z/0281/22 2024 LDK!
5 95 s 6 34.84 NOWAKOWSKA Malina UKS Vis Skierniewice 2010 U14 LD -- KORWEK Joanna Z/9753/21 2024 LDK!
1 30 s 7 30.33 SZWEDKA Gloria MKS GALA Gdańsk 2009 U14 PM -- RATAJCZAK Maciej B.D. Z/11444/21 2024 LDK!
2 39 s 7 30.92 ANDERS Natalia UKS Dąb Suchy Las 2010 U14 WP -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/0377/21 2024 LDK!
3 41 s 7 31.04 GÓRNY Adrianna BKL Bełchatów 2009 U14 LD -- MANTYK Łukasz # Z/3279/20 2024 LDK!
4 50 s 7 31.44 DUDA Julia OŚ AZS Poznań 2009 U14 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta # Z/2469/20 2024 LDK!
5 55 s 7 31.66 BERLIŃSKA Patrycja UKS Skoczek Władysławów 2009 U14 WP -- BERLIŃSKI Florian Z/0146/21 2024 LDK!
6 98 s 7 35.38 HADRYCH Agata LUKS Start Nakło 2010 U14 KP -- JANKOWSKA Joanna Z/0481/22 2023 LDK!
1 11 s 8 29.21 BUDZYŃSKA Dominika RKS Rumia 2010 U14 PM V PEPLIŃSKI Tadeusz Z/13412/21 2024 LDK!
2 13 s 8 29.26 ZAGRODZIŃSKA Kinga UKS Czempion Bełchatów 2009 U14 LD V LDK!
3 47 s 8 31.36 WOJCIECHOWSKA Lena LKS Vectra Włocławek 2010 U14 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek NOWAKOWSKA Agnieszka # , Z/0933/20 , 2024 LDK!
4 57 s 8 31.83 KAŹMIERCZAK Lilianna UKS Lisy Zgierz 2010 U14 LD -- LISIECKI Paweł Z/1962/21 2024 LDK!
5 71 s 8 32.87 LEWANDOWSKA Joanna KS Wda Świecie 2010 U14 KP -- WAWRZYNIAK Paweł Z/0544/22 2022
1 28 s 9 30.28 JABŁOŃSKA Martyna AML Słupsk 2009 U14 PM -- DIAK Mateusz Z/0683/21 2024 LDK!
2 29 s 9 30.30 WOJTYSIAK Maja LKS Zantyr Sztum 2009 U14 PM -- SZPALERSKI Adam # Z/3559/20 2024 LDK!
3 61 s 9 32.25 SIKORSKA Aleksandra MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2009 U14 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/2505/20 2024 LDK!
4 75 s 9 33.09 WOJDYŁO Jessica MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2009 U14 KP -- LDK!
5 76 s 9 33.10 DĘBSKA Laura MKS Truso Elbląg 2010 U14 WN -- SZCZEPAŃSKI Stanisław Z/0808/22 2024 LDK!
1 26 s 10 30.23 GAGIS Lena UKS Lisy Zgierz 2010 U14 LD V LISIECKI Paweł # Z/8012/21 2024 LDK!
2 52 s 10 31.49 RADŁOWSKA Magdalena KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -- NIESTATEK Szymon # Z/0334/21 2024 LDK!
3 70 s 10 32.85 MATUSIAK Maja UKS Lisy Zgierz 2009 U14 LD -- LISIECKI Paweł # Z/11337/21 2024
4 73 s 10 32.97 PYTLARCZYK Zofia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0648/21 2024
5 87 s 10 33.85 MAJ Wiktoria KS Wda Świecie 2010 U14 KP --
1 8 s 11 28.72 BATURO Nina GKS Olimpia Grudziądz 2010 U14 KP V DEJEWSKI Michał PRZYBYŁ Janusz DEJEWSKI Michał , Z/1597/20 , 2024 LDK!
2 74 s 11 33.03 GRYGIANIEC Julia ULKS Skoczek Pogórze 2010 U14 PM -- NIEMKIEWICZ Wojciech # Z/1071/22 2024 LDK!
3 79 s 11 33.29 TAZUSZEL Oliwia MKS Truso Elbląg 2010 U14 WN -- SZCZEPAŃSKI Stanisław Z/0818/22 2024 LDK!
4 84 s 11 33.79 TRZCIŃSKA Aleksandra KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -- ADAMOWICZ Małgorzata Z/0325/21 2024
5 90 s 11 33.97 ARACH Marcelina LUKS Start Nakło 2008 U16 KP -- LDK!
6 103 s 11 35.94 DUDA Marcelina KS Jelonki Dobre Miasto 2010 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/13698/21 2024
1 77 s 12 33.15 DYNEK Kaja ULKS Skoczek Pogórze 2009 U14 PM -- NIEMKIEWICZ Wojciech # Z/0773/21 2024 LDK!
2 92 s 12 34.50 WYSOCKA Julia ULKS Skoczek Pogórze 2010 U14 PM -- # LDK!
3 99 s 12 35.44 MICHALAK Amelia LUKS Start Nakło 2010 U14 KP -- RADTKE Aleksandra # Z/2142/21 2024 LDK!
4 105 s 12 36.33 DUDA Małgorzata KS Jelonki Dobre Miasto 2010 U14 WN --
1 5 s 13 28.11 GONDEK Maja AML Słupsk 2009 U14 PM IV DIAK Mateusz Z/14583/21 2024 LDK!
2 7 s 13 28.34 ANTCZAK Agata UKS 20 Poznań 2009 U14 WP IV WIADEREK Piotr Z/9450/21 2024
3 34 s 13 30.58 ADISSOU Lilli KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U14 WP -- WALCZAK Katarzyna Z/0275/20 2024 LDK!
4 59 s 13 31.84 TARNOWSKA Nikola UKS Jedynka Reda 2009 U14 PM -- MYSZK Ilona Z/3536/20 2022 LDK!
5 60 s 13 31.91 STOLARCZYK Danuta GUKS Asy Dywity 2010 U14 WN -- LDK!
6 91 s 13 34.00 TWORO Wiktoria KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U14 WP -- WALCZAK Katarzyna # Z/0260/20 2023 LDK!
1 12 s 14 29.22 KAZAŁO Paulina UKS Achilles Leszno 2009 U14 WP V GÓRSKA Hanna # Z/2011/20 2024 LDK!
2 45 s 14 31.30 JUCHNIEWICZ Dominika Danuta AML Słupsk 2009 U14 PM -- DIAK Mateusz Z/0166/21 2024 LDK!
3 83 s 14 33.74 CEPA Maja KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U14 WP -- WALCZAK Katarzyna # Z/0259/20 2024 LDK!
4 85 s 14 33.80 OLEJNIK Lena MUKS Kadet Rawicz 2010 U14 WP -- LDK!
5 94 s 14 34.82 HAMERLIK Hanna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2009 U14 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław # Z/1278/20 2024 LDK!
6 100 s 14 35.62 JAKUBCZYK Amelia LUKS Start Nakło 2010 U14 KP -- JANKOWSKI Marcin # Z/12805/21 2024 LDK!
1 21 s 15 30.06 WODNICKA Maja MLKS Echo Twardogóra 2009 U14 DS V CZAJKOWSKI Waldemar # Z/0155/21 2024 LDK!
2 25 s 15 30.21 DOPIERAŁA Anna UKS Achilles Leszno 2009 U14 WP V GÓRSKA Hanna # Z/4026/21 2024 LDK!
3 62 s 15 32.31 RYDZ Izabella UKS Czempion Bełchatów 2009 U14 LD -- LDK!
4 65 s 15 32.42 WCZESNA Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U14 WP -- WALCZAK Marek Z/1100/21 2023 LDK!
5 107 s 15 38.35 KLINIEWSKA Lena KS Zamek Kurzętnik 2010 U14 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/0842/21 2024 LDK!
1 33 s 16 30.54 RANDZIO Oliwia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2009 U14 WN -- NIESTATEK Szymon # Z/8179/21 2024
2 43 s 16 31.16 RYBAK Kalina MLKS Agros Żary 2009 U14 LB -- WISZ Mateusz # Z/2758/21 2024 LDK!
3 51 s 16 31.47 KURCZABA Małgorzata KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U14 WP -- WALCZAK Katarzyna Z/0266/20 2024 LDK!
4 54 s 16 31.54 GAGIS Maja UKS Lisy Zgierz 2010 U14 LD -- LISIECKI Paweł # Z/8011/21 2024 LDK!
5 81 s 16 33.47 CZAPLEJEWICZ Wiktoria KS Jelonki Dobre Miasto 2010 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/13700/21 2024
1 35 s 17 30.59 DAMSZEL Antonina MUKL Brodnica 2010 U14 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/6906/21 2024
2 37 s 17 30.90 FABISZ Helena ULKS Skoczek Pogórze 2010 U14 PM -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/0775/21 2024 LDK!
3 57 s 17 31.83 DANELCZYK Weronika KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -- NIESTATEK Szymon # Z/0339/21 2024 LDK!
4 78 s 17 33.28 KRAJEWSKA Wiktoria GKS Olimpia Grudziądz 2010 U14 KP -- BADULSKI Tomasz # Z/0066/22 2024 LDK!
5 102 s 17 35.89 ZALEPIŃSKA Lena UKS Lisy Zgierz 2010 U14 LD -- ZATORSKI Krzysztof Z/11336/21 2023 LDK!
1 48 s 18 31.42 SUCHODOLSKA Natalia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -- NIESTATEK Szymon # Z/0345/21 2024 LDK!
2 64 s 18 32.37 RACZKOWSKA Hanna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN --
3 69 s 18 32.85 KOWALSKA Patrycja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2010 U14 KP -- KACZOCHA Alina # Z/0044/20 2024 LDK!
4 72 s 18 32.93 GARBULSKA Łucja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2010 U14 KP -- SOBOWIEC Bartosz # Z/0041/20 2024 LDK!
5 80 s 18 33.38 KUCIEJEWSKA Jadwiga KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -- POLEWACZ Małgorzata Z/13696/21 2024
6 88 s 18 33.87 KURASIŃSKA Urszula UKS Dąb Suchy Las 2010 U14 WP -- LDK!
1 40 s 19 30.93 JACKOWSKA Kinga MKL Jurand Szczytno # 2009 U14 WN -- BUKOWIECKI Maciej Z/6691/22 2024 LDK!
2 42 s 19 31.08 GMOSIŃSKA Maja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2010 U14 KP -- ROJTEK Mikołaj # Z/3314/21 2024 LDK!
3 66 s 19 32.47 KAMIŃSKA Kinga RKS Rumia 2010 U14 PM -- PEPLIŃSKI Tadeusz # Z/5702/21 2024 LDK!
4 67 s 19 32.61 IWAŃSKA Anna LKS Zantyr Sztum 2010 U14 PM -- SZPALERSKI Adam B.D. # Z/1192/22 2024 LDK!
5 97 s 19 35.13 WISKA Karina KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -- ADAMOWICZ Małgorzata Z/0327/21 2024
1 63 s 20 32.34 SROKA Justyna LKS Zantyr Sztum 2010 U14 PM -- SZPALERSKI Adam # Z/2133/21 2023 LDK!
2 82 s 20 33.74 KOWALEWSKA Julia LKS Zantyr Sztum 2010 U14 PM -- # LDK!
3 96 s 20 34.90 WESERLING Martyna UKS Jedynka Reda 2010 U14 PM -- B.D. Z/0446/22 2023 LDK!
4 106 s 20 36.87 ŁOPIŃSKA Tatiana KS Wda Świecie 2010 U14 KP -- WAWRZYNIAK Paweł Z/1242/22 2023
1 2 s 21 30.24 KOLASA Lea UKS Jedynka Reda 2011 U12 PM V MYSZK Ilona Z/3546/20 2024 LDK!
2 3 s 21 30.27 KAWAŁKOWSKA Michalina BKS Bydgoszcz 2011 U12 KP -- B.D. RUDNIK Damian # , Z/0571/20 , 2024 LDK!
3 7 s 21 32.19 KAMIŃSKA Erika UKS Dąb Suchy Las 2011 U12 WP -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/4513/21 2024 LDK!
1 4 s 22 31.64 WOJTYSIAK Nila KKS Sfora Bojano 2011 U12 PM -- MAZUR Andrzej Z/5026/21 2024 LDK!
2 5 s 22 31.73 POSMYK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2011 U12 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0309/21 2024 LDK!
3 8 s 22 32.73 CZERWIEC Jaśmina RKS Rumia 2011 U12 PM -- SZYMAŃSKI Maciej # Z/2292/21 2024 LDK!
4 10 s 22 33.07 ŻYWICA Blanka MKL Toruń 2012 U12 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna # Z/2284/21 2024 LDK!
5 16 s 22 35.28 KRZEMIŃSKA Zofia UKS Vis Skierniewice 2012 U12 LD -- # LDK!
1 1 s 23 30.22 SZLACHTA Justyna KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2011 U12 WP V TUCZYŃSKI Jakub # Z/1101/21 2024 LDK!
2 12 s 23 34.65 CHOJNOWSKA Lena GUKS Asy Dywity 2011 U12 WN -- LEWANDOWSKA Ewa # Z/0261/22 2024 LDK!
3 13 s 23 34.70 DUDZIAK Julia MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2012 U12 KP -- ŻYWICA Wojciech Z/13181/21 2024 LDK!
4 25 s 23 38.18 BORSKA Helena UKS Jedynka Reda 2012 U12 PM -- MYSZK Ilona Z/0435/21 2022 LDK!
1 14 s 24 34.98 WIĘCKOWSKA Zuzanna UKS Lisy Zgierz 2012 U12 LD -- ZATORSKI Krzysztof Z/7578/21 2024 LDK!
2 18 s 24 35.43 KUBLER Julia RKS Rumia 2011 U12 PM -- PEPLIŃSKI Tadeusz # Z/1165/22 2024 LDK!
3 19 s 24 35.48 KUŁACZ Lena KSLZS Kruszwica 2011 U12 KP -- LUZAK Małgorzata LUZAK Andrzej # , Z/1332/21 , 2024 LDK!
4 21 s 24 36.87 KALISZ Julia KS Jelonki Dobre Miasto 2011 U12 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/7244/21 2024
5 27 s 24 40.43 MATYSKIEL Martyna KS Jelonki Dobre Miasto 2012 U12 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/12560/21 2024
1 6 s 25 31.93 CZYŻ Bella SKLA Sopot # 2011 U12 PM -- LEWANDOWSKI Michał # Z/1372/24 2024 LDK!
2 9 s 25 32.77 ROKICIŃSKA Nikola KS Pro Athlete Grudziądz # 2011 U12 KP -- MIRA Krzysztof B.D. # Z/4157/23, Z/4864/24 2024, 2024 LDK!
3 15 s 25 35.06 GIEJBATOW Pola RLTL GGG Radom # 2012 U12 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/1113/24 2024 LDK!
4 24 s 25 38.14 PLUSA Zofia GKS Olimpia Grudziądz 2011 U12 KP -- PRZYBYŁ Janusz # Z/9032/21 2024 LDK!
5 26 s 25 38.60 KAMIŃSKA Julia UKS Vis Skierniewice 2012 U12 LD -- GŁUSZCZ Agata # Z/0945/22 2024 LDK!
1 11 s 26 34.56 GALUSIK Martyna KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2011 U12 WP -- LDK!
2 17 s 26 35.29 LANGOWSKA Julia BKL Bełchatów 2011 U12 LD -- MORAWIEC Agnieszka Z/13286/21 2024 LDK!
3 20 s 26 35.63 POTENTAS Katarzyna UKS Lisy Zgierz 2011 U12 LD -- ZATORSKI Krzysztof Z/1106/22 2023 LDK!
4 22 s 26 36.95 RÓŻYCKA Amelia UKS Vis Skierniewice 2012 U12 LD -- # LDK!
5 23 s 26 37.39 LIPIŃSKA Zuzanna KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2011 U12 WP --
1 1 s 27 33.62 SZPRUCH Nell UKS Lisy Zgierz 2013 U12 LD -- LISIECKI Paweł Z/1968/21 2024 LDK!
2 2 s 27 34.19 GRALEWSKA Aleksandra UKS Lisy Zgierz 2013 U12 LD -- ZATORSKI Krzysztof # Z/11338/21 2024
3 8 s 27 39.24 ŁUKOWSKA Maja Ducla Academy Warszawa 2014 U12 MZ -- DUKLANOWSKA Edyta Z/2677/21 2024
4 10 s 27 40.47 MISCHKE Magdalena KKS Sfora Bojano 2013 U12 PM -- MAZUR Andrzej Z/0132/22 2024
5 12 s 27 42.15 WYSOCKA Martyna KKS Sfora Bojano 2013 U12 PM -- MAZUR Andrzej Z/0141/22 2024
1 3 s 28 35.23 KRUK Iga MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2013 U12 LD -- WASIAK Jarosław Z/0899/22 2024 LDK!
2 6 s 28 37.24 SZWEDOWSKA Martyna LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2013 U12 PM -- WÓJCICKI Jakub Z/0605/21 2024 LDK!
3 7 s 28 39.04 KAMIŃSKA Kamila MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2014 U12 LD -- WASIAK Jarosław Z/0241/22 2024
1 4 s 29 35.80 MORAWIEC Weronika BKL Bełchatów 2013 U12 LD -- MORAWIEC Agnieszka Z/13287/21 2024 LDK!
2 5 s 29 36.86 BUDNER Zuzanna MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2013 U12 KP -- ŻYWICA Wojciech Z/0026/22 2024 LDK!
3 9 s 29 39.45 MOLO Ewa BKL Bełchatów 2013 U12 LD -- MORAWIEC Agnieszka Z/1135/22 2024 LDK!
4 11 s 29 41.09 LIC Zuzanna MKS Sambor Tczew 2014 U12 PM -- MARKOWICZ Eugeniusz Z/0666/22 2023
300 m K
1 1 s 1 39.96 KUŚ Anastazja KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN II LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2483/20 2024 LDK!  OSU  
2 2 s 1 40.05 TOMCZYK Zofia UMLKS Pegaz Opoczno 2008 U16 LD II GRABOLUS Marek # Z/2525/20 2024 LDK!
3 3 s 1 41.00 JEŻ Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB II PAPUGA Sebastian Z/0747/20 2024 LDK!
4 53 s 1 47.77 SZOSTEK Małgorzata KKL Rodło Kwidzyn 2008 U16 PM V MARGULEWICZ Wojciech Z/10299/21 2024 LDK!
5 83 s 1 59.53 DĄBROWSKA Julia MUKL Brodnica 2008 U16 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/0189/22 2023
1 4 s 2 41.18 BISKUP Wiktoria KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL II DOBIJA Katarzyna Z/2787/19 2024 LDK!
2 6 s 2 41.72 ROBASZKIEWICZ Olga RKS Rumia 2008 U16 PM II SZYMAŃSKI Maciej Z/5577/18 2023 5 LDK!
3 11 s 2 43.55 ŁADOŃ Julia KSLZS Kruszwica # 2007 U16 KP III GOTÓWKA Monika # Z/1031/20 2024
4 16 s 2 43.98 GRANDA Kornelia LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP III DOBROSIELSKA Martyna ZRADA Piotr # Z/5196/18 2023 BEZ LDK!
5 57 s 2 48.15 EJSYMONT Jagoda BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP V BAUMGART Iwona Z/0188/22 2024
6 72 s 2 50.15 PAŁKOWSKA Aleksandra MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM --
1 12 s 3 43.61 WOJEŃSKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2008 U16 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1524/20 2024 LDK!  OSU  
2 15 s 3 43.97 ZYGMUNT Nela AL Międzyzdroje 2008 U16 ZP III BŁOCIAN Rafał Z/4977/19 2024 BEZ LDK!
3 18 s 3 44.28 BACZEWSKA Kornelia UKS Gimpas Pasłęk 2007 U16 WN III OLBRYŚ Adrian ZIENKIEWICZ Piotr , Z/0401/21 , 2024 LDK!
4 21 s 3 44.58 SUGIER Laura KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława Z/5429/19 2024 LDK!  OSU  
5 32 s 3 45.78 SZLACHTA Hanna AZS-AWF Gorzów 2008 U16 LB IV ZALESKA-POSMYK Izabela Z/4330/20 2024 LDK!
6 54 s 3 47.87 CZERNYK Karolina LKS Prime Food Brda Przechlewo 2007 U16 PM V RUTKOWSKI Mariusz Z/1832/21 2024 LDK!
1 7 s 4 42.25 RYNKIEWICZ Róża KL Gdynia # 2007 U16 PM II B.D. KASZUBA Tomasz , Z/2412/19 , 2024 LDK!  OSU  
2 10 s 4 43.30 HOYER Natalia KM Aktywni Sochaczew 2008 U16 MZ III ZIMNY Emanuel Z/5814/19 2024 LDK!
3 17 s 4 44.13 MALESZKA Patrycja KS AZS UWM Olsztyn # 2008 U16 WN III NIESTATEK Szymon Z/2716/20 2024 LDK!
4 56 s 4 48.00 WŁODARSKA Zuzanna KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN V LDK!
5 64 s 4 48.77 STEINIGER Anna LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM -- SZPALERSKI Adam # Z/2132/21 2024 LDK!
6 66 s 4 48.92 NAWRAT Wiktoria LKS Prime Food Brda Przechlewo 2007 U16 PM -- LDK!
1 23 s 5 44.85 OLKOWSKA Natalia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2007 U16 PM III B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław , Z/3567/20 , 2024 LDK!
2 24 s 5 44.86 WŁODARKIEWICZ Weronika KS Atak Agrykola Warszawa 2007 U16 MZ III LDK!
3 27 s 5 45.08 SASIN Weronika KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN IV ADAMOWICZ Małgorzata LDK!
4 47 s 5 47.20 KORYCKA Anna UKS MTE Milanówek 2007 U16 MZ V SOBIERAJ Aneta SOBIERAJ Aneta # , Z/0831/18 , 2024 BEZ LDK!
5 51 s 5 47.60 DERDA Antonina UKS Skoczek Władysławów 2008 U16 WP V BERLIŃSKI Florian Z/0018/21 2023 LDK!
1 9 s 6 43.26 FĄFARA Eliza CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP III LEWANDOWSKI Jacek # Z/0036/20 2024 LDK!
2 13 s 6 43.69 WITKOWSKA Barbara BKS Bydgoszcz # 2007 U16 KP III # LDK!
3 45 s 6 47.11 BIAŁCZAK Maja KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN V LDK!  OSU  
4 74 s 6 50.31 JASTRZĘBSKA Nicoletta BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP --
1 5 s 7 41.56 ZOCHNIAK Amelia UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD II RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/3464/19 , 2024 5 LDK!  OSU  
2 38 s 7 46.42 RYBAK Amelia BKS Bydgoszcz 2008 U16 KP IV #
3 42 s 7 46.87 KURACKA Karolina KM Aktywni Sochaczew 2007 U16 MZ V ZIMNY Emanuel Z/6531/21 2024 LDK!
4 43 s 7 46.97 TROCHIMCZUK Milena MKS Truso Elbląg 2007 U16 WN V POLKOWSKA Martyna LDK!
5 82 s 7 57.19 DRZEWIECKA Julia UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP -- LDK!
1 19 s 8 44.38 KORNACKA Zuzanna KSLZS Kruszwica 2008 U16 KP III LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej # , Z/5578/22 , 2024 LDK!
2 22 s 8 44.76 SPŁAWSKA Oliwia UKS Achilles Leszno 2007 U16 WP III LDK!  OSU  
3 33 s 8 45.88 GRZEGOREK Judyta CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP IV LEWANDOWSKI Jacek # Z/0170/18 2024 LDK!
4 41 s 8 46.84 URBANIAK Oliwia UKS 20 Poznań # 2008 U16 WP V KASPRZYK Marek WIADEREK Piotr # , Z/4320/18 , 2024 LDK!
5 49 s 8 47.47 MICHELS Lena UKS Jedynka Reda 2008 U16 PM V MYSZK Ilona Z/3540/20 2023 LDK!
6 52 s 8 47.71 KOSICKA Zofia AML Słupsk 2007 U16 PM V DIAK Mateusz DIAK Mateusz Z/3784/19 2024 BEZ LDK!
1 28 s 9 45.24 STRASZKO Pola WLKS Wrocław 2008 U16 DS IV LDK!
2 36 s 9 46.31 CHŁOPIK Łucja UKS MTE Milanówek 2008 U16 MZ IV SOBIERAJ Aneta SOBIERAJ Aneta # , Z/2007/19 , 2024 BEZ LDK!
3 40 s 9 46.78 PTAK Zuzanna STS Pomerania Szczecinek 2007 U16 ZP V JUNIEWICZ Jakub Z/12905/21 2024 LDK!
4 48 s 9 47.45 KOSTUCH Maja GKS Cartusia Kartuzy # 2007 U16 PM V KRÓL Krzysztof Z/3438/19 2024 LDK!
5 67 s 9 48.96 ZYGIEL Oliwia KS Jelonki Dobre Miasto 2007 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł BEZ LDK!
6 78 s 9 50.80 PAJZERT Maja UKS Achilles Leszno 2007 U16 WP -- GÓRSKI Dariusz # Z/3089/21 2024 LDK!  OSU  
1 14 s 10 43.70 ŚWIĄDER Lena STS Pomerania Szczecinek 2007 U16 ZP III JUNIEWICZ Jakub Z/4909/18 2024 BEZ LDK!
2 25 s 10 44.92 BAZYLAK Maja MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2007 U16 SL III ROLAK Dorota # Z/0921/18 2024 BEZ LDK!
3 29 s 10 45.61 SALAMON Maja UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD IV B.D. LDK!
4 39 s 10 46.65 SKUPIN Amelia MKL Szczecin # 2007 U16 ZP V BINDASZEWSKA Hanna # Z/4970/19 2024 LDK!
5 63 s 10 48.52 PROC Antonina UKS Lisy Zgierz 2008 U16 LD -- LISIECKI Paweł # Z/0344/22 2024
1 31 s 11 45.73 CHOJNOWSKA Adrianna KS AZS UWM Olsztyn # 2008 U16 WN IV NIESTATEK Szymon Z/2668/21 2024 LDK!
2 58 s 11 48.20 NOWAK Martyna GKS Start Długołęka 2008 U16 DS V BENKOWSKI Henryk Z/14160/21 2024 LDK!  OSU  
3 61 s 11 48.27 NIEDZIŃSKA Nikol UKS MTE Milanówek 2008 U16 MZ V LDK!
4 68 s 11 48.99 KOPCZYŃSKA Hanna LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM -- SZPALERSKI Adam # Z/3556/20 2023 LDK!
5 77 s 11 50.79 KRAWCZAK Antonina OŚ AZS Poznań 2008 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/10966/21 2024 LDK!
  s 11 DNF JĘDRZEJEWSKA Paulina MMKS Gdańsk 2007 U16 PM -- B.D. LDK!
1 8 s 12 42.98 BARAN Daria SKLA Sopot # 2008 U16 PM II ANDRZEJCZAK Paweł Z/0345/20 2024 LDK!
2 34 s 12 45.91 TYMOSZCZUK Maja KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ IV OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0908/21 2024 LDK!
3 55 s 12 47.90 ŁAGODZIŃSKA Zuzanna UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD V LISIECKI Paweł B.D. Z/1907/19 2024 LDK!
4 60 s 12 48.25 OLSZEWSKA Julia KS AZS UWM Olsztyn # 2007 U16 WN V NIESTATEK Szymon Z/2345/21 2024 LDK!
5 71 s 12 50.05 TOMASZEWSKA Lena KS Jelonki Dobre Miasto 2008 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł , Z/0652/21 , 2024 LDK!
1 26 s 13 45.07 KOWIESKA Maja STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP IV JUNIEWICZ Jakub Z/5757/19 2024 BEZ LDK!
2 35 s 13 46.14 ZAŁĘCZNA Roksana UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD IV RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/1469/21 , 2024 LDK!  OSU  
3 46 s 13 47.17 OSTROWSKA Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP V
4 50 s 13 47.53 ZALEPIŃSKA Wiktoria UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD V B.D. ZATORSKI Krzysztof , Z/8010/21 , 2024 LDK!
5 76 s 13 50.66 RAWIŃSKA Emilia GUKS Asy Dywity 2007 U16 WN -- NIESTATEK Szymon Z/2326/21 2022 LDK!
  s 13 DNF GIERWATOWSKA Katarzyna MLKS Tucholanka Tuchola # 2007 U16 KP -- KOZŁOWSKI Krzysztof WRÓBLEWSKI Jarosław Z/10184/21 2022 LDK!
1 20 s 14 44.41 IWOŁA Klara ULKS Skoczek Pogórze 2008 U16 PM III NIEMKIEWICZ Wojciech Z/0127/19 2024 LDK!
2 70 s 14 49.43 BIGAJ Nikola KS Jelonki Dobre Miasto 2008 U16 WN --
3 73 s 14 50.26 SCHMIDT Zuzanna UKS Dąb Suchy Las 2008 U16 WP --
4 79 s 14 51.16 BIAŁKOWSKA Maria LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM -- # LDK!
5 80 s 14 51.76 KAMIŃSKA Patrycja MKL Toruń 2008 U16 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/4491/19 2023 BEZ LDK!  OSU  
1 30 s 15 45.63 KALIŃSKA Weronika LKS Omega Kleszczów 2007 U16 LD IV URBANIAK Mateusz Z/13293/21 2023
2 65 s 15 48.86 GIERUS Tatiana MLKS Echo Twardogóra 2008 U16 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar Z/0151/21 2024 LDK!
3 69 s 15 49.14 TOMALA Wiktoria BKS Bydgoszcz 2008 U16 KP -- LDK!
4 75 s 15 50.58 TUPIKOWSKA Jagna UKS Czapla Białe Błota # 2008 U16 KP -- B.D. Z/0919/19 2024 LDK!
5 81 s 15 52.99 ŚLIWIŃSKA Joanna MUKL Brodnica 2008 U16 KP -- MIERZEJEWSKA Martyna # Z/0153/20 2024
  s 15 DQ GÓRSKA Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP -- WALCZAK Katarzyna # Z/0250/20 2024 LDK!
1 37 s 16 46.41 BOJANOWSKA Wiktoria LKS Zantyr Sztum 2007 U16 PM IV B.D. MAZERSKI Bartosz , Z/3552/20 , 2023 LDK!
2 44 s 16 47.07 NOWACKA Laura MLKS Agros Żary 2007 U16 LB V KOŁACZ Dariusz # BEZ LDK!
3 59 s 16 48.21 DŻUGAJ Kinga MLKS Echo Twardogóra 2007 U16 DS V OLSZAŃSKI Paweł # Z/0161/21 2024 LDK!
4 62 s 16 48.32 WOJAKOWSKA Natalia MLKS Agros Żary 2007 U16 LB V # LDK!
  s 16 DQ OCHMAN Barbara MLKS Agros Żary 2007 U16 LB -- WISZ Mateusz Z/13090/21 2024
600 m K
1 1 s 1 1:41.02 SKOWROŃSKA Daria KS AZS AWF Warszawa 2009 U14 MZ III RADKIEWICZ Przemysław # Z/3669/20 2024 LDK!
2 2 s 1 1:41.56 LADA Weronika MKL Toruń 2009 U14 KP III WLEKLIŃSKA Dagna Z/4493/19 2024 LDK!
3 3 s 1 1:43.32 DURAJ Lena KS AZS AWF Warszawa 2010 U14 MZ IV OBŁĘKOWSKA Izabella DURAJ Marek Z/3138/20 2024 LDK!
4 4 s 1 1:47.83 KŁOSIN Nadia ULKS Skoczek Pogórze 2009 U14 PM V NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1819/20 2024 LDK!
5 5 s 1 1:49.18 BIELAWSKA Patrycja SKLA Sopot # 2009 U14 PM V URBANEK Ryszard # Z/5945/23 2024 LDK!
6 6 s 1 1:49.43 DŻUGAJ Martyna MLKS Echo Twardogóra 2009 U14 DS V WODNICKI Łukasz Z/0150/21 2024 LDK!
7 9 s 1 1:53.29 ZGRZEBA Wiktoria MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2009 U14 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/14503/21 2024 LDK!
8 17 s 1 1:55.64 DANCEWICZ Milena MMKS Gdańsk 2009 U14 PM -- B.D. ADAMCZYK Dariusz # , Z/1809/20 , 2024 LDK!
9 21 s 1 1:56.38 ŁAGUNA Anna MMKS Gdańsk # 2009 U14 PM -- SKALSKI Krzysztof B.D. # Z/0106/23 2024 LDK!
1 10 s 2 1:53.91 RAFALSKA Patrycja MUKL Brodnica 2010 U14 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/0191/22 2024
2 11 s 2 1:53.99 BERNAT Olga UKS Dąb Suchy Las 2009 U14 WP -- LDK!
3 13 s 2 1:54.24 WALCZAK Noemi UKS Lisy Zgierz 2010 U14 LD -- LISIECKI Paweł Z/5251/19 2024 LDK!
4 18 s 2 1:55.74 KOŻUSZEK Dominika KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł , Z/0650/21 , 2024 LDK!
5 19 s 2 1:55.77 KOSTYRA Julia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0651/21 2024
6 20 s 2 1:55.88 GÓRNA Alicja KKL Rodło Kwidzyn 2010 U14 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/0499/22 2024
7 26 s 2 1:59.20 BARCZEWSKA Nina UKS Czapla Białe Błota 2009 U14 KP -- KARNAS Kinga Z/4372/20 2023 LDK!
8 28 s 2 1:59.89 KLEIN Celia UKS Olimpijczyk Skorzewo # 2010 U14 PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/3960/23 2024 LDK!
1 23 s 3 1:58.27 DANELCZYK Weronika KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -- NIESTATEK Szymon # Z/0339/21 2024 LDK!
2 24 s 3 1:58.84 KACZMAREK Maja SKLA Sopot # 2009 U14 PM -- URBANEK Ryszard Z/0745/23 2024 LDK!
3 25 s 3 1:59.14 RYNKIEWICZ Lena SKLA Sopot 2009 U14 PM -- URBANEK Ryszard # Z/0187/22 2024 LDK!
4 29 s 3 2:02.32 BORATYŃSKA Maja AML Słupsk 2010 U14 PM -- RUMIŃSKI Wojciech # Z/14421/21 2024 LDK!
5 30 s 3 2:02.64 STAWRAKAKIS Helena OŚ AZS Poznań 2010 U14 WP -- MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/2801/20 2024 LDK!
6 35 s 3 2:05.04 ZIMOWICZ Alicja Ducla Academy Warszawa 2010 U14 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert # Z/2683/21 2024
7 36 s 3 2:05.64 KRZYŻAŃSKA Pola BKS Bydgoszcz 2009 U14 KP -- LDK!
8 44 s 3 2:16.38 KAMIŃSKA Pola KKL Rodło Kwidzyn 2010 U14 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/0500/22 2024
1 7 s 4 1:51.15 JEGER Liwia UKS 20 Poznań 2009 U14 WP -- WIADEREK Piotr Z/9440/21 2024
2 16 s 4 1:55.61 SINKIEWICZ Alicja BKL Bełchatów 2009 U14 LD -- MANTYK Łukasz # Z/3278/20 2024 LDK!
3 22 s 4 1:57.00 THAMM Malwina MKS-MOS Katowice 2010 U14 SL -- DUDAŁA Piotr Z/4443/19 2024
4 31 s 4 2:03.27 STRZELECKA Iga UKS Lisy Zgierz 2009 U14 LD -- B.D. Z/0345/22 2024
5 37 s 4 2:07.63 ZAPARUCHA Kinga KKL Rodło Kwidzyn 2009 U14 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/6736/21 2022 LDK!
6 40 s 4 2:11.16 KRZYWDZIŃSKA Zofia UKB Szubin 2009 U14 KP -- PAWLAK Sandra Z/1579/19 2024 BEZ LDK!
7 42 s 4 2:14.00 BATKOWSKA Zofia MKL Tlen Mogilno 2009 U14 KP -- LDK!
8 43 s 4 2:16.14 PYSZKOWSKA Magdalena LKS Vectra Włocławek 2010 U14 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka # Z/12703/21 2023 LDK!
1 8 s 5 1:51.86 PODRAZA Pola UKS 20 Poznań 2009 U14 WP -- WIADEREK Piotr Z/9445/21 2024
2 12 s 5 1:54.00 RANDZIO Oliwia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2009 U14 WN -- NIESTATEK Szymon # Z/8179/21 2024
3 14 s 5 1:54.38 KSIĄG Jagoda MLKS Agros Żary 2009 U14 LB -- WISZ Mateusz # Z/3176/21 2024 LDK!
4 15 s 5 1:55.10 GAWRYŚ Mira MUKL Brodnica 2009 U14 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/6905/21 2023
5 27 s 5 1:59.41 CHODULSKA Natalia LKS Vectra Włocławek 2009 U14 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0885/20 2023 LDK!
6 34 s 5 2:04.10 JANUSZKIEWICZ Kinga MMKS Gdańsk 2010 U14 PM -- KRYSTECKI Krzysztof # Z/1062/22 2022
7 41 s 5 2:11.47 CHOLEWA Aleksandra MMKS Gdańsk 2010 U14 PM -- ADAMCZYK Dariusz # Z/13411/21 2022 LDK!
1 32 s 6 2:03.54 WASZAK Alicja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2009 U14 KP -- LDK!
2 33 s 6 2:03.86 MAŃKOWSKA Olga LUKS Start Nakło 2009 U14 KP -- # LDK!
3 38 s 6 2:09.24 BIENIEK Natalia UKS Czapla Białe Błota 2010 U14 KP -- LDK!
4 39 s 6 2:10.71 WISKA Karina KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -- ADAMOWICZ Małgorzata Z/0327/21 2024
5 45 s 6 2:17.23 DUDA Małgorzata KS Jelonki Dobre Miasto 2010 U14 WN --
6 46 s 6 2:19.88 DUDA Marcelina KS Jelonki Dobre Miasto 2010 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/13698/21 2024
1 1 s 7 1:55.53 KOWSZEWICZ Agata LKS Zantyr Sztum 2011 U12 PM -- SZPALERSKI Adam # Z/2276/21 2024 LDK!
2 2 s 7 1:56.41 LIS Hanna Ducla Academy Warszawa 2012 U12 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert # Z/2688/21 2024
3 3 s 7 1:57.41 BYTOWSKA Hanna UKS Dąb Suchy Las 2011 U12 WP -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/1719/21 2024 LDK!
4 7 s 7 2:04.14 KLINKOSZ Hanna MLKS Baszta Bytów 2011 U12 PM -- KUTEŁŁO Dariusz Z/14666/21 2023 LDK!
5 8 s 7 2:04.90 ZARACH Monika KUKS Remus Kościerzyna 2011 U12 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/2272/21 2023 LDK!
6 9 s 7 2:04.98 PAŁYSA Alicja Ducla Academy Warszawa 2011 U12 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert # Z/2679/21 2024
7 15 s 7 2:15.70 WOLSKA Patrycja MLKS Nadwiślanin Chełmno 2011 U12 KP -- JEZIORSKA Magdalena # Z/14339/21 2023 LDK!
1 4 s 8 2:00.52 KAMIN Zuzanna ULKS Skoczek Pogórze 2011 U12 PM -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1072/22 2024 LDK!
2 5 s 8 2:00.84 WOJTYSIAK Nila KKS Sfora Bojano 2011 U12 PM -- MAZUR Andrzej Z/5026/21 2024 LDK!
3 6 s 8 2:02.21 PĘCIAK Zuzanna UKS Czempion Bełchatów 2010 U14 LD -- RYBARCZYK Dariusz Z/1236/22 2024 LDK!
4 10 s 8 2:05.39 ZRADA Urszula LKS Vectra Włocławek 2012 U12 KP -- ZRADA Piotr ZRADA Piotr , Z/6908/21 , 2024 LDK!
5 11 s 8 2:10.47 MARTYŚ Milena MKS GALA Gdańsk 2011 U12 PM -- B.D. Z/11439/21 2024
6 12 s 8 2:11.58 WITOSŁAWSKA Weronika MKS GALA Gdańsk 2011 U12 PM -- KRAWCZAK Tomasz B.D. # Z/14576/21 2024
7 13 s 8 2:14.30 BÓJKO Martyna MKS GALA Gdańsk 2011 U12 PM -- B.D. # Z/14592/21 2024
8 14 s 8 2:14.66 KLEIN Liva UKS Olimpijczyk Skorzewo # 2012 U12 PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/3961/23 2024 LDK!
9 16 s 8 2:16.31 BUKOWSKA Maja LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2011 U12 PM -- WÓJCICKI Jakub Z/14749/21 2024 LDK!
10 17 s 8 2:17.52 SCHMIDT Paulina UKS Jedynka Reda 2011 U12 PM -- MYSZK Ilona Z/3538/20 2024 LDK!
11 18 s 8 2:17.91 KARPINIAK Pola KS Jelonki Dobre Miasto 2011 U12 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0649/21 2024
1 1 s 9 1:33.66 PAJĘCKA Lena UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2007 U16 DS II STOLARCZYK Grzegorz # Z/0737/18 2024 LDK!  OSU  
2 2 s 9 1:34.60 NOWAK ŁAŻEWSKA Dorota KS Energetyk Poznań 2007 U16 WP II GRENDA Jan Z/3133/19 2024 LDK!  OSU  
3 3 s 9 1:36.38 PESTKA Oksana AML Słupsk 2008 U16 PM II DIAK Mateusz RUMIŃSKI Wojciech , Z/0060/19 , 2024 BEZ LDK!
4 4 s 9 1:36.87 ŁUKOWSKA Zuzanna Ducla Academy Warszawa 2007 U16 MZ II DUKLANOWSKI Hubert # Z/4298/20 2024
5 5 s 9 1:38.95 CZAJKA Agata KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ II GRALEWSKI Wojciech # Z/3415/21 2024
6 6 s 9 1:41.07 JELENIEWICZ Nikola KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława LDK!  OSU  
7 8 s 9 1:44.18 WITKOWSKA Martyna LKS Omega Kleszczów 2007 U16 LD IV URBANIAK Mateusz Z/0716/19 2024
8 11 s 9 1:44.66 KACA Emilia CSiR Susz 2008 U16 WN IV SZYSLER Andrzej Z/0184/19 2024 BEZ LDK!
1 7 s 10 1:43.14 OPALCZYK Roksana UKS Lisy Zgierz 2008 U16 LD IV LISIECKI Paweł B.D. Z/1911/19 2024 LDK!
2 9 s 10 1:44.18 ŁAPKA Karina ULKS Skoczek Pogórze 2008 U16 PM IV NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1106/20 2023 LDK!
3 10 s 10 1:44.53 MAJ Magdalena RKS Rumia 2008 U16 PM IV SZYMAŃSKI Maciej Z/0628/19 2024 LDK!
4 12 s 10 1:46.39 KIEDROWICZ Nadia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2008 U16 PM V WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/5194/19 2024 LDK!
5 13 s 10 1:46.57 ZIELIŃSKA Martyna RKS Rumia 2007 U16 PM V # LDK!
6 14 s 10 1:47.74 LEWANDOWSKA Barbara LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP V NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0990/19 2022 LDK!  OSU  
7 18 s 10 1:50.58 GRZECHUŁA Maja MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2008 U16 SL -- PRZEWIEŹLIK Dorota Z/1583/21 2024 LDK!
8 19 s 10 1:50.83 TALAR Anna MKL Toruń 2008 U16 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/4494/19 2024 LDK!  OSU  
1 17 s 11 1:50.25 ZARZYCKA Natalia MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/1562/21 2022
2 20 s 11 1:50.93 KAŹMIERCZAK Zuzanna UKS Sprinter Słodków 2008 U16 WP -- LDK!
3 21 s 11 1:51.50 SADOWSKA Martyna KUKS Remus Kościerzyna 2008 U16 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/3610/19 2024 LDK!
4 22 s 11 1:51.68 HAŚKIEWICZ Weronika LKS Vectra Włocławek 2008 U16 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. Z/0343/18 2024 BEZ LDK!  OSU  
5 25 s 11 1:52.84 ZYGIEL Oliwia KS Jelonki Dobre Miasto 2007 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł BEZ LDK!
6 26 s 11 1:53.08 PŁATEK Paulina UKS Achilles Leszno 2007 U16 WP -- ZDONEK Filip Z/2009/20 2024 LDK!
7 28 s 11 1:54.11 KACZKOWSKA Wiktoria LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP -- DOBROSIELSKA Martyna B.D. Z/0567/18 2022 BEZ LDK!  OSU  
1 15 s 12 1:48.50 GROCHECKA Karolina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP V SOBOWIEC Bartosz # Z/2440/19 2024 LDK!
2 16 s 12 1:49.75 PORADECKA Adrianna MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD V TOMCZYK Kazimierz # Z/0214/19 2022 LDK!
3 23 s 12 1:52.48 SPYCHALSKA Iga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2007 U16 KP -- MARCINIAK Roman # Z/0320/19 2024
4 27 s 12 1:53.13 CYCKOWSKA Blanka CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP --
5 29 s 12 1:54.54 SZCZEGIELNIAK Natalia AML Słupsk 2007 U16 PM -- RUMIŃSKI Wojciech Z/4189/20 2024 LDK!
6 30 s 12 1:55.33 KOMMISARCZYK Zuzanna STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/4118/20 2024 LDK!
7 32 s 12 1:56.34 TOMASZEWSKA Lena KS Jelonki Dobre Miasto 2008 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł , Z/0652/21 , 2024 LDK!
8 33 s 12 1:57.48 ŚWIĄDER Ewa MLKS Nadwiślanin Chełmno 2008 U16 KP -- LDK!
9 37 s 12 2:20.60 PŁACHECKA Julia UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP -- KARNAS Kinga Z/1474/21 2022 LDK!
1 24 s 13 1:52.80 KLEIN Zofia ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM -- LDK!
2 31 s 13 1:55.44 ANTKOWIAK Nikola UKS 20 Poznań 2008 U16 WP -- WIADEREK Piotr Z/9439/21 2024
3 34 s 13 1:57.68 KULBAKA Joanna STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP -- JUNIEWICZ Andrzej # Z/5823/19 2022 LDK!
4 35 s 13 2:04.11 KASPRZYKOWSKA Agata GKS Olimpia Grudziądz 2008 U16 KP -- # LDK!
5 36 s 13 2:08.20 ROSIŃSKA Amelia UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/11895/21 2024 LDK!
1000 m K
1 1 s 1 3:21.36 STANISZEWSKA Nadia Ducla Academy Warszawa 2010 U14 MZ IV DUKLANOWSKI Hubert # Z/4305/20 2024
2 2 s 1 3:21.47 DĄBROWSKA Maja MKS GALA Gdańsk # 2009 U14 PM IV KRAWCZAK Tomasz B.D. Z/0518/24 2024
3 3 s 1 3:23.49 CHOJNACKA Kalina OŚ AZS Poznań 2009 U14 WP V CIEŚLICKA Elżbieta # Z/2388/20 2024 LDK!
4 4 s 1 3:23.52 MALIŃSKA Zofia MKL Tlen Mogilno 2009 U14 KP V KRASICKI Adam Z/2311/21 2024 LDK!
5 5 s 1 3:27.73 PAWLIKOWSKA Aleksandra MLKS Nadwiślanin Chełmno 2010 U14 KP V MATUS Marek Z/1591/20 2024 LDK!
6 6 s 1 3:28.09 WOJCIECHOWSKA-LAMSALLAK Maria LKS Vectra Włocławek 2010 U14 KP V NOWAKOWSKA Agnieszka ZIÓŁKOWSKI Marek # Z/5198/18 2024 LDK!
7 7 s 1 3:39.33 BARTZ Ewa OŚ AZS Poznań 2010 U14 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta # Z/2799/20 2024 LDK!
8 8 s 1 3:42.37 PRZYSIĘŻNA Maja CMKL Człuchów 2009 U14 PM -- BODZIAK Igor B.D. # Z/1436/20 2024 LDK!
9 9 s 1 3:50.11 PARADECKA Kinga UKS Czempion Bełchatów 2009 U14 LD -- RYBARCZYK Dariusz Z/7882/21 2024 LDK!
10 10 s 1 3:53.42 MACIEJEWSKA Kamila LUKS Start Nakło 2009 U14 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/2865/20 2024 LDK!
11 11 s 1 4:04.67 ŻMIJA Michalina LKB im. Braci Petk Lębork 2009 U14 PM -- PILARSKA Klaudia B.D. # Z/3611/19 2024 LDK!
1 1 s 2 3:02.67 THAMM Michalina MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL III DUDAŁA Piotr Z/3487/18 2024 BEZ LDK!
2 2 s 2 3:02.95 MUCHA Natasza KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP III GRZEGOROWSKA Kamila Z/3125/19 2024 LDK!
3 3 s 2 3:04.00 KUNICKA Weronika LUKS Start Nakło 2007 U16 KP III KSOBIECH Bartosz JANKOWSKI Marcin , Z/1198/18 , 2024 BEZ LDK!  OSU  
4 4 s 2 3:09.90 TYCZYŃSKA Amelia UKS Achilles Leszno 2007 U16 WP III ZDONEK Filip Z/2007/20 2024 LDK!
5 5 s 2 3:10.43 GIEJBATOW Julia RLTL GGG Radom # 2008 U16 MZ III BŁASIŃSKI Artur Z/1569/19 2024 LDK!  OSU  
6 6 s 2 3:12.04 GWIAZDA Gabriela MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2007 U16 SL III PRZEWIEŹLIK Dorota Z/3321/20 2024 LDK!
7 7 s 2 3:15.95 MACHNIKOWSKA Agata LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM IV B.D. SZPALERSKI Adam # , Z/3549/20 , 2024 LDK!
8 8 s 2 3:18.53 KOWALEWSKA Pola OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP IV CIEŚLICKA Elżbieta Z/1763/20 2024 LDK!
9 9 s 2 3:24.10 LANGE Marta CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP V GURNA Jolanta SOBOWIEC Bartosz , Z/0058/20 , 2024 LDK!
10 14 s 2 3:30.57 ZIELIŃSKA Zuzanna KKL Rodło Kwidzyn 2008 U16 PM V MARGULEWICZ Wojciech Z/0106/20 2024 LDK!
1 10 s 3 3:24.85 WODECKA Hanna MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL V DUDAŁA Piotr Z/5869/21 2024
2 11 s 3 3:27.80 KIL Antonina KKL Rodło Kwidzyn 2007 U16 PM V MARGULEWICZ Wojciech Z/0104/20 2024 BEZ LDK!
3 12 s 3 3:29.87 JAŻDŻEWSKA Patrycja CMKL Człuchów 2007 U16 PM V LDK!
4 13 s 3 3:30.56 NOGA Olena Ducla Academy Warszawa 2007 U16 MZ V DUKLANOWSKI Hubert Z/4302/20 2024
5 15 s 3 3:30.82 ZŁOTOWSKA Jagoda MLKS Nadwiślanin Chełmno 2008 U16 KP V LDK!
6 16 s 3 3:31.80 GRZESZCZYK Sandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP V
7 17 s 3 3:34.10 WARCZAK Alicja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP -- B.D. LDK!
8 18 s 3 3:35.13 LEWANDOWSKA Julia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2007 U16 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/0850/21 2024 LDK!
9 19 s 3 3:35.32 JANKIEWICZ Maria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP -- LDK!
10 20 s 3 3:40.55 WINKOWSKA Anna UKB Szubin 2007 U16 KP -- KARNAS Zbigniew Z/0944/18 2022 BEZ LDK!  OSU  
11 21 s 3 3:42.81 ŁAZ Marta CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP -- LDK!
60 m pł K DzSt (76.2/7.5) K
1 1 s 1 10.31 KONDRATOWICZ Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2009 U14 LB -- KONDRATOWICZ Marcin Z/0942/20 2024 LDK!
2 2 s 1 10.61 KACZMARCZYK Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk 2009 U14 PM -- SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna # Z/8269/21 2024 LDK!
3 3 s 1 10.70 OSTROWSKA Zuzanna AML Słupsk 2010 U14 PM -- DIAK Mateusz # Z/14420/21 2024 LDK!
4 4 s 1 11.23 SŁOMKA Gabriela LKS Vectra Włocławek 2009 U14 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka ZIÓŁKOWSKI Marek # Z/0579/18 2024 LDK!
5 5 s 1 11.27 JANKA Nadia UKS Czapla Białe Błota 2009 U14 KP -- # LDK!
6 6 s 1 11.53 MAŃKOWSKA Olga LUKS Start Nakło 2009 U14 KP -- # LDK!
60 m pł K Mł (76.2/8.0) K
1 1 e 1 9.11 OLCZYK Anna UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz # , Z/3462/19 , 2024 5 LDK!  OSU  
2 5 e 1 9.39 WIESZTORT Laura AZS UMCS Lublin # 2008 U16 LU -- WIESZTORT Marek # Z/2849/19 2024 LDK!
3 6 e 1 9.55 SZYMAŃSKA Oliwia MLKS Agros Żary 2007 U16 LB -- SENDEREK-ŻOŁUDŹ Żaklina WISZ Dariusz WISZ Mateusz , Z/5561/18 , 2024 LDK!  OSU  
4 8 e 1 9.77 KICUŁA Daria MKS MOS Wrocław # 2008 U16 DS -- ROSTEK William Z/2436/21 2024 LDK!  OSU  
5 15 e 1 10.08 LONGOSZ Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS -- STOLARCZYK Grzegorz # Z/0820/19 2024
6 30 e 1 11.55 KORYCKA Anna UKS MTE Milanówek 2007 U16 MZ -- SOBIERAJ Aneta SOBIERAJ Aneta # , Z/0831/18 , 2024 BEZ LDK!
  e 1 DQ ŚWIĄDER Lena STS Pomerania Szczecinek 2007 U16 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/4909/18 2024 BEZ LDK!
1 2 e 2 9.20 CZUPRYŃSKA Julia MKS MOS Wrocław # 2007 U16 DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/4181/19 2024 LDK!
2 3 e 2 9.24 ZAREMBA Alicja KSLZS Kruszwica 2007 U16 KP -- LUZAK Andrzej Z/2339/20 2024 LDK!
3 4 e 2 9.37 MUCHA Michalina AML Słupsk 2007 U16 PM -- DIAK Mateusz Z/2343/20 2024 LDK!
4 7 e 2 9.73 ROJEK Zofia AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1018/20 2024 LDK!
5 10 e 2 9.91 TOBIAŃSKA Maria MKS Sambor Tczew 2008 U16 PM -- B.D. Z/4951/18 2024 BEZ
6 11 e 2 9.92 NOWAKOWSKA Jagoda UKS Vis Skierniewice 2008 U16 LD -- KORWEK Joanna Z/3819/19 2024 LDK!
7 13 e 2 10.03 IWOŁA Klara ULKS Skoczek Pogórze 2008 U16 PM -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/0127/19 2024 LDK!
8 17 e 2 10.25 PARADOWSKA Milena UKS Czapla Białe Błota 2008 U16 KP -- KARNAS Zbigniew Z/1037/20 2024 LDK!  OSU  
1 16 e 3 10.09 KANDERSKA Zuzanna UKS Vis Skierniewice 2008 U16 LD -- LDK!
2 19 e 3 10.54 SIERADZKA Marta KSLZS Kruszwica 2008 U16 KP -- LUZAK Andrzej # Z/2330/20 2023 LDK!
3 20 e 3 10.57 CHOIŃSKA Jagoda LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U16 PM -- WÓJCICKI Jakub Z/3677/21 2023 LDK!
4 22 e 3 10.68 ZUBEL Zuzanna BOSiR Barcin 2008 U16 KP -- LUZAK Andrzej Z/3917/18 2024 LDK!
5 26 e 3 10.86 ZIELIŃSKA Joanna UKS MTE Milanówek 2008 U16 MZ -- SOBIERAJ Aneta GĘBSKI Adam # , Z/1457/18 , 2024 BEZ LDK!
6 28 e 3 11.17 NAWRAT Wiktoria LKS Prime Food Brda Przechlewo 2007 U16 PM -- LDK!
7 31 e 3 11.74 ZAKRZEWSKA Agnieszka SKLA Sopot # 2007 U16 PM -- LEWANDOWSKI Michał Z/0120/19 2024 LDK!
8 32 e 3 11.75 DERDA Antonina UKS Skoczek Władysławów 2008 U16 WP -- BERLIŃSKI Florian Z/0018/21 2023 LDK!
1 9 e 4 9.89 WASILEWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 2008 U16 LB -- WISZ Mateusz Z/5563/18 2024 BEZ LDK!
2 12 e 4 9.97 SIKORSKA Zuzanna LUKS Start Nakło 2008 U16 KP -- RADTKE Aleksandra KSOBIECH Bartosz # Z/0121/18 2024 BEZ LDK!
3 14 e 4 10.05 TACIAK Bianka UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2824/19 2023 LDK!
4 18 e 4 10.43 BARAN Daria SKLA Sopot # 2008 U16 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/0345/20 2024 LDK!
5 23 e 4 10.68 SARNOWSKA Agata KL Gdynia 2008 U16 PM -- KASZUBA Tomasz # Z/2740/20 2024 LDK!
6 27 e 4 10.97 CZERNYK Karolina LKS Prime Food Brda Przechlewo 2007 U16 PM -- RUTKOWSKI Mariusz Z/1832/21 2024 LDK!
1 21 e 5 10.65 HAJDUK Liwia AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/4074/19 2024 LDK!
2 24 e 5 10.69 JECHNA Oliwia UKB Szubin 2008 U16 KP -- KARNAS Zbigniew Z/0231/17 2024 BEZ LDK!  OSU  
3 25 e 5 10.80 SIEDLECKA Kinga KSLZS Kruszwica 2007 U16 KP -- LUZAK Andrzej Z/1171/21 2023 LDK!
4 29 e 5 11.44 MODRZEJEWSKA Anna UKS Lipusz 2007 U16 PM -- # LDK!
1 f 1 9.01 OLCZYK Anna UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz # , Z/3462/19 , 2024 5 LDK!  OSU  
2 f 1 9.18 WIESZTORT Laura AZS UMCS Lublin # 2008 U16 LU -- WIESZTORT Marek # Z/2849/19 2024 LDK!
3 f 1 9.47 ZAREMBA Alicja KSLZS Kruszwica 2007 U16 KP -- LUZAK Andrzej Z/2339/20 2024 LDK!
4 f 1 9.57 KICUŁA Daria MKS MOS Wrocław # 2008 U16 DS -- ROSTEK William Z/2436/21 2024 LDK!  OSU  
5 f 1 9.64 ROJEK Zofia AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1018/20 2024 LDK!
6 f 1 17.11 MUCHA Michalina AML Słupsk 2007 U16 PM -- DIAK Mateusz Z/2343/20 2024 LDK!
  f 1 DNF SZYMAŃSKA Oliwia MLKS Agros Żary 2007 U16 LB -- SENDEREK-ŻOŁUDŹ Żaklina WISZ Dariusz WISZ Mateusz , Z/5561/18 , 2024 LDK!  OSU  
Wzwyż K
1 f 1 1.55 SKOWROŃSKA Daria KS AZS AWF Warszawa 2009 U14 MZ III RADKIEWICZ Przemysław # Z/3669/20 2024 LDK!
2 f 1 1.40 KACZMARCZYK Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk 2009 U14 PM V SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna # Z/8269/21 2024 LDK!
3 f 1 1.40 PILARSKA Lena LUKS Start Nakło 2010 U14 KP V # LDK!
4 f 1 1.35 ANDRASZAK Aleksandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U14 WP -- WALCZAK Marek Z/0257/20 2024 LDK!
5 f 1 1.25 GALUSIŃSKA Gabriela KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U14 WP -- WALCZAK Marek Z/0264/20 2024 LDK!
5 f 1 1.25 KUCHARSKA Zofia LUKS Start Nakło 2010 U14 KP -- JANKOWSKI Marcin # Z/2139/21 2024 LDK!
7 f 1 1.25 SZKUDLAREK Natalia KSLZS Kruszwica 2010 U14 KP -- LUZAK Małgorzata LUZAK Andrzej # , Z/2288/21 , 2024 LDK!
8 f 1 1.20 SOSLER Lena AZS-AWFiS Gdańsk 2009 U14 PM -- SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna # Z/11405/21 2024 LDK!
9 f 1 1.10 CZAPLEJEWICZ Wiktoria KS Jelonki Dobre Miasto 2010 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/13700/21 2024
1 f 2 1.56 PŁUSA Alicja GKS Olimpia Grudziądz 2007 U16 KP III PRZYBYŁ Janusz # Z/0490/19 2024 LDK!  OSU  
2 f 2 1.53 WOŹNIAK Martyna AML Słupsk 2008 U16 PM IV KOPEĆ Bernadeta Z/2547/20 2024 LDK!  OSU  
3 f 2 1.53 ROJEK Zofia AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB IV ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1018/20 2024 LDK!
4 f 2 1.50 SIKORSKA Zuzanna LUKS Start Nakło 2008 U16 KP IV RADTKE Aleksandra KSOBIECH Bartosz # Z/0121/18 2024 BEZ LDK!
5 f 2 1.45 PIECZENIAK Amelia MKS Sambor Tczew 2008 U16 PM IV B.D. Z/7420/21 2024
6 f 2 1.45 ANDRZEJCZAK Martyna MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD IV LIPIŃSKI Leszek # Z/13487/21 2024
6 f 2 1.45 SIERADZKA Marta KSLZS Kruszwica 2008 U16 KP IV LUZAK Andrzej # Z/2330/20 2023 LDK!
8 f 2 1.40 ZIELIŃSKA Joanna UKS MTE Milanówek 2008 U16 MZ V SOBIERAJ Aneta GĘBSKI Adam # , Z/1457/18 , 2024 BEZ LDK!
9 f 2 1.40 PAKULSKA Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD V
9 f 2 1.40 JOKŚ Nadia UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP V SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0028/21 2024 LDK!
11 f 2 1.40 KIJAŃSKA Nikola MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD V ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2630/21 2024
12 f 2 1.40 WINSZTAL Wiktoria AML Słupsk 2007 U16 PM V LDK!  OSU  
13 f 2 1.40 JAROSZEWSKA Aleksandra NKS Nowe Miasto Lubawskie 2007 U16 WN V B.D. Z/1379/21 2023
14 f 2 1.35 OSTASZEWSKA Matylda ULKS Skoczek Pogórze 2008 U16 PM -- # LDK!
15 f 2 1.35 STAWICKA Oliwia MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM -- B.D. Z/7421/21 2024
16 f 2 1.35 JELIŃSKA Martyna GKS Olimpia Grudziądz 2008 U16 KP -- LDK!
17 f 2 1.30 CHOIŃSKA Jagoda LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U16 PM -- WÓJCICKI Jakub Z/3677/21 2023 LDK!
17 f 2 1.30 PARADOWSKA Milena UKS Czapla Białe Błota 2008 U16 KP -- KARNAS Zbigniew Z/1037/20 2024 LDK!  OSU  
19 f 2 1.30 BENC Oliwia MKS GALA Gdańsk 2008 U16 PM -- RATAJCZAK Maciej RATAJCZAK Maciej Z/11443/21 2023  OSU  
20 f 2 1.25 BRATKOWSKA Katarzyna SKLA Sopot 2007 U16 PM -- LEWANDOWSKI Michał # Z/12853/21 2024 LDK!
20 f 2 1.25 KOWALKOWSKA Maja NKS Nowe Miasto Lubawskie 2008 U16 WN -- B.D. Z/1380/21 2023
22 f 2 1.20 WOŁKOW Marta AL Międzyzdroje 2007 U16 ZP -- BŁOCIAN Rafał Z/4976/19 2022 BEZ LDK!
  f 2 NM BIELECKA Magdalena MKS Sambor Tczew # 2007 U16 PM -- B.D. Z/1301/21 2023
Tyczka K
1 f 1 3.56 TORLIŃSKA Julia KL Gdynia 2008 U16 PM I KASZUBA Tomasz # Z/0610/19 2024 LDK!  SKN  
2 f 1 3.31 MELZACKA Gabriela AZS-AWFiS Gdańsk 2008 U16 PM I SZYMCZAK Edward Z/3782/20 2023 LDK!  OSU  
3 f 1 3.31 TYSZKO Laura AZS-AWFiS Gdańsk 2007 U16 PM I SZYMCZAK Edward Z/14514/21 2024  OSU  
4 f 1 2.91 CZOSKA Katarzyna KL Gdynia 2007 U16 PM III KASZUBA Tomasz # Z/2694/20 2024 LDK!
5 f 1 2.71 WASILEWSKA Maja WKS Flota Gdynia 2008 U16 PM III
6 f 1 2.61 KOSIOŁ Weronika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2012 U12 KP IV DAKINIEWICZ Wojciech Z/0409/21 2024 LDK!
7 f 1 2.61 KOŻUCH Zuzanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2010 U14 KP IV DAKINIEWICZ Wojciech Z/0410/21 2024 LDK!
8 f 1 2.51 GROŻYŃSKA Pola WKS Flota Gdynia 2007 U16 PM IV PISKULSKI Paweł Z/0835/20 2024
9 f 1 2.51 BIELECKA Barbara KL Gdynia 2011 U12 PM IV KLIMASZEWSKA Małgorzata KASZUBA Tomasz # Z/3569/20 2024 LDK!
10 f 1 2.41 LEWANDOWSKA Małgorzata GKS Olimpia Grudziądz 2008 U16 KP IV # LDK!
11 f 1 2.41 PLEWKA Julita KL Gdynia 2007 U16 PM IV LDK!
11 f 1 2.41 PROSTAK Oliwia AZS-AWFiS Gdańsk 2010 U14 PM IV SZYMCZAK Edward Z/1173/22 2024
13 f 1 2.31 ALEKSIAK Weronika KL Gdynia 2008 U16 PM V KASZUBA Tomasz # Z/2709/20 2023 LDK!
14 f 1 2.31 MICHNIEWSKA Lukrecja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2009 U14 KP V DAKINIEWICZ Wojciech Z/1066/22 2024
15 f 1 2.21 JAKUSZ Lena GKS Olimpia Grudziądz 2008 U16 KP V # LDK!
16 f 1 2.11 GRELEWICZ Agnieszka WKS Flota Gdynia 2008 U16 PM V PISKULSKI Paweł Z/0528/22 2024
17 f 1 1.91 ŁUGIEWICZ Julia GKS Olimpia Grudziądz 2009 U14 KP -- PRZYBYŁ Janusz # Z/1058/20 2024 LDK!
18 f 1 1.81 TOMYS Maja UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP -- CZARNECKI Mateusz # Z/0035/21 2024 LDK!
W dal K
1 1 s 1 5.36 CZUPRYŃSKA Julia MKS MOS Wrocław # 2007 U16 DS III SKRZYPIŃSKI Jacek Z/4181/19 2024 LDK!
2 2 s 1 5.35 LIMONT Anna MKL Toruń 2007 U16 KP III BUTKIEWICZ Jacek Z/1177/21 2024 LDK!
3 4 s 1 5.05 MUCHA Michalina AML Słupsk 2007 U16 PM IV DIAK Mateusz Z/2343/20 2024 LDK!
4 5 s 1 5.00 KAŹMIERCZAK Kinga LUKS Start Nakło 2008 U16 KP IV LDK!  OSU  
5 7 s 1 4.91 NOWAK Helena GKS Start Długołęka 2008 U16 DS IV BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk , Z/1076/20 , 2024 LDK!  OSU  
6 11 s 1 4.84 HAJDUK Liwia AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB IV ZALESKA-POSMYK Izabela Z/4074/19 2024 LDK!
7 18 s 1 4.39 ANDRZEJCZAK Martyna MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- LIPIŃSKI Leszek # Z/13487/21 2024
8 23 s 1 4.30 MAGDZIARZ Marika UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD -- LDK!
9 24 s 1 4.30 KIJAŃSKA Nikola MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2630/21 2024
10 25 s 1 4.30 JECHNA Oliwia UKB Szubin 2008 U16 KP -- KARNAS Zbigniew Z/0231/17 2024 BEZ LDK!  OSU  
11 27 s 1 4.28 MUZOLF Agata LUKS Start Nakło 2007 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin KSOBIECH Bartosz Z/1391/19 2024 BEZ LDK!  OSU  
12 28 s 1 4.27 ZAKRZEWSKA Agnieszka SKLA Sopot # 2007 U16 PM -- LEWANDOWSKI Michał Z/0120/19 2024 LDK!
13 29 s 1 4.07 BEDNAREK Natalia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP -- LDK!
14 30 s 1 3.87 KASZUBOWSKA Amelia MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM -- B.D. Z/1303/21 2022
15 31 s 1 3.62 IGNASIAK Julia MUKS Kadet Rawicz 2008 U16 WP -- ŚWITAŁA Aldona Z/2373/20 2023 LDK!
1 3 s 2 5.29 WIESZTORT Laura AZS UMCS Lublin # 2008 U16 LU III WIESZTORT Marek # Z/2849/19 2024 LDK!
2 6 s 2 4.98 TOBIAŃSKA Maria MKS Sambor Tczew 2008 U16 PM IV B.D. Z/4951/18 2024 BEZ
3 8 s 2 4.90 SKAPOWICZ Aleksandra AML Słupsk 2007 U16 PM IV KOPEĆ Bernadeta # Z/0782/21 2024 LDK!
4 9 s 2 4.87 SIEKIERSKA Maria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP IV # LDK!
5 10 s 2 4.85 PIECHNIK Julita MKL Tlen Mogilno 2007 U16 KP IV LDK!
6 12 s 2 4.76 WASILEWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 2008 U16 LB V WISZ Mateusz Z/5563/18 2024 BEZ LDK!
7 13 s 2 4.70 SZATKOWSKA Aleksandra LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP V DOBROSIELSKA Martyna Z/3335/21 2023 LDK!  OSU  
8 14 s 2 4.69 KORNACKA Zuzanna KSLZS Kruszwica 2008 U16 KP V LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej # , Z/5578/22 , 2024 LDK!
9 15 s 2 4.64 PENSKO Zuzanna LUKS Start Nakło 2007 U16 KP V JANKOWSKI Marcin JANKOWSKA Joanna Z/1285/20 2024 LDK!  OSU  
10 16 s 2 4.55 ZYGMUNT Nela AL Międzyzdroje 2008 U16 ZP V BŁOCIAN Rafał Z/4977/19 2024 BEZ LDK!
11 17 s 2 4.55 ROMANECZKO Julia AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB V ZALESKA-POSMYK Izabela Z/4329/20 2023 LDK!
12 19 s 2 4.39 TACIAK Bianka UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2824/19 2023 LDK!
13 20 s 2 4.38 PIETRZAK Hanna MKS GALA Gdańsk 2008 U16 PM -- MAJCHRZAK Katarzyna Z/11418/21 2023
14 21 s 2 4.36 WRÓBEL Lena RKS Łódź # 2008 U16 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0606/23 2024
15 22 s 2 4.35 WIŚNIEWSKA Patrycja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP -- B.D. # LDK!
16 32 s 2 3.32 SZCZEPAŃSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 2008 U16 LB -- LDK!
17 26 s 2 4.29 STAWICKA Oliwia MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM -- B.D. Z/7421/21 2024
1 2 s 3 4.86 GONDEK Maja AML Słupsk 2009 U14 PM IV DIAK Mateusz Z/14583/21 2024 LDK!
2 3 s 3 4.52 ANDRASZAK Aleksandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U14 WP V WALCZAK Marek Z/0257/20 2024 LDK!
3 9 s 3 4.23 GALUSIŃSKA Gabriela KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U14 WP -- WALCZAK Marek Z/0264/20 2024 LDK!
4 10 s 3 4.20 ADAMCZYK Emilia MMKS Gdańsk 2009 U14 PM -- ADAMCZYK Dariusz Z/2484/21 2024 LDK!
5 11 s 3 4.16 USTARBOWSKA Zuzanna KS Wejher Wejherowo 2010 U14 PM -- GELO Krystyna Z/13403/21 2023 LDK!
6 16 s 3 3.94 BUDZYŃ Maria KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U14 WP -- WALCZAK Marek Z/1366/21 2024 LDK!
7 17 s 3 3.93 GARBULSKA Łucja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2010 U14 KP -- SOBOWIEC Bartosz # Z/0041/20 2024 LDK!
8 18 s 3 3.89 FORGIEL Zofia BOSiR Barcin 2009 U14 KP -- LUZAK Andrzej Z/3932/18 2023 LDK!
9 20 s 3 3.82 GNIAŹ Amelia MKS GALA Gdańsk 2009 U14 PM -- WALCZAK Aleksandra # Z/11416/21 2024
10 26 s 3 3.65 HARĘCKA Weronika MKL Tlen Mogilno 2010 U14 KP -- KRASICKI Adam # Z/2315/21 2024 LDK!
11 27 s 3 3.65 GABRYCH Magdalena CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2010 U14 KP -- KOZŁOWSKI Krzysztof KOZŁOWSKI Krzysztof # , Z/1091/23 , 2024 LDK!
12 28 s 3 3.61 BALD Zuzanna ULKS Skoczek Pogórze 2010 U14 PM -- NIEMKIEWICZ Wojciech # Z/0772/21 2024 LDK!
13 29 s 3 3.61 CABAN Anna UKS Vis Skierniewice 2010 U14 LD -- KORWEK Joanna Z/7582/21 2023 LDK!
14 32 s 3 3.51 BUDNIK Martyna KS Wejher Wejherowo 2009 U14 PM -- GELO Krystyna Z/0792/20 2023 LDK!
15 35 s 3 3.38 DANEK Daria MUKS Kadet Rawicz 2010 U14 WP -- ŚWITAŁA Aldona Z/5637/21 2024 LDK!
16 37 s 3 3.31 CEJMAN Zofia MKS GALA Gdańsk 2010 U14 PM -- KRAWCZAK Tomasz B.D. # Z/11414/21 2024
17 41 s 3 3.25 BERNAD Hanna MUKS Kadet Rawicz 2010 U14 WP -- ŚWITAŁA Aldona Z/1085/21 2024 LDK!
18 43 s 3 3.14 CHOJNOWSKA Maja KL Lechia Gdańsk # 2010 U14 PM -- STASIEWICZ Mirosław # Z/4238/24 2024
  s 3 NM GRZELCZAK Kaja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2010 U14 KP -- SOBOWIEC Bartosz # Z/0042/20 2024 LDK!
1 1 s 4 5.02 ŁASZEWICZ Violetta MKS-MOS Katowice 2009 U14 SL IV ROLAK Dorota Z/5588/19 2024 LDK!
2 4 s 4 4.48 PRYK Natalia UKS Jedynka Łowicz 2009 U14 LD -- KRET Waldemar # Z/1430/21 2024
3 5 s 4 4.42 SZYMCZAK Natalia LUKS Start Nakło 2010 U14 KP -- RADTKE Aleksandra # Z/2276/20 2024 LDK!
4 6 s 4 4.31 KUBA Aleksandra LUKS Boguszyce 2009 U14 LD -- SUPEŁ Dorota Z/0485/20 2024 LDK!
5 7 s 4 4.28 KONDRATOWICZ Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2009 U14 LB -- KONDRATOWICZ Marcin Z/0942/20 2024 LDK!
6 8 s 4 4.26 MAJEWSKA Magdalena LKS Zantyr Sztum 2009 U14 PM -- SZPALERSKI Adam # Z/3551/20 2024 LDK!
7 12 s 4 4.12 POPIELARZ Kinga BOSiR Barcin 2009 U14 KP -- LUZAK Andrzej Z/3919/18 2024 LDK!
8 13 s 4 4.08 JASION Zofia MUKS Kadet Rawicz 2009 U14 WP -- LDK!
9 14 s 4 3.95 GÓRNY Adrianna BKL Bełchatów 2009 U14 LD -- MANTYK Łukasz # Z/3279/20 2024 LDK!
10 15 s 4 3.95 JABŁOŃSKA Martyna AML Słupsk 2009 U14 PM -- DIAK Mateusz Z/0683/21 2024 LDK!
11 19 s 4 3.87 WIELGOS Laura UKB Szubin 2009 U14 KP -- STAROŃ Tomasz PAWLAK Sandra , Z/4175/20 , 2024 LDK!
12 21 s 4 3.76 OLEJNIK Klaudia UKS Sprinter Słodków 2009 U14 WP -- B.D. Z/0130/22 2024
13 22 s 4 3.76 STAŃKO Maja RKL Kusy Rokietnica 2009 U14 WP -- ŚWIST Jerzy Z/2136/20 2024 LDK!
14 23 s 4 3.70 WALKOWIAK Urszula LUKS Start Nakło 2009 U14 KP -- JANKOWSKI Marcin # Z/6933/21 2024 LDK!
15 24 s 4 3.67 JUCHNIEWICZ Dominika Danuta AML Słupsk 2009 U14 PM -- DIAK Mateusz Z/0166/21 2024 LDK!
16 25 s 4 3.66 WOLICKA Olga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U14 WP -- WALCZAK Marek # Z/0276/20 2024 LDK!
17 30 s 4 3.56 KOWALSKA Patrycja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2010 U14 KP -- KACZOCHA Alina # Z/0044/20 2024 LDK!
18 31 s 4 3.53 JANUSZKIEWICZ Kinga MMKS Gdańsk 2010 U14 PM -- KRYSTECKI Krzysztof # Z/1062/22 2022
19 33 s 4 3.47 MARUSIAK Anna GKS Start Długołęka 2010 U14 DS -- BENKOWSKA Hanna # Z/1149/22 2023 LDK!
20 34 s 4 3.44 WEICHBRODT Nikola KS Wejher Wejherowo 2010 U14 PM -- GELO Krystyna Z/13404/21 2023 LDK!
21 36 s 4 3.35 KRAJEWSKA Wiktoria GKS Olimpia Grudziądz 2010 U14 KP -- BADULSKI Tomasz # Z/0066/22 2024 LDK!
22 38 s 4 3.30 WITEK Lena KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U14 WP -- WALCZAK Katarzyna Z/8395/21 2024 LDK!
23 39 s 4 3.29 STENKA Natalia MKS GALA Gdańsk 2010 U14 PM -- WALCZAK Aleksandra B.D. # Z/11412/21 2024
24 40 s 4 3.28 WROBLEWSKA Wiktoria MLKS Tucholanka Tuchola 2010 U14 KP -- KOZŁOWSKI Krzysztof Z/0782/22 2022 LDK!
25 42 s 4 3.21 JAKUBOWSKA Zuzanna KS Wejher Wejherowo 2009 U14 PM -- SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna # Z/2319/21 2023 LDK!
W dal strefa K
1 f 1 4.19 KELSZ Gabriela CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2011 U12 KP -- KOZŁOWSKI Krzysztof # Z/1098/23 2024 LDK!
2 f 1 4.10 BARAŃSKA Alicja LKS Zantyr Sztum 2011 U12 PM -- SZPALERSKI Adam B.D. # Z/2275/21 2024 LDK!
3 f 1 4.09 POSMYK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2011 U12 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0309/21 2024 LDK!
4 f 1 4.01 STACHOWIAK Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2011 U12 WP -- TUCZYŃSKI Jakub # Z/8375/21 2024 LDK!
5 f 1 3.85 GÓRSKA Maja KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2011 U12 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila # Z/8635/21 2024 LDK!
6 f 1 3.70 KUŁACZ Lena KSLZS Kruszwica 2011 U12 KP -- LUZAK Małgorzata LUZAK Andrzej # , Z/1332/21 , 2024 LDK!
7 f 1 3.45 BUDA Łucja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2011 U12 KP -- KOZŁOWSKI Krzysztof KOZŁOWSKI Krzysztof # , Z/0647/24 , 2024 LDK!
8 f 1 3.22 JANKOWSKA Daria MKS GALA Gdańsk 2011 U12 PM -- KRAWCZAK Tomasz # Z/14589/21 2024
9 f 1 3.11 MATYSKIEL Martyna KS Jelonki Dobre Miasto 2012 U12 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/12560/21 2024
10 f 1 3.01 KALISZ Julia KS Jelonki Dobre Miasto 2011 U12 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/7244/21 2024
11 f 1 2.92 RZOŃCA Weronika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2012 U12 KP -- KOZŁOWSKI Krzysztof # Z/1094/23 2024 LDK!
12 f 1 2.91 KARPINIAK Pola KS Jelonki Dobre Miasto 2011 U12 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0649/21 2024
Kula (2) K
1 f 1 13.07 MICHAŁOWSKA Pola MKL Toruń # 2009 U14 KP -- HULISZ Robert # Z/6236/23 2024 LDK!
2 f 1 12.71 JACKOWSKA Kinga MKL Jurand Szczytno # 2009 U14 WN -- BUKOWIECKI Maciej Z/6691/22 2024 LDK!
3 f 1 11.03 SPRYSZYŃSKA Paulina UKS Cyprianka 2009 U14 KP -- MAŃKOWSKI Edward Z/1002/20 2023 LDK!
4 f 1 10.54 PIOTROWSKA Laura MLKS Nadwiślanin Chełmno 2009 U14 KP -- LATAŃSKI Grzegorz # Z/11204/21 2024 LDK!
5 f 1 9.64 RUSIN Michalina UKS Vis Skierniewice 2009 U14 LD -- KORWEK Joanna Z/2813/20 2024 LDK!
6 f 1 9.40 SPRYSZYŃSKA Karolina UKS Cyprianka 2009 U14 KP -- MAŃKOWSKI Edward Z/1001/20 2023 LDK!
7 f 1 9.39 PASZTELANIEC Julia MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2009 U14 KP -- ŻYWICA Wojciech Z/12040/21 2024 LDK!
8 f 1 9.28 PIOTROWSKA Julia MLKS Nadwiślanin Chełmno 2009 U14 KP -- LATAŃSKI Grzegorz # Z/11203/21 2024 LDK!
9 f 1 9.18 MAŃKOWSKA Olga LUKS Start Nakło 2009 U14 KP -- # LDK!
10 f 1 8.57 USTARBOWSKA Zuzanna KS Wejher Wejherowo 2010 U14 PM -- GELO Krystyna Z/13403/21 2023 LDK!
11 f 1 8.37 ORZŁOWSKA Vanessa UKS Lipusz 2009 U14 PM -- # LDK!
12 f 1 8.27 KUCHARSKA Zofia LUKS Start Nakło 2010 U14 KP -- JANKOWSKI Marcin # Z/2139/21 2024 LDK!
13 f 1 7.97 KOŻUSZEK Dominika KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł , Z/0650/21 , 2024 LDK!
14 f 1 7.79 ANKOWSKA Inga LKS Lubawa # 2010 U14 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek Z/4094/23 2024 LDK!
15 f 1 7.35 FIEREK Dominika UKS Lipusz 2009 U14 PM -- # LDK!
16 f 1 7.32 PIETRZAK Martyna UKS Sprinter Słodków 2009 U14 WP -- B.D. Z/0129/22 2024
17 f 1 7.29 MIKULSKA Julia UKS Vis Skierniewice 2010 U14 LD -- LDK!
18 f 1 7.22 MAŚLAK Natasza UKS Vis Skierniewice 2010 U14 LD -- KORWEK Joanna Z/0907/22 2024 LDK!
19 f 1 6.92 NOWAKOWSKA Malina UKS Vis Skierniewice 2010 U14 LD -- KORWEK Joanna Z/9753/21 2024 LDK!
20 f 1 6.34 MARCINIAK Julia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN --
21 f 1 5.99 PYTLARCZYK Zofia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0648/21 2024
Kula (3) K
1 f 1 11.19 SADEK Nina RKL Kusy Rokietnica 2007 U16 WP III ŚWIST Jerzy Z/0017/20 2023 LDK!
2 f 1 10.42 FELIKS Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS IV STOLARCZYK Grzegorz # Z/0819/19 2024
3 f 1 9.84 GEJDA Ada LKS Zantyr Sztum 2007 U16 PM IV PAPROCKA Dorota # Z/3545/20 2023 LDK!
4 f 1 9.80 WASILEWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 2008 U16 LB IV WISZ Mateusz Z/5563/18 2024 BEZ LDK!
5 f 1 9.53 NEJMAN Aleksandra AML Słupsk 2007 U16 PM V NASZKO Andrzej Z/0169/21 2024 LDK!
6 f 1 9.38 SIKORSKA Zuzanna LUKS Start Nakło 2008 U16 KP V RADTKE Aleksandra KSOBIECH Bartosz # Z/0121/18 2024 BEZ LDK!
7 f 1 8.96 KOSMATKA Maja UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD V LDK!
8 f 1 8.94 JARÓŻEK Emilia MUKS Kadet Rawicz 2007 U16 WP V LDK!
9 f 1 8.79 ZYGAN Laura MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2008 U16 KP V LDK!
10 f 1 8.60 DĘBOWSKA Julia UKS Sprinter Słodków 2007 U16 WP -- B.D. Z/0473/21 2024 LDK!
11 f 1 8.37 BUCEWKA Weronika LKS Zantyr Sztum 2007 U16 PM -- PAPROCKA Dorota # Z/0088/22 2023 LDK!
12 f 1 8.26 HABERA Roksana UKB Szubin 2007 U16 KP -- PAWLAK Sandra Z/2922/20 2023 LDK!
13 f 1 7.88 MAZGAJ Patrycja UKS Jedynka Reda 2008 U16 PM -- JĘDRZEJEWSKI Krzysztof Z/1124/22 2022 LDK!
14 f 1 7.68 NOWAKOWSKA Jagoda UKS Vis Skierniewice 2008 U16 LD -- KORWEK Joanna Z/3819/19 2024 LDK!
15 f 1 7.06 BARAŃSKA Aleksandra LKS Zantyr Sztum 2007 U16 PM -- # LDK!
16 f 1 6.41 MADAJCZYK Weronika MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2008 U16 KP -- LDK!
60 m M
1 1 s 4 9.96 MISIURA Mieszko MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2013 U12 KP -- ŻYWICA Wojciech Z/13183/21 2024 LDK!
2 2 s 4 10.18 WENCEL Jan MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2013 U12 KP -- ŻYWICA Wojciech Z/0028/22 2024 LDK!
3 3 s 4 10.40 MARCINKIEWICZ Milan UKS Jedynka Reda 2013 U12 PM -- MYSZK Ilona Z/0466/21 2024 LDK!
4 4 s 4 10.47 ZAWIDZKI Franciszek MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2013 U12 KP -- LDK!
5 5 s 4 10.98 ZIELINSKI Natan UKS Jedynka Reda 2013 U12 PM -- MYSZK Ilona Z/0460/21 2024 LDK!
6 6 s 4 11.75 LISIECKI Piotr UKS Lisy Zgierz 2015 U12 LD -- B.D. Z/0305/22 2024
1 1 e 1 8.71 CZYŻEWSKI Wiktor BOSiR Barcin 2011 U12 KP -- LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej , Z/0890/20 , 2024 LDK!
2 2 e 1 9.20 WÓJCIŃSKI Błażej MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2011 U12 LD -- WASIAK Jarosław B.D. Z/0900/22 2024 LDK!
3 3 e 1 9.30 KUŚ Aleksander KS AZS UWM Olsztyn 2012 U12 WN --
4 7 e 1 9.43 ROSOŁOWSKI Igor MKS Święc Sławno 2011 U12 ZP -- B.D. Z/0498/22 2024
5 9 e 1 9.46 PACIA Tomasz KSLZS Kruszwica 2011 U12 KP -- LUZAK Andrzej # Z/10866/21 2023 LDK!
6 13 e 1 9.81 LISIECKI Adam UKS Lisy Zgierz 2012 U12 LD -- B.D. Z/0306/22 2024
7 14 e 1 9.85 WESSERLING Michał KUKS Remus Kościerzyna 2011 U12 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/0311/22 2024 LDK!
8 16 e 1 10.36 ROSIŃSKI Andrzej UKS Lisy Zgierz 2012 U12 LD -- LISIECKI Paweł # Z/12030/21 2024
1 4 e 2 9.34 WRÓBEL Hubert KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2012 U12 WP -- TUCZYŃSKI Jakub # Z/1104/21 2024 LDK!
2 5 e 2 9.34 ZAŁĘCZNY Tymoteusz UKS Czempion Bełchatów 2012 U12 LD -- RYBARCZYK Dariusz Z/1100/22 2024 LDK!
3 6 e 2 9.38 RAWIŃSKI Dawid GUKS Asy Dywity 2011 U12 WN -- LEWANDOWSKA Ewa # Z/2670/21 2024 LDK!
4 10 e 2 9.61 URBANIAK Wojciech KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2012 U12 WP -- TUCZYŃSKI Jakub # Z/0113/22 2024 LDK!
5 12 e 2 9.73 PIESTRZYŃSKI Antoni UKS Lisy Zgierz 2012 U12 LD --
6 20 e 2 10.52 SALAMON Kacper UKS Vis Skierniewice 2012 U12 LD -- GŁUSZCZ Agata # Z/0947/22 2024 LDK!
7 22 e 2 10.74 RYBARCZYK Kajetan GKS Olimpia Grudziądz 2011 U12 KP -- LDK!
1 8 e 3 9.44 IWOŁA Jan ULKS Skoczek Pogórze 2011 U12 PM -- DZIĄBA Bogusław # Z/1088/22 2023 LDK!
2 11 e 3 9.70 MEJ Wojciech UKS Jedynka Reda 2012 U12 PM -- MYSZK Ilona Z/3541/20 2023 LDK!
3 15 e 3 10.33 MANIKOWSKI Szymon KS Wda Świecie 2011 U12 KP --
4 17 e 3 10.38 KOWALSKI Dariusz UKS Jedynka Reda 2012 U12 PM -- MYSZK Ilona Z/0434/21 2024 LDK!
5 18 e 3 10.40 PĘKAL Tomasz UKS Dąb Suchy Las 2011 U12 WP -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/1052/22 2024 LDK!
6 19 e 3 10.47 ANKOWSKI Igor NKS Nowe Miasto Lubawskie 2012 U12 WN --
7 21 e 3 10.72 STOSZEK Nikolas NKS Nowe Miasto Lubawskie 2012 U12 WN --
8 23 e 3 11.53 GRZYBOWSKI Igor LUKS Start Nakło 2011 U12 KP -- JANKOWSKA Joanna Z/1168/22 2023 LDK!
1 1 e 5 7.30 WIŚNIEWSKI Ignacy OKS Skra Warszawa # 2007 U16 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/4194/19 2024 LDK!
2 2 e 5 7.40 JAMUŁA Piotr CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP -- LEWANDOWSKI Jacek # Z/0065/20 2024 LDK!
3 3 e 5 7.52 KOSTYRA Dawid KS Jelonki Dobre Miasto 2007 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/3154/19 2024 BEZ LDK!
4 6 e 5 7.56 ADAMCZEWSKI Jan AZS Łódź # 2008 U16 LD -- LISIECKI Paweł WĘGLARSKI Krzysztof , Z/5247/19 , 2024 LDK!
5 11 e 5 7.66 MARKOWSKI Mikołaj GKS Start Długołęka 2007 U16 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/13518/21 2024 LDK!  OSU  
6 13 e 5 7.68 WOJTASIK Aleksander KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP -- WALCZAK Michał # Z/3103/19 2024 LDK!
7 14 e 5 7.69 MIROWSKI Oskar MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD -- WASIAK Jarosław Z/1505/21 2024 LDK!
8 16 e 5 7.72 WZIĄTEK Szymon AML Słupsk 2007 U16 PM -- DIAK Mateusz DIAK Mateusz , Z/2503/20 , 2024 LDK!
1 4 e 6 7.54 ŁUCZAK Bartłomiej KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP -- WALCZAK Michał # Z/0262/20 2024 LDK!
2 5 e 6 7.55 ZIMNIAK Nikodem KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP -- WALCZAK Michał # Z/0477/21 2024 LDK!
3 7 e 6 7.56 KRAKOWSKI Eryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP -- WALCZAK Michał # Z/2370/20 2024 LDK!
4 8 e 6 7.59 LUNIAK Wojciech ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM -- # LDK!
5 9 e 6 7.59 PIEKARCZYK Bartosz OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta CIEŚLICKA Elżbieta , Z/4533/19 , 2024 LDK!
6 10 e 6 7.61 SŁOMSKI Kacper MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U16 KP -- WIELGOSZ Sławomir # Z/14383/21 2024 LDK!  OSU  
7 15 e 6 7.71 KRZESZOWSKI Igor AML Słupsk 2008 U16 PM -- LDK!
8 17 e 6 7.72 GARBICZ Alexander MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2008 U16 LD -- WASIAK Jarosław Z/1504/21 2024 LDK!
1 12 e 7 7.66 ROBACZEWSKI Nikodem CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2007 U16 KP -- LUZAK Andrzej LEWANDOWSKI Jacek # , Z/0892/20 , 2024 LDK!
2 19 e 7 7.75 SADOK Wiktor UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD -- LISIECKI Paweł Z/3359/20 2024 LDK!
3 23 e 7 7.82 SZEMIOT Jakub ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM -- LDK!
4 24 e 7 7.83 KAŁASKA Jakub ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM -- LDK!
5 26 e 7 7.87 PRYK Mateusz UKS Jedynka Łowicz 2008 U16 LD -- KRET Waldemar # Z/1432/21 2024
6 27 e 7 7.91 SZWEDKA Nataniel AZS-AWFiS Gdańsk # 2008 U16 PM -- B.D. RATAJCZAK Maciej , Z/11445/21 , 2024 LDK!  OSU  
7 28 e 7 7.94 DYMIŃSKI Nikodem BKL Bełchatów 2008 U16 LD -- MANTYK Łukasz Z/4313/19 2024 LDK!
8 32 e 7 8.04 SKOCKI Piotr KS Zamek Kurzętnik 2007 U16 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/3076/19 2024 LDK!
1 25 e 8 7.85 BELING Jan MKS GALA Gdańsk 2007 U16 PM --
2 29 e 8 7.97 GBIORCZYK Mateusz MUKS Kadet Rawicz 2007 U16 WP -- LDK!
3 30 e 8 7.97 PŁÓCIENNICZAK Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP -- WALCZAK Katarzyna Z/0280/20 2024 LDK!
4 31 e 8 8.01 CIECIERSKI Oliwier CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP --
5 33 e 8 8.04 MARKOWSKI Igor KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP -- LDK!
6 36 e 8 8.10 SYNAJEWSKI Michał UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD -- BARSKA Jolanta Z/7588/21 2024 LDK!
7 38 e 8 8.13 SKONECZNY Mateusz UKS Vis Skierniewice 2008 U16 LD -- BARSKA Jolanta Z/3156/20 2023 LDK!
8 41 e 8 8.20 PUCHALSKI Franciszek MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2008 U16 LD -- WASIAK Patryk Z/0246/22 2024
1 34 e 9 8.09 BŁĘDOWSKI Kacper LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM -- SZPALERSKI Adam # Z/3805/20 2024 LDK!
2 35 e 9 8.10 FRĄCKOWIAK Oliwier MUKS Kadet Rawicz 2007 U16 WP -- ŚWITAŁA Aldona Z/4083/18 2024 BEZ LDK!
3 37 e 9 8.13 JASIŃSKI Patryk MKL Toruń 2008 U16 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel # Z/1178/21 2024 LDK!
4 40 e 9 8.17 LEWANDOWSKI Gabriel CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP -- ROJTEK Mikołaj # Z/0191/18 2024 BEZ LDK!
5 43 e 9 8.23 FLORCZYK Mikołaj CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP -- LDK!
6 50 e 9 8.34 BIRBACH Wiktor KS Zamek Kurzętnik 2007 U16 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/0828/20 2024 LDK!
7 53 e 9 8.42 CERSKI Wiktor KS Pro Athlete Grudziądz # 2008 U16 KP -- DEJEWSKI Michał MIRA Krzysztof # , Z/4053/23 , 2024 LDK!
1 22 e 10 7.81 KOROWAJCZYK Jakub MKS Święc Sławno 2007 U16 ZP -- KAPAŁA Leszek Z/0517/18 2022 BEZ
2 46 e 10 8.27 SOBCZAK Jakub MUKS Kadet Rawicz 2007 U16 WP -- LDK!
3 52 e 10 8.40 KORBEŃ Bartosz MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2008 U16 LD --
4 54 e 10 8.44 CABAN Kacper AL Międzyzdroje 2008 U16 ZP -- BŁOCIAN Rafał Z/4957/19 2024 LDK!
5 56 e 10 8.68 SIEBERT Aleksander GKS Olimpia Grudziądz 2007 U16 KP -- PRZYBYŁ Janusz # Z/12210/21 2024 LDK!
6 58 e 10 8.99 RACZYŃSKI Marcel ULKS Skoczek Pogórze 2008 U16 PM -- LDK!
7 59 e 10 9.04 SZYMAŃSKI Jakub GKS Olimpia Grudziądz 2008 U16 KP -- LDK!
1 39 e 11 8.14 RUTKOWSKI Jakub WKS Flota Gdynia 2008 U16 PM -- SŁOWIKOWSKI Jerzy Z/1125/22 2024
2 41 e 11 8.20 KRAMSKI Norbert UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/13125/21 2024 LDK!
3 44 e 11 8.24 MUSZYŃSKI Michał BKL Bełchatów 2007 U16 LD -- MANTYK Łukasz Z/0996/22 2022 LDK!
4 48 e 11 8.32 FRĄCKIEWICZ Jakub MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U16 KP -- LDK!
5 55 e 11 8.54 HOMANN Paweł MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U16 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/1583/20 2024 LDK!
6 57 e 11 8.81 ŚLEZIŃSKI Adrian UKS Jedynka Reda 2007 U16 PM -- MYSZK Ilona Z/0428/21 2022 LDK!
1 18 e 12 7.72 KIERNOŻYCKI Michał MLKS Agros Żary 2008 U16 LB -- WISZ Mateusz Z/13793/21 2024 LDK!
2 20 e 12 7.77 PAJĄK Stanisław MLKS Agros Żary 2007 U16 LB -- ŁABUL Wioletta WISZ Mateusz , Z/0384/21 , 2024 LDK!
3 21 e 12 7.79 PŁAWIŃSKI Antoni UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP -- BERLIŃSKI Florian Z/3768/21 2024 LDK!
4 45 e 12 8.26 KARASIŃSKI Mateusz BKL Bełchatów 2007 U16 LD -- MANTYK Łukasz Z/0995/22 2022 LDK!
5 47 e 12 8.29 LEWANDOWSKI Ksawery MKS Truso Elbląg 2008 U16 WN --
6 48 e 12 8.32 GÓRAL Kacper MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U16 KP -- LDK!
7 51 e 12 8.38 GABRYSZAK Kacper UKS Achilles Leszno 2007 U16 WP -- # LDK!  OSU  
8 60 e 12 9.12 SADURSKI Tomasz BKL Bełchatów 2008 U16 LD -- MORAWIEC Agnieszka # Z/0997/22 2022 LDK!
1 1 e 13 7.99 KRAWCZYK Bartek MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2009 U14 LD -- WASIAK Patryk Z/0243/22 2024 LDK!
2 3 e 13 8.19 KMIEĆ Kamil UKS Skoczek Władysławów 2009 U14 WP -- BERLIŃSKI Florian Z/0292/20 2024 LDK!
3 6 e 13 8.36 STARYGA Oskar BKL Bełchatów 2009 U14 LD -- MANTYK Łukasz Z/0638/22 2024 LDK!
4 7 e 13 8.38 STAŃCZYK Hubert LUKS Start Nakło 2009 U14 KP -- JANKOWSKI Marcin # Z/2273/20 2024 LDK!
5 9 e 13 8.60 KRUSINOWSKI Mateusz LKS Vectra Włocławek 2010 U14 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka # Z/0808/19 2024 LDK!
6 15 e 13 8.69 ŻURAWSKI Jakub KSLZS Kruszwica 2009 U14 KP -- LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej , Z/2340/20 , 2024 LDK!
7 21 e 13 8.96 GŁOGOWSKI Stanisław MUKS Park Zduńska Wola 2010 U14 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/0532/21 2024 LDK!
8 25 e 13 9.22 DZIRBA Szymon ULKS Skoczek Pogórze 2010 U14 PM -- NIEMKIEWICZ Wojciech # Z/0774/21 2024 LDK!
1 2 e 14 8.07 NETZEL Jan MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U14 LD -- KOWALSKI Robert Z/7555/21 2024 LDK!
2 4 e 14 8.32 GORCZYCA Jakub AML Słupsk 2009 U14 PM -- LDK!
3 10 e 14 8.63 WRĘGA Stanisław MKL Szczecin # 2009 U14 ZP -- FERFET Marek IWIŃSKI Jerzy , Z/0768/24 , 2024 LDK!
4 12 e 14 8.68 GROTKOWSKI Franciszek MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2010 U14 LD -- WASIAK Jarosław Z/0240/22 2024 LDK!
5 16 e 14 8.84 BRYNKIEWICZ Oliwier UKS Lisy Zgierz 2010 U14 LD -- LISIECKI Paweł Z/1963/21 2024 LDK!
6 17 e 14 8.85 BILIŃSKI Jakub MKS GALA Gdańsk 2010 U14 PM -- MAJCHRZAK Katarzyna Z/11122/21 2023
7 19 e 14 8.92 SKORUPA Franciszek GKS Olimpia Grudziądz 2010 U14 KP -- PRZYBYŁ Janusz Z/9033/21 2024 LDK!
  e 14 DQ BOROWIEC Kuba UKS Czempion Bełchatów 2009 U14 LD -- LDK!
1 5 e 15 8.35 GRZEGOROWSKI Franciszek KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U14 WP -- WALCZAK Marek Z/0254/20 2024 LDK!
2 20 e 15 8.96 OGRODOWCZYK Seweryn UKS Sprinter Słodków 2010 U14 WP -- B.D. Z/0131/22 2024
3 29 e 15 9.43 TWARDOWSKI Mariusz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U14 WP -- LDK!
4 31 e 15 9.49 MĘCINA Lubomir MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2010 U14 LD --
5 33 e 15 9.62 SOSNOWSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2010 U14 KP -- # LDK!
6 34 e 15 9.80 MATULKA Filip MKS Święc Sławno 2010 U14 ZP -- KAPAŁA Leszek Z/14184/21 2023
1 18 e 16 8.91 OSIŃSKI Borys MKS Inowrocław 2010 U14 KP -- #
2 22 e 16 8.98 KONIECZNY Hubert KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U14 WP -- WALCZAK Marek Z/1106/21 2024 LDK!
3 27 e 16 9.31 NOWAK Filip MUKS Kadet Rawicz 2010 U14 WP -- ŚWITAŁA Aldona Z/1089/21 2024 LDK!
4 36 e 16 9.87 MICHALSKI Filip CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2010 U14 KP -- ROJTEK Mikołaj # Z/0048/20 2024
5 38 e 16 9.98 GABRYSZAK Wiktor UKS Achilles Leszno 2010 U14 WP -- # LDK!
6 41 e 16 10.30 ŻYTKIEWICZ Emil MKS GALA Gdańsk 2010 U14 PM -- WALCZAK Aleksandra # Z/11426/21 2022
7 42 e 16 10.49 WIKTORZAK Igor MKS GALA Gdańsk 2010 U14 PM -- MAJCHRZAK Katarzyna # Z/11425/21 2023
8 43 e 16 10.99 KOWALIK Filip CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2010 U14 KP -- B.D. # Z/0037/20 2024 LDK!
1 8 e 17 8.51 MAŁKIEWICZ Mateusz MKL Toruń 2009 U14 KP -- GĄSIEWICZ Jarosław Z/0787/22 2024 LDK!
2 14 e 17 8.69 MUSS Mikołaj KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U14 WP -- WALCZAK Marek # Z/1099/21 2024 LDK!
3 23 e 17 9.14 WNUK Bartosz KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0346/21 2024
4 35 e 17 9.80 KIELIBA Marcel KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U14 WP -- LDK!
5 37 e 17 9.97 SPYCHALSKI Łukasz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U14 WP --
6 39 e 17 10.14 WIĄCEK Mateusz MKL Toruń 2010 U14 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/5042/22 2022
7 40 e 17 10.26 LALIK Tymoteusz MUKS Kadet Rawicz 2010 U14 WP -- ŚWITAŁA Aldona Z/1088/21 2024 LDK!
1 11 e 18 8.68 NOWAK Dawid KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U14 WP -- WALCZAK Katarzyna Z/0183/22 2024 LDK!
2 13 e 18 8.69 KĄTNY Ryszard CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2009 U14 KP -- ROJTEK Mikołaj # Z/0043/20 2024 LDK!
3 24 e 18 9.15 LIPIŃSKI Zbigniew LKS Prime Food Brda Przechlewo 2009 U14 PM -- RUTKOWSKI Mariusz Z/2335/21 2024 LDK!
4 26 e 18 9.23 JORYN Bartłomiej UKS Jedynka Reda 2009 U14 PM -- MYSZK Ilona Z/0445/22 2022 LDK!
5 28 e 18 9.33 BARTOSZEWICZ Michał LKS Prime Food Brda Przechlewo 2009 U14 PM -- LDK!
6 30 e 18 9.43 ALEKSANDROWICZ Oliwier MUKS Kadet Rawicz 2010 U14 WP -- ŚWITAŁA Aldona # Z/1084/21 2024 LDK!
7 32 e 18 9.57 LEWANDOWSKI Bartosz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2010 U14 KP --
1 f 1 8.71 CZYŻEWSKI Wiktor BOSiR Barcin 2011 U12 KP -- LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej , Z/0890/20 , 2024 LDK!
2 f 1 9.22 ZAŁĘCZNY Tymoteusz UKS Czempion Bełchatów 2012 U12 LD -- RYBARCZYK Dariusz Z/1100/22 2024 LDK!
3 f 1 9.32 WÓJCIŃSKI Błażej MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2011 U12 LD -- WASIAK Jarosław B.D. Z/0900/22 2024 LDK!
4 f 1 9.35 KUŚ Aleksander KS AZS UWM Olsztyn 2012 U12 WN --
5 f 1 9.36 IWOŁA Jan ULKS Skoczek Pogórze 2011 U12 PM -- DZIĄBA Bogusław # Z/1088/22 2023 LDK!
6 f 1 9.44 RAWIŃSKI Dawid GUKS Asy Dywity 2011 U12 WN -- LEWANDOWSKA Ewa # Z/2670/21 2024 LDK!
7 f 1 9.48 WRÓBEL Hubert KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2012 U12 WP -- TUCZYŃSKI Jakub # Z/1104/21 2024 LDK!
8 f 1 9.62 ROSOŁOWSKI Igor MKS Święc Sławno 2011 U12 ZP -- B.D. Z/0498/22 2024
1 f 2 7.29 WIŚNIEWSKI Ignacy OKS Skra Warszawa # 2007 U16 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/4194/19 2024 LDK!
2 f 2 7.42 JAMUŁA Piotr CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP -- LEWANDOWSKI Jacek # Z/0065/20 2024 LDK!
3 f 2 7.42 KRAKOWSKI Eryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP -- WALCZAK Michał # Z/2370/20 2024 LDK!
4 f 2 7.47 ZIMNIAK Nikodem KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP -- WALCZAK Michał # Z/0477/21 2024 LDK!
5 f 2 7.48 LUNIAK Wojciech ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM -- # LDK!
6 f 2 7.50 KOSTYRA Dawid KS Jelonki Dobre Miasto 2007 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/3154/19 2024 BEZ LDK!
7 f 2 7.57 ADAMCZEWSKI Jan AZS Łódź # 2008 U16 LD -- LISIECKI Paweł WĘGLARSKI Krzysztof , Z/5247/19 , 2024 LDK!
1 f 3 8.09 KRAWCZYK Bartek MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2009 U14 LD -- WASIAK Patryk Z/0243/22 2024 LDK!
2 f 3 8.10 NETZEL Jan MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U14 LD -- KOWALSKI Robert Z/7555/21 2024 LDK!
3 f 3 8.23 GRZEGOROWSKI Franciszek KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U14 WP -- WALCZAK Marek Z/0254/20 2024 LDK!
4 f 3 8.29 GORCZYCA Jakub AML Słupsk 2009 U14 PM -- LDK!
5 f 3 8.31 STAŃCZYK Hubert LUKS Start Nakło 2009 U14 KP -- JANKOWSKI Marcin # Z/2273/20 2024 LDK!
6 f 3 8.43 STARYGA Oskar BKL Bełchatów 2009 U14 LD -- MANTYK Łukasz Z/0638/22 2024 LDK!
7 f 3 8.48 MAŁKIEWICZ Mateusz MKL Toruń 2009 U14 KP -- GĄSIEWICZ Jarosław Z/0787/22 2024 LDK!
8 f 3 8.92 KMIEĆ Kamil UKS Skoczek Władysławów 2009 U14 WP -- BERLIŃSKI Florian Z/0292/20 2024 LDK!
200 m M
1 1 s 1 27.31 KRAWCZYK Bartek MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2009 U14 LD -- WASIAK Patryk Z/0243/22 2024 LDK!
2 2 s 1 27.52 STARYGA Oskar BKL Bełchatów 2009 U14 LD -- MANTYK Łukasz Z/0638/22 2024 LDK!
3 3 s 1 28.58 NOWAK Michał OŚ AZS Poznań 2009 U14 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta # Z/2384/20 2024 LDK!
4 24 s 1 32.20 BECKER Bartosz LKS Vectra Włocławek 2009 U14 KP -- DOBROSIELSKA Martyna # Z/0931/20 2023 LDK!
5 35 s 1 33.50 NOWAK Dawid KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U14 WP -- WALCZAK Katarzyna Z/0183/22 2024 LDK!
1 4 s 2 28.60 KRUSINOWSKI Mateusz LKS Vectra Włocławek 2010 U14 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka # Z/0808/19 2024 LDK!
2 7 s 2 28.80 BAJRASZEWSKI Wojciech LKS Vectra Włocławek 2009 U14 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0884/20 2024 BEZ LDK!
3 9 s 2 29.73 BRYNKIEWICZ Oliwier UKS Lisy Zgierz 2010 U14 LD -- LISIECKI Paweł Z/1963/21 2024 LDK!
4 10 s 2 29.79 BUZE Igor MKS Święc Sławno 2009 U14 ZP -- KAPAŁA Leszek # Z/3514/19 2023
5 25 s 2 32.74 PRZYBYLSKI Michał BKL Bełchatów 2010 U14 LD -- MORAWIEC Agnieszka Z/13731/21 2024 LDK!
1 6 s 3 28.67 GRZEGOROWSKI Franciszek KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U14 WP -- WALCZAK Marek Z/0254/20 2024 LDK!
2 18 s 3 30.84 CHUCHRA Mateusz MKL Toruń 2010 U14 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/4503/19 2024 BEZ LDK!
3 21 s 3 31.16 KMIEĆ Kacper MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2010 U14 KP -- ŻYWICA Wojciech Z/13179/21 2024 LDK!
4 29 s 3 33.08 SIERANT Bruno UKS Czapla Białe Błota 2010 U14 KP -- SZYMAŃSKA Kamila # Z/2409/21 2024 LDK!
1 12 s 4 30.26 CZOSKA Mateusz RKS Rumia 2009 U14 PM -- SZYMAŃSKI Maciej Z/0827/22 2024 LDK!
2 14 s 4 30.32 RYDZOŃ Michał MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2010 U14 LD -- WASIAK Jarosław Z/1506/21 2024 LDK!
3 15 s 4 30.61 MEJ Olaf UKS Jedynka Reda 2010 U14 PM -- MYSZK Ilona Z/3544/20 2023 LDK!
4 16 s 4 30.71 DUDZIK Michał BKS Bydgoszcz 2010 U14 KP -- BAUMGART Iwona # Z/4345/20 2024 LDK!
5 28 s 4 33.02 FERLIN Marek KKS Sfora Bojano 2010 U14 PM -- MAZUR Andrzej Z/5031/21 2024 LDK!
1 17 s 5 30.74 WNUK Bartosz KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0346/21 2024
2 22 s 5 31.69 TOMASZEWSKI Aleksander GKS Olimpia Grudziądz 2010 U14 KP -- PRZYBYŁ Janusz # Z/13980/21 2024 LDK!
3 30 s 5 33.11 WIĄCEK Mateusz MKL Toruń 2010 U14 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/5042/22 2022
4 33 s 5 33.44 DOMBEK Jakub MKL Toruń 2010 U14 KP -- GĄSIEWICZ Jarosław Z/8460/21 2024 LDK!
5 34 s 5 33.50 PYTLARCZYK Jan KS Jelonki Dobre Miasto 2010 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0647/21 2024
6 40 s 5 33.96 FABIŚ Mikołaj OŚ AZS Poznań 2010 U14 WP -- MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/0013/21 2024 LDK!
1 5 s 6 28.60 WRĘGA Stanisław MKL Szczecin # 2009 U14 ZP -- FERFET Marek IWIŃSKI Jerzy , Z/0768/24 , 2024 LDK!
2 13 s 6 30.27 WRÓBEL Maksymilian KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U14 WP -- WALCZAK Marek Z/0249/20 2024 LDK!
3 19 s 6 30.91 MACIASZEK Igor MKL Toruń 2010 U14 KP -- GĄSIEWICZ Jarosław Z/1050/22 2023 LDK!
4 32 s 6 33.30 JASZKA Gabriel KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U14 WP --
5 39 s 6 33.78 KACPROWICZ Miłosz KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0337/21 2024
6 42 s 6 34.16 KRUPA Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U14 WP --
1 31 s 7 33.28 SOSNOWSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2010 U14 KP -- # LDK!
2 38 s 7 33.77 MATULKA Filip MKS Święc Sławno 2010 U14 ZP -- KAPAŁA Leszek Z/14184/21 2023
3 45 s 7 36.16 ŻYTA Jonasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2010 U14 KP -- ROJTEK Mikołaj # Z/0053/20 2024 LDK!
4 47 s 7 37.83 BARTKOWIAK Nikodem KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2010 U14 WP --
1 11 s 8 29.89 GROTKOWSKI Franciszek MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2010 U14 LD -- WASIAK Jarosław Z/0240/22 2024 LDK!
2 27 s 8 32.96 BRZUCHALSKI Stanisław CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2010 U14 KP -- ROJTEK Mikołaj # Z/3313/21 2024 LDK!
3 37 s 8 33.75 SIEBERT Sylwester GKS Olimpia Grudziądz 2010 U14 KP -- DEJEWSKI Michał PRZYBYŁ Janusz # , Z/11775/21 , 2024 LDK!
4 41 s 8 34.07 MARCINKOWSKI Maciej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2010 U14 KP -- SOBOWIEC Bartosz # Z/0046/20 2024 LDK!
5 43 s 8 34.24 LEWANDOWSKI Bartosz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2010 U14 KP --
6 46 s 8 37.15 DEMBNY Aleksander OŚ AZS Poznań 2010 U14 WP -- MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/12416/21 2024 LDK!
1 8 s 9 29.10 STAŃCZYK Hubert LUKS Start Nakło 2009 U14 KP -- JANKOWSKI Marcin # Z/2273/20 2024 LDK!
2 20 s 9 30.92 KĄTNY Ryszard CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2009 U14 KP -- ROJTEK Mikołaj # Z/0043/20 2024 LDK!
3 23 s 9 31.95 NOWICKI Nataniel MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2010 U14 LD -- WASIAK Patryk Z/0245/22 2024
4 26 s 9 32.74 PIECHOL Wiktor UKS Lisy Zgierz 2010 U14 LD -- LISIECKI Paweł Z/12548/21 2024
5 36 s 9 33.74 MĘCINA Lubomir MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2010 U14 LD --
6 44 s 9 34.75 GABRYSZAK Wiktor UKS Achilles Leszno 2010 U14 WP -- # LDK!
1 6 s 10 32.62 SIKORSKI Tymon MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2011 U12 PM -- WRÓBLEWSKA Jolanta Z/2506/20 2024 LDK!
2 9 s 10 33.65 RYBSKI Wiktor MKL Toruń 2011 U12 KP -- GĄSIEWICZ Jarosław Z/1172/22 2024 LDK!
3 10 s 10 33.91 WESSERLING Michał KUKS Remus Kościerzyna 2011 U12 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/0311/22 2024 LDK!
4 13 s 10 34.26 LISIECKI Adam UKS Lisy Zgierz 2012 U12 LD -- B.D. Z/0306/22 2024
5 16 s 10 36.01 ROSIŃSKI Andrzej UKS Lisy Zgierz 2012 U12 LD -- LISIECKI Paweł # Z/12030/21 2024
1 1 s 11 31.15 SZYMAŃSKI Antoni MLKS Agros Żary 2011 U12 LB -- WISZ Mateusz ŁABUL Wioletta Z/3463/21 2023 LDK!
2 8 s 11 33.25 SIKORSKI Wojciech KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2012 U12 WP --
3 18 s 11 36.54 BIRBACH Gabriel KS Zamek Kurzętnik 2012 U12 WN -- PAWŁOWSKA Dorota # Z/0503/22 2024 LDK!
4 19 s 11 36.95 BINEK Stanisław KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2011 U12 WP -- LDK!
5 20 s 11 37.01 DOPADŁO Patryk CMKL Człuchów 2011 U12 PM -- BODZIAK Igor B.D. # Z/5392/21 2024 LDK!
1 4 s 12 32.45 SKOCKI Kamil KS Zamek Kurzętnik 2011 U12 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/2691/20 2024 LDK!
2 5 s 12 32.58 RAWIŃSKI Dawid GUKS Asy Dywity 2011 U12 WN -- LEWANDOWSKA Ewa # Z/2670/21 2024 LDK!
3 11 s 12 34.07 MEJ Wojciech UKS Jedynka Reda 2012 U12 PM -- MYSZK Ilona Z/3541/20 2023 LDK!
4 14 s 12 34.67 CZAPIŃSKI Marcel UKS Jedynka Reda 2012 U12 PM -- MYSZK Ilona Z/0553/22 2024 LDK!
5 21 s 12 37.02 KOWALSKI Dariusz UKS Jedynka Reda 2012 U12 PM -- MYSZK Ilona Z/0434/21 2024 LDK!
1 3 s 13 32.33 OTREMSKI Oskar KS Zamek Kurzętnik 2011 U12 WN -- PAWŁOWSKA Dorota # Z/0502/22 2024 LDK!
2 7 s 13 32.89 PIESTRZYŃSKI Antoni UKS Lisy Zgierz 2012 U12 LD --
3 12 s 13 34.11 GOMUŁKA Mateusz UKS Jedynka Reda 2011 U12 PM -- MYSZK Ilona Z/0713/22 2023 LDK!
4 22 s 13 37.45 PĘKAL Tomasz UKS Dąb Suchy Las 2011 U12 WP -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/1052/22 2024 LDK!
1 2 s 14 31.52 WÓJCIŃSKI Błażej MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2011 U12 LD -- WASIAK Jarosław B.D. Z/0900/22 2024 LDK!
2 15 s 14 35.49 SOBIERAJSKI Mikołaj LUKS Start Nakło 2011 U12 KP -- JANKOWSKA Joanna Z/1167/22 2023 LDK!
3 16 s 14 36.01 MANIKOWSKI Szymon KS Wda Świecie 2011 U12 KP --
1 1 s 15 35.12 WENCEL Jan MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2013 U12 KP -- ŻYWICA Wojciech Z/0028/22 2024 LDK!
2 2 s 15 35.12 MISIURA Mieszko MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2013 U12 KP -- ŻYWICA Wojciech Z/13183/21 2024 LDK!
3 3 s 15 42.03 LISIECKI Piotr UKS Lisy Zgierz 2015 U12 LD -- B.D. Z/0305/22 2024
300 m M
1 1 s 1 37.98 KIERNOŻYCKI Michał MLKS Agros Żary 2008 U16 LB III WISZ Mateusz Z/13793/21 2024 LDK!
2 2 s 1 38.39 DURA Łukasz BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP III BAUMGART Iwona Z/0214/16 2024 BEZ
3 14 s 1 40.11 ADAMCZEWSKI Jan AZS Łódź # 2008 U16 LD IV LISIECKI Paweł WĘGLARSKI Krzysztof , Z/5247/19 , 2024 LDK!
4 27 s 1 42.00 NIEMCZYK Jakub AML Słupsk 2007 U16 PM V DIAK Mateusz Z/12297/21 2024 LDK!
1 5 s 2 38.94 LUNIAK Wojciech ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM III # LDK!
2 6 s 2 39.28 KRYSIAK Tymoteusz BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP IV RUDNIK Damian Z/9019/21 2024 LDK!
3 11 s 2 39.82 MARKOWSKI Mikołaj GKS Start Długołęka 2007 U16 DS IV BENKOWSKI Henryk Z/13518/21 2024 LDK!  OSU  
4 20 s 2 41.18 SIERANT Olgierd UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP V KARNAS Zbigniew Z/3213/20 2024 LDK!  OSU  
5 21 s 2 41.35 SZEMIOT Jakub ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM V LDK!
6 40 s 2 45.79 KORBEŃ Bartosz MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2008 U16 LD --
1 7 s 3 39.46 KOSTYRA Dawid KS Jelonki Dobre Miasto 2007 U16 WN IV PYTLARCZYK Paweł Z/3154/19 2024 BEZ LDK!
2 13 s 3 39.99 GLAZA Mikołaj UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP IV KARNAS Zbigniew Z/3121/18 2024 BEZ LDK!  OSU  
3 16 s 3 40.28 SKONIECZNY Krystian LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP IV DOBROSIELSKA Martyna ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0574/18 2023 BEZ LDK!  OSU  
4 22 s 3 41.46 SKOCKI Piotr KS Zamek Kurzętnik 2007 U16 WN V PAWŁOWSKA Dorota Z/3076/19 2024 LDK!
5 34 s 3 43.60 PIEKARCZYK Bartosz OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta CIEŚLICKA Elżbieta , Z/4533/19 , 2024 LDK!
6 38 s 3 45.07 ŻOK Maksymilian UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0037/21 2022 LDK!
1 26 s 4 41.95 WACHEK Franek MKL Toruń 2008 U16 KP V LDK!
2 30 s 4 42.27 WITKOWSKI Nicolas BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP V BAUMGART Iwona Z/0040/19 2023 LDK!
3 45 s 4 49.04 GABRYSZAK Kacper UKS Achilles Leszno 2007 U16 WP -- # LDK!  OSU  
1 15 s 5 40.20 KŁOSOWSKI Filip CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP IV LEWANDOWSKI Jacek # Z/0075/20 2024 LDK!
2 17 s 5 40.51 KAŁASKA Jakub ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM V LDK!
3 23 s 5 41.68 FRĄCKOWIAK Oliwier MUKS Kadet Rawicz 2007 U16 WP V ŚWITAŁA Aldona Z/4083/18 2024 BEZ LDK!
4 24 s 5 41.85 KRAWCZYK Michał MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U16 KP V WIELGOSZ Sławomir # Z/1575/20 2024 LDK!
5 28 s 5 42.12 KASZYŃSKI Dominik UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP V LDK!
  19 s 5 DQ DYMIŃSKI Nikodem BKL Bełchatów 2008 U16 LD -- MANTYK Łukasz Z/4313/19 2024 LDK!
1 3 s 6 38.63 WOJTASIK Aleksander KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP III WALCZAK Michał # Z/3103/19 2024 LDK!
2 9 s 6 39.61 SADOK Wiktor UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD IV LISIECKI Paweł Z/3359/20 2024 LDK!
3 32 s 6 42.83 GÓRZNY Szymon CMKL Człuchów 2008 U16 PM -- BODZIAK Igor B.D. Z/0993/21 2024 LDK!
4 33 s 6 42.93 WALOSZ Mateusz UKS Sprinter Słodków 2007 U16 WP --
5 36 s 6 44.23 BIRBACH Wiktor KS Zamek Kurzętnik 2007 U16 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/0828/20 2024 LDK!
1 12 s 7 39.94 PAJĄK Stanisław MLKS Agros Żary 2007 U16 LB IV ŁABUL Wioletta WISZ Mateusz , Z/0384/21 , 2024 LDK!
2 31 s 7 42.42 BŁĘDOWSKI Kacper LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM V SZPALERSKI Adam # Z/3805/20 2024 LDK!
3 35 s 7 43.63 GBIORCZYK Mateusz MUKS Kadet Rawicz 2007 U16 WP -- LDK!
4 37 s 7 44.86 PROTASEWICZ Jakub OŚ AZS Poznań 2008 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/11312/21 2024 LDK!
5 39 s 7 45.31 SULKOWSKI Sebastian MUKL Brodnica 2008 U16 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/0193/22 2022
6 43 s 7 46.57 LIC Oskar MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM --
1 8 s 8 39.53 ŻYWICA Krystian MKL Toruń 2008 U16 KP IV B.D. BUTKIEWICZ Jacek # , Z/4490/19 , 2024 LDK!
2 18 s 8 40.62 SZWEDKA Nataniel AZS-AWFiS Gdańsk # 2008 U16 PM V B.D. RATAJCZAK Maciej , Z/11445/21 , 2024 LDK!  OSU  
3 41 s 8 45.98 KORACH Krzysztof UKS Czapla Białe Błota 2008 U16 KP -- KARNAS Zbigniew # Z/2479/20 2024 LDK!
4 42 s 8 46.06 ANHALT Karol UKS Czapla Białe Błota 2008 U16 KP -- KARNAS Kinga Z/3114/18 2022 LDK!
  s 8 DQ WROCIŃSKI Bartłomiej UKS Lisy Zgierz 2008 U16 LD -- B.D. LDK!
1 4 s 9 38.74 ZIMNIAK Nikodem KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U16 WP III WALCZAK Michał # Z/0477/21 2024 LDK!
2 10 s 9 39.79 KOZŁOWSKI Szymon MKL Szczecin # 2007 U16 ZP IV WALKOWIAK Janusz IWIŃSKA Anna # , Z/0679/20 , 2024 LDK!
3 29 s 9 42.26 KRAKOWSKI Eryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP V WALCZAK Michał # Z/2370/20 2024 LDK!
4 44 s 9 46.68 ŁYZIŃSKI Marcel LKS Vectra Włocławek 2008 U16 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/2473/21 2024 LDK!
  25 s 9 DQ GARSTKA Bartłomiej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP -- LEWANDOWSKI Jacek # Z/14337/21 2024
600 m M
1 1 s 1 1:39.78 ADAMCZEWSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U14 LD V TOMCZYK Kazimierz # Z/0972/18 2024 BEZ LDK!
2 2 s 1 1:40.92 GRZYMSKI Franciszek UKS Skoczek Władysławów 2009 U14 WP -- BERLIŃSKI Florian Z/0290/20 2024 LDK!
3 3 s 1 1:46.00 KLEIST Karol MLKS Nadwiślanin Chełmno 2009 U14 KP -- MATUS Marek Z/1559/20 2024 LDK!
4 4 s 1 1:46.61 LITWIN Jakub GKS Start Długołęka 2010 U14 DS -- BENKOWSKA Nina Z/3041/21 2024 LDK!
5 5 s 1 1:46.68 OLEJNIK Filip RLTL GGG Radom # 2010 U14 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/4816/24 2024 LDK!
6 6 s 1 1:51.56 SIEJEK Nataniel UKS Czapla Białe Błota 2010 U14 KP -- SZYMAŃSKA Kamila # Z/4395/20 2024 LDK!
7 7 s 1 1:52.30 LIPIŃSKI Michał MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2009 U14 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/14678/21 2024 LDK!
8 9 s 1 1:53.36 KORPOWSKI Sebastian LKS Vectra Włocławek 2010 U14 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek Z/9020/21 2024 LDK!
9 10 s 1 1:53.51 CHUCHRA Mateusz MKL Toruń 2010 U14 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/4503/19 2024 BEZ LDK!
1 13 s 2 1:53.86 SZCZEGIELNIAK Hubert AML Słupsk 2009 U14 PM -- RUMIŃSKI Wojciech Z/0056/22 2023 LDK!
2 14 s 2 1:54.01 JĘDRZEJEWSKI Adam LKS Vectra Włocławek 2010 U14 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek Z/1155/22 2024 LDK!
3 18 s 2 2:01.47 DEMBNY Aleksander OŚ AZS Poznań 2010 U14 WP -- MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/12416/21 2024 LDK!
4 20 s 2 2:03.67 SUGIER Franciszek KUKS Remus Kościerzyna 2009 U14 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/1921/21 2023 LDK!
5 21 s 2 2:04.25 DOBRZYŃSKI Kacper BKS Bydgoszcz 2010 U14 KP -- MYSZKIEWICZ Maciej Z/4344/20 2023 LDK!
6 22 s 2 2:04.28 BARAŃSKI Adam UKS Lisy Zgierz 2010 U14 LD -- LISIECKI Paweł Z/1964/21 2024 LDK!
7 23 s 2 2:05.95 PYTLARCZYK Jan KS Jelonki Dobre Miasto 2010 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0647/21 2024
1 8 s 3 1:53.30 WITCZAK Jan ULKS Skoczek Pogórze 2009 U14 PM -- # LDK!
2 11 s 3 1:53.62 ZIĘBACZEWSKI Krzysztof UKS Czempion Bełchatów 2009 U14 LD -- LDK!
3 12 s 3 1:53.71 KWAŚNY Krystian MLKS Baszta Bytów 2009 U14 PM -- KUTEŁŁO Dariusz Z/14668/21 2023 LDK!
4 15 s 3 1:55.76 MALEK Michał MLKS Baszta Bytów 2009 U14 PM -- KUTEŁŁO Dariusz Z/14669/21 2023 LDK!
5 16 s 3 1:59.43 GRZYMSKI Antoni UKS Skoczek Władysławów 2010 U14 WP -- BERLIŃSKI Florian # Z/1065/22 2024 LDK!
6 17 s 3 1:59.61 PIĄTEK Piotr GUKS Asy Dywity 2010 U14 WN -- NIESTATEK Szymon Z/1153/22 2023 LDK!
7 19 s 3 2:01.83 KRYGER Paweł MKS Sambor Tczew 2010 U14 PM -- MARKOWICZ Eugeniusz Z/8036/21 2024
8 24 s 3 2:07.34 CHOJECKI Lesław KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -- ADAMOWICZ Małgorzata Z/2042/21 2024
9 25 s 3 2:10.71 KRASNODĘBSKI Wojtek KS Pro Athlete Grudziądz # 2010 U14 KP -- MIRA Krzysztof # Z/4118/23 2024 LDK!
10 26 s 3 2:20.61 SARNOWSKI Franciszek CMKL Człuchów 2009 U14 PM -- # LDK!
1 1 s 4 1:46.84 KOWALEWSKI Jakub OŚ AZS Poznań 2011 U12 WP -- MALUŚKIEWICZ Agnieszka # Z/0267/21 2024 LDK!
2 2 s 4 1:56.21 ZANDER Filip MLKS Baszta Bytów 2012 U12 PM -- KUTEŁŁO Dariusz Z/14727/21 2023
3 3 s 4 1:56.42 STARCZEWSKI Wojciech MLKS Nadwiślanin Chełmno 2012 U12 KP -- JEZIORSKA Magdalena Z/1553/20 2024 LDK!
4 4 s 4 2:03.83 SPRENGER Hubert CMKL Człuchów 2011 U12 PM -- BODZIAK Igor # Z/5398/21 2024 LDK!
5 5 s 4 2:04.02 KOWALSKI Tomasz UKS Jedynka Reda 2012 U12 PM -- MYSZK Ilona Z/0433/21 2024 LDK!
6 6 s 4 2:07.36 DRĄG Jędrzej MLKS Nadwiślanin Chełmno 2011 U12 KP -- JEZIORSKA Magdalena Z/2240/21 2024 LDK!
7 7 s 4 2:07.82 PRĄTNICKI Miłosz KKS Sfora Bojano 2011 U12 PM -- MAZUR Andrzej Z/14566/21 2024 LDK!
8 8 s 4 2:13.16 LIC Oliwier MKS Sambor Tczew 2011 U12 PM -- MARKOWICZ Eugeniusz Z/14808/21 2021
9 9 s 4 2:15.87 SZOSTAK Oliwier CMKL Człuchów 2011 U12 PM -- LDK!
  s 4 DNF ROSOŁOWSKI Igor MKS Święc Sławno 2011 U12 ZP -- B.D. Z/0498/22 2024
1 1 s 5 1:26.71 OLEJNIK Mikołaj RLTL GGG Radom # 2007 U16 MZ II BŁASIŃSKI Artur OLEJNIK Tomasz # Z/0393/19 2024 LDK!  OSU  
2 2 s 5 1:28.65 TOMALCZYK Michał CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP III SOBOWIEC Bartosz # Z/2784/20 2024 LDK!
3 3 s 5 1:28.74 SŁOWIKOWSKI Sebastian MKS-MOSM Bytom # 2007 U16 SL III SZCZYRK Janusz Z/5529/19 2024 LDK!
4 4 s 5 1:29.30 DUTKIEWICZ Daniel MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD III TOMCZYK Kazimierz Z/0182/20 2024
5 5 s 5 1:31.36 SOROKA Jakub UKS Gimpas Pasłęk 2007 U16 WN III OLBRYŚ Adrian ZIENKIEWICZ Piotr , Z/4297/20 , 2023 LDK!
6 7 s 5 1:32.39 OKRUCIŃSKI Aleksander KS Wejher Wejherowo 2008 U16 PM IV WALCZAK Mariusz Z/2540/21 2024 LDK!
7 8 s 5 1:33.50 FRĄCZAK Błażej LKB im. Braci Petk Lębork 2008 U16 PM IV PILARSKA Klaudia B.D. Z/13649/21 2024 LDK!
8 11 s 5 1:34.97 HOFFMANN Marcel CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP IV LDK!
9 30 s 5 2:00.36 NIJAKOWSKI Mateusz UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP -- BERLIŃSKI Florian # Z/0143/21 2024 LDK!
1 6 s 6 1:31.90 DARLIŃSKI Dawid KS ADEA Team Gliwice 2007 U16 SL III DARLIŃSKI Artur Z/0136/22 2024 LDK!
2 9 s 6 1:34.44 RYCHLIK Patryk MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2008 U16 SL IV PRZEWIEŹLIK Dorota Z/3788/20 2024 LDK!
3 12 s 6 1:35.93 KLECZYK Szymon UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD V LDK!  OSU  
4 13 s 6 1:36.15 SIENKIEWICZ Wiktor CMKL Człuchów 2007 U16 PM V LDK!
5 14 s 6 1:36.94 GOŁDYN Jan MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD V KOWALSKI Robert Z/1554/21 2024 LDK!
6 18 s 6 1:41.38 ŁADA Nikodem KUKS Remus Kościerzyna 2007 U16 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/3440/19 2024 LDK!
1 15 s 7 1:37.30 RZEMPOŁUCH Bartosz UKS Sprinter Słodków 2008 U16 WP V B.D. Z/0298/20 2024 LDK!
2 16 s 7 1:37.91 ZAKRZEWSKI Mateusz SKLA Sopot # 2007 U16 PM V ANDRZEJCZAK Paweł Z/0121/19 2024 LDK!
3 17 s 7 1:38.10 STARCZEWSKI Jan MLKS Nadwiślanin Chełmno 2008 U16 KP V JEZIORSKA Magdalena Z/1566/20 2024 LDK!
4 19 s 7 1:42.05 PIASZCZYŃSKI Filip UKS Achilles Leszno 2008 U16 WP -- LDK!  OSU  
5 22 s 7 1:44.26 KRZYŻAŃSKI Kacper BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP -- LDK!
6 23 s 7 1:45.72 TROJAK Jakub AML Słupsk 2008 U16 PM -- RUMIŃSKI Wojciech Z/0086/21 2024 LDK!
7 28 s 7 1:55.29 WOJCIECHOWSKI Oskar UKS Achilles Leszno 2008 U16 WP -- ZDONEK Filip # Z/14483/21 2024 LDK!  OSU  
8 29 s 7 1:57.65 SZWEDOWSKI Kacper LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2008 U16 PM -- WÓJCICKI Jakub Z/0606/21 2023 LDK!
1 10 s 8 1:34.59 PIOTROWSKI Krystian ULKS Skoczek Pogórze 2007 U16 PM IV NIEMKIEWICZ Wojciech Z/0032/19 2024 LDK!
2 20 s 8 1:42.73 FRĄCKOWIAK Maciej LKS Zantyr Sztum 2007 U16 PM -- B.D. LDK!
3 21 s 8 1:43.11 KITOWSKI Maciej RKS Rumia 2007 U16 PM -- LDK!
4 24 s 8 1:45.85 STAWIKOWSKI Olaf UKS Czempion Bełchatów 2008 U16 LD -- LDK!
5 25 s 8 1:46.03 KOWALSKI Jakub MLKS Agros Żary 2007 U16 LB -- WISZ Mateusz Z/14212/21 2024 LDK!
6 26 s 8 1:49.41