Toruń 18 - 19.02.2023
67. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski
60 m K
1 1 e 1 7.14 SWOBODA Ewa KS AZS AWF Katowice 1997 Sen SL -- KRUPA Iwona Z/1069/13 2024 MM  SKN   KNS  
2 8 e 1 7.41 PALUCH Paulina KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ -- TOPOLEWSKI Maciej B.D. # Z/0261/14 2024  SKN   KNS  
3 10 e 1 7.47 WROŃSKA Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 2000 Sen PK -- B.D. MAZUR Janusz , Z/0142/16 , 2024
4 13 e 1 7.52 CIBA Kamila OŚ AZS Poznań 1995 Sen WP -- OSIK Tadeusz B.D. Z/3200/11 2023 M  SKN  
5 15 e 1 U23(5) 7.56 FERENZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U23 KP -- LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D. LEWANDOWSKI Jacek # Z/4697/19 2024
6 18 e 1 7.72 NOWACKA Oliwia UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2826/19 2024 LDK!  OSU   KN B  
1 2 e 2 7.25 TSIMANOUSKAYA Krystsina KS AZS AWF Warszawa 1996 Sen MZ -- WOJTKOWSKI Maciej B.D. Z/3692/22 2024  SKN   KNS  
2 4 e 2 7.31 KOTWIŁA Martyna RLTL GGG Radom # 1999 Sen MZ -- JADCZAK Bożena B.D. KOTUŁA Krzysztof Z/0634/15 2024  SKN   KNS  
3 5 e 2 7.35 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1988 Masters KP -- LEWANDOWSKI Jacek Z/2191/11 2024 MM  SKN   KNS  
4 11 e 2 U23(3) 7.51 ZWOLIŃSKA Judyta CWKS Resovia Rzeszów 2002 U23 PK -- MAZUR Janusz B.D. Z/3127/16 2024  KNF   SKN  
5 14 e 2 U23(4) 7.54 BORZEWSKA Zuzanna MKL Toruń 2001 U23 KP -- BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/1895/16 2024  KNF   SKN  
6 16 e 2 U23(6) 7.57 PUZIO Dorota GKS Start Długołęka 2003 U23 DS -- BENKOWSKI Henryk B.D. Z/0251/17 2024  KNF   SKN  
7 19 e 2 7.73 GOZDERA Zuzanna AZS UMCS Lublin # 2004 U20 LU -- MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/0892/18 2024 LDK!  SKN   OSU   KN B  
1 3 e 3 7.26 STEFANOWICZ Magdalena KS AZS AWF Katowice 2000 Sen SL -- KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/4569/15 2024  SKN   KNS  
2 6 e 3 U23 7.39 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2003 U23 PK -- KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0352/17 2024 2 LDK!  KNF   SKN  
2 6 e 3 7.39 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław 1998 Sen DS -- ROSTEK William B.D. Z/0925/14 2024
4 9 e 3 U23(2) 7.44 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 2002 U23 LU -- B.D. GDAŃSKI Andrzej B.D. , Z/5236/15 , 2024 LDK!  KNF   SKN  
5 12 e 3 7.52 KOŁODZIEJ Ada KS AZS AWF Warszawa 1995 Sen MZ -- B.D. B.D. KĘDZIOR Paweł , Z/0183/12 , 2024  SKN  
6 17 e 3 U23(7) 7.62 OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 2003 U23 LU -- MURAT Tomasz Sławomir B.D. Z/0160/17 2024  SKN   KN B  
7 20 e 3 U23(8) 7.73 BARCZ-BUCH Weronika AZS Łódź 2002 U23 LD -- JUSTYŃSKI Mikołaj B.D. # Z/2583/16 2024 LDK!  SKN   KN B  
8 21 e 3 U23(9) 7.86 RZESZEWSKA Olga OŚ AZS Poznań # 2002 U23 WP -- B.D. OSIK Tadeusz B.D. # , Z/0630/17 , 2024 LDK!  KN B  
1 f 1 7.10 SWOBODA Ewa KS AZS AWF Katowice 1997 Sen SL -- KRUPA Iwona Z/1069/13 2024 MM  SKN   KNS  
2 f 1 7.25 TSIMANOUSKAYA Krystsina KS AZS AWF Warszawa 1996 Sen MZ -- WOJTKOWSKI Maciej B.D. Z/3692/22 2024  SKN   KNS  
3 f 1 7.28 KOTWIŁA Martyna RLTL GGG Radom # 1999 Sen MZ -- JADCZAK Bożena B.D. KOTUŁA Krzysztof Z/0634/15 2024  SKN   KNS  
4 f 1 7.29 STEFANOWICZ Magdalena KS AZS AWF Katowice 2000 Sen SL -- KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/4569/15 2024  SKN   KNS  
5 f 1 7.35 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1988 Masters KP -- LEWANDOWSKI Jacek Z/2191/11 2024 MM  SKN   KNS  
6 f 1 7.36 PALUCH Paulina KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ -- TOPOLEWSKI Maciej B.D. # Z/0261/14 2024  SKN   KNS  
7 f 1 U23(1) 7.43 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2003 U23 PK -- KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0352/17 2024 2 LDK!  KNF   SKN  
8 f 1 7.44 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław 1998 Sen DS -- ROSTEK William B.D. Z/0925/14 2024
200 m K
1 3 e 1 23.54 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1988 Masters KP M LEWANDOWSKI Jacek Z/2191/11 2024 MM  SKN   KNS  
2 5 e 1 U23 23.73 ZWOLIŃSKA Judyta CWKS Resovia Rzeszów 2002 U23 PK M MAZUR Janusz B.D. Z/3127/16 2024  KNF   SKN  
3 7 e 1 U23(4) 24.06 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 2002 U23 LU I B.D. GDAŃSKI Andrzej B.D. , Z/5236/15 , 2024 LDK!  KNF   SKN  
4 14 e 1 U23(7) 24.86 FORMELLA Aleksandra SKLA Sopot 2001 U23 PM I ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/3543/18 2024 LDK!  KNF   SKN  
1 8 e 2 U23 24.08 ZIEMBICKA Julia niestowarzyszona # 2001 U23 I B.D. CZYŻ Radosław # , Z/2577/15 , 2024  KNF   SKN  
2 11 e 2 24.62 WROŃSKA Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 2000 Sen PK I B.D. MAZUR Janusz , Z/0142/16 , 2024
3 12 e 2 24.79 JAROSIŃSKA Maria MKL Toruń 2006 U18 KP I WLEKLIŃSKA Dagna B.D. Z/0356/18 2024 3 LDK!  KNF   SKN  
4 13 e 2 U23(6) 24.79 OKO Wiktoria KS Wisła Puławy 2003 U23 LU I MURAT Tomasz Sławomir B.D. Z/0160/17 2024  SKN   KN B  
  e 2 DQ TSIMANOUSKAYA Krystsina KS AZS AWF Warszawa 1996 Sen MZ -- WOJTKOWSKI Maciej B.D. Z/3692/22 2024  SKN   KNS  
1 1 e 3 23.30 KOTWIŁA Martyna RLTL GGG Radom # 1999 Sen MZ M JADCZAK Bożena B.D. KOTUŁA Krzysztof Z/0634/15 2024  SKN   KNS  
2 6 e 3 23.77 STEFANOWICZ Magdalena KS AZS AWF Katowice 2000 Sen SL M KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/4569/15 2024  SKN   KNS  
3 10 e 3 24.56 BAĆMAGA Dominika KS AZS AWF Warszawa 1995 Sen MZ I WOJTKOWSKI Maciej Z/2277/11 2024  SKN  
4 16 e 3 U23(9) 25.14 DĄBEK Emilia CWKS Resovia Rzeszów 2001 U23 PK II MAZUR Janusz B.D. Z/5252/15 2024 LDK!  SKN   KN B  
5 17 e 3 U23(10) 25.44 RZESZEWSKA Olga OŚ AZS Poznań # 2002 U23 WP II B.D. OSIK Tadeusz B.D. # , Z/0630/17 , 2024 LDK!  KN B  
1 2 e 4 U23 23.41 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2003 U23 PK M KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0352/17 2024 2 LDK!  KNF   SKN  
2 4 e 4 23.58 GRANASZEWSKA Marlena KS Podlasie Białystok 1998 Sen PD M GRANASZEWSKI Artur B.D. Z/1209/14 2024  SKN  
3 9 e 4 U23(5) 24.41 GAJEWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA I GIZA Maciej B.D. Z/0576/15 2024  KNF   SKN  
4 15 e 4 U23(8) 24.90 ZIMNA Marta OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP I OSIK Tadeusz B.D. Z/2210/19 2024 LDK!  KNF   SKN  
1 f 1 23.37 KOTWIŁA Martyna RLTL GGG Radom # 1999 Sen MZ M JADCZAK Bożena B.D. KOTUŁA Krzysztof Z/0634/15 2024  SKN   KNS  
2 f 1 U23(1) 23.50 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2003 U23 PK M KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0352/17 2024 2 LDK!  KNF   SKN  
3 f 1 23.54 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1988 Masters KP M LEWANDOWSKI Jacek Z/2191/11 2024 MM  SKN   KNS  
4 f 1 24.02 GRANASZEWSKA Marlena KS Podlasie Białystok 1998 Sen PD I GRANASZEWSKI Artur B.D. Z/1209/14 2024  SKN  
5 f 1 U23(2) 24.23 ZIEMBICKA Julia niestowarzyszona # 2001 U23 I B.D. CZYŻ Radosław # , Z/2577/15 , 2024  KNF   SKN  
  f 1 U23(-) DQ ZWOLIŃSKA Judyta CWKS Resovia Rzeszów 2002 U23 PK -- MAZUR Janusz B.D. Z/3127/16 2024  KNF   SKN  
400 m K
1 3 e 1 52.76 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot 1990 Sen PM M SKRZYSZOWSKI Jarosław Z/2684/11 2024 MM  SKN   KNS  
2 5 e 1 53.44 GAWORSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 1995 Sen MA M B.D. # Z/0180/12 2024 M  SKN  
3 12 e 1 55.20 CHOJKA Weronika KS AZS AWF Wrocław 1997 Sen DS I ROŻEJ Marek Z/1561/13 2024 2  SKN  
4 18 e 1 U23(5) 56.21 GUZOWSKA Martyna KS AZS AWF Katowice 2003 U23 SL I PAWLAK Przemysław MATUSIŃSKI Aleksander B.D. , Z/4476/15 , 2024 LDK!  KNF   SKN  
5 20 e 1 57.44 JAŹWIŃSKA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ II WOJTKOWSKI Maciej Z/0651/15 2024  SKN  
1 1 e 2 51.75 KACZMAREK Natalia KS Podlasie Białystok 1998 Sen PD MM ROŻEJ Marek # Z/1152/14 2024  SKN   KNS  
2 6 e 2 U23(1) 53.78 FORMELLA Aleksandra SKLA Sopot 2001 U23 PM M ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/3543/18 2024 LDK!  KNF   SKN  
3 9 e 2 U23(2) 54.37 DROZD Wiktoria AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU M JAROS Marek B.D. B.D. Z/6101/15 2024 LDK!  KNF   SKN  
4 16 e 2 U23(4) 55.62 GAJEWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA I GIZA Maciej B.D. Z/0576/15 2024  KNF   SKN  
5 19 e 2 U23(6) 56.55 TKOCZ Zofia KS AZS AWF Katowice # 2003 U23 SL II B.D. PRENCEL Piotr , Z/2281/17 , 2024 LDK!  KN B  
1 2 e 3 52.54 ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna KS AZS AWF Katowice 1992 Sen SL M MATUSIŃSKI Aleksander Z/2913/11 2024 MM  SKN   KNS  
2 4 e 3 53.30 PAŁYS Anna KS AZS AWF Wrocław 1995 Sen DS M ROŻEJ Marek Z/1435/11 2024 M  SKN   KNS  
3 10 e 3 54.63 BARTNOWSKA Weronika KS AZS AWF Warszawa 2000 Sen MZ I KĘDZIORA Robert B.D. Z/2676/16 2024  SKN  
4 14 e 3 55.52 MARTYNA Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA I B.D. GIZA Andrzej , Z/0636/14 , 2024  SKN  
5 15 e 3 U23(3) 55.60 GADOMSKA Julia KS AZS-AWF Biała Podlaska 2001 U23 LU I KĘDZIORA Robert KĘDZIORA Robert # Z/2074/15 2024  KNF  
1 7 e 4 53.78 WRONA-KUTRZEPA Alicja AZS UMCS Lublin 1996 Sen LU M MAKSYMIUK Zbigniew B.D. Z/1754/12 2024  SKN   KNS  
2 8 e 4 53.84 SMOLIŃSKA Izabela RLTL GGG Radom # 1999 Sen MZ M KĘDZIORA Robert B.D. B.D. Z/0633/15 2024  SKN   KNS  
3 11 e 4 54.83 LEMIESZ Aneta KS Lemiesz Team Warszawa 1981 Masters MZ I TOMCZYK Kazimierz Z/2805/17 2024
4 13 e 4 55.26 KORZUCH Julia KS AZS AWF Katowice 1995 Sen SL I PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław , Z/0727/12 , 2024 LDK!  SKN   KNS  
5 17 e 4 55.65 TROCHOLEPSZA Martyna AZS-AWF Gorzów # 2004 U20 LB I B.D. PAPUGA Sebastian , Z/0297/17 , 2024 LDK!  KNF   SKN  
1 f 1 50.83 KACZMAREK Natalia KS Podlasie Białystok 1998 Sen PD MM ROŻEJ Marek # Z/1152/14 2024  SKN   KNS  
2 f 1 51.33 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot 1990 Sen PM MM SKRZYSZOWSKI Jarosław Z/2684/11 2024 MM  SKN   KNS  
3 f 1 51.91 ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna KS AZS AWF Katowice 1992 Sen SL MM MATUSIŃSKI Aleksander Z/2913/11 2024 MM  SKN   KNS  
4 f 1 53.56 WRONA-KUTRZEPA Alicja AZS UMCS Lublin 1996 Sen LU M MAKSYMIUK Zbigniew B.D. Z/1754/12 2024  SKN   KNS  
5 f 1 53.67 PAŁYS Anna KS AZS AWF Wrocław 1995 Sen DS M ROŻEJ Marek Z/1435/11 2024 M  SKN   KNS  
  f 1 DQ GAWORSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 1995 Sen MA -- B.D. # Z/0180/12 2024 M  SKN  
800 m K
1 1 e 1 2:06.75 KOCZANOWA Margarita KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA I B.D. GIZA Andrzej # , Z/0990/18 , 2024  SKN   KNS  
2 4 e 1 2:09.46 GAJDA Sylwana KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ I B.D. WRONA Grzegorz , Z/4775/19 , 2024
3 7 e 1 2:10.68 KOŁAKOWSKA Agata AZS-AWFiS Gdańsk 1997 Sen PM II SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. Z/1776/13 2024  SKN  
4 8 e 1 2:11.35 HAJDUK Zuzanna KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA II SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Maciej B.D. , Z/2054/18 , 2024 LDK!  KN B  
5 15 e 1 2:16.64 POCHRANOWICZ Aleksandra MKL Szczecinek 1990 Sen ZP II SZYMAŃSKI Sylwester B.D. B.D. Z/1202/14 2023 LDK!
1 6 e 2 2:09.84 SARNA Angelika KS AZS AWF Warszawa 1997 Sen MZ I WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0800/13 2024 M  SKN   KNS  
2 9 e 2 2:11.52 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 1999 Sen PD II JELSKA Justyna B.D. B.D. Z/1051/15 2024
3 11 e 2 U23(2) 2:11.63 PARADOWSKA Oliwia SRS Kondycja Piaseczno 2001 U23 MZ II PARADOWSKA Renata B.D. B.D. B.D. Z/2079/15 2024 LDK!  KN B  
4 12 e 2 U23(3) 2:12.12 KACZMAREK Alicja OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP II B.D. ROŻEJ Marek # , Z/0628/17 , 2024 LDK!
5 13 e 2 2:16.04 KRUŻEWSKA Nina Ducla Academy Warszawa 2005 U20 MZ II DUKLANOWSKI Hubert Z/4300/20 2024  KN B  
1 2 e 3 2:08.70 KORBUT Milena KS AZS AWF Katowice 2000 Sen SL I BARSZCZ Mirosław B.D. Z/2389/15 2024 LDK!
2 3 e 3 2:08.89 BREZA Magdalena ULKS Talex Borzytuchom 2004 U20 PM I ŚCIGAŁA Jarosław Z/3826/18 2024 3 LDK!  KNF   SKN   OSU  
3 5 e 3 2:09.60 DYBKA Agnieszka CWKS Resovia Rzeszów 2000 Sen PK I KOWAL Piotr B.D. Z/2719/15 2024
4 10 e 3 U23(1) 2:11.55 SOWA Oliwia KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA II MIREK Wacław B.D. Z/2094/15 2024 LDK!  KN B  
5 14 e 3 U23(4) 2:16.54 SZYMAŃSKA Dominika RLTL GGG Radom # 2002 U23 MZ II B.D. LEBIODA Stanisław # , Z/6559/15 , 2024
6 16 e 3 2:18.04 PIECHOWSKA Roksana ULKS Talex Borzytuchom 2005 U20 PM III RADTKE Marek B.D. ŚCIGAŁA Jarosław , Z/0040/18 , 2024 4 LDK!  KNF   SKN   OSU  
1 f 1 2:02.38 KOCZANOWA Margarita KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA M B.D. GIZA Andrzej # , Z/0990/18 , 2024  SKN   KNS  
2 f 1 2:03.67 SARNA Angelika KS AZS AWF Warszawa 1997 Sen MZ M WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0800/13 2024 M  SKN   KNS  
3 f 1 2:08.47 DYBKA Agnieszka CWKS Resovia Rzeszów 2000 Sen PK I KOWAL Piotr B.D. Z/2719/15 2024
4 f 1 2:09.26 BREZA Magdalena ULKS Talex Borzytuchom 2004 U20 PM I ŚCIGAŁA Jarosław Z/3826/18 2024 3 LDK!  KNF   SKN   OSU  
5 f 1 2:09.99 KORBUT Milena KS AZS AWF Katowice 2000 Sen SL I BARSZCZ Mirosław B.D. Z/2389/15 2024 LDK!
6 f 1 2:11.16 GAJDA Sylwana KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ II B.D. WRONA Grzegorz , Z/4775/19 , 2024
7 f 1 2:13.63 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 1999 Sen PD II JELSKA Justyna B.D. B.D. Z/1051/15 2024
8 f 1 2:14.08 KOŁAKOWSKA Agata AZS-AWFiS Gdańsk 1997 Sen PM II SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna B.D. Z/1776/13 2024  SKN  
1 1 w 1 2:10.70 SUŁEK-SCHUBERT Adrianna KS Brda Bydgoszcz 1999 Sen KP II B.D. RZEPKA Marek , Z/0250/15 , 2024  SKN   KNS   954
2 2 w 1 U23 2:11.53 BIELSKA Edyta SKLA Sopot 2001 U23 PM II B.D. MODELSKI Michał B.D. , Z/1291/15 , 2024  KNF   SKN   942
3 3 w 1 U23 2:17.04 SŁOCKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ II RZEPKA Marek B.D. Z/3990/15 2024  KNF   SKN   864
4 4 w 1 U23 2:19.54 GAJEWSKA Patrycja SKLA Sopot 2002 U23 PM III GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D. , Z/0214/17 , 2024 LDK!  SKN   KN B   830
5 5 w 1 U23 2:25.12 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ -- WOŹNIAK Daniel KRAWCZYK Michał B.D. # , Z/0631/17 , 2024 LDK!  SKN   KN B   755
6 6 w 1 U23 2:28.65 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U23 ZP -- LEWANDOWSKI Michał B.D. B.D. # Z/3364/18 2024  KN B   710
7 7 w 1 2:44.52 ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U20 ZP -- KECLER Szymon KECLER Dorota B.D. Z/1142/18 2024 LDK!  OSU   KN B   522
8 8 w 1 2:55.89 KONIECZKO Martyna MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U20 ZP -- PRZYBYSZ Łukasz KECLER Szymon KAŃSKI Ryszard , Z/3694/20 , 2024 LDK!  OSU   KN B   404
1500 m K
1 1 s 1 4:15.31 GALANT Martyna OŚ AZS Poznań 1995 Sen WP M KOSTRZEBA Jacek B.D. Z/0939/12 2024 M  KNS  
2 2 s 1 4:15.52 ENNAOUI Sofia AZS UMCS Lublin 1995 Sen LU M SZYMANIAK Wojciech Z/3838/11 2024 MM  SKN   KNS  
3 3 s 1 4:16.50 LIZAKOWSKA Weronika KUKS Remus Kościerzyna 1998 Sen PM M POBŁOCKI Wojciech B.D. Z/0084/14 2024 1 LDK!  SKN   KNS  
4 4 s 1 4:21.97 PŁOCIŃSKA Aleksandra SRS Kondycja Piaseczno 1999 Sen MZ I PARADOWSKI Wiesław B.D. Z/5219/15 2024 LDK!  SKN   KNS  
5 5 s 1 4:22.08 KRAWCZYŃSKA Martyna KS Prefbet-Sonarol 2004 U20 PD I KORYTKOWSKI Andrzej Z/4033/18 2024 LDK!  SKN   OSU   KN B  
6 6 s 1 U23(1) 4:23.75 ŚCISŁOWSKA Julia KS SMS Szklarska Poręba 2003 U23 DS I ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr B.D. Z/1198/17 2024 LDK!  KNF  
7 7 s 1 U23(2) 4:24.01 BREZA Olimpia KUKS Remus Kościerzyna 2002 U23 PM I POBŁOCKI Wojciech B.D. Z/0096/17 2024 LDK!  KNF  
8 8 s 1 U23(3) 4:25.71 NOWAKOWSKA Katarzyna AML Słupsk 2003 U23 PM I RUMIŃSKI Wojciech B.D. Z/2544/18 2024  KN B  
9 9 s 1 4:27.81 MICHALAK Sandra Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna 1987 Masters SL I OPUCHLIK Tomasz # Z/2320/11 2024
1 10 s 2 U23(4) 4:36.86 WOJTKOWIAK Wiktoria OŚ AZS Poznań 2003 U23 WP II BYTNIEWSKI Szymon B.D. # Z/1891/19 2024 LDK!  SKN   KN B  
2 11 s 2 U23(5) 4:38.46 NIEMYJSKA Beata LKS Zantyr Sztum 2001 U23 PM II MAZERSKI Bartosz Z/0860/17 2024 4  KN B  
3 12 s 2 4:39.61 SZYMANOWICZ Monika MKL Toruń # 2000 Sen KP II B.D. WLEKLIŃSKA Dagna , Z/1794/18 , 2024
4 13 s 2 U23(6) 4:43.84 WÓJCIK Alicja KS AZS AWF Katowice 2003 U23 SL II SZCZYRK Janusz B.D. B.D. # , Z/1162/17 , 2023 LDK!  SKN   KN B  
5 14 s 2 4:47.22 POCHRANOWICZ Aleksandra MKL Szczecinek 1990 Sen ZP III SZYMAŃSKI Sylwester B.D. B.D. Z/1202/14 2023 LDK!
6 15 s 2 U23(7) 4:50.73 MAŁEK Monika KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA III MIREK Wacław B.D. Z/0509/16 2024
3000 m K
1 1 s 1 8:53.76 GALANT Martyna OŚ AZS Poznań 1995 Sen WP I KOSTRZEBA Jacek B.D. Z/0939/12 2024 M  KNS  
2 2 s 1 9:02.70 LIZAKOWSKA Weronika KUKS Remus Kościerzyna 1998 Sen PM I POBŁOCKI Wojciech B.D. Z/0084/14 2024 1 LDK!  SKN   KNS  
3 3 s 1 9:05.97 KONIECZEK Alicja OŚ AZS Poznań 1994 Sen WP I FLETCHER Benjamin # Z/4540/11 2024  SKN   KNS  
4 4 s 1 U23(1) 9:20.61 KORALEWSKA Julia AZS-AWFiS Gdańsk 2002 U23 PM I SZAŁACH Krzysztof B.D. Z/3014/16 2024 LDK!  KNF   SKN  
5 5 s 1 U23(2) 9:23.61 CHORZĘPA Agnieszka KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ I WOŁKOWYCKI Andrzej Z/0482/17 2024  KNF   SKN  
6 6 s 1 U23(3) 9:25.95 BREZA Olimpia KUKS Remus Kościerzyna 2002 U23 PM I POBŁOCKI Wojciech B.D. Z/0096/17 2024 LDK!  KNF  
7 7 s 1 9:27.16 DUBIELLA Monika KS Prefbet-Sonarol # 2000 Sen PD I B.D. B.D. B.D. , Z/1950/15 , 2024
8 8 s 1 9:35.48 KRAWCZYŃSKA Martyna KS Prefbet-Sonarol 2004 U20 PD I KORYTKOWSKI Andrzej Z/4033/18 2024 LDK!  SKN   OSU   KN B  
9 9 s 1 U23(4) 9:35.66 ŚCISŁOWSKA Julia KS SMS Szklarska Poręba 2003 U23 DS I ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr B.D. Z/1198/17 2024 LDK!  KNF  
10 10 s 1 U23(5) 9:37.24 NIEMYJSKA Beata LKS Zantyr Sztum 2001 U23 PM I MAZERSKI Bartosz Z/0860/17 2024 4  KN B  
11 11 s 1 U23(6) 9:38.32 NOWAKOWSKA Katarzyna AML Słupsk 2003 U23 PM I RUMIŃSKI Wojciech B.D. Z/2544/18 2024  KN B  
12 12 s 1 U23(7) 9:56.42 BIELECKA Karolina UKS Achilles Leszno 2003 U23 WP II B.D. LDK!  KN B  
13 13 s 1 10:43.81 BUDZIŁEK Martyna UKS Siódemka Ostrołęka 1996 Sen MZ III DĄBROWSKI Dariusz Z/0397/12 2024 3
14 14 s 1 U23(8) 10:55.20 ROZPĘDZIK Marzena UKS Czapla Białe Błota 2003 U23 KP III KARNAS Kinga KARNAS Zbigniew B.D. , Z/1324/17 , 2023 LDK!  KN B  
  s 1 U23(-) DNF MIKOŁAJEWSKA Weronika GKS Żukowo 2002 U23 PM -- KRÓL Krzysztof Z/3180/17 2023 4 LDK!  SKN   KN B  
60 m pł K K
1 1 e 1 U23 8.20 NAGIĘĆ Weronika KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. , Z/0239/16 , 2024 LDK!  KNF   SKN  
2 5 e 1 U23 8.41 BARCZ-BUCH Weronika AZS Łódź 2002 U23 LD -- JUSTYŃSKI Mikołaj B.D. # Z/2583/16 2024 LDK!  SKN   KN B  
3 7 e 1 8.49 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 1999 Sen KP -- HULISZ Robert B.D. BOCHENEK Dominik B.D. Z/0397/15 2024  SKN  
4 8 e 1 U23 8.54 WESOŁOWSKA Kaja AZS-AWF Gorzów # 2001 U23 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela B.D. # Z/1328/15 2024  KN B  
5 10 e 1 8.66 WANKIEWICZ Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U20 KP -- WOCHNA Marek # Z/4012/17 2023 4 LDK!  SKN   OSU   KN B  
6 11 e 1 8.68 WŁOSZCZYK Liwia KS Wisła Puławy 2004 U20 LU -- B.D. MURAT Tomasz Sławomir B.D. # , Z/4328/18 , 2024  SKN   OSU   KN B  
  e 1 DNF ZEGAN Julia OKS Skra Warszawa 2005 U20 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/3464/18 2024 4 LDK!  SKN   OSU   KN B  
1 2 e 2 U23 8.21 MAJEWSKA Marika AZS-AWF Gorzów 2002 U23 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela B.D. Z/2685/16 2024 LDK!  KNF   SKN  
2 3 e 2 8.27 KOŁECZEK Karolina GKS Olimpia Grudziądz 1993 Sen KP -- MARKUSZEWSKI Cezary Z/4343/11 2024  SKN   KNS  
3 4 e 2 U23 8.33 ZIEMBICKA Julia niestowarzyszona # 2001 U23 -- B.D. CZYŻ Radosław # , Z/2577/15 , 2024  KNF   SKN  
4 6 e 2 8.49 ODOWSKA Anna KS AZS AWF Warszawa 1997 Sen MZ -- B.D. B.D. B.D. RĄCZKA Paweł , Z/1683/13 , 2023  SKN  
5 9 e 2 U23(6) 8.62 ZAPORA Blanka SKLA Sopot 2001 U23 PM -- LEWANDOWSKI Michał B.D. KAŃSKI Ryszard Z/3200/17 2024  KN B  
6 12 e 2 U23(7) 8.68 SIELSKA Alicja KS AZS AWF Kraków # 2003 U23 MA -- SACZKO Andrzej B.D. GIZA Maciej B.D. # , Z/5293/15 , 2024 LDK!  SKN   KN B  
1 f 1 U23(1) 8.10 NAGIĘĆ Weronika KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. , Z/0239/16 , 2024 LDK!  KNF   SKN  
2 f 1 U23(2) 8.20 MAJEWSKA Marika AZS-AWF Gorzów 2002 U23 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela B.D. Z/2685/16 2024 LDK!  KNF   SKN  
3 f 1 8.25 KOŁECZEK Karolina GKS Olimpia Grudziądz 1993 Sen KP -- MARKUSZEWSKI Cezary Z/4343/11 2024  SKN   KNS  
4 f 1 U23(3) 8.35 ZIEMBICKA Julia niestowarzyszona # 2001 U23 -- B.D. CZYŻ Radosław # , Z/2577/15 , 2024  KNF   SKN  
5 f 1 8.39 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 1999 Sen KP -- HULISZ Robert B.D. BOCHENEK Dominik B.D. Z/0397/15 2024  SKN  
6 f 1 U23(4) 8.46 WESOŁOWSKA Kaja AZS-AWF Gorzów # 2001 U23 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela B.D. # Z/1328/15 2024  KN B  
7 f 1 8.47 ODOWSKA Anna KS AZS AWF Warszawa 1997 Sen MZ -- B.D. B.D. B.D. RĄCZKA Paweł , Z/1683/13 , 2023  SKN  
  f 1 U23(-) DNF BARCZ-BUCH Weronika AZS Łódź 2002 U23 LD -- JUSTYŃSKI Mikołaj B.D. # Z/2583/16 2024 LDK!  SKN   KN B  
1 1 w 1 8.33 SUŁEK-SCHUBERT Adrianna KS Brda Bydgoszcz 1999 Sen KP -- B.D. RZEPKA Marek , Z/0250/15 , 2024  SKN   KNS   1055
2 2 w 1 U23 8.69 SŁOCKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/3990/15 2024  KNF   SKN   976
3 3 w 1 U23 8.70 BIELSKA Edyta SKLA Sopot 2001 U23 PM -- B.D. MODELSKI Michał B.D. , Z/1291/15 , 2024  KNF   SKN   974
4 4 w 1 U23 8.83 GAJEWSKA Patrycja SKLA Sopot 2002 U23 PM -- GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D. , Z/0214/17 , 2024 LDK!  SKN   KN B   946
5 6 w 1 U23 9.39 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U23 ZP -- LEWANDOWSKI Michał B.D. B.D. # Z/3364/18 2024  KN B   830
1 5 w 2 9.35 ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U20 ZP -- KECLER Szymon KECLER Dorota B.D. Z/1142/18 2024 LDK!  OSU   KN B   838
2 7 w 2 U23 9.44 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ -- WOŹNIAK Daniel KRAWCZYK Michał B.D. # , Z/0631/17 , 2024 LDK!  SKN   KN B   820
3 8 w 2 9.75 KONIECZKO Martyna MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U20 ZP -- PRZYBYSZ Łukasz KECLER Szymon KAŃSKI Ryszard , Z/3694/20 , 2024 LDK!  OSU   KN B   759
4x200 m K
1 1 s 1 1:37.59 ZIEMBICKA Julia
GAJEWSKA Karolina
TROCHOLEPSZA Martyna
NAGIĘĆ Weronika
KS AZS AWF Kraków 2001
2001
2004
2002
U23 MLP -- B.D. CZYŻ Radosław
GIZA Maciej B.D.
B.D. PAPUGA Sebastian
GIZA Maciej GIZA Maciej B.D.
, Z/2577/15
Z/0576/15
, Z/0297/17
, Z/0239/16
, 2024
2024
, 2024
, 2024




2 2 s 1 1:40.52 KOZŁOWSKA Zofia
KASPRZAK Oliwia
PAJĘCKA Lena
KUBIS Paulina
WLKS Wrocław 2005
2007
2007
2004
U20 DOL -- KOBIAŁKA Kamil
KOBIAŁKA Kamil
STOLARCZYK Grzegorz
KOBIAŁKA Kamil B.D.
Z/1144/19
Z/3881/20
Z/0737/18
Z/0743/18
2024
2024
2024
2024
BEZ



3 3 s 1 1:40.68 BORZEWSKA Zuzanna
HULISZ Zuzanna
JAROSIŃSKA Maria
MATUSZEWICZ Anna
MKL Toruń 2001
1999
2006
2003
Sen KPO -- BUTKIEWICZ Jacek B.D.
HULISZ Robert B.D. BOCHENEK Dominik B.D.
WLEKLIŃSKA Dagna B.D.
BUTKIEWICZ Jacek B.D.
Z/1895/16
Z/0397/15
Z/0356/18
Z/3343/17
2024
2024
2024
2024


3

4 4 s 1 1:46.31 ZIMNA Marta
DUDZIAK Aleksandra
PAWŁOWSKA Maja
CIBA Kamila
OŚ AZS Poznań 2002
1998
2002
1995
Sen WLP -- OSIK Tadeusz B.D.
BIEDERMANN Roman B.D.
OSIK Tadeusz B.D.
OSIK Tadeusz B.D.
Z/2210/19
Z/0918/14
Z/2823/16
Z/3200/11
2024
2023
2024
2023

2

M
5 5 s 1 1:47.15 JACKIEWICZ Patrycja
CIESIELSKA Anna
TRAUTMAN Karolina
DEFRATYKA Małgorzata
KS Sprinterzy.com Kraków 2001
1997
2004
1999
Sen MLP -- MALANOWSKI Łukasz
MALANOWSKI Łukasz
MALANOWSKI Łukasz
MALANOWSKI Łukasz
Z/5392/15
Z/1639/13
Z/0782/19
Z/5522/22
2023
2024
2024
2024




4x400 m MIX
1 1 s 1 3:25.50 MIROSŁAW Cezary
DROZD Wiktoria
KOTYRA Mikołaj
WRONA-KUTRZEPA Alicja
AZS UMCS Lublin 1997
2001
2001
1996
Sen LBE -- B.D.
JAROS Marek B.D. B.D.
JAROS Marek B.D. B.D.
MAKSYMIUK Zbigniew B.D.
Z/6101/15
Z/0316/16
Z/1754/12
2024
2024
2024
1



2 3 s 1 3:26.12 LAMPART Tomasz
MARTYNA Katarzyna
KIDOŃ Piotr
GAWORSKA Aleksandra
KS AZS AWF Kraków 1998
1998
2000
1995
Sen MLP -- GIZA Maciej B.D.
B.D. GIZA Andrzej
GIZA Andrzej B.D.
B.D.
Z/0098/14
, Z/0636/14
Z/1693/17
Z/0180/12
2024
, 2024
2024
2024



M
3 4 s 1 3:26.85 KOWALUK Dariusz
ŁOZOWSKA Karolina
DZIUBA Szymon
BARTNOWSKA Weronika
KS AZS AWF Warszawa 1996
1999
1999
2000
Sen MAZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej
OGONOWSKI Jakub
WOJTKOWSKI Maciej
KĘDZIORA Robert B.D.
Z/1042/12
Z/0304/15
Z/0703/15
Z/2676/16
2024
2024
2024
2024
M

1

4 6 s 1 3:30.78 PAŹDZIERZ Adam
KORZUCH Julia
WYDERKA Maciej
GUZOWSKA Martyna
KS AZS AWF Katowice 2000
1995
2002
2003
Sen SLK -- MATUSIŃSKI Aleksander B.D.
PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław
SZCZYRK Janusz B.D.
PAWLAK Przemysław MATUSIŃSKI Aleksander B.D.
Z/4651/15
, Z/0727/12
Z/1315/16
, Z/4476/15
2024
, 2024
2024
, 2024




1 2 s 2 3:25.74 KLEPACKI Maksymilian
GRANASZEWSKA Marlena
MIEZIANKO Paweł
KACZMAREK Natalia
KS Podlasie Białystok 1998
1998
2003
1998
Sen POD -- NABIAŁEK Łukasz B.D.
GRANASZEWSKI Artur B.D.
NABIAŁEK Łukasz B.D.
ROŻEJ Marek
Z/1077/14
Z/1209/14
Z/1650/20
Z/1152/14
2024
2024
2024
2024




2 5 s 2 3:29.78 SOŁTYSIAK Daniel
KACZMAREK Alicja
BUZAŁA Mikołaj
DUDZIAK Aleksandra
OŚ AZS Poznań 2001
2002
1998
1998
Sen WLP -- ROŻEJ Marek B.D.
B.D. ROŻEJ Marek
BYTNIEWSKI Szymon GRENDA Jan
BIEDERMANN Roman B.D.
Z/0234/19
, Z/0628/17
Z/3182/17
Z/0918/14
2024
, 2024
2024
2023



2
3 7 s 2 3:47.46 CZERWIŃSKI Piotr
BENKOWSKA Hanna
BRZEZIŃSKI Konrad
PUZIO Dorota
GKS Start Długołęka 2005
2002
2003
2003
U23 DOL -- BENKOWSKI Henryk
BENKOWSKI Henryk B.D.
BENKOWSKI Henryk B.D.
BENKOWSKI Henryk B.D.
Z/3763/19
Z/0104/15
Z/2442/17
Z/0251/17
2024
2024
2024
2024




Wzwyż K
1 f 1 U23(1) 1.86 MIĄSO Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 2001 U23 PK M TITTINGER Michał B.D. Z/2337/16 2024  KNF   SKN  
2 f 1 1.82 RYDZ Aneta RLTL GGG Radom # 1994 Sen MZ M GOS Piotr B.D. Z/3964/11 2024 1  SKN  
3 f 1 U23(2) 1.78 WYSOCKA Alicja CWKS Resovia Rzeszów 2003 U23 PK I TITTINGER Michał B.D. Z/3508/17 2024 LDK!  KNF   SKN  
4 f 1 U23(3) 1.78 KAŹMIERCZAK Weronika RKS Łódź 2002 U23 LD I KRAKOWIAK Lech B.D. Z/1644/16 2024  KNF   SKN  
5 f 1 1.78 TWARDOWSKA Emilia AML Słupsk 2005 U20 PM I KOPEĆ Bernadeta Z/1059/18 2024 LDK!  KNF   SKN   OSU  
6 f 1 1.74 BORYS Paulina SKLA Sopot 1998 Sen PM I BORYS Jerzy B.D. Z/0014/14 2024 M  KNS  
7 f 1 1.74 WAL Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1991 Sen OP I RÓG Maciej Z/3660/11 2024 M
8 f 1 U23(4) 1.74 BURLEWICZ Barbara KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ I RZEPKA Marek RADKIEWICZ Przemysław B.D. # , Z/0311/18 , 2024 LDK!  KN B  
9 f 1 1.70 STEFANIUK Weronika KS AZS AWF Wrocław 2000 Sen DS I SKRZYPACZ Adrian B.D. # Z/4145/15 2024
9 f 1 1.70 KOKOT Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2004 U20 OP I DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek B.D. , Z/3892/17 , 2024 LDK!  KNF   SKN   OSU  
11 f 1 1.65 DUTKIEWICZ Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1998 Sen WP II JAGACIAK Jarosław B.D. # Z/0309/14 2024
12 f 1 1.65 SŁODZIŃSKA Maja UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP II FERFET Marek FERFET Marek , Z/5013/19 , 2024 LDK!  KNF   SKN  
1 1 w 1 1.89 SUŁEK-SCHUBERT Adrianna KS Brda Bydgoszcz 1999 Sen KP M B.D. RZEPKA Marek , Z/0250/15 , 2024  SKN   KNS   1093
2 2 w 1 U23 1.74 SŁOCKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ I RZEPKA Marek B.D. Z/3990/15 2024  KNF   SKN   903
3 3 w 1 U23 1.71 BIELSKA Edyta SKLA Sopot 2001 U23 PM I B.D. MODELSKI Michał B.D. , Z/1291/15 , 2024  KNF   SKN   867
4 4 w 1 U23 1.68 GAJEWSKA Patrycja SKLA Sopot 2002 U23 PM II GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D. , Z/0214/17 , 2024 LDK!  SKN   KN B   830
5 5 w 1 1.59 KONIECZKO Martyna MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U20 ZP III PRZYBYSZ Łukasz KECLER Szymon KAŃSKI Ryszard , Z/3694/20 , 2024 LDK!  OSU   KN B   724
6 6 w 1 1.59 ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U20 ZP III KECLER Szymon KECLER Dorota B.D. Z/1142/18 2024 LDK!  OSU   KN B   724
7 7 w 1 U23 1.56 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U23 ZP III LEWANDOWSKI Michał B.D. B.D. # Z/3364/18 2024  KN B   689
8 8 w 1 U23 1.53 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ -- WOŹNIAK Daniel KRAWCZYK Michał B.D. # , Z/0631/17 , 2024 LDK!  SKN   KN B   655
Tyczka K
1 f 1 4.25 KASZUBA Agnieszka KL Gdynia 1998 Sen PM M KASZUBA Tomasz B.D. B.D. TORLIŃSKI Jacek # Z/0173/14 2024 LDK!  SKN   KNS  
2 f 1 4.20 KUSY Emilia SKLA Sopot 1998 Sen PM M ROGOWSKA Anna B.D. B.D. Z/0016/14 2024  SKN   KNS  
3 f 1 U23(1) 4.00 CHAMOT Maja KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U23 SL I SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. Z/3368/15 2024  KNF   SKN  
4 f 1 U23(2) 4.00 ŁYKO Anna KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS I ŁOŚ Dariusz B.D. Z/3600/15 2024  KNF   SKN  
5 f 1 3.90 JASTRZĄB Zofia KKL Kielce 2006 U18 SK I WRONA Agnieszka Z/2295/19 2024 LDK!  KNF   SKN   OSU  
6 f 1 U23(3) 3.90 IAKOVENKO Valentyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2003 U23 KP I LISIAK Adam # Z/0209/17 2024 LDK!  SKN   KN B  
7 f 1 3.90 BISKUPSKA Natalia KKL Kielce 2005 U20 SK I JANUCHTA Krzysztof WRONA Agnieszka B.D. , Z/0483/19 , 2024 LDK!  KNF   SKN   OSU  
8 f 1 3.90 GABORSKA Zofia KMS Szczecin # 2004 U20 ZP I SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. # Z/2600/18 2024 LDK!  KNF   SKN   KN B  
9 f 1 3.80 MIREK Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA I SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. Z/0099/14 2024
10 f 1 3.80 TORLIŃSKA Julia KL Gdynia 2008 U16 PM I KASZUBA Tomasz # Z/0610/19 2024 LDK!  SKN   OSU  
11 f 1 U23(4) 3.70 BRYKAŁA Dominika KMS Szczecin # 2002 U23 ZP I B.D. SZCZEPAŃSKI Marcin , Z/3354/17 , 2024 LDK!  SKN   KN B  
12 f 1 3.60 TYSZKO Laura AZS-AWFiS Gdańsk 2007 U18 PM I SZYMCZAK Edward Z/14514/21 2024  KNF   SKN   OSU  
W dal K
1 f 1 U23(1) 6.45 HOROWSKA Nikola ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U23 LB M SASKA Tomasz B.D. Z/3097/15 2024  KNF   SKN  
2 f 1 6.43 BOKUN Magdalena KS AZS AWF Katowice 1996 Sen SL M RADKIEWICZ Przemysław B.D. # Z/0398/12 2024  SKN   KNS  
3 f 1 6.26 LASKOWSKA Adrianna OŚ AZS Poznań 1996 Sen WP M SADACH Aneta B.D. Z/1019/12 2024  SKN   KNS  
4 f 1 U23(2) 6.24 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń 2003 U23 KP M BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/3343/17 2024  KNF   SKN  
5 f 1 U23(3) 6.00 KORDEK Sara KS AZS AWF Katowice 2001 U23 SL I PRZYBYCIN Bogdan # Z/1629/17 2024 LDK!  SKN   KN B  
6 f 1 5.99 KOŁODZIEJ Ada KS AZS AWF Warszawa 1995 Sen MZ I B.D. B.D. KĘDZIOR Paweł , Z/0183/12 , 2024  SKN  
7 f 1 U23(4) 5.92 SZTACHAŃSKA Zuzanna AZS Łódź 2001 U23 LD I SADACH Aneta B.D. B.D. Z/4769/15 2024 LDK!  KNF   SKN  
8 f 1 5.83 NOWAKOWSKA Aleksandra RKS Łódź 1998 Sen LD I B.D.
9 f 1 5.77 SIKORSKA Sandra KS AZS AWF Warszawa 2000 Sen MZ II SULWIRSKI Rafał # Z/5585/15 2024
10 f 1 U23(5) 5.75 WAWROWSKA Emilia OŚ AZS Poznań 2003 U23 WP II KNULL Mariusz WIŚNIEWSKA Gabriela JAGACIAK Jarosław B.D. , Z/0325/17 , 2024 LDK!  KNF   SKN  
11 f 1 5.71 BENEDYKCIŃSKA Natalia MUKS Kadet Rawicz # 2000 Sen WP II ŚWITAŁA Aldona # Z/0590/15 2024
12 f 1 5.63 MŁODAWSKA Karolina KKL Kielce 1996 Sen SK II TIETIERIN Paweł B.D. # Z/0840/12 2024 1  SKN   KNS  
1 1 w 1 6.56 SUŁEK-SCHUBERT Adrianna KS Brda Bydgoszcz 1999 Sen KP M B.D. RZEPKA Marek , Z/0250/15 , 2024  SKN   KNS   1027
2 2 w 1 U23 5.95 SŁOCKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ I RZEPKA Marek B.D. Z/3990/15 2024  KNF   SKN   834
3 3 w 1 U23 5.87 BIELSKA Edyta SKLA Sopot 2001 U23 PM I B.D. MODELSKI Michał B.D. , Z/1291/15 , 2024  KNF   SKN   810
4 4 w 1 U23 5.55 GAJEWSKA Patrycja SKLA Sopot 2002 U23 PM II GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D. , Z/0214/17 , 2024 LDK!  SKN   KN B   715
5 5 w 1 U23 5.51 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U23 ZP II LEWANDOWSKI Michał B.D. B.D. # Z/3364/18 2024  KN B   703
6 6 w 1 U23 5.22 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ III WOŹNIAK Daniel KRAWCZYK Michał B.D. # , Z/0631/17 , 2024 LDK!  SKN   KN B   620
7 7 w 1 5.05 KONIECZKO Martyna MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U20 ZP IV PRZYBYSZ Łukasz KECLER Szymon KAŃSKI Ryszard , Z/3694/20 , 2024 LDK!  OSU   KN B   573
8 8 w 1 4.94 ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U20 ZP IV KECLER Szymon KECLER Dorota B.D. Z/1142/18 2024 LDK!  OSU   KN B   543
Trójskok K
1 f 1 13.76 LASKOWSKA Adrianna OŚ AZS Poznań 1996 Sen WP M SADACH Aneta B.D. Z/1019/12 2024  SKN   KNS  
2 f 1 13.17 MŁODAWSKA Karolina KKL Kielce 1996 Sen SK I TIETIERIN Paweł B.D. # Z/0840/12 2024 1  SKN   KNS  
3 f 1 13.14 NOWAKOWSKA Aleksandra RKS Łódź 1998 Sen LD I B.D.
4 f 1 13.13 RUGOWSKA Anna KS AZS AWF Wrocław # 2004 U20 DS I KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/0742/18 2024 LDK!  SKN   OSU   KN B  
5 f 1 U23(1) 13.13 SZTACHAŃSKA Zuzanna AZS Łódź 2001 U23 LD I SADACH Aneta B.D. B.D. Z/4769/15 2024 LDK!  KNF   SKN  
6 f 1 12.72 SZLACHTA Olga KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2006 U18 WP I WALCZAK Michał Z/1061/18 2024 5 LDK!  KNF   SKN   OSU  
7 f 1 U23(2) 12.61 MOSIEK Joanna MUKS Kadet Rawicz 2002 U23 WP I ŚWITAŁA Aldona B.D. Z/2140/16 2024  SKN   KN B  
8 f 1 U23(3) 12.38 KUBALA Amelia SKLA Sopot 2003 U23 PM I LEWANDOWSKI Michał Z/2982/17 2024 LDK!  SKN   KN B  
9 f 1 U23(4) 12.31 KORDEK Sara KS AZS AWF Katowice 2001 U23 SL I PRZYBYCIN Bogdan # Z/1629/17 2024 LDK!  SKN   KN B  
10 f 1 12.30 SIKORSKA Sandra KS AZS AWF Warszawa 2000 Sen MZ I SULWIRSKI Rafał # Z/5585/15 2024
11 f 1 U23(5) 12.20 KŁOSIŃSKA Anna MKL Toruń 2003 U23 KP I BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/2460/17 2024 LDK!  KNF   SKN  
Kula (4) K
1 f 1 17.08 KARDASZ Klaudia KS Podlasie Białystok 1996 Sen PD M NASZKO Andrzej Z/1449/12 2024 MM  SKN   KNS  
2 f 1 16.86 MAŚLANA Zuzanna MLKL Płock 2004 U20 MZ M NISZTOR Mirosław NISZTOR Stanisław NISZTOR Stanisław B.D. Z/2308/17 2024 LDK!  KNF   SKN   OSU   KNS  
3 f 1 U23(1) 15.07 GAJEWSKA Alicja AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U23 PM I WALCZAK Aleksandra Z/0441/18 2024 I  KNF   SKN  
4 f 1 U23(2) 14.00 KARWOWSKA Martyna KS Podlasie Białystok 2001 U23 PD I ZABAWSKI Przemysław B.D. B.D. Z/1954/15 2024  KN B  
5 f 1 14.00 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 1996 Sen PM I MODELSKI Michał B.D. B.D. Z/1714/12 2024  SKN   KNS  
6 f 1 U23(3) 13.30 CHARKIEWICZ Wiktoria KS Podlasie Białystok 2003 U23 PD I ZABAWSKI Przemysław B.D. # Z/1458/20 2024  KN B  
7 f 1 U23(4) 13.09 DOBROWOLSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U23 PM I WALCZAK Aleksandra B.D. B.D. Z/3175/17 2024  KNF   SKN  
8 f 1 11.97 MARSZELEWSKA Joanna MKL Jurand Szczytno 2004 U20 WN II BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej Z/0131/19 2024 LDK!  SKN   OSU   KN B  
1 1 w 1 13.06 SUŁEK-SCHUBERT Adrianna KS Brda Bydgoszcz 1999 Sen KP I B.D. RZEPKA Marek , Z/0250/15 , 2024  SKN   KNS   731
2 2 w 1 U23 12.64 SŁOCKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ I RZEPKA Marek B.D. Z/3990/15 2024  KNF   SKN   704
3 3 w 1 U23 11.72 BIELSKA Edyta SKLA Sopot 2001 U23 PM III B.D. MODELSKI Michał B.D. , Z/1291/15 , 2024  KNF   SKN   643
4 4 w 1 U23 10.51 GAJEWSKA Patrycja SKLA Sopot 2002 U23 PM III GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D. , Z/0214/17 , 2024 LDK!  SKN   KN B   563
5 5 w 1 9.71 KONIECZKO Martyna MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U20 ZP IV PRZYBYSZ Łukasz KECLER Szymon KAŃSKI Ryszard , Z/3694/20 , 2024 LDK!  OSU   KN B   510
6 6 w 1 9.33 ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U20 ZP IV KECLER Szymon KECLER Dorota B.D. Z/1142/18 2024 LDK!  OSU   KN B   486
7 7 w 1 U23 8.90 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ -- WOŹNIAK Daniel KRAWCZYK Michał B.D. # , Z/0631/17 , 2024 LDK!  SKN   KN B   458
8 8 w 1 U23 8.76 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U23 ZP -- LEWANDOWSKI Michał B.D. B.D. # Z/3364/18 2024  KN B   449
5-bój K
1 1 f 1 4860 SUŁEK-SCHUBERT Adrianna KS Brda Bydgoszcz 1999 Sen KP -- B.D. RZEPKA Marek , Z/0250/15 , 2024  SKN   KNS  
2 2 f 1 U23(1) 4281 SŁOCKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/3990/15 2024  KNF   SKN  
3 3 f 1 U23(2) 4236 BIELSKA Edyta SKLA Sopot 2001 U23 PM -- B.D. MODELSKI Michał B.D. , Z/1291/15 , 2024  KNF   SKN  
4 4 f 1 U23(3) 3884 GAJEWSKA Patrycja SKLA Sopot 2002 U23 PM -- GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał B.D. , Z/0214/17 , 2024 LDK!  SKN   KN B  
5 5 f 1 U23(4) 3381 BUJAROWICZ Joanna MLUKS Mokasyn Płoty 2003 U23 ZP -- LEWANDOWSKI Michał B.D. B.D. # Z/3364/18 2024  KN B  
6 6 f 1 U23(5) 3308 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ -- WOŹNIAK Daniel KRAWCZYK Michał B.D. # , Z/0631/17 , 2024 LDK!  SKN   KN B  
7 7 f 1 3113 ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U20 ZP -- KECLER Szymon KECLER Dorota B.D. Z/1142/18 2024 LDK!  OSU   KN B  
8 8 f 1 2970 KONIECZKO Martyna MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U20 ZP -- PRZYBYSZ Łukasz KECLER Szymon KAŃSKI Ryszard , Z/3694/20 , 2024 LDK!  OSU   KN B  
Chód 3 km K
1 1 s 1 12:47.20 ZDZIEBŁO Katarzyna LKS Stal Mielec 1996 Sen PK -- KISIEL Krzysztof # Z/0934/12 2024 MM  SKN   KNS  
2 2 s 1 12:55.22 CHOJECKA Olga WLKS Nowe Iganie 1997 Sen MZ -- CHOJECKI Daniel Z/1414/13 2024 MM  SKN   KNS  
3 3 s 1 13:03.23 ELLWARD Agnieszka WKS Flota Gdynia 1989 Sen PM -- BRZOZOWSKI Artur # Z/1228/11 2024 1  SKN   KNS  
4 4 s 1 13:53.93 ŻELAZNA Magdalena AZS-AWF Gorzów 2004 U20 LB -- WOŹNIAK Agnieszka Z/2001/18 2024 3 LDK!  KNF   SKN   OSU  
5 5 s 1 U23(1) 13:59.07 ZDZIEBŁO Anna LKS Stal Mielec 2001 U23 PK -- TOMALA Grzegorz Z/2611/15 2024 BEZ  KNF  
6 6 s 1 U23(2) 14:49.69 WALERIAŃCZYK Kinga KMKL Sztorm Kołobrzeg 2002 U23 ZP -- WOŹNIAK Agnieszka Z/3207/16 2024 3  KN B  
7 7 s 1 U23(3) 15:05.21 BŁAŻEJEWSKA Amelia OŚ AZS Poznań 2003 U23 WP -- GRENDA Jan Z/0642/17 2024  KN B  
8 8 s 1 U23(4) 16:19.01 CZWOJDRAK Magdalena UKS Orkan Środa Wlkp. 2003 U23 WP -- ZAWORSKI Marek ZAWORSKI Marek B.D. , Z/1239/17 , 2024 2 LDK!  KN B  
9 9 s 1 U23(5) 16:26.54 MARGIEL Maja MLKS Nadwiślanin Chełmno 2002 U23 KP -- LATAŃSKI Grzegorz # Z/9904/21 2024 LDK!
60 m M
1 1 e 1 6.66 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 1995 Sen LU -- GDAŃSKI Andrzej Z/0859/11 2024 MM  SKN   KNS  
2 8 e 1 U23 6.82 KRUPA Patryk AZS UMCS Lublin 2002 U23 LU -- BIKOWSKI Wojciech GDAŃSKI Andrzej B.D. , Z/0324/16 , 2024 LDK!  KNF   SKN  
3 10 e 1 6.83 KOMAŃSKI Albert CWKS Resovia Rzeszów 2000 Sen PK -- MAZUR Janusz B.D. Z/5152/15 2024  SKN   KNS  
4 12 e 1 U23(7) 6.87 BUGAJSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS -- ROSTEK William B.D. Z/4584/15 2024 LDK!
5 13 e 1 6.89 KOZŁOWSKI Przemysław KS AZS AWF Katowice 1998 Sen SL -- B.D. PRENCEL Piotr , Z/0326/14 , 2024  SKN  
6 17 e 1 U23(9) 7.01 FARAJ Wiktor OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ -- BALCERZAK Piotr B.D. Z/0150/19 2024 LDK!  SKN   KN B  
7 18 e 1 7.04 WAŚKIEWICZ Norbert MKS Juvenia Białystok # 2000 Sen PD -- B.D. B.D. , Z/2505/17 , 2024
8 20 e 1 7.06 TUCZYŃSKI Michał KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2000 Sen WP -- WALCZAK Katarzyna B.D. B.D. Z/1066/17 2023
1 3 e 2 U23 6.72 LEMPACH Jakub AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU -- MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/3875/15 2024  KNF   SKN   KN B   KNS  
2 4 e 2 6.75 SŁOWIKOWSKI Przemysław MKL Szczecin 1993 Sen ZP -- KOTUŁA Krzysztof Z/3333/11 2024  SKN   KNS  
3 5 e 2 6.79 WYKROTA Patryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2000 Sen WP -- WALCZAK Michał B.D. Z/1067/17 2024  SKN   KNS  
4 7 e 2 U23 6.80 PIETRUSA Jakub KS Agros Zamość 2002 U23 LU -- SZKOŁA Sebastian B.D. # Z/2859/16 2024 LDK!  SKN   KN B  
5 11 e 2 U23(6) 6.85 REMBISZ Rafał CWKS Resovia Rzeszów 2003 U23 PK -- MAZUR Janusz B.D. Z/2278/20 2024  SKN   KN B  
6 15 e 2 6.94 GOŁĄB Jarosław LKS MOSiR Sieradz 2000 Sen LD -- CIERPLIKOWSKI Bartosz B.D. # Z/2244/18 2024  SKN  
7 19 e 2 U23(10) 7.05 SZACHNIEWICZ Szymon KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS -- ROSTEK William Z/1867/17 2024 LDK!  SKN   KN B  
8 23 e 2 U23(12) 7.38 PÓŁTORAK Seweryn OKS Skra Warszawa # 2003 U23 MZ -- BALCERZAK Piotr B.D. Z/1346/20 2024
1 2 e 3 U23 6.68 ŁUKOMSKI Adam KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS -- ROŻEJ Marek B.D. # Z/3032/16 2024  KNF   SKN  
2 6 e 3 6.79 BURDA Adam KS AZS AWF Katowice 1999 Sen SL -- KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0601/17 2024 LDK!  SKN   KNS  
3 9 e 3 U23(5) 6.82 BACHÓRSKI Anton MKL Szczecin 2002 U23 ZP -- IWIŃSKI Jerzy B.D. Z/3853/18 2024  KNF   SKN   KN B  
4 14 e 3 U23(8) 6.93 KOZELAN Hubert AZS UMCS Lublin 2003 U23 LU -- MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/2635/17 2024  SKN   KN B  
5 16 e 3 6.97 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 1993 Sen PD -- GRANASZEWSKI Artur Z/1800/13 2024 1  SKN  
6 21 e 3 7.10 JANKOWSKI Tomasz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1999 Sen WP -- WALCZAK Katarzyna Z/0837/15 2024
7 22 e 3 U23(11) 7.38 SAMULEWICZ Jan AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U23 PM -- PRUSAKOWSKI Leon RATAJCZAK Maciej B.D. , Z/1128/17 , 2024 LDK!  KN B  
1 f 1 6.58 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 1995 Sen LU -- GDAŃSKI Andrzej Z/0859/11 2024 MM  SKN   KNS  
2 f 1 U23(1) 6.64 ŁUKOMSKI Adam KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS -- ROŻEJ Marek B.D. # Z/3032/16 2024  KNF   SKN  
3 f 1 6.68 SŁOWIKOWSKI Przemysław MKL Szczecin 1993 Sen ZP -- KOTUŁA Krzysztof Z/3333/11 2024  SKN   KNS  
4 f 1 U23(2) 6.71 LEMPACH Jakub AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU -- MARUSZEWSKI Piotr B.D. Z/3875/15 2024  KNF   SKN   KN B   KNS  
5 f 1 U23(3) 6.76 KRUPA Patryk AZS UMCS Lublin 2002 U23 LU -- BIKOWSKI Wojciech GDAŃSKI Andrzej B.D. , Z/0324/16 , 2024 LDK!  KNF   SKN  
6 f 1 6.76 WYKROTA Patryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2000 Sen WP -- WALCZAK Michał B.D. Z/1067/17 2024  SKN   KNS  
7 f 1 U23(4) 6.77 PIETRUSA Jakub KS Agros Zamość 2002 U23 LU -- SZKOŁA Sebastian B.D. # Z/2859/16 2024 LDK!  SKN   KN B  
8 f 1 6.84 BURDA Adam KS AZS AWF Katowice 1999 Sen SL -- KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/0601/17 2024 LDK!  SKN   KNS  
5 5 w 1 U23 7.26 MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa 2002 U23 MZ -- RZEPKA Marek Z/0490/16 2024 LDK!  SKN   KN B   792
6 6 w 1 U23 7.35 TARASIEWICZ Olivier KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ -- RZEPKA Marek B.D. B.D. Z/1572/16 2024  KN B   762
7 7 w 1 U23 7.51 ORDYŁOWSKI Gustaw KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ -- 710
8 8 w 1 U23 7.66 CZERWIONKA Norbert KS Wejher Wejherowo 2003 U23 PM -- GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1536/16 , 2024 2 LDK!  KN B   662
1 1 w 1 7.02 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 1991 Sen MZ -- MODELSKI Michał Z/4067/11 2024 MM  KNS   875
2 2 w 1 7.16 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 Sen OP -- PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/1156/12 2024  SKN   826
3 3 w 1 7.19 BASAŁYGO Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1995 Sen OP -- PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/4426/11 2024 816
4 4 w 1 7.25 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998 Sen MZ -- MODELSKI Michał B.D. B.D. # Z/1605/14 2024  SKN   KNS   796
200 m M
1 3 e 1 20.94 WYKROTA Patryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2000 Sen WP M WALCZAK Michał B.D. Z/1067/17 2024  SKN   KNS  
2 7 e 1 U23(4) 21.86 PIETRUSA Jakub KS Agros Zamość 2002 U23 LU I SZKOŁA Sebastian B.D. # Z/2859/16 2024 LDK!  SKN   KN B  
3 9 e 1 22.11 DZIDA Paweł KS AZS AWF Katowice 1999 Sen SL II KRUPA Iwona Z/0121/15 2024 1  SKN  
4 15 e 1 U23(10) 22.42 ŁUCZYŃSKI Dominik KS AZS AWF Wrocław 2002 U23 DS II KOBIAŁKA Kamil Z/0553/19 2024 M LDK!  SKN   KN B  
1 1 e 2 U23 20.86 ŻOK Łukasz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U23 LB M SASKA Tomasz B.D. Z/3718/16 2024  KNF   SKN  
2 11 e 2 U23(7) 22.14 SZACHNIEWICZ Szymon KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS II ROSTEK William Z/1867/17 2024 LDK!  SKN   KN B  
3 12 e 2 U23(8) 22.37 TARADAJ Bartosz KS AZS AWF Katowice 2001 U23 SL II KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/5732/15 2024 LDK!  SKN  
4 14 e 2 U23(9) 22.40 FARAJ Wiktor OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ II BALCERZAK Piotr B.D. Z/0150/19 2024 LDK!  SKN   KN B  
1 2 e 3 20.94 KOMAŃSKI Albert CWKS Resovia Rzeszów 2000 Sen PK M MAZUR Janusz B.D. Z/5152/15 2024  SKN   KNS  
2 6 e 3 21.64 KOZŁOWSKI Przemysław KS AZS AWF Katowice 1998 Sen SL I B.D. PRENCEL Piotr , Z/0326/14 , 2024  SKN  
3 8 e 3 U23(5) 21.97 PĘCZEK Piotr RKS Łódź 2002 U23 LD II B.D. MANTYK Łukasz B.D. # , Z/3531/16 , 2024 LDK!  SKN   KN B  
  e 3 DQ DZIEWIĘCKI Rafał KS AZS AWF Wrocław 2006 U18 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/2611/18 2024  KNF  
1 4 e 4 U23 21.01 ŁUKOMSKI Adam KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS M ROŻEJ Marek B.D. # Z/3032/16 2024  KNF   SKN  
2 5 e 4 U23 21.60 KAROLEWSKI Marcin KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2002 U23 WP I ROŻEJ Marek # Z/0690/19 2024  KNF   SKN  
3 10 e 4 U23(6) 22.13 ZAZULA Remigiusz AZS UMCS Lublin # 2003 U23 LU II WDOWIAK Aneta LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian B.D. , Z/0091/17 , 2024 LDK!  KNF   SKN  
4 13 e 4 22.39 PAŹDZIERZ Adam KS AZS AWF Katowice 2000 Sen SL II MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/4651/15 2024
1 f 1 20.56 KOMAŃSKI Albert CWKS Resovia Rzeszów 2000 Sen PK MM MAZUR Janusz B.D. Z/5152/15 2024  SKN   KNS  
2 f 1 U23(1) 20.74 ŻOK Łukasz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2001 U23 LB MM SASKA Tomasz B.D. Z/3718/16 2024  KNF   SKN  
3 f 1 20.96 WYKROTA Patryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2000 Sen WP M WALCZAK Michał B.D. Z/1067/17 2024  SKN   KNS  
4 f 1 U23(2) 21.43 ŁUKOMSKI Adam KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS M ROŻEJ Marek B.D. # Z/3032/16 2024  KNF   SKN  
5 f 1 22.02 KOZŁOWSKI Przemysław KS AZS AWF Katowice 1998 Sen SL II B.D. PRENCEL Piotr , Z/0326/14 , 2024  SKN  
6 f 1 U23(3) 22.33 KAROLEWSKI Marcin KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2002 U23 WP II ROŻEJ Marek # Z/0690/19 2024  KNF   SKN  
400 m M
1 2 e 1 U23 47.34 BOGACZYŃSKI Igor MKL Jarocin 2003 U23 WP I GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz , Z/1779/18 , 2024 2 LDK!  KNF   SKN  
2 3 e 1 47.43 KLEPACKI Maksymilian KS Podlasie Białystok 1998 Sen PD I NABIAŁEK Łukasz B.D. Z/1077/14 2024  SKN   KNS  
3 10 e 1 U23(3) 48.33 WAWRZKOWICZ Jan OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP I WĘGLARSKI Krzysztof B.D. # Z/2341/21 2024  KNF   SKN  
4 15 e 1 U23(5) 48.52 KOTYRA Mikołaj AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU II JAROS Marek B.D. B.D. Z/0316/16 2024 LDK!  KN B  
1 1 e 2 46.49 DUSZYŃSKI Kajetan AZS Łódź 1995 Sen LD M WĘGLARSKI Krzysztof B.D. Z/3203/11 2024 M  SKN   KNS  
2 5 e 2 U23 47.67 WRÓBEL Michał KS AZS AWF Katowice 2002 U23 SL I KRUPA Iwona B.D. Z/5054/18 2024  KNF   SKN  
3 6 e 2 47.95 MIROSŁAW Cezary AZS UMCS Lublin 1997 Sen LU I B.D. 1
4 9 e 2 48.29 TRZASKA Damian Mazovia ProActiv Ciechanów 2000 Sen MZ I B.D. B.D. , Z/2628/17 , 2023  SKN  
5 17 e 2 U23(7) 49.22 DĄBROWSKI Piotr KS Prefbet-Sonarol 2003 U23 PD II KORYTKOWSKI Andrzej B.D. Z/0987/17 2024 LDK!  SKN   KN B  
1 4 e 3 47.66 ZALEWSKI Karol KS AZS UWM Olsztyn 1993 Sen WN I OGONOWSKI Jakub Z/2480/11 2024  SKN   KNS  
2 8 e 3 48.27 LAMPART Tomasz KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA I GIZA Maciej B.D. Z/0098/14 2024
3 13 e 3 48.40 BUZAŁA Mikołaj OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP I BYTNIEWSKI Szymon GRENDA Jan Z/3182/17 2024  SKN  
4 16 e 3 U23(6) 48.58 SOŁTYSIAK Bartosz OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP II ROŻEJ Marek Z/0233/19 2024  KNF   SKN  
5 18 e 3 U23(8) 49.58 SZCZEPANIAK Jakub KS AZS AWF Wrocław # 2003 U23 DS II ROŻEJ Marek Z/3273/17 2024  KNF   SKN  
1 7 e 4 48.08 DZIUBA Szymon KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ I WOJTKOWSKI Maciej Z/0703/15 2024 1  SKN   KNS  
2 11 e 4 48.34 PAŹDZIERZ Adam KS AZS AWF Katowice 2000 Sen SL I MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/4651/15 2024
3 12 e 4 U23(4) 48.39 SOŁTYSIAK Daniel OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP I ROŻEJ Marek B.D. Z/0234/19 2024  KNF   SKN  
4 14 e 4 48.46 OLEJNICZAK Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 1997 Sen MA I CZYŻ Radosław B.D. B.D. Z/0056/13 2024  SKN   KNS  
1 f 1 46.24 DUSZYŃSKI Kajetan AZS Łódź 1995 Sen LD M WĘGLARSKI Krzysztof B.D. Z/3203/11 2024 M  SKN   KNS  
2 f 1 U23(1) 46.89 BOGACZYŃSKI Igor MKL Jarocin 2003 U23 WP M GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz , Z/1779/18 , 2024 2 LDK!  KNF   SKN  
3 f 1 47.04 ZALEWSKI Karol KS AZS UWM Olsztyn 1993 Sen WN M OGONOWSKI Jakub Z/2480/11 2024  SKN   KNS  
4 f 1 47.22 KLEPACKI Maksymilian KS Podlasie Białystok 1998 Sen PD I NABIAŁEK Łukasz B.D. Z/1077/14 2024  SKN   KNS  
5 f 1 47.80 DZIUBA Szymon KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ I WOJTKOWSKI Maciej Z/0703/15 2024 1  SKN   KNS  
6 f 1 U23(2) 48.24 WRÓBEL Michał KS AZS AWF Katowice 2002 U23 SL I KRUPA Iwona B.D. Z/5054/18 2024  KNF   SKN  
800 m M
1 1 e 1 1:50.83 DOBEK Patryk MKL Szczecin 1994 Sen ZP I B.D. # Z/0373/11 2024 MM  SKN   KNS  
2 2 e 1 U23 1:51.03 CHMIELARZ Jakub OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP I BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/0692/19 2024  KNF   KN B  
3 3 e 1 1:51.14 KITLIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 1998 Sen LU I KRÓL Zbigniew B.D. Z/0127/14 2024 1
4 13 e 1 1:54.19 WIATRZYK Robert TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2000 Sen LU II WAWRZUSISZYN Tomasz B.D. Z/1754/18 2024
5 14 e 1 1:54.92 WARZECHA Henryk KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA II KRÓL Zbigniew Z/0525/13 2023 2
1 4 e 2 U23 1:51.56 WYDERKA Maciej KS AZS AWF Katowice 2002 U23 SL I SZCZYRK Janusz B.D. Z/1315/16 2024 LDK!  SKN   KN B  
2 7 e 2 1:52.39 BORKOWSKI Mateusz KS AZS AWF Warszawa # 1997 Sen MZ II B.D. WOŁKOWYCKI Andrzej , Z/0185/13 , 2024  SKN   KNS  
3 10 e 2 U23(5) 1:52.77 SZKUDLAREK Jakub KS AZS AWF Warszawa # 2001 U23 MZ II B.D. WOŁKOWYCKI Andrzej , Z/6308/15 , 2024  KN B  
4 11 e 2 U23(6) 1:53.02 GAJDA Michał WMLKS Pomorze Stargard 2003 U23 ZP II KRZYSIEK Zbigniew KRZYSIEK Zbigniew , Z/0950/18 , 2024 LDK!  KN B  
5 12 e 2 U23(7) 1:53.93 DOMINIAK Daniel SL GKS Olsza Olszyna 2001 U23 DS II URBATZKA Natalia # Z/0817/16 2024 3
1 5 e 3 1:51.59 SIERADZKI Patryk CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1998 Sen KP I SOBOWIEC Bartosz B.D. Z/0064/14 2024 1  SKN   KNS  
2 6 e 3 U23 1:51.73 AUGUSTYNIAK Jakub GKS Olimpia Grudziądz 2001 U23 KP I GIZA Andrzej B.D. # Z/0931/16 2024 LDK!  KNF   SKN  
3 8 e 3 U23 1:52.44 MASACZYŃSKI Adam KKL Kielce 2001 U23 SK II JÓŹWIK Krzysztof B.D. Z/3631/15 2024  KN B  
4 9 e 3 1:52.62 OLESZEK Kamil AZS UMCS Lublin 1998 Sen LU II KRÓL Zbigniew B.D. Z/0705/16 2024
1 f 1 1:48.51 BORKOWSKI Mateusz KS AZS AWF Warszawa # 1997 Sen MZ I B.D. WOŁKOWYCKI Andrzej , Z/0185/13 , 2024  SKN   KNS  
2 f 1 1:49.70 DOBEK Patryk MKL Szczecin 1994 Sen ZP I B.D. # Z/0373/11 2024 MM  SKN   KNS  
3 f 1 1:49.88 SIERADZKI Patryk CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1998 Sen KP I SOBOWIEC Bartosz B.D. Z/0064/14 2024 1  SKN   KNS  
4 f 1 U23(1) 1:50.18 WYDERKA Maciej KS AZS AWF Katowice 2002 U23 SL I SZCZYRK Janusz B.D. Z/1315/16 2024 LDK!  SKN   KN B  
5 f 1 U23(2) 1:50.48 AUGUSTYNIAK Jakub GKS Olimpia Grudziądz 2001 U23 KP I GIZA Andrzej B.D. # Z/0931/16 2024 LDK!  KNF   SKN  
6 f 1 U23(3) 1:50.59 CHMIELARZ Jakub OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP I BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/0692/19 2024  KNF   KN B  
7 f 1 1:50.94 KITLIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 1998 Sen LU I KRÓL Zbigniew B.D. Z/0127/14 2024 1
8 f 1 U23(4) 1:52.01 MASACZYŃSKI Adam KKL Kielce 2001 U23 SK II JÓŹWIK Krzysztof B.D. Z/3631/15 2024  KN B  
1000 m M
1 1 w 1 2:46.83 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998 Sen MZ -- MODELSKI Michał B.D. B.D. # Z/1605/14 2024  SKN   KNS   799
2 2 w 1 2:52.76 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 1991 Sen MZ -- MODELSKI Michał Z/4067/11 2024 MM  KNS   737
3 3 w 1 2:53.67 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 Sen OP -- PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/1156/12 2024  SKN   728
4 4 w 1 2:55.66 BASAŁYGO Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1995 Sen OP -- PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/4426/11 2024 707
5 5 w 1 U23 3:03.72 CZERWIONKA Norbert KS Wejher Wejherowo 2003 U23 PM -- GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1536/16 , 2024 2 LDK!  KN B   628
6 6 w 1 U23 3:04.78 MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa 2002 U23 MZ -- RZEPKA Marek Z/0490/16 2024 LDK!  SKN   KN B   618
7 7 w 1 U23 3:05.86 ORDYŁOWSKI Gustaw KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ -- 608
1500 m M
1 1 s 1 3:47.00 ROZMYS Michał AZS UMCS Lublin 1995 Sen LU I B.D. KOSTRZEBA Jacek , Z/1727/11 , 2024  SKN   KNS  
2 2 s 1 U23(1) 3:48.12 OSTROWSKI Filip KKL Rodło Kwidzyn # 2001 U23 PM I B.D. JASZCZAK Stanisław # , Z/0336/15 , 2024  KNF   SKN  
3 3 s 1 U23(2) 3:48.93 RAK Filip AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U23 OP I OLSZEWSKI Mirosław OLSZEWSKI Mirosław DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek , Z/3466/16 , 2024 LDK!  KNF   SKN  
4 4 s 1 3:49.64 GROBERSKI Michał UKS Barnim Goleniów 2000 Sen ZP II KOSTRZEBA Jacek Z/1296/15 2024  KNS  
5 6 s 1 3:52.25 SKIBIAK Kacper WKS Oleśniczanka Oleśnica 2000 Sen DS II JANECZEK Jarosław # Z/2602/15 2024 LDK!
6 7 s 1 3:54.36 KOWALCZYK Andrzej Kraków Athletics Team 1998 Sen MA II SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/1674/14 2024  SKN   KNS  
7 8 s 1 U23(3) 3:54.85 PIĄTEK Michał CKS Budowlani Częstochowa 2003 U23 SL II LAMCH Czesław B.D. Z/1831/18 2024 LDK!  SKN   KN B  
8 9 s 1 3:55.62 MARSZAŁEK Patryk GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl 1995 Sen PK II B.D. LASSOTA Lesław , Z/5472/15 , 2024
9 13 s 1 U23(5) 3:57.28 SZMIT Patryk KS SMS Szklarska Poręba 2003 U23 DS II ROSTKOWSKI Piotr ROSTKOWSKA Anna B.D. Z/3933/17 2024 LDK!  KN B  
10 14 s 1 3:57.66 BIELSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA II B.D. B.D. Z/0474/15 2023
11 18 s 1 U23(8) 4:01.45 POCZWARDOWSKI Jędrzej MKL Toruń 2002 U23 KP II WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2386/16 2024 LDK!
12 19 s 1 U23(9) 4:03.53 KOMODA Dawid WMLKS Pomorze Stargard 2003 U23 ZP III KRZYSIEK Zbigniew KRZYSIEK Zbigniew , Z/1700/18 , 2024 LDK!  KN B  
1 5 s 2 3:51.42 MUTWIL Oliwier TL ROW Rybnik 1999 Sen SL II B.D. B.D. B.D. # , Z/2051/16 , 2024
2 10 s 2 3:55.95 KULESZA Robert KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1999 Sen WP II GRZEGOROWSKA Kamila B.D. Z/0986/16 2024
3 11 s 2 3:56.50 SUŁKOWSKI Rafał Kraków Athletics Team 1999 Sen MA II SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/2363/20 2024
4 12 s 2 U23(4) 3:56.74 ANTOSZ Wiktor Kraków Athletics Team 2002 U23 MA II SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/2707/19 2024  KN B  
5 15 s 2 U23(6) 3:58.60 MICHALSKI Jan MKS Polonia Warszawa 2001 U23 MZ II JOBT Andrzej Z/3951/15 2023
6 16 s 2 4:00.20 KUCHARSKI Bartosz SRS Kondycja Piaseczno 2000 Sen MZ II PARADOWSKA Renata B.D. # Z/1215/16 2024 LDK!
7 17 s 2 U23(7) 4:00.93 CZECHOWICZ Mikołaj PLKS Gwda Piła 2003 U23 WP II KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy , Z/1434/17 , 2024 BEZ LDK!  KN B  
8 20 s 2 4:08.83 ZIĘBA Szymon Kraków Athletics Team # 1999 Sen MA III B.D. SOBCZYK Grzegorz , Z/0312/15 , 2024
3000 m M
1 1 s 1 7:54.93 ROZMYS Michał AZS UMCS Lublin 1995 Sen LU I B.D. KOSTRZEBA Jacek , Z/1727/11 , 2024  SKN   KNS  
2 2 s 1 U23(1) 7:59.65 RAK Filip AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U23 OP I OLSZEWSKI Mirosław OLSZEWSKI Mirosław DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek , Z/3466/16 , 2024 LDK!  KNF   SKN  
3 3 s 1 8:02.13 GROBERSKI Michał UKS Barnim Goleniów 2000 Sen ZP I KOSTRZEBA Jacek Z/1296/15 2024  KNS  
4 4 s 1 8:02.83 WIĄCEK Aleksander OKS Start Otwock 2000 Sen MZ I B.D. B.D. Z/4260/15 2024
5 5 s 1 8:04.47 HERZYK Kamil SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004 U20 SL I KOS Kamil Z/5086/19 2024 LDK!  KNF  
6 6 s 1 U23(2) 8:04.52 GOS Mateusz RLTL GGG Radom # 2002 U23 MZ I BŁASIŃSKI Artur Z/0783/20 2024 LDK!  KNF  
7 7 s 1 8:11.37 ŻYWKO Szymon AZS UMCS Lublin 1999 Sen LU I BARSZCZ Mirosław B.D. Z/1224/16 2024  SKN  
8 9 s 1 8:15.66 JARCZOK Bartosz KS AZS AWF Katowice 1999 Sen SL I JARCZOK Miłosz #
9 10 s 1 8:17.49 KACZOR Mateusz RLTL GGG Radom # 1997 Sen MZ I TRZOS Leszek Z/0310/13 2024 1  SKN  
10 12 s 1 U23(4) 8:17.99 SZMIT Patryk KS SMS Szklarska Poręba 2003 U23 DS I ROSTKOWSKI Piotr ROSTKOWSKA Anna B.D. Z/3933/17 2024 LDK!  KN B  
11 13 s 1 8:20.69 MUTWIL Oliwier TL ROW Rybnik 1999 Sen SL II B.D. B.D. B.D. # , Z/2051/16 , 2024
12 23 s 1 U23(8) 8:33.50 ROMBERG Adrian KS AZS AWF Katowice # 2003 U23 SL II SZCZYRK Janusz B.D. Z/1159/17 2024 LDK!  KN B  
1 8 s 2 U23(3) 8:14.29 MEGIER Maciej AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U23 PM I SZAŁACH Krzysztof Z/3068/20 2024  KNF   SKN  
2 11 s 2 8:17.62 MARSZAŁEK Patryk GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl 1995 Sen PK I B.D. LASSOTA Lesław , Z/5472/15 , 2024
3 14 s 2 U23(5) 8:25.79 ANTOSZ Wiktor Kraków Athletics Team 2002 U23 MA II SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/2707/19 2024  KN B  
4 15 s 2 8:26.01 KACZMAREK Mateusz BKS Bydgoszcz 1996 Sen KP II RUDNIK Damian Z/0819/12 2024
5 16 s 2 8:27.80 BABIK Filip Stowarzyszenie Piekielni Warszawa 1996 Sen MZ II STANISLAWSKI Krzysztof B.D. B.D. , Z/3905/16 , 2024
6 17 s 2 8:29.00 ŻYGENDA Krzysztof GKS Cartusia Kartuzy # 1997 Sen PM II B.D. KRÓL Krzysztof , Z/1012/17 , 2024
7 18 s 2 8:29.58 KUCHARSKI Bartosz SRS Kondycja Piaseczno 2000 Sen MZ II PARADOWSKA Renata B.D. # Z/1215/16 2024 LDK!
8 19 s 2 U23(6) 8:30.06 MARSZK Daniel GKS Cartusia Kartuzy 2002 U23 PM II KRÓL Krzysztof B.D. Z/3562/18 2024 LDK!  KN B  
9 20 s 2 U23(7) 8:31.92 SKALSKI Szymon AZS-AWFiS Gdańsk # 2002 U23 PM II B.D. B.D. SZAŁACH Krzysztof , Z/2827/16 , 2024  KNF  
10 21 s 2 8:32.68 KRYZEL Daniel ULKS Talex Borzytuchom 2000 Sen PM II JOST Zbigniew B.D. Z/1856/15 2024
11 22 s 2 8:33.30 SZYMANIAK Kamil MKL Toruń 1990 Sen KP II B.D. WOŹNIAK Jacek , Z/11430/21 , 2024
12 24 s 2 8:47.02 GONTARCZYK Rafał RLTL Optima Radom 1989 Sen MZ III B.D. # Z/4024/11 2023
60 m pł M M
1 2 e 1 7.76 CZYKIER Damian KS Podlasie Białystok 1992 Sen PD -- JUSTYŃSKI Mikołaj STANISLAWSKI Krzysztof Z/3159/11 2024 MM  SKN   KNS  
2 6 e 1 U23 8.25 KOLASIŃSKI Hubert RLTL GGG Radom # 2003 U23 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur B.D. B.D. , Z/0379/17 , 2024 LDK!  KN B  
3 7 e 1 8.27 SINIŁO Krystian KS Podlasie Białystok 2000 Sen PD -- NABIAŁEK Łukasz B.D. Z/1535/15 2024
4 9 e 1 U23(6) 8.50 SEKUŁA Jakub KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ -- RĄCZKA Paweł B.D. Z/4809/18 2024 LDK!
5 10 e 1 U23(7) 8.65 CHUDAK Franciszek AKL Ursynów Warszawa 2001 U23 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/4214/15 2024 3
6 11 e 1 8.71 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 2000 Sen WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. Z/3102/15 2024
7 12 e 1 U23(8) 8.82 TREDER Szymon WKS Flota Gdynia 2001 U23 PM -- SADKOWSKI Ryszard Z/0136/19 2024
1 1 e 2 U23 7.69 SZYMAŃSKI Jakub SKLA Sopot 2002 U23 PM -- WERNER Bernard B.D. Z/3149/16 2024  KNF   SKN  
2 3 e 2 7.76 KILJAN Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ -- WOJTKOWSKI Maciej Z/0440/15 2024 1  SKN   KNS  
3 4 e 2 U23 8.18 MIEZIANKO Paweł KS Podlasie Białystok 2003 U23 PD -- NABIAŁEK Łukasz B.D. Z/1650/20 2024  SKN   KN B  
4 5 e 2 U23 8.19 BABULA Maciej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U23 OP -- PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/3475/16 2024 LDK!  SKN   KN B  
5 8 e 2 U23 8.27 JANKOWSKI Oliwer MKS Juvenia Puszczykowo # 2003 U23 WP -- JAGACIAK Jarosław Z/0288/17 2024 LDK!  SKN   KN B  
6 13 e 2 U23(9) 8.83 MEHLICH Piotr KS AZS AWF Katowice # 2003 U23 SL -- B.D. MEHLICH Krzysztof # , Z/0633/19 , 2024 LDK!
1 f 1 U23(1) 7.53 SZYMAŃSKI Jakub SKLA Sopot 2002 U23 PM -- WERNER Bernard B.D. Z/3149/16 2024  KNF   SKN  
2 f 1 7.63 CZYKIER Damian KS Podlasie Białystok 1992 Sen PD -- JUSTYŃSKI Mikołaj STANISLAWSKI Krzysztof Z/3159/11 2024 MM  SKN   KNS  
3 f 1 7.64 KILJAN Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ -- WOJTKOWSKI Maciej Z/0440/15 2024 1  SKN   KNS  
4 f 1 8.17 SINIŁO Krystian KS Podlasie Białystok 2000 Sen PD -- NABIAŁEK Łukasz B.D. Z/1535/15 2024
5 f 1 U23(2) 8.37 MIEZIANKO Paweł KS Podlasie Białystok 2003 U23 PD -- NABIAŁEK Łukasz B.D. Z/1650/20 2024  SKN   KN B  
6 f 1 U23(3) 8.42 BABULA Maciej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U23 OP -- PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/3475/16 2024 LDK!  SKN   KN B  
  f 1 U23(-) DQ KOLASIŃSKI Hubert RLTL GGG Radom # 2003 U23 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur B.D. B.D. , Z/0379/17 , 2024 LDK!  KN B  
  f 1 U23(-) DQ JANKOWSKI Oliwer MKS Juvenia Puszczykowo # 2003 U23 WP -- JAGACIAK Jarosław Z/0288/17 2024 LDK!  SKN   KN B  
1 1 w 1 8.02 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998 Sen MZ -- MODELSKI Michał B.D. B.D. # Z/1605/14 2024  SKN   KNS   977
2 2 w 1 8.26 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 1991 Sen MZ -- MODELSKI Michał Z/4067/11 2024 MM  KNS   917
3 3 w 1 8.30 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 Sen OP -- PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/1156/12 2024  SKN   908
4 4 w 1 8.59 BASAŁYGO Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1995 Sen OP -- PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/4426/11 2024 839
5 5 w 1 U23 8.96 MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa 2002 U23 MZ -- RZEPKA Marek Z/0490/16 2024 LDK!  SKN   KN B   755
6 6 w 1 U23 9.25 CZERWIONKA Norbert KS Wejher Wejherowo 2003 U23 PM -- GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1536/16 , 2024 2 LDK!  KN B   692
7 7 w 1 U23 9.32 ORDYŁOWSKI Gustaw KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ -- 677
4x200 m M
1 1 s 1 1:26.92 WYKROTA Patryk
JANKOWSKI Tomasz
ADAMCIO Cyprian
KAROLEWSKI Marcin
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2000
1999
2003
2002
Sen WLP -- WALCZAK Michał B.D.
WALCZAK Katarzyna
WALCZAK Michał
ROŻEJ Marek
Z/1067/17
Z/0837/15
Z/0845/17
Z/0690/19
2024
2024
2024
2024




2 2 s 1 1:27.24 KOZŁOWSKI Przemysław
DZIDA Paweł
CYGAN Wiktor
TARADAJ Bartosz
KS AZS AWF Katowice 1998
1999
2003
2001
Sen SLK -- B.D. PRENCEL Piotr
KRUPA Iwona
MARMUR Stanisław B.D.
KOTUŁA Krzysztof B.D.
, Z/0326/14
Z/0121/15
Z/0991/20
Z/5732/15
, 2024
2024
2024
2024

1


3 4 s 1 1:27.66 CZYŻ Radosław
OLEJNICZAK Jakub
BRYLIŃSKI Robert
SŁOWIK Maciej
TS Wieliczanka Wieliczka 1988
1997
1991
2004
Masters MLP -- CZYŻ Radosław
CZYŻ Radosław B.D. B.D.
B.D.
WÓJCIK Teodor
Z/4054/11
Z/0056/13
Z/3806/11
Z/0086/18
2024
2024
2024
2024



3
4 5 s 1 1:28.30 DZIEWIĘCKI Rafał
PAŚ Dominik
SZACHNIEWICZ Szymon
KADYŁO Adam
KS AZS AWF Wrocław 2006
2003
2001
2003
U23 DOL -- SKRZYPACZ Adrian
SKRZYPACZ Adrian B.D.
ROSTEK William
ROŻEJ Marek
Z/2611/18
Z/0829/22
Z/1867/17
Z/5139/18
2024
2024
2024
2024




1 3 s 2 1:27.63 RZEŹNICZAK Mateusz
JOŃCZYK Maciej
KOZIOŁ Jakub
PĘCZEK Piotr
RKS Łódź 1998
2002
1999
2002
Sen LDZ -- KOPEĆ Dominik B.D.
SADACH Aneta
B.D.
B.D. MANTYK Łukasz B.D.
Z/0865/14
, Z/3531/16
2024
, 2024

3


2 6 s 2 1:28.31 STOLARSKI Jakub
LAMPART Tomasz
GOC Kacper
KIDOŃ Piotr
KS AZS AWF Kraków 2000
1998
2002
2000
Sen MLP -- SZKOŁA Sebastian B.D.
GIZA Maciej B.D.
SZKOŁA Sebastian B.D.
GIZA Andrzej B.D.
Z/5579/15
Z/0098/14
Z/2471/20
Z/1693/17
2024
2024
2023
2024




3 8 s 2 1:29.75 FARAJ Wiktor
UŚCIŃSKI Kacper
TRĘBICKI Szymon
MOLSKI Paweł
OKS Skra Warszawa 2002
2004
2004
2002
U23 MAZ -- BALCERZAK Piotr B.D.
BALCERZAK Piotr B.D.
BALCERZAK Piotr B.D.
BALCERZAK Piotr B.D.
Z/0150/19
Z/4109/18
Z/1212/20
Z/5099/19
2024
2023
2024
2024




4 9 s 2 1:30.17 STOJANOWSKI Piotr
TUCZYŃSKI Michał
RAK Piotr
JOPEK Michał
KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2004
2000
2006
2005
Sen WLP -- RATAJCZAK Maciej B.D.
WALCZAK Katarzyna B.D. B.D.

WALCZAK Michał
Z/0649/19
Z/1066/17
Z/3104/19
2024
2023
2024



1 7 s 3 1:28.52 ZAKRZEWSKI Marek
DEPTA Szymon
GOSTOMCZYK Jan
KASPRZYK Kacper
AML Słupsk 2005
2004
2005
2005
U20 POM -- CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz
CZUBAK Tomasz

CZUBAK Tomasz CZUBAK Tomasz
, Z/2543/18
, Z/0016/18
, 2024
, 2024
4

BEZ
2 10 s 3 1:31.70 GOŁĄB Jarosław
PAWŁOWSKI Patryk
JARZĄB Miłosz
PĘDZIWIATR Jakub
LKS MOSiR Sieradz 2000
1997
1999
1999
Sen LDZ -- CIERPLIKOWSKI Bartosz B.D.
CIERPLIKOWSKI Bartosz
B.D. CIERPLIKOWSKI Bartosz
B.D. CIERPLIKOWSKI Bartosz
Z/2244/18
Z/1260/13
, Z/1279/20
, Z/0930/17
2024
2024
, 2024
, 2024

1


3 11 s 3 1:34.08 DEMSKI Sebastian
SOBIECH Jakub
WIECZOREK Wiktor
MALANOWSKI Łukasz
KS Sprinterzy.com Kraków 1991
1990
2001
1996
Sen MLP -- MALANOWSKI Łukasz
MALANOWSKI Łukasz
B.D. MALANOWSKI Łukasz
MALANOWSKI Łukasz
Z/0867/22
Z/11732/21
, Z/0556/23
Z/3997/15
2024
2024
, 2023
2024




  s 3 DNF WAŚKIEWICZ Norbert
JAROSZEWICZ Ernest
DUDEK Bartosz
WYSZYŃSKI Paweł
MKS Juvenia Białystok 2000
1999
1992
2003
Sen POD -- B.D. B.D.
B.D. DUDEK Bartosz
DUDEK Bartosz
B.D.
, Z/2505/17
, Z/2454/20
Z/3483/11
Z/2499/20
, 2024
, 2024
2024
2024




Wzwyż M
1 f 1 2.22 KOBIELSKI Norbert MKS Inowrocław 1997 Sen KP M KRAKOWIAK Lech B.D. Z/1752/13 2024  SKN   KNS  
2 f 1 U23(1) 2.19 KOŁODZIEJSKI Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U23 KP I KARNAS Zbigniew MICHALSKI Włodzimierz B.D. , Z/3296/17 , 2024 LDK!  KNF   SKN  
3 f 1 U23(2) 2.12 NIELUB Jakub KS AZS AWF Warszawa # 2003 U23 MZ I RADKIEWICZ Przemysław B.D. # Z/5098/19 2024 LDK!  KNF  
4 f 1 U23(3) 2.08 DONAKOWSKI Damian GKS Olimpia Grudziądz 2003 U23 KP I KRAKOWIAK Lech B.D. Z/4605/17 2024 5 LDK!  KN B  
5 f 1 2.04 SIDYA Cezar GKS Olimpia Grudziądz 2004 U20 KP II KAŃSKI Ryszard B.D. Z/4854/19 2024 LDK!  KNF   SKN   OSU  
5 f 1 2.04 SZCZĘSNY Mikołaj MKLA Łęczyca 2004 U20 LD II ANDRYSIAK Mirosław Z/5051/18 2024 BEZ LDK!  KNF   SKN  
5 f 1 U23(4) 2.04 JACHYM Marcin CWKS Resovia Rzeszów 2001 U23 PK II TITTINGER Michał B.D. Z/6349/15 2024  KNF  
8 f 1 U23(5) 2.00 MOSZCZYŃSKI Sebastian KS Podlasie Białystok 2003 U23 PD II NAZARKIEWICZ Robert Z/3064/16 2024 LDK!  KNF   SKN  
8 f 1 U23(5) 2.00 WIŚNIEWSKI Gracjan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U23 KP II MICHALSKI Włodzimierz B.D. B.D. B.D. Z/0798/15 2023 LDK!
8 f 1 2.00 KOSTKIEWICZ Filip KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA II ZAPART Stanisław ZAPART Stanisław Z/0505/15 2024
11 f 1 2.00 ANTOSIAK Sebastian RKS Łódź 2006 U18 LD II B.D. KRAKOWIAK Lech , Z/5041/19 , 2024 LDK!  KNF   SKN  
1 1 w 1 2.02 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998 Sen MZ II MODELSKI Michał B.D. B.D. # Z/1605/14 2024  SKN   KNS   822
2 2 w 1 1.96 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 1991 Sen MZ II MODELSKI Michał Z/4067/11 2024 MM  KNS   767
3 3 w 1 1.93 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 Sen OP III PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/1156/12 2024  SKN   740
4 4 w 1 U23 1.87 MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa 2002 U23 MZ III RZEPKA Marek Z/0490/16 2024 LDK!  SKN   KN B   687
5 5 w 1 U23 1.81 ORDYŁOWSKI Gustaw KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ -- 636
6 6 w 1 1.81 BASAŁYGO Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1995 Sen OP -- PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/4426/11 2024 636
7 7 w 1 U23 1.72 CZERWIONKA Norbert KS Wejher Wejherowo 2003 U23 PM -- GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1536/16 , 2024 2 LDK!  KN B   560
Tyczka M
1 f 1 5.62 LISEK Piotr KMS Szczecin # 1992 Sen ZP MM SZCZEPAŃSKI Marcin Z/1183/11 2024 MM  SKN   KNS  
2 f 1 5.52 WOJCIECHOWSKI Paweł CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1989 Sen KP M MICHALSKI Włodzimierz Z/2184/11 2024 MM  SKN   KNS  
3 f 1 5.42 GAWENDA Michał KS Warszawianka W-wa 2005 U20 MZ M GAWENDA Andrzej B.D. Z/1119/18 2024 LDK!  KNF   SKN   KNS  
4 f 1 5.12 CHMARA Sebastian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 Sen KP I B.D.  SKN  
5 f 1 U23(1) 5.02 FURSEWICZ Eryk KS AZS AWF Kraków 2003 U23 MA I SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. Z/3880/16 2024  KNF  
6 f 1 U23(2) 5.02 NAWOCKI Paweł KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS I ŁOŚ Dariusz Z/3604/15 2024  SKN   KN B  
7 f 1 4.91 CZERNIAK Przemysław SL Olimpia Poznań 1984 Masters WP I DZIAMSKI Krzysztof Z/1609/20 2024
8 f 1 U23(3) 4.80 KEMPSKI Filip KS AZS AWF Katowice 2002 U23 SL I SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. Z/3251/19 2024 LDK!  KNF   KN B  
8 f 1 4.80 POCHOPIEŃ Nikodem KKL Kielce 2004 U20 SK I WRONA Agnieszka JANUCHTA Krzysztof Z/0146/17 2024 5 LDK!  KNF   SKN  
10 f 1 4.80 WOŁOSZYN Piotr SL Olimpia Poznań 2007 U18 WP I CZERNIAK Przemysław Z/3722/19 2024 LDK!  KNF   SKN  
11 f 1 U23(4) 4.80 MARCINIEWICZ Bartosz KS AZS AWF Katowice # 2002 U23 SL I SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. Z/2627/16 2024 LDK!  KNF   SKN  
12 f 1 4.20 ROZMIAREK Piotr CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2005 U20 KP II KRZEWIŃSKI Ignacy DAKINIEWICZ Wojciech , Z/4249/18 , 2023 LDK!  SKN   KN B  
  f 1 U23(-) NM ŻYŁA Rafał KS AZS AWF Wrocław 2002 U23 DS -- ŁOŚ Dariusz B.D. Z/0305/16 2024 LDK!  KN B  
1 1 w 1 4.60 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998 Sen MZ I MODELSKI Michał B.D. B.D. # Z/1605/14 2024  SKN   KNS   790
2 2 w 1 4.50 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 1991 Sen MZ I MODELSKI Michał Z/4067/11 2024 MM  KNS   760
3 3 w 1 4.10 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 Sen OP II PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/1156/12 2024  SKN   645
4 4 w 1 U23 3.80 CZERWIONKA Norbert KS Wejher Wejherowo 2003 U23 PM III GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1536/16 , 2024 2 LDK!  KN B   562
5 5 w 1 U23 3.70 MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa 2002 U23 MZ III RZEPKA Marek Z/0490/16 2024 LDK!  SKN   KN B   535
6 6 w 1 3.50 BASAŁYGO Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1995 Sen OP -- PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/4426/11 2024 482
7 7 w 1 U23 3.30 ORDYŁOWSKI Gustaw KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ -- 431
W dal M
1 f 1 7.57 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 1998 Sen KP I BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2024  SKN   KNS  
2 f 1 7.53 KUCH Andrzej AZS UMCS Lublin 1991 Sen LU I B.D. Z/4261/11 2024
3 f 1 7.52 JOPEK Mateusz KS AZS AWF Wrocław 1996 Sen DS I KOKOT Zdzisław Z/0042/12 2024 1
4 f 1 7.49 DZIEŁAKOWSKI Gabriel BKS Bydgoszcz # 2004 U20 KP I BAUMGART Iwona KARPOWICZ Tadeusz # Z/1771/18 2024  KNF   SKN  
5 f 1 U23(1) 7.22 PRZYŻECKI Dominik AKL Ursynów Warszawa 2001 U23 MZ II OBROCKI Bogdan B.D. Z/2641/16 2024  KN B  
6 f 1 U23(2) 6.96 KARASIŃSKI Bartosz MKS Juvenia Puszczykowo 2001 U23 WP II JAGACIAK Jarosław Z/1368/15 2023 3
7 f 1 U23(3) 6.96 WYSZYŃSKI Paweł KS Podlasie Białystok 2001 U23 PD II NAZARKIEWICZ Robert B.D. B.D. Z/3665/18 2024
8 f 1 6.91 KACZOR Marcin UKS Orkan Środa Wlkp. 2004 U20 WP II CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław ZAWORSKI Marek B.D. , Z/4323/17 , 2024 LDK!  KN B  
9 f 1 6.85 TOMASIAK Krzysztof UKS Junior Kamesznica 1990 Sen SL II MARKOWSKI Jacek Z/2974/11 2024
10 f 1 6.69 RUTOWICZ Przemysław KS AZS AWF Katowice 2000 Sen SL III GRABOLUS Marek Z/2231/15 2024
11 f 1 U23(4) 6.65 KRAWCZYK Kacper AZS Łódź 2001 U23 LD III SADACH Aneta SADACH Aneta B.D. Z/3833/15 2023 LDK!
  f 1 U23(-) NM BRACKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U23 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. Z/3046/17 2024 LDK!  KNF   SKN  
1 1 w 1 7.19 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 Sen OP II PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/1156/12 2024  SKN   859
2 2 w 1 7.17 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 1991 Sen MZ II MODELSKI Michał Z/4067/11 2024 MM  KNS   854
3 3 w 1 7.13 BASAŁYGO Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1995 Sen OP II PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/4426/11 2024 845
4 4 w 1 7.01 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998 Sen MZ II MODELSKI Michał B.D. B.D. # Z/1605/14 2024  SKN   KNS   816
5 5 w 1 U23 6.59 MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa 2002 U23 MZ III RZEPKA Marek Z/0490/16 2024 LDK!  SKN   KN B   718
6 6 w 1 U23 6.13 ORDYŁOWSKI Gustaw KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ -- 615
7 7 w 1 U23 6.07 CZERWIONKA Norbert KS Wejher Wejherowo 2003 U23 PM -- GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1536/16 , 2024 2 LDK!  KN B   602
  w 1 U23 DNS TARASIEWICZ Olivier KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ -- RZEPKA Marek B.D. B.D. Z/1572/16 2024  KN B   0
Trójskok M
1 f 1 15.88 ŚWIDERSKI Adrian WKS Śląsk Wrocław 1986 Masters DS I JAGACIAK Jarosław Z/1691/11 2024 1  SKN   KNS  
2 f 1 U23(1) 15.69 BRACKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 2003 U23 LD I ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. Z/3046/17 2024 LDK!  KNF   SKN  
3 f 1 U23(2) 15.34 GALIK Wojciech WKS Wawel Kraków 2002 U23 MA I KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. Z/0848/18 2024  KN B  
4 f 1 15.22 TOMASIAK Krzysztof UKS Junior Kamesznica 1990 Sen SL I MARKOWSKI Jacek Z/2974/11 2024
5 f 1 15.21 SULWIRSKI Rafał KS AZS AWF Warszawa 1996 Sen MZ I SULWIRSKI Rafał B.D. # Z/1200/12 2023 1
6 f 1 15.08 KULMACZEWSKI Jan KS AZS AWF Warszawa 1995 Sen MZ I B.D. ŁUKASIAK Michał , Z/1677/12 , 2023
7 f 1 14.84 ŚWIERCZYNA Bartosz KS AZS AWF Katowice 1998 Sen SL I KORZEŃ Robert Z/0485/14 2024 1
8 f 1 U23(3) 14.34 RUDNIK Kacper MKL Toruń 2001 U23 KP III B.D. BUTKIEWICZ Jacek , Z/0593/16 , 2024 LDK!
9 f 1 U23(4) 14.24 GABRYSIAK Szymon MUKS Park Zduńska Wola 2003 U23 LD III SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz B.D. , Z/3875/17 , 2024 LDK!  KN B  
10 f 1 14.20 SOBORA Łukasz KS Lemiesz Team Warszawa 1978 Masters MZ III SOBORA Łukasz Z/1250/14 2024
11 f 1 U23(5) 14.17 GLAZIK Maksymilian KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ III B.D. ŁUKASIAK Michał , Z/0257/19 , 2024
12 f 1 U23(6) 13.96 SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA III ZAPART Stanisław B.D. Z/5971/15 2024
Kula (7.26) M
1 f 1 21.55 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn 1997 Sen WN MM BUKOWIECKI Ireneusz Z/0116/13 2024 MM  SKN   KNS  
2 f 1 21.09 HARATYK Michał KS Sprint Bielsko-Biała 1992 Sen SL MM B.D. Z/0084/11 2024 MM  SKN   KNS  
3 f 1 18.89 MAZUR Szymon KS AZS AWF Warszawa # 1998 Sen MZ M OLSZEWSKI Radosław B.D. Z/0477/14 2024  SKN   KNS  
4 f 1 U23(1) 18.34 MAROK Wojciech MKL Jurand Szczytno 2001 U23 WN M BUKOWIECKI Maciej B.D. Z/1647/15 2024 LDK!  KNF   SKN  
5 f 1 18.31 KOWNATKE Rafał LKS Ziemi Puckiej Puck 1985 Masters PM M KOWNATKE Rafał Z/5086/11 2024 1  SKN  
6 f 1 U23(2) 17.81 KOREJBA Jakub LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2003 U23 OP M DOMIN Adam DOMIN Adam , Z/3212/17 , 2024 LDK!  KNF   SKN  
7 f 1 U23(3) 16.34 RODZIAK Damian LUKS Orkan Września # 2003 U23 WP I PAWLAK Przemysław Z/4273/18 2024 LDK!  KNF   SKN  
8 f 1 U23(4) 16.08 STARAK Radosław KS Podlasie Białystok 2003 U23 PD I ZABAWSKI Przemysław ZAJKOWSKA Barbara SUPROŃ Jarosław B.D. Z/3133/17 2024 LDK!  KNF   SKN  
9 f 1 U23(5) 15.32 BORKOWSKI Jakub MKL Jurand Szczytno 2001 U23 WN I BUKOWIECKI Maciej B.D. Z/5618/15 2024 LDK!  KN B  
10 f 1 U23(6) 14.09 RUCIŃSKI Kacper MKL Jurand Szczytno 2002 U23 WN II BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej Z/3674/16 2024 LDK!  SKN   KN B  
  f 1 NM SZYSZKOWSKI Jakub KS AZS AWF Katowice 1991 Sen SL -- B.D. # Z/1690/11 2024  SKN   KNS  
1 1 w 1 15.58 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 1991 Sen MZ I MODELSKI Michał Z/4067/11 2024 MM  KNS   825
2 2 w 1 15.49 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998 Sen MZ I MODELSKI Michał B.D. B.D. # Z/1605/14 2024  SKN   KNS   820
3 3 w 1 14.27 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 Sen OP II PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/1156/12 2024  SKN   745
4 4 w 1 13.86 BASAŁYGO Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1995 Sen OP II PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/4426/11 2024 720
5 5 w 1 U23 12.03 MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa 2002 U23 MZ III RZEPKA Marek Z/0490/16 2024 LDK!  SKN   KN B   608
6 6 w 1 U23 11.07 ORDYŁOWSKI Gustaw KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ -- 550
7 7 w 1 U23 9.18 CZERWIONKA Norbert KS Wejher Wejherowo 2003 U23 PM -- GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1536/16 , 2024 2 LDK!  KN B   437
7-bój M
1 f 1 5820 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998 Sen MZ -- MODELSKI Michał B.D. B.D. # Z/1605/14 2024  SKN   KNS  
2 f 1 5735 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 1991 Sen MZ -- MODELSKI Michał Z/4067/11 2024 MM  KNS  
3 f 1 5451 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1996 Sen OP -- PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/1156/12 2024  SKN  
4 f 1 5045 BASAŁYGO Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1995 Sen OP -- PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/4426/11 2024
5 f 1 U23(1) 4713 MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa 2002 U23 MZ -- RZEPKA Marek Z/0490/16 2024 LDK!  SKN   KN B  
6 f 1 U23(2) 4227 ORDYŁOWSKI Gustaw KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ --
7 f 1 U23(3) 4143 CZERWIONKA Norbert KS Wejher Wejherowo 2003 U23 PM -- GELO Krystyna GELO Krystyna GELO Krystyna , Z/1536/16 , 2024 2 LDK!  KN B  
  f 1 U23(-) DNF TARASIEWICZ Olivier KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ -- RZEPKA Marek B.D. B.D. Z/1572/16 2024  KN B  
Chód 5 km M
1 1 s 1 20:27.64 NIEDZIAŁEK Łukasz RK Athletics Warszawa 2000 Sen MZ --  KNS  
2 2 s 1 20:33.44 BEN HLIMA Maher RKS Łódź 1989 Sen LD -- CHYLIŃSKI Andrzej Z/1129/22 2024  KNS  
3 3 s 1 20:59.65 JELONEK Jakub CKS Budowlani Częstochowa 1985 Masters SL -- LAMCH Czesław Z/4459/11 2024 MM  SKN   KNS  
4 4 s 1 21:00.78 SIKORA Rafał KS AZS AWF Kraków 1987 Masters MA -- KISIEL Krzysztof Z/0346/11 2024  SKN   KNS  
5 5 s 1 U23(1) 23:08.13 FREJ Oskar CWKS Resovia Rzeszów 2003 U23 PK -- DUDA Bogusław # Z/4116/17 2024 3  KN B  
6 6 s 1 U23(2) 23:29.17 PIECUCH Kamil LKS Stal Mielec 2003 U23 PK -- KULIG Marzena Z/1742/17 2024 2  KN B  
7 7 s 1 U23(3) 24:10.74 WRÓBEL Oskar UMLKS START Wieruszów 2003 U23 LD -- URBANIAK Jarosław Z/0369/20 2024  KN B  
8 8 s 1 U23(4) 24:49.72 LATAŃSKI Kajetan MLKS Nadwiślanin Chełmno 2003 U23 KP -- LATAŃSKI Grzegorz KENSIK Jan KULIG Marzena Z/1037/17 2024 LDK!  KN B  
9 9 s 1 U23(5) 24:58.35 NOWOSTAWSKI Mikołaj OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP -- GRENDA Jan B.D. Z/3310/16 2024
10 10 s 1 U23(6) 25:33.67 OCZKOŚ Miłosz MLKS Nadwiślanin Chełmno 2001 U23 KP -- LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 7.5020151138306 sekund