Toruń 07.01.2023
1. Ogólnopolskie Halowe Zawody LA
60 m K
1 2 s 1 8.54 BATURO Nina GKS Olimpia Grudziądz 2010 U14 KP -- DEJEWSKI Michał PRZYBYŁ Janusz DEJEWSKI Michał , Z/1597/20 , 2024 LDK!
2 3 s 1 8.58 STAŃCZAK Urszula MKS Polonia Warszawa # 2010 U14 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/0021/24 2024 LDK!
3 4 s 1 8.75 BRZÓSKA Milena MMKS Gdańsk 2010 U14 PM -- SKALSKI Krzysztof B.D. Z/13410/21 2024 LDK!
4 5 s 1 8.77 HARĘCKA Weronika MKL Tlen Mogilno 2010 U14 KP -- KRASICKI Adam # Z/2315/21 2024 LDK!
5 8 s 1 8.96 JASIŃSKA Aleksandra BKL Bełchatów 2010 U14 LD -- MANTYK Łukasz # Z/3280/20 2024 LDK!
6 9 s 1 9.00 ŚRAMA Julia LKS Atleta Gniezno 2010 U14 WP -- KARMELITA Mariusz # Z/13144/21 2024 LDK!
7 10 s 1 9.10 STECZKOWSKA Maja WLKS Wrocław # 2010 U14 DS -- SKÓRZEWSKA Patrycja # Z/2804/24 2024 LDK!
8 15 s 1 9.61 LANGOWSKA Julia BKL Bełchatów 2011 U14 LD -- MORAWIEC Agnieszka Z/13286/21 2024 LDK!
1 1 s 2 8.48 BIERNACKA Gabriela KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 2011 U14 WP -- WALCZAK Katarzyna Z/4133/24 2024 LDK!
2 11 s 2 9.27 BORKOWSKA Maja GUKS Asy Dywity 2010 U14 WN -- NIESTATEK Szymon Z/11302/21 2024 LDK!
3 13 s 2 9.48 STERLING Aleksandra KS Wda Świecie 2010 U14 KP -- WAWRZYNIAK Paweł Z/1217/22 2023
4 16 s 2 9.77 KARBOWSKA Dżesika KS Zamek Kurzętnik 2011 U14 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/5745/22 2024 LDK!
5 18 s 2 9.85 KLINIEWSKA Lena KS Zamek Kurzętnik 2010 U14 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/0842/21 2024 LDK!
6 19 s 2 9.87 ŁOPIŃSKA Tatiana KS Wda Świecie 2010 U14 KP -- WAWRZYNIAK Paweł Z/1242/22 2023
7 20 s 2 9.93 CIEŚLIŃSKA Barbara LKS Atleta Gniezno 2010 U14 WP -- KARMELITA Mariusz # Z/5823/22 2024 LDK!
8 21 s 2 10.04 KRYSIŃSKA Gabriela LKS Atleta Gniezno 2011 U14 WP -- HĘŚ Leszek Z/14242/21 2024 LDK!
1 6 s 3 8.93 KIERNOZEK Martyna MKL Toruń 2011 U14 KP -- WOŹNIAK Jacek # Z/4981/22 2024 LDK!
1 6 s 3 8.93 TARADEJNA Oliwia UKS Piorun Barczewo 2010 U14 WN -- BIAŁECKI Sebastian # Z/4927/22 2024
3 12 s 3 9.34 SANKOWSKA Patrycja MMKS Gdańsk 2011 U14 PM -- ADAMCZYK Dariusz # Z/0116/23 2024 LDK!
4 14 s 3 9.54 PIETRUCHA Julia LKS Omega Kleszczów # 2010 U14 LD -- URBANIAK Mateusz Z/7600/23 2024 LDK!
5 17 s 3 9.77 KWIATKOWSKA Julia LKS Atleta Gniezno 2011 U14 WP -- KARMELITA Mariusz # Z/0102/22 2024 LDK!
1 1 s 4 7.93 ŻYLLA Julia AZS-AWFiS Gdańsk # 2008 U16 PM -- B.D. SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna , Z/3017/23 , 2024 LDK!  OSU  
2 2 s 4 7.94 GRABOWSKA Julia MMKS Gdańsk 2008 U16 PM -- ADAMCZYK Dariusz Z/4308/22 2024 LDK!
3 3 s 4 8.18 MORAWIEC Alicja BKL Bełchatów 2009 U16 LD -- MORAWIEC Agnieszka MANTYK Łukasz # , Z/4339/19 , 2024 BEZ LDK!  OSU  
4 4 s 4 8.23 GROSS Zuzanna MKL Toruń 2009 U16 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/13195/21 2024
5 8 s 4 8.43 DOLIŃSKA Maja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2009 U16 KP -- MARCINIAK Roman Z/4693/24 2024
6 12 s 4 8.51 PIASECKA Aleksandra KS Podlasie Białystok 2009 U16 PD -- PIASECKI Marcin Z/0688/22 2024 LDK!
7 17 s 4 8.82 TYMOSZCZUK Maja KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0908/21 2024 LDK!
8 18 s 4 8.93 ROLBIECKA Oliwia AZS-AWFiS Gdańsk # 2008 U16 PM -- B.D. SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna , Z/4155/23 , 2024 LDK!
1 5 s 5 8.26 MALESZKA Patrycja KS AZS UWM Olsztyn # 2008 U16 WN -- NIESTATEK Szymon Z/2716/20 2024 LDK!
2 7 s 5 8.35 ADAMCZYK Emilia MMKS Gdańsk 2009 U16 PM -- ADAMCZYK Dariusz Z/2484/21 2024 LDK!
3 9 s 5 8.44 ŁAPKIEWICZ Amelia MKL Toruń 2008 U16 KP -- BUTKIEWICZ Jacek # Z/4495/19 2023 LDK!
4 10 s 5 8.45 WOJDA Patrycja MMKS Gdańsk 2009 U16 PM -- ADAMCZYK Dariusz Z/2290/21 2024 LDK!
5 11 s 5 8.46 JANECZEK Weronika AZS-AWFiS Gdańsk 2009 U16 PM -- SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna Z/11406/21 2024 LDK!
6 13 s 5 8.60 SINKIEWICZ Alicja BKL Bełchatów 2009 U16 LD -- MANTYK Łukasz Z/3278/20 2024 LDK!  OSU  
7 16 s 5 8.77 WAŻNY Maria UKS Otrębusy # 2008 U16 MZ -- KOŃCZAK Sebastian GOGOŁEK Marcin Z/6171/23 2023 LDK!
8 20 s 5 9.02 GÓRNIK Martyna CSiR Susz 2009 U16 WN -- SZYSLER Andrzej Z/0245/19 2024 LDK!
1 6 s 6 8.33 KOPYSTECKA Maja MKL Toruń 2009 U16 KP -- WOŹNIAK Jacek # Z/5041/22 2024 LDK!
2 14 s 6 8.74 ZAJĄCZKOWSKA Kaja KS AZS UWM Olsztyn # 2009 U16 WN -- NIESTATEK Szymon # Z/3142/24 2024 LDK!
3 15 s 6 8.77 BRZÓSKIEWICZ Julia KS Zamek Kurzętnik 2009 U16 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/3731/22 2024 LDK!
4 19 s 6 8.98 GÓRNY Adrianna BKL Bełchatów 2009 U16 LD -- MANTYK Łukasz Z/3279/20 2024 LDK!  OSU  
5 21 s 6 9.07 NIEZGODA Weronika MKL Toruń 2008 U16 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/4953/22 2023
6 22 s 6 9.21 LEMAŃSKA Maria GKS Olimpia Grudziądz 2008 U16 KP -- BADULSKI Tomasz # Z/5044/22 2024 LDK!
7 23 s 6 9.78 KOCHALSKA Zuzanna CSiR Susz 2009 U16 WN -- SZYSLER Andrzej SZYSLER Andrzej , Z/0845/21 , 2023 LDK!
  s 6 DNF WASILEWSKA Maja MKL Toruń # 2009 U16 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel
1 3 s 7 9.18 WITKOWSKA Nina MKL Tlen Mogilno 2012 U12 KP -- DOBRZYŃSKI Piotr Z/6881/21 2024 LDK!
2 4 s 7 9.42 POLTASZEWSKA Pola LKS Atleta Gniezno 2012 U12 WP -- KARMELITA Mariusz # Z/13146/21 2024 LDK!
3 6 s 7 9.44 WŁODARCZYK Julia LKS Atleta Gniezno 2012 U12 WP -- KARMELITA Mariusz # Z/0094/22 2024 LDK!
4 7 s 7 9.46 MORAWIEC Weronika BKL Bełchatów 2013 U12 LD -- MORAWIEC Agnieszka Z/13287/21 2024 LDK!
5 9 s 7 9.80 PIECHNIK Maja MKL Tlen Mogilno 2014 U12 KP -- DOBRZYŃSKI Piotr # Z/13131/21 2024 LDK!
6 13 s 7 10.06 KONIECZNA Kornelia LKS Atleta Gniezno 2014 U12 WP -- HĘŚ Leszek Z/13727/21 2024 LDK!
7 16 s 7 10.37 BUDNER Zuzanna MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2013 U12 KP -- ŻYWICA Wojciech Z/0026/22 2024 LDK!
8 19 s 7 10.46 WIECZOREK Wiktoria LKS Atleta Gniezno 2013 U12 WP -- HĘŚ Leszek Z/0090/22 2024 LDK!
1 1 s 8 8.89 TAVARNYTSKA Viktoriia KS Limanowa Forrest 2012 U12 MA -- TROJANOWSKI Krzysztof Z/3141/22 2024 LDK!
2 2 s 8 8.95 GNIADZIK Agata LKS Atleta Gniezno 2012 U12 WP -- KARMELITA Mariusz # Z/5816/22 2024 LDK!
3 20 s 8 10.67 KNAPIK Milena KS Wda Świecie 2014 U12 KP -- WAWRZYNIAK Paweł Z/0587/22 2023
4 21 s 8 10.83 MIĘKISZAK Natasza LKS Atleta Gniezno 2013 U12 WP -- HĘŚ Leszek Z/0099/22 2024 LDK!
5 23 s 8 11.01 URBAN Alicja LKS Atleta Gniezno 2013 U12 WP -- HĘŚ Leszek Z/0095/22 2024 LDK!
6 26 s 8 11.24 STUBIŃSKA Michalina KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2015 U12 MZ -- LDK!
7 29 s 8 13.01 URBAN Natalia LKS Atleta Gniezno 2014 U12 WP -- HĘŚ Leszek Z/6653/22 2024 LDK!
1 5 s 9 9.42 ROMAŃSKA Barbara MKL Tlen Mogilno 2013 U12 KP -- DOBRZYŃSKI Piotr # Z/5895/22 2024 LDK!
2 8 s 9 9.69 WANAT Anna MMKS Gdańsk 2012 U12 PM -- ADAMCZYK Dariusz B.D. # Z/0122/23 2024 LDK!
3 11 s 9 9.97 FELCYN Natasza LKS Atleta Gniezno 2012 U12 WP -- KARMELITA Mariusz # Z/0105/22 2024 LDK!
4 14 s 9 10.24 NOWAK Lena LKS Atleta Gniezno 2012 U12 WP -- KARMELITA Mariusz # Z/0097/22 2024 LDK!
5 17 s 9 10.46 STEFANIAK Alicja BKL Bełchatów 2014 U12 LD -- MORAWIEC Agnieszka Z/0525/23 2024 LDK!
6 18 s 9 10.46 BONISŁAWSKA Nikola LKS Atleta Gniezno 2013 U12 WP -- HĘŚ Leszek Z/6657/22 2024 LDK!
7 22 s 9 10.91 KOLMER Iga LKS Atleta Gniezno 2014 U12 WP -- HĘŚ Leszek Z/0103/22 2024 LDK!
8 25 s 9 11.16 WRÓBLEWSKA Maria LKS Atleta Gniezno 2014 U12 WP -- KARMELITA Mariusz Z/5821/22 2024 LDK!
1 10 s 10 9.87 CHABIŃSKA Łucja BKL Bełchatów 2012 U12 LD -- MORAWIEC Agnieszka Z/0518/23 2024 LDK!
2 12 s 10 9.99 CHABIŃSKA Alicja BKL Bełchatów 2012 U12 LD -- LDK!
3 15 s 10 10.29 KRÓLIKOWSKA Zofia BKL Bełchatów 2012 U12 LD -- MORAWIEC Agnieszka Z/0519/23 2024 LDK!
4 24 s 10 11.15 DZIONEK Małgorzata LKS Atleta Gniezno 2012 U12 WP -- HĘŚ Leszek # Z/3742/22 2024
5 27 s 10 11.44 SZÓSTAK Emilia LKS Atleta Gniezno 2013 U12 WP -- HĘŚ Leszek Z/0560/23 2024 LDK!
6 28 s 10 11.65 BONISŁAWSKA Oliwia LKS Atleta Gniezno 2014 U12 WP -- HĘŚ Leszek Z/0558/23 2024 LDK!
1 1 s 11 7.59 PIOTROWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk # 2004 U20 PM -- RATAJCZAK Maciej B.D. Z/4615/17 2024 LDK!  KNF   SKN  
2 3 s 11 7.91 PYTEL Jagoda WLKS Wrocław 2006 U18 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/5094/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 5 s 11 7.98 WŁOSZCZYK Liwia KS Wisła Puławy 2004 U20 LU -- B.D. MURAT Tomasz Sławomir B.D. # , Z/4328/18 , 2024  SKN   OSU   KN B  
4 6 s 11 7.99 SKOMIAŁ Julia KM Aktywni Sochaczew 2005 U20 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/0193/19 2024 LDK!  KN B  
5 7 s 11 8.01 PAJĘCKA Lena UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2007 U18 DS -- STOLARCZYK Grzegorz # Z/0737/18 2024 LDK!  OSU   KN B  
6 9 s 11 8.07 RUGOWSKA Anna KS AZS AWF Wrocław # 2004 U20 DS -- KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/0742/18 2024 LDK!  SKN   OSU   KN B  
7 11 s 11 8.19 PIASECKA Karolina KS Podlasie Białystok 2007 U18 PD -- PIASECKI Marcin Z/2309/21 2024 LDK!  KN B  
8 14 s 11 8.32 LIMONT Anna MKL Toruń 2007 U18 KP -- BUTKIEWICZ Jacek Z/1177/21 2024 LDK!
1 2 s 12 7.88 KOZŁOWSKA Zofia WLKS Wrocław 2005 U20 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/1144/19 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
2 4 s 12 7.97 WINOGRODZKA Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2004 U20 KP -- B.D. Z/2279/16 2024 LDK!  KNF  
3 8 s 12 8.02 GAJKOWSKA Martyna KS AZS AWF Warszawa # 2003 U23 MZ -- B.D. KĘDZIORA Robert , Z/3000/17 , 2024
4 10 s 12 8.14 KOŁODZIEJCZAK Magdalena GKS Olimpia Grudziądz 2006 U18 KP -- PRZYBYŁ Janusz DEJEWSKI Michał Z/2401/19 2024 LDK!
5 12 s 12 8.24 DOMAŃSKA Zofia UKS Przełaj Żerków 2006 U18 WP -- BIERŁA Dawid Z/0749/18 2023 4  SKN   KN B  
6 13 s 12 8.27 KOBYLSKA Hanna WLKS Wrocław 2007 U18 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/1558/18 2023 LDK!  OSU   KN B  
7 15 s 12 8.34 WOJTECKA Natalia GKS Olimpia Grudziądz 2005 U20 KP -- DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał B.D. 5 LDK!
8 23 s 12 8.62 KURACKA Karolina KM Aktywni Sochaczew 2007 U18 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/6531/21 2024 LDK!
1 17 s 13 8.39 ZMIERCZAK Laura GKS Olimpia Grudziądz 2006 U18 KP -- DEJEWSKI Michał PRZYBYŁ Janusz , Z/1595/20 , 2024 LDK!
2 18 s 13 8.44 PASIKOWSKA Emilia UKS 20 Poznań 2007 U18 WP -- WIADEREK Piotr Z/9444/21 2024
3 19 s 13 8.51 MARUSZAK Weronika MKL Toruń 2005 U20 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/3802/22 2024
4 21 s 13 8.57 ŁAKOMSKA Olga MKL Toruń 2005 U20 KP -- B.D. MAŃKOWSKI Gabriel , Z/5160/18 , 2021 5 LDK!
5 24 s 13 8.62 ZAREMBA Magdalena KS Podlasie Białystok 2007 U18 PD -- PIASECKI Marcin Z/0687/22 2024 LDK!
6 25 s 13 8.81 ANDRZEJCZAK Natalia MKL Toruń 2005 U20 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/2305/18 2022 5 LDK!
1 16 s 14 8.39 SOBCZYŃSKA Aleksandra Orka Iława Athletics 2007 U18 WN -- OSTANEK Aneta Z/12559/21 2024 LDK!
2 20 s 14 8.54 PUKOWNIK Julia KS Wda Świecie 2006 U18 KP -- PLISZKA Julia Z/0596/22 2023
3 22 s 14 8.59 PRZEMYŁSKA Karolina MUKS Płock 2007 U18 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław DOBRZENIAK Jarosław , Z/0954/20 , 2024 LDK!
4 26 s 14 9.35 WASITA Hanna MKL Toruń 2006 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/2621/22 2023
150 m K
1 1 s 1 19.32 ŻYLLA Julia AZS-AWFiS Gdańsk # 2008 U16 PM -- B.D. SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna , Z/3017/23 , 2024 LDK!  OSU  
2 7 s 1 20.59 PIASECKA Aleksandra KS Podlasie Białystok 2009 U16 PD -- PIASECKI Marcin Z/0688/22 2024 LDK!
3 10 s 1 21.17 URBANIAK Oliwia UKS 20 Poznań # 2008 U16 WP -- KASPRZYK Marek WIADEREK Piotr # , Z/4320/18 , 2024 LDK!
4 12 s 1 21.69 DOBEK Daria LKS Prime Food Brda Przechlewo 2009 U16 PM -- RUTKOWSKI Mariusz B.D. # Z/1837/21 2024 LDK!
5 17 s 1 22.07 DANCEWICZ Milena MMKS Gdańsk 2009 U16 PM -- B.D. ADAMCZYK Dariusz # , Z/1809/20 , 2024 LDK!
1 2 s 2 19.64 KUCZYŃSKA Luiza UKS 20 Poznań 2008 U16 WP -- WIADEREK Piotr Z/9442/21 2024
2 4 s 2 20.01 ANTCZAK Agata UKS 20 Poznań 2009 U16 WP -- WIADEREK Piotr Z/9450/21 2024
3 11 s 2 21.43 DZIUBA Nella LKS Jantar Ustka 2009 U16 PM -- KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna # Z/1916/21 2024 LDK!
4 20 s 2 23.31 ŻMIJA Michalina LKB im. Braci Petk Lębork 2009 U16 PM -- PILARSKA Klaudia B.D. # Z/3611/19 2024 LDK!
1 5 s 3 20.07 MORAWIEC Alicja BKL Bełchatów 2009 U16 LD -- MORAWIEC Agnieszka MANTYK Łukasz # , Z/4339/19 , 2024 BEZ LDK!  OSU  
2 6 s 3 20.09 DRAGOW Patrycja AML Słupsk # 2008 U16 PM -- DIAK Mateusz Z/7089/23 2024 LDK!  OSU  
3 8 s 3 20.64 LALEWICZ Nina WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -- CZYŻ Radosław Z/3142/20 2024 LDK!
4 18 s 3 22.20 GÓRNY Adrianna BKL Bełchatów 2009 U16 LD -- MANTYK Łukasz Z/3279/20 2024 LDK!  OSU  
5 21 s 3 24.65 JANKOWSKA Anna MKL Toruń 2009 U16 KP -- B.D.
1 3 s 4 19.80 TOPCZEWSKA Leonia BKS Bydgoszcz 2008 U16 KP -- BAUMGART Iwona Z/5764/18 2024 LDK!
2 9 s 4 20.86 DOLIŃSKA Maja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2009 U16 KP -- MARCINIAK Roman Z/4693/24 2024
3 14 s 4 21.89 BURZYŃSKA Zuzanna MKL Tlen Mogilno 2009 U16 KP -- # LDK!
4 15 s 4 21.95 TYMOSZCZUK Maja KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0908/21 2024 LDK!
1 13 s 5 21.70 ŻEBROWSKA Alicja BKS Bydgoszcz 2009 U16 KP --
2 16 s 5 22.02 ROLBIECKA Oliwia AZS-AWFiS Gdańsk # 2008 U16 PM -- B.D. SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna , Z/4155/23 , 2024 LDK!
3 19 s 5 22.46 LEMAŃSKA Maria GKS Olimpia Grudziądz 2008 U16 KP -- BADULSKI Tomasz # Z/5044/22 2024 LDK!
1 6 s 6 22.18 ŁOŚ Cecylia UKS Dąb Suchy Las 2010 U14 WP -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/1728/21 2024 LDK!
2 10 s 6 22.54 GAGIS Maja UKS Lisy Zgierz 2010 U14 LD -- LISIECKI Paweł # Z/8011/21 2024 LDK!
3 11 s 6 22.65 STECZKOWSKA Maja WLKS Wrocław # 2010 U14 DS -- SKÓRZEWSKA Patrycja # Z/2804/24 2024 LDK!
4 15 s 6 23.34 KAMIŃSKA Erika UKS Dąb Suchy Las 2011 U14 WP -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/4513/21 2024 LDK!
5 29 s 6 26.42 KWIATKOWSKA Julia LKS Atleta Gniezno 2011 U14 WP -- KARMELITA Mariusz # Z/0102/22 2024 LDK!
1 2 s 7 20.21 BIERNACKA Gabriela KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 2011 U14 WP -- WALCZAK Katarzyna Z/4133/24 2024 LDK!
2 3 s 7 20.55 DUTKA-WOŁOCH Nicola WKS Wawel Kraków 2011 U14 MA -- CZYŻ Radosław Z/0186/22 2024 LDK!
3 4 s 7 20.62 BATURO Nina GKS Olimpia Grudziądz 2010 U14 KP -- DEJEWSKI Michał PRZYBYŁ Janusz DEJEWSKI Michał , Z/1597/20 , 2024 LDK!
4 7 s 7 22.24 POPŁAWSKA Nadia LKS Atleta Gniezno 2010 U14 WP -- KARMELITA Mariusz # Z/1346/22 2024 LDK!
5 13 s 7 22.90 ŚRAMA Julia LKS Atleta Gniezno 2010 U14 WP -- KARMELITA Mariusz # Z/13144/21 2024 LDK!
1 1 s 8 20.08 BARANOWSKA Barbara OŚ AZS Poznań 2010 U14 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta # Z/5894/21 2024 LDK!
2 5 s 8 21.94 JASIŃSKA Aleksandra BKL Bełchatów 2010 U14 LD -- MANTYK Łukasz # Z/3280/20 2024 LDK!
3 9 s 8 22.42 ZABAWA Lilianna OŚ AZS Poznań 2011 U14 WP -- MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/4498/21 2024 LDK!
4 14 s 8 23.04 RUSIN Julia LKB im. Braci Petk Lębork 2010 U14 PM -- PILARSKA Klaudia B.D. # Z/14575/21 2024 LDK!
5 20 s 8 23.89 WELTROWSKA Magdalena LKS Prime Food Brda Przechlewo 2010 U14 PM -- LDK!
1 16 s 9 23.64 MESZYŃSKA Eliza MKL Tlen Mogilno 2011 U14 KP -- KRASICKI Adam # Z/6885/21 2024 LDK!
2 18 s 9 23.67 BUTKIEWICZ Nikola MKL Toruń 2011 U14 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna WLEKLIŃSKA Dagna # Z/0503/24 2024 LDK!
3 19 s 9 23.84 STERLING Aleksandra KS Wda Świecie 2010 U14 KP -- WAWRZYNIAK Paweł Z/1217/22 2023
4 26 s 9 25.17 LANGOWSKA Julia BKL Bełchatów 2011 U14 LD -- MORAWIEC Agnieszka Z/13286/21 2024 LDK!
5 28 s 9 25.75 KRYSIŃSKA Gabriela LKS Atleta Gniezno 2011 U14 WP -- HĘŚ Leszek Z/14242/21 2024 LDK!
1 8 s 10 22.39 WITKOWSKA Lena MKL Tlen Mogilno 2010 U14 KP -- KRASICKI Adam # Z/6880/21 2024 LDK!
2 12 s 10 22.66 KAŹMIERCZAK Lilianna UKS Lisy Zgierz 2010 U14 LD -- LISIECKI Paweł Z/1962/21 2024 LDK!
3 22 s 10 23.99 BACZYŃSKA Anita UKS Lisy Zgierz 2010 U14 LD -- LISIECKI Paweł Z/0526/23 2024
4 27 s 10 25.23 STRZELIŃSKA Oliwia MKL Tlen Mogilno 2010 U14 KP -- KRASICKI Adam # Z/6879/21 2024 LDK!
5 31 s 10 27.84 PRZEKWAS Weronika MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2011 U14 KP -- ŻYWICA Wojciech Z/13212/21 2024 LDK!
1 17 s 11 23.66 PIETRUCHA Julia LKS Omega Kleszczów # 2010 U14 LD -- URBANIAK Mateusz Z/7600/23 2024 LDK!
2 21 s 11 23.98 KOZACZEK Julia KS Wda Świecie 2010 U14 KP -- B.D. Z/4007/22 2023
3 23 s 11 24.27 ŁOPIŃSKA Tatiana KS Wda Świecie 2010 U14 KP -- WAWRZYNIAK Paweł Z/1242/22 2023
4 24 s 11 24.42 PSKIT Magdalena MKS Aleksandrów Łódzki # 2011 U14 LD -- KARASIAK Roman Z/0860/24 2024
5 25 s 11 24.74 ABRAMCZYK Hanna UKS Lisy Zgierz 2011 U14 LD --
6 30 s 11 26.66 PRZEŹDZIĘK Weronika MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2011 U14 KP -- LDK!
1 8 s 12 24.35 MORAWIEC Weronika BKL Bełchatów 2013 U12 LD -- MORAWIEC Agnieszka Z/13287/21 2024 LDK!
2 35 s 12 28.23 GRABOWSKA Gabriela UKS Lisy Zgierz 2012 U12 LD -- LISIECKI Paweł Z/0530/23 2024
3 37 s 12 30.01 GRABOWSKA Aleksandra UKS Lisy Zgierz 2013 U12 LD -- LISIECKI Paweł Z/0529/23 2024
4 40 s 12 33.72 URBAN Natalia LKS Atleta Gniezno 2014 U12 WP -- HĘŚ Leszek Z/6653/22 2024 LDK!
1 9 s 13 24.44 SIEWIERA Iga BKL Bełchatów 2012 U12 LD -- MORAWIEC Agnieszka Z/0172/23 2024 LDK!
2 14 s 13 25.61 KONIECZNA Kornelia LKS Atleta Gniezno 2014 U12 WP -- HĘŚ Leszek Z/13727/21 2024 LDK!
3 20 s 13 26.38 KOSTUSIAK Julia LKS Prime Food Brda Przechlewo # 2013 U12 PM -- RUTKOWSKI Mariusz B.D. Z/6190/22 2024
4 23 s 13 26.58 WIECZOREK Wiktoria LKS Atleta Gniezno 2013 U12 WP -- HĘŚ Leszek Z/0090/22 2024 LDK!
5 33 s 13 28.08 MIĘKISZAK Natasza LKS Atleta Gniezno 2013 U12 WP -- HĘŚ Leszek Z/0099/22 2024 LDK!
1 1 s 14 22.30 TAVARNYTSKA Viktoriia KS Limanowa Forrest 2012 U12 MA -- TROJANOWSKI Krzysztof Z/3141/22 2024 LDK!
2 2 s 14 22.52 GNIADZIK Agata LKS Atleta Gniezno 2012 U12 WP -- KARMELITA Mariusz # Z/5816/22 2024 LDK!
3 11 s 14 25.16 POLTASZEWSKA Pola LKS Atleta Gniezno 2012 U12 WP -- KARMELITA Mariusz # Z/13146/21 2024 LDK!
4 28 s 14 27.56 PIETRZAK Nikola UKS Lisy Zgierz 2014 U12 LD -- B.D. Z/0533/23 2024
5 29 s 14 27.60 URBAN Alicja LKS Atleta Gniezno 2013 U12 WP -- HĘŚ Leszek Z/0095/22 2024 LDK!
1 5 s 15 23.64 WŁODARCZYK Julia LKS Atleta Gniezno 2012 U12 WP -- KARMELITA Mariusz # Z/0094/22 2024 LDK!
2 13 s 15 25.55 ŁĘGOWSKA Hanna MKL Toruń 2013 U12 KP -- B.D.
3 16 s 15 26.03 FELCYN Natasza LKS Atleta Gniezno 2012 U12 WP -- KARMELITA Mariusz # Z/0105/22 2024 LDK!
4 25 s 15 26.82 KWIATKOWSKA Lena LKS Atleta Gniezno 2013 U12 WP -- HĘŚ Leszek Z/0101/22 2024 LDK!
1 17 s 16 26.07 MALCZAK Wiktoria MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2012 U12 KP -- LDK!
2 19 s 16 26.38 BONISŁAWSKA Nikola LKS Atleta Gniezno 2013 U12 WP -- HĘŚ Leszek Z/6657/22 2024 LDK!
3 21 s 16 26.43 ALUIA Giulia MKL Toruń 2013 U12 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna # Z/6256/24 2024
4 31 s 16 27.96 BUCZKOWSKA Hanna LKS Atleta Gniezno 2013 U12 WP -- HĘŚ Leszek Z/13728/21 2024 LDK!
5 32 s 16 27.97 WRÓBLEWSKA Maria LKS Atleta Gniezno 2014 U12 WP -- KARMELITA Mariusz Z/5821/22 2024 LDK!
1 3 s 17 22.78 ŻYWICA Blanka MKL Toruń 2012 U12 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna # Z/2284/21 2024 LDK!
2 15 s 17 25.79 KRÓLIKOWSKA Zofia BKL Bełchatów 2012 U12 LD -- MORAWIEC Agnieszka Z/0519/23 2024 LDK!
3 24 s 17 26.81 STEFANIAK Alicja BKL Bełchatów 2014 U12 LD -- MORAWIEC Agnieszka Z/0525/23 2024 LDK!
4 30 s 17 27.72 BARTOSZAK Wiktoria MKL Toruń 2014 U12 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna #
5 38 s 17 30.29 KŁACZYŃSKA Aniela MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2013 U12 KP -- LDK!
1 4 s 18 23.54 PŁANETA Maria LKS Prime Food Brda Przechlewo 2012 U12 PM -- RUTKOWSKI Mariusz B.D. Z/13102/21 2024 LDK!
2 6 s 18 24.01 WITEK Julia KS Wda Świecie 2012 U12 KP -- WAWRZYNIAK Paweł Z/4778/22 2023
3 12 s 18 25.32 KARAŚKIEWICZ Gabriela UKS Lisy Zgierz 2013 U12 LD -- LISIECKI Paweł Z/0542/23 2024
4 18 s 18 26.32 BUDNER Zuzanna MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2013 U12 KP -- ŻYWICA Wojciech Z/0026/22 2024 LDK!
5 39 s 18 30.46 WILK Katarzyna UKS Lisy Zgierz 2015 U12 LD -- B.D. Z/0539/23 2024
1 7 s 19 24.17 ŁĘCZEWSKA Milena UKS Lisy Zgierz 2012 U12 LD -- LISIECKI Paweł # Z/0531/23 2024
2 10 s 19 24.51 SZPRUCH Nell UKS Lisy Zgierz 2013 U12 LD -- LISIECKI Paweł Z/1968/21 2024 LDK!
3 26 s 19 27.20 BARTOCHA Helena UKS Lisy Zgierz 2013 U12 LD --
4 27 s 19 27.36 KOLMER Iga LKS Atleta Gniezno 2014 U12 WP -- HĘŚ Leszek Z/0103/22 2024 LDK!
5 36 s 19 29.90 SZÓSTAK Emilia LKS Atleta Gniezno 2013 U12 WP -- HĘŚ Leszek Z/0560/23 2024 LDK!
1 22 s 20 26.49 SAWICKA Alicja UKS Lisy Zgierz 2012 U12 LD -- LISIECKI Paweł # Z/1105/22 2024
2 34 s 20 28.18 ĆWIKLIŃSKA Anna MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2013 U12 KP -- ŻYWICA Wojciech Z/3878/22 2024 LDK!
1 2 s 21 19.11 CIESIELSKA Anna KS Sprintwarsaw # 1997 Sen MZ -- MALANOWSKI Łukasz # Z/1639/13 2024 LDK!
2 5 s 21 19.76 JACKIEWICZ Patrycja KS Sprinterzy.com Kraków 2001 U23 MA -- MALANOWSKI Łukasz # Z/5392/15 2023 LDK!
3 13 s 21 21.21 DEFRATYKA Małgorzata KS Sprintwarsaw # 1999 Sen MZ -- MALANOWSKI Łukasz # Z/5522/22 2024
1 4 s 22 19.74 OSICKA Zuzanna UKS 20 Poznań 2006 U18 WP -- WIADEREK Piotr Z/11896/21 2024 2 LDK!
2 6 s 22 19.95 WOJTECKA Natalia GKS Olimpia Grudziądz 2005 U20 KP -- DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał B.D. 5 LDK!
3 7 s 22 19.98 DOMAŃSKA Zofia UKS Przełaj Żerków 2006 U18 WP -- BIERŁA Dawid Z/0749/18 2023 4  SKN   KN B  
4 9 s 22 20.52 PASIKOWSKA Emilia UKS 20 Poznań 2007 U18 WP -- WIADEREK Piotr Z/9444/21 2024
1 3 s 23 19.29 LIS Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2004 U20 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. , Z/3311/17 , 2024 LDK!  SKN   OSU   KN B  
2 8 s 23 20.49 ZMIERCZAK Laura GKS Olimpia Grudziądz 2006 U18 KP -- DEJEWSKI Michał PRZYBYŁ Janusz , Z/1595/20 , 2024 LDK!
3 11 s 23 20.78 KAMINSKA Dominika BKS Bydgoszcz 2006 U18 KP --
4 15 s 23 21.83 WILCZYŃSKA Julia MKS Pułtusk 2004 U20 MZ -- B.D. B.D. Z/0255/19 2024
5 16 s 23 21.91 CZERNYK Karolina LKS Prime Food Brda Przechlewo 2007 U18 PM -- RUTKOWSKI Mariusz Z/1832/21 2024 LDK!
1 1 s 24 18.25 PIOTROWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk # 2004 U20 PM -- RATAJCZAK Maciej B.D. Z/4615/17 2024 LDK!  KNF   SKN  
2 10 s 24 20.61 TRAUTMAN Karolina KS Sprintwarsaw # 2004 U20 MZ -- MALANOWSKI Łukasz # Z/0782/19 2024
3 12 s 24 21.16 PUKOWNIK Julia KS Wda Świecie 2006 U18 KP -- PLISZKA Julia Z/0596/22 2023
4 14 s 24 21.67 SPYCHALSKA Iga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2007 U18 KP -- MARCINIAK Roman # Z/0320/19 2024
5 17 s 24 22.24 OLEJNICZAK Aleksandra MKL Tlen Mogilno 2006 U18 KP -- LDK!
200 m K
1 1 s 1 25.25 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 2003 U23 KP II BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/3343/17 2024  KNF   SKN  
2 2 s 1 26.03 ZBIELSKA Maja BKS Bydgoszcz 2007 U18 KP II BAUMGART Iwona Z/1011/19 2024 BEZ  KN B  
3 3 s 1 26.30 GAJKOWSKA Martyna KS AZS AWF Warszawa # 2003 U23 MZ III B.D. KĘDZIORA Robert , Z/3000/17 , 2024
4 4 s 1 26.58 KOŁODZIEJCZAK Magdalena GKS Olimpia Grudziądz 2006 U18 KP III PRZYBYŁ Janusz DEJEWSKI Michał Z/2401/19 2024 LDK!
5 7 s 1 27.64 WITKOWSKA Barbara BKS Bydgoszcz 2007 U18 KP IV LDK!  KN B  
1 5 s 2 26.67 MIRECKA Julia BKS Bydgoszcz 2006 U18 KP III BAUMGART Iwona Z/1454/20 2024 LDK!
2 6 s 2 26.75 BYCZKOWSKA Amelia BKS Bydgoszcz 2005 U20 KP III LDK!  KN B  
3 8 s 2 28.29 GOSIK Michalina KM Aktywni Sochaczew 2006 U18 MZ IV ZIMNY Emanuel Z/0192/19 2023 LDK!
4 9 s 2 28.87 DEFRATYKA Małgorzata KS Sprintwarsaw # 1999 Sen MZ -- MALANOWSKI Łukasz # Z/5522/22 2024
  s 2 DNF WÓJCIK Bianka BKS Bydgoszcz 2006 U18 KP --
300 m K
1 1 s 1 41.93 BARAN Daria SKLA Sopot # 2008 U16 PM II ANDRZEJCZAK Paweł Z/0345/20 2024 LDK!  OSU  
2 5 s 1 43.11 WOJEŃSKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2008 U16 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1524/20 2024 LDK!  OSU  
3 6 s 1 43.17 MALESZKA Patrycja KS AZS UWM Olsztyn # 2008 U16 WN III NIESTATEK Szymon Z/2716/20 2024 LDK!
4 9 s 1 43.90 HOYER Natalia KM Aktywni Sochaczew 2008 U16 MZ III ZIMNY Emanuel Z/5814/19 2024 LDK!
1 7 s 2 43.30 ANTCZAK Agata UKS 20 Poznań 2009 U16 WP III WIADEREK Piotr Z/9450/21 2024
2 8 s 2 43.41 KOMMISARCZYK Zuzanna STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP III JUNIEWICZ Jakub Z/4118/20 2024 LDK!  OSU  
3 14 s 2 45.48 CHOJNOWSKA Adrianna KS AZS UWM Olsztyn # 2008 U16 WN IV NIESTATEK Szymon Z/2668/21 2024 LDK!
4 18 s 2 46.02 KACZMARCZYK Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk 2009 U16 PM IV SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna Z/8269/21 2024 LDK!  OSU  
5 20 s 2 46.19 SIECIŃSKA Zuzanna CSiR Susz 2009 U16 WN IV SZYSLER Andrzej SZYSLER Andrzej , Z/0590/21 , 2024 LDK!
1 10 s 3 44.39 LALEWICZ Nina WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA III CZYŻ Radosław Z/3142/20 2024 LDK!
2 13 s 3 45.28 SOSLER Lena AZS-AWFiS Gdańsk 2009 U16 PM IV SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna Z/11405/21 2024 LDK!  OSU  
3 15 s 3 45.65 KRZYMIŃSKA Maja BKS Bydgoszcz 2008 U16 KP IV RUDNIK Damian Z/2300/18 2024 LDK!
4 16 s 3 45.99 SINKIEWICZ Alicja BKL Bełchatów 2009 U16 LD IV MANTYK Łukasz Z/3278/20 2024 LDK!  OSU  
5 17 s 3 46.02 PROC Antonina UKS Lisy Zgierz 2008 U16 LD IV LISIECKI Paweł # Z/0344/22 2024
1 24 s 4 47.46 GAWRYŚ Mira MUKL Brodnica 2009 U16 KP V ROSIŃSKI Zenon Z/6905/21 2023
2 28 s 4 48.69 TUPIKOWSKA Jagna UKS Czapla Białe Błota # 2008 U16 KP -- B.D. Z/0919/19 2024 LDK!
3 29 s 4 48.73 MATUSIAK Maja UKS Lisy Zgierz 2009 U16 LD -- LISIECKI Paweł # Z/11337/21 2024
4 32 s 4 50.04 ZABŁOCKA Alicja Orka Iława Athletics 2008 U16 WN -- OSTANEK Aneta Z/3795/20 2024 LDK!
5 35 s 4 52.99 KOCHALSKA Julia CSiR Susz 2009 U16 WN -- SZYSLER Andrzej SZYSLER Andrzej , Z/0844/21 , 2023 LDK!
1 2 s 5 42.09 GRABOWSKA Julia MMKS Gdańsk 2008 U16 PM II ADAMCZYK Dariusz Z/4308/22 2024 LDK!
2 21 s 5 46.51 GACA Zofia STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP V JUNIEWICZ Jakub # Z/4867/19 2024 LDK!  OSU  
3 30 s 5 49.19 DANCEWICZ Milena MMKS Gdańsk 2009 U16 PM -- B.D. ADAMCZYK Dariusz # , Z/1809/20 , 2024 LDK!
4 31 s 5 50.03 KLIMASZEWSKA Róża STS Pomerania Szczecinek 2009 U16 ZP -- JUNIEWICZ Jakub # Z/0244/20 2024 LDK!  OSU  
5 34 s 5 51.55 SŁOMSKA Hanna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2009 U16 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/0948/23 2024 LDK!
1 4 s 6 42.72 KUCZYŃSKA Luiza UKS 20 Poznań 2008 U16 WP II WIADEREK Piotr Z/9442/21 2024
2 22 s 6 46.51 WRÓBLEWSKA Zosia LKS Atleta Gniezno 2009 U16 WP V KARMELITA Mariusz Z/0093/22 2024 LDK!
3 33 s 6 51.26 ŻMIJA Michalina LKB im. Braci Petk Lębork 2009 U16 PM -- PILARSKA Klaudia B.D. # Z/3611/19 2024 LDK!
1 19 s 7 46.06 ZAKRZEWSKA Julia STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP IV JUNIEWICZ Dorota Z/6378/22 2023 LDK!
2 23 s 7 47.27 JAJKO Jadwiga UKS Dąb Suchy Las 2009 U16 WP V # LDK!
3 26 s 7 48.05 DUDA Julia OŚ AZS Poznań 2009 U16 WP V CIEŚLICKA Elżbieta Z/2469/20 2024 LDK!  OSU  
4 27 s 7 48.58 TREDER Alicja MUKL Brodnica 2009 U16 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/3755/22 2024
5 36 s 7 56.28 TOMASZEWSKA Amelia LKS Prime Food Brda Przechlewo 2009 U16 PM -- LDK!
1 3 s 8 42.72 OPALCZYK Roksana UKS Lisy Zgierz 2008 U16 LD II LISIECKI Paweł B.D. Z/1911/19 2024 LDK!
2 11 s 8 45.14 DZIUBA Nella LKS Jantar Ustka 2009 U16 PM IV KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna # Z/1916/21 2024 LDK!
3 12 s 8 45.19 ZAJĄCZKOWSKA Kaja KS AZS UWM Olsztyn # 2009 U16 WN IV NIESTATEK Szymon # Z/3142/24 2024 LDK!
4 25 s 8 47.84 BRZÓSKIEWICZ Julia KS Zamek Kurzętnik 2009 U16 WN V PAWŁOWSKA Dorota Z/3731/22 2024 LDK!
1 1 s 9 43.79 BARANOWSKA Barbara OŚ AZS Poznań 2010 U14 WP III CIEŚLICKA Elżbieta # Z/5894/21 2024 LDK!
2 2 s 9 45.85 MARUNOWSKA Blanka UKS Lisy Zgierz 2010 U14 LD IV LISIECKI Paweł Z/3358/20 2024 LDK!
3 3 s 9 46.25 WALCZAK Noemi UKS Lisy Zgierz 2010 U14 LD IV LISIECKI Paweł Z/5251/19 2024 LDK!
4 7 s 9 48.99 GAGIS Lena UKS Lisy Zgierz 2010 U14 LD -- LISIECKI Paweł # Z/8012/21 2024 LDK!
5 17 s 9 53.02 BURTAN Liliana WLKS Wrocław # 2011 U14 DS -- SKÓRZEWSKA Patrycja # Z/2805/24 2024 LDK!
1 4 s 10 46.40 DAMSZEL Antonina MUKL Brodnica 2010 U14 KP IV ROSIŃSKI Zenon Z/6906/21 2024
2 5 s 10 47.29 NAGÓRSKA Maja AZS-AWFiS Gdańsk 2010 U14 PM V SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna Z/11404/21 2024 LDK!
3 8 s 10 49.04 BRZÓSKA Milena MMKS Gdańsk 2010 U14 PM -- SKALSKI Krzysztof B.D. Z/13410/21 2024 LDK!
4 9 s 10 49.17 SALANIEC Hanna ULKS Młodzik - Ziemia Oławska 2010 U14 DS -- PAŃKOWSKI Zbigniew Z/0469/23 2024 LDK!
5 16 s 10 53.00 WRÓBLEWSKA Anna Orka Iława Athletics 2011 U14 WN -- B.D. Z/5737/22 2024 LDK!
1 15 s 11 52.26 KARBOWSKA Dżesika KS Zamek Kurzętnik 2011 U14 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/5745/22 2024 LDK!
2 20 s 11 54.38 SZYMAŃSKA Julia MMKS Gdańsk 2011 U14 PM -- SKALSKI Krzysztof Z/0271/23 2024 LDK!
3 21 s 11 54.98 CIEŚLIŃSKA Barbara LKS Atleta Gniezno 2010 U14 WP -- KARMELITA Mariusz # Z/5823/22 2024 LDK!
4 22 s 11 57.26 KLINIEWSKA Lena KS Zamek Kurzętnik 2010 U14 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/0842/21 2024 LDK!
5 23 s 11 59.72 ARTICHOWICZ Weronika MMKS Gdańsk 2011 U14 PM -- SKALSKI Krzysztof Z/0390/23 2024 LDK!
1 6 s 12 48.38 BYTOWSKA Hanna UKS Dąb Suchy Las 2011 U14 WP V GULCZYŃSKA Grażyna Z/1719/21 2024 LDK!
2 11 s 12 50.38 TARADEJNA Oliwia UKS Piorun Barczewo 2010 U14 WN -- BIAŁECKI Sebastian # Z/4927/22 2024
3 14 s 12 51.64 DRZEWIECKA Alicja Orka Iława Athletics 2010 U14 WN -- B.D. Z/5354/22 2024 LDK!
4 18 s 12 53.02 NOWICKA Lidia LKS Prime Food Brda Przechlewo 2010 U14 PM -- RUTKOWSKI Mariusz B.D. Z/2338/21 2024 LDK!
1 10 s 13 49.81 OBUCHOWICZ Hanna GUKS Asy Dywity 2011 U14 WN -- LEWANDOWSKA Ewa Z/0286/23 2024 LDK!
2 12 s 13 51.02 CHOJNOWSKA Lena GUKS Asy Dywity 2011 U14 WN -- LEWANDOWSKA Ewa Z/0261/22 2024 LDK!
3 13 s 13 51.12 RUSIN Julia LKB im. Braci Petk Lębork 2010 U14 PM -- PILARSKA Klaudia B.D. # Z/14575/21 2024 LDK!
4 19 s 13 53.80 MAŁASZUK Hanna GUKS Asy Dywity 2011 U14 WN -- LEWANDOWSKA Ewa Z/0288/23 2024 LDK!
1 1 s 14 39.18 KUŚ Anastazja KS AZS UWM Olsztyn 2007 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2483/20 2024 LDK!  SKN   OSU   KN B  
2 2 s 14 40.17 LIS Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2004 U20 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. , Z/3311/17 , 2024 LDK!  SKN   OSU   KN B  
3 3 s 14 40.39 CIESIELSKA Anna KS Sprintwarsaw # 1997 Sen MZ -- MALANOWSKI Łukasz # Z/1639/13 2024 LDK!
4 4 s 14 41.95 OSICKA Zuzanna UKS 20 Poznań 2006 U18 WP -- WIADEREK Piotr Z/11896/21 2024 2 LDK!
5 11 s 14 45.57 BARAN Julia SKLA Sopot # 2006 U18 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/0346/20 2024 LDK!  OSU  
1 6 s 15 43.36 ŚWIĄDER Lena STS Pomerania Szczecinek 2007 U18 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/4909/18 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
2 7 s 15 44.11 OLKOWSKA Natalia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2007 U18 PM -- B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław , Z/3567/20 , 2024 LDK!  KN B  
3 15 s 15 45.93 SASIN Weronika KS AZS UWM Olsztyn 2007 U18 WN -- ADAMOWICZ Małgorzata LDK!
4 18 s 15 46.32 MACIEJEWSKA Weronika MKL Toruń 2007 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/2920/16 2023 BEZ LDK!
1 8 s 16 44.53 LUDWICKA Oliwia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 2004 U20 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/0126/19 2023
2 9 s 16 45.41 ŻYCHSKA Patrycja MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2005 U20 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/4882/18 2024 LDK!
3 10 s 16 45.55 PTAK Zuzanna STS Pomerania Szczecinek 2007 U18 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/12905/21 2024 LDK!  OSU  
4 14 s 16 45.92 ZALEPIŃSKA Wiktoria UKS Lisy Zgierz 2007 U18 LD -- B.D. ZATORSKI Krzysztof , Z/8010/21 , 2024 LDK!
5 20 s 16 46.65 FALĘCKA Pola KS AZS UWM Olsztyn 2007 U18 WN -- ADAMOWICZ Małgorzata LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/5450/19 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
1 16 s 17 45.99 ŁAGODZIŃSKA Zuzanna UKS Lisy Zgierz 2007 U18 LD -- LISIECKI Paweł B.D. Z/1907/19 2024 LDK!
2 21 s 17 46.83 MOSZCZYŃSKA Alicja KS AZS UWM Olsztyn 2006 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/13695/21 2024 LDK!  OSU  
3 23 s 17 48.90 MILEWSKA Zuzanna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2006 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/4238/20 2024 LDK!
4 24 s 17 50.38 PYSKLAK Amelia UKS Lisy Zgierz 2007 U18 LD -- LDK!
1 5 s 18 42.30 PIASECKA Karolina KS Podlasie Białystok 2007 U18 PD -- PIASECKI Marcin Z/2309/21 2024 LDK!  KN B  
2 12 s 18 45.72 OLSZEWSKA Julia KS AZS UWM Olsztyn # 2007 U18 WN -- NIESTATEK Szymon Z/2345/21 2024 LDK!
3 19 s 18 46.56 WYSZKOWSKA Malina AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U18 PM -- SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna Z/0044/18 2024 LDK!
4 22 s 18 48.03 ŁAGODZIŃSKA Joanna UKS Lisy Zgierz 2007 U18 LD -- LISIECKI Paweł B.D. Z/1906/19 2024 LDK!
1 13 s 19 45.75 KOSK Julia BKS Bydgoszcz 2006 U18 KP -- BAUMGART Iwona Z/2803/20 2024 LDK!
2 17 s 19 46.29 ZAREMBA Magdalena KS Podlasie Białystok 2007 U18 PD -- PIASECKI Marcin Z/0687/22 2024 LDK!
3 25 s 19 52.07 SKRZYŃSKA Lena AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U18 PM -- SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna Z/0179/23 2023 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:43.46 DURAJ Lena KS AZS AWF Warszawa 2010 U14 MZ IV OBŁĘKOWSKA Izabella DURAJ Marek Z/3138/20 2024 LDK!
2 2 s 1 1:44.08 KACA Emilia CSiR Susz 2008 U16 WN IV SZYSLER Andrzej Z/0184/19 2024 BEZ LDK!
3 3 s 1 1:44.94 TALAR Anna MKL Toruń 2008 U16 KP IV WOŹNIAK Jacek Z/4494/19 2024 LDK!
4 5 s 1 1:46.71 KIEDROWICZ Nadia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2008 U16 PM V WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/5194/19 2024 LDK!
5 7 s 1 1:47.41 ĆWIGOŃ SZYMCZAK Anna LKS Jantar Ustka 2010 U14 PM V KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna # , Z/1959/21 , 2024 LDK!
6 8 s 1 1:47.61 JEGER Liwia UKS 20 Poznań 2009 U16 WP V WIADEREK Piotr Z/9440/21 2024
7 10 s 1 1:49.78 CZYCZEWSKA Iga OŚ AZS Poznań 2011 U14 WP V MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/1620/22 2024 LDK!
8 15 s 1 1:55.37 BUKAVETS Emiliya MKL Toruń 2010 U14 KP -- GĄSIEWICZ Jarosław LDK!
1 9 s 2 1:49.63 ŁAGUNA Anna MMKS Gdańsk 2009 U16 PM V SKALSKI Krzysztof B.D. Z/0106/23 2024 LDK!
2 11 s 2 1:52.82 SZOSTEK Małgorzata KKL Rodło Kwidzyn 2008 U16 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/10299/21 2024 LDK!  OSU  
3 14 s 2 1:55.19 GOJŁO Jaśmina MKL Toruń 2011 U14 KP -- WOŹNIAK Jacek # Z/0789/22 2024 LDK!
4 16 s 2 1:56.43 ANTKOWIAK Nikola UKS 20 Poznań 2008 U16 WP -- WIADEREK Piotr Z/9439/21 2024
5 17 s 2 1:56.52 STRZELECKA Iga UKS Lisy Zgierz 2009 U16 LD -- B.D. Z/0345/22 2024
6 18 s 2 1:58.79 STAWRAKAKIS Helena OŚ AZS Poznań 2010 U14 WP -- MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/2801/20 2024 LDK!
7 21 s 2 2:00.00 MESSYASZ Lena WLKS Wrocław # 2011 U14 DS -- SKÓRZEWSKA Patrycja # Z/2582/24 2024 LDK!
1 4 s 3 1:45.77 BALCERZAK Barbara MKL Tlen Mogilno 2008 U16 KP IV KRASICKI Adam Z/6874/21 2024 LDK!
2 6 s 3 1:47.34 MALIŃSKA Zofia MKL Tlen Mogilno 2009 U16 KP V KRASICKI Adam Z/2311/21 2024 LDK!
3 13 s 3 1:54.25 KUKLIŃSKA Agata MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2009 U16 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. B.D. Z/4737/22 2024 LDK!
4 20 s 3 1:59.59 RUDAK Zofia MLKS Ostróda 2008 U16 WN -- B.D. Z/6249/22 2023
5 22 s 3 2:00.85 BATRUCH Urszula CMKL Człuchów 2009 U16 PM -- BODZIAK Igor Z/14570/21 2024 LDK!
6 24 s 3 2:01.56 PODLASZEWSKA Małgorzata CMKL Człuchów 2009 U16 PM -- BODZIAK Igor B.D. Z/0486/23 2024 LDK!
1 12 s 4 1:53.56 NIKIEL Zofia MKL Toruń 2011 U14 KP -- GĄSIEWICZ Jarosław Z/2245/21 2024 LDK!
2 19 s 4 1:59.28 DERAK Emilia UKS 20 Poznań 2010 U14 WP -- WIADEREK Piotr Z/0032/23 2024
3 26 s 4 2:03.12 KWIETNIEWSKA Hanna LKS Prime Food Brda Przechlewo 2011 U14 PM -- RUTKOWSKI Mariusz B.D. Z/2404/21 2024 LDK!
4 27 s 4 2:04.90 GIERASIK Zofia MMKS Gdańsk 2010 U14 PM -- SKALSKI Krzysztof Z/2289/21 2024 LDK!
5 28 s 4 2:05.39 KUJAWSKA Kornelia LKS Atleta Gniezno 2010 U14 WP -- KARMELITA Mariusz # Z/13147/21 2024 LDK!
6 31 s 4 2:10.02 GINTER-NADOLSKA Lena LKS Prime Food Brda Przechlewo 2011 U14 PM -- RUTKOWSKI Mariusz Z/13103/21 2024 LDK!
1 23 s 5 2:01.38 BARTOSZAK Oliwia MKL Toruń 2012 U12 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna # Z/0502/24 2024 LDK!
2 25 s 5 2:02.67 WRÓBLEWSKA Dorota MMKS Gdańsk 2011 U14 PM -- SKALSKI Krzysztof Z/0108/23 2024 LDK!
3 29 s 5 2:07.54 ADAMCZYK Łucja MMKS Gdańsk 2012 U12 PM -- ADAMCZYK Dariusz B.D. # Z/0109/23 2024 LDK!
4 30 s 5 2:09.80 GRALEWSKA Aleksandra UKS Lisy Zgierz 2013 U12 LD -- ZATORSKI Krzysztof # Z/11338/21 2024
5 32 s 5 2:10.75 WIĘCKOWSKA Zuzanna UKS Lisy Zgierz 2012 U12 LD -- ZATORSKI Krzysztof Z/7578/21 2024 LDK!
6 33 s 5 2:13.44 SULIGA Marta MMKS Gdańsk 2011 U14 PM -- SKALSKI Krzysztof Z/0107/23 2023 LDK!
7 34 s 5 2:16.74 WESOŁOWSKA Wiktoria MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2013 U12 KP -- ŻYWICA Wojciech Z/13213/21 2024 LDK!
8 35 s 5 2:18.84 PRZYBYSŁAWSKA Lena LKS Atleta Gniezno 2013 U12 WP -- HĘŚ Leszek Z/14241/21 2024 LDK!
1 3 s 6 1:39.21 PŁATEK Weronika MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U20 KP -- LATAŃSKI Grzegorz # Z/0351/18 2024 2 LDK!  OSU   KN B  
2 4 s 6 1:40.09 RĘKAWIECKA Roksana PTT Delta Płock 2006 U18 MZ -- KĄPIŃSKI Sławomir Z/2878/19 2024
3 5 s 6 1:45.13 LEŚNIEWSKA Małgorzata MKS Truso Elbląg 2005 U20 WN --  KN B  
4 7 s 6 1:49.23 SKWIERAWSKA Hanna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2006 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/4766/18 2024 BEZ LDK!
5 9 s 6 1:50.22 MINTA Zuzanna MLKS Ostróda 2006 U18 WN -- B.D. Z/13729/21 2023
6 10 s 6 1:51.71 ROMANÓW Iga KS Atak Agrykola Warszawa 2007 U18 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/3426/20 2024 LDK!
1 1 s 7 1:33.26 BREZA Magdalena ULKS Talex Borzytuchom 2004 U20 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/3826/18 2024 3 LDK!  KNF   SKN   OSU  
2 2 s 7 1:38.27 GŁÓWCZEWSKA Katarzyna ULKS Talex Borzytuchom 2001 U23 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/1845/15 2024 1  KN B  
3 6 s 7 1:47.62 PROĆ Natalia KKL Rodło Kwidzyn 2006 U18 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/0107/20 2024 LDK!  OSU  
4 8 s 7 1:49.62 KIL Antonina KKL Rodło Kwidzyn 2007 U18 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/0104/20 2024 BEZ LDK!  OSU  
5 11 s 7 1:54.50 LEWANDOWSKA Julia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2007 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/0850/21 2024 LDK!
6 12 s 7 1:59.41 OLWERT Malwina MUKL Brodnica 2005 U20 KP -- MIERZEJEWSKA Martyna # Z/3239/22 2024
1000 m K
1 2 s 1 2:51.61 NOWAKOWSKA Katarzyna AML Słupsk 2003 U23 PM -- RUMIŃSKI Wojciech B.D. Z/2544/18 2024  KN B  
2 3 s 1 2:53.42 PERYT Maja KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2004 U20 SK -- KUBIEC Dawid Z/5354/18 2024 4 LDK!  KNF   SKN   OSU  
3 5 s 1 3:00.86 TWARDOWSKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 2004 U20 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. , Z/2580/17 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 6 s 1 3:01.76 KRYSIAK Wiktoria KKL Rodło Kwidzyn 2006 U18 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/4139/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 8 s 1 3:10.90 KORYTOWSKA Olga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester KACZOCHA Alina Z/0193/18 2024 LDK!  OSU   KN B  
6 9 s 1 3:12.25 IGLEWSKA Żaneta MKL Toruń # 2003 U23 KP -- WOŹNIAK Jacek B.D. Z/1531/18 2024
7 12 s 1 3:15.16 KALINOWSKA Wiktoria ULKS Talex Borzytuchom 2006 U18 PM -- KALINOWSKA Joanna ŚCIGAŁA Jarosław # , Z/0055/18 , 2024 BEZ LDK!  OSU  
8 13 s 1 3:16.37 GŁOWACKA Małgorzata MKL Toruń 2005 U20 KP -- WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2923/16 2024 BEZ LDK!
9 15 s 1 3:20.88 PAWŁOWSKA Dorota KS Zamek Kurzętnik 1980 Masters WN -- B.D. Z/5165/11 2024 BEZ
10 21 s 1 3:41.32 MOMOT Julia ULKS Talex Borzytuchom 2006 U18 PM -- KALINOWSKA Joanna ŚCIGAŁA Jarosław # , Z/4848/18 , 2023 BEZ LDK!  OSU  
1 1 s 2 2:49.12 KRAWCZYŃSKA Martyna KS Prefbet-Sonarol 2004 U20 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/4033/18 2024 LDK!  SKN   OSU   KN B  
2 4 s 2 2:56.81 PESTKA Oksana AML Słupsk 2008 U16 PM II DIAK Mateusz RUMIŃSKI Wojciech , Z/0060/19 , 2024 BEZ LDK!  OSU  
3 7 s 2 3:02.44 MARCINIAK Julia OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna B.D. Z/1912/16 2024
4 10 s 2 3:12.25 METLICKA Michalina ULKS Talex Borzytuchom 2010 U14 PM III ŚCIGAŁA Jarosław # Z/13470/21 2024 LDK!
5 11 s 2 3:12.79 NOWAKOWSKA Anna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1991 Sen KP -- DELIŃSKI Henryk Z/1623/14 2024
6 14 s 2 3:19.35 ŁOSIŃSKA Łucja ULKS Talex Borzytuchom 2009 U16 PM IV RADTKE Marek B.D. Z/0322/20 2024 LDK!
7 16 s 2 3:23.17 DRÓŻDŻ Zofia KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2007 U18 SK -- WZOREK Agata KUBIEC Dawid , Z/2481/20 , 2024 LDK!  OSU  
8 17 s 2 3:23.68 CHOLEWIŃSKA Anna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2006 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/0711/22 2024 LDK!
9 18 s 2 3:27.20 PRZYSIĘŻNA Maja CMKL Człuchów 2009 U16 PM V BODZIAK Igor B.D. Z/1436/20 2024 LDK!
10 19 s 2 3:29.48 KIEDROWSKA Nadia ULKS Talex Borzytuchom 2006 U18 PM -- B.D. ŚCIGAŁA Jarosław # , Z/4925/19 , 2023 LDK!  OSU  
11 20 s 2 3:40.68 BALCERZAK Agata MKL Tlen Mogilno 2007 U18 KP -- KRASICKI Adam Z/7784/21 2024 LDK!
2000 m K
1 1 s 1 6:56.48 KUNICKA Weronika LUKS Start Nakło 2007 U18 KP -- KSOBIECH Bartosz JANKOWSKI Marcin , Z/1198/18 , 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
2 2 s 1 6:58.64 KOWALEWSKA Pola OŚ AZS Poznań 2007 U18 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/1763/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
60 m pł K DzSt (76.2/7.5) K
1 1 s 1 10.17 DUTKA-WOŁOCH Nicola WKS Wawel Kraków 2011 U14 MA -- CZYŻ Radosław Z/0186/22 2024 LDK!
2 2 s 1 10.33 STAŃCZAK Urszula MKS Polonia Warszawa # 2010 U14 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/0021/24 2024 LDK!
3 3 s 1 11.01 BADER-STRZAŁA Adrianna MKS Polonia Warszawa # 2010 U14 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/0019/24 2024 LDK!
60 m pł K Mł (76.2/8.0) K
1 1 s 1 9.49 DRAGOW Patrycja AML Słupsk # 2008 U16 PM -- DIAK Mateusz Z/7089/23 2024 LDK!  OSU  
2 2 s 1 9.57 JANECZEK Weronika AZS-AWFiS Gdańsk 2009 U16 PM -- SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna Z/11406/21 2024 LDK!
3 3 s 1 10.26 SOSLER Lena AZS-AWFiS Gdańsk 2009 U16 PM -- SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna Z/11405/21 2024 LDK!  OSU  
4 4 s 1 10.53 PRUSIK Maja MKL Jurand Szczytno 2008 U16 WN -- BUKOWIECKI Maciej Z/3518/21 2022 LDK!  OSU  
Wzwyż K
1 f 1 1.73 KOKOT Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP I DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek B.D. # , Z/3892/17 , 2024 LDK!  KNF   SKN   OSU  
2 f 1 1.71 SŁODZIŃSKA Maja UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP I FERFET Marek FERFET Marek , Z/5013/19 , 2024 LDK!  KNF   SKN  
3 f 1 1.40 PUŁAWSKA Natalia MKS Polonia Warszawa # 2009 U16 MZ V PODRAŻKO Marian Z/2079/24 2024 LDK!
4 f 1 1.15 KUJAWSKA Kornelia LKS Atleta Gniezno 2010 U14 WP -- KARMELITA Mariusz # Z/13147/21 2024 LDK!
5 f 1 1.05 HĘŚ Zuzanna LKS Atleta Gniezno 2011 U14 WP -- KARMELITA Mariusz # Z/10698/21 2024 LDK!
W dal K
1 f 1 5.24 LIMONT Anna MKL Toruń 2007 U18 KP III BUTKIEWICZ Jacek Z/1177/21 2024 LDK!
2 f 1 5.06 PIECHNIK Julita MKL Tlen Mogilno 2007 U18 KP IV LDK!
3 f 1 5.05 ADAMCZYK Emilia MMKS Gdańsk 2009 U16 PM IV ADAMCZYK Dariusz Z/2484/21 2024 LDK!
4 f 1 4.59 MORAWIEC Alicja BKL Bełchatów 2009 U16 LD V MORAWIEC Agnieszka MANTYK Łukasz # , Z/4339/19 , 2024 BEZ LDK!  OSU  
5 f 1 4.58 PENSKO Zuzanna LUKS Start Nakło 2007 U18 KP -- JANKOWSKI Marcin JANKOWSKA Joanna Z/1285/20 2024 LDK!  OSU  
6 f 1 4.54 WALKOWIAK Urszula LUKS Start Nakło 2009 U16 KP V JANKOWSKI Marcin # Z/6933/21 2024 LDK!  OSU  
7 f 1 4.46 GÓRNIK Martyna CSiR Susz 2009 U16 WN -- SZYSLER Andrzej Z/0245/19 2024 LDK!
8 f 1 4.43 GÓRNY Adrianna BKL Bełchatów 2009 U16 LD -- MANTYK Łukasz Z/3279/20 2024 LDK!  OSU  
9 f 1 4.32 MUZOLF Agata LUKS Start Nakło 2007 U18 KP -- JANKOWSKI Marcin KSOBIECH Bartosz Z/1391/19 2024 BEZ LDK!  OSU  
1 f 2 4.57 BADER-STRZAŁA Adrianna MKS Polonia Warszawa # 2010 U14 MZ V PODRAŻKO Marian Z/0019/24 2024 LDK!
2 f 2 4.41 LADA Agnieszka MKL Toruń 2011 U14 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/3403/20 2024 LDK!
3 f 2 4.32 DUNAJ Sandra MKL Tlen Mogilno 2011 U14 KP -- KRASICKI Adam # Z/6876/21 2024 LDK!
4 f 2 4.24 POPŁAWSKA Nadia LKS Atleta Gniezno 2010 U14 WP -- KARMELITA Mariusz # Z/1346/22 2024 LDK!
5 f 2 3.64 BORKOWSKA Maja GUKS Asy Dywity 2010 U14 WN -- NIESTATEK Szymon Z/11302/21 2024 LDK!
6 f 2 3.44 SANKOWSKA Patrycja MMKS Gdańsk 2011 U14 PM -- ADAMCZYK Dariusz # Z/0116/23 2024 LDK!
W dal strefa K
1 f 1 3.81 MORAWIEC Weronika BKL Bełchatów 2013 U12 LD -- MORAWIEC Agnieszka Z/13287/21 2024 LDK!
2 f 1 3.62 WANAT Anna MMKS Gdańsk 2012 U12 PM -- ADAMCZYK Dariusz B.D. # Z/0122/23 2024 LDK!
3 f 1 3.53 PRZYBYSŁAWSKA Lena LKS Atleta Gniezno 2013 U12 WP -- HĘŚ Leszek Z/14241/21 2024 LDK!
4 f 1 3.52 WESOŁOWSKA Wiktoria MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2013 U12 KP -- ŻYWICA Wojciech Z/13213/21 2024 LDK!
5 f 1 3.43 NOWAK Lena LKS Atleta Gniezno 2012 U12 WP -- KARMELITA Mariusz # Z/0097/22 2024 LDK!
6 f 1 3.42 SIEWIERA Iga BKL Bełchatów 2012 U12 LD -- MORAWIEC Agnieszka Z/0172/23 2024 LDK!
7 f 1 3.37 KWIATKOWSKA Lena LKS Atleta Gniezno 2013 U12 WP -- HĘŚ Leszek Z/0101/22 2024 LDK!
8 f 1 2.98 BUCZKOWSKA Hanna LKS Atleta Gniezno 2013 U12 WP -- HĘŚ Leszek Z/13728/21 2024 LDK!
9 f 1 2.90 CHABIŃSKA Alicja BKL Bełchatów 2012 U12 LD -- LDK!
10 f 1 2.87 STUBIŃSKA Michalina KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2015 U12 MZ -- LDK!
11 f 1 2.84 CHABIŃSKA Łucja BKL Bełchatów 2012 U12 LD -- MORAWIEC Agnieszka Z/0518/23 2024 LDK!
60 m M
1 3 s 1 8.75 FRYSZ Jakub BKL Bełchatów 2010 U14 LD -- B.D. MORAWIEC Agnieszka , Z/0171/23 , 2024 LDK!
2 5 s 1 9.15 ZIELONKA Jakub LKS Atleta Gniezno 2011 U14 WP -- KARMELITA Mariusz # Z/1626/22 2024 LDK!
3 6 s 1 9.28 ZIELONKA Szymon LKS Atleta Gniezno 2011 U14 WP -- KARMELITA Mariusz # Z/1627/22 2024 LDK!
4 7 s 1 9.35 MATEJCZYK Filip BKL Bełchatów 2010 U14 LD -- MORAWIEC Agnieszka Z/0520/23 2024 LDK!
5 8 s 1 9.90 WESSERLING Michał KUKS Remus Kościerzyna 2011 U14 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/0311/22 2024 LDK!
6 10 s 1 10.07 MATYŚKIEWICZ Natan BKL Bełchatów 2010 U14 LD -- LDK!
7 11 s 1 10.38 KARMELITA Jan LKS Atleta Gniezno 2010 U14 WP -- KARMELITA Mariusz # Z/0559/23 2024 LDK!
1 1 s 2 8.62 NATURALNY Aleksander RKL Kusy Rokietnica 2010 U14 WP --
2 2 s 2 8.67 WIEREJKO Szymon MMKS Gdańsk 2010 U14 PM -- ADAMCZYK Dariusz Z/0123/23 2024 LDK!
3 4 s 2 8.93 NATURALNY Julian RKL Kusy Rokietnica 2010 U14 WP --
4 9 s 2 10.04 ADAMCZYK Maciej BKL Bełchatów 2011 U14 LD -- MORAWIEC Agnieszka Z/0170/23 2024 LDK!
1 1 s 3 7.40 ADAMCZEWSKI Jan AZS Łódź # 2008 U16 LD -- LISIECKI Paweł WĘGLARSKI Krzysztof , Z/5247/19 , 2024 LDK!
2 2 s 3 7.68 LISHCHENKO Valentyn GKS Olimpia Grudziądz 2008 U16 KP -- PRZYBYŁ Janusz Z/5252/22 2023 LDK!
3 3 s 3 7.80 ŻYWICA Krystian MKL Toruń 2008 U16 KP -- B.D. BUTKIEWICZ Jacek # , Z/4490/19 , 2024 LDK!
4 4 s 3 7.84 DONDZIŁO Oliwier KS Podlasie Białystok 2008 U16 PD -- PIASECKI Marcin Z/1599/22 2024 LDK!
5 5 s 3 8.33 KOPEĆ Bartosz Orka Iława Athletics 2008 U16 WN -- OSTANEK Aneta B.D. Z/4258/19 2024 LDK!
6 6 s 3 8.40 CEDRO Piotr MKL Toruń 2008 U16 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/5180/22 2024 LDK!
7 7 s 3 8.53 DOBRZENIAK Jan MUKS Płock 2009 U16 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław DOBRZENIAK Jarosław , Z/0956/20 , 2024 LDK!
8 8 s 3 9.12 OBCZYŃSKI Batłomiej MUKS Płock 2009 U16 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław Z/0953/20 2024 LDK!
1 2 s 4 8.93 KOPERSKI Tymon MKL Tlen Mogilno 2012 U12 KP -- DOBRZYŃSKI Piotr # Z/1314/22 2024 LDK!
2 3 s 4 9.32 GRYGIEL Wiktor MKL Tlen Mogilno 2012 U12 KP -- DOBRZYŃSKI Piotr # Z/1343/22 2024 LDK!
3 4 s 4 9.51 MISIURA Mieszko MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2013 U12 KP -- ŻYWICA Wojciech Z/13183/21 2024 LDK!
4 5 s 4 9.63 OŚCIK Aleksander BKL Bełchatów 2012 U12 LD -- MORAWIEC Agnieszka Z/0515/23 2024 LDK!
5 6 s 4 9.73 LISIECKI Adam UKS Lisy Zgierz 2012 U12 LD -- B.D. Z/0306/22 2024
6 7 s 4 9.74 SIWIAK Ksawery LKS Atleta Gniezno 2012 U12 WP -- KARMELITA Mariusz # Z/14238/21 2024 LDK!
7 9 s 4 9.98 KĘDZIORA Ksawery LKS Atleta Gniezno 2012 U12 WP -- KARMELITA Mariusz # Z/0091/22 2024
8 11 s 4 10.51 ŚWIATKOWSKI Filip LKS Atleta Gniezno 2014 U12 WP --
1 1 s 5 8.67 MICHALAK Piotr UKS Przełaj Żerków 2013 U12 WP -- BIERŁA Dawid Z/0220/23 2024 LDK!
2 8 s 5 9.75 WOJCIECHOWSKI Krzysztof BKL Bełchatów 2012 U12 LD -- MORAWIEC Agnieszka Z/0522/23 2024 LDK!
3 10 s 5 10.30 ZAJĄCZKOWSKI Artur UKS Piorun Barczewo 2013 U12 WN -- BIAŁECKI Sebastian # Z/4930/22 2023
4 12 s 5 10.77 JAKUBOWSKI Dominik LKS Atleta Gniezno 2014 U12 WP -- HĘŚ Leszek # Z/5822/22 2024
5 13 s 5 10.77 GRZECHOWIAK Rafał LKS Atleta Gniezno 2014 U12 WP -- HĘŚ Leszek Z/5860/22 2024
1 1 s 6 6.64 LEMPACH Jakub AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU -- MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/3875/15 2024  KNF   SKN   KN B   KNS  
2 3 s 6 6.95 OPUSZEWICZ Damian AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U23 PM -- RATAJCZAK Maciej B.D. Z/4125/19 2024  SKN   KN B  
3 4 s 6 6.95 KOZELAN Hubert AZS UMCS Lublin 2003 U23 LU -- MARUSZEWSKI Piotr B.D. # Z/2635/17 2024  SKN   KN B  
4 5 s 6 7.01 BUJAK Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 Sen OP -- KOBIAŁKA Kamil B.D. B.D. Z/2877/15 2024 M  SKN  
5 7 s 6 7.15 MINKLEJ Adrian MKL Toruń 2005 U20 KP -- B.D. MAŃKOWSKI Gabriel , Z/0697/18 , 2024 BEZ LDK!
6 8 s 6 7.16 SIERPNIEWSKI Igor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2005 U20 KP -- MARCINIAK Roman Z/5614/18 2024 LDK!  KN B  
7 15 s 6 7.46 TYLAK Łukasz UKS Dąb Suchy Las 1990 Sen WP -- TYLAK Łukasz Z/1668/12 2024 II
8 17 s 6 7.49 SADOWCZYK Maciej KS Wda Świecie 2004 U20 KP -- PLISZKA Julia Z/1427/17 2023 5
1 9 s 7 7.23 KOŁODZIEJ Kacper MKL Toruń 2005 U20 KP -- BUTKIEWICZ Jacek # Z/3190/20 2024
2 10 s 7 7.23 IWASIUTA Wojciech AZS-AWFiS Gdańsk # 2006 U18 PM -- MYSZK Ilona RATAJCZAK Maciej , Z/0599/19 , 2024 LDK!
3 11 s 7 7.36 HEIGELMANN Jakub GKS Olimpia Grudziądz 2005 U20 KP -- PRZYBYŁ Janusz Z/11438/21 2024 LDK!
4 13 s 7 7.44 SIEMASZKO Daniel KS Podlasie Białystok 2007 U18 PD -- PIASECKI Marcin Z/14521/21 2024 LDK!  KN B  
5 14 s 7 7.45 CZĘŚCIK Bartosz MKS Truso Elbląg 2005 U20 WN -- WONDZIŃSKA Aleksandra Z/0316/22 2024
6 19 s 7 7.52 SOLARZ Anatol KS Sprintwarsaw # 1996 Sen MZ -- MALANOWSKI Łukasz # Z/1781/21 2024
7 21 s 7 7.58 KUCHARSKI Antoni MKL Toruń 2006 U18 KP -- BUTKIEWICZ Jacek Z/0589/20 2024 LDK!
8 22 s 7 7.67 BORYSEWICZ Mateusz MKS Pułtusk 2006 U18 MZ -- B.D. Z/10886/21 2024
1 12 s 8 7.43 SIUDA Mateusz OŚ AZS Poznań 2007 U18 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/0015/21 2024 LDK!  OSU  
2 23 s 8 7.75 MIELCZAREK Bartosz MKL Toruń 2006 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/13194/21 2024
3 24 s 8 7.75 LEWANDOWSKI Jonasz WLKS Wrocław # 2006 U18 DS -- WOŚ Michał KOBIAŁKA Kamil # , Z/0455/20 , 2024 LDK!  KN B  
4 25 s 8 7.77 SZCZODRZYŃSKI Piotr UKS Dąb Suchy Las 1974 Masters WP -- B.D. Z/0346/19 2024
5 26 s 8 7.79 SKRZYŃSKI Piotr W-MKLAM Olsztyn 1967 Masters WN -- GOWORSKI Tomasz Z/11016/21 2024
6 27 s 8 7.80 SKOCKI Piotr KS Zamek Kurzętnik 2007 U18 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/3076/19 2024 LDK!
7 28 s 8 7.82 BIRBACH Wiktor KS Zamek Kurzętnik 2007 U18 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/0828/20 2024 LDK!
1 2 s 9 6.93 ŚLIWA Jakub KS AZS UWM Olsztyn # 2004 U20 WN -- NIESTATEK Szymon B.D. Z/0226/18 2024  SKN   KN B  
2 6 s 9 7.11 BRYLOWSKI Fabian MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2007 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/4738/22 2024 LDK!  KN B  
3 16 s 9 7.47 ARNDT Marek UKS Przełaj Żerków 2006 U18 WP -- BIERŁA Dawid Z/0094/20 2024  KN B  
4 18 s 9 7.52 MATYJAK Kacper MKL Tlen Mogilno 2002 U23 KP -- DOBRZYŃSKI Piotr Z/5854/22 2024 LDK!
5 20 s 9 7.57 TALAREK Bartosz MKL Toruń 2006 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel # Z/4595/22 2024
150 m M
1 1 s 1 18.17 LISHCHENKO Valentyn GKS Olimpia Grudziądz 2008 U16 KP -- PRZYBYŁ Janusz Z/5252/22 2023 LDK!
2 2 s 1 18.27 STASZEK Igor WKS Wawel Kraków 2009 U16 MA -- CZYŻ Radosław Z/5496/19 2024 LDK!
3 4 s 1 19.11 GAŁĄZKA Mikołaj BKS Bydgoszcz 2009 U16 KP -- BAUMGART Iwona Z/1984/22 2024 LDK!
4 12 s 1 25.39 WESSERLING Michał KUKS Remus Kościerzyna 2011 U14 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/0311/22 2024 LDK!
1 3 s 2 18.54 WACHEK Franek MKL Toruń 2008 U16 KP -- LDK!
2 7 s 2 22.35 OBCZYŃSKI Batłomiej MUKS Płock 2009 U16 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław Z/0953/20 2024 LDK!
3 9 s 2 23.39 MATEJCZYK Filip BKL Bełchatów 2010 U14 LD -- MORAWIEC Agnieszka Z/0520/23 2024 LDK!
4 11 s 2 23.76 PRZYBYLSKI Michał BKL Bełchatów 2010 U14 LD -- MORAWIEC Agnieszka Z/13731/21 2024 LDK!
1 5 s 3 20.94 DOBRZENIAK Jan MUKS Płock 2009 U16 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław DOBRZENIAK Jarosław , Z/0956/20 , 2024 LDK!
2 6 s 3 21.79 MUCHNICKI Mikołaj LKB im. Braci Petk Lębork 2010 U14 PM -- PILARSKA Klaudia B.D. # Z/9585/21 2024 LDK!
3 8 s 3 23.04 MICHALIK Maksymilian LKS Prime Food Brda Przechlewo 2011 U14 PM -- RUTKOWSKI Mariusz Z/6188/22 2024 LDK!
4 10 s 3 23.60 FABIŚ Mikołaj OŚ AZS Poznań 2010 U14 WP -- MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/0013/21 2024 LDK!
1 6 s 4 24.50 SIWIAK Ksawery LKS Atleta Gniezno 2012 U12 WP -- KARMELITA Mariusz # Z/14238/21 2024 LDK!
2 9 s 4 25.44 KĘDZIORA Ksawery LKS Atleta Gniezno 2012 U12 WP -- KARMELITA Mariusz # Z/0091/22 2024
3 16 s 4 26.88 ŚMIGIELSKI Patryk UKS Lisy Zgierz 2012 U12 LD -- B.D. Z/0537/23 2024
4 19 s 4 27.70 JAKUBOWSKI Dominik LKS Atleta Gniezno 2014 U12 WP -- HĘŚ Leszek # Z/5822/22 2024
1 1 s 5 21.87 MICHALAK Piotr UKS Przełaj Żerków 2013 U12 WP -- BIERŁA Dawid Z/0220/23 2024 LDK!
2 4 s 5 24.19 DOBEK Hubert LKS Prime Food Brda Przechlewo 2013 U12 PM -- RUTKOWSKI Mariusz B.D. Z/6501/22 2024
3 18 s 5 27.33 ZAJĄCZKOWSKI Artur UKS Piorun Barczewo 2013 U12 WN -- BIAŁECKI Sebastian # Z/4930/22 2023
1 2 s 6 23.60 RAKOWSKI Hubert MKL Tlen Mogilno 2012 U12 KP -- DOBRZYŃSKI Piotr # Z/7782/21 2024 LDK!
2 11 s 6 25.76 KRZYŻANOWSKI Filip MKL Toruń 2012 U12 KP -- B.D.
3 13 s 6 26.34 SZOPIŃSKI Antoni LKS Prime Food Brda Przechlewo 2013 U12 PM -- RUTKOWSKI Mariusz Z/6584/22 2024
4 17 s 6 27.25 GRZECHOWIAK Rafał LKS Atleta Gniezno 2014 U12 WP -- HĘŚ Leszek Z/5860/22 2024
1 7 s 7 25.01 ROSIŃSKI Andrzej UKS Lisy Zgierz 2012 U12 LD -- LISIECKI Paweł # Z/12030/21 2024
2 8 s 7 25.38 CEBULSKI Michał UKS Lisy Zgierz 2012 U12 LD -- B.D. Z/0528/23 2023
3 15 s 7 26.41 ŚWIATKOWSKI Filip LKS Atleta Gniezno 2014 U12 WP --
4 20 s 7 29.29 LISIECKI Piotr UKS Lisy Zgierz 2015 U12 LD -- B.D. Z/0305/22 2024
1 3 s 8 23.68 WOJCIECHOWSKI Krzysztof BKL Bełchatów 2012 U12 LD -- MORAWIEC Agnieszka Z/0522/23 2024 LDK!
2 5 s 8 24.37 WENCEL Jan MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2013 U12 KP -- ŻYWICA Wojciech Z/0028/22 2024 LDK!
3 10 s 8 25.50 NOWAK Adam LKS Atleta Gniezno 2013 U12 WP -- HĘŚ Leszek Z/6655/22 2024 LDK!
4 12 s 8 26.12 RUTKOWSKI Filip MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2013 U12 KP -- ŻYWICA Wojciech Z/3956/22 2024 LDK!
5 14 s 8 26.37 JAKÓBCZAK Oskar MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2013 U12 KP -- # LDK!
1 3 s 9 17.27 KUREK Maciej KS Sprintwarsaw # 1994 Sen MZ -- MALANOWSKI Łukasz # Z/0868/22 2024
2 4 s 9 17.41 MALANOWSKI Łukasz KS Sprintwarsaw # 1996 Sen MZ -- MALANOWSKI Łukasz # Z/3997/15 2024
3 6 s 9 17.53 TYLAK Łukasz UKS Dąb Suchy Las 1990 Sen WP -- TYLAK Łukasz Z/1668/12 2024 II
4 11 s 9 18.13 SOLARZ Anatol KS Sprintwarsaw # 1996 Sen MZ -- MALANOWSKI Łukasz # Z/1781/21 2024
5 14 s 9 18.82 SKRZYŃSKI Piotr W-MKLAM Olsztyn 1967 Masters WN -- GOWORSKI Tomasz Z/11016/21 2024
1 12 s 10 18.30 SADOWCZYK Maciej KS Wda Świecie 2004 U20 KP -- PLISZKA Julia Z/1427/17 2023 5
2 15 s 10 19.43 SZCZODRZYŃSKI Piotr UKS Dąb Suchy Las 1974 Masters WP -- B.D. Z/0346/19 2024
  s 10 DNF BIŃCZYK Jarosław W-MKLAM Olsztyn 1966 Masters WN -- GOWORSKI Tomasz Z/0489/22 2024
1 1 s 11 16.80 SIERPNIEWSKI Igor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2005 U20 KP -- MARCINIAK Roman Z/5614/18 2024 LDK!  KN B  
2 2 s 11 16.83 BRYLIŃSKI Robert TS Wieliczanka Wieliczka 1991 Sen MA -- B.D. # Z/3806/11 2024
3 8 s 11 17.66 SIUDA Mateusz OŚ AZS Poznań 2007 U18 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/0015/21 2024 LDK!  OSU  
4 10 s 11 17.81 ARNDT Marek UKS Przełaj Żerków 2006 U18 WP -- BIERŁA Dawid Z/0094/20 2024  KN B  
1 5 s 12 17.42 SOBIECH Jakub KS Sprintwarsaw # 1990 Sen MZ -- MALANOWSKI Łukasz # Z/11732/21 2024
2 7 s 12 17.61 NURKOWSKI Aleksander LKS Jantar Ustka 2006 U18 PM -- B.D. KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna , Z/0072/17 , 2024 BEZ LDK!  KN B  
3 9 s 12 17.72 HEIGELMANN Jakub GKS Olimpia Grudziądz 2005 U20 KP -- PRZYBYŁ Janusz Z/11438/21 2024 LDK!
4 13 s 12 18.74 BIRBACH Wiktor KS Zamek Kurzętnik 2007 U18 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/0828/20 2024 LDK!
300 m M
1 1 s 1 36.78 ADAMCZEWSKI Jan AZS Łódź # 2008 U16 LD II LISIECKI Paweł WĘGLARSKI Krzysztof , Z/5247/19 , 2024 LDK!
2 2 s 1 37.99 STASZEK Igor WKS Wawel Kraków 2009 U16 MA III CZYŻ Radosław Z/5496/19 2024 LDK!
3 4 s 1 42.92 LOTKA Adam UKS Lisy Zgierz 2008 U16 LD --
4 5 s 1 43.16 BOGUSŁAWSKI-MICHNIAK Jan MKS Polonia Warszawa # 2010 U14 MZ -- PODRAŻKO Marian # Z/0002/24 2024 LDK!
1 6 s 2 43.25 SOWA Dawid OŚ AZS Poznań 2009 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/0355/23 2024 LDK!  OSU  
2 10 s 2 47.26 MACIASZEK Igor MKL Toruń 2010 U14 KP -- GĄSIEWICZ Jarosław Z/1050/22 2023 LDK!
3 19 s 2 53.28 PRZYBYLSKI Michał BKL Bełchatów 2010 U14 LD -- MORAWIEC Agnieszka Z/13731/21 2024 LDK!
1 14 s 3 49.51 REUT Szymon Orka Iława Athletics 2010 U14 WN -- B.D. B.D. , Z/5353/22 , 2024 LDK!
2 15 s 3 50.07 WIATROWSKI Emil Orka Iława Athletics 2010 U14 WN -- B.D. Z/6344/22 2024 LDK!
3 17 s 3 51.84 ZIELONKA Szymon LKS Atleta Gniezno 2011 U14 WP -- KARMELITA Mariusz # Z/1627/22 2024 LDK!
1 7 s 4 43.49 ARTYCH Antoni MKL Jurand Szczytno 2008 U16 WN -- BUKOWIECKI Maciej Z/6983/21 2024 LDK!  OSU  
2 8 s 4 45.90 WIATROWSKI Marcel Orka Iława Athletics 2008 U16 WN -- LDK!
3 9 s 4 46.04 OLEKSY Mateusz LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2009 U16 WN -- OLSZEWSKI Marek GIERYSZEWSKI Andrzej # , Z/0266/22 , 2024 LDK!
4 18 s 4 52.33 ZIELONKA Jakub LKS Atleta Gniezno 2011 U14 WP -- KARMELITA Mariusz # Z/1626/22 2024 LDK!
1 3 s 5 39.41 URBANOWICZ Iwo KS AZS UWM Olsztyn # 2008 U16 WN IV NIESTATEK Szymon Z/7088/21 2024 LDK!
2 11 s 5 47.53 MUCHNICKI Mikołaj LKB im. Braci Petk Lębork 2010 U14 PM -- PILARSKA Klaudia B.D. # Z/9585/21 2024 LDK!
3 12 s 5 48.15 RYBSKI Wiktor MKL Toruń 2011 U14 KP -- GĄSIEWICZ Jarosław Z/1172/22 2024 LDK!
4 13 s 5 48.87 LIPIŃSKI Zbigniew LKS Prime Food Brda Przechlewo 2009 U16 PM -- RUTKOWSKI Mariusz Z/2335/21 2024 LDK!
5 16 s 5 50.18 PIECHOL Wiktor UKS Lisy Zgierz 2010 U14 LD -- LISIECKI Paweł Z/12548/21 2024
1 2 s 6 35.69 ŁOWICKI Michał AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U20 PM -- POGORZELSKA Marta B.D. RATAJCZAK Maciej KAŃSKI Ryszard , Z/0468/18 , 2024 LDK!  SKN   OSU   KN B  
2 10 s 6 38.35 DURA Łukasz BKS Bydgoszcz 2007 U18 KP -- BAUMGART Iwona Z/0214/16 2024 BEZ  KN B  
3 11 s 6 38.57 MALANOWSKI Łukasz KS Sprintwarsaw # 1996 Sen MZ -- MALANOWSKI Łukasz # Z/3997/15 2024
4 15 s 6 39.18 BARTŁOMIEJCZYK Radosław BKS Bydgoszcz 2004 U20 KP -- MICHALSKA Alicja 2 LDK!  KN B  
1 3 s 7 36.46 KUREK Maciej KS Sprintwarsaw # 1994 Sen MZ -- MALANOWSKI Łukasz # Z/0868/22 2024
2 4 s 7 36.78 NURKOWSKI Aleksander LKS Jantar Ustka 2006 U18 PM -- B.D. KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna , Z/0072/17 , 2024 BEZ LDK!  KN B  
3 6 s 7 36.86 SOBIECH Jakub KS Sprintwarsaw # 1990 Sen MZ -- MALANOWSKI Łukasz # Z/11732/21 2024
4 7 s 7 36.95 WIECZOREK Wiktor KS Sprinterzy.com Kraków # 2001 U23 MA -- B.D. MALANOWSKI Łukasz # , Z/0556/23 , 2023
5 8 s 7 37.66 KĘDZIERSKI Maciej UKS Lisy Zgierz 2006 U18 LD -- LISIECKI Paweł Z/0246/18 2024 LDK!
1 9 s 8 38.19 KRYSIAK Tymoteusz BKS Bydgoszcz 2007 U18 KP -- RUDNIK Damian Z/9019/21 2024 LDK!
2 16 s 8 39.71 SKOCKI Piotr KS Zamek Kurzętnik 2007 U18 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/3076/19 2024 LDK!
3 17 s 8 41.13 MUSIAŁ Michał AMS Niemcz 1969 Masters KP -- LEWANDOWSKI Jacek # Z/12579/21 2023
4 18 s 8 45.31 KARMELITA Franek LKS Atleta Gniezno 2007 U18 WP -- KARMELITA Mariusz Z/5817/22 2024
1 1 s 9 35.01 BRYLIŃSKI Robert TS Wieliczanka Wieliczka 1991 Sen MA -- B.D. # Z/3806/11 2024
2 5 s 9 36.84 SIEMASZKO Daniel KS Podlasie Białystok 2007 U18 PD -- PIASECKI Marcin Z/14521/21 2024 LDK!  KN B  
3 12 s 9 38.64 KRYSZPIN Maciej MUKL Brodnica 2005 U20 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/5583/18 2024 BEZ
4 13 s 9 38.81 BORYSEWICZ Mateusz MKS Pułtusk 2006 U18 MZ -- B.D. Z/10886/21 2024
5 14 s 9 38.93 MIELCZAREK Bartosz MKL Toruń 2006 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/13194/21 2024
600 m M
1 1 s 1 1:33.77 KOLASA Karol AML Słupsk 2008 U16 PM IV RUMIŃSKI Wojciech Z/2057/20 2024 LDK!  OSU  
2 2 s 1 1:36.00 CERSKI Wiktor KS Pro Athlete Grudziądz # 2008 U16 KP V DEJEWSKI Michał MIRA Krzysztof # , Z/4053/23 , 2024 LDK!
3 3 s 1 1:37.85 FLOREK Igor LKS Prime Food Brda Przechlewo 2009 U16 PM V RUTKOWSKI Mariusz B.D. Z/2740/19 2024 LDK!
4 4 s 1 1:41.00 GÓRZNY Szymon CMKL Człuchów 2008 U16 PM -- BODZIAK Igor B.D. Z/0993/21 2024 LDK!
5 6 s 1 1:42.98 GWIAZDOWSKI Dominik CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2008 U16 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/3132/23 2024 LDK!
6 8 s 1 1:47.50 SOLAREK Franciszek OŚ AZS Poznań 2009 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/0268/21 2024 LDK!  OSU  
1 5 s 2 1:41.85 MACHCIŃSKI Ignacy MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2009 U16 KP -- ŻYWICA Wojciech Z/5115/22 2024 LDK!
2 7 s 2 1:46.59 FRIEDA Marcin LKS Prime Food Brda Przechlewo 2009 U16 PM -- RUTKOWSKI Mariusz B.D. Z/6502/22 2024 LDK!
3 9 s 2 1:57.13 CZAJKA Marek CMKL Człuchów 2009 U16 PM -- BODZIAK Igor B.D. Z/0269/23 2024 LDK!
4 11 s 2 2:12.00 KOSAKOWSKI Oscar MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2013 U12 KP -- ŻYWICA Wojciech Z/5117/22 2024 LDK!
1 2 s 3 1:48.49 GASPEROWICZ Szymon LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2010 U14 WN -- LDK!
2 3 s 3 1:52.17 MAŁECKI Remigiusz MKL Tlen Mogilno 2010 U14 KP -- KRASICKI Adam Z/5888/22 2024 LDK!
3 4 s 3 1:54.16 CHUCHRA Mateusz MKL Toruń 2010 U14 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/4503/19 2024 BEZ LDK!
4 5 s 3 1:54.92 BARAŃSKI Adam UKS Lisy Zgierz 2010 U14 LD -- LISIECKI Paweł Z/1964/21 2024 LDK!
5 6 s 3 1:58.31 DREWNOWSKI Jan UKS Lisy Zgierz # 2011 U14 LD -- LISIECKI Paweł Z/0540/23 2024
6 7 s 3 1:58.61 SKOTAREK Fabian UKS Lisy Zgierz 2010 U14 LD -- B.D. LISIECKI Paweł , Z/0535/23 , 2024
7 8 s 3 1:59.99 SEMPKOWSKI Jan UKS Lisy Zgierz 2011 U14 LD -- LISIECKI Paweł Z/0534/23 2023
1 1 s 4 1:45.06 JANICKI Jan MKL Tlen Mogilno 2010 U14 KP -- KRASICKI Adam Z/7785/21 2024 LDK!
2 9 s 4 2:00.00 OTREMSKI Oskar KS Zamek Kurzętnik 2011 U14 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/0502/22 2024 LDK!
3 10 s 4 2:02.02 MISIURA Mieszko MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2013 U12 KP -- ŻYWICA Wojciech Z/13183/21 2024 LDK!
5 12 s 4 2:23.98 ZAWIDZKI Franciszek MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2013 U12 KP -- LDK!
6 13 s 4 2:30.27 KŁACZYŃSKI Paweł MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2013 U12 KP -- LDK!
1 1 s 5 1:21.64 MAKOWSKI Mateusz KS AZS AWF Warszawa # 2004 U20 MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej Z/4152/19 2024  KN B  
2 2 s 5 1:22.64 MAKIŁA Karol GKS Cartusia Kartuzy 2005 U20 PM -- KRÓL Krzysztof Z/2250/19 2024 LDK!  KN B  
3 3 s 5 1:22.71 KOZACKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn 2002 U23 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. Z/1477/16 2024 LDK!  SKN   KN B  
4 4 s 5 1:23.10 ROMANIUK Daniel MKS Polonia Warszawa 2001 U23 MZ -- JOBT Andrzej Z/2632/16 2024
5 5 s 5 1:24.55 JANICKI Maciej KS AZS UWM Olsztyn 2006 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1369/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
6 6 s 5 1:24.55 STAŃCZUK Jan UKS Młodzik Warszawa 2005 U20 MZ -- RADKE Karol Z/2016/19 2024 LDK!  KN B  
7 7 s 5 1:24.95 BUŚKO Mateusz ULKS Talex Borzytuchom 2006 U18 PM -- B.D. ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0101/20 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
8 9 s 5 1:25.29 KLONOWSKI Andrzej LKS Osuchów # 2005 U20 MZ -- ZDUNEK Stanisław Z/3744/19 2024 LDK!
1 8 s 6 1:25.22 KAZIMIERCZYK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 2006 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0321/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 10 s 6 1:29.97 KIENIGSMAN Jakub MKL Jurand Szczytno 2006 U18 WN -- BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Ireneusz # , Z/0915/21 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 11 s 6 1:30.28 BIEŃKOWSKI Marcin KS AZS UWM Olsztyn 2007 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/0039/19 , 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
4 12 s 6 1:30.79 GÓRSKI Kacper PTT Delta Płock 2006 U18 MZ -- KĄPIŃSKI Sławomir Z/5122/19 2023
5 13 s 6 1:36.40 GIERACH Wojciech BKS Bydgoszcz 2007 U18 KP -- RUDNIK Damian # Z/0569/20 2024 LDK!
6 14 s 6 1:39.60 NESTERENKO Mykhailo MKL Tlen Mogilno 2006 U18 KP -- LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:46.88 FRĄCZAK Błażej LKB im. Braci Petk Lębork 2008 U16 PM IV PILARSKA Klaudia B.D. Z/13649/21 2024 LDK!
2 2 s 1 2:51.61 MIZIKOWSKI Tomasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP V NIEBUDEK Sylwester Z/4891/22 2024 LDK!  OSU  
3 3 s 1 2:51.75 GAJDUS Michał LKB im. Braci Petk Lębork 2008 U16 PM V PILARSKA Klaudia B.D. Z/3545/22 2024 LDK!
4 4 s 1 2:56.43 RATKOWSKI Jędrzej OŚ AZS Poznań 2008 U16 WP V CIEŚLICKA Elżbieta Z/0303/21 2024 LDK!  OSU  
5 5 s 1 2:57.29 METERA Konrad LKB im. Braci Petk Lębork 2009 U16 PM V PILARSKA Klaudia B.D. # Z/3437/19 2024 LDK!
6 6 s 1 3:02.75 SZYMCZAK Stanisław OŚ AZS Poznań 2010 U14 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta # Z/0016/21 2024 LDK!
7 7 s 1 3:03.07 KOWALEWSKI Jakub OŚ AZS Poznań 2011 U14 WP -- MALUŚKIEWICZ Agnieszka Z/0267/21 2024 LDK!
8 8 s 1 3:09.90 HOLAK Przemysław KS AZS UWM Olsztyn 2008 U16 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3288/22 2024 LDK!  OSU  
9 9 s 1 3:10.34 OKONIEWSKI Franciszek LUKS Start Nakło 2008 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin BON-PANTKOWSKA Aldona Z/0549/18 2024 LDK!  OSU  
10 10 s 1 3:16.39 WACŁAWIK Franek KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2009 U16 SK -- KUBIEC Dawid Z/6242/22 2023 LDK!  OSU  
11 11 s 1 3:22.52 SZYMCZAK Wojciech OŚ AZS Poznań 2008 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/0017/21 2024 LDK!  OSU  
12 12 s 1 3:22.78 GENDIG-FORMELA Gabriel LKB im. Braci Petk Lębork 2009 U16 PM -- PILARSKA Klaudia Z/11116/21 2024 LDK!
13 13 s 1 3:25.68 BANASZAK Antoni CMKL Człuchów 2009 U16 PM -- BODZIAK Igor B.D. Z/0505/21 2024 LDK!
1 1 s 2 2:31.06 KUJAWA Wiktor KS AZS UWM Olsztyn 1993 Sen WN -- B.D. B.D. LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/1738/13 , 2024 BEZ
2 2 s 2 2:31.66 RYBAKOWSKI Michał MKS Polonia Warszawa 2000 Sen MZ -- JOBT Andrzej B.D. Z/1769/15 2024
3 3 s 2 2:32.86 ŚMIERTKA Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/1014/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 4 s 2 2:36.04 LIETZ Mateusz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2006 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/0841/19 2024 LDK!  KN B  
5 6 s 2 2:38.99 KOSICKI Kajetan AML Słupsk 2007 U18 PM -- DIAK Mateusz RUMIŃSKI Wojciech , Z/3785/19 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
6 7 s 2 2:39.15 BENDYK Marcin KS AZS UWM Olsztyn 2004 U20 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. Z/3069/18 2024 LDK!  OSU   KN B  
7 8 s 2 2:39.95 KOŁBUC Grzegorz MLKS Sokół Lubin 2001 U23 DS -- B.D. Z/3667/15 2024
8 9 s 2 2:42.59 WOJCIECHOWSKI Mikołaj ULKS Talex Borzytuchom 2005 U20 PM -- SZYMAŃSKA Kamila RADTKE Marek ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0049/18 , 2024 BEZ LDK!  SKN   OSU  
9 10 s 2 2:43.09 PIOTROWSKI Andrzej MKS Polonia Warszawa 1973 Masters MZ -- B.D. JOBT Andrzej , Z/0223/16 , 2024 BEZ
10 11 s 2 2:43.28 WYSOCKI Mikołaj CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U20 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/4136/18 2024 LDK!  OSU  
1 5 s 3 2:38.82 KOPYCIŃSKI Wojciech niestowarzyszony 2002 U23 -- B.D.
2 12 s 3 2:45.27 MALINOWSKI Paweł CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1988 Masters KP --
3 13 s 3 2:46.19 NALEWALSKI Rafał CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1994 Sen KP -- DELIŃSKI Henryk Z/4882/22 2024
4 14 s 3 2:46.30 SIERADZKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/3031/17 2024 LDK!  OSU  
5 15 s 3 2:46.46 WINIARSKI Michał ULKS Talex Borzytuchom 2007 U18 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław # Z/3806/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
6 16 s 3 2:48.85 GŁĄB Krzysztof LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 1995 Sen WN -- GĘBSKI Mariusz # Z/3800/22 2024
7 17 s 3 2:52.12 ZAWICKI Arkadiusz UKS Czwórka Ostrowiec Św. # 2006 U18 SK -- SIDOWSKI Krzysztof Z/5623/19 2024 LDK!
8 18 s 3 2:58.43 PRĄDZYŃSKI Stanisław ULKS Talex Borzytuchom 2004 U20 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław # Z/1376/20 2023  OSU  
9 19 s 3 2:59.29 GRUGIEL Jakub MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2007 U18 PM --
10 20 s 3 3:03.55 JANIAK Paweł MKS Truso Elbląg 2004 U20 WN -- NAGY Czesław Z/3864/19 2024 BEZ
2000 m M
1 1 s 1 5:37.29 JANTA Dawid ULKS Talex Borzytuchom 2003 U23 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/2236/19 2024 LDK!  KN B  
2 2 s 1 5:37.59 RODZIEWICZ Michał MKS Truso Elbląg 2005 U20 WN -- NAGY Czesław Z/0161/19 2024  KN B  
3 3 s 1 5:40.24 ZIELIŃSKI Krzysztof ULKS Talex Borzytuchom 2005 U20 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/1812/18 2024 LDK!  SKN   OSU   KN B  
4 4 s 1 5:44.34 WOLSKI Jędrzej OŚ AZS Poznań # 2004 U20 WP -- B.D. BYTNIEWSKI Szymon , Z/3292/18 , 2024 LDK!  KN B  
5 5 s 1 5:47.23 JANTA Maciej ULKS Talex Borzytuchom 2005 U20 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/0329/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
6 6 s 1 5:48.56 ZIĘBA Mikołaj MKL Toruń 1997 Sen KP -- WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2755/16 2024 BEZ
7 7 s 1 6:00.81 PIENIĄŻEK Jakub LKB im. Braci Petk Lębork 2004 U20 PM -- PILARSKA Klaudia Z/4763/17 2024 BEZ LDK!
8 8 s 1 6:02.05 MALINOWSKI Paweł CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1988 Masters KP --
9 9 s 1 6:08.35 KOPYCIŃSKI Wojciech niestowarzyszony 2002 U23 -- B.D.
60 m pł M DzSt (83.8/8.5) M
1 1 s 1 9.82 BOGUSŁAWSKI-MICHNIAK Jan MKS Polonia Warszawa # 2010 U14 MZ -- PODRAŻKO Marian # Z/0002/24 2024 LDK!
60 m pł M Mł M
1 1 s 1 9.39 DYMIŃSKI Nikodem BKL Bełchatów 2008 U16 LD -- MANTYK Łukasz Z/4313/19 2024 LDK!  OSU  
2 2 s 1 9.48 CEDRO Piotr MKL Toruń 2008 U16 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/5180/22 2024 LDK!
Wzwyż M
1 f 1 2.13 SIDYA Cezar GKS Olimpia Grudziądz 2004 U20 KP I KAŃSKI Ryszard B.D. Z/4854/19 2024 LDK!  KNF   SKN   OSU  
2 f 1 1.55 BEDNARSKI Dariusz MUKS Płock 1954 Masters MZ -- B.D. B.D. Z/1790/12 2024 BEZ
3 f 1 1.35 SOLAREK Franciszek OŚ AZS Poznań 2009 U16 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/0268/21 2024 LDK!  OSU  
  f 1 NM KOLPERT Jakub MKS Truso Elbląg 2005 U20 WN --
W dal M
1 f 1 6.07 ŻYWICA Krystian MKL Toruń 2008 U16 KP IV B.D. BUTKIEWICZ Jacek # , Z/4490/19 , 2024 LDK!
2 f 1 6.05 STROMSKI Grzegorz MKS Truso Elbląg 2005 U20 WN IV WONDZIŃSKA Aleksandra Z/5675/18 2024 BEZ
3 f 1 5.70 KUCHARSKI Antoni MKL Toruń 2006 U18 KP -- BUTKIEWICZ Jacek Z/0589/20 2024 LDK!
4 f 1 5.43 PAWLAK Marcin BKS Bydgoszcz 2008 U16 KP -- BACZYŃSKI Waldemar Z/1987/22 2023 LDK!
5 f 1 5.35 SZYMCZAK Filip MKL Toruń 2006 U18 KP -- BUTKIEWICZ Jacek Z/13609/21 2024
6 f 1 5.25 STRUJ Oskar BKS Bydgoszcz 2007 U18 KP -- KAŹMIERCZAK Daniel Z/1990/22 2023
7 f 1 5.24 RACINOWSKI Jakub BKS Bydgoszcz 2007 U18 KP -- KAŹMIERCZAK Daniel Z/1988/22 2024
8 f 1 5.10 LEWANDOWSKI Maksymilian MKL Toruń 2006 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/4469/19 2023 BEZ LDK!
9 f 1 4.54 NATURALNY Julian RKL Kusy Rokietnica 2010 U14 WP --
10 f 1 4.45 NATURALNY Aleksander RKL Kusy Rokietnica 2010 U14 WP --
11 f 1 4.17 FRYSZ Jakub BKL Bełchatów 2010 U14 LD -- B.D. MORAWIEC Agnieszka , Z/0171/23 , 2024 LDK!
12 f 1 3.46 MATYŚKIEWICZ Natan BKL Bełchatów 2010 U14 LD -- LDK!
13 f 1 3.21 ADAMCZYK Maciej BKL Bełchatów 2011 U14 LD -- MORAWIEC Agnieszka Z/0170/23 2024 LDK!
W dal strefa M
1 f 1 3.91 SIDOROWICZ Ignacy MKL Tlen Mogilno 2012 U12 KP -- DOBRZYŃSKI Piotr # Z/6886/21 2024 LDK!
2 f 1 3.41 OŚCIK Aleksander BKL Bełchatów 2012 U12 LD -- MORAWIEC Agnieszka Z/0515/23 2024 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 6.4785239696503 sekund