Łódź 07.01.2023
1. Halowy Mityng ŁOZLA 2023
60 m K
1 1 e 1 7.74 TOMCZYK Zofia UMLKS Pegaz Opoczno 2008 U16 LD -- GRABOLUS Marek Z/2525/20 2024 LDK!  SKN   OSU  
2 13 e 1 8.77 KOSAK Julia MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0509/23 2024
3 18 e 1 8.88 JABŁOŃSKA Hanna MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/7872/21 2024
4 33 e 1 9.74 KALSZTEIN Amelia RKS Łódź 2008 U16 LD -- KOPEĆ Dominik Z/0748/23 2024
5 37 e 1 11.31 GÓRA Wiktoria LKS MOSiR Sieradz 2009 U16 LD -- GABRYSIAK Marcin # Z/5223/22 2024 LDK!
1 2 e 2 8.27 PIĄTKOWSKA Hanna LKS MOSiR Sieradz 2008 U16 LD -- B.D. GABRYSIAK Marcin , Z/1978/21 , 2024 LDK!
2 6 e 2 8.55 RAMA Pola KS Warszawianka W-wa 2008 U16 MZ -- GĘBSKI Adam Z/0637/23 2024
3 17 e 2 8.88 WASILEWSKA Michalina AZS Łódź 2008 U16 LD -- BRÓDKA Daniel Z/1656/21 2024
4 32 e 2 9.63 SZADKOWSKA Julia RKS Łódź 2008 U16 LD -- KOPEĆ Dominik Z/0746/23 2024
5 35 e 2 9.95 KLICHOWICZ Aleksandra UKS Azymut Pabianice 2008 U16 LD -- LDK!
1 5 e 3 8.38 SOCHACKA Aleksandra UKS LA Basket Warszawa # 2009 U16 MZ -- BOROŃ Aldona # Z/0749/24 2024 LDK!
2 19 e 3 8.91 BASIAK Emilia MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD -- KOWALSKI Robert Z/0169/23 2024 LDK!
3 21 e 3 8.99 KOPKA Kinga RKS Łódź 2008 U16 LD -- KOWALCZYK Katarzyna LDK!
4 22 e 3 9.02 GROBELNA Anna LKS MOSiR Sieradz 2008 U16 LD -- GABRYSIAK Marcin Z/1972/21 2023 LDK!
1 3 e 4 8.31 NOWAK Helena GKS Start Długołęka 2008 U16 DS -- BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk , Z/1076/20 , 2024 LDK!  OSU  
2 10 e 4 8.66 MYKITA Antonina LZS KL Kotwica Brzeg 2008 U16 OP -- ZOK Patrycja Z/10983/21 2023 LDK!
3 11 e 4 8.69 POTERAJ Wanda RKS Łódź 2008 U16 LD -- KRAKOWIAK Lech Z/1712/21 2024 LDK!
4 25 e 4 9.06 SMYKA Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD -- KOWALSKI Robert Z/8007/21 2024 LDK!
5 31 e 4 9.61 FRÓG Anna RKS Łódź 2008 U16 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/0647/22 2024
1 15 e 5 8.87 KOZAKIEWICZ Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD -- LDK!
2 16 e 5 8.88 SZULC Natalia RKS Łódź 2008 U16 LD -- KOPEĆ Dominik Z/5660/22 2024 LDK!
3 20 e 5 8.94 NOWAKOWSKA Jagoda UKS Vis Skierniewice 2008 U16 LD -- KORWEK Joanna Z/3819/19 2024 LDK!
4 26 e 5 9.09 WOJCIECHOWSKA Patrycja UKS Dziewiątka Kutno 2009 U16 LD -- KUDŁA Jacek Z/3178/22 2024 LDK!
5 28 e 5 9.19 MAZUR Marta RKS Łódź 2008 U16 LD -- KOWALCZYK Katarzyna KOPEĆ Dominik # , Z/3010/21 , 2024 LDK!
6 30 e 5 9.37 NAWROCKA Zofia UKS LA Basket Warszawa 2008 U16 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5218/22 2024 LDK!
1 4 e 6 8.36 PAWLAK Adrianna UKS LA Basket Warszawa 2008 U16 MZ -- BOROŃ Adam # Z/5561/22 2024 LDK!
2 7 e 6 8.56 NOWAK Martyna GKS Start Długołęka 2008 U16 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/14160/21 2024 LDK!  OSU  
3 9 e 6 8.64 GENDERA Antonina GKS Start Długołęka 2009 U16 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/0500/23 2024 LDK!  OSU  
4 12 e 6 8.71 DANYLENKO Veronika RKS Łódź 2009 U16 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/0877/23 2024
5 24 e 6 9.06 MISIEWICZ Maja AZS Łódź 2008 U16 LD --
6 36 e 6 10.57 LUDWISIAK Maria RKS Łódź 2008 U16 LD -- KOPEĆ Dominik Z/0747/23 2024
1 8 e 7 8.61 KACZMAREK Maja LKS MOSiR Sieradz 2009 U16 LD -- KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra , Z/1981/21 , 2024 LDK!
2 14 e 7 8.80 CHŁOPIK Łucja UKS MTE Milanówek 2008 U16 MZ -- SOBIERAJ Aneta SOBIERAJ Aneta , Z/2007/19 , 2024 BEZ LDK!
3 23 e 7 9.04 KUCIŃSKA Karolina UKS 55 Łódź 2008 U16 LD -- PALISZEWSKI Maciej Z/0346/22 2023
4 27 e 7 9.15 LIBERA Lena MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD -- KOWALSKI Robert Z/0167/23 2024 LDK!
5 29 e 7 9.28 PRYK Natalia UKS Jedynka Łowicz 2009 U16 LD -- KRET Waldemar # Z/1430/21 2024
6 34 e 7 9.85 WIŚNIEWSKA Lena UKS MTE Milanówek 2009 U16 MZ -- SOBIERAJ Aneta Z/2968/22 2024 LDK!
1 2 e 8 8.02 DOMAGAŁA Małgorzata UKS Czempion Bełchatów 2007 U18 LD -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz Z/3465/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 6 e 8 8.35 JEZIORSKA Marika MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U18 LD -- KOWALSKI Robert Z/0184/20 2024 LDK!
3 7 e 8 8.46 ANGLART Julianna UKS Młodzik Warszawa # 2006 U18 MZ -- RADKE Karol Z/4297/19 2024
4 19 e 8 9.33 WIKIŃSKA Weronika UKS Dziewiątka Kutno 2006 U18 LD --
5 20 e 8 9.66 SZYMCZAK Zofia MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD -- SYGDZIAK Zofia LDK!
1 4 e 9 8.33 OLCZYK Anna UKS Czempion Bełchatów 2007 U18 LD -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/3462/19 , 2024 5 LDK!  KNF   OSU  
2 12 e 9 8.65 USENKO Polina AZS Łódź 2007 U18 LD -- KUCZKOWSKI Piotr Z/5696/22 2024
3 14 e 9 8.78 JAKUBOWSKA Magdalena MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD -- KOWALSKI Robert Z/5166/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
4 16 e 9 8.83 JOŃSKA Natalia LZS KL Kotwica Brzeg 2006 U18 OP -- ZOK Roman Z/3029/19 2024 BEZ LDK!
5 18 e 9 9.26 DŻUGAJ Kinga MLKS Echo Twardogóra 2007 U18 DS -- OLSZAŃSKI Paweł Z/0161/21 2024 LDK!
1 1 e 10 8.00 ZOCHNIAK Amelia UKS Czempion Bełchatów 2007 U18 LD -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/3464/19 , 2024 5 LDK!  SKN   OSU   KN B  
2 5 e 10 8.35 TRYBA Martyna GKS Start Długołęka 2006 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/0205/20 2024  OSU  
3 10 e 10 8.54 NOWAK Antonina GKS Start Długołęka 2006 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/0131/20 2024  OSU  
4 13 e 10 8.66 KORYCKA Anna UKS MTE Milanówek 2007 U18 MZ -- SOBIERAJ Aneta SOBIERAJ Aneta , Z/0831/18 , 2024 BEZ LDK!
5 21 e 10 10.33 JANUS Alicja RKS Łódź 2007 U18 LD --
1 3 e 11 8.23 TRAWIŃSKA Maria UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/4356/20 2024 LDK!  OSU  
2 8 e 11 8.50 ŚWIDERSKA Antonina GKS Start Długołęka 2006 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk BENKOWSKI Henryk , Z/3688/20 , 2024 LDK!  OSU  
3 9 e 11 8.54 ZAŁĘCZNA Roksana UKS Czempion Bełchatów 2007 U18 LD -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/1469/21 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 11 e 11 8.63 DROZD Martyna LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U18 WP -- PTAK Krzysztof Z/2433/20 2024 LDK!
5 15 e 11 8.80 CHALABA Julia UKS Orzełki Warszawa 2006 U18 MZ -- BOGUCKI Michał Z/0680/22 2024 LDK!
6 17 e 11 9.02 CYMBALISTA Paulina LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U18 WP -- PTAK Krzysztof Z/5044/18 2024 BEZ LDK!
1 1 e 12 8.51 JACAK Julia RKS Łódź 2004 U20 LD -- KOWALCZYK Katarzyna KRAKOWIAK Lech B.D. , Z/0673/18 , 2024 LDK!  KN B  
2 2 e 12 8.85 KŁOSIŃSKA Sara MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U20 LD -- B.D.
3 3 e 12 8.86 WOŹNIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/0811/20 2024 LDK!  OSU  
4 4 e 12 8.96 SOCHACZEWSKA Oliwia RKS Łódź 2004 U20 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0505/19 2024
5 5 e 12 9.36 SEREK Martyna UKS Dziewiątka Kutno 2004 U20 LD --
1 1 e 13 7.73 MŁODAWSKA Karolina KKL Kielce 1996 Sen SK -- B.D. B.D. # Z/0840/12 2024 1  SKN   KNS  
2 16 e 13 9.27 WITOSŁAWSKA Zofia RKS Łódź 2010 U14 LD -- #
3 20 e 13 9.53 SZEWCZYK Antonina LKS MOSiR Sieradz 2010 U14 LD -- GABRYSIAK Marcin Z/5225/22 2024 LDK!
4 23 e 13 9.73 LUNIAK Helena UKS Azymut Pabianice 2011 U14 LD -- WOŹNIAK Jerzy Z/0494/23 2024 LDK!
5 30 e 13 11.68 SZMIDA Zuzanna UKS Azymut Pabianice 2011 U14 LD -- LDK!
1 5 e 14 8.27 LIPIŃSKA Gabriela KKL Kielce 2005 U20 SK -- LIPIŃSKI Zdzisław Z/4905/21 2023  OSU   KN B  
2 19 e 14 9.53 KUBIAK Zoja RKS Łódź 2011 U14 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/4634/23 2024
3 24 e 14 9.75 DANKA Aleksandra UKS Azymut Pabianice 2010 U14 LD -- WOŹNIAK Jerzy Z/2489/22 2024 LDK!
4 27 e 14 10.52 PRZYBYLSKA Iga UKS Azymut Pabianice 2012 U12 LD -- WOŹNIAK Jerzy Z/0491/23 2023 LDK!
5 31 e 14 11.83 ADAMKIEWICZ Kaja UKS Azymut Pabianice 2012 U12 LD -- WOŹNIAK Jerzy Z/0495/23 2024 LDK!
1 2 e 15 8.07 LITWINIEC Karolina UKS Orzełki Warszawa 2004 U20 MZ -- LDK!
2 3 e 15 8.09 SIEWIERSKA Pola KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ -- GRALEWSKI Wojciech B.D. # Z/2947/17 2024
3 21 e 15 9.57 KOZIARSKA Emilia MLKS Polonia Środa Śląska 2008 U16 DS -- KUCZA Izabela # Z/2446/22 2024 LDK!
4 28 e 15 10.93 GAJDA Julia UKS Azymut Pabianice 2012 U12 LD -- WOŹNIAK Jerzy Z/0497/23 2023 LDK!
5 29 e 15 11.47 KOZŁOWSKA Hanna UKS Azymut Pabianice 2010 U14 LD -- WOŹNIAK Jerzy Z/0489/23 2023 LDK!
1 4 e 16 8.17 JAKŚ Aleksandra RKS Łódź 1998 Sen LD -- KOPEĆ Dominik B.D. B.D. Z/1333/14 2024
2 7 e 16 8.43 KWIATKOWSKA Dominika UKS LA Basket Warszawa 2005 U20 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5638/18 2024
3 9 e 16 8.69 VYNYCHENKO Daryna AZS Łódź 2005 U20 LD --
4 17 e 16 9.32 OBIELSKA Marta UKS Dziewiątka Kutno 2011 U14 LD -- KUDŁA Jacek # Z/3169/22 2024 LDK!
1 8 e 17 8.44 WISS Ida MLKS Polonia Środa Śląska 2009 U16 DS -- KUCZA Izabela # Z/6827/21 2024 LDK!
2 10 e 17 8.70 DZIEWICKA Lidia UKS Orzełki Warszawa 2006 U18 MZ -- BOGUCKI Michał Z/2792/20 2024 LDK!
3 12 e 17 8.94 MAŹNIEWSKA Nikola MLKS Polonia Środa Śląska 2010 U14 DS -- KUCZA Izabela # Z/6831/21 2024 LDK!
4 18 e 17 9.44 STASZEWSKA Tola UKS Czempion Bełchatów 2012 U12 LD -- RYBARCZYK Dariusz # Z/1234/22 2024 LDK!
5 25 e 17 10.15 LAMPARSKA Maria UKS Azymut Pabianice 2012 U12 LD -- WOŹNIAK Jerzy Z/0490/23 2023 LDK!
6 26 e 17 10.24 LANDOS Lena UKS Azymut Pabianice 2012 U12 LD -- WOŹNIAK Jerzy Z/0492/23 2024 LDK!
1 6 e 18 8.41 JAKUBIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2007 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/2600/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 11 e 18 8.85 SMOLIŃSKA Daria GKS Start Długołęka 2010 U14 DS -- BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk # , Z/2433/21 , 2024 LDK!
3 13 e 18 9.03 KĘPIŃSKA Julia GKS Start Długołęka 2010 U14 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/6375/22 2024 LDK!
4 14 e 18 9.21 ZIĘBA Nikola LKS Omega Kleszczów 2010 U14 LD -- URBANIAK Mateusz Z/0506/23 2024
5 15 e 18 9.25 OWCZAREK Lena UKS Czempion Bełchatów 2010 U14 LD -- RYBARCZYK Dariusz Z/7880/21 2024 LDK!
6 22 e 18 9.66 WIECZORKOWSKA Antonina RKS Łódź 2011 U14 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/4635/23 2024
1 1 f 1 7.70 TOMCZYK Zofia UMLKS Pegaz Opoczno 2008 U16 LD -- GRABOLUS Marek Z/2525/20 2024 LDK!  SKN   OSU  
2 2 f 1 7.92 PIĄTKOWSKA Hanna LKS MOSiR Sieradz 2008 U16 LD -- B.D. GABRYSIAK Marcin , Z/1978/21 , 2024 LDK!
3 3 f 1 8.24 NOWAK Helena GKS Start Długołęka 2008 U16 DS -- BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk , Z/1076/20 , 2024 LDK!  OSU  
4 4 f 1 8.33 PAWLAK Adrianna UKS LA Basket Warszawa 2008 U16 MZ -- BOROŃ Adam # Z/5561/22 2024 LDK!
5 5 f 1 8.39 RAMA Pola KS Warszawianka W-wa 2008 U16 MZ -- GĘBSKI Adam Z/0637/23 2024
6 6 f 1 8.42 SOCHACKA Aleksandra UKS LA Basket Warszawa # 2009 U16 MZ -- BOROŃ Aldona # Z/0749/24 2024 LDK!
1 1 f 2 7.90 DOMAGAŁA Małgorzata UKS Czempion Bełchatów 2007 U18 LD -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz Z/3465/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 2 f 2 7.92 ZOCHNIAK Amelia UKS Czempion Bełchatów 2007 U18 LD -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/3464/19 , 2024 5 LDK!  SKN   OSU   KN B  
3 3 f 2 8.26 TRAWIŃSKA Maria UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/4356/20 2024 LDK!  OSU  
4 4 f 2 8.27 TRYBA Martyna GKS Start Długołęka 2006 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/0205/20 2024  OSU  
5 5 f 2 8.29 JEZIORSKA Marika MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U18 LD -- KOWALSKI Robert Z/0184/20 2024 LDK!
6 6 f 2 8.38 OLCZYK Anna UKS Czempion Bełchatów 2007 U18 LD -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/3462/19 , 2024 5 LDK!  KNF   OSU  
1 1 f 3 8.35 JACAK Julia RKS Łódź 2004 U20 LD -- KOWALCZYK Katarzyna KRAKOWIAK Lech B.D. , Z/0673/18 , 2024 LDK!  KN B  
2 2 f 3 8.75 KŁOSIŃSKA Sara MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U20 LD -- B.D.
3 3 f 3 8.86 SOCHACZEWSKA Oliwia RKS Łódź 2004 U20 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0505/19 2024
4 4 f 3 9.22 SEREK Martyna UKS Dziewiątka Kutno 2004 U20 LD --
1 1 f 4 7.71 MŁODAWSKA Karolina KKL Kielce 1996 Sen SK -- B.D. B.D. # Z/0840/12 2024 1  SKN   KNS  
2 2 f 4 7.95 LITWINIEC Karolina UKS Orzełki Warszawa 2004 U20 MZ -- LDK!
3 3 f 4 8.15 SIEWIERSKA Pola KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ -- GRALEWSKI Wojciech B.D. # Z/2947/17 2024
4 4 f 4 8.20 LIPIŃSKA Gabriela KKL Kielce 2005 U20 SK -- LIPIŃSKI Zdzisław Z/4905/21 2023  OSU   KN B  
5 5 f 4 8.23 JAKŚ Aleksandra RKS Łódź 1998 Sen LD -- KOPEĆ Dominik B.D. B.D. Z/1333/14 2024
6 6 f 4 8.38 JAKUBIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2007 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/2600/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
200 m K
1 1 s 1 27.17 LITWINIEC Karolina UKS Orzełki Warszawa 2004 U20 MZ III LDK!
2 2 s 1 27.26 JABŁOŃSKA Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U20 LD III TOMCZYK Kazimierz Z/0823/18 2024  KN B  
1 4 s 2 27.75 TRAWIŃSKA Maria UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ IV BOROŃ Adam Z/4356/20 2024 LDK!  OSU  
2 12 s 2 28.85 TRYBA Martyna GKS Start Długołęka 2006 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/0205/20 2024  OSU  
3 22 s 2 29.78 JOŃSKA Natalia LZS KL Kotwica Brzeg 2006 U18 OP -- ZOK Roman Z/3029/19 2024 BEZ LDK!
1 3 s 3 27.71 KWIATKOWSKA Dominika UKS LA Basket Warszawa 2005 U20 MZ IV ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5638/18 2024
2 6 s 3 27.86 ZAŁĘCZNA Roksana UKS Czempion Bełchatów 2007 U18 LD IV RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/1469/21 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
1 5 s 4 27.78 LUBNAUER Julia MKS Aleksandrów Łódzki # 2005 U20 LD IV B.D. Z/0258/18 2024 LDK!  SKN   KN B  
2 17 s 4 29.06 MYKITA Antonina LZS KL Kotwica Brzeg 2008 U16 OP V ZOK Patrycja Z/10983/21 2023 LDK!
1 13 s 5 28.87 SOCHACZEWSKA Oliwia RKS Łódź 2004 U20 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0505/19 2024
2 20 s 5 29.53 PORADECKA Adrianna MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U18 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0214/19 2022 LDK!
3 29 s 5 31.24 OWCZAREK Lena UKS Czempion Bełchatów 2010 U14 LD -- RYBARCZYK Dariusz Z/7880/21 2024 LDK!
1 10 s 6 28.67 CHŁOPIK Łucja UKS MTE Milanówek 2008 U16 MZ V SOBIERAJ Aneta SOBIERAJ Aneta , Z/2007/19 , 2024 BEZ LDK!
2 14 s 6 28.98 DZIEWICKA Lidia UKS Orzełki Warszawa 2006 U18 MZ -- BOGUCKI Michał Z/2792/20 2024 LDK!
3 34 s 6 32.23 MARCZYK Julia RKS Łódź 2007 U18 LD -- KARP Sławomir # LDK!
1 9 s 7 28.17 TOMCZUK Julia MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD IV TOMCZYK Kazimierz Z/0001/20 2024 LDK!
2 21 s 7 29.69 CHALABA Julia UKS Orzełki Warszawa 2006 U18 MZ -- BOGUCKI Michał Z/0680/22 2024 LDK!
3 25 s 7 30.07 OLCZYK Agnieszka KS Dynamic Łódź 1979 Masters LD -- GOWORSKI Tomasz Z/1590/22 2024
1 23 s 8 29.80 KLIM Nadia MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD V TOMCZYK Kazimierz Z/10206/21 2024 LDK!
2 26 s 8 30.20 SMOLIŃSKA Daria GKS Start Długołęka 2010 U14 DS V BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk # , Z/2433/21 , 2024 LDK!
3 32 s 8 31.97 PATURAJ Natalia RKS Łódź 2008 U16 LD --
1 8 s 10 28.14 PAWLAK Adrianna UKS LA Basket Warszawa 2008 U16 MZ IV BOROŃ Adam # Z/5561/22 2024 LDK!
2 16 s 10 29.02 USENKO Polina AZS Łódź 2007 U18 LD -- KUCZKOWSKI Piotr Z/5696/22 2024
3 31 s 10 31.92 MAZUR Marta RKS Łódź 2008 U16 LD -- KOWALCZYK Katarzyna KOPEĆ Dominik # , Z/3010/21 , 2024 LDK!
1 27 s 11 30.44 DANYLENKO Veronika RKS Łódź 2009 U16 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/0877/23 2024
  s 11 DQ NAWROCKA Zofia UKS LA Basket Warszawa 2008 U16 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5218/22 2024 LDK!
1 11 s 12 28.75 KORYCKA Anna UKS MTE Milanówek 2007 U18 MZ -- SOBIERAJ Aneta SOBIERAJ Aneta , Z/0831/18 , 2024 BEZ LDK!
2 15 s 12 29.00 CHMIEL Hanna RKS Łódź 2009 U16 LD V SZABLEWSKI Tadeusz Z/0649/22 2024
3 19 s 12 29.41 POTERAJ Wanda RKS Łódź 2008 U16 LD V KRAKOWIAK Lech Z/1712/21 2024 LDK!
1 18 s 13 29.11 WISS Ida MLKS Polonia Środa Śląska 2009 U16 DS V KUCZA Izabela # Z/6827/21 2024 LDK!
2 35 s 13 32.95 WIŚNIEWSKA Lena UKS MTE Milanówek 2009 U16 MZ -- SOBIERAJ Aneta Z/2968/22 2024 LDK!
3 36 s 13 33.43 FRÓG Anna RKS Łódź 2008 U16 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/0647/22 2024
1 24 s 14 29.92 SKUPIŃSKA Maria RKS Łódź 2007 U18 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0275/21 2024
2 28 s 14 30.82 KOPKA Kinga RKS Łódź 2008 U16 LD -- KOWALCZYK Katarzyna LDK!
3 30 s 14 31.60 ZIĘBA Nikola LKS Omega Kleszczów 2010 U14 LD -- URBANIAK Mateusz Z/0506/23 2024
1 7 s 15 28.07 NOWAK Aleksandra RKS Łódź 2001 U23 LD -- B.D.
2 33 s 15 32.01 GWIZDAŁA Martyna RKS Łódź 2008 U16 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/0650/22 2024
300 m K
1 1 s 1 43.36 PIĄTKOWSKA Hanna LKS MOSiR Sieradz 2008 U16 LD III B.D. GABRYSIAK Marcin , Z/1978/21 , 2024 LDK!
2 3 s 1 44.29 JABŁOŃSKA Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U20 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0823/18 2024  KN B  
3 8 s 1 46.41 KORYCKA Anna UKS MTE Milanówek 2007 U18 MZ -- SOBIERAJ Aneta SOBIERAJ Aneta , Z/0831/18 , 2024 BEZ LDK!
1 5 s 2 45.54 DZIEWICKA Lidia UKS Orzełki Warszawa 2006 U18 MZ -- BOGUCKI Michał Z/2792/20 2024 LDK!
2 6 s 2 46.15 CHŁOPIK Łucja UKS MTE Milanówek 2008 U16 MZ IV SOBIERAJ Aneta SOBIERAJ Aneta , Z/2007/19 , 2024 BEZ LDK!
3 15 s 2 48.02 PORADECKA Adrianna MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U18 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0214/19 2022 LDK!
1 4 s 3 45.04 KICUŁA Daria MKS MOS Wrocław # 2008 U16 DS IV ROSTEK William Z/2436/21 2024 LDK!  OSU  
2 11 s 3 47.48 WASILEWSKA Michalina AZS Łódź 2008 U16 LD V BRÓDKA Daniel Z/1656/21 2024
3 29 s 3 54.54 SZEWCZYK Antonina LKS MOSiR Sieradz 2010 U14 LD -- GABRYSIAK Marcin Z/5225/22 2024 LDK!
1 7 s 4 46.23 TOMCZUK Julia MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD IV TOMCZYK Kazimierz Z/0001/20 2024 LDK!
2 9 s 4 47.02 NOWAK Martyna GKS Start Długołęka 2008 U16 DS V BENKOWSKI Henryk Z/14160/21 2024 LDK!  OSU  
3 14 s 4 47.85 JEZIORSKA Marika MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U18 LD -- KOWALSKI Robert Z/0184/20 2024 LDK!
1 13 s 5 47.70 GIERUS Tatiana MLKS Echo Twardogóra 2008 U16 DS V CZAJKOWSKI Waldemar Z/0151/21 2024 LDK!
2 17 s 5 48.51 WODNICKA Maja MLKS Echo Twardogóra 2009 U16 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar Z/0155/21 2024 LDK!
3 18 s 5 48.73 KOZAKIEWICZ Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD -- LDK!
1 10 s 6 47.23 KACZMAREK Maja LKS MOSiR Sieradz 2009 U16 LD V KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra , Z/1981/21 , 2024 LDK!
2 12 s 6 47.56 GENDERA Antonina GKS Start Długołęka 2009 U16 DS V BENKOWSKI Henryk Z/0500/23 2024 LDK!  OSU  
1 20 s 7 49.78 SZOR Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0511/23 2024
2 27 s 7 52.89 BUKOWSKA Zofia MLKS Echo Twardogóra 2007 U18 DS -- OLSZAŃSKI Paweł Z/14232/21 2024 LDK!
3 31 s 7 55.80 KOZIARSKA Emilia MLKS Polonia Środa Śląska 2008 U16 DS -- KUCZA Izabela # Z/2446/22 2024 LDK!
1 2 s 8 43.98 LUBNAUER Julia MKS Aleksandrów Łódzki # 2005 U20 LD -- B.D. Z/0258/18 2024 LDK!  SKN   KN B  
2 22 s 8 50.22 LABUS Alicja RKS Łódź 2009 U16 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz # Z/7566/21 2024 LDK!
3 24 s 8 51.74 KOCHANOWSKA Iga MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/3158/22 2023
1 19 s 9 49.43 TADEUSIAK Julia UKS Błyskawica Domaniewice 2008 U16 LD -- B.D. Z/6233/22 2024
2 21 s 9 50.16 KANGELIDIS Antonina RKS Łódź 2009 U16 LD -- JASZCZAK Stanisław Z/5532/22 2024
3 28 s 9 54.12 GÓRA Wiktoria LKS MOSiR Sieradz 2009 U16 LD -- GABRYSIAK Marcin # Z/5223/22 2024 LDK!
1 16 s 10 48.03 GOGOLIN Kesja MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD V TOMCZYK Kazimierz Z/0510/23 2023
2 23 s 10 50.79 WESOŁOWSKA Kalina MLKS Echo Twardogóra 2009 U16 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar Z/0154/21 2024 LDK!
3 25 s 10 52.19 KUBIAK Zoja RKS Łódź 2011 U14 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/4634/23 2024
1 26 s 11 52.28 WITOSŁAWSKA Zofia RKS Łódź 2010 U14 LD -- #
2 30 s 11 54.84 WIECZORKOWSKA Antonina RKS Łódź 2011 U14 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/4635/23 2024
600 m K
1 1 s 1 1:39.87 RĘBACZ Paulina KS Żeglina Sieradz 2004 U20 LD -- NOWAK Mieczysław B.D. Z/4077/17 2024  SKN   KN B  
2 2 s 1 1:39.99 KAROLCZUK Martyna LUKS Boguszyce 2005 U20 LD -- B.D. MAJCHER Elżbieta , Z/0221/19 , 2024 BEZ LDK!  KN B  
3 5 s 1 1:48.33 HAŁADAJ Barbara LKS Omega Kleszczów # 2007 U18 LD -- RYBARCZYK Dariusz BEDNARSKI Tomasz # , Z/3461/19 , 2024 LDK!  OSU  
4 6 s 1 1:49.06 JAKUBOWSKA Magdalena MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD -- KOWALSKI Robert Z/5166/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
1 3 s 2 1:43.39 GÓRSKA Antonina LUKS Boguszyce 2008 U16 LD IV MAJCHER Elżbieta GÓRSKI Mariusz # , Z/0484/20 , 2024 LDK!
2 4 s 2 1:47.54 DŻUGAJ Martyna MLKS Echo Twardogóra 2009 U16 DS V WODNICKI Łukasz Z/0150/21 2024 LDK!
3 8 s 2 1:50.78 RACHWALSKA Zofia KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella # Z/4343/20 2024 LDK!
4 10 s 2 1:52.88 ŻOCHOWSKA Bianka MKS Pałac Młodzieży Katowice 2008 U16 SL -- B.D. Z/4079/20 2024
5 11 s 2 1:55.52 KOCZYWĄS Nikola LUKS Boguszyce 2009 U16 LD -- SUPEŁ Dorota Z/0490/20 2024 LDK!
6 15 s 2 2:02.53 NIEWIADOMSKA Hanna AZS Łódź 2007 U18 LD -- KUCZKOWSKI Piotr Z/7994/21 2024
  s 2 DNF KUBA Aleksandra LUKS Boguszyce 2009 U16 LD -- SUPEŁ Dorota Z/0485/20 2024 LDK!
1 7 s 3 1:50.27 HURYN Julia MLKS Echo Twardogóra 2008 U16 DS -- WODNICKI Łukasz Z/4021/22 2024 LDK!
2 9 s 3 1:52.18 LEWANDOWSKA Kalina LKS MOSiR Sieradz 2009 U16 LD -- KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra Z/5224/22 2024 LDK!
3 12 s 3 1:56.37 LIBERA Lena MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD -- KOWALSKI Robert Z/0167/23 2024 LDK!
4 13 s 3 1:57.93 ORZECHOWSKA Oliwia LKS MOSiR Sieradz 2010 U14 LD -- GABRYSIAK Marcin # Z/0408/23 2024 LDK!
5 14 s 3 1:59.56 SMYKA Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD -- KOWALSKI Robert Z/8007/21 2024 LDK!
6 16 s 3 2:06.71 BASIAK Emilia MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD -- KOWALSKI Robert Z/0169/23 2024 LDK!
1000 m K
1 1 s 1 3:06.10 KOPEĆ Oliwia KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2690/21 2024  KNF  
2 2 s 1 3:47.40 JURA Maja LKS Zuza Running Team Opoczno 2012 U12 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/4254/21 2024 LDK!
3 3 s 1 3:48.72 BOLEK Nikola LKS Zuza Running Team Opoczno 2010 U14 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/4251/21 2024 LDK!
4 4 s 1 3:59.27 DZIANACH Zuzanna LKS Zuza Running Team Opoczno 2012 U12 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/2491/22 2024 LDK!
60 m pł K Mł (76.2/8.0) K
1 1 e 1 9.11 WIESZTORT Laura AZS UMCS Lublin # 2008 U16 LU -- WIESZTORT Marek # Z/2849/19 2024 LDK!
2 4 e 1 9.85 SOCHACKA Aleksandra UKS LA Basket Warszawa # 2009 U16 MZ -- BOROŃ Aldona # Z/0749/24 2024 LDK!
3 6 e 1 10.17 KARASIEWICZ Julia UKS Dziewiątka Kutno 2008 U16 LD -- KUDŁA Jacek # Z/0730/19 2024 LDK!
4 7 e 1 11.15 CHMIEL Hanna RKS Łódź 2009 U16 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/0649/22 2024
  e 1 DNF IDCZAK Wiktoria MKLA Łęczyca 2008 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/8313/21 2024 LDK!  OSU  
1 2 e 2 9.59 KICUŁA Daria MKS MOS Wrocław # 2008 U16 DS -- ROSTEK William Z/2436/21 2024 LDK!  OSU  
2 3 e 2 9.80 NOWAKOWSKA Jagoda UKS Vis Skierniewice 2008 U16 LD -- KORWEK Joanna Z/3819/19 2024 LDK!
3 5 e 2 10.05 WRÓBEL Lena RKS Łódź # 2008 U16 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0606/23 2024
4 8 e 2 11.18 LABUS Alicja RKS Łódź 2009 U16 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz # Z/7566/21 2024 LDK!
5 9 e 2 11.67 GWIZDAŁA Martyna RKS Łódź 2008 U16 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/0650/22 2024
6 10 e 2 11.81 PATURAJ Natalia RKS Łódź 2008 U16 LD --
1 1 f 1 9.15 WIESZTORT Laura AZS UMCS Lublin # 2008 U16 LU -- WIESZTORT Marek # Z/2849/19 2024 LDK!
2 2 f 1 9.52 KICUŁA Daria MKS MOS Wrocław # 2008 U16 DS -- ROSTEK William Z/2436/21 2024 LDK!  OSU  
3 3 f 1 9.68 SOCHACKA Aleksandra UKS LA Basket Warszawa # 2009 U16 MZ -- BOROŃ Aldona # Z/0749/24 2024 LDK!
4 4 f 1 9.73 NOWAKOWSKA Jagoda UKS Vis Skierniewice 2008 U16 LD -- KORWEK Joanna Z/3819/19 2024 LDK!
5 5 f 1 10.19 KARASIEWICZ Julia UKS Dziewiątka Kutno 2008 U16 LD -- KUDŁA Jacek # Z/0730/19 2024 LDK!
6 6 f 1 10.22 WRÓBEL Lena RKS Łódź # 2008 U16 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0606/23 2024
60 m pł K J Mł K
1 1 e 1 8.62 ZOCHNIAK Amelia UKS Czempion Bełchatów 2007 U18 LD -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/3464/19 , 2024 5 LDK!  SKN   OSU   KN B  
2 2 e 1 9.29 OLCZYK Anna UKS Czempion Bełchatów 2007 U18 LD -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/3462/19 , 2024 5 LDK!  KNF   OSU  
3 3 e 1 9.85 JAKUBIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2007 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/2600/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 4 e 1 10.04 KATA Magdalena TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U18 LU -- B.D. GDAŃSKA Małgorzata WAWRZUSISZYN Tomasz , Z/0430/20 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 5 e 1 10.26 JASKULSKA Oliwia Maria UKS Orzełki Warszawa 2006 U18 MZ -- LDK!
1 1 f 1 9.16 OLCZYK Anna UKS Czempion Bełchatów 2007 U18 LD -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/3462/19 , 2024 5 LDK!  KNF   OSU  
2 2 f 1 9.54 JAKUBIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2007 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/2600/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 3 f 1 10.02 KATA Magdalena TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U18 LU -- B.D. GDAŃSKA Małgorzata WAWRZUSISZYN Tomasz , Z/0430/20 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 4 f 1 10.23 JASKULSKA Oliwia Maria UKS Orzełki Warszawa 2006 U18 MZ -- LDK!
60 m pł K K
1 1 e 1 9.12 LUBNAUER Julia MKS Aleksandrów Łódzki # 2005 U20 LD -- B.D. Z/0258/18 2024 LDK!  SKN   KN B  
2 2 e 1 9.73 LOZOVYTSKA Anna KS AZS AWF Warszawa # 2005 U20 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena B.D. Z/3629/22 2024
1 1 f 1 9.23 LUBNAUER Julia MKS Aleksandrów Łódzki # 2005 U20 LD -- B.D. Z/0258/18 2024 LDK!  SKN   KN B  
2 2 f 1 9.40 LOZOVYTSKA Anna KS AZS AWF Warszawa # 2005 U20 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena B.D. Z/3629/22 2024
Wzwyż K
1 1 f 1 1.64 GAJDA Julia UKS MTE Milanówek 2008 U16 MZ II RODOWALD Olaf Z/0687/20 2024 LDK!
2 2 f 1 1.61 LOZOVYTSKA Anna KS AZS AWF Warszawa # 2005 U20 MZ III MAJ- MATUSIAK Marlena B.D. Z/3629/22 2024
3 3 f 1 1.56 KALEMBA Kinga GKS Start Długołęka 2004 U20 DS III BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk , Z/1310/18 , 2024 4 LDK!  OSU   KN B  
4 4 f 1 1.56 ANDRZEJCZAK Martyna MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U18 LD III LIPIŃSKI Leszek # Z/13487/21 2024  SKN   KN B  
5 5 f 1 1.41 KIJAŃSKA Nikola MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U18 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2630/21 2024
6 6 f 1 1.36 KARASIEWICZ Julia UKS Dziewiątka Kutno 2008 U16 LD -- KUDŁA Jacek # Z/0730/19 2024 LDK!
7 7 f 1 1.36 ZIELIŃSKA Joanna UKS MTE Milanówek 2008 U16 MZ -- SOBIERAJ Aneta GĘBSKI Adam # , Z/1457/18 , 2024 BEZ LDK!
8 8 f 1 1.36 KUŹMIŃSKA Karolina RKS Łódź 2003 U23 LD -- KRAKOWIAK Lech Z/1654/20 2022
9 9 f 1 1.36 WOJCIECHOWSKA Patrycja UKS Dziewiątka Kutno 2009 U16 LD -- KUDŁA Jacek Z/3178/22 2024 LDK!
10 10 f 1 1.21 OBIELSKA Marta UKS Dziewiątka Kutno 2011 U14 LD -- KUDŁA Jacek # Z/3169/22 2024 LDK!
Tyczka K
1 1 f 1 3.40 BISKUPSKA Natalia KKL Kielce 2005 U20 SK I JANUCHTA Krzysztof WRONA Agnieszka B.D. , Z/0483/19 , 2024 LDK!  KNF   SKN   OSU  
2 2 f 1 3.30 JAKÓBIEC Małgorzata RKS Łódź # 2006 U18 LD I ROJEK Julita LISIAK Adam , Z/0310/18 , 2024 LDK!  SKN   KN B  
3 3 f 1 3.20 BRZEZINSKA Katarzyna SL Olimpia Poznań 2008 U16 WP II CZERNIAK Przemysław Z/1692/20 2024 LDK!  SKN  
4 4 f 1 3.20 WODZIŃSKA Weronika MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U20 LD II OSTOJSKI Piotr Z/0295/18 2022 3 LDK!  SKN   KN B  
5 5 f 1 3.00 ŁOCHYŃSKA Weronika SL Olimpia Poznań 2008 U16 WP II CZERNIAK Przemysław Z/1696/20 2024 LDK!
6 6 f 1 3.00 BURDA Patrycja SL Olimpia Poznań 2008 U16 WP II CZERNIAK Przemysław Z/1693/20 2023 LDK!
7 7 f 1 2.80 WOJCIECHOWSKA Jagoda SL Olimpia Poznań 2010 U14 WP III CZERNIAK Przemysław Z/12791/21 2024 LDK!
8 8 f 1 2.80 LADWICH Lena SL Olimpia Poznań 2010 U14 WP III CZERNIAK Przemysław Z/1695/20 2024 LDK!
9 9 f 1 2.70 LUDWINIAK Amelia KS Warszawianka W-wa 2006 U18 MZ III GĘBSKI Adam Z/12111/21 2024
10 10 f 1 2.60 REMBOWSKA Zuzanna RKS Łódź 2005 U20 LD IV LDK!
10 10 f 1 2.60 PUK Sonia SL Olimpia Poznań 2003 U23 WP -- CZERNIAK Przemysław B.D. Z/0990/21 2024
12 12 f 1 2.60 BIENIAK Natalia MKLA Łęczyca 2005 U20 LD IV KUBIAK Robert Z/0071/19 2023 BEZ LDK!  OSU  
13 13 f 1 2.50 OLCZAK Liwia RKS Łódź 2006 U18 LD IV LISIAK Adam Z/0192/20 2024
14 14 f 1 2.30 ZIELIŃSKA Joanna UKS MTE Milanówek 2008 U16 MZ V SOBIERAJ Aneta GĘBSKI Adam # , Z/1457/18 , 2024 BEZ LDK!
15 15 f 1 2.30 STĘPIEŃ Nina RKS Łódź 2007 U18 LD -- LISIAK Adam Z/1240/22 2024
16 16 f 1 2.20 BABIAK Joanna KS Warszawianka W-wa 2007 U18 MZ -- GĘBSKI Adam Z/0580/23 2024
17 17 f 1 2.10 ANDRYSIAK Maja MKLA Łęczyca 2009 U16 LD V KUBIAK Robert Z/7521/21 2024 LDK!  OSU  
W dal K
1 1 f 1 5.56 WIESZTORT Laura AZS UMCS Lublin # 2008 U16 LU II WIESZTORT Marek # Z/2849/19 2024 LDK!
2 2 f 1 5.50 LIPIŃSKA Gabriela KKL Kielce 2005 U20 SK II LIPIŃSKI Zdzisław Z/4905/21 2023  OSU   KN B  
3 3 f 1 5.28 MAJCHRZAK Antonina MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U18 LD III ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0183/20 2024 LDK!  KN B  
4 4 f 1 5.12 LOZOVYTSKA Anna KS AZS AWF Warszawa # 2005 U20 MZ III MAJ- MATUSIAK Marlena B.D. Z/3629/22 2024
5 5 f 1 4.86 WRÓBEL Lena RKS Łódź # 2008 U16 LD IV GOWORSKI Tomasz Z/0606/23 2024
6 6 f 1 4.86 KŁOSIŃSKA Sara MKS Aleksandrów Łódzki 2004 U20 LD IV B.D.
7 7 f 1 4.85 KOSAK Julia MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD IV ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0509/23 2024
8 8 f 1 4.80 WOŹNIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ IV BOROŃ Adam Z/0811/20 2024 LDK!  OSU  
9 9 f 1 4.58 KATA Magdalena TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U18 LU -- B.D. GDAŃSKA Małgorzata WAWRZUSISZYN Tomasz , Z/0430/20 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
10 10 f 1 4.47 KĘPIŃSKA Julia GKS Start Długołęka 2010 U14 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/6375/22 2024 LDK!
11 11 f 1 4.42 JABŁOŃSKA Hanna MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/7872/21 2024
12 12 f 1 4.36 IDCZAK Wiktoria MKLA Łęczyca 2008 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/8313/21 2024 LDK!  OSU  
13 13 f 1 4.35 SEREK Martyna UKS Dziewiątka Kutno 2004 U20 LD --
14 14 f 1 4.31 KUBA Aleksandra LUKS Boguszyce 2009 U16 LD -- SUPEŁ Dorota Z/0485/20 2024 LDK!
15 15 f 1 4.30 PRYK Natalia UKS Jedynka Łowicz 2009 U16 LD -- KRET Waldemar # Z/1430/21 2024
16 16 f 1 4.16 GROBELNA Anna LKS MOSiR Sieradz 2008 U16 LD -- GABRYSIAK Marcin Z/1972/21 2023 LDK!
17 17 f 1 4.05 KUŹMIŃSKA Karolina RKS Łódź 2003 U23 LD -- KRAKOWIAK Lech Z/1654/20 2022
18 18 f 1 3.55 SZYMCZAK Zofia MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD -- SYGDZIAK Zofia LDK!
  f 1 NM OWCZAREK Lena UKS Czempion Bełchatów 2010 U14 LD -- RYBARCZYK Dariusz Z/7880/21 2024 LDK!
Trójskok K
1 1 f 1 11.57 NOWAK Helena GKS Start Długołęka 2008 U16 DS II BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk , Z/1076/20 , 2024 LDK!  OSU  
2 2 f 1 11.42 JACAK Julia RKS Łódź 2004 U20 LD III KOWALCZYK Katarzyna KRAKOWIAK Lech B.D. , Z/0673/18 , 2024 LDK!  KN B  
3 3 f 1 10.98 MASTERNAK Oliwia KKL Kielce 2004 U20 SK III TIETIERIN Paweł JANUCHTA Krzysztof B.D. # Z/0156/17 2024 LDK!
4 4 f 1 9.78 ZYS Joanna UKS 55 Łódź 2007 U18 LD -- PALISZEWSKI Maciej Z/5607/22 2024 LDK!
5 5 f 1 9.66 KIJAŃSKA Nikola MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U18 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2630/21 2024
6 6 f 1 9.56 IZDEBSKA Natalia MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U18 LD -- LIPIŃSKI Leszek Z/0631/21 2024 LDK!
60 m M
1 4 e 1 7.63 MAJEWSKI Krzysztof AZS Łódź 2008 U16 LD -- KUCZKOWSKI Piotr # Z/1645/21 2024
2 6 e 1 7.72 PROKOPIAK Kacper SKS Feniks Siedlce 2009 U16 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/0521/22 2024
3 20 e 1 7.96 WARSZAKOWSKI Artur AZS Łódź 2009 U16 LD -- BRÓDKA Daniel Z/1655/21 2024
4 22 e 1 8.01 MACIASZCZYK Krystian RKS Łódź 2008 U16 LD --
5 25 e 1 8.07 FLORCZAK Mateusz AZS Łódź 2009 U16 LD -- BRÓDKA Daniel Z/8519/21 2024
1 1 e 2 7.40 PRYK Mateusz UKS Jedynka Łowicz 2008 U16 LD -- KRET Waldemar # Z/1432/21 2024
2 9 e 2 7.79 KRAWCZYK Bartek MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2009 U16 LD -- WASIAK Patryk Z/0243/22 2024 LDK!
3 11 e 2 7.82 SZCZYGIELSKI Oliwier RKS Łódź # 2008 U16 LD -- WASIAK Jarosław # Z/0607/23 2024
4 13 e 2 7.83 NOWAK Aleksander AZS Łódź 2009 U16 LD -- BRÓDKA Daniel Z/0885/23 2024
5 14 e 2 7.88 FRĄTCZAK Bartłomiej MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/3161/22 2024
1 3 e 3 7.47 DOŁĘGA Szymon SKS Feniks Siedlce 2009 U16 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/0520/22 2024
2 7 e 3 7.75 NETZEL Jan MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD -- KOWALSKI Robert Z/7555/21 2024 LDK!
3 8 e 3 7.77 KRAKOWIAK Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD -- KOWALSKI Robert Z/0168/23 2024 LDK!
4 16 e 3 7.91 FRACH Igor LKS Omega Kleszczów 2008 U16 LD -- URBANIAK Mateusz Z/5058/22 2024
5 40 e 3 8.92 PIEKUT Igor LUKS Boguszyce 2009 U16 LD -- SUPEŁ Dorota Z/0359/20 2024
1 2 e 4 7.44 GARBICZ Alexander MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2008 U16 LD -- WASIAK Jarosław Z/1504/21 2024 LDK!
2 17 e 4 7.92 ZAWADZKI Konrad AZS Łódź 2008 U16 LD -- BRÓDKA Daniel Z/2608/21 2024
3 24 e 4 8.06 HOPPE Maksymilian MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2009 U16 LD --
4 35 e 4 8.59 MROCZKOWSKI Franciszek MKLA Łęczyca 2008 U16 LD -- KUBIAK Robert # Z/0294/22 2024 LDK!  OSU  
5 38 e 4 8.83 WIŚNIEWSKI Jędrzej UKS Dziewiątka Kutno 2009 U16 LD -- KUDŁA Jacek Z/0620/21 2024 LDK!
1 23 e 5 8.04 PAWLAK Patryk UKS 55 Łódź 2008 U16 LD -- GĘBARSKI Łukasz PALISZEWSKI Maciej , Z/4188/22 , 2024 LDK!
2 27 e 5 8.13 ROMANEK Adam GKS Start Długołęka 2008 U16 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/13959/21 2024 LDK!  OSU  
3 28 e 5 8.18 BORKOWSKI Dawid RKS Łódź 2009 U16 LD -- KOPEĆ Dominik Z/1501/21 2024
4 32 e 5 8.34 OSIECKI Jan UKS Dziewiątka Kutno 2009 U16 LD -- # LDK!
5 37 e 5 8.82 KAROLAK Jakub MKLA Łęczyca 2009 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/0890/22 2024 LDK!
6 41 e 5 8.94 ZAKRZEWSKI Wojciech GKS Start Długołęka 2009 U16 DS -- BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk # , Z/3044/21 , 2024 LDK!
1 15 e 6 7.90 SKONECZNY Mateusz UKS Vis Skierniewice 2008 U16 LD -- BARSKA Jolanta Z/3156/20 2023 LDK!
2 18 e 6 7.93 PODURGIEL Kazimierz GKS Start Długołęka 2008 U16 DS -- BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk , Z/4796/21 , 2024 LDK!  OSU  
3 26 e 6 8.09 SOBIERAJSKI Franciszek AZS Łódź 2008 U16 LD -- KUCZKOWSKI Piotr # Z/1698/21 2023
4 30 e 6 8.28 KACPRZAK Piotr AZS Łódź 2009 U16 LD -- BRÓDKA Daniel Z/1637/21 2024
5 34 e 6 8.52 PAWŁOWSKI Oskar MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2009 U16 LD -- WASIAK Jarosław Z/0599/23 2024
6 43 e 6 9.65 DERYNG Oskar RKS Łódź 2008 U16 LD -- KOPEĆ Dominik Z/0749/23 2024
1 5 e 7 7.66 WYSOCKI Aleksander MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD -- KOWALSKI Robert Z/3316/22 2024 LDK!
2 12 e 7 7.83 SAMUL Jan UKS LA Basket Warszawa 2008 U16 MZ -- BOROŃ Adam RĄCZKA Elżbieta # Z/3042/20 2024 LDK!
3 21 e 7 7.97 KUBASIK Jakub AZS Łódź 2008 U16 LD -- KUCZKOWSKI Piotr # Z/3505/21 2024
4 33 e 7 8.38 STRZELECKI Tomasz RKS Łódź 2009 U16 LD -- # LDK!
5 36 e 7 8.79 MICHALAK-WYDRA Jan MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2008 U16 LD -- WASIAK Jarosław Z/0600/23 2024
6 39 e 7 8.89 JAREK Kajetan MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2009 U16 LD --
1 10 e 8 7.80 ZAWADZKI Szymon AZS Łódź 2008 U16 LD -- BRÓDKA Daniel Z/2609/21 2024
2 19 e 8 7.93 GOŁDYN Jan MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD -- KOWALSKI Robert Z/1554/21 2024 LDK!
3 29 e 8 8.19 SOBCZAK Szymon MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD -- KOWALSKI Robert Z/0633/21 2024 LDK!
4 31 e 8 8.30 PAZIK Aleksander MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD -- KOWALSKI Robert Z/7557/21 2024 LDK!
5 42 e 8 9.23 SAŁKOWSKI Aleksander MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2009 U16 LD -- WASIAK Jarosław Z/0595/23 2023
1 1 e 9 7.21 ZALEGA Jonatan MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD -- B.D. KOWALSKI Robert , Z/3808/19 , 2024 LDK!
2 2 e 9 7.33 ŻACZKIEWICZ Bartosz UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD -- BARSKA Jolanta Z/3580/20 2024 LDK!  KN B  
3 10 e 9 7.73 WILIŃSKI Piotr AZS Łódź 2007 U18 LD -- KUCZKOWSKI Piotr Z/1391/21 2024
4 11 e 9 7.77 ĆWIK Tomasz UKS LA Basket Warszawa 2007 U18 MZ -- LDK!  OSU  
5 12 e 9 7.88 WRONKA Kacper UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5444/18 2024 LDK!
6 16 e 9 8.00 WŁODARCZYK Natan MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U18 LD --
1 4 e 10 7.40 NOWICKI Filip UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD -- BARSKA Jolanta Z/0408/19 2024 LDK!  KN B  
2 8 e 10 7.66 MAJ Piotr AZS Łódź 2007 U18 LD -- KUCZKOWSKI Piotr Z/5641/22 2024
3 9 e 10 7.70 BOCZKOWSKI-LESIAK Michał MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U18 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/4161/19 2024 LDK!  KN B  
4 15 e 10 8.00 SYNAJEWSKI Michał UKS Vis Skierniewice 2007 U18 LD -- BARSKA Jolanta Z/7588/21 2024 LDK!
5 17 e 10 8.14 BACHMAN Alan RKS Łódź 2007 U18 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0272/21 2024
6 18 e 10 8.45 GNUS Gabriel GKS Start Długołęka 2006 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/0570/23 2023
1 3 e 11 7.36 STALA Wiktor AZS Łódź 2007 U18 LD -- SYGDZIAK Zofia KUCZKOWSKI Piotr , Z/0835/21 , 2024 LDK!  KN B  
2 5 e 11 7.45 MARKOWSKI Mikołaj GKS Start Długołęka 2007 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/13518/21 2024 LDK!  OSU  
3 6 e 11 7.51 ANTCZAK Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U18 LD -- KOWALSKI Robert Z/1960/21 2024 LDK!
4 7 e 11 7.65 MIROWSKI Adam AZS Łódź 2007 U18 LD -- KUCZKOWSKI Piotr Z/3004/21 2024  KN B  
5 13 e 11 7.95 SUKIENNIK Oliwier RKS Łódź 2007 U18 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0276/21 2024
6 14 e 11 7.99 SMYKA Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD -- KOWALSKI Robert Z/0185/20 2024 LDK!
1 3 e 12 7.21 GONKIEWICZ Jan GKS Start Długołęka 2005 U20 DS -- BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk , Z/5731/18 , 2024 5 LDK!  OSU   KN B  
2 5 e 12 7.40 WOŹNIAK Hubert MKLA Łęczyca 2005 U20 LD -- KUBIAK Robert Z/0086/20 2024  SKN   OSU   KN B  
3 6 e 12 7.52 WOJTANIA Łukasz RKS Łódź 2004 U20 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/1946/21 2024
4 10 e 12 8.12 GOŁĘBIOWSKI Jan UKS Vis Skierniewice 2005 U20 LD -- BARSKA Jolanta Z/0426/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
5 11 e 12 8.22 WEDER Paweł RKS Łódź 2005 U20 LD -- LDK!
1 2 e 13 7.03 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/3569/18 2024 BEZ LDK!  KNF   SKN   OSU  
2 1 e 13 7.03 SZYMAŃSKI Daniel UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U20 LD -- GRABOLUS Marek Z/1022/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 4 e 13 7.33 CZERWIŃSKI Piotr GKS Start Długołęka 2005 U20 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/3763/19 2024  OSU   KN B  
4 7 e 13 7.70 WOJTASZEK Ignacy UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U20 LD -- GRABOLUS Marek Z/0221/23 2024 LDK!  OSU  
5 8 e 13 7.78 SKRZEK Bartłomiej GKS Start Długołęka 2005 U20 DS -- B.D. MIKOŁAJCZYK Wiesława BENKOWSKI Henryk , Z/1353/19 , 2023 LDK!  OSU  
6 9 e 13 7.99 WIROWSKI Aleksander RKS Łódź 2005 U20 LD -- LDK!
1 1 e 14 6.99 PĘCZEK Piotr RKS Łódź 2002 U23 LD -- B.D. MANTYK Łukasz B.D. # , Z/3531/16 , 2024 LDK!  SKN   KN B  
2 3 e 14 7.30 MAZUR Jakub KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ -- GRALEWSKI Wojciech Z/2636/21 2023
3 9 e 14 8.89 PRAŻUCH Filip UKS 55 Łódź 2010 U14 LD -- PALISZEWSKI Maciej Z/10056/21 2024
4 12 e 14 9.29 NOWICKI Nataniel MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2010 U14 LD -- WASIAK Patryk Z/0245/22 2024
1 2 e 15 7.16 KOZIOŁ Jakub RKS Łódź 1999 Sen LD -- B.D.
2 5 e 15 7.91 MIZIOŁEK Wiktor RKS Łódź 2002 U23 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/1478/20 2024
3 10 e 15 8.92 ZAŁĘCZNY Tymoteusz UKS Czempion Bełchatów 2012 U12 LD -- RYBARCZYK Dariusz Z/1100/22 2024 LDK!
4 13 e 15 9.42 WESOŁOWSKI Stanisław UKS Azymut Pabianice 2012 U12 LD -- WOŹNIAK Jerzy Z/0493/23 2024 LDK!
1 4 e 16 7.71 MILLER Tomasz AZS Łódź 2006 U18 LD -- KUCZKOWSKI Piotr Z/1392/21 2024
2 6 e 16 8.02 GROTKOWSKI Franciszek MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2010 U14 LD -- WASIAK Jarosław Z/0240/22 2024 LDK!
3 7 e 16 8.50 MILCZARSKI Mikołaj RKS Łódź 2007 U18 LD -- KOWALCZYK Katarzyna LDK!
4 8 e 16 8.84 ZDUNIAK Krzysztof KS Dynamic Łódź 1957 Masters LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0155/19 2024
5 11 e 16 9.03 SPANIALSKI Jakub UKS Azymut Pabianice 2010 U14 LD -- WOŹNIAK Jerzy Z/0498/23 2023 LDK!
1 1 f 1 7.34 PRYK Mateusz UKS Jedynka Łowicz 2008 U16 LD -- KRET Waldemar # Z/1432/21 2024
2 2 f 1 7.42 DOŁĘGA Szymon SKS Feniks Siedlce 2009 U16 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/0520/22 2024
3 3 f 1 7.49 GARBICZ Alexander MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2008 U16 LD -- WASIAK Jarosław Z/1504/21 2024 LDK!
4 4 f 1 7.53 MAJEWSKI Krzysztof AZS Łódź 2008 U16 LD -- KUCZKOWSKI Piotr # Z/1645/21 2024
5 5 f 1 7.65 PROKOPIAK Kacper SKS Feniks Siedlce 2009 U16 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/0521/22 2024
6 6 f 1 7.69 WYSOCKI Aleksander MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD -- KOWALSKI Robert Z/3316/22 2024 LDK!
1 1 f 2 7.17 ZALEGA Jonatan MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD -- B.D. KOWALSKI Robert , Z/3808/19 , 2024 LDK!
2 2 f 2 7.27 ŻACZKIEWICZ Bartosz UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD -- BARSKA Jolanta Z/3580/20 2024 LDK!  KN B  
3 3 f 2 7.37 STALA Wiktor AZS Łódź 2007 U18 LD -- SYGDZIAK Zofia KUCZKOWSKI Piotr , Z/0835/21 , 2024 LDK!  KN B  
4 4 f 2 7.45 MARKOWSKI Mikołaj GKS Start Długołęka 2007 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/13518/21 2024 LDK!  OSU  
5 5 f 2 7.52 ANTCZAK Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U18 LD -- KOWALSKI Robert Z/1960/21 2024 LDK!
6 6 f 2 7.53 NOWICKI Filip UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD -- BARSKA Jolanta Z/0408/19 2024 LDK!  KN B  
1 1 f 3 7.24 CZERWIŃSKI Piotr GKS Start Długołęka 2005 U20 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/3763/19 2024  OSU   KN B  
2 2 f 3 7.25 GONKIEWICZ Jan GKS Start Długołęka 2005 U20 DS -- BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk , Z/5731/18 , 2024 5 LDK!  OSU   KN B  
3 3 f 3 7.41 WOŹNIAK Hubert MKLA Łęczyca 2005 U20 LD -- KUBIAK Robert Z/0086/20 2024  SKN   OSU   KN B  
4 4 f 3 7.53 WOJTANIA Łukasz RKS Łódź 2004 U20 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/1946/21 2024
1 1 f 4 6.93 PĘCZEK Piotr RKS Łódź 2002 U23 LD -- B.D. MANTYK Łukasz B.D. # , Z/3531/16 , 2024 LDK!  SKN   KN B  
2 2 f 4 7.16 KOZIOŁ Jakub RKS Łódź 1999 Sen LD -- B.D.
3 3 f 4 7.21 MAZUR Jakub KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ -- GRALEWSKI Wojciech Z/2636/21 2023
4 4 f 4 7.74 MILLER Tomasz AZS Łódź 2006 U18 LD -- KUCZKOWSKI Piotr Z/1392/21 2024
5 5 f 4 7.90 MIZIOŁEK Wiktor RKS Łódź 2002 U23 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/1478/20 2024
6 6 f 4 8.04 GROTKOWSKI Franciszek MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2010 U14 LD -- WASIAK Jarosław Z/0240/22 2024 LDK!
200 m M
1 2 s 1 23.78 GONKIEWICZ Jan GKS Start Długołęka 2005 U20 DS IV BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk , Z/5731/18 , 2024 5 LDK!  OSU   KN B  
2 4 s 1 24.56 WOŹNIAK Hubert MKLA Łęczyca 2005 U20 LD -- KUBIAK Robert Z/0086/20 2024  SKN   OSU   KN B  
3 10 s 1 25.18 MARAŃDA Kacper LKS Żelazny Opoczno Running Team 2005 U20 LD -- WOJTAREK Jacek Z/3952/20 2024 LDK!
1 5 s 2 24.84 MILLER Tomasz AZS Łódź 2006 U18 LD -- KUCZKOWSKI Piotr Z/1392/21 2024
2 12 s 2 25.60 BIAŁEK Kacper GKS Start Długołęka 2004 U20 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/2774/18 2023 5
3 14 s 2 25.98 WILIŃSKI Piotr AZS Łódź 2007 U18 LD -- KUCZKOWSKI Piotr Z/1391/21 2024
1 7 s 3 25.10 WRONKA Kacper UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5444/18 2024 LDK!
2 15 s 3 26.05 WIROWSKI Aleksander RKS Łódź 2005 U20 LD -- LDK!
3 19 s 3 26.76 FRACH Igor LKS Omega Kleszczów 2008 U16 LD -- URBANIAK Mateusz Z/5058/22 2024
1 16 s 4 26.08 MIZIOŁEK Wiktor RKS Łódź 2002 U23 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/1478/20 2024
2 17 s 4 26.15 BACHMAN Alan RKS Łódź 2007 U18 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0272/21 2024
1 13 s 5 25.82 SUKIENNIK Oliwier RKS Łódź 2007 U18 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0276/21 2024
2 22 s 5 29.18 ZDUNIAK Krzysztof KS Dynamic Łódź 1957 Masters LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0155/19 2024
3 23 s 5 29.83 KIERZEK Igor RKS Łódź 2007 U18 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0551/21 2024
1 3 s 6 24.35 MIROWSKI Adam AZS Łódź 2007 U18 LD IV KUCZKOWSKI Piotr Z/3004/21 2024  KN B  
2 20 s 6 27.42 SIECH Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U20 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0860/19 2024
1 6 s 7 24.93 DIDKOWSKI Tobiasz MKS Pałac Młodzieży Katowice 2007 U18 SL -- B.D. Z/4074/20 2024
2 21 s 7 27.68 MILCZARSKI Mikołaj RKS Łódź 2007 U18 LD -- KOWALCZYK Katarzyna LDK!
  s 7 DQ MACIASZCZYK Krystian RKS Łódź 2008 U16 LD --
1 18 s 8 26.26 WOLAK Mikołaj MKS Pałac Młodzieży Katowice 2005 U20 SL -- B.D. Z/12342/21 2024
2 24 s 8 30.64 BEKIESZA Dawid SKS Feniks Siedlce 2009 U16 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/5367/21 2024
1 9 s 9 25.17 ĆWIK Tomasz UKS LA Basket Warszawa 2007 U18 MZ -- LDK!  OSU  
2 11 s 9 25.51 PETROSYAN Artur LKS Żelazny Opoczno Running Team 2005 U20 LD -- WOJTAREK Jacek Z/1488/20 2023 LDK!
1 1 s 10 23.77 CZERWIŃSKI Piotr GKS Start Długołęka 2005 U20 DS IV BENKOWSKI Henryk Z/3763/19 2024  OSU   KN B  
2 8 s 10 25.13 MAJ Piotr AZS Łódź 2007 U18 LD -- KUCZKOWSKI Piotr Z/5641/22 2024
300 m M
1 1 s 1 37.28 JABŁOŃSKI Hubert MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD -- WĘGLARSKI Krzysztof # Z/0180/20 2024  KN B  
2 5 s 1 38.76 ZIĄBKA Oliwier MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U20 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0867/19 2024  KN B  
3 9 s 1 40.32 SZYMANSKI Oliwier MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U20 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0861/19 2023
1 2 s 2 38.41 MARKOWSKI Mikołaj GKS Start Długołęka 2007 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/13518/21 2024 LDK!  OSU  
2 3 s 2 38.47 MAJEWSKI Krzysztof AZS Łódź 2008 U16 LD III KUCZKOWSKI Piotr # Z/1645/21 2024
1 7 s 3 39.22 DUTKIEWICZ Daniel MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U18 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0182/20 2024  KN B  
2 11 s 3 40.78 ZAWADZKI Konrad AZS Łódź 2008 U16 LD V BRÓDKA Daniel Z/2608/21 2024
3 13 s 3 41.04 SZCZERCZOWSKI Wojciech WLKS Wrocław # 2006 U18 DS -- B.D. Z/10653/21 2024 LDK!
1 10 s 4 40.68 WYSOCKI Aleksander MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD V KOWALSKI Robert Z/3316/22 2024 LDK!
2 12 s 4 40.98 ADAMCZEWSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD V TOMCZYK Kazimierz Z/0972/18 2024 BEZ LDK!
3 14 s 4 41.67 KUBASIK Jakub AZS Łódź 2008 U16 LD V KUCZKOWSKI Piotr # Z/3505/21 2024
1 15 s 5 41.72 JACHEĆ Grzegorz LZS KL Kotwica Brzeg 2006 U18 OP -- WALIDUDA Anna Z/3344/20 2024 LDK!
2 18 s 5 42.77 SIECH Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U20 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0860/19 2024
1 6 s 6 38.91 ZALEGA Jonatan MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD -- B.D. KOWALSKI Robert , Z/3808/19 , 2024 LDK!
2 8 s 6 39.23 CHODURA Marcel LKS Victoria Olesno # 1999 Sen OP -- B.D. B.D. # , Z/1194/15 , 2023
3 21 s 6 47.14 STRZELECKI Tomasz RKS Łódź 2009 U16 LD -- # LDK!
1 17 s 7 42.68 ZAWADZKI Szymon AZS Łódź 2008 U16 LD -- BRÓDKA Daniel Z/2609/21 2024
2 22 s 7 48.04 BIELSKI Adrian GKS Start Długołęka 2009 U16 DS -- BENKOWSKA Hanna # Z/9350/21 2023 LDK!
1 19 s 8 43.19 KACPRZAK Piotr AZS Łódź 2009 U16 LD -- BRÓDKA Daniel Z/1637/21 2024
2 20 s 8 46.08 WARSZAKOWSKI Artur AZS Łódź 2009 U16 LD -- BRÓDKA Daniel Z/1655/21 2024
1 4 s 9 38.64 KUCHARCZYK Filip KS Polanik Piotrków Trybunalski 2004 U20 LD -- DELĄG Józef Z/3475/19 2023 5
2 16 s 9 42.14 KRAKOWIAK Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD V KOWALSKI Robert Z/0168/23 2024 LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:23.74 GANCARZ Mikołaj LKS Żelazny Opoczno Running Team 2005 U20 LD -- WOJTAREK Jacek # Z/1487/20 2024 LDK!  KN B  
2 2 s 1 1:25.96 JABŁOŃSKI Hubert MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD -- WĘGLARSKI Krzysztof # Z/0180/20 2024  KN B  
3 3 s 1 1:28.08 MUSIAŁEK Paweł KS Żeglina Sieradz 2004 U20 LD --
4 6 s 1 1:29.79 MARAŃDA Kacper LKS Żelazny Opoczno Running Team 2005 U20 LD -- WOJTAREK Jacek Z/3952/20 2024 LDK!
5 9 s 1 1:33.44 PETROSYAN Artur LKS Żelazny Opoczno Running Team 2005 U20 LD -- WOJTAREK Jacek Z/1488/20 2023 LDK!
  s 1 DNF SZYMANSKI Oliwier MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U20 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0861/19 2023
1 4 s 2 1:28.57 WINIECKI Igor MKS Aleksandrów Łódzki # 2006 U18 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0190/20 2024 LDK!
2 5 s 2 1:29.62 DUTKIEWICZ Daniel MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U18 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0182/20 2024  KN B  
3 7 s 2 1:32.74 UŁAŃSKI Łukasz KS Żeglina Sieradz 2007 U18 LD -- NOWAK Mieczysław Z/10675/21 2024 LDK!
4 8 s 2 1:33.32 ADAMCZEWSKI Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD IV TOMCZYK Kazimierz Z/0972/18 2024 BEZ LDK!
5 10 s 2 1:34.94 ZOSIUK Łukasz MKS Unia Hrubieszów 1985 Masters LU -- B.D. Z/2293/21 2024
6 12 s 2 1:37.02 CEL Igor LKS Koluszki 2007 U18 LD -- TOMCZYK Antoni Z/2581/20 2023
1 11 s 3 1:35.60 MAGIERA Wiktor LUKS Boguszyce 2009 U16 LD V SUPEŁ Dorota Z/12211/21 2024
2 14 s 3 1:41.41 KOZŁOWSKI Bartosz RKS Łódź 2008 U16 LD --
3 15 s 3 1:41.77 MATUSIAK Kajetan MLKS Echo Twardogóra 2009 U16 DS -- WODNICKI Łukasz Z/0160/21 2024 LDK!
4 16 s 3 1:41.87 RATAJCZYK Rafał MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/2362/21 2024 LDK!
5 20 s 3 1:50.81 GAPIŃSKI Tomasz RKS Łódź 2008 U16 LD --
6 21 s 3 1:51.32 TKACZ Bruno UKS MTE Milanówek 2009 U16 MZ -- SOBIERAJ Aneta Z/2052/21 2024 LDK!
1 13 s 4 1:39.75 WOJCIECHOWSKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD V TOMCZYK Kazimierz Z/3159/22 2024 LDK!
2 17 s 4 1:45.22 MILCZAREK Antoni LUKS Boguszyce 2009 U16 LD -- SUPEŁ Dorota Z/1039/21 2024
3 18 s 4 1:46.76 KULAWIAK Aleksander LKS MOSiR Sieradz 2009 U16 LD -- KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra Z/13230/21 2024 LDK!
4 19 s 4 1:47.80 KLUCHA Tymon LKS MOSiR Sieradz 2010 U14 LD -- GABRYSIAK Marcin Z/0640/22 2024 LDK!
5 22 s 4 1:57.37 ANDRZEJCZAK Filip RKS Łódź 2011 U14 LD -- JASZCZAK Stanisław Z/1414/21 2024
1000 m M
1 1 s 1 2:44.12 KUZIK Szczepan RKS Łódź 2006 U18 LD -- JASZCZAK Stanisław Z/2620/22 2024
2 2 s 1 2:45.72 SMYKA Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD -- KOWALSKI Robert Z/0185/20 2024 LDK!
3 3 s 1 2:50.22 ANTCZAK Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U18 LD -- KOWALSKI Robert Z/1960/21 2024 LDK!
4 4 s 1 2:53.59 GOŁDYN Jan MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD V KOWALSKI Robert Z/1554/21 2024 LDK!
5 5 s 1 2:58.93 TYMANOWSKI Gerard RKS Łódź # 2004 U20 LD -- JASZCZAK Stanisław Z/2671/22 2024
6 6 s 1 3:03.57 SOBCZAK Szymon MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD -- KOWALSKI Robert Z/0633/21 2024 LDK!
7 7 s 1 3:05.93 JARCZEWSKI Jan RKS Łódź 2007 U18 LD --
8 8 s 1 3:20.31 MICHALAK Mikołaj MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/7551/21 2023
9 9 s 1 3:32.49 DYLAK Filip LKS Omega Kleszczów 2009 U16 LD --
60 m pł M Mł M
1 1 e 1 8.65 SAMUL Jan UKS LA Basket Warszawa 2008 U16 MZ -- BOROŃ Adam RĄCZKA Elżbieta # Z/3042/20 2024 LDK!
1 1 f 1 8.71 SAMUL Jan UKS LA Basket Warszawa 2008 U16 MZ -- BOROŃ Adam RĄCZKA Elżbieta # Z/3042/20 2024 LDK!
60 m pł M J Mł M
1 1 e 1 8.23 ŻACZKIEWICZ Bartosz UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD -- BARSKA Jolanta Z/3580/20 2024 LDK!  KN B  
2 2 e 1 8.35 ANDRZEJCZAK Ignacy UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD -- KORWEK Joanna Z/0410/19 2024 BEZ LDK!  KN B  
3 3 e 1 8.38 NOWICKI Filip UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD -- BARSKA Jolanta Z/0408/19 2024 LDK!  KN B  
4 4 e 1 8.97 BŁASZCZYK Wojciech UKS 55 Łódź 2006 U18 LD -- PALISZEWSKI Maciej Z/4410/20 2024 LDK!
1 1 f 1 8.19 ŻACZKIEWICZ Bartosz UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD -- BARSKA Jolanta Z/3580/20 2024 LDK!  KN B  
2 2 f 1 8.44 NOWICKI Filip UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD -- BARSKA Jolanta Z/0408/19 2024 LDK!  KN B  
3 3 f 1 8.47 ANDRZEJCZAK Ignacy UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD -- KORWEK Joanna Z/0410/19 2024 BEZ LDK!  KN B  
4 4 f 1 9.07 BŁASZCZYK Wojciech UKS 55 Łódź 2006 U18 LD -- PALISZEWSKI Maciej Z/4410/20 2024 LDK!
60 m pł M (99.1) M
1 1 e 1 9.05 WOJTANIA Łukasz RKS Łódź 2004 U20 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/1946/21 2024
2 2 e 1 9.14 GOŁĘBIOWSKI Jan UKS Vis Skierniewice 2005 U20 LD -- BARSKA Jolanta Z/0426/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
  e 1 DNF RABURSKI Maciej MLKS Echo Twardogóra # 2005 U20 DS -- OLSZAŃSKI Paweł Z/2960/19 2024 LDK!  KN B  
1 1 f 1 9.06 WOJTANIA Łukasz RKS Łódź 2004 U20 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/1946/21 2024
2 2 f 1 9.20 GOŁĘBIOWSKI Jan UKS Vis Skierniewice 2005 U20 LD -- BARSKA Jolanta Z/0426/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
60 m pł M M
1 1 s 1 7.99 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/3569/18 2024 BEZ LDK!  KNF   SKN   OSU  
  s 1 DNF MUSIAŁ Wiesław MKS-MOS Śrem 1957 Masters WP -- B.D. Z/2561/21 2024
Wzwyż M
1 1 f 1 1.81 BOCZKOWSKI-LESIAK Michał MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U18 LD IV ZDRAJKOWSKI Paweł Z/4161/19 2024 LDK!  KN B  
2 2 f 1 1.76 ZDRAJKOWSKI Dominik MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD IV ZDRAJKOWSKI Paweł # Z/0186/20 2024 LDK!
2 2 f 1 1.76 PAWŁOWSKI Szymon MKLA Łęczyca 2006 U18 LD IV ANDRYSIAK Mirosław Z/4160/19 2024 LDK!
4 4 f 1 1.61 DUDKA Miłosz MKLA Łęczyca 2009 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/0291/22 2024 LDK!  OSU  
5 5 f 1 1.51 MIKULSKI Paweł MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/8005/21 2024
6 6 f 1 1.46 WOŚKO Mateusz UKS Czempion Bełchatów 2008 U16 LD -- RYBARCZYK Dariusz Z/3471/19 2024 LDK!  OSU  
7 7 f 1 1.46 BORKOWSKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/7554/21 2024 LDK!
8 8 f 1 1.46 WAWRZYNIAK Krzysztof MKLA Łęczyca 2008 U16 LD -- KUBIAK Robert # Z/4447/22 2024 LDK!
9 9 f 1 1.36 NALIWAJSKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/8509/21 2024
Tyczka M
1 1 f 1 4.70 CZERNIAK Przemysław SL Olimpia Poznań 1984 Masters WP I DZIAMSKI Krzysztof Z/1609/20 2024
2 2 f 1 4.70 POCHOPIEŃ Nikodem KKL Kielce 2004 U20 SK I WRONA Agnieszka JANUCHTA Krzysztof Z/0146/17 2024 5 LDK!  KNF   SKN  
3 3 f 1 4.40 WOŁOSZYN Piotr SL Olimpia Poznań 2007 U18 WP II CZERNIAK Przemysław Z/3722/19 2024 LDK!  KNF   SKN  
4 4 f 1 4.30 KRUK Nikodem SL Olimpia Poznań 2006 U18 WP II CZERNIAK Przemysław Z/1382/20 2024 LDK!  KNF   SKN  
5 5 f 1 4.20 DUDKA Filip MKLA Łęczyca 2006 U18 LD II KUBIAK Robert Z/4157/19 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
6 6 f 1 4.20 GRACZYK Oskar MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U23 LD II OSTOJSKI Piotr Z/0588/17 2023 3 LDK!  KN B  
7 7 f 1 4.10 REMBOWSKI Marcel RKS Łódź 2007 U18 LD II LISIAK Adam Z/1111/20 2024  KN B  
8 8 f 1 4.00 KOSMOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ II RZEPKA Marek Z/3268/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
9 9 f 1 3.60 STRELCZUK Jakub SKS Feniks Siedlce 2007 U18 MZ III WYSOCKI Rafał Z/0397/19 2024  KN B  
10 10 f 1 3.60 NAWROCKI Jakub MKLA Łęczyca 2005 U20 LD III KUBIAK Robert # Z/0087/20 2024  OSU   KN B  
11 11 f 1 3.50 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ IV RZEPKA Marek B.D. Z/0064/18 2024  SKN   OSU   KN B  
12 12 f 1 3.50 GÓRSKI Maciej SL Olimpia Poznań 2009 U16 WP IV CZERNIAK Przemysław Z/14719/21 2024 LDK!
13 13 f 1 3.40 SEWIŁO Eryk MKLA Łęczyca 2003 U23 LD -- ANDRYSIAK Mirosław B.D. Z/1468/18 2024
14 14 f 1 3.30 KRÓL Tomasz SL Olimpia Poznań 2008 U16 WP IV CZERNIAK Przemysław Z/1698/20 2024 LDK!
15 15 f 1 3.10 RZEPKA Szymon KS Warszawianka W-wa 2008 U16 MZ V RZEPKA Marek Z/3023/20 2024
16 16 f 1 3.10 RUCIŃSKI Krzysztof SL Olimpia Poznań 2008 U16 WP V CZERNIAK Przemysław Z/11712/21 2024 LDK!
17 17 f 1 3.00 WRÓBLEWSKI Witold SL Olimpia Poznań 2010 U14 WP V CZERNIAK Przemysław Z/1699/20 2024 LDK!
18 18 f 1 2.80 SUSKI Filip MKLA Łęczyca 2009 U16 LD V KUBIAK Robert Z/0296/22 2024 LDK!  OSU  
19 19 f 1 2.70 GÓRALCZYK Kacper KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- MORGAŚ Tomasz TWOREK Urszula # , Z/2517/22 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
20 20 f 1 2.60 IWANIEC Filip KKL Kielce 2011 U14 SK -- B.D. Z/11450/21 2024 LDK!
W dal M
1 1 f 1 6.62 ANDRZEJCZAK Ignacy UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD III KORWEK Joanna Z/0410/19 2024 BEZ LDK!  KN B  
2 2 f 1 5.95 NAWROCKI Jakub MKLA Łęczyca 2005 U20 LD IV KUBIAK Robert # Z/0087/20 2024  OSU   KN B  
3 3 f 1 5.92 BOCZKOWSKI-LESIAK Michał MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U18 LD IV ZDRAJKOWSKI Paweł Z/4161/19 2024 LDK!  KN B  
4 4 f 1 5.91 PRYK Mateusz UKS Jedynka Łowicz 2008 U16 LD IV KRET Waldemar # Z/1432/21 2024
5 5 f 1 5.87 NETZEL Jan MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD V KOWALSKI Robert Z/7555/21 2024 LDK!
6 6 f 1 5.56 FRĄTCZAK Bartłomiej MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/3161/22 2024
7 7 f 1 5.45 KAZIMIERSKI Wiktor UKS Jedynka Łowicz 2008 U16 LD -- KRET Waldemar B.D. KRET Waldemar Z/1428/21 2023 LDK!
8 8 f 1 5.27 MUSIAŁ Wiesław MKS-MOS Śrem 1957 Masters WP -- B.D. Z/2561/21 2024
9 9 f 1 5.25 PODURGIEL Kazimierz GKS Start Długołęka 2008 U16 DS -- BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk , Z/4796/21 , 2024 LDK!  OSU  
10 10 f 1 5.14 WŁODARCZYK Natan MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U18 LD --
11 11 f 1 5.09 SKRZYNECKI Kacper LKLA Krokus Astromal Leszno 2006 U18 WP -- PTAK Krzysztof Z/2938/22 2024
12 12 f 1 5.05 PAWLAK Patryk UKS 55 Łódź 2008 U16 LD -- GĘBARSKI Łukasz PALISZEWSKI Maciej , Z/4188/22 , 2024 LDK!
13 13 f 1 5.01 SUSKI Filip MKLA Łęczyca 2009 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/0296/22 2024 LDK!  OSU  
14 14 f 1 4.91 DUDKA Miłosz MKLA Łęczyca 2009 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/0291/22 2024 LDK!  OSU  
15 15 f 1 4.89 OSIECKI Jan UKS Dziewiątka Kutno 2009 U16 LD -- # LDK!
16 16 f 1 4.74 WAWRZYNIAK Krzysztof MKLA Łęczyca 2008 U16 LD -- KUBIAK Robert # Z/4447/22 2024 LDK!
17 17 f 1 4.70 MROCZKOWSKI Franciszek MKLA Łęczyca 2008 U16 LD -- KUBIAK Robert # Z/0294/22 2024 LDK!  OSU  
18 18 f 1 4.64 MIKULSKI Paweł MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/8005/21 2024
19 19 f 1 4.61 BIELSKI Adrian GKS Start Długołęka 2009 U16 DS -- BENKOWSKA Hanna # Z/9350/21 2023 LDK!
20 20 f 1 4.60 WIŚNIEWSKI Jędrzej UKS Dziewiątka Kutno 2009 U16 LD -- KUDŁA Jacek Z/0620/21 2024 LDK!
21 21 f 1 4.57 PAZIK Aleksander MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD -- KOWALSKI Robert Z/7557/21 2024 LDK!
22 22 f 1 4.52 PRAŻUCH Filip UKS 55 Łódź 2010 U14 LD -- PALISZEWSKI Maciej Z/10056/21 2024
23 23 f 1 4.50 ZAKRZEWSKI Wojciech GKS Start Długołęka 2009 U16 DS -- BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk # , Z/3044/21 , 2024 LDK!
24 24 f 1 4.29 BORKOWSKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/7554/21 2024 LDK!
25 25 f 1 4.11 KAROLAK Jakub MKLA Łęczyca 2009 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/0890/22 2024 LDK!
26 26 f 1 3.94 LEWAŃSKI Franciszek UKS Dziewiątka Kutno 2010 U14 LD -- KUDŁA Jacek # Z/0621/21 2024 LDK!
  f 1 NM SKONECZNY Mateusz UKS Vis Skierniewice 2008 U16 LD -- BARSKA Jolanta Z/3156/20 2023 LDK!
  f 1 NM ROMANEK Adam GKS Start Długołęka 2008 U16 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/13959/21 2024 LDK!  OSU  
Trójskok M
1 1 f 1 13.56 PRZYGODZKI Bartłomiej MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U23 LD III LIPIŃSKI Leszek B.D. Z/0587/17 2023  KN B  
2 2 f 1 13.02 BANASIAK Patryk MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U20 LD IV BELTER Artur LIPIŃSKI Leszek , Z/1408/18 , 2024 LDK!  KN B  
3 3 f 1 11.00 MUSIAŁ Wiesław MKS-MOS Śrem 1957 Masters WP -- B.D. Z/2561/21 2024

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.8815989494324 sekund