Racibórz 12.03.2022
Halowe Mistrzostwa ¦l±ska U16
60 m K
1 2 e 1 8.03 BISKUP Wiktoria KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/2787/19 2023 LDK!
2 18 e 1 8.88 DˇDELA Wiktoria CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- MICHALSKA Alicja # Z/3930/20 2022 LDK!
3 25 e 1 9.14 ZIOBRO Anna KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL -- LDK!
4 33 e 1 9.45 RYSZKA Wiktoria MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2008 U16 SL -- LDK!
5 35 e 1 9.51 LIGENZA Michalina TL Athletics Jastrzębie 2008 U16 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/10880/21 2023 LDK!
1 1 e 2 8.00 PUŁAWSKA Maria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -- PRENCEL Piotr Z/5604/18 2023 5 LDK!
2 8 e 2 8.56 PAWLIK Oliwia MKS Czechowice-Dziedzice 2008 U16 SL -- JARCZOK Miłosz # Z/3315/20 2023 LDK!
3 30 e 2 9.22 STEC Hanna UKS Chromik Mysłowice 2008 U16 SL -- PASZTA Anna Z/2179/18 2023 BEZ LDK!
1 3 e 3 8.31 CICHOWSKA Laura MKS Żywiec 2007 U16 SL -- FIJAK Krystyna Z/1072/20 2023 LDK!
2 14 e 3 8.69 JARCZYK Milena UKS Trójka Mikołów 2007 U16 SL -- WAJDA Aleksandra Z/4666/19 2023 LDK!
3 15 e 3 8.78 DUNIKOWSKA Julia UKS Czwórka Żory 2008 U16 SL -- KRUPA Iwona # Z/2684/20 2023 LDK!
4 24 e 3 9.08 MUNARI Sara MKS Iskra Pszczyna 2007 U16 SL -- LDK!
5 32 e 3 9.38 MAZUR Anna MKS-MOS Katowice 2008 U16 SL -- DUDAŁA Piotr Z/4445/19 2023 LDK!
1 7 e 4 8.51 KUPCZAK Olga MKS-SMS Victoria Racibórz # 2008 U16 SL -- RUSZEL Piotr SZYJKA Anna , Z/1636/23 , 2023 LDK!
2 9 e 4 8.59 KUBIK Julia CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- MICHALSKA Alicja # Z/4620/19 2023 BEZ LDK!
3 19 e 4 8.91 GAŁUSZKA Milena MKS Pałac Młodzieży Katowice 2008 U16 SL --
4 20 e 4 8.98 GRZESICZEK Aleksandra UKS Trójka Mikołów 2007 U16 SL -- WAJDA Aleksandra Z/13950/21 2023
5 23 e 4 9.03 JENDRZEJ Alicja MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL -- DUDAŁA Piotr Z/3500/18 2023 BEZ LDK!
1 11 e 5 8.64 BARANOWICZ Laura UKS Trójka Mikołów 2008 U16 SL -- WAJDA Aleksandra Z/1002/21 2023 LDK!
2 16 e 5 8.80 KONKOL Roksana RMKS Rybnik 2008 U16 SL -- FOJCIK Dorota Z/4419/20 2023 LDK!
3 21 e 5 8.99 DUL Małgorzata KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- LDK!
4 26 e 5 9.19 OSSOWSKA Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U16 SL -- GÓRECKA Małgorzata Z/1719/20 2023 LDK!
5 37 e 5 9.67 MISZKURKA Milena TL ROW Rybnik 2007 U16 SL -- OLSZAR Michał Z/1761/22 2023
1 5 e 6 8.48 BAZYLAK Maja MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U16 SL -- ROLAK Dorota # Z/0921/18 2023 BEZ LDK!
2 22 e 6 8.99 WIEJA Roksana SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/3330/20 2023 LDK!
3 28 e 6 9.19 NACHREBECKA Anna UKS 5 Plus Rydułtowy 2008 U16 SL --
1 10 e 7 8.63 ABSYL Wiktoria MOS CSiR D±browa Górnicza # 2007 U16 SL -- ROLAK Dorota Z/2319/18 2023 LDK!
2 17 e 7 8.81 SZYLDER Zuzanna MKS Czechowice-Dziedzice 2008 U16 SL -- JARCZOK Miłosz # Z/3319/20 2023 BEZ LDK!
3 29 e 7 9.21 KOWALSKA Kinga RMKS Rybnik 2007 U16 SL -- FOJCIK Dorota Z/13707/21 2022 LDK!
4 38 e 7 10.31 BIELSKA Weronika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U16 SL -- SITARSKI Michał Z/1817/19 2023
1 12 e 8 8.65 DOPIERAŁA Zofia KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL -- DĘBOWSKI Michał Z/2105/20 2023 LDK!
2 13 e 8 8.67 PIOTROWSKA Zofia TL Athletics Jastrzębie 2008 U16 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/14109/21 2023 LDK!
3 31 e 8 9.23 ¦LUSARCZYK Julia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/6079/21 2023 LDK!
4 36 e 8 9.59 ŁˇCZKA Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL --
1 4 e 9 8.45 WÓJCIK Magdalena UKS Trójka Mikołów 2007 U16 SL -- WAJDA Aleksandra Z/2316/18 2023 BEZ LDK!
2 6 e 9 8.50 TRˇBCZYŃSKA Julia CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- MICHALSKA Alicja # Z/4622/19 2023 BEZ LDK!
3 27 e 9 9.19 STĘPLEWSKA Kamila MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL -- DUDAŁA Piotr Z/1778/22 2023
4 34 e 9 9.50 ŻAK Alicja MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U16 SL -- LDK!
1 1 f 1 7.92 PUŁAWSKA Maria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -- PRENCEL Piotr Z/5604/18 2023 5 LDK!
1 1 f 1 7.92 BISKUP Wiktoria KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/2787/19 2023 LDK!
3 3 f 1 8.33 CICHOWSKA Laura MKS Żywiec 2007 U16 SL -- FIJAK Krystyna Z/1072/20 2023 LDK!
4 4 f 1 8.40 WÓJCIK Magdalena UKS Trójka Mikołów 2007 U16 SL -- WAJDA Aleksandra Z/2316/18 2023 BEZ LDK!
5 5 f 1 8.47 BAZYLAK Maja MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U16 SL -- ROLAK Dorota # Z/0921/18 2023 BEZ LDK!
6 6 f 1 8.52 TRˇBCZYŃSKA Julia CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- MICHALSKA Alicja # Z/4622/19 2023 BEZ LDK!
300 m K
1 26 s 1 49.83 MAKOWSKA Pola TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -- JONDA Czesław # Z/3058/19 2023 BEZ LDK!
2 27 s 1 50.24 KONKOL Roksana RMKS Rybnik 2008 U16 SL -- FOJCIK Dorota Z/4419/20 2023 LDK!
3 30 s 1 51.13 STOLECKA Julia MOSM Tychy 2007 U16 SL -- GAWLINA Józef Z/6248/21 2023
4 34 s 1 52.45 GOŁUCH Sara MKS Żywiec 2008 U16 SL -- FIJAK Krystyna Z/1431/22 2022 LDK!
5 43 s 1 55.17 BALCERZYK Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/2025/22 2022
1 18 s 2 48.08 PARYS Małgorzata MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/3940/20 2023 LDK!
2 33 s 2 52.28 RYSZKA Wiktoria MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2008 U16 SL -- LDK!
3 35 s 2 52.90 SUCHANEK Julia MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U16 SL -- SZYJKA Anna # Z/1904/22 2023
4 40 s 2 53.76 HACZEK Marta MKS Żywiec 2008 U16 SL -- FIJAK Krystyna Z/1430/22 2022
5 42 s 2 54.08 KOWALSKA Kinga RMKS Rybnik 2007 U16 SL -- FOJCIK Dorota Z/13707/21 2022 LDK!
1 10 s 3 46.67 ZIĘBA Lena MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U16 SL V PRZEWIE¬LIK Dorota Z/3790/20 2022 LDK!
2 11 s 3 46.81 REJMONIAK Natalia MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/2026/22 2023
3 15 s 3 47.09 MATYSIAK Oliwia GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL V ¦NIEGÓRSKI Adam Z/0115/21 2023 LDK!
4 31 s 3 51.44 WALENDOWSKA Klaudia MOSM Tychy 2008 U16 SL -- GAWLINA Józef Z/13161/21 2023
5 32 s 3 51.71 GRZEGORCZYK Magdalena MUKS SZS Cieszyn 2008 U16 SL -- WERNER Mirosław Z/13851/21 2023
1 25 s 4 49.83 NACHREBECKA Anna UKS 5 Plus Rydułtowy 2008 U16 SL --
2 36 s 4 52.99 TURA Klaudia UKS Trójka Mikołów 2008 U16 SL -- B.D. Z/1747/21 2023 LDK!
3 38 s 4 53.62 MISZKURKA Milena TL ROW Rybnik 2007 U16 SL -- OLSZAR Michał Z/1761/22 2023
4 39 s 4 53.68 LICHTARSKA Maja SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/1274/22 2023 LDK!
1 14 s 5 47.01 BUDKOWSKA Stella UKS Chromik Mysłowice 2008 U16 SL V PROKSA Robert # Z/2905/19 2023 LDK!
2 20 s 5 48.51 BRZOZOWSKA Malwina MKS-SMS Victoria Racibórz 2008 U16 SL -- SZYJKA Beata Z/2805/21 2023 LDK!
3 21 s 5 48.92 FILIPOWSKA Paula UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U16 SL -- PILAREK Sławomir Z/1292/21 2023 LDK!
4 23 s 5 49.48 LURKA Oliwia RMKS Rybnik 2008 U16 SL -- FOJCIK Dorota Z/5571/19 2023 LDK!
5 28 s 5 50.40 WIEJA Roksana SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/3330/20 2023 LDK!
1 4 s 6 45.15 PUŁAWSKA Maria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL IV PRENCEL Piotr Z/5604/18 2023 5 LDK!
2 22 s 6 49.07 WIEJA Klaudia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U16 SL -- ŻUK Bartłomiej Z/5577/21 2023 LDK!
3 29 s 6 51.00 LASATOWICZ Maja SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/2548/19 2023 LDK!
4 37 s 6 53.25 MĘDRALA Emilia MKS Pałac Młodzieży Katowice 2008 U16 SL -- B.D. Z/4076/20 2023
1 1 s 7 43.51 MOLENDA Zuzanna MKS-SMS Victoria Racibórz 2008 U16 SL III MORKA Piotr # Z/2816/21 2023 LDK!
2 7 s 7 46.17 SKOWRON Zuzanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U16 SL IV CZYŻ Katarzyna Z/1733/19 2023 LDK!
3 12 s 7 46.85 ROCZNIAK Zofia GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL V ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1179/19 2023 LDK!
4 24 s 7 49.65 SZARATA Maja MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1403/20 2023 LDK!
5 41 s 7 53.81 OSMAN Aleksandra MOSM Tychy # 2007 U16 SL -- GAWLINA Józef Z/2176/18 2023 LDK!
1 8 s 8 46.48 SOCHACKA Julia GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL IV ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1180/19 2023 5 LDK!
2 13 s 8 46.90 KUPCZAK Olga MKS-SMS Victoria Racibórz # 2008 U16 SL V RUSZEL Piotr SZYJKA Anna , Z/1636/23 , 2023 LDK!
3 16 s 8 47.51 PIOTROWSKA Zofia TL Athletics Jastrzębie 2008 U16 SL V STA¦KIEWICZ Jakub Z/14109/21 2023 LDK!
4 17 s 8 47.81 ZAMOJSKA Lena MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL V JACYSZYN Lechosław # Z/0957/19 2023 LDK!
5 19 s 8 48.12 WASELA Dominika TL ROW Rybnik 2007 U16 SL V OLSZAR Michał Z/2971/18 2023 BEZ LDK!
1 2 s 9 44.66 BISKUP Wiktoria KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL III DOBIJA Katarzyna Z/2787/19 2023 LDK!
2 3 s 9 45.12 ABSYL Wiktoria MOS CSiR D±browa Górnicza # 2007 U16 SL IV ROLAK Dorota Z/2319/18 2023 LDK!
3 5 s 9 45.15 KUC Agata KS Sprint Bielsko-Biała # 2007 U16 SL IV RU¦NIAK Stefan Z/4562/19 2023 LDK!
4 6 s 9 45.76 KACZMAREK Gabriela UKS Trójka Mikołów 2007 U16 SL IV WAJDA Aleksandra Z/4508/19 2023 LDK!
5 9 s 9 46.51 KUBIK Julia CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL V MICHALSKA Alicja # Z/4620/19 2023 BEZ LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:41.42 THAMM Michalina MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL III DUDAŁA Piotr Z/3487/18 2023 BEZ LDK!
2 2 s 1 1:41.57 JAROŃ Zuzanna MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL III SZCZYRK Janusz Z/1415/20 2023 LDK!
3 3 s 1 1:41.59 KUBISZ Julia UKS Chromik Mysłowice 2008 U16 SL III PASZTA Anna Z/5459/19 2023 LDK!
4 5 s 1 1:44.82 CYGANEK Marta GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL IV ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1192/19 2023 LDK!
5 7 s 1 1:49.86 GRZECHUŁA Maja MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U16 SL V PRZEWIE¬LIK Dorota Z/1583/21 2023 LDK!
6 10 s 1 1:53.23 SAJDOK Weronika LKS Pszczyna 2008 U16 SL -- HELBIK Marzanna # Z/0054/22 2023 LDK!
7 27 s 1 2:09.40 TACZAŁA Olena UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U16 SL -- LDK!
8 29 s 1 2:13.74 CZAJOR Zuzanna UKS Miotacz Sosnowiec 2008 U16 SL -- PILAREK Sławomir Z/14174/21 2023 LDK!
1 9 s 2 1:51.46 GAZDA Hanna LKS Pszczyna 2007 U16 SL -- LDK!
2 13 s 2 1:53.78 SZARATA Jagoda MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1420/20 2023 LDK!
3 14 s 2 1:54.00 POTOCZNY Hanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska # 2008 U16 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/2488/23 2023 LDK!
4 15 s 2 1:54.14 BˇK Adrianna MKS Żywiec 2007 U16 SL -- FIJAK Krystyna Z/4565/19 2022 LDK!
5 19 s 2 1:55.93 SEIRINGER Gabriela GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL -- LDK!
6 23 s 2 1:58.89 BUDKOWSKA Sara UKS Chromik Mysłowice 2007 U16 SL -- PROKSA Robert # Z/2021/20 2023
7 25 s 2 2:02.87 CHROMIK Justyna LKS Pogórze Skoczów 2007 U16 SL --
1 11 s 3 1:53.50 WIĘZIK Lena MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U16 SL -- JARCZOK Miłosz Z/4065/20 2023 LDK!
2 12 s 3 1:53.78 METELSKA Nadia MOSM Tychy # 2007 U16 SL -- GAWLINA Józef # Z/6381/21 2023
3 16 s 3 1:54.34 JAROS Magdalena UKS Olimpia Zabrze 2008 U16 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/1543/20 2023 LDK!
4 17 s 3 1:54.67 LACH Anna MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL -- LAKSA Dariusz Z/13377/21 2022 LDK!
5 18 s 3 1:54.69 GDYNIA Kinga GKS Piast Gliwice # 2007 U16 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/4936/22 2023 LDK!
6 22 s 3 1:58.50 FILAPEK Maria MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U16 SL -- JARCZOK Miłosz # Z/12803/21 2023 LDK!
7 24 s 3 2:01.19 GÓRNY Natalia MKS Żywiec 2008 U16 SL -- FIJAK Krystyna Z/4566/19 2023 LDK!
8 28 s 3 2:10.92 KOSZYCKA Martyna MKS Żywiec 2008 U16 SL -- FIJAK Krystyna Z/13747/21 2023
1 4 s 4 1:44.61 MADUZIA Justyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U16 SL IV CZYŻ Katarzyna Z/3264/18 2023 BEZ LDK!
2 6 s 4 1:47.46 RONIN Julia MKS-SMS Victoria Racibórz 2008 U16 SL V # LDK!
3 8 s 4 1:50.50 GARCZARCZYK Karolina UKS Olimpia Zabrze 2007 U16 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/2021/22 2022 LDK!
4 20 s 4 1:57.07 ŻOCHOWSKA Bianka MKS Pałac Młodzieży Katowice 2008 U16 SL -- B.D. Z/4079/20 2023
5 21 s 4 1:57.46 KROCZYK Emilia UKS Olimpia Zabrze 2008 U16 SL -- GAJEWSKI Wojciech # Z/1544/20 2023 LDK!
6 26 s 4 2:08.11 BARTNICKA Klaudia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U16 SL -- KOS Kamil # Z/5560/21 2023 LDK!
7 30 s 4 2:15.05 KOSZYCKA Milena MKS Żywiec 2008 U16 SL -- FIJAK Krystyna Z/13748/21 2023
8 31 s 4 2:21.39 LEKAWSKA Lena RMKS Rybnik 2008 U16 SL -- FOJCIK Dorota Z/2069/22 2022
1000 m K
1 1 s 1 3:01.38 PORWOLIK Oliwia UKS Trójka Mikołów 2007 U16 SL II LDK!
2 2 s 1 3:07.03 SIKORA Alicja MKS Brenna Górki # 2008 U16 SL III DYBCZYŃSKI Tomasz Z/6326/22 2023
3 4 s 1 3:08.73 GRADOŃ Zuzanna CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL III RUSZEL Piotr RUSZEL Piotr # , Z/4616/19 , 2022 BEZ LDK!
4 5 s 1 3:10.19 GWIAZDA Gabriela MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U16 SL III PRZEWIE¬LIK Dorota Z/3321/20 2023 LDK!
5 6 s 1 3:13.09 DUDA Magdalena MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL IV SZCZYRK Janusz Z/0928/19 2022 LDK!
6 9 s 1 3:26.10 FRˇCEK Lena KS AZS AWF Katowice # 2007 U16 SL V LDK!
7 11 s 1 3:28.10 WODECKA Hanna MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL V DUDAŁA Piotr Z/5869/21 2023
8 14 s 1 3:38.56 JAREK Jagoda MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U16 SL -- JARCZOK Miłosz Z/4058/20 2023 LDK!
9 16 s 1 3:42.56 WACŁAWEK Natasza MKS Żywiec 2008 U16 SL -- B.D. FIJAK Krystyna , Z/4567/19 , 2023 LDK!
1 3 s 2 3:07.93 JURKA Daniela UKS Trójka Mikołów 2007 U16 SL III WAJDA Aleksandra Z/4507/19 2023 LDK!
2 7 s 2 3:17.98 MALINA Otylia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U16 SL IV PASZTA Wiesław Z/3919/20 2023 LDK!
3 8 s 2 3:19.62 ANDRZEJEWSKA Kamila LKS Pogórze Skoczów 2007 U16 SL IV KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0981/18 2023 BEZ
4 10 s 2 3:27.21 MIZGAŁA Nadia CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL V LAMCH Czesław # Z/3892/20 2023 LDK!
5 12 s 2 3:29.53 URBA¦ Sara KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL V RU¦NIAK Stefan Z/2777/19 2023 LDK!
6 13 s 2 3:35.56 MACIEJOWSKA Dominika KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL --
7 15 s 2 3:40.57 ŁˇGIEWKA Nadia CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- LAMCH Czesław # Z/3929/20 2023 LDK!
2000 m K
1 1 s 1 7:11.53 SOKÓŁ Małgorzata MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL III SZCZYRK Janusz Z/0953/19 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 7:15.85 GAJ Roksana MOSM Tychy 2007 U16 SL IV GAWLINA Józef Z/13162/21 2023
3 3 s 1 7:16.92 CENDROWSKA Martyna CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL IV MICHALSKA Alicja # Z/4617/19 2022 BEZ LDK!
4 4 s 1 7:38.70 FLORCZYK Zofia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL V JONDA Czesław # Z/4363/19 2023 BEZ LDK!
5 5 s 1 8:17.08 CHOBOT Paulina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -- LDK!
60 m pł K Mł (76.2/8.0) K
1 1 e 1 9.75 BAŁAZY Karolina MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U16 SL -- SZYJKA Anna # Z/2803/21 2023 LDK!
2 3 e 1 10.14 TRˇBCZYŃSKA Julia CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- MICHALSKA Alicja # Z/4622/19 2023 BEZ LDK!
3 7 e 1 10.97 DOPIERAŁA Zofia KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL -- DĘBOWSKI Michał Z/2105/20 2023 LDK!
4 8 e 1 11.13 WÓJCIK Magdalena UKS Trójka Mikołów 2007 U16 SL -- WAJDA Aleksandra Z/2316/18 2023 BEZ LDK!
5 9 e 1 11.38 STEC Hanna UKS Chromik Mysłowice 2008 U16 SL -- PASZTA Anna Z/2179/18 2023 BEZ LDK!
6 10 e 1 11.41 WIEJA Klaudia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U16 SL -- ŻUK Bartłomiej Z/5577/21 2023 LDK!
1 2 e 2 10.03 WASELA Dominika TL ROW Rybnik 2007 U16 SL -- OLSZAR Michał Z/2971/18 2023 BEZ LDK!
2 4 e 2 10.32 DˇDELA Wiktoria CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- MICHALSKA Alicja # Z/3930/20 2022 LDK!
3 5 e 2 10.74 SZATAN Amelia KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL -- DĘBOWSKI Michał Z/2118/20 2023 LDK!
4 6 e 2 10.77 LASATOWICZ Maja SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/2548/19 2023 LDK!
5 11 e 2 11.95 MASŁOWSKA Karolina MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U16 SL -- B.D. Z/3416/18 2023 BEZ LDK!
1 1 f 1 9.63 BAŁAZY Karolina MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U16 SL -- SZYJKA Anna # Z/2803/21 2023 LDK!
2 2 f 1 9.92 TRˇBCZYŃSKA Julia CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- MICHALSKA Alicja # Z/4622/19 2023 BEZ LDK!
3 3 f 1 10.07 WASELA Dominika TL ROW Rybnik 2007 U16 SL -- OLSZAR Michał Z/2971/18 2023 BEZ LDK!
4 4 f 1 10.67 SZATAN Amelia KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL -- DĘBOWSKI Michał Z/2118/20 2023 LDK!
5 5 f 1 10.69 DˇDELA Wiktoria CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- MICHALSKA Alicja # Z/3930/20 2022 LDK!
6 6 f 1 10.75 LASATOWICZ Maja SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/2548/19 2023 LDK!
Wzwyż K
1 1 f 1 1.50 KRZESAK Patrycja MKS Żywiec 2007 U16 SL IV FIJAK Krystyna Z/2514/19 2023 LDK!
2 2 f 1 1.45 JOPEK Wiktoria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U16 SL IV JUSTYNIAK Joanna Z/2525/19 2022 LDK!
3 3 f 1 1.40 ZDANOWICZ Hanna GKS Piast Gliwice 2008 U16 SL V RAMUS Józef Z/0122/21 2023 LDK!
4 4 f 1 1.35 CIE¦LA Maja MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL -- DUDAŁA Piotr # Z/1776/22 2023
5 5 f 1 1.35 BAHER Fryel TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U16 SL -- SITARSKI Michał Z/4651/19 2023 LDK!
6 6 f 1 1.30 ŁUCZAK Aleksandra SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/3293/20 2022 LDK!
7 7 f 1 1.25 KRUPIŃSKA Agata GKS Piast Gliwice 2008 U16 SL -- RAMUS Józef Z/2680/20 2023 LDK!
7 7 f 1 1.25 SZUMLIŃSKA Nicola CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- MICHALSKA Alicja Z/1958/22 2023 LDK!
W dal K
1 1 f 1 4.87 KRZESAK Patrycja MKS Żywiec 2007 U16 SL IV FIJAK Krystyna Z/2514/19 2023 LDK!
2 2 f 1 4.71 FILIPOWSKA Paula UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U16 SL V PILAREK Sławomir Z/1292/21 2023 LDK!
3 3 f 1 4.66 KARMELITA Julia KS AZS AWF Katowice # 2007 U16 SL V CHRIST Marek Z/1533/19 2023 LDK!
4 4 f 1 4.66 PANASZ Wiktoria MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U16 SL V RZEWNICKI Wiktor Z/1936/19 2022 BEZ LDK!
5 5 f 1 4.36 MANOWSKA Magdalena MKS Iskra Pszczyna 2007 U16 SL -- BIELA Marek # Z/3860/19 2023 LDK!
6 6 f 1 4.32 MIKOŁAJEWSKA Barbara KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/2780/19 2022 LDK!
7 7 f 1 4.21 KADZIMIERZ Jessica MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL -- KOTUŁA Krzysztof # Z/1396/20 2023 LDK!
8 8 f 1 4.12 BAZYLAK Maja MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U16 SL -- ROLAK Dorota # Z/0921/18 2023 BEZ LDK!
9 9 f 1 4.10 MŁYNARCZYK Julia MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL -- PEROŃ Katarzyna Z/13708/21 2022
10 10 f 1 4.04 CICHOWSKA Laura MKS Żywiec 2007 U16 SL -- FIJAK Krystyna Z/1072/20 2023 LDK!
11 11 f 1 4.02 SZATAN Amelia KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL -- DĘBOWSKI Michał Z/2118/20 2023 LDK!
12 12 f 1 3.80 BECHER Oliwia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U16 SL -- SITARSKI Michał Z/4652/19 2023 LDK!
13 13 f 1 3.70 DAWIDOWICZ Julia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U16 SL -- SITARSKI Michał Z/6243/21 2023
14 14 f 1 3.67 ¦LUSARCZYK Julia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/6079/21 2023 LDK!
15 15 f 1 3.57 LIGENZA Michalina TL Athletics Jastrzębie 2008 U16 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/10880/21 2023 LDK!
16 16 f 1 3.52 NAWROCKA Ewa TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U16 SL -- SITARSKI Michał Z/1808/19 2023
17 17 f 1 3.49 ŁUCZAK Aleksandra SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/3293/20 2022 LDK!
18 18 f 1 2.88 MAZUR Blanka CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL -- LAMCH Czesław # Z/1959/22 2023 LDK!
Wieloskok K
1 1 f 1 9.94 KARMELITA Julia KS AZS AWF Katowice # 2007 U16 SL V CHRIST Marek Z/1533/19 2023 LDK!
2 2 f 1 9.61 MANOWSKA Magdalena MKS Iskra Pszczyna 2007 U16 SL V BIELA Marek # Z/3860/19 2023 LDK!
3 3 f 1 9.48 MASŁOWSKA Karolina MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U16 SL -- B.D. Z/3416/18 2023 BEZ LDK!
4 4 f 1 9.27 LURKA Oliwia RMKS Rybnik 2008 U16 SL -- FOJCIK Dorota Z/5571/19 2023 LDK!
5 5 f 1 7.70 SZUMLIŃSKA Nicola CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- MICHALSKA Alicja Z/1958/22 2023 LDK!
6 6 f 1 7.21 MAZUR Blanka CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL -- LAMCH Czesław # Z/1959/22 2023 LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 11.83 DURZYŃSKA Julia MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL III MARMUR Stanisław Z/4088/20 2023
2 2 f 1 11.38 JATKOWSKA Weronika UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U16 SL III PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/1293/21 , 2023 LDK!
3 3 f 1 11.36 LEWANDOWSKA Nikola CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL III WRÓBEL Krzysztof Z/4073/20 2023 LDK!
4 4 f 1 10.41 BARTECZKO Maja GKS Piast Gliwice 2008 U16 SL IV RAMUS Józef Z/3206/20 2023 LDK!
5 5 f 1 8.62 JANIGA Emilia UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U16 SL -- PILAREK Sławomir Z/14173/21 2023 LDK!
6 6 f 1 8.52 KOLANOWSKA Zuzanna MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL -- MARMUR Stanisław Z/1398/20 2023
7 7 f 1 8.41 RAJCA Maria UKS Miotacz Sosnowiec 2008 U16 SL -- PILAREK Sławomir Z/1297/21 2023 LDK!
8 8 f 1 8.40 CUBER Karolina MKS-SMS Victoria Racibórz 2008 U16 SL -- SZYJKA Beata # Z/2806/21 2023 LDK!
9 9 f 1 8.18 MICHALSKA Daria UKS Czwórka Żory 2008 U16 SL -- LDK!
10 10 f 1 7.97 WASZCZYK Łucja CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL -- WRÓBEL Krzysztof Z/4639/19 2023 LDK!
11 11 f 1 7.11 GÓRNY Oliwia TS AKS Chorzów 2008 U16 SL -- GRUDZIEŃ Adam Z/3589/20 2023
12 12 f 1 7.03 NOWIŃSKA Maja TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U16 SL -- LDK!
13 13 f 1 6.83 JANIK Julia GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL -- RAMUS Józef Z/1184/19 2022 LDK!
14 14 f 1 6.39 ZABAWCZUK Paulina GKS Piast Gliwice 2008 U16 SL -- LDK!
15 15 f 1 6.21 TACZAŁA Olena UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U16 SL -- LDK!
Chód 2 km K
1 1 s 1 10:46.11 DROZDOWSKA Aleksandra MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U16 SL -- KOBĘDZA Jan Z/3161/19 2023 LDK!
2 2 s 1 13:18.66 MILCZAREK Oliwia MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U16 SL -- RZEWNICKI Wiktor # Z/5534/19 2023 LDK!
3 3 s 1 14:28.28 PORADA Martyna CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- MICHALSKA Alicja # Z/4251/20 2023 LDK!
60 m M
1 2 e 1 7.59 SIKORSKI Michał MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/2200/19 2023 BEZ LDK!
2 8 e 1 7.90 ŁYSEK Konrad TL Athletics Jastrzębie 2007 U16 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/14110/21 2023 LDK!
3 11 e 1 8.03 WAWRZYŃCZYK Jakub MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/13445/21 2023
4 16 e 1 8.16 BŁASIŃSKI Jan UKS Czwórka Żory 2008 U16 SL -- SYZDEK Mariusz Z/2127/22 2023
5 22 e 1 8.54 KEMPA Igor TL Athletics Jastrzębie # 2008 U16 SL -- CIEMAŁA Krystian Z/4399/23 2023
1 3 e 2 7.66 KRĘBLEWSKI Mateusz MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U16 SL -- RZEWNICKI Wiktor # Z/1584/21 2023 LDK!
2 12 e 2 8.05 KIERMASZ August MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U16 SL -- JARCZOK Miłosz Z/1906/21 2023 LDK!
3 15 e 2 8.13 BORYKA Borys MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U16 SL -- ROLAK Dorota Z/0972/22 2023
1 1 e 3 7.54 MAJEWSKI Dominik MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U16 SL -- B.D. Z/3163/19 2023 LDK!
2 4 e 3 7.71 GRZYBOWSKI Jeremiasz MKS-MOS Katowice # 2007 U16 SL -- DUDAŁA Piotr Z/2018/20 2023 LDK!
3 17 e 3 8.25 LOSKA Wojciech SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- ŻUK Bartłomiej Z/13688/21 2023 LDK!
4 19 e 3 8.33 CINCIO Gabriel RMKS Rybnik 2008 U16 SL -- FOJCIK Dorota Z/1896/22 2023 LDK!
5 28 e 3 10.02 SZUTA Adam KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL -- DĘBOWSKI Michał Z/13931/21 2023 LDK!
1 6 e 4 7.79 SZEDEL Szymon MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL -- ROLAK Dorota Z/0579/22 2023
2 10 e 4 7.97 KRAJ Igor KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- LDK!
3 20 e 4 8.46 ZIOBROWSKI Michał KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- LDK!
4 21 e 4 8.50 KRAWCZAK Iwo MKS Pałac Młodzieży Katowice 2007 U16 SL -- B.D. Z/2035/22 2022
5 24 e 4 8.64 KASTNER Wojciech SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/5564/21 2023 LDK!
1 4 e 5 7.71 WUWER Bartosz UKS Czwórka Żory 2008 U16 SL -- SYZDEK Mariusz Z/1364/19 2023 LDK!
2 14 e 5 8.12 PASTUSZKA Adam MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 2007 U16 SL -- B.D. Z/2185/18 2023 LDK!
3 23 e 5 8.55 PENCAKOWSKI Oliwier KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/9252/21 2023 LDK!
4 25 e 5 8.66 KOLMAN Dominik MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U16 SL -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1448/22 2023 LDK!
1 9 e 6 7.94 WIDŁAK Julian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2007 U16 SL -- PASZTA Wiesław Z/2148/20 2023 LDK!
2 18 e 6 8.28 ANUS Maksymilian KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/2129/20 2023 LDK!
3 26 e 6 8.89 GAGULEWICZ Maciej MKS-MOS Katowice 2008 U16 SL -- DUDAŁA Piotr Z/5868/21 2023
1 7 e 7 7.81 SACHA Paweł KS Sprint Bielsko-Biała # 2007 U16 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/3126/21 2023 LDK!
2 13 e 7 8.11 DIDKOWSKI Tobiasz MKS Pałac Młodzieży Katowice 2007 U16 SL -- B.D. Z/4074/20 2023
3 27 e 7 8.93 KALINICHENKO Tymur KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- DĘBOWSKI Michał Z/12362/21 2023 LDK!
1 1 f 1 7.56 MAJEWSKI Dominik MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U16 SL -- B.D. Z/3163/19 2023 LDK!
2 2 f 1 7.59 SIKORSKI Michał MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/2200/19 2023 BEZ LDK!
3 3 f 1 7.60 KRĘBLEWSKI Mateusz MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U16 SL -- RZEWNICKI Wiktor # Z/1584/21 2023 LDK!
4 4 f 1 7.64 GRZYBOWSKI Jeremiasz MKS-MOS Katowice # 2007 U16 SL -- DUDAŁA Piotr Z/2018/20 2023 LDK!
5 5 f 1 7.77 SZEDEL Szymon MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL -- ROLAK Dorota Z/0579/22 2023
6 6 f 1 7.87 WUWER Bartosz UKS Czwórka Żory 2008 U16 SL -- SYZDEK Mariusz Z/1364/19 2023 LDK!
300 m M
1 1 s 1 40.11 GRZYBOWSKI Jeremiasz MKS-MOS Katowice # 2007 U16 SL IV DUDAŁA Piotr Z/2018/20 2023 LDK!
2 3 s 1 41.77 PASTUSZKA Adam MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 2007 U16 SL V B.D. Z/2185/18 2023 LDK!
3 4 s 1 41.89 SZYMOŃSKI Michał MKS Żywiec 2007 U16 SL V FIJAK Krystyna Z/4171/18 2023 BEZ LDK!
4 5 s 1 42.35 RUDY Maksymilian MKS Czechowice-Dziedzice 2008 U16 SL V JARCZOK Miłosz # Z/3316/20 2023 LDK!
5 18 s 1 44.06 ZIOBROWSKI Michał KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- LDK!
1 8 s 2 42.63 WOSKOWSKI Radosław MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U16 SL -- MORKA Piotr # Z/2823/21 2023 LDK!
2 9 s 2 42.73 JORDAN Gabriel TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U16 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/4366/19 2023 LDK!
3 10 s 2 42.90 DUDZIK Krzysztof LKS Pszczyna 2008 U16 SL -- KŁÓSKA Karolina HELBIK Marzanna # , Z/4567/18 , 2023 BEZ LDK!
4 12 s 2 43.62 FRˇCZYK Piotr CKS Budowlani Częstochowa # 2007 U16 SL -- CIUK Marek Z/4129/22 2023 LDK!
5 17 s 2 43.96 CIE¦LIK Antoni CTL ORLĘTA Częstochowa 2008 U16 SL -- ŁUCZYŃSKI Tomasz Z/5914/21 2023
1 7 s 3 42.55 KŁODA Adam GKS Piast Gliwice 2008 U16 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/3303/18 2022 LDK!
2 13 s 3 43.73 SUFA Dominik MKS Żywiec 2008 U16 SL -- FIJAK Krystyna Z/0007/21 2022 LDK!
3 16 s 3 43.85 BURY Tomasz MKS Żywiec 2008 U16 SL -- FIJAK Krystyna Z/4036/20 2022 LDK!
4 26 s 3 45.37 KUBICZEK Filip MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0937/19 2022 BEZ LDK!
5 30 s 3 46.45 SOBCZYK Grzegorz MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U16 SL -- MORKA Piotr # Z/2820/21 2023 LDK!
1 15 s 4 43.79 SZEDEL Szymon MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL -- ROLAK Dorota Z/0579/22 2023
2 23 s 4 44.72 DIDKOWSKI Tobiasz MKS Pałac Młodzieży Katowice 2007 U16 SL -- B.D. Z/4074/20 2023
3 24 s 4 44.95 PIECHOTA Maciej MKS Pałac Młodzieży Katowice 2007 U16 SL -- B.D. Z/0839/22 2022
4 25 s 4 45.12 DOBOSZ Wojciech GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/13375/21 2023 LDK!
5 27 s 4 45.96 BORYKA Borys MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U16 SL -- ROLAK Dorota Z/0972/22 2023
1 14 s 5 43.75 FEDKOW Michał TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -- PRENCEL Piotr # Z/5151/21 2023
2 19 s 5 44.18 BODZIANOWSKI Paweł TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U16 SL -- JONDA Czesław Z/3123/20 2023
3 29 s 5 46.22 KASTNER Wojciech SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/5564/21 2023 LDK!
1 11 s 6 42.99 LEGIEŃ Wojciech SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- KOS Kamil Z/3292/20 2023 LDK!
2 20 s 6 44.24 KUBIK Bartosz MKS Żywiec 2007 U16 SL -- FIJAK Krystyna Z/1429/22 2023 LDK!
3 21 s 6 44.29 BACZYŃSKI Jakub LKS Pszczyna 2008 U16 SL -- HELBIK Marzanna # Z/4650/19 2023 LDK!
4 31 s 6 46.73 FIL Jakub MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL -- PEROŃ Katarzyna Z/0930/19 2022 BEZ LDK!
5 32 s 6 47.70 GˇTARSKI Filip MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1410/20 2023 LDK!
1 2 s 7 40.64 ŁYSEK Konrad TL Athletics Jastrzębie 2007 U16 SL V STA¦KIEWICZ Jakub Z/14110/21 2023 LDK!
2 6 s 7 42.45 ADAMCZYK Bartłomiej TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL V PRENCEL Piotr Z/13349/21 2023 LDK!
3 22 s 7 44.43 BŁASIŃSKI Jan UKS Czwórka Żory 2008 U16 SL -- SYZDEK Mariusz Z/2127/22 2023
4 28 s 7 46.15 KULAK Wojciech MKS-SMS Victoria Racibórz 2008 U16 SL -- KĘDZIOR Paweł # Z/1912/22 2023
600 m M
1 1 s 1 1:34.34 DARLIŃSKI Dawid KS ADEA Team Gliwice 2007 U16 SL IV DARLIŃSKI Artur Z/0136/22 2023 LDK!
2 2 s 1 1:36.88 KO¬LIK Artur UKS 5 Plus Rydułtowy 2007 U16 SL V BOJKO Bogdan Z/4174/19 2022
3 3 s 1 1:37.83 BUDA Piotr UKS Olimpia Zabrze 2008 U16 SL V GAJEWSKI Wojciech Z/1771/19 2023 LDK!
4 4 s 1 1:38.07 SUWALSKI Krzysztof MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U16 SL V PRZEWIE¬LIK Dorota Z/1593/21 2023 LDK!
5 6 s 1 1:42.56 SERAFIN Samuel MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL -- SZCZYRK Janusz # Z/1402/20 2023 LDK!
6 7 s 1 1:42.67 ZYGARYN Brian MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0958/19 2023 LDK!
7 9 s 1 1:45.53 GAJEWSKI Franciszek UKS Olimpia Zabrze 2008 U16 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/4629/19 2023 LDK!
1 5 s 2 1:39.96 KULA Błażej MUKS SZS Cieszyn 2007 U16 SL V WERNER Mirosław Z/9197/21 2023
2 8 s 2 1:43.53 POLOCZEK Kamil UKS Olimpia Zabrze 2008 U16 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/1546/20 2023 LDK!
3 10 s 2 1:45.76 OWSIONKA Jacek SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/2007/22 2023 LDK!
4 11 s 2 1:47.02 CETERA Adam UKS Olimpia Zabrze 2008 U16 SL -- LDK!
5 12 s 2 1:48.08 WIELGOSZ Kacper UKS Olimpia Zabrze 2008 U16 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/1549/20 2023 LDK!
6 13 s 2 1:54.54 ZIELIŃSKI Dawid MKS-SMS Victoria Racibórz 2008 U16 SL -- KĘDZIOR Paweł # Z/1913/22 2023
1000 m M
1 1 s 1 2:50.60 SŁOWIKOWSKI Sebastian MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U16 SL V PRZEWIE¬LIK Dorota Z/5529/19 2023 LDK!
2 2 s 1 2:56.93 FRAŃCZUK Krzysztof MKS-SMS Victoria Racibórz 2008 U16 SL V MORKA Piotr Z/1905/22 2023 LDK!
3 3 s 1 2:57.37 KIELJAN Bartosz MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U16 SL V PRZEWIE¬LIK Dorota Z/5532/19 2023 LDK!
4 4 s 1 3:00.78 KU¦ Przemysław MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL -- ROLAK Dorota Z/7652/21 2022
5 5 s 1 3:01.59 REMISZ Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -- JONDA Czesław Z/3125/20 2023
6 6 s 1 3:03.96 TOMASZEK Dominik MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/13985/21 2023 LDK!
7 7 s 1 3:05.65 MENDRAK Olgierd MKS-MOS Katowice 2008 U16 SL -- ROLAK Dorota Z/1301/20 2023 LDK!
8 8 s 1 3:06.53 KUBIEŃ Dominik MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U16 SL -- JARCZOK Miłosz Z/4059/20 2023 LDK!
9 9 s 1 3:07.07 PEREK Wojciech MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0949/19 2023 LDK!
2000 m M
1 1 s 1 6:26.85 ZACZYK Łukasz MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/1407/20 2023 LDK!
2 2 s 1 6:29.83 RYCHLIK Patryk MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U16 SL V PRZEWIE¬LIK Dorota Z/3788/20 2023 LDK!
3 3 s 1 6:34.69 WILK Bartłomiej MOSM Tychy 2007 U16 SL V GAWLINA Józef Z/3409/19 2023
4 4 s 1 6:35.84 URBA¦ Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL V RU¦NIAK Stefan Z/2126/20 2023
5 5 s 1 6:45.25 TALIK Piotr KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL -- RU¦NIAK Stefan Z/3250/20 2023
6 6 s 1 6:50.22 SURMA Igor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/3272/18 2023 BEZ LDK!
7 7 s 1 6:50.27 CZERNIK Wojciech UKS Olimpia Zabrze 2007 U16 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/14716/21 2023 LDK!
8 8 s 1 6:54.01 BALCEREK Dawid MKS-SMS Victoria Racibórz 2008 U16 SL -- MORKA Piotr # Z/2830/21 2023 LDK!
9 9 s 1 7:30.76 MARYJOSZ Przemysław UKS Czwórka Żory 2008 U16 SL -- KRUPA Iwona # Z/2128/22 2023
60 m pł M Mł M
1 1 f 1 9.59 DYJA Maciej CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- MICHALSKA Alicja Z/4607/19 2023 LDK!
2 2 f 1 9.69 KAMCZYK Wiktor UKS 5 Plus Rydułtowy 2007 U16 SL -- BOJKO Bogdan # Z/4175/19 2023 BEZ
3 3 f 1 9.94 PIETRUSIŃSKI Kevin TL ROW Rybnik 2008 U16 SL -- OLSZAR Michał Z/2348/20 2023 52 LDK!
4 4 f 1 11.19 PENCAKOWSKI Oliwier KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/9252/21 2023 LDK!
4 4 f 1 11.19 KOCZUR Karol SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/1994/18 2023 BEZ LDK!
6 6 f 1 12.39 JAROSZ Robert KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL -- DĘBOWSKI Michał Z/4050/20 2023 LDK!
Wzwyż M
1 1 f 1 1.50 DYJA Maciej CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- MICHALSKA Alicja Z/4607/19 2023 LDK!
2 2 f 1 1.50 OSTROWSKI Adrian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -- #
3 3 f 1 1.45 KUBIAK Bartosz UKS Miotacz Sosnowiec 2008 U16 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/1294/21 , 2023 LDK!
4 4 f 1 1.45 SENYK Nikodem TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL --
5 5 f 1 1.40 HORNIK Mateusz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- ŻUK Bartłomiej Z/12307/21 2023 LDK!
6 6 f 1 1.30 JAŁOCHA Szymon CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- MICHALSKA Alicja Z/4601/19 2022 LDK!
W dal M
1 1 f 1 5.42 SZYMOŃSKI Michał MKS Żywiec 2007 U16 SL -- FIJAK Krystyna Z/4171/18 2023 BEZ LDK!
2 2 f 1 5.30 KAMCZYK Wiktor UKS 5 Plus Rydułtowy 2007 U16 SL -- BOJKO Bogdan # Z/4175/19 2023 BEZ
3 3 f 1 5.15 KRAJ Igor KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- LDK!
4 4 f 1 5.12 KRĘBLEWSKI Mateusz MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U16 SL -- RZEWNICKI Wiktor # Z/1584/21 2023 LDK!
5 5 f 1 4.97 JAŁOCHA Szymon CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- MICHALSKA Alicja Z/4601/19 2022 LDK!
6 6 f 1 4.86 SUFA Dominik MKS Żywiec 2008 U16 SL -- FIJAK Krystyna Z/0007/21 2022 LDK!
7 7 f 1 4.84 KUBIK Bartosz MKS Żywiec 2007 U16 SL -- FIJAK Krystyna Z/1429/22 2023 LDK!
8 8 f 1 4.68 KUBIAK Bartosz UKS Miotacz Sosnowiec 2008 U16 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/1294/21 , 2023 LDK!
9 9 f 1 4.63 BIELA Maksymilian MKS Iskra Pszczyna 2007 U16 SL -- BIELA Marek # Z/2843/18 2023 BEZ LDK!
10 10 f 1 4.60 KEMPA Igor TL Athletics Jastrzębie # 2008 U16 SL -- CIEMAŁA Krystian Z/4399/23 2023
11 11 f 1 4.54 BURY Tomasz MKS Żywiec 2008 U16 SL -- FIJAK Krystyna Z/4036/20 2022 LDK!
12 12 f 1 4.32 KOLMAN Dominik MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U16 SL -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1448/22 2023 LDK!
13 13 f 1 4.30 KULAK Wojciech MKS-SMS Victoria Racibórz 2008 U16 SL -- KĘDZIOR Paweł # Z/1912/22 2023
14 14 f 1 4.30 JAWORSKI Tomasz MKS-R Centrum Dzięgielów 2008 U16 SL -- B.D. Z/13779/21 2023
15 15 f 1 3.85 LOSKA Wojciech SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- ŻUK Bartłomiej Z/13688/21 2023 LDK!
Wieloskok M
1 1 f 1 12.22 MAJEWSKI Dominik MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U16 SL II B.D. Z/3163/19 2023 LDK!
2 2 f 1 11.18 PIETRUSIŃSKI Kevin TL ROW Rybnik 2008 U16 SL V OLSZAR Michał Z/2348/20 2023 52 LDK!
3 3 f 1 9.95 CINCIO Gabriel RMKS Rybnik 2008 U16 SL -- FOJCIK Dorota Z/1896/22 2023 LDK!
4 4 f 1 8.44 SZUTA Adam KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL -- DĘBOWSKI Michał Z/13931/21 2023 LDK!
Kula (5) M
1 1 f 1 11.36 SOKOŁOWSKI Piotr KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL V DĘBOWSKI Michał Z/2117/20 2023 LDK!
2 2 f 1 11.24 MLECZEK Karol UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U16 SL V PILAREK Sławomir Z/1295/21 2023 LDK!
3 3 f 1 11.02 HORNIK Mateusz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL V ŻUK Bartłomiej Z/12307/21 2023 LDK!
4 4 f 1 10.59 GIŻYCKI Wojciech KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL V DĘBOWSKI Michał Z/0279/21 2023 LDK!
5 5 f 1 10.58 ZAJˇC Szymon RMKS Rybnik 2008 U16 SL V WYPIÓR Aleksander # Z/13232/21 2023
6 6 f 1 10.21 LABOCHA Filip CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL -- WRÓBEL Krzysztof Z/13694/21 2023 LDK!
7 7 f 1 9.34 RYSZKA Bartosz RMKS Rybnik 2007 U16 SL -- WYPIÓR Aleksander Z/2070/22 2023
8 8 f 1 9.01 GŁOWIŃSKI Patryk RMKS Rybnik 2008 U16 SL -- WYPIÓR Aleksander Z/10130/21 2023
9 9 f 1 8.56 KOSZEWSKI Emil RMKS Rybnik 2008 U16 SL -- LDK!
10 10 f 1 8.43 CENDROWSKI Marcel GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL -- LDK!
11 11 f 1 8.39 GRUSZKA Ryszard MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL -- MARMUR Stanisław # Z/0931/19 2023 BEZ LDK!
12 12 f 1 8.00 TEISTER Szymon UKS Czwórka Żory 2008 U16 SL -- LDK!
13 13 f 1 7.11 KOCZUR Karol SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/1994/18 2023 BEZ LDK!
14 14 f 1 6.87 ROKICKI Michał MUKS SZS Cieszyn 2008 U16 SL --
Chód 3 km M
1 1 s 1 18:27.10 GRUBECKI Konrad CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- LAMCH Czesław Z/0923/22 2022 LDK!
2 2 s 1 18:29.20 WO¬NIAK Hubert CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- LAMCH Czesław # Z/3922/20 2023 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.0422930717468 sekund