Toruń 28.01.2023 5. Mityng Pamięci Ireny Szewińskiej U14 i U16 |
||||||||||||||||||||
60 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 8.98 | WIŚNIEWSKA Aleksandra | MKL Toruń | 2012 | U12 | KP | -- | WIŚNIEWSKI Maciej | Z/11307/21 | 2023 | LDK! | ||||||
2 | 3 | s | 1 | 9.18 | PATEK Alicja | UKS Czempion Bełchatów | 2012 | U12 | LD | -- | RYBARCZYK Dariusz # | Z/1099/22 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 4 | s | 1 | 9.21 | STASZEWSKA Tola | UKS Czempion Bełchatów | 2012 | U12 | LD | -- | RYBARCZYK Dariusz # | Z/1234/22 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 5 | s | 1 | 9.29 | MISIAK Karolina | GKS Start Długołęka | 2012 | U12 | DS | -- | BENKOWSKA Nina | Z/4784/21 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 7 | s | 1 | 9.35 | WIECZOREK Małgorzata | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 2013 | U12 | LD | -- | ||||||||||
6 | 8 | s | 1 | 9.37 | GAJ Aleksandra | UKS OSoT Szczecin | 2012 | U12 | ZP | -- | FERFET Marek | Z/10103/21 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | 15 | s | 1 | 9.65 | PUCHALSKA Malina | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 2012 | U12 | LD | -- | WASIAK Jarosław | Z/0594/23 | 2024 | |||||||
8 | 23 | s | 1 | 9.93 | KRUK Iga | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 2013 | U12 | LD | -- | WASIAK Jarosław | Z/0899/22 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 2 | s | 2 | 9.08 | WŁODARCZYK Barbara | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2012 | U12 | WP | -- | STACHOWICZ Katarzyna | Z/8382/21 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 9 | s | 2 | 9.42 | KOŚCIELNA Maja | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2012 | U12 | WP | -- | WALCZAK Katarzyna | Z/8381/21 | 2023 | LDK! | ||||||
3 | 10 | s | 2 | 9.47 | KLAR Jagoda | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2012 | U12 | WP | -- | WALCZAK Katarzyna | Z/8379/21 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 12 | s | 2 | 9.57 | ŚWISTOŃ Amelia | UKS OSoT Szczecin | 2012 | U12 | ZP | -- | FERFET Marek | Z/0411/22 | 2024 | 22 | LDK! | |||||
5 | 16 | s | 2 | 9.65 | GALUSIŃSKA Pola | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2013 | U12 | WP | -- | WALCZAK Marek | Z/1098/21 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 17 | s | 2 | 9.68 | WOLAŃSKA Lena | RKS Rumia | 2013 | U12 | PM | -- | SZYMAŃSKI Maciej | Z/4046/22 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | 20 | s | 2 | 9.82 | WITEK Julia | KS Wda Świecie | 2012 | U12 | KP | -- | WAWRZYNIAK Paweł | Z/4778/22 | 2023 | |||||||
8 | 21 | s | 2 | 9.83 | HEBEL Melania | UKS Jedynka Reda | 2013 | U12 | PM | -- | MYSZK Ilona | Z/1064/22 | 2023 | LDK! | ||||||
1 | 6 | s | 3 | 9.33 | KAMPER Weronika | LKS Vectra Włocławek | 2012 | U12 | KP | -- | ZRADA Piotr | Z/0852/23 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 14 | s | 3 | 9.65 | RABENCKA Amelia | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2012 | U12 | WP | -- | WALCZAK Marek | Z/0944/23 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 24 | s | 3 | 9.97 | KOZŁOWSKA Alicja | GKS Start Długołęka | 2013 | U12 | DS | -- | BENKOWSKA Nina | Z/2431/21 | 2024 | |||||||
4 | 26 | s | 3 | 10.07 | KĘDZIERSKA Magdalena | Olimpia Osowa Gdańsk | 2012 | U12 | PM | -- | KAŃSKI Norbert # | Z/6671/22 | 2024 | |||||||
5 | 30 | s | 3 | 10.54 | POLAŃSKA Julia | LKS Vectra Włocławek | 2013 | U12 | KP | -- | KACPRZAK Marcin | Z/0861/23 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 31 | s | 3 | 10.58 | ANDRASZAK Maja | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2013 | U12 | WP | -- | WALCZAK Marek | Z/1108/21 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | 33 | s | 3 | 10.83 | OSSOWSKA Nikola | MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski | 2012 | U12 | KP | -- | ŻYWICA Wojciech | Z/13185/21 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 11 | s | 4 | 9.54 | KRYSZEWSKA Martyna | Akademia Biegowa Kartuzy | 2012 | U12 | PM | -- | NOWAKOWSKI Karol | Z/3925/22 | 2024 | |||||||
2 | 18 | s | 4 | 9.70 | FABISZ Maria | ULKS Skoczek Pogórze | 2012 | U12 | PM | -- | NIEMKIEWICZ Wojciech | Z/1264/23 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 19 | s | 4 | 9.74 | ZAJĄC Zofia | ULKS Skoczek Pogórze | 2012 | U12 | PM | -- | NIEMKIEWICZ Wojciech | Z/1452/23 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 22 | s | 4 | 9.90 | WICZKOWSKA Wiktoria | Akademia Biegowa Kartuzy | 2012 | U12 | PM | -- | NOWAKOWSKI Karol | Z/14657/21 | 2024 | |||||||
5 | 27 | s | 4 | 10.19 | GADOMSKA Nina | Olimpia Osowa Gdańsk | 2012 | U12 | PM | -- | KAŃSKI Norbert B.D. # | Z/4362/22 | 2024 | |||||||
6 | 28 | s | 4 | 10.37 | DRELISZAK Amelia | UKS Sprint Przeźmierowo | 2012 | U12 | WP | -- | BEBEJEWSKI Michał | Z/6724/22 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | 29 | s | 4 | 10.40 | PRZYWECKA Maria | LUKS Start Nakło | 2012 | U12 | KP | -- | KSOBIECH Bartosz | Z/5890/22 | 2024 | LDK! | ||||||
8 | 32 | s | 4 | 10.77 | SROCZYŃSKA Ewa | KS ADEA Team Gliwice | 2012 | U12 | SL | -- | DARLIŃSKI Artur | Z/1317/23 | 2024 | |||||||
1 | 13 | s | 5 | 9.64 | SZEWCZYSZYN Jagoda | GKS Start Długołęka | 2012 | U12 | DS | -- | BENKOWSKA Hanna # | Z/0761/23 | 2024 | |||||||
2 | 25 | s | 5 | 10.02 | GOŚCINIAK Agata | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2013 | U12 | WP | -- | WALCZAK Marek | Z/0935/23 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 34 | s | 5 | 11.24 | ZIÓŁKOWSKA Jagoda | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2012 | U12 | WP | -- | WALCZAK Katarzyna | Z/0111/22 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 1 | s | 6 | 10.01 | ŚWISTOŃ Nela | UKS OSoT Szczecin | 2014 | U12 | ZP | -- | FERFET Marek | Z/0412/22 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 3 | s | 6 | 10.33 | KAMIŃSKA Kamila | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 2014 | U12 | LD | -- | WASIAK Jarosław | Z/0241/22 | 2024 | |||||||
3 | 4 | s | 6 | 10.43 | STRĄK Małgorzata | MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski | 2015 | U12 | KP | -- | ŚMIGIEL Angielika | Z/1315/22 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 5 | s | 6 | 10.70 | KNAPIK Milena | KS Wda Świecie | 2014 | U12 | KP | -- | WAWRZYNIAK Paweł | Z/0587/22 | 2023 | |||||||
5 | 6 | s | 6 | 10.84 | BYTOWSKA Barbara | UKS Dąb Suchy Las | 2014 | U12 | WP | -- | GULCZYŃSKA Grażyna | Z/1720/21 | 2023 | LDK! | ||||||
1 | 2 | s | 7 | 10.26 | WOJTYSIAK Zofia | KKS Sfora Bojano | 2014 | U12 | PM | -- | MAZUR Andrzej | Z/0807/23 | 2024 | |||||||
2 | 7 | s | 7 | 11.44 | PARTYKA Łucja | MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski | 2015 | U12 | KP | -- | ŚMIGIEL Angielika | Z/1317/22 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 8 | s | 7 | 11.53 | SZAŁEK Oriana | MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski | 2014 | U12 | KP | -- | ŚMIGIEL Angielika | Z/0554/23 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 9 | s | 7 | 11.72 | BURDA Hanna | DKS Powiśle Dzierzgoń | 2014 | U12 | PM | -- | B.D. | Z/0424/21 | 2024 | |||||||
1 | 1 | e | 1 | 7.67 | TOMCZYK Zofia | UMLKS Pegaz Opoczno | 2008 | U16 | LD | -- | GRABOLUS Marek | Z/2525/20 | 2023 | LDK! | SKN OSU | |||||
2 | 3 | e | 1 | 7.95 | ŻYLLA Julia | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2008 | U16 | PM | -- | B.D. SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna | , Z/3017/23 | , 2024 | LDK! | OSU | |||||
3 | 5 | e | 1 | 7.96 | PRZYBYLSKA Aleksandra | UKS 20 Poznań # | 2008 | U16 | WP | -- | WIADEREK Piotr # | Z/4143/22 | 2024 | 2 | ||||||
4 | 6 | e | 1 | 8.06 | KOPROWSKA Maja | OKS Skra Warszawa | 2008 | U16 | MZ | -- | GRĄBCZEWSKI Zenon | Z/0998/20 | 2023 | LDK! | ||||||
5 | 8 | e | 1 | 8.19 | MELNYK Mariia | UKS OSoT Szczecin | 2009 | U16 | ZP | -- | FERFET Marek | Z/4629/22 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 11 | e | 1 | 8.25 | TOPCZEWSKA Leonia | BKS Bydgoszcz | 2008 | U16 | KP | -- | BAUMGART Iwona | Z/5764/18 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | 17 | e | 1 | 8.30 | ŁAPKIEWICZ Amelia | MKL Toruń | 2008 | U16 | KP | -- | BUTKIEWICZ Jacek # | Z/4495/19 | 2023 | LDK! | ||||||
8 | 21 | e | 1 | 8.36 | OSS Magdalena | LKS Ziemi Puckiej Puck | 2008 | U16 | PM | -- | B.D. PASZKE Roman | , Z/2501/20 | , 2023 | |||||||
1 | 2 | e | 2 | 7.80 | BISKUP Wiktoria | KS Sprint Bielsko-Biała | 2008 | U16 | SL | -- | DOBIJA Katarzyna | Z/2787/19 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 4 | e | 2 | 7.96 | GRABOWSKA Julia | MMKS Gdańsk | 2008 | U16 | PM | -- | ADAMCZYK Dariusz | Z/4308/22 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 7 | e | 2 | 8.13 | WARECKA Gabriela | KS AZS AWF Warszawa | 2009 | U16 | MZ | -- | RZEPKA Marek | Z/3192/21 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 9 | e | 2 | 8.20 | CIUPAK Marta | LKS Vectra Włocławek | 2008 | U16 | KP | -- | ZRADA Piotr ZRADA Piotr | Z/5195/18 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 10 | e | 2 | 8.23 | SZLACHTA Hanna | AZS-AWF Gorzów | 2008 | U16 | LB | -- | ZALESKA-POSMYK Izabela | Z/4330/20 | 2023 | LDK! | ||||||
6 | 12 | e | 2 | 8.25 | GONDEK Maja | AML Słupsk | 2009 | U16 | PM | -- | DIAK Mateusz | Z/14583/21 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | 19 | e | 2 | 8.31 | PAWLAK Adrianna | UKS LA Basket Warszawa | 2008 | U16 | MZ | -- | BOROŃ Adam # | Z/5561/22 | 2024 | LDK! | ||||||
8 | 22 | e | 2 | 8.41 | MALESZKA Patrycja | GUKS Asy Dywity | 2008 | U16 | WN | -- | NIESTATEK Szymon NIESTATEK Szymon | Z/2716/20 | 2023 | LDK! | ||||||
1 | 13 | e | 3 | 8.26 | DOLIŃSKA Maja | KS Wda Świecie | 2009 | U16 | KP | -- | WAWRZYNIAK Paweł | Z/0543/22 | 2023 | |||||||
2 | 14 | e | 3 | 8.28 | CZAJKOWSKA Maja | AL Międzyzdroje | 2009 | U16 | ZP | -- | BŁOCIAN Rafał | Z/0931/22 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 15 | e | 3 | 8.28 | KOPYSTECKA Maja | MKL Toruń | 2009 | U16 | KP | -- | MAŃKOWSKI Gabriel | Z/5041/22 | 2023 | |||||||
4 | 16 | e | 3 | 8.29 | DRAGOW Patrycja | AML Słupsk # | 2008 | U16 | PM | -- | DIAK Mateusz | Z/7089/23 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
5 | 18 | e | 3 | 8.30 | JANECZEK Weronika | AZS-AWFiS Gdańsk | 2009 | U16 | PM | -- | SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna | Z/11406/21 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 20 | e | 3 | 8.34 | WOJDA Patrycja | MMKS Gdańsk | 2009 | U16 | PM | -- | ADAMCZYK Dariusz | Z/2290/21 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | 23 | e | 3 | 8.47 | JUCHNIEWICZ Dominika | AML Słupsk | 2009 | U16 | PM | -- | DIAK Mateusz | Z/0166/21 | 2024 | LDK! | ||||||
8 | 36 | e | 3 | 8.68 | TYMOSZCZUK Maja | KS AZS AWF Warszawa | 2008 | U16 | MZ | -- | OBŁĘKOWSKA Izabella | Z/0908/21 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 24 | e | 4 | 8.48 | RECKA Julia | AML Słupsk | 2008 | U16 | PM | -- | DIAK Mateusz | Z/5504/22 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 26 | e | 4 | 8.57 | IWAŃSKA Nicola | MKL Toruń | 2009 | U16 | KP | -- | MAŃKOWSKI Gabriel | Z/2403/22 | 2023 | |||||||
3 | 28 | e | 4 | 8.59 | ZAJĄCZKOWSKA Kaja | KS AZS UWM Olsztyn # | 2009 | U16 | WN | -- | NIESTATEK Szymon # | Z/3142/24 | 2024 | |||||||
4 | 29 | e | 4 | 8.59 | MAJEWSKA Magdalena | LKS Zantyr Sztum | 2009 | U16 | PM | -- | SZPALERSKI Adam | Z/3551/20 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 30 | e | 4 | 8.60 | STEINIGER Anna | LKS Zantyr Sztum | 2008 | U16 | PM | -- | SZPALERSKI Adam | Z/2132/21 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 32 | e | 4 | 8.65 | KAŁAJAK Wiktoria | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2008 | U16 | WP | -- | WALCZAK Katarzyna | Z/0251/20 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | 34 | e | 4 | 8.66 | BŁASZCZYK Maria | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2008 | U16 | WP | -- | WALCZAK Michał # | Z/0929/23 | 2024 | LDK! | ||||||
8 | 37 | e | 4 | 8.72 | WOLICKA Olga | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2009 | U16 | WP | -- | WALCZAK Marek # | Z/0276/20 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 25 | e | 5 | 8.55 | WOJTYSIAK Maja | LKS Zantyr Sztum | 2009 | U16 | PM | -- | SZPALERSKI Adam | Z/3559/20 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 27 | e | 5 | 8.59 | STEFAŃSKA Zofia | AL Międzyzdroje | 2009 | U16 | ZP | -- | BŁOCIAN Rafał B.D. | Z/3071/21 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 35 | e | 5 | 8.67 | BUCZEK Hanna | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2009 | U16 | WP | -- | LDK! | |||||||||
4 | 40 | e | 5 | 8.74 | GÓRSKA Oliwia | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2008 | U16 | WP | -- | WALCZAK Katarzyna | Z/0250/20 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 42 | e | 5 | 8.76 | IDZIKOWSKA Ewa | UKS Dąb Suchy Las | 2009 | U16 | WP | -- | TYLAK Łukasz # | Z/0534/22 | 2023 | LDK! | ||||||
6 | 45 | e | 5 | 8.81 | BRZÓSKIEWICZ Julia | KS Zamek Kurzętnik | 2009 | U16 | WN | -- | PAWŁOWSKA Dorota | Z/3731/22 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | 49 | e | 5 | 8.90 | WARECKA Ewa | KS AZS AWF Warszawa | 2009 | U16 | MZ | -- | RZEPKA Marek | Z/3193/21 | 2024 | LDK! | ||||||
8 | 53 | e | 5 | 8.98 | KOSAK Julia | MKS Aleksandrów Łódzki | 2009 | U16 | LD | -- | ZDRAJKOWSKI Paweł | Z/0509/23 | 2024 | |||||||
1 | 39 | e | 6 | 8.74 | MICHALSKA Martyna | GUKS Asy Dywity | 2009 | U16 | WN | -- | NIESTATEK Szymon | Z/2671/21 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 41 | e | 6 | 8.74 | BZIK Oliwia | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2008 | U16 | WP | -- | LDK! | |||||||||
3 | 43 | e | 6 | 8.79 | SZWEDKA Gloria | MKS GALA Gdańsk | 2009 | U16 | PM | -- | RATAJCZAK Maciej | Z/11444/21 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 46 | e | 6 | 8.84 | STAWICKA Eliza | UKS MTE Milanówek | 2009 | U16 | MZ | -- | SOBIERAJ Aneta # | Z/3379/20 | 2023 | LDK! | ||||||
5 | 50 | e | 6 | 8.94 | KUBALAK Karolina | OKS Skra Warszawa | 2008 | U16 | MZ | -- | GRĄBCZEWSKI Zenon | Z/13571/21 | 2023 | LDK! | ||||||
6 | 51 | e | 6 | 8.94 | PRYK Natalia | UKS Jedynka Łowicz | 2009 | U16 | LD | -- | KRET Waldemar | Z/1430/21 | 2023 | |||||||
7 | 54 | e | 6 | 9.06 | WOJAS Zuzanna | MKL Toruń | 2008 | U16 | KP | -- | B.D. | |||||||||
8 | 55 | e | 6 | 9.06 | MACH Alicja | ULKS Skoczek Pogórze | 2008 | U16 | PM | -- | NIEMKIEWICZ Wojciech | Z/1814/20 | 2023 | LDK! | ||||||
1 | 31 | e | 7 | 8.64 | SALEWSKA Hanna | WKS Flota Gdynia | 2008 | U16 | PM | -- | PISKULSKI Paweł | Z/0525/22 | 2023 | |||||||
2 | 33 | e | 7 | 8.65 | ANDRASZAK Aleksandra | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2009 | U16 | WP | -- | WALCZAK Marek | Z/0257/20 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 44 | e | 7 | 8.79 | PAŁASZ Patrycja | MLKS Baszta Bytów | 2009 | U16 | PM | -- | KUTEŁŁO Dariusz | Z/14674/21 | 2023 | LDK! | ||||||
4 | 48 | e | 7 | 8.88 | ŁASZKIEWICZ Kalina | KS AZS AWF Warszawa | 2009 | U16 | MZ | -- | OBŁĘKOWSKA Izabella | Z/14561/21 | 2023 | |||||||
5 | 52 | e | 7 | 8.95 | DANCEWICZ Milena | MMKS Gdańsk | 2009 | U16 | PM | -- | B.D. ADAMCZYK Dariusz # | , Z/1809/20 | , 2024 | LDK! | ||||||
6 | 56 | e | 7 | 9.08 | RADŁOWSKA Joanna | GUKS Asy Dywity | 2009 | U16 | WN | -- | NIESTATEK Szymon | Z/1384/21 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | 60 | e | 7 | 9.17 | RYGIELSKA Roksana | LKS Zantyr Sztum | 2009 | U16 | PM | -- | B.D. SZPALERSKI Adam | , Z/3560/20 | , 2024 | LDK! | ||||||
e | 7 | DQ | JASIŃSKA Julia | ULKS Skoczek Pogórze | 2009 | U16 | PM | -- | NIEMKIEWICZ Wojciech # | Z/0999/21 | 2024 | LDK! | ||||||||
1 | 38 | e | 8 | 8.72 | GALUSIŃSKA Gabriela | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2009 | U16 | WP | -- | WALCZAK Marek | Z/0264/20 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 57 | e | 8 | 9.11 | KAŹMIERCZAK Laura | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2009 | U16 | WP | -- | WALCZAK Katarzyna | Z/0931/23 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 58 | e | 8 | 9.12 | BIERŁA Lena | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2009 | U16 | WP | -- | WALCZAK Katarzyna # | Z/0927/23 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 62 | e | 8 | 9.28 | WALKOWIAK Nikola | LUKS Start Nakło | 2009 | U16 | KP | -- | JANKOWSKI Marcin | Z/5400/22 | 2023 | LDK! | ||||||
5 | 64 | e | 8 | 9.60 | MAŃKA Marika | DKS Powiśle Dzierzgoń | 2009 | U16 | PM | -- | B.D. | Z/4381/20 | 2024 | |||||||
6 | 67 | e | 8 | 9.96 | FILIPOWSKA Alicja | MKS Święc Sławno | 2008 | U16 | ZP | -- | B.D. | Z/10803/21 | 2023 | |||||||
e | 8 | DQ | DŻAŁABIJ Nadia | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2009 | U16 | WP | -- | GRZEGOROWSKA Kamila # | Z/0933/23 | 2024 | LDK! | ||||||||
1 | 47 | e | 9 | 8.85 | WOJTYSIAK Lidia | KKS Sfora Bojano | 2009 | U16 | PM | -- | MAZUR Andrzej | Z/5025/21 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 59 | e | 9 | 9.15 | ŚLUBORSKA Gabriela | AZS-AWF Gorzów | 2009 | U16 | LB | -- | ZALESKA-POSMYK Izabela | Z/1646/23 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 61 | e | 9 | 9.25 | GRUCZA Julia | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 2008 | U16 | PM | -- | WÓJCICKI Jakub | Z/5147/22 | 2023 | LDK! | ||||||
4 | 63 | e | 9 | 9.31 | MAKOŚ Katarzyna Anna | MKS MOSiR Kętrzyn # | 2008 | U16 | WN | -- | B.D. # | Z/4581/22 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 65 | e | 9 | 9.60 | DYMAŁA Dominika | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2009 | U16 | WP | -- | # | LDK! | ||||||||
6 | 66 | e | 9 | 9.87 | DUDKIEWICZ Maja | MKS MOSiR Kętrzyn # | 2008 | U16 | WN | -- | B.D. # | Z/4582/22 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | 68 | e | 9 | 10.14 | JABŁOŃSKA Martyna | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 2009 | U16 | PM | -- | WÓJCICKI Jakub | Z/6982/21 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 2 | e | 10 | 8.32 | BIERNACKA Gabrysia | UKS Przełaj Żerków | 2011 | U14 | WP | -- | BIERŁA Dawid | Z/3084/22 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 15 | e | 10 | 8.70 | SMOLIŃSKA Daria | GKS Start Długołęka | 2010 | U14 | DS | -- | BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk # | , Z/2433/21 | , 2024 | LDK! | ||||||
3 | 16 | e | 10 | 8.72 | TYPA Blanka | ULKS Talex Borzytuchom | 2011 | U14 | PM | -- | RADTKE Marek | Z/5917/21 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 19 | e | 10 | 8.74 | BRZÓSKA Milena | MMKS Gdańsk | 2010 | U14 | PM | -- | SKALSKI Krzysztof B.D. | Z/13410/21 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 27 | e | 10 | 8.92 | STECZKOWSKA Maja | WLKS Wrocław # | 2010 | U14 | DS | -- | MESSYASZ Krzysztof # | Z/2804/24 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 29 | e | 10 | 8.93 | MROZIK Ewa | UKS Dąb Suchy Las | 2010 | U14 | WP | -- | GULCZYŃSKA Grażyna | Z/0640/23 | 2023 | LDK! | ||||||
7 | 30 | e | 10 | 8.95 | TRĄMPCZYŃSKA Lena | UKS Dąb Suchy Las | 2011 | U14 | WP | -- | GULCZYŃSKA Grażyna | Z/0812/23 | 2023 | LDK! | ||||||
1 | 4 | e | 11 | 8.42 | KUŁAKOWSKA Natalia | ULKS Skoczek Pogórze | 2010 | U14 | PM | -- | NIEMKIEWICZ Wojciech | Z/1816/20 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 7 | e | 11 | 8.50 | KOLMAN Martyna | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 2010 | U14 | SL | -- | JAŹWIŃSKI Krzysztof | Z/1449/22 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 11 | e | 11 | 8.61 | BUDZYŃSKA Dominika | RKS Rumia | 2010 | U14 | PM | -- | PEPLIŃSKI Tadeusz | Z/13412/21 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 18 | e | 11 | 8.74 | KURCZABA Małgorzata | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2010 | U14 | WP | -- | WALCZAK Katarzyna | Z/0266/20 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 23 | e | 11 | 8.78 | SZLACHTA Justyna | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2011 | U14 | WP | -- | KAROLEWSKI Marcin | Z/1101/21 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 25 | e | 11 | 8.86 | TARADEJNA Oliwia | UKS Piorun Barczewo | 2010 | U14 | WN | -- | BIAŁECKI Sebastian # | Z/4927/22 | 2024 | |||||||
7 | 31 | e | 11 | 8.96 | GRABOWSKA Amelia | GUKS Asy Dywity | 2011 | U14 | WN | -- | LEWANDOWSKA Ewa | Z/3407/22 | 2023 | LDK! | ||||||
1 | 5 | e | 12 | 8.49 | SUCHODOLSKA Natalia | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 | U14 | WN | -- | NIESTATEK Szymon # | Z/0345/21 | 2024 | |||||||
2 | 9 | e | 12 | 8.52 | KOLASA Lea | UKS Jedynka Reda | 2011 | U14 | PM | -- | MYSZK Ilona | Z/3546/20 | 2023 | LDK! | ||||||
3 | 17 | e | 12 | 8.74 | FABISZ Helena | ULKS Skoczek Pogórze | 2010 | U14 | PM | -- | NIEMKIEWICZ Wojciech | Z/0775/21 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 26 | e | 12 | 8.90 | TWORO Wiktoria | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2010 | U14 | WP | -- | WALCZAK Katarzyna # | Z/0260/20 | 2023 | LDK! | ||||||
5 | 33 | e | 12 | 9.00 | DROZDALSKA Lena | LKS Vectra Włocławek | 2011 | U14 | KP | -- | ZRADA Piotr | Z/6914/21 | 2023 | LDK! | ||||||
6 | 34 | e | 12 | 9.01 | BORKOWSKA Maja | GUKS Asy Dywity | 2010 | U14 | WN | -- | NIESTATEK Szymon | Z/11302/21 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | 35 | e | 12 | 9.01 | ANDERS Natalia | UKS Dąb Suchy Las | 2010 | U14 | WP | -- | GULCZYŃSKA Grażyna | Z/0377/21 | 2023 | LDK! | ||||||
8 | 41 | e | 12 | 9.15 | NOWAK Nadia | LKS Vectra Włocławek | 2010 | U14 | KP | -- | ZIÓŁKOWSKI Marek | Z/6265/22 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 13 | e | 13 | 8.65 | DALASIŃSKA Kaja | LKS Vectra Włocławek | 2010 | U14 | KP | -- | ZRADA Piotr ZRADA Piotr | Z/2470/21 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||
2 | 36 | e | 13 | 9.02 | ŁOŚ Cecylia | UKS Dąb Suchy Las | 2010 | U14 | WP | -- | GULCZYŃSKA Grażyna | Z/1728/21 | 2023 | LDK! | ||||||
3 | 39 | e | 13 | 9.06 | STACHOWIAK Oliwia | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2011 | U14 | WP | -- | WALCZAK Marek | Z/8375/21 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 51 | e | 13 | 9.43 | MIERZWA Maja | GKS Start Długołęka | 2010 | U14 | DS | -- | BENKOWSKA Nina | Z/2376/22 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 59 | e | 13 | 9.58 | ERTMAN Natalia | LKS Vectra Włocławek | 2011 | U14 | KP | -- | ZIÓŁKOWSKI Marek | Z/0776/23 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 60 | e | 13 | 9.58 | BIBAK Olga | UKS Dąb Suchy Las | 2011 | U14 | WP | -- | GULCZYŃSKA Grażyna | Z/0639/23 | 2023 | LDK! | ||||||
6 | 61 | e | 13 | 9.58 | GRABEK Łucja | MKL Toruń | 2011 | U14 | KP | -- | B.D. MAŃKOWSKI Gabriel | , Z/3476/23 | , 2023 | |||||||
8 | 62 | e | 13 | 9.61 | BARANOWSKA Lilianna | GKS Start Długołęka | 2010 | U14 | DS | -- | BENKOWSKA Hanna # | Z/0837/22 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 28 | e | 14 | 8.93 | TOKARZ Antonina | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2010 | U14 | WP | -- | WALCZAK Marek # | Z/0114/22 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 42 | e | 14 | 9.16 | OTWIASKA Zuzanna | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2011 | U14 | WP | -- | KAROLEWSKI Marcin | Z/0110/22 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 44 | e | 14 | 9.22 | BURTAN Liliana | WLKS Wrocław # | 2011 | U14 | DS | -- | MESSYASZ Krzysztof # | Z/2805/24 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 57 | e | 14 | 9.57 | WOJTASZYK Kinga | UKS Dąb Suchy Las | 2011 | U14 | WP | -- | GULCZYŃSKA Grażyna | Z/1521/21 | 2023 | LDK! | ||||||
5 | 70 | e | 14 | 9.76 | KARBOWSKA Dżesika | KS Zamek Kurzętnik | 2011 | U14 | WN | -- | PAWŁOWSKA Dorota | Z/5745/22 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 73 | e | 14 | 9.82 | BRANDT Pola | UKS Czempion Bełchatów | 2011 | U14 | LD | -- | RYBARCZYK Dariusz | Z/1238/22 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | 74 | e | 14 | 9.83 | KLINIEWSKA Lena | KS Zamek Kurzętnik | 2010 | U14 | WN | -- | PAWŁOWSKA Dorota | Z/0842/21 | 2024 | LDK! | ||||||
8 | 75 | e | 14 | 9.86 | WIECZOREK Aleksandra | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 2010 | U14 | LD | -- | ||||||||||
1 | 10 | e | 15 | 8.59 | OLSZAK Kalina | MKS MOSiR Kętrzyn # | 2010 | U14 | WN | -- | B.D. # | Z/0029/24 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 37 | e | 15 | 9.03 | WĄSALA Amelia | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2011 | U14 | WP | -- | KAROLEWSKI Marcin | Z/0184/22 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 45 | e | 15 | 9.26 | KLIMKOWSKA Lena | AML Słupsk | 2011 | U14 | PM | -- | SKAPOWICZ Jarosław | Z/14581/21 | 2024 | |||||||
4 | 52 | e | 15 | 9.44 | BIELAWA Milena | UKS Neptun Rokity | 2011 | U14 | PM | -- | ZBLEWSKI Tadeusz | Z/1373/23 | 2024 | |||||||
5 | 68 | e | 15 | 9.66 | NAPIERAŁA Zuzanna | UKS Dąb Suchy Las | 2011 | U14 | WP | -- | GULCZYŃSKA Grażyna | Z/1515/21 | 2023 | LDK! | ||||||
6 | 71 | e | 15 | 9.76 | GÓRSKA Maja | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2011 | U14 | WP | -- | GRZEGOROWSKA Kamila # | Z/8635/21 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | 80 | e | 15 | 10.21 | TKACZUK Natalia | KS ADEA Team Gliwice | 2010 | U14 | SL | -- | DARLIŃSKI Artur | Z/3434/22 | 2024 | |||||||
8 | 81 | e | 15 | 10.27 | WIECZOREK Julia | MKS Święc Sławno | 2011 | U14 | ZP | -- | PIETRUSZKA Renata | Z/10622/21 | 2024 | |||||||
1 | 3 | e | 16 | 8.41 | BOROWSKA Dąbrówka | Akademia Biegowa Kartuzy | 2010 | U14 | PM | -- | NOWAKOWSKI Karol | Z/6649/21 | 2024 | |||||||
2 | 12 | e | 16 | 8.63 | MOKŁOWICZ Eliza | KL Gdynia # | 2011 | U14 | PM | -- | KASZUBA Tomasz KLIMASZEWSKA Małgorzata B.D. B.D. # | , Z/1447/23 | , 2023 | LDK! | ||||||
3 | 46 | e | 16 | 9.27 | RYDELSKA Julia | KS Wda Świecie | 2010 | U14 | KP | -- | PLISZKA Julia | Z/3570/23 | 2023 | |||||||
4 | 54 | e | 16 | 9.48 | KOZACZEK Julia | KS Wda Świecie | 2010 | U14 | KP | -- | B.D. | Z/4007/22 | 2023 | |||||||
5 | 65 | e | 16 | 9.64 | ZIELIŃSKA Nadia | MKS Sambor Tczew | 2011 | U14 | PM | -- | B.D. | Z/0968/23 | 2024 | |||||||
6 | 72 | e | 16 | 9.78 | NOWAKOWSKA Kalina | Akademia Biegowa Kartuzy | 2011 | U14 | PM | -- | NOWAKOWSKI Karol | Z/8270/21 | 2024 | |||||||
7 | 76 | e | 16 | 9.96 | MIESZKOWSKA Amelia | LKS Vectra Włocławek | 2010 | U14 | KP | -- | SZMYT Miłosz | Z/9026/21 | 2024 | LDK! | ||||||
8 | 79 | e | 16 | 10.08 | CZARNOTA Zuzanna | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2010 | U14 | WP | -- | WALCZAK Katarzyna # | Z/0937/23 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 20 | e | 17 | 8.75 | OLSZEWSKA Natasza | Akademia Biegowa Kartuzy | 2010 | U14 | PM | -- | NOWAKOWSKI Karol | Z/6652/21 | 2024 | |||||||
2 | 56 | e | 17 | 9.52 | MARKIEWICZ Amelia | GUKS Asy Dywity | 2011 | U14 | WN | -- | LEWANDOWSKA Ewa | Z/3412/22 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 63 | e | 17 | 9.63 | PUZDROWSKA Oliwia | Akademia Biegowa Kartuzy | 2011 | U14 | PM | -- | NOWAKOWSKI Karol | Z/3895/22 | 2024 | |||||||
3 | 64 | e | 17 | 9.63 | MASZK Liliana | Akademia Biegowa Kartuzy | 2011 | U14 | PM | -- | NOWAKOWSKI Karol | Z/14655/21 | 2024 | |||||||
5 | 67 | e | 17 | 9.66 | CEGIELSKA Maja | KS Zamek Kurzętnik | 2010 | U14 | WN | -- | PAWŁOWSKA Dorota | Z/0826/20 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 69 | e | 17 | 9.70 | FULARA Zofia | GKS Start Długołęka | 2011 | U14 | DS | -- | BENKOWSKA Nina | Z/0762/23 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | 78 | e | 17 | 10.07 | POWALSKA Zuzanna | MKS Aleksandrów Łódzki | 2011 | U14 | LD | -- | KOWALSKI Robert # | Z/1340/23 | 2023 | |||||||
8 | 85 | e | 17 | 10.81 | PRZEŹDZIĘK Weronika | MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski | 2011 | U14 | KP | -- | LDK! | |||||||||
1 | 14 | e | 18 | 8.69 | BORKOWSKA Hanna | CKS Budowlani Częstochowa | 2010 | U14 | SL | -- | MICHALSKA Alicja # | Z/3680/22 | 2023 | LDK! | ||||||
2 | 38 | e | 18 | 9.04 | SKRZEK Gabriela | GKS Start Długołęka | 2011 | U14 | DS | -- | LDK! | |||||||||
3 | 40 | e | 18 | 9.08 | KARTASIŃSKA Milena | MKS Aleksandrów Łódzki | 2010 | U14 | LD | -- | KOWALSKI Robert # | Z/1339/23 | 2024 | |||||||
4 | 50 | e | 18 | 9.40 | KARBOWNIK Agata | ULKS Skoczek Pogórze | 2011 | U14 | PM | -- | NIEMKIEWICZ Wojciech # | Z/1073/22 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 53 | e | 18 | 9.48 | SZYMAŃSKA Lena | UKS MOSiR Działdowo | 2010 | U14 | WN | -- | CYTLAŁ Jacek | Z/1829/22 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 66 | e | 18 | 9.66 | WASIELEWSKA Oliwia | MKS Aleksandrów Łódzki | 2011 | U14 | LD | -- | SKIBIŃSKA Joanna | Z/1341/23 | 2023 | |||||||
7 | 77 | e | 18 | 10.03 | NAPIWODZKA Natalia | GUKS Asy Dywity | 2011 | U14 | WN | -- | LEWANDOWSKA Ewa | Z/3413/22 | 2023 | LDK! | ||||||
8 | 83 | e | 18 | 10.54 | ROGALSKA Lucyna | GUKS Asy Dywity | 2011 | U14 | WN | -- | LEWANDOWSKA Ewa | Z/0460/23 | 2023 | LDK! | ||||||
1 | 1 | e | 19 | 8.31 | BARANOWSKA Barbara | OŚ AZS Poznań | 2010 | U14 | WP | -- | CIEŚLICKA Elżbieta # | Z/5894/21 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 8 | e | 19 | 8.51 | OLSZEWSKA Nadia | Akademia Biegowa Kartuzy | 2010 | U14 | PM | -- | NOWAKOWSKI Karol | Z/6651/21 | 2024 | |||||||
3 | 24 | e | 19 | 8.84 | SOBCZAK Amelia | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2010 | U14 | WP | -- | WALCZAK Katarzyna # | Z/5381/22 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 32 | e | 19 | 9.00 | WOJNO Maja | GUKS Asy Dywity | 2010 | U14 | WN | -- | NIESTATEK Szymon | Z/3409/22 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 48 | e | 19 | 9.34 | BUDKIEWICZ Olga | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2011 | U14 | WP | -- | WALCZAK Marek # | Z/5384/22 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 49 | e | 19 | 9.38 | KOPRAS Nel | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2010 | U14 | WP | -- | WALCZAK Marek # | Z/0936/23 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | 82 | e | 19 | 10.48 | TOROKHOVA Arina | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2010 | U14 | WP | -- | ||||||||||
1 | 6 | e | 20 | 8.50 | BURCZYC Kinga | AZS-AWFiS Gdańsk | 2010 | U14 | PM | -- | RATAJCZAK Maciej B.D. # | Z/6519/22 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 21 | e | 20 | 8.77 | WILCZYŃSKA Weronika | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2011 | U14 | WP | -- | WALCZAK Katarzyna # | Z/4918/22 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 22 | e | 20 | 8.77 | PIECHOWSKA Julia | ULKS Skoczek Pogórze | 2011 | U14 | PM | -- | NIEMKIEWICZ Wojciech # | Z/1081/22 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 43 | e | 20 | 9.18 | WLAZIK Julia | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2010 | U14 | WP | -- | WALCZAK Katarzyna # | Z/5382/22 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 47 | e | 20 | 9.31 | SALANIEC Hanna | ULKS Młodzik - Ziemia Oławska | 2010 | U14 | DS | -- | PAŃKOWSKI Zbigniew | Z/0469/23 | 2023 | LDK! | ||||||
6 | 55 | e | 20 | 9.48 | RUTECKA Magdalena | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2011 | U14 | WP | -- | # | LDK! | ||||||||
7 | 58 | e | 20 | 9.57 | PERAK Alicja | MKS Aleksandrów Łódzki | 2011 | U14 | LD | -- | B.D. KOWALSKI Robert # | , Z/1398/23 | , 2023 | |||||||
8 | 84 | e | 20 | 10.60 | GRZELCZAK Hanna | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2011 | U14 | WP | -- | WALCZAK Marek | Z/0938/23 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | f | 1 | 7.68 | TOMCZYK Zofia | UMLKS Pegaz Opoczno | 2008 | U16 | LD | -- | GRABOLUS Marek | Z/2525/20 | 2023 | LDK! | SKN OSU | ||||||
2 | f | 1 | 7.81 | BISKUP Wiktoria | KS Sprint Bielsko-Biała | 2008 | U16 | SL | -- | DOBIJA Katarzyna | Z/2787/19 | 2024 | LDK! | |||||||
3 | f | 1 | 7.90 | ŻYLLA Julia | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2008 | U16 | PM | -- | B.D. SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna | , Z/3017/23 | , 2024 | LDK! | OSU | ||||||
4 | f | 1 | 7.91 | PRZYBYLSKA Aleksandra | UKS 20 Poznań # | 2008 | U16 | WP | -- | WIADEREK Piotr # | Z/4143/22 | 2024 | 2 | |||||||
5 | f | 1 | 7.92 | GRABOWSKA Julia | MMKS Gdańsk | 2008 | U16 | PM | -- | ADAMCZYK Dariusz | Z/4308/22 | 2024 | LDK! | |||||||
6 | f | 1 | 8.10 | WARECKA Gabriela | KS AZS AWF Warszawa | 2009 | U16 | MZ | -- | RZEPKA Marek | Z/3192/21 | 2024 | LDK! | |||||||
7 | f | 1 | 8.21 | KOPROWSKA Maja | OKS Skra Warszawa | 2008 | U16 | MZ | -- | GRĄBCZEWSKI Zenon | Z/0998/20 | 2023 | LDK! | |||||||
8 | f | 1 | 8.35 | MELNYK Mariia | UKS OSoT Szczecin | 2009 | U16 | ZP | -- | FERFET Marek | Z/4629/22 | 2024 | LDK! | |||||||
1 | f | 2 | 8.25 | BARANOWSKA Barbara | OŚ AZS Poznań | 2010 | U14 | WP | -- | CIEŚLICKA Elżbieta # | Z/5894/21 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | f | 2 | 8.37 | KUŁAKOWSKA Natalia | ULKS Skoczek Pogórze | 2010 | U14 | PM | -- | NIEMKIEWICZ Wojciech | Z/1816/20 | 2024 | LDK! | |||||||
3 | f | 2 | 8.38 | BOROWSKA Dąbrówka | Akademia Biegowa Kartuzy | 2010 | U14 | PM | -- | NOWAKOWSKI Karol | Z/6649/21 | 2024 | ||||||||
4 | f | 2 | 8.40 | BIERNACKA Gabrysia | UKS Przełaj Żerków | 2011 | U14 | WP | -- | BIERŁA Dawid | Z/3084/22 | 2024 | LDK! | |||||||
5 | f | 2 | 8.42 | OLSZEWSKA Nadia | Akademia Biegowa Kartuzy | 2010 | U14 | PM | -- | NOWAKOWSKI Karol | Z/6651/21 | 2024 | ||||||||
6 | f | 2 | 8.46 | SUCHODOLSKA Natalia | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 | U14 | WN | -- | NIESTATEK Szymon # | Z/0345/21 | 2024 | ||||||||
7 | f | 2 | 8.51 | BURCZYC Kinga | AZS-AWFiS Gdańsk | 2010 | U14 | PM | -- | RATAJCZAK Maciej B.D. # | Z/6519/22 | 2024 | LDK! | |||||||
8 | f | 2 | 8.57 | KOLMAN Martyna | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 2010 | U14 | SL | -- | JAŹWIŃSKI Krzysztof | Z/1449/22 | 2024 | LDK! | |||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 26.58 | BARANOWSKA Barbara | OŚ AZS Poznań | 2010 | U14 | WP | III | CIEŚLICKA Elżbieta # | Z/5894/21 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 26.78 | BIERNACKA Gabrysia | UKS Przełaj Żerków | 2011 | U14 | WP | III | BIERŁA Dawid | Z/3084/22 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 5 | s | 1 | 28.09 | BUDZYŃSKA Dominika | RKS Rumia | 2010 | U14 | PM | IV | PEPLIŃSKI Tadeusz | Z/13412/21 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 10 | s | 1 | 28.75 | MARUNOWSKA Blanka | UKS Lisy Zgierz | 2010 | U14 | LD | V | LISIECKI Paweł | Z/3358/20 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 11 | s | 2 | 28.89 | TARADEJNA Oliwia | UKS Piorun Barczewo | 2010 | U14 | WN | V | BIAŁECKI Sebastian # | Z/4927/22 | 2024 | |||||||
2 | 12 | s | 2 | 29.04 | KAWAŁKOWSKA Michalina | BKS Bydgoszcz | 2011 | U14 | KP | V | B.D. RUDNIK Damian # | , Z/0571/20 | , 2024 | LDK! | ||||||
3 | 13 | s | 2 | 29.09 | BARTKOWIAK Amelia | UKS Sprint Przeźmierowo | 2010 | U14 | WP | V | BEBEJEWSKI Michał | Z/1256/22 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 18 | s | 2 | 29.43 | KIERNOZEK Martyna | MKL Toruń | 2011 | U14 | KP | V | MAŃKOWSKI Gabriel | Z/4981/22 | 2023 | |||||||
5 | 72 | s | 2 | 32.73 | OWCZAREK Lena | UKS Czempion Bełchatów | 2010 | U14 | LD | -- | RYBARCZYK Dariusz | Z/7880/21 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 4 | s | 3 | 28.03 | KUŁAKOWSKA Natalia | ULKS Skoczek Pogórze | 2010 | U14 | PM | IV | NIEMKIEWICZ Wojciech | Z/1816/20 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 20 | s | 3 | 29.45 | ŁOŚ Cecylia | UKS Dąb Suchy Las | 2010 | U14 | WP | V | GULCZYŃSKA Grażyna | Z/1728/21 | 2023 | LDK! | ||||||
3 | 24 | s | 3 | 29.64 | SMOLIŃSKA Daria | GKS Start Długołęka | 2010 | U14 | DS | V | BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk # | , Z/2433/21 | , 2024 | LDK! | ||||||
4 | 27 | s | 3 | 29.74 | PIOTROWSKA Julia | LKS Vectra Włocławek | 2011 | U14 | KP | V | ZIÓŁKOWSKI Marek | Z/0905/20 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 7 | s | 4 | 28.12 | KOLASA Lea | UKS Jedynka Reda | 2011 | U14 | PM | IV | MYSZK Ilona | Z/3546/20 | 2023 | LDK! | ||||||
2 | 19 | s | 4 | 29.44 | SZLACHTA Justyna | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2011 | U14 | WP | V | KAROLEWSKI Marcin | Z/1101/21 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 22 | s | 4 | 29.54 | MIAZEK Kaja | MKS Aleksandrów Łódzki | 2010 | U14 | LD | V | TOMCZYK Kazimierz | Z/5642/22 | 2023 | |||||||
4 | 23 | s | 4 | 29.58 | FABISZ Helena | ULKS Skoczek Pogórze | 2010 | U14 | PM | V | NIEMKIEWICZ Wojciech | Z/0775/21 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 40 | s | 4 | 30.60 | ANDERS Natalia | UKS Dąb Suchy Las | 2010 | U14 | WP | -- | GULCZYŃSKA Grażyna | Z/0377/21 | 2023 | LDK! | ||||||
1 | 9 | s | 5 | 28.61 | SUCHODOLSKA Natalia | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 | U14 | WN | V | NIESTATEK Szymon # | Z/0345/21 | 2024 | |||||||
2 | 21 | s | 5 | 29.52 | KRZYŻAŃSKA Zofia | UKS Sprint Przeźmierowo | 2010 | U14 | WP | V | BEBEJEWSKI Michał | Z/6720/22 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 29 | s | 5 | 30.07 | MROZIK Ewa | UKS Dąb Suchy Las | 2010 | U14 | WP | V | GULCZYŃSKA Grażyna | Z/0640/23 | 2023 | LDK! | ||||||
4 | 33 | s | 5 | 30.32 | RADŁOWSKA Magdalena | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 | U14 | WN | -- | NIESTATEK Szymon # | Z/0334/21 | 2024 | |||||||
5 | 39 | s | 5 | 30.57 | KURCZABA Małgorzata | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2010 | U14 | WP | -- | WALCZAK Katarzyna | Z/0266/20 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 45 | s | 5 | 31.03 | BORKOWSKA Maja | GUKS Asy Dywity | 2010 | U14 | WN | -- | NIESTATEK Szymon | Z/11302/21 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 26 | s | 6 | 29.70 | POSMYK Aleksandra | AZS-AWF Gorzów | 2011 | U14 | LB | V | ZALESKA-POSMYK Izabela | Z/0309/21 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 32 | s | 6 | 30.27 | DANELCZYK Weronika | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 | U14 | WN | -- | NIESTATEK Szymon # | Z/0339/21 | 2024 | |||||||
3 | 35 | s | 6 | 30.43 | KAMIŃSKA Erika | UKS Dąb Suchy Las | 2011 | U14 | WP | -- | GULCZYŃSKA Grażyna | Z/4513/21 | 2023 | LDK! | ||||||
4 | 63 | s | 6 | 31.94 | TRĄMPCZYŃSKA Lena | UKS Dąb Suchy Las | 2011 | U14 | WP | -- | GULCZYŃSKA Grażyna | Z/0812/23 | 2023 | LDK! | ||||||
s | 6 | DQ | LADA Agnieszka | MKL Toruń | 2011 | U14 | KP | -- | WLEKLIŃSKA Dagna | Z/3403/20 | 2024 | LDK! | ||||||||
1 | 46 | s | 7 | 31.08 | TWORO Wiktoria | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2010 | U14 | WP | -- | WALCZAK Katarzyna # | Z/0260/20 | 2023 | LDK! | ||||||
2 | 68 | s | 7 | 32.32 | WOJTASZYK Kinga | UKS Dąb Suchy Las | 2011 | U14 | WP | -- | GULCZYŃSKA Grażyna | Z/1521/21 | 2023 | LDK! | ||||||
3 | 69 | s | 7 | 32.44 | NAPIERAŁA Zuzanna | UKS Dąb Suchy Las | 2011 | U14 | WP | -- | GULCZYŃSKA Grażyna | Z/1515/21 | 2023 | LDK! | ||||||
4 | 71 | s | 7 | 32.50 | KARBOWSKA Dżesika | KS Zamek Kurzętnik | 2011 | U14 | WN | -- | PAWŁOWSKA Dorota | Z/5745/22 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 81 | s | 7 | 33.42 | BIBAK Olga | UKS Dąb Suchy Las | 2011 | U14 | WP | -- | GULCZYŃSKA Grażyna | Z/0639/23 | 2023 | LDK! | ||||||
1 | 50 | s | 8 | 31.24 | PUCUŁA Julia | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 | U14 | WN | -- | ADAMOWICZ Małgorzata | Z/0344/21 | 2024 | |||||||
2 | 60 | s | 8 | 31.86 | KUBLER Julia | RKS Rumia | 2011 | U14 | PM | -- | PEPLIŃSKI Tadeusz | Z/1165/22 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 91 | s | 8 | 35.19 | WANIAK Weronika | LUKS Start Nakło | 2011 | U14 | KP | -- | KSOBIECH Bartosz | Z/0174/23 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 95 | s | 8 | 36.19 | KLINIEWSKA Lena | KS Zamek Kurzętnik | 2010 | U14 | WN | -- | PAWŁOWSKA Dorota | Z/0842/21 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 100 | s | 8 | 38.43 | NAPIWODZKA Natalia | GUKS Asy Dywity | 2011 | U14 | WN | -- | LEWANDOWSKA Ewa | Z/3413/22 | 2023 | LDK! | ||||||
6 | 101 | s | 8 | 38.82 | KALINOWSKA Hanna | KS Polonia Pasłęk | 2011 | U14 | WN | -- | BORYSEWICZ Magdalena | Z/4154/22 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 17 | s | 9 | 29.39 | RUSZCZYŃSKA Lena | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2011 | U14 | WN | V | PYTLARCZYK Paweł | Z/3274/22 | 2024 | |||||||
2 | 51 | s | 9 | 31.53 | SKRZEK Gabriela | GKS Start Długołęka | 2011 | U14 | DS | -- | LDK! | |||||||||
3 | 53 | s | 9 | 31.61 | BONISŁAWSKA Kamila | RKS Rumia | 2010 | U14 | PM | -- | PEPLIŃSKI Tadeusz | Z/0275/23 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 58 | s | 9 | 31.80 | KARBOWNIK Agata | ULKS Skoczek Pogórze | 2011 | U14 | PM | -- | NIEMKIEWICZ Wojciech # | Z/1073/22 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 80 | s | 9 | 33.37 | DZIRBA Malwina | ULKS Skoczek Pogórze | 2011 | U14 | PM | -- | NIEMKIEWICZ Wojciech | Z/4369/22 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 82 | s | 9 | 33.48 | GROMALA Lena | KS Polonia Pasłęk | 2011 | U14 | WN | -- | BORYSEWICZ Magdalena | Z/4155/22 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 43 | s | 10 | 30.75 | GRABOWSKA Amelia | GUKS Asy Dywity | 2011 | U14 | WN | -- | LEWANDOWSKA Ewa | Z/3407/22 | 2023 | LDK! | ||||||
2 | 64 | s | 10 | 32.00 | MARKIEWICZ Amelia | GUKS Asy Dywity | 2011 | U14 | WN | -- | LEWANDOWSKA Ewa | Z/3412/22 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 73 | s | 10 | 32.84 | KARPIŃSKA Agata | ULKS Talex Borzytuchom | 2010 | U14 | PM | -- | RADTKE Marek | Z/0280/22 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 75 | s | 10 | 32.98 | UNUK Vesna | ULKS Skoczek Pogórze | 2011 | U14 | PM | -- | NIEMKIEWICZ Wojciech | Z/1453/23 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 93 | s | 10 | 35.62 | ROGALSKA Lucyna | GUKS Asy Dywity | 2011 | U14 | WN | -- | LEWANDOWSKA Ewa | Z/0460/23 | 2023 | LDK! | ||||||
1 | 41 | s | 11 | 30.63 | SALANIEC Hanna | ULKS Młodzik - Ziemia Oławska | 2010 | U14 | DS | -- | PAŃKOWSKI Zbigniew | Z/0469/23 | 2023 | LDK! | ||||||
2 | 47 | s | 11 | 31.16 | ŁOSIŃSKA Anna | ULKS Talex Borzytuchom | 2010 | U14 | PM | -- | RADTKE Marek | Z/0279/22 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 61 | s | 11 | 31.88 | BURTAN Liliana | WLKS Wrocław # | 2011 | U14 | DS | -- | MESSYASZ Krzysztof # | Z/2805/24 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 77 | s | 11 | 33.12 | JAWORSKA Maja | LKS Zantyr Sztum | 2011 | U14 | PM | -- | PAPROCKA Dorota B.D. | Z/3965/22 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 83 | s | 11 | 33.63 | KWIATKOWSKA Nina | LKS Zantyr Sztum | 2011 | U14 | PM | -- | SZPALERSKI Adam # | Z/3963/22 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 98 | s | 11 | 37.75 | SOKOŁOWSKA Zuzanna | KS Polonia Pasłęk | 2011 | U14 | WN | -- | BORYSEWICZ Magdalena | Z/0362/23 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 14 | s | 12 | 29.12 | OLSZEWSKA Natasza | Akademia Biegowa Kartuzy | 2010 | U14 | PM | V | NOWAKOWSKI Karol | Z/6652/21 | 2024 | |||||||
2 | 15 | s | 12 | 29.21 | SZYMCZAK Natalia | LUKS Start Nakło | 2010 | U14 | KP | V | KSOBIECH Bartosz | Z/2276/20 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 55 | s | 12 | 31.69 | BECZAK Liliana | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2011 | U14 | WN | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/7447/21 | 2024 | |||||||
4 | 56 | s | 12 | 31.72 | MIERZWA Maja | GKS Start Długołęka | 2010 | U14 | DS | -- | BENKOWSKA Nina | Z/2376/22 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 90 | s | 12 | 34.70 | SZCZEPKOWSKA Maja | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2011 | U14 | WN | -- | POLEWACZ Małgorzata | Z/6059/21 | 2024 | |||||||
6 | 94 | s | 12 | 36.11 | WIECZOREK Julia | MKS Święc Sławno | 2011 | U14 | ZP | -- | PIETRUSZKA Renata | Z/10622/21 | 2024 | |||||||
1 | 34 | s | 13 | 30.33 | RUSIN Julia | LKB im. Braci Petk Lębork | 2010 | U14 | PM | -- | PILARSKA Klaudia B.D. # | Z/14575/21 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 37 | s | 13 | 30.49 | OSICKA Lena | LKS Vectra Włocławek | 2011 | U14 | KP | -- | ZIÓŁKOWSKI Marek | Z/2474/21 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 65 | s | 13 | 32.21 | KOŁTUN Bożena | RKS Rumia | 2011 | U14 | PM | -- | PEPLIŃSKI Tadeusz | Z/0276/23 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 70 | s | 13 | 32.45 | GRZYBOWSKA Kinga | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2011 | U14 | WN | -- | POLEWACZ Małgorzata | Z/0340/21 | 2024 | |||||||
5 | 87 | s | 13 | 34.61 | ŚWITALSKA Maria | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 | U14 | WN | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/3371/22 | 2024 | |||||||
6 | 97 | s | 13 | 36.41 | ARTICHOWICZ Weronika | MMKS Gdańsk | 2011 | U14 | PM | -- | SKALSKI Krzysztof | Z/0390/23 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 3 | s | 14 | 27.79 | BOROWSKA Dąbrówka | Akademia Biegowa Kartuzy | 2010 | U14 | PM | IV | NOWAKOWSKI Karol | Z/6649/21 | 2024 | |||||||
2 | 38 | s | 14 | 30.55 | PIECHOWSKA Julia | ULKS Skoczek Pogórze | 2011 | U14 | PM | -- | NIEMKIEWICZ Wojciech # | Z/1081/22 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 44 | s | 14 | 30.80 | STECZKOWSKA Maja | WLKS Wrocław # | 2010 | U14 | DS | -- | MESSYASZ Krzysztof # | Z/2804/24 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 73 | s | 14 | 32.84 | GIEMZA Julia | LKS Jantar Ustka | 2010 | U14 | PM | -- | MICHALSKI Henryk | Z/5701/22 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 79 | s | 14 | 33.23 | HUBICA Barbara | GKS Start Długołęka | 2010 | U14 | DS | -- | BENKOWSKA Nina | Z/0766/23 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 86 | s | 14 | 34.31 | MALIGA Eliza | GKS Start Długołęka | 2010 | U14 | DS | -- | ||||||||||
1 | 6 | s | 15 | 28.11 | WĄS Kinga | LKS Górnik Wałbrzych | 2010 | U14 | DS | IV | KOTYNIA Hanna | Z/11888/21 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 8 | s | 15 | 28.58 | BURCZYC Kinga | AZS-AWFiS Gdańsk | 2010 | U14 | PM | V | RATAJCZAK Maciej B.D. # | Z/6519/22 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 42 | s | 15 | 30.72 | DASZKIEWICZ Zuzanna | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2011 | U14 | WN | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/3372/22 | 2024 | |||||||
4 | 52 | s | 15 | 31.59 | GRZECH Jowita | AML Słupsk | 2010 | U14 | PM | -- | DIAK Mateusz # | Z/7317/21 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 66 | s | 15 | 32.22 | PUZDROWSKA Oliwia | Akademia Biegowa Kartuzy | 2011 | U14 | PM | -- | NOWAKOWSKI Karol | Z/3895/22 | 2024 | |||||||
6 | 84 | s | 15 | 34.23 | BURAS Julia | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2011 | U14 | WN | -- | POLEWACZ Małgorzata | Z/6046/21 | 2024 | |||||||
1 | 25 | s | 16 | 29.68 | BRZÓSKA Milena | MMKS Gdańsk | 2010 | U14 | PM | V | SKALSKI Krzysztof B.D. | Z/13410/21 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 36 | s | 16 | 30.43 | TYPA Blanka | ULKS Talex Borzytuchom | 2011 | U14 | PM | -- | RADTKE Marek | Z/5917/21 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 48 | s | 16 | 31.17 | TKACZ Julia | AML Słupsk | 2011 | U14 | PM | -- | SKAPOWICZ Jarosław # | Z/1522/23 | 2024 | |||||||
4 | 59 | s | 16 | 31.83 | SZYMAŃSKA Julia | MMKS Gdańsk | 2011 | U14 | PM | -- | SKALSKI Krzysztof | Z/0271/23 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 62 | s | 16 | 31.92 | KWIATKOWSKA Aleksandra | KS AZS UWM Olsztyn # | 2011 | U14 | WN | -- | LUDWICHOWSKA Bronisława # | Z/0407/24 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 67 | s | 16 | 32.29 | GUZMANN Alicja | Olimpia Osowa Gdańsk | 2011 | U14 | PM | -- | KAŃSKI Norbert # | Z/6672/22 | 2024 | |||||||
1 | 30 | s | 17 | 30.09 | WOJNO Maja | GUKS Asy Dywity | 2010 | U14 | WN | V | NIESTATEK Szymon | Z/3409/22 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 54 | s | 17 | 31.64 | HYSZCZYN Oliwia | GKS Start Długołęka | 2010 | U14 | DS | -- | TRACZYŃSKI Krystian # | Z/6376/22 | 2024 | |||||||
3 | 76 | s | 17 | 33.07 | SZULC Zuzanna | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2011 | U14 | WN | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/6060/21 | 2024 | |||||||
4 | 85 | s | 17 | 34.28 | CZARNOTA Zuzanna | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2010 | U14 | WP | -- | WALCZAK Katarzyna # | Z/0937/23 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 99 | s | 17 | 37.82 | DEMCZAK Anna | KS Polonia Pasłęk | 2011 | U14 | WN | -- | BORYSEWICZ Magdalena | Z/4156/22 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 31 | s | 18 | 30.12 | KISIELEWSKA Julia | LKS Vectra Włocławek | 2010 | U14 | KP | V | NOWAKOWSKA Agnieszka # | Z/3958/22 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 49 | s | 18 | 31.19 | MATCZUK Julia | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 2010 | U14 | SL | -- | ROLAK Dorota | Z/14025/21 | 2024 | |||||||
3 | 57 | s | 18 | 31.74 | SZUNIEWICZ Lidia | KS Polonia Pasłęk | 2011 | U14 | WN | -- | BORYSEWICZ Magdalena | Z/5302/22 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 78 | s | 18 | 33.17 | TOMASZEWSKA Alicja | AML Słupsk | 2010 | U14 | PM | -- | SKAPOWICZ Jarosław | Z/1034/23 | 2024 | |||||||
5 | 88 | s | 18 | 34.66 | WIECZOREK Aleksandra | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 2010 | U14 | LD | -- | ||||||||||
6 | 89 | s | 18 | 34.69 | MŁYNIK Alicja | UKS Jedynka Reda | 2011 | U14 | PM | -- | MYSZK Ilona | Z/0432/21 | 2023 | LDK! | ||||||
1 | 16 | s | 19 | 29.30 | MYCEK Weronika | LUKS Start Nakło | 2010 | U14 | KP | V | B.D. # | Z/5184/22 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 28 | s | 19 | 29.76 | OLSZAK Kalina | MKS MOSiR Kętrzyn # | 2010 | U14 | WN | V | B.D. # | Z/0029/24 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 92 | s | 19 | 35.32 | BUKOWSKA Maja | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 2011 | U14 | PM | -- | WÓJCICKI Jakub | Z/14749/21 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 96 | s | 19 | 36.37 | KULASZEWSKA Maria | Olimpia Osowa Gdańsk | 2011 | U14 | PM | -- | B.D. | Z/0567/23 | 2023 | |||||||
1 | 1 | s | 20 | 29.21 | WIŚNIEWSKA Aleksandra | MKL Toruń | 2012 | U12 | KP | V | WIŚNIEWSKI Maciej | Z/11307/21 | 2023 | LDK! | ||||||
2 | 3 | s | 20 | 31.47 | ŻYWICA Blanka | MKL Toruń | 2012 | U12 | KP | -- | BUTKIEWICZ Jacek # | Z/2284/21 | 2023 | LDK! | ||||||
3 | 7 | s | 20 | 32.22 | RADZIECKA Klaudia | LKS Vectra Włocławek | 2012 | U12 | KP | -- | ZIÓŁKOWSKI Marek | Z/6264/22 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 8 | s | 20 | 32.38 | WOLAŃSKA Lena | RKS Rumia | 2013 | U12 | PM | -- | SZYMAŃSKI Maciej | Z/4046/22 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 23 | s | 20 | 34.97 | STOKWISZ-AUGUSIAK Steffanie | LKS Vectra Włocławek | 2012 | U12 | KP | -- | ZIÓŁKOWSKI Marek | Z/0817/22 | 2023 | LDK! | ||||||
6 | 27 | s | 20 | 36.07 | WOJTYSIAK Zofia | KKS Sfora Bojano | 2014 | U12 | PM | -- | MAZUR Andrzej | Z/0807/23 | 2024 | |||||||
1 | 19 | s | 21 | 34.29 | WESOŁOWSKA Wiktoria | MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski | 2013 | U12 | KP | -- | ŻYWICA Wojciech | Z/13213/21 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 22 | s | 21 | 34.78 | KRUK Iga | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 2013 | U12 | LD | -- | WASIAK Jarosław | Z/0899/22 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 28 | s | 21 | 36.30 | SZWEDOWSKA Martyna | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 2013 | U12 | PM | -- | WÓJCICKI Jakub | Z/0605/21 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 33 | s | 21 | 37.76 | ŁUKOWSKA Maja | Ducla Academy Warszawa | 2014 | U12 | MZ | -- | DUKLANOWSKA Edyta | Z/2677/21 | 2024 | |||||||
5 | 35 | s | 21 | 39.62 | WYSOCKA Martyna | KKS Sfora Bojano | 2013 | U12 | PM | -- | MAZUR Andrzej | Z/0141/22 | 2024 | |||||||
s | 21 | DQ | KAMIŃSKA Kamila | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 2014 | U12 | LD | -- | WASIAK Jarosław | Z/0241/22 | 2024 | |||||||||
1 | 2 | s | 22 | 30.63 | WŁODARCZYK Barbara | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2012 | U12 | WP | -- | STACHOWICZ Katarzyna | Z/8382/21 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 4 | s | 22 | 31.59 | ŚNIADOCH Wiktoria | UKS Filipides Teresin | 2012 | U12 | MZ | -- | ANDRYSZCZYK Andrzej | Z/14176/21 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 14 | s | 22 | 33.25 | FABISZ Maria | ULKS Skoczek Pogórze | 2012 | U12 | PM | -- | NIEMKIEWICZ Wojciech | Z/1264/23 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 17 | s | 22 | 33.73 | ŚCISŁOWSKA Zuzanna | LKS Zantyr Sztum | 2012 | U12 | PM | -- | SZPALERSKI Adam B.D. # | Z/1220/22 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 21 | s | 22 | 34.63 | CZARNIAK Karolina | LKS Vectra Włocławek | 2013 | U12 | KP | -- | KACPRZAK Marcin | Z/0849/23 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 24 | s | 22 | 35.42 | ŚWISTOŃ Nela | UKS OSoT Szczecin | 2014 | U12 | ZP | -- | FERFET Marek | Z/0412/22 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 5 | s | 23 | 31.73 | PATEK Alicja | UKS Czempion Bełchatów | 2012 | U12 | LD | -- | RYBARCZYK Dariusz # | Z/1099/22 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 11 | s | 23 | 32.81 | JANAKIEWICZ Maja | MKS Święc Sławno | 2012 | U12 | ZP | -- | PIETRUSZKA Renata | Z/14185/21 | 2024 | |||||||
3 | 12 | s | 23 | 32.86 | BURCZYŃSKA Michalina | LKS Górnik Wałbrzych | 2012 | U12 | DS | -- | STYŚ Janusz | Z/4130/22 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 13 | s | 23 | 32.92 | WICZKOWSKA Wiktoria | Akademia Biegowa Kartuzy | 2012 | U12 | PM | -- | NOWAKOWSKI Karol | Z/14657/21 | 2024 | |||||||
s | 23 | DQ | KRYSZEWSKA Martyna | Akademia Biegowa Kartuzy | 2012 | U12 | PM | -- | NOWAKOWSKI Karol | Z/3925/22 | 2024 | |||||||||
1 | 6 | s | 24 | 32.10 | ŚWISTOŃ Amelia | UKS OSoT Szczecin | 2012 | U12 | ZP | -- | FERFET Marek | Z/0411/22 | 2024 | 22 | LDK! | |||||
2 | 9 | s | 24 | 32.60 | MARTYNIUK Oliwia | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2012 | U12 | WN | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/1418/23 | 2024 | |||||||
3 | 15 | s | 24 | 33.45 | WIECZOREK Małgorzata | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 2013 | U12 | LD | -- | ||||||||||
4 | 29 | s | 24 | 36.42 | PUCHALSKA Malina | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 2012 | U12 | LD | -- | WASIAK Jarosław | Z/0594/23 | 2024 | |||||||
5 | 30 | s | 24 | 36.95 | DRELISZAK Amelia | UKS Sprint Przeźmierowo | 2012 | U12 | WP | -- | BEBEJEWSKI Michał | Z/6724/22 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 36 | s | 24 | 39.78 | GOŚCINIAK Agata | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2013 | U12 | WP | -- | WALCZAK Marek | Z/0935/23 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 20 | s | 25 | 34.33 | ZAJĄC Zofia | ULKS Skoczek Pogórze | 2012 | U12 | PM | -- | NIEMKIEWICZ Wojciech | Z/1452/23 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 25 | s | 25 | 35.43 | MACHNIKOWSKA Katarzyna | LKS Zantyr Sztum | 2012 | U12 | PM | -- | SZPALERSKI Adam # | Z/1451/23 | 2023 | LDK! | ||||||
3 | 26 | s | 25 | 35.47 | ANDRASZAK Maja | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2013 | U12 | WP | -- | WALCZAK Marek | Z/1108/21 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 31 | s | 25 | 37.28 | ZIÓŁKOWSKA Jagoda | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2012 | U12 | WP | -- | WALCZAK Katarzyna | Z/0111/22 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 32 | s | 25 | 37.37 | MARCZAK Michalina | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2012 | U12 | WN | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/1415/23 | 2024 | |||||||
6 | 34 | s | 25 | 38.53 | PRUSIK Gabriela | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2012 | U12 | WN | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/1422/23 | 2024 | |||||||
1 | 10 | s | 26 | 32.63 | RABENCKA Amelia | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2012 | U12 | WP | -- | WALCZAK Marek | Z/0944/23 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 16 | s | 26 | 33.68 | BAGIŃSKA Martyna | ULKS Skoczek Pogórze | 2012 | U12 | PM | -- | NIEMKIEWICZ Wojciech | Z/1332/23 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 18 | s | 26 | 34.02 | FIGIEL Oliwia | LUKS Start Nakło | 2012 | U12 | KP | -- | KSOBIECH Bartosz | Z/5891/22 | 2024 | LDK! | ||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 38.35 | TOMCZYK Zofia | UMLKS Pegaz Opoczno | 2008 | U16 | LD | II | GRABOLUS Marek | Z/2525/20 | 2023 | LDK! | SKN OSU | |||||
2 | 2 | s | 1 | 40.69 | PRZYBYLSKA Aleksandra | UKS 20 Poznań # | 2008 | U16 | WP | II | WIADEREK Piotr # | Z/4143/22 | 2024 | 2 | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 41.41 | BISKUP Wiktoria | KS Sprint Bielsko-Biała | 2008 | U16 | SL | II | DOBIJA Katarzyna | Z/2787/19 | 2024 | LDK! | ||||||
s | 1 | DQ | GRABOWSKA Julia | MMKS Gdańsk | 2008 | U16 | PM | -- | ADAMCZYK Dariusz | Z/4308/22 | 2024 | LDK! | ||||||||
1 | 5 | s | 2 | 43.18 | MALESZKA Patrycja | GUKS Asy Dywity | 2008 | U16 | WN | III | NIESTATEK Szymon NIESTATEK Szymon | Z/2716/20 | 2023 | LDK! | ||||||
2 | 6 | s | 2 | 43.86 | DOLIŃSKA Maja | KS Wda Świecie | 2009 | U16 | KP | III | WAWRZYNIAK Paweł | Z/0543/22 | 2023 | |||||||
3 | 7 | s | 2 | 44.04 | ZAJĄCZKOWSKA Kaja | KS AZS UWM Olsztyn # | 2009 | U16 | WN | III | NIESTATEK Szymon # | Z/3142/24 | 2024 | |||||||
4 | 14 | s | 2 | 44.78 | TOMCZUK Julia | MKS Aleksandrów Łódzki | 2008 | U16 | LD | III | TOMCZYK Kazimierz | Z/0001/20 | 2023 | LDK! | ||||||
5 | 22 | s | 2 | 45.98 | IWOŁA Klara | ULKS Skoczek Pogórze | 2008 | U16 | PM | IV | NIEMKIEWICZ Wojciech | Z/0127/19 | 2023 | LDK! | ||||||
1 | 11 | s | 3 | 44.45 | SOSLER Lena | AZS-AWFiS Gdańsk | 2009 | U16 | PM | III | SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna | Z/11405/21 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
2 | 12 | s | 3 | 44.59 | DZIUBA Nella | LKS Jantar Ustka | 2009 | U16 | PM | III | KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna # | Z/1916/21 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 18 | s | 3 | 45.76 | ŁUCZYK Julia | KS Atak Agrykola Warszawa | 2009 | U16 | MZ | IV | OBŁĘKOWSKI Maksymilian | Z/3707/20 | 2023 | LDK! | ||||||
4 | 23 | s | 3 | 46.23 | TYMOSZCZUK Maja | KS AZS AWF Warszawa | 2008 | U16 | MZ | IV | OBŁĘKOWSKA Izabella | Z/0908/21 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 33 | s | 3 | 48.14 | KRZYMIŃSKA Maja | BKS Bydgoszcz | 2008 | U16 | KP | V | RUDNIK Damian | Z/2300/18 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 8 | s | 4 | 44.08 | CHŁOPIK Łucja | UKS MTE Milanówek | 2008 | U16 | MZ | III | SOBIERAJ Aneta SOBIERAJ Aneta | , Z/2007/19 | , 2024 | BEZ | LDK! | |||||
2 | 9 | s | 4 | 44.35 | SZLACHTA Hanna | AZS-AWF Gorzów | 2008 | U16 | LB | III | ZALESKA-POSMYK Izabela | Z/4330/20 | 2023 | LDK! | ||||||
3 | 13 | s | 4 | 44.77 | KŁOSOWSKA Aleksandra | UKS Czapla Białe Błota | 2009 | U16 | KP | III | KARNAS Zbigniew | Z/5702/22 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
4 | 20 | s | 4 | 45.88 | GÓRSKA Oliwia | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2008 | U16 | WP | IV | WALCZAK Katarzyna | Z/0250/20 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 26 | s | 4 | 46.76 | POPIELARZ Kinga | BOSiR Barcin | 2009 | U16 | KP | V | LUZAK Andrzej | Z/3919/18 | 2023 | LDK! | ||||||
1 | 4 | s | 5 | 42.85 | PAWLAK Adrianna | UKS LA Basket Warszawa | 2008 | U16 | MZ | II | BOROŃ Adam # | Z/5561/22 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 24 | s | 5 | 46.36 | SZWEDKA Gloria | MKS GALA Gdańsk | 2009 | U16 | PM | IV | RATAJCZAK Maciej | Z/11444/21 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 31 | s | 5 | 47.58 | BRZÓSKIEWICZ Julia | KS Zamek Kurzętnik | 2009 | U16 | WN | V | PAWŁOWSKA Dorota | Z/3731/22 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 46 | s | 5 | 50.27 | SZOR Aleksandra | MKS Aleksandrów Łódzki | 2009 | U16 | LD | -- | TOMCZYK Kazimierz | Z/0511/23 | 2023 | |||||||
1 | 34 | s | 6 | 48.15 | RADZIECKA Nikola | LKS Vectra Włocławek | 2009 | U16 | KP | V | ZIÓŁKOWSKI Marek | Z/6267/22 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 37 | s | 6 | 48.69 | DĄBROWSKA Lena | KS Atak Agrykola Warszawa | 2009 | U16 | MZ | -- | OBŁĘKOWSKA Izabella OBŁĘKOWSKI Maksymilian | , Z/3706/20 | , 2024 | LDK! | ||||||
3 | 38 | s | 6 | 48.80 | KOPCZYŃSKA Hanna | LKS Zantyr Sztum | 2008 | U16 | PM | -- | SZPALERSKI Adam | Z/3556/20 | 2023 | LDK! | ||||||
4 | 41 | s | 6 | 49.29 | BASIAK Emilia | MKS Aleksandrów Łódzki | 2009 | U16 | LD | -- | KOWALSKI Robert | Z/0169/23 | 2024 | LDK! | ||||||
s | 6 | DQ | DANCEWICZ Milena | MMKS Gdańsk | 2009 | U16 | PM | -- | B.D. ADAMCZYK Dariusz # | , Z/1809/20 | , 2024 | LDK! | ||||||||
1 | 40 | s | 7 | 49.18 | MICHALSKA Martyna | GUKS Asy Dywity | 2009 | U16 | WN | -- | NIESTATEK Szymon | Z/2671/21 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 45 | s | 7 | 49.84 | DENEKA Hanna | UKS LA Basket Warszawa # | 2008 | U16 | MZ | -- | BOROŃ Adam | Z/3505/22 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 47 | s | 7 | 50.55 | ŻMIJA Michalina | LKB im. Braci Petk Lębork | 2009 | U16 | PM | -- | PILARSKA Klaudia B.D. # | Z/3611/19 | 2024 | LDK! | ||||||
s | 7 | DQ | BIAŁKOWSKA Maria | LKS Zantyr Sztum | 2008 | U16 | PM | -- | LDK! | |||||||||||
1 | 17 | s | 8 | 45.56 | WOLICKA Olga | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2009 | U16 | WP | IV | WALCZAK Marek # | Z/0276/20 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 36 | s | 8 | 48.35 | WOJTYSIAK Lidia | KKS Sfora Bojano | 2009 | U16 | PM | V | MAZUR Andrzej | Z/5025/21 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 44 | s | 8 | 49.81 | BOLCZAK Maria | OKS Skra Warszawa | 2008 | U16 | MZ | -- | GRĄBCZEWSKI Zenon | Z/0995/20 | 2023 | LDK! | ||||||
4 | 49 | s | 8 | 53.07 | STAWICKA Eliza | UKS MTE Milanówek | 2009 | U16 | MZ | -- | SOBIERAJ Aneta # | Z/3379/20 | 2023 | LDK! | ||||||
5 | 53 | s | 8 | 58.16 | PANUŚ Anna | DKS Powiśle Dzierzgoń | 2009 | U16 | PM | -- | B.D. | Z/4385/20 | 2024 | |||||||
1 | 10 | s | 9 | 44.36 | CZAJKOWSKA Maja | AL Międzyzdroje | 2009 | U16 | ZP | III | BŁOCIAN Rafał | Z/0931/22 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 16 | s | 9 | 45.24 | RYBIŃSKA Weronika | LMKS Żak Pyrzyce | 2008 | U16 | ZP | IV | PIWOWARCZYK Wojciech | Z/5239/21 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 19 | s | 9 | 45.83 | JABŁOŃSKA Martyna | AML Słupsk | 2009 | U16 | PM | IV | DIAK Mateusz | Z/0683/21 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 25 | s | 9 | 46.46 | KAŁAJAK Wiktoria | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2008 | U16 | WP | IV | WALCZAK Katarzyna | Z/0251/20 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 50 | s | 9 | 53.62 | DUDKIEWICZ Maja | MKS MOSiR Kętrzyn # | 2008 | U16 | WN | -- | B.D. # | Z/4582/22 | 2024 | LDK! | ||||||
s | 9 | DQ | DUMICZ Natasza | KKL Rodło Kwidzyn # | 2009 | U16 | PM | -- | MARGULEWICZ Wojciech | Z/4988/22 | 2024 | LDK! | OSU | |||||||
1 | 30 | s | 10 | 47.51 | KLIM Nadia | MKS Aleksandrów Łódzki | 2009 | U16 | LD | V | TOMCZYK Kazimierz | Z/10206/21 | 2023 | LDK! | ||||||
2 | 32 | s | 10 | 47.71 | MELNYK Mariia | UKS OSoT Szczecin | 2009 | U16 | ZP | V | FERFET Marek | Z/4629/22 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 39 | s | 10 | 48.81 | JASIŃSKA Julia | ULKS Skoczek Pogórze | 2009 | U16 | PM | -- | NIEMKIEWICZ Wojciech # | Z/0999/21 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 48 | s | 10 | 51.51 | MAKOŚ Katarzyna Anna | MKS MOSiR Kętrzyn # | 2008 | U16 | WN | -- | B.D. # | Z/4581/22 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 51 | s | 10 | 53.94 | KRZYKOWSKA Martyna | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2009 | U16 | WN | -- | ||||||||||
s | 10 | DQ | OSZYWA Alicja | RKS Rumia | 2009 | U16 | PM | -- | SZYMAŃSKI Maciej | Z/0826/22 | 2024 | LDK! | ||||||||
1 | 15 | s | 11 | 45.14 | KOPYSTECKA Maja | MKL Toruń | 2009 | U16 | KP | IV | MAŃKOWSKI Gabriel | Z/5041/22 | 2023 | |||||||
2 | 21 | s | 11 | 45.90 | IDZIKOWSKA Ewa | UKS Dąb Suchy Las | 2009 | U16 | WP | IV | TYLAK Łukasz # | Z/0534/22 | 2023 | LDK! | ||||||
3 | 27 | s | 11 | 46.81 | DOBKOWSKA Janina | AML Słupsk | 2008 | U16 | PM | V | CZUBAK Tomasz # | Z/13606/21 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 28 | s | 11 | 46.96 | KĘDZIOR Aniela | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2009 | U16 | WN | V | ADAMOWICZ Małgorzata | LDK! | ||||||||
5 | 29 | s | 11 | 47.47 | MACH Alicja | ULKS Skoczek Pogórze | 2008 | U16 | PM | V | NIEMKIEWICZ Wojciech | Z/1814/20 | 2023 | LDK! | ||||||
6 | 42 | s | 11 | 49.57 | STRUGAŁA Hanna | AML Słupsk | 2009 | U16 | PM | -- | DIAK Mateusz | Z/14578/21 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 35 | s | 12 | 48.31 | BŁASZCZYK Maria | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2008 | U16 | WP | V | WALCZAK Michał # | Z/0929/23 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 43 | s | 12 | 49.73 | BZIK Oliwia | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2008 | U16 | WP | -- | LDK! | |||||||||
3 | 52 | s | 12 | 55.14 | RUMIŃSKA Alicja | AML Słupsk | 2009 | U16 | PM | -- | RUMIŃSKI Wojciech | Z/1152/21 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
4 | 54 | s | 12 | 60.46 | NEUBAUER Wiktoria | DKS Powiśle Dzierzgoń | 2009 | U16 | PM | -- | ||||||||||
5 | 55 | s | 12 | 61.82 | ZAJĄC Lena | DKS Powiśle Dzierzgoń | 2009 | U16 | PM | -- | B.D. | Z/1175/23 | 2023 | |||||||
s | 12 | DQ | JAGIEŁŁO Izabella | LKS Zantyr Sztum | 2009 | U16 | PM | -- | SZPALERSKI Adam | Z/0888/23 | 2024 | LDK! | ||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 1:41.94 | STANISZEWSKA Nadia | Ducla Academy Warszawa | 2010 | U14 | MZ | III | DUKLANOWSKI Hubert | Z/4305/20 | 2024 | |||||||
2 | 2 | s | 1 | 1:42.34 | DURAJ Lena | KS AZS AWF Warszawa | 2010 | U14 | MZ | III | OBŁĘKOWSKA Izabella | Z/3138/20 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 1:43.89 | NAGÓRSKA Maja | AZS-AWFiS Gdańsk | 2010 | U14 | PM | IV | SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna | Z/11404/21 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 4 | s | 1 | 1:44.00 | OLSZEWSKA Nadia | Akademia Biegowa Kartuzy | 2010 | U14 | PM | IV | NOWAKOWSKI Karol | Z/6651/21 | 2024 | |||||||
5 | 5 | s | 1 | 1:46.53 | ĆWIGOŃ SZYMCZAK Anna | LKS Jantar Ustka | 2010 | U14 | PM | V | KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna # | , Z/1959/21 | , 2024 | LDK! | ||||||
6 | 6 | s | 1 | 1:46.73 | CZYCZEWSKA Iga | OŚ AZS Poznań | 2011 | U14 | WP | V | MALUŚKIEWICZ Agnieszka | Z/1620/22 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | 8 | s | 1 | 1:47.51 | WOJTYSIAK Nila | KKS Sfora Bojano | 2011 | U14 | PM | V | MAZUR Andrzej | Z/5026/21 | 2024 | LDK! | ||||||
8 | 10 | s | 1 | 1:49.64 | MARYL Łucja | Ducla Academy Warszawa | 2010 | U14 | MZ | V | DUKLANOWSKA Edyta | Z/6607/22 | 2024 | |||||||
9 | 13 | s | 1 | 1:51.05 | NIKIEL Zofia | MKL Toruń | 2011 | U14 | KP | -- | GĄSIEWICZ Jarosław | Z/2245/21 | 2023 | LDK! | ||||||
1 | 7 | s | 2 | 1:47.16 | BYTOWSKA Hanna | UKS Dąb Suchy Las | 2011 | U14 | WP | V | GULCZYŃSKA Grażyna | Z/1719/21 | 2023 | LDK! | ||||||
2 | 9 | s | 2 | 1:49.13 | MESSYASZ Lena | WLKS Wrocław # | 2011 | U14 | DS | V | MESSYASZ Krzysztof # | Z/2582/24 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 11 | s | 2 | 1:50.04 | PAWLIKOWSKA Aleksandra | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2010 | U14 | KP | -- | MATUS Marek | Z/1591/20 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 12 | s | 2 | 1:50.57 | PĘCIAK Zuzanna | UKS Czempion Bełchatów | 2010 | U14 | LD | -- | RYBARCZYK Dariusz | Z/1236/22 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 18 | s | 2 | 1:55.23 | PYSZKOWSKA Magdalena | LKS Vectra Włocławek | 2010 | U14 | KP | -- | NOWAKOWSKA Agnieszka # | Z/12703/21 | 2023 | LDK! | ||||||
6 | 20 | s | 2 | 1:57.34 | DANELCZYK Weronika | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 | U14 | WN | -- | NIESTATEK Szymon # | Z/0339/21 | 2024 | |||||||
7 | 21 | s | 2 | 1:58.00 | KLEIN Celia | UKS Olimpijczyk Skorzewo # | 2010 | U14 | PM | -- | ZBLEWSKI Leszek | Z/3960/23 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 19 | s | 3 | 1:56.75 | KAMIN Zuzanna | ULKS Skoczek Pogórze | 2011 | U14 | PM | -- | NIEMKIEWICZ Wojciech | Z/1072/22 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 24 | s | 3 | 2:01.09 | SOŁTYSIAK Kalina | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2010 | U14 | WP | -- | GRZEGOROWSKA Kamila # | Z/1102/21 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 26 | s | 3 | 2:01.23 | KLINKOSZ Hanna | MLKS Baszta Bytów | 2011 | U14 | PM | -- | KUTEŁŁO Dariusz | Z/14666/21 | 2023 | LDK! | ||||||
4 | 29 | s | 3 | 2:03.67 | CHOJNOWSKA Lena | GUKS Asy Dywity | 2011 | U14 | WN | -- | LEWANDOWSKA Ewa | Z/0261/22 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 35 | s | 3 | 2:06.51 | GIERASIK Zofia | MMKS Gdańsk | 2010 | U14 | PM | -- | SKALSKI Krzysztof | Z/2289/21 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 43 | s | 3 | 2:19.84 | WITOSŁAWSKA Weronika | MKS GALA Gdańsk | 2011 | U14 | PM | -- | KRAWCZAK Tomasz # | Z/14576/21 | 2024 | |||||||
s | 3 | DNF | WRÓBLEWSKA Dorota | MMKS Gdańsk | 2011 | U14 | PM | -- | SKALSKI Krzysztof | Z/0108/23 | 2024 | LDK! | ||||||||
1 | 23 | s | 4 | 1:58.71 | BECZAK Liliana | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2011 | U14 | WN | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/7447/21 | 2024 | |||||||
2 | 34 | s | 4 | 2:06.01 | BÓJKO Martyna | MKS GALA Gdańsk | 2011 | U14 | PM | -- | MAJCHRZAK Katarzyna | Z/14592/21 | 2024 | |||||||
3 | 37 | s | 4 | 2:09.50 | KOŚCIELNA Magdalena | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2010 | U14 | WP | -- | GRZEGOROWSKA Kamila | Z/8636/21 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 38 | s | 4 | 2:10.06 | WÓJCIK Magdalena | LKB im. Braci Petk Lębork | 2010 | U14 | PM | -- | PILARSKA Klaudia | Z/1263/23 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 40 | s | 4 | 2:11.89 | KARGUL Milena | AML Słupsk | 2011 | U14 | PM | -- | SKAPOWICZ Jarosław | Z/6681/22 | 2024 | |||||||
6 | 41 | s | 4 | 2:17.47 | KARGOL Natalia | LKS Górnik Wałbrzych | 2011 | U14 | DS | -- | STYŚ Janusz | Z/5751/22 | 2024 | LDK! | ||||||
s | 4 | DQ | PACAN Kornelia | AML Słupsk # | 2010 | U14 | PM | -- | RUMIŃSKI Wojciech # | Z/6682/22 | 2024 | |||||||||
s | 4 | DQ | SMAGLIJENKO Dorota | AML Słupsk # | 2011 | U14 | PM | -- | SKAPOWICZ Jarosław # | Z/1444/23 | 2024 | |||||||||
1 | 14 | s | 5 | 1:52.05 | GRYGIANIEC Julia | ULKS Skoczek Pogórze | 2010 | U14 | PM | -- | NIEMKIEWICZ Wojciech # | Z/1071/22 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 15 | s | 5 | 1:53.32 | MACH Anna | ULKS Skoczek Pogórze | 2011 | U14 | PM | -- | NIEMKIEWICZ Wojciech | Z/1077/22 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 16 | s | 5 | 1:54.92 | SABAŁA Julia | LKS Górnik Wałbrzych | 2010 | U14 | DS | -- | STYŚ Janusz | Z/5355/21 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 17 | s | 5 | 1:55.15 | HELBRECHT Lena | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 | U14 | WN | -- | ADAMOWICZ Małgorzata | Z/0323/21 | 2024 | |||||||
5 | 22 | s | 5 | 1:58.29 | SZWEDOWSKA Laura | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 2010 | U14 | PM | -- | WÓJCICKI Jakub | Z/0604/21 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 25 | s | 5 | 2:01.14 | NOWAKOWSKA Kalina | Akademia Biegowa Kartuzy | 2011 | U14 | PM | -- | NOWAKOWSKI Karol | Z/8270/21 | 2024 | |||||||
7 | 28 | s | 5 | 2:03.08 | ŚWITALSKA Zuzanna | GUKS Asy Dywity | 2011 | U14 | WN | -- | LEWANDOWSKA Ewa | Z/3405/22 | 2023 | LDK! | ||||||
8 | 30 | s | 5 | 2:04.80 | MAŁASZUK Hanna | GUKS Asy Dywity | 2011 | U14 | WN | -- | LEWANDOWSKA Ewa | Z/0288/23 | 2024 | LDK! | ||||||
9 | 36 | s | 5 | 2:07.28 | GRUCZA Agata | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 2010 | U14 | PM | -- | WÓJCICKI Jakub | Z/5148/22 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 27 | s | 6 | 2:02.42 | SZAFRAŃSKA Liliana | MKS Aleksandrów Łódzki | 2010 | U14 | LD | -- | TOMCZYK Kazimierz # | Z/1342/23 | 2023 | |||||||
2 | 31 | s | 6 | 2:05.28 | POKROPSKA Julia | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2011 | U14 | WN | -- | POLEWACZ Małgorzata | Z/9562/21 | 2024 | |||||||
3 | 32 | s | 6 | 2:05.85 | POZORSKA Zuzanna | AML Słupsk | 2010 | U14 | PM | -- | RUMIŃSKI Wojciech # | Z/7375/21 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 33 | s | 6 | 2:05.97 | KUCIEJEWSKA Jadwiga | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 | U14 | WN | -- | POLEWACZ Małgorzata | Z/13696/21 | 2024 | |||||||
5 | 39 | s | 6 | 2:10.40 | MASZK Liliana | Akademia Biegowa Kartuzy | 2011 | U14 | PM | -- | NOWAKOWSKI Karol | Z/14655/21 | 2024 | |||||||
6 | 42 | s | 6 | 2:19.56 | TOMASZEWSKA Julia | DKS Powiśle Dzierzgoń | 2011 | U14 | PM | -- | ||||||||||
7 | 44 | s | 6 | 2:21.96 | SZMAGLIŃSKA Martyna | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA | 2011 | U14 | PM | -- | WRÓBLEWSKA Jolanta B.D. | Z/0956/23 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 1 | s | 7 | 1:58.73 | ŚNIADOCH Wiktoria | UKS Filipides Teresin | 2012 | U12 | MZ | -- | ANDRYSZCZYK Andrzej | Z/14176/21 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | s | 7 | 1:59.94 | BARTOSZAK Oliwia | MKL Toruń | 2012 | U12 | KP | -- | B.D. | Z/0502/24 | 2024 | |||||||
3 | 3 | s | 7 | 2:00.96 | GIEJBATOW Pola | RLTL Optima Radom # | 2012 | U12 | MZ | -- | BŁASIŃSKI Artur | Z/1113/24 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 4 | s | 7 | 2:02.77 | GRALEWSKA Aleksandra | UKS Lisy Zgierz | 2013 | U12 | LD | -- | ZATORSKI Krzysztof | Z/11338/21 | 2024 | |||||||
5 | 7 | s | 7 | 2:08.23 | WISNIEWSKA Nadia | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2013 | U12 | KP | -- | MATUS Marek | Z/7897/21 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 9 | s | 7 | 2:10.06 | KLEIN Liva | UKS Olimpijczyk Skorzewo # | 2012 | U12 | PM | -- | ZBLEWSKI Leszek | Z/3961/23 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | 16 | s | 7 | 2:19.45 | KŁOSEK Karolina | niestowarzyszona | 2012 | U12 | -- | B.D. | ||||||||||
s | 7 | DNF | KRÓLIKOWSKA Zuzia | niestowarzyszona # | 2012 | U12 | -- | B.D. | ||||||||||||
1 | 5 | s | 8 | 2:04.03 | LAZOUSKAYA Yana | ULKS Skoczek Pogórze | 2012 | U12 | PM | -- | NIEMKIEWICZ Wojciech | Z/1328/23 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 8 | s | 8 | 2:08.37 | BRZEZIŃSKA-BAJEROWSKA Roksana | KKL Rodło Kwidzyn | 2012 | U12 | PM | -- | MARGULEWICZ Wojciech | Z/6627/22 | 2024 | |||||||
3 | 10 | s | 8 | 2:10.50 | KARWACKA Hanna | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2012 | U12 | WN | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/1413/23 | 2024 | |||||||
4 | 12 | s | 8 | 2:13.25 | DUBILAS Barbara | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2012 | U12 | WN | -- | POLEWACZ Małgorzata | Z/1405/23 | 2024 | |||||||
5 | 13 | s | 8 | 2:15.26 | KŁOSIN Eliza | ULKS Skoczek Pogórze | 2012 | U12 | PM | -- | NIEMKIEWICZ Wojciech | Z/1327/23 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 15 | s | 8 | 2:16.12 | FILIP Julia | KS ADEA Team Gliwice | 2012 | U12 | SL | -- | DARLIŃSKI Artur | Z/1318/23 | 2024 | |||||||
7 | 21 | s | 8 | 2:34.91 | MAJEWSKA Marcelina | DKS Powiśle Dzierzgoń | 2012 | U12 | PM | -- | B.D. | Z/4380/20 | 2024 | |||||||
8 | 23 | s | 8 | 2:54.67 | ŚMIERTKA Noemi | DKS Powiśle Dzierzgoń | 2012 | U12 | PM | -- | B.D. | Z/0928/22 | 2023 | |||||||
1 | 6 | s | 9 | 2:05.71 | CZERWIEC Liliana | RKS Rumia | 2014 | U12 | PM | -- | SZYMAŃSKI Maciej | Z/1454/23 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 11 | s | 9 | 2:12.34 | STASZEWSKA Iga | UKS Czempion Bełchatów | 2014 | U12 | LD | -- | RYBARCZYK Dariusz | Z/1233/22 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 14 | s | 9 | 2:15.36 | WOJTYSIAK Zofia | KKS Sfora Bojano | 2014 | U12 | PM | -- | MAZUR Andrzej | Z/0807/23 | 2024 | |||||||
4 | 17 | s | 9 | 2:19.84 | MISCHKE Magdalena | KKS Sfora Bojano | 2013 | U12 | PM | -- | MAZUR Andrzej | Z/0132/22 | 2024 | |||||||
5 | 18 | s | 9 | 2:33.12 | PIOTROWSKA Julia | KS AZS AWF Warszawa | 2014 | U12 | MZ | -- | WISZNIEWSKA Agnieszka # | Z/0896/21 | 2023 | |||||||
6 | 19 | s | 9 | 2:33.42 | ŚMIERTKA Vanessa | DKS Powiśle Dzierzgoń | 2012 | U12 | PM | -- | B.D. | Z/0844/22 | 2024 | |||||||
7 | 20 | s | 9 | 2:34.37 | SZARSZUNOWICZ Laura | KS Polonia Pasłęk | 2013 | U12 | WN | -- | BORYSEWICZ Magdalena | Z/1378/23 | 2024 | LDK! | ||||||
8 | 22 | s | 9 | 2:35.44 | WŁODARSKA Aleksandra | KKS Sfora Bojano | 2014 | U12 | PM | -- | MAZUR Andrzej | Z/1326/23 | 2024 | |||||||
1 | 1 | s | 10 | 1:33.43 | PESTKA Oksana | AML Słupsk | 2008 | U16 | PM | II | DIAK Mateusz RUMIŃSKI Wojciech | , Z/0060/19 | , 2024 | BEZ | LDK! | OSU | ||||
2 | 2 | s | 10 | 1:35.36 | OPALCZYK Roksana | UKS Lisy Zgierz | 2008 | U16 | LD | II | LISIECKI Paweł B.D. | Z/1911/19 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 3 | s | 10 | 1:36.72 | SKOWROŃSKA Daria | KS AZS AWF Warszawa | 2009 | U16 | MZ | II | RADKIEWICZ Przemysław # | Z/3669/20 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
4 | 5 | s | 10 | 1:42.88 | MAJ Magdalena | RKS Rumia | 2008 | U16 | PM | III | SZYMAŃSKI Maciej | Z/0628/19 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 6 | s | 10 | 1:44.10 | PROC Antonina | UKS Lisy Zgierz | 2008 | U16 | LD | IV | LISIECKI Paweł # | Z/0344/22 | 2024 | |||||||
6 | 7 | s | 10 | 1:45.23 | TALAR Anna | MKL Toruń | 2008 | U16 | KP | IV | WOŹNIAK Jacek | Z/4494/19 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | 8 | s | 10 | 1:46.65 | KIEŁBASA Anna | UKS Czempion Bełchatów # | 2008 | U16 | LD | V | RYBARCZYK Dariusz | Z/0887/23 | 2023 | LDK! | OSU | |||||
8 | 15 | s | 10 | 1:51.91 | ŁAPKA Karina | ULKS Skoczek Pogórze | 2008 | U16 | PM | -- | NIEMKIEWICZ Wojciech | Z/1106/20 | 2023 | LDK! | ||||||
1 | 4 | s | 11 | 1:42.38 | ŁOSIŃSKA Łucja | ULKS Talex Borzytuchom | 2009 | U16 | PM | III | RADTKE Marek B.D. | Z/0322/20 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 10 | s | 11 | 1:47.81 | RACHWALSKA Zofia | KS Atak Agrykola Warszawa | 2008 | U16 | MZ | V | OBŁĘKOWSKA Izabella # | Z/4343/20 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 11 | s | 11 | 1:49.51 | RANDZIO Oliwia | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2009 | U16 | WN | V | NIESTATEK Szymon # | Z/8179/21 | 2024 | |||||||
4 | 12 | s | 11 | 1:50.37 | SADOWSKA Martyna | KUKS Remus Kościerzyna | 2008 | U16 | PM | -- | POBŁOCKI Wojciech | Z/3610/19 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 14 | s | 11 | 1:51.63 | SZOSTEK Małgorzata | KKL Rodło Kwidzyn | 2008 | U16 | PM | -- | MARGULEWICZ Wojciech | Z/10299/21 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
6 | 19 | s | 11 | 1:53.75 | TUPIKOWSKA Jagna | BKS Bydgoszcz | 2008 | U16 | KP | -- | MYSZKIEWICZ Maciej B.D. | Z/0919/19 | 2023 | LDK! | ||||||
7 | 20 | s | 11 | 1:53.89 | LIBERA Lena | MKS Aleksandrów Łódzki | 2009 | U16 | LD | -- | KOWALSKI Robert | Z/0167/23 | 2024 | LDK! | ||||||
8 | 22 | s | 11 | 1:55.69 | KŁOSIN Nadia | ULKS Skoczek Pogórze | 2009 | U16 | PM | -- | NIEMKIEWICZ Wojciech | Z/1819/20 | 2024 | LDK! | ||||||
s | 11 | DQ | GRZECHUŁA Maja | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 2008 | U16 | SL | -- | PRZEWIEŹLIK Dorota | Z/1583/21 | 2024 | LDK! | ||||||||
1 | 16 | s | 12 | 1:52.51 | HRABSKA Lena | AZS-AWF Gorzów | 2008 | U16 | LB | -- | ZALESKA-POSMYK Izabela | Z/4331/20 | 2023 | LDK! | ||||||
2 | 17 | s | 12 | 1:53.21 | JAJKO Jadwiga | UKS Dąb Suchy Las | 2009 | U16 | WP | -- | TYLAK Łukasz # | Z/3714/20 | 2023 | LDK! | ||||||
3 | 18 | s | 12 | 1:53.42 | ŚLUBORSKA Aleksandra | LMKS Żak Pyrzyce | 2008 | U16 | ZP | -- | PIWOWARCZYK Wojciech | Z/5231/21 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 24 | s | 12 | 1:56.96 | WRÓBLEWSKA Maria | LKS Vectra Włocławek | 2009 | U16 | KP | -- | NOWAKOWSKA Agnieszka # | Z/1768/20 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
5 | 25 | s | 12 | 1:56.97 | WALKUSZ Antonina | KUKS Remus Kościerzyna | 2009 | U16 | PM | -- | POBŁOCKI Wojciech | Z/0510/20 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 26 | s | 12 | 1:57.22 | KACZMAREK Maja | SKLA Sopot | 2009 | U16 | PM | -- | URBANEK Ryszard | Z/0745/23 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | 27 | s | 12 | 1:58.85 | RYNKIEWICZ Lena | SKLA Sopot | 2009 | U16 | PM | -- | URBANEK Ryszard | Z/0187/22 | 2024 | LDK! | ||||||
8 | 28 | s | 12 | 2:00.86 | SMYKA Wiktoria | MKS Aleksandrów Łódzki | 2008 | U16 | LD | -- | KOWALSKI Robert | Z/8007/21 | 2023 | LDK! | ||||||
1 | 9 | s | 13 | 1:47.02 | ZAKRZEWSKA Maja | MKS GALA Gdańsk | 2009 | U16 | PM | V | KRAWCZAK Tomasz | Z/1122/22 | 2024 | |||||||
2 | 13 | s | 13 | 1:51.20 | JABŁOŃSKA Laura | DKS Powiśle Dzierzgoń | 2009 | U16 | PM | -- | B.D. | Z/4377/20 | 2024 | |||||||
3 | 21 | s | 13 | 1:54.93 | SAFIEJKO Hanna | KS AZS UWM Olsztyn # | 2009 | U16 | WN | -- | ADAMOWICZ Małgorzata LUDWICHOWSKA Bronisława | , Z/6238/23 | , 2024 | LDK! | OSU | |||||
4 | 23 | s | 13 | 1:55.82 | OBARZANEK Hanna | LMKS Żak Pyrzyce | 2008 | U16 | ZP | -- | PIWOWARCZYK Wojciech | Z/5223/21 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 29 | s | 13 | 2:13.83 | STĘPAK Małgorzata | DKS Powiśle Dzierzgoń | 2009 | U16 | PM | -- | B.D. | Z/4383/20 | 2024 | |||||||
6 | 30 | s | 13 | 2:16.64 | MICHALEC Zofia | CMKL Człuchów | 2009 | U16 | PM | -- | BODZIAK Igor B.D. # | Z/0507/21 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | 31 | s | 13 | 2:21.05 | CIELAS Hanna | DKS Powiśle Dzierzgoń # | 2008 | U16 | PM | -- | B.D. B.D. | , Z/3943/23 | , 2023 | |||||||
s | 13 | DQ | SZCZEPAŃSKA Wiktoria | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2009 | U16 | WP | -- | GRZEGOROWSKA Kamila | Z/1032/23 | 2024 | LDK! | ||||||||
1 | s | 14 | 1:55.02 | WODZIŃSKA Anastazja | KKL Rodło Kwidzyn | 2009 | U16 | PM | -- | MARGULEWICZ Wojciech | Z/4989/22 | 2024 | LDK! | OSU | ||||||
2 | s | 14 | 1:55.15 | STEFANIAK Amelia | KKL Rodło Kwidzyn | 2009 | U16 | PM | -- | MARGULEWICZ Wojciech | Z/1491/23 | 2024 | LDK! | OSU | ||||||
3 | s | 14 | 2:01.08 | BUKOWSKA Nikola | MLKS Baszta Bytów | 2009 | U16 | PM | -- | KUTEŁŁO Dariusz | Z/14631/21 | 2023 | LDK! | |||||||
4 | s | 14 | 2:07.67 | POŁACZEK Marta | MKS Sambor Tczew | 2009 | U16 | PM | -- | MARKOWICZ Eugeniusz | Z/0963/23 | 2024 | ||||||||
5 | s | 14 | 2:14.06 | MACIEJEWSKA Kamila | LUKS Start Nakło | 2009 | U16 | KP | -- | JANKOWSKI Marcin | Z/2865/20 | 2024 | LDK! | OSU | ||||||
s | 14 | DQ | WEROCHOWSKA Helena | Akademia Biegowa Kartuzy # | 2008 | U16 | PM | -- | NOWAKOWSKI Karol | Z/6571/22 | 2024 | |||||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 3:12.83 | METLICKA Michalina | ULKS Talex Borzytuchom | 2010 | U14 | PM | IV | ŚCIGAŁA Jarosław # | Z/13470/21 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 3:17.37 | THAMM Malwina | MKS-MOS Katowice | 2010 | U14 | SL | IV | DUDAŁA Piotr | Z/4443/19 | 2023 | |||||||
3 | 3 | s | 1 | 3:20.64 | PAJOR Nadia | Ducla Academy Warszawa | 2010 | U14 | MZ | IV | DUKLANOWSKA Edyta | Z/5805/22 | 2024 | |||||||
4 | 4 | s | 1 | 3:23.35 | MACHNIO Karolina | LMKS Żak Pyrzyce | 2010 | U14 | ZP | V | PIWOWARCZYK Wojciech | Z/5240/21 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 5 | s | 1 | 3:23.39 | PIWONI Julia | LMKS Żak Pyrzyce | 2010 | U14 | ZP | V | PIWOWARCZYK Wojciech | Z/5228/21 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 6 | s | 1 | 3:24.28 | WOJTYSIAK Nila | KKS Sfora Bojano | 2011 | U14 | PM | V | MAZUR Andrzej | Z/5026/21 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | 7 | s | 1 | 3:24.42 | BUKAVETS Emiliya | MKL Toruń | 2010 | U14 | KP | V | GĄSIEWICZ Jarosław | LDK! | ||||||||
8 | 8 | s | 1 | 3:25.62 | PAŁYSA Alicja | Ducla Academy Warszawa | 2011 | U14 | MZ | V | DUKLANOWSKA Edyta | Z/2679/21 | 2024 | |||||||
9 | 9 | s | 1 | 3:29.77 | BARTZ Ewa | OŚ AZS Poznań | 2010 | U14 | WP | V | CIEŚLICKA Elżbieta # | Z/2799/20 | 2024 | LDK! | ||||||
10 | 10 | s | 1 | 3:33.39 | KAMIŃSKA Pola | KKL Rodło Kwidzyn | 2010 | U14 | PM | -- | MARGULEWICZ Wojciech | Z/0500/22 | 2024 | |||||||
11 | 11 | s | 1 | 3:36.84 | ZIMOŃ Aleksandra | Ducla Academy Warszawa | 2010 | U14 | MZ | -- | DUKLANOWSKA Edyta | Z/6712/22 | 2024 | |||||||
12 | 12 | s | 1 | 3:37.37 | ZIMOWICZ Alicja | Ducla Academy Warszawa | 2010 | U14 | MZ | -- | DUKLANOWSKA Edyta | Z/2683/21 | 2024 | |||||||
13 | 13 | s | 1 | 4:00.29 | KOWALSKA Wiktoria | MLKS Baszta Bytów | 2010 | U14 | PM | -- | KUTEŁŁO Dariusz | Z/14667/21 | 2023 | LDK! | ||||||
14 | 14 | s | 1 | 4:01.13 | WEREMCZUK Martyna | DKS Powiśle Dzierzgoń | 2011 | U14 | PM | -- | B.D. | Z/4384/20 | 2024 | |||||||
1 | 1 | s | 2 | 3:03.79 | MARSZEWSKA Maja | Akademia Biegowa Kartuzy | 2008 | U16 | PM | III | NOWAKOWSKI Karol | Z/3438/20 | 2024 | |||||||
2 | 2 | s | 2 | 3:04.89 | MACHNIKOWSKA Agata | LKS Zantyr Sztum | 2008 | U16 | PM | III | B.D. SZPALERSKI Adam # | , Z/3549/20 | , 2024 | LDK! | ||||||
3 | 3 | s | 2 | 3:04.96 | GIEJBATOW Julia | RLTL Optima Radom # | 2008 | U16 | MZ | III | BŁASIŃSKI Artur | Z/1569/19 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
4 | 4 | s | 2 | 3:11.96 | ZIELIŃSKA Zuzanna | KKL Rodło Kwidzyn | 2008 | U16 | PM | III | MARGULEWICZ Wojciech | Z/0106/20 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
5 | 5 | s | 2 | 3:14.35 | ŁAGUNA Anna | MMKS Gdańsk | 2009 | U16 | PM | IV | SKALSKI Krzysztof B.D. | Z/0106/23 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 6 | s | 2 | 3:16.47 | PRZYSIĘŻNA Maja | CMKL Człuchów | 2009 | U16 | PM | IV | BODZIAK Igor B.D. | Z/1436/20 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | 7 | s | 2 | 3:16.98 | PAPROTA Julia | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 2009 | U16 | SL | IV | PRZEWIEŹLIK Dorota | Z/3320/20 | 2024 | LDK! | ||||||
8 | 8 | s | 2 | 3:25.43 | BŁAŻEJEWSKA Julia | LMKS Żak Pyrzyce | 2008 | U16 | ZP | V | PIWOWARCZYK Wojciech | Z/5207/21 | 2024 | LDK! | ||||||
9 | 9 | s | 2 | 3:50.29 | DATA Agata | MLKS Baszta Bytów | 2009 | U16 | PM | -- | KUTEŁŁO Dariusz | Z/14632/21 | 2023 | LDK! | ||||||
10 | 10 | s | 2 | 4:11.26 | BRZEZIŃSKA Martyna | DKS Powiśle Dzierzgoń | 2008 | U16 | PM | -- | B.D. | Z/0825/22 | 2023 | |||||||
60 m pł K Mł (76.2/8.0) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | e | 1 | 9.08 | WIESZTORT Laura | AZS UMCS Lublin # | 2008 | U16 | LU | -- | WIESZTORT Marek # | Z/2849/19 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | e | 1 | 9.37 | URBAŃSKA Lea | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2008 | U16 | KP | -- | ROJTEK Mikołaj # | Z/0183/18 | 2023 | BEZ | LDK! | OSU | ||||
3 | 3 | e | 1 | 9.46 | SOCHACKA Aleksandra | UKS LA Basket Warszawa # | 2009 | U16 | MZ | -- | BOROŃ Aldona # | Z/0749/24 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 7 | e | 1 | 9.85 | KONDRATOWICZ Aleksandra | AZS-AWF Gorzów | 2009 | U16 | LB | -- | KONDRATOWICZ Marcin | Z/0942/20 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 10 | e | 1 | 10.01 | LIPIŃSKA Lena | MKL Szczecin # | 2008 | U16 | ZP | -- | IWIŃSKA Anna | Z/0084/22 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 13 | e | 1 | 10.18 | PARADOWSKA Milena | UKS Czapla Białe Błota | 2008 | U16 | KP | -- | KARNAS Zbigniew | Z/1037/20 | 2023 | LDK! | OSU | |||||
7 | 15 | e | 1 | 10.33 | IWOŁA Klara | ULKS Skoczek Pogórze | 2008 | U16 | PM | -- | NIEMKIEWICZ Wojciech | Z/0127/19 | 2023 | LDK! | ||||||
8 | 17 | e | 1 | 10.52 | MATLAK Jagna | KL Gdynia | 2008 | U16 | PM | -- | KASZUBA Tomasz KASZUBA Tomasz # | Z/2358/22 | 2023 | LDK! | OSU | |||||
1 | 4 | e | 2 | 9.47 | DRAGOW Patrycja | AML Słupsk # | 2008 | U16 | PM | -- | DIAK Mateusz | Z/7089/23 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
2 | 5 | e | 2 | 9.49 | ZUBEL Zuzanna | BOSiR Barcin | 2008 | U16 | KP | -- | LUZAK Andrzej | Z/3917/18 | 2023 | LDK! | ||||||
3 | 6 | e | 2 | 9.64 | JANECZEK Weronika | AZS-AWFiS Gdańsk | 2009 | U16 | PM | -- | SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna | Z/11406/21 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 8 | e | 2 | 9.86 | SIKORSKA Zuzanna | LUKS Start Nakło | 2008 | U16 | KP | -- | KSOBIECH Bartosz KSOBIECH Bartosz | Z/0121/18 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||
5 | 9 | e | 2 | 9.91 | KORNACKA Zuzanna | KSLZS Kruszwica | 2008 | U16 | KP | -- | LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej | , Z/5578/22 | , 2023 | LDK! | ||||||
6 | 11 | e | 2 | 10.11 | SOSLER Lena | AZS-AWFiS Gdańsk | 2009 | U16 | PM | -- | SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna | Z/11405/21 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
7 | 12 | e | 2 | 10.17 | REWERS Magdalena | AZS-AWF Gorzów | 2009 | U16 | LB | -- | ZALESKA-POSMYK Izabela | Z/12123/21 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 14 | e | 3 | 10.27 | LOC Pola | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 2009 | U16 | LB | -- | WALCZAK Piotr | Z/3286/20 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 16 | e | 3 | 10.39 | GONDEK Maja | AML Słupsk | 2009 | U16 | PM | -- | DIAK Mateusz | Z/14583/21 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 18 | e | 3 | 10.73 | STASIAK Natalia | AML Słupsk | 2009 | U16 | PM | -- | DIAK Mateusz | Z/14577/21 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 19 | e | 3 | 11.05 | JUCHNIEWICZ Dominika | AML Słupsk | 2009 | U16 | PM | -- | DIAK Mateusz | Z/0166/21 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 20 | e | 3 | 11.17 | RADŁOWSKA Joanna | GUKS Asy Dywity | 2009 | U16 | WN | -- | NIESTATEK Szymon | Z/1384/21 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 21 | e | 3 | 12.24 | DENEKA Hanna | UKS LA Basket Warszawa # | 2008 | U16 | MZ | -- | BOROŃ Adam | Z/3505/22 | 2024 | LDK! | ||||||
e | 3 | DNF | JABŁOŃSKA Martyna | AML Słupsk | 2009 | U16 | PM | -- | DIAK Mateusz | Z/0683/21 | 2024 | LDK! | ||||||||
1 | f | 1 | 9.13 | WIESZTORT Laura | AZS UMCS Lublin # | 2008 | U16 | LU | -- | WIESZTORT Marek # | Z/2849/19 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | f | 1 | 9.30 | DRAGOW Patrycja | AML Słupsk # | 2008 | U16 | PM | -- | DIAK Mateusz | Z/7089/23 | 2024 | LDK! | OSU | ||||||
3 | f | 1 | 9.31 | SOCHACKA Aleksandra | UKS LA Basket Warszawa # | 2009 | U16 | MZ | -- | BOROŃ Aldona # | Z/0749/24 | 2024 | LDK! | |||||||
4 | f | 1 | 9.36 | URBAŃSKA Lea | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2008 | U16 | KP | -- | ROJTEK Mikołaj # | Z/0183/18 | 2023 | BEZ | LDK! | OSU | |||||
5 | f | 1 | 9.46 | JANECZEK Weronika | AZS-AWFiS Gdańsk | 2009 | U16 | PM | -- | SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna | Z/11406/21 | 2024 | LDK! | |||||||
6 | f | 1 | 9.62 | KONDRATOWICZ Aleksandra | AZS-AWF Gorzów | 2009 | U16 | LB | -- | KONDRATOWICZ Marcin | Z/0942/20 | 2024 | LDK! | |||||||
7 | f | 1 | 9.62 | ZUBEL Zuzanna | BOSiR Barcin | 2008 | U16 | KP | -- | LUZAK Andrzej | Z/3917/18 | 2023 | LDK! | |||||||
8 | f | 1 | 9.91 | SIKORSKA Zuzanna | LUKS Start Nakło | 2008 | U16 | KP | -- | KSOBIECH Bartosz KSOBIECH Bartosz | Z/0121/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.43 | KRZYŻAŃSKA Zofia | UKS Sprint Przeźmierowo | 2010 | U14 | WP | V | BEBEJEWSKI Michał | Z/6720/22 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | f | 1 | 1.35 | KOZŁOWSKA Aleksandra | UKS OSoT Szczecin | 2010 | U14 | ZP | -- | FERFET Marek | Z/1599/21 | 2024 | LDK! | |||||||
3 | f | 1 | 1.35 | MAKOWSKA Nicola | UKS OSoT Szczecin | 2011 | U14 | ZP | -- | FERFET Marek | Z/1186/20 | 2024 | LDK! | |||||||
4 | f | 1 | 1.35 | DULKOWSKA Klara | MKS Aleksandrów Łódzki | 2010 | U14 | LD | -- | ZDRAJKOWSKI Paweł | Z/0411/23 | 2024 | ||||||||
5 | f | 1 | 1.25 | TRZCIŃSKA Aleksandra | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 | U14 | WN | -- | ADAMOWICZ Małgorzata | Z/0325/21 | 2024 | ||||||||
6 | f | 1 | 1.25 | JAWORSKA Maja | LKS Zantyr Sztum | 2011 | U14 | PM | -- | PAPROCKA Dorota B.D. | Z/3965/22 | 2024 | LDK! | |||||||
7 | f | 1 | 1.25 | RUSZCZYŃSKA Lena | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2011 | U14 | WN | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/3274/22 | 2024 | ||||||||
8 | f | 1 | 1.20 | PERAK Alicja | MKS Aleksandrów Łódzki | 2011 | U14 | LD | -- | B.D. KOWALSKI Robert # | , Z/1398/23 | , 2023 | ||||||||
9 | f | 1 | 1.15 | SZCZEPKOWSKA Maja | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2011 | U14 | WN | -- | POLEWACZ Małgorzata | Z/6059/21 | 2024 | ||||||||
1 | f | 2 | 1.80 | TWARDOWSKA Emilia | AML Słupsk | 2005 | U20 | PM | I | KOPEĆ Bernadeta | Z/1059/18 | 2024 | LDK! | KNF SKN OSU | ||||||
2 | f | 2 | 1.65 | GAJDA Julia | UKS MTE Milanówek | 2008 | U16 | MZ | II | RODOWALD Olaf | Z/0687/20 | 2024 | LDK! | |||||||
3 | f | 2 | 1.60 | WOŹNIAK Martyna | AML Słupsk | 2008 | U16 | PM | III | KOPEĆ Bernadeta | Z/2547/20 | 2024 | LDK! | OSU | ||||||
4 | f | 2 | 1.55 | PIECZENIAK Amelia | MKS Sambor Tczew | 2008 | U16 | PM | III | B.D. | Z/7420/21 | 2024 | ||||||||
5 | f | 2 | 1.55 | SIKORSKA Zuzanna | LUKS Start Nakło | 2008 | U16 | KP | III | KSOBIECH Bartosz KSOBIECH Bartosz | Z/0121/18 | 2024 | BEZ | LDK! | ||||||
6 | f | 2 | 1.50 | MUCHA Martyna | AML Słupsk | 2007 | U18 | PM | IV | KOPEĆ Bernadeta | Z/2345/20 | 2024 | LDK! | OSU KN B | ||||||
7 | f | 2 | 1.45 | SOBCZYK Julia | AZS-AWFiS Gdańsk | 2003 | U23 | PM | -- | B.D. KAŃSKI Ryszard | , Z/0002/17 | , 2024 | LDK! | |||||||
7 | f | 2 | 1.45 | KACZMARCZYK Patrycja | AZS-AWFiS Gdańsk | 2009 | U16 | PM | IV | SĘKOWSKA-ROLBIECKA Anna | Z/8269/21 | 2024 | LDK! | OSU | ||||||
9 | f | 2 | 1.45 | ĆWIKLIŃSKA Natalia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2005 | U20 | KP | IV | B.D. KOHUTEK Artur | , Z/0179/18 | , 2024 | 4 | LDK! | OSU KN B | |||||
10 | f | 2 | 1.40 | NAWROCKA Zofia | UKS LA Basket Warszawa | 2008 | U16 | MZ | V | ZAKRZEWSKI Dariusz | Z/5218/22 | 2024 | LDK! | |||||||
10 | f | 2 | 1.40 | SUDOLSKA Oliwia | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2004 | U20 | KP | -- | |||||||||||
12 | f | 2 | 1.35 | REWERS Magdalena | AZS-AWF Gorzów | 2009 | U16 | LB | -- | ZALESKA-POSMYK Izabela | Z/12123/21 | 2024 | LDK! | |||||||
13 | f | 2 | 1.35 | SALA Malwina | AZS-AWFiS Gdańsk | 2006 | U18 | PM | -- | DEJEWSKI Michał KAŃSKI Ryszard | , Z/3889/18 | , 2024 | LDK! | |||||||
14 | f | 2 | 1.35 | HORCZAK Izabela | AZS-AWFiS Gdańsk | 2007 | U18 | PM | -- | KAŃSKI Ryszard | Z/0554/22 | 2024 | ||||||||
15 | f | 2 | 1.30 | RYGIELSKA Roksana | LKS Zantyr Sztum | 2009 | U16 | PM | -- | B.D. SZPALERSKI Adam | , Z/3560/20 | , 2024 | LDK! | |||||||
16 | f | 2 | 1.20 | SZPIGANOWICZ Lena | AML Słupsk | 2009 | U16 | PM | -- | KOPEĆ Bernadeta | Z/4845/22 | 2024 | LDK! | OSU | ||||||
f | 2 | NM | SKOWROŃSKA Daria | KS AZS AWF Warszawa | 2009 | U16 | MZ | -- | RADKIEWICZ Przemysław # | Z/3669/20 | 2024 | LDK! | OSU | |||||||
Tyczka K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 2.90 | WOJCIECHOWSKA Jagoda | SL Olimpia Poznań | 2010 | U14 | WP | III | CZERNIAK Przemysław | Z/12791/21 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | f | 1 | 2.90 | KOŻUCH Zuzanna | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2010 | U14 | KP | III | DAKINIEWICZ Wojciech | Z/0410/21 | 2024 | LDK! | |||||||
3 | f | 1 | 2.80 | LADWICH Lena | SL Olimpia Poznań | 2010 | U14 | WP | III | CZERNIAK Przemysław | Z/1695/20 | 2024 | LDK! | |||||||
1 | f | 2 | 3.65 | TORLIŃSKA Julia | KL Gdynia | 2008 | U16 | PM | I | KASZUBA Tomasz TORLIŃSKI Jacek # | Z/0610/19 | 2023 | LDK! | SKN OSU | ||||||
2 | f | 2 | 3.20 | BRZEZINSKA Katarzyna | SL Olimpia Poznań | 2008 | U16 | WP | II | CZERNIAK Przemysław | Z/1692/20 | 2024 | LDK! | SKN | ||||||
3 | f | 2 | 3.10 | BURDA Patrycja | SL Olimpia Poznań | 2008 | U16 | WP | II | CZERNIAK Przemysław | Z/1693/20 | 2023 | LDK! | |||||||
4 | f | 2 | 3.00 | MICHNIEWSKA Lukrecja | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2009 | U16 | KP | II | DAKINIEWICZ Wojciech | Z/1066/22 | 2024 | ||||||||
5 | f | 2 | 2.70 | SZAREK Łucja | SL Olimpia Poznań | 2009 | U16 | WP | III | CZERNIAK Przemysław | Z/0112/21 | 2024 | LDK! | |||||||
6 | f | 2 | 2.00 | TOMASZEWICZ Patrycja | KMS Szczecin # | 2009 | U16 | ZP | V | SZCZEPAŃSKI Marcin # | Z/5213/23 | 2023 | LDK! | |||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 5.56 | SOCHACKA Aleksandra | UKS LA Basket Warszawa # | 2009 | U16 | MZ | II | BOROŃ Aldona # | Z/0749/24 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | f | 1 | 5.37 | NOWAK Helena | GKS Start Długołęka | 2008 | U16 | DS | III | BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk | , Z/1076/20 | , 2023 | LDK! | OSU | ||||||
3 | f | 1 | 5.16 | RYBIŃSKA Weronika | LMKS Żak Pyrzyce | 2008 | U16 | ZP | III | PIWOWARCZYK Wojciech | Z/5239/21 | 2024 | LDK! | |||||||
4 | f | 1 | 5.14 | URBAŃSKA Lea | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2008 | U16 | KP | III | ROJTEK Mikołaj # | Z/0183/18 | 2023 | BEZ | LDK! | OSU | |||||
5 | f | 1 | 5.00 | WARECKA Gabriela | KS AZS AWF Warszawa | 2009 | U16 | MZ | IV | RZEPKA Marek | Z/3192/21 | 2024 | LDK! | |||||||
6 | f | 1 | 4.95 | TOBIAŃSKA Maria | MKS Sambor Tczew | 2008 | U16 | PM | IV | B.D. | Z/4951/18 | 2024 | BEZ | |||||||
7 | f | 1 | 4.93 | ANDRASZAK Aleksandra | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2009 | U16 | WP | IV | WALCZAK Marek | Z/0257/20 | 2024 | LDK! | |||||||
8 | f | 1 | 4.85 | ADAMCZYK Emilia | MMKS Gdańsk | 2009 | U16 | PM | IV | ADAMCZYK Dariusz | Z/2484/21 | 2024 | LDK! | |||||||
9 | f | 1 | 4.85 | ŚWIĄTKOWSKA Natalia | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2008 | U16 | PM | IV | PROKOP Wojciech | Z/0699/21 | 2024 | LDK! | OSU | ||||||
10 | f | 1 | 4.80 | CYTLAŁ Maria | UKS MOSiR Działdowo | 2009 | U16 | WN | IV | CYTLAŁ Jacek # | Z/3504/19 | 2024 | LDK! | |||||||
11 | f | 1 | 4.76 | LOC Pola | ALKS AJP Gorzów Wlkp. | 2009 | U16 | LB | V | WALCZAK Piotr | Z/3286/20 | 2024 | LDK! | |||||||
12 | f | 1 | 4.64 | GALUSIŃSKA Gabriela | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2009 | U16 | WP | V | WALCZAK Marek | Z/0264/20 | 2024 | LDK! | |||||||
13 | f | 1 | 4.61 | KOSAK Julia | MKS Aleksandrów Łódzki | 2009 | U16 | LD | V | ZDRAJKOWSKI Paweł | Z/0509/23 | 2024 | ||||||||
14 | f | 1 | 4.56 | STASIAK Natalia | AML Słupsk | 2009 | U16 | PM | V | DIAK Mateusz | Z/14577/21 | 2024 | LDK! | |||||||
15 | f | 1 | 4.44 | BUCZEK Hanna | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2009 | U16 | WP | -- | LDK! | ||||||||||
16 | f | 1 | 4.43 | KONDRATOWICZ Aleksandra | AZS-AWF Gorzów | 2009 | U16 | LB | -- | KONDRATOWICZ Marcin | Z/0942/20 | 2024 | LDK! | |||||||
17 | f | 1 | 4.43 | WALKOWIAK Urszula | LUKS Start Nakło | 2009 | U16 | KP | -- | JANKOWSKI Marcin | Z/6933/21 | 2024 | LDK! | OSU | ||||||
18 | f | 1 | 4.42 | NIEZGODA Weronika | MKL Toruń | 2008 | U16 | KP | -- | MAŃKOWSKI Gabriel | Z/4953/22 | 2023 | ||||||||
19 | f | 1 | 4.35 | WARECKA Ewa | KS AZS AWF Warszawa | 2009 | U16 | MZ | -- | RZEPKA Marek | Z/3193/21 | 2024 | LDK! | |||||||
20 | f | 1 | 4.35 | SIEWIERA Amelia | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2008 | U16 | WP | -- | WALCZAK Katarzyna | Z/0261/20 | 2024 | LDK! | |||||||
21 | f | 1 | 4.28 | STEFAŃSKA Zofia | AL Międzyzdroje | 2009 | U16 | ZP | -- | BŁOCIAN Rafał B.D. | Z/3071/21 | 2024 | LDK! | |||||||
22 | f | 1 | 4.23 | PAŁASZ Patrycja | MLKS Baszta Bytów | 2009 | U16 | PM | -- | KUTEŁŁO Dariusz | Z/14674/21 | 2023 | LDK! | |||||||
23 | f | 1 | 4.06 | REWERS Magdalena | AZS-AWF Gorzów | 2009 | U16 | LB | -- | ZALESKA-POSMYK Izabela | Z/12123/21 | 2024 | LDK! | |||||||
24 | f | 1 | 3.77 | PRYK Natalia | UKS Jedynka Łowicz | 2009 | U16 | LD | -- | KRET Waldemar | Z/1430/21 | 2023 | ||||||||
25 | f | 1 | 3.63 | ŚLUBORSKA Gabriela | AZS-AWF Gorzów | 2009 | U16 | LB | -- | ZALESKA-POSMYK Izabela | Z/1646/23 | 2024 | LDK! | |||||||
f | 1 | NM | ŁUCZAK Martyna | MKS Sambor Tczew | 2008 | U16 | PM | -- | B.D. | Z/13481/21 | 2023 | |||||||||
1 | f | 2 | 4.78 | KĘPIŃSKA Julia | GKS Start Długołęka | 2010 | U14 | DS | V | BENKOWSKI Henryk | Z/6375/22 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | f | 2 | 4.48 | WILCZYŃSKA Weronika | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2011 | U14 | WP | -- | WALCZAK Katarzyna # | Z/4918/22 | 2024 | LDK! | |||||||
3 | f | 2 | 4.42 | KIERNOZEK Martyna | MKL Toruń | 2011 | U14 | KP | -- | MAŃKOWSKI Gabriel | Z/4981/22 | 2023 | ||||||||
4 | f | 2 | 4.41 | BORKOWSKA Hanna | CKS Budowlani Częstochowa | 2010 | U14 | SL | -- | MICHALSKA Alicja # | Z/3680/22 | 2023 | LDK! | |||||||
5 | f | 2 | 4.40 | DULKOWSKA Klara | MKS Aleksandrów Łódzki | 2010 | U14 | LD | -- | ZDRAJKOWSKI Paweł | Z/0411/23 | 2024 | ||||||||
6 | f | 2 | 4.38 | KISIELEWSKA Julia | LKS Vectra Włocławek | 2010 | U14 | KP | -- | NOWAKOWSKA Agnieszka # | Z/3958/22 | 2024 | LDK! | |||||||
7 | f | 2 | 4.36 | OSTROWSKA Zuzanna | AML Słupsk | 2010 | U14 | PM | -- | DIAK Mateusz # | Z/14420/21 | 2024 | LDK! | |||||||
8 | f | 2 | 4.30 | SOBCZAK Amelia | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2010 | U14 | WP | -- | WALCZAK Katarzyna # | Z/5381/22 | 2024 | LDK! | |||||||
9 | f | 2 | 4.27 | BUDZYŃ Maria | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2010 | U14 | WP | -- | WALCZAK Marek | Z/1366/21 | 2024 | LDK! | |||||||
10 | f | 2 | 4.23 | RADŁOWSKA Magdalena | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 | U14 | WN | -- | NIESTATEK Szymon # | Z/0334/21 | 2024 | ||||||||
11 | f | 2 | 4.23 | LADA Agnieszka | MKL Toruń | 2011 | U14 | KP | -- | WLEKLIŃSKA Dagna | Z/3403/20 | 2024 | LDK! | |||||||
12 | f | 2 | 4.22 | KOLMAN Martyna | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 2010 | U14 | SL | -- | JAŹWIŃSKI Krzysztof | Z/1449/22 | 2024 | LDK! | |||||||
13 | f | 2 | 4.20 | BARTKOWIAK Amelia | UKS Sprint Przeźmierowo | 2010 | U14 | WP | -- | BEBEJEWSKI Michał | Z/1256/22 | 2024 | LDK! | |||||||
14 | f | 2 | 4.13 | ŁOSIŃSKA Anna | ULKS Talex Borzytuchom | 2010 | U14 | PM | -- | RADTKE Marek | Z/0279/22 | 2024 | LDK! | |||||||
15 | f | 2 | 4.07 | SZYMAŃSKA Lena | UKS MOSiR Działdowo | 2010 | U14 | WN | -- | CYTLAŁ Jacek | Z/1829/22 | 2024 | LDK! | |||||||
16 | f | 2 | 4.05 | POSMYK Aleksandra | AZS-AWF Gorzów | 2011 | U14 | LB | -- | ZALESKA-POSMYK Izabela | Z/0309/21 | 2024 | LDK! | |||||||
17 | f | 2 | 4.03 | SZAFRAŃSKA Liliana | MKS Aleksandrów Łódzki | 2010 | U14 | LD | -- | TOMCZYK Kazimierz # | Z/1342/23 | 2023 | ||||||||
18 | f | 2 | 3.98 | MOKŁOWICZ Eliza | KL Gdynia # | 2011 | U14 | PM | -- | KASZUBA Tomasz KLIMASZEWSKA Małgorzata B.D. B.D. # | , Z/1447/23 | , 2023 | LDK! | |||||||
19 | f | 2 | 3.87 | WĄSALA Amelia | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2011 | U14 | WP | -- | KAROLEWSKI Marcin | Z/0184/22 | 2024 | LDK! | |||||||
20 | f | 2 | 3.86 | KOPRAS Nel | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2010 | U14 | WP | -- | WALCZAK Marek # | Z/0936/23 | 2024 | LDK! | |||||||
21 | f | 2 | 3.85 | OTWIASKA Zuzanna | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2011 | U14 | WP | -- | KAROLEWSKI Marcin | Z/0110/22 | 2024 | LDK! | |||||||
22 | f | 2 | 3.79 | ZIĘTEK Zuzanna | GKS Start Długołęka | 2010 | U14 | DS | -- | BENKOWSKA Nina | LDK! | |||||||||
23 | f | 2 | 3.74 | DASZKIEWICZ Zuzanna | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2011 | U14 | WN | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/3372/22 | 2024 | ||||||||
24 | f | 2 | 3.73 | KARTASIŃSKA Milena | MKS Aleksandrów Łódzki | 2010 | U14 | LD | -- | KOWALSKI Robert # | Z/1339/23 | 2024 | ||||||||
25 | f | 2 | 3.71 | BUDKIEWICZ Olga | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2011 | U14 | WP | -- | WALCZAK Marek # | Z/5384/22 | 2024 | LDK! | |||||||
26 | f | 2 | 3.71 | KAWAŁKOWSKA Michalina | BKS Bydgoszcz | 2011 | U14 | KP | -- | B.D. RUDNIK Damian # | , Z/0571/20 | , 2024 | LDK! | |||||||
27 | f | 2 | 3.68 | GUZMANN Alicja | Olimpia Osowa Gdańsk | 2011 | U14 | PM | -- | KAŃSKI Norbert # | Z/6672/22 | 2024 | ||||||||
28 | f | 2 | 3.63 | GÓRSKA Maja | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2011 | U14 | WP | -- | GRZEGOROWSKA Kamila # | Z/8635/21 | 2024 | LDK! | |||||||
29 | f | 2 | 3.62 | STACHOWIAK Oliwia | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2011 | U14 | WP | -- | WALCZAK Marek | Z/8375/21 | 2024 | LDK! | |||||||
30 | f | 2 | 3.62 | WĄS Kinga | LKS Górnik Wałbrzych | 2010 | U14 | DS | -- | KOTYNIA Hanna | Z/11888/21 | 2024 | LDK! | |||||||
31 | f | 2 | 3.42 | MACIĄG Zuzanna | ULKS Skoczek Pogórze | 2011 | U14 | PM | -- | NIEMKIEWICZ Wojciech | Z/1079/22 | 2024 | LDK! | |||||||
32 | f | 2 | 3.34 | KRAJEWSKA Blanka | LUKS Start Nakło | 2011 | U14 | KP | -- | KSOBIECH Bartosz | Z/5892/22 | 2024 | LDK! | |||||||
33 | f | 2 | 3.34 | KULASZEWSKA Maria | Olimpia Osowa Gdańsk | 2011 | U14 | PM | -- | B.D. | Z/0567/23 | 2023 | ||||||||
34 | f | 2 | 3.21 | ZIELIŃSKA Nadia | MKS Sambor Tczew | 2011 | U14 | PM | -- | B.D. | Z/0968/23 | 2024 | ||||||||
f | 2 | NM | KANIOWSKA Amelia | AML Słupsk # | 2011 | U14 | PM | -- | SZEREMETA Mariola # | Z/6206/21 | 2024 | LDK! | ||||||||
f | 2 | NM | RUTECKA Magdalena | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2011 | U14 | WP | -- | # | LDK! | ||||||||||
f | 2 | NM | MACIEJEWSKA Nikola | LUKS Start Nakło | 2011 | U14 | KP | -- | KSOBIECH Bartosz | Z/2866/20 | 2024 | LDK! | ||||||||
W dal strefa K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 4.67 | WIŚNIEWSKA Aleksandra | MKL Toruń | 2012 | U12 | KP | -- | WIŚNIEWSKI Maciej | Z/11307/21 | 2023 | LDK! | |||||||
2 | f | 1 | 4.19 | STASZEWSKA Tola | UKS Czempion Bełchatów | 2012 | U12 | LD | -- | RYBARCZYK Dariusz # | Z/1234/22 | 2024 | LDK! | |||||||
3 | f | 1 | 4.08 | GALUSIŃSKA Pola | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2013 | U12 | WP | -- | WALCZAK Marek | Z/1098/21 | 2024 | LDK! | |||||||
4 | f | 1 | 3.99 | MISIAK Karolina | GKS Start Długołęka | 2012 | U12 | DS | -- | BENKOWSKA Nina | Z/4784/21 | 2024 | LDK! | |||||||
5 | f | 1 | 3.87 | KOŚCIELNA Maja | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2012 | U12 | WP | -- | WALCZAK Katarzyna | Z/8381/21 | 2023 | LDK! | |||||||
6 | f | 1 | 3.87 | KLAR Jagoda | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2012 | U12 | WP | -- | WALCZAK Katarzyna | Z/8379/21 | 2024 | LDK! | |||||||
7 | f | 1 | 3.83 | SZEWCZYSZYN Jagoda | GKS Start Długołęka | 2012 | U12 | DS | -- | BENKOWSKA Hanna # | Z/0761/23 | 2024 | ||||||||
8 | f | 1 | 3.78 | KOZŁOWSKA Alicja | GKS Start Długołęka | 2013 | U12 | DS | -- | BENKOWSKA Nina | Z/2431/21 | 2024 | ||||||||
9 | f | 1 | 3.76 | JANAKIEWICZ Maja | MKS Święc Sławno | 2012 | U12 | ZP | -- | PIETRUSZKA Renata | Z/14185/21 | 2024 | ||||||||
10 | f | 1 | 3.64 | KĘDZIERSKA Magdalena | Olimpia Osowa Gdańsk | 2012 | U12 | PM | -- | KAŃSKI Norbert # | Z/6671/22 | 2024 | ||||||||
11 | f | 1 | 3.60 | BAGIŃSKA Martyna | ULKS Skoczek Pogórze | 2012 | U12 | PM | -- | NIEMKIEWICZ Wojciech | Z/1332/23 | 2024 | LDK! | |||||||
12 | f | 1 | 3.55 | CZARNIAK Karolina | LKS Vectra Włocławek | 2013 | U12 | KP | -- | KACPRZAK Marcin | Z/0849/23 | 2024 | LDK! | |||||||
13 | f | 1 | 3.53 | GADOMSKA Nina | Olimpia Osowa Gdańsk | 2012 | U12 | PM | -- | KAŃSKI Norbert B.D. # | Z/4362/22 | 2024 | ||||||||
14 | f | 1 | 3.50 | WESOŁOWSKA Wiktoria | MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski | 2013 | U12 | KP | -- | ŻYWICA Wojciech | Z/13213/21 | 2024 | LDK! | |||||||
15 | f | 1 | 3.35 | HEBEL Melania | UKS Jedynka Reda | 2013 | U12 | PM | -- | MYSZK Ilona | Z/1064/22 | 2023 | LDK! | |||||||
16 | f | 1 | 2.58 | PIOTROWSKA Julia | KS AZS AWF Warszawa | 2014 | U12 | MZ | -- | WISZNIEWSKA Agnieszka # | Z/0896/21 | 2023 | ||||||||
Kula (2) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 11.73 | MŁYNIK Emilia | UKS Jedynka Reda | 2010 | U14 | PM | -- | MYSZK Ilona | Z/0431/21 | 2023 | LDK! | |||||||
2 | f | 1 | 11.49 | ANKOWSKA Inga | LKS Lubawa # | 2010 | U14 | WN | -- | KOŁODZIEJSKI Leszek | Z/4094/23 | 2023 | LDK! | |||||||
3 | f | 1 | 10.76 | ZWOLAK Oliwia | AML Słupsk | 2010 | U14 | PM | -- | WITEK Mirosław | Z/6205/21 | 2024 | LDK! | |||||||
4 | f | 1 | 10.09 | BARAŃSKA Alicja | LKS Zantyr Sztum | 2011 | U14 | PM | -- | SZPALERSKI Adam # | Z/2275/21 | 2023 | LDK! | |||||||
5 | f | 1 | 9.79 | BUKOWSKA Kornelia | MKL Toruń | 2010 | U14 | KP | -- | B.D. | ||||||||||
6 | f | 1 | 9.39 | KUCHARSKA Zofia | LUKS Start Nakło | 2010 | U14 | KP | -- | JANKOWSKI Marcin # | Z/2139/21 | 2024 | LDK! | |||||||
7 | f | 1 | 8.41 | IWAŃSKA Anna | LKS Zantyr Sztum | 2010 | U14 | PM | -- | SZPALERSKI Adam B.D. # | Z/1192/22 | 2024 | LDK! | |||||||
8 | f | 1 | 8.34 | MAĆKOWSKA Julia | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2010 | U14 | KP | -- | GIMIŃSKA Paulina # | Z/0770/23 | 2024 | LDK! | |||||||
9 | f | 1 | 8.01 | ZIELIŃSKA Karolina | AML Słupsk | 2010 | U14 | PM | -- | WITEK Mirosław | Z/4847/22 | 2023 | ||||||||
10 | f | 1 | 7.53 | MŁYNIK Alicja | UKS Jedynka Reda | 2011 | U14 | PM | -- | MYSZK Ilona | Z/0432/21 | 2023 | LDK! | |||||||
11 | f | 1 | 6.08 | WODZYŃSKA Alicja | MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski | 2011 | U14 | KP | -- | ŻYWICA Wojciech | Z/13188/21 | 2024 | LDK! | |||||||
12 | f | 1 | 4.88 | BRZEZIŃSKA Kornelia | LUKS Start Nakło | 2011 | U14 | KP | -- | RADTKE Aleksandra # | Z/0102/23 | 2024 | LDK! | |||||||
Wieloskok K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 11.78 | NOWAK Helena | GKS Start Długołęka | 2008 | U16 | DS | II | BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk | , Z/1076/20 | , 2023 | LDK! | OSU | ||||||
2 | f | 1 | 10.58 | KORNACKA Zuzanna | KSLZS Kruszwica | 2008 | U16 | KP | III | LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej | , Z/5578/22 | , 2023 | LDK! | |||||||
3 | f | 1 | 10.57 | CYTLAŁ Maria | UKS MOSiR Działdowo | 2009 | U16 | WN | III | CYTLAŁ Jacek # | Z/3504/19 | 2024 | LDK! | |||||||
4 | f | 1 | 10.35 | PIECZENIAK Amelia | MKS Sambor Tczew | 2008 | U16 | PM | IV | B.D. | Z/7420/21 | 2024 | ||||||||
5 | f | 1 | 9.94 | SIEWIERA Amelia | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2008 | U16 | WP | V | WALCZAK Katarzyna | Z/0261/20 | 2024 | LDK! | |||||||
6 | f | 1 | 9.70 | PARADOWSKA Milena | UKS Czapla Białe Błota | 2008 | U16 | KP | V | KARNAS Zbigniew | Z/1037/20 | 2023 | LDK! | OSU | ||||||
7 | f | 1 | 9.61 | STAŃKO Maja | RKL Kusy Rokietnica | 2009 | U16 | WP | V | ŚWIST Jerzy | Z/2136/20 | 2024 | LDK! | |||||||
8 | f | 1 | 9.56 | BENC Oliwia | MKS GALA Gdańsk | 2008 | U16 | PM | -- | RATAJCZAK Maciej RATAJCZAK Maciej | Z/11443/21 | 2023 | OSU | |||||||
9 | f | 1 | 9.48 | DŻAŁABIJ Nadia | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2009 | U16 | WP | -- | GRZEGOROWSKA Kamila # | Z/0933/23 | 2024 | LDK! | |||||||
10 | f | 1 | 9.40 | SZPIGANOWICZ Lena | AML Słupsk | 2009 | U16 | PM | -- | KOPEĆ Bernadeta | Z/4845/22 | 2024 | LDK! | OSU | ||||||
11 | f | 1 | 8.98 | ŁUCZAK Martyna | MKS Sambor Tczew | 2008 | U16 | PM | -- | B.D. | Z/13481/21 | 2023 | ||||||||
12 | f | 1 | 8.61 | KAŹMIERCZAK Laura | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2009 | U16 | WP | -- | WALCZAK Katarzyna | Z/0931/23 | 2024 | LDK! | |||||||
13 | f | 1 | 8.50 | GRASZEK Wiktoria | NKS Nowe Miasto Lubawskie | 2008 | U16 | WN | -- | |||||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 2 | 11.58 | CIESZEWSKA Aleksandra | MKS Bank BS Płońsk | 2008 | U16 | MZ | III | WIŚNIEWSKI Zbigniew | Z/0692/20 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | f | 2 | 11.20 | MICHAŁOWSKA Pola | MKL Toruń # | 2009 | U16 | KP | III | HULISZ Robert # | Z/6236/23 | 2023 | LDK! | |||||||
3 | f | 2 | 11.02 | ADAMCZYK Emilia | MMKS Gdańsk | 2009 | U16 | PM | III | ADAMCZYK Dariusz | Z/2484/21 | 2024 | LDK! | |||||||
4 | f | 2 | 10.63 | PIOTROWSKA Julia | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2009 | U16 | KP | IV | LATAŃSKI Grzegorz | Z/11203/21 | 2024 | LDK! | |||||||
5 | f | 2 | 8.65 | LEWANDOWSKA Nikola | MKS Bank BS Płońsk | 2009 | U16 | MZ | -- | WIŚNIEWSKI Zbigniew | Z/3857/22 | 2024 | LDK! | |||||||
6 | f | 2 | 8.62 | SPRYSZYŃSKA Paulina | UKS Cyprianka | 2009 | U16 | KP | -- | MAŃKOWSKI Edward | Z/1002/20 | 2023 | LDK! | |||||||
7 | f | 2 | 8.22 | MAJEWSKA Magdalena | LKS Zantyr Sztum | 2009 | U16 | PM | -- | SZPALERSKI Adam | Z/3551/20 | 2024 | LDK! | |||||||
8 | f | 2 | 7.73 | BANASIAK Zuzanna | MLKS Baszta Bytów | 2009 | U16 | PM | -- | KUTEŁŁO Dariusz | Z/14663/21 | 2023 | LDK! | |||||||
9 | f | 2 | 7.35 | BORKOWSKA Patrycja | UKS MOSiR Działdowo | 2008 | U16 | WN | -- | CYTLAŁ Jacek | Z/3285/22 | 2023 | 89 | LDK! | ||||||
10 | f | 2 | 7.33 | SPRYSZYŃSKA Karolina | UKS Cyprianka | 2009 | U16 | KP | -- | MAŃKOWSKI Edward | Z/1001/20 | 2023 | LDK! | |||||||
11 | f | 2 | 5.88 | KUCHTA Zofia | Olimpia Osowa Gdańsk | 2009 | U16 | PM | -- | B.D. | Z/4366/22 | 2023 | ||||||||
60 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 8.65 | MICHALAK Piotr | UKS Przełaj Żerków | 2013 | U12 | WP | -- | BIERŁA Dawid | Z/0220/23 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 8.86 | ZAŁĘCZNY Tymoteusz | UKS Czempion Bełchatów | 2012 | U12 | LD | -- | RYBARCZYK Dariusz | Z/1100/22 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 8.95 | WRÓBEL Hubert | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2012 | U12 | WP | -- | WALCZAK Marek | Z/1104/21 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 4 | s | 1 | 9.06 | PYRA Kacper | LUKS Start Nakło | 2012 | U12 | KP | -- | B.D. WAWRUSZAK Andrzej # | Z/6929/21 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 9 | s | 1 | 9.49 | WIŚNIEWSKI Adam | MKL Toruń | 2013 | U12 | KP | -- | WIŚNIEWSKI Maciej | Z/12496/21 | 2023 | |||||||
6 | 11 | s | 1 | 9.57 | URBANIAK Wojciech | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2012 | U12 | WP | -- | WALCZAK Katarzyna | Z/0113/22 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | 12 | s | 1 | 9.60 | MISIURA Mieszko | MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski | 2013 | U12 | KP | -- | ŻYWICA Wojciech | Z/13183/21 | 2024 | LDK! | ||||||
8 | 14 | s | 1 | 9.64 | MAJKA Jan | UKS Sprint Przeźmierowo | 2012 | U12 | WP | -- | BEBEJEWSKI Michał | Z/0359/21 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 8 | s | 2 | 9.44 | OLEJNICZAK Tomasz | UKS OSoT Szczecin | 2013 | U12 | ZP | -- | FERFET Marek | Z/0080/22 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 13 | s | 2 | 9.63 | MEJ Wojciech | UKS Jedynka Reda | 2012 | U12 | PM | -- | MYSZK Ilona | Z/3541/20 | 2023 | LDK! | ||||||
3 | 15 | s | 2 | 9.73 | WENCEL Jan | MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski | 2013 | U12 | KP | -- | ŻYWICA Wojciech | Z/0028/22 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 18 | s | 2 | 9.86 | JABŁOŃSKI Wojciech | MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski | 2012 | U12 | KP | -- | ŻYWICA Wojciech | Z/6582/22 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 20 | s | 2 | 10.08 | KOWALSKI Dariusz | UKS Jedynka Reda | 2012 | U12 | PM | -- | MYSZK Ilona | Z/0434/21 | 2023 | LDK! | ||||||
6 | 22 | s | 2 | 10.69 | PANUŚ Igor | DKS Powiśle Dzierzgoń | 2012 | U12 | PM | -- | B.D. | Z/4386/20 | 2024 | |||||||
1 | 5 | s | 3 | 9.19 | LEŚKIEWICZ Kajetan | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 2012 | U12 | DS | -- | MAKUCH Beata | Z/2579/22 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 6 | s | 3 | 9.25 | DUNST Bartosz | Akademia Biegowa Kartuzy | 2012 | U12 | PM | -- | NOWAKOWSKI Karol | Z/3927/22 | 2024 | |||||||
3 | 10 | s | 3 | 9.51 | DUCHNA Tomasz | UKS MOSiR Działdowo | 2012 | U12 | WN | -- | CYTLAŁ Jacek | Z/3390/22 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 17 | s | 3 | 9.82 | ŻUCHOWSKI Kuba | KS Zamek Kurzętnik | 2013 | U12 | WN | -- | PAWŁOWSKA Dorota | Z/5861/22 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 19 | s | 3 | 9.91 | POTOCKI Maksymilian | UKS Dąb Suchy Las | 2012 | U12 | WP | -- | GULCZYŃSKA Grażyna | Z/11322/21 | 2023 | LDK! | ||||||
6 | 23 | s | 3 | 12.53 | STRĄK Stanisław | MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski | 2013 | U12 | KP | -- | ŚMIGIEL Angielika | Z/1769/22 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 7 | s | 4 | 9.32 | SZYNKAROWSKI Tomasz | GKS Start Długołęka | 2012 | U12 | DS | -- | BENKOWSKA Nina | Z/9347/21 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 16 | s | 4 | 9.77 | STRZELCZYK Radosław | ULKS Skoczek Pogórze | 2012 | U12 | PM | -- | DZIĄBA Bogusław | Z/1083/22 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 21 | s | 4 | 10.10 | ZIĘTEK Szymon | GKS Start Długołęka | 2013 | U12 | DS | -- | BENKOWSKA Nina | Z/3779/21 | 2024 | |||||||
1 | 1 | s | 5 | 9.92 | BAJDALSKI Michał | MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski | 2014 | U12 | KP | -- | ŻYWICA Wojciech | Z/3880/22 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | s | 5 | 10.05 | BOŻAŁEK Szymon | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 2014 | U12 | LD | -- | WASIAK Jarosław | Z/0589/23 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 3 | s | 5 | 10.08 | NIKANDROW Igor | MKL Toruń | 2015 | U12 | KP | -- | GĄSIEWICZ Jarosław | Z/0505/24 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 4 | s | 5 | 11.41 | ILUKOWICZ Szymon | KS Zamek Kurzętnik | 2015 | U12 | WN | -- | PAWŁOWSKA Dorota | Z/1267/23 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 1 | e | 1 | 7.14 | KRAKOWSKI Eryk | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2008 | U16 | WP | -- | WALCZAK Michał # | Z/2370/20 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
2 | 2 | e | 1 | 7.34 | KRĘBLEWSKI Mateusz | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 2008 | U16 | SL | -- | RZEWNICKI Wiktor | Z/1584/21 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 4 | e | 1 | 7.46 | GARBICZ Alexander | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 2008 | U16 | LD | -- | WASIAK Jarosław | Z/1504/21 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 6 | e | 1 | 7.57 | JĘDRAJCZYK Nataniel | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2008 | U16 | WP | -- | WALCZAK Michał # | Z/5379/22 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
5 | 9 | e | 1 | 7.72 | NETZEL Jan | MKS Aleksandrów Łódzki | 2009 | U16 | LD | -- | KOWALSKI Robert | Z/7555/21 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 10 | e | 1 | 7.75 | WACHEK Franek | MKL Toruń | 2008 | U16 | KP | -- | WLEKLIŃSKA Dagna | Z/4496/19 | 2023 | LDK! | ||||||
7 | 12 | e | 1 | 7.77 | KRAKOWIAK Kacper | MKS Aleksandrów Łódzki | 2009 | U16 | LD | -- | KOWALSKI Robert | Z/0168/23 | 2024 | LDK! | ||||||
8 | 14 | e | 1 | 7.86 | KRAWCZYK Bartek | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 2009 | U16 | LD | -- | WASIAK Patryk | Z/0243/22 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 3 | e | 2 | 7.38 | ADAMCZEWSKI Jan | AZS Łódź # | 2008 | U16 | LD | -- | LISIECKI Paweł WĘGLARSKI Krzysztof | , Z/5247/19 | , 2024 | LDK! | ||||||
2 | 5 | e | 2 | 7.46 | PRYK Mateusz | UKS Jedynka Łowicz | 2008 | U16 | LD | -- | KRET Waldemar | Z/1432/21 | 2024 | |||||||
3 | 7 | e | 2 | 7.62 | NOWAK Tymoteusz | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2008 | U16 | WP | -- | WALCZAK Michał # | Z/0932/23 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
4 | 8 | e | 2 | 7.62 | SZWEDKA Nataniel | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2008 | U16 | PM | -- | B.D. RATAJCZAK Maciej | , Z/11445/21 | , 2024 | LDK! | OSU | |||||
5 | 11 | e | 2 | 7.75 | WYSOCKI Aleksander | MKS Aleksandrów Łódzki | 2008 | U16 | LD | -- | KOWALSKI Robert | Z/3316/22 | 2023 | LDK! | ||||||
6 | 13 | e | 2 | 7.83 | PŁÓCIENNICZAK Jakub | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2008 | U16 | WP | -- | WALCZAK Katarzyna | Z/0280/20 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | 15 | e | 2 | 7.87 | PROCEK Jakub | KSLZS Kruszwica | 2009 | U16 | KP | -- | GOTÓWKA Monika | Z/0733/23 | 2024 | LDK! | ||||||
8 | 16 | e | 2 | 7.87 | RUTKOWSKI Jakub | WKS Flota Gdynia | 2008 | U16 | PM | -- | SŁOWIKOWSKI Jerzy SŁOWIKOWSKI Jerzy | Z/1125/22 | 2023 | |||||||
1 | 17 | e | 3 | 7.92 | PUCHALSKI Franciszek | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 2008 | U16 | LD | -- | WASIAK Patryk | Z/0246/22 | 2024 | |||||||
2 | 18 | e | 3 | 7.99 | BŁĘDOWSKI Kacper | LKS Zantyr Sztum | 2008 | U16 | PM | -- | SZPALERSKI Adam | Z/3805/20 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 20 | e | 3 | 8.08 | HOPPE Maksymilian | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 2009 | U16 | LD | -- | ||||||||||
4 | 21 | e | 3 | 8.09 | GRABASZEWSKI Radosław | ULKS Talex Borzytuchom | 2008 | U16 | PM | -- | WRYCZA Jarosław | Z/0268/23 | 2023 | LDK! | ||||||
5 | 22 | e | 3 | 8.12 | ŻUKOWSKI Bruno | MKS Święc Sławno | 2009 | U16 | ZP | -- | B.D. | Z/2864/22 | 2024 | |||||||
6 | 24 | e | 3 | 8.23 | PIWOŃSKI Filip | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2008 | U16 | WP | -- | WALCZAK Marek | Z/1196/22 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | 27 | e | 3 | 8.33 | WASILEWSKI Ksawery | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 2009 | U16 | LD | -- | ||||||||||
8 | 30 | e | 3 | 8.56 | PAWŁOWSKI Oskar | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 2009 | U16 | LD | -- | WASIAK Jarosław | Z/0599/23 | 2024 | |||||||
1 | 23 | e | 4 | 8.20 | LITWIN Szymon | UKS Lipusz | 2008 | U16 | PM | -- | KRASKOWSKI Tomasz | Z/6743/21 | 2023 | LDK! | ||||||
2 | 25 | e | 4 | 8.27 | KOSIDŁO Bartosz | ULKS Skoczek Pogórze | 2008 | U16 | PM | -- | NIEMKIEWICZ Wojciech | Z/1265/23 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 28 | e | 4 | 8.36 | KIJO Antoni | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 2009 | U16 | LD | -- | WASIAK Jarosław | Z/0593/23 | 2024 | |||||||
4 | 31 | e | 4 | 8.59 | MICHALAK-WYDRA Jan | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 2008 | U16 | LD | -- | WASIAK Jarosław | Z/0600/23 | 2024 | |||||||
5 | 32 | e | 4 | 8.73 | BUZE Igor | MKS Święc Sławno | 2009 | U16 | ZP | -- | KAPAŁA Leszek | Z/3514/19 | 2023 | |||||||
6 | 34 | e | 4 | 8.90 | JAREK Kajetan | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 2009 | U16 | LD | -- | ||||||||||
7 | 35 | e | 4 | 8.96 | JAREK Natan | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 2009 | U16 | LD | -- | WASIAK Jarosław | Z/0592/23 | 2024 | |||||||
8 | 37 | e | 4 | 9.46 | WILCZEWSKI Szymon | KS Zamek Kurzętnik | 2009 | U16 | WN | -- | PAWŁOWSKA Dorota | Z/2990/22 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 19 | e | 5 | 8.07 | JARZEMBOWSKI Sebastian | NKS Nowe Miasto Lubawskie | 2008 | U16 | WN | -- | B.D. | Z/5730/22 | 2023 | |||||||
2 | 26 | e | 5 | 8.30 | LORBIECKI Mikołaj | ULKS Skoczek Pogórze | 2009 | U16 | PM | -- | NIEMKIEWICZ Wojciech | Z/1266/23 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 29 | e | 5 | 8.41 | MALEK Michał | MLKS Baszta Bytów | 2009 | U16 | PM | -- | KUTEŁŁO Dariusz | Z/14669/21 | 2023 | LDK! | ||||||
4 | 33 | e | 5 | 8.86 | SZKUTNIK Maksymilian | NKS Nowe Miasto Lubawskie | 2009 | U16 | WN | -- | B.D. | Z/5653/23 | 2023 | |||||||
5 | 36 | e | 5 | 9.07 | WALEŻAK Fabian | KS Zamek Kurzętnik | 2009 | U16 | WN | -- | PAWŁOWSKA Dorota # | Z/5743/22 | 2023 | LDK! | ||||||
1 | 3 | e | 6 | 8.09 | GROTKOWSKI Franciszek | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 2010 | U14 | LD | -- | WASIAK Jarosław | Z/0240/22 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 5 | e | 6 | 8.33 | NIZIOŁ Konrad | UKS OSoT Szczecin | 2010 | U14 | ZP | -- | FERFET Marek | Z/4955/22 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 6 | e | 6 | 8.37 | GŁOGOWSKI Stanisław | MUKS Park Zduńska Wola | 2010 | U14 | LD | -- | SZEWCZYK Tomasz | Z/0532/21 | 2023 | LDK! | ||||||
4 | 9 | e | 6 | 8.45 | KARCZEWSKI Igor | UKS Skoczek Władysławów | 2011 | U14 | WP | -- | BERLIŃSKI Florian | Z/5143/22 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 17 | e | 6 | 8.82 | KOTFAS Oskar | LKS Vectra Włocławek | 2011 | U14 | KP | -- | SZMYT Miłosz | Z/7299/21 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 19 | e | 6 | 8.83 | HAŃCZARUK Patryk | UKS Skoczek Władysławów | 2010 | U14 | WP | -- | BERLIŃSKI Florian | Z/0775/23 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | 24 | e | 6 | 8.92 | WIEREJKO Szymon | MMKS Gdańsk | 2010 | U14 | PM | -- | ADAMCZYK Dariusz | Z/0123/23 | 2024 | LDK! | ||||||
8 | 26 | e | 6 | 8.95 | WÓJCIŃSKI Błażej | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 2011 | U14 | LD | -- | WASIAK Jarosław B.D. | Z/0900/22 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 2 | e | 7 | 8.02 | NOWAK Dawid | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2010 | U14 | WP | -- | WALCZAK Katarzyna | Z/0183/22 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 4 | e | 7 | 8.23 | GAJDA Piotr | UKS MTE Milanówek | 2010 | U14 | MZ | -- | RODOWALD Olaf # | Z/0688/20 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 7 | e | 7 | 8.41 | NATURALNY Aleksander | RKL Kusy Rokietnica | 2010 | U14 | WP | -- | ŚWIST Jerzy | Z/0357/23 | 2023 | |||||||
4 | 10 | e | 7 | 8.50 | TOKAJ Tomasz | KKS Sfora Bojano | 2010 | U14 | PM | -- | B.D. MAZUR Andrzej | , Z/0808/23 | , 2024 | LDK! | ||||||
5 | 11 | e | 7 | 8.53 | JĘDRZEJEWSKI Adam | LKS Vectra Włocławek | 2010 | U14 | KP | -- | ZIÓŁKOWSKI Marek | Z/1155/22 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 13 | e | 7 | 8.66 | NATURALNY Julian | RKL Kusy Rokietnica | 2010 | U14 | WP | -- | ŚWIST Jerzy | Z/0358/23 | 2023 | |||||||
7 | 15 | e | 7 | 8.78 | MACIASZEK Igor | MKL Toruń | 2010 | U14 | KP | -- | GĄSIEWICZ Jarosław | Z/1050/22 | 2023 | LDK! | ||||||
8 | 31 | e | 7 | 9.04 | KONIECZNY Hubert | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2010 | U14 | WP | -- | WALCZAK Marek | Z/1106/21 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 20 | e | 8 | 8.83 | GOŁASZEWSKI Igor | AML Słupsk | 2011 | U14 | PM | -- | SZEREMETA Mariola # | Z/9213/21 | 2024 | |||||||
2 | 28 | e | 8 | 8.98 | RYDZOŃ Michał | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 2010 | U14 | LD | -- | WASIAK Jarosław | Z/1506/21 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 30 | e | 8 | 9.00 | RYBSKI Wiktor | MKL Toruń | 2011 | U14 | KP | -- | GĄSIEWICZ Jarosław | Z/1172/22 | 2023 | LDK! | ||||||
4 | 33 | e | 8 | 9.11 | MAŁECKI Bruno | UKS Sprint Przeźmierowo | 2010 | U14 | WP | -- | BEBEJEWSKI Michał | Z/0168/22 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 35 | e | 8 | 9.15 | ANTONIEWICZ Antoni | GKS Start Długołęka | 2010 | U14 | DS | -- | BENKOWSKA Nina | Z/1144/22 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 37 | e | 8 | 9.32 | NOWICKI Nataniel | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 2010 | U14 | LD | -- | WASIAK Patryk | Z/0245/22 | 2024 | |||||||
7 | 39 | e | 8 | 9.44 | PILARSKI Aleksander | MKL Toruń | 2010 | U14 | KP | -- | GĄSIEWICZ Jarosław | Z/0786/22 | 2023 | LDK! | ||||||
8 | 40 | e | 8 | 9.55 | GAJ Wojciech | UKS OSoT Szczecin | 2010 | U14 | ZP | -- | FERFET Marek | Z/10104/21 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 8 | e | 9 | 8.43 | SZTOMBERSKI Adam | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 | U14 | WN | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/0347/21 | 2024 | |||||||
2 | 23 | e | 9 | 8.90 | KAŁAJAK Wiktor | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2010 | U14 | WP | -- | WALCZAK Katarzyna # | Z/0252/20 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 25 | e | 9 | 8.95 | WRÓBEL Maksymilian | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2010 | U14 | WP | -- | WALCZAK Marek | Z/0249/20 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 32 | e | 9 | 9.05 | FILIPOWICZ Tomasz | MMKS Gdańsk # | 2010 | U14 | PM | -- | ADAMCZYK Dariusz | Z/2682/24 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 34 | e | 9 | 9.11 | MAJEWSKI Marcel | UKS Sprint Przeźmierowo | 2011 | U14 | WP | -- | BEBEJEWSKI Michał | Z/0360/21 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 42 | e | 9 | 9.64 | KNOPIK Franciszek | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2010 | U14 | WP | -- | WALCZAK Katarzyna | Z/0940/23 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | 44 | e | 9 | 9.82 | OKARMUS Jakub | KKS Sfora Bojano | 2010 | U14 | PM | -- | MAZUR Andrzej | Z/0810/23 | 2024 | LDK! | ||||||
8 | 45 | e | 9 | 9.85 | PĘKAL Tomasz | UKS Dąb Suchy Las | 2011 | U14 | WP | -- | GULCZYŃSKA Grażyna | Z/1052/22 | 2023 | LDK! | ||||||
1 | 1 | e | 10 | 7.97 | RACHUTA Borys | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2010 | U14 | WP | -- | WALCZAK Katarzyna | Z/4921/22 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 14 | e | 10 | 8.74 | KOZŁOWSKI Igor | MMKS Gdańsk # | 2011 | U14 | PM | -- | ADAMCZYK Dariusz | Z/2683/24 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 16 | e | 10 | 8.80 | PAWŁOWSKI Cezary | GKS Start Długołęka | 2010 | U14 | DS | -- | BENKOWSKA Hanna # | Z/14258/21 | 2024 | |||||||
4 | 21 | e | 10 | 8.85 | CZUBAK Aleksander | AML Słupsk | 2011 | U14 | PM | -- | SZEREMETA Mariola # | Z/7309/21 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 27 | e | 10 | 8.95 | OTREMSKI Oskar | KS Zamek Kurzętnik | 2011 | U14 | WN | -- | PAWŁOWSKA Dorota | Z/0502/22 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 37 | e | 10 | 9.32 | CZECHOWSKI Filip | MKS Aleksandrów Łódzki | 2011 | U14 | LD | -- | SKIBIŃSKA Joanna | Z/1343/23 | 2023 | |||||||
7 | 41 | e | 10 | 9.57 | SKERDA Marcin | GUKS Asy Dywity | 2011 | U14 | WN | -- | LEWANDOWSKA Ewa | Z/0287/23 | 2024 | LDK! | ||||||
8 | 47 | e | 10 | 10.52 | ŻUCHOWSKI Filip | KS Zamek Kurzętnik | 2011 | U14 | WN | -- | PAWŁOWSKA Dorota | Z/5746/22 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 12 | e | 11 | 8.64 | BABIASZ Filip | MKS Aleksandrów Łódzki | 2010 | U14 | LD | -- | SKIBIŃSKA Joanna | Z/1337/23 | 2023 | |||||||
2 | 18 | e | 11 | 8.83 | WIECZOREK Maciej | MKS Aleksandrów Łódzki | 2011 | U14 | LD | -- | B.D. SKIBIŃSKA Joanna | , Z/1397/23 | , 2023 | |||||||
3 | 22 | e | 11 | 8.87 | DAWIDOWSKI Tomasz | UKS Neptun Rokity | 2010 | U14 | PM | -- | ZBLEWSKI Tadeusz | Z/1375/23 | 2024 | |||||||
4 | 29 | e | 11 | 8.99 | DOMALEWSKI Jan | Olimpia Osowa Gdańsk | 2011 | U14 | PM | -- | B.D. | Z/4361/22 | 2024 | |||||||
5 | 36 | e | 11 | 9.24 | ŚLADOWSKI Mateusz | MKS Aleksandrów Łódzki | 2011 | U14 | LD | -- | B.D. SKIBIŃSKA Joanna | , Z/1399/23 | , 2023 | |||||||
6 | 43 | e | 11 | 9.80 | MATYSIAK Eryk | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2011 | U14 | WP | -- | LDK! | |||||||||
7 | 46 | e | 11 | 9.91 | RAPA Igor | UKS Piorun Barczewo | 2010 | U14 | WN | -- | BIAŁECKI Sebastian # | Z/5254/22 | 2023 | |||||||
1 | f | 1 | 7.08 | KRAKOWSKI Eryk | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2008 | U16 | WP | -- | WALCZAK Michał # | Z/2370/20 | 2024 | LDK! | OSU | ||||||
2 | f | 1 | 7.27 | KRĘBLEWSKI Mateusz | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 2008 | U16 | SL | -- | RZEWNICKI Wiktor | Z/1584/21 | 2024 | LDK! | |||||||
3 | f | 1 | 7.29 | ADAMCZEWSKI Jan | AZS Łódź # | 2008 | U16 | LD | -- | LISIECKI Paweł WĘGLARSKI Krzysztof | , Z/5247/19 | , 2024 | LDK! | |||||||
4 | f | 1 | 7.41 | PRYK Mateusz | UKS Jedynka Łowicz | 2008 | U16 | LD | -- | KRET Waldemar | Z/1432/21 | 2024 | ||||||||
5 | f | 1 | 7.49 | GARBICZ Alexander | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 2008 | U16 | LD | -- | WASIAK Jarosław | Z/1504/21 | 2024 | LDK! | |||||||
6 | f | 1 | 7.56 | JĘDRAJCZYK Nataniel | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2008 | U16 | WP | -- | WALCZAK Michał # | Z/5379/22 | 2024 | LDK! | OSU | ||||||
7 | f | 1 | 7.62 | NOWAK Tymoteusz | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2008 | U16 | WP | -- | WALCZAK Michał # | Z/0932/23 | 2024 | LDK! | OSU | ||||||
1 | f | 2 | 7.90 | RACHUTA Borys | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2010 | U14 | WP | -- | WALCZAK Katarzyna | Z/4921/22 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | f | 2 | 7.94 | NOWAK Dawid | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2010 | U14 | WP | -- | WALCZAK Katarzyna | Z/0183/22 | 2024 | LDK! | |||||||
3 | f | 2 | 8.09 | GROTKOWSKI Franciszek | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 2010 | U14 | LD | -- | WASIAK Jarosław | Z/0240/22 | 2024 | LDK! | |||||||
4 | f | 2 | 8.20 | GAJDA Piotr | UKS MTE Milanówek | 2010 | U14 | MZ | -- | RODOWALD Olaf # | Z/0688/20 | 2024 | LDK! | |||||||
5 | f | 2 | 8.33 | NIZIOŁ Konrad | UKS OSoT Szczecin | 2010 | U14 | ZP | -- | FERFET Marek | Z/4955/22 | 2024 | LDK! | |||||||
6 | f | 2 | 8.33 | GŁOGOWSKI Stanisław | MUKS Park Zduńska Wola | 2010 | U14 | LD | -- | SZEWCZYK Tomasz | Z/0532/21 | 2023 | LDK! | |||||||
7 | f | 2 | 8.37 | SZTOMBERSKI Adam | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 | U14 | WN | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/0347/21 | 2024 | ||||||||
8 | f | 2 | 8.51 | NATURALNY Aleksander | RKL Kusy Rokietnica | 2010 | U14 | WP | -- | ŚWIST Jerzy | Z/0357/23 | 2023 | ||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 2 | s | 1 | 26.96 | KMIEĆ Kacper | MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski | 2010 | U14 | KP | -- | ŻYWICA Wojciech | Z/13179/21 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 3 | s | 1 | 27.20 | GROTKOWSKI Franciszek | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 2010 | U14 | LD | -- | WASIAK Jarosław | Z/0240/22 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 6 | s | 1 | 27.40 | GŁOGOWSKI Stanisław | MUKS Park Zduńska Wola | 2010 | U14 | LD | -- | SZEWCZYK Tomasz | Z/0532/21 | 2023 | LDK! | ||||||
4 | 7 | s | 1 | 27.51 | KRUSINOWSKI Mateusz | LKS Vectra Włocławek | 2010 | U14 | KP | -- | NOWAKOWSKA Agnieszka # | Z/0808/19 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 8 | s | 1 | 27.72 | ŚLUSARSKI Tadeusz | Akademia Sportu Otwock | 2009 | U16 | MZ | -- | KALINOWSKA Paulina | Z/3774/20 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 21 | s | 1 | 30.05 | RYDZOŃ Michał | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 2010 | U14 | LD | -- | WASIAK Jarosław | Z/1506/21 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 10 | s | 2 | 28.14 | NIZIOŁ Konrad | UKS OSoT Szczecin | 2010 | U14 | ZP | -- | FERFET Marek | Z/4955/22 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 14 | s | 2 | 28.77 | WRÓBEL Maksymilian | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2010 | U14 | WP | -- | WALCZAK Marek | Z/0249/20 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 16 | s | 2 | 29.40 | WNUK Bartosz | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 | U14 | WN | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/0346/21 | 2024 | |||||||
4 | 19 | s | 2 | 29.91 | MEJ Olaf | UKS Jedynka Reda | 2010 | U14 | PM | -- | MYSZK Ilona | Z/3544/20 | 2023 | LDK! | ||||||
5 | 20 | s | 2 | 29.96 | MAJEWSKI Marcel | UKS Sprint Przeźmierowo | 2011 | U14 | WP | -- | BEBEJEWSKI Michał | Z/0360/21 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 28 | s | 2 | 30.54 | NOWICKI Nataniel | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 2010 | U14 | LD | -- | WASIAK Patryk | Z/0245/22 | 2024 | |||||||
1 | 4 | s | 3 | 27.23 | NOWAK Dawid | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2010 | U14 | WP | -- | WALCZAK Katarzyna | Z/0183/22 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 5 | s | 3 | 27.32 | SZTOMBERSKI Adam | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 | U14 | WN | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/0347/21 | 2024 | |||||||
3 | 11 | s | 3 | 28.33 | SZYMAŃSKI Antoni | MLKS Agros Żary | 2011 | U14 | LB | -- | WISZ Mateusz ŁABUL Wioletta | Z/3463/21 | 2023 | LDK! | ||||||
4 | 23 | s | 3 | 30.36 | WÓJCIŃSKI Błażej | MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka | 2011 | U14 | LD | -- | WASIAK Jarosław B.D. | Z/0900/22 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 25 | s | 3 | 30.43 | OTREMSKI Oskar | KS Zamek Kurzętnik | 2011 | U14 | WN | -- | PAWŁOWSKA Dorota | Z/0502/22 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 42 | s | 3 | 34.75 | OKARMUS Jakub | KKS Sfora Bojano | 2010 | U14 | PM | -- | MAZUR Andrzej | Z/0810/23 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 15 | s | 4 | 29.23 | JANCEWICZ Witold | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 | U14 | WN | -- | POLEWACZ Małgorzata | Z/0341/21 | 2024 | |||||||
2 | 30 | s | 4 | 31.06 | MARKIEWICZ Mateusz | Akademia Sportu Otwock | 2010 | U14 | MZ | -- | KALINOWSKA Paulina | Z/3770/20 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 32 | s | 4 | 31.28 | KACPROWICZ Miłosz | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 | U14 | WN | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/0337/21 | 2024 | |||||||
4 | 39 | s | 4 | 33.02 | SKRABURSKI Bartosz | UKS OSoT Szczecin | 2011 | U14 | ZP | -- | FERFET Marek | Z/4809/19 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 41 | s | 4 | 34.31 | JAŁOWICZOR Mateusz | UKS OSoT Szczecin | 2011 | U14 | ZP | -- | FERFET Marek | Z/3417/19 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 44 | s | 4 | 35.43 | PĘKAL Tomasz | UKS Dąb Suchy Las | 2011 | U14 | WP | -- | GULCZYŃSKA Grażyna | Z/1052/22 | 2023 | LDK! | ||||||
1 | 17 | s | 5 | 29.54 | KAŁAJAK Wiktor | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2010 | U14 | WP | -- | WALCZAK Katarzyna # | Z/0252/20 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 22 | s | 5 | 30.20 | FILIPOWICZ Tomasz | MMKS Gdańsk # | 2010 | U14 | PM | -- | ADAMCZYK Dariusz | Z/2682/24 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 24 | s | 5 | 30.37 | CZERWIŃSKI Karol | Akademia Sportu Otwock | 2011 | U14 | MZ | -- | KALINOWSKA Paulina | Z/6074/21 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 27 | s | 5 | 30.47 | KRUSZYŃSKI Jakub | ULKS Skoczek Pogórze | 2011 | U14 | PM | -- | NIEMKIEWICZ Wojciech # | Z/1074/22 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 29 | s | 5 | 31.06 | KONIECZNY Hubert | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2010 | U14 | WP | -- | WALCZAK Marek | Z/1106/21 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 31 | s | 5 | 31.26 | CHOJECKI Lesław | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 | U14 | WN | -- | ADAMOWICZ Małgorzata | Z/2042/21 | 2024 | |||||||
1 | 1 | s | 6 | 26.84 | RACHUTA Borys | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2010 | U14 | WP | -- | WALCZAK Katarzyna | Z/4921/22 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 12 | s | 6 | 28.35 | KORPOWSKI Sebastian | LKS Vectra Włocławek | 2010 | U14 | KP | -- | ZIÓŁKOWSKI Marek | Z/9020/21 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 18 | s | 6 | 29.67 | KOZŁOWSKI Igor | MMKS Gdańsk # | 2011 | U14 | PM | -- | ADAMCZYK Dariusz | Z/2683/24 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 37 | s | 6 | 32.63 | DYŃKA Aleks | KKS Sfora Bojano | 2010 | U14 | PM | -- | MAZUR Andrzej | Z/12846/21 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 43 | s | 6 | 35.08 | ANTONIEWICZ Paweł | RKS Rumia | 2011 | U14 | PM | -- | PEPLIŃSKI Tadeusz | Z/0274/23 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 13 | s | 7 | 28.47 | KAMIŃSKI Filip | KS Polonia Pasłęk | 2010 | U14 | WN | -- | BORYSEWICZ Magdalena | Z/3333/22 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 33 | s | 7 | 31.47 | CHĘCIŃSKI Wojciech | UKS Sprint Przeźmierowo | 2010 | U14 | WP | -- | BEBEJEWSKI Michał | Z/6690/22 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 40 | s | 7 | 33.63 | BUĆKO Benjamin | AML Słupsk | 2011 | U14 | PM | -- | SKAPOWICZ Jarosław | Z/4843/22 | 2023 | |||||||
1 | 9 | s | 8 | 27.83 | KARCZEWSKI Igor | UKS Skoczek Władysławów | 2011 | U14 | WP | -- | BERLIŃSKI Florian | Z/5143/22 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 26 | s | 8 | 30.44 | KOSTRZEWA Adam | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2011 | U14 | WN | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/1226/22 | 2024 | |||||||
3 | 34 | s | 8 | 31.81 | PUŚCIKOWSKI Oskar | RKS Rumia | 2010 | U14 | PM | -- | PEPLIŃSKI Tadeusz # | Z/6798/21 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 35 | s | 8 | 31.82 | RAPA Igor | UKS Piorun Barczewo | 2010 | U14 | WN | -- | BIAŁECKI Sebastian # | Z/5254/22 | 2023 | |||||||
5 | 36 | s | 8 | 32.17 | KNOPIK Franciszek | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2010 | U14 | WP | -- | WALCZAK Katarzyna | Z/0940/23 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 38 | s | 8 | 33.01 | SKERDA Marcin | GUKS Asy Dywity | 2011 | U14 | WN | -- | LEWANDOWSKA Ewa | Z/0287/23 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 2 | s | 9 | 29.20 | MICHALAK Piotr | UKS Przełaj Żerków | 2013 | U12 | WP | -- | BIERŁA Dawid | Z/0220/23 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 10 | s | 9 | 32.62 | JĘDRZEJEWSKI Szymon | LKS Vectra Włocławek | 2012 | U12 | KP | -- | ZIÓŁKOWSKI Marek | Z/4010/22 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 11 | s | 9 | 32.76 | WENCEL Jan | MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski | 2013 | U12 | KP | -- | ŻYWICA Wojciech | Z/0028/22 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 13 | s | 9 | 32.89 | MEJ Wojciech | UKS Jedynka Reda | 2012 | U12 | PM | -- | MYSZK Ilona | Z/3541/20 | 2023 | LDK! | ||||||
5 | 17 | s | 9 | 34.00 | JABŁOŃSKI Wojciech | MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski | 2012 | U12 | KP | -- | ŻYWICA Wojciech | Z/6582/22 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 4 | s | 10 | 30.30 | ZAŁĘCZNY Tymoteusz | UKS Czempion Bełchatów | 2012 | U12 | LD | -- | RYBARCZYK Dariusz | Z/1100/22 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 5 | s | 10 | 30.50 | LEŚKIEWICZ Kajetan | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław | 2012 | U12 | DS | -- | MAKUCH Beata | Z/2579/22 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 15 | s | 10 | 33.71 | KOWALSKI Dariusz | UKS Jedynka Reda | 2012 | U12 | PM | -- | MYSZK Ilona | Z/0434/21 | 2023 | LDK! | ||||||
4 | 16 | s | 10 | 33.81 | STRZELCZYK Radosław | ULKS Skoczek Pogórze | 2012 | U12 | PM | -- | DZIĄBA Bogusław | Z/1083/22 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 21 | s | 10 | 36.94 | JAKÓBCZAK Oskar | MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski | 2013 | U12 | KP | -- | # | LDK! | ||||||||
s | 10 | DQ | KAMIŃSKI Bruno | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn # | 2012 | U12 | WN | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/1410/23 | 2024 | |||||||||
1 | 1 | s | 11 | 28.54 | MACHEL Michał | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2012 | U12 | WN | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/1409/23 | 2024 | |||||||
2 | 6 | s | 11 | 31.08 | PRZEWIEŹLIK Kacper | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 2012 | U12 | SL | -- | PRZEWIEŹLIK Dorota | Z/7982/21 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 12 | s | 11 | 32.79 | TOMASZEWSKI Wiktor | AML Słupsk | 2012 | U12 | PM | -- | RUMIŃSKI Wojciech | Z/14422/21 | 2023 | LDK! | ||||||
4 | 19 | s | 11 | 35.51 | ŻUCHOWSKI Kuba | KS Zamek Kurzętnik | 2013 | U12 | WN | -- | PAWŁOWSKA Dorota | Z/5861/22 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 23 | s | 11 | 41.46 | KLINIEWSKI Kajetan | KS Zamek Kurzętnik | 2012 | U12 | WN | -- | PAWŁOWSKA Dorota | Z/1303/23 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 3 | s | 12 | 30.02 | WRÓBEL Hubert | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2012 | U12 | WP | -- | WALCZAK Marek | Z/1104/21 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 8 | s | 12 | 32.16 | ROJEWSKI Adam | MKS Święc Sławno | 2012 | U12 | ZP | -- | KAPAŁA Leszek | Z/2863/22 | 2024 | |||||||
3 | 9 | s | 12 | 32.52 | URBANIAK Wojciech | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2012 | U12 | WP | -- | WALCZAK Katarzyna | Z/0113/22 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 14 | s | 12 | 33.39 | CYBULSKI Adam | LKS Vectra Włocławek | 2013 | U12 | KP | -- | KACPRZAK Marcin | Z/0848/23 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 18 | s | 12 | 34.17 | POTOCKI Maksymilian | UKS Dąb Suchy Las | 2012 | U12 | WP | -- | GULCZYŃSKA Grażyna | Z/11322/21 | 2023 | LDK! | ||||||
6 | 22 | s | 12 | 39.51 | ZAWADZKI Hubert | DKS Powiśle Dzierzgoń | 2013 | U12 | PM | -- | B.D. | Z/1177/23 | 2024 | |||||||
1 | 7 | s | 13 | 31.75 | SZYNKAROWSKI Tomasz | GKS Start Długołęka | 2012 | U12 | DS | -- | BENKOWSKA Nina | Z/9347/21 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 20 | s | 13 | 35.89 | GRUSZKA Tymon | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2012 | U12 | WN | -- | POLEWACZ Małgorzata | Z/1407/23 | 2024 | |||||||
3 | 24 | s | 13 | 42.35 | ILUKOWICZ Szymon | KS Zamek Kurzętnik | 2015 | U12 | WN | -- | PAWŁOWSKA Dorota | Z/1267/23 | 2024 | LDK! | ||||||
s | 13 | DQ | PARCHEM Nikodem | KKS Sfora Bojano | 2012 | U12 | PM | -- | MAZUR Andrzej | Z/0811/23 | 2024 | LDK! | ||||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 37.56 | ADAMCZEWSKI Jan | AZS Łódź # | 2008 | U16 | LD | III | LISIECKI Paweł WĘGLARSKI Krzysztof | , Z/5247/19 | , 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 37.75 | NOWAK Tymoteusz | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2008 | U16 | WP | III | WALCZAK Michał # | Z/0932/23 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
3 | 4 | s | 1 | 38.54 | NOWIŃSKI Jan | Akademia Sportu Otwock | 2008 | U16 | MZ | III | KALINOWSKA Paulina | Z/3771/20 | 2023 | LDK! | ||||||
4 | 6 | s | 1 | 39.28 | WYSOCKI Aleksander | MKS Aleksandrów Łódzki | 2008 | U16 | LD | IV | KOWALSKI Robert | Z/3316/22 | 2023 | LDK! | ||||||
1 | 3 | s | 2 | 38.15 | KRAKOWSKI Eryk | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2008 | U16 | WP | III | WALCZAK Michał # | Z/2370/20 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
2 | 11 | s | 2 | 41.00 | CZUŁEK Adrian | UKS Filipides Teresin | 2009 | U16 | MZ | V | ANDRYSZCZYK Andrzej | Z/2932/21 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
3 | 12 | s | 2 | 41.20 | KRAKOWIAK Kacper | MKS Aleksandrów Łódzki | 2009 | U16 | LD | V | KOWALSKI Robert | Z/0168/23 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 5 | s | 3 | 39.13 | BASAJ Kazimierz | Akademia Sportu Otwock | 2009 | U16 | MZ | IV | KALINOWSKA Paulina # | Z/0867/21 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 10 | s | 3 | 40.87 | BŁĘDOWSKI Kacper | LKS Zantyr Sztum | 2008 | U16 | PM | V | SZPALERSKI Adam | Z/3805/20 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 13 | s | 3 | 41.29 | PIWOŃSKI Filip | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2008 | U16 | WP | V | WALCZAK Marek | Z/1196/22 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 14 | s | 3 | 41.72 | PROTASEWICZ Jakub | OŚ AZS Poznań | 2008 | U16 | WP | V | CIEŚLICKA Elżbieta | Z/11312/21 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
5 | 20 | s | 3 | 44.08 | SOWA Dawid | OŚ AZS Poznań | 2009 | U16 | WP | -- | CIEŚLICKA Elżbieta | Z/0355/23 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
1 | 8 | s | 4 | 40.13 | ANDRZEJAK Aleksander | UKS Młodzik Warszawa # | 2008 | U16 | MZ | IV | RADKE Karol | Z/13634/21 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 18 | s | 4 | 43.43 | WRĘGA Stanisław | MKL Szczecin # | 2009 | U16 | ZP | -- | FERFET Marek IWIŃSKI Jerzy | , Z/0768/24 | , 2024 | LDK! | ||||||
3 | 23 | s | 4 | 45.27 | SOLAREK Franciszek | OŚ AZS Poznań | 2009 | U16 | WP | -- | CIEŚLICKA Elżbieta | Z/0268/21 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
4 | 26 | s | 4 | 46.68 | PROKOPOWICZ Aleksander | UKS MOSiR Działdowo | 2009 | U16 | WN | -- | CYTLAŁ Jacek | Z/1826/22 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 28 | s | 4 | 49.45 | PLEJZNEROWSKI Jakub | Akademia Sportu Otwock | 2009 | U16 | MZ | -- | KALINOWSKA Paulina | Z/3776/20 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 9 | s | 5 | 40.31 | DWORCZYK Antoni | Akademia Sportu Otwock | 2009 | U16 | MZ | IV | KALINOWSKA Paulina | Z/4103/22 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 15 | s | 5 | 42.56 | GAJ Mateusz | KUKS Remus Kościerzyna | 2009 | U16 | PM | -- | POBŁOCKI Wojciech # | Z/1271/23 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 22 | s | 5 | 44.57 | KUBICA Piotr | ULKS Skoczek Pogórze | 2009 | U16 | PM | -- | NIEMKIEWICZ Wojciech # | Z/1050/21 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 24 | s | 5 | 45.75 | DUCHNA Grzegorz | UKS MOSiR Działdowo | 2009 | U16 | WN | -- | CYTLAŁ Jacek | Z/3574/19 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 27 | s | 5 | 47.23 | WALEŻAK Fabian | KS Zamek Kurzętnik | 2009 | U16 | WN | -- | PAWŁOWSKA Dorota # | Z/5743/22 | 2023 | LDK! | ||||||
s | 5 | DQ | DRANKOWICZ Krzysztof | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn # | 2009 | U16 | WN | -- | ADAMOWICZ Małgorzata | LDK! | ||||||||||
1 | 7 | s | 6 | 39.58 | JĘDRAJCZYK Nataniel | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2008 | U16 | WP | IV | WALCZAK Michał # | Z/5379/22 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
2 | 16 | s | 6 | 42.73 | ŻUKOWSKI Bruno | MKS Święc Sławno | 2009 | U16 | ZP | -- | B.D. | Z/2864/22 | 2024 | |||||||
3 | 21 | s | 6 | 44.46 | KWAŚNY Krystian | MLKS Baszta Bytów | 2009 | U16 | PM | -- | KUTEŁŁO Dariusz | Z/14668/21 | 2023 | LDK! | ||||||
4 | 29 | s | 6 | 52.00 | WILCZEWSKI Szymon | KS Zamek Kurzętnik | 2009 | U16 | WN | -- | PAWŁOWSKA Dorota | Z/2990/22 | 2024 | LDK! | ||||||
s | 6 | DQ | STEINKE Tymoteusz | ULKS Skoczek Pogórze | 2009 | U16 | PM | -- | NIEMKIEWICZ Wojciech # | Z/0779/21 | 2024 | LDK! | ||||||||
1 | 17 | s | 7 | 43.20 | WOLSKI Bartosz | MLKS Baszta Bytów | 2008 | U16 | PM | -- | KUTEŁŁO Dariusz | Z/14725/21 | 2023 | LDK! | ||||||
2 | 19 | s | 7 | 43.54 | KOSIDŁO Bartosz | ULKS Skoczek Pogórze | 2008 | U16 | PM | -- | NIEMKIEWICZ Wojciech | Z/1265/23 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 25 | s | 7 | 46.14 | BUZE Igor | MKS Święc Sławno | 2009 | U16 | ZP | -- | KAPAŁA Leszek | Z/3514/19 | 2023 | |||||||
s | 7 | DQ | ŚLUSARSKI Tadeusz | Akademia Sportu Otwock | 2009 | U16 | MZ | -- | KALINOWSKA Paulina | Z/3774/20 | 2024 | LDK! | ||||||||
s | 7 | DQ | LORBIECKI Mikołaj | ULKS Skoczek Pogórze | 2009 | U16 | PM | -- | NIEMKIEWICZ Wojciech | Z/1266/23 | 2024 | LDK! | ||||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 1:33.86 | OPALCZYK Bartosz | UKS Lisy Zgierz | 2010 | U14 | LD | IV | LISIECKI Paweł | Z/1910/19 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 1:41.42 | ŁĘGOSZ Stanisław | LKS Vectra Włocławek | 2010 | U14 | KP | -- | ZIÓŁKOWSKI Marek | Z/5684/22 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 1:43.13 | OLEJNIK Filip | UKS Filipides Teresin | 2010 | U14 | MZ | -- | ANDRYSZCZYK Andrzej | Z/0966/20 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 5 | s | 1 | 1:48.00 | TRZEPLA Michał | Ducla Academy Warszawa | 2011 | U14 | MZ | -- | DUKLANOWSKA Edyta | Z/2681/21 | 2024 | |||||||
5 | 9 | s | 1 | 1:54.31 | BOCHEŃSKI Kacper | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2011 | U14 | KP | -- | MATUS Marek | Z/0771/23 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 10 | s | 1 | 1:56.50 | CHUCHRA Mateusz | MKL Toruń | 2010 | U14 | KP | -- | WLEKLIŃSKA Dagna | Z/4503/19 | 2024 | BEZ | LDK! | |||||
1 | 6 | s | 2 | 1:50.22 | URBAN Olaf | LMKS Żak Pyrzyce | 2010 | U14 | ZP | -- | PIWOWARCZYK Wojciech | Z/5235/21 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 7 | s | 2 | 1:53.42 | SKOCKI Kamil | KS Zamek Kurzętnik | 2011 | U14 | WN | -- | PAWŁOWSKA Dorota | Z/2691/20 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 11 | s | 2 | 1:57.51 | ZIENTARSKI Hubert | MLKS Baszta Bytów | 2011 | U14 | PM | -- | KUTEŁŁO Dariusz | Z/14729/21 | 2023 | LDK! | ||||||
4 | 12 | s | 2 | 1:58.19 | DOBROWOLSKI Piotr | LKS Vectra Włocławek | 2011 | U14 | KP | -- | SZMYT Miłosz | Z/7301/21 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 15 | s | 2 | 2:03.79 | JĘDRYCHOWSKI Alan | MLKS Baszta Bytów | 2010 | U14 | PM | -- | KUTEŁŁO Dariusz | Z/14675/21 | 2023 | LDK! | ||||||
6 | 17 | s | 2 | 2:09.01 | BUĆWIŁO Mikołaj | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2011 | U14 | WN | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/4167/22 | 2024 | |||||||
1 | 4 | s | 3 | 1:47.89 | MUCHNICKI Mikołaj | LKB im. Braci Petk Lębork | 2010 | U14 | PM | -- | PILARSKA Klaudia B.D. # | Z/9585/21 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 8 | s | 3 | 1:54.28 | DĄBKOWSKI Julian | ULKS Skoczek Pogórze | 2011 | U14 | PM | -- | NIEMKIEWICZ Wojciech # | Z/1070/22 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 13 | s | 3 | 2:00.60 | SZYMAŃSKI Piotr | MKS Aleksandrów Łódzki | 2011 | U14 | LD | -- | B.D. TOMCZYK Kazimierz # | , Z/0410/23 | , 2023 | |||||||
4 | 14 | s | 3 | 2:03.44 | FARAT Fabian | UKS Neptun Rokity | 2011 | U14 | PM | -- | ZBLEWSKI Tadeusz | Z/1376/23 | 2023 | |||||||
5 | 16 | s | 3 | 2:04.22 | CYMAN Maksymilian | UKS Neptun Rokity | 2011 | U14 | PM | -- | ZBLEWSKI Tadeusz | Z/1374/23 | 2024 | |||||||
6 | 18 | s | 3 | 2:12.70 | BLOCH Piotr | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2011 | U14 | WN | -- | POLEWACZ Małgorzata | Z/8167/21 | 2024 | |||||||
7 | 19 | s | 3 | 2:17.65 | BASZANOWSKI Mikołaj | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA | 2011 | U14 | PM | -- | WRÓBLEWSKA Jolanta B.D. | Z/0920/23 | 2023 | LDK! | ||||||
1 | 1 | s | 4 | 1:48.46 | ZANDER Filip | MLKS Baszta Bytów | 2012 | U12 | PM | -- | KUTEŁŁO Dariusz | Z/14727/21 | 2023 | |||||||
2 | 2 | s | 4 | 1:49.82 | KOMOREK Jan | Ducla Academy Warszawa | 2012 | U12 | MZ | -- | DUKLANOWSKA Edyta | Z/5792/22 | 2024 | |||||||
3 | 3 | s | 4 | 1:52.56 | STARCZEWSKI Wojciech | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2012 | U12 | KP | -- | JEZIORSKA Magdalena | Z/1553/20 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 4 | s | 4 | 1:53.11 | ZAWADA Jerzy | MKL Toruń | 2012 | U12 | KP | -- | GĄSIEWICZ Jarosław | Z/13610/21 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 5 | s | 4 | 1:54.18 | MISIURA Mieszko | MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski | 2013 | U12 | KP | -- | ŻYWICA Wojciech | Z/13183/21 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 8 | s | 4 | 2:01.41 | KOWALSKI Tomasz | UKS Jedynka Reda | 2012 | U12 | PM | -- | MYSZK Ilona | Z/0433/21 | 2023 | LDK! | ||||||
7 | 10 | s | 4 | 2:09.12 | KOSAKOWSKI Oscar | MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski | 2013 | U12 | KP | -- | ŻYWICA Wojciech | Z/5117/22 | 2024 | LDK! | ||||||
8 | 11 | s | 4 | 2:12.70 | PARCHEM Nikodem | KKS Sfora Bojano | 2012 | U12 | PM | -- | MAZUR Andrzej | Z/0811/23 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 6 | s | 5 | 1:55.81 | KREFTA Szymon | UKS Neptun Rokity | 2012 | U12 | PM | -- | ZBLEWSKI Tadeusz | Z/1377/23 | 2024 | |||||||
2 | 7 | s | 5 | 2:00.41 | DUNST Bartosz | Akademia Biegowa Kartuzy | 2012 | U12 | PM | -- | NOWAKOWSKI Karol | Z/3927/22 | 2024 | |||||||
3 | 9 | s | 5 | 2:08.73 | TOMASZEWSKI Norbert | AML Słupsk | 2012 | U12 | PM | -- | RUMIŃSKI Wojciech | Z/14423/21 | 2023 | LDK! | ||||||
4 | 12 | s | 5 | 2:12.88 | GRABOWSKI Oskar | Olimpia Osowa Gdańsk # | 2013 | U12 | PM | -- | B.D. B.D. | Z/0126/23 | 2024 | |||||||
5 | 13 | s | 5 | 2:17.07 | MICHALSKI Aleksander | DKS Powiśle Dzierzgoń | 2013 | U12 | PM | -- | B.D. | Z/0822/22 | 2024 | |||||||
s | 5 | DQ | NEUBAUER Aleksander | DKS Powiśle Dzierzgoń # | 2013 | U12 | PM | -- | ||||||||||||
1 | 1 | s | 6 | 1:28.24 | URBANOWICZ Iwo | KS AZS UWM Olsztyn # | 2008 | U16 | WN | III | NIESTATEK Szymon | Z/7088/21 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | s | 6 | 1:28.29 | GOŁDYN Jan | MKS Aleksandrów Łódzki | 2008 | U16 | LD | III | KOWALSKI Robert | Z/1554/21 | 2023 | LDK! | ||||||
3 | 4 | s | 6 | 1:29.90 | KOLASA Karol | AML Słupsk | 2008 | U16 | PM | III | RUMIŃSKI Wojciech | Z/2057/20 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
4 | 6 | s | 6 | 1:30.75 | RYCHLIK Patryk | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 2008 | U16 | SL | III | PRZEWIEŹLIK Dorota | Z/3788/20 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 7 | s | 6 | 1:32.63 | STARCZEWSKI Jan | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2008 | U16 | KP | IV | JEZIORSKA Magdalena | Z/1566/20 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 8 | s | 6 | 1:32.75 | SOBCZAK Szymon | MKS Aleksandrów Łódzki | 2008 | U16 | LD | IV | KOWALSKI Robert | Z/0633/21 | 2023 | LDK! | ||||||
7 | 10 | s | 6 | 1:33.54 | LEWANDOWSKI Michał | UKS Filipides Teresin | 2008 | U16 | MZ | IV | ANDRYSZCZYK Andrzej | Z/0965/20 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
8 | 13 | s | 6 | 1:37.94 | CHRAPEK Krzysztof | KS AZS AWF Warszawa | 2009 | U16 | MZ | V | OBŁĘKOWSKA Izabella OBŁĘKOWSKA Izabella | , Z/5834/19 | , 2024 | LDK! | ||||||
1 | 3 | s | 7 | 1:28.73 | MADUZIA Piotr | LMKS Żak Pyrzyce | 2009 | U16 | ZP | III | PIWOWARCZYK Wojciech | Z/5220/21 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 5 | s | 7 | 1:30.36 | KARPIŃSKI Nikodem | LMKS Żak Pyrzyce | 2008 | U16 | ZP | III | PIWOWARCZYK Wojciech | Z/5211/21 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 9 | s | 7 | 1:33.37 | USTOWSKI Igor | GKS Cartusia Kartuzy | 2009 | U16 | PM | IV | KRÓL Krzysztof | Z/1433/23 | 2023 | LDK! | ||||||
4 | 11 | s | 7 | 1:34.46 | SERKOWSKI Samuel | GKS Cartusia Kartuzy | 2009 | U16 | PM | IV | SERKOWSKI Wojciech # | Z/5389/21 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 12 | s | 7 | 1:35.65 | MIOTK Mateusz | GKS Cartusia Kartuzy | 2009 | U16 | PM | V | KRÓL Krzysztof | Z/4969/22 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 14 | s | 7 | 1:39.55 | MACHCIŃSKI Ignacy | MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski | 2009 | U16 | KP | V | ŻYWICA Wojciech | Z/5115/22 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | 15 | s | 7 | 1:45.26 | SZCZEGIELNIAK Hubert | AML Słupsk | 2009 | U16 | PM | -- | RUMIŃSKI Wojciech | Z/0056/22 | 2023 | LDK! | OSU | |||||
s | 7 | DQ | METERA Konrad | LKB im. Braci Petk Lębork | 2009 | U16 | PM | -- | PILARSKA Klaudia B.D. # | Z/3437/19 | 2024 | LDK! | ||||||||
s | 7 | DQ | KLEIST Karol | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2009 | U16 | KP | -- | MATUS Marek | Z/1559/20 | 2024 | LDK! | ||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 2:43.91 | FRĄCZAK Błażej | LKB im. Braci Petk Lębork | 2008 | U16 | PM | IV | PILARSKA Klaudia B.D. | Z/13649/21 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 2:44.12 | OKRUCIŃSKI Aleksander | KS Wejher Wejherowo | 2008 | U16 | PM | IV | WALCZAK Mariusz | Z/2540/21 | 2023 | LDK! | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 2:45.04 | KOWALSKI Marcel | LMKS Żak Pyrzyce | 2008 | U16 | ZP | IV | PIWOWARCZYK Wojciech | Z/5216/21 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 4 | s | 1 | 2:46.18 | GAJDUS Michał | LKB im. Braci Petk Lębork | 2008 | U16 | PM | IV | PILARSKA Klaudia B.D. | Z/3545/22 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 5 | s | 1 | 2:47.36 | ADAMCZEWSKI Bartosz | MKS Aleksandrów Łódzki | 2009 | U16 | LD | IV | TOMCZYK Kazimierz | Z/0972/18 | 2023 | BEZ | LDK! | |||||
6 | 7 | s | 1 | 2:57.61 | MROZIEWICZ Dominik | CMKL Człuchów | 2008 | U16 | PM | V | BODZIAK Igor | Z/4365/20 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | 9 | s | 1 | 3:08.78 | KRYGER Patryk | MKS Sambor Tczew | 2009 | U16 | PM | -- | MARKOWICZ Eugeniusz | Z/8035/21 | 2024 | |||||||
8 | 11 | s | 1 | 3:13.01 | SKWARCZYŃSKI Kornel | MKS GALA Gdańsk | 2009 | U16 | PM | -- | KRAWCZAK Tomasz | Z/7096/21 | 2024 | |||||||
9 | 13 | s | 1 | 3:18.14 | MICHALAK Mikołaj | MKS Aleksandrów Łódzki | 2009 | U16 | LD | -- | TOMCZYK Kazimierz | Z/7551/21 | 2023 | |||||||
10 | 14 | s | 1 | 3:20.02 | SZYMCZAK Wojciech | OŚ AZS Poznań | 2008 | U16 | WP | -- | CIEŚLICKA Elżbieta | Z/0017/21 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
11 | 15 | s | 1 | 3:20.52 | GENDIG-FORMELA Gabriel | LKB im. Braci Petk Lębork | 2009 | U16 | PM | -- | PILARSKA Klaudia | Z/11116/21 | 2024 | LDK! | ||||||
12 | 17 | s | 1 | 3:22.48 | PIOTROWSKI Stanisław | KS AZS AWF Warszawa | 2009 | U16 | MZ | -- | OBŁĘKOWSKA Izabella # | Z/0873/21 | 2023 | LDK! | ||||||
13 | 19 | s | 1 | 3:23.27 | BANASZAK Antoni | CMKL Człuchów | 2009 | U16 | PM | -- | BODZIAK Igor B.D. | Z/0505/21 | 2024 | LDK! | ||||||
1 | 6 | s | 2 | 2:54.44 | TROJAK Jakub | AML Słupsk | 2008 | U16 | PM | V | RUMIŃSKI Wojciech | Z/0086/21 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
2 | 8 | s | 2 | 3:03.02 | WALAS Daniel | MKS GALA Gdańsk | 2009 | U16 | PM | -- | KRAWCZAK Tomasz | Z/6648/21 | 2024 | |||||||
3 | 10 | s | 2 | 3:12.97 | MALESA Jan | MKS Aleksandrów Łódzki | 2009 | U16 | LD | -- | KOWALSKI Robert | Z/7871/21 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 12 | s | 2 | 3:15.00 | SZWEDOWSKI Kacper | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 2008 | U16 | PM | -- | WÓJCICKI Jakub | Z/0606/21 | 2023 | LDK! | ||||||
5 | 16 | s | 2 | 3:21.40 | NAZARKO Maciej | MLKS Baszta Bytów | 2008 | U16 | PM | -- | KUTEŁŁO Dariusz | Z/14670/21 | 2023 | LDK! | ||||||
6 | 18 | s | 2 | 3:22.72 | MARCZAK Michał | CMKL Człuchów | 2008 | U16 | PM | -- | BODZIAK Igor B.D. | Z/0995/21 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | 20 | s | 2 | 3:37.50 | NAZARKO Patryk | MLKS Baszta Bytów | 2008 | U16 | PM | -- | KUTEŁŁO Dariusz | Z/14672/21 | 2023 | LDK! | ||||||
1 | 1 | s | 3 | 3:05.14 | SZYMCZAK Stanisław | OŚ AZS Poznań | 2010 | U14 | WP | -- | CIEŚLICKA Elżbieta # | Z/0016/21 | 2024 | LDK! | ||||||
2 | 2 | s | 3 | 3:15.18 | CHOSZCZ Bartłomiej | UKS Neptun Rokity | 2010 | U14 | PM | -- | ZBLEWSKI Tadeusz | Z/1372/23 | 2024 | |||||||
3 | 3 | s | 3 | 3:17.37 | ZAWIEJA Dominik | LUKS Start Nakło | 2011 | U14 | KP | -- | KSOBIECH Bartosz | Z/14382/21 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | 4 | s | 3 | 3:17.38 | JONASIK Wojciech | LMKS Żak Pyrzyce | 2010 | U14 | ZP | -- | PIWOWARCZYK Wojciech | Z/5210/21 | 2024 | LDK! | ||||||
5 | 5 | s | 3 | 3:25.01 | SOCHALSKI Antoni | MKS Aleksandrów Łódzki | 2010 | U14 | LD | -- | ZDRAJKOWSKI Paweł # | Z/0199/23 | 2024 | |||||||
6 | 6 | s | 3 | 3:25.90 | SUWALSKI Paweł | MOS CSiR Dąbrowa Górnicza | 2011 | U14 | SL | -- | PRZEWIEŹLIK Dorota | Z/14026/21 | 2024 | LDK! | ||||||
7 | 7 | s | 3 | 3:31.64 | GŁOGOWSKI Stanisław | MUKS Park Zduńska Wola | 2010 | U14 | LD | -- | SZEWCZYK Tomasz | Z/0532/21 | 2023 | LDK! | ||||||
8 | 8 | s | 3 | 3:32.85 | KRYGER Paweł | MKS Sambor Tczew | 2010 | U14 | PM | -- | MARKOWICZ Eugeniusz | Z/8036/21 | 2024 | |||||||
9 | 9 | s | 3 | 3:33.34 | BOGUCKI Piotr | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 | U14 | WN | -- | PYTLARCZYK Paweł | Z/0336/21 | 2024 | |||||||
10 | 10 | s | 3 | 3:35.31 | TERA Oliwier | MKS Aleksandrów Łódzki | 2010 | U14 | LD | -- | TOMCZYK Kazimierz | Z/0512/23 | 2023 | |||||||
11 | 11 | s | 3 | 3:39.42 | STEFANOWICZ Jakub | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 | U14 | WN | -- | ADAMOWICZ Małgorzata | Z/0335/21 | 2024 | |||||||
12 | 12 | s | 3 | 3:54.41 | PRĄTNICKI Miłosz | KKS Sfora Bojano | 2011 | U14 | PM | -- | MAZUR Andrzej | Z/14566/21 | 2024 | LDK! | ||||||
13 | 13 | s | 3 | 4:04.35 | MICHALSKI Ignacy | DKS Powiśle Dzierzgoń | 2011 | U14 | PM | -- | B.D. | Z/0821/22 | 2024 | |||||||
60 m pł M Mł M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | e | 1 | 8.59 | PALUSZAK Oliwier | KSLZS Kruszwica | 2008 | U16 | KP | -- | LUZAK Andrzej | Z/2327/20 | 2023 | LDK! | ||||||
2 | 2 | e | 1 | 8.70 | SAMUL Jan | UKS LA Basket Warszawa | 2008 | U16 | MZ | -- | BOROŃ Adam RĄCZKA Elżbieta # | Z/3042/20 | 2024 | LDK! | ||||||
3 | 3 | e | 1 | 9.13 | WIŚNIEWSKI Nikodem | LKS Zantyr Sztum | 2008 | U16 | PM | -- | B.D. SZPALERSKI Adam | , Z/3550/20 | , 2024 | LDK! | ||||||
4 | 4 | e | 1 | 9.21 | SZEWCZYŃSKI Mateusz | UKS Skoczek Władysławów | 2008 | U16 | WP | -- | WIŚNIEWSKI Bartłomiej BERLIŃSKI Florian | , Z/4934/21 | , 2024 | LDK! | ||||||
5 | 5 | e | 1 | 9.54 | CEDRO Piotr | MKL Toruń | 2008 | U16 | KP | -- | WOŹNIAK Jacek | Z/5180/22 | 2024 | LDK! | ||||||
6 | 6 | e | 1 | 10.45 | STACHOWSKI Jonatan | LUKS Start Nakło | 2009 | U16 | KP | -- | JANKOWSKI Marcin # | Z/2277/20 | 2024 | LDK! | OSU | |||||
7 | 7 | e | 1 | 10.77 | KORACH Krzysztof | UKS Czapla Białe Błota | 2008 | U16 | KP | -- | KARNAS Zbigniew | Z/2479/20 | 2023 | LDK! | OSU | |||||
8 | 8 | e | 1 | 11.14 | KWAŚNY Krystian | MLKS Baszta Bytów | 2009 | U16 | PM | -- | KUTEŁŁO Dariusz | Z/14668/21 | 2023 | LDK! | ||||||
1 | f | 1 | 8.43 | PALUSZAK Oliwier | KSLZS Kruszwica | 2008 | U16 | KP | -- | LUZAK Andrzej | Z/2327/20 | 2023 | LDK! | |||||||
2 | f | 1 | 8.61 | SAMUL Jan | UKS LA Basket Warszawa | 2008 | U16 | MZ | -- | BOROŃ Adam RĄCZKA Elżbieta # | Z/3042/20 | 2024 | LDK! | |||||||
3 | f | 1 | 9.18 | WIŚNIEWSKI Nikodem | LKS Zantyr Sztum | 2008 | U16 | PM | -- | B.D. SZPALERSKI Adam | , Z/3550/20 | , 2024 | LDK! | |||||||
4 | f | 1 | 9.23 | SZEWCZYŃSKI Mateusz | UKS Skoczek Władysławów | 2008 | U16 | WP | -- | WIŚNIEWSKI Bartłomiej BERLIŃSKI Florian | , Z/4934/21 | , 2024 | LDK! | |||||||
5 | f | 1 | 9.64 | CEDRO Piotr | MKL Toruń | 2008 | U16 | KP | -- | WOŹNIAK Jacek | Z/5180/22 | 2024 | LDK! | |||||||
6 | f | 1 | 10.34 | STACHOWSKI Jonatan | LUKS Start Nakło | 2009 | U16 | KP | -- | JANKOWSKI Marcin # | Z/2277/20 | 2024 | LDK! | OSU | ||||||
7 | f | 1 | 10.49 | KWAŚNY Krystian | MLKS Baszta Bytów | 2009 | U16 | PM | -- | KUTEŁŁO Dariusz | Z/14668/21 | 2023 | LDK! | |||||||
8 | f | 1 | 10.61 | KORACH Krzysztof | UKS Czapla Białe Błota | 2008 | U16 | KP | -- | KARNAS Zbigniew | Z/2479/20 | 2023 | LDK! | OSU | ||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.60 | GAJDA Piotr | UKS MTE Milanówek | 2010 | U14 | MZ | -- | RODOWALD Olaf # | Z/0688/20 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | f | 1 | 1.50 | KWIATKOWSKI Tymon | LKS Zantyr Sztum | 2010 | U14 | PM | -- | B.D. SZPALERSKI Adam | , Z/3558/20 | , 2024 | LDK! | |||||||
3 | f | 1 | 1.45 | KONDRATOWICZ Dominik | AZS-AWF Gorzów | 2010 | U14 | LB | -- | KONDRATOWICZ Marcin | Z/10608/21 | 2024 | LDK! | |||||||
4 | f | 1 | 1.40 | JANCEWICZ Witold | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | 2010 | U14 | WN | -- | POLEWACZ Małgorzata | Z/0341/21 | 2024 | ||||||||
5 | f | 1 | 1.35 | MITUTA Dawid | UKS OSoT Szczecin | 2010 | U14 | ZP | -- | FERFET Marek | Z/12515/21 | 2024 | LDK! | |||||||
6 | f | 1 | 1.35 | GOLUBSKI Filip | UKS LA Basket Warszawa | 2010 | U14 | MZ | -- | BOROŃ Aldona | Z/11703/21 | 2024 | LDK! | |||||||
7 | f | 1 | 1.25 | BALCEREK Filip | MKS Aleksandrów Łódzki | 2011 | U14 | LD | -- | B.D. SKIBIŃSKA Joanna | , Z/1338/23 | , 2024 | ||||||||
8 | f | 1 | 1.20 | KLĘK Wiktor | UKS OSoT Szczecin | 2010 | U14 | ZP | -- | FERFET Marek | Z/0083/22 | 2024 | LDK! | |||||||
9 | f | 1 | 1.15 | SKRABURSKI Bartosz | UKS OSoT Szczecin | 2011 | U14 | ZP | -- | FERFET Marek | Z/4809/19 | 2024 | LDK! | |||||||
10 | f | 1 | 1.15 | JAŁOWICZOR Mateusz | UKS OSoT Szczecin | 2011 | U14 | ZP | -- | FERFET Marek | Z/3417/19 | 2024 | LDK! | |||||||
1 | f | 2 | 1.84 | MAŁEK Kewin | AML Słupsk | 2005 | U20 | PM | III | KOPEĆ Bernadeta KAŃSKI Ryszard | , Z/0018/18 | , 2024 | 5 | LDK! | KNF SKN OSU | |||||
2 | f | 2 | 1.81 | ZDRAJKOWSKI Dominik | MKS Aleksandrów Łódzki | 2008 | U16 | LD | IV | ZDRAJKOWSKI Paweł # | Z/0186/20 | 2023 | LDK! | |||||||
3 | f | 2 | 1.78 | POSMYK Mateusz | AZS-AWF Gorzów | 2009 | U16 | LB | IV | ZALESKA-POSMYK Izabela | Z/0882/20 | 2024 | LDK! | |||||||
4 | f | 2 | 1.75 | KREFTA Kacper | AML Słupsk | 2006 | U18 | PM | IV | KOPEĆ Bernadeta | Z/14393/21 | 2024 | LDK! | OSU | ||||||
5 | f | 2 | 1.55 | PROTASEWICZ Jakub | OŚ AZS Poznań | 2008 | U16 | WP | -- | CIEŚLICKA Elżbieta | Z/11312/21 | 2024 | LDK! | OSU | ||||||
6 | f | 2 | 1.55 | BRZOZOWSKI Wojciech | UKS OSoT Szczecin | 2009 | U16 | ZP | -- | FERFET Marek | Z/0079/22 | 2024 | 16 | LDK! | ||||||
7 | f | 2 | 1.50 | BORKOWSKI Jakub | MKS Aleksandrów Łódzki | 2009 | U16 | LD | -- | ZDRAJKOWSKI Paweł | Z/7554/21 | 2024 | LDK! | |||||||
8 | f | 2 | 1.50 | STAŃCZYK Hubert | LUKS Start Nakło | 2009 | U16 | KP | -- | JANKOWSKI Marcin | Z/2273/20 | 2024 | LDK! | OSU | ||||||
8 | f | 2 | 1.50 | KAŁUŻYŃSKI Marcel | AML Słupsk | 2009 | U16 | PM | -- | KOPEĆ Bernadeta | Z/4947/22 | 2024 | LDK! | OSU | ||||||
10 | f | 2 | 1.45 | KĘDROŃ Tymon | AZS-AWFiS Gdańsk | 2009 | U16 | PM | -- | KAŃSKI Ryszard # | Z/6522/22 | 2024 | LDK! | |||||||
11 | f | 2 | 1.40 | NALIWAJSKI Jakub | MKS Aleksandrów Łódzki | 2009 | U16 | LD | -- | ZDRAJKOWSKI Paweł | Z/8509/21 | 2024 | ||||||||
12 | f | 2 | 1.25 | GRZEGOREK Michał | LUKS Start Nakło | 2009 | U16 | KP | -- | JANKOWSKI Marcin | Z/2251/21 | 2024 | LDK! | OSU | ||||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 4.10 | KANIA Maksymilian | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL | 2009 | U16 | KP | II | KACZOCHA Alina DAKINIEWICZ Wojciech | , Z/0333/19 | , 2024 | LDK! | |||||||
2 | f | 1 | 3.80 | ZŁOCH Konrad | KL Gdynia | 2008 | U16 | PM | III | B.D. KASZUBA Tomasz | , Z/5599/18 | , 2023 | BEZ | LDK! | OSU | |||||
3 | f | 1 | 3.60 | GÓRSKI Maciej | SL Olimpia Poznań | 2009 | U16 | WP | III | CZERNIAK Przemysław | Z/14719/21 | 2024 | LDK! | |||||||
4 | f | 1 | 3.40 | KRÓL Tomasz | SL Olimpia Poznań | 2008 | U16 | WP | IV | CZERNIAK Przemysław | Z/1698/20 | 2024 | LDK! | |||||||
5 | f | 1 | 3.40 | JAROSZEWICZ Wiktor | KMS Szczecin # | 2008 | U16 | ZP | IV | SZCZEPAŃSKI Marcin | Z/5215/23 | 2024 | LDK! | |||||||
6 | f | 1 | 3.20 | STACHOWSKI Mateusz | UKS OSoT Szczecin | 2008 | U16 | ZP | IV | FERFET Marek | Z/0077/22 | 2024 | LDK! | |||||||
7 | f | 1 | 3.10 | RUCIŃSKI Krzysztof | SL Olimpia Poznań | 2008 | U16 | WP | V | CZERNIAK Przemysław | Z/11712/21 | 2024 | LDK! | |||||||
8 | f | 1 | 3.00 | BRZOZOWSKI Wojciech | UKS OSoT Szczecin | 2009 | U16 | ZP | V | FERFET Marek | Z/0079/22 | 2024 | 16 | LDK! | ||||||
9 | f | 1 | 2.70 | JAZDON Szymon | SL Olimpia Poznań | 2009 | U16 | WP | -- | CZERNIAK Przemysław | Z/1428/23 | 2024 | LDK! | |||||||
1 | f | 2 | 2.50 | GURJEW Grzegorz | SL Olimpia Poznań | 2010 | U14 | WP | -- | CZERNIAK Przemysław | Z/4184/22 | 2024 | LDK! | |||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 6.24 | SAMUL Jan | UKS LA Basket Warszawa | 2008 | U16 | MZ | IV | BOROŃ Adam RĄCZKA Elżbieta # | Z/3042/20 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | f | 1 | 5.90 | PRYK Mateusz | UKS Jedynka Łowicz | 2008 | U16 | LD | IV | KRET Waldemar | Z/1432/21 | 2024 | ||||||||
3 | f | 1 | 5.80 | NETZEL Jan | MKS Aleksandrów Łódzki | 2009 | U16 | LD | V | KOWALSKI Robert | Z/7555/21 | 2024 | LDK! | |||||||
4 | f | 1 | 5.73 | KURILENKO Sviatoslav | UKS Czapla Białe Błota | 2008 | U16 | KP | V | KARNAS Zbigniew | Z/2717/22 | 2023 | LDK! | OSU | ||||||
5 | f | 1 | 5.64 | PŁÓCIENNICZAK Jakub | KS Stal LA Ostrów Wlkp. | 2008 | U16 | WP | V | WALCZAK Katarzyna | Z/0280/20 | 2024 | LDK! | |||||||
6 | f | 1 | 5.58 | WIŚNIEWSKI Nikodem | LKS Zantyr Sztum | 2008 | U16 | PM | -- | B.D. SZPALERSKI Adam | , Z/3550/20 | , 2024 | LDK! | |||||||
7 | f | 1 | 5.23 | KAZIMIERSKI Wiktor | UKS Jedynka Łowicz | 2008 | U16 | LD | -- | KRET Waldemar B.D. KRET Waldemar | Z/1428/21 | 2023 | LDK! | |||||||
8 | f | 1 | 5.13 | POPOWICZ Wojciech | ULKS Talex Borzytuchom | 2008 | U16 | PM | -- | RADTKE Marek | Z/3400/21 | 2023 | LDK! | |||||||
9 | f | 1 | 5.10 | HIRT Igor | LKS Ziemi Puckiej Puck | 2009 | U16 | PM | -- | JASKUŁKA Teresa | Z/1434/23 | 2023 | ||||||||
10 | f | 1 | 5.00 | STACHOWSKI Mateusz | UKS OSoT Szczecin | 2008 | U16 | ZP | -- | FERFET Marek | Z/0077/22 | 2024 | LDK! | |||||||
11 | f | 1 | 5.00 | STEINKE Tymoteusz | ULKS Skoczek Pogórze | 2009 | U16 | PM | -- | NIEMKIEWICZ Wojciech # | Z/0779/21 | 2024 | LDK! | |||||||
12 | f | 1 | 4.80 | MALEK Michał | MLKS Baszta Bytów | 2009 | U16 | PM | -- | KUTEŁŁO Dariusz | Z/14669/21 | 2023 | LDK! | |||||||
13 | f | 1 | 4.75 | STACHOWSKI Jonatan | LUKS Start Nakło | 2009 | U16 | KP | -- | JANKOWSKI Marcin # | Z/2277/20 | 2024 | LDK! | OSU | ||||||
14 | f | 1 | 4.45 | WOLSKI Bartosz | MLKS Baszta Bytów | 2008 | U16 | PM | -- | KUTEŁŁO Dariusz | Z/14725/21 | 2023 | LDK! | |||||||
15 | f | 1 | 4.31 | BORKOWSKI Jakub | MKS Aleksandrów Łódzki | 2009 | U16 | LD | -- | ZDRAJKOWSKI Paweł | Z/7554/21 | 2024 | LDK! | |||||||
16 | f | 1 | 4.14 | NALIWAJSKI Jakub | MKS Aleksandrów Łódzki | 2009 | U16 | LD | -- | ZDRAJKOWSKI Paweł | Z/8509/21 | 2024 | ||||||||
17 | f | 1 | 4.11 | BUZE Igor | MKS Święc Sławno | 2009 | U16 | ZP | -- | KAPAŁA Leszek | Z/3514/19 | 2023 | ||||||||
18 | f | 1 | 3.80 | CABAN Kacper | AL Międzyzdroje | 2008 | U16 | ZP | -- | BŁOCIAN Rafał | Z/4957/19 | 2024 | LDK! | |||||||
f | 1 | NM | PAZIK Aleksander | MKS Aleksandrów Łódzki | 2009 | U16 | LD | -- | KOWALSKI Robert | Z/7557/21 | 2024 | LDK! | ||||||||
1 | f | 2 | 4.88 | NATURALNY Aleksander | RKL Kusy Rokietnica | 2010 | U14 | WP | -- | ŚWIST Jerzy | Z/0357/23 | 2023 | ||||||||
2 | f | 2 | 4.67 | SZYMAŃSKI Antoni | MLKS Agros Żary | 2011 | U14 | LB | -- | WISZ Mateusz ŁABUL Wioletta | Z/3463/21 | 2023 | LDK! | |||||||
3 | f | 2 | 4.65 | JONASIK Wojciech | LMKS Żak Pyrzyce | 2010 | U14 | ZP | -- | PIWOWARCZYK Wojciech | Z/5210/21 | 2024 | LDK! | |||||||
4 | f | 2 | 4.65 | GŁOGOWSKI Stanisław | MUKS Park Zduńska Wola | 2010 | U14 | LD | -- | SZEWCZYK Tomasz | Z/0532/21 | 2023 | LDK! | |||||||
5 | f | 2 | 4.61 | NIZIOŁ Konrad | UKS OSoT Szczecin | 2010 | U14 | ZP | -- | FERFET Marek | Z/4955/22 | 2024 | LDK! | |||||||
6 | f | 2 | 4.52 | PAWŁOWSKI Cezary | GKS Start Długołęka | 2010 | U14 | DS | -- | BENKOWSKA Hanna # | Z/14258/21 | 2024 | ||||||||
7 | f | 2 | 4.49 | NATURALNY Julian | RKL Kusy Rokietnica | 2010 | U14 | WP | -- | ŚWIST Jerzy | Z/0358/23 | 2023 | ||||||||
8 | f | 2 | 4.47 | SOCHALSKI Antoni | MKS Aleksandrów Łódzki | 2010 | U14 | LD | -- | ZDRAJKOWSKI Paweł # | Z/0199/23 | 2024 | ||||||||
9 | f | 2 | 4.46 | GOLUBSKI Filip | UKS LA Basket Warszawa | 2010 | U14 | MZ | -- | BOROŃ Aldona | Z/11703/21 | 2024 | LDK! | |||||||
10 | f | 2 | 4.46 | KWIATKOWSKI Tymon | LKS Zantyr Sztum | 2010 | U14 | PM | -- | B.D. SZPALERSKI Adam | , Z/3558/20 | , 2024 | LDK! | |||||||
11 | f | 2 | 4.42 | URBAN Olaf | LMKS Żak Pyrzyce | 2010 | U14 | ZP | -- | PIWOWARCZYK Wojciech | Z/5235/21 | 2024 | LDK! | |||||||
12 | f | 2 | 4.38 | PIOTROWIAK Karol | RKS Rumia | 2010 | U14 | PM | -- | PEPLIŃSKI Tadeusz | Z/0277/23 | 2024 | LDK! | |||||||
13 | f | 2 | 4.31 | BABIASZ Filip | MKS Aleksandrów Łódzki | 2010 | U14 | LD | -- | SKIBIŃSKA Joanna | Z/1337/23 | 2023 | ||||||||
14 | f | 2 | 4.11 | MITOŚ Kamil | MKS-MOS Katowice | 2011 | U14 | SL | -- | ROLAK Dorota | Z/5906/22 | 2023 | LDK! | |||||||
15 | f | 2 | 4.10 | PEK Jakub | ULKS Skoczek Pogórze | 2011 | U14 | PM | -- | NIEMKIEWICZ Wojciech # | Z/1080/22 | 2024 | LDK! | |||||||
16 | f | 2 | 4.00 | SZYMAŃSKI Piotr | MKS Aleksandrów Łódzki | 2011 | U14 | LD | -- | B.D. TOMCZYK Kazimierz # | , Z/0410/23 | , 2023 | ||||||||
17 | f | 2 | 3.97 | WIECZOREK Maciej | MKS Aleksandrów Łódzki | 2011 | U14 | LD | -- | B.D. SKIBIŃSKA Joanna | , Z/1397/23 | , 2023 | ||||||||
18 | f | 2 | 3.82 | DOMALEWSKI Jan | Olimpia Osowa Gdańsk | 2011 | U14 | PM | -- | B.D. | Z/4361/22 | 2024 | ||||||||
19 | f | 2 | 3.81 | CHĘCIŃSKI Wojciech | UKS Sprint Przeźmierowo | 2010 | U14 | WP | -- | BEBEJEWSKI Michał | Z/6690/22 | 2024 | LDK! | |||||||
20 | f | 2 | 3.76 | MAŁECKI Bruno | UKS Sprint Przeźmierowo | 2010 | U14 | WP | -- | BEBEJEWSKI Michał | Z/0168/22 | 2024 | LDK! | |||||||
21 | f | 2 | 3.74 | MITUTA Igor | UKS OSoT Szczecin | 2010 | U14 | ZP | -- | FERFET Marek | Z/12516/21 | 2024 | LDK! | |||||||
22 | f | 2 | 3.59 | DYŃKA Aleks | KKS Sfora Bojano | 2010 | U14 | PM | -- | MAZUR Andrzej | Z/12846/21 | 2024 | LDK! | |||||||
f | 2 | NM | CZECHOWSKI Filip | MKS Aleksandrów Łódzki | 2011 | U14 | LD | -- | SKIBIŃSKA Joanna | Z/1343/23 | 2023 | |||||||||
W dal strefa M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 4.06 | DUCHNA Tomasz | UKS MOSiR Działdowo | 2012 | U12 | WN | -- | CYTLAŁ Jacek | Z/3390/22 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | f | 1 | 3.82 | ROJEWSKI Adam | MKS Święc Sławno | 2012 | U12 | ZP | -- | KAPAŁA Leszek | Z/2863/22 | 2024 | ||||||||
3 | f | 1 | 3.77 | ZIĘTEK Szymon | GKS Start Długołęka | 2013 | U12 | DS | -- | BENKOWSKA Nina | Z/3779/21 | 2024 | ||||||||
4 | f | 1 | 3.71 | BAJDALSKI Michał | MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski | 2014 | U12 | KP | -- | ŻYWICA Wojciech | Z/3880/22 | 2024 | LDK! | |||||||
5 | f | 1 | 3.68 | MAJKA Jan | UKS Sprint Przeźmierowo | 2012 | U12 | WP | -- | BEBEJEWSKI Michał | Z/0359/21 | 2024 | LDK! | |||||||
Wieloskok M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 11.48 | ŻYWICA Krystian | MKL Toruń | 2008 | U16 | KP | IV | B.D. BUTKIEWICZ Jacek # | , Z/4490/19 | , 2023 | LDK! | |||||||
2 | f | 1 | 10.97 | CABAN Kacper | AL Międzyzdroje | 2008 | U16 | ZP | -- | BŁOCIAN Rafał | Z/4957/19 | 2024 | LDK! | |||||||
3 | f | 1 | 10.50 | GOŁASZEWSKI Aleksander | AML Słupsk | 2008 | U16 | PM | -- | KOPEĆ Bernadeta | Z/6518/22 | 2024 | LDK! | OSU | ||||||
4 | f | 1 | 9.32 | DUCHNA Grzegorz | UKS MOSiR Działdowo | 2009 | U16 | WN | -- | CYTLAŁ Jacek | Z/3574/19 | 2024 | LDK! | |||||||
5 | f | 1 | 9.21 | PROKOPOWICZ Aleksander | UKS MOSiR Działdowo | 2009 | U16 | WN | -- | CYTLAŁ Jacek | Z/1826/22 | 2024 | LDK! | |||||||
Kula (4) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 9.51 | KASZUBA Ksawery | ULKS Skoczek Pogórze | 2010 | U14 | PM | -- | NIEMKIEWICZ Wojciech | Z/1089/22 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | f | 1 | 8.77 | ZOŁOTAR-TRZEBIATOWSKI Igor | AML Słupsk | 2010 | U14 | PM | -- | WITEK Mirosław | Z/11119/21 | 2023 | ||||||||
3 | f | 1 | 7.88 | TOKAJ Tomasz | KKS Sfora Bojano | 2010 | U14 | PM | -- | B.D. MAZUR Andrzej | , Z/0808/23 | , 2024 | LDK! | |||||||
4 | f | 1 | 7.48 | BIAŁOSIEWICZ Szymon | AML Słupsk | 2011 | U14 | PM | -- | NASZKO Andrzej | Z/1404/23 | 2024 | ||||||||
5 | f | 1 | 7.24 | KONDRATOWICZ Dominik | AZS-AWF Gorzów | 2010 | U14 | LB | -- | KONDRATOWICZ Marcin | Z/10608/21 | 2024 | LDK! | |||||||
6 | f | 1 | 6.62 | KLIMKIEWICZ Szymon | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2010 | U14 | KP | -- | LATAŃSKI Grzegorz | Z/12014/21 | 2024 | LDK! | |||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 12.42 | PORADA Antoni | MKS Aleksandrów Łódzki | 2008 | U16 | LD | V | BELTER Artur | Z/13730/21 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | f | 1 | 11.10 | LEWANDOWSKI Łukasz | MLKS Nadwiślanin Chełmno | 2008 | U16 | KP | V | LATAŃSKI Grzegorz # | Z/1593/20 | 2023 | LDK! | OSU | ||||||
3 | f | 1 | 11.02 | ŚCIŚLAK Ksawery | LKS Zantyr Sztum | 2008 | U16 | PM | V | B.D. PAPROCKA Dorota | , Z/3547/20 | , 2024 | LDK! | |||||||
4 | f | 1 | 10.52 | STACHEWICZ Adam | UKS MOSiR Działdowo | 2008 | U16 | WN | V | CYTLAŁ Jacek | Z/1828/22 | 2024 | LDK! | |||||||
5 | f | 1 | 10.13 | RUTKOWSKI Nikodem | UKS Cyprianka | 2008 | U16 | KP | -- | JETTER Piotr | Z/1000/20 | 2022 | LDK! | |||||||
6 | f | 1 | 9.85 | MERTKA Filip | UKS Cyprianka | 2009 | U16 | KP | -- | MAŃKOWSKI Edward MAŃKOWSKI Edward | , Z/1215/22 | , 2023 | LDK! | |||||||
7 | f | 1 | 9.67 | SŁODKI Seweryn | UKS Lipusz | 2008 | U16 | PM | -- | B.D. KRASKOWSKI Tomasz | , Z/6745/21 | , 2023 | LDK! | |||||||
8 | f | 1 | 9.16 | KURILENKO Sviatoslav | UKS Czapla Białe Błota | 2008 | U16 | KP | -- | KARNAS Zbigniew | Z/2717/22 | 2023 | LDK! | OSU | ||||||
9 | f | 1 | 8.95 | WANTUCH Kacper | MMKS Gdańsk | 2008 | U16 | PM | -- | SKALSKI Krzysztof B.D. | Z/0272/23 | 2024 | LDK! | |||||||
10 | f | 1 | 8.65 | GDANIEC Antoni | AZS-AWFiS Gdańsk # | 2008 | U16 | PM | -- | KAŃSKI Ryszard # | Z/6658/21 | 2024 | LDK! | |||||||
11 | f | 1 | 8.60 | STACHOWSKI Mateusz | UKS OSoT Szczecin | 2008 | U16 | ZP | -- | FERFET Marek | Z/0077/22 | 2024 | LDK! | |||||||
12 | f | 1 | 8.38 | KOŃCZAL Hubert | LUKS Start Nakło | 2008 | U16 | KP | -- | JANKOWSKI Marcin | Z/0545/18 | 2023 | LDK! | OSU | ||||||
13 | f | 1 | 7.80 | KURYŁENKO Lubomyr | UKS Czapla Białe Błota | 2009 | U16 | KP | -- | KARNAS Zbigniew # | Z/5366/22 | 2024 | LDK! | OSU | ||||||
14 | f | 1 | 7.03 | ŚMIGIEL Jakub | MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski | 2008 | U16 | KP | -- | ŻYWICA Wojciech | Z/11776/21 | 2023 | LDK! | |||||||
15 | f | 1 | 6.58 | OCHOCKI Bartosz | KKS Sfora Bojano | 2009 | U16 | PM | -- | |||||||||||
16 | f | 1 | 5.25 | MARCHLEWSKI Szymon | KS Zamek Kurzętnik | 2009 | U16 | WN | -- | PAWŁOWSKA Dorota # | Z/1055/22 | 2024 | LDK! | |||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 6.8943068981171 sekund |