Rzeszów 12.03.2022
Halowe Mistrzostwa Woj. Podkarpackiego U12, U14 i U16 2022
60 m K
1 3 e 1 9.51 STASZEWSKA Emilia KB Krościenko Wyżne 2012 U12 PK -- GUZIK Paweł # Z/6560/21 2024 LDK!
2 4 e 1 9.59 BRZYSKA Łucja KKL Stal Stalowa Wola 2012 U12 PK -- KŁOSOWSKA Monika # Z/1775/22 2024 LDK!
3 7 e 1 9.71 SUDOŁ Milena MKS Stal Nowa Dęba 2012 U12 PK -- ZIĘBA Julian Z/8364/21 2024 LDK!
4 12 e 1 10.01 CHUDOMENT Martyna UKS Tempo 5 Przemyśl 2011 U12 PK -- SUGIER Krzysztof Z/1977/22 2024 LDK!
5 14 e 1 10.28 GIL Izabela MKS Stal Nowa Dęba 2011 U12 PK -- ŻAK Dariusz Z/1972/22 2024 LDK!
6 15 e 1 10.32 KORABIOWSKA Maja LKS Stal Mielec 2011 U12 PK -- TORBA Agnieszka Z/1971/22 2022 LDK!
7 20 e 1 11.50 FURDYNA Nikola LKS Stal Mielec 2011 U12 PK -- TORBA Agnieszka Z/1968/22 2022 LDK!
1 1 e 2 9.43 PĘKALA Aleksandra CWKS Resovia Rzeszów 2011 U12 PK -- TITTINGER Katarzyna # Z/6840/21 2024 LDK!
2 5 e 2 9.60 BLUJ Bianka KS Komunalni Sanok 2011 U12 PK -- JANIK Emilia # Z/2045/22 2024 LDK!
3 6 e 2 9.61 PELC Paulina KB Krościenko Wyżne 2011 U12 PK -- GUZIK Paweł # Z/6561/21 2024 LDK!
4 8 e 2 9.90 DOMARADZKA Daria KKL Stal Stalowa Wola 2011 U12 PK -- SUDOŁ Edward Z/1482/22 2022
5 10 e 2 9.98 CAGARA Maja KKL Stal Stalowa Wola 2011 U12 PK -- GRDEŃ Krzysztof # Z/1975/22 2023 LDK!
6 11 e 2 10.00 KRZYSZTOFIK Lena CWKS Resovia Rzeszów 2011 U12 PK -- ZŁOTEK Grzegorz Z/1436/22 2023 LDK!
7 13 e 2 10.23 MAŚCIBRODA Maja MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2011 U12 PK -- MOŹDZIOCH Mirosław MOŹDZIOCH Mirosław Z/2080/22 2024
1 2 e 3 9.47 BAKUTA Urszula KS Komunalni Sanok 2011 U12 PK -- JANIK Emilia # Z/2044/22 2024 LDK!
2 9 e 3 9.93 KAK Katarzyna KKL Stal Stalowa Wola 2011 U12 PK -- # LDK!
3 16 e 3 10.37 MAZIARZ Maria CWKS Resovia Rzeszów 2011 U12 PK -- # LDK!
4 17 e 3 10.44 LATUSEK Aleksandra UKS Gimball Tarnawa Dolna 2011 U12 PK -- B.D. Z/2090/22 2022 LDK!
5 18 e 3 10.46 KONEFAŁ Milena MKS Stal Nowa Dęba 2011 U12 PK -- ZIĘBA Julian Z/1973/22 2024 LDK!
6 19 e 3 10.50 ZDZIEBŁO Nadia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2011 U12 PK -- MARSZAŁEK Alicja Z/9784/21 2024 LDK!
1 18 e 4 8.70 POBUTA Łucja KKB MOSiR Krosno 2007 U16 PK -- SOCHA Tomasz Z/2072/21 2024 LDK!
2 19 e 4 8.72 WOJCIECHOWSKA Magdalena KML Lubaczów 2008 U16 PK -- WAŻNY Stanisław Z/3390/20 2024 LDK!
3 21 e 4 8.73 ZAJAS Roksana LKS Brzezina Osiek 2008 U16 MA -- BULKIEWICZ Jan Z/13803/21 2023
4 45 e 4 9.09 TRYGAR Julia KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/0223/22 2024 LDK!
5 54 e 4 9.23 OZIMEK Nelly UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2007 U16 PK -- ŻĄDŁO Jacek BEZ LDK!
6 66 e 4 9.63 KALAMARZ Aleksandra KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -- LDK!
7 71 e 4 9.96 WIEJA Karolina KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U16 MA -- WAŁASZEK Jarosław # Z/10079/21 2024 LDK!
1 16 e 5 8.65 SKÓRZAK Natalia UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA -- KUKLA Rafał # Z/0313/22 2024 LDK!
2 25 e 5 8.83 NIEZABITOWSKA Izabela UKS Romer Rabka-Zdrój 2008 U16 MA -- PERUCKA Kamila Z/9381/21 2024 LDK!
3 32 e 5 8.92 DIAKUN Kateryna KS AZS AWF Kraków # 2008 U16 MA -- GUJA Marta # Z/5714/23 2024 LDK!
4 36 e 5 8.96 DUDEK Iga CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK -- LDK!
5 46 e 5 9.12 KRUSZYŃSKA Daria UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U16 PK -- WOJCIECHOWSKI Leszek # Z/4179/20 2024 LDK!
6 50 e 5 9.16 ZABAWA Klaudia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2007 U16 MA --
7 51 e 5 9.17 FLUDER Julia WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -- GAJ Paulina Z/2750/20 2024 LDK!
8 62 e 5 9.37 NABIAŁCZYK Laura MKS Tempo Kęty 2008 U16 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/9373/21 2023
1 2 e 6 8.27 ZAWÓŁ Paulina KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/0054/21 2024 LDK!
2 35 e 6 8.96 GŁOWALA Sylwia KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -- GRDEŃ Krzysztof # Z/13204/21 2024 LDK!
3 37 e 6 9.00 TRZPIS Veronica LKS Stal Mielec 2008 U16 PK -- KULIG Marzena # Z/3712/21 2024 LDK!
4 70 e 6 9.82 KUREK Hanna KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -- CHRYCZYK Katarzyna # Z/3994/20 2023
5 73 e 6 10.38 RECZEK Magdalena KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U16 MA -- LDK!
1 3 e 7 8.29 DRAGOW Patrycja AML Słupsk # 2008 U16 PM -- DIAK Mateusz Z/7089/23 2024 LDK!  OSU  
2 11 e 7 8.58 RACHWAŁ Paulina UKS Gimball Tarnawa Dolna 2007 U16 PK -- B.D. Z/5006/21 2022 LDK!
3 24 e 7 8.81 MAŁEK Julia LKS Stal Mielec 2007 U16 PK -- TORBA Tomasz # Z/3544/19 2024 LDK!
4 34 e 7 8.93 FLUDER Zofia WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -- GAJ Paulina Z/2749/20 2024 LDK!
5 33 e 7 8.93 ŁOŻAŃSKA Natalia KS Komunalni Sanok 2007 U16 PK -- DŁUGOSZ Ryszard Z/4429/18 2023 BEZ LDK!
6 49 e 7 9.15 BATKO Jagoda CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -- MAJCHROWICZ Rena # Z/0048/21 2024 LDK!
7 55 e 7 9.24 TRZEŚNIOWSKA Nikola CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -- # LDK!
8 64 e 7 9.50 PIECZONKA Lena MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2007 U16 PK -- MARSZAŁEK Alicja Z/3709/19 2022 LDK!
1 5 e 8 8.34 TITTINGER Maja CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -- KOWALSKA Klaudia MAJCHROWICZ Rena # , Z/4605/18 , 2024 BEZ LDK!
2 12 e 8 8.59 BASTER Maja TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U16 MA -- SKOCZEŃ Marcin # Z/0821/21 2024 LDK!
3 29 e 8 8.85 WÓJTOWICZ Gabriela KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/0061/21 2024 LDK!
4 38 e 8 9.00 BAUER Maja CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK -- LDK!
5 39 e 8 9.01 KAMIŃSKA Kaja LKS Stal Mielec 2008 U16 PK -- # LDK!  OSU  
6 44 e 8 9.09 PAJA Zuzanna CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK -- MAJCHROWICZ Rena # Z/13621/21 2024 LDK!
7 53 e 8 9.23 SOKOŁOWSKA Natalia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2007 U16 PK -- STRYJEWSKI Janusz MOŹDZIOCH Adolf , Z/10247/21 , 2022 LDK!
8 74 e 8 12.99 KOTFISZ Natalia KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA --
1 1 e 9 8.24 STARZYCKA Maja KS AZS AWF Kraków # 2007 U16 MA -- GUJA Marta Z/13945/21 2024 LDK!
2 13 e 9 8.59 OSTROWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK -- # LDK!
3 17 e 9 8.65 DYMEK Jagoda TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA -- WÓJCIK Teodor Z/1480/22 2024
4 20 e 9 8.73 SĘK Alessandra UKS Romer Rabka-Zdrój 2008 U16 MA -- PERUCKA Kamila Z/9935/21 2024 LDK!
5 30 e 9 8.88 GRZYWA Magdalena SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA -- MĘDRECKA Małgorzata # Z/3680/19 2023 LDK!
6 57 e 9 9.28 SOBKÓW Aleksandra KML Lubaczów 2008 U16 PK -- LDK!
7 58 e 9 9.29 DWORAK Milena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2008 U16 PK --
8 69 e 9 9.81 MIERZWA Emilia KB Witar Tarnobrzeg 2007 U16 PK -- MAŚLANKA Adam Z/5007/21 2024 LDK!
1 10 e 10 8.57 KRĘCIOCH Martyna MKS Tempo Kęty 2008 U16 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/5153/19 2023
2 14 e 10 8.62 PTAK Martyna LKS Stal Mielec 2008 U16 PK -- TORBA Tomasz Z/3599/19 2024 LDK!  OSU  
3 26 e 10 8.84 KOPCZYŃSKA Lidia KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -- GUJA Marta Z/5500/19 2024 LDK!
4 41 e 10 9.06 LIS Maria KB Witar Tarnobrzeg 2008 U16 PK -- MAŚLANKA Adam Z/3496/20 2024 LDK!
5 47 e 10 9.12 PARYS Karolina LKS Stal Mielec 2007 U16 PK --  OSU  
6 60 e 10 9.33 TRZPIS Emilia LKS Stal Mielec 2008 U16 PK -- KULIG Marzena # Z/3711/21 2024 LDK!
7 61 e 10 9.36 LAZAR Wiktoria KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U16 MA --
8 67 e 10 9.71 KONATOWICZ Malwina SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -- ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz # Z/2125/22 2023 LDK!
1 6 e 11 8.39 BANAŚ Roksana UKS Romer Rabka-Zdrój 2008 U16 MA -- PERUCKI Wiesław Z/13030/21 2024 LDK!
2 9 e 11 8.56 SOCHA Weronika UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA -- KUKLA Rafał # Z/1990/21 2024 LDK!  OSU  
3 15 e 11 8.64 KOŁODZIEJ Anna CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK -- MAJCHROWICZ Rena # Z/0972/21 2024 LDK!
4 27 e 11 8.84 SIENIAWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 2007 U16 PK -- JANIK Emilia # Z/4432/18 2023 BEZ LDK!
5 43 e 11 9.06 WOLAN Kamila KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK -- JANIK Emilia # Z/13630/21 2024 LDK!
6 52 e 11 9.21 WANDAS Zuzanna CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK -- DUDA Bogusław # Z/1134/21 2024 LDK!
7 59 e 11 9.31 STAŚKO Magdalena UKS Lider Siercza 2008 U16 MA -- WÓJCIK Teodor # Z/3613/20 2024 LDK!
8 65 e 11 9.52 ZĘBALA Laura KS AZS AWF Kraków # 2008 U16 MA -- ZAPART Stanisław Z/0845/23 2024 LDK!
1 7 e 12 8.53 POLAK Anna UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/0314/22 2022 LDK!  OSU  
2 8 e 12 8.56 CHMURA Maja LKS Stal Mielec 2008 U16 PK -- TORBA Tomasz # Z/2589/20 2024 LDK!
3 22 e 12 8.73 ŁOBOŚ Emilia CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -- WIERZBICKI Mirosław Z/0590/22 2024
4 28 e 12 8.85 BRZYSKA Weronika KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK -- LDK!
5 40 e 12 9.06 BOREK Gabriela KB Krościenko Wyżne 2007 U16 PK -- ZATORSKI Witold Z/10126/21 2022 BEZ
6 42 e 12 9.06 BRZYSKA Karolina KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/0203/22 2024 LDK!
7 63 e 12 9.39 PIECHNIAK Nikola KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -- LDK!
1 4 e 13 8.30 BUŁAT Agata KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA --
2 23 e 13 8.79 GONKIEWICZ Joanna UKS Lider Siercza 2007 U16 MA -- WÓJCIK Teodor Z/3168/20 2022 LDK!
3 31 e 13 8.90 SADKIEWICZ Julia WKS Wawel Kraków # 2007 U16 MA -- CZYŻ Radosław Z/2698/18 2024
4 48 e 13 9.13 ŁUKASIK Marta WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -- GAJ Paulina Z/2751/20 2024 LDK!
5 56 e 13 9.24 WARIAS Kornelia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U16 MA --
6 68 e 13 9.78 KOPERA Wiktoria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2008 U16 PK -- BIGUS Anna # Z/3708/19 2024
7 72 e 13 10.01 KNAPIK Aleksandra ULKS Lipinki 2008 U16 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/4027/20 2022 BEZ LDK!
1 3 e 14 8.68 KRUPA Natalia KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK -- BARSZCZ Mirosław # Z/3158/21 2024 LDK!
2 7 e 14 8.90 WISŁOCKA Lena KS Komunalni Sanok 2009 U14 PK -- JANIK Emilia # Z/2049/22 2024 LDK!
3 12 e 14 9.13 PRZYBYŁO Blanka CWKS Resovia Rzeszów 2010 U14 PK -- LDK!
4 27 e 14 9.58 SZCZĘCH Andżelika KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -- SUDOŁ Edward Z/0433/22 2023 LDK!
5 33 e 14 9.83 SZMYD Nadia KKB MOSiR Krosno 2010 U14 PK -- SOCHA Tomasz Z/2573/21 2024 LDK!
6 41 e 14 10.22 CZUDEC Alicja CWKS Resovia Rzeszów 2010 U14 PK -- ZŁOTEK Grzegorz Z/0044/22 2023 LDK!
7 47 e 14 10.50 PESZT Gabriela KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -- SUDOŁ Edward Z/1530/22 2022 LDK!
1 5 e 15 8.78 RACHWAŁ Nikola UKS Gimball Tarnawa Dolna 2010 U14 PK -- B.D. Z/5005/21 2022 LDK!
2 13 e 15 9.14 POGODA Kornelia MKS Stal Nowa Dęba 2009 U14 PK -- ŻAK Dariusz Z/13627/21 2024 LDK!
3 15 e 15 9.28 DUDEK Dominika CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK -- WRÓBEL Marcin # Z/3839/21 2024 LDK!
4 19 e 15 9.35 ABRAM Monika UKS Tempo 5 Przemyśl 2010 U14 PK -- LDK!
5 23 e 15 9.46 GODEK Gabriela MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2010 U14 PK -- MARSZAŁEK Alicja Z/9903/21 2024 LDK!
6 26 e 15 9.57 ŁASKARZEWSKA Julia UKS Tempo 5 Przemyśl 2010 U14 PK -- SUGIER Maria # Z/2053/22 2024 LDK!
7 46 e 15 10.36 KALAMARZ Julia KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/0209/22 2023 LDK!
1 16 e 16 9.33 BIENIEK Julia CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK -- LDK!
2 21 e 16 9.43 DYGDOŃ Vanessa CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK -- WRÓBEL Marcin # Z/1364/21 2024 LDK!
3 30 e 16 9.70 RATUSIŃSKA Julia LKS Stal Mielec 2010 U14 PK -- TORBA Agnieszka Z/3702/21 2024 LDK!
4 36 e 16 9.99 STEC Daria KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -- ANIOŁ Stanisław # Z/1529/22 2024 LDK!
5 42 e 16 10.22 LEPIANKA Zuzanna KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -- SUDOŁ Edward Z/0436/22 2022 LDK!
6 45 e 16 10.33 KOZAK Karolina KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/1575/22 2024 LDK!
1 8 e 17 8.91 POBUTA Faustyna KKB MOSiR Krosno 2009 U14 PK -- SOCHA Tomasz Z/2073/21 2024 LDK!
2 9 e 17 8.93 KRUPA Kamila KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK -- BARSZCZ Mirosław # Z/0212/22 2024 LDK!
3 14 e 17 9.17 STROKOŃ Maja LKS Stal Mielec 2009 U14 PK -- # LDK!
4 28 e 17 9.63 GROSIAK Anna MKS Stal Nowa Dęba 2009 U14 PK -- ŻAK Dariusz Z/6345/21 2024 LDK!
5 32 e 17 9.80 PAJĄK Oliwia CWKS Resovia Rzeszów 2010 U14 PK -- LDK!
6 40 e 17 10.18 MAKSOŃ Maja LKS Stal Mielec 2009 U14 PK -- ŻĄDŁO Jacek Z/6557/21 2022 LDK!
7 48 e 17 10.73 MADURA Patrycja MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2010 U14 PK -- MOŹDZIOCH Mirosław Z/2074/22 2023
1 4 e 18 8.78 JANIEC Nikola KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/0207/22 2024 LDK!
2 6 e 18 8.82 BAŁA Sara MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2009 U14 PK -- BIGUS Anna # Z/3233/19 2024 LDK!
3 20 e 18 9.42 CIEŚLA Oliwia LKS Stal Mielec 2009 U14 PK -- TORBA Tomasz # Z/3709/21 2024 LDK!
4 22 e 18 9.45 KRUCZEK Oliwia KML Lubaczów 2009 U14 PK -- LDK!
5 29 e 18 9.64 DZIEDZIC Gabriela KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -- ŁYP Jacek # Z/3155/21 2024 LDK!
6 31 e 18 9.80 GANCARSKA Milena MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2010 U14 PK -- MARSZAŁEK Alicja Z/9774/21 2024 LDK!
7 39 e 18 10.17 KRAWIEC Karolina LKS Stal Mielec 2010 U14 PK -- KULIG Marzena # Z/4651/21 2024 LDK!
1 1 e 19 8.45 BASIŃSKA Milena KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK -- BARSZCZ Mirosław # Z/0202/22 2024 LDK!
2 17 e 19 9.33 BARDJAN Nadia CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK -- WRÓBEL Marcin # Z/0038/22 2024 LDK!
3 25 e 19 9.54 HERDZIK Milena KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/3296/21 2023 LDK!
4 35 e 19 9.97 MIKA Matylda MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2010 U14 PK -- MARSZAŁEK Alicja Z/9899/21 2024 LDK!
5 38 e 19 10.04 LORENC Antonina KB Krościenko Wyżne 2009 U14 PK -- GUZIK Paweł # Z/3986/20 2024 LDK!
6 43 e 19 10.28 KWAPISZ Zuzanna LKS Stal Mielec 2009 U14 PK -- TORBA Agnieszka Z/13682/21 2023 LDK!
1 2 e 20 8.49 KOŚCIELNIAK Aleksandra KKB MOSiR Krosno 2010 U14 PK -- SOCHA Tomasz Z/14199/21 2024 LDK!
2 10 e 20 8.98 MOŻDŻEŃ Zofia CWKS Resovia Rzeszów 2010 U14 PK -- TITTINGER Katarzyna # Z/5845/21 2024 LDK!
3 11 e 20 9.13 OLSZEWSKA Emilia KB Krościenko Wyżne 2009 U14 PK -- GUZIK Paweł # Z/3686/21 2024 LDK!
4 18 e 20 9.34 ZAJCHOWSKA Eliza CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK -- TITTINGER Katarzyna # Z/1362/21 2024 LDK!
5 24 e 20 9.52 KOT Milena CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK -- WRÓBEL Marcin # Z/0320/22 2024 LDK!
6 34 e 20 9.95 KUKLA Alicja KS Komunalni Sanok 2010 U14 PK -- JANIK Emilia # Z/2047/22 2024 LDK!
7 37 e 20 9.99 KOŁODZIEJ Patrycja KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -- SUDOŁ Edward Z/1528/22 2023 LDK!
8 44 e 20 10.28 DUDZIK Amelia KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -- SUDOŁ Edward Z/0439/22 2024 LDK!
1 f 1 9.42 PĘKALA Aleksandra CWKS Resovia Rzeszów 2011 U12 PK -- TITTINGER Katarzyna # Z/6840/21 2024 LDK!
2 f 1 9.52 STASZEWSKA Emilia KB Krościenko Wyżne 2012 U12 PK -- GUZIK Paweł # Z/6560/21 2024 LDK!
3 f 1 9.55 BAKUTA Urszula KS Komunalni Sanok 2011 U12 PK -- JANIK Emilia # Z/2044/22 2024 LDK!
4 f 1 9.58 BRZYSKA Łucja KKL Stal Stalowa Wola 2012 U12 PK -- KŁOSOWSKA Monika # Z/1775/22 2024 LDK!
5 f 1 9.63 PELC Paulina KB Krościenko Wyżne 2011 U12 PK -- GUZIK Paweł # Z/6561/21 2024 LDK!
6 f 1 9.64 BLUJ Bianka KS Komunalni Sanok 2011 U12 PK -- JANIK Emilia # Z/2045/22 2024 LDK!
7 f 1 9.77 SUDOŁ Milena MKS Stal Nowa Dęba 2012 U12 PK -- ZIĘBA Julian Z/8364/21 2024 LDK!
8 f 1 9.81 DOMARADZKA Daria KKL Stal Stalowa Wola 2011 U12 PK -- SUDOŁ Edward Z/1482/22 2022
1 f 2 8.22 ZAWÓŁ Paulina KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/0054/21 2024 LDK!
2 f 2 8.29 TITTINGER Maja CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -- KOWALSKA Klaudia MAJCHROWICZ Rena # , Z/4605/18 , 2024 BEZ LDK!
3 f 2 8.49 CHMURA Maja LKS Stal Mielec 2008 U16 PK -- TORBA Tomasz # Z/2589/20 2024 LDK!
4 f 2 8.55 OSTROWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK -- # LDK!
5 f 2 8.56 KOŁODZIEJ Anna CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK -- MAJCHROWICZ Rena # Z/0972/21 2024 LDK!
6 f 2 8.67 RACHWAŁ Paulina UKS Gimball Tarnawa Dolna 2007 U16 PK -- B.D. Z/5006/21 2022 LDK!
7 f 2 8.80 POBUTA Łucja KKB MOSiR Krosno 2007 U16 PK -- SOCHA Tomasz Z/2072/21 2024 LDK!
1 f 3 8.20 BUŁAT Agata KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA --
2 f 3 8.28 STARZYCKA Maja KS AZS AWF Kraków # 2007 U16 MA -- GUJA Marta Z/13945/21 2024 LDK!
3 f 3 8.30 DRAGOW Patrycja AML Słupsk # 2008 U16 PM -- DIAK Mateusz Z/7089/23 2024 LDK!  OSU  
4 f 3 8.41 KRĘCIOCH Martyna MKS Tempo Kęty 2008 U16 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/5153/19 2023
5 f 3 8.41 BANAŚ Roksana UKS Romer Rabka-Zdrój 2008 U16 MA -- PERUCKI Wiesław Z/13030/21 2024 LDK!
6 f 3 8.45 POLAK Anna UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/0314/22 2022 LDK!  OSU  
7 f 3 8.54 SOCHA Weronika UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA -- KUKLA Rafał # Z/1990/21 2024 LDK!  OSU  
8 f 3 8.57 BASTER Maja TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U16 MA -- SKOCZEŃ Marcin # Z/0821/21 2024 LDK!
1 f 4 8.43 BASIŃSKA Milena KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK -- BARSZCZ Mirosław # Z/0202/22 2024 LDK!
2 f 4 8.44 KOŚCIELNIAK Aleksandra KKB MOSiR Krosno 2010 U14 PK -- SOCHA Tomasz Z/14199/21 2024 LDK!
3 f 4 8.59 KRUPA Natalia KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK -- BARSZCZ Mirosław # Z/3158/21 2024 LDK!
4 f 4 8.79 JANIEC Nikola KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/0207/22 2024 LDK!
5 f 4 8.84 RACHWAŁ Nikola UKS Gimball Tarnawa Dolna 2010 U14 PK -- B.D. Z/5005/21 2022 LDK!
6 f 4 8.90 POBUTA Faustyna KKB MOSiR Krosno 2009 U14 PK -- SOCHA Tomasz Z/2073/21 2024 LDK!
7 f 4 8.97 BAŁA Sara MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2009 U14 PK -- BIGUS Anna # Z/3233/19 2024 LDK!
8 f 4 9.00 WISŁOCKA Lena KS Komunalni Sanok 2009 U14 PK -- JANIK Emilia # Z/2049/22 2024 LDK!
200 m K
1 2 s 1 32.75 STASZEWSKA Emilia KB Krościenko Wyżne 2012 U12 PK -- GUZIK Paweł # Z/6560/21 2024 LDK!
2 7 s 1 34.46 ANDRUSIEWICZ Maria MKS Stal Nowa Dęba 2011 U12 PK -- ŻAK Dariusz Z/8365/21 2024 LDK!
3 9 s 1 34.84 CHUDOMENT Martyna UKS Tempo 5 Przemyśl 2011 U12 PK -- SUGIER Krzysztof Z/1977/22 2024 LDK!
4 14 s 1 37.06 MICHAŁEK Natalia UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2012 U12 PK -- WĘGRZYN Monika # Z/2136/22 2024
5 17 s 1 37.94 KONEFAŁ Milena MKS Stal Nowa Dęba 2011 U12 PK -- ZIĘBA Julian Z/1973/22 2024 LDK!
1 4 s 2 33.68 PELC Paulina KB Krościenko Wyżne 2011 U12 PK -- GUZIK Paweł # Z/6561/21 2024 LDK!
2 13 s 2 36.61 LATUSEK Aleksandra UKS Gimball Tarnawa Dolna 2011 U12 PK -- B.D. Z/2090/22 2022 LDK!
3 15 s 2 37.32 SZUMADA Tatiana UKS Tempo 5 Przemyśl 2012 U12 PK -- LDK!
4 16 s 2 37.79 KRUPA Lena MKS Stal Nowa Dęba 2012 U12 PK -- ZIĘBA Julian Z/0883/22 2024 LDK!
5 19 s 2 38.81 STACHOWICZ Maja LKS Stal Mielec 2011 U12 PK -- TORBA Agnieszka Z/3704/21 2024 LDK!
1 3 s 3 33.13 BRZYSKA Łucja KKL Stal Stalowa Wola 2012 U12 PK -- KŁOSOWSKA Monika # Z/1775/22 2024 LDK!
2 6 s 3 34.34 BLUJ Bianka KS Komunalni Sanok 2011 U12 PK -- JANIK Emilia # Z/2045/22 2024 LDK!
3 10 s 3 35.35 SAMOŁYK Aleksandra KKL Stal Stalowa Wola 2011 U12 PK -- ŁYP Jacek # Z/0319/22 2024 LDK!
4 12 s 3 36.07 MAZIARZ Maria CWKS Resovia Rzeszów 2011 U12 PK -- # LDK!
5 20 s 3 40.07 JANIUŚ Maja UKS Tempo 5 Przemyśl 2012 U12 PK -- LDK!
1 1 s 4 32.39 PĘKALA Aleksandra CWKS Resovia Rzeszów 2011 U12 PK -- TITTINGER Katarzyna # Z/6840/21 2024 LDK!
2 5 s 4 33.95 WOJTALA Sandra KKL Stal Stalowa Wola 2011 U12 PK -- ANIOŁ Stanisław # Z/0600/22 2024 LDK!
3 8 s 4 34.70 BAKUTA Urszula KS Komunalni Sanok 2011 U12 PK -- JANIK Emilia # Z/2044/22 2024 LDK!
4 11 s 4 36.03 DOMARADZKA Daria KKL Stal Stalowa Wola 2011 U12 PK -- SUDOŁ Edward Z/1482/22 2022
5 18 s 4 38.62 SEWERA Wiktoria LKS Stal Mielec 2011 U12 PK -- TORBA Agnieszka Z/2083/22 2023 LDK!
6 21 s 4 40.82 ŁĄCZAK Kornelia LKS Stal Mielec 2011 U12 PK -- TORBA Agnieszka Z/2082/22 2022 LDK!
300 m K
1 2 s 1 47.01 PĘKALA Zuzanna CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK V WRÓBEL Marcin # Z/6841/21 2024 LDK!
2 4 s 1 47.46 KRUPA Natalia KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK V BARSZCZ Mirosław # Z/3158/21 2024 LDK!
3 7 s 1 49.91 CZACHOR Maria UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2009 U14 PK -- WĘGRZYN Monika # Z/6765/21 2024
4 12 s 1 51.68 HERDZIK Milena KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/3296/21 2023 LDK!
5 13 s 1 51.84 PYTLAK Aleksandra KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK -- ANIOŁ Stanisław # Z/13674/21 2023 LDK!
1 1 s 2 45.14 JANIEC Nikola KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK IV GRDEŃ Krzysztof Z/0207/22 2024 LDK!
2 3 s 2 47.38 POBUTA Faustyna KKB MOSiR Krosno 2009 U14 PK V SOCHA Tomasz Z/2073/21 2024 LDK!
3 5 s 2 48.12 KRUPA Kamila KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK V BARSZCZ Mirosław # Z/0212/22 2024 LDK!
4 9 s 2 50.88 CIEŚLA Oliwia LKS Stal Mielec 2009 U14 PK -- TORBA Tomasz # Z/3709/21 2024 LDK!
5 10 s 2 51.13 KICIŃSKA Milena KKL Stal Stalowa Wola # 2010 U14 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/3156/21 2023 LDK!
1 6 s 3 48.35 MIĄSO Emilia CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK V TITTINGER Katarzyna # Z/3687/21 2024 LDK!
2 14 s 3 52.04 RACHWAŁ Nikola UKS Gimball Tarnawa Dolna 2010 U14 PK -- B.D. Z/5005/21 2022 LDK!
3 16 s 3 52.49 BAŁA Sara MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2009 U14 PK -- BIGUS Anna # Z/3233/19 2024 LDK!
4 21 s 3 54.80 NOWAK Milena CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK -- WRÓBEL Marcin # Z/2109/21 2024 LDK!
5 23 s 3 55.76 WOLSKA Natalia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2009 U14 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3235/19 2024 LDK!
1 15 s 4 52.33 ABRAM Monika UKS Tempo 5 Przemyśl 2010 U14 PK -- LDK!
2 25 s 4 56.12 LEPIANKA Zuzanna KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -- SUDOŁ Edward Z/0436/22 2022 LDK!
3 27 s 4 56.56 MAKSOŃ Maja LKS Stal Mielec 2009 U14 PK -- ŻĄDŁO Jacek Z/6557/21 2022 LDK!
1 11 s 5 51.57 POGODA Kornelia MKS Stal Nowa Dęba 2009 U14 PK -- ŻAK Dariusz Z/13627/21 2024 LDK!
2 20 s 5 54.49 SZMYD Nadia KKB MOSiR Krosno 2010 U14 PK -- SOCHA Tomasz Z/2573/21 2024 LDK!
3 28 s 5 57.66 KOŁODZIEJ Patrycja KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -- SUDOŁ Edward Z/1528/22 2023 LDK!
1 8 s 6 49.94 WISŁOCKA Lena KS Komunalni Sanok 2009 U14 PK -- JANIK Emilia # Z/2049/22 2024 LDK!
2 17 s 6 52.54 WCISŁO Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK -- WRÓBEL Marcin # Z/1773/21 2024 LDK!
3 18 s 6 53.21 ŁASKARZEWSKA Julia UKS Tempo 5 Przemyśl 2010 U14 PK -- SUGIER Maria # Z/2053/22 2024 LDK!
4 24 s 6 56.02 KOZAK Karolina KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/1575/22 2024 LDK!
5 31 s 6 62.81 MADURA Patrycja MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2010 U14 PK -- MOŹDZIOCH Mirosław Z/2074/22 2023
1 19 s 7 53.46 STEC Daria KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -- ANIOŁ Stanisław # Z/1529/22 2024 LDK!
2 22 s 7 55.51 LORENC Antonina KB Krościenko Wyżne 2009 U14 PK -- GUZIK Paweł # Z/3986/20 2024 LDK!
3 26 s 7 56.39 SZCZĘCH Andżelika KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -- SUDOŁ Edward Z/0433/22 2023 LDK!
4 29 s 7 60.75 PESZT Gabriela KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -- SUDOŁ Edward Z/1530/22 2022 LDK!
5 30 s 7 62.76 KALAMARZ Julia KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/0209/22 2023 LDK!
1 1 s 8 42.77 DRAGOW Patrycja AML Słupsk # 2008 U16 PM II DIAK Mateusz Z/7089/23 2024 LDK!  OSU  
2 3 s 8 43.49 ROKITOWSKA Gabriela UKS Tempo 5 Przemyśl 2007 U16 PK III SUGIER Maria # Z/5607/19 2024 LDK!  OSU  
3 9 s 8 45.68 CZARNY Julia KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK IV BARSZCZ Mirosław Z/0058/21 2024 LDK!
4 11 s 8 46.22 GROSIAK Patrycja MKS Stal Nowa Dęba 2008 U16 PK IV ZIĘBA Julian # Z/3712/19 2024 LDK!
5 21 s 8 47.78 RADZIK Lena KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK V BARSZCZ Mirosław Z/0060/21 2024 LDK!
1 2 s 9 43.46 SOCHA Weronika UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA III KUKLA Rafał # Z/1990/21 2024 LDK!  OSU  
2 4 s 9 44.25 TITTINGER Maja CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK III KOWALSKA Klaudia MAJCHROWICZ Rena # , Z/4605/18 , 2024 BEZ LDK!
3 7 s 9 45.46 PTAK Martyna LKS Stal Mielec 2008 U16 PK IV TORBA Tomasz Z/3599/19 2024 LDK!  OSU  
4 24 s 9 48.01 MAJKA Emilia CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK V DUDA Bogusław # Z/4611/18 2024 BEZ LDK!
5 30 s 9 49.02 LIS Maria KB Witar Tarnobrzeg 2008 U16 PK -- MAŚLANKA Adam Z/3496/20 2024 LDK!
1 6 s 10 45.28 DĄBROWSKA Łucja WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA IV GAJ Paulina Z/4998/21 2024 LDK!
2 13 s 10 46.64 MIELNIK Aleksandra UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U16 PK V SUGIER Maria # Z/2610/20 2024 LDK!  OSU  
3 18 s 10 47.61 BRZYSKA Karolina KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK V GRDEŃ Krzysztof Z/0203/22 2024 LDK!
4 26 s 10 48.12 MAŁEK Julia LKS Stal Mielec 2007 U16 PK V TORBA Tomasz # Z/3544/19 2024 LDK!
5 33 s 10 49.24 GUZ Oktawia KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -- LDK!
1 8 s 11 45.58 CHMURA Maja LKS Stal Mielec 2008 U16 PK IV TORBA Tomasz # Z/2589/20 2024 LDK!
2 20 s 11 47.73 BATKO Jagoda CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK V MAJCHROWICZ Rena # Z/0048/21 2024 LDK!
3 25 s 11 48.11 BRZYSKA Weronika KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK V LDK!
4 31 s 11 49.04 KIJOWSKA Anna UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U16 PK -- # LDK!  OSU  
5 35 s 11 49.38 TRYGAR Julia KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/0223/22 2024 LDK!
1 16 s 12 47.29 POBUTA Łucja KKB MOSiR Krosno 2007 U16 PK V SOCHA Tomasz Z/2072/21 2024 LDK!
2 28 s 12 48.29 WOJCIECHOWSKA Magdalena KML Lubaczów 2008 U16 PK V WAŻNY Stanisław Z/3390/20 2024 LDK!
3 32 s 12 49.17 BAUER Maja CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK -- LDK!
4 40 s 12 49.97 SZUBAN Aleksandra UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2007 U16 PK -- WĘGRZYN Monika # Z/1320/22 2022
5 44 s 12 52.11 MIERZWA Emilia KB Witar Tarnobrzeg 2007 U16 PK -- MAŚLANKA Adam Z/5007/21 2024 LDK!
1 12 s 13 46.22 ŁOŻAŃSKA Natalia KS Komunalni Sanok 2007 U16 PK IV DŁUGOSZ Ryszard Z/4429/18 2023 BEZ LDK!
2 19 s 13 47.62 GONKIEWICZ Joanna UKS Lider Siercza 2007 U16 MA V WÓJCIK Teodor Z/3168/20 2022 LDK!
3 22 s 13 47.94 STASIAK Magdalena WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA V B.D. # Z/2118/22 2022
4 23 s 13 48.00 RACHWAŁ Paulina UKS Gimball Tarnawa Dolna 2007 U16 PK V B.D. Z/5006/21 2022 LDK!
5 45 s 13 52.41 KALAMARZ Aleksandra KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -- LDK!
6 47 s 13 53.37 STAŚKO Magdalena UKS Lider Siercza 2008 U16 MA -- WÓJCIK Teodor # Z/3613/20 2024 LDK!
1 5 s 14 44.98 GAWIN Karolina WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA III CZYŻ Radosław Z/1273/22 2024
2 34 s 14 49.36 TRZEŚNIOWSKA Nikola CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -- # LDK!
3 36 s 14 49.48 SOBKÓW Aleksandra KML Lubaczów 2008 U16 PK -- LDK!
4 41 s 14 50.78 BARAN Paula KU AZS PWSZ w Tarnowie 2007 U16 MA -- LDK!
5 49 s 14 55.77 WIEJA Karolina KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U16 MA -- WAŁASZEK Jarosław # Z/10079/21 2024 LDK!
1 14 s 15 47.08 SKÓRZAK Natalia UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA V KUKLA Rafał # Z/0313/22 2024 LDK!
2 29 s 15 48.92 SZEWCZYK Weronika LUKS Burza Rogi 2008 U16 PK -- SZEWCZYK Sławomir SZEWCZYK Sławomir Z/5557/18 2021 BEZ LDK!
3 38 s 15 49.62 PAJA Zuzanna CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK -- MAJCHROWICZ Rena # Z/13621/21 2024 LDK!
4 39 s 15 49.68 BOREK Gabriela KB Krościenko Wyżne 2007 U16 PK -- ZATORSKI Witold Z/10126/21 2022 BEZ
5 46 s 15 52.76 KWAK Amelia UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA -- LDK!  OSU  
6 51 s 15 56.40 KONATOWICZ Malwina SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -- ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz # Z/2125/22 2023 LDK!
1 10 s 16 46.03 KRĘCIOCH Martyna MKS Tempo Kęty 2008 U16 MA IV ŁYSEK Tadeusz Z/5153/19 2023
2 15 s 16 47.15 ROMANIAK Izabela UKS bieganie.pl Stryszawa # 2008 U16 MA V TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/5543/22 2023 LDK!
3 27 s 16 48.18 STARZYCKA Maja KS AZS AWF Kraków # 2007 U16 MA V GUJA Marta Z/13945/21 2024 LDK!
4 37 s 16 49.60 GŁOWALA Sylwia KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -- GRDEŃ Krzysztof # Z/13204/21 2024 LDK!
5 50 s 16 56.18 BABULA Natalia MKS Stal Nowa Dęba 2008 U16 PK -- ŻAK Dariusz # Z/0881/22 2023 LDK!
1 17 s 17 47.59 DUDEK Iga CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK V LDK!
2 42 s 17 51.92 ZĘBALA Laura KS AZS AWF Kraków # 2008 U16 MA -- ZAPART Stanisław Z/0845/23 2024 LDK!
3 43 s 17 52.01 FLORKA Małgorzata KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U16 MA -- LDK!
4 48 s 17 53.52 ZABAWA Klaudia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2007 U16 MA --
5 52 s 17 56.57 SAŁDAN Milena MKS Stal Nowa Dęba 2008 U16 PK -- ŻAK Dariusz Z/13679/21 2024 LDK!
6 53 s 17 58.13 KNAPIK Aleksandra ULKS Lipinki 2008 U16 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/4027/20 2022 BEZ LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:54.58 NAZARCZUK Lena KML Lubaczów 2010 U14 PK -- WAŻNY Stanisław Z/3395/20 2024 LDK!
2 2 s 1 1:55.55 ZIĘBA Karolina MKS Stal Nowa Dęba 2009 U14 PK -- ZIĘBA Julian Z/1194/18 2024 BEZ LDK!
3 3 s 1 1:55.97 BUTRYN Milena KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/2156/21 2024 LDK!
4 4 s 1 1:57.76 SOJKA Magdalena KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK -- BARSZCZ Mirosław # Z/3160/21 2024 LDK!
5 5 s 1 1:59.26 GŁODEK Maja UKS Gimball Tarnawa Dolna 2009 U14 PK -- B.D. Z/1437/22 2022 LDK!
6 6 s 1 2:02.09 ZABŁOCKA Gabriela LA WIR Czarna 2009 U14 PK -- SUROWIEC Patrycja Z/1893/22 2024
7 7 s 1 2:02.17 MAJCHER Kamila KKB MOSiR Krosno 2009 U14 PK -- SOCHA Tomasz Z/1481/22 2023 LDK!
8 8 s 1 2:06.84 WAŻNY Gabriela KML Lubaczów 2009 U14 PK -- WAŻNY Stanisław Z/3398/20 2024 LDK!
9 9 s 1 2:12.39 REICHERT Weronika KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -- ANIOŁ Stanisław # Z/3159/21 2024 LDK!
10 10 s 1 2:13.41 BUKSA Inga KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK -- GRDEŃ Krzysztof # Z/2159/21 2023 LDK!
11 11 s 1 2:19.32 MAJKUT Julia KS Harpagan Tarnobrzeg 2009 U14 PK -- STEC Karolina Z/4594/19 2024 LDK!
12 12 s 1 2:32.89 SOBOLEWSKA Natalia UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2010 U14 PK -- CZACHOR Karolina Z/2135/22 2023
1 1 s 2 1:55.45 WACHTA Klara MKS Halicz Ustrzyki Dolne 2012 U12 PK -- OLEKSYK Grzegorz Z/6340/21 2024 LDK!
2 2 s 2 1:57.19 SOWA Róża MKS Halicz Ustrzyki Dolne 2012 U12 PK -- OLEKSYK Grzegorz Z/6111/21 2024 LDK!
3 3 s 2 2:08.26 DEC Martyna KML Lubaczów 2011 U12 PK -- WAŻNY Stanisław # Z/6562/21 2024 LDK!
4 4 s 2 2:11.72 KOLII Mirosława UKS Tempo 5 Przemyśl 2011 U12 PK -- SUGIER Krzysztof Z/13623/21 2024 LDK!
5 5 s 2 2:12.79 WĄŻ Aleksandra LKS Stal Mielec 2011 U12 PK -- TORBA Agnieszka Z/3707/21 2024 LDK!
6 6 s 2 2:16.80 WÓJCICKA Alicja MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2011 U12 PK -- MOŹDZIOCH Mirosław Z/2081/22 2024
7 7 s 2 2:17.55 LESIAK Klaudia KKL Stal Stalowa Wola 2011 U12 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/14492/21 2024 LDK!
8 8 s 2 2:17.64 RACHWAŁ Magdalena UKS Gimball Tarnawa Dolna 2011 U12 PK -- B.D. Z/6784/21 2022 LDK!
9 9 s 2 2:24.19 SKIBA Karolina KML Lubaczów 2011 U12 PK -- WAŻNY Stanisław Z/6348/21 2023 LDK!
10 10 s 2 2:36.83 KOSZUT Weronika UKS Gimball Tarnawa Dolna 2011 U12 PK -- B.D. Z/2089/22 2022 LDK!
11 11 s 2 2:48.42 CYRULIK Gaja UKS Tempo 5 Przemyśl 2011 U12 PK -- LDK!
1 5 s 3 1:47.73 MARKOWICZ Weronika MKS Stal Nowa Dęba 2007 U16 PK V ŻAK Dariusz ŻAK Dariusz Z/0607/18 2022 BEZ LDK!
2 6 s 3 1:47.98 POLAK Anna UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA V TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/0314/22 2022 LDK!  OSU  
3 10 s 3 1:51.54 ZYCH Oliwia SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA -- MĘDRECKA Małgorzata # Z/0879/19 2023 LDK!
4 13 s 3 1:55.03 SOTER Kinga LKS Brzezina Osiek 2008 U16 MA -- BULKIEWICZ Jan Z/1538/22 2023
5 15 s 3 1:55.55 WRAGA Wiktoria KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -- SIWEK Andrzej Z/1289/22 2022
6 22 s 3 2:02.51 PYTEL Joanna SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA -- MĘDRECKA Małgorzata # Z/2997/19 2023 LDK!
7 23 s 3 2:04.68 KUREK Hanna KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -- CHRYCZYK Katarzyna # Z/3994/20 2023
8 24 s 3 2:05.88 NOWICKA Ewa SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA -- MĘDRECKA Małgorzata # Z/3681/19 2023 LDK!
9 25 s 3 2:06.70 CHMIEL Alicja LKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -- DUDA Bogusław Z/13773/21 2023
10 28 s 3 2:17.68 DUDEK Zofia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U16 MA -- LDK!
1 7 s 4 1:48.74 SĘK Alessandra UKS Romer Rabka-Zdrój 2008 U16 MA V PERUCKA Kamila Z/9935/21 2024 LDK!
2 9 s 4 1:51.06 KRÓL Zofia TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA -- LDK!
3 11 s 4 1:53.17 BRYDNIAK Iga WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2008 U16 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/2629/20 2023 LDK!
4 12 s 4 1:54.60 ZAJĄC Kamila WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2007 U16 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/3062/18 2024 BEZ LDK!
5 14 s 4 1:55.26 CHODUR Milena WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2007 U16 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/2632/20 2024 LDK!
6 17 s 4 1:56.01 MACIĄŻKA Maja KS AZS AWF Kraków # 2008 U16 MA -- CHRYCZYK Katarzyna Z/1624/23 2023
7 18 s 4 1:57.03 FLUDER Julia WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -- GAJ Paulina Z/2750/20 2024 LDK!
8 19 s 4 1:57.48 URBANIK Julia WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -- GAJ Paulina Z/5002/21 2024 LDK!
9 20 s 4 1:59.06 MASZLANKA Patrycja CWKS Resovia Rzeszów # 2008 U16 PK -- KOWAL Piotr Z/3396/20 2024 LDK!
10 21 s 4 2:00.06 DRAGAN Martyna CWKS Resovia Rzeszów # 2007 U16 PK --
1 1 s 5 1:43.49 MACHAJ Blanka KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK IV BARSZCZ Mirosław Z/2462/20 2024 LDK!
2 2 s 5 1:45.76 ALBRYCHT Emilia KB Krościenko Wyżne 2007 U16 PK IV GUZIK Paweł # Z/1459/18 2024 BEZ
3 3 s 5 1:46.31 BANAŚ Roksana UKS Romer Rabka-Zdrój 2008 U16 MA V PERUCKI Wiesław Z/13030/21 2024 LDK!
4 4 s 5 1:47.27 MISZTAL Magdalena KML Lubaczów 2008 U16 PK V WAŻNY Stanisław Z/3397/20 2024 LDK!
5 8 s 5 1:49.28 ULIDOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA V CHRYCZYK Katarzyna Z/7789/21 2024
6 16 s 5 1:56.00 WANDAS Zuzanna CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK -- DUDA Bogusław # Z/1134/21 2024 LDK!
7 26 s 5 2:07.69 SZTORC Martyna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2008 U16 PK -- MARSZAŁEK Alicja Z/9777/21 2022 LDK!
8 27 s 5 2:09.12 OZIMEK Hanna KML Lubaczów 2008 U16 PK -- LDK!
1000 m K
1 1 s 1 3:21.59 GUZIOR Daria KKB MOSiR Krosno 2007 U16 PK IV SOCHA Tomasz Z/12908/21 2024 LDK!
2 2 s 1 3:23.17 PIASECKA Eliza CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK V KOWAL Piotr Z/13997/21 2024
3 3 s 1 3:24.72 AMBROSZKO Weronika KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK V GRDEŃ Krzysztof Z/0201/22 2024 LDK!
4 4 s 1 3:24.78 ANTOSZ Martyna KML Lubaczów 2008 U16 PK V WAŻNY Stanisław Z/9984/21 2023 LDK!
5 5 s 1 3:25.56 KUCAP Marlena UKS Gimball Tarnawa Dolna 2008 U16 PK V B.D. Z/3477/20 2022 LDK!
60 m pł K DzSt (76.2/7.5) K
1 1 s 1 10.3 r PĘKALA Zuzanna CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK -- WRÓBEL Marcin # Z/6841/21 2024 LDK!
2 2 s 1 10.5 r KOŚCIELNIAK Aleksandra KKB MOSiR Krosno 2010 U14 PK -- SOCHA Tomasz Z/14199/21 2024 LDK!
3 3 s 1 10.9 r BROŃSKA-UCZEŃ Maja KS Komunalni Sanok 2009 U14 PK -- JANIK Emilia # Z/11078/21 2024 LDK!
4 4 s 1 13.5 r NOWAK Milena CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK -- WRÓBEL Marcin # Z/2109/21 2024 LDK!
5 5 s 1 13.7 r REUT Anna KS Komunalni Sanok 2010 U14 PK -- JANIK Emilia # Z/2048/22 2024 LDK!
60 m pł K Mł (76.2/8.0) K
1 7 s 1 10.43 MIELNIK Aleksandra UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U16 PK -- SUGIER Maria # Z/2610/20 2024 LDK!  OSU  
2 9 s 1 10.52 RACHFALSKA Kinga KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK -- ŁYP Jacek Z/4635/21 2023 LDK!  OSU  
3 11 s 1 10.72 SOBOLAK Urszula KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK -- SOBOLAK Piotr # Z/2579/20 2024 LDK!
4 14 s 1 10.89 MAJKA Emilia CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -- DUDA Bogusław # Z/4611/18 2024 BEZ LDK!
5 17 s 1 11.82 KIJOWSKA Anna UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U16 PK -- # LDK!  OSU  
6 18 s 1 12.34 PIECZONKA Lena MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2007 U16 PK -- MARSZAŁEK Alicja Z/3709/19 2022 LDK!
1 1 s 2 9.30 GAWIN Karolina WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA -- CZYŻ Radosław Z/1273/22 2024
2 2 s 2 9.56 ZAUCHA Aleksandra MLUKS Tarnów 2007 U16 MA -- JASICZ Ryszard Z/4445/18 2024 BEZ LDK!
3 3 s 2 9.98 PACZEŚNIAK Sonia KS AZS AWF Kraków # 2008 U16 MA -- GUJA Marta # Z/3997/20 2024 LDK!
4 5 s 2 10.08 SADKIEWICZ Julia WKS Wawel Kraków # 2007 U16 MA -- CZYŻ Radosław Z/2698/18 2024
5 8 s 2 10.45 BUŁAT Agata KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA --
6 15 s 2 11.32 FLORKA Małgorzata KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U16 MA -- LDK!
7 16 s 2 11.44 BARAN Paula KU AZS PWSZ w Tarnowie 2007 U16 MA -- LDK!
1 4 s 3 10.07 KLĘK Julia KS AZS AWF Kraków # 2008 U16 MA -- GUJA Marta # Z/5716/23 2024 LDK!
2 6 s 3 10.39 LALEWICZ Nina WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -- CZYŻ Radosław Z/3142/20 2024 LDK!
3 10 s 3 10.67 BASTER Maja TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U16 MA -- SKOCZEŃ Marcin # Z/0821/21 2024 LDK!
4 12 s 3 10.77 DYMEK Jagoda TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA -- WÓJCIK Teodor Z/1480/22 2024
5 13 s 3 10.78 ORŁOWSKA Nina WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2037/22 2024  OSU  
4x200 m MIX
1 2 s 1 1:46.51 ZAWÓŁ Paulina
NOWAK Norbert
MACHAJ Blanka
WÓJCIK Adam
KKL Stal Stalowa Wola 2007
2008
2007
2007
U16 PDK -- BARSZCZ Mirosław
BARSZCZ Mirosław
BARSZCZ Mirosław
BARSZCZ Mirosław
Z/0054/21
Z/0059/21
Z/2462/20
Z/0067/21
2024
2024
2024
2024




2 3 s 1 1:47.98 BOLKA Wiktor
CZARNY Julia
RADZIK Lena
NAWROCKI Wojciech
KKL Stal Stalowa Wola 2008
2008
2008
2008
U16 PDK -- ANIOŁ Stanisław
BARSZCZ Mirosław
BARSZCZ Mirosław
ŁYP Jacek
Z/0070/21
Z/0058/21
Z/0060/21
Z/12676/21
2024
2024
2024
2023




3 7 s 1 1:51.55 TROJNAR Kamil
ROKITOWSKA Gabriela
MIELNIK Aleksandra
PRZETACZNIK Adrian
UKS Tempo 5 Przemyśl 2008
2007
2008
2007
U16 PDK --
SUGIER Maria
SUGIER Maria
WIERZBICKI Mirosław
Z/5607/19
Z/2610/20
Z/2175/19
2024
2024
2024



4 10 s 1 1:52.60 PTAK Martyna
CHMURA Maja
CZARNECKI Jakub
LEŚNIOWSKI Piotr
LKS Stal Mielec 2008
2008
2008
2007
U16 PDK -- TORBA Tomasz
TORBA Tomasz
TORBA Tomasz
TORBA Tomasz
Z/3599/19
Z/2589/20
Z/2591/20
Z/12373/21
2024
2024
2024
2024




5 13 s 1 1:57.39 STOPA Maksymilian
KOŁODZIEJ Anna
BATKO Jagoda
HAEHNE Damian
CWKS Resovia Rzeszów 2007
2008
2007
2007
U16 PDK -- MAJCHROWICZ Rena
MAJCHROWICZ Rena
MAJCHROWICZ Rena
MAJCHROWICZ Rena
Z/1891/22
Z/0972/21
Z/0048/21
Z/0051/21
2024
2024
2024
2024




1 1 s 2 1:43.45 BANASZEK Karol
GAWIN Karolina
ŁAKOMY Jan
DRAGOW Patrycja
WKS Wawel Kraków 2007
2007
2007
2008
U16 MLP -- CZYŻ Radosław
CZYŻ Radosław
KOTUŁA Krzysztof
DIAK Mateusz
Z/4111/19
Z/1273/22
Z/3144/20
Z/7089/23
2024
2024
2024
2024




2 4 s 2 1:50.28 LALEWICZ Nina
ORŁOWSKA Nina
MŁYNARCZYK Wojciech
KĘDZIOR Kacper
WKS Wawel Kraków 2008
2008
2007
2008
U16 MLP -- CZYŻ Radosław
KADUSZKIEWICZ Jerzy
CZYŻ Radosław
CZYŻ Radosław
Z/3142/20
Z/2037/22
Z/1763/22
Z/5497/19
2024
2024
2024
2024




3 8 s 2 1:52.11 KOWALIŃSKI Tomasz
ZELEK Hubert
CHODUR Milena
BRYDNIAK Iga
WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2007
2007
2007
2008
U16 MLP --
ZAGRODZKI Marcin
ZAGRODZKI Marcin
ZAGRODZKI Marcin
Z/2628/20
Z/2632/20
Z/2629/20
2024
2024
2023



4 9 s 2 1:52.41 ŁAPCZYŃSKI Kuba
ZĄBCZYK Grzegorz
STARZYCKA Maja
PACZEŚNIAK Sonia
SAS AZS AWF Kraków 2007
2008
2007
2008
U16 MLP -- GUJA Marta
GUJA Marta
GUJA Marta
GUJA Marta
Z/2126/22
Z/3984/20
Z/13945/21
Z/3997/20
2022
2022
2024
2024




5 12 s 2 1:57.38 KORZENIOWSKI Maksymilian
FLUDER Zofia
SZCZEKLIK Antoni
DĄBROWSKA Łucja
WKS Wawel Kraków 2009
2008
2008
2007
U16 MLP -- GAJ Paulina
GAJ Paulina
GAJ Paulina
GAJ Paulina
Z/2911/21
Z/2749/20
Z/2748/20
Z/4998/21
2024
2024
2023
2024




1 5 s 3 1:50.83 GROSIAK Patrycja
BABULA Krystian
MARKOWICZ Weronika
KOPEĆ Kamil
MKS Stal Nowa Dęba 2008
2007
2007
2007
U16 PDK -- ZIĘBA Julian
ŻAK Dariusz
ŻAK Dariusz ŻAK Dariusz
ZIĘBA Julian
Z/3712/19
Z/13772/21
Z/0607/18
Z/2933/19
2024
2024
2022
2024


BEZ

2 6 s 3 1:51.08 BOSAK Mateusz
WOJCIECHOWSKA Magdalena
MISZTAL Magdalena
BOSAK Michał
KML Lubaczów 2007
2008
2008
2007
U16 PDK --
WAŻNY Stanisław
WAŻNY Stanisław
WAŻNY Stanisław
Z/3390/20
Z/3397/20
Z/2916/20
2024
2024
2024



3 11 s 3 1:55.47 BAUER Maja
WANDAS Zuzanna
RODZINKA Filip
BOGUCKI Szymon
CWKS Resovia Rzeszów 2008
2008
2008
2008
U16 PDK --
DUDA Bogusław
MAJCHROWICZ Rena
Z/1134/21
Z/3973/21
2024
2024


4 14 s 3 1:58.71 MAŁEK Julia
KAMIŃSKA Kaja
HAJDUK Sebastian
PIĘTAL Kamil
LKS Stal Mielec 2007
2008
2008
2007
U16 PDK -- TORBA Tomasz

ZIOŁO Stanisław
Z/3544/19
Z/1969/22
2024
2024


5 15 s 3 2:00.05 BIENIEK Julia
ZAJCHOWSKA Eliza
WIŚNIEWSKI Hieronim
SZOSTEK Krystian
CWKS Resovia Rzeszów 2009
2009
2008
2008
U16 PDK --
TITTINGER Katarzyna
MAJCHROWICZ Rena
MAJCHROWICZ Rena
Z/1362/21
Z/8552/21
Z/5846/21
2024
2024
2024



Wzwyż K
1 1 f 1 1.30 ZAJCHOWSKA Eliza CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK -- TITTINGER Katarzyna # Z/1362/21 2024 LDK!
1 1 f 1 1.30 MURZYN Emilia LKS Stal Mielec 2009 U14 PK -- TORBA Agnieszka Z/3700/21 2024 LDK!
3 3 f 1 1.30 PRZYBYŁO Blanka CWKS Resovia Rzeszów 2010 U14 PK -- LDK!
4 4 f 1 1.30 DYGDOŃ Vanessa CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK -- WRÓBEL Marcin # Z/1364/21 2024 LDK!
5 5 f 1 1.25 REUT Anna KS Komunalni Sanok 2010 U14 PK -- JANIK Emilia # Z/2048/22 2024 LDK!
6 6 f 1 1.25 KICIŃSKA Milena KKL Stal Stalowa Wola # 2010 U14 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/3156/21 2023 LDK!
7 7 f 1 1.25 LEŚNIOWSKA Paula LKS Stal Mielec 2009 U14 PK -- TORBA Agnieszka Z/13683/21 2023 LDK!
8 8 f 1 1.20 BUKSA Inga KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK -- GRDEŃ Krzysztof # Z/2159/21 2023 LDK!
8 8 f 1 1.20 BROŃSKA-UCZEŃ Maja KS Komunalni Sanok 2009 U14 PK -- JANIK Emilia # Z/11078/21 2024 LDK!
10 10 f 1 1.15 STRZAŁKA Kamila MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2009 U14 PK -- BIGUS Anna # Z/3237/19 2024 LDK!
10 10 f 1 1.15 REICHERT Weronika KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -- ANIOŁ Stanisław # Z/3159/21 2024 LDK!
12 13 f 1 1.10 MAZUR Gabriela LKS Stal Mielec 2009 U14 PK -- TORBA Agnieszka Z/13684/21 2024 LDK!
12 13 f 1 1.10 BIAŁEK Adrianna LKS Stal Mielec 2010 U14 PK -- TORBA Agnieszka Z/3690/21 2024 LDK!
  f 1 NM GIL Martyna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2010 U14 PK -- BIGUS Anna # Z/6764/21 2024
1 1 f 2 1.45 MOŁDOCH Milena CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK IV TITTINGER Michał Z/0050/21 2024 LDK!
2 2 f 2 1.40 RADWAŃSKA Oliwia KS Komunalni Sanok 2007 U16 PK V JANIK Emilia # Z/2217/20 2024 LDK!
3 3 f 2 1.40 WOJTANOWSKA Maja KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK V FUTYMA Zygmunt Z/3684/21 2024 LDK!
4 4 f 2 1.40 KRZANOWSKA Julia KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK V FUTYMA Zygmunt Z/5551/18 2024 BEZ LDK!
5 5 f 2 1.40 MRUGAŁA Łucja KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK V JANIK Emilia # Z/2578/20 2024 LDK!
6 6 f 2 1.40 DOBOSZ Oliwia KS Komunalni Sanok 2007 U16 PK V JANIK Emilia # Z/2839/21 2024 LDK!
7 7 f 2 1.35 RAŚ Zuzanna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2008 U16 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3234/19 2024
8 8 f 2 1.35 TYTARENKO Karina SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -- SIEMIEŃSKA Barbara GUJA Marta GUJA Marta , Z/1562/22 , 2023 LDK!
8 8 f 2 1.35 PIETRZYK Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA -- WÓJCIK Teodor # Z/3498/19 2024 LDK!
10 10 f 2 1.35 ŚWIERGAŁA Zuzanna MKS Tempo Kęty 2008 U16 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/9372/21 2022
11 12 f 2 1.30 LUKSA Laura UKS Kobylanka 2007 U16 MA -- B.D. Z/11568/21 2022
11 12 f 2 1.30 CHYCZEWSKA Ismena UKS Kobylanka 2008 U16 MA -- B.D. Z/3516/20 2022 LDK!
13 10 f 2 1.30 WĘGRZYN Karolina LKS Stal Mielec 2007 U16 PK --  OSU  
14 14 f 2 1.25 SZUREK Emilia UKS Kobylanka 2007 U16 MA -- B.D. Z/11569/21 2022
W dal K
1 1 f 1 5.05 STOJEK Emilia MKS Tempo Kęty 2008 U16 MA IV ŁYSEK Tadeusz Z/3274/19 2024 BEZ
2 2 f 1 4.99 SZYMASZEK Wiktoria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2007 U16 PK IV MOŹDZIOCH Adolf Z/3195/18 2024 BEZ
3 3 f 1 4.76 KLĘK Julia KS AZS AWF Kraków # 2008 U16 MA V GUJA Marta # Z/5716/23 2024 LDK!
4 4 f 1 4.62 ŁOBOŚ Emilia CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK V WIERZBICKI Mirosław Z/0590/22 2024
5 5 f 1 4.56 MRUGAŁA Łucja KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK V JANIK Emilia # Z/2578/20 2024 LDK!
6 6 f 1 4.55 SAWICKA Izabela KS Komunalni Sanok 2007 U16 PK V JANIK Emilia # Z/2226/20 2024 LDK!
7 7 f 1 4.54 PACZEŚNIAK Sonia KS AZS AWF Kraków # 2008 U16 MA V GUJA Marta # Z/3997/20 2024 LDK!
8 8 f 1 4.37 ORŁOWSKA Nina WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2037/22 2024  OSU  
9 9 f 1 4.36 OSTROWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK -- # LDK!
10 10 f 1 4.36 NIEZABITOWSKA Izabela UKS Romer Rabka-Zdrój 2008 U16 MA -- PERUCKA Kamila Z/9381/21 2024 LDK!
11 11 f 1 4.32 ŚWIERGAŁA Zuzanna MKS Tempo Kęty 2008 U16 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/9372/21 2022
12 12 f 1 4.31 BEDNARZ Aleksandra KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK -- ŁYP Jacek Z/0055/21 2024 LDK!  OSU  
13 13 f 1 4.26 WĘGRZYN Karolina LKS Stal Mielec 2007 U16 PK --  OSU  
14 14 f 1 4.24 KOPCZYŃSKA Lidia KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -- GUJA Marta Z/5500/19 2024 LDK!
15 15 f 1 4.12 SOBOLAK Urszula KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK -- SOBOLAK Piotr # Z/2579/20 2024 LDK!
16 16 f 1 4.05 KRUSZYŃSKA Daria UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U16 PK -- WOJCIECHOWSKI Leszek # Z/4179/20 2024 LDK!
17 17 f 1 3.99 TYTARENKO Karina SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -- SIEMIEŃSKA Barbara GUJA Marta GUJA Marta , Z/1562/22 , 2023 LDK!
17 18 f 1 3.99 RAŚ Zuzanna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2008 U16 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3234/19 2024
19 19 f 1 3.98 NABIAŁCZYK Laura MKS Tempo Kęty 2008 U16 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/9373/21 2023
20 20 f 1 3.92 KAMIŃSKA Kaja LKS Stal Mielec 2008 U16 PK -- # LDK!  OSU  
21 21 f 1 3.90 PIETRZYK Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA -- WÓJCIK Teodor # Z/3498/19 2024 LDK!
22 22 f 1 3.86 DIAKUN Kateryna KS AZS AWF Kraków # 2008 U16 MA -- GUJA Marta # Z/5714/23 2024 LDK!
23 23 f 1 3.82 SIENIAWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 2007 U16 PK -- JANIK Emilia # Z/4432/18 2023 BEZ LDK!
24 24 f 1 3.44 WOLAN Kamila KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK -- JANIK Emilia # Z/13630/21 2024 LDK!
25 25 f 1 2.66 WARIAS Kornelia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U16 MA --
  f 1 NM GRZYWA Magdalena SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA -- MĘDRECKA Małgorzata # Z/3680/19 2023 LDK!
W dal strefa K
1 1 f 1 3.75 KRZYSZTOFIK Lena CWKS Resovia Rzeszów 2011 U12 PK -- ZŁOTEK Grzegorz Z/1436/22 2023 LDK!
2 2 f 1 3.56 CAGARA Maja KKL Stal Stalowa Wola 2011 U12 PK -- GRDEŃ Krzysztof # Z/1975/22 2023 LDK!
3 3 f 1 3.49 KAK Katarzyna KKL Stal Stalowa Wola 2011 U12 PK -- # LDK!
4 4 f 1 3.46 ZDZIEBŁO Nadia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2011 U12 PK -- MARSZAŁEK Alicja Z/9784/21 2024 LDK!
5 5 f 1 3.28 WOJTALA Sandra KKL Stal Stalowa Wola 2011 U12 PK -- ANIOŁ Stanisław # Z/0600/22 2024 LDK!
6 6 f 1 3.26 LESIAK Klaudia KKL Stal Stalowa Wola 2011 U12 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/14492/21 2024 LDK!
7 7 f 1 3.24 MAŚCIBRODA Maja MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2011 U12 PK -- MOŹDZIOCH Mirosław MOŹDZIOCH Mirosław Z/2080/22 2024
8 8 f 1 3.22 SAMOŁYK Aleksandra KKL Stal Stalowa Wola 2011 U12 PK -- ŁYP Jacek # Z/0319/22 2024 LDK!
9 9 f 1 3.14 KORABIOWSKA Maja LKS Stal Mielec 2011 U12 PK -- TORBA Agnieszka Z/1971/22 2022 LDK!
10 10 f 1 2.96 GIL Izabela MKS Stal Nowa Dęba 2011 U12 PK -- ŻAK Dariusz Z/1972/22 2024 LDK!
1 1 f 2 4.68 MAZUR Gabriela LKS Stal Mielec 2009 U14 PK -- TORBA Agnieszka Z/13684/21 2024 LDK!
2 2 f 2 4.63 BASIŃSKA Milena KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK -- BARSZCZ Mirosław # Z/0202/22 2024 LDK!
3 3 f 2 4.47 BIENIEK Julia CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK -- LDK!
4 4 f 2 4.27 MOŻDŻEŃ Zofia CWKS Resovia Rzeszów 2010 U14 PK -- TITTINGER Katarzyna # Z/5845/21 2024 LDK!
5 5 f 2 4.23 CZACHOR Maria UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2009 U14 PK -- WĘGRZYN Monika # Z/6765/21 2024
6 6 f 2 4.12 SOJKA Magdalena KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK -- BARSZCZ Mirosław # Z/3160/21 2024 LDK!
7 7 f 2 4.04 STROKOŃ Maja LKS Stal Mielec 2009 U14 PK -- # LDK!
8 8 f 2 4.03 BARDJAN Nadia CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK -- WRÓBEL Marcin # Z/0038/22 2024 LDK!
9 9 f 2 4.02 BIAŁEK Adrianna LKS Stal Mielec 2010 U14 PK -- TORBA Agnieszka Z/3690/21 2024 LDK!
10 10 f 2 3.97 WCISŁO Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK -- WRÓBEL Marcin # Z/1773/21 2024 LDK!
11 11 f 2 3.97 KOT Milena CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK -- WRÓBEL Marcin # Z/0320/22 2024 LDK!
12 12 f 2 3.94 DUDEK Dominika CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK -- WRÓBEL Marcin # Z/3839/21 2024 LDK!
13 13 f 2 3.91 KRUCZEK Oliwia KML Lubaczów 2009 U14 PK -- LDK!
14 14 f 2 3.84 DZIEDZIC Gabriela KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -- ŁYP Jacek # Z/3155/21 2024 LDK!
15 15 f 2 3.80 MARSZAŁ Maja CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK -- LDK!
16 16 f 2 3.80 GODEK Gabriela MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2010 U14 PK -- MARSZAŁEK Alicja Z/9903/21 2024 LDK!
17 17 f 2 3.62 KUKLA Alicja KS Komunalni Sanok 2010 U14 PK -- JANIK Emilia # Z/2047/22 2024 LDK!
18 18 f 2 3.61 RATUSIŃSKA Julia LKS Stal Mielec 2010 U14 PK -- TORBA Agnieszka Z/3702/21 2024 LDK!
19 19 f 2 3.60 GANCARSKA Milena MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2010 U14 PK -- MARSZAŁEK Alicja Z/9774/21 2024 LDK!
20 20 f 2 3.59 BUTRYN Milena KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/2156/21 2024 LDK!
21 21 f 2 3.56 CZUDEC Alicja CWKS Resovia Rzeszów 2010 U14 PK -- ZŁOTEK Grzegorz Z/0044/22 2023 LDK!
22 22 f 2 3.48 GIL Martyna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2010 U14 PK -- BIGUS Anna # Z/6764/21 2024
23 23 f 2 3.46 MAJKUT Julia KS Harpagan Tarnobrzeg 2009 U14 PK -- STEC Karolina Z/4594/19 2024 LDK!
24 24 f 2 3.40 KWAPISZ Zuzanna LKS Stal Mielec 2009 U14 PK -- TORBA Agnieszka Z/13682/21 2023 LDK!
25 25 f 2 3.32 MIKA Matylda MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2010 U14 PK -- MARSZAŁEK Alicja Z/9899/21 2024 LDK!
26 26 f 2 3.13 KRAWIEC Karolina LKS Stal Mielec 2010 U14 PK -- KULIG Marzena # Z/4651/21 2024 LDK!
Kula (2) K
1 1 f 1 9.49 STRZAŁKA Kamila MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2009 U14 PK -- BIGUS Anna # Z/3237/19 2024 LDK!
2 2 f 1 9.23 GROSIAK Anna MKS Stal Nowa Dęba 2009 U14 PK -- ŻAK Dariusz Z/6345/21 2024 LDK!
3 3 f 1 8.91 WOLSKA Natalia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2009 U14 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3235/19 2024 LDK!
4 4 f 1 8.61 DOROTNIAK Antonina KS Komunalni Sanok 2010 U14 PK -- FUTYMA Zygmunt Z/3682/21 2024 LDK!
5 5 f 1 8.53 KIEDRZYŃSKA Tola KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK -- DRAPAŁA Paweł # Z/0210/22 2024 LDK!
6 6 f 1 7.86 NICPOŃ Nikola KML Lubaczów 2009 U14 PK -- LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 10.67 BOROWIEC Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów # 2008 U16 PK IV SAMAGALSKI Tomasz # Z/0882/22 2024 LDK!
2 2 f 1 9.08 ANNONI Fabiana MKS Tempo Kęty 2007 U16 MA V ŁYSEK Tadeusz Z/2575/18 2023 BEZ
3 3 f 1 8.99 SZYBIAK Aleksandra KML Lubaczów 2007 U16 PK V LDK!
4 4 f 1 8.68 SOKOŁOWSKA Natalia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2007 U16 PK -- STRYJEWSKI Janusz MOŹDZIOCH Adolf , Z/10247/21 , 2022 LDK!
5 5 f 1 8.44 GÓRKA Kamila KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U16 MA -- LDK!
6 6 f 1 8.37 KRZANOWSKA Julia KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK -- FUTYMA Zygmunt Z/5551/18 2024 BEZ LDK!
7 7 f 1 8.25 BIERCZYŃSKA Małgorzata KML Lubaczów 2008 U16 PK -- LDK!
8 8 f 1 8.24 GĘŚLA Natalia KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK -- #
9 9 f 1 8.18 SOWA Daria CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK -- SAMAGALSKI Tomasz Z/2163/22 2024
10 10 f 1 8.12 BEDNARZ Aleksandra KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK -- ŁYP Jacek Z/0055/21 2024 LDK!  OSU  
11 11 f 1 8.07 SZAŁAŃSKA Dominika CWKS Resovia Rzeszów # 2008 U16 PK -- SAMAGALSKI Tomasz Z/2798/23 2024 LDK!
12 12 f 1 7.72 PIECHNIAK Nikola KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -- LDK!
13 13 f 1 7.50 PIETRUSZA Weronika UKS Kobylanka 2008 U16 MA -- B.D. Z/3413/20 2022
14 14 f 1 7.30 SOBIŁO Wiktoria KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK -- #
15 15 f 1 7.26 SALWA Zuzanna WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2008 U16 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/8015/21 2023 LDK!
16 16 f 1 6.91 WOJTANOWSKA Maja KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK -- FUTYMA Zygmunt Z/3684/21 2024 LDK!
17 17 f 1 6.86 MAŁEK Gaja KU AZS PWSZ w Tarnowie 2007 U16 MA --
18 18 f 1 6.42 DYBAŚ Aleksandra ULKS Lipinki 2007 U16 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/4024/20 2022 LDK!
19 19 f 1 5.61 MAZIARZ Oliwia KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK -- ŁYP Jacek Z/2157/21 2024 LDK!  OSU  
20 20 f 1 4.93 BĄK Emma KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U16 MA -- LDK!
Chód 2 km K
1 1 s 1 11:07.18 mx DZIEPAK Agata CWKS Resovia Rzeszów # 2007 U16 PK -- DUDA Bogusław Z/2726/20 2024
2 2 s 1 11:38.14 mx KRAWIEC Julia LKS Stal Mielec 2008 U16 PK -- KULIG Marzena Z/4608/21 2024 LDK!
3 3 s 1 11:49.64 mx LASEK Amelia LKS Stal Mielec 2008 U16 PK -- KULIG Marzena Z/3697/21 2024 LDK!
4 4 s 1 11:59.67 mx GRYNDZIA Wiktoria LKS Stal Mielec 2008 U16 PK -- KULIG Marzena Z/3536/19 2024 LDK!
6 5 s 1 13:21.86 mx STACHOWICZ Patrycja LKS Stal Mielec 2008 U16 PK -- KULIG Marzena Z/3705/21 2023 LDK!
7 6 s 1 13:44.74 mx GAJEK Gabriela LKS Stal Mielec 2009 U14 PK -- KULIG Marzena Z/1434/22 2024
60 m M
1 1 e 1 9.09 MIŁOŚ Jakub LKS Stal Mielec 2011 U12 PK -- TORBA Agnieszka Z/3699/21 2022 LDK!
2 3 e 1 9.26 BĄK Alan LKS Stal Mielec 2012 U12 PK -- TORBA Agnieszka Z/13681/21 2024 LDK!
3 6 e 1 9.97 SZEWC Szymon MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2012 U12 PK -- MOŹDZIOCH Mirosław MOŹDZIOCH Mirosław Z/2076/22 2024 LDK!
4 10 e 1 10.52 BOCZULA Karol KB Witar Tarnobrzeg 2011 U12 PK -- MAŚLANKA Adam Z/5537/19 2024 LDK!
5 11 e 1 10.64 BAŁA Szymon MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2012 U12 PK -- BIGUS Anna # Z/2071/22 2024 LDK!
1 5 e 2 9.68 RZESZUTO Gabriel MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2011 U12 PK -- MARSZAŁEK Alicja Z/10127/21 2023 LDK!
2 9 e 2 10.20 RAŚ Leon KKB MOSiR Krosno 2012 U12 PK -- SOCHA Tomasz Z/13722/21 2023 LDK!
3 14 e 2 10.85 SERAFIN Nikodem UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2011 U12 PK -- CZACHOR Karolina Z/6772/21 2024
4 13 e 2 10.85 TRYGAR Mateusz KKL Stal Stalowa Wola 2012 U12 PK --
5 15 e 2 10.98 BIAŁAS Piotr UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2011 U12 PK -- WĘGRZYN Monika # Z/2137/22 2024
1 2 e 3 9.19 KOŁODZIEJ Jakub KKL Stal Stalowa Wola 2011 U12 PK -- ANIOŁ Stanisław # Z/2038/22 2024 LDK!
2 4 e 3 9.29 BURY Gabriel KS Komunalni Sanok 2012 U12 PK -- ZAPAŁ Marcin Z/2046/22 2024 LDK!
3 7 e 3 10.01 WOJCIECHOWSKI Dawid CWKS Resovia Rzeszów 2011 U12 PK -- LDK!
4 8 e 3 10.16 ROZBORSKI Jan CWKS Resovia Rzeszów 2011 U12 PK -- TITTINGER Katarzyna # Z/2084/22 2023 LDK!
5 12 e 3 10.84 CYBRUCH Bartosz KS Harpagan Tarnobrzeg 2012 U12 PK -- STEC Karolina Z/13364/21 2024
1 8 e 4 7.79 KOWALIŃSKI Tomasz WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2007 U16 MA -- LDK!
2 9 e 4 7.80 NAWROCKI Wojciech KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -- ŁYP Jacek # Z/12676/21 2023 LDK!
3 12 e 4 7.95 NOWAK Norbert KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/0059/21 2024 LDK!
4 15 e 4 8.06 ZDEBSKI Karol SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA --
5 19 e 4 8.09 WOJDA Kajetan SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -- ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz # Z/2036/22 2023 LDK!
6 29 e 4 8.85 KATA Jakub KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/1574/22 2024
7 32 e 4 8.97 SZCZEKLIK Antoni WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -- GAJ Paulina Z/2748/20 2023 LDK!
1 5 e 5 7.73 ROSSA Antoni KS AZS AWF Kraków # 2007 U16 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4716/18 2024 LDK!
2 6 e 5 7.74 BOLKA Wiktor KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -- ANIOŁ Stanisław # Z/0070/21 2024 LDK!
3 7 e 5 7.75 WÓJCIK Adam KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/0067/21 2024 LDK!
4 18 e 5 8.09 CZARNECKI Jakub LKS Stal Mielec 2008 U16 PK -- TORBA Tomasz # Z/2591/20 2024 LDK!
5 30 e 5 8.86 JANICKI Szymon UKS Gimball Tarnawa Dolna 2008 U16 PK -- B.D. Z/3469/20 2022 LDK!
6 31 e 5 8.87 WIŚNIEWSKI Hieronim CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK -- MAJCHROWICZ Rena # Z/8552/21 2024 LDK!
7 34 e 5 11.56 SZUMOWICZ Krzysztof KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U16 MA -- WAŁASZEK Jarosław # Z/1948/22 2024 LDK!
1 3 e 6 7.50 MAZUR Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA -- KUKLA Rafał # Z/2001/21 2024 LDK!  OSU  
2 4 e 6 7.64 RZESZUTO Karol MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2007 U16 PK -- MARSZAŁEK Alicja Z/10128/21 2022 LDK!
3 16 e 6 8.07 PIĘTAL Kamil LKS Stal Mielec 2007 U16 PK -- LDK!
4 23 e 6 8.45 ŁAPCZYŃSKI Kuba SAS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA -- GUJA Marta Z/2126/22 2022 LDK!
5 25 e 6 8.52 HAJDUK Sebastian LKS Stal Mielec 2008 U16 PK -- ZIOŁO Stanisław # Z/1969/22 2024 LDK!
6 26 e 6 8.56 BOGUCKI Szymon CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK -- LDK!
7 27 e 6 8.70 SAŁATA Dominik MKS Tempo Kęty 2008 U16 MA -- ZAWADZKA Gabriela Z/4465/18 2022 BEZ
1 10 e 7 7.80 KLEIBA Maciej CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK -- MAJCHROWICZ Rena # Z/1044/21 2024 LDK!
2 11 e 7 7.84 TEREMBUŁA Maciej KS AZS AWF Kraków # 2007 U16 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/1894/22 2024
3 14 e 7 8.06 ZDUŃ Hubert ULKS Technik Trzcinica # 2007 U16 PK -- WOJTAS Tomasz Z/3688/21 2024 LDK!
4 20 e 7 8.10 STOPA Maksymilian CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -- MAJCHROWICZ Rena # Z/1891/22 2024 LDK!
5 22 e 7 8.44 SZOSTEK Krystian CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK -- MAJCHROWICZ Rena # Z/5846/21 2024 LDK!
6 28 e 7 8.82 SZELĄG Mikołaj KU AZS PWSZ w Tarnowie 2007 U16 MA -- WAŁASZEK Jarosław # Z/10092/21 2024 LDK!
1 1 e 8 7.38 ŁAKOMY Jan MKS-MOSM Bytom # 2007 U16 SL -- KOTUŁA Krzysztof # Z/3144/20 2024
2 2 e 8 7.45 TRĄBKA Borys KS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA -- LDK!
3 13 e 8 8.00 LEŚNIOWSKI Piotr LKS Stal Mielec 2007 U16 PK -- TORBA Tomasz Z/12373/21 2024
4 17 e 8 8.08 RODZINKA Filip CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK -- MAJCHROWICZ Rena # Z/3973/21 2024 LDK!
5 21 e 8 8.34 ZARZYCZNY Bartłomiej UKS Gimball Tarnawa Dolna 2008 U16 PK -- B.D. Z/3453/20 2022 LDK!
6 24 e 8 8.51 MALINOWSKI Antoni SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -- GUJA Marta Z/1941/22 2023 LDK!
7 33 e 8 9.44 MUCHA Michał KS AZS AWF Kraków # 2008 U16 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4712/18 2024 LDK!
1 1 e 9 8.38 SUDOŁ Maciej KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/0217/22 2024 LDK!
2 2 e 9 8.65 SZUMEŁDA Olaf KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/0219/22 2024 LDK!
3 3 e 9 8.66 KOLIS Jakub LKS Stal Mielec 2009 U14 PK -- TORBA Agnieszka Z/3694/21 2024 LDK!
4 6 e 9 9.08 WAMYJ Korneliusz KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/3166/21 2024 LDK!
5 14 e 9 9.59 LIGAS Mateusz KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -- SUDOŁ Edward Z/0435/22 2023 LDK!
6 18 e 9 9.89 CZERNIEWICZ Piotr UKS Gimball Tarnawa Dolna 2010 U14 PK -- B.D. Z/2087/22 2022 LDK!
1 4 e 10 8.74 KUBALA Ernest CWKS Resovia Rzeszów 2010 U14 PK -- TITTINGER Katarzyna # Z/13625/21 2024 LDK!
2 5 e 10 8.85 MYJAK Szymon LKS Stal Mielec 2010 U14 PK -- ŻĄDŁO Jacek Z/3710/21 2024 LDK!
3 9 e 10 9.37 GRZYWACZ Aleksander UKS Tempo 5 Przemyśl 2009 U14 PK -- SUGIER Maria # Z/5748/21 2024 LDK!
4 11 e 10 9.44 SZUMEŁDA Oskar KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/0220/22 2024 LDK!
5 12 e 10 9.46 ADLER Wiktor KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/2123/22 2024 LDK!
6 17 e 10 9.82 STUDNICKI Karol KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/1974/22 2022 LDK!
7 19 e 10 10.87 RYŚ Marek KS Harpagan Tarnobrzeg 2010 U14 PK -- STEC Karolina Z/13363/21 2022
1 7 e 11 9.11 DĄBEK Oliwier CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK -- TITTINGER Katarzyna # Z/0072/22 2024 LDK!
2 8 e 11 9.30 PASZKOWSKI Kajetan KKB MOSiR Krosno 2009 U14 PK -- SOCHA Tomasz Z/2568/21 2024 LDK!
3 10 e 11 9.37 KIEŁTYKA Dominik UKS Gimball Tarnawa Dolna 2009 U14 PK -- B.D. Z/3481/20 2022 LDK!
4 13 e 11 9.53 OLSZEWSKI Miłosz CWKS Resovia Rzeszów 2010 U14 PK -- TITTINGER Katarzyna # Z/1433/22 2024 LDK!
5 15 e 11 9.71 CHUDZIK Jakub KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -- SUDOŁ Edward Z/0440/22 2023 LDK!
6 16 e 11 9.74 ZDZIEBŁO Igor MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2010 U14 PK -- MARSZAŁEK Alicja Z/2077/22 2024
1 f 1 8.97 MIŁOŚ Jakub LKS Stal Mielec 2011 U12 PK -- TORBA Agnieszka Z/3699/21 2022 LDK!
2 f 1 9.21 BĄK Alan LKS Stal Mielec 2012 U12 PK -- TORBA Agnieszka Z/13681/21 2024 LDK!
3 f 1 9.30 BURY Gabriel KS Komunalni Sanok 2012 U12 PK -- ZAPAŁ Marcin Z/2046/22 2024 LDK!
4 f 1 9.39 KOŁODZIEJ Jakub KKL Stal Stalowa Wola 2011 U12 PK -- ANIOŁ Stanisław # Z/2038/22 2024 LDK!
5 f 1 9.56 RZESZUTO Gabriel MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2011 U12 PK -- MARSZAŁEK Alicja Z/10127/21 2023 LDK!
6 f 1 9.79 SZEWC Szymon MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2012 U12 PK -- MOŹDZIOCH Mirosław MOŹDZIOCH Mirosław Z/2076/22 2024 LDK!
7 f 1 10.14 WOJCIECHOWSKI Dawid CWKS Resovia Rzeszów 2011 U12 PK -- LDK!
1 f 2 7.63 RZESZUTO Karol MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2007 U16 PK -- MARSZAŁEK Alicja Z/10128/21 2022 LDK!
2 f 2 7.71 BOLKA Wiktor KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -- ANIOŁ Stanisław # Z/0070/21 2024 LDK!
3 f 2 7.79 WÓJCIK Adam KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/0067/21 2024 LDK!
4 f 2 7.79 KLEIBA Maciej CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK -- MAJCHROWICZ Rena # Z/1044/21 2024 LDK!
5 f 2 7.80 NAWROCKI Wojciech KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -- ŁYP Jacek # Z/12676/21 2023 LDK!
6 f 2 8.01 NOWAK Norbert KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/0059/21 2024 LDK!
7 f 2 8.11 LEŚNIOWSKI Piotr LKS Stal Mielec 2007 U16 PK -- TORBA Tomasz Z/12373/21 2024
8 f 2 8.12 ZDUŃ Hubert ULKS Technik Trzcinica # 2007 U16 PK -- WOJTAS Tomasz Z/3688/21 2024 LDK!
1 f 3 7.40 TRĄBKA Borys KS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA -- LDK!
2 f 3 7.40 ŁAKOMY Jan MKS-MOSM Bytom # 2007 U16 SL -- KOTUŁA Krzysztof # Z/3144/20 2024
3 f 3 7.44 MAZUR Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA -- KUKLA Rafał # Z/2001/21 2024 LDK!  OSU  
4 f 3 7.75 ROSSA Antoni KS AZS AWF Kraków # 2007 U16 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4716/18 2024 LDK!
5 f 3 7.80 KOWALIŃSKI Tomasz WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2007 U16 MA -- LDK!
6 f 3 7.89 TEREMBUŁA Maciej KS AZS AWF Kraków # 2007 U16 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/1894/22 2024
7 f 3 8.13 WOJDA Kajetan SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -- ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz # Z/2036/22 2023 LDK!
8 f 3 9.12 ZDEBSKI Karol SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA --
1 f 4 8.39 SUDOŁ Maciej KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/0217/22 2024 LDK!
2 f 4 8.66 SZUMEŁDA Olaf KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/0219/22 2024 LDK!
3 f 4 8.85 KOLIS Jakub LKS Stal Mielec 2009 U14 PK -- TORBA Agnieszka Z/3694/21 2024 LDK!
4 f 4 8.89 KUBALA Ernest CWKS Resovia Rzeszów 2010 U14 PK -- TITTINGER Katarzyna # Z/13625/21 2024 LDK!
5 f 4 9.11 MYJAK Szymon LKS Stal Mielec 2010 U14 PK -- ŻĄDŁO Jacek Z/3710/21 2024 LDK!
6 f 4 9.20 DĄBEK Oliwier CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK -- TITTINGER Katarzyna # Z/0072/22 2024 LDK!
7 f 4 9.25 WAMYJ Korneliusz KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/3166/21 2024 LDK!
8 f 4 9.34 PASZKOWSKI Kajetan KKB MOSiR Krosno 2009 U14 PK -- SOCHA Tomasz Z/2568/21 2024 LDK!
200 m M
1 3 s 1 32.54 BURY Gabriel KS Komunalni Sanok 2012 U12 PK -- ZAPAŁ Marcin Z/2046/22 2024 LDK!
2 4 s 1 33.19 KRZĄSTEK Kamil KS Harpagan Tarnobrzeg 2011 U12 PK -- STEC Karolina Z/0704/22 2024
3 8 s 1 34.81 WOJCIECHOWSKI Dawid CWKS Resovia Rzeszów 2011 U12 PK -- LDK!
4 10 s 1 35.45 BAŁA Szymon MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2012 U12 PK -- BIGUS Anna # Z/2071/22 2024 LDK!
5 11 s 1 35.80 BOCZULA Karol KB Witar Tarnobrzeg 2011 U12 PK -- MAŚLANKA Adam Z/5537/19 2024 LDK!
1 1 s 2 31.32 KOŁODZIEJ Jakub KKL Stal Stalowa Wola 2011 U12 PK -- ANIOŁ Stanisław # Z/2038/22 2024 LDK!
2 9 s 2 35.18 MISZTAL Maciej KML Lubaczów 2012 U12 PK -- WAŻNY Stanisław Z/5747/21 2023 LDK!
3 12 s 2 37.98 SERAFIN Nikodem UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2011 U12 PK -- CZACHOR Karolina Z/6772/21 2024
4 13 s 2 40.05 BIAŁAS Piotr UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2011 U12 PK -- WĘGRZYN Monika # Z/2137/22 2024
1 2 s 3 32.52 BAJGIEROWICZ Michał KKL Stal Stalowa Wola 2012 U12 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/14494/21 2024 LDK!
2 5 s 3 33.48 ROZBORSKI Jan CWKS Resovia Rzeszów 2011 U12 PK -- TITTINGER Katarzyna # Z/2084/22 2023 LDK!
3 6 s 3 34.16 SZEWC Szymon MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2012 U12 PK -- MOŹDZIOCH Mirosław MOŹDZIOCH Mirosław Z/2076/22 2024 LDK!
4 7 s 3 34.72 STUSIK Michał UKS Gimball Tarnawa Dolna 2011 U12 PK -- B.D. Z/2091/22 2022 LDK!
300 m M
1 1 s 1 45.65 TROJNAR Eryk UKS Tempo 5 Przemyśl 2009 U14 PK -- SUGIER Maria # Z/2573/20 2024 LDK!
2 3 s 1 48.57 SZUMEŁDA Olaf KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/0219/22 2024 LDK!
3 7 s 1 52.57 OLSZEWSKI Miłosz CWKS Resovia Rzeszów 2010 U14 PK -- TITTINGER Katarzyna # Z/1433/22 2024 LDK!
1 2 s 2 47.73 DURDA Jakub KS Harpagan Tarnobrzeg 2009 U14 PK -- STEC Karolina Z/4593/19 2024 LDK!
2 4 s 2 49.30 PASIONEK Antoni KS Komunalni Sanok 2010 U14 PK -- JANIK Emilia # Z/2050/22 2024 LDK!
3 6 s 2 52.18 ZAWADZKI Oskar CWKS Resovia Rzeszów 2010 U14 PK -- LDK!
4 10 s 2 54.73 KIEŁTYKA Dominik UKS Gimball Tarnawa Dolna 2009 U14 PK -- B.D. Z/3481/20 2022 LDK!
5 11 s 2 56.04 LIGAS Mateusz KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -- SUDOŁ Edward Z/0435/22 2023 LDK!
1 5 s 3 51.62 SZUMEŁDA Oskar KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/0220/22 2024 LDK!
2 8 s 3 53.81 ĆWIK Marcel KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -- ŁYP Jacek # Z/0317/22 2024 LDK!
3 9 s 3 54.43 CZERNIEWICZ Piotr UKS Gimball Tarnawa Dolna 2010 U14 PK -- B.D. Z/2087/22 2022 LDK!
4 12 s 3 59.32 CHUDZIK Jakub KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -- SUDOŁ Edward Z/0440/22 2023 LDK!
1 4 s 4 39.32 KLEIBA Maciej CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK IV MAJCHROWICZ Rena # Z/1044/21 2024 LDK!
2 10 s 4 43.78 NOWAK Norbert KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/0059/21 2024 LDK!
3 13 s 4 44.18 LEŚNIOWSKI Piotr LKS Stal Mielec 2007 U16 PK -- TORBA Tomasz Z/12373/21 2024
4 14 s 4 45.26 PIĘTAL Kamil LKS Stal Mielec 2007 U16 PK -- LDK!
1 1 s 5 37.59 ŁAKOMY Jan MKS-MOSM Bytom # 2007 U16 SL III KOTUŁA Krzysztof # Z/3144/20 2024
2 2 s 5 38.28 KUTA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie # 2007 U16 MA III WAŁASZEK Jarosław # Z/2995/20 2024
3 3 s 5 38.80 TALIK Konrad MKS Tempo Kęty 2007 U16 MA III ŁYSEK Tadeusz Z/2573/18 2024 BEZ
4 5 s 5 41.04 KĘDZIOR Kacper WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA V CZYŻ Radosław Z/5497/19 2024 LDK!
1 6 s 6 42.33 JASKOT Nikodem MKS Stal Nowa Dęba 2008 U16 PK V ZIĘBA Julian # Z/1462/18 2023 BEZ LDK!
2 7 s 6 42.42 WOJDA Kajetan SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA V ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz # Z/2036/22 2023 LDK!
3 11 s 6 43.86 MŁYNARCZYK Wojciech WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA -- CZYŻ Radosław Z/1763/22 2024
1 8 s 7 42.88 ŁAPCZYŃSKI Kuba SAS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA -- GUJA Marta Z/2126/22 2022 LDK!
2 9 s 7 43.46 ZARZYCZNY Bartłomiej UKS Gimball Tarnawa Dolna 2008 U16 PK -- B.D. Z/3453/20 2022 LDK!
3 12 s 7 43.91 ŚCIERANKA Mateusz UKS Gimball Tarnawa Dolna 2008 U16 PK -- B.D. Z/3474/20 2022 LDK!
4 15 s 7 45.34 MALINOWSKI Antoni SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -- GUJA Marta Z/1941/22 2023 LDK!
1 16 s 8 45.90 WÓJCIK Daniel ULKS Lipinki 2008 U16 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/4047/20 2023 LDK!
2 17 s 8 47.44 SZCZEKLIK Antoni WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -- GAJ Paulina Z/2748/20 2023 LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:50.96 TOMCZAK Łukasz KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK -- LDK!
2 2 s 1 2:00.01 STRÓŻ Piotr MKS Stal Nowa Dęba 2009 U14 PK -- ŻAK Dariusz Z/6556/21 2024 LDK!
3 3 s 1 2:00.39 DĄBEK Oliwier CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK -- TITTINGER Katarzyna # Z/0072/22 2024 LDK!
4 4 s 1 2:05.38 SUWAJ Jakub KKB MOSiR Krosno 2009 U14 PK -- SOCHA Tomasz Z/2563/21 2024 LDK!
5 5 s 1 2:08.34 BUKAŁA Nikodem MKS Stal Nowa Dęba 2009 U14 PK -- ŻAK Dariusz Z/1723/20 2024 LDK!
1 1 s 2 2:10.27 JANUSZ Sławomir KKL Stal Stalowa Wola 2011 U12 PK -- LDK!
2 2 s 2 2:20.20 RAŚ Leon KKB MOSiR Krosno 2012 U12 PK -- SOCHA Tomasz Z/13722/21 2023 LDK!
3 3 s 2 2:28.77 BUTRYN Maksymilian KKL Stal Stalowa Wola 2012 U12 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/8367/21 2024 LDK!
4 4 s 2 2:38.21 WAJDA Piotr MKS Halicz Ustrzyki Dolne 2012 U12 PK -- OLEKSYK Grzegorz Z/6336/21 2022
1 2 s 3 1:35.06 KOPEĆ Kamil MKS Stal Nowa Dęba 2007 U16 PK V ZIĘBA Julian # Z/2933/19 2024 LDK!
2 4 s 3 1:35.82 BABULA Krystian MKS Stal Nowa Dęba 2007 U16 PK V ŻAK Dariusz Z/13772/21 2024 LDK!
3 5 s 3 1:37.48 BOSAK Mateusz KML Lubaczów 2007 U16 PK V LDK!
4 6 s 3 1:38.83 BĄK Wojtek KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK V LDK!
5 8 s 3 1:41.15 STEFAŃSKI Maks KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -- CHRYCZYK Katarzyna Z/1535/22 2024
6 9 s 3 1:41.43 MAJKA Dominik CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK -- KOWAL Piotr # Z/4610/18 2024 BEZ LDK!
7 10 s 3 1:42.92 STRĘCIWILK Mateusz KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -- SIWEK Andrzej Z/0216/22 2024
8 12 s 3 1:47.17 WRONOWSKI Jakub KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/0318/22 2024 LDK!
1 1 s 4 1:33.51 DOŁĘGA Igor CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK IV DUDA Bogusław # Z/13615/21 2024 LDK!
2 3 s 4 1:35.82 BIGAJ Dawid KS Pointer Siercza # 2007 U16 MA V B.D. # Z/5754/21 2024 LDK!
3 7 s 4 1:40.42 KANTYKA Kacper Kraków Athletics Team # 2007 U16 MA -- SOBCZYK Grzegorz Z/8554/21 2024
4 11 s 4 1:46.13 MIKA Jan MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2008 U16 PK -- BIGUS Anna # Z/9897/21 2024 LDK!
5 13 s 4 1:55.22 LEŚNIAK Bartłomiej UKS Jedynka Tokarnia 2008 U16 MA -- KRUPA Zdzisław Z/5685/18 2022 LDK!
6 14 s 4 1:59.90 SERAFIN Dominik MKS Stal Nowa Dęba 2007 U16 PK -- ŻAK Dariusz Z/0634/18 2022 BEZ LDK!
1000 m M
1 1 s 1 3:00.32 BOSAK Michał KML Lubaczów 2007 U16 PK -- WAŻNY Stanisław # Z/2916/20 2024 LDK!
2 2 s 1 3:00.51 ZELEK Hubert WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2007 U16 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/2628/20 2024 LDK!
3 3 s 1 3:05.39 STAWIARZ Jan WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA -- CZYŻ Radosław Z/3141/20 2024
4 4 s 1 3:08.73 KASZANY Karol MKS Halicz Ustrzyki Dolne 2008 U16 PK -- OLEKSYK Grzegorz # Z/6110/21 2024 BEZ LDK!
5 5 s 1 3:08.88 OSIKA Dawid KU AZS PWSZ w Tarnowie # 2008 U16 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/2753/23 2024 LDK!
6 6 s 1 3:30.85 PTASZEK Leon WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2007 U16 MA -- # LDK!
7 7 s 1 3:32.98 TROJANOWSKI Adam KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U16 MA -- LDK!
60 m pł M DzSt (83.8/8.5) M
1 1 s 1 10.97 TROJNAR Eryk UKS Tempo 5 Przemyśl 2009 U14 PK -- SUGIER Maria # Z/2573/20 2024 LDK!
2 2 s 1 11.98 DURDA Jakub KS Harpagan Tarnobrzeg 2009 U14 PK -- STEC Karolina Z/4593/19 2024 LDK!
3 3 s 1 13.79 BUKAŁA Nikodem MKS Stal Nowa Dęba 2009 U14 PK -- ŻAK Dariusz Z/1723/20 2024 LDK!
60 m pł M Mł M
1 1 s 1 8.94 HAEHNE Damian CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -- MAJCHROWICZ Rena # Z/0051/21 2024 LDK!
2 2 s 1 9.42 BANASZEK Karol WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA -- CZYŻ Radosław Z/4111/19 2024
3 3 s 1 10.15 KĘDZIOR Kacper WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -- CZYŻ Radosław Z/5497/19 2024 LDK!
4 5 s 1 10.34 PŁASZEWSKI Bartosz KS AZS AWF Kraków # 2007 U16 MA -- GIZA Maciej # Z/3996/20 2024 LDK!
5 6 s 1 10.47 ŚWIERZOWSKI Kacper ULKS Lipinki 2008 U16 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/3410/20 2023 BEZ LDK!
1 4 s 2 10.21 ZĄBCZYK Grzegorz SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -- GUJA Marta Z/3984/20 2022 LDK!
2 7 s 2 11.18 CICHY Tymoteusz KS AZS AWF Kraków # 2008 U16 MA -- GUJA Marta Z/3998/20 2024 LDK!
3 8 s 2 11.22 RZĄDKOWSKI Adam SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA -- LDK!
4 9 s 2 11.48 GUZIK Rafał SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -- GUJA Marta Z/3956/20 2022 LDK!
Wzwyż M
1 1 f 1 1.30 SIEMBIDA Krzysztof KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -- SIWEK Andrzej Z/0214/22 2024 LDK!
2 2 f 1 1.20 KOT Paweł KS Komunalni Sanok 2009 U14 PK -- JANIK Emilia # Z/13608/21 2024 LDK!
3 3 f 1 1.20 KOLIS Jakub LKS Stal Mielec 2009 U14 PK -- TORBA Agnieszka Z/3694/21 2024 LDK!
4 4 f 1 1.10 SZCZEPAŃSKI Jakub CWKS Resovia Rzeszów 2009 U14 PK -- LDK!
  f 1 NM TITTINGER Dominik CWKS Resovia Rzeszów 2011 U12 PK -- TITTINGER Katarzyna # Z/1021/21 2024 LDK!
1 1 f 2 1.70 ZIARNO Bartłomiej KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK V ŁYP Jacek Z/3389/20 2024 LDK!  OSU  
2 2 f 2 1.60 IGNATOWSKI Wiktor UKS Tempo 5 Przemyśl 2007 U16 PK -- LDK!
3 3 f 2 1.55 SZWEDO Patryk KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK -- SIWEK Andrzej Z/0221/22 2024
4 4 f 2 1.55 KOWALCZYK Radosław KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK -- ŁYP Jacek Z/0056/21 2023 LDK!  OSU  
5 5 f 2 1.50 ŚWIERZOWSKI Kacper ULKS Lipinki 2008 U16 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/3410/20 2023 BEZ LDK!
5 7 f 2 1.50 ZĄBCZYK Grzegorz SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -- GUJA Marta Z/3984/20 2022 LDK!
7 5 f 2 1.50 JANIK Paweł CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -- LDK!
8 8 f 2 1.45 STASIACZEK Mateusz UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U16 PK -- RADOCHOŃSKI Marek # Z/5584/19 2024 LDK!
8 8 f 2 1.45 WÓJCIK Daniel ULKS Lipinki 2008 U16 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/4047/20 2023 LDK!
10 10 f 2 1.45 CICHY Tymoteusz KS AZS AWF Kraków # 2008 U16 MA -- GUJA Marta Z/3998/20 2024 LDK!
W dal M
1 1 f 1 5.97 TALIK Konrad MKS Tempo Kęty 2007 U16 MA IV ŁYSEK Tadeusz Z/2573/18 2024 BEZ
2 2 f 1 5.78 RZESZUTO Karol MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2007 U16 PK V MARSZAŁEK Alicja Z/10128/21 2022 LDK!
3 3 f 1 5.61 MAZUR Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA V KUKLA Rafał # Z/2001/21 2024 LDK!  OSU  
4 4 f 1 5.40 TRĄBKA Borys KS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA -- LDK!
5 5 f 1 5.07 PRZETACZNIK Adrian CWKS Resovia Rzeszów # 2007 U16 PK -- WIERZBICKI Mirosław # Z/2175/19 2024 LDK!
6 6 f 1 5.07 TEREMBUŁA Maciej KS AZS AWF Kraków # 2007 U16 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/1894/22 2024
7 7 f 1 4.89 KATA Jakub KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/1574/22 2024
8 8 f 1 4.87 RODZINKA Filip CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK -- MAJCHROWICZ Rena # Z/3973/21 2024 LDK!
9 9 f 1 4.74 SZWEDO Patryk KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK -- SIWEK Andrzej Z/0221/22 2024
10 10 f 1 4.72 CZARNECKI Jakub LKS Stal Mielec 2008 U16 PK -- TORBA Tomasz # Z/2591/20 2024 LDK!
11 11 f 1 4.71 SZOSTEK Krystian CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK -- MAJCHROWICZ Rena # Z/5846/21 2024 LDK!
12 12 f 1 4.69 PROKOP Fabian UKS Kobylanka 2007 U16 MA -- B.D. Z/13339/21 2023
13 13 f 1 4.59 ZDUŃ Hubert ULKS Technik Trzcinica # 2007 U16 PK -- WOJTAS Tomasz Z/3688/21 2024 LDK!
14 14 f 1 4.53 TROJNAR Kamil UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U16 PK -- # LDK!
15 15 f 1 4.52 JASKOT Nikodem MKS Stal Nowa Dęba 2008 U16 PK -- ZIĘBA Julian # Z/1462/18 2023 BEZ LDK!
16 16 f 1 4.49 HAJDUK Sebastian LKS Stal Mielec 2008 U16 PK -- ZIOŁO Stanisław # Z/1969/22 2024 LDK!
17 17 f 1 4.42 RZĄDKOWSKI Adam SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA -- LDK!
18 18 f 1 4.40 BOGUCKI Szymon CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK -- LDK!
19 19 f 1 4.17 WIŚNIEWSKI Hieronim CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK -- MAJCHROWICZ Rena # Z/8552/21 2024 LDK!
W dal strefa M
1 1 f 1 4.08 BĄK Alan LKS Stal Mielec 2012 U12 PK -- TORBA Agnieszka Z/13681/21 2024 LDK!
2 2 f 1 4.01 MIŁOŚ Jakub LKS Stal Mielec 2011 U12 PK -- TORBA Agnieszka Z/3699/21 2022 LDK!
3 3 f 1 3.99 RZESZUTO Gabriel MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2011 U12 PK -- MARSZAŁEK Alicja Z/10127/21 2023 LDK!
4 4 f 1 3.69 BAJGIEROWICZ Michał KKL Stal Stalowa Wola 2012 U12 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/14494/21 2024 LDK!
5 5 f 1 3.51 BUTRYN Maksymilian KKL Stal Stalowa Wola 2012 U12 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/8367/21 2024 LDK!
6 6 f 1 3.49 STUSIK Michał UKS Gimball Tarnawa Dolna 2011 U12 PK -- B.D. Z/2091/22 2022 LDK!
7 7 f 1 3.47 TITTINGER Dominik CWKS Resovia Rzeszów 2011 U12 PK -- TITTINGER Katarzyna # Z/1021/21 2024 LDK!
8 8 f 1 3.38 JANUSZ Sławomir KKL Stal Stalowa Wola 2011 U12 PK -- LDK!
9 9 f 1 2.98 TRYGAR Mateusz KKL Stal Stalowa Wola 2012 U12 PK --
1 1 f 2 4.27 KOT Paweł KS Komunalni Sanok 2009 U14 PK -- JANIK Emilia # Z/13608/21 2024 LDK!
2 2 f 2 4.27 PASZKOWSKI Kajetan KKB MOSiR Krosno 2009 U14 PK -- SOCHA Tomasz Z/2568/21 2024 LDK!
3 3 f 2 4.24 SIEMBIDA Krzysztof KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -- SIWEK Andrzej Z/0214/22 2024 LDK!
4 4 f 2 4.11 ZDZIEBŁO Igor MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2010 U14 PK -- MARSZAŁEK Alicja Z/2077/22 2024
5 5 f 2 4.02 ZAWADZKI Oskar CWKS Resovia Rzeszów 2010 U14 PK -- LDK!
6 6 f 2 3.88 KUBALA Ernest CWKS Resovia Rzeszów 2010 U14 PK -- TITTINGER Katarzyna # Z/13625/21 2024 LDK!
7 7 f 2 3.86 CELAREK Jakub UKS Tempo 5 Przemyśl 2009 U14 PK -- LDK!
8 8 f 2 3.79 ĆWIK Marcel KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -- ŁYP Jacek # Z/0317/22 2024 LDK!
9 9 f 2 3.70 STUDNICKI Karol KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/1974/22 2022 LDK!
10 10 f 2 3.54 GRZYWACZ Aleksander UKS Tempo 5 Przemyśl 2009 U14 PK -- SUGIER Maria # Z/5748/21 2024 LDK!
11 11 f 2 3.40 ADLER Wiktor KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/2123/22 2024 LDK!
12 12 f 2 2.78 RYŚ Marek KS Harpagan Tarnobrzeg 2010 U14 PK -- STEC Karolina Z/13363/21 2022
Kula (4) M
1 1 f 1 7.85 WNĘK Kamil MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2009 U14 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/3242/19 2022
2 2 f 1 5.59 TOMCZAK Łukasz KKL Stal Stalowa Wola 2009 U14 PK -- LDK!
3 3 f 1 4.81 WAMYJ Korneliusz KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/3166/21 2024 LDK!
Kula (5) M
1 1 f 1 11.42 BONAREK Antoni MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2007 U16 PK V MOŹDZIOCH Mirosław Z/2072/22 2024
2 2 f 1 10.62 MIERCZYŃSKI Michał KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK V ŁYP Jacek Z/0125/21 2024 LDK!  OSU  
3 3 f 1 10.19 KAWA Bartosz CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK --
4 4 f 1 9.95 KOMARSKI Sylwester UKS Gimball Tarnawa Dolna 2008 U16 PK -- B.D. Z/3471/20 2022 LDK!
5 5 f 1 9.92 FRANCZYK Karol LKS Stal Mielec 2007 U16 PK --
6 6 f 1 9.78 OKRZESIK Paweł UKS bieganie.pl Stryszawa 2007 U16 MA -- KUKLA Rafał # Z/0315/22 2024 LDK!  OSU  
7 7 f 1 9.64 KIEŁTYKA Paweł UKS Gimball Tarnawa Dolna 2007 U16 PK -- B.D. Z/3470/20 2022 LDK!
8 8 f 1 9.31 ŚCIERANKA Mateusz UKS Gimball Tarnawa Dolna 2008 U16 PK -- B.D. Z/3474/20 2022 LDK!
9 9 f 1 8.61 AUGUSTYN Bartosz UKS Kobylanka 2007 U16 MA -- B.D. Z/13613/21 2022
10 10 f 1 8.43 BĄK Szymon KU AZS PWSZ w Tarnowie 2007 U16 MA --
11 11 f 1 8.42 KOWALCZYK Radosław KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK -- ŁYP Jacek Z/0056/21 2023 LDK!  OSU  
12 12 f 1 8.15 GUGUŁA Radosław KS AZS AWF Kraków # 2008 U16 MA -- MUNIAK Michał # Z/4707/18 2024 LDK!
13 13 f 1 7.35 BIEŃKO Franciszek UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U16 PK -- WOJCIECHOWSKI Leszek # Z/13607/21 2024 LDK!
14 14 f 1 7.19 PÓŁTORAK Michał CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK --
15 15 f 1 7.09 ŻUREK Mateusz UKS Tempo 5 Przemyśl 2007 U16 PK -- WOJCIECHOWSKI Leszek Z/13507/21 2024 LDK!
16 16 f 1 6.52 KOPEĆ Jan KU AZS PWSZ w Tarnowie 2007 U16 MA -- LDK!
17 17 f 1 5.84 WIKTOR Patryk KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U16 MA -- LDK!
Chód 2 km M
1 1 s 1 13:15.07 mx KRĘŻEL Kordian LKS Stal Mielec 2009 U14 PK -- KULIG Marzena Z/1435/22 2024

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 6.727931022644 sekund