Toruń 14.01.2023
2. Ogólnopolskie Halowe Zawody LA Toruń 2023
60 m K
1 1 s 1 7.98 PRZYBYLSKA Aleksandra UKS Dąb Suchy Las 2008 U16 WP -- TYLAK Łukasz # Z/4143/22 2023
2 2 s 1 8.09 GROSS Zuzanna MKL Toruń 2009 U16 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/13195/21 2023
3 3 s 1 8.17 NOWAK Helena GKS Start Długołęka 2008 U16 DS -- BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk , Z/1076/20 , 2023 LDK!
4 4 s 1 8.19 TOPCZEWSKA Leonia BKS Bydgoszcz 2008 U16 KP -- BAUMGART Iwona Z/5764/18 2023 LDK!
5 6 s 1 8.23 CIUPAK Marta LKS Vectra Włocławek 2008 U16 KP -- ZRADA Piotr ZRADA Piotr Z/5195/18 2023 LDK!
6 8 s 1 8.32 DUROWA Olena LKS Górnik Wałbrzych 2009 U16 DS -- STYŚ Janusz Z/2398/22 2023 LDK!
7 9 s 1 8.33 KOPYSTECKA Maja MKL Toruń 2009 U16 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/5041/22 2023
8 11 s 1 8.52 KWAK Karina KL Iskra Białogard 2008 U16 ZP -- RUDZIK Grzegorz Z/2616/20 2023 LDK!
1 5 s 2 8.21 ŁAPKIEWICZ Amelia MKL Toruń 2008 U16 KP -- WOŹNIAK Jacek # Z/4495/19 2023 LDK!
2 7 s 2 8.30 BARICA Kinga Orka Iława Athletics 2008 U16 WN -- OSTANEK Aneta Z/0728/23 2023 LDK!
3 10 s 2 8.46 NOWAK Martyna GKS Start Długołęka 2008 U16 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/14160/21 2023 LDK!
4 12 s 2 8.54 URBANIAK Oliwia UKS Dąb Suchy Las 2008 U16 WP -- TYLAK Łukasz KASPRZYK Marek Z/4320/18 2023 BEZ LDK!
5 13 s 2 8.55 ZIĘBA Natalia Orka Iława Athletics 2008 U16 WN -- OSTANEK Aneta B.D. Z/4265/19 2023 LDK!
6 14 s 2 8.58 BARAN Natalia KL Iskra Białogard 2009 U16 ZP -- RUDZIK Grzegorz Z/8348/21 2023 LDK!
7 18 s 2 8.71 ZIENKIEWICZ Amelia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP -- ROJTEK Mikołaj Z/0450/21 2023 LDK!
1 19 s 3 8.74 DOPIERAŁA Anna UKS Achilles Leszno 2009 U16 WP -- GÓRSKA Hanna Z/4026/21 2023 LDK!
2 21 s 3 8.76 IDZIKOWSKA Ewa UKS Dąb Suchy Las 2009 U16 WP -- TYLAK Łukasz # Z/0534/22 2023 LDK!
3 22 s 3 8.80 CHWIEDUK Nadia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2009 U16 KP -- ROJTEK Mikołaj Z/7637/21 2023 LDK!
4 25 s 3 8.90 LUBIENIECKA Gabriela Orka Iława Athletics 2009 U16 WN -- B.D. OSTANEK Aneta , Z/4261/19 , 2023 LDK!
5 27 s 3 9.03 OLEJNICZAK Magdalena CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2009 U16 KP -- ROJTEK Mikołaj Z/0686/23 2023
6 28 s 3 9.06 RADŁOWSKA Joanna GUKS Asy Dywity 2009 U16 WN -- NIESTATEK Szymon Z/1384/21 2023 LDK!
1 16 s 4 8.66 CYTLAŁ Maria UKS MOSiR Działdowo 2009 U16 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/3504/19 2023 LDK!
2 17 s 4 8.68 WOJTYSIAK Maja LKS Zantyr Sztum 2009 U16 PM -- SZPALERSKI Adam Z/3559/20 2023 LDK!
3 24 s 4 8.90 APPELT Paulina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP -- ROJTEK Mikołaj Z/3775/22 2023 LDK!
4 26 s 4 8.96 WOJAS Zuzanna MKL Toruń 2008 U16 KP -- B.D.
5 29 s 4 9.18 NARWOJSZ Magdalena UKS Atos Woźnice 2008 U16 WN -- BRODOWSKI Wojciech Z/1610/20 2023 LDK!
6 33 s 4 9.37 ROSZKOWSKA Oliwia KS Zamek Kurzętnik 2009 U16 WN -- B.D. LDK!
7 34 s 4 9.78 STAŚKOWIAK Amelia MKS Truso Elbląg 2008 U16 WN -- SZCZEPAŃSKI Stanisław Z/6625/22 2023
1 15 s 5 8.63 ANTCZAK Oliwia UKS Przełaj Żerków 2009 U16 WP -- BIERŁA Dawid Z/0386/23 2023 LDK!
2 20 s 5 8.75 SIUDOWSKA Zuzanna KL Bałtyk Koszalin 2008 U16 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/11471/21 2023 LDK!
3 23 s 5 8.81 MICHALSKA Martyna GUKS Asy Dywity 2009 U16 WN -- NIESTATEK Szymon Z/2671/21 2023 LDK!
4 30 s 5 9.20 LASKOWSKA Alina UKS Achilles Leszno 2009 U16 WP -- GÓRSKA Hanna Z/3542/22 2023 LDK!
5 31 s 5 9.30 ZYLKA Aleksandra KL Bałtyk Koszalin 2009 U16 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/6511/22 2022 LDK!
5 31 s 5 9.30 WSZOŁEK Marta MLKS Nadwiślanin Chełmno 2009 U16 KP -- JEZIORSKA Magdalena Z/7890/21 2023 LDK!
  s 5 DNF CHORĄŻAK Aleksandra UKS Achilles Leszno 2009 U16 WP -- GÓRSKA Hanna Z/0029/23 2023 LDK!
1 1 s 6 8.43 BIERNACKA Gabrysia UKS Przełaj Żerków 2011 U14 WP -- BIERŁA Dawid Z/3084/22 2023 LDK!
2 2 s 6 8.65 DZIUBA Weronika KL Bałtyk Koszalin 2010 U14 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/11461/21 2023 LDK!
3 3 s 6 8.66 WĄS Kinga LKS Górnik Wałbrzych 2010 U14 DS -- KOTYNIA Hanna Z/11888/21 2023 LDK!
4 4 s 6 8.73 WIŚNIEWSKA Aleksandra MKL Toruń 2012 U12 KP -- WIŚNIEWSKI Maciej Z/11307/21 2023
5 6 s 6 8.79 HOFFMAN Hanna LKS Górnik Wałbrzych 2010 U14 DS -- STYŚ Janusz Z/1248/21 2023 LDK!
6 7 s 6 8.81 SMOLIŃSKA Daria GKS Start Długołęka 2010 U14 DS -- BENKOWSKA Nina BENKOWSKA Nina , Z/2433/21 , 2023 LDK!
7 10 s 6 8.84 KNAFLEWSKA Kinga UKS Achilles Leszno 2010 U14 WP -- GÓRSKA Hanna Z/4027/21 2023 LDK!
8 12 s 6 8.89 KIERNOZEK Martyna MKL Toruń 2011 U14 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/4981/22 2023
1 5 s 7 8.78 OSICKA Lena LKS Vectra Włocławek 2011 U14 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek Z/2474/21 2023 LDK!
2 11 s 7 8.85 DĘBSKA Laura MKS Truso Elbląg 2010 U14 WN -- SZCZEPAŃSKI Stanisław Z/0808/22 2023 LDK!
3 13 s 7 8.91 TASARZ Michalina Orka Iława Athletics 2010 U14 WN -- OSTANEK Aneta Z/3980/21 2023 LDK!
4 15 s 7 8.92 MROZIK Ewa UKS Dąb Suchy Las 2010 U14 WP -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/0640/23 2023 LDK!
5 18 s 7 8.97 KĘPIŃSKA Julia GKS Start Długołęka 2010 U14 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/6375/22 2023 LDK!
6 19 s 7 8.98 TRĄMPCZYŃSKA Lena UKS Dąb Suchy Las 2011 U14 WP -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/0812/23 2023 LDK!
7 20 s 7 9.03 BRUNDO Lena KL Iskra Białogard 2011 U14 ZP -- RUDZIK Grzegorz Z/12465/21 2023 LDK!
8 27 s 7 9.43 HYSZCZYN Oliwia GKS Start Długołęka 2010 U14 DS -- B.D. Z/6376/22 2023
1 22 s 8 9.20 KAMIŃSKA Erika UKS Dąb Suchy Las 2011 U14 WP -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/4513/21 2023 LDK!
2 23 s 8 9.20 TAZUSZEL Oliwia MKS Truso Elbląg 2010 U14 WN -- SZCZEPAŃSKI Stanisław Z/0818/22 2023 LDK!
3 25 s 8 9.32 HIBNER Emilia UKS Sprint Przeźmierowo 2012 U12 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/1513/21 2023 LDK!
4 31 s 8 9.60 WOJTASZYK Kinga UKS Dąb Suchy Las 2011 U14 WP -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/1521/21 2023 LDK!
5 35 s 8 9.75 BIBAK Olga UKS Dąb Suchy Las 2011 U14 WP -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/0639/23 2023 LDK!
6 37 s 8 9.91 JEZIORSKA Maja Orka Iława Athletics 2011 U14 WN -- OSTANEK Aneta Z/14519/21 2023 LDK!
7 41 s 8 10.07 KRAWCZYK Zofia MLKS Nadwiślanin Chełmno 2011 U14 KP -- JEZIORSKA Magdalena Z/1313/22 2023 LDK!
8 49 s 8 10.48 KOŁECKA Anna Runners Team Ciechanów 2013 U12 MZ -- GRODECKI Tomasz GRODECKI Tomasz Z/14273/21, Z/3780/23 2023, 2023
1 9 s 9 8.84 MICHALSKA Aurelia MLKS Nadwiślanin Chełmno 2010 U14 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/5350/22 2023 LDK!
2 16 s 9 8.93 LIS Michalina UKS Achilles Leszno 2010 U14 WP -- GÓRSKA Hanna Z/0034/23 2023 LDK!
3 26 s 9 9.34 NOWAK Nadia LKS Vectra Włocławek 2010 U14 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek Z/6265/22 2023 LDK!
4 28 s 9 9.45 NIKLEWSKA Magdalena RKL Kusy Rokietnica 2010 U14 WP -- ŚWIST Jerzy Z/5382/21 2023 LDK!
5 29 s 9 9.51 MIERZWA Maja GKS Start Długołęka 2010 U14 DS -- BENKOWSKA Nina Z/2376/22 2023 LDK!
6 36 s 9 9.76 KOMOROWSKA Kornelia UKS Atos Woźnice 2010 U14 WN -- BRODOWSKI Wojciech Z/5539/21 2023 LDK!
7 39 s 9 10.01 KULIK Alicja UKS Atos Woźnice 2010 U14 WN -- MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech , Z/5554/21 , 2023 LDK!
1 17 s 10 8.94 GRABOWSKA Amelia GUKS Asy Dywity 2011 U14 WN -- LEWANDOWSKA Ewa Z/3407/22 2023 LDK!
2 21 s 10 9.06 MOHAMED Małlida KL Bałtyk Koszalin 2011 U14 ZP -- PIOTROWSKA Agnieszka Z/2890/22 2023
3 24 s 10 9.29 NARWOJSZ Natalia UKS Atos Woźnice 2011 U14 WN -- MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech , Z/2373/21 , 2023 LDK!
4 32 s 10 9.62 ERTMAN Natalia LKS Vectra Włocławek 2011 U14 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0776/23 2023 LDK!
5 33 s 10 9.63 BUTKIEWICZ Nikola MKL Toruń 2011 U14 KP -- B.D.
6 38 s 10 9.96 RYDLEWSKA Emilia MKL Toruń 2011 U14 KP -- B.D.
7 43 s 10 10.08 KRAJEWSKA Kinga MKL Toruń 2011 U14 KP -- B.D.
8 46 s 10 10.26 KACZEROWSKA Magdalena Orka Iława Athletics 2011 U14 WN -- OSTANEK Aneta Z/3978/21 2023 LDK!
1 8 s 11 8.82 KOŻUSZKO Julia KS AZS UWM Olsztyn 2011 U14 WN -- PAWŁOWSKI Grzegorz Z/5242/22 2023 LDK!
2 14 s 11 8.92 UGODZIŃSKA Wiktoria KM Aktywni Sochaczew 2012 U12 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/6153/22 2023 LDK!
3 30 s 11 9.53 MISIAK Karolina GKS Start Długołęka 2012 U12 DS -- BENKOWSKA Nina Z/4784/21 2023 LDK!
4 40 s 11 10.03 BOBRYK Katarzyna KM Aktywni Sochaczew 2012 U12 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/6544/22 2023 LDK!
5 44 s 11 10.11 GADAJ Paulina MKS Truso Elbląg 2011 U14 WN -- SZCZEPAŃSKI Stanisław Z/0638/23 2023 LDK!
6 45 s 11 10.14 KUŚMIERCZYK Paulina KL Bałtyk Koszalin 2011 U14 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/6214/22 2023 LDK!
7 47 s 11 10.28 KOZŁOWSKA Alicja GKS Start Długołęka 2013 U12 DS -- BENKOWSKA Nina Z/2431/21 2023
1 34 s 12 9.66 WOLAŃSKA Lena RKS Rumia 2013 U12 PM -- SZYMAŃSKI Maciej Z/4046/22 2023 LDK!
2 42 s 12 10.07 CYBULSKA Lena KKS Sfora Bojano 2013 U12 PM -- MAZUR Andrzej Z/0809/23 2023
3 48 s 12 10.32 ŁĘGOWSKA Hanna MKL Toruń 2013 U12 KP -- B.D.
4 50 s 12 10.61 ALUIA Giulia MKL Toruń 2013 U12 KP -- B.D.
1 1 e 1 7.56 FERENZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U23 KP -- LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D. # Z/4697/19 2022
2 3 e 1 7.62 BORZEWSKA Zuzanna MKL Toruń 2001 U23 KP -- BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/1895/16 2023
3 5 e 1 7.74 ADAMCZYK Julia RLTL Optima Radom 2005 U20 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1104/18 , 2023 2 LDK!
4 8 e 1 7.85 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 2004 U20 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2023 3 LDK!
5 12 e 1 7.98 KLIMACKA Weronika OŚ AZS Poznań 1996 Sen WP -- JAGACIAK Jarosław B.D. Z/0938/12 2023 2
6 14 e 1 8.06 KŁOSIŃSKA Anna MKL Toruń 2003 U23 KP -- BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/2460/17 2023 LDK!
7 37 e 1 8.51 BENKOWSKA Hanna GKS Start Długołęka 2002 U23 DS -- BENKOWSKI Henryk B.D. Z/0104/15 2023
8 42 e 1 8.61 BYZDRA Julia AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U20 PM -- SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. # Z/3115/19 2023
1 2 e 2 7.57 KASPRZAK Oliwia WLKS Wrocław 2007 U18 DS -- B.D. Z/3881/20 2023 LDK!
2 4 e 2 7.72 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 2003 U23 KP -- BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/3343/17 2023
3 6 e 2 7.76 SUCHENEK Aleksandra OKS Skra Warszawa 2005 U20 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/3467/18 2023 3 LDK!
4 7 e 2 7.83 MURACH Maja UKS Atos Woźnice 2006 U18 WN -- BRODOWSKI Wojciech BRODOWSKI Wojciech Z/0073/18 2023 LDK!
5 9 e 2 7.88 KWASIBORSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2004 U20 MZ -- MAJEWSKI Zbigniew Z/2345/19 2023 3
6 11 e 2 7.97 BROŻYNA Nikola RLTL Optima Radom 2005 U20 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta , Z/1554/18 , 2023 LDK!
7 13 e 2 8.04 DOMAŃSKA Zofia UKS Przełaj Żerków 2006 U18 WP -- BIERŁA Dawid Z/0749/18 2023 4
8 17 e 2 8.18 NOWAK Nadia WLKS Wrocław 2004 U20 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/2695/18 2023 LDK!
1 10 e 3 7.89 MACIASZCZYK Klaudia KSLZS Kruszwica 2002 U23 KP -- GOTÓWKA Monika Z/3584/17 2023
2 15 e 3 8.11 KACZMAREK Julia OŚ AZS Poznań 2005 U20 WP -- OSIK Tadeusz Z/2740/22 2023
3 18 e 3 8.21 BLUM Łucja WLKS Wrocław 2005 U20 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/1314/20 2023 LDK!
4 20 e 3 8.24 KOBYLSKA Hanna WLKS Wrocław 2007 U18 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/1558/18 2023 LDK!
5 24 e 3 8.35 ŚWIDERSKA Antonina GKS Start Długołęka 2006 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk BENKOWSKI Henryk , Z/3688/20 , 2023 LDK!
6 28 e 3 8.36 GAMROT Zuzanna WLKS Wrocław 2005 U20 DS -- B.D. KOBIAŁKA Kamil , Z/0051/22 , 2023 LDK!
7 38 e 3 8.53 KURACKA Karolina KM Aktywni Sochaczew 2007 U18 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/6531/21 2023 LDK!
  e 3 DQ NEUMANN Sophia KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/4187/19 2022 LDK!
1 19 e 4 8.23 SZLACHTA Olga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP -- WALCZAK Michał Z/1061/18 2023 5 LDK!
2 22 e 4 8.30 HUDZIŃSKA Nikola MKS Juvenia Puszczykowo 2006 U18 WP -- PIEKARSKA Monika # Z/0814/22 2023
3 29 e 4 8.38 MAJCHRZAK Angelika UKS Dąb Suchy Las 2005 U20 WP -- TYLAK Łukasz Z/0395/21 2023
4 31 e 4 8.43 SOBCZYŃSKA Aleksandra Orka Iława Athletics 2007 U18 WN -- OSTANEK Aneta Z/12559/21 2023 LDK!
5 32 e 4 8.45 PRUSS Magdalena AML Słupsk 2006 U18 PM -- CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/0940/20 , 2023 LDK!
6 34 e 4 8.48 MARUSZAK Weronika MKL Toruń 2005 U20 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/3802/22 2023
7 40 e 4 8.58 KRZYWDZIŃSKA Agata MKL Toruń # 1994 Sen KP -- BUTKIEWICZ Jacek Z/2869/21 2023
8 44 e 4 8.67 SKORNA Hanna AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U18 PM -- RATAJCZAK Maciej Z/0013/19 2023
1 21 e 5 8.26 SUSKA Natalia KL Bałtyk Koszalin 2007 U18 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/12802/21 2023 LDK!
2 23 e 5 8.30 WASILEWSKA Natalia WLKS Wrocław 2006 U18 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/0627/20 2023 LDK!
3 26 e 5 8.36 NOWAK Aleksandra KSLZS Kruszwica 2005 U20 KP -- GOTÓWKA Monika Z/3556/18 2023
4 30 e 5 8.42 PAPIERSKA Martyna WLKS Wrocław 2006 U18 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/9216/21 2023 LDK!
5 33 e 5 8.48 ŁAZAR Zofia UKS Dąb Suchy Las # 2007 U18 WP -- TYLAK Łukasz Z/3749/21 2023 LDK!
6 41 e 5 8.59 ŁAKOMSKA Olga MKL Toruń 2005 U20 KP -- B.D. MAŃKOWSKI Gabriel , Z/5160/18 , 2021 5 LDK!
1 25 e 6 8.35 CHYLEWSKA Alicja MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U18 KP -- KENSIK Jan Z/14384/21 2023 LDK!
2 35 e 6 8.49 GRZEGORZEK Martyna GKS Start Długołęka 2006 U18 DS -- BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk , Z/0606/20 , 2023 LDK!
3 43 e 6 8.65 BRETSZNAJDER Julia UKS Achilles Leszno 2006 U18 WP -- LDK!
4 45 e 6 8.74 KRAWCZAK Karolina UKS Achilles Leszno 2005 U20 WP -- GÓRSKA Hanna Z/4277/19 2023 LDK!
5 46 e 6 8.75 ŚLIZANOWSKA Marta KSLZS Kruszwica 2007 U18 KP -- LUZAK Andrzej Z/1032/20 2023
6 47 e 6 8.77 BASTEK Weronika KL Bałtyk Koszalin 2007 U18 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/12801/21 2023 LDK!
7 49 e 6 8.81 MRÓZ Zofia UKS LA Wałcz 2007 U18 ZP -- PRENDECKA Agnieszka Z/1521/22 2023 LDK!
8 50 e 6 9.25 WASITA Hanna MKL Toruń 2006 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/2621/22 2023
1 16 e 7 8.13 RYNKIEWICZ Róża KL Gdynia 2007 U18 PM -- B.D. KASZUBA Tomasz , Z/2412/19 , 2023 LDK!
2 27 e 7 8.36 SZCZYPIŃSKA Kaja Orka Iława Athletics 2007 U18 WN -- OSTANEK Aneta Z/3796/20 2023 LDK!
3 36 e 7 8.50 CIEĆWIERZ Nina OKS Skra Warszawa 2004 U20 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/2713/20 2023
4 39 e 7 8.55 DEMANAWA-PTASIŃSKA Maria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP -- KOHUTEK Artur # Z/0813/23 2023
5 48 e 7 8.79 GORZYŃSKA Julia niestowarzyszona 2007 U18 -- B.D.
6 51 e 7 9.32 PAJZERT Maja UKS Achilles Leszno 2007 U18 WP -- GÓRSKA Hanna Z/3089/21 2023 LDK!
1 f 1 7.55 BORZEWSKA Zuzanna MKL Toruń 2001 U23 KP -- BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/1895/16 2023
2 f 1 7.57 FERENZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U23 KP -- LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D. # Z/4697/19 2022
3 f 1 7.71 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 2003 U23 KP -- BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/3343/17 2023
4 f 1 7.81 SUCHENEK Aleksandra OKS Skra Warszawa 2005 U20 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/3467/18 2023 3 LDK!
5 f 1 7.82 MURACH Maja UKS Atos Woźnice 2006 U18 WN -- BRODOWSKI Wojciech BRODOWSKI Wojciech Z/0073/18 2023 LDK!
1 f 2 7.89 KWASIBORSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2004 U20 MZ -- MAJEWSKI Zbigniew Z/2345/19 2023 3
2 f 2 7.90 MACIASZCZYK Klaudia KSLZS Kruszwica 2002 U23 KP -- GOTÓWKA Monika Z/3584/17 2023
3 f 2 8.03 KŁOSIŃSKA Anna MKL Toruń 2003 U23 KP -- BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/2460/17 2023 LDK!
4 f 2 8.07 DOMAŃSKA Zofia UKS Przełaj Żerków 2006 U18 WP -- BIERŁA Dawid Z/0749/18 2023 4
5 f 2 8.12 KLIMACKA Weronika OŚ AZS Poznań 1996 Sen WP -- JAGACIAK Jarosław B.D. Z/0938/12 2023 2
6 f 2 8.12 RYNKIEWICZ Róża KL Gdynia 2007 U18 PM -- B.D. KASZUBA Tomasz , Z/2412/19 , 2023 LDK!
7 f 2 8.16 KACZMAREK Julia OŚ AZS Poznań 2005 U20 WP -- OSIK Tadeusz Z/2740/22 2023
200 m K
1 1 s 1 24.53 PIOTROWSKA Aleksandra KS Wda Świecie 2004 U20 KP I PLISZKA Julia Z/4615/17 2023 2 LDK!
2 2 s 1 24.94 FERENZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U23 KP II LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D. # Z/4697/19 2022
3 5 s 1 25.46 ZEGAN Julia OKS Skra Warszawa 2005 U20 MZ II BALCERZAK Piotr Z/3464/18 2023 4 LDK!
4 7 s 1 25.99 LIS Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2004 U20 WN II LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3311/17 , 2023 3 LDK!
1 3 s 2 25.15 KUŚ Anastazja KS AZS UWM Olsztyn 2007 U18 WN II LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2483/20 2023 LDK!
2 10 s 2 26.23 OSICKA Zuzanna UKS 20 Poznań 2006 U18 WP II WIADEREK Piotr Z/11896/21 2023 2 LDK!
3 11 s 2 26.54 CZYŻYCKA Anastazja BKS Bydgoszcz 2005 U20 KP III BAUMGART Iwona Z/0110/18 2023 3
4 12 s 2 26.55 KOŁODZIEJCZAK Magdalena GKS Olimpia Grudziądz 2006 U18 KP III PRZYBYŁ Janusz DEJEWSKI Michał Z/2401/19 2023 LDK!
1 9 s 3 26.20 GABIŃSKA Oliwia STS Pomerania Szczecinek 2005 U20 ZP II JUNIEWICZ Jakub Z/4109/20 2023 LDK!
2 13 s 3 26.58 RYNKIEWICZ Róża KL Gdynia 2007 U18 PM III B.D. KASZUBA Tomasz , Z/2412/19 , 2023 LDK!
3 16 s 3 27.76 ŚWIĄDER Lena STS Pomerania Szczecinek 2007 U18 ZP IV JUNIEWICZ Jakub Z/4909/18 2023 BEZ LDK!
4 27 s 3 28.75 BYZDRA Julia AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U20 PM -- SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. # Z/3115/19 2023
  s 3 DQ NEUMANN Sophia KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/4187/19 2022 LDK!
1 4 s 4 25.32 KASPRZAK Oliwia WLKS Wrocław 2007 U18 DS II B.D. Z/3881/20 2023 LDK!
2 14 s 4 26.99 MACIASZCZYK Klaudia KSLZS Kruszwica 2002 U23 KP III GOTÓWKA Monika Z/3584/17 2023
3 15 s 4 27.10 BLUM Łucja WLKS Wrocław 2005 U20 DS III KOBIAŁKA Kamil Z/1314/20 2023 LDK!
4 20 s 4 28.31 NOWAK Aleksandra KSLZS Kruszwica 2005 U20 KP IV GOTÓWKA Monika Z/3556/18 2023
5 23 s 4 28.44 GOSIK Michalina KM Aktywni Sochaczew 2006 U18 MZ IV ZIMNY Emanuel Z/0192/19 2023 LDK!
1 17 s 5 27.77 WASILEWSKA Natalia WLKS Wrocław 2006 U18 DS IV KOBIAŁKA Kamil Z/0627/20 2023 LDK!
2 21 s 5 28.32 FALĘCKA Pola KS AZS UWM Olsztyn 2007 U18 WN IV ADAMOWICZ Małgorzata LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/5450/19 , 2023 LDK!
3 22 s 5 28.32 MARUSZAK Weronika MKL Toruń 2005 U20 KP IV MAŃKOWSKI Gabriel Z/3802/22 2023
4 24 s 5 28.48 PUKOWNIK Julia KS Wda Świecie 2006 U18 KP IV PLISZKA Julia Z/0596/22 2023
5 26 s 5 28.66 GRZEGOREK Judyta CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U18 KP -- LEWANDOWSKI Jacek Z/0170/18 2023 LDK!
1 6 s 6 25.70 GADAJSKA Wiktoria RLTL Optima Radom 2006 U18 MZ II BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1548/18 , 2023 3 LDK!
2 8 s 6 25.99 KOZŁOWSKA Zofia WLKS Wrocław 2005 U20 DS II KOBIAŁKA Kamil Z/1144/19 2023 BEZ LDK!
3 29 s 6 29.03 MOSZCZYŃSKA Alicja KS AZS UWM Olsztyn 2006 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/13695/21 2023
4 31 s 6 29.15 BAS Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U18 KP -- LEWANDOWSKI Jacek B.D. # Z/0451/21 2023
5 34 s 6 32.83 OPAK Beata W-MKLAM Olsztyn 1965 Masters WN -- GOWORSKI Tomasz Z/0176/19 2023
1 19 s 7 28.10 DEMANAWA-PTASIŃSKA Maria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP IV KOHUTEK Artur # Z/0813/23 2023
2 25 s 7 28.63 KOSK Julia BKS Bydgoszcz 2006 U18 KP -- BAUMGART Iwona Z/2803/20 2023 LDK!
3 32 s 7 29.16 GORZYŃSKA Julia niestowarzyszona 2007 U18 -- B.D.
  s 7 DNF BRETSZNAJDER Julia UKS Achilles Leszno 2006 U18 WP -- LDK!
  s 7 DNF ŻUREK Julia UKS LA Wałcz 2006 U18 ZP -- PRENDECKA Agnieszka Z/3306/20 2023 LDK!
1 18 s 8 27.94 SZCZYPIŃSKA Kaja Orka Iława Athletics 2007 U18 WN IV OSTANEK Aneta Z/3796/20 2023 LDK!
2 28 s 8 28.81 SOBCZYŃSKA Aleksandra Orka Iława Athletics 2007 U18 WN -- OSTANEK Aneta Z/12559/21 2023 LDK!
3 30 s 8 29.12 SPYCHALSKA Iga KS Wda Świecie 2007 U18 KP -- PLISZKA Julia Z/0320/19 2023 BEZ
4 33 s 8 32.05 PAJZERT Maja UKS Achilles Leszno 2007 U18 WP -- GÓRSKA Hanna Z/3089/21 2023 LDK!
1 1 s 9 29.80 WIŚNIEWSKA Aleksandra MKL Toruń 2012 U12 KP V WIŚNIEWSKI Maciej Z/11307/21 2023
2 2 s 9 31.07 ŻYWICA Blanka MKL Toruń 2012 U12 KP -- BUTKIEWICZ Jacek # Z/2284/21 2023 LDK!
3 3 s 9 31.38 PŁANETA Maria LKS Prime Food Brda Przechlewo 2012 U12 PM -- RUTKOWSKI Mariusz Z/13102/21 2023 LDK!
4 7 s 9 33.19 STOKWISZ-AUGUSIAK Steffanie LKS Vectra Włocławek 2012 U12 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0817/22 2023 LDK!
1 6 s 10 32.72 BARTOSZAK Oliwia MKL Toruń 2012 U12 KP -- B.D.
2 8 s 10 33.33 RADZIECKA Klaudia LKS Vectra Włocławek 2012 U12 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek Z/6264/22 2023 LDK!
3 10 s 10 33.87 KULIG Paulina KS Polonia Pasłęk 2012 U12 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/4153/22 2023 LDK!
4 17 s 10 37.99 ADAMCZYK Lena KS Polonia Pasłęk 2012 U12 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/4158/22 2023 LDK!
1 5 s 11 32.39 HIBNER Emilia UKS Sprint Przeźmierowo 2012 U12 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/1513/21 2023 LDK!
2 9 s 11 33.48 KOSTUSIAK Julia LKS Prime Food Brda Przechlewo # 2013 U12 PM -- RUTKOWSKI Mariusz B.D. Z/6190/22 2023
3 13 s 11 35.10 ŁĘGOWSKA Hanna MKL Toruń 2013 U12 KP -- B.D.
4 14 s 11 35.54 WESOŁOWSKA Wiktoria MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2013 U12 KP -- ŻYWICA Wojciech Z/13213/21 2023 LDK!
5 18 s 11 38.42 JASIŃSKA Łucja KS Ciechan Ciechanów # 2014 U12 MZ -- GRODECKI Tomasz Z/3334/23 2023
1 4 s 12 32.24 WOLAŃSKA Lena RKS Rumia 2013 U12 PM -- SZYMAŃSKI Maciej Z/4046/22 2023 LDK!
2 11 s 12 34.88 CYBULSKA Lena KKS Sfora Bojano 2013 U12 PM -- MAZUR Andrzej Z/0809/23 2023
3 12 s 12 35.05 WOJTYSIAK Zofia KKS Sfora Bojano 2014 U12 PM -- MAZUR Andrzej Z/0807/23 2023
4 15 s 12 37.31 MRÓZ Pola UKS LA Wałcz 2013 U12 ZP -- PRENDECKA Agnieszka Z/11821/21 2023 LDK!
5 16 s 12 37.90 LUBIŃSKA Maja LKS Prime Food Brda Przechlewo 2013 U12 PM -- RUTKOWSKI Mariusz Z/6189/22 2023
6 19 s 12 39.95 BORYSEWICZ Maria KS Polonia Pasłęk 2013 U12 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/4157/22 2023 LDK!
1 1 s 13 25.81 BARAN Daria STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP II JUNIEWICZ Jakub Z/0345/20 2023 LDK!
2 2 s 13 26.18 WIESZTORT Laura niestowarzyszona # 2008 U16 II WIESZTORT Marek Z/2849/19 2023 LDK!
3 4 s 13 26.56 TOPCZEWSKA Leonia BKS Bydgoszcz 2008 U16 KP III BAUMGART Iwona Z/5764/18 2023 LDK!
4 5 s 13 26.74 KUCZYŃSKA Luiza UKS 20 Poznań 2008 U16 WP III WIADEREK Piotr Z/9442/21 2023
1 6 s 14 26.80 KOMMISARCZYK Zuzanna STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP III JUNIEWICZ Jakub Z/4118/20 2023 LDK!
2 9 s 14 27.57 DOLIŃSKA Maja KS Wda Świecie 2009 U16 KP IV WAWRZYNIAK Paweł Z/0543/22 2023
3 11 s 14 27.95 ANTCZAK Agata UKS 20 Poznań 2009 U16 WP IV WIADEREK Piotr Z/9450/21 2023
4 12 s 14 28.38 URBANIAK Oliwia UKS Dąb Suchy Las 2008 U16 WP IV TYLAK Łukasz KASPRZYK Marek Z/4320/18 2023 BEZ LDK!
5 14 s 14 28.88 HAŚKIEWICZ Weronika LKS Vectra Włocławek 2008 U16 KP V NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. Z/0343/18 2023 BEZ LDK!
1 8 s 15 27.50 BARICA Kinga Orka Iława Athletics 2008 U16 WN IV OSTANEK Aneta Z/0728/23 2023 LDK!
2 13 s 15 28.80 IDZIKOWSKA Ewa UKS Dąb Suchy Las 2009 U16 WP V TYLAK Łukasz # Z/0534/22 2023 LDK!
3 18 s 15 29.43 GAWRYCH Kinga UKS 20 Poznań 2009 U16 WP V WIADEREK Piotr Z/9438/21 2023
4 20 s 15 29.68 POPIELARZ Kinga BOSiR Barcin 2009 U16 KP V LUZAK Andrzej Z/3919/18 2023 LDK!
5 28 s 15 30.62 KIELAR Natalia KL Bałtyk Koszalin 2008 U16 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/11999/21 2023 LDK!
1 24 s 16 30.07 WOJTYSIAK Lidia KKS Sfora Bojano 2009 U16 PM V MAZUR Andrzej Z/5025/21 2023
2 27 s 16 30.25 DOBEK Daria LKS Prime Food Brda Przechlewo 2009 U16 PM V RUTKOWSKI Mariusz # Z/1837/21 2023 LDK!
3 32 s 16 31.10 KARBOWIAK Dominika KM Aktywni Sochaczew 2008 U16 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/2048/21 2023 LDK!
4 34 s 16 32.02 RADŁOWSKA Joanna GUKS Asy Dywity 2009 U16 WN -- NIESTATEK Szymon Z/1384/21 2023 LDK!
1 3 s 17 26.37 PRZYBYLSKA Aleksandra UKS Dąb Suchy Las 2008 U16 WP III TYLAK Łukasz # Z/4143/22 2023
2 15 s 17 29.00 ZAKRZEWSKA Julia STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP V JUNIEWICZ Dorota Z/6378/22 2023 LDK!
3 16 s 17 29.08 ZIENKIEWICZ Amelia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP V ROJTEK Mikołaj Z/0450/21 2023 LDK!
4 23 s 17 29.97 RACIĘDA Małgorzata KL Bałtyk Koszalin 2008 U16 ZP V CZEPIEL Mateusz Z/11464/21 2023 LDK!
5 26 s 17 30.22 APPELT Paulina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP V ROJTEK Mikołaj Z/3775/22 2023 LDK!
1 10 s 18 27.63 JAŃCZAK Jadwiga UKS Orkan Środa Wlkp. 2008 U16 WP IV ZAWORSKI Marek Z/0302/20 2023 LDK!
2 31 s 18 30.99 ŁAZARSKA Zuzanna Runners Team Ciechanów 2008 U16 MZ -- GRODECKI Tomasz GRODECKI Tomasz Z/10424/21 2022
3 33 s 18 31.81 ROSZKOWSKA Oliwia KS Zamek Kurzętnik 2009 U16 WN -- B.D. LDK!
4 35 s 18 33.30 DĄBROWSKA Julia MUKL Brodnica 2008 U16 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/0189/22 2023
  s 18 DQ STAŚKOWIAK Amelia MKS Truso Elbląg 2008 U16 WN -- SZCZEPAŃSKI Stanisław Z/6625/22 2023
1 7 s 19 27.36 KOPYSTECKA Maja MKL Toruń 2009 U16 KP IV MAŃKOWSKI Gabriel Z/5041/22 2023
2 21 s 19 29.82 ZAJĄCZKOWSKA Zofia SKLA Sopot 2009 U16 PM V URBANEK Ryszard Z/3119/22 2023
3 30 s 19 30.77 OLEJNICZAK Magdalena CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2009 U16 KP -- ROJTEK Mikołaj Z/0686/23 2023
4 36 s 19 33.85 TOMASZEWSKA Amelia LKS Prime Food Brda Przechlewo 2009 U16 PM -- RUTKOWSKI Mariusz Z/6583/22 2023 LDK!
5 37 s 19 36.96 KOPIJ Natalia KM Aktywni Sochaczew 2009 U16 MZ -- LDK!
1 17 s 20 29.27 ŻEBROWSKA Alicja BKS Bydgoszcz 2009 U16 KP V BAUMGART Iwona Z/9018/21 2023
2 19 s 20 29.58 CHWIEDUK Nadia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2009 U16 KP V ROJTEK Mikołaj Z/7637/21 2023 LDK!
3 22 s 20 29.94 TREDER Alicja MUKL Brodnica 2009 U16 KP V ROSIŃSKI Zenon Z/3755/22 2023
4 25 s 20 30.12 MICHALSKA Martyna GUKS Asy Dywity 2009 U16 WN V NIESTATEK Szymon Z/2671/21 2023 LDK!
5 29 s 20 30.74 LASKOWSKA Alina UKS Achilles Leszno 2009 U16 WP -- GÓRSKA Hanna Z/3542/22 2023 LDK!
1 2 s 21 29.01 DAMSZEL Antonina MUKL Brodnica 2010 U14 KP V ROSIŃSKI Zenon Z/6906/21 2023
2 3 s 21 29.51 KAWAŁKOWSKA Michalina BKS Bydgoszcz 2011 U14 KP V B.D. MYSZKIEWICZ Maciej # , Z/0571/20 , 2023 LDK!
3 6 s 21 30.14 WOJTYSIAK Nila KKS Sfora Bojano 2011 U14 PM V MAZUR Andrzej Z/5026/21 2023
4 13 s 21 32.04 TAZUSZEL Oliwia MKS Truso Elbląg 2010 U14 WN -- SZCZEPAŃSKI Stanisław Z/0818/22 2023 LDK!
5 14 s 21 32.06 DĘBSKA Laura MKS Truso Elbląg 2010 U14 WN -- SZCZEPAŃSKI Stanisław Z/0808/22 2023 LDK!
1 4 s 22 29.82 GIRTLER Aleksandra UKS Achilles Leszno 2010 U14 WP V GÓRSKA Hanna Z/0699/22 2023 LDK!
2 12 s 22 31.72 NOWICKA Lidia LKS Prime Food Brda Przechlewo 2010 U14 PM -- RUTKOWSKI Mariusz Z/2338/21 2023 LDK!
3 15 s 22 32.09 TRĄMPCZYŃSKA Lena UKS Dąb Suchy Las 2011 U14 WP -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/0812/23 2023 LDK!
4 20 s 22 32.79 WOJTASZYK Kinga UKS Dąb Suchy Las 2011 U14 WP -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/1521/21 2023 LDK!
5 27 s 22 36.06 ZIELIŃSKA Nadia MKS Truso Elbląg 2010 U14 WN -- SZCZEPAŃSKI Stanisław Z/0618/23 2023 LDK!
1 7 s 23 30.97 MROZIK Ewa UKS Dąb Suchy Las 2010 U14 WP -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/0640/23 2023 LDK!
2 9 s 23 31.09 LIS Michalina UKS Achilles Leszno 2010 U14 WP -- GÓRSKA Hanna Z/0034/23 2023 LDK!
3 10 s 23 31.19 BORKOWSKA Maja GUKS Asy Dywity 2010 U14 WN -- NIESTATEK Szymon Z/11302/21 2023 LDK!
4 18 s 23 32.52 GAWROŃSKA Maria KL Bałtyk Koszalin 2010 U14 ZP -- PIOTROWSKA Agnieszka Z/12001/21 2023
5 25 s 23 34.94 WOJNO Maria KM Aktywni Sochaczew 2011 U14 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/6549/22 2023 LDK!
1 1 s 24 27.41 BIERNACKA Gabrysia UKS Przełaj Żerków 2011 U14 WP IV BIERŁA Dawid Z/3084/22 2023 LDK!
2 5 s 24 30.05 PIOTROWSKA Julia LKS Vectra Włocławek 2011 U14 KP V ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0905/20 2023 LDK!
3 8 s 24 31.00 OSTROWSKA Weronika KS Ciechan Ciechanów # 2011 U14 MZ -- GRODECKI Tomasz Z/3332/23 2023
4 21 s 24 33.04 RYDLEWSKA Emilia MKL Toruń 2011 U14 KP -- B.D.
5 23 s 24 33.88 BIBAK Olga UKS Dąb Suchy Las 2011 U14 WP -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/0639/23 2023 LDK!
1 11 s 25 31.48 BATURO Adrianna SKLA Sopot 2011 U14 PM -- URBANEK Ryszard # Z/9640/21 2023 LDK!
2 16 s 25 32.27 JUSZKIEWICZ Lena UKS LA Wałcz 2011 U14 ZP -- B.D. Z/2885/22 2023 LDK!
3 17 s 25 32.40 BUTKIEWICZ Nikola MKL Toruń 2011 U14 KP -- B.D.
4 19 s 25 32.69 GINTER-NADOLSKA Lena LKS Prime Food Brda Przechlewo 2011 U14 PM -- RUTKOWSKI Mariusz Z/13103/21 2023 LDK!
5 24 s 25 33.88 BUDNIAK Zuzanna KS Ciechan Ciechanów # 2011 U14 MZ -- GRODECKI Tomasz Z/3335/23 2023
1 22 s 26 33.65 GAWROŃSKA Gabrysia KL Bałtyk Koszalin 2011 U14 ZP -- PIOTROWSKA Agnieszka Z/6206/22 2023
2 26 s 26 36.03 GADAJ Paulina MKS Truso Elbląg 2011 U14 WN -- SZCZEPAŃSKI Stanisław Z/0638/23 2023 LDK!
300 m K
1 1 s 1 38.90 KUBIS Paulina WLKS Wrocław 2004 U20 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/0743/18 2023 3 LDK!
2 2 s 1 39.15 SUCHENEK Aleksandra OKS Skra Warszawa 2005 U20 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/3467/18 2023 3 LDK!
3 5 s 1 40.39 DUDZIAK Aleksandra OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP -- BIEDERMANN Roman B.D. Z/0918/14 2023 2
4 6 s 1 41.07 LIS Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2004 U20 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/3311/17 , 2023 3 LDK!
1 3 s 2 39.69 JAROSIŃSKA Maria MKL Toruń 2006 U18 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna B.D. Z/0356/18 2023 3 LDK!
2 7 s 2 41.19 KOWAL Weronika OŚ AZS Poznań 1997 Sen WP -- B.D. BIEDERMANN Roman , Z/0523/13 , 2023 1
3 8 s 2 41.52 ŁĄCZNA Urszula OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP -- BIEDERMANN Roman Z/0906/14 2023 2
4 9 s 2 41.63 ZBIELSKA Maja BKS Bydgoszcz 2007 U18 KP -- BAUMGART Iwona Z/1011/19 2023 BEZ
5 12 s 2 42.53 RYBKA Paulina LKS Vectra Włocławek 2003 U23 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. Z/0851/16 2023 LDK!
1 10 s 3 42.07 BYCZKOWSKA Amelia BKS Bydgoszcz 2005 U20 KP -- BAUMGART Iwona Z/0374/20 2023 LDK!
2 11 s 3 42.16 KULIKOWSKA Julia RKS Rumia 2005 U20 PM -- SZYMAŃSKI Maciej Z/1787/19 2023 LDK!
3 21 s 3 44.62 BACZEWSKA Kornelia UKS Gimpas Pasłęk 2007 U18 WN -- OLBRYŚ Adrian ZIENKIEWICZ Piotr , Z/0401/21 , 2023 LDK!
4 27 s 3 45.41 ŁUGIEWICZ Alina KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2005 U20 WN -- PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon , Z/2294/20 , 2023 LDK!
1 13 s 4 42.69 ŁADOŃ Julia KSLZS Kruszwica # 2007 U18 KP -- GOTÓWKA Monika Z/1031/20 2023
2 14 s 4 42.90 PRUSS Magdalena AML Słupsk 2006 U18 PM -- CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/0940/20 , 2023 LDK!
3 15 s 4 42.90 WITKOWSKA Barbara BKS Bydgoszcz 2007 U18 KP -- BAUMGART Iwona Z/0182/18 2023 LDK!
4 16 s 4 43.49 GAMROT Zuzanna WLKS Wrocław 2005 U20 DS -- B.D. KOBIAŁKA Kamil , Z/0051/22 , 2023 LDK!
5 31 s 4 46.08 SUGIER Laura KS AZS UWM Olsztyn 2007 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/5429/19 2023 LDK!
1 18 s 5 43.67 OKSANICZ Alicja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U20 KP -- LEWANDOWSKI Jacek B.D. # Z/11382/21 2023
2 22 s 5 44.64 WILCZYŃSKA Lena RLTL Optima Radom # 2007 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/6162/21 2023 LDK!
3 23 s 5 44.85 BENKOWSKA Hanna GKS Start Długołęka 2002 U23 DS -- BENKOWSKI Henryk B.D. Z/0104/15 2023
4 24 s 5 45.09 SKRZYNIARZ Paulina CSiR Susz 2006 U18 WN -- SZYSLER Andrzej Z/0186/19 2023 4 LDK!
5 28 s 5 45.47 SASIN Weronika KS AZS UWM Olsztyn 2007 U18 WN -- ADAMOWICZ Małgorzata LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/0240/20 , 2023 LDK!
1 20 s 6 44.08 CIEĆWIERZ Nina OKS Skra Warszawa 2004 U20 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/2713/20 2023
2 25 s 6 45.09 GRZEGORZEK Martyna GKS Start Długołęka 2006 U18 DS -- BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk , Z/0606/20 , 2023 LDK!
3 26 s 6 45.33 CIESZEWSKA Amelia MKL Toruń 2007 U18 KP -- OSTANEK Aneta WOŹNIAK Jacek , Z/0729/22 , 2023 LDK!
4 29 s 6 45.75 TROCHIMCZUK Milena MKS Truso Elbląg 2007 U18 WN -- NAGY Czesław POLKOWSKA Martyna Z/2326/19 2023 LDK!
5 30 s 6 45.78 MIKOŁAJCZAK Lena MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U18 WP -- PIEKARSKA Monika Z/0832/22 2023 LDK!
1 19 s 7 43.81 NOWAK Antonina GKS Start Długołęka 2006 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/0131/20 2023
2 32 s 7 46.11 KOS Hanna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U18 LB -- WALCZAK Piotr Z/3284/20 2023 LDK!
3 33 s 7 46.20 PIERŚCIŃSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ -- ZABOROWSKI Marcin Z/8822/21 2023
4 35 s 7 47.30 KRAWCZAK Karolina UKS Achilles Leszno 2005 U20 WP -- GÓRSKA Hanna Z/4277/19 2023 LDK!
5 36 s 7 47.33 MIELCZAREK Alicja KS Schulo Team Działdowo 1978 Masters WN -- SCHULZ Łukasz Z/0594/22 2023
1 4 s 8 39.78 ZIMNA Marta OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP -- OSIK Tadeusz B.D. Z/2210/19 2023 LDK!
2 17 s 8 43.60 MIRECKA Julia BKS Bydgoszcz 2006 U18 KP -- BAUMGART Iwona Z/1454/20 2023 LDK!
3 34 s 8 47.04 WIŚNIEWSKA Agata KS AZS UWM Olsztyn 2006 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/14680/21 2023
1 1 s 9 45.22 DALASIŃSKA Kaja LKS Vectra Włocławek 2010 U14 KP IV ZRADA Piotr ZRADA Piotr Z/2470/21 2023 BEZ LDK!
2 2 s 9 45.25 BUDZYŃSKA Dominika RKS Rumia 2010 U14 PM IV PEPLIŃSKI Tadeusz Z/13412/21 2023 LDK!
3 6 s 9 47.94 HOFFMAN Hanna LKS Górnik Wałbrzych 2010 U14 DS V STYŚ Janusz Z/1248/21 2023 LDK!
4 7 s 9 48.20 BYTOWSKA Hanna UKS Dąb Suchy Las 2011 U14 WP V GULCZYŃSKA Grażyna Z/1719/21 2023 LDK!
1 4 s 10 46.96 WOJCIECHOWSKA-LAMSALLAK Maria LKS Vectra Włocławek 2010 U14 KP V ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/5198/18 2023 LDK!
2 8 s 10 48.43 SMOLIŃSKA Daria GKS Start Długołęka 2010 U14 DS V BENKOWSKA Nina BENKOWSKA Nina , Z/2433/21 , 2023 LDK!
3 9 s 10 48.89 OBUCHOWICZ Hanna GUKS Asy Dywity 2011 U14 WN -- LEWANDOWSKA Ewa Z/0286/23 2023 LDK!
4 10 s 10 49.05 TASARZ Michalina Orka Iława Athletics 2010 U14 WN -- OSTANEK Aneta Z/3980/21 2023 LDK!
5 20 s 10 52.28 SZUNIEWICZ Lidia KS Polonia Pasłęk 2011 U14 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/5302/22 2023 LDK!
1 5 s 11 47.39 BARTKOWIAK Amelia UKS Sprint Przeźmierowo 2010 U14 WP V BEBEJEWSKI Michał Z/1256/22 2023 LDK!
2 11 s 11 49.14 KAMIŃSKA Erika UKS Dąb Suchy Las 2011 U14 WP -- GULCZYŃSKA Grażyna Z/4513/21 2023 LDK!
3 14 s 11 51.10 HYSZCZYN Oliwia GKS Start Długołęka 2010 U14 DS -- B.D. Z/6376/22 2023
4 16 s 11 51.78 SZYMAŃSKA Lena UKS MOSiR Działdowo 2010 U14 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/1829/22 2023 LDK!
5 19 s 11 52.06 MIERZWA Maja GKS Start Długołęka 2010 U14 DS -- BENKOWSKA Nina Z/2376/22 2023 LDK!
6 27 s 11 54.78 LITWINIONEK Antolina KS AZS UWM Olsztyn 2010 U14 WN -- PAWŁOWSKI Grzegorz Z/5752/22 2023 LDK!
1 3 s 12 46.18 WĄS Kinga LKS Górnik Wałbrzych 2010 U14 DS IV KOTYNIA Hanna Z/11888/21 2023 LDK!
2 12 s 12 49.34 DERAK Emilia UKS 20 Poznań 2010 U14 WP -- WIADEREK Piotr Z/0032/23 2023
3 15 s 12 51.44 ŚWITALSKA Zuzanna GUKS Asy Dywity 2011 U14 WN -- LEWANDOWSKA Ewa Z/3405/22 2023 LDK!
4 29 s 12 56.61 SOSNOWSKA Aniela KS AZS UWM Olsztyn 2010 U14 WN -- PAWŁOWSKI Grzegorz Z/0280/23 2023 LDK!
5 31 s 12 62.09 WYSOKCKA Lena KS AZS UWM Olsztyn 2010 U14 WN -- PAWŁOWSKI Grzegorz Z/0667/23 2023 LDK!
1 17 s 13 51.79 POTRAPELUK Aleksandra UKS Gimpas Pasłęk 2010 U14 WN -- ZIENKIEWICZ Piotr # Z/4065/22 2023 LDK!
2 18 s 13 52.03 TELUS Martyna KL Bałtyk Koszalin 2010 U14 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/6217/22 2023 LDK!
3 23 s 13 53.71 LARWIŃSKA Milena KL Bałtyk Koszalin 2010 U14 ZP -- PIOTROWSKA Agnieszka Z/6205/22 2023
4 24 s 13 53.75 KOZIEJ Lena Orka Iława Athletics 2010 U14 WN -- OSTANEK Aneta Z/1465/22 2023 LDK!
5 28 s 13 54.88 KACZEROWSKA Magdalena Orka Iława Athletics 2011 U14 WN -- OSTANEK Aneta Z/3978/21 2023 LDK!
6 30 s 13 60.23 ŻOŁNIERCZYK Natalia KS AZS UWM Olsztyn 2010 U14 WN -- PAWŁOWSKI Grzegorz Z/0178/23 2023 LDK!
1 13 s 14 49.77 GRABOWSKA Amelia GUKS Asy Dywity 2011 U14 WN -- LEWANDOWSKA Ewa Z/3407/22 2023 LDK!
2 21 s 14 52.67 ZAMORYN Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2011 U14 WN -- PAWŁOWSKI Grzegorz Z/5735/22 2023 LDK!
3 22 s 14 53.59 SUGIER Alicja KL Bałtyk Koszalin 2010 U14 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/6211/22 2023 LDK!
4 25 s 14 53.79 JAKUBCZYK Martyna KL Bałtyk Koszalin 2010 U14 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/1738/22 2023 LDK!
5 26 s 14 54.00 TOŁŁOCZKO Martyna KL Bałtyk Koszalin 2011 U14 ZP -- PIOTROWSKA Agnieszka Z/2894/22 2023
1 1 s 15 42.32 ROBASZKIEWICZ Olga RKS Rumia 2008 U16 PM II SZYMAŃSKI Maciej Z/5577/18 2023 5 LDK!
2 4 s 15 43.71 KICUŁA Daria GKS Start Długołęka 2008 U16 DS III ŚWIERCZYŃSKI Dariusz BENKOWSKI Henryk , Z/2436/21 , 2023 LDK!
3 5 s 15 43.78 HOYER Natalia KM Aktywni Sochaczew 2008 U16 MZ III ZIMNY Emanuel Z/5814/19 2023 LDK!
1 2 s 16 42.85 DUROWA Olena LKS Górnik Wałbrzych 2009 U16 DS II STYŚ Janusz Z/2398/22 2023 LDK!
2 7 s 16 44.27 KRYSZCZYŃSKA Pola KS Energetyk Poznań 2008 U16 WP III GRENDA Jan Z/1365/21 2023 LDK!
3 9 s 16 45.91 NOWAK Martyna GKS Start Długołęka 2008 U16 DS IV BENKOWSKI Henryk Z/14160/21 2023 LDK!
4 11 s 16 46.88 JAJKO Jadwiga UKS Dąb Suchy Las 2009 U16 WP V TYLAK Łukasz # Z/3714/20 2023 LDK!
1 6 s 17 43.97 MAJ Magdalena RKS Rumia 2008 U16 PM III SZYMAŃSKI Maciej Z/0628/19 2023 LDK!
2 10 s 17 46.78 ŁOJEWSKA Justyna KS AZS UWM Olsztyn 2009 U16 WN V PAWŁOWSKI Grzegorz PAWŁOWSKI Grzegorz , Z/1569/21 , 2023 LDK!
3 14 s 17 48.85 WOJTYSIAK Maja LKS Zantyr Sztum 2009 U16 PM -- SZPALERSKI Adam Z/3559/20 2023 LDK!
4 16 s 17 50.15 SZUBA Magdalena UKS Gimpas Pasłęk 2009 U16 WN -- ZIENKIEWICZ Piotr # Z/4064/22 2023 LDK!
5 17 s 17 50.21 ZABŁOCKA Alicja Orka Iława Athletics 2008 U16 WN -- OSTANEK Aneta Z/3795/20 2023 LDK!
1 3 s 18 43.54 ŁUKASIEWICZ Marta SKLA Sopot 2008 U16 PM III ANDRZEJCZAK Paweł Z/9661/21 2023 LDK!
2 8 s 18 45.54 JEGER Liwia UKS 20 Poznań 2009 U16 WP IV WIADEREK Piotr Z/9440/21 2023
3 12 s 18 47.90 ANTKOWIAK Nikola UKS 20 Poznań 2008 U16 WP V WIADEREK Piotr Z/9439/21 2023
4 19 s 18 52.50 NARWOJSZ Magdalena UKS Atos Woźnice 2008 U16 WN -- BRODOWSKI Wojciech Z/1610/20 2023 LDK!
5 21 s 18 58.34 DĄBROWSKA Joanna Orka Iława Athletics 2009 U16 WN -- OSTANEK Aneta Z/5356/22 2023 LDK!
1 13 s 19 48.81 LUBIENIECKA Gabriela Orka Iława Athletics 2009 U16 WN -- B.D. OSTANEK Aneta , Z/4261/19 , 2023 LDK!
2 15 s 19 49.90 RADZIECKA Nikola LKS Vectra Włocławek 2009 U16 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek Z/6267/22 2023 LDK!
3 18 s 19 51.42 DĄBROWSKA Alicja KS AZS UWM Olsztyn 2009 U16 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0666/23 2023
4 20 s 19 53.96 JAGUSZ Maja KL Bałtyk Koszalin 2009 U16 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/11462/21 2023 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:34.05 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 1999 Sen PD -- JELSKA Justyna B.D. B.D. Z/1051/15 2023
2 2 s 1 1:34.47 NOWAK ŁAŻEWSKA Dorota KS Energetyk Poznań 2007 U18 WP -- GRENDA Jan Z/3133/19 2023 LDK!
3 3 s 1 1:38.10 KRÓLAK Marta SKLA Sopot 2006 U18 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/0052/18 2023 5 LDK!
4 4 s 1 1:38.79 JELENIEWICZ Nikola KS AZS UWM Olsztyn 2007 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/5729/18 2023 LDK!
5 5 s 1 1:39.40 KRZYŻYKOWSKA Dominika MKL Toruń 2005 U20 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/9072/21 2023 LDK!
6 6 s 1 1:40.20 KUNICKA Weronika LUKS Start Nakło 2007 U18 KP -- KSOBIECH Bartosz JANKOWSKI Marcin , Z/1198/18 , 2023 BEZ LDK!
7 11 s 1 1:44.35 OSTROWSKA Dominika MLKS Ostróda 2006 U18 WN -- NOWICKI Ryszard Z/3356/18 2023 5
1 7 s 2 1:41.25 ZIELIŃSKA Alicja UKS Herkules Sulejówek 2007 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/3227/21 2023 LDK!
2 10 s 2 1:43.77 KALINOWSKA Wiktoria ULKS Talex Borzytuchom 2006 U18 PM -- KALINOWSKA Joanna ŚCIGAŁA Jarosław # , Z/0055/18 , 2023 BEZ LDK!
3 12 s 2 1:45.09 GŁOWACKA Małgorzata MKL Toruń 2005 U20 KP -- WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2923/16 2023 BEZ LDK!
4 13 s 2 1:45.66 MINTA Zuzanna MLKS Ostróda 2006 U18 WN -- B.D. Z/13729/21 2023
5 16 s 2 1:48.19 MORAWSKA Anna LKS Vectra Włocławek 2006 U18 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. Z/0344/18 2023 BEZ LDK!
6 20 s 2 1:53.75 ZAJĄC Patrycja MUKS Płock 2007 U18 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław MIESZKOWSKI Piotr , Z/0955/20 , 2023 LDK!
7 21 s 2 1:57.45 OLWERT Malwina MUKL Brodnica 2005 U20 KP -- MIERZEJEWSKA Martyna # Z/3239/22 2023
1 8 s 3 1:42.70 IGLEWSKA Żaneta LUKS Start Nakło 2003 U23 KP -- WOŹNIAK Jacek B.D.
2 9 s 3 1:43.19 JAROCKA Alicja AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U20 PM -- SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna Z/1172/20 2023 LDK!
3 14 s 3 1:47.17 WAJDYK Weronika MLKS Ostróda 2004 U20 WN -- B.D. Z/2195/23 2023
4 15 s 3 1:48.00 PTAK Zuzanna STS Pomerania Szczecinek 2007 U18 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/12905/21 2023 LDK!
5 17 s 3 1:49.01 BIZON Marianna AZS-AWFiS Gdańsk 2007 U18 PM -- SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna Z/14591/21 2023 LDK!
6 18 s 3 1:50.47 SZŁAPKA Faustyna MKS-MOS Śrem 2007 U18 WP -- OKONIEWSKI Zbigniew Z/1824/19 2023
7 19 s 3 1:50.78 OLSZEWSKA Julia GUKS Asy Dywity 2007 U18 WN -- NIESTATEK Szymon Z/2345/21 2022 LDK!
8 22 s 3 1:59.84 GRABOWSKI Laura LKS Vectra Włocławek 2007 U18 KP -- B.D. ZRADA Piotr NOWAKOWSKA Agnieszka , Z/2471/21 , 2023 LDK!
1 1 s 4 1:45.47 METLICKA Michalina ULKS Talex Borzytuchom 2010 U14 PM IV WRYCZA Jarosław Z/13470/21 2023 LDK!
2 3 s 4 1:49.49 LADA Agnieszka MKL Toruń 2011 U14 KP V WLEKLIŃSKA Dagna Z/3403/20 2023 LDK!
3 4 s 4 1:50.20 WOJTYSIAK Nila KKS Sfora Bojano 2011 U14 PM -- MAZUR Andrzej Z/5026/21 2023
4 5 s 4 1:51.60 NIKIEL Zofia MKL Toruń 2011 U14 KP -- GĄSIEWICZ Jarosław Z/2245/21 2023 LDK!
5 9 s 4 1:55.42 GOJŁO Jaśmina MKL Toruń 2011 U14 KP -- GĄSIEWICZ Jarosław Z/0789/22 2023 LDK!
6 11 s 4 1:59.76 BUDNIAK Maja KS Ciechan Ciechanów # 2011 U14 MZ -- GRODECKI Tomasz Z/3336/23 2023
7 16 s 4 2:04.73 ORZECHOWSKA Zuzanna MKS Truso Elbląg 2010 U14 WN -- SZCZEPAŃSKI Stanisław Z/0835/22 2023 LDK!
1 6 s 5 1:51.66 POLISHCHUK Alisa MLKS Ostróda 2010 U14 WN -- B.D. Z/3126/23 2023
2 7 s 5 1:51.90 WOŹNIAK Aleksandra KL Bałtyk Koszalin 2010 U14 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/1740/22 2023 LDK!
3 8 s 5 1:53.72 PAWLIKOWSKA Aleksandra MLKS Nadwiślanin Chełmno 2010 U14 KP -- MATUS Marek Z/1591/20 2023 LDK!
4 10 s 5 1:56.11 PYSZKOWSKA Magdalena LKS Vectra Włocławek 2010 U14 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek Z/12703/21 2023 LDK!
5 12 s 5 2:01.97 MACIEJEWSKA Antonina UKS Gimpas Pasłęk 2010 U14 WN -- ZIENKIEWICZ Piotr # Z/4154/21 2023 LDK!
6 13 s 5 2:01.97 KWIETNIEWSKA Hanna LKS Prime Food Brda Przechlewo 2011 U14 PM -- RUTKOWSKI Mariusz Z/2404/21 2023 LDK!
7 18 s 5 2:12.53 GAIK Weronika SKLA Sopot 2010 U14 PM -- URBANEK Ryszard # Z/9645/21 2023 LDK!
1 2 s 6 1:46.14 NAGÓRSKA Maja AZS-AWFiS Gdańsk 2010 U14 PM V SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna Z/11404/21 2023 LDK!
2 14 s 6 2:02.82 CHOJNOWSKA Lena GUKS Asy Dywity 2011 U14 WN -- LEWANDOWSKA Ewa Z/0261/22 2023 LDK!
3 15 s 6 2:03.19 WIŚNIEWSKA Nadia MLKS Nadwiślanin Chełmno 2013 U12 KP -- MATUS Marek Z/7897/21 2023 LDK!
4 17 s 6 2:09.42 KWATERKIEWICZ Julia KS AZS UWM Olsztyn 2011 U14 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0757/23 2023
5 19 s 6 2:12.82 MALINOWSKA Hanna MKL Toruń 2012 U12 KP -- GĄSIEWICZ Jarosław LDK!
6 20 s 6 2:18.02 POŻARYCKA Kinga KS AZS UWM Olsztyn 2010 U14 WN -- PAWŁOWSKI Grzegorz Z/0394/22 2023
7 21 s 6 2:19.84 BARTOSZAK Wiktoria MKL Toruń 2014 U12 KP -- B.D.
  s 6 DQ KRUK Maja SKLA Sopot # 2011 U14 PM -- URBANEK Ryszard Z/2774/22 2023
1 1 s 7 1:43.88 KACA Emilia CSiR Susz 2008 U16 WN IV SZYSLER Andrzej Z/0184/19 2023 BEZ LDK!
2 3 s 7 1:44.76 TALAR Anna MKL Toruń 2008 U16 KP IV WOŹNIAK Jacek Z/4494/19 2023 LDK!
3 4 s 7 1:44.78 SZYDERSKA Zofia KL Iskra Białogard 2009 U16 ZP IV RUDZIK Grzegorz Z/0018/22 2023 LDK!
4 5 s 7 1:46.84 CHOJNOWSKA Adrianna GUKS Asy Dywity 2008 U16 WN V NIESTATEK Szymon Z/2668/21 2023 LDK!
5 6 s 7 1:47.91 WOJCIECHOWSKA Pola KS AZS UWM Olsztyn 2009 U16 WN V LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0818/21 2023 LDK!
6 8 s 7 1:50.79 SZOSTEK Małgorzata KKL Rodło Kwidzyn 2008 U16 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/10299/21 2023 LDK!
7 13 s 7 1:55.05 KACZMAREK Maja SKLA Sopot 2009 U16 PM -- URBANEK Ryszard Z/0745/23 2023
8 17 s 7 1:59.34 RYNKIEWICZ Lena SKLA Sopot 2009 U16 PM -- URBANEK Ryszard Z/0187/22 2023 LDK!
1 2 s 8 1:44.71 WOJEŃSKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2008 U16 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1524/20 2023 LDK!
2 7 s 8 1:49.00 SIECIŃSKA Zuzanna CSiR Susz 2009 U16 WN V SZYSLER Andrzej SZYSLER Andrzej , Z/0590/21 , 2023 LDK!
3 9 s 8 1:51.92 ŻÓRAWSKA Nikola KL Iskra Białogard 2009 U16 ZP -- RUDZIK Grzegorz Z/0924/22 2023 LDK!
4 10 s 8 1:53.40 ROLBIECKA Oliwia MKS GALA Gdańsk # 2008 U16 PM -- B.D. SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna , Z/4155/23 , 2023 LDK!
5 11 s 8 1:54.45 KLIMASZEWSKA Róża STS Pomerania Szczecinek 2009 U16 ZP -- JUNIEWICZ Dorota Z/0244/20 2023 LDK!
6 12 s 8 1:54.91 TUPIKOWSKA Jagna BKS Bydgoszcz 2008 U16 KP -- MYSZKIEWICZ Maciej Z/0919/19 2023 LDK!
7 14 s 8 1:55.47 WIECHOWSKA Zuzanna KL Bałtyk Koszalin 2009 U16 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/3151/20 2023 LDK!
8 15 s 8 1:58.04 BURCHACKA Maria UKS Przełaj Żerków 2009 U16 WP -- WYDUBA Roman Z/1649/19 2023 LDK!
9 16 s 8 1:58.38 KRZYMIŃSKA Maja BKS Bydgoszcz 2008 U16 KP -- RUDNIK Damian Z/2300/18 2023 LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:09.92 BREZA Magdalena ULKS Talex Borzytuchom 2004 U20 PM I ŚCIGAŁA Jarosław Z/3826/18 2023 3 LDK!
2 2 s 1 2:18.24 PŁATEK Weronika MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U20 KP III KENSIK Jan Z/0351/18 2023 2 LDK!
  s 1 DNF GŁÓWCZEWSKA Katarzyna ULKS Talex Borzytuchom 2001 U23 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/1845/15 2023 1
1000 m K
1 1 s 1 2:52.34 STEMPNIAK Paulina KS Energetyk Poznań 2004 U20 WP -- GRENDA Jan Z/1642/18 2023 LDK!
2 3 s 1 2:56.26 PAJĘCKA Lena UKS Czempion Bełchatów # 2007 U18 LD -- STOLARCZYK Grzegorz # Z/0737/18 2023 LDK!
3 4 s 1 2:57.74 STEMPNIAK Zofia KS Energetyk Poznań 2006 U18 WP -- GRENDA Jan Z/12439/21 2023 LDK!
4 5 s 1 2:58.31 MUSIELAK Jagoda MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U20 WP -- ŁUCZAK Bernadeta # Z/1944/19 2023 LDK!
5 6 s 1 2:58.64 SZYMANOWICZ Monika MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2000 Sen PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/1794/18 2023
6 7 s 1 3:03.48 KRYSIAK Wiktoria KKL Rodło Kwidzyn 2006 U18 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/4139/20 2023 LDK!
7 10 s 1 3:06.51 KAROLAK Amelia RLTL Optima Radom # 2007 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/2700/21 , 2023 LDK!
  s 1 DNF POCHRANOWICZ Aleksandra MKL Szczecinek 1990 Sen ZP -- SZYMAŃSKI Sylwester B.D. Z/1202/14 2023 2
1 2 s 2 2:53.17 SUCHOWOLAK Lena UKS Filipides Teresin 2005 U20 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej Z/3276/17 2023 3 LDK!
2 8 s 2 3:05.16 KOWALEWSKA Pola OŚ AZS Poznań 2007 U18 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/1763/20 2023 LDK!
3 9 s 2 3:05.80 RĘKAWIECKA Roksana PTT Delta Płock 2006 U18 MZ -- KĄPIŃSKI Sławomir Z/2878/19 2023
4 11 s 2 3:06.70 BRUDNY Regina UKS Filipides Teresin 2007 U18 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/12996/21 2023 LDK!
5 12 s 2 3:09.22 WALCZAK Julia RLTL Optima Radom 2006 U18 MZ -- BANACH Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/1557/18 , 2023 LDK!
6 13 s 2 3:13.82 GOLIŃSKA Gabriela KS Energetyk Poznań 2007 U18 WP -- GRENDA Jan Z/13050/21 2023 LDK!
7 14 s 2 3:21.43 ZIENKIEWICZ Kinga UKS Gimpas Pasłęk 2006 U18 WN -- OLBRYŚ Adrian ZIENKIEWICZ Piotr , Z/0784/18 , 2023 BEZ LDK!
8 15 s 2 3:23.65 PŁATEK Paulina UKS Achilles Leszno 2007 U18 WP -- ZDONEK Filip Z/2009/20 2023 LDK!
9 16 s 2 3:33.52 LAMBERSKA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/13435/21 2023 LDK!
1 1 s 3 3:08.73 MACIEJEWSKA Lena KS Energetyk Poznań 2010 U14 WP III GRENDA Agnieszka Z/14237/21 2023 LDK!
2 2 s 3 3:14.50 BUKAVETS Emiliya MKL Toruń 2010 U14 KP IV GĄSIEWICZ Jarosław LDK!
3 3 s 3 3:16.56 LANGE Marta CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP IV GURNA Jolanta SOBOWIEC Bartosz , Z/0058/20 , 2023 LDK!
4 4 s 3 3:16.77 BARTECKA Wiktoria OŚ AZS Poznań 2008 U16 WP IV GRENDA Jan Z/0606/22 2023 LDK!
5 5 s 3 3:40.01 SABAŁA Julia LKS Górnik Wałbrzych 2010 U14 DS -- STYŚ Janusz Z/5355/21 2023 LDK!
2000 m K
1 1 s 1 6:30.30 TEOFILEWSKA Zofia UKS Achilles Leszno 2005 U20 WP -- ZDONEK Filip Z/0987/19 2023 LDK!
2 2 s 1 6:36.93 URBANIAK Kalina KS Energetyk Poznań 2004 U20 WP -- B.D. GRENDA Jan , Z/1531/17 , 2023 LDK!
3 3 s 1 7:37.37 KEMPA Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U20 KP -- SOBOWIEC Bartosz Z/4542/19 2023
4 4 s 1 7:50.21 WARCZAK Alicja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U18 KP -- B.D. SOBOWIEC Bartosz , Z/0078/20 , 2022 LDK!
  s 1 DNF KORYTOWSKA Olga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester KACZOCHA Alina Z/0193/18 2023 LDK!
60 m pł K DzSt (76.2/7.5) K
1 s 1 11.45 REUT Anna KS Komunalni Sanok 2010 U14 PK -- DŁUGOSZ Ryszard Z/2048/22 2023 LDK!
2 s 1 14.02 SZULC Zuzanna KL Bałtyk Koszalin 2010 U14 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/11877/21 2023 LDK!
60 m pł K Mł (76.2/8.0) K
1 1 s 1 9.15 WIESZTORT Laura niestowarzyszona # 2008 U16 -- WIESZTORT Marek Z/2849/19 2023 LDK!
2 2 s 1 9.50 KICUŁA Daria GKS Start Długołęka 2008 U16 DS -- ŚWIERCZYŃSKI Dariusz BENKOWSKI Henryk , Z/2436/21 , 2023 LDK!
3 3 s 1 9.90 KORNACKA Zuzanna KSLZS Kruszwica 2008 U16 KP -- LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej , Z/5578/22 , 2023 LDK!
4 4 s 1 10.04 ZUBEL Zuzanna BOSiR Barcin 2008 U16 KP -- LUZAK Andrzej Z/3917/18 2023 LDK!
5 5 s 1 10.44 HABRYCH Maria MLUKS Mokasyn Płoty 2008 U16 ZP -- KECLER Szymon Z/5463/22 2023 LDK!
6 6 s 1 10.96 BARAN Natalia KL Iskra Białogard 2009 U16 ZP -- RUDZIK Grzegorz Z/8348/21 2023 LDK!
7 7 s 1 11.32 KIELAR Natalia KL Bałtyk Koszalin 2008 U16 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/11999/21 2023 LDK!
60 m pł K J Mł K
1 1 e 1 8.41 GADAJSKA Wiktoria RLTL Optima Radom 2006 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1548/18 , 2023 3 LDK!
2 2 e 1 8.90 DOMAŃSKA Zofia UKS Przełaj Żerków 2006 U18 WP -- BIERŁA Dawid Z/0749/18 2023 4
3 3 e 1 9.25 ZAREMBA Alicja KSLZS Kruszwica 2007 U18 KP -- LUZAK Andrzej Z/2339/20 2023 LDK!
4 4 e 1 10.32 NELKA Melania MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U18 WP -- JAGACIAK Jarosław # Z/0605/22 2023 LDK!
5 5 e 1 10.50 ZAKRZEWSKA Agnieszka SKLA Sopot 2007 U18 PM -- LEWANDOWSKI Michał Z/0120/19 2023 LDK!
6 6 e 1 11.14 ŁAZAR Zofia UKS Dąb Suchy Las # 2007 U18 WP -- TYLAK Łukasz Z/3749/21 2023 LDK!
1 f 1 8.35 GADAJSKA Wiktoria RLTL Optima Radom 2006 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1548/18 , 2023 3 LDK!
60 m pł K K
1 1 e 1 8.43 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 1999 Sen KP -- HULISZ Robert B.D. B.D. Z/0397/15 2023
2 2 e 1 8.51 ZEGAN Julia OKS Skra Warszawa 2005 U20 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/3464/18 2023 4 LDK!
3 3 e 1 8.70 WANKIEWICZ Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U20 KP -- B.D. # Z/4012/17 2023 4 LDK!
4 5 e 1 8.94 BROŻYNA Nikola RLTL Optima Radom 2005 U20 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta , Z/1554/18 , 2023 LDK!
5 7 e 1 8.97 WINOGRODZKA Julia UKS Czapla Białe Błota 2004 U20 KP -- B.D. KARNAS Zbigniew Z/2279/16 2023 LDK!
6 10 e 1 9.68 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U20 WP -- SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2023 3 LDK!
7 11 e 1 9.81 MAJCHRZAK Angelika UKS Dąb Suchy Las 2005 U20 WP -- TYLAK Łukasz Z/0395/21 2023
1 4 e 2 8.91 WŁOSZCZYK Liwia KS Wisła Puławy 2004 U20 LU -- B.D. MURAT Tomasz Sławomir , Z/4328/18 , 2023
2 6 e 2 8.97 RUGOWSKA Anna WLKS Wrocław 2004 U20 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/0742/18 2023 4 LDK!
3 8 e 2 9.19 GABIŃSKA Oliwia STS Pomerania Szczecinek 2005 U20 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/4109/20 2023 LDK!
4 9 e 2 9.22 SKOLASIŃSKA Olga KL Gdynia 2005 U20 PM -- B.D. KASZUBA Tomasz , Z/4770/18 , 2023 BEZ LDK!
5 12 e 2 10.55 POPIELARZ Agata BOSiR Barcin 2005 U20 KP -- MORITZ Rafał LUZAK Andrzej , Z/3920/18 , 2023 BEZ LDK!
6 13 e 2 10.58 KONIECZKO Martyna MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U20 ZP -- PRZYBYSZ Łukasz KECLER Szymon , Z/3694/20 , 2023 LDK!
1 f 1 8.40 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 1999 Sen KP -- HULISZ Robert B.D. B.D. Z/0397/15 2023
2 f 1 8.49 ZEGAN Julia OKS Skra Warszawa 2005 U20 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/3464/18 2023 4 LDK!
3 f 1 8.72 WANKIEWICZ Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U20 KP -- B.D. # Z/4012/17 2023 4 LDK!
4 f 1 8.88 WŁOSZCZYK Liwia KS Wisła Puławy 2004 U20 LU -- B.D. MURAT Tomasz Sławomir , Z/4328/18 , 2023
5 f 1 8.96 BROŻYNA Nikola RLTL Optima Radom 2005 U20 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta , Z/1554/18 , 2023 LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.75 TWARDOWSKA Emilia AML Słupsk 2005 U20 PM I KOPEĆ Bernadeta Z/1059/18 2023 LDK!
2 f 1 1.70 SŁODZIŃSKA Maja UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP I FERFET Marek FERFET Marek , Z/5013/19 , 2023 LDK!
3 f 1 1.70 PIĘDZIAK Julia LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2004 U20 WN I GIERYSZEWSKI Andrzej Z/0917/19 2023 LDK!
4 f 1 1.60 DOBKOWSKA Aleksandra OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2006 U18 MZ III SZUSTER Katarzyna WITKOWSKI Bartosz , Z/2873/19 , 2023 LDK!
5 f 1 1.60 KONIECZKO Martyna MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U20 ZP III PRZYBYSZ Łukasz KECLER Szymon , Z/3694/20 , 2023 LDK!
  f 1 NM KOKOT Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP -- DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek # , Z/3892/17 , 2023 LDK!
1 f 2 1.51 KOWALIK Julia UKS LA Wałcz 2010 U14 ZP IV PRENDECKA Agnieszka Z/0241/23 2023 LDK!
2 f 2 1.48 MUCHA Martyna AML Słupsk 2007 U18 PM IV KOPEĆ Bernadeta Z/2345/20 2023 LDK!
3 f 2 1.48 KENSIK Marta MLKS Nadwiślanin Chełmno 2009 U16 KP IV JEZIORSKA Magdalena # Z/1333/21 2023 LDK!
4 f 2 1.45 POPIELARZ Agata BOSiR Barcin 2005 U20 KP IV MORITZ Rafał LUZAK Andrzej , Z/3920/18 , 2023 BEZ LDK!
5 f 2 1.36 RYGIELSKA Roksana LKS Zantyr Sztum 2009 U16 PM -- B.D. SZPALERSKI Adam , Z/3560/20 , 2023 LDK!
6 f 2 1.33 REUT Anna KS Komunalni Sanok 2010 U14 PK -- DŁUGOSZ Ryszard Z/2048/22 2023 LDK!
6 f 2 1.33 KOBYLSKA Hanna WLKS Wrocław 2007 U18 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/1558/18 2023 LDK!
8 f 2 1.25 BRATKOWSKA Katarzyna SKLA Sopot 2007 U18 PM -- LEWANDOWSKI Michał Z/12853/21 2023 LDK!
Tyczka K
1 f 1 3.70 IAKOVENKO Valentyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U23 KP I DAKINIEWICZ Wojciech Z/0209/17 2023 LDK!
2 f 1 3.20 BARTKOWIAK Agnieszka SL Olimpia Poznań 2002 U23 WP II CZERNIAK Przemysław B.D. Z/3053/16 2023
3 f 1 3.00 BURDA Patrycja SL Olimpia Poznań 2008 U16 WP II CZERNIAK Przemysław Z/1693/20 2023 LDK!
4 f 1 2.80 WOJCIECHOWSKA Jagoda SL Olimpia Poznań 2010 U14 WP III CZERNIAK Przemysław Z/12791/21 2023 LDK!
5 f 1 2.80 KNIGAWKA Zuzanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U18 KP III DAKINIEWICZ Wojciech Z/14513/21 2023
6 f 1 2.70 KOŻUCH Zuzanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2010 U14 KP III DAKINIEWICZ Wojciech Z/0410/21 2023
6 f 1 2.70 LADWICH Lena SL Olimpia Poznań 2010 U14 WP III CZERNIAK Przemysław Z/1695/20 2023 LDK!
8 f 1 2.70 MICHNIEWSKA Lukrecja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2009 U16 KP III DAKINIEWICZ Wojciech Z/1066/22 2023
9 f 1 2.70 SOBCZAK Julia SL Olimpia Poznań 2007 U18 WP III CZERNIAK Przemysław Z/4801/19 2023 LDK!
10 f 1 2.60 SZAREK Łucja SL Olimpia Poznań 2009 U16 WP IV CZERNIAK Przemysław Z/0112/21 2023 LDK!
10 f 1 2.60 PUK Sonia SL Olimpia Poznań 2003 U23 WP -- CZERNIAK Przemysław B.D. Z/0990/21 2023
12 f 1 2.40 JANKOWSKA Aleksandra SL Olimpia Poznań 2007 U18 WP IV CZERNIAK Przemysław Z/1694/20 2023 LDK!
  f 1 NM KOSIOŁ Weronika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2012 U12 KP -- DAKINIEWICZ Wojciech Z/0409/21 2023
W dal K
1 f 1 6.14 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 2003 U23 KP I BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/3343/17 2023
2 f 1 5.97 ADAMCZYK Julia RLTL Optima Radom 2005 U20 MZ I BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1104/18 , 2023 2 LDK!
3 f 1 5.79 KLIMACKA Weronika OŚ AZS Poznań 1996 Sen WP II JAGACIAK Jarosław B.D. Z/0938/12 2023 2
4 f 1 5.67 KŁOSIŃSKA Anna MKL Toruń 2003 U23 KP II BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/2460/17 2023 LDK!
5 f 1 5.49 NOBIK Julia MKS Juvenia Puszczykowo 2005 U20 WP II JAGACIAK Jarosław # Z/0286/20 2023 LDK!
6 f 1 5.47 SIEWIERSKA Pola KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ II GRALEWSKI Wojciech # Z/2947/17 2023
7 f 1 5.17 NOWAK Nadia WLKS Wrocław 2004 U20 DS III KOBIAŁKA Kamil Z/2695/18 2023 LDK!
8 f 1 5.05 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U20 WP IV SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2023 3 LDK!
9 f 1 4.37 ŚLIZANOWSKA Julia KSLZS Kruszwica 2005 U20 KP -- LUZAK Andrzej Z/11508/21 2023
  f 1 NM NOWAKOWSKA Aleksandra RKS Łódź 1998 Sen LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. Z/0164/14 2023
1 f 2 5.58 MURACH Maja UKS Atos Woźnice 2006 U18 WN II BRODOWSKI Wojciech BRODOWSKI Wojciech Z/0073/18 2023 LDK!
2 f 2 5.18 PAPIERSKA Martyna WLKS Wrocław 2006 U18 DS III KOBIAŁKA Kamil Z/9216/21 2023 LDK!
3 f 2 5.03 WĄDOŁOWSKA Wiktoria UKS Atos Woźnice 2006 U18 WN IV PALUCH Krystian BRODOWSKI Wojciech Z/0834/19 2023 LDK!
4 f 2 4.77 ZAKRZEWSKA Agnieszka SKLA Sopot 2007 U18 PM -- LEWANDOWSKI Michał Z/0120/19 2023 LDK!
5 f 2 4.70 KAMASZEWSKA Karolina MKS Bank BS Płońsk 2007 U18 MZ -- KOZERA Piotr Z/8061/21 2023 LDK!
6 f 2 4.63 SUSKA Natalia KL Bałtyk Koszalin 2007 U18 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/12802/21 2023 LDK!
7 f 2 4.25 KĄCKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2007 U18 MZ -- MAJEWSKI Zbigniew Z/3157/20 2023
8 f 2 3.93 BASTEK Weronika KL Bałtyk Koszalin 2007 U18 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/12801/21 2023 LDK!
1 f 3 5.36 NOWAK Helena GKS Start Długołęka 2008 U16 DS III BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk , Z/1076/20 , 2023 LDK!
2 f 3 4.94 GROSS Zuzanna MKL Toruń 2009 U16 KP IV MAŃKOWSKI Gabriel Z/13195/21 2023
3 f 3 4.76 HABRYCH Maria MLUKS Mokasyn Płoty 2008 U16 ZP V KECLER Szymon Z/5463/22 2023 LDK!
4 f 3 4.74 NIEZGODA Weronika MKL Toruń 2008 U16 KP V MAŃKOWSKI Gabriel Z/4953/22 2023
5 f 3 4.73 CYTLAŁ Maria UKS MOSiR Działdowo 2009 U16 WN V CYTLAŁ Jacek Z/3504/19 2023 LDK!
6 f 3 4.43 KAZAŁO Paulina UKS Achilles Leszno 2009 U16 WP -- GÓRSKA Hanna Z/2011/20 2023 LDK!
7 f 3 4.10 SIUDOWSKA Zuzanna KL Bałtyk Koszalin 2008 U16 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/11471/21 2023 LDK!
8 f 3 4.05 DOPIERAŁA Anna UKS Achilles Leszno 2009 U16 WP -- GÓRSKA Hanna Z/4026/21 2023 LDK!
9 f 3 3.90 GRASZEK Wiktoria NKS Nowe Miasto Lubawskie 2008 U16 WN --
10 f 3 3.82 STAŃKO Maja RKL Kusy Rokietnica 2009 U16 WP -- ŚWIST Jerzy Z/2136/20 2023 LDK!
  f 3 NM CHORĄŻAK Aleksandra UKS Achilles Leszno 2009 U16 WP -- GÓRSKA Hanna Z/0029/23 2023 LDK!
  f 3 NM KAŹMIERSKA Kaja MKS Bank BS Płońsk 2008 U16 MZ -- KOZERA Piotr Z/5161/22 2023
1 f 4 4.78 KĘPIŃSKA Julia GKS Start Długołęka 2010 U14 DS V BENKOWSKI Henryk Z/6375/22 2023 LDK!
2 f 4 4.49 KNAFLEWSKA Kinga UKS Achilles Leszno 2010 U14 WP -- GÓRSKA Hanna Z/4027/21 2023 LDK!
3 f 4 4.49 GIRTLER Aleksandra UKS Achilles Leszno 2010 U14 WP -- GÓRSKA Hanna Z/0699/22 2023 LDK!
4 f 4 4.19 KIERNOZEK Martyna MKL Toruń 2011 U14 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/4981/22 2023
5 f 4 4.17 MISZCZAK Magdalena KL Iskra Białogard 2010 U14 ZP -- RUDZIK Grzegorz Z/8350/21 2023 LDK!
6 f 4 4.17 SZYMAŃSKA Lena UKS MOSiR Działdowo 2010 U14 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/1829/22 2023 LDK!
7 f 4 4.10 BARTKOWIAK Amelia UKS Sprint Przeźmierowo 2010 U14 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/1256/22 2023 LDK!
8 f 4 4.05 KAWAŁKOWSKA Michalina BKS Bydgoszcz 2011 U14 KP -- B.D. MYSZKIEWICZ Maciej # , Z/0571/20 , 2023 LDK!
9 f 4 3.96 NIKLEWSKA Magdalena RKL Kusy Rokietnica 2010 U14 WP -- ŚWIST Jerzy Z/5382/21 2023 LDK!
10 f 4 3.78 KOMOROWSKA Kornelia UKS Atos Woźnice 2010 U14 WN -- BRODOWSKI Wojciech Z/5539/21 2023 LDK!
11 f 4 3.45 NARWOJSZ Natalia UKS Atos Woźnice 2011 U14 WN -- MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech , Z/2373/21 , 2023 LDK!
12 f 4 3.38 KULIK Alicja UKS Atos Woźnice 2010 U14 WN -- MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech , Z/5554/21 , 2023 LDK!
13 f 4 3.38 KUŚMIERCZYK Paulina KL Bałtyk Koszalin 2011 U14 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/6214/22 2023 LDK!
14 f 4 3.37 KALICKA Amelia KL Bałtyk Koszalin 2010 U14 ZP -- PIOTROWSKA Agnieszka Z/12002/21 2023
  f 4 NM DZIUBA Weronika KL Bałtyk Koszalin 2010 U14 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/11461/21 2023 LDK!
W dal strefa K
1 f 1 3.96 ŻYWICA Blanka MKL Toruń 2012 U12 KP -- BUTKIEWICZ Jacek # Z/2284/21 2023 LDK!
2 f 1 3.70 MISIAK Karolina GKS Start Długołęka 2012 U12 DS -- BENKOWSKA Nina Z/4784/21 2023 LDK!
3 f 1 3.68 KOZŁOWSKA Alicja GKS Start Długołęka 2013 U12 DS -- BENKOWSKA Nina Z/2431/21 2023
4 f 1 3.55 KULIG Paulina KS Polonia Pasłęk 2012 U12 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/4153/22 2023 LDK!
5 f 1 3.50 WESOŁOWSKA Wiktoria MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2013 U12 KP -- ŻYWICA Wojciech Z/13213/21 2023 LDK!
6 f 1 3.23 ADAMCZYK Lena KS Polonia Pasłęk 2012 U12 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/4158/22 2023 LDK!
Trójskok K
1 f 1 12.35 KUBALA Amelia SKLA Sopot 2003 U23 PM I LEWANDOWSKI Michał Z/2982/17 2023 LDK!
2 f 1 12.19 RUGOWSKA Anna WLKS Wrocław 2004 U20 DS I KOBIAŁKA Kamil Z/0742/18 2023 4 LDK!
3 f 1 11.23 BIELSKA Oliwia SKLA Sopot 2003 U23 PM III GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D. , Z/2052/17 , 2023 LDK!
4 f 1 11.03 LIMONT Anna MKL Toruń 2007 U18 KP III BUTKIEWICZ Jacek Z/1177/21 2023 LDK!
5 f 1 10.68 WĄDOŁOWSKA Wiktoria UKS Atos Woźnice 2006 U18 WN IV PALUCH Krystian BRODOWSKI Wojciech Z/0834/19 2023 LDK!
6 f 1 10.58 KRYSIAK Julia BOSiR Barcin 2006 U18 KP IV LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej , Z/3928/18 , 2023 5 LDK!
7 f 1 10.49 ORYL Weronika SKLA Sopot 2004 U20 PM IV LEWANDOWSKI Michał Z/0024/18 2023 5 LDK!
8 f 1 10.45 JĘCHOREK Kinga AML Słupsk 2007 U18 PM IV KOPEĆ Bernadeta Z/4295/20 2023 LDK!
9 f 1 10.21 NELKA Melania MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U18 WP IV JAGACIAK Jarosław # Z/0605/22 2023 LDK!
Kula (2) K
1 f 1 11.27 ANKOWSKA Inga LKS Lubawa # 2010 U14 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek Z/4094/23 2023 LDK!
2 f 1 11.09 ZWOLAK Oliwia AML Słupsk 2010 U14 PM -- WITEK Mirosław Z/6205/21 2023 LDK!
3 f 1 10.42 BUCZKOWSKA Kornelia MKL Toruń 2010 U14 KP -- HULISZ Robert Z/2803/23 2023
4 f 1 9.50 KOZKO Daria KL Bałtyk Koszalin 2010 U14 ZP -- PIOTROWSKA Agnieszka Z/1808/22 2023 LDK!
5 f 1 8.85 MAĆKOWSKA Julia MLKS Nadwiślanin Chełmno 2010 U14 KP -- JEZIORSKA Magdalena # Z/0770/23 2023 LDK!
6 f 1 8.02 SZUNIEWICZ Lidia KS Polonia Pasłęk 2011 U14 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/5302/22 2023 LDK!
7 f 1 7.92 ZIELIŃSKA Karolina AML Słupsk 2010 U14 PM -- WITEK Mirosław Z/4847/22 2023
8 f 1 7.91 GAIK Julia KM Aktywni Sochaczew 2010 U14 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/6545/22 2023 LDK!
9 f 1 7.14 KRÓL Katarzyna UKS LA Wałcz 2010 U14 ZP -- PRENDECKA Agnieszka Z/0243/23 2023 LDK!
10 f 1 6.72 AMBROZIAK Nikola KM Aktywni Sochaczew 2010 U14 MZ -- LDK!
Kula (3) K
1 f 1 14.56 KUCIŃSKA Klaudia LKS Lubawa 2006 U18 WN I KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0204/20 2023 LDK!
2 f 1 12.88 LIGMAN Patrycja LKS Lubawa 2006 U18 WN III KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3068/19 , 2023 BEZ LDK!
3 f 1 12.64 GŁADIKOWSKA Melisa AML Słupsk 2006 U18 PM III B.D. WITEK Mirosław , Z/4972/18 , 2023 BEZ LDK!
4 f 1 12.12 GŁOWACKA Martyna MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U18 KP III KENSIK Jan Z/0145/20 2023 LDK!
5 f 1 12.09 MICHAŁOWSKA Pola MLKS Nadwiślanin Chełmno 2009 U16 KP III KENSIK Jan HULISZ Robert Z/1853/21 2023 LDK!
6 f 1 11.67 MACINA Julia BOSiR Barcin 2006 U18 KP III LUZAK Andrzej Z/3925/18 2023 BEZ LDK!
7 f 1 11.49 CIESZEWSKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2008 U16 MZ III WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/0692/20 2023 LDK!
8 f 1 10.74 GEJDA Ada LKS Zantyr Sztum 2007 U18 PM IV PAPROCKA Dorota Z/3545/20 2023 LDK!
9 f 1 10.49 KROTOWSKA Nikola LKS Lubawa 2007 U18 WN IV KOŁODZIEJSKI Leszek Z/2384/21 2023 LDK!
10 f 1 9.63 NOWAK Dominika LUKS Start Nakło 2007 U18 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/5043/22 2023 LDK!
11 f 1 9.12 DREWLO Amelia KL Bałtyk Koszalin 2007 U18 ZP -- PIOTROWSKA Agnieszka # Z/11468/21 2023 LDK!
12 f 1 8.37 CAP Nikola KS Polonia Pasłęk 2009 U16 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/13712/21 2023 LDK!
13 f 1 7.26 GRZYBAK Julia KL Bałtyk Koszalin 2008 U16 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/6379/22 2023 LDK!
14 f 1 7.21 MOŚ Antonina MLKS Nadwiślanin Chełmno 2008 U16 KP -- KENSIK Jan Z/2719/22 2023 LDK!
Kula (4) K
  f 1 10.39 KADŁUBOWICZ Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U20 WP III SZOSTAK Janusz ZAWORSKI Marek Z/3764/17 2023 3 LDK!
1 f 1 9.22 PIELECH Wiktoria KS Polonia Pasłęk 2005 U20 WN IV BORYSEWICZ Piotr Z/2336/19 2023 BEZ
60 m M
1 1 s 1 7.37 DOŁĘGA Szymon SKS Feniks Siedlce 2009 U16 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/0520/22 2023
2 3 s 1 7.59 SOT Antoni KM Aktywni Sochaczew 2008 U16 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/13703/21 2023 LDK!
3 4 s 1 7.66 PROKOPIAK Kacper SKS Feniks Siedlce 2009 U16 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/0521/22 2023
4 5 s 1 7.71 ŻYWICA Krystian MKL Toruń 2008 U16 KP -- B.D. WOŹNIAK Jacek # , Z/4490/19 , 2023 LDK!
5 7 s 1 7.87 PODURGIEL Kazimierz GKS Start Długołęka 2008 U16 DS -- BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk , Z/4796/21 , 2023 LDK!
6 8 s 1 7.89 KONDEL Damian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP -- B.D. LEWANDOWSKI Jacek Z/4144/20, Z/5410/23 2023, 2023 LDK!
7 9 s 1 7.91 PROCEK Jakub KSLZS Kruszwica 2009 U16 KP -- GOTÓWKA Monika Z/0733/23 2023
8 16 s 1 8.32 GAPSKI Antoni CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2009 U16 KP -- ROJTEK Mikołaj Z/0022/20 2023 LDK!
1 11 s 2 7.99 HENIKE Kamil GKS Start Długołęka 2008 U16 DS -- BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk , Z/1078/20 , 2023 LDK!
2 13 s 2 8.15 KOPEĆ Bartosz Orka Iława Athletics 2008 U16 WN -- OSTANEK Aneta B.D. Z/4258/19 2023 LDK!
3 15 s 2 8.29 CEDRO Piotr MKL Toruń 2008 U16 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/5180/22 2023 LDK!
4 17 s 2 8.49 MAŁKIEWICZ Mateusz MKL Toruń 2009 U16 KP -- GĄSIEWICZ Jarosław Z/0787/22 2023 LDK!
5 19 s 2 8.56 DUCHNA Grzegorz UKS MOSiR Działdowo 2009 U16 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/3574/19 2023 LDK!
6 20 s 2 8.76 ZAKRZEWSKI Wojciech GKS Start Długołęka 2009 U16 DS -- BENKOWSKA Nina CHUDA Julia , Z/3044/21 , 2023 LDK!
7 21 s 2 8.83 BIELSKI Adrian GKS Start Długołęka 2009 U16 DS -- BENKOWSKA Nina Z/9350/21 2023 LDK!
1 2 s 3 7.57 PRACZYK Szymon OŚ AZS Poznań 2008 U16 WP -- BIEDERMANN Roman Z/5603/22 2023
2 6 s 3 7.82 KONOPKA Oskar UKS Achilles Leszno 2008 U16 WP -- GÓRSKA Hanna Z/0030/23 2023 LDK!
3 10 s 3 7.93 SOBIERAJSKI Antoni KL Bałtyk Koszalin 2008 U16 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/6253/22 2023 LDK!
4 12 s 3 8.08 KRAMARENKO Illia KL Bałtyk Koszalin 2008 U16 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/6208/22 2023 LDK!
5 14 s 3 8.20 DZIUBA Aleksander GKS Start Długołęka 2009 U16 DS -- BENKOWSKI Henryk # Z/0499/23 2023
6 18 s 3 8.52 STACHOWIAK Szymon RKL Kusy Rokietnica 2009 U16 WP -- ŚWIST Jerzy Z/5638/21 2023 LDK!
1 1 s 4 7.98 MĄCZKOWIAK Adam UKS Sprint Przeźmierowo 2010 U14 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/0715/20 2023 LDK!
2 5 s 4 8.57 NATURALNY Aleksander RKL Kusy Rokietnica 2010 U14 WP -- ŚWIST Jerzy Z/0357/23 2023
3 6 s 4 8.62 MICHALAK Piotr UKS Przełaj Żerków 2013 U12 WP -- BIERŁA Dawid Z/0220/23 2023 LDK!
4 7 s 4 8.69 KOBUS Dominik KL Bałtyk Koszalin 2010 U14 ZP -- PIOTROWSKA Agnieszka Z/12003/21 2023 LDK!
5 9 s 4 8.83 NATURALNY Julian RKL Kusy Rokietnica 2010 U14 WP -- ŚWIST Jerzy Z/0358/23 2023
6 10 s 4 9.04 CHUCHRA Mateusz MKL Toruń 2010 U14 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/4503/19 2023 BEZ LDK!
7 11 s 4 9.10 RYBSKI Wiktor MKL Toruń 2011 U14 KP -- GĄSIEWICZ Jarosław Z/1172/22 2023 LDK!
8 13 s 4 9.33 PILARSKI Aleksander MKL Toruń 2010 U14 KP -- GĄSIEWICZ Jarosław Z/0786/22 2023 LDK!
1 2 s 5 8.34 JĘDRZEJEWSKI Adam LKS Vectra Włocławek 2010 U14 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek Z/1155/22 2023 LDK!
2 3 s 5 8.39 TOKAJ Tomasz KKS Sfora Bojano 2010 U14 PM -- B.D. MAZUR Andrzej , Z/0808/23 , 2023
3 4 s 5 8.50 KUŹNIEWSKI Hubert Orka Iława Athletics 2010 U14 WN -- OSTANEK Aneta Z/3869/22 2023 LDK!
4 8 s 5 8.79 MACIASZEK Igor MKL Toruń 2010 U14 KP -- GĄSIEWICZ Jarosław Z/1050/22 2023 LDK!
5 15 s 5 9.76 PIETRZAK Kacper UKS LA Wałcz 2012 U12 ZP -- PRENDECKA Agnieszka Z/2320/22 2023 LDK!
6 16 s 5 9.88 DĄBROWSKI Igor KL Bałtyk Koszalin 2010 U14 ZP -- PIOTROWSKA Agnieszka Z/12000/21 2023
7 17 s 5 9.89 WESSERLING Michał KUKS Remus Kościerzyna 2011 U14 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/0311/22 2023 LDK!
1 12 s 6 9.12 ANTONIEWICZ Antoni GKS Start Długołęka 2010 U14 DS -- BENKOWSKA Nina Z/1144/22 2023 LDK!
2 14 s 6 9.48 OKARMUS Jakub KKS Sfora Bojano 2010 U14 PM -- MAZUR Andrzej Z/0810/23 2023
3 18 s 6 9.90 MACULEWICZ Borys KL Bałtyk Koszalin 2010 U14 ZP -- PIOTROWSKA Agnieszka Z/2888/22 2023
4 19 s 6 9.91 FIDOS Julian KM Aktywni Sochaczew 2011 U14 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/6550/22 2023 LDK!
5 20 s 6 10.31 KRZYŻANOWSKI Filip MKL Toruń 2012 U12 KP -- B.D.
6 21 s 6 10.81 ŁASKI Aleksander UKS Sprint Przeźmierowo 2014 U12 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/0169/22 2023
7 22 s 6 11.23 CHMIELEWSKI Stanisław UKS Sprint Przeźmierowo 2015 U12 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/6713/22 2023
1 1 e 1 6.94 SAMULEWICZ Jan AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U23 PM -- PRUSAKOWSKI Leon RATAJCZAK Maciej , Z/1128/17 , 2023 LDK!
2 2 e 1 7.05 WAŚKIEWICZ Norbert MKS Juvenia Białystok # 2000 Sen PD -- B.D. B.D. B.D. , Z/2505/17 , 2023
3 4 e 1 7.07 STĘPIEŃ Mateusz NKS Nowe Miasto Lubawskie 2005 U20 WN -- B.D. Z/0132/19 2023
4 5 e 1 7.08 ŚWIDERSKI Adrian WKS Śląsk Wrocław 1986 Masters DS -- JAGACIAK Jarosław Z/1691/11 2023 1
5 7 e 1 7.11 BUCZYŃSKI Kacper MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2001/19 2023 LDK!
6 12 e 1 7.17 GZYLEWSKI Kacper AML Słupsk 2005 U20 PM -- CZUBAK Tomasz Z/1637/19 2023 LDK!
7 13 e 1 7.17 KRĘŻEL Dominik OŚ AZS Poznań 1999 Sen WP -- BIEDERMANN Roman B.D. Z/3374/18 2023
8 35 e 1 7.39 CZECHOSKI Adam MKS Juvenia Białystok 1999 Sen PD -- B.D. Z/0535/15 2023
1 3 e 2 7.06 BUJAK Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 Sen OP -- KOBIAŁKA Kamil B.D. B.D. Z/2877/15 2023 M
2 6 e 2 7.10 FARAJ Wiktor OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ -- BALCERZAK Piotr B.D. Z/0150/19 2023 LDK!
3 8 e 2 7.11 KPORHOTOR Derrick CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP -- LEWANDOWSKI Jacek B.D. # Z/5473/19 2023 LDK!
4 15 e 2 7.21 KOŁODZIEJ Kacper MKL Toruń 2005 U20 KP -- BUTKIEWICZ Jacek Z/3190/20 2023
5 20 e 2 7.26 TYMIŃSKI Piotr MKS Juvenia Białystok # 2000 Sen PD -- B.D. B.D. , Z/1001/17 , 2023
6 23 e 2 7.28 KASPRZYK Kacper AML Słupsk 2005 U20 PM -- CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/0016/18 , 2023 BEZ LDK!
7 25 e 2 7.30 DZIEŁAKOWSKI Gabriel LLKS Osowa Sień 2004 U20 LB -- BAUMGART Iwona Z/1771/18 2023
7 24 e 2 7.30 UŚCIŃSKI Kacper OKS Skra Warszawa 2004 U20 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/4109/18 2023 4 LDK!
1 19 e 3 7.25 MOLSKI Paweł OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/5099/19 2023 LDK!
2 22 e 3 7.27 MAC Szymon MLKS Agros Żary 2005 U20 LB -- WISZ Dariusz Z/3656/19 2023 LDK!
3 26 e 3 7.31 DEĆ Fabian MLKS Agros Żary 2006 U18 LB -- WISZ Dariusz Z/5625/19 2023 LDK!
4 30 e 3 7.34 JAMUŁA Piotr CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U18 KP -- LEWANDOWSKI Jacek # Z/0065/20 2023 LDK!
5 32 e 3 7.35 TRĘBICKI Szymon OKS Skra Warszawa 2004 U20 MZ -- BALCERZAK Piotr B.D. Z/1212/20 2023
6 33 e 3 7.36 DEPTA Szymon AML Słupsk 2004 U20 PM -- CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz Z/2545/18 2023 LDK!
7 40 e 3 7.43 DYJAS Jakub AML Słupsk 2002 U23 PM -- DIAK Mateusz Z/5097/19 2023
8 46 e 3 7.53 SIUDA Mateusz OŚ AZS Poznań 2007 U18 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/0015/21 2023 LDK!
1 11 e 4 7.14 WOLIŃSKI Stanisław MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS -- WOLIŃSKI Wojciech Z/1299/18 2023 5
2 16 e 4 7.21 OSIŃSKI Jan AML Słupsk 2005 U20 PM -- CZUBAK Tomasz Z/0930/20 2023 LDK!
3 18 e 4 7.24 DURKALEC Maciej WLKS Wrocław 2005 U20 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/0049/22 2023 LDK!
4 34 e 4 7.37 ARNDT Marek UKS Przełaj Żerków 2006 U18 WP -- BIERŁA Dawid Z/0094/20 2023
5 37 e 4 7.41 PIEKARCZYK Bartosz OŚ AZS Poznań 2007 U18 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta CIEŚLICKA Elżbieta , Z/4533/19 , 2023 LDK!
5 38 e 4 7.41 CIESZEWSKI Adam MKL Toruń # 2007 U18 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/4625/19 2023 LDK!
7 39 e 4 7.43 MARKOWSKI Mikołaj GKS Start Długołęka 2007 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/13518/21 2023 LDK!
8 41 e 4 7.45 PŁATKOWSKI Tymoteusz AML Słupsk 2005 U20 PM -- CZUBAK Tomasz Z/0053/22 2023 LDK!
1 36 e 5 7.41 SŁOMSKI Kacper MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U18 KP -- KENSIK Jan Z/14383/21 2023 LDK!
2 42 e 5 7.49 TALAREK Bartosz MKL Toruń 2006 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel # Z/4595/22 2023
3 44 e 5 7.52 KOŚMIDER Dawid CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP -- KOHUTEK Artur # Z/6365/22 2023
4 48 e 5 7.57 KOLASIŃSKI Hubert RLTL Optima Radom 2003 U23 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/0379/17 , 2023 3 LDK!
5 49 e 5 7.60 KUCHARSKI Antoni MKL Toruń 2006 U18 KP -- BUTKIEWICZ Jacek Z/0589/20 2023 LDK!
6 52 e 5 7.64 KWELLA Bartłomiej WKS Flota Gdynia 2004 U20 PM -- SŁOWIKOWSKI Jerzy SŁOWIKOWSKI Jerzy Z/1394/17 2023
7 61 e 5 7.81 KOCZKODAJ Wojciech KS Sprinterzy.com Kraków 1998 Sen MA -- B.D. Z/2480/20 2023
1 14 e 6 7.18 BRACKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U23 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. Z/3046/17 2023 LDK!
2 21 e 6 7.26 ROBACZEWSKI Nikodem CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2007 U18 KP -- LUZAK Andrzej LEWANDOWSKI Jacek , Z/0892/20 , 2023 LDK!
3 31 e 6 7.35 ŁYSKO Wiktor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP -- LEWANDOWSKI Jacek B.D. # Z/5474/19 2023 LDK!
4 47 e 6 7.55 ZŁOCH Aleksander KL Gdynia 2006 U18 PM -- KASZUBA Tomasz B.D. Z/5598/18 2023 BEZ LDK!
5 50 e 6 7.61 MŁYNOWSKI Stanisław UKS Dąb Suchy Las 2005 U20 WP -- TYLAK Łukasz Z/0397/21 2023
6 56 e 6 7.77 ŁUKOWICZ Jakub WKS Flota Gdynia 2004 U20 PM -- SŁOWIKOWSKI Jerzy SŁOWIKOWSKI Jerzy Z/2501/19 2023
7 57 e 6 7.77 SKRZYŃSKI Piotr W-MKLAM Olsztyn 1967 Masters WN -- GOWORSKI Tomasz Z/11016/21 2023
8 65 e 6 7.85 MIELCZAREK Bartosz MKL Toruń 2006 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/13194/21 2023
1 27 e 7 7.33 TKACZYK Filip OŚ AZS Poznań 2007 U18 WP -- BIEDERMANN Roman Z/1416/22 2023
2 29 e 7 7.34 PLESZCZYŃSKI Przemysław SKLA Sopot 2006 U18 PM -- LEWANDOWSKI Michał Z/1047/20 2023 LDK!
3 43 e 7 7.50 MALINOWSKI Adrian UKS Atos Woźnice 2007 U18 WN -- BRODOWSKI Wojciech Z/2374/21 2023 LDK!
4 45 e 7 7.53 DĄBKOWSKI Jakub UKS MOSiR Działdowo 2006 U18 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/1079/20 2023
5 54 e 7 7.75 PUK Wojciech UKS Dąb Suchy Las 2006 U18 WP -- TYLAK Łukasz Z/0630/23 2023
6 58 e 7 7.80 KUCZEROWSKI Kamil AML Słupsk 2005 U20 PM -- CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/3794/18 , 2023 BEZ LDK!
7 62 e 7 7.83 BRZEZIŃSKI Oliwier OŚ AZS Poznań 2007 U18 WP -- BIEDERMANN Roman Z/1415/22 2023
8 66 e 7 7.86 KACZMAREK Mikołaj UKS Dąb Suchy Las 2007 U18 WP -- TYLAK Łukasz Z/0533/22 2023 LDK!
1 10 e 8 7.13 BOURAS Nikitas KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- KĘDZIORA Robert Z/0629/23 2023
2 17 e 8 7.21 GERBER Nikodem OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP -- BIEDERMANN Roman Z/11051/21 2023
3 53 e 8 7.70 WLEKLIŃSKI Seweryn UKS Przełaj Żerków 2007 U18 WP -- WYDUBA Roman Z/0805/21 2022
4 63 e 8 7.83 KRAWCZYK Michał MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U18 KP -- JEZIORSKA Magdalena Z/1575/20 2023 LDK!
5 64 e 8 7.84 GUTKOWSKI Mikołaj CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U18 KP -- KOHUTEK Artur Z/0031/20 2023 LDK!
6 67 e 8 8.02 SCHOLL Maciej KSLZS Kruszwica 1999 Sen KP -- B.D. GOTÓWKA Monika , Z/5573/22 , 2023
7 69 e 8 8.56 LEWANDOWSKI Maksymilian MKL Toruń 2006 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/4469/19 2023 BEZ LDK!
8 71 e 8 9.17 WESTFAL Jacek MKL Szczecin 1973 Masters ZP -- B.D. Z/1841/20 2023
1 9 e 9 7.12 PIASECKI Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP -- LEWANDOWSKI Jacek B.D. # Z/13197/21 2023
2 28 e 9 7.33 AYDINER Denzel OŚ AZS Poznań 2006 U18 WP -- BIEDERMANN Roman Z/10595/21 2023
3 51 e 9 7.62 GRABOWSKI Ksawery MKL Toruń 2007 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/5783/22 2023
4 55 e 9 7.77 BIERNAT Maksymilian UKS Achilles Leszno 2006 U18 WP -- GÓRSKA Hanna Z/4025/21 2023 LDK!
5 60 e 9 7.80 GRZEMSKI Adam MKL Toruń 2007 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/5698/22 2023
5 59 e 9 7.80 ROSANKIEWICZ Cezary NKS Nowe Miasto Lubawskie 2007 U18 WN -- B.D. Z/3918/22 2023
7 68 e 9 8.54 KLACH Oskar Orka Iława Athletics 2007 U18 WN -- OSTANEK Aneta Z/6158/22 2023 LDK!
8 70 e 9 8.60 GALLAGHER Maciej SL Olimpia Poznań 2006 U18 WP -- CZERNIAK Przemysław Z/11711/21 2023 LDK!
1 f 1 7.02 WAŚKIEWICZ Norbert MKS Juvenia Białystok # 2000 Sen PD -- B.D. B.D. B.D. , Z/2505/17 , 2023
2 f 1 7.02 KPORHOTOR Derrick CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP -- LEWANDOWSKI Jacek B.D. # Z/5473/19 2023 LDK!
3 f 1 7.03 FARAJ Wiktor OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ -- BALCERZAK Piotr B.D. Z/0150/19 2023 LDK!
4 f 1 7.06 STĘPIEŃ Mateusz NKS Nowe Miasto Lubawskie 2005 U20 WN -- B.D. Z/0132/19 2023
5 f 1 7.11 BUCZYŃSKI Kacper MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2001/19 2023 LDK!
6 f 1 7.37 SAMULEWICZ Jan AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U23 PM -- PRUSAKOWSKI Leon RATAJCZAK Maciej , Z/1128/17 , 2023 LDK!
1 f 2 6.93 BOURAS Nikitas KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- KĘDZIORA Robert Z/0629/23 2023
2 f 2 7.07 PIASECKI Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP -- LEWANDOWSKI Jacek B.D. # Z/13197/21 2023
3 f 2 7.18 BRACKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U23 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. Z/3046/17 2023 LDK!
4 f 2 7.18 KRĘŻEL Dominik OŚ AZS Poznań 1999 Sen WP -- BIEDERMANN Roman B.D. Z/3374/18 2023
5 f 2 7.21 KOŁODZIEJ Kacper MKL Toruń 2005 U20 KP -- BUTKIEWICZ Jacek Z/3190/20 2023
5 f 2 7.21 GZYLEWSKI Kacper AML Słupsk 2005 U20 PM -- CZUBAK Tomasz Z/1637/19 2023 LDK!
7 f 2 7.23 OSIŃSKI Jan AML Słupsk 2005 U20 PM -- CZUBAK Tomasz Z/0930/20 2023 LDK!
200 m M
1 1 s 1 22.31 FARAJ Wiktor OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ II BALCERZAK Piotr B.D. Z/0150/19 2023 LDK!
2 3 s 1 22.67 SIERPNIEWSKI Igor KS Wda Świecie 2005 U20 KP II WAWRZYNIAK Paweł Z/5614/18 2023 LDK!
3 5 s 1 22.74 ŁOWICKI Michał AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U20 PM II POGORZELSKA Marta B.D. RATAJCZAK Maciej , Z/0468/18 , 2023 4 LDK!
4 8 s 1 23.04 DEPTA Szymon AML Słupsk 2004 U20 PM III CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz Z/2545/18 2023 LDK!
1 4 s 2 22.68 WAŚKIEWICZ Norbert MKS Juvenia Białystok # 2000 Sen PD II B.D. B.D. B.D. , Z/2505/17 , 2023
2 6 s 2 22.83 STĘPIEŃ Mateusz NKS Nowe Miasto Lubawskie 2005 U20 WN III B.D. Z/0132/19 2023
3 10 s 2 23.18 STAŃCZUK Jan UKS Młodzik Warszawa 2005 U20 MZ III RADKE Karol Z/2016/19 2023 LDK!
4 21 s 2 23.71 TYLAK Łukasz UKS Dąb Suchy Las 1990 Sen WP -- TYLAK Łukasz Z/1668/12 2023 II
5 25 s 2 23.99 MARCINKOWSKI Marcin OŚ AZS Poznań 1981 Masters WP -- BIEDERMANN Roman Z/1631/16 2023 2
1 7 s 3 23.04 MOLSKI Paweł OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ III BALCERZAK Piotr Z/5099/19 2023 LDK!
2 9 s 3 23.14 TYMIŃSKI Piotr MKS Juvenia Białystok # 2000 Sen PD III B.D. B.D. , Z/1001/17 , 2023
3 15 s 3 23.40 MICHALAK Sebastian KS AZS UWM Olsztyn 2004 U20 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. Z/3726/17 2023 LDK!
  s 3 DNF KPORHOTOR Derrick CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP -- LEWANDOWSKI Jacek B.D. # Z/5473/19 2023 LDK!
1 13 s 4 23.30 KOŁODZIEJ Kacper MKL Toruń 2005 U20 KP III BUTKIEWICZ Jacek Z/3190/20 2023
2 18 s 4 23.60 BUCZYŃSKI Kacper MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ III WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2001/19 2023 LDK!
3 26 s 4 24.07 KRYSZPIN Maciej MUKL Brodnica 2005 U20 KP IV ROSIŃSKI Zenon Z/5583/18 2023 BEZ
4 29 s 4 24.47 CZECHOSKI Adam MKS Juvenia Białystok 1999 Sen PD -- B.D. Z/0535/15 2023
5 34 s 4 24.75 SADOWCZYK Maciej KS Wda Świecie 2004 U20 KP -- PLISZKA Julia Z/1427/17 2023 5
1 2 s 5 22.54 MINKLEJ Adrian MKL Toruń 2005 U20 KP II B.D. MAŃKOWSKI Gabriel , Z/0697/18 , 2023 BEZ LDK!
2 16 s 5 23.44 JAMUŁA Piotr CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U18 KP III LEWANDOWSKI Jacek # Z/0065/20 2023 LDK!
3 22 s 5 23.90 KARDAHS Hubert KS AZS UWM Olsztyn 2005 U20 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1476/18 2023 LDK!
4 27 s 5 24.11 DURA Łukasz BKS Bydgoszcz 2007 U18 KP IV BAUMGART Iwona Z/0214/16 2023 BEZ
1 28 s 6 24.12 HEIGELMANN Jakub GKS Olimpia Grudziądz 2005 U20 KP IV PRZYBYŁ Janusz Z/11438/21 2023 LDK!
2 32 s 6 24.70 MŁYNOWSKI Stanisław UKS Dąb Suchy Las 2005 U20 WP -- TYLAK Łukasz Z/0397/21 2023
3 35 s 6 24.97 PIEKARCZYK Bartosz OŚ AZS Poznań 2007 U18 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta CIEŚLICKA Elżbieta , Z/4533/19 , 2023 LDK!
4 38 s 6 25.14 KOCZKODAJ Wojciech KS Sprinterzy.com Kraków 1998 Sen MA -- B.D. Z/2480/20 2023
5 41 s 6 25.42 SKRZYŃSKI Piotr W-MKLAM Olsztyn 1967 Masters WN -- GOWORSKI Tomasz Z/11016/21 2023
1 17 s 7 23.56 BRYL Fabian ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U18 LB III WALCZAK Piotr # Z/5418/19 2023 LDK!
2 19 s 7 23.62 ŁYSKO Wiktor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP IV LEWANDOWSKI Jacek B.D. # Z/5474/19 2023 LDK!
3 37 s 7 25.01 DUDA Tymon OŚ AZS Poznań 2007 U18 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/2367/20 2023 LDK!
4 44 s 7 25.90 SCHOLL Maciej KSLZS Kruszwica 1999 Sen KP -- B.D. GOTÓWKA Monika , Z/5573/22 , 2023
5 47 s 7 26.45 KWELLA Bartłomiej WKS Flota Gdynia 2004 U20 PM -- SŁOWIKOWSKI Jerzy SŁOWIKOWSKI Jerzy Z/1394/17 2023
1 40 s 8 25.28 GUTKOWSKI Mikołaj CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U18 KP -- KOHUTEK Artur Z/0031/20 2023 LDK!
2 43 s 8 25.82 ŁUKOWICZ Jakub WKS Flota Gdynia 2004 U20 PM -- SŁOWIKOWSKI Jerzy SŁOWIKOWSKI Jerzy Z/2501/19 2023
3 50 s 8 43.34 WESTFAL Jacek MKL Szczecin 1973 Masters ZP -- B.D. Z/1841/20 2023
  s 8 DNF BARTŁOMIEJCZYK Radosław BKS Bydgoszcz 2004 U20 KP -- MICHALSKA Alicja BAUMGART Iwona , Z/2074/18 , 2023 LDK!
1 11 s 9 23.20 DEĆ Fabian MLKS Agros Żary 2006 U18 LB III WISZ Dariusz Z/5625/19 2023 LDK!
2 20 s 9 23.66 MAC Szymon MLKS Agros Żary 2005 U20 LB IV WISZ Dariusz Z/3656/19 2023 LDK!
3 42 s 9 25.67 SKIERSKI Mikołaj MKS Bank BS Płońsk 2005 U20 MZ -- ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin , Z/2353/19 , 2023 LDK!
1 12 s 10 23.23 KAZIMIERCZYK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 2006 U18 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0321/22 2023
2 33 s 10 24.74 KOŚMIDER Dawid CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP -- KOHUTEK Artur # Z/6365/22 2023
3 36 s 10 25.00 BIERNAT Maksymilian UKS Achilles Leszno 2006 U18 WP -- GÓRSKA Hanna Z/4025/21 2023 LDK!
4 39 s 10 25.17 MADEJ Mateusz KL Bałtyk Koszalin 2006 U18 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/3889/19 2023
5 48 s 10 27.59 GALLAGHER Maciej SL Olimpia Poznań 2006 U18 WP -- CZERNIAK Przemysław Z/11711/21 2023 LDK!
1 14 s 11 23.38 AYDINER Denzel OŚ AZS Poznań 2006 U18 WP III BIEDERMANN Roman Z/10595/21 2023
2 23 s 11 23.92 TKACZYK Filip OŚ AZS Poznań 2007 U18 WP IV BIEDERMANN Roman Z/1416/22 2023
3 31 s 11 24.60 BIEŃKOWSKI Marcin KS AZS UWM Olsztyn 2007 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/0039/19 , 2023 BEZ LDK!
4 46 s 11 26.01 PIEKARSKI Tymoteusz AMS Niemcz # 2007 U18 KP -- LEWANDOWSKI Jacek Z/2837/22 2023
5 49 s 11 28.63 KLACH Oskar Orka Iława Athletics 2007 U18 WN -- OSTANEK Aneta Z/6158/22 2023 LDK!
1 24 s 12 23.95 SIUDA Mateusz OŚ AZS Poznań 2007 U18 WP IV CIEŚLICKA Elżbieta Z/0015/21 2023 LDK!
2 30 s 12 24.52 GRABOWSKI Ksawery MKL Toruń 2007 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/5783/22 2023
3 45 s 12 25.93 GRZEMSKI Adam MKL Toruń 2007 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/5698/22 2023
  s 12 DQ KRAWCZYK Michał MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U18 KP -- JEZIORSKA Magdalena Z/1575/20 2023 LDK!
1 1 s 13 24.79 WACHEK Franek MKL Toruń 2008 U16 KP V WLEKLIŃSKA Dagna Z/4496/19 2023 LDK!
2 4 s 13 25.60 KONDEL Damian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP V B.D. LEWANDOWSKI Jacek Z/4144/20, Z/5410/23 2023, 2023 LDK!
3 11 s 13 27.83 ŁYZIŃSKI Marcel LKS Vectra Włocławek 2008 U16 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/2473/21 2023 LDK!
1 5 s 14 25.81 KONOPKA Oskar UKS Achilles Leszno 2008 U16 WP -- GÓRSKA Hanna Z/0030/23 2023 LDK!
2 6 s 14 26.51 NOWACZYK Michał UKS Sprint Przeźmierowo 2008 U16 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/6704/22 2023
3 7 s 14 26.63 GAPSKI Antoni CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2009 U16 KP -- ROJTEK Mikołaj Z/0022/20 2023 LDK!
4 8 s 14 26.87 GRABASZEWSKI Radosław ULKS Talex Borzytuchom 2008 U16 PM -- WRYCZA Jarosław Z/0268/23 2023 LDK!
5 10 s 14 27.14 JARZEMBOWSKI Sebastian NKS Nowe Miasto Lubawskie 2008 U16 WN -- B.D. Z/5730/22 2022
1 2 s 15 24.92 RAUHUT Patryk UKS Orkan Środa Wlkp. 2009 U16 WP V PRZYMUSIŃSKA-RAUHUT Paulina Z/3084/21 2023 LDK!
2 3 s 15 25.37 GAŁĄZKA Mikołaj BKS Bydgoszcz 2009 U16 KP V BAUMGART Iwona Z/1984/22 2023 LDK!
3 9 s 15 26.87 PROCEK Jakub KSLZS Kruszwica 2009 U16 KP -- GOTÓWKA Monika Z/0733/23 2023
4 12 s 15 28.41 SUGIER Wojciech KL Bałtyk Koszalin 2009 U16 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/11470/21 2023
5 13 s 15 28.63 MAŁKIEWICZ Mateusz MKL Toruń 2009 U16 KP -- GĄSIEWICZ Jarosław Z/0787/22 2023 LDK!
1 1 s 16 27.65 KMIEĆ Kacper MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2010 U14 KP -- ŻYWICA Wojciech Z/13179/21 2023 LDK!
2 2 s 16 29.35 MACIASZEK Igor MKL Toruń 2010 U14 KP -- GĄSIEWICZ Jarosław Z/1050/22 2023 LDK!
3 3 s 16 30.02 RYBSKI Wiktor MKL Toruń 2011 U14 KP -- GĄSIEWICZ Jarosław Z/1172/22 2023 LDK!
4 5 s 16 30.30 CHUCHRA Mateusz MKL Toruń 2010 U14 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/4503/19 2023 BEZ LDK!
5 10 s 16 36.08 WESSERLING Michał KUKS Remus Kościerzyna 2011 U14 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/0311/22 2023 LDK!
1 4 s 17 30.22 MICHALAK Piotr UKS Przełaj Żerków 2013 U12 WP -- BIERŁA Dawid Z/0220/23 2023 LDK!
2 6 s 17 33.04 JĘDRZEJEWSKI Szymon LKS Vectra Włocławek 2012 U12 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek Z/4010/22 2023 LDK!
3 7 s 17 33.22 OKARMUS Jakub KKS Sfora Bojano 2010 U14 PM -- MAZUR Andrzej Z/0810/23 2023
4 8 s 17 33.33 DOBEK Hubert LKS Prime Food Brda Przechlewo 2013 U12 PM -- RUTKOWSKI Mariusz Z/6501/22 2023
1 9 s 18 35.41 WYGOCKI Jakub KS Ciechan Ciechanów # 2014 U12 MZ -- GRODECKI Tomasz Z/3331/23 2023
2 11 s 18 36.58 KUCZYŃSKI Kacper KS Ciechan Ciechanów # 2014 U12 MZ -- GRODECKI Tomasz Z/3333/23 2023
3 12 s 18 37.48 ŁASKI Aleksander UKS Sprint Przeźmierowo 2014 U12 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/0169/22 2023
4 13 s 18 40.42 CHMIELEWSKI Stanisław UKS Sprint Przeźmierowo 2015 U12 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/6713/22 2023
300 m M
1 1 s 1 35.64 KASPRZYK Kacper AML Słupsk 2005 U20 PM -- CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/0016/18 , 2023 BEZ LDK!
2 2 s 1 35.77 ŁOWICKI Michał AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U20 PM -- POGORZELSKA Marta B.D. RATAJCZAK Maciej , Z/0468/18 , 2023 4 LDK!
3 3 s 1 35.82 STAŃCZUK Jan UKS Młodzik Warszawa 2005 U20 MZ -- RADKE Karol Z/2016/19 2023 LDK!
1 5 s 2 36.44 TYLAK Łukasz UKS Dąb Suchy Las 1990 Sen WP -- TYLAK Łukasz Z/1668/12 2023 II
2 6 s 2 36.68 MICHALAK Sebastian KS AZS UWM Olsztyn 2004 U20 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. Z/3726/17 2023 LDK!
3 9 s 2 36.92 PŁATKOWSKI Tymoteusz AML Słupsk 2005 U20 PM -- CZUBAK Tomasz Z/0053/22 2023 LDK!
4 12 s 2 37.21 KUCZEROWSKI Kamil AML Słupsk 2005 U20 PM -- CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/3794/18 , 2023 BEZ LDK!
1 7 s 3 36.72 GOWIŃSKI Antoni RKS Rumia 2006 U18 PM -- B.D. SZYMAŃSKI Maciej , Z/4988/19 , 2023 LDK!
2 10 s 3 36.95 DĄBKOWSKI Jakub UKS MOSiR Działdowo 2006 U18 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/1079/20 2023
3 15 s 3 37.57 MARKOWSKI Mikołaj GKS Start Długołęka 2007 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/13518/21 2023 LDK!
4 17 s 3 38.11 TOBOLSKI Konrad BKS Bydgoszcz # 2005 U20 KP -- DEJEWSKI Michał RUDNIK Damian , Z/3888/18 , 2023 LDK!
5 19 s 3 38.56 STENKA Kamil MLKS Nadwiślanin Chełmno 2005 U20 KP -- KENSIK Jan Z/3453/19 2023 LDK!
1 8 s 4 36.83 WRÓBEL Adam UKS Herkules Sulejówek 2001 U23 MZ -- CZYŻ Maciej Z/2133/17 2023 3
2 11 s 4 37.06 KAZIMIERCZYK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 2006 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0321/22 2023
3 21 s 4 38.79 BOGUSZ Jędrzej ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U18 LB -- SASKA Tomasz Z/14822/21 2023 LDK!
4 22 s 4 38.94 BIEŃKOWSKI Marcin KS AZS UWM Olsztyn 2007 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/0039/19 , 2023 BEZ LDK!
5 25 s 4 39.34 MIELCZAREK Bartosz MKL Toruń 2006 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/13194/21 2023
1 13 s 5 37.31 MALINOWSKI Adrian UKS Atos Woźnice 2007 U18 WN -- BRODOWSKI Wojciech Z/2374/21 2023 LDK!
2 14 s 5 37.55 KŁOSOWSKI Filip CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U18 KP -- LEWANDOWSKI Jacek # Z/0075/20 2023 LDK!
3 18 s 5 38.33 GAŁCZYŃSKI Kacper MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ -- ZABOROWSKI Marcin Z/0514/21 2023
4 26 s 5 39.58 ŚMIGIELSKI Szymon UKS Herkules Sulejówek 2007 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/3615/20 2023 LDK!
5 28 s 5 40.79 MUSIAŁ Michał AMS Niemcz 1969 Masters KP -- LEWANDOWSKI Jacek Z/12579/21 2023
1 4 s 6 36.02 UŚCIŃSKI Kacper OKS Skra Warszawa 2004 U20 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/4109/18 2023 4 LDK!
2 16 s 6 37.73 WASIELEWSKI Wojciech UKS MOSiR Działdowo 2006 U18 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/3600/19 2023
3 23 s 6 38.96 ŁABSZ Karol AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U20 PM -- RATAJCZAK Maciej KOZŁOWSKI Mateusz # Z/0704/18 2023 4 LDK!
4 24 s 6 39.10 NIEMCZYK Jakub AML Słupsk 2007 U18 PM -- DIAK Mateusz Z/12297/21 2023 LDK!
1 20 s 7 38.77 KARSKI Mateusz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U18 LB -- WALCZAK Piotr Z/0840/20 2023 LDK!
2 27 s 7 40.19 ZAWAL Maciej UKS Herkules Sulejówek 2007 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/0759/23 2023
1 1 s 8 45.32 MIKOŁAJCZAK Leon UKS Sprint Przeźmierowo 2010 U14 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/0164/22 2023 LDK!
2 3 s 8 46.18 KAMIŃSKI Filip KS Polonia Pasłęk 2010 U14 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/3333/22 2023 LDK!
3 5 s 8 50.59 CHĘCIŃSKI Wojciech UKS Sprint Przeźmierowo 2010 U14 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/6690/22 2023
4 6 s 8 51.36 SZEWCZYK Franciszek SKLA Sopot 2010 U14 PM -- URBANEK Ryszard # Z/9656/21 2023 LDK!
1 2 s 9 45.82 KORPOWSKI Sebastian LKS Vectra Włocławek 2010 U14 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek Z/9020/21 2023 LDK!
2 4 s 9 48.73 KRUPSKI Szymon Orka Iława Athletics 2010 U14 WN -- OSTANEK Aneta Z/14518/21 2023 LDK!
3 7 s 9 53.00 BORYSEWICZ Wiktor KS Polonia Pasłęk 2010 U14 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/0399/22 2023 LDK!
4 8 s 9 53.41 CZUBKOWSKI Łukasz GUKS Asy Dywity 2011 U14 WN -- LEWANDOWSKA Ewa Z/3416/22 2023 LDK!
5 9 s 9 54.27 SKERDA Marcin GUKS Asy Dywity 2011 U14 WN -- LEWANDOWSKA Ewa Z/0287/23 2023 LDK!
1 1 s 10 39.80 GRZEŚKOWIAK Aleksander BOSiR Barcin 2008 U16 KP IV LUZAK Andrzej Z/3915/18 2023 BEZ LDK!
2 4 s 10 41.42 BORZECKI Jakub KL Bałtyk Koszalin 2008 U16 ZP V CZEPIEL Mateusz Z/11460/21 2023 LDK!
3 8 s 10 43.68 SOBIERALSKI Kacper MLUKS Mokasyn Płoty 2009 U16 ZP -- KECLER Szymon # Z/1666/20 2023 LDK!
4 14 s 10 45.77 CHROSTEK Kacper KS AZS UWM Olsztyn 2008 U16 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/6193/22 2023
5 16 s 10 51.09 PADUCH Konrad MKS Truso Elbląg 2009 U16 WN -- SZCZEPAŃSKI Stanisław Z/0676/23 2023 LDK!
1 5 s 11 41.54 DOWELL Filip MLKS Ostróda 2009 U16 WN V B.D. Z/3150/23 2023
2 6 s 11 42.90 KOPER Dawid MKS Truso Elbląg 2009 U16 WN -- SZCZEPAŃSKI Stanisław Z/6516/22 2023 LDK!
3 9 s 11 43.77 PIOTROWSKI Wojciech KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2009 U16 WN -- PRUSAKOWSKI Leon Z/0022/22 2023 LDK!
4 12 s 11 45.16 DUCHNA Grzegorz UKS MOSiR Działdowo 2009 U16 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/3574/19 2023 LDK!
5 13 s 11 45.30 LIS Błażej UKS Jedynka Bytów 2008 U16 PM -- B.D. Z/2225/23 2023
6 15 s 11 47.94 PROKOPOWICZ Aleksander UKS MOSiR Działdowo 2009 U16 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/1826/22 2023 LDK!
1 2 s 12 41.07 HENIKE Kamil GKS Start Długołęka 2008 U16 DS V BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk , Z/1078/20 , 2023 LDK!
2 3 s 12 41.30 KOPEĆ Bartosz Orka Iława Athletics 2008 U16 WN V OSTANEK Aneta B.D. Z/4258/19 2023 LDK!
3 7 s 12 43.58 JANKOWSKI Piotr UKS Jedynka Bytów 2009 U16 PM -- B.D. Z/2224/23 2023
4 10 s 12 44.56 SMOCZYŃSKI Paweł KS AZS UWM Olsztyn 2009 U16 WN -- PAWŁOWSKI Grzegorz Z/6151/22 2023 LDK!
5 11 s 12 44.85 DZIUBA Aleksander GKS Start Długołęka 2009 U16 DS -- BENKOWSKI Henryk # Z/0499/23 2023
600 m M
1 3 s 1 1:22.67 OLEJNIK Mikołaj UKS Filipides Teresin 2007 U18 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej OLEJNIK Tomasz Z/0393/19 2023 LDK!
2 4 s 1 1:22.83 ŚMIERTKA Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/1014/19 2023 LDK!
3 5 s 1 1:24.96 KOŁBUC Grzegorz MLKS Sokół Lubin 2001 U23 DS -- B.D. Z/3667/15 2023
4 9 s 1 1:28.39 RUTKOWSKI Damian KS Zamek Kurzętnik 2004 U20 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/1067/20 2023
5 10 s 1 1:28.76 GRYZ Kamil UKS Herkules Sulejówek 2005 U20 MZ -- CZYŻ Maciej Z/2220/16 2023 BEZ LDK!
6 11 s 1 1:30.29 SOROKA Jakub UKS Gimpas Pasłęk 2007 U18 WN -- OLBRYŚ Adrian ZIENKIEWICZ Piotr , Z/4297/20 , 2023 LDK!
1 1 s 2 1:21.82 PIWOŃSKI Mikołaj MKL Toruń 2004 U20 KP -- WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2012/18 2023 3 LDK!
2 2 s 2 1:21.97 POCZWARDOWSKI Jędrzej MKL Toruń 2002 U23 KP -- WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2386/16 2023 LDK!
3 6 s 2 1:25.92 WIECZOREK Bartosz UKS Herkules Sulejówek 2006 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/1101/18 2023 5 LDK!
4 7 s 2 1:26.08 KRYSIAK Tymoteusz BKS Bydgoszcz 2007 U18 KP -- RUDNIK Damian Z/9019/21 2023 LDK!
5 8 s 2 1:27.49 WRÓBLEWSKI Paweł UKS Herkules Sulejówek 2007 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/0546/20 2023 LDK!
6 14 s 2 1:34.34 CZAPSKI Mateusz GUKS Asy Dywity 2005 U20 WN -- NIESTATEK Szymon Z/2715/20 2023
1 12 s 3 1:30.81 SIERADZKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/3031/17 2023 LDK!
2 13 s 3 1:33.33 SPLITT Dawid KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2006 U18 WN -- PRUSAKOWSKI Leon Z/3639/22 2023
3 15 s 3 1:34.86 JARZĘBOWSKI Sebastian MUKS Płock 2006 U18 MZ -- MIESZKOWSKI Piotr Z/2666/22 2023
4 16 s 3 1:35.19 ŚWITOŃ Piotr MLUKS Mokasyn Płoty 2007 U18 ZP -- KECLER Szymon Z/1663/20 2023 LDK!
5 17 s 3 1:37.61 STANKIEWICZ Filip STS Pomerania Szczecinek 2005 U20 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/0671/23 2023 LDK!
6 18 s 3 1:43.15 KĘSKA Gabriel STS Pomerania Szczecinek 2007 U18 ZP -- JUNIEWICZ Jakub Z/0631/23 2023 LDK!
1 1 s 4 1:26.60 MAĆKOWSKI Marcel UKS Achilles Leszno 2009 U16 WP II ZDONEK Filip # Z/4276/19 2023 LDK!
2 5 s 4 1:38.76 FLOREK Igor LKS Prime Food Brda Przechlewo 2009 U16 PM V RUTKOWSKI Mariusz Z/2740/19 2023 LDK!
3 6 s 4 1:40.80 KLEIST Karol MLKS Nadwiślanin Chełmno 2009 U16 KP -- MATUS Marek Z/1559/20 2023 LDK!
4 7 s 4 1:40.93 LUBAŃSKI Wiktor MKS Truso Elbląg 2009 U16 WN -- SZCZEPAŃSKI Stanisław Z/6229/22 2023 LDK!
5 9 s 4 1:41.37 OKONIEWSKI Franciszek LUKS Start Nakło 2008 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin BON-PANTKOWSKA Aldona Z/0549/18 2023 LDK!
6 10 s 4 1:41.79 FRIEDA Marcin LKS Prime Food Brda Przechlewo 2009 U16 PM -- RUTKOWSKI Mariusz Z/6502/22 2023 LDK!
7 15 s 4 1:53.83 LIPIŃSKI Zbigniew LKS Prime Food Brda Przechlewo 2009 U16 PM -- RUTKOWSKI Mariusz Z/2335/21 2023 LDK!
1 2 s 5 1:28.84 URBANOWICZ Iwo GUKS Asy Dywity 2008 U16 WN III NIESTATEK Szymon Z/7088/21 2023 LDK!
2 3 s 5 1:29.63 JAKUBIEC Krzysztof UKS Orzełki Warszawa 2008 U16 MZ III BOGUCKI Michał Z/3556/22 2023 LDK!
3 4 s 5 1:32.50 MIZIKOWSKI Tomasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP IV NIEBUDEK Sylwester Z/4891/22 2023 LDK!
4 8 s 5 1:40.93 SOKOŁOWSKI Antoni MKS Truso Elbląg 2008 U16 WN -- SZCZEPAŃSKI Stanisław Z/0819/22 2023 LDK!
5 12 s 5 1:47.62 GROSZEWSKI Olaf RKL Kusy Rokietnica 2009 U16 WP -- ŚWIST Jerzy Z/0405/23 2023
1 11 s 6 1:46.31 ŁĘGOSZ Stanisław LKS Vectra Włocławek 2010 U14 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek Z/5684/22 2023 LDK!
2 13 s 6 1:51.60 WOŹNIAK Adam KL Bałtyk Koszalin 2010 U14 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/1739/22 2023 LDK!
3 14 s 6 1:52.08 BOCHEŃSKI Kacper MLKS Nadwiślanin Chełmno 2011 U14 KP -- MATUS Marek Z/0771/23 2023 LDK!
4 16 s 6 1:54.08 STARCZEWSKI Wojciech MLKS Nadwiślanin Chełmno 2012 U12 KP -- JEZIORSKA Magdalena Z/1553/20 2023 LDK!
5 17 s 6 1:57.14 ZAWADA Jerzy MKL Toruń 2012 U12 KP -- GĄSIEWICZ Jarosław Z/13610/21 2023 LDK!
6 18 s 6 2:20.67 PARCHEM Nikodem KKS Sfora Bojano 2012 U12 PM -- MAZUR Andrzej Z/0811/23 2023
1000 m M
1 1 s 1 2:30.90 KUJAWA Wiktor KS AZS UWM Olsztyn 1993 Sen WN -- B.D. B.D. LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/1738/13 , 2023 BEZ
2 2 s 1 2:31.09 KORTAS Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U20 PM -- SZAŁACH Krzysztof Z/2249/19 2023
3 3 s 1 2:32.78 RODZIEWICZ Michał MKS Truso Elbląg 2005 U20 WN -- NAGY Czesław Z/0161/19 2023
4 4 s 1 2:32.84 NOWICKI Jakub KS Energetyk Poznań 2004 U20 WP -- GUMNY Andrzej GRENDA Jan , Z/1095/18 , 2023 5 LDK!
5 6 s 1 2:35.85 BAJORSKI Adam RLTL Optima Radom 2004 U20 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/4547/18 , 2023 BEZ LDK!
6 7 s 1 2:36.48 JANTA Dawid ULKS Talex Borzytuchom 2003 U23 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/2236/19 2023 LDK!
7 9 s 1 2:39.36 NAGÓREK Marcin KS Agros Zamość 1980 Masters LU -- NAGÓREK Marcin B.D. Z/0851/11 2023 2
1 5 s 2 2:33.73 GONTARCZYK Rafał RLTL Optima Radom 1989 Sen MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/4024/11 2023
2 8 s 2 2:38.09 JANTA Maciej ULKS Talex Borzytuchom 2005 U20 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/0329/20 2023 LDK!
3 10 s 2 2:47.18 BIADAŁA Szymon SKLA Sopot 2003 U23 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/0687/23 2023
4 11 s 2 2:50.02 GORWA Hubert UKS Achilles Leszno 2005 U20 WP -- ZDONEK Filip Z/6132/21 2023 LDK!
5 12 s 2 2:55.20 JANIAK Paweł MKS Truso Elbląg 2004 U20 WN -- NAGY Czesław Z/3864/19 2023 BEZ
6 13 s 2 2:59.28 SZEMIEL Miłosz SKLA Sopot 2004 U20 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/2626/20 2023 LDK!
7 14 s 2 3:12.85 GAJDA Szymon KM Aktywni Sochaczew 2004 U20 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/2030/20 2023 LDK!
1 1 s 3 2:34.81 KUBACKI Antoni SKLA Sopot 2006 U18 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/5421/19 2023 LDK!
2 2 s 3 2:38.15 BUŚKO Mateusz ULKS Talex Borzytuchom 2006 U18 PM -- B.D. ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0101/20 , 2023 LDK!
3 3 s 3 2:38.46 ABRAMCZYK Jakub RLTL Optima Radom 2006 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/9141/21 2023 LDK!
4 4 s 3 2:38.65 KLUKA Jakub KUKS Remus Kościerzyna 2007 U18 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/0320/20 2023 LDK!
5 5 s 3 2:38.75 JANICKI Maciej KS AZS UWM Olsztyn 2006 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1369/19 2023 LDK!
6 6 s 3 2:40.04 ABRAMCZYK Piotr RLTL Optima Radom 2006 U18 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/4171/20 , 2023 LDK!
7 7 s 3 2:40.93 WINIARSKI Michał ULKS Talex Borzytuchom 2007 U18 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław # Z/3806/20 2023 LDK!
8 8 s 3 2:41.62 ZAKRZEWSKI Mateusz SKLA Sopot 2007 U18 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/0121/19 2023 LDK!
9 9 s 3 2:48.78 BREZA Dawid KUKS Remus Kościerzyna 2007 U18 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/1918/21 2023 LDK!
10 10 s 3 2:48.96 PILICHOWSKI Szymon KM Aktywni Sochaczew 2007 U18 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/2129/22 2023 LDK!
11 11 s 3 2:49.14 GÓRSKI Kacper PTT Delta Płock 2006 U18 MZ -- KĄPIŃSKI Sławomir Z/5122/19 2023
12 12 s 3 2:52.32 BRUNAK Anton SKLA Sopot 2006 U18 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/0688/23 2023
13 13 s 3 2:58.40 SPACHT Wojciech KS AZS UWM Olsztyn 2007 U18 WN -- PAWŁOWSKI Grzegorz PODOLAK Michał # , Z/3803/20 , 2023 LDK!
14 14 s 3 3:00.75 GIERACH Wojciech BKS Bydgoszcz 2007 U18 KP -- MYSZKIEWICZ Maciej Z/0569/20 2023 LDK!
1 1 s 4 2:46.06 FILIPEK Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP IV SOBOWIEC Bartosz Z/2441/19 2023 LDK!
2 2 s 4 2:51.75 NOWAK Michał OŚ AZS Poznań 2009 U16 WP V CIEŚLICKA Elżbieta Z/2384/20 2023 LDK!
3 3 s 4 2:52.53 RATKOWSKI Jędrzej OŚ AZS Poznań 2008 U16 WP V CIEŚLICKA Elżbieta Z/0303/21 2023 LDK!
4 4 s 4 3:06.64 GWIAZDOWSKI Dominik CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2008 U16 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/3132/23 2023 LDK!
5 5 s 4 3:06.83 WOJCIECHOWSKI Oskar UKS Achilles Leszno 2008 U16 WP -- ZDONEK Filip # Z/14483/21 2023 LDK!
6 6 s 4 3:07.66 WÓJCIK Piotr CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP -- SOBOWIEC Bartosz Z/1820/21 2023 LDK!
7 7 s 4 3:08.93 HOLAK Przemysław KS AZS UWM Olsztyn 2008 U16 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3288/22 2023
8 8 s 4 3:13.11 CHUDY Julian KM Aktywni Sochaczew 2008 U16 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/13071/21 2023 LDK!
9 9 s 4 3:16.69 BEŃ Wiktor KS AZS UWM Olsztyn 2009 U16 WN -- PAWŁOWSKI Grzegorz Z/5734/22 2023 LDK!
2000 m M
1 1 s 1 5:28.86 TWARDOŃ Szymon KS Energetyk Poznań 2004 U20 WP -- GRENDA Jan Z/4315/19 2023 LDK!
2 2 s 1 5:51.13 ZIĘBA Mikołaj MKL Toruń 1997 Sen KP -- WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2755/16 2023 BEZ
3 3 s 1 5:53.87 LEWINSKI Konrad MKL Toruń 2001 U23 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/1869/15 2023
4 4 s 1 6:01.22 WYSOCKI Mikołaj CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U20 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/4136/18 2023 LDK!
5 5 s 1 6:01.80 SUSZKA Franciszek OŚ AZS Poznań 2006 U18 WP -- GRENDA Jan Z/1656/19 2023 LDK!
6 6 s 1 6:10.24 WOJCIECHOWSKI Mikołaj ULKS Talex Borzytuchom 2005 U20 PM -- SZYMAŃSKA Kamila RADTKE Marek ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0049/18 , 2023 BEZ LDK!
60 m pł M Mł M
1 1 s 1 8.51 PALUSZAK Oliwier KSLZS Kruszwica 2008 U16 KP -- LUZAK Andrzej Z/2327/20 2023 LDK!
2 2 s 1 9.54 CEDRO Piotr MKL Toruń 2008 U16 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/5180/22 2023 LDK!
3 3 s 1 9.99 SOBIERALSKI Kacper MLUKS Mokasyn Płoty 2009 U16 ZP -- KECLER Szymon # Z/1666/20 2023 LDK!
60 m pł M J Mł M
1 1 s 1 8.60 ARNDT Marek UKS Przełaj Żerków 2006 U18 WP -- BIERŁA Dawid Z/0094/20 2023
2 2 s 1 8.65 KWIATKOWSKI Nikodem LKS Zantyr Sztum 2006 U18 PM -- B.D. SZPALERSKI Adam , Z/1173/20 , 2023 LDK!
3 4 s 1 8.93 DUDA Tymon OŚ AZS Poznań 2007 U18 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/2367/20 2023 LDK!
4 5 s 1 8.93 WASIELEWSKI Wojciech UKS MOSiR Działdowo 2006 U18 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/3600/19 2023
5 8 s 1 9.08 ZŁOCH Aleksander KL Gdynia 2006 U18 PM -- KASZUBA Tomasz B.D. Z/5598/18 2023 BEZ LDK!
1 3 s 2 8.77 CZAJKA Mateusz AML Słupsk 2007 U18 PM -- DIAK Mateusz Z/7418/21 2023 LDK!
2 6 s 2 8.96 JANK Adam KL Gdynia 2006 U18 PM -- B.D. KLIMASZEWSKA Bogusława , Z/0609/19 , 2023 BEZ
3 7 s 2 9.04 ŚWITOŃ Piotr MLUKS Mokasyn Płoty 2007 U18 ZP -- KECLER Szymon Z/1663/20 2023 LDK!
4 9 s 2 9.16 WLEKLIŃSKI Seweryn UKS Przełaj Żerków 2007 U18 WP -- WYDUBA Roman Z/0805/21 2022
5 10 s 2 9.33 LEWANDOWSKI Jonasz KL Ziemia Kłodzka 2006 U18 DS -- WOŚ Michał WOŚ Michał Z/0455/20 2023 BEZ LDK!
60 m pł M (99.1) M
1 1 e 1 7.96 WOLIŃSKI Stanisław MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS -- WOLIŃSKI Wojciech Z/1299/18 2023 5
2 2 e 1 9.22 PORZUCEK Aleksander KL Gdynia 2005 U20 PM -- B.D. KLIMASZEWSKA Bogusława , Z/2695/20 , 2023
3 3 e 1 9.52 GAFFKE Bruno KL Gdynia 2005 U20 PM -- KLIMASZEWSKA Bogusława B.D. Z/0681/19 2023
1 f 1 7.95 WOLIŃSKI Stanisław MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS -- WOLIŃSKI Wojciech Z/1299/18 2023 5
2 f 1 9.20 GAFFKE Bruno KL Gdynia 2005 U20 PM -- KLIMASZEWSKA Bogusława B.D. Z/0681/19 2023
3 f 1 9.22 PORZUCEK Aleksander KL Gdynia 2005 U20 PM -- B.D. KLIMASZEWSKA Bogusława , Z/2695/20 , 2023
60 m pł M M
1 1 e 1 8.11 BUJAK Jakub AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 Sen OP -- KOBIAŁKA Kamil B.D. B.D. Z/2877/15 2023 M
2 2 e 1 8.56 KOLASIŃSKI Hubert RLTL Optima Radom 2003 U23 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/0379/17 , 2023 3 LDK!
3 3 e 1 8.81 TREDER Szymon WKS Flota Gdynia 2001 U23 PM -- SADKOWSKI Ryszard Z/0136/19 2023
1 f 1 8.44 KOLASIŃSKI Hubert RLTL Optima Radom 2003 U23 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/0379/17 , 2023 3 LDK!
2 f 1 8.87 TREDER Szymon WKS Flota Gdynia 2001 U23 PM -- SADKOWSKI Ryszard Z/0136/19 2023
Wzwyż M
1 f 1 2.15 NIELUB Jakub AML Słupsk 2003 U23 PM I KOPEĆ Bernadeta Z/5098/19 2023 LDK!
2 f 1 2.10 MOSZCZYŃSKI Sebastian KS Podlasie Białystok 2003 U23 PD I NAZARKIEWICZ Robert Z/3064/16 2023 LDK!
3 f 1 2.10 SIDYA Cezar GKS Olimpia Grudziądz 2004 U20 KP I KAŃSKI Ryszard Z/4854/19 2023 LDK!
4 f 1 2.05 SZCZĘSNY Mikołaj MKLA Łęczyca 2004 U20 LD II ANDRYSIAK Mirosław Z/5051/18 2023 BEZ LDK!
5 f 1 2.00 ANTOSIAK Sebastian RKS Łódź 2006 U18 LD II B.D. KRAKOWIAK Lech , Z/5041/19 , 2023 LDK!
6 f 1 1.95 PELC Patryk UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U20 PK II RADOCHOŃSKI Marek Z/0323/18 2023 BEZ LDK!
7 f 1 1.90 KRASOWSKI Jakub KKL Stal Stalowa Wola 2005 U20 PK III MOMOT Krzysztof Z/3183/18 2023 BEZ
8 f 1 1.85 PANYŁO Patryk UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U18 PK III RADOCHOŃSKI Marek Z/5650/19 2023 LDK!
9 f 1 1.80 RONCZEWSKI Mikołaj WLKS Wrocław 2006 U18 DS IV KOBIAŁKA Kamil Z/0164/21 2023 LDK!
1 f 2 1.85 KOLPERT Jakub MKS Truso Elbląg 2005 U20 WN III WONDZIŃSKA Aleksandra Z/5674/18 2023 BEZ
2 f 2 1.75 MAŁEK Kewin AML Słupsk 2005 U20 PM IV KOPEĆ Bernadeta KAŃSKI Ryszard , Z/0018/18 , 2023 5 LDK!
3 f 2 1.75 KREFTA Kacper AML Słupsk 2006 U18 PM IV KOPEĆ Bernadeta Z/14393/21 2023 LDK!
4 f 2 1.65 ZDRAJKOWSKI Dominik MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD V BELTER Artur Z/0186/20 2023 LDK!
5 f 2 1.50 MĄCZKOWIAK Adam UKS Sprint Przeźmierowo 2010 U14 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/0715/20 2023 LDK!
6 f 2 1.45 WISZNIEWSKI Kamil UKS LA Wałcz 2010 U14 ZP -- PRENDECKA Agnieszka Z/0267/23 2023 LDK!
7 f 2 1.45 ROBERSON Marcus UKS LA Wałcz 2010 U14 ZP -- PRENDECKA Agnieszka Z/2884/22 2023 LDK!
Tyczka M
1 f 1 4.80 CZERNIAK Przemysław SL Olimpia Poznań 1984 Masters WP I DZIAMSKI Krzysztof Z/1609/20 2023
2 f 1 4.50 ROZMIAREK Piotr CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U20 KP I KRZEWIŃSKI Ignacy DAKINIEWICZ Wojciech , Z/4249/18 , 2023 LDK!
3 f 1 4.00 SMURA Wiktor SL Olimpia Poznań 2005 U20 WP II CZERNIAK Przemysław Z/3723/19 2023 LDK!
4 f 1 3.90 KANIA Maksymilian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2009 U16 KP III KACZOCHA Alina DAKINIEWICZ Wojciech , Z/0333/19 , 2023 LDK!
5 f 1 3.80 CZARNOCKI Piotr SKS Feniks Siedlce 2005 U20 MZ III WYSOCKI Rafał Z/4993/19 2023
6 f 1 3.80 ZŁOCH Konrad KL Gdynia 2008 U16 PM III B.D. KASZUBA Tomasz , Z/5599/18 , 2023 BEZ LDK!
7 f 1 3.60 STRELCZUK Jakub SKS Feniks Siedlce 2007 U18 MZ III WYSOCKI Rafał Z/0397/19 2023
8 f 1 3.50 WESOŁOWSKI Maksymilian SL Olimpia Poznań 2007 U18 WP IV CZERNIAK Przemysław Z/5170/19 2023 LDK!
9 f 1 3.50 GÓRSKI Maciej SL Olimpia Poznań 2009 U16 WP IV CZERNIAK Przemysław Z/14719/21 2023 LDK!
10 f 1 3.40 KRÓL Tomasz SL Olimpia Poznań 2008 U16 WP IV CZERNIAK Przemysław Z/1698/20 2023 LDK!
11 f 1 3.30 WRÓBLEWSKI Witold SL Olimpia Poznań 2010 U14 WP IV CZERNIAK Przemysław Z/1699/20 2023 LDK!
12 f 1 3.10 RUCIŃSKI Krzysztof SL Olimpia Poznań 2008 U16 WP V CZERNIAK Przemysław Z/11712/21 2023 LDK!
13 f 1 2.70 STRZYŻEWSKI Filip SKS Feniks Siedlce 2011 U14 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/2443/21 2023
14 f 1 2.20 KLEPACKI Krzysztof SKS Feniks Siedlce 2013 U12 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/8690/21 2023
  f 1 NM KRUK Nikodem SL Olimpia Poznań 2006 U18 WP -- CZERNIAK Przemysław Z/1382/20 2023 LDK!
W dal M
1 f 1 7.17 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 1998 Sen KP II BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2023
2 f 1 7.01 KACZOR Marcin UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U20 WP II CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław ZAWORSKI Marek # , Z/4323/17 , 2023 5 LDK!
3 f 1 6.76 BRACKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U23 LD III ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. Z/3046/17 2023 LDK!
4 f 1 6.72 PTASIEWICZ Jakub MKS Bank BS Płońsk 2005 U20 MZ III ZABOROWSKI Marcin KOZERA Piotr , Z/2350/19 , 2023 LDK!
5 f 1 6.62 MINKLEJ Adrian MKL Toruń 2005 U20 KP III B.D. MAŃKOWSKI Gabriel , Z/0697/18 , 2023 BEZ LDK!
6 f 1 6.33 ZAMOROWSKI Bartosz LUKS Start Nakło 2003 U23 KP III JANKOWSKI Marcin B.D. B.D. Z/0208/16 2023 3 LDK!
7 f 1 6.28 DURKALEC Maciej WLKS Wrocław 2005 U20 DS IV KOBIAŁKA Kamil Z/0049/22 2023 LDK!
8 f 1 6.16 KORZENIOWSKI Łukasz MKS Bank BS Płońsk 2003 U23 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew KOZERA Piotr , Z/1018/17 , 2023 BEZ LDK!
9 f 1 5.74 STROMSKI Grzegorz MKS Truso Elbląg 2005 U20 WN -- WONDZIŃSKA Aleksandra Z/5675/18 2023 BEZ
1 f 2 6.55 BEDNARCZYK Maciej RLTL Optima Radom 2006 U18 MZ III FALIŃSKI Jacek BŁASIŃSKI Artur , Z/5084/18 , 2023 LDK!
2 f 2 6.26 ZAKOPIEC Jakub MKL Toruń 2007 U18 KP IV BUTKIEWICZ Jacek Z/0893/20 2023 LDK!
3 f 2 6.25 LEWANDOWSKI Jonasz KL Ziemia Kłodzka 2006 U18 DS IV WOŚ Michał WOŚ Michał Z/0455/20 2023 BEZ LDK!
4 f 2 5.93 ZIELIŃSKI Sambor BKS Bydgoszcz 2007 U18 KP IV SZCZERKOWSKI Eugeniusz Z/1055/19 2023 BEZ
5 f 2 5.86 KACZMAREK Mikołaj UKS Dąb Suchy Las 2007 U18 WP -- TYLAK Łukasz Z/0533/22 2023 LDK!
6 f 2 5.69 KUCHARSKI Antoni MKL Toruń 2006 U18 KP -- BUTKIEWICZ Jacek Z/0589/20 2023 LDK!
7 f 2 5.61 IDZIASZEK Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 2007 U18 WP -- ZAWORSKI Marek Z/4150/22 2023 LDK!
8 f 2 5.24 SZYMCZAK Filip MKL Toruń 2006 U18 KP -- BUTKIEWICZ Jacek Z/13609/21 2023
9 f 2 4.86 LEWANDOWSKI Maksymilian MKL Toruń 2006 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/4469/19 2023 BEZ LDK!
1 f 3 5.93 ŻYWICA Krystian MKL Toruń 2008 U16 KP IV B.D. WOŹNIAK Jacek # , Z/4490/19 , 2023 LDK!
2 f 3 5.37 SOBIERAJSKI Antoni KL Bałtyk Koszalin 2008 U16 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/6253/22 2023 LDK!
3 f 3 5.28 PODURGIEL Kazimierz GKS Start Długołęka 2008 U16 DS -- BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk , Z/4796/21 , 2023 LDK!
4 f 3 5.07 KAWAŁKOWSKI Marcel BKS Bydgoszcz 2008 U16 KP -- SZCZERKOWSKI Eugeniusz Z/2297/18 2023 LDK!
5 f 3 5.00 NOWACZYK Michał UKS Sprint Przeźmierowo 2008 U16 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/6704/22 2023
6 f 3 4.97 STACHOWIAK Szymon RKL Kusy Rokietnica 2009 U16 WP -- ŚWIST Jerzy Z/5638/21 2023 LDK!
7 f 3 4.88 NATURALNY Aleksander RKL Kusy Rokietnica 2010 U14 WP -- ŚWIST Jerzy Z/0357/23 2023
8 f 3 4.36 BIELSKI Adrian GKS Start Długołęka 2009 U16 DS -- BENKOWSKA Nina Z/9350/21 2023 LDK!
9 f 3 4.36 PROKOPOWICZ Aleksander UKS MOSiR Działdowo 2009 U16 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/1826/22 2023 LDK!
10 f 3 4.06 NATURALNY Julian RKL Kusy Rokietnica 2010 U14 WP -- ŚWIST Jerzy Z/0358/23 2023
11 f 3 4.03 CHUCHRA Mateusz MKL Toruń 2010 U14 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/4503/19 2023 BEZ LDK!
  f 3 NM KRAMARENKO Illia KL Bałtyk Koszalin 2008 U16 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/6208/22 2023 LDK!
  f 3 NM KAMIŃSKI Filip KS Polonia Pasłęk 2010 U14 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/3333/22 2023 LDK!
  f 3 NM ZAKRZEWSKI Wojciech GKS Start Długołęka 2009 U16 DS -- BENKOWSKA Nina CHUDA Julia , Z/3044/21 , 2023 LDK!
W dal strefa M
1 f 1 3.60 BIELSKI Arkadiusz GKS Start Długołęka 2012 U12 DS -- BENKOWSKA Nina Z/5241/22 2023 LDK!
2 f 1 3.36 ZIĘTEK Szymon GKS Start Długołęka 2013 U12 DS -- BENKOWSKA Nina Z/3779/21 2023
Trójskok M
1 f 1 15.59 ŚWIDERSKI Adrian WKS Śląsk Wrocław 1986 Masters DS I JAGACIAK Jarosław Z/1691/11 2023 1
2 f 1 14.32 PIŁAT Oscar MKS Juvenia Puszczykowo 2004 U20 WP III JAGACIAK Jarosław # Z/5358/19 2023 LDK!
3 f 1 12.96 PLESZCZYŃSKI Przemysław SKLA Sopot 2006 U18 PM IV LEWANDOWSKI Michał Z/1047/20 2023 LDK!
4 f 1 11.50 SZYMBORSKI Miłosz MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ -- KOZERA Piotr Z/0323/22 2023
Kula (4) M
1 f 1 12.76 KUBACKI Mieczysław NKS Nowe Miasto Lubawskie 1953 Masters WN -- B.D. B.D. Z/0351/19 2023
2 f 1 8.25 TOKAJ Tomasz KKS Sfora Bojano 2010 U14 PM -- B.D. MAZUR Andrzej , Z/0808/23 , 2023
3 f 1 8.22 ZOŁOTAR-TRZEBIATOWSKI Igor AML Słupsk 2010 U14 PM -- WITEK Mirosław Z/11119/21 2023
4 f 1 7.72 KMIEĆ Kacper MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2010 U14 KP -- ŻYWICA Wojciech Z/13179/21 2023 LDK!
5 f 1 6.94 OKOWICKI Nikodem KL Bałtyk Koszalin 2010 U14 ZP -- PIOTROWSKA Agnieszka Z/2887/22 2023 LDK!
6 f 1 6.53 KOWALSKI Piotr Orka Iława Athletics 2010 U14 WN -- OSTANEK Aneta Z/5008/21 2023 LDK!
7 f 1 6.28 MAKAROŃSKI Franciszek UKS LA Wałcz 2011 U14 ZP -- PRENDECKA Agnieszka Z/3062/21 2023 LDK!
8 f 1 5.95 AMSZTEJN Nikodem KS Polonia Pasłęk 2010 U14 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/0397/22 2023 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 15.47 ARMSTRONG Dominik LKS Ziemi Puckiej Puck 2007 U18 PM II B.D. KOWNATKE Rafał , Z/1045/21 , 2023 LDK!
2 f 1 14.87 WAWIEROWICZ Ignacy AML Słupsk 2006 U18 PM III B.D. WITEK Mirosław , Z/2797/18 , 2023 BEZ LDK!
3 f 1 13.55 WÓJTOWICZ Bartosz KS Polonia Pasłęk 2006 U18 WN III BORYSEWICZ Piotr Z/3576/19 2023
4 f 1 13.13 ZŁOTOWSKI Szymon MLKS Nadwiślanin Chełmno 2006 U18 KP IV B.D. KENSIK Jan , Z/4966/18 , 2023 5 LDK!
5 f 1 11.59 GRZENKOWICZ Olivier LKS Ziemi Puckiej Puck 2007 U18 PM -- KOWNATKE Rafał Z/1046/21 2023
6 f 1 11.51 KRUSZYŃSKI Jakub MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U18 KP -- KENSIK Jan Z/1592/20 2023 LDK!
7 f 1 11.14 LEWANDOWSKI Łukasz MLKS Nadwiślanin Chełmno 2008 U16 KP V KENSIK Jan Z/1593/20 2023 LDK!
8 f 1 10.16 STACHEWICZ Adam UKS MOSiR Działdowo 2008 U16 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/1828/22 2023 LDK!
9 f 1 9.32 ROSANKIEWICZ Cezary NKS Nowe Miasto Lubawskie 2007 U18 WN -- B.D. Z/3918/22 2023
10 f 1 8.56 CIBA Radosław KSLZS Kruszwica 2008 U16 KP -- B.D. Z/0326/22 2023 LDK!
11 f 1 8.29 JAROSZEWSKI Jakub NKS Nowe Miasto Lubawskie 2009 U16 WN -- B.D. B.D. , Z/12169/21 , 2022 LDK!
12 f 1 8.24 ZAKRZEWSKI Wojciech GKS Start Długołęka 2009 U16 DS -- BENKOWSKA Nina CHUDA Julia , Z/3044/21 , 2023 LDK!
13 f 1 7.73 NOWAKOWSKI Michał KL Bałtyk Koszalin 2009 U16 ZP -- CZEPIEL Mateusz Z/6209/22 2023 LDK!
14 f 1 6.60 OCHOCKI Bartosz KKS Sfora Bojano 2009 U16 PM -- MAZUR Andrzej Z/3950/22 2023
Kula (6) M
1 f 1 17.14 HELMAN Mateusz LKS Ziemi Puckiej Puck 2004 U20 PM I KOWNATKE Rafał Z/5117/18 2023 4
2 f 1 12.19 KOWALSKI Wojciech KL Gdynia 2005 U20 PM IV KLIMASZEWSKI Andrzej Z/2638/21 2023
3 f 1 12.13 EWERTOWSKI Mateusz LKS Lubawa 2004 U20 WN IV KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3496/17 , 2023 BEZ LDK!
4 f 1 11.77 SANTYSIAK Konrad KSLZS Kruszwica 2005 U20 KP IV ZIELIŃSKI Sylwester Z/0673/23 2023

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 7.2355229854584 sekund