Cottbus (GER) 07.01.2023
11. Hallenmeeting vom LC Cottbus
50 m K
1 e 8 8.01 ŚWIDKIEWICZ Pola Akademia Biegowa Żary 2012 U12 LB -- URSZULAK Marcin Z/13763/21 2023 LDK!
2 f 2 7.90 ŚWIDKIEWICZ Pola Akademia Biegowa Żary 2012 U12 LB -- URSZULAK Marcin Z/13763/21 2023 LDK!
60 m K
3 e 1 9.53 SOLARZ Helena MLKS Sokół Lubin 2011 U14 DS -- KNULL Mariusz Z/4683/22 2023 LDK!
4 e 1 9.59 CYBRUCH Amelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2011 U14 LB -- WESOŁEK Krzysztof Z/0636/22 2023 LDK!
3 e 2 10.02 GRĘBOWIEC Julia Akademia Biegowa Żary 2011 U14 LB -- URSZULAK Marcin Z/5742/22 2023 LDK!
2 e 5 9.55 TRZECIAK Kinga WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2010 U14 LB -- SIEŃKO Krzysztof Z/4307/22 2023 LDK!
4 e 5 9.79 WĄGROWSKA Maja Akademia Biegowa Żary 2010 U14 LB -- URSZULAK Marcin Z/13768/21 2023 LDK!
3 e 6 8.78 BAWOROWSKA Anna Akademia Biegowa Żary 2010 U14 LB -- SKORUPA Krzysztof Z/13754/21 2023 LDK!
1 e 8 8.69 LATOŃ Matylda MLKS Sokół Lubin 2010 U14 DS -- KNULL Mariusz Z/6127/21 2023 LDK!
3 e 8 8.85 PISARSKA Agata MLKS Sokół Lubin 2010 U14 DS -- KNULL Mariusz Z/6462/22 2023 LDK!
4 e 8 9.06 OLSZAŃSKA Liliana MLKS Sokół Lubin 2010 U14 DS -- KNULL Mariusz Z/1003/21 2023 LDK!
2 e 11 9.02 KOSZEWSKA Lena MLKS Sokół Lubin 2010 U14 DS --
2 e 12 8.75 SIEPAK Julia MLKS Sokół Lubin 2008 U16 DS -- KNULL Mariusz Z/1294/23 2023 LDK!
3 e 12 8.98 ZIELIŃSKA Lidia Akademia Biegowa Żary 2009 U16 LB -- URSZULAK Marcin Z/5064/22 2023 LDK!
3 e 13 9.02 RYBAK Kalina MLKS Agros Żary 2009 U16 LB -- WISZ Mateusz Z/2758/21 2023 LDK!
3 e 15 9.10 URSZULAK Blanka Akademia Biegowa Żary 2009 U16 LB -- URSZULAK Marcin Z/13558/21 2023 LDK!
1 e 17 8.23 WASYŁECZKO Monika MLKS Sokół Lubin 2008 U16 DS -- KNULL Mariusz Z/0812/21 2023 LDK!
2 e 17 8.54 SAŁDAN Julia MLKS Agros Żary 2008 U16 LB -- WISZ Mateusz Z/3181/21 2023 LDK!
1 e 18 8.00 CZUPRYŃSKA Julia MKS Piast Głogów 2007 U18 DS -- KARPOWICZ Tadeusz Z/4181/19 2023 BEZ LDK!
2 e 18 8.13 KWAŚNIAK Weronika MLKS Agros Żary 2006 U18 LB -- WISZ Dariusz WISZ Mateusz Z/5632/18 2023 LDK!
1 e 19 8.11 SZYMAŃSKA Oliwia MLKS Agros Żary 2007 U18 LB -- SENDEREK-ŻOŁUDŹ Żaklina WISZ Dariusz WISZ Mateusz , Z/5561/18 , 2023 LDK!
2 e 19 8.46 ROZMYS Marcelina MLKS Agros Żary 2007 U18 LB -- WISZ Mateusz Z/13818/21 2023 LDK!
4 e 21 9.00 OCHMAN Barbara MLKS Agros Żary 2007 U18 LB -- WISZ Mateusz Z/13090/21 2023
5 e 21 9.17 PITYŃSKA Amelia WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2006 U18 LB -- SIEŃKO Krzysztof Z/13017/21 2023 LDK!
6 f 1 9.63 SOLARZ Helena MLKS Sokół Lubin 2011 U14 DS -- KNULL Mariusz Z/4683/22 2023 LDK!
2 f 2 8.64 LATOŃ Matylda MLKS Sokół Lubin 2010 U14 DS -- KNULL Mariusz Z/6127/21 2023 LDK!
1 f 3 8.21 WASYŁECZKO Monika MLKS Sokół Lubin 2008 U16 DS -- KNULL Mariusz Z/0812/21 2023 LDK!
6 f 3 8.69 SAŁDAN Julia MLKS Agros Żary 2008 U16 LB -- WISZ Mateusz Z/3181/21 2023 LDK!
1 f 4 7.94 CZUPRYŃSKA Julia MKS Piast Głogów 2007 U18 DS -- KARPOWICZ Tadeusz Z/4181/19 2023 BEZ LDK!
3 f 4 8.06 SZYMAŃSKA Oliwia MLKS Agros Żary 2007 U18 LB -- SENDEREK-ŻOŁUDŹ Żaklina WISZ Dariusz WISZ Mateusz , Z/5561/18 , 2023 LDK!
4 f 4 8.25 KWAŚNIAK Weronika MLKS Agros Żary 2006 U18 LB -- WISZ Dariusz WISZ Mateusz Z/5632/18 2023 LDK!
300 m K
2 s 1 51.41 KOMAR Amelia WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2008 U16 LB -- SIEŃKO Krzysztof Z/13398/21 2023 LDK!
2 s 2 47.82 ANDRZEJEWSKA Hanna Akademia Biegowa Żary 2009 U16 LB V URSZULAK Marcin Z/13753/21 2023 LDK!
2 s 3 47.64 RYBAK Kalina MLKS Agros Żary 2009 U16 LB V WISZ Mateusz Z/2758/21 2023 LDK!
2 s 4 48.47 SAŁDAN Julia MLKS Agros Żary 2008 U16 LB V WISZ Mateusz Z/3181/21 2023 LDK!
1 s 5 44.24 WASILEWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 2008 U16 LB III WISZ Mateusz Z/5563/18 2023 BEZ LDK!
2 s 5 52.45 STOLARZ Kornelia WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2009 U16 LB -- SIEŃKO Krzysztof Z/3521/21 2023 LDK!
1 s 6 44.54 WASYŁECZKO Monika MLKS Sokół Lubin 2008 U16 DS III KNULL Mariusz Z/0812/21 2023 LDK!
2 s 7 51.36 MAJ Hanna WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2008 U16 LB -- SIEŃKO Krzysztof Z/3716/21 2023 LDK!
1 s 9 43.84 ROZMYS Marcelina MLKS Agros Żary 2007 U18 LB -- WISZ Mateusz Z/13818/21 2023 LDK!
800 m K
4 s 13 2:58.01 SZOMBIERSKA Gabriela MLKS Agros Żary # 2010 U14 LB -- WISZ Mateusz Z/2799/23 2023 LDK!
2 s 16 2:29.43 SZYMCZAK Maria ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB IV SZWARC Zygmunt Z/6489/21 2023 LDK!
3 s 16 2:32.30 KSIĄG Jagoda MLKS Agros Żary 2009 U16 LB V WISZ Mateusz Z/3176/21 2023 LDK!
1 s 18 2:28.65 FABISZEWSKA Emilia MLKS Agros Żary 2006 U18 LB IV WISZ Mateusz Z/5626/19 2023 LDK!
60 m pł K Mł (76.2/8.0) K
2 s 2 9.61 WASILEWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 2008 U16 LB -- WISZ Mateusz Z/5563/18 2023 BEZ LDK!
60 m pł K J Mł K
1 s 1 9.02 SZYMAŃSKA Oliwia MLKS Agros Żary 2007 U18 LB -- SENDEREK-ŻOŁUDŹ Żaklina WISZ Dariusz WISZ Mateusz , Z/5561/18 , 2023 LDK!
3 s 1 9.47 CZUPRYŃSKA Julia MKS Piast Głogów 2007 U18 DS -- KARPOWICZ Tadeusz Z/4181/19 2023 BEZ LDK!
4 s 1 10.48 MARCINIAK Patrycja MKS Piast Głogów 2007 U18 DS -- KARPOWICZ Tadeusz Z/4179/19 2023 BEZ LDK!
60 m pł K K
1 s 1 9.26 GIELICZ Natalia MLKS Agros Żary 2004 U20 LB -- WISZ Dariusz Z/4678/17 2023 3 LDK!
W dal K
6 f 12 3.68 CYBRUCH Amelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2011 U14 LB -- WESOŁEK Krzysztof Z/0636/22 2023 LDK!
4 f 13 4.47 LATOŃ Matylda MLKS Sokół Lubin 2010 U14 DS -- KNULL Mariusz Z/6127/21 2023 LDK!
7 f 13 4.13 OLSZAŃSKA Liliana MLKS Sokół Lubin 2010 U14 DS -- KNULL Mariusz Z/1003/21 2023 LDK!
11 f 13 3.97 TRZECIAK Kinga WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2010 U14 LB -- SIEŃKO Krzysztof Z/4307/22 2023 LDK!
16 f 16 3.32 ZAVIAZALOVA Arianna LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/9174/21 2023 LDK!
17 f 16 3.28 WALCZAK Maja LKS Lubusz Słubice 2009 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7117/21 2023 LDK!
1 f 18 5.25 CZUPRYŃSKA Julia MKS Piast Głogów 2007 U18 DS III KARPOWICZ Tadeusz Z/4181/19 2023 BEZ LDK!
3 f 18 5.14 STAWSKA Arina MLKS Sokół Lubin 2007 U18 DS III KNULL Mariusz Z/1896/21 2023 LDK!
8 f 18 4.40 MARCINIAK Patrycja MKS Piast Głogów 2007 U18 DS -- KARPOWICZ Tadeusz Z/4179/19 2023 BEZ LDK!
11 f 18 3.97 OCHMAN Barbara MLKS Agros Żary 2007 U18 LB -- WISZ Mateusz Z/13090/21 2023
Kula (3) K
1 f 16 10.67 WASILEWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 2008 U16 LB IV WISZ Mateusz Z/5563/18 2023 BEZ LDK!
4 f 16 9.06 WALCZAK Maja LKS Lubusz Słubice 2009 U16 LB V HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7117/21 2023 LDK!
6 f 16 8.45 POLECHOŃSKA Gabriela LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7113/21 2023 LDK!
10 f 16 7.24 ZAVIAZALOVA Arianna LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/9174/21 2023 LDK!
Kula (4) K
1 f 1 11.42 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 2002 U23 LB III KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/0500/16 2023 LDK!
2 f 1 11.39 DUDEK Weronika ZLKL Zielona Góra 2001 U23 LB III WALCZAK Jerzy Z/2211/17 2023 3
50 m M
4 e 2 8.82 GRĘBOWIEC Antoni Akademia Biegowa Żary 2014 U12 LB -- URSZULAK Marcin Z/2415/22 2023 LDK!
5 e 6 8.87 SKAŁACKI Szymon Akademia Biegowa Żary 2012 U12 LB -- LDK!
60 m M
1 e 4 8.89 DROŹDZIK Oliwier MLKS Sokół Lubin 2011 U14 DS -- KNULL Mariusz Z/14755/21 2023 LDK!
2 e 4 9.53 KUJAWA Tymoteusz MLKS Sokół Lubin 2011 U14 DS -- KNULL Mariusz Z/4726/23 2023 LDK!
2 e 6 9.44 BUŁAJ Filip ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U14 LB -- WESOŁEK Krzysztof Z/0464/23 2023 LDK!
3 e 6 9.48 BARTOSZEWSKI Marcin ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U14 LB -- WESOŁEK Krzysztof Z/0589/22 2023 LDK!
1 e 7 8.36 BOROWIEC Patryk Akademia Biegowa Żary 2010 U14 LB -- URSZULAK Marcin Z/13629/21 2023 LDK!
4 e 7 9.94 LESZCZYŃSKI Krzysztof MKS Piast Głogów 2010 U14 DS -- KARPOWICZ Tadeusz Z/2778/21 2023 LDK!
3 e 9 8.91 MACZYTA Andrzej MLKS Sokół Lubin 2009 U16 DS -- KNULL Mariusz Z/6463/22 2023 LDK!
1 e 11 7.79 HOMENIUK Michał MLKS Agros Żary 2009 U16 LB -- WISZ Mateusz Z/5460/22 2023
2 e 11 7.92 MARIASZ Konrad Akademia Biegowa Żary 2008 U16 LB -- BONIŚNIAK Dawid Z/6685/22 2023 LDK!
2 e 12 8.12 TWARDY Kacper MLKS Agros Żary 2009 U16 LB -- WISZ Dariusz Z/14171/21 2023 LDK!
4 e 12 8.79 MICHALAK Dawid WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2009 U16 LB -- SIEŃKO Krzysztof Z/4310/22 2023 LDK!
5 e 12 9.20 SAWICKI Oskar MKS Piast Głogów 2009 U16 DS -- KARPOWICZ Tadeusz Z/2779/21 2023 LDK!
1 e 13 7.66 SZYRNER Adam MKS Piast Głogów 2007 U18 DS -- KARPOWICZ Tadeusz Z/4180/19 2023 BEZ LDK!
2 e 13 7.74 PAJĄK Stanisław MLKS Agros Żary 2007 U18 LB -- ŁABUL Wioletta WISZ Mateusz , Z/0384/21 , 2023 LDK!
1 e 14 7.18 SZAKOŁA Jakub MLKS Agros Żary 2006 U18 LB -- WISZ Dariusz WISZ Mateusz Z/5632/19 2023 LDK!
4 e 14 7.68 KINDRA Dawid MLKS Sokół Lubin 2007 U18 DS -- KNULL Mariusz Z/0959/23 2023
1 e 15 7.35 MAC Szymon MLKS Agros Żary 2005 U20 LB -- WISZ Dariusz Z/3656/19 2023 LDK!
1 e 15 7.35 SINGH Kewin MLKS Agros Żary 2004 U20 LB -- WISZ Dariusz Z/0787/19 2023 BEZ LDK!
2 e 16 7.57 CIEŚLAK Szymon MKS Piast Głogów 2003 U23 DS -- KARPOWICZ Tadeusz Z/2837/17 2023 5 LDK!
1 e 17 7.64 CHAMIOŁO Daniel MKS Piast Głogów 2003 U23 DS -- KARPOWICZ Tadeusz Z/2835/17 2023 BEZ LDK!
1 f 1 8.70 DROŹDZIK Oliwier MLKS Sokół Lubin 2011 U14 DS -- KNULL Mariusz Z/14755/21 2023 LDK!
1 f 2 8.29 BOROWIEC Patryk Akademia Biegowa Żary 2010 U14 LB -- URSZULAK Marcin Z/13629/21 2023 LDK!
2 f 3 7.76 HOMENIUK Michał MLKS Agros Żary 2009 U16 LB -- WISZ Mateusz Z/5460/22 2023
4 f 3 7.85 MARIASZ Konrad Akademia Biegowa Żary 2008 U16 LB -- BONIŚNIAK Dawid Z/6685/22 2023 LDK!
1 f 4 7.18 SZAKOŁA Jakub MLKS Agros Żary 2006 U18 LB -- WISZ Dariusz WISZ Mateusz Z/5632/19 2023 LDK!
3 f 4 7.61 SZYRNER Adam MKS Piast Głogów 2007 U18 DS -- KARPOWICZ Tadeusz Z/4180/19 2023 BEZ LDK!
5 f 4 7.69 KINDRA Dawid MLKS Sokół Lubin 2007 U18 DS -- KNULL Mariusz Z/0959/23 2023
2 f 5 7.62 CHAMIOŁO Daniel MKS Piast Głogów 2003 U23 DS -- KARPOWICZ Tadeusz Z/2835/17 2023 BEZ LDK!
300 m M
1 11 s 4 46.30 ŚMIECH Konrad MLKS Sokół Lubin 2009 U16 DS -- KNULL Mariusz Z/0100/21 2023 LDK!
2 2 s 6 40.66 HOMENIUK Michał MLKS Agros Żary 2009 U16 LB V WISZ Mateusz Z/5460/22 2023
1 4 s 7 41.25 SOBCZYŃSKI Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB V B.D. Z/6488/21 2023 LDK!
3 13 s 7 48.25 BIENIEK Jakub WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2008 U16 LB -- SIEŃKO Krzysztof Z/5586/21 2023 LDK!
1 s 10 38.85 DEC Fabian MLKS Agros Żary 2006 U18 LB --
1 s 11 37.64 CZAJKOWSKI Jacek MLKS Sokół Lubin 2007 U18 DS -- KNULL Mariusz Z/0089/21 2023 LDK!
2 s 11 41.35 PAJĄK Stanisław MLKS Agros Żary 2007 U18 LB -- ŁABUL Wioletta WISZ Mateusz , Z/0384/21 , 2023 LDK!
1 s 12 37.25 JUNG Marcin MLKS Agros Żary 2004 U20 LB -- KOŁACZ Dariusz WISZ Dariusz , Z/4684/17 , 2023 4 LDK!
800 m M
2 s 13 2:49.07 REWAJ Filip MLKS Agros Żary 2010 U14 LB -- ŁABUL Wioletta Z/2993/21 2023 LDK!
4 s 13 2:59.41 WITKOWSKI Tomasz MLKS Agros Żary 2010 U14 LB -- WISZ Mateusz ŁABUL Wioletta Z/3464/21 2023 LDK!
2 s 16 2:23.89 SENDZIAK Aleksander MLKS Agros Żary 2009 U16 LB -- WISZ Mateusz ŁABUL Wioletta Z/3465/21 2023 LDK!
1 s 18 2:11.86 ZASADA Wiktor KL Lumel Zielona Góra 2006 U18 LB -- FILIPOWSKI Krzysztof Z/5571/22 2023 LDK!
2 s 18 2:15.08 KOWALSKI Jakub MLKS Agros Żary 2007 U18 LB -- WISZ Mateusz Z/14212/21 2023 LDK!
1 s 20 2:11.05 REWAJ Dawid MLKS Agros Żary 2004 U20 LB -- WISZ Mateusz Z/4688/17 2023 BEZ LDK!
2 s 20 2:15.08 KIENDYŚ Wiktor ULKS Uczniak Szprotawa 2005 U20 LB -- SZWARC Zygmunt Z/2544/20 2023 LDK!
4 s 20 2:25.80 KOTWICKI Igor ULKS Uczniak Szprotawa 2005 U20 LB -- SZWARC Zygmunt Z/1256/19 2023 LDK!
5 s 20 2:39.21 NOWAK Daniel ULKS Uczniak Szprotawa 2005 U20 LB -- SZWARC Marcin Z/5315/18 2023 BEZ LDK!
60 m pł M DzSt (83.8/8.5) M
4 7 s 2 11.68 SAWICKI Oskar MKS Piast Głogów 2009 U16 DS -- KARPOWICZ Tadeusz Z/2779/21 2023 LDK!
60 m pł M J Mł M
1 s 1 8.52 TROŚCIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U18 LB -- KOZIEŁ Marek SZWARC Zygmunt , Z/3809/18 , 2023 BEZ LDK!
2 s 1 8.68 PAJĄK Stanisław MLKS Agros Żary 2007 U18 LB -- ŁABUL Wioletta WISZ Mateusz , Z/0384/21 , 2023 LDK!
60 m pł M (99.1) M
1 s 1 9.04 KOŁODZIEJ Adrian MKS Piast Głogów 2005 U20 DS -- KARPOWICZ Tadeusz Z/4319/18 2023 BEZ LDK!
W dal M
1 f 1 6.33 CHAMIOŁO Daniel MKS Piast Głogów 2003 U23 DS III KARPOWICZ Tadeusz Z/2835/17 2023 BEZ LDK!
3 f 1 6.23 CIEŚLAK Szymon MKS Piast Głogów 2003 U23 DS -- KARPOWICZ Tadeusz Z/2837/17 2023 5 LDK!
4 f 12 3.80 KUJAWA Tymoteusz MLKS Sokół Lubin 2011 U14 DS -- KNULL Mariusz Z/4726/23 2023 LDK!
6 f 12 3.63 DROŹDZIK Oliwier MLKS Sokół Lubin 2011 U14 DS -- KNULL Mariusz Z/14755/21 2023 LDK!
5 f 13 3.76 LESZCZYŃSKI Krzysztof MKS Piast Głogów 2010 U14 DS -- KARPOWICZ Tadeusz Z/2778/21 2023 LDK!
6 f 16 4.76 MICHALAK Dawid WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2009 U16 LB -- SIEŃKO Krzysztof Z/4310/22 2023 LDK!
11 f 16 4.27 BIENIEK Marcel LKS Lubusz Słubice 2009 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7112/21 2023 LDK!
  f 16 NM DROZDA Antoni MLKS Sokół Lubin 2008 U16 DS -- KNULL Mariusz Z/6565/21 2023 LDK!
  f 16 NM SAWICKI Oskar MKS Piast Głogów 2009 U16 DS -- KARPOWICZ Tadeusz Z/2779/21 2023 LDK!
1 f 18 6.32 KINDRA Dawid MLKS Sokół Lubin 2007 U18 DS III KNULL Mariusz Z/0959/23 2023
2 f 18 5.92 BRZYSKI Borys MLKS Sokół Lubin 2006 U18 DS IV KNULL Marta KNULL Mariusz , Z/2926/20 , 2023 LDK!
1 f 20 6.65 SINGH Kewin MLKS Agros Żary 2004 U20 LB III WISZ Dariusz Z/0787/19 2023 BEZ LDK!
2 f 20 6.28 JUNG Marcin MLKS Agros Żary 2004 U20 LB IV KOŁACZ Dariusz WISZ Dariusz , Z/4684/17 , 2023 4 LDK!
4 f 20 3.47 KOŁODZIEJ Adrian MKS Piast Głogów 2005 U20 DS -- KARPOWICZ Tadeusz Z/4319/18 2023 BEZ LDK!
Kula (3) M
1 f 13 10.97 BARTOSZEWSKI Marcin ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U14 LB -- WESOŁEK Krzysztof Z/0589/22 2023 LDK!
4 f 13 7.45 BUŁAJ Filip ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2010 U14 LB -- WESOŁEK Krzysztof Z/0464/23 2023 LDK!
6 f 13 6.86 LESZCZYŃSKI Krzysztof MKS Piast Głogów 2010 U14 DS -- KARPOWICZ Tadeusz Z/2778/21 2023 LDK!
Kula (4) M
1 f 16 12.71 KUJAWA Dawid LKS Lubusz Słubice 2009 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/13555/21 2023 LDK!
2 f 16 12.59 HUCULAK Mateusz ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB -- SZWARC Zygmunt Z/3865/21 2023 LDK!
4 f 16 9.82 BIENIEK Marcel LKS Lubusz Słubice 2009 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7112/21 2023 LDK!
5 f 16 8.53 HOROSZKIEWICZ Antoni LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/5131/19 2023 LDK!
Kula (5) M
1 f 18 15.33 PIGDANOWICZ Michał ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U18 LB II SZWARC Zygmunt Z/0064/20 2023 LDK!
3 f 18 13.36 SUCHECKI Michał Jan ULKS Uczniak Szprotawa 2007 U18 LB IV SZWARC Zygmunt Z/2303/20 2023 LDK!
4 f 18 11.52 STAŃ Seweryn LKS Lubusz Słubice 2006 U18 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/1801/20 2023 BEZ
Kula (6) M
1 f 20 14.40 LEWKOWICZ Wojciech ULKS Uczniak Szprotawa 2004 U20 LB II SZWARC Zygmunt Z/3628/18 2023 3 LDK!
2 f 20 13.05 JUNG Marcin MLKS Agros Żary 2004 U20 LB III KOŁACZ Dariusz WISZ Dariusz , Z/4684/17 , 2023 4 LDK!
Kula (7.26) M
1 f 1 14.75 SKOPIŃSKI Michał ZLKL Zielona Góra 2000 Sen LB I WALCZAK Jerzy Z/5262/15 2023 1
2 f 1 13.78 KLEINERT Jakub ZLKL Zielona Góra 2002 U23 LB II WALCZAK Jerzy B.D. Z/4001/17 2023

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.1572949886322 sekund