Warszawa 15.01.2023
Warszawska Liga Biegowa 2023 - 1 runda
60 m K
1 1 s 1 9.49 WIECZOREK Małgorzata MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2013 U12 LD -- WASIAK Jarosław Z/0598/23 2023
3 12 s 1 11.84 SZUDER Emilia RK Athletics Warszawa 2013 U12 MZ -- B.D. Z/14855/21 2023
1 7 s 2 10.32 KOBLOWSKA Maja LA dla dzieci i młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2013 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/1473/23 2023
3 9 s 2 10.72 BŁAŻEJCZYK Ewa UKS Herkules Sulejówek 2013 U12 MZ -- CZYŻ Maciej Z/14683/21 2023
2 3 s 3 9.67 KHRAMTSOVA Michel LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2013 U12 MZ -- JĘDRZEJCZYK Dominika Z/3510/22 2023
3 4 s 3 9.71 ¦WIDER Natalia Fit Camp Warszawa 2013 U12 MZ -- B.D. Z/4459/21 2021
5 6 s 3 10.05 STELMASZCZYK Magdalena KS Atak Agrykola Warszawa 2013 U12 MZ -- BIŃKOWSKA Marlena Z/4006/21 2023 LDK!
2 7 s 5 10.35 OZIMKIEWICZ Iga UKS Herkules Sulejówek 2012 U12 MZ -- CZYŻ Maciej Z/14687/21 2023
3 7 s 5 10.35 BĘTKOWSKA Hanna RK Athletics Warszawa 2012 U12 MZ -- KORZENIOWSKI Robert Z/3896/22 2023
1 1 s 6 9.26 ¦NIADOCH Wiktoria UKS Filipides Teresin 2012 U12 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/14176/21 2023 LDK!
2 2 s 6 9.47 PUCHALSKA Malina MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2012 U12 LD -- WASIAK Jarosław Z/0594/23 2023
3 3 s 6 9.49 KOCHAŃSKA Julia LA dla dzieci i młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2012 U12 MZ -- SULWIRSKI Rafał Z/1126/23 2023
4 4 s 6 9.54 BRYŁKA Pola OKS Start Otwock # 2012 U12 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/6584/23 2023
5 5 s 6 10.08 OGONOWSKA Katarzyna Mazovia ProActiv Ciechanów 2012 U12 MZ -- B.D. # Z/3760/21 2023
2 17 s 7 10.10 PODKAŃSKA Łucja UKS Herkules Sulejówek 2011 U14 MZ -- CZYŻ Maciej Z/11699/21 2023 LDK!
1 8 s 8 9.49 MAMLA Milena UKS Orzełki Warszawa 2011 U14 MZ -- BOGUCKI Michał Z/4005/22 2023 LDK!
2 10 s 8 9.61 GˇSIOR Julia UKS Orzełki Warszawa 2011 U14 MZ -- B.D. BOGUCKI Michał , Z/0572/23 , 2023 LDK!
1 11 s 9 9.63 NAPIÓRKOWSKA Anna UKS Rusiec 2011 U14 MZ -- NOWOCIEŃ Jacek Z/1827/23 2023 LDK!
4 18 s 9 10.35 JARSKA Teresa RK Athletics Warszawa 2011 U14 MZ -- RACZYŁO Damian Z/4169/22 2023
1 4 s 10 9.33 TURYK Matylda MKS Syrena Warszawa 2011 U14 MZ -- LEWANDOWSKA Dorota Z/4192/21 2023 LDK!
2 5 s 10 9.36 PAWLUKOJĆ Emilia UKS MTE Milanówek 2011 U14 MZ -- SOBIERAJ Aneta # Z/0570/22 2023 LDK!
3 7 s 10 9.46 SZAJKOWSKA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa 2011 U14 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/3199/21 2023 LDK!
4 8 s 10 9.49 KRAJEWSKA Michalina KS Zawkrze Mława 2011 U14 MZ -- KOZIATEK Krzysztof Z/7049/21 2021
1 1 s 11 8.96 OLSZÓWKA Antonina LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2011 U14 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/1129/23 2023
2 2 s 11 9.16 CHACIŃSKA Liliana LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2011 U14 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/3258/22 2023 LDK!
3 3 s 11 9.32 STANIAK Michalina Akademia DIEGO Skierniewice 2011 U14 LD --
4 6 s 11 9.38 NAWOTCZYŃSKA Maja KS Zawkrze Mława 2011 U14 MZ -- KOZIATEK Krzysztof Z/7042/21 2021 LDK!
1 11 s 12 9.22 SELIGA Amelia Akademia DIEGO Skierniewice 2010 U14 LD --
2 14 s 12 9.37 WOJTASIK Julia KS Atak Agrykola Warszawa 2010 U14 MZ -- BIŃKOWSKA Marlena Z/4335/20 2023 LDK!
3 16 s 12 9.77 DANILUK Kinga UKS Kusy Warszawa 2010 U14 MZ -- KĘDZIORA Robert Z/1518/23 2023
4 17 s 12 10.04 WIECZOREK Aleksandra MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2010 U14 LD -- WASIAK Jarosław Z/0597/23 2023
2 9 s 13 9.14 TROJANOWSKA Maja UKS Orzełki Warszawa 2010 U14 MZ -- BOGUCKI Michał Z/0375/22 2023 LDK!
3 12 s 13 9.31 DRABIK Julia UKS LA Basket Warszawa 2010 U14 MZ -- BOROŃ Aldona Z/1189/23 2023 LDK!
4 13 s 13 9.33 STACHYRA Gabriela UKS Herkules Sulejówek 2010 U14 MZ -- CZYŻ Maciej Z/14689/21 2023 LDK!
1 4 s 14 8.79 STANISZEWSKA Matylda KS AZS AWF Warszawa 2010 U14 MZ -- KĘDZIORA Robert Z/0889/21 2023 LDK!
2 7 s 14 8.99 WYSZKOWSKA Karolina UKS Herkules Sulejówek 2010 U14 MZ -- CZYŻ Maciej Z/6731/21 2023 LDK!
3 10 s 14 9.17 ZABOROWSKA Lena Mazovia ProActiv Ciechanów 2010 U14 MZ -- B.D. Z/5441/22 2023
1 1 s 15 8.61 PILECKA Barbara UKS Herkules Sulejówek 2010 U14 MZ -- CZYŻ Maciej Z/14688/21 2023 LDK!
2 2 s 15 8.65 KOWALCZYK Natalia UKS Orzełki Warszawa 2010 U14 MZ -- BOGUCKI Michał Z/5809/22 2023 LDK!
3 3 s 15 8.66 KAROL Antonina KS Zawkrze Mława 2010 U14 MZ -- KOZIATEK Krzysztof Z/2025/21 2021
5 6 s 15 8.92 TUPALSKA Maja KS AZS AWF Warszawa 2010 U14 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/3477/22 2022 LDK!
1 1 s 16 8.68 OMEN Nikola UKS Rusiec 2009 U16 MZ -- NOWOCIEŃ Jacek Z/1828/23 2023 LDK!
2 4 s 16 9.05 KARPETA Lena UKS Rusiec 2009 U16 MZ -- NOWOCIEŃ Jacek Z/1821/23 2023 LDK!
3 6 s 16 9.57 GÓRSKA Agnieszka UKS Rusiec 2009 U16 MZ -- NOWOCIEŃ Jacek Z/1818/23 2023 LDK!
1 2 s 17 8.69 ZGLIŃSKA Marta UKS Herkules Sulejówek 2009 U16 MZ -- CZYŻ Maciej Z/3226/21 2023 LDK!
2 3 s 17 8.87 KRZY¦KÓW Klara KS Czempion Warszawa 2009 U16 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/3785/20 2023
3 5 s 17 9.53 MAJKO Zofia KS Zawkrze Mława 2009 U16 MZ -- KOZIATEK Krzysztof Z/3613/23 2023
5 9 s 17 10.75 WŁOSZEK Aleksandra KS Atak Agrykola Warszawa 2009 U16 MZ -- B.D. Z/1167/23 2023
1 1 s 21 10.18 KOT Natalia RK Athletics Warszawa 2015 U12 MZ -- B.D. # Z/3230/22 2023
2 2 s 21 10.61 DOBROWOLSKA Alicja UKS Orzełki Warszawa 2015 U12 MZ -- LDK!
3 3 s 21 10.75 KELLAS Zofia LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2015 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/10598/21 2021
4 4 s 21 11.25 BIS Alicja LA dla dzieci i młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2015 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/1124/23 2023
3 7 s 22 11.12 WITKOWSKA Sylwia RK Athletics Warszawa 2014 U12 MZ -- KORZENIOWSKI Robert Z/14698/21 2023
2 2 s 23 10.33 CZORNIEJ Marianna KS AZS AWF Warszawa 2014 U12 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/0578/22 2023
3 3 s 23 10.49 KAMIŃSKA Kamila MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2014 U12 LD -- WASIAK Jarosław Z/0241/22 2023
4 4 s 23 10.79 BIELA Irena LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2014 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/6159/21 2021
300 m K
1 1 s 1 58.72 DOBROWOLSKA Alicja UKS Orzełki Warszawa 2015 U12 MZ -- LDK!
2 2 s 1 61.51 KELLAS Zofia LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2015 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/10598/21 2021
3 3 s 1 64.23 CZARNECKA Dorota RK Athletics Warszawa 2015 U12 MZ -- KORZENIOWSKI Robert Z/1542/22 2023
1 1 s 3 56.86 OLSZEWSKA Zofia RK Athletics Warszawa 2014 U12 MZ -- B.D. # Z/14785/21 2023
2 2 s 3 59.69 BIELA Irena LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2014 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/6159/21 2021
3 3 s 3 59.88 CHABIERSKA Antonina UKS Skalar Warszawa 2014 U12 MZ -- B.D. Z/14682/21 2023
1 8 s 4 62.78 BŁAŻEJCZYK Ewa UKS Herkules Sulejówek 2013 U12 MZ -- CZYŻ Maciej Z/14683/21 2023
3 10 s 4 68.06 SZUDER Emilia RK Athletics Warszawa 2013 U12 MZ -- B.D. Z/14855/21 2023
1 3 s 5 57.71 VASILEVA Lea KS AZS AWF Warszawa 2013 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/4180/21 2023
3 5 s 6 58.43 KHRAMTSOVA Michel LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2013 U12 MZ -- JĘDRZEJCZYK Dominika Z/3510/22 2023
4 6 s 6 59.17 PÓŁTORAK Łucja Fit Camp Warszawa 2013 U12 MZ -- B.D. Z/3923/21 2021
1 1 s 7 51.68 ¦NIADOCH Wiktoria UKS Filipides Teresin 2012 U12 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/14176/21 2023 LDK!
2 2 s 7 53.67 ¦MIGIERA Natalia LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2012 U12 MZ -- SULWIRSKI Rafał Z/1125/23 2023
1 9 s 8 57.18 KRUGLIŃSKA Lena LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2011 U14 MZ -- JĘDRZEJCZYK Dominika Z/3260/22 2023
1 5 s 9 52.50 WOLSZCZAK Maja LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2011 U14 MZ -- JĘDRZEJCZYK Dominika Z/2909/22 2023
2 6 s 9 52.76 GˇSIOR Julia UKS Orzełki Warszawa 2011 U14 MZ -- B.D. BOGUCKI Michał , Z/0572/23 , 2023 LDK!
  s 9 DNF MAMLA Milena UKS Orzełki Warszawa 2011 U14 MZ -- BOGUCKI Michał Z/4005/22 2023 LDK!
1 3 s 10 49.95 OLSZÓWKA Antonina LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2011 U14 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/1129/23 2023
2 7 s 10 55.69 AMBROZIAK Łucja LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2011 U14 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/11478/21 2023
3 8 s 10 56.40 JARSKA Teresa RK Athletics Warszawa 2011 U14 MZ -- RACZYŁO Damian Z/4169/22 2023
1 1 s 11 49.02 LESIUK Lena KS AZS AWF Warszawa 2011 U14 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/4176/21 2023 LDK!
2 2 s 11 49.84 PAWLUKOJĆ Emilia UKS MTE Milanówek 2011 U14 MZ -- SOBIERAJ Aneta # Z/0570/22 2023 LDK!
3 4 s 11 52.45 CHACIŃSKA Liliana LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2011 U14 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/3258/22 2023 LDK!
1 3 s 12 49.98 KOWALCZYK Zofia LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2010 U14 MZ -- JĘDRZEJCZYK Dominika Z/2913/22 2023
2 4 s 12 50.75 PRZYBYSZ Weronika LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2010 U14 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/3606/22 2022
4 9 s 12 53.95 DRABIK Julia UKS LA Basket Warszawa 2010 U14 MZ -- BOROŃ Aldona Z/1189/23 2023 LDK!
1 7 s 13 52.10 TALAREK Zuzanna KS Atak Agrykola Warszawa 2010 U14 MZ -- BIŃKOWSKA Marlena Z/14288/21 2023
4 11 s 13 60.37 GRABOWSKA Karolina LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2010 U14 MZ -- JĘDRZEJCZYK Dominika Z/10153/21 2023
1 1 s 14 45.63 KOWALCZYK Natalia UKS Orzełki Warszawa 2010 U14 MZ IV BOGUCKI Michał Z/5809/22 2023 LDK!
2 2 s 14 48.31 TROJANOWSKA Maja UKS Orzełki Warszawa 2010 U14 MZ V BOGUCKI Michał Z/0375/22 2023 LDK!
3 5 s 14 50.95 KAROL Antonina KS Zawkrze Mława 2010 U14 MZ -- KOZIATEK Krzysztof Z/2025/21 2021
1 1 s 15 52.60 MAJKO Zofia KS Zawkrze Mława 2009 U16 MZ -- KOZIATEK Krzysztof Z/3613/23 2023
600 m K
1 1 s 1 1:57.43 TURYK Matylda MKS Syrena Warszawa 2011 U14 MZ -- LEWANDOWSKA Dorota Z/4192/21 2023 LDK!
2 2 s 1 2:01.53 PAWLUKOJĆ Klara UKS MTE Milanówek 2011 U14 MZ -- SOBIERAJ Aneta # Z/0571/22 2023 LDK!
3 3 s 1 2:06.73 STĘPNIAK Laura RK Athletics Warszawa 2011 U14 MZ -- JENDRYCH Marek Z/4170/22 2023
4 4 s 1 2:08.53 KRAJEWSKA Michalina KS Zawkrze Mława 2011 U14 MZ -- KOZIATEK Krzysztof Z/7049/21 2021
5 5 s 1 2:12.25 STĘPNIAK Lena KS Atak Agrykola Warszawa 2011 U14 MZ -- BIŃKOWSKA Marlena Z/3702/20 2023 LDK!
1 s 2 2:00.37 KIEWRA Karolina KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/3722/20 2023 LDK!
2 s 2 2:37.35 PLEC Agata Fit Camp Warszawa 2012 U12 MZ -- B.D. Z/8783/21 2021
60 m M
1 1 s 1 11.67 KORCZYŃSKI Bruno Akademia DIEGO Skierniewice 2016 U12 LD --
2 7 s 4 11.67 KONOPIŃSKI Mateusz Fit Camp Warszawa 2015 U12 MZ -- B.D.
4 9 s 4 11.96 PIÓRKOWSKI Franciszek KS AZS AWF Warszawa 2015 U12 MZ --
1 1 s 5 10.14 ADAMCZYK Władysław KS AZS AWF Warszawa 2015 U12 MZ --
2 2 s 5 10.53 JARSKI Stefan RK Athletics Warszawa 2015 U12 MZ -- B.D. Z/2131/22 2023
3 4 s 5 11.39 MOKRZAŃSKI Jakub LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2015 U12 MZ -- JĘDRZEJCZYK Dominika Z/3504/22 2023
4 6 s 5 11.53 WNUSZYŃSKI Karol Fit Camp Warszawa 2015 U12 MZ -- B.D.
2 6 s 6 10.28 BOŻAŁEK Szymon MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2014 U12 LD -- WASIAK Jarosław Z/0589/23 2023
3 11 s 7 11.98 KUCA-WARNAWIN Jerzy LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2014 U12 MZ -- JĘDRZEJCZYK Dominika Z/3302/22 2022
4 5 s 8 10.25 KUCZYŃSKI Kacper KS Ciechan Ciechanów # 2014 U12 MZ -- GRODECKI Tomasz Z/3333/23 2023
5 8 s 8 10.63 CICHOCKI Franciszek KS AZS AWF Warszawa 2014 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/3961/21 2022
2 3 s 10 9.86 OJEDA-FILIPOW Aleksander KS Atak Agrykola Warszawa 2013 U12 MZ -- OBŁĘKOWSKI Maksymilian #
3 5 s 10 9.97 WNUSZYŃSKI Stefan Fit Camp Warszawa 2013 U12 MZ -- B.D. B.D. Z/4525/21 2021
1 3 s 11 9.34 KOT Michał RK Athletics Warszawa 2012 U12 MZ -- JENDRYCH Marek Z/3231/22 2023
3 8 s 11 11.43 STARZAK Mikołaj UKS Herkules Sulejówek 2012 U12 MZ -- CZYŻ Maciej Z/14690/21 2023
1 1 s 12 9.02 DŁUGOSIELSKI Bartosz KS AZS AWF Warszawa 2012 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/4703/21 2023 LDK!
2 2 s 12 9.27 WITKOWSKI Sebastian RK Athletics Warszawa 2012 U12 MZ -- KORZENIOWSKI Robert Z/14699/21 2023
3 4 s 12 9.56 WOLSKI Gabriel UKS Skalar Warszawa 2012 U12 MZ -- B.D. Z/3591/21 2023
4 5 s 12 9.59 ¦WIOSTEK Alan UKS Technik Radom 2012 U12 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta Z/3546/21 2023 LDK!
5 6 s 12 9.60 KONTNY Julian LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2012 U12 MZ -- WISZNIEWSKA Agnieszka Z/3266/22 2023
1 4 s 13 9.20 MAZURKIEWICZ Jan UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2011 U14 MZ -- B.D. Z/4199/22 2023
2 6 s 13 9.45 MARCINKIEWICZ Jan RK Athletics Warszawa 2011 U14 MZ -- JENDRYCH Marek Z/14697/21 2023
4 8 s 13 10.42 KOZAK Jakub LA dla dzieci i młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2011 U14 MZ -- JĘDRZEJCZYK Dominika
1 1 s 14 8.66 CZERNY Kacper Fit Camp Warszawa 2011 U14 MZ -- B.D. Z/6524/21 2021
2 2 s 14 8.68 GRANIAK Jakub KS AZS AWF Warszawa 2011 U14 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/4704/21 2023 LDK!
3 3 s 14 9.06 WÓJCIŃSKI Błażej MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2011 U14 LD -- WASIAK Jarosław B.D. Z/0900/22 2023
2 4 s 15 9.42 KĘCIEK Mikołaj Akademia DIEGO Skierniewice 2010 U14 LD --
1 1 s 16 8.04 GROTKOWSKI Franciszek MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2010 U14 LD -- WASIAK Jarosław Z/0240/22 2023 LDK!
2 3 s 16 9.28 BIS Sebastian LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2010 U14 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/1123/23 2023
3 6 s 16 9.98 LORENC Antoni Akademia DIEGO Skierniewice 2010 U14 LD --
1 3 s 17 8.75 OSÓBKA Ksawery RK Athletics Warszawa 2009 U16 MZ -- KORZENIOWSKI Robert Z/4854/22 2023
2 4 s 17 8.82 JAREK Kajetan MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2009 U16 LD -- WASIAK Jarosław Z/0591/23 2023
3 5 s 17 9.60 KIEWRA Grzegorz KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/3721/20 2023 LDK!
1 1 s 18 7.82 ADAMSKI Jakub KS Zawkrze Mława 2009 U16 MZ -- KOZIATEK Krzysztof Z/2023/21 2023 LDK!
2 2 s 18 8.61 PAWŁOWSKI Oskar MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2009 U16 LD -- WASIAK Jarosław Z/0599/23 2023
300 m M
1 2 s 1 63.58 MOKRZAŃSKI Jakub LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2015 U12 MZ -- JĘDRZEJCZYK Dominika Z/3504/22 2023
3 8 s 1 74.88 PIÓRKOWSKI Franciszek KS AZS AWF Warszawa 2015 U12 MZ --
1 1 s 3 60.60 JARSKI Stefan RK Athletics Warszawa 2015 U12 MZ -- B.D. Z/2131/22 2023
3 6 s 4 67.49 PIEKARSKI Michał RK Athletics Warszawa 2014 U12 MZ -- B.D. # Z/14701/21 2023
3 3 s 5 59.04 KUCZYŃSKI Kacper KS Ciechan Ciechanów # 2014 U12 MZ -- GRODECKI Tomasz Z/3333/23 2023
2 4 s 6 59.73 DAJNOWICZ Piotr MKS Syrena Warszawa 2013 U12 MZ -- LEWANDOWSKA Dorota Z/4190/21 2023 LDK!
1 1 s 7 55.14 OJEDA-FILIPOW Aleksander KS Atak Agrykola Warszawa 2013 U12 MZ -- OBŁĘKOWSKI Maksymilian #
2 5 s 8 68.82 DEMBIŃSKI Mikołaj RK Athletics Warszawa 2012 U12 MZ -- KORZENIOWSKI Robert Z/3233/22 2023
1 1 s 9 47.83 DULNIAK Sebastian KS AZS AWF Warszawa 2012 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/0890/21 2023 LDK!
2 2 s 9 50.60 ¦WIOSTEK Alan UKS Technik Radom 2012 U12 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta Z/3546/21 2023 LDK!
3 3 s 9 51.21 WOLSKI Gabriel UKS Skalar Warszawa 2012 U12 MZ -- B.D. Z/3591/21 2023
1 1 s 10 47.16 SYGUŁA Kacper Fit Camp Warszawa 2011 U14 MZ -- B.D. Z/4462/21 2021
2 2 s 10 48.16 JACZYŃSKI Nikodem UKS Orzełki Warszawa 2011 U14 MZ -- BOGUCKI Michał Z/3577/20 2023 LDK!
1 5 s 11 49.49 RYDZOŃ Michał MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2010 U14 LD -- WASIAK Jarosław Z/1506/21 2023 LDK!
2 6 s 11 49.98 JANKOWSKI Tymon LA dla dzieci i młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2010 U14 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/4374/23 2023
3 7 s 11 55.59 DEMBIŃSKI Maciej RK Athletics Warszawa 2010 U14 MZ -- KORZENIOWSKI Robert Z/3234/22 2023
4 8 s 11 56.29 SZUDER Jan RK Athletics Warszawa 2010 U14 MZ -- KORZENIOWSKI Robert Z/3227/22 2023
1 1 s 12 45.68 NOWACKI Daniel AZS ŁódĽ 2010 U14 LD -- B.D. Z/1677/21 2021
2 2 s 12 46.28 OLEJNIK Filip UKS Filipides Teresin 2010 U14 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0966/20 2023 LDK!
3 3 s 12 47.50 KOPYT Kamil KS AZS AWF Warszawa 2010 U14 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/0893/21 2023 LDK!
4 4 s 12 49.04 KRZEMIŃSKI Krystian UKS Otrębusy 2010 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/10306/21 2023 LDK!
1 1 s 13 44.97 ADAMSKI Jakub KS Zawkrze Mława 2009 U16 MZ -- KOZIATEK Krzysztof Z/2023/21 2023 LDK!
2 2 s 13 49.64 OSÓBKA Ksawery RK Athletics Warszawa 2009 U16 MZ -- KORZENIOWSKI Robert Z/4854/22 2023
3 3 s 13 56.13 KIEWRA Grzegorz KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/3721/20 2023 LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:52.78 SYGUŁA Kacper Fit Camp Warszawa 2011 U14 MZ -- B.D. Z/4462/21 2021
2 2 s 1 1:58.22 ŻOŁˇDEK Jan Franciszek KS Atak Agrykola Warszawa 2012 U12 MZ -- BIŃKOWSKA Marlena Z/4014/21 2023 LDK!
4 4 s 1 2:12.43 BANASZCZYK Max KS AZS AWF Warszawa 2011 U14 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/0880/21 2023 LDK!
1 1 s 2 2:03.69 PASTUSZKA Ignacy LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2010 U14 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/1429/23 2023
2 2 s 2 2:07.49 SZUDER Jan RK Athletics Warszawa 2010 U14 MZ -- KORZENIOWSKI Robert Z/3227/22 2023

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.8646659851074 sekund