Spała 14.01.2023
Halowe mistrzostwa woj. łódzkiego U16 i ogólnopolski halowy mityng kwalifikacyjny ŁOZLA
60 m K
1 1 e 1 7.62 KRAWCZYK Aleksandra KS Warszawianka W-wa 2003 U23 MZ -- B.D. B.D. # Z/2356/18 2024  SKN   KN B  
2 2 e 1 7.69 MŁODAWSKA Karolina KKL Kielce 1996 Sen SK -- LIPIŃSKI Zdzisław B.D. Z/0840/12 2024 1  SKN   KNS  
3 3 e 1 7.76 MAJEWSKA Marika AZS-AWF Gorzów 2002 U23 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela B.D. Z/2685/16 2024 LDK!  KNF   SKN  
4 5 e 1 8.13 WIŚNIEWSKA Katarzyna LKS MOSiR Sieradz 2000 Sen LD -- CIERPLIKOWSKI Bartosz B.D. # Z/1958/17 2024
5 8 e 1 8.35 JAKŚ Małgorzata RKS Łódź 1998 Sen LD -- KOPEĆ Dominik B.D. Z/1334/14 2024
6 11 e 1 8.61 SZAFRAN Wiktoria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U23 DS -- STOLARCZYK Grzegorz B.D. Z/0730/18 2024
7 12 e 1 8.67 SIROCKA Maria KS Sprintwarsaw # 2002 U23 MZ -- MALANOWSKI Łukasz B.D. # Z/3511/22 2024
1 4 e 2 8.06 BUK Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2001 U23 DS -- B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/3394/15 , 2024
2 6 e 2 8.15 JACKIEWICZ Patrycja KS Sprinterzy.com Kraków 2001 U23 MA -- MALANOWSKI Łukasz # Z/5392/15 2023 LDK!
3 7 e 2 8.26 ILCZUK Weronika KS Lemiesz Team Warszawa 1986 Masters MZ -- LEMIESZ Aneta Z/2529/20 2023
4 9 e 2 8.40 OLCZYK Agnieszka KS Dynamic Łódź 1979 Masters LD -- GOWORSKI Tomasz Z/1590/22 2024
5 10 e 2 8.43 TOPOLEWSKA Gabriela KS Czempion Warszawa 1996 Sen MZ -- TOPOLEWSKI Maciej B.D. Z/2770/20 2024
6 13 e 2 9.27 SUCHARSKA-CZAPSKA Izabella KS Lemiesz Team Warszawa 1974 Masters MZ -- LEMIESZ Aneta Z/0353/20 2024
1 1 e 3 7.69 ZIMOLĄG Oliwia KS AZS AWF Katowice # 2005 U20 SL -- KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0457/18 2024 LDK!  KNF   SKN  
2 3 e 3 7.94 ADAMCZEWSKA Zuzanna AZS Łódź 2005 U20 LD -- BLAUSZ Henryka Z/0238/18 2024  KN B  
3 4 e 3 8.02 LITWINIEC Karolina UKS Orzełki Warszawa 2004 U20 MZ -- LDK!
4 8 e 3 8.10 LUBIATOWSKA Małgorzata AZS Łódź 2005 U20 LD -- BLAUSZ Henryka B.D. Z/0457/19 2024  KN B  
5 9 e 3 8.13 LIPIŃSKA Gabriela KKL Kielce 2005 U20 SK -- LIPIŃSKI Zdzisław Z/4905/21 2023  OSU   KN B  
6 13 e 3 8.47 PINKOSZ Julia MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1335/19 2023 LDK!
7 14 e 3 8.49 MARCINIAK Julia AZS Łódź 2004 U20 LD -- BLAUSZ Henryka B.D. Z/5319/19 2024
1 2 e 4 7.81 PIASZCZYŃSKA Ewa KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U20 WP -- WALCZAK Michał # Z/1077/18 2024 LDK!  KNF   SKN   OSU  
2 5 e 4 8.05 KOŁODZIEJCZUK Maria BKS Bydgoszcz # 2004 U20 KP -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz BAUMGART Iwona , Z/0755/19 , 2024 LDK!  SKN   OSU   KN B  
3 11 e 4 8.15 DZIADZIA Anna KS AZS AWF Katowice # 2004 U20 SL -- ŚNIEGÓRSKI Adam KOTUŁA Krzysztof B.D. , Z/3294/18 , 2024 LDK!  KN B  
4 12 e 4 8.39 ZIELIŃSKA Agnieszka MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2005 U20 LD -- B.D. WASIAK Jarosław , Z/0223/19 , 2024 LDK!
5 17 e 4 8.66 SPURTACZ Daniela KS Czempion Warszawa 2005 U20 MZ --
6 19 e 4 9.09 KLEKOWSKA Wiktoria LUKS Strzałków 2005 U20 LD -- LDK!
1 6 e 5 8.06 ŻABSKA Emilia KS AZS AWF Wrocław # 2004 U20 DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1259/18 2024 LDK!
2 7 e 5 8.08 SAMIEC-TALAR Karolina MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS -- KUCZA Roman B.D. 3 LDK!  OSU  
3 10 e 5 8.13 ZACHARZ Julia KKL Kielce 2005 U20 SK -- TIETIERIN Paweł B.D. Z/1233/20 2024 LDK!  OSU  
4 15 e 5 8.51 KWIATKOWSKA Dominika UKS LA Basket Warszawa 2005 U20 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5638/18 2024
5 16 e 5 8.55 SZMIGIEL Monika MKS Tomaszów Mazowiecki 2004 U20 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/4296/19 2023
6 18 e 5 8.84 WOŹNIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/0811/20 2024 LDK!  OSU  
7 20 e 5 9.69 OKUPNIK Zofia MKS Tomaszów Mazowiecki 2005 U20 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/12971/21 2023
1 7 e 6 8.11 PIASECKA Karolina KS Podlasie Białystok 2007 U18 PD -- PIASECKI Marcin Z/2309/21 2024 LDK!  KN B  
2 14 e 6 8.31 TRAWIŃSKA Maria UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/4356/20 2024 LDK!  OSU  
3 27 e 6 8.75 SZWEDZIK Aleksandra Athletics Team Radomsko # 2007 U18 LD -- PAŚ Mariusz Z/3282/20 2024 LDK!
4 31 e 6 8.87 BRYSZEWSKA Agnieszka UKS Dziewiątka Kutno 2007 U18 LD -- KUDŁA Jacek Z/5219/18 2024 BEZ LDK!
5 34 e 6 8.99 PISKOROWSKA Dagmara MKS MOS Wrocław 2006 U18 DS -- B.D. MIKOŁAJCZYK Wiesława ROSTEK William , Z/0438/20 , 2024 LDK!  OSU  
6 35 e 6 9.23 WIKIŃSKA Weronika UKS Dziewiątka Kutno 2006 U18 LD --
7 36 e 6 9.45 ROWIŃSKA Iga UKS Młodzik Warszawa 2007 U18 MZ -- RADKE Karol Z/3774/22 2023
1 1 e 7 7.94 MODELEWSKA Julia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U18 LD -- B.D. B.D. B.D. WASIAK Jarosław , Z/8009/21 , 2024 LDK!  KN B  
2 2 e 7 7.94 WALKÓW Bianka MKS MOS Wrocław 2007 U18 DS -- ŁOŚ Dariusz # Z/10693/21 2024  OSU  
3 8 e 7 8.14 MATECKA Natalia AZS Łódź 2007 U18 LD -- BLAUSZ Henryka Z/0838/21 2024  KN B  
4 12 e 7 8.23 OKULOWSKA Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U18 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/2426/18 2024 BEZ  KN B  
5 15 e 7 8.32 JEZIORSKA Marika MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U18 LD -- KOWALSKI Robert Z/0184/20 2024 LDK!
6 29 e 7 8.82 ZALEPIŃSKA Wiktoria UKS Lisy Zgierz 2007 U18 LD -- B.D. ZATORSKI Krzysztof , Z/8010/21 , 2024 LDK!
7 30 e 7 8.86 ŁAGODZIŃSKA Joanna UKS Lisy Zgierz 2007 U18 LD -- LISIECKI Paweł B.D. Z/1906/19 2024 LDK!
1 4 e 8 8.00 ZOCHNIAK Amelia UKS Czempion Bełchatów 2007 U18 LD -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/3464/19 , 2024 5 LDK!  SKN   OSU   KN B  
2 9 e 8 8.15 DZIURAWIEC Julia MKS Agros Chełm 2006 U18 LU -- B.D. Z/4089/20 2024
3 11 e 8 8.22 RUTOWICZ Monika UMLKS Pegaz Opoczno 2006 U18 LD -- GRABOLUS Marek Z/0413/19 2024 LDK!  OSU  
4 16 e 8 8.34 PISKOROWSKA Daria MKS MOS Wrocław 2006 U18 DS -- B.D. MIKOŁAJCZYK Wiesława ROSTEK William , Z/0440/20 , 2024 LDK!  OSU  
5 23 e 8 8.64 WIŚNIEWSKA Zuzanna UKS Dziewiątka Kutno 2007 U18 LD -- KUDŁA Jacek Z/5394/19 2024 LDK!
6 25 e 8 8.68 CHALABA Julia UKS Orzełki Warszawa 2006 U18 MZ -- BOGUCKI Michał Z/0680/22 2024 LDK!
7 32 e 8 8.88 SOBCZYŃSKA Marta AZS Łódź 2006 U18 LD -- LDK!
8 37 e 8 9.61 SZYMAŃCZYK Anna MKS Tomaszów Mazowiecki 2007 U18 LD -- B.D. Z/5531/22 2023
1 3 e 9 7.98 DOMAGAŁA Małgorzata UKS Czempion Bełchatów 2007 U18 LD -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz Z/3465/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 10 e 9 8.19 GŁUCH Zofia AZS Łódź 2007 U18 LD -- BLAUSZ Henryka Z/0830/21 2024  KN B  
3 13 e 9 8.25 OLCZYK Anna UKS Czempion Bełchatów 2007 U18 LD -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/3462/19 , 2024 5 LDK!  KNF   OSU  
4 17 e 9 8.38 CHOIŃSKA Antonina MKS MOS Wrocław 2007 U18 DS -- ROSTEK William Z/0442/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 20 e 9 8.49 ATTALIOTI Sofia LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U18 WP -- LDK!  OSU  
6 22 e 9 8.52 ŁAGODZIŃSKA Zuzanna UKS Lisy Zgierz 2007 U18 LD -- LISIECKI Paweł B.D. Z/1907/19 2024 LDK!
7 26 e 9 8.68 WIŚNIEWSKA Julia AZS Łódź 2006 U18 LD --
8 33 e 9 8.89 MILEWSKA Klara KKL Kielce 2007 U18 SK -- TIETIERIN Paweł Z/0480/21 2024 LDK!  OSU  
1 5 e 10 8.01 HABROWICZ Ewa RK Athletics Warszawa 2007 U18 MZ -- STELMASZCZYK Joanna Z/3258/21 2024  KN B  
2 6 e 10 8.07 KADYŁO Zofia WLKS Wrocław # 2006 U18 DS -- HONDOWSKA Aneta KOBIAŁKA Kamil , Z/0268/19 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 18 e 10 8.39 ANGLART Julianna UKS Młodzik Warszawa # 2006 U18 MZ -- RADKE Karol Z/4297/19 2024
5 19 e 10 8.48 GIBAS Wiktoria UKS Orzełki Warszawa 2007 U18 MZ -- BOGUCKI Michał Z/3917/19 2024 LDK!
6 21 e 10 8.49 HYLLUS Julia RK Athletics Warszawa 2006 U18 MZ -- STELMASZCZYK Joanna Z/12621/21 2024
7 24 e 10 8.68 WOJCIECHOWSKA Kalina KKL Kielce 2006 U18 SK -- TIETIERIN Paweł Z/0484/21 2024 LDK!  OSU  
8 28 e 10 8.76 LEWANDOWSKA Karolina UKS Młodzik Warszawa 2006 U18 MZ -- RADKE Karol RADKE Karol Z/0866/22 2024 LDK!
1 5 e 11 8.49 WRÓBLEWSKA Aleksandra MUKS Park Zduńska Wola 2009 U16 LD -- SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Maciej # , Z/0545/21 , 2024 LDK!  OSU  
2 7 e 11 8.55 KĘSICKA Natalia BKL Bełchatów # 2009 U16 LD -- MANTYK Łukasz Z/4480/23 2024 LDK!  OSU  
3 8 e 11 8.55 GAĆ Maja RKS Łódź 2009 U16 LD -- KOPEĆ Dominik Z/0548/23 2024
4 14 e 11 8.95 KORWEK Lena UKS Vis Skierniewice 2009 U16 LD -- KORWEK Joanna Z/3812/19 2024 LDK!
5 20 e 11 9.41 SZYMAŃSKA Oliwia MKS Tomaszów Mazowiecki 2009 U16 LD -- B.D. Z/0601/23 2023
6 22 e 11 9.56 FRÓG Anna RKS Łódź 2008 U16 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/0647/22 2024
7 23 e 11 9.70 GÓRA Wiktoria LKS MOSiR Sieradz 2009 U16 LD -- GABRYSIAK Marcin # Z/5223/22 2024 LDK!
1 4 e 12 8.45 KACZMAREK Maja LKS MOSiR Sieradz 2009 U16 LD -- KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra , Z/1981/21 , 2024 LDK!
2 9 e 12 8.71 DANYLENKO Veronika RKS Łódź 2009 U16 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/0877/23 2024
3 11 e 12 8.83 PŁACZEK Agnieszka MUKS Park Zduńska Wola 2009 U16 LD -- SZEWCZYK Maciej # Z/0757/22 2024  OSU  
4 17 e 12 9.17 PRYK Natalia UKS Jedynka Łowicz 2009 U16 LD -- KRET Waldemar # Z/1430/21 2024
5 24 e 12 9.74 ABRATKIEWICZ Nikola MKS Tomaszów Mazowiecki 2009 U16 LD -- B.D. Z/0173/23 2023
1 2 e 13 8.08 PIĄTKOWSKA Hanna LKS MOSiR Sieradz 2008 U16 LD -- B.D. GABRYSIAK Marcin , Z/1978/21 , 2024 LDK!
2 6 e 13 8.53 SZULC Natalia RKS Łódź 2008 U16 LD -- KOPEĆ Dominik Z/5660/22 2024 LDK!
3 10 e 13 8.80 KOZAKIEWICZ Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD -- LDK!
4 16 e 13 9.12 MAZUR Marta RKS Łódź 2008 U16 LD -- KOWALCZYK Katarzyna KOPEĆ Dominik # , Z/3010/21 , 2024 LDK!
5 19 e 13 9.37 HUMENIUK Marlena UKS Dziewiątka Kutno 2009 U16 LD -- KUDŁA Jacek Z/0615/21 2024 LDK!
6 21 e 13 9.52 GALUS Nikola MUKS Park Zduńska Wola 2008 U16 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/0758/22 2023
1 1 e 14 8.07 MORAWIEC Alicja BKL Bełchatów 2009 U16 LD -- MORAWIEC Agnieszka MANTYK Łukasz # , Z/4339/19 , 2024 BEZ LDK!  OSU  
2 3 e 14 8.32 NIEZGODA Iga LUKS Boguszyce 2009 U16 LD -- SUPEŁ Dorota Z/0486/20 2024 LDK!
3 12 e 14 8.86 BASIAK Emilia MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD -- KOWALSKI Robert Z/0169/23 2024 LDK!
4 13 e 14 8.91 WOJCIECHOWSKA Patrycja UKS Dziewiątka Kutno 2009 U16 LD -- KUDŁA Jacek Z/3178/22 2024 LDK!
5 15 e 14 9.11 GIŁKA Hanna UKS Vis Skierniewice 2009 U16 LD -- KORWEK Joanna Z/9752/21 2024 LDK!
6 18 e 14 9.18 MASTALSKA Martyna LUKS Strzałków 2009 U16 LD -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/5198/22 2024 LDK!
1 1 e 15 8.10 WARECKA Gabriela KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ -- RZEPKA Marek Z/3192/21 2024 LDK!
2 5 e 15 8.60 GOGÓŁ Julia MKS Żak Biała Podlaska 2008 U16 LU -- B.D. Z/0722/23 2024 LDK!
3 8 e 15 8.77 WARECKA Ewa KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ -- RZEPKA Marek Z/3193/21 2024 LDK!
4 9 e 15 8.81 NIEGOWSKA Kinga KS Podlasie Białystok 2009 U16 PD -- PIASECKI Marcin Z/2345/22 2024 LDK!
5 12 e 15 8.91 SZYMIEL Aleksandra KS Podlasie Białystok 2008 U16 PD -- PIASECKI Marcin Z/1596/22 2024 LDK!
6 13 e 15 8.98 WOŁOSZCZUK Maja WKS Śląsk Wrocław 2009 U16 DS -- SIERADZKI Andrzej # Z/0830/23 2024 LDK!
7 15 e 15 9.06 RATAJCZAK Natalia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2009 U16 DS -- MAKUCH Beata Z/2701/22 2024
8 18 e 15 9.38 URBAŃSKA Julia AKL Ursynów Warszawa # 2009 U16 MZ -- LEMIESZEWSKA Marta Z/0175/24 2024
1 2 e 16 8.47 PAWLAK Adrianna UKS LA Basket Warszawa 2008 U16 MZ -- BOROŃ Adam # Z/5561/22 2024 LDK!
2 7 e 16 8.76 TYMOSZCZUK Maja KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0908/21 2024 LDK!
3 11 e 16 8.89 DENEKA Hanna UKS LA Basket Warszawa # 2008 U16 MZ -- BOROŃ Adam Z/3505/22 2024 LDK!
4 14 e 16 9.02 GRZYB Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2009 U16 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/1012/20 2024 LDK!
5 17 e 16 9.37 DĄBROWSKA Aleksandra KS Podlasie Białystok 2008 U16 PD -- LDK!
1 3 e 17 8.53 BEREZOWSKA Ida MKS MOS Wrocław 2009 U16 DS -- SZOMBURG Tomasz Z/5240/22 2024 LDK!
2 4 e 17 8.55 PETRALLIS Aleksandra AKL Ursynów Warszawa # 2009 U16 MZ -- B.D. # Z/5369/24 2024
3 6 e 17 8.65 KLEPACZ Katarzyna MKS MOS Wrocław 2008 U16 DS -- ROSTEK William # Z/0149/22 2024 LDK!  OSU  
4 10 e 17 8.82 SZCZEPAŃSKA Julia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2008 U16 DS --
5 16 e 17 9.18 NOWAK Natalia AKL Ursynów Warszawa # 2009 U16 MZ -- LEMIESZEWSKA Marta Z/0173/24 2024
6 19 e 17 9.49 SZAFRAN Karolina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2009 U16 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/0726/23 2024 LDK!
1 1 e 18 8.47 CYGULSKA Joanna MKS Aleksandrów Łódzki 2010 U14 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/13236/21 2024 LDK!
2 3 e 18 8.72 ŚWISTOWSKA Elena UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2011 U14 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/1150/22 2024 LDK!
3 15 e 18 9.16 GAGIS Maja UKS Lisy Zgierz 2010 U14 LD -- LISIECKI Paweł # Z/8011/21 2024 LDK!
4 17 e 18 9.19 OBIELSKA Marta UKS Dziewiątka Kutno 2011 U14 LD -- KUDŁA Jacek # Z/3169/22 2024 LDK!
5 18 e 18 9.21 GENS Blanka UKS Dziewiątka Kutno 2010 U14 LD -- LIPIEC Sebastian Z/0658/22 2024 LDK!
6 24 e 18 9.41 BOGACKA Paulina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2011 U14 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/2974/22 2024 LDK!
1 6 e 19 8.89 DŁUTOWSKA Anna KS AZS AWF Warszawa 2010 U14 MZ -- OBŁĘKOWSKI Maksymilian # Z/4061/21 2024 LDK!
2 12 e 19 9.05 KOBIERSKA Nina LUKS Boguszyce 2011 U14 LD -- SUPEŁ Dorota Z/0556/22 2023
3 13 e 19 9.09 MIAZEK Kaja MKS Aleksandrów Łódzki 2010 U14 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/5642/22 2024
4 16 e 19 9.18 JASIŃSKA Paulina BKL Bełchatów 2011 U14 LD -- MORAWIEC Agnieszka Z/0523/23 2024 LDK!
5 19 e 19 9.24 ZIĘBA Nikola LKS Omega Kleszczów 2010 U14 LD -- URBANIAK Mateusz Z/0506/23 2024
6 21 e 19 9.30 SZPACZEK Anna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2011 U14 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/6044/22 2024 LDK!
7 44 e 19 10.33 BARTOCHA Helena UKS Lisy Zgierz 2013 U12 LD --
1 9 e 20 8.96 PATEK Alicja UKS Czempion Bełchatów 2012 U12 LD -- RYBARCZYK Dariusz # Z/1099/22 2024 LDK!
2 20 e 20 9.26 RUNOWSKA Antonina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2010 U14 DS -- MAKUCH Beata Z/3797/21 2024
3 25 e 20 9.43 SZCZEPANIK Liliana UMLKS START Wieruszów 2010 U14 LD -- URBANIAK Jarosław Z/3036/21 2024 LDK!
4 45 e 20 10.37 PIEKARZ Natalia WKS Śląsk Wrocław 2011 U14 DS --
5 50 e 20 11.35 GRABOWSKA Aleksandra UKS Lisy Zgierz 2013 U12 LD -- LISIECKI Paweł Z/0529/23 2024
6 52 e 20 13.16 PROCHERA Katarzyna MKS MOS Wrocław 2010 U14 DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/5644/22 2024 LDK!
1 8 e 21 8.94 PIEKUT Aleksandra LUKS Boguszyce 2010 U14 LD -- SUPEŁ Dorota Z/0358/20 2024
2 10 e 21 8.98 KAŹMIERCZAK Lilianna UKS Lisy Zgierz 2010 U14 LD -- LISIECKI Paweł Z/1962/21 2024 LDK!
3 29 e 21 9.62 LANGOWSKA Julia BKL Bełchatów 2011 U14 LD -- MORAWIEC Agnieszka Z/13286/21 2024 LDK!
4 33 e 21 9.68 MARCINIAK Oliwia WKS Śląsk Wrocław 2010 U14 DS -- KRAWCZUK Łukasz Z/0831/23 2024
5 47 e 21 10.77 GRABOWSKA Gabriela UKS Lisy Zgierz 2012 U12 LD -- LISIECKI Paweł Z/0530/23 2024
6 48 e 21 10.96 PLUTA Anna UMLKS START Wieruszów 2010 U14 LD -- LDK!
1 5 e 22 8.83 GAGIS Lena UKS Lisy Zgierz 2010 U14 LD -- LISIECKI Paweł # Z/8012/21 2024 LDK!
2 14 e 22 9.15 STASZEWSKA Tola UKS Czempion Bełchatów 2012 U12 LD -- RYBARCZYK Dariusz # Z/1234/22 2024 LDK!
3 23 e 22 9.41 KOCIK Kornelia LUKS Boguszyce 2010 U14 LD -- SUPEŁ Dorota Z/1037/21 2024
4 30 e 22 9.65 JURA Maja LKS Zuza Running Team Opoczno 2012 U12 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/4254/21 2024 LDK!
5 35 e 22 9.77 JĘDRZEJAK Nadia WKS Śląsk Wrocław 2011 U14 DS -- KRAWCZUK Łukasz Z/0819/23 2024
6 36 e 22 9.79 PSKIT Magdalena MKS Aleksandrów Łódzki # 2011 U14 LD -- KARASIAK Roman Z/0860/24 2024
1 11 e 23 9.00 SUSMĘD Natalia LKS Omega Kleszczów 2010 U14 LD -- URBANIAK Mateusz Z/0528/21 2024
2 27 e 23 9.55 GÓRA Wiktoria WKS Śląsk Wrocław 2011 U14 DS -- KRAWCZUK Łukasz Z/0821/23 2024
3 28 e 23 9.61 SZAFRAŃSKA Lena UKS Dziewiątka Kutno 2011 U14 LD -- LDK!
4 32 e 23 9.67 BACZYŃSKA Anita UKS Lisy Zgierz 2010 U14 LD -- LISIECKI Paweł Z/0526/23 2024
5 37 e 23 9.82 TATARA Lena MKS Tomaszów Mazowiecki 2011 U14 LD -- B.D. Z/0604/23 2023
6 42 e 23 10.13 CHABIŃSKA Alicja BKL Bełchatów 2012 U12 LD -- LDK!
7 43 e 23 10.26 DZIANACH Zuzanna LKS Zuza Running Team Opoczno 2012 U12 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/2491/22 2024 LDK!
1 7 e 24 8.91 MARUNOWSKA Blanka UKS Lisy Zgierz 2010 U14 LD -- LISIECKI Paweł Z/3358/20 2024 LDK!
2 26 e 24 9.48 GĘBICZ Aleksandra LKS Omega Kleszczów 2011 U14 LD -- URBANIAK Mateusz Z/3157/22 2024
3 31 e 24 9.66 PIETRUCHA Julia LKS Omega Kleszczów # 2010 U14 LD -- URBANIAK Mateusz Z/7600/23 2024 LDK!
4 39 e 24 9.99 SZPRUCH Nell UKS Lisy Zgierz 2013 U12 LD -- LISIECKI Paweł Z/1968/21 2024 LDK!
5 40 e 24 10.07 BOGACKA Karolina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2010 U14 DS --
6 49 e 24 11.03 KAMIŃSKA Łucja UKS Melo Błonie # 2011 U14 MZ -- GAWRYJOŁEK Sławomir # Z/3893/24 2024
7 51 e 24 11.50 SZCZEPAŃSKA Joanna MKS Tomaszów Mazowiecki 2012 U12 LD -- B.D. Z/0605/23 2023
1 2 e 25 8.56 KRAWIEC Barbara UKS Vis Skierniewice 2011 U14 LD -- KORWEK Joanna B.D. # Z/0690/23 2024 LDK!
2 4 e 25 8.75 JASIŃSKA Aleksandra BKL Bełchatów 2010 U14 LD -- MANTYK Łukasz # Z/3280/20 2024 LDK!
3 22 e 25 9.32 KOWALIK Iga UKS Dziewiątka Kutno 2010 U14 LD -- LIPIEC Sebastian Z/0906/22 2024 LDK!
4 34 e 25 9.70 SZCZEPAŃSKA Katarzyna MKS Tomaszów Mazowiecki 2010 U14 LD -- B.D. Z/0602/23 2024
5 38 e 25 9.90 ABRAMCZYK Hanna UKS Lisy Zgierz 2011 U14 LD --
6 41 e 25 10.11 CHABIŃSKA Łucja BKL Bełchatów 2012 U12 LD -- MORAWIEC Agnieszka Z/0518/23 2024 LDK!
7 46 e 25 10.52 PACZEŚNIAK Zuzanna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2010 U14 DS -- MAKUCH Beata Z/3796/21 2024
1 1 f 1 7.64 KRAWCZYK Aleksandra KS Warszawianka W-wa 2003 U23 MZ -- B.D. B.D. # Z/2356/18 2024  SKN   KN B  
2 2 f 1 7.72 MAJEWSKA Marika AZS-AWF Gorzów 2002 U23 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela B.D. Z/2685/16 2024 LDK!  KNF   SKN  
3 3 f 1 8.11 BUK Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2001 U23 DS -- B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/3394/15 , 2024
4 4 f 1 8.15 WIŚNIEWSKA Katarzyna LKS MOSiR Sieradz 2000 Sen LD -- CIERPLIKOWSKI Bartosz B.D. # Z/1958/17 2024
5 5 f 1 8.20 JACKIEWICZ Patrycja KS Sprinterzy.com Kraków 2001 U23 MA -- MALANOWSKI Łukasz # Z/5392/15 2023 LDK!
6 6 f 1 8.28 ILCZUK Weronika KS Lemiesz Team Warszawa 1986 Masters MZ -- LEMIESZ Aneta Z/2529/20 2023
7 7 f 1 8.33 JAKŚ Małgorzata RKS Łódź 1998 Sen LD -- KOPEĆ Dominik B.D. Z/1334/14 2024
1 1 f 2 7.60 ZIMOLĄG Oliwia KS AZS AWF Katowice # 2005 U20 SL -- KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0457/18 2024 LDK!  KNF   SKN  
2 2 f 2 7.75 PIASZCZYŃSKA Ewa KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U20 WP -- WALCZAK Michał # Z/1077/18 2024 LDK!  KNF   SKN   OSU  
3 3 f 2 7.94 ADAMCZEWSKA Zuzanna AZS Łódź 2005 U20 LD -- BLAUSZ Henryka Z/0238/18 2024  KN B  
4 4 f 2 8.00 LITWINIEC Karolina UKS Orzełki Warszawa 2004 U20 MZ -- LDK!
5 5 f 2 8.06 ŻABSKA Emilia KS AZS AWF Wrocław # 2004 U20 DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1259/18 2024 LDK!
6 6 f 2 8.09 LUBIATOWSKA Małgorzata AZS Łódź 2005 U20 LD -- BLAUSZ Henryka B.D. Z/0457/19 2024  KN B  
7 7 f 2 8.11 SAMIEC-TALAR Karolina MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS -- KUCZA Roman B.D. 3 LDK!  OSU  
1 1 f 3 7.90 DOMAGAŁA Małgorzata UKS Czempion Bełchatów 2007 U18 LD -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz Z/3465/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 2 f 3 7.97 MODELEWSKA Julia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U18 LD -- B.D. B.D. B.D. WASIAK Jarosław , Z/8009/21 , 2024 LDK!  KN B  
3 3 f 3 8.00 HABROWICZ Ewa RK Athletics Warszawa 2007 U18 MZ -- STELMASZCZYK Joanna Z/3258/21 2024  KN B  
4 4 f 3 8.02 WALKÓW Bianka MKS MOS Wrocław 2007 U18 DS -- ŁOŚ Dariusz # Z/10693/21 2024  OSU  
5 5 f 3 8.05 KADYŁO Zofia WLKS Wrocław # 2006 U18 DS -- HONDOWSKA Aneta KOBIAŁKA Kamil , Z/0268/19 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
6 6 f 3 8.12 MATECKA Natalia AZS Łódź 2007 U18 LD -- BLAUSZ Henryka Z/0838/21 2024  KN B  
7 7 f 3 8.23 PIASECKA Karolina KS Podlasie Białystok 2007 U18 PD -- PIASECKI Marcin Z/2309/21 2024 LDK!  KN B  
1 1 f 4 7.94 PIĄTKOWSKA Hanna LKS MOSiR Sieradz 2008 U16 LD -- B.D. GABRYSIAK Marcin , Z/1978/21 , 2024 LDK!
2 2 f 4 8.17 MORAWIEC Alicja BKL Bełchatów 2009 U16 LD -- MORAWIEC Agnieszka MANTYK Łukasz # , Z/4339/19 , 2024 BEZ LDK!  OSU  
3 3 f 4 8.29 NIEZGODA Iga LUKS Boguszyce 2009 U16 LD -- SUPEŁ Dorota Z/0486/20 2024 LDK!
4 4 f 4 8.38 KACZMAREK Maja LKS MOSiR Sieradz 2009 U16 LD -- KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra , Z/1981/21 , 2024 LDK!
5 5 f 4 8.48 SZULC Natalia RKS Łódź 2008 U16 LD -- KOPEĆ Dominik Z/5660/22 2024 LDK!
6 6 f 4 8.53 WRÓBLEWSKA Aleksandra MUKS Park Zduńska Wola 2009 U16 LD -- SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Maciej # , Z/0545/21 , 2024 LDK!  OSU  
7 7 f 4 8.55 GAĆ Maja RKS Łódź 2009 U16 LD -- KOPEĆ Dominik Z/0548/23 2024
8 8 f 4 8.58 KĘSICKA Natalia BKL Bełchatów # 2009 U16 LD -- MANTYK Łukasz Z/4480/23 2024 LDK!  OSU  
1 1 f 5 8.08 WARECKA Gabriela KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ -- RZEPKA Marek Z/3192/21 2024 LDK!
2 2 f 5 8.50 BEREZOWSKA Ida MKS MOS Wrocław 2009 U16 DS -- SZOMBURG Tomasz Z/5240/22 2024 LDK!
3 3 f 5 8.54 PETRALLIS Aleksandra AKL Ursynów Warszawa # 2009 U16 MZ -- B.D. # Z/5369/24 2024
4 4 f 5 8.55 KLEPACZ Katarzyna MKS MOS Wrocław 2008 U16 DS -- ROSTEK William # Z/0149/22 2024 LDK!  OSU  
5 5 f 5 8.68 GOGÓŁ Julia MKS Żak Biała Podlaska 2008 U16 LU -- B.D. Z/0722/23 2024 LDK!
6 6 f 5 8.75 TYMOSZCZUK Maja KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0908/21 2024 LDK!
7 7 f 5 9.05 WARECKA Ewa KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ -- RZEPKA Marek Z/3193/21 2024 LDK!
8 8 f 5 9.20 NIEGOWSKA Kinga KS Podlasie Białystok 2009 U16 PD -- PIASECKI Marcin Z/2345/22 2024 LDK!
1 1 f 6 8.49 CYGULSKA Joanna MKS Aleksandrów Łódzki 2010 U14 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/13236/21 2024 LDK!
2 2 f 6 8.58 KRAWIEC Barbara UKS Vis Skierniewice 2011 U14 LD -- KORWEK Joanna B.D. # Z/0690/23 2024 LDK!
3 3 f 6 8.67 ŚWISTOWSKA Elena UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2011 U14 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/1150/22 2024 LDK!
4 4 f 6 8.77 MARUNOWSKA Blanka UKS Lisy Zgierz 2010 U14 LD -- LISIECKI Paweł Z/3358/20 2024 LDK!
5 5 f 6 8.78 JASIŃSKA Aleksandra BKL Bełchatów 2010 U14 LD -- MANTYK Łukasz # Z/3280/20 2024 LDK!
6 6 f 6 8.86 GAGIS Lena UKS Lisy Zgierz 2010 U14 LD -- LISIECKI Paweł # Z/8012/21 2024 LDK!
7 7 f 6 8.88 DŁUTOWSKA Anna KS AZS AWF Warszawa 2010 U14 MZ -- OBŁĘKOWSKI Maksymilian # Z/4061/21 2024 LDK!
8 8 f 6 8.96 PIEKUT Aleksandra LUKS Boguszyce 2010 U14 LD -- SUPEŁ Dorota Z/0358/20 2024
200 m K
1 2 s 1 25.66 KORCZUK Natalia KS AZS AWF Wrocław 1998 Sen DS II SKRZYPACZ Adrian B.D. Z/1634/14 2024
2 3 s 1 25.68 ADAMCZEWSKA Zuzanna AZS Łódź 2005 U20 LD II BLAUSZ Henryka Z/0238/18 2024  KN B  
3 4 s 1 25.77 CIESIELSKA Anna KS Sprintwarsaw # 1997 Sen MZ II MALANOWSKI Łukasz # Z/1639/13 2024 LDK!
1 5 s 2 25.93 KOŁODZIEJCZUK Maria BKS Bydgoszcz # 2004 U20 KP II RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz BAUMGART Iwona , Z/0755/19 , 2024 LDK!  SKN   OSU   KN B  
2 6 s 2 26.20 GROT Aneta RKS Łódź 1979 Masters LD II GOWORSKI Tomasz GOWORSKI Tomasz , Z/3027/16 , 2024 3
3 11 s 2 26.90 BUK Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2001 U23 DS III B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/3394/15 , 2024
1 1 s 3 25.40 PIASZCZYŃSKA Ewa KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U20 WP II WALCZAK Michał # Z/1077/18 2024 LDK!  KNF   SKN   OSU  
2 18 s 3 27.19 ŻABSKA Emilia KS AZS AWF Wrocław # 2004 U20 DS III SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1259/18 2024 LDK!
3 23 s 3 27.48 TOPOLEWSKA Gabriela KS Czempion Warszawa 1996 Sen MZ -- TOPOLEWSKI Maciej B.D. Z/2770/20 2024
4 27 s 3 27.64 NOWAK Aleksandra RKS Łódź 2001 U23 LD -- B.D.
1 8 s 4 26.70 BARANOWSKA Nela KS AZS AWF Wrocław 2006 U18 DS III SKRZYPACZ Adrian Z/1338/21 2024  KN B  
2 12 s 4 26.93 ZACHARZ Julia KKL Kielce 2005 U20 SK III TIETIERIN Paweł B.D. Z/1233/20 2024 LDK!  OSU  
3 43 s 4 28.63 LITWINIEC Karolina UKS Orzełki Warszawa 2004 U20 MZ -- LDK!
  s 4 DQ LUBIATOWSKA Małgorzata AZS Łódź 2005 U20 LD -- BLAUSZ Henryka B.D. Z/0457/19 2024  KN B  
1 24 s 5 27.52 JANIK Michalina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2000 Sen DS -- B.D.
2 25 s 5 27.56 JAGIEŁŁO Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ IV ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5442/18 2023 LDK!  SKN   KN B  
3 28 s 5 27.65 CHOIŃSKA Antonina MKS MOS Wrocław 2007 U18 DS IV ROSTEK William Z/0442/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 32 s 5 27.89 MARCINIAK Julia AZS Łódź 2004 U20 LD IV BLAUSZ Henryka B.D. Z/5319/19 2024
1 15 s 6 27.05 TRAWIŃSKA Maria UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ III BOROŃ Adam Z/4356/20 2024 LDK!  OSU  
2 26 s 6 27.61 KWIATKOWSKA Dominika UKS LA Basket Warszawa 2005 U20 MZ IV ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5638/18 2024
3 33 s 6 27.91 JACKIEWICZ Patrycja KS Sprinterzy.com Kraków 2001 U23 MA -- MALANOWSKI Łukasz # Z/5392/15 2023 LDK!
  s 6 DNF SAMIEC-TALAR Karolina MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS -- KUCZA Roman B.D. 3 LDK!  OSU  
1 17 s 7 27.12 MATECKA Natalia AZS Łódź 2007 U18 LD III BLAUSZ Henryka Z/0838/21 2024  KN B  
2 21 s 7 27.40 CZACHOROWSKA Antonina MUKS Park Zduńska Wola 2008 U16 LD IV SZEWCZYK Tomasz Z/0529/21 2024 LDK!  OSU  
3 22 s 7 27.45 PAWLAK Adrianna UKS LA Basket Warszawa 2008 U16 MZ IV BOROŃ Adam # Z/5561/22 2024 LDK!
4 63 s 7 29.84 TYMOSZCZUK Maja KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ V OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0908/21 2024 LDK!
1 9 s 8 26.82 HABROWICZ Ewa RK Athletics Warszawa 2007 U18 MZ III STELMASZCZYK Joanna Z/3258/21 2024  KN B  
2 16 s 8 27.11 KADYŁO Zofia WLKS Wrocław # 2006 U18 DS III HONDOWSKA Aneta KOBIAŁKA Kamil , Z/0268/19 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 20 s 8 27.29 ADAMCZYK Anna KS AZS AWF Wrocław 2004 U20 DS III SKRZYPACZ Adrian B.D. Z/0661/20 2024
1 30 s 9 27.77 NIEZGODA Iga LUKS Boguszyce 2009 U16 LD IV SUPEŁ Dorota Z/0486/20 2024 LDK!
2 35 s 9 28.04 JEZIORSKA Marika MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U18 LD IV KOWALSKI Robert Z/0184/20 2024 LDK!
3 44 s 9 28.64 TRAUTMAN Karolina KS Sprintwarsaw # 2004 U20 MZ -- MALANOWSKI Łukasz # Z/0782/19 2024
4 53 s 9 29.29 HAŁADAJ Barbara LKS Omega Kleszczów # 2007 U18 LD -- RYBARCZYK Dariusz BEDNARSKI Tomasz # , Z/3461/19 , 2024 LDK!  OSU  
1 38 s 10 28.14 DEFRATYKA Małgorzata KS Sprintwarsaw # 1999 Sen MZ -- MALANOWSKI Łukasz # Z/5522/22 2024
2 55 s 10 29.30 SZAFRAN Wiktoria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U23 DS -- STOLARCZYK Grzegorz B.D. Z/0730/18 2024
3 60 s 10 29.70 SZYDŁOWSKA Vanessa KS AZS AWF Wrocław 2005 U20 DS --
1 36 s 11 28.04 ANGLART Julianna UKS Młodzik Warszawa # 2006 U18 MZ IV RADKE Karol Z/4297/19 2024
2 39 s 11 28.22 WIŚNIEWSKA Julia AZS Łódź 2006 U18 LD IV
3 59 s 11 29.63 KLEPACZ Katarzyna MKS MOS Wrocław 2008 U16 DS V ROSTEK William # Z/0149/22 2024 LDK!  OSU  
4 77 s 11 30.28 OWCZAREK Lena UKS Czempion Bełchatów 2010 U14 LD -- RYBARCZYK Dariusz Z/7880/21 2024 LDK!
1 31 s 12 27.79 PISKOROWSKA Daria MKS MOS Wrocław 2006 U18 DS IV B.D. MIKOŁAJCZYK Wiesława ROSTEK William , Z/0440/20 , 2024 LDK!  OSU  
2 37 s 12 28.14 JAKUBIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2007 U18 MZ IV BOROŃ Adam # Z/2600/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 66 s 12 29.88 SKUPIŃSKA Maria RKS Łódź 2007 U18 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0275/21 2024
  s 12 DQ CHALABA Julia UKS Orzełki Warszawa 2006 U18 MZ -- BOGUCKI Michał Z/0680/22 2024 LDK!
1 40 s 13 28.45 SOBCZYŃSKA Marta AZS Łódź 2006 U18 LD IV LDK!
2 61 s 13 29.72 ŁAGODZIŃSKA Zuzanna UKS Lisy Zgierz 2007 U18 LD -- LISIECKI Paweł B.D. Z/1907/19 2024 LDK!
3 68 s 13 29.98 POCIEJEWSKA Maja RK Athletics Warszawa 2010 U14 MZ V RACZYŁO Damian Z/2067/20 2024
4 73 s 13 30.11 GAGIS Lena UKS Lisy Zgierz 2010 U14 LD V LISIECKI Paweł # Z/8012/21 2024 LDK!
1 49 s 14 29.01 MARUNOWSKA Blanka UKS Lisy Zgierz 2010 U14 LD V LISIECKI Paweł Z/3358/20 2024 LDK!
2 67 s 14 29.90 DANYLENKO Veronika RKS Łódź 2009 U16 LD V SZABLEWSKI Tadeusz Z/0877/23 2024
3 83 s 14 30.64 SUSMĘD Natalia LKS Omega Kleszczów 2010 U14 LD -- URBANIAK Mateusz Z/0528/21 2024
4 93 s 14 31.54 SUCHARSKA-CZAPSKA Izabella KS Lemiesz Team Warszawa 1974 Masters MZ -- LEMIESZ Aneta Z/0353/20 2024
1 47 s 15 28.95 ZALEPIŃSKA Wiktoria UKS Lisy Zgierz 2007 U18 LD -- B.D. ZATORSKI Krzysztof , Z/8010/21 , 2024 LDK!
2 104 s 15 33.95 KSIĘŻUK Nel UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2011 U14 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/1152/22 2024 LDK!
  s 15 DQ HYLLUS Julia RK Athletics Warszawa 2006 U18 MZ -- STELMASZCZYK Joanna Z/12621/21 2024
1 10 s 16 26.87 MODELEWSKA Julia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U18 LD III B.D. B.D. B.D. WASIAK Jarosław , Z/8009/21 , 2024 LDK!  KN B  
2 51 s 16 29.25 ZIELIŃSKA Agnieszka MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2005 U20 LD -- B.D. WASIAK Jarosław , Z/0223/19 , 2024 LDK!
3 62 s 16 29.75 GÓRNY Adrianna BKL Bełchatów 2009 U16 LD V MANTYK Łukasz Z/3279/20 2024 LDK!  OSU  
4 92 s 16 31.54 GAGIS Maja UKS Lisy Zgierz 2010 U14 LD -- LISIECKI Paweł # Z/8011/21 2024 LDK!
1 81 s 17 30.49 KAŹMIERCZAK Lilianna UKS Lisy Zgierz 2010 U14 LD -- LISIECKI Paweł Z/1962/21 2024 LDK!
2 86 s 17 31.14 ZIĘBA Nikola LKS Omega Kleszczów 2010 U14 LD -- URBANIAK Mateusz Z/0506/23 2024
3 87 s 17 31.16 KOCZUR Emma RK Athletics Warszawa 2011 U14 MZ -- RACZYŁO Damian Z/4105/21 2024
4 89 s 17 31.31 MAZUR Marta RKS Łódź 2008 U16 LD -- KOWALCZYK Katarzyna KOPEĆ Dominik # , Z/3010/21 , 2024 LDK!
1 34 s 18 27.91 SALA Emilia KS AZS AWF Wrocław # 2002 U23 DS -- SKRZYPACZ Adrian B.D. Z/1543/16 2024 LDK!
2 52 s 18 29.26 SIROCKA Maria KS Sprintwarsaw # 2002 U23 MZ -- MALANOWSKI Łukasz B.D. # Z/3511/22 2024
3 75 s 18 30.14 PISKOROWSKA Dagmara MKS MOS Wrocław 2006 U18 DS -- B.D. MIKOŁAJCZYK Wiesława ROSTEK William , Z/0438/20 , 2024 LDK!  OSU  
4 97 s 18 31.95 GWIZDAŁA Martyna RKS Łódź 2008 U16 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/0650/22 2024
1 29 s 19 27.70 GRACZ Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 2005 U20 OP IV PATERAK Mateusz PIERÓG Paweł , Z/1401/18 , 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
2 45 s 19 28.70 VYNYCHENKO Daryna AZS Łódź 2005 U20 LD --
3 82 s 19 30.63 STANISŁAWEK Weronika RLTL Optima Radom 2005 U20 MZ --
4 99 s 19 32.37 FRÓG Anna RKS Łódź 2008 U16 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/0647/22 2024
1 65 s 20 29.85 WOJCIECHOWSKA Kalina KKL Kielce 2006 U18 SK -- TIETIERIN Paweł Z/0484/21 2024 LDK!  OSU  
2 90 s 20 31.35 STRUŻYŃSKA Aleksandra Akademia Sportu Otwock 2006 U18 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/4020/21 2024 LDK!
1 58 s 21 29.60 ARKUSZEWSKA Julia UKS Młodzik Warszawa 2006 U18 MZ -- RADKE Karol Z/4223/18 2024 LDK!
2 69 s 21 29.99 PURGAŁ Matylda LUKS Strzałków 2007 U18 LD -- MOUELHI Abdessatar Z/3200/19 2023 LDK!
3 91 s 21 31.44 AKONOM Natalia MKS Pogoń Siedlce 2007 U18 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz # Z/13312/21 2024
1 13 s 22 26.94 GŁUCH Zofia AZS Łódź 2007 U18 LD III BLAUSZ Henryka Z/0830/21 2024  KN B  
2 14 s 22 26.95 GĄSIOROWSKA Karolina Athletics Team Radomsko # 2007 U18 LD III PAŚ Mariusz Z/3198/19 2024 LDK!
3 56 s 22 29.35 KŁOK Amelia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U18 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/2420/18 2024
4 74 s 22 30.14 DŻUGAJ Kinga MLKS Echo Twardogóra 2007 U18 DS -- OLSZAŃSKI Paweł Z/0161/21 2024 LDK!
1 7 s 23 26.64 PIASECKA Karolina KS Podlasie Białystok 2007 U18 PD III PIASECKI Marcin Z/2309/21 2024 LDK!  KN B  
2 19 s 23 27.29 WALKÓW Bianka MKS MOS Wrocław 2007 U18 DS III ŁOŚ Dariusz # Z/10693/21 2024  OSU  
3 46 s 23 28.76 MARCIŃCZYK Martyna OKS Skra Warszawa # 2007 U18 MZ -- BALCERZAK Piotr # Z/12988/21 2024
4 48 s 23 28.96 SOBIERAJ Amelia MUKS Park Zduńska Wola 2007 U18 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/5536/22 2024  OSU  
1 57 s 24 29.59 NOWAKOWSKA Jagoda UKS Vis Skierniewice 2008 U16 LD V KORWEK Joanna Z/3819/19 2024 LDK!
2 78 s 24 30.33 ŁAGODZIŃSKA Joanna UKS Lisy Zgierz 2007 U18 LD -- LISIECKI Paweł B.D. Z/1906/19 2024 LDK!
1 64 s 25 29.85 KARSZNIA Dominika UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U18 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/2424/18 2024
2 84 s 25 31.00 DENEKA Hanna UKS LA Basket Warszawa # 2008 U16 MZ -- BOROŃ Adam Z/3505/22 2024 LDK!
3 88 s 25 31.20 JOPKIEWICZ Gabriela RLTL Optima Radom 2008 U16 MZ --
1 76 s 26 30.15 RATAJCZAK Natalia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2009 U16 DS V MAKUCH Beata Z/2701/22 2024
2 98 s 26 32.03 DĄBROWSKA Aleksandra KS Podlasie Białystok 2008 U16 PD -- LDK!
3 103 s 26 33.70 ABRATKIEWICZ Nikola MKS Tomaszów Mazowiecki 2009 U16 LD -- B.D. Z/0173/23 2023
1 41 s 27 28.46 BEREZOWSKA Ida MKS MOS Wrocław 2009 U16 DS IV SZOMBURG Tomasz Z/5240/22 2024 LDK!
2 54 s 27 29.30 KĘSICKA Natalia BKL Bełchatów # 2009 U16 LD V MANTYK Łukasz Z/4480/23 2024 LDK!  OSU  
3 72 s 27 30.04 SZYMIEL Aleksandra KS Podlasie Białystok 2008 U16 PD V PIASECKI Marcin Z/1596/22 2024 LDK!
1 70 s 28 30.00 GRZYB Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2009 U16 DS V STOLARCZYK Grzegorz Z/1012/20 2024 LDK!
2 80 s 28 30.44 WOŁOSZCZUK Maja WKS Śląsk Wrocław 2009 U16 DS -- SIERADZKI Andrzej # Z/0830/23 2024 LDK!
3 96 s 28 31.85 NIEGOWSKA Kinga KS Podlasie Białystok 2009 U16 PD -- PIASECKI Marcin Z/2345/22 2024 LDK!
  s 28 DQ MASTALSKA Martyna LUKS Strzałków 2009 U16 LD -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/5198/22 2024 LDK!
1 79 s 29 30.36 MIAZEK Kaja MKS Aleksandrów Łódzki 2010 U14 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/5642/22 2024
2 85 s 29 31.10 KORWEK Lena UKS Vis Skierniewice 2009 U16 LD -- KORWEK Joanna Z/3812/19 2024 LDK!
  s 29 DQ SMOLIS Lena MLKS Echo Twardogóra 2010 U14 DS -- WODNICKI Łukasz Z/14248/21 2024 LDK!
1 42 s 30 28.51 KARYŚ Hanna UKS LA Basket Warszawa 2010 U14 MZ V BOROŃ Aldona Z/4360/20 2024 LDK!
2 50 s 30 29.08 CYGULSKA Joanna MKS Aleksandrów Łódzki 2010 U14 LD V TOMCZYK Kazimierz Z/13236/21 2024 LDK!
3 101 s 30 32.57 PROCHERA Katarzyna MKS MOS Wrocław 2010 U14 DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/5644/22 2024 LDK!
4 105 s 30 34.88 MATACZ Wiktoria LUKS Gomunice # 2010 U14 LD -- MOUELHI Abdessatar Z/4918/24 2024 LDK!
1 100 s 31 32.38 SZCZEPANIK Liliana UMLKS START Wieruszów 2010 U14 LD -- URBANIAK Jarosław Z/3036/21 2024 LDK!
2 102 s 31 33.57 MARCINIAK Oliwia WKS Śląsk Wrocław 2010 U14 DS -- KRAWCZUK Łukasz Z/0831/23 2024
1 71 s 32 30.01 ŚWISTOWSKA Elena UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2011 U14 DS V STOLARCZYK Grzegorz Z/1150/22 2024 LDK!
2 94 s 32 31.56 SZPACZEK Anna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2011 U14 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/6044/22 2024 LDK!
3 95 s 32 31.67 RUNOWSKA Antonina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2010 U14 DS -- MAKUCH Beata Z/3797/21 2024
300 m K
1 1 s 1 41.09 KOŁODZIEJCZUK Maria BKS Bydgoszcz # 2004 U20 KP -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz BAUMGART Iwona , Z/0755/19 , 2024 LDK!  SKN   OSU   KN B  
2 3 s 1 41.77 ILCZUK Weronika KS Lemiesz Team Warszawa 1986 Masters MZ -- LEMIESZ Aneta Z/2529/20 2023
3 7 s 1 43.38 GIL Natalia KS AZS AWF Wrocław 2007 U18 DS -- SKRZYPACZ Adrian IMIOŁEK Monika Z/2850/18 2024 LDK!
4 8 s 1 44.05 KOZIOROWSKA Jolanta AZS Łódź 2005 U20 LD --
1 2 s 2 41.59 SĘCZEK Martyna MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2004 U20 LD -- WASIAK Jarosław Z/5149/18 2024 4 LDK!  KN B  
2 4 s 2 42.53 JABŁOŃSKA Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U20 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0823/18 2024  KN B  
3 10 s 2 44.07 WOŹNIAK Barbara MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2005 U20 LD -- WASIAK Jarosław Z/5148/18 2024 4 LDK!
  s 2 DQ ŁUKOWSKA Zuzanna Ducla Academy Warszawa 2007 U18 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/4298/20 2024  KN B  
1 11 s 3 44.63 ŻUK Magdalena MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP III PIERÓG Paweł Z/0973/21 2024 LDK!  OSU  
2 12 s 3 44.73 PINKOSZ Julia MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1335/19 2023 LDK!
3 13 s 3 44.96 DZIEWICKA Lidia UKS Orzełki Warszawa 2006 U18 MZ -- BOGUCKI Michał Z/2792/20 2024 LDK!
4 16 s 3 45.61 SZTANDERA Nikola KS AZS AWF Wrocław 2008 U16 DS IV SKRZYPACZ Adrian # Z/5774/23 2024  OSU  
1 5 s 4 43.00 ZAŁĘCZNA Roksana UKS Czempion Bełchatów 2007 U18 LD -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/1469/21 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 9 s 4 44.05 GIBAS Wiktoria UKS Orzełki Warszawa 2007 U18 MZ -- BOGUCKI Michał Z/3917/19 2024 LDK!
3 14 s 4 45.01 ZAJĄC Emilia Akademia Sportu Otwock 2007 U18 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/2766/20 2024 LDK!
  s 4 DQ JANIK Michalina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2000 Sen DS -- B.D.
1 6 s 5 43.27 OKULOWSKA Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U18 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/2426/18 2024 BEZ  KN B  
2 20 s 5 46.30 MAREK Justyna AKL Ursynów Warszawa 2003 U23 MZ -- OBROCKI Bogdan B.D. # Z/3635/18 2024
1 18 s 6 45.86 GIERUS Tatiana MLKS Echo Twardogóra 2008 U16 DS IV CZAJKOWSKI Waldemar Z/0151/21 2024 LDK!
2 21 s 6 46.51 HAŁADAJ Barbara LKS Omega Kleszczów # 2007 U18 LD -- RYBARCZYK Dariusz BEDNARSKI Tomasz # , Z/3461/19 , 2024 LDK!  OSU  
3 23 s 6 46.58 PLIATSIKA Xenia RK Athletics Warszawa 2006 U18 MZ -- STELMASZCZYK Joanna Z/2196/19 2024
1 26 s 7 47.60 KŁOK Amelia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U18 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/2420/18 2024
2 27 s 7 48.34 WODNICKA Maja MLKS Echo Twardogóra 2009 U16 DS V CZAJKOWSKI Waldemar Z/0155/21 2024 LDK!
3 30 s 7 49.42 WESOŁOWSKA Kalina MLKS Echo Twardogóra 2009 U16 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar Z/0154/21 2024 LDK!
1 25 s 8 46.78 LICHOTA Natalia KS Czempion Warszawa 2005 U20 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/5123/19 2024
2 29 s 8 49.24 OLCZYK Agnieszka KS Dynamic Łódź 1979 Masters LD -- GOWORSKI Tomasz Z/1590/22 2024
3 33 s 8 51.73 BOGACKA Paulina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2011 U14 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/2974/22 2024 LDK!
1 19 s 9 45.93 KRALKA Izabela LKS Omega Kleszczów 2007 U18 LD --
2 22 s 9 46.53 MATUSZEWSKA Amelia UKS Młodzik Warszawa # 2007 U18 MZ -- RADKE Karol Z/11590/21 2024
3 35 s 9 54.59 GREMBLEWSKA Gabriela UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2011 U14 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/2976/22 2024 LDK!
1 17 s 10 45.63 HURYN Julia MLKS Echo Twardogóra 2008 U16 DS IV WODNICKI Łukasz Z/4021/22 2024 LDK!
  s 10 DQ KAPAŁA Alicja LKS Orkan Ostrzeszów 2008 U16 WP -- NALEPA Marek Z/1810/21 2023 LDK!  OSU  
1 24 s 11 46.74 SZOPA Weronika MULKS Juvenia Głuchołazy 2009 U16 OP V PIERÓG Paweł Z/9264/21 2024 LDK!  OSU  
2 28 s 11 48.65 MATYSKA Oliwia UKS Filipides Teresin 2009 U16 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/5314/22 2024 LDK!  OSU  
3 34 s 11 52.92 SZAFRAN Karolina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2009 U16 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/0726/23 2024 LDK!
1 15 s 12 45.43 DUDA Daria UKS Filipides Teresin # 2010 U14 MZ IV ANDRYSZCZYK Andrzej Z/4028/23 2024 LDK!
2 31 s 12 50.02 CZWORDON Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 2009 U16 WP -- NALEPA Marek Z/0503/23 2024 LDK!  OSU  
3 32 s 12 50.06 MAŁECKA Karina LKS Osuchów 2009 U16 MZ -- ZDUNEK Stanisław Z/3573/22 2024
1 1 s 13 44.74 TOMCZUK Julia MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD III TOMCZYK Kazimierz Z/0001/20 2024 LDK!
2 2 s 13 45.49 WASILEWSKA Michalina AZS Łódź 2008 U16 LD IV BRÓDKA Daniel Z/1656/21 2024
3 5 s 13 46.98 SINKIEWICZ Alicja BKL Bełchatów 2009 U16 LD V MANTYK Łukasz Z/3278/20 2024 LDK!  OSU  
  s 13 DQ PIĄTKOWSKA Hanna LKS MOSiR Sieradz 2008 U16 LD -- B.D. GABRYSIAK Marcin , Z/1978/21 , 2024 LDK!
1 3 s 14 46.44 KACZMAREK Maja LKS MOSiR Sieradz 2009 U16 LD IV KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra , Z/1981/21 , 2024 LDK!
2 6 s 14 47.97 KOZAKIEWICZ Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD V LDK!
3 8 s 14 49.22 MATUSIAK Maja UKS Lisy Zgierz 2009 U16 LD -- LISIECKI Paweł # Z/11337/21 2024
1 7 s 15 48.23 SZOR Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD V TOMCZYK Kazimierz Z/0511/23 2024
2 11 s 15 54.58 WRÓBLEWSKA Daria LUKS Boguszyce 2009 U16 LD -- SUPEŁ Dorota Z/0489/20 2023 LDK!
1 4 s 16 46.79 PŁACZEK Agnieszka MUKS Park Zduńska Wola 2009 U16 LD V SZEWCZYK Maciej # Z/0757/22 2024  OSU  
2 9 s 16 49.39 BASIAK Emilia MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD -- KOWALSKI Robert Z/0169/23 2024 LDK!
3 10 s 16 49.51 SZYMAŃSKA Oliwia MKS Tomaszów Mazowiecki 2009 U16 LD -- B.D. Z/0601/23 2023
400 m K
1 1 s 1 59.07 OSIPIUK Klaudia MKS Agros Chełm 2005 U20 LU III B.D. # Z/3169/19 2024  KN B  
2 2 s 1 60.42 LUBNAUER Julia MKS Aleksandrów Łódzki # 2005 U20 LD III B.D. Z/0258/18 2024 LDK!  SKN   KN B  
  s 1 DQ GLISZCZYŃSKA Magdalena WKS Oleśniczanka Oleśnica 2005 U20 DS -- FIT Wiktor B.D. # Z/0467/19 2023 BEZ LDK!
1 3 s 2 62.99 NOWAKOWSKA Alicja AZS UMCS Lublin 2005 U20 LU IV TUSTANOWSKA Jolanta KITLIŃSKI Piotr , Z/3135/20 , 2024 LDK!
2 4 s 2 63.88 SIPURZYŃSKA Hanna LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U18 WP IV SIPURZYŃSKA Ewa Z/1669/20 2023 LDK!
3 6 s 2 69.24 PĘCIAK Zuzanna UKS Czempion Bełchatów 2010 U14 LD -- RYBARCZYK Dariusz Z/1236/22 2024 LDK!
  s 2 DQ BORKOWSKA Pola RK Athletics Warszawa 2010 U14 MZ -- GAJDUS Grzegorz Z/14216/21 2024
1 8 s 3 73.04 GIEJBATOW Pola RLTL GGG Radom # 2012 U12 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/1113/24 2024 LDK!
2 9 s 3 77.17 ŁĘCZEWSKA Milena UKS Lisy Zgierz 2012 U12 LD -- LISIECKI Paweł # Z/0531/23 2024
1 5 s 4 67.98 SZLAGA Lena RK Athletics Warszawa 2009 U16 MZ -- GAJDUS Grzegorz Z/6476/22 2024
2 7 s 4 72.50 PYSKLAK Amelia UKS Lisy Zgierz 2007 U18 LD -- LDK!
  s 4 DQ SZCZEPANIAK Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 2005 U20 WP --
600 m K
1 1 s 1 1:30.48 LEMIESZ Aneta KS Lemiesz Team Warszawa 1981 Masters MZ -- TOMCZYK Kazimierz Z/2805/17 2024
2 2 s 1 1:32.14 KRAWCZYŃSKA Martyna KS Prefbet-Sonarol 2004 U20 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/4033/18 2024 LDK!  SKN   OSU   KN B  
3 3 s 1 1:33.22 BEŁCZEW Oliwia KKL Kielce 2006 U18 SK -- JÓŹWIK Krzysztof Z/3371/19 2024 LDK!  KNF   SKN   OSU  
4 4 s 1 1:34.61 KRUŻEWSKA Nina Ducla Academy Warszawa 2005 U20 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/4300/20 2024  KN B  
5 5 s 1 1:36.61 SKOWROŃSKA Daria KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ II RADKIEWICZ Przemysław # Z/3669/20 2024 LDK!  OSU  
6 6 s 1 1:37.90 STĘPKOWSKA Matylda KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/3419/20 2024  KN B  
7 7 s 1 1:40.29 KACPRZYŃSKA Marta LKS Maków Mazowiecki 2007 U18 MZ -- ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/14717/21 2024  KN B  
8 9 s 1 1:42.48 DŻUGAJ Martyna MLKS Echo Twardogóra 2009 U16 DS III WODNICKI Łukasz Z/0150/21 2024 LDK!
9 10 s 1 1:43.45 KALINOWSKA Marta LKS Maków Mazowiecki 2009 U16 MZ IV ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/14718/21 2024
10 14 s 1 1:48.48 GAWLAS Anna KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ --
11 16 s 1 1:50.34 PAWLAK Maja LKS Zuza Running Team Opoczno 2006 U18 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/2622/21 2024
1 13 s 2 1:48.14 SZYMAŃSKA Maja KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ V GRALEWSKI Wojciech Z/6693/22 2024 LDK!
2 15 s 2 1:49.67 STRZAŁKA Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0090/20 2024
3 18 s 2 1:52.93 MARZEC Maja Ducla Academy Warszawa 2006 U18 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/11823/21 2024
4 21 s 2 1:56.15 BĘTKOWSKA Maja RK Athletics Warszawa 2010 U14 MZ -- RACZYŁO Damian Z/9150/21 2024
5 22 s 2 1:57.70 STAŃCZYK Oliwia LKS Zuza Running Team Opoczno 2010 U14 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/4260/21 2024 LDK!
6 25 s 2 2:00.29 ANDRZEJEWICZ Laura MKS Żak Biała Podlaska 2009 U16 LU -- B.D. Z/0720/23 2024 LDK!
7 26 s 2 2:05.41 BOLEK Nikola LKS Zuza Running Team Opoczno 2010 U14 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/4251/21 2024 LDK!
1 8 s 3 1:41.04 WOJTUŃ Martyna CWKS Resovia Rzeszów 2003 U23 PK -- B.D.
2 11 s 3 1:44.81 KOWALCZUK Amelia RLTL GGG Radom # 2007 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur # Z/0727/23 2024 LDK!
3 12 s 3 1:46.08 DRÓŻDŻ Zofia KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2007 U18 SK -- WZOREK Agata KUBIEC Dawid , Z/2481/20 , 2024 LDK!  OSU  
4 17 s 3 1:52.08 STRĄG Oliwia UKS Olimp Kozienice 2007 U18 MZ -- MISZTAL Janusz Z/1386/22 2024 LDK!
5 19 s 3 1:54.82 WARZECHA Julia WKS Oleśniczanka Oleśnica 2009 U16 DS -- FIT Wiktor # Z/3048/22 2024 LDK!
6 20 s 3 1:55.77 MAŁECKA Dominika LKS Osuchów 2008 U16 MZ -- ZDUNEK Stanisław Z/3572/22 2024
7 23 s 3 1:58.03 CHUSTECKA Magdalena MKS Żak Biała Podlaska 2010 U14 LU -- B.D. Z/0721/23 2024
8 24 s 3 1:59.24 ŚNIADOCH Wiktoria UKS Filipides Teresin 2012 U12 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/14176/21 2024 LDK!
9 27 s 3 2:08.88 JANAS Joanna RK Athletics Warszawa 2011 U14 MZ -- RACZYŁO Damian Z/14800/21 2024
1 1 s 4 1:37.98 OPALCZYK Roksana UKS Lisy Zgierz 2008 U16 LD II LISIECKI Paweł B.D. Z/1911/19 2024 LDK!
2 2 s 4 1:41.59 CZACHOROWSKA Antonina MUKS Park Zduńska Wola 2008 U16 LD III SZEWCZYK Tomasz Z/0529/21 2024 LDK!  OSU  
3 3 s 4 1:45.13 PROC Antonina UKS Lisy Zgierz 2008 U16 LD IV LISIECKI Paweł # Z/0344/22 2024
4 4 s 4 1:49.09 GOGOLIN Kesja MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD V TOMCZYK Kazimierz Z/0510/23 2023
5 5 s 4 1:51.23 LIBERA Lena MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD -- KOWALSKI Robert Z/0167/23 2024 LDK!
6 6 s 4 1:52.19 KUBA Aleksandra LUKS Boguszyce 2009 U16 LD -- SUPEŁ Dorota Z/0485/20 2024 LDK!
7 7 s 4 1:54.12 LEWANDOWSKA Kalina LKS MOSiR Sieradz 2009 U16 LD -- KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra Z/5224/22 2024 LDK!
8 8 s 4 1:54.22 KANGELIDIS Antonina RKS Łódź 2009 U16 LD -- JASZCZAK Stanisław Z/5532/22 2024
9 9 s 4 1:56.12 KOCZYWĄS Nikola LUKS Boguszyce 2009 U16 LD -- SUPEŁ Dorota Z/0490/20 2024 LDK!
10 10 s 4 1:57.70 SMYKA Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD -- KOWALSKI Robert Z/8007/21 2024 LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:47.19 SZCZEPAŃSKA Zofia MKS Tomaszów Mazowiecki 2007 U18 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/13724/21 2024
2 2 s 1 2:52.89 PYSKLAK Amelia UKS Lisy Zgierz 2007 U18 LD -- LDK!
3 3 s 1 3:11.47 WOLSKA Maja LKS Koluszki 2010 U14 LD -- TOMCZYK Antoni Z/13288/21 2024 LDK!
1000 m K
1 1 s 1 2:49.73 NAPIÓRKOWSKA Katarzyna LKS Maków Mazowiecki 2004 U20 MZ -- ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/5076/18 2024 3  SKN   KN B  
2 2 s 1 2:50.18 PERYT Maja KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2004 U20 SK -- KUBIEC Dawid Z/5354/18 2024 4 LDK!  KNF   SKN   OSU  
3 3 s 1 2:51.97 KORALEWSKA Julia AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U23 PM -- SZAŁACH Krzysztof B.D. Z/3014/16 2024 LDK!  KNF   SKN  
4 4 s 1 2:53.89 STRZEŻYSZ Małgorzata KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ -- WRONA Grzegorz B.D. Z/5070/18 2024  SKN   KN B  
5 5 s 1 2:54.52 PIECHOWSKA Roksana ULKS Talex Borzytuchom 2005 U20 PM -- RADTKE Marek B.D. ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0040/18 , 2024 4 LDK!  KNF   SKN   OSU  
6 6 s 1 2:57.56 RĘBACZ Paulina KS Żeglina Sieradz 2004 U20 LD -- NOWAK Mieczysław B.D. Z/4077/17 2024  SKN   KN B  
7 7 s 1 2:57.89 ŁADA Anna KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/4729/19 2024  KN B  
8 8 s 1 3:00.60 KOPEĆ Oliwia KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2690/21 2024  KNF  
9 9 s 1 3:03.52 PAWELUS Amelia LKS Omega Kleszczów 2005 U20 LD -- RYBARCZYK Dariusz URBANIAK Mateusz , Z/2048/20 , 2024 LDK!  KN B  
  s 1 DNF BUDZIŁEK Martyna UKS Siódemka Ostrołęka 1996 Sen MZ -- DĄBROWSKI Dariusz Z/0397/12 2024 3
1 10 s 2 3:06.17 JAKUBOWSKA Magdalena MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD -- KOWALSKI Robert Z/5166/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
2 11 s 2 3:06.54 MICHALSKA Małgorzata KKL Kielce 2005 U20 SK -- JANUCHTA Krzysztof JÓŹWIK Krzysztof , Z/2298/19 , 2023 BEZ LDK!  OSU   KN B  
3 12 s 2 3:06.88 GIEJBATOW Julia RLTL GGG Radom # 2008 U16 MZ III BŁASIŃSKI Artur Z/1569/19 2024 LDK!  OSU  
4 13 s 2 3:08.09 STANISZEWSKA Nadia Ducla Academy Warszawa 2010 U14 MZ III DUKLANOWSKI Hubert Z/4305/20 2024
5 14 s 2 3:08.16 WITKOWSKA Martyna LKS Omega Kleszczów 2007 U18 LD -- URBANIAK Mateusz Z/0716/19 2024  KN B  
6 17 s 2 3:10.71 JAWORSKA Oliwia MULKS Juvenia Głuchołazy 2007 U18 OP -- PIERÓG Paweł Z/0866/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
7 19 s 2 3:12.52 BANASIAK Joanna MKS Siechnice # 2004 U20 DS -- SOBCZYK Tomasz B.D. # Z/1031/19 2024 LDK!
8 20 s 2 3:13.63 SZCZYGIELSKA Anita MKS Pogoń Siedlce 2008 U16 MZ IV KOSIERADZKI Łukasz Z/14498/21 2024
9 21 s 2 3:14.26 SOBOLEWSKA Aleksandra LKS Zuza Running Team Opoczno 2006 U18 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/2623/21 2024
10 24 s 2 3:20.11 KRĘTOSZ Justyna MKS Czechowice-Dziedzice 2005 U20 SL -- LDK!
11 25 s 2 3:21.31 WIERZBOWSKA Małgorzata UKS Siódemka Ostrołęka 2005 U20 MZ -- LDK!
1 15 s 3 3:10.23 ŚWIEGOT Julia WKS Śląsk Wrocław 2006 U18 DS -- ADAMEK Marek Z/3734/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 16 s 3 3:10.30 OWCZARZ Joanna WKS Śląsk Wrocław 2005 U20 DS -- ADAMEK Marek Z/3131/19 2024  OSU   KN B  
3 18 s 3 3:12.49 JANKOWSKA Magdalena MKS Czechowice-Dziedzice 2006 U18 SL -- JARCZOK Miłosz Z/3160/19 2024 BEZ LDK!
4 22 s 3 3:15.89 ADAMCZEWSKA Zofia KS SMS Szklarska Poręba 2008 U16 DS IV ROSTKOWSKA Anna Z/0805/23 2024 LDK!  OSU  
5 23 s 3 3:19.37 SZUBERT Małgorzata KS SMS Szklarska Poręba 2007 U18 DS -- ROSTKOWSKA Anna Z/0538/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
6 26 s 3 3:21.81 GROŃSKA Kornelia AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU -- TUSTANOWSKA Jolanta KITLIŃSKI Piotr , Z/4310/21 , 2024 LDK!
7 27 s 3 3:22.24 SUJATA Zofia LKS Omega Kleszczów 2006 U18 LD -- BEDNARSKI Tomasz Z/14472/21 2024
8 28 s 3 3:24.98 FILAPEK Maria MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U18 SL -- JARCZOK Miłosz Z/12803/21 2024 LDK!
  s 3 DNF JAREK Jagoda MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U18 SL -- JARCZOK Miłosz Z/4058/20 2024 LDK!
1 1 s 4 3:11.38 GÓRSKA Antonina LUKS Boguszyce 2008 U16 LD III MAJCHER Elżbieta GÓRSKI Mariusz # , Z/0484/20 , 2024 LDK!
2 2 s 4 3:23.58 KIEŁBASA Anna UKS Czempion Bełchatów # 2008 U16 LD V RYBARCZYK Dariusz Z/0887/23 2023 LDK!  OSU  
3 3 s 4 3:35.44 STRZELECKA Iga UKS Lisy Zgierz 2009 U16 LD -- B.D. Z/0345/22 2024
4 4 s 4 3:36.01 TADEUSIAK Julia UKS Błyskawica Domaniewice 2008 U16 LD -- B.D. Z/6233/22 2024
5 5 s 4 3:54.02 PŁUCIENNIK Anna LKS Zuza Running Team Opoczno 2009 U16 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/0887/22 2024 LDK!
6 6 s 4 4:04.87 BOROWY Aleksandra LKS MOSiR Sieradz 2008 U16 LD -- GABRYSIAK Marcin Z/0444/22 2023 LDK!
2000 m K
1 1 s 1 7:17.22 PIOTROWSKA Natalia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2008 U16 LD IV WASIAK Jarosław Z/8008/21 2024 LDK!
2 2 s 1 7:26.16 SMYCZEK Nadia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2009 U16 LD IV WASIAK Jarosław Z/1502/21 2024 LDK!
3 3 s 1 7:41.20 SZLAGA Lena RK Athletics Warszawa 2009 U16 MZ V GAJDUS Grzegorz Z/6476/22 2024
4 4 s 1 7:47.49 PARADECKA Kinga UKS Czempion Bełchatów 2009 U16 LD V RYBARCZYK Dariusz Z/7882/21 2024 LDK!  OSU  
5 5 s 1 7:58.67 WYCZÓŁKOWSKA Milena Athletics Team Radomsko # 2008 U16 LD V PAŚ Mariusz Z/3834/19 2024 LDK!
6 6 s 1 8:09.95 GUMUŁA Wiktoria MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2008 U16 LD -- LDK!
7 7 s 1 8:21.73 SZCZUR Maja MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2008 U16 LD -- WASIAK Jarosław Z/2951/21 2024 LDK!
60 m pł K DzSt (76.2/7.5) K
1 1 e 1 10.09 KARYŚ Hanna UKS LA Basket Warszawa 2010 U14 MZ -- BOROŃ Aldona Z/4360/20 2024 LDK!
2 3 e 1 11.67 WALESIAK Julia RK Athletics Warszawa 2010 U14 MZ -- RACZYŁO Damian Z/3254/21 2024
3 5 e 1 12.95 GREMBLEWSKA Gabriela UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2011 U14 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/2976/22 2024 LDK!
4 7 e 1 14.38 PACZEŚNIAK Zuzanna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2010 U14 DS -- MAKUCH Beata Z/3796/21 2024
1 2 e 2 11.48 DŁUTOWSKA Anna KS AZS AWF Warszawa 2010 U14 MZ -- OBŁĘKOWSKI Maksymilian # Z/4061/21 2024 LDK!
2 4 e 2 11.67 MATACZ Wiktoria LUKS Gomunice # 2010 U14 LD -- MOUELHI Abdessatar Z/4918/24 2024 LDK!
3 6 e 2 13.38 BOGACKA Karolina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2010 U14 DS --
4 8 e 2 16.01 KSIĘŻUK Nel UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2011 U14 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/1152/22 2024 LDK!
1 1 f 1 11.19 KARYŚ Hanna UKS LA Basket Warszawa 2010 U14 MZ -- BOROŃ Aldona Z/4360/20 2024 LDK!
2 2 f 1 11.44 DŁUTOWSKA Anna KS AZS AWF Warszawa 2010 U14 MZ -- OBŁĘKOWSKI Maksymilian # Z/4061/21 2024 LDK!
3 3 f 1 11.85 MATACZ Wiktoria LUKS Gomunice # 2010 U14 LD -- MOUELHI Abdessatar Z/4918/24 2024 LDK!
4 4 f 1 12.30 WALESIAK Julia RK Athletics Warszawa 2010 U14 MZ -- RACZYŁO Damian Z/3254/21 2024
5 5 f 1 12.68 GREMBLEWSKA Gabriela UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2011 U14 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/2976/22 2024 LDK!
6 6 f 1 14.14 PACZEŚNIAK Zuzanna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2010 U14 DS -- MAKUCH Beata Z/3796/21 2024
7 7 f 1 14.41 KSIĘŻUK Nel UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2011 U14 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/1152/22 2024 LDK!
8 8 f 1 15.28 BOGACKA Karolina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2010 U14 DS --
60 m pł K Mł (76.2/8.0) K
1 2 e 1 10.15 PRUSIK Maja MKL Jurand Szczytno 2008 U16 WN -- BUKOWIECKI Maciej Z/3518/21 2022 LDK!  OSU  
2 6 e 1 10.91 SZCZEPAŃSKA Julia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2008 U16 DS --
  e 1 DNF KADYŁO Maria MKS MOS Wrocław 2009 U16 DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/0494/22 2024 LDK!
  e 1 DNF RACKO Lena WKS Śląsk Wrocław 2009 U16 DS -- SIERADZKI Andrzej # Z/0833/23 2024
1 1 e 2 9.76 SOCHACKA Aleksandra UKS LA Basket Warszawa # 2009 U16 MZ -- BOROŃ Aldona # Z/0749/24 2024 LDK!
2 3 e 2 10.23 PETRALLIS Aleksandra AKL Ursynów Warszawa # 2009 U16 MZ -- B.D. # Z/5369/24 2024
3 4 e 2 10.39 ŻUK Magdalena MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP -- PIERÓG Paweł Z/0973/21 2024 LDK!  OSU  
4 5 e 2 10.41 REWERS Magdalena AZS-AWF Gorzów 2009 U16 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/12123/21 2024 LDK!
1 1 e 3 9.77 NOWAKOWSKA Jagoda UKS Vis Skierniewice 2008 U16 LD -- KORWEK Joanna Z/3819/19 2024 LDK!
2 2 e 3 9.86 IDCZAK Wiktoria MKLA Łęczyca 2008 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/8313/21 2024 LDK!  OSU  
3 3 e 3 9.90 WRÓBEL Lena RKS Łódź # 2008 U16 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0606/23 2024
4 4 e 3 10.14 KARASIEWICZ Julia UKS Dziewiątka Kutno 2008 U16 LD -- KUDŁA Jacek # Z/0730/19 2024 LDK!
5 5 e 3 11.56 GWIZDAŁA Martyna RKS Łódź 2008 U16 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/0650/22 2024
1 1 f 1 9.60 SOCHACKA Aleksandra UKS LA Basket Warszawa # 2009 U16 MZ -- BOROŃ Aldona # Z/0749/24 2024 LDK!
2 2 f 1 10.09 ŻUK Magdalena MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP -- PIERÓG Paweł Z/0973/21 2024 LDK!  OSU  
3 3 f 1 10.13 PETRALLIS Aleksandra AKL Ursynów Warszawa # 2009 U16 MZ -- B.D. # Z/5369/24 2024
4 4 f 1 10.26 PRUSIK Maja MKL Jurand Szczytno 2008 U16 WN -- BUKOWIECKI Maciej Z/3518/21 2022 LDK!  OSU  
5 5 f 1 11.03 SZCZEPAŃSKA Julia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2008 U16 DS --
  f 1 DNF REWERS Magdalena AZS-AWF Gorzów 2009 U16 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/12123/21 2024 LDK!
1 1 f 2 9.63 NOWAKOWSKA Jagoda UKS Vis Skierniewice 2008 U16 LD -- KORWEK Joanna Z/3819/19 2024 LDK!
2 2 f 2 9.72 KARASIEWICZ Julia UKS Dziewiątka Kutno 2008 U16 LD -- KUDŁA Jacek # Z/0730/19 2024 LDK!
3 3 f 2 9.92 WRÓBEL Lena RKS Łódź # 2008 U16 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0606/23 2024
4 4 f 2 10.21 IDCZAK Wiktoria MKLA Łęczyca 2008 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/8313/21 2024 LDK!  OSU  
5 5 f 2 11.53 GWIZDAŁA Martyna RKS Łódź 2008 U16 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/0650/22 2024
60 m pł K J Mł K
1 2 e 1 8.63 ZOCHNIAK Amelia UKS Czempion Bełchatów 2007 U18 LD -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/3464/19 , 2024 5 LDK!  SKN   OSU   KN B  
2 3 e 1 8.88 JAGIEŁŁO Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5442/18 2023 LDK!  SKN   KN B  
3 4 e 1 8.95 KIELAR Amelia LKS Górnik Wałbrzych 2006 U18 DS -- BANASZEK Grzegorz Z/0642/19 2024 LDK!  KNF   SKN   OSU  
4 5 e 1 9.13 OLCZYK Anna UKS Czempion Bełchatów 2007 U18 LD -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/3462/19 , 2024 5 LDK!  KNF   OSU  
5 10 e 1 10.22 JASKULSKA Oliwia Maria UKS Orzełki Warszawa 2006 U18 MZ -- LDK!
1 1 e 2 8.35 ZAJĄC Zuzanna KS AZS AWF Katowice 2006 U18 SL -- ZAJĄC Adam # Z/4905/19 2024 LDK!  KNF   SKN  
2 6 e 2 9.37 OKULOWSKA Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U18 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/2426/18 2024 BEZ  KN B  
3 8 e 2 9.58 ODOLIŃSKA Hanna UKS Kresy Otwock 2007 U18 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1110/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
4 7 e 2 9.58 BANY Adrianna KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej RZEPKA Marek , Z/2617/22 , 2024 LDK!  KN B  
5 9 e 2 9.59 GĄSIOROWSKA Karolina Athletics Team Radomsko # 2007 U18 LD -- PAŚ Mariusz Z/3198/19 2024 LDK!
6 11 e 2 10.63 KARSZNIA Dominika UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U18 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/2424/18 2024
1 1 f 1 8.33 ZAJĄC Zuzanna KS AZS AWF Katowice 2006 U18 SL -- ZAJĄC Adam # Z/4905/19 2024 LDK!  KNF   SKN  
2 2 f 1 8.55 ZOCHNIAK Amelia UKS Czempion Bełchatów 2007 U18 LD -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/3464/19 , 2024 5 LDK!  SKN   OSU   KN B  
3 3 f 1 8.81 KIELAR Amelia LKS Górnik Wałbrzych 2006 U18 DS -- BANASZEK Grzegorz Z/0642/19 2024 LDK!  KNF   SKN   OSU  
4 4 f 1 9.08 OLCZYK Anna UKS Czempion Bełchatów 2007 U18 LD -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/3462/19 , 2024 5 LDK!  KNF   OSU  
5 5 f 1 9.24 JAGIEŁŁO Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5442/18 2023 LDK!  SKN   KN B  
6 6 f 1 9.66 OKULOWSKA Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U18 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/2426/18 2024 BEZ  KN B  
7 7 f 1 9.67 ODOLIŃSKA Hanna UKS Kresy Otwock 2007 U18 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1110/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
8 8 f 1 9.91 BANY Adrianna KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej RZEPKA Marek , Z/2617/22 , 2024 LDK!  KN B  
60 m pł K K
1 1 e 1 9.00 MATUZNA Anastasiia KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena B.D. Z/2841/22 2023  SKN  
2 2 e 1 9.95 JANIK Michalina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2000 Sen DS -- B.D.
3 3 e 1 10.11 SZAFRAN Wiktoria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U23 DS -- STOLARCZYK Grzegorz B.D. Z/0730/18 2024
4 4 e 1 11.81 DEFRATYKA Małgorzata KS Sprintwarsaw # 1999 Sen MZ -- MALANOWSKI Łukasz # Z/5522/22 2024
1 1 e 2 9.12 LUBNAUER Julia MKS Aleksandrów Łódzki # 2005 U20 LD -- B.D. Z/0258/18 2024 LDK!  SKN   KN B  
2 2 e 2 9.52 GRACZ Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 2005 U20 OP -- PATERAK Mateusz PIERÓG Paweł , Z/1401/18 , 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
3 3 e 2 9.71 TULIŃSKA Julia UKS Dziewiątka Kutno 2005 U20 LD -- B.D.  KN B  
4 4 e 2 9.91 KRUPA Karolina KS AZS AWF Warszawa 2005 U20 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej # Z/2847/19 2024  KN B  
5 5 e 2 10.14 GLISZCZYŃSKA Magdalena WKS Oleśniczanka Oleśnica 2005 U20 DS -- FIT Wiktor B.D. # Z/0467/19 2023 BEZ LDK!
1 1 f 1 9.00 MATUZNA Anastasiia KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena B.D. Z/2841/22 2023  SKN  
2 2 f 1 9.85 JANIK Michalina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2000 Sen DS -- B.D.
3 3 f 1 10.09 SZAFRAN Wiktoria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U23 DS -- STOLARCZYK Grzegorz B.D. Z/0730/18 2024
1 1 f 2 8.99 LUBNAUER Julia MKS Aleksandrów Łódzki # 2005 U20 LD -- B.D. Z/0258/18 2024 LDK!  SKN   KN B  
2 2 f 2 9.40 GRACZ Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 2005 U20 OP -- PATERAK Mateusz PIERÓG Paweł , Z/1401/18 , 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
3 3 f 2 9.53 TULIŃSKA Julia UKS Dziewiątka Kutno 2005 U20 LD -- B.D.  KN B  
4 4 f 2 9.88 KRUPA Karolina KS AZS AWF Warszawa 2005 U20 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej # Z/2847/19 2024  KN B  
5 5 f 2 9.91 GLISZCZYŃSKA Magdalena WKS Oleśniczanka Oleśnica 2005 U20 DS -- FIT Wiktor B.D. # Z/0467/19 2023 BEZ LDK!
Wzwyż K
1 1 f 1 1.68 SŁOCKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ II RZEPKA Marek B.D. Z/3990/15 2024  KNF   SKN  
2 2 f 1 1.63 STEFANIUK Weronika KS AZS AWF Wrocław 2000 Sen DS II SKRZYPACZ Adrian B.D. # Z/4145/15 2024
3 3 f 1 1.58 GÓRSKA Natalia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2005 U20 LB III SASKA Tomasz Z/3422/19 2024 BEZ LDK!  KN B  
4 4 f 1 1.58 ANDRZEJCZAK Martyna MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U18 LD III LIPIŃSKI Leszek # Z/13487/21 2024  SKN   KN B  
5 5 f 1 1.53 TULIŃSKA Julia UKS Dziewiątka Kutno 2005 U20 LD IV B.D.  KN B  
6 6 f 1 1.48 SIMON Zofia KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ IV TOPOLEWSKI Maciej Z/4416/19 2024  KN B  
7 7 f 1 1.48 GAŁAJ Sandra UKS Dziewiątka Kutno 2007 U18 LD IV KUDŁA Jacek Z/0764/19 2024 LDK!
8 8 f 1 1.48 MAZURKIEWICZ Kornelia LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U18 WP IV NALEPA Marek Z/1812/21 2024 LDK!  OSU  
9 9 f 1 1.48 WOLA Mathilde ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U18 LB IV SASKA Tomasz Z/0610/21 2024 LDK!  KN B  
10 10 f 1 1.43 KIJAŃSKA Nikola MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U18 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2630/21 2024
11 11 f 1 1.33 BANY Adrianna KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej RZEPKA Marek , Z/2617/22 , 2024 LDK!  KN B  
12 12 f 1 1.28 WALESIAK Julia RK Athletics Warszawa 2010 U14 MZ -- RACZYŁO Damian Z/3254/21 2024
  f 1 NM SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ -- WOŹNIAK Daniel KRAWCZYK Michał B.D. # , Z/0631/17 , 2024 LDK!  SKN   KN B  
1 1 f 2 1.58 KOBACKA Hanna UKS Błyskawica Domaniewice 2008 U16 LD III SZYMAJDA Mieczysław Z/9741/21 2024 LDK!
2 2 f 2 1.43 KARASIEWICZ Julia UKS Dziewiątka Kutno 2008 U16 LD V KUDŁA Jacek # Z/0730/19 2024 LDK!
3 3 f 2 1.43 CZACHOROWSKA Antonina MUKS Park Zduńska Wola 2008 U16 LD V SZEWCZYK Tomasz Z/0529/21 2024 LDK!  OSU  
4 4 f 2 1.38 PIETRUSIAK Marlena LUKS Namysłów 2009 U16 OP -- GŁOWACKI Leszek Z/5901/22 2024 LDK!
4 4 f 2 1.38 WOJCIECHOWSKA Patrycja UKS Dziewiątka Kutno 2009 U16 LD -- KUDŁA Jacek Z/3178/22 2024 LDK!
6 6 f 2 1.38 WARECKA Gabriela KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ -- RZEPKA Marek Z/3192/21 2024 LDK!
7 7 f 2 1.23 HUMENIUK Marlena UKS Dziewiątka Kutno 2009 U16 LD -- KUDŁA Jacek Z/0615/21 2024 LDK!
Tyczka K
1 1 f 1 4.20 KASZUBA Agnieszka KL Gdynia 1998 Sen PM M KASZUBA Tomasz B.D. B.D. TORLIŃSKI Jacek # Z/0173/14 2024 LDK!  SKN   KNS  
2 2 f 1 4.00 ŁYKO Anna KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS I ŁOŚ Dariusz B.D. Z/3600/15 2024  KNF   SKN  
3 3 f 1 3.90 KUSY Emilia SKLA Sopot 1998 Sen PM I ROGOWSKA Anna B.D. B.D. # Z/0016/14 2024  SKN   KNS  
3 3 f 1 3.90 CHAMOT Maja KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U23 SL I SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. Z/3368/15 2024  KNF   SKN  
5 5 f 1 3.80 JASTRZĄB Zofia KKL Kielce 2006 U18 SK I WRONA Agnieszka Z/2295/19 2024 LDK!  KNF   SKN   OSU  
6 6 f 1 3.80 TYSZKO Laura AZS-AWFiS Gdańsk 2007 U18 PM I SZYMCZAK Edward Z/14514/21 2024  KNF   SKN   OSU  
6 6 f 1 3.80 TORLIŃSKA Julia KL Gdynia 2008 U16 PM I KASZUBA Tomasz # Z/0610/19 2024 LDK!  SKN   OSU  
6 6 f 1 3.80 GABORSKA Zofia KMS Szczecin # 2004 U20 ZP I SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. # Z/2600/18 2024 LDK!  KNF   SKN   KN B  
9 9 f 1 3.40 PLAK Malwina RKS Łódź 2002 U23 LD I LISIAK Adam B.D. Z/3535/16 2024
9 9 f 1 3.40 POSŁUSZNY Martyna MKS MOS Wrocław 2006 U18 DS I B.D. ŁOŚ Dariusz , Z/10692/21 , 2024 LDK!  SKN   KN B  
11 11 f 1 3.30 CZOSKA Katarzyna KL Gdynia 2007 U18 PM I KASZUBA Tomasz # Z/2694/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
12 12 f 1 3.20 JAKÓBIEC Małgorzata RKS Łódź # 2006 U18 LD II ROJEK Julita LISIAK Adam , Z/0310/18 , 2024 LDK!  SKN   KN B  
13 13 f 1 3.20 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2000 Sen OP II ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/2655/15 2024
14 14 f 1 3.20 ŚMIAŁKOWSKA Maja RKS Łódź 2002 U23 LD II LISIAK Adam B.D. Z/2708/16 2024
15 15 f 1 2.80 TOKARZEWSKA Zuzanna OKS Skra Warszawa 2004 U20 MZ III GAWENDA Andrzej MASTALERZ Janusz Z/2707/20 2023  KN B  
16 16 f 1 2.60 OLCZAK Liwia RKS Łódź 2006 U18 LD IV LISIAK Adam Z/0192/20 2024
17 17 f 1 2.20 STĘPIEŃ Nina RKS Łódź 2007 U18 LD -- LISIAK Adam Z/1240/22 2024
18 18 f 1 2.00 SZYMCZAK Karolina KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- KRAWCZYK Michał Z/3200/21 2024
  f 1 NM ROGUSKA Roksana KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ -- KRAWCZYK Michał # Z/1095/22 2024
  f 1 NM MARCINIAK Kalina RKS Łódź 2004 U20 LD -- LISIAK Adam B.D. Z/1477/20 2024
  f 1 NM MIREK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA -- SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. Z/0099/14 2024
  f 1 NM BRYKAŁA Dominika KMS Szczecin # 2002 U23 ZP -- B.D. SZCZEPAŃSKI Marcin # , Z/3354/17 , 2024 LDK!  SKN   KN B  
1 1 f 2 2.20 ANDRYSIAK Maja MKLA Łęczyca 2009 U16 LD V KUBIAK Robert Z/7521/21 2024 LDK!  OSU  
  f 2 NM MALIAR Uliana MKLA Łęczyca 2009 U16 LD -- KWAPKOWSKI Łukasz Z/7533/21 2024 LDK!
W dal K
1 1 f 1 5.89 MŁODAWSKA Karolina KKL Kielce 1996 Sen SK I LIPIŃSKI Zdzisław B.D. Z/0840/12 2024 1  SKN   KNS  
2 2 f 1 5.68 LIPIŃSKA Gabriela KKL Kielce 2005 U20 SK II LIPIŃSKI Zdzisław Z/4905/21 2023  OSU   KN B  
3 3 f 1 5.34 WIŚNIEWSKA Katarzyna LKS MOSiR Sieradz 2000 Sen LD III CIERPLIKOWSKI Bartosz B.D. # Z/1958/17 2024
4 4 f 1 5.29 SOCHACKA Aleksandra UKS LA Basket Warszawa # 2009 U16 MZ III BOROŃ Aldona # Z/0749/24 2024 LDK!
5 5 f 1 5.10 JAKUBIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2007 U18 MZ III BOROŃ Adam # Z/2600/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
6 6 f 1 4.89 ATTALIOTI Sofia LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U18 WP IV LDK!  OSU  
7 7 f 1 4.88 MALARA Aleksandra MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U18 OP IV RYSZEWSKI Jacek RYSZEWSKI Jacek PIERÓG Paweł , Z/5605/19 , 2024 LDK!  OSU  
8 8 f 1 4.82 SZMIGIEL Monika MKS Tomaszów Mazowiecki 2004 U20 LD IV LECHOWICZ Arkadiusz Z/4296/19 2023
9 9 f 1 4.78 WOŹNIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/0811/20 2024 LDK!  OSU  
10 10 f 1 4.72 MILEWSKA Klara KKL Kielce 2007 U18 SK -- TIETIERIN Paweł Z/0480/21 2024 LDK!  OSU  
11 11 f 1 4.66 PAWŁOWSKA Helena KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- GRALEWSKI Wojciech Z/2683/22 2024
12 12 f 1 4.65 ODOLIŃSKA Hanna UKS Kresy Otwock 2007 U18 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1110/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
13 13 f 1 4.51 KIJAŃSKA Nikola MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U18 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2630/21 2024
14 14 f 1 4.38 KOKOT Patrycja KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 2007 U18 WP -- LDK!  OSU  
15 15 f 1 4.26 KAPAŁA Anna LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U18 WP -- NALEPA Marek Z/1811/21 2023 LDK!  OSU  
16 16 f 1 4.12 WARECKA Ewa KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ -- RZEPKA Marek Z/3193/21 2024 LDK!
  f 1 NM OKUPNIK Zofia MKS Tomaszów Mazowiecki 2005 U20 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/12971/21 2023
1 1 f 2 4.88 WRÓBEL Lena RKS Łódź # 2008 U16 LD IV GOWORSKI Tomasz Z/0606/23 2024
2 2 f 2 4.73 WRÓBLEWSKA Aleksandra MUKS Park Zduńska Wola 2009 U16 LD V SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Maciej # , Z/0545/21 , 2024 LDK!  OSU  
3 3 f 2 4.68 SZULC Natalia RKS Łódź 2008 U16 LD V KOPEĆ Dominik Z/5660/22 2024 LDK!
4 4 f 2 4.58 GÓRNY Adrianna BKL Bełchatów 2009 U16 LD V MANTYK Łukasz Z/3279/20 2024 LDK!  OSU  
5 5 f 2 4.49 MORAWIEC Alicja BKL Bełchatów 2009 U16 LD -- MORAWIEC Agnieszka MANTYK Łukasz # , Z/4339/19 , 2024 BEZ LDK!  OSU  
6 6 f 2 4.35 PLACEK Justyna MUKS Park Zduńska Wola 2008 U16 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/11279/21 2024  OSU  
7 7 f 2 4.35 GIŁKA Hanna UKS Vis Skierniewice 2009 U16 LD -- KORWEK Joanna Z/9752/21 2024 LDK!
8 8 f 2 4.29 PRYK Natalia UKS Jedynka Łowicz 2009 U16 LD -- KRET Waldemar # Z/1430/21 2024
9 9 f 2 3.81 MALIAR Uliana MKLA Łęczyca 2009 U16 LD -- KWAPKOWSKI Łukasz Z/7533/21 2024 LDK!
Kula (2) K
1 1 f 1 9.30 PIETRZAK Maja MKS Aleksandrów Łódzki 2010 U14 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/0750/23 2024 LDK!
2 2 f 1 7.74 DZIKOWSKA Lena LUKS Boguszyce 2010 U14 LD -- SUPEŁ Dorota Z/1034/21 2024
3 3 f 1 6.16 SZCZEPAŃSKA Joanna MKS Tomaszów Mazowiecki 2012 U12 LD -- B.D. Z/0605/23 2023
4 4 f 1 6.06 PLUTA Anna UMLKS START Wieruszów 2010 U14 LD -- LDK!
5 5 f 1 4.05 KAMIŃSKA Łucja UKS Melo Błonie # 2011 U14 MZ -- GAWRYJOŁEK Sławomir # Z/3893/24 2024
Wieloskok K
1 1 f 1 10.10 PLACEK Justyna MUKS Park Zduńska Wola 2008 U16 LD IV SZEWCZYK Tomasz Z/11279/21 2024  OSU  
2 2 f 1 9.90 IDCZAK Wiktoria MKLA Łęczyca 2008 U16 LD V KUBIAK Robert Z/8313/21 2024 LDK!  OSU  
3 3 f 1 9.50 GIŁKA Hanna UKS Vis Skierniewice 2009 U16 LD -- KORWEK Joanna Z/9752/21 2024 LDK!
4 4 f 1 9.45 GÓRNY Adrianna BKL Bełchatów 2009 U16 LD -- MANTYK Łukasz Z/3279/20 2024 LDK!  OSU  
Kula (3) K
1 1 f 1 12.73 KĘPSKA Oliwia MKLA Łęczyca 2006 U18 LD III ANDRYSIAK Mirosław Z/0088/20 2024 LDK!  KN B  
2 2 f 1 10.48 ODOLIŃSKA Hanna UKS Kresy Otwock 2007 U18 MZ IV ODOLIŃSKI Sebastian Z/1110/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
3 3 f 1 10.41 SIMON Zofia KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ IV TOPOLEWSKI Maciej Z/4416/19 2024  KN B  
4 4 f 1 10.38 FELIKS Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U18 DS IV STOLARCZYK Grzegorz # Z/0819/19 2024
5 5 f 1 10.22 MAZURKIEWICZ Kornelia LKS Orkan Ostrzeszów 2006 U18 WP IV NALEPA Marek Z/1812/21 2024 LDK!  OSU  
6 6 f 1 9.83 KOKOT Patrycja KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 2007 U18 WP IV LDK!  OSU  
7 7 f 1 9.61 JONCZYK Weronika LKS MOSiR Sieradz 2006 U18 LD -- B.D. FIRLIT Roman , Z/1974/21 , 2024 LDK!
8 8 f 1 9.40 KOSMATKA Maja UKS Vis Skierniewice 2007 U18 LD -- LDK!
9 9 f 1 9.13 KAPAŁA Anna LKS Orkan Ostrzeszów 2007 U18 WP -- NALEPA Marek Z/1811/21 2023 LDK!  OSU  
10 10 f 1 8.91 KANIA Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U18 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/2627/21 2024 LDK!  OSU  
11 11 f 1 8.40 BRZEZIŃSKA Amelia MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U18 LD --
12 12 f 1 7.72 GRUSZCZYŃSKA Julia MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U18 LD --
13 13 f 1 7.62 BRZOZOWSKA Anna UKS Vis Skierniewice 2007 U18 LD -- LDK!
1 1 f 2 10.19 CZARNECKA Maria MKLA Łęczyca 2008 U16 LD IV ANDRYSIAK Mirosław Z/0290/22 2024 LDK!
2 2 f 2 10.18 WYSZYŃSKA Krystyna UKS Błyskawica Domaniewice 2008 U16 LD IV B.D. Z/0882/23 2024
3 3 f 2 9.45 CAL Karolina MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD V JOACHIMIAK Robert Z/0253/22 2024 LDK!  OSU  
4 4 f 2 9.41 KARCZMAREK Natalia LKS MOSiR Sieradz 2008 U16 LD V KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra Z/0286/22 2023 LDK!
5 5 f 2 8.90 WYDERKA Oliwia MKLA Łęczyca 2009 U16 LD V KUBIAK Robert Z/1047/23 2023 LDK!
6 6 f 2 8.60 SIMILAK Aleksandra LKS MOSiR Sieradz 2008 U16 LD -- KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra Z/0289/22 2023 LDK!
7 7 f 2 8.38 GAJDA Patrycja UKS Błyskawica Domaniewice 2008 U16 LD -- SZYMAJDA Mieczysław # Z/12189/21 2024 LDK!
8 8 f 2 7.80 KOWALSKA Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/0254/22 2024 LDK!  OSU  
9 9 f 2 7.55 KRÓLIKOWSKA Lidia MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD -- LDK!  OSU  
10 10 f 2 7.33 ZUCHNIEWICZ Michalina MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD -- LDK!  OSU  
11 11 f 2 7.11 KORWEK Lena UKS Vis Skierniewice 2009 U16 LD -- KORWEK Joanna Z/3812/19 2024 LDK!
12 12 f 2 6.60 RUSIN Michalina UKS Vis Skierniewice 2009 U16 LD -- KORWEK Joanna Z/2813/20 2024 LDK!
1 1 f 3 12.75 JACKOWSKA Kinga MKL Jurand Szczytno 2009 U16 WN III BUKOWIECKI Maciej Z/6691/22 2024 LDK!  OSU  
2 2 f 3 8.08 FILIPIUK Beata MKS Żak Biała Podlaska 2008 U16 LU -- WILCZEK Janusz Z/2824/22 2023 LDK!
3 3 f 3 8.03 NOWAK Natalia AKL Ursynów Warszawa # 2009 U16 MZ -- LEMIESZEWSKA Marta Z/0173/24 2024
4 4 f 3 7.72 STASIUK Zuzanna MKS Żak Biała Podlaska 2008 U16 LU -- WILCZEK Janusz Z/3006/22 2023 LDK!
5 5 f 3 6.33 URBAŃSKA Julia AKL Ursynów Warszawa # 2009 U16 MZ -- LEMIESZEWSKA Marta Z/0175/24 2024
Kula (4) K
1 1 f 1 14.20 MARSZELEWSKA Joanna MKL Jurand Szczytno 2004 U20 WN I BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej Z/0131/19 2024 LDK!  SKN   OSU   KN B  
2 2 f 1 13.65 SUŁEK-SCHUBERT Adrianna KS Brda Bydgoszcz 1999 Sen KP I B.D. RZEPKA Marek , Z/0250/15 , 2024  SKN   KNS  
3 3 f 1 12.12 SŁOCKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ II RZEPKA Marek B.D. Z/3990/15 2024  KNF   SKN  
4 4 f 1 11.48 MATUZNA Anastasiia KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ III MAJ- MATUSIAK Marlena B.D. Z/2841/22 2023  SKN  
5 5 f 1 9.39 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ -- WOŹNIAK Daniel KRAWCZYK Michał B.D. # , Z/0631/17 , 2024 LDK!  SKN   KN B  
6 6 f 1 7.80 HAGLAUER Paulina LKS Orkan Ostrzeszów 2003 U23 WP -- NALEPA Marek Z/3447/21 2024 LDK!
1 1 f 2 10.96 KACZMAREK Kinga MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U20 LD III JOACHIMIAK Robert Z/0088/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 2 f 2 9.02 SOBOLEWSKA Natalia KS AZS AWF Warszawa 2005 U20 MZ IV KRAWCZYK Michał Z/0372/22 2023
3 3 f 2 8.17 KRUPA Karolina KS AZS AWF Warszawa 2005 U20 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej # Z/2847/19 2024  KN B  
60 m M
1 3 e 1 6.94 GOŁĄB Jarosław LKS MOSiR Sieradz 2000 Sen LD -- CIERPLIKOWSKI Bartosz B.D. # Z/2244/18 2024  SKN  
2 5 e 1 7.26 WYLĘGA Nikodem LKS Orkan Ostrzeszów 1998 Sen WP -- B.D. NALEPA Marek , Z/1519/14 , 2023
3 7 e 1 7.27 SZCZEPANIAK Jakub KS AZS AWF Wrocław # 2003 U23 DS -- ROŻEJ Marek Z/3273/17 2024  KNF   SKN  
4 8 e 1 7.43 SOBIECH Jakub KS Sprintwarsaw # 1990 Sen MZ -- MALANOWSKI Łukasz # Z/11732/21 2024
5 12 e 1 7.53 PAWŁOWSKI Łukasz KS Sprintwarsaw # 1982 Masters MZ -- MALANOWSKI Łukasz # Z/2038/21 2024
6 15 e 1 7.87 SZEWERA Paweł KS AZS AWF Wrocław 1973 Masters DS -- ŁOŚ Dariusz # Z/1320/19 2023
7 16 e 1 7.90 ŚCIUBEŁ Marcin UMLKS Pegaz Opoczno 1976 Masters LD -- GOWORSKI Tomasz GRABOLUS Marek , Z/2102/21 , 2024
1 1 e 2 6.63 LEMPACH Jakub AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU -- MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/3875/15 2024  KNF   SKN   KN B   KNS  
2 6 e 2 7.26 KRUPIŃSKI Dawid LKS MOSiR Sieradz 2003 U23 LD -- KUŚ Tomasz Z/4078/18 2022 3
3 9 e 2 7.51 SOLARZ Anatol KS Sprintwarsaw # 1996 Sen MZ -- MALANOWSKI Łukasz # Z/1781/21 2024
4 11 e 2 7.53 NOWAK Kacper LUKS Gomunice # 2001 U23 LD -- MOUELHI Abdessatar Z/3081/18 2024
5 17 e 2 8.60 ZDUNIAK Krzysztof KS Dynamic Łódź 1957 Masters LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0155/19 2024
1 2 e 3 6.90 KOZELAN Hubert AZS UMCS Lublin 2003 U23 LU -- MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/2635/17 2024  SKN   KN B  
2 4 e 3 7.23 JARZĄB Miłosz LKS MOSiR Sieradz 1999 Sen LD -- B.D. CIERPLIKOWSKI Bartosz # , Z/1279/20 , 2024
3 10 e 3 7.52 DEMSKI Sebastian KS Sprintwarsaw # 1991 Sen MZ -- MALANOWSKI Łukasz # Z/0867/22 2024
4 13 e 3 7.64 ZNYK Stanisław UKS GOK Zduny 1984 Masters LD -- ZNYK Stanisław Z/3981/18 2024 BEZ
5 14 e 3 7.65 KUCHARSKI Piotr MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 1982 Masters LD -- B.D. WASIAK Jarosław , Z/1187/18 , 2023 BEZ
1 1 e 4 6.73 ZAKRZEWSKI Marek AML Słupsk 2005 U20 PM -- CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/2543/18 , 2024 4 LDK!  KNF   SKN  
2 8 e 4 7.46 WRÓBEL Wiktor LKS Orkan Ostrzeszów 2005 U20 WP -- NALEPA Marek Z/0601/22 2024 LDK!  OSU  
3 11 e 4 7.71 WOJTASZEK Ignacy UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U20 LD -- GRABOLUS Marek Z/0221/23 2024 LDK!  OSU  
4 12 e 4 7.85 WILCZYŃSKI Stanisław KS AZS AWF Warszawa 2005 U20 MZ -- GRALEWSKI Wojciech Z/0597/22 2023
5 14 e 4 8.05 SYTA Mikołaj MKS Pilica Białobrzegi 2005 U20 MZ -- WIECZOREK Konstanty Z/1262/20 2023
1 3 e 5 7.03 GIZICKI Tomasz RLTL GGG Radom # 2004 U20 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/1092/19 2024 LDK!  SKN   OSU   KN B  
2 4 e 5 7.13 KAMUDA Dominik KS AZS AWF Katowice # 2004 U20 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/3936/19 2024 LDK!
3 9 e 5 7.47 GRZYMSKI Stanisław UKS Skoczek Władysławów 2004 U20 WP -- BERLIŃSKI Florian Z/2668/17 2024 4
4 10 e 5 7.61 KASPRYSZYN Jakub WKS Oleśniczanka Oleśnica 2005 U20 DS -- MATOSZ Włodzimierz Z/0644/19 2024 BEZ LDK!
5 13 e 5 7.92 KISSLER Wojciech WKS Oleśniczanka Oleśnica 2004 U20 DS -- FIT Wiktor # Z/1591/22 2024 LDK!
1 2 e 6 6.89 TATARA Dawid KL Lumel Zielona Góra # 2004 U20 LB -- MANTYK Łukasz # Z/3178/19 2024 LDK!  KNF   SKN   OSU  
2 5 e 6 7.28 MAZUR Jakub KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ -- GRALEWSKI Wojciech Z/2636/21 2023
3 6 e 6 7.41 SZULC Mikołaj MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS --  OSU  
4 7 e 6 7.43 ŻEBRYK Kamil MKS MOS Wrocław 2005 U20 DS -- ROSTEK William Z/11177/21 2024  OSU  
1 3 e 7 7.25 SZARAPO Jakub BKS Bydgoszcz # 2006 U18 KP -- B.D. BAUMGART Iwona , Z/0473/20 , 2024 LDK!  KNF   SKN  
2 5 e 7 7.44 SOWA Jan UKS Komar Strzelce Opolskie 2007 U18 OP -- MEHLICH Ronald Z/5056/22 2023
3 11 e 7 7.65 STOPA Gabriel MKS MOS Wrocław 2006 U18 DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/2659/20 2024 LDK!
4 12 e 7 7.73 RATAJCZAK Eryk UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U18 DS -- STOLARCZYK Grzegorz # Z/0674/23 2024
5 13 e 7 7.80 WRONKA Kacper UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5444/18 2024 LDK!
6 15 e 7 8.01 SADOK Wiktor UKS Lisy Zgierz 2007 U18 LD -- LISIECKI Paweł Z/3359/20 2024 LDK!
1 1 e 8 7.14 ŁUCZYŃSKI Igor MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U18 LD -- WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław , Z/0495/20 , 2024 LDK!  KN B  
2 4 e 8 7.29 GROCHOWSKI Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- MERWA Janusz Z/0376/22 2024 LDK!  KN B  
3 10 e 8 7.61 LIS Szymon RK Athletics Warszawa 2007 U18 MZ --
4 14 e 8 7.91 WOŹNIAK Łukasz UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -- LDK!  OSU  
5 16 e 8 8.24 KOZIKOWSKI Jan KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/13640/21 2024
6 17 e 8 8.26 MILCZARSKI Mikołaj RKS Łódź 2007 U18 LD -- KOWALCZYK Katarzyna LDK!
1 2 e 9 7.18 ZALEGA Jonatan MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD -- B.D. KOWALSKI Robert , Z/3808/19 , 2024 LDK!
2 6 e 9 7.50 KACZMAREK Maciej GKS Start Długołęka # 2007 U18 DS -- KOBIAŁKA Kamil # Z/0552/22 2024 LDK!  OSU  
3 7 e 9 7.52 KĘDZIERSKI Maciej UKS Lisy Zgierz 2006 U18 LD -- LISIECKI Paweł Z/0246/18 2024 LDK!
4 8 e 9 7.57 STRINGER Mateusz RK Athletics Warszawa 2006 U18 MZ -- STELMASZCZYK Joanna Z/14850/21 2024
5 9 e 9 7.57 SAWICKI Ignacy KS Czempion Warszawa 2007 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/3787/20 2024
1 6 e 10 7.73 WYSOCKI Aleksander MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD -- KOWALSKI Robert Z/3316/22 2024 LDK!
2 10 e 10 7.82 PUCHALSKI Franciszek MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2008 U16 LD -- WASIAK Patryk Z/0246/22 2024
3 11 e 10 7.85 KRAWCZYK Bartek MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2009 U16 LD -- WASIAK Patryk Z/0243/22 2024 LDK!
4 12 e 10 7.87 FRACH Igor LKS Omega Kleszczów 2008 U16 LD -- URBANIAK Mateusz Z/5058/22 2024
5 13 e 10 7.92 ZAWADZKI Konrad AZS Łódź 2008 U16 LD -- BRÓDKA Daniel Z/2608/21 2024
6 26 e 10 8.35 PAWŁOWSKI Oskar MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2009 U16 LD -- WASIAK Jarosław Z/0599/23 2024
7 28 e 10 8.43 MROCZKOWSKI Franciszek MKLA Łęczyca 2008 U16 LD -- KUBIAK Robert # Z/0294/22 2024 LDK!  OSU  
1 3 e 11 7.42 GARBICZ Alexander MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2008 U16 LD -- WASIAK Jarosław Z/1504/21 2024 LDK!
2 4 e 11 7.53 STĘPIŃSKI Maksymilian LKS MOSiR Sieradz 2008 U16 LD -- KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra Z/12101/21 2023 LDK!
3 14 e 11 7.95 SKONECZNY Mateusz UKS Vis Skierniewice 2008 U16 LD -- BARSKA Jolanta Z/3156/20 2023 LDK!
4 16 e 11 8.06 HOPPE Maksymilian MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2009 U16 LD --
5 18 e 11 8.08 KAMIŃSKI Kacper UKS Vis Skierniewice 2008 U16 LD -- KORWEK Joanna Z/3155/20 2024 LDK!
6 27 e 11 8.39 KIJO Antoni MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2009 U16 LD -- WASIAK Jarosław Z/0593/23 2024 LDK!
7 29 e 11 8.52 GAĆ Jan RKS Łódź 2008 U16 LD -- KOPEĆ Dominik Z/0547/23 2024
1 1 e 12 7.38 ADAMCZEWSKI Jan AZS Łódź # 2008 U16 LD -- LISIECKI Paweł WĘGLARSKI Krzysztof , Z/5247/19 , 2024 LDK!
2 5 e 12 7.70 NETZEL Jan MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD -- KOWALSKI Robert Z/7555/21 2024 LDK!
3 17 e 12 8.08 POPOV Vładyslaw MKLA Łęczyca 2008 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/1046/23 2023 LDK!
4 21 e 12 8.12 KUKLENKO Maksym RKS Łódź 2009 U16 LD --
5 25 e 12 8.35 WASILEWSKI Ksawery MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2009 U16 LD --
6 30 e 12 8.66 MICHALAK-WYDRA Jan MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2008 U16 LD -- WASIAK Jarosław Z/0600/23 2024
1 2 e 13 7.38 PRYK Mateusz UKS Jedynka Łowicz 2008 U16 LD -- KRET Waldemar # Z/1432/21 2024
2 8 e 13 7.79 KRAKOWIAK Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD -- KOWALSKI Robert Z/0168/23 2024 LDK!
3 19 e 13 8.09 BORKOWSKI Dawid RKS Łódź 2009 U16 LD -- KOPEĆ Dominik Z/1501/21 2024
4 20 e 13 8.10 DUDEK Jakub MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2008 U16 LD --
5 24 e 13 8.32 OSIECKI Jan UKS Dziewiątka Kutno 2009 U16 LD -- # LDK!
6 33 e 13 8.95 KAROLAK Jakub MKLA Łęczyca 2009 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/0890/22 2024 LDK!
7 34 e 13 9.08 SAŁKOWSKI Aleksander MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2009 U16 LD -- WASIAK Jarosław Z/0595/23 2023
1 7 e 14 7.78 SZCZYGIELSKI Oliwier RKS Łódź # 2008 U16 LD -- WASIAK Jarosław # Z/0607/23 2024
2 9 e 14 7.82 ZAWADZKI Szymon AZS Łódź 2008 U16 LD -- BRÓDKA Daniel Z/2609/21 2024
3 15 e 14 8.04 KOŁODZIEJCZYK Gabriel MUKS Park Zduńska Wola 2009 U16 LD -- SZEWCZYK Maciej # Z/12025/21 2024
4 22 e 14 8.22 PAZIK Aleksander MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD -- KOWALSKI Robert Z/7557/21 2024 LDK!
5 23 e 14 8.23 KĘPSKI Mateusz UMLKS Pegaz Opoczno 2008 U16 LD -- GRABOLUS Marek Z/0075/23 2024 LDK!  OSU  
6 31 e 14 8.76 JAREK Kajetan MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2009 U16 LD --
7 32 e 14 8.94 PIEKUT Igor LUKS Boguszyce 2009 U16 LD -- SUPEŁ Dorota Z/0359/20 2024
8 35 e 14 9.52 FAŁEK Mateusz MKS Tomaszów Mazowiecki 2009 U16 LD -- B.D. Z/0603/23 2024
1 1 e 15 7.44 BANASZEWSKI Maciej WKS Oleśniczanka Oleśnica 2008 U16 DS -- B.D. FIT Wiktor # , Z/14748/21 , 2024 LDK!
2 4 e 15 8.05 JOŃSKI Igor UKS Olimp Kozienice 2009 U16 MZ -- MISZTAL Janusz Z/2068/20 2024 LDK!
3 5 e 15 8.19 ZBONIKOWSKI Mateusz OKS Skra Warszawa # 2009 U16 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/2052/24 2024 LDK!
4 6 e 15 8.22 FILIPCZUK Jakub MKS Żak Biała Podlaska 2009 U16 LU -- WILCZYNSKI Grzegorz LDK!
5 10 e 15 9.39 LEWANDOWSKI Norbert RK Athletics Warszawa 2008 U16 MZ -- STELMASZCZYK Joanna # Z/5825/21 2024 LDK!
1 2 e 16 7.93 MĄCZYŃSKI Stanisław KS AZS AWF Warszawa # 2009 U16 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław Z/2046/24 2024 LDK!
2 3 e 16 8.03 POTYRA Damian UKS Olimp Kozienice 2008 U16 MZ -- MISZTAL Janusz Z/1387/22 2024 LDK!
3 7 e 16 8.29 BAJOREK Konrad MKS MOS Wrocław 2008 U16 DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek # Z/5140/22 2024 LDK!
4 8 e 16 8.93 MATIASZEWSKI Tomasz UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2009 U16 DS -- MAKUCH Beata Z/6420/22 2024
5 9 e 16 8.97 KURAS Stanisław AKL Ursynów Warszawa # 2008 U16 MZ -- LEMIESZEWSKA Marta Z/1540/22 2024
1 2 e 17 8.02 GROTKOWSKI Franciszek MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2010 U14 LD -- WASIAK Jarosław Z/0240/22 2024 LDK!
2 3 e 17 8.47 GŁOGOWSKI Stanisław MUKS Park Zduńska Wola 2010 U14 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/0532/21 2024 LDK!
3 4 e 17 8.54 FRYSZ Jakub BKL Bełchatów 2010 U14 LD -- B.D. MORAWIEC Agnieszka , Z/0171/23 , 2024 LDK!
4 6 e 17 9.10 PRZYBYLSKI Michał BKL Bełchatów 2010 U14 LD -- MORAWIEC Agnieszka Z/13731/21 2024 LDK!
5 8 e 17 9.22 MAŁECKI Marcel LKS Osuchów 2012 U12 MZ -- ZDUNEK Stanisław Z/3574/22 2024
6 22 e 17 9.97 ADAMCZYK Maciej BKL Bełchatów 2011 U14 LD -- MORAWIEC Agnieszka Z/0170/23 2024 LDK!
7 23 e 17 10.14 MATYŚKIEWICZ Natan BKL Bełchatów 2010 U14 LD -- LDK!
1 12 e 18 9.39 WOJCIECHOWSKI Krzysztof BKL Bełchatów 2012 U12 LD -- MORAWIEC Agnieszka Z/0522/23 2024 LDK!
2 17 e 18 9.60 SMOLIS Michał UMLKS START Wieruszów 2012 U12 LD -- URBANIAK Jarosław Z/14481/21 2024 LDK!
3 18 e 18 9.72 BLOCH Alan BKL Bełchatów 2011 U14 LD -- LDK!
4 24 e 18 10.23 PRYHAROV Vladyslav WKS Śląsk Wrocław 2011 U14 DS -- KRAWCZUK Łukasz Z/0824/23 2024
1 5 e 19 8.86 GOLUBSKI Filip UKS LA Basket Warszawa 2010 U14 MZ -- BOROŃ Aldona Z/11703/21 2024 LDK!
2 7 e 19 9.17 KULA Krzysztof WKS Śląsk Wrocław 2011 U14 DS -- KRAWCZUK Łukasz Z/0837/23 2024
3 9 e 19 9.23 NOWICKI Nataniel MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2010 U14 LD -- WASIAK Patryk Z/0245/22 2024
4 11 e 19 9.26 TODEK Franciszek MKS MOS Wrocław 2010 U14 DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/6412/22 2024 LDK!
5 14 e 19 9.44 PIECHOL Wiktor UKS Lisy Zgierz 2010 U14 LD -- LISIECKI Paweł Z/12548/21 2024
6 20 e 19 9.77 LISIECKI Adam UKS Lisy Zgierz 2012 U12 LD -- B.D. Z/0306/22 2024
7 21 e 19 9.92 BARCZYŃSKI Bartosz BKL Bełchatów 2012 U12 LD -- MORAWIEC Agnieszka Z/0516/23 2024 LDK!
1 1 e 20 7.97 ANDRZEJEWSKI Jan RK Athletics Warszawa 2010 U14 MZ -- RACZYŁO Damian Z/3225/22 2024
2 10 e 20 9.24 GAWENDA Jędrzej UKS Falenica Warszawa 2010 U14 MZ -- GAWENDA Małgorzata Z/4926/21 2024 LDK!
3 13 e 20 9.40 MATEJCZYK Filip BKL Bełchatów 2010 U14 LD -- MORAWIEC Agnieszka Z/0520/23 2024 LDK!
4 15 e 20 9.53 LEWAŃSKI Franciszek UKS Dziewiątka Kutno 2010 U14 LD -- KUDŁA Jacek # Z/0621/21 2024 LDK!
5 16 e 20 9.56 OŚCIK Aleksander BKL Bełchatów 2012 U12 LD -- MORAWIEC Agnieszka Z/0515/23 2024 LDK!
6 19 e 20 9.75 BRODZISZ Wojciech WKS Śląsk Wrocław 2011 U14 DS -- KRAWCZUK Łukasz Z/0827/23 2024
1 1 f 1 6.64 LEMPACH Jakub AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU -- MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/3875/15 2024  KNF   SKN   KN B   KNS  
2 2 f 1 6.90 KOZELAN Hubert AZS UMCS Lublin 2003 U23 LU -- MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/2635/17 2024  SKN   KN B  
3 3 f 1 6.93 GOŁĄB Jarosław LKS MOSiR Sieradz 2000 Sen LD -- CIERPLIKOWSKI Bartosz B.D. # Z/2244/18 2024  SKN  
4 4 f 1 7.20 JARZĄB Miłosz LKS MOSiR Sieradz 1999 Sen LD -- B.D. CIERPLIKOWSKI Bartosz # , Z/1279/20 , 2024
5 5 f 1 7.30 WYLĘGA Nikodem LKS Orkan Ostrzeszów 1998 Sen WP -- B.D. NALEPA Marek , Z/1519/14 , 2023
6 6 f 1 7.30 KRUPIŃSKI Dawid LKS MOSiR Sieradz 2003 U23 LD -- KUŚ Tomasz Z/4078/18 2022 3
7 7 f 1 7.35 SOBIECH Jakub KS Sprintwarsaw # 1990 Sen MZ -- MALANOWSKI Łukasz # Z/11732/21 2024
8 8 f 1 7.35 SZCZEPANIAK Jakub KS AZS AWF Wrocław # 2003 U23 DS -- ROŻEJ Marek Z/3273/17 2024  KNF   SKN  
1 1 f 2 7.04 GIZICKI Tomasz RLTL GGG Radom # 2004 U20 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/1092/19 2024 LDK!  SKN   OSU   KN B  
2 2 f 2 7.21 KAMUDA Dominik KS AZS AWF Katowice # 2004 U20 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/3936/19 2024 LDK!
3 3 f 2 7.26 MAZUR Jakub KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ -- GRALEWSKI Wojciech Z/2636/21 2023
4 4 f 2 7.41 ŻEBRYK Kamil MKS MOS Wrocław 2005 U20 DS -- ROSTEK William Z/11177/21 2024  OSU  
5 5 f 2 7.41 WRÓBEL Wiktor LKS Orkan Ostrzeszów 2005 U20 WP -- NALEPA Marek Z/0601/22 2024 LDK!  OSU  
6 6 f 2 7.43 SZULC Mikołaj MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS --  OSU  
1 1 f 3 7.09 ŁUCZYŃSKI Igor MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U18 LD -- WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław , Z/0495/20 , 2024 LDK!  KN B  
2 2 f 3 7.11 ZALEGA Jonatan MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD -- B.D. KOWALSKI Robert , Z/3808/19 , 2024 LDK!
3 3 f 3 7.20 SZARAPO Jakub BKS Bydgoszcz # 2006 U18 KP -- B.D. BAUMGART Iwona , Z/0473/20 , 2024 LDK!  KNF   SKN  
4 4 f 3 7.27 GROCHOWSKI Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- MERWA Janusz Z/0376/22 2024 LDK!  KN B  
5 5 f 3 7.45 SOWA Jan UKS Komar Strzelce Opolskie 2007 U18 OP -- MEHLICH Ronald Z/5056/22 2023
6 6 f 3 7.52 KACZMAREK Maciej GKS Start Długołęka # 2007 U18 DS -- KOBIAŁKA Kamil # Z/0552/22 2024 LDK!  OSU  
7 7 f 3 7.64 STRINGER Mateusz RK Athletics Warszawa 2006 U18 MZ -- STELMASZCZYK Joanna Z/14850/21 2024
1 1 f 4 7.21 ADAMCZEWSKI Jan AZS Łódź # 2008 U16 LD -- LISIECKI Paweł WĘGLARSKI Krzysztof , Z/5247/19 , 2024 LDK!
2 2 f 4 7.28 PRYK Mateusz UKS Jedynka Łowicz 2008 U16 LD -- KRET Waldemar # Z/1432/21 2024
3 3 f 4 7.42 GARBICZ Alexander MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2008 U16 LD -- WASIAK Jarosław Z/1504/21 2024 LDK!
4 4 f 4 7.62 WYSOCKI Aleksander MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD -- KOWALSKI Robert Z/3316/22 2024 LDK!
5 5 f 4 7.70 NETZEL Jan MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD -- KOWALSKI Robert Z/7555/21 2024 LDK!
6 6 f 4 7.71 KRAKOWIAK Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD -- KOWALSKI Robert Z/0168/23 2024 LDK!
7 7 f 4 7.86 SZCZYGIELSKI Oliwier RKS Łódź # 2008 U16 LD -- WASIAK Jarosław # Z/0607/23 2024
  f 4 DQ STĘPIŃSKI Maksymilian LKS MOSiR Sieradz 2008 U16 LD -- KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra Z/12101/21 2023 LDK!
1 1 f 5 7.35 BANASZEWSKI Maciej WKS Oleśniczanka Oleśnica 2008 U16 DS -- B.D. FIT Wiktor # , Z/14748/21 , 2024 LDK!
2 2 f 5 7.94 MĄCZYŃSKI Stanisław KS AZS AWF Warszawa # 2009 U16 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław Z/2046/24 2024 LDK!
3 3 f 5 8.00 POTYRA Damian UKS Olimp Kozienice 2008 U16 MZ -- MISZTAL Janusz Z/1387/22 2024 LDK!
4 4 f 5 8.07 JOŃSKI Igor UKS Olimp Kozienice 2009 U16 MZ -- MISZTAL Janusz Z/2068/20 2024 LDK!
5 5 f 5 8.14 ZBONIKOWSKI Mateusz OKS Skra Warszawa # 2009 U16 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/2052/24 2024 LDK!
6 6 f 5 8.19 BAJOREK Konrad MKS MOS Wrocław 2008 U16 DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek # Z/5140/22 2024 LDK!
7 7 f 5 9.15 MATIASZEWSKI Tomasz UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2009 U16 DS -- MAKUCH Beata Z/6420/22 2024
1 1 f 6 7.85 ANDRZEJEWSKI Jan RK Athletics Warszawa 2010 U14 MZ -- RACZYŁO Damian Z/3225/22 2024
2 2 f 6 8.32 GŁOGOWSKI Stanisław MUKS Park Zduńska Wola 2010 U14 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/0532/21 2024 LDK!
3 3 f 6 8.61 FRYSZ Jakub BKL Bełchatów 2010 U14 LD -- B.D. MORAWIEC Agnieszka , Z/0171/23 , 2024 LDK!
4 4 f 6 9.02 GOLUBSKI Filip UKS LA Basket Warszawa 2010 U14 MZ -- BOROŃ Aldona Z/11703/21 2024 LDK!
5 5 f 6 9.14 PRZYBYLSKI Michał BKL Bełchatów 2010 U14 LD -- MORAWIEC Agnieszka Z/13731/21 2024 LDK!
6 6 f 6 9.17 KULA Krzysztof WKS Śląsk Wrocław 2011 U14 DS -- KRAWCZUK Łukasz Z/0837/23 2024
200 m M
1 2 s 1 22.31 GOŁĄB Jarosław LKS MOSiR Sieradz 2000 Sen LD II CIERPLIKOWSKI Bartosz B.D. # Z/2244/18 2024  SKN  
2 8 s 1 23.19 JARZĄB Miłosz LKS MOSiR Sieradz 1999 Sen LD III B.D. CIERPLIKOWSKI Bartosz # , Z/1279/20 , 2024
3 9 s 1 23.22 WYLĘGA Nikodem LKS Orkan Ostrzeszów 1998 Sen WP III B.D. NALEPA Marek , Z/1519/14 , 2023
1 1 s 2 22.05 DZIEWIĘCKI Rafał KS AZS AWF Wrocław 2006 U18 DS II SKRZYPACZ Adrian Z/2611/18 2024  KNF  
2 3 s 2 22.47 JAKUBOWSKI Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 2000 Sen SL II KASIŃSKI Marek # Z/5242/15 2024 1
3 4 s 2 22.53 BAJRASZEWSKI Tomasz LKS Vectra Włocławek 2006 U18 KP II ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0568/18 2024 BEZ LDK!  KNF   SKN  
1 5 s 3 23.03 KOZIOŁ Jakub RKS Łódź 1999 Sen LD III B.D.
2 18 s 3 23.89 SOBIECH Jakub KS Sprintwarsaw # 1990 Sen MZ -- MALANOWSKI Łukasz # Z/11732/21 2024
1 11 s 4 23.43 NOWICKI Filip UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD III BARSKA Jolanta Z/0408/19 2024 LDK!  KN B  
2 12 s 4 23.48 KUREK Maciej KS Sprintwarsaw # 1994 Sen MZ III MALANOWSKI Łukasz # Z/0868/22 2024
3 19 s 4 23.97 WOJTANIA Łukasz RKS Łódź 2004 U20 LD IV SZABLEWSKI Tadeusz Z/1946/21 2024
4 24 s 4 24.29 PAWŁOWSKI Łukasz KS Sprintwarsaw # 1982 Masters MZ -- MALANOWSKI Łukasz # Z/2038/21 2024
1 15 s 5 23.69 ŁUCZYŃSKI Igor MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U18 LD IV WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław , Z/0495/20 , 2024 LDK!  KN B  
2 28 s 5 24.55 ZNYK Stanisław UKS GOK Zduny 1984 Masters LD -- ZNYK Stanisław Z/3981/18 2024 BEZ
3 33 s 5 24.80 KIENIGSMAN Jakub MKL Jurand Szczytno 2006 U18 WN -- BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Ireneusz # , Z/0915/21 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 40 s 5 25.48 RUCKI Filip MKS Pilica Białobrzegi 2005 U20 MZ -- WIECZOREK Konstanty Z/0949/20 2024
1 13 s 6 23.56 FILAR Igor OŚ AZS Poznań # 2004 U20 WP III PAPUGA Sebastian B.D. # Z/3111/18 2024 LDK!  KNF   SKN  
2 20 s 6 24.04 KĘDZIERSKI Maciej UKS Lisy Zgierz 2006 U18 LD IV LISIECKI Paweł Z/0246/18 2024 LDK!
3 37 s 6 25.21 ŻACZKIEWICZ Wojciech UKS Vis Skierniewice 2004 U20 LD -- BARSKA Jolanta Z/3524/16 2023 4 LDK!
1 21 s 7 24.07 KACZMAREK Maciej GKS Start Długołęka # 2007 U18 DS IV KOBIAŁKA Kamil # Z/0552/22 2024 LDK!  OSU  
2 27 s 7 24.40 GARBICZ Alexander MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2008 U16 LD IV WASIAK Jarosław Z/1504/21 2024 LDK!
3 30 s 7 24.64 ŻEBRYK Kamil MKS MOS Wrocław 2005 U20 DS -- ROSTEK William Z/11177/21 2024  OSU  
1 39 s 8 25.36 SAŁCZYŃSKI Patryk MKS Pilica Białobrzegi 2008 U16 MZ V WIECZOREK Konstanty Z/11808/21 2024
  s 8 DNF PĘCZEK Adam RKS Łódź 1972 Masters LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0876/18 2023 BEZ
  s 8 DQ MIZIOŁEK Wiktor RKS Łódź 2002 U23 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/1478/20 2024
  s 8 DQ POULAIN Kamil KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ -- B.D. ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia , Z/3372/15 , 2024
1 10 s 9 23.27 ZALEGA Jonatan MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD III B.D. KOWALSKI Robert , Z/3808/19 , 2024 LDK!
2 25 s 9 24.32 NOWIŃSKI Jan Akademia Sportu Otwock 2008 U16 MZ IV KALINOWSKA Paulina Z/3771/20 2023 LDK!
3 41 s 9 25.54 KRAWCZYK Bartek MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2009 U16 LD V WASIAK Patryk Z/0243/22 2024 LDK!
1 31 s 10 24.69 SZULC Mikołaj MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS --  OSU  
2 47 s 10 26.96 DUDEK Jakub MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2008 U16 LD --
3 52 s 10 27.61 GROTKOWSKI Franciszek MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2010 U14 LD -- WASIAK Jarosław Z/0240/22 2024 LDK!
4 56 s 10 28.78 ZDUNIAK Krzysztof KS Dynamic Łódź 1957 Masters LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0155/19 2024
1 36 s 11 25.08 SAMUL Jan UKS LA Basket Warszawa 2008 U16 MZ V BOROŃ Adam RĄCZKA Elżbieta # Z/3042/20 2024 LDK!
2 61 s 11 30.89 NOWICKI Nataniel MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2010 U14 LD -- WASIAK Patryk Z/0245/22 2024
3 62 s 11 31.56 LEWANDOWSKI Norbert RK Athletics Warszawa 2008 U16 MZ -- STELMASZCZYK Joanna # Z/5825/21 2024 LDK!
4 63 s 11 32.50 TODEK Franciszek MKS MOS Wrocław 2010 U14 DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/6412/22 2024 LDK!
1 6 s 12 23.04 STAROŃ Szymon MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2000 Sen LD III WASIAK Jarosław Z/1882/15 2024 2
2 14 s 12 23.64 WIECZOREK Wiktor KS Sprinterzy.com Kraków # 2001 U23 MA -- B.D. MALANOWSKI Łukasz # , Z/0556/23 , 2023
3 23 s 12 24.25 DEMSKI Sebastian KS Sprintwarsaw # 1991 Sen MZ -- MALANOWSKI Łukasz # Z/0867/22 2024
4 35 s 12 24.89 SOLARZ Anatol KS Sprintwarsaw # 1996 Sen MZ -- MALANOWSKI Łukasz # Z/1781/21 2024
1 17 s 13 23.83 SŁAWIŃSKI Mikołaj Akademia Sportu Otwock 2005 U20 MZ IV KALINOWSKA Paulina Z/2765/20 2024
2 29 s 13 24.57 STRINGER Mateusz RK Athletics Warszawa 2006 U18 MZ -- STELMASZCZYK Joanna Z/14850/21 2024
3 32 s 13 24.74 ROSŁONIEC Piotr Akademia Sportu Otwock 2005 U20 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/2764/20 2023
1 7 s 14 23.15 ŻACZKIEWICZ Bartosz UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD III BARSKA Jolanta Z/3580/20 2024 LDK!  KN B  
2 16 s 14 23.71 ZACHARA Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U18 OP IV PIERÓG Paweł Z/1398/18 2024 BEZ LDK!  SKN   OSU   KN B  
3 26 s 14 24.33 PŁAWIŃSKI Antoni UKS Skoczek Władysławów 2007 U18 WP IV BERLIŃSKI Florian Z/3768/21 2024 LDK!  KN B  
4 34 s 14 24.82 PAKULSKI Jakub KS AZS AWF Wrocław 2007 U18 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/4563/22 2024
1 22 s 15 24.14 BANASZEWSKI Maciej WKS Oleśniczanka Oleśnica 2008 U16 DS IV B.D. FIT Wiktor # , Z/14748/21 , 2024 LDK!
2 38 s 15 25.32 PRACHNIO Patryk WLKS Nowe Iganie # 2007 U18 MZ -- ZIĘCINA Kazimierz # Z/2752/21 2024 LDK!
  s 15 DQ RATAJCZAK Eryk UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U18 DS -- STOLARCZYK Grzegorz # Z/0674/23 2024
1 42 s 16 26.04 ANDRZEJAK Aleksander UKS Młodzik Warszawa # 2008 U16 MZ -- RADKE Karol Z/13634/21 2024 LDK!
2 49 s 16 27.27 VYNNYK Oleh WKS Śląsk Wrocław 2008 U16 DS -- SIERADZKI Andrzej # Z/0822/23 2024
3 54 s 16 28.54 SIKORA Eryk UMLKS START Wieruszów 2008 U16 LD -- URBANIAK Jarosław Z/5625/21 2024 LDK!
4 60 s 16 30.68 MICHALAK-WYDRA Jan MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2008 U16 LD -- WASIAK Jarosław Z/0600/23 2024
1 45 s 17 26.34 POTYRA Damian UKS Olimp Kozienice 2008 U16 MZ -- MISZTAL Janusz Z/1387/22 2024 LDK!
2 46 s 17 26.73 BAJOREK Konrad MKS MOS Wrocław 2008 U16 DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek # Z/5140/22 2024 LDK!
  s 17 DQ TURKIEWICZ Antoni WKS Śląsk Wrocław 2008 U16 DS -- SIERADZKI Andrzej # Z/0832/23 2024
1 50 s 18 27.43 ŁOJCZUK Mateusz WKS Śląsk Wrocław 2009 U16 DS -- KRAWCZUK Łukasz Z/0836/23 2024
2 51 s 18 27.55 HOPPE Maksymilian MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2009 U16 LD --
3 59 s 18 30.21 MATIASZEWSKI Tomasz UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2009 U16 DS -- MAKUCH Beata Z/6420/22 2024
1 43 s 19 26.19 SUŚLIK Jakub CTL ORLĘTA Częstochowa 2009 U16 SL -- ŁUCZYŃSKI Tomasz # Z/4223/19 2024
2 44 s 19 26.29 MAŃKA Franciszek UKS Diamond Athletics Białołęka 2009 U16 MZ -- GLINICKI Jarosław Z/4315/20 2024 LDK!
3 55 s 19 28.66 WASILEWSKI Ksawery MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2009 U16 LD --
1 48 s 20 27.08 ANDRZEJEWSKI Jan RK Athletics Warszawa 2010 U14 MZ -- RACZYŁO Damian Z/3225/22 2024
2 53 s 20 28.10 KIJO Antoni MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2009 U16 LD -- WASIAK Jarosław Z/0593/23 2024 LDK!
3 57 s 20 29.65 PAWŁOWSKI Oskar MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2009 U16 LD -- WASIAK Jarosław Z/0599/23 2024
4 58 s 20 30.14 GOLUBSKI Filip UKS LA Basket Warszawa 2010 U14 MZ -- BOROŃ Aldona Z/11703/21 2024 LDK!
300 m M
1 1 s 1 34.54 WAWRZKOWICZ Jan OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP -- WĘGLARSKI Krzysztof B.D. # Z/2341/21 2024  KNF   SKN  
2 5 s 1 35.03 WRÓBEL Michał KS AZS AWF Katowice 2002 U23 SL -- KRUPA Iwona B.D. Z/5054/18 2024  KNF   SKN  
3 6 s 1 35.31 WÓJCIAK Adrian UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U20 LD -- GRABOLUS Marek Z/1902/21 2024 LDK!  KNF   SKN   OSU  
4 9 s 1 36.33 STAROŃ Szymon MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2000 Sen LD -- WASIAK Jarosław Z/1882/15 2024 2
1 2 s 2 34.76 SZARAPO Jakub BKS Bydgoszcz # 2006 U18 KP -- B.D. BAUMGART Iwona , Z/0473/20 , 2024 LDK!  KNF   SKN  
2 7 s 2 35.58 KANIA Damian UKS Czwórka Żory 2004 U20 SL -- KRUPA Iwona Z/1305/20 2023  KN B  
3 12 s 2 36.93 KUREK Maciej KS Sprintwarsaw # 1994 Sen MZ -- MALANOWSKI Łukasz # Z/0868/22 2024
1 4 s 3 34.95 SZWED Maksymilian AZS Łódź 2004 U20 LD -- WĘGLARSKI Krzysztof Z/0459/19 2024  KNF   SKN  
2 8 s 3 35.66 WILIŃSKI Jakub AZS Łódź 2004 U20 LD -- WĘGLARSKI Krzysztof B.D. Z/0660/18 2024  KN B  
3 11 s 3 36.70 KRYSIAK Iwo AZS Łódź 2003 U23 LD -- BRÓDKA Daniel WĘGLARSKI Krzysztof B.D. , Z/3975/17 , 2024 LDK!  KN B  
4 16 s 3 37.52 WIECZOREK Wiktor KS Sprinterzy.com Kraków # 2001 U23 MA -- B.D. MALANOWSKI Łukasz # , Z/0556/23 , 2023
1 17 s 4 37.81 KIENIGSMAN Jakub MKL Jurand Szczytno 2006 U18 WN -- BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Ireneusz # , Z/0915/21 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 21 s 4 38.21 KASPRYSZYN Jakub WKS Oleśniczanka Oleśnica 2005 U20 DS -- MATOSZ Włodzimierz Z/0644/19 2024 BEZ LDK!
3 22 s 4 38.30 MALANOWSKI Łukasz KS Sprintwarsaw # 1996 Sen MZ -- MALANOWSKI Łukasz # Z/3997/15 2024
4 30 s 4 39.19 WRONKA Kacper UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5444/18 2024 LDK!
1 14 s 5 36.97 MIROWSKI Adam AZS Łódź 2007 U18 LD -- KUCZKOWSKI Piotr Z/3004/21 2024  KN B  
2 20 s 5 38.19 JARMUNDOWICZ Igor MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2005 U20 LD -- WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław Z/2360/19 2023 LDK!
3 23 s 5 38.34 MILLER Tomasz AZS Łódź 2006 U18 LD -- KUCZKOWSKI Piotr Z/1392/21 2024
4 29 s 5 39.17 GĘBICKI Jakub MKS Agros Chełm 2006 U18 LU -- MAZUREK Marek Z/1431/20 2024 LDK!
1 18 s 6 37.90 DONICA Patryk Akademia Sportu Otwock 2006 U18 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/2767/20 2024
2 24 s 6 38.36 SZCZĘŚNIAK Karol KS AZS AWF Wrocław 2008 U16 DS III SKRZYPACZ Adrian Z/9550/21 2024
3 27 s 6 38.91 WOLAŃSKI Piotr MLKS Echo Twardogóra # 2007 U18 DS -- SZOMBURG Tomasz # Z/0392/20 2024 LDK!
4 28 s 6 39.01 MEHLICH Wojciech UKS-MOS Opole # 2006 U18 OP -- B.D. Z/1290/20 2024 LDK!
1 19 s 7 38.07 ANTCZAK Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U18 LD -- KOWALSKI Robert Z/1960/21 2024 LDK!
2 26 s 7 38.78 BADEŃSKI Bernard AKL Ursynów Warszawa 2005 U20 MZ -- B.D. B.D. # Z/0302/19 2024 LDK!
3 34 s 7 39.34 WILIŃSKI Piotr AZS Łódź 2007 U18 LD -- KUCZKOWSKI Piotr Z/1391/21 2024
1 15 s 8 37.37 STOPA Gabriel MKS MOS Wrocław 2006 U18 DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/2659/20 2024 LDK!
2 25 s 8 38.68 LATKOWSKI Kacper KS AZS AWF Wrocław 2008 U16 DS III SKRZYPACZ Adrian Z/1336/21 2024
3 32 s 8 39.26 SMYKA Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD -- KOWALSKI Robert Z/0185/20 2024 LDK!
4 36 s 8 40.35 PAKULSKI Michał KS AZS AWF Wrocław 2008 U16 DS IV SKRZYPACZ Adrian Z/1337/21 2023
1 3 s 9 34.82 PĘCZEK Piotr RKS Łódź 2002 U23 LD -- B.D. MANTYK Łukasz B.D. # , Z/3531/16 , 2024 LDK!  SKN   KN B  
2 38 s 9 41.75 BACHMAN Alan RKS Łódź 2007 U18 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0272/21 2024
3 41 s 9 42.18 PĘCZEK Adam RKS Łódź 1972 Masters LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0876/18 2023 BEZ
1 13 s 10 36.95 WRÓBEL Wiktor LKS Orkan Ostrzeszów 2005 U20 WP -- NALEPA Marek Z/0601/22 2024 LDK!  OSU  
2 33 s 10 39.33 PISKORSKI Antoni RK Athletics Warszawa 2007 U18 MZ -- STELMASZCZYK Joanna Z/2062/20 2024
3 39 s 10 41.76 SUKIENNIK Oliwier RKS Łódź 2007 U18 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0276/21 2024
4 42 s 10 42.30 SIEJKA Mariusz KS Sprintwarsaw # 1977 Masters MZ -- MALANOWSKI Łukasz # Z/1683/20 2024
1 31 s 11 39.22 UŁAŃSKI Łukasz KS Żeglina Sieradz 2007 U18 LD -- NOWAK Mieczysław Z/10675/21 2024 LDK!
2 37 s 11 40.84 CZUŁEK Adrian UKS Filipides Teresin 2009 U16 MZ V ANDRYSZCZYK Andrzej Z/2932/21 2024 LDK!  OSU  
3 40 s 11 42.05 JOŃSKI Igor UKS Olimp Kozienice 2009 U16 MZ V MISZTAL Janusz Z/2068/20 2024 LDK!
1 10 s 12 36.59 POULAIN Kamil KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ -- B.D. ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia , Z/3372/15 , 2024
2 35 s 12 39.49 MAJ Piotr AZS Łódź 2007 U18 LD -- KUCZKOWSKI Piotr Z/5641/22 2024
3 43 s 12 44.26 TYRKA Kacper MKS Agros Chełm 2006 U18 LU -- SZKODA Piotr LDK!
1 1 s 13 37.00 ADAMCZEWSKI Jan AZS Łódź # 2008 U16 LD II LISIECKI Paweł WĘGLARSKI Krzysztof , Z/5247/19 , 2024 LDK!
2 2 s 13 37.78 MAJEWSKI Krzysztof AZS Łódź 2008 U16 LD III KUCZKOWSKI Piotr # Z/1645/21 2024
3 3 s 13 39.26 WYSOCKI Aleksander MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD IV KOWALSKI Robert Z/3316/22 2024 LDK!
1 5 s 14 40.29 KUBASIK Jakub AZS Łódź 2008 U16 LD IV KUCZKOWSKI Piotr # Z/3505/21 2024
2 6 s 14 40.60 ZAWADZKI Konrad AZS Łódź 2008 U16 LD V BRÓDKA Daniel Z/2608/21 2024
3 8 s 14 41.41 KRAKOWIAK Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD V KOWALSKI Robert Z/0168/23 2024 LDK!
4 9 s 14 41.72 ZAWADZKI Szymon AZS Łódź 2008 U16 LD V BRÓDKA Daniel Z/2609/21 2024
1 4 s 15 39.32 STĘPIŃSKI Maksymilian LKS MOSiR Sieradz 2008 U16 LD IV KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra Z/12101/21 2023 LDK!
2 7 s 15 41.40 KĘPSKI Mateusz UMLKS Pegaz Opoczno 2008 U16 LD V GRABOLUS Marek Z/0075/23 2024 LDK!  OSU  
3 10 s 15 44.61 GŁOGOWSKI Stanisław MUKS Park Zduńska Wola 2010 U14 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/0532/21 2024 LDK!
  s 15 DQ FRACH Igor LKS Omega Kleszczów 2008 U16 LD -- URBANIAK Mateusz Z/5058/22 2024
400 m M
1 1 s 1 50.29 ŁAZOWY Cezary WMLKS Nadodrze Powodowo 2004 U20 WP II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1792/18 2024 4 LDK!  KNF   SKN   OSU  
2 2 s 1 51.12 ROMANIUK Daniel MKS Polonia Warszawa 2001 U23 MZ III JOBT Andrzej Z/2632/16 2024
3 3 s 1 52.42 GRZYMSKI Stanisław UKS Skoczek Władysławów 2004 U20 WP III BERLIŃSKI Florian Z/2668/17 2024 4
4 8 s 1 63.19 SKOTAREK Fabian UKS Lisy Zgierz 2010 U14 LD -- B.D. LISIECKI Paweł , Z/0535/23 , 2024
1 4 s 2 52.46 MILCZUK Jakub UKS Skoczek Władysławów 2004 U20 WP III WIŚNIEWSKI Bartłomiej Z/0063/18 2024 3  KN B  
2 5 s 2 52.73 MUSIAŁEK Paweł KS Żeglina Sieradz 2004 U20 LD III
3 6 s 2 54.45 KISSLER Wojciech WKS Oleśniczanka Oleśnica 2004 U20 DS IV FIT Wiktor # Z/1591/22 2024 LDK!
1 7 s 3 58.80 SIECH Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U20 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0860/19 2024
2 9 s 3 60.63 SAŁAPSKI Patryk UKS Diamond Athletics Białołęka 2009 U16 MZ -- GLINICKI Jarosław Z/4117/20 2024 LDK!
1 10 s 4 73.77 SMOLIS Michał UMLKS START Wieruszów 2012 U12 LD -- URBANIAK Jarosław Z/14481/21 2024 LDK!
2 11 s 4 77.04 ROSIŃSKI Andrzej UKS Lisy Zgierz 2012 U12 LD -- LISIECKI Paweł # Z/12030/21 2024
600 m M
1 1 s 1 1:23.11 SZCZEPANIAK Jakub KS AZS AWF Wrocław # 2003 U23 DS -- ROŻEJ Marek Z/3273/17 2024  KNF   SKN  
2 2 s 1 1:24.13 JOŃCZYK Maciej RKS Łódź 2002 U23 LD -- SADACH Aneta 3 LDK!  SKN   KN B  
3 3 s 1 1:24.35 RYBAKOWSKI Michał MKS Polonia Warszawa 2000 Sen MZ -- JOBT Andrzej B.D. Z/1769/15 2024
4 5 s 1 1:26.90 MARAŃDA Kacper LKS Żelazny Opoczno Running Team 2005 U20 LD -- WOJTAREK Jacek Z/3952/20 2024 LDK!
5 6 s 1 1:27.29 WINIECKI Igor MKS Aleksandrów Łódzki # 2006 U18 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0190/20 2024 LDK!
6 7 s 1 1:27.40 JABŁOŃSKI Hubert MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0180/20 2024  KN B  
7 10 s 1 1:28.83 PIOTROWSKI Andrzej MKS Polonia Warszawa 1973 Masters MZ -- B.D. JOBT Andrzej , Z/0223/16 , 2024 BEZ
8 14 s 1 1:30.27 SZYMANSKI Oliwier MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U20 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0861/19 2023
  s 1 DNF ULIŃSKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0089/20 2024  KNF  
1 4 s 2 1:25.90 KUŁEK Dawid WKS Oleśniczanka Oleśnica 2007 U18 DS -- JANECZEK Jarosław Z/0462/20 2024 LDK!  KN B  
2 11 s 2 1:29.41 STOPA Kacper RLTL Optima Radom 2006 U18 MZ -- B.D. B.D. CZARNECKI Rafał BŁASIŃSKI Artur , Z/13353/21 , 2023 LDK!  OSU  
3 12 s 2 1:29.67 SMYKA Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD -- KOWALSKI Robert Z/0185/20 2024 LDK!
4 13 s 2 1:29.95 DUTKIEWICZ Daniel MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U18 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0182/20 2024  KN B  
5 15 s 2 1:30.32 KUZIK Szczepan RKS Łódź 2006 U18 LD -- JASZCZAK Stanisław Z/2620/22 2024
6 16 s 2 1:30.55 ZALESKI Konrad KS Prefbet-Sonarol 2007 U18 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/0473/22 2024 LDK!  OSU  
7 17 s 2 1:32.21 SZCZEPAŃCZYK Kajetan AZS Łódź 2006 U18 LD -- KUCZKOWSKI Piotr Z/0333/20 2024
8 20 s 2 1:34.11 LEWANDOWSKI Michał UKS Filipides Teresin 2008 U16 MZ IV ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0965/20 2024 LDK!  OSU  
9 21 s 2 1:34.36 MARKOWSKI Tomasz UKS-MOS Opole # 2006 U18 OP -- LACH Magdalena Z/1288/20 2024 LDK!
10 23 s 2 1:37.32 SIWEK Damian UKS Komar Strzelce Opolskie 2006 U18 OP -- MEHLICH Ronald Z/1291/20 2023
1 18 s 3 1:33.35 ANTCZAK Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U18 LD -- KOWALSKI Robert Z/1960/21 2024 LDK!
2 19 s 3 1:34.10 ABRAMOWICZ Franciszek MKS Juvenia Białystok 2007 U18 PD -- B.D. Z/5665/22 2024
3 22 s 3 1:36.89 SALA Szymon UKS Siódemka Ostrołęka 2007 U18 MZ -- DĄBROWSKI Dariusz Z/2783/20 2024 LDK!
4 24 s 3 1:38.22 MATUSIAK Kajetan MLKS Echo Twardogóra 2009 U16 DS V WODNICKI Łukasz Z/0160/21 2024 LDK!
5 27 s 3 1:54.37 PUSZCZ Mateusz RK Athletics Warszawa 2010 U14 MZ -- RACZYŁO Damian Z/1544/22 2024
6 28 s 3 2:02.01 MAŁOWIEJSKI Paweł RK Athletics Warszawa 2011 U14 MZ -- RACZYŁO Damian Z/14789/21 2024
7 29 s 3 2:04.16 RASZYK Patryk RK Athletics Warszawa 2010 U14 MZ -- RACZYŁO Damian Z/14787/21 2024
8 30 s 3 2:05.19 ZIORKIEWICZ Karol RK Athletics Warszawa 2011 U14 MZ -- RACZYŁO Damian Z/13217/21 2024
1 8 s 4 1:28.37 SADOWSKI Jan UKS Diamond Athletics Białołęka 2005 U20 MZ -- GLINICKI Jarosław Z/4316/20 2024
2 9 s 4 1:28.54 ZAWICKI Arkadiusz UKS Czwórka Ostrowiec Św. # 2006 U18 SK -- SIDOWSKI Krzysztof Z/5623/19 2024 LDK!
3 25 s 4 1:43.15 WACŁAWIK Franek KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2009 U16 SK -- KUBIEC Dawid Z/6242/22 2023 LDK!  OSU  
4 26 s 4 1:43.28 WYDMUCH Filip UKS Komar Strzelce Opolskie 2007 U18 OP -- MEHLICH Ronald Z/0672/23 2023
  s 4 DNF JELONEK Jan UKS Komar Strzelce Opolskie # 2007 U18 OP -- MEHLICH Ronald Z/0624/23 2023
1 1 s 5 1:30.04 GOŁDYN Jan MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD III KOWALSKI Robert Z/1554/21 2024 LDK!
2 2 s 5 1:31.50 MAGIERA Wiktor LUKS Boguszyce 2009 U16 LD III SUPEŁ Dorota Z/12211/21 2024
3 3 s 5 1:32.80 SOBCZAK Szymon MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD IV KOWALSKI Robert Z/0633/21 2024 LDK!
4 4 s 5 1:33.69 WOJCIECHOWSKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD IV TOMCZYK Kazimierz Z/3159/22 2024 LDK!
5 6 s 5 1:39.21 RATAJCZYK Rafał MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD V TOMCZYK Kazimierz Z/2362/21 2024 LDK!
6 8 s 5 1:41.86 KOZŁOWSKI Bartosz RKS Łódź 2008 U16 LD --
1 5 s 6 1:34.24 GRUSZFELD Maciej MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2009 U16 LD IV WASIAK Jarosław Z/5201/22 2024 LDK!
2 7 s 6 1:40.50 LOTKA Adam UKS Lisy Zgierz 2008 U16 LD --
3 9 s 6 1:48.99 MALESA Jan MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD -- KOWALSKI Robert Z/7871/21 2024 LDK!
4 10 s 6 1:49.40 GAPIŃSKI Tomasz RKS Łódź 2008 U16 LD --
5 11 s 6 1:59.93 LEDWAN Bartłomiej LUKS Strzałków 2009 U16 LD -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/3838/19 2023 LDK!
6 12 s 6 2:01.62 KUKIEŁKA Kacper LUKS Strzałków 2009 U16 LD -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/11333/21 2024 LDK!
800 m M
1 1 s 1 2:05.71 MAŁECKI Mateusz LKS Osuchów 2005 U20 MZ IV ZDUNEK Stanisław Z/3485/19 2024 LDK!
2 2 s 1 2:13.05 ZOSIUK Łukasz MKS Unia Hrubieszów 1985 Masters LU -- B.D. Z/2293/21 2024
3 3 s 1 2:19.23 KOWALCZYK Wojciech UKS Orzełki Warszawa 2005 U20 MZ -- BOGUCKI Michał Z/0077/23 2024 LDK!
4 4 s 1 2:22.90 KOSNO Olaf RK Athletics Warszawa 2008 U16 MZ -- GAJDUS Grzegorz Z/14708/21 2024
1000 m M
1 1 s 1 2:24.95 KITLIŃSKI Bartosz AZS UMCS Lublin 2004 U20 LU -- KITLIŃSKI Piotr KITLIŃSKA Agnieszka KITLIŃSKI Piotr B.D. , Z/0630/18 , 2024 LDK!  KNF   SKN  
2 2 s 1 2:26.59 SKIBIAK Kacper WKS Oleśniczanka Oleśnica 2000 Sen DS -- JANECZEK Jarosław # Z/2602/15 2024 LDK!
3 3 s 1 2:27.92 MASACZYŃSKI Adam KKL Kielce 2001 U23 SK -- JÓŹWIK Krzysztof B.D. Z/3631/15 2024  KN B  
4 4 s 1 2:29.59 ŁAKOMIEC Łukasz KKL Kielce 2002 U23 SK -- JÓŹWIK Krzysztof B.D. Z/1398/17 2024  KN B  
5 5 s 1 2:30.09 JANDUŁA Wiktor RLTL GGG Radom # 2005 U20 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1552/18 , 2024 LDK!  KNF   SKN   OSU  
6 6 s 1 2:30.88 ZAWIŚLAK Maksymilian LKS Omega Kleszczów 2005 U20 LD -- URBANIAK Mateusz Z/2812/20 2024  KN B  
7 7 s 1 2:31.27 JAROSZEWSKI Cezary LKS Maków Mazowiecki 2000 Sen MZ -- ŁUNIEWSKI Grzegorz B.D. Z/0456/17 2023
  s 1 DNF ZIĘBA Szymon Kraków Athletics Team # 1999 Sen MA -- B.D. SOBCZYK Grzegorz # , Z/0312/15 , 2024
  s 1 DNF ROGOZIŃSKI Karol UKS Siódemka Ostrołęka 1999 Sen MZ -- DĄBROWSKI Dariusz Z/2353/15 2024 3
1 10 s 2 2:43.82 WIELOGÓRSKI Mikołaj MKS Pogoń Siedlce 2008 U16 MZ IV KOSIERADZKI Łukasz Z/0780/20 2024  OSU  
2 11 s 2 2:43.92 SOT Wiktor UKS Filipides Teresin 2006 U18 MZ -- LDK!
3 12 s 2 2:47.43 PITUCHA Tymon MKS MOS Wrocław 2007 U18 DS -- LDK!  KN B  
4 13 s 2 2:49.39 KOBZA Kacper MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U18 OP -- PIERÓG Paweł Z/5133/22 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 18 s 2 2:54.49 MARKOWIAK Mateusz LKS Omega Kleszczów 2005 U20 LD -- LDK!
6 20 s 2 3:01.16 STEFAŃSKI Michał RK Athletics Warszawa 2009 U16 MZ -- GAJDUS Grzegorz Z/4309/20 2024
7 21 s 2 3:03.09 MROZEK Artur UKS Siódemka Ostrołęka 2007 U18 MZ -- DĄBROWSKI Dariusz Z/13425/21 2024 LDK!
1 8 s 3 2:33.64 SZMIT Patryk KS SMS Szklarska Poręba 2003 U23 DS -- ROSTKOWSKI Piotr ROSTKOWSKA Anna B.D. Z/3933/17 2024 LDK!  KN B  
2 9 s 3 2:38.32 KISIEL Bartłomiej KS SMS Szklarska Poręba 2006 U18 DS -- B.D. ROSTKOWSKA Anna , Z/13441/21 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 14 s 3 2:50.72 WIŚNIEWSKI Bartłomiej MKL Myszyniec 2008 U16 MZ V MICHAJŁOW Robert Z/5272/22 2024
4 15 s 3 2:51.72 DZIUDA Cyprian WKS Śląsk Wrocław 2008 U16 DS V ADAMEK Marek Z/6082/22 2024
5 16 s 3 2:52.53 ZIORKIEWICZ Błażej RK Athletics Warszawa 2006 U18 MZ -- GAJDUS Grzegorz Z/3660/20 2024
6 17 s 3 2:53.59 BANDOS Leonard LKS Omega Kleszczów # 2007 U18 LD -- BEDNARSKI Tomasz # Z/0885/22 2024 LDK!  OSU  
7 19 s 3 2:56.11 TRELA Kacper UKS Olimp Kozienice 2007 U18 MZ -- MISZTAL Janusz Z/0860/21 2024 LDK!
8 22 s 3 3:13.41 RÓŻNOWICZ Michał MKS Żak Biała Podlaska 2009 U16 LU -- B.D. Z/0719/23 2024 LDK!
1 1 s 4 2:56.19 CHOJNACKI Piotr LKS Koluszki 2008 U16 LD V TOMCZYK Antoni Z/2580/20 2024
2 2 s 4 3:05.27 BURESZ Jakub LKS Omega Kleszczów 2009 U16 LD -- URBANIAK Mateusz Z/0507/23 2024
3 3 s 4 3:14.57 MAŚLANKA Daniel UMLKS Pegaz Opoczno 2009 U16 LD -- GRABOLUS Marek Z/1444/22 2024 LDK!  OSU  
4 4 s 4 3:21.46 MILCZAREK Antoni LUKS Boguszyce 2009 U16 LD -- SUPEŁ Dorota Z/1039/21 2024
2000 m M
1 1 s 1 6:11.00 NIJAKOWSKI Mateusz UKS Skoczek Władysławów 2007 U18 WP -- BERLIŃSKI Florian # Z/0143/21 2024 LDK!  KN B  
2 2 s 1 6:14.30 BONDARUK Paweł MKS Juvenia Białystok 2006 U18 PD -- GOŁĘBIOWSKI Jarosław # Z/13094/21 2024
3 3 s 1 6:24.97 ZIEMIEŃCZUK Piotr WKS Śląsk Wrocław 2007 U18 DS -- ADAMEK Marek # Z/6113/22 2024
4 4 s 1 6:37.51 KĄCKI Konstanty RK Athletics Warszawa 2008 U16 MZ V GAJDUS Grzegorz Z/3814/20 2024
5 5 s 1 6:50.01 JARCZEWSKI Jan RKS Łódź 2007 U18 LD --
6 1 s 1 7:13.43 WOLSKI Maciej LKS Koluszki 2008 U16 LD -- TOMCZYK Antoni Z/13289/21 2024
7 2 s 1 7:32.17 PARADECKI Maksymilian UKS Czempion Bełchatów 2009 U16 LD -- B.D. Z/3468/19 2024 LDK!
8 3 s 1 7:36.60 MICHALAK Mikołaj MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U16 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/7551/21 2023
9 4 s 1 8:47.23 ADAMCZYK Jan LKS Zuza Running Team Opoczno 2009 U16 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/2626/21 2024 LDK!
60 m pł M Mł M
1 1 e 1 9.26 WINIARSKI Mateusz MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP -- PIERÓG Paweł Z/0702/22 2024 LDK!  OSU  
2 2 e 1 9.41 RYDLEWSKI Adam MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP -- PIERÓG Paweł Z/0691/23 2024 LDK!  OSU  
3 3 e 1 9.72 PAWLAK Patryk UKS 55 Łódź 2008 U16 LD -- GĘBARSKI Łukasz PALISZEWSKI Maciej , Z/4188/22 , 2024 LDK!
4 4 e 1 11.89 TURKIEWICZ Antoni WKS Śląsk Wrocław 2008 U16 DS -- SIERADZKI Andrzej # Z/0832/23 2024
5 5 e 1 13.47 KANTECKI Wiktor WKS Śląsk Wrocław 2009 U16 DS -- ADAMEK Marek # Z/0834/23 2024
1 1 f 1 9.25 RYDLEWSKI Adam MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP -- PIERÓG Paweł Z/0691/23 2024 LDK!  OSU  
2 2 f 1 9.36 PAWLAK Patryk UKS 55 Łódź 2008 U16 LD -- GĘBARSKI Łukasz PALISZEWSKI Maciej , Z/4188/22 , 2024 LDK!
3 3 f 1 9.40 WINIARSKI Mateusz MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP -- PIERÓG Paweł Z/0702/22 2024 LDK!  OSU  
4 4 f 1 11.73 TURKIEWICZ Antoni WKS Śląsk Wrocław 2008 U16 DS -- SIERADZKI Andrzej # Z/0832/23 2024
5 5 f 1 13.18 KANTECKI Wiktor WKS Śląsk Wrocław 2009 U16 DS -- ADAMEK Marek # Z/0834/23 2024
60 m pł M J Mł M
1 1 e 1 8.11 ŻACZKIEWICZ Bartosz UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD -- BARSKA Jolanta Z/3580/20 2024 LDK!  KN B  
2 2 e 1 8.19 ZACHARA Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U18 OP -- PIERÓG Paweł Z/1398/18 2024 BEZ LDK!  SKN   OSU   KN B  
3 3 e 1 8.22 ANDRZEJCZAK Ignacy UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD -- KORWEK Joanna Z/0410/19 2024 BEZ LDK!  KN B  
4 4 e 1 8.46 NOWICKI Filip UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD -- BARSKA Jolanta Z/0408/19 2024 LDK!  KN B  
5 5 e 1 8.50 KOSMOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/3268/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
6 6 e 1 8.58 GÓRALCZYK Kacper KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- MORGAŚ Tomasz TWOREK Urszula # , Z/2517/22 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
7 7 e 1 8.72 PŁAWIŃSKI Antoni UKS Skoczek Władysławów 2007 U18 WP -- BERLIŃSKI Florian Z/3768/21 2024 LDK!  KN B  
8 8 e 1 9.15 BŁASZCZYK Wojciech UKS 55 Łódź 2006 U18 LD -- PALISZEWSKI Maciej Z/4410/20 2024 LDK!
1 1 f 1 8.11 ŻACZKIEWICZ Bartosz UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD -- BARSKA Jolanta Z/3580/20 2024 LDK!  KN B  
2 2 f 1 8.13 ZACHARA Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 2006 U18 OP -- PIERÓG Paweł Z/1398/18 2024 BEZ LDK!  SKN   OSU   KN B  
3 3 f 1 8.47 KOSMOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/3268/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 4 f 1 8.50 ANDRZEJCZAK Ignacy UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD -- KORWEK Joanna Z/0410/19 2024 BEZ LDK!  KN B  
5 5 f 1 8.51 NOWICKI Filip UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD -- BARSKA Jolanta Z/0408/19 2024 LDK!  KN B  
6 6 f 1 8.64 PŁAWIŃSKI Antoni UKS Skoczek Władysławów 2007 U18 WP -- BERLIŃSKI Florian Z/3768/21 2024 LDK!  KN B  
7 7 f 1 9.14 BŁASZCZYK Wojciech UKS 55 Łódź 2006 U18 LD -- PALISZEWSKI Maciej Z/4410/20 2024 LDK!
60 m pł M (99.1) M
1 1 e 1 7.79 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/3569/18 2024 BEZ LDK!  KNF   SKN   OSU  
2 4 e 1 8.61 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/0064/18 2024  SKN   OSU   KN B  
3 6 e 1 8.80 KUCHARSKI Filip UKS Kresy Otwock 2005 U20 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1108/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
4 7 e 1 9.01 WOJTANIA Łukasz RKS Łódź 2004 U20 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/1946/21 2024
5 8 e 1 9.10 NAWROCKI Jakub MKLA Łęczyca 2005 U20 LD -- KUBIAK Robert # Z/0087/20 2024  OSU   KN B  
6 9 e 1 9.29 GOŁĘBIOWSKI Jan UKS Vis Skierniewice 2005 U20 LD -- BARSKA Jolanta Z/0426/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
1 2 e 2 8.51 MILCZUK Jakub UKS Skoczek Władysławów 2004 U20 WP -- WIŚNIEWSKI Bartłomiej Z/0063/18 2024 3  KN B  
2 3 e 2 8.52 FILAR Igor OŚ AZS Poznań # 2004 U20 WP -- PAPUGA Sebastian B.D. # Z/3111/18 2024 LDK!  KNF   SKN  
3 5 e 2 8.63 WOŹNIAK Hubert MKLA Łęczyca 2005 U20 LD -- KUBIAK Robert Z/0086/20 2024  SKN   OSU   KN B  
1 1 f 1 7.72 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/3569/18 2024 BEZ LDK!  KNF   SKN   OSU  
2 2 f 1 8.36 FILAR Igor OŚ AZS Poznań # 2004 U20 WP -- PAPUGA Sebastian B.D. # Z/3111/18 2024 LDK!  KNF   SKN  
3 3 f 1 8.41 WOŹNIAK Hubert MKLA Łęczyca 2005 U20 LD -- KUBIAK Robert Z/0086/20 2024  SKN   OSU   KN B  
4 4 f 1 8.48 MILCZUK Jakub UKS Skoczek Władysławów 2004 U20 WP -- WIŚNIEWSKI Bartłomiej Z/0063/18 2024 3  KN B  
5 5 f 1 8.53 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/0064/18 2024  SKN   OSU   KN B  
6 6 f 1 8.77 KUCHARSKI Filip UKS Kresy Otwock 2005 U20 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1108/18 2024 BEZ LDK!  KN B  
7 7 f 1 8.97 WOJTANIA Łukasz RKS Łódź 2004 U20 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/1946/21 2024
7 7 f 1 8.97 NAWROCKI Jakub MKLA Łęczyca 2005 U20 LD -- KUBIAK Robert # Z/0087/20 2024  OSU   KN B  
60 m pł M M
1 1 e 1 8.36 SINIŁO Krystian KS Podlasie Białystok 2000 Sen PD -- NABIAŁEK Łukasz B.D. Z/1535/15 2024
2 2 e 1 8.42 MIEZIANKO Paweł KS Podlasie Białystok 2003 U23 PD -- NABIAŁEK Łukasz B.D. Z/1650/20 2024  SKN   KN B  
3 3 e 1 8.65 TARASIEWICZ Olivier KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ -- RZEPKA Marek B.D. B.D. Z/1572/16 2024  KN B  
4 4 e 1 9.16 MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa 2002 U23 MZ -- RZEPKA Marek Z/0490/16 2024 LDK!  SKN   KN B  
5 5 e 1 9.30 ORDYŁOWSKI Gustaw KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ --
1 1 f 1 8.32 MIEZIANKO Paweł KS Podlasie Białystok 2003 U23 PD -- NABIAŁEK Łukasz B.D. Z/1650/20 2024  SKN   KN B  
2 2 f 1 8.35 SINIŁO Krystian KS Podlasie Białystok 2000 Sen PD -- NABIAŁEK Łukasz B.D. Z/1535/15 2024
3 3 f 1 8.80 TARASIEWICZ Olivier KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ -- RZEPKA Marek B.D. B.D. Z/1572/16 2024  KN B  
4 4 f 1 8.99 MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa 2002 U23 MZ -- RZEPKA Marek Z/0490/16 2024 LDK!  SKN   KN B  
5 5 f 1 9.19 ORDYŁOWSKI Gustaw KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ --
Wzwyż M
1 1 f 1 2.03 RUTOWICZ Przemysław KS AZS AWF Katowice 2000 Sen SL II GRABOLUS Marek Z/2231/15 2024
2 2 f 1 1.88 BOCZKOWSKI-LESIAK Michał MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U18 LD III ZDRAJKOWSKI Paweł Z/4161/19 2024 LDK!  KN B  
3 3 f 1 1.78 ORDYŁOWSKI Gustaw KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ --
4 4 f 1 1.78 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ IV RZEPKA Marek B.D. Z/0064/18 2024  SKN   OSU   KN B  
5 5 f 1 1.73 PAWŁOWSKI Szymon MKLA Łęczyca 2006 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/4160/19 2024 LDK!
6 6 f 1 1.73 GÓRALCZYK Kacper KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- MORGAŚ Tomasz TWOREK Urszula # , Z/2517/22 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
7 7 f 1 1.73 TARASIEWICZ Olivier KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ -- RZEPKA Marek B.D. B.D. Z/1572/16 2024  KN B  
8 8 f 1 1.68 KOSMOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/3268/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
9 9 f 1 1.68 MICHALAK Michał UKS Dziewiątka Kutno 2004 U20 LD -- #
10 10 f 1 1.63 SZEWERA Paweł KS AZS AWF Wrocław 1973 Masters DS -- ŁOŚ Dariusz # Z/1320/19 2023
11 11 f 1 1.63 NAWROCKI Jakub MKLA Łęczyca 2005 U20 LD -- KUBIAK Robert # Z/0087/20 2024  OSU   KN B  
11 11 f 1 1.63 STEFANEK Kuba LUKS Namysłów 2006 U18 OP -- LDK!
13 13 f 1 1.58 RYDLEWSKI Adam MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP -- PIERÓG Paweł Z/0691/23 2024 LDK!  OSU  
14 14 f 1 1.58 TŁOCZEK Filip UKS Czempion Bełchatów 2007 U18 LD -- RYBARCZYK Dariusz Z/3463/19 2022 BEZ LDK!  OSU  
15 15 f 1 1.48 RZEPKA Szymon KS Warszawianka W-wa 2008 U16 MZ -- RZEPKA Marek Z/3023/20 2024
1 1 f 2 1.68 OLEJNICZAK Filip UKS Błyskawica Domaniewice 2008 U16 LD V B.D. Z/12107/21 2023 LDK!
2 2 f 2 1.63 KAMIŃSKI Kacper UKS Vis Skierniewice 2008 U16 LD -- KORWEK Joanna Z/3155/20 2024 LDK!
3 3 f 2 1.58 DUDKA Miłosz MKLA Łęczyca 2009 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/0291/22 2024 LDK!