Toruń 21.01.2023 Halowe Mistrzostwa Woj. Kujawsko-Pomorskiego i Wielkopolskiego U12, U14, U16, U18, U20 |
||||||||||||||||||||
60 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 9.04 | WIŚNIEWSKA Aleksandra | MKL Toruń | 2012 | U12 | KP | -- | WIŚNIEWSKI Maciej | Z/11307/21 | 2023 | LDK! | ||||||
2 | 5 | s | 1 | 9.61 | KAMIŃSKA Klaudia | UKS Czapla Białe Błota | 2012 | U12 | KP | -- | KARNAS Kinga # | Z/8461/21 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 7 | s | 1 | 9.72 | CIARKOWSKA Marika | GKS Olimpia Grudziądz | 2012 | U12 | KP | -- | PRZYBYŁ Janusz | Z/0476/23 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 8 | s | 1 | 9.83 | PIETRUSZA Anna | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2012 | U12 | KP | -- | KACZOCHA Alina | Z/0669/23 | 2024 | |||||||
5 | 8 | s | 1 | 9.83 | KRAWCZUK Alicja | LKS Vectra Włocławek | 2013 | U12 | KP | -- | KACPRZAK Marcin | Z/0862/23 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 15 | s | 1 | 10.69 | PRZYSTAŁOWSKA Anna | LKS Vectra Włocławek | 2013 | U12 | KP | -- | KACPRZAK Marcin | Z/0854/23 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | 17 | s | 1 | 10.86 | SPYCHAŁA Nel | LKS Vectra Włocławek | 2013 | U12 | KP | -- | KACPRZAK Marcin | Z/0856/23 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 2 | s | 2 | 9.31 | WITKOWSKA Nina | MKL Tlen Mogilno | 2012 | U12 | KP | -- | DOBRZYŃSKI Piotr | Z/6881/21 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 6 | s | 2 | 9.63 | STOKWISZ-AUGUSIAK Steffanie | LKS Vectra Włocławek | 2012 | U12 | KP | -- | ZIÓŁKOWSKI Marek | Z/0817/22 | 2023 | LDK! | ||||||
3 | 12 | s | 2 | 10.35 | KUBIK Lena | Lekkoatletyczne Sadki | 2013 | U12 | KP | -- | KSOBIECH Bartosz | Z/1099/23 | 2024 | |||||||
4 | 18 | s | 2 | 11.16 | PONIŃSKA Zuzanna | LKS Vectra Włocławek | 2013 | U12 | KP | -- | KACPRZAK Marcin | Z/0858/23 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 19 | s | 2 | 11.24 | SZARWAS Nikola | LKS Vectra Włocławek | 2013 | U12 | KP | -- | KACPRZAK Marcin | Z/0860/23 | 2023 | LDK! | ||||||
6 | 20 | s | 2 | 11.26 | ŚNIEGOWSKA Małgorzata | KSLZS Kruszwica | 2012 | U12 | KP | -- | LUZAK Małgorzata LUZAK Małgorzata | , Z/5339/21 | , 2024 | LDK! | ||||||
1 | 3 | s | 3 | 9.33 | ROMAŃSKA Barbara | MKL Tlen Mogilno | 2013 | U12 | KP | -- | DOBRZYŃSKI Piotr | Z/5895/22 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 4 | s | 3 | 9.39 | RÓŻYCKA Wiktoria | LUKS Start Nakło | 2012 | U12 | KP | -- | ||||||||||
3 | 10 | s | 3 | 10.02 | JABŁOŃSKA Wiktoria | UKS Czapla Białe Błota | 2012 | U12 | KP | -- | KARNAS Kinga | Z/4459/23 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 11 | s | 3 | 10.05 | WITEK Julia | KS Wda Świecie | 2012 | U12 | KP | -- | WAWRZYNIAK Paweł | Z/4778/22 | 2023 | |||||||
5 | 13 | s | 3 | 10.42 | MACIEJEWSKA Aneta | LUKS Start Nakło | 2013 | U12 | KP | -- | KSOBIECH Bartosz | Z/14323/21 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 14 | s | 3 | 10.50 | POLAŃSKA Julia | LKS Vectra Włocławek | 2013 | U12 | KP | -- | KACPRZAK Marcin | Z/0861/23 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | 16 | s | 3 | 10.80 | PRZYBYŁ Nina | GKS Olimpia Grudziądz | 2013 | U12 | KP | -- | PRZYBYŁ Janusz | Z/11604/21 | 2024 | LDK! | ||||||
8 | 21 | s | 3 | 11.57 | MIESZCZAK Zofia | Lekkoatletyczne Sadki | 2013 | U12 | KP | -- | KSOBIECH Bartosz | Z/1101/23 | 2024 | |||||||
1 | 2 | s | 4 | 8.41 | KOSMOWSKA Aleksandra | LUKS Orkan Września | 2010 | U14 | WP | -- | B.D. B.D. PUJDAK Andrzej | , Z/0924/23 | , 2024 | |||||||
2 | 3 | s | 4 | 8.45 | GUZMAN Maja | UMKS Iskra Wolsztyn | 2010 | U14 | WP | -- | SKWIERZYŃSKI Jacek # | Z/0298/23 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 14 | s | 4 | 9.09 | PTAK Lena | MUKS Kadet Rawicz | 2011 | U14 | WP | -- | LDK! | |||||||||
4 | 15 | s | 4 | 9.12 | JACNIACKA Maria | KS Gwardia Piła | 2011 | U14 | WP | -- | CHWAŁEK Jarosław | Z/1253/23 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 19 | s | 4 | 9.49 | MĄDRA Matylda | MUKS Kadet Rawicz | 2010 | U14 | WP | -- | LDK! | |||||||||
6 | 21 | s | 4 | 9.53 | KURASIŃSKA Urszula | UKS Dąb Suchy Las | 2010 | U14 | WP | -- | GULCZYŃSKA Grażyna | Z/0532/22 | 2023 | LDK! | ||||||
7 | 27 | s | 4 | 10.41 | JABŁOŃSKA Anastazja | UKS Sprint Przeźmierowo | 2011 | U14 | WP | -- | BEBEJEWSKI Michał | Z/6716/22 | 2024 | LDK! | ||||||
8 | 29 | s | 4 | 11.29 | RADZIKOWSKA Zuzanna | UKS Sprint Przeźmierowo | 2011 | U14 | WP | -- | BEBEJEWSKI Michał | Z/1573/22 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 1 | s | 5 | 8.39 | BRANDT Antonina | LUKS Orkan Września | 2010 | U14 | WP | -- | B.D. PUJDAK Andrzej | , Z/0926/23 | , 2024 | LDK! | ||||||
2 | 5 | s | 5 | 8.70 | ORLIK Nadia | MKS Baszta Szamotuły | 2010 | U14 | WP | -- | TOMCZAK - BACHARA Dominika | Z/3010/22 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 6 | s | 5 | 8.85 | KNAFLEWSKA Kinga | UKS Achilles Leszno | 2010 | U14 | WP | -- | GÓRSKA Hanna | Z/4027/21 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 10 | s | 5 | 8.96 | ZABAWA Lilianna | OŚ AZS Poznań | 2011 | U14 | WP | -- | MALUŚKIEWICZ Agnieszka | Z/4498/21 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 23 | s | 5 | 9.60 | PRZYBYŁ Kalina | MUKS Kadet Rawicz | 2011 | U14 | WP | -- | LDK! | |||||||||
6 | 24 | s | 5 | 9.67 | WOJTASZYK Kinga | UKS Dąb Suchy Las | 2011 | U14 | WP | -- | GULCZYŃSKA Grażyna | Z/1521/21 | 2023 | LDK! | ||||||
7 | 25 | s | 5 | 10.03 | KRENC Oliwia | UKS 12 Kalisz | 2011 | U14 | WP | -- | OLSZYNA Waldemar # | Z/6374/22 | 2024 | |||||||
8 | 28 | s | 5 | 10.93 | BUDA Anna | KS Gwardia Piła | 2011 | U14 | WP | -- | CHWAŁEK Jarosław # | Z/1022/23 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 9 | s | 6 | 8.94 | TRĄMPCZYŃSKA Lena | UKS Dąb Suchy Las | 2011 | U14 | WP | -- | GULCZYŃSKA Grażyna | Z/0812/23 | 2023 | LDK! | ||||||
2 | 11 | s | 6 | 8.98 | BAJERSKA Anna | UKS Dąb Suchy Las | 2010 | U14 | WP | -- | GULCZYŃSKA Grażyna | Z/0529/22 | 2023 | LDK! | ||||||
3 | 13 | s | 6 | 9.08 | MICHALAK Sandra | KS Gwardia Piła | 2010 | U14 | WP | -- | CHWAŁEK Jarosław | Z/1139/23 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 18 | s | 6 | 9.46 | MARKIEWICZ Alicja | KS Gwardia Piła | 2011 | U14 | WP | -- | CHWAŁEK Jarosław | Z/1025/23 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 20 | s | 6 | 9.51 | BIBAK Olga | UKS Dąb Suchy Las | 2011 | U14 | WP | -- | GULCZYŃSKA Grażyna | Z/0639/23 | 2023 | LDK! | ||||||
1 | 4 | s | 7 | 8.58 | CZERWIŃSKA Helena | UKS Sprint Przeźmierowo | 2010 | U14 | WP | -- | BEBEJEWSKI Michał | Z/0367/21 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 7 | s | 7 | 8.91 | FORTUNIAK Izabela | KS Gwardia Piła | 2010 | U14 | WP | -- | CHWAŁEK Jarosław | Z/1138/23 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 8 | s | 7 | 8.92 | LIS Michalina | UKS Achilles Leszno | 2010 | U14 | WP | -- | GÓRSKA Hanna | Z/0034/23 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 12 | s | 7 | 9.05 | MROZIK Ewa | UKS Dąb Suchy Las | 2010 | U14 | WP | -- | GULCZYŃSKA Grażyna | Z/0640/23 | 2023 | LDK! | ||||||
5 | 16 | s | 7 | 9.31 | LOGDAŃSKA Zuzanna | UKS Przełaj Żerków | 2011 | U14 | WP | -- | BIERŁA Dawid | Z/0396/23 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 17 | s | 7 | 9.38 | DANEK Daria | MUKS Kadet Rawicz | 2010 | U14 | WP | -- | ŚWITAŁA Aldona | Z/5637/21 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | 22 | s | 7 | 9.57 | SKWAREK Oliwia | KS Gwardia Piła | 2010 | U14 | WP | -- | CHWAŁEK Jarosław | Z/1140/23 | 2024 | LDK! | ||||||
8 | 26 | s | 7 | 10.10 | KWIATKOWSKA Julia | LKS Atleta Gniezno | 2011 | U14 | WP | -- | KARMELITA Mariusz # | Z/0102/22 | 2024 | |||||||
1 | 1 | s | 8 | 8.63 | BATURO Nina | GKS Olimpia Grudziądz | 2010 | U14 | KP | -- | DEJEWSKI Michał PRZYBYŁ Janusz DEJEWSKI Michał | , Z/1597/20 | , 2024 | LDK! | ||||||
2 | 5 | s | 8 | 8.87 | MICHALSKA Aurelia | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2010 | U14 | KP | -- | WIELGOSZ Sławomir # | Z/5350/22 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 7 | s | 8 | 8.91 | PIOTROWSKA Julia | LKS Vectra Włocławek | 2011 | U14 | KP | -- | ZIÓŁKOWSKI Marek | Z/0905/20 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 11 | s | 8 | 9.22 | GRONOWSKA Cornelia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2010 | U14 | KP | -- | BON-PANTKOWSKA Aldona ROJTEK Mikołaj # | Z/2450/21, Z/0971/23 | 2021, 2024 | LDK! | ||||||
5 | 13 | s | 8 | 9.30 | NOWAK Nadia | LKS Vectra Włocławek | 2010 | U14 | KP | -- | ZIÓŁKOWSKI Marek | Z/6265/22 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 18 | s | 8 | 9.87 | CZYŻEWSKA Hanna | GKS Olimpia Grudziądz | 2011 | U14 | KP | -- | PRZYBYŁ Janusz | Z/0478/23 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | 19 | s | 8 | 10.18 | BORKOWSKA Anna | MKS Inowrocław | 2010 | U14 | KP | -- | KWIATKOWSKI Waldemar | Z/6382/22 | 2023 | |||||||
1 | 2 | s | 9 | 8.66 | MYCEK Weronika | LUKS Start Nakło | 2010 | U14 | KP | -- | B.D. # | Z/5184/22 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 4 | s | 9 | 8.81 | MACIEJEWSKA Maja | GKS Olimpia Grudziądz | 2010 | U14 | KP | -- | PRZYBYŁ Janusz | Z/5045/22 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 9 | s | 9 | 9.05 | MURAWSKA Julia | GKS Olimpia Grudziądz | 2010 | U14 | KP | -- | PRZYBYŁ Janusz | Z/12705/21 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 10 | s | 9 | 9.11 | KWIATKOWSKA Anastazja | UKB Szubin | 2011 | U14 | KP | -- | KARNAS Zbigniew # | Z/1703/20 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 14 | s | 9 | 9.34 | LECH Zuzanna | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2010 | U14 | KP | -- | ROJTEK Mikołaj # | Z/0896/23 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 17 | s | 9 | 9.53 | ERTMAN Natalia | LKS Vectra Włocławek | 2011 | U14 | KP | -- | ZIÓŁKOWSKI Marek | Z/0776/23 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | 21 | s | 9 | 11.18 | JEZIORSKA Kinga | UKS Czapla Białe Błota | 2011 | U14 | KP | -- | SZYMAŃSKA Kamila # | Z/4465/23 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 3 | s | 10 | 8.68 | HARĘCKA Weronika | MKL Tlen Mogilno | 2010 | U14 | KP | -- | KRASICKI Adam # | Z/2315/21 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 5 | s | 10 | 8.87 | OSICKA Lena | LKS Vectra Włocławek | 2011 | U14 | KP | -- | ZIÓŁKOWSKI Marek | Z/2474/21 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 7 | s | 10 | 8.91 | ZIÓŁKOWSKA Hanna | LKS Vectra Włocławek | 2010 | U14 | KP | -- | ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek | Z/0593/19 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||
4 | 12 | s | 10 | 9.24 | ŁAZAROWICZ Zofia | UKS Czapla Białe Błota | 2011 | U14 | KP | -- | KARNAS Kinga | Z/1038/20 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 15 | s | 10 | 9.38 | MINTA Monika | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2010 | U14 | KP | -- | ROJTEK Mikołaj | Z/0982/23 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 16 | s | 10 | 9.44 | BALINA Maja | GKS Olimpia Grudziądz | 2010 | U14 | KP | -- | PRZYBYŁ Janusz | Z/14331/21 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | 20 | s | 10 | 10.37 | WANIAK Weronika | LUKS Start Nakło | 2011 | U14 | KP | -- | KSOBIECH Bartosz | Z/0174/23 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 4 | s | 11 | 8.55 | URBANIAK Oliwia | UKS 20 Poznań # | 2008 | U16 | WP | -- | KASPRZYK Marek WIADEREK Piotr | , Z/4320/18 | , 2024 | LDK! | ||||||
2 | 8 | s | 11 | 8.76 | DZIEKAN Agata | LUKS Orkan Września | 2009 | U16 | WP | -- | PUJDAK Andrzej | Z/4097/22 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 9 | s | 11 | 8.89 | IDZIKOWSKA Ewa | UKS Dąb Suchy Las | 2009 | U16 | WP | -- | TYLAK Łukasz # | Z/0534/22 | 2023 | LDK! | ||||||
4 | 11 | s | 11 | 8.91 | LEWANDOWSKA Helena | MKS Juvenia Puszczykowo | 2008 | U16 | WP | -- | LDK! | |||||||||
5 | 13 | s | 11 | 9.09 | CHORĄŻAK Aleksandra | UKS Achilles Leszno | 2009 | U16 | WP | -- | GÓRSKA Hanna | Z/0029/23 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 1 | s | 12 | 8.40 | JASION Zofia | MUKS Kadet Rawicz | 2009 | U16 | WP | -- | LDK! | |||||||||
2 | 2 | s | 12 | 8.49 | JAŃCZAK Jadwiga | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2008 | U16 | WP | -- | ZAWORSKI Marek | Z/0302/20 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
3 | 4 | s | 12 | 8.55 | MATLAK Nadia | PZS Gontyniec Chodzież | 2009 | U16 | WP | -- | CHWAŁEK Jarosław | Z/2086/21 | 2023 | LDK! | ||||||
4 | 9 | s | 12 | 8.89 | ANDRZEJAK Zuzanna | UKS Achilles Leszno | 2008 | U16 | WP | -- | GÓRSKI Dariusz # | Z/2285/22 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 12 | s | 12 | 8.94 | JENA Martyna | UKS Sprinter Słodków | 2009 | U16 | WP | -- | B.D. | Z/5291/22 | 2024 | |||||||
6 | 15 | s | 12 | 9.33 | SOLARCZYK Nikola | UKS 12 Kalisz | 2008 | U16 | WP | -- | OLSZYNA Waldemar # | Z/6371/22 | 2024 | |||||||
1 | 3 | s | 13 | 8.50 | ANTCZAK Oliwia | UKS Przełaj Żerków | 2009 | U16 | WP | -- | BIERŁA Dawid | Z/0386/23 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 6 | s | 13 | 8.70 | DOPIERAŁA Anna | UKS Achilles Leszno | 2009 | U16 | WP | -- | GÓRSKA Hanna | Z/4026/21 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 7 | s | 13 | 8.75 | ROSIŃSKA Amelia | UMKS Iskra Wolsztyn | 2008 | U16 | WP | -- | SKWIERZYŃSKI Jacek | Z/11895/21 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
4 | 14 | s | 13 | 9.16 | RYCHŁA Aleksandra | MKS Baszta Szamotuły | 2008 | U16 | WP | -- | TOMCZAK - BACHARA Dominika | Z/0721/21 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 16 | s | 13 | 9.64 | PALACZ Maja | UKS Dąb Suchy Las | 2009 | U16 | WP | -- | GULCZYŃSKA Grażyna | Z/1522/21 | 2023 | LDK! | ||||||
6 | 17 | s | 13 | 10.01 | MRÓWCZYŃSKA Małgorzata | UKS Achilles Leszno | 2009 | U16 | WP | -- | ZDONEK Filip # | Z/0031/23 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 3 | s | 14 | 8.23 | CIUPAK Marta | LKS Vectra Włocławek | 2008 | U16 | KP | -- | ZRADA Piotr ZRADA Piotr | Z/5195/18 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 9 | s | 14 | 9.01 | APPELT Paulina | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2008 | U16 | KP | -- | ROJTEK Mikołaj | Z/3775/22 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 12 | s | 14 | 9.10 | WIELGOS Laura | UKB Szubin | 2009 | U16 | KP | -- | STAROŃ Tomasz PAWLAK Sandra | , Z/4175/20 | , 2024 | LDK! | ||||||
4 | 14 | s | 14 | 9.23 | DOMAGAŁA Ligia | MKS Inowrocław | 2009 | U16 | KP | -- | KWIATKOWSKI Waldemar | Z/6381/22 | 2023 | |||||||
5 | 17 | s | 14 | 10.06 | CZERWIŃSKA Zofia | LUKS Start Nakło | 2009 | U16 | KP | -- | JANKOWSKI Marcin | Z/14821/21 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 1 | s | 15 | 8.08 | GROSS Zuzanna | MKL Toruń | 2009 | U16 | KP | -- | MAŃKOWSKI Gabriel | Z/13195/21 | 2023 | |||||||
2 | 6 | s | 15 | 8.69 | ZIENKIEWICZ Amelia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2008 | U16 | KP | -- | ROJTEK Mikołaj | Z/0450/21 | 2023 | LDK! | ||||||
3 | 7 | s | 15 | 8.85 | GIOCHEV Martyna | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2008 | U16 | KP | -- | ROJTEK Mikołaj | Z/3779/18 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 8 | s | 15 | 8.92 | JELIŃSKA Martyna | GKS Olimpia Grudziądz | 2008 | U16 | KP | -- | PRZYBYŁ Janusz | Z/11040/21 | 2023 | LDK! | ||||||
5 | 10 | s | 15 | 9.08 | ŻEBROWSKA Alicja | BKS Bydgoszcz | 2009 | U16 | KP | -- | ||||||||||
6 | 16 | s | 15 | 9.90 | OSSOWSKA Martyna | MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski | 2009 | U16 | KP | -- | LDK! | |||||||||
1 | 2 | s | 16 | 8.16 | TOPCZEWSKA Leonia | BKS Bydgoszcz | 2008 | U16 | KP | -- | BAUMGART Iwona | Z/5764/18 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 4 | s | 16 | 8.30 | ŁAPKIEWICZ Amelia | MKL Toruń | 2008 | U16 | KP | -- | BUTKIEWICZ Jacek # | Z/4495/19 | 2023 | LDK! | ||||||
3 | 5 | s | 16 | 8.54 | SZEFERSKA Alicja | GKS Olimpia Grudziądz | 2009 | U16 | KP | -- | PRZYBYŁ Janusz | Z/3858/22 | 2023 | LDK! | ||||||
4 | 11 | s | 16 | 9.09 | ŁUGIEWICZ Julia | GKS Olimpia Grudziądz | 2009 | U16 | KP | -- | PRZYBYŁ Janusz | Z/1058/20 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 13 | s | 16 | 9.20 | JARENTOWSKA Martyna | GKS Olimpia Grudziądz | 2009 | U16 | KP | -- | PRZYBYŁ Janusz | Z/9030/21 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 15 | s | 16 | 9.32 | WSZOŁEK Marta | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2009 | U16 | KP | -- | JEZIORSKA Magdalena | Z/7890/21 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 1 | s | 17 | 8.10 | ZMIERCZAK Laura | GKS Olimpia Grudziądz | 2006 | U18 | KP | -- | DEJEWSKI Michał PRZYBYŁ Janusz | , Z/1595/20 | , 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | s | 17 | 8.15 | DEMBEK Zuzanna | GKS Olimpia Grudziądz | 2007 | U18 | KP | -- | PRZYBYŁ Janusz | Z/0969/22 | 2023 | LDK! | ||||||
3 | 5 | s | 17 | 8.32 | DEMANAWA-PTASIŃSKA Maria | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2006 | U18 | KP | -- | LEWANDOWSKI Jacek # | Z/0813/23 | 2024 | OSU | ||||||
4 | 7 | s | 17 | 8.54 | KELM Julia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2006 | U18 | KP | -- | LEWANDOWSKI Jacek # | Z/0173/18 | 2024 | |||||||
1 | 2 | s | 18 | 8.15 | KOŁODZIEJCZAK Magdalena | GKS Olimpia Grudziądz | 2006 | U18 | KP | -- | PRZYBYŁ Janusz DEJEWSKI Michał | Z/2401/19 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 4 | s | 18 | 8.28 | SIEDLECKA Kinga | KSLZS Kruszwica | 2007 | U18 | KP | -- | LUZAK Andrzej | Z/1171/21 | 2023 | LDK! | ||||||
3 | 6 | s | 18 | 8.50 | LIPIŃSKA Julia | MKS Inowrocław | 2006 | U18 | KP | -- | KWIATKOWSKI Waldemar | Z/3767/19 | 2023 | |||||||
4 | 8 | s | 18 | 8.77 | ŚLIZANOWSKA Marta | KSLZS Kruszwica | 2007 | U18 | KP | -- | LUZAK Andrzej | Z/1032/20 | 2023 | |||||||
5 | 9 | s | 18 | 9.20 | KOZIŃSKA Julia | LKS Vectra Włocławek | 2007 | U18 | KP | -- | DOBROSIELSKA Martyna | Z/3959/22 | 2023 | LDK! | OSU | |||||
1 | 1 | s | 19 | 7.68 | NOWACKA Oliwia | UMKS Iskra Wolsztyn | 2006 | U18 | WP | -- | SKWIERZYŃSKI Jacek | Z/2826/19 | 2024 | LDK! | OSU KN B | |||||
2 | 3 | s | 19 | 8.29 | HUDZIŃSKA Nikola | MKS Juvenia Puszczykowo | 2006 | U18 | WP | -- | ŁUCZAK Bernadeta # | Z/0814/22 | 2024 | OSU | ||||||
3 | 5 | s | 19 | 8.42 | PASIKOWSKA Emilia | UKS 20 Poznań | 2007 | U18 | WP | -- | WIADEREK Piotr | Z/9444/21 | 2024 | |||||||
4 | 7 | s | 19 | 8.50 | ŁAZAR Zofia | UKS Dąb Suchy Las # | 2007 | U18 | WP | -- | TYLAK Łukasz | Z/3749/21 | 2023 | LDK! | ||||||
5 | 8 | s | 19 | 8.51 | SOBIECH Aleksandra | OŚ AZS Poznań | 2006 | U18 | WP | -- | BIEDERMANN Roman | Z/3118/19 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 10 | s | 19 | 8.56 | ATTALIOTI Sofia | LKS Orkan Ostrzeszów | 2006 | U18 | WP | -- | LDK! | OSU | ||||||||
7 | 12 | s | 19 | 8.67 | DROZD Martyna | LKLA Krokus Astromal Leszno | 2006 | U18 | WP | -- | PTAK Krzysztof | Z/2433/20 | 2024 | LDK! | ||||||
8 | 16 | s | 19 | 9.26 | CYMBALISTA Paulina | LKLA Krokus Astromal Leszno | 2006 | U18 | WP | -- | PTAK Krzysztof | Z/5044/18 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||
1 | 2 | s | 20 | 8.05 | DOMAŃSKA Zofia | UKS Przełaj Żerków | 2006 | U18 | WP | -- | BIERŁA Dawid | Z/0749/18 | 2023 | 4 | SKN KN B | |||||
2 | 4 | s | 20 | 8.37 | MENCH Paulina | LUKS Orkan Września | 2007 | U18 | WP | -- | PAWLAK Przemysław | Z/12066/21 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
3 | 6 | s | 20 | 8.45 | BOROWIK Dominika | MKS Baszta Szamotuły | 2006 | U18 | WP | -- | ZIELIŃSKA Janina | Z/2727/22 | 2024 | |||||||
4 | 8 | s | 20 | 8.51 | PAWELA Sylwia | MKS Juvenia Puszczykowo | 2007 | U18 | WP | -- | ŁUCZAK Bernadeta # | Z/5268/22 | 2024 | OSU | ||||||
5 | 11 | s | 20 | 8.60 | GRZEŚKOWIAK Jagoda | MKS Juvenia Puszczykowo | 2007 | U18 | WP | -- | ŁUCZAK Bernadeta # | Z/5606/22 | 2024 | OSU | ||||||
6 | 13 | s | 20 | 8.69 | BRETSZNAJDER Julia | UKS Achilles Leszno | 2006 | U18 | WP | -- | LDK! | |||||||||
7 | 14 | s | 20 | 8.98 | SKÓRKA Oliwia | UKS Sprinter Słodków | 2006 | U18 | WP | -- | B.D. | Z/0109/19 | 2024 | LDK! | ||||||
8 | 15 | s | 20 | 9.19 | PAJZERT Maja | UKS Achilles Leszno | 2007 | U18 | WP | -- | GÓRSKI Dariusz # | Z/3089/21 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 1 | s | 21 | 7.54 | PIOTROWSKA Aleksandra | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2004 | U20 | PM | -- | RATAJCZAK Maciej | Z/4615/17 | 2024 | LDK! | KNF SKN | |||||
2 | 4 | s | 21 | 8.18 | WALISZEWSKA Klaudia | LKS Orkan Ostrzeszów | 2004 | U20 | WP | -- | NALEPA Marek | Z/1157/18 | 2023 | 4 | LDK! | OSU | ||||
3 | 5 | s | 21 | 8.28 | OBAREK Anastazja | LKS Maraton Turek | 2005 | U20 | WP | -- | RYCZYŃSKI Zbigniew | Z/13170/21 | 2024 | |||||||
4 | 7 | s | 21 | 8.35 | DROP Angelika | OŚ AZS Poznań | 2005 | U20 | WP | -- | BIEDERMANN Roman | Z/0289/20 | 2023 | |||||||
5 | 8 | s | 21 | 8.46 | NOWAK Aleksandra | KSLZS Kruszwica | 2005 | U20 | KP | -- | GOTÓWKA Monika | Z/3556/18 | 2023 | |||||||
6 | 10 | s | 21 | 8.75 | BADURA Zuzanna | KS Gwardia Piła | 2005 | U20 | WP | -- | CHWAŁEK Jarosław | Z/1018/23 | 2024 | |||||||
1 | 2 | s | 22 | 8.04 | WINOGRODZKA Julia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 2004 | U20 | KP | -- | B.D. | Z/2279/16 | 2024 | LDK! | KNF | |||||
2 | 3 | s | 22 | 8.14 | KACZMAREK Julia | OŚ AZS Poznań | 2005 | U20 | WP | -- | OSIK Tadeusz | Z/2740/22 | 2024 | |||||||
3 | 6 | s | 22 | 8.32 | PAWLIK Wiktoria | KS Gwardia Piła | 2005 | U20 | WP | -- | RADZIMSKI Adam MARCINIAK Roman | , Z/4869/19 | , 2024 | |||||||
4 | 9 | s | 22 | 8.65 | KĘDZIOR Oliwia | LKS Orkan Ostrzeszów | 2004 | U20 | WP | -- | NALEPA Marek | Z/3363/18 | 2023 | 4 | LDK! | OSU | ||||
1 | 1 | f | 1 | 8.6 r | WIŚNIEWSKA Aleksandra | MKL Toruń | 2012 | U12 | KP | -- | WIŚNIEWSKI Maciej | Z/11307/21 | 2023 | LDK! | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 8.9 r | WITKOWSKA Nina | MKL Tlen Mogilno | 2012 | U12 | KP | -- | DOBRZYŃSKI Piotr | Z/6881/21 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 3 | f | 1 | 9.0 r | ROMAŃSKA Barbara | MKL Tlen Mogilno | 2013 | U12 | KP | -- | DOBRZYŃSKI Piotr | Z/5895/22 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 4 | f | 1 | 9.3 r | RÓŻYCKA Wiktoria | LUKS Start Nakło | 2012 | U12 | KP | -- | ||||||||||
5 | 5 | f | 1 | 9.4 r | PIETRUSZA Anna | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2012 | U12 | KP | -- | KACZOCHA Alina | Z/0669/23 | 2024 | |||||||
6 | 6 | f | 1 | 9.5 r | CIARKOWSKA Marika | GKS Olimpia Grudziądz | 2012 | U12 | KP | -- | PRZYBYŁ Janusz | Z/0476/23 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 6 | f | 1 | 9.5 r | STOKWISZ-AUGUSIAK Steffanie | LKS Vectra Włocławek | 2012 | U12 | KP | -- | ZIÓŁKOWSKI Marek | Z/0817/22 | 2023 | LDK! | ||||||
8 | 8 | f | 1 | 9.6 r | KAMIŃSKA Klaudia | UKS Czapla Białe Błota | 2012 | U12 | KP | -- | KARNAS Kinga # | Z/8461/21 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 1 | f | 2 | 8.97 | GNIADZIK Agata | LKS Atleta Gniezno | 2012 | U12 | WP | -- | KARMELITA Mariusz # | Z/5816/22 | 2024 | |||||||
2 | 2 | f | 2 | 9.51 | SZUMNA Nikola | MUKS Szok Bojanowo | 2012 | U12 | WP | -- | RATAJCZAK Maciej | Z/12438/21 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 3 | f | 2 | 10.00 | FELCYN Natasza | LKS Atleta Gniezno | 2012 | U12 | WP | -- | KARMELITA Mariusz # | Z/0105/22 | 2024 | |||||||
4 | 4 | f | 2 | 10.28 | ANTONOWICZ Liliana | UKS Sprint Przeźmierowo | 2013 | U12 | WP | -- | BEBEJEWSKI Michał | Z/6702/22 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 5 | f | 2 | 10.35 | BONISŁAWSKA Nikola | LKS Atleta Gniezno | 2013 | U12 | WP | -- | HĘŚ Leszek | Z/6657/22 | 2024 | |||||||
6 | 6 | f | 2 | 11.47 | DZIONEK Małgorzata | LKS Atleta Gniezno | 2012 | U12 | WP | -- | HĘŚ Leszek # | Z/3742/22 | 2024 | |||||||
1 | 1 | f | 3 | 8.36 | BRANDT Antonina | LUKS Orkan Września | 2010 | U14 | WP | -- | B.D. PUJDAK Andrzej | , Z/0926/23 | , 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | f | 3 | 8.51 | GUZMAN Maja | UMKS Iskra Wolsztyn | 2010 | U14 | WP | -- | SKWIERZYŃSKI Jacek # | Z/0298/23 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 3 | f | 3 | 8.52 | KOSMOWSKA Aleksandra | LUKS Orkan Września | 2010 | U14 | WP | -- | B.D. B.D. PUJDAK Andrzej | , Z/0924/23 | , 2024 | |||||||
4 | 4 | f | 3 | 8.54 | ORLIK Nadia | MKS Baszta Szamotuły | 2010 | U14 | WP | -- | TOMCZAK - BACHARA Dominika | Z/3010/22 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 5 | f | 3 | 8.58 | CZERWIŃSKA Helena | UKS Sprint Przeźmierowo | 2010 | U14 | WP | -- | BEBEJEWSKI Michał | Z/0367/21 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 6 | f | 3 | 8.89 | KNAFLEWSKA Kinga | UKS Achilles Leszno | 2010 | U14 | WP | -- | GÓRSKA Hanna | Z/4027/21 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | 7 | f | 3 | 9.04 | FORTUNIAK Izabela | KS Gwardia Piła | 2010 | U14 | WP | -- | CHWAŁEK Jarosław | Z/1138/23 | 2024 | LDK! | ||||||
8 | 8 | f | 3 | 9.12 | LIS Michalina | UKS Achilles Leszno | 2010 | U14 | WP | -- | GÓRSKA Hanna | Z/0034/23 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 1 | f | 4 | 8.54 | HARĘCKA Weronika | MKL Tlen Mogilno | 2010 | U14 | KP | -- | KRASICKI Adam # | Z/2315/21 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | f | 4 | 8.57 | BATURO Nina | GKS Olimpia Grudziądz | 2010 | U14 | KP | -- | DEJEWSKI Michał PRZYBYŁ Janusz DEJEWSKI Michał | , Z/1597/20 | , 2024 | LDK! | ||||||
3 | 3 | f | 4 | 8.72 | MYCEK Weronika | LUKS Start Nakło | 2010 | U14 | KP | -- | B.D. # | Z/5184/22 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 4 | f | 4 | 8.77 | PIOTROWSKA Julia | LKS Vectra Włocławek | 2011 | U14 | KP | -- | ZIÓŁKOWSKI Marek | Z/0905/20 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 5 | f | 4 | 8.83 | MACIEJEWSKA Maja | GKS Olimpia Grudziądz | 2010 | U14 | KP | -- | PRZYBYŁ Janusz | Z/5045/22 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 6 | f | 4 | 8.84 | OSICKA Lena | LKS Vectra Włocławek | 2011 | U14 | KP | -- | ZIÓŁKOWSKI Marek | Z/2474/21 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | 7 | f | 4 | 8.96 | MICHALSKA Aurelia | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2010 | U14 | KP | -- | WIELGOSZ Sławomir # | Z/5350/22 | 2024 | LDK! | ||||||
8 | 8 | f | 4 | 8.99 | ZIÓŁKOWSKA Hanna | LKS Vectra Włocławek | 2010 | U14 | KP | -- | ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek | Z/0593/19 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||
1 | 1 | f | 5 | 8.41 | JASION Zofia | MUKS Kadet Rawicz | 2009 | U16 | WP | -- | LDK! | |||||||||
2 | 2 | f | 5 | 8.44 | JAŃCZAK Jadwiga | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2008 | U16 | WP | -- | ZAWORSKI Marek | Z/0302/20 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
3 | 3 | f | 5 | 8.45 | ANTCZAK Oliwia | UKS Przełaj Żerków | 2009 | U16 | WP | -- | BIERŁA Dawid | Z/0386/23 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 4 | f | 5 | 8.52 | MATLAK Nadia | PZS Gontyniec Chodzież | 2009 | U16 | WP | -- | CHWAŁEK Jarosław | Z/2086/21 | 2023 | LDK! | ||||||
5 | 5 | f | 5 | 8.54 | URBANIAK Oliwia | UKS 20 Poznań # | 2008 | U16 | WP | -- | KASPRZYK Marek WIADEREK Piotr | , Z/4320/18 | , 2024 | LDK! | ||||||
6 | 6 | f | 5 | 8.72 | DZIEKAN Agata | LUKS Orkan Września | 2009 | U16 | WP | -- | PUJDAK Andrzej | Z/4097/22 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | 7 | f | 5 | 8.79 | DOPIERAŁA Anna | UKS Achilles Leszno | 2009 | U16 | WP | -- | GÓRSKA Hanna | Z/4026/21 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 1 | f | 6 | 7.99 | GROSS Zuzanna | MKL Toruń | 2009 | U16 | KP | -- | MAŃKOWSKI Gabriel | Z/13195/21 | 2023 | |||||||
2 | 2 | f | 6 | 8.06 | TOPCZEWSKA Leonia | BKS Bydgoszcz | 2008 | U16 | KP | -- | BAUMGART Iwona | Z/5764/18 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 3 | f | 6 | 8.17 | CIUPAK Marta | LKS Vectra Włocławek | 2008 | U16 | KP | -- | ZRADA Piotr ZRADA Piotr | Z/5195/18 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 4 | f | 6 | 8.30 | ŁAPKIEWICZ Amelia | MKL Toruń | 2008 | U16 | KP | -- | BUTKIEWICZ Jacek # | Z/4495/19 | 2023 | LDK! | ||||||
5 | 5 | f | 6 | 8.47 | SZEFERSKA Alicja | GKS Olimpia Grudziądz | 2009 | U16 | KP | -- | PRZYBYŁ Janusz | Z/3858/22 | 2023 | LDK! | ||||||
6 | 6 | f | 6 | 8.63 | ZIENKIEWICZ Amelia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2008 | U16 | KP | -- | ROJTEK Mikołaj | Z/0450/21 | 2023 | LDK! | ||||||
7 | 7 | f | 6 | 8.84 | GIOCHEV Martyna | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2008 | U16 | KP | -- | ROJTEK Mikołaj | Z/3779/18 | 2024 | LDK! | ||||||
8 | 8 | f | 6 | 8.92 | JELIŃSKA Martyna | GKS Olimpia Grudziądz | 2008 | U16 | KP | -- | PRZYBYŁ Janusz | Z/11040/21 | 2023 | LDK! | ||||||
1 | 1 | f | 7 | 8.19 | KOŁODZIEJCZAK Magdalena | GKS Olimpia Grudziądz | 2006 | U18 | KP | -- | PRZYBYŁ Janusz DEJEWSKI Michał | Z/2401/19 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | f | 7 | 8.31 | SIEDLECKA Kinga | KSLZS Kruszwica | 2007 | U18 | KP | -- | LUZAK Andrzej | Z/1171/21 | 2023 | LDK! | ||||||
3 | 3 | f | 7 | 8.39 | ZMIERCZAK Laura | GKS Olimpia Grudziądz | 2006 | U18 | KP | -- | DEJEWSKI Michał PRZYBYŁ Janusz | , Z/1595/20 | , 2024 | LDK! | ||||||
4 | 4 | f | 7 | 8.40 | DEMBEK Zuzanna | GKS Olimpia Grudziądz | 2007 | U18 | KP | -- | PRZYBYŁ Janusz | Z/0969/22 | 2023 | LDK! | ||||||
5 | 5 | f | 7 | 8.49 | DEMANAWA-PTASIŃSKA Maria | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2006 | U18 | KP | -- | LEWANDOWSKI Jacek # | Z/0813/23 | 2024 | OSU | ||||||
6 | 6 | f | 7 | 8.50 | LIPIŃSKA Julia | MKS Inowrocław | 2006 | U18 | KP | -- | KWIATKOWSKI Waldemar | Z/3767/19 | 2023 | |||||||
7 | 7 | f | 7 | 8.70 | ŚLIZANOWSKA Marta | KSLZS Kruszwica | 2007 | U18 | KP | -- | LUZAK Andrzej | Z/1032/20 | 2023 | |||||||
8 | 8 | f | 7 | 8.75 | KELM Julia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2006 | U18 | KP | -- | LEWANDOWSKI Jacek # | Z/0173/18 | 2024 | |||||||
1 | 1 | f | 8 | 7.67 | NOWACKA Oliwia | UMKS Iskra Wolsztyn | 2006 | U18 | WP | -- | SKWIERZYŃSKI Jacek | Z/2826/19 | 2024 | LDK! | OSU KN B | |||||
2 | 2 | f | 8 | 8.05 | DOMAŃSKA Zofia | UKS Przełaj Żerków | 2006 | U18 | WP | -- | BIERŁA Dawid | Z/0749/18 | 2023 | 4 | SKN KN B | |||||
3 | 3 | f | 8 | 8.14 | HUDZIŃSKA Nikola | MKS Juvenia Puszczykowo | 2006 | U18 | WP | -- | ŁUCZAK Bernadeta # | Z/0814/22 | 2024 | OSU | ||||||
4 | 4 | f | 8 | 8.42 | MENCH Paulina | LUKS Orkan Września | 2007 | U18 | WP | -- | PAWLAK Przemysław | Z/12066/21 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
5 | 5 | f | 8 | 8.42 | ŁAZAR Zofia | UKS Dąb Suchy Las # | 2007 | U18 | WP | -- | TYLAK Łukasz | Z/3749/21 | 2023 | LDK! | ||||||
6 | 6 | f | 8 | 8.47 | PAWELA Sylwia | MKS Juvenia Puszczykowo | 2007 | U18 | WP | -- | ŁUCZAK Bernadeta # | Z/5268/22 | 2024 | OSU | ||||||
7 | 7 | f | 8 | 8.47 | PASIKOWSKA Emilia | UKS 20 Poznań | 2007 | U18 | WP | -- | WIADEREK Piotr | Z/9444/21 | 2024 | |||||||
8 | 8 | f | 8 | 8.49 | BOROWIK Dominika | MKS Baszta Szamotuły | 2006 | U18 | WP | -- | ZIELIŃSKA Janina | Z/2727/22 | 2024 | |||||||
1 | 1 | f | 9 | 7.57 | PIOTROWSKA Aleksandra | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2004 | U20 | PM | -- | RATAJCZAK Maciej | Z/4615/17 | 2024 | LDK! | KNF SKN | |||||
2 | 2 | f | 9 | 8.07 | WINOGRODZKA Julia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 2004 | U20 | KP | -- | B.D. | Z/2279/16 | 2024 | LDK! | KNF | |||||
3 | 3 | f | 9 | 8.13 | KACZMAREK Julia | OŚ AZS Poznań | 2005 | U20 | WP | -- | OSIK Tadeusz | Z/2740/22 | 2024 | |||||||
4 | 4 | f | 9 | 8.19 | OBAREK Anastazja | LKS Maraton Turek | 2005 | U20 | WP | -- | RYCZYŃSKI Zbigniew | Z/13170/21 | 2024 | |||||||
5 | 5 | f | 9 | 8.22 | WALISZEWSKA Klaudia | LKS Orkan Ostrzeszów | 2004 | U20 | WP | -- | NALEPA Marek | Z/1157/18 | 2023 | 4 | LDK! | OSU | ||||
6 | 6 | f | 9 | 8.28 | PAWLIK Wiktoria | KS Gwardia Piła | 2005 | U20 | WP | -- | RADZIMSKI Adam MARCINIAK Roman | , Z/4869/19 | , 2024 | |||||||
7 | 7 | f | 9 | 8.38 | DROP Angelika | OŚ AZS Poznań | 2005 | U20 | WP | -- | BIEDERMANN Roman | Z/0289/20 | 2023 | |||||||
8 | 8 | f | 9 | 8.52 | NOWAK Aleksandra | KSLZS Kruszwica | 2005 | U20 | KP | -- | GOTÓWKA Monika | Z/3556/18 | 2023 | |||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 6 | s | 1 | 34.17 | STOKWISZ-AUGUSIAK Steffanie | LKS Vectra Włocławek | 2012 | U12 | KP | -- | ZIÓŁKOWSKI Marek | Z/0817/22 | 2023 | LDK! | ||||||
2 | 7 | s | 1 | 34.76 | DEC Nela | UKS Czapla Białe Błota | 2013 | U12 | KP | -- | SZYMAŃSKA Kamila # | Z/1456/22 | 2023 | LDK! | ||||||
3 | 8 | s | 1 | 35.55 | MALCZAK Wiktoria | MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski | 2012 | U12 | KP | -- | LDK! | |||||||||
4 | 16 | s | 1 | 39.19 | ĆWIKLIŃSKA Anna | MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski | 2013 | U12 | KP | -- | ŻYWICA Wojciech | Z/3878/22 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 4 | s | 2 | 32.54 | MĄSIOR Lena | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2012 | U12 | KP | -- | KACZOCHA Alina | Z/0094/23 | 2024 | |||||||
2 | 5 | s | 2 | 33.84 | OLEJNICZAK Marta | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2012 | U12 | KP | -- | KACZOCHA Alina | Z/0095/23 | 2024 | |||||||
3 | 9 | s | 2 | 35.85 | NURKIEWICZ Alicja | MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski | 2012 | U12 | KP | -- | ŻYWICA Wojciech | Z/13189/21 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 17 | s | 2 | 41.26 | KŁACZYŃSKA Aniela | MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski | 2013 | U12 | KP | -- | LDK! | |||||||||
5 | 18 | s | 2 | 46.41 | KRUK Dorota | KSLZS Kruszwica | 2013 | U12 | KP | -- | LUZAK Małgorzata | Z/2436/23 | 2023 | LDK! | ||||||
1 | 3 | s | 3 | 32.41 | RADZIECKA Klaudia | LKS Vectra Włocławek | 2012 | U12 | KP | -- | ZIÓŁKOWSKI Marek | Z/6264/22 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 10 | s | 3 | 37.37 | PRZYWECKA Maria | LUKS Start Nakło | 2012 | U12 | KP | -- | KSOBIECH Bartosz | Z/5890/22 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 13 | s | 3 | 38.19 | WIŚNIEWSKA Laura | KSLZS Kruszwica | 2013 | U12 | KP | -- | LUZAK Małgorzata | Z/5337/21 | 2023 | LDK! | ||||||
4 | 14 | s | 3 | 38.75 | WILMANOWICZ Laura | MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski | 2013 | U12 | KP | -- | ŻYWICA Wojciech | Z/13214/21 | 2023 | LDK! | ||||||
5 | 15 | s | 3 | 39.12 | STANNA Wiktoria | KSLZS Kruszwica | 2013 | U12 | KP | -- | LUZAK Małgorzata | Z/0730/23 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 1 | s | 4 | 31.08 | ŻYWICA Blanka | MKL Toruń | 2012 | U12 | KP | -- | BUTKIEWICZ Jacek # | Z/2284/21 | 2023 | LDK! | ||||||
2 | 2 | s | 4 | 31.58 | KAMPER Weronika | LKS Vectra Włocławek | 2012 | U12 | KP | -- | ZRADA Piotr | Z/0852/23 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 11 | s | 4 | 37.94 | SŁOWIŃSKA Lilianna | UKS Czapla Białe Błota | 2013 | U12 | KP | -- | KARNAS Kinga | Z/1512/23 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 12 | s | 4 | 38.07 | POTARZYŃSKA Julia | UKS Czapla Białe Błota | 2013 | U12 | KP | -- | KARNAS Kinga | Z/1508/23 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 1 | s | 5 | 31.78 | POLTASZEWSKA Pola | LKS Atleta Gniezno | 2012 | U12 | WP | -- | KARMELITA Mariusz # | Z/13146/21 | 2024 | |||||||
2 | 2 | s | 5 | 31.86 | GRYGIEL Alicja | UKS Przełaj Żerków | 2012 | U12 | WP | -- | WYDUBA Roman # | Z/0388/23 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 3 | s | 5 | 33.20 | WŁODARCZYK Julia | LKS Atleta Gniezno | 2012 | U12 | WP | -- | KARMELITA Mariusz # | Z/0094/22 | 2024 | |||||||
4 | 4 | s | 5 | 36.23 | WIECZOREK Wiktoria | LKS Atleta Gniezno | 2013 | U12 | WP | -- | HĘŚ Leszek | Z/0090/22 | 2024 | |||||||
5 | 5 | s | 5 | 37.52 | URBAN Alicja | LKS Atleta Gniezno | 2013 | U12 | WP | -- | HĘŚ Leszek | Z/0095/22 | 2024 | |||||||
6 | 6 | s | 5 | 37.86 | BUCZKOWSKA Hanna | LKS Atleta Gniezno | 2013 | U12 | WP | -- | HĘŚ Leszek | Z/13728/21 | 2024 | |||||||
1 | 1 | s | 6 | 27.59 | BATURO Nina | GKS Olimpia Grudziądz | 2010 | U14 | KP | IV | DEJEWSKI Michał PRZYBYŁ Janusz DEJEWSKI Michał | , Z/1597/20 | , 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | s | 6 | 28.72 | DAMSZEL Antonina | MUKL Brodnica | 2010 | U14 | KP | V | ROSIŃSKI Zenon | Z/6906/21 | 2024 | |||||||
3 | 4 | s | 6 | 29.02 | KAWAŁKOWSKA Michalina | BKS Bydgoszcz | 2011 | U14 | KP | V | B.D. RUDNIK Damian # | , Z/0571/20 | , 2024 | LDK! | ||||||
4 | 5 | s | 6 | 29.95 | PIOTROWSKA Julia | LKS Vectra Włocławek | 2011 | U14 | KP | V | ZIÓŁKOWSKI Marek | Z/0905/20 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 6 | s | 6 | 30.06 | WOJCIECHOWSKA Lena | LKS Vectra Włocławek | 2010 | U14 | KP | V | ZIÓŁKOWSKI Marek NOWAKOWSKA Agnieszka # | , Z/0933/20 | , 2024 | LDK! | ||||||
6 | 14 | s | 6 | 31.84 | STERLING Aleksandra | KS Wda Świecie | 2010 | U14 | KP | -- | WAWRZYNIAK Paweł | Z/1217/22 | 2023 | |||||||
1 | 12 | s | 7 | 31.25 | KUŁACZ Lena | KSLZS Kruszwica | 2011 | U14 | KP | -- | LUZAK Małgorzata LUZAK Andrzej # | , Z/1332/21 | , 2024 | LDK! | ||||||
2 | 22 | s | 7 | 33.56 | JABŁOŃSKA Emilia | UKS Czapla Białe Błota | 2011 | U14 | KP | -- | KARNAS Kinga | Z/6903/21 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 29 | s | 7 | 34.55 | ŚNIEGOWSKA Aleksandra | KSLZS Kruszwica | 2011 | U14 | KP | -- | LUZAK Małgorzata LUZAK Andrzej # | , Z/5338/21 | , 2024 | LDK! | ||||||
4 | 30 | s | 7 | 34.82 | MICHALAK Amelia | LUKS Start Nakło | 2010 | U14 | KP | -- | RADTKE Aleksandra # | Z/2142/21 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 7 | s | 8 | 30.42 | DROZDALSKA Lena | LKS Vectra Włocławek | 2011 | U14 | KP | -- | ZRADA Piotr | Z/6914/21 | 2023 | LDK! | ||||||
2 | 16 | s | 8 | 31.96 | BUDNIK Lena | LUKS Start Nakło | 2011 | U14 | KP | -- | KSOBIECH Bartosz | Z/0103/23 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 20 | s | 8 | 32.72 | BANTAOUI Ilitsa | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2010 | U14 | KP | -- | KACZOCHA Alina # | Z/0172/21 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 24 | s | 8 | 33.75 | BORKOWSKA Anna | MKS Inowrocław | 2010 | U14 | KP | -- | KWIATKOWSKI Waldemar | Z/6382/22 | 2023 | |||||||
5 | 25 | s | 8 | 33.83 | GRONOWSKA Cornelia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2010 | U14 | KP | -- | BON-PANTKOWSKA Aldona ROJTEK Mikołaj # | Z/2450/21, Z/0971/23 | 2021, 2024 | LDK! | ||||||
1 | 3 | s | 9 | 28.97 | KUBIAK Natalia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2010 | U14 | KP | V | KACZOCHA Alina # | Z/0183/21 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 8 | s | 9 | 30.50 | HALICKA Marta | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2010 | U14 | KP | -- | ROJTEK Mikołaj # | Z/0179/21 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 13 | s | 9 | 31.78 | ŁYSZCZARZ Maria | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2011 | U14 | KP | -- | ROJTEK Mikołaj # | Z/2417/22 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 15 | s | 9 | 31.85 | LECH Zuzanna | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2010 | U14 | KP | -- | ROJTEK Mikołaj # | Z/0896/23 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 18 | s | 9 | 32.25 | MESZYŃSKA Eliza | MKL Tlen Mogilno | 2011 | U14 | KP | -- | KRASICKI Adam # | Z/6885/21 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 10 | s | 10 | 30.94 | PATELA Lena | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2010 | U14 | KP | -- | LDK! | |||||||||
2 | 11 | s | 10 | 31.07 | BALINA Maja | GKS Olimpia Grudziądz | 2010 | U14 | KP | -- | PRZYBYŁ Janusz | Z/14331/21 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 21 | s | 10 | 33.09 | WERNICKA Klaudia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2011 | U14 | KP | -- | # | LDK! | ||||||||
4 | 23 | s | 10 | 33.68 | MINTA Monika | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2010 | U14 | KP | -- | ROJTEK Mikołaj | Z/0982/23 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 26 | s | 10 | 34.18 | MIESZKOWSKA Amelia | LKS Vectra Włocławek | 2010 | U14 | KP | -- | SZMYT Miłosz | Z/9026/21 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 31 | s | 10 | 37.53 | PRZEŹDZIĘK Weronika | MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski | 2011 | U14 | KP | -- | LDK! | |||||||||
1 | 9 | s | 11 | 30.53 | WITKOWSKA Lena | MKL Tlen Mogilno | 2010 | U14 | KP | -- | KRASICKI Adam # | Z/6880/21 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 17 | s | 11 | 32.23 | KRAJEWSKA Blanka | LUKS Start Nakło | 2011 | U14 | KP | -- | KSOBIECH Bartosz | Z/5892/22 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 19 | s | 11 | 32.71 | GAŁUSZYŃSKA Nikola | UKS Czapla Białe Błota | 2010 | U14 | KP | -- | KARNAS Kinga # | Z/4461/23 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 27 | s | 11 | 34.27 | STRZELIŃSKA Oliwia | MKL Tlen Mogilno | 2010 | U14 | KP | -- | KRASICKI Adam # | Z/6879/21 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 28 | s | 11 | 34.54 | PIOTROWSKA Amelia | LKS Vectra Włocławek | 2010 | U14 | KP | -- | KACPRZAK Marcin | Z/5399/22 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 1 | s | 12 | 26.99 | BIERNACKA Gabrysia | UKS Przełaj Żerków | 2011 | U14 | WP | III | BIERŁA Dawid | Z/3084/22 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 3 | s | 12 | 27.25 | BARANOWSKA Barbara | OŚ AZS Poznań | 2010 | U14 | WP | III | CIEŚLICKA Elżbieta # | Z/5894/21 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 6 | s | 12 | 30.01 | ŁOŚ Cecylia | UKS Dąb Suchy Las | 2010 | U14 | WP | V | GULCZYŃSKA Grażyna | Z/1728/21 | 2023 | LDK! | ||||||
4 | 10 | s | 12 | 31.50 | KAMIŃSKA Erika | UKS Dąb Suchy Las | 2011 | U14 | WP | -- | GULCZYŃSKA Grażyna | Z/4513/21 | 2023 | LDK! | ||||||
5 | 12 | s | 12 | 32.28 | OLEJNIK Lena | MUKS Kadet Rawicz | 2010 | U14 | WP | -- | LDK! | |||||||||
6 | 16 | s | 12 | 35.25 | KRYSIŃSKA Gabriela | LKS Atleta Gniezno | 2011 | U14 | WP | -- | HĘŚ Leszek | Z/14242/21 | 2024 | |||||||
1 | 2 | s | 13 | 27.20 | BOGDAŃSKA Weronika | KS Gwardia Piła | 2010 | U14 | WP | III | CHWAŁEK Jarosław | Z/1991/22 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 4 | s | 13 | 29.51 | BARTKOWIAK Amelia | UKS Sprint Przeźmierowo | 2010 | U14 | WP | V | BEBEJEWSKI Michał | Z/1256/22 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 7 | s | 13 | 30.87 | DERUCKA Milena | UKS Sprinter Słodków | 2010 | U14 | WP | -- | ||||||||||
4 | 9 | s | 13 | 31.24 | BANACH Agnieszka | UKS 12 Kalisz | 2010 | U14 | WP | -- | OLSZYNA Waldemar | Z/0754/23 | 2024 | |||||||
5 | 11 | s | 13 | 32.26 | JASTRZĘBSKA Pola | UKS Sprint Przeźmierowo | 2011 | U14 | WP | -- | BEBEJEWSKI Michał | Z/6717/22 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 5 | s | 14 | 29.66 | MATYSIAK Zofia | UKS 12 Kalisz | 2010 | U14 | WP | V | OLSZYNA Waldemar | Z/0755/23 | 2024 | |||||||
2 | 8 | s | 14 | 30.94 | ZAMIARA Gabriela | KS Stal Pleszew | 2010 | U14 | WP | -- | KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja | Z/14732/21 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 13 | s | 14 | 32.51 | NAPIERAŁA Zuzanna | UKS Dąb Suchy Las | 2011 | U14 | WP | -- | GULCZYŃSKA Grażyna | Z/1515/21 | 2023 | LDK! | ||||||
4 | 14 | s | 14 | 33.44 | WĄSOWICZ Sandra | LKS Atleta Gniezno | 2010 | U14 | WP | -- | KARMELITA Mariusz # | Z/5840/22 | 2024 | |||||||
5 | 15 | s | 14 | 34.34 | SOBECKA Martyna | LKS Atleta Gniezno | 2011 | U14 | WP | -- | ||||||||||
1 | 1 | s | 15 | 26.23 | KOŁODZIEJCZAK Magdalena | GKS Olimpia Grudziądz | 2006 | U18 | KP | II | PRZYBYŁ Janusz DEJEWSKI Michał | Z/2401/19 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | s | 15 | 26.54 | MIRECKA Julia | BKS Bydgoszcz | 2006 | U18 | KP | III | BAUMGART Iwona | Z/1454/20 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 3 | s | 15 | 27.05 | WITKOWSKA Barbara | BKS Bydgoszcz | 2007 | U18 | KP | III | LDK! | KN B | ||||||||
1 | 4 | s | 16 | 27.10 | ŁADOŃ Julia | KSLZS Kruszwica # | 2007 | U18 | KP | III | GOTÓWKA Monika | Z/1031/20 | 2023 | |||||||
2 | 5 | s | 16 | 28.31 | ZMIERCZAK Laura | GKS Olimpia Grudziądz | 2006 | U18 | KP | IV | DEJEWSKI Michał PRZYBYŁ Janusz | , Z/1595/20 | , 2024 | LDK! | ||||||
3 | 6 | s | 16 | 28.68 | GRZEGOREK Judyta | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2007 | U18 | KP | -- | LEWANDOWSKI Jacek | Z/0170/18 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 1 | s | 17 | 25.63 | NOWACKA Oliwia | UMKS Iskra Wolsztyn | 2006 | U18 | WP | II | SKWIERZYŃSKI Jacek | Z/2826/19 | 2024 | LDK! | OSU KN B | |||||
2 | 2 | s | 17 | 26.32 | OSICKA Zuzanna | UKS 20 Poznań | 2006 | U18 | WP | III | WIADEREK Piotr | Z/11896/21 | 2024 | 2 | LDK! | |||||
3 | 10 | s | 17 | 30.35 | DROZD Martyna | LKLA Krokus Astromal Leszno | 2006 | U18 | WP | -- | PTAK Krzysztof | Z/2433/20 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 11 | s | 17 | 31.00 | KAŹMIERCZAK Wiktoria | UKS Sprinter Słodków | 2006 | U18 | WP | -- | ROSIAK Robert | Z/0006/18 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||
5 | 12 | s | 17 | 31.26 | CYMBALISTA Paulina | LKLA Krokus Astromal Leszno | 2006 | U18 | WP | -- | PTAK Krzysztof | Z/5044/18 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||
1 | 6 | s | 18 | 28.78 | SOBIECH Aleksandra | OŚ AZS Poznań | 2006 | U18 | WP | -- | BIEDERMANN Roman | Z/3118/19 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 7 | s | 18 | 29.12 | BRETSZNAJDER Julia | UKS Achilles Leszno | 2006 | U18 | WP | -- | LDK! | |||||||||
3 | 8 | s | 18 | 29.53 | MAJDA Zuzanna | UKS 12 Kalisz | 2007 | U18 | WP | -- | OLSZYNA Waldemar | Z/6370/22 | 2022 | |||||||
4 | 9 | s | 18 | 29.88 | PAWELA Sylwia | MKS Juvenia Puszczykowo | 2007 | U18 | WP | -- | ŁUCZAK Bernadeta # | Z/5268/22 | 2024 | OSU | ||||||
1 | 3 | s | 19 | 27.86 | HUDZIŃSKA Nikola | MKS Juvenia Puszczykowo | 2006 | U18 | WP | IV | ŁUCZAK Bernadeta # | Z/0814/22 | 2024 | OSU | ||||||
2 | 4 | s | 19 | 28.49 | WIELICZKO Julia | LKS Maraton Turek | 2007 | U18 | WP | IV | RYCZYŃSKI Zbigniew | Z/0976/23 | 2024 | |||||||
3 | 5 | s | 19 | 28.67 | BOROWIK Dominika | MKS Baszta Szamotuły | 2006 | U18 | WP | -- | ZIELIŃSKA Janina | Z/2727/22 | 2024 | |||||||
4 | 13 | s | 19 | 33.50 | SZAJDECKA Angelika | UKS 12 Kalisz | 2007 | U18 | WP | -- | OLSZYNA Waldemar # | Z/1428/22 | 2023 | |||||||
1 | 2 | s | 21 | 27.17 | DROP Angelika | OŚ AZS Poznań | 2005 | U20 | WP | III | BIEDERMANN Roman | Z/0289/20 | 2023 | |||||||
2 | 3 | s | 21 | 27.66 | KACZMAREK Julia | OŚ AZS Poznań | 2005 | U20 | WP | IV | OSIK Tadeusz | Z/2740/22 | 2024 | |||||||
3 | 4 | s | 21 | 28.18 | KĘDZIOR Oliwia | LKS Orkan Ostrzeszów | 2004 | U20 | WP | IV | NALEPA Marek | Z/3363/18 | 2023 | 4 | LDK! | OSU | ||||
4 | 5 | s | 21 | 28.25 | OBAREK Anastazja | LKS Maraton Turek | 2005 | U20 | WP | IV | RYCZYŃSKI Zbigniew | Z/13170/21 | 2024 | |||||||
5 | 6 | s | 21 | 28.53 | MAJCHRZAK Angelika | UKS Dąb Suchy Las | 2005 | U20 | WP | -- | TYLAK Łukasz | Z/0395/21 | 2024 | |||||||
6 | 10 | s | 21 | 32.58 | KOZŁOWSKA Marika | MKS Juvenia Puszczykowo | 2004 | U20 | WP | -- | ||||||||||
1 | 1 | s | 22 | 26.99 | WOJTECKA Natalia | GKS Olimpia Grudziądz | 2005 | U20 | KP | III | DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał B.D. MARKUSZEWSKI Cezary | , Z/0497/19 | , 2023 | 5 | LDK! | |||||
2 | 7 | s | 22 | 28.83 | NOWAK Aleksandra | KSLZS Kruszwica | 2005 | U20 | KP | -- | GOTÓWKA Monika | Z/3556/18 | 2023 | |||||||
3 | 8 | s | 22 | 29.26 | SZAFRAŃSKA Zofia | LKS Maraton Turek | 2005 | U20 | WP | -- | RYCZYŃSKI Zbigniew | Z/2713/22 | 2024 | |||||||
4 | 9 | s | 22 | 31.55 | STEFAŃSKA Marianna | LKS Maraton Turek | 2005 | U20 | WP | -- | RYCZYŃSKI Zbigniew | Z/13171/21 | 2024 | |||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 2 | s | 1 | 42.71 | KUCZYŃSKA Luiza | UKS 20 Poznań | 2008 | U16 | WP | II | WIADEREK Piotr | Z/9442/21 | 2024 | |||||||
2 | 3 | s | 1 | 44.00 | ANTCZAK Agata | UKS 20 Poznań | 2009 | U16 | WP | III | WIADEREK Piotr | Z/9450/21 | 2024 | |||||||
3 | 4 | s | 1 | 44.66 | KAZAŁO Paulina | UKS Achilles Leszno | 2009 | U16 | WP | III | GÓRSKA Hanna # | Z/2011/20 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 6 | s | 1 | 45.37 | KRYSZCZYŃSKA Pola | KS Energetyk Poznań | 2008 | U16 | WP | IV | GRENDA Jan | Z/1365/21 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
5 | 9 | s | 1 | 46.76 | WRÓBLEWSKA Zosia | LKS Atleta Gniezno | 2009 | U16 | WP | V | KARMELITA Mariusz | Z/0093/22 | 2024 | |||||||
6 | 11 | s | 1 | 47.14 | PIOTROWSKA Blanka | MUKS Szok Bojanowo | 2009 | U16 | WP | V | RATAJCZAK Maciej | Z/0105/21 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 7 | s | 2 | 46.01 | KOWALCZYK Marianna | UKS 12 Kalisz | 2008 | U16 | WP | IV | OLSZYNA Waldemar | Z/2592/21 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 13 | s | 2 | 47.70 | DUDA Julia | OŚ AZS Poznań | 2009 | U16 | WP | V | CIEŚLICKA Elżbieta | Z/2469/20 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
3 | 14 | s | 2 | 48.63 | WILANT Hanna | PLKS Gwda Piła | 2008 | U16 | WP | -- | KRZEWIŃSKI Ignacy # | Z/12059/21 | 2023 | LDK! | OSU | |||||
4 | 15 | s | 2 | 49.46 | CHABERA Klaudia | OŚ AZS Poznań | 2009 | U16 | WP | -- | CIEŚLICKA Elżbieta # | Z/0345/23 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
1 | 5 | s | 3 | 45.08 | GRABOWSKA Martyna | KS Gwardia Piła | 2008 | U16 | WP | IV | CHWAŁEK Jarosław | Z/4857/22 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 8 | s | 3 | 46.28 | KAPAŁA Alicja | LKS Orkan Ostrzeszów | 2008 | U16 | WP | IV | NALEPA Marek | Z/1810/21 | 2023 | LDK! | OSU | |||||
3 | 12 | s | 3 | 47.32 | KACZMAREK Katarzyna | PLKS Gwda Piła | 2009 | U16 | WP | V | KRZEWIŃSKI Ignacy | Z/1531/20 | 2023 | LDK! | OSU | |||||
4 | 16 | s | 3 | 49.50 | KLOREK Joanna | MKS Baszta Szamotuły | 2009 | U16 | WP | -- | TOMCZAK - BACHARA Dominika | Z/12064/21 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 17 | s | 3 | 50.74 | CZWORDON Martyna | LKS Orkan Ostrzeszów | 2009 | U16 | WP | -- | NALEPA Marek | Z/0503/23 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
1 | 1 | s | 4 | 41.94 | PRZYBYLSKA Aleksandra | UKS 20 Poznań # | 2008 | U16 | WP | II | WIADEREK Piotr # | Z/4143/22 | 2024 | 2 | ||||||
2 | 10 | s | 4 | 46.98 | KWIETNIEWSKA Elena | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2008 | U16 | WP | V | ZAWORSKI Marek | Z/12646/21 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
3 | 18 | s | 4 | 51.87 | LASKOWSKA Alina | UKS Achilles Leszno | 2009 | U16 | WP | -- | LDK! | |||||||||
4 | 19 | s | 4 | 54.07 | ROSOŁEK Nadia | LKS Atleta Gniezno | 2009 | U16 | WP | -- | ||||||||||
1 | 1 | s | 5 | 42.90 | TOPCZEWSKA Leonia | BKS Bydgoszcz | 2008 | U16 | KP | II | BAUMGART Iwona | Z/5764/18 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 4 | s | 5 | 46.16 | HAŚKIEWICZ Weronika | LKS Vectra Włocławek | 2008 | U16 | KP | IV | NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. | Z/0343/18 | 2024 | BEZ | LDK! | OSU | ||||
3 | 5 | s | 5 | 46.41 | BURZYŃSKA Zuzanna | MKL Tlen Mogilno | 2009 | U16 | KP | IV | # | LDK! | ||||||||
4 | 6 | s | 5 | 46.95 | POPIELARZ Kinga | BOSiR Barcin | 2009 | U16 | KP | V | LUZAK Andrzej | Z/3919/18 | 2023 | LDK! | ||||||
5 | 8 | s | 5 | 47.18 | CHWIEDUK Nadia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2009 | U16 | KP | V | ROJTEK Mikołaj | Z/7637/21 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 9 | s | 5 | 47.26 | TREDER Alicja | MUKL Brodnica | 2009 | U16 | KP | V | ROSIŃSKI Zenon | Z/3755/22 | 2024 | |||||||
1 | 2 | s | 6 | 44.40 | DOLIŃSKA Maja | KS Wda Świecie | 2009 | U16 | KP | III | WAWRZYNIAK Paweł | Z/0543/22 | 2023 | |||||||
2 | 10 | s | 6 | 47.70 | SŁOMKA Gabriela | LKS Vectra Włocławek | 2009 | U16 | KP | V | NOWAKOWSKA Agnieszka ZIÓŁKOWSKI Marek # | Z/0579/18 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
3 | 12 | s | 6 | 49.12 | APPELT Paulina | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2008 | U16 | KP | -- | ROJTEK Mikołaj | Z/3775/22 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 14 | s | 6 | 49.49 | GIOCHEV Martyna | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2008 | U16 | KP | -- | ROJTEK Mikołaj | Z/3779/18 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 15 | s | 6 | 49.69 | ŚLIWIŃSKA Joanna | MUKL Brodnica | 2008 | U16 | KP | -- | MIERZEJEWSKA Martyna # | Z/0153/20 | 2024 | |||||||
6 | 17 | s | 6 | 52.56 | DOMAGAŁA Ligia | MKS Inowrocław | 2009 | U16 | KP | -- | KWIATKOWSKI Waldemar | Z/6381/22 | 2023 | |||||||
1 | 3 | s | 7 | 45.92 | ZIENKIEWICZ Amelia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2008 | U16 | KP | IV | ROJTEK Mikołaj | Z/0450/21 | 2023 | LDK! | ||||||
2 | 7 | s | 7 | 46.98 | KŁOSOWSKA Aleksandra | UKS Czapla Białe Błota | 2009 | U16 | KP | V | KARNAS Zbigniew | Z/5702/22 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
3 | 11 | s | 7 | 47.97 | JARENTOWSKA Martyna | GKS Olimpia Grudziądz | 2009 | U16 | KP | V | PRZYBYŁ Janusz | Z/9030/21 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 12 | s | 7 | 49.12 | OLEJNICZAK Magdalena | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2009 | U16 | KP | -- | ROJTEK Mikołaj | Z/0686/23 | 2024 | |||||||
5 | 16 | s | 7 | 50.03 | LEMAŃSKA Maria | GKS Olimpia Grudziądz | 2008 | U16 | KP | -- | BADULSKI Tomasz # | Z/5044/22 | 2023 | LDK! | ||||||
400 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 63.16 | SIPURZYŃSKA Hanna | LKS Orkan Ostrzeszów | 2006 | U18 | WP | IV | SIPURZYŃSKA Ewa | Z/1669/20 | 2023 | LDK! | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 65.86 | MIKOŁAJCZAK Lena | MKS Juvenia Puszczykowo | 2007 | U18 | WP | -- | PIEKARSKA Monika | Z/0832/22 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 66.03 | OGRODOWCZYK Inga | UKS Sprinter Słodków | 2006 | U18 | WP | -- | B.D. | Z/5030/19 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 4 | s | 1 | 67.24 | KOWALSKA Aleksandra | UKS 12 Kalisz | 2006 | U18 | WP | -- | OLSZYNA Waldemar | Z/0246/20 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 5 | s | 1 | 71.18 | JAŚKOWIAK Julia | MKS Juvenia Puszczykowo | 2006 | U18 | WP | -- | PIEKARSKA Monika # | Z/14600/21 | 2024 | |||||||
1 | 1 | s | 2 | 61.86 | ZBIELSKA Maja | BKS Bydgoszcz | 2007 | U18 | KP | III | BAUMGART Iwona | Z/1011/19 | 2024 | BEZ | KN B | |||||
2 | 2 | s | 2 | 62.52 | WÓJCIK Bianka | BKS Bydgoszcz | 2006 | U18 | KP | IV | ||||||||||
3 | 3 | s | 2 | 62.90 | ORZECHOWSKA Noemi | LKS Vectra Włocławek | 2006 | U18 | KP | IV | KARNAS Kinga NOWAKOWSKA Agnieszka # | , Z/7628/21 | , 2024 | LDK! | OSU KN B | |||||
4 | 4 | s | 2 | 63.33 | KOSK Julia | BKS Bydgoszcz | 2006 | U18 | KP | IV | BAUMGART Iwona | Z/2803/20 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 1 | s | 3 | 64.63 | PAWLIK Wiktoria | KS Gwardia Piła | 2005 | U20 | WP | -- | RADZIMSKI Adam MARCINIAK Roman | , Z/4869/19 | , 2024 | |||||||
2 | 2 | s | 3 | 65.64 | SZCZEPANIAK Martyna | LKS Orkan Ostrzeszów | 2005 | U20 | WP | -- | ||||||||||
3 | 3 | s | 3 | 66.33 | ŻURAWSKA Julia | MKS Juvenia Puszczykowo | 2004 | U20 | WP | -- | ||||||||||
4 | 4 | s | 3 | 69.43 | KRAWCZAK Karolina | UKS Achilles Leszno | 2005 | U20 | WP | -- | GÓRSKI Dariusz # | Z/4277/19 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 5 | s | 3 | 72.43 | ROŻEK Olga | MKS Juvenia Puszczykowo | 2005 | U20 | WP | -- | ||||||||||
1 | 1 | s | 4 | 61.55 | BYCZKOWSKA Amelia | BKS Bydgoszcz | 2005 | U20 | KP | III | LDK! | KN B | ||||||||
2 | 2 | s | 4 | 63.64 | KUJOTH Kinga | MKS Inowrocław | 2005 | U20 | KP | IV | KWIATKOWSKI Waldemar | Z/3765/19 | 2024 | |||||||
3 | 3 | s | 4 | 63.82 | CZYŻYCKA Anastazja | BKS Bydgoszcz | 2005 | U20 | KP | IV | KN B | |||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 1:57.80 | ZRADA Urszula | LKS Vectra Włocławek | 2012 | U12 | KP | -- | ZRADA Piotr ZRADA Piotr | , Z/6908/21 | , 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 2:00.21 | KOŚCIERSKA Zuzanna | KS Gwardia Piła | 2013 | U12 | WP | -- | CHWAŁEK Jarosław | Z/1023/23 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 2:03.39 | WISNIEWSKA Nadia | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2013 | U12 | KP | -- | MATUS Marek | Z/7897/21 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 4 | s | 1 | 2:06.71 | SZYMAŃSKA Anastazja | UKS Czapla Białe Błota | 2012 | U12 | KP | -- | KARNAS Kinga # | Z/11072/21 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 5 | s | 1 | 2:10.60 | CZARNIAK Karolina | LKS Vectra Włocławek | 2013 | U12 | KP | -- | KACPRZAK Marcin | Z/0849/23 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 6 | s | 1 | 2:16.78 | KURZEJA Wiktoria | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2012 | U12 | KP | -- | LATAŃSKI Grzegorz | Z/7893/21 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | 7 | s | 1 | 2:25.88 | WESOŁOWSKA Wiktoria | MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski | 2013 | U12 | KP | -- | ŻYWICA Wojciech | Z/13213/21 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 1 | s | 2 | 1:49.89 | CZYCZEWSKA Iga | OŚ AZS Poznań | 2011 | U14 | WP | V | MALUŚKIEWICZ Agnieszka | Z/1620/22 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 3 | s | 2 | 1:52.47 | BYTOWSKA Hanna | UKS Dąb Suchy Las | 2011 | U14 | WP | -- | GULCZYŃSKA Grażyna | Z/1719/21 | 2023 | LDK! | ||||||
3 | 4 | s | 2 | 1:55.23 | DERAK Emilia | UKS 20 Poznań | 2010 | U14 | WP | -- | WIADEREK Piotr | Z/0032/23 | 2024 | |||||||
4 | 6 | s | 2 | 1:57.84 | STAWRAKAKIS Helena | OŚ AZS Poznań | 2010 | U14 | WP | -- | MALUŚKIEWICZ Agnieszka | Z/2801/20 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 9 | s | 2 | 2:07.60 | GRZEGOREK Oliwia | UKS 12 Kalisz | 2011 | U14 | WP | -- | OLSZYNA Waldemar # | Z/2593/21 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 12 | s | 2 | 2:10.49 | MRUGALSKA Amelia | UMKS Iskra Wolsztyn | 2008 | U16 | WP | -- | SKWIERZYŃSKI Jacek | Z/0033/21 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
1 | 2 | s | 3 | 1:51.43 | CHWIESIUKOWICZ Antonina | KS Gwardia Piła | 2010 | U14 | WP | -- | CHWAŁEK Jarosław | Z/1137/23 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 5 | s | 3 | 1:55.69 | KACZMAREK Marcelina | PLKS Gwda Piła | 2010 | U14 | WP | -- | ŁAPACZ Zbigniew | Z/14602/21 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 7 | s | 3 | 1:59.25 | MARCINIAK Marianna | UKS Achilles Leszno | 2011 | U14 | WP | -- | NIEMCZAL Karolina | Z/0949/23 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 8 | s | 3 | 2:00.05 | WYLĘGA Oliwia | LKS Orkan Ostrzeszów | 2010 | U14 | WP | -- | NALEPA Marek | Z/5259/22 | 2024 | |||||||
1 | 1 | s | 4 | 1:47.23 | DALASIŃSKA Kaja | LKS Vectra Włocławek | 2010 | U14 | KP | V | ZRADA Piotr ZRADA Piotr | Z/2470/21 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||
2 | 2 | s | 4 | 1:47.85 | RAFALSKA Patrycja | MUKL Brodnica | 2010 | U14 | KP | V | ROSIŃSKI Zenon | Z/0191/22 | 2024 | |||||||
3 | 3 | s | 4 | 1:54.06 | NIKIEL Zofia | MKL Toruń | 2011 | U14 | KP | -- | GĄSIEWICZ Jarosław | Z/2245/21 | 2023 | LDK! | ||||||
4 | 4 | s | 4 | 1:55.58 | GOJŁO Jaśmina | MKL Toruń | 2011 | U14 | KP | -- | WOŹNIAK Jacek # | Z/0789/22 | 2023 | LDK! | ||||||
5 | 5 | s | 4 | 2:00.21 | LEWANDOWSKA Blanka | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2010 | U14 | KP | -- | SOBOWIEC Bartosz # | Z/2601/22 | 2024 | |||||||
6 | 7 | s | 4 | 2:03.83 | JASIŃSKA Iga | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2011 | U14 | KP | -- | SOBOWIEC Bartosz # | Z/3429/22 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | 8 | s | 4 | 2:04.06 | PUDŁOWSKA Natalia | UKB Szubin | 2011 | U14 | KP | -- | KARNAS Zbigniew # | Z/4816/21 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 6 | s | 5 | 2:02.66 | WÓDZKA Aurelia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2010 | U14 | KP | -- | SOBOWIEC Bartosz | Z/0052/20 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 9 | s | 5 | 2:05.50 | JASIŃSKA Blanka | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2011 | U14 | KP | -- | SOBOWIEC Bartosz # | Z/3430/22 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 10 | s | 5 | 2:12.48 | KOŁTUBAJ Julia | LKS Vectra Włocławek | 2011 | U14 | KP | -- | ZRADA Piotr | Z/1031/23 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 11 | s | 5 | 2:19.70 | HOMANN Agnieszka | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2010 | U14 | KP | -- | LATAŃSKI Grzegorz | Z/7891/21 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 12 | s | 5 | 2:21.26 | TARGOSZ Magdalena | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2011 | U14 | KP | -- | LATAŃSKI Grzegorz | Z/6274/22 | 2024 | LDK! | ||||||
s | 5 | DQ | WODZIŃSKA Agata | LUKS Start Nakło # | 2010 | U14 | KP | -- | JANKOWSKI Marcin | Z/0769/22 | 2024 | LDK! | ||||||||
1 | 1 | s | 6 | 1:39.08 | PIOTROWSKA Klaudia | MUKS Szok Bojanowo | 2008 | U16 | WP | III | RATAJCZAK Maciej | Z/5131/18 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||
2 | 2 | s | 6 | 1:46.33 | JEGER Liwia | UKS 20 Poznań | 2009 | U16 | WP | V | WIADEREK Piotr | Z/9440/21 | 2024 | |||||||
3 | 3 | s | 6 | 1:47.12 | ANTKOWIAK Nikola | UKS 20 Poznań | 2008 | U16 | WP | V | WIADEREK Piotr | Z/9439/21 | 2024 | |||||||
4 | 5 | s | 6 | 1:50.77 | KAŹMIERCZAK Zuzanna | UKS Sprinter Słodków | 2008 | U16 | WP | -- | B.D. | Z/0297/20 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 9 | s | 6 | 1:55.82 | CHAŁUPNICZAK Julia | LUKS Orkan Września | 2009 | U16 | WP | -- | PUJDAK Andrzej | Z/0922/23 | 2024 | |||||||
6 | 10 | s | 6 | 1:56.85 | JAJKO Jadwiga | UKS Dąb Suchy Las | 2009 | U16 | WP | -- | TYLAK Łukasz # | Z/3714/20 | 2023 | LDK! | ||||||
1 | 4 | s | 7 | 1:49.22 | ŁUKASZCZYK Julia | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2008 | U16 | WP | V | PRZYMUSIŃSKA-RAUHUT Paulina | Z/0306/20 | 2023 | LDK! | ||||||
2 | 6 | s | 7 | 1:52.36 | KRAWCZAK Antonina | OŚ AZS Poznań | 2008 | U16 | WP | -- | CIEŚLICKA Elżbieta | Z/10966/21 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
3 | 7 | s | 7 | 1:53.75 | PIECHOCKA Kaja | MKS Juvenia Puszczykowo | 2008 | U16 | WP | -- | CHMIELARZ Lucyna | Z/1033/23 | 2023 | LDK! | ||||||
4 | 8 | s | 7 | 1:53.98 | PRUCHNIEWICZ Olga | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2009 | U16 | WP | -- | ZAWORSKI Marek | Z/3085/21 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
5 | 11 | s | 7 | 2:02.65 | REJEK Maja | KS Stal Pleszew | 2009 | U16 | WP | -- | KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja | Z/14735/21 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 1 | s | 8 | 1:46.66 | TALAR Anna | MKL Toruń | 2008 | U16 | KP | V | WOŹNIAK Jacek | Z/4494/19 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | s | 8 | 1:48.29 | BALCERZAK Barbara | MKL Tlen Mogilno | 2008 | U16 | KP | V | KRASICKI Adam | Z/6874/21 | 2023 | LDK! | ||||||
3 | 3 | s | 8 | 1:50.63 | NARLOCH Julia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2009 | U16 | KP | -- | NIEBUDEK Sylwester | Z/6221/22 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
4 | 4 | s | 8 | 1:50.86 | TUPIKOWSKA Jagna | BKS Bydgoszcz | 2008 | U16 | KP | -- | MYSZKIEWICZ Maciej B.D. | Z/0919/19 | 2023 | LDK! | ||||||
5 | 5 | s | 8 | 1:58.82 | RADZIECKA Nikola | LKS Vectra Włocławek | 2009 | U16 | KP | -- | ZIÓŁKOWSKI Marek | Z/6267/22 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 6 | s | 8 | 2:00.25 | KRZYMIŃSKA Maja | BKS Bydgoszcz | 2008 | U16 | KP | -- | RUDNIK Damian | Z/2300/18 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | 7 | s | 8 | 2:02.07 | WRÓBLEWSKA Maria | LKS Vectra Włocławek | 2009 | U16 | KP | -- | NOWAKOWSKA Agnieszka # | Z/1768/20 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
8 | 8 | s | 8 | 2:08.45 | KRZYWDZIŃSKA Zofia | UKB Szubin | 2009 | U16 | KP | -- | PAWLAK Sandra | Z/1579/19 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||
800 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 2 | s | 1 | 2:23.06 | KRZYŻYKOWSKA Dominika | MKL Toruń | 2005 | U20 | KP | III | WOŹNIAK Jacek B.D. | Z/9072/21 | 2023 | LDK! | ||||||
2 | 3 | s | 1 | 2:27.38 | GROCHECKA Karolina | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2007 | U18 | KP | IV | SOBOWIEC Bartosz # | Z/2440/19 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
3 | 6 | s | 1 | 2:36.93 | LAMBERSKA Wiktoria | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2006 | U18 | KP | -- | LDK! | OSU | ||||||||
4 | 7 | s | 1 | 2:41.99 | GRABOWSKI Laura | LKS Vectra Włocławek | 2007 | U18 | KP | -- | B.D. ZRADA Piotr NOWAKOWSKA Agnieszka | , Z/2471/21 | , 2024 | LDK! | OSU | |||||
5 | 8 | s | 1 | 2:46.80 | BALCERZAK Agata | MKL Tlen Mogilno | 2007 | U18 | KP | -- | KRASICKI Adam | Z/7784/21 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 9 | s | 1 | 2:55.03 | SZYMAŃSKA Amelia | MKL Tlen Mogilno | 2007 | U18 | KP | -- | KRASICKI Adam | Z/6268/22 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 1 | s | 2 | 2:18.73 | STEMPNIAK Zofia | KS Energetyk Poznań | 2006 | U18 | WP | III | GRENDA Jan | Z/12439/21 | 2024 | LDK! | OSU KN B | |||||
2 | 4 | s | 2 | 2:28.05 | NOWAK ŁAŻEWSKA Dorota | KS Energetyk Poznań | 2007 | U18 | WP | IV | GRENDA Jan | Z/3133/19 | 2024 | LDK! | OSU KN B | |||||
3 | 5 | s | 2 | 2:34.55 | SZŁAPKA Faustyna | MKS-MOS Śrem | 2007 | U18 | WP | -- | OKONIEWSKI Zbigniew | Z/1824/19 | 2024 | |||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 3:07.61 | MACIEJEWSKA Lena | KS Energetyk Poznań | 2010 | U14 | WP | III | GRENDA Jan # | Z/14237/21 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 3:09.84 | WOJCIECHOWSKA-LAMSALLAK Maria | LKS Vectra Włocławek | 2010 | U14 | KP | III | NOWAKOWSKA Agnieszka ZIÓŁKOWSKI Marek # | Z/5198/18 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 3 | f | 1 | 3:25.65 | PAWLIKOWSKA Aleksandra | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2010 | U14 | KP | V | MATUS Marek | Z/1591/20 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 4 | f | 1 | 3:29.16 | SAJNAJ Maria | MKS Juvenia Puszczykowo | 2010 | U14 | WP | V | CHMIELARZ Lucyna | Z/2445/20 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 5 | f | 1 | 3:32.91 | BARTZ Ewa | OŚ AZS Poznań | 2010 | U14 | WP | -- | CIEŚLICKA Elżbieta # | Z/2799/20 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 6 | f | 1 | 3:35.36 | PYSZKOWSKA Magdalena | LKS Vectra Włocławek | 2010 | U14 | KP | -- | NOWAKOWSKA Agnieszka # | Z/12703/21 | 2023 | LDK! | ||||||
7 | 7 | f | 1 | 3:38.00 | SULKOWSKA Klaudia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2010 | U14 | KP | -- | SOBOWIEC Bartosz # | Z/0186/21 | 2024 | LDK! | ||||||
8 | 8 | f | 1 | 3:48.79 | JASIŃSKA Klaudia | UKB Szubin | 2011 | U14 | KP | -- | PAWLAK Sandra | Z/13787/21 | 2024 | LDK! | ||||||
9 | 9 | f | 1 | 3:49.42 | JASIŃSKA Nadia | LKS Vectra Włocławek | 2010 | U14 | KP | -- | ZRADA Piotr | Z/6913/21 | 2024 | LDK! | ||||||
10 | 10 | f | 1 | 3:54.86 | JURKIEWICZ Zofia | LUKS Orkan Września | 2011 | U14 | WP | -- | PUJDAK Andrzej # | Z/0925/23 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 1 | f | 2 | 3:10.30 | WRÓBLEWSKA Patrycja | KS Energetyk Poznań | 2008 | U16 | WP | III | GRENDA Jan | Z/2279/21 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
2 | 2 | f | 2 | 3:14.03 | MALIŃSKA Zofia | MKL Tlen Mogilno | 2009 | U16 | KP | IV | KRASICKI Adam | Z/2311/21 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 3 | f | 2 | 3:16.24 | LANGE Marta | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2008 | U16 | KP | IV | GURNA Jolanta SOBOWIEC Bartosz | , Z/0058/20 | , 2024 | LDK! | ||||||
4 | 4 | f | 2 | 3:18.94 | BARTECKA Wiktoria | OŚ AZS Poznań | 2008 | U16 | WP | IV | GRENDA Jan | Z/0606/22 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 5 | f | 2 | 3:27.96 | WIELGOCKA Amelia | UKS Sprinter Słodków | 2008 | U16 | WP | V | LDK! | |||||||||
6 | 6 | f | 2 | 3:31.77 | DERDA Antonina | UKS Skoczek Władysławów | 2008 | U16 | WP | V | BERLIŃSKI Florian | Z/0018/21 | 2023 | LDK! | ||||||
7 | 7 | f | 2 | 3:36.65 | SZYMAŃSKA Zuzanna | MKS Inowrocław | 2008 | U16 | KP | -- | KWIATKOWSKI Waldemar | Z/12091/21 | 2024 | |||||||
8 | 8 | f | 2 | 3:40.24 | BURCHACKA Maria | UKS Przełaj Żerków | 2009 | U16 | WP | -- | WYDUBA Roman | Z/1649/19 | 2024 | LDK! | ||||||
9 | 9 | f | 2 | 3:46.08 | KAROLAK Martyna | KS Stal Pleszew | 2008 | U16 | WP | -- | KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja | Z/5569/22 | 2024 | LDK! | ||||||
10 | 10 | f | 2 | 4:07.54 | MACIEJEWSKA Kamila | LUKS Start Nakło | 2009 | U16 | KP | -- | JANKOWSKI Marcin | Z/2865/20 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
f | 2 | DNF | GRACZYKOWSKA Julia | UKS 12 Kalisz # | 2008 | U16 | WP | -- | KISIEL Krzysztof # | Z/2594/21 | 2024 | LDK! | ||||||||
1 | 1 | f | 3 | 3:03.32 | KUNICKA Weronika | LUKS Start Nakło | 2007 | U18 | KP | -- | KSOBIECH Bartosz JANKOWSKI Marcin | , Z/1198/18 | , 2024 | BEZ | LDK! | OSU KN B | ||||
2 | 2 | f | 3 | 3:07.78 | KOWALEWSKA Pola | OŚ AZS Poznań | 2007 | U18 | WP | -- | CIEŚLICKA Elżbieta | Z/1763/20 | 2024 | LDK! | OSU KN B | |||||
3 | 3 | f | 3 | 3:17.12 | GOLIŃSKA Gabriela | KS Energetyk Poznań | 2007 | U18 | WP | -- | GRENDA Jan | Z/13050/21 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
4 | 4 | f | 3 | 3:18.83 | MŁODOŻENIEC Agata | OŚ AZS Poznań | 2007 | U18 | WP | -- | CIEŚLICKA Elżbieta | Z/3248/22 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
5 | 5 | f | 3 | 3:20.83 | ZAIATS Yelyzaveta | MKS Inowrocław | 2006 | U18 | KP | -- | KWIATKOWSKI Waldemar | Z/6456/22 | 2023 | |||||||
6 | 6 | f | 3 | 3:21.50 | PŁATEK Paulina | UKS Achilles Leszno | 2007 | U18 | WP | -- | ZDONEK Filip | Z/2009/20 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | 7 | f | 3 | 3:28.96 | GÓRECKA Julia | MKL Tlen Mogilno | 2006 | U18 | KP | -- | KRASICKI Adam | Z/2316/21 | 2024 | LDK! | ||||||
8 | 8 | f | 3 | 3:29.40 | ANTKOWIAK Klaudia | UKS 12 Kalisz | 2006 | U18 | WP | -- | WIŚNIEWSKI Paweł | Z/1601/18 | 2023 | BEZ | LDK! | |||||
9 | 9 | f | 3 | 3:30.19 | STAWSKA Natalia | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2006 | U18 | WP | -- | ZAWORSKI Marek | Z/0865/23 | 2024 | OSU | ||||||
10 | 10 | f | 3 | 3:31.78 | ZAREMBA Zuzanna | MKS Juvenia Puszczykowo | 2007 | U18 | WP | -- | ŁUCZAK Bernadeta # | Z/0989/22 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
11 | 11 | f | 3 | 4:10.17 | SIERŻANT Milena | KS Stal Pleszew | 2007 | U18 | WP | -- | LDK! | |||||||||
1500 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 4:25.05 | STEMPNIAK Paulina | KS Energetyk Poznań | 2004 | U20 | WP | I | GRENDA Jan | Z/1642/18 | 2024 | LDK! | KNF SKN OSU | |||||
2 | 2 | s | 1 | 4:40.66 | MUSIELAK Jagoda | MKS Juvenia Puszczykowo | 2004 | U20 | WP | II | CHMIELARZ Lucyna # | Z/1944/19 | 2024 | LDK! | OSU KN B | |||||
3 | 3 | s | 1 | 4:48.64 | PŁATEK Weronika | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2005 | U20 | KP | III | LATAŃSKI Grzegorz # | Z/0351/18 | 2024 | 2 | LDK! | OSU KN B | ||||
4 | 4 | s | 1 | 4:52.86 | TYCZYŃSKA Amelia | UKS Achilles Leszno | 2007 | U18 | WP | III | ZDONEK Filip | Z/2007/20 | 2024 | LDK! | KN B | |||||
5 | 5 | s | 1 | 5:18.27 | DWORCZAK Malwina | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2004 | U20 | WP | -- | WALCZAK- MORTEZAEI Artur | Z/5343/19 | 2023 | LDK! | OSU | |||||
6 | 6 | s | 1 | 5:46.82 | KACZMAREK Wiktoria | UKS Sprinter Słodków | 2007 | U18 | WP | -- | B.D. | Z/2136/21 | 2024 | LDK! | ||||||
2000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 7:23.94 | KEMPA Julia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2005 | U20 | KP | -- | SOBOWIEC Bartosz | Z/4542/19 | 2024 | |||||||
2 | 2 | s | 1 | 7:29.11 | MORAWSKA Anna | LKS Vectra Włocławek | 2006 | U18 | KP | -- | NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. | Z/0344/18 | 2024 | BEZ | LDK! | OSU | ||||
3 | 3 | s | 1 | 7:31.48 | GRZELCZAK Dominika | UKS Skoczek Władysławów | 2007 | U18 | WP | -- | BERLIŃSKI Florian # | Z/0689/23 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 4 | s | 1 | 8:10.52 | WARCZAK Alicja | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2007 | U18 | KP | -- | B.D. | LDK! | ||||||||
5 | 5 | s | 1 | 8:24.02 | WIŚNIEWSKA Katarzyna | MKS Juvenia Puszczykowo | 2006 | U18 | WP | -- | CHMIELARZ Lucyna | Z/0713/21 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 6 | s | 1 | 8:39.44 | WIŚNIEWSKA Oliwia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2006 | U18 | KP | -- | NIEBUDEK Sylwester | Z/14175/21 | 2024 | |||||||
60 m pł K DzSt (76.2/7.5) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 10.52 | MYCEK Weronika | LUKS Start Nakło | 2010 | U14 | KP | -- | B.D. # | Z/5184/22 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 11.02 | MACIEJEWSKA Nikola | LUKS Start Nakło | 2011 | U14 | KP | -- | KSOBIECH Bartosz | Z/2866/20 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 11.15 | KISIELEWSKA Julia | LKS Vectra Włocławek | 2010 | U14 | KP | -- | NOWAKOWSKA Agnieszka # | Z/3958/22 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 4 | s | 1 | 12.02 | SIEDLECKA Lena | KSLZS Kruszwica | 2010 | U14 | KP | -- | LUZAK Małgorzata LUZAK Andrzej # | , Z/1172/21 | , 2024 | LDK! | ||||||
5 | 5 | s | 1 | 12.87 | SZCZUPAK Magdalena | KSLZS Kruszwica | 2011 | U14 | KP | -- | LUZAK Andrzej # | Z/3052/20 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 6 | s | 1 | 12.94 | ŚNIEGOWSKA Aleksandra | KSLZS Kruszwica | 2011 | U14 | KP | -- | LUZAK Małgorzata LUZAK Andrzej # | , Z/5338/21 | , 2024 | LDK! | ||||||
7 | 7 | s | 1 | 14.18 | WALCZAK Maja | UKS Przełaj Żerków | 2011 | U14 | WP | -- | BIERŁA Dawid | Z/0724/21 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 1 | s | 2 | 12.68 | PRZYDRYGA Alicja | UKS Przełaj Żerków | 2010 | U14 | WP | -- | BIERŁA Dawid | Z/11662/21 | 2023 | LDK! | ||||||
2 | 2 | s | 2 | 13.07 | GROBELNA Magda | UKS Przełaj Żerków | 2011 | U14 | WP | -- | BIERŁA Dawid | Z/0804/21 | 2024 | LDK! | ||||||
60 m pł K Mł (76.2/8.0) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 9.47 | URBAŃSKA Lea | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2008 | U16 | KP | -- | ROJTEK Mikołaj # | Z/0183/18 | 2023 | BEZ | LDK! | OSU | ||||
2 | 2 | s | 1 | 9.79 | KORNACKA Zuzanna | KSLZS Kruszwica | 2008 | U16 | KP | -- | LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej | , Z/5578/22 | , 2023 | LDK! | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 9.83 | ZUBEL Zuzanna | BOSiR Barcin | 2008 | U16 | KP | -- | LUZAK Andrzej | Z/3917/18 | 2023 | LDK! | ||||||
4 | 4 | s | 1 | 10.33 | PARADOWSKA Milena | UKS Czapla Białe Błota | 2008 | U16 | KP | -- | KARNAS Zbigniew | Z/1037/20 | 2023 | LDK! | OSU | |||||
5 | 5 | s | 1 | 10.39 | JECHNA Oliwia | UKB Szubin | 2008 | U16 | KP | -- | KARNAS Zbigniew | Z/0231/17 | 2024 | BEZ | LDK! | OSU | ||||
6 | 6 | s | 1 | 10.58 | JĘCZMIONKA Anna | LUKS Orkan Września | 2009 | U16 | WP | -- | PUJDAK Andrzej | Z/3873/23 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | 7 | s | 1 | 11.29 | BERLIŃSKA Patrycja | UKS Skoczek Władysławów | 2009 | U16 | WP | -- | BERLIŃSKI Florian | Z/0146/21 | 2024 | LDK! | ||||||
60 m pł K J Mł K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 8.87 | DOMAŃSKA Zofia | UKS Przełaj Żerków | 2006 | U18 | WP | -- | BIERŁA Dawid | Z/0749/18 | 2023 | 4 | SKN KN B | |||||
2 | 2 | s | 1 | 8.95 | JANKA Otylia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2006 | U18 | KP | -- | LDK! | OSU | ||||||||
3 | 3 | s | 1 | 9.21 | RATAJCZAK Zofia | MUKS Szok Bojanowo | 2007 | U18 | WP | -- | RATAJCZAK Maciej RATAJCZAK Maciej | Z/0038/18 | 2024 | BEZ | LDK! | KN B | ||||
4 | 4 | s | 1 | 9.36 | ZAREMBA Alicja | KSLZS Kruszwica | 2007 | U18 | KP | -- | LUZAK Andrzej | Z/2339/20 | 2023 | LDK! | ||||||
5 | 5 | s | 1 | 9.59 | PAWŁOWSKA Marta | LUKS Orkan Września | 2006 | U18 | WP | -- | PAWLAK Przemysław | Z/3529/20 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
6 | 6 | s | 1 | 10.74 | ŁAZAR Zofia | UKS Dąb Suchy Las # | 2007 | U18 | WP | -- | TYLAK Łukasz | Z/3749/21 | 2023 | LDK! | ||||||
7 | 7 | s | 1 | 10.77 | MICHALAK Zuzanna | LUKS Orkan Września | 2006 | U18 | WP | -- | PUJDAK Andrzej | Z/1881/22 | 2024 | |||||||
60 m pł K K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 9.12 | WINOGRODZKA Julia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 2004 | U20 | KP | -- | B.D. | Z/2279/16 | 2024 | LDK! | KNF | |||||
2 | 2 | s | 1 | 9.71 | ĆWIKLIŃSKA Natalia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2005 | U20 | KP | -- | B.D. KOHUTEK Artur | , Z/0179/18 | , 2024 | 4 | LDK! | OSU KN B | ||||
3 | 3 | s | 1 | 9.74 | MAJCHRZAK Angelika | UKS Dąb Suchy Las | 2005 | U20 | WP | -- | TYLAK Łukasz | Z/0395/21 | 2024 | |||||||
4 | 4 | s | 1 | 9.80 | WOJTECKA Natalia | GKS Olimpia Grudziądz | 2005 | U20 | KP | -- | DEJEWSKI Michał DEJEWSKI Michał B.D. MARKUSZEWSKI Cezary | , Z/0497/19 | , 2023 | 5 | LDK! | |||||
5 | 5 | s | 1 | 10.30 | POPIELARZ Agata | BOSiR Barcin | 2005 | U20 | KP | -- | MORITZ Rafał LUZAK Andrzej | , Z/3920/18 | , 2023 | BEZ | LDK! | |||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 1.35 | SZKUDLAREK Natalia | KSLZS Kruszwica | 2010 | U14 | KP | -- | LUZAK Małgorzata LUZAK Andrzej # | , Z/2288/21 | , 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 1.35 | KUCHARSKA Zofia | LUKS Start Nakło | 2010 | U14 | KP | -- | JANKOWSKI Marcin # | Z/2139/21 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 3 | f | 1 | 1.35 | KRZYŻAŃSKA Zofia | UKS Sprint Przeźmierowo | 2010 | U14 | WP | -- | BEBEJEWSKI Michał | Z/6720/22 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 3 | f | 1 | 1.35 | MACIEJEWSKA Nikola | LUKS Start Nakło | 2011 | U14 | KP | -- | KSOBIECH Bartosz | Z/2866/20 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 5 | f | 1 | 1.25 | ZUTER Małgorzata | MUKS Szok Bojanowo | 2010 | U14 | WP | -- | RATAJCZAK Maciej | Z/7141/21 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 6 | f | 1 | 1.25 | MUREK Zuzanna | LUKS Start Nakło | 2010 | U14 | KP | -- | JANKOWSKI Marcin | Z/2141/21 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | 7 | f | 1 | 1.20 | KOSMALSKA Antonina | LUKS Start Nakło | 2010 | U14 | KP | -- | JANKOWSKI Marcin | Z/6934/21 | 2024 | LDK! | ||||||
8 | 8 | f | 1 | 1.20 | JAKUBCZYK Amelia | LUKS Start Nakło | 2010 | U14 | KP | -- | JANKOWSKI Marcin | Z/12805/21 | 2024 | LDK! | ||||||
9 | 9 | f | 1 | 1.20 | SZCZUPAK Magdalena | KSLZS Kruszwica | 2011 | U14 | KP | -- | LUZAK Andrzej # | Z/3052/20 | 2024 | LDK! | ||||||
10 | 10 | f | 1 | 1.15 | JAWORSKA Oliwia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2010 | U14 | KP | -- | KOZŁOWSKI Krzysztof # | Z/1090/23 | 2024 | LDK! | ||||||
11 | 11 | f | 1 | 1.10 | CZAPSKA Olga | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2010 | U14 | KP | -- | KOZŁOWSKI Krzysztof # | Z/1089/23 | 2024 | LDK! | ||||||
12 | 12 | f | 1 | 1.10 | HĘŚ Zuzanna | LKS Atleta Gniezno | 2011 | U14 | WP | -- | KARMELITA Mariusz # | Z/10698/21 | 2024 | |||||||
1 | 1 | f | 2 | 1.45 | KOZIELSKA Amelia | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2008 | U16 | WP | IV | KACZOR Mieczysław # | Z/3086/21 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 1 | f | 2 | 1.45 | POPIIAKOWA Sofiia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2008 | U16 | KP | IV | KACZOCHA Alina | Z/4979/22 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 3 | f | 2 | 1.45 | OLEJNICZAK Julia | LUKS Orkan Września | 2008 | U16 | WP | IV | PUJDAK Andrzej | Z/11894/21 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 3 | f | 2 | 1.45 | KENSIK Marta | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2009 | U16 | KP | IV | WIELGOSZ Sławomir # | Z/1333/21 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 5 | f | 2 | 1.45 | JOKŚ Nadia | UMKS Iskra Wolsztyn | 2008 | U16 | WP | IV | SKWIERZYŃSKI Jacek | Z/0028/21 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
6 | 6 | f | 2 | 1.35 | DUDEK Zuzanna | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2008 | U16 | WP | -- | PRZYMUSIŃSKA-RAUHUT Paulina | Z/13505/21 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | 7 | f | 2 | 1.30 | FUDZIŃSKA Lena | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2009 | U16 | KP | -- | ROJTEK Mikołaj # | Z/0176/21 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 1 | f | 3 | 1.50 | BINIAKIEWICZ Hanna | MKS Baszta Szamotuły | 2005 | U20 | WP | IV | ZIELIŃSKA Janina | Z/5167/18 | 2024 | BEZ | ||||||
2 | 2 | f | 3 | 1.50 | MAZURKIEWICZ Kornelia | LKS Orkan Ostrzeszów | 2006 | U18 | WP | IV | NALEPA Marek | Z/1812/21 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
3 | 3 | f | 3 | 1.45 | KAPAŁA Anna | LKS Orkan Ostrzeszów | 2007 | U18 | WP | IV | NALEPA Marek | Z/1811/21 | 2023 | LDK! | OSU | |||||
4 | 4 | f | 3 | 1.45 | POPIELARZ Agata | BOSiR Barcin | 2005 | U20 | KP | IV | MORITZ Rafał LUZAK Andrzej | , Z/3920/18 | , 2023 | BEZ | LDK! | |||||
4 | 4 | f | 3 | 1.45 | PISARCZYK Vanessa | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2007 | U18 | WP | IV | ZAWORSKI Marek | Z/13506/21 | 2024 | OSU | ||||||
6 | 6 | f | 3 | 1.35 | KOCHAŃSKA Gabriela | MKS Baszta Szamotuły | 2006 | U18 | WP | -- | WIŚNIEWSKI Roman | Z/5169/18 | 2024 | 4 | LDK! | |||||
7 | 7 | f | 3 | 1.30 | ZALEWSKA Katarzyna | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2007 | U18 | WP | -- | ZAWORSKI Marek # | Z/0866/23 | 2024 | |||||||
8 | 8 | f | 3 | 1.30 | JABŁOŃSKA Agata | LKS Orkan Ostrzeszów | 2006 | U18 | WP | -- | OSU | |||||||||
9 | 9 | f | 3 | 1.25 | KRAWCZYK Kinga | MKS Inowrocław | 2006 | U18 | KP | -- | KWIATKOWSKI Waldemar | Z/6457/22 | 2024 | |||||||
Tyczka K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 3.10 | BURDA Patrycja | SL Olimpia Poznań | 2008 | U16 | WP | II | CZERNIAK Przemysław | Z/1693/20 | 2023 | LDK! | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 3.00 | BRZEZINSKA Katarzyna | SL Olimpia Poznań | 2008 | U16 | WP | II | CZERNIAK Przemysław | Z/1692/20 | 2024 | LDK! | SKN | |||||
3 | 3 | f | 1 | 3.00 | ŁOCHYŃSKA Weronika | SL Olimpia Poznań | 2008 | U16 | WP | II | CZERNIAK Przemysław | Z/1696/20 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 4 | f | 1 | 2.80 | MICHNIEWSKA Lukrecja | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2009 | U16 | KP | III | DAKINIEWICZ Wojciech | Z/1066/22 | 2024 | |||||||
4 | 4 | f | 1 | 2.80 | LADWICH Lena | SL Olimpia Poznań | 2010 | U14 | WP | III | CZERNIAK Przemysław | Z/1695/20 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 6 | f | 1 | 2.70 | WOJCIECHOWSKA Jagoda | SL Olimpia Poznań | 2010 | U14 | WP | III | CZERNIAK Przemysław | Z/12791/21 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | 7 | f | 1 | 2.70 | SZAREK Łucja | SL Olimpia Poznań | 2009 | U16 | WP | III | CZERNIAK Przemysław | Z/0112/21 | 2024 | LDK! | ||||||
8 | 8 | f | 1 | 2.60 | ZABOROWSKA Iga | GKS Olimpia Grudziądz | 2009 | U16 | KP | IV | BADULSKI Tomasz | Z/2850/22 | 2024 | LDK! | ||||||
9 | 9 | f | 1 | 2.60 | JAKUSZ Lena | GKS Olimpia Grudziądz | 2008 | U16 | KP | IV | BADULSKI Tomasz | Z/0380/20 | 2023 | LDK! | ||||||
10 | 10 | f | 1 | 2.40 | KOSIOŁ Weronika | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2012 | U12 | KP | IV | DAKINIEWICZ Wojciech | Z/0409/21 | 2024 | LDK! | ||||||
f | 1 | NM | KOŻUCH Zuzanna | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2010 | U14 | KP | -- | DAKINIEWICZ Wojciech | Z/0410/21 | 2024 | LDK! | ||||||||
1 | 1 | f | 2 | 2.80 | SOBCZAK Julia | SL Olimpia Poznań | 2007 | U18 | WP | III | CZERNIAK Przemysław | Z/4801/19 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | f | 2 | 2.60 | KNIGAWKA Zuzanna | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2007 | U18 | KP | IV | DAKINIEWICZ Wojciech | Z/14513/21 | 2024 | |||||||
3 | 3 | f | 2 | 2.50 | BORKOWSKA Anna | GKS Olimpia Grudziądz | 2007 | U18 | KP | IV | DEJEWSKI Michał BADULSKI Tomasz DEJEWSKI Michał | , Z/2400/19 | , 2024 | BEZ | LDK! | |||||
4 | 4 | f | 2 | 2.30 | JANKOWSKA Aleksandra | SL Olimpia Poznań | 2007 | U18 | WP | -- | CZERNIAK Przemysław | Z/1694/20 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 5 | f | 2 | 2.20 | PIERNIK Julia | GKS Olimpia Grudziądz | 2007 | U18 | KP | -- | DEJEWSKI Michał BADULSKI Tomasz | , Z/4855/19 | , 2023 | LDK! | ||||||
6 | 6 | f | 2 | 2.20 | TUR Alicja | SL Olimpia Poznań | 2007 | U18 | WP | -- | CZERNIAK Przemysław | Z/8373/21 | 2024 | LDK! | ||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 4.59 | GAJOCH Weronika | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2010 | U14 | KP | V | KACZOCHA Alina # | Z/0178/21 | 2023 | LDK! | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 4.53 | KIERNOZEK Martyna | MKL Toruń | 2011 | U14 | KP | V | MAŃKOWSKI Gabriel | Z/4981/22 | 2023 | |||||||
3 | 3 | f | 1 | 4.43 | KISIELEWSKA Julia | LKS Vectra Włocławek | 2010 | U14 | KP | -- | NOWAKOWSKA Agnieszka # | Z/3958/22 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 4 | f | 1 | 4.33 | LADA Agnieszka | MKL Toruń | 2011 | U14 | KP | -- | WLEKLIŃSKA Dagna | Z/3403/20 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 5 | f | 1 | 4.24 | KELSZ Gabriela | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 2011 | U14 | KP | -- | KOZŁOWSKI Krzysztof # | Z/1098/23 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 6 | f | 1 | 4.14 | KWIATKOWSKA Anastazja | UKB Szubin | 2011 | U14 | KP | -- | KARNAS Zbigniew # | Z/1703/20 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | 7 | f | 1 | 4.06 | KUŁACZ Lena | KSLZS Kruszwica | 2011 | U14 | KP | -- | LUZAK Małgorzata LUZAK Andrzej # | , Z/1332/21 | , 2024 | LDK! | ||||||
8 | 8 | f | 1 | 3.91 | DUNAJ Sandra | MKL Tlen Mogilno | 2011 | U14 | KP | -- | KRASICKI Adam # | Z/6876/21 | 2024 | LDK! | ||||||
9 | 9 | f | 1 | 3.86 | KOWALSKA Patrycja | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2010 | U14 | KP | -- | KACZOCHA Alina # | Z/0044/20 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 1 | f | 2 | 4.50 | POPŁAWSKA Nadia | LKS Atleta Gniezno | 2010 | U14 | WP | V | KARMELITA Mariusz # | Z/1346/22 | 2024 | |||||||
2 | 2 | f | 2 | 4.50 | WITOS Lena | KS Gwardia Piła | 2011 | U14 | WP | V | CHWAŁEK Jarosław | Z/1141/23 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 3 | f | 2 | 4.43 | MAĆKOWIAK Dominika | MUKS Kadet Rawicz | 2011 | U14 | WP | -- | ŚWITAŁA Aldona | Z/0208/23 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 4 | f | 2 | 4.28 | NIKLEWSKA Magdalena | RKL Kusy Rokietnica | 2010 | U14 | WP | -- | LDK! | |||||||||
5 | 5 | f | 2 | 4.12 | GIRTLER Aleksandra | UKS Achilles Leszno | 2010 | U14 | WP | -- | ZDONEK Filip # | Z/0699/22 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 6 | f | 2 | 3.90 | OLEJNICZAK Bianka | LKS Orkan Ostrzeszów | 2011 | U14 | WP | -- | NALEPA Marek | Z/0782/23 | 2024 | |||||||
7 | 7 | f | 2 | 3.85 | ŚRAMA Julia | LKS Atleta Gniezno | 2010 | U14 | WP | -- | KARMELITA Mariusz # | Z/13144/21 | 2024 | |||||||
8 | 8 | f | 2 | 3.63 | KRÓL Adrianna | UKS Sprint Przeźmierowo | 2011 | U14 | WP | -- | BEBEJEWSKI Michał | Z/6719/22 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 1 | f | 3 | 5.33 | URBAŃSKA Lea | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2008 | U16 | KP | III | ROJTEK Mikołaj # | Z/0183/18 | 2023 | BEZ | LDK! | OSU | ||||
2 | 2 | f | 3 | 5.03 | GROSS Zuzanna | MKL Toruń | 2009 | U16 | KP | IV | MAŃKOWSKI Gabriel | Z/13195/21 | 2023 | |||||||
3 | 3 | f | 3 | 4.88 | SIKORSKA Zuzanna | LUKS Start Nakło | 2008 | U16 | KP | IV | KSOBIECH Bartosz KSOBIECH Bartosz | Z/0121/18 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||
4 | 4 | f | 3 | 4.81 | PRUCHNIEWICZ Amelia | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2008 | U16 | WP | IV | PRZYMUSIŃSKA-RAUHUT Paulina | Z/2390/20 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 5 | f | 3 | 4.75 | STASIERSKA Weronika | LKS Orkan Ostrzeszów | 2008 | U16 | WP | V | NALEPA Marek | Z/2648/21 | 2023 | LDK! | OSU | |||||
6 | 6 | f | 3 | 4.71 | KORNACKA Zuzanna | KSLZS Kruszwica | 2008 | U16 | KP | V | LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej | , Z/5578/22 | , 2023 | LDK! | ||||||
7 | 7 | f | 3 | 4.60 | SABIŁŁO Maria | MKS Juvenia Puszczykowo | 2009 | U16 | WP | V | CHMIELARZ Lucyna # | Z/5260/22 | 2024 | LDK! | ||||||
8 | 8 | f | 3 | 4.56 | NIEWIADA Nikola | KS Stal Pleszew | 2008 | U16 | WP | V | KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja | Z/2886/21 | 2024 | LDK! | ||||||
9 | 9 | f | 3 | 4.55 | WALKOWIAK Urszula | LUKS Start Nakło | 2009 | U16 | KP | V | JANKOWSKI Marcin | Z/6933/21 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
10 | 10 | f | 3 | 4.43 | LORENZ Nikola | UMKS Iskra Wolsztyn | 2009 | U16 | WP | -- | SKWIERZYŃSKI Jacek # | Z/0294/23 | 2023 | LDK! | ||||||
11 | 11 | f | 3 | 4.38 | WIELGOS Laura | UKB Szubin | 2009 | U16 | KP | -- | STAROŃ Tomasz PAWLAK Sandra | , Z/4175/20 | , 2024 | LDK! | ||||||
12 | 12 | f | 3 | 4.29 | WAJS Maja | UMKS Iskra Wolsztyn | 2009 | U16 | WP | -- | CZARNECKI Mateusz # | Z/0301/23 | 2024 | LDK! | ||||||
13 | 13 | f | 3 | 4.28 | IGNASIAK Julia | MUKS Kadet Rawicz | 2008 | U16 | WP | -- | ŚWITAŁA Aldona | Z/2373/20 | 2023 | LDK! | ||||||
14 | 14 | f | 3 | 4.24 | GŁOWACKA Hanna | UKS Achilles Leszno | 2008 | U16 | WP | -- | GÓRSKI Dariusz # | Z/5263/22 | 2024 | LDK! | ||||||
15 | 15 | f | 3 | 3.83 | TADEUSZ Adrianna | UKS Sprint Przeźmierowo | 2009 | U16 | WP | -- | LDK! | |||||||||
1 | 1 | f | 4 | 5.81 | SZLACHTA Olga | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2006 | U18 | WP | I | WALCZAK Michał | Z/1061/18 | 2024 | 5 | LDK! | KNF SKN OSU | ||||
2 | 2 | f | 4 | 5.51 | NOBIK Julia | MKS Juvenia Puszczykowo | 2005 | U20 | WP | II | JAGACIAK Jarosław JAGACIAK Jarosław # | Z/0286/20 | 2023 | LDK! | SKN OSU KN B | |||||
3 | 3 | f | 4 | 5.15 | KNUTOWICZ Wiktoria | MKS Baszta Szamotuły | 2006 | U18 | WP | III | ZIELIŃSKA Janina | Z/1368/20 | 2024 | LDK! | KN B | |||||
4 | 4 | f | 4 | 5.15 | WALISZEWSKA Klaudia | LKS Orkan Ostrzeszów | 2004 | U20 | WP | III | NALEPA Marek | Z/1157/18 | 2023 | 4 | LDK! | OSU | ||||
5 | 5 | f | 4 | 5.14 | HENSCHKE Lena | MKS Baszta Szamotuły | 2006 | U18 | WP | III | ZIELIŃSKA Janina | Z/4309/19 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 6 | f | 4 | 4.98 | NELKA Melania | MKS Juvenia Puszczykowo | 2007 | U18 | WP | IV | ŁUCZAK Bernadeta # | Z/0605/22 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
7 | 7 | f | 4 | 4.69 | ATTALIOTI Sofia | LKS Orkan Ostrzeszów | 2006 | U18 | WP | -- | LDK! | OSU | ||||||||
8 | 8 | f | 4 | 4.58 | GRZEŚKOWIAK Jagoda | MKS Juvenia Puszczykowo | 2007 | U18 | WP | -- | ŁUCZAK Bernadeta # | Z/5606/22 | 2024 | OSU | ||||||
9 | 9 | f | 4 | 4.29 | SZYSZKA Kaja | LKS Orkan Ostrzeszów | 2006 | U18 | WP | -- | ||||||||||
10 | 10 | f | 4 | 4.07 | JABŁOŃSKA Agata | LKS Orkan Ostrzeszów | 2006 | U18 | WP | -- | OSU | |||||||||
f | 4 | NM | RATAJCZAK Zofia | MUKS Szok Bojanowo | 2007 | U18 | WP | -- | RATAJCZAK Maciej RATAJCZAK Maciej | Z/0038/18 | 2024 | BEZ | LDK! | KN B | ||||||
1 | 1 | f | 5 | 5.20 | LIMONT Anna | MKL Toruń | 2007 | U18 | KP | III | BUTKIEWICZ Jacek | Z/1177/21 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | f | 5 | 5.13 | KULCZYK Paulina | UKS Czapla Białe Błota | 2006 | U18 | KP | III | KARNAS Zbigniew | Z/1044/19 | 2023 | LDK! | OSU KN B | |||||
3 | 3 | f | 5 | 5.10 | ĆWIKLIŃSKA Natalia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2005 | U20 | KP | III | B.D. KOHUTEK Artur | , Z/0179/18 | , 2024 | 4 | LDK! | OSU KN B | ||||
4 | 4 | f | 5 | 4.92 | PIECHNIK Julita | MKL Tlen Mogilno | 2007 | U18 | KP | IV | DOBRZYŃSKI Piotr | Z/2312/21 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 5 | f | 5 | 4.90 | SUDOLSKA Oliwia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2004 | U20 | KP | IV | ||||||||||
W dal strefa K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 4.69 | WIŚNIEWSKA Aleksandra | MKL Toruń | 2012 | U12 | KP | -- | WIŚNIEWSKI Maciej | Z/11307/21 | 2023 | LDK! | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 4.03 | RUDYŃSKA Lena | MUKS Szok Bojanowo | 2012 | U12 | WP | -- | RATAJCZAK Maciej | Z/3806/22 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 3 | f | 1 | 3.75 | FIGIEL Oliwia | LUKS Start Nakło | 2012 | U12 | KP | -- | KSOBIECH Bartosz | Z/5891/22 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 4 | f | 1 | 3.75 | NOWAK Lena | LKS Atleta Gniezno | 2012 | U12 | WP | -- | KARMELITA Mariusz # | Z/0097/22 | 2024 | |||||||
5 | 5 | f | 1 | 3.50 | PRZYBYSŁAWSKA Lena | LKS Atleta Gniezno | 2013 | U12 | WP | -- | HĘŚ Leszek | Z/14241/21 | 2024 | |||||||
6 | 6 | f | 1 | 3.47 | WESOŁOWSKA Wiktoria | MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski | 2013 | U12 | KP | -- | ŻYWICA Wojciech | Z/13213/21 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | 7 | f | 1 | 3.45 | KWIATKOWSKA Lena | LKS Atleta Gniezno | 2013 | U12 | WP | -- | HĘŚ Leszek | Z/0101/22 | 2024 | |||||||
8 | 8 | f | 1 | 3.34 | PIERNIK Antonina | GKS Olimpia Grudziądz | 2013 | U12 | KP | -- | BADULSKI Tomasz | Z/0906/23 | 2024 | LDK! | ||||||
9 | 9 | f | 1 | 2.90 | WILMANOWICZ Laura | MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski | 2013 | U12 | KP | -- | ŻYWICA Wojciech | Z/13214/21 | 2023 | LDK! | ||||||
Trójskok K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 11.59 | KNUTOWICZ Wiktoria | MKS Baszta Szamotuły | 2006 | U18 | WP | II | ZIELIŃSKA Janina | Z/1368/20 | 2024 | LDK! | KN B | |||||
2 | 2 | f | 1 | 10.92 | HENSCHKE Lena | MKS Baszta Szamotuły | 2006 | U18 | WP | III | ZIELIŃSKA Janina | Z/4309/19 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 3 | f | 1 | 10.82 | KRYSIAK Julia | BOSiR Barcin | 2006 | U18 | KP | III | LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej | , Z/3928/18, Z/3928/18 | , 2023, | LDK! | KN B | |||||
4 | 4 | f | 1 | 10.57 | NELKA Melania | MKS Juvenia Puszczykowo | 2007 | U18 | WP | IV | ŁUCZAK Bernadeta # | Z/0605/22 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
5 | 5 | f | 1 | 10.53 | BINIAKIEWICZ Hanna | MKS Baszta Szamotuły | 2005 | U20 | WP | IV | ZIELIŃSKA Janina | Z/5167/18 | 2024 | BEZ | ||||||
6 | 6 | f | 1 | 10.23 | KOKOT Patrycja | KS Stal LA Ostrów Wlkp. # | 2007 | U18 | WP | IV | LDK! | OSU | ||||||||
7 | 7 | f | 1 | 9.99 | PENSKO Zuzanna | LUKS Start Nakło | 2007 | U18 | KP | -- | JANKOWSKI Marcin JANKOWSKA Joanna | Z/1285/20 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
8 | 8 | f | 1 | 9.87 | ŚLIZANOWSKA Julia | KSLZS Kruszwica | 2005 | U20 | KP | -- | LUZAK Andrzej | Z/11508/21 | 2023 | |||||||
9 | 9 | f | 1 | 9.70 | MUZOLF Agata | LUKS Start Nakło | 2007 | U18 | KP | -- | JANKOWSKI Marcin KSOBIECH Bartosz | Z/1391/19 | 2024 | BEZ | LDK! | OSU | ||||
10 | 10 | f | 1 | 9.47 | WALCZAK-MORTEZAEI Stefania | UMKS Iskra Wolsztyn # | 2007 | U18 | WP | -- | CZARNECKI Mateusz # | Z/5148/19 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
11 | 11 | f | 1 | 8.75 | TACIAK Bianka | UMKS Iskra Wolsztyn | 2007 | U18 | WP | -- | SKWIERZYŃSKI Jacek | Z/2824/19 | 2023 | LDK! | OSU | |||||
Kula (2) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 9.68 | KUCHARSKA Zofia | LUKS Start Nakło | 2010 | U14 | KP | -- | JANKOWSKI Marcin # | Z/2139/21 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 8.31 | ŁUCZAK Zofia | UKS 12 Kalisz | 2011 | U14 | WP | -- | MAŁECKI Marcin # | Z/1493/22 | 2024 | |||||||
3 | 3 | f | 1 | 8.17 | HASS Małgorzata | KS Gwardia Piła | 2010 | U14 | WP | -- | CHWAŁEK Jarosław | Z/1136/23 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 4 | f | 1 | 8.06 | MAĆKOWSKA Julia | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2010 | U14 | KP | -- | GIMIŃSKA Paulina # | Z/0770/23 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 5 | f | 1 | 7.38 | SZYMCZAK Natalia | LUKS Start Nakło | 2010 | U14 | KP | -- | KSOBIECH Bartosz | Z/2276/20 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 6 | f | 1 | 6.21 | WODZYŃSKA Alicja | MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski | 2011 | U14 | KP | -- | ŻYWICA Wojciech | Z/13188/21 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | 7 | f | 1 | 5.49 | PRZEKWAS Weronika | MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski | 2011 | U14 | KP | -- | ŻYWICA Wojciech | Z/13212/21 | 2024 | LDK! | ||||||
8 | 8 | f | 1 | 5.04 | BRZEZIŃSKA Kornelia | LUKS Start Nakło | 2011 | U14 | KP | -- | RADTKE Aleksandra # | Z/0102/23 | 2024 | LDK! | ||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 12.98 | MACINA Julia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 2006 | U18 | KP | III | JUSZCZAK Stanisław | Z/3925/18 | 2024 | LDK! | KN B | |||||
2 | 2 | f | 1 | 12.44 | GŁOWACKA Martyna | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2006 | U18 | KP | III | LATAŃSKI Grzegorz # | Z/0145/20 | 2024 | LDK! | SKN OSU KN B | |||||
3 | 3 | f | 1 | 12.10 | ORZECHOWSKA Aneta | LKS Vectra Włocławek | 2006 | U18 | KP | III | B.D. KARNAS Kinga WIERZBICKI Dariusz | , Z/7627/21 | , 2024 | LDK! | SKN OSU KN B | |||||
4 | 4 | f | 1 | 11.18 | LISIECKA Weronika | LUKS Start Nakło | 2006 | U18 | KP | III | KSOBIECH Bartosz # | Z/0530/20 | 2024 | LDK! | OSU KN B | |||||
5 | 5 | f | 1 | 10.76 | NOWAK Dominika | LUKS Start Nakło | 2007 | U18 | KP | IV | JANKOWSKI Marcin | Z/5043/22 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
6 | 6 | f | 1 | 9.83 | HABERA Roksana | UKB Szubin | 2007 | U18 | KP | IV | PAWLAK Sandra | Z/2922/20 | 2023 | LDK! | ||||||
7 | 7 | f | 1 | 9.65 | GAJEWSKA Zofia | LUKS Start Nakło | 2006 | U18 | KP | -- | JANKOWSKI Marcin KSOBIECH Bartosz | Z/1394/19 | 2023 | LDK! | ||||||
8 | 8 | f | 1 | 8.68 | JANKOWSKA Joanna | LUKS Start Nakło | 2006 | U18 | KP | -- | KSOBIECH Bartosz # | Z/0533/18 | 2024 | BEZ | LDK! | OSU | ||||
9 | 9 | f | 1 | 7.90 | BRZEZIŃSKA Maja | LKS Vectra Włocławek | 2006 | U18 | KP | -- | WIERZBICKI Dariusz ZIÓŁKOWSKI Marek # | Z/0577/18 | 2024 | BEZ | LDK! | OSU KN B | ||||
1 | 1 | f | 2 | 12.60 | NOWAK Oliwia | LUKS Orkan Września | 2006 | U18 | WP | III | PAWLAK Przemysław | Z/14515/21 | 2024 | LDK! | OSU KN B | |||||
2 | 2 | f | 2 | 11.80 | SMOLEŃ Iga | KS Gwardia Piła | 2007 | U18 | WP | III | CHWAŁEK Jarosław | Z/2604/21 | 2024 | |||||||
3 | 3 | f | 2 | 11.21 | NOWICKA Marcelina | LUKS Orkan Września | 2006 | U18 | WP | III | PAWLAK Przemysław | Z/3642/22 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
4 | 4 | f | 2 | 11.19 | DUSTER Zuzanna | UKS 12 Kalisz | 2006 | U18 | WP | III | MAŁECKI Marcin | Z/1603/18 | 2023 | BEZ | LDK! | |||||
5 | 5 | f | 2 | 10.73 | SZUMNA Zuzanna | MUKS Kadet Rawicz | 2007 | U18 | WP | IV | LDK! | |||||||||
6 | 6 | f | 2 | 10.30 | MAZURKIEWICZ Kornelia | LKS Orkan Ostrzeszów | 2006 | U18 | WP | IV | NALEPA Marek | Z/1812/21 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
7 | 7 | f | 2 | 9.86 | JARÓŻEK Emilia | MUKS Kadet Rawicz | 2007 | U18 | WP | IV | LDK! | KN B | ||||||||
8 | 8 | f | 2 | 9.83 | KOKOT Patrycja | KS Stal LA Ostrów Wlkp. # | 2007 | U18 | WP | IV | LDK! | OSU | ||||||||
9 | 9 | f | 2 | 9.16 | DĘBOWSKA Julia | UKS Sprinter Słodków | 2007 | U18 | WP | -- | B.D. | Z/0473/21 | 2024 | LDK! | ||||||
10 | 10 | f | 2 | 8.85 | KAPAŁA Anna | LKS Orkan Ostrzeszów | 2007 | U18 | WP | -- | NALEPA Marek | Z/1811/21 | 2023 | LDK! | OSU | |||||
11 | 11 | f | 2 | 8.24 | NOWACZYK Aleksandra | LKLA Krokus Astromal Leszno | 2006 | U18 | WP | -- | PTAK Krzysztof | Z/3698/22 | 2023 | LDK! | ||||||
1 | 1 | f | 3 | 10.90 | SIKORSKA Zuzanna | LUKS Start Nakło | 2008 | U16 | KP | IV | KSOBIECH Bartosz KSOBIECH Bartosz | Z/0121/18 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||
2 | 2 | f | 3 | 10.54 | DOLIŃSKA Monika | MKS Baszta Szamotuły | 2008 | U16 | WP | IV | TOMCZAK - BACHARA Dominika | Z/3769/21 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 3 | f | 3 | 10.52 | PIOTROWSKA Julia | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2009 | U16 | KP | IV | LATAŃSKI Grzegorz | Z/11203/21 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 4 | f | 3 | 9.99 | WÓJCIK Wiktoria | PLKS Gwda Piła | 2008 | U16 | WP | IV | KRZEWIŃSKI Ignacy | Z/4864/22 | 2023 | LDK! | OSU | |||||
5 | 5 | f | 3 | 9.93 | DOBAK Natasza | MKS Baszta Szamotuły | 2009 | U16 | WP | IV | TOMCZAK - BACHARA Dominika | Z/0746/22 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 6 | f | 3 | 9.08 | NOWAK Alicja | UKS 12 Kalisz | 2009 | U16 | WP | V | WANGE Adrianna | Z/2723/18 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | 7 | f | 3 | 9.01 | ZAKRZEWSKA Zuzanna | GKS Olimpia Grudziądz | 2008 | U16 | KP | V | B.D. | Z/5046/22 | 2023 | |||||||
8 | 8 | f | 3 | 8.79 | PIOTROWSKA Laura | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2009 | U16 | KP | V | LATAŃSKI Grzegorz | Z/11204/21 | 2024 | LDK! | ||||||
9 | 9 | f | 3 | 8.37 | PIETRZAK Martyna | UKS Sprinter Słodków | 2009 | U16 | WP | -- | B.D. | Z/0129/22 | 2024 | |||||||
10 | 10 | f | 3 | 7.65 | TOMCZYK Łucja | UKS Skoczek Władysławów | 2008 | U16 | WP | -- | BERLIŃSKI Florian | Z/0213/23 | 2024 | LDK! | ||||||
11 | 11 | f | 3 | 7.26 | MOŚ Antonina | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2008 | U16 | KP | -- | GIMIŃSKA Paulina # | Z/2719/22 | 2023 | LDK! | ||||||
12 | 12 | f | 3 | 7.02 | WOJDYŁO Jessica | MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski | 2009 | U16 | KP | -- | LDK! | |||||||||
13 | 13 | f | 3 | 6.95 | CEGIELSKA Weronika | LKS Vectra Włocławek | 2009 | U16 | KP | -- | WIERZBICKI Dariusz | Z/6910/21 | 2023 | LDK! | OSU | |||||
14 | 14 | f | 3 | 5.89 | OTMIANOWSKA Nikola | UKS 12 Kalisz | 2009 | U16 | WP | -- | MAŁECKI Marcin | Z/0752/23 | 2024 | |||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 10.71 | ĆWIKLIŃSKA Natalia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2005 | U20 | KP | III | B.D. KOHUTEK Artur | , Z/0179/18 | , 2024 | 4 | LDK! | OSU KN B | ||||
2 | 2 | f | 1 | 10.42 | DŁUŻEWSKA Jagoda | MKS Baszta Szamotuły | 2005 | U20 | WP | III | UNGER Krzysztof | Z/3111/19 | 2024 | |||||||
3 | 3 | f | 1 | 10.11 | WÓJCIK Natalia | MKS Baszta Szamotuły | 2005 | U20 | WP | III | TOMCZAK - BACHARA Dominika | Z/5269/21 | 2024 | |||||||
4 | 4 | f | 1 | 9.94 | PACEŚ Paulina | UKS 12 Kalisz | 2005 | U20 | WP | IV | MAŁECKI Marcin | Z/2134/20 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 5 | f | 1 | 9.69 | PIECHOTA Małgorzata | MKS Baszta Szamotuły | 2005 | U20 | WP | IV | UNGER Krzysztof | Z/2734/22 | 2024 | |||||||
6 | 6 | f | 1 | 9.49 | SUDOLSKA Oliwia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2004 | U20 | KP | IV | ||||||||||
7 | 7 | f | 1 | 9.38 | MAŁYCHA Kornelia | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2004 | U20 | WP | IV | WALCZAK- MORTEZAEI Artur | Z/2936/20 | 2023 | OSU | ||||||
8 | 8 | f | 1 | 6.62 | USOWSKA Klaudia | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2004 | U20 | KP | -- | KENSIK Jan | Z/0520/19 | 2023 | OSU | ||||||
9 | 9 | f | 1 | 6.58 | JERNAŚ Zuzanna | MUKS Kadet Rawicz | 2005 | U20 | WP | -- | ŚWITAŁA Aldona | Z/0675/23 | 2023 | |||||||
Chód 3 km K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 15:22.81 | ZASADA Marta | LKS Vectra Włocławek | 2004 | U20 | KP | -- | DOBROSIELSKA Martyna | Z/4710/17 | 2024 | 5 | LDK! | OSU KN B | ||||
2 | 2 | s | 1 | 16:36.63 | WOJTCZAK Paulina | LKS Vectra Włocławek | 2005 | U20 | KP | -- | NOWAKOWSKA Agnieszka # | Z/5200/18 | 2024 | BEZ | LDK! | OSU KN B | ||||
3 | 3 | s | 1 | 16:50.81 | WALCZAK Paulina | UKS Przełaj Żerków | 2007 | U18 | WP | -- | BIERŁA Dawid | Z/0747/18 | 2024 | BEZ | KN B | |||||
4 | 4 | s | 1 | 16:58.33 | ŚLEDZIŃSKA Martyna | UKS Przełaj Żerków | 2006 | U18 | WP | -- | BIERŁA Dawid # | Z/2816/18 | 2023 | BEZ | ||||||
5 | 5 | s | 1 | 17:06.82 | PEKSA Danuta | PLKS Gwda Piła | 2004 | U20 | WP | -- | KRZEWIŃSKI Ignacy | Z/1565/21 | 2023 | LDK! | OSU | |||||
6 | 6 | s | 1 | 19:53.11 | GORZEJEWSKA Weronika | UKS Czapla Białe Błota | 2007 | U18 | KP | -- | KARNAS Zbigniew | Z/11041/21 | 2023 | LDK! | OSU | |||||
7 | 7 | s | 1 | 21:25.15 | DYGULSKA Natalia | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2009 | U16 | KP | -- | LATAŃSKI Grzegorz | Z/1589/20 | 2024 | LDK! | ||||||
8 | 8 | s | 1 | 24:02.47 | DERENDA Julia | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2009 | U16 | KP | -- | LATAŃSKI Grzegorz | Z/1588/20 | 2024 | LDK! | ||||||
60 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 2 | s | 1 | 9.22 | KOPERSKI Tymon | MKL Tlen Mogilno | 2012 | U12 | KP | -- | DOBRZYŃSKI Piotr | Z/1314/22 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 4 | s | 1 | 9.53 | SKWARCZAK Franciszek | LKS Vectra Włocławek | 2013 | U12 | KP | -- | KACPRZAK Marcin | Z/0855/23 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 5 | s | 1 | 9.54 | TOMILICZ Kasjan | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2012 | U12 | KP | -- | ROJTEK Mikołaj # | Z/0088/23 | 2024 | |||||||
4 | 7 | s | 1 | 9.70 | WITEK Paweł | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2012 | U12 | KP | -- | KACZOCHA Alina | Z/0684/23 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 9 | s | 1 | 9.85 | KRZEMIŃSKI Stanisław | Lekkoatletyczne Sadki | 2013 | U12 | KP | -- | KSOBIECH Bartosz | Z/1103/23 | 2024 | |||||||
6 | 11 | s | 1 | 10.03 | WĘGOROWSKI Antoni | LKS Vectra Włocławek | 2013 | U12 | KP | -- | KACPRZAK Marcin | Z/0857/23 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | 14 | s | 1 | 10.33 | KOSAKOWSKI Oliwier Maciej | MKS Inowrocław | 2012 | U12 | KP | -- | KWIATKOWSKI Waldemar | Z/0677/23 | 2023 | |||||||
1 | 1 | s | 2 | 9.08 | GRYGIEL Wiktor | MKL Tlen Mogilno | 2012 | U12 | KP | -- | DOBRZYŃSKI Piotr | Z/1343/22 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 3 | s | 2 | 9.48 | GWIŻDŻ Rafał | KSLZS Kruszwica | 2012 | U12 | KP | -- | LUZAK Andrzej # | Z/3353/21 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 9 | s | 2 | 9.85 | WENCEL Jan | MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski | 2013 | U12 | KP | -- | ŻYWICA Wojciech | Z/0028/22 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 12 | s | 2 | 10.07 | JABŁOŃSKI Wojciech | MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski | 2012 | U12 | KP | -- | ŻYWICA Wojciech | Z/6582/22 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 16 | s | 2 | 10.83 | LEWANDOWSKI Kacper | Lekkoatletyczne Sadki | 2013 | U12 | KP | -- | KSOBIECH Bartosz | Z/1100/23 | 2024 | |||||||
6 | 17 | s | 2 | 11.10 | WÓJCIK Mikołaj | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2013 | U12 | KP | -- | SYROCKA Agata B.D. | Z/1819/21 | 2024 | |||||||
1 | 6 | s | 3 | 9.64 | WIŚNIEWSKI Adam | MKL Toruń | 2013 | U12 | KP | -- | WIŚNIEWSKI Maciej | Z/12496/21 | 2023 | |||||||
2 | 8 | s | 3 | 9.77 | MISIURA Mieszko | MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski | 2013 | U12 | KP | -- | ŻYWICA Wojciech | Z/13183/21 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 13 | s | 3 | 10.30 | BORAKIEWICZ Marek | UKS Czapla Białe Błota | 2013 | U12 | KP | -- | KARNAS Kinga | Z/1509/23 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 15 | s | 3 | 10.45 | RUTKOWSKI Filip | MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski | 2013 | U12 | KP | -- | ŻYWICA Wojciech | Z/3956/22 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 18 | s | 3 | 11.12 | SZYMCZYK Adam | KSLZS Kruszwica | 2012 | U12 | KP | -- | GOTÓWKA Monika | Z/0732/23 | 2024 | |||||||
6 | 19 | s | 3 | 11.23 | PERDOCH Franciszek | Lekkoatletyczne Sadki | 2013 | U12 | KP | -- | ||||||||||
1 | 1 | s | 4 | 8.76 | MICHALAK Piotr | UKS Przełaj Żerków | 2013 | U12 | WP | -- | BIERŁA Dawid | Z/0220/23 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | s | 4 | 9.67 | CZERWIŃSKI Roman | UKS Sprint Przeźmierowo | 2012 | U12 | WP | -- | LDK! | |||||||||
3 | 3 | s | 4 | 9.68 | MAJKA Jan | UKS Sprint Przeźmierowo | 2012 | U12 | WP | -- | BEBEJEWSKI Michał | Z/0359/21 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 4 | s | 4 | 9.95 | KĘDZIORA Igor | UKS Sprint Przeźmierowo | 2012 | U12 | WP | -- | LDK! | |||||||||
5 | 5 | s | 4 | 10.35 | ANTCZAK Alan | KS Stal Pleszew | 2013 | U12 | WP | -- | KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja | Z/5281/22 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 6 | s | 4 | 11.37 | MICHALSKI Nikodem | KS Stal Pleszew | 2013 | U12 | WP | -- | KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja | Z/5284/22 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 2 | s | 5 | 8.39 | JĘDRZEJEWSKI Adam | LKS Vectra Włocławek | 2010 | U14 | KP | -- | ZIÓŁKOWSKI Marek | Z/1155/22 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 10 | s | 5 | 9.11 | GRYGOWSKI Roch | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2011 | U14 | KP | -- | SOBOWIEC Bartosz # | Z/0230/22 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 11 | s | 5 | 9.16 | KRZYWAŃSKI Szymon | UKS Czapla Białe Błota | 2010 | U14 | KP | -- | KARNAS Kinga | Z/1034/20 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 15 | s | 5 | 9.84 | BAZELEWSKI Wiktor | LKS Vectra Włocławek | 2011 | U14 | KP | -- | KACPRZAK Marcin | Z/0859/23 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 16 | s | 5 | 10.83 | RYBARCZYK Kajetan | GKS Olimpia Grudziądz | 2011 | U14 | KP | -- | PRZYBYŁ Janusz | Z/7898/21 | 2023 | LDK! | ||||||
1 | 1 | s | 6 | 8.36 | KMIEĆ Kacper | MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski | 2010 | U14 | KP | -- | ŻYWICA Wojciech | Z/13179/21 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | s | 6 | 8.39 | SKORUPA Franciszek | GKS Olimpia Grudziądz | 2010 | U14 | KP | -- | PRZYBYŁ Janusz | Z/9033/21 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 4 | s | 6 | 8.44 | PSTRĄG Cezary | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2010 | U14 | KP | -- | KOZŁOWSKI Krzysztof # | Z/1096/23 | 2024 | |||||||
4 | 6 | s | 6 | 8.50 | CHRUBCZYŃSKI Bartosz | MKS Inowrocław | 2010 | U14 | KP | -- | KWIATKOWSKI Waldemar | Z/6384/22 | 2023 | |||||||
5 | 7 | s | 6 | 8.85 | PACIA Tomasz | KSLZS Kruszwica | 2011 | U14 | KP | -- | LUZAK Andrzej # | Z/10866/21 | 2023 | LDK! | ||||||
6 | 13 | s | 6 | 9.51 | TYBURCZY Jakub | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2010 | U14 | KP | -- | ROJTEK Mikołaj # | Z/0771/21 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 5 | s | 7 | 8.46 | WYSOCKI Adrian | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2010 | U14 | KP | -- | KOZŁOWSKI Krzysztof # | Z/1093/23 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 8 | s | 7 | 8.92 | BĄCZYŃSKI Wojciech | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2010 | U14 | KP | -- | B.D. # | Z/3312/21 | 2024 | |||||||
3 | 9 | s | 7 | 8.97 | ZIENTALSKI Tobiasz | MKS Inowrocław | 2010 | U14 | KP | -- | KWIATKOWSKI Waldemar | Z/6383/22 | 2023 | |||||||
4 | 12 | s | 7 | 9.28 | KAMIŃSKI Hubert | UKS Czapla Białe Błota | 2011 | U14 | KP | -- | SZYMAŃSKA Kamila # | Z/8462/21 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 14 | s | 7 | 9.56 | SOSNOWSKI Jakub | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2010 | U14 | KP | -- | LDK! | |||||||||
6 | 16 | s | 7 | 10.83 | VASYLIUK Danylo | MKS Inowrocław | 2011 | U14 | KP | -- | KWIATKOWSKI Waldemar | Z/6728/22 | 2023 | |||||||
1 | 1 | s | 8 | 7.99 | MĄCZKOWIAK Adam | UKS Sprint Przeźmierowo | 2010 | U14 | WP | -- | BEBEJEWSKI Michał | Z/0715/20 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 4 | s | 8 | 8.73 | ALIABIEV Michał | UKS 12 Kalisz | 2010 | U14 | WP | -- | OLSZYNA Waldemar # | Z/1404/22 | 2023 | |||||||
3 | 6 | s | 8 | 8.93 | ALEKSANDROWICZ Oliwier | MUKS Kadet Rawicz | 2010 | U14 | WP | -- | ŚWITAŁA Aldona | Z/1084/21 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 7 | s | 8 | 8.98 | KRUPIEŃCZYK Mikołaj | MUKS Kadet Rawicz | 2011 | U14 | WP | -- | ŚWITAŁA Aldona | Z/1207/22 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 9 | s | 8 | 10.59 | MIELOCH Maciej | MUKS Kadet Rawicz | 2011 | U14 | WP | -- | ŚWITAŁA Aldona | Z/0209/23 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 2 | s | 9 | 8.44 | KARCZEWSKI Igor | UKS Skoczek Władysławów | 2011 | U14 | WP | -- | BERLIŃSKI Florian | Z/5143/22 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 3 | s | 9 | 8.58 | OGRODOWCZYK Seweryn | UKS Sprinter Słodków | 2010 | U14 | WP | -- | B.D. | Z/0131/22 | 2024 | |||||||
3 | 5 | s | 9 | 8.74 | HAŃCZARUK Patryk | UKS Skoczek Władysławów | 2010 | U14 | WP | -- | BERLIŃSKI Florian | Z/0775/23 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 8 | s | 9 | 9.84 | PĘKAL Tomasz | UKS Dąb Suchy Las | 2011 | U14 | WP | -- | GULCZYŃSKA Grażyna | Z/1052/22 | 2023 | LDK! | ||||||
1 | 1 | s | 10 | 7.61 | LISHCHENKO Valentyn | GKS Olimpia Grudziądz | 2008 | U16 | KP | -- | PRZYBYŁ Janusz | Z/5252/22 | 2023 | LDK! | ||||||
2 | 2 | s | 10 | 7.75 | WACHEK Franek | MKL Toruń | 2008 | U16 | KP | -- | WLEKLIŃSKA Dagna | Z/4496/19 | 2023 | LDK! | ||||||
3 | 3 | s | 10 | 7.76 | PROCEK Jakub | KSLZS Kruszwica | 2009 | U16 | KP | -- | GOTÓWKA Monika | Z/0733/23 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 4 | s | 10 | 7.89 | KONDEL Damian | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2008 | U16 | KP | -- | LEWANDOWSKI Jacek | Z/5410/23 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 5 | s | 10 | 8.25 | GAPSKI Antoni | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2009 | U16 | KP | -- | LDK! | |||||||||
6 | 6 | s | 10 | 9.11 | CHWIEDUK Oskar | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2009 | U16 | KP | -- | ROJTEK Mikołaj | Z/0038/20 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | 7 | s | 10 | 9.30 | CZERWIŃSKI Igor | GKS Olimpia Grudziądz | 2009 | U16 | KP | -- | PRZYBYŁ Janusz | Z/0475/23 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 1 | s | 11 | 7.71 | PRACZYK Szymon | OŚ AZS Poznań | 2008 | U16 | WP | -- | BIEDERMANN Roman | Z/5603/22 | 2024 | |||||||
2 | 2 | s | 11 | 7.78 | KONOPKA Oskar | UKS Achilles Leszno | 2008 | U16 | WP | -- | GÓRSKI Dariusz # | Z/0030/23 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 3 | s | 11 | 7.85 | KMIEĆ Kamil | UKS Skoczek Władysławów | 2009 | U16 | WP | -- | BERLIŃSKI Florian | Z/0292/20 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 4 | s | 11 | 7.90 | POTRYKOWSKI Artur | MKS Juvenia Puszczykowo | 2009 | U16 | WP | -- | CHMIELARZ Lucyna | Z/4869/22 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 5 | s | 11 | 8.26 | GOŚCINIAK Bartosz | MKS Juvenia Puszczykowo | 2008 | U16 | WP | -- | PIEKARSKA Monika | Z/1088/23 | 2023 | |||||||
6 | 6 | s | 11 | 8.47 | PRZYMUS Wojciech | UKS Sprint Przeźmierowo | 2009 | U16 | WP | -- | BEBEJEWSKI Michał | Z/0705/20 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | 7 | s | 11 | 8.51 | TONAK Szymon | UKS Sprint Przeźmierowo | 2009 | U16 | WP | -- | LDK! | |||||||||
1 | 4 | s | 12 | 7.42 | AYDINER Denzel | OŚ AZS Poznań | 2006 | U18 | WP | -- | BIEDERMANN Roman | Z/10595/21 | 2024 | |||||||
2 | 6 | s | 12 | 7.51 | ARNDT Marek | UKS Przełaj Żerków | 2006 | U18 | WP | -- | BIERŁA Dawid | Z/0094/20 | 2024 | KN B | ||||||
3 | 7 | s | 12 | 7.53 | BECELA Piotr | UMKS Iskra Wolsztyn | 2007 | U18 | WP | -- | SKWIERZYŃSKI Jacek | Z/0025/21 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
4 | 8 | s | 12 | 7.54 | MICZKO Michał | UKS 12 Kalisz | 2006 | U18 | WP | -- | OLSZYNA Waldemar | Z/4589/22 | 2024 | |||||||
5 | 9 | s | 12 | 7.55 | RAUHUT Damian | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2007 | U18 | WP | -- | ZAWORSKI Marek CICHOWLAS Agnieszka | Z/0300/20 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
6 | 10 | s | 12 | 7.56 | BARTKOWIAK Stanisław | MKS Juvenia Puszczykowo | 2007 | U18 | WP | -- | ŁUCZAK Bernadeta # | Z/1027/23 | 2024 | OSU | ||||||
7 | 19 | s | 12 | 7.88 | BIAŁASIK Jakub | MKS Baszta Szamotuły | 2006 | U18 | WP | -- | LDK! | |||||||||
1 | 2 | s | 13 | 7.33 | TKACZYK Filip | OŚ AZS Poznań | 2007 | U18 | WP | -- | BIEDERMANN Roman | Z/1416/22 | 2024 | |||||||
2 | 3 | s | 13 | 7.40 | PIEKARCZYK Bartosz | OŚ AZS Poznań | 2007 | U18 | WP | -- | CIEŚLICKA Elżbieta CIEŚLICKA Elżbieta | , Z/4533/19 | , 2024 | LDK! | OSU | |||||
3 | 11 | s | 13 | 7.66 | SZANIAWSKI Wiktor | MKS Baszta Szamotuły | 2006 | U18 | WP | -- | ||||||||||
4 | 13 | s | 13 | 7.77 | JANKOWSKI Alan | PZS Gontyniec Chodzież | 2006 | U18 | WP | -- | CHWAŁEK Jarosław | Z/3445/20 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 14 | s | 13 | 7.78 | BIERNAT Maksymilian | UKS Achilles Leszno | 2006 | U18 | WP | -- | GÓRSKI Dariusz # | Z/4025/21 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 15 | s | 13 | 7.79 | MARKIEWICZ Wojciech | KS Gwardia Piła | 2007 | U18 | WP | -- | CHWAŁEK Jarosław | Z/1026/23 | 2024 | |||||||
1 | 1 | s | 14 | 7.14 | KRAWIEC Bartosz | PZS Gontyniec Chodzież | 2006 | U18 | WP | -- | CHWAŁEK Jarosław | Z/5065/19 | 2024 | LDK! | KN B | |||||
2 | 5 | s | 14 | 7.49 | SIUDA Mateusz | OŚ AZS Poznań | 2007 | U18 | WP | -- | CIEŚLICKA Elżbieta | Z/0015/21 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
3 | 12 | s | 14 | 7.71 | PUK Wojciech | UKS Dąb Suchy Las | 2006 | U18 | WP | -- | TYLAK Łukasz | Z/0630/23 | 2023 | |||||||
4 | 16 | s | 14 | 7.82 | GRZEBINOGA Maksymilian | MKS Baszta Szamotuły | 2006 | U18 | WP | -- | OLEJNICKA Dominika | Z/2730/22 | 2024 | |||||||
5 | 16 | s | 14 | 7.82 | SKRZYNECKI Kacper | LKLA Krokus Astromal Leszno | 2006 | U18 | WP | -- | PTAK Krzysztof | Z/2938/22 | 2024 | |||||||
6 | 18 | s | 14 | 7.83 | BRZEZIŃSKI Oliwier | OŚ AZS Poznań | 2007 | U18 | WP | -- | BIEDERMANN Roman | Z/1415/22 | 2024 | |||||||
1 | 1 | s | 15 | 7.01 | BAJRASZEWSKI Tomasz | LKS Vectra Włocławek | 2006 | U18 | KP | -- | ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek | Z/0568/18 | 2024 | BEZ | LDK! | KNF SKN | ||||
2 | 2 | s | 15 | 7.23 | ROBACZEWSKI Nikodem | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 2007 | U18 | KP | -- | LUZAK Andrzej LEWANDOWSKI Jacek | , Z/0892/20 | , 2024 | LDK! | KN B | |||||
3 | 3 | s | 15 | 7.44 | SŁOMSKI Kacper | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2007 | U18 | KP | -- | WIELGOSZ Sławomir # | Z/14383/21 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 4 | s | 15 | 7.99 | KOZIŃSKI Bartosz | LKS Vectra Włocławek | 2007 | U18 | KP | -- | DOBROSIELSKA Martyna | Z/3960/22 | 2023 | LDK! | OSU | |||||
5 | 5 | s | 15 | 8.11 | PIEKARSKI Tymoteusz | AMS Niemcz # | 2007 | U18 | KP | -- | LEWANDOWSKI Jacek | Z/2837/22 | 2023 | |||||||
1 | 1 | s | 16 | 7.15 | SIERPNIEWSKI Igor | KS Wda Świecie | 2005 | U20 | KP | -- | WAWRZYNIAK Paweł | Z/5614/18 | 2023 | LDK! | KN B | |||||
2 | 2 | s | 16 | 7.18 | GLAZA Mateusz | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 2004 | U20 | KP | -- | KARNAS Zbigniew MARCINIAK Roman | , Z/4507/17 | , 2024 | LDK! | OSU KN B | |||||
3 | 3 | s | 16 | 7.23 | KOŁODZIEJ Kacper | MKL Toruń | 2005 | U20 | KP | -- | BUTKIEWICZ Jacek | Z/3190/20 | 2024 | |||||||
4 | 4 | s | 16 | 7.36 | HEIGELMANN Jakub | GKS Olimpia Grudziądz | 2005 | U20 | KP | -- | PRZYBYŁ Janusz | Z/11438/21 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 1 | s | 17 | 7.47 | WRÓBEL Wiktor | LKS Orkan Ostrzeszów | 2005 | U20 | WP | -- | NALEPA Marek | Z/0601/22 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
2 | 2 | s | 17 | 7.56 | PRUCHNIEWICZ Jan | GKS Piast Łubowo | 2005 | U20 | WP | -- | KOŚCIAŃSKI Arkadiusz | Z/3633/22 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 3 | s | 17 | 7.61 | JĄDRZYK Mateusz | MKS Juvenia Puszczykowo | 2005 | U20 | WP | -- | JAGACIAK Jarosław # | Z/3151/21 | 2023 | |||||||
4 | 4 | s | 17 | 7.66 | MŁYNOWSKI Stanisław | UKS Dąb Suchy Las | 2005 | U20 | WP | -- | TYLAK Łukasz | Z/0397/21 | 2024 | |||||||
5 | 5 | s | 17 | 7.88 | RYCZYŃSKI Mikołaj | LKS Maraton Turek | 2005 | U20 | WP | -- | RYCZYŃSKI Zbigniew | Z/0992/19 | 2024 | |||||||
1 | 1 | f | 1 | 9.07 | GRYGIEL Wiktor | MKL Tlen Mogilno | 2012 | U12 | KP | -- | DOBRZYŃSKI Piotr | Z/1343/22 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 9.31 | KOPERSKI Tymon | MKL Tlen Mogilno | 2012 | U12 | KP | -- | DOBRZYŃSKI Piotr | Z/1314/22 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 3 | f | 1 | 9.52 | GWIŻDŻ Rafał | KSLZS Kruszwica | 2012 | U12 | KP | -- | LUZAK Andrzej # | Z/3353/21 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 4 | f | 1 | 9.62 | WIŚNIEWSKI Adam | MKL Toruń | 2013 | U12 | KP | -- | WIŚNIEWSKI Maciej | Z/12496/21 | 2023 | |||||||
5 | 5 | f | 1 | 9.64 | SKWARCZAK Franciszek | LKS Vectra Włocławek | 2013 | U12 | KP | -- | KACPRZAK Marcin | Z/0855/23 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 6 | f | 1 | 9.66 | TOMILICZ Kasjan | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2012 | U12 | KP | -- | ROJTEK Mikołaj # | Z/0088/23 | 2024 | |||||||
7 | 7 | f | 1 | 9.70 | MISIURA Mieszko | MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski | 2013 | U12 | KP | -- | ŻYWICA Wojciech | Z/13183/21 | 2024 | LDK! | ||||||
8 | 8 | f | 1 | 9.71 | WITEK Paweł | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2012 | U12 | KP | -- | KACZOCHA Alina | Z/0684/23 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 1 | f | 2 | 8.78 | MICHALAK Piotr | UKS Przełaj Żerków | 2013 | U12 | WP | -- | BIERŁA Dawid | Z/0220/23 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | f | 2 | 9.62 | CZERWIŃSKI Roman | UKS Sprint Przeźmierowo | 2012 | U12 | WP | -- | LDK! | |||||||||
3 | 3 | f | 2 | 9.67 | MAJKA Jan | UKS Sprint Przeźmierowo | 2012 | U12 | WP | -- | BEBEJEWSKI Michał | Z/0359/21 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 4 | f | 2 | 9.81 | KĘDZIORA Igor | UKS Sprint Przeźmierowo | 2012 | U12 | WP | -- | LDK! | |||||||||
5 | 5 | f | 2 | 10.47 | ANTCZAK Alan | KS Stal Pleszew | 2013 | U12 | WP | -- | KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja | Z/5281/22 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 6 | f | 2 | 11.52 | MICHALSKI Nikodem | KS Stal Pleszew | 2013 | U12 | WP | -- | KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja | Z/5284/22 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 1 | f | 3 | 8.22 | JĘDRZEJEWSKI Adam | LKS Vectra Włocławek | 2010 | U14 | KP | -- | ZIÓŁKOWSKI Marek | Z/1155/22 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | f | 3 | 8.34 | SKORUPA Franciszek | GKS Olimpia Grudziądz | 2010 | U14 | KP | -- | PRZYBYŁ Janusz | Z/9033/21 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 3 | f | 3 | 8.40 | KMIEĆ Kacper | MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski | 2010 | U14 | KP | -- | ŻYWICA Wojciech | Z/13179/21 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 4 | f | 3 | 8.47 | CHRUBCZYŃSKI Bartosz | MKS Inowrocław | 2010 | U14 | KP | -- | KWIATKOWSKI Waldemar | Z/6384/22 | 2023 | |||||||
5 | 5 | f | 3 | 8.85 | PACIA Tomasz | KSLZS Kruszwica | 2011 | U14 | KP | -- | LUZAK Andrzej # | Z/10866/21 | 2023 | LDK! | ||||||
6 | 6 | f | 3 | 9.12 | BĄCZYŃSKI Wojciech | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2010 | U14 | KP | -- | B.D. # | Z/3312/21 | 2024 | |||||||
1 | 1 | f | 4 | 7.91 | MĄCZKOWIAK Adam | UKS Sprint Przeźmierowo | 2010 | U14 | WP | -- | BEBEJEWSKI Michał | Z/0715/20 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | f | 4 | 8.42 | KARCZEWSKI Igor | UKS Skoczek Władysławów | 2011 | U14 | WP | -- | BERLIŃSKI Florian | Z/5143/22 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 3 | f | 4 | 8.58 | OGRODOWCZYK Seweryn | UKS Sprinter Słodków | 2010 | U14 | WP | -- | B.D. | Z/0131/22 | 2024 | |||||||
4 | 4 | f | 4 | 8.70 | HAŃCZARUK Patryk | UKS Skoczek Władysławów | 2010 | U14 | WP | -- | BERLIŃSKI Florian | Z/0775/23 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 5 | f | 4 | 8.72 | ALIABIEV Michał | UKS 12 Kalisz | 2010 | U14 | WP | -- | OLSZYNA Waldemar # | Z/1404/22 | 2023 | |||||||
6 | 6 | f | 4 | 9.96 | PĘKAL Tomasz | UKS Dąb Suchy Las | 2011 | U14 | WP | -- | GULCZYŃSKA Grażyna | Z/1052/22 | 2023 | LDK! | ||||||
1 | 1 | f | 5 | 7.72 | PROCEK Jakub | KSLZS Kruszwica | 2009 | U16 | KP | -- | GOTÓWKA Monika | Z/0733/23 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | f | 5 | 7.77 | WACHEK Franek | MKL Toruń | 2008 | U16 | KP | -- | WLEKLIŃSKA Dagna | Z/4496/19 | 2023 | LDK! | ||||||
3 | 3 | f | 5 | 7.77 | LISHCHENKO Valentyn | GKS Olimpia Grudziądz | 2008 | U16 | KP | -- | PRZYBYŁ Janusz | Z/5252/22 | 2023 | LDK! | ||||||
4 | 4 | f | 5 | 7.98 | KONDEL Damian | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2008 | U16 | KP | -- | LEWANDOWSKI Jacek | Z/5410/23 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 5 | f | 5 | 8.43 | GAPSKI Antoni | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2009 | U16 | KP | -- | LDK! | |||||||||
6 | 6 | f | 5 | 9.24 | CHWIEDUK Oskar | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2009 | U16 | KP | -- | ROJTEK Mikołaj | Z/0038/20 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | 7 | f | 5 | 9.31 | CZERWIŃSKI Igor | GKS Olimpia Grudziądz | 2009 | U16 | KP | -- | PRZYBYŁ Janusz | Z/0475/23 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 1 | f | 6 | 7.67 | PRACZYK Szymon | OŚ AZS Poznań | 2008 | U16 | WP | -- | BIEDERMANN Roman | Z/5603/22 | 2024 | |||||||
2 | 2 | f | 6 | 7.84 | KONOPKA Oskar | UKS Achilles Leszno | 2008 | U16 | WP | -- | GÓRSKI Dariusz # | Z/0030/23 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 3 | f | 6 | 7.92 | KMIEĆ Kamil | UKS Skoczek Władysławów | 2009 | U16 | WP | -- | BERLIŃSKI Florian | Z/0292/20 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 4 | f | 6 | 8.04 | POTRYKOWSKI Artur | MKS Juvenia Puszczykowo | 2009 | U16 | WP | -- | CHMIELARZ Lucyna | Z/4869/22 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 5 | f | 6 | 8.21 | GOŚCINIAK Bartosz | MKS Juvenia Puszczykowo | 2008 | U16 | WP | -- | PIEKARSKA Monika | Z/1088/23 | 2023 | |||||||
1 | 1 | f | 7 | 7.11 | KRAWIEC Bartosz | PZS Gontyniec Chodzież | 2006 | U18 | WP | -- | CHWAŁEK Jarosław | Z/5065/19 | 2024 | LDK! | KN B | |||||
2 | 2 | f | 7 | 7.29 | TKACZYK Filip | OŚ AZS Poznań | 2007 | U18 | WP | -- | BIEDERMANN Roman | Z/1416/22 | 2024 | |||||||
3 | 3 | f | 7 | 7.33 | PIEKARCZYK Bartosz | OŚ AZS Poznań | 2007 | U18 | WP | -- | CIEŚLICKA Elżbieta CIEŚLICKA Elżbieta | , Z/4533/19 | , 2024 | LDK! | OSU | |||||
4 | 4 | f | 7 | 7.37 | ARNDT Marek | UKS Przełaj Żerków | 2006 | U18 | WP | -- | BIERŁA Dawid | Z/0094/20 | 2024 | KN B | ||||||
4 | 4 | f | 7 | 7.37 | AYDINER Denzel | OŚ AZS Poznań | 2006 | U18 | WP | -- | BIEDERMANN Roman | Z/10595/21 | 2024 | |||||||
6 | 6 | f | 7 | 7.41 | SIUDA Mateusz | OŚ AZS Poznań | 2007 | U18 | WP | -- | CIEŚLICKA Elżbieta | Z/0015/21 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
7 | 7 | f | 7 | 7.49 | BECELA Piotr | UMKS Iskra Wolsztyn | 2007 | U18 | WP | -- | SKWIERZYŃSKI Jacek | Z/0025/21 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
8 | 8 | f | 7 | 7.61 | MICZKO Michał | UKS 12 Kalisz | 2006 | U18 | WP | -- | OLSZYNA Waldemar | Z/4589/22 | 2024 | |||||||
1 | 1 | f | 8 | 6.92 | BAJRASZEWSKI Tomasz | LKS Vectra Włocławek | 2006 | U18 | KP | -- | ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek | Z/0568/18 | 2024 | BEZ | LDK! | KNF SKN | ||||
2 | 2 | f | 8 | 7.21 | ROBACZEWSKI Nikodem | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 2007 | U18 | KP | -- | LUZAK Andrzej LEWANDOWSKI Jacek | , Z/0892/20 | , 2024 | LDK! | KN B | |||||
3 | 3 | f | 8 | 7.38 | SŁOMSKI Kacper | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2007 | U18 | KP | -- | WIELGOSZ Sławomir # | Z/14383/21 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 4 | f | 8 | 8.00 | KOZIŃSKI Bartosz | LKS Vectra Włocławek | 2007 | U18 | KP | -- | DOBROSIELSKA Martyna | Z/3960/22 | 2023 | LDK! | OSU | |||||
5 | 5 | f | 8 | 8.13 | PIEKARSKI Tymoteusz | AMS Niemcz # | 2007 | U18 | KP | -- | LEWANDOWSKI Jacek | Z/2837/22 | 2023 | |||||||
1 | 1 | f | 9 | 7.05 | SIERPNIEWSKI Igor | KS Wda Świecie | 2005 | U20 | KP | -- | WAWRZYNIAK Paweł | Z/5614/18 | 2023 | LDK! | KN B | |||||
2 | 2 | f | 9 | 7.16 | KOŁODZIEJ Kacper | MKL Toruń | 2005 | U20 | KP | -- | BUTKIEWICZ Jacek | Z/3190/20 | 2024 | |||||||
3 | 3 | f | 9 | 7.21 | GLAZA Mateusz | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 2004 | U20 | KP | -- | KARNAS Zbigniew MARCINIAK Roman | , Z/4507/17 | , 2024 | LDK! | OSU KN B | |||||
4 | 4 | f | 9 | 7.36 | HEIGELMANN Jakub | GKS Olimpia Grudziądz | 2005 | U20 | KP | -- | PRZYBYŁ Janusz | Z/11438/21 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 1 | f | 10 | 7.43 | WRÓBEL Wiktor | LKS Orkan Ostrzeszów | 2005 | U20 | WP | -- | NALEPA Marek | Z/0601/22 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
2 | 2 | f | 10 | 7.57 | PRUCHNIEWICZ Jan | GKS Piast Łubowo | 2005 | U20 | WP | -- | KOŚCIAŃSKI Arkadiusz | Z/3633/22 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 3 | f | 10 | 7.62 | MŁYNOWSKI Stanisław | UKS Dąb Suchy Las | 2005 | U20 | WP | -- | TYLAK Łukasz | Z/0397/21 | 2024 | |||||||
4 | 4 | f | 10 | 7.67 | JĄDRZYK Mateusz | MKS Juvenia Puszczykowo | 2005 | U20 | WP | -- | JAGACIAK Jarosław # | Z/3151/21 | 2023 | |||||||
5 | 5 | f | 10 | 7.86 | RYCZYŃSKI Mikołaj | LKS Maraton Turek | 2005 | U20 | WP | -- | RYCZYŃSKI Zbigniew | Z/0992/19 | 2024 | |||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 3 | s | 1 | 33.36 | MIERZEJEWSKI Tomasz | LKS Atleta Gniezno | 2012 | U12 | WP | -- | KARMELITA Mariusz # | Z/6654/22 | 2024 | |||||||
2 | 4 | s | 1 | 33.50 | BORUTA Jan | UKS Sprint Przeźmierowo | 2013 | U12 | WP | -- | BEBEJEWSKI Michał | Z/10514/21 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 5 | s | 1 | 33.52 | SIWIAK Ksawery | LKS Atleta Gniezno | 2012 | U12 | WP | -- | KARMELITA Mariusz # | Z/14238/21 | 2024 | |||||||
4 | 6 | s | 1 | 34.06 | KACZOROWSKI Jakub | UKS Sprint Przeźmierowo | 2013 | U12 | WP | -- | ||||||||||
1 | 2 | s | 2 | 32.54 | WENCEL Jan | MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski | 2013 | U12 | KP | -- | ŻYWICA Wojciech | Z/0028/22 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 3 | s | 2 | 32.78 | JĘDRZEJEWSKI Szymon | LKS Vectra Włocławek | 2012 | U12 | KP | -- | ZIÓŁKOWSKI Marek | Z/4010/22 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 9 | s | 2 | 35.92 | GRYCIUK Mikołaj | LKS Vectra Włocławek | 2013 | U12 | KP | -- | KACPRZAK Marcin | Z/0851/23 | 2023 | LDK! | ||||||
4 | 12 | s | 2 | 36.91 | KRUK Sebastian | KSLZS Kruszwica | 2012 | U12 | KP | -- | LUZAK Andrzej # | Z/2437/23 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 1 | s | 3 | 31.98 | RAKOWSKI Hubert | MKL Tlen Mogilno | 2012 | U12 | KP | -- | DOBRZYŃSKI Piotr | Z/7782/21 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 4 | s | 3 | 34.01 | JABŁOŃSKI Wojciech | MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski | 2012 | U12 | KP | -- | ŻYWICA Wojciech | Z/6582/22 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 6 | s | 3 | 34.79 | KOSAKOWSKI Oliwier Maciej | MKS Inowrocław | 2012 | U12 | KP | -- | KWIATKOWSKI Waldemar | Z/0677/23 | 2023 | |||||||
4 | 8 | s | 3 | 35.66 | RUTKOWSKI Filip | MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski | 2013 | U12 | KP | -- | ŻYWICA Wojciech | Z/3956/22 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 10 | s | 3 | 36.54 | JAKÓBCZAK Oskar | MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski | 2013 | U12 | KP | -- | # | LDK! | ||||||||
1 | 1 | s | 4 | 30.97 | PLUCIŃSKI Krzysztof | UKS Przełaj Żerków | 2012 | U12 | WP | -- | BIERŁA Dawid | Z/0383/23 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | s | 4 | 32.54 | STASZKIEWICZ Tymon | LKS Atleta Gniezno | 2012 | U12 | WP | -- | KARMELITA Mariusz # | Z/13145/21 | 2024 | |||||||
3 | 7 | s | 4 | 35.44 | NOWAK Adam | LKS Atleta Gniezno | 2013 | U12 | WP | -- | HĘŚ Leszek | Z/6655/22 | 2024 | |||||||
1 | 5 | s | 5 | 34.44 | TOMILICZ Kasjan | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2012 | U12 | KP | -- | ROJTEK Mikołaj # | Z/0088/23 | 2024 | |||||||
2 | 7 | s | 5 | 35.35 | SIKORSKI Fabian | LUKS Start Nakło | 2013 | U12 | KP | -- | KSOBIECH Bartosz | Z/5893/22 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 11 | s | 5 | 36.73 | ZAWIDZKI Franciszek | MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski | 2013 | U12 | KP | -- | LDK! | |||||||||
4 | 13 | s | 5 | 40.47 | WÓJCIK Mikołaj | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2013 | U12 | KP | -- | SYROCKA Agata B.D. | Z/1819/21 | 2024 | |||||||
1 | 3 | s | 6 | 31.44 | FABIŚ Mikołaj | OŚ AZS Poznań | 2010 | U14 | WP | -- | MALUŚKIEWICZ Agnieszka | Z/0013/21 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 4 | s | 6 | 31.65 | ZIELONKA Jakub | LKS Atleta Gniezno | 2011 | U14 | WP | -- | KARMELITA Mariusz # | Z/1626/22 | 2024 | |||||||
3 | 6 | s | 6 | 32.05 | ZIELONKA Szymon | LKS Atleta Gniezno | 2011 | U14 | WP | -- | KARMELITA Mariusz # | Z/1627/22 | 2024 | |||||||
4 | 8 | s | 6 | 33.83 | BEDNARKIEWICZ Eryk | LKS Atleta Gniezno | 2010 | U14 | WP | -- | ||||||||||
1 | 1 | s | 7 | 27.33 | KMIEĆ Kacper | MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski | 2010 | U14 | KP | -- | ŻYWICA Wojciech | Z/13179/21 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | s | 7 | 27.80 | KRUSINOWSKI Mateusz | LKS Vectra Włocławek | 2010 | U14 | KP | -- | NOWAKOWSKA Agnieszka # | Z/0808/19 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 7 | s | 7 | 29.24 | BRZUCHALSKI Stanisław | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2010 | U14 | KP | -- | ROJTEK Mikołaj | Z/3313/21 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 9 | s | 7 | 29.96 | RYBSKI Wiktor | MKL Toruń | 2011 | U14 | KP | -- | GĄSIEWICZ Jarosław | Z/1172/22 | 2023 | LDK! | ||||||
5 | 14 | s | 7 | 32.23 | SOSNOWSKI Jakub | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2010 | U14 | KP | -- | LDK! | |||||||||
1 | 1 | s | 8 | 29.34 | ZIELIŃSKI Jan | MKS Baszta Szamotuły | 2010 | U14 | WP | -- | LDK! | |||||||||
2 | 2 | s | 8 | 30.84 | MAJEWSKI Marcel | UKS Sprint Przeźmierowo | 2011 | U14 | WP | -- | BEBEJEWSKI Michał | Z/0360/21 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 5 | s | 8 | 31.75 | PAJOR Dorian Piotr | MKS Baszta Szamotuły | 2011 | U14 | WP | -- | TOMCZAK - BACHARA Dominika | Z/1373/21 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 7 | s | 8 | 33.64 | RADOMSKI Wiktor | UKS Dąb Suchy Las | 2010 | U14 | WP | -- | GULCZYŃSKA Grażyna | Z/9464/21 | 2023 | LDK! | ||||||
1 | 4 | s | 9 | 28.28 | CHRUBCZYŃSKI Bartosz | MKS Inowrocław | 2010 | U14 | KP | -- | KWIATKOWSKI Waldemar | Z/6384/22 | 2023 | |||||||
2 | 5 | s | 9 | 28.84 | BADZIŃSKI Oskar | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2010 | U14 | KP | -- | JUSZCZAK Stanisław # | Z/0171/21 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 12 | s | 9 | 31.67 | ŁYZIŃSKI Aleksander | LKS Vectra Włocławek | 2011 | U14 | KP | -- | SZMYT Miłosz | Z/7629/21 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 15 | s | 9 | 32.37 | LIPSKI Karol | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2011 | U14 | KP | -- | KOZŁOWSKI Krzysztof # | Z/1097/23 | 2024 | |||||||
5 | 18 | s | 9 | 34.59 | ŻYTA Jonasz | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2010 | U14 | KP | -- | ROJTEK Mikołaj | Z/0053/20 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 19 | s | 9 | 38.28 | BEMBNISTA Tymoteusz | LUKS Start Nakło | 2011 | U14 | KP | -- | LDK! | |||||||||
1 | 6 | s | 10 | 29.22 | FIDIK Wiktor | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2010 | U14 | KP | -- | SOBOWIEC Bartosz | Z/0175/21 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 8 | s | 10 | 29.34 | KALA Bartosz | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2010 | U14 | KP | -- | ROJTEK Mikołaj | Z/6758/21 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 11 | s | 10 | 31.56 | KAPELIŃSKI Beniamin | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2011 | U14 | KP | -- | SOBOWIEC Bartosz # | Z/0683/23 | 2024 | |||||||
4 | 16 | s | 10 | 32.44 | TYBURCZY Jakub | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2010 | U14 | KP | -- | ROJTEK Mikołaj # | Z/0771/21 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 17 | s | 10 | 33.90 | LIS Tymoteusz | LKS Vectra Włocławek | 2011 | U14 | KP | -- | KACPRZAK Marcin | Z/0853/23 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 3 | s | 11 | 28.21 | PSTRĄG Cezary | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2010 | U14 | KP | -- | KOZŁOWSKI Krzysztof # | Z/1096/23 | 2024 | |||||||
2 | 10 | s | 11 | 30.43 | ZIENTALSKI Tobiasz | MKS Inowrocław | 2010 | U14 | KP | -- | KWIATKOWSKI Waldemar | Z/6383/22 | 2023 | |||||||
3 | 13 | s | 11 | 31.83 | FRASZ Aleksander | UKS Czapla Białe Błota | 2011 | U14 | KP | -- | KARNAS Kinga | Z/1507/23 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 20 | s | 11 | 38.90 | VASYLIUK Danylo | MKS Inowrocław | 2011 | U14 | KP | -- | KWIATKOWSKI Waldemar | Z/6728/22 | 2023 | |||||||
1 | 1 | s | 12 | 23.52 | AYDINER Denzel | OŚ AZS Poznań | 2006 | U18 | WP | III | BIEDERMANN Roman | Z/10595/21 | 2024 | |||||||
2 | 3 | s | 12 | 23.99 | SIUDA Mateusz | OŚ AZS Poznań | 2007 | U18 | WP | IV | CIEŚLICKA Elżbieta | Z/0015/21 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
3 | 4 | s | 12 | 24.03 | TKACZYK Filip | OŚ AZS Poznań | 2007 | U18 | WP | IV | BIEDERMANN Roman | Z/1416/22 | 2024 | |||||||
4 | 5 | s | 12 | 24.22 | PIEKARCZYK Bartosz | OŚ AZS Poznań | 2007 | U18 | WP | IV | CIEŚLICKA Elżbieta CIEŚLICKA Elżbieta | , Z/4533/19 | , 2024 | LDK! | OSU | |||||
5 | 6 | s | 12 | 24.23 | DUDA Tymon | OŚ AZS Poznań | 2007 | U18 | WP | IV | CIEŚLICKA Elżbieta | Z/2367/20 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
6 | 14 | s | 12 | 25.61 | BIAŁASIK Jakub | MKS Baszta Szamotuły | 2006 | U18 | WP | -- | LDK! | |||||||||
1 | 2 | s | 13 | 23.66 | PŁAWIŃSKI Antoni | UKS Skoczek Władysławów | 2007 | U18 | WP | IV | BERLIŃSKI Florian | Z/3768/21 | 2024 | LDK! | KN B | |||||
2 | 8 | s | 13 | 24.56 | FRĄCKOWIAK Oliwier | MUKS Kadet Rawicz | 2007 | U18 | WP | -- | ŚWITAŁA Aldona | Z/4083/18 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||
3 | 9 | s | 13 | 24.60 | MICZKO Michał | UKS 12 Kalisz | 2006 | U18 | WP | -- | OLSZYNA Waldemar | Z/4589/22 | 2024 | |||||||
4 | 11 | s | 13 | 25.02 | KRASZEWSKI Maciej | UKS 12 Kalisz | 2006 | U18 | WP | -- | OLSZYNA Waldemar | Z/2130/20 | 2023 | LDK! | ||||||
5 | 13 | s | 13 | 25.36 | GRZEBINOGA Maksymilian | MKS Baszta Szamotuły | 2006 | U18 | WP | -- | OLEJNICKA Dominika | Z/2730/22 | 2024 | |||||||
6 | 15 | s | 13 | 25.87 | BRZEZIŃSKI Oliwier | OŚ AZS Poznań | 2007 | U18 | WP | -- | BIEDERMANN Roman | Z/1415/22 | 2024 | |||||||
1 | 7 | s | 14 | 24.27 | RAUHUT Damian | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2007 | U18 | WP | IV | ZAWORSKI Marek CICHOWLAS Agnieszka | Z/0300/20 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
2 | 10 | s | 14 | 24.84 | SZANIAWSKI Wiktor | MKS Baszta Szamotuły | 2006 | U18 | WP | -- | ||||||||||
3 | 12 | s | 14 | 25.13 | WLEKLIŃSKI Seweryn | UKS Przełaj Żerków | 2007 | U18 | WP | -- | ||||||||||
4 | 16 | s | 14 | 27.60 | MATCZAK Szymon | MKS Juvenia Puszczykowo | 2007 | U18 | WP | -- | SWANCAR Kamil # | Z/1019/23 | 2024 | |||||||
1 | 1 | s | 15 | 22.30 | LACH Radosław | MKL Toruń | 2006 | U18 | KP | II | BUTKIEWICZ Jacek | Z/3189/20 | 2024 | BEZ | LDK! | KNF SKN | ||||
2 | 2 | s | 15 | 22.65 | BAJRASZEWSKI Tomasz | LKS Vectra Włocławek | 2006 | U18 | KP | II | ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek | Z/0568/18 | 2024 | BEZ | LDK! | KNF SKN | ||||
3 | 3 | s | 15 | 24.01 | JAMUŁA Piotr | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2007 | U18 | KP | IV | LEWANDOWSKI Jacek # | Z/0065/20 | 2024 | LDK! | KN B | |||||
4 | 4 | s | 15 | 24.47 | KOŚMIDER Dawid | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2006 | U18 | KP | -- | MARCINIAK Roman # | Z/6365/22 | 2024 | OSU | ||||||
5 | 5 | s | 15 | 24.98 | SIERANT Olgierd | UKS Czapla Białe Błota | 2007 | U18 | KP | -- | KARNAS Zbigniew | Z/3213/20 | 2023 | LDK! | OSU | |||||
6 | 6 | s | 15 | 26.23 | KRAWCZYK Michał | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2007 | U18 | KP | -- | WIELGOSZ Sławomir # | Z/1575/20 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 1 | s | 16 | 23.15 | WRÓBEL Wiktor | LKS Orkan Ostrzeszów | 2005 | U20 | WP | III | NALEPA Marek | Z/0601/22 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
2 | 2 | s | 16 | 25.04 | PRUCHNIEWICZ Jan | GKS Piast Łubowo | 2005 | U20 | WP | -- | KOŚCIAŃSKI Arkadiusz | Z/3633/22 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 3 | s | 16 | 25.16 | RYCZYŃSKI Mikołaj | LKS Maraton Turek | 2005 | U20 | WP | -- | RYCZYŃSKI Zbigniew | Z/0992/19 | 2024 | |||||||
1 | 1 | s | 17 | 22.51 | MINKLEJ Adrian | MKL Toruń | 2005 | U20 | KP | II | B.D. MAŃKOWSKI Gabriel | , Z/0697/18 | , 2024 | BEZ | LDK! | |||||
2 | 2 | s | 17 | 23.61 | HEIGELMANN Jakub | GKS Olimpia Grudziądz | 2005 | U20 | KP | IV | PRZYBYŁ Janusz | Z/11438/21 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 3 | s | 17 | 23.97 | KRYSZPIN Maciej | MUKL Brodnica | 2005 | U20 | KP | IV | ROSIŃSKI Zenon | Z/5583/18 | 2024 | BEZ | ||||||
4 | 4 | s | 17 | 24.02 | SKONIECZNY Mateusz | LKS Vectra Włocławek | 2004 | U20 | KP | IV | ZIÓŁKOWSKI Marek DOBROSIELSKA Martyna B.D. | , Z/4126/17 | , 2023 | 4 | LDK! | OSU KN B | ||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 3 | s | 1 | 41.90 | GROTKOWSKI Daniel | UKB Szubin | 2008 | U16 | KP | V | PAWLAK Sandra | Z/12836/21 | 2023 | LDK! | ||||||
2 | 4 | s | 1 | 42.77 | GAPSKI Antoni | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2009 | U16 | KP | -- | LDK! | |||||||||
3 | 5 | s | 1 | 43.47 | REJMENT Aleksander | UKB Szubin | 2009 | U16 | KP | -- | B.D. KARNAS Zbigniew # | , Z/2836/22 | , 2024 | LDK! | OSU | |||||
4 | 7 | s | 1 | 43.90 | ŁYZIŃSKI Marcel | LKS Vectra Włocławek | 2008 | U16 | KP | -- | ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek | Z/2473/21 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 9 | s | 1 | 47.62 | GRYGOREWICZ Kacper | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 2009 | U16 | KP | -- | B.D. ROJTEK Mikołaj | |||||||||
1 | 1 | s | 2 | 38.70 | JÓZEFOWIAK Bartłomiej | MUKS Szok Bojanowo | 2009 | U16 | WP | III | RATAJCZAK Maciej | Z/2425/20 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | s | 2 | 38.99 | RAUHUT Patryk | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2009 | U16 | WP | III | ZAWORSKI Marek # | Z/3084/21 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 3 | s | 2 | 39.97 | SADZA Filip | UMKS Iskra Wolsztyn | 2008 | U16 | WP | IV | SKWIERZYŃSKI Jacek | Z/12441/21 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
4 | 6 | s | 2 | 42.91 | SOWA Dawid | OŚ AZS Poznań | 2009 | U16 | WP | -- | CIEŚLICKA Elżbieta | Z/0355/23 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
5 | 7 | s | 2 | 44.23 | MIKOŁAJCZYK Jakub | PZS Gontyniec Chodzież | 2008 | U16 | WP | -- | CHWAŁEK Jarosław | Z/2087/21 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 6 | s | 3 | 43.87 | BAJRASZEWSKI Wojciech | LKS Vectra Włocławek | 2009 | U16 | KP | -- | ZIÓŁKOWSKI Marek | Z/0884/20 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||
2 | 10 | s | 3 | 48.34 | CZERWIŃSKI Igor | GKS Olimpia Grudziądz | 2009 | U16 | KP | -- | PRZYBYŁ Janusz | Z/0475/23 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 11 | s | 3 | 50.28 | BECKER Bartosz | LKS Vectra Włocławek | 2009 | U16 | KP | -- | DOBROSIELSKA Martyna | Z/0931/20 | 2023 | LDK! | OSU | |||||
1 | 4 | s | 4 | 41.40 | JANKOWSKI Jarosław | MKS Juvenia Puszczykowo | 2008 | U16 | WP | V | ŁUCZAK Bernadeta | Z/0642/23 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
2 | 5 | s | 4 | 42.81 | MALESZKA Mateusz | LUKS Orkan Września | 2009 | U16 | WP | -- | PUJDAK Andrzej | Z/13264/21 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 8 | s | 4 | 45.66 | GRABOWSKI Witold | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2009 | U16 | WP | -- | PRZYMUSIŃSKA-RAUHUT Paulina | Z/13322/21 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 9 | s | 4 | 48.16 | SKRABURSKI Witold | LKS Atleta Gniezno | 2009 | U16 | WP | -- | KARMELITA Mariusz # | Z/5815/22 | 2024 | |||||||
1 | 1 | s | 5 | 38.21 | LISHCHENKO Valentyn | GKS Olimpia Grudziądz | 2008 | U16 | KP | III | PRZYBYŁ Janusz | Z/5252/22 | 2023 | LDK! | ||||||
2 | 2 | s | 5 | 41.67 | GAŁĄZKA Mikołaj | BKS Bydgoszcz | 2009 | U16 | KP | V | BAUMGART Iwona | Z/1984/22 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 8 | s | 5 | 44.81 | PROCEK Jakub | KSLZS Kruszwica | 2009 | U16 | KP | -- | GOTÓWKA Monika | Z/0733/23 | 2024 | LDK! | ||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 52.12 | ŚMIERTKA Mateusz | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2006 | U18 | KP | III | NIEBUDEK Sylwester | Z/1014/19 | 2024 | LDK! | OSU KN B | |||||
2 | 2 | s | 1 | 53.57 | DURA Łukasz | BKS Bydgoszcz | 2007 | U18 | KP | IV | BAUMGART Iwona | Z/0214/16 | 2024 | BEZ | KN B | |||||
3 | 6 | s | 1 | 56.81 | JANKOWSKI Iwo | LKS Vectra Włocławek | 2007 | U18 | KP | -- | DOBROSIELSKA Martyna | Z/5179/22 | 2023 | LDK! | OSU | |||||
4 | 7 | s | 1 | 59.90 | GUTKOWSKI Mikołaj | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2007 | U18 | KP | -- | LDK! | OSU | ||||||||
1 | 3 | s | 2 | 54.01 | KRYSIAK Tymoteusz | BKS Bydgoszcz | 2007 | U18 | KP | IV | RUDNIK Damian | Z/9019/21 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 4 | s | 2 | 54.09 | KŁOSOWSKI Filip | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2007 | U18 | KP | IV | LEWANDOWSKI Jacek # | Z/0075/20 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 5 | s | 2 | 55.23 | MIELCZAREK Bartosz | MKL Toruń | 2006 | U18 | KP | -- | MAŃKOWSKI Gabriel | Z/13194/21 | 2024 | |||||||
4 | 8 | s | 2 | 62.55 | KRAWCZYK Michał | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2007 | U18 | KP | -- | WIELGOSZ Sławomir # | Z/1575/20 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 1 | s | 3 | 55.30 | DĄBEK Dominik | PLKS Gwda Piła | 2006 | U18 | WP | -- | KRZEWIŃSKI Ignacy | Z/14605/21 | 2023 | LDK! | OSU | |||||
2 | 2 | s | 3 | 57.22 | KAŁUŻNY Jakub | UKS 12 Kalisz | 2006 | U18 | WP | -- | OLSZYNA Waldemar | Z/13151/21 | 2023 | |||||||
3 | 3 | s | 3 | 59.88 | WOJTKOWIAK Marcel | OŚ AZS Poznań | 2007 | U18 | WP | -- | CIEŚLICKA Elżbieta | Z/4831/22 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
4 | 4 | s | 3 | 61.42 | KOPEK Piotr | OŚ AZS Poznań | 2007 | U18 | WP | -- | CIEŚLICKA Elżbieta | Z/0266/21 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
5 | 5 | s | 3 | 63.24 | KARMELITA Franek | LKS Atleta Gniezno | 2007 | U18 | WP | -- | KARMELITA Mariusz | Z/5817/22 | 2024 | |||||||
1 | 1 | s | 4 | 51.38 | ŁAZOWY Cezary | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2004 | U20 | WP | III | WALCZAK- MORTEZAEI Artur | Z/1792/18 | 2023 | 4 | LDK! | KNF SKN OSU | ||||
2 | 2 | s | 4 | 52.69 | GOMUŁKA Ksawery | UKS 12 Kalisz | 2005 | U20 | WP | III | OLSZYNA Waldemar | Z/0160/20 | 2024 | |||||||
3 | 3 | s | 4 | 52.96 | SZAFRANEK Marcel | KS Energetyk Poznań | 2005 | U20 | WP | IV | GRENDA Jan | Z/0076/23 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
4 | 4 | s | 4 | 53.09 | HAJDUK Dawid | PLKS Gwda Piła | 2005 | U20 | WP | IV | KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy | Z/4252/18 | 2024 | BEZ | LDK! | OSU KN B | ||||
s | 4 | DQ | TOMASZEWSKI Oskar | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2005 | U20 | KP | -- | LEWANDOWSKI Jacek B.D. # | Z/5226/18 | 2024 | KN B | ||||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 3 | s | 1 | 1:35.40 | GRZEŚKOWIAK Aleksander | BOSiR Barcin | 2008 | U16 | KP | V | LUZAK Andrzej | Z/3915/18 | 2023 | BEZ | LDK! | |||||
2 | 5 | s | 1 | 1:37.07 | PAWLIKOWSKI Mikołaj | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2009 | U16 | KP | V | NIEBUDEK Sylwester | Z/6440/22 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
3 | 6 | s | 1 | 1:38.72 | CERKASKI Adam | MKS Juvenia Puszczykowo | 2008 | U16 | WP | V | ŁUCZAK Bernadeta | Z/0641/23 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
4 | 7 | s | 1 | 1:40.29 | MACHCIŃSKI Ignacy | MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski | 2009 | U16 | KP | -- | ŻYWICA Wojciech | Z/5115/22 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 10 | s | 1 | 2:00.04 | KURZEJA Filip | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2009 | U16 | KP | -- | LDK! | |||||||||
1 | 1 | s | 2 | 1:33.18 | SIKORSKI Cyprian | PLKS Gwda Piła | 2008 | U16 | WP | IV | KRZEWIŃSKI Ignacy | Z/5585/22 | 2023 | LDK! | OSU | |||||
2 | 2 | s | 2 | 1:34.70 | STARCZEWSKI Jan | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2008 | U16 | KP | IV | JEZIORSKA Magdalena | Z/1566/20 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 4 | s | 2 | 1:36.11 | NOWAK Michał | OŚ AZS Poznań | 2009 | U16 | WP | V | CIEŚLICKA Elżbieta | Z/2384/20 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
4 | 8 | s | 2 | 1:45.02 | WOJCIECHOWSKI Oskar | UKS Achilles Leszno | 2008 | U16 | WP | -- | ZDONEK Filip # | Z/14483/21 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 9 | s | 2 | 1:47.18 | GROSZEWSKI Olaf | RKL Kusy Rokietnica | 2009 | U16 | WP | -- | ||||||||||
1 | 1 | s | 3 | 1:39.42 | KŁOPOTEK Adam | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 2010 | U14 | KP | V | KOZŁOWSKI Krzysztof # | Z/1095/23 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | s | 3 | 1:43.49 | JANICKI Jan | MKL Tlen Mogilno | 2010 | U14 | KP | -- | KRASICKI Adam | Z/7785/21 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 3 | s | 3 | 1:44.65 | KORPOWSKI Sebastian | LKS Vectra Włocławek | 2010 | U14 | KP | -- | ZIÓŁKOWSKI Marek | Z/9020/21 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 4 | s | 3 | 1:48.10 | MAŁECKI Remigiusz | MKL Tlen Mogilno | 2010 | U14 | KP | -- | KRASICKI Adam | Z/5888/22 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 5 | s | 3 | 1:52.22 | CHUCHRA Mateusz | MKL Toruń | 2010 | U14 | KP | -- | WLEKLIŃSKA Dagna | Z/4503/19 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||
6 | 7 | s | 3 | 2:00.26 | KRAIŃSKI Antoni | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2011 | U14 | KP | -- | KOZŁOWSKI Krzysztof # | Z/1092/23 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | 9 | s | 3 | 2:06.80 | DRĄG Jędrzej | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2011 | U14 | KP | -- | JEZIORSKA Magdalena | Z/2240/21 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 6 | s | 4 | 1:55.10 | BOCHEŃSKI Kacper | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2011 | U14 | KP | -- | MATUS Marek | Z/0771/23 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 8 | s | 4 | 2:05.76 | KAŹMIERSKI Jordan | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2011 | U14 | KP | -- | B.D. # | Z/0182/21 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 10 | s | 4 | 2:08.63 | DOBROWOLSKI Piotr | LKS Vectra Włocławek | 2011 | U14 | KP | -- | SZMYT Miłosz | Z/7301/21 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 11 | s | 4 | 2:10.35 | BETHER Wikta | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2011 | U14 | KP | -- | MATUS Marek | Z/14343/21 | 2023 | LDK! | ||||||
s | 4 | DQ | ZAWIEJA Dominik | LUKS Start Nakło | 2011 | U14 | KP | -- | KSOBIECH Bartosz | Z/14382/21 | 2024 | LDK! | ||||||||
1 | 1 | s | 5 | 1:41.23 | SZYMCZAK Stanisław | OŚ AZS Poznań | 2010 | U14 | WP | -- | CIEŚLICKA Elżbieta # | Z/0016/21 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | s | 5 | 1:48.16 | MIKOŁAJCZAK Leon | UKS Sprint Przeźmierowo | 2010 | U14 | WP | -- | BEBEJEWSKI Michał | Z/0164/22 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 3 | s | 5 | 1:48.30 | GRZYMSKI Antoni | UKS Skoczek Władysławów | 2010 | U14 | WP | -- | BERLIŃSKI Florian # | Z/1065/22 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 4 | s | 5 | 1:58.44 | RATAJ Franciszek | OŚ AZS Poznań | 2011 | U14 | WP | -- | MALUŚKIEWICZ Agnieszka | Z/5925/22 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 5 | s | 5 | 2:00.27 | STRACZYCKI Miłosz | PZS Gontyniec Chodzież | 2011 | U14 | WP | -- | CHWAŁEK Jarosław | Z/0947/23 | 2023 | |||||||
1 | s | 6 | 1:54.42 | STARCZEWSKI Wojciech | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2012 | U12 | KP | -- | JEZIORSKA Magdalena | Z/1553/20 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | 1 | s | 6 | 1:55.86 | ZAWADA Jerzy | MKL Toruń | 2012 | U12 | KP | -- | GĄSIEWICZ Jarosław | Z/13610/21 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 2 | s | 6 | 1:56.51 | SIERADZKI Nikodem | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2012 | U12 | KP | -- | KACZOCHA Alina | Z/0097/23 | 2024 | |||||||
4 | 3 | s | 6 | 1:57.51 | MISIURA Mieszko | MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski | 2013 | U12 | KP | -- | ŻYWICA Wojciech | Z/13183/21 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 5 | s | 6 | 2:08.71 | KOSAKOWSKI Oscar | MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski | 2013 | U12 | KP | -- | ŻYWICA Wojciech | Z/5117/22 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 10 | s | 6 | 2:27.42 | KŁACZYŃSKI Paweł | MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski | 2013 | U12 | KP | -- | LDK! | |||||||||
1 | 4 | s | 7 | 1:57.98 | ŚLUSARCZYK Grzegorz | OŚ AZS Poznań | 2012 | U12 | WP | -- | MALUŚKIEWICZ Agnieszka | Z/10965/21 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 6 | s | 7 | 2:15.52 | REPLIŃSKI Wiktor | PZS Gontyniec Chodzież | 2012 | U12 | WP | -- | CHWAŁEK Jarosław | Z/0946/23 | 2023 | |||||||
3 | 7 | s | 7 | 2:15.69 | BRODA Tymon | UKB Szubin | 2012 | U12 | KP | -- | NOWAKOWSKA Ilona | Z/9258/21 | 2023 | LDK! | ||||||
4 | 8 | s | 7 | 2:16.52 | CYBULSKI Adam | LKS Vectra Włocławek | 2013 | U12 | KP | -- | KACPRZAK Marcin | Z/0848/23 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 9 | s | 7 | 2:18.70 | BIEGANOWSKI Wojciech | KSLZS Kruszwica | 2013 | U12 | KP | -- | LUZAK Małgorzata | Z/1169/21 | 2024 | LDK! | ||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 1:54.44 | PIWOŃSKI Mikołaj | OŚ AZS Poznań # | 2004 | U20 | WP | II | B.D. BYTNIEWSKI Szymon | , Z/2012/18 | , 2024 | LDK! | KN B | |||||
2 | 2 | s | 1 | 2:04.67 | TOMALCZYK Michał | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2007 | U18 | KP | IV | SOBOWIEC Bartosz # | Z/2784/20 | 2024 | LDK! | OSU KN B | |||||
3 | 3 | s | 1 | 2:08.97 | SIERADZKI Jakub | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2006 | U18 | KP | -- | NIEBUDEK Sylwester | Z/3031/17 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
4 | 4 | s | 1 | 2:14.95 | GRZEŚKOWIAK Tomasz | MKS Juvenia Puszczykowo | 2006 | U18 | WP | -- | ŁUCZAK Bernadeta | Z/14640/21 | 2024 | OSU | ||||||
5 | 5 | s | 1 | 2:15.14 | POLIWODZIŃSKI Mateusz | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2007 | U18 | KP | -- | NIEBUDEK Sylwester | Z/4478/22 | 2022 | LDK! | OSU | |||||
6 | 6 | s | 1 | 2:15.31 | KOŁODZIEJEWSKI Gracjan | PZS Gontyniec Chodzież | 2007 | U18 | WP | -- | CHWAŁEK Jarosław | Z/2470/20 | 2022 | LDK! | ||||||
7 | 7 | s | 1 | 2:18.45 | NESTERENKO Mykhailo | MKL Tlen Mogilno | 2006 | U18 | KP | -- | KRASICKI Adam | Z/5853/22 | 2023 | LDK! | ||||||
8 | 8 | s | 1 | 2:21.74 | MICHALAK Mikołaj | LKS Maraton Turek | 2006 | U18 | WP | -- | RYCZYŃSKI Zbigniew | Z/13149/21 | 2024 | |||||||
9 | 9 | s | 1 | 2:23.69 | MACIASZEK Oliwier | LKS Maraton Turek | 2005 | U20 | WP | -- | RYCZYŃSKI Zbigniew | Z/0974/23 | 2024 | |||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 3:06.35 | KOWALEWSKI Jakub | OŚ AZS Poznań | 2011 | U14 | WP | -- | MALUŚKIEWICZ Agnieszka | Z/0267/21 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 3:12.70 | ŁĘGOSZ Stanisław | LKS Vectra Włocławek | 2010 | U14 | KP | -- | ZIÓŁKOWSKI Marek | Z/5684/22 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 3:21.03 | SIEJEK Nataniel | UKS Czapla Białe Błota | 2010 | U14 | KP | -- | SZYMAŃSKA Kamila # | Z/4395/20 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 4 | s | 1 | 3:21.40 | MAZUR Szymon | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2010 | U14 | KP | -- | SOBOWIEC Bartosz | Z/0047/20 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 5 | s | 1 | 3:23.87 | PINGOT Gabriel | BKS Bydgoszcz | 2011 | U14 | KP | -- | BACZYŃSKI Waldemar # | Z/2027/22 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 6 | s | 1 | 3:27.87 | MARCINKOWSKI Maciej | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2010 | U14 | KP | -- | SOBOWIEC Bartosz | Z/0046/20 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | 7 | s | 1 | 3:30.48 | DEMBNY Aleksander | OŚ AZS Poznań | 2010 | U14 | WP | -- | MALUŚKIEWICZ Agnieszka | Z/12416/21 | 2024 | LDK! | ||||||
8 | 8 | s | 1 | 3:50.22 | MONTOWSKI Filip | UKS Czapla Białe Błota | 2011 | U14 | KP | -- | SZYMAŃSKA Kamila # | Z/1510/23 | 2023 | LDK! | ||||||
9 | 9 | s | 1 | 3:52.26 | KŁACZYŃSKI Lech | MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski | 2010 | U14 | KP | -- | LDK! | |||||||||
10 | 10 | s | 1 | 3:52.56 | ZIÓŁKOWSKI Julian | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2011 | U14 | KP | -- | MATUS Marek | Z/6272/22 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 1 | s | 2 | 2:45.42 | FILIPEK Jakub | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2008 | U16 | KP | IV | SOBOWIEC Bartosz | Z/2441/19 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | s | 2 | 2:48.06 | MIZIKOWSKI Tomasz | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2008 | U16 | KP | IV | NIEBUDEK Sylwester | Z/4891/22 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
3 | 3 | s | 2 | 3:06.55 | GWIAZDOWSKI Dominik | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 2008 | U16 | KP | -- | NIEBUDEK Sylwester | Z/3132/23 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 4 | s | 2 | 3:08.00 | WÓJCIK Piotr | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2008 | U16 | KP | -- | SOBOWIEC Bartosz | Z/1820/21 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 5 | s | 2 | 3:08.08 | KLEIST Karol | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2009 | U16 | KP | -- | MATUS Marek | Z/1559/20 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 1 | s | 3 | 2:41.47 | MAĆKOWSKI Marcel | UKS Achilles Leszno | 2009 | U16 | WP | III | ZDONEK Filip # | Z/4276/19 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | s | 3 | 2:51.24 | HOFFMAN Paskal | PLKS Gwda Piła | 2008 | U16 | WP | V | KRZEWIŃSKI Ignacy | Z/1201/22 | 2023 | LDK! | OSU | |||||
3 | 3 | s | 3 | 2:53.20 | RATKOWSKI Jędrzej | OŚ AZS Poznań | 2008 | U16 | WP | V | CIEŚLICKA Elżbieta | Z/0303/21 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
4 | 4 | s | 3 | 2:58.04 | SMURAWA Franciszek | MKS Juvenia Puszczykowo | 2008 | U16 | WP | V | ŁUCZAK Bernadeta | Z/0787/23 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 5 | s | 3 | 2:58.08 | KRZYKAWSKI Nikodem | PZS Gontyniec Chodzież | 2008 | U16 | WP | V | CHWAŁEK Jarosław | Z/5066/19 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 6 | s | 3 | 3:09.52 | WAWRZYNIAK Jakub | KS Energetyk Poznań | 2009 | U16 | WP | -- | GRENDA Jan | Z/4872/22 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
7 | 7 | s | 3 | 3:25.44 | SZYMCZAK Wojciech | OŚ AZS Poznań | 2008 | U16 | WP | -- | CIEŚLICKA Elżbieta | Z/0017/21 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
8 | 8 | s | 3 | 3:40.67 | ŚLIWA Igor | KS Stal Pleszew | 2008 | U16 | WP | -- | KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja | Z/5290/22 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 1 | s | 4 | 2:47.83 | PAWŁOWSKI Franciszek | PLKS Gwda Piła | 2006 | U18 | WP | -- | KRZEWIŃSKI Ignacy | Z/13434/21 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
2 | 2 | s | 4 | 2:54.02 | KRZYŻANOWSKI Cyprian | MKS Baszta Szamotuły | 2007 | U18 | WP | -- | UNGER Krzysztof | Z/5506/22 | 2024 | |||||||
3 | 3 | s | 4 | 2:54.53 | JANIAK Tomasz | UKS Achilles Leszno | 2007 | U18 | WP | -- | ZDONEK Filip | Z/14484/21 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 4 | s | 4 | 2:55.76 | GRZEGOREK Cyprian | UKS 12 Kalisz | 2007 | U18 | WP | -- | WIŚNIEWSKI Paweł | Z/0161/20 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 5 | s | 4 | 2:56.34 | GÓRECKI Wiktor | MKS Juvenia Puszczykowo | 2006 | U18 | WP | -- | ŁUCZAK Bernadeta | Z/14639/21 | 2024 | |||||||
6 | 6 | s | 4 | 2:58.12 | WACHOWIAK Remigiusz | PLKS Gwda Piła | 2006 | U18 | WP | -- | KRZEWIŃSKI Ignacy # | Z/14601/21 | 2024 | |||||||
7 | 7 | s | 4 | 2:59.30 | KRYSTEK Szymon | UKS 12 Kalisz | 2006 | U18 | WP | -- | OLSZYNA Waldemar | Z/2973/21 | 2023 | LDK! | ||||||
8 | 8 | s | 4 | 2:59.45 | GIERACH Wojciech | BKS Bydgoszcz | 2007 | U18 | KP | -- | RUDNIK Damian # | Z/0569/20 | 2024 | LDK! | ||||||
9 | 9 | s | 4 | 2:59.85 | KANIEWSKI Maksymilian | UKS Czapla Białe Błota | 2006 | U18 | KP | -- | KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew | Z/3126/18 | 2023 | BEZ | LDK! | OSU | ||||
1500 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 3:54.45 | TWARDOŃ Szymon | OŚ AZS Poznań # | 2004 | U20 | WP | II | GRENDA Jan | Z/4315/19 | 2024 | LDK! | OSU KN B | |||||
2 | 2 | s | 1 | 3:56.51 | NAPIERAŁA Jakub | KS SMS Szklarska Poręba # | 2004 | U20 | DS | II | ROSTKOWSKI Piotr | Z/5169/19 | 2024 | LDK! | OSU KN B | |||||
3 | 3 | s | 1 | 4:19.55 | SOKOŁOWSKI Kamil | KS Energetyk Poznań | 2004 | U20 | WP | IV | GRENDA Jan | Z/1110/17 | 2024 | 4 | LDK! | OSU | ||||
4 | 4 | s | 1 | 4:20.81 | CHRABĄSZCZ Piotr | MKS Juvenia Puszczykowo | 2005 | U20 | WP | IV | ŁUCZAK Bernadeta | Z/4283/20 | 2024 | OSU | ||||||
5 | 5 | s | 1 | 4:42.84 | KASPRZAK Szymon | UKS 12 Kalisz | 2007 | U18 | WP | -- | WIŚNIEWSKI Paweł | Z/3137/19 | 2022 | LDK! | ||||||
s | 1 | DNF | WYSOCKI Mikołaj | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2005 | U20 | KP | -- | NIEBUDEK Sylwester | Z/4136/18 | 2024 | LDK! | OSU | |||||||
2000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 5:47.48 | WOLSKI Jędrzej | MKL Tlen Mogilno | 2004 | U20 | KP | -- | KRASICKI Adam B.D. BYTNIEWSKI Szymon | Z/3292/18, Z/3292/18 | 2023, 2024 | LDK! | KN B | |||||
2 | 2 | s | 1 | 5:59.01 | WOJTCZAK Mikołaj | UKS 12 Kalisz | 2005 | U20 | WP | -- | OLSZYNA Waldemar | Z/0245/20 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 6:02.36 | NIJAKOWSKI Mateusz | UKS Skoczek Władysławów | 2007 | U18 | WP | -- | BERLIŃSKI Florian # | Z/0143/21 | 2024 | LDK! | KN B | |||||
4 | 4 | s | 1 | 6:06.83 | MARGOWSKI Hubert | PLKS Gwda Piła | 2007 | U18 | WP | -- | KRZEWIŃSKI Ignacy # | Z/3446/20 | 2024 | LDK! | OSU KN B | |||||
5 | 5 | s | 1 | 6:07.34 | GORWA Hubert | UKS Achilles Leszno | 2005 | U20 | WP | -- | LDK! | |||||||||
6 | 6 | s | 1 | 6:22.62 | GÓRECKI Kuba | MKL Tlen Mogilno | 2005 | U20 | KP | -- | KRASICKI Adam | Z/7068/21 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | 7 | s | 1 | 6:22.75 | KULPA Jakub | PLKS Gwda Piła | 2007 | U18 | WP | -- | KRZEWIŃSKI Ignacy | Z/4863/22 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
8 | 8 | s | 1 | 6:28.96 | DUTKIEWICZ Jakub | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2007 | U18 | KP | -- | NIEBUDEK Sylwester | Z/5724/22 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
9 | 9 | s | 1 | 6:39.87 | SZYMAŃSKI Wojciech | UKS Czapla Białe Błota | 2007 | U18 | KP | -- | KARNAS Zbigniew | Z/3138/18 | 2023 | BEZ | LDK! | OSU | ||||
60 m pł M Mł M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 8.42 | PALUSZAK Oliwier | KSLZS Kruszwica | 2008 | U16 | KP | -- | LUZAK Andrzej | Z/2327/20 | 2023 | LDK! | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 9.19 | SZEWCZYŃSKI Mateusz | UKS Skoczek Władysławów | 2008 | U16 | WP | -- | WIŚNIEWSKI Bartłomiej BERLIŃSKI Florian | , Z/4934/21 | , 2024 | LDK! | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 9.44 | CEDRO Piotr | MKL Toruń | 2008 | U16 | KP | -- | WOŹNIAK Jacek | Z/5180/22 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 4 | s | 1 | 10.58 | STACHOWSKI Jonatan | LUKS Start Nakło | 2009 | U16 | KP | -- | JANKOWSKI Marcin # | Z/2277/20 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
5 | 5 | s | 1 | 10.64 | KORACH Krzysztof | UKS Czapla Białe Błota | 2008 | U16 | KP | -- | KARNAS Zbigniew | Z/2479/20 | 2023 | LDK! | OSU | |||||
60 m pł M J Mł M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 8.54 | PŁAWIŃSKI Antoni | UKS Skoczek Władysławów | 2007 | U18 | WP | -- | BERLIŃSKI Florian | Z/3768/21 | 2024 | LDK! | KN B | |||||
2 | 2 | s | 1 | 8.66 | ARNDT Marek | UKS Przełaj Żerków | 2006 | U18 | WP | -- | BIERŁA Dawid | Z/0094/20 | 2024 | KN B | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 8.89 | DUDA Tymon | OŚ AZS Poznań | 2007 | U18 | WP | -- | CIEŚLICKA Elżbieta | Z/2367/20 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
4 | 4 | s | 1 | 8.93 | WLEKLIŃSKI Seweryn | UKS Przełaj Żerków | 2007 | U18 | WP | -- | ||||||||||
5 | 5 | s | 1 | 9.05 | MELER Mateusz | LUKS Orkan Września | 2006 | U18 | WP | -- | PAWLAK Przemysław | Z/0915/20 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
60 m pł M (99.1) M | ||||||||||||||||||||
1 | 6 | s | 1 | 8.64 | SKONIECZNY Mateusz | LKS Vectra Włocławek | 2004 | U20 | KP | -- | ZIÓŁKOWSKI Marek DOBROSIELSKA Martyna B.D. | , Z/4126/17 | , 2023 | 4 | LDK! | OSU KN B | ||||
2 | 7 | s | 1 | 8.70 | KOTLARSKI Mateusz | UMKS Iskra Wolsztyn | 2005 | U20 | WP | -- | SKWIERZYŃSKI Jacek | Z/5215/18 | 2024 | BEZ | LDK! | OSU KN B | ||||
3 | 4 | s | 1 | 9.19 | STENKA Kamil | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2005 | U20 | KP | -- | WIELGOSZ Sławomir # | Z/3453/19 | 2024 | LDK! | OSU KN B | |||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 1.30 | DUTKOWSKI Mikołaj | KSLZS Kruszwica | 2010 | U14 | KP | -- | LUZAK Andrzej # | Z/11774/21 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 1 | f | 1 | 1.30 | KACZOCHA Igor | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2010 | U14 | KP | -- | KACZOCHA Alina | Z/0181/21 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 3 | f | 1 | 1.30 | ZAWIEJA Dominik | LUKS Start Nakło | 2011 | U14 | KP | -- | KSOBIECH Bartosz | Z/14382/21 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 1 | f | 2 | 1.60 | DOBBER Gabriel | PLKS Gwda Piła | 2008 | U16 | WP | -- | WAWRUSZAK Andrzej | Z/8630/21 | 2023 | LDK! | ||||||
2 | 2 | f | 2 | 1.55 | STAŃCZYK Hubert | LUKS Start Nakło | 2009 | U16 | KP | -- | JANKOWSKI Marcin | Z/2273/20 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
3 | 3 | f | 2 | 1.45 | PROTASEWICZ Jakub | OŚ AZS Poznań | 2008 | U16 | WP | -- | CIEŚLICKA Elżbieta | Z/11312/21 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
3 | 3 | f | 2 | 1.45 | STACHOWSKI Jonatan | LUKS Start Nakło | 2009 | U16 | KP | -- | JANKOWSKI Marcin # | Z/2277/20 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
5 | 5 | f | 2 | 1.35 | SOLAREK Franciszek | OŚ AZS Poznań | 2009 | U16 | WP | -- | CIEŚLICKA Elżbieta | Z/0268/21 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
6 | 6 | f | 2 | 1.30 | GRZEGOREK Michał | LUKS Start Nakło | 2009 | U16 | KP | -- | JANKOWSKI Marcin | Z/2251/21 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
1 | 1 | f | 3 | 2.05 | SIDYA Cezar | GKS Olimpia Grudziądz | 2004 | U20 | KP | II | KAŃSKI Ryszard | Z/4854/19 | 2024 | LDK! | KNF SKN OSU | |||||
2 | 2 | f | 3 | 1.85 | GAŃSKI Jan | PLKS Gwda Piła | 2006 | U18 | WP | III | KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy | Z/1643/19 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
3 | 3 | f | 3 | 1.75 | GLAZA Mikołaj | UKS Czapla Białe Błota | 2007 | U18 | KP | IV | KARNAS Zbigniew | Z/3121/18 | 2023 | BEZ | LDK! | OSU KN B | ||||
4 | 4 | f | 3 | 1.70 | BECELA Piotr | UMKS Iskra Wolsztyn | 2007 | U18 | WP | -- | SKWIERZYŃSKI Jacek | Z/0025/21 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
5 | 5 | f | 3 | 1.70 | ZIELIŃSKI Franciszek | MKS Baszta Szamotuły | 2006 | U18 | WP | -- | WIŚNIEWSKI Roman | Z/3262/20 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 6 | f | 3 | 1.50 | ZYDORKIEWICZ Aleksander | UKS Skoczek Władysławów | 2007 | U18 | WP | -- | BERLIŃSKI Florian | Z/1957/19 | 2024 | LDK! | ||||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 4.20 | KANIA Maksymilian | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2009 | U16 | KP | II | KACZOCHA Alina DAKINIEWICZ Wojciech | , Z/0333/19 | , 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 3.70 | KRÓL Tomasz | SL Olimpia Poznań | 2008 | U16 | WP | III | CZERNIAK Przemysław | Z/1698/20 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 3 | f | 1 | 3.60 | GÓRSKI Maciej | SL Olimpia Poznań | 2009 | U16 | WP | III | CZERNIAK Przemysław | Z/14719/21 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 4 | f | 1 | 3.20 | WRÓBLEWSKI Witold | SL Olimpia Poznań | 2010 | U14 | WP | IV | CZERNIAK Przemysław | Z/1699/20 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 5 | f | 1 | 3.20 | RUCIŃSKI Krzysztof | SL Olimpia Poznań | 2008 | U16 | WP | IV | CZERNIAK Przemysław | Z/11712/21 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 6 | f | 1 | 2.50 | GURJEW Grzegorz | SL Olimpia Poznań | 2010 | U14 | WP | -- | CZERNIAK Przemysław | Z/4184/22 | 2024 | LDK! | ||||||
f | 2 | NM | WESOŁOWSKI Maksymilian | SL Olimpia Poznań | 2007 | U18 | WP | -- | CZERNIAK Przemysław | Z/5170/19 | 2024 | LDK! | ||||||||
1 | 1 | f | 3 | 4.20 | ROZMIAREK Piotr | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2005 | U20 | KP | II | KRZEWIŃSKI Ignacy DAKINIEWICZ Wojciech | , Z/4249/18 | , 2023 | LDK! | SKN KN B | |||||
2 | 2 | f | 3 | 4.10 | SMURA Wiktor | SL Olimpia Poznań | 2005 | U20 | WP | II | CZERNIAK Przemysław | Z/3723/19 | 2024 | LDK! | KN B | |||||
3 | 3 | f | 3 | 3.70 | KOTLARSKI Mateusz | UMKS Iskra Wolsztyn | 2005 | U20 | WP | III | SKWIERZYŃSKI Jacek | Z/5215/18 | 2024 | BEZ | LDK! | OSU KN B | ||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 4.93 | JANKOWSKI Adam | MKS Juvenia Puszczykowo | 2010 | U14 | WP | -- | CHMIELARZ Lucyna | Z/2461/20 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 4.82 | NATURALNY Aleksander | RKL Kusy Rokietnica | 2010 | U14 | WP | -- | ŚWIST Jerzy | Z/0357/23 | 2023 | |||||||
3 | 3 | f | 1 | 4.80 | NATURALNY Julian | RKL Kusy Rokietnica | 2010 | U14 | WP | -- | ŚWIST Jerzy | Z/0358/23 | 2023 | |||||||
4 | 4 | f | 1 | 4.74 | KŁOPOTEK Adam | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 2010 | U14 | KP | -- | KOZŁOWSKI Krzysztof # | Z/1095/23 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 5 | f | 1 | 4.62 | WYSOCKI Adrian | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2010 | U14 | KP | -- | KOZŁOWSKI Krzysztof # | Z/1093/23 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 6 | f | 1 | 4.52 | SKRZYPCZAK Michał | MKS Juvenia Puszczykowo | 2011 | U14 | WP | -- | CHMIELARZ Lucyna | Z/1412/22 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | 7 | f | 1 | 4.27 | KRUSINOWSKI Mateusz | LKS Vectra Włocławek | 2010 | U14 | KP | -- | NOWAKOWSKA Agnieszka # | Z/0808/19 | 2024 | LDK! | ||||||
8 | 8 | f | 1 | 3.99 | PACIA Tomasz | KSLZS Kruszwica | 2011 | U14 | KP | -- | LUZAK Andrzej # | Z/10866/21 | 2023 | LDK! | ||||||
9 | 9 | f | 1 | 3.82 | NOWACZYK Adam | UKS Sprint Przeźmierowo | 2011 | U14 | WP | -- | BEBEJEWSKI Michał | Z/6703/22 | 2024 | LDK! | ||||||
10 | 10 | f | 1 | 3.79 | MAŁECKI Bruno | UKS Sprint Przeźmierowo | 2010 | U14 | WP | -- | BEBEJEWSKI Michał | Z/0168/22 | 2024 | LDK! | ||||||
11 | 11 | f | 1 | 3.71 | LALIK Tymoteusz | MUKS Kadet Rawicz | 2010 | U14 | WP | -- | ŚWITAŁA Aldona | Z/1088/21 | 2024 | LDK! | ||||||
12 | 12 | f | 1 | 3.25 | PRZYŻYCKI Paweł | UKS Czapla Białe Błota | 2011 | U14 | KP | -- | KARNAS Kinga # | Z/0753/24 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 1 | f | 2 | 5.94 | ŻYWICA Krystian | MKL Toruń | 2008 | U16 | KP | IV | B.D. BUTKIEWICZ Jacek # | , Z/4490/19 | , 2023 | LDK! | ||||||
2 | 2 | f | 2 | 5.77 | PAWLAK Marcin | BKS Bydgoszcz | 2008 | U16 | KP | V | BACZYŃSKI Waldemar | Z/1987/22 | 2023 | LDK! | ||||||
3 | 3 | f | 2 | 5.52 | KURILENKO Sviatoslav | UKS Czapla Białe Błota | 2008 | U16 | KP | -- | KARNAS Zbigniew | Z/2717/22 | 2023 | LDK! | OSU | |||||
4 | 4 | f | 2 | 5.36 | MĘTLAK Tomasz | KS Gwardia Piła # | 2008 | U16 | WP | -- | CHWAŁEK Jarosław | Z/1204/22 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
5 | 5 | f | 2 | 5.16 | TURNO Patryk | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2008 | U16 | KP | -- | WIELGOSZ Sławomir # | Z/6271/22 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 6 | f | 2 | 5.16 | PRZYBYŁ Bartosz | MUKS Kadet Rawicz | 2009 | U16 | WP | -- | ŚWITAŁA Aldona | Z/1093/21 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | 7 | f | 2 | 5.09 | KAWAŁKOWSKI Marcel | BKS Bydgoszcz | 2008 | U16 | KP | -- | SZCZERKOWSKI Eugeniusz | Z/2297/18 | 2024 | LDK! | ||||||
8 | 8 | f | 2 | 5.05 | KASPRZAK Kajetan | PLKS Gwda Piła | 2008 | U16 | WP | -- | SOBKOWSKI Przemysław | Z/12056/21 | 2023 | BEZ | LDK! | |||||
9 | 9 | f | 2 | 5.04 | WICZYŃSKI Franciszek | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2008 | U16 | WP | -- | ZAWORSKI Marek # | Z/13321/21 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
10 | 10 | f | 2 | 4.93 | ŻURAWSKI Jakub | KSLZS Kruszwica | 2009 | U16 | KP | -- | LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej | , Z/2340/20 | , 2024 | LDK! | ||||||
11 | 11 | f | 2 | 4.75 | STACHOWIAK Szymon | RKL Kusy Rokietnica | 2009 | U16 | WP | -- | LDK! | |||||||||
12 | 12 | f | 2 | 4.69 | NOWACZYK Michał | UKS Sprint Przeźmierowo | 2008 | U16 | WP | -- | BEBEJEWSKI Michał | Z/6704/22 | 2024 | |||||||
13 | 13 | f | 2 | 4.36 | SOSNOWSKI Kornel | BKS Bydgoszcz | 2008 | U16 | KP | -- | KAŹMIERCZAK Daniel | Z/2031/22 | 2023 | LDK! | ||||||
14 | 14 | f | 2 | 4.11 | ANTCZAK Wojtek | KS Stal Pleszew | 2010 | U14 | WP | -- | KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja | Z/12680/21 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 1 | f | 3 | 6.78 | MINKLEJ Adrian | MKL Toruń | 2005 | U20 | KP | III | B.D. MAŃKOWSKI Gabriel | , Z/0697/18 | , 2024 | BEZ | LDK! | |||||
2 | 2 | f | 3 | 6.48 | ZAKOPIEC Jakub | MKL Toruń | 2007 | U18 | KP | III | BUTKIEWICZ Jacek | Z/0893/20 | 2024 | LDK! | KN B | |||||
3 | 3 | f | 3 | 6.19 | ZIELIŃSKI Sambor | BKS Bydgoszcz | 2007 | U18 | KP | IV | SZCZERKOWSKI Eugeniusz | Z/1055/19 | 2024 | BEZ | KN B | |||||
4 | 4 | f | 3 | 5.85 | SŁOMSKI Kacper | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2007 | U18 | KP | -- | WIELGOSZ Sławomir # | Z/14383/21 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 5 | f | 3 | 5.78 | KUCHARSKI Antoni | MKL Toruń | 2006 | U18 | KP | -- | BUTKIEWICZ Jacek | Z/0589/20 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 6 | f | 3 | 5.43 | STRUJ Oskar | BKS Bydgoszcz | 2007 | U18 | KP | -- | KAŹMIERCZAK Daniel | Z/1990/22 | 2023 | |||||||
7 | 7 | f | 3 | 5.38 | SZYMCZAK Filip | MKL Toruń | 2006 | U18 | KP | -- | BUTKIEWICZ Jacek | Z/13609/21 | 2024 | |||||||
8 | 8 | f | 3 | 5.35 | RACINOWSKI Jakub | BKS Bydgoszcz | 2007 | U18 | KP | -- | KAŹMIERCZAK Daniel | Z/1988/22 | 2023 | |||||||
1 | 1 | f | 4 | 6.85 | KACZOR Marcin | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2004 | U20 | WP | II | CICHOWLAS Agnieszka KACZOR Mieczysław ZAWORSKI Marek # | , Z/4323/17 | , 2024 | 5 | LDK! | KN B | ||||
2 | 2 | f | 4 | 6.16 | ZUTER Franciszek | MUKS Szok Bojanowo | 2005 | U20 | WP | IV | RATAJCZAK Maciej | Z/1065/19 | 2024 | BEZ | LDK! | KN B | ||||
3 | 3 | f | 4 | 6.06 | BARTKOWIAK Stanisław | MKS Juvenia Puszczykowo | 2007 | U18 | WP | IV | ŁUCZAK Bernadeta # | Z/1027/23 | 2024 | OSU | ||||||
4 | 4 | f | 4 | 5.85 | WILK Bartosz | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2007 | U18 | WP | -- | WALCZAK- MORTEZAEI Artur | Z/5149/19 | 2023 | LDK! | OSU | |||||
5 | 5 | f | 4 | 5.84 | JĄDRZYK Mateusz | MKS Juvenia Puszczykowo | 2005 | U20 | WP | -- | JAGACIAK Jarosław # | Z/3151/21 | 2023 | |||||||
6 | 6 | f | 4 | 5.82 | KACZMAREK Mikołaj | UKS Dąb Suchy Las | 2007 | U18 | WP | -- | TYLAK Łukasz | Z/0533/22 | 2023 | LDK! | ||||||
7 | 7 | f | 4 | 5.81 | SOBIERAJSKI Oskar | PLKS Gwda Piła | 2005 | U20 | WP | -- | SOBKOWSKI Przemysław | Z/1645/19 | 2024 | BEZ | ||||||
8 | 8 | f | 4 | 5.59 | IDZIASZEK Jakub | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2007 | U18 | WP | -- | ZAWORSKI Marek # | Z/4150/22 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
9 | 9 | f | 4 | 5.50 | SKRZYNECKI Kacper | LKLA Krokus Astromal Leszno | 2006 | U18 | WP | -- | PTAK Krzysztof | Z/2938/22 | 2024 | |||||||
10 | 10 | f | 4 | 5.40 | JANKOWSKI Alan | PZS Gontyniec Chodzież | 2006 | U18 | WP | -- | CHWAŁEK Jarosław | Z/3445/20 | 2024 | LDK! | ||||||
11 | 11 | f | 4 | 5.22 | MATCZAK Szymon | MKS Juvenia Puszczykowo | 2007 | U18 | WP | -- | SWANCAR Kamil # | Z/1019/23 | 2024 | |||||||
12 | 12 | f | 4 | 4.85 | KUBACZYK Maksymilian | UMKS Iskra Wolsztyn | 2007 | U18 | WP | -- | SKWIERZYŃSKI Jacek # | Z/3135/22 | 2024 | LDK! | ||||||
W dal strefa M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 3.94 | SIDOROWICZ Ignacy | MKL Tlen Mogilno | 2012 | U12 | KP | -- | DOBRZYŃSKI Piotr | Z/6886/21 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 3.70 | PRZYŻYCKI Adam | UKS Czapla Białe Błota | 2012 | U12 | KP | -- | KARNAS Kinga | Z/0754/24 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 3 | f | 1 | 3.67 | PYRA Kacper | LUKS Start Nakło | 2012 | U12 | KP | -- | B.D. WAWRUSZAK Andrzej # | Z/6929/21 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 4 | f | 1 | 3.60 | BIEGANOWSKI Wojciech | KSLZS Kruszwica | 2013 | U12 | KP | -- | LUZAK Małgorzata | Z/1169/21 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 5 | f | 1 | 3.58 | WDOWIAK Tymon | LUKS Start Nakło | 2013 | U12 | KP | -- | KSOBIECH Bartosz | Z/6935/21 | 2024 | LDK! | ||||||
Trójskok M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 13.27 | ZUTER Franciszek | MUKS Szok Bojanowo | 2005 | U20 | WP | III | RATAJCZAK Maciej | Z/1065/19 | 2024 | BEZ | LDK! | KN B | ||||
2 | 2 | f | 1 | 12.89 | DANKOWSKI Błażej | LUKS Start Nakło | 2005 | U20 | KP | IV | JANKOWSKI Marcin | Z/3449/19 | 2024 | BEZ | LDK! | OSU | ||||
3 | 3 | f | 1 | 12.37 | JĄDER Wiktor | UMKS Iskra Wolsztyn | 2007 | U18 | WP | -- | SKWIERZYŃSKI Jacek | Z/0027/21 | 2024 | LDK! | OSU KN B | |||||
4 | 4 | f | 1 | 12.21 | BARAŃCZYK Piotr | PLKS Gwda Piła | 2004 | U20 | WP | -- | KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. | Z/5179/18 | 2023 | BEZ | LDK! | OSU | ||||
5 | 5 | f | 1 | 11.99 | FRĄCKOWIAK Oliwier | MUKS Kadet Rawicz | 2007 | U18 | WP | -- | ŚWITAŁA Aldona | Z/4083/18 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||
6 | 6 | f | 1 | 11.89 | GARNCAREK Wojciech | LKS Orkan Ostrzeszów | 2006 | U18 | WP | -- | NALEPA Marek | Z/4247/22 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
7 | 7 | f | 1 | 11.77 | IDZIASZEK Jakub | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2007 | U18 | WP | -- | ZAWORSKI Marek # | Z/4150/22 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
8 | 8 | f | 1 | 11.36 | RACINOWSKI Jakub | BKS Bydgoszcz | 2007 | U18 | KP | -- | KAŹMIERCZAK Daniel | Z/1988/22 | 2023 | |||||||
9 | 9 | f | 1 | 10.93 | STRUJ Oskar | BKS Bydgoszcz | 2007 | U18 | KP | -- | KAŹMIERCZAK Daniel | Z/1990/22 | 2023 | |||||||
f | 1 | NM | PIŁAT Oscar | MKS Juvenia Puszczykowo | 2004 | U20 | WP | -- | JAGACIAK Jarosław JAGACIAK Jarosław # | Z/5358/19 | 2023 | LDK! | OSU KN B | |||||||
Kula (4) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 10.72 | PAWLAK Oskar | LUKS Orkan Września | 2010 | U14 | WP | -- | PAWLAK Przemysław | Z/0923/23 | 2024 | |||||||
2 | 2 | f | 1 | 8.42 | GROBELSKI Sebastian Aleksander | MKS Inowrocław | 2010 | U14 | KP | -- | KWIATKOWSKI Waldemar | Z/0890/23 | 2023 | |||||||
3 | 3 | f | 1 | 8.15 | ZIENTALSKI Tobiasz | MKS Inowrocław | 2010 | U14 | KP | -- | KWIATKOWSKI Waldemar | Z/6383/22 | 2023 | |||||||
4 | 4 | f | 1 | 8.13 | KMIEĆ Kacper | MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski | 2010 | U14 | KP | -- | ŻYWICA Wojciech | Z/13179/21 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 5 | f | 1 | 7.56 | JĘDRZEJEWSKI Adam | LKS Vectra Włocławek | 2010 | U14 | KP | -- | ZIÓŁKOWSKI Marek | Z/1155/22 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 6 | f | 1 | 7.14 | KLIMKIEWICZ Szymon | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2010 | U14 | KP | -- | LATAŃSKI Grzegorz | Z/12014/21 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | 7 | f | 1 | 6.14 | WINIARCZYK Tymoteusz | KSLZS Kruszwica | 2011 | U14 | KP | -- | LUZAK Andrzej # | Z/1311/22 | 2024 | LDK! | ||||||
8 | 8 | f | 1 | 4.83 | WRÓBEL Oliwier | UKS Skoczek Władysławów | 2010 | U14 | WP | -- | BERLIŃSKI Florian | Z/5142/22 | 2024 | LDK! | ||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 12.00 | FEDEJKO Mateusz | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2008 | U16 | KP | V | JUSZCZAK Stanisław | Z/10868/21 | 2023 | LDK! | OSU | |||||
2 | 2 | f | 1 | 11.90 | LEWANDOWSKI Łukasz | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2008 | U16 | KP | V | LATAŃSKI Grzegorz # | Z/1593/20 | 2023 | LDK! | OSU | |||||
3 | 3 | f | 1 | 10.92 | KURILENKO Sviatoslav | UKS Czapla Białe Błota | 2008 | U16 | KP | V | KARNAS Zbigniew | Z/2717/22 | 2023 | LDK! | OSU | |||||
4 | 4 | f | 1 | 10.35 | DORNOWSKI Mateusz | LUKS Start Nakło | 2008 | U16 | KP | -- | KSOBIECH Bartosz | Z/2916/22 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 5 | f | 1 | 10.26 | PANCEWICZ Maciej | UKS 12 Kalisz | 2008 | U16 | WP | -- | MAŁECKI Marcin # | Z/3765/21 | 2024 | |||||||
6 | 6 | f | 1 | 10.23 | TURNO Patryk | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2008 | U16 | KP | -- | WIELGOSZ Sławomir # | Z/6271/22 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | 7 | f | 1 | 9.59 | CIBA Radosław | KSLZS Kruszwica | 2008 | U16 | KP | -- | B.D. | Z/0326/22 | 2023 | LDK! | ||||||
8 | 8 | f | 1 | 8.78 | KOŃCZAL Hubert | LUKS Start Nakło | 2008 | U16 | KP | -- | JANKOWSKI Marcin | Z/0545/18 | 2023 | LDK! | OSU | |||||
9 | 9 | f | 1 | 8.40 | KLUSKA Antoni | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2009 | U16 | KP | -- | LDK! | |||||||||
10 | 10 | f | 1 | 7.78 | KURYŁENKO Lubomyr | UKS Czapla Białe Błota | 2009 | U16 | KP | -- | KARNAS Zbigniew # | Z/5366/22 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
11 | 11 | f | 1 | 7.57 | GRZYMSKI Franciszek | UKS Skoczek Władysławów | 2009 | U16 | WP | -- | BERLIŃSKI Florian | Z/0290/20 | 2024 | LDK! | ||||||
12 | 12 | f | 1 | 7.53 | SITARSKI Jakub | UKS Czapla Białe Błota | 2008 | U16 | KP | -- | KARNAS Zbigniew # | Z/1052/19 | 2023 | LDK! | OSU | |||||
13 | 13 | f | 1 | 6.83 | ŚMIGIEL Jakub | MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski | 2008 | U16 | KP | -- | ŻYWICA Wojciech | Z/11776/21 | 2023 | LDK! | ||||||
1 | 1 | f | 2 | 14.15 | ZŁOTOWSKI Szymon | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2006 | U18 | KP | III | B.D. LATAŃSKI Grzegorz # | , Z/4966/18 | , 2024 | 5 | LDK! | OSU KN B | ||||
2 | 2 | f | 2 | 13.60 | KLUSZCZYŃSKI Gracjan | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2006 | U18 | KP | III | JUSZCZAK Stanisław | Z/3021/17 | 2024 | LDK! | OSU KN B | |||||
3 | 3 | f | 2 | 12.72 | POWALISZ Szymon | LUKS Start Nakło | 2006 | U18 | KP | IV | KSOBIECH Bartosz KSOBIECH Bartosz # | , Z/1376/19 | , 2024 | BEZ | LDK! | OSU | ||||
4 | 4 | f | 2 | 11.08 | KRUSZYŃSKI Jakub | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2007 | U18 | KP | -- | KENSIK Jan | Z/1592/20 | 2023 | LDK! | OSU | |||||
5 | 5 | f | 2 | 10.82 | WNUKOWSKI Paweł | LKS Vectra Włocławek | 2007 | U18 | KP | -- | WIERZBICKI Dariusz | Z/10260/21 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
6 | 6 | f | 2 | 10.54 | COCH Paweł | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2007 | U18 | KP | -- | KENSIK Jan | Z/4452/19 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
7 | 7 | f | 2 | 9.30 | HOMANN Paweł | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2007 | U18 | KP | -- | LATAŃSKI Grzegorz | Z/1583/20 | 2024 | LDK! | ||||||
8 | 8 | f | 2 | 9.14 | SOBIECKI Aleksander | LKS Vectra Włocławek | 2007 | U18 | KP | -- | WIERZBICKI Dariusz | Z/1550/22 | 2024 | LDK! | OSU KN B | |||||
9 | 9 | f | 2 | 7.60 | NOWAK Mateusz | LUKS Start Nakło | 2007 | U18 | KP | -- | KSOBIECH Bartosz # | Z/2917/22 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
1 | 1 | f | 3 | 15.17 | RODZIAK Jakub | LUKS Orkan Września | 2007 | U18 | WP | II | PAWLAK Przemysław | Z/2586/21 | 2024 | LDK! | OSU KN B | |||||
2 | 2 | f | 3 | 13.34 | PIESZKE Marcel | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2007 | U18 | WP | IV | ZAWORSKI Marek | Z/2634/20 | 2024 | LDK! | OSU KN B | |||||
3 | 3 | f | 3 | 13.19 | GLINKA Jakub | LUKS Orkan Września | 2006 | U18 | WP | IV | PAWLAK Przemysław | Z/2607/20 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
4 | 4 | f | 3 | 13.10 | GRZEGOREK Wiktor | UKS 12 Kalisz | 2007 | U18 | WP | IV | MAŁECKI Marcin | Z/1604/18 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 5 | f | 3 | 13.04 | SAMMLER Radosław | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2007 | U18 | WP | IV | WALCZAK- MORTEZAEI Artur | Z/12140/21 | 2023 | OSU KN B | ||||||
6 | 6 | f | 3 | 11.71 | SROCZYŃSKI Adam | PLKS Gwda Piła | 2007 | U18 | WP | -- | KRZEWIŃSKI Ignacy | Z/3074/22 | 2023 | OSU | ||||||
7 | 7 | f | 3 | 11.32 | ROBAKOWSKI Antoni | UKS Skoczek Władysławów | 2006 | U18 | WP | -- | WIŚNIEWSKI Bartłomiej | Z/0293/20 | 2024 | LDK! | ||||||
8 | 8 | f | 3 | 9.74 | STASZAK Konrad | KS Stal Pleszew | 2007 | U18 | WP | -- | LDK! | |||||||||
9 | 9 | f | 3 | 7.76 | MACH Dominik | UKS Skoczek Władysławów | 2007 | U18 | WP | -- | BERLIŃSKI Florian | Z/5145/22 | 2024 | LDK! | ||||||
Kula (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 16.63 | RODZIAK Karol | UKS Orkan Środa Wlkp. | 2004 | U20 | WP | I | KOBIERSKI Andrzej | Z/4804/19 | 2024 | LDK! | SKN KN B | |||||
2 | 2 | f | 1 | 15.95 | WITA Patryk | WMLKS Nadodrze Powodowo | 2004 | U20 | WP | II | WALCZAK- MORTEZAEI Artur | Z/5341/19 | 2023 | LDK! | OSU KN B | |||||
3 | 3 | f | 1 | 13.82 | MARCZAK Kamil | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2005 | U20 | KP | III | LATAŃSKI Grzegorz # | Z/5137/18 | 2024 | BEZ | LDK! | OSU KN B | ||||
4 | 4 | f | 1 | 11.01 | SANTYSIAK Konrad | KSLZS Kruszwica | 2005 | U20 | KP | IV | ZIELIŃSKI Sylwester | Z/0673/23 | 2023 | |||||||
5 | 5 | f | 1 | 10.47 | FLIS Eryk | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2005 | U20 | KP | -- | LATAŃSKI Grzegorz | Z/1565/20 | 2024 | LDK! | KN B | |||||
Chód 3 km M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 14:10.27 | MARGIEL Mateusz | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2007 | U18 | KP | -- | LATAŃSKI Grzegorz KULIG Marzena # | Z/0147/20 | 2024 | LDK! | OSU KN B | |||||
2 | 2 | s | 1 | 14:35.06 | KUKAWKA Mateusz | GKS Olimpia Grudziądz | 2004 | U20 | KP | -- | PRZYBYŁ Janusz KULIG Marzena | Z/2492/20 | 2023 | LDK! | KN B | |||||
3 | 3 | s | 1 | 16:42.46 | PAWŁOWSKI Franciszek | KS Stal Pleszew | 2007 | U18 | WP | -- | KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja | Z/3063/20 | 2024 | LDK! | KN B | |||||
4 | 4 | s | 1 | 17:16.42 | JARZEMBSKI Kacper | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2004 | U20 | KP | -- | KENSIK Jan | Z/0132/18 | 2023 | 5 | OSU | |||||
5 | 5 | s | 1 | 18:05.63 | USOWSKI Nikodem | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2007 | U18 | KP | -- | KENSIK Jan | Z/1852/21 | 2023 | LDK! | OSU | |||||
6 | 6 | s | 1 | 18:06.28 | FLIS Hubert | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2007 | U18 | KP | -- | LDK! | |||||||||
7 | 7 | s | 1 | 18:47.83 | BASA Mateusz | KSLZS Kruszwica | 2007 | U18 | KP | -- | LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej | , Z/5386/22 | , 2023 | LDK! | ||||||
8 | 8 | s | 1 | 20:23.59 | GRZEGOREK Jakub | KSLZS Kruszwica | 2008 | U16 | KP | -- | LUZAK Andrzej | Z/1849/21 | 2023 | LDK! | ||||||
9 | 9 | s | 1 | 21:44.00 | WAŁĘGA Hubert | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2008 | U16 | KP | -- | KENSIK Jan LATAŃSKI Grzegorz KULIG Marzena # | , Z/0769/23 | , 2024 | LDK! | ||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 8.0394937992096 sekund |