Brzeszcze 06.03.2022
Halowy Mityng Lekkoatletyczny
60 m K
1 e 1 8.67 DUTKA-WOŁOCH Nicola WKS Wawel Kraków 2011 U12 MA -- CZYŻ Radosław Z/0186/22 2024 LDK!
2 e 1 9.39 MUSIAŁ Maja TL Athletics Jastrzębie 2011 U12 SL -- STAŚKIEWICZ Jakub # Z/2987/21 2024 LDK!
3 e 1 10.03 GOŁDA Małgorzata MUKS SZS Cieszyn 2012 U12 SL -- WERNER Mirosław Z/1846/22 2024
4 e 1 10.12 NYTKO Ines SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/13839/21 2024
5 e 1 10.16 WĄTROBA Małgorzata TL Athletics Jastrzębie 2012 U12 SL -- # LDK!
6 e 1 11.05 SAJDA Julia KS Victoria Trzebinia 2011 U12 MA -- # LDK!
1 e 2 8.98 SUROWIEC Inga KU AZS PWSZ w Tarnowie 2011 U12 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/12150/21 2024 LDK!
2 e 2 9.56 KORTA Alicja SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/13664/21 2024 LDK!
3 e 2 10.45 NIEZABITOWSKA Wiktoria UKS Romer Rabka-Zdrój 2012 U12 MA -- PERUCKA Kamila Z/13842/21 2024 LDK!
4 e 2 10.50 GMYREK Alicja TL Athletics Jastrzębie 2012 U12 SL -- # LDK!
5 e 2 10.67 KRZYSTECZKO Natalia TL Athletics Jastrzębie 2012 U12 SL -- STAŚKIEWICZ Jakub # Z/2978/21 2024 LDK!
6 e 2 10.82 CHWIERUT Nikola ULKS Bielgim Bielany 2011 U12 MA -- B.D. Z/13819/21 2023
7 e 2 10.99 ŚCIBISZ Wiktoria KU AZS PWSZ w Tarnowie 2011 U12 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/13961/21 2024 LDK!
1 e 3 9.43 GRUCA Anna UKS Kobylanka 2011 U12 MA -- B.D. Z/1782/22 2024 LDK!
2 e 3 10.03 ZAWIERUCHA Blanka TL Athletics Jastrzębie 2011 U12 SL -- STAŚKIEWICZ Jakub # Z/2991/21 2024 LDK!
3 e 3 10.13 FEKNER Laura SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/13662/21 2024 LDK!
4 e 3 10.49 KACZARA Jagoda KS Victoria Trzebinia 2012 U12 MA -- SIERKA Ewa # Z/9501/21 2024 LDK!
5 e 3 13.92 NOWAK Aleksandra SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/13666/21 2023
1 e 4 9.81 PIĄTEK Lena MKS Tempo Kęty 2011 U12 MA -- ZAWADZKA Gabriela Z/1556/22 2024
2 e 4 10.24 OPALA Gabriela UKS Polfin Oświęcim 2011 U12 MA -- KRZYŻAK Stanisław Z/1954/22 2023
3 e 4 10.30 SZWARC-FITER Jagoda SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/13671/21 2024 LDK!
4 e 4 10.43 NAPORA Karolina UKS Romer Rabka-Zdrój 2011 U12 MA -- PERUCKA Kamila Z/9380/21 2024 LDK!
6 e 4 10.80 STAROŃ Milena UKS Polfin Oświęcim 2011 U12 MA -- KRZYŻAK Stanisław Z/1950/22 2023
1 e 5 9.23 PIECUCH Klaudia MKS Tempo Kęty # 2011 U12 MA -- ZAWADZKA Gabriela Z/0791/24 2024 LDK!
2 e 5 9.70 KOPEĆ Julia UKS Polfin Oświęcim 2011 U12 MA -- KRZYŻAK Stanisław Z/1951/22 2023
3 e 5 10.13 SKAŁKA Anna UKS Romer Rabka-Zdrój 2011 U12 MA -- PERUCKA Kamila Z/1473/22 2024 LDK!
4 e 5 10.35 GŁOWACZ Nikola UKS Romer Rabka-Zdrój 2011 U12 MA -- PERUCKA Kamila Z/9377/21 2024 LDK!
5 e 5 10.92 KŁAPYTA Aleksandra UKS bieganie.pl Stryszawa 2011 U12 MA -- LDK!
6 e 5 12.07 KORGUL Bianka SKS Kusy Kraków 2012 U12 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/13672/21 2024
1 e 6 9.73 WIŚNIEWSKA Liliana MKS Tempo Kęty 2011 U12 MA -- ZAWADZKA Gabriela # Z/1888/22 2024
2 e 6 10.26 KUKLA Zofia UKS Gminy Brzeszcze 2011 U12 MA -- WŁODARCZYK Mirosław Z/12414/21 2023
3 e 6 10.57 ŚWIDER Lena UKS Romer Rabka-Zdrój 2011 U12 MA -- PERUCKA Kamila Z/13911/21 2024 LDK!
4 e 6 10.97 KAPITAN Milena UKS Polfin Oświęcim 2011 U12 MA -- KRZYŻAK Stanisław Z/1956/22 2023
5 e 6 12.17 ZBOROWSKA Milena SKL Sucha Beskidzka 2012 U12 MA --
6 e 6 13.76 STANKIEWICZ Emilia TL Athletics Jastrzębie 2012 U12 SL -- # LDK!
1 e 7 9.79 HAPEK Martyna SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/13663/21 2024 LDK!
2 e 7 9.95 GÓRKA Martyna UKS Gminy Brzeszcze 2011 U12 MA -- WŁODARCZYK Mirosław Z/12411/21 2023
3 e 7 9.97 DĄBROWSKA Hanna TL Athletics Jastrzębie 2011 U12 SL -- STAŚKIEWICZ Jakub # Z/2985/21 2024 LDK!
4 e 7 10.21 KOBLAŃSKA Aleksandra SAS AZS AWF Kraków 2011 U12 MA -- ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz # Z/1859/22 2024 LDK!
5 e 7 10.82 BULEK Antonina UKS Polfin Oświęcim 2012 U12 MA -- KRZYŻAK Stanisław Z/1955/22 2023
1 e 8 9.70 PRZYBYŚ Hanna KS Victoria Trzebinia 2011 U12 MA -- # LDK!
2 e 8 9.86 BALCER Julia SKL Sucha Beskidzka 2012 U12 MA -- WITKOWSKI Marek # Z/9394/21 2024 LDK!
3 e 8 9.91 WANAT Roksana MKS Tempo Kęty 2011 U12 MA -- ZAWADZKA Gabriela # Z/1559/22 2024
4 e 8 10.14 FERDEK Julia SKL Sucha Beskidzka 2012 U12 MA -- WITKOWSKI Marek Z/9950/21 2024 LDK!
5 e 8 10.69 SZUMIEC Nadia SAS AZS AWF Kraków 2011 U12 MA -- GUJA Marta Z/1939/22 2022 LDK!
6 e 8 10.97 RYBA Aleksandra KU AZS PWSZ w Tarnowie 2011 U12 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/13963/21 2024 LDK!
1 e 9 8.73 PŁOCICA Gabriela KS Victoria Trzebinia 2009 U14 MA -- SIERKA Ewa Z/0364/20 2024 LDK!
2 e 9 8.86 PASIERBEK Zofia KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL -- DĘBOWSKI Michał Z/2112/20 2024 LDK!
3 e 9 9.68 SIEROŃ Julia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2009 U14 MA -- LDK!
4 e 9 9.84 SŁAMA Oliwia MUKS SZS Cieszyn 2010 U14 SL -- WERNER Mirosław Z/1849/22 2024
5 e 9 11.06 STACHOWICZ Natalia MUKS ILKUS Olkusz 2011 U12 MA -- BORAWSKI Krzysztof Z/8971/21 2024
1 e 10 8.64 KRĘCIOCH Aneta MKS Tempo Kęty 2009 U14 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/5152/19 2024
2 e 10 8.83 STANIA Natalia MKS Iskra Pszczyna 2010 U14 SL -- BIELA Monika Z/7263/21 2024 LDK!
3 e 10 9.11 GALUBA Martyna UKS Lider Siercza 2010 U14 MA -- KAMIŃSKA Joanna Z/3210/20 2024 LDK!
4 e 10 9.24 BASIURA Sabina SKL Sucha Beskidzka 2010 U14 MA -- WITKOWSKI Marek Z/12378/21 2024 LDK!
5 e 10 9.57 UCHWAT Ewa SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2500/21 2024 LDK!
6 e 10 9.76 GRODOWSKA Zofia TS Wieliczanka Wieliczka # 2010 U14 MA -- DOBAJ Szymon Z/0940/24 2024
7 e 10 10.48 BARAN Zuzanna KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U14 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/11632/21 2024 LDK!
1 e 11 8.88 KŁYŚ Anna TS Wieliczanka Wieliczka 2010 U14 MA -- GIZA Karolina Z/13811/21 2024
2 e 11 8.93 TALIK Marlena MKS Tempo Kęty 2009 U14 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/3411/20 2024
3 e 11 8.99 NOWAK Maria WKS Wawel Kraków # 2009 U14 MA -- MICHNIAK Jan # Z/2591/24 2024 LDK!
4 e 11 9.03 SUDOŁ Aleksandra Kraków Athletics Team 2009 U14 MA -- SOBCZYK Bogumiła Z/5937/21 2024 LDK!
5 e 11 9.33 KOBLAŃSKA Hanna SAS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA -- ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz # Z/1858/22 2023 LDK!
6 e 11 9.57 PRZYBYŁOWICZ Wiktoria UKS Kobylanka 2010 U14 MA -- B.D. Z/8891/21 2024 LDK!
7 e 11 11.36 WIĘZIK Karolina MKS Tempo Kęty 2010 U14 MA -- ZAWADZKA Gabriela Z/1561/22 2023
1 e 12 8.96 RYT Zuzanna MKS Iskra Pszczyna 2009 U14 SL -- BIELA Monika # Z/3861/19 2024 LDK!
2 e 12 9.45 SZMYT Michalina WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -- GAJ Paulina Z/2916/21 2024 LDK!
3 e 12 10.09 CHODUR Hanna WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2009 U14 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/2627/20 2024 LDK!
4 e 12 10.22 CIERNIAK Aleksandra SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2505/21 2024 LDK!
5 e 12 10.47 WÓJCICKA Sandra ULKS Bielgim Bielany 2010 U14 MA -- B.D. Z/13944/21 2023
6 e 12 10.68 TRZASKA Magdalena SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2501/21 2024
7 e 12 11.17 MOSKAL Milena SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2507/21 2024 LDK!
1 e 13 9.00 KUMOROWSKA Kamila SAS AZS AWF Kraków 2010 U14 MA -- GUJA Marta Z/12838/21 2024 LDK!
2 e 13 9.12 KORPET Małgorzata SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3964/20 2024
3 e 13 9.43 ZAKHARCHENKO Polina Kraków Athletics Team 2009 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/14815/21 2023
4 e 13 9.53 PASIONEK Paulina SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/1845/22 2024 LDK!
5 e 13 9.60 SULIŃSKA Maria WKS Wawel Kraków 2010 U14 MA -- GAJ Paulina Z/5001/21 2024 LDK!
6 e 13 9.64 RUSIN Natalia SKL Sucha Beskidzka 2010 U14 MA -- WITKOWSKI Marek Z/8221/21 2024 LDK!
7 e 13 10.21 ZYCH Emilia SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2511/21 2024 LDK!
1 e 14 9.13 ZIEMBA Oliwia KS AZS AWF Kraków 2010 U14 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/3041/19 2024 LDK!
2 e 14 9.35 GIBAS Julia TL Athletics Jastrzębie 2009 U14 SL -- STAŚKIEWICZ Jakub Z/4520/19 2024 LDK!
3 e 14 9.51 BOROWSKA Ida UKS Polfin Oświęcim 2010 U14 MA -- KRZYŻAK Stanisław Z/1953/22 2023
4 e 14 9.87 PIERZCHAŁA Natalia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U14 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/11623/21 2024 LDK!
5 e 14 9.91 TERLECKA Aleksandra SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/1595/22 2024 LDK!
6 e 14 10.07 KUSIA Kamila SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3967/20 2024
7 e 14 10.20 KUŚMIERCZYK Lena SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -- LDK!
1 e 15 8.68 MARZEC Maja TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA -- GIZA Karolina Z/3448/21 2024
2 e 15 9.33 PONICKA Amelia UKS Romer Rabka-Zdrój 2010 U14 MA -- PERUCKA Kamila Z/13843/21 2023 LDK!
3 e 15 9.83 SOBCZYK Nikola SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2510/21 2024
4 e 15 9.89 NARKOWICZ Julia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U14 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/11627/21 2024 LDK!
5 e 15 10.27 JANOWSKA Alicja SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2506/21 2024 LDK!
1 e 16 9.66 GAWRONEK Kamila UKS bieganie.pl Stryszawa 2009 U14 MA -- KUKLA Rafał # Z/1992/21 2024 LDK!
2 e 16 9.67 PODBIELSKA Karolina SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3965/20 2024
3 e 16 9.79 DYBOWICZ Wiktoria SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata # Z/0878/19 2023 LDK!
4 e 16 10.86 PROCHOWNIK Gracjana MKS Tempo Kęty 2010 U14 MA -- ZAWADZKA Gabriela Z/1557/22 2023
5 e 16 11.41 GIERAT Emilia SKL Sucha Beskidzka 2010 U14 MA -- LDK!
1 e 17 8.57 DAWIEC Marta KS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA -- CHRYCZYK Katarzyna # Z/11607/21 2024 LDK!
2 e 17 9.12 WOJCIECHOWSKA Milena UKS Romer Rabka-Zdrój 2009 U14 MA -- PERUCKA Kamila Z/9387/21 2024 LDK!
3 e 17 9.15 KARP Julia UKS Kobylanka 2010 U14 MA -- B.D. Z/8885/21 2023 LDK!
4 e 17 9.19 SZCZEPAŃSKA Wiktoria KU AZS PWSZ w Tarnowie 2009 U14 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/12151/21 2023 LDK!
5 e 17 9.63 BODZIOCH Emilia MKS Tempo Kęty 2009 U14 MA -- ZAWADZKA Gabriela Z/1857/22 2023
6 e 17 10.74 MENTEL Małgorzata UKS bieganie.pl Stryszawa 2009 U14 MA -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/1985/21 2024 LDK!
1 e 18 9.09 WAJDZIK Zuzanna UKS bieganie.pl Stryszawa 2009 U14 MA -- TRZOP-KUKLA Katarzyna # Z/1991/21 2023 LDK!
2 e 18 9.47 GWOREK Agata MKS Tempo Kęty 2010 U14 MA -- ZAWADZKA Gabriela Z/1551/22 2024
3 e 18 10.32 SZYMAŃSKA Gabriela MKS Tempo Kęty 2010 U14 MA -- ZAWADZKA Gabriela Z/1558/22 2022
4 e 18 10.81 STANECKA Julia MKS Tempo Kęty 2009 U14 MA -- ZAWADZKA Gabriela Z/1856/22 2023
5 e 18 10.99 ZABAWA Eliza SKL Sucha Beskidzka 2010 U14 MA -- WITKOWSKI Marek Z/13834/21 2024 LDK!
6 e 18 11.03 LECHOWICZ Anna KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U14 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/11626/21 2024 LDK!
1 e 19 9.55 CHMURA Zofia UKS Romer Rabka-Zdrój 2010 U14 MA -- LDK!
2 e 19 9.99 WITOS Maja KU AZS PWSZ w Tarnowie 2009 U14 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/11628/21 2022 LDK!
3 e 19 10.13 CHOWANIAK Justyna UKS bieganie.pl Stryszawa 2010 U14 MA -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/13827/21 2022 LDK!
4 e 19 10.21 STACHOWICZ Julia MUKS ILKUS Olkusz 2009 U14 MA -- BORAWSKA Barbara Z/8968/21 2024
5 e 19 10.24 JAJECZNICA Alicja UKS Romer Rabka-Zdrój 2009 U14 MA -- PERUCKA Kamila Z/1472/22 2024 LDK!
6 e 19 12.12 TYRKA Julia SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/13669/21 2024
1 e 20 9.57 LURKA Milena MKS Tempo Kęty 2010 U14 MA -- ŁYSEK Tadeusz # Z/9374/21 2023
2 e 20 9.60 JUNG Milena UKS Romer Rabka-Zdrój 2010 U14 MA -- PERUCKA Kamila Z/9378/21 2023 LDK!
3 e 20 10.07 ŚMIETANA Lena SKL Sucha Beskidzka 2010 U14 MA -- WITKOWSKI Marek Z/8225/21 2024 LDK!
4 e 20 10.10 GŁOWACZ Anna SKL Sucha Beskidzka 2010 U14 MA -- WITKOWSKI Marek Z/8216/21 2024 LDK!
5 e 20 10.28 KĄDZIELAWA Natalia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U14 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/11621/21 2024 LDK!
6 e 20 10.35 KWAK Julia UKS bieganie.pl Stryszawa 2009 U14 MA -- KUKLA Rafał # Z/1997/21 2024 LDK!
1 e 21 9.49 JASTRZĘBSKA Zuzanna WKS Wawel Kraków # 2009 U14 MA -- MICHNIAK Jan # Z/2454/24 2024 LDK!
2 e 21 9.65 BIESZCZAD Tamara MKS Iskra Pszczyna 2010 U14 SL -- BIELA Monika Z/1711/20 2024 LDK!
3 e 21 9.92 WAJDZIK Izabella UKS bieganie.pl Stryszawa 2010 U14 MA -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/1998/21 2023 LDK!
4 e 21 9.93 CZECH Daria TL Athletics Jastrzębie 2010 U14 SL -- CIEMAŁA Krystian Z/1945/22 2024 LDK!
5 e 21 10.14 MICHALAK Zofia ULKS Bielgim Bielany 2010 U14 MA -- B.D. Z/13941/21 2023
6 e 21 10.89 KULA Oliwia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2009 U14 MA -- KURYLINA Volha # Z/10086/21 2024 LDK!
7 e 21 11.28 GOGOLA Julia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U14 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/11620/21 2024 LDK!
1 e 22 8.82 PACZEŚNIAK Sonia KS AZS AWF Kraków # 2008 U16 MA -- GUJA Marta # Z/3997/20 2024 LDK!
2 e 22 8.85 SMYRAK Natalia SKL Sucha Beskidzka 2006 U18 MA --
3 e 22 8.92 MANOWSKA Magdalena MKS Iskra Pszczyna 2007 U16 SL -- BIELA Marek # Z/3860/19 2024 LDK!
4 e 22 9.02 JASIŃSKA Kinga WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA -- GAJ Paulina Z/2906/21 2024 LDK!
5 e 22 9.17 GRZEGORCZYK Magdalena MUKS SZS Cieszyn 2008 U16 SL -- WERNER Mirosław Z/13851/21 2024
6 e 22 9.73 KULIG Amelia SKL Sucha Beskidzka 2006 U18 MA --
1 e 23 8.62 POLAK Anna UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/0314/22 2022 LDK!  OSU  
2 e 23 8.72 OZIĘBŁO Wanessa UKS Miotacz Sosnowiec 2004 U20 SL -- PILAREK Sławomir 4 LDK!
3 e 23 8.78 KOPCZYŃSKA Lidia KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -- GUJA Marta Z/5500/19 2024 LDK!
4 e 23 8.83 ZAJAS Roksana LKS Brzezina Osiek 2008 U16 MA -- BULKIEWICZ Jan Z/13803/21 2023
5 e 23 9.51 ZABAWA Klaudia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2007 U16 MA --
6 e 23 9.89 KWAK Amelia UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA -- LDK!  OSU  
7 e 23 13.06 STECZEK Julia SKL Sucha Beskidzka 2007 U16 MA --
1 e 24 8.67 STOJEK Emilia MKS Tempo Kęty 2008 U16 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/3274/19 2024 BEZ
2 e 24 8.93 BOBER Karolina SKL Sucha Beskidzka 2006 U18 MA --
3 e 24 8.94 MUNARI Sara MKS Iskra Pszczyna 2007 U16 SL -- LDK!
4 e 24 9.14 KOTFISZ Natalia KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA --
5 e 24 9.20 ŚWIERGAŁA Zuzanna MKS Tempo Kęty 2008 U16 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/9372/21 2022
6 e 24 9.91 JAKUBIAK Natalia SKL Sucha Beskidzka 2005 U18 MA --
7 e 24 10.63 SOBAŃSKA Zofia UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA -- LDK!
1 e 25 8.33 BUŁAT Agata KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA --
2 e 25 8.59 PIOTROWSKA Zofia TL Athletics Jastrzębie 2008 U16 SL -- STAŚKIEWICZ Jakub Z/14109/21 2024 LDK!
3 e 25 9.00 DIAKUN Kateryna KS AZS AWF Kraków # 2008 U16 MA -- GUJA Marta # Z/5714/23 2024 LDK!
4 e 25 9.07 JUREK Amelia SKL Sucha Beskidzka 2006 U18 MA --
5 e 25 9.22 JASIŃSKA Julia WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA -- GAJ Paulina Z/2905/21 2024 LDK!
6 e 25 9.32 NABIAŁCZYK Laura MKS Tempo Kęty 2008 U16 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/9373/21 2023
7 e 25 9.88 KUREK Hanna KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -- CHRYCZYK Katarzyna # Z/3994/20 2023
1 e 26 8.66 KLĘK Julia KS AZS AWF Kraków # 2008 U16 MA -- GUJA Marta # Z/5716/23 2024 LDK!
2 e 26 8.87 FILIPOWSKA Paula UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U16 SL -- PILAREK Sławomir Z/1292/21 2024 LDK!
3 e 26 9.18 ŁUKASIK Marta WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -- GAJ Paulina Z/2751/20 2024 LDK!
4 e 26 9.30 KOCOT Julia KS Victoria Trzebinia 2008 U16 MA -- SIERKA Ewa Z/13019/21 2024 LDK!
5 e 26 9.60 KIEĆ Hanna WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -- GAJ Paulina Z/13642/21 2023 LDK!
6 e 26 9.95 LIGENZA Michalina TL Athletics Jastrzębie 2008 U16 SL -- STAŚKIEWICZ Jakub Z/10880/21 2024 LDK!
7 e 26 10.44 GUMULSKA Magdalena Kraków Athletics Team 2008 U16 MA -- SOBCZYK Bogumiła # Z/13860/21 2024
1 e 27 8.47 MATEŃKO Anna Kraków Athletics Team 2006 U18 MA -- SOBCZYK Bogumiła # Z/4231/19 2024
2 e 27 8.66 SOCHA Weronika UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA -- KUKLA Rafał # Z/1990/21 2024 LDK!  OSU  
3 e 27 8.84 SKÓRZAK Natalia UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA -- KUKLA Rafał # Z/0313/22 2024 LDK!
4 e 27 8.86 GRZYWA Magdalena SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA -- MĘDRECKA Małgorzata # Z/3680/19 2023 LDK!
5 e 27 8.95 SADKIEWICZ Julia WKS Wawel Kraków # 2007 U16 MA -- CZYŻ Radosław Z/2698/18 2024
6 e 27 10.11 WIEJA Karolina KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U16 MA -- WAŁASZEK Jarosław # Z/10079/21 2024 LDK!
1 e 28 8.46 METLAK Martyna TL Athletics Jastrzębie 2006 U18 SL -- STAŚKIEWICZ Jakub Z/1178/20 2024 LDK!
2 e 28 8.49 DOPIERAŁA Zofia KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL -- LDK!
3 e 28 9.02 DĄBROWSKA Łucja WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA -- GAJ Paulina Z/4998/21 2024 LDK!
4 e 28 9.43 LAZAR Wiktoria KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U16 MA --
5 e 28 9.47 MROZIK Zuzanna ULKS Bielgim Bielany 2007 U16 MA -- B.D. Z/3323/18 2022 BEZ
1 e 29 8.34 STARZYCKA Maja KS AZS AWF Kraków # 2007 U16 MA -- GUJA Marta Z/13945/21 2024 LDK!
2 e 29 8.37 KRĘCIOCH Agnieszka MKS Tempo Kęty 2006 U18 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/2568/18 2024 BEZ  KN B  
3 e 29 9.15 KRÓL Zofia TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA -- LDK!
4 e 29 9.34 MACIĄŻKA Maja KS AZS AWF Kraków # 2008 U16 MA -- CHRYCZYK Katarzyna Z/1624/23 2023
5 e 29 9.80 GABRYŚ Klaudia ULKS Bielgim Bielany 2007 U16 MA -- DRABEK Krzysztof Z/3333/18 2022 BEZ
1 f 1 8.62 DUTKA-WOŁOCH Nicola WKS Wawel Kraków 2011 U12 MA -- CZYŻ Radosław Z/0186/22 2024 LDK!
2 f 1 8.97 SUROWIEC Inga KU AZS PWSZ w Tarnowie 2011 U12 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/12150/21 2024 LDK!
3 f 1 9.17 PIECUCH Klaudia MKS Tempo Kęty # 2011 U12 MA -- ZAWADZKA Gabriela Z/0791/24 2024 LDK!
4 f 1 9.39 GRUCA Anna UKS Kobylanka 2011 U12 MA -- B.D. Z/1782/22 2024 LDK!
5 f 1 9.47 PRZYBYŚ Hanna KS Victoria Trzebinia 2011 U12 MA -- # LDK!
6 f 1 9.60 KORTA Alicja SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/13664/21 2024 LDK!
7 f 1 9.75 KOPEĆ Julia UKS Polfin Oświęcim 2011 U12 MA -- KRZYŻAK Stanisław Z/1951/22 2023
1 f 2 8.60 DAWIEC Marta KS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA -- CHRYCZYK Katarzyna # Z/11607/21 2024 LDK!
2 f 2 8.61 KRĘCIOCH Aneta MKS Tempo Kęty 2009 U14 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/5152/19 2024
3 f 2 8.70 MARZEC Maja TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA -- GIZA Karolina Z/3448/21 2024
4 f 2 8.85 PŁOCICA Gabriela KS Victoria Trzebinia 2009 U14 MA -- SIERKA Ewa Z/0364/20 2024 LDK!
5 f 2 8.96 KŁYŚ Anna TS Wieliczanka Wieliczka 2010 U14 MA -- GIZA Karolina Z/13811/21 2024
6 f 2 8.98 KUMOROWSKA Kamila SAS AZS AWF Kraków 2010 U14 MA -- GUJA Marta Z/12838/21 2024 LDK!
7 f 2 9.02 TALIK Marlena MKS Tempo Kęty 2009 U14 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/3411/20 2024
1 f 3 8.35 KRĘCIOCH Agnieszka MKS Tempo Kęty 2006 U18 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/2568/18 2024 BEZ  KN B  
2 f 3 8.37 METLAK Martyna TL Athletics Jastrzębie 2006 U18 SL -- STAŚKIEWICZ Jakub Z/1178/20 2024 LDK!
3 f 3 8.39 BUŁAT Agata KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA --
4 f 3 8.41 STARZYCKA Maja KS AZS AWF Kraków # 2007 U16 MA -- GUJA Marta Z/13945/21 2024 LDK!
5 f 3 8.52 MATEŃKO Anna Kraków Athletics Team 2006 U18 MA -- SOBCZYK Bogumiła # Z/4231/19 2024
6 f 3 8.72 PIOTROWSKA Zofia TL Athletics Jastrzębie 2008 U16 SL -- STAŚKIEWICZ Jakub Z/14109/21 2024 LDK!
60 m pł K DzSt (76.2/7.5) K
1 e 1 11.08 DONIEC Natalia SAS AZS AWF Kraków # 2009 U14 MA -- GUJA Marta # Z/5715/23 2024 LDK!
2 e 1 11.50 KUMOROWSKA Kamila SAS AZS AWF Kraków 2010 U14 MA -- GUJA Marta Z/12838/21 2024 LDK!
3 e 1 12.16 KOTOWICZ Nikola UKS Kobylanka 2010 U14 MA -- B.D. Z/8888/21 2024 LDK!
4 e 1 12.65 KUŚMIERCZYK Lena SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -- LDK!
5 e 1 13.90 SOBCZYK Nikola SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2510/21 2024
  e 1 DNF PASIONEK Paulina SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/1845/22 2024 LDK!
1 e 2 10.23 ZIEMBA Oliwia KS AZS AWF Kraków 2010 U14 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/3041/19 2024 LDK!
2 e 2 11.33 ZIĘBA Aleksandra Kraków Athletics Team 2010 U14 MA -- SOBCZYK Bogumiła Z/3474/21 2024 LDK!
3 e 2 12.78 CIEŚLA Natalia UKS Kobylanka 2010 U14 MA -- B.D. Z/8880/21 2024 LDK!
4 e 2 12.84 KOBLAŃSKA Hanna SAS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA -- ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz # Z/1858/22 2023 LDK!
5 e 2 13.82 PAWŁOWSKA Emilia SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2508/21 2024 LDK!
6 e 2 13.90 ZYCH Emilia SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2511/21 2024 LDK!
1 f 1 10.50 ZIEMBA Oliwia KS AZS AWF Kraków 2010 U14 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/3041/19 2024 LDK!
2 f 1 11.08 DONIEC Natalia SAS AZS AWF Kraków # 2009 U14 MA -- GUJA Marta # Z/5715/23 2024 LDK!
3 f 1 11.91 KUMOROWSKA Kamila SAS AZS AWF Kraków 2010 U14 MA -- GUJA Marta Z/12838/21 2024 LDK!
4 f 1 12.25 KOTOWICZ Nikola UKS Kobylanka 2010 U14 MA -- B.D. Z/8888/21 2024 LDK!
5 f 1 12.48 CIEŚLA Natalia UKS Kobylanka 2010 U14 MA -- B.D. Z/8880/21 2024 LDK!
6 f 1 12.60 KUŚMIERCZYK Lena SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -- LDK!
  f 1 DNF ZIĘBA Aleksandra Kraków Athletics Team 2010 U14 MA -- SOBCZYK Bogumiła Z/3474/21 2024 LDK!
60 m pł K Mł (76.2/8.0) K
1 e 1 9.31 GAWIN Karolina WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA -- CZYŻ Radosław Z/1273/22 2024
2 e 1 9.91 PACZEŚNIAK Sonia KS AZS AWF Kraków # 2008 U16 MA -- GUJA Marta # Z/3997/20 2024 LDK!
3 e 1 10.20 SADKIEWICZ Julia WKS Wawel Kraków # 2007 U16 MA -- CZYŻ Radosław Z/2698/18 2024
4 e 1 10.91 DOPIERAŁA Zofia KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL -- LDK!
5 e 1 11.17 FLORKA Małgorzata KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U16 MA -- LDK!
1 e 2 10.08 KLĘK Julia KS AZS AWF Kraków # 2008 U16 MA -- GUJA Marta # Z/5716/23 2024 LDK!
2 e 2 10.52 STARZYCKA Maja KS AZS AWF Kraków # 2007 U16 MA -- GUJA Marta Z/13945/21 2024 LDK!
3 e 2 10.74 BUŁAT Agata KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA --
4 e 2 11.09 SZATAN Amelia KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL -- DĘBOWSKI Michał Z/2118/20 2024 LDK!
5 e 2 11.48 BARAN Paula KU AZS PWSZ w Tarnowie 2007 U16 MA -- LDK!
1 f 1 9.27 GAWIN Karolina WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA -- CZYŻ Radosław Z/1273/22 2024
2 f 1 9.95 PACZEŚNIAK Sonia KS AZS AWF Kraków # 2008 U16 MA -- GUJA Marta # Z/3997/20 2024 LDK!
3 f 1 10.33 SADKIEWICZ Julia WKS Wawel Kraków # 2007 U16 MA -- CZYŻ Radosław Z/2698/18 2024
4 f 1 10.91 DOPIERAŁA Zofia KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL -- LDK!
  f 1 DNF STARZYCKA Maja KS AZS AWF Kraków # 2007 U16 MA -- GUJA Marta Z/13945/21 2024 LDK!
  f 1 DNF KLĘK Julia KS AZS AWF Kraków # 2008 U16 MA -- GUJA Marta # Z/5716/23 2024 LDK!
  f 1 DQ BUŁAT Agata KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA --
Wzwyż K
1 f 1 1.35 ŚWIERGAŁA Zuzanna MKS Tempo Kęty 2008 U16 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/9372/21 2022
2 f 1 1.30 TYTARENKO Karina SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -- SIEMIEŃSKA Barbara GUJA Marta GUJA Marta , Z/1562/22 , 2023 LDK!
3 f 1 1.30 MROZIK Zuzanna ULKS Bielgim Bielany 2007 U16 MA -- B.D. Z/3323/18 2022 BEZ
4 f 1 1.30 DIENNET Ephisine Kraków Athletics Team 2008 U16 MA -- SOBCZYK Bogumiła # Z/13987/21 2023
1 f 2 1.40 WOJCIECHOWSKA Milena UKS Romer Rabka-Zdrój 2009 U14 MA V PERUCKA Kamila Z/9387/21 2024 LDK!
2 f 2 1.35 NOWAK Maria WKS Wawel Kraków # 2009 U14 MA -- MICHNIAK Jan # Z/2591/24 2024 LDK!
3 f 2 1.30 DONIEC Natalia SAS AZS AWF Kraków # 2009 U14 MA -- GUJA Marta # Z/5715/23 2024 LDK!
4 f 2 1.25 PAWŁOWSKA Emilia SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2508/21 2024 LDK!
5 f 2 1.20 PONICKA Amelia UKS Romer Rabka-Zdrój 2010 U14 MA -- PERUCKA Kamila Z/13843/21 2023 LDK!
6 f 2 1.15 BASIURA Sabina SKL Sucha Beskidzka 2010 U14 MA -- WITKOWSKI Marek Z/12378/21 2024 LDK!
7 f 2 1.10 RUSIN Natalia SKL Sucha Beskidzka 2010 U14 MA -- WITKOWSKI Marek Z/8221/21 2024 LDK!
8 f 2 1.05 WÓJCICKA Sandra ULKS Bielgim Bielany 2010 U14 MA -- B.D. Z/13944/21 2023
9 f 2 1.05 GŁOWACZ Anna SKL Sucha Beskidzka 2010 U14 MA -- WITKOWSKI Marek Z/8216/21 2024 LDK!
1 f 3 1.20 SUROWIEC Inga KU AZS PWSZ w Tarnowie 2011 U12 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/12150/21 2024 LDK!
2 f 3 1.20 PIECUCH Klaudia MKS Tempo Kęty # 2011 U12 MA -- ZAWADZKA Gabriela Z/0791/24 2024 LDK!
3 f 3 1.10 KACZARA Jagoda KS Victoria Trzebinia 2012 U12 MA -- SIERKA Ewa # Z/9501/21 2024 LDK!
3 f 3 1.10 FEKNER Laura SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/13662/21 2024 LDK!
6 f 3 1.10 WIŚNIEWSKA Liliana MKS Tempo Kęty 2011 U12 MA -- ZAWADZKA Gabriela # Z/1888/22 2024
7 f 3 1.10 SKAŁKA Anna UKS Romer Rabka-Zdrój 2011 U12 MA -- PERUCKA Kamila Z/1473/22 2024 LDK!
W dal K
1 f 1 4.71 STOJEK Emilia MKS Tempo Kęty 2008 U16 MA V ŁYSEK Tadeusz Z/3274/19 2024 BEZ
2 f 1 4.60 FILIPOWSKA Paula UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U16 SL V PILAREK Sławomir Z/1292/21 2024 LDK!
3 f 1 4.45 KRÓL Zofia TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA -- LDK!
4 f 1 4.44 SMYRAK Natalia SKL Sucha Beskidzka 2006 U18 MA --
5 f 1 4.42 KOPCZYŃSKA Lidia KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -- GUJA Marta Z/5500/19 2024 LDK!
6 f 1 4.38 KULAWIAK Julia KS Victoria Trzebinia 2008 U16 MA -- LDK!
7 f 1 4.25 ŚWIERGAŁA Zuzanna MKS Tempo Kęty 2008 U16 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/9372/21 2022
8 f 1 4.23 SZATAN Amelia KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL -- DĘBOWSKI Michał Z/2118/20 2024 LDK!
9 f 1 4.20 PASIERBEK Zofia KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL -- DĘBOWSKI Michał Z/2112/20 2024 LDK!
10 f 1 4.19 MANOWSKA Magdalena MKS Iskra Pszczyna 2007 U16 SL -- BIELA Marek # Z/3860/19 2024 LDK!
11 f 1 4.04 MROZIK Zuzanna ULKS Bielgim Bielany 2007 U16 MA -- B.D. Z/3323/18 2022 BEZ
12 f 1 3.97 JUREK Amelia SKL Sucha Beskidzka 2006 U18 MA --
13 f 1 3.92 KULIG Amelia SKL Sucha Beskidzka 2006 U18 MA --
14 f 1 3.80 NABIAŁCZYK Laura MKS Tempo Kęty 2008 U16 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/9373/21 2023
15 f 1 3.65 PIOTROWSKA Zofia TL Athletics Jastrzębie 2008 U16 SL -- STAŚKIEWICZ Jakub Z/14109/21 2024 LDK!
16 f 1 3.64 GABRYŚ Klaudia ULKS Bielgim Bielany 2007 U16 MA -- DRABEK Krzysztof Z/3333/18 2022 BEZ
17 f 1 3.62 URBANIK Julia WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -- GAJ Paulina Z/5002/21 2024 LDK!
  f 1 NM TYTARENKO Karina SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -- SIEMIEŃSKA Barbara GUJA Marta GUJA Marta , Z/1562/22 , 2023 LDK!
1 f 2 4.85 DONIEC Natalia SAS AZS AWF Kraków # 2009 U14 MA IV GUJA Marta # Z/5715/23 2024 LDK!
2 f 2 4.76 KRĘCIOCH Aneta MKS Tempo Kęty 2009 U14 MA V ŁYSEK Tadeusz Z/5152/19 2024
3 f 2 4.60 SUDOŁ Aleksandra Kraków Athletics Team 2009 U14 MA V SOBCZYK Bogumiła Z/5937/21 2024 LDK!
4 f 2 4.38 TALIK Marlena MKS Tempo Kęty 2009 U14 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/3411/20 2024
5 f 2 4.31 KUMOROWSKA Kamila SAS AZS AWF Kraków 2010 U14 MA -- GUJA Marta Z/12838/21 2024 LDK!
6 f 2 4.30 KARP Julia UKS Kobylanka 2010 U14 MA -- B.D. Z/8885/21 2023 LDK!
7 f 2 4.15 KORPET Małgorzata SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3964/20 2024
8 f 2 4.11 KOTOWICZ Nikola UKS Kobylanka 2010 U14 MA -- B.D. Z/8888/21 2024 LDK!
9 f 2 4.10 DYBOWICZ Wiktoria SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata # Z/0878/19 2023 LDK!
10 f 2 3.98 SZMYT Michalina WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -- GAJ Paulina Z/2916/21 2024 LDK!
11 f 2 3.95 ZAKHARCHENKO Polina Kraków Athletics Team 2009 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/14815/21 2023
12 f 2 3.93 ZIĘBA Aleksandra Kraków Athletics Team 2010 U14 MA -- SOBCZYK Bogumiła Z/3474/21 2024 LDK!
13 f 2 3.90 CZECH Daria TL Athletics Jastrzębie 2010 U14 SL -- CIEMAŁA Krystian Z/1945/22 2024 LDK!
14 f 2 3.88 CHMURA Zofia UKS Romer Rabka-Zdrój 2010 U14 MA -- LDK!
15 f 2 3.88 BASIURA Sabina SKL Sucha Beskidzka 2010 U14 MA -- WITKOWSKI Marek Z/12378/21 2024 LDK!
16 f 2 3.85 PONICKA Amelia UKS Romer Rabka-Zdrój 2010 U14 MA -- PERUCKA Kamila Z/13843/21 2023 LDK!
17 f 2 3.81 NARKOWICZ Julia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U14 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/11627/21 2024 LDK!
18 f 2 3.80 GIBAS Julia TL Athletics Jastrzębie 2009 U14 SL -- STAŚKIEWICZ Jakub Z/4520/19 2024 LDK!
19 f 2 3.80 JUNG Milena UKS Romer Rabka-Zdrój 2010 U14 MA -- PERUCKA Kamila Z/9378/21 2023 LDK!
20 f 2 3.80 GŁOWACZ Anna SKL Sucha Beskidzka 2010 U14 MA -- WITKOWSKI Marek Z/8216/21 2024 LDK!
21 f 2 3.80 SZYMAŃSKA Gabriela MKS Tempo Kęty 2010 U14 MA -- ZAWADZKA Gabriela Z/1558/22 2022
22 f 2 3.75 PODBIELSKA Karolina SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3965/20 2024
23 f 2 3.75 KOBLAŃSKA Hanna SAS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA -- ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz # Z/1858/22 2023 LDK!
24 f 2 3.71 GALUBA Martyna UKS Lider Siercza 2010 U14 MA -- KAMIŃSKA Joanna Z/3210/20 2024 LDK!
25 f 2 3.70 WAJDZIK Zuzanna UKS bieganie.pl Stryszawa 2009 U14 MA -- TRZOP-KUKLA Katarzyna # Z/1991/21 2023 LDK!
26 f 2 3.68 GWOREK Agata MKS Tempo Kęty 2010 U14 MA -- ZAWADZKA Gabriela Z/1551/22 2024
27 f 2 3.64 MALINOWSKA Emilia SAS AZS AWF Kraków 2010 U14 MA -- GUJA Marta Z/1938/22 2024 LDK!
28 f 2 3.60 BODZIOCH Emilia MKS Tempo Kęty 2009 U14 MA -- ZAWADZKA Gabriela Z/1857/22 2023
29 f 2 3.60 CHOWANIAK Justyna UKS bieganie.pl Stryszawa 2010 U14 MA -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/13827/21 2022 LDK!
30 f 2 3.55 TERLECKA Aleksandra SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/1595/22 2024 LDK!
31 f 2 3.55 PIERZCHAŁA Natalia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U14 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/11623/21 2024 LDK!
32 f 2 3.53 LURKA Milena MKS Tempo Kęty 2010 U14 MA -- ŁYSEK Tadeusz # Z/9374/21 2023
33 f 2 3.47 RUSIN Natalia SKL Sucha Beskidzka 2010 U14 MA -- WITKOWSKI Marek Z/8221/21 2024 LDK!
34 f 2 3.42 WÓJCICKA Sandra ULKS Bielgim Bielany 2010 U14 MA -- B.D. Z/13944/21 2023
35 f 2 3.40 MICHALAK Zofia ULKS Bielgim Bielany 2010 U14 MA -- B.D. Z/13941/21 2023
36 f 2 3.40 TRZASKA Magdalena SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2501/21 2024
37 f 2 3.30 JANOWSKA Alicja SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2506/21 2024 LDK!
38 f 2 3.30 ŚMIETANA Lena SKL Sucha Beskidzka 2010 U14 MA -- WITKOWSKI Marek Z/8225/21 2024 LDK!
39 f 2 3.15 WIĘZIK Karolina MKS Tempo Kęty 2010 U14 MA -- ZAWADZKA Gabriela Z/1561/22 2023
40 f 2 3.05 PROCHOWNIK Gracjana MKS Tempo Kęty 2010 U14 MA -- ZAWADZKA Gabriela Z/1557/22 2023
41 f 2 3.02 MOSKAL Milena SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2507/21 2024 LDK!
42 f 2 3.00 CIERNIAK Aleksandra SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2505/21 2024 LDK!
43 f 2 2.90 ZABAWA Eliza SKL Sucha Beskidzka 2010 U14 MA -- WITKOWSKI Marek Z/13834/21 2024 LDK!
44 f 2 2.88 STANECKA Julia MKS Tempo Kęty 2009 U14 MA -- ZAWADZKA Gabriela Z/1856/22 2023
45 f 2 2.58 TYRKA Julia SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/13669/21 2024
1 f 3 4.37 DUTKA-WOŁOCH Nicola WKS Wawel Kraków 2011 U12 MA -- CZYŻ Radosław Z/0186/22 2024 LDK!
2 f 3 4.17 SUROWIEC Inga KU AZS PWSZ w Tarnowie 2011 U12 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/12150/21 2024 LDK!
3 f 3 4.01 PRZYBYŚ Hanna KS Victoria Trzebinia 2011 U12 MA -- # LDK!
4 f 3 4.00 HAPEK Martyna SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/13663/21 2024 LDK!
5 f 3 3.98 MUSIAŁ Maja TL Athletics Jastrzębie 2011 U12 SL -- STAŚKIEWICZ Jakub # Z/2987/21 2024 LDK!
6 f 3 3.93 KORTA Alicja SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/13664/21 2024 LDK!
7 f 3 3.86 WIŚNIEWSKA Liliana MKS Tempo Kęty 2011 U12 MA -- ZAWADZKA Gabriela # Z/1888/22 2024
8 f 3 3.85 GÓRKA Martyna UKS Gminy Brzeszcze 2011 U12 MA -- WŁODARCZYK Mirosław Z/12411/21 2023
9 f 3 3.83 PIECUCH Klaudia MKS Tempo Kęty # 2011 U12 MA -- ZAWADZKA Gabriela Z/0791/24 2024 LDK!
10 f 3 3.83 WĄTROBA Małgorzata TL Athletics Jastrzębie 2012 U12 SL -- # LDK!
11 f 3 3.67 KUKLA Zofia UKS Gminy Brzeszcze 2011 U12 MA -- WŁODARCZYK Mirosław Z/12414/21 2023
12 f 3 3.65 BALCER Julia SKL Sucha Beskidzka 2012 U12 MA -- WITKOWSKI Marek # Z/9394/21 2024 LDK!
13 f 3 3.57 KĘDZIOR Magdalena WKS Wawel Kraków 2011 U12 MA -- CZYŻ Radosław Z/2523/21 2024 LDK!
14 f 3 3.56 WANAT Roksana MKS Tempo Kęty 2011 U12 MA -- ZAWADZKA Gabriela # Z/1559/22 2024
15 f 3 3.47 KOBLAŃSKA Aleksandra SAS AZS AWF Kraków 2011 U12 MA -- ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz # Z/1859/22 2024 LDK!
16 f 3 3.38 GMYREK Alicja TL Athletics Jastrzębie 2012 U12 SL -- # LDK!
17 f 3 3.37 ZAWIERUCHA Blanka TL Athletics Jastrzębie 2011 U12 SL -- STAŚKIEWICZ Jakub # Z/2991/21 2024 LDK!
18 f 3 3.35 PIĄTEK Lena MKS Tempo Kęty 2011 U12 MA -- ZAWADZKA Gabriela Z/1556/22 2024
19 f 3 3.33 DĄBROWSKA Hanna TL Athletics Jastrzębie 2011 U12 SL -- STAŚKIEWICZ Jakub # Z/2985/21 2024 LDK!
20 f 3 3.26 SZUMIEC Nadia SAS AZS AWF Kraków 2011 U12 MA -- GUJA Marta Z/1939/22 2022 LDK!
21 f 3 3.21 NYTKO Ines SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/13839/21 2024
22 f 3 3.16 SZWARC-FITER Jagoda SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/13671/21 2024 LDK!
24 f 3 3.10 CHWIERUT Nikola ULKS Bielgim Bielany 2011 U12 MA -- B.D. Z/13819/21 2023
25 f 3 3.00 FERDEK Julia SKL Sucha Beskidzka 2012 U12 MA -- WITKOWSKI Marek Z/9950/21 2024 LDK!
26 f 3 2.94 KRZYSTECZKO Natalia TL Athletics Jastrzębie 2012 U12 SL -- STAŚKIEWICZ Jakub # Z/2978/21 2024 LDK!
27 f 3 2.81 KORGUL Bianka SKS Kusy Kraków 2012 U12 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/13672/21 2024
Kula (2) K
1 f 1 8.68 JASTRZĘBSKA Zuzanna WKS Wawel Kraków # 2009 U14 MA -- MICHNIAK Jan # Z/2454/24 2024 LDK!
2 f 1 8.13 GALUBA Martyna UKS Lider Siercza 2010 U14 MA -- KAMIŃSKA Joanna Z/3210/20 2024 LDK!
3 f 1 7.51 SZAFRAŃSKA Maja SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3963/20 2024
4 f 1 7.37 TENDERA Natalia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U14 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/11624/21 2024 LDK!
5 f 1 7.28 UCHWAT Ewa SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2500/21 2024 LDK!
6 f 1 5.81 MICHALAK Zofia ULKS Bielgim Bielany 2010 U14 MA -- B.D. Z/13941/21 2023
7 f 1 5.58 WÓJCICKA Sandra ULKS Bielgim Bielany 2010 U14 MA -- B.D. Z/13944/21 2023
8 f 1 5.38 NIZIO Wiktoria ULKS Bielgim Bielany 2011 U12 MA -- B.D. Z/1932/22 2022
Kula (3) K
1 f 1 11.01 JATKOWSKA Weronika UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U16 SL III PILAREK Sławomir BEZ LDK!
2 f 1 9.05 GÓRKA Kamila KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U16 MA V LDK!
3 f 1 8.93 JANIGA Emilia UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U16 SL V PILAREK Sławomir Z/14173/21 2024 LDK!
4 f 1 8.67 MĘDRECKA Magdalena Kraków Athletics Team 2005 U18 MA -- SOBCZYK Grzegorz Z/2483/18 2023
5 f 1 8.57 RAJCA Maria UKS Miotacz Sosnowiec 2008 U16 SL -- LDK!
6 f 1 8.17 FILIPOWSKA Paula UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U16 SL -- PILAREK Sławomir Z/1292/21 2024 LDK!
7 f 1 7.41 MAŁEK Gaja KU AZS PWSZ w Tarnowie 2007 U16 MA --
8 f 1 6.83 GABRYŚ Klaudia ULKS Bielgim Bielany 2007 U16 MA -- DRABEK Krzysztof Z/3333/18 2022 BEZ
Kula (4) K
1 f 1 7.84 OZIĘBŁO Wanessa UKS Miotacz Sosnowiec 2004 U20 SL -- PILAREK Sławomir 4 LDK!
60 m M
1 e 1 7.51 WIECZOREK Jan UKS Miotacz Sosnowiec 2004 U20 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/4564/17 , 2024 LDK!  KN B  
2 e 1 7.60 MAZUR Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA -- KUKLA Rafał # Z/2001/21 2024 LDK!  OSU  
3 e 1 7.93 TEREMBUŁA Maciej KS AZS AWF Kraków # 2007 U16 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/1894/22 2024
4 e 1 8.01 ŁYSEK Konrad TL Athletics Jastrzębie 2007 U16 SL -- STAŚKIEWICZ Jakub Z/14110/21 2024 LDK!
5 e 1 8.02 KRAJ Igor KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- LDK!
6 e 1 8.57 KULA Błażej MUKS SZS Cieszyn 2007 U16 SL -- WERNER Mirosław Z/9197/21 2024
7 e 1 9.12 SZCZEKLIK Antoni WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -- GAJ Paulina Z/2748/20 2023 LDK!
1 e 2 7.39 MLECZEK Piotr UKS Miotacz Sosnowiec 2005 U18 SL -- PILAREK Sławomir Z/2650/20 2024 LDK!  KN B  
2 e 2 7.66 TALIK Konrad MKS Tempo Kęty 2007 U16 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/2573/18 2024 BEZ
3 e 2 8.16 BANASZEK Karol WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA -- CZYŻ Radosław Z/4111/19 2024
4 e 2 8.69 KANTYKA Kacper Kraków Athletics Team # 2007 U16 MA -- SOBCZYK Grzegorz Z/8554/21 2024
5 e 2 9.50 POCHOPIEŃ Kacper UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA -- LDK!
6 e 2 10.70 SZUMOWICZ Krzysztof KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U16 MA -- WAŁASZEK Jarosław # Z/1948/22 2024 LDK!
1 e 3 9.48 KRZYŚCIAK Robert SKS Kusy Kraków # 2011 U12 MA -- MUNIAK Michał # Z/2982/23 2024 LDK!
2 e 3 9.56 DOHNALIK Kacper SAS AZS AWF Kraków 2011 U12 MA -- GUJA Marta Z/13973/21 2024 LDK!
3 e 3 9.60 KRAWIEC Mikołaj KU AZS PWSZ w Tarnowie 2011 U12 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/1895/22 2024 LDK!
4 e 3 9.62 GOŚCIŃSKI Karol UKS Kobylanka 2011 U12 MA -- B.D. Z/1785/22 2023 LDK!
5 e 3 9.64 WCISŁO Karol UKS bieganie.pl Stryszawa 2011 U12 MA -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/11716/21 2024 LDK!
6 e 3 9.79 GAŁĘZA Kajetan SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa # Z/13835/21 2024 LDK!
7 e 3 10.14 ŁOPATECKI Artur MKS Tempo Kęty 2011 U12 MA -- ZAWADZKA Gabriela # Z/1854/22 2024
1 e 4 8.96 KITA Mateusz MKS Iskra Pszczyna 2011 U12 SL -- BIELA Monika Z/13689/21 2024 LDK!
2 e 4 9.13 ROSA Jan WKS Wawel Kraków 2012 U12 MA -- CZYŻ Radosław Z/1764/22 2024 LDK!
3 e 4 9.20 BARAN Wiktor SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa # Z/13645/21 2024 LDK!
4 e 4 9.56 CHOLEWA Kacper KU AZS PWSZ w Tarnowie 2011 U12 MA -- LDK!
5 e 4 9.89 TALIK Oskar MKS Tempo Kęty 2011 U12 MA -- ZAWADZKA Gabriela # Z/11115/21 2024
5 e 4 10.68 E E ULKS Bielgim Bielany 2011 U12 MA --
6 e 4 10.24 WCISŁO Wojciech UKS bieganie.pl Stryszawa 2011 U12 MA -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/11715/21 2024 LDK!
7 e 4 10.53 PAWLUSIAK Marcel ULKS Bielgim Bielany 2011 U12 MA --
1 e 5 9.47 DŁUGOSZ Bruno SKL Sucha Beskidzka 2012 U12 MA -- WITKOWSKI Marek Z/8558/21 2024 LDK!
2 e 5 9.49 GAWROŃSKI Krystian SKS Kusy Kraków # 2011 U12 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa # Z/5649/22 2024
3 e 5 9.58 WĘGRZYN Oliwier MKS Tempo Kęty 2011 U12 MA -- ZAWADZKA Gabriela # Z/11114/21 2023
4 e 5 9.88 ZALEWSKI Aleksander WKS Wawel Kraków 2012 U12 MA -- CZYŻ Radosław Z/1765/22 2022
5 e 5 10.53 LEŚNIAK Dawid UKS bieganie.pl Stryszawa 2011 U12 MA -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/11717/21 2023 LDK!
6 e 5 10.67 MICOREK Tymoteusz MKS Tempo Kęty 2011 U12 MA -- ZAWADZKA Gabriela Z/1555/22 2023
7 e 5 10.69 CIĘŻADŁO Jakub KU AZS PWSZ w Tarnowie 2011 U12 MA -- KURYLINA Volha # Z/14832/21 2024 LDK!
1 e 6 9.65 STAWARZ Samuel KU AZS PWSZ w Tarnowie 2011 U12 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/12149/21 2024 LDK!
2 e 6 9.92 KOŁODZIEJ Nikodem SKL Sucha Beskidzka 2014 U12 MA -- WITKOWSKI Marek # Z/9953/21 2024 LDK!
3 e 6 9.90 MATUSIK Adam SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa # Z/13802/21 2024 LDK!
4 e 6 10.57 HETMANIOK Karol TL Athletics Jastrzębie 2012 U12 SL -- STAŚKIEWICZ Jakub # Z/1851/22 2024 LDK!
5 e 6 10.96 WŁODARCZYK Robert SKL Sucha Beskidzka 2011 U12 MA -- LDK!
6 e 6 11.27 CHORCHOS Bruno TL Athletics Jastrzębie 2011 U12 SL -- # LDK!
1 e 7 8.06 KUMOROWSKI Szymon SAS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA -- GUJA Marta Z/3958/20 2024 LDK!
2 e 7 8.86 CZECH Tymon WKS Wawel Kraków 2010 U14 MA -- CZYŻ Radosław Z/10922/21 2024 LDK!
3 e 7 9.57 BRÓZDA Szymon TL Athletics Jastrzębie 2010 U14 SL -- STAŚKIEWICZ Jakub Z/1177/20 2024 LDK!
4 e 7 9.73 ZĄBCZYK Paweł SAS AZS AWF Kraków 2010 U14 MA -- GUJA Marta Z/3038/21 2023 LDK!
5 e 7 10.03 FERDEK Mateusz SKL Sucha Beskidzka 2010 U14 MA -- WITKOWSKI Marek Z/9948/21 2024 LDK!
6 e 7 10.07 MACHAŁA Tomasz MUKS SZS Cieszyn 2010 U14 SL -- WERNER Mirosław Z/1847/22 2024
7 e 7 10.54 KOZIŃSKI Paweł KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U14 MA -- KURYLINA Volha # Z/10083/21 2024 LDK!
1 e 8 8.46 BAGIŃSKI Oliwier MKS Iskra Pszczyna 2009 U14 SL -- BIELA Monika Z/3171/20 2022 LDK!
2 e 8 8.52 STASZEK Igor WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -- CZYŻ Radosław Z/5496/19 2024 LDK!
3 e 8 8.53 STROJNY Jan KU AZS PWSZ w Tarnowie 2009 U14 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/9170/21 2024 LDK!
4 e 8 9.45 BULIK Borys SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA -- MUNIAK Michał Z/3811/21 2024 LDK!
5 e 8 9.87 DZIEDZIC Ksawery SKL Sucha Beskidzka 2010 U14 MA -- LDK!
6 e 8 10.02 ROSSA Szymon SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA --
7 e 8 10.46 ZAPOROWSKI Franciszek UKS Lider Siercza 2010 U14 MA -- DOBAJ Szymon Z/4851/21 2023 LDK!
1 e 9 8.47 ĆWIKŁO Szymon KS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/3038/19 2024 LDK!
2 e 9 8.88 KORZENIOWSKI Maksymilian WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -- GAJ Paulina Z/2911/21 2024 LDK!
3 e 9 9.06 ŁAPCZYŃSKI Jan SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA -- MUNIAK Michał Z/4171/21 2024 LDK!
4 e 9 9.26 MŁOTKIEWICZ Hubert KU AZS PWSZ w Tarnowie 2009 U14 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/13962/21 2024 LDK!
5 e 9 9.93 KOWALSKI Kornel KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U14 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/11622/21 2024 LDK!
6 e 9 10.04 BRYŁA Kajetan TL Athletics Jastrzębie 2010 U14 SL -- LDK!
7 e 9 11.06 MIKOŁAJEK Paweł SKL Sucha Beskidzka 2010 U14 MA -- WITKOWSKI Marek Z/12839/21 2024 LDK!
1 e 10 8.86 MACHNIK Michał MKS Tempo Kęty 2009 U14 MA -- ŁYSEK Tadeusz # Z/5155/19 2024
2 e 10 9.14 KUCHTA Filip SAS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA -- GUJA Marta Z/2876/21 2023 LDK!
3 e 10 9.25 OBROK Ignacy KS Victoria Trzebinia 2010 U14 MA -- B.D. # LDK!
4 e 10 9.30 KONARCZAK Bartłomiej LKS Brzezina Osiek 2009 U14 MA -- BULKIEWICZ Jan Z/1539/22 2024
5 e 10 9.34 WIŚNIOWSKI Filip SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA -- MUNIAK Michał Z/3816/21 2024 LDK!
6 e 10 10.15 WOJACZEK Tymoteusz TL Athletics Jastrzębie 2010 U14 SL -- STAŚKIEWICZ Jakub Z/4643/19 2024 LDK!
7 e 10 12.10 KOPACZ Filip SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA -- MUNIAK Michał Z/3814/21 2024
1 e 11 9.12 TRZOP Jonatan UKS bieganie.pl Stryszawa 2010 U14 MA -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/1887/22 2024 LDK!
2 e 11 9.39 BUGAJ Michał WKS Wawel Kraków 2010 U14 MA -- GAJ Paulina Z/2903/21 2024 LDK!
3 e 11 9.74 KIEĆ Krzysztof WKS Wawel Kraków 2010 U14 MA -- GAJ Paulina Z/2909/21 2024 LDK!
4 e 11 10.34 NIEŚCIORUK Jakub SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA -- MUNIAK Michał Z/3802/21 2024
5 e 11 10.38 SWOSZOWSKI Adam SAS AZS AWF Kraków 2010 U14 MA -- GUJA Marta Z/9009/21 2023 LDK!
6 e 11 11.07 MŁODZIK Jakub MUKS ILKUS Olkusz 2010 U14 MA -- B.D. Z/4088/19 2024
1 f 1 9.10 ROSA Jan WKS Wawel Kraków 2012 U12 MA -- CZYŻ Radosław Z/1764/22 2024 LDK!
2 f 1 9.29 BARAN Wiktor SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa # Z/13645/21 2024 LDK!
3 f 1 9.31 CHOLEWA Kacper KU AZS PWSZ w Tarnowie 2011 U12 MA -- LDK!
4 f 1 9.49 KRZYŚCIAK Robert SKS Kusy Kraków # 2011 U12 MA -- MUNIAK Michał # Z/2982/23 2024 LDK!
5 f 1 9.51 DOHNALIK Kacper SAS AZS AWF Kraków 2011 U12 MA -- GUJA Marta Z/13973/21 2024 LDK!
6 f 1 9.55 DŁUGOSZ Bruno SKL Sucha Beskidzka 2012 U12 MA -- WITKOWSKI Marek Z/8558/21 2024 LDK!
7 f 1 9.81 GAWROŃSKI Krystian SKS Kusy Kraków # 2011 U12 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa # Z/5649/22 2024
1 f 2 7.99 KUMOROWSKI Szymon SAS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA -- GUJA Marta Z/3958/20 2024 LDK!
2 f 2 8.38 STASZEK Igor WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -- CZYŻ Radosław Z/5496/19 2024 LDK!
3 f 2 8.42 ĆWIKŁO Szymon KS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/3038/19 2024 LDK!
4 f 2 8.55 STROJNY Jan KU AZS PWSZ w Tarnowie 2009 U14 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/9170/21 2024 LDK!
5 f 2 8.87 KORZENIOWSKI Maksymilian WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -- GAJ Paulina Z/2911/21 2024 LDK!
6 f 2 8.88 MACHNIK Michał MKS Tempo Kęty 2009 U14 MA -- ŁYSEK Tadeusz # Z/5155/19 2024
7 f 2 8.89 CZECH Tymon WKS Wawel Kraków 2010 U14 MA -- CZYŻ Radosław Z/10922/21 2024 LDK!
1 f 3 7.37 MLECZEK Piotr UKS Miotacz Sosnowiec 2005 U18 SL -- PILAREK Sławomir Z/2650/20 2024 LDK!  KN B  
2 f 3 7.50 WIECZOREK Jan UKS Miotacz Sosnowiec 2004 U20 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/4564/17 , 2024 LDK!  KN B  
3 f 3 7.56 MAZUR Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA -- KUKLA Rafał # Z/2001/21 2024 LDK!  OSU  
4 f 3 7.76 TALIK Konrad MKS Tempo Kęty 2007 U16 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/2573/18 2024 BEZ
5 f 3 7.95 ŁYSEK Konrad TL Athletics Jastrzębie 2007 U16 SL -- STAŚKIEWICZ Jakub Z/14110/21 2024 LDK!
60 m pł M DzSt (83.8/8.5) M
1 s 1 10.40 ĆWIKŁO Szymon KS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/3038/19 2024 LDK!
2 s 1 12.33 KUCHTA Filip SAS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA -- GUJA Marta Z/2876/21 2023 LDK!
3 s 1 12.35 CZUBALA Mateusz SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -- GUJA Marta Z/3972/20 2023
60 m pł M Mł M
1 s 1 9.28 BANASZEK Karol WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA -- CZYŻ Radosław Z/4111/19 2024
2 s 1 10.22 PŁASZEWSKI Bartosz KS AZS AWF Kraków # 2007 U16 MA -- GIZA Maciej # Z/3996/20 2024 LDK!
3 s 1 10.29 ZĄBCZYK Grzegorz SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -- GUJA Marta Z/3984/20 2022 LDK!
4 s 1 10.47 KĘDZIOR Kacper WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -- CZYŻ Radosław Z/5497/19 2024 LDK!
1 s 2 9.40 BANASZEK Karol WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA -- CZYŻ Radosław Z/4111/19 2024
2 s 2 10.08 ZĄBCZYK Grzegorz SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -- GUJA Marta Z/3984/20 2022 LDK!
3 s 2 10.28 PŁASZEWSKI Bartosz KS AZS AWF Kraków # 2007 U16 MA -- GIZA Maciej # Z/3996/20 2024 LDK!
4 s 2 10.83 KĘDZIOR Kacper WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -- CZYŻ Radosław Z/5497/19 2024 LDK!
Wzwyż M
1 f 1 1.20 DOHNALIK Kacper SAS AZS AWF Kraków 2011 U12 MA -- GUJA Marta Z/13973/21 2024 LDK!
2 f 1 1.10 KOCHMAŃSKI Adam SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa # Z/13800/21 2024 LDK!
3 f 1 1.10 DŁUGOSZ Bruno SKL Sucha Beskidzka 2012 U12 MA -- WITKOWSKI Marek Z/8558/21 2024 LDK!
4 f 1 1.05 PAWLUSIAK Marcel ULKS Bielgim Bielany 2011 U12 MA --
5 f 1 1.05 KACZMAREK Oskar SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa # Z/13801/21 2024 LDK!
6 f 1 1.05 KRZYŚCIAK Robert SKS Kusy Kraków # 2011 U12 MA -- MUNIAK Michał # Z/2982/23 2024 LDK!
7 f 1 1.00 KOŁODZIEJ Nikodem SKL Sucha Beskidzka 2014 U12 MA -- WITKOWSKI Marek # Z/9953/21 2024 LDK!
1 f 2 1.40 MACHNIK Michał MKS Tempo Kęty 2009 U14 MA -- ŁYSEK Tadeusz # Z/5155/19 2024
2 f 2 1.35 BULIK Borys SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA -- MUNIAK Michał Z/3811/21 2024 LDK!
3 f 2 1.30 WIŚNIOWSKI Filip SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA -- MUNIAK Michał Z/3816/21 2024 LDK!
4 f 2 1.25 FORMA Maciej SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA -- GUJA Marta Z/3981/20 2024
5 f 2 1.25 CIERNIAK Alan SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -- GUJA Marta Z/3976/20 2024
6 f 2 1.20 ROSSA Szymon SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA --
7 f 2 1.15 OBROK Ignacy KS Victoria Trzebinia 2010 U14 MA -- B.D. # LDK!
7 f 2 1.15 FIJAŁKOWSKI Michał SAS AZS AWF Kraków 2010 U14 MA -- GUJA Marta Z/2494/21 2024 LDK!
9 f 2 1.15 SŁOŃSKI Mikołaj UKS Romer Rabka-Zdrój 2010 U14 MA -- PERUCKA Kamila Z/9385/21 2024 LDK!
1 f 3 1.50 CICHY Tymoteusz KS AZS AWF Kraków # 2008 U16 MA -- GUJA Marta Z/3998/20 2024 LDK!
2 f 3 1.45 KUBIAK Bartosz UKS Miotacz Sosnowiec 2008 U16 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/1294/21 , 2024 LDK!
3 f 3 1.45 ZĄBCZYK Grzegorz SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -- GUJA Marta Z/3984/20 2022 LDK!
4 f 3 1.30 BUŁAŚ Piotr ULKS Bielgim Bielany 2007 U16 MA -- DRABEK Krzysztof Z/3336/18 2022 BEZ
5 f 3 1.10 E E ULKS Bielgim Bielany 2011 U12 MA --
W dal M
1 f 1 6.52 WIECZOREK Jan UKS Miotacz Sosnowiec 2004 U20 SL III PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/4564/17 , 2024 LDK!  KN B  
2 f 1 5.97 TALIK Konrad MKS Tempo Kęty 2007 U16 MA IV ŁYSEK Tadeusz Z/2573/18 2024 BEZ
3 f 1 5.78 MLECZEK Piotr UKS Miotacz Sosnowiec 2005 U18 SL -- PILAREK Sławomir Z/2650/20 2024 LDK!  KN B  
4 f 1 5.55 MAZUR Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA -- KUKLA Rafał # Z/2001/21 2024 LDK!  OSU  
5 f 1 5.51 BIELA Maksymilian MKS Iskra Pszczyna 2007 U16 SL -- BIELA Marek # Z/2843/18 2024 BEZ LDK!
6 f 1 5.04 KRAJ Igor KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- LDK!
7 f 1 5.00 TEREMBUŁA Maciej KS AZS AWF Kraków # 2007 U16 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/1894/22 2024
8 f 1 4.83 KUBIAK Bartosz UKS Miotacz Sosnowiec 2008 U16 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/1294/21 , 2024 LDK!
9 f 1 4.10 BUŁAŚ Piotr ULKS Bielgim Bielany 2007 U16 MA -- DRABEK Krzysztof Z/3336/18 2022 BEZ
10 f 1 3.30 SZUMOWICZ Krzysztof KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U16 MA -- WAŁASZEK Jarosław # Z/1948/22 2024 LDK!
1 f 2 5.20 KUMOROWSKI Szymon SAS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA -- GUJA Marta Z/3958/20 2024 LDK!
2 f 2 5.13 ĆWIKŁO Szymon KS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/3038/19 2024 LDK!
3 f 2 4.78 BAGIŃSKI Oliwier MKS Iskra Pszczyna 2009 U14 SL -- BIELA Monika Z/3171/20 2022 LDK!
4 f 2 4.73 STROJNY Jan KU AZS PWSZ w Tarnowie 2009 U14 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/9170/21 2024 LDK!
5 f 2 4.67 MACHNIK Michał MKS Tempo Kęty 2009 U14 MA -- ŁYSEK Tadeusz # Z/5155/19 2024
6 f 2 4.35 KORGUL Bruno SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA -- GUJA Marta Z/3982/20 2024
7 f 2 4.30 ŁAPCZYŃSKI Jan SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA -- MUNIAK Michał Z/4171/21 2024 LDK!
8 f 2 4.10 WINKLER Adam UKS Gminy Brzeszcze 2010 U14 MA -- WŁODARCZYK Mirosław Z/4050/22 2023
9 f 2 4.03 TRZOP Jonatan UKS bieganie.pl Stryszawa 2010 U14 MA -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/1887/22 2024 LDK!
10 f 2 3.68 BRÓZDA Szymon TL Athletics Jastrzębie 2010 U14 SL -- STAŚKIEWICZ Jakub Z/1177/20 2024 LDK!
11 f 2 3.63 WOJACZEK Tymoteusz TL Athletics Jastrzębie 2010 U14 SL -- STAŚKIEWICZ Jakub Z/4643/19 2024 LDK!
12 f 2 3.63 KOZIŃSKI Paweł KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U14 MA -- KURYLINA Volha # Z/10083/21 2024 LDK!
13 f 2 3.60 DZIEDZIC Ksawery SKL Sucha Beskidzka 2010 U14 MA -- LDK!
14 f 2 3.58 NIEŚCIORUK Jakub SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA -- MUNIAK Michał Z/3802/21 2024
15 f 2 3.50 ZAPOROWSKI Franciszek UKS Lider Siercza 2010 U14 MA -- DOBAJ Szymon Z/4851/21 2023 LDK!
16 f 2 3.44 SŁOŃSKI Mikołaj UKS Romer Rabka-Zdrój 2010 U14 MA -- PERUCKA Kamila Z/9385/21 2024 LDK!
17 f 2 3.43 BRYŁA Kajetan TL Athletics Jastrzębie 2010 U14 SL -- LDK!
18 f 2 3.37 FERDEK Mateusz SKL Sucha Beskidzka 2010 U14 MA -- WITKOWSKI Marek Z/9948/21 2024 LDK!
19 f 2 3.00 MIKOŁAJEK Paweł SKL Sucha Beskidzka 2010 U14 MA -- WITKOWSKI Marek Z/12839/21 2024 LDK!
20 f 2 2.83 KOPACZ Filip SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA -- MUNIAK Michał Z/3814/21 2024
1 f 3 4.19 BARAN Wiktor SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa # Z/13645/21 2024 LDK!
2 f 3 4.16 WĘGRZYN Oliwier MKS Tempo Kęty 2011 U12 MA -- ZAWADZKA Gabriela # Z/11114/21 2023
3 f 3 4.04 DOHNALIK Kacper SAS AZS AWF Kraków 2011 U12 MA -- GUJA Marta Z/13973/21 2024 LDK!
4 f 3 3.98 KRZYŚCIAK Robert SKS Kusy Kraków # 2011 U12 MA -- MUNIAK Michał # Z/2982/23 2024 LDK!
5 f 3 3.90 KOCHMAŃSKI Adam SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa # Z/13800/21 2024 LDK!
6 f 3 3.85 WCISŁO Karol UKS bieganie.pl Stryszawa 2011 U12 MA -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/11716/21 2024 LDK!
7 f 3 3.80 DŁUGOSZ Bruno SKL Sucha Beskidzka 2012 U12 MA -- WITKOWSKI Marek Z/8558/21 2024 LDK!
8 f 3 3.71 TALIK Oskar MKS Tempo Kęty 2011 U12 MA -- ZAWADZKA Gabriela # Z/11115/21 2024
9 f 3 3.50 ŁOPATECKI Artur MKS Tempo Kęty 2011 U12 MA -- ZAWADZKA Gabriela # Z/1854/22 2024
10 f 3 3.47 MATUSIK Adam SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa # Z/13802/21 2024 LDK!
11 f 3 3.38 KOŁODZIEJ Nikodem SKL Sucha Beskidzka 2014 U12 MA -- WITKOWSKI Marek # Z/9953/21 2024 LDK!
12 f 3 3.35 CIĘŻADŁO Jakub KU AZS PWSZ w Tarnowie 2011 U12 MA -- KURYLINA Volha # Z/14832/21 2024 LDK!
13 f 3 3.15 HETMANIOK Karol TL Athletics Jastrzębie 2012 U12 SL -- STAŚKIEWICZ Jakub # Z/1851/22 2024 LDK!
14 f 3 2.90 DEPTA Sebastian SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa # Z/13972/21 2024 LDK!
15 f 3 2.80 MICOREK Tymoteusz MKS Tempo Kęty 2011 U12 MA -- ZAWADZKA Gabriela Z/1555/22 2023
23 f 3 3.13 E E ULKS Bielgim Bielany 2011 U12 MA --
Kula (4) M
1 f 1 7.31 ROKICKI Jakub IKS Cieszyn 2010 U14 SL -- B.D. Z/1928/22 2023
Kula (5) M
1 f 1 11.11 SOKOŁOWSKI Piotr KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL V DĘBOWSKI Michał Z/2117/20 2024 LDK!
2 f 1 10.38 GIŻYCKI Wojciech KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- DĘBOWSKI Michał Z/0279/21 2024 LDK!
3 f 1 7.87 BUŁAŚ Piotr ULKS Bielgim Bielany 2007 U16 MA -- DRABEK Krzysztof Z/3336/18 2022 BEZ
4 f 1 7.28 KOPEĆ Jan KU AZS PWSZ w Tarnowie 2007 U16 MA -- LDK!
5 f 1 6.94 ROKICKI Michał MUKS SZS Cieszyn 2008 U16 SL --
6 f 1 5.96 WIKTOR Patryk KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U16 MA -- LDK!
7 f 1 5.17 DRABEK Jakub ULKS Bielgim Bielany 2007 U16 MA --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 5.2540647983551 sekund