Rzeszów 14.01.2023
Halowe Mistrzostwa Woj. Podkarpackiego U18 i U20
60 m K
1 1 e 1 7.54 NAGIĘĆ Weronika KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. , Z/0239/16 , 2024 LDK!  KNF   SKN  
2 3 e 1 7.57 ZWOLIŃSKA Judyta CWKS Resovia Rzeszów 2002 U23 PK -- MAZUR Janusz B.D. Z/3127/16 2024  KNF   SKN  
3 6 e 1 7.78 GOZDERA Zuzanna AZS UMCS Lublin # 2004 U20 LU -- MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/0892/18 2024 LDK!  SKN   OSU   KN B  
4 10 e 1 8.12 TOPOROWSKA Pola ULKS Gryf Rytwiany 2007 U18 SK -- WIĘCKOWSKI Jacek Z/14007/21 2023
5 11 e 1 8.13 STARZYCKA Maja KS AZS AWF Kraków # 2007 U18 MA -- GUJA Marta Z/13945/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
6 21 e 1 8.35 WESTENHOLC Paulina niestowarzyszona # 2006 U18 -- SIERKA Ewa B.D. Z/2614/19, Z/2614/19 , 2024 LDK!
7 28 e 1 8.49 BASIŃSKA Milena KKL Stal Stalowa Wola 2009 U16 PK -- BARSZCZ Mirosław # Z/0202/22 2024 LDK!
  e 1 DQ JASTRZĄB Izabela KS Agros Zamość 2000 Sen LU -- B.D. JAROS Marek B.D. # , Z/4184/18 , 2024  SKN  
1 2 e 2 7.56 WROŃSKA Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 2000 Sen PK -- B.D. MAZUR Janusz , Z/0142/16 , 2024
2 4 e 2 7.57 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 2002 U23 LU -- B.D. GDAŃSKI Andrzej B.D. , Z/5236/15 , 2024 LDK!  KNF   SKN  
3 7 e 2 7.79 ŁYSKOWKA Maja AZS UMCS Lublin 2004 U20 LU -- MARUSZEWSKI Piotr Z/4909/19 2024 LDK!  KN B  
4 8 e 2 7.82 DĄBEK Emilia CWKS Resovia Rzeszów 2001 U23 PK -- MAZUR Janusz B.D. Z/5252/15 2024 LDK!  SKN   KN B  
5 15 e 2 8.25 TITTINGER Maja CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK -- KOWALSKA Klaudia MAJCHROWICZ Rena # , Z/4605/18 , 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
6 25 e 2 8.48 KRĘCIOCH Agnieszka MKS Tempo Kęty 2006 U18 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/2568/18 2024 BEZ  KN B  
1 12 e 3 8.15 FUS Joanna TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U18 LU -- GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej B.D. B.D. , Z/4137/19 , 2024 LDK!  KN B  
2 13 e 3 8.16 KAZEK Ilona KS Sprinterzy.com Kraków # 1989 Sen MA -- B.D. Z/2405/15 2024
3 16 e 3 8.26 GOLEC Magdalena CWKS Resovia Rzeszów 2002 U23 PK -- WIERZBICKI Mirosław B.D. Z/4831/18 2024
4 17 e 3 8.27 KRUPA Natalia KKL Stal Stalowa Wola 2009 U16 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/3158/21 2024 LDK!
5 22 e 3 8.35 ZAUCHA Aleksandra MLUKS Tarnów 2007 U18 MA -- JASICZ Ryszard Z/4445/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
6 30 e 3 8.50 PIECHOTA Wiktoria LKS Stal Mielec 2006 U18 PK -- TORBA Tomasz Z/3265/19 2024  OSU  
7 35 e 3 8.63 PTAK Martyna LKS Stal Mielec 2008 U16 PK -- TORBA Tomasz Z/3599/19 2024 LDK!  OSU  
  e 3 DQ CZARNY Julia KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/0058/21 2024 LDK!
1 14 e 4 8.24 JEWUŁA Dominika WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3172/18 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
2 23 e 4 8.38 KRĘCIOCH Aneta MKS Tempo Kęty 2009 U16 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/5152/19 2024
3 27 e 4 8.48 OSTROWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK -- LDK!
4 39 e 4 8.69 KULINOWSKA Milena CWKS Resovia Rzeszów 2006 U18 PK -- MAJCHROWICZ Rena Z/5574/19 2024 LDK!  OSU  
5 45 e 4 8.79 CIESIELSKA Nikola UKS bieganie.pl Stryszawa 2006 U18 MA -- KUKLA Rafał # Z/1983/21 2024 LDK!  OSU  
6 47 e 4 8.81 TALIK Marlena MKS Tempo Kęty 2009 U16 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/3411/20 2024
7 51 e 4 8.89 ŻELAZKO Kamila KKL Stal Stalowa Wola 2005 U20 PK -- MOMOT Krzysztof Z/3803/19 2023
8 69 e 4 9.52 RAJCHEL Anna KB Krościenko Wyżne 2009 U16 PK -- GUZIK Paweł # Z/6224/22 2024 LDK!
1 19 e 5 8.33 JANIK Emilia KS Komunalni Sanok 2000 Sen PK -- JANIK Emilia # Z/5145/15 2024 3
2 20 e 5 8.34 KRAMEK Adrianna KKL Stal Stalowa Wola 2005 U20 PK -- LDK!
3 26 e 5 8.48 DONIEC Natalia SAS AZS AWF Kraków # 2009 U16 MA -- GUJA Marta # Z/5715/23 2024 LDK!
4 31 e 5 8.51 BEŃKO Aleksandra KS Agros Zamość 2005 U20 LU -- GDAŃSKI Andrzej Z/5229/19 2024 LDK!  OSU  
5 32 e 5 8.53 SADKIEWICZ Julia WKS Wawel Kraków # 2007 U18 MA -- CZYŻ Radosław Z/2698/18 2024  KN B  
6 33 e 5 8.56 KRZESZEWSKA Olga KS AZS AWF Kraków 2005 U20 MA -- SZKOŁA Sebastian # Z/2155/20 2023 LDK!
7 49 e 5 8.87 PASZKIEWICZ Patrycja CWKS Resovia Rzeszów 2005 U20 PK -- KOWALSKA Klaudia LDK!  OSU  
8 65 e 5 9.37 KRĘCIOCH Martyna MKS Tempo Kęty 2008 U16 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/5153/19 2023
1 9 e 6 8.07 KUŹNIARZ Amelia KS Agros Zamość 2005 U20 LU -- GDAŃSKI Andrzej Z/5230/19 2024 LDK!  OSU  
2 24 e 6 8.45 BARAN Otylia ULKS Technik Trzcinica 2007 U18 PK -- WOJTAS Tomasz Z/0678/23 2023
3 37 e 6 8.64 LIS Monika KU AZS PWSZ w Tarnowie # 2006 U18 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/5560/19 2024 LDK!
4 53 e 6 8.94 KUCZMA Martyna CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK -- LDK!  OSU  
5 54 e 6 8.95 SZCZEPAŃSKA Wiktoria KU AZS PWSZ w Tarnowie 2009 U16 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/12151/21 2023 LDK!
6 55 e 6 8.96 WOLAN Kamila KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK -- JANIK Emilia # Z/13630/21 2024 LDK!
7 72 e 6 10.03 KOWALSKI Kaya KKL Stal Stalowa Wola 2005 U20 PK -- LDK!
1 29 e 7 8.49 DYMEK Jagoda TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U18 MA -- WÓJCIK Teodor Z/1480/22 2024
2 34 e 7 8.58 JABŁOŃSKA Alicja KS AZS AWF Kraków 2005 U20 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa # Z/7703/21 2024
3 42 e 7 8.74 POWROŹNIK Natalia KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -- LDK!  OSU  
4 46 e 7 8.80 POBUTA Łucja KKB MOSiR Krosno 2007 U18 PK -- SOCHA Tomasz Z/2072/21 2024 LDK!
5 58 e 7 9.01 PIETRZYK Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U18 MA -- WÓJCIK Teodor # Z/3498/19 2024 LDK!
6 60 e 7 9.18 IWANIEC Nikola KU AZS PWSZ w Tarnowie # 2009 U16 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/4632/24 2024 LDK!
7 61 e 7 9.19 KRUPA Kamila KKL Stal Stalowa Wola 2009 U16 PK -- BARSZCZ Mirosław # Z/0212/22 2024 LDK!
8 71 e 7 9.64 A A UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2008 U16 PK -- #
1 18 e 8 8.33 ADAMCZYK Patrycja WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA --  KN B  
2 38 e 8 8.67 SIENIAWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 2007 U18 PK -- JANIK Emilia # Z/4432/18 2023 BEZ LDK!
3 40 e 8 8.72 MAŁEK Julia LKS Stal Mielec 2007 U18 PK -- TORBA Tomasz Z/3544/19 2024 LDK!  OSU  
4 41 e 8 8.73 JANIEC Nikola KKL Stal Stalowa Wola 2009 U16 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/0207/22 2024 LDK!
5 43 e 8 8.76 WANDAS Zuzanna CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK -- DUDA Bogusław # Z/1134/21 2024 LDK!
6 50 e 8 8.88 MIELNIK Aleksandra UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U16 PK -- SUGIER Maria Z/2610/20 2024 LDK!  OSU  
7 66 e 8 9.38 HAJDUK Natalia MLUKS Tarnów 2008 U16 MA -- WAŁASZEK Jarosław LDK!
1 36 e 9 8.64 POBUTA Faustyna KKB MOSiR Krosno 2009 U16 PK -- SOCHA Tomasz Z/2073/21 2024 LDK!
2 44 e 9 8.78 LITWIN Zofia KS Komunalni Sanok 2006 U18 PK -- LDK!
3 48 e 9 8.83 BAJOR Olivia UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2009 U16 PK -- WĘGRZYN Monika # Z/4228/22 2024
4 52 e 9 8.91 WĄSIK Barbara LKS Brzezina Osiek 2009 U16 MA -- BULKIEWICZ Jan Z/1537/22 2024
5 56 e 9 8.99 CIEŚLA Oliwia LKS Stal Mielec 2009 U16 PK -- TORBA Tomasz # Z/3709/21 2024 LDK!
6 64 e 9 9.32 HUETTER Barbara KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U16 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/9163/21 2024 BEZ LDK!
7 67 e 9 9.41 PODGÓRSKA Natalia CWKS Resovia Rzeszów # 2009 U16 PK -- WRÓBEL Marcin Z/0243/24 2024 LDK!
8 68 e 9 9.42 BROŃSKA-UCZEŃ Maja KS Komunalni Sanok 2009 U16 PK -- JANIK Emilia # Z/11078/21 2024 LDK!
1 5 e 10 7.76 KULPIŃSKA Anna KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA -- GIZA Maciej B.D. B.D. Z/0382/15 2024  SKN  
2 57 e 10 9.01 ŚLĘZA Kinga KS Cracovia 1906 Kraków 2004 U20 MA --
3 59 e 10 9.06 KALINA Nikola ULKS Gryf Rytwiany 2009 U16 SK --
4 62 e 10 9.19 GUNIA Julia KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK -- JANIK Emilia # Z/0742/23 2023 LDK!
5 63 e 10 9.28 ZĘBALA Laura KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -- ZAPART Stanisław Z/0845/23 2024 LDK!
6 70 e 10 9.62 DANIEC Patrycja KS Cracovia 1906 Kraków 2007 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman
1 1 f 1 7.46 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 2002 U23 LU -- B.D. GDAŃSKI Andrzej B.D. , Z/5236/15 , 2024 LDK!  KNF   SKN  
2 2 f 1 7.53 WROŃSKA Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 2000 Sen PK -- B.D. MAZUR Janusz , Z/0142/16 , 2024
3 3 f 1 7.55 NAGIĘĆ Weronika KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. , Z/0239/16 , 2024 LDK!  KNF   SKN  
4 4 f 1 7.64 ZWOLIŃSKA Judyta CWKS Resovia Rzeszów 2002 U23 PK -- MAZUR Janusz B.D. Z/3127/16 2024  KNF   SKN  
5 6 f 1 7.73 KULPIŃSKA Anna KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA -- GIZA Maciej B.D. B.D. Z/0382/15 2024  SKN  
6 8 f 1 7.79 DĄBEK Emilia CWKS Resovia Rzeszów 2001 U23 PK -- MAZUR Janusz B.D. Z/5252/15 2024 LDK!  SKN   KN B  
7 18 f 1 8.28 KAZEK Ilona KS Sprinterzy.com Kraków # 1989 Sen MA -- B.D. Z/2405/15 2024
1 12 f 2 8.16 TITTINGER Maja CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK -- KOWALSKA Klaudia MAJCHROWICZ Rena # , Z/4605/18 , 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
2 17 f 2 8.27 KRUPA Natalia KKL Stal Stalowa Wola 2009 U16 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/3158/21 2024 LDK!
3 21 f 2 8.35 BASIŃSKA Milena KKL Stal Stalowa Wola 2009 U16 PK -- BARSZCZ Mirosław # Z/0202/22 2024 LDK!
4 25 f 2 8.43 OSTROWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK -- LDK!
5 26 f 2 8.50 BARAN Otylia ULKS Technik Trzcinica 2007 U18 PK -- WOJTAS Tomasz Z/0678/23 2023
6 32 f 2 8.63 PTAK Martyna LKS Stal Mielec 2008 U16 PK -- TORBA Tomasz Z/3599/19 2024 LDK!  OSU  
7 33 f 2 8.67 POBUTA Faustyna KKB MOSiR Krosno 2009 U16 PK -- SOCHA Tomasz Z/2073/21 2024 LDK!
1 10 f 3 8.11 STARZYCKA Maja KS AZS AWF Kraków # 2007 U18 MA -- GUJA Marta Z/13945/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 14 f 3 8.19 JEWUŁA Dominika WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3172/18 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
3 15 f 3 8.24 WESTENHOLC Paulina niestowarzyszona # 2006 U18 -- SIERKA Ewa B.D. Z/2614/19, Z/2614/19 , 2024 LDK!
4 19 f 3 8.31 ADAMCZYK Patrycja WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA --  KN B  
5 22 f 3 8.38 KRĘCIOCH Aneta MKS Tempo Kęty 2009 U16 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/5152/19 2024
6 23 f 3 8.40 ZAUCHA Aleksandra MLUKS Tarnów 2007 U18 MA -- JASICZ Ryszard Z/4445/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
7 24 f 3 8.42 KRĘCIOCH Agnieszka MKS Tempo Kęty 2006 U18 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/2568/18 2024 BEZ  KN B  
8 28 f 3 8.53 DONIEC Natalia SAS AZS AWF Kraków # 2009 U16 MA -- GUJA Marta # Z/5715/23 2024 LDK!
1 5 f 4 7.68 JASTRZĄB Izabela KS Agros Zamość 2000 Sen LU -- B.D. JAROS Marek B.D. # , Z/4184/18 , 2024  SKN  
2 7 f 4 7.74 GOZDERA Zuzanna AZS UMCS Lublin # 2004 U20 LU -- MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/0892/18 2024 LDK!  SKN   OSU   KN B  
3 9 f 4 7.87 ŁYSKOWKA Maja AZS UMCS Lublin 2004 U20 LU -- MARUSZEWSKI Piotr Z/4909/19 2024 LDK!  KN B  
4 16 f 4 8.24 KUŹNIARZ Amelia KS Agros Zamość 2005 U20 LU -- GDAŃSKI Andrzej Z/5230/19 2024 LDK!  OSU  
5 20 f 4 8.34 KRAMEK Adrianna KKL Stal Stalowa Wola 2005 U20 PK -- LDK!
6 34 f 4 8.86 PASZKIEWICZ Patrycja CWKS Resovia Rzeszów 2005 U20 PK -- KOWALSKA Klaudia LDK!  OSU  
1 11 f 5 8.12 FUS Joanna TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U18 LU -- GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej B.D. B.D. , Z/4137/19 , 2024 LDK!  KN B  
2 13 f 5 8.19 TOPOROWSKA Pola ULKS Gryf Rytwiany 2007 U18 SK -- WIĘCKOWSKI Jacek Z/14007/21 2023
3 27 f 5 8.50 BEŃKO Aleksandra KS Agros Zamość 2005 U20 LU -- GDAŃSKI Andrzej Z/5229/19 2024 LDK!  OSU  
4 30 f 5 8.54 KRZESZEWSKA Olga KS AZS AWF Kraków 2005 U20 MA -- SZKOŁA Sebastian # Z/2155/20 2023 LDK!
5 29 f 5 8.54 DYMEK Jagoda TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U18 MA -- WÓJCIK Teodor Z/1480/22 2024
6 31 f 5 8.56 JABŁOŃSKA Alicja KS AZS AWF Kraków 2005 U20 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa # Z/7703/21 2024
200 m K
1 1 s 1 24.04 ZIEMBICKA Julia niestowarzyszona # 2001 U23 I B.D. CZYŻ Radosław # , Z/2577/15 , 2024  KNF   SKN  
2 3 s 1 24.43 ZIELIŃSKA Paulina AZS UMCS Lublin 2000 Sen LU I  SKN  
3 4 s 1 24.51 JASTRZĄB Izabela KS Agros Zamość 2000 Sen LU I B.D. JAROS Marek B.D. # , Z/4184/18 , 2024  SKN  
4 5 s 1 24.52 NAGIĘĆ Weronika KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA I GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. , Z/0239/16 , 2024 LDK!  KNF   SKN  
5 21 s 1 28.26 KRĘCIOCH Agnieszka MKS Tempo Kęty 2006 U18 MA IV ŁYSEK Tadeusz Z/2568/18 2024 BEZ  KN B  
1 2 s 2 24.37 GAJEWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA I GIZA Maciej B.D. Z/0576/15 2024  KNF   SKN  
2 6 s 2 24.57 WROŃSKA Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 2000 Sen PK I B.D. MAZUR Janusz , Z/0142/16 , 2024
3 7 s 2 24.90 DĄBEK Emilia CWKS Resovia Rzeszów 2001 U23 PK I MAZUR Janusz B.D. Z/5252/15 2024 LDK!  SKN   KN B  
4 13 s 2 26.87 KAWAŁEK Julia TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski # 2006 U18 LU III LESZCZYŃSKI Damian Z/12981/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
1 8 s 3 25.31 TROCHOLEPSZA Martyna AZS-AWF Gorzów # 2004 U20 LB II B.D. PAPUGA Sebastian , Z/0297/17 , 2024 LDK!  KNF   SKN  
2 11 s 3 26.74 MAJCHROWICZ Rena CWKS Resovia Rzeszów 1997 Sen PK III MAZUR Janusz MAZUR Janusz B.D. Z/1553/14 2023
3 14 s 3 27.31 DRAGOW Patrycja AML Słupsk # 2008 U16 PM IV DIAK Mateusz Z/7089/23 2024 LDK!  OSU  
1 12 s 4 26.79 TITTINGER Maja CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK III KOWALSKA Klaudia MAJCHROWICZ Rena # , Z/4605/18 , 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
2 20 s 4 28.19 SZCZEPANIK Julia UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U20 PK IV SUGIER Maria Z/0324/18 2024 LDK!  SKN   OSU   KN B  
3 37 s 4 29.24 ŁUSZCZ Martyna KS Komunalni Sanok 2004 U20 PK -- DŁUGOSZ Ryszard GREGA Bartłomiej Z/2275/17 2022 3 LDK!
4 43 s 4 29.63 ŁUKASIK Marta WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA V GAJ Paulina Z/2751/20 2024 LDK!
1 10 s 5 26.62 CZARNY Julia KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK III BARSZCZ Mirosław Z/0058/21 2024 LDK!
2 16 s 5 27.67 KRĘCIOCH Aneta MKS Tempo Kęty 2009 U16 MA IV ŁYSEK Tadeusz Z/5152/19 2024
3 17 s 5 27.77 KRAMEK Adrianna KKL Stal Stalowa Wola 2005 U20 PK IV LDK!
4 36 s 5 29.23 WESTENHOLC Paulina niestowarzyszona # 2006 U18 -- SIERKA Ewa B.D. Z/2614/19, Z/2614/19 , 2024 LDK!
1 9 s 6 26.32 GAWIN Karolina WKS Wawel Kraków 2007 U18 MA III CZYŻ Radosław Z/1273/22 2024  KN B  
2 19 s 6 28.04 KLĘK Julia KS AZS AWF Kraków # 2008 U16 MA IV GUJA Marta Z/5716/23 2024 LDK!  OSU  
3 23 s 6 28.40 JABŁOŃSKA Alicja KS AZS AWF Kraków 2005 U20 MA IV ŚLUSARCZYK Ewa # Z/7703/21 2024
4 24 s 6 28.42 DYMEK Jagoda TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U18 MA IV WÓJCIK Teodor Z/1480/22 2024
5 29 s 6 28.75 BŁASZCZAK Julia UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U18 PK -- SUGIER Maria Z/3098/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
1 30 s 7 28.82 MAZUREK Patrycja MKL Chełm # 2005 U20 LU -- LDK!  OSU  
2 32 s 7 28.90 POWROŹNIK Natalia KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -- LDK!  OSU  
3 38 s 7 29.28 CIESIELSKA Nikola UKS bieganie.pl Stryszawa 2006 U18 MA -- KUKLA Rafał # Z/1983/21 2024 LDK!  OSU  
1 22 s 8 28.28 WÓJCIK Natalia TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski # 2006 U18 LU IV LDK!  OSU  
2 25 s 8 28.44 SOBOLAK Urszula KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK IV SOBOLAK Piotr # Z/2579/20 2024 LDK!
3 33 s 8 29.03 KULINOWSKA Milena CWKS Resovia Rzeszów 2006 U18 PK -- MAJCHROWICZ Rena Z/5574/19 2024 LDK!  OSU  
4 39 s 8 29.37 JANIEC Nikola KKL Stal Stalowa Wola 2009 U16 PK V GRDEŃ Krzysztof Z/0207/22 2024 LDK!
5 51 s 8 30.30 TALIK Marlena MKS Tempo Kęty 2009 U16 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/3411/20 2024
1 28 s 9 28.63 STASIAK Milena MKS Unia Hrubieszów 2005 U20 LU -- MAGDZIAK Tomasz Z/4150/20 2022
2 34 s 9 29.05 PUZIO Aleksandra KS Sprinterzy.com Kraków 1985 Masters MA -- B.D. Z/5118/22 2024
3 44 s 9 29.69 PĘKALA Zuzanna CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK V WRÓBEL Marcin Z/6841/21 2024 LDK!
4 45 s 9 29.75 KRUPA Kamila KKL Stal Stalowa Wola 2009 U16 PK V BARSZCZ Mirosław # Z/0212/22 2024 LDK!
5 46 s 9 29.77 FLUDER Zofia WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA V GAJ Paulina Z/2749/20 2024 LDK!
1 27 s 10 28.52 ZARĘBA Monika KKL Stal Stalowa Wola 2007 U18 PK -- BARSZCZ Mirosław # Z/4926/22 2024 LDK!  KN B  
2 41 s 10 29.46 PAJA Zuzanna CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK V MAJCHROWICZ Rena # Z/13621/21 2024 LDK!
3 47 s 10 29.81 KUCZMA Martyna CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK -- LDK!  OSU  
4 48 s 10 30.00 CIEŚLA Oliwia LKS Stal Mielec 2009 U16 PK V TORBA Tomasz # Z/3709/21 2024 LDK!
5 49 s 10 30.11 ZĘBALA Laura KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA V ZAPART Stanisław Z/0845/23 2024 LDK!
1 15 s 11 27.60 STARZYCKA Maja KS AZS AWF Kraków # 2007 U18 MA IV GUJA Marta Z/13945/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 42 s 11 29.59 PASZKIEWICZ Patrycja CWKS Resovia Rzeszów 2005 U20 PK -- KOWALSKA Klaudia LDK!  OSU  
3 50 s 11 30.21 SIENIAWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 2007 U18 PK -- JANIK Emilia # Z/4432/18 2023 BEZ LDK!
4 54 s 11 30.98 ROŻEK Maria WKS Wawel Kraków 2009 U16 MA -- GAJ Paulina Z/13656/21 2024 LDK!
1 35 s 12 29.16 LITWIN Zofia KS Komunalni Sanok 2006 U18 PK -- LDK!
2 40 s 12 29.41 OLSZOWY Klaudia CWKS Resovia Rzeszów 2006 U18 PK -- KOWAL Piotr Z/14458/21 2024
3 52 s 12 30.77 KONDRACIUK Natalia MKL Chełm # 2007 U18 LU -- LDK!  OSU  
  59 s 12 DQ SUROWIEC Milena KB Witar Tarnobrzeg 2008 U16 PK -- MAŚLANKA Adam Z/3498/20 2024 LDK!
1 18 s 13 28.01 BASIŃSKA Milena KKL Stal Stalowa Wola 2009 U16 PK IV BARSZCZ Mirosław # Z/0202/22 2024 LDK!
2 53 s 13 30.94 LITWIN Aleksandra CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK -- WRÓBEL Marcin Z/6349/22 2024 LDK!
3 55 s 13 31.04 KOZŁOWSKA Milena TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2007 U18 LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz # Z/8357/21 2024
4 56 s 13 31.21 CZERWIŃSKA Kinga MKS Unia Hrubieszów 2005 U20 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/2386/19 2024
5 57 s 13 32.13 HAJDUK Natalia MLUKS Tarnów 2008 U16 MA -- WAŁASZEK Jarosław LDK!
1 26 s 14 28.47 PUZIO Angelika CWKS Resovia Rzeszów 2005 U20 PK IV WIERZBICKI Mirosław Z/2764/22 2024
2 31 s 14 28.84 DĄBROWSKA Łucja WKS Wawel Kraków 2007 U18 MA -- GAJ Paulina Z/4998/21 2024 LDK!
3 58 s 14 32.14 DOBOSZ Oliwia KS Komunalni Sanok 2007 U18 PK -- JANIK Emilia # Z/2839/21 2024 LDK!
300 m K
1 1 s 1 38.39 ZIELIŃSKA Paulina AZS UMCS Lublin 2000 Sen LU --  SKN  
2 2 s 1 38.99 GAJEWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA -- GIZA Maciej B.D. Z/0576/15 2024  KNF   SKN  
3 3 s 1 39.37 TROCHOLEPSZA Martyna AZS-AWF Gorzów # 2004 U20 LB -- B.D. PAPUGA Sebastian , Z/0297/17 , 2024 LDK!  KNF   SKN  
4 4 s 1 40.82 GAJOSZ Wiktoria TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski # 2006 U18 LU -- CZERNIAKIEWICZ Dorota LESZCZYŃSKI Damian , Z/3324/19 , 2024 LDK!  SKN   OSU   KN B  
5 7 s 1 43.75 ZAWÓŁ Paulina KKL Stal Stalowa Wola 2007 U18 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/0054/21 2024 LDK!  KN B  
1 8 s 2 44.00 KOWALIŃSKA Aleksandra WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2006 U18 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/3056/18 2024 4 LDK!  OSU   KN B  
2 10 s 2 44.88 DŁUGA Wiktoria KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -- MIREK Wacław Z/2587/18 2023
3 13 s 2 45.20 BŁASZCZAK Julia UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U18 PK -- SUGIER Maria Z/3098/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 23 s 2 46.13 ŁUSZCZ Martyna KS Komunalni Sanok 2004 U20 PK -- DŁUGOSZ Ryszard GREGA Bartłomiej Z/2275/17 2022 3 LDK!
5 32 s 2 47.86 WDOWIAK Wiktoria MKL Chełm # 2005 U20 LU -- MAZUREK Marek LDK!  OSU  
1 9 s 3 44.37 LALEWICZ Nina WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA III CZYŻ Radosław Z/3142/20 2024 LDK!
2 11 s 3 44.94 WÓJCIK Natalia TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski # 2006 U18 LU -- LDK!  OSU  
3 15 s 3 45.39 PTAK Martyna LKS Stal Mielec 2008 U16 PK IV TORBA Tomasz Z/3599/19 2024 LDK!  OSU  
4 24 s 3 46.45 POBUTA Faustyna KKB MOSiR Krosno 2009 U16 PK IV SOCHA Tomasz Z/2073/21 2024 LDK!
5 26 s 3 46.78 ŻELAZKO Kamila KKL Stal Stalowa Wola 2005 U20 PK -- MOMOT Krzysztof Z/3803/19 2023
1 5 s 4 43.19 KAWAŁEK Julia TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski # 2006 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian Z/12981/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 14 s 4 45.27 STEPANIAK Zuzanna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2005 U20 PK -- MARSZAŁEK Alicja BIGUS Anna , Z/4632/18 , 2024 5 LDK!
3 17 s 4 45.57 MAZUREK Patrycja MKL Chełm # 2005 U20 LU -- LDK!  OSU  
4 19 s 4 45.86 WISZ Milena CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK -- KOWALSKA Klaudia MAJCHROWICZ Rena , Z/4604/18 , 2024 BEZ LDK!  OSU  
5 27 s 4 46.93 SKAŁKA Sandra KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA V ŚLUSARCZYK Ewa # Z/6458/21 2024 LDK!
1 18 s 5 45.84 KOŁODZIEJ Anna CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK IV MAJCHROWICZ Rena # Z/0972/21 2024 LDK!
2 21 s 5 46.04 DUDEK Iga CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK IV LDK!
3 29 s 5 47.25 POBUTA Łucja KKB MOSiR Krosno 2007 U18 PK -- SOCHA Tomasz Z/2072/21 2024 LDK!
4 30 s 5 47.43 PRAJZNER Julia KB Krościenko Wyżne 2006 U18 PK -- GUZIK Paweł # Z/1460/18 2024 BEZ
5 33 s 5 48.00 SZMYT Michalina WKS Wawel Kraków 2009 U16 MA V GAJ Paulina Z/2916/21 2024 LDK!
1 28 s 6 47.21 LIS Maria KB Witar Tarnobrzeg 2008 U16 PK V MAŚLANKA Adam Z/3496/20 2024 LDK!
2 35 s 6 48.57 SOJKA Magdalena KKL Stal Stalowa Wola 2009 U16 PK -- BARSZCZ Mirosław # Z/3160/21 2024 LDK!
3 38 s 6 49.31 DYŃSKA Zofia MKL Chełm # 2008 U16 LU -- LDK!  OSU  
4 42 s 6 50.43 SZCZEPAŃSKA Wiktoria KU AZS PWSZ w Tarnowie 2009 U16 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/12151/21 2023 LDK!
1 6 s 7 43.46 SADKIEWICZ Julia WKS Wawel Kraków # 2007 U18 MA -- CZYŻ Radosław Z/2698/18 2024  KN B  
2 22 s 7 46.13 ZARĘBA Monika KKL Stal Stalowa Wola 2007 U18 PK -- BARSZCZ Mirosław # Z/4926/22 2024 LDK!  KN B  
3 40 s 7 49.90 WCISŁO Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK -- WRÓBEL Marcin Z/1773/21 2024 LDK!
4 45 s 7 51.70 URBAŃSKA Aleksandra UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U18 PK -- SUGIER Maria Z/0612/18 2024 BEZ LDK!  OSU  
1 12 s 8 45.19 STASIAK Milena MKS Unia Hrubieszów 2005 U20 LU -- MAGDZIAK Tomasz Z/4150/20 2022
2 34 s 8 48.42 KOZŁOWSKA Dominika CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK V MAJCHROWICZ Rena # Z/4286/22 2024 LDK!
3 37 s 8 49.26 PYTLAK Aleksandra KKL Stal Stalowa Wola 2009 U16 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/13674/21 2023 LDK!
4 43 s 8 50.53 CUDEK Weronika MLUKS Tarnów 2009 U16 MA -- WAŁASZEK Jarosław LDK!
5 49 s 8 56.73 DANIEC Patrycja KS Cracovia 1906 Kraków 2007 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman
1 25 s 9 46.71 CAO Aurelia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2009 U16 MA V WAŁASZEK Jarosław Z/1626/23 2024 LDK!
3 36 s 9 49.06 DUDEK Dominika CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK -- WRÓBEL Marcin Z/3839/21 2024 LDK!
4 44 s 9 50.79 KARWAT Paulina KU AZS PWSZ w Tarnowie 2009 U16 MA -- # LDK!
5 48 s 9 53.11 WIEJA Karolina KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U16 MA -- WAŁASZEK Jarosław # Z/10079/21 2024 LDK!
1 16 s 10 45.50 WANDAS Zuzanna CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK IV DUDA Bogusław # Z/1134/21 2024 LDK!
2 20 s 10 45.87 PASTUŁA Maja UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2009 U16 PK IV WĘGRZYN Monika # Z/4227/22 2024
3 39 s 10 49.36 CZERWIŃSKA Kinga MKS Unia Hrubieszów 2005 U20 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/2386/19 2024
4 41 s 10 49.91 PITERA Sylwia CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK -- KOWAL Piotr # Z/6361/22 2024 LDK!
5 46 s 10 51.76 RAJCHEL Anna KB Krościenko Wyżne 2009 U16 PK -- GUZIK Paweł # Z/6224/22 2024 LDK!
6 47 s 10 52.06 KRÓL Natalia CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK -- WIERZBICKI Mirosław # Z/5988/22 2023 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:35.58 HAJDUK Zuzanna KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA -- SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Maciej B.D. , Z/2054/18 , 2024 LDK!  KN B  
2 2 s 1 1:41.43 ZAJĄC Barbara KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -- MIREK Wacław Z/1888/18 2024 5 LDK!
3 3 s 1 1:45.83 MARZEC Maja TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U16 MA IV GIZA Karolina Z/3448/21 2024
4 4 s 1 1:46.77 ALBRYCHT Emilia KB Krościenko Wyżne 2007 U18 PK -- GUZIK Paweł # Z/1459/18 2024 BEZ
  s 1 DNF KULPIŃSKA Anna KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA -- GIZA Maciej B.D. B.D. Z/0382/15 2024  SKN  
1 5 s 2 1:46.97 WĄSIK Barbara LKS Brzezina Osiek 2009 U16 MA V BULKIEWICZ Jan Z/1537/22 2024
2 6 s 2 1:48.21 AMBROSZKO Weronika KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK V GRDEŃ Krzysztof Z/0201/22 2024 LDK!
3 7 s 2 1:48.56 PIASECKA Eliza CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK -- KOWAL Piotr Z/13997/21 2024  KN B  
4 8 s 2 1:49.41 BAJOR Olivia UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2009 U16 PK V WĘGRZYN Monika # Z/4228/22 2024
5 16 s 2 1:55.76 DĄBROWSKA Weronika LKS Głogovia Głogów Małopolski 2009 U16 PK -- B.D. Z/5715/22 2024
6 17 s 2 1:56.86 BRZYSKA Karolina KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/0203/22 2024 LDK!
7 18 s 2 2:02.26 SZYMAŃSKA Wiktoria KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK -- MOMOT Krzysztof Z/10592/21 2024
2 10 s 3 1:53.54 URBANIK Julia WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -- GAJ Paulina Z/5002/21 2024 LDK!
4 12 s 3 1:54.70 RUTKOWSKA Kamila KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -- CHRYCZYK Katarzyna Z/5419/22 2024
5 13 s 3 1:54.75 FLUDER Julia WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -- GAJ Paulina Z/2750/20 2024 LDK!
6 14 s 3 1:55.11 KASPRZAK Aleksandra LKS Stal Mielec 2009 U16 PK -- ZIOŁO Stanisław # Z/13680/21 2024 LDK!
7 15 s 3 1:55.45 SZWARC Wiktoria MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz 2005 U20 MA -- BUŹNIAK Arkadiusz Z/2973/22 2023
1000 m K
1 1 s 1 2:57.70 SZYMAŃSKA Dominika RLTL GGG Radom # 2002 U23 MZ -- B.D. LEBIODA Stanisław # , Z/6559/15 , 2024
2 2 s 1 2:57.80 CYGAN Natalia KKL Stal Stalowa Wola 2005 U20 PK -- KŁOSOWSKA Monika BARSZCZ Mirosław , Z/3651/18 , 2024 5 LDK!  KN B  
3 3 s 1 2:57.86 MAŁEK Monika KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA -- MIREK Wacław B.D. Z/0509/16 2024
4 5 s 1 2:59.03 KICILIŃSKA Paulina ULKS Lipinki 2003 U23 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz ŚWIERZOWSKI Tomasz B.D. Z/3915/16 2024 LDK!  KN B  
5 6 s 1 3:07.50 GRZYBOWSKA Gabriela KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK -- KŁOSOWSKA Monika 4 LDK!  KN B  
6 8 s 1 3:12.82 WIATRZYK Ewa TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2003 U23 LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz B.D. Z/4925/18 2024
7 9 s 1 3:13.05 GUZIOR Daria KKB MOSiR Krosno 2007 U18 PK -- SOCHA Tomasz Z/12908/21 2024 LDK!  KN B  
8 10 s 1 3:13.77 JAJECZNICA Anna UKS Romer Rabka-Zdrój 2006 U18 MA -- PERUCKI Wiesław Z/7639/21 2024 LDK!  KN B  
9 12 s 1 3:17.27 ZAJĄC Kamila WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2007 U18 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/3062/18 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
10 14 s 1 3:19.73 STOCH Zofia KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA IV CHRYCZYK Katarzyna # Z/6454/21 2023 LDK!
11 15 s 1 3:20.59 MUSIAŁ Maria WKS Wawel Kraków 2009 U16 MA IV GAJ Paulina Z/2912/21 2024 LDK!
12 18 s 1 3:24.17 ZIĘBA Karolina MKS Stal Nowa Dęba 2009 U16 PK V ZIĘBA Julian Z/1194/18 2024 BEZ LDK!
1 4 s 2 2:57.95 OGÓREK Monika MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz 2004 U20 MA -- BUŹNIAK Arkadiusz B.D. Z/4801/22 2024
2 7 s 2 3:12.63 ŁOZIŃSKA Małgorzata KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -- CHRYCZYK Katarzyna Z/0823/20 2023  KN B  
3 11 s 2 3:14.33 SADLEJA Julia CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK -- KOWAL Piotr Z/6270/22 2024  KN B  
4 13 s 2 3:19.69 ULIDOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA IV CHRYCZYK Katarzyna Z/7789/21 2024
5 16 s 2 3:23.12 MAJKA Emilia CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK -- DUDA Bogusław # Z/4611/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
6 17 s 2 3:23.19 CHUDZIK Amelia UKS Tiki-Taka Kolbuszowa # 2006 U18 PK -- ŻĄDŁO Jacek WĘGRZYN Monika # , Z/2386/18 , 2024 LDK!
7 19 s 2 3:27.34 CHODUR Milena WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2007 U18 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/2632/20 2024 LDK!  OSU  
9 21 s 2 3:34.53 BARAN Weronika CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK -- KOWAL Piotr Z/6280/22 2024
10 22 s 2 3:37.48 DZIEDZIC Zofia CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK -- KOWAL Piotr Z/6296/22 2024
11 23 s 2 3:41.08 ŻABCZYŃSKA Zuzanna LKS Głogovia Głogów Małopolski 2009 U16 PK -- B.D. Z/5989/22 2023
12 25 s 2 3:50.83 MIERZWA Emilia KB Witar Tarnobrzeg 2007 U18 PK -- MAŚLANKA Adam Z/5007/21 2024 LDK!
60 m pł K Mł (76.2/8.0) K
1 1 s 1 9.30 DRAGOW Patrycja AML Słupsk # 2008 U16 PM -- DIAK Mateusz Z/7089/23 2024 LDK!  OSU  
2 2 s 1 9.68 KLĘK Julia KS AZS AWF Kraków # 2008 U16 MA -- GUJA Marta Z/5716/23 2024 LDK!  OSU  
3 3 s 1 9.79 PACZEŚNIAK Sonia KS AZS AWF Kraków # 2008 U16 MA -- GUJA Marta # Z/3997/20 2024 LDK!  OSU  
4 4 s 1 9.93 SOBOLAK Urszula KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK -- SOBOLAK Piotr # Z/2579/20 2024 LDK!
5 7 s 1 10.20 PASTUŁA Maja UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2009 U16 PK -- WĘGRZYN Monika # Z/4227/22 2024
6 8 s 1 10.20 PĘKALA Zuzanna CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK -- WRÓBEL Marcin Z/6841/21 2024 LDK!
7 9 s 1 10.21 SADURA Marta KS Wisła Puławy 2009 U16 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/4991/22 2024  OSU  
8 10 s 1 10.25 KLATKA Natalia WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3193/22 2024  OSU  
2 6 s 2 10.14 MIELNIK Aleksandra UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U16 PK -- SUGIER Maria Z/2610/20 2024 LDK!  OSU  
3 11 s 2 10.58 IWANIEC Nikola KU AZS PWSZ w Tarnowie # 2009 U16 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/4632/24 2024 LDK!
4 12 s 2 10.97 HUETTER Barbara KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U16 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/9163/21 2024 BEZ LDK!
5 13 s 2 11.00 NOWAK Natalia WKS Wawel Kraków 2009 U16 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3190/22 2024 LDK!  OSU  
6 14 s 2 11.10 PAJA Zuzanna CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK -- MAJCHROWICZ Rena # Z/13621/21 2024 LDK!
7 15 s 2 12.23 BROŃSKA-UCZEŃ Maja KS Komunalni Sanok 2009 U16 PK -- JANIK Emilia # Z/11078/21 2024 LDK!
60 m pł K J Mł K
1 1 e 1 9.01 DOMAŃSKA Anna KS Wisła Puławy 2007 U18 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/5830/19 2024 BEZ  OSU   KN B  
2 3 e 1 9.18 JEWUŁA Dominika WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3172/18 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
3 4 e 1 9.19 ZAUCHA Aleksandra MLUKS Tarnów 2007 U18 MA -- JASICZ Ryszard Z/4445/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
4 6 e 1 9.54 PIECHOTA Wiktoria LKS Stal Mielec 2006 U18 PK -- TORBA Tomasz Z/3265/19 2024  OSU  
5 7 e 1 9.69 KUPINIAK Honorata UKS Tempo 5 Przemyśl 2007 U18 PK -- LDK!  OSU  
6 8 e 1 10.20 WISZ Milena CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK -- KOWALSKA Klaudia MAJCHROWICZ Rena , Z/4604/18 , 2024 BEZ LDK!  OSU  
7 9 e 1 10.21 RACHFALSKA Kinga KKL Stal Stalowa Wola 2007 U18 PK -- ŁYP Jacek Z/4635/21 2023 LDK!  OSU  
8 11 e 1 10.47 SZYMAŃSKA Wiktoria KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK -- MOMOT Krzysztof Z/10592/21 2024
1 2 e 2 9.04 GAWIN Karolina WKS Wawel Kraków 2007 U18 MA -- CZYŻ Radosław Z/1273/22 2024  KN B  
2 5 e 2 9.30 ADAMCZYK Patrycja WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA --  KN B  
4 12 e 2 10.66 ŻYŁKA Nikola KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK -- MOMOT Krzysztof # Z/11753/21 2023 LDK!  OSU  
5 13 e 2 10.95 URBAŃSKA Aleksandra UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U18 PK -- SUGIER Maria Z/0612/18 2024 BEZ LDK!  OSU  
1 f 1 8.93 GAWIN Karolina WKS Wawel Kraków 2007 U18 MA -- CZYŻ Radosław Z/1273/22 2024  KN B  
2 f 1 8.97 DOMAŃSKA Anna KS Wisła Puławy 2007 U18 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/5830/19 2024 BEZ  OSU   KN B  
3 f 1 9.19 ADAMCZYK Patrycja WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA --  KN B  
4 f 1 9.30 ZAUCHA Aleksandra MLUKS Tarnów 2007 U18 MA -- JASICZ Ryszard Z/4445/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
5 f 1 9.34 JEWUŁA Dominika WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3172/18 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
6 f 1 9.51 PIECHOTA Wiktoria LKS Stal Mielec 2006 U18 PK -- TORBA Tomasz Z/3265/19 2024  OSU  
7 f 1 10.08 RACHFALSKA Kinga KKL Stal Stalowa Wola 2007 U18 PK -- ŁYP Jacek Z/4635/21 2023 LDK!  OSU  
8 f 1 10.20 WISZ Milena CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK -- KOWALSKA Klaudia MAJCHROWICZ Rena , Z/4604/18 , 2024 BEZ LDK!  OSU  
Wzwyż K
1 1 f 1 1.66 JANKOWSKA Aleksandra KU AZS AWP w Lublinie # 2002 U23 LU II GRYNIEWICZ Wiktor B.D. HOŁUB Beata , Z/0448/16 , 2024 LDK!
2 2 f 1 1.60 MOŁDOCH Milena CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK III TITTINGER Michał Z/0050/21 2024 LDK!  KN B  
3 3 f 1 1.60 GRANOWSKA Pola KU AZS AWP w Lublinie # 2003 U23 LU III B.D. HOŁUB Beata , Z/3003/17 , 2024
4 4 f 1 1.55 WOJCIECHOWSKA Milena UKS Romer Rabka-Zdrój 2009 U16 MA III PERUCKA Kamila Z/9387/21 2024 LDK!
5 5 f 1 1.50 FILIPIUK Magdalena KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK IV ŁYP Jacek Z/4925/22 2024  OSU  
7 7 f 1 1.45 KATA Magdalena TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U18 LU IV B.D. GDAŃSKA Małgorzata WAWRZUSISZYN Tomasz , Z/0430/20 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
7 7 f 1 1.45 KOCHANOWSKA Hanna TS Wieliczanka Wieliczka 2006 U18 MA IV SKOCZEŃ Marcin Z/14801/21 2024 LDK!
9 9 f 1 1.45 WOJTANOWSKA Maja KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK IV FUTYMA Zygmunt Z/3684/21 2024 LDK!
10 10 f 1 1.40 RADWAŃSKA Oliwia KS Komunalni Sanok 2007 U18 PK -- JANIK Emilia # Z/2217/20 2024 LDK!
10 10 f 1 1.40 PATEREK Kamila KKL Stal Stalowa Wola 2009 U16 PK V ŁYP Jacek Z/4211/22 2024 LDK!  OSU  
12 12 f 1 1.40 GONDOR Emilia UKS Lider Siercza 2007 U18 MA -- SKOCZEŃ Marcin Z/1732/21 2023 LDK!
13 13 f 1 1.35 MRUGAŁA Łucja KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK -- JANIK Emilia # Z/2578/20 2024 LDK!
13 13 f 1 1.35 DOBOSZ Oliwia KS Komunalni Sanok 2007 U18 PK -- JANIK Emilia # Z/2839/21 2024 LDK!
13 13 f 1 1.35 TYTARENKO Karina SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -- SIEMIEŃSKA Barbara GUJA Marta GUJA Marta , Z/1562/22 , 2023 LDK!  OSU  
13 13 f 1 1.35 JASKOWIAK Kornelia KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK -- ŁYP Jacek Z/2423/20 2023 LDK!  OSU  
W dal K
1 1 f 1 5.44 GOLEC Magdalena CWKS Resovia Rzeszów 2002 U23 PK II WIERZBICKI Mirosław B.D. Z/4831/18 2024
2 2 f 1 5.41 JANIK Emilia KS Komunalni Sanok 2000 Sen PK II JANIK Emilia # Z/5145/15 2024 3
3 3 f 1 5.34 STOJEK Emilia MKS Tempo Kęty 2008 U16 MA III ŁYSEK Tadeusz Z/3274/19 2024 BEZ
4 4 f 1 5.34 GALIK Kinga MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2006 U18 PK III BIGUS Anna Z/4630/18 2023 BEZ LDK!  KN B  
5 5 f 1 5.29 KOPIENIAK Oliwia WKS Wawel Kraków 2005 U20 MA III B.D. KADUSZKIEWICZ Jerzy , Z/2484/18 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
6 6 f 1 5.08 DONIEC Natalia SAS AZS AWF Kraków # 2009 U16 MA IV GUJA Marta # Z/5715/23 2024 LDK!
7 7 f 1 5.07 SZYMASZEK Wiktoria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2007 U18 PK IV MOŹDZIOCH Adolf Z/3195/18 2024 BEZ  KN B  
8 8 f 1 5.04 ŚLIWIAK Natalia TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U20 MA IV SKOCZEŃ Marcin Z/2126/18 2023 3
9 9 f 1 5.03 GANCARSKA Amelia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2005 U20 PK IV BIGUS Anna Z/4631/18 2024 5 LDK!  KN B  
10 10 f 1 5.01 MRUGAŁA Kamila TS Wieliczanka Wieliczka 2003 U23 MA -- SKOCZEŃ Marcin Z/2261/19 2024
11 11 f 1 4.92 SAWICKA Izabela KS Komunalni Sanok 2007 U18 PK IV JANIK Emilia # Z/2226/20 2024 LDK!  KN B  
12 12 f 1 4.74 WOJTANOWSKA Maja KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK V FUTYMA Zygmunt Z/3684/21 2024 LDK!
13 13 f 1 4.64 KWAŚNIAK Oliwia ULKS Technik Trzcinica 2004 U20 PK -- WOJTAS Tomasz B.D. Z/0416/20 2023
14 14 f 1 4.63 PACZEŚNIAK Sonia KS AZS AWF Kraków # 2008 U16 MA V GUJA Marta # Z/3997/20 2024 LDK!  OSU  
15 15 f 1 4.56 RAŚ Zuzanna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2008 U16 PK V MOŹDZIOCH Adolf Z/3234/19 2024
16 16 f 1 4.54 TYTARENKO Karina SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA V SIEMIEŃSKA Barbara GUJA Marta GUJA Marta , Z/1562/22 , 2023 LDK!  OSU  
17 17 f 1 4.51 WOLAŃSKA Nadia WKS Wawel Kraków 2004 U20 MA -- LDK!  OSU  
18 18 f 1 4.49 ŁOBOŚ Emilia CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK -- WIERZBICKI Mirosław Z/0590/22 2024  KN B  
19 19 f 1 4.43 NOWAK Natalia WKS Wawel Kraków 2009 U16 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3190/22 2024 LDK!  OSU  
20 20 f 1 4.42 KLATKA Natalia WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3193/22 2024  OSU  
21 21 f 1 4.41 MRUGAŁA Łucja KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK -- JANIK Emilia # Z/2578/20 2024 LDK!
22 22 f 1 4.35 WOLAN Kamila KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK -- JANIK Emilia # Z/13630/21 2024 LDK!
23 23 f 1 4.22 LIS Maria KB Witar Tarnobrzeg 2008 U16 PK -- MAŚLANKA Adam Z/3496/20 2024 LDK!
24 24 f 1 4.17 STASZCZUK Amelia KS Agros Zamość 2007 U18 LU -- KUZDRA Dariusz # Z/8332/21 2024 LDK!  OSU  
25 25 f 1 4.17 KRÓL Zofia TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U18 MA -- LDK!
26 26 f 1 4.16 MAZUR Gabriela LKS Stal Mielec 2009 U16 PK -- TORBA Agnieszka Z/13684/21 2024 LDK!
27 27 f 1 4.04 PIETRZYK Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U18 MA -- WÓJCIK Teodor # Z/3498/19 2024 LDK!
28 28 f 1 3.98 GUNIA Julia KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK -- JANIK Emilia # Z/0742/23 2023 LDK!
29 29 f 1 3.79 LEŚNIOWSKA Paula LKS Stal Mielec 2009 U16 PK -- TORBA Agnieszka Z/13683/21 2023 LDK!
30 30 f 1 3.76 SUROWIEC Milena KB Witar Tarnobrzeg 2008 U16 PK -- MAŚLANKA Adam Z/3498/20 2024 LDK!
  31 f 1 NM MAŁEK Julia LKS Stal Mielec 2007 U18 PK -- TORBA Tomasz Z/3544/19 2024 LDK!  OSU  
Trójskok K
1 1 f 1 11.37 STASZCZUK Kinga KS Agros Zamość 2003 U23 LU III KUZDRA Dariusz B.D. # Z/3323/17 2024 LDK!  KN B  
2 2 f 1 11.01 GANCARSKA Amelia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2005 U20 PK III BIGUS Anna Z/4631/18 2024 5 LDK!  KN B  
3 3 f 1 10.95 STOJEK Emilia MKS Tempo Kęty 2008 U16 MA III ŁYSEK Tadeusz Z/3274/19 2024 BEZ
4 4 f 1 10.79 NAWŁATYNA Oliwia TS Wieliczanka Wieliczka 2005 U20 MA III SKOCZEŃ Marcin GIZA Andrzej Z/3190/18 2024 BEZ LDK!
5 5 f 1 10.70 KOPIENIAK Oliwia WKS Wawel Kraków 2005 U20 MA IV B.D. KADUSZKIEWICZ Jerzy , Z/2484/18 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
6 6 f 1 10.52 SAWICKA Izabela KS Komunalni Sanok 2007 U18 PK IV JANIK Emilia # Z/2226/20 2024 LDK!  KN B  
7 7 f 1 9.78 ŁOBOŚ Emilia CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK -- WIERZBICKI Mirosław Z/0590/22 2024  KN B  
8 8 f 1 9.58 STASZCZUK Amelia KS Agros Zamość 2007 U18 LU -- KUZDRA Dariusz # Z/8332/21 2024 LDK!  OSU  
  9 f 1 NM WOLAŃSKA Nadia WKS Wawel Kraków 2004 U20 MA -- LDK!  OSU  
Kula (3) K
1 1 f 1 14.58 MICHAŁOWSKA Julia MKL Jurand Szczytno # 2006 U18 WN I BUKOWIECKI Maciej # Z/4914/18 2024 LDK!  KNF   SKN   OSU  
2 2 f 1 12.88 KATA Magdalena TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U18 LU III B.D. GDAŃSKA Małgorzata WAWRZUSISZYN Tomasz , Z/0430/20 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 3 f 1 10.91 BOROWIEC Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów # 2008 U16 PK IV SAMAGALSKI Tomasz # Z/0882/22 2024 LDK!
4 4 f 1 10.49 ŚLEDZIŃSKA Martyna KS Victoria Trzebinia 2006 U18 MA IV PATER Agnieszka Z/2224/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
5 5 f 1 10.00 GÓRKA Kamila KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U16 MA IV LDK!
6 6 f 1 9.48 SZABAT Kinga KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK -- DRAPAŁA Paweł Z/3222/20 2023 LDK!
7 7 f 1 9.21 GĘŚLA Natalia KKL Stal Stalowa Wola 2007 U18 PK --
8 8 f 1 9.20 RAŚ Zuzanna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2008 U16 PK V MOŹDZIOCH Adolf Z/3234/19 2024
9 9 f 1 8.72 KRUSZYŃSKA Daria UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U16 PK V WOJCIECHOWSKI Leszek Z/4179/20 2024 LDK!
10 10 f 1 8.60 STRZAŁKA Kamila MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2009 U16 PK -- BIGUS Anna # Z/3237/19 2024 LDK!
11 11 f 1 8.57 BEDNARZ Aleksandra KKL Stal Stalowa Wola 2007 U18 PK -- ŁYP Jacek Z/0055/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
12 12 f 1 8.44 GROSIAK Anna MKS Stal Nowa Dęba 2009 U16 PK -- ŻAK Dariusz Z/6345/21 2024 LDK!
13 13 f 1 7.85 SOBIŁO Wiktoria KKL Stal Stalowa Wola 2007 U18 PK --
14 14 f 1 7.84 PATEREK Kamila KKL Stal Stalowa Wola 2009 U16 PK -- ŁYP Jacek Z/4211/22 2024 LDK!  OSU  
15 15 f 1 7.40 JASKOWIAK Kornelia KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK -- ŁYP Jacek Z/2423/20 2023 LDK!  OSU  
16 16 f 1 7.08 PISARCZYK Oliwia KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -- ŁYP Jacek Z/0692/23 2023  OSU  
17 17 f 1 6.77 KOZAK Natalia CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK -- SAMAGALSKI Tomasz Z/2477/23 2024
18 18 f 1 6.64 MAZIARZ Oliwia KKL Stal Stalowa Wola 2007 U18 PK -- ŁYP Jacek Z/2157/21 2024 LDK!  OSU  
Kula (4) K
1 1 f 1 13.27 KICIŃSKA Anna UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U20 PK I WOJCIECHOWSKI Leszek Z/5738/18 2024 LDK!  KNF   SKN  
2 2 f 1 9.62 PAC Andżelika CWKS Resovia Rzeszów 2004 U20 PK IV
3 3 f 1 9.37 STRZAŁKA Aleksandra MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2004 U20 PK IV BIGUS Anna # Z/3204/18 2024 5  KN B  
4 4 f 1 8.55 SIEŃKO Julia CWKS Resovia Rzeszów 2005 U20 PK -- SAMAGALSKI Tomasz Z/10617/21 2024
60 m M
1 1 e 1 6.63 WDOWIK Oliwer CWKS Resovia Rzeszów 2002 U23 PK -- MAZUR Janusz B.D. Z/2338/16 2024 LDK!  KNF   SKN  
2 7 e 1 6.92 PIETRUSA Jakub KS Agros Zamość 2002 U23 LU -- SZKOŁA Sebastian B.D. # Z/2859/16 2024 LDK!  SKN   KN B  
3 10 e 1 7.10 STOLARSKI Jakub KS AZS AWF Kraków 2000 Sen MA -- SZKOŁA Sebastian B.D. # Z/5579/15 2024
4 12 e 1 7.16 LEPIONKA Adrian KS Agros Zamość 2006 U18 LU -- GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej , Z/0121/20 , 2024 LDK!  SKN   OSU   KN B  
5 15 e 1 7.22 WALCZAK Grzegorz CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK -- MAJCHROWICZ Rena # Z/12415/21 2024 LDK!  KN B  
6 16 e 1 7.26 JANKOWSKI Oliwer MKS Juvenia Puszczykowo # 2003 U23 WP -- JAGACIAK Jarosław Z/0288/17 2024 LDK!  SKN   KN B  
7 22 e 1 7.42 KUMOROWSKI Szymon SAS AZS AWF Kraków 2009 U16 MA -- GUJA Marta Z/3958/20 2024 LDK!  OSU  
8 21 e 1 7.42 ŁAKOMY Jan MKS-MOSM Bytom # 2007 U18 SL -- KOTUŁA Krzysztof # Z/3144/20 2024  KN B  
1 2 e 2 6.78 KOMAŃSKI Albert CWKS Resovia Rzeszów 2000 Sen PK -- MAZUR Janusz B.D. Z/5152/15 2024  SKN   KNS  
2 4 e 2 6.89 GORZKOWICZ Michał WKS Wawel Kraków 2005 U20 MA -- B.D. # Z/5432/18 2024 4 LDK!  KNF   SKN  
3 6 e 2 6.92 REMBISZ Rafał CWKS Resovia Rzeszów 2003 U23 PK -- MAZUR Janusz B.D. Z/2278/20 2024  SKN   KN B  
4 8 e 2 7.00 KOŚCIELNIAK Jakub KKB MOSiR Krosno 2006 U18 PK -- SOCHA Tomasz Z/13008/21 2024  KN B  
5 11 e 2 7.12 FUJAK Oliwier UKS bieganie.pl Stryszawa 2004 U20 MA -- KUKLA Rafał # Z/1069/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
6 30 e 2 7.54 PRZETACZNIK Adrian CWKS Resovia Rzeszów # 2007 U18 PK -- WIERZBICKI Mirosław Z/2175/19 2024 LDK!
7 33 e 2 7.60 WOŁOWIEC Grzegorz WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -- LDK!
8 69 e 2 8.46 SZYMCZYK Szymon KS Cracovia 1906 Kraków 2003 U23 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/9208/21 2023
1 3 e 3 6.80 KRUPA Patryk AZS UMCS Lublin 2002 U23 LU -- BIKOWSKI Wojciech GDAŃSKI Andrzej B.D. , Z/0324/16 , 2024 LDK!  KNF   SKN  
2 5 e 3 6.92 PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 2005 U20 MA -- TRZOP-KUKLA Katarzyna # Z/1155/19 2023 LDK!  SKN   OSU   KN B  
3 9 e 3 7.07 NOWAK Jakub CWKS Resovia Rzeszów 2004 U20 PK -- MAZUR Janusz Z/0736/19 2024
4 13 e 3 7.17 KOCHMAŃSKI Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 2005 U20 PK -- TITTINGER Katarzyna MAZUR Janusz , Z/2671/18 , 2024 4 LDK!  KN B  
5 14 e 3 7.22 SACHA Filip KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA -- KUKLA Rafał Z/1284/12 2024 1
6 18 e 3 7.34 DROZDOWSKI Damian KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U23 WP -- WALCZAK Michał B.D. Z/1075/18 2023
7 24 e 3 7.44 GRĘBOSZ Dorian KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -- MUNIAK Michał GUJA Marta , Z/4695/18 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
8 47 e 3 7.81 WÓJCIK Adam KKL Stal Stalowa Wola 2007 U18 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/0067/21 2024 LDK!
1 29 e 4 7.54 HNAT Kacper KS Komunalni Sanok 2005 U20 PK -- LDK!
2 32 e 4 7.58 ĆWIKŁO Bartłomiej KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/3039/19 2024
3 36 e 4 7.67 KLEIBA Maciej CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK -- MAJCHROWICZ Rena # Z/1044/21 2024 LDK!
4 42 e 4 7.78 BANACH Konrad TS Wieliczanka Wieliczka 1985 Masters MA -- B.D. # Z/13737/21 2024
5 43 e 4 7.78 ZIMNY Szymon KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA --
6 48 e 4 7.82 NIEZABITOWSKI Jan UKS Romer Rabka-Zdrój 2005 U20 MA -- PERUCKI Wiesław Z/1423/19 2024 LDK!
7 54 e 4 7.95 PŁASZEWSKI Bartosz KS AZS AWF Kraków # 2007 U18 MA -- GIZA Maciej # Z/3996/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
8 59 e 4 8.05 ŁAKOMSKI Bartosz CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK -- LDK!  OSU  
1 17 e 5 7.32 PRUŚ Jakub AZS UMCS Lublin 2006 U18 LU -- KUTRZEPA Grzegorz Z/2128/21 2024 LDK!  KN B  
2 35 e 5 7.66 ŁUCZKA Mikołaj KS Komunalni Sanok 2006 U18 PK -- LDK!
3 52 e 5 7.87 KUBOŃ Jacek KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -- SZKOŁA Sebastian Z/0844/23 2023
4 56 e 5 7.97 SZUMEŁDA Olaf KKL Stal Stalowa Wola 2009 U16 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/0219/22 2024 LDK!
5 70 e 5 8.47 KMIECIK Miłosz ULKS Lipinki 2009 U16 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/2678/22 2024 LDK!
6 74 e 5 8.83 NOWOSIELSKI Michał TS Sokół Jasło 2009 U16 PK -- NOWOSIELSKI Lucjan Z/4634/21 2024 BEZ LDK!
  e 5 DQ RODZINKA Filip CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK -- MAJCHROWICZ Rena # Z/3973/21 2024 LDK!
1 28 e 6 7.52 RAŚ Stanisław KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -- LDK!  OSU   KN B  
2 51 e 6 7.86 STASZEK Igor WKS Wawel Kraków 2009 U16 MA -- CZYŻ Radosław Z/5496/19 2024 LDK!
3 55 e 6 7.96 NOWAK Norbert KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/0059/21 2024 LDK!
4 57 e 6 7.97 ĆWIKŁO Szymon KS AZS AWF Kraków 2009 U16 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/3038/19 2024 LDK!
5 58 e 6 8.03 SUDOŁ Maciej KKL Stal Stalowa Wola 2009 U16 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/0217/22 2024 LDK!
6 60 e 6 8.06 STROJNY Jan KU AZS PWSZ w Tarnowie 2009 U16 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/9170/21 2024 LDK!
7 67 e 6 8.39 TROJNAR Eryk UKS Tempo 5 Przemyśl 2009 U16 PK -- SUGIER Maria # Z/2573/20 2024 LDK!  OSU  
1 31 e 7 7.57 ZIEMBA Kacper KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -- MUNIAK Michał ŚLUSARCZYK Ewa , Z/3040/19 , 2024 LDK!
2 37 e 7 7.67 SUDER Alan KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA -- MUNIAK Michał GUJA Marta , Z/1247/18 , 2023 LDK!  OSU  
3 38 e 7 7.72 CZARNECKI Jakub LKS Stal Mielec 2008 U16 PK -- TORBA Tomasz Z/2591/20 2024 LDK!  OSU  
4 41 e 7 7.77 WOJTAS Bartosz ULKS Technik Trzcinica 2007 U18 PK -- WOJTAS Tomasz Z/1157/20 2024 LDK!
5 63 e 7 8.22 WÓJCIK Daniel ULKS Lipinki 2008 U16 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/4047/20 2023 LDK!
6 65 e 7 8.33 BOGUCKI Szymon CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK -- LDK!
7 68 e 7 8.46 GRZYWACZ Aleksander UKS Tempo 5 Przemyśl 2009 U16 PK -- SUGIER Maria # Z/5748/21 2024 LDK!  OSU  
1 19 e 8 7.37 ADAMSKI Kacper WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/1246/22 2024  OSU  
2 25 e 8 7.45 CIUPA Mateusz KS Wisła Puławy 2007 U18 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/14123/21 2024  OSU  
3 26 e 8 7.46 POTRZESZCZ Michał UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2007 U18 SK -- SIDOWSKI Krzysztof Z/3292/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 50 e 8 7.85 GAWLAK Oliwier ULKS Technik Trzcinica 2009 U16 PK -- WOJTAS Tomasz Z/6490/22 2024
5 53 e 8 7.92 ZIELIŃSKI Michał KS Cracovia 1906 Kraków 2006 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/6260/22 2022
6 62 e 8 8.19 BURKIEWICZ Norbert UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2008 U16 PK -- WĘGRZYN Monika # Z/0013/23 2024
7 66 e 8 8.36 KRAWIEC Jakub CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK -- MAJCHROWICZ Rena # Z/6425/22 2024 LDK!
1 20 e 9 7.37 MATULSKI Hubert KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -- SZKOŁA Sebastian Z/0867/23 2024  KN B  
3 39 e 9 7.72 ZYGO Hubert WKS Wawel Kraków # 2008 U16 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy # Z/7408/23 2024
4 40 e 9 7.77 LEŚNIOWSKI Piotr LKS Stal Mielec 2007 U18 PK -- TORBA Tomasz Z/12373/21 2024  OSU  
5 46 e 9 7.79 ZDUŃ Hubert ULKS Technik Trzcinica 2007 U18 PK -- WOJTAS Tomasz Z/3688/21 2024 LDK!
6 45 e 9 7.79 WITUSIK Krystian KU AZS PWSZ w Tarnowie 2004 U20 MA --
8 73 e 9 8.76 KUCHTA Filip SAS AZS AWF Kraków 2009 U16 MA -- GUJA Marta Z/2876/21 2023 LDK!
1 27 e 10 7.50 KOSELA Kacper KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -- GUJA Marta Z/5747/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 34 e 10 7.61 BOLKA Wiktor KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -- ANIOŁ Stanisław # Z/0070/21 2024 LDK!  OSU  
3 44 e 10 7.79 KRAK Olivier MLUKS Tarnów 2007 U18 MA -- LDK!
4 49 e 10 7.83 SZOSTEK Krystian CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK -- MAJCHROWICZ Rena # Z/5846/21 2024 LDK!
5 64 e 10 8.23 CICHY Tymoteusz KS AZS AWF Kraków # 2008 U16 MA -- GUJA Marta Z/3998/20 2024 LDK!  OSU  
6 71 e 10 8.53 WIŚNIEWSKI Hieronim CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK -- MAJCHROWICZ Rena # Z/8552/21 2024 LDK!
7 72 e 10 8.55 ŚWIĄTEK Filip ULKS Lipinki 2009 U16 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/2675/22 2024 LDK!
8 75 e 10 8.89 KAWALEC Igor CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK -- MAJCHROWICZ Rena Z/0044/21 2024 LDK!  OSU  
1 f 1 6.60 WDOWIK Oliwer CWKS Resovia Rzeszów 2002 U23 PK -- MAZUR Janusz B.D. Z/2338/16 2024 LDK!  KNF   SKN  
2 f 1 6.76 KOMAŃSKI Albert CWKS Resovia Rzeszów 2000 Sen PK -- MAZUR Janusz B.D. Z/5152/15 2024  SKN   KNS  
3 f 1 6.77 KRUPA Patryk AZS UMCS Lublin 2002 U23 LU -- BIKOWSKI Wojciech GDAŃSKI Andrzej B.D. , Z/0324/16 , 2024 LDK!  KNF   SKN  
4 f 1 6.93 PIETRUSA Jakub KS Agros Zamość 2002 U23 LU -- SZKOŁA Sebastian B.D. # Z/2859/16 2024 LDK!  SKN   KN B  
5 f 1 6.98 REMBISZ Rafał CWKS Resovia Rzeszów 2003 U23 PK -- MAZUR Janusz B.D. Z/2278/20 2024  SKN   KN B  
6 f 1 7.12 STOLARSKI Jakub KS AZS AWF Kraków 2000 Sen MA -- SZKOŁA Sebastian B.D. # Z/5579/15 2024
7 f 1 7.23 JANKOWSKI Oliwer MKS Juvenia Puszczykowo # 2003 U23 WP -- JAGACIAK Jarosław Z/0288/17 2024 LDK!  SKN   KN B  
8 f 1 7.25 SACHA Filip KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA -- KUKLA Rafał Z/1284/12 2024 1
1 f 2 7.05 KOŚCIELNIAK Jakub KKB MOSiR Krosno 2006 U18 PK -- SOCHA Tomasz Z/13008/21 2024  KN B  
2 f 2 7.24 WALCZAK Grzegorz CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK -- MAJCHROWICZ Rena # Z/12415/21 2024 LDK!  KN B  
3 f 2 7.64 BOLKA Wiktor KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -- ANIOŁ Stanisław # Z/0070/21 2024 LDK!  OSU  
4 f 2 7.76 ZYGO Hubert WKS Wawel Kraków # 2008 U16 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy # Z/7408/23 2024
5 f 2 7.80 CZARNECKI Jakub LKS Stal Mielec 2008 U16 PK -- TORBA Tomasz Z/2591/20 2024 LDK!  OSU  
1 f 3 7.31 ADAMSKI Kacper WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/1246/22 2024  OSU  
2 f 3 7.35 MATULSKI Hubert KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -- SZKOŁA Sebastian Z/0867/23 2024  KN B  
3 f 3 7.39 ŁAKOMY Jan MKS-MOSM Bytom # 2007 U18 SL -- KOTUŁA Krzysztof # Z/3144/20 2024  KN B  
4 f 3 7.42 KUMOROWSKI Szymon SAS AZS AWF Kraków 2009 U16 MA -- GUJA Marta Z/3958/20 2024 LDK!  OSU  
5 f 3 7.44 KOSELA Kacper KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -- GUJA Marta Z/5747/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
6 f 3 7.45 GRĘBOSZ Dorian KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -- MUNIAK Michał GUJA Marta , Z/4695/18 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
7 f 3 7.47 RAŚ Stanisław KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -- LDK!  OSU   KN B  
8 f 3 7.59 ZIEMBA Kacper KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -- MUNIAK Michał ŚLUSARCZYK Ewa , Z/3040/19 , 2024 LDK!
1 f 4 7.01 NOWAK Jakub CWKS Resovia Rzeszów 2004 U20 PK -- MAZUR Janusz Z/0736/19 2024
2 f 4 7.08 KOCHMAŃSKI Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 2005 U20 PK -- TITTINGER Katarzyna MAZUR Janusz , Z/2671/18 , 2024 4 LDK!  KN B  
3 f 4 7.79 HNAT Kacper KS Komunalni Sanok 2005 U20 PK -- LDK!
1 f 5 6.86 GORZKOWICZ Michał WKS Wawel Kraków 2005 U20 MA -- B.D. # Z/5432/18 2024 4 LDK!  KNF   SKN  
2 f 5 7.05 PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 2005 U20 MA -- TRZOP-KUKLA Katarzyna # Z/1155/19 2023 LDK!  SKN   OSU   KN B  
3 f 5 7.13 FUJAK Oliwier UKS bieganie.pl Stryszawa 2004 U20 MA -- KUKLA Rafał # Z/1069/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 f 5 7.65 SUDER Alan KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA -- MUNIAK Michał GUJA Marta , Z/1247/18 , 2023 LDK!  OSU  
5 f 5 7.85 WITUSIK Krystian KU AZS PWSZ w Tarnowie 2004 U20 MA --
200 m M
1 1 s 1 21.71 KOMAŃSKI Albert CWKS Resovia Rzeszów 2000 Sen PK I MAZUR Janusz B.D. Z/5152/15 2024  SKN   KNS  
2 16 s 1 24.07 BRYŁA Hubert LKS Stal Mielec 2005 U20 PK IV  OSU  
1 3 s 2 22.28 LAMPART Tomasz KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA II GIZA Maciej B.D. Z/0098/14 2024
2 9 s 2 23.03 FUJAK Oliwier UKS bieganie.pl Stryszawa 2004 U20 MA III KUKLA Rafał # Z/1069/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 15 s 2 23.94 LEPIONKA Adrian KS Agros Zamość 2006 U18 LU IV GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej , Z/0121/20 , 2024 LDK!  SKN   OSU   KN B  
1 6 s 3 22.62 NOWAK Jakub CWKS Resovia Rzeszów 2004 U20 PK II MAZUR Janusz Z/0736/19 2024
2 7 s 3 22.81 KOCHMAŃSKI Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 2005 U20 PK III TITTINGER Katarzyna MAZUR Janusz , Z/2671/18 , 2024 4 LDK!  KN B  
  s 3 DQ PIETRUSA Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 2005 U20 MA -- TRZOP-KUKLA Katarzyna # Z/1155/19 2023 LDK!  SKN   OSU   KN B  
1 2 s 4 22.22 OLEJNICZAK Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 1997 Sen MA II CZYŻ Radosław B.D. B.D. Z/0056/13 2024  SKN   KNS  
2 5 s 4 22.49 STOLARSKI Jakub KS AZS AWF Kraków 2000 Sen MA II SZKOŁA Sebastian B.D. # Z/5579/15 2024
3 8 s 4 22.94 JANKOWSKI Oliwer MKS Juvenia Puszczykowo # 2003 U23 WP III JAGACIAK Jarosław Z/0288/17 2024 LDK!  SKN   KN B  
4 12 s 4 23.70 ŁAKOMY Jan MKS-MOSM Bytom # 2007 U18 SL IV KOTUŁA Krzysztof # Z/3144/20 2024  KN B  
1 4 s 5 22.49 BAŃKA Łukasz AZS UMCS Lublin # 2003 U23 LU II HOŁUB Grzegorz # Z/2806/17 2024 LDK!  SKN   KN B  
2 10 s 5 23.06 ŚMIETANKA Jan MKS Unia Hrubieszów 2005 U20 LU III MAGDZIAK Tomasz Z/3227/19 2024  KN B  
3 19 s 5 24.19 ARTYM Jakub CWKS Resovia Rzeszów # 2004 U20 PK IV MAZUR Janusz B.D. Z/3792/17 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 22 s 5 24.47 GRĘBOSZ Dorian KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -- MUNIAK Michał GUJA Marta , Z/4695/18 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
1 11 s 6 23.66 KOSELA Kacper KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA IV GUJA Marta Z/5747/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 13 s 6 23.72 PRZETACZNIK Adrian CWKS Resovia Rzeszów # 2007 U18 PK IV WIERZBICKI Mirosław Z/2175/19 2024 LDK!
3 18 s 6 24.19 ADAMSKI Kacper WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA IV KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/1246/22 2024  OSU  
4 23 s 6 24.74 ORZĘDOWSKI Jakub AZS UMCS Lublin # 2007 U18 LU -- CZERNIAKIEWICZ Dorota LESZCZYŃSKI Damian , Z/0597/21 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 25 s 6 24.87 KURCZ Tadeusz KS Sprinterzy.com Kraków 1974 Masters MA -- B.D. Z/0788/19 2024
1 14 s 7 23.92 POTRZESZCZ Michał UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2007 U18 SK IV SIDOWSKI Krzysztof Z/3292/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 27 s 7 24.90 MŁYNARCZYK Wojciech WKS Wawel Kraków 2007 U18 MA -- CZYŻ Radosław Z/1763/22 2024  KN B  
3 28 s 7 24.91 MIREK Kacper KS AZS AWF Kraków 2003 U23 MA -- MIREK Wacław B.D. Z/11273/21 2023
4 33 s 7 25.35 WÓJCIK Adam KKL Stal Stalowa Wola 2007 U18 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/0067/21 2024 LDK!
5 34 s 7 25.53 BANACH Konrad TS Wieliczanka Wieliczka 1985 Masters MA -- B.D. # Z/13737/21 2024
1 20 s 8 24.45 KLEIBA Maciej CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK V MAJCHROWICZ Rena # Z/1044/21 2024 LDK!
2 21 s 8 24.46 BOLKA Wiktor KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK V ANIOŁ Stanisław # Z/0070/21 2024 LDK!  OSU  
3 31 s 8 25.33 MRÓZ Karol MKS Unia Hrubieszów 2005 U20 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/3948/20 2023
4 32 s 8 25.34 WITUSIK Krystian KU AZS PWSZ w Tarnowie 2004 U20 MA --
5 38 s 8 26.08 WIDEŁ Marek KS Sprinterzy.com Kraków 1968 Masters MA -- B.D. Z/0147/19 2024
1 17 s 9 24.14 STASZEK Igor WKS Wawel Kraków 2009 U16 MA IV CZYŻ Radosław Z/5496/19 2024 LDK!
3 35 s 9 25.72 WOJTAS Bartosz ULKS Technik Trzcinica 2007 U18 PK -- WOJTAS Tomasz Z/1157/20 2024 LDK!
4 36 s 9 26.04 KORNASIEWICZ Kacper KS Komunalni Sanok 2004 U20 PK -- DŁUGOSZ Ryszard Z/3383/18 2022 5
5 39 s 9 26.21 NOWAK Norbert KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/0059/21 2024 LDK!
  s 9 DQ KUMOROWSKI Szymon SAS AZS AWF Kraków 2009 U16 MA -- GUJA Marta Z/3958/20 2024 LDK!  OSU  
1 26 s 10 24.88 KRAK Olivier MLUKS Tarnów 2007 U18 MA -- LDK!
2 30 s 10 25.31 ZYGO Hubert WKS Wawel Kraków # 2008 U16 MA V KADUSZKIEWICZ Jerzy # Z/7408/23 2024
3 37 s 10 26.07 SZUMEŁDA Olaf KKL Stal Stalowa Wola 2009 U16 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/0219/22 2024 LDK!
4 41 s 10 26.59 SETLAK Michał GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl 1999 Sen PK -- LASSOTA Lesław B.D. Z/3524/19 2024
5 42 s 10 28.20 GRZYWACZ Aleksander UKS Tempo 5 Przemyśl 2009 U16 PK -- SUGIER Maria # Z/5748/21 2024 LDK!  OSU  
1 24 s 11 24.80 RODZINKA Filip CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK V MAJCHROWICZ Rena # Z/3973/21 2024 LDK!
2 29 s 11 25.21 WOŁOWIEC Grzegorz WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA V LDK!
3 40 s 11 26.34 KOWALSKI Bartosz UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2007 U18 SK -- OZDOBA Janusz Z/3355/20 2024 BEZ LDK!
4 43 s 11 28.54 KUCHTA Filip SAS AZS AWF Kraków 2009 U16 MA -- GUJA Marta Z/2876/21 2023 LDK!
300 m M
1 1 s 1 33.96 ZAZULA Remigiusz AZS UMCS Lublin # 2003 U23 LU -- WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian B.D. , Z/0091/17 , 2024 LDK!  KNF   SKN  
2 2 s 1 34.41 OLEJNICZAK Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 1997 Sen MA -- CZYŻ Radosław B.D. B.D. Z/0056/13 2024  SKN   KNS  
3 3 s 1 34.81 LAMPART Tomasz KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA -- GIZA Maciej B.D. Z/0098/14 2024
4 4 s 1 35.09 CZYŻ Radosław WKS Wawel Kraków # 1988 Masters MA -- CZYŻ Radosław # Z/4054/11 2024
5 7 s 1 36.35 BAŃKA Łukasz AZS UMCS Lublin # 2003 U23 LU -- HOŁUB Grzegorz # Z/2806/17 2024 LDK!  SKN   KN B  
1 5 s 2 35.50 BEMBENEK Jakub KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/2422/20 2024 LDK!  KN B  
2 6 s 2 35.74 CHUDZIK Jakub CWKS Resovia Rzeszów # 2004 U20 PK -- KOWAL Piotr # Z/0440/22 2024 LDK!  KN B  
3 8 s 2 36.50 ŚMIETANKA Jan MKS Unia Hrubieszów 2005 U20 LU -- MAGDZIAK Tomasz Z/3227/19 2024  KN B  
4 9 s 2 37.15 ZAPAŁA Maksymilian WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA -- CZYŻ Radosław Z/4108/19 2024 LDK!  KN B  
  9 s 2 DQ GOC Kacper KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA -- SZKOŁA Sebastian B.D. # Z/2471/20 2023
1 10 s 3 37.34 ARTYM Jakub CWKS Resovia Rzeszów # 2004 U20 PK -- MAZUR Janusz B.D. Z/3792/17 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 11 s 3 37.54 ORZĘDOWSKI Jakub AZS UMCS Lublin # 2007 U18 LU -- CZERNIAKIEWICZ Dorota LESZCZYŃSKI Damian , Z/0597/21 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 16 s 3 39.34 KURCZ Tadeusz KS Sprinterzy.com Kraków 1974 Masters MA -- B.D. Z/0788/19 2024
4 18 s 3 39.84 CZUBA Emanuel CWKS Resovia Rzeszów # 2005 U20 PK -- MAZUR Janusz Z/0394/18 2024 LDK!  OSU   KN B  
  13 s 3 DQ SAWUŁA Bartosz UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2006 U18 PK -- WĘGRZYN Monika # Z/3339/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
1 12 s 4 38.38 ŁUCZKA Mikołaj KS Komunalni Sanok 2006 U18 PK -- LDK!
2 13 s 4 38.39 KĘDZIOR Kacper WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA III CZYŻ Radosław Z/5497/19 2024 LDK!
3 19 s 4 40.80 WIDEŁ Marek KS Sprinterzy.com Kraków 1968 Masters MA -- B.D. Z/0147/19 2024
4 21 s 4 41.27 MRÓZ Karol MKS Unia Hrubieszów 2005 U20 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/3948/20 2023
5 25 s 4 42.65 SZYMCZYK Szymon KS Cracovia 1906 Kraków 2003 U23 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/9208/21 2023
1 14 s 5 38.49 BANASZEK Karol WKS Wawel Kraków 2007 U18 MA -- CZYŻ Radosław Z/4111/19 2024
2 20 s 5 40.90 ŁAKOMSKI Bartosz CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK -- LDK!  OSU  
3 23 s 5 41.82 MAJKA Dominik CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK V KOWAL Piotr # Z/4610/18 2024 BEZ LDK!
4 29 s 5 45.89 ROZPĘDZIK Mateusz WKS Wawel Kraków 2009 U16 MA -- GAJ Paulina Z/2914/21 2024 LDK!
1 15 s 6 38.72 KUKUCZKA Mateusz MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz 2002 U23 MA -- BUŹNIAK Arkadiusz Z/4802/22 2023
2 17 s 6 39.66 MIREK Kacper KS AZS AWF Kraków 2003 U23 MA -- MIREK Wacław B.D. Z/11273/21 2023
3 22 s 6 41.79 KRAWIEC Jakub CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK V MAJCHROWICZ Rena # Z/6425/22 2024 LDK!
4 24 s 6 41.91 ZIELIŃSKI Michał KS Cracovia 1906 Kraków 2006 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/6260/22 2022
5 27 s 6 43.25 GOŁDA Mikołaj UKS Żaczek Połaniec 2008 U16 SK -- LDK!
1 26 s 7 42.83 ZDEB Kacper CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK -- KOWAL Piotr Z/6285/22 2023
2 28 s 7 43.69 WÓJCICKI Paweł UKS Tempo 5 Przemyśl 2009 U16 PK -- SUGIER Maria # Z/5990/22 2024 LDK!  OSU  
3 30 s 7 46.80 JUNGIEWICZ Dominik UKS Żaczek Połaniec 2008 U16 SK -- LDK!
  s 7 DNF KUBOŃ Jacek KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -- SZKOŁA Sebastian Z/0844/23 2023
600 m M
1 1 s 1 1:27.93 GRYKAŁOWSKI Marek KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/2424/20 2024 LDK!  KN B  
2 2 s 1 1:29.39 ADWENT Bartłomiej MLUKS Tarnów 2007 U18 MA -- LDK!  KN B  
3 3 s 1 1:29.52 TAŁAJ Kuba UKS Żaczek Połaniec 2007 U18 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir Z/0503/21 2024 LDK!  KN B  
4 4 s 1 1:29.67 KORNASIEWICZ Kacper KS Komunalni Sanok 2004 U20 PK -- DŁUGOSZ Ryszard Z/3383/18 2022 5
5 5 s 1 1:30.67 DOŁĘGA Igor CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK III DUDA Bogusław Z/13615/21 2024 LDK!
6 6 s 1 1:32.19 BIGAJ Dawid KS Pointer Siercza # 2007 U18 MA -- B.D. # Z/5754/21 2024 LDK!
1 7 s 2 1:35.08 KILIAN Rafał LKS Stal Mielec 2009 U16 PK V ŻĄDŁO Jacek Z/3573/19 2023 LDK!
2 8 s 2 1:35.20 STEFAŃSKI Maks KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA V CHRYCZYK Katarzyna Z/1535/22 2024
3 9 s 2 1:36.12 JASKOT Nikodem MKS Stal Nowa Dęba 2008 U16 PK V ZIĘBA Julian Z/1462/18 2023 BEZ LDK!
4 10 s 2 1:37.26 WÓJCIK Adam CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK -- KOWAL Piotr Z/6284/22 2024
5 11 s 2 1:37.32 OLEJARSKI Dominik KB Krościenko Wyżne 2007 U18 PK -- GUZIK Paweł # Z/6429/22 2024
6 12 s 2 1:37.74 TYMUŁA Adrian LKS Stal Mielec 2009 U16 PK V ZIOŁO Stanisław # Z/13685/21 2024 LDK!
7 17 s 2 1:40.88 KRAIEVSKYI Andrii KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U16 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/2751/23 2024 LDK!
1 13 s 3 1:39.62 CHLIPAŁA Bartłomiej MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz 2007 U18 MA -- BUŹNIAK Arkadiusz Z/5216/22 2024
2 14 s 3 1:40.25 WOŹNY Dawid CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK -- KOWAL Piotr Z/6279/22 2024
3 15 s 3 1:40.52 JANKOWSKI Michał TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U16 MA -- GIZA Karolina Z/3464/20 2024
4 16 s 3 1:40.56 SOBOLEWSKI Wiktor KKL Stal Stalowa Wola 2009 U16 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/5229/22 2024 LDK!
5 18 s 3 1:42.73 WIĘCEK Dawid CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK --
6 19 s 3 1:50.19 BRODOWSKI Wojciech KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/6281/22 2023 LDK!
7 20 s 3 1:52.07 SZUMEŁDA Oskar KKL Stal Stalowa Wola 2009 U16 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/0220/22 2024 LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:24.27 CZERWIŃSKI Adam UKS Lider Siercza 1988 Masters MA -- CZERWIŃSKI Adam Z/3849/11 2024 1
2 2 s 1 2:27.78 BIELSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA -- B.D. B.D. Z/0474/15 2023
3 3 s 1 2:30.06 WIATRZYK Robert TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2000 Sen LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz B.D. Z/1754/18 2024
4 4 s 1 2:32.17 PAJA Tomasz CWKS Resovia Rzeszów 2004 U20 PK -- KOWAL Piotr B.D. Z/13565/21 2024  KN B  
5 5 s 1 2:33.80 RÓŻYCKI Piotr AZS UMCS Lublin 1999 Sen LU -- RÓŻYCKI Piotr B.D. B.D. # Z/0519/15 2024
6 6 s 1 2:35.96 KISZKA Bartłomiej CWKS Resovia Rzeszów # 2004 U20 PK -- KOWAL Piotr # Z/2198/18 2024  KN B  
7 7 s 1 2:36.13 PAJA Szymon CWKS Resovia Rzeszów 2004 U20 PK -- KOWAL Piotr B.D. Z/13121/21 2024
8 8 s 1 2:37.07 TROJNIAR Bartosz CWKS Resovia Rzeszów 2004 U20 PK -- KOWAL Piotr MAZUR Janusz Z/4611/17 2024 BEZ LDK!  KN B  
9 9 s 1 2:37.23 PEMPUŚ Adrian UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U20 PK -- SUGIER Maria Z/0320/18 2024 5 LDK!  OSU   KN B  
10 10 s 1 2:37.41 SKRZESZEWSKI Jacek KKL Stal Stalowa Wola 2004 U20 PK -- BARSZCZ Mirosław B.D. Z/5585/19 2024 LDK!  KN B  
11 12 s 1 2:39.81 CZERWONKA Miłosz MKL Chełm # 2005 U20 LU -- WDOWIAK Aneta SEREJ Łukasz , Z/4237/20 , 2024 LDK!  KN B  
12 18 s 1 2:44.96 DĄBEK Dawid CWKS Resovia Rzeszów 2006 U18 PK -- KOWALSKA Klaudia KOWAL Piotr # , Z/4602/18 , 2024 BEZ LDK!  KN B  
1 11 s 2 2:38.04 SŁOWIKOWSKI Sebastian MKS-MOSM Bytom # 2007 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/5529/19 2024 LDK!  KN B  
2 13 s 2 2:40.05 BĄK Karol UKS Żaczek Połaniec 2006 U18 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir Z/3077/19 2024 LDK!
3 14 s 2 2:44.09 ZELEK Hubert WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2007 U18 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/2628/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 16 s 2 2:44.53 RYCHLIK Patryk MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2008 U16 SL IV PRZEWIEŹLIK Dorota Z/3788/20 2024 LDK!
5 17 s 2 2:44.82 STAWIARZ Jan WKS Wawel Kraków 2007 U18 MA -- CZYŻ Radosław Z/3141/20 2024  KN B  
6 21 s 2 2:55.56 KANTYKA Kacper Kraków Athletics Team # 2007 U18 MA -- SOBCZYK Grzegorz Z/8554/21 2024
7 23 s 2 2:57.25 SZYDŁOWSKI Igor UKS Żaczek Połaniec 2006 U18 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir SZYDŁOWSKI Sławomir Z/2221/18 2024 BEZ LDK!
8 24 s 2 2:57.48 HAJDUK Sebastian LKS Stal Mielec 2008 U16 PK V ZIOŁO Stanisław # Z/1969/22 2024 LDK!
  s 2 DNF SETLAK Michał GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl 1999 Sen PK -- LASSOTA Lesław B.D. Z/3524/19 2024
1 15 s 3 2:44.49 KILIAN Piotr KS AZS AWF Kraków 2005 U20 MA -- CHRYCZYK Katarzyna Z/6484/22 2024  KN B  
2 19 s 3 2:46.90 MAROSZ Szymon KKB MOSiR Krosno 1999 Sen PK -- SOCHA Tomasz B.D. Z/0484/17 2024
3 20 s 3 2:48.06 SZCZEPAŃSKI Adam KS AZS AWF Kraków 2007 U18 MA -- GIZA Maciej Z/5138/22 2023 LDK!
4 22 s 3 2:56.87 KNUREK Karol KKB MOSiR Krosno 2006 U18 PK -- SOCHA Tomasz Z/0347/20 2024
5 25 s 3 2:58.99 KOWALIK Norbert MLUKS Tarnów 2007 U18 MA -- JASICZ Ryszard # Z/3407/20 2024 LDK!
6 26 s 3 3:15.34 KORZENIOWSKI Maksymilian WKS Wawel Kraków 2009 U16 MA -- GAJ Paulina Z/2911/21 2024 LDK!
7 27 s 3 3:21.14 DYKSZAK Tymon TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U16 MA -- GIZA Karolina Z/3499/19 2024 LDK!
8 28 s 3 3:26.12 WOJDOWSKI Marek TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U16 MA -- GIZA Karolina Z/3449/21 2024
9 29 s 3 3:34.09 MASŁOWSKI Maksymilian UKS Żaczek Połaniec 2008 U16 SK -- LDK!
60 m pł M Mł M
1 1 s 1 9.92 TROJNAR Eryk UKS Tempo 5 Przemyśl 2009 U16 PK -- SUGIER Maria # Z/2573/20 2024 LDK!  OSU  
2 2 s 1 10.44 MAJKA Dominik CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK -- KOWAL Piotr # Z/4610/18 2024 BEZ LDK!
3 3 s 1 10.74 ŚWIĄTEK Filip ULKS Lipinki 2009 U16 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/2675/22 2024 LDK!
60 m pł M J Mł M
1 1 e 1 8.09 KORZENIOWSKI Krzysztof KS AZS AWF Kraków # 2006 U18 MA -- SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Andrzej # , Z/3285/19 , 2024 LDK!  KN B  
2 2 e 1 8.39 SIKORA Adam UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U18 PK -- LDK!  OSU   KN B  
3 3 e 1 8.51 HAEHNE Damian CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK -- MAJCHROWICZ Rena # Z/0051/21 2024 LDK!  KN B  
4 4 e 1 8.78 ZIEMBA Kacper KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -- MUNIAK Michał ŚLUSARCZYK Ewa , Z/3040/19 , 2024 LDK!
5 5 e 1 9.04 MŁYNARCZYK Wojciech WKS Wawel Kraków 2007 U18 MA -- CZYŻ Radosław Z/1763/22 2024  KN B  
6 6 e 1 9.06 PŁASZEWSKI Bartosz KS AZS AWF Kraków # 2007 U18 MA -- GIZA Maciej # Z/3996/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
7 7 e 1 9.43 SAWUŁA Bartosz UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2006 U18 PK -- WĘGRZYN Monika # Z/3339/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
8 8 e 1 10.43 KAWALEC Igor CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK -- MAJCHROWICZ Rena Z/0044/21 2024 LDK!  OSU  
1 1 f 1 8.37 SIKORA Adam UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U18 PK -- LDK!  OSU   KN B  
2 2 f 1 8.42 HAEHNE Damian CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK -- MAJCHROWICZ Rena # Z/0051/21 2024 LDK!  KN B  
3 3 f 1 8.87 ZIEMBA Kacper KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -- MUNIAK Michał ŚLUSARCZYK Ewa , Z/3040/19 , 2024 LDK!
4 4 f 1 8.89 PŁASZEWSKI Bartosz KS AZS AWF Kraków # 2007 U18 MA -- GIZA Maciej # Z/3996/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
6 5 f 1 9.32 MŁYNARCZYK Wojciech WKS Wawel Kraków 2007 U18 MA -- CZYŻ Radosław Z/1763/22 2024  KN B  
7 6 f 1 10.62 KAWALEC Igor CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK -- MAJCHROWICZ Rena Z/0044/21 2024 LDK!  OSU  
60 m pł M (99.1) M
1 f 1 9.24 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 2005 U20 MA -- SIERKA Ewa BEZ LDK!
Wzwyż M
1 1 f 1 2.00 KOSTKIEWICZ Filip KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA II ZAPART Stanisław ZAPART Stanisław Z/0505/15 2024
2 2 f 1 1.95 HOŁUB Jakub KU AZS AWP w Lublinie # 2002 U23 LU II B.D. HOŁUB Beata , Z/1443/16 , 2024 LDK!  KNF  
3 3 f 1 1.90 SZULER Kamil WKS Wawel Kraków # 2005 U20 MA III KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/3496/19 2024  OSU   KN B  
4 4 f 1 1.80 MIELNICZUK Jan KU AZS AWP w Lublinie # 2007 U18 LU IV B.D. KITLIŃSKA Agnieszka SPÓLNICKA Elżbieta HOŁUB Beata # , Z/1540/21 , 2024 LDK!  KN B  
5 5 f 1 1.75 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 2005 U20 MA IV SIERKA Ewa BEZ LDK!
6 6 f 1 1.70 FAC Bartosz AZS UMCS Lublin 2006 U18 LU -- LDK!
6 6 f 1 1.70 TRACZYK Radosław UKS Romer Rabka-Zdrój 2006 U18 MA -- PERUCKI Wiesław Z/1507/22 2024
8 8 f 1 1.70 WÓJCIK Daniel ULKS Lipinki 2008 U16 MA V ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/4047/20 2023 LDK!
8 8 f 1 1.70 STRÓŻEK Miłosz AZS UMCS Lublin 2005 U20 LU -- KUTRZEPA Grzegorz Z/0893/23 2024
10 10 f 1 1.65 SZWEDO Patryk KKL Stal Stalowa Wola 2007 U18 PK -- SIWEK Andrzej Z/0221/22 2024
11 11 f 1 1.65 RYDZIK Kamil KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK -- MOMOT Krzysztof Z/2618/20 2023
12 12 f 1 1.65 STASIACZEK Mateusz UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U16 PK V RADOCHOŃSKI Marek Z/5584/19 2024 LDK!
13 13 f 1 1.60 KMIECIK Miłosz ULKS Lipinki 2009 U16 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/2678/22 2024 LDK!
W dal M
1 1 f 1 6.67 RÓG Jakub LKS Stal Mielec 2004 U20 PK III TORBA Tomasz Z/0576/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 2 f 1 6.42 BANIA Nikodem UKS bieganie.pl Stryszawa 2004 U20 MA III KUKLA Rafał # Z/3733/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 3 f 1 6.42 SUDER Alan KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA III MUNIAK Michał GUJA Marta , Z/1247/18 , 2023 LDK!  OSU  
4 4 f 1 6.35 TALIK Konrad MKS Tempo Kęty 2007 U18 MA III ŁYSEK Tadeusz Z/2573/18 2024 BEZ  KN B  
5 5 f 1 6.28 PRUŚ Jakub AZS UMCS Lublin 2006 U18 LU IV KUTRZEPA Grzegorz Z/2128/21 2024 LDK!  KN B  
6 6 f 1 6.23 WĄSOWICZ Maciej WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA IV WĄSOWICZ Marek Z/3174/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
7 7 f 1 6.21 RAŚ Stanisław KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA IV LDK!  OSU   KN B  
8 8 f 1 5.97 ŁASOCHA Szymon TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2004 U20 LU IV
9 9 f 1 5.89 ZDUŃ Hubert ULKS Technik Trzcinica 2007 U18 PK -- WOJTAS Tomasz Z/3688/21 2024 LDK!
10 10 f 1 5.85 CZARNECKI Jakub LKS Stal Mielec 2008 U16 PK V TORBA Tomasz Z/2591/20 2024 LDK!  OSU  
11 11 f 1 5.73 BOĆ Szymon KS Agros Zamość 2007 U18 LU -- KUZDRA Dariusz Z/13052/21 2024 LDK!  KN B  
12 12 f 1 5.63 BIEGAJ Filip CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK -- WIERZBICKI Mirosław # Z/0066/21 2024 LDK!  KN B  
13 13 f 1 5.33 OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 2005 U20 MA -- LDK!  OSU  
14 14 f 1 5.28 CICHY Tymoteusz KS AZS AWF Kraków # 2008 U16 MA -- GUJA Marta Z/3998/20 2024 LDK!  OSU  
15 15 f 1 5.26 KUZDRA Karol KS Agros Zamość 2006 U18 LU -- KUZDRA Dariusz # Z/10281/21 2024 LDK!
16 16 f 1 5.16 BURKIEWICZ Norbert UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2008 U16 PK -- WĘGRZYN Monika # Z/0013/23 2024
17 17 f 1 4.98 SZOSTEK Krystian CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK -- MAJCHROWICZ Rena # Z/5846/21 2024 LDK!
18 18 f 1 4.81 RYDZIK Kamil KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK -- MOMOT Krzysztof Z/2618/20 2023
19 19 f 1 4.79 BOGUCKI Szymon CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK -- LDK!
20 20 f 1 4.50 WIŚNIEWSKI Hieronim CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK -- MAJCHROWICZ Rena # Z/8552/21 2024 LDK!
  21 f 1 NM SZTUKA Igor LKS Stal Mielec 2006 U18 PK -- TORBA Agnieszka TORBA Tomasz , Z/3540/19 , 2024 BEZ LDK!  OSU  
Trójskok M
1 1 f 1 14.81 SACHA Filip KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA I KUKLA Rafał Z/1284/12 2024 1
2 2 f 1 14.17 RÓG Jakub LKS Stal Mielec 2004 U20 PK III TORBA Tomasz Z/0576/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 3 f 1 12.90 WĄSOWICZ Maciej WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA IV WĄSOWICZ Marek Z/3174/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
4 4 f 1 12.88 BANIA Nikodem UKS bieganie.pl Stryszawa 2004 U20 MA IV KUKLA Rafał # Z/3733/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 5 f 1 12.72 BOĆ Szymon KS Agros Zamość 2007 U18 LU IV KUZDRA Dariusz Z/13052/21 2024 LDK!  KN B  
6 6 f 1 12.58 SZULER Kamil WKS Wawel Kraków # 2005 U20 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/3496/19 2024  OSU   KN B  
7 7 f 1 12.18 KUZDRA Karol KS Agros Zamość 2006 U18 LU -- KUZDRA Dariusz # Z/10281/21 2024 LDK!
8 8 f 1 11.94 OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 2005 U20 MA -- LDK!  OSU  
9 9 f 1 11.81 SARNICKI Maciej CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK --
10 10 f 1 10.68 SZTUKA Igor LKS Stal Mielec 2006 U18 PK -- TORBA Agnieszka TORBA Tomasz , Z/3540/19 , 2024 BEZ LDK!  OSU  
Kula (5) M
1 1 f 1 14.64 RYDZIK Piotr KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK III DRAPAŁA Paweł Z/2619/20 2024  KN B  
2 2 f 1 13.61 BONAREK Antoni MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2007 U18 PK III MOŹDZIOCH Mirosław Z/2072/22 2024  KN B  
3 3 f 1 13.39 NAJDER Bartłomiej UKS bieganie.pl Stryszawa 2006 U18 MA IV KUKLA Rafał # Z/2004/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 4 f 1 12.57 OKRZESIK Paweł UKS bieganie.pl Stryszawa 2007 U18 MA IV KUKLA Rafał # Z/0315/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 5 f 1 12.11 BŁAHUCIAK Dawid UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U18 PK -- LDK!
6 6 f 1 11.34 KAWA Bartosz CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK --
7 7 f 1 10.15 MIERCZYŃSKI Michał KKL Stal Stalowa Wola 2007 U18 PK -- ŁYP Jacek Z/0125/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
8 8 f 1 9.56 KOWALCZYK Radosław KKL Stal Stalowa Wola 2007 U18 PK -- ŁYP Jacek Z/0056/21 2023 LDK!  OSU   KN B  
9 9 f 1 9.34 SZAJOWSKI-GOCEK Krystyn CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK -- SAMAGALSKI Tomasz Z/2475/23 2024
10 10 f 1 8.26 KOPEĆ Jakub MKS Stal Nowa Dęba 2007 U18 PK -- ZIĘBA Julian Z/5040/22 2023 LDK!
Kula (6) M
1 1 f 1 13.19 GAWĄD Jakub WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2005 U20 MA III ZAGRODZKI Marcin Z/3057/18 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
2 2 f 1 11.31 SALWA Mateusz WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2005 U20 MA IV ZAGRODZKI Marcin Z/3280/19 2024 LDK!  OSU  
3 3 f 1 10.54 NIEZABITOWSKI Jan UKS Romer Rabka-Zdrój 2005 U20 MA -- PERUCKI Wiesław Z/1423/19 2024 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 5.4896490573883 sekund