Warszawa 04 - 05.02.2023
2. Halowe Zawody Kontrolne WMOZLA 2023
60 m K
1 1 e 1 7.63 KOŁODZIEJ Ada KS AZS AWF Warszawa 1995 Sen MZ -- B.D. B.D. KĘDZIOR Paweł , Z/0183/12 , 2023
1 1 e 1 9.13 ZDRZALIK Natalia UKS MILA Nowa Iwiczna # 2012 U12 MZ -- JAKUBCZAK-PAWELEC Anna # Z/3655/23 2023
2 2 e 1 7.83 ODOWSKA Anna KS AZS AWF Warszawa 1997 Sen MZ -- B.D. B.D. B.D. RˇCZKA Paweł , Z/1683/13 , 2023
2 2 e 1 9.38 IZDEBSKA Hanna UKS Olimp Kozienice 2013 U12 MZ -- MISZTAL Janusz Z/1602/23 2023 LDK!
3 3 e 1 7.98 BARGIELSKA Katarzyna KS AZS-AWF Biała Podlaska 1999 Sen LU -- MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/2549/15 2023
3 3 e 1 9.48 DˇBROWSKA Laura UKS Siódemka Ostrołęka 2012 U12 MZ -- DˇBROWSKI Dariusz Z/2660/22 2023 LDK!
4 4 e 1 8.35 PAWLUCZUK Julia KS AZS-AWF Biała Podlaska 2000 Sen LU -- KĘDRA Stanisław KĘDRA Stanisław # Z/2505/15 2023
4 6 e 1 10.08 BARYŁKA Blanka OKS Skra Warszawa 2014 U12 MZ -- ZAWADZKI Jacek Z/3615/22 2023 LDK!
5 5 e 1 8.38 JAK¦ Aleksandra RKS ŁódĽ 1998 Sen LD -- KOPEĆ Dominik B.D. Z/1333/14 2023 2
5 8 e 1 10.12 STELMASZCZYK Magdalena KS Atak Agrykola Warszawa 2013 U12 MZ -- BIŃKOWSKA Marlena Z/4006/21 2023 LDK!
1 6 e 2 8.44 JAK¦ Małgorzata RKS ŁódĽ 1998 Sen LD -- KOPEĆ Dominik B.D. Z/1334/14 2023
1 5 e 2 9.99 PORTIER Gabrielle AKL Ursynów Warszawa 2012 U12 MZ -- B.D. Z/6603/22 2023
2 7 e 2 8.54 MAREK Justyna AKL Ursynów Warszawa 2003 U23 MZ -- OBROCKI Bogdan B.D. # Z/3635/18 2023
2 7 e 2 10.11 KOJRO Zofia AKL Ursynów Warszawa 2013 U12 MZ -- B.D. Z/6598/22 2023
3 8 e 2 8.81 SIROCKA Maria KS Sprinterzy.com Kraków 2002 U23 MA -- MALANOWSKI Łukasz # Z/3511/22 2023
3 10 e 2 10.31 BĘTKOWSKA Hanna RK Athletics Warszawa 2012 U12 MZ -- KORZENIOWSKI Robert Z/3896/22 2023
4 11 e 2 10.42 JANKIEWICZ Oliwia UKS Siódemka Ostrołęka 2012 U12 MZ -- DˇBROWSKI Dariusz Z/1367/23 2023 LDK!
5 12 e 2 10.43 POTĘPA Julia UKS Otrębusy 2012 U12 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/10305/21 2023
1 1 e 3 7.90 KWASIBORSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2004 U20 MZ -- MAJEWSKI Zbigniew Z/2345/19 2023 3
1 13 e 3 10.49 BORSUK Lena KS Atak Agrykola Warszawa 2012 U12 MZ -- BIŃKOWSKA Marlena Z/1463/23 2023 LDK!
2 2 e 3 7.98 KOŁODZIEJCZUK Maria UKS Czempion Bełchatów 2004 U20 LD -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz BAUMGART Iwona , Z/0755/19 , 2023 LDK!
2 15 e 3 10.68 SŁOWIŃSKA Helena OKS Skra Warszawa 2013 U12 MZ -- TUZ Damian Z/1866/23 2023 LDK!
3 3 e 3 8.07 LITWINIEC Karolina UKS Orzełki Warszawa 2004 U20 MZ -- LDK!
3 17 e 3 10.75 BOCZEK Aleksandra KS Atak Agrykola Warszawa 2012 U12 MZ -- BIŃKOWSKA Marlena Z/1520/23 2023 LDK!
4 4 e 3 8.61 BIELAK Amelia MUKS Płock 2005 U20 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław Z/4992/19 2023 LDK!
4 19 e 3 11.29 STUBIŃSKA Michalina KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2015 U12 MZ -- LDK!
5 5 e 3 8.66 SPURTACZ Daniela KS Czempion Warszawa 2005 U20 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/3681/20 2023
5 21 e 3 11.62 WŁOSTOWSKA Olga UKS LA Basket Warszawa 2014 U12 MZ -- B.D. # Z/1605/23 2023
1 6 e 4 8.44 LASOTA Patrycja RLTL Optima Radom 2004 U20 MZ -- JADCZAK Bożena Z/3623/18 2023 LDK!
1 18 e 4 11.22 PACEK Rozalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2015 U12 MZ --
2 7 e 4 8.75 TRAUTMAN Karolina KS Sprinterzy.com Kraków 2004 U20 MA -- MALANOWSKI Łukasz # Z/0782/19 2023
2 20 e 4 11.33 OSSOWSKA Łucja KS Atak Agrykola Warszawa 2012 U12 MZ -- BIŃKOWSKA Marlena Z/1461/23 2023
3 8 e 4 8.78 MORAWIEC Maja RKS ŁódĽ 2005 U20 LD -- KOPEĆ Dominik Z/0464/19 2023 LDK!
3 22 e 4 12.36 POTĘPA Nina UKS Otrębusy 2014 U12 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/10309/21 2023
4 23 e 4 12.64 KARDA Urszula UKS LA Basket Warszawa 2014 U12 MZ -- B.D. Z/1190/23 2023
1 1 e 5 7.95 HABROWICZ Ewa RK Athletics Warszawa 2007 U18 MZ -- STELMASZCZYK Joanna Z/3258/21 2023
1 4 e 5 9.95 JODŁOWSKA Nina UKS Otrębusy 2012 U12 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/10320/21 2023 LDK!
2 2 e 5 7.99 ZOCHNIAK Amelia UKS Czempion Bełchatów 2007 U18 LD -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/3464/19 , 2023 5 LDK!
2 9 e 5 10.21 KĘDZIOR Nela UKS Rusiec 2012 U12 MZ -- NOWOCIEŃ Jacek Z/1822/23 2023 LDK!
3 3 e 5 8.18 OLCZYK Anna UKS Czempion Bełchatów 2007 U18 LD -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/3462/19 , 2023 5 LDK!
3 14 e 5 10.63 OŻADOWICZ Sonia OKS Skra Warszawa 2012 U12 MZ -- ZAWADZKI Jacek Z/1614/23 2023 LDK!
4 4 e 5 8.28 TRAWIŃSKA Maria UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/4356/20 2023 LDK!
4 16 e 5 10.74 LACHOWSKA Paula KS Atak Agrykola Warszawa 2012 U12 MZ -- BIŃKOWSKA Marlena Z/1462/23 2023
5 24 e 5 16.31 SIEŃKO-LE Zorza KS Atak Agrykola Warszawa 2012 U12 MZ -- B.D. BIŃKOWSKA Marlena Z/8780/21, Z/1837/23 2021, 2023
1 1 e 6 8.21 WOJTUNIK Maja RLTL Optima Radom 2007 U18 MZ -- TRZOS Leszek Z/4384/22 2023
1 5 e 6 8.38 HYLLUS Julia RK Athletics Warszawa 2006 U18 MZ -- STELMASZCZYK Joanna Z/12621/21 2023
2 6 e 6 8.40 ANGLART Julianna UKS Młodzik Warszawa # 2006 U18 MZ -- RADKE Karol Z/4297/19 2023
2 2 e 6 8.45 BARYŁKA Nina OKS Skra Warszawa 2011 U14 MZ -- ZAWADZKI Jacek Z/11780/21 2023 LDK!
3 7 e 6 8.41 STEFAŃSKA Marika KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/3547/21 2023
3 3 e 6 8.63 KOWALCZYK Natalia UKS Orzełki Warszawa 2010 U14 MZ -- BOGUCKI Michał Z/5809/22 2023 LDK!
4 11 e 6 8.54 GIL Natalia KS Orzeł Warszawa 2006 U18 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/5567/18 2023 BEZ LDK!
4 4 e 6 8.67 FAMULSKA Maria SKS Feniks Siedlce 2010 U14 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/1589/23 2023
5 17 e 6 8.75 CHALABA Julia UKS Orzełki Warszawa 2006 U18 MZ -- BOGUCKI Michał Z/0680/22 2023 LDK!
5 6 e 6 8.75 JUSZCZUK Zuzanna PUKS Jedynka Łosice 2010 U14 MZ -- WOLIŃSKI Michał Z/1328/22 2023 LDK!
1 9 e 7 8.51 PLIATSIKA Xenia RK Athletics Warszawa 2006 U18 MZ -- STELMASZCZYK Joanna Z/2196/19 2023
1 5 e 7 8.74 RADECKA Łucja AKL Ursynów Warszawa 2011 U14 MZ -- B.D. Z/3527/22 2023
2 13 e 7 8.56 PRZEMYŁSKA Karolina MUKS Płock 2007 U18 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław DOBRZENIAK Jarosław , Z/0954/20 , 2023 LDK!
2 8 e 7 8.92 BUDA Idalia AKL Ursynów Warszawa 2010 U14 MZ -- B.D. Z/6596/22 2023
3 16 e 7 8.66 LEWANDOWSKA Karolina UKS Młodzik Warszawa 2006 U18 MZ -- RADKE Karol RADKE Karol Z/0866/22 2023 LDK!
3 15 e 7 8.66 MARCIŃCZYK Martyna MKS Polonia Warszawa 2007 U18 MZ -- TARASIUK Paweł Z/12988/21 2023
3 10 e 7 9.03 SKOMRA Maja LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2010 U14 MZ -- JĘDRZEJCZYK Dominika Z/3335/22 2023
4 14 e 7 9.34 MAMLA Milena UKS Orzełki Warszawa 2011 U14 MZ -- BOGUCKI Michał Z/4005/22 2023 LDK!
5 21 e 7 8.80 URBANIAK Lena UKS Gepard Warszawa 2006 U18 MZ -- RˇCZKA Paweł Z/2878/20 2023
5 16 e 7 9.50 DRABIK Julia UKS LA Basket Warszawa 2010 U14 MZ -- BOROŃ Aldona Z/1189/23 2023 LDK!
1 18 e 8 8.76 ARKUSZEWSKA Julia UKS Młodzik Warszawa 2006 U18 MZ -- RADKE Karol Z/4223/18 2023 LDK!
1 12 e 8 9.23 BRODOWSKA Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 2010 U14 MZ -- BOROŃ Aldona Z/1594/23 2023 LDK!
2 20 e 8 8.79 JASTRZĘBSKA Weronika KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/4420/19 2023
2 13 e 8 9.30 DROGOŃ Weronika MUKS Płock 2010 U14 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław Z/5174/22 2023 LDK!
3 22 e 8 8.86 MALINOWSKA Pola MKS Unia Hrubieszów 2007 U18 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/0999/22 2022
3 15 e 8 9.44 WOJTASIK Julia KS Atak Agrykola Warszawa 2010 U14 MZ -- BIŃKOWSKA Marlena Z/4335/20 2023 LDK!
4 26 e 8 9.00 DZIEWICKA Lidia UKS Orzełki Warszawa 2006 U18 MZ -- BOGUCKI Michał Z/2792/20 2023 LDK!
4 21 e 8 9.70 NAPIÓRKOWSKA Anna UKS Rusiec 2011 U14 MZ -- NOWOCIEŃ Jacek Z/1827/23 2023 LDK!
5 27 e 8 9.03 MACIEJEWSKA Antonina KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2616/22 2023
1 23 e 9 8.93 SADOWSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2007 U18 MZ -- WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/8062/21 2023 LDK!
1 17 e 9 9.53 CHMURA Dominika RK Athletics Warszawa 2011 U14 MZ -- MRÓZ Katarzyna Z/1347/23 2023
2 24 e 9 8.94 KRYSIŃSKA Hanna KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/3198/21 2023
2 22 e 9 9.84 KAROLAK Laura AKL Ursynów Warszawa 2011 U14 MZ -- B.D. Z/14767/21 2023
3 30 e 9 9.15 KACZMARSKA Martyna KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/1199/23 2023
3 30 e 9 10.22 GRABOWSKA Natalia UKS Diamond Athletics Białołęka 2011 U14 MZ -- RONEK-GLIWA Aneta GLINICKI Jarosław Z/3466/22, Z/1586/23 2022, 2023 LDK!
4 32 e 9 9.25 OŁDAK Martyna UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/0683/20 2023 LDK!
4 31 e 9 10.24 SŁOWIŃSKA Liliana OKS Skra Warszawa 2011 U14 MZ -- TUZ Damian Z/1867/23 2023
5 34 e 9 9.31 ROWIŃSKA Iga UKS Młodzik Warszawa 2007 U18 MZ -- RADKE Karol Z/3774/22 2023
1 8 e 10 8.47 MATUSZEWSKA Amelia AKL Ursynów Warszawa 2007 U18 MZ -- B.D. Z/11590/21 2023
1 19 e 10 9.62 SKROK Julia UKS LA Basket Warszawa 2010 U14 MZ -- B.D. Z/1595/23 2023
2 14 e 10 8.61 WŁODARKIEWICZ Weronika KS Atak Agrykola Warszawa 2007 U18 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/3703/20 2022 LDK!
2 24 e 10 9.88 ZADROŻNIAK Inka KS Atak Agrykola Warszawa 2010 U14 MZ -- BIŃKOWSKA Marlena Z/3648/22 2023
3 25 e 10 9.00 WI¦NIEWSKA Nikola KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/10458/21 2023
3 26 e 10 10.06 KUSKA Kinga UKS Otrębusy 2011 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/5017/22 2023 LDK!
4 29 e 10 9.14 AKONOM Natalia MKS Pogoń Siedlce 2007 U18 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/13312/21 2023
4 32 e 10 10.32 ŁATA-RUZICKA Konstancja OKS Skra Warszawa 2011 U14 MZ -- TUZ Damian Z/11483/21 2023 LDK!
5 31 e 10 9.24 SZCZE¦NIAK Maria MKS Bank BS Płońsk 2007 U18 MZ -- KOZERA Piotr Z/5162/22 2023
5 33 e 10 10.50 KOJRO Maria AKL Ursynów Warszawa 2011 U14 MZ -- B.D. Z/6597/22 2023
1 10 e 11 8.51 PIER¦CIŃSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ -- KOZERA Piotr # Z/8822/21 2023
1 9 e 11 8.93 JAKUBIAK Zofia UKS Diamond Athletics Białołęka 2010 U14 MZ -- GLINICKI Jarosław Z/2844/21 2023
2 12 e 11 8.55 PAWŁOWSKA Helena KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- GRALEWSKI Wojciech Z/2683/22 2023
2 11 e 11 9.05 KUKLEWSKA Iga RK Athletics Warszawa 2010 U14 MZ --
3 19 e 11 8.77 O¦KA Emila UKS Olimp Kozienice 2007 U18 MZ -- MISZTAL Janusz Z/1812/22 2023 LDK!
3 18 e 11 9.54 GÓRSKA Natasza UKS Siódemka Ostrołęka 2011 U14 MZ -- DˇBROWSKI Dariusz Z/2663/22 2023 LDK!
4 28 e 11 9.06 PEZACKA Zuzanna KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/0894/21 2023 LDK!
4 23 e 11 9.87 KORDEL Amelia UKS Siódemka Ostrołęka 2011 U14 MZ -- DˇBROWSKI Dariusz Z/1370/23 2023
5 33 e 11 9.29 DRˇGOWSKA Martyna KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil OBŁĘKOWSKA Izabella , Z/10452/21 , 2023 LDK!
5 28 e 11 10.17 GÓRSKA Maja UKS Siódemka Ostrołęka 2011 U14 MZ -- DˇBROWSKI Dariusz Z/2662/22 2023 LDK!
1 2 e 12 8.34 PAWLAK Adrianna UKS LA Basket Warszawa 2008 U16 MZ -- BOROŃ Aldona Z/5561/22 2023 LDK!
1 20 e 12 9.68 WICHER Zofia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2011 U14 MZ --
2 4 e 12 8.39 RAMA Pola KS Warszawianka W-wa 2008 U16 MZ -- GĘBSKI Adam Z/0637/23 2023
2 25 e 12 10.00 FURS Kaja UKS Otrębusy 2011 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/1611/23 2023 LDK!
3 5 e 12 8.41 GAŁAJ Matylda AKL Ursynów Warszawa 2008 U16 MZ -- OBROCKI Bogdan # Z/4717/19 2023
3 29 e 12 10.20 KULESZA Hanna UKS Otrębusy 2011 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/5018/22 2023 LDK!
4 8 e 12 8.66 TYMOSZCZUK Maja KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0908/21 2023 LDK!
5 10 e 12 8.72 GARBACZEWSKA Urszula MKS Pogoń Siedlce 2008 U16 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/5079/19 2023
1 3 e 13 8.38 CZAJKA Agata KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ -- GRALEWSKI Wojciech # Z/3415/21 2023
1 7 e 13 8.89 WYSZKOWSKA Karolina UKS Herkules Sulejówek 2010 U14 MZ -- CZYŻ Maciej Z/6731/21 2023 LDK!
2 6 e 13 8.52 PETRALLIS Aleksandra RK Athletics Warszawa 2009 U16 MZ -- RACZYŁO Damian Z/6514/21 2023
2 27 e 13 10.09 JOACHIMIAK Amelia UKS Otrębusy 2011 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/2313/22 2023 LDK!
3 7 e 13 8.62 ŁUCZYK Julia KS Atak Agrykola Warszawa 2009 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKI Maksymilian Z/3707/20 2023 LDK!
3 34 e 13 11.08 KORPOWSKA Zofia KS Atak Agrykola Warszawa 2011 U14 MZ -- BIŃKOWSKA Marlena Z/1848/23 2023
4 11 e 13 8.73 OMEN Nikola UKS Rusiec 2009 U16 MZ -- NOWOCIEŃ Jacek Z/1828/23 2023 LDK!
5 19 e 13 8.93 WAŻNY Maria UKS Otrębusy # 2008 U16 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/6171/23 2023 LDK!
1 12 e 14 8.74 NABIAŁEK Lena UKS Sporting Zielonki 2009 U16 MZ -- WIELECHOWSKA Magdalena # Z/4077/22 2023
2 14 e 14 8.79 NUNEZ-KRAJEWSKA Anika UKS Sporting Zielonki 2008 U16 MZ -- WIELECHOWSKA Magdalena # Z/3768/22 2023
3 15 e 14 8.81 SIECZKA Hanna OKS Skra Warszawa 2009 U16 MZ -- ZAWADZKI Jacek Z/0966/21 2023
4 16 e 14 8.84 STAWICKA Eliza UKS MTE Milanówek 2009 U16 MZ -- SOBIERAJ Aneta # Z/3379/20 2023 LDK!
5 26 e 14 9.09 KUPIŃSKA Aleksandra KS AZS-AWF Biała Podlaska 2009 U16 LU -- MAKARUK Tadeusz Z/0992/22 2023
1 13 e 15 8.79 ŻUCHOWSKA Maja KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0898/21 2023 LDK!
2 18 e 15 8.92 DˇBROWSKA Lena KS Atak Agrykola Warszawa 2009 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella OBŁĘKOWSKI Maksymilian , Z/3706/20 , 2023 LDK!
3 20 e 15 8.95 POLITOWSKA Dominika KS Atak Agrykola Warszawa 2009 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKI Maksymilian Z/1419/22 2023 LDK!
4 22 e 15 9.02 JAWOROWSKA Maja UKS Sporting Zielonki 2009 U16 MZ -- WIELECHOWSKA Magdalena # Z/3767/22 2023
5 27 e 15 9.16 KRASUSKA Zuzanna KS Atak Agrykola Warszawa 2009 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKI Maksymilian Z/3708/20 2023 LDK!
1 1 e 16 8.25 TOMCZYK Natalia LKS Korab Olecko 2008 U16 WN -- BRYNDA Marcin Z/3217/20 2023 LDK!
2 23 e 16 9.02 LI¦KIEWICZ Weronika UKS Młodzik Warszawa 2008 U16 MZ -- RADKE Karol Z/5793/22 2023
3 29 e 16 9.21 SABAK Julia UKS Sporting Zielonki 2009 U16 MZ -- WIELECHOWSKA Magdalena # Z/4147/22 2023
4 30 e 16 9.26 KIEWRA Karolina KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/3722/20 2023 LDK!
5 38 e 16 9.86 KŁÓDKIEWICZ Maria UKS Sporting Zielonki 2008 U16 MZ -- WIELECHOWSKA Magdalena # Z/4079/22 2023
1 9 e 17 8.67 KA¬MIERSKA Kaja MKS Bank BS Płońsk 2008 U16 MZ -- KOZERA Piotr Z/5161/22 2023
2 32 e 17 9.52 GAJOWNIK-ŁAWNICZAK Otylia LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2009 U16 WN -- OLSZEWSKI Marek Z/0271/22 2023 LDK!
3 33 e 17 9.54 PYCH Laura UKS Clan Ostrołęka 2009 U16 MZ -- PIERZCHAŁA Halina Z/6452/22 2023
4 39 e 17 10.49 WŁOSZEK Aleksandra KS Atak Agrykola Warszawa 2009 U16 MZ -- B.D. Z/1167/23 2023
5 42 e 17 11.22 ANTONOWICZ Julia LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2009 U16 WN -- OLSZEWSKI Marek Z/0262/22 2023 LDK!
1 17 e 18 8.87 WOJCIECHOWSKA Aleksandra LKS Korab Olecko 2011 U14 WN -- BRYNDA Marcin Z/5673/22 2023 LDK!
2 21 e 18 9.00 PAROL Martyna UKS Otrębusy 2009 U16 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/5458/21 2023 LDK!
3 28 e 18 9.20 BRAUN Antonina AKL Ursynów Warszawa 2009 U16 MZ -- B.D. Z/1784/23 2023
4 34 e 18 9.55 ZAJCHOWSKA Aurelia LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2009 U16 WN -- OLSZEWSKI Marek Z/1653/23 2023 LDK!
5 36 e 18 9.68 GÓRSKA Karolina UKS Rusiec 2009 U16 MZ -- NOWOCIEŃ Jacek Z/1819/23 2023 LDK!
1 25 e 19 9.04 LISTOPADZKA Anna LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2008 U16 MZ -- JĘDRZEJCZYK Dominika Z/5494/21 2023
2 35 e 19 9.57 ŁAPUCKA Zofia LKS Korab Olecko 2009 U16 WN -- BRYNDA Marcin Z/4908/22 2023 LDK!
3 40 e 19 10.51 HARBACZONEK Nina LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2009 U16 WN -- OLSZEWSKI Marek Z/0272/22 2023 LDK!
4 41 e 19 10.54 BIAŁCZAK Alicja LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2011 U14 WN -- OLSZEWSKI Marek Z/0263/22 2023 LDK!
1 24 e 20 9.03 KARPETA Lena UKS Rusiec 2009 U16 MZ -- NOWOCIEŃ Jacek Z/1821/23 2023 LDK!
2 31 e 20 9.31 SZRAM Antonina LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2009 U16 WN -- OLSZEWSKI Marek Z/5672/22 2023 LDK!
3 37 e 20 9.70 GÓRSKA Agnieszka UKS Rusiec 2009 U16 MZ -- NOWOCIEŃ Jacek Z/1818/23 2023 LDK!
1 1 f 1 7.56 KOŁODZIEJ Ada KS AZS AWF Warszawa 1995 Sen MZ -- B.D. B.D. KĘDZIOR Paweł , Z/0183/12 , 2023
1 1 f 1 9.22 ZDRZALIK Natalia UKS MILA Nowa Iwiczna # 2012 U12 MZ -- JAKUBCZAK-PAWELEC Anna # Z/3655/23 2023
2 2 f 1 7.80 ODOWSKA Anna KS AZS AWF Warszawa 1997 Sen MZ -- B.D. B.D. B.D. RˇCZKA Paweł , Z/1683/13 , 2023
2 2 f 1 9.45 IZDEBSKA Hanna UKS Olimp Kozienice 2013 U12 MZ -- MISZTAL Janusz Z/1602/23 2023 LDK!
3 3 f 1 7.90 BARGIELSKA Katarzyna KS AZS-AWF Biała Podlaska 1999 Sen LU -- MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/2549/15 2023
3 3 f 1 9.51 DˇBROWSKA Laura UKS Siódemka Ostrołęka 2012 U12 MZ -- DˇBROWSKI Dariusz Z/2660/22 2023 LDK!
4 4 f 1 8.29 JAK¦ Aleksandra RKS ŁódĽ 1998 Sen LD -- KOPEĆ Dominik B.D. Z/1333/14 2023 2
4 4 f 1 9.73 JODŁOWSKA Nina UKS Otrębusy 2012 U12 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/10320/21 2023 LDK!
5 5 f 1 8.32 PAWLUCZUK Julia KS AZS-AWF Biała Podlaska 2000 Sen LU -- KĘDRA Stanisław KĘDRA Stanisław # Z/2505/15 2023
5 5 f 1 10.04 PORTIER Gabrielle AKL Ursynów Warszawa 2012 U12 MZ -- B.D. Z/6603/22 2023
1 1 f 2 7.92 KWASIBORSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2004 U20 MZ -- MAJEWSKI Zbigniew Z/2345/19 2023 3
1 6 f 2 9.99 STELMASZCZYK Magdalena KS Atak Agrykola Warszawa 2013 U12 MZ -- BIŃKOWSKA Marlena Z/4006/21 2023 LDK!
2 2 f 2 8.01 KOŁODZIEJCZUK Maria UKS Czempion Bełchatów 2004 U20 LD -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz BAUMGART Iwona , Z/0755/19 , 2023 LDK!
2 7 f 2 10.14 KĘDZIOR Nela UKS Rusiec 2012 U12 MZ -- NOWOCIEŃ Jacek Z/1822/23 2023 LDK!
3 3 f 2 8.03 LITWINIEC Karolina UKS Orzełki Warszawa 2004 U20 MZ -- LDK!
3 8 f 2 10.18 KOJRO Zofia AKL Ursynów Warszawa 2013 U12 MZ -- B.D. Z/6598/22 2023
4 4 f 2 8.33 LASOTA Patrycja RLTL Optima Radom 2004 U20 MZ -- JADCZAK Bożena Z/3623/18 2023 LDK!
4 9 f 2 10.20 BARYŁKA Blanka OKS Skra Warszawa 2014 U12 MZ -- ZAWADZKI Jacek Z/3615/22 2023 LDK!
5 5 f 2 8.61 TRAUTMAN Karolina KS Sprinterzy.com Kraków 2004 U20 MA -- MALANOWSKI Łukasz # Z/0782/19 2023
1 1 f 3 7.91 HABROWICZ Ewa RK Athletics Warszawa 2007 U18 MZ -- STELMASZCZYK Joanna Z/3258/21 2023
1 1 f 3 8.40 BARYŁKA Nina OKS Skra Warszawa 2011 U14 MZ -- ZAWADZKI Jacek Z/11780/21 2023 LDK!
2 2 f 3 7.98 ZOCHNIAK Amelia UKS Czempion Bełchatów 2007 U18 LD -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/3464/19 , 2023 5 LDK!
2 2 f 3 8.61 KOWALCZYK Natalia UKS Orzełki Warszawa 2010 U14 MZ -- BOGUCKI Michał Z/5809/22 2023 LDK!
3 3 f 3 8.06 OLCZYK Anna UKS Czempion Bełchatów 2007 U18 LD -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/3462/19 , 2023 5 LDK!
3 3 f 3 8.74 FAMULSKA Maria SKS Feniks Siedlce 2010 U14 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/1589/23 2023
4 4 f 3 8.20 TRAWIŃSKA Maria UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/4356/20 2023 LDK!
4 4 f 3 8.78 RADECKA Łucja AKL Ursynów Warszawa 2011 U14 MZ -- B.D. Z/3527/22 2023
5 6 f 3 8.37 HYLLUS Julia RK Athletics Warszawa 2006 U18 MZ -- STELMASZCZYK Joanna Z/12621/21 2023
1 5 f 4 8.29 ANGLART Julianna UKS Młodzik Warszawa # 2006 U18 MZ -- RADKE Karol Z/4297/19 2023
1 5 f 4 8.85 BUDA Idalia AKL Ursynów Warszawa 2010 U14 MZ -- B.D. Z/6596/22 2023
2 7 f 4 8.46 STEFAŃSKA Marika KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/3547/21 2023
2 6 f 4 8.88 WYSZKOWSKA Karolina UKS Herkules Sulejówek 2010 U14 MZ -- CZYŻ Maciej Z/6731/21 2023 LDK!
3 8 f 4 8.48 MATUSZEWSKA Amelia AKL Ursynów Warszawa 2007 U18 MZ -- B.D. Z/11590/21 2023
3 8 f 4 8.48 PLIATSIKA Xenia RK Athletics Warszawa 2006 U18 MZ -- STELMASZCZYK Joanna Z/2196/19 2023
3 7 f 4 9.14 SKOMRA Maja LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2010 U14 MZ -- JĘDRZEJCZYK Dominika Z/3335/22 2023
4 8 f 4 9.18 KUKLEWSKA Iga RK Athletics Warszawa 2010 U14 MZ --
5 10 f 4 8.64 PIER¦CIŃSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ -- KOZERA Piotr # Z/8822/21 2023
1 1 f 5 8.23 TOMCZYK Natalia LKS Korab Olecko 2008 U16 WN -- BRYNDA Marcin Z/3217/20 2023 LDK!
2 2 f 5 8.32 GAŁAJ Matylda AKL Ursynów Warszawa 2008 U16 MZ -- OBROCKI Bogdan # Z/4717/19 2023
3 3 f 5 8.32 PAWLAK Adrianna UKS LA Basket Warszawa 2008 U16 MZ -- BOROŃ Aldona Z/5561/22 2023 LDK!
4 5 f 5 8.35 RAMA Pola KS Warszawianka W-wa 2008 U16 MZ -- GĘBSKI Adam Z/0637/23 2023
1 4 f 6 8.33 PETRALLIS Aleksandra RK Athletics Warszawa 2009 U16 MZ -- RACZYŁO Damian Z/6514/21 2023
2 6 f 6 8.64 TYMOSZCZUK Maja KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0908/21 2023 LDK!
3 7 f 6 8.67 KA¬MIERSKA Kaja MKS Bank BS Płońsk 2008 U16 MZ -- KOZERA Piotr Z/5161/22 2023
4 8 f 6 8.69 GARBACZEWSKA Urszula MKS Pogoń Siedlce 2008 U16 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/5079/19 2023
200 m K
1 2 s 1 29.25 CHALABA Julia UKS Orzełki Warszawa 2006 U18 MZ -- BOGUCKI Michał Z/0680/22 2023 LDK!
2 3 s 1 29.27 DZIEWICKA Lidia UKS Orzełki Warszawa 2006 U18 MZ -- BOGUCKI Michał Z/2792/20 2023 LDK!
3 5 s 1 30.07 WO¬NIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/0811/20 2023 LDK!
1 6 s 2 31.85 GOLIŃSKA Paulina MKS Syrena Warszawa 2005 U20 MZ -- LEWANDOWSKA Dorota # Z/1160/22 2023 LDK!
2 7 s 2 32.88 AKONOM Natalia MKS Pogoń Siedlce 2007 U18 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/13312/21 2023
1 1 s 3 28.85 WŁODARKIEWICZ Weronika KS Atak Agrykola Warszawa 2007 U18 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/3703/20 2022 LDK!
2 4 s 3 29.48 DZIEWOŃSKA Malwina SRS Kondycja Piaseczno 2006 U18 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/1867/18 2023 5 LDK!
300 m K
1 1 s 1 42.47 ILCZUK Weronika KS Lemiesz Team Warszawa 1986 Masters MZ -- LEMIESZ Aneta Z/2529/20 2023
2 2 s 1 44.68 KWIATKOWSKA Dominika UKS LA Basket Warszawa 2005 U20 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5638/18 2023
3 3 s 1 45.40 TOMCZYK Natalia LKS Korab Olecko 2008 U16 WN IV BRYNDA Marcin Z/3217/20 2023 LDK!
1 1 s 2 44.84 GIBAS Wiktoria UKS Orzełki Warszawa 2007 U18 MZ -- BOGUCKI Michał Z/3917/19 2023 LDK!
2 2 s 2 45.15 HNATCZUK Julia KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/0888/21 2023
3 3 s 2 45.68 PRZYBYSZ Monika KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/0883/21 2023
1 4 s 3 46.93 WARSIEWICZ Karolina LKS Korab Olecko 2007 U18 WN -- BRYNDA Marcin Z/0225/21 2023 LDK!
2 5 s 3 50.91 O¦KA Emila UKS Olimp Kozienice 2007 U18 MZ -- MISZTAL Janusz Z/1812/22 2023 LDK!
1 1 s 4 44.56 GAŁAJ Matylda AKL Ursynów Warszawa 2008 U16 MZ III OBROCKI Bogdan # Z/4717/19 2023
2 2 s 4 45.20 GROMEK Zuzanna KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ IV GOGOŁEK Marcin Z/0885/21 2023
3 3 s 4 46.28 BŁU¦ Hanna KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ IV GOGOŁEK Marcin Z/0882/21 2023
4 5 s 4 47.35 ZGLIŃSKA Marta UKS Herkules Sulejówek 2009 U16 MZ V CZYŻ Maciej Z/3226/21 2023 LDK!
5 6 s 4 47.77 BˇK Julia WLKS Nowe Iganie 2009 U16 MZ V CHOJECKA-LEANDRO Lidia # Z/12797/21 2023 LDK!
6 13 s 4 49.27 TOBOŁA-PERTKIEWICZ Zofia MKS Polonia Warszawa 2010 U14 MZ -- TARASIUK Paweł Z/9080/21 2023
1 9 s 5 48.85 SZCZEPAŃSKA Karolina MKS Pogoń Siedlce 2009 U16 MZ -- KOSIERADZKI Łukasz Z/1244/23 2023
2 11 s 5 49.04 BEREDA Weronika UKS Herkules Sulejówek 2008 U16 MZ -- CZYŻ Maciej Z/3222/21 2023 LDK!
3 14 s 5 49.33 KIEWRA Karolina KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/3722/20 2023 LDK!
4 15 s 5 49.48 NAWROCKA Zofia UKS LA Basket Warszawa 2008 U16 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5218/22 2023 LDK!
5 16 s 5 49.92 NUNEZ-KRAJEWSKA Anika UKS Sporting Zielonki 2008 U16 MZ -- WIELECHOWSKA Magdalena # Z/3768/22 2023
6 20 s 5 50.99 JAWOROWSKA Maja UKS Sporting Zielonki 2009 U16 MZ -- WIELECHOWSKA Magdalena # Z/3767/22 2023
1 4 s 6 47.14 NABIAŁEK Lena UKS Sporting Zielonki 2009 U16 MZ V WIELECHOWSKA Magdalena # Z/4077/22 2023
2 17 s 6 50.34 DˇBROWSKA Kinga UKS Herkules Sulejówek 2008 U16 MZ -- CZYŻ Maciej Z/1366/23 2023 LDK!
3 19 s 6 50.88 SABAK Julia UKS Sporting Zielonki 2009 U16 MZ -- WIELECHOWSKA Magdalena # Z/4147/22 2023
4 23 s 6 56.18 KŁÓDKIEWICZ Maria UKS Sporting Zielonki 2008 U16 MZ -- WIELECHOWSKA Magdalena # Z/4079/22 2023
5 25 s 6 59.86 ŁAPUCKA Zofia LKS Korab Olecko 2009 U16 WN -- BRYNDA Marcin Z/4908/22 2023 LDK!
1 18 s 7 50.74 SZRAM Antonina LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2009 U16 WN -- OLSZEWSKI Marek Z/5672/22 2023 LDK!
2 21 s 7 51.39 ZAJCHOWSKA Aurelia LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2009 U16 WN -- OLSZEWSKI Marek Z/1653/23 2023 LDK!
3 22 s 7 55.35 PYCH Laura UKS Clan Ostrołęka 2009 U16 MZ -- PIERZCHAŁA Halina Z/6452/22 2023
4 26 s 7 73.17 HARBACZONEK Nina LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2009 U16 WN -- OLSZEWSKI Marek Z/0272/22 2023 LDK!
1 7 s 8 48.11 DRABIO Oliwia MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2009 U16 MZ V NAPIÓRKOWSKI Adam Z/3253/20 2023 LDK!
2 8 s 8 48.20 LISTOPADZKA Anna LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2008 U16 MZ V JĘDRZEJCZYK Dominika Z/5494/21 2023
3 10 s 8 49.02 CICHY Michalina MKS Pogoń Siedlce 2009 U16 MZ -- KOSIERADZKI Łukasz Z/1246/23 2023
4 12 s 8 49.17 SIECZKA Hanna OKS Skra Warszawa 2009 U16 MZ -- ZAWADZKI Jacek Z/0966/21 2023
5 24 s 8 56.67 NOWAKOWSKA Natalia UKS Clan Ostrołęka 2009 U16 MZ -- PIERZCHAŁA Halina Z/6513/22 2023
500 m K
1 1 s 1 1:19.00 STĘPKOWSKA Matylda KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/3419/20 2023
  s 1 DNF TOPOLEWSKA Gabriela KS Czempion Warszawa 1996 Sen MZ -- TOPOLEWSKI Maciej B.D. Z/2770/20 2023
1 2 s 2 1:24.30 ROMANÓW Iga KS Atak Agrykola Warszawa 2007 U18 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/3426/20 2023 LDK!
2 3 s 2 1:26.33 GAWLAS Anna KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/4413/19 2023
600 m K
1 1 s 1 1:40.75 MARCINIAK Julia OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna B.D. Z/1912/16 2023
2 2 s 1 1:44.85 LIPIŃSKA Anna AKL Ursynów Warszawa 2005 U20 MZ -- BUŁAKOWSKI Bohdan Z/2104/19 2023
3 3 s 1 1:45.42 BUDZIŁEK Martyna UKS Siódemka Ostrołęka 1996 Sen MZ -- DˇBROWSKI Dariusz Z/0397/12 2023 3
4 4 s 1 1:45.71 WIERZBOWSKA Małgorzata UKS Siódemka Ostrołęka 2005 U20 MZ -- DˇBROWSKI Dariusz Z/1260/17 2023 BEZ LDK!
5 5 s 1 1:52.68 BURCHARD Ilona KS Lemiesz Team Warszawa 1978 Masters MZ -- LEMIESZ Aneta Z/0769/21 2023
6 6 s 1 2:05.99 WUCZYŃSKA Maria Ducla Academy Warszawa 2005 U20 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/1229/23 2023
1 1 s 2 1:43.01 DURAJ Lena KS AZS AWF Warszawa 2010 U14 MZ IV OBŁĘKOWSKA Izabella Z/3138/20 2023 LDK!
2 2 s 2 1:47.24 KOWALCZYK Natalia UKS Orzełki Warszawa 2010 U14 MZ V BOGUCKI Michał Z/5809/22 2023 LDK!
3 3 s 2 1:53.01 PAŁYSA Alicja Ducla Academy Warszawa 2011 U14 MZ -- DUKLANOWSKA Edyta Z/2679/21 2023
4 7 s 2 1:56.43 PAJOR Nadia Ducla Academy Warszawa 2010 U14 MZ -- DUKLANOWSKA Edyta Z/5805/22 2023
5 14 s 2 2:02.25 BANY Monika UKS MILA Nowa Iwiczna # 2011 U14 MZ -- JAKUBCZAK-PAWELEC Anna # Z/3276/23 2023
6 18 s 2 2:04.02 ZIMOWICZ Alicja Ducla Academy Warszawa 2010 U14 MZ -- DUKLANOWSKA Edyta Z/2683/21 2023
1 4 s 3 1:54.17 CHUSTECKA Magdalena MKS Żak Biała Podlaska 2010 U14 LU -- B.D. Z/0721/23 2023
2 5 s 3 1:55.02 ZIMOŃ Aleksandra Ducla Academy Warszawa 2010 U14 MZ -- DUKLANOWSKA Edyta Z/6712/22 2023
3 6 s 3 1:56.30 PAWLUKOJĆ Klara UKS MTE Milanówek 2011 U14 MZ -- SOBIERAJ Aneta # Z/0571/22 2023 LDK!
4 8 s 3 1:58.25 RYTEL Emilia MKS Pogoń Siedlce 2011 U14 MZ -- KOSIERADZKI Łukasz Z/1185/22 2023
5 9 s 3 1:58.88 KAROLAK Laura AKL Ursynów Warszawa 2011 U14 MZ -- B.D. Z/14767/21 2023
6 11 s 3 2:00.38 GAS Liliana UKS Orzełki Warszawa 2010 U14 MZ -- BOGUCKI Michał Z/0567/22 2023 LDK!
1 12 s 4 2:01.47 PAWLUKOJĆ Emilia UKS MTE Milanówek 2011 U14 MZ -- SOBIERAJ Aneta # Z/0570/22 2023 LDK!
2 13 s 4 2:02.24 MO¦CICKA Gabriela MKS Pogoń Siedlce 2011 U14 MZ -- KOSIERADZKI Łukasz Z/1184/22 2023
3 16 s 4 2:03.16 KROPIEWNICKA Lilianna AKL Ursynów Warszawa 2011 U14 MZ -- B.D. Z/14793/21 2023
4 19 s 4 2:06.81 POPEK Maria MKS Pogoń Siedlce 2011 U14 MZ -- KOSIERADZKI Łukasz Z/1121/23 2023
5 21 s 4 2:08.24 RADGOWSKA Maja MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2011 U14 MZ -- NAPIÓRKOWSKI Adam Z/1159/23 2023
6 23 s 4 2:11.03 JODŁOWSKA Nina UKS Otrębusy 2012 U12 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/10320/21 2023 LDK!
1 17 s 5 2:03.87 SKROK Julia UKS LA Basket Warszawa 2010 U14 MZ -- B.D. Z/1595/23 2023
2 22 s 5 2:08.76 PARADUKHA Viktoria MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2010 U14 MZ -- NAPIÓRKOWSKI Adam Z/1157/23 2023
3 25 s 5 2:11.87 SOŁTAN Natasza MKS Pogoń Siedlce 2010 U14 MZ -- KOSIERADZKI Łukasz Z/13303/21 2023
4 27 s 5 2:12.65 ZDUNEK Paulina MKS Pogoń Siedlce 2010 U14 MZ -- KOSIERADZKI Łukasz Z/1243/23 2023
5 28 s 5 2:15.00 BOGUSŁAWSKA Izabela RK Athletics Warszawa 2011 U14 MZ -- RACZYŁO Damian Z/14857/21 2023
6 29 s 5 2:22.13 BIAŁCZAK Alicja LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2011 U14 WN -- OLSZEWSKI Marek Z/0263/22 2023 LDK!
1 10 s 6 1:59.24 JAKUBIAK Zofia UKS Diamond Athletics Białołęka 2010 U14 MZ -- GLINICKI Jarosław Z/2844/21 2023
2 15 s 6 2:02.55 CYRANKOWSKA Klaudia AKL Ursynów Warszawa 2010 U14 MZ -- B.D. Z/3226/20 2023
3 20 s 6 2:07.99 NIEDZIÓŁKA Wiktoria MKS Pogoń Siedlce 2011 U14 MZ -- KOSIERADZKI Łukasz Z/1612/23 2023
4 24 s 6 2:11.74 DĘBEK Michalina MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2010 U14 MZ -- NAPIÓRKOWSKI Adam Z/2057/22 2023 LDK!
5 26 s 6 2:12.28 KORDEL Amelia UKS Siódemka Ostrołęka 2011 U14 MZ -- DˇBROWSKI Dariusz Z/1370/23 2023
6 30 s 6 2:22.82 FURS Kaja UKS Otrębusy 2011 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/1611/23 2023 LDK!
1 1 s 7 1:42.46 BRUDNY Regina UKS Filipides Teresin 2007 U18 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/12996/21 2023 LDK!
2 2 s 7 1:48.99 CZUBKOWSKA Pola Ducla Academy Warszawa 2007 U18 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/6231/22 2023
3 3 s 7 1:56.31 ZAJˇC Aleksandra OKS Skra Warszawa 2007 U18 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/2724/21 2023
4 4 s 7 1:59.71 ZEMBROWSKA Aleksandra MKS Pogoń Siedlce 2007 U18 MZ -- KOSIERADZKI Łukasz Z/0977/23 2023
1 2 s 8 1:47.31 BIELAWSKA Natalia MKS Polonia Warszawa 2008 U16 MZ V TARASIUK Paweł Z/1437/23 2023
2 3 s 8 1:48.78 SZYMAŃSKA Maja KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ V GRALEWSKI Wojciech Z/6693/22 2023 LDK!
3 5 s 8 1:51.54 PAWLUSIEWICZ Alicja MKS Pogoń Siedlce 2009 U16 MZ -- KOSIERADZKI Łukasz Z/14500/21 2023
4 6 s 8 1:53.93 WRÓBLEWSKA Michalina KS Czempion Warszawa 2009 U16 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/7140/21 2023
5 7 s 8 1:56.58 ANDRZEJEWICZ Laura MKS Żak Biała Podlaska 2009 U16 LU -- B.D. Z/0720/23 2023 LDK!
6 10 s 8 2:02.06 WI¦NIEWSKA Lena UKS MTE Milanówek 2009 U16 MZ -- SOBIERAJ Aneta Z/2968/22 2023
7 13 s 8 2:04.54 KARCZEWSKA Marta KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U16 MZ -- BIŃKOWSKA Marlena Z/4341/20 2023 LDK!
1 1 s 9 1:47.00 DUSIEWICZ Hanna KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ V OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0874/23 2023
2 15 s 9 1:51.37 WACŁAWCZYK Barbara UKS Diamond Athletics Białołęka 2009 U16 MZ -- GLINICKI Jarosław Z/0563/22 2023
3 8 s 9 1:57.13 STOŻEK Julia UKS Herkules Sulejówek 2009 U16 MZ -- CZYŻ Maciej Z/1359/23 2023 LDK!
4 9 s 9 1:57.58 STAWIECKA Aleksandra LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2008 U16 MZ -- JĘDRZEJCZYK Dominika Z/0695/22 2023
5 11 s 9 2:02.35 CHORUŻY Karolina LKS Korab Olecko 2008 U16 WN -- NAGOLSKA Monika BRYNDA Marcin , Z/10899/21 , 2023 LDK!
6 14 s 9 2:10.15 PIOTROWSKA Laura MKS Bank BS Płońsk 2008 U16 MZ -- WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/0516/21 2023 LDK!
7 4 s 9 2:13.66 NOWAKOWSKA Natalia UKS Clan Ostrołęka 2009 U16 MZ -- PIERZCHAŁA Halina Z/6513/22 2023
  12 s 9 DQ MIODUSZEWSKA Anna MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka # 2009 U16 MZ -- NAPIÓRKOWSKI Adam Z/1475/23 2023
1000 m K
1 1 s 1 3:08.47 BORKOWSKA Aleksandra GKS Wilga Garwolin 2005 U20 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/0337/18 2023 5
2 2 s 1 3:12.31 ZAWADZKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ -- WRONA Grzegorz B.D. Z/0979/23 2023
3 3 s 1 3:19.20 WOSZCZEK Danuta UKS Olimp Kozienice 1978 Masters MZ -- MISZTAL Janusz Z/3956/11 2023 2 LDK!
4 4 s 1 4:11.42 BOŻOMAŃSKA Elżbieta UKS Clan Ostrołęka 1975 Masters MZ -- PIERZCHAŁA Halina Z/6497/22 2023
5 5 s 1 4:14.83 KULIK Ewa UKS Olimp Kozienice 1976 Masters MZ -- MISZTAL Janusz Z/0768/21 2023 LDK!
1 1 s 2 3:09.83 DUDEK Natasza MKS Polonia Warszawa 2010 U14 MZ III TARASIUK Paweł Z/12993/21 2023
2 2 s 2 3:29.14 STRˇG Oliwia UKS Olimp Kozienice 2007 U18 MZ -- MISZTAL Janusz Z/1386/22 2023 LDK!
3 3 s 2 3:29.34 KAŁASKA Karolina GKS Wilga Garwolin 2007 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/4282/20 2023
4 4 s 2 3:44.88 ŁUKASIEWICZ Maja UKS Olimp Kozienice 2007 U18 MZ -- MISZTAL Janusz Z/1384/22 2023 LDK!
1 1 s 3 3:08.60 BŁACHNIO Natasza UKS 48 Warszawa 2009 U16 MZ III MIŁKOWSKI Karol Z/0536/20 2023
2 2 s 3 3:09.09 RUSIŁOWICZ Kornelia UKS Siódemka Ostrołęka 2008 U16 MZ III DˇBROWSKI Dariusz Z/3999/20 2023 LDK!
3 3 s 3 3:24.08 ŁAKOMSKA Magdalena AKL Ursynów Warszawa 2008 U16 MZ V SKORUPSKI Szymon Z/3870/20 2023
4 4 s 3 3:27.09 RACHWALSKA Zofia KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U16 MZ V OBŁĘKOWSKA Izabella # Z/4343/20 2023 LDK!
5 5 s 3 3:41.67 BIELECKA Kinga UKS MILA Nowa Iwiczna # 2009 U16 MZ -- JAKUBCZAK-PAWELEC Anna # Z/3389/23 2023
60 m pł K DzSt (76.2/7.5) K
1 1 e 1 11.43 MARSOP Antonina UKS Otrębusy 2011 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/5460/21 2023 LDK!
2 2 e 1 11.46 LUTOMIRSKA Joanna UKS Orzełki Warszawa 2010 U14 MZ -- BOGUCKI Michał Z/2790/20 2023 LDK!
3 3 e 1 11.59 IGNACIUK Katarzyna UKS Orzełki Warszawa 2010 U14 MZ -- BOGUCKI Michał Z/2789/20 2023 LDK!
4 4 e 1 11.90 SKOMRA Maja LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2010 U14 MZ -- JĘDRZEJCZYK Dominika Z/3335/22 2023
5 5 e 1 13.19 STĘPNIAK Lena KS Atak Agrykola Warszawa 2011 U14 MZ -- BIŃKOWSKA Marlena Z/3702/20 2023 LDK!
1 1 f 1 11.04 LUTOMIRSKA Joanna UKS Orzełki Warszawa 2010 U14 MZ -- BOGUCKI Michał Z/2790/20 2023 LDK!
2 2 f 1 11.74 IGNACIUK Katarzyna UKS Orzełki Warszawa 2010 U14 MZ -- BOGUCKI Michał Z/2789/20 2023 LDK!
3 3 f 1 11.90 SKOMRA Maja LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2010 U14 MZ -- JĘDRZEJCZYK Dominika Z/3335/22 2023
4 4 f 1 11.92 MARSOP Antonina UKS Otrębusy 2011 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/5460/21 2023 LDK!
5 5 f 1 12.91 STĘPNIAK Lena KS Atak Agrykola Warszawa 2011 U14 MZ -- BIŃKOWSKA Marlena Z/3702/20 2023 LDK!
60 m pł K Mł (76.2/8.0) K
1 1 e 1 9.00 BELNIAK Aleksandra WLKS Nowe Iganie 2009 U16 MZ -- WOJTCZAK-BELNIAK Dorota Z/3424/21 2023 LDK!
2 3 e 1 9.86 SKOWROŃSKA Daria KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław # Z/3669/20 2023 LDK!
3 4 e 1 10.01 PETRALLIS Aleksandra RK Athletics Warszawa 2009 U16 MZ -- RACZYŁO Damian Z/6514/21 2023
4 5 e 1 10.27 RACHWALSKA Zofia KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella # Z/4343/20 2023 LDK!
1 2 e 2 9.27 WARECKA Gabriela KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ -- RZEPKA Marek Z/3192/21 2023 LDK!
3 6 e 2 11.69 DˇBROWSKA Lena KS Atak Agrykola Warszawa 2009 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella OBŁĘKOWSKI Maksymilian , Z/3706/20 , 2023 LDK!
4 7 e 2 11.98 POLITOWSKA Dominika KS Atak Agrykola Warszawa 2009 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKI Maksymilian Z/1419/22 2023 LDK!
1 1 f 1 8.98 BELNIAK Aleksandra WLKS Nowe Iganie 2009 U16 MZ -- WOJTCZAK-BELNIAK Dorota Z/3424/21 2023 LDK!
2 2 f 1 9.75 SKOWROŃSKA Daria KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ -- RADKIEWICZ Przemysław # Z/3669/20 2023 LDK!
3 3 f 1 10.13 PETRALLIS Aleksandra RK Athletics Warszawa 2009 U16 MZ -- RACZYŁO Damian Z/6514/21 2023
4 4 f 1 10.37 RACHWALSKA Zofia KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella # Z/4343/20 2023 LDK!
  f 1 DNF WARECKA Gabriela KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ -- RZEPKA Marek Z/3192/21 2023 LDK!
60 m pł K J Mł K
1 1 e 1 8.78 JAGIEŁŁO Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5442/18 2023 LDK!
2 2 e 1 9.37 JAKUBIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2007 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/2600/20 2023 LDK!
3 3 e 1 9.38 BANY Adrianna KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej RZEPKA Marek , Z/2617/22 , 2023 LDK!
4 4 e 1 9.49 MARCZUK Maja SKS Feniks Siedlce 2007 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/3213/21 2023
5 5 e 1 9.58 SIMON Zofia KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/4416/19 2023
1 6 e 2 9.80 POLKOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- SOBIERAJ Aneta RZEPKA Marek , Z/1100/18 , 2023 LDK!
2 7 e 2 9.91 JASKULSKA Oliwia Maria UKS Orzełki Warszawa 2006 U18 MZ -- BOGUCKI Michał Z/3911/19 2023 LDK!
3 8 e 2 10.39 JUROWSKA Lidia KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- TWOREK Urszula # Z/2513/22 2023
4 9 e 2 10.39 SADOWSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2007 U18 MZ -- WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/8062/21 2023 LDK!
1 f 1 9.33 SIMON Zofia KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/4416/19 2023
2 f 1 9.34 BANY Adrianna KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej RZEPKA Marek , Z/2617/22 , 2023 LDK!
3 f 1 9.52 MARCZUK Maja SKS Feniks Siedlce 2007 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/3213/21 2023
  f 1 DNF JAKUBIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2007 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/2600/20 2023 LDK!
  f 1 DNF JAGIEŁŁO Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5442/18 2023 LDK!
60 m pł K K
1 1 e 1 9.55 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ -- WO¬NIAK Daniel RZEPKA Marek B.D. , Z/0631/17 , 2023 LDK!
2 1 e 1 10.42 LICHOTA Natalia KS Czempion Warszawa 2005 U20 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/5123/19 2023
1 1 f 1 9.55 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ -- WO¬NIAK Daniel RZEPKA Marek B.D. , Z/0631/17 , 2023 LDK!
2 2 f 1 10.18 LICHOTA Natalia KS Czempion Warszawa 2005 U20 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/5123/19 2023
Wzwyż K
1 1 f 1 1.45 OMEN Nikola UKS Rusiec 2009 U16 MZ IV NOWOCIEŃ Jacek Z/1828/23 2023 LDK!
1 1 f 1 1.70 BURLEWICZ Barbara KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ I RZEPKA Marek RADKIEWICZ Przemysław B.D. # , Z/0311/18 , 2023 LDK!
2 2 f 1 1.40 TALAREK Zuzanna KS Atak Agrykola Warszawa 2010 U14 MZ V BIŃKOWSKA Marlena Z/14288/21 2023
2 2 f 1 1.70 RYDZ Aneta RLTL Optima Radom 1994 Sen MZ I GOS Piotr B.D. Z/3964/11 2023 1
3 3 f 1 1.40 KARPETA Lena UKS Rusiec 2009 U16 MZ V NOWOCIEŃ Jacek Z/1821/23 2023 LDK!
3 3 f 1 1.65 SŁODZIŃSKA Maja UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP II FERFET Marek FERFET Marek , Z/5013/19 , 2023 LDK!
4 4 f 1 1.30 GÓRSKA Agnieszka UKS Rusiec 2009 U16 MZ -- NOWOCIEŃ Jacek Z/1818/23 2023 LDK!
4 4 f 1 1.65 GAJDA Julia UKS MTE Milanówek 2008 U16 MZ II RODOWALD Olaf Z/0687/20 2023 LDK!
5 5 f 1 1.10 PAWLUKOJĆ Emilia UKS MTE Milanówek 2011 U14 MZ -- SOBIERAJ Aneta # Z/0570/22 2023 LDK!
5 5 f 1 1.60 DOBKOWSKA Aleksandra OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2006 U18 MZ III SZUSTER Katarzyna WITKOWSKI Bartosz , Z/2873/19 , 2023 LDK!
6 6 f 1 1.05 PAWLUKOJĆ Klara UKS MTE Milanówek 2011 U14 MZ -- SOBIERAJ Aneta # Z/0571/22 2023 LDK!
6 6 f 1 1.60 POLKOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ III SOBIERAJ Aneta RZEPKA Marek , Z/1100/18 , 2023 LDK!
7 7 f 1 1.60 ODOLIŃSKA Hanna UKS Kresy Otwock 2007 U18 MZ III ODOLIŃSKI Sebastian Z/1110/18 2023 BEZ LDK!
8 8 f 1 1.50 SKOWROŃSKA Daria KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ IV RADKIEWICZ Przemysław # Z/3669/20 2023 LDK!
9 9 f 1 1.45 WARECKA Gabriela KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ IV RZEPKA Marek Z/3192/21 2023 LDK!
9 9 f 1 1.45 BIENIAS Nicole UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ IV ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5435/18 2023 LDK!
11 11 f 1 1.40 PODLASIEWSKA Joanna MKS Pułtusk 2007 U18 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/10890/21 2023
11 11 f 1 1.40 NAWROCKA Zofia UKS LA Basket Warszawa 2008 U16 MZ V ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5218/22 2023 LDK!
13 13 f 1 1.40 BIELAK Amelia MUKS Płock 2005 U20 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław Z/4992/19 2023 LDK!
14 14 f 1 1.40 LICHOTA Natalia KS Czempion Warszawa 2005 U20 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/5123/19 2023
15 15 f 1 1.35 ZIELIŃSKA Joanna UKS MTE Milanówek 2008 U16 MZ -- SOBIERAJ Aneta GĘBSKI Adam # , Z/1457/18 , 2023 BEZ LDK!
16 16 f 1 1.35 JAWORSKA Katarzyna MKS Pułtusk 2009 U16 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/11740/21 2023
17 17 f 1 1.35 WŁODARCZYK Sandra MKS Pułtusk 2010 U14 MZ -- KRAWCZAK Andrzej Z/12533/21 2023
18 18 f 1 1.30 GLINKA Renata MKS Pułtusk 2010 U14 MZ -- KRAWCZAK Andrzej Z/12532/21 2023
19 19 f 1 1.30 URBAN Adrianna UKS LA Basket Warszawa 2008 U16 MZ -- BOROŃ Aldona # Z/1193/23 2023 LDK!
19 19 f 1 1.30 CAŁEK Alicja RLTL Optima Radom 2012 U12 MZ --
21 21 f 1 1.30 JUROWSKA Lidia KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- TWOREK Urszula # Z/2513/22 2023
Tyczka K
1 1 f 1 3.20 SMOLARCZYK Julia KS AZS AWF Warszawa 2005 U20 MZ II MASTALERZ Janusz Z/1121/18 2023 4
2 2 f 1 3.00 TOKARZEWSKA Zuzanna OKS Skra Warszawa 2004 U20 MZ II GAWENDA Andrzej Z/2707/20 2023
3 3 f 1 2.90 LUDWINIAK Amelia KS Warszawianka W-wa 2006 U18 MZ III GĘBSKI Adam Z/12111/21 2023
4 4 f 1 2.80 SMOLARCZYK Pola KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ III MASTALERZ Janusz Z/6332/22 2023
4 4 f 1 2.80 OLSZEWSKA Natalia OKS Skra Warszawa 2004 U20 MZ III GAWENDA Andrzej Z/2262/18 2023 2 LDK!
6 5 f 1 2.60 ZIELIŃSKA Joanna UKS MTE Milanówek 2008 U16 MZ IV SOBIERAJ Aneta GĘBSKI Adam # , Z/1457/18 , 2023 BEZ LDK!
7 7 f 1 2.40 BABIAK Joanna KS Warszawianka W-wa 2007 U18 MZ IV GĘBSKI Adam Z/0580/23 2023
8 8 f 1 2.40 ROGUSKA Roksana KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ IV KRAWCZYK Michał Z/1095/22 2023
9 9 f 1 2.30 SZYMCZAK Karolina KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- KRAWCZYK Michał Z/3200/21 2023
  f 1 NM ¦LIWKA Maria KS AZS AWF Warszawa # 2005 U20 MZ -- MASTALERZ Janusz ŻEWŁAKOW Kamil Z/0840/18 2023 LDK!
W dal K
1 1 f 1 2.99 DˇBROWSKA Magdalena KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2639/21 2022
1 1 f 1 5.66 SIKORSKA Sandra KS AZS AWF Warszawa 2000 Sen MZ II ŁUKASIAK Michał Z/5585/15 2023
2 2 f 1 2.93 KRASNODĘBSKA Bogna GO4WIN Warszawa 2004 U20 MZ -- B.D.
2 2 f 1 5.64 MATUZNA Anastasiia KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ II MAJ- MATUSIAK Marlena B.D. Z/2841/22 2023
3 3 f 1 2.17 KU¦PA Ada Sportolubni Bydgoszcz 2007 U18 KP -- B.D. B.D.
3 3 f 1 5.63 BARGIELSKA Katarzyna KS AZS-AWF Biała Podlaska 1999 Sen LU II MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/2549/15 2023
4 4 f 1 2.04 STRZYŻEWSKA Natalia GO4WIN Warszawa 2001 U23 MZ -- B.D.
4 4 f 1 5.11 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ III WO¬NIAK Daniel RZEPKA Marek B.D. , Z/0631/17 , 2023 LDK!
5 5 f 1 1.78 POTAPCZUK Wiktoria GO4WIN Warszawa 1996 Sen MZ --
5 5 f 1 5.00 KRUPA Karolina KS AZS AWF Warszawa 2005 U20 MZ IV TWOREK Urszula # Z/2847/19 2023
6 6 f 1 1.74 POWALA Karolina Sportolubni Bydgoszcz 2007 U18 KP -- B.D.
6 6 f 1 4.82 DOMAGAŁA Weronika AKL Ursynów Warszawa 1998 Sen MZ -- OBROCKI Bogdan B.D. Z/0709/14 2023
7 7 f 1 4.78 KUCHARSKA Ewelina GKS Wilga Garwolin 2005 U20 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/0330/17 2023 5
1 1 f 2 5.19 SIEWIERSKA Pola KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ III GRALEWSKI Wojciech # Z/2947/17 2023
2 2 f 2 5.03 SIMON Zofia KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ IV TOPOLEWSKI Maciej Z/4416/19 2023
3 3 f 2 4.99 BANY Adrianna KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ IV ANDRYSZCZYK Andrzej RZEPKA Marek , Z/2617/22 , 2023 LDK!
4 4 f 2 4.88 ODOLIŃSKA Hanna UKS Kresy Otwock 2007 U18 MZ IV ODOLIŃSKI Sebastian Z/1110/18 2023 BEZ LDK!
5 5 f 2 4.79 JAKUBIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2007 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/2600/20 2023 LDK!
6 6 f 2 4.77 SUSZCZYŃSKA Karolina PUKS Jedynka Łosice 2007 U18 MZ -- WOLIŃSKI Michał # Z/5441/19 2023 LDK!
7 7 f 2 4.26 GOLON Patrycja OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2007 U18 MZ -- SZUSTER Konrad # Z/1804/21 2023 LDK!
8 8 f 2 4.00 SZCZE¦NIAK Maria MKS Bank BS Płońsk 2007 U18 MZ -- KOZERA Piotr Z/5162/22 2023
1 f 3 5.20 CZAJKA Agata KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ III GRALEWSKI Wojciech # Z/3415/21 2023
2 f 3 5.18 BELNIAK Aleksandra WLKS Nowe Iganie 2009 U16 MZ III WOJTCZAK-BELNIAK Dorota Z/3424/21 2023 LDK!
3 f 3 4.80 WOJTCZUK Amelia PUKS Jedynka Łosice 2008 U16 MZ IV WOLIŃSKI Michał # Z/3909/21 2023 LDK!
4 f 3 4.72 PAWLAK Adrianna UKS LA Basket Warszawa 2008 U16 MZ V BOROŃ Aldona Z/5561/22 2023 LDK!
5 f 3 4.66 KA¬MIERSKA Kaja MKS Bank BS Płońsk 2008 U16 MZ V KOZERA Piotr Z/5161/22 2023
6 f 3 4.56 KUSIŃSKA Julia GKS Wilga Garwolin 2008 U16 MZ V BUSZTA Stanisław Z/3367/22 2023
7 f 3 4.45 ŻUCHOWSKA Maja KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0898/21 2023 LDK!
8 f 3 4.36 KARCZMARCZYK Zofia GKS Wilga Garwolin 2009 U16 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/3368/22 2023
9 f 3 4.27 ¦WIESIULSKA Agata GKS Wilga Garwolin 2008 U16 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/4196/19 2023
10 f 3 4.11 SĘK Aleksandra OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2009 U16 MZ -- SZUSTER Konrad Z/1669/23 2023 LDK!
11 f 3 3.96 PAROL Martyna UKS Otrębusy 2009 U16 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/5458/21 2023 LDK!
12 f 3 3.94 ZALEWSKA Weronika UKS Filipides Teresin 2008 U16 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Inga # Z/5514/21 2023 LDK!
13 f 3 3.90 KUPIŃSKA Aleksandra KS AZS-AWF Biała Podlaska 2009 U16 LU -- MAKARUK Tadeusz Z/0992/22 2023
14 f 3 3.85 URBAN Adrianna UKS LA Basket Warszawa 2008 U16 MZ -- BOROŃ Aldona # Z/1193/23 2023 LDK!
15 f 3 3.41 GIEJBATOW Pola UKS Filipides Teresin 2012 U12 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/3191/20 2023 LDK!
Trójskok K
1 1 f 1 11.73 SIKORSKA Sandra KS AZS AWF Warszawa 2000 Sen MZ II ŁUKASIAK Michał Z/5585/15 2023
2 2 f 1 11.68 DZIADAK Nikolina KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ II ŁUKASIAK Michał B.D. Z/5112/18 2023 LDK!
3 3 f 1 11.17 GWIAZDECKA Wiktoria WLKS Nowe Iganie 2006 U18 MZ III B.D. ZIĘCINA Kazimierz , Z/0180/19 , 2023 5 LDK!
4 4 f 1 10.93 SZEMPLIŃSKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2004 U20 MZ III MAJEWSKI Zbigniew Z/2355/19 2023 4
5 5 f 1 8.69 KAMASZEWSKA Karolina MKS Bank BS Płońsk 2007 U18 MZ -- KOZERA Piotr Z/8061/21 2023 LDK!
6 6 f 1 8.43 MARZĘCKA Maja MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ -- KOZERA Piotr Z/1996/22 2023
Kula (3) K
1 1 f 1 12.19 BIELECKA Maja RLTL Optima Radom 2007 U18 MZ III WA¦NIEWSKI Marcin Z/1898/20 2023 LDK!
2 2 f 1 10.38 NOWAKOWSKA Patrycja MKS Bank BS Płońsk 2007 U18 MZ IV WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/3499/22 2023
3 3 f 1 9.52 BIENIAS Nicole UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5435/18 2023 LDK!
4 4 f 1 9.33 SZYMAŃSKA Hanna MKS Syrena Warszawa 2007 U18 MZ -- LEWANDOWSKA Dorota Z/12445/21 2023 LDK!
1 1 f 2 11.68 CIESZEWSKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2008 U16 MZ III WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/0692/20 2023 LDK!
2 2 f 2 9.32 NOWAK Natalia RK Athletics Warszawa 2009 U16 MZ V LEMIESZEWSKA Marta Z/14861/21 2023
3 3 f 2 9.07 PIECHOTA Antonina RLTL Optima Radom 2008 U16 MZ V WA¦NIEWSKI Marcin Z/3209/21 2023 LDK!
4 4 f 2 8.72 DĘBECKA Małgorzata GKS Wilga Garwolin 2008 U16 MZ V BUSZTA Stanisław Z/0780/22 2023
5 5 f 2 8.38 LEWANDOWSKA Nikola MKS Bank BS Płońsk 2009 U16 MZ -- WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/3857/22 2023 LDK!
6 6 f 2 7.74 JAWORSKA Karolina MKS Pułtusk 2009 U16 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/3929/22 2023
7 7 f 2 7.62 CAŁKA Maria GKS Wilga Garwolin 2008 U16 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/1039/23 2023
8 8 f 2 6.80 GODLEWSKA Zuzanna MKS Pułtusk 2009 U16 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/4107/22 2023
Kula (4) K
1 1 f 1 11.36 MATUZNA Anastasiia KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ III MAJ- MATUSIAK Marlena B.D. Z/2841/22 2023
2 2 f 1 10.25 SOBOLEWSKA Natalia KS AZS AWF Warszawa 2005 U20 MZ III KRAWCZYK Michał Z/0372/22 2023
3 3 f 1 10.22 KUCHARSKA Ewelina GKS Wilga Garwolin 2005 U20 MZ III BUSZTA Stanisław Z/0330/17 2023 5
4 4 f 1 9.37 NOGAJ Maja RLTL Optima Radom 2005 U20 MZ IV WA¦NIEWSKI Marcin Z/1443/23 2023 LDK!
5 5 f 1 9.34 PRZYBYSZ Maja GKS Wilga Garwolin 2005 U20 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/4199/19 2023
6 6 f 1 9.25 BIELAK Amelia MUKS Płock 2005 U20 MZ IV DOBRZENIAK Jarosław Z/4992/19 2023 LDK!
7 7 f 1 8.94 KOTFASIŃSKA Katarzyna MLKL Płock 2004 U20 MZ -- NISZTOR Mirosław Z/0058/22 2023 LDK!
8 8 f 1 8.30 KRUPA Karolina KS AZS AWF Warszawa 2005 U20 MZ -- TWOREK Urszula # Z/2847/19 2023
  f 1 NM KARDASZ Klaudia KS Podlasie Białystok 1996 Sen PD -- NASZKO Andrzej Z/1449/12 2023 MM
60 m M
1 1 e 1 6.98 PÓŁTORAK Seweryn OKS Skra Warszawa # 2003 U23 MZ -- BALCERZAK Piotr B.D. Z/1346/20 2023
1 2 e 1 9.31 ŻOŁˇDEK Jan Franciszek KS Atak Agrykola Warszawa 2012 U12 MZ -- BIŃKOWSKA Marlena Z/4014/21 2023 LDK!
2 3 e 1 7.04 SUCHOROWSKI Jan AKL Ursynów Warszawa 2001 U23 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/1530/19 2023 LDK!
2 3 e 1 9.35 BARYŁKA Karol OKS Skra Warszawa 2013 U12 MZ -- ZAWADZKI Jacek Z/1587/23 2023 LDK!
3 4 e 1 7.18 CHARZYŃSKI Sebastian UKS Gimnazjon Płońsk 2000 Sen MZ -- ADAMSKI Robert Z/1781/15 2023
3 4 e 1 9.45 STA¦KIEWICZ Ksawery UKS LA Basket Warszawa 2013 U12 MZ -- B.D. Z/1181/22 2023
4 5 e 1 7.19 MATEŃKO Wiktor UKS Gimnazjon Płońsk 2002 U23 MZ -- ZABOROWSKI Marcin ADAMSKI Robert B.D. , Z/2618/16 , 2022 LDK!
4 5 e 1 9.58 BŁASZCZUK Filip MKS Polonia Warszawa 2012 U12 MZ -- TARASIUK Paweł Z/1315/23 2023
1 2 e 2 7.00 WA¦KIEWICZ Norbert MKS Juvenia Białystok # 2000 Sen PD -- B.D. B.D. B.D. , Z/2505/17 , 2023
1 1 e 2 9.25 BRODOWSKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 2013 U12 MZ -- BOROŃ Aldona # Z/1593/23 2023 LDK!
2 6 e 2 7.23 MOLSKI Paweł OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/5099/19 2023 LDK!
2 6 e 2 9.63 BEDNARSKI Franciszek UKS Otrębusy 2012 U12 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/10310/21 2023 LDK!
3 7 e 2 7.23 PETRUCZEŃKO Michał KS AZS-AWF Biała Podlaska 2003 U23 LU -- KĘDRA Stanisław KĘDRA Stanisław # Z/11654/21 2023
3 7 e 2 9.83 PA¦NICKI Bartosz UKS LA Basket Warszawa 2013 U12 MZ -- B.D. Z/1191/23 2023
4 12 e 2 7.48 CZECHOSKI Adam MKS Juvenia Białystok 1999 Sen PD -- B.D. Z/0535/15 2023
4 8 e 2 10.64 STA¦KIEWICZ Dominik UKS LA Basket Warszawa 2015 U12 MZ -- B.D. Z/1176/22 2023
5 17 e 2 7.88 WIERZBICKI Jacek TS AKS Chorzów 1983 Masters SL -- WIDERA Jan Z/3230/11 2023 BEZ
1 8 e 3 7.32 WRÓBEL Adam UKS Herkules Sulejówek 2001 U23 MZ -- CZYŻ Maciej Z/2133/17 2023 3
1 1 e 3 7.89 ANDRZEJEWSKI Jan RK Athletics Warszawa 2010 U14 MZ -- RACZYŁO Damian Z/3225/22 2023
2 9 e 3 7.35 SEKUŁA Jakub KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ -- RˇCZKA Paweł B.D. Z/4809/18 2023 LDK!
2 4 e 3 8.77 KRZEMIŃSKI Krystian UKS Otrębusy 2010 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/10306/21 2023 LDK!
3 11 e 3 7.43 DZIKOWSKI Hubert KM Aktywni Sochaczew 2003 U23 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/1442/23 2023
3 5 e 3 8.78 ZADRˇG Karol OKS Skra Warszawa 2010 U14 MZ -- ZAWADZKI Jacek Z/1067/21 2023
4 14 e 3 7.65 FRYC Krzysztof OKS Skra Warszawa 1999 Sen MZ -- GˇSIEWSKI Artur B.D. Z/3068/17 2023
4 9 e 3 9.10 OCHIDI Adam MKS Bank BS Płońsk 2010 U14 MZ -- WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/0382/22 2023 LDK!
5 18 e 3 7.89 MIRKOWSKI Krystian MKS Pilica Białobrzegi 2003 U23 MZ -- WIECZOREK Konstanty Z/5554/18 2023 LDK!
5 11 e 3 9.27 RYDZIKOWSKI Karol UKS MTE Milanówek 2011 U14 MZ -- SOBIERAJ Aneta Z/0574/23 2023 LDK!
1 10 e 4 7.37 SAMULAK Aleksander OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ -- B.D. Z/1804/23 2023
1 7 e 4 9.03 ZALEWSKI Wiktor OKS Skra Warszawa 2010 U14 MZ -- ZAWADZKI Jacek Z/3185/21 2023
2 13 e 4 7.58 WAŻNY Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 1985 Masters MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2649/21 2023
2 8 e 4 9.09 MAŁOWIEJSKI Paweł RK Athletics Warszawa 2011 U14 MZ -- RACZYŁO Damian Z/14789/21 2023
3 15 e 4 7.73 NAJMRODZKI Adam KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ -- GOGOŁEK Marcin B.D. Z/3585/21 2023
3 14 e 4 9.38 DUBRAWSKI Bolesław KS Atak Agrykola Warszawa 2010 U14 MZ -- BIŃKOWSKA Marlena Z/3878/20 2023 LDK!
4 16 e 4 7.81 STĘPKOWSKI Radosław MKS Polonia Warszawa 1979 Masters MZ -- KUBICKI Adam Z/0613/22 2023
4 16 e 4 9.84 CHABIŃSKI Piotr UKS LA Basket Warszawa 2011 U14 MZ -- B.D. Z/1177/22 2023
1 1 e 5 7.21 TRĘBICKI Szymon OKS Skra Warszawa 2004 U20 MZ -- BALCERZAK Piotr B.D. Z/1212/20 2023
1 2 e 5 8.44 ¦WIDER Tymoteusz WLKS Nowe Iganie 2011 U14 MZ -- WOJTCZAK-BELNIAK Dorota # Z/1598/23 2023 LDK!
2 2 e 5 7.23 MAZUR Jakub KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ -- GRALEWSKI Wojciech Z/2636/21 2023
2 3 e 5 8.73 KONAT Mikołaj KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2010 U14 MZ -- LDK!
3 3 e 5 7.25 DOŁĘGA Szymon SKS Feniks Siedlce 2009 U16 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/0520/22 2023
3 6 e 5 8.92 KOPCIEJEWSKI Piotr MUKS Płock 2010 U14 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław Z/1745/23 2023
4 4 e 5 7.30 STAŃCZUK Jan UKS Młodzik Warszawa 2005 U20 MZ -- RADKE Karol Z/2016/19 2023 LDK!
4 17 e 5 10.31 KOPEĆ Adam OKS Skra Warszawa 2010 U14 MZ -- ZAWADZKI Jacek Z/0958/21 2023
5 5 e 5 7.56 SADOWSKI Jan UKS Diamond Athletics Białołęka 2005 U20 MZ -- GLINICKI Jarosław Z/4316/20 2023
1 6 e 6 7.76 PYRZYŃSKI Mateusz MKS Bank BS Płońsk 2005 U20 MZ -- WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/2351/19 2023 LDK!
1 10 e 6 9.13 SOSNOWSKI Adam UKS LA Basket Warszawa 2011 U14 MZ -- BOROŃ Aldona Z/1178/22 2023
2 7 e 6 7.79 WILCZYŃSKI Stanisław KS AZS AWF Warszawa 2005 U20 MZ -- GRALEWSKI Wojciech Z/0597/22 2023
2 12 e 6 9.32 RADZKI Stanisław RK Athletics Warszawa 2011 U14 MZ -- JENDRYCH Marek Z/14784/21 2023
3 8 e 6 7.80 ZWOLSKI Maciej UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/1598/19 2023 LDK!
3 13 e 6 9.36 KULERSKI Jan UKS Rusiec 2011 U14 MZ -- NOWOCIEŃ Jacek Z/1823/23 2023 LDK!
4 9 e 6 7.94 RUCKI Filip MKS Pilica Białobrzegi 2005 U20 MZ -- WIECZOREK Konstanty Z/0949/20 2023
4 15 e 6 9.82 STA¦KIEWICZ Krzysztof UKS LA Basket Warszawa 2011 U14 MZ -- B.D. Z/1182/22 2023
1 1 e 7 6.95 BOURAS Nikitas KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- KĘDZIORA Robert Z/0629/23 2023
2 2 e 7 7.15 BUCZYŃSKI Kacper MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ -- WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/2001/19 2023 LDK!
3 3 e 7 7.34 STRINGER Mateusz RK Athletics Warszawa 2006 U18 MZ -- STELMASZCZYK Joanna Z/14850/21 2023
4 6 e 7 7.53 SAWICKI Ignacy KS Czempion Warszawa 2007 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/3787/20 2023
5 9 e 7 7.67 ZIUŁKOWSKI Piotr AKL Ursynów Warszawa 2006 U18 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/3233/20 2023 LDK!
1 4 e 8 7.51 ŁĘCKI Mateusz OKS Skra Warszawa 2006 U18 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/4805/22 2023
2 7 e 8 7.58 KRUPA Rafał KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/11747/21 2023
3 8 e 8 7.63 GAŁCZYŃSKI Kacper MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ -- ZABOROWSKI Marcin Z/0514/21 2023
4 11 e 8 7.74 SZRAJNERT Błażej KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/3191/21 2023
5 12 e 8 7.84 WRONKA Kacper UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5444/18 2023 LDK!
1 5 e 9 7.53 JANAS Filip OKS Skra Warszawa 2007 U18 MZ -- PAWŁOWSKA Maria Z/0960/21 2023
2 10 e 9 7.70 PISKORSKI Antoni RK Athletics Warszawa 2007 U18 MZ -- STELMASZCZYK Joanna Z/2062/20 2023
3 14 e 9 8.08 KĘPSKI Jakub KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/3551/21 2023
4 16 e 9 8.25 SADUŁA Piotr KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- GRALEWSKI Wojciech Z/1351/22 2023
5 18 e 9 8.34 KOZIKOWSKI Jan KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/13640/21 2023
1 13 e 10 7.94 ZAWAL Maciej UKS Herkules Sulejówek 2007 U18 MZ -- CZYŻ Maciej Z/0759/23 2023
2 15 e 10 8.12 JANKOWSKI Stanisław AKL Ursynów Warszawa 2007 U18 MZ -- B.D. Z/4312/20 2023
3 17 e 10 8.32 DOBROWOLSKI Jan RK Athletics Warszawa 2007 U18 MZ -- MRÓZ Katarzyna Z/13823/21 2023
1 1 e 11 7.66 PROKOPIAK Kacper SKS Feniks Siedlce 2009 U16 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/0521/22 2023
2 2 e 11 7.71 SAŁCZYŃSKI Patryk MKS Pilica Białobrzegi 2008 U16 MZ -- WIECZOREK Konstanty Z/11808/21 2023
3 3 e 11 7.73 SZCZYGIELSKI Oliwier RKS ŁódĽ # 2008 U16 LD -- WASIAK Jarosław # Z/0607/23 2023
4 4 e 11 7.82 KRAWCZYK Bartek MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2009 U16 LD -- WASIAK Patryk Z/0243/22 2023 LDK!
5 5 e 11 7.83 BAGIŃSKI Bartłomiej KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella # Z/3201/21 2023 LDK!
1 7 e 12 8.11 BRYZEK Aleksander MKS Pogoń Siedlce 2009 U16 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/1119/23 2023
2 8 e 12 8.19 JAŻWIŃSKI Stanisław UKS Melo Błonie 2008 U16 MZ -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/8913/21 2023
3 10 e 12 8.29 CHOJNACKI Dawid MKS Bank BS Płońsk 2009 U16 MZ -- WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/0377/22 2023 LDK!
4 11 e 12 8.47 PAWŁOWSKI Oskar MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2009 U16 LD -- WASIAK Jarosław Z/0599/23 2023
5 12 e 12 8.65 MICHALAK-WYDRA Jan MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2008 U16 LD -- WASIAK Jarosław Z/0600/23 2023
1 15 e 13 8.93 BEKIESZA Dawid SKS Feniks Siedlce 2009 U16 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/5367/21 2023
2 16 e 13 9.38 LEWANDOWSKI Norbert RK Athletics Warszawa 2008 U16 MZ -- MRÓZ Katarzyna Z/5825/21 2023 LDK!
3 17 e 13 9.66 KIEWRA Grzegorz KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/3721/20 2023 LDK!
4 20 e 13 17.34 ROLIKOWSKI Witold LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2012 U12 WN -- OLSZEWSKI Marek Z/1652/23 2023 LDK!
1 6 e 14 8.06 TURKOT Stach KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/3478/22 2023
2 18 e 14 10.11 ROSZAK Oskar LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2011 U14 WN -- OLSZEWSKI Marek Z/1655/23 2023 LDK!
3 19 e 14 10.93 WOJTEL Przemysław LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2010 U14 WN -- OLSZEWSKI Marek Z/0265/22 2023 LDK!
1 9 e 15 8.25 MALUHA Jakub UKS Sporting Zielonki 2008 U16 MZ -- WIELECHOWSKA Magdalena # Z/1596/23 2023
2 13 e 15 8.80 OLEKSY Mateusz LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2009 U16 WN -- OLSZEWSKI Marek OLSZEWSKI Marek , Z/0266/22 , 2023 LDK!
3 14 e 15 8.92 GASPEROWICZ Szymon LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2010 U14 WN -- OLSZEWSKI Marek Z/0275/22 2023 LDK!
1 1 f 1 6.97 WA¦KIEWICZ Norbert MKS Juvenia Białystok # 2000 Sen PD -- B.D. B.D. B.D. , Z/2505/17 , 2023
1 1 f 1 9.27 BRODOWSKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 2013 U12 MZ -- BOROŃ Aldona # Z/1593/23 2023 LDK!
2 2 f 1 6.99 SUCHOROWSKI Jan AKL Ursynów Warszawa 2001 U23 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/1530/19 2023 LDK!
2 2 f 1 9.27 ŻOŁˇDEK Jan Franciszek KS Atak Agrykola Warszawa 2012 U12 MZ -- BIŃKOWSKA Marlena Z/4014/21 2023 LDK!
3 3 f 1 7.05 PÓŁTORAK Seweryn OKS Skra Warszawa # 2003 U23 MZ -- BALCERZAK Piotr B.D. Z/1346/20 2023
3 3 f 1 9.53 BARYŁKA Karol OKS Skra Warszawa 2013 U12 MZ -- ZAWADZKI Jacek Z/1587/23 2023 LDK!
4 4 f 1 9.66 STA¦KIEWICZ Ksawery UKS LA Basket Warszawa 2013 U12 MZ -- B.D. Z/1181/22 2023
5 5 f 1 10.00 BŁASZCZUK Filip MKS Polonia Warszawa 2012 U12 MZ -- TARASIUK Paweł Z/1315/23 2023
1 4 f 2 7.17 MOLSKI Paweł OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/5099/19 2023 LDK!
1 1 f 2 7.88 ANDRZEJEWSKI Jan RK Athletics Warszawa 2010 U14 MZ -- RACZYŁO Damian Z/3225/22 2023
2 5 f 2 7.19 PETRUCZEŃKO Michał KS AZS-AWF Biała Podlaska 2003 U23 LU -- KĘDRA Stanisław KĘDRA Stanisław # Z/11654/21 2023
2 2 f 2 8.46 ¦WIDER Tymoteusz WLKS Nowe Iganie 2011 U14 MZ -- WOJTCZAK-BELNIAK Dorota # Z/1598/23 2023 LDK!
3 6 f 2 7.33 SEKUŁA Jakub KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ -- RˇCZKA Paweł B.D. Z/4809/18 2023 LDK!
3 3 f 2 8.70 KONAT Mikołaj KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2010 U14 MZ -- LDK!
4 7 f 2 7.38 SAMULAK Aleksander OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ -- B.D. Z/1804/23 2023
4 4 f 2 8.73 KRZEMIŃSKI Krystian UKS Otrębusy 2010 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/10306/21 2023 LDK!
5 8 f 2 7.38 WRÓBEL Adam UKS Herkules Sulejówek 2001 U23 MZ -- CZYŻ Maciej Z/2133/17 2023 3
5 5 f 2 8.76 ZADRˇG Karol OKS Skra Warszawa 2010 U14 MZ -- ZAWADZKI Jacek Z/1067/21 2023
1 1 f 3 7.14 TRĘBICKI Szymon OKS Skra Warszawa 2004 U20 MZ -- BALCERZAK Piotr B.D. Z/1212/20 2023
1 6 f 3 8.90 KOPCIEJEWSKI Piotr MUKS Płock 2010 U14 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław Z/1745/23 2023
2 2 f 3 7.24 DOŁĘGA Szymon SKS Feniks Siedlce 2009 U16 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/0520/22 2023
2 7 f 3 9.02 ZALEWSKI Wiktor OKS Skra Warszawa 2010 U14 MZ -- ZAWADZKI Jacek Z/3185/21 2023
3 3 f 3 7.25 MAZUR Jakub KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ -- GRALEWSKI Wojciech Z/2636/21 2023
3 8 f 3 9.11 OCHIDI Adam MKS Bank BS Płońsk 2010 U14 MZ -- WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/0382/22 2023 LDK!
4 4 f 3 7.34 STAŃCZUK Jan UKS Młodzik Warszawa 2005 U20 MZ -- RADKE Karol Z/2016/19 2023 LDK!
4 9 f 3 9.14 MAŁOWIEJSKI Paweł RK Athletics Warszawa 2011 U14 MZ -- RACZYŁO Damian Z/14789/21 2023
5 5 f 3 7.55 SADOWSKI Jan UKS Diamond Athletics Białołęka 2005 U20 MZ -- GLINICKI Jarosław Z/4316/20 2023
5 10 f 3 9.17 SOSNOWSKI Adam UKS LA Basket Warszawa 2011 U14 MZ -- BOROŃ Aldona Z/1178/22 2023
1 6 f 4 7.66 PYRZYŃSKI Mateusz MKS Bank BS Płońsk 2005 U20 MZ -- WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/2351/19 2023 LDK!
2 7 f 4 7.68 WILCZYŃSKI Stanisław KS AZS AWF Warszawa 2005 U20 MZ -- GRALEWSKI Wojciech Z/0597/22 2023
3 8 f 4 7.78 ZWOLSKI Maciej UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/1598/19 2023 LDK!
4 9 f 4 7.86 RUCKI Filip MKS Pilica Białobrzegi 2005 U20 MZ -- WIECZOREK Konstanty Z/0949/20 2023
1 1 f 5 6.92 BOURAS Nikitas KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- KĘDZIORA Robert Z/0629/23 2023
2 2 f 5 7.23 BUCZYŃSKI Kacper MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ -- WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/2001/19 2023 LDK!
3 3 f 5 7.43 STRINGER Mateusz RK Athletics Warszawa 2006 U18 MZ -- STELMASZCZYK Joanna Z/14850/21 2023
4 6 f 5 7.52 JANAS Filip OKS Skra Warszawa 2007 U18 MZ -- PAWŁOWSKA Maria Z/0960/21 2023
5 7 f 5 7.57 ŁĘCKI Mateusz OKS Skra Warszawa 2006 U18 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/4805/22 2023
1 4 f 6 7.44 SAWICKI Ignacy KS Czempion Warszawa 2007 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/3787/20 2023
2 5 f 6 7.47 ZIUŁKOWSKI Piotr AKL Ursynów Warszawa 2006 U18 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/3233/20 2023 LDK!
3 9 f 6 7.61 GAŁCZYŃSKI Kacper MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ -- ZABOROWSKI Marcin Z/0514/21 2023
4 8 f 6 7.61 KRUPA Rafał KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/11747/21 2023
5 10 f 6 7.66 PISKORSKI Antoni RK Athletics Warszawa 2007 U18 MZ -- STELMASZCZYK Joanna Z/2062/20 2023
1 1 f 7 7.58 PROKOPIAK Kacper SKS Feniks Siedlce 2009 U16 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/0521/22 2023
2 2 f 7 7.61 SZCZYGIELSKI Oliwier RKS ŁódĽ # 2008 U16 LD -- WASIAK Jarosław # Z/0607/23 2023
3 3 f 7 7.69 SAŁCZYŃSKI Patryk MKS Pilica Białobrzegi 2008 U16 MZ -- WIECZOREK Konstanty Z/11808/21 2023
4 4 f 7 7.80 BAGIŃSKI Bartłomiej KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella # Z/3201/21 2023 LDK!
5 5 f 7 7.85 KRAWCZYK Bartek MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2009 U16 LD -- WASIAK Patryk Z/0243/22 2023 LDK!
1 6 f 8 8.01 TURKOT Stach KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/3478/22 2023
2 7 f 8 8.10 BRYZEK Aleksander MKS Pogoń Siedlce 2009 U16 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/1119/23 2023
3 8 f 8 8.21 MALUHA Jakub UKS Sporting Zielonki 2008 U16 MZ -- WIELECHOWSKA Magdalena # Z/1596/23 2023
4 9 f 8 8.26 CHOJNACKI Dawid MKS Bank BS Płońsk 2009 U16 MZ -- WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/0377/22 2023 LDK!
200 m M
1 1 s 1 27.46 SALOMONOWSKI Tomasz UKS MILA Nowa Iwiczna # 1971 Masters MZ -- B.D. Z/2508/22 2023
2 2 s 1 27.84 PAVLOV Timofej OKS Skra Warszawa 2006 U18 MZ -- PAWŁOWSKA Maria Z/0963/21 2022 LDK!
300 m M
1 1 s 1 39.42 ZWOLSKI Maciej UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/1598/19 2023 LDK!
2 2 s 1 39.45 NAJMRODZKI Adam KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ -- GOGOŁEK Marcin B.D. Z/3585/21 2023
3 4 s 1 39.94 SADOWSKI Jan UKS Diamond Athletics Białołęka 2005 U20 MZ -- GLINICKI Jarosław Z/4316/20 2023
1 3 s 2 39.86 KOWALCZYK Wojciech UKS Orzełki Warszawa 2005 U20 MZ -- BOGUCKI Michał Z/0077/23 2023 LDK!
2 5 s 2 51.26 BAKUŁA Jerzy UKS Clan Ostrołęka 1960 Masters MZ -- PIERZCHAŁA Halina Z/6498/22 2023
1 2 s 3 40.60 SZRAJNERT Błażej KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/3191/21 2023
2 4 s 3 40.90 GRANICA Hubert OKS Skra Warszawa 2007 U18 MZ -- PAWŁOWSKA Maria Z/0976/21 2023
3 6 s 3 41.50 JANKOWSKI Stanisław AKL Ursynów Warszawa 2007 U18 MZ -- B.D. Z/4312/20 2023
1 3 s 4 40.85 GˇSIŃSKI Wiktor UKS Melo Błonie 2006 U18 MZ -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/3516/18 2023 BEZ
2 7 s 4 42.00 WASZKIEWICZ Wiktor KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/3814/22 2022
3 8 s 4 44.19 SIENICKI Bartosz MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2007 U18 MZ -- B.D. Z/2194/23 2023
1 1 s 5 40.04 GˇSIŃSKI Jan UKS Melo Błonie 2006 U18 MZ -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/3515/18 2023 BEZ
2 5 s 5 41.20 POPŁAWSKI Jeremi LKS Korab Olecko 2006 U18 WN -- BRYNDA Marcin KUKIEŁKO Magdalena , Z/0533/20 , 2023 LDK!
1 1 s 6 39.33 JAKUBIEC Krzysztof UKS Orzełki Warszawa 2008 U16 MZ IV BOGUCKI Michał Z/3556/22 2023 LDK!
2 2 s 6 39.38 SAMUL Jan UKS LA Basket Warszawa 2008 U16 MZ IV BOROŃ Aldona RˇCZKA Elżbieta Z/3042/20 2023 LDK!
3 5 s 6 43.33 KALISZ Bartłomiej KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/3881/21 2023
4 6 s 6 43.62 LEWICKI Witold UKS Melo Błonie 2008 U16 MZ -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/5705/22 2023
5 7 s 6 43.70 RAJZER Konrad UKS Orzełki Warszawa 2008 U16 MZ -- BOGUCKI Michał Z/0485/23 2023 LDK!
1 3 s 7 40.29 DOŁĘGA Szymon SKS Feniks Siedlce 2009 U16 MZ IV WYSOCKI Rafał Z/0520/22 2023
2 4 s 7 41.73 MˇCZYŃSKI Stanisław UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2009 U16 MZ V B.D. REDESTOWICZ Robert , Z/11688/21 , 2023 LDK!
3 8 s 7 45.68 PYRA Bartosz UKS Melo Błonie 2008 U16 MZ -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/8922/21 2023
4 9 s 7 46.52 MALUHA Jakub UKS Sporting Zielonki 2008 U16 MZ -- WIELECHOWSKA Magdalena # Z/1596/23 2023
5 10 s 7 49.87 KIEWRA Grzegorz KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/3721/20 2023 LDK!
500 m M
1 1 s 1 1:11.26 WRÓBLEWSKI Błażej niestowarzyszony # 2005 U20 -- TOPOLEWSKI Maciej # Z/0396/19 2023
2 2 s 1 1:12.63 MOTYK Radosław KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/3348/20 2023
600 m M
1 1 s 1 1:23.92 ROMANIUK Daniel MKS Polonia Warszawa 2001 U23 MZ -- JOBT Andrzej Z/2632/16 2023
2 2 s 1 1:29.16 TRĘBICKI Ignacy OKS Skra Warszawa 2000 Sen MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna B.D. Z/4007/15 2023
3 3 s 1 1:30.24 ZOSIUK Łukasz MKS Unia Hrubieszów 1985 Masters LU -- B.D. Z/2293/21 2023
4 4 s 1 1:31.07 GOSK Dominik Stowarzyszenie Piekielni Warszawa 1992 Sen MZ -- B.D. Z/3154/20 2023
1 5 s 2 1:36.66 SALOMONOWSKI Tomasz UKS MILA Nowa Iwiczna # 1971 Masters MZ -- B.D. Z/2508/22 2023
2 6 s 2 1:41.98 BARTOSZEWICZ Igor LKS Korab Olecko 2005 U20 WN -- BRYNDA Marcin KUKIEŁKO Magdalena , Z/4603/22 , 2023 LDK!
3 7 s 2 1:49.15 URBAN Kamil SSON START Siedlce 2005 U20 MZ -- B.D. Z/11056/21 2023 LDK!
4 8 s 2 2:02.82 BAKUŁA Jerzy UKS Clan Ostrołęka 1960 Masters MZ -- PIERZCHAŁA Halina Z/6498/22 2023
1 1 s 3 1:44.09 WI¦NIEWSKI Filip MKL Myszyniec 2010 U14 MZ -- MICHAJŁOW Robert Z/5273/22 2023
2 2 s 3 1:45.21 TRZEPLA Michał Ducla Academy Warszawa 2011 U14 MZ -- DUKLANOWSKA Edyta Z/2681/21 2023
3 3 s 3 1:47.00 BIELECKI Oskar MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2010 U14 MZ -- B.D. NAPIÓRKOWSKI Adam , Z/1151/23 , 2023
4 4 s 3 1:51.42 DˇBROWSKI Franciszek UKS Diamond Athletics Białołęka 2012 U12 MZ -- GLINICKI Jarosław Z/5704/22 2023
5 5 s 3 1:51.88 GASPEROWICZ Szymon LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2010 U14 WN -- OLSZEWSKI Marek Z/0275/22 2023 LDK!
6 6 s 3 1:51.94 BORS Wiktor MKL Myszyniec 2010 U14 MZ -- MICHAJŁOW Robert Z/5274/22 2023
1 7 s 4 1:53.92 BŁASZCZYK Dominik UKS MILA Nowa Iwiczna # 2010 U14 MZ -- JAKUBCZAK-PAWELEC Anna # Z/3278/23 2023
2 8 s 4 1:56.87 DˇBROWSKI Hubert UKS Herkules Sulejówek 2010 U14 MZ -- TYBOROWSKI Stanisław Z/3239/21 2023
3 9 s 4 2:16.29 ROLIKOWSKI Witold LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2012 U12 WN -- OLSZEWSKI Marek Z/1652/23 2023 LDK!
4 10 s 4 2:28.82 ROSZAK Oskar LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2011 U14 WN -- OLSZEWSKI Marek Z/1655/23 2023 LDK!
5 11 s 4 2:43.43 WOJTEL Przemysław LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2010 U14 WN -- OLSZEWSKI Marek Z/0265/22 2023 LDK!
1 1 s 5 1:28.05 ŁACIAK Antoni AKL Ursynów Warszawa 2006 U18 MZ -- BUŁAKOWSKI Bohdan Z/3906/19 2023
2 2 s 5 1:29.98 MARCZAK Mateusz KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/12368/21 2023
3 3 s 5 1:38.92 SALA Szymon UKS Siódemka Ostrołęka 2007 U18 MZ -- DˇBROWSKI Dariusz Z/2783/20 2023 LDK!
4 4 s 5 1:46.28 SETA Sebastian UKS Otrębusy 2007 U18 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/5465/21 2023 LDK!
5 5 s 5 1:51.95 MIODUSZEWSKI Władysław KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- GRALEWSKI Wojciech Z/13782/21 2023
1 1 s 6 1:34.35 KOŃCZAK Kacper UKS Otrębusy 2008 U16 MZ IV KOŃCZAK Sebastian KOŃCZAK Sebastian Z/2789/21 2023 LDK!
2 2 s 6 1:34.92 PODANENKO Glyeb KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U16 MZ IV OBŁĘKOWSKI Maksymilian Z/6729/22 2023 LDK!
3 5 s 6 1:42.89 ŻYCZYŃSKI Bartosz UKS Młodzik Warszawa 2008 U16 MZ -- RADKE Karol Z/5828/22 2023 LDK!
4 7 s 6 1:48.81 IŁOWIECKI Marcel RK Athletics Warszawa 2009 U16 MZ -- GAJDUS Grzegorz # Z/14711/21 2023
1 3 s 7 1:41.65 MAŃKA Franciszek UKS Diamond Athletics Białołęka 2009 U16 MZ -- GLINICKI Jarosław Z/4315/20 2023 LDK!
2 4 s 7 1:42.65 FALKOWSKI Hubert UKS Otrębusy 2008 U16 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/2063/22 2023 LDK!
3 6 s 7 1:44.26 OLEKSY Mateusz LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2009 U16 WN -- OLSZEWSKI Marek OLSZEWSKI Marek , Z/0266/22 , 2023 LDK!
4 8 s 7 1:55.80 SZUDY Julian UKS Herkules Sulejówek 2009 U16 MZ -- TYBOROWSKI Stanisław Z/3217/21 2023
1000 m M
1 1 s 1 2:42.75 SKIERKOWSKI Paweł KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ -- WRONA Grzegorz B.D. Z/3155/16 2023
2 2 s 1 2:46.97 URBAŃSKI Eryk AKL Ursynów Warszawa 2004 U20 MZ -- BUŁAKOWSKI Bohdan Z/2105/19 2023
3 3 s 1 2:47.26 MATEJEK Michał Ducla Academy Warszawa 2005 U20 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej DUKLANOWSKI Hubert , Z/0788/23 , 2023
4 4 s 1 2:54.21 GRYZ Kamil UKS Herkules Sulejówek 2005 U20 MZ -- LDK!
5 5 s 1 3:04.75 BŁOCH Witold KS Czempion Warszawa 2005 U20 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/3977/22 2023
6 6 s 1 3:09.96 DWORAK Łukasz KS Czempion Warszawa 2005 U20 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/3979/22 2023
1 1 s 2 2:48.15 DZIEMIAŃCZYK Aleksander KS Parkiet Hajnówka 2007 U18 PD -- SACHARCZUK Roman Z/0595/21 2023
2 2 s 2 2:48.31 PŁUCIENNIK Adam AKL Ursynów Warszawa 2006 U18 MZ -- BUŁAKOWSKI Bohdan Z/0307/19 2023 BEZ
3 3 s 2 2:48.51 ANDERS Damian SRS Kondycja Piaseczno 2006 U18 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/1596/19 2023 LDK!
4 4 s 2 2:48.64 CŁAPIŃSKI Bruno SSA Legia 1926 Warszawa # 2006 U18 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/5503/23 2023
5 5 s 2 2:50.43 BONDARUK Paweł MKS Juvenia Białystok 2006 U18 PD -- GOŁĘBIOWSKI Jarosław # Z/13094/21 2023
6 6 s 2 3:08.69 CHACHURSKI Mieszko AKL Ursynów Warszawa 2007 U18 MZ -- BUŁAKOWSKI Bohdan # Z/10779/21 2023
1 1 s 3 2:53.85 WI¦NIEWSKI Bartłomiej MKL Myszyniec 2008 U16 MZ V MICHAJŁOW Robert Z/5272/22 2023
2 2 s 3 2:54.97 JAKUBIEC Krzysztof UKS Orzełki Warszawa 2008 U16 MZ V BOGUCKI Michał Z/3556/22 2023 LDK!
3 5 s 3 3:04.06 BAŁABAN Antoni UKS 48 Warszawa 2008 U16 MZ -- MIŁKOWSKI Karol Z/4200/19 2023
4 6 s 3 3:04.17 CHRAPEK Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella OBŁĘKOWSKA Izabella , Z/5834/19 , 2023 LDK!
5 9 s 3 3:15.55 OLEJNIK Filip UKS Filipides Teresin 2010 U14 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0966/20 2023 LDK!
6 11 s 3 3:19.30 MITROFANIUK Adam MKS Pogoń Siedlce 2008 U16 MZ -- KOSIERADZKI Łukasz Z/1118/23 2023
1 3 s 4 2:56.37 SAŁAPSKI Patryk UKS Diamond Athletics Białołęka 2009 U16 MZ V GLINICKI Jarosław Z/4117/20 2023 LDK!
2 4 s 4 2:57.59 PODBIELSKI Paweł AKL Ursynów Warszawa 2008 U16 MZ V BUŁAKOWSKI Bohdan # Z/1783/23 2023
3 7 s 4 3:04.90 NIEDBAŁA Julian AKL Ursynów Warszawa 2008 U16 MZ -- SKORUPSKI Szymon Z/14764/21 2023
4 8 s 4 3:10.54 KARDA Sebastian UKS LA Basket Warszawa 2009 U16 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/0684/22 2023 LDK!
5 10 s 4 3:16.97 WIGIER Stanisław UKS MTE Milanówek 2009 U16 MZ -- SOBIERAJ Aneta Z/3404/20 2023 LDK!
6 12 s 4 3:22.44 KOŁNIERZAK Szymon GKS Wilga Garwolin 2008 U16 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/2702/20 2023
2000 m M
1 1 s 1 6:04.89 PIGIEL Jakub LUKS Hańcza Suwałki 2006 U18 PD -- SAWICKA Izabela Z/13110/21 2023
2 2 s 1 6:11.68 MARCINIAK Szymon MKS Pogoń Siedlce 2007 U18 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/0775/20 2023
3 3 s 1 6:12.78 SZYMCZAK Bartłomiej AKL Ursynów Warszawa 2006 U18 MZ -- BUŁAKOWSKI Bohdan Z/4705/19 2023
4 4 s 1 6:14.55 GRZEGRZÓŁKA Wojciech GKS Wilga Garwolin 2007 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/4531/22 2023
5 5 s 1 6:36.49 MROZEK Artur UKS Siódemka Ostrołęka 2007 U18 MZ -- DˇBROWSKI Dariusz Z/13425/21 2023 LDK!
6 6 s 1 7:32.97 RYMARZ Adam KS Czempion Warszawa 2007 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/12367/21 2023
60 m pł M DzSt (83.8/8.5) M
1 1 e 1 11.01 ŁABĘCKI Bartosz UKS Diamond Athletics Białołęka 2011 U14 MZ -- GLINICKI Jarosław Z/2841/21 2023
2 2 e 1 11.03 JACZYŃSKI Nikodem UKS Orzełki Warszawa 2011 U14 MZ -- BOGUCKI Michał Z/3577/20 2023 LDK!
1 1 f 1 10.89 JACZYŃSKI Nikodem UKS Orzełki Warszawa 2011 U14 MZ -- BOGUCKI Michał Z/3577/20 2023 LDK!
60 m pł M Mł M
1 1 e 1 9.48 MALESZA Aleksander UKS Kresy Otwock 2008 U16 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/11152/21 2023 LDK!
1 1 f 1 9.64 MALESZA Aleksander UKS Kresy Otwock 2008 U16 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/11152/21 2023 LDK!
60 m pł M J Mł M
1 1 e 1 8.35 JANAS Filip OKS Skra Warszawa 2007 U18 MZ -- PAWŁOWSKA Maria Z/0960/21 2023
2 2 e 1 8.39 GÓRALCZYK Kacper KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- MORGA¦ Tomasz TWOREK Urszula , Z/2517/22 , 2023 LDK!
1 1 f 1 8.37 JANAS Filip OKS Skra Warszawa 2007 U18 MZ -- PAWŁOWSKA Maria Z/0960/21 2023
2 2 f 1 8.41 GÓRALCZYK Kacper KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- MORGA¦ Tomasz TWOREK Urszula , Z/2517/22 , 2023 LDK!
3 3 f 1 9.05 DˇBROWSKI Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/0906/21 2023 LDK!
60 m pł M (99.1) M
1 1 e 1 8.14 BASAJ Szymon UKS Kresy Otwock 2004 U20 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1107/18 2023 BEZ LDK!
2 2 e 1 8.67 KUCHARSKI Filip UKS Kresy Otwock 2005 U20 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1108/18 2023 BEZ LDK!
3 3 e 1 9.03 CZARNOCKI Piotr SKS Feniks Siedlce 2005 U20 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/4993/19 2023
4 4 e 1 9.31 ODOLIŃSKI Szymon UKS Kresy Otwock 2005 U20 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1111/18 2023 BEZ LDK!
1 2 e 2 9.20 DUBIEL Adam KS Orzeł Warszawa 1979 Masters MZ -- PODRAŻKO Marian Z/4366/21 2023
1 2 f 1 8.21 BASAJ Szymon UKS Kresy Otwock 2004 U20 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1107/18 2023 BEZ LDK!
2 3 f 1 8.98 CZARNOCKI Piotr SKS Feniks Siedlce 2005 U20 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/4993/19 2023
3 4 f 1 9.28 DUBIEL Adam KS Orzeł Warszawa 1979 Masters MZ -- PODRAŻKO Marian Z/4366/21 2023
60 m pł M M
1 1 e 1 8.08 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998 Sen MZ -- RZEPKA Marek B.D. B.D. Z/1605/14 2023
1 1 f 1 8.13 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998 Sen MZ -- RZEPKA Marek B.D. B.D. Z/1605/14 2023
Wzwyż M
1 1 f 1 1.45 GAJDA Piotr UKS MTE Milanówek 2010 U14 MZ -- RODOWALD Olaf Z/0688/20 2023 LDK!
1 1 f 1 1.90 WŁODARCZYK Kacper MKS Pułtusk 2005 U20 MZ III KRYSIAK Sławomir Z/3137/20 2023
2 2 f 1 1.40 TARNICKI Antoni UKS Falenica Warszawa 2010 U14 MZ -- GAWENDA Małgorzata Z/5120/21 2023 LDK!
2 2 f 1 1.87 KLUCZNY Alan CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL III MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/4597/19 2023 BEZ LDK!
3 3 f 1 1.35 GAWENDA Jędrzej UKS Falenica Warszawa 2010 U14 MZ -- GAWENDA Małgorzata Z/4926/21 2023 LDK!
3 3 f 1 1.78 PIÓRKOWSKI Jakub MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2008 U16 MZ IV NAPIÓRKOWSKI Adam Z/3255/20 2023 BEZ LDK!
4 4 f 1 1.30 KRZEMIŃSKI Krystian UKS Otrębusy 2010 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/10306/21 2023 LDK!
4 4 f 1 1.30 PAUL Benedykt UKS Falenica Warszawa 2010 U14 MZ -- GAWENDA Małgorzata Z/0610/22 2023 LDK!
4 4 f 1 1.74 ZIELIŃSKI Wiktor MKS Pułtusk 2008 U16 MZ V KRYSIAK Sławomir Z/12534/21 2023
5 5 f 1 1.70 DˇBROWSKI Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/0906/21 2023 LDK!
6 6 f 1 1.15 SMOLARCZYK William UKS Falenica Warszawa 2010 U14 MZ -- GAWENDA Małgorzata Z/0391/23 2023 LDK!
6 6 f 1 1.60 WˇSIEWICZ Mikołaj UKS Rusiec 2008 U16 MZ -- NOWOCIEŃ Jacek Z/1832/23 2023 LDK!
7 7 f 1 1.60 ŁASIŃSKI Patryk MKS Pułtusk 2009 U16 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/1870/23 2023
8 8 f 1 1.60 SAMUL Jan UKS LA Basket Warszawa 2008 U16 MZ -- BOROŃ Aldona RˇCZKA Elżbieta Z/3042/20 2023 LDK!
9 9 f 1 1.60 LEBIEDZIŃSKI Gabriel KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- GRYNIEWICZ Wiktor TWOREK Urszula , Z/4279/21 , 2023 LDK!
10 10 f 1 1.55 SUSKI Mateusz MKS Pułtusk 2007 U18 MZ -- KRAWCZAK Andrzej Z/4111/22 2023
11 11 f 1 1.50 DZIWISZEK Filip UKS Melo Błonie 2009 U16 MZ -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/4002/20 2023
12 12 f 1 1.40 JAŻWIŃSKI Stanisław UKS Melo Błonie 2008 U16 MZ -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/8913/21 2023
  f 1 NM MROZIEWICZ Jakub MKS Pułtusk # 2009 U16 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/1871/23 2023
Tyczka M
1 1 f 1 4.60 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998 Sen MZ I RZEPKA Marek B.D. B.D. Z/1605/14 2023
2 2 f 1 3.80 MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa 2002 U23 MZ III RZEPKA Marek Z/0490/16 2023 LDK!
2 2 f 1 3.80 KUCHARSKI Filip UKS Kresy Otwock 2005 U20 MZ III ODOLIŃSKI Sebastian Z/1108/18 2023 BEZ LDK!
4 4 f 1 3.70 STRELCZUK Jakub SKS Feniks Siedlce 2007 U18 MZ III WYSOCKI Rafał Z/0397/19 2023
5 5 f 1 3.50 BOŻYCKI Tomasz KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ IV KRAWCZYK Michał Z/0847/20 2023
6 6 f 1 2.70 STRZYŻEWSKI Filip SKS Feniks Siedlce 2011 U14 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/2443/21 2023
7 7 f 1 2.70 SMYCZYŃSKI Krystian KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- GĘBSKI Adam Z/6334/22 2022
8 8 f 1 2.60 RZEPKA Szymon KS Warszawianka W-wa 2008 U16 MZ -- RZEPKA Marek Z/3023/20 2023
  f 1 NM KLEPACKI Krzysztof SKS Feniks Siedlce 2013 U12 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/8690/21 2023
W dal M
1 1 f 1 3.73 WO¬NIAK Mikołaj GO4WIN Warszawa 2002 U23 MZ --
1 1 f 1 6.77 PTASIEWICZ Jakub MKS Bank BS Płońsk 2005 U20 MZ III ZABOROWSKI Marcin KOZERA Piotr , Z/2350/19 , 2023 LDK!
2 2 f 1 3.21 KWIATKOWSKI Marek GO4WIN Warszawa 2004 U20 MZ -- B.D.
2 2 f 1 6.50 GLAZIK Maksymilian KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ III B.D. ŁUKASIAK Michał , Z/0257/19 , 2023
3 3 f 1 3.11 GÓRSKI Tomasz GO4WIN Warszawa 1999 Sen MZ -- B.D.
3 3 f 1 6.47 PRZYŻECKI Dominik AKL Ursynów Warszawa 2001 U23 MZ III OBROCKI Bogdan Z/2641/16 2023 2
4 4 f 1 2.26 MODER Piotr GO4WIN Warszawa 2003 U23 MZ -- B.D.
4 4 f 1 6.46 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ III RZEPKA Marek Z/0064/18 2023
5 5 f 1 2.08 JUDKOWIAK Alex Sportolubni Bydgoszcz 2009 U16 KP -- B.D.
5 5 f 1 6.35 KORZENIOWSKI Łukasz MKS Bank BS Płońsk 2003 U23 MZ III WI¦NIEWSKI Zbigniew KOZERA Piotr , Z/1018/17 , 2023 BEZ LDK!
6 6 f 1 2.05 OLSZEWSKI Tomasz AMS Niemcz 2011 U14 KP -- B.D. B.D.
6 6 f 1 6.28 GŁOWALA Michał UKS Kresy Otwock 2005 U20 MZ IV ODOLIŃSKI Sebastian Z/0338/18 2023
7 7 f 1 2.05 OWCZARCZUK Jakub GO4WIN Warszawa 1998 Sen MZ -- B.D.
7 7 f 1 6.08 PACIOREK Marcel GKS Wilga Garwolin 2003 U23 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/4828/18 2023 4
8 8 f 1 1.95 BAŁDYGA Jakub GO4WIN Warszawa 2001 U23 MZ -- B.D.
8 8 f 1 5.11 ODOLIŃSKI Szymon UKS Kresy Otwock 2005 U20 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1111/18 2023 BEZ LDK!
1 1 f 2 6.86 GROCHOWSKI Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ II MERWA Janusz Z/0376/22 2023 LDK!
2 2 f 2 6.38 KOSMOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ III RZEPKA Marek Z/3268/20 2023 LDK!
3 3 f 2 6.12 KU¦MIEREK Damian UKS Skoczek Władysławów 2007 U18 WP IV WI¦NIEWSKI Bartłomiej BERLIŃSKI Florian RZEPKA Marek , Z/2316/20 , 2023 LDK!
4 4 f 2 5.86 ZIUŁKOWSKI Piotr AKL Ursynów Warszawa 2006 U18 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/3233/20 2023 LDK!
5 5 f 2 5.46 ŻEBROWSKI Michał Jan MKS Pułtusk 2007 U18 MZ -- KRAWCZAK Andrzej Z/4390/22 2023
6 6 f 2 5.11 SETA Sebastian UKS Otrębusy 2007 U18 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/5465/21 2023 LDK!
1 1 f 3 5.65 KOŃCZAK Kacper UKS Otrębusy 2008 U16 MZ V KOŃCZAK Sebastian KOŃCZAK Sebastian Z/2789/21 2023 LDK!
2 2 f 3 5.42 PĘDZICH Patryk OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2008 U16 MZ -- WITKOWSKI Bartosz Z/2693/22 2023 LDK!
3 3 f 3 5.30 DOŁĘGOWSKI Sebastian KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ -- TWOREK Urszula # Z/6331/22 2023
4 4 f 3 5.23 MˇCZYŃSKI Stanisław UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2009 U16 MZ -- B.D. REDESTOWICZ Robert , Z/11688/21 , 2023 LDK!
5 5 f 3 5.05 BANASZEK Marcel UKS Orzełki Warszawa 2009 U16 MZ -- BOGUCKI Michał Z/0374/22 2023 LDK!
6 6 f 3 4.80 FALKOWSKI Hubert UKS Otrębusy 2008 U16 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/2063/22 2023 LDK!
7 7 f 3 4.66 ¦WIDER Tymoteusz WLKS Nowe Iganie 2011 U14 MZ -- WOJTCZAK-BELNIAK Dorota # Z/1598/23 2023 LDK!
8 8 f 3 4.33 GŁOWALA Bartosz UKS Kresy Otwock 2009 U16 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/11154/21 2023 LDK!
  f 3 NM CHOJNACKI Dawid MKS Bank BS Płońsk 2009 U16 MZ -- WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/0377/22 2023 LDK!
  f 3 NM KU¦MIERCZYK Filip PUKS Jedynka Łosice 2009 U16 MZ -- WOLIŃSKI Michał # Z/3911/21 2023 LDK!
Trójskok M
1 1 f 1 15.00 SULWIRSKI Rafał KS AZS AWF Warszawa 1996 Sen MZ I ŁUKASIAK Michał B.D. Z/1200/12 2023 1
2 2 f 1 14.80 KULMACZEWSKI Jan KS AZS AWF Warszawa 1995 Sen MZ I B.D. ŁUKASIAK Michał , Z/1677/12 , 2023
3 3 f 1 14.05 GLAZIK Maksymilian KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ III B.D. ŁUKASIAK Michał , Z/0257/19 , 2023
4 4 f 1 13.79 SOBORA Łukasz KS Lemiesz Team Warszawa 1978 Masters MZ III SOBORA Łukasz Z/1250/14 2023
Kula (3) M
1 1 f 1 8.07 KOWALSKI Lech KS AZS AWF Warszawa 1936 Masters MZ -- B.D. Z/3697/22 2023
Kula (5) M
1 1 f 1 15.98 KUCZAJ Kacper LKS Górnik Wałbrzych 2006 U18 DS II KUCZAJ Tomasz Z/5186/19 2023 LDK!
2 2 f 1 15.41 DOLIŃSKI Tomasz MLKL Płock 2006 U18 MZ II NISZTOR Mirosław Z/0059/22 2023 LDK!
3 3 f 1 14.02 DEMBIŃSKI Miłosz OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2006 U18 MZ III SZUSTER Konrad Z/3188/20 2023 LDK!
4 4 f 1 13.55 KU¦MIEREK Damian UKS Skoczek Władysławów 2007 U18 WP III WI¦NIEWSKI Bartłomiej BERLIŃSKI Florian RZEPKA Marek , Z/2316/20 , 2023 LDK!
5 5 f 1 12.36 GÓRALCZYK Kacper KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- MORGA¦ Tomasz TWOREK Urszula , Z/2517/22 , 2023 LDK!
6 6 f 1 12.25 KOSMOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/3268/20 2023 LDK!
7 7 f 1 10.97 LEBIEDZIŃSKI Gabriel KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- GRYNIEWICZ Wiktor TWOREK Urszula , Z/4279/21 , 2023 LDK!
8 8 f 1 10.11 SIDOROWICZ Maciej UKS Progress Warszawa 2006 U18 MZ -- LEMIESZEWSKA Marta Z/5477/22 2023
1 1 f 2 10.17 WODZYŃSKI Przemysław MKS Bank BS Płońsk 2008 U16 MZ -- WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/2929/21 2023 LDK!
2 2 f 2 8.46 BˇKOWSKI Oleg MKS Bank BS Płońsk 2009 U16 MZ -- WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/0073/23 2023 LDK!
3 3 f 2 7.81 GŁOWALA Bartosz UKS Kresy Otwock 2009 U16 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/11154/21 2023 LDK!
4 4 f 2 7.64 WIETESKA Piotr UKS Błyskawica Domaniewice # 2009 U16 LD -- SZYMAJDA Mieczysław SZYMAJDA Mieczysław , Z/3290/23 , 2023 LDK!
5 5 f 2 6.77 GORAJ Tomasz KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2009 U16 MZ -- LDK!
Kula (6) M
1 1 f 1 14.27 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ II RZEPKA Marek Z/0064/18 2023
2 2 f 1 13.00 SIKORA Wiktor GKS Wilga Garwolin 2005 U20 MZ III BUSZTA Stanisław Z/0571/19 2023 BEZ
1 1 f 2 8.60 GRONKIEWICZ Marek KS Lider Grodzisk Mazowiecki 1967 Masters MZ --
Kula (7.26) M
1 1 f 1 15.43 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998 Sen MZ I RZEPKA Marek B.D. B.D. Z/1605/14 2023
2 2 f 1 11.60 MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa 2002 U23 MZ -- RZEPKA Marek Z/0490/16 2023 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 6.0457720756531 sekund