Toruń 22.01.2023
3. Ogólnopolskie Halowe Zawody LA. II memoriał Krzysztofa Knuta
60 m K
1 1 s 1 7.98 PRZYBYLSKA Aleksandra UKS 20 Poznań # 2008 U16 WP -- WIADEREK Piotr # Z/4143/22 2024 2
2 2 s 1 7.99 GRABOWSKA Julia MMKS Gdańsk 2008 U16 PM -- ADAMCZYK Dariusz Z/4308/22 2024 LDK!
3 3 s 1 8.17 SZLACHTA Hanna AZS-AWF Gorzów 2008 U16 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/4330/20 2024 LDK!
4 4 s 1 8.24 NOWAK Helena GKS Start Długołęka 2008 U16 DS -- BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk , Z/1076/20 , 2024 LDK!  OSU  
5 6 s 1 8.27 KOWALCZYK Marianna UKS 12 Kalisz 2008 U16 WP -- OLSZYNA Waldemar Z/2592/21 2024 LDK!
6 7 s 1 8.32 MALESZKA Patrycja KS AZS UWM Olsztyn # 2008 U16 WN -- NIESTATEK Szymon Z/2716/20 2024 LDK!
7 8 s 1 8.53 NOWAK Martyna GKS Start Długołęka 2008 U16 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/14160/21 2024 LDK!  OSU  
8 20 s 1 8.72 URBANIAK Oliwia UKS 20 Poznań # 2008 U16 WP -- KASPRZYK Marek WIADEREK Piotr , Z/4320/18 , 2024 LDK!
1 5 s 2 8.26 KOZYRA Zofia KS AZS AWF Katowice 2009 U16 SL -- MARMUR Stanisław # Z/13233/21 2024 LDK!
2 9 s 2 8.57 GENDERA Antonina GKS Start Długołęka 2009 U16 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/0500/23 2024 LDK!  OSU  
3 10 s 2 8.58 JAKUBOWSKA Jowita LKS Lubawa 2008 U16 WN -- TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek Z/2379/21 2023 LDK!
4 14 s 2 8.64 ZAJĄCZKOWSKA Kaja KS AZS UWM Olsztyn # 2009 U16 WN -- NIESTATEK Szymon # Z/3142/24 2024 LDK!
5 16 s 2 8.66 ADISSOU Lilli KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U16 WP -- WALCZAK Katarzyna Z/0275/20 2024 LDK!
6 18 s 2 8.70 SIEWIERA Amelia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP -- WALCZAK Katarzyna Z/0261/20 2024 LDK!
7 19 s 2 8.70 IWAŃSKA Nicola MKL Toruń 2009 U16 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/2403/22 2023
8 24 s 2 8.81 GAŁKA Roksana WKS Wawel Kraków 2011 U14 MA -- CZYŻ Radosław Z/3797/22 2024 LDK!
1 15 s 3 8.65 WOLICKA Olga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U16 WP -- WALCZAK Marek # Z/0276/20 2024 LDK!
2 22 s 3 8.78 ŁUŻYŃSKA Clara LKS Lubawa 2012 U12 WN -- TYKARSKI Marek Z/8192/21 2024 LDK!
3 23 s 3 8.80 BRZÓSKIEWICZ Julia KS Zamek Kurzętnik 2009 U16 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/3731/22 2024 LDK!
4 26 s 3 8.83 TARADEJNA Oliwia UKS Piorun Barczewo 2010 U14 WN -- BIAŁECKI Sebastian # Z/4927/22 2024
5 27 s 3 8.88 RATAJCZAK Natalia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2009 U16 DS -- MAKUCH Beata Z/2701/22 2024
6 29 s 3 9.21 KAMIŃSKA Laura LKS Lubawa 2008 U16 WN -- TYKARSKI Marek Z/3987/21 2023 LDK!
7 33 s 3 9.40 IWANOW Alicja CSiR Susz 2009 U16 WN -- SZYSLER Andrzej SZYSLER Andrzej , Z/0591/21 , 2024 LDK!
1 11 s 4 8.60 KAŁAHUR Lena SKLA Sopot 2008 U16 PM -- LDK!  OSU  
2 12 s 4 8.61 KAŁAJAK Wiktoria KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP -- WALCZAK Katarzyna Z/0251/20 2024 LDK!
3 13 s 4 8.63 BŁASZCZYK Maria KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP -- WALCZAK Michał # Z/0929/23 2024 LDK!
4 21 s 4 8.75 GÓRSKA Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP -- WALCZAK Katarzyna Z/0250/20 2024 LDK!
5 28 s 4 8.96 WITEK Lena KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U16 WP -- WALCZAK Katarzyna Z/8395/21 2024 LDK!
6 37 s 4 9.69 KARBOWSKA Dżesika KS Zamek Kurzętnik 2011 U14 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/5745/22 2024 LDK!
7 38 s 4 9.83 KLINIEWSKA Lena KS Zamek Kurzętnik 2010 U14 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/0842/21 2024 LDK!
8 39 s 4 9.94 KREPS Maja KM Aktywni Sochaczew 2008 U16 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/5094/22 2023 LDK!
1 17 s 5 8.69 BUCZEK Hanna KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U16 WP -- LDK!
2 25 s 5 8.83 BZIK Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP -- LDK!
3 30 s 5 9.24 KAŹMIERCZAK Laura KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U16 WP -- WALCZAK Katarzyna Z/0931/23 2024 LDK!
4 31 s 5 9.30 BIERŁA Lena KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U16 WP -- WALCZAK Katarzyna # Z/0927/23 2024 LDK!
5 32 s 5 9.39 DŻAŁABIJ Nadia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U16 WP -- # LDK!
1 34 s 6 9.43 GRABEK Łucja MKL Toruń 2011 U14 KP -- B.D. WOŹNIAK Jacek # , Z/3476/23 , 2024 LDK!
2 35 s 6 9.50 STRĄCZEK Lena CSiR Susz 2011 U14 WN -- SZYSLER Andrzej Z/1260/23 2023 LDK!
3 36 s 6 9.61 LABICKA Nadia LKS Lubawa 2011 U14 WN -- TYKARSKI Marek Z/5758/22 2024 LDK!
4 40 s 6 10.63 MALINOWSKA Ola LKS Lubawa 2011 U14 WN -- TYKARSKI Marek Z/8195/21 2024 LDK!
5 41 s 6 11.07 NIEZGODA Daria MKL Toruń 2013 U12 KP -- B.D.
1 1 e 1 7.26 TSIMANOUSKAYA Krystsina KS AZS AWF Warszawa 1996 Sen MZ -- WOJTKOWSKI Maciej B.D. Z/3692/22 2024  SKN   KNS  
2 3 e 1 7.41 HOROWSKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U23 LB -- SASKA Tomasz B.D. Z/3097/15 2024  KNF   SKN  
3 6 e 1 7.58 FERENZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U23 KP -- LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D. LEWANDOWSKI Jacek # Z/4697/19 2024
4 7 e 1 7.63 KOŁECZEK Karolina GKS Olimpia Grudziądz 1993 Sen KP -- MARKUSZEWSKI Cezary Z/4343/11 2024  SKN   KNS  
5 8 e 1 7.67 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 2003 U23 KP -- BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/3343/17 2024  KNF   SKN  
6 9 e 1 7.69 PIASZCZYŃSKA Ewa KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U20 WP -- WALCZAK Michał # Z/1077/18 2024 LDK!  KNF   SKN   OSU  
7 12 e 1 7.74 MICHALSKA Oliwia MKS Juvenia Puszczykowo 1999 Sen WP -- JAGACIAK Jarosław Z/1941/17 2024 3
8 24 e 1 8.04 SKOMIAŁ Julia KM Aktywni Sochaczew 2005 U20 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/0193/19 2024 LDK!  KN B  
1 2 e 2 7.28 STEFANOWICZ Magdalena KS AZS AWF Katowice 2000 Sen SL -- KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/4569/15 2024  SKN   KNS  
2 4 e 2 7.51 BORZEWSKA Zuzanna MKL Toruń 2001 U23 KP -- BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/1895/16 2024  KNF   SKN  
3 5 e 2 7.54 ZIMOLĄG Oliwia KS AZS AWF Katowice # 2005 U20 SL -- KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0457/18 2024 LDK!  KNF   SKN  
4 10 e 2 7.70 MAJEWSKA Marika AZS-AWF Gorzów 2002 U23 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela B.D. Z/2685/16 2024 LDK!  KNF   SKN  
5 11 e 2 7.73 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 2003 U23 DS -- BENKOWSKI Henryk B.D. Z/0251/17 2024  KNF   SKN  
6 14 e 2 7.81 KLAR Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U20 WP -- LDK!  SKN  
7 15 e 2 7.83 ZIMNA Marta OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP -- OSIK Tadeusz B.D. Z/2210/19 2024 LDK!  KNF   SKN  
8 22 e 2 8.03 ŻABSKA Emilia KS AZS AWF Wrocław # 2004 U20 DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1259/18 2024 LDK!
1 13 e 3 7.75 FORMELLA Aleksandra SKLA Sopot 2001 U23 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/3543/18 2024 LDK!  KNF   SKN  
2 16 e 3 7.85 PAWŁOWSKA Maja OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP -- OSIK Tadeusz B.D. Z/2823/16 2024
3 17 e 3 7.89 KLIMACKA Weronika OŚ AZS Poznań 1996 Sen WP -- JAGACIAK Jarosław B.D. Z/0938/12 2024 2
4 18 e 3 7.94 DZIADZIA Anna KS AZS AWF Katowice # 2004 U20 SL -- ŚNIEGÓRSKI Adam KOTUŁA Krzysztof B.D. , Z/3294/18 , 2024 LDK!  KN B  
5 19 e 3 7.95 BROŻYNA Nikola RLTL GGG Radom # 2005 U20 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta , Z/1554/18 , 2024 LDK!  SKN   KN B  
6 20 e 3 7.96 ADAMCIO Dagmara KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U20 WP -- WALCZAK Michał Z/1055/18 2024 4 LDK!  OSU   KN B  
7 27 e 3 8.14 SKOLASIŃSKA Olga KL Gdynia 2005 U20 PM -- KASZUBA Tomasz Z/4770/18 2024 BEZ LDK!  SKN   OSU   KN B  
  e 3 DQ KANICKA Lena KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U18 WP -- WALCZAK Michał # Z/1060/18 2024 BEZ LDK!  KNF   OSU  
1 21 e 4 7.97 SMOROŃ Nadia AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U20 PM -- POGORZELSKA Marta SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. , Z/4662/17 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 23 e 4 8.03 KLEBIEKO Lena niestowarzyszona # 2006 U18 -- NADARZYŃSKI Szymon # Z/13574/21 2024 LDK!
3 25 e 4 8.08 CZEPIEL Milena AML Słupsk 2006 U18 PM -- # LDK!  KN B  
4 26 e 4 8.09 PŁONKA Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP -- WALCZAK Michał Z/1069/18 2024 5 LDK!  OSU  
5 30 e 4 8.24 BUK Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2001 U23 DS -- B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/3394/15 , 2024
6 34 e 4 8.35 ŚWIDERSKA Antonina GKS Start Długołęka 2006 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk BENKOWSKI Henryk , Z/3688/20 , 2024 LDK!  OSU  
7 35 e 4 8.37 TRYBA Martyna GKS Start Długołęka 2006 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/0205/20 2024  OSU  
1 33 e 5 8.33 BIELIŃSKA Weronika KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/1882/18 2024
2 36 e 5 8.40 HAJDUK Liwia AZS-AWF Gorzów 2007 U18 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/4074/19 2024 LDK!
3 39 e 5 8.44 MAJCHRZAK Angelika UKS Dąb Suchy Las 2005 U20 WP -- TYLAK Łukasz Z/0395/21 2024
4 49 e 5 8.53 SKORNA Hanna AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U18 PM -- RATAJCZAK Maciej Z/0013/19 2024
5 50 e 5 8.54 KALIŃSKA Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP -- WALCZAK Katarzyna Z/0267/20 2024 LDK!
6 51 e 5 8.75 BIEDNA Alicja SKSG Korona Szczecin # 2001 U23 ZP -- ŚLIWKA Rafał Z/2103/20 2024
  e 5 DQ ŁAKOMSKA Olga MKL Toruń 2005 U20 KP -- B.D. MAŃKOWSKI Gabriel , Z/5160/18 , 2021 5 LDK!
1 28 e 6 8.15 REYER Ksenia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1997 Sen WP -- WALCZAK Michał Z/1128/14 2024
2 37 e 6 8.43 JASZCZURA Emilia MKS Sambor Tczew 2007 U18 PM -- KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/0478/19 2024
3 41 e 6 8.46 MILICZEK Magdalena KS AZS AWF Katowice 2006 U18 SL -- MARMUR Stanisław Z/3242/18 2024 LDK!  KN B  
4 43 e 6 8.49 BANACKA Maja LKS Lubawa 2007 U18 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek Z/2376/21 2023
4 43 e 6 8.49 ZAŁĘCZNA Roksana UKS Czempion Bełchatów 2007 U18 LD -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/1469/21 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
6 46 e 6 8.51 LONGOSZ Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U18 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/0820/19 2024
7 48 e 6 8.53 SKRZYNIARZ Paulina CSiR Susz 2006 U18 WN -- SZYSLER Andrzej Z/0186/19 2024 4 LDK!
8 52 e 6 8.79 BAS Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U18 KP -- B.D. #
1 31 e 7 8.25 KRAWCZYK Wiktoria MKL Jarocin 2004 U20 WP -- GOŚCINIAK Mateusz Z/3509/18 2024 3 LDK!  OSU  
2 32 e 7 8.32 BARNAŚ Michalina AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U23 PM -- B.D. SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna LDK!
3 40 e 7 8.45 DEFRATYKA Małgorzata KS Sprintwarsaw # 1999 Sen MZ -- MALANOWSKI Łukasz # Z/5522/22 2024
4 42 e 7 8.48 KRZYWDZIŃSKA Agata MKL Toruń # 1994 Sen KP -- BUTKIEWICZ Jacek Z/2869/21 2024
5 47 e 7 8.52 MAREK Justyna AKL Ursynów Warszawa 2003 U23 MZ -- OBROCKI Bogdan B.D. # Z/3635/18 2024
6 53 e 7 8.90 FROŃ Wiktoria KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP -- WALCZAK Michał Z/0269/20 2024 LDK!
7 54 e 7 9.12 WASITA Hanna MKL Toruń 2006 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/2621/22 2023
1 29 e 8 8.18 WOJTUNIK Maja RLTL GGG Radom # 2007 U18 MZ -- TRZOS Leszek Z/4384/22 2024
2 38 e 8 8.44 BIENIASZEK Karolina KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP -- WALCZAK Michał Z/0484/22 2024
3 45 e 8 8.50 WOŹNIAK Jagoda KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U18 WP --
4 55 e 8 9.12 BRONISZ Alicja AZS-AWF Gorzów 2006 U18 LB -- KOWALSKI Zenon Z/0674/20 2023 LDK!
1 f 1 7.23 TSIMANOUSKAYA Krystsina KS AZS AWF Warszawa 1996 Sen MZ -- WOJTKOWSKI Maciej B.D. Z/3692/22 2024  SKN   KNS  
2 f 1 7.26 STEFANOWICZ Magdalena KS AZS AWF Katowice 2000 Sen SL -- KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/4569/15 2024  SKN   KNS  
3 f 1 7.51 BORZEWSKA Zuzanna MKL Toruń 2001 U23 KP -- BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/1895/16 2024  KNF   SKN  
4 f 1 7.51 ZIMOLĄG Oliwia KS AZS AWF Katowice # 2005 U20 SL -- KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0457/18 2024 LDK!  KNF   SKN  
5 f 1 7.55 FERENZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U23 KP -- LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D. LEWANDOWSKI Jacek # Z/4697/19 2024
6 f 1 7.56 KOŁECZEK Karolina GKS Olimpia Grudziądz 1993 Sen KP -- MARKUSZEWSKI Cezary Z/4343/11 2024  SKN   KNS  
1 f 2 7.63 PIASZCZYŃSKA Ewa KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U20 WP -- WALCZAK Michał # Z/1077/18 2024 LDK!  KNF   SKN   OSU  
2 f 2 7.69 MICHALSKA Oliwia MKS Juvenia Puszczykowo 1999 Sen WP -- JAGACIAK Jarosław Z/1941/17 2024 3
3 f 2 7.69 KLAR Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U20 WP -- LDK!  SKN  
4 f 2 7.70 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 2003 U23 DS -- BENKOWSKI Henryk B.D. Z/0251/17 2024  KNF   SKN  
5 f 2 7.81 ZIMNA Marta OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP -- OSIK Tadeusz B.D. Z/2210/19 2024 LDK!  KNF   SKN  
6 f 2 7.88 PAWŁOWSKA Maja OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP -- OSIK Tadeusz B.D. Z/2823/16 2024
200 m K
1 1 s 1 23.39 KOTWIŁA Martyna RLTL GGG Radom # 1999 Sen MZ M JADCZAK Bożena B.D. KOTUŁA Krzysztof Z/0634/15 2024  SKN   KNS  
2 2 s 1 23.75 TSIMANOUSKAYA Krystsina KS AZS AWF Warszawa 1996 Sen MZ M WOJTKOWSKI Maciej B.D. Z/3692/22 2024  SKN   KNS  
3 3 s 1 24.81 ZIMNA Marta OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP I OSIK Tadeusz B.D. Z/2210/19 2024 LDK!  KNF   SKN  
1 4 s 2 24.85 SUCHENEK Aleksandra OKS Skra Warszawa 2005 U20 MZ I BALCERZAK Piotr Z/3467/18 2024 3 LDK!  SKN   OSU   KN B  
2 5 s 2 25.17 RZESZEWSKA Olga OŚ AZS Poznań # 2002 U23 WP II B.D. OSIK Tadeusz B.D. # , Z/0630/17 , 2024 LDK!  KN B  
3 6 s 2 25.23 KLAR Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U20 WP II LDK!  SKN  
4 9 s 2 25.71 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 2003 U23 DS II BENKOWSKI Henryk B.D. Z/0251/17 2024  KNF   SKN  
1 7 s 3 25.24 DUDZIAK Aleksandra OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP II BIEDERMANN Roman B.D. Z/0918/14 2023 2
2 8 s 3 25.36 PIASZCZYŃSKA Ewa KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U20 WP II WALCZAK Michał # Z/1077/18 2024 LDK!  KNF   SKN   OSU  
3 10 s 3 25.92 KOWAL Weronika OŚ AZS Poznań 1997 Sen WP II B.D. BIEDERMANN Roman , Z/0523/13 , 2024 1
4 11 s 3 26.25 BRZESKA Wiktoria AZS-AWFiS Gdańsk 1999 Sen PM II B.D. # Z/1839/16 2023 LDK!
1 12 s 4 26.27 BUK Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2001 U23 DS III B.D. STOLARCZYK Grzegorz , Z/3394/15 , 2024
2 13 s 4 26.55 ILCZUK Weronika KS Lemiesz Team Warszawa 1986 Masters MZ III LEMIESZ Aneta Z/2529/20 2023
3 15 s 4 26.88 ŻABSKA Emilia KS AZS AWF Wrocław # 2004 U20 DS III SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1259/18 2024 LDK!
4 18 s 4 27.06 SMOROŃ Nadia AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U20 PM III POGORZELSKA Marta SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. , Z/4662/17 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
1 17 s 5 26.91 JACKIEWICZ Patrycja KS Sprinterzy.com Kraków 2001 U23 MA III MALANOWSKI Łukasz # Z/5392/15 2023 LDK!
2 20 s 5 27.58 NOWAK Aleksandra RKS Łódź 2001 U23 LD -- B.D.
3 24 s 5 27.79 JANIK Michalina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2000 Sen DS -- B.D.
4 27 s 5 28.11 BIEGAJ Oliwia KL Gdynia # 2004 U20 PM IV BRODOWSKI Wojciech KASZUBA Tomasz , Z/0068/18 , 2024 LDK!
5 28 s 5 28.28 DEFRATYKA Małgorzata KS Sprintwarsaw # 1999 Sen MZ -- MALANOWSKI Łukasz # Z/5522/22 2024
1 14 s 6 26.84 GOŚCINIAK Marcelina MKL Jarocin 2004 U20 WP III GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz , Z/0688/19 , 2023 3 LDK!  SKN   OSU  
2 19 s 6 27.33 PŁÓCIENNICZAK Amelia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U20 WP IV WALCZAK Michał Z/0650/19 2024 LDK!  OSU  
3 23 s 6 27.70 PINKOSZ Julia MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS IV SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1335/19 2023 LDK!
4 25 s 6 27.83 DĄBROWSKA Michalina KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2005 U20 WN IV PRUSAKOWSKI Leon PRUSAKOWSKI Leon TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek , Z/2295/20 , 2022 LDK!
5 29 s 6 28.40 MARUSZAK Weronika MKL Toruń 2005 U20 KP IV MAŃKOWSKI Gabriel Z/3802/22 2024
1 16 s 7 26.91 KRAWCZYK Wiktoria MKL Jarocin 2004 U20 WP III GOŚCINIAK Mateusz Z/3509/18 2024 3 LDK!  OSU  
2 21 s 7 27.62 LOSY Aleksandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2001 U23 WP -- WALCZAK Michał Z/0794/16 2024 2
3 22 s 7 27.65 MAREK Justyna AKL Ursynów Warszawa 2003 U23 MZ -- OBROCKI Bogdan B.D. # Z/3635/18 2024
4 26 s 7 28.04 TRAUTMAN Karolina KS Sprintwarsaw # 2004 U20 MZ IV MALANOWSKI Łukasz # Z/0782/19 2024
5 30 s 7 28.95 SZAFRAN Wiktoria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U23 DS -- STOLARCZYK Grzegorz B.D. Z/0730/18 2024
6 31 s 7 29.56 SIROCKA Maria KS Sprintwarsaw # 2002 U23 MZ -- MALANOWSKI Łukasz B.D. # Z/3511/22 2024
1 1 s 8 25.14 KUŚ Anastazja KS AZS UWM Olsztyn 2007 U18 WN II LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2483/20 2024 LDK!  SKN   OSU   KN B  
2 2 s 8 25.59 ZOCHNIAK Amelia UKS Czempion Bełchatów 2007 U18 LD II RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/3464/19 , 2024 5 LDK!  SKN   OSU   KN B  
3 3 s 8 26.57 CZEPIEL Milena AML Słupsk 2006 U18 PM III # LDK!  KN B  
4 4 s 8 26.63 OLCZYK Anna UKS Czempion Bełchatów 2007 U18 LD III RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/3462/19 , 2024 5 LDK!  KNF   OSU  
1 5 s 9 26.98 ZIOMKO Zuzanna AL Międzyzdroje 2006 U18 ZP III WALKOWIAK Janusz BŁOCIAN Rafał , Z/13133/21 , 2024 LDK!  KN B  
2 6 s 9 27.11 ZAŁĘCZNA Roksana UKS Czempion Bełchatów 2007 U18 LD III RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/1469/21 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 8 s 9 27.17 WILCZYŃSKA Lena RLTL Optima Radom # 2007 U18 MZ III LDK!  KN B  
4 16 s 9 28.23 BACZEWSKA Kornelia UKS Gimpas Pasłęk 2007 U18 WN IV OLBRYŚ Adrian ZIENKIEWICZ Piotr , Z/0401/21 , 2024 LDK!
1 7 s 10 27.15 ADAMCZYK Patrycja WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA III  KN B  
2 12 s 10 27.88 OLKOWSKA Natalia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2007 U18 PM IV B.D. WRÓBLEWSKI Jarosław , Z/3567/20 , 2024 LDK!  KN B  
3 14 s 10 28.09 TRYBA Martyna GKS Start Długołęka 2006 U18 DS IV BENKOWSKI Henryk Z/0205/20 2024  OSU  
4 17 s 10 28.34 PUKOWNIK Julia KS Wda Świecie 2006 U18 KP IV PLISZKA Julia Z/0596/22 2023
5 22 s 10 29.14 ŚWIDERSKA Antonina GKS Start Długołęka 2006 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk BENKOWSKI Henryk , Z/3688/20 , 2024 LDK!  OSU  
1 11 s 11 27.83 LONGOSZ Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U18 DS IV STOLARCZYK Grzegorz Z/0820/19 2024
2 15 s 11 28.20 SKRZYNIARZ Paulina CSiR Susz 2006 U18 WN IV SZYSLER Andrzej Z/0186/19 2024 4 LDK!
3 19 s 11 28.97 GORZYŃSKA Julia niestowarzyszona 2007 U18 -- B.D.
4 21 s 11 29.09 SPYCHALSKA Iga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2007 U18 KP -- MARCINIAK Roman # Z/0320/19 2024
1 18 s 12 28.86 BIENIASZEK Karolina KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP -- WALCZAK Michał Z/0484/22 2024
2 20 s 12 29.06 CZARNOWSKA Zuzanna RKS Rumia 2006 U18 PM -- SZYMAŃSKI Maciej # Z/14634/21 2023 LDK!
3 23 s 12 29.64 JAROSZEWSKA Aleksandra NKS Nowe Miasto Lubawskie 2007 U18 WN -- B.D. Z/1379/21 2023
4 24 s 12 29.99 CHOIŃSKA Jagoda LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U18 PM -- WÓJCICKI Jakub Z/3677/21 2023 LDK!
1 9 s 13 27.34 MILICZEK Magdalena KS AZS AWF Katowice 2006 U18 SL IV MARMUR Stanisław Z/3242/18 2024 LDK!  KN B  
2 10 s 13 27.74 IDZIKOWSKA Julia MKL Jarocin 2006 U18 WP IV GOŚCINIAK Mateusz Z/3510/18 2024 4 LDK!  OSU   KN B  
3 13 s 13 27.93 KLEBIEKO Lena niestowarzyszona # 2006 U18 IV NADARZYŃSKI Szymon # Z/13574/21 2024 LDK!
4 25 s 13 30.31 LITWINIUK Hanna STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP -- B.D. NADARZYŃSKI Szymon # Z/5598/19, Z/5598/19 2023, 2024 LDK!
1 1 s 14 25.72 PRZYBYLSKA Aleksandra UKS 20 Poznań # 2008 U16 WP II WIADEREK Piotr # Z/4143/22 2024 2
2 2 s 14 26.06 GRABOWSKA Julia MMKS Gdańsk 2008 U16 PM II ADAMCZYK Dariusz Z/4308/22 2024 LDK!
3 3 s 14 26.69 ROBASZKIEWICZ Olga RKS Rumia 2008 U16 PM III SZYMAŃSKI Maciej Z/5577/18 2023 5 LDK!
4 6 s 14 27.98 ZYGMUNT Nela AL Międzyzdroje 2008 U16 ZP IV BŁOCIAN Rafał Z/4977/19 2024 BEZ LDK!
1 4 s 15 27.13 MALESZKA Patrycja KS AZS UWM Olsztyn # 2008 U16 WN III NIESTATEK Szymon Z/2716/20 2024 LDK!
2 5 s 15 27.51 HOYER Natalia KM Aktywni Sochaczew 2008 U16 MZ IV ZIMNY Emanuel Z/5814/19 2024 LDK!
3 8 s 15 28.02 URBANIAK Oliwia UKS 20 Poznań # 2008 U16 WP IV KASPRZYK Marek WIADEREK Piotr , Z/4320/18 , 2024 LDK!
1 9 s 16 28.43 BUDZYŃSKA Dominika RKS Rumia 2010 U14 PM IV PEPLIŃSKI Tadeusz Z/13412/21 2024 LDK!
2 12 s 16 29.14 JAKUBOWSKA Jowita LKS Lubawa 2008 U16 WN V TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek Z/2379/21 2023 LDK!
3 19 s 16 30.02 RATAJCZAK Natalia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2009 U16 DS V MAKUCH Beata Z/2701/22 2024
4 22 s 16 30.34 KARBOWIAK Dominika KM Aktywni Sochaczew 2008 U16 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/2048/21 2024 LDK!
1 7 s 17 27.99 SZLACHTA Hanna AZS-AWF Gorzów 2008 U16 LB IV ZALESKA-POSMYK Izabela Z/4330/20 2024 LDK!
2 11 s 17 28.76 BŁASZCZYK Maria KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP V WALCZAK Michał # Z/0929/23 2024 LDK!
3 14 s 17 29.34 KAŁAJAK Wiktoria KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP V WALCZAK Katarzyna Z/0251/20 2024 LDK!
4 15 s 17 29.44 KAŁAHUR Lena SKLA Sopot 2008 U16 PM V LDK!  OSU  
1 16 s 18 29.64 CYTLAŁ Maria UKS MOSiR Działdowo 2009 U16 WN V CYTLAŁ Jacek # Z/3504/19 2024 LDK!
2 20 s 18 30.04 BZIK Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP V LDK!
3 21 s 18 30.19 SZUBA Magdalena UKS Gimpas Pasłęk 2009 U16 WN V ZIENKIEWICZ Piotr # Z/4064/22 2024 LDK!
4 25 s 18 31.53 ROSZKOWSKA Oliwia NKS Nowe Miasto Lubawskie # 2009 U16 WN -- B.D. Z/5652/23 2023 LDK!
5 27 s 18 31.76 BIERŁA Lena KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U16 WP -- WALCZAK Katarzyna # Z/0927/23 2024 LDK!
1 10 s 19 28.74 WOLICKA Olga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U16 WP V WALCZAK Marek # Z/0276/20 2024 LDK!
2 13 s 19 29.29 TARADEJNA Oliwia UKS Piorun Barczewo 2010 U14 WN V BIAŁECKI Sebastian # Z/4927/22 2024
3 17 s 19 29.86 BRZÓSKIEWICZ Julia KS Zamek Kurzętnik 2009 U16 WN V PAWŁOWSKA Dorota Z/3731/22 2024 LDK!
4 26 s 19 31.55 SZYMAŃSKA Lena UKS MOSiR Działdowo 2010 U14 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/1829/22 2024 LDK!
5 28 s 19 32.19 KAŹMIERCZAK Laura KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U16 WP -- WALCZAK Katarzyna Z/0931/23 2024 LDK!
1 23 s 20 31.12 PĘCIAK Zuzanna UKS Czempion Bełchatów 2010 U14 LD -- RYBARCZYK Dariusz Z/1236/22 2024 LDK!
2 24 s 20 31.31 PROCHERA Katarzyna MKS MOS Wrocław 2010 U14 DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/5644/22 2024 LDK!
3 30 s 20 33.00 POTRAPELUK Aleksandra UKS Gimpas Pasłęk 2010 U14 WN -- ZIENKIEWICZ Piotr # Z/4065/22 2024 LDK!
4 31 s 20 33.50 KARBOWSKA Dżesika KS Zamek Kurzętnik 2011 U14 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/5745/22 2024 LDK!
5 32 s 20 34.95 KLINIEWSKA Lena KS Zamek Kurzętnik 2010 U14 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/0842/21 2024 LDK!
1 18 s 21 29.87 KIERNOZEK Martyna MKL Toruń 2011 U14 KP V WOŹNIAK Jacek # Z/4981/22 2024 LDK!
2 29 s 21 32.56 BUTKIEWICZ Nikola MKL Toruń 2011 U14 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna WLEKLIŃSKA Dagna # Z/0503/24 2024 LDK!
300 m K
1 1 s 1 38.43 FORMELLA Aleksandra SKLA Sopot 2001 U23 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/3543/18 2024 LDK!  KNF   SKN  
2 2 s 1 38.55 DROZD Wiktoria AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU -- JAROS Marek B.D. B.D. Z/6101/15 2024 LDK!  KNF   SKN  
3 3 s 1 40.10 DUDZIAK Aleksandra OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP -- BIEDERMANN Roman B.D. Z/0918/14 2023 2
4 4 s 1 40.74 WIDAWSKA Natalia KS AZS AWF Wrocław 1999 Sen DS -- B.D. KOBIAŁKA Kamil , Z/2554/15 , 2024
1 7 s 2 41.46 KOWAL Weronika OŚ AZS Poznań 1997 Sen WP -- B.D. BIEDERMANN Roman , Z/0523/13 , 2024 1
2 9 s 2 41.67 ILCZUK Weronika KS Lemiesz Team Warszawa 1986 Masters MZ -- LEMIESZ Aneta Z/2529/20 2023
1 5 s 3 41.33 SĘCZEK Martyna MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2004 U20 LD -- WASIAK Jarosław Z/5149/18 2024 4 LDK!  KN B  
2 6 s 3 41.36 GOŚCINIAK Marcelina MKL Jarocin 2004 U20 WP -- GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz , Z/0688/19 , 2023 3 LDK!  SKN   OSU  
3 14 s 3 42.74 PŁÓCIENNICZAK Amelia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U20 WP -- WALCZAK Michał Z/0650/19 2024 LDK!  OSU  
4 15 s 3 42.96 BIELIŃSKA Weronika KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/1882/18 2024
5 16 s 3 43.01 ZIOMKO Zuzanna AL Międzyzdroje 2006 U18 ZP -- WALKOWIAK Janusz BŁOCIAN Rafał , Z/13133/21 , 2024 LDK!  KN B  
1 11 s 4 42.15 ZMARZŁA Weronika AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U23 PM -- B.D. B.D. LDK!
2 17 s 4 43.24 LOSY Aleksandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2001 U23 WP -- WALCZAK Michał Z/0794/16 2024 2
3 20 s 4 43.64 PRUSS Magdalena AML Słupsk 2006 U18 PM -- CZUBAK Tomasz LDK!
4 22 s 4 44.26 WOŹNIAK Barbara MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2005 U20 LD -- WASIAK Jarosław Z/5148/18 2024 4 LDK!
5 23 s 4 44.36 BIEGAJ Oliwia KL Gdynia # 2004 U20 PM -- BRODOWSKI Wojciech KASZUBA Tomasz , Z/0068/18 , 2024 LDK!
1 10 s 5 41.74 MUCHA Kinga MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/3699/19 2024 LDK!  KN B  
2 12 s 5 42.26 ZIELIŃSKA Alicja UKS Herkules Sulejówek 2007 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/3227/21 2024 LDK!  KN B  
3 13 s 5 42.45 LUBNAUER Julia MKS Aleksandrów Łódzki # 2005 U20 LD -- B.D. Z/0258/18 2024 LDK!  SKN   KN B  
4 18 s 5 43.63 NOWAK Antonina GKS Start Długołęka 2006 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/0131/20 2024  OSU  
5 21 s 5 44.19 PINKOSZ Julia MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/1335/19 2023 LDK!
1 8 s 6 41.62 GAWIN Karolina WKS Wawel Kraków 2007 U18 MA -- CZYŻ Radosław Z/1273/22 2024  KN B  
2 19 s 6 43.63 KOWALCZUK Amelia RLTL GGG Radom # 2007 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur # Z/0727/23 2024 LDK!
3 24 s 6 45.53 BOROWSKA Kinga SMKS Parasol Wrocław 2006 U18 DS -- GOLEC Dominik Z/0521/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 25 s 6 48.06 FROŃ Wiktoria KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP -- WALCZAK Michał Z/0269/20 2024 LDK!
1 1 s 7 43.51 KICUŁA Daria MKS MOS Wrocław # 2008 U16 DS III ROSTEK William Z/2436/21 2024 LDK!  OSU  
2 2 s 7 43.78 ZAJĄCZKOWSKA Kaja KS AZS UWM Olsztyn # 2009 U16 WN III NIESTATEK Szymon # Z/3142/24 2024 LDK!
3 5 s 7 46.26 NOWAK Martyna GKS Start Długołęka 2008 U16 DS IV BENKOWSKI Henryk Z/14160/21 2024 LDK!  OSU  
  s 7 DQ GAŁKA Roksana WKS Wawel Kraków 2011 U14 MA -- CZYŻ Radosław Z/3797/22 2024 LDK!
1 3 s 8 44.23 DUTKA-WOŁOCH Nicola WKS Wawel Kraków 2011 U14 MA III CZYŻ Radosław Z/0186/22 2024 LDK!
2 4 s 8 45.65 NAGÓRSKA Maja AZS-AWFiS Gdańsk 2010 U14 PM IV SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna Z/11404/21 2024 LDK!
3 6 s 8 46.40 GENDERA Antonina GKS Start Długołęka 2009 U16 DS IV BENKOWSKI Henryk Z/0500/23 2024 LDK!  OSU  
4 9 s 8 48.58 WYSZKOWSKA Karolina UKS Herkules Sulejówek 2010 U14 MZ -- CZYŻ Maciej Z/6731/21 2024 LDK!
  s 8 DQ BEREDA Weronika UKS Herkules Sulejówek 2008 U16 MZ -- CZYŻ Maciej Z/3222/21 2024 LDK!
1 7 s 9 46.61 GÓRSKA Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP V WALCZAK Katarzyna Z/0250/20 2024 LDK!
2 14 s 9 52.08 KALINOWSKA Gabriela UKS Herkules Sulejówek 2009 U16 MZ -- CZYŻ Maciej Z/5807/22 2024 LDK!
  s 9 DQ BARTKOWSKA Maja LKS Lubawa 2009 U16 WN -- TYKARSKI Marek Z/2377/21 2024 LDK!
  s 9 DQ DŻAŁABIJ Nadia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U16 WP -- # LDK!
  s 9 DQ ŁUCZAK Martyna MKS Sambor Tczew 2008 U16 PM -- B.D. Z/13481/21 2023
1 8 s 10 47.80 PILECKA Barbara UKS Herkules Sulejówek 2010 U14 MZ V CZYŻ Maciej Z/14688/21 2024 LDK!
2 10 s 10 49.28 PĘCIAK Zuzanna UKS Czempion Bełchatów 2010 U14 LD -- RYBARCZYK Dariusz Z/1236/22 2024 LDK!
3 12 s 10 49.91 RICKUS Ines MKS Junior Złocieniec 2010 U14 ZP -- WRAGA-WUJKÓW Karolina # Z/4527/22 2024
4 13 s 10 50.08 DĘBSKA Laura MKS Truso Elbląg 2010 U14 WN -- SZCZEPAŃSKI Stanisław Z/0808/22 2024 LDK!
1 15 s 11 52.18 ROKICIŃSKA Nikola KS Pro Athlete Grudziądz # 2011 U14 KP -- MIRA Krzysztof B.D. # Z/4157/23, Z/4864/24 2024, 2024 LDK!
2 17 s 11 56.56 GUZOWSKA Agnieszka LKS Lubawa 2011 U14 WN -- TYKARSKI Marek Z/1258/22 2024 LDK!
3 18 s 11 56.62 POTORSKA Julia LKS Lubawa 2011 U14 WN -- TYKARSKI Marek Z/9552/21 2024 LDK!
4 21 s 11 61.66 FRONCZAK Lena CSiR Susz 2011 U14 WN -- SZYSLER Andrzej Z/6263/22 2024 LDK!
1 11 s 12 49.53 MIKITA Julia KS Pro Athlete Grudziądz # 2011 U14 KP -- MIRA Krzysztof MIRA Krzysztof MIRA Krzysztof # Z/4054/23, Z/4866/24 2024, 2024 LDK!
2 16 s 12 56.45 OZIMKIEWICZ Iga UKS Herkules Sulejówek 2012 U12 MZ -- CZYŻ Maciej Z/14687/21 2024 LDK!
3 19 s 12 59.60 BŁAŻEJCZYK Ewa UKS Herkules Sulejówek 2013 U12 MZ -- CZYŻ Maciej Z/14683/21 2024 LDK!
4 20 s 12 60.09 BARTOSZAK Wiktoria MKL Toruń 2014 U12 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna #
400 m K
1 1 s 1 58.56 CIESIELSKA Anna KS Sprintwarsaw # 1997 Sen MZ II MALANOWSKI Łukasz # Z/1639/13 2024 LDK!
2 2 s 1 58.93 JABŁOŃSKA Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U20 LD II TOMCZYK Kazimierz Z/0823/18 2024  KN B  
3 3 s 1 59.68 KRÓLAK Marta SKLA Sopot 2006 U18 PM III ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/0052/18 2024 5 LDK!  OSU   KN B  
4 4 s 1 60.40 JAROCKA Alicja AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U20 PM III SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna Z/1172/20 2024 LDK!
5 8 s 1 61.70 WOJTUŃ Martyna CWKS Resovia Rzeszów 2003 U23 PK III B.D.
1 5 s 2 61.03 IDZIKOWSKA Julia MKL Jarocin 2006 U18 WP III GOŚCINIAK Mateusz Z/3510/18 2024 4 LDK!  OSU   KN B  
2 6 s 2 61.09 KULIKOWSKA Julia RKS Rumia 2005 U20 PM III SZYMAŃSKI Maciej Z/1787/19 2024 LDK!  KN B  
3 7 s 2 61.48 OKSANICZ Alicja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U20 KP III LEWANDOWSKI Jacek B.D. # Z/11382/21 2024
4 9 s 2 61.80 KOZIOROWSKA Jolanta AZS Łódź 2005 U20 LD III
5 10 s 2 62.83 CIEĆWIERZ Nina OKS Skra Warszawa 2004 U20 MZ IV BALCERZAK Piotr B.D. Z/2713/20 2024  OSU  
600 m K
1 1 s 1 1:32.16 KOŁAKOWSKA Agata AZS-AWFiS Gdańsk 1997 Sen PM -- SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. Z/1776/13 2024  SKN  
2 2 s 1 1:32.85 KACZMAREK Alicja OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP -- B.D. ROŻEJ Marek # , Z/0628/17 , 2024 LDK!
3 3 s 1 1:33.34 PAJĘCKA Lena UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2007 U18 DS -- STOLARCZYK Grzegorz # Z/0737/18 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 4 s 1 1:34.07 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 1999 Sen PD -- JELSKA Justyna B.D. B.D. Z/1051/15 2024
5 5 s 1 1:34.40 OWCZARUK Hanna AL Międzyzdroje 2007 U18 ZP -- BŁOCIAN Rafał Z/13134/21 2024 LDK!  KN B  
6 6 s 1 1:34.55 BOCHENEK Jagoda MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/3405/19 2024 LDK!  SKN   OSU   KN B  
7 7 s 1 1:34.71 KRUŻEWSKA Nina Ducla Academy Warszawa 2005 U20 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/4300/20 2024  KN B  
8 10 s 1 1:38.67 ŁUKOWSKA Zuzanna Ducla Academy Warszawa 2007 U18 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/4298/20 2024  KN B  
1 8 s 2 1:35.22 NOWAKOWSKA Katarzyna AML Słupsk 2003 U23 PM -- RUMIŃSKI Wojciech B.D. Z/2544/18 2024  KN B  
2 11 s 2 1:38.93 POCHRANOWICZ Aleksandra MKL Szczecinek 1990 Sen ZP -- SZYMAŃSKI Sylwester B.D. B.D. Z/1202/14 2023 LDK!
3 12 s 2 1:39.66 RĘKAWIECKA Roksana PTT Delta Płock 2006 U18 MZ -- KĄPIŃSKI Sławomir Z/2878/19 2024
4 13 s 2 1:42.34 MAJ Magdalena RKS Rumia 2008 U16 PM III SZYMAŃSKI Maciej Z/0628/19 2024 LDK!
5 15 s 2 1:43.12 STANISZEWSKA Nadia Ducla Academy Warszawa 2010 U14 MZ IV DUKLANOWSKI Hubert Z/4305/20 2024
6 16 s 2 1:43.53 KACA Emilia CSiR Susz 2008 U16 WN IV SZYSLER Andrzej Z/0184/19 2024 BEZ LDK!
7 19 s 2 1:47.40 WRÓBEL Patrycja UKS Gimpas Pasłęk 2004 U20 WN -- ZIENKIEWICZ Piotr Z/0361/18 2024 5 LDK!
8 21 s 2 1:48.65 PARYS Maja MKS-MOSM Bytom 2005 U20 SL -- KOTUŁA Krzysztof # Z/0947/19 2024 BEZ LDK!  OSU  
9 23 s 2 1:49.66 SKWIERAWSKA Hanna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2006 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/4766/18 2024 BEZ LDK!
1 9 s 3 1:36.82 LUBIŃSKA Oliwia KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/1981/18 2024 LDK!
2 17 s 3 1:46.16 BUKAVETS Emiliya MKL Toruń 2010 U14 KP V GĄSIEWICZ Jarosław LDK!
3 18 s 3 1:46.91 SZYMANOWSKA Maria UKS Herkules Sulejówek 2006 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/0836/18 2024 BEZ LDK!
4 20 s 3 1:48.29 HAŁADAJ Barbara LKS Omega Kleszczów # 2007 U18 LD -- RYBARCZYK Dariusz BEDNARSKI Tomasz # , Z/3461/19 , 2024 LDK!  OSU  
5 22 s 3 1:49.26 MARZEC Maja Ducla Academy Warszawa 2006 U18 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/11823/21 2024
6 24 s 3 1:49.89 OLSZEWSKA Julia KS AZS UWM Olsztyn # 2007 U18 WN -- NIESTATEK Szymon Z/2345/21 2024 LDK!
7 25 s 3 1:51.08 SZCZUDRAWA Marta AML Słupsk 2006 U18 PM -- LDK!  OSU  
8 27 s 3 1:57.56 PYSKLAK Amelia UKS Lisy Zgierz 2007 U18 LD -- LDK!
1 14 s 4 1:42.71 REJMONIAK Natalia MKS-MOSM Bytom 2007 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/2026/22 2024  OSU  
2 26 s 4 1:55.60 KANICZ Maja LKS Lubawa 2010 U14 WN -- TYKARSKI Marek Z/2383/21 2024 LDK!
3 28 s 4 1:57.94 ŁACZMAŃSKA Natalia UKS Herkules Sulejówek 2009 U16 MZ -- CZYŻ Maciej Z/0936/22 2024 LDK!
4 29 s 4 1:59.93 MACIEJEWSKA Antonina UKS Gimpas Pasłęk 2010 U14 WN -- ZIENKIEWICZ Piotr # Z/4154/21 2024 LDK!
5 30 s 4 2:00.80 BARTOSZAK Oliwia MKL Toruń 2012 U12 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna # Z/0502/24 2024 LDK!
6 31 s 4 2:02.53 KRUSZEWSKA Agata KS Pro Athlete Grudziądz # 2011 U14 KP -- MIRA Krzysztof MIRA Krzysztof # Z/4052/23, Z/4867/24 2024, 2024 LDK!
7 32 s 4 2:05.45 BEDNARCZYK Kalina KS Pro Athlete Grudziądz # 2011 U14 KP -- MIRA Krzysztof MIRA Krzysztof # Z/4119/23, Z/4868/24 2024, 2024 LDK!
8 33 s 4 2:11.90 SZCZEPAŃSKA Wiktoria KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U16 WP -- LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:21.48 WALCZAK Julia RLTL GGG Radom # 2006 U18 MZ III BANACH Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/1557/18 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 2 s 1 2:22.18 ŚWIEGOT Julia WKS Śląsk Wrocław 2006 U18 DS III ADAMEK Marek Z/3734/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 3 s 1 2:22.35 IGLEWSKA Żaneta MKL Toruń # 2003 U23 KP III WOŹNIAK Jacek B.D. Z/1531/18 2024
4 4 s 1 2:24.11 OWCZARZ Joanna WKS Śląsk Wrocław 2005 U20 DS III ADAMEK Marek Z/3131/19 2024  OSU   KN B  
5 5 s 1 2:26.05 BANASIAK Joanna MKS Siechnice # 2004 U20 DS IV SOBCZYK Tomasz B.D. # Z/1031/19 2024 LDK!
6 6 s 1 2:26.29 CHMIELARZ Sandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U20 WP IV GRZEGOROWSKA Kamila B.D. # Z/5023/19 2023
7 7 s 1 2:27.16 GŁOWACKA Małgorzata MKL Toruń 2005 U20 KP IV WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2923/16 2024 BEZ LDK!
1000 m K
1 1 s 1 2:47.22 KRAWCZYŃSKA Martyna KS Prefbet-Sonarol 2004 U20 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/4033/18 2024 LDK!  SKN   OSU   KN B  
2 2 s 1 3:02.13 JAROŃ Zuzanna MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL II SZCZYRK Janusz Z/1415/20 2024 LDK!  OSU  
3 3 s 1 3:02.28 DUDZIŃSKA Weronika KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP II GRZEGOROWSKA Kamila Z/0271/20 2024 LDK!
4 4 s 1 3:03.85 KACPRZYŃSKA Marta LKS Maków Mazowiecki 2007 U18 MZ -- ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/14717/21 2024  KN B  
5 5 s 1 3:09.96 TYPER Michalina KS AZS AWF Katowice 2001 U23 SL -- SZCZYRK Janusz B.D. Z/1317/16 2024
6 6 s 1 3:10.91 NOWAKOWSKA Anna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1991 Sen KP -- DELIŃSKI Henryk Z/1623/14 2024
7 7 s 1 3:15.50 KALINOWSKA Marta LKS Maków Mazowiecki 2009 U16 MZ IV ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/14718/21 2024
8 8 s 1 3:17.29 PAWŁOWSKA Dorota KS Zamek Kurzętnik 1980 Masters WN -- B.D. Z/5165/11 2024 BEZ
9 9 s 1 3:24.52 CHOLEWIŃSKA Anna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2006 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/0711/22 2024 LDK!
10 10 s 1 3:24.64 SYNGIERSKA Antonina MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2004 U20 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/0731/22 2023
11 11 s 1 3:26.21 PIÓR Julia GKS Olimpia Grudziądz 2011 U14 KP V PRZYBYŁ Janusz # Z/0100/23 2024 LDK!
12 12 s 1 3:38.28 KARYTA Oliwia KS Pro Athlete Grudziądz # 2006 U18 KP -- MIRA Krzysztof # Z/3749/22 2024
  s 1 DNF REJMAN Alicja KM Aktywni Sochaczew # 2009 U16 MZ -- LDK!
2000 m K
1 1 s 1 5:58.90 NAPIÓRKOWSKA Katarzyna LKS Maków Mazowiecki 2004 U20 MZ -- ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/5076/18 2024 3  SKN   KN B  
2 2 s 1 5:59.34 WIERNICKA Zuzanna RKS Łódź 2006 U18 LD -- JASZCZAK Stanisław Z/1069/21 2024  KNF   SKN  
3 3 s 1 6:15.16 NOWAKOWSKA Katarzyna AML Słupsk 2003 U23 PM -- RUMIŃSKI Wojciech B.D. Z/2544/18 2024  KN B  
4 4 s 1 6:20.40 MIKOŁAJEWSKA Weronika GKS Żukowo 2002 U23 PM -- KRÓL Krzysztof Z/3180/17 2023 4 LDK!  SKN   KN B  
5 5 s 1 6:32.82 PAWELUS Amelia LKS Omega Kleszczów 2005 U20 LD -- RYBARCZYK Dariusz URBANIAK Mateusz , Z/2048/20 , 2024 LDK!  KN B  
6 6 s 1 6:49.15 WITKOWSKA Martyna LKS Omega Kleszczów 2007 U18 LD -- URBANIAK Mateusz Z/0716/19 2024  KN B  
7 7 s 1 6:49.27 ŁUSZCZKI Nadia MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0941/19 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
8 8 s 1 6:49.94 KOZIK Karolina KS AZS AWF Katowice # 2003 U23 SL -- B.D. B.D. , Z/2138/17 , 2024 LDK!
9 9 s 1 6:53.89 AUGUSTINIOK Kamila MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL -- MARKOWSKI Jacek # Z/0961/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
10 10 s 1 7:16.91 NOWICKA Martyna MKS-MOSM Bytom 2005 U20 SL -- SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0946/19 , 2024 5 LDK!  OSU  
  s 1 DNF WÓJCIK Alicja KS AZS AWF Katowice 2003 U23 SL -- SZCZYRK Janusz B.D. B.D. # , Z/1162/17 , 2023 LDK!  SKN   KN B  
  s 1 DNF KORYTOWSKA Olga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester KACZOCHA Alina Z/0193/18 2024 LDK!  OSU   KN B  
60 m pł K DzSt (76.2/7.5) K
1 1 s 1 9.86 DUTKA-WOŁOCH Nicola WKS Wawel Kraków 2011 U14 MA -- CZYŻ Radosław Z/0186/22 2024 LDK!
60 m pł K Mł (76.2/8.0) K
1 1 e 1 9.66 KICUŁA Daria MKS MOS Wrocław # 2008 U16 DS -- ROSTEK William Z/2436/21 2024 LDK!  OSU  
2 2 e 1 9.95 ZYGMUNT Nela AL Międzyzdroje 2008 U16 ZP -- BŁOCIAN Rafał Z/4977/19 2024 BEZ LDK!
3 3 e 1 10.28 REWERS Magdalena AZS-AWF Gorzów 2009 U16 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/12123/21 2024 LDK!
4 4 e 1 10.52 ANDRASZAK Aleksandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U16 WP -- WALCZAK Marek Z/0257/20 2024 LDK!
5 5 e 1 11.36 ADISSOU Lilli KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U16 WP -- WALCZAK Katarzyna Z/0275/20 2024 LDK!
1 f 1 9.47 KICUŁA Daria MKS MOS Wrocław # 2008 U16 DS -- ROSTEK William Z/2436/21 2024 LDK!  OSU  
2 f 1 9.98 ZYGMUNT Nela AL Międzyzdroje 2008 U16 ZP -- BŁOCIAN Rafał Z/4977/19 2024 BEZ LDK!
3 f 1 10.19 REWERS Magdalena AZS-AWF Gorzów 2009 U16 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/12123/21 2024 LDK!
60 m pł K J Mł K
1 1 e 1 9.00 GAWIN Karolina WKS Wawel Kraków 2007 U18 MA -- CZYŻ Radosław Z/1273/22 2024  KN B  
2 2 e 1 9.14 ROJEK Zofia AZS-AWF Gorzów 2007 U18 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1018/20 2024 LDK!  KN B  
3 3 e 1 9.15 KLEBIEKO Lena niestowarzyszona # 2006 U18 -- NADARZYŃSKI Szymon # Z/13574/21 2024 LDK!
4 4 e 1 9.15 ADAMCZYK Patrycja WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA --  KN B  
5 5 e 1 9.74 ŻUROWSKA Klaudia RLTL GGG Radom # 2007 U18 MZ -- B.D. BŁASIŃSKA Aneta , Z/6173/21 , 2024 LDK!
1 f 1 8.92 GAWIN Karolina WKS Wawel Kraków 2007 U18 MA -- CZYŻ Radosław Z/1273/22 2024  KN B  
2 f 1 9.08 ROJEK Zofia AZS-AWF Gorzów 2007 U18 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1018/20 2024 LDK!  KN B  
3 f 1 9.10 ADAMCZYK Patrycja WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA --  KN B  
4 f 1 9.49 KLEBIEKO Lena niestowarzyszona # 2006 U18 -- NADARZYŃSKI Szymon # Z/13574/21 2024 LDK!
5 f 1 9.55 ŻUROWSKA Klaudia RLTL GGG Radom # 2007 U18 MZ -- B.D. BŁASIŃSKA Aneta , Z/6173/21 , 2024 LDK!
60 m pł K K
1 2 e 1 8.36 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 1999 Sen KP -- HULISZ Robert B.D. BOCHENEK Dominik B.D. Z/0397/15 2024  SKN  
2 3 e 1 8.44 ZEGAN Julia OKS Skra Warszawa 2005 U20 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/3464/18 2024 4 LDK!  SKN   OSU   KN B  
3 7 e 1 8.93 WINOGRODZKA Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2004 U20 KP -- B.D. Z/2279/16 2024 LDK!  KNF  
4 9 e 1 8.99 BROŻYNA Nikola RLTL GGG Radom # 2005 U20 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta , Z/1554/18 , 2024 LDK!  SKN   KN B  
5 11 e 1 9.06 SKOLASIŃSKA Olga KL Gdynia 2005 U20 PM -- KASZUBA Tomasz Z/4770/18 2024 BEZ LDK!  SKN   OSU   KN B  
6 12 e 1 9.89 MAJCHRZAK Angelika UKS Dąb Suchy Las 2005 U20 WP -- TYLAK Łukasz Z/0395/21 2024
1 1 e 2 8.27 MAJEWSKA Marika AZS-AWF Gorzów 2002 U23 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela B.D. Z/2685/16 2024 LDK!  KNF   SKN  
2 4 e 2 8.52 BARCZ-BUCH Weronika AZS Łódź 2002 U23 LD -- JUSTYŃSKI Mikołaj B.D. # Z/2583/16 2024 LDK!  SKN   KN B  
3 5 e 2 8.77 WANKIEWICZ Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U20 KP -- WOCHNA Marek # Z/4012/17 2023 4 LDK!  SKN   OSU   KN B  
4 6 e 2 8.84 WESOŁOWSKA Kaja AZS-AWF Gorzów # 2001 U23 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela B.D. # Z/1328/15 2024  KN B  
5 8 e 2 8.94 WŁOSZCZYK Liwia KS Wisła Puławy 2004 U20 LU -- B.D. MURAT Tomasz Sławomir B.D. # , Z/4328/18 , 2024  SKN   OSU   KN B  
6 10 e 2 9.01 LUBNAUER Julia MKS Aleksandrów Łódzki # 2005 U20 LD -- B.D. Z/0258/18 2024 LDK!  SKN   KN B  
7 13 e 2 10.18 SZAFRAN Wiktoria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2003 U23 DS -- STOLARCZYK Grzegorz B.D. Z/0730/18 2024
8 14 e 2 10.23 JANIK Michalina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 2000 Sen DS -- B.D.
1 f 1 8.27 MAJEWSKA Marika AZS-AWF Gorzów 2002 U23 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela B.D. Z/2685/16 2024 LDK!  KNF   SKN  
2 f 1 8.29 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 1999 Sen KP -- HULISZ Robert B.D. BOCHENEK Dominik B.D. Z/0397/15 2024  SKN  
3 f 1 8.45 ZEGAN Julia OKS Skra Warszawa 2005 U20 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/3464/18 2024 4 LDK!  SKN   OSU   KN B  
4 f 1 8.58 BARCZ-BUCH Weronika AZS Łódź 2002 U23 LD -- JUSTYŃSKI Mikołaj B.D. # Z/2583/16 2024 LDK!  SKN   KN B  
5 f 1 8.63 WESOŁOWSKA Kaja AZS-AWF Gorzów # 2001 U23 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela B.D. # Z/1328/15 2024  KN B  
6 f 1 8.73 WANKIEWICZ Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U20 KP -- WOCHNA Marek # Z/4012/17 2023 4 LDK!  SKN   OSU   KN B  
7 f 1 8.89 WINOGRODZKA Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2004 U20 KP -- B.D. Z/2279/16 2024 LDK!  KNF  
8 f 1 8.89 WŁOSZCZYK Liwia KS Wisła Puławy 2004 U20 LU -- B.D. MURAT Tomasz Sławomir B.D. # , Z/4328/18 , 2024  SKN   OSU   KN B  
Wzwyż K
1 f 1 1.75 RYDZ Aneta RLTL GGG Radom # 1994 Sen MZ I GOS Piotr B.D. Z/3964/11 2024 1  SKN  
2 f 1 1.75 KAŹMIERCZAK Weronika RKS Łódź 2002 U23 LD I KRAKOWIAK Lech B.D. Z/1644/16 2024  KNF   SKN  
3 f 1 1.70 DUTKIEWICZ Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1998 Sen WP I JAGACIAK Jarosław B.D. # Z/0309/14 2024
4 f 1 1.60 GÓRSKA Natalia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2005 U20 LB III SASKA Tomasz Z/3422/19 2024 BEZ LDK!  KN B  
5 f 1 1.55 KALEMBA Kinga GKS Start Długołęka 2004 U20 DS III BEDNAREK Agata BENKOWSKI Henryk , Z/1310/18 , 2024 4 LDK!  OSU   KN B  
5 f 1 1.55 RYBAK Daria KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U20 WP III LDK!
7 f 1 1.55 GAŁKA Anna WKS Śląsk Wrocław 2003 U23 DS III SIERADZKI Andrzej B.D. Z/1161/18 2024  KN B  
8 f 1 1.50 ZYGMUNT Nela AL Międzyzdroje 2008 U16 ZP IV BŁOCIAN Rafał Z/4977/19 2024 BEZ LDK!
8 f 1 1.50 WOLA Mathilde ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U18 LB IV SASKA Tomasz Z/0610/21 2024 LDK!  KN B  
10 f 1 1.45 DOWNER Jagoda WKS Śląsk Wrocław 2007 U18 DS IV LDK!  KN B  
11 f 1 1.45 GALUSIŃSKA Gabriela KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U16 WP IV WALCZAK Marek Z/0264/20 2024 LDK!
12 f 1 1.40 LITWINIUK Hanna STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP -- B.D. NADARZYŃSKI Szymon # Z/5598/19, Z/5598/19 2023, 2024 LDK!
13 f 1 1.35 REWERS Magdalena AZS-AWF Gorzów 2009 U16 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/12123/21 2024 LDK!
14 f 1 1.30 BIELECKA Magdalena MKS Sambor Tczew 2007 U18 PM -- B.D. Z/1301/21 2023
15 f 1 1.30 WIŚNIEWSKA Aleksandra MKL Toruń 2012 U12 KP -- WIŚNIEWSKI Maciej Z/11307/21 2024 LDK!
Tyczka K
1 f 1 3.80 IAKOVENKO Valentyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U23 KP I LISIAK Adam # Z/0209/17 2024 LDK!  SKN   KN B  
W dal K
1 f 1 6.37 HOROWSKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U23 LB M SASKA Tomasz B.D. Z/3097/15 2024  KNF   SKN  
2 f 1 6.27 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 2003 U23 KP M BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/3343/17 2024  KNF   SKN  
3 f 1 5.88 WAWROWSKA Emilia OŚ AZS Poznań 2003 U23 WP I KNULL Mariusz WIŚNIEWSKA Gabriela JAGACIAK Jarosław B.D. , Z/0325/17 , 2024 LDK!  KNF   SKN  
4 f 1 5.85 ADAMCZYK Julia RLTL GGG Radom # 2005 U20 MZ I BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1104/18 , 2024 2 LDK!  KNF   SKN   OSU  
5 f 1 5.77 KLIMACKA Weronika OŚ AZS Poznań 1996 Sen WP II JAGACIAK Jarosław B.D. Z/0938/12 2024 2
6 f 1 5.69 KANICKA Lena KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U18 WP II WALCZAK Michał # Z/1060/18 2024 BEZ LDK!  KNF   OSU  
7 f 1 5.50 BENEDYKCIŃSKA Natalia MUKS Kadet Rawicz # 2000 Sen WP II ŚWITAŁA Aldona # Z/0590/15 2024
8 f 1 5.47 ADAMCIO Dagmara KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U20 WP II WALCZAK Michał Z/1055/18 2024 4 LDK!  OSU   KN B  
9 f 1 5.38 MAJCHRZAK Antonina MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U18 LD III ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0183/20 2024 LDK!  KN B  
10 f 1 5.28 REYER Ksenia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1997 Sen WP III WALCZAK Michał Z/1128/14 2024
11 f 1 5.13 PODRUCZNA Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U20 WP III WALCZAK Michał Z/4988/18 2024 5 LDK!  OSU   KN B  
12 f 1 4.99 PŁONKA Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP IV WALCZAK Michał Z/1069/18 2024 5 LDK!  OSU  
13 f 1 4.68 JASZCZURA Emilia MKS Sambor Tczew 2007 U18 PM -- KRAWCZYKIEWICZ Józef Z/0478/19 2024
14 f 1 4.67 KALIŃSKA Oliwia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP -- WALCZAK Katarzyna Z/0267/20 2024 LDK!
15 f 1 3.98 URBANIAK Sara RKS Rumia 2004 U20 PM -- SZYMAŃSKI Maciej SZYMAŃSKI Maciej KAŃSKI Ryszard B.D. , Z/0688/18 , 2024 LDK!
1 f 2 5.46 NOWAK Helena GKS Start Długołęka 2008 U16 DS II BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk , Z/1076/20 , 2024 LDK!  OSU  
2 f 2 4.92 ANDRASZAK Aleksandra KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U16 WP IV WALCZAK Marek Z/0257/20 2024 LDK!
3 f 2 4.91 CYTLAŁ Maria UKS MOSiR Działdowo 2009 U16 WN IV CYTLAŁ Jacek # Z/3504/19 2024 LDK!
4 f 2 4.89 GALUSIŃSKA Gabriela KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U16 WP IV WALCZAK Marek Z/0264/20 2024 LDK!
5 f 2 4.47 GÓRNIK Martyna CSiR Susz 2009 U16 WN -- SZYSLER Andrzej Z/0245/19 2024 LDK!
6 f 2 4.45 NIEZGODA Weronika MKL Toruń 2008 U16 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/4953/22 2023
7 f 2 4.44 SIEWIERA Amelia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP -- WALCZAK Katarzyna Z/0261/20 2024 LDK!
8 f 2 4.28 ŁUŻYŃSKA Clara LKS Lubawa 2012 U12 WN -- TYKARSKI Marek Z/8192/21 2024 LDK!
9 f 2 4.10 SZYMAŃSKA Lena UKS MOSiR Działdowo 2010 U14 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/1829/22 2024 LDK!
10 f 2 4.00 WITEK Lena KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2009 U16 WP -- WALCZAK Katarzyna Z/8395/21 2024 LDK!
11 f 2 3.94 POSMYK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2011 U14 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0309/21 2024 LDK!
12 f 2 3.93 PROCHERA Katarzyna MKS MOS Wrocław 2010 U14 DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/5644/22 2024 LDK!
Trójskok K
1 f 1 12.70 SZLACHTA Olga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP I WALCZAK Michał Z/1061/18 2024 5 LDK!  KNF   SKN   OSU  
2 f 1 12.44 SZTACHAŃSKA Zuzanna AZS Łódź 2001 U23 LD I SADACH Aneta B.D. B.D. Z/4769/15 2024 LDK!  KNF   SKN  
3 f 1 12.23 MURACH Maja UKS Atos Woźnice 2006 U18 WN I BRODOWSKI Wojciech BRODOWSKI Wojciech Z/0073/18 2024 LDK!  KNF   SKN  
4 f 1 12.17 NOWAKOWSKA Aleksandra RKS Łódź 1998 Sen LD I B.D.
5 f 1 11.79 JACAK Julia RKS Łódź 2004 U20 LD II KOWALCZYK Katarzyna KRAKOWIAK Lech B.D. , Z/0673/18 , 2024 LDK!  KN B  
6 f 1 11.74 KŁOSIŃSKA Anna MKL Toruń 2003 U23 KP II BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/2460/17 2024 LDK!  KNF   SKN  
7 f 1 11.50 JUSZCZAK Gabriela AZS Łódź 2004 U20 LD II PALISZEWSKI Maciej 2 LDK!  KN B  
8 f 1 11.48 TRZASKALSKA Agata PLKS Gwda Piła 1999 Sen WP III KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. Z/3655/15 2024
9 f 1 11.21 LOSY Zofia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U18 WP III WALCZAK Michał # Z/1062/18 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
10 f 1 11.07 GAWIN Julia AZS Łódź 2007 U18 LD III SADACH Aneta # Z/1867/21 2023 LDK!  KNF  
11 f 1 10.52 GORSKA Tola AZS-AWF Gorzów 2006 U18 LB IV ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0673/20 2024 LDK!
12 f 1 10.49 LIMONT Anna MKL Toruń 2007 U18 KP IV BUTKIEWICZ Jacek Z/1177/21 2024 LDK!
13 f 1 9.86 ZYS Joanna UKS 55 Łódź 2007 U18 LD -- PALISZEWSKI Maciej Z/5607/22 2024 LDK!
14 f 1 9.68 SZMYT Zuzanna KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U18 WP --
15 f 1 9.67 STAWICKA Oliwia MKS Sambor Tczew 2007 U18 PM -- B.D. Z/7421/21 2024
16 f 1 9.10 MYSZKA Oliwia MKS Sambor Tczew 2007 U18 PM -- B.D. Z/5684/21 2023
Kula (2) K
1 f 1 10.88 BUCZKOWSKA Kornelia MKL Toruń 2010 U14 KP -- HULISZ Robert Z/2803/23 2023
2 f 1 9.06 LIGMAN Natalia LKS Lubawa 2010 U14 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek # Z/0033/22 2024 LDK!
3 f 1 8.79 ZWOLIŃSKA Michalina KM Aktywni Sochaczew 2011 U14 MZ -- LDK!
4 f 1 6.90 GAIK Julia KM Aktywni Sochaczew 2010 U14 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/6545/22 2024 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 14.40 KUCIŃSKA Klaudia LKS Lubawa 2006 U18 WN I KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0204/20 2024 LDK!  SKN   OSU   KN B  
2 f 1 12.46 LIGMAN Patrycja LKS Lubawa 2006 U18 WN III KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3068/19 , 2024 BEZ LDK!  SKN   OSU   KN B  
3 f 1 11.58 DURZYŃSKA Julia MKS-MOSM Bytom 2007 U18 SL III MARMUR Stanisław Z/4088/20 2024  KN B  
4 f 1 10.12 KROTOWSKA Nikola LKS Lubawa 2007 U18 WN IV KOŁODZIEJSKI Leszek Z/2384/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 f 1 9.50 FELIKS Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U18 DS -- STOLARCZYK Grzegorz # Z/0819/19 2024
6 f 1 8.78 KOLANOWSKA Zuzanna MKS-MOSM Bytom 2007 U18 SL -- MARMUR Stanisław Z/1398/20 2024
7 f 1 8.49 RYKACZEWSKA Nicole LKS Lubawa 2007 U18 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek Z/1617/21 2022 LDK!  OSU  
8 f 1 8.02 KAMIŃSKA Zuzanna LKS Lubawa 2006 U18 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek Z/3534/22 2023  OSU  
1 f 2 10.14 CZARNECKA Maria MKLA Łęczyca 2008 U16 LD IV ANDRYSIAK Mirosław Z/0290/22 2024 LDK!
2 f 2 8.43 TUCHORSKA Marta MKS Junior Złocieniec 2008 U16 ZP -- WRAGA-WUJKÓW Karolina # Z/4526/22 2024
3 f 2 7.99 KOLANYK Agata MKS-MOSM Bytom 2009 U16 SL -- MARMUR Stanisław # Z/2297/22 2024
4 f 2 6.76 KUŁAKOWSKA Weronika LKS Lubawa 2009 U16 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3986/22 , 2023 LDK!  OSU  
Kula (4) K
1 f 1 13.08 GAJEWSKA Alicja AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U23 PM I WALCZAK Aleksandra Z/0441/18 2024 I  KNF   SKN  
2 f 1 12.92 DOBROWOLSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U23 PM I WALCZAK Aleksandra B.D. B.D. Z/3175/17 2024  KNF   SKN  
Chód 3 km K
1 1 s 1 18:16.68 GAŁECKA Helena UKS Herkules Sulejówek 2010 U14 MZ IV CZYŻ Maciej Z/6536/21 2024 LDK!
2 2 s 1 18:40.70 MACIEJEWSKA Hanna UKS Herkules Sulejówek 2007 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/0549/20 2024 LDK!
3 3 s 1 21:22.40 KALINOWSKA Hanna UKS Herkules Sulejówek 2009 U16 MZ -- CZYŻ Maciej Z/5808/22 2024 LDK!
4 4 s 1 22:19.60 BRONISZ Małgorzata UKS Herkules Sulejówek 2010 U14 MZ -- CZYŻ Maciej Z/6533/21 2024 LDK!
60 m M
1 1 s 1 7.15 KRAKOWSKI Eryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP -- WALCZAK Michał # Z/2370/20 2024 LDK!  OSU  
2 4 s 1 7.70 PŁÓCIENNICZAK Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP -- WALCZAK Katarzyna Z/0280/20 2024 LDK!
3 5 s 1 7.79 PODURGIEL Kazimierz GKS Start Długołęka 2008 U16 DS -- BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk , Z/4796/21 , 2024 LDK!  OSU  
4 6 s 1 7.86 FRĄTCZAK Bartłomiej MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/3161/22 2024
5 7 s 1 8.18 BAJOREK Konrad MKS MOS Wrocław 2008 U16 DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek # Z/5140/22 2024 LDK!
6 9 s 1 9.62 PILARSKI Aleksander MKL Toruń 2010 U14 KP -- GĄSIEWICZ Jarosław Z/0786/22 2024 LDK!
1 2 s 2 7.61 JĘDRAJCZYK Nataniel KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP -- WALCZAK Michał # Z/5379/22 2024 LDK!  OSU  
2 3 s 2 7.68 NOWAK Tymoteusz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP -- WALCZAK Michał # Z/0932/23 2024 LDK!  OSU  
3 8 s 2 8.28 PIWOŃSKI Filip KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP -- WALCZAK Marek Z/1196/22 2024 LDK!
4 10 s 2 9.65 DRESZLER Marcel LKS Lubawa 2010 U14 WN -- TYKARSKI Marek Z/13396/21 2024 LDK!
5 11 s 2 10.45 KRZYŻANOWSKI Filip MKL Toruń 2012 U12 KP -- B.D.
6 12 s 2 10.55 ZAJĄCZKOWSKI Artur UKS Piorun Barczewo 2013 U12 WN -- BIAŁECKI Sebastian # Z/4930/22 2023
1 1 e 1 6.74 BURDA Adam KS AZS AWF Katowice 1999 Sen SL -- KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0601/17 2024 LDK!  SKN   KNS  
2 2 e 1 6.82 ZAKRZEWSKI Marek AML Słupsk 2005 U20 PM -- CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/2543/18 , 2024 4 LDK!  KNF   SKN  
3 5 e 1 6.94 BŁASZCZYK Jakub OŚ AZS Poznań # 2005 U20 WP -- OSIK Tadeusz B.D. # Z/5011/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 6 e 1 6.95 GIZICKI Tomasz RLTL GGG Radom # 2004 U20 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/1092/19 2024 LDK!  SKN   OSU   KN B  
5 8 e 1 6.97 TUCZYŃSKI Michał KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2000 Sen WP -- WALCZAK Katarzyna B.D. B.D. Z/1066/17 2023
6 10 e 1 7.01 DZIUBA Szymon KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ -- WOJTKOWSKI Maciej Z/0703/15 2024 1  SKN   KNS  
7 12 e 1 7.06 CEGŁA Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U20 WP -- WALCZAK Michał Z/5024/19 2024 LDK!  SKN   OSU   KN B  
8 17 e 1 7.14 KRĘŻEL Dominik OŚ AZS Poznań 1999 Sen WP -- BIEDERMANN Roman B.D. Z/3374/18 2023
1 3 e 2 6.82 GRZĄKA Dawid KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U20 WP -- WALCZAK Michał Z/0168/20 2024 LDK!  KNF   SKN   OSU  
2 4 e 2 6.86 BACHÓRSKI Anton MKL Szczecin 2002 U23 ZP -- IWIŃSKI Jerzy B.D. Z/3853/18 2024  KNF   SKN   KN B  
3 7 e 2 6.95 ŁĘCZYCKI Artur KS AZS AWF Katowice 2000 Sen SL -- B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D. , Z/1532/15 , 2024
4 9 e 2 7.00 JANKOWSKI Tomasz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1999 Sen WP -- WALCZAK Katarzyna Z/0837/15 2024
5 11 e 2 7.04 GRODEK Łukasz MKL Szczecin 2006 U18 ZP -- IWIŃSKA Anna Z/5600/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
6 13 e 2 7.06 PIASECKI Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP -- LEWANDOWSKI Jacek B.D. # Z/13197/21 2024  KN B  
7 18 e 2 7.15 CYGAN Wiktor KS AZS AWF Katowice 2003 U23 SL -- MARMUR Stanisław B.D. Z/0991/20 2024
1 14 e 3 7.07 ZAWLIK Jakub MKL Szczecin 2004 U20 ZP -- IWIŃSKA Anna Z/4147/18 2024 LDK!  OSU  
2 15 e 3 7.10 KAROLEWSKI Marcin KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2002 U23 WP -- ROŻEJ Marek # Z/0690/19 2024  KNF   SKN  
3 16 e 3 7.13 ADAMCIO Cyprian KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U23 WP -- WALCZAK Michał Z/0845/17 2024  SKN   KN B  
4 20 e 3 7.16 JOPEK Michał KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U20 WP -- WALCZAK Michał Z/3104/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
5 23 e 3 7.18 BRYLOWSKI Fabian MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2007 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław Z/4738/22 2024 LDK!  KN B  
6 27 e 3 7.21 STOJANOWSKI Piotr AZS-AWFiS Gdańsk # 2004 U20 PM -- RATAJCZAK Maciej B.D. Z/0649/19 2024 LDK!
7 32 e 3 7.25 DRÓŻDŻ Marcin KS AZS AWF Katowice 2002 U23 SL -- KRUPA Iwona B.D. Z/1406/16 2024
8 46 e 3 7.46 BRZEZIŃSKI Konrad GKS Start Długołęka 2003 U23 DS -- BENKOWSKI Henryk B.D. Z/2442/17 2024  KN B  
1 19 e 4 7.16 GERBER Nikodem OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP -- BIEDERMANN Roman Z/11051/21 2024
2 21 e 4 7.17 DAWISKIBA Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 2004 U20 SL -- LAMCH Czesław Z/3693/18 2023 5 LDK!  OSU  
3 22 e 4 7.17 MINKLEJ Adrian MKL Toruń 2005 U20 KP -- B.D. MAŃKOWSKI Gabriel , Z/0697/18 , 2024 BEZ LDK!
4 26 e 4 7.20 ZARZYŃSKI Filip MKS Juvenia Puszczykowo 1998 Sen WP -- JAGACIAK Jarosław B.D. Z/3976/15 2024
5 29 e 4 7.24 GZYLEWSKI Kacper AML Słupsk 2005 U20 PM -- CZUBAK Tomasz Z/1637/19 2024 LDK!  KN B  
6 36 e 4 7.32 WAWRZYNIAK Sebastian GKS Start Długołęka 2002 U23 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/0178/16 2024 3
7 48 e 4 7.49 MARCINKOWSKI Marcin OŚ AZS Poznań 1981 Masters WP -- BIEDERMANN Roman Z/1631/16 2024 2
1 25 e 5 7.20 RAK Piotr KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP -- LDK!  KN B  
2 31 e 5 7.25 CZERWIŃSKI Piotr GKS Start Długołęka 2005 U20 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/3763/19 2024  OSU   KN B  
3 34 e 5 7.29 IWASIUTA Wojciech AZS-AWFiS Gdańsk # 2006 U18 PM -- MYSZK Ilona RATAJCZAK Maciej , Z/0599/19 , 2024 LDK!
4 35 e 5 7.29 KRYŚ Kamil KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U23 WP -- WALCZAK Michał Z/4126/18 2024
5 37 e 5 7.32 DEPTA Szymon AML Słupsk 2004 U20 PM -- CZUBAK Tomasz # LDK!  KN B  
6 42 e 5 7.41 PIETRAS Mateusz MKL Szczecin 2004 U20 ZP -- MŁYNARCZYK Marta # 5 LDK!  OSU  
7 45 e 5 7.46 STAŃCZYK Franciszek niestowarzyszony # 2006 U18 -- NADARZYŃSKI Szymon # Z/0015/23 2024 LDK!  KN B  
1 30 e 6 7.24 SIKORSKI Michał MKS-MOSM Bytom 2007 U18 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/2200/19 2024 BEZ LDK!  KN B  
2 33 e 6 7.29 JAŃCZAK Szymon KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP -- # LDK!  OSU   KN B  
3 38 e 6 7.36 MRUGAŁA Oskar MKS-MOSM Bytom 2005 U20 SL -- KOTUŁA Krzysztof Z/0943/19 2024 BEZ
4 39 e 6 7.37 BRYL Fabian ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U18 LB -- WALCZAK Piotr # Z/5418/19 2024 LDK!
4 39 e 6 7.37 DRUŻDŻEL Kamil AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U18 PM -- RATAJCZAK Maciej Z/12295/21 2024
6 41 e 6 7.38 ROBOTNIKOWSKI Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U20 WP -- LDK!
7 43 e 6 7.41 ŁAKOMY Jan MKS-MOSM Bytom # 2007 U18 SL -- KOTUŁA Krzysztof # Z/3144/20 2024  KN B  
8 44 e 6 7.43 CZĘŚCIK Bartosz MKS Truso Elbląg 2005 U20 WN -- WONDZIŃSKA Aleksandra Z/0316/22 2024
1 24 e 7 7.20 WOJTASIK Aleksander KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U18 WP -- WALCZAK Michał # Z/3103/19 2024 LDK!  OSU  
2 28 e 7 7.22 ZIMNIAK Nikodem KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U18 WP -- WALCZAK Michał # Z/0477/21 2024 LDK!  OSU  
3 47 e 7 7.47 CHMIEL Szymon niestowarzyszony # 2006 U18 -- NADARZYŃSKI Szymon # Z/4239/22 2024 LDK!
4 51 e 7 7.62 STOPA Gabriel MKS MOS Wrocław 2006 U18 DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/2659/20 2024 LDK!
5 53 e 7 7.77 RATAJCZAK Eryk UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U18 DS -- STOLARCZYK Grzegorz # Z/0674/23 2024
1 49 e 8 7.54 JANUSZEWSKI Sebastian KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U18 WP -- WALCZAK Marek Z/4922/22 2024
2 50 e 8 7.57 CIEŚLAK Miłosz AZS-AWFiS Gdańsk 2001 U23 PM -- #
3 52 e 8 7.68 SZYMAŃSKI Filip AKL Ursynów Warszawa 2005 U20 MZ -- KĘDZIORA Robert Z/3764/19 2024
4 54 e 8 7.77 BIRBACH Wiktor KS Zamek Kurzętnik 2007 U18 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/0828/20 2024 LDK!
5 55 e 8 7.80 ZIELIŃSKI Konrad AZS-AWFiS Gdańsk 2006 U18 PM -- SZYMCZAK Edward # Z/0119/20 2024 LDK!
6 56 e 8 7.86 SZCZODRZYŃSKI Piotr UKS Dąb Suchy Las 1974 Masters WP -- B.D. Z/0346/19 2024
7 57 e 8 8.38 SNOCHOWSKI Jakub MKL Toruń 2007 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/5475/23 2023
8 58 e 8 8.51 BIAŁECKI Paweł UKS Piorun Barczewo 2006 U18 WN -- BIAŁECKI Sebastian # Z/5132/22 2022
1 f 1 6.79 ZAKRZEWSKI Marek AML Słupsk 2005 U20 PM -- CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/2543/18 , 2024 4 LDK!  KNF   SKN  
2 f 1 6.79 GRZĄKA Dawid KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U20 WP -- WALCZAK Michał Z/0168/20 2024 LDK!  KNF   SKN   OSU  
3 f 1 6.81 BURDA Adam KS AZS AWF Katowice 1999 Sen SL -- KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0601/17 2024 LDK!  SKN   KNS  
4 f 1 6.83 BACHÓRSKI Anton MKL Szczecin 2002 U23 ZP -- IWIŃSKI Jerzy B.D. Z/3853/18 2024  KNF   SKN   KN B  
5 f 1 6.87 BŁASZCZYK Jakub OŚ AZS Poznań # 2005 U20 WP -- OSIK Tadeusz B.D. # Z/5011/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
6 f 1 6.89 GIZICKI Tomasz RLTL GGG Radom # 2004 U20 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/1092/19 2024 LDK!  SKN   OSU   KN B  
7 f 1 7.01 TUCZYŃSKI Michał KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2000 Sen WP -- WALCZAK Katarzyna B.D. B.D. Z/1066/17 2023
1 f 2 7.00 JANKOWSKI Tomasz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1999 Sen WP -- WALCZAK Katarzyna Z/0837/15 2024
2 f 2 7.05 GRODEK Łukasz MKL Szczecin 2006 U18 ZP -- IWIŃSKA Anna Z/5600/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 f 2 7.08 CEGŁA Kacper KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U20 WP -- WALCZAK Michał Z/5024/19 2024 LDK!  SKN   OSU   KN B  
4 f 2 7.09 KAROLEWSKI Marcin KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2002 U23 WP -- ROŻEJ Marek # Z/0690/19 2024  KNF   SKN  
5 f 2 7.10 ZAWLIK Jakub MKL Szczecin 2004 U20 ZP -- IWIŃSKA Anna Z/4147/18 2024 LDK!  OSU  
6 f 2 7.12 PIASECKI Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP -- LEWANDOWSKI Jacek B.D. # Z/13197/21 2024  KN B  
200 m M
1 1 s 1 21.07 ZAKRZEWSKI Marek AML Słupsk 2005 U20 PM M CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/2543/18 , 2024 4 LDK!  KNF   SKN  
2 2 s 1 21.66 DZIUBA Szymon KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ I WOJTKOWSKI Maciej Z/0703/15 2024 1  SKN   KNS  
3 3 s 1 21.66 KAROLEWSKI Marcin KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2002 U23 WP I ROŻEJ Marek # Z/0690/19 2024  KNF   SKN  
4 12 s 1 22.48 JAKUBOWSKI Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 2000 Sen SL II KASIŃSKI Marek # Z/5242/15 2024 1
5 24 s 1 23.40 STĘPIEŃ Mateusz NKS Nowe Miasto Lubawskie 2005 U20 WN III B.D. Z/0132/19 2024
1 5 s 2 21.74 GORZKOWICZ Michał WKS Wawel Kraków 2005 U20 MA I B.D. # Z/5432/18 2024 4 LDK!  KNF   SKN  
2 6 s 2 21.99 PĘCZEK Piotr RKS Łódź 2002 U23 LD II B.D. MANTYK Łukasz B.D. # , Z/3531/16 , 2024 LDK!  SKN   KN B  
3 7 s 2 22.14 ADAMCIO Cyprian KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U23 WP II WALCZAK Michał Z/0845/17 2024  SKN   KN B  
4 9 s 2 22.27 CYGAN Wiktor KS AZS AWF Katowice 2003 U23 SL II MARMUR Stanisław B.D. Z/0991/20 2024
1 8 s 3 22.22 OLEJNICZAK Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 1997 Sen MA II CZYŻ Radosław B.D. B.D. Z/0056/13 2024  SKN   KNS  
2 11 s 3 22.45 BRYLIŃSKI Robert TS Wieliczanka Wieliczka 1991 Sen MA II B.D. # Z/3806/11 2024
3 14 s 3 22.84 WAWRZYNIAK Sebastian GKS Start Długołęka 2002 U23 DS III BENKOWSKI Henryk Z/0178/16 2024 3
4 17 s 3 22.98 JANKOWSKI Tomasz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1999 Sen WP III WALCZAK Katarzyna Z/0837/15 2024
1 10 s 4 22.29 SIERPNIEWSKI Igor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2005 U20 KP II MARCINIAK Roman Z/5614/18 2024 LDK!  KN B  
2 16 s 4 22.93 DEPTA Szymon AML Słupsk 2004 U20 PM III CZUBAK Tomasz # LDK!  KN B  
3 21 s 4 23.18 DRÓŻDŻ Marcin KS AZS AWF Katowice 2002 U23 SL III KRUPA Iwona B.D. Z/1406/16 2024
4 29 s 4 23.82 KRĘŻEL Dominik OŚ AZS Poznań 1999 Sen WP -- BIEDERMANN Roman B.D. Z/3374/18 2023
1 13 s 5 22.72 KUBIŚ Eryk AZS-AWF Gorzów 2001 U23 LB II PAPUGA Sebastian B.D. # Z/2711/15 2024
2 23 s 5 23.39 TYLAK Łukasz UKS Dąb Suchy Las 1990 Sen WP III TYLAK Łukasz Z/1668/12 2024 II
3 27 s 5 23.63 MALANOWSKI Łukasz KS Sprintwarsaw # 1996 Sen MZ -- MALANOWSKI Łukasz # Z/3997/15 2024
4 28 s 5 23.80 BRZEZIŃSKI Konrad GKS Start Długołęka 2003 U23 DS -- BENKOWSKI Henryk B.D. Z/2442/17 2024  KN B  
1 15 s 6 22.93 KOZIOŁ Jakub RKS Łódź 1999 Sen LD III B.D.
2 19 s 6 23.14 KOŁODZIEJ Kacper MKL Toruń 2005 U20 KP III BUTKIEWICZ Jacek Z/3190/20 2024
3 20 s 6 23.14 JOPEK Michał KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U20 WP III WALCZAK Michał Z/3104/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 22 s 6 23.24 STOJANOWSKI Piotr AZS-AWFiS Gdańsk # 2004 U20 PM III RATAJCZAK Maciej B.D. Z/0649/19 2024 LDK!
5 25 s 6 23.40 WRÓBEL Adam UKS Herkules Sulejówek 2001 U23 MZ III CZYŻ Maciej B.D. Z/2133/17 2024
1 18 s 7 23.00 CZERWIŃSKI Piotr GKS Start Długołęka 2005 U20 DS III BENKOWSKI Henryk Z/3763/19 2024  OSU   KN B  
2 26 s 7 23.47 WIECZOREK Wiktor KS Sprinterzy.com Kraków # 2001 U23 MA III B.D. MALANOWSKI Łukasz # , Z/0556/23 , 2023
3 33 s 7 24.17 SADOWCZYK Maciej KS Wda Świecie 2004 U20 KP IV PLISZKA Julia Z/1427/17 2023 5
1 4 s 8 21.66 TATARA Dawid KL Lumel Zielona Góra # 2004 U20 LB I MANTYK Łukasz # Z/3178/19 2024 LDK!  KNF   SKN   OSU  
2 30 s 8 23.88 PAWŁOWSKI Łukasz KS Sprintwarsaw # 1982 Masters MZ -- MALANOWSKI Łukasz # Z/2038/21 2024
3 31 s 8 23.90 SZYMAŃSKI Filip AKL Ursynów Warszawa 2005 U20 MZ IV KĘDZIORA Robert Z/3764/19 2024
4 32 s 8 24.05 KRYŚ Kamil KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U23 WP -- WALCZAK Michał Z/4126/18 2024
1 34 s 9 26.21 PĘCZEK Adam RKS Łódź 1972 Masters LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0876/18 2023 BEZ
2 35 s 9 26.46 SZCZODRZYŃSKI Piotr UKS Dąb Suchy Las 1974 Masters WP -- B.D. Z/0346/19 2024
1 1 s 10 22.40 RAK Piotr KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP II LDK!  KN B  
2 5 s 10 23.57 BRYL Fabian ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U18 LB III WALCZAK Piotr # Z/5418/19 2024 LDK!
3 7 s 10 23.72 ŁAKOMY Jan MKS-MOSM Bytom # 2007 U18 SL IV KOTUŁA Krzysztof # Z/3144/20 2024  KN B  
4 9 s 10 23.88 ŁYSKO Wiktor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP IV LEWANDOWSKI Jacek B.D. # Z/5474/19 2024 LDK!
1 3 s 11 23.01 ZIMNIAK Nikodem KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U18 WP III WALCZAK Michał # Z/0477/21 2024 LDK!  OSU  
2 6 s 11 23.71 DĄBKOWSKI Jakub UKS MOSiR Działdowo 2006 U18 WN IV CYTLAŁ Jacek Z/1079/20 2023  KN B  
3 10 s 11 23.98 WASIELEWSKI Wojciech UKS MOSiR Działdowo 2006 U18 WN IV CYTLAŁ Jacek Z/3600/19 2023  KN B  
4 15 s 11 25.41 BIRBACH Wiktor KS Zamek Kurzętnik 2007 U18 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/0828/20 2024 LDK!
1 2 s 12 22.57 BRYLOWSKI Fabian MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2007 U18 PM II WRÓBLEWSKI Jarosław Z/4738/22 2024 LDK!  KN B  
2 8 s 12 23.77 STOPA Gabriel MKS MOS Wrocław 2006 U18 DS IV SKRZYPIŃSKI Jacek Z/2659/20 2024 LDK!
3 13 s 12 25.26 ZAWAL Maciej UKS Herkules Sulejówek 2007 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/0759/23 2024 LDK!
4 14 s 12 25.37 RATAJCZAK Eryk UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U18 DS -- STOLARCZYK Grzegorz # Z/0674/23 2024
5 17 s 12 27.35 BIAŁECKI Paweł UKS Piorun Barczewo 2006 U18 WN -- BIAŁECKI Sebastian # Z/5132/22 2022
1 4 s 13 23.19 WOJTASIK Aleksander KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U18 WP III WALCZAK Michał # Z/3103/19 2024 LDK!  OSU  
2 11 s 13 24.45 ŚMIGIELSKI Szymon UKS Herkules Sulejówek 2007 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/3615/20 2024 LDK!
3 12 s 13 25.15 JANUSZEWSKI Sebastian KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U18 WP -- WALCZAK Marek Z/4922/22 2024
4 16 s 13 26.83 SNOCHOWSKI Jakub MKL Toruń 2007 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/5475/23 2023
1 1 s 14 23.41 KRAKOWSKI Eryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP III WALCZAK Michał # Z/2370/20 2024 LDK!  OSU  
2 2 s 14 24.73 WACHEK Franek MKL Toruń 2008 U16 KP V LDK!
3 4 s 14 25.50 ŁĘŻYK Bartosz MKL Toruń 2008 U16 KP V WOŹNIAK Jacek Z/2247/21 2024 LDK!
  s 14 DQ BAJOREK Konrad MKS MOS Wrocław 2008 U16 DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek # Z/5140/22 2024 LDK!
1 3 s 15 25.19 JĘDRAJCZYK Nataniel KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP V WALCZAK Michał # Z/5379/22 2024 LDK!  OSU  
2 5 s 15 27.95 KOPER Dawid MKS Truso Elbląg 2009 U16 WN -- LDK!
3 6 s 15 29.61 MACIASZEK Igor MKL Toruń 2010 U14 KP -- GĄSIEWICZ Jarosław Z/1050/22 2023 LDK!
4 7 s 15 29.72 KACZMAREK Cezary MKL Toruń 2010 U14 KP -- B.D.
5 8 s 15 29.84 CHUCHRA Mateusz MKL Toruń 2010 U14 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/4503/19 2024 BEZ LDK!
300 m M
1 1 s 1 33.92 OLEJNICZAK Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 1997 Sen MA -- CZYŻ Radosław B.D. B.D. Z/0056/13 2024  SKN   KNS  
2 3 s 1 34.80 CZYŻ Radosław WKS Wawel Kraków # 1988 Masters MA -- CZYŻ Radosław # Z/4054/11 2024
3 4 s 1 34.97 KUBIŚ Eryk AZS-AWF Gorzów 2001 U23 LB -- PAPUGA Sebastian B.D. # Z/2711/15 2024
4 5 s 1 35.41 BRYLIŃSKI Robert TS Wieliczanka Wieliczka 1991 Sen MA -- B.D. # Z/3806/11 2024
1 2 s 2 34.75 LACH Radosław MKL Toruń 2006 U18 KP -- BUTKIEWICZ Jacek Z/3189/20 2024 BEZ LDK!  KNF   SKN  
2 7 s 2 36.43 TYLAK Łukasz UKS Dąb Suchy Las 1990 Sen WP -- TYLAK Łukasz Z/1668/12 2024 II
3 8 s 2 36.73 ZAPAŁA Maksymilian WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA -- CZYŻ Radosław Z/4108/19 2024 LDK!  KN B  
4 10 s 2 37.49 DĄBKOWSKI Jakub UKS MOSiR Działdowo 2006 U18 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/1079/20 2023  KN B  
1 6 s 3 35.72 WIECZOREK Bartosz UKS Herkules Sulejówek 2006 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/1101/18 2024 5 LDK!  KN B  
2 9 s 3 36.95 MARKOWSKI Mikołaj GKS Start Długołęka 2007 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/13518/21 2024 LDK!  OSU  
3 13 s 3 38.00 WASIELEWSKI Wojciech UKS MOSiR Działdowo 2006 U18 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/3600/19 2023  KN B  
4 16 s 3 38.31 KĘDZIERSKI Maciej UKS Lisy Zgierz 2006 U18 LD -- LISIECKI Paweł Z/0246/18 2024 LDK!
  s 3 DQ STAŃCZYK Franciszek niestowarzyszony # 2006 U18 -- NADARZYŃSKI Szymon # Z/0015/23 2024 LDK!  KN B  
1 11 s 4 37.65 BANASZEK Karol WKS Wawel Kraków 2007 U18 MA -- CZYŻ Radosław Z/4111/19 2024
2 12 s 4 37.68 JARMUNDOWICZ Igor MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2005 U20 LD -- WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław Z/2360/19 2023 LDK!
3 14 s 4 38.18 BIELECKI Jakub RLTL GGG Radom # 2007 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/2751/21 2024 LDK!  KN B  
4 17 s 4 39.06 BOGUSZ Jędrzej ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2006 U18 LB -- SASKA Tomasz Z/14822/21 2024 LDK!
  s 4 DQ CHMIEL Szymon niestowarzyszony # 2006 U18 -- NADARZYŃSKI Szymon # Z/4239/22 2024 LDK!
1 15 s 5 38.23 JASIŃSKI Karol KS AZS AWF Wrocław 2003 U23 DS -- LDK!
2 18 s 5 40.25 MŁYNARCZYK Wojciech WKS Wawel Kraków 2007 U18 MA -- CZYŻ Radosław Z/1763/22 2024  KN B  
3 19 s 5 43.16 GNUS Gabriel GKS Start Długołęka 2006 U18 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/0570/23 2023
  s 5 DQ WRÓBLEWSKI Paweł UKS Herkules Sulejówek 2007 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/0546/20 2024 LDK!
1 1 s 6 37.60 STASZEK Igor WKS Wawel Kraków 2009 U16 MA III CZYŻ Radosław Z/5496/19 2024 LDK!
2 3 s 6 38.25 URBANOWICZ Iwo KS AZS UWM Olsztyn # 2008 U16 WN III NIESTATEK Szymon Z/7088/21 2024 LDK!
3 5 s 6 41.21 SOKOŁOWSKI Antoni MKS Truso Elbląg 2008 U16 WN V LDK!
4 6 s 6 42.38 TYBOROWSKI Antoni UKS Herkules Sulejówek 2008 U16 MZ V CZYŻ Maciej Z/3221/21 2024 LDK!
1 2 s 7 38.23 NOWAK Tymoteusz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP III WALCZAK Michał # Z/0932/23 2024 LDK!  OSU  
2 4 s 7 38.71 GRUSZFELD Maciej MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2009 U16 LD III WASIAK Jarosław Z/5201/22 2024 LDK!
3 7 s 7 42.49 PIWOŃSKI Filip KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP V WALCZAK Marek Z/1196/22 2024 LDK!
4 8 s 7 43.24 LUBAŃSKI Wiktor MKS Truso Elbląg 2009 U16 WN -- SZCZEPAŃSKI Stanisław Z/6229/22 2024 LDK!
  s 7 DQ TOMASZEWSKI Aleksander GKS Olimpia Grudziądz 2010 U14 KP -- PRZYBYŁ Janusz # Z/13980/21 2024 LDK!
400 m M
1 3 s 1 50.04 STAŃCZUK Jan UKS Młodzik Warszawa 2005 U20 MZ II RADKE Karol Z/2016/19 2024 LDK!  KN B  
2 4 s 1 50.21 ŁOWICKI Michał AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U20 PM II POGORZELSKA Marta B.D. RATAJCZAK Maciej KAŃSKI Ryszard , Z/0468/18 , 2024 LDK!  SKN   OSU   KN B  
3 5 s 1 50.28 KRYSIAK Iwo AZS Łódź 2003 U23 LD II BRÓDKA Daniel WĘGLARSKI Krzysztof B.D. , Z/3975/17 , 2024 LDK!  KN B  
1 6 s 2 50.51 JOŃCZYK Maciej RKS Łódź 2002 U23 LD III SADACH Aneta 3 LDK!  SKN   KN B  
2 8 s 2 51.27 GONCALVES Luis Carlos UKS Kusy Warszawa 1998 Sen MZ III KĘDZIORA Robert Z/3729/22 2022
3 14 s 2 52.14 ULIŃSKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD III TOMCZYK Kazimierz Z/0089/20 2024  KNF  
4 16 s 2 53.06 SOBIECH Jakub KS Sprintwarsaw # 1990 Sen MZ -- MALANOWSKI Łukasz # Z/11732/21 2024
1 9 s 3 51.44 GOSTOMCZYK Jan AML Słupsk 2005 U20 PM III LDK!  KN B  
2 10 s 3 51.61 UŚCIŃSKI Kacper OKS Skra Warszawa 2004 U20 MZ III BALCERZAK Piotr B.D. Z/4109/18 2023 LDK!  OSU  
3 18 s 3 54.79 ŁABSZ Karol AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U20 PM -- RATAJCZAK Maciej KOZŁOWSKI Mateusz JURGA Łukasz B.D. # Z/0704/18 2024 LDK!  OSU  
4 20 s 3 56.68 MUSIAŁ Michał AMS Niemcz 1969 Masters KP -- LEWANDOWSKI Jacek Z/12579/21 2023
5 21 s 3 59.59 CZAPSKI Mateusz GUKS Asy Dywity 2005 U20 WN -- NIESTATEK Szymon Z/2715/20 2023
1 7 s 4 50.77 KASPRZYK Kacper AML Słupsk 2005 U20 PM III CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz , Z/0016/18 , 2024 BEZ LDK!  KN B  
2 13 s 4 52.00 MICHALAK Sebastian KS AZS UWM Olsztyn 2004 U20 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. Z/3726/17 2024 LDK!  SKN   OSU   KN B  
3 15 s 4 53.01 KUCZEROWSKI Kamil AML Słupsk 2005 U20 PM IV CZUBAK Tomasz BEZ LDK!
4 17 s 4 53.75 TOBOLSKI Konrad BKS Bydgoszcz # 2005 U20 KP IV DEJEWSKI Michał RUDNIK Damian , Z/3888/18 , 2024 LDK!
1 1 s 5 48.57 SZWED Maksymilian AZS Łódź 2004 U20 LD II WĘGLARSKI Krzysztof Z/0459/19 2024  KNF   SKN  
2 2 s 5 49.87 SZARAPO Jakub BKS Bydgoszcz # 2006 U18 KP II B.D. BAUMGART Iwona , Z/0473/20 , 2024 LDK!  KNF   SKN  
3 11 s 5 51.61 OLEJNIK Mikołaj RLTL GGG Radom # 2007 U18 MZ III BŁASIŃSKI Artur OLEJNIK Tomasz Z/0393/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 12 s 5 51.75 PŁATKOWSKI Tymoteusz AML Słupsk 2005 U20 PM III CZUBAK Tomasz Z/0053/22 2024 LDK!
5 19 s 5 55.08 BORECKI Antoni AML Słupsk 2005 U20 PM -- B.D. RUMIŃSKI Wojciech , Z/0014/18 , 2024 BEZ LDK!  SKN   OSU  
600 m M
1 1 s 1 1:18.10 AUGUSTYNIAK Jakub GKS Olimpia Grudziądz 2001 U23 KP -- GIZA Andrzej B.D. # Z/0931/16 2024 LDK!  KNF   SKN  
2 2 s 1 1:18.18 WYDERKA Maciej KS AZS AWF Katowice 2002 U23 SL -- SZCZYRK Janusz B.D. Z/1315/16 2024 LDK!  SKN   KN B  
3 3 s 1 1:19.02 SZKUDLAREK Jakub KS AZS AWF Warszawa # 2001 U23 MZ -- B.D. WOŁKOWYCKI Andrzej , Z/6308/15 , 2024  KN B  
4 4 s 1 1:20.45 HAWEŁKO Igor BKS Bydgoszcz 2004 U20 KP -- DEJEWSKI Michał B.D. RUDNIK Damian , Z/3491/17 , 2024 LDK!  KN B  
5 5 s 1 1:21.19 POCZWARDOWSKI Jędrzej MKL Toruń 2002 U23 KP -- WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2386/16 2024 LDK!
6 6 s 1 1:21.51 ADAMCZEWSKI Dominik KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/3703/15 2024
7 8 s 1 1:22.86 POULAIN Kamil KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ -- B.D. ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia , Z/3372/15 , 2024
8 12 s 1 1:24.04 ROMANIUK Daniel MKS Polonia Warszawa 2001 U23 MZ -- JOBT Andrzej Z/2632/16 2024
1 7 s 2 1:22.70 KUBACKI Antoni SKLA Sopot 2006 U18 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/5421/19 2023 LDK!  OSU   KN B  
2 11 s 2 1:23.97 GAJDA Michał WMLKS Pomorze Stargard 2003 U23 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew KRZYSIEK Zbigniew , Z/0950/18 , 2024 LDK!  KN B  
3 13 s 2 1:24.08 LIETZ Mateusz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2006 U18 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/0841/19 2024 LDK!  KN B  
4 14 s 2 1:26.22 MAJERANOWSKI Maciej MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1400/20 2024 LDK!  OSU  
5 15 s 2 1:26.78 GRAFF Tymoteusz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila Z/14598/21 2024
6 16 s 2 1:27.03 LIPIŃSKI Mateusz AML Słupsk 1999 Sen PM -- RUMIŃSKI Wojciech B.D. Z/1917/17 2024
7 17 s 2 1:28.20 NEUMANN Borys MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL -- SZCZYRK Janusz KOTUŁA Krzysztof # , Z/0944/19 , 2024 BEZ LDK!  OSU  
8 20 s 2 1:29.99 PITUCHA Tymon MKS MOS Wrocław 2007 U18 DS -- LDK!  KN B  
1 18 s 3 1:28.59 LISIECKI Maksymilian WMLKS Pomorze Stargard 2007 U18 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew Z/1326/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 19 s 3 1:29.51 JAROSZ Antoni WMLKS Pomorze Stargard 2007 U18 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew Z/1615/18 2024  OSU   KN B  
3 23 s 3 1:30.65 BEDNARCZYK Igor KS Pro Athlete Grudziądz # 2006 U18 KP -- MIRA Krzysztof # Z/3885/18 2024 LDK!
4 28 s 3 1:35.73 ZYGARYN Brian MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/0958/19 2024 LDK!  OSU  
5 29 s 3 1:47.47 PYTYŃSKI Igor KS Pro Athlete Grudziądz # 2010 U14 KP -- MIRA Krzysztof MIRA Krzysztof # Z/4056/23, Z/4865/24 2024, 2024 LDK!
6 30 s 3 1:49.84 SZWEDOWSKI Kacper LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2008 U16 PM -- WÓJCICKI Jakub Z/0606/21 2023 LDK!
7 33 s 3 1:58.13 SIEBERT Sylwester GKS Olimpia Grudziądz 2010 U14 KP -- DEJEWSKI Michał PRZYBYŁ Janusz # , Z/11775/21 , 2024 LDK!
1 9 s 4 1:23.08 KORTAS Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 2004 U20 PM -- SZAŁACH Krzysztof Z/2249/19 2024
2 10 s 4 1:23.38 CIERESZKO Alan MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP -- GIERASIMCZYK Anna PODLEŚNY Jan BORATYŃSKA Dorota , Z/4231/18 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 21 s 4 1:30.07 WOLAŃSKI Piotr MLKS Echo Twardogóra # 2007 U18 DS -- SZOMBURG Tomasz # Z/0392/20 2024 LDK!
4 22 s 4 1:30.60 STAWIARZ Jan WKS Wawel Kraków 2007 U18 MA -- CZYŻ Radosław Z/3141/20 2024  KN B  
5 24 s 4 1:31.31 WSZELAK Filip LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U18 PM -- WÓJCICKI Jakub Z/14658/21 2024 LDK!
6 25 s 4 1:32.93 DZIUDA Cyprian WKS Śląsk Wrocław 2008 U16 DS IV ADAMEK Marek Z/6082/22 2024
7 26 s 4 1:32.97 CHOIŃSKI Konrad LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2007 U18 PM -- WÓJCICKI Jakub Z/3678/21 2024 LDK!
8 27 s 4 1:33.55 SKOCKI Piotr KS Zamek Kurzętnik 2007 U18 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/3076/19 2024 LDK!
1 31 s 5 1:55.81 SKOCKI Kamil KS Zamek Kurzętnik 2011 U14 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/2691/20 2024 LDK!
2 32 s 5 1:56.60 BENECKI Szymon MKS Junior Złocieniec 2011 U14 ZP -- WRAGA-WUJKÓW Karolina # Z/4530/22 2024
3 34 s 5 2:02.22 KRASNODĘBSKI Wojtek KS Pro Athlete Grudziądz # 2010 U14 KP -- MIRA Krzysztof # Z/4118/23 2024 LDK!
4 35 s 5 2:04.96 SOKOŁOWSKI Antoni LKS Lubawa 2011 U14 WN -- TYKARSKI Marek Z/5757/22 2024 LDK!
  s 5 DQ BOREK Adam MKS Junior Złocieniec 2012 U12 ZP -- WRAGA-WUJKÓW Karolina # Z/1238/23 2024
800 m M
1 1 s 1 1:53.82 BIELSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA II B.D. B.D. Z/0474/15 2023
2 2 s 1 2:01.90 CHLEBICKI Stanisław AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U20 PM III  OSU  
3 3 s 1 2:02.87 POLAK Bartosz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U20 WP IV
4 4 s 1 2:03.14 RUTKOWSKI Damian KS Zamek Kurzętnik 2004 U20 WN IV PAWŁOWSKA Dorota Z/1067/20 2024
5 5 s 1 2:06.20 GRYZ Kamil UKS Herkules Sulejówek 2005 U20 MZ IV LDK!
6 6 s 1 2:12.64 LOSY Michał KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2005 U20 WP -- LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:23.31 OSTROWSKI Filip KKL Rodło Kwidzyn # 2001 U23 PM -- B.D. JASZCZAK Stanisław # , Z/0336/15 , 2024  KNF   SKN  
2 2 s 1 2:29.46 KOMODA Dawid WMLKS Pomorze Stargard 2003 U23 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew KRZYSIEK Zbigniew , Z/1700/18 , 2024 LDK!  KN B  
3 3 s 1 2:29.99 ZACZYK Łukasz MKS-MOSM Bytom 2007 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1407/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
4 4 s 1 2:30.17 RYBAKOWSKI Michał MKS Polonia Warszawa 2000 Sen MZ -- JOBT Andrzej B.D. Z/1769/15 2024
5 5 s 1 2:31.63 KUJAWA Wiktor KS AZS UWM Olsztyn 1993 Sen WN -- B.D. B.D. LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/1738/13 , 2024 BEZ
6 6 s 1 2:34.05 BRUDŁO Hubert KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila Z/4792/19 2024  KN B  
7 7 s 1 2:35.86 CZERNIEWSKI Marcin AML Słupsk 1990 Sen PM -- RUMIŃSKI Wojciech Z/4532/11 2024
8 8 s 1 2:36.70 DYBAŁA Marek MKS-MOSM Bytom 2004 U20 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0444/18 2023 4 LDK!  OSU  
9 9 s 1 2:38.21 SZYMAŃSKI Karol AZS-AWF Gorzów 2005 U20 LB -- PAPUGA Sebastian Z/1982/19 2024 LDK!  KN B  
10 10 s 1 2:41.33 KOŁBUC Grzegorz MLKS Sokół Lubin 2001 U23 DS -- B.D. Z/3667/15 2024
11 11 s 1 2:44.24 MARCINIAK Szymon MKS Pogoń Siedlce 2007 U18 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/0775/20 2024  KN B  
12 13 s 1 2:46.91 ŚWIERCZYNA Jakub MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0955/19 2024 LDK!  OSU  
13 14 s 1 2:47.21 PIOTROWSKI Andrzej MKS Polonia Warszawa 1973 Masters MZ -- B.D. JOBT Andrzej , Z/0223/16 , 2024 BEZ
14 15 s 1 2:48.19 KUŁEK Dawid WKS Oleśniczanka Oleśnica 2007 U18 DS -- JANECZEK Jarosław Z/0462/20 2024 LDK!  KN B  
1 12 s 2 2:46.48 KALINOWSKI Dawid WMLKS Pomorze Stargard 2007 U18 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew Z/1660/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 16 s 2 2:48.28 TOMASZEK Dominik MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL IV SZCZYRK Janusz Z/13985/21 2024 LDK!  OSU  
3 17 s 2 2:48.63 STEMPIN Paweł WKS Śląsk Wrocław 2008 U16 DS IV ADAMEK Marek Z/6422/22 2024
4 18 s 2 2:51.32 TWARDOWSKI Mateusz AML Słupsk 2003 U23 PM --
5 19 s 2 2:51.32 BURZYŃSKI Piotr WKS Oleśniczanka Oleśnica 2007 U18 DS -- B.D. JANECZEK Jarosław # , Z/0796/21 , 2024 LDK!  KN B  
6 20 s 2 2:55.25 GOŁĘBIOWSKI Mikołaj RLTL Optima Radom 2005 U20 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur RADKE Karol , Z/4548/18 , 2023 LDK!  OSU  
7 21 s 2 2:55.50 PILARCZYK Mateusz WKS Śląsk Wrocław 2008 U16 DS V ADAMEK Marek Z/6083/22 2024
8 22 s 2 2:56.07 WALCZYŃSKI Wojciech MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/3199/22 2024 LDK!  OSU  
9 23 s 2 3:01.89 JANDUŁA Patryk RLTL GGG Radom # 2009 U16 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta Z/5708/22 2024 LDK!
10 24 s 2 3:03.49 ZIEMIEŃCZUK Piotr WKS Śląsk Wrocław 2007 U18 DS -- ADAMEK Marek Z/6113/22 2024
11 25 s 2 3:08.29 CHUDY Julian KM Aktywni Sochaczew 2008 U16 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/13071/21 2024 LDK!
12 26 s 2 3:08.35 MAZURKIEWICZ Krzysztof RLTL GGG Radom # 2009 U16 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta Z/6298/21 2024 LDK!
2000 m M
1 1 s 1 5:29.84 SZYMANIAK Kamil MKL Toruń 1990 Sen KP -- B.D. WOŹNIAK Jacek , Z/11430/21 , 2024
2 2 s 1 5:29.96 BAJORSKI Adam RLTL GGG Radom # 2004 U20 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/4547/18 , 2024 BEZ LDK!  SKN   OSU   KN B  
3 3 s 1 5:31.04 ZAWIŚLAK Maksymilian LKS Omega Kleszczów 2005 U20 LD -- URBANIAK Mateusz Z/2812/20 2024  KN B  
4 4 s 1 5:31.10 JANDUŁA Wiktor RLTL GGG Radom # 2005 U20 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1552/18 , 2024 LDK!  KNF   SKN   OSU  
5 6 s 1 5:35.69 JAROSZEWSKI Cezary LKS Maków Mazowiecki 2000 Sen MZ -- ŁUNIEWSKI Grzegorz B.D. Z/0456/17 2023
6 8 s 1 5:43.86 ABRAMCZYK Piotr RLTL GGG Radom # 2006 U18 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/4171/20 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
7 9 s 1 5:44.12 CZUBAK Tomasz MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL -- SZCZYRK Janusz SZCZYRK Janusz , Z/0927/19 , 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
8 10 s 1 5:46.05 ZIĘBA Mikołaj MKL Toruń 1997 Sen KP -- WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2755/16 2024 BEZ
9 11 s 1 5:50.64 LEWINSKI Konrad MKL Toruń 2001 U23 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/1869/15 2024
  s 1 DNF MAJEWSKI Adam WKS Śląsk Wrocław # 2004 U20 DS -- LDK!  KN B  
1 5 s 2 5:35.40 GONTARCZYK Rafał RLTL Optima Radom 1989 Sen MZ -- B.D. # Z/4024/11 2023
2 7 s 2 5:40.19 ABRAMCZYK Jakub RLTL GGG Radom # 2006 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/9141/21 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 12 s 2 5:52.74 ORACZKO Denis RLTL GGG Radom # 2003 U23 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/0388/17 , 2024 3 LDK!
4 13 s 2 5:53.68 MALINOWSKI Paweł CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1988 Masters KP --
5 14 s 2 5:58.22 ŁUCZAK Wiktor MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL -- SZCZYRK Janusz Z/4086/20 2024 LDK!  OSU  
6 15 s 2 6:00.96 NALEWALSKI Rafał CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1994 Sen KP -- DELIŃSKI Henryk Z/4882/22 2024
7 16 s 2 6:02.07 REETZ Szymon KS Pro Athlete Grudziądz # 2007 U18 KP -- CZUBASZEK Jarosław CZUBASZEK Jarosław MIRA Krzysztof # , Z/4856/19 , 2024 LDK!  KN B  
8 17 s 2 6:08.28 PIĄTEK Alan MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/1154/20 2024 LDK!  OSU  
9 18 s 2 6:10.68 BIADAŁA Szymon SKLA Sopot 2003 U23 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/0687/23 2024
10 19 s 2 6:15.33 SIEBERT Aleksander GKS Olimpia Grudziądz 2007 U18 KP -- PRZYBYŁ Janusz # Z/12210/21 2024 LDK!
11 20 s 2 6:15.79 MARKOWIAK Mateusz LKS Omega Kleszczów 2005 U20 LD -- LDK!
12 21 s 2 6:30.88 BRUNAK Anton SKLA Sopot 2006 U18 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/0688/23 2024  OSU  
13 22 s 2 6:39.86 SZEMIEL Miłosz SKLA Sopot 2004 U20 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/2626/20 2024 LDK!  OSU  
60 m pł M J Mł M
1 1 e 1 8.51 KWIATKOWSKI Nikodem LKS Zantyr Sztum 2006 U18 PM -- B.D. SZPALERSKI Adam , Z/1173/20 , 2024 LDK!  KN B  
2 2 e 1 8.75 STAŃCZYK Franciszek niestowarzyszony # 2006 U18 -- NADARZYŃSKI Szymon # Z/0015/23 2024 LDK!  KN B  
3 3 e 1 8.84 ZŁOCH Aleksander KL Gdynia 2006 U18 PM -- KASZUBA Tomasz Z/5598/18 2024 BEZ LDK!  OSU  
4 4 e 1 8.88 JANK Adam KL Gdynia 2006 U18 PM -- KLIMASZEWSKA Bogusława Z/0609/19 2024 BEZ
5 5 e 1 9.08 KOZŁOWSKI Szymon MKL Szczecin # 2007 U18 ZP -- WALKOWIAK Janusz IWIŃSKA Anna , Z/0679/20 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
1 f 1 8.56 KWIATKOWSKI Nikodem LKS Zantyr Sztum 2006 U18 PM -- B.D. SZPALERSKI Adam , Z/1173/20 , 2024 LDK!  KN B  
2 f 1 8.82 ZŁOCH Aleksander KL Gdynia 2006 U18 PM -- KASZUBA Tomasz Z/5598/18 2024 BEZ LDK!  OSU  
3 f 1 8.88 JANK Adam KL Gdynia 2006 U18 PM -- KLIMASZEWSKA Bogusława Z/0609/19 2024 BEZ
4 f 1 9.17 KOZŁOWSKI Szymon MKL Szczecin # 2007 U18 ZP -- WALKOWIAK Janusz IWIŃSKA Anna , Z/0679/20 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
60 m pł M (99.1) M
1 1 e 1 7.81 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/3569/18 2024 BEZ LDK!  KNF   SKN   OSU  
2 2 e 1 8.18 SELERZYŃSKI Hubert CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U20 KP -- KARNAS Kinga KOHUTEK Artur , Z/0760/16 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
3 3 e 1 8.48 WOŹNIAK Hubert MKLA Łęczyca 2005 U20 LD -- KUBIAK Robert Z/0086/20 2024  SKN   OSU   KN B  
4 4 e 1 8.71 BAUER Dominik KS AZS AWF Warszawa # 2004 U20 MZ -- RĄCZKA Paweł B.D. Z/0070/19 2024 LDK!  KN B  
5 5 e 1 9.01 WOJTANIA Łukasz RKS Łódź 2004 U20 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/1946/21 2024
6 6 e 1 9.09 NAWROCKI Jakub MKLA Łęczyca 2005 U20 LD -- KUBIAK Robert # Z/0087/20 2024  OSU   KN B  
7 7 e 1 9.16 PORZUCEK Aleksander KL Gdynia 2005 U20 PM -- KLIMASZEWSKA Bogusława Z/2695/20 2024
8 8 e 1 9.34 GAFFKE Bruno KL Gdynia 2005 U20 PM -- KLIMASZEWSKA Bogusława Z/0681/19 2024
1 f 1 8.13 SELERZYŃSKI Hubert CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U20 KP -- KARNAS Kinga KOHUTEK Artur , Z/0760/16 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
2 f 1 8.31 WOŹNIAK Hubert MKLA Łęczyca 2005 U20 LD -- KUBIAK Robert Z/0086/20 2024  SKN   OSU   KN B  
3 f 1 8.71 BAUER Dominik KS AZS AWF Warszawa # 2004 U20 MZ -- RĄCZKA Paweł B.D. Z/0070/19 2024 LDK!  KN B  
4 f 1 9.02 WOJTANIA Łukasz RKS Łódź 2004 U20 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/1946/21 2024
5 f 1 9.04 NAWROCKI Jakub MKLA Łęczyca 2005 U20 LD -- KUBIAK Robert # Z/0087/20 2024  OSU   KN B  
6 f 1 9.06 GAFFKE Bruno KL Gdynia 2005 U20 PM -- KLIMASZEWSKA Bogusława Z/0681/19 2024
7 f 1 9.08 PORZUCEK Aleksander KL Gdynia 2005 U20 PM -- KLIMASZEWSKA Bogusława Z/2695/20 2024
60 m pł M M
1 1 e 1 7.65 KILJAN Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ -- WOJTKOWSKI Maciej Z/0440/15 2024 1  SKN   KNS  
2 2 e 1 8.30 KOLASIŃSKI Hubert RLTL GGG Radom # 2003 U23 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur B.D. B.D. , Z/0379/17 , 2024 LDK!  KN B  
3 3 e 1 8.76 TREDER Szymon WKS Flota Gdynia 2001 U23 PM -- SADKOWSKI Ryszard Z/0136/19 2024
4 4 e 1 8.93 KUREK Maciej KS Sprintwarsaw # 1994 Sen MZ -- MALANOWSKI Łukasz # Z/0868/22 2024
1 f 1 8.33 KOLASIŃSKI Hubert RLTL GGG Radom # 2003 U23 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur B.D. B.D. , Z/0379/17 , 2024 LDK!  KN B  
2 f 1 9.10 KUREK Maciej KS Sprintwarsaw # 1994 Sen MZ -- MALANOWSKI Łukasz # Z/0868/22 2024
  f 1 DNF TREDER Szymon WKS Flota Gdynia 2001 U23 PM -- SADKOWSKI Ryszard Z/0136/19 2024
Wzwyż M
1 f 1 2.00 ANTOSIAK Sebastian RKS Łódź 2006 U18 LD II B.D. KRAKOWIAK Lech , Z/5041/19 , 2024 LDK!  KNF   SKN  
2 f 1 1.95 BOCZKOWSKI-LESIAK Michał MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U18 LD II ZDRAJKOWSKI Paweł Z/4161/19 2024 LDK!  KN B  
3 f 1 1.80 KOLPERT Jakub MKS Truso Elbląg 2005 U20 WN IV
4 f 1 1.75 POSMYK Mateusz AZS-AWF Gorzów 2009 U16 LB IV ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0882/20 2024 LDK!
5 f 1 1.70 PAWŁOWSKI Szymon MKLA Łęczyca 2006 U18 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/4160/19 2024 LDK!
6 f 1 1.55 CIEPLIŃSKI Szymon ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U16 LB -- SASKA Tomasz Z/4264/22 2024 LDK!
7 f 1 1.40 CIESIELSKI Nikodem LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2008 U16 PM -- RÓŻYCKI Ryszard Z/0859/20 2024 LDK!
8 f 1 1.30 WILAN Maciej UKS Atos Woźnice 2010 U14 WN -- MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech , Z/4361/21 , 2024 LDK!
Tyczka M
1 f 1 5.00 PAWLIK Karol CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1994 Sen KP I DAKINIEWICZ Wojciech Z/2178/11 2023 M  SKN  
2 f 1 4.80 CHMARA Sebastian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 Sen KP I B.D.  SKN  
3 f 1 4.70 CZERNIAK Przemysław SL Olimpia Poznań 1984 Masters WP I DZIAMSKI Krzysztof Z/1609/20 2024
4 f 1 4.00 DUDKA Filip MKLA Łęczyca 2006 U18 LD II KUBIAK Robert Z/4157/19 2024 BEZ LDK!  OSU   KN B  
5 f 1 3.70 ZŁOCH Konrad KL Gdynia 2008 U16 PM III KASZUBA Tomasz Z/5599/18 2023 BEZ LDK!  OSU  
W dal M
1 f 1 7.37 DZIEŁAKOWSKI Gabriel BKS Bydgoszcz # 2004 U20 KP I BAUMGART Iwona KARPOWICZ Tadeusz # Z/1771/18 2024  KNF   SKN  
2 f 1 6.79 KARASIŃSKI Bartosz MKS Juvenia Puszczykowo 2001 U23 WP III JAGACIAK Jarosław # Z/1368/15 2023 3
3 f 1 6.65 TUCZYŃSKI Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2003 U23 WP III WALCZAK Michał # Z/1082/18 2024 3
4 f 1 6.58 ROBOTNIKOWSKI Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004 U20 WP III LDK!
5 f 1 6.45 JAŃCZAK Szymon KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP III # LDK!  OSU   KN B  
6 f 1 6.38 MOSIONEK Jakub RLTL GGG Radom # 2007 U18 MZ III BŁASIŃSKA Aneta Z/9136/21 2024 LDK!  KN B  
7 f 1 6.19 KRAWCZYK Mateusz AZS Łódź 2004 U20 LD IV SADACH Aneta Z/2888/20 2023  KN B  
8 f 1 5.99 ŁUCZAK Bartłomiej KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2007 U18 WP IV WALCZAK Michał # Z/0262/20 2024 LDK!  OSU   KN B  
9 f 1 5.08 MAZUR Aleksander MKS Sambor Tczew 2007 U18 PM --
10 f 1 4.88 LEWANDOWSKI Maksymilian MKL Toruń 2006 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/4469/19 2023 BEZ LDK!
1 f 2 5.63 FRĄTCZAK Bartłomiej MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD V ZDRAJKOWSKI Paweł Z/3161/22 2024
2 f 2 5.42 PODURGIEL Kazimierz GKS Start Długołęka 2008 U16 DS -- BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk , Z/4796/21 , 2024 LDK!  OSU  
3 f 2 5.37 PŁÓCIENNICZAK Jakub KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2008 U16 WP -- WALCZAK Katarzyna Z/0280/20 2024 LDK!
4 f 2 4.71 WILAN Maciej UKS Atos Woźnice 2010 U14 WN -- MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech , Z/4361/21 , 2024 LDK!
5 f 2 3.69 KŁOS Wiktor LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2011 U14 PM -- RÓŻYCKI Ryszard # Z/1114/23 2023 LDK!
Trójskok M
1 f 1 16.08 ŚWIDERSKI Adrian WKS Śląsk Wrocław 1986 Masters DS I JAGACIAK Jarosław Z/1691/11 2024 1  SKN   KNS  
2 f 1 15.16 KRZEMIŃSKI Dawid RLTL GGG Radom # 2000 Sen MZ I BŁASIŃSKI Artur B.D. Z/4910/15 2024 LDK!  KNS  
3 f 1 15.08 BRACKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U23 LD I ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. Z/3046/17 2024 LDK!  KNF   SKN  
4 f 1 14.08 JEDYNAK Kacper RLTL GGG Radom # 2004 U20 MZ III BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta , Z/2004/18 , 2024 LDK!  KN B  
5 f 1 14.01 KUDLA Nikodem MKL Szczecin 2000 Sen ZP III IWIŃSKI Jerzy B.D. B.D. Z/4932/15 2024 LDK!
6 f 1 12.61 BIELIŃSKI Mateusz MKS Junior Złocieniec 2007 U18 ZP IV WRAGA-WUJKÓW Karolina # Z/8340/21 2024
7 f 1 12.27 MAZUR Aleksander MKS Sambor Tczew 2007 U18 PM --
8 f 1 11.20 SKRZEK Bartłomiej GKS Start Długołęka 2005 U20 DS -- B.D. MIKOŁAJCZYK Wiesława BENKOWSKI Henryk , Z/1353/19 , 2023 LDK!  OSU  
Kula (4) M
1 f 1 12.90 KUBACKI Mieczysław NKS Nowe Miasto Lubawskie 1953 Masters WN -- B.D. B.D. Z/0351/19 2023
Kula (5) M
1 f 1 15.12 STĘPIEŃ Marcin MKL Toruń 2007 U18 KP II HULISZ Robert Z/3168/19 2024  KN B  
2 f 1 9.52 GRUSZKA Ryszard MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL -- MARMUR Stanisław Z/0931/19 2024 BEZ LDK!
3 f 1 8.62 OLEKSY Jakub MKS Junior Złocieniec 2008 U16 ZP -- WRAGA-WUJKÓW Karolina # Z/4529/22 2024
4 f 1 8.42 AUGUSTYNIAK Michał MKL Szczecin # 2008 U16 ZP -- CHMIELEWSKI Krzysztof # Z/1868/22 2024
Kula (6) M
1 f 1 12.41 EWERTOWSKI Mateusz LKS Lubawa 2004 U20 WN IV KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3496/17 , 2024 BEZ LDK!  OSU  
2 f 1 12.30 KOWALSKI Wojciech KL Gdynia 2005 U20 PM IV KLIMASZEWSKI Andrzej Z/2638/21 2024

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 7.3176510334015 sekund