Wałbrzych 23.10.2021 Wojewódzkie Zawody halowe LDK - DOLNOŚLĄSKIE |
||||||||||||||||||||
60 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | e | 1 | 8.87 | ROMANIUK Kornelia | ULKS Muflon Bielawa | 2010 | U12 | DS | -- | SZEREMETA Jarosław | Z/6157/21 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 5 | e | 1 | 9.38 | WĄS Kinga | LKS Górnik Wałbrzych | 2010 | U12 | DS | -- | KOTYNIA Hanna | Z/11888/21 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 6 | e | 1 | 9.39 | HLADIK Anna | GKS Start Długołęka | 2011 | U12 | DS | -- | LDK! | |||||||||
4 | 7 | e | 1 | 9.81 | BURTAN Liliana | WLKS Wrocław # | 2011 | U12 | DS | -- | MESSYASZ Krzysztof # | Z/2805/24 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 15 | e | 1 | 11.20 | GĄSIOROWSKA Weronika | ULKS Młodzik - Ziemia Oławska | 2011 | U12 | DS | -- | PAŃKOWSKI Zbigniew | Z/7173/21 | 2023 | LDK! | ||||||
6 | 17 | e | 1 | 11.49 | CHABIŃSKA Helena | GKS Start Długołęka | 2010 | U12 | DS | -- | ||||||||||
1 | 3 | e | 2 | 9.24 | GRUDZIEŃ Maja | MKS Piast Głogów | 2010 | U12 | DS | -- | KARPOWICZ Tadeusz | Z/2781/21 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 12 | e | 2 | 10.19 | DOMARADZKA Alicja | MLKS Polonia Środa Śląska | 2011 | U12 | DS | -- | KUCZA Izabela # | Z/6833/21 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 13 | e | 2 | 10.59 | BUKOWSKA Beata | MLKS Echo Twardogóra | 2011 | U12 | DS | -- | WODNICKI Łukasz | Z/14249/21 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 14 | e | 2 | 10.88 | BORKOWSKA Wiktoria | MLKS Rakowice | 2011 | U12 | DS | -- | ||||||||||
5 | 19 | e | 2 | 11.89 | KLAPCIŃSKA Hanna | OLA Dolnośląskie | 2012 | U12 | DS | -- | ||||||||||
1 | 2 | e | 3 | 9.10 | MAŹNIEWSKA Nikola | MLKS Polonia Środa Śląska | 2010 | U12 | DS | -- | KUCZA Izabela # | Z/6831/21 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 4 | e | 3 | 9.32 | CHYŁEK Katarzyna | KS SMS Szklarska Poręba # | 2011 | U12 | DS | -- | ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr | Z/4515/22 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 8 | e | 3 | 9.98 | SZAFRAŃSKA Ewa | MLKS Sokół Lubin | 2010 | U12 | DS | -- | ||||||||||
4 | 11 | e | 3 | 10.07 | JASICZEK Jlia | OLA Dolnośląskie | 2008 | U14 | DS | -- | ||||||||||
6 | 18 | e | 3 | 11.73 | FOLTYŃSKA Pola | OLA Dolnośląskie | 2014 | U12 | DS | -- | ||||||||||
1 | 9 | e | 4 | 10.05 | FAŁKOWSKA Paulina | OLA Dolnośląskie | 2010 | U12 | DS | -- | ||||||||||
2 | 10 | e | 4 | 10.06 | SOLARZ Helena | MLKS Sokół Lubin | 2011 | U12 | DS | -- | KNULL Mariusz # | Z/4683/22 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 16 | e | 4 | 11.36 | DOMINIAK Milena | MLKS Polonia Środa Śląska | 2011 | U12 | DS | -- | # | LDK! | ||||||||
1 | 1 | e | 5 | 8.33 | MICHALUK Vanessa | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2008 | U14 | DS | -- | MARKOWSKA Małgorzata | Z/0764/21 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | e | 5 | 8.68 | WISS Ida | MLKS Polonia Środa Śląska | 2009 | U14 | DS | -- | KUCZA Izabela # | Z/6827/21 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 3 | e | 5 | 8.74 | PIWKO Magdalena | LKS Górnik Wałbrzych | 2009 | U14 | DS | -- | BANASZEK Grzegorz # | Z/1265/21 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
4 | 16 | e | 5 | 9.84 | WESOŁOWSKA Kalina | MLKS Echo Twardogóra | 2009 | U14 | DS | -- | CZAJKOWSKI Waldemar # | Z/0154/21 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 9 | e | 6 | 9.54 | LORAJ Laura | MLKS Rakowice | 2008 | U14 | DS | -- | ŁUKASIK Joanna | Z/7154/21 | 2022 | LDK! | ||||||
2 | 12 | e | 6 | 9.66 | PRONIEWICZ Andżelika | LKS Górnik Wałbrzych | 2009 | U14 | DS | -- | LDK! | |||||||||
3 | 13 | e | 6 | 9.67 | SZCZOT Sonia | MLKS Echo Twardogóra | 2009 | U14 | DS | -- | CZAJKOWSKI Waldemar # | Z/0158/21 | 2023 | LDK! | ||||||
4 | 15 | e | 6 | 9.73 | KACZMAREK Karina | MLKS Sokół Lubin | 2009 | U14 | DS | -- | LDK! | |||||||||
5 | 17 | e | 6 | 9.96 | RUDNICKA Barbara | MLKS Sokół Lubin | 2009 | U14 | DS | -- | LDK! | |||||||||
1 | 5 | e | 7 | 8.93 | GENDERA Antonina | GKS Start Długołęka # | 2009 | U14 | DS | -- | BENKOWSKI Henryk | Z/0500/23 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 6 | e | 7 | 8.97 | BOKWA Alina | WKS Oleśniczanka Oleśnica | 2008 | U14 | DS | -- | B.D. FIT Wiktor # | , Z/6001/21 | , 2023 | LDK! | ||||||
3 | 10 | e | 7 | 9.55 | LORENS Maja | MLKS Sokół Lubin | 2009 | U14 | DS | -- | LDK! | |||||||||
4 | 14 | e | 7 | 9.69 | DUDEK Zuzanna | ULKS Muflon Bielawa | 2008 | U14 | DS | -- | SZEREMETA Jarosław | Z/4561/21 | 2023 | LDK! | ||||||
1 | 4 | e | 8 | 8.77 | NOWAK Martyna | GKS Start Długołęka | 2008 | U14 | DS | -- | BENKOWSKI Henryk | Z/14160/21 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
2 | 7 | e | 8 | 9.13 | CZOP Julia | ULKS Muflon Bielawa | 2009 | U14 | DS | -- | SZEREMETA Jarosław | Z/3009/22 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 8 | e | 8 | 9.39 | STROŻEK Anna | MLKS Polonia Środa Śląska | 2008 | U14 | DS | -- | ||||||||||
4 | 11 | e | 8 | 9.64 | DOMALIK Oliwia | OLA Dolnośląskie | 2008 | U14 | DS | -- | CZEKIEL Jan | LDK! | ||||||||
5 | 18 | e | 8 | 10.40 | KRUCZKOWSKA Hanna | MLKS Sokół Lubin | 2010 | U12 | DS | -- | ||||||||||
1 | f | 1 | 8.76 | ROMANIUK Kornelia | ULKS Muflon Bielawa | 2010 | U12 | DS | -- | SZEREMETA Jarosław | Z/6157/21 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | f | 1 | 9.02 | MAŹNIEWSKA Nikola | MLKS Polonia Środa Śląska | 2010 | U12 | DS | -- | KUCZA Izabela # | Z/6831/21 | 2024 | LDK! | |||||||
3 | f | 1 | 9.11 | GRUDZIEŃ Maja | MKS Piast Głogów | 2010 | U12 | DS | -- | KARPOWICZ Tadeusz | Z/2781/21 | 2024 | LDK! | |||||||
4 | f | 1 | 9.21 | WĄS Kinga | LKS Górnik Wałbrzych | 2010 | U12 | DS | -- | KOTYNIA Hanna | Z/11888/21 | 2024 | LDK! | |||||||
5 | f | 1 | 9.29 | HLADIK Anna | GKS Start Długołęka | 2011 | U12 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
6 | f | 1 | 9.30 | CHYŁEK Katarzyna | KS SMS Szklarska Poręba # | 2011 | U12 | DS | -- | ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr | Z/4515/22 | 2024 | LDK! | |||||||
1 | f | 2 | 8.28 | MICHALUK Vanessa | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2008 | U14 | DS | -- | MARKOWSKA Małgorzata | Z/0764/21 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | f | 2 | 8.56 | WISS Ida | MLKS Polonia Środa Śląska | 2009 | U14 | DS | -- | KUCZA Izabela # | Z/6827/21 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | f | 2 | 8.56 | PIWKO Magdalena | LKS Górnik Wałbrzych | 2009 | U14 | DS | -- | BANASZEK Grzegorz # | Z/1265/21 | 2024 | LDK! | OSU | ||||||
4 | f | 2 | 8.76 | NOWAK Martyna | GKS Start Długołęka | 2008 | U14 | DS | -- | BENKOWSKI Henryk | Z/14160/21 | 2024 | LDK! | OSU | ||||||
5 | f | 2 | 8.94 | GENDERA Antonina | GKS Start Długołęka # | 2009 | U14 | DS | -- | BENKOWSKI Henryk | Z/0500/23 | 2024 | LDK! | |||||||
6 | f | 2 | 9.01 | BOKWA Alina | WKS Oleśniczanka Oleśnica | 2008 | U14 | DS | -- | B.D. FIT Wiktor # | , Z/6001/21 | , 2023 | LDK! | |||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 48.02 | WASYŁECZKO Monika | MLKS Sokół Lubin | 2008 | U14 | DS | V | KNULL Mariusz | Z/0812/21 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 48.33 | ICIASZEK Kinga | LKS Górnik Wałbrzych | 2008 | U14 | DS | V | STYŚ Janusz | Z/1250/21 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 50.02 | DOPIERAŁA Lidia | WKS Oleśniczanka Oleśnica | 2009 | U14 | DS | -- | JANECZEK Jarosław | Z/5065/21 | 2022 | LDK! | ||||||
4 | 4 | s | 1 | 51.28 | BURDZY Lena | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2008 | U14 | DS | -- | MARKOWSKA Małgorzata | Z/0760/21 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 9 | s | 1 | 55.04 | FIDANZA Alessia | OLA Dolnośląskie | 2009 | U14 | DS | -- | ||||||||||
6 | 15 | s | 1 | 59.13 | CIUNAJTIS Magdalena | OLA Dolnośląskie | 2009 | U14 | DS | -- | ||||||||||
1 | 5 | s | 2 | 53.32 | BUCZAK Laura | OLA Dolnośląskie | 2008 | U14 | DS | -- | CZEKIEL Jan | BEZ | LDK! | |||||||
2 | 8 | s | 2 | 53.85 | BUZDYGAN Julia | GKS Start Długołęka | 2008 | U14 | DS | -- | BENKOWSKA Nina # | BEZ | LDK! | |||||||
3 | 10 | s | 2 | 55.59 | WOŁOSZCZUK Maja | WKS Śląsk Wrocław # | 2009 | U14 | DS | -- | SIERADZKI Andrzej # | Z/0830/23 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 13 | s | 2 | 58.26 | STOPYRA Maja | ULKS Muflon Bielawa | 2009 | U14 | DS | -- | SZEREMETA Jarosław | Z/4581/21 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 14 | s | 2 | 58.85 | MAZUR Weronika | ULKS Młodzik - Ziemia Oławska | 2009 | U14 | DS | -- | PAŃKOWSKI Zbigniew | Z/6151/21 | 2023 | LDK! | ||||||
6 | 16 | s | 2 | 59.59 | SZPYTKO Karolina | MLKS Sokół Lubin | 2009 | U14 | DS | -- | LDK! | |||||||||
1 | 6 | s | 3 | 53.78 | RUDNICKA Marika Monika | LKS Górnik Wałbrzych | 2009 | U14 | DS | -- | BANASZEK Grzegorz # | Z/14154/21 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
2 | 11 | s | 3 | 55.87 | KOZIARSKA Emilia | MLKS Polonia Środa Śląska | 2008 | U14 | DS | -- | KUCZA Izabela # | Z/2446/22 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 12 | s | 3 | 57.74 | DZIĄSKO Maria | MKS MOS Wrocław # | 2009 | U14 | DS | -- | GIERCZYK Estera # | Z/6479/22 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 18 | s | 3 | 60.04 | WYSMYK Sandra | WKS Oleśniczanka Oleśnica | 2009 | U14 | DS | -- | JANECZEK Jarosław | Z/14254/21 | 2022 | LDK! | ||||||
5 | 20 | s | 3 | 62.93 | RADKIEWICZ Zuzanna | UKS Międzybórz | 2009 | U14 | DS | -- | ||||||||||
1 | 7 | s | 4 | 53.84 | CZEKIEL Julia | OLA Dolnośląskie | 2009 | U14 | DS | -- | CZEKIEL Jan | BEZ | LDK! | |||||||
2 | 17 | s | 4 | 59.85 | WRÓBLEWSKA Nikola | MLKS Polonia Środa Śląska | 2008 | U14 | DS | -- | ||||||||||
3 | 19 | s | 4 | 61.92 | JAZIENICKA Karolina | ULKS Młodzik - Ziemia Oławska | 2009 | U14 | DS | -- | PAŃKOWSKI Zbigniew | Z/6246/21 | 2023 | LDK! | ||||||
1 | 1 | s | 5 | 51.71 | HOFFMAN Hanna | LKS Górnik Wałbrzych | 2010 | U12 | DS | -- | STYŚ Janusz | Z/1248/21 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | s | 5 | 54.36 | KRAWIEC Julia | MKS Piast Lwówek Śląski | 2010 | U12 | DS | -- | # | LDK! | ||||||||
3 | 3 | s | 5 | 55.03 | SMOLIŃSKA Daria | GKS Start Długołęka | 2010 | U12 | DS | -- | BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk # | , Z/2433/21 | , 2024 | LDK! | ||||||
4 | 14 | s | 5 | 60.58 | ZIĘTAL Kornelia | MLKS Sokół Lubin | 2010 | U12 | DS | -- | KNULL Elżbieta | Z/0815/21 | 2023 | LDK! | ||||||
5 | 15 | s | 5 | 60.74 | BRECZKO Zuzanna | MKS Osa Zgorzelec | 2010 | U12 | DS | -- | KUBALA Łukasz | Z/4652/22 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 27 | s | 5 | 73.69 | SOROCZUK Sylwia | MLKS Rakowice | 2011 | U12 | DS | -- | ||||||||||
1 | 12 | s | 6 | 60.29 | KRZESZOWSKA Julia | MLKS Polonia Środa Śląska | 2010 | U12 | DS | -- | KUCZA Izabela # | Z/6829/21 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 16 | s | 6 | 61.88 | RYŚ Aleksandra | UKS przy SP Międzybórz # | 2011 | U12 | DS | -- | B.D. | |||||||||
4 | 21 | s | 6 | 65.50 | PASZEK Amelia | MLKS Rakowice | 2011 | U12 | DS | -- | ŁUKASIK Joanna | Z/12860/21 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 23 | s | 6 | 67.18 | RUMIJEWSKA Lena | LKS Górnik Wałbrzych | 2012 | U12 | DS | -- | LDK! | |||||||||
6 | 26 | s | 6 | 69.62 | CHROSTEK Kaja | LKS Górnik Wałbrzych | 2012 | U12 | DS | -- | LDK! | |||||||||
1 | 5 | s | 7 | 55.93 | BUKOWSKA Maria | MLKS Echo Twardogóra | 2010 | U12 | DS | -- | WODNICKI Łukasz | Z/14233/21 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 6 | s | 7 | 56.69 | SMOLIS Lena | MLKS Echo Twardogóra | 2010 | U12 | DS | -- | WODNICKI Łukasz | Z/14248/21 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 9 | s | 7 | 57.83 | LIPIŃSKI Isabella | MLKS Sokół Lubin | 2010 | U12 | DS | -- | KNULL Mariusz # | Z/0808/21 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 10 | s | 7 | 58.47 | SZYMANEK Liliana | ULKS Młodzik - Ziemia Oławska | 2011 | U12 | DS | -- | PAŃKOWSKI Zbigniew | Z/6154/21 | 2023 | LDK! | ||||||
5 | 20 | s | 7 | 64.40 | SKROBUK Pola | MKS Piast Lwówek Śląski | 2012 | U12 | DS | -- | BIALIC Katarzyna | Z/5999/21 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 4 | s | 8 | 55.16 | CHRZANOWSKA Zuzanna | RUN4FUN Oleśnica # | 2010 | U12 | DS | -- | KNYSAK Monika | LDK! | ||||||||
2 | 13 | s | 8 | 60.52 | SZULC Hanna | MKS Osa Zgorzelec | 2010 | U12 | DS | -- | KUBALA Łukasz # | Z/3626/23 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 17 | s | 8 | 62.56 | STECZKOWSKA Maja | WLKS Wrocław # | 2010 | U12 | DS | -- | MESSYASZ Krzysztof # | Z/2804/24 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 18 | s | 8 | 63.05 | WASZCZYŃSKA Marta | niest. Wrocław | 2010 | U12 | DS | -- | ||||||||||
5 | 24 | s | 8 | 68.12 | SIARA Maria | LKS Górnik Wałbrzych | 2012 | U12 | DS | -- | ||||||||||
6 | 25 | s | 8 | 68.37 | POŻOGA Zuzanna | MLKS Rakowice | 2011 | U12 | DS | -- | ŁUKASIK Joanna | Z/6535/23 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 7 | s | 9 | 56.93 | MATAIASIK Julia | MKS Osa Zgorzelec | 2010 | U12 | DS | -- | ||||||||||
2 | 8 | s | 9 | 57.42 | WALKOWICZ Vanessa | MLKS Sokół Lubin | 2010 | U12 | DS | -- | KNULL Mariusz # | Z/6129/21 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 11 | s | 9 | 58.49 | DRAHAN Hanna | LKS Górnik Wałbrzych | 2012 | U12 | DS | -- | KŁOSOWSKI Daniel # | Z/2548/22 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 19 | s | 9 | 63.41 | MRÓZ Julia | MKS Osa Zgorzelec | 2011 | U12 | DS | -- | ||||||||||
5 | 22 | s | 9 | 67.04 | WIS Michalina | LKS Górnik Wałbrzych | 2012 | U12 | DS | -- | ||||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 1:55.12 | DŻUGAJ Martyna | MLKS Echo Twardogóra | 2009 | U14 | DS | -- | WODNICKI Łukasz | Z/0150/21 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 1:55.61 | SOBIERAŃSKA Aleksandra | LKS Świeradów-Zdrój # | 2008 | U14 | DS | -- | ŁOZIŃSKI Sebastian # | Z/6634/21 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 1:58.25 | PIETRASZEWSKA Olimpia | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2008 | U14 | DS | -- | MARKOWSKA Małgorzata | Z/2944/20 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 4 | s | 1 | 2:00.31 | RĄCZKA Natalia | LKS Górnik Wałbrzych | 2009 | U14 | DS | -- | LDK! | |||||||||
5 | 8 | s | 1 | 2:06.65 | DRĄŻEK Oliwia | LKS Górnik Wałbrzych | 2008 | U14 | DS | -- | STYŚ Janusz | Z/1244/21 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 12 | s | 1 | 2:10.49 | TRACZ Natalia | WKS Oleśniczanka Oleśnica | 2009 | U14 | DS | -- | JANECZEK Jarosław | Z/1997/19 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 5 | s | 2 | 2:00.94 | KAŁWIŃSKA Oliwia | WKS Oleśniczanka Oleśnica | 2008 | U14 | DS | -- | JANECZEK Jarosław # | Z/5068/21 | 2023 | LDK! | ||||||
2 | 9 | s | 2 | 2:08.04 | KONSEWICZ Hanna | LKS Górnik Wałbrzych | 2008 | U14 | DS | -- | LDK! | |||||||||
3 | 10 | s | 2 | 2:08.88 | KOGUT Kinga | LKS Górnik Wałbrzych | 2009 | U14 | DS | -- | # | LDK! | ||||||||
4 | 15 | s | 2 | 2:12.79 | STEFANIUK Alicja | LKS Górnik Wałbrzych | 2009 | U14 | DS | -- | LDK! | |||||||||
5 | 17 | s | 2 | 2:23.00 | WIŚNIEWSKA Zuzanna | MKS Osa Zgorzelec | 2008 | U14 | DS | -- | ||||||||||
1 | 6 | s | 3 | 2:02.40 | GOLEC Lena | LKS Górnik Wałbrzych | 2009 | U14 | DS | -- | STYŚ Janusz | Z/1246/21 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 7 | s | 3 | 2:04.20 | LISTWAN Paulina | MKS Osa Zgorzelec | 2008 | U14 | DS | -- | B.D. | LDK! | ||||||||
3 | 11 | s | 3 | 2:10.03 | KOŚCIELNIK Kalina | OLA Dolnośląskie | 2009 | U14 | DS | -- | ||||||||||
4 | 13 | s | 3 | 2:12.57 | KOŁACZYŃSKA Wiktoria | LKS Górnik Wałbrzych | 2009 | U14 | DS | -- | KOTYNIA Hanna | LDK! | ||||||||
5 | 14 | s | 3 | 2:12.75 | JASICZEK Julia | GKS Start Długołęka | 2008 | U14 | DS | -- | BENKOWSKI Henryk # | Z/4680/22 | 2023 | OSU | ||||||
6 | 16 | s | 3 | 2:14.33 | DOMEK Alicja | ULKS Muflon Bielawa | 2009 | U14 | DS | -- | SZEREMETA Jarosław | Z/4560/21 | 2024 | LDK! | ||||||
s | 3 | DNF | SZKWAREK Maria | ULKS Bystrzyca Kłodzka # | 2009 | U14 | DS | -- | BOGDAŁ Roman | Z/14654/21 | 2021 | LDK! | ||||||||
1 | 2 | s | 4 | 2:00.54 | KĘDER Gabriela | LKS Górnik Wałbrzych | 2010 | U12 | DS | -- | LDK! | |||||||||
2 | 4 | s | 4 | 2:05.05 | WIATR Marta | LKS Górnik Wałbrzych | 2010 | U12 | DS | -- | LDK! | |||||||||
3 | 5 | s | 4 | 2:06.85 | BILIŃSKA Zuzanna | MKS Piast Lwówek Śląski | 2010 | U12 | DS | -- | BIALIC Katarzyna # | Z/2850/21 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 7 | s | 4 | 2:10.56 | WÓJTOWICZ Marlena | MLKS Sokół Lubin | 2010 | U12 | DS | -- | KNULL Elżbieta | Z/0813/21 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 8 | s | 4 | 2:13.05 | WERNER Barbara | MLKS Sokół Lubin | 2010 | U12 | DS | -- | DŁUBAŁA Marek | Z/6282/21 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 9 | s | 4 | 2:14.61 | SZAWŁOWSKA Hanna | MKS Piast Lwówek Śląski | 2011 | U12 | DS | -- | BIALIC Katarzyna # | Z/5997/21 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | 11 | s | 4 | 2:17.56 | ŚWIEGOT Milena | ULKS Młodzik - Ziemia Oławska | 2011 | U12 | DS | -- | PAŃKOWSKI Zbigniew | Z/6155/21 | 2023 | LDK! | ||||||
1 | 1 | s | 5 | 2:00.06 | SMULKO Martyna | MLKS Rakowice | 2010 | U12 | DS | -- | ŁUKASIK Joanna | Z/12862/21 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 6 | s | 5 | 2:07.12 | BIGAJ Alicja | GKS Start Długołęka | 2010 | U12 | DS | -- | # | LDK! | ||||||||
3 | 12 | s | 5 | 2:20.98 | KOWNACKA Zofia | ULKS Młodzik - Ziemia Oławska | 2011 | U12 | DS | -- | PAŃKOWSKI Zbigniew | Z/6148/21 | 2023 | LDK! | ||||||
4 | 14 | s | 5 | 2:22.38 | RÓŻAŃSKA Amelia | MKS Piast Lwówek Śląski | 2011 | U12 | DS | -- | # | LDK! | ||||||||
5 | 15 | s | 5 | 2:29.13 | KUNICKA Zuzanna | ULKS Młodzik - Ziemia Oławska | 2010 | U12 | DS | -- | PAŃKOWSKI Zbigniew | Z/6149/21 | 2023 | LDK! | ||||||
s | 5 | DNF | PIOTROWICZ Martyna | UKS Międzybórz # | 2011 | U12 | DS | -- | ||||||||||||
1 | 3 | s | 6 | 2:03.13 | SKIBA Blanka | MKS Piast Głogów | 2011 | U12 | DS | -- | KARPOWICZ Tadeusz | Z/14227/21 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 10 | s | 6 | 2:15.77 | KUCHARCZYK Oliwia | MKS MOS Wrocław # | 2012 | U12 | DS | -- | SKRZYPIŃSKI Jacek | Z/1545/24 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 13 | s | 6 | 2:21.10 | MATYSIK Hanna | UKS Międzybórz | 2011 | U12 | DS | -- | ||||||||||
5 | 16 | s | 6 | 2:30.21 | BARTCZAK Sara | UKS Międzybórz | 2011 | U12 | DS | -- | ||||||||||
7 | 17 | s | 6 | 2:32.21 | RYŚ Magdalena | UKS przy SP Międzybórz # | 2011 | U12 | DS | -- | B.D. | Z/4884/23 | 2023 | |||||||
9 | 18 | s | 6 | 2:35.16 | ROZMUS Pola | MLKS Sokół Lubin | 2011 | U12 | DS | -- | DŁUBAŁA Marek | Z/2771/21 | 2024 | LDK! | ||||||
s | 6 | DNF | ZWARYCZ Malwina | WKS Oleśniczanka Oleśnica # | 2011 | U12 | DS | -- | JANECZEK Jarosław | Z/14253/21 | 2022 | LDK! | ||||||||
60 m pł K DzSt (76.2/7.5) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 9.69 | KICUŁA Daria | KS AZS AWF Wrocław # | 2008 | U14 | DS | -- | ROSTEK William # | Z/2436/21 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
2 | 3 | s | 1 | 10.87 | KARPIK Lena | MKS Piast Głogów | 2008 | U14 | DS | -- | BIELAWA Przemysław | Z/11506/21 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 4 | s | 1 | 11.66 | GIERUS Tatiana | MLKS Echo Twardogóra | 2008 | U14 | DS | -- | CZAJKOWSKI Waldemar # | Z/0151/21 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 6 | s | 1 | 13.44 | FRAS Natalia | MKS Osa Zgorzelec | 2009 | U14 | DS | -- | KUBALA Łukasz # | Z/4681/22 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 2 | s | 2 | 10.77 | JACKOWSKA Natalia | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2008 | U14 | DS | -- | WIŚNIEWSKI Paweł # | Z/0762/21 | 2022 | LDK! | ||||||
2 | 5 | s | 2 | 12.21 | ŁUCZAK Lena | MLKS Echo Twardogóra | 2009 | U14 | DS | -- | CZAJKOWSKI Waldemar # | Z/14230/21 | 2023 | LDK! | ||||||
3 | 7 | s | 2 | 13.85 | PIETRUSZKA Maria | MKS Osa Zgorzelec | 2008 | U14 | DS | -- | ||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.50 | CIECIERSKA Amelia | UKS Orlica Domaniów | 2008 | U14 | DS | IV | MIKODA Lilla | Z/9473/21 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | f | 1 | 1.50 | PSIUCH Eliza | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2008 | U14 | DS | IV | MARKOWSKI Tomasz # | Z/0202/21 | 2024 | LDK! | |||||||
3 | f | 1 | 1.20 | HALKIEWICZ Julia | UKS Orlica Domaniów | 2009 | U14 | DS | -- | MIKODA Lilla | Z/9475/21 | 2023 | LDK! | |||||||
4 | f | 1 | 1.20 | CIECIERSKA Emilia | UKS Orlica Domaniów | 2008 | U14 | DS | -- | MIKODA Lilla | Z/9474/21 | 2023 | LDK! | |||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 5.07 | NOWAK Helena | GKS Start Długołęka | 2008 | U14 | DS | IV | BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk # | , Z/1076/20 | , 2024 | LDK! | OSU | ||||||
2 | f | 1 | 4.91 | STEC Małgorzata | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2009 | U14 | DS | IV | MARKOWSKA Małgorzata | Z/14256/21 | 2024 | LDK! | |||||||
3 | f | 1 | 4.70 | DZIURZYŃSKA Julia | LKS Górnik Wałbrzych | 2008 | U14 | DS | V | KOTYNIA Hanna BANASZEK Grzegorz # | , Z/1245/21 | , 2024 | LDK! | OSU | ||||||
4 | f | 1 | 4.65 | ŁUKA Oliwia | MKS Piast Głogów | 2008 | U14 | DS | V | LDK! | ||||||||||
5 | f | 1 | 4.48 | MIELCZAREK Julia | LKS Górnik Wałbrzych | 2008 | U14 | DS | -- | # | LDK! | |||||||||
6 | f | 1 | 4.16 | KONDZIELA Nikola | MLKS Echo Twardogóra | 2008 | U14 | DS | -- | CZAJKOWSKI Waldemar # | Z/1575/21 | 2022 | LDK! | |||||||
7 | f | 1 | 4.07 | KOSIEK Nadia | MLKS Sokół Lubin | 2009 | U14 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
8 | f | 1 | 3.96 | LIS Lena | MLKS Sokół Lubin | 2008 | U14 | DS | -- | |||||||||||
9 | f | 1 | 3.65 | KRUK Iga | KL Ziemia Kłodzka | 2008 | U14 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
10 | f | 1 | 3.62 | PROTTUNG Paulina | KL Ziemia Kłodzka | 2008 | U14 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
11 | f | 1 | 3.52 | SZYDŁAK Joanna | OLA Dolnośląskie | 2008 | U14 | DS | -- | |||||||||||
12 | f | 1 | 3.48 | KURASIEWICZ Martyna | MKS Osa Zgorzelec # | 2008 | U14 | DS | -- | ŚLIWIŃSKA Danuta | LDK! | |||||||||
13 | f | 1 | 3.18 | MICHALSKA Weronika | OLA Dolnośląskie | 2009 | U14 | DS | -- | |||||||||||
W dal strefa K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 4.76 | KĘPIŃSKA Julia | GKS Start Długołęka # | 2010 | U12 | DS | -- | BENKOWSKI Henryk | Z/6375/22 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | f | 1 | 4.35 | NIŻYŃSKA Karina | MKS MOS Wrocław # | 2010 | U12 | DS | -- | GIERCZYK Estera # | Z/5645/22 | 2024 | LDK! | |||||||
3 | f | 1 | 4.14 | ZIĘTEK Zuzanna | GKS Start Długołęka | 2010 | U12 | DS | -- | BENKOWSKA Nina | LDK! | |||||||||
4 | f | 1 | 3.98 | OLSZAŃSKA Liliana | MLKS Sokół Lubin | 2010 | U12 | DS | -- | KNULL Mariusz # | Z/1003/21 | 2024 | LDK! | |||||||
5 | f | 1 | 3.77 | OLSZAK Antonina | LKS Górnik Wałbrzych | 2010 | U12 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
6 | f | 1 | 3.64 | MALISZEWSKA Martyna | OLA Dolnośląskie | 2011 | U12 | DS | -- | |||||||||||
7 | f | 1 | 3.60 | BUKOWSKA Monika | MLKS Echo Twardogóra | 2010 | U12 | DS | -- | WODNICKI Łukasz | Z/14250/21 | 2024 | LDK! | |||||||
8 | f | 1 | 3.55 | SŁODKOWSKA Magdalena | ULKS Bystrzyca Kłodzka | 2010 | U12 | DS | -- | B.D. | LDK! | |||||||||
9 | f | 1 | 3.34 | DZIĄSKO Katarzyna | niest. Wrocław | 2011 | U12 | DS | -- | |||||||||||
10 | f | 1 | 3.22 | LEPIANKA Joanna | MLKS Sokół Lubin | 2010 | U12 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
11 | f | 1 | 3.15 | GELLETA Hanna | MKS Piast Lwówek Śląski | 2011 | U12 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
12 | f | 1 | 2.97 | NIEDZIELSKA Zofia | MLKS Rakowice | 2013 | U12 | DS | -- | ŁUKASIK Joanna | Z/12859/21 | 2024 | LDK! | |||||||
13 | f | 1 | 2.65 | BOWSZYS Maja | MKS Piast Lwówek Śląski | 2012 | U12 | DS | -- | BIALIC Katarzyna | Z/6715/21 | 2023 | LDK! | |||||||
14 | f | 1 | 2.59 | PAWLUK Emilia | MLKS Rakowice | 2011 | U12 | DS | -- | |||||||||||
Kula (2) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 12.18 | KOGUT Oliwia | LKS Górnik Wałbrzych | 2008 | U14 | DS | -- | # | LDK! | OSU | ||||||||
2 | f | 1 | 10.87 | KOTWIŃSKA Zuzanna | ULKS Bystrzyca Kłodzka | 2008 | U14 | DS | -- | BOGDAŁ Roman | Z/14653/21 | 2023 | LDK! | |||||||
3 | f | 1 | 10.56 | GÓRECKA Wiktoria | LKS Górnik Wałbrzych | 2008 | U14 | DS | -- | KARPIŃSKI Franciszek # | Z/2080/21 | 2024 | LDK! | OSU | ||||||
4 | f | 1 | 9.52 | BEDNARCZYK Alicja | MKS Osa Zgorzelec | 2009 | U14 | DS | -- | WOCHNA Robert B.D. # | Z/8253/21 | 2024 | LDK! | OSU | ||||||
5 | f | 1 | 8.84 | MOROZ Laura | UKS Orlica Domaniów | 2009 | U14 | DS | -- | MIKODA Lilla | Z/9480/21 | 2023 | LDK! | |||||||
6 | f | 1 | 7.92 | POŻOGA Kornelia | MLKS Rakowice | 2008 | U14 | DS | -- | ŁUKASIK Joanna | Z/7155/21 | 2022 | LDK! | |||||||
7 | f | 1 | 7.69 | KARGOL Zofia | LKS Górnik Wałbrzych | 2009 | U14 | DS | -- | KOTYNIA Hanna | Z/1251/21 | 2024 | LDK! | |||||||
8 | f | 1 | 7.06 | WERNER Blanka | MLKS Sokół Lubin | 2009 | U14 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
9 | f | 1 | 6.38 | SOŁTYS Aleksandra | MLKS Sokół Lubin | 2009 | U14 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
10 | f | 1 | 5.06 | PIOTRKOWICZ Lena | MLKS Sokół Lubin | 2011 | U12 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
60 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 4 | 7.48 | BANASZEWSKI Maciej | WKS Oleśniczanka Oleśnica | 2008 | U14 | DS | -- | B.D. JANECZEK Jarosław | , Z/14748/21 | , 2024 | LDK! | |||||||
2 | s | 4 | 8.27 | ROMANEK Adam | GKS Start Długołęka | 2008 | U14 | DS | -- | BENKOWSKI Henryk | Z/13959/21 | 2024 | LDK! | OSU | ||||||
3 | s | 4 | 9.19 | KOCOWSKI Bartosz | niest. Wrocław | 2009 | U14 | DS | -- | |||||||||||
4 | s | 4 | 9.52 | RĘDZIA Bartosz | MKS Osa Zgorzelec | 2009 | U14 | DS | -- | KUBALA Łukasz | ||||||||||
5 | s | 4 | 9.86 | CZOPEK Kacper | GKS Start Długołęka | 2008 | U14 | DS | -- | BENKOWSKI Henryk # | Z/12921/21 | 2021 | LDK! | |||||||
1 | 2 | e | 1 | 9.30 | LANGE Bartosz | MKS Piast Głogów | 2011 | U12 | DS | -- | KARPOWICZ Tadeusz | Z/14226/21 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 7 | e | 1 | 9.75 | RUTKOWSKI Marcel | MLKS Sokół Lubin | 2010 | U12 | DS | -- | KNULL Mariusz # | Z/6125/21 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 10 | e | 1 | 10.03 | CHILICKI Ksawery | KL Ziemia Kłodzka | 2010 | U12 | DS | -- | WOŚ Michał | Z/6704/21 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 13 | e | 1 | 10.22 | BUDNIK Kuba | MLKS Sokół Lubin | 2010 | U12 | DS | -- | DŁUBAŁA Marek | Z/13379/21 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 14 | e | 1 | 10.56 | WODNICKI Wojciech | MLKS Echo Twardogóra | 2012 | U12 | DS | -- | WODNICKI Łukasz | Z/5930/21 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 3 | e | 2 | 9.37 | ANDRZEJEWSKI Jakub | OLA Dolnośląskie | 2010 | U12 | DS | -- | ||||||||||
2 | 4 | e | 2 | 9.52 | MIKOŁAJCZYK Miłosz | MKS Osa Zgorzelec | 2010 | U12 | DS | -- | B.D. | LDK! | ||||||||
3 | 6 | e | 2 | 9.58 | MICHALAK Szymon | KL Ziemia Kłodzka | 2012 | U12 | DS | -- | B.D. | LDK! | ||||||||
4 | 9 | e | 2 | 10.01 | KLIMEK Szymon | MLKS Sokół Lubin | 2011 | U12 | DS | -- | KNULL Elżbieta | Z/4684/22 | 2022 | LDK! | ||||||
5 | 16 | e | 2 | 11.38 | WESOŁOWSKI Kajetan | MLKS Echo Twardogóra | 2013 | U12 | DS | -- | WODNICKI Łukasz | Z/5929/21 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 1 | e | 3 | 9.16 | DROŹDZIK Oliwier | MLKS Sokół Lubin | 2011 | U12 | DS | -- | KNULL Mariusz # | Z/14755/21 | 2023 | LDK! | ||||||
2 | 5 | e | 3 | 9.55 | MACIAK Wiktor | niest. Wrocław | 2010 | U12 | DS | -- | ||||||||||
3 | 8 | e | 3 | 9.95 | MAZUR Patryk | MKS Osa Zgorzelec | 2010 | U12 | DS | -- | KUBALA Łukasz | |||||||||
4 | 11 | e | 3 | 10.10 | STROŻEK Tymon | MLKS Polonia Środa Śląska | 2011 | U12 | DS | -- | KUCZA Izabela # | Z/2448/22 | 2023 | LDK! | ||||||
5 | 12 | e | 3 | 10.20 | SZYMAŃSKI Jan | MLKS Polonia Środa Śląska | 2011 | U12 | DS | -- | KUCZA Izabela | Z/2449/22 | 2023 | LDK! | ||||||
6 | 15 | e | 3 | 10.79 | JURATOWAC Jakub | MLKS Polonia Środa Śląska | 2011 | U12 | DS | -- | LDK! | |||||||||
1 | f | 1 | 9.17 | DROŹDZIK Oliwier | MLKS Sokół Lubin | 2011 | U12 | DS | -- | KNULL Mariusz # | Z/14755/21 | 2023 | LDK! | |||||||
2 | f | 1 | 9.24 | LANGE Bartosz | MKS Piast Głogów | 2011 | U12 | DS | -- | KARPOWICZ Tadeusz | Z/14226/21 | 2024 | LDK! | |||||||
3 | f | 1 | 9.37 | ANDRZEJEWSKI Jakub | OLA Dolnośląskie | 2010 | U12 | DS | -- | |||||||||||
4 | f | 1 | 9.50 | MIKOŁAJCZYK Miłosz | MKS Osa Zgorzelec | 2010 | U12 | DS | -- | B.D. | LDK! | |||||||||
5 | f | 1 | 9.57 | MACIAK Wiktor | niest. Wrocław | 2010 | U12 | DS | -- | |||||||||||
6 | f | 1 | 9.58 | MICHALAK Szymon | KL Ziemia Kłodzka | 2012 | U12 | DS | -- | B.D. | LDK! | |||||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 48.58 | DROZDA Antoni | MLKS Sokół Lubin | 2008 | U14 | DS | -- | KNULL Mariusz | Z/6565/21 | 2023 | LDK! | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 48.63 | BARAŃSKI Dawid | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2009 | U14 | DS | -- | WIŚNIEWSKI Paweł MARKOWSKA Małgorzata | , Z/6644/21 | , 2024 | LDK! | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 48.88 | GREGORCZYK Paweł | MLKS Polonia Środa Śląska | 2009 | U14 | DS | -- | B.D. KUCZA Izabela # | , Z/6828/21 | , 2024 | LDK! | ||||||
4 | 5 | s | 1 | 52.37 | MILEWSKI Michał | SL GKS Olsza Olszyna | 2009 | U14 | DS | -- | # | LDK! | ||||||||
5 | 7 | s | 1 | 53.15 | ŚMIECH Konrad | MLKS Sokół Lubin | 2009 | U14 | DS | -- | LDK! | |||||||||
1 | 4 | s | 2 | 49.82 | NIEŚCIEROWICZ Bartosz | MKS Osa Zgorzelec | 2008 | U14 | DS | -- | KORDASIEWICZ Damian # | Z/4654/22 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
2 | 6 | s | 2 | 52.48 | KOGUT Kamil | LKS Górnik Wałbrzych | 2009 | U14 | DS | -- | LDK! | |||||||||
3 | 8 | s | 2 | 53.90 | MUSZYŃSKI Michał | ULKS Bystrzyca Kłodzka | 2008 | U14 | DS | -- | B.D. BOGDAŁ Roman | , Z/14649/21 | , 2022 | LDK! | ||||||
4 | 9 | s | 2 | 54.64 | FURGOŁ Bartosz | GKS Start Długołęka | 2009 | U14 | DS | -- | # | LDK! | ||||||||
5 | 11 | s | 2 | 57.05 | ADAMIEC Błażej | MKS Osa Zgorzelec | 2009 | U14 | DS | -- | ||||||||||
6 | 13 | s | 2 | 59.22 | GRZYWA Jakub | OLA Dolnośląskie | 2009 | U14 | DS | -- | ||||||||||
1 | 10 | s | 3 | 55.04 | PAJĄK Oliwer | MKS Osa Zgorzelec | 2008 | U14 | DS | -- | ŚLIWIŃSKA Danuta KORDASIEWICZ Damian # | , Z/4733/22 | , 2024 | LDK! | ||||||
2 | 12 | s | 3 | 58.36 | PARASIEWICZ Maciej | ULKS Bystrzyca Kłodzka | 2008 | U14 | DS | -- | B.D. BOGDAŁ Roman | , Z/14650/21 | , 2022 | LDK! | ||||||
1 | s | 4 | 50.74 | HYPKI Mikołaj | LKS Górnik Wałbrzych | 2010 | U12 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
2 | s | 4 | 50.81 | KARP Antoni | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2010 | U12 | DS | -- | MARKOWSKA Małgorzata | Z/6645/21 | 2024 | LDK! | |||||||
3 | s | 4 | 54.89 | WOŚ Maksymilian | MKS Osa Zgorzelec | 2010 | U12 | DS | -- | KUBALA Łukasz # | Z/14756/21 | 2024 | LDK! | |||||||
4 | s | 4 | 56.40 | JAKUBIAK Dawid | MLKS Sokół Lubin | 2010 | U12 | DS | -- | KNULL Mariusz # | Z/6566/21 | 2024 | LDK! | |||||||
5 | s | 4 | 60.68 | MISIAK Karol | niest. Wrocław | 2010 | U12 | DS | -- | |||||||||||
1 | s | 5 | 57.21 | SŁUŻENKO Wiktor | MKS Piast Głogów | 2011 | U12 | DS | -- | KARPOWICZ Tadeusz | Z/14228/21 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | s | 5 | 59.25 | SZARY Jakub | LKS Górnik Wałbrzych | 2012 | U12 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
3 | s | 5 | 60.21 | KANIA Ignacy | niest. Wrocław | 2010 | U12 | DS | -- | |||||||||||
4 | s | 5 | 62.03 | BRANAS Witold | LKS Górnik Wałbrzych | 2013 | U12 | DS | -- | KOTYNIA Hanna | Z/4856/21 | 2024 | LDK! | |||||||
5 | s | 5 | 63.76 | KAMIŃSKI Michał | LKS Górnik Wałbrzych | 2012 | U12 | DS | -- | KOTYNIA Hanna | Z/14234/21 | 2024 | LDK! | |||||||
6 | s | 5 | 74.03 | PIHUT Henryk | LKS Górnik Wałbrzych | 2012 | U12 | DS | -- | |||||||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 2 | s | 1 | 1:49.84 | DĄBROWSKI Wiktor | LKS Górnik Wałbrzych | 2008 | U14 | DS | -- | LDK! | |||||||||
2 | 3 | s | 1 | 1:52.50 | MATUSIAK Kajetan | MLKS Echo Twardogóra | 2009 | U14 | DS | -- | WODNICKI Łukasz | Z/0160/21 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 5 | s | 1 | 1:54.53 | ŻYŁKIEWICZ Tymon | LKS Świeradów-Zdrój # | 2009 | U14 | DS | -- | ŁOZIŃSKI Sebastian # | Z/1796/24 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 6 | s | 1 | 1:58.50 | WILCZYŃSKI Patryk | LKS Górnik Wałbrzych | 2009 | U14 | DS | -- | STYŚ Janusz # | Z/1275/21 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 7 | s | 1 | 1:59.56 | OSAJDA Michał | LKS Górnik Wałbrzych | 2009 | U14 | DS | -- | STYŚ Janusz | Z/1263/21 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 1 | s | 2 | 1:49.54 | SŁODKOWSKI Piotr | SMKS Parasol Wrocław # | 2008 | U14 | DS | -- | B.D. B.D. B.D. | , Z/14651/21 | , 2024 | LDK! | ||||||
2 | 4 | s | 2 | 1:52.75 | LASECKI Kornel | WKS Oleśniczanka Oleśnica | 2008 | U14 | DS | -- | JANECZEK Jarosław # | Z/14318/21 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 8 | s | 2 | 2:04.27 | WÓJCIK Michał | MLKS Sokół Lubin | 2008 | U14 | DS | -- | ||||||||||
4 | 9 | s | 2 | 2:19.47 | DALECKI Alexander | LKS Górnik Wałbrzych | 2009 | U14 | DS | -- | KOTYNIA Hanna | Z/1277/21 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 1 | s | 3 | 1:53.72 | LITWIN Jakub | GKS Start Długołęka | 2010 | U12 | DS | -- | BENKOWSKA Nina | Z/3041/21 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | s | 3 | 1:59.27 | MORAWSKI Konrad | LKS Górnik Wałbrzych | 2011 | U12 | DS | -- | KŁOSOWSKI Daniel # | Z/6786/21 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 4 | s | 3 | 2:02.88 | HORODECKI Szymon | MLKS Sokół Lubin | 2010 | U12 | DS | -- | DŁUBAŁA Marek | Z/2768/21 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 6 | s | 3 | 2:13.52 | SOBIŁO Szymon | MLKS Sokół Lubin | 2011 | U12 | DS | -- | DŁUBAŁA Marek | Z/5132/21 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 7 | s | 3 | 2:20.12 | PAWLAK Gabriel | UKS Międzybórz | 2011 | U12 | DS | -- | ||||||||||
7 | 9 | s | 3 | 2:24.21 | LEŚNIEWSKI Marcel | SL GKS Olsza Olszyna | 2010 | U12 | DS | -- | CHORZĘPA Przemysław # | Z/7106/21 | 2023 | LDK! | ||||||
1 | 3 | s | 4 | 2:01.24 | ADAMCZYK Wojciech | OLA Dolnośląskie | 2010 | U12 | DS | -- | ||||||||||
2 | 5 | s | 4 | 2:03.51 | PIERZCHALSKI Mateusz | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2011 | U12 | DS | -- | MARKOWSKA Małgorzata | Z/12883/21 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 8 | s | 4 | 2:21.50 | ŁUCZAK Artur | niest. Wrocław | 2011 | U12 | DS | -- | ||||||||||
4 | 10 | s | 4 | 2:24.98 | TWARDOWSKI Hubert | MLKS Sokół Lubin | 2010 | U12 | DS | -- | KNULL Mariusz | Z/0811/21 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 11 | s | 4 | 2:25.44 | WILCZYŃSKI Mateusz | LKS Górnik Wałbrzych | 2012 | U12 | DS | -- | KOTYNIA Hanna | Z/4586/21 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 12 | s | 4 | 2:33.08 | KOWNACKI Stanisław | ULKS Młodzik - Ziemia Oławska | 2013 | U12 | DS | -- | PAŃKOWSKI Zbigniew | Z/6147/21 | 2023 | LDK! | ||||||
60 m pł M DzSt (83.8/8.5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 9.70 | WOŹNIAK Jarosław | MKS Piast Głogów | 2008 | U14 | DS | -- | KARPOWICZ Tadeusz | Z/4182/19 | 2023 | BEZ | LDK! | |||||
2 | 2 | s | 1 | 10.06 | SZNAJDER Kornel | MKS Piast Głogów | 2008 | U14 | DS | -- | BIELAWA Przemysław | Z/14736/21 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 10.77 | BŁASZCZYK Igor | MKS Piast Głogów | 2008 | U14 | DS | -- | KARPOWICZ Tadeusz | Z/14224/21 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 4 | s | 1 | 11.76 | ŁAPUSZYŃSKI Krzysztof | MKS Osa Zgorzelec | 2008 | U14 | DS | -- | KORDASIEWICZ Damian # | Z/4651/22 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 5 | s | 1 | 12.15 | RAJCZAK Dawid | MKS Piast Głogów | 2008 | U14 | DS | -- | BIELAWA Przemysław | Z/11025/21 | 2023 | LDK! | ||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.15 | MIELCZAREK Jakub | UKS Orlica Domaniów | 2009 | U14 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 5.16 | FRYSZER Miłosz | MKS Osa Zgorzelec | 2008 | U14 | DS | -- | ŚLIWIŃSKA Danuta KORDASIEWICZ Damian # | , Z/12881/21 | , 2023 | LDK! | |||||||
2 | f | 1 | 5.03 | ZAJĄC Mateusz | MLKS Rakowice | 2008 | U14 | DS | -- | ŁUKASIK Joanna | Z/7156/21 | 2023 | LDK! | |||||||
3 | f | 1 | 4.63 | PADUCH Szymon | MLKS Sokół Lubin | 2008 | U14 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
4 | f | 1 | 4.60 | RUMIJEWSKI Tomasz | LKS Górnik Wałbrzych | 2008 | U14 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
5 | f | 1 | 4.52 | CHADZIKONSTANDINU Kamil | LKS Górnik Wałbrzych | 2008 | U14 | DS | -- | STYŚ Janusz # | Z/1242/21 | 2024 | LDK! | |||||||
6 | f | 1 | 3.90 | KORNAŚ Franciszek | KL Ziemia Kłodzka | 2008 | U14 | DS | -- | MARCJANEK Łukasz # | Z/5298/19 | 2023 | LDK! | |||||||
7 | f | 1 | 3.87 | DUDCZAK Damian | OLA Dolnośląskie | 2009 | U14 | DS | -- | |||||||||||
W dal strefa M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 4.16 | PAWŁOWSKI Cezary | GKS Start Długołęka | 2010 | U12 | DS | -- | BENKOWSKA Hanna # | Z/14258/21 | 2024 | ||||||||
2 | f | 1 | 4.10 | CYKMAN Maksymilian | KL Ziemia Kłodzka | 2010 | U12 | DS | -- | WOŚ Michał | Z/6705/21 | 2024 | LDK! | |||||||
3 | f | 1 | 4.09 | LESZCZYŃSKI Krzysztof | MKS Piast Głogów | 2010 | U12 | DS | -- | KARPOWICZ Tadeusz | Z/2778/21 | 2024 | LDK! | |||||||
4 | f | 1 | 4.03 | WALCZAK Wojciech | KS SMS Szklarska Poręba # | 2010 | U12 | DS | -- | ROSTKOWSKA Anna | Z/6408/23 | 2024 | ||||||||
5 | f | 1 | 3.58 | GRÓDECKI Szymon | MKS Bolesłavia Bolesławiec | 2011 | U12 | DS | -- | WIŚNIEWSKI Paweł | Z/14257/21 | 2024 | LDK! | |||||||
6 | f | 1 | 3.51 | SZLACHTER Antoni | MLKS Sokół Lubin | 2011 | U12 | DS | -- | KNULL Mariusz # | Z/3098/22 | 2024 | LDK! | |||||||
7 | f | 1 | 3.24 | BIAŁOBRZEWSKI Ksawery | KS AZS AWF Wrocław # | 2012 | U12 | DS | -- | SKRZYPACZ Adrian | Z/4016/23 | 2024 | ||||||||
8 | f | 1 | 3.17 | RYDZAK Damian | KL Ziemia Kłodzka | 2012 | U12 | DS | -- | B.D. | LDK! | |||||||||
9 | f | 1 | 2.92 | KĘPIŃSKI Marcel | GKS Start Długołęka # | 2013 | U12 | DS | -- | BENKOWSKA Nina | Z/3698/24 | 2024 | LDK! | |||||||
Kula (4) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 10.22 | WOŹNIAK Paweł | MKS Piast Głogów | 2008 | U14 | DS | -- | KARPOWICZ Tadeusz | Z/2784/21 | 2023 | LDK! | |||||||
2 | f | 1 | 10.17 | STADNICZENKO Mikel | OLA Dolnośląskie | 2008 | U14 | DS | -- | |||||||||||
3 | f | 1 | 9.41 | BIELAK Piotr | MKS Osa Zgorzelec | 2008 | U14 | DS | -- | WOCHNA Robert B.D. | Z/11768/21 | 2024 | LDK! | OSU | ||||||
4 | f | 1 | 8.84 | SKONIECZNY Przemysław | UKS Orlica Domaniów | 2008 | U14 | DS | -- | LDK! | ||||||||||
5 | f | 1 | 5.54 | GAŁUSZKA Igor | MLKS Sokół Lubin | 2010 | U12 | DS | -- | DŁUBAŁA Marek | Z/2762/21 | 2024 | LDK! | |||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 2.1808190345764 sekund |