Toruń 05 - 06.03.2022
66. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski
60 m K
1 1 e 1 7.09 SWOBODA Ewa KS AZS AWF Katowice # 1997 Sen SL -- KRUPA Iwona Z/1069/13 2024 MM  KN   SKN  
2 4 e 1 U23 7.35 STEFANOWICZ Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL -- KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/4569/15 2024  KNF   KN   SKN  
3 5 e 1 U23 7.36 GĄSIOR Adriana KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar 2 LDK!  KNF   KN   SKN  
4 14 e 1 U23 (9) 7.65 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 2002 U23 LU -- B.D. GDAŃSKI Andrzej B.D. , Z/5236/15 , 2024 LDK!  KNF   KN   SKN   KN B  
5 15 e 1 U23 (10) 7.72 NAGIĘĆ Weronika KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. , Z/0239/16 , 2024 LDK!  KNF   SKN   KN B  
1 2 e 2 U23 7.18 SKRZYSZOWSKA Pia KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ -- SKRZYSZOWSKI Jarosław SKRZYSZOWSKI Jarosław , Z/3958/15 , 2024 M LDK!  KNF   KN   SKN  
2 7 e 2 7.41 PALUCH Paulina KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ -- TOPOLEWSKI Maciej B.D. # Z/0261/14 2024  KN   SKN  
3 9 e 2 7.46 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław 1998 Sen DS -- ROSTEK William B.D. Z/0925/14 2024  SKN  
4 12 e 2 U23 (7) 7.59 BORZEWSKA Zuzanna MKL Toruń 2001 U23 KP -- BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/1895/16 2024  SKN   KN B  
5 13 e 2 U23 (8) 7.62 ZIMNA Marta OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP -- OSIK Tadeusz B.D. Z/2210/19 2024 LDK!  KNF   KN   SKN  
6 17 e 2 7.76 KULPIŃSKA Anna KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA -- GIZA Maciej B.D. B.D. Z/0382/15 2024
1 3 e 3 7.31 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1988 Sen KP -- LEWANDOWSKI Jacek # Z/2191/11 2024 MM  KN   SKN  
2 6 e 3 U23 7.37 HOROWSKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U23 LB -- SASKA Tomasz B.D. Z/3097/15 2024  KNF   KN   SKN  
3 8 e 3 U23 7.45 STRUZIK Alicja KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/2047/16 2022  KNF   KN   SKN  
4 10 e 3 7.52 KOŁODZIEJ Ada KS AZS AWF Warszawa 1995 Sen MZ -- B.D. B.D. KĘDZIOR Paweł , Z/0183/12 , 2024  SKN  
5 11 e 3 U23 (6) 7.56 JASTRZĄB Izabela KS Agros Zamość # 2000 U23 LU -- B.D. JAROS Marek B.D. # , Z/4184/18 , 2024  KNF   SKN   KN B  
6 16 e 3 U23 (11) 7.72 ŁOŚ Lucyna KL Iskra Białogard 2001 U23 ZP -- RUDZIK Grzegorz Z/5288/15 2024
1 f 1 6.99 SWOBODA Ewa KS AZS AWF Katowice # 1997 Sen SL -- KRUPA Iwona Z/1069/13 2024 MM  KN   SKN  
2 f 1 U23 (1) 7.12 SKRZYSZOWSKA Pia KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ -- SKRZYSZOWSKI Jarosław SKRZYSZOWSKI Jarosław , Z/3958/15 , 2024 M LDK!  KNF   KN   SKN  
3 f 1 7.28 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1988 Sen KP -- LEWANDOWSKI Jacek # Z/2191/11 2024 MM  KN   SKN  
4 f 1 U23 (2) 7.31 STEFANOWICZ Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL -- KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/4569/15 2024  KNF   KN   SKN  
5 f 1 U23 (3) 7.39 GĄSIOR Adriana KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar 2 LDK!  KNF   KN   SKN  
6 f 1 U23 (4) 7.40 STRUZIK Alicja KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/2047/16 2022  KNF   KN   SKN  
7 f 1 7.43 PALUCH Paulina KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ -- TOPOLEWSKI Maciej B.D. # Z/0261/14 2024  KN   SKN  
8 f 1 U23 (5) 7.44 HOROWSKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U23 LB -- SASKA Tomasz B.D. Z/3097/15 2024  KNF   KN   SKN  
200 m K
1 1 e 1 U23 23.45 HOROWSKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U23 LB M SASKA Tomasz B.D. Z/3097/15 2024  KNF   KN   SKN  
2 9 e 1 U23 (6) 24.45 STRUZIK Alicja KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA I GIZA Andrzej B.D. Z/2047/16 2022  KNF   KN   SKN  
3 10 e 1 U23 (7) 24.46 ZIELIŃSKA Paulina AZS UMCS Lublin # 2000 U23 LU I #  KNF   SKN   KN B  
4 15 e 1 24.89 CHOJKA Weronika KS AZS AWF Wrocław 1997 Sen DS I ROŻEJ Marek Z/1561/13 2024 2
5 17 e 1 U23 (12) 25.53 KOGUT Zuzanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U23 KP II B.D. # LDK!  KN B  
1 3 e 2 23.96 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1988 Sen KP M LEWANDOWSKI Jacek # Z/2191/11 2024 MM  KN   SKN  
2 4 e 2 23.98 PALUCH Paulina KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ M TOPOLEWSKI Maciej B.D. # Z/0261/14 2024  KN   SKN  
3 7 e 2 U23 (4) 24.28 ZWOLIŃSKA Judyta CWKS Resovia Rzeszów 2002 U23 PK I MAZUR Janusz B.D. Z/3127/16 2024  KNF   SKN   KN B  
4 11 e 2 U23 (8) 24.50 GAJEWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA I GIZA Maciej B.D. Z/0576/15 2024  KNF   SKN   KN B  
5 13 e 2 U23 (10) 24.67 GĄSIOR Adriana KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS I CZAJKOWSKI Waldemar 2 LDK!  KNF   KN   SKN  
1 6 e 3 U23 24.21 ZIMNA Marta OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP I OSIK Tadeusz B.D. Z/2210/19 2024 LDK!  KNF   KN   SKN  
2 8 e 3 U23 (5) 24.41 KIEPURA Monika KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL I B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D. , Z/0884/15 , 2024  KNF   SKN   KN B  
3 16 e 3 25.39 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław 1998 Sen DS II ROSTEK William B.D. Z/0925/14 2024  SKN  
  e 3 U23 (-) DNF STEFANOWICZ Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL -- KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/4569/15 2024  KNF   KN   SKN  
1 2 e 4 U23 23.83 JASTRZĄB Izabela KS Agros Zamość # 2000 U23 LU M B.D. JAROS Marek B.D. # , Z/4184/18 , 2024  KNF   SKN   KN B  
2 5 e 4 24.17 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 1998 Sen PM I B.D. B.D. # Z/1497/14 2023  SKN  
3 12 e 4 U23 (9) 24.62 DĄBEK Emilia CWKS Resovia Rzeszów 2001 U23 PK I MAZUR Janusz B.D. Z/5252/15 2024 LDK!  KNF   KN B  
4 14 e 4 U23 (11) 24.79 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 2002 U23 LU I B.D. GDAŃSKI Andrzej B.D. , Z/5236/15 , 2024 LDK!  KNF   KN   SKN   KN B  
1 f 1 U23 (1) 23.22 HOROWSKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U23 LB M SASKA Tomasz B.D. Z/3097/15 2024  KNF   KN   SKN  
2 f 1 23.66 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1988 Sen KP M LEWANDOWSKI Jacek # Z/2191/11 2024 MM  KN   SKN  
3 f 1 U23 (2) 24.07 JASTRZĄB Izabela KS Agros Zamość # 2000 U23 LU I B.D. JAROS Marek B.D. # , Z/4184/18 , 2024  KNF   SKN   KN B  
4 f 1 24.35 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk 1998 Sen PM I B.D. B.D. # Z/1497/14 2023  SKN  
5 f 1 U23 (3) 24.44 ZIMNA Marta OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP I OSIK Tadeusz B.D. Z/2210/19 2024 LDK!  KNF   KN   SKN  
6 f 1 24.97 PALUCH Paulina KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ II TOPOLEWSKI Maciej B.D. # Z/0261/14 2024  KN   SKN  
400 m K
1 1 e 1 51.27 ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna KS AZS AWF Katowice # 1992 Sen SL MM MATUSIŃSKI Aleksander Z/2913/11 2024 MM  KN   SKN  
2 5 e 1 U23 53.56 GACKA Kinga BKS Bydgoszcz 2001 U23 KP M BAUMGART Iwona B.D. Z/5030/15 2024  KNF   KN   SKN  
3 13 e 1 U23 (5) 55.93 DROZD Wiktoria AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU I JAROS Marek B.D. B.D. Z/6101/15 2024 LDK!  KNF   SKN   KN B  
4 16 e 1 U23 (7) 58.32 FORC Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U23 KP II B.D. LDK!
1 4 e 2 53.23 KACZMAREK Natalia KS Podlasie Białystok # 1998 Sen PD M ROŻEJ Marek # Z/1152/14 2024  KN   SKN  
2 9 e 2 U23 (3) 54.94 ZIELIŃSKA Paulina AZS UMCS Lublin # 2000 U23 LU I #  KNF   SKN   KN B  
3 12 e 2 55.42 ŁOZOWSKA Karolina KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ I OGONOWSKI Jakub Z/0304/15 2024  KN   SKN  
4 14 e 2 55.94 MARTYNA Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA I B.D. GIZA Andrzej , Z/0636/14 , 2024
1 2 e 3 52.18 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot 1990 Sen PM MM SKRZYSZOWSKI Jarosław Z/2684/11 2024 MM  KN   SKN  
2 7 e 3 54.69 KORZUCH Julia KS AZS AWF Katowice # 1995 Sen SL I PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław , Z/0727/12 , 2024 LDK!  KN   SKN  
3 8 e 3 U23 (2) 54.71 LÄCHELE Susane OŚ AZS Poznań # 2000 U23 WP I B.D. BYTNIEWSKI Szymon # , Z/1473/15 , 2023  SKN  
4 11 e 3 U23 (4) 55.40 GAJEWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA I GIZA Maciej B.D. Z/0576/15 2024  KNF   SKN   KN B  
1 3 e 4 52.89 BAUMGART-WITAN Iga BKS Bydgoszcz 1989 Sen KP M BAUMGART Iwona Z/3124/11 2024 MM  KN   SKN  
2 6 e 4 54.17 GAWORSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 1995 Sen MA M B.D. # Z/0180/12 2024 M  KN   SKN  
3 10 e 4 55.24 CHOJKA Weronika KS AZS AWF Wrocław 1997 Sen DS I ROŻEJ Marek Z/1561/13 2024 2
4 15 e 4 U23 (6) 56.12 SKIBIŃSKA Karolina KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL I  KNF  
1 f 1 51.04 ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna KS AZS AWF Katowice # 1992 Sen SL MM MATUSIŃSKI Aleksander Z/2913/11 2024 MM  KN   SKN  
2 f 1 51.20 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot 1990 Sen PM MM SKRZYSZOWSKI Jarosław Z/2684/11 2024 MM  KN   SKN  
3 f 1 51.24 KACZMAREK Natalia KS Podlasie Białystok # 1998 Sen PD MM ROŻEJ Marek # Z/1152/14 2024  KN   SKN  
4 f 1 52.10 BAUMGART-WITAN Iga BKS Bydgoszcz 1989 Sen KP MM BAUMGART Iwona Z/3124/11 2024 MM  KN   SKN  
5 f 1 U23 (1) 53.19 GACKA Kinga BKS Bydgoszcz 2001 U23 KP M BAUMGART Iwona B.D. Z/5030/15 2024  KNF   KN   SKN  
6 f 1 54.48 GAWORSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 1995 Sen MA M B.D. # Z/0180/12 2024 M  KN   SKN  
800 m K
1 2 e 1 2:08.74 LEMIESZ Aneta KS Lemiesz Team Warszawa 1981 Masters MZ I TOMCZYK Kazimierz Z/2805/17 2024  SKN  
2 3 e 1 2:09.11 KOCZANOWA Margarita KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA I B.D. GIZA Andrzej # , Z/0990/18 , 2024  KN   SKN  
3 6 e 1 2:10.40 KOŁAKOWSKA Agata AZS-AWFiS Gdańsk 1997 Sen PM I SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. Z/1776/13 2024  SKN  
4 8 e 1 U23 (3) 2:11.56 STÓJ Alicja AZS-AWFiS Gdańsk # 2001 U23 PM II SZAŁACH Krzysztof B.D. # Z/1548/15 2024  KN B  
5 15 e 1 2:14.57 POCHRANOWICZ Aleksandra 7PRO Team Szczecinek # 1990 Sen ZP II B.D. B.D. , Z/1202/14 , 2024 LDK!
1 1 e 2 2:08.36 CICHOCKA Angelika SKLA Sopot 1988 Sen PM I LEWANDOWSKI Tomasz Z/4203/11 2024 MM  KN   SKN  
2 4 e 2 2:09.21 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 1999 Sen PD I JELSKA Justyna B.D. B.D. # Z/1051/15 2024
3 5 e 2 U23 2:09.49 DYBKA Agnieszka CWKS Resovia Rzeszów 2000 U23 PK I KOWAL Piotr B.D. Z/2719/15 2024  KNF   KN B  
4 7 e 2 2:11.37 GAJDA Sylwana KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ II B.D. WRONA Grzegorz , Z/4775/19 , 2024
5 9 e 2 U23 (4) 2:11.97 GŁÓWCZEWSKA Katarzyna ULKS Talex Borzytuchom 2001 U23 PM II ŚCIGAŁA Jarosław Z/1845/15 2024 1  SKN   KN B  
6 10 e 2 U23 (5) 2:12.00 SOWA Oliwia KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA II MIREK Wacław B.D. Z/2094/15 2024 LDK!  KN B  
1 11 e 3 U23 2:12.47 KORBUT Milena KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL II BARSZCZ Mirosław B.D. # Z/2389/15 2024 LDK!  KNF   SKN   KN B  
2 12 e 3 2:12.55 BEKUS Joanna OŚ AZS Poznań 1997 Sen WP II B.D. 1
3 13 e 3 U23 (6) 2:12.98 PARADOWSKA Oliwia SRS Kondycja Piaseczno 2001 U23 MZ II PARADOWSKA Renata B.D. B.D. B.D. Z/2079/15 2024 LDK!  KNF   KN B  
4 14 e 3 U23 (7) 2:13.32 PIETROŃ Monika SKLA Sopot 2002 U23 PM II B.D. LEWANDOWSKI Michał KAŃSKI Ryszard # , Z/2850/16 , 2024 LDK!  KN B  
5 16 e 3 U23 (8) 2:16.47 PORĘBSKA Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2002 U23 SL II PASZTA Wiesław PASZTA Anna B.D. Z/1432/16 2023 LDK!  KN B  
  e 3 DNF KUDLIŃSKA Julia KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA -- MIREK Wacław B.D. Z/2407/15 2022
1 f 1 2:07.55 CICHOCKA Angelika SKLA Sopot 1988 Sen PM I LEWANDOWSKI Tomasz Z/4203/11 2024 MM  KN   SKN  
2 f 1 2:08.00 KOCZANOWA Margarita KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA I B.D. GIZA Andrzej # , Z/0990/18 , 2024  KN   SKN  
3 f 1 2:08.08 LEMIESZ Aneta KS Lemiesz Team Warszawa 1981 Masters MZ I TOMCZYK Kazimierz Z/2805/17 2024  SKN  
4 f 1 U23 (1) 2:09.66 KORBUT Milena KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL I BARSZCZ Mirosław B.D. # Z/2389/15 2024 LDK!  KNF   SKN   KN B  
5 f 1 2:10.77 BEKUS Joanna OŚ AZS Poznań 1997 Sen WP II B.D. 1
6 f 1 2:11.14 KOŁAKOWSKA Agata AZS-AWFiS Gdańsk 1997 Sen PM II SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. Z/1776/13 2024  SKN  
7 f 1 U23 (2) 2:11.67 DYBKA Agnieszka CWKS Resovia Rzeszów 2000 U23 PK II KOWAL Piotr B.D. Z/2719/15 2024  KNF   KN B  
8 f 1 2:12.46 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 1999 Sen PD II JELSKA Justyna B.D. B.D. # Z/1051/15 2024
1 1 w 1 2:12.82 SUŁEK-SCHUBERT Adrianna KS Brda Bydgoszcz # 1999 Sen KP II B.D. RZEPKA Marek # , Z/0250/15 , 2024  KN   SKN   924
2 2 w 1 U23 2:12.84 BIELSKA Edyta SKLA Sopot # 2001 U23 PM II B.D. MODELSKI Michał B.D. , Z/1291/15 , 2024  KNF   KN   SKN   923
3 3 w 1 2:13.85 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 1996 Sen PM II MODELSKI Michał B.D. B.D. Z/1714/12 2024  KN   SKN   909
4 4 w 1 U23 2:20.66 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ III WOŹNIAK Daniel KRAWCZYK Michał B.D. # , Z/0631/17 , 2024 LDK!  KNF   KN   SKN   815
5 5 w 1 U23 2:21.33 GAJEWSKA Patrycja SKLA Sopot 2002 U23 PM III GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D. # , Z/0214/17 , 2024 LDK!  KN B   806
6 6 w 1 2:32.56 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U20 WP -- SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2023 3 LDK!  SKN   KN B   661
7 7 w 1 2:36.05 TRZASKALSKA Agata PLKS Gwda Piła 1999 Sen WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. Z/3655/15 2024 619
8 8 w 1 2:44.34 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP -- LEWANDOWSKI Michał B.D. B.D. # Z/3364/18 2024  OSU   KN B   524
9 9 w 1 2:49.46 ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U20 ZP -- KECLER Szymon KECLER Dorota B.D. Z/1142/18 2024 LDK!  OSU   KN B   469
1500 m K
1 1 s 1 4:20.12 CICHOCKA Angelika SKLA Sopot 1988 Sen PM I LEWANDOWSKI Tomasz Z/4203/11 2024 MM  KN   SKN  
2 2 s 1 4:20.92 GALANT Martyna OŚ AZS Poznań 1995 Sen WP I KOSTRZEBA Jacek B.D. # Z/0939/12 2024 M  KN   SKN  
3 3 s 1 4:21.22 MEGGER Eliza LKS Pszczyna 1999 Sen SL I HELBIK Marzanna B.D. Z/0543/15 2024  KN   SKN  
4 4 s 1 4:21.72 LIZAKOWSKA Weronika KUKS Remus Kościerzyna 1998 Sen PM I POBŁOCKI Wojciech B.D. Z/0084/14 2024 1 LDK!  KN   SKN  
5 5 s 1 4:23.09 PŁOCIŃSKA Aleksandra SRS Kondycja Piaseczno 1999 Sen MZ I PARADOWSKI Wiesław B.D. Z/5219/15 2024 LDK!  KN   SKN  
6 6 s 1 4:24.42 KRÓLIK Kinga UKS Azymut Pabianice 1999 Sen LD I WOŹNIAK Jerzy Z/0966/15 2024 1  KN   SKN  
7 7 s 1 U23 (1) 4:26.97 KAZIMIERSKA Klaudia LKS Vectra Włocławek 2001 U23 KP I NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. Z/2008/15 2024 LDK!  KNF   KN   SKN  
8 8 s 1 4:30.37 BARANOWSKA Mariola MKS Żak Biała Podlaska 1993 Sen LU I WILCZEK Janusz Z/1520/16 2024
9 15 s 1 U23 (7) 4:40.88 ŁAWRUKAJTIS Anna RKS Rumia 2001 U23 PM II PEPLIŃSKI Tadeusz B.D. Z/4071/18 2023  KN B  
1 9 s 2 U23 (2) 4:30.99 DZIAŁOSZEWSKA Maja SKLA Sopot 2001 U23 PM I LEWANDOWSKI Michał B.D. # Z/3912/15 2023  KN B  
2 10 s 2 U23 (3) 4:30.99 CHORZĘPA Agnieszka KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ I WOŁKOWYCKI Andrzej Z/0482/17 2024  KNF   KN   SKN   KN B  
3 11 s 2 4:33.39 STEMPNIAK Paulina KS Energetyk Poznań 2004 U20 WP II GRENDA Jan Z/1642/18 2024 LDK!  KN   OSU   KN B  
4 12 s 2 U23 (4) 4:33.53 SZYMANOWICZ Monika MKL Toruń # 2000 U23 KP II B.D. WLEKLIŃSKA Dagna , Z/1794/18 , 2024
5 13 s 2 U23 (5) 4:37.86 DUBIELLA Monika KS Prefbet-Sonarol Łomża # 2000 U23 PD II B.D. B.D. B.D. # , Z/1950/15 , 2024
6 14 s 2 U23 (6) 4:38.54 MAŁEK Emilia KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA II MIREK Wacław B.D. Z/2637/15 2024
7 16 s 2 4:44.84 BUDZIŁEK Martyna UKS Siódemka Ostrołęka 1996 Sen MZ III DĄBROWSKI Dariusz Z/0397/12 2024 3
3000 m K
1 1 s 1 9:03.47 MEGGER Eliza LKS Pszczyna 1999 Sen SL I HELBIK Marzanna B.D. Z/0543/15 2024  KN   SKN  
2 2 s 1 9:04.75 KRÓLIK Kinga UKS Azymut Pabianice 1999 Sen LD I WOŹNIAK Jerzy Z/0966/15 2024 1  KN   SKN  
3 3 s 1 9:08.61 LIZAKOWSKA Weronika KUKS Remus Kościerzyna 1998 Sen PM I POBŁOCKI Wojciech B.D. Z/0084/14 2024 1 LDK!  KN   SKN  
4 4 s 1 U23 (1) 9:14.01 KAZIMIERSKA Klaudia LKS Vectra Włocławek 2001 U23 KP I NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. Z/2008/15 2024 LDK!  KNF   KN   SKN  
5 5 s 1 9:15.02 PŁOCIŃSKA Aleksandra SRS Kondycja Piaseczno 1999 Sen MZ I PARADOWSKI Wiesław B.D. Z/5219/15 2024 LDK!  KN   SKN  
6 6 s 1 9:15.71 AFELT Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 Sen KP I NIEBUDEK Sylwester B.D. Z/0252/15 2024
7 7 s 1 U23 (2) 9:16.50 BIELAK Natalia KS SMS Szklarska Poręba 2002 U23 DS I B.D. B.D. B.D. # Z/0442/16 2024 LDK!  KNF   KN   SKN  
8 8 s 1 9:27.96 BARANOWSKA Mariola MKS Żak Biała Podlaska 1993 Sen LU I WILCZEK Janusz Z/1520/16 2024
9 9 s 1 9:32.22 MALISZEWSKA Anna KS AZS AWF Kraków 1993 Sen MA I KRÓL Zbigniew Z/1617/22 2022
10 10 s 1 U23 (3) 9:42.02 CHORZĘPA Agnieszka KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ I WOŁKOWYCKI Andrzej Z/0482/17 2024  KNF   KN   SKN   KN B  
11 11 s 1 U23 (4) 9:55.48 DUBIELLA Monika KS Prefbet-Sonarol Łomża # 2000 U23 PD II B.D. B.D. B.D. # , Z/1950/15 , 2024
12 12 s 1 U23 (5) 9:56.91 NIEMYJSKA Beata LKS Zantyr Sztum 2001 U23 PM II MAZERSKI Bartosz Z/0860/17 2024 4
13 13 s 1 U23 (6) 10:04.78 MIKOŁAJEWSKA Weronika GKS Żukowo 2002 U23 PM II KRÓL Krzysztof Z/3180/17 2023 4 LDK!  KN B  
14 14 s 1 U23 (7) 10:05.60 SZYMANOWICZ Monika MKL Toruń # 2000 U23 KP II B.D. WLEKLIŃSKA Dagna , Z/1794/18 , 2024
15 15 s 1 U23 (8) 10:12.82 ŁAWRUKAJTIS Anna RKS Rumia 2001 U23 PM II PEPLIŃSKI Tadeusz B.D. Z/4071/18 2023  KN B  
16 16 s 1 10:15.31 KŁOPOTOWSKA-SAWA Mariola WLKS Nowe Iganie 1996 Sen MZ II CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0203/12 2022
17 17 s 1 U23 (9) 10:16.77 CHROMIK Julia KS AZS AWF Wrocław # 2002 U23 DS II B.D. WOSIEK Jacek , Z/2286/16 , 2024
  s 1 DNF BUDZIŁEK Martyna UKS Siódemka Ostrołęka 1996 Sen MZ -- DĄBROWSKI Dariusz Z/0397/12 2024 3
60 m pł K K
1 1 e 1 8.08 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA -- GIZA Andrzej B.D. # Z/0137/14 2024 MM  KN   SKN  
2 6 e 1 8.36 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 1999 Sen KP -- HULISZ Robert B.D. BOCHENEK Dominik B.D. Z/0397/15 2024  KN   SKN  
3 7 e 1 U23 8.44 ZIEMBICKA Julia niestowarzyszona # 2001 U23 -- B.D. CZYŻ Radosław # , Z/2577/15 , 2024  KNF   SKN   KN B  
4 8 e 1 U23 8.44 SKIERKOWSKA Martyna KS AZS AWF Warszawa 2000 U23 MZ -- RĄCZKA Paweł B.D. Z/4258/15 2024  SKN   KN B  
5 13 e 1 8.55 KRAWCZYK Aleksandra KS Warszawianka W-wa 2003 U20 MZ -- B.D. B.D. # Z/2356/18 2024  KNF   SKN   OSU  
1 2 e 2 8.13 WOJTUNIK Klaudia AZS Łódź 1999 Sen LD -- JUSTYŃSKI Mikołaj B.D. # Z/0536/15 2024  KN   SKN  
2 3 e 2 U23 8.17 MAJEWSKA Marika AZS-AWF Gorzów 2002 U23 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela B.D. Z/2685/16 2024 LDK!  KNF   KN   SKN  
3 10 e 2 U23 (7) 8.47 KIRYLUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 2001 U23 PD -- NABIAŁEK Łukasz KOWALCZYK Paweł B.D. B.D. B.D. # Z/0596/16 2023 LDK!  KNF   KN   SKN  
4 12 e 2 8.50 WOJCIESZEK Anna KS AZS AWF Warszawa 1991 Sen MZ -- B.D. B.D. RĄCZKA Paweł , Z/1793/13 , 2024
5 16 e 2 U23 (10) 9.28 BANY Daria UKS Gepard Warszawa 2002 U23 MZ -- LDK!  KN B  
  e 2 DNF SZYMAŃSKA Anna WKS Flota Gdynia 1999 Sen PM -- B.D.
1 4 e 3 U23 8.22 NAGIĘĆ Weronika KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. , Z/0239/16 , 2024 LDK!  KNF   SKN   KN B  
2 5 e 3 U23 8.22 KIEPURA Monika KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL -- B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D. , Z/0884/15 , 2024  KNF   SKN   KN B  
3 9 e 3 U23 (6) 8.45 BARCZ-BUCH Weronika AZS Łódź 2002 U23 LD -- JUSTYŃSKI Mikołaj B.D. # Z/2583/16 2024 LDK!  KNF   KN   SKN  
4 11 e 3 8.47 KULPIŃSKA Anna KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA -- GIZA Maciej B.D. B.D. Z/0382/15 2024
5 14 e 3 U23 (8) 8.80 ZAPORA Blanka SKLA Sopot 2001 U23 PM -- LEWANDOWSKI Michał B.D. KAŃSKI Ryszard # Z/3200/17 2024  KN B  
6 15 e 3 U23 (9) 9.20 ŻUROWSKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ -- RĄCZKA Paweł B.D. Z/1754/17 2024
1 f 1 8.01 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA -- GIZA Andrzej B.D. # Z/0137/14 2024 MM  KN   SKN  
2 f 1 8.07 WOJTUNIK Klaudia AZS Łódź 1999 Sen LD -- JUSTYŃSKI Mikołaj B.D. # Z/0536/15 2024  KN   SKN  
3 f 1 U23 (1) 8.17 KIEPURA Monika KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL -- B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D. , Z/0884/15 , 2024  KNF   SKN   KN B  
4 f 1 U23 (2) 8.18 NAGIĘĆ Weronika KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. , Z/0239/16 , 2024 LDK!  KNF   SKN   KN B  
5 f 1 U23 (3) 8.19 MAJEWSKA Marika AZS-AWF Gorzów 2002 U23 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela B.D. Z/2685/16 2024 LDK!  KNF   KN   SKN  
6 f 1 8.39 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 1999 Sen KP -- HULISZ Robert B.D. BOCHENEK Dominik B.D. Z/0397/15 2024  KN   SKN  
7 f 1 U23 (4) 8.44 SKIERKOWSKA Martyna KS AZS AWF Warszawa 2000 U23 MZ -- RĄCZKA Paweł B.D. Z/4258/15 2024  SKN   KN B  
8 f 1 U23 (5) 8.62 ZIEMBICKA Julia niestowarzyszona # 2001 U23 -- B.D. CZYŻ Radosław # , Z/2577/15 , 2024  KNF   SKN   KN B  
1 1 w 1 8.36 SUŁEK-SCHUBERT Adrianna KS Brda Bydgoszcz # 1999 Sen KP -- B.D. RZEPKA Marek # , Z/0250/15 , 2024  KN   SKN   1048
2 2 w 1 8.66 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 1996 Sen PM -- MODELSKI Michał B.D. B.D. Z/1714/12 2024  KN   SKN   982
3 3 w 1 U23 8.78 BIELSKA Edyta SKLA Sopot # 2001 U23 PM -- B.D. MODELSKI Michał B.D. , Z/1291/15 , 2024  KNF   KN   SKN   956
4 4 w 1 U23 8.87 GAJEWSKA Patrycja SKLA Sopot 2002 U23 PM -- GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D. # , Z/0214/17 , 2024 LDK!  KN B   937
5 6 w 1 U23 9.12 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ -- WOŹNIAK Daniel KRAWCZYK Michał B.D. # , Z/0631/17 , 2024 LDK!  KNF   KN   SKN   885
1 5 w 2 9.04 TRZASKALSKA Agata PLKS Gwda Piła 1999 Sen WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. Z/3655/15 2024 902
2 7 w 2 9.26 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U20 WP -- SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2023 3 LDK!  SKN   KN B   856
3 8 w 2 9.86 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP -- LEWANDOWSKI Michał B.D. B.D. # Z/3364/18 2024  OSU   KN B   738
4 9 w 2 10.42 ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U20 ZP -- KECLER Szymon KECLER Dorota B.D. Z/1142/18 2024 LDK!  OSU   KN B   636
4x200 m K
1 1 s 1 1:36.88 STRUZIK Alicja
GAJEWSKA Karolina
ZIEMBICKA Julia
KIEPURA Monika
KS AZS AWF Kraków 2001
2001
2001
2000
U23 MLP -- GIZA Andrzej B.D.
GIZA Maciej B.D.
B.D. CZYŻ Radosław
B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D.
Z/2047/16
Z/0576/15
, Z/2577/15
, Z/0884/15
2022
2024
, 2024
, 2024




2 2 s 1 1:41.16 PIETRZAK Olga
KOŁAKOWSKA Agata
STRUGIŃSKA Oliwia
BRZESKA Wiktoria
AZS-AWFiS Gdańsk 1998
1997
2003
1999
Sen POM -- B.D. B.D.
SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D.

B.D.
Z/1497/14
Z/1776/13
Z/1839/16
2023
2024
2023



3 3 s 1 1:46.08 PIECHUTA Aleksandra
LEMIESZ Aneta
KOTULSKA Martyna
DIMITROW Maja
KS Lemiesz Team Warszawa 1989
1981
1994
2004
Masters MAZ -- LEMIESZ Aneta
TOMCZYK Kazimierz
LEMIESZ Aneta
LEMIESZ Aneta B.D. B.D.
Z/2528/20
Z/2805/17
Z/4601/11
Z/3456/18
2024
2024
2024
2022




4 4 s 1 1:46.42 KROTKIEWICZ Karina
CIESIELSKA Anna
FILIPOW Julia
TRAUTMAN Karolina
KS Sprinterzy.com Kraków 2001
1997
2000
2004
Sen MLP -- B.D.
MALANOWSKI Łukasz
B.D.
MALANOWSKI Łukasz
Z/5170/15
Z/1639/13
Z/0782/19
2022
2024
2024




4x400 m MIX
1 1 s 1 3:28.12 LAMPART Tomasz
GAWORSKA Aleksandra
MARTYNA Katarzyna
KIDOŃ Piotr
KS AZS AWF Kraków 1998
1995
1998
2000
Sen MLP -- GIZA Maciej B.D.
B.D.
B.D. GIZA Andrzej
GIZA Andrzej B.D.
Z/0098/14
Z/0180/12
, Z/0636/14
Z/1693/17
2024
2024
, 2024
2024

M


2 2 s 1 3:30.07 SOŁTYSIAK Bartosz
KACZMAREK Alicja
HOROWSKA Nikola
SOŁTYSIAK Daniel
ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001
2002
2001
2001
U23 LBU -- ROŻEJ Marek
B.D. ROŻEJ Marek
SASKA Tomasz B.D.
ROŻEJ Marek B.D.
Z/0233/19
, Z/0628/17
Z/3097/15
Z/0234/19
2024
, 2024
2024
2024




3 3 s 1 3:30.64 WAWRZKOWICZ Jan
DUDZIAK Aleksandra
KOWAL Weronika
BUZAŁA Mikołaj
OŚ AZS Poznań 2001
1998
1997
1998
Sen WLP -- WĘGLARSKI Krzysztof B.D.
BIEDERMANN Roman B.D.
B.D. BIEDERMANN Roman
BYTNIEWSKI Szymon GRENDA Jan
Z/2341/21
Z/0918/14
, Z/0523/13
Z/3182/17
2024
2023
, 2024
2024

2
1

4 4 s 1 3:39.59 PAŹDZIERZ Adam
KORZUCH Julia
SKIBIŃSKA Karolina
WYDERKA Maciej
AZS-AWF Katowice 2000
1995
2000
2002
Sen SLK -- MATUSIŃSKI Aleksander B.D.
PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław

SZCZYRK Janusz B.D.
Z/4651/15
, Z/0727/12
Z/1315/16
2024
, 2024
2024



5 5 s 1 4:04.53 SZEWCZYK Maciej
MAKÓWKA Natalia
GABRYSIAK Szymon
CZACHOROWSKA Antonina
MUKS Park Zduńska Wola 2004
2006
2003
2008
U20 LDZ -- SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz
SZEWCZYK Tomasz
SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz B.D.
SZEWCZYK Tomasz
, Z/0672/18
Z/11280/21
, Z/3875/17
Z/0529/21
, 2024
2024
, 2024
2024
BEZ



Wzwyż K
1 f 1 U23 (1) 1.78 MIĄSO Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 2001 U23 PK I TITTINGER Michał B.D. Z/2337/16 2024  KNF   KN   SKN  
2 f 1 1.74 RYDZ Aneta RLTL GGG Radom # 1994 Sen MZ I GOS Piotr B.D. Z/3964/11 2024 1  SKN  
3 f 1 1.74 KOKOT Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP I DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek B.D. # , Z/3892/17 , 2024 LDK!  KNF   SKN   OSU  
4 f 1 1.74 WYSOCKA Alicja CWKS Resovia Rzeszów 2003 U20 PK I TITTINGER Michał B.D. Z/3508/17 2024 LDK!  KNF   SKN   OSU  
5 f 1 1.70 SŁODZIŃSKA Maja UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP I FERFET Marek FERFET Marek , Z/5013/19 , 2024 LDK!  KNF   SKN   OSU  
6 f 1 U23 (2) 1.70 STEFANIUK Weronika KS AZS AWF Wrocław 2000 U23 DS I SKRZYPACZ Adrian B.D. # Z/4145/15 2024
7 f 1 1.70 GRABOWSKA Hanna AML Słupsk 2005 U18 PM I KOPEĆ Bernadeta KOPEĆ Bernadeta , Z/0015/18 , 2024 4 LDK!  KNF   SKN   OSU  
8 f 1 U23 (3) 1.70 KAŹMIERCZAK Weronika RKS Łódź 2002 U23 LD I KRAKOWIAK Lech B.D. Z/1644/16 2024  KNF   KN B  
9 f 1 1.70 TWARDOWSKA Emilia AML Słupsk 2005 U18 PM I KOPEĆ Bernadeta Z/1059/18 2024 LDK!  KNF   SKN   OSU  
  f 1 U23 (-) NM SZCZUKO Urszula STS Pomerania Szczecin 2001 U23 ZP -- B.D. # Z/6560/15 2023 LDK!  KN B  
1 1 w 1 1.89 SUŁEK-SCHUBERT Adrianna KS Brda Bydgoszcz # 1999 Sen KP M B.D. RZEPKA Marek # , Z/0250/15 , 2024  KN   SKN   1093
2 2 w 1 1.86 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 1996 Sen PM M MODELSKI Michał B.D. B.D. Z/1714/12 2024  KN   SKN   1054
3 3 w 1 U23 1.74 BIELSKA Edyta SKLA Sopot # 2001 U23 PM I B.D. MODELSKI Michał B.D. , Z/1291/15 , 2024  KNF   KN   SKN   903
4 4 w 1 U23 1.68 GAJEWSKA Patrycja SKLA Sopot 2002 U23 PM II GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D. # , Z/0214/17 , 2024 LDK!  KN B   830
5 6 w 1 1.62 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U20 WP II SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2023 3 LDK!  SKN   KN B   759
5 7 w 1 U23 1.62 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ II WOŹNIAK Daniel KRAWCZYK Michał B.D. # , Z/0631/17 , 2024 LDK!  KNF   KN   SKN   759
7 5 w 1 1.62 ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U20 ZP II KECLER Szymon KECLER Dorota B.D. Z/1142/18 2024 LDK!  OSU   KN B   759
8 8 w 1 1.53 TRZASKALSKA Agata PLKS Gwda Piła 1999 Sen WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. Z/3655/15 2024 655
9 9 w 1 1.50 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP IV LEWANDOWSKI Michał B.D. B.D. # Z/3364/18 2024  OSU   KN B   621
Tyczka K
1 f 1 4.10 KASZUBA Agnieszka KL Gdynia 1998 Sen PM M KASZUBA Tomasz B.D. B.D. TORLIŃSKI Jacek # Z/0173/14 2024 LDK!  KN   SKN  
2 f 1 U23 (1) 4.10 ŁYKO Anna KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS M ŁOŚ Dariusz B.D. Z/3600/15 2024  KNF   KN   SKN  
3 f 1 4.10 BERNSTEIN Naama AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1993 Sen OP M  SKN  
4 f 1 4.00 CHAMOT Maja KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U20 SL I SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. # Z/3368/15 2024  KNF   SKN   OSU  
5 f 1 4.00 KUSY Emilia SKLA Sopot 1998 Sen PM I ROGOWSKA Anna B.D. B.D. # Z/0016/14 2024  KN   SKN  
6 f 1 U23 (2) 3.90 SZYMANEK Maja KS AZS AWF Warszawa 2000 U23 MZ I WOJTKOWSKI Maciej B.D. Z/3992/15 2023  KNF   SKN   KN B  
7 f 1 3.90 NICHOLS Lilly SKLA Sopot 2006 U18 PM I KASZUBA Tomasz # Z/3015/20 2024 LDK!  KNF   SKN   OSU  
8 f 1 3.80 IAKOVENKO Valentyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U20 KP I LISIAK Adam # Z/0209/17 2024 LDK!  SKN   OSU  
9 f 1 3.80 BARTEL Maria AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U20 PM I KOZŁOWSKI Mateusz KAŃSKI Ryszard # , Z/1369/18 , 2024 2 LDK!  KNF   SKN   OSU   KN B  
10 f 1 U23 (3) 3.40 BORACZYŃSKA Agata KS Warszawianka W-wa 2001 U23 MZ I SZYMCZAK Edward B.D. Z/3878/16 2022 LDK!  SKN  
11 f 1 3.20 OLSZEWSKA Natalia OKS Skra Warszawa 2004 U20 MZ II GAWENDA Andrzej # Z/2262/18 2023 2 LDK!  SKN   KN B  
W dal K
1 f 1 6.41 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 2003 U20 KP M BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/3343/17 2024  KNF   KN   SKN   OSU  
2 f 1 6.37 BOKUN Magdalena KS AZS AWF Katowice # 1996 Sen SL M RADKIEWICZ Przemysław B.D. # Z/0398/12 2024  KN   SKN  
3 f 1 6.32 MŁODAWSKA Karolina KKL Kielce 1996 Sen SK M B.D. B.D. # Z/0840/12 2024 1  KN   SKN  
4 f 1 6.18 KOŁODZIEJ Ada KS AZS AWF Warszawa 1995 Sen MZ I B.D. B.D. KĘDZIOR Paweł , Z/0183/12 , 2024  SKN  
5 f 1 U23 (1) 6.17 JĘDRASZAK Roksana OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP I GOŚCINIAK Mateusz B.D. Z/2912/16 2024 LDK!  KNF   KN   SKN  
6 f 1 U23 (2) 6.07 KORDEK Sara KS AZS AWF Katowice # 2001 U23 SL I PRZYBYCIN Bogdan # Z/1629/17 2024 LDK!  KNF   KN B  
7 f 1 5.96 NOWAKOWSKA Aleksandra RKS Łódź 1998 Sen LD I B.D.
8 f 1 U23 (3) 5.91 SIKORSKA Sandra KS AZS AWF Warszawa 2000 U23 MZ I SULWIRSKI Rafał # Z/5585/15 2024  KN B  
9 f 1 U23 (4) 5.85 BENEDYKCIŃSKA Natalia MUKS Kadet Rawicz # 2000 U23 WP I ŚWITAŁA Aldona # Z/0590/15 2024  KNF   SKN  
10 f 1 5.84 BARGIELSKA Katarzyna KS AZS-AWF Biała Podlaska 1999 Sen LU I MAKARUK Tadeusz
11 f 1 U23 (5) 5.69 JÓŹWICKA Małgorzata KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ II B.D. # Z/2037/16 2024 2  SKN   KN B  
12 f 1 5.64 KRAWCZYK Aleksandra KS Warszawianka W-wa 2003 U20 MZ II B.D. B.D. # Z/2356/18 2024  KNF   SKN   OSU  
1 1 w 1 6.26 SUŁEK-SCHUBERT Adrianna KS Brda Bydgoszcz # 1999 Sen KP M B.D. RZEPKA Marek # , Z/0250/15 , 2024  KN   SKN   930
2 2 w 1 6.08 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 1996 Sen PM I MODELSKI Michał B.D. B.D. Z/1714/12 2024  KN   SKN   874
3 3 w 1 U23 5.90 BIELSKA Edyta SKLA Sopot # 2001 U23 PM I B.D. MODELSKI Michał B.D. , Z/1291/15 , 2024  KNF   KN   SKN   819
4 4 w 1 U23 5.75 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ II WOŹNIAK Daniel KRAWCZYK Michał B.D. # , Z/0631/17 , 2024 LDK!  KNF   KN   SKN   774
5 5 w 1 U23 5.71 GAJEWSKA Patrycja SKLA Sopot 2002 U23 PM II GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D. # , Z/0214/17 , 2024 LDK!  KN B   762
6 6 w 1 5.41 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U20 WP II SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2023 3 LDK!  SKN   KN B   674
7 7 w 1 5.23 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP III LEWANDOWSKI Michał B.D. B.D. # Z/3364/18 2024  OSU   KN B   623
8 8 w 1 5.03 TRZASKALSKA Agata PLKS Gwda Piła 1999 Sen WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. Z/3655/15 2024 567
9 9 w 1 4.76 ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U20 ZP -- KECLER Szymon KECLER Dorota B.D. Z/1142/18 2024 LDK!  OSU   KN B   495
Trójskok K
1 f 1 13.48 MŁODAWSKA Karolina KKL Kielce 1996 Sen SK M B.D. B.D. # Z/0840/12 2024 1  KN   SKN  
2 f 1 13.26 BEDNAREK Agnieszka AZS Łódź 1998 Sen LD I SADACH Aneta B.D. Z/0907/14 2024 1  KN   SKN  
3 f 1 U23 (1) 12.93 KORDEK Sara KS AZS AWF Katowice # 2001 U23 SL I PRZYBYCIN Bogdan # Z/1629/17 2024 LDK!  KNF   KN B  
4 f 1 12.89 MACH Natalia KS AZS AWF Katowice # 1999 Sen SL I BIELA Marek Z/0307/15 2023 1  KN   SKN  
5 f 1 12.85 NOWAKOWSKA Aleksandra RKS Łódź 1998 Sen LD I B.D.
6 f 1 U23 (2) 12.79 SZTACHAŃSKA Zuzanna AZS Łódź 2001 U23 LD I SADACH Aneta B.D. B.D. Z/4769/15 2024 LDK!  KNF   SKN   KN B  
7 f 1 U23 (3) 12.54 SIKORSKA Sandra KS AZS AWF Warszawa 2000 U23 MZ I SULWIRSKI Rafał # Z/5585/15 2024  KN B  
8 f 1 U23 (4) 12.54 MOSIEK Joanna MUKS Kadet Rawicz 2002 U23 WP I ŚWITAŁA Aldona B.D. Z/2140/16 2024  KNF   KN   SKN  
9 f 1 U23 (5) 12.33 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo 2000 U23 WN I PALUCH Krystian B.D. Z/3010/15 2024  KN B  
10 f 1 12.29 STRĄCZEK Weronika KS AZS AWF Wrocław 1999 Sen DS I B.D.
11 f 1 U23 (6) 11.89 KRASICKA Wiktoria AZS-AWF Gorzów 2001 U23 LB II #  KN B  
12 f 1 11.88 DUDA Julia KS AZS AWF Katowice # 2004 U20 SL II CHRIST Marek B.D. LDK!  SKN   KN B  
Kula (4) K
1 f 1 17.73 GUBA Paulina AZS UMCS Lublin 1991 Sen LU MM LIĆWINKO Michał Z/4665/11 2023 MM  KN   SKN  
2 f 1 17.54 KARDASZ Klaudia KS Podlasie Białystok 1996 Sen PD MM NASZKO Andrzej Z/1449/12 2024 MM  KN   SKN  
3 f 1 15.40 MAŚLANA Zuzanna MLKL Płock 2004 U20 MZ I NISZTOR Mirosław NISZTOR Stanisław NISZTOR Stanisław B.D. Z/2308/17 2024 LDK!  KNF   SKN   OSU  
4 f 1 U23 (1) 13.76 ŁUCZAK Wiktoria KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ I BIKOWSKI Wojciech OLSZEWSKI Radosław , Z/0323/16 , 2022 LDK!  SKN   KN B  
5 f 1 13.67 GAJEWSKA Alicja AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM I WALCZAK Aleksandra Z/0441/18 2024 I  SKN   OSU   KN B  
6 f 1 U23 (2) 12.70 KARWOWSKA Martyna KS Podlasie Białystok 2001 U23 PD I ZABAWSKI Przemysław B.D. B.D. Z/1954/15 2024  KN B  
7 f 1 12.69 WITEK-KONOFAŁ Marcelina AZS UMCS Lublin # 1995 Sen LU I B.D. WITEK Mirosław # , Z/4493/11 , 2024
8 f 1 12.30 DOBROWOLSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM II WALCZAK Aleksandra B.D. B.D. Z/3175/17 2024  KNF   SKN   OSU   KN B  
9 f 1 11.67 WRÓBLEWSKA Michalina AZS-AWFiS Gdańsk 1999 Sen PM III
10 f 1 U23 (3) 11.17 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 2002 U23 LB III KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/0500/16 2024 LDK!  KN B  
1 1 w 1 13.70 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 1996 Sen PM I MODELSKI Michał B.D. B.D. Z/1714/12 2024  KN   SKN   774
2 2 w 1 13.50 SUŁEK-SCHUBERT Adrianna KS Brda Bydgoszcz # 1999 Sen KP I B.D. RZEPKA Marek # , Z/0250/15 , 2024  KN   SKN   761
3 3 w 1 U23 11.50 BIELSKA Edyta SKLA Sopot # 2001 U23 PM III B.D. MODELSKI Michał B.D. , Z/1291/15 , 2024  KNF   KN   SKN   628
4 4 w 1 10.67 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U20 WP III SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2023 3 LDK!  SKN   KN B   573
5 5 w 1 U23 10.27 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ III WOŹNIAK Daniel KRAWCZYK Michał B.D. # , Z/0631/17 , 2024 LDK!  KNF   KN   SKN   547
6 6 w 1 U23 9.57 GAJEWSKA Patrycja SKLA Sopot 2002 U23 PM -- GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D. # , Z/0214/17 , 2024 LDK!  KN B   501
7 7 w 1 9.20 TRZASKALSKA Agata PLKS Gwda Piła 1999 Sen WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. Z/3655/15 2024 477
8 8 w 1 8.08 ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U20 ZP -- KECLER Szymon KECLER Dorota B.D. Z/1142/18 2024 LDK!  OSU   KN B   405
9 9 w 1 7.09 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP -- LEWANDOWSKI Michał B.D. B.D. # Z/3364/18 2024  OSU   KN B   341
5-bój K
1 f 1 4756 SUŁEK-SCHUBERT Adrianna KS Brda Bydgoszcz # 1999 Sen KP -- B.D. RZEPKA Marek # , Z/0250/15 , 2024  KN   SKN  
2 f 1 4593 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 1996 Sen PM -- MODELSKI Michał B.D. B.D. Z/1714/12 2024  KN   SKN  
3 f 1 U23 (1) 4229 BIELSKA Edyta SKLA Sopot # 2001 U23 PM -- B.D. MODELSKI Michał B.D. , Z/1291/15 , 2024  KNF   KN   SKN  
4 f 1 U23 (2) 3836 GAJEWSKA Patrycja SKLA Sopot 2002 U23 PM -- GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D. # , Z/0214/17 , 2024 LDK!  KN B  
5 f 1 U23 (3) 3780 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ -- WOŹNIAK Daniel KRAWCZYK Michał B.D. # , Z/0631/17 , 2024 LDK!  KNF   KN   SKN  
6 f 1 3523 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U20 WP -- SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2023 3 LDK!  SKN   KN B  
7 f 1 3220 TRZASKALSKA Agata PLKS Gwda Piła 1999 Sen WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. Z/3655/15 2024
8 f 1 2847 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U20 ZP -- LEWANDOWSKI Michał B.D. B.D. # Z/3364/18 2024  OSU   KN B  
9 f 1 2764 ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U20 ZP -- KECLER Szymon KECLER Dorota B.D. Z/1142/18 2024 LDK!  OSU   KN B  
60 m M
1 2 e 1 U23 6.66 LEMPACH Jakub AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU -- MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/3875/15 2024  SKN   KN B  
2 3 e 1 6.71 SŁOWIKOWSKI Przemysław MKL Szczecin 1993 Sen ZP -- KOTUŁA Krzysztof Z/3333/11 2024  KN   SKN  
3 6 e 1 U23 6.83 ŁUKOMSKI Adam KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS -- ROŻEJ Marek B.D. # Z/3032/16 2024  KNF   SKN   KN B  
4 7 e 1 6.84 KWIATKOWSKI Karol KS AZS AWF Katowice # 1996 Sen SL -- KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0558/13 2024 M  SKN  
5 11 e 1 U23 (5) 6.89 PIETRUSA Jakub KS Agros Zamość 2002 U23 LU -- SZKOŁA Sebastian B.D. # Z/2859/16 2024 LDK!  KNF   KN   SKN   KN B  
6 12 e 1 U23 (6) 6.92 SZACHNIEWICZ Szymon KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS -- ROSTEK William Z/1867/17 2024 LDK!  KNF   KN   SKN  
7 14 e 1 6.94 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 1993 Sen PD -- GRANASZEWSKI Artur Z/1800/13 2024 1
1 1 e 2 6.65 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 1998 Sen KP -- BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2024  KN   SKN  
2 8 e 2 6.84 KOZŁOWSKI Przemysław KS AZS AWF Katowice # 1998 Sen SL -- B.D. PRENCEL Piotr , Z/0326/14 , 2024  SKN  
3 9 e 2 U23 (4) 6.86 ŁUPIŃSKI Rafał KS Podlasie Białystok 2001 U23 PD -- GRANASZEWSKI Artur Z/2667/18 2024 M  KNF   KN   SKN   KN B  
4 15 e 2 U23 (7) 6.97 GOŁĄB Jarosław LKS MOSiR Sieradz 2000 U23 LD -- CIERPLIKOWSKI Bartosz B.D. # Z/2244/18 2024  SKN  
5 16 e 2 U23 (8) 6.98 BUGAJSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS -- ROSTEK William B.D. Z/4584/15 2024 LDK!  SKN  
6 18 e 2 U23 (9) 7.08 GRZELAK Mateusz RLTL Optima Radom 2001 U23 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław B.D. BŁASIŃSKI Artur B.D. , Z/4998/15 , 2023 LDK!  SKN  
7 20 e 2 7.18 STUDNICKI Krzysztof WKS Wawel Kraków 1992 Sen MA --  SKN  
1 4 e 3 6.72 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 1995 Sen LU -- GDAŃSKI Andrzej Z/0859/11 2024 MM  KN   SKN  
2 5 e 3 U23 6.73 KRUPA Patryk AZS UMCS Lublin # 2002 U23 LU -- BIKOWSKI Wojciech GDAŃSKI Andrzej B.D. # , Z/0324/16 , 2024 LDK!  KNF   KN   SKN  
3 10 e 3 6.88 FORMANIEWICZ Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 1998 Sen PM -- B.D. 1
4 13 e 3 6.93 PAJĄK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice 1999 Sen SL -- HOMA Wioleta B.D. Z/0363/15 2023  KN   SKN  
5 17 e 3 7.05 JANKOWSKI Tomasz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1999 Sen WP -- WALCZAK Katarzyna Z/0837/15 2024
6 19 e 3 7.10 WESELA Adrian UKS Orkan Środa Wlkp. 1998 Sen WP -- B.D. Z/0387/14 2022  SKN  
1 f 1 6.66 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 1995 Sen LU -- GDAŃSKI Andrzej Z/0859/11 2024 MM  KN   SKN  
2 f 1 6.66 SŁOWIKOWSKI Przemysław MKL Szczecin 1993 Sen ZP -- KOTUŁA Krzysztof Z/3333/11 2024  KN   SKN  
3 f 1 U23 (1) 6.67 LEMPACH Jakub AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU -- MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/3875/15 2024  SKN   KN B  
4 f 1 6.68 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 1998 Sen KP -- BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2024  KN   SKN  
5 f 1 U23 (2) 6.74 KRUPA Patryk AZS UMCS Lublin # 2002 U23 LU -- BIKOWSKI Wojciech GDAŃSKI Andrzej B.D. # , Z/0324/16 , 2024 LDK!  KNF   KN   SKN  
6 f 1 U23 (3) 6.76 ŁUKOMSKI Adam KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS -- ROŻEJ Marek B.D. # Z/3032/16 2024  KNF   SKN   KN B  
7 f 1 6.81 KOZŁOWSKI Przemysław KS AZS AWF Katowice # 1998 Sen SL -- B.D. PRENCEL Piotr , Z/0326/14 , 2024  SKN  
8 f 1 6.88 KWIATKOWSKI Karol KS AZS AWF Katowice # 1996 Sen SL -- KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0558/13 2024 M  SKN  
1 1 w 1 6.98 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 1991 Sen MZ -- MODELSKI Michał Z/4067/11 2024 MM  KN   SKN   889
2 2 w 1 7.06 BARAN Patryk AZS-AWFiS Gdańsk 1998 Sen PM --  SKN   861
3 4 w 1 7.19 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998 Sen MZ -- MODELSKI Michał B.D. B.D. # Z/1605/14 2024  KN   SKN   816
4 5 w 1 U23 7.23 MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa 2002 U23 MZ -- RZEPKA Marek Z/0490/16 2024 LDK!  KNF   KN   SKN   802
5 6 w 1 7.27 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 Sen OP -- PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/1156/12 2024  SKN   789
1 3 w 2 U23 7.18 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U23 WP -- 819
2 7 w 2 U23 7.39 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 2002 U23 MZ -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2022 4 LDK!  KN B   749
3 8 w 2 U23 7.49 TARASIEWICZ Olivier KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ -- RZEPKA Marek B.D. B.D. Z/1572/16 2024  KN B   716
4 9 w 2 U23 7.51 KŁOSIŃSKI Szymon MKLA Łęczyca 2001 U23 LD -- KUBIAK Robert Z/4820/15 2022 3 710
200 m M
1 1 e 1 U23 20.92 ŻOK Łukasz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U23 LB M SASKA Tomasz B.D. Z/3718/16 2024  KNF   KN   SKN  
2 6 e 1 U23 21.61 ŁUKOMSKI Adam KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS I ROŻEJ Marek B.D. # Z/3032/16 2024  KNF   SKN   KN B  
3 8 e 1 U23 (5) 21.94 TARADAJ Bartosz KS AZS AWF Katowice # 2001 U23 SL II KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/5732/15 2024 LDK!  SKN  
1 4 e 2 U23 21.25 WYKROTA Patryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2000 U23 WP M WALCZAK Michał B.D. Z/1067/17 2024  KNF   KN   SKN  
2 9 e 2 22.15 WESELA Adrian UKS Orkan Środa Wlkp. 1998 Sen WP II B.D. Z/0387/14 2022  SKN  
3 10 e 2 U23 (6) 22.16 PĘCZEK Piotr RKS Łódź 2002 U23 LD II B.D. MANTYK Łukasz B.D. # , Z/3531/16 , 2024 LDK!
4 13 e 2 U23 (8) 22.55 PYDA Jakub KS AZS-AWF Biała Podlaska # 2001 U23 LU II #  SKN   KN B  
1 3 e 3 21.18 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 1998 Sen KP M BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2024  KN   SKN  
2 11 e 3 22.23 DZIDA Paweł KS AZS AWF Katowice # 1999 Sen SL II KRUPA Iwona Z/0121/15 2024 1
3 12 e 3 U23 (7) 22.27 BUGAJSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS II ROSTEK William B.D. Z/4584/15 2024 LDK!  SKN  
  e 3 U23 (-) DNF SZACHNIEWICZ Szymon KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS -- ROSTEK William Z/1867/17 2024 LDK!  KNF   KN   SKN  
1 2 e 4 U23 21.07 KOMAŃSKI Albert CWKS Resovia Rzeszów 2000 U23 PK M MAZUR Janusz B.D. Z/5152/15 2024  KNF   KN   SKN  
2 5 e 4 21.38 KOZŁOWSKI Przemysław KS AZS AWF Katowice # 1998 Sen SL M B.D. PRENCEL Piotr , Z/0326/14 , 2024  SKN  
3 7 e 4 21.93 FORMANIEWICZ Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 1998 Sen PM II B.D. 1
1 f 1 U23 (1) 20.68 ŻOK Łukasz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U23 LB MM SASKA Tomasz B.D. Z/3718/16 2024  KNF   KN   SKN  
2 f 1 U23 (2) 20.87 KOMAŃSKI Albert CWKS Resovia Rzeszów 2000 U23 PK M MAZUR Janusz B.D. Z/5152/15 2024  KNF   KN   SKN  
3 f 1 21.09 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 1998 Sen KP M BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2024  KN   SKN  
4 f 1 U23 (3) 21.22 WYKROTA Patryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2000 U23 WP M WALCZAK Michał B.D. Z/1067/17 2024  KNF   KN   SKN  
5 f 1 21.92 KOZŁOWSKI Przemysław KS AZS AWF Katowice # 1998 Sen SL II B.D. PRENCEL Piotr , Z/0326/14 , 2024  SKN  
  f 1 U23 (4) DNF ŁUKOMSKI Adam KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS -- ROŻEJ Marek B.D. # Z/3032/16 2024  KNF   SKN   KN B  
400 m M
1 1 e 1 46.88 DUSZYŃSKI Kajetan AZS Łódź 1995 Sen LD M WĘGLARSKI Krzysztof B.D. Z/3203/11 2024 M  KN   SKN  
2 3 e 1 U23 47.33 MAJEWSKI Jacek KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL I MATUSIŃSKI Aleksander Z/4611/15 2022  KNF   KN   SKN  
3 12 e 1 48.41 BUZAŁA Mikołaj OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP I BYTNIEWSKI Szymon GRENDA Jan Z/3182/17 2024
4 15 e 1 U23 (8) 50.35 RĘKAWEK Modest LKS Jantar Ustka 2002 U23 PM II
1 4 e 2 47.66 RZEŹNICZAK Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki # 1998 Sen LD I KOPEĆ Dominik B.D. # Z/0865/14 2024  KN   SKN  
2 11 e 2 U23 (5) 48.32 SOŁTYSIAK Bartosz OŚ AZS Poznań # 2001 U23 WP I ROŻEJ Marek Z/0233/19 2024  KNF   SKN   KN B  
3 14 e 2 U23 (7) 48.98 KIDOŃ Piotr KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA II GIZA Andrzej B.D. Z/1693/17 2024  KNF   KN B  
  e 2 DQ BUCK Dawid AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1999 Sen OP -- ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/2890/18 2024  SKN  
1 2 e 3 47.24 ZIMNY Tymoteusz OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP I BAUMGART Iwona Z/0812/14 2024  KN   SKN  
2 6 e 3 U23 47.93 PAŹDZIERZ Adam KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL I MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/4651/15 2024  KNF  
3 9 e 3 48.12 SZCZEPANIAK Jakub KS AZS AWF Wrocław # 2003 U20 DS I ROŻEJ Marek Z/3273/17 2024  KNF   SKN   OSU  
4 10 e 3 U23 (4) 48.31 SOŁTYSIAK Daniel OŚ AZS Poznań # 2001 U23 WP I ROŻEJ Marek B.D. Z/0234/19 2024  KNF   KN   SKN  
1 5 e 4 47.93 DZIUBA Szymon KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ I WOJTKOWSKI Maciej Z/0703/15 2024 1  KN   SKN  
2 7 e 4 48.06 KLEPACKI Maksymilian KS Podlasie Białystok 1998 Sen PD I NABIAŁEK Łukasz B.D. Z/1077/14 2024  KN   SKN  
2 7 e 4 U23 (3) 48.06 GRZEGORZEWICZ Patryk AZS UMCS Lublin # 2002 U23 LU I MORKA Piotr B.D. # Z/0303/16 2024 LDK!  KNF   KN   SKN  
4 13 e 4 U23 (6) 48.89 WAWRZKOWICZ Jan OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP II WĘGLARSKI Krzysztof B.D. # Z/2341/21 2024  KNF   KN  
1 f 1 46.71 DUSZYŃSKI Kajetan AZS Łódź 1995 Sen LD M WĘGLARSKI Krzysztof B.D. Z/3203/11 2024 M  KN   SKN  
2 f 1 47.17 ZIMNY Tymoteusz OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP M BAUMGART Iwona Z/0812/14 2024  KN   SKN  
3 f 1 47.28 RZEŹNICZAK Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki # 1998 Sen LD I KOPEĆ Dominik B.D. # Z/0865/14 2024  KN   SKN  
4 f 1 47.58 DZIUBA Szymon KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ I WOJTKOWSKI Maciej Z/0703/15 2024 1  KN   SKN  
5 f 1 U23 (1) 47.80 MAJEWSKI Jacek KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL I MATUSIŃSKI Aleksander Z/4611/15 2022  KNF   KN   SKN  
6 f 1 U23 (2) 48.51 PAŹDZIERZ Adam KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL II MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/4651/15 2024  KNF  
800 m M
1 3 e 1 U23 1:50.59 AUGUSTYNIAK Jakub GKS Olimpia Grudziądz # 2001 U23 KP I GIZA Andrzej B.D. # Z/0931/16 2024 LDK!  KNF   KN   SKN  
2 4 e 1 U23 1:50.62 WYDERKA Maciej KS AZS AWF Katowice # 2002 U23 SL I SZCZYRK Janusz B.D. Z/1315/16 2024 LDK!  KNF   SKN   KN B  
3 5 e 1 1:51.34 OLESZEK Kamil AZS UMCS Lublin 1998 Sen LU I KRÓL Zbigniew B.D. Z/0705/16 2024
4 7 e 1 U23 (5) 1:51.88 DOMINIAK Daniel SL GKS Olsza Olszyna 2001 U23 DS II URBATZKA Natalia # Z/0817/16 2024 3
5 9 e 1 U23 (6) 1:52.74 WIATRZYK Robert TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2000 U23 LU II WAWRZUSISZYN Tomasz B.D. Z/1754/18 2024
6 13 e 1 1:54.62 ZIĘBA Szymon Kraków Athletics Team # 1999 Sen MA II B.D. SOBCZYK Grzegorz # , Z/0312/15 , 2024
1 8 e 2 1:52.56 SIERADZKI Patryk CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1998 Sen KP II SOBOWIEC Bartosz B.D. Z/0064/14 2024 1  KN  
2 10 e 2 1:52.84 KITLIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 1998 Sen LU II KRÓL Zbigniew B.D. # Z/0127/14 2024 1
3 11 e 2 1:53.77 WARZECHA Henryk KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA II KRÓL Zbigniew Z/0525/13 2023 2
4 15 e 2 U23 (8) 1:56.66 PIASECKI Ryszard OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP II BYTNIEWSKI Szymon B.D. B.D. Z/0948/18 2023
1 1 e 3 1:50.05 DOBEK Patryk MKL Szczecin 1994 Sen ZP I B.D. # Z/0373/11 2024 MM  KN   SKN  
2 2 e 3 U23 1:50.33 OSTROWSKI Filip KKL Rodło Kwidzyn # 2001 U23 PM I B.D. JASZCZAK Stanisław # , Z/0336/15 , 2024  KNF   KN   SKN  
3 6 e 3 U23 1:51.61 MASACZYŃSKI Adam KKL Kielce 2001 U23 SK I JÓŹWIK Krzysztof B.D. Z/3631/15 2024  SKN   KN B  
4 12 e 3 U23 (7) 1:54.36 ADAMCZEWSKI Dominik KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ II WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/3703/15 2024
5 14 e 3 1:55.19 CHODURA Marcel LKS Victoria Olesno # 1999 Sen OP II B.D. B.D. # , Z/1194/15 , 2023
1 f 1 1:51.59 SIERADZKI Patryk CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1998 Sen KP I SOBOWIEC Bartosz B.D. Z/0064/14 2024 1  KN  
2 f 1 1:51.87 DOBEK Patryk MKL Szczecin 1994 Sen ZP II B.D. # Z/0373/11 2024 MM  KN   SKN  
3 f 1 U23 (1) 1:51.87 WYDERKA Maciej KS AZS AWF Katowice # 2002 U23 SL II SZCZYRK Janusz B.D. Z/1315/16 2024 LDK!  KNF   SKN   KN B  
4 f 1 U23 (2) 1:51.92 OSTROWSKI Filip KKL Rodło Kwidzyn # 2001 U23 PM II B.D. JASZCZAK Stanisław # , Z/0336/15 , 2024  KNF   KN   SKN  
5 f 1 U23 (3) 1:51.98 AUGUSTYNIAK Jakub GKS Olimpia Grudziądz # 2001 U23 KP II GIZA Andrzej B.D. # Z/0931/16 2024 LDK!  KNF   KN   SKN  
6 f 1 1:53.80 OLESZEK Kamil AZS UMCS Lublin 1998 Sen LU II KRÓL Zbigniew B.D. Z/0705/16 2024
7 f 1 U23 (4) 1:53.99 MASACZYŃSKI Adam KKL Kielce 2001 U23 SK II JÓŹWIK Krzysztof B.D. Z/3631/15 2024  SKN   KN B  
  f 1 DNF KITLIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 1998 Sen LU -- KRÓL Zbigniew B.D. # Z/0127/14 2024 1
1000 m M
1 1 w 1 2:46.99 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998 Sen MZ -- MODELSKI Michał B.D. B.D. # Z/1605/14 2024  KN   SKN   797
2 2 w 1 2:54.24 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 Sen OP -- PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/1156/12 2024  SKN   722
3 3 w 1 U23 2:58.24 MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa 2002 U23 MZ -- RZEPKA Marek Z/0490/16 2024 LDK!  KNF   KN   SKN   682
4 4 w 1 U23 3:00.08 TARASIEWICZ Olivier KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ -- RZEPKA Marek B.D. B.D. Z/1572/16 2024  KN B   663
5 5 w 1 U23 3:03.29 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 2002 U23 MZ -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2022 4 LDK!  KN B   632
  w 1 U23 DNS JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U23 WP -- 0
1500 m M
1 1 s 1 3:41.53 ROZMYS Michał AZS UMCS Lublin # 1995 Sen LU M B.D. KOSTRZEBA Jacek , Z/1727/11 , 2024  KN   SKN  
2 2 s 1 3:43.90 KOWALCZYK Andrzej Kraków Athletics Team # 1998 Sen MA I SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/1674/14 2024  KN  
3 3 s 1 3:48.47 ŻYWKO Szymon AZS UMCS Lublin 1999 Sen LU I BARSZCZ Mirosław B.D. Z/1224/16 2024  KN   SKN  
4 4 s 1 U23 (1) 3:49.46 POCZWARDOWSKI Jędrzej MKL Toruń 2002 U23 KP II WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2386/16 2024 LDK!  SKN   KN B  
5 5 s 1 3:49.87 MUTWIL Oliwier TL ROW Rybnik # 1999 Sen SL II B.D. B.D. B.D. # , Z/2051/16 , 2024
6 6 s 1 U23 (2) 3:50.68 ZIELEŃ Michał CWKS Resovia Rzeszów 2002 U23 PK II KOWAL Piotr B.D. Z/3739/16 2024  KNF   KN   SKN  
7 7 s 1 3:52.70 MARMON Patryk KS AZS AWF Kraków 1997 Sen MA II SUDOŁ Grzegorz B.D. Z/1189/14 2024 2
8 8 s 1 3:52.96 PETRUSIEWICZ Grzegorz AZS Łódź 1996 Sen LD II B.D. KUCZKOWSKI Piotr , Z/0718/13 , 2024
9 9 s 1 U23 (3) 3:53.22 WIŚNIEWSKI Damian GKS Olimpia Grudziądz 2000 U23 KP II CZUBASZEK Jarosław Z/2264/15 2024 3
10 10 s 1 3:54.66 BOROWSKI Dawid KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1999 Sen WP II WOSIEK Jacek B.D. # Z/2413/15 2024
11 11 s 1 3:54.72 WŁODARCZYK Adam KS AZS AWF Warszawa 1997 Sen MZ II
12 12 s 1 3:54.93 KULESZA Robert KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1999 Sen WP II GRZEGOROWSKA Kamila B.D. Z/0986/16 2024
13 13 s 1 U23 (4) 3:55.46 KUCHMAN Mateusz AZS-AWF Katowice 2001 U23 SL II LDK!
14 14 s 1 U23 (5) 3:57.11 KUCHARSKI Bartosz SRS Kondycja Piaseczno 2000 U23 MZ II PARADOWSKA Renata B.D. # Z/1215/16 2024 LDK!
15 15 s 1 4:01.80 MŁYNARZ Kamil SKB Kraśnik 1990 Sen LU II BIAŁY Zbigniew B.D. Z/3912/11 2024 2
3000 m M
1 1 s 1 8:09.53 ROZMYS Michał AZS UMCS Lublin # 1995 Sen LU I B.D. KOSTRZEBA Jacek , Z/1727/11 , 2024  KN   SKN  
2 2 s 1 8:14.14 KOWALCZYK Andrzej Kraków Athletics Team # 1998 Sen MA I SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/1674/14 2024  KN  
3 3 s 1 8:15.06 ŻYWKO Szymon AZS UMCS Lublin 1999 Sen LU I BARSZCZ Mirosław B.D. Z/1224/16 2024  KN   SKN  
4 4 s 1 U23 (1) 8:15.86 WIĄCEK Aleksander OKS Start Otwock 2000 U23 MZ I B.D. B.D. # Z/4260/15 2024  KNF   KN  
5 5 s 1 U23 (2) 8:19.21 GOS Mateusz RLTL GGG Radom # 2002 U23 MZ II BŁASIŃSKI Artur Z/0783/20 2024 LDK!  KNF   KN  
6 6 s 1 U23 (3) 8:19.55 ZIELEŃ Michał CWKS Resovia Rzeszów 2002 U23 PK II KOWAL Piotr B.D. Z/3739/16 2024  KNF   KN   SKN  
7 7 s 1 8:20.28 KACZMAREK Mateusz BKS Bydgoszcz 1996 Sen KP II RUDNIK Damian Z/0819/12 2024
8 12 s 1 U23 (4) 8:28.31 SKALSKI Szymon AZS-AWFiS Gdańsk # 2002 U23 PM II B.D. B.D. ROLBIECKI Zbigniew # , Z/2827/16 , 2024  KNF   KN B  
9 13 s 1 8:29.81 BOROWSKI Dawid KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1999 Sen WP II WOSIEK Jacek B.D. # Z/2413/15 2024
10 15 s 1 U23 (5) 8:36.77 CZYŻEWSKI Jakub RKS Łódź 2001 U23 LD II B.D.  KN B  
11 20 s 1 8:51.45 MŁYNARZ Kamil SKB Kraśnik 1990 Sen LU III BIAŁY Zbigniew B.D. Z/3912/11 2024 2
1 8 s 2 8:23.19 MUTWIL Oliwier TL ROW Rybnik # 1999 Sen SL II B.D. B.D. B.D. # , Z/2051/16 , 2024
2 9 s 2 8:24.78 MARMON Patryk KS AZS AWF Kraków 1997 Sen MA II SUDOŁ Grzegorz B.D. Z/1189/14 2024 2
3 10 s 2 8:25.74 GUMKOWSKI Szymon GKS Cartusia Kartuzy # 1999 Sen PM II B.D. SERKOWSKI Wojciech , Z/1919/18 , 2024
4 11 s 2 8:26.95 BABIK Filip Stowarzyszenie Piekielni Warszawa 1996 Sen MZ II STANISLAWSKI Krzysztof B.D. B.D. , Z/3905/16 , 2024
5 14 s 2 8:32.96 GONTARCZYK Rafał RLTL Optima Radom 1989 Sen MZ II B.D. # Z/4024/11 2023
6 16 s 2 U23 (6) 8:42.57 KUCHARSKI Bartosz SRS Kondycja Piaseczno 2000 U23 MZ II PARADOWSKA Renata B.D. # Z/1215/16 2024 LDK!
7 17 s 2 8:44.52 KUBICKI Adam MKS Polonia Warszawa 1997 Sen MZ II
8 18 s 2 8:45.19 KUBIAK Maciej UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork 1988 Sen PM III B.D. Z/2554/19 2023
9 19 s 2 8:48.03 SOKOŁOWSKI Ryszard LKB im. Braci Petk Lębork 1987 Masters PM III B.D. Z/4670/19 2024
10 21 s 2 U23 (7) 8:52.06 ARENDT Kacper GKS Olimpia Grudziądz 2002 U23 KP III CZUBASZEK Jarosław Z/2216/19 2024 4 LDK!
11 22 s 2 9:06.03 LIPIŃSKI Mateusz AML Słupsk 1999 Sen PM III RUMIŃSKI Wojciech B.D. Z/1917/17 2024
60 m pł M M
1 1 e 1 7.64 CZYKIER Damian KS Podlasie Białystok 1992 Sen PD -- JUSTYŃSKI Mikołaj STANISLAWSKI Krzysztof Z/3159/11 2024 MM  KN   SKN  
2 3 e 1 7.83 KILJAN Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ -- WOJTKOWSKI Maciej Z/0440/15 2024 1  KN   SKN  
3 5 e 1 U23 7.97 BUJAK Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U23 OP -- KOBIAŁKA Kamil B.D. B.D. Z/2877/15 2024 M  SKN   KN B  
4 8 e 1 U23 8.03 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL GGG Radom # 2000 U23 MZ -- TRZOS Leszek B.D. # Z/5567/15 2024  KNF   KN   SKN  
5 9 e 1 8.21 BACHAR Patryk KS AZS AWF Wrocław 1992 Sen DS --
6 12 e 1 U23 (7) 8.62 WĘGRZYN Jakub MKS Osa Zgorzelec 2002 U23 DS -- LDK!  SKN  
7 13 e 1 U23 (8) 8.74 KALISZEWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 2000 U23 PD -- B.D.
1 2 e 2 U23 7.71 SZYMAŃSKI Jakub SKLA Sopot 2002 U23 PM -- WERNER Bernard B.D. Z/3149/16 2024  KNF   KN   SKN  
2 4 e 2 7.85 ŻEBROWSKI Dawid RLTL Optima Radom 1997 Sen MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/0213/13 2023 M
3 6 e 2 U23 7.99 FRĄCKIEWICZ Natan STS Pomerania Szczecinek 2001 U23 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/2964/16 2022 1 LDK!  KNF   KN   SKN  
4 7 e 2 8.02 NOGA Artur KS AZS AWF Warszawa 1988 Sen MZ --  SKN  
5 10 e 2 U23 (5) 8.33 SINIŁO Krystian KS Podlasie Białystok 2000 U23 PD -- NABIAŁEK Łukasz B.D. Z/1535/15 2024
6 11 e 2 U23 (6) 8.53 ŁOSIN Rafał MKL Szczecin 2002 U23 ZP -- BINDASZEWSKA Hanna BINDASZEWSKA Hanna B.D. B.D. , Z/0682/17 , 2024 LDK!  SKN   KN B  
7 14 e 2 U23 (9) 8.80 TREDER Szymon WKS Flota Gdynia 2001 U23 PM -- SADKOWSKI Ryszard Z/0136/19 2024
8 15 e 2 U23 (10) 8.84 POMIAN Radosław KS Podlasie Białystok 2000 U23 PD -- NABIAŁEK Łukasz B.D. # Z/1518/15 2024
1 f 1 U23 (1) 7.60 SZYMAŃSKI Jakub SKLA Sopot 2002 U23 PM -- WERNER Bernard B.D. Z/3149/16 2024  KNF   KN   SKN  
2 f 1 7.60 CZYKIER Damian KS Podlasie Białystok 1992 Sen PD -- JUSTYŃSKI Mikołaj STANISLAWSKI Krzysztof Z/3159/11 2024 MM  KN   SKN  
3 f 1 7.69 KILJAN Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ -- WOJTKOWSKI Maciej Z/0440/15 2024 1  KN   SKN  
4 f 1 7.74 ŻEBROWSKI Dawid RLTL Optima Radom 1997 Sen MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/0213/13 2023 M
5 f 1 U23 (2) 7.93 BUJAK Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 U23 OP -- KOBIAŁKA Kamil B.D. B.D. Z/2877/15 2024 M  SKN   KN B  
6 f 1 7.94 NOGA Artur KS AZS AWF Warszawa 1988 Sen MZ --  SKN  
7 f 1 U23 (3) 7.98 MICHNIEWSKI Olgierd RLTL GGG Radom # 2000 U23 MZ -- TRZOS Leszek B.D. # Z/5567/15 2024  KNF   KN   SKN  
8 f 1 U23 (4) 8.02 FRĄCKIEWICZ Natan STS Pomerania Szczecinek 2001 U23 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/2964/16 2022 1 LDK!  KNF   KN   SKN  
1 1 w 1 8.25 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998 Sen MZ -- MODELSKI Michał B.D. B.D. # Z/1605/14 2024  KN   SKN   920
2 2 w 1 8.45 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 Sen OP -- PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/1156/12 2024  SKN   872
3 3 w 1 U23 8.64 TARASIEWICZ Olivier KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ -- RZEPKA Marek B.D. B.D. Z/1572/16 2024  KN B   827
4 4 w 1 U23 8.65 MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa 2002 U23 MZ -- RZEPKA Marek Z/0490/16 2024 LDK!  KNF   KN   SKN   825
5 5 w 1 U23 8.72 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U23 WP -- 809
6 6 w 1 U23 9.21 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 2002 U23 MZ -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2022 4 LDK!  KN B   700
  w 1 DNS WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 1991 Sen MZ -- MODELSKI Michał Z/4067/11 2024 MM  KN   SKN   0
  w 1 U23 DNS KŁOSIŃSKI Szymon MKLA Łęczyca 2001 U23 LD -- KUBIAK Robert Z/4820/15 2022 3 0
4x200 m M
1 1 s 1 1:26.78 KOZŁOWSKI Przemysław
TARADAJ Bartosz
CYGAN Wiktor
DZIDA Paweł
AZS-AWF Katowice 1998
2001
2003
1999
Sen SLK -- B.D. PRENCEL Piotr
KOTUŁA Krzysztof B.D.
MARMUR Stanisław B.D.
KRUPA Iwona
, Z/0326/14
Z/5732/15
Z/0991/20
Z/0121/15
, 2024
2024
2024
2024



1
2 2 s 1 1:26.84 WYKROTA Patryk
ZIMNIAK Kacper
JANKOWSKI Tomasz
ADAMCIO Cyprian
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2000
2004
1999
2003
Sen WLP -- WALCZAK Michał B.D.
WALCZAK Michał
WALCZAK Katarzyna
WALCZAK Michał
Z/1067/17
Z/0651/19
Z/0837/15
Z/0845/17
2024
2023
2024
2024




3 5 s 1 1:33.00 GOŁĄB Jarosław
PAWŁOWSKI Patryk
JARZĄB Miłosz
PĘDZIWIATR Jakub
LKS MOSiR Sieradz 2000
1997
1999
1999
Sen LDZ -- CIERPLIKOWSKI Bartosz B.D.
CIERPLIKOWSKI Bartosz
B.D. CIERPLIKOWSKI Bartosz
B.D. CIERPLIKOWSKI Bartosz
Z/2244/18
Z/1260/13
, Z/1279/20
, Z/0930/17
2024
2024
, 2024
, 2024

1


4 6 s 1 1:33.52 MALANOWSKI Łukasz
WAŚKIEWICZ Norbert
CZECHOSKI Adam
SOBIECH Jakub
KS Sprinterzy.com Kraków 1996
2000
1999
1990
Sen MLP -- MALANOWSKI Łukasz
B.D. B.D.
B.D.
MALANOWSKI Łukasz
Z/3997/15
, Z/2505/17
Z/0535/15
Z/11732/21
2024
, 2024
2023
2024




  s 1 DNF ŻOK Łukasz
SOŁTYSIAK Daniel
SOŁTYSIAK Bartosz
RADZEWICZ Jędrzej
ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001
2001
2001
2001
U23 LBU -- SASKA Tomasz B.D.
ROŻEJ Marek B.D.
ROŻEJ Marek
SASKA Tomasz B.D.
Z/3718/16
Z/0234/19
Z/0233/19
Z/5771/15
2024
2024
2024
2024




1 3 s 2 1:29.22 SŁOWIK Maciej
WRÓBEL Mateusz
OLEJNICZAK Jakub
BRYLIŃSKI Robert
TS Wieliczanka Wieliczka 2004
2000
1997
1991
Sen MLP -- WÓJCIK Teodor

CZYŻ Radosław B.D. B.D.
B.D.
Z/0086/18
Z/0056/13
Z/3806/11
2024
2024
2024
3


2 4 s 2 1:29.42 BACHAR Patryk
JOPEK Mateusz
BUGAJSKI Paweł
ŁUKOMSKI Adam
KS AZS AWF Wrocław 1992
1996
2001
2001
Sen DOL --
KOKOT Zdzisław
ROSTEK William B.D.
ROŻEJ Marek B.D.
Z/0042/12
Z/4584/15
Z/3032/16
2024
2024
2024
1


3 7 s 2 1:33.53 RÓŻAŃSKI Mateusz
BRYL Michał
WAŁASZEK Nikodem
OPOCKI Michał
KU AZS PWSZ w Tarnowie 1998
1997
2003
1998
Sen MLP --
WAŁASZEK Jarosław
B.D.
Z/1860/16
2023
2

  s 2 DQ KWIATKOWSKI Mateusz
DUDEK Bartosz
JAROSZEWICZ Ernest
JABŁOŃSKI Jakub
MKS Juvenia Białystok 1999
1992
1999
2002
Sen POD -- DUDEK Bartosz
DUDEK Bartosz
B.D. DUDEK Bartosz
B.D. B.D.
Z/1796/16
Z/3483/11
, Z/2454/20
Z/2453/20
2022
2024
, 2024
2022
2



  s 2 DQ BURKIEWICZ Eryk
KUREK Maciej
KORUSIEWICZ Arkadiusz
MUSIAŁ Kacper
KS Sprinterzy.com Kraków 2003
1994
1999
2001
Sen MLP -- ŻĄDŁO Jacek B.D.
MALANOWSKI Łukasz
B.D. B.D.
B.D.
, Z/0354/17
Z/0868/22
Z/11432/21
Z/3109/20
, 2023
2024
2022
2022




Wzwyż M
1 f 1 2.26 KOBIELSKI Norbert MKS Inowrocław 1997 Sen KP M KRAKOWIAK Lech B.D. Z/1752/13 2024  KN   SKN  
2 f 1 U23 (1) 2.19 KOŁODZIEJSKI Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U23 KP I KARNAS Zbigniew MICHALSKI Włodzimierz B.D. , Z/3296/17 , 2024 LDK!  KNF   KN   SKN  
3 f 1 U23 (2) 2.08 WIŚNIEWSKI Gracjan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U23 KP I MICHALSKI Włodzimierz B.D. B.D. B.D. Z/0798/15 2023 LDK!  KN B  
4 f 1 2.08 MOSZCZYŃSKI Sebastian KS Podlasie Białystok 2003 U20 PD I NAZARKIEWICZ Robert Z/3064/16 2024 LDK!  KNF   SKN   OSU  
5 f 1 U23 (3) 2.04 GLAZIK Maksymilian KS AZS AWF Warszawa # 2001 U23 MZ II B.D. ŁUKASIAK Michał , Z/0257/19 , 2024
6 f 1 2.04 NIELUB Jakub KS AZS AWF Warszawa # 2003 U20 MZ II RADKIEWICZ Przemysław B.D. # Z/5098/19 2024 LDK!  KNF   SKN   OSU  
7 f 1 U23 (4) 2.00 KUCHCZYŃSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2002 U23 KP II B.D. MICHALSKI Włodzimierz , Z/6464/15 , 2024  KN B  
8 f 1 2.00 SIDYA Cezar GKS Olimpia Grudziądz 2004 U20 KP II KAŃSKI Ryszard B.D. Z/4854/19 2024 LDK!  KNF   SKN   OSU  
9 f 1 U23 (5) 2.00 RUTOWICZ Przemysław KS AZS AWF Katowice # 2000 U23 SL II GRABOLUS Marek Z/2231/15 2024
10 f 1 1.95 KOSTKIEWICZ Filip KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA II ZAPART Stanisław ZAPART Stanisław Z/0505/15 2024
1 1 w 1 2.02 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998 Sen MZ II MODELSKI Michał B.D. B.D. # Z/1605/14 2024  KN   SKN   822
2 2 w 1 1.99 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 1991 Sen MZ II MODELSKI Michał Z/4067/11 2024 MM  KN   SKN   794
3 3 w 1 1.90 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 Sen OP III PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/1156/12 2024  SKN   714
4 4 w 1 U23 1.87 MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa 2002 U23 MZ III RZEPKA Marek Z/0490/16 2024 LDK!  KNF   KN   SKN   687
5 7 w 1 U23 1.78 KŁOSIŃSKI Szymon MKLA Łęczyca 2001 U23 LD -- KUBIAK Robert Z/4820/15 2022 3 610
6 5 w 1 U23 1.78 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 2002 U23 MZ -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2022 4 LDK!  KN B   610
7 6 w 1 U23 1.78 TARASIEWICZ Olivier KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ -- RZEPKA Marek B.D. B.D. Z/1572/16 2024  KN B   610
8 8 w 1 U23 1.75 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U23 WP -- 585
  w 1 DNS BARAN Patryk AZS-AWFiS Gdańsk 1998 Sen PM --  SKN   0
Tyczka M
1 f 1 5.61 LISEK Piotr KMS Szczecin # 1992 Sen ZP MM SZCZEPAŃSKI Marcin Z/1183/11 2024 MM  KN   SKN  
2 f 1 5.41 WOJCIECHOWSKI Paweł CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1989 Sen KP M MICHALSKI Włodzimierz # Z/2184/11 2024 MM  KN   SKN  
3 f 1 5.31 PAWLIK Karol CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1994 Sen KP M DAKINIEWICZ Wojciech Z/2178/11 2023 M
4 f 1 5.21 SOBERA Robert KS AZS AWF Wrocław 1991 Sen DS M ŁOŚ Dariusz Z/4015/11 2024 MM  KN   SKN  
5 f 1 5.11 CHMARA Sebastian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 Sen KP I B.D. #
6 f 1 U23 (1) 5.01 MARCINIEWICZ Bartosz KS AZS AWF Katowice # 2002 U23 SL I SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. # Z/2627/16 2024 LDK!  KNF   KN B  
7 f 1 4.80 GAWENDA Michał KS Warszawianka W-wa # 2005 U18 MZ I GAWENDA Andrzej B.D. Z/1119/18 2024 LDK!  KNF   SKN   OSU  
7 f 1 U23 (2) 4.80 KUPCZAK Adrian UKS Olimp Mazańcowice 2002 U23 SL I KRUPIŃSKI Piotr Z/3514/16 2023 1  KNF   KN   SKN  
9 f 1 4.60 CZERNIAK Przemysław SL Olimpia Poznań 1984 Masters WP I DZIAMSKI Krzysztof Z/1609/20 2024
10 f 1 4.60 MUŻDŻYŃSKI Maksymilian RKS Łódź 1997 Sen LD I B.D.
10 f 1 U23 (3) 4.60 NAWOCKI Paweł KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS I ŁOŚ Dariusz Z/3604/15 2024  KN B  
12 f 1 U23 (4) 4.40 PEITLER Antoni KS AZS AWF Wrocław 2002 U23 DS II ŁOŚ Dariusz B.D. Z/4760/19 2024  KNF  
1 1 w 1 4.30 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998 Sen MZ II MODELSKI Michał B.D. B.D. # Z/1605/14 2024  KN   SKN   702
2 2 w 1 U23 4.20 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 2002 U23 MZ II WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2022 4 LDK!  KN B   673
3 3 w 1 4.00 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 Sen OP II PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/1156/12 2024  SKN   617
4 4 w 1 U23 3.90 MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa 2002 U23 MZ III RZEPKA Marek Z/0490/16 2024 LDK!  KNF   KN   SKN   590
5 5 w 1 U23 3.90 TARASIEWICZ Olivier KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ III RZEPKA Marek B.D. B.D. Z/1572/16 2024  KN B   590
  w 1 U23 NM JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U23 WP -- 0
W dal M
1 f 1 8.01 TARKOWSKI Piotr KS AZS-AWF Biała Podlaska 1999 Sen LU MM MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/5026/15 2024  KN  
2 f 1 7.52 JOPEK Mateusz KS AZS AWF Wrocław 1996 Sen DS I KOKOT Zdzisław Z/0042/12 2024 1
3 f 1 7.49 RÓŻAŃSKI Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 1998 Sen MA I
4 f 1 U23 (1) 7.30 KRZEMIŃSKI Dawid RLTL GGG Radom # 2000 U23 MZ I BŁASIŃSKI Artur B.D. Z/4910/15 2024 LDK!  KNF   KN   SKN  
5 f 1 U23 (2) 7.23 CZARNOCKI Damian KS AZS AWF Warszawa # 2000 U23 MZ II MAKARUK Tadeusz  KNF   KN B  
6 f 1 7.23 CHOJNOWSKI Bartosz KS Podlasie Białystok 1997 Sen PD II B.D. 1
7 f 1 7.17 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 1998 Sen KP II BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2024  KN   SKN  
8 f 1 7.16 STRZAŁKOWSKI Adrian MKL Szczecin # 1990 Sen ZP II B.D. Z/3196/11 2024
9 f 1 U23 (3) 7.10 LEMIESZEK Kacper KS AZS-AWF Biała Podlaska 2000 U23 LU II MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/5232/15 2024  KNF   KN B  
10 f 1 U23 (4) 6.92 KRAWCZYK Kacper AZS Łódź 2001 U23 LD II SADACH Aneta SADACH Aneta B.D. Z/3833/15 2023 LDK!  KNF   KN  
11 f 1 U23 (5) 6.67 TOMCZYK Wojciech KS Podlasie Białystok 2002 U23 PD III NAZARKIEWICZ Robert Z/2836/16 2024 2 LDK!  KN B  
1 1 w 1 7.24 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 1991 Sen MZ II MODELSKI Michał Z/4067/11 2024 MM  KN   SKN   871
2 2 w 1 7.10 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 Sen OP II PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/1156/12 2024  SKN   838
3 3 w 1 U23 7.01 MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa 2002 U23 MZ II RZEPKA Marek Z/0490/16 2024 LDK!  KNF   KN   SKN   816
4 4 w 1 6.92 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998 Sen MZ II MODELSKI Michał B.D. B.D. # Z/1605/14 2024  KN   SKN   795
5 5 w 1 U23 6.85 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U23 WP II 778
6 6 w 1 6.60 BARAN Patryk AZS-AWFiS Gdańsk 1998 Sen PM III  SKN   720
7 7 w 1 U23 6.54 TARASIEWICZ Olivier KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ III RZEPKA Marek B.D. B.D. Z/1572/16 2024  KN B   707
8 8 w 1 U23 6.12 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 2002 U23 MZ -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2022 4 LDK!  KN B   613
9 9 w 1 U23 5.83 KŁOSIŃSKI Szymon MKLA Łęczyca 2001 U23 LD -- KUBIAK Robert Z/4820/15 2022 3 550
Trójskok M
1 f 1 15.88 ŚWIDERSKI Adrian WKS Śląsk Wrocław 1986 Masters DS I JAGACIAK Jarosław Z/1691/11 2024 1  KN   SKN  
2 f 1 15.45 KULMACZEWSKI Jan KS AZS AWF Warszawa 1995 Sen MZ I B.D. ŁUKASIAK Michał , Z/1677/12 , 2023
3 f 1 U23 (1) 15.32 KRZEMIŃSKI Dawid RLTL GGG Radom # 2000 U23 MZ I BŁASIŃSKI Artur B.D. Z/4910/15 2024 LDK!  KNF   KN   SKN  
4 f 1 15.24 SULWIRSKI Rafał KS AZS AWF Warszawa 1996 Sen MZ I SULWIRSKI Rafał B.D. # Z/1200/12 2023 1
5 f 1 15.22 ŚWIERCZYNA Bartosz KS AZS AWF Katowice # 1998 Sen SL I KORZEŃ Robert Z/0485/14 2024 1
6 f 1 U23 (2) 15.22 GALIK Wojciech WKS Wawel Kraków 2002 U23 MA I KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/0848/18 2024  KNF   KN B  
7 f 1 15.21 BRACKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki # 2003 U20 LD I ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. Z/3046/17 2024 LDK!  KNF   SKN   KN B  
8 f 1 U23 (3) 14.57 SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA II ZAPART Stanisław B.D. Z/5971/15 2024  KN B  
9 f 1 14.41 DAROSZEWSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1991 Sen KP II
10 f 1 U23 (4) 14.40 STYBOR Jakub SKLA Sopot 2000 U23 PM II B.D. #
11 f 1 U23 (5) 14.12 WYSZYŃSKI Paweł KS Podlasie Białystok 2001 U23 PD III NAZARKIEWICZ Robert B.D. B.D. Z/3665/18 2024
12 f 1 13.44 SOBORA Łukasz KS Lemiesz Team Warszawa 1978 Masters MZ III SOBORA Łukasz Z/1250/14 2024
Kula (7.26) M
1 f 1 21.53 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn 1997 Sen WN MM BUKOWIECKI Ireneusz Z/0116/13 2024 MM  KN   SKN  
2 f 1 21.07 HARATYK Michał KS Sprint Bielsko-Biała 1992 Sen SL MM B.D. # Z/0084/11 2024 MM  KN   SKN  
3 f 1 19.19 KOWNATKE Rafał LKS Ziemi Puckiej Puck 1985 Masters PM M KOWNATKE Rafał Z/5086/11 2024 1  SKN  
4 f 1 19.12 SZYSZKOWSKI Jakub KS AZS AWF Katowice # 1991 Sen SL M B.D. # Z/1690/11 2024  KN   SKN  
5 f 1 18.61 ŁUKSZO Sebastian AZS UMCS Lublin 1994 Sen LU M B.D. M  SKN  
6 f 1 U23 (1) 18.50 GOŹDZIEWICZ Piotr KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ M OLSZEWSKI Radosław B.D. # Z/3653/15 2024  KNF   KN   SKN  
7 f 1 18.40 MAZUR Szymon KS AZS AWF Warszawa # 1998 Sen MZ M OLSZEWSKI Radosław B.D. Z/0477/14 2024  SKN  
8 f 1 18.37 GUDRO Andrzej WLKS Nowe Iganie 1994 Sen MZ M MIERNICKI Sławomir Z/3566/11 2023 MM  SKN  
9 f 1 U23 (2) 17.45 MAROK Wojciech MKL Jurand Szczytno 2001 U23 WN I BUKOWIECKI Maciej B.D. Z/1647/15 2024 LDK!  KNF   KN   SKN  
10 f 1 16.94 PAROL Jan WLKS Nowe Iganie 1995 Sen MZ I MIERNICKI Sławomir Z/1506/12 2023 M  SKN  
11 f 1 U23 (3) 15.80 BORKOWSKI Jakub MKL Jurand Szczytno 2001 U23 WN I BUKOWIECKI Maciej B.D. Z/5618/15 2024 LDK!  SKN   KN B  
12 f 1 U23 (4) 15.23 RUCIŃSKI Kacper MKL Jurand Szczytno 2002 U23 WN I BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej Z/3674/16 2024 LDK!  SKN   KN B  
1 1 w 1 15.54 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 1991 Sen MZ I MODELSKI Michał Z/4067/11 2024 MM  KN   SKN   823
2 2 w 1 15.54 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998 Sen MZ I MODELSKI Michał B.D. B.D. # Z/1605/14 2024  KN   SKN   823
3 3 w 1 14.81 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 Sen OP I PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/1156/12 2024  SKN   778
4 4 w 1 13.29 BARAN Patryk AZS-AWFiS Gdańsk 1998 Sen PM II  SKN   685
5 5 w 1 U23 12.24 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U23 WP III 621
6 6 w 1 U23 11.52 TARASIEWICZ Olivier KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ -- RZEPKA Marek B.D. B.D. Z/1572/16 2024  KN B   577
7 7 w 1 U23 11.48 MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa 2002 U23 MZ -- RZEPKA Marek Z/0490/16 2024 LDK!  KNF   KN   SKN   575
8 8 w 1 U23 10.93 KŁOSIŃSKI Szymon MKLA Łęczyca 2001 U23 LD -- KUBIAK Robert Z/4820/15 2022 3 542
9 9 w 1 U23 10.68 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 2002 U23 MZ -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2022 4 LDK!  KN B   527
7-bój M
1 f 1 5675 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998 Sen MZ -- MODELSKI Michał B.D. B.D. # Z/1605/14 2024  KN   SKN  
2 f 1 5330 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 Sen OP -- PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/1156/12 2024  SKN  
3 f 1 U23 (1) 4977 MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa 2002 U23 MZ -- RZEPKA Marek Z/0490/16 2024 LDK!  KNF   KN   SKN  
4 f 1 U23 (2) 4690 TARASIEWICZ Olivier KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ -- RZEPKA Marek B.D. B.D. Z/1572/16 2024  KN B  
5 f 1 U23 (3) 4504 DONACKI Adam SKS Feniks Siedlce 2002 U23 MZ -- WYSOCKI Rafał WYSOCKI Rafał Z/5559/15 2022 4 LDK!  KN B  
  f 1 DNF WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 1991 Sen MZ -- MODELSKI Michał Z/4067/11 2024 MM  KN   SKN  
  f 1 DNF BARAN Patryk AZS-AWFiS Gdańsk 1998 Sen PM --  SKN  
  f 1 U23 (-) DNF KŁOSIŃSKI Szymon MKLA Łęczyca 2001 U23 LD -- KUBIAK Robert Z/4820/15 2022 3
  f 1 U23 (-) DNF JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 2000 U23 WP --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 5.2840008735657 sekund